Atak na Pakistan preludium do III wojny światowej

Hamid Gul

3 maja, bohater wojsk pakistańskich w wojnie z Sowietami w latach 80-tych  były szef wywiadu pakistańskiego Lt. Gen Hamid Gul w rozmowie z Alexem Jonesem, oświadczył, że farsa z zabiciem Bin Ladena ma na celu przygotowanie opinii publicznej do ataku na Pakistan.
Gul, wychwalany w latach 80-tych przez prasę amerykańską, a obecnie porównywany z „liderem Al-Kaidy” przypomniał, że CIA, FBI i MI6 czy wojsko amerykańskie nie miały żadnych ograniczeń ze strony rządu Pakistanu – mogły zlokalizować i zabić każdego terrorystę. Tak więc są to one odpowiedzialne za dezinformowanie wywiadu pakistańskiego co do lokalizacji członków Al Kaidy.
Mają też o wiele więcej środków na tego typu działania, tak więc szukanie obecnie winy ze strony Pakistanu jest bezsensowne i ma jakiś cel. Co ciekawsze, nie wiadomo z jakiego powodu działania obcych służb koncentrowały się na północno-zachodnich prowincjach.
Jak wiadomo, ataki amerykańskich samolotów bezzałogowych na bezbronnych wieśniaków w Pakistanie spowodowały śmierć około 2,500 osób cywilnych. Pozycja Pakistanu została też przez te działania poważnie osłabiona, gdyż obce agencje miały możliwość zbadania wszystkich słabych punktów łącznie z dziurami w obronie radarowej. Kooperacja Pakistanu z USA była fatalna dla tego kraju, przyniosła same straty, a teraz mówi się, że wszystkiemu winni są Pakistańczycy.

Gul zadaje istotne pytania, jak np.
– jakie są dowody na to, że Osama bin Laden był w jakikolwiek sposób powiązany z zamachem na WTC?
– dlaczego zabito Osamę Bin Ladena skoro był ciężko chory i można go było przewieźć helikopterem? Lokalizację można było też przekazać wywiadowi pakistańskiemu, który by go schwytał żywego. Wtedy można byłoby zrobić mu proces, podczas którego okazałoby się, że nie ma on nic wspólnego z zamachem na WTC.
-dlaczego 11 września 2001 roku służby obronne USA nie reagowały na obecność samolotów z terrorystami i ich nie zestrzeliły?

Atak medialny na Pakistan rozpoczął się od momentu gdy rząd tego kraju zaprotestował przeciwko dalszym bombardowaniom przez samoloty bezzałogowe.
Alex Jones nawiązał do ostatnich doniesień medialnych Sky News, że terrorysta nr. 1 w Pakistanie, który dokonuje zamachów na pakistańskie siły rządowe jest agentem wywiadu brytyjskiego MI6.
Podobnie wiadomo z Fox News, że zamach bombowy w Londynie był zorganizowany przez agentów MI6. Winą za te zamachy obarcza się następnie kraje arabskie.

Generał Gul oświadczył, że wojna z Pakistanem źle się skończy dla Amerykanów. Przypomniał też doniesienia wywiadu brytyjskiego na temat planowanych zamachów terrorystycznych z użyciem uranu (brudna bomba atomowa) i obarczenia winą za te zamachy Pakistanu. Byłoby to pretekstem do zniszczenia potencjału nuklearnego tego kraju. To, że dzięki łatwowierności Musharafa obce wywiady miały możliwość swobodnego poruszania się po tym kraju spowodowało, że mają teraz dokładne mapy instalacji obronnych. Prowadzona była i jest zatem „bardzo brudna gra”.
Alex Jones potwierdził niedawno udaremnioną przez wywiad pakistański akcję przeciwko obywatelowi amerykańskiemu, który próbował wykraść uran, by udowodnić, że program nuklearny Pakistanu ma „wycieki”. Źródła wojskowe Jonesa podają też, że w Pakistanie będą próby przejęcia władzy poprzez atak „komando”, które spróbuje wykraść bomby atomowe, a to z kolei będzie preludium do akcji wojskowej o większym zakresie, w której wezmą udział Indie. Można się jednak domyśleć, że Chiny nie pozwolą na taki rozwój sytuacji – zatem te działania prowadzą do III wojny światowej.
Generał Gul potwierdził, żę takie plany istnieją i nawet nie zakładają wielkich nakładów sił komandosów. Takie działania nie przyniosą rezultatu, ponieważ arsenał nuklearny Pakistanu jest bardzo rozproszony. Dodatkowo próba przejęcia broni atomowych spowoduje, że Ameryka straci wielu dotychczasowych sprzymierzeńców, a Pakistan faktycznie oprze się na pomocy chińskiej – a to na pewno spowoduje wybuch III wojny światowej. Niezrozumiałe jest szaleństwo, które kieruje tymi ludźmi.

Alex Jones nawiązał do policyjnego matrixa tworzonego w USA przez takie instytucje jak RAND Corp., dodał, że celem jest utworzenie rządu światowego. Ich działanie ma obecnie na celu zniszczenie USA, poprzez dewaluację dolara i przez to umożliwienie Europie wprowadzenia waluty światowej.

W końcowej części wywiadu generał Gul potwierdził, że faktycznie został przeprowadzony atak z użyciem helikopterów na obóz w którym rzekomo ukrywał się Bin Laden. Jednakże nikt nie potwierdza, że czołowy terrorysta świata tam przebywał. Cały naród jest obecnie przeciwko wywiadowi i armii pakistańskiej, co musi w najbliższej przyszłości spowodować zmianę reżimu. Na pewno rezultatem będzie pozbycie się Amerykanów z Pakistanu.

Alex Jones ostrzegł Hamida Gula, że przygotowywany jest frontalny atak na jego kraj, co przejawia się totalną medialną propagandą nienawiści i fałszu. Gul oświadczył, że obywatele amerykańscy są z natury „dobrymi ludźmi”, niewinnymi akcji swojego rządu, ale że nie powinni się dać sprowokować politycznym naciskom. Prezydent Obama daje się wpuścić w pułapkę, która doprowadzi do tragedii, bowiem nastąpi konfrontacja ze 180 milionowym narodem, który posiada 50 bomb atomowych. Społeczeństwo Pakistanu ma nastawienie „ideologiczne”, nie brakuje mu zapasów żywności, ma poparcie całego świata muzułmańskiego oraz Chin – niech Amerykanie nawet nie myślą o realizacji tego planu.
Amerykanie powinni powstrzymać tych krwiożerczych oszustów, którzy chcą realizować własne chore ambicje za pomocą narodu amerykańskiego.

Alex Jones obawia się, że w USA dokonana zostanie w najbliższym czasie kolejna operacja fałszywej flagi na wzór zamachu na WTC, tym razem jednak winą za to obarczy się Pakistan – cała propaganda na to wskazuje. Gul potwierdził, że rząd w Islamabadzie bardzo się tego obawia. Przewiduje zatem rewolucję w Pakistanie która „obróci świat do góry nogami”.

Reklamy

179 responses to “Atak na Pakistan preludium do III wojny światowej

 1. Heller 5 Maj 2011 o 7:35 am

  Ciekawe co na to Robert Kubica…

  • monitorpolski 5 Maj 2011 o 8:13 am

   Kubica kica

   • Heller 5 Maj 2011 o 8:51 am

    Jak kica to zdrowieje 😉

 2. sebecxs 5 Maj 2011 o 7:41 am

  Kubica do cyca (z kasą) …. kurwa wiedziałem, wiedziałem dlaczego w przepowiedniach pojawia księżyc i smok atakujący chemicznie jewropę…. pakistan i iran…

 3. Logos 5 Maj 2011 o 8:12 am

  co na to Ron Paul?

  Czy w świecie zachodu nie ma już żadnego odważnego polityka, na tyle znanego by jego zdanie trafiło na pierwsze strony? nie ma, a nawet gdyby spróbował to go natychmiast zdyskredytują, ośmieszą sprzedajne pieski…w jakim świecie będą żyły nasze dzieci? bezwolne, zachipowane, ogłupione chemikaliami,zmutowane, zniewolone i bez szans? Taka jest wola Boża? A może nasza wolna wola? Pozwalamy na to, nie jesteśmy żadną przeciwwagą dla tego scenariusza.

  Czy aby przypadkiem jak rozpęta się piekło w Pakistanie nie unikniemy udziału naszych dzieci w tej rozgrywce psychopatów?

 4. Arek 5 Maj 2011 o 8:22 am

  Żydo-ameryka nie dam nam żyć w pokoju.

 5. jowram 5 Maj 2011 o 9:09 am

  Teraz Europa jest dogorywającym, luksusowym domem starców, istniejącym bez żadnego duchowego celu, a więc bez potrzeby… — a nawet przeciwnie, sączącym swój trupi jad w organizmy państewek młodych, naiwnych, oczarowanych blichtrem i swobodą nadużycia; perwersję i wynaturzenia pojmujących jako prawdziwą wartość cywilizacji. Oczywiście mówię o całości, nie zaś o wyjątkach, nie o tych resztkach wiernych starym wartościom, które ich uczyniły ludźmi. Europa jest już stracona. W planach Bożych odmówiła udziału, niszczy i deprawuje dusze ludzkie, czyli służy mocom szatańskim, które są potężne, straszliwe i liczne. Są rzeczywiście nieludzkie, gdyż swoim ofiarom przygotowują zagładę w potwornych warunkach. Wszystko to, co się szykuje, przekroczy wasze wyobrażenia. Tak jak przepadła Jerozolima i rozsypał się cały naród żydowski, tak zginie i rozsypie się mit wyższości białej rasy. Runie raz na zawsze bogactwo, prestiż i znaczenie nie tylko Europy, lecz całego Zachodu, bo upadną Stany Zjednoczone, które zdeprawowały cały nowy świat i swoją pseudokulturę „używania życia za wszelką cenę” narzuciły nawet Japonii, wraz ze zbrodniami, korupcją, swobodą seksualną, praktycznym pogaństwem i brutalnością. Stany runą pod naporem sił przyrody.

  • rabarbarek 5 Maj 2011 o 7:44 pm

   Ladnie napisales. A moze jest jeszcze czas , zeby cos zmienic. Znalazlam ciekawy , nowy filmik , o tym jak kiepsko konczy sie zabawa w swiat bez Boga. Pracowano nad tym wiele lat i skutki ogladamy dzisiaj. Dobrze sie oglada tylko troche za glosny podklad muzyczny.

 6. MamyPojechane 5 Maj 2011 o 9:18 am

  nie wiem czy naprawde chodzi o atak na pakistan ,zbyt to dla mnie czytelne i oczywiste ,bardziej bym sie w pakistanie spodziewal OKROPNYCH zamachow „terrorystycznych po ktorych wladze w kraju przejma „rebelianci” kladac jednoczesnie reke na arsenale nuklrealnym…
  tak czy siak ,czas jest wiecej niz bliski.

 7. Leon 5 Maj 2011 o 9:26 am

  Co bedzie gdy bedzie lub co by bylo gdyby bylo – to tylko gdybanie i snucie wszelkich domyslow ale nikt nie jest w stanie pojac przewrotnych mysli Zyda .

  Wszyscy szabesgoje ,ktorym juz Zyd „podziekowal” za wszelkie przyslugi teraz sie „otwieraja i mowia” nie wiedzac ,ze Zyd ma zawsze dwa plany i nikt nie wie,ktorego uzyje .
  Czy kupowales cos kiedys u Zyda lub byles w jego banku lub w jakims interesie z nim ?
  Nie ?
  To ci powiem – gdy pojdziesz po cos do zyda ,to on juz cie tak latwo nie wypusci az ci portfel,konto,czy du.e nie zloi,a jak bedziesz podskakiwal to cie uziemi !
  On jest gotowy przed toba sie plaszczyc abys tylko dal sie zlapac na „handelek lub interesik z nim” i wiedz,ze zawsze to mu sie udaje .

  Albo moze nie wiesz,ze raz qwa to zawsze gwa i qwy jego dzieci ?!

  Tak to juz jest z tym plemieniem zmijowym i dziecmi diabla od Starego Testamentu.

  Nie idz po nic do Zyda a bedziesz zyl dlugo i szczesliwie !

  Pakistan juz dawno du.e zmoczyl przez takich generalow jak ten jakis Gul.

  Polska tez miala i ma takich generalow jak chocby Jaruzelski ,ktory swego czasu zawierzyl Zydom i ch pacholkom a ci mu „zgotowali los” i nam Polakom przy okazji.

  ZAPAMIETAJ POLAKU i KAZDY UCZCIWY CZLOWIEKU – NIGDY NIE WIERZ ZYDOWi i ZYDOWCE,bo marny twoj los !!!

  Powiedzial to juz dawno nie jeden czlowiek na tym swiecie.

  • Heller 5 Maj 2011 o 11:21 am

   Rozważne myślenie tak – rasizm nie.

   Pozdrawiam i polecam herbatkę na rozluźnienie zwieraczy.

  • MamyPojechane... 5 Maj 2011 o 12:19 pm

   Uspokoj się bo udaru dostaniesz. Nienawiść nikomu nie pomoże…

  • monitorpolski 5 Maj 2011 o 12:45 pm

   ciekawe rzeczy piszesz… Dlaczego w Nowym Jorku wszyscy kupują elektronikę u żydów? Bo mają narzut 10% i nic więcej. Tak więc nie można generalizować.

   • miziaforum 5 Maj 2011 o 3:49 pm

    monitor uważaj bochcą cię wkręcić wywalaj wpisy o ……
    patrz u mnie art o sikorskim gniewnym
    ======================================
    jdnostka wojskowa w białobrzegach ma już na nas namiary teraz tylko kontrowersyjny komentaż który pominiesz przez przypadek i adie…

  • John Doe 6 Maj 2011 o 9:54 am

   Amen Bracie

 8. Leon 5 Maj 2011 o 9:50 am

  Dlugo bede szanowny Gospodarzu czekal na ukazanie sie postu ?
  Dzwonisz do „Centrali” ???
  Nie obawiaj sie ,jestes „ubezpieczony” !
  Ale czy polisa obejmuje rodzine ,tego nie wiem.

  • monitorpolski 5 Maj 2011 o 10:54 am

   SOrry, jestem dzisiaj w pracy – mogę tylko co jakiś czas zerknąć na to co się dzieje na blogu…

  • pascalalter 5 Maj 2011 o 11:39 am

   Popieram:)
   ..
   W każdym razie ten generał bajdurzy – raz o tym, raz o tamtym – szkoda dwóch minut.

   • monitorpolski 5 Maj 2011 o 12:04 pm

    Generał nie bajdurzy.. to najbardziej zasłużony szef wywiadu służb pakistańskich, słuchałem już kilku z nim wywiadów, ostrzegał przed takim rozwojem sytuacji. Poza tym polecam wypowiedź Webstera Tarpleya sprzed kilku lat gdy Obama wygrał wybory prezydenckie – prorokował właśnie taki scenariusz rozwoju sytuacji. Nie mogę go teraz znaleźć, ale tu np Webster mówi o podziale Pakistanu na kilka prowincji: http://www.youtube.com/watch?v=Z1dbjWRSkLE

 9. FAKIR 5 Maj 2011 o 9:53 am

  dobrze, że „schodzimy na ziemię”

  Mój Dziadek miał wielką wiedzę z różnych dziedzin, ale najczęściej odpowiadał żartobliwie na zadane pytania. Odpowiedzi miały zazwyczaj ukryty sens.

  Jedna z odpowiedzi:

  „Trzecia wojna światowa wybuchnie gdy chleb zwykły będzie ważył 0,5kg” :):)

  Właśnie wróciłem ze sklepu i kupiłem chleb zwykły 0,5kg 🙂

  Pamiętam, że za komuny ważył 1kg, a potem najczęściej 0,8kg, potem 0,6kg, a teraz często spotyka się 0,5kg.

  Jest w tym ukryty sens 🙂

  • Wojtek 5 Maj 2011 o 12:28 pm

   Twój dziadek to fajny gość, i rozgarnięty. 🙂

 10. sebecxs 5 Maj 2011 o 9:57 am

  jowram – pięknie powiedziane !!!!

 11. Czytelniczka 5 Maj 2011 o 10:49 am

  Witam Państwa,
  czytam bardzo często na różnych portalach na tematy, którymi obecnie zajmujecie się na tym blogu i pragnę podzielić się informacjami, których ostatnio jest sporo a artykuł zamieszczony na stronie http://www.realnewsreporter.com/?p=3535 wydaje się być bardzo ciekawy, zważywszy na fakt że żyjemy w bardzo nieciekawych czasach gdzie prawda miesza sie z fałszem a ludzie poszukujący prawdy są tak często oczerniani przez tych którzy wiedzą i wiedzą podzielić sie nie chcą dla własnych korzyści

  • MOL 5 Maj 2011 o 11:18 am

   ;/ powinniście zapoznać się z tym artykułem! Mógłby się ukazać na glogu.http://ssd.jpl.nasa.gov/sbdb.cgi?sstr=elenin;orb=1;cov=0;log=0;cad=0#orb Poniższe wideo pokazuje, co było znane od dziesięcioleci przez NASA. Bad News from NASA: Proof That Comet Elenin Is Affecting Earth!!! :/

   • Pelagia 5 Maj 2011 o 11:26 am

    to ciekawe, bo prawie jednocześnie z dzisiejszym info o gigantycznej asteroidzie, kt. pędzi w kierunku Ziemi i ma być bardzo blisko w tym roku:
    http://wiadomosci.onet.pl/nauka/gigantyczna-asteroida-pedzi-w-kierunku-ziemi,1,4262241,wiadomosc.html

    ukazało się dvd :Numer 17. kolekcji wraz z filmem DVD z serii „Kosmos”
    DROGA MLECZNA.
    Galaktyka, w kórej żyjemy.
    w sprzedaży od 4 maja 2011 r.
    http://amercom.com.pl/strony.php?kod=ktw

   • MOL 5 Maj 2011 o 11:36 am

    czyżby lucyferianie przygotowywali się na to i wiedzą dokładnie kiedy ma to nastąpić? jeśli kometa ma uderzyć w ziemię to przecież nie powiedziane że lucyferianie nie ucierpią tak samo jak my. Z artykułu wynika że nie jest znana dokładna wielkość komety. to jest masakra!!! NASA wie o tym od kilkudziesięciu lat- jak ci ludzie tak mogą!! Zamiast zająć sie tym zagrożeniem by to jakoś powstrzymać to oni jeszcze to ukrywają. jeżeli ma dojść do potężnego tsunami to co im po schronach podziemnych- może mają ARKI by to przetrwać!! Gnoje jedne oni na pewno znają skalę takiego zagrożenia!!

    • Pelagia 5 Maj 2011 o 11:57 am

     myślę, że mają technologię, kt. pozwoliłaby na rozbicie rakietami albo w inny sposób zniszczenie obiektu, gdyby faktycznie nam zagrażał. albo obiekt wcale nie jest groźny, przeleci daleko od Ziemi, a oni tylko specjalnie wzbudzaja panikę. nie wiem co jest grane. może być np. tak – kto z nami, to wpuścimy go do schronu lub na arkę, a reszta von do piachu

    • siedem 5 Maj 2011 o 4:56 pm

     2011-2013 relatywnie blisko ziemi beda 2 komety i 3 asteroidy.

  • peryskop 5 Maj 2011 o 11:52 am

   Czytelniczka i MOL – nie siejcie paniki i dezinformacji, proszę!

   NASA to agencja znana bardziej z pijaru niż z „podboju kosmosu”.
   Największym jej sukcesem była inscenizacja pt. „Apollo Moon Landing”

   Te wszystkie bzdury o nibiru i elenin to przykrywki medialne dla niecnych działań w realu tu na Ziemi kosztem naszych pieniędzy, naszego zdrowia i życia.

   Odwrócenie uwagi żebyśmy nie dostrzegali zapaści cywilizacyjnej, którą sytnetetycznie nam przedstawił tu powyżej JOWRAM – ukłony!

   • Wojtek 5 Maj 2011 o 12:11 pm

    Co kilka miesięcy ta sama historyjka i ta sama reakcja ludzi. Kiedyś słyszałem że inteligencja to zdolność uczenia się na podstawie włsnych doświadczeń. Spadające gwiazdy były już ogłaszane kilkakrotnie a ciągle tu jesteśmy. Może czas wyciągnąć wnioski.

    • MOL 5 Maj 2011 o 12:45 pm

     dla tych co pierwszy raz się z tym stykają to nie jest normalne, ale jeśli tak juz było w przeszłości to dopiero teraz mogą wyciągnąć z tego wnioski. Dobrze że są tacy co się z tym zetknęli wcześniej więc proszę o zrozumienie a nie wrzucanie tekstu: że inteligencja to zdolność uczenia się na podstawie włsnych doświadczeń.

    • Pelagia 5 Maj 2011 o 12:51 pm

     masz rację. może to być tez zagrywka w stylu : „kto sie da zachipować, tego uratujemy”
     to tylko moje przypuszczenia. jak będzie, to zobaczymy. faktem jest, że podziemne budowle powstają, ciekawostka dla mieszkańców Warszawy – niech w ładną pogodę przejdą się do parku na tyłach sejmu – dziwny, ciemny w środku, na zewnątrz przeszklony obiekt, jak dla mnie, to wyglada na wyjście z czegoś większego, co jest poniżej. Trochę masywniejszy jest budynek nieco dalej, prawie naprzeciw – też obłożony ciemnym (chyba) granitem, bardzo masywny. Jak był budowany, to był bardzo szczelnie zasłonięty, nawet szpilki tam by się nie włożyło, nic nie można było zobaczyć. Inne ciemne potwory nie były tak zasłaniane w trakcie budowy – stoją w Al. Jerozolimskich przy Brackiej (niby budynek banku, ma głębokość pewnie 3-5 metrów, na Nowogrodzkiej tez ciemna trumna, głeboka na 2-3 pietra, podobnie ul. Piękna przy Kruczej . Ciekawe, dlaczego to coś jest ciemne, czy ma wskazywać wtajemniczonym, że jest to schron dla wybrańców ?? Czy ma chronić przed wodą czy przed radiacją ??

 12. MOL 5 Maj 2011 o 10:51 am

  czy doszło do ujawnienia technologii darmowej energii? myślę że nie bo inaczej na blogu ukazałaby się ta informacja- czy w ogóle coś wiadomo w tym temacie czy po prostu sprawa ucichła?

  • Wojtek 5 Maj 2011 o 10:59 am

   Nie znam tematu ale obstawiam że nie, Na przeszkodzie staneły tajemnicze okoliczności. Może „zabili go i uciekł”?

  • monitorpolski 5 Maj 2011 o 12:49 pm

   Niestety, nie mam możliwości posiedzenia na necie przez najbliższe 2 dni – w weekend zrobię sprawozdanie. Chyba, że ktoś to dokładnie sprawdzi?

 13. mądrala 5 Maj 2011 o 10:52 am

  A co z tym silnikiem na wodę? Dzisiaj miała być ujawniona tajemnica, ma ktoś jakieś wieści?

  • marek 5 Maj 2011 o 11:08 am

   Podobno prawie 4 godziny ględzenia, jak w sejmie i nic z tego nie wynikło. Stawka podbita do 2 bilionów $ a Mister X czeka na kolejny zamach by obwieścić się Misterem XI

   🙂

 14. naiwniak 5 Maj 2011 o 11:12 am

  a gdzie auto na wodę?

  • Wodnik Szuwarek 5 Maj 2011 o 11:29 am

   Popłynęło 😉

   • GW 5 Maj 2011 o 11:39 pm

    Podziwiam i podzielam.

 15. pterodaktylwkaftanie 5 Maj 2011 o 11:29 am

  Ogodzinie 10.00 zgodnie z obietnicą została ujawniona zasada budowy silnika elektrycznego.Ja czytałem to na stronie dawid icke pl

  • mądrala 5 Maj 2011 o 2:56 pm

   podaj link , albowiem nijak znaleźć nie potrafię.

 16. galluss 5 Maj 2011 o 11:36 am

  !!!DOBRA LUDZISKA!!!

  „PRAWDA O FUKUSHIMIE”

  MAMY JUŻ 4 NAGRANIA W KTÓRYCH TŁUMACZENIE ZOSTAŁO PRZEZEMNIE POPRAWIONE DZIĘKI WAM, BYŁY BARDZO MAŁE BŁĘDY / W 99% TLUMACZENIE JEST DOBRE

  NIE JESTEM PROFESJONALNYM TLUMACZEM, ANGIELSKIEGO UCZYŁEM SIĘ ZE SŁUCHU, TAK WIĘC DZIĘKUJE WAM ZA POMOC, BO MAMY MW KRAJU PEŁNO PSEUDO-INTELIGENTÓW, BEZDUSZNYCH WYKSZTAŁCIUCHÓW !!! KTÓRZY ZNAJĄ JĘZYK PERFEKCYJNIE A NIE CHCĄ POMÓC

  TAK WIĘC JA NIE MAM „PAPIERKU” A JAKOŚ DAJE RADĘ TLUMACZYC DLA WAS FILMY

  !!!proszę o POMOC!!!
  http://www.fairewinds.com/content/where-all-fukushima-radiation-going-and-why-does-it-matter

  TUTAJ MACIE 18 MINUTOWE NAGRANIE, POSZUKUJĘ TRNAKSRYPCJI TEGO NAGRANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM NAJLEPIEJ ALE MOZE BYC KAZDY INNY, ABYM NIE MUSIAŁ TLUMACZYĆ ZE SŁUCHU

  pomożecie mi znalezc tekst pisany do tego nagrania? liczę na was, to ja odwalam większosć roboty, są to PIERWSZE TLUMACZENIA NA POLSKI w necie tych filmów bardzo waznych

  • galluss 5 Maj 2011 o 11:40 am

   jak znajdziecie transkrypcje to piszcie na e-mail arti1326@wp.pl

   albo po prostu wyslac mi wiadomosc na mój kanał na youtube

   http://www.youtube.com/user/ArCzi2828

 17. Patriota z Kazahstanu 5 Maj 2011 o 11:55 am

  Ludzie, czeka na holocaust ze strony kumbasów!!!
  Nie zginiemy w komorach gazowych tylko z biedy, napromieniowania, etc.

 18. galluss 5 Maj 2011 o 12:19 pm

  http://www.tvn24.pl/0,1701888,0,1,wyciek-atomowy-na-rosyjskim-lodolamaczu-w-arktyce,wiadomosc.html

  ZASTRASZAJĄ KAŻDE KOLEJNE PAŃSTWO!!!!!

  wyciek atomowy!!!!!
  elektrownia Onagawa:
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/326688,Pozar-w-ele… — 11 marca

  Fukushima — TO WSZYSCY WIEMY

  Kanada – http://www.wprost.pl/ar/236078/Radioaktywny-wyciek-w-kana… 17 marca

  Pensylwania w USA – http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pennsylvania-maly-wycie… 26 styczeń

  Słowenia http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,81048,9345018,Sl… — 23 marca

  Kanada – http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/326613,wycie… 17 marca

  Czechy – http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/350966,Czechy-wyci… 14 marca

  http://www.gazetagazeta.com/artman/publish/article_30388…. – Wyciek z elektrowni atomowej w Ontario 18 marca

  http://ciotolubka.blog.pl/152011,15363169,n – 30/4/2011 Nowy wypadek w centralach atomowych: Hiszpania, Katalonia, wypuszczono do rzeki 25m3 skażonej wody u 14 ludzi się zmoczyło. (mniej informacji)

  • ciekawe 5 Maj 2011 o 1:50 pm

   Niby jak zastraszają ruskich ? Bo co ,bo łódź podwodna ma reaktor na internet ?
   Kuźwa ,czasami sami robicie z siebie oszołomów ,a potem dziwicie się ,że nawet najbliżsi z politowaniem kiwają głową na waszą mieszankę faktów i bredni .

   • peryskop 5 Maj 2011 o 2:21 pm

    Ciekawe – masz małą wyobraźnię i jeszcze szczuplejszą wiedzę.

    Stuxnet puszczono niemal rok temu, a rozchodzi się także przez pamięci flash. Każdy coś nosi na pendrajwie, w komórce i fotoaparacie. Matrosy też.

    Pewnie nie słyszałeś, że ze dwa lata temu w Zatoce Perskiej amerykański okręt wojenny miał kolizję z własnym ubotem, bo się „radio” zasłuchało muzyki zamiast nasłuchu. Bo i głupota nie ma dziś granic!

    Mam nadzieję że sie na peryskop nie obrazisz, bo dzięki niemu coś więcej wiesz.

    Pelagia – dziękuje za korektę w ocenie „nibiryzmów” i za info o bunkrach. Budują tego wszędzie dużo – nawet podkopując stare domy w Londynie. Ale czy „im” to naprawdę pomoże?

   • marek 5 Maj 2011 o 4:38 pm

    Stuxnet niewidzialny plik wirusa ciekawe!!! Chyba każdy rozgarnięty komputerowiec amator jak ma łindołsa to odznacza opcję by widział wszystkie pliki ukryte a często też robi by nazwy plików były widoczne z rozszerzeniem. Takie ustawienie systemu na 99% uchroni przed uruchomieniem szkodliwego programu

 19. genlar 5 Maj 2011 o 12:41 pm

  Kolejni madrzy celebryci.


 20. sono 5 Maj 2011 o 12:52 pm

  Tutaje cikawe video z nagran rozmow Sekretarza obroby Donalda Rumsfelda, w ktorych m.in. mowi on o „potrzebie” zorganizowania ataku terrorystycznego w USA, jako ze ludzie za bardzo juz sie rozluznili. Nagrania te byly zrobione w grudniu 2006. Narzekl m.in ze juz piec lat uplynelo od 9/11 i ludzie juz sobie za bardzo luzuja.

 21. galluss 5 Maj 2011 o 1:31 pm

  DO CZYTAJĄCYCH BLOGA

  czy jak sie wrzuca filmiki na blogi, i jak na blogu jest okienko do oglądania to wtedy nie NABIJA LICZNIKA WEJSC NA YOUTUBE? czy trzeba podawac linki bez obrazu okna na stronach tak zeby przezucalo ludzi do okna na youtube?

  bo ktos mi wlasnie napisał na maila, ze jeśli stawia filmiki z obrazem okna na blogu, lub na innych stronach to wtedy autorowi nagran nie nabija licznika wejsc

  czy to prawda?

  • Cupak 5 Maj 2011 o 2:17 pm

   raczej nieprawda.

  • Lutek 5 Maj 2011 o 5:28 pm

   Nie prawda. Dodatkowo dużo wejść z twojego bloga spowoduje jego wyróżnienie pod filmem.

 22. andropow 5 Maj 2011 o 2:38 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kanada-najwiekszy-wyciek-ropy-w-historii-indianie-,1,4262839,wiadomosc.html

 23. Leon 5 Maj 2011 o 2:43 pm

  Ta „brylka kosmiczna ” co to ma zblizac sie do ziemi jak podaja lzemedia wiele zlego nie uczyni chocby w Polsce ,bo HAARP-em skieruja ja na Chiny a te juz sobie z tym poradza jak z zydowskim handlem , czyli Chinczyk produkuje,Zyd sprzedaje a gloibal kase liczy.
  Teraz kiedy kasa rozplynela sie w powietrzu i nie ma winnych Chiny postanowily sie rozliczyc z Zydami calego swiata (nie mylic z Izraelczykami,bo tam mieszkaja „inni Zydzi”.
  I to dopiero bedzie wojna jak ten glaz wielotysiecznotonowy (ponoc go juz zmierzyli i zwazyli) pierdyknie gdzies kolo Pekinu – no i po klopocie ,nastapi pokoj na 1000 lat.
  Zydzi jednak dalej beda rzadzic pozostaloscia tego swiata.

  Pytasz czy Polacy przezyja ?
  Napewno i to kilka milionow , szczegolnie ci co wtedy beda w Polsce ,im juz nic nie moze zagrozic ,maja wszystko ,nawet glupote posiedli.

 24. galluss 5 Maj 2011 o 2:46 pm

  LUDZIE,

  pozatym to nie wiem czy wiecie, ale WIRUS STUXNET może atakowac WSZYSTKO i nie tylko elektrownie atomowe czy teraz okręt atomowy rosyjski

  moze zaatakowac np.: FABRYKĘ SAMOCHODOWĄ, przeciez macie to wtylumaczone w filmie ralpha Langnera – EKSPERTA KTÓRY ZŁAMAŁ KOD STUXNETU

  tak więc niech sie nie wypowiadają w tym temacie ludzie pokroju kolezki o nicku
  ” ciekawe” bo tylko sieją dezinformacje
  od 11 marca było conajmniej 10 uszkodzeń w elektrowniach jądrowych na całym świecie i w paru fabrykach – cennych strategicznie

  wirus STUXNET moze atakowac każdy cel cywilny jeśli ten cel działa w oparciu o elektronikę, nie musi mieć internetu można pendrivem go przesłaĆ
  WIRUS STUXNET PRZECHODZI PRZEZ WASZE KOMPOUTERY DOMOWE I ICH NIE ATAKUJE ALE DZIĘKI NIM DOSTAJE SIE DO ELEKTROWNI ATOMOWYCH

  ZROBIE O TYM FILMIK, KROK PO KROKU KAŻDE PAŃSTWO JEST ATAKOWANE, i to jest metoda zastraszania tak Hitler robił aż do czasu 1 wrzesnia 39 roku kiedy to NAS ZAATAKOWAŁ I ROZPOCZEŁA SIE II WOJNA
  teraz bedzie podonnie, zastraszają, ale wkońcu bańka pęknie

  • Lutek 5 Maj 2011 o 7:22 pm

   Może najwyższy czas zainstalować program antywirusowy?
   Albo przesiąść się na MAC OS albo LINUX?

   http://techblog.avira.com/2010/09/30/stuxnet-in-the-news/en/

   Nawet jeśli wszystkie programy antywirusowe zostały zmanipulowane (nie sądzę)
   to chyba mając wirusa i znając jego zachowanie można napisać prosty program który będzie przed nim chronił? To jest tylko wirus na windowsa.

  • rabarbarek 6 Maj 2011 o 1:58 am

   Wiemy Gallus i dobrze jest wejsc na strone Siemensa. Jest tam wszystko o wirusie , jak oczyscic komputer, jak atakuje ale ciekawe jest to , ze ilosc zainfekowanych biznesow na swiecie konczy sie na dacie 11 marca 2011. Warto zobaczyc strone , chociaz wiadomo , ze calej prawdy nie napisza , to i z podanych wiadomosci mozna wyciagnac wnioski, ze wirus wywolal panike u zrodla.

   http://support.automation.siemens.com/WW/llisapi.dll?func=cslib.csinfo&=en&objid=43876783&caller=view

  • rabarbarek 6 Maj 2011 o 2:45 am

   Artykul z 2010 roku. Sa w nim zawarte opinie fachowcow, ludzi , ktorzy wiedza , o czym mowia. Wirus ten nazywaja wprost , bronia. Siemens o tym nie napisze , ale i tak duzo wiadomosci przedostalo sie do opinii publicznej. Gallus zwrocil uwage na ciekawa rzecz, komputery nie musza byc podlaczone do internetu , zeby wirus zaatakowal . Sporo osob na roznych forach zastanawialo sie jak to mozliwe. Ale jak widac , dzisiaj nawet niemozliwe w rekach ” kryminalistow”[ bo jak nazwac inaczej tych , ktorzy wymyslaja tego rodzaju ataki. Nie jest to kradziez danych z karty kredytowej , ale niebezpieczny akt , ktory moze skonczyc sie tragicznie dla tysiecy ludzi] staje sie mozliwe. Artylul jest naprawde solidnie i fachowo opracowany.

   http://www.wired.com/threatlevel/2010/09/stuxnet/

  • rabarbarek 6 Maj 2011 o 3:02 am

   A gdyby ktokolwiek mialby jeszcze watpliwosci co do wlasciwosci Stuxneta , polecam to.

   http://www.wired.com/images_blogs/threatlevel/2010/11/w32_stuxnet_dossier.pdf

  • rabarbarek 6 Maj 2011 o 4:03 am

   A co sadzicie o tym? Podejrzewam , ze moze pojawiac sie coraz wiecej wirusow , ktore beda atakowaly komputery przemyslowe i personalne. W koncu nas tez trzeba odciac od informacji. Mam nadzieje , ze tym razem to przypadek , ale wczoraj moj komputer wariowal , [ co widac bylo po wpisach] , nie wysylal informacji , kilka razy pokazal sie napis firefox zdechl , itd.

   http://www.zdnet.com/blog/bott/coming-soon-to-a-mac-near-you-serious-malware/3212

 25. Logos 5 Maj 2011 o 3:02 pm

  Warto zapoznać się z artykułem na temat komet: http://pracownia4.wordpress.com/2011/03/17/porownanie-tradycyjnej-teorii-astronomicznej-nasa-z-modelem-mccanneya/

  oprócz tego informacja (ang.) http://www.sott.net/articles/show/225704-Comet-Elenin-Update- o przypuszczalnej trajektorii komety Elenin, która nie dość, że rośnie, to sama jej bliskość oddziaływuje na Ziemię, rozładowując ją (model elektryczny kosmosu)

 26. McMario 5 Maj 2011 o 3:09 pm

  Bardzo dobry artykuł. W każdym razie, z mojego punktu widzenia. Tekst ten porusza te struny, których dźwięk ma szansę zagrać najgłośniej jeszcze w tym roku. Zapewne już niektórzy wiedzą, że zwykłem korzystać z przepowiedni (m.in. Nostradamus). Staram się jednak nie traktować tych ostatnich jako tekstów, które nie podlegają dyskusji. Raczej odwrotnie, wykorzystuję treści zawartych przepowiedni w celu ułatwienia sobie interpretacji danej sytuacji politycznej. Jak wiadomo, prognozowanie, czy to polityki czy pogody, ma swoją słabą stronę – nie wiadomo czy to się wydarzy. Poza tym, na świecie – w szczególności w krajach arabskich – ostatnio dużo się dzieje i nie jest łatwo dokonać właściwej analizy.
  Ale do rzeczy…

  Nostradamus napisał, że powstanie Imperium Talibanu (muzułmanie się zjednoczą), zdobędą broń masowego rażenia z kraju, również muzułmańskiego. Ich armia osiągnie 5 mln wojska, zanim zacznie się „właściwa” wojna. Stworzą też układ ze Smokiem (Chinami). Na razie tyle…
  Bez względu na to czy ktoś w to wierzy, czy nie, włączmy logiczne myślenie i przeanalizujmy całą sprawę. To, że młodzi Arabowie rzucają w żołnierzy izraelskich kamieniami nie znaczy, iż ten naród jest głupi i nie ma dobrych strategów wojennych. Jakby nie było, matematyki uczyliśmy się kiedyś od nich. Z doświadczeń ostatnich kilkudziesięcu lat wynika, iż nie można wygrać z bandą syjonistycznych psychopatów walcząc w pojedynkę. Tu potrzeba zjednoczenia wielu krajów, aby stawić czoło zachodniemu imperium. Myślę, że muzułmanie to już dobrze wiedzą. Dalej… nie można też podejmować walki (jeśli chce się naprawdę wygrać) nie posiadając silnego arsenału militarnego (broń masowego rażenia). Logicznym by było spełnić te warunki. A na to – jak na razie – się zanosi. Pakistan coraz bardziej staje okoniem wobec uSSa. Książę saudyjski jedzie do Pakistanu, by zabezpieczyć się od strony militarnej, a w Libii następuje coraz większa konsolidacja narodu z Kadafim. A przecież jeszcze nie tak dawno – jak pisał ktoś bodajże we wczorajszym komentarzu – niemalże każdy kraj arabski miał innych w rzyci i dbał tylko o swoje interesy. Teraz wyraźnie zaczyna się coś zmieniać. Myślę, że to jest bardzo ważna zmiana, chociaż wygląda ona niewinnie i niektórym, być może, uciekła przez palce.

  Rząd Pakistanu może się nie utrzymać, ale jest prawdopodobnym, że to nie Zachód go obali, ponieważ już sami pakistańczycy nie są zadowoleni z tego, iż uSSa infiltruje ich kraj. Nie można wykluczyć też wersji przejęcia Iranu przez Talibów. I znowu tutaj logiczna analiza poddaje myśl taką: Iran również posiada potencjał militarny i – co jest nie mniej ważne – w tym (i zdaje się, że tylko w tym) kraju rządzą szyici, a więc frakcja ścierająca się z sunnitami. Gdyby przyszło co do czego, dobry taktyk wykorzystałby tę sytuację, by zająć ten kraj oraz jego uzbrojenie, a zarazem pozbyć się przeciwnika polityczno-ideologicznego. Tworzące się Imperium, gdyby posiadało broń nuklearną, mogło by, przy odpowiedniej polityce zagranicznej, kontynuować zjednoczenie bez obawy ataku NATO (ewentualny odwet atomowy). Mówiąc krótko nie dałoby się ich już postraszyć byle czym.

  Związek z Chinami jest o tyle prawdopodobny, iż to niekoniecznie Arabom (na razie słabym) i tylko Arabom chciałoby się trzymać ze Smokiem, ponieważ Chińczycy są dość mocno zaniepokojeni próbą rozbicia Pakistanu na drobne, co jeszcze bardziej utrudniłoby tym pierwszym sprowadzanie surowców.
  To wszystko na podstawie „analizy” cytowanego przeze mnie w poprzednich komentarzach wiersza N. pt. „Alamach III 1”. Wydaje mi się, że ataki atomowe na miasta zachodnie – jeżeli takie będą – mogą być wywołane prędzej przez samych syjonistów (ew. Izrael, któremu nie na rękę jest popieranie uznania Palestyny). Wracając jeszcze do powyższego artykułu, wypowiedź tego generała, w kwesti przestrzegania amerykanów, jest nacechowana pewnością siebie. Może to tylko fortel, a może czują się tak pewnie, bo jak wiadomo, już od jakiegoś czasu dogadują się z Chińczykami i mogą mieć jakieś gwarancje (dające obopulne korzyści).

  W tym samym Alamachu jest zdanie o tym, że (interpretacja domyślna) „właściwe” tworzenie się zjednoczonego świata muzułmańskiego zacznie się od momentu, gdy wojska NATO poniosą na tych terenach jakąś porażkę. I znowu tutaj, nie jest to pozbawione logiki. Na obecną chwilę takie ruchy wywołałyby natychmiastową reakcję Zachodu, ale… tu przykład: jeżeli pies chce cię pogryźć, wystarczy przyłożyć mu raz celnie z pięści w nos, wtedy odskoczy i tylko z daleka będzie szczekał (proszę mi wierzyć, znam to z niejednego doświadczenia). Po takim incydencie jest wielce prawdopodobne tworzenie się wielkiej opozycji arabskiej (względem Zachodu), nie wspominając już o aspekcie psychologicznym. To tyle, tak w skrócie.

  Chciałem się odnieść jeszcze do wczorajszego artykułu nt. przepowiedni, zamieszczonego w Fundacji Nautilius, ale te moje komentarze są chyba i tak zbyt obszerne, więc kończę.
  P.S.
  Nie znam wystarczająco języka angielskiego, nie mówiąc już o innych. W związku z tym, tłumaczcie jak najwięcej się da.
  pozdrówka
  McMario

 27. Logos 5 Maj 2011 o 3:14 pm

  jest też po polsku: http://pracownia4.wordpress.com/2011/03/12/kometa-elenin-aktualizacja/

  • Pelagia 6 Maj 2011 o 7:45 am

   @Logos-wielkie dzięki, ta stronka astronomiczna jest bardzo ciekawa :). kiedyś widziałam filmik, o tytule chyba „Pioruny bogów” ? nie pamiętam dobrze, ale też dotyczył elektrycznej natury życia. czy też tam była teoria MCanney’a – nie pamietam, ale możliwe, bo jest sporo podobieństw

 28. Sully 5 Maj 2011 o 3:20 pm

  Trochę z innej beczki, : http://www.tvn24.pl/-1,1701913,0,1,usypiaja-dzikie-zwierzeta-i-ptaki-wielki-wyciek-ropy,wiadomosc.html
  Choc wiem, że nie lubicie na tym blogu tvn;-)
  Pozdrawiam

  • freenata 5 Maj 2011 o 9:43 pm

   Super, że teraz wiem o tej wiadomości. Niestety tvn nie zaaceptowało raczej mojego komentarza, więc pozwole sobie tu wkleić, bo mi ciśnienie skoczyło info, że się nie zorientowali od razu…
   „Skoro nie mają oczu, żeby zobaczyć 4,5 mln litrów, to po co się biorą za takie rzeczy?? Ptaki i dzikie zwierzęta trzeba natomiast było zabić, ktoś musiał zapłacić za (nie)ludzką głupotę!!”

 29. Seba 5 Maj 2011 o 3:28 pm

  Odkryłem coś ciekawego podczas przeglądania netu. Wystarczy wpisać w pasek wyszukiwarki adresowej [używam Firefoxa] wspak słowo illuminati i dodać końcówkę .com

  Gdy wpiszecie itanimulli.com zostaniemy odesłani pod oficjalny adres http://www.nsa.gov/ czyli Agencji Bezpieczeństwa Narodowego USA – NSA [National Security Agency]. Możecie sprawdzić tutaj http://itanimulli.com lub wpisując adres w pasek przeglądarki.

  A gdy wpiszecie itanimulli.us to odeśle was na oficjalną stronę Białego Domu http://www.whitehouse.gov/, możecie sprawdzić tutaj http://itanimulli.us lub wpisując adres w pasek przeglądarki.

  I co ciekawe kiedy wpisujemy http://www.itanimulli.ca http://www.itanimulli.ca/ to odsyła nas pod adres rekrutacyjny kalifornijskiej loży masońskiej http://www.empirelodge63.com/

  Redmix
  Davidicke.pl

  • monitorpolski 5 Maj 2011 o 4:57 pm

   Każdy może wykupić domenę i w ten sposób przekierować – sprawdź whois tej domenty

  • freenata 5 Maj 2011 o 9:51 pm

   http://itanimulli.us niestety nie jestem w stanie wyświetlić strony
   http://www.itanimulli.ca masoni z Edmonton (Kanada)
   http://itanimulli.com wchodzę na NSA!!! jestem w szoku! oni są maksymalnie bezczelni, chyba po to, żeby właśnie pokazać swoją „władzę”.

 30. Pawel6616 5 Maj 2011 o 3:28 pm

  Najpierw trzeba stwierdzić, kim jest Jones. Gdyby komuś szkodził, dawno już by się nim zajęli. Nie można wierzyć każdemu, kto powie cokolwiek. Nie bądźcie obojętni na to, co się dzieje, ale nie przeginajcie w drugą stronę, słuchając podstawionych (?)ludzi, np. Jones, Icke, Fulford.

  • Pawel6616 5 Maj 2011 o 7:03 pm

   sprawdziłem- w przypadku .com to chyba nie pisze kto jest, a .us należy do niejakiego Scotta Lamba ze stanu Georgia.

  • monitorpolski 5 Maj 2011 o 7:20 pm

   Mógłbyś podać konkrety gdzie Jones ściemnia? Bo ja słucham go codziennie i nie mogę się dosłuchać. Chroni go lobby handlarzy bronią i złotem. Pamiętaj, że Ameryka to mimo wszystko kraj wolności – 200 mln sztuk broni go chroni.

 31. aloha 5 Maj 2011 o 3:29 pm

  a tak swoja droga – czy wszyscy już zapomnieli że parę dni temu wieszczono tutaj że wg karty iluminati dzis ogromne trzesienie nawiedzi włochy?;]

  • mario losco 5 Maj 2011 o 3:41 pm

   nie dzisiaj tylko 11.4.2011
   wszystko dzieje się 11.

   • Seba 5 Maj 2011 o 3:49 pm

    Nie 11 kwietnia, tylko 11 maja 2011

    • aloha 5 Maj 2011 o 4:30 pm

     nie tylko, wspominano o dacie 5go również. no nic, jeszcze pare h, ale oby dzis i 11go nic sie nie stało

  • Pawel6616 7 Maj 2011 o 2:44 pm

   Duża część tego, co wiemy o szeroko pojętym NWO jest oparta na domysłach. Owszem, jest kilka niezbitych dowodów. Ale nie oznacza to, że musimy bezkrytycznie wierzyć komuś, kto krytykuje NWO. Nie mówię, że ktoś tu ściemnia, bo nie mam dowodów, tak samo, jak nie mam dowodów potwierdzających. I nie chodzi tu w gruncie rzeczy o ściemnianie, bo podstawieni ludzie też mogą mówić prawdę. Całej prawdy, albo chociaż większości nigdy się nie dowiemy.

 32. mag 5 Maj 2011 o 4:08 pm

  aloha :

  a tak swoja droga – czy wszyscy już zapomnieli że parę dni temu wieszczono tutaj że wg karty iluminati dzis ogromne trzesienie nawiedzi włochy?;]

  jooo albo też wysadzą TAME w USA i będzie straaaszna depopulacja !!!

  • Konarski 5 Maj 2011 o 4:19 pm

   W stolicy Mexyku właśnie coś się dzieje. Magnituda 5,7.

   • Ania 5 Maj 2011 o 4:42 pm

    Czyli bardziej jakby w/g przewidywań Zeta

    • aloha 5 Maj 2011 o 5:19 pm

     Zeta? Poleshift.ning i reszta tego tałatajstwa? to zestaw małego survivalowca masz już pod łóżkiem?;) wg nich miało dojść do epickiego zatonięcia Indonezji pod koniec 2010 – efekt jest jak narazie znikomy. zauważalny, acz nie tak epicki jak zapowiadano.

  • Konarski 5 Maj 2011 o 4:21 pm

   6, 1 u wybrzeży Honsiu w Japonii

  • monitorpolski 5 Maj 2011 o 5:10 pm

   Poczekaj, podobne komentarze były w styczniu jak pisaliśmy o katastofie w marcu… Sądzisz, że ludzie zapominają?

  • monitorpolski 5 Maj 2011 o 5:12 pm

   Czekamy, czekamy na New Madrid, mamy nadzieję że do niczego nie dojdzie.

 33. pio9a 5 Maj 2011 o 4:16 pm

 34. pio9a 5 Maj 2011 o 4:17 pm

 35. pio9a 5 Maj 2011 o 4:20 pm

  • MamyPojechane... 5 Maj 2011 o 4:30 pm

   Zenon urwisie co to za ciuciubabki, nie wstydz się swojego dziwactwa, wylaz zza tego smisznego nicka, pokaz swą mocherowa morde… 😉

 36. MamyPojechane... 5 Maj 2011 o 4:41 pm

  A tak na marginesie ja chce moj silnik na wodę bo mi się kontrolka własnie zapaliła… Gdzie jest ten pan X w dupę lepszy, jak go dopadne w swoje ręce to mu nawet zenonowy krysztal nie pomoże. Oszust jeden wstretny a do tego z pewnoscia również antysemita… Mam nadzieje ze go 13-y apostol, bydgoski orgonowy kaznodzieja ekskomunika do 6-go pokolenia oblozy…

  • monitorpolski 5 Maj 2011 o 5:08 pm

   Przetłumaczysz? Potrzeba dobrego fachowca:
   http://www.generatorfreeenergy.com/magniwork-magnetic-energy-generator-%E2%80%93-the-best-generator-finally-revealed-here/

   • MamyPojechane... 5 Maj 2011 o 5:40 pm

    Będę w domu dop przed północą twojego czasu, ale z chęcią zerkne co da się zrobić…

   • Radosław 5 Maj 2011 o 7:55 pm

    Magniwork to scam, sprzedaja ten ebook na clickbanku…

    http://www.nlcpr.com/Deceptions8.php

   • Radosław 5 Maj 2011 o 7:57 pm

    http://pesn.com/2010/05/24/9501650_Warning_Clickbank_Magniwork_scam/

   • MOL 5 Maj 2011 o 10:22 pm

    super i to się nazywa światełko w tunelu! Ja niestety nie przetłumaczę ale jeśli ktoś się podejmie to ja przygotowałam cały teks w j. angielskim tej prezentacji https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=gmail&attid=0.1&thid=12fc2076c6dbfb83&mt=application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document&url=https://mail.google.com/mail/?ui%3D2%26ik%3D7ab4338488%26view%3Datt%26th%3D12fc2076c6dbfb83%26attid%3D0.1%26disp%3Dattd%26realattid%3Df_gnc6y4tu0%26zw&sig=AHIEtbS6NV_h7hKYrVWCCCsibzpEz0MWwA&pli=1 trochę długi ten link ale inaczej nie umiałam tego zrobić. mam nadzieję że to się przyda osobie która się podejmie tłumaczenia. Trzeba to rozpowszechnić niech ludzie się dowiedzą i niech każdy ma dostęp do darmowej energii- ELEKTROWNIE ATOMOWE-nie w Polsce!!! I na ŚWIECIE!!!

    • MOL 5 Maj 2011 o 10:25 pm

     kurcze nie weszło(sorry)- wysyłam mailem do MONITORA!!

   • MamyPojechane 5 Maj 2011 o 11:08 pm

    …wrucilem troche wczesniej niz myslalem ,wzielem sie zaraz za ten art co go zapodales i… sorry monitor ale ja sie pod tym nie podpisze. toz to hlam i banialuki, „darmowa” energia za 47$ w promocji… dalszy komentarz chyba zbedny. Jesli komus jednak zalezy na tym zeby sie z ow artykulem zapoznac ,a bariery jezykowe mu na to nie pozwalaja ,niech napisze pod tym postem ,przetlumacze wbrew sobie.

    • MOL 5 Maj 2011 o 11:46 pm

     jestem innego zdania- nie sądzę żeby to był hłam! Zaczęłam już tłumaczyć powoli prezentację, ale i tak trzeba by było by ktoś po mnie sprawdził więc MamyPojechane jakbys mógł to zrobić to było by super jak nie to ja posiedzę nad tym i wyślę Monitorowi. Czyżbyś w ogóle nie czytał o patentach Tesli że Tyle zwątpienia w twojej wypowiedzi? Ależ oczywiście że jest to możliwe Tesla to była niesamowita postać więc może warto było by najpierw sprawdzic a nie zaprzeczać tak od razu.

    • MamyPojechane 6 Maj 2011 o 9:11 am

     …a owszem czytalem o Tesli i wierze w wiekszosc jego odkryc i patentow ,ale jesli chodzi o ten akurat material to mimo spedzenia sporej czesci nocy na poszukiwaniu informacji potwierdzajacych ,ze to urzadzenie naprawde dziala, nie udalo mi sie znalezc chocby jednej przekonujacej opini wystawionej przez rzeczywistego uzytkownika ,tego ot ustrojstwa ,jakoby to dzialalo. A fakt ze ktos za to wola pieniadze jest dla mnie kolejnym dowodem ,ze w tym akurat przypadku mamy do czynienia z oszustwem.
     Codo tlumaczenia to chcialem sie jednak ,mimo swoich przekonan podjac tego ,ale ten link co go zapdalas\es (ten dwa posty wyzej) nie halo zbytnio.

   • kosiardeyablos 6 Maj 2011 o 8:03 am

    Tak przy okazji MOnitores. Już wspominałem o HHO. Nie jest to (jeszcze nie sprawdziłem) może to samo, ale temat jest znany. Na razie nie montuje tego w aucie, bo czekam na śrucine, ale szykujemy z kumplem sprzet do eksperymentu na kosiarce do trawy(haha)(mmieszkając w bloku trudno robić to w piwnicy (Kabum!!!) Promuj HHO, bo wspomniany X eksperyment opiera sie na chemii- i jest zbliżony do ekektu HHO, pod jednym względem – to „wytwornica gazu”, powstającego z rozbicia cząsteczkowego wody plus coś tam jeszcze (coca-cola?…ups) A co do HHO, ten sam efekt jest w trakcie ładfowania akumulatora, tylko że tu gaz wydzielający sie podczas elkektrolizy służy do napędzania silnika spalinowego i takie tam. Jest tego zresztą full na necie. Dużo ludzisków wspominało o tym na twoim blogu.Pozdro!!!

 37. Kola 5 Maj 2011 o 4:41 pm

  Sprawa z Bin Ladenem http://tnij.com/atomowepieklo

 38. Pingback: Pakistan, Iran – III Wojna światowa? « kefir2010

 39. sono 5 Maj 2011 o 5:21 pm

  Ciekwae video tego mlodego chlopaka. Mowi m.in ze juz wkrotce ( okolo 21.05?) nastapi to wielkie trzesienie ziemi wzdluz Lini New Mardid Falutl Line w USA. Zapowiada tez ogoromne tsunami (300 metrow?) ktore uderzy w Europe i zniszczy jej ogromna czesc.

  • marek 5 Maj 2011 o 6:43 pm

   mówi 300 stóp, a nie 300m. Taki przepowiadacz ja ten… cały Jackowski mówi może to nastąpi parę tygodni w jedną czy w drugą. 🙂 Ja będę chyba lepszy i twierdze, że jutro będą mniejsze trzęsienia ziemi niż dziś.

 40. EDA 5 Maj 2011 o 5:44 pm

  Boze juz nie mowcie takich stworow bo naprawde ludzie beda sie wiecej bac niz zyc normalnie.Takich przepowiadaczy jest na kopy.
  OBY NIE

 41. nowy84 5 Maj 2011 o 6:01 pm

  sorry za OT ale myśle że ciekawe info:

  http://noticias.terra.com.ar/cientificos-chinos-dicen-que-detras-de-cometa-viene-un-ovni,42ed4ad9867bf210VgnVCM4000009bf154d0RCRD.html

  Na podstawie raportów opublikowanych przez Chińską Agencję Kosmiczną dowiadujemy się,że za kometą Elenin może poruszać się jakiś niezidentyfikowany obiekt (UFO).
  Obcy statek kosmiczny miałby znajdować się w „warkoczu” komety.
  Naukowcy doszli do takich zaskakujących wniosków po analizie tajemniczych i dziwnych sygnałów,które odebrali obserwując C/2010 X1

  a tak niedawno zamknięto działającą prawie 50lat S.E.T.I. czyżby odebrali sygnał którego nie powinni??

  • Seba 5 Maj 2011 o 7:34 pm

   Ostatnio jest dużo takich sygnałów

 42. GOP 5 Maj 2011 o 6:22 pm

  ARMIA PAKISTANU OSTRZELAŁA ODDZIAŁY INDII W KASZMIRZE, ZŁAMAŁA TYM ZAWIESZENIE BRONI Z 2003R.

  1. OSOBA ZGINĘŁA W ZAMACHU NA KONWÓJ Z PREMIEREM ERDOGANEM.

  AHMADINEJAD UKRYTY OD KILKUNASTU DNI.

  ‚ZABOJSTWO’ BEN LADENA.

  POTENCJALNA BOMBA ATOMOWA W EU.

  AWARIA W ELEKTROWNI KURSK I AWARIA LODOŁAMACZA O NAPEDZIE NUKLEARNYM W JEDEN DZIEN!

  • galluss 5 Maj 2011 o 6:46 pm

   tak jak mówiłem wirus stuxnet atakuje kolejne elektrownie tym razem elektrownia KURSK i lodołamacz o napędzie nuklearnym
   razem jakieś ponad 10 elektrowni uszkodzonych

   zrobie filmik na ten temat, robi sie nieprzyjemnie na świecie coraz bardziej

   • lololo 5 Maj 2011 o 7:46 pm

    Wiesz co ten wirus stuxnet skojarzyl mi sie z filmem Terminator 3 i wirusem skynet tak samo ponawoal wszystkie lektrownie i wypusil bomby atomowe na caly swiat. A nawiazelm z tego wzgledu do tego filmu bo a terminatorze 2 byly podprogowe wiadomosci w postaciu licz w kilku momentach bylo widac 9.11 ktore bylo nawiazaniem do daty planowanego zamachu na World Trade Center

    • marek 5 Maj 2011 o 10:32 pm

     Link do tego „Uwaga 9/11” jak by ktoś nie widział http://www.youtube.com/watch?v=i0PMVlpxOus

     Może wiele znaków pojawiających się w filmach odnosiło się do daty +10 lat. Tylko że czas przyśpiesza 🙂

   • nowy84 5 Maj 2011 o 7:49 pm

    gallus powinno cię to zainteresowac…teraz znowu blisko nas…Elektrownia atomowa w Bawarii

    http://hisz.rsoe.hu/alertmap/woalert_read.php?cid=30620

    jak ktos ma jakies dokladniejsze info co tam sie stało?

   • nowy84 5 Maj 2011 o 8:21 pm

    i jeszcze jedno; prawie połowa linków o problemach w ea na świecie które wklejałeś w innych tematach są nie aktualne :/

   • Viola 5 Maj 2011 o 9:06 pm

    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/problemy-w-elektrowniach-atomowych-w-europie,1,4263262,wiadomosc.html a tu kolejne elektrownie tym razem Szwajcaria

 43. sono 5 Maj 2011 o 6:26 pm

  Tu jest kolejne ciekawe video tego mlodego chlopaka. Mowi, ze jak ludzie sie nie zjednocza, nie zlacza sie odwaznie RAZEM, nie przeciwstawia tej potedze, temu Zlu ktore od wiekow dazy do ich zniszczenia, to sie moga pozegnac ze wszystkim.
  Mowi ze nasze dusze sa slabe, sa zmanipulowane, sa wystraszone, czuja sie bezsilne ale w kazdym z nas tkwi tez ta dobra moc, ktora w polaczniu z moca innych ludzi jest w stanie rozwalic te zlo ktore nas osacza. Ale mozemy to zrobic tylko jezeli wszyscy razem staniemy odwaznie do walki. Nie mamy w zasadzie juz nic do stracenia, jak on mowi, najwyzej nasze fizyczne, ziemskie zycie. Nasza wieczna dusza i tak bedzie zyla.

 44. Logos 5 Maj 2011 o 6:38 pm

  a to qwa co? oj, chłopak ma rację, tylko w Jedności siła!

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/senator-pis-ostrzega-przed-nami-swiat-orwella,1,4262808,wiadomosc.html

 45. mariusz-uk 5 Maj 2011 o 6:46 pm

  z innej beczki. Dzis w jednej z angielskich gazet (the sun – wiem wiem , szmatlawiec) wyczytalem , ze na ok 8 listopada zapowiadaja przelot jakiejs asteroidy w poblizu ziemi, cos ok. 207 tys km, podobno zrodlem jest sama nasa. Pozdrawiam

  • Tomasz 5 Maj 2011 o 7:01 pm

   Rzeczywiscie szmatlawiec,oprocz sportu nic nie ma ,choc niektorzy kupuja zeby zerknac na strone 3 haha

   • MamyPojechane 6 Maj 2011 o 9:15 am

    …ja codziennie na trzecia strone zagladam 😉

  • marek 5 Maj 2011 o 10:15 pm

   czyli to światowa akcja, bo na onet również pisali o jakiejś co śmignie koło nosa, a więc na 99% to kłamstwo. Media głównego ścieku będą kłamać do końca, chyba że bankierzy chcą jeszcze wykupić sporo surowców w promocji. Wtedy taka informacja + kolejna z lepszymi efektami na niebie może spowodować nie inflację a właśnie sprzedaż tych wszystkich świecidełek, a wtedy srebro będzie za 1$ a złoto za 10$.

 46. siedem 5 Maj 2011 o 6:47 pm

  zrelaksujcie sie troche;proponuje skecz KMN.napewno to znacie.mozna sie zdrowo posmiac http://www.youtube.com/watch?v=HKiIqp74ZhU&feature=related

  • Tomasz 5 Maj 2011 o 7:10 pm

   Uwielbiam ,choc nie ten skecz ale chyba jednak nic nie wnosi do tematu ale maly relaksik czego nie

   • siedem 5 Maj 2011 o 10:27 pm

    to jest symboliczny skecz;oddaje atmosfere na tym blogu.oczywiscie niemam nic zlego na mysli.

  • Pelagia 6 Maj 2011 o 8:12 am

   tu też jest dobry relaks, przyrodniczy:

   • Pelagia 6 Maj 2011 o 8:15 am

    wklejam link,(żeby nie było, że podbieram prawa autorskie
    linkhttp://www.youtube.com/watch?v=OhLSDf_5498&NR=1

    • przybysz 6 Maj 2011 o 9:02 am

     odkiedy to sa pingwiny niech ten kto ten film opisal poczyta troche o ptakach

    • Pelagia 6 Maj 2011 o 11:17 am

     @przybysz – proponuję Ci więcej poczucia humoru, takiego jak ma np. MrDzikakiszka – jak On twierzi, że to pingwiny, to Mu uwierz. To sa pingwiny tropikalne, długodziobe. dzioby im się wydłużaja po kilku głębszych. zrozumiałes wreszcie ?

 47. sono 5 Maj 2011 o 7:06 pm

  Kochani. Oczywiscie ze jak dojdzie do tego trzesienia ziemi i tsunami ,to beda zwalac na jakies asterioidy czy planety czy baby Jagi z Lysej Gory czy licho wie co inne. Media jakas przyczyne musza lemingom podac.
  Nie powiedza przeciez:
  ” w ramach depopulacji ludzkosci spowodowalismy HAARPEM i sobie znanymi metodami wybuch trzesienia ziemi, ktory, tak jak planowalismy, pochlonal kilkanascie milionow ludzi ( kilkdziesiat?). Mamy jeszcze pare miliardow ludzi na zbyciu, wiec na tym nie poprzestaniemy, ale nie przejmujcie sie tym, bawcie sie dobrze dalej”.
  Podobnie jak wysadza jakas bombe tu i owdzie, to zwala na upiora Al-kaide, ktora w „krwawej zemscie za zabicie (??) swego guru Osamy bin Ladena postanowila wypusic w powietrze iles tam (tysiecy, milionow) niewiernych.” lemingi tez to kupia, no bo rzadowi sie wierzy a terroristom nie. No bo rzad chroni i broni, a terrorista wysadza.

 48. mariusz-uk 5 Maj 2011 o 7:32 pm

  gdyby jednak ta asteroida spadla na ziemie skala zniszczen rownala by sie wybuchowi 65 tys bomb atomowych, a krater bylby gleboki na jakies 700 metrow. Masa asteroidy szacowana na 55 mln ton. Srednicy nie spamietalem. Co do lasek z page 3 to niektore sa niezlymi paskudami :-D. Ale kazdy ma swoj gust. Pozdrawiam !

 49. Wazka 5 Maj 2011 o 8:34 pm

  Polecam poznac prawde: The Day before Disclosure http://www.vimeo.com/13150886 i sledzic informacje http://www.activistpost.com

 50. Ania 5 Maj 2011 o 8:45 pm

  aloha :

  Zeta? Poleshift.ning i reszta tego tałatajstwa? to zestaw małego survivalowca masz już pod łóżkiem?;) wg nich miało dojść do epickiego zatonięcia Indonezji pod koniec 2010 – efekt jest jak narazie znikomy. zauważalny, acz nie tak epicki jak zapowiadano.

  O co chodzi ? Masz z tym jakiś problem ? Skąd taka reakcja emocjonalna ?

  • aloha 6 Maj 2011 o 6:19 am

   emocjonalna? z której str? po prostu stwierdzam fakty; jeśli jakoś zabolało to nie było moją intencją. dla mnie osobiscie to jest pic na wode; poczytaj o ich ‚white lie’ w 2002 czy 2003. no ale jak co komu. ‚Polska wolny kraj’;)

 51. karlos33 5 Maj 2011 o 8:46 pm

  Fragment z III Tajemnicy Fatimskiej
  http://www.apokalipsy.fora.pl/religia-wiara,55/trzecia-tajemnica-fatimska,26.html

  „Po trzecie wreszcie powiedziała mi, że „wyczerpawszy inne przez ludzi nieocenione środki, da nam jeszcze – z drżeniem – ostatnią kotwicę ratunku. Będzie nią Najświętsza dziewica we własnej osobie.

  Cud jej łez i orędzie przekazywane przez osoby są rozsiane po cały świecie.

  Powiedziała mi, że jeśli tego nie usłuchamy i będziemy nadal obrażać Boga, nie będzie dla nas przebaczenia. ”

  Wg objawień III wojna światowa miała rozpocząć się pod koniec XX wieku, lecz dano nam ostatnią szansę. „Cud łez” jak widzimy w ostatnich latach w różnych miejscach na ziemi różni ludzie mają objawienia które „łączą” się właśnie z figurkami Marii z których wydobywają się łzy, jest to dla nas znakiem że mamy się nawrócić bo nas czas się już kończy.

  Uważam że musiałem to napisać żeby wszystkim przypomnieć o objawieniach fatimskich.

 52. obroncakrzyza 5 Maj 2011 o 9:19 pm

  Wychodzi na to, że Amerykanie zamordowali bezbronnego Osamę bin Ladena jak barana w rzeźni. To grozi zemstą różnych arabskich terrorystów.
  Czyli bali się, że by wygrał proces oskarżający go o sprawstwo w zamachach. Dlatego dokonali egzekucji bezbronnego człowieka, w dodatku na oczach jego dzieci i żony.Coś takiego nazywamy samosądem i takie czyny są ostro karane. Ciekawe kto skaże Amerykanów odpowiedzialnych za to zabójstwo?

  • ciekawe ciekawe 6 Maj 2011 o 8:36 am

   Wychodzi na to ,że wiele osób uwierzyło figurantowi obamie w udane polowanie na mitycznego bin ladena . mają ludzi za stado baranów ,nie bez przyczyny .

 53. Sylu 5 Maj 2011 o 9:30 pm

  Witam wszystkich i tych za nie i tych za tak. Czytam uwaznie wszystkie komentarze- o zydach, o iluminatach, o komecie, o elektrowniach ITP. Ale czemu nik nie pisze o smugach z samolotow, czy wy wszyscy myslicie ze oni te smugi zostawiaja bez powodu nie sadze. Wiekszosc odpowiedzi polega na gdybaniu lub domuslach a my mamy nad glowami dowody ze cos jest nie tak. Od 3dni nad Irlandia wialo ze wschodu zaden samolot zobaczony przez dziury w churach nie zostawial smug, dzis wieje polodniowy-zachod i juz widac jak nadciagaja wlokniste chmury. Mamy skarzenie radioaktywne, ale po jakiego oni te smugi zostawiaja i dlaczego w Polsce (Gdansk), w nocy bylo -7. Juz na necie strasza ludzi o drogich owocach i warzywach. Oczywiscie zgonia to na przymrozki ale prawda pewnie lezy po stronie smug i firmy MONSANTO!!!! Moze sie myle, szkoda ze tyle osob piszacych tutaj nie pisze o tym co widac. A smugi to nie jest bajka. Wystarczy patrzec w niebo i tutaj.
  http://www.flightradar24.com/

  • Cupak 5 Maj 2011 o 9:43 pm

   Od początku roku nie widziałem pszczoły,(może jedną) w tamtym roku było ich jeszcze mnóstwo… Zapewne chemtralis je niszczy, a dzięki pszczołom powstaje 30 % jedzenia na świecie.

   • Ania 5 Maj 2011 o 9:49 pm

    Ja widziałam w tym roku 3 ( słownie: trzy pszczoły) A zwykle przy kwitnacej czeresni było ich tyle, że było je słychać z kilku metrów. Pod tym względem sytuacja jest dramatyczna. Zobaczymy, czy drzewo o którym piszę w tym roku zaowocuje.

  • siedem 5 Maj 2011 o 10:19 pm

   o smugach napisano juz wszystko.wiemy,ze sa, wiemy dlaczego i kto to robi.musisz zajrzec do starszych komentarzy.

  • Seba 5 Maj 2011 o 10:22 pm

   A gdzie na tym radarze można wypatrzeć te smugi?
   Często tam zaglądam, lecz nigdy nie widziałem, aby tam one były.

   • Sylu 6 Maj 2011 o 4:03 pm

    A czy ja pisalem ze na tym radarze widac smugi bo sobie nie przypominam. Smugi to widzisz na niebie na na radarze to jaka linia lotnicza,jaka wysokosc, numer samolotu itp.

  • Pelagia 6 Maj 2011 o 8:25 am

   @Sylu – pisałam o jednym ze składników chemtraila w tym wątku
   https://monitorpolski.wordpress.com/2011/04/28/zamach-pogodowy-na-usa-poczatkiem-stanu-wyjatkowego-w-new-madrid-zone/

   • Sylu 6 Maj 2011 o 4:12 pm

    Droga Pelagio czytalem twoj komentarz i ze jednym ze skladnikow jest aluminium.Tu pisze troche wiecej na ten temat, szczegolnie komentarz Radoslawa.
    http://davidicke.pl/forum/chemtrails-smugi-chemiczne-t113.html
    Tylko jednego nie mozna znalesc a mianowicie zlecedoniawcy. Dzis w Irlandii wiatr polodniowy i oczywiscie samoloty sobie smugi zostawiaja.

 54. BirD2 5 Maj 2011 o 9:39 pm

  Pakistan grozi USA po akcji, w wyniku której zginął bin Laden

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/pakistan-grozi-usa-po-akcji-w-wyniku-ktorej-zginal,1,4263239,wiadomosc.html

 55. wojox 5 Maj 2011 o 9:45 pm

  Wszystkie efekty dorabiają ludzie wraz z ich „wyższymi” mocodawcami. Ziemia będzie ocalona w ostatniej chwili. Szatan ciągnie swym ogonem trzecią część gwiazd….czyli zbuntowanych aniołów…O tym mówi Biblia, księga Objawienia Jana. Jest na straconej pozycji i to Go przeraża, więc co ? Próbuje rozwalić wszystko dookoła….A płaczące figurki to jego robota aby utrzymać ciemnotę przy sobie.
  Szatan przybiera czasami postać Anioła Światłości…to też Biblia…

  • BirD2 5 Maj 2011 o 10:00 pm

   Co racja to racja ale daj sobie spokój. Tu jest Rzeczywistość nie Biblia.

   Jeżeli „szatan” wie co go spotka to czemu robi tak a nie inaczej? Wiedząc że przegra?
   Pytanie bez odpowiedzi..

   Biblia mówi że zrobi sie rozpizdziel. Więc szatan robi rozpizdziel? nazłość?. Raczej nie.

   Gdyby chciał zrobić nazłość robił by wręcz odwrotnie..

   • Cupak 5 Maj 2011 o 11:18 pm

    A nie pomyślałeś że jak ktoś wie że przegra a ma dużą dumę to chce jak najwięcej strat zadać przeciwnikowi w tym wypadku Panu Bogu, (chodzi o ludzkie dusze).

   • Laoy 6 Maj 2011 o 9:00 am

    cytat
    „Jeżeli „szatan” wie co go spotka to czemu robi tak a nie inaczej? Wiedząc że przegra?
    Pytanie bez odpowiedzi..

    Biblia mówi że zrobi sie rozpizdziel. Więc szatan robi rozpizdziel? nazłość?. Raczej nie.”

    Czlowieku, mowisz tak, jakbys po tym swiecie nie chodzil(a).
    Nigdy nie widziales nikogo w amoku? Nigdy nie widziales nikogo zaslepionego nienawiscia i checia zemsty, niszczenia i zabijania, zupelnie irracjonalnie? Przeciez cala obecna rzeczywistosc az kipi od takich rzeczy a ty sie taaaaak dziwisz…

 56. erilo 5 Maj 2011 o 9:58 pm

  mądrala :

  A co z tym silnikiem na wodę? Dzisiaj miała być ujawniona tajemnica, ma ktoś jakieś wieści?

  to chodziło o sikanie na wodę, a nie o silnik na wodę.
  jak się sika na zimną wodę to para leci.
  a niektórzy od razu: nowy napęd! nowy napęd!
  nie wierzcie we wszystko co przeczytacie, tylko tak bardziej inteligentnie: myśleć i sprawdzać

 57. jowram 5 Maj 2011 o 10:03 pm

  Pośród konferencyjnego bajania i narzekań, oratorskich tyrad i ostentacji niemożliwości ginie Polska. Sprzedawane za bezcen i rozkradane są resztki państwowego majątku. Naród systemowo pozbawiany jest podstaw materialnego bytu. Zapada się przestrzeń obywatelskich wolności a sprawiedliwość praktycznie nie istnieje. Nędza i bezdomność stają się codziennością Polaków, a ratunkiem, wygnanie za chlebem. Opresyjne prawo zabija ducha potomków największych w Europie rycerzy i tworzy z nich rzesze niewolników.

  Ale dla wielu z Was to za mało, wciąż za mało. Jeszcze można bezpiecznie stać z boku, tylko się przyglądać. Gruba, czarna jak przekleństwo, kreska, wiedzie wprost do okrągłego stołu, a tam koło fortuny podzielone na krzyż daje Polakom, od czasów magdalenkowej biesiady, ten sam wybór – zagładę. Wystarczy i tym razem tylko zagrać, ulec wrażeniu wolności i kolejny raz postawić na zdradę, na własną zgubę.

  Nie wierzę, że nie widzicie tego co się dzieje z Ojczyzną. Nie ma takiego bielma i takiej głupoty, aby były w stanie przysłonić ten obraz rozpaczy. Nie ma Polskiego Serca, które by nie poczuło bólu mordowanej Matki. To dlaczego nic nie robicie? Jest jeszcze za wcześnie, czy może już jest za późno? Jaką opcję wybierzecie, aby usprawiedliwić beztroskę trawionego czasu?

  O tak. Coraz głośniejszy rozlega się szum; jest źle, trzeba ratunku i zmiany, ale „Kto ma to zrobić?”. Stawiając jednak tak sprawę swojej odpowiedzialności za Ojczyznę oszukujecie siebie i innych. Dajecie świadectwo braku obywatelskiej dojrzałości i nieprzystojnego strachu. Nie macie odwagi się przyznać, że tak naprawdę interesuje Was tylko to; kto ma to zrobić za nas? Oto jest dzisiaj brutalna rzeczywistość traktowania Interesu Narodowego przez wielu Polaków.

  Kiedy wreszcie zrozumiecie, że nikt za nas tego nie zrobi; że za to, żeby nikt za nas tego nie robił nasi Przodkowie wylali morze krwi. Kiedy pojmiecie, że stojąc z boku, pozwoliliście, aby zrobiono z Ojczyzną to, nad czym dzisiaj załamujecie ręce?. Jakże więc podstępne to pytanie i jakże zdradziecka postawa.

  Dosyć już tej niemej zgody, dosyć biernego cierpiętnictwa. Jeżeli dzisiaj zadajesz pytanie; „Kto ma to zrobić?” to wiedz, że nie ma osoby bardziej do tego powołanej od Ciebie. Nie wstydź się Polski, nie pozwól Jej zniszczyć, bo bez Niej zginiesz, Ty i twoja rodzina.

  Będą Was zniechęcać, będą Wam wmawiać, że przecież macie już partie, jakie tylko chcecie; opozycyjne i rządzące, daliśmy wam „demokratyczny wybór”, macie na kogo głosować – wybierajcie!!!

  Ale to wszystko kłamstwo. Aby ocalić Polskę trzeba się zorganizować i wyłonić prawdziwie Narodową Reprezentację. Już teraz, zanim napuszczą Was na siebie i na karkach zacisną duszące pętle, zanim wstawią kolejny stół a gmatwanina grubych kresek zabierze nam resztki wolności.

  Naród musi odzyskać Ojczyznę.

  Chciejcie Jej. Chciejcie Wielkiej Polski.
  Musicie Jej zapragnąć, a pragnąc, będziecie mogli Ją podnieść i obronić.

  Nie bójcie się tysiącletniego dziedzictwa; wielkiej historii i szlachetnej tradycji, to wielka odpowiedzialność, ale znajdziecie w sobie siłę by jej sprostać – jesteście Polakami.

  Nie bójcie się przytłaczającego ciężaru godności i honoru Narodu Niezwyciężonego, udźwigniecie go – jesteście Polakami.

  Nie bójcie się Wielkości, ona jest w Was – jesteście Polakami.

  http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/ogloszenia/item/429-ale-czy-wy-tej-polski-jeszcze-w-og%C3%B3le-chcecie?

  • przybysz 6 Maj 2011 o 8:47 am

   najleprze wyjscie to wybyic te pijawy rzadowe i inne skorumpowane dzialalnosci tylko pytanie kto by sie odwazyl to zrobic przeciesz ludzie by plakali za pijawkami tego swiata bo nie wiedza ze wlasny rzad ich okrada i chce sie ich pobyc ,nawet jesli wiekszosc wie ale machna rekamowiac damy rade jakos to bedzie wyjscie to rewolucja pazdziernikowa wytepic baroniarstwo zanim oni zrobia to znami

 58. ozyrys 5 Maj 2011 o 10:24 pm

  Film braci Wachowskich z 2006 r!”V jak Vendetta”!!!!!
  To się dzieje teraz!!!

 59. Czerwony 5 Maj 2011 o 11:20 pm

  „Chińska i pakistańska armia rozstawiła się wzdłuż granicy z Indiami. Indie w gotowości.”

  http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1477137/pg1

 60. Konarski 5 Maj 2011 o 11:23 pm

  Za portalem Zmianynaziemi

  Symulacja przejścia blisko Ziemi znacznego obiektu rzekomo pochodząca z NASA

  W sieci pojawił się nowy film pokazujący symulację hipotetycznego przejścia mitycznej planety X. Symulacja pochodzi podobno z NASA, ale nie ma możliwości potwierdzenia tej informacji.

  Autor filmu dodaje potem:
  „Obecnie wiadomo, że dokładnie to samo wydarzy się w 2012 roku, jak pokazano w symulacji. Nie mam żadnych dalszych informacji. Było tylko 6 innych, którzy mieli dostęp do tych danych w ostatnim czasie. Być może ktoś coś jeszcze przedstawi.”
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/symulacja-przejscia-blisko-ziemi-znacznego-obiektu-rzekomo-pochodzaca-nasa

  Komentarz:
  Nie, nie 21.12.2012 to zła data. To odbędzie się wcześniej – Załóżmy, że filmik przedstawia rzeczywistość że to prawda – widać na nim Układ Słoneczny widziany od dołu – od strony bieguna południowego i Słońce od strony południowej. Owa Nibirus Minoris zbliża się od strony bieguna południowego (ma inną ekliptykę do planet US – prostopadłą). Zbliża się powoli ale im bliżej Słońca tym bardziej przyspiesza by zostać „wyrzuconą” jak z procy przez siły grawitacji w przestrzeń na kolejne 3600 lat.

  Jeśli to prawda to nie ma co się dziwić nasileniu kataklizmów w ostatnich latach począwszy od tsunami w Azji do dziś, nie ma co się dziwić pękaniu ziemi na wszystkich kontynentach ani nie ma się czemu dziwić, żer w tym roku na Grenlandii Słońce wzeszło 2 dni wcześniej a na północy Norwegii w Tromso 1 dzień wcześniej. Ta planeta jeśli istnieje to już działa na Ziemię i resztę obiektów. I wygląda na to, że sytuacja wchodzi w fazy coraz bardziej decydujące. Zwróćcie uwagę, że już we wrześniu 2011 ta planeta zmienia orbitę Ziemi (i nie tylko) – przyglądajcie się na „urywającą się” orbitę Ziemi już we wrześniu 2011 i potem – potem to hoho….

  Kwiecień – lipiec 2012 – ostra jazda… około 8-10czerwca 2012 okrąża Słońce z maksymalnym przyspieszeniem – i patrzcie jak zmienia się i odchyla (ok o 180 stopni) wektor bieguna południowego Słońca, a jak w tym czasie zachowują się planety. Kataklizmy olbrzymie, pochrzanią się pory roku i temperatury, planety będą tańczyły po niestabilnych jeszcze orbitach – koniec sierpnia/początek września 2015 – Wenus bardzo blisko Ziemi też kataklizmy – Wenus wielkości tarczy Księżyca, a i temu się pochrzani orbita wokół Ziemi.

  Jeśli jest to prawda to ludzkość czeka makabra.

  I coś jeszcze – odnośnie tegorocznej komety Elenin, którą będziemy widzieć w lecie, a jesienią widok będzie niesamowity. NASA i wszystkie agencje kosmiczne nabrały wody w usta, cenzurują fora.

  Przebiła się informacja o „niestabilności orbity komety Elenin” – ona porusza się mniej więcej po płaszczyżnie orbit planet US – jest trochę wykrzywiona.

  Jeśli Nibirus Minoris to prawda to ma również wpływ na kometę Elenin i jej orbitę – stąd te braki rzetelnych informacji o Elenin – są gadki o „niestabilnej orbicie” …

  • BirD2 5 Maj 2011 o 11:26 pm

   Ludzie dajcie spokój z tym..

   Tak głośno było o odbijającym się w aparacie świetle słonecznym że szok..

   Dajcie spobie spokój z tą planetą x bo szkoda czasu. Do 2012 mamy jeszcze dużo czasu

 61. Pingback: Top Posts — WordPress.com

 62. galluss 6 Maj 2011 o 3:07 am

  zebrałem informacje do kupy, większosc mi znanych wycieków i celów które zatakował stuxnet i tworzę 10 MINUTOWY FILMIK o tym, będzie to filmik propagandowy nasz,
  który ma na celu zmuszenie ludzie do MYŚLENIA, bo coś jest nie tak, podejrzewam, że filmik po necie sie rozejdzie i to bardzo ładnie

  bo teraz jak szperacie o fukushimie na google, to wyskakują odrazu moje nagrania przetlumaczone, a ten filmik jako że jest zlepkiem informacji powinien miec mnóstwo wejść, COŚ JEST NIE TAK i wiem na 100% ze wirus STUXNET atakuje cele, i panstwa prawdopodobnie sa zastraszanie, ukryta wojna atomowa

  – tutaj wyciek
  – tam zepsuty wirnik
  – tutaj system awaryjny sie załączyl
  – tam cos wybuchło

  to zastraszanie państw groźbą kryzyu nuklearnego

 63. rabarbarek 6 Maj 2011 o 4:28 am

  Kolejna elektrownia w Japonii „wariuje”. Podobno ta elektrownia nie byla uszkodzona w czasie trzesienia ziemii. Wladze oczywiscie uspokajaja, ale juz podanie tej informacji , budzi podejrzenie , ze jednak cos jest nie w porzadku. Elektrownia ta posiada 2 reaktory i znajduje sie 350 km. na zachod od Tokio.

  http://english.kyodonews.jp/news/2011/05/89026.html

 64. Wazka 6 Maj 2011 o 5:11 am

  Farmers big winners in US collapse, predicts Lepard http://www.ridleyreport.com

 65. rabarbarek 6 Maj 2011 o 5:21 am

  A teraz troche na temat. Dzisiaj zaczely sie ukazywac wiadomosci na temat wycofania wojsk amerykanskich z Afganistanu. Nie wiadomo gdzie zostana skierowani , czy do Iranu czy Pakistanu, a moze do Syrii, lub Libii. Sa tez sugestie aby skierowac je do Pakistanu aby wraz z armia pakistanska ochraniali miejsca gdzie znajduje sie bron atomowa. Rzady rzeczywiscie moga sie zmienic , zwlaszcza , ze Pakistanczycy sa wsciekli na rzad za wspolprace z Amerykanami i zamykanie szkol koranicznych. A gdyby Amerykanie musieli wyjsc z Pakistanu , nie moga zostawic tam broni atomowej bez nadzoru. [Irak i Afganistan zadaja wyscia wojs amerykanskich z ich krajow] A wiadomo , ze kraj , ktory nie jest w stanie ochronic swojej pani Premier, nie bedzie w stanie ochronic nikogo i niczego. Pretekst jest wiec doskonaly, ale osobiscie watpie , zeby zaatakowano kraj posiadajacy bron atomowa. USA bedzie raczej probowala zmienic”pokojowo” rzad i przejmie kontrole nad atomami[choc czytalam , ze to USA kontroluja arsenaly broni w Pakistanie]

  Co do checy z Ladenem , to jak zobaczymy na planie miasta , w niedalekiej odleglosci od twierdzy Ladena znajduje sie Akademia Wojskowa , gdzie czesto przebywaja wojskowi amerykanscy [ pewnie CIA tez] i choc teoretycznie moga za pomoca satelit zobaczyc kota na ulicy , bin Ladena przez lata nikt nie widzial.

 66. galluss 6 Maj 2011 o 6:06 am

  ZROBIŁEM TO NAGRANIE ABY POKAZAĆ PRZECIĘTNEMU ZJADACZOWI CHLEBA, ŻE WIRUS STUXNET JEST REALNY, TO BROŃ MASOWEJ ZAGŁADY, PO FUKUSHIMIE ZAATAKOWAŁ JESZCZE 10 INNYCH ELEKTROWNI

  po tym filmiku, ludzie może zaczną „myśleć” jeśli chcecie pomóc to wklejajcie linka na wasze strony na boczne panele

  moje „FILMIKI PRAWDY” O FUKUSHIMIE OBEJRZALO JUZ W CIAGU TYGODNIA 20 TYSIĘCY OSÓB

  ogłaszam akcje, niech ludzie zaczną myśleć

  WYSYLAJCIE TO WSZEDZIE, WIRUS STUXNET USZKADZA ELEKTROWNIE JĄDROWE

 67. TSUNAMI W AZJI 6 Maj 2011 o 6:47 am

  Jesli chodzi o tsunami z azji w 2004r to jest jeszcze taki archiwalny artykół

  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Mordercza-fala-tsunami-w-Indonezji-wyrezyserowanym-amerykanskim-atakiem-terrorystycznym-2135

 68. TSUNAMI W AZJI 6 Maj 2011 o 6:58 am

  przepraszam za ortografie 😉 , ale cokolwiek sie stanie w ciagu najlblizszego 1,5 roku , trzeba powtorzyc slowa papieskie wielokrotne pisane na roznych tego typu stronach – NIE LEKAJCIE SIE

 69. Sully 6 Maj 2011 o 7:35 am

  W Kanadzie wyciekła ropa( 25 tys.baryłek)w Bługari reaktor atomowy miał/ma problemy, wczoraj też przez krótki okres czasu była wzmiaka o Szwajcari i jej kłopotach z atomem…niby nic poważnego ale przez 20 lat nic a teraz nagle co rusz jakieś problemy, no chyba że wcześniej też były tylko media tego nei nagłaśniały, nie wiem. Do tego silne trzęsienia ziemi, Alaska, Japonia,Meksyk…w Brazyli mrozy grążą uprawą kawy…
  Pozdrawiam

 70. MOL 6 Maj 2011 o 8:47 am

  chciałabym wrócić do tematu DARMOWEJ ENERGII nie wiem czy zapoznaliście sie z tym materiałem http://www.teslasecrets.com a tutaj jest link do prezentacji http://www.teslasecret.com/indexvid.html Wczoraj Monitor pytał czy ktoś mógłby to przetłumaczyć. Ja mam cały tekst w j.angielskim tej prezentacji- niestety nie mogę go wrzucic bo nie umiem(próbowałam przez google-no ale nie wiem jak). Wysłałam to do Monitora mailem. Wczoraj wieczorem zaczęłąm po woli tłumaczyć to, no ale nie skończę tego w dzień bo nie mam jak, dopiero wieczorem. MamyPojechane pisał że mógłby to przetłumaczyć ale nie wiem czy już ma to gotowe.
  Warto poczytać bo Nicola Tesla był niesamowity: Marzeniem Tesli bylo „podlaczenie” wszystkich na Ziemi do zrodla darmowej energii, ktora moglaby byc przesylana w powietrzu (bezprzewodowo) poprzez siec stacjii energetycnych rozmieszczonych po calej planecie. Energia ta moglaby zasilac srodki transportu i domy. Calkowicie czyste i bezpieczne zrodlo energii przy ktorej energia nuklearna wydaje sie zbyt niebezpieczna.
  Gdzieś nie pamiętam dokładnie czytałam o tym co by było gdyby świat został np. pozbawiony prądu (bo np. kometa blisko ziemi przeleciała i jedyne co się stało to wszystko wysiadło). Autor artykułu pisał że 70% ludności by zmarło bo nie potrafiliby sobie poradzić- a tu co? Dają nam możliwość zapoznania się jak można korzystac z darmowej energii- ludzie czy do was dociera? To jest jak światełko w tunelu. Ludzie muszą się o tym dowiedzieć. Kilku naukowców znalazło brakujące przez 90lat dokumenty odnośnie patentu Tesli- a wraz z nimi Technologia Ogromniej Niewykorzystanej Energii Kosmicznej Została Uwolniona!!! W prezentacji pokazane jest jak zrobić małe urządzenie do ładowania np. telefonu komórkowego, by dowiedzieć się krok po kroku jak zrobić „urządzenie” by móc zaopatrywać się w nieograniczoną i darmową energię trzeba zakupić elektroniczny przewodnik, który wysyłają mailem. Pytanie do MamyPojechane: czy na prawdę twoim zdaniem to sciema bo trzeba zapłacić 47dolarów- a co z kosztami które ponieśli ci naukowcy oni mogli zgarnąć kupę siana za trzymanie tego w tajemnicy! Więc zastanówcie się czy nie lepiej zapoznać się z tym a dopiero pózniej wydawać takie opinie.
  Tesla marzył by każdy maił dostęp do tej darmowej energii, no ale to było nie na rękę firmą energetycznym i wycofały się z finansowania tego projektu, po śmierci Tesli wszystkie dokumenty zostały skonfiskowane i ukrywane PRAWIE PRZEZ WIEK! Więc moim zdaniem ci naukowcy chca spełnić to marzenie Tesli o darmowej energii. ŚPIESZMY SIĘ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE Z NETA- przeciez lobby E i A to teraz musi szlag trafiać że my możemy się o tym dowiedzieć.
  To jak ktoś byłby w stanie to prztłumaczyć? Ja to zrobię ale i tak nie umiem wklejać tekstu itd. Mogę podzielić się tym co mam już ale najlepiej mailem czyba że ktoś mi wytłumaczy jak mogę wam to udostępnić.
  Dla mnie ta nowina to jak wygranie malutkiej bitwy!!!! Pozdrawiam

  • MOL 6 Maj 2011 o 9:17 am

   zwróćcie uwagę że dzięki takiej informacji możemy otworzyć oczy tym co wciąż mają je zamknięte!! Pomyślcie Ci wszyscy co nie dowierzają jak zareagują gdy o tym się dowiedzą?!

   • siedem 6 Maj 2011 o 11:51 pm

    ZAJRZYJ TUTAJ.z prawej strony Latest Additions jest wiele mozliwosci na darmowa energie.jesli uda sie komus cos takiego zlozyc to prosze mi dac znac.jestem zainteresowana gotowym generatorem.

    • siedem 6 Maj 2011 o 11:53 pm

     http://diygreenenergy.net/how-to-build-solar-panels

    • siedem 6 Maj 2011 o 11:56 pm

     link tutaj http://diygreenenergy.net/how-to-build-solar-panels

  • siedem 7 Maj 2011 o 12:04 am

   mam problem z wklejeniem linka o darmowej energii probuje juz trzeci raz.moze teraz sie uda
   http://diygreenenergy.net/how-to-build-solar-panels

 71. Pelagia 6 Maj 2011 o 9:01 am

  adminie- ktos mąci w systemie bloga – dałam kciuka do góry Logosowi, zrobił się kciuk w dół

 72. ArO 6 Maj 2011 o 9:02 am

  Z innej beki !
  Drzewa Sekwoi: Obudźcie się!
  Jesteśmy „Olbrzymami” , pozostałością bardzo starożytnej cywilizacji, którą większość z was od dawna zapomniała. Milenia przychodziły i odchodziły, a my nadal jesteśmy tutaj, w stopniowo zmniejszającej się liczbie, w rękach pazernych drwali którzy tylko zwracają uwagę na nas poprzez pieniądze jakie mogą zagrabić redukując naszą populację z dnia na dzień.

  Jako gatunek zbiorowej Dewicznej Inteligencji Natury, nasza obecność uświetniała tę planetę od milionów lat, cofając się do magicznego czasu tworzenia lądów. Przez miliony lat, mieszkańcy tej planety mieli największy respekt i szacunek dla piękna i mądrości, które posiadamy i dla głębokiego poczucia spokoju i harmonii, którymi promieniujemy daleko i szeroko z okolic, gdzie istniejemy. Ci, którzy posiadają umiejętność porozumiewania się i interakcji z nami, świadomie odbierają nasze dary i wiedzę jaką posiadamy. Niewiadome jest dla większości z was, że mamy wiele wiedzy i mądrości, aby się nią dzielić. Któregoś dnia obudzicie się do tej rzeczywistości i życzymy wam, abyście byli bardziej świadomi kim jesteśmy i jak ważny wkład mamy na waszej planecie.(…)
  Źródło -> http://krystal28.wordpress.com/2011/05/05/drzewa-sekwoi-obudzcie-sie/

 73. MOL 6 Maj 2011 o 9:59 am

  MamyPojechane: nie umiem wrzucić dokumentu w neta :/ mogę wysłać na maila mam 40% przetłumaczone. Napisałam komentarz ale oczekuje na moderację.

 74. Radoslaw 6 Maj 2011 o 1:17 pm

  przeciez pisalem ze to scam, sprzedaja ten ebook na clickbank czyli dla frajerow

 75. siedem 7 Maj 2011 o 12:10 am

  http://diygreenenergy.net/how-to-build-solar-panels pominiety link do darmowej energii probuje juz czwarty raz wkleic.cos sie tu dzieje niedobrego.

 76. Vivaldi 7 Maj 2011 o 10:54 pm

  „Podobnie wiadomo z Fox News, że zamach bombowy w Londynie był zorganizowany przez agentów MI6.”

  O zamachach w Londynie