PILNE, PILNE, PILNE OD BOGA OJCA!

Ogromny pocisk został skierowany dokładnie w stronę Waszyngtonu (stolicy USA). Człowiek nie będzie mógł go zestrzelić, albo też nienaturalnej wielkości fala tsunami zmyje miasta wzdłuż wybrzeża oceanu. Ten pocisk zabije tysiące ludzi

======================================================
Tak zatytułowany jest komentarz czytelnika o pseudonimie jowram. Poniższy fragment pochodzi z Posłania z Medjugorie http://www.laudate.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3549&Itemid=43
Po konsultacji z Zenobiuszem stwierdziliśmy, że nie można tego zignorować, tak więc umieszczam to jako główny wpis na blogu. Proszę o wasze uwagi. Dodam, że jowram już od kampanii antyszczepionkowej na grypa666 daje o sobie znać cennymi komentarzami.

PILNE, PILNE, PILNE OD BOGA OJCA!

Ogromny pocisk został skierowany dokładnie w stronę Waszyngtonu (stolicy USA). Człowiek nie będzie mógł go zestrzelić, albo też nienaturalnej wielkości fala tsunami zmyje miasta wzdłuż wybrzeża oceanu. Ten pocisk zabije tysiące ludzi – przywódców rządu, ludzi z innych krajów- -Senatorów, Congresmenów oraz zwykłych ludzi.

Waszyngton DC zostanie ZNIESIONY Z POWIERZCHNI ZIEMI!

Nastąpi to pomiędzy 8 rano a przerwą na południowy posiłek [lunch].

Wybrzeże Zachodnie zatrzęsie się!!!

Od tłum.: Żeby przybliżyć realia. Na wydzielonym terenie z dwóch stanów: Wirginii od północy i Marylandu od południa utworzono stolicę kraju, Waszyngton, DC, [District Columbia]. Tak więc, pomiędzy Waszyngtonem DC a Oceanem Atlantyckim rozciąga się stan Maryland, ze stolicą Annapolis. Tędy prowadzi główna droga nad ocean, potrzeba jest około 11/2 – 2 godz. jazdy, żeby tam dojechać z Waszyngtonu.

Notatka od wizjonerki: Bóg Ojciec w Swoim Miłosierdziu ostrzega nas, że źli ludzie planują atak na Amerykę. Miejmy nadzieje, że zostanie to powstrzymane, albo przynajmniej ulegnie to zelżeniu na skutek ogromnej ilości modlitw, pokuty oraz ofiar. Zwróćmy się do Św. Genowefy, patronki klęsk, ażeby wstawiała się za wszystkich, którzy padną ofiarą.

DROGOCENNA KRWI JEZUSA ZBAW ŚWIAT!

Posłanie Naszej Matki dla Carlosa Lopez z 3 lutego 2010 – udzielone w kościele St. Bruno na przedmieściach San Francisco w dzielnicy St. Bruno, Kalifornia – Od tłum: posłania dla Carlosa udzielane są w j. hiszpańskim, na j. angielski tłumaczy je Marta. Kierownikiem duchowym Carlosa jest Ksiądz Hernandez, emerytowany pułkownik armii USA.

Kochane maleńkie dzieci!

Powiedź Moim dzieciom, żeby się modliły, modliły, modliły, żeby nie ustawały w modlitwie.

Powiedź, żeby były podporządkowane i posłuszne Woli Boga. Bóg pragnie ukazać im Swoje nieskończone Miłosierdzie, poprzez ten czas łąski, a jakim żyją.

Powiedź im, żeby powróciły do Spowiedzi, a potem, żeby już nie oglądały się za siebie do tyłu. Nie spoglądajcie ponownie na wasze grzechy, na wasze błędy, na ten czas, kiedy byliście niepodporządkowanymi. Zwróćcie wasze umysły, wasze serca do Mnie, Która zaprowadzi was do Nieskończonej Miłości – Jezusa Zbawiciela.

Powiedź Moim dzieciom, ażeby przebaczyły jeden drugiemu i żeby się modliły o pokój na całym świecie.

Powiedź im również, że Ja jestem z nimi wszystkimi i spoglądam na nich z miłosierdziem i miłością i Ja zawsze podnoszę je, gdy upadną.

Powiedź, żeby zawsze Mi ufały i przychodziły po Eucharystię w stanie łaski.

Powiedź im, ażeby się dobrze przygotowały podczas Wielkiego Postu. Muszą czynić wiele ofiar i dużo pokuty.

Powiedź Moim dzieciom, że Ja je kocham, i żeby się dobrze przygotowały, bo Ja przygotowałam dla nich wiele łask, na Przejście Pana [Pascha].

Ja błogosławię was i ukrywam was pod Moim matczynym płaszczem. Przyjmijcie pokój i miłość Boga do waszych serc. Ja błogosławię w bardzo specjalny sposób Moich ukochanych kapłanów i diakonów, którzy Mi pomagali.

Ja pokornie błogosławię was i pozostawiam was w pokoju Pana.

Reklamy

211 responses to “PILNE, PILNE, PILNE OD BOGA OJCA!

 1. sono 2 Maj 2011 o 11:26 pm

  Dobra ,dobra. Pocisk pewnie zostal umieszczony przez niedobrych chlopczykow z al-Kaidy i wycelowany w dobrych chlopczykow w Waszyngtonie.
  La ,lal ,la.

 2. sono 2 Maj 2011 o 11:33 pm

  Panie monitor, niech pan nie sieje paniki przez umieszczanie jakis objawien niewidomego pochodzenia. Bazujmy na konkretach, a nie a czyjs snach lub „widzeniach”.
  Konkretem jest cos niedobrego sie dzieje wzdluz linni New Madrid Fault Line,
  ( celowe dzialania Haarpem w te okolice wywolujac powodzie i tornada, drill FEMY 4/28/11, teraz planowane wyburzenie tamy). Afera z niby zabitym OSAma i niby pogorozkami jego kumpli o umieszczeniu bomb atomowych w USA u Europie. Lucyferianie szykuja potezna rozrobe i na tym sie skupmy, nie na jakis snach czy proroctwach z niewiadomo skad.

  • monitorpolski 2 Maj 2011 o 11:37 pm

   Jeśli dla ciebie Medjugorie nie jest konkretem, to nie wiem co nim jest. Niektórzy analizują rzeczywistość na podstawie przepowiedni Nostradamusa, tu jest jednak podany taki konkret, że nie można tego ominąć. Mam nadzieję, że takie przepowiednie nie będą się sprawdzać, ale nie można tego omijać.

   • sono 3 Maj 2011 o 12:18 am

    Medjugorie to robota diabla, sorry. Byl artykul ostatnio na ten temat.

    • monitorpolski 3 Maj 2011 o 6:39 am

     Artykuł każdy dureń może napisać. Jakby jakaś pani Kasia taką przepowiednię walnęła to bym się tym nie przejmował.Poczekajmy, jak się nie sprawdzi będziemy mogli pluć na Medjugorie, ok? Oczywiście, wolałbym żeby tak było.

    • Artur 4 Maj 2011 o 7:02 pm

     Z ta przepowiednia to jest taka sprawa ze nie wiadomo czy ona jest potwierdzona przez kosciol.A to wazne kto i jakie na niej zbija profity…Malo co w przyrodzie dzieje sie przypadkowo.
     Niech nam Zeno to potwierdzi.

   • miziaforum 3 Maj 2011 o 10:12 am

    @ monitor – ty się też opamiętaj ..
    =====================================
    A JA MIZIA ODPOWIADAM – też umie takim głosem księżowsko , apokaliptycznym – JAK GURU
    ========================
    ZAPRAWDĘ POWIADAM WAM POLACY , IŻ CIEMNOTA WAS NIE OPUŚCI , A UCISK OKUPACJI CZARNO CZERWONEJ NIE ZELŻEJE
    DOPUKI WALKA WASZA O GODNOSĆ I PRAWA CZŁOWIEKA W III RP – OGRANICZAĆ SIĘ BĘDZIE DO PISANIA PETYCJI O ZAPRZESTANIE UCISKU DO PLEMIENIA ŻMIJOWEGO – SKUTKU ZADNEGO NIE PRZYNOSZĄC A JEDYNIE SROM I OBCIACH WAM NA WIEKI W ŚWIATOWYCH NACYJACH – JAKO PÓŁGŁÓWKOM DAJACYM DYMAĆ SIE PROSTAKOM
    – UCISK I DNI SMUTNE USTĄPIĄ TYLKO WTENCZAS GDY PODNIESIECIE PRAWICE SWOJE NAD GŁOWĄ GORSZYCIELI WASZYCH I SŁUSZNY ŁOMOT IM SPRAWICIE –
    A SPIERDALAĆ W TE DNI ZŁODZIEJOWIE CI BEDĄ PO CAŁYM ŚWIECIE ZABIERAJĄC JEDYNIE HAJDAWERY NA TYŁKACH SWOICH
    – NASTĄPI TO W TEN CZAS GDY WY GŁOSEM ROZSĄDKU POWOŁACIE I POMAŻECIE BRATA WASZEGO MIZIĘ NA WŁADCĘ TEGO NARODU – a w dniach następnych zapanuje w domach i umysłach waszych madrosć i roztropność przodków waszych

    • zenobiusz 3 Maj 2011 o 10:21 am

     No Marku,chyba masz komplet..Choć coś mi mówi, że jeszcze paru się objawi. 🙂 🙂 :).

    • zenobiusz 3 Maj 2011 o 10:46 am

     Co zaszło przez dziesięć minut,że zgoła co innego wkleiłeś u mnie ????
     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/03/alert-for-america-pilne-pilne-pilne-od-boga-ojca/

    • sono 3 Maj 2011 o 12:27 pm

     Suoer:)))) A kto zacz tak pedzial i gdzie?? Dowody, konkrety prosze:)))

  • zenobiusz 2 Maj 2011 o 11:51 pm

   Z jednej strony piszesz że lucyferianie szykują,a z drugiej negujesz transcendentalne źródła informacji,podające sposób na ocalenie wielu.No nieźle to brzmi.

   • sono 3 Maj 2011 o 12:21 am

    Co maja lucyferianie wspolnego z kazda przepowiednia czy wizja z niewiadomo skad.
    Ludzie bazujcie w miare na konkretach, faktachm a nie przepowiedniach baby Wangi czy pana Jana z Zadupia Gornego

    • zenobiusz 3 Maj 2011 o 12:29 am

     1 A to wiedz, iż w ostateczne dni nastaną czasy trudne.
     2 Albowiem będą ludzie sami siebie miłujący, łakomi, chlubni, pyszni, bluźniercy, rodzicom nieposłuszni, niewdzięczni, niepobożni,
     3 Bez przyrodzonej miłości, przymierza nie trzymający, potwarcy, niepowściągliwi, nieskromni, dobrych nie miłujący,
     4 Zdrajcy, skwapliwi, nadęci, rozkoszy raczej miłujący niż miłujący Boga;
     5 Którzy mają kształt pobożności, ale się skutku jej zaparli; i tych się chroń.
     6 Albowiem z tych są ci, którzy się wrywają w domy i pojmane wiodą niewiastki grzechami obciążone, które uwodzą rozmaite pożądliwości;
     7 Które się zawsze uczą, a nigdy do znajomości prawdy przyjść nie mogą.

     http://pl.wikisource.org/wiki/Biblia_Gda%C5%84ska/Drugi_List_do_Tymoteusza_3

    • zenobiusz 3 Maj 2011 o 12:30 am

     Coś mi tu siarką zalatuje.

  • rabarbarek 3 Maj 2011 o 1:10 am

   sono to chyba nie jest odpowiedni moment na sprzeczki. Monitor prosil o komentarze wiec je wpisujemy. Co z tego , ze skupisz sie na poteznej rozrobie Iluminatow jesli nie dajesz zadnej recepty na to co robic , jak sie zabezpieczyc . Monitor i Zenobiusz przynajmniej probuja podsuwac nam jakies recepty na przetrwanie. Coraz wyrazniej widze , ze nawolywania do powrotu do Polski nabieraja sensu. Zapewniam Cie , ze gdyby doszlo do katastrofy , milionom zostanie tylko modlitwa .

  • grypa666 3 Maj 2011 o 1:57 am

   no wlasnie!
   1. Bog nie karze w ten sposob – bez rozroznienia dobrego i zlego czlowieka – to raczej robota diable
   2 jesli zas zalozyc ze chodzi o pocisk od jakiejs Al CIAidy, to swietnie zbiega sie z hasbara po wrzyc=uceniu „Osamy” przez Obame na karme rekinom

  • Fedlkurat Katz 3 Maj 2011 o 8:47 am

   Pilne!Pilne!Pilne! Potwierdzam, własnie niedobrzy ludzie spuscili! Dzieja sie straszne

 3. galluss 2 Maj 2011 o 11:37 pm

  http://www.tvn24.pl/-1,1701615,0,1,podejrzana-paczka-na-times-square,wiadomosc.html

  sory, ale jak czytam o matce boskiej, srututut, czyli bogini astarte i swietych – prototypach bogów to BABILON WIELKI mi przychodzi na myśl

  zenobiusz ty jesteś dobry chłop, ale nie podzielam twoich aspiracji maryjnych, to tylko pogańskie kreatury i nic więcej

  • zenobiusz 2 Maj 2011 o 11:48 pm

   I tak będę się za Ciebie modlił.Po drugiej stronie, może się okazać że dzięki temu blogowi dostałeś ostatnią szansę.

   • galluss 2 Maj 2011 o 11:59 pm

    zenek, ja też mam podejście gnostyczne do tego, i nie jestem zadnym sceptykiem, mam całą kolekcę ksiązek o nadprzyrodzonych zjawiskach itd.

    – ale z osobistych poszukiwań stwierdziłem, że maryja to cześć babilonu wilkiego i te jej objawienia. to szatan sie podszywa za „światło”

    odnośnie przepowiedni, to powiem tak:
    – baba wanga powiedziała skażenie radioaktywne:

    „2011 – W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Wrogowie (niektóre tłumaczenia mówią – “wrogowie ze wschodu”) zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom.” PÓŁ ROKU TEMU NIE WIERZYŁEM W TO

    co więcej, przewidziała wybuch III wojny

    – myślelismy, że to będzie na początku otwarta wojna, ale to jest wojna informatyczna – WIRUS STUXNET

    PRZEWIDZIAŁA, ŻE

    „2010 – Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada i zakończy w październiku, cztery lata później. ”
    – 10 listopada został wystrzelony pocisk balistyczny u wybrzezy kaliforni, a 23 listopada naszego czasu a skolei jej rachuby czasowej korea poludniowa zaatakowala koreę poludniową

    I NIKT NIE MOZE TEGO PODWAŻYC, TO SA INFORMACJE DO SPRAWDZENIA, ROK TEMU JUZ O TYM CZYTALEM PO SMOLEŃSKU,

    nie macie prawa kłamac ze to bzdury, przewidziala III wojnę i skazenie radioaktywne

    • galluss 3 Maj 2011 o 12:02 am

     jeszcze tylko dodam:
     2014 – Większość ludzi (na półkuli północnej) zginie w wyniku raka i innych chorób skóry spowodowanych napromieniowaniem i chemikaliami.
     2016 – Europa prawie w całości wyludniona.
     2018 – Chiny stają się potęgą światową. Wydobycie ropy naftowej się kończy

     wszystkie jej przepowiednie do tej pory sie sprawdzają, ktoś temu zaprzeczy? to dla mnie jest imbecylem

    • zenobiusz 3 Maj 2011 o 12:27 am

     Albowiem przyjdzie czas, gdy zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich pożądliwości zgromadzą sobie sami nauczycieli, mając świerzbiące uszy,
     4 A odwrócą uszy od prawdy, a ku baśniom je obrócą.
     http://pl.wikisource.org/wiki/Biblia_Gda%C5%84ska/Drugi_List_do_Tymoteusza_4

    • grypa666 3 Maj 2011 o 2:08 am

     z pozbawieniem flory i fauny w wyniku Daiiczi to lekka przesada; bedzie iles mln dodatkowych zgonow i z 10 razy wiecej zachorowan, ale zadnej zauwazalnej katastrofy = zwalą na chorobe cywilzacji i brak ruchu;
     10 listopada moze byly i in. wydarzenia militarne = ktore z nich ‚zapoczatkowalo’ i co? dlaczego poczatkiem iii wojny mialoby byc wystrzelenie a nie randka np. o-bomby z diablem?
     wg swieckich obsrwatorow, iii wojna zaczela sie mniej wiecej kiedy us-nato poluzowalo sobie, a to bylyby wojny balkanskie…
     punkt widzenia zalezy od punktu ogladania…

    • grypa666 3 Maj 2011 o 2:15 am

     „2014 – Większość ludzi (na półkuli północnej) zginie w wyniku raka i innych chorób skóry spowodowanych napromieniowaniem i chemikaliami.”
     nieprawdopodobne z tego co wiemy o napromieniowaniu, chyba ze do 2013 r. wydarzy sie kosmiczna katastrofa nuklearna na Ziemi;

     „2018 – Chiny stają się potęgą światową. Wydobycie ropy naftowej się kończy”
     ta przepowiednia z XV w.? o tym mozna poczytac w analizach polityczno-gospodarczych…
     wydobycie moze sie skonczy (decyzja polityczna)ale nie zasoby, tym bardziej nie kopaniane = jesli juz to jest ich za duzo, wytrujemy sie spalinami…

     „wszystkie jej przepowiednie do tej pory sie sprawdzają”
     podajlepsze przyklady, bo powyzej nie ma scisle mowiac dowodu…

    • ozyrys 3 Maj 2011 o 6:30 pm

     Gallus-bardzo lubie czytać Twoje wypowiedzi,ale nie całkiem zgadzam sie w tek chwili z Tobą ,otóż mylisz bogów z Babilonu z Najwyższym Źródłem .Specjalnie -„bogów”-jest napisane z małej litery-bo to jak wiesz z książek -żadni bogowie -tylko istoty z wyższej cywilizacji,a przez to czczeni przez ludzi.Ogólnie wszystkim wiadomo,którzy zajmują się tą tematyką ,że to Annunaki,nie mylić z Reptilianami,właśnie Dragoni-najgorszy odłam Reptilian -to dzisiejsi Illuminaci-inaczej jaszczury.Natomiast Najwyższe Źródło-to właśnie Bóg/Bogini-Stwórca-będący/a-miłością ,więc z takimi hockami-klockami jakie obecnie się dzieją nie ma zbyt wiele wspólnego.W tej chwili-jest to wojna Dobra ze złem -tak często opisywana w różnego rodzaju przekazach.Wojna na śmierć i życie, i tu zarówno Marek jak i Zenobiusz ma rację -rabarbarek też:)modlitwa pomoże-modlitwa jest to nic innego jak przekaz dobrej energii,jeżeli robią to osoby mało rozwinięte duchowo-tworza przekaz do wyżej uduchowionych istot,które to dalej transformują.Osoby bardziej rozwinięte-potrafią tą energią zaburzyć działanie sił Ciemności.

   • przemek 3 Maj 2011 o 8:20 am

    Kasjopeanie już dawno wskazali nam przez chanellingi sztuczne projekcje objawień itp. Co do informacji to można się do niej podczepić w astralu. Ona jest w świetle. Nie trzeba w cale daleko wychodzić, spójrzcie na Orwella. Co do modlitwy – trzeba umieć to robić. Jest to strojenie się do pozytywnych wibracji częstotliwości np. do wizji ciepła i pokoju na świecie. Katolicy robią to dokładnie odwrotnie zamartwiając – zaburzając całą harmonię.

    • sara10 3 Maj 2011 o 5:26 pm

     Przemek, ale pojechałeś – porównujesz 2000 lat wiary w Boga z jakimiś Kasjopejami. Facet, zacznij siebie i swoją inteligencje szanować!
     Pozdrawiam

  • grypa666 3 Maj 2011 o 1:57 am

   w czym sie sprawdzil Nostradamus?

   • monitorpolski 3 Maj 2011 o 6:45 am

    Chociażby z nazwiskiem Hitlera (Hister) – on coś widział, niewyraźnie.

  • Cupak 3 Maj 2011 o 8:59 am

   Jeżeli chodzi o Maryję to ona czeka na powtórne przyjście Jezusa jak każdy człowiek. Modlitwa do niej to jak modlenie się do kogoś zmarłego. W Medjugorie mamy do czynienia z starodawnym demonem egipskim, prawdopodobnie sam lucyfer. To co gada może być prawdziwe bo to są jego plany, ale może wasz zwieść i odciągnąć od prawdziwego Boga – Pana Jezusa.

   • sara10 3 Maj 2011 o 5:33 pm

    Cupak, taki punkt widzenia prezentuja Żydzi i Jehowi. A ty kim jesteś?
    I jeszcze jedno – nie obrażaj naszej Matki Boga. Szanuj innych, jeśli chcesz być sam szanowanym.

    • Cupak 4 Maj 2011 o 7:44 am

     Czy ja obrażam Maryję ?? Ja tylko nie uznaje objawień, bo sprzeczne z tym co mówi nasz Stwórca.

     więc na zdrowy rozum jedyny którego obrażam to sam Lucyfer, ale chyba że chcecie się do niego modlić to wasza sprawa.

     pozdrawiam

 4. sono 3 Maj 2011 o 12:27 am

  no widze, ze tu zwolennicy baby Wangi tez sie znajduja:))). Oj.

 5. rabarbarek 3 Maj 2011 o 12:29 am

  Kilka dni temu napisalam o przepowiedni – widzeniu pastora Wilkersona. Czasami zdarzalo mi sie czytac jego strony , ale bardziej ze wzgledu na jego prace z biednymi i opuszczonymi niz ze wzgledow religijnych [ chociaz nie znalazlam w jego slowach obrazania przedstawicieli innych religii]. Trzy dni temu zginal on w wypadku samochodowym w USA i to w momencie , kiedy jego przepowiednie zaczely sie sprawdzac. To co napisal w roku 1974 pokrywa sie troche z przeslaniem , ktore podal Jowram. Pierwszy wpis na stronie to cytat z ksiazki pastora. Silne trzesienie w Japonii bedzie tylko wstepem do trzesienia w USA , ktore nastapi w krotkim czasie po trzesieniu w Japonii. Trzesienie w USA bedzie tak silne , ze takiego trzesienia na swiecie jeszcze nie bylo[ powyzej skali] A stanie sie to w miejscu zupelnie niespodziewanym , gdzie trzesienie nie powinno sie wydarzyc[?]

  Wszyscy szykuja sie na New Madrid , a moze okazac sie , ze cos sie stanie wlasnie w okolicach Waszyngtonu.

  http://www.watchmanscry.com/forum/showthread.php?t=14972

  • sono 3 Maj 2011 o 12:37 am

   przeciez my tu trabimy o tym trzesienieu ziemi juz od dluzszego czasu, a ty z przpowiedniami wylatujesz. To juz nie sa przpowiednie ,to sie staje rzeczywistoscia. Patrz na konkretne fakty w tej sprawie, a jest ich duzo. To robota Illuminati/lucyferianow, oni juz sie z tym nie kryja, bo maja wszystkie karty w swoich rekach, plus stada zaczadzonych lemingow, ktorzy tego nie widza i nie zobacza, nawet jakby sie sami im przedstawili i powiedzili „hej, jestem Illuminati i niedlugo wyrzne ciebie i twoja rodzina i twoich znajomych, i okolo 90% ludnosci swiata” . Uznaliby to za swietny zart.

   • zenobiusz 3 Maj 2011 o 12:46 am

    Zauważ ,że w tym tekście ,mowa jest,o tym jak się bronić.Ty co proponujesz,poza odwracaniem uwagi,i mnożeniem sensacji a’la Fulford ??

    • sono 3 Maj 2011 o 1:00 am

     to nie jeet mnozenie senaccji. To jest podawanie informacji, fakotw ktore sa skrzetnie ukrywane, pomijane , zmanipulowanie przez main streamowe media. ludzie maja prawo do rzetelnych info ,a co z nimi zrobia to juz inna sprawa. Co mozna w tej chwili zrobic?? Nie za duzo. Ale przynajmniej mozna przekazac rzetelne info, a nie przekazy Baby Jagi znaczy sie baby Wangi. A modlic to sie zawsze mozna i trzeba niezaleznie czy bedzie koniec swiata czy nie.

    • zenobiusz 3 Maj 2011 o 1:02 am

     Nie bądź zabawny.Wstaw w wyszukiwarkę te ukrywane tajemnice,masz zatrzęsienie informacji,co jedna to bardziej tajna.Jak myślisz ,kto je podsuwa,i po co ??

   • monitorpolski 3 Maj 2011 o 6:49 am

    Zgodzę się z tobą Sono, że może to być robota Illuminatów. Ale nie znaczy to, że przepowiednie nie mogą takich rzeczy wykryć. I że nie można temu zapobiec. Jeśli nie ma racjonalnych metod to pozostaje modlitwa – o tym mówi przepowiednia z Medjugorie. Masz jakieś inne rozwiązanie? Założę się, że dobrzy ludzie w USA robią co mogą – świadczy o tym chociażby historia z certyfikatem Obamy.

  • grypa666 3 Maj 2011 o 2:19 am

   Rabarbarku, podaj jakies konkrety albo link do Wilkersona. Nie ma trzesienia „poza skala” bo skala jest otwrta, logarytmiczna. Wilkerson nie jedyny naglasnia mega- trzesienie w Ameryce po Japonii. Czy ich wszystkich beda mordowac? Miliony ludzi juz to znaja i ukryc sie nie da.

   • rabarbarek 3 Maj 2011 o 3:34 am

    Nie twierdze ze zostal zamordowany , tylko , ze zginal w wypadku. Oczywiscie to moze byc przypadek , zrzadzenie losu . Wiem , ze dopatrujemy sie w kazdym wydarzeniu dzialania niewidzialnej reki , ale w sumie to nawet trudno sie dziwic , po tym co sie dookola dzieje , po ogladaniu klamstw , ktorymi nas karmia codziennie media, i po stwierdzeniach” w polityce nic przypadkiem sie nie dzieje”. Wilkerson nie naglasnial trzesienia , tylko opisal swoja wizje sprzed lat. I nie byl dla mnie jakas wyrocznia. Podalam wiadomosc tylko i wylacznie jako ciekawostke . Np. na blogach japonskich czytalam , ze spodziewaja sie kolejnego duzego trzesienia. Wszystko jest mozliwe.

    Niektore tematy , ktore Wilkerson podejmowal byly naprawde ciekawie przedstawione.

    link

    http://heavenawaits.wordpress.com/david-wilkerson-1973-vision/

 6. Taka prawda 3 Maj 2011 o 12:30 am

  Wedle tego co w necie rozpowszechnia i Alex Jones pozabijanie senatorów i kongresmenów będzie bardzo ale to bardzo na rekę murzynowi bez oryginalnego aktu urodzenia i jego kliki morderców. Tak więc należy wypatrywać gdzie obecnie są i dokąd zamierzają się udac w najbliższej przyszłosci te tuzy amerykańskiej polityki pamietając, że ukochanym dniem na dokonywanie globalnych mordów (na przykładzie trzesienia w Japonii) tych nazistów od kabały jest 11 każdego miesiąca. Wiadomo, że w tym miesiącu Osama bin Barack ma przyleciec do Polski. Ten czas może być TĄ porą kiedy zamierzają zrównać Washington z ziemią. Zeby jak to mówią miał alibi na swoje „cudowne ocalenie”.

  Swoją droga w tej ameryce musza miec niezłe dopalacze skoro grupa kilkudziesięciu staruszków o zwichrowanym podejściu co do zasad używania tylniego odcinka przewodu pokarmowego zechciała ogłosić się Bogiem i z pominieciem jego praw jak kiedys Szatan (taki Bush podobno ogłosił się Magogiem – jednym z Apokalipsowych demonów) szarogesi się na Ziemii.
  Oni naprawde patrząc po zamierzeniach od kilkudziesieciu lat z uporem maniaka przygotowują sztuke globalną pod nazwa Armageddon na siłę próbujac przyspieszyć zapisane w Apokalipsie przepowiednie. Samozaparcie godne podziwu.

  PS. Lucyferianie zawsze najpierw rozpuszczaja pogłoskę o jakiejś „katastroficznej przepowiedni” (V kolumna z hasbary im w tym oddanie pomaga) a dopiero później w tym miejscu tą katastrofę wywołują. To jest ich charakterystyczne modelowe zagranie. Tak więc z tym Medjugore może być całkowicie tak samo jak z rozpuszczanymi z czasie Japonii informacjami „że zapadną się pod wode”. Lepiej maj spedzić daleko od tamtych okolic.

  Na yputubie jest film o nazwie „Connecting The Dots – Oil Spill, Knowing, April 19_20th, Illuminati Card Game.flv”. Miejsca na tych liniach są bardziej niż pewne, że będą celem „lucyferiańskich auto przepowiedni”. Czyli miejscami działalniści AlCIAjdy.

  • zenobiusz 3 Maj 2011 o 12:43 am

   W 1954 w Fatimie objawienie Siostry Łucji.To był początek.Dostosowali plany,do jego treści,jako służki” bożej małpy” i nie ustają w zabiegach.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/04/26/ostrzega-sie-wszystkich-polakow-bedacych-na-ziemiach-niemieckich-%E2%80%93-jezeli-ocaleja-z-wojny-zgina-w-falach-morza-ktore-zaleja-caly-prawie-kraj-nad-niemcami-bedzie-uzyta-bron-jadrowa/

  • grypa666 3 Maj 2011 o 2:27 am

   niewielu zostalo kongresmanow nieskorumpowanych, nie bedzie polowania na nich tylko raczej na przywodcow dysydencji poza jelytamy…
   apokaliptycy (nie tylko w usa) to nie „podobno” tylko fakt, np:
   http://piotrbein.wordpress.com/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/
   zrozumieni etego momentalnie otwiera ocy na „niemozliwe!” i „teorie spiskowe!”

   • monitorpolski 3 Maj 2011 o 6:54 am

    Nie wiesz co się dzieje w Kongresie, skąd Ron Paul wziąłby tylu sponsorów do audytu Federal Reserve (większość kongresmanów!). Oni muszą grać gdyż się ich szantażuje i zastrasza (np stanem wyjątkowym), ale gdy przyjdzie odpowiedni moment to powiedzą „dość”. Sądzisz, że nie wiedzą że chodzi także o ich życie?

    • Taka prawda 3 Maj 2011 o 3:49 pm

     Powiedzą „dość” jak przezyją i zdążą zaprotestowac. Cała nadzieja ameryki w samodzielności stanów i ich Gwardiach Narodowych. Łatwo im nie bedzie bo wynik i tak zależy od sumień wojskowych oficerów i podoficerów(*).

     A Osama Bin Barack od dawna chce władzy absolutnej w Ameryce. Obawiam się, że powtarza się historia Cesarstwa Rzymskiego i Barack realnie ma zamiar obalić pod dowolnym pretekstem wkrótce Kongres i obwołac się Cesarzem. Jeśli naprawde senatorowie chca walczyć to mogą chociażby zawiesić murzynka w rządzeniu za napaść na Libie bez ich pozwolenia. Jeśli będą zwlekać skończą jak politycy niemieccy za czasów Hitlera – w jakimś amerykańskim dole z wapnem jak juz Obama z kliką dokona zamachu stanu.

     (*) To zupełnie jak będzie i w Polsce gdzie generałowie karzą wojsku i policji strzelać do protestujacych i od szeregowych „strzelaczy” bedzie zależało czy wykonają rozkaz czy zabiją tego co im karze babrac się w ludobójstwie.

 7. Ewa Polska 3 Maj 2011 o 12:50 am

  galluss :

  jeszcze tylko dodam:
  2014 – Większość ludzi (na półkuli północnej) zginie w wyniku raka i innych chorób skóry spowodowanych napromieniowaniem i chemikaliami.
  2016 – Europa prawie w całości wyludniona.
  2018 – Chiny stają się potęgą światową. Wydobycie ropy naftowej się kończy
  wszystkie jej przepowiednie do tej pory sie sprawdzają, ktoś temu zaprzeczy? to dla mnie jest imbecylem

  ****************

  Albo to znaczy tylko to, ze *Baba Wanda* jest na usługach SATANISTOW i manipulatorow, ktorzy jej dyktują co ma powiedziec …. i….. o dziwo ……. wszystko sprawdza się.

  Pomijając fakt, ze wszystkie te przepowiednie są tak ogolnikowe, ze mogą tylko sprawdzic sie.

  To tak jak powiedziec młodej kobiecie z pierscionkiem zaręczynowym na palcu, ze wyjdzie za mąz za kogos kogo juz zna i będzie miała dzieci – niektore będą chorowac, ale nie groznie. Jak dzieci bedą małe, mąz straci pracę i będzie zmuszona podjąc pracę by wesprzec rodzinę finansowo ……

  Albo jesli szykują na kogos trumne, to nakazac takiej wiedzmie, aby powiedziała, ze mąz umrze nagle i niespodziewanie…..

  Jasnowidzące wiedzmy!
  Takie wiedzmy powinno zamykac się w więzieniu!
  Ich niecne i podłe sztuczki znane są od tysiącleci.

  • zenobiusz 3 Maj 2011 o 12:54 am

   Czyżbym Cię pochopnie ocenił.???Jeśli tak,przepraszam.Tu masz sto procent racji.
   Może zaczynam popadać w syndrom,oblężonej twierdzy 🙂 Niemniej, żmije często czają się, wśród róż.Pozdrawiam.

  • galluss 3 Maj 2011 o 12:55 am

   to jest według ciebie ogólnikowe?
   „2010 – Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada i zakończy w październiku, cztery lata później. ”

   – 10 listopada został wystrzelony pocisk balistyczny u wybrzezy kaliforni, a 23 listopada naszego czasu a skolei jej rachuby czasowej to było (10 listopada) korea poludniowa zaatakowala koreę północną – trzeba poprzestawiac 13 dni, bo to jeszcze stary kalendarz był

   ale przyznasz mi, ze cos jest z tym fantem?

   • zenobiusz 3 Maj 2011 o 12:59 am

    Nie dodałeś że zacznie się w Kairze,niedawno były piania na ten temat.
    Zacznij myśleć.Im więcej masz filmików na YouTube ,tym ostrożniej do tej wiedzy podchodź,no chyba że grasz w tej samej co oni orkiestrze,a to przepraszam.Rób swoje ,jak musisz.

   • Ewa Polska 3 Maj 2011 o 1:37 am

    1) Nie wszyscy sadza, ze Baba Wanga przepowiadała wojny:
    http://www.abovetopsecret.com/forum/thread628079/pg1

    2) Jesli Kaczynski zginał jako jeden z tych rzekomych CZTERECH przywodcow swiata, ktorych Wanga przepowiedziała ze zgina, to prosty dowod, ze NIE był to wypadek samolotowy, a zwykłe MORDERSTWO zaplanowane wczesniej przez SATANISTOW i manipulatorow:

    http://nostradamus2012.com/Baba_Vanga_prophecies.php

    • ozyrys 3 Maj 2011 o 8:05 pm

     Ewo!!!jesteś przedstawicielką średniowiecza??wsadzenie do więzienia wizjonerek-czyli spalenie na stosie -przerwie wizje??jestes przedstawicielka amerykańskiego pola morfogenetycznego-może nawet nie wiesz ,że popierasz dawno obalone schematy.Wizje są przekazem z innych źródeł .Nie jesteśmy sami we wszechświecie-to byłaby pycha tak myśleć ,są istoty o wiele bardziej rozwinięte,jedne sa nam życzliwe,inne-nie ,ale istnieją na innych gęstościach -więc ich nie widzisz!Już nawet dzisiaj na onecie opublikowano artykuł z odtajnienia sławetnego już spotkania szaraków z ówczesnym prezydentem USA .O tym ,że sa inne cywilizacje wiedział już Einstein.I to nie mrzonki.A przekazy B.W.-wszystkie do tej pory sie sprawdziły,natomiast Nostradamus??sam każdy wie-że tu nikt nic nie rozumie!

   • slice 3 Maj 2011 o 1:43 am

    wybuchla wojna 10 listopada? juz nie wspominajac ze swiatowa? oby wiecej takich wojen ktore wybuchaja ale tocza sie na blogach!

   • Ania 3 Maj 2011 o 9:53 am

    Z tym fantem jest to, ze ktos od kilku lat rozpowszechnia różne tragiczne przepowiednie i stara sie tak kreować fakty, aby ludzie ( w każdym razie ci, co czytali te przepowiednie) mieli naoczne dowody, że się proroctwo spełnia. Za przepowiedniami i ich spełnianiem stoi ta sama grupa potężnych pasozytów, które drecza ludzi od wielu tysięcy lat! I to jedyne sensowne wytłumaczenie. Najwazniejsze jest pytanie, czemu robia to TERAZ ? Według mnie TERAZ jest z jakiegos powodu dla nich i dla nas przełomowym czasem. Moze lada dzień wejdziemy w jakis taki czas, że jesteśmy w stanie pozbyć się pasozytów ? Może tego się tak boją oni i ich ziemskie mieszańcowate potomstwo ? Nie wiem. Ale wiem, że zalezy im na tym abyśmy odczuwali STRACH !. Myślę, że niektóre straszaki przygotowano dla nas przed tysiącami lat ! Czuję, że klucz do zrozumienia tego leży w tym strachu.

  • baba wanda 3 Maj 2011 o 12:59 am

   Baba Wanga, kobieto, Baba Wanga.

   • sono 3 Maj 2011 o 1:01 am

    a moze baba Jadzia:)

    • Ania 3 Maj 2011 o 10:42 am

     A ja słyszałam, że Baba Wagina !

  • Ewa Polska 3 Maj 2011 o 1:12 am

   Naturalnie, chodziło o Babe Wange.

   Baby Wangi czy inne upiornice, fakt pozostaje faktem, ze wiedzmy, rodzaju rzenskiego i meskiego, powinni/powinne byc wysyłani/wysyłane na stos!
   Albo przynajmniej na dozywotnie wiezienie.

   • baba wanda 3 Maj 2011 o 1:50 am

    Feministki tez wysylano na stos

    • Ewa Polska 3 Maj 2011 o 2:24 am

     Daj przykład feministki, ktora zginęła na stosie…. nie było takiej.

     Joanna d’Arc nie została spalona jako *feministka* ale jako wrog polityczny i ofiara wojny….

     Maria Skłodowska została wielką uczoną DLATEGO, ze była feministką. To samo mozna napisac o Orzeszkowej.

     Nawet Jan Pawel II wyraził się pozytywnie o zasługach feministek. Gdyby nie feministki, kobiety nie miałyby nawet prawa głosowac, nie mowiąc o prawie do piastowania urzędow, itd.

     http://www.przk.pl/nr/wiara_i_kosciol/lepsza_strona_feminizmu.html

     http://adonai.pl/jp2/?id=83

    • ozyrys 3 Maj 2011 o 8:15 pm

     odpowiedź dla Ewy P.-zawód -feministka został wymyślony i wykreowany przez Rotschildów i Rockefellerów-potentatów bankierskich-po to ,by o 50% zwiększyć swoje zyski:
     1) kobiety płaca wtedy podatki
     2)zanika więź w rodzinie,więc dzieciakami łatwiej sie manipuluje poprzez np.Tv lub gry ,a tam sa przekazy podprogowe,
     3)rozwody -to dodatkowe wpływy
     itd ..Jak większość wie rodziny R.R i B -to Illuminaci w najczystszej postaci!!!-„To Oni rządzą światem”-książka nie do zdobycia,ale dokładnie pokazuje mechanizmy naszego ubezwłasnowolnienia!!!

    • Artur 4 Maj 2011 o 7:46 pm

     I tu sie mylisz Ewa…Bylo pelno takich feministek ktore poszly na stos,tzw czarownice to najlepszy ich przyklad.Byly one pietnowane przez kosciol za zrywanie ze skostnialymi schematami koscielnymi i czesto za kierowanie sie wlasna intuicja a nie „nakazami Bozymi”.Stad te oskarzenia o czary…Slyszalas o inkwizytorskiej ksiazce pt:”Mlot na czarownice”.Zreszta troche rzekomych czarownikow tez splonelo na stosach.Jednak bardziej popularne bylo palenie kobiet.
     Joanna d’Arc tez byla feministka poza tym ze byla generalem i zangazowala sie w polityke.Gdyby nie miala choc troche feministycznego usposobienia w tamtych czasach i tamtych realiach to nie doszla by do takich stanowisk.
     A Maria Sklodowska zostala wielka uczona glownie dlatego ze miala predyspozycje ku temu,nie wiem czy byla feministka,ale jesli tak to napewno jej samej to moglo pomoc.
     Co do Jana Pawla II to wyrazal sie nawet przychylnie o feministkach a nawet przepraszal za ofiary „swietej” inkwizycji spalone na stosach.

   • Artur 4 Maj 2011 o 6:36 pm

    Nie gratuluje nowoczesnych pogladow.

    • Artur 4 Maj 2011 o 6:43 pm

     To odnosnie:
     „Baby Wangi czy inne upiornice, fakt pozostaje faktem, ze wiedzmy, rodzaju rzenskiego i meskiego, powinni/powinne byc wysyłani/wysyłane na stos!
     Albo przynajmniej na dozywotnie wiezienie.”

    • Artur 4 Maj 2011 o 8:01 pm

     Daje sie zauwazyc wiele sprzecznosci w twoim mysleniu.

  • monitorpolski 3 Maj 2011 o 6:57 am

   Z 10 listopada jest naciągane. Chinole postraszyli Amerykańców, że mają lepszą broń niż im się wydaje i tyle. Początek wojny to może być właśnie atak nuklearny, a może był nim 9-11?

 8. navajo88 3 Maj 2011 o 12:58 am

  Panowie prawdziwe trzęsienie ziemi bendzie kiedy przyjadę do USA żeby dać koncert w Nowym Jorku hahahahahahaha

  • zenobiusz 3 Maj 2011 o 1:00 am

   No proszę ,ilu bezsennych, a czujnych.

   • Wizzgaa 4 Maj 2011 o 12:59 pm

    Podobnie ,jak ty Zenobiuszu . Poświęcacie swój sen służbie ludzkości.

  • sono 3 Maj 2011 o 1:03 am

   To sie spiesz z tym koncertem ,bo juz niedlugo USA moze nie byc.
   Swoja droga( ja nie starsze ale ostrzegam) moze tak sie zdarzyc, ze to trzesienie ziemi bedzie AKURAT w czasie twojego koncertu.Hahahhaha

  • Artur 4 Maj 2011 o 6:51 pm

   hahahahahahaha dobre…

 9. erjot 3 Maj 2011 o 1:11 am

  Panie Marku szanuję Pana wypowiedzi i to co Pan przekazuje ludziom często nie świadomym zagrożenia, ale tym razem to mocna przesada i czysta fikcja. Pozdrawiam.

  • monitorpolski 3 Maj 2011 o 6:58 am

   A gdzie ja się pod tym podpisuję. Nie jestem jednym z proroków z Medjugorie!

 10. rabarbarek 3 Maj 2011 o 1:15 am

  To wrzuce Wam na „dobranoc”

  Navajo ciesz sie , ze koncerty dajesz w Szczecinie.

  http://theintelhub.com/2011/04/28/largest-earthquake-drill-in-america-history-as-great-central-u-s-shakeout-begins-along-new-madrid-seismic-zone/

 11. slice 3 Maj 2011 o 1:38 am

  Takze pocisk juz skierowany, do tego dochodzi jakas fala tsunami wywolana trzesieniem ktorego jeszcze nie bylo, juz po stanach, nie bedzie jutra. Nie wiem czemu nikt nie mowi ze zdanie ‚Człowiek nie będzie mógł go zestrzelić, albo też nienaturalnej wielkości fala tsunami zmyje miasta wzdłuż wybrzeża oceanu.’ – jest niepoprawne gramatycznie i nie msa sensu. W ogole ten wpis urąga dotychczasowemu poziomowi tego bloga i jest jego kompromitacja 😦 No chyba ze rano obudzimy sie a w niusach podadza ze usa zalane, waszyngton zmieciony 😉 paranoja…

  • grypa666 3 Maj 2011 o 2:36 am

   „tsunami” musialoby byc kilka km wysokie (od asteroidy?), zeby zmiesc znaczna czesc usa i to tylko kilkaset km od wybrzeza – usa ma kilka tys. km w poprzek…
   fala nie moze isc tylko w 1 kierunku (na zach. do usa) bo fale rozchodza sie koliscie, uderzylyby we wszystkie wybrzeza Atlantyku i przedostalyby sie na inne oceany i morza przy duzej wysokosci fali…
   sorka, ale praw fizyki nie ominiemy

  • monitorpolski 3 Maj 2011 o 7:00 am

   Widzę, że się czepiasz bloga, bo chcesz się czepiać. Nie będę ingerować w oryginalną pisownię, która jest na stronie o podanym linku.

 12. grypa666 3 Maj 2011 o 2:37 am

  chrzescijanie, pamietajmy, ze ‚przewidywac’ koniec swiata jest grzechem, tylko Bog wie czy i kiedy to nastapiloby…

  • zenobiusz 3 Maj 2011 o 7:41 am

   „PILNA PROŚBA O MODLITWĘ ZA STAN KALIFORNIA.

   Stan ten stoi przed główną – najsilniejszą korektą ( CHŁOSTĄ). Wojownicy modlitwy proszeni są o to, żeby się modlili, modlili, modlili, za ludzi w Kalifornii. Zwłaszcza RÓŻAŃCEM, KORONKĄ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO oraz MODLITWAMI DO DROGOCENNEJ KRWI.”
   Zaiste wielcy to grzesznicy.!!!

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/02/alert-for-america-pilne-pilne-pilne-od-boga-ojca/

  • Ewa Polska 4 Maj 2011 o 6:33 pm

   A dlaczego Bog miałby *chciec* konca swiata???
   Doprawdy, byłby to jakis podły i przewrotny *Bog* – moze oszust…
   Nawet dla ludzi pierwszym instynktem jest przedłuzyc i polepszyc zycie na ziemi, a nie pragnac *konca swiata*

 13. Daniel 3 Maj 2011 o 3:08 am

  http://www.davidicke.com

 14. sono 3 Maj 2011 o 3:23 am

  Podobno juz te tame skubancy wyburzyli kilkanscie minut temu. Tu jest video @dutchsinse ,ktory sie bardzo mocno obawia ,ze rozlanie takie ilosci wody wzdluz NEw Madrid Fault Line spowoduje niechybnie trzesienie ziemi.
  Zwlaszcza, ze pomogli podobno „nasaczyc ” ten rejon w tamtym roku ropa w czasie „katastrofy: w zZatoce Meksykanskiej. Narobilo sie tych „katastrof” ostatnio, oj namnozylo. A wkrotce pewnie jakas bomba od kumpli bin Ladena wybuchnie, znaczy sie niby od kumpli bun Ladena. To bedzie wersja oficjalna, dla lemingow, ktore zreszta je kupia.

 15. sono 3 Maj 2011 o 3:28 am

  Jutro rano maja wykonac Final Execution.
  http://www.kfvs12.com/story/14557528/corps-of-engineers-to-breach-levee

 16. sono 3 Maj 2011 o 3:40 am

  Jakauslyszycie od kogos, ze nie ma czegos takiego jak HAARP, to dajcie mu ode mnie po ryju.

 17. rabarbarek 3 Maj 2011 o 3:40 am

  Przywieziono 250 ton materialow wybuchowych. Artykul jest wczorajszy i jak napisali , nie maja jeszcze rozkazu wysadzenia tamy. Czytalam o jutrzejszym dniu , ze maja zaczac akcje.

  http://www.semissourian.com/story/1723379.html

 18. sono 3 Maj 2011 o 3:46 am

  „The Army Corps of Engineers will begin blasting at 9 p.m. Monday. The corps expects to see water flowing into the floodplain area around midnight.

  There will be a five minutes horn blast warning and then a one minute warning before the blast.

  They will work through the night, breaking another section of the levee in the southern part from 1 a.m. to 4 a.m. Tuesday. This would be a smaller outflow breach.

  The final execution of the project will be in the upper portion between 10 a.m. and 1 p.m. Tuesday.

  Maj. General Walsh says it is a „heart-wrenching” situation.

  Breaking the levee means flooding about 133,000 acres of farmland and 100 homes in Mississippi and New Madrid counties.

  „This is the right time to operate it,” Walsh said.

  Maj. General Walsh called this flooding unprecedented and historic.

  He said boat operators, labors, scientists, engineers, and truck drivers all told him the same thing.

  „I never thought I would see the day that the river would reach these levels.”

 19. OBAMA BIN LADEN 3 Maj 2011 o 3:49 am

  ŻYJEMY W ISTNYM MATRIXIE !!! NAWET PRAWDZIWĄ ŚCIEŻKĘ AUDIO ZE ŚLUBU KSIĘCIA WILLIAMA PODŁOŻYLI W TV !

  NA SZCZĘŚCIE KTÓRYŚ Z PRACOWNIKÓW TV SKOPIOWAŁ ORYGINAŁ I WRZUCIŁ NA YOUTUBE.

  OTO I ON

  • sono 3 Maj 2011 o 3:55 am

   Stado bezmyslnych baranow. Czasami to naprawde warto sie zastanowic czy oni wogole potrafia jeszcze myslec.

  • monitorpolski 3 Maj 2011 o 7:05 am

   Dobre. Najlepsi są ci z flagami. Machają jakby wierzyli w Solidarność…

 20. sono 3 Maj 2011 o 3:52 am

  Licho wie co oni tam za „ladunki Wybuchowe” wloza. Nie ufam tej armii lucyferow. Zaplanowali te „katastrofe” co do szczegolow. A lemingi i tak uwierze ze to bedzie „tylko zwykla katastrofa, gniew natury lub ew. „gniew Boga na niedobra Ameryke”.
  Oni w takie cus jak dzialanie HAARPEM i dzialanie globanej szajki lucyferianow nie wierza. Leming jest na to za mundry.Leming TYLKO wierzy w papke jaka mu oficjalne media na tacy podaja. leming nie lubi myslec samodzielnie bo i po co?

  • OBAMA BIN LADEN 3 Maj 2011 o 4:07 am

   Przede wszystkim lemingi nie są nauczone samodzielnie myśleć bo tak ich wytresowała edukacja. Nie podważaj faktów kuj się na pałe to co w książkach oświeceni napisali (czyli instrukcja dla psychiki leminga) Za samodzielne myślenie i podważanie faktów lemingi dostają złe oceny.

   Najlepszymi lemingami są wykształcone lemingi. Wykształciuchy głosują na PełO

  • Konarski 3 Maj 2011 o 8:34 am

   Zastanówmy się!
   ZIEMIA w rejonie New Madrid jest NASIĄKNIĘTA od opadów, dodatkowo rozwalą tamę lub tamy.
   JAKI WPŁYW NA POTENCJALNE TRZĘSIENIE ZIEMI ma nasiąknięta i mokra ziemia – w porównaniu do względnie suchego gruntu?

  • Konarski 3 Maj 2011 o 8:35 am

   Mam na myśli skutki potencjalnego trzęsienia ziemi uprzednio nasiąkniętej.

 21. Tomasz 3 Maj 2011 o 5:49 am

  Nuclear Event -State of Missisipi z dzis-cos wiadomo wiecej?

  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php

  • Tomasz 3 Maj 2011 o 5:51 am

   Oczywiscie Mississippi

  • zenobiusz 3 Maj 2011 o 8:22 am

   Nuclear Event – North-America – USA
   EDIS Number: NC-20110503-30570-USA
   Date / time: 03/05/2011 02:56:08 [UTC]
   Event: Nuclear Event
   Area: North-America
   Country: USA
   State/County: State of Mississippi
   Location: Port Gibson [Grand Gulf Nuclear Power Plant]
   Number of Deads: N/A
   Number of Injured: N/A
   Number of Infected: N/A
   Number of Missing: N/A
   Number of Affected: N/A
   Number of Evacuated: N/A
   Damage level: Minor

   Description:

   The Nuclear Regulatory Commission is investigating after a radioactive element is found in the Mississippi river. Authorities say it started at the Grand Gulf Nuclear Plant in Port Gibson. They say they went to check for standing water in an abandoned unit, and found a build up of water. They decided to pump it out, and after taking a sample, they discovered the chemical „tritium” had been released into the river. Officials say the River has diluted the radioactive material, and is not causing harm to the people. Right now the incident is under investigation. There’s no word on how much Tritum was pumped into the water.
   http://forums.silentcountry.com/forums/showthread.php?6368-Nuclear-Event-North-America-USA

 22. karlos33 3 Maj 2011 o 7:38 am

  „Ogromny pocisk został skierowany dokładnie w stronę Waszyngtonu (stolicy USA). Człowiek nie będzie mógł go zestrzelić, albo też nienaturalnej wielkości fala tsunami zmyje miasta wzdłuż wybrzeża oceanu. Ten pocisk zabije tysiące ludzi”

  Pocisk którego nie można strącić to meteoryt który wpadnie do Atlantyku, a co za tym idzie ogromne tsunami i trzęsienia czyli to o czym Nostradamus pisze w centuriach.:)

  • monitorpolski 3 Maj 2011 o 9:36 am

   Dzięki karlos33 za tą świetną analizę. Oczywiście, że „pocisk” niekoniecznie musi oznaczać rakietę balistyczną. Tłumaczyłoby to też skąd tsunami…

 23. mgrabas 3 Maj 2011 o 7:40 am

  przestrzegam przed zwiedzeniem i uleganiem zniechęceniu!
  tylko jeden jest Pośrednik do Ojca, Jezus Chrystu, ale On przyjdze na Sądzie
  do tego czasu demony będą się podszywać pod „Jezusa”, „Maryję” i zmarłych

  Biblia mówi jak żyć i zachęca do pokładania ufności jedynie w Bogu
  każdy zda sprawę ze swojego życia, z czasu jaki został nam dany

  odwagi, chociaż ten świat należy do władcy tego świata, my mamy wybór komu powierzamy swoje istnienie i do kogo przyznajemy się na codzień i w chwili próby

  zostaliśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Miłosiernego i Sprawiedliwego Stwórcy, pamiętajmy o tym, kto wytrwa w tym do końca, ten będzie zbawiony
  nie sprzeciwiajmy się złu, ale zwyciężajmy je dobrem! 🙂

  „Zebrali się u Niego faryzeusze i kilku uczonych w Piśmie, którzy przybyli z Jerozolimy. I zauważyli, że niektórzy z Jego uczniów brali posiłek nieczystymi, to znaczy nie obmytymi rękami. Faryzeusze bowiem, i w ogóle Żydzi, trzymając się tradycji starszych, nie jedzą, jeśli sobie rąk nie obmyją, rozluźniając pięść. I /gdy wrócą/ z rynku, nie jedzą, dopóki się nie obmyją. Jest jeszcze wiele innych /zwyczajów/, które przejęli i których przestrzegają, jak obmywanie kubków, dzbanków, naczyń miedzianych. Zapytali Go więc faryzeusze i uczeni w Piśmie: Dlaczego Twoi uczniowie nie postępują według tradycji starszych, lecz jedzą nieczystymi rękami? Odpowiedział im: Słusznie prorok Izajasz powiedział o was, obłudnikach, jak jest napisane: Ten lud czci Mnie wargami, lecz sercem swym daleko jest ode Mnie. Ale czci Mnie na próżno, ucząc zasad podanych przez ludzi. Uchyliliście przykazanie Boże, a trzymacie się ludzkiej tradycji, /dokonujecie obmywania dzbanków i kubków. I wiele innych podobnych rzeczy czynicie/. Potem przywołał znowu tłum do siebie i rzekł do niego: Słuchajcie Mnie, wszyscy, i zrozumiejcie! Nic nie wchodzi z zewnątrz w człowieka, co mogłoby uczynić go nieczystym; lecz co wychodzi z człowieka, to czyni człowieka nieczystym. Z wnętrza bowiem, z serca ludzkiego pochodzą złe myśli, nierząd, kradzieże, zabójstwa, cudzołóstwa, chciwość, przewrotność, podstęp, wyuzdanie, zazdrość, obelgi, pycha, głupota. Całe to zło z wnętrza pochodzi i czyni człowieka nieczystym.” (Mk7,1-8.14-15.21-23)

  „Kto zamieszka na Twej górze świętej?
  Ten, kto postępuje nienagannie, działa sprawiedliwie
  i mówi prawdę w swym sercu,
  kto swym językiem oszczerstw nie głosi.

  Kto nie czyni bliźniemu nic złego,
  nie ubliża swoim sąsiadom,
  kto za godnego wzgardy uważa złoczyńcę,
  ale szanuje tego, kto się boi Pana.

  Kto dotrzyma przysięgi dla siebie niekorzystnej,
  kto nie daje swych pieniędzy na lichwę
  i nie da się przekupić przeciw niewinnemu.
  Kto tak postępuje, nigdy się nie zachwieje.” (Ps15,1-5)

  zamiast słuchać sensacji demonów, skupmy się na tym co najważniejsze
  przed Bogiem liczy się coś zupełnie innego niż dla świata: Mt6,24 Łk9,24 1J4,8

  • MasmyPojechane 3 Maj 2011 o 9:11 am

   milo slyszec glos rozsadku posrud tego balwochwalczego ujadania. up-ek. pzdr

 24. Konarski 3 Maj 2011 o 7:42 am

  Patrzcie co nad New Madrid będzie przelatywało 11 maja.

 25. nowy84 3 Maj 2011 o 8:12 am

  http://www.reuters.com/article/2011/05/03/weather-flooding-explosion-idUSN0226676420110503

  zaczęło się :/

  • zenobiusz 3 Maj 2011 o 9:22 am

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/03/us-army-corps-breaks-southeast-missouri-levee-desperate-attempt-to-protect-an-illinois-town-from-rising-floodwaters/
   Wszystko co na razie wiadomo.

  • mag 3 Maj 2011 o 10:27 am

   gówno – wysadzili wały a nie tamę, tak jak u nas za płockiem w czasie powodzi 2010 żeby RATOWAĆ tamę !

 26. Annah 3 Maj 2011 o 8:18 am

  Po przeglądnięciu linku źródłowego mam poważne obawy co do pochodzenia „Przesłania z Medjugorie”. Matka Boża nie przepowiadała nigdy konkretnych wydarzeń, nawoływała do modlitwy, a przed katastrofami ukazywała się z bardzo smutnym obliczem.
  Z układu strony można wysnuć wniosek, że przekazy pochodzą od kilku wizjonerów (niekoniecznie z Medjugorie) a przytoczone w temacie posłanie pochodzi od Luizy Starr Tomkiel, której źródło informacji niektórzy uznają za wątpliwe.
  Prosiłabym po sprawdzeniu moich przypuszczeń o umieszczenie nazwiska autora przekazu w temacie głównym.

  • zenobiusz 3 Maj 2011 o 8:36 am

   Posłanie dla M. Tague z 17 lutego 2010
   Od tłum.: Mój przyjaciel Bill twierdzi, że skoro nic nie wiemy, kim jest M. Tague, nie musimy wierzyć w to, co mówi. Pozostawiam Państwu do własnego osądu.
   http://www.laudate.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3549&Itemid=43

   • zenobiusz 3 Maj 2011 o 8:45 am

    Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

  • sono 3 Maj 2011 o 12:42 pm

   Przeslanie z Medjugorei jest oficjalnie NIE uznane przez stolice Apostolska. a nieoficjlnie wypowiedzil sie ostatnio pewnien znany biskup egzorcysta i publicznie nazlwal je sztanskim, diablelskim. To chyba wystarczy ,aby lemingi przestaly tam jezdzic i w nie wierzyc???
   Nie, nie wystarczy ,bo lemingi i tak wiedza sowje i beda wierzyc w Medjugorie bo zmienic leminga punkt widzienia jest prawie niemozliwoscia.

 27. marek 3 Maj 2011 o 8:40 am

  Kiedy ten pocisk doleci, bo rozumiem że już leci? Hahaha.

  • MasmyPojechane 3 Maj 2011 o 9:05 am

   jak ci sie Matka Boska Kaluzynska po deszczu ukarze ,nie wczwsniej.

 28. Annah 3 Maj 2011 o 8:54 am

  Racja, tylko pobieżnie przejrzałam, ale z treści można wywnioskować, że orędzie pochodzi z Medjugorie.
  Ale już tutaj autorem jest osoba całkiem anonimowa.

  Posłanie z 3 marca 2010
  PILNA PROŚBA O MODLITWĘ ZA STAN KALIFORNIA.
  Stan ten stoi przed główną – najsilniejszą korektą ( CHŁOSTĄ). Wojownicy modlitwy proszeni są o to, żeby się modlili, modlili, modlili, za ludzi w Kalifornii. Zwłaszcza RÓŻAŃCEM, KORONKĄ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO oraz MODLITWAMI DO DROGOCENNEJ KRWI.
  Ja proszę, żebyście poświęcali wszystkie wasze KORONKI DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO ZA TYCH, KTÓRZY MOGĄ BYĆ ZABRANI W TRAKCIE CHŁOSTY.
  SPĘDŹCIE GODZINĘ PRZED PRZENAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM BŁAGAJĄC BOGA O MIŁOSIERDZIE DLA LUDZI W KALIFORNII.

  Sześć posłań dla „najmniejszego ze sług”
  Od tłum.: Nie wiemy, kim jest wizjoner. Może wiedzą przekazujący nam te posłania, i tego nie ujawniają. Z treści poprzednich zapisów mogłoby wynikać, że jest to kapłan.

 29. 1337 3 Maj 2011 o 8:55 am

  Robić artykuł na podstawie jakiegoś fanatycznego komentarza – tego jeszcze chyba nie było. Założę się, że nic się nie stanie.

 30. wojpa 3 Maj 2011 o 8:57 am

  USA przegrywa sama ze sobą. Okazuje się ,że ta strategia jaka przyjęli,czyli wieczna walka z terroryzmem,spaliła na panewce.W Iraku coraz mniej zamachów bombowych,o Iranie i Korei Płn. cicho, tylko w krajach znad basenu Morza Śródziemnego walki o charakterze bardziej lokalnym, czy wojny domowej.
  USA jest na dnie gospodarczym. muszą zrobić coś co na prawdę wstrząśnie światem.
  Jest to ostatnia deska ratunku przed ogłoszeniem bankructwa USA czyli 11 maja.
  Informacja o zabiciu Osamy bin Ladena miała być swego rodzaju opium dla ludu.
  Oczywiście udało się, lud amerykański(w przypadku tego społeczeństwa nie potrzebne są duże dawki substancji znieczulających) jest intelektualnie znieczulony i teraz trzeba szybko przeprowadzić operację.Co to może być za operacja?
  Każda, która wstrząśnie obywatelami USA. Bush poświęcił życie ok.4000 obywateli USA niszcząc WTC. Ta dawka wystarczyła na 4-5 lat.Teraz niestety będzie musiało więcej Amerykanów zginąć .

 31. MasmyPojechane 3 Maj 2011 o 8:57 am

  O zgrozo… wchodze ja se o poranku ,zerknac co tam nowego w trawie piszczy ,a tu taki kwiatek. Domyslam sie ,zescie przez wiekszosc nocy z zenonkiem chlali ,bo przeciez inaczej byscie takiej glupoty nie wymyslili. Jak zobaczylem wstep to se pomyslalem ,ze ktos cos zaobserwowal na niebie ,ze potwierdzone ,ze sie zaczelo i ch… wie co jeszcze ,ale jak doszlem do wyrazu „Medjugorie” to mi rece opadly.
  Wy ,dorodli ludzie ,wierzacy ponoc gleboko… a dajecie sie w trombe robic gorzej niz moja 16-o m-czna corka. Wstyd ,tyle powiem.

  • zenobiusz 3 Maj 2011 o 9:19 am

   Naści piesku,kiełbaski…
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/03/radioactive-floodwaters-mississippi-nuclear-event/

   • monitorpolski 3 Maj 2011 o 9:28 am

    No ładnie…

   • 1337 3 Maj 2011 o 9:31 am

    I jak to ma się do ogromnego pocisku, skierowanego w stronę Waszyngtonu ?

   • MamyPojechane... 3 Maj 2011 o 10:21 am

    No poczytalem, obejrzałem i…? Bo nie widzę związku…
    Aaaaaaa już wiem… dajesz mi delikatnie do zrozumienia co tak poczochralo… tylko skąd wy wodę z missisipi wzieliscie i po co ja piliscie? przecież to śmierdzi napewno i wogule.
    A tak serio to bladzicie chłopaki , naprawdę bladzicie ,a propagujac te szatanskie objawienia ,również bluznicie.

  • sara10 3 Maj 2011 o 6:01 pm

   MamyPojechane – wybacz, jeżeli ktoś jest ewidentnym grafomanem (nie dyslektykiem!), trudno żeby rozumiał świat pozazmysłowy albo jakikolwiek. Wyrażnie widać, że, poza podręcznikiem w szkole podstawowej, z pismiennictwa trzymałeś tylko jakąś gazetę. Lepiej dla ciebie – czytaj co ludzie mądrzy wklejają i straj się samodzielnie zrozumieć. Nie czekaj aż ci wytłumaczą w TVN-ie.
   Pozdrawiam

 32. FAKIR 3 Maj 2011 o 9:47 am

  Ewidentnie będzie wkrótce wielkie trzęsienie ziemi wywołane jakiegoś rodzaju bronią.
  Wyją alarmy samochodowe na osiedlach zupełnie bez powodu. Przed tsunami w Japonii i następnymi trzęsieniami również wyły jak szalone. Wiele osób ma już tego dość. Mój sąsiad wyciągnął wczoraj bezpiecznik od syreny alarmowej.
  Warto żeby jakiś zdolny elektronik zbadał ten fenomen.

  • marek 3 Maj 2011 o 9:55 am

   Czyli na całym świecie wyją alarmy, czy tylko w Japonii? Bo ja mieszkam na wsi i mam dwóch sąsiadów co mają alarmy i jeszcze żaden nie wył.

 33. lucid 3 Maj 2011 o 9:48 am

  „Wojownicy modlitwy proszeni są o to, żeby się modlili, modlili, modlili, za ludzi w Kalifornii. Zwłaszcza RÓŻAŃCEM, KORONKĄ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO oraz MODLITWAMI DO DROGOCENNEJ KRWI.” – kto ma rozum ten przeliczy. Czemu nie potraficie zrozumieć, że religia katolicka jak i inne religie głównego nurtu, wywodzą się od jednej ciemniej siły… Modlitwy do krwi, różańca??? A jak wam powiem, że różaniec odzwierciedla kabalistyczne drzewo życia??? Nie szukajcie BOGA w religii, szukajcie go w Waszych sercach…

  • Ania 3 Maj 2011 o 10:11 am

   Oni tego nie pojmą, dla nich Bóg jest w religii i poniekąd to prawda, zwłaszcza dla judaistycznego ( czyli także katolickiego i islamskiego ) Boga. Nie pojmą, że modlitwa realizuje jedno z Praw, według którego energia podąża za uwagą ! Przesyłają w ten sposób komuś/czemuś energię ! Swoją ! Zawsze w jakiejś intencji. Jakos nie widzą, że modły nie zostają wysłuchane. Rozumieją za to , że pewnie za mało się modlili. I tak w kółko !

   • zenobiusz 3 Maj 2011 o 10:19 am

    O widzę że i wiedźmy ściągnęły z odsieczą,paradne to.

   • sara10 3 Maj 2011 o 6:06 pm

    Lucid, Ania – Jezu, wy naprawdę wierzycie w to, co piszecie??!! Ludzie, mniej Racjonalisty, więcej (za Mickiewiczem) „miej serce i patrzaj sercem”.
    I jeszcze jedno (również Mickiewicz): „Tylko pod tym krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem”.
    Warto to zapamiętać!

  • zenobiusz 3 Maj 2011 o 10:12 am

   Lucif daj se spokój.

  • MamyPojechane... 3 Maj 2011 o 10:33 am

   Nie mów tak człowieku, choć to prawda nie mów tak, bo Cię święty Zenon ekskomunika oblozy. Im rozsadniej ktoś gada tym bardziej go obszczekuja mocherowe pieski. W co wy gracie? Komu wy tak naprawdę slyzycie(bo napewno nie Bogu)?

   • sara10 3 Maj 2011 o 6:12 pm

    MamyPojechane – no widzisz jak to się na tym świecie porobiło: moHery to ludzie prawi i wykształceni, a wiskozowe berety – to grafomani i bezmyślni ogladacze tefałenów.
    Nie obrażaj nikogo, bo zacznę cię nazywac wiskozowym beretem. Czytaj i MYŚL!

 34. FAKIR 3 Maj 2011 o 9:53 am

  co do tych alarmów. Problemy z nagminnym wyciem bez powodu według relacji mojego znajomego mechanika pojawiły się przed kilkoma laty. Dużo było przypadków w 2007 i 2008 roku. Potem było mniej. Od początku 2011 roku ten mechanik miał kilkanaście zgłoszeń. Wiele specjalistów pewnie szuka przyczyny bez skutku. Moim zdaniem przyczyną są jakiegoś rodzaju fale elektryczne emitowane poprzez satelity. Ten system działa. Nie może być żadnych wątpliwości, że coś jest na rzeczy.

  • Cupak 3 Maj 2011 o 10:01 am

   Ja w nocy słyszałem dziwny dźwięk falowy, także może HAARP już znowu działa.

   • marek 3 Maj 2011 o 10:22 am

    Może to psująca się lodówka, albo tak zwyczajnie pracująca. 🙂 Może nagram swoją zobaczysz jakie dźwięki piekieł wydobywa. W nocy dźwięki otaczające nas są ciche, wtedy słychać rzeczywiście pracę koparki i przesypywanie ziemi. 🙂

  • Stanisław 3 Maj 2011 o 10:25 am

   Co do samoistnie włączających się alarmów ( w samochodach ) można zauważyć w czasie silnych wyładowań atmosferycznych.

   Jeżeli gdzieś następuje podobne zjawisko ( brak burzy ), to albo faktycznie coś się zaczyna dziać, albo wewnętrzny czujnik alarmu zaczyna głupieć – winę można zwalić na zużycie ( choć wydaje się mało prawdopodobne )

 35. slice 3 Maj 2011 o 10:07 am

  No i wszystko poszlo sie… Ale trzesieie w stanach, a jakie tsunami! Ups. Jednak nic sie nie stalo. Monitorzepolski, mam nadzieje ze na przyszlosc zachowasz przezornosc i tak komicznych wpisow jak ten nam oszczedzisz. Co do tych nawolujacych do modlitwy – niedlugo dojdzie do tego ze:

  1. Ostrzezecie ze moze byc jakas katastrofa i poprosicie o modlitwe.

  2. Stwierdzicie ze jest nieuchronna i tylko wieksza ilosc modlitw pomoze.

  3. Nic sie nie stanie a wy triumfalnie oglosicie ze to dzieki modlitwom.

  4. I tak w kolko.

  PARODIA, dziecinada, niekompetencja, ignorancja. Oby jak najmniej ich na tym blogu.

  • zenobiusz 3 Maj 2011 o 10:14 am

   Oj jak was to gryzie,No modlić się będą,.A powinni być zaskoczeni,Strach i rozpacz,jak najwięcej.Koniecznie.A oni modlić się będą.

   • lucid 3 Maj 2011 o 10:25 am

    Ani strach ani rozpacz drogi Zenobiuszu, ale wiara i wolna wolna. Wiara i wewnetrzny dialog z BOGIEM, który nie potrzebuje posrednikow, nie potrzebuje artefaktow, ktory nie wymaga i nie nakazuje, ale daje wolna reke nam wszystkim.

   • MamyPojechane... 3 Maj 2011 o 11:02 am

    A może sprubowal byś to swoim dzalkiem orgonowym odpedzic… z radioaktywnymi chmurami se poradziles wiec to tez nie powinno przyspozyc ci większych trudności… A jak orgon nie pomoże to krysztalem co to ma moc… go.
    Przestańcie już pic chłopaki, do luzem i odespac.

  • marek 3 Maj 2011 o 10:24 am

   oregon i modlitwa spowodowały, że pocisk przynajmniej na chwilę minął ziemię, ale uważajcie on wróci tylko jak odsuniecie się od Boga i nie dacie na tacę.

 36. slice 3 Maj 2011 o 10:18 am

  a niech sie modla, nie zaszkodzi, nie pomoze. scenariusz 4 pkt ktory podalem to sedno sprawy, najwiekszy problem takich oszolomow i slepa uliczka.

 37. nowy84 3 Maj 2011 o 10:19 am

  slice z tego co wiem to w Waszyngtonie jest dopiero 5 rano wiec…

 38. FAKIR 3 Maj 2011 o 10:30 am

  Stanisław :

  Co do samoistnie włączających się alarmów ( w samochodach ) można zauważyć w czasie silnych wyładowań atmosferycznych.
  Jeżeli gdzieś następuje podobne zjawisko ( brak burzy ), to albo faktycznie coś się zaczyna dziać, albo wewnętrzny czujnik alarmu zaczyna głupieć – winę można zwalić na zużycie ( choć wydaje się mało prawdopodobne )

  Proszę wziąć pod uwagę fakt, że one często włączają się w kilku samochodach prawie jednocześnie.

 39. wojpa 3 Maj 2011 o 10:36 am

  USA i Rosja rozgrywają wspólnie z resztą świata swoja grę.
  Kiedy 11 września 2001 roku zawaliły się wieże WTC już w czasie akcji gaśniczej swoją pracę rozpoczęli agenci rosyjskiego wywiadu. Celem ich pracy było znalezienie dowodów na zamach. Musimy pamiętać,że rosyjski wywiad ma swoją bardzo długą tradycję,sięgającą carskich czasów.Rosjanom zależało na znalezienie jak najwięcej dowodów na to ,że zamach na WTC to była robota samych Amerykanów i znaleźli.
  Mając niezbite dowody zaczęli szantażować rząd USA. Od tamtego czasu USA patrzy przez palce na poczynania Moskwy. Pomijając Czeczenię,nie zareagowali w Gruzji i przemilczeli katastrofę smoleńską.Odstąpili od wszystkich zobowiązań dotyczących bezpieczeństwa krajów NATO w tym także Polski.
  Dlaczego Rosja i USA? Oba te kraje mają wspólnego wroga. To są Chiny.Tajna wojna USA z Chinami już trwa.Teraz należy zwiększyć wpływy Rosji w Europie.
  Nawet kosztem niepodległości niektórych europejskich krajów.
  Najnowsza historia pokazuje nam,że Polska jest tylko krajem na mapie.Nawet premier Włoch Berluskoni kiedy zajmował swoje krzesło podczas uroczystości beatyfikacyjnych JPII był zdziwiony obecnością w sąsiedztwie Komorowskiego.
  Polska bezsilnością stoi tak samo jak podczas ogłoszenia Konstytucji 3-Maja.
  Znowu znależliśmy sie w kleszczach rosyjsko-niemiecko-amerykańskich.

  • sara10 3 Maj 2011 o 6:33 pm

   Wojpa – czytałam swego czasu ciekawą analizę współczesnych wyborów Polaków. Otóż, ktoś stwierdził, że Polacy zatracili instynkty samozachowawczy. Wybrali kolesi do zarządzania ich pieniędzmi, kolesi, którzy nie z jednej kieszeni grosz wyciągnęli. Ten ktoś uznał, że nie może to być rzecz przypadkowa, a raczej mistyczna/nadprzyrodzona. Bo warto by się zastanowić, co by było, gdyby zarządzali nami ludzie prawi/patrioci. Otóz, w dzisiejszym diabolicznym świecie Polska niechybnie byłaby celem niejednego szaleńca. Polacy zaś w ogromnym niebezpieczeństwie. Tymczasem – Polska jest podana wszystkim satanistom, jak na tacy. Po co zatem zabiegać/zdobywać kogoś, kto jest zdobyty? W tej sytuacji, Polakom nic nie grozi. Kraj nasz jest rokradziony, rozprzedany, zajęty przez obcych (patrz: media, rządzący). Tefałeny i Wyborcze dbają, by naród się szybko nie obudził. Jak ktoś podnosi głowę z „poduszki” natychmiast dostaje odpowiednią dawkę eteru (programy publicystyczne z Olejnik, Lisem i innym Wołkiem na czele). Ma spać i snić o złych kaczorach i prymitywnych moherach. O sobie zaś myśleć – jestem trendy, mądry, nowoczesny i taki młodo – śliczniutki.

   Z twoją analizą się zgadzam.

 40. LextiNadera 3 Maj 2011 o 10:38 am

  Widzieliście kiedyś człowieka zastraszonego ? Zastraszonego groźbą utraty życia który w rezultacie zamiera w bezradności, nie mogąc zupełnie nic zrobić a zarazem widząc rzeczywistość taką, jaka jest?

  Takie skojarzenia nasuwają mi się kiedy oglądam ostatnio wychodzące zdjęcia Baracka Obamy.

  Wyssany z energii, świadomy swojej niemocy w stosunku do kryminalistów, z ‚zamkniętymi ustami’, pozbawiony szacunku do siebie i swojej pozycji może teraz tylko patrzeć. Zbladł i postarzał widząc jak łatwo można odebrać mu życie, sterować nim – jak nic niewarta jest pozycja prezydenta.

  Na jego twarzy widać coś więcej niż problemy ze źle podrobionym aktem urodzenia… Tutaj widać coś znacznie większego, bardziej przytłaczającego niż możliwość utraty stanowiska, tu chodzi o utratę życia oraz jednoczesną niemoc w przeciwstawieniu się temu kto życie chce odebrać.

  Otworzyły mu się oczy na świat, przestał być ‚nieświadomą kukiełką’ a stał się ‚świadomą kukiełką’.

  Wbity w ziemie, zastraszony, pozbawiony energii i poczucia własnej godności, uniżony przed systemem przemocy i totalnej kontroli.

  Nie jest z tego zadowolony, ale pary z pyska nie puści – bo kulka w łeb.

 41. erilo 3 Maj 2011 o 10:42 am

  Uprzejmie informujemy wtajemniczonych Illuminatti, że w akcji odstrzelenia Bena nikt nie zginął.
  jego ciało zostało wrzucone do wody w akwalungu, w związku z tym nie grozi mu zatonięcie gdyż był dobrze przeszkolony z działań podwodnych w USNavy.
  dlatego w przypadkach szczególnych możliwe jest następne organizowanie tego typu akcji aby zamieszać gojom we łbach.
  jest to informacja tylko dla naszych formacji, którą trzeba dobrze strawić po kolacji. prawdziwa acz ukryta, więc depeszę należy przed przeczytaniem zjeść.
  podpisała H. Clint, co nadziewa każdego matrosa na swój szeroki gwint.
  Howgh!

 42. Annah 3 Maj 2011 o 10:53 am

  Medjugorie jest prawdziwe!!! Kto nie wierzy niech sam pojedzie i sprawdzi jako i ja byłam. Niech zobaczy jakie wspaniałe rzeczy się tam dokonują oblężenie konfesjonałów, wycie złego który musi opuścić ofiary, uleczenie z nałogów, adoracje Najświętszego Sakramentu z uzdrowieniami i uwolnieniami i bezustanna modlitwa. Szatan nienawidzi tego miejsca gdyż jest to chyba jedyny zakątek na tym globie w którym sromotnie przegrywa. Tylko Medjugorie trzyma jeszcze ten świat do kupy i wstawiennictwo Matki Najświętszej. NIE KALAJCIE ŚWIĘTOŚCI i zamilczcie wszyscy wrogowie Matki Najświętszej Królowej Pokoju . Każde wasze słowo zapisane jest w Księdze Żywota i zostanie wam dosłownie przytoczone. Z czym staniecie przed Sprawiedliwym Bogiem, którzy teraz szkalujecie Jego Matkę ???

  Królowo Polski módl się za nami.

  • Cupak 3 Maj 2011 o 11:00 am

   najświętszy sakrament to jest zwykły chlebcio, kto czyta Bilie ten wie , a adoracja tego chlebcia to jest bałwochwalstwo. To o czym ty mówisz jest bardzo dalekie od tego co mówił nam Pan Jezus. Medjugorie jest siedliskiem demonów !!!

   • zenobiusz 3 Maj 2011 o 11:18 am

    2 Tm 3

    1 A to wiedz, iż w ostateczne dni nastaną czasy trudne.
    2 Albowiem będą ludzie sami siebie miłujący, łakomi, chlubni, pyszni, bluźniercy, rodzicom nieposłuszni, niewdzięczni, niepobożni,
    3 Bez przyrodzonej miłości, przymierza nie trzymający, potwarcy, niepowściągliwi, nieskromni, dobrych nie miłujący,
    4 Zdrajcy, skwapliwi, nadęci, rozkoszy raczej miłujący niż miłujący Boga;
    5 Którzy mają kształt pobożności, ale się skutku jej zaparli; i tych się chroń.
    http://pl.wikisource.org/wiki/Biblia_Gda%C5%84ska/Drugi_List_do_Tymoteusza_3

    • Cupak 3 Maj 2011 o 11:24 am

     Bardzo dobry fragment z PŚ odzwierciedlający właśnie to obecną sytuacje.

     „Którzy mają kształt pobożności, ale się skutku jej zaparli; i tych się chroń.”

     to właśnie o tych co się modlą do Demona z Medjugorie .

   • monitorpolski 3 Maj 2011 o 1:30 pm

    Cupak, jak to się robi – linkujesz się do mnie swoim gravatarem?
    http://pl.gravatar.com/cupak22

  • lucid 3 Maj 2011 o 11:07 am

   „Z czym staniecie przed Sprawiedliwym Bogiem, którzy teraz szkalujecie Jego Matkę ???” – zawsze mnie zastanawia, ze katolicy usilnie myla postac Jezusa z BOGIEM. Skad te wymysly o matce BOGA??? Opamietajce sie, tkwicie w kulcie, ktory nie ma wiele lub nawet nic wspolnego z BOGIEM…

   • Cupak 3 Maj 2011 o 11:15 am

    Jezus jest Bogiem, ale Maryja dała mu tylko ziemskie ciało, i sam Jezus za to jej nie wywyższał pośród innych ludzi, nie mówiąc już o samej Maryi która była bogobojną kobietą i nigdy by się nie kazała do siebie modlić.

    • Ania 3 Maj 2011 o 11:27 am

     Dokładnie, Cupak. Ale tu chodzi o straszenie, żądanie modłów i kościołów budowanie coraz nowych. Ja tez nic nie mam przeciw matce Jezusa, ale robienie z niej upiora pojawiajacego sie ( zreszta zawsze w tym samym niebieskim płaszczyku )aby siać strach to manipulacja.

    • Grazka 3 Maj 2011 o 2:17 pm

     Cupak sluszna uwaga.Prawdziwa Maria , matka Jezusa znala Biblie i wiedziala , ze tylko przez jej syn ludzie moga sie modlic do Boga i tylko w nim jest wybawienie , zgodnie ze slowami z Dziejow Apostolskich 4:12
     2 I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni». (BT)
     Gdyby teraz nawolywala aby do niej sie modlic to bluznilaby przeciw Bogu i Chrystusowi , a o to prawdziwa matke Jezusa nie podejrzewam.
     A skoro ten „ktos” namawia do odtepcstwa i odrzuca czysta prawde z Biblii i namawia do odrzucenia Jezusa jako posrednika i wybawiciela to moze pochodzic tylko od Szatana , a raczej ze to Szatan z demonami napisal to oredzie , bo ktoz inny , skoro jest to sprzeczne z Biblia ?

    • sara10 3 Maj 2011 o 6:44 pm

     Ania, Grażka – kolejne Jehowitki. Chętnie kiedyś podyskutuję z miłośniczkami Jehowego (ciekawe, w kogo one wierzą, bo my w JAHWE). A swoją droga, sądzicie, że Jezus pozwoli sobie kpić z Jego Matki??!!
     Diabolo jak widac szaleje. Przemawia przez różne istotki. Wiadomo, że baaardzo boi się Matki Bożej, ba, on Jej nienawidzi. Drży na samą myśl o Niej.
     Obejrzyjcie sobie film oparty na faktach: „Rytuał”. Bardzo pouczający.

   • zenobiusz 3 Maj 2011 o 11:23 am

    Egzorcyzmy pokazują także ogromną siłę Matki Przenajświętszej. Dlaczego demony tak bardzo boją się Maryi?
    Maryja poprzez swoją świętość jest szczególnie znienawidzona przez złego ducha i ilekroć jest to możliwe, tylekroć ta nienawiść upadłych aniołów gwałtownie wybucha przeciwko Niej.
    http://naszawspolnawalkaduchowa.blog.onet.pl/1,AR3_2010-07_2010-07-01_2010-07-31,index.html

  • sono 3 Maj 2011 o 12:50 pm

   Nie bredz. Medjugorei to diabelska robota ,a naworcenia moga sie odbywac wszedziei. sw Pawel nawrocil sie w drodze do Damaszku. Medjugoire to robota zlego majcego odwrocic uwage od Uznanych przez KK objawien w Fatmie, ktore tak a propos nie zostaly wypelnione ( poswiecenie Rosji).

   • Cupak 3 Maj 2011 o 1:01 pm

    Dokładnie sono może ktoś czytając nasze komentarze jeszcze się obudzi z tego czaru jaki rzuca na nich ten przeklęty demon.

    • Cupak 3 Maj 2011 o 1:02 pm

     heh nie doczytałem do końca Twojego komentarza w Fatimie też się demon objawił.

    • zenobiusz 3 Maj 2011 o 2:06 pm

     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/04/01/bozemoj-bozecoz-ci-uczynil-lud-japonii-przed-chwila-serwery-sejsmologiczne-potwierdzily-wstrzas-92/
     A takie dowcipy,kto ci podsuwa???

   • Cupak 4 Maj 2011 o 7:33 am

    Demon Zenka mi na ucho szeptał całą noc , to co mogłem zrobić poddałem się i to zrobiłem.

 43. jackoi 3 Maj 2011 o 11:00 am

  Może jeszcze coś się stanie, jeszcze nie ma 8 rano

 44. LextiNadera 3 Maj 2011 o 11:02 am

 45. miziaforum 3 Maj 2011 o 11:18 am

  zenobiusz :

  Coś mi tu siarką zalatuje.

  =================================
  nie siarka to – lecz siarkowodur , nieopatrznie synu bąka puściłeś , któren zrodzon w twych trzewiach skutkiem nadmiernego sporzycia jaj na twardo w dniach wielkiej nocy POWSTAŁ.
  BĄK ÓW NIEOPATRZNIE SIE WYMKNĄ CZYNIĄC CI UŁUDĘ BLISKOŚCI BRAM PIEKIEŁ
  ================
  NIE PRZEJMUJ SIĘ TO NORMALNE W TWOIM WIEKU , ZE NIE PANUJESZ NAD ZWIERACZEM SWOIM

  • zenobiusz 3 Maj 2011 o 11:27 am

   Miziaforum powiedział/a

   Maj 3, 2011 @ 10:19 e 00 Rate This
   A JA MIZIA ODPOWIADAM ,przepraszam wszystkich,za moje podłe ataki ,na Kościół Katolicki.Nie wiem co się ze mną dzieje,Moi dwaj współpracownicy,mają na mnie dziwny wpływ,no i ten pobyt na obczyźnie.Będę się modlił.a wy módlcie się za mnie,proszę.

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/02/bin-laden-i-okolice/

   • miziaforum 3 Maj 2011 o 11:54 am

    ” BIADA WAM ALBOWIEM W DNIACH TYCH STRASZNYCH OBSZCZYMÓROWIE CI STWORZENI NA OBRAZ I PODOBIEŃSTWO GURU TADEUSZA , ZATRÓWAĆ UMYSŁY WASZE BADĄ PIERDALANSAMI PODSTEPNIE I ZDRADLIWIE ROZSIEWANYMI ZA WORDPRESA PRZYCZYNĄ – jednakże opamietania dni nastąpią , gdy WEŻMISZ W PRAWICĄ SWOJĄ SĘKACZA TĘGIEGO A OKLEP TĘGI OWYM OBSZCZYMURĄ SPRAWICIE , I WYGNACIE OWYCH PRZYBŁĘDÓW Z KRAJU POLAN WISLAN I POMOŻAN NIE OMIESZKUJĄC ODEBRAĆ IM WSZYSTKO CO SKRADZIONE ZOSTAŁO

    ALBOWIEM JEDYNYM RATUNKIEM JEST SPRAWIEDLIWY I SUROWY ŁAJDAKÓW OWYCH OSĄD I WYPĘDZENIE ,
    A SCIEŻKI UCIECZKI OWYCH ŁAJDAKÓW BĘDĄ WĄSKIE I KRĘTE I ABY UCHRONIĆ ZADY SWOJE ODZIENIE ZRZUCIĆ ZMUSZENI BĘDĄ nadzy i zziebnieci staną przed obliczami panów swoich W TELAWIWIE ale i tam miłosierdzia nie dostąpią – ALBOWIEM DOWIEDZĄ SIE , ZE ŻADEN ZDRAJCA CHOĆBY I WIELKIE ZASŁUGI CZYNIŁ NA CHWAŁĘ PANA SWEGO NIE GODZIEN JEST STĄPAĆ PO ZIEMI PANA SWEGO – albowiem zdradził on braci swoich dla mamony – co czyni go w oczach pana swego nie wiecej wartym niż wąż przewrotny ….. i pan telaviwski dojżawszy podłośc obszczymórów bydgoskich WYPEDZI ICH NA ZIEMIE OKRUTNĄ GDZIE DNI ICH WYPEŁNIĄ SIĘ PODŁOŚCIĄ I NIEUSTANNĄ NIEPEWNOŚCIĄ O życie własne
    ALBOWIEM WYJMIĘ ICH PAN Z POD PRAW LUDZKICH „

  • zenobiusz 3 Maj 2011 o 11:29 am

   Miziaforum powiedział/a

   Maj 3, 2011 @ 10:22 e 00 Rate This
   W MŁODOŚcI BYŁEM MINISTRANTEM,ALE OKRADŁEM SKARBONKĘ KOŚCIELNĄ,TAK ZACZĄŁ SIĘ MÓJ DRAMAT.mÓDJCIE SIĘ ZAMNIE,NAWERgdybym sie WYParł,tych postów.

   Odpowiedź

   Zenobiusz powiedział/a

   Maj 3, 2011 @ 10:37 e 00 Rate This
   Mizia,nos do góry.Bóg jest miłością.Chrystus Cię kocha.Oddajmy naszego brata Matce Najświętszej,niechaj go okryje swoim płaszczem,przed pociskami złego.

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/03/alert-for-america-pilne-pilne-pilne-od-boga-ojca/

   • miziaforum 3 Maj 2011 o 6:30 pm

    ALE TY JESTEŚ PRYMITYWNY jesli myślisz że te wypatroszone posty z mojej treści są wiarygodne , PRZECIEŻ TO TYLKO O TOBIE ŚWIADCZY , jeśli masz odwagę to wstaw orginalny tekst szabas GEJU 🙂

  • zenobiusz 3 Maj 2011 o 11:32 am

   Mizia,nie rezygnuj.To ciężka walka,wyrwać się ze szponów złego.Wielu będzie się za ciebie modlić.Walcz Mizia.Poszukaj egzorcysty,uda Ci się.

   • zenobiusz 3 Maj 2011 o 11:36 am

    „Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać” (Mk 16,15.17).

   • zenobiusz 3 Maj 2011 o 1:52 pm

    Po pierwszym,buncie,Twojego,stłamszonego sumienia,nasili się presja.Wiedz o tym.Postaraj się iść do spowiedzi.Poproś kogoś niech Ci pomoże.Z książek Ojca Amortha,wynika,że wielu,wybrało taki sposób,bo własną wolą ,nie mogli przekroczyć progów świątyni.Powodzenia i nie poddawaj się.Początek zrobiłeś.

 46. lucid 3 Maj 2011 o 11:18 am

  To tylko mały przykład, może Wam to rozjaśni troche umysły… To jest rzeczywistość, nie falsyfikat jakim się Was karmi…

  • zenobiusz 3 Maj 2011 o 11:34 am

   Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

   • lucid 3 Maj 2011 o 11:45 am

    Ja Zenobiuszu wierze w BOGA a Ty umiesz tylko wyznawać inwokacje i zaklęcia. Widzę, iż obca jest Ci rozmowa z BOGIEM. Czemu usilnie starasz się wypowiadać te zaklęcia, BÓG od Ciebie tego nie wymaga… Do kogo więc te inwokacje kierujesz?!? Nad tym się zastanów…

    • zenobiusz 3 Maj 2011 o 11:47 am

     Tylko dodaj kto jest twoim bogiem,bo chyba nie Adonai,a ten drugi,dla was dualistów.

    • zenobiusz 3 Maj 2011 o 11:48 am

     Twój nick wszak to skrót od:
     lucifer deus est,nieprawdaż ???

 47. ramires 3 Maj 2011 o 11:56 am

  Pytanie do wszystkich. Czy filmiki z you tube to już jedyna wykładnia prawdy ? , czy może to „nowa religia”. Każdą bzdurę można tam zamieścić , a nstępnie się na nią powołać czyniąc wiarygodną!

 48. lucid 3 Maj 2011 o 11:56 am

  Dualizm obnażam jako fałsz, od zawsze… BOGIEM nazywam tego, który jest w każdym ziarnku piasku, na pustyni, jak i my jesteśmy jak te ziarnka na tej Ziemii, jak i ta Ziemia jest jak te ziarnka w ogromie Wszechświata… Jestem Lucid, co możesz odczytać jako: przejrzysty, klarowny, jasny, świecący, błyszczący, przystępny, czysty. Ten który obnaża i ujawnia. Ten, którego nie zrozumiesz przez swoje zaślepienie wielką nierządnicą odzianą w szkarłat i purpure…

 49. Noni 3 Maj 2011 o 12:34 pm

  HALO HALO. Bóg Nam dał wolnąwole a teraz uważasz że Nam zabiera i karze być posłuszny swojej woli?? Co to za religia?

  „Powiedź, żeby były podporządkowane i posłuszne Woli Boga”

  Dajcie spokój jestescie przeciwko prawu wolnej woli mowiac ze ktos ma sie podporzadkowac czyjes woli.

 50. Noni 3 Maj 2011 o 12:39 pm

  W ogóle ten tekst o zbawieniu przez krew Jezusa i papka katolicka. Musicie sami poprzez własne serce przepracować swój duchowy wprost a nie karmić się że ktoś was zbawi i zrobi wszystko z was bo wy przecież się modlicie i składacie ofiary.

  to nie o to chodzi.

  Bóg jest w każdym swoim stworzeniu i pragnie jednego by przez Nasza wolna wole doświadczać życie w radosci i milosci.

 51. Ania 3 Maj 2011 o 1:04 pm

  Bóg jest i w kamieniu i pod kamieniem i obok kamienia. Jest we wszystkim co jest.

 52. Ania 3 Maj 2011 o 1:09 pm

  zenobiusz :

  Twój nick wszak to skrót od:
  lucifer deus est,nieprawdaż ???

  A u Ciebie to nie dualizm ? Mówisz, ze twoim bogiem jest Adonai a o Jahwe zapomniałeś? Przeciez to nie sa te same osoby, choć czasem katolicy stawiaja znak równości między tymi imionami, bo w Pisma ch używane jest czasem jedno, czasem drugie imię. Co o tym sądzisz ?

 53. sono 3 Maj 2011 o 1:16 pm

  SLUCHAJta, SLUCHAJTA. WAZNE INFO. Tama na Missisipi NIE zostala jeszcze przerwana. Wczoraj ok 10 pm wysadzili 1 czesc, w nocy mieli wysadzic druga czesc( nie wysadzili, ale przeniesli sie z klamotami w strone miasteczka NEW Madrid). Oficero Walsh sie wyrazil, ze dzisiaj do ok 5 pm „operacja” ma zostac ukonczona. Nie wspominaja ze wysadzili juz druga czeec. Oczywiscie glowne lucyferianskie media o tym nie wspominaja, tylko bredza na okraglo o Osamie, ktory zmarl juz z 8 razy i Viagarze zastosowanej przez Kadafiego.
  http://www.kfvs12.com/story/14557528/corps-of-engineers-to-breach-levee

  • Ania 3 Maj 2011 o 1:38 pm

   Sono nie bredź. Zrobili co planowali. Wysadzili część wałów przeciwpowodziowych żeby ochronić kilka miast przed zalaniem w górze rzeki Missouri. Tak się robi i u nas koło Wrocławia tez tak zrobili w czasie powodzi, tyle ze ratuje się jednych kosztem drugich. Ci obok przerwanego celowo wału stracili swoje domy i zbiory. Nie ma co tego przypisywać atakom terrorystycznym.

   • sono 3 Maj 2011 o 2:00 pm

    Nie wiesz o co biega w temacie to sie albo doksztalc albo nie zabieraj glosu. Idz czytac te swoja GW, to twoj poziom,

    • Ania 3 Maj 2011 o 2:24 pm

     Nie wyznaczaj innym poziomu, bo nie masz o tym pojęcia. A twój chyba tez z tych niższych ?

 54. aloha 3 Maj 2011 o 2:01 pm

  a czy ktoś w ogóle zauważył, że tam widnieje data z 2010 a nie 2011?

  • zenobiusz 3 Maj 2011 o 2:30 pm

   To nie jest rozkład jazdy pociągów,jeżeli wiesz co mam na myśli.
   To nie są też poglądy autora bloga.To jest tekst,który ludzie powinni znać,a jego wiarygodność,pozostawiana jest ocenie każdego z osobna.Czy twoim zdaniem,należy przemilczać takie teksty w świetle tego, co się na świecie dzieje.???

   • aloha 3 Maj 2011 o 2:43 pm

    Sądzę, że właśnie szczególnie w czasach które mamy obecnie należy bacznie zwracać uwagę na źródło informacji. W tekście źródłowym sami zamieszczający przyznali, że tekst jest z bliżej niewiadomego źródła, któremu nie trzeba ufać. Zatem nie widzę osobiście powodu, by powielać tego typu rewelacje w rok po ich publikacji. nie zmienia faktu, że ogólnie jestem wdzięczna za tę stronę, jest niezłą kompilacją tego, co się codziennie dzieje na świecie – spojrzeniem z innego, nie meanstreamowego pkt widzenia.

 55. gerfild 3 Maj 2011 o 2:14 pm

  Aloha jestem Twoim fanem!

 56. sono 3 Maj 2011 o 2:36 pm

  Super video

 57. sono 3 Maj 2011 o 2:49 pm

  Inne warte przesluchania

 58. sono 3 Maj 2011 o 2:58 pm

  @Ania
  Jak nie wiesz o czym madrzy ludzie rozmawiaja to sie przysluchuj, ale cicho siedz, bo sie osmieszasz z kazdym wypowiedzianym glosno zdaniem.

 59. jarosK 3 Maj 2011 o 4:56 pm

  teraz chyba już rozumiem tą cenzurę tu , że niby agenci coś , przecież to jest szalone 🙂

 60. maxik 3 Maj 2011 o 4:57 pm

  Czekam na rakeeete a tu nic 😦 ( jeszcze godzinka do lunchu ! haha )

  • marek 3 Maj 2011 o 5:37 pm

   nie czepiajmy się szczegół 🙂 z zachodniej strony wybrzeża zatrzęsło Tajwanem 5,1 no i oczywiście Kalifornią 2,2. Także wszystko jest w porządku. Modlitwy pomogły no i oregon również.

 61. Ania 3 Maj 2011 o 9:22 pm

  Szkoda gadac….

 62. kiriki 4 Maj 2011 o 10:44 am

  a czy bog ojciec wie, ze ameryka jest wcieleniem zla – jakos bog ojciec nie przejmuje sie i nie pstrzegal ze ameryka chce wymordowac wietmanczykow irakijczykow afganczykow a teraz zzydami chca zaatakowac Iran – a czy BOG OJCIEC wie, ze ta slodka ameryka wymordowala 60 mln Indian , czy ma skleroze xd
  no i kiedy ta rakieta zostanie wystrzelona, bo tak kazdego dnia czekac na nia w polowie lanchu xd
  a przede wszystkim gdzie zniknal Fjulford z jego bajkami?

 63. beta 4 Maj 2011 o 12:29 pm

  Cale szczescie NIC SIE NIE WYDARZYLO. Jednak trzeba tego typu informacje brac na 50%. Jak widze to dzialaja na zastraszenie. ALE ZAWSZE LEPIEJ BYC „BEZPIECZNYM” wariatow niebrakuje

 64. przechodzień 4 Maj 2011 o 12:47 pm

  …pożyjemy zobaczymy…

 65. Ewa Polska 4 Maj 2011 o 6:58 pm

  ozyrys :

  Ewo!!!jesteś przedstawicielką średniowiecza??wsadzenie do więzienia wizjonerek-czyli spalenie na stosie -przerwie wizje??jestes przedstawicielka amerykańskiego pola morfogenetycznego-może nawet nie wiesz ,że popierasz dawno obalone schematy.Wizje są przekazem z innych źródeł .Nie jesteśmy sami we wszechświecie-to byłaby pycha tak myśleć ,są istoty o wiele bardziej rozwinięte,jedne sa nam życzliwe,inne-nie ,ale istnieją na innych gęstościach -więc ich nie widzisz!Już nawet dzisiaj na onecie opublikowano artykuł z odtajnienia sławetnego już spotkania szaraków z ówczesnym prezydentem USA .O tym ,że sa inne cywilizacje wiedział już Einstein.I to nie mrzonki.A przekazy B.W.-wszystkie do tej pory sie sprawdziły,natomiast Nostradamus??sam każdy wie-że tu nikt nic nie rozumie!

  **************************

  >>>Wizje są przekazem z innych źródeł<<<

  Własnie tego najbardziej boje sie, ze owe *wizje* pochodza z *INNYCH ZRODEL*….

  A przy poziomie dzisiejszej technologii i elektroniki, obawiam sie, ze owe *wizjonerki i wizjonerzy* beda mieli coraz wieksze rzeczy do *objawiania* ku uciesze gawiedzi i radosci satanistow…. wystarczy zainstalowac mały mikrofonek pod skora w uszach…..

  Podobno POLITYCY juz maja takie mikrofoniki instalowane, co jest bardzo pomocne w debatach politycznych.

  Oto słowo Boze.
  Kto ma uszy niechaj słucha.

  A powinniscie przemyslec to – poki czas – bo tak jak mozna wykorzystywac to do *wizjonerskich* i politycznych celow, tak mozna wykorzystac to do NISZCZENIA WROGOW …. wasze DZIECI i WNUKI BEDA TORTUROWAC albo uprowadzac do złych celow, a wy nie bedziecie nawet wiedziec, ze one CIERPIA i ze NIEWIDZIALNA REKA ZNECA SIE NAD NIMI…. albo jeszcze gorzej, bedziecie myslec, ze wasze własne wnuki sa PSYCHICZNIE CHORE….

  Tak, jestem wizjonerka…… to juz ma miejsce …..

 66. Ewa Polska 4 Maj 2011 o 7:10 pm

  ozyrys :

  odpowiedź dla Ewy P.-zawód -feministka został wymyślony i wykreowany przez Rotschildów i Rockefellerów-potentatów bankierskich-po to ,by o 50% zwiększyć swoje zyski:
  1) kobiety płaca wtedy podatki
  2)zanika więź w rodzinie,więc dzieciakami łatwiej sie manipuluje poprzez np.Tv lub gry ,a tam sa przekazy podprogowe,
  3)rozwody -to dodatkowe wpływy
  itd ..Jak większość wie rodziny R.R i B -to Illuminaci w najczystszej postaci!!!-”To Oni rządzą światem”-książka nie do zdobycia,ale dokładnie pokazuje mechanizmy naszego ubezwłasnowolnienia!!!

  *************************

  Masz PELNA racje, ale to nie zmienia faktu, ze gdyby nie *feministki* kobiety do dzisiaj miałyby bardzo minimalne prawa.

  Nie byłoby to takie złe, jesli kobieta ma szczescie wyjsc za maz za madrego, rozsadnego, powaznego mezczyzne – jesli jest bogaty i przystojny to tym lepiej.
  Ale jesli wychodzi za maz za kogos kto nie zasługuje na zone i nigdy nie powinien był zakładac rodziny…. wtedy los takiej kobiety jest przegrany.

  Kobiety musza miec pełne i rowne prawa w społeczenstwie – a zawdzieczaja je feministkom.

 67. Ewa Polska 7 Maj 2011 o 2:01 am

  Artur :

  I tu sie mylisz Ewa…Bylo pelno takich feministek ktore poszly na stos,tzw czarownice to najlepszy ich przyklad.Byly one pietnowane przez kosciol za zrywanie ze skostnialymi schematami koscielnymi i czesto za kierowanie sie wlasna intuicja a nie „nakazami Bozymi”.Stad te oskarzenia o czary…Slyszalas o inkwizytorskiej ksiazce pt:”Mlot na czarownice”.Zreszta troche rzekomych czarownikow tez splonelo na stosach.Jednak bardziej popularne bylo palenie kobiet.
  Joanna d’Arc tez byla feministka poza tym ze byla generalem i zangazowala sie w polityke.Gdyby nie miala choc troche feministycznego usposobienia w tamtych czasach i tamtych realiach to nie doszla by do takich stanowisk.
  A Maria Sklodowska zostala wielka uczona glownie dlatego ze miala predyspozycje ku temu,nie wiem czy byla feministka,ale jesli tak to napewno jej samej to moglo pomoc.
  Co do Jana Pawla II to wyrazal sie nawet przychylnie o feministkach a nawet przepraszal za ofiary „swietej” inkwizycji spalone na stosach.

  ****************

  Odkąd to feministki i tzw. czarownice to to samo?
  Jakie ty ksiązki czytasz?
  Pisane przez hiszpanską inkwizycję???

  Feministki walczyły o ROWNE prawa dla WSZYSTKICH kobiet,
  natomiast czarownice – tak samo jak czarownicy rodzaju męskiego – stosowali czarną magię i wykorzystywali niewiedzę ludzi, podobnie jak dzisiaj robią to wrozki i inni diablency.

  • baba wanda 7 Maj 2011 o 2:24 am

   Czy ty sobie wyobrazasz, ze czarownice nie byly feministkami? A zielarki? Jaki maz zgodzilby sie, zeby jego zona latala nocami, przy pelni ksiezyca po lasach i polach w poszukiwaniu ziolek. O kazdej kobiecie, ktora sprzeciwiala sie woli meza, lub innego mezczyzny w rodzinie, mozna powiedziec, ze byla feministka.

   • Ewa Polska 7 Maj 2011 o 10:01 pm

    Baba, jestes autentycznie GŁUPIA.

    1) Zielarki nie zbierały zioł „nocami, przy pełni ksiezyca po lasach i polach” – w dzien przy słoncu jest to lepiej zrobic. Musiałes/musiałas naogladac sie za duzo filmow Hoffmana (np. Stara Basn, gdzie SŁOWIANIE tanczą NAGO – po rzymsku – przy ognisku w noc swiętojanską). Tak to zostawic Słowianska/Polska tematykę germancowi … namaluje nas, ze sami siebie nie poznamy ….

    2) Kobiety, ktore mogły sprzeciwic sie woli meza lub mezczyzny w rodzinie juz były ROWNE w prawach i nie musiały walczyc o swoje prawa jak to robiły feministki…..

    Feminizm powstał, PONIEWAZ kobiety NIE miały rownych praw jak męzczyzni.

    Trzeba byc skonczonym DURNIEM, aby sądzic ze feminizm i zielarstwo/znachorstwo, a tym bardziej czarownictwo, to było to samo.

    • baba wanda 8 Maj 2011 o 6:19 am

     Kobieto, co ty lub ktokolwiek inny moze wiedziec na temt Slowian, ktorzy zyli kilkaset lat temu?

 68. Henry Kubik 8 Maj 2011 o 12:02 am

  Współpracownicy Ahmadinejada oskarżeni o czary.

  Wielu uważa, że poglądy moje i czy innych Chrześcijan są ekstremalne i nie mające nic wspólnego z rzeczywistością – zwłaszcza oskarżenia, że światem rządzi… szatan. Oczywiście wszelkie dowody są po prostu ignorowane.

  Oto kolejny dowód.

  Artykuł w mass mediach – Ahmadinejad allies charged with sorcery, ( Aliancji Ahmadinejada oskarżeni o czary.) Inny artykuł w tym linku – Ahmadinejad to resign.

  Proszę sobie przeczytać oba artykuły, przetłumaczone w Google i proszę sobie zdać sprawę z tego, że nie tylko Iran jest rządzony za pomocą czarów, magii i satanizmu.

  Jeżeli siły nadprzyrodzone – szatan i demony kierują wydarzeniami w Iranie, to możemy być pewni, że cały świat jest rządzony w dokładnie taki sam sposób.

  Czy istnieją jakiekolwiek granice dla szatana i jego hordy demonów? Mozemy być więc pewni, że Słowo Boże, Biblia dokładnie okresla nam obecną sytuację świata, źrodła rządów poszczególnych państw, oraz całkowitą niemal kontrolę… Watykanu, czyli Babilonu Wielkiego, o którym Biblia mówi, że:

  „(…) czarami twymi dały się zwieść wszystkie narody.” (Objawienia 18:23, BW)

  Znacznie więcej na temat czarów Rzymu oraz roli Babilonu Wielkiego na świecie w linkach:

  http://www.zbawienie.com/magiakrk.htm

  http://www.zbawienie.com/babilon.htm

  Z drugiej strony mamy coraz częściej pojawiające się artykuły na temat czarów i okultyzmu, który jest bardzo rozpowszechniony w Afryce. Kolejny artykuł w polskich mediach – Torturują dzieci i oblewają je kwasem. To kara za czary.

  Ciekawa i rzecz oczywista oszukańcza medialna nagonka, całkowicie sprzeczna ze sobą. Kiedy media chcą kogoć uderzyć, oskarżają go albo o czary, lub oskarżają o to, że ten ktoś bezpodstawnie oskarża o czary. Czyli i tak źle – i tak niedobrze.

  Źródło i linki – http://www.proroctwa.com/oskarzeni-o-czary.htm

 69. Henry Kubik 8 Maj 2011 o 12:04 am

  Kontrowersje zabójstwa Osamy Bin Ladena.

  Media rozchłystują się w akcji chwalenia armii USA za zabicie Osamy Bin Ladena. Niemniej w niemal każdym aspekcie owego wydarzenia mamy poważne problemy i zakłamanie mediów przekracza wszelkie dopuszczalne granice przyzwoitości.

  Pierwsza i podstawowa sprawa – nie było to zabicie OBL, ale… morderstwo. Człowiek ten nie został postawiony przed sądem, nie przeprowadzono żadnego śledztwa, nie ujęto go ale zamordowano bez jakichkolwiek dowodów jego winy w szczególnie nas interesującej kwestii – 911. Wyjątkowo ciekawe jest to, w jaki sposób OBL mógł zniszczyć Budynek 7.
  Dlaczego go nie ujęto?

  Przecież wzięcie go żywcem, osadzenie w więzieniu, postawienie przez sądem oraz żądania ujawnienia detali owego spisku mogłoby raz na zawsze oczyścić rząd USA oraz jeden z bratnich rządów zaprzyjaźnionych od jakichkolwiek podejrzeń o tzw. robocie wewnętrznej 911! Wreszcie wszystko byłoby jasne jak na dłoni.

  Oczywiście jest to nonsens, ponieważ zdaniem wielu uważnych badaczy zbrodni 911, nawet gdyby OBL przyznał się publicznie do tego aktu terrorystycznego, posiadane dowody wyraźnie temu przeczą. Czyli w tych okolicznościach, według mediów pro Obama i spółka, jednostka USA wykonała wyrok na podejrzanym o te zbrodnię Osamie, bez jakichkolwiek dowodów – czyli popełniono lincz.

  Ale rozważania te możemy potraktować czysto hipotetycznie, ponieważ pytań i problemów jest znacznie więcej.

  Podejrzewa się, że jakiś atak w Pakistanie w rzeczywistości wystąpił i rząd Pakistanu jest wściekły o bezprawną inwazję. Pakistan posiada broń nuklearną i Izrael jest poważnie zaniepokojony od kilku lat ewentualna groźbą ‚zaprzyjaźnionego’ państwa Islamistów. Być może chodzi o wywołanie III WŚ.

  W tym linku jest długi artykuł o jednym z rzeczników rządowych USA, który twierdzi, że OBL jest martwy od 2001 roku, że zmarł w wyniku choroby. Prisonplanet.com [PL]

  W tym linku mamy potwierdzenie jego śmierci przez FOX News z Grudnia 2001. FOX News [PL]

  Po roku 2001 nie mamy ani jednego zdjęcia czy filmu z Osamą, poza jednym fałszerstwem. Jeżeli, jak podała australijska TV, Amerykanie obserwowali jego dom, na pewno go filmowano, robiono zdjęcia – trwało to kilka tygodni. Nadal nie mamy ani jednego dowodu w postaci filmu czy zdjęcia, że on żył po roku 2001?

  W tej witrynie są nawet zdjęcia oszustwa, posklejane zdjęcia jakiegoś Araba z połową twarzy Osamy. http://jyjayla.blogspot.com/2011/05/osama-bin-laden-fake.html

  Niektóre media podawały, że to jest oryginalne zdjęcie właśnie zabitego Osamy. Tymczasem zdjęcia te są znane – jako hoaks od 4 lat! Co ciekawe, z braku jakichkolwiek innych zdjęć pokazuje się nam montaże z tym jednym najbardziej znanym zdjęciem.

  Problem jest oczywisty, ponieważ nowszych zdjęć, po roku 2001 nikt nigdy nie widział. Do tego zeznanie zamordowanej pani Benazir Bhutto. http://www.youtube.com/watch?v=UnychOXj9Tg [EN]

  Istnieje także film, który rzekomo udowadnia, że pani Bhutto miała co innego na myśli i cytuje jej inne komentarze.

  http://www.youtube.com/watch?v=2IIn_UnLO9I [EN]

  W tym filmie są dowody na sfałszowaną taśmę.

  http://www.youtube.com/watch?v=41UAnkQARFs [EN]

  Benazir Bhutto – gdyby rzeczywiście miała kogo innego na myśli, można było poprosić ją o wyjaśnienie po tym wywiadzie. Być może potwierdziła, że nie żyje, taśmę zniszczono a ją samą zamordowano.

  Argument, że pani Bhutto powiedziała 3 dni po tym wywiadzie do policjanta, który jej pilnował w areszcie domowym: „Czy nie powinien pan szukać Osamę Bin Ladena?” nie posiada zbyt wielkiego meritum, ponieważ mówiąc te słowa do policjanta, który w jej mniemaniu niesłusznie zajmował się jej aresztem zamiast, według powszechnej wiedzy o ukrywającym się Bin Ladenie, jego właśnie szukać. Policjant z pewnością nie wiedział nic o tym ze OBL nie żyje, jak większość pachołków rządowych od brudnej roboty i sarkazm Bhutto jest zupełnie jasny i zrozumiały w tym kontekście.

  Co jest oczywiste, pani Bhutto nie powiedziała wcale, że Osama żyje.

  Przykro mi, ale bez przekonywujących dowodów nie wierzę w ich kłamstwa. Zwłaszcza, że ocena amerykańskich wyborców swego prezydenta, który podobno nie powiedział jeszcze nigdzie prawdy, Obamy, jego rating nagle wzrosły, ponieważ były na wyjątkowo niskim poziomie.

  Wystarczy nieco bliższy wgląd w jego działalności – pokojowa nagroda Nobla za prowadzenie dwóch wojen i rozpoczęcie trzeciej wojny przeciwko Libii – jaskrawe złamanie wszelkich praw międzynarodowych oraz Konwencji Genewskiej – fakty te czynią Obamę zbrodniarzem wojennym a nie obrońcą pokoju!

  Ten sam Obama okłamywał USA i wprowadził stan wyjątkowy żądając przymusowych szczepień przeciwko grypie. Jego poprzednik, G W Bush zaatakował Irak oskarżając go o posiadanie broni masowego rażenia i zagrozenia dla pokoju światowego. Oczywiście okazało się to oszustwem. Kolejne oszustwo amerykańskich bohaterów – uwolnienie Jessica Lynch – http://www.youtube.com/results?search_query=jessica+lynch+rescue+video&aq=1&oq=Jessica+Lynch

  Nawet filmy i zdjęcia były. Wszystko to okazało się zwykłym oszustwem.

  I jeszcze jedno oszustwo.

  W znanym brytyjskim dzienniku The Telegraph mamy niezwykle ciekawe doniesienie.

  Transmisja z ataku na żywo była przez ostatnie 25 minut całkowicie zablokowana.

  Słynne już zdjęcia z Białego Domu, ukazujące reakcję Obamy i Clinton na rzekomo aktualne wydarzenia to także oszustwo, ponieważ owej transmisji w rzeczywistości nie było! Link – The Telegraph. [PL]

  Zakłamanie mediów, polityków czy… Watykanu nie zna żadnych granic. A propos Watykanu – czy zaprotestowano przeciwko bezprawnej egzekucji OBL?

  Jesteśmy okłamywani na każdym kroku i akcja oddziałów USA w Pakistanie – to kolejny epizod z lawiny kłamstw, którymi jesteśmy faszerowani non stop przez siły szatana.

  I nic dziwnego. Szatan jest władcą tego świata oraz jest ojcem kłamstwa.

  Jego słudzy, media masowe i politycy dzielnie naśladują wielbionego przez siebie mistrza kłamstw, kłamiąc zawsze i wszędzie – przed wyborami, podczas oraz po wyborach. Ludzie (?) ci kłamią wtedy, kiedy ich wargi się poruszają.

  Ci nieliczni, którzy mówią prawdę są bezlitośnie uciszani – jak John Kennedy czy Benazir Bhutto.

  Źródło – http://www.proroctwa.com/osama-bin-laden.htm

 70. Czas na Prawdę 10 Maj 2011 o 3:39 pm

  Polska to Naród Wybrany, a wy zamiast zająć się sobą, wzmocnić siebie ducha poznając Prawdę i Miłość tracicie czas na rozgrzebywanie bzdurnych przesłań. To można wyraźnie odczuć, że to jest Kościelna prowokacja. Nastraszą was to zaraz szybko biegniecie do kolesiów w czarnych sukniach by oddać im dziesięcinę.

  Szukajcie Prawdy sercem, a nie rozumem.

 71. Pingback: No i mamy 11 Maja… « Monitorpolski's Blog