Wydarzenia i komentarze, 3 maja 2011 r

Czyżby południowy biegun magnetyczny przesuwa się do Australii?

Na australijskiej stronie rządowej IPS Radio nad Space Services pojawił się niezwykły wykres indeksu pulsacyjnego PC3. Niestety, nie mogę się pokusić o analizę, gdyż nie wiem jak to interpretować. Przytoczę jednak opinie jakie znalazłem w necie – z forum dyskusyjnego GLP:
„- Zmiana pola następuje – pole magnetyczne wychodzi z Australii (tytuł wątku)

  • Poziom pulsacji wynosi 9 w skali 0-10!
  • wiatr słoneczny to 700V (km/sek) – tu komentujący podaje link do strony, jednakże co się okazuje to że wykresy zostały wstrzymane z uwagi na brak prądu! Zrobiłem kopię zapasową wykresu z wiatrem słonecznym na poziomie 600V, można ją ściągnąć >stąd.
  • poziom bz spadnie do -35, niedobrze
  • coś uderza dzisiaj a naszą magnetosferę http://hirweb.nict.go.jp/sedoss/solact3 (>link do kopii wykresu), Ziemia przeszła dzisiaj przez jeden z rozbłysków słonecznych, lecz to nie powinno powodować tak dużych zaburzeń. Tu ktoś podaje abstrakt naukowy K. Morrisona z Cambridge: „On the nature of Pc3 pulsations at L = 4 and their solar wind dependence” („O naturze pulsacji Pc3 przy L=4 i ich zależności od wiatru słonecznego”). Uwagę zwraca fragment: „źródłem pulsacji widocznych z Ziemi są jonowo-cyklotronowe fale generowane pod prąd ziemskiego „bow shock” i jest bezpoto bezpośredni dowód na transfer energii wiatru słonecznego na Ziemię w postaci fal hydromagnetycznych. („source of the pulsations seen on the ground is ion-cyclotron waves generated upstream of the Earth’s bow shock and is direct evidence for the transference of energy from the solar wind to the ground in the form of hydromagnetic waves”).
  • fale hydromagnetyczne to s są tzw. fale „Alfvéna” (http://en.wikipedia.org/wiki/Alfv%C3%A9n_wave – fale o niskiej częstotliwości jonów w plazmie, generujących przez swoją inercję reakcję w postaci zmian pola magnetycznego.
  • to wygląda poważnie, już poziom pulsacji powyżej 4 może spowodować przerwanie magnetosfery. Przy poziomie 9 jest to pewne i się pogłębia.

-można to połączyć z dwoma innymi wydarzeniami – HAARP i trzęsienie ziemi w Fukushima (http://modernsurvivalblog.com/) oraz burz na wschodzie skorelowanych z chemtrailsami i wymuszoną pogodą w New Madrid Zone –Południowy-wschód USA został zaatakowany!!!  (chodzi o plastry miodu widoczne na obrazie radarowym, o czym informowaliśmy wcześniej). Wygląda na to, że matka natura w postaci Słońca i przestrzeni kosmicznej wypowiedziała wojnę człowiekowi na Ziemi…”

Prawda o intencjach powstania Konstytucji 3 Maja?

W związku z 220 rocznicą Konstytucji 3 Maja, która to sprowokowała sąsiadów Rzeczypospolitej Obojga Narodów do inwazji. W rezultacie Polska znalazła się przez następne 123 lata pod zaborami.
Polecam lekturę historii wolnomularstwa w Polsce, nawet w Wikipedii wspomina się o wpływie masonów na Konstytucję 3 Maja:
„Idee wolnomularskie wywarły silny wpływ na Konstytucję Stanów Zjednoczonych, francuską Deklarację Praw Człowieka i Obywatela i polską Konstytucję 3 maja (…) Masoni brali aktywny udział w pisaniu konstytucji 3 maja 1791 roku i w przeprowadzeniu przewrotu parlamentarnego, który doprowadził do jej uchwalenia. Zgromadzenie Przyjaciół Konstytucji Rządowej znajdowało się pod kontrolą loży. W czasie insurekcji kościuszkowskiej w 1794 z inicjatywy masonerii powstał radykalny klub jakobinów, którego członkiem był m.in. Józef Zajączek. Polska była najdalej wysuniętym na wschód krajem, gdzie tak wcześnie powstawały loże wolnomularskie”

Marek Chwalewski na swojej stronie pisze:
„(…) jak ustalił znany historyk prof. A.M. Skałkowski, istniała w sejmie Czteroletnim poufna organizacja nosząca nazwę „Towarzystwa Przyjaciół Konstytucji 3 Maja” o wyraźnym charakterze podbudówki masońskiej mającej za zadanie kierowania sejmem. W Bibliotece Kórnickiej zachował się rękopiśmienny protokół posiedzeń tego towarzystwa, z którego wynika, że towarzystwo liczyło 213 członków (14 senatorów, 125 posłów i 74 „arbitrów”, to jest bywalców galerii sejmowej). Z górą pół setki z tych członków – to byli notoryczni członkowie lóż. Wśród figurujących w protokółach posiedzeń członków towarzystwa, zabierających głos lub referujących wnioski, przeważają wolnomularze. Był to więc rozszerzony krąg ludzi, którzy pod kierownictwem masonerii konspiracyjnie przygotowywali Konstytucję 3 Maja. Znany żydowski historyk i mason Szymon Aszkenazy wyjawił tajemnicę, że pracami Sejmu Czteroletniego kierowała „niewidzialna „Rada Tajna”. Prawdopodobnie „Towarzystwo Przyjaciół Konstytucji 3 Maja” kierowało sejmem a niewidzialna Rada Tajna – Towarzystwem Przyjaciół. Nasuwa się więc pytanie, kto dzisiaj kieruje polskim sejmem”.

Podobnie jest z Konstytucją USA, jednakże masoni amerykańscy nie byli związani ze swoimi pobratymcami z Europy, wręcz przeciwnie, starali się tak zabezpieczyć by mafia Rotszyldów nie zawładnęła Nowym Światem. Szczególnie istotne były tu poprawki do Konstytucji, w tym najważniejsze – pierwsza i druga, zapewniające wolność słowa i prawo do posiadania broni. Masonerii światowej udało się odzyskać kontrolę nad USA dopiero w roku 1913, gdy prywatni bankierzy przejęli kontrolę nad emisją pieniądza. Po 1913 systematycznie ograniczano wolności Amerykanów aż do wprowadzenia tzw. „Patriot Act” po zorganizowanym przez masonerię zamachu na WTC. Krytyczne było też przejęcie urzędu Prezydenta, po zamachu na Johna Kennedy’ego w 1963 roku.
O masonerii w USA odważnie pisze Max Kolonko:
„…można pokusić się o teorię, że masoni stemplują nią „Nowy Porządek Świata” – o którym 9.11., nie 2001 roku (atak na WTC), a 9.11.1990 roku mówił w przemówieniu do Kongresu George Bush, ojciec obecnego prezydenta USA G.W. Busha. I jeden, i drugi to masoni”

Dzięki internetowi, na jaw wychodzą intencje masonów, którzy już dawno zostali przejęci przez mafię Rotszyldów. Niewielu z nich zdaje sobie jeszcze sprawę, że działają na też na własną zgubę – nieraz miałem okazję rozmawiać z ludźmi stojącymi wysoko na drabinie masońskiej w Polsce i w USA. Np. większość Rotarian uważa, że ich działalność ich organizacji jest czysto charytatywna, podczas kryje się za nią często wykonywanie rozkazów zza granicy. Miałem okazję na taką aferę wpaść, czego skutkiem jest 4-letnie ciąganie mnie po sądach. Czy kiedyś się to skończy?

Materiały:

Nagrania „Obcego” z Roswell zostaną ujawnione?

Obcy z Zeta Reticuli

Wikileaks ma zamiar ujawnić tajne nagrania UFO, w tym żywego „Obcego” z Zeta Reticuli , który przeżył rzekomą katastrofę w Roswell. 21 godzin tajnych nagrań na 7 rolkach filmowych dokonane były w latach 1942-1969. Zawierają one loty UFO, akcje ratownicze rozbitych statków „Obcych” i badania nad obcymi formami życia.  Jak na razie ujawniono tylko fragmenty rolki nr. 5:
youtube=http://www.youtube.com/watch?v=RsQCXN4o4Ps
oraz krótkie fragmenty rolek 1, 3 i 4:
http://www.youtube.com/watch?v=ZB788PtqQvg
Od jakiegoś czasu głośno się mówi o tzw. „disclosure”, czyli ujawnieniu tajnych informacji o UFO. Te dwa nagrania mają być tylko wstępem do szerokiej akcji uświadomienia społeczeństwa o tym, że w Układzie Słonecznym, a nawet i na Ziemi są liczne bazy przedstawicieli różnych cywilizacji. Z drugiej strony są wycieki na temat tzw. „Blue-beam project” – sfingowanej inwazji UFO na Ziemię, która ma być powodem powołania „Rządu Światowego”. Ujawnione nagrania „Obcego”, który wg. mnie jest robotem, świadczą o tym, że w najbliższym czasie faktycznie dojdzie do „ujawnienia” dziwnych dokumentów, co spowoduje poważne zawirowania w społeczeństwie – zapewne zaplanowane i mające swój cel.

Materiały:

Żydzi chwalą się, że mogą dokonać „anihilacji” Iranu w sekundy

Po raz pierwszy Izrael przyznał się pośrednio, że jest potęgą nuklearną. Prezes Unii Narodowej (National Union) MK Yaakov Katz w poniedziałek 2 maja podczas sesji Knesetu oświadczył, że Izrael ma możliwości zniszczenia wrogów takich jak Iran czy Syria w ciągu „sekund”. Oznacza to bez wątpliwości przyznanie się do posiadania arsenału broni jądrowych. Yaakov Katz dodał, że należy zakończyć zwyczaj sprowadzania głów państw do Memoriału Holocaustu w Yad VaShem, gdyż jest to przejaw upokarzającej natury narodu żydowskiego. Zamiast tego, należy zwrócić uwagę Niemiec, które chciały unicestwić Żydów, że Żydzi są obecnie płodnym narodem, a ich liczebność szybko wzrasta – i że jest to najlepsza zemsta za Holocaust.
Jednym z argumentów jest pokazanie siły Izraela, udowodnienie, że każde podniesienie na niego ręki może przynieść wrogom klęskę. Wystąpienie Yaakova Katza jest prawdopodobie odpowiedzią na wezwanie ze strony Ligi Arabskiej do zakończenia przez Izrael polityki fałszu jeśli chodzi o jego arsenał broni nuklearnych. Katz nie jest członkiem koalicji rządzącej, jednak jest dekorowanym weteranem wojny Yom Kippur i służył w elitach IDF (Isael Defense Force), gdzie dzisiaj służą jego synowie. http://matzav.com/ketzaleh-israel-can-annihilate-iran-in-a-second

USA – terror państwowy wchodzi na osiedla

Nagranie wideo ukazuje jak zaawansowany jest system totalitarny w USA. Coroczna impreza studencka Wheeler Block Party w Western Illinois University została zakłócona przez oddziały armii debili – neogestapowskiej policji. Został użyty gaz łzawiący, obezwładniająca broń dźwiękowa i taktyki okrążenia zmuszające studentów do wycofania się do domów. Media podawały fałszywe informacje nie informując w ogóle o naruszeniach praw cywilnych.
Akcja w tym 26-tysięcznym mieście, które jest jednym wielkim kampusem studenckim,  jest jeszcze jednym przejawem zmian totalitarnych jakie następują na świecie – społeczeństwo ma być przyzwyczajone do tego, że nie ma żadnych praw, że policja ma prawo do zamykania bez powodu, że wreszcie będzie można robić łapanki i mordować masowo ludzi – jak to było za Hitlera. Wiadome jest, że rząd amerykański jest pod wpływem tych samych ludzi, którzy pozwolili dojść Hitlerowi do władzy, że intencją ich jest ludobójstwo i depopulacja. Społeczeństwo zaczyna się budzić, ale czy nie jest już za późno. http://www.youtube.com/watch?v=ufKv-5t0t4E

Reklamy