PILNE, PILNE, PILNE OD BOGA OJCA!

Ogromny pocisk został skierowany dokładnie w stronę Waszyngtonu (stolicy USA). Człowiek nie będzie mógł go zestrzelić, albo też nienaturalnej wielkości fala tsunami zmyje miasta wzdłuż wybrzeża oceanu. Ten pocisk zabije tysiące ludzi

======================================================
Tak zatytułowany jest komentarz czytelnika o pseudonimie jowram. Poniższy fragment pochodzi z Posłania z Medjugorie http://www.laudate.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3549&Itemid=43
Po konsultacji z Zenobiuszem stwierdziliśmy, że nie można tego zignorować, tak więc umieszczam to jako główny wpis na blogu. Proszę o wasze uwagi. Dodam, że jowram już od kampanii antyszczepionkowej na grypa666 daje o sobie znać cennymi komentarzami.

PILNE, PILNE, PILNE OD BOGA OJCA!

Ogromny pocisk został skierowany dokładnie w stronę Waszyngtonu (stolicy USA). Człowiek nie będzie mógł go zestrzelić, albo też nienaturalnej wielkości fala tsunami zmyje miasta wzdłuż wybrzeża oceanu. Ten pocisk zabije tysiące ludzi – przywódców rządu, ludzi z innych krajów- -Senatorów, Congresmenów oraz zwykłych ludzi.

Waszyngton DC zostanie ZNIESIONY Z POWIERZCHNI ZIEMI!

Nastąpi to pomiędzy 8 rano a przerwą na południowy posiłek [lunch].

Wybrzeże Zachodnie zatrzęsie się!!!

Od tłum.: Żeby przybliżyć realia. Na wydzielonym terenie z dwóch stanów: Wirginii od północy i Marylandu od południa utworzono stolicę kraju, Waszyngton, DC, [District Columbia]. Tak więc, pomiędzy Waszyngtonem DC a Oceanem Atlantyckim rozciąga się stan Maryland, ze stolicą Annapolis. Tędy prowadzi główna droga nad ocean, potrzeba jest około 11/2 – 2 godz. jazdy, żeby tam dojechać z Waszyngtonu.

Notatka od wizjonerki: Bóg Ojciec w Swoim Miłosierdziu ostrzega nas, że źli ludzie planują atak na Amerykę. Miejmy nadzieje, że zostanie to powstrzymane, albo przynajmniej ulegnie to zelżeniu na skutek ogromnej ilości modlitw, pokuty oraz ofiar. Zwróćmy się do Św. Genowefy, patronki klęsk, ażeby wstawiała się za wszystkich, którzy padną ofiarą.

DROGOCENNA KRWI JEZUSA ZBAW ŚWIAT!

Posłanie Naszej Matki dla Carlosa Lopez z 3 lutego 2010 – udzielone w kościele St. Bruno na przedmieściach San Francisco w dzielnicy St. Bruno, Kalifornia – Od tłum: posłania dla Carlosa udzielane są w j. hiszpańskim, na j. angielski tłumaczy je Marta. Kierownikiem duchowym Carlosa jest Ksiądz Hernandez, emerytowany pułkownik armii USA.

Kochane maleńkie dzieci!

Powiedź Moim dzieciom, żeby się modliły, modliły, modliły, żeby nie ustawały w modlitwie.

Powiedź, żeby były podporządkowane i posłuszne Woli Boga. Bóg pragnie ukazać im Swoje nieskończone Miłosierdzie, poprzez ten czas łąski, a jakim żyją.

Powiedź im, żeby powróciły do Spowiedzi, a potem, żeby już nie oglądały się za siebie do tyłu. Nie spoglądajcie ponownie na wasze grzechy, na wasze błędy, na ten czas, kiedy byliście niepodporządkowanymi. Zwróćcie wasze umysły, wasze serca do Mnie, Która zaprowadzi was do Nieskończonej Miłości – Jezusa Zbawiciela.

Powiedź Moim dzieciom, ażeby przebaczyły jeden drugiemu i żeby się modliły o pokój na całym świecie.

Powiedź im również, że Ja jestem z nimi wszystkimi i spoglądam na nich z miłosierdziem i miłością i Ja zawsze podnoszę je, gdy upadną.

Powiedź, żeby zawsze Mi ufały i przychodziły po Eucharystię w stanie łaski.

Powiedź im, ażeby się dobrze przygotowały podczas Wielkiego Postu. Muszą czynić wiele ofiar i dużo pokuty.

Powiedź Moim dzieciom, że Ja je kocham, i żeby się dobrze przygotowały, bo Ja przygotowałam dla nich wiele łask, na Przejście Pana [Pascha].

Ja błogosławię was i ukrywam was pod Moim matczynym płaszczem. Przyjmijcie pokój i miłość Boga do waszych serc. Ja błogosławię w bardzo specjalny sposób Moich ukochanych kapłanów i diakonów, którzy Mi pomagali.

Ja pokornie błogosławię was i pozostawiam was w pokoju Pana.

Reklamy