Wydarzenia i komentarze, 3 maja 2011 r

Czyżby południowy biegun magnetyczny przesuwa się do Australii?

Na australijskiej stronie rządowej IPS Radio nad Space Services pojawił się niezwykły wykres indeksu pulsacyjnego PC3. Niestety, nie mogę się pokusić o analizę, gdyż nie wiem jak to interpretować. Przytoczę jednak opinie jakie znalazłem w necie – z forum dyskusyjnego GLP:
„- Zmiana pola następuje – pole magnetyczne wychodzi z Australii (tytuł wątku)
– Poziom pulsacji wynosi 9 w skali 0-10!
– wiatr słoneczny to 700V (km/sek) – tu komentujący podaje link do strony, jednakże co się okazuje to że wykresy zostały wstrzymane z uwagi na brak prądu! Zrobiłem kopię zapasową wykresu z wiatrem słonecznym na poziomie 600V, można ją ściągnąć >stąd.
– poziom bz spadnie do -35, niedobrze
– coś uderza dzisiaj a naszą magnetosferę http://hirweb.nict.go.jp/sedoss/solact3 (>link do kopii wykresu), Ziemia przeszła dzisiaj przez jeden z rozbłysków słonecznych, lecz to nie powinno powodować tak dużych zaburzeń. Tu ktoś podaje abstrakt naukowy K. Morrisona z Cambridge: „On the nature of Pc3 pulsations at L = 4 and their solar wind dependence” („O naturze pulsacji Pc3 przy L=4 i ich zależności od wiatru słonecznego”). Uwagę zwraca fragment: „źródłem pulsacji widocznych z Ziemi są jonowo-cyklotronowe fale generowane pod prąd ziemskiego „bow shock” i jest bezpoto bezpośredni dowód na transfer energii wiatru słonecznego na Ziemię w postaci fal hydromagnetycznych. („source of the pulsations seen on the ground is ion-cyclotron waves generated upstream of the Earth’s bow shock and is direct evidence for the transference of energy from the solar wind to the ground in the form of hydromagnetic waves”).
– fale hydromagnetyczne to s są tzw. fale „Alfvéna” (http://en.wikipedia.org/wiki/Alfv%C3%A9n_wave – fale o niskiej częstotliwości jonów w plazmie, generujących przez swoją inercję reakcję w postaci zmian pola magnetycznego.
– to wygląda poważnie, już poziom pulsacji powyżej 4 może spowodować przerwanie magnetosfery. Przy poziomie 9 jest to pewne i się pogłębia.
-można to połączyć z dwoma innymi wydarzeniami – HAARP i trzęsienie ziemi w Fukushima (http://modernsurvivalblog.com/) oraz burz na wschodzie skorelowanych z chemtrailsami i wymuszoną pogodą w New Madrid Zone –Południowy-wschód USA został zaatakowany!!!  (chodzi o plastry miodu widoczne na obrazie radarowym, o czym informowaliśmy wcześniej). Wygląda na to, że matka natura w postaci Słońca i przestrzeni kosmicznej wypowiedziała wojnę człowiekowi na Ziemi…”

Prawda o intencjach powstania Konstytucji 3 Maja?

W związku z 220 rocznicą Konstytucji 3 Maja, która to sprowokowała sąsiadów Rzeczypospolitej Obojga Narodów do inwazji. W rezultacie Polska znalazła się przez następne 123 lata pod zaborami.
Polecam lekturę historii wolnomularstwa w Polsce, nawet w Wikipedii wspomina się o wpływie masonów na Konstytucję 3 Maja:
„Idee wolnomularskie wywarły silny wpływ na Konstytucję Stanów Zjednoczonych, francuską Deklarację Praw Człowieka i Obywatela i polską Konstytucję 3 maja (…) Masoni brali aktywny udział w pisaniu konstytucji 3 maja 1791 roku i w przeprowadzeniu przewrotu parlamentarnego, który doprowadził do jej uchwalenia. Zgromadzenie Przyjaciół Konstytucji Rządowej znajdowało się pod kontrolą loży. W czasie insurekcji kościuszkowskiej w 1794 z inicjatywy masonerii powstał radykalny klub jakobinów, którego członkiem był m.in. Józef Zajączek. Polska była najdalej wysuniętym na wschód krajem, gdzie tak wcześnie powstawały loże wolnomularskie”

Marek Chwalewski na swojej stronie pisze:
„(…) jak ustalił znany historyk prof. A.M. Skałkowski, istniała w sejmie Czteroletnim poufna organizacja nosząca nazwę „Towarzystwa Przyjaciół Konstytucji 3 Maja” o wyraźnym charakterze podbudówki masońskiej mającej za zadanie kierowania sejmem. W Bibliotece Kórnickiej zachował się rękopiśmienny protokół posiedzeń tego towarzystwa, z którego wynika, że towarzystwo liczyło 213 członków (14 senatorów, 125 posłów i 74 „arbitrów”, to jest bywalców galerii sejmowej). Z górą pół setki z tych członków – to byli notoryczni członkowie lóż. Wśród figurujących w protokółach posiedzeń członków towarzystwa, zabierających głos lub referujących wnioski, przeważają wolnomularze. Był to więc rozszerzony krąg ludzi, którzy pod kierownictwem masonerii konspiracyjnie przygotowywali Konstytucję 3 Maja. Znany żydowski historyk i mason Szymon Aszkenazy wyjawił tajemnicę, że pracami Sejmu Czteroletniego kierowała „niewidzialna „Rada Tajna”. Prawdopodobnie „Towarzystwo Przyjaciół Konstytucji 3 Maja” kierowało sejmem a niewidzialna Rada Tajna – Towarzystwem Przyjaciół. Nasuwa się więc pytanie, kto dzisiaj kieruje polskim sejmem”.

Podobnie jest z Konstytucją USA, jednakże masoni amerykańscy nie byli związani ze swoimi pobratymcami z Europy, wręcz przeciwnie, starali się tak zabezpieczyć by mafia Rotszyldów nie zawładnęła Nowym Światem. Szczególnie istotne były tu poprawki do Konstytucji, w tym najważniejsze – pierwsza i druga, zapewniające wolność słowa i prawo do posiadania broni. Masonerii światowej udało się odzyskać kontrolę nad USA dopiero w roku 1913, gdy prywatni bankierzy przejęli kontrolę nad emisją pieniądza. Po 1913 systematycznie ograniczano wolności Amerykanów aż do wprowadzenia tzw. „Patriot Act” po zorganizowanym przez masonerię zamachu na WTC. Krytyczne było też przejęcie urzędu Prezydenta, po zamachu na Johna Kennedy’ego w 1963 roku.
O masonerii w USA odważnie pisze Max Kolonko:
„…można pokusić się o teorię, że masoni stemplują nią „Nowy Porządek Świata” – o którym 9.11., nie 2001 roku (atak na WTC), a 9.11.1990 roku mówił w przemówieniu do Kongresu George Bush, ojciec obecnego prezydenta USA G.W. Busha. I jeden, i drugi to masoni”

Dzięki internetowi, na jaw wychodzą intencje masonów, którzy już dawno zostali przejęci przez mafię Rotszyldów. Niewielu z nich zdaje sobie jeszcze sprawę, że działają na też na własną zgubę – nieraz miałem okazję rozmawiać z ludźmi stojącymi wysoko na drabinie masońskiej w Polsce i w USA. Np. większość Rotarian uważa, że ich działalność ich organizacji jest czysto charytatywna, podczas kryje się za nią często wykonywanie rozkazów zza granicy. Miałem okazję na taką aferę wpaść, czego skutkiem jest 4-letnie ciąganie mnie po sądach. Czy kiedyś się to skończy?

Materiały:

Nagrania „Obcego” z Roswell zostaną ujawnione?

Obcy z Zeta Reticuli

Wikileaks ma zamiar ujawnić tajne nagrania UFO, w tym żywego „Obcego” z Zeta Reticuli , który przeżył rzekomą katastrofę w Roswell. 21 godzin tajnych nagrań na 7 rolkach filmowych dokonane były w latach 1942-1969. Zawierają one loty UFO, akcje ratownicze rozbitych statków „Obcych” i badania nad obcymi formami życia.  Jak na razie ujawniono tylko fragmenty rolki nr. 5:
youtube=http://www.youtube.com/watch?v=RsQCXN4o4Ps
oraz krótkie fragmenty rolek 1, 3 i 4:
http://www.youtube.com/watch?v=ZB788PtqQvg
Od jakiegoś czasu głośno się mówi o tzw. „disclosure”, czyli ujawnieniu tajnych informacji o UFO. Te dwa nagrania mają być tylko wstępem do szerokiej akcji uświadomienia społeczeństwa o tym, że w Układzie Słonecznym, a nawet i na Ziemi są liczne bazy przedstawicieli różnych cywilizacji. Z drugiej strony są wycieki na temat tzw. „Blue-beam project” – sfingowanej inwazji UFO na Ziemię, która ma być powodem powołania „Rządu Światowego”. Ujawnione nagrania „Obcego”, który wg. mnie jest robotem, świadczą o tym, że w najbliższym czasie faktycznie dojdzie do „ujawnienia” dziwnych dokumentów, co spowoduje poważne zawirowania w społeczeństwie – zapewne zaplanowane i mające swój cel.

Materiały:

Żydzi chwalą się, że mogą dokonać „anihilacji” Iranu w sekundy

Po raz pierwszy Izrael przyznał się pośrednio, że jest potęgą nuklearną. Prezes Unii Narodowej (National Union) MK Yaakov Katz w poniedziałek 2 maja podczas sesji Knesetu oświadczył, że Izrael ma możliwości zniszczenia wrogów takich jak Iran czy Syria w ciągu „sekund”. Oznacza to bez wątpliwości przyznanie się do posiadania arsenału broni jądrowych. Yaakov Katz dodał, że należy zakończyć zwyczaj sprowadzania głów państw do Memoriału Holocaustu w Yad VaShem, gdyż jest to przejaw upokarzającej natury narodu żydowskiego. Zamiast tego, należy zwrócić uwagę Niemiec, które chciały unicestwić Żydów, że Żydzi są obecnie płodnym narodem, a ich liczebność szybko wzrasta – i że jest to najlepsza zemsta za Holocaust.
Jednym z argumentów jest pokazanie siły Izraela, udowodnienie, że każde podniesienie na niego ręki może przynieść wrogom klęskę. Wystąpienie Yaakova Katza jest prawdopodobie odpowiedzią na wezwanie ze strony Ligi Arabskiej do zakończenia przez Izrael polityki fałszu jeśli chodzi o jego arsenał broni nuklearnych. Katz nie jest członkiem koalicji rządzącej, jednak jest dekorowanym weteranem wojny Yom Kippur i służył w elitach IDF (Isael Defense Force), gdzie dzisiaj służą jego synowie. http://matzav.com/ketzaleh-israel-can-annihilate-iran-in-a-second

USA – terror państwowy wchodzi na osiedla

Nagranie wideo ukazuje jak zaawansowany jest system totalitarny w USA. Coroczna impreza studencka Wheeler Block Party w Western Illinois University została zakłócona przez oddziały armii debili – neogestapowskiej policji. Został użyty gaz łzawiący, obezwładniająca broń dźwiękowa i taktyki okrążenia zmuszające studentów do wycofania się do domów. Media podawały fałszywe informacje nie informując w ogóle o naruszeniach praw cywilnych.
Akcja w tym 26-tysięcznym mieście, które jest jednym wielkim kampusem studenckim,  jest jeszcze jednym przejawem zmian totalitarnych jakie następują na świecie – społeczeństwo ma być przyzwyczajone do tego, że nie ma żadnych praw, że policja ma prawo do zamykania bez powodu, że wreszcie będzie można robić łapanki i mordować masowo ludzi – jak to było za Hitlera. Wiadome jest, że rząd amerykański jest pod wpływem tych samych ludzi, którzy pozwolili dojść Hitlerowi do władzy, że intencją ich jest ludobójstwo i depopulacja. Społeczeństwo zaczyna się budzić, ale czy nie jest już za późno. http://www.youtube.com/watch?v=ufKv-5t0t4E

Reklamy

177 responses to “Wydarzenia i komentarze, 3 maja 2011 r

 1. mgrabas 3 Maj 2011 o 11:08 am

  a Kościuszko nie był masonem?

  • mgrabas 3 Maj 2011 o 7:32 pm

   „Z czterech głównych twórców Konstytucji 3 Maja, trzech było masonami; Stanisław August Poniatowski, który był “honoris causa” całej masonerii, Ignacy Potocki – w latach 1781 – 1783 był szefem całego wolnomularstwa polskiego, trzeci – Scipione Piatolli był członkiem “Tarczy Północnej”, jedynie Hugo Kołłątaj nie był bratem w fartuszku.”

   http://zseii.edu.pl/archive/dydaktyka/strony/wolnomularstwo.htm

   „We wszystkich obediencjach działających na terenie Rzeczypospolitej jest około 500 aktywnych wolnomularzy. W składzie Parlamentu Europejskiego jest 20-30% członków masonerii

   – Czy masoni rządzą światem?
   – Rządzą na tyle, na ile są obecni w strukturach władzy: rządach lub parlamentach. Z historii wiemy, że masoni byli prezydentami, premierami lub – jak Stanisław August Poniatowski – królami. Także obecnie bracia wolnomularze są ministrami, posłami. Szacuje się, że w składzie Parlamentu Europejskiego jest 20-30% członków masonerii. (…) tylko jeden – ksiądz Hugo Kołłątaj – nie był masonem. (…)”

   źródło: http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/masoni-nie-rzadza-swiatem

   • PoznajPrawde 4 Maj 2011 o 12:42 am

    Nie ma wątpliwości do tego, że Konstytucja była tworem masonerii.

    Spórzcie na Medal wybity w 1791 z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

    Zdjęcie z tematu :
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Konstytucja_3_maja

    Symbolika na nim jest oczywista:
    Oko , słońce, fasces ( od fascesy pochodzi nazwa fascism czyli faszyzm ).

    Więcej o fascesach

    Napis : Terrore Libera – 13 liter, w lewej dłoni pnące się dwa węże, to samo widzimy u Bafometa miedzy nogami

    Na logo WHO mamy podobny motyw tylko, że z jednym wężem.

    Więcej o symbolice na naszej stronie: http://tnij.com/symbolikanwo

    • mgrabas 4 Maj 2011 o 9:19 am


     We wtorek, 16 listopada , o godz. 11:00 na placu Żelaznej Bramy został odsłonięty pierwszy w Warszawie pomnik Tadeusza Kościuszki. W uroczystości wziął udział Prezydent RP Bronisław Komorowski.

     Uroczystego odsłonięcia pomnika Tadeusza Kościuszki dokonali: prezydent Bronisław Komorowski, prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, ambasador USA w Polsce Lee A. Feinstein, prezes Stowarzyszenia Budowy Pomnika Tadeusza Kościuszki prof. Marian Marek Drozdowski oraz Sławomir Sikora, prezes zarządu Banku Citi Handlowy, który wsparł finansowo budowę monumentu.

     Kejow

     (…)

     15 kwietnia 1929 r. czterech wyróżniających się wolnomularzy otrzymało honorowe członkostwo Loży Kościuszko. R.·.W.·. Ossian Lang, R.·.W.·. Edward Feith, R.·.W.·. John Lecky i R.·.W.·. Robert B. Wilson, w czasie zebrania Loży pod przewodnicwem Czcigiodnego Johna A. Wasilewskiego, otrzymali status honorowego członka oraz wręczono im okolicznościowe upominki.

     W tym samym roku Brat Emil S. Brykczyński, piastujący funkcję skarbnika, ofiarował 300 dolarów bibliotece działającej przy Wielkiej Loży Stanu Nowy Jork. Pieniądze te miały być przeznaczone na zakup publikacji o polskim wolnomularstwie.

     Pierwszy bal Loża Kościuszko zorganizowała w dniu 1 marca 1930. Honorowym gościem balu był ówczesny konsul generalny Rzeczypospolirtej Polskiej w Nowym Jorku – dr Marchlewski. Konsul generalny wręczył Loży okoilicznościowy medal z podobizną Adama Mickiewicza autorstwa Antoine Bourdelle. Medal ten przez wiele lat wyłożony był w gablocie w bibliotece przy Wielkiej Loży.

     W tym samym roku Wielka Loża Stanu Nowy Jork Wolnych i Uznanych Wolnomularzy na swym 151 posiedzeniu w dniach 3, 4 i 5 maja, dokonała oficjalnego uznania wolnomularstwa w Polsce. To uznanie polskiego wolnomularstwa przez Wielką Lożę Stanu Nowy Jork zaowocowało tym, że 20 lutego 1933 r. członek łoży Kościuszko – R.·.W.·. Emil S. Brykczyński został oficjalnym przedstawicielem Wielkiej Narodowej Loży Polskiej przy Wielkiej Loży Stanu Nowy Jork.

     W obecności Wielkiego Mistrza Christophera C. Mollenhauera, nominację wręczył namiestnik wielkiego mistrza na Bronx R.·.W.·. Walter C. Martin. Klejnot, Brat Brykczyński otrzymał z rąk R.·.W.·. Roberta B. Wilsona, a fartuszek wręczył R.·.W.·. Edward Feith.

     W dziesięć lat po założeniu, loża Kościuszko, chociaż dalej była najmniejszą lożą na Bronksie (liczyła tylko 56 członków), to stała się istotnym elementem wolnomularskiego krajobrazu nie tylko w swoim dystrykcie ale i nowojorskiej metropolii.

     W roku 1943 przypadało czterystolecie urodzin Mikołaja Kopernika. Ze względu na toczącą się wojnę rocznica ta miała wielkie znaczenie nie tylko dla rodaków w kraju. Loża Kościuszko postanowiła przypomnieć nowojorskim Braciom o polskim rodowodzie wielkiego astronoma. Przygotowano na tę okazję specjalny program. Bardzo wiele serca i pracy w jego opracowanie włożył ówczesny mistrz Loży Czcigodny Henry Archacki. Jednym z głownych mówców był wydawca „Nowej Europy” (New Europe) dr Ludwik Krzyżanowski.

     Wrześniowe posiedzenie Loży w 1943 okryte było żałobą i poświęcone pamięci dwóch członków-założcieli, którzy w tym roku odeszli do Loży Wielkiego Architekta Wszechświata. Brat John A. Wasilewski, pierwszy mistrz Loży zmarł 9 maja, a Brat Emil S. Brykczyński, były mistrz i Wielki Reprezentant Wielkiej Narodowej Loży Polskiej odszedł 11 sierpnia.

     Piętnasta rocznica działalności Loży Kościuszko nr 1085 była oficjalnie obchodzona na zebraniu 12 listopada 1943 r. Z tej okazji, Henry Archacki opracował piękną okolicznościową broszurę, w której znalazła się rónież krótka historia polskiego wolnomularstwa. Broszurę tę otrzymali wszyscy przybyli goście, wśrod których było wielu dygnitarzy Wielkiej Loż Stanu Nowy Jork z Naczcigodniejszym Bratem Charlsem H. Johnsonem.

     Informacja o piętnastej rocznicy istnienia polskiej loży znalazła się w lokalnych gazetach oraz wielu wolnomularskich periodykach. The New York Masonic Outlook w styczniu 1944 r. napisał: Loża Kościuszko nr 1085, Wolnych i uznanych Masonów z Bronksu,wyróżnia się tym, że jest w tej chwili jedyną polską loża na świecie. Kiedy w czasie swojej 151 sesji Wielka Loża Stanu Nowy Jork uznała nową Wielką Loże Polski, podkreśliła tym aktem odrodzenie polskiego wolnomualsrtwa, które zawiesiło swą działalnośc w 1820 r. Akt uznania Wielkiej Loży Polski był jednocześnie aktem uhonorowania Loży Kościuszko nr 1085, kiedy to w 1933, nieżyjący już Wielce Czcigodny Emil S. Brykczyński, został mianowany przez Wielkiego Mistrza – Najczcigodniejszego Christophera C. Mollenhauera – Wielkim Reprezentantem Wielkiej Loży Polski przy Wielkiej Loży Stanu Nowy Jork. Od tego czasu Loża Kościuszko, nazwana imieniem bohatera Amerykańskiej Rewolucji i Wielkiego Polskiego Patrioty Tadeusza Kościuszko, stale powiększała swoje szeregi, a z okazji piętnastej rocznicy swej działalności zorganizowała specjalne zebranie, którego gościem honorowym był Naczcigodniejszy Charles H. Johnson. Urczystość ta, stała się okazją do jednego z nawiększych liczbowo zebrań masońskich na Bronksie w ostatnich latach, a goście otrzymali pięknie wydaną pamiątkową broszurę.

     W 1944 r. Loża Kościuszko, pracująca pod młotkiem Czcigodnego Thaddeusa V. Ziembinskiego była już powszechnie znana i jako pierwsza w dystrykcie wykazała się stuprocentową kontrybucją wszystkich swoich czlonków, którzy zlożyli donacje na konto Masonic War Chest Fund.

     Dwusetna rocznica urodzin patrona Loży była oficjalnie obchodzona 27 lutego, 1946 r. Program został przygotowany przez Czcigodnego Henryka Archackiego. Okolicznościową kolację, na którą zaproszono wielu wyższych oficerów armii amerykańskiej, wydali byli czcigodni Loży. Wśród przybyłych gości byli między innymi: generał major Walter DeLamater, płk. Carl A. Loeb, płk. Charles E. Greenough, płk. Perly C. Gray, płk. Leonard A. Keyes, kapitan R.A. Wahrman. Najczcigodniejszy, Wielki Mistrz Wielkiej Loży Stanu Nowy Jork Charles W. Froessel był mówca honorowym, a biografię Tadeusza Kościuszki w formie kilkunastostronicowej broszury opracował i rozdał zebranym Henry Archacki. (…)”

     Historia Wolnomularstwa Polskiego

     1720-1730 –

     Powstawanie na terenach Rzeczypospolitej pierwszych lóz wolnomularskich.

     1772 –

     Trzy sasiednie mocarstwa (Austria, Prusy i Rosja) zajmuja znaczna czesc ziem Panstwa Polskiego – I rozbiór Polski (5 sierpnia).

     1781 –

     Konstytuuje sie Wielka Loza Narodowa Wielkiego Wschodu Polskiego (27 grudnia), która przyjmuje skladajaca sie z 55 artykulów ustawe wzorowana na angielskiej Konstytucji Jamesa Andersona.

     1784 –

     Przeksztalcenie Wielkiej Lozy Narodowej Wielkiego Wschodu Polski podleglej Wielkiej Lozy Anglii w samodzielny Wielki Wschód Narodowy (26 lutego).

     1791 –

     Uchwalenie Konstytucji (3 maja), drugiej po Konstytucji Stanów Zjednoczonych ustawy zasadniczej, wprowadzajacej demokratyczne wartosci obywatelskie. Wsród jej twórców znalazlo sie wielu wolnomularzy, a w samej ustawie widac wplywy Konstytucji Jamesa Andersona.

     1792-1795 –

     Likwidacja Panstwa Polskiego przez sasiednie mocarstwa (Austria, Prusy i Rosja); rozwiazanie wszystkich instytucji zycia publicznego. II i III rozbiór Polski.

     1807 –

     Utworzenie Ksiestwa Warszawskiego na mocy traktatu zawartego w Tylzy przez Napoleona i Rosje; król saski Fryderyk August Ksieciem Warszawskim.

     1810 –

     Wielka Loza Narodowa wznawia dzialalnosc jako Wielki Wschód Narodowy Ksiestwa Warszawskiego (22 marca).

     1815 –

     Utworzenie Królestwa Polskiego w wyniku uchwal Kongresu Wiedenskiego; car Rosji królem Polski.

     1815 –

     Wznowienie dzialalnosci wolnomularstwa polskiego (24 maja).

     1819 –

     Utworzenie Wolnomularstwa Narodowego (Walerian Lukasinski) stawiajacego sobie za cel zjednoczenie ziem przedrozbiorowych (3 maja).

     1822 –

     Car Aleksander I zakazuje dzialalnosci wolnomularstwa na terenach Cesarstwa (13 sierpnia).

     1822-1918 –

     Dzialalnosc emigracyjna wolnomularzy polskich (gl. we Francji i USA).

     1832 –

     Po klesce Powstania Listopadowego car Mikolaj I znosi Konstytucje; koniec odrebnosci Królestwa Polskiego.

     1918 –

     Powstanie Panstwa Polskiego na mocy Traktatu Wersalskiego.

     1920 –

     Powolanie Wielkiej Lozy Narodowej „Polacy Zjednoczeni” (11 wrzesnia).

     1928 –

     Uchwalenie Konstytucji Wielkiej Lozy Narodowej Polski (27 kwietnia).

     1938 –

     Zawieszenie prac Wielkiej Lozy Narodowej Polski (26 pazdziernika) uprzedzajace dekret Prezydenta RP Ignacego Moscickiego z 22.11.

     1939 –

     Wolnomularze Polscy kontynuuja dzialalnosc na emigracji.

     1940 –

     Powolanie w Paryzu polskojezycznej lozy „Kopernik” pracujacej pod jurysdykcja Grande Loge Nationale Française.

     1961 –

     Powolanie w Warszawie imienniczki lozy paryskiej – lozy „Kopernik”, prowadzacej do 1990 roku dzialalnosc w pelnej konspiracji.

     1991 –

     Reaktywowanie Wielkiej Lozy Narodowej Polski (27 grudnia), która posiada status stowarzyszenia, tj. osoby prawnej wpisanej do rejestru Sadu Wojewódzkiego w Warszawie.

     2000 –

     Wprowadzenie zmian w tresci Konstytucji Wielkiej Lozy Narodowej Polski (24 czerwca).

     Maryla”

     źródło: http://blogmedia24.pl/node/40623

  • SZOK 4 Maj 2011 o 9:27 am

   http://www.rp.pl/artykul/652556_Sejm_sie_rozrosnie.html

   Karol Manys 04-05-2011,
   Na Wiejskiej koniec kryzysu. Wraca pomysł budowy biurowca komisji

   Nowy budynek ma powstać do końca przyszłej kadencji, czyli do 2015 r. Stanie w pobliżu istniejącego już kompleksu budynków sejmowych, po przeciwnej stronie ulicy Wiejskiej, gdzie obecnie jest parking dla pracowników.
   Jeszcze w tym roku ma się rozpocząć przygotowywanie dokumentacji, a w drugiej połowie przyszłego roku ma być rozpisany przetarg na budowę. Według planów Kancelarii Sejmu prace budowlane miałyby ruszyć na początku 2013 r.
   – W ciągu trzech – czterech lat budynek powinien być gotowy – informuje Jan Węgrzyn, wiceszef Kancelarii Sejmu.
   Posłom za ciasno………..
   Całkowity koszt inwestycji szacowany jest na 50 – 55 mln zł………
   Wraz z nowym biurowcem posłowie oraz sejmowi urzędnicy otrzymają co najmniej 16 dużych sal (każda z nich ma pomieścić minimum 100 osób), w których będą mogły pracować komisje. W budynku znajdzie się też odpowiednie zaplecze i biura oraz podziemny parking.
   – Każdy, kto kiedykolwiek był w Sejmie, wie, że jak na współczesne standardy warunki do pracy nie są tu najlepsze. Sal jest zbyt mało i są zbyt ciasne. Bez tej inwestycji nie da się tego zmienić – podkreśla Węgrzyn. Zaznacza, że rozpoczynaniu teraz inwestycji sprzyja spadek cen usług budowlanych.
   Wzniesienie nowego budynku dla komisji sejmowych było już raz planowane w budżecie Kancelarii Sejmu. Miało się zacząć z początkiem 2010 r. Biurowiec miał zaś zostać oddany do użytku przed rozpoczęciem polskiej prezydencji w Unii Europejskiej, czyli przed 1 lipca tego roku.
   Kłopoty finansowe i konieczność cięć sprawiły jednak, że w lipcu 2009 r. z inwestycji zrezygnowano. Dodatkowym kłopotem był nie w pełni uregulowany stan prawny działki, na której ma stanąć budynek. Co prawda należy ona do Kancelarii Sejmu, jednak do jej części pretensje zgłaszają dawni właściciele.
   (…)

 2. LextiNadera 3 Maj 2011 o 11:12 am

  monitorpolski prosze o zainteresowanie się tematem wyraźnych zmian u Obamy w wyglądzie facjaty.

  • monitorpolski 3 Maj 2011 o 11:19 am

   Też na to zwróciłem uwagę. Ma też straszny uśmiech…

  • MamyPojechane... 3 Maj 2011 o 12:38 pm

   Gdzie jest Zenon jak go potrzeba??? Przecież tu wyraźnie trzeba się za banana pomodlic.

   • zenobiusz 3 Maj 2011 o 3:53 pm

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/03/nie-tylko-obama-jest-przestraszony-tusk-takze-dlaczego/
    Ja za pomniejszych.

    • MamyPojechane... 3 Maj 2011 o 5:03 pm

     Wiec w intencji Donalda tez pomietol rozanca…

    • zenobiusz 3 Maj 2011 o 5:12 pm

     Chyba za późno,ale za ciebie mogę. 🙂

    • MamyPojechane 3 Maj 2011 o 5:55 pm

     to byl prosil tak ze 3 zdrowaski w mojej intencji. z gory dzieki 😉

   • zenobiusz 3 Maj 2011 o 6:50 pm

    Lucyferianie,a w każdym razie ich zwierzchności, nie są zainteresowani,likwidację,źródła swojego pokarmu.Widzę że wykluczasz z góry coś takiego jak kara Boża.A przecież druga z Prawd Wiary mówi: Bóg jest Sędzią sprawiedliwym, który za dobre wynagradza a za złe karze..

  • FLG 3 Maj 2011 o 5:03 pm

   Zbladła mu cera i siwych włosów przybyło…

 3. Ania 3 Maj 2011 o 11:21 am

  Też mam wrażenie, że obecnie wygląda jak człowiek będący w potrzasku, kiedy już wie, że nie ma na nic wpływu.

  • Seba 3 Maj 2011 o 12:18 pm

   Nie tylko Obama jest przestraszony, Tusk także. Dlaczego?
   Przeczytajcie…

   W ostatnim okresie niemal wszystko jest zwalane na działanie HAARP. Od początku usiłuje powiedzieć , że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Zwolennicy teorii spiskowych już nie zauważają nawet śmieszności w tym , że HAARP stał się maszynka uniwersalna , a więc:
   szyje , goli itd. …
   Krawaty wiąże i przerywa ciążę.
   Nie neguję możliwości wywołania lokalnych katastrof, za pomocą nowych rodzajów broni , tyle , że jakoś umyka nam że to z czym mamy do czynienia obejmuje cała Ziemię i cały nasz układ słoneczny. Nie jesteśmy jeszcze cywilizacją o takich możliwościach energetycznych.
   Myślę , że jest i są znacznie lepsze wyjaśnienia zjawisk z jakimi przychodzi nam się stykać ostatnio, tu duży ukłon w kierunku świętej geometrii.
   Wszyscy wiemy , że Ziemia weszła w aktywną chmurę pyłu kosmicznego, cechująca się miedzy innymi własnym polem magnetycznym. Chmura ta ma średnice około 50 milionów lat świetlnych. Ostatnie odkrycia potwierdzają ten fakt i dodatkowo cały szereg innych nie mniej zadziwiających.
   Reakcją planety Ziemia jest niebywały jak dotąd wzrost ilości trzęsień i aktywności wulkanicznej . Zmienia się też częstotliwość drgań samej Ziemi. /rezonans Shumana/
   Biegun północny przyspiesza swoją wędrówkę w kierunku wschodnim. Klimat zmienia się z dnia na dzień.
   Słońce pod wpływem obcego pola magnetycznego zaczyna szaleć i wysyła w przestrzeń coraz większe wyrzuty plazmy, a jego aktywność stale rośnie.
   To tylko kwestia czasu kiedy taki wyrzut trafi nas bezpośrednio i NASA zdająca sobie z tego sprawę wystosowała już nie raz ostrzeżenia. Mało tego w Krzemowej Dolinie bodajże w Passadenie zorganizowano konferencję na którą zaproszono przedstawicieli rządów większości krajów na Ziemi i poinformowano ich o tym zagrożeniu dla cywilizacji , zalecając podjęcie kroków zmierzających do zminimalizowania powstałych szkód w systemach energetycznych , łączności, transportu. Jednocześnie zwrócono tam uwagę na konieczność przygotowania się do katastrof typu powodzie , trzęsienia , wydarzenia związane z klimatem sterującym w kierunku pojawiania się zjawisk ekstremalnych, poprzez odpowiednie zabezpieczenie dóbr kultury , przygotowanie służb ratowniczych , zmagazynowanie zapasów leków , zapasów sprzętu medycznego , oraz żywności. Jednocześnie w kilku krajach przystąpiono do magazynowania nasion , oraz do tworzenia tak zwanych banków genów. Całą wiedzę w formie pisanej na papierze przenosi się do podziemi, jest to przygotowanie na najczarniejszy scenariusz polegający na tym , ż e zostaniemy na całe lata pozbawieni energii elektrycznej.
   Polecam zapoznanie się z tymi linkami , które tu poniżej podaje, może wtedy skończy się wreszcie poszukiwanie coraz to nowych teorii spiskowych , a zacznie się konstruktywne szukanie przyczyn.
   Oczywiście , nikt z obecnych przywódców i wiodących w świecie państw, ani przez moment nie zakłada utraty tej roli w tym co pozostanie po przejściu tych zaburzeń. Jest rzeczą oczywistą , że odpowiednie plany powstają i będą powstawać. Należy pamiętać , że mocarstwowa polityka nie opiera się na planowaniu na kilka lat do przodu , ale obejmuje swoimi planami całe dziesięciolecia.

   Link: http://www.nasa.gov/missi…-structure.html
   http://www.humanresonance.org/galactic_waves.html

   • sebecxs 3 Maj 2011 o 3:18 pm

    Ta, ta, taaa Seba – a jesteś w stanie przy pomocy własnych przyrządów pomiarowych i obserwacyjnych potwierdzić to co popierasz tym w(y)pisem, bo ja tu widzę amerykańskich naukowców i NASA… ufamy im a nikt z nas nie był nawet na orbicie … a podobno mają niesłychane technologie obcych, więc mogli to na byle pececinie od obcego skleić jak metryczkę Łobamy…

 4. FAKIR 3 Maj 2011 o 11:30 am

  Rotary i inne badziewia znam bardzo dobrze. Szczególnie działają ostatnio w domach dziecka.
  Kiedyś się zbiorę i napiszę na ten temat artykuł z prośbą o publikację na blogach.
  Warto również przyjrzeć się działalności
  http://www.masoncityschools.org
  Niesamowicie rozbudowana działalność w USA i Anglii. Bardzo rozbudowana graficznie strona internetowa. Widać że pracuje nad nią rzesza specjalistów i idzie ogromna kasa. Zastanawiające, że nie działa od kilku dni.
  Dzieci tworzą oddziały paramilitarne. Sponsorami tej szkoły są różne „podejrzane organizacje” w tym militarne. Organizowane są z malutkimi dziećmi kampusy paramilitarne.
  Wykładowcami w tej szkole jest m.in. sławny ród masoński Murray, z którego wywodzi się nie kto inny jak mąż cudownie „illuminowanej” twórczyni Harry Potter.
  🙂

  Jak to wszystko się pięknie składa

  • monitorpolski 3 Maj 2011 o 12:28 pm

   Właśnie chodzi o dzieci i działalność w USA. Jeden ze znanych dziennikarzy polonijnych organizował akcje „charytatywne”, podczas których zbierano pieniądze na te dzieci, a one dostawały potem kopa w dupę. Żerował i chyba nadal żeruje na wielu naiwnych Polakach z dużą kasą, m.in. na Janie Karskim. Jak się okazało ten jegomość ma kumpli w osobie Kwaśniewskiego czy Szewacha Weissa. Ale udało mi się mu dowalić w jednym z programów Misji Specjalnej, czego mi nie mogą darować. Część Rotarianów się zresztą za mną ujęła, gdyż sprawa jest ewidentna.

 5. FAKIR 3 Maj 2011 o 11:56 am

  Antymaterialny badał przez kilka lat wiele rodów rytu szkockiego.
  Można dojść do zastanawiających wniosków.
  http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/swiat/rodzina-jacksona–lekarz-michaela-to-potwor!,53424,1

 6. FAKIR 3 Maj 2011 o 12:04 pm

  więc Antymaterialny doszedł do wniosku kilka lat temu że zacznie się likwidacja czołowych „świadków” wśród hipnotyzowanych, opętanych artystów, co się potwierdziło.
  Osoby które „kręcą” się wokół tych artystów w 80% są te same.

 7. FAKIR 3 Maj 2011 o 12:13 pm

  Wspólnie z kilkoma kolegami od jakiegoś czasu staramy się przekazywać wielką wiedzę do jakiej doszedł Antymaterialny
  Pierwszym groźnym „opętańcem” którego uśmiercili był wspomniany M.Jackson
  a drugim
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Bobby_Farrell

  Antymaterialny twierdzi, że oni byli kluczowi w szerzeniu „opętania” NWO.

  • mgrabas 3 Maj 2011 o 12:19 pm

   chcących zapoznać się z faktami gorąco polecam zainteresowanie się wykładami prof. Waltera J. Veitha

 8. FAKIR 3 Maj 2011 o 12:16 pm

  bardzo ciężko badać temat, gdyż osoby które stoją za takimi artystami ukrywają się najczęściej za pseudonimami. Prawdziwe nazwiska rodowe są najczęściej ukrywane. Życiorysy tzw „kreatorów” fałszowane

 9. lucid 3 Maj 2011 o 12:17 pm

  Wikileaks odgrywa swoją rolę w wytworzeniu CHAOSU. Coraz bardziej wyłania się podział na tych złych (którzy się kontrolowanie ujawniają), tzw. NWO, na kontrolowaną opozycję (która ujawnia się np. w postaci tzw. ludowych rewolucji), na tzw. owce (które łykają ten cały teatr). Dodatkowo mamy nowe katastrofy tzw. naturalne, czy one są naturalne czy nie to kwestia dyskusji. Ponieważ może być wykorzystywana pewna wiedza, o tym co nad nami i pod nami, o cyklach i bicyklach, podobna do wiedzy o zaćmieniu w czasach faraonów – oczywiście technologia także może wchodzić w grę… Strzeżcie się tego, który przyjdzie ratować Was z opresji i miejcie na uwadze i pod obserwacją tego, który przyjdzie ratować Was od tego pierwszego…

 10. FAKIR 3 Maj 2011 o 12:21 pm

  w tekstach zawarte jest wiele znaczeń. Okładki płyt i sama nazwa BONEY M stanowi symbolikę okultystyczną NWO.
  Zapewniam Was że jest to wiedza tak wielka, tak nie pojęta dla przeciętnego człowieka, że trudno jest ją czasami unieść.

 11. FAKIR 3 Maj 2011 o 12:24 pm

  Antymaterialny nie przekazuje nam żadnych informacji „wprost”
  Jednak myślący człowiek dzięki tym wskazówkom jest coraz bliżej poznania „ich” tajemnicy.

 12. monitorpolski 3 Maj 2011 o 12:24 pm

  „Obcy” czy „Nasz”?

 13. 1337 3 Maj 2011 o 12:26 pm
  • monitorpolski 3 Maj 2011 o 12:57 pm

   Co się czepiasz? Wikileaks od dawna podaje, żę ujawni tajemnice UFO. Poszukaj sob ie na google, znajdziesz wiele linków. Głowna strona wikileaks jest nieczynna, pozostałe nie są jeszcze uzupełnione, .ch jest ponoć najbardziej aktualna. Poza tym podaję tę informację wątpiąc w jej prawdziwość – wszystko obecnie można podrobić…
   http://wikileaksnews.net/ufo-fan-hails-clearest-video-yet-and-says-they-know-im-filming-them.html

   • mgrabas 3 Maj 2011 o 1:17 pm

    zgadzam się, wszystko da się podrobić i wmówić ludziom, a wielu w to uwierzy
    wielu dorośłych ludzi wierzy na serio w horoskopy, objawienia, zabobony, niewielu szuka prawdy…
    oto przykład współczesnych możliwości skutecznego dokumentowania „faktów”
    wszystko można spreparować i pokazać w telewizji, a spory procent ludzi w to uwierzy

   • 1337 3 Maj 2011 o 1:25 pm

    Nie czepiam się, tylko oczekuję rzetelnej informacji, a tu się okazuje, że ty jednak wstawiasz na blog informacje, w które sam wątpisz. Absurd. Do tego wykasowałeś treść mojej poprzedniej wypowiedzi. O co ci chodzi ? Oczekujesz od ludzi, że będą ślepo wierzyć w to, co napiszesz ?

    Julian Assange’a został spytany o to, czy kiedykolwiek otrzymał dokumenty dotyczące UFO. „Wielu czubków przysyła nam e-maile o UFO. Jak dotąd nie spełniły one dwóch naszych zasad umożliwiających publikację. Dokumenty nie mogą być własnego autorstwa i muszą być oryginalne” – wyjaśnił Assange.

    Jednak na koniec dodał, że w depeszach amerykańskich dyplomatów pojawia się temat “niezidentyfikowanych obiektów latających”.

    Proszę, masz info z pierwszej ręki. No i gdzie te twoje sensacje, nie wspominając już o filmach z obcymi ? Żałosne.

   • grypa666 3 Maj 2011 o 11:04 pm

    wikileaks?! narzedzie hasbary, najwiekszy przekret informacyjny od 11 IX!

 14. FAKIR 3 Maj 2011 o 12:27 pm

  Przykład
  Zapytałem Antymaterialnego co sądzi o dziwnych maskotkach olimpiady w 2012 roku.
  On odpisuje krótko i najczęściej w ten sposób:

  Maskotki
  1. Przytul swojego demona
  2. Balor
  3. Dajjal

  czy Wy w ogóle czaicie jak to jest wszystko daleko posunięte???

  • MamyPojechane... 3 Maj 2011 o 12:43 pm

   A czy ty fakir czaisz ze mamy ważniejsze sprawy na głowach niż maskotki olimpijskie… A ten antymaterialny to kolejny „wojek wiem wszystko”?

 15. Seba 3 Maj 2011 o 12:32 pm

  Według doniesień prasowych izraelskie myśliwce wspólnie z amerykanami prowadzą ćwiczenia w amerykańskiej bazie wojskowej w Iraku. Celem przygotowań może być planowane uderzenie na cele w Iranie.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/izraelskie-mysliwce-cwicza-w-iraku-nocne-ataki

  • rabarbarek 3 Maj 2011 o 4:13 pm

   To jest wazna wiadomosc. Media karmia nas papka o bin Ladenie, o akcie urodzenia Obamy , o ratowaniu cywilow w Libanie a tymczasem szykuja wojne . Bo jesli zaatakuja Iran to nie bedzie juz zabawa , ani operacja wojskowa. To moze byc poczatek III wojny swiatowej, tej militarnej , ktora zmiecie miliony ludzi na ziemii. Iran od dawna jest juz przygotowany . Od kilku dni trwa w Iranie „cicha” walka miedzy Ahmadinejadem i glownym ajatollahem. Warto sie temu przyjrzec. Wiadomosc po angielsku, gdzie wprost mowi sie o ataku na Iran. Iran ma nowoczesna bron, takze olbrzymie zapasy broni chemicznej. Nikt w Iranie nie ma zamiaru przygladac sie bezczynnie jak beda bombardowac ich kraj. A prawdopodobnie atak nastapi przed oficjalnym otwarciem elektrowni atomowej , czyli niedlugo.

   http://www.presstv.ir/detail/177824.html

   • Seba 3 Maj 2011 o 4:48 pm

    No to jeszcze dołożę ciekawostkę…

    Mobilizacja przed 15 maja

    Jednym z pierwszych efektów pojednania między dwoma zwaśnionymi grupami reprezentującymi interesy Palestyńczyków, Hamasem i Fatahem jest wspólne przygotowywanie się do 15 maja czyli 63 rocznicę powstania państwa żydowskiego. Wspólny komitet złożony z działaczy Hamasu i Fatahu proklamował ten dzień „Dniem Katastrofy” (63rd Nakba Day) i negocjuje z innymi ugropowaniami islamskimi i nacjonalistycznymi w celu realizacji i centralnego zarządzania masowymi protestami w tym dniu.

    Więcej..http://konservat.pl/?sp=art&art=1298&path=arty2011#nc

    • grypa666 3 Maj 2011 o 11:29 pm

     hamas i fatah byly w przeszlosci zinfiltrowane przez mosiad = skad wieny co sie szykuje?

 16. MOL 3 Maj 2011 o 12:33 pm

  zgadzam się co do tego że ujawnienie nagrań obcego może mieć powiązanie z projektem Blue-beam i jego kolenym etapem. Jedyne co mnie zastanawia odnośnie obcych to to co mówił Phil Schneider odnośnie obcych czy nawet to co mówił o metalach i ich pochodzeniu. Link http://www.youtube.com/watch?v=v-cR6o6pZ_U
  Jakie jest wasze zdanie?1

  • monitorpolski 3 Maj 2011 o 1:04 pm

   Tu jest całe nagranie:
   http://video.google.com/videoplay?docid=8924421560692332219#
   Ściągajcie Clipnabberem czy czymkolwiek póki jeszcze jest

   • Stanisław 3 Maj 2011 o 2:15 pm

    Już ściągam – pojawi się w trybie OFFLINE

 17. rambo8 3 Maj 2011 o 12:34 pm

  to,może,łaskawie,wytłumaczysz,panie,FAKIR
  A,skąd,moge,brać,info,pana,antymaterialny?

 18. Karmel 3 Maj 2011 o 1:12 pm

  Hmm. Te nagrania Obcego wyglądają mi trochę na animację komputerową. Jakoś tak dziwnie to wygląda, jakby ktoś zrobił animację a następnie nałożył filtry żeby to wyglądało jak stara taśma.

 19. sono 3 Maj 2011 o 1:13 pm

  SLUCHAJta, SLUCHAJTA. WAZNE INFO. Tama na Missisipi NIE zostala jeszcze przerwana. Wczoraj ok 10 pm wysadzili 1 czesc, w nocy mieli wysadzic druga czesc( nie wysadzili, ale przeniesli sie z klamotami w strone miasteczka NEW Madrid). Oficero Walsh sie wyrazil, ze dzisiaj do ok 5 pm „operacja” ma zostac ukonczona. Nie wspominaja ze wysadzili juz druga czeec. Oczywiscie glowne lucyferianskie media o tym nie wspominaja, tylko bredza na okraglo o Osamie, ktory zmarl juz z 8 razy i Viagarze zastosowanej przez Kadafiego.
  http://www.kfvs12.com/story/14557528/corps-of-engineers-to-breach-levee

  • mag 3 Maj 2011 o 2:46 pm

   !!!!!!!!!!!!!!!!

   już ktoryś raz podajecie linka do wyburzania tamy ale tam jest opis wyburzania wałów przeciwpowodziowych – ratujących tamę, ta sama operacja co u nas w IV 2010 wybuch wałów w świniarach aby ratować tamę we włocławku

   PO CO SIEJECIE PANIKE !!!!!!!!!!!!!!!!

   • sono 3 Maj 2011 o 2:55 pm

    To poczytaj sobie troche w jakim rejonie sejsmiccznym ta tama jest usytuowana, o dzilaniach HAARPU w tych rejonach od paru ladnych tygodnii, drillu FEMY na wypadek trzesienia ziemit itp itd. Przyjdzie taki leming jeden z drugim nic nie wie, nic nie czyta ale uczenie glos zabiera. Czytac najpierw i doksztalcac sie ,a potem glos zabierac

    • mag 3 Maj 2011 o 9:49 pm

     czemu musisz obrażać od lemingów????

     kumam wszystko na tym blogu od dawna, ale po prostu jest różnica
     WYSADZAĆ WAŁY ŻEBY RATOWAĆ TAMĘ ZAGROŻONĄ POWODZIĄ –A WYSADZAĆ TAMĘ W CELU DEPOPULACJI

     bądź rzetelny w info i nie obrażaj !!!

   • monitorpolski 3 Maj 2011 o 6:39 pm

    Czekamy, czekamy – mam nadzieję, że nic nie będzie. Szkoda byłoby mi tych setek tysięcy ludzi, których zaleje.

 20. FAKIR 3 Maj 2011 o 1:23 pm

  rambo8 :

  to,może,łaskawie,wytłumaczysz,panie,FAKIR
  A,skąd,moge,brać,info,pana,antymaterialny?

  m.in. z Ewangelii Jezusa

 21. FAKIR 3 Maj 2011 o 1:29 pm

  MamyPojechane… :

  A czy ty fakir czaisz ze mamy ważniejsze sprawy na głowach niż maskotki olimpijskie… A ten antymaterialny to kolejny „wojek wiem wszystko”?

  Maskotki są ważną symboliką.
  Nie roztropne jest pisać, że coś nie jest ważne. Nie rozumiejąc kto je stworzył i w jakim celu.
  Pisanie w stylu: „wujek wiem wszystko” jest w tym przypadku nieuzasadnione.
  Antymaterialny nigdy się tak nie nazwał.
  Pisanie w stylu: „mamy ważniejsze sprawy na głowach” również jest przygnębiające, gdyż moim zdaniem trąca trochę egocentryzmem. Piszesz tak jak byś wyrastał na zbawiciela ludzkości.
  Trzeba mieć więcej pokory

  • MamyPojechane... 3 Maj 2011 o 6:26 pm

   Ty mnie chyba zle zrozumiales. Ja się poprostu pytalem czy na tle calego tego burdlu jaki się na świecie dzieje i dziać będzie, niemamy większych zmartwień niż jakieś tam maskotki, cokolwiek by one nie symbolizowaly.

 22. Wojtek 3 Maj 2011 o 1:29 pm

  Ludzie myślcie nie dajcie się ogłupić jeszcze bardziej.
  Trafiłem na tą stronę wczoraj i spędziłem tu wiele godzin a teraz chciałbym się podzielić moją opinią.
  Strona jak większość tego typu, oprócz kilku składających się w logiczną całość wiadomości zawiera ogromną liczbę zwykłego syfu!!!
  A już wczorajsze objawienie sprowadziło poziom tej strony do…
  Mój apel do was jako człowieka który myśli.

  NIE WIERZCIE, ale czytajcie i myślcie i zastanawiajcie się. Obserwujcie bo tylko czas pokarze kto wskazuje słuszną drogę, a kto kreuje chaos dla własnej korzyści.
  Wiele jest teorii i jedna przeczy drugiej, a druga trzeciej, i nie jesteśmy w stanie znaleźć prawdy w sposób łatwy, a na pewno nie wertując „newsy” o teoriach spiskowych.
  Wielu jest fałszywych proroków, wielu bezwzględnych graczy którzy zagłuszają prawdę i dlatego tak trudno ją poznać i zna ją tylko niewielu.
  Mam wrażenie że do tych niewielu nie należy autor strony bo tworzy zamęt, zamiast pomagać zrozumieć wzbudza niepokój w naszych sercach i gniew w naszych umysłach.
  Ale dobrze że istnieje, o ile pobudza do myślenia i do poszukiwania w naszym świecie czegoś co dawno temu zgubiliśmy. Prawdy o nas, prawdy o tym do czego nas doprowadza cywilizacja, prawdy o tym jakich przywódców mamy, jak nas oszukują, jak nas wykorzystują i okłamują. A nasi przywódcy to nie tylko politycy. To media, wielkie koncerny, religie, organizacje prowadzące nas za rękę tam gdzie im pasuje i gdzie będą z nas ciągnąc korzyści. Czy ten blog też chce być przódcą?

  Staliśmy się stadem baranów idących na rzeź i jeśli się nie obudzimy to na pewno doprowadzą nas tam gdzie wytyczyli cel.
  Bardzo chciałbym pokazać kierunek ale jestem równie zagubiony jak większość z was i niestety go nie znam i nie mam pewności ani śmiałości żeby serwować gówniane teorie jak na tym blogu. Mogę natomiast zaapelować do jego właściciela.

  NIE UWAŻAJ NAS ZA IDIOTÓW!!!
  Jeśli piszesz z pobudek ideologicznych to jakie są twoje przekonania? Bo czytając wiadomości przez Ciebie redagowane mam wrażenie że masz chaos w głowie jeszcze większy niż panuje na tym świecie.

  • monitorpolski 3 Maj 2011 o 6:38 pm

   Nie znasz historii bloga i tego co robiliśmy. Radzę, zapoznaj się z pierwszymi wpisami na http://www.grypa666.wordpress.com – tam jest powód naszego działania. Z grypy powstało kilkanaście o ile nie kilkadziesiąt blogów, które żyją własnym życiem i żadna agentura nie jest w stanie ich kontrolować!

   • grypa666 3 Maj 2011 o 11:50 pm

    Odpowiadasz Wojtkowi, Marku?
    Grype666 zalozylismy razem, w odpowiedzi na zagrozenie bio-bronia zwana swiniok h1n1; to byla kampania doskonale uzsadniona naukowo przez szereg niezaleznych specow od wirusologii i scypionkologii, swietnie naglosniona przez jane Burgermeistwer – pojechalismy na ich pracy, dokladajc ile moglismy z polskiego podworka, z nieskorumpowanymi polskimi medykami jak Prof. Majewska, Dr. Brzecka, Dr Jaskowski…
    teraz odsylasz do tego dziela jakby chcac uzasadnic oszolomstwo od czasu do czasu na MonitorPolski = ja z tym niemam nic wspolnego, nie zgadzam sie z niektorymi wpisami i w miare czasu i mozliwosci komentuje tutaj…
    uwazam ze schodzisz na tematy-nic, podczas gdy najwazniejsze pozostaja poza nalezna uwaga spoleczna, np skazenie z Daiiczi i koniecznosc ochrony ciezarnych, karmiacych, niemowlakow, dzieci…
    po Czarnobylu do 50 lat, niezalezni wyliczaja w Europie 1,4 mln zgonow tylko na raka; Daiiczi jest co najmniej kilka razy wieksza katastrofa, zgaduje rzad wielkosci wiecej ofiar z powodu plutonu, czyli co najmniej setki tys. dodatkowych zgonow w Polsce do 2060, nie liczac chorob przewleklych, zdebilenia dzieci, potworkow, mongolowatych i dziedzicznych
    – a duza czesc mozna uratowac edukacja w tym, najbardziej krytycznym czasie…

    • monitorpolski 3 Maj 2011 o 11:56 pm

     Dzisiaj mam ponad 20 tys wejść na blog. Świadczy to o tym, że nie wszyscy tak sądzą. Największą zasługą grypy666 było to,że zmobilizowała ludzi do działania – co było oczywiście w dużej mierze Twoją zasługą Piotrze. Teraz pojawiło się wiele blogów i działanie jest rozproszone, choć nie tak całkowicie nieskoorynowane – ludzie śledzą co się dzieje i jakie tematy poruszamy. Zwrócę uwagę np na to co Ty kompletnie olewasz – na nuke bustery – technologię która potrafi zwolnić reakcje nuklearne, a którą nauka starannie omija. Ja mam się zamiar tym zająć, a Ty na pewno traktujesz to jako herezję?

    • zenobiusz 4 Maj 2011 o 12:25 am

     Ponawiam.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/04/08/japan-nuke-scare-%E2%80%93-orgone-and-radioactivity-dr-beinowi-dedykuje/

    • rabarbarek 4 Maj 2011 o 3:44 am

     Dieci urodzone w strefie skazenia po katastrofie w Czarnobylu. Czy Japonczykow czeka ten sam los? Nie ewakuowali sie na czas[brak dzialania ze strony rzadu] ze srefy skazonej i skutki moga byc podobne. Bardzo trudno oglada sie te zdjecia , i jakos srodki klamliwego przekazu nie informuja Japonczykow i innych spoleczenstw o mozliwych skutkach skazenia. Zmowa milczenia staje sie coraz bardziej milczaca.

     http://dailybail.com/home/video-the-horrific-legacy-of-chernobyl.html

    • MasmyPojechane 4 Maj 2011 o 9:18 am

     Jak uratowac Piotr?? Wsztscy to wdychamy ,wszyscy to zremy(a na jesien jak wazywka skapane w opadzie radioaktywnym dojrzeja to dopiero „witaminek” pojemy). Jak chcesz uchronic nasze dzieci(narodzone lub tez nie) przed tym co im zrobilismy? Pozamykac sie w piwnicach…? Przeciez tak sie nie da ,badzmy realistami ,trzeba jesc .,trzeba oddychac. Doceniam twa prace nawet nie wiessz jak bardzo ,twoj blog w czasach pseudo pandemi otworzyl mi opczy jeszcze szerzej… Ale powiem ci z przykroscia ,ze jestesmy w glebokiej dupie i tylko cud nas moze z niej wydostac. Pzdr.

 23. rambo8 3 Maj 2011 o 1:47 pm

  Pilne,Pilne,Pilne-medugorje-ha,ha,ha
  Ja,przeczytałem,nagłówek,biegne,zobaczyć,czy,w,tv,cos,mówią-nie,wracam,czytam,dalej,a,tu,jak,filip,z,konopi,mi,wyskakuje,że,to,pilne,to,jakaś,przepowiednia-ha,ha,ha.Panowie,1,Kwietnia,to,ponad,miesiąc,temu,był.

 24. Ania 3 Maj 2011 o 2:01 pm

  Z tymi kosmitami coraz częściej goszczącymi w oficjalnych mediach jest coś na rzeczy ! Przedtem jakiekolwiek wzmianki o UFO miały zawsze drwiacy komentarz. A tu proszę, zmiana nastawienia ! Czyli medialnej inwazji ” obcych” tylko patrzeć ! A i pewnie Mesjasz dla ratunku też zaraz po nich się pojawi ! Aż strach się bać ! Poważnie !

  • Seba 3 Maj 2011 o 3:19 pm

   No to ja coś napiszę….

   Lecę samolotem z Nottingham do Berlina. Po przebiciu się przez chmury, samolot wzniósł się ponad nie i lecieliśmy nad chmurami. Ponieważ siedziałem przy oknie, obserwowałem krajobraz. Po pewnym czasie, zauważyłem „coś”. To „coś” było zanurzone w dolnej warstwie chmur i wystawało kilkanaście metrów nad nimi. W pierwszej chwili pomyślałem, że to wystaje kawałek statecznika pionowego samolotu. Dokładnie się przyjrzałem i stwierdziłem, że to nie może być statecznik, Wyglądało to, jak „cygaro” lub wielka tuba. Zauważyłem także, że to „coś” stoi w miejscu i się nie porusza. Wyglądało to, jak wystawiony peryskop łodzi podwodnej. Obserwowałem to „coś” przez kilka minut, aż samolot zmienił lekko kierunek i straciłem to z oczu. Samolot poruszał się na wysokości przelotowej, około 10 000 metrów.
   Chcę zaznaczyć, że byłem trzeźwy jak niemowlę i nigdy nie miałem żadnych halucynacji i omamów. Wszystko to wyglądało bardzo realnie.

   • Ania 3 Maj 2011 o 5:18 pm

    Seba, nie jesteś jedynym, który widział dziwne obiekty. Takich ludzi jest coraz więcej. Czyjaś obecność na Ziemi oprócz nas jest faktem. Ja myślę, że są z nami od samego początku. Przez tyle wieków byli w ukryciu, widać tak jest dla nich korzystniej. Niepokojace jest, że zamierzają wyjść z ukrycia, o czym swiadczy coraz więcej przecieków ( mniej lub bardziej kontrolowanych), także wypowiedzi znanych osób , także z kręgów Kościoła. Znaczy, że coś się zmienia, a oni zmieniaja zasady działania. Znaczy, nie może dłuzej być, jak było. Arcyciekawe, na czym polegają zmiany. Przecież od początku bylismy ich niewolnikami, więc chyba nie chodzi o to , żebysmy byli niewolnikami ” jeszcze bardziej „? Czas pokaże.

 25. przybysz 3 Maj 2011 o 2:28 pm

  wyjscie jest jedno obalic system i zaczac zyc na wlasna reke i byc nie zalenym od panstwa pracodawcy i tego calego syfu zaczac od poczatku jak pierwsi osadnicy i zyc zgodnie z natura

  • monitorpolski 3 Maj 2011 o 6:36 pm

   Nie obalisz systemu jeśli nie stworzysz większej grupy. Dlatego trzeba o tym myśleć. Była okazja przy szczepieniach, której nie wykorzystaliśmy. Zobacz, ja już to kiedyś rozważałem, co o tym sądzisz?
   https://monitorpolski.wordpress.com/2010/07/07/grupy-niesubordynacji-spolecznej/

 26. sono 3 Maj 2011 o 2:34 pm

  Super video

  • monitorpolski 3 Maj 2011 o 6:34 pm

   A nie sądzisz, że facet podsyca tylko antysemityzm? Dlaczego nie odpisał na nasze prośby ratowania ludzkości przed masowymi szczepieniami? Ile dzieci mógłby uratować – jego słuchają setki tysięcy ludzi. Piotr Bein apelował do niego, miał z nim kontakt mailowy, a ten nawet nie odpowiedział!

   • grypa666 3 Maj 2011 o 10:59 pm

    Brat Nataniel? Nie wiemy nawet czy dostal maila. A jak dostal to czy mial czas. A jak mial czas to czy uwazal to za najwazniejszy temat…
    Marku, w komencie zasugeriwales zbyt duzo bez dowodow, podobnie jak antysemityzm Brata Nataniela, ktory jedzie na judeocentrykow a nie na zniewolone, oglupione masy zydowskie (w ktorych byl on sam przed chrztem).

    • sono 4 Maj 2011 o 1:40 am

     Swieta racja. Prosze nie mylic syjonistycznych zydow z Israela i tych co ich popieraja z Zydami jako takimi. Jest wiele uczicwych, rozsadnych inteligentych , odwaznych Zydow, ktorzy calkowicie odcianaja sie od rasistowskiejo, faszystowskiej polityki panstwa Israel. Przyklad Norman Finkelstein, Gilda Atzmona, Israel Shamir i wielu innych. takze i ortodoksyjny Zydow z Neturei Karta.
     http://www.nkusa.org/

 27. sakara 3 Maj 2011 o 2:35 pm

  Witam
  Przede wszystkim chciałam podziękować za ten blog, Tobie Marku i wszystkim komentującym, tym mocniej, że w większości jestescie wyrazicielami moich poglądów.
  Mam pytanie do Fakira.Pisałeś wczoraj o Antymaterialnym.Proszę napisz gdzie znaleźć jego najnowsze posty.W wyszukiwarce są jakieś sprzed lat a on sam pojawia się jak duch.Dzięki i przepraszam za off top a i jeszcze jedno pytanie czy nwo pl. skończyło definitywnie działalność, bardzo mi ich brak…

 28. tony 3 Maj 2011 o 2:56 pm

  Fakir, zainteresował mnie temat tych maskotek, domyślam się o co chodzi z tą symboliką-jednego oka, wystarczy sprawdzic kim był BALOR i kim wg Muzułmanów jest Dajjal. Jest jakiś kontakt z Tobą? Czytałem też kilka artykułów o wielkim okultystycznym projekcie, jaki się wtedy odbędzie. Temat bardzo interesujący.Sprawa jest gruba, wystarczy, że Rick Clay zginął ujawniając pewne informacje.

  • Taka prawda 3 Maj 2011 o 5:05 pm

   Cyklopi z mitologi greckiej także byli zarówno jednooczni jak i pożerali ludzi. Nie wykluczone, że tym co czci NWO jest takim zaplątanym niedobitkiem po wojnach bogów.

 29. sono 3 Maj 2011 o 3:12 pm

  Tak sobie mysle, ze to co sie obecnie dzijee na ziemie ma swoj sens.
  Dalismy sie udupic, zaprowadzic w przyslowiowy kozi rog, uspic za pomoca paru szklanych paciorkow, tasiemcowych seriali, dbania o kolor butow czy auta i teraz nadchodzi czas zaplaty. Za glupote, naiwnosc, ignorancje, lenistwo, jakie spolecznestwa tzw zachodnie zyjace w dobrobycie przejawialy od lat wielu trzeba zaplacic. Nic sie nie dzije bez przyczyny a na wolnosc trzeba sobie zasluzyc. A my ja zaprzedalismy. przestalismy byc czujni, przestalismy dbac o to ,ze na ziemi inni ludzie zyja w nedzy, strachu i glodzie i teraz my tego doswiadczymy. Bo jezeli zabijaja , gwalaca, rabuja sasiada obok, a my nie reagujemy ,to nie ma co sie ludzic, przyjda i po nas.

  • zenobiusz 3 Maj 2011 o 4:09 pm

   Z Polakami nie jest tak źle.Zobacz ilu naszych woluntariuszy jest na misjach,tylko „przekaziory” o tym nie piszą.
   http://ekai.pl/wydarzenia/temat_dnia/x33990/polacy-na-misjach/
   Jak się jednak przyjrzeć miejscom kataklizmów,to można dojść do dziwnych refleksji.Haiti,największy dom uciech pedofilii,ostoja mrocznej magii,Tajlandia,raj dla sex turystów z UE/USA,Japonia,wystarczy zobaczyć co wyprawiali w czasie wojny w Chnach,to nie mija bez kary,USA,promotor aborcji światowej,miliardy nienarodzonych.”natura” uderza tam, gdzie kropla przelała kielich.

   • sono 3 Maj 2011 o 4:21 pm

    a mowilam ze zawsze znajdzie sie lleming co bedzie uwazal ze to kara boza. Nie kochanie ,to dzialania lucyferianow i Polski tez nie oszczedza ,bo niby dlaczego.

    • zenobiusz 3 Maj 2011 o 8:01 pm

     Gubernator Tokio przeprosił za ”karę boską”

     Gubernator Tokio Shintaro Ishihara przeprosił we wtorek za uwagę, iż kataklizm, który dotknął Japonię, to „kara boska”. Jego zdaniem, Japończycy stali się egoistyczni i trzeba było tsunami, żeby się opamiętali.

     – Wycofuję tę uwagę i składam wyrazy ubolewania – mówił na konferencji prasowej. Dodał, że powinien był pomyśleć o uczuciach ofiar.

     W poniedziałek Ishihara mówił: – Sadzę, że ten kataklizm, to tembatsu (kara boska), chociaż bardzo mi przykro ze względu na jego ofiaryKyodo News. Gubernator mówił także o tym, że „japońska polityka jest skażona egoizmem i populizmem”, które na dobre zakorzeniły się w mentalności Japończyków, i że trzeba było tsunami, by się ich pozbyć. Mówił również o chciwości obywateli, którzy celowo zwlekają ze zgłaszaniem śmierci swoich rodziców, by jak najdłużej korzystać z ich emerytury.

     Gubernator prefektury Miyagi, Yoshihiro Murai wyraził niezadowolenie z wypowiedzi Ishihary, który będzie ubiegał się o czwartą kadencję w zbliżających się wyborach.
     http://www.piotrskarga.pl/ps,6845,2,0,1,I,informacje.html

    • zenobiusz 3 Maj 2011 o 9:07 pm

     Miłej lektury,głosicielu wszechmocy lucyferian.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/03/ktos-moglby-powiedziec-ze-to-co-stalo-sie-w-japonii-bylo-zwykla-kleska-zywiolowa/

 30. MOL 3 Maj 2011 o 3:15 pm

  a co Wy wszyscy na to: http://www.youtube.com/watch?v=OiorsBtWlu0&feature=player_embedded#at=71 Monitor czy ty już to widziałeś? Globalna Swiadomość- dzisiaj to wrzucili

  • mgrabas 3 Maj 2011 o 3:33 pm

   to jest kolejna zachęta do zwrócenia się w stronę iluzji, pozazmysłowej „rzeczywistości”, kolejny przykład ideologii New Age
   demoniczna pułapka na łatwowiernych i żądnych tajemniczych przeżyć
   będą jeszcze atrakcjniejsze „oferty”, adresowane do podświadomości i odwracające uwagę od rzeczywistości!

  • millena461 3 Maj 2011 o 3:45 pm

   ale BAJE tylko dla kogo? Globalna Swiadomosc nie ma juz co wstawiac tylko takie pierdoly?? za kogo ONI nas uwazaja ???

  • monitorpolski 3 Maj 2011 o 6:31 pm

   Potwierdza to ściemę, którą nam szykują. A są jeszcze lepsze rzeczy…
   To tak jak z zabitym Osamą – nikt go nie widział, fałszywe zdjęcia, a na ulicach amok. To samo tu będzie – wielkie holo-UFO na niebie, amok na ziemi. Będą zabijać wszystkich, którzy będą jeszcze trzeźwi.

 31. sono 3 Maj 2011 o 3:54 pm

  Koniec wolnosci. Sprzedalismy ja glupio, teraz nadchoidz czas zaplaty
  http://www.infowars.com/alex-jones-police-state-gone-wild/

 32. navajo88 3 Maj 2011 o 4:49 pm

  hoho widzę że dzisiaj na blogu ogarneła wszystkich totalna panika !!!! ,ludzie co się z wami dzieje ,bać to wy zaczniecie się dopiero za parę miesięcy !!!!! hahahahaha

 33. navajo88 3 Maj 2011 o 4:52 pm

  Seba :

  No to ja coś napiszę….
  Lecę samolotem z Nottingham do Berlina. Po przebiciu się przez chmury, samolot wzniósł się ponad nie i lecieliśmy nad chmurami. Ponieważ siedziałem przy oknie, obserwowałem krajobraz. Po pewnym czasie, zauważyłem „coś”. To „coś” było zanurzone w dolnej warstwie chmur i wystawało kilkanaście metrów nad nimi. W pierwszej chwili pomyślałem, że to wystaje kawałek statecznika pionowego samolotu. Dokładnie się przyjrzałem i stwierdziłem, że to nie może być statecznik, Wyglądało to, jak „cygaro” lub wielka tuba. Zauważyłem także, że to „coś” stoi w miejscu i się nie porusza. Wyglądało to, jak wystawiony peryskop łodzi podwodnej. Obserwowałem to „coś” przez kilka minut, aż samolot zmienił lekko kierunek i straciłem to z oczu. Samolot poruszał się na wysokości przelotowej, około 10 000 metrów.
  Chcę zaznaczyć, że byłem trzeźwy jak niemowlę i nigdy nie miałem żadnych halucynacji i omamów. Wszystko to wyglądało bardzo realnie.

  no wiesz seba ,zawsze musi być ten pierwszy raz hahahahahaha

  • Seba 3 Maj 2011 o 5:04 pm

   Spodziewałem się takiej reakcji…

   Wiem najlepiej co widziałem i wiem także, że nie zwariowałem.

 34. PodOmatic 3 Maj 2011 o 5:13 pm

  Co wam powie to jazda na swiecie dopiero rozpoczyna. Czytałem o takich akcjach że grupa 100/200 ludzi ewentualnie agentów np. z usa przebierali się za ludność cywilną poto aby wywołać w danym kraju rewolucję a potem tam wjechać z misją pokojową i zaprowadzić demokrację to są jaja
  i takie coś robią ____ fałszywa flaga i indoktrynowanie ludzi ____ robią hunty ssWOJSKO-ssURZENIECZE
  NR JEDEN TO niewolno sie do niczego zapisywać
  niezłe jaja z tym kosmitą też coś zależy im tak ujawniają
  a jak sie wkurze to spale swoj dowod osobisty i paszport bo na h___j mi to to utopia ___ gadalem o tym ze swoimi kumplami i duzo kolesi to chce zrobić
  czesc ludzi to łyknie ___ ..ufo
  ale duzo ludzi tego nie łyknie tej przebieranki OENZETOWSKIEJ

  • wacpan 4 Maj 2011 o 2:25 pm

   no tak przyklad z wspolczesnych czasow LIBIA

 35. PodOmatic 3 Maj 2011 o 5:20 pm

  A tutaj to hyba jaka kukła wojskowa przebrana:

 36. navajo88 3 Maj 2011 o 5:38 pm

  Seba :

  Spodziewałem się takiej reakcji…
  Wiem najlepiej co widziałem i wiem także, że nie zwariowałem.

  spokojnie seba nie na bijam się z ciebie ,OKI! lubię sobie porzartować i się pośmiać ,bez obrazy …. J.M.H

 37. sono 3 Maj 2011 o 6:44 pm

  Ciekawe video ukazujace jak SVII niszczy KK

 38. Seba 3 Maj 2011 o 6:47 pm

  Tutaj jest ciśnienie i dynamika wiatru słonecznego

  Click to get values and an explanation

  http://www.swpc.noaa.gov/SWN/index.html

 39. marek 3 Maj 2011 o 6:55 pm

  Czy macie też tak czerwone niebo? Znaczy jest zachmurzone ale strasznie dziwne. Mieszkam na południu świętokrzyskiego.

  • marek 3 Maj 2011 o 7:01 pm

   Właśnie już przeszło. Coś pięknego, jedyne rozsądne wytłumaczenie to dość cienkie chmury na wysokości ok 500m. ale rejonem zajmowanej powierzchni ogromne.

   • mgrabas 3 Maj 2011 o 7:13 pm

    szkoda, że brak zdjęć… 😦
    warto mieć aparaty w pogotowiu (!)

   • marecki 3 Maj 2011 o 7:58 pm

    @marek u mnie to samo, lekko czerwone niebo. Zachodnie swietokrzyski

    • Sylu 3 Maj 2011 o 10:18 pm

     Siema scyzoryki
     A jak tam smugi po samolotach

 40. FAKIR 3 Maj 2011 o 7:14 pm

  monitorpolski :

  Potwierdza to ściemę, którą nam szykują. A są jeszcze lepsze rzeczy…
  To tak jak z zabitym Osamą – nikt go nie widział, fałszywe zdjęcia, a na ulicach amok. To samo tu będzie – wielkie holo-UFO na niebie, amok na ziemi. Będą zabijać wszystkich, którzy będą jeszcze trzeźwi.

  Sprawa jest oczywista.
  Jeśli nie dojdzie nawet do wielkiej inscenizacji, informacje tego typu mają za zadanie mieszać w głowach, szczególnie młodym ludziomm.

 41. FAKIR 3 Maj 2011 o 7:17 pm

  Taka prawda :

  Cyklopi z mitologi greckiej także byli zarówno jednooczni jak i pożerali ludzi. Nie wykluczone, że tym co czci NWO jest takim zaplątanym niedobitkiem po wojnach bogów.

  ciepło, bardzo ciepło

  • monitorpolski 3 Maj 2011 o 8:20 pm

   Phil Schnieder…

 42. navajo88 3 Maj 2011 o 7:24 pm

  u mnie jest wszystko wporządku na niebie ,jest niebieskie ,są churki i jest oki!

 43. navajo88 3 Maj 2011 o 7:27 pm

  Monitor nasza matka natura dopiero ma zamiar rozpocząć z nami wojnę tylko jeszcze musimy na tą wojenkę trochę poczekać ,pamiętaj o tym Monitor !!!!

 44. jowram 3 Maj 2011 o 7:30 pm

  Celem zatopienia Tytanika było morderstwo trzech najbardziej wpływowych biznesmenów, którzy na jego pokładzie w roku 1912 płynęli do USA, aby zapobiec przejęciu Banku federalnego przez rodziny Rothschild i Rockefellers.

  Nazwiska bankierów będących w opozycji do prywatnego Banku Federalnego – John Jacob Astor, Benjamin Guggenheim oraz Isador Strauss. Wszyscy trzej zginęli na pokładzie tonącego liniowca.

  • Ania 3 Maj 2011 o 7:46 pm

   Podaj źródło, tego nie wiedziałam !

 45. rabarbarek 3 Maj 2011 o 8:50 pm

  Czasem naprawde trudno jest przelknac to co niektorzy Zydzi wygaduja. Potem wielce dziwia sie , ze inne narody ich nie lubia,i krytykuja , ale sa takie wypowiedzi wobec ktorych trudno jest milczec. Jeden ze znanych profesorow izraelskich stwierdzil , ze Izrael posiada tyle glowic nuklearnych [ jak powiedzial setki] , ze jest w stanie zniszczyc cala Europe[wszystkie stolice] . Mialaby to byc zemsta za powojenne wysiedlenia. Dalej mowi, ze wszyscy Palestynczycy powinni zostac wyrzuceni z „izraelskiej ziemii.Twierdzi [czemu nawt rzad zaprzecza], ze nie sa 30a potega militarna swiata , a 2a lub 3a. Cytuje tez slowa b. ministra obrony Dayana , ze Izrael musi byc jak wsciekly pies aby wszyscy sie go bali. Piekne slowa , nieprawdaz. Dlatego trzeba sledzic ruchy Izraela na Bliskim Wschodzie. Faktycznie moga uzyz broni nuklearnej.

  http://www.nowpublic.com/world/israeli-professor-we-could-destroy-all-european-capitals-0

  • zenobiusz 3 Maj 2011 o 10:42 pm

   Siejecie grozę i głosicie chwałę Izraela .Czy się mylę.???
   „Teraz jest tajemnicą, że reakcji jądrowej (ostateczny i przyspieszone entropia) nie może odbywać się w silnym polu pozytywnych orgonu. Wilhelm Reich eksperymenty pustyni w Arizonie 1952 doprowadzić do „przypadkowego” odroczenie kilka regularnych badań atomowych.
   „Another DOR-tworzenie problem badań atomowych w regionie pustyni. Rzeszy później rozważyć możliwość uodpornienia atmosfery przed wybuchem atomowym, podobnie jak systemy utrzymania są szczepione przeciwko infekcji. Tworząc wysoce „orurized” atmosferze, uzasadnione, energii atomowej DOR z blastów lub z EA może być wypompowane. Stwierdzono, że podczas operacji ORUR było „przypadkiem” wiele publicznie ogłosił odroczenie atomowej testów.
   Od: Wilhelm Reich w „Kontakt z Space’By Davidson Alison
   W pierwszych dniach ruch orgonu gifting (ok. 2001/2002) usłyszeliśmy z Australii facet, który wydał z siebie dźwięki o ten prosty fakt, ale odwiedzanych przez 4, a złowrogie „Faceci w czerni”, jak typów, którzy wyjaśnił mu, że życzył mu się zamknąć ten temat, albo ….

   Piszę o tym od czasu katastrofy,w Fukushimie,i nikt nie reaguje.W silnym polu orgonu,nie dochodzi do eksplozji nuklearnej,nie dociera to do was,czy może właśnie dociera.???
   http://zenobiusz.wordpress.com/orgona-radioaktywnosc-nuke-buster/

   • monitorpolski 3 Maj 2011 o 11:17 pm

    Niewątpliwie należałoby znaleźć specjalistę i zrobić film o tym. Na YouTube jest najwięcej wieść, poza tym ludzie nie lubią czytać – to są trudne tematy.

   • MamyPojechane... 4 Maj 2011 o 10:29 am

    Oj zenobiusz zenobiusz, chciał bym żebyś miał racje równie mocno co jestem przekonany ze jej nie masz…

   • mgrabas 4 Maj 2011 o 10:37 am

    proszę o namacalny dowód na skuteczność działania urządzeń argonowych, najlepiej link do filmu
    może ktoś, kto ma takie urządzenie, niech nagra taki film/filmy i wystawi na YouTube
    jeśli urządzenia orgonowe działają skutecznie, to się chyba da łatwo udowodnić?

  • sono 3 Maj 2011 o 10:53 pm

   Izrael jest oficjalnie co najmniej 4 potega militarna na swiecie. Sklad ci przyszla ta 30 do glowy. A nieoficjalnie to moze nawet byc wyzej.

 46. Benjamin Fulford 3 Maj 2011 o 8:56 pm

  A co z tym pilnym od „Boga Ojca”? Ha ha,ale żeś sie ośmieszył,bez komentarza stary… A już zaczynałem nawet częściej lukać na twój blog,ale ty oszołom jesteś monitorze :’-D Jizz ass

 47. galluss 3 Maj 2011 o 9:38 pm

  !!!SŁUCHAJCIE LUDZIE!!!
  TWORZE DLA WAS FILMIKI Z SERII „PRAWDA O FUKUSHIMIE”
  na moim KANALE NA YOUTUBE

  zbieram KOMENTARZE, OPINIE NIEZALEŻNYCH EKSPERTÓW ATOMISTYKI – i wszyscy zgodnie mówią depopulacja

  http://www.youtube.com/user/ArCzi2828
  OBEJRZAŁO JUŻ JE OKOŁO 8 TYSIĘCY OSÓB W CIĄGU KILKU DNI
  TERAZ PRACUJĘ NAD 3 FILMIKIEM W SERII, – i MAM PROBLEM!

  przetłumaczyłem jakieś 8 stron, 10 minutowy filmik, ale mam problem z jednym bardzo ważnym zdaniem,

  poszukajcie, bo ja nie mogę znależć czy w 2000 roku była jakaś awaria w jakiejś elektrownii.

  powiedzcie mi o jakiej on elektrowni mówi między 4:05 do 4:15 ? pomożecie? bo tlumacznie ze sluchu jest bardzo trudne

  • mgrabas 3 Maj 2011 o 10:27 pm

   Davis-Besse

   http://en.wikipedia.org/wiki/Davis-Besse_Nuclear_Power_Plant

   a tak przy okazji, trzeba mieć świadomość tego jakim zagrożeniem dla ludzi jest energetyka jądrowa, w której odpady promieniują latami i się kumulują!
   Wikipedia podaje 19 nuklearnych incydentów na przestrzeni lat 1952-2011
   http://en.wikipedia.org/wiki/Nuclear_and_radiation_accidents , a np. ta baza danych http://hisz.rsoe.hu/alertmap/search/index.php?lang=eng w okresie od 2006-01-05 do 2011-05-03 375 zdarzeń zaklasyfikowanych jako Nuclear Event
   do tego dochodzą próby jądrowe, lokalne działania wojenne itd. …

   • peryskop 3 Maj 2011 o 11:21 pm

    mgrabas i volv mają rację

    ALE UWAGA: największy kłopot siłownia Davis-Besse miała w 2002, a Bernie mówi, że był tam w 2000.

    Galluss – dzięki za tłumaczenia!

    • volv 4 Maj 2011 o 1:18 pm

     on mówi że w latach dwutysięcznych, nie że w dwutysięcznym…

  • millena461 3 Maj 2011 o 11:05 pm

   GALLUSS ZOBACZ TO czy nie chodzi o 15 Feb 2000 r New York’s Indian Point II ?? http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.nuclearfiles.org%2Fmenu%2Fkey-issues%2Fnuclear-weapons%2Fissues%2Faccidents%2Faccidents-2000s.htm&anno=2

 48. volv 3 Maj 2011 o 10:09 pm

  Davis-Besse Nuclear Power Sta.: Unit 1

 49. nazwanazwa 3 Maj 2011 o 10:10 pm

  Galluss, nie pomogę, ale wiedz, że doceniam Twoją staranność i rzetelność.
  Dziękuję wszystkim co tłumaczą filmiki, za poświęcony dla dobra ogółu czas.
  DZIĘKUJEMY !!!!

 50. Seba 3 Maj 2011 o 10:12 pm

  Dziś rano na stronie http://enenews.com/ można przeczytać, że NHK doniosła, iż na wczorajszym /01.05/ posiedzeniu komisji budżetowej izby wyższej japońskiego parlamentu premier Japonii Naoto Kan zasugerował, że zbada możliwośc utworzenia alternatywnej dla Tokio stolicy kraju, mówiąc, że ciągłość funkcji stołecznych musi być zachowana.
  http://enenews.com/japan-prime-minister-to-study-setting-up-alternative-… .
  Chodzi oczywiście o skażenie z Fukushimy.

  • monitorpolski 3 Maj 2011 o 11:15 pm

   Już wcześniej mówiono o Osace i Kioto… Musi być naprawdę źle.

 51. Cupak 3 Maj 2011 o 10:41 pm

  http://www.groundzeromedia.org/death%E2%80%99s-head-osama-bin-laden/

  ciekawy artykuł opisujący rytuał śmierci i jego wizje na kartach tarota. Aby się udał potrzebny jest : Książę, Księżniczka, Papież i Wojownik.

  Ostatnio w TV mieliśmy : Księcia i Księżniczkę -Ślub Wiliama i Kate, Papieża -Beatyfikacja Jana Pawła II i Wojownika: śmierć Osamy.

  a tu karta:

  może uczestniczymy w wielkim rytuale szatańskim i nic o tym nie wiemy !!!

 52. Siuba58 3 Maj 2011 o 10:55 pm

  monitorpolski :
  Też na to zwróciłem uwagę. Ma też straszny uśmiech…

  Pragne dolozyc to biezace video:

 53. Siuba58 3 Maj 2011 o 11:08 pm

 54. tony 3 Maj 2011 o 11:13 pm

  http://www.thewatcherfiles.com/bloodlines/introduction.htm1

 55. tony 3 Maj 2011 o 11:14 pm

  KUR*** KTOS TO OGARNIA????

 56. tony 3 Maj 2011 o 11:20 pm

  • wacpan 4 Maj 2011 o 10:46 am

   Tony nie wiem czy widziales najnowszy teledysk tej grupy???????????Sa powiazani z masonami w europie dlatedo jako jedyny zespol otrzymal nagrode z Unii:)))))))),propaguja przemoc,narkotyki widomo komu to na reke

   tu masz link i zwroc uwage jaki znak pokazuje Wiklu

 57. Kuba 3 Maj 2011 o 11:35 pm

  Tarot mnie powalil ;]
  Chyba spakuje ksiazki, meble i nasionka w kontener. Wysle na poludnioiwa polkule ;] ;]
  Mam nadzieje,ze maja dobrych rusznikarzy :]

 58. freenata 3 Maj 2011 o 11:38 pm

  DO ZAINTERESOWANYCH SŁOńCEM (Ad1)
  Zapoznałam się ostatnio z teorią ekspansji planety Ziemi. Po polsku jest niewiele, informacje są niepełne, nieprzekonywujace. Ale np. tu: http://www.halfpasthuman.com/aintwhatitusedtobe.html jest (po angielsku) bardzo dobry opis tematu – dobre uzasadnienie, fachowa analiza. W każdym razie jestem ZA. Zgodnie z tą teorią, ziemia powiększy się po otrzymaniu energii od słońca (po potężnym wyładowaniu), przy czym ostatni raz miało to miejsce ok. 13tys. lat temu (jak wg. kalendarza Majów, który uważam za masońską manipulację, żeby zdezorientować nas). Owszem, coś wkrótce się stanie, ale nie będzie to przebiegunowienie (tak rozumiane, ani zmiana kierunku obrotu planety (na którą NIE MA dowodów za, a są dowody, że takowej nie było). Brzmi surrealistycznie, ale trudno nie uwierzyć, po przeczytaniu wpisu, ze strony którą podałam. Może(jak będę miała czas) potłumaczę to trochę i dodam u siebie. Tymczasem namawiaM DO ZAPOZNANIAsię z tematem.

 59. PoznajPrawde 4 Maj 2011 o 12:50 am

  Nie wiem czemu ale nie pojawił się mój komentarz w odpowiedzi dla mgrabas dlatego jeszcze raz napiszę:

  Nie ma wątpliwości do tego, że Konstytucja była tworem masonerii.

  Spórzcie na Medal wybity w 1791 z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

  Zdjęcie z tematu :
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Konstytucja_3_maja

  Symbolika na nim jest oczywista:
  Oko , słońce, fasces ( od fascesy pochodzi nazwa fascism czyli faszyzm ).

  Więcej o fascesach

  Napis : Terrore Libera – 13 liter, w lewej dłoni pnące się dwa węże, to samo widzimy u Bafometa miedzy nogami

  Na logo WHO mamy podobny motyw tylko, że z jednym wężem.

  Więcej o symbolice na naszej stronie: http://tnij.com/symbolikanwo

 60. galluss 4 Maj 2011 o 4:57 am

  Witam przetłumaczyłem kolejny filmik już 3 z serii „PRAWDA O FUKUSHIMIE”

  PRAWDA O FUKUSHIMIE part 3: Arnie Gundersen vs Komisja Nadzoru Nuklearnego 25/04/2011 [PL]

  Proszę jedynie o rozsyłanie go w Internecie, pozwalam na wstawianie go na swoje kanały na youtube z dopiskiem skąd wzięliście ten film, czyli z mojego kanału.
  Pozwalam na ściąganie wszystkich filmów z mojego kanału…

  Musicie jedynie ściągnąć wtyczkę downloadhelper do firefoxa i można ściągać!

  POZNAJMY PRAWDĘ! PLANOWANEJ DEPOPULACJI!

  Fragmenty!:
  Arnie Gundersen:

  „Komisja Nadzoru Nuklearnego jest naprawdę dobra w pracy wewnątrz “pudełka” (myślowego) które sami stworzyli”
  „nie mieliśmy „wypadku” z niczym, czego oni by nie stworzyli sami wewnątrz swojego „pudełka”
  „ale mamy wiele “wypadków”, które są nazywane mianem spoza ich „pudełka” (myślowego)”

  Będzie więcej takich tłumaczeń albowiem Polska musi poznać prawdę…

  !!!NIE BĘDZIE ZGODY NA BUDOWĘ ELEKTROWNI ATOMOWEJ W POLSCE!!!

  Będzie więcej filmików, stworzę całą kolekcję anty- atomowych ekspertów

  Pozdrawiam gallus

  • monitorpolski 4 Maj 2011 o 9:00 am

   Dawaj napis na filmiku z jakiego pochodzi kanału, to nie będziesz się musiał martwić o to czy ktoś podał skąd ściągnął filmik. Dobra robota Gallus.

 61. siedem 4 Maj 2011 o 7:52 am

  tyle wejsc macie dzieki mojemu zaangazowaniu.rozsialam wasza strone po calym swiecie.:)malo mowie ale duzo robie.chyba o to chodzi w tych dniach,prawda?znalazlam petycie sprawie Bilderberga.rozwazam jej podpisanie ale w tym przypadku mam cykora.petycja wyszla w Holandii.kazdy moze podpisac.
  http://petities.nl/petitie/onderzoek-bilderberg-nu/all_signatures#tabs
  pozdrawiam

  • mgrabas 4 Maj 2011 o 8:11 am

   treść tej petycji jest dość lakoniczna
   czy przy pomocy tej petycji Holendrzy chcą spowodować zbadanie działalności klubu pod kątem zgodności z prawem holenderskim czy unijnym?
   kto jest bezpośrednim adresatem tej petycji?

  • freenata 4 Maj 2011 o 8:19 am

   Wygląda na to,że petycja jest raczej „lokalna”:
   Wij
   Vrije Nederlanders
   Vrije Friezen
   Vrije Saksen
   Vrije Antillianen itp o „holenderskiej demokracji”
   Nie jest pisana w imieniu Europy… Każdy naród powinien zrobić u siebie porządek, ale holendrom raczej nie będzie łatwo zważywszy na tożsamość ich monarchów.

   • mgrabas 4 Maj 2011 o 8:37 am

    zasięg petycji lokalny, nie wiadomo kto za nią stoi
    raczej odradzałbym angażowanie się w taką akcję, narażanie się klubowi w tej sytuacji to uważam narażanie swojego osobistego bezpieczeństwa i nikłe szanse na powodzenie
    to może być celowo skontruowany wabik w ściśle określonym celu innym niż byśmy myśleli

    • Wizzgaa 4 Maj 2011 o 9:01 am

     Narażanie się klubowi ?? Nie ma możliwości radykalnego ,jednoznacznego opowiedzenia się w jakiejś sprawie bez „osobistego” narażenia się. KLUB czy inny wynaturzony twór zawsze będzie eliminował istotnych przeciwników. Pewnie,że nie wiemy, kto stoi za petycją bo nigdy do końca nie wiemy ,kto prowokuje i w jakim celu. No więc klepiemy w te klawisze a TAMCI robią swoje.Chyba potrzebny nam w końcu jakiś Janek W. albo Janka . Tylko kto zechce być nim świadomie -tzn. biorąc pod uwagę możliwość zginięcia NAIWNEGO ,NADAREMNEGO…

    • mgrabas 4 Maj 2011 o 9:03 am

     jeśli już podpisywać takie niebezpieczne petycje, to tylko za pośrednictwem dobrego serwera proxy gwarantującego anonimowość i nie podając żadnych danych, które mogłyby sugerować kto może być autorem wpisu (!)

    • Wizzgaa 4 Maj 2011 o 11:30 am

     Nie wierzę w takie serwery mgrabas > internet powstał w celu pokatalogowania przeciwników / faktycznych a nawet potencjalnych/ nie zaś po to żeby ludkowie mogli zadziałać w sposób zintegrowany.Skuteczna walka to niestety realne ofiary.

 62. BoRys 4 Maj 2011 o 8:26 am

  Jaki kryptonim nosiła akcja w Pakistanie mająca na celu zabicie Bin Ladena? USA zawsze w pierwszych newsach podaje takie info a tu cisza. Czy to nie dziwne? Tak tajne, że zapomnieli nadać nazwę tak historycznej akcji? Czy może zapomnieli z tego medialnego pośpiechu?

 63. Cupak 4 Maj 2011 o 8:35 am

  bardzo ciekawe zestawienie domu rzekomo zabitego Osamy i mapy Izraela.

  Czyżby kolejny szatański rytuał !!

 64. armor 4 Maj 2011 o 8:58 am

  no dobrze ale co do tej konstytucji, pytanie: czy jest zła ? czy jej wprowadzenie doprowadziło do utraty praw obywatelskich ludzi czy dopiero je nadało ? (pomijając rozbiory które nastąpiły później bo i tak sie wyzwoliliśmy) Co z tej strony, czyli od konstytucji świadczy o tym że masoni są źli ?
  Ja rozumiem plan, już nie kojaże ale o tym jak najpierw trzeba ludziom dać wolność i swobody a potem je stopniowo odbierać, ale czy konstytucja nie była tu takim dobroczynnym „przypadkiem” ? Jak ona jako dowód może świadczyć przeciwko masonerii ?

 65. FAKIR 4 Maj 2011 o 9:07 am

  monitorpolski :

  Dawaj napis na filmiku z jakiego pochodzi kanału, to nie będziesz się musiał martwić o to czy ktoś podał skąd ściągnął filmik. Dobra robota Gallus.

  Najlepiej opatentujcie swoje filmiki

 66. mgrabas 4 Maj 2011 o 9:30 am

  niewygodny dla film (z odłonięcia pomnika Kościuszki przez prezydenta Bronisława Komorowskiego, prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz, ambasadora USA w Polsce Lee A. Feinsteina, prezesa Stowarzyszenia Budowy Pomnika Tadeusza Kościuszki prof. Mariana Marka Drozdowskiego i Sławomira Sikorę, prezesa zarządu Banku Citi Handlowy, który wsparł finansowo budowę monumentu) YT usunął (!)
  warto zapamiętać te nazwiska

 67. Pingback: Prawda o intencjach powstania Konstytucji 3 Maja? « Dziennik gajowego Maruchy

 68. mgrabas 4 Maj 2011 o 9:42 am

  MasmyPojechane :

  Jak uratowac (…)

  a choćby tak: ZABLOKOWAĆ LOBBY ATOMOWEMU MOŻLIWOŚĆ DZIAŁANIA POPRZEZ NAGŁOŚNIENIE SPRAW I DOPROWADZENIE RFERENDUM z np. takimi pytaniami:
  1. czy zgadzasz się na budowę elektrowni atomowej w Polsce?
  2. czy zgadzasz się na przechowywanie w Polsce odpadów radioaktywnych z elektrowni UE?
  przy okazji referendum można załatwić pozostałe inne sprawy jakie są KLUCZOWE dla Polski, np. obniżenie progów wyborczych
  Panie Marku, proponuję poświęcenie tej sprawie osobnego artykułu (!)

 69. Leon 4 Maj 2011 o 9:50 am

  O czym ma swiadczyc ilosc wejsc na stronie Szanowny Gospodarzu portalu – o madrosci czy glupocie ?
  Po drugie – jezeli sluzysz informacja to dawaj tylko te prawdziwe ,autentyczne i oparte na prawdzie (FAKTY NIEZAPRZECZALNE).

  Czy od ilosci wejsc splywa ci cos na konto bankowe ?

  Gratulacje za trafne oceny dla Wojtka (post wczorajszy) !

  Nie dajcie sie mlodzi zwariowac ,starych wariatow na stronie starczy .

 70. czytelnik11 4 Maj 2011 o 10:04 am

  Moderatozre !
  Jak dlugo czeka sie na „zmoderowanie” postu na tym portalu ?

 71. wacpan 4 Maj 2011 o 10:33 am

  z innej beczki………….

  • mgrabas 4 Maj 2011 o 11:29 am

   aktualny wątek na ten temat: http://7777777blog.wordpress.com/2011/05/04/pytania-do-referendum/

 72. FAKIR 4 Maj 2011 o 11:24 am

  dla przypomnienia
  http://www.eff.org/files/filenode/social_network/20100303__crim_socialnetworking.pdf

 73. Heller 4 Maj 2011 o 11:31 am

  A może by tak na angaż do sekty ?

  http://www.channeling.com.pl/

 74. Cupak 4 Maj 2011 o 11:33 am

  http://cupak.gbpwm.pl/cupakimagehost/niebo

  przed chwilą dostrzegłem dziwne zjawisko jakby płynące niebo, wcześniej pojawiło się z zachodu dużo smug chemicznych już porozpływanych.

  • mgrabas 4 Maj 2011 o 11:36 am

   a gdzie zdjęcie?
   proszę o dokumentowanie takich obserwacji (miejsce i data zdarzenia)

   • mgrabas 4 Maj 2011 o 11:39 am

    przepraszam 🙂 nie zauważyłem linku
    czyżby jakaś zabłąkana wiązka H.A.R.P.?

    • Cupak 4 Maj 2011 o 11:43 am

     To nie zbłąkana wiązka ma szerokość na pół nieba i czuć lekkie – prawie nie wyczuwalne- dudnienie. Ale checa heh

  • Cupak 4 Maj 2011 o 11:38 am

   w czarnym kwadracie widać małe żeberka, może są spowodowane przez przechodzącą energie z HAARPA.

 75. Cupak 4 Maj 2011 o 11:40 am

  mgrabas :

  a gdzie zdjęcie?
  proszę o dokumentowanie takich obserwacji (miejsce i data zdarzenia)

  nie działa ? w pierwszym komentarzu jest link do foty z godziny 12:20.

  • mgrabas 4 Maj 2011 o 11:50 am

   dziękuję za zdjęcie, bardzo ważne jest podawanie czsu i miejsca zdarzenia

   • Cupak 4 Maj 2011 o 1:34 pm

    http://cupak.gbpwm.pl/cupakimagehost/smuga+haarp

    tutaj zdjęcie z godziny 14:30 , z zachodu idą jakieś smugi takie dziwnie pofałdkowane to nie wygląda na zwykłe chmurki.

    • freenata 4 Maj 2011 o 10:31 pm

     u mnie to jest codziennie 😦 nie ma niebieskiego nieba!

 76. Logos 4 Maj 2011 o 11:51 am

  Wlaśnie wysluchałem co Webster Tarpley mówi o sytuacji po „sukcesie” nad Ben Ladenem. Celem jest Pakistan bo dogadał się z Arabia Saudyjską i Chinami. Chiny już ostrzegły US, że „zareagują” jeśli zostanie zaatakowany Pakistan. Rosja nie pozostanie neutralna.

  Nie wiem jak Wy, ale mi się wszystkiego odechciewa…nie wiem jak chronić swoją rodzinę, moich sąsiadów emerytów, mój kraj, piękny i bezbronny. Odciąć się od informacji?

  Napiszcie jak Wy sobie radzicie z tym, że rozumiecie co nadchodzi…

  • MOL 4 Maj 2011 o 2:03 pm

   nie wiem czy odcięcie się od informacji to dobry pomysł-bynajmniej nie dla mnie. Co mi pomaga to to że nie jestem obojętna i robię to co mogę: wrzucam różne artykuły, filmy na fb- to że dzielę się różnymi informacjami poprzez portale społecznościowe powoduje że jest mi lepiej. Ja nie jestem obojętna na to co się dzieje i chodzi o to by było nas coraz więcej ludzi świadomych i to nie tylko w Polsce ale na całym świecie. Bo ten absurd musi się kiedyś skończyć! dzisiaj Monitor wrzucił informację że wczoraj była rekordowa liczba odwiedzin- cieszy mnie to bardzo, jakby nie było ludzie OTWIERAJĄ W KOŃCU SWOJE OCZY.
   Modlitwa też pomoże. Trzeba się z tym oswoić, robić to co ty możesz, cieszyć się spędzonym czasem z rodziną- PO PROSTU TRZEBA ZNALEŹĆ RÓWNOWAGĘ W TYM WSZYSTKIM i nie byc obojętnym. pozdrawiam

 77. radtrap 4 Maj 2011 o 11:55 am

  https://radtrap.wordpress.com/2011/05/04/dlaczego-smierc-bin-ladena-ogloszono-1-maja/

  • Wizzgaa 4 Maj 2011 o 12:35 pm

   Dziękuję radtrap – zwróciłeś moją uwagę / tym art./ na rzecz ,która nigdy nie przyszła mi do głowy : ZNIKANIE OBRĄCZEK Z RĄK MAŁŻONKÓW / jednego lub obojga/ jest zjawiskiem zastanawiającym . Nie polega to na kokietowaniu płci przeciwnej ale na WŁAŚNIE PROGRAMOWYM NIE-NOSZENIU OBRĄCZKI ŚLUBNEJ przy pełnej akceptacji innych pierścionków czy obręczy. Znam małżeństwo ,które zawierało ślub dwukrotnie i zawsze ich obrączki „jakoś” się gubiły. O coś tu rzeczywiście biega plugawym truchcikiem…

 78. nick 4 Maj 2011 o 12:21 pm

 79. pio9a 4 Maj 2011 o 12:31 pm

 80. aj 4 Maj 2011 o 1:57 pm

  New Radiation Alert West of Tokyo (Tsuruga)

  tsuruga-japan-radiation-leak

  During Monday, May 2, Kyodo News sent an urgent headline reading, URGENT: “Radiation leaks from fuel rods suspected at Tsuruga plant: local gov’t”

  Leaks of radioactive materials from fuel rods have been suspected at a nuclear power plant in Tsuruga, located 200 miles west of Tokyo, citing a rise in the level of radioactive substances in coolant water.

  They are now shutting down the No. 2 reactor of the plant on the Sea of Japan coast to examine the primary cooling system.

  According to Japan Atomic, 4.2 becquerels of iodine-133 and 3,900 becquerels of xenon gas were detected per cubic centimeter Monday, up from 2.1 and 5.2 becquerels, respectively, during previous measurements conducted last Tuesday.

  http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-www.cgi/http://modernsurvivalblog.com/

  • mat 4 Maj 2011 o 7:56 pm

   biedny zmanipulowany ksiadz!!! Sam siedzi w babilonie i plecie!!! Jezus nigdy nie powiedzial aby czcic maryje. kult matki boskiej to kult boskiej matki pochodzacy z babilonu -> Semiramis . Podrugie jak mozna tutaj wzdychac do Wojtyly? Wojtyla to byl khazar, manipulant, satanista, maciciel i antypolak. Stal na czele organizacji przestepczej i na dodatek ubzdural sobie ze jest Jezusem… Precz z Wojtyłą uzurpatorem…

 81. MOL 4 Maj 2011 o 2:23 pm

  może to kogoś zainteresuje: Meteoryt spadł na gospodarstwo agroturystyczne na Mazurach http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/334143,meteoryt-spadl-na-gospodarstwo-agroturystyczne-na-mazurach.html

 82. Seba 4 Maj 2011 o 2:48 pm

  al-Qaida…

  W celu zachowania większej dyskrecji w zakresie działań operacyjnych CIA zainicjowała utworzenie koalicji agencji wywiadowczych, której zadaniem jest finansowanie i organizowanie międzynarodowych grup terrorystycznych, w tym talibów i al-Qaidy.

  Niniejszy artykuł jest zredagowaną pierwszą z trzech części opracowania „The Imperial Anatomy of Al-Qaeda: The CIA’s Drug-Running Terrorists and the Arc ot Crisis” („lmperialna anatomia al-Qaidy – narkotykowi terroryści CIA i łuk Kryzysu”), w którym jego autor analizuje geopolityczne i historyczne źródła oraz naturę tego, co znamy dziś pod nazwą al-Qaidy, która w rzeczywistości jest anglo-amerykańską siecią wywiadowczą o terrorystycznym charakterze używaną do wspierania amerykańskich i natowskich celów w różnych częściach świata.

  Więcej: http://forumzn.katalogi.pl/III_Wojna_%C5%9Awiatowa_rozdzia%C5%82_VI_-t13353-s289.html

 83. wacpan 4 Maj 2011 o 4:25 pm

 84. Ewa Polska 4 Maj 2011 o 7:37 pm

  mgrabas :


  We wtorek, 16 listopada , o godz. 11:00 na placu Żelaznej Bramy został odsłonięty pierwszy w Warszawie pomnik Tadeusza Kościuszki. W uroczystości wziął udział Prezydent RP Bronisław Komorowski.
  Uroczystego odsłonięcia pomnika Tadeusza Kościuszki dokonali: prezydent Bronisław Komorowski, prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, ambasador USA w Polsce Lee A. Feinstein, prezes Stowarzyszenia Budowy Pomnika Tadeusza Kościuszki prof. Marian Marek Drozdowski oraz Sławomir Sikora, prezes zarządu Banku Citi Handlowy, który wsparł finansowo budowę monumentu.
  Kejow
  (…)
  15 kwietnia 1929 r. czterech wyróżniających się wolnomularzy otrzymało honorowe członkostwo Loży Kościuszko. R.·.W.·. Ossian Lang, R.·.W.·. Edward Feith, R.·.W.·. John Lecky i R.·.W.·. Robert B. Wilson, w czasie zebrania Loży pod przewodnicwem Czcigiodnego Johna A. Wasilewskiego, otrzymali status honorowego członka oraz wręczono im okolicznościowe upominki.
  W tym samym roku Brat Emil S. Brykczyński, piastujący funkcję skarbnika, ofiarował 300 dolarów bibliotece działającej przy Wielkiej Loży Stanu Nowy Jork. Pieniądze te miały być przeznaczone na zakup publikacji o polskim wolnomularstwie.
  Pierwszy bal Loża Kościuszko zorganizowała w dniu 1 marca 1930. Honorowym gościem balu był ówczesny konsul generalny Rzeczypospolirtej Polskiej w Nowym Jorku – dr Marchlewski. Konsul generalny wręczył Loży okoilicznościowy medal z podobizną Adama Mickiewicza autorstwa Antoine Bourdelle. Medal ten przez wiele lat wyłożony był w gablocie w bibliotece przy Wielkiej Loży.
  W tym samym roku Wielka Loża Stanu Nowy Jork Wolnych i Uznanych Wolnomularzy na swym 151 posiedzeniu w dniach 3, 4 i 5 maja, dokonała oficjalnego uznania wolnomularstwa w Polsce. To uznanie polskiego wolnomularstwa przez Wielką Lożę Stanu Nowy Jork zaowocowało tym, że 20 lutego 1933 r. członek łoży Kościuszko – R.·.W.·. Emil S. Brykczyński został oficjalnym przedstawicielem Wielkiej Narodowej Loży Polskiej przy Wielkiej Loży Stanu Nowy Jork.
  W obecności Wielkiego Mistrza Christophera C. Mollenhauera, nominację wręczył namiestnik wielkiego mistrza na Bronx R.·.W.·. Walter C. Martin. Klejnot, Brat Brykczyński otrzymał z rąk R.·.W.·. Roberta B. Wilsona, a fartuszek wręczył R.·.W.·. Edward Feith.
  W dziesięć lat po założeniu, loża Kościuszko, chociaż dalej była najmniejszą lożą na Bronksie (liczyła tylko 56 członków), to stała się istotnym elementem wolnomularskiego krajobrazu nie tylko w swoim dystrykcie ale i nowojorskiej metropolii.
  W roku 1943 przypadało czterystolecie urodzin Mikołaja Kopernika. Ze względu na toczącą się wojnę rocznica ta miała wielkie znaczenie nie tylko dla rodaków w kraju. Loża Kościuszko postanowiła przypomnieć nowojorskim Braciom o polskim rodowodzie wielkiego astronoma. Przygotowano na tę okazję specjalny program. Bardzo wiele serca i pracy w jego opracowanie włożył ówczesny mistrz Loży Czcigodny Henry Archacki. Jednym z głownych mówców był wydawca „Nowej Europy” (New Europe) dr Ludwik Krzyżanowski.
  Wrześniowe posiedzenie Loży w 1943 okryte było żałobą i poświęcone pamięci dwóch członków-założcieli, którzy w tym roku odeszli do Loży Wielkiego Architekta Wszechświata. Brat John A. Wasilewski, pierwszy mistrz Loży zmarł 9 maja, a Brat Emil S. Brykczyński, były mistrz i Wielki Reprezentant Wielkiej Narodowej Loży Polskiej odszedł 11 sierpnia.
  Piętnasta rocznica działalności Loży Kościuszko nr 1085 była oficjalnie obchodzona na zebraniu 12 listopada 1943 r. Z tej okazji, Henry Archacki opracował piękną okolicznościową broszurę, w której znalazła się rónież krótka historia polskiego wolnomularstwa. Broszurę tę otrzymali wszyscy przybyli goście, wśrod których było wielu dygnitarzy Wielkiej Loż Stanu Nowy Jork z Naczcigodniejszym Bratem Charlsem H. Johnsonem.
  Informacja o piętnastej rocznicy istnienia polskiej loży znalazła się w lokalnych gazetach oraz wielu wolnomularskich periodykach. The New York Masonic Outlook w styczniu 1944 r. napisał: Loża Kościuszko nr 1085, Wolnych i uznanych Masonów z Bronksu,wyróżnia się tym, że jest w tej chwili jedyną polską loża na świecie. Kiedy w czasie swojej 151 sesji Wielka Loża Stanu Nowy Jork uznała nową Wielką Loże Polski, podkreśliła tym aktem odrodzenie polskiego wolnomualsrtwa, które zawiesiło swą działalnośc w 1820 r. Akt uznania Wielkiej Loży Polski był jednocześnie aktem uhonorowania Loży Kościuszko nr 1085, kiedy to w 1933, nieżyjący już Wielce Czcigodny Emil S. Brykczyński, został mianowany przez Wielkiego Mistrza – Najczcigodniejszego Christophera C. Mollenhauera – Wielkim Reprezentantem Wielkiej Loży Polski przy Wielkiej Loży Stanu Nowy Jork. Od tego czasu Loża Kościuszko, nazwana imieniem bohatera Amerykańskiej Rewolucji i Wielkiego Polskiego Patrioty Tadeusza Kościuszko, stale powiększała swoje szeregi, a z okazji piętnastej rocznicy swej działalności zorganizowała specjalne zebranie, którego gościem honorowym był Naczcigodniejszy Charles H. Johnson. Urczystość ta, stała się okazją do jednego z nawiększych liczbowo zebrań masońskich na Bronksie w ostatnich latach, a goście otrzymali pięknie wydaną pamiątkową broszurę.
  W 1944 r. Loża Kościuszko, pracująca pod młotkiem Czcigodnego Thaddeusa V. Ziembinskiego była już powszechnie znana i jako pierwsza w dystrykcie wykazała się stuprocentową kontrybucją wszystkich swoich czlonków, którzy zlożyli donacje na konto Masonic War Chest Fund.
  Dwusetna rocznica urodzin patrona Loży była oficjalnie obchodzona 27 lutego, 1946 r. Program został przygotowany przez Czcigodnego Henryka Archackiego. Okolicznościową kolację, na którą zaproszono wielu wyższych oficerów armii amerykańskiej, wydali byli czcigodni Loży. Wśród przybyłych gości byli między innymi: generał major Walter DeLamater, płk. Carl A. Loeb, płk. Charles E. Greenough, płk. Perly C. Gray, płk. Leonard A. Keyes, kapitan R.A. Wahrman. Najczcigodniejszy, Wielki Mistrz Wielkiej Loży Stanu Nowy Jork Charles W. Froessel był mówca honorowym, a biografię Tadeusza Kościuszki w formie kilkunastostronicowej broszury opracował i rozdał zebranym Henry Archacki. (…)”
  Historia Wolnomularstwa Polskiego
  1720-1730 –
  Powstawanie na terenach Rzeczypospolitej pierwszych lóz wolnomularskich.
  1772 –
  Trzy sasiednie mocarstwa (Austria, Prusy i Rosja) zajmuja znaczna czesc ziem Panstwa Polskiego – I rozbiór Polski (5 sierpnia).
  1781 –
  Konstytuuje sie Wielka Loza Narodowa Wielkiego Wschodu Polskiego (27 grudnia), która przyjmuje skladajaca sie z 55 artykulów ustawe wzorowana na angielskiej Konstytucji Jamesa Andersona.
  1784 –
  Przeksztalcenie Wielkiej Lozy Narodowej Wielkiego Wschodu Polski podleglej Wielkiej Lozy Anglii w samodzielny Wielki Wschód Narodowy (26 lutego).
  1791 –
  Uchwalenie Konstytucji (3 maja), drugiej po Konstytucji Stanów Zjednoczonych ustawy zasadniczej, wprowadzajacej demokratyczne wartosci obywatelskie. Wsród jej twórców znalazlo sie wielu wolnomularzy, a w samej ustawie widac wplywy Konstytucji Jamesa Andersona.
  1792-1795 –
  Likwidacja Panstwa Polskiego przez sasiednie mocarstwa (Austria, Prusy i Rosja); rozwiazanie wszystkich instytucji zycia publicznego. II i III rozbiór Polski.
  1807 –
  Utworzenie Ksiestwa Warszawskiego na mocy traktatu zawartego w Tylzy przez Napoleona i Rosje; król saski Fryderyk August Ksieciem Warszawskim.
  1810 –
  Wielka Loza Narodowa wznawia dzialalnosc jako Wielki Wschód Narodowy Ksiestwa Warszawskiego (22 marca).
  1815 –
  Utworzenie Królestwa Polskiego w wyniku uchwal Kongresu Wiedenskiego; car Rosji królem Polski.
  1815 –
  Wznowienie dzialalnosci wolnomularstwa polskiego (24 maja).
  1819 –
  Utworzenie Wolnomularstwa Narodowego (Walerian Lukasinski) stawiajacego sobie za cel zjednoczenie ziem przedrozbiorowych (3 maja).
  1822 –
  Car Aleksander I zakazuje dzialalnosci wolnomularstwa na terenach Cesarstwa (13 sierpnia).
  1822-1918 –
  Dzialalnosc emigracyjna wolnomularzy polskich (gl. we Francji i USA).
  1832 –
  Po klesce Powstania Listopadowego car Mikolaj I znosi Konstytucje; koniec odrebnosci Królestwa Polskiego.
  1918 –
  Powstanie Panstwa Polskiego na mocy Traktatu Wersalskiego.
  1920 –
  Powolanie Wielkiej Lozy Narodowej „Polacy Zjednoczeni” (11 wrzesnia).
  1928 –
  Uchwalenie Konstytucji Wielkiej Lozy Narodowej Polski (27 kwietnia).
  1938 –
  Zawieszenie prac Wielkiej Lozy Narodowej Polski (26 pazdziernika) uprzedzajace dekret Prezydenta RP Ignacego Moscickiego z 22.11.
  1939 –
  Wolnomularze Polscy kontynuuja dzialalnosc na emigracji.
  1940 –
  Powolanie w Paryzu polskojezycznej lozy „Kopernik” pracujacej pod jurysdykcja Grande Loge Nationale Française.
  1961 –
  Powolanie w Warszawie imienniczki lozy paryskiej – lozy „Kopernik”, prowadzacej do 1990 roku dzialalnosc w pelnej konspiracji.
  1991 –
  Reaktywowanie Wielkiej Lozy Narodowej Polski (27 grudnia), która posiada status stowarzyszenia, tj. osoby prawnej wpisanej do rejestru Sadu Wojewódzkiego w Warszawie.
  2000 –
  Wprowadzenie zmian w tresci Konstytucji Wielkiej Lozy Narodowej Polski (24 czerwca).
  Maryla”
  źródło: http://blogmedia24.pl/node/40623

  *************************

  Wiec – według ciebie – nie tylko, ze Tadeusz Kosciuszko, ale nawet i Mikołaj Kopernik byli *masonami* ???

  Nie zdarzyło ci sie pomyslec, ze *masoni* wykorzystuja ZASŁUZONE nazwiska, aby w ten sposob jak RAK albo inny PASOZYT czerpac najlepsze energie ze społeczenstwa???

  A moze o to własnie ci chodzi – CELOWO dajesz takie wpisy, aby urabiac opinie publiczna???

 85. Ewa Polska 4 Maj 2011 o 8:01 pm

  >>>W związku z 220 rocznicą Konstytucji 3 Maja, która to sprowokowała sąsiadów Rzeczypospolitej Obojga Narodów do inwazji. W rezultacie Polska znalazła się przez następne 123 lata pod zaborami.<<<
  ***************************

  Polska Konstytucja 3 Maja z 1791 roku była PIERWSZA KONSTYTUCJA w EUROPIE i DRUGA na SWIECIE – Pierwsza konstytucja na swiecie była Konstytucja USA z 1788. roku.

  Konstytucja 3 Maja wprowadziła duzo bardzo POSTEPOWYCH i SMIAŁYCH reform – przykrosc polega NIE na tym, ze powstała, ale ze powstała o 50-100 lat za pozno!!! Nie wykluczone, ze dzieki Konstytucji 3 Maja Polska przetrwała rozbiory.

  Natomiast z blogu Monitora dowiedziałam sie, ze to nie zaborcy, ale Konstytucja 3 Maja jest winna niewoli Polski. Wiecej, Konstytucja była *prowokacja* dla zaborcow ….. wypada niemal *wspołczuc* zaborcom, ze musieli dokonac tak haniebnego czynu, najprawdopodobniej dla *dobra* Polski …..

  Na innym blogu czytałam – bodajze u Gajowego Maruchy – ze *gdyby* Polska zgodziła sie na *korytarz* Hitlera to nie byłoby drugiej wojny swiatowej….

  Pociecha w tym, ze te blogi to tylko malenka czesc społeczenstwa polskiego, wiekszosc Polakow mysli normalnie i zdrowo.

  Ciekawe tylko, skad to ROBACTWO bierze sie???

 86. Pingback: Top Posts — WordPress.com

 87. Pelagia 5 Maj 2011 o 8:18 am

  mat :biedny zmanipulowany ksiadz!!! Sam siedzi w babilonie i plecie!!! Jezus nigdy nie powiedzial aby czcic maryje. kult matki boskiej to kult boskiej matki pochodzacy z babilonu -> Semiramis . Podrugie jak mozna tutaj wzdychac do Wojtyly? Wojtyla to byl khazar, manipulant, satanista, maciciel i antypolak. Stal na czele organizacji przestepczej i na dodatek ubzdural sobie ze jest Jezusem… Precz z Wojtyłą uzurpatorem…

  stawiasz bardzo poważne zarzuty, zgloś te swoje „wiadomości” do prokuratury, podaj dowody, chocby na to, że JPII uważal się za Jezusa. Jeśli nie , to znaczy, że publicznie szerzysz pomówienia i zniesławiasz osobę, kt. sie już nie może bronić. Na pewno wiesz, że to jest karalne

 88. Katon Najmłodszy 5 Maj 2011 o 5:44 pm

  Kłamstwa szlachetne http://katonisliwka.wordpress.com/