Za co poszukiwiany był Bin Laden?

link: http://www.fbi.gov/wanted/topten/usama-bin-laden
Dlaczego Obama świętuje w World Trade Center, skoro Osama nie był nawet poszukiwany przez FBI za zamach na te budynki?

Reklamy

258 responses to “Za co poszukiwiany był Bin Laden?

 1. GOP 6 Maj 2011 o 10:28 am

  PILNE : AHMADINEJAD WEZWANY PRZEZ AJATOLLAHA DO OPUSZCZENIA STANOWISKA! WSPOLPRACOWNICY MAHMUDA SA ARESZTOWANI!

 2. zenobiusz 6 Maj 2011 o 10:49 am

  Blogów piszących ,przerażające scenariusze,co też szykuje nam NWO,jest wiele.Jak z tym walczyć.O tym już mniej i wiadomości,i inwencji.Może jednak, nie jesteśmy ,zdani jedynie na przeklęństwa, pod nosem,na przemian z łkaniem.Wstań ,i walcz.To powinno nam przyświecać na co dzień.Na kolanach ,tylko przed Bogiem.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/06/oni-walcza-z-nwoa-ty-zostan-wojownikiem-orgonu/

  • Wojtek 6 Maj 2011 o 10:57 am

   Tutaj artykuł gdzie ktoś próbuje coś zrobić zamiast klęczeć.

   http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/ekologiczny-raj,1,4262930,kiosk-wiadomosc.html

   • zenobiusz 6 Maj 2011 o 11:30 am

    Turystyka alternatywna i współdziałanie z mieszkańcami afrykańskich ubogich wiosek,nie wydaje się być metoda walki,z NWO.To pomysł taki,jak niegdyś głośne Auroville w Indiach.Nic to nie da nam, tu i teraz.

    • Wojtek 6 Maj 2011 o 12:19 pm

     Moim zdaniem wszystko co odbiega od schematu jest jakąś formą walki. Dobry strateg (NWO)przewiduje wszystkie czynniki wpływające na osiągnięcie celu i je wykorzystuje lub stara się wyeliminować. Każde spontaniczne czy nieschemaytyczne działanie wymaga zajęcia się nim co wymaga środków i energii czyli, im więcej czynników nieprzewidzianych tym trudniejsze staje się osiągnięcie celu.

  • Wojtek 6 Maj 2011 o 11:27 am

   Zenobiuszu przepraszam, doczytałem.

  • Wojtek 6 Maj 2011 o 11:32 am

   Doczytałem na spokojnie. Co za idiotyzm!!!

   • zenobiusz 6 Maj 2011 o 11:36 am

    No widzisz.Dobrze jest doczytywać to,co się ad hoc,popularyzuje 🙂

    • Wojtek 6 Maj 2011 o 11:42 am

     no tak 🙂

  • adam 6 Maj 2011 o 11:45 am

   Orgon – pseudonaukowa i hipotetyczna forma „podstawowej energii kosmicznej”, której odkrycie postulował Wilhelm Reich w latach trzydziestych XX wieku. Analogiczną koncepcję pramaterii/praenergii postulował w latach 20. XX wieku Franciszek Rychnowski.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Orgon_(teoria)
   Wilhelm Reich austriacki psychiatra, psychoanalityk i seksuolog.Jego ojciec, Leon, był bogatym chłopem pochodzenia żydowskiego, matką Cecylia z domu Roniger.Pracował nad problemem napięcia związanego z niezaspokojeniem popędu seksualnego oraz z funkcją orgazmu. Prace te doprowadziły go do sformułowania teorii o energii życiowej, którą nazwał orgonem.
   Spadkobiercy idei orgonu nadal propagują praktyki akumulowania i wdychania orgonu w tzw. „akumulatorach orgonu” jakie pozostawił po sobie Wilhelm Reich. Techniki te znajdują głównie zastosowanie wobec osób żywiących wiarę w skuteczność bioenergoterapii[2].
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Orgon_(teoria)

  • miziaforum 6 Maj 2011 o 1:26 pm

   monitor jak długo jeszcze będziesz pozwalał na publikacje – EWIDENTNYM MONCICIELOM – DZIAŁAJĄCYM POD PRZYKRYCIEM NIEPOCZYTALNOŚCI ???

   • zenobiusz 6 Maj 2011 o 1:47 pm

    Właśnie.Myślałem że masz jasność ,co do Mizi i jego towarzystwa.Proponuję ban,raz a dobrze.

    • MamyPojechane 6 Maj 2011 o 8:23 pm

     Ban to sie tobie nalezy hipokryto. Na szczescie monitor taki wypaczony nie jest niedojdo orgonowa. Wez sie narzryj orgonu i idz sie modlic zamiast cudzy blog spamowac tylko dlatego ze nikt juz do ciebie nie zaglada. Jak cie kiedys chlopie lubilem to mnie teraz obrzydzenie ogarnia jak tylko widze twoj poroniony avatar. I jeszcze rozstawiac po kontach w nie swoim pokoju bedzie…
     ==================================
     monitorpolski: jak widzisz generalnie nie banuję. Ale dobrze byłoby abyście zaczęli dyskutować merytorycznie a nie opluwając się nawzajem. To jest strata czasu dla tysięcy ludzi, którzy to czytają.

  • Rosa 6 Maj 2011 o 9:53 pm

   Wstań i walcz! Popieram 🙂

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 11:15 pm

   Monitorpolski

   3 Maj 2011 o 11:56 pm | #56 Cytat
   42 Rate This
   Dzisiaj mam ponad 20 tys wejść na blog. Świadczy to o tym, że nie wszyscy tak sądzą. Największą zasługą grypy666 było to,że zmobilizowała ludzi do działania – co było oczywiście w dużej mierze Twoją zasługą Piotrze. Teraz pojawiło się wiele blogów i działanie jest rozproszone, choć nie tak całkowicie nieskoorynowane – ludzie śledzą co się dzieje i jakie tematy poruszamy. Zwrócę uwagę np na to co Ty kompletnie olewasz – na nuke bustery – technologię która potrafi zwolnić reakcje nuklearne, a którą nauka starannie omija. Ja mam się zamiar tym zająć, a Ty na pewno traktujesz to jako herezję?
   https://monitorpolski.wordpress.com/2011/05/03/wydarzenia-i-komentarze-3-maja-2011r/

   • monitorpolski 6 Maj 2011 o 11:18 pm

    No właśnie – żeby zacząć temat muszę się do niego przygotować. Pozostawiam więc to w tej chwili Zenobiuszowi. Sądzę jednak, że teorie o orgonie są warte rozważenia.

 3. kantas 6 Maj 2011 o 10:56 am

  Jak rozpocząć współpracę z Państwem w walce z NWO i UE?

  • Cupak 6 Maj 2011 o 11:04 am

   To jest dobre pytanie ^^ trzeba zacząć od odpowiedzi na nie.

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 11:07 am

   Napisz coś więcej,bo to ciekawy aspekt,dotąd nie poruszany,a wiem,że w strukturach Państwa,mamy na prawdę wielu sojuszników.

   • Pelagia 6 Maj 2011 o 11:30 am

    Zeno – aż się nie chce wierzyć. przeciez jest gorzej niz źle, wytruli pszczoły – w tym roku widziałam tylko jedną – rok temu o tej samej porze było ich trochę. ktos pozwolił, aby (niby w ramach działań ekonomicznie opłacalnych) aby sprowadzano nie tylko GMO ale tez paskudne, trujące dla pszczół – miód i cukier chiński. teraz ta ekonomia nam wyjdzie bokiem. nie ma pszczół ! Jeśli faktycznie są w Polsce jeszcze jacyś patriotyczni politycy, to chyba niewiele mogą, albo są skończonymi głąbami.
    Ja w każdym razie nie moge już patrzeć na to, co się w Polsce wyrabia.

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 11:34 am

     U mnie jeszcze są,i trzmiele też..Małe orgonity rozmieszczone w pobliżu pasiek,i upraw wymagających zapylania,diametralnie poprawiają sytuacje.Eliminują smog elektromagnetyczny,zakłócający nawigację pszczół,i osłabiający ich immunologię.Mam nadzieję że nie jestem głosem ,wołającym na puszczy. :).

    • Wojtek 6 Maj 2011 o 11:39 am

     Ja kilka widziałem. Jedna nawet użądliła mi kobietę. Ale fakt że coraz ich mniej.

    • marek 6 Maj 2011 o 11:40 am

     za to są trzmiele, one równie dobrze a może i nawet lepiej zapylają drzewa owocowe, bo są zdecydowanie szybsze niż pszczoły 🙂 Fakt naturalny miód zaginie, szkoda.

    • ozyrys 6 Maj 2011 o 4:27 pm

     odnośnie pszczół i ekologii,otóż wszyscy,którzy mają działki lub prywatne posesje z kawałkiem ogrodu proszę by zapoznali się z tematem EM-ów.podaję stronki:
     http://www.vilamalia.com/
     http://www.probiotics.pl/%C5%9Bcieki-osady-sk%C5%82adowiska.feed?type=rss.html,
     są to doskonałe preparaty,które całkowicie pozwalają nam wyeliminować chemie z codziennego użytku.Sam od 2008 roku stosuje w ogrodzie-od tej pory nie zastosowałem ani grama chemii,te efektywne mikroorganizmy -doskonale sobie radzą ze wszystkim.Wyleczyłem rośliny i niektóre stare drzewa z grzybicy i innych świństw.Ogród zaczął żyć-pełno ,ptaków ,żab rzekotek,małych zielonych jaszczurek,nagle wszystkie żyjatka zaczęły ściągać tłumnie:)a mszyca jest zjadana przez EM-y i inne .Te wszystkie substrale i agrecole oraz przede wszystkim roundap z Monsanto -to zabójstwo -nawet w mikroskali -jaką jest ogród!!

    • Rosa 6 Maj 2011 o 9:55 pm

     To nie patrz. Albo weź się do roboty i zmień swoje czarnowidztwo w jakąkolwiek namiastkę optymizmu.
     Polecam piosenkę 40 : 1 grupy Sabaton. Polacy nie padają. Nie są deszczem!

    • mgrabas 7 Maj 2011 o 2:09 am

     proszę o dodawanie kolejnych tematów do listy pytań
     http://7777777blog.wordpress.com/2011/05/04/pytania-do-referendum/

   • miziaforum 6 Maj 2011 o 1:57 pm

    kabel ….

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 3:02 pm

     Wiemy Mizia ,wiemy.Daj spokój, z tą samokrytyką. Co prawda ostatnio donosiłeś i w WordPressie i na policji,jak twierdzisz, na swoim blogu,ale to już przeszłość
     Pamiętaj,Tylko to ,co przed Tobą się liczy,a przeszłość,będzie Ci wybaczona.

  • Wojtek 6 Maj 2011 o 11:14 am

   Dobre pytanie!
   Ja obserwuję tego bloga od kilku dni bo spodobał mi się, tak jak mojej mamie podoba się opera mydlana w telewizji, i sympatycznie ludzie tutaj są. Ale mam wrażenie że tutaj bardziej chodzi o straszenie się wzajemne, prorokowanie i o dreszczyk emocji.. Podobnie jak na nocnym biwaku w lesie robią to dzieci. Taki klimat czasem też panuje na imprezach na których bywam, ale dopiero po większym spożyciu. Wystarczy że ktoś zrobi filmik na Youtubie i powie że nadchodzi jakieś nieszczęście, albo że ma wspaniałe rozwiązanie i jest o czym bzdurzyć na kilka dni Słowem, trochę rozrywki. Oczywiście mocno uogólniłem i są też chlubne wyjątki, ale ogólnie to takie mam wrażenie. Więc nie wiem czy to blog mogący zaoferować coś konkretnego.
   W każdym razie przyłączam się do pytania.

   • Heller 6 Maj 2011 o 11:46 am

    Zgadzam się z każdym Twoim zdaniem. Też podglądam (od kilku tygodni) i nosi to znamiona lekkiego uzależnienia. Porównanie do tanich seriali i raczenia się delikatnym dreszczykiem niedostępnej dla wszystkich sensacji pasuje tu jak ulał.

    Pozdrawiam i również zaznaczam, że szanuję pracę jaką wykonuje autor bloga.

   • monitorpolski 6 Maj 2011 o 11:22 pm

    To poczekaj jeszcze trochę, zobaczysz jakie będą „dreszczyki emocji”…

  • Leon 6 Maj 2011 o 2:38 pm

   Przejdz na :
   http://www.wiernipolsce.pl

  • Grazka 6 Maj 2011 o 8:03 pm

   Czyli jak rozmawiac z jedna z czesci NWO i EU na temat walki z NWO i EU?
   Kazde panstwo to czesc Bestii i ono przejawia jego ducha .
   To tak jakby pytac :jak przekonac demony do walki z Szatanem?

  • monitorpolski 6 Maj 2011 o 11:11 pm

   Odpowiem mailem. Nazwijmy to nie „walką” ale „społecznym ruchem oporu”. „Walkę” można podciągnąć pod terroryzm…

 4. Leonidas 6 Maj 2011 o 12:20 pm

  Czyli czas abysmy poparli Iran i walczyli jak ONI!
  Po zamachach na WTC w 2001r. myslalem co za gnoje Bin Laden i spolka a po czasie prawda wyszla na jaw jak pieknie nas oszukali dla wlasnych potrzeb.Znowu sie odwolam do mojej rodziny z USA i tamtego dnia 9.11.01 ,zapytani co tam sie dzieje odpowiedz byla „ludzie tym sie nie interesuja zyja normalnie to sa ich rozgrywki polityczne” dzis wiadomo o co chodzilo.
  Powinnismy nieustannie edukowac sie na wielu plaszczyznach ,szkolic w bieglym poslugiwaniu sie bronia i oraz walce wręcz.

  „Dobry wojownik, najpierw stara się wykluczyć możliwość przegranej, a później dopiero czeka na moment aby pokonać przeciwnika. Zabezpieczenie się przed porażką leży w naszych rękach, ale możliwość pokonania przeciwnika zapewnia nam on sam. Przez to dobry wojownik jest w stanie zabezpieczyć siebie przed porażką, ale nie może być pewien zwyciężenia przeciwnika. Stąd powiedzenie: Można wiedzieć jak zwyciężyć, lecz nie mieć możliwości aby to zrobić. Zabezpieczenie przed porażką wymaga stosowania technik defensywnych; umiejętność pokonania przeciwnika oznacza wiedzę kiedy przejść do ofensywy. Musimy trzymać się obrony, kiedy jesteśmy słabsi i atakować tylko kiedy wróg jest słaby lub gdy popełni błąd. Wojownik wygrywa swoją bitwę poprzez nie popełnianie błędów. Nie popełnianie błędów jest tym, co zapewnia zwycięstwo.”

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 12:37 pm

   Kpisz,o drogę pytasz,czy jesteś prowokatorem???

   • to ciekawe 6 Maj 2011 o 1:08 pm

    Właśnie ,Zenobiusz ,kim ty jesteś ,że twoim naczelnym sposobem walki z NWO proponujesz rurki miedziane w wiaderkach i kryształy górskie ,na przemian z objawieniami ?
    Jakie jest twoje zadanie w tej układance ?
    Co rusz wyzywasz innych od prowokatorów oraz ,, agentów bez polskich znaków ”
    Każdego potrafisz opluć przypinając łatkę ,,prawdziwego patrioty „oczywiście dodając cyniczny komentarz o negatywnym zabarwieniu.

    Sprawy sceny politycznej w Polsce omijasz jak diabeł święconą wodę ,w zamian propagując wiaderka z miedzianymi rurkami ,jako antidotum na rzeczywiste problemy Polski i świata .

    Kim jesteś Zenobiusz ???

    • miziaforum 6 Maj 2011 o 1:32 pm

     POSZUKAJCIE W NECIE NA TEMAT BYŁYCH SBEKÓW ZAKŁADAJĄCYCH SEKTY -poco i w jakim celu to robią ???
     ==============================
     bydgoszcz – zeno guru blog
     ==============================
     ACH CI BYDGOSCY STAROGWARDYJCY – NADAL SPRAWNI I W AKCJI ciągle na gwizdek gotowi ……
     =================================

     Informacja o dokumentach wytworzonych przez organy bezpieczenstwa
     Informacje zawarte w dokumentach organow bezpieczeństwa Stan zachowania dokumentow Uwagi Skany
     Dnia 3.07.1974 r. zarejestrowany przez Wydz. III KWMO Bydgoszcz pod nr 13488 w kategorii kTW. W dn. 25.01.1975 r. przerejestrowany na KO (kontakt operacyjny), ps. „Dawid” (pseudonim dopisano później). Dnia 4.10.1977 r. zdjęty z ewidencji, materiały złożono do archiwum pod sygn. 33912/I. Materiały zostały zniszczone – prot. brak. nr 76 z dn. 12.09.1987 r. Karta E-22 kartoteka osób będących w zainteresowaniu operacyjnym WUSW Bydgoszcz, karta EO-132 kartoteka TW wg pseudonimów WUSW Bydgoszcz, karta EO-134 kartoteka TW i kTW osobowa WUSW Bydgoszcz, dziennik rejestracyjny WUSW Bydgoszcz, dziennik archiwalny dział I WUSW Bydgoszcz.
     W 1986 r. upoważniony do tajemnicy państwowej, nr MB-01506/86. Karta Mkr-2 kartoteka odtworzeniowa WUSW Bydgoszcz/Toruń/Włocławek, karta E-16 kartoteka odtworzeniowa WUSW Bydgoszcz/Toruń/Włocławek, IPN By 163/236.
     —————————————–
     monitorpolski: Mizia czy te nie wiesz czy udajesz – cała ta „agentura” została stworzona na użytek szantażu patriotów. 11 Milionów Polaków w powojennej historii ma teczki TW lub podobne. A o prawdziwych agentach się nie dowiesz, bowiem są w katach zastrzeżonych, które ma Moskwa, Waszyngton i Izrael.

     upsssss

    • miziaforum 6 Maj 2011 o 1:36 pm

     a mówiac w prost emerytowanym kablem działajacym na pół etatu nadal -NAWET MONITOROWI NASCIEMNIAŁ ZE ON POŻĄDNY
     – DZIWNE JEST TYLKO TO ZE KTO Z NIM MIAŁ STYCZNOŚĆ OSOBISTĄ TEN MA DZIWNE PROBLEMY –

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 1:37 pm

     Rozumiem,że mamy nawoływać do naśladowania Hamasu. Te metody popierasz ???Kogoś wskażesz, na początek ??Przy tym jak diabeł święconej wody ,unikasz tego ,co ja na prawdę popularyzuje. Oczywiście ,że jesteście prowokatorami,nieliczni,to tylko lenie umysłowe.Takie hasełka jak wyżej,to m.in.możliwy pretekst,do zamknięcia bloga.Widzę, że ogarnia was mała desperacja.

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 1:43 pm

     No,mamy komplet.Mizia czy to dokumenty o tobie cytujesz.Może jakieś screany,to twój ulubiony argument.Zbyt wielu czytelników,zna mnie osobiście ,by wiedzieć ze nie mnie dotyczą.Ale nic,pisałem ci,że sumienie jak się odezwie,to potem ma się okres pogorszenia.Wytrwaj,i może poczytaj sobie,z tłumaczem Google,też zrozumiesz.

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 1:46 pm

     Wszystkich czytelników bloga ,którzy,nie mieli czasu zapoznać się z informacjami,na temat orgonu,jako sposobu walki z NWO,zachęcam,by to uczynili.Piana, na ustach miziopodobnych stworów,powinna,,być dodatkową zachętą.

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 1:50 pm

     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/06/sianie-panikiczyli-jak-sie-to-robi-ii-osama-i-towarzysze/
     Mizia lektura ,dla Ciebie.

    • to ciekawe 6 Maj 2011 o 3:03 pm

     No proszę ,co za taktyka ,który to już raz Zenobiusz swoje słowa chcesz przypisać innym ?
     czytaj -źle rozumiesz ,nigdzie nie napisałem do nawoływania naśladowania Hamasu ….pojął ,zrozumiał ?
     Ciebie o lenistwo nie podejrzewam,wręcz odwrotnie 24 godz. na dobę przy kompie hmm….
     A pianę to ty toczysz ,wskakujesz tu i próbujesz rozstawiać innych ,bo mało kto zagląda i komentuje u ciebie .
     Daruj sobie pyskówki i kolejne linki do strony z największą liczbą plagiatów internetowych .
     Napisz coś o Anunnakach i twoich powiązaniach rodzinnych z Carem ,to zajrzę aby się pośmiać .
     =====================================
     monitorpolski: powszechnie wiadomo, że Hamas to twór Izraela żeby był pretekst do bombardowań Palestyńczyków. O takie twór na pewno nam nie chodzi. Należy jednak przygotować młodych ludzi do życia w trudnych warunkach, które nadchodzą.

    • MamyPojechane 6 Maj 2011 o 8:26 pm

     ….yyyy idiota?

   • zenobiusz 6 Maj 2011 o 4:24 pm

    Czy ty słyszałeś takie słowo jak kontekst.Zdaje się nie.Wypowiedziałeś się właśnie w kontekście apelu leonidasa,który ośmieliłem się poddać krytyce.To że Twój post ,jest na końcu kiszki innych wypowiedzi,nie znaczy że jest wyrwany z kontekstu.Leonidas udzielił,odpowiedzi wskazującej ,na to ,że miał inne intencje.Bardzo chce walczyć,ale dał się trochę wmanewrować, w myślenie o niewłaściwych metodach.Ty zdaje się, jesteś bardziej jednoznaczny.

    Już, Tobie podobnym, pisałem ,nie raz.Nie będzie w Polsce przemocy.Nie z nami, te numery.

  • monitorpolski 6 Maj 2011 o 11:26 pm

   A ja popieram ideę, żeby się samodoskonalić. Czy wiecie ile młodych ludzi jest zorganizowanych w grupach paramilitarnych? Czy wiecie jaki idzie atak na te organizacje i ich przywódców. Właśnie się dowiedziałem, że jednego z nich, który ma pod sobą 5 tysięcy młodych ludzi usunięto ze stanowiska dyrektora jednej z bardziej znanych państwowych instytucji w PL.

 5. Wojtek 6 Maj 2011 o 12:52 pm

  Tak sobie myślę od kilku dni o tym Binladenie i nic tu nie jestem w stanie pojąć. Może to tylko otępienie intelektualne i ktoś mi pomoże rozszyfrować zagadkę.
  Więc proponuje kolektywną burzę mózgów.
  Skoro TEN kto “zabił” Bina jest tak przebiegły dlaczego nie przygotował akcji w sposób profesjonalny?
  Dostęp do środków i technologii pozwala na przeprowadzenie tego tak aby lud nie miał wątpliwości. Jednak większość widomości oficjalnych i nieoficjalnych wskazuje na kompletną amatorszczyznę przy wykonaniu tego zadania jakie by nie było, a ja w to nie wierzę.
  Co się za tym kryje?

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 12:55 pm

   Tylko,doczytaj ,tym razem.No i komentarze na stronach źródłowych.Będziesz miał obraz.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/06/sianie-panikiczyli-jak-sie-to-robi-ii-osama-i-towarzysze/

   • Wojtek 6 Maj 2011 o 1:02 pm

    1 To Wikileaks już nie jest elementem spisku?

    2 Jak chcieli go porwać to mogli tak zrobić żeby nikt nic nie wiedział, lub podać do wiadomości cokolwiek innego.

    3. Przeprowadzenie takiej akcji na wariackich papierach to tylko w filmach.

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 1:07 pm

     Nie doczytałeś.Na bazie Osamy ,sieje się panikę,by zaostrzyć system kontroli społeczeństw.Jednocześnie udowadnia się ludziom ich niemoc,wobec oczywistej fałszywki.To swoisty ,kolejny test.
     Nie bez znaczenia jest sama groza która z różnych przyczyn ogarnia ludzi.To źródło energii ,dla mocodawców lucyferian.

    • Wojtek 6 Maj 2011 o 1:15 pm

     To może być jakiś powód, chociaż mnie nie przekonuje. Ludzi można ogłupić i wystraszyć ale do pewnego momentu, potem nad tłumem nie ma kontroli.

    • lololo 6 Maj 2011 o 1:44 pm

     skoncz wierzyc co mowia w TV to jedno wielkie klamstwo bez wyjatku czlowieku.

    • Wojtek 6 Maj 2011 o 1:51 pm

     W to nie wąptię, tylko że nie ma rozsądnego wytłumaczenia również na inne opcje. Przynajmniej ja go nie widze.

   • Wojtek 6 Maj 2011 o 1:17 pm

    A Fidel Castro, chyba nie należy do Illuminati. A jednak nie zaprzeczył że Osama został zabity, chociaż był bardzo oburzony.

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 1:52 pm

     Uniwersytet masoński w Hawanie Fidela,to instytucja ,powszechnie znana i „szanowana”.Nie wiedziałeś.??

    • Wojtek 6 Maj 2011 o 2:03 pm

     Aha, to dlatego nie może się dogadać Obamą i poprzednimi prezydentami?

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 4:26 pm

     Wiedza ,to broń,nie zapominaj o tym, jak nie masz w głowie ,to,zawsze masz Googla. 🙂

  • navajo88 6 Maj 2011 o 4:09 pm

   Wojtek to nie była profesjonalna robota tylko zwykla zagrywka ,bo gdyby to zrobili profesjonaliści to nie pozostawili by po sobie ŻADNEGO SWIADAKA !!!!!! ,a tam przezylo kilka osób !!!! więco czym my tutaj gadamy hahahaha

   • Wojtek 6 Maj 2011 o 4:30 pm

    Zgadzam się że zagrywka, ale w jakim celu? Bo jak chcieli przekazać ludowi że złapali Bina to mogli to zrobić o wiele bardziej przekonująco. Wytarczyło podłozyć kukłę zrobić kilka fotek i byłoby po sprawie. Nie wierzcie że oni są mało rozgarnięci. Ten bałagan w informacji ma jakś cel.

  • peryskop 6 Maj 2011 o 4:33 pm

   Na szczęście jest przeciek z kamerki na głowie:

   HELMET CAM OF OSAMA BIN LADEN BEING SHOT IN THE HEAD *GRAPHIC*

  • monitorpolski 6 Maj 2011 o 10:53 pm

   Z „zabiciem” Osamy czekano na właściwy moment. Ciało Osamy czekało zamrożone:
   http://thehivedaily.com/blog/2011/05/01/the-conspiracy-theories-start-government-had-body-frozen-for-years/
   Dokładne badania zwłok by to potwierdziły, dlatego pośpiesznie pozbyto się corpus delicti.
   A ten „właściwy moment” to bardzo słaba pozycja Obamy, oraz chęć tych lunatyków wykreowania III wojny światowej, gdyż nie pozostała im żadna inna opcja. Dolar runie, a wraz z nim ekonomie większości krajów. W takiej sytuacji wojna jest jedynym (dla nich) rozwiązaniem. Pytanie czy generalicja USA oraz ludzie wpływowi w kongresie i rządzie na to pozwolą. Z tego co słychać, raczej nie.

 6. magda 6 Maj 2011 o 1:07 pm

  ludzie, to wasze forum jest przebojem na całej katedrze psychologii. wszyscy was czytają i ci od autyzmu i ci od shizofrenii… cały kraj wymienia się linkami do tego forum. przy okazji śmieją się do rozpuku.

  a nikt z was się nawet nie zastanowił ile już przewidywaliście katastrof i kataklizmów ??? nic was to nie nauczyło ?

  nie mogę już na to patrzeć więc postanowiłam to przerwać.

  wyjdzcie na powietrze, jest ciepło, popatrzcie na przyrodę, poczujcie się jej częścią, odetchnijcie głęboko.

  strach na pewno wam nie służy

  LUDZIE OGARNIJCIE SIE !!!
  ==================================
  monitorpolski: typowa reakcja desperata rodzaju „co z nimi zrobić?”. „Przecież nie mogą ujawnić wszystkich naszych tajemnic”.
  To jest właśnie to czego się sataniści obawiają najbardziej – wolności słowa i prawdy.

  • Wojtek 6 Maj 2011 o 1:09 pm

   🙂 Dobre.

   • zenobiusz 6 Maj 2011 o 1:12 pm

    Ty nie na spacerze ????

    • Wojtek 6 Maj 2011 o 1:25 pm

     Zeno troche poczucia humoru i realizmu.

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 1:30 pm

     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/06/tornadoznikneliniemalbez-sladu-us-for-families-of-tornadoes-missing-a-long-torment/
     Poczytaj,jak wrócisz ze spaceru.Studentom psychiatrii ,też polecam,chyba znają angielski.Stan psychiczny ich przyszłych pacjentów, będzie niewątpliwie wypadkową, stany zdrowia psychicznego,pacjenta i jego terapeuty.

    • Wojtek 6 Maj 2011 o 1:42 pm

     Zeno zachowujesz się jak palant. Człowiek z tobą grzecznie próbuje konwersować mimo uszczypliwości a ty się zachowujesz po chamsku. Nie dość że jesteś solidnie ograniczony to jeszcze łeb masz twardy że nic do niego nie dociera. Ciekaw jestem kto sprzedaje te rureczki z kamolami. Pewnie jakiś twój krewny z czepkiem na głowie i pejsami . Nie żebym miał coś przeciwko tym ludziskom ale po co się tak maskować.

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 1:56 pm

     No i maseczka spadła z następnej zakłamanej buźki.Oj ,jak wam te miedziane rurki,ością w gardle stoją,oj jak nie wiecie, jak to zwalczyć.Nie da się.bustery są niemal niewykrywalne,i powstaje ich w Polsce coraz więcej.Nie da się, Wisły zawrócić kijem.

    • Wojtek 6 Maj 2011 o 2:07 pm

     Zeno a masz te rurki u siebie?

   • kefir2010 6 Maj 2011 o 7:06 pm

    skonstruowałbym bustera, ale zenobiusz mi wystarczająco obrzydził tę technologię 😀

    • Rosa 6 Maj 2011 o 10:06 pm

     Kefir ty byś nie skonstruował nawet pułapki na myszy.

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 1:11 pm

   Ubiegły rok był szczególny, jeśli chodzi o katastrofy naturalne. W ich wyniku zginęło ponad 295 tysięcy osób, a, jak donosi największy reasekurator na świecie, Munich Re, koszty usunięcia ich skutków sięgnęły 130 miliardów dolarów.
   Dla porównania w roku 2009 było 11 tysięcy ofiar, a koszty sięgnęły 60 miliardów dolarów. Według raportów, najwięcej nieszczęść, 365, przydarzyło się na kontynentach Amerykańskim, 310 w Azji, 120 w Europie, 90 w Afryce oraz 65 na obszarze Australii/Oceanii.
   Największymi katastrofami były przede wszystkim trzęsienia ziemi. Za 75% wszystkich ofiar odpowiedzialne jest trzęsienie na Haiti, o magnitudzie 7.0 w skali Richtera. Uderzyło ono 12 stycznia i zabiło w przybliżeniu 222 tysięcy 570 osób. Straty obliczono na 8 miliardów dolarów – ale suma jest tak niewielka tylko z tego powodu, że Haitańczyków nie stać na ubezpieczenia.
   W Chile 27 lutego trzęsienie ziemi o sile 8.8 oraz tsunami, które po nim nastąpiło, zabiło 520 osób. Dla ubezpieczycieli to była „najdroższa” katastrofa, która „kosztowała” ich 30 miliardów dolarów.
   Rok 2010 to również rok najbardziej brzemiennej w ofiary katastrofy naturalnej w historii Rosji – pożary oraz fale ciepła, przelewające się przez kraj od lipca do września, są odpowiedzialne za śmierć około 56 tysięcy osób.
   Ogromne starty w ludziach oraz materialne przyniosły także między innymi trzęsienie ziemi o magnitudzie 6.9 w środkowych Chinach 13 kwietnia, które zabiło około 2700 osób, oraz powodzie w Pakistanie, trwające od lipca do września, które „kosztowały” 9 i pół miliarda dolarów oraz 1760 ofiar.
   Inne trzęsienia ziemi uderzyły w Meksyk, Indonezję, Nowy Jork oraz Japonię. Rok 2010 to również rok wulkanów – nie tylko Islandzkiego Eyjafiallajökull, ale także erupcji w Rosji, Meksyku, na Hawajach i w Indonezji. Powodzie ogarnęły Portugalię, różne obszary Stanów Zjednoczonych, Bangladesz, Chiny i Rio de Janeiro. W Meksyku, Ugandzie, Chinach, Wenezueli oraz Kolumbii zdarzyły się rozległe osunięcia ziemi. Pakistan i Afganistan nawiedziły lawiny.
   Nie wolno również zapominać o huraganach. Tajfun 5 kategorii w skali Saffira-Simpsona uderzył w Filipiny w dniach 12-24 października (był to już drugi tajfun na Filipinach w tym roku). W tym samym czasie huragan 4 kategorii nawiedził Myanmar. Inne zgubne w skutkach huragany uderzyły w Haiti oraz Meksyk.
   W obliczu zjawisk o takiej skali jak trzęsienia ziemi czy tajfuny człowiek wciąż pozostaje bezsilny. Za część katastrof, według niektórych naukowców, jesteśmy pośrednio odpowiedzialni, nasilenie zjawisk ekstremalnych jest bowiem jednym z przejawów szeroko pojętego efektu cieplarnianego. Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że w roku 2011 natura będzie dla nas łaskawsza.
   Eko-samorzadowiec.pl

   Miłego odychania,nie zapomnij licznika Geigera 🙂

   • miziaforum 6 Maj 2011 o 2:00 pm

    nie smaruj kablu etatowy , i bacz abyś nie został z tego wszystkiego guru Z 3 OKIEM …

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 3:05 pm

     Oj Mizia,tu już ,całkiem nie wiadomo do kogo piszesz.Doradzał bym drzemkę,i nie ruszaj alkoholu,pod zadnym pozorem.

  • sono 6 Maj 2011 o 1:15 pm

   Ciesz sie poki mozesz dziewczyno, bo niewiele ci zostalo. Poogladaj sobie TVN, poczttaj GW, Posluchaj Dzryzgi i nie przejumuj sie niczym za duzo.
   Bo i tak z tego nic nie zrozumiesz.

  • Pelagia 6 Maj 2011 o 1:25 pm

   dla Was śmieszne bedzie tez taka wiadomość – od 2010r. w podwarszawskiej okolicy ludzie są zatrudniani do zapylania roślin. tak przynajmniej pisała lokalna gazetka. Jeśli to bujda, to wina dziennikarzy a nie moja.
   W tym roku jest dużo gorzej z pszczołami.
   no to miłego rechotu
   ps. psychologów tez warto pobadać – zawsze uważają, że wiedza wszystko o świecie

   • Inka 6 Maj 2011 o 3:44 pm

    Nie słyszałam o zapylaniu roślin przez ludzi w Polsce, ale widziałam na jakiejś obcojęzycznej telewizji program o tym, jak ludzie zapylają drzewka owocowe w sadach. Cały ten proces był pokazany, to bardzo żmudna robota. Niestety nie pamiętam, w jakim to kraju – ci zapylający byli skośnoocy, więc może Chiny lub Japonia?

  • lololo 6 Maj 2011 o 1:42 pm

   hah psychologia czyli kolejny niewolnik systemu. Obudz sie siostro.

  • peryskop 6 Maj 2011 o 4:43 pm

   Magda, słusznie proponujesz. Dziękuję za troskę.

   Ale pod chemtrailsami i po Fukushimie spacery stały się wątpliwe zdrowotnie.

   I to jest nasz autentyczny cywilizacyjny kłopot.

   Czy pamiętacie, że już kilkanaście lat temu w zakopconych molochach w Japonii instalowali budki nietelefoniczne, w których można było po wrzuceniu monety poodychać świeżym powietrzem tj mieszaniną tlenu, CO2 i azotu z butli – może czasem za dodatkową opłatą dorzucali i hel dla rozweselenia.

   A teraz i te budki stały się mało przydatne, bo nie z ołowiu.

   Smutne…

  • Rosa 6 Maj 2011 o 10:10 pm

   Magda. Za pozwoleniem. Schizofrenia piszemy przez „ch”. 🙂

   • miziaforum 6 Maj 2011 o 11:01 pm

    WYDZIAW !!!

    • naiwniak 6 Maj 2011 o 11:37 pm

     miziaforum to ewidentnie troll – psuje dyskusje i wprowadza zamęt.

  • mirek 7 Maj 2011 o 7:46 pm

   te wasze fakultety… chłopa wam trzeba

 7. miziaforum 6 Maj 2011 o 1:46 pm

  zenobiusz :

  Rozumiem,że mamy nawoływać do naśladowania Hamasu. Te metody popierasz ???Kogoś wskażesz, na początek ??Przy tym jak diabeł święconej wody ,unikasz tego ,co ja na prawdę popularyzuje. Oczywiście ,że jesteście prowokatorami,nieliczni,to tylko lenie umysłowe.Takie hasełka jak wyżej,to m.in.możliwy pretekst,do zamknięcia bloga.Widzę, że ogarnia was mała desperacja.

  ===========================
  I NIE GROŹ CWANIACZKU KOMUŚ ZAMKNIECIEM BLOGA BO PO KRUCHYM LODZIE STĄPASZ – tadeuszu .k – ………….

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 2:05 pm

   Mizia,czemu jesteś nieinteligentny.Grożenie zamknięciem bloga,to twoja specjalność.Ja zwracam uwagę,że pod nieobecność autora bloga,który w zaufaniu do ludzi nie prowadzi pełnej moderacji,zamieszczacie mu materiały,które są niczym innym,jak próbą napuszczenie na niego,odpowiednich służb,za popularyzowanie,i nawoływanie do terroryzmu.Nie zauważyłeś tego,nieboraku ?? Nie znasz regulaminu WordPressa,i prawa o terroryźmie w USA,gdzie jest serwer ???Takie jesteście życzliwe „pszczółki” .
   Nic to Mizia.Czytelnicy są inteligentni.Ja pisałem nie raz,że u was ,do klikania w necie dają, tych najmniej lotnych.Reszta zajmuje się budowaniem NWO,no i III świątyni,oczywiście,jakżesz mogłem zapomnieć.
   ============================================
   monitorpolski: na szczęście komentarze nie pochodzące od autora bloga traktowane są z przymrużeniem oka. Ale jeśli się pojawi ich więcej to na pewno wprowadzę moderację lub zacznę blokować IP. Bardzo was proszę, omijajcie pewne tematy, lub piszcie w sposób zakamuflowany. Obecna wolność jest ułudna – suży tylko i wyłacznie zdobywaniu inforramcji o ludziach.

   • peryskop 6 Maj 2011 o 4:52 pm

    Zeno,
    jeszcze zapomniałes dodać o budowaniu przekonania o błędzie pilota!

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 5:45 pm

     No faktycznie,błąd pilota, 🙂

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 6:08 pm

   miziaforum pisze:
   8 Kwiecień 2011 o 19:41
   źle zrobiłaś , ze mnie zaczepiasz umilę ci tak ze to zamkniesz albo ja ci to zamknę – a umiem wierz mi
   http://rosacafe.wordpress.com/2011/04/08/305/#comments

   • Rosa 6 Maj 2011 o 10:14 pm

    Oj tam oj tam. Mizię poniosło 😉

 8. Leonidas 6 Maj 2011 o 2:02 pm

  Zeno ja zadnym prowokatorem nie jestem i nawet nie mam zamiaru sie z toba klocic gdyz to jest na reke NWO.
  Chce tylko pokazac ze oni potrafia cos zrobic a MY nie.
  Pomagaj kazdemu co jest w biedzie i niedostatku aby nie zszedl na zla droge bez podzialow na wyglad i przekonania ,przekazuj innym to czego sam sie nauczyles.Umacniajmy sie wzajemnie !

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 2:11 pm

   Leonidas,nie przemoc,nie kałach .Poczytaj o orgonie.Pokojowa metoda,cicha broń ,nie do opanowania,nawet, metoda na uniemożliwienie eksplozji nuklearnych,przy odpowiednio wysokim poziomie nasycenia terenu,jego energią,zwiększenie plonów ,bez chemii,poprawa zdrowia ludności i biosystemów. Ba orgonit w pobliżu silnika samochodu obniża znacznie zużycie paliwa,trwają badania.Przy okazji dałeś sposobność by szczur wylazł z nory,niemniej unikaj takich pomysłów,tego typu materiały podsuwa się nam z premedytacją.Musisz być czujny,i przewidywać parę ruchów do przodu,jak w szachach.

   • to ciekawe 6 Maj 2011 o 3:18 pm

    Człowieku ,ty już nawet pisałeś ,że te twoje rurki zwiększają plony , NAPISZ jakich CUDÓW nie czynią ,będzie weselej .

    Tak ,tak ,wiem ty w sejfie pochowałeś wszelkie dowody i opracowania działania rurek ,a z wrodzonej carskiej skromności nie zamierzasz niczego wyjaśniać i udowadniać .
    Maść na szczury działa , tylko kupców brak .
    Człowieku ,ty niedługo zaczniesz pisać ,że rurki w wiaderku leczą wszystkie choroby ,naprawiają samochody ,ogrzewają mieszkanie i co tam jeszcze wymyślisz miszczu szachowy ???

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 4:33 pm

     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/04/29/orgona-zwiekszenie-plonow/
     Nie w całości dla Ciebie,boś nie czytawszy,ale filmiki ,może coś Ci dadzą.Rozumnych,a nie znających tematu,zachęcam.Przy okazji,tak was wypuszczają na żywca,bez merytorycznego przygotowania,czy specjalnie tak fuszerujecie,by poprzeć ideę orgonu,absurdalnością zarzutów.?? Jeśli tak,to przepraszam.

 9. Wojtek 6 Maj 2011 o 2:05 pm

  DWA PYTANIA DLA ZENONA

  Mt 22:34 – Gdy faryzeusze dowiedzieli się, że zamknął usta saduceuszom, zebrali się razem, a jeden z nich, uczony w Prawie, zapytał Go, wystawiając Go na próbę: „Nauczycielu, które przykazanie w Prawie jest największe?” On mu odpowiedział: „Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem. To jest największe i pierwsze przykazanie. Drugie podobne jest do niego: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Na tych dwóch przykazaniach opiera się całe Prawo i Prorocy”.
  Gdzie widzicie tą miłość w kościele?
  15 Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami*. 16 Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi?
  Co można powiedzieć o kościele na podstawie jego owoców?

  • miziaforum 6 Maj 2011 o 2:16 pm

   PROSZĘ TO PRZEJŻEĆ A SZCZEGÓLNIE MATERIAŁY I JEGO WYPOWIEDZI W SKRINACH – ORAZ NA JEGO BLOGU –
   ======================
   http://miziaforum.wordpress.com/2011/04/11/ostrzezenie-lajdacy-dni-ostatecznych-bydgoski-manson-guru-ciemnoty/

   • zenobiusz 6 Maj 2011 o 2:27 pm

    Mizia,wielu modli się za Ciebie.nie poddawaj się.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/03/egzorcyzmydedykuje-miziby-wytrwali-nie-poddawal-sie/

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 2:16 pm

   Ty znowu swoje.Macie słabe przygotowanie,do rozbijania ,na blogach,ale cóż.

   „Czy mamy przed oczyma takie Chrystusowe znaki? Czy mamy w Kościele uczynki miłości, pozwalające nam dostrzec Chrystusową obecność wśród nas? Czy Kościół i dziś jeszcze utwierdzony jest w swoim posiadaniu Chrystusa przez miłość bliźniego, przez tę miłość bliźniego, która ma za swą podstawę miłość Boga, która rozwiązuje wszystkie konflikty społeczności ludzkiej i poświęca się bez granic i bez liczenia na nagrodę? Tak jest, jaśnieje on wspaniale takimi znakami i takim świadectwami. Otwórzcie oczy i zobaczcie, ile to blasków tej miłości promieniuje z jego płaszcza, z jego historycznego i konkretnego stroju. To prawda, że szaty te nie są we wszystkich szczegółach równie świetne i nowe odzienie to jest stare i tak ludzkie, że zawsze trzeba je naprawiać i odnawiać (tak, jak to starał się zrobić Sobór), ale całe ono ugwieżdżone jest iskrzącymi się drogocennymi kamieniami obecności Chrystusa, którego prawdziwa miłość bliźniego wciąż do nas przywołuje. Patrzcie, ile mężczyzn i kobiet, by iść za swym powołaniem, składa w ofierze swoje młode i kwitnące życie, aby się poświęcić temu służeniu i dawaniu świadectwa miłości. Patrzcie ilu pokornych kapłanów składa ofiarę swego życia, jako duszpasterze, kapelani, nauczyciele, aby tę miłość bliźniego u ludu Bożego ożywiać; a ilu biskupów nad tym jedynie pracuje, by szerzyć, by służyć, by uosabiać tę miłość i by się dla niej poświęcać.

   Pośród tylu niepokojów i goryczy to jest Naszą ogromną i codzienną pociechą, że widzimy, jak każdego dnia zapalają się w Kościele świętym przykłady heroicznej miłości bliźniego. Możemy prowadzić dziennik miłości bliźniego, który ukazywałby na co dzień te wzruszające i przedziwne znaki aktualnej obecności Chrystusa Pana między nami.”

   http://www.opoka.org.pl/biblioteka/W/WP/pawel_vi/audiencje/ag_09111966.html

   • Wojtek 6 Maj 2011 o 2:19 pm

    A coś z Biblii?

    Pytałem też czy masz rurki z kamolami w domu?

    • miziaforum 6 Maj 2011 o 2:24 pm

     ‚POSIADAM KAMIEŃ O MOCY 1000 KROTNIE WIĘKSZEJ NIŻ PIERŚCIEŃ ATLANTÓW – UCHRONIE LOJALNYCH BLOGOWICZÓW ORAZ ICH MIEJSCA ZAMIESZKANIA BEZ WZGLEDU NA TO GDZIE SĄ ???????
     =====================
     OTO FACIO – MESJASZ BYDGOSKI

    • Wojtek 6 Maj 2011 o 2:27 pm

     Zrobiłby jakiś filmik i pokazał jak działa zamiast na strony odsyłać.

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 2:34 pm

     I jeszcze pokazać gdzie jest zainstalowany.Jaki to pech,że jesteś z pokolenia oglądaczy.Pociesz się w Detroit 45 % ludzi,to wtórni analfabeci.

     http://www.thebigwobble.com/2011/05/nearly-half-of-detroiters-cant-read.html#comments
     Prawie połowa Detroiters nie może odczytać

     Według nowego raportu, 47 procent Detroiters są „funkcjonalnym analfabetą.” Alarmujących statystyk został zwolniony przez Detroit Regionalnego Workforce Funduszu w środę.
     WWJ Newsradio 950 rozmawiał z dyrektorem funduszu, Karen Tyler-Ruiz, który wyjaśnił dokładnie, co to znaczy.
     „Nie mógł wypełnić podstawowe formy, na zdobycie pracy – te rodzaje podstawowych codziennych (rzeczy). Czytanie receptę, co jest na butelce, jak wiele należy podjąć … tylko swoje podstawowe codzienne zadania, „powiedziała.
     „I naprawdę nie wiem, jak dostać się, ale nie robią. Czy uzyskanie przez dobrze? Dobrze, że to kolejne pytanie, „Tyler-Ruiz powiedział.
     Niektóre z przedmieść Detroit również dużą liczbę funkcjonalnym analfabetą: 34 procent w Pontiac i 24 procent w Southfield.
     „Dla innych wielkich obszarów miejskich, jesteśmy trochę za zawyżone … Porównamy, nieco wyższa, do mieszkańców miast w Waszyngtonie, w niektórych kodów pocztowych w Waszyngtonie oraz w Cleveland,” powiedziała.
     Tyler-Ruiz powiedział tylko 10 procent tych, którzy nie mogą przeczytać, że dostaliśmy żadnej pomocy, aby go rozwiązać.
     Źródło

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 2:34 pm

     I jeszcze pokazać gdzie jest zainstalowany.Jaki to pech,że jesteś z pokolenia oglądaczy.Pociesz się w Detroit 45 % ludzi,to wtórni analfabeci.

     http://www.thebigwobble.com/2011/05/nearly-half-of-detroiters-cant-read.html#comments
     Prawie połowa Detroiters nie może odczytać

     Według nowego raportu, 47 procent Detroiters są „funkcjonalnym analfabetą.” Alarmujących statystyk został zwolniony przez Detroit Regionalnego Workforce Funduszu w środę.
     WWJ Newsradio 950 rozmawiał z dyrektorem funduszu, Karen Tyler-Ruiz, który wyjaśnił dokładnie, co to znaczy.
     „Nie mógł wypełnić podstawowe formy, na zdobycie pracy – te rodzaje podstawowych codziennych (rzeczy). Czytanie receptę, co jest na butelce, jak wiele należy podjąć … tylko swoje podstawowe codzienne zadania, „powiedziała.
     „I naprawdę nie wiem, jak dostać się, ale nie robią. Czy uzyskanie przez dobrze? Dobrze, że to kolejne pytanie, „Tyler-Ruiz powiedział.
     Niektóre z przedmieść Detroit również dużą liczbę funkcjonalnym analfabetą: 34 procent w Pontiac i 24 procent w Southfield.
     „Dla innych wielkich obszarów miejskich, jesteśmy trochę za zawyżone … Porównamy, nieco wyższa, do mieszkańców miast w Waszyngtonie, w niektórych kodów pocztowych w Waszyngtonie oraz w Cleveland,” powiedziała.
     Tyler-Ruiz powiedział tylko 10 procent tych, którzy nie mogą przeczytać, że dostaliśmy żadnej pomocy, aby go rozwiązać.
     Źródło

   • Wojtek 6 Maj 2011 o 2:41 pm

    Zenon ty jeteś naprawdę pokręcony. Z trzech pytań które ci zadałem na żadne nie potrafisz odpowiedzieć.

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 2:49 pm

     Przykro mi,że nie rozumiesz słowa pisanego,to jakaś przywara??
     Możesz jednak podjąć apel o modlitwę wstawienniczą, w intencji Mizi,i jego skruchy,w ramach miłości bliźniego,której nie widzisz w Kościele.Zacznijmy od własnych aktów miłości bliźniego,każdy z osobna,a świat, odmieni się na naszych oczach.

    • Rosa 6 Maj 2011 o 10:35 pm

     Wojtek nie potrafisz a nie chcesz, bo cię prowokuje jakis nachalny ćwierćinteligent, osiemdziesiąty z kolie to jest duza różnica. Hasta la vista baby!

  • miziaforum 6 Maj 2011 o 2:21 pm

   TO DOTYCZY JEGO WALKI Z KLAWIATURAMI -ZBRODNICZYMI – CIEKAWE DLACZEGO WŁAŚNIE TA AUKCJA ???
   ================
   zenobiusz powiedział/a
   Maj 5, 2011 @ 14:20 0
   0

   Rate This

   Po ponad rocznym ,prowadzeniu bloga,nie widzę innego mechanizmu,który, nie zmuszałby mnie do stałego pilnowania,czy ktoś mi nie podkłada świni na moim własnym blogu, czy użerania się z wirtualnymi osobowościami.Będzie to po prostu, rozszerzenie moderacji.Wolę mieć parę postów od czytelników, tygodniowo, ale na temat,niż dwieście o” siedmiu zbójach”,jak to się właśnie dzieje u Monitora.Przemyślane wypowiedzi,na pewno będą wpuszczane.Mój blog nie ma być jedną z rozrywek,a źródłem informacji,i pomału ,takim się staje

   komputerów nie wyposażonych w polską czcionkę. Od dziś, z przykrością ,takim blogowiczom dziękuję.Posty z takich komputerów,nie będa się u mnie ukazywać.Jeżeli zatroskanych „patriotów” nie stać na. wydanie 30$ na polską klawiaturę,to nie po drodze nam.
   ===========================
   I PONIZEJ PODAJE LINKI DO AUKCJI ALEGRO – GDZIE SPRZEDAJE KLAWIATURKI -ciekawe kto sprzedaje , oj ta polska zaradność ………….
   Odpowiedź
   miziaforum powiedział/a
   Maj 5, 2011 @ 5:43 PM e
   2 Votes

   ps. tylko dlaczego chce sprzedawać coś co jest waret 30 zł za 30 DOLARÓW USA – NO MOI DRODZY JEŚLI TO TAK WYGLĄDA POLSKA KRAJOWA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TO …..
   ps. zeno – jak ktoś mieszka za granicą to nie znaczy że jest idiotą …

   • zenobiusz 6 Maj 2011 o 2:40 pm

    O widzę że masz polską czcionkę,wróciłeś do Opola??? Mniej kaleczysz język polski.Nie chcieli Cie na zmywaku.Co za pech.Spróbuj u Angeli.No i nie poddawaj się ,jedna jaskółka wiosny nie czyni,ale jak zacząłeś walkę ze sobą,masz szanse.Jak pisałem,wielu modli się za Ciebie,może i Wojtek się przyłączy,jeszcze jakiś czas ,będziesz nadaktywny na blogach,pełen jadu,ale to przejdzie,tylko walcz.

    • miziaforum 6 Maj 2011 o 4:33 pm

     a co ty mi tak zazdraszczasz mojego opola OPOLE TO PRZYNAJMNIEJ MA OPERĘ JAK PRZYSTAŁO NA STOLICĘ POLSKIEJ PIOSENKI – A NIE JAK TO TWOJE ZADUPIE BYDGOSKIE GDZIE TYLKO GRANDZĄ CHULIGANI W PODESZŁYM WIEKU

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 4:39 pm

     Po polsku,pisze się ,zazdrościsz ,nie zazdraszczasz .Ale ty nie z Polski,tylko z podopolskiego volks grajdołka.Wiedział byś ,że w Bydgoszczy,jest jedna z lepszych w Europie Filharmonii i jedna z lepszych Oper.No ale,pod budką z piwem,o tym się nie mówi

   • zenobiusz 6 Maj 2011 o 4:45 pm

    No nie dziwie się,że obgryzasz paznokcie.
    To dobry patent,jak ktoś nie chce wydać nędznej kwotki,na polską klawiaturę,to u mnie ma szlaban.Mam nadzieję,że wiele blogów podchwyci ten sposób.Wystarczy zbanować parę reprezentatywnych słów wymagających polskiej pisowni,i z głowy cała banda trolli.

    • rambo8 6 Maj 2011 o 5:06 pm

     a,teraz,ładnie,skasujcie,swoje,posty,bo
     wasze,osobiste,porachunki,to,może,na
     priv.załatwicie.a,nie,zaśmiecacie,
     jak,jakieś,trole.

    • sono 6 Maj 2011 o 5:51 pm

     panie Zenobiusz. pan to jaki faryzeusz je czy co.?
     Niby sie pan modli za wszystkich bardzo glosno i serdecznie ,a pana jadem i zlosliwoscia ,to mozna by pare blogow obdzielic.

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 6:12 pm

     Tak,gdzie troll, u znajomych,tam ja.Nie masz jeszcze biedaczyno,polskiej czcionki,widzę.

  • Pelagia 6 Maj 2011 o 2:22 pm

   @Wojtek-to zrób coś, żeby ta miłość w kościele była. łatwo krytykować, trudno samemu dać dobry przykład swoim zyciem. Wierzę, że jestes wartościowym człowiekiem, więc nie tylko krytykuj, ale też pokaż tym niedobrym kościółkowym, jak trzeba żyć.
   nie ma tłumaczenia, że to zadanie tylko dla księży. ludzie świeccy też są kościołem i mają obowiązek na codzień świadczyć swoim życiem o miłości (nie tylko do ludzi, ale do wszystkiego co Bóg stworzył)
   no to pa 🙂

  • monitorpolski 6 Maj 2011 o 11:44 pm

   A nie łaska mu zadać te pytania na jego blogu? Kliknij w jego nicka to cię tam przekieruje.

   • zenobiusz 6 Maj 2011 o 11:57 pm

    Wojtek nie ma bloga,bo o niego chodzi Pelagii, 🙂

 10. kolo 6 Maj 2011 o 2:25 pm

  Do dziś teoria orgonu ta nie znalazła potwierdzenia naukowego. Nie ma dowodow naukowych. Jest wiele artykulow na stronkach typu blog zenobiusza. Jest wiele filmikow na YT. Rzeczywiscie sa to najlepsze zrodla rzetelnych informacji. W orgon mozna wierzyc tak jak w bioenergoterapie. Ja w nia nie wierze bo znalem osoby ktore jej probowaly i im nie pomogla. Zaraz zostane zrugany przez zenobiusza. Ale takie sa fakty ze istnienie mitycznego orgonitu to tylko przypuszczenia.

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 2:43 pm

   Brak badań naukowych,to właśnie cecha,utrudniająca NWO, delegalizację ruchu busterowców,choć próbują tego,zwłaszcza w USA,na razie niezbyt skutecznie.Do jakiejś metody,można się zrazić,po własnych niepowodzeniach,a nie cudzych.Wszystko ,zatem,przed Tobą.

   • Wojtek 6 Maj 2011 o 2:48 pm

    A masz w domu te kamole z rurkami. Czy NWO ci zabroniło?

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 2:54 pm

     Przykro ludzie z awersją do czytania czegoś więcej niż nagłówki,nie dorośli do odpowiedzi na takie pytania.Ci zaś którzy jeszcze maja zdolność czytania,wiedzą wszystko na ten temat,z materiałów na moim blogu.Filmiku,nie będzie.

   • miziaforum 6 Maj 2011 o 2:51 pm

    MODŁY NIEDOSZŁEGO MESJASZA HANDLARZA – RUREK I KAMIENI ORAZ KLAWIATUR , SĄ NIESKUTECZNE Z UWAGI NA TWĄ UBECKĄ NATURĘ – CHOĆBYŚ NIEWIEM CO ROBIŁ I JAK ZAKŁAMYWAŁ I DO POMNIKÓW I KÓŁEK WSTEPOWAŁ
    – I TAK BYŁEŚ JESTEŚ I BEDZIESZ UBOL –
    ====================================
    PS. A TO ŻE CI JAKIŚ KLECHA MÓWI ŻE JAK BĘDZIEZ OSTENTACYJNIE ŚWIETSZY OD PAPIEŻA TO DO NIEBA TRAFISZ TO PIC
    – UBOLE IDĄ Z AUTOMATU DO PIEKŁA – WIDOCZNIE DO CZEGOŚ JESTEŚ KSIĘDZU POTRZEBNY -kiedyś byłeś narzędziem czerwonych dziś czarnych – i też pójdziesz w kąt jak staniesz się zbędny
    =============
    ŚMIEĆ TO ŚMIEĆ – NIKT NIE TRAKTUJA ŚCIERY POWAŻNIE , ŚCIERA TO TYLKO NAŻĄDZIE – SZMATO

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 2:56 pm

     Mizia ,już dość tej samokrytyki.Nie poddawaj się,na prawdę wielu ,modli się za Ciebie.Wykazałeś chwilową odwagę,i nie zatrze tej wiedzy,Twoja nadaktywność,w opluwaniu.

   • miziaforum 6 Maj 2011 o 2:56 pm

    WYTŁUMACZ SIĘ ŁAJZO Z TEGO
    ==============================
    http://miziaforum.wordpress.com/2011/04/11/ostrzezenie-lajdacy-dni-ostatecznych-bydgoski-manson-guru-ciemnoty/
    ==========================
    ‘POSIADAM KAMIEŃ O MOCY 1000 KROTNIE WIĘKSZEJ NIŻ PIERŚCIEŃ ATLANTÓW – UCHRONIE LOJALNYCH BLOGOWICZÓW ORAZ ICH MIEJSCA ZAMIESZKANIA BEZ WZGLEDU NA TO GDZIE SĄ ???????

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 3:20 pm

     No,dziękuję za możliwość popularyzacji starożytnej wiedzy o energii Chi.Tobie już dawałem tego linka,ale zdaje się, z angielskim ty niezbyt.Niemniej pozostałych czytelników zachęcam.To ciekawy aspekt historii.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/02/10859/

    • miziaforum 6 Maj 2011 o 3:36 pm

     @ zenko bolko –
     dawałeś tego linka FAKT NIE OBCHODZI MNIE SZAFARZU MOCY ADOLFA……….
     http://www.paranormalium.pl/hitler-i-tajny-kult-satanistyczny-w-samym-sercu-na,789,27,artykul.html

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 4:08 pm

     Tak nawiasem to nie jest ctrat z mojego bloga.
     No właśni,boli że adolfowi się nie udało.Vril i chi i orgon,to aspekty tej samej energii.Ty biedaku zdaje sieę tylko obrazki,i jak coś tłustym drukiem.

   • adam 6 Maj 2011 o 3:16 pm

    Orgon – pseudonaukowa i hipotetyczna forma „podstawowej energii kosmicznej”- (New Age) , której odkrycie postulował Wilhelm Reich w latach trzydziestych XX wieku. Analogiczną koncepcję pramaterii/praenergii postulował w latach 20. XX wieku Franciszek Rychnowski.

    Przez kilka kolejnych lat Reich mocno rozwinął te koncepcje wraz z kontrowersyjnymi wówczas badaniami nad orgazmem.

    Spadkobiercy idei orgonu nadal propagują praktyki akumulowania i wdychania orgonu w tzw. „akumulatorach orgonu” jakie pozostawił po sobie Wilhelm Reich. Techniki te znajdują głównie zastosowanie wobec osób żywiących wiarę w skuteczność bio]energoterapii.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Orgon_(teoria)

    Wilhelm Reich
    Jego ojciec, Leon, był bogatym chłopem pochodzenia żydowskiego, matką Cecylia z domu Roniger. W czasie studiów (w 1920) spotkał Zygmunta Freuda. Od tego momentu udzielał się w pracach młodego jeszcze ruchu psychoanalitycznego. Jego szczególne zainteresowanie wzbudziła kwestia energii psychicznej i teoria libido. Pracował nad problemem napięcia związanego z niezaspokojeniem popędu seksualnego oraz z funkcją orgazmu. Prace te doprowadziły go do sformułowania teorii o energii życiowej, którą nazwał orgonem.

    Jako były członek Komunistycznej Partii Niemiec pozostawał w kręgu zainteresowań FBI.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Wilhelm_Reich

    Franciszek Rychnowski,
    W latach 20. XX wieku opublikował pod pseudonimem i nakładem własnym dwie książki, w których opisywał pewne kontrowersyjne teorie. W książce Mane tekel fares. 44 wspomnienia z przeszłości. Fragmenty wyników z czterdziestoletnich zabiegów leczniczych pod akademicką nazwą kurfuszerstwa, szarlatanerii i oszukańczej sugestii[3] opisuje swoją metodę leczniczą, a w książce Omnia in sole. Reminiscencje naukowe[4] swoje naukowe hipotezy. Był twórcą koncepcji eteroidu, energii życiowej, będącej podstawą wszystkich zjawisk fizycznych, którą można porównać do élan vital Henri Bergsona lub orgonu Wilhelma Reicha.

   • MAJOR 6 Maj 2011 o 4:45 pm

    od dawna cię […] obserwujemy twoja działalność będzie rozliczona niebawem

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 5:49 pm

     No widzę ,że druga zmiana zaczęła pracę.
     Major,nie zapomnij o kanapkach od żony,jak ostatnio. 🙂

  • Rosa 6 Maj 2011 o 10:39 pm

   Fakty są takie koło, że naukowcy nie mają narzędzi do zbadania orgonu, więc z rozpaczy piją zamiast badać, na wszelkich wydziałach, a na psychologii najwięcej 🙂

 11. Leon 6 Maj 2011 o 2:39 pm

  kantas :

  Jak rozpocząć współpracę z Państwem w walce z NWO i UE?

  Przejdz na :
  http://www.wiernipolsce.pl

 12. Cupak 6 Maj 2011 o 2:42 pm

  Aby przerwać kłótnie powiem małą ciekawostkę.

  Przed trzęsieniem ziemi w Japonii 10 marca TVP 2 wyemitowało film Apollo 13.
  Teraz w sobotę 2 miesiące później znowu puszczają ten sam film. Czy to trochę nie jest dziwne ???

  Info o locie na księżyc Apollo 13:

  Start misji nastąpił 11 kwietnia !!!, 1970 o godzinie 19:13 UTC. idt.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Apollo_13

  Może to zbieg okoliczności może celowe działanie dla polskich iluminatów, może forma ostrzeżenia ! Poczytam o tym locie może coś ciekawego tam jest. Możliwe że wszystkie loty to ściema, mają tylko metaforyczne znaczenie i symbolikę dla NWO.

  • Cupak 6 Maj 2011 o 2:56 pm

   jeszcze jedna ciekawostka:

   11 V 1310 – Francja: 54 templariuszy zostało spalonych na stosie za herezję.

   Może teraz będzie zemsta na Watykanie.

   • nekromancer 6 Maj 2011 o 4:51 pm

    Dokładnie 11 maja jest 131 dniem roku (zabici 1310) imieniny obchodzi Benedykt XVI 11+5 (XI – 11, V – maj) jedna z kart illuminatów mówi że włąśnie 11 maja to zrobią już podniesiono alarm o możliwym zamachu. 11 maja w Stanach wprowadzają dowody z chipami rozwalenie Watykanu przyćmi to.

    • 1Question 6 Maj 2011 o 10:24 pm

     Witam,
     Jak to wkońcu z tymi templariuszami było ? Już chyba 5 różnych dat widziałem. Jedni twierdzą, że to był piątek 13 kiedy spalili templariuszy stąd wziął się zabobon pechowego piątku 13. Wikipedia podaje, że piątek 13 października 1307 był dniem kiedy ich schwytali, a proces trwał do czerwca 1311 ? Więcej teorii niż teoretyków.
     W tym roku w maju wypada piątek 13, ale co jeśli to był październik ? Z jakich źródłe korzystacie p. Cupak i p .Nekromance ? Niezłe zamieszanie.
     Niestety to wszystko musi przyjść… Pokój ludziom dobrej woli.
     PS podpisuje się pod tym, żeby p.Zenobiusz i p.Mizia sobie dychnęli.

    • Cupak 6 Maj 2011 o 10:40 pm

     1Question ja korzystam z tego źródła co Bronek 🙂 nie wiem czy to pewne źródło, ale coś tam zawsze jest.

     http://pl.wikipedia.org/wiki/11_maja

   • zenobiusz 6 Maj 2011 o 5:10 pm

    Papież Klemens V uniewinnił templariuszy – dowodzi dokument odnaleziony w watykańskich archiwach
    Nędznicy, niegodni nazwy człowieczej, którzyście zbrukali i błotem obrzucili święty zakon, słuchajcie uważnie. Ty, Filipie, królu oszukańczy i zdradliwy, ty Klemensie, gaskońska marionetko, wierząca, że jest godna Tronu Piotrowego, i ty, Nogarecie, zdolny szpiegu, któryś okrył nas hańbą i dyshonorem, słuchajcie: będziecie przed obliczem najwyższego trybunału Pana, nim rok przeminie, by zdawać sprawę z waszych niegodziwości” – tę klątwę rzucił wielki mistrz templariuszy Jakub de Molay. Chwilę później spłonął wraz ze swoimi towarzyszami na stosie wzniesionym na małej wyspie na Sekwanie w Paryżu. Był 18 marca 1314 r. Miesiąc później zmarł na zapalenie trzewi Klemens V (prawdziwe nazwisko Bertrand de Got), a jego ciało zostało spopielone na katafalku przez piorun, który wpadł przez witraż kościoła. 29 grudnia zabił się, spadając z konia, król Filip Piękny, a dwa dni później na zapalenie opon mózgowych zmarł Wilhelm z Nogaret. Dziś wiemy, że papież przeklęty przez de Molaya próbował ratować zakonników.
    Czytaj dalej:

    http://www.wprost.pl/ar/71877/Klatwa-rycerzy-swiatyni/?I=1154

 13. Leon 6 Maj 2011 o 2:43 pm

  miziaforum :

  monitor jak długo jeszcze będziesz pozwalał na publikacje – EWIDENTNYM MONCICIELOM – DZIAŁAJĄCYM POD PRZYKRYCIEM NIEPOCZYTALNOŚCI ???

  Poczytalni tu sa wszyscy i licza kase, a tobie co zostalo ?

 14. Leon 6 Maj 2011 o 2:44 pm

  zenobiusz :

  Blogów piszących ,przerażające scenariusze,co też szykuje nam NWO,jest wiele.Jak z tym walczyć.O tym już mniej i wiadomości,i inwencji.Może jednak, nie jesteśmy ,zdani jedynie na przeklęństwa, pod nosem,na przemian z łkaniem.Wstań ,i walcz.To powinno nam przyświecać na co dzień.Na kolanach ,tylko przed Bogiem.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/06/oni-walcza-z-nwoa-ty-zostan-wojownikiem-orgonu/

  Nie z tej ziemi jest bloog Zenobiusza !

 15. Leon 6 Maj 2011 o 2:46 pm

  Leon :

  kantas :
  Jak rozpocząć współpracę z Państwem w walce z NWO i UE?

  Przejdz na :
  http://www.wiernipolsce.pl

  Najlepiej ich zatrzymac strzelajac rury karbidem,uciekna jak wszystkie wrony i gawrony i juz wiecej nie beda budowac gniazd !

 16. Leon 6 Maj 2011 o 2:48 pm

  kolo :

  Do dziś teoria orgonu ta nie znalazła potwierdzenia naukowego. Nie ma dowodow naukowych. Jest wiele artykulow na stronkach typu blog zenobiusza. Jest wiele filmikow na YT. Rzeczywiscie sa to najlepsze zrodla rzetelnych informacji. W orgon mozna wierzyc tak jak w bioenergoterapie. Ja w nia nie wierze bo znalem osoby ktore jej probowaly i im nie pomogla. Zaraz zostane zrugany przez zenobiusza. Ale takie sa fakty ze istnienie mitycznego orgonitu to tylko przypuszczenia.

  Orgon to tak jak ogier napala sie niszczy zrebice !

 17. Leon 6 Maj 2011 o 2:50 pm

  Pelagia :

  @Wojtek-to zrób coś, żeby ta miłość w kościele była. łatwo krytykować, trudno samemu dać dobry przykład swoim zyciem. Wierzę, że jestes wartościowym człowiekiem, więc nie tylko krytykuj, ale też pokaż tym niedobrym kościółkowym, jak trzeba żyć.
  nie ma tłumaczenia, że to zadanie tylko dla księży. ludzie świeccy też są kościołem i mają obowiązek na codzień świadczyć swoim życiem o miłości (nie tylko do ludzi, ale do wszystkiego co Bóg stworzył)
  no to pa

  Kazdy koscielny wie gdzie proboszcz przechowuje wino mszalne.

 18. siedem 6 Maj 2011 o 2:50 pm

  BIN Laden niezyje a SADDAM HuSSEIN ALIVE AND KICKING.co o tym wszystkim biega???.pojawilo sie video;obecnie popularne na Bliskim Wschodzie.Saddam dzwoni do swego kumpla Hassana Allawy.Saddam opowiada z entuzjazmem,ze zyje i ma sie swietnie.ma zamiar juz niedlugo wrocic do swego krauj,aby dokopoc irakjiczykom.tego ,ktorego powiesili amarykanie to byl (jeden z wielu)jego sobowtor.podobno na tym blogu jest ktos ,kto zna arabski.oto video

  • siedem 6 Maj 2011 o 2:51 pm

   O CO W TYM WSZYSTKIM BIEGA???

   • peryskop 6 Maj 2011 o 6:48 pm

    Zeno ma rację.

    Chodzi o pokazanie ludziom, że każdy kit można im bezkarnie wcisnąć.

    A powtarzane kłamstwo wywołuje z czasem tzw. dysonans poznawczy, który powoduje, że człowiek dla świętego spokoju poddaje się i zaczyna się starać znaleźć jakiekolwiek argumenty aby tylko móc w to kłamstwo uwierzyć. I po takiej obróbce odczuwa ulgę.

    To jest niestety doskonale znany psychologom mechanizm z powodzeniem stosowany przez wszystkich propagandystów od Gebbelsa poczynając, a może i wcześniej.

    To na dłuższy dystans. A na dziś prezydent potrzebował jakiegoś sukcesu żeby powstrzymać opadanie mu słupka (to też człowiek!) po ujawnieniu kolejnego certyfikatu urodzenia. Ten najnowszy falsyfikat też jest ostentacyjnie „lewy” i stopień nieudolności jego podrobienia też razi. Specjalnie i w podobnym celu: wywołać dysonans poznawczy i nakłonić ludzi do uwierzenia, że „fejk” jest „true”.

    Takimi zabiegami bydło globalne jest przyuczane do nowych „prawd wiary”.

    Żeby te procesy psychologiczne zachodziły łatwiej zmiękcza się nas wypaczając dotychczas obowiązujące zasady np. legalizując „małżeństwa jedno płciowe”. Początkowo ludzie się dziwią, potem buntują, protestują, a następnie machają ręką: – a niech tam!

    I w ten sposób powoli dokonuje się erozji osobowości.

    Aż człowiek dochodzi do stanu, w którym od razu wierzy w każde nibiru/elenin podsunięte mu przez media – oficjalne, a jeszcze lepiej nieoficjalne. Pomaga powołanie się na autorytet np. NASA, albo jakiś uniwersytet, i dorzuci wypowiedź celebryty – może być gwiazdka od tańców na lodzie lub bez lodu. Byle by miała znaną twarz, to ludzie łatwiej uwierzą, bo to od „znajomej”.

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 7:21 pm

     Zgadzam sie w całej rozciągłości.Zauważyłem,ze gdy zdystansowałem się od Nibiru,zakładając że to element fals flag,nasiliły się ataki na mój blog.Póki brałem udział także w sianiu paniki,podszczypywano mnie tylko,bym myślał że idę we właściwym kierunku.Gdy skoncentrowałem się na tym,co możemy realnie robić we własnym zakresie,zaczęło się.Ale ludzie czytają,wyciągaj,,,,,,a wnioski,i co najważniejsze działają.
     ataki będą się nasilać ,do czasu,potem będzie próba zamilczenia.
     Tu najnowszy kwiatek.
     http://kefir2010.wordpress.com/2011/05/06/zenobiusz-bydgoski-charles-m-guru-apokaliptycznej-sekty/

   • siedem 6 Maj 2011 o 9:12 pm

    nie podobaja mi sie dyskusje miedzy zeno i mizia.sadzilam,ze sie troche uspokoja.:)przymajniej dzisiaj i potym postym poscie.ale sie nie udalo.a tak wogole to co jest miedzy nimi?te ich dysputy do niczego nie prowadza.uwazam to za zalosne.

 19. Sara H. 6 Maj 2011 o 2:52 pm

  zenobiusz :

  O widzę że masz polską czcionkę,wróciłeś do Opola??? Mniej kaleczysz język polski.Nie chcieli Cie na zmywaku.Co za pech.Spróbuj u Angeli.No i nie poddawaj się ,jedna jaskółka wiosny nie czyni,ale jak zacząłeś walkę ze sobą,masz szanse.Jak pisałem,wielu modli się za Ciebie,może i Wojtek się przyłączy,jeszcze jakiś czas ,będziesz nadaktywny na blogach,pełen jadu,ale to przejdzie,tylko walcz.

  Zenio !
  Wracam do ciebie -ty zawsze znales robote – dlugo zaczynales a pod koniec zasypailes na mej piersi laskoczac broda.

 20. Wojtek 6 Maj 2011 o 2:58 pm

  Dwa fakty o Zenonie.

  1 nie umie posługiwać się Biblią co jak na katolika tak oddanego sprawie wydaje mi się dziwne,

  2 nie ma rurek z kamolami które poleca i moim zdaniem ma z tego kase, więc pewnie nie działają.

  Jak dla mnie wystarczający powód aby posty kogoś takiego ignorować jak rzygowiny na chodniku. Są, śmierdzą, wyglądają ohydnie ale lepiej ich nie ruszać.

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 3:23 pm

   Kończ waść wstydu ,sobie oszczędź.Dotrwaj do końca zmiany,a premii i tak nie będzie.Już się koledzy, śmieją z Ciebie na korytarzach. 🙂

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 3:32 pm

   Nie bacząc na talmudyczny jad tej wypowiedzi,apelowałbym,do wszystkich czytelników,których zainteresują orgonity,o samodzielne budowanie sprzętu.Jest to proste,i daje pewność ,że nie dysponuje się ,jakąś z premedytacją, wypuszczaną na rynek nieskuteczną podróbką.O próbach ,takiej dyskredytacji energii orgonu,można przeczytać na moim blogu.Są tam także ,wszelkie materiały,potrzebne do samodzielnej budowy bustera,czy odpromiennika.Czekamy na materiały,jak zbudować nuke buster,uniemożliwiający eksplozję nuklearną i zwalczający radiację.Zachęcam jednocześnie do refleksji nt.kto, tak wściekle zwalcza ideę orgonu,i w czyim interesie.

   • miziaforum 6 Maj 2011 o 3:40 pm

    TA – MESJASZU –
    http://www.paranormalium.pl/hitler-i-tajny-kult-satanistyczny-w-samym-sercu-na,789,27,artykul.html

    WYTŁUMACZ SIĘ ŁAJZO Z TEGO
    ==============================
    http://miziaforum.wordpress.com/2011/04/11/ostrzezenie-lajdacy-dni-ostatecznych-bydgoski-manson-guru-ciemnoty/
    ==========================
    ‘POSIADAM KAMIEŃ O MOCY 1000 KROTNIE WIĘKSZEJ NIŻ PIERŚCIEŃ ATLANTÓW – UCHRONIE LOJALNYCH BLOGOWICZÓW ORAZ ICH MIEJSCA ZAMIESZKANIA BEZ WZGLEDU NA TO GDZIE SĄ

   • to ciekawe 6 Maj 2011 o 5:17 pm

    NUKE BUSTER -,,uniemożliwiający eksplozję nuklearną i zwalczający radiację” ??? 🙂 miszcz szachowy nam się rozkręca 🙂

    Słaby gość ? Zenobiusz ,zrób coś dla polskiej nauki ,zgłoś się na ochotnika na badania ,bo zaskakujesz coraz bardziej 🙂

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 5:53 pm

     No dziękuję,z a możliwość przywołania tej wiedzy.
     http://zenobiusz.wordpress.com/orgona-radioaktywnosc-nuke-buster/
     Może sam się dokształcisz,poproś kogoś niech ci przetłumaczy.

 21. to ciekawe 6 Maj 2011 o 3:34 pm

  Dobra widzę ,że Zenobiusz dzisiaj nałykał się za dużo energii z miedzianych rurek , więc napiszę coś w dzisiejszym temacie .
  Osobiście uważam ,że całe hasło al kida ,to straszak i ściema dla tłumów .
  Powątpiewam nawet w istnienie bin ladena . W dzisiejszych czasach propaganda jest gorsza niż za komuny . eh.. a banksterzy kręcą pętlę zadłużającą społeczeństwa mocniej i mocniej ….

  no ale Zenobiuszowe rurki miedziane cudownie uwolnią nas od jarzma nowoczesnego niewolnictwa ekonomicznego .

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 4:14 pm

   Na prawdę warto trochę poczytać.Przypadkowo ,masz rację, i nie uda wam się tych rurek,ośmieszyć.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/01/2020-swiat-w-ktorym-bedziemy-zyc/

 22. Siuba58 6 Maj 2011 o 3:37 pm

  Wojtek :

  Tak sobie myślę od kilku dni o tym Binladenie i nic tu nie jestem w stanie pojąć. Może to tylko otępienie intelektualne i ktoś mi pomoże rozszyfrować zagadkę.
  Więc proponuje kolektywną burzę mózgów.
  Skoro TEN kto “zabił” Bina jest tak przebiegły dlaczego nie przygotował akcji w sposób profesjonalny?
  Dostęp do środków i technologii pozwala na przeprowadzenie tego tak aby lud nie miał wątpliwości. Jednak większość widomości oficjalnych i nieoficjalnych wskazuje na kompletną amatorszczyznę przy wykonaniu tego zadania jakie by nie było, a ja w to nie wierzę.
  Co się za tym kryje?

  Słusznie zauważone Wojtku. Tak bo to w bardzo dla nas dziecinny sposób zorganizowana maskarada w celu wszczęcia „terrorystycznych ataków” ze strony Al Quidy jako zemsty za zabicie ich przewodnika!
  Sianie dystrakcji jest celowe. Co jest przeciwieństwem MIŁOŚCI? STRACH!

  • Siuba58 6 Maj 2011 o 3:46 pm

   Ważne jest to aby nie dać się wciągnąć te wydarzenia mentalnie.
   Te poniższe afirmacje pomogą w zmianie postrzegania:
   1.”NIE BIORĘ UDZIAŁU W TYCH WYDARZENIACH I ONE MNIE NIE DOTYCZĄ.”
   2.”NIE BIORĘ UDZIAŁU W TYCH WYDARZENIACH I ONE MNIE NIE DOTYCZĄ.”
   3.”NIE BIORĘ UDZIAŁU W TYCH WYDARZENIACH I ONE MNIE NIE DOTYCZĄ.”

 23. navajo88 6 Maj 2011 o 4:02 pm

  zenobiusz :

  Blogów piszących ,przerażające scenariusze,co też szykuje nam NWO,jest wiele.Jak z tym walczyć.O tym już mniej i wiadomości,i inwencji.Może jednak, nie jesteśmy ,zdani jedynie na przeklęństwa, pod nosem,na przemian z łkaniem.Wstań ,i walcz.To powinno nam przyświecać na co dzień.Na kolanach ,tylko przed Bogiem.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/06/oni-walcza-z-nwoa-ty-zostan-wojownikiem-orgonu/
  </blockquo
  Wysrał się goły na progu stodoły hahahahaha

 24. zenobiusz 6 Maj 2011 o 4:07 pm

  No właśni,boli że adolfowi się nie udało.Vril i chi i orgon,to aspekty tej samej energii.Ty biedaku zdaje sieę tylko obrazki,i jak coś tłustym drukiem.

 25. Wazka 6 Maj 2011 o 4:11 pm

  How Goldman Sachs Created the food crisis http://www.avtivistpost.com
  http://www.presstv.com
  http://www.infowars.com

 26. navajo88 6 Maj 2011 o 4:12 pm

  magda :

  ludzie, to wasze forum jest przebojem na całej katedrze psychologii. wszyscy was czytają i ci od autyzmu i ci od shizofrenii… cały kraj wymienia się linkami do tego forum. przy okazji śmieją się do rozpuku.
  a nikt z was się nawet nie zastanowił ile już przewidywaliście katastrof i kataklizmów ??? nic was to nie nauczyło ?
  nie mogę już na to patrzeć więc postanowiłam to przerwać.
  wyjdzcie na powietrze, jest ciepło, popatrzcie na przyrodę, poczujcie się jej częścią, odetchnijcie głęboko.
  strach na pewno wam nie służy
  LUDZIE OGARNIJCIE SIE !!!

  Magda ŚWIĘTE SŁOWA ,ALE CZŁOWIEK JEST TAKĄ ISTOTĄ KTURA UWIELBIA SIĘ BAĆ NA KAŻDYM KROKU hahahahahahaha

  • Rosa 6 Maj 2011 o 10:50 pm

   navajo za pozwoleniem. która piszemu przez „ó”, prawda?

 27. navajo88 6 Maj 2011 o 4:23 pm

  A tak wogule to zyczę wam powodzenia w walce z siłami żła tego swiata i pozostałymi osobnikami hahahahahaha ,ale sprawiedliwość i tak nadciąga czy to się komuś podoba czy też nie to prawa natury z anas wszystko zalatwi i nie będzie żadnego zmiłuj się czy też przebaczenia ,bo prawa wszechświata są nieubłagalne i odwieczne !!!! ,a puki co to rzyczę wam powodzenia i dużo radości ,bo warto sie cieszyć tym co jeszcze mamy dla siebie i swoich bliskich ,,, J.M.H

 28. minchausen 6 Maj 2011 o 4:49 pm

  zenobiusz :

  Po polsku,pisze się ,zazdrościsz ,nie zazdraszczasz .Ale ty nie z Polski,tylko z podopolskiego volks grajdołka.Wiedział byś ,że w Bydgoszczy,jest jedna z lepszych w Europie Filharmonii i jedna z lepszych Oper.No ale,pod budką z piwem,o tym się nie mówi

  ==========================
  stary głupcze jak byś wiedział cokolwiek o Polsce to wiedział byś , że w Opolu niema i nie było żadnej opery , ale tam z Haify widać słabo PRAWDA !!!

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 4:54 pm

   Ty piszesz do mnie czy do Mizi.Oczywiście, że dla Mizi letni amfiteatr ,na szlagierusy,musi jawić się Operą,bo on w życiu,w Operze nie był.Przewróciłby się o własne buty.Nie sądzę przy tym,by był,stary,ot taki pod czterdziestkę,młodzian.

   • minchausen 6 Maj 2011 o 5:16 pm

    do ciebie zenku bo to ty powinieneś wiedzieć że opery tam niema 🙂
    a ten twój mizia to i owszem z OPOLA ,ale LUBELSKIEGO CHYBA .

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 5:23 pm

     Nie sądzisz chyba Spokojny ,że będą rozbierał na czynniki pierwsze ,każdy absurd,który wypsnie się Mizi ,czy tobie.A tak się właśnie zastanawiałem,gdzie się obracasz.Jak tam twój blog Kefir 2010. Mam nadzieję że się rozwija.

   • minchausen 6 Maj 2011 o 5:35 pm

    oj zenku zenku , od dłuższego czasu przyglądam się tobie i mizi i niestety widzę że starszy facet znaczy ty próbuje przeskoczyć młodego koguta , twoje próby dorównania mu są żenujące i pozbawiły cię resztek rozumu gołym okiem widać że blog mizi jest ot tak na kolanie klepany rozrywkowo , a twój spiety i tworzony na najwyższych obrotach , a zaledwie mizi czasami dorównujesz .
    Musisz się z tym pogodzić że ściganie się dziadka na 100 metrów z młodzikiem to nie dobry pomysł , bo młodzik ten dystans przebiegnie a dziadkowi spinającemu się na maksa grozi zawał lub wstydliwy bezdech i reanimacja na oczach widzów i niestety zenku tak cię widzą a twoje buńczuczne porykiwania są tylko powodem do nabijania się z ciebie na czele z mizią .
    Mówiąc w prost przestań się spinać i przepychać z mizią , młodość ma swoje prawa a starości wiele rzeczy z tych które robisz zwyczajnie nie przystoi.
    Bez urazy to dobra rada , obserwatora niezależnego .;-)

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 5:40 pm

     Pozostań więc, czytelnikiem Mizi.
     Spokojny,niezależny obserwatorze.

    • miziaforum 6 Maj 2011 o 5:49 pm

     ATY KTO I CO ZACZ ???

 29. navajo88 6 Maj 2011 o 5:03 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nasa-oficjalnie-wypowiedziala-sie-w-sprawie-komety-elenin
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/symulacja-przejscia-blisko-ziemi-znacznego-obiektu-rzekomo-pochodzaca-nasa
  Paniętajcie bo nic nie jest takie jakim chcą żebyśmy w to wierzyli ,bo prawda jest jest prawdą ,a bajka jest bajką ,czyli nalezy mięc zawsze oczy szeroko otwarte J.M.H

 30. nekromancer 6 Maj 2011 o 5:05 pm

  Do tego na zegarze 11 maj to godzina 5:55 i dokładnie o tej porze wstanie słońce w Watykanie 11 maja.

 31. Wazka 6 Maj 2011 o 5:09 pm

  www,presstv.com

 32. rambo8 6 Maj 2011 o 5:32 pm

  Sądząc,po,ataku,na,orgony,to,te,działka,naprawde,muszą,działać,i,komuś,pszeszkadzać.
  i,nie,tylko,Zenobiusz,posiada,takie,działko,i,że,niby,co,ludzie,sobie,budują,coś,co
  nie,działa,tak,dla,jaj,a,może,jako,ozdoba,do,ogrudka,?.I,to,po,tych,atakach,wnioskuje
  że,działają,bardzo,dobrze,i,spełniają,swoją,role,co,niektórym,nie,na,reke,i,
  uśilnie,prubują,je,ośmieszyć.No,panowie,to,dużo,o,was,mówi.

  • miziaforum 6 Maj 2011 o 5:46 pm

   przestań , TO NIE ATAK NA ORGON TYLKO NA TYPA KTÓRY JEST W STANIE WSZYSTKO SKOMPROMITOWAĆ NAWET NAJBARDZIEJ SZCZYTNE IDEE – – I JEST TO ZEN
   A DLACZEGO ???
   A DLATEGO ŻE ZAWSZE NIE POTRAFI TRZYMAĆ CIŚNIENIA DO KOŃCA I WYSKAKUJE Z PRYWATĄ – JAK PIJANY WÓJEK NA STYPIE ŚPIEWAJĄCY STOLAT …..
   robi to u siebie i wciąga innych
   nie zauważyłeś jak zbiera jakieś wyimaginowane haki na mnie na swoim szambie – no żenada – ALBO OBSESJA NIE WAŻNE WAŻNE ŻE SIĘ Z NIEGO ŚMIEJĄ I COBY TAM NIE NAPISAŁ ARCY MADREGO BĘDZIE PRZEZ JAGO OSOBĘ OŚMIESZONE I W TYM TKWI ROBOTA JEGO AMEN.

   • zenobiusz 6 Maj 2011 o 6:26 pm

    http://zenobiusz.wordpress.com/miziaforumeskalacja/
    http://miziaforum.wordpress.com/2011/04/08/uwagaga-zenobiusz-blog-prowadzi-wojne-mizia-przylacza-sie-wraz-ze-sprzetem/
    Tak Mizia,trzymanie ciśnienia,to ważna sprawa.Jesteś tego dowodem.

   • zenobiusz 6 Maj 2011 o 6:37 pm

    http://miziaforum.wordpress.com/2011/04/08/uwagaga-zenobiusz-blog-prowadzi-wojne-mizia-przylacza-sie-wraz-ze-sprzetem/
    Tak Mizia,trzymanie ciśnienia,to ważna sprawa.Jesteś tego dowodem.

    • miziaforum 6 Maj 2011 o 7:03 pm

     DOBRA BEZ DOCINANIA I AGRESJI BO ZDAJE SIĘ ZE JAKIŚ BARON MINHAUSEN ma racje
     wiesz co przeczytaj niekiedy to co masz gotowe przed publikacją , albo poproś kogoś 2 3 niezaangarzowane osoby o przeczytanie tekstu który przygotowałeś , ale nie mów że to twój
     potem weź te poprawki sobie do serca i skoryguj .
     A WSZYSTKIM WYJDZIE NA DOBRE A I PRZESTAŃ WYWIESZAĆ TE AFISZE O MNIE BO TO ŻAŁOSNE
     =
     NAPRAWDĘ BEZ URAZY – pozdrawiam minchauzena , coś w tym jest … 🙂

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 9:27 pm

     I tak to jest,
     http://miziaforum.wordpress.com/2011/05/06/zenobiusz-blog-zniszczyl-grype666-teraz-gnoji-blog-monitorpolski-czyli-starozakonny-sztyrlic-w-akcji-i/

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 7:48 pm

   Ciesze się że zauważyłeś że nie chodzi o osobiste przepychanki moje z panem Nemo.
   Chodzi o orgon,jego współczesny odkrywca ,zmarł w amerykańskim więzieniu,a jego prace spalono.Część jego eksperymentów na pustyni w Nevadzie,uniemożliwiła ,kilka próbnych eksplozji atomowych.Urodził się we Lwowie.Jesteśmy mu coś winni. 🙂

  • MOL 6 Maj 2011 o 8:05 pm

   zgadzam się

   • MOL 6 Maj 2011 o 8:09 pm

    z tą opinią oczywiście o rogonach i komentarzem Zenobiusza

 33. Logos 6 Maj 2011 o 5:32 pm

  poziom dyskusji sięgnął dna…smutne.

  Dla zainteresowanych syntezą ogólnej sytuacji w swiecie i daleko sięgających skutkach polecam artukuł z WM: http://wolnemedia.net/gospodarka/zhongnanhai-i-nwo-%E2%80%93-starcie-eksperyment-czy-fuzja/

 34. oz 6 Maj 2011 o 5:52 pm

  luknąłem na archiwa ,, grypy,, mizia i zenek pojawili się jednocześnie … no nie wiem

  • miziaforum 6 Maj 2011 o 6:02 pm

   ZAPYTAJ PIOTRA GRYPĘ – O MNIE I O TEGO zenka …

 35. zenobiusz 6 Maj 2011 o 5:58 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/04/28/miziawyjscie-smoka/

  miziaforum (18:00:58) :
  ZA OKOŁO 10 DNI JESLI NIC NIE ZMIENI SIĘ W PLANACH , PRZESTAJE PISAĆ , A BLOG MIZIAFORUM JESTEM SKŁONNY PRZEKAZAĆ CI W CAŁOSCI ,szkoda go tak pozucać przy średniej wejść 3000 dziennie ,
  – wszystko wskazuje ze to już koniec grafomani mojej
  w sprawie przekazania bloga skontaktuje się .

  http://kefir2010.wordpress.com/2011/04/15/41/#comment-60
  No Mizia ,powiedz,ach ta chalierna skleroza.!!!

 36. galluss 6 Maj 2011 o 6:14 pm

  słuchajcie, to ja w sumie przyczyniłem się do podniesienia alarmu na polskich blogach, w sprawie 11 maja

  tak więc jak przyjdzie ten dzień i nic sie nie stanie to można mnie po mo*dzie lać, ale prosze w takim bądż razie odczekać z 5 dni do połowy maja, ponieważ najpierw było ogólnie mówione, że w połowie maja
  a potem ja podniosłem alarm po sprawdzeniu pewnych danych i wszelkie informacje ułożyły mi się w logiczny ciąg zdarzeń, symbolika iluminacka, tutaj teraz widzę, ze wypisujecie jakies zbieznosci z templariuszami i benedyktem XVI

  – tak więc, sami widzicie, ze na dzień 11 maja składa się conajmniej 10 powodów aby sądzić, że to może być dzień wyjątkowy, co więcej tego dnia FEMA ma ćwiczenia

  ale jakby co to możecie mnie w m*rde lać:)

  może dzień przed 11 MAJA, zrobię filmik i wrzucę na mój kanał na youtube, o dniu 11 maja, i jeśli 11 maja rzeczywiscie cos sie stanie, to wtedy wszyscy beda mieli dowód, że miałem racje

  • mgrabas 7 Maj 2011 o 3:18 am

   czy gdy nic się nie stanie, to ludzie zaczną traktować poważnie Biblię? wątpię
   a w księdze Daniela i w apokalipsie Jana jest wszys

 37. navajo88 6 Maj 2011 o 6:26 pm

  minchausen :

  oj zenku zenku , od dłuższego czasu przyglądam się tobie i mizi i niestety widzę że starszy facet znaczy ty próbuje przeskoczyć młodego koguta , twoje próby dorównania mu są żenujące i pozbawiły cię resztek rozumu gołym okiem widać że blog mizi jest ot tak na kolanie klepany rozrywkowo , a twój spiety i tworzony na najwyższych obrotach , a zaledwie mizi czasami dorównujesz .
  Musisz się z tym pogodzić że ściganie się dziadka na 100 metrów z młodzikiem to nie dobry pomysł , bo młodzik ten dystans przebiegnie a dziadkowi spinającemu się na maksa grozi zawał lub wstydliwy bezdech i reanimacja na oczach widzów i niestety zenku tak cię widzą a twoje buńczuczne porykiwania są tylko powodem do nabijania się z ciebie na czele z mizią .
  Mówiąc w prost przestań się spinać i przepychać z mizią , młodość ma swoje prawa a starości wiele rzeczy z tych które robisz zwyczajnie nie przystoi.
  Bez urazy to dobra rada , obserwatora niezależnego .;-)

  hahahahahahaha dobre hahahahahaha

 38. pio9a 6 Maj 2011 o 6:40 pm

 39. pio9a 6 Maj 2011 o 6:41 pm

  • MamyPojechane 6 Maj 2011 o 9:04 pm

   a ten ewangelizator dalej swoje. idzcie sie miziac tymi mocherami gdzie indziej ,karzdy jeden blog musicie zasrac tymi swoimi placzaco/matkoboskowo/medjugoryjnymi farmazonami?

   • MamyPojechane 6 Maj 2011 o 9:10 pm

    ludzie tu wchodza po informacje ,a wychodza z krzyzem na czole odbitym.
    Panie Boze przyjdz juz ,bo to co sie na tym swiecie wyprawia to juz nawet moje ,szerokie , pojecie przechodzi…

 40. ED 6 Maj 2011 o 6:42 pm

  MONITOR zarządź tu coś , ZENO I MIZIA mają swoje blogi niech sobie tam wojują jak chcą.My tu chcemy sobie wymieniac poglądy i normalnej rozmowy, a nie pranie waszych brudów na MINITORZEPOLSKI. MONITOR RATUJ SWOJ BLOG>
  odpraw ZENA na swoją strone dośc mamy jego postów i odsylania na jego strone reklamuje sie tutaj???.BOLI GO ZE MASZ WZIECIE Ty nie on? czy to jakaś zlosliwośc?
  Ubliza ludziom u siebie ze nie mają polskiej czcionki – obraza wg niego maja kupic sobie nowe polskie laptopy??/ nazywa AGENTAMI? to juz zza oceanu nie mogą pisac postów? tu jest link
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/05/polska-czcionkaa-agentura-na-blogach/
  RATUJ bo sie robi tu paranoja nie blog.

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 6:45 pm

   No,mamy nową koncepcję.Nie trzeba laptopa,to proste,ale jak się ma służbowy sprzęt,już nie całkiem.

   • ED 6 Maj 2011 o 6:52 pm

    masz MANIE prześladowczą czy paranoje ???
    MIZIA MA RACJE ocknij sie czlowieku!!!!

    • miziaforum 6 Maj 2011 o 7:17 pm

     już spadam , ale zena to chba będzie z tąd musiał wygonić albo psychiatra albo egzorcysta 😉

    • zenobiusz 6 Maj 2011 o 7:23 pm

     Ciekawe pod jakim nickiem,masz u mnie bana. 🙂

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 6:49 pm

   „My tu chcemy sobie wymieniac poglądy i normalnej rozmowy”,
   Pod jakimi nickami, wyrażaliście swoje poglądy.??
   Bo rozumiem ,że to zbiorowa petycja,zaniepokojonych,utratą premii. 🙂

   • ED 6 Maj 2011 o 7:21 pm

    „Z” żalosny jesteś – wyrażam glębokie UBOLEWANIE
    WRACAJ DO SIEBIE

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 6:51 pm

   Macie okazję,wyraźcie pogląd:
   „Blogów piszących ,przerażające scenariusze,co też szykuje nam NWO,jest wiele.Jak z tym walczyć.O tym już mniej i wiadomości,i inwencji.Może jednak, nie jesteśmy ,zdani jedynie na przeklęństwa, pod nosem,na przemian z łkaniem.Wstań ,i walcz.To powinno nam przyświecać na co dzień.Na kolanach ,tylko przed Bogiem.”
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/06/oni-walcza-z-nwoa-ty-zostan-wojownikiem-orgonu/

  • MamyPojechane 6 Maj 2011 o 9:12 pm

   dobrze gadasz, szkoda tylko ze do tego jelopa nic nie dociera…

 41. galluss 6 Maj 2011 o 6:47 pm

  ED :

  MONITOR zarządź tu coś , ZENO I MIZIA mają swoje blogi niech sobie tam wojują jak chcą.My tu chcemy sobie wymieniac poglądy i normalnej rozmowy, a nie pranie waszych brudów na MINITORZEPOLSKI. MONITOR RATUJ SWOJ BLOG>
  odpraw ZENA na swoją strone dośc mamy jego postów i odsylania na jego strone reklamuje sie tutaj???.BOLI GO ZE MASZ WZIECIE Ty nie on? czy to jakaś zlosliwośc?
  Ubliza ludziom u siebie ze nie mają polskiej czcionki – obraza wg niego maja kupic sobie nowe polskie laptopy??/ nazywa AGENTAMI? to juz zza oceanu nie mogą pisac postów? tu jest link
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/05/polska-czcionkaa-agentura-na-blogach/
  RATUJ bo sie robi tu paranoja nie blog.

  dokładnie popieram tego człowieka co napisał ten tekst, komentarze pod blogiem nie mają być prawa polem rozrachunku własnych problemów, i ambicji takowych,
  komentarze powinny mieć charakter informacyjny, a nie rozszczygający spory między miziom a zenobiuszem, ktorzy powinni pogadac sobie na skype, zasmiecają bloga i potem ciezko sie czyta komentarze

  tutaj powinien byc wysyp informacji, a nie rozrachunki, powinno tutaj byc mnostwo linkow, ale nie wyzwisk

 42. galluss 6 Maj 2011 o 6:53 pm

  na 140 postów – 50 postów TO POSTY ZENOBIUSZA!!!! MAREK ZRÓB COŚ Z NIM ON ZASPAMOWAŁ CI BLOGA
  23 POSTY TO „wojtka”

  czy wy jesteście powazni?> albo robicie sobie czat, albo pizecie na temat a nie o bzdurach

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 7:26 pm

   Znaczy,uważasz że Marek ma pozwolić ,by na mnie pluto,bez prawa do obrony. No symtomatyczne.A w dniach 11 20 maja,nic się nie wydarzy.Najwyżej,pojawi się następna zdechła mysz do siania paniki.

   • MamyPojechane 6 Maj 2011 o 9:15 pm

    zgub sie czlowieku poprostu ,nikt za toba nie pojdzie zeby na ciebie pluc. daj spokoj nam ,a my z rozkosza damy spokoj tobie.

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 7:28 pm

   ” pizecie na temat a nie o bzdurach”
   Realne metody walki z NWO,to dla ciebie bzdury??
   Zmień avatara.

 43. 44 6 Maj 2011 o 7:04 pm

  Powoli, acz zdecydowanie Monitorpolski wydaje się być poligonem dla walki pana M i pana Z. Gdyby nie ni – byłoby całkiem mądrze i rzeczowo. Przyłączam się do postulatu w sprawie ograniczenie nic nie wnoszącej do dyskusji prywatnej pojny tych dwóch ludzików.

  • miziaforum 6 Maj 2011 o 7:24 pm

   z mojej strony PROPOZYCJA MONITOR POWINIEN ZENOBIUSZOWI ZAKAZAĆ WPISYWANIA ZACZEPNYCH POSTÓW DOTYCZĄCYCH MNIE I BLOGA MOJEGO – i wtedy nie będzie riposty
   – ps. przeanalizuj sobie ze 2 tygodnie – ile postów jego pierwszych to nie temat art. monitora a zaczepka miziaforum???
   A POTEM JEGO POSTY OKRASZANE LINKAMI DO JEGO SZAMBA – NIE WIDZISZ TEGO ŻE ON SOBIE ROBI Z MONITORA DŹWIGNIĘ OGLĄDALNOŚCI
   -A MOJE TO KŁUTNIE Z TYM ALFONSEM WIADOMYCH IDEI

   • miziaforum 6 Maj 2011 o 7:27 pm

    ps. zauważ że jak ten gnuj mnie tu nie atakuje to mnie tu niema – też przejrzyj 2 tygodnie – art. monitora – TO JUŻ CHYBA JASNE .
    O CO PANU ALFONSOWI CHDZI………..

    • MOL 6 Maj 2011 o 9:36 pm

     jakbyś był święty i w ogóle nie podkręcał go co?

   • zenobiusz 6 Maj 2011 o 7:31 pm

    Nie szczurku,sam wypełzłeś z nory.
    miziaforum
    6 Maj 2011 o 1:26 pm | #9 Odpowiedź | Cytat
    44 Rate This
    monitor jak długo jeszcze będziesz pozwalał na publikacje – EWIDENTNYM MONCICIELOM – DZIAŁAJĄCYM POD PRZYKRYCIEM NIEPOCZYTALNOŚCI ???

    • miziaforum 6 Maj 2011 o 7:36 pm

     DO CZYTAJACYCH ZOSTAWIAM WAS Z TYM WARIATEM BO TO NIC NIEDA – WLAZŁ I NIE WYLEZIE

 44. nekromancer 6 Maj 2011 o 7:18 pm

  Kolejna ciekawostka 11 maj na zegarze to godzina 5:55 dokładnie o tej godzinie jest wschód słońca w Watykanie 11 maja 2011

 45. peryskop 6 Maj 2011 o 7:30 pm

  Zeno ma rację.
  Akcja re-śmierci Bin Ladena była umyślnie nieporadna.

  Wyjaśniam ponownie tło tej afery, bo jest ważne, a może zaginąć w szumie generowanym przez MIZIE, który nie przypadkowo tu dyżuruje z Majorem i resztą.

  Chodzi o pokazanie ludziom, że każdy kit można nam bezkarnie wcisnąć!

  A powtarzane kłamstwo wywołuje z czasem tzw. dysonans poznawczy, który powoduje, że człowiek dla świętego spokoju stopniowo poddaje się i zaczyna się starać znaleźć jakiekolwiek argumenty aby tylko móc w to kłamstwo uwierzyć. I po takiej obróbce odczuwa ulgę, bo nie musi się wciąż borykać ze sprzecznościami między swoją wiedzą a propagandą.

  To jest doskonale znany psychologom mechanizm z powodzeniem stosowany przez wszystkich propagandystów od Gebbelsa poczynając, a może i wcześniej. Zwróćcie uwagę, że „zabicie” Bin Ladena – nieżywego od 2001 roku – będzie przez dłuższy czas powtarzane pod rozmaitymi pretekstami i analizowane w różnych aspektach, byle tylko systematycznie drążyć temat, bo to jest potrzebne dla osiągnięcia wspomnianego efektu psychologicznego.

  To na dłuższy dystans. A na dziś prezydent potrzebował jakiegoś sukcesu żeby powstrzymać opadanie mu słupka (to też człowiek!) po ujawnieniu kolejnego certyfikatu urodzenia. Ten najnowszy falsyfikat też jest ostentacyjnie „lewy” i stopień nieudolności jego podrobienia też razi. Specjalnie i w podobnym celu – żeby wywołać dysonans poznawczy i nakłonić ludzi do uwierzenia, że „fejk” jest „true”.

  Takimi zabiegami my bydło globalne jesteśmy przyuczani do nowych „prawd wiary”.

  Żeby te procesy psychologiczne zachodziły łatwiej zmiękcza się nas wypaczając dotychczas obowiązujące zasady np. legalizując „małżeństwa jedno płciowe”. Początkowo ludzie się dziwią, potem buntują, protestują, a następnie machają ręką: – a niech tam!

  I w ten sposób powoli, punkt po punkcie, dokonuje się erozji osobowości.

  Aż człowiek dochodzi do stanu, w którym od razu wierzy nawet w nibiru/elenin podsunięte mu przez media – te oficjalne, a jeszcze lepiej nieoficjalne. Pomaga też powołanie się na autorytet np. NASA, albo jakiś uniwersytet, i dorzucenie wypowiedzi celebryty – może być gwiazdka od tańców na lodzie, albo bez lodu. Byle by miała znaną twarz, to ludzie łatwiej w idiotyzm uwierzą, bo to przecież od „znajomej”.

  Zatem nie dziwmy się dlaczego aż tak bezczelnie nas okłamują, ale poznawajmy metody podstępnie ukrytych oszustw, zwanych iluzjami, zwodzeniem, manipulacjami, socjotechniką, mamieniem, wodzeniem w pole, propagandą, pijarem, robieniem w konia, praniem mózgu.

  Repertuar technik jest bogaty i wiele z nich działa na naszą podświadomość, i dlatego osobie nie znającej tych sposobów trudno się nawet zorientować, że jest oddawana sprytnej obróbce umysłu.

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 7:34 pm

   Peryskop,cieszę się,że jest tu ,ktoś myślący.Nie mam złudzeń ,że za chwile doczekasz się stwierdzenia,że jesteś mną pod innym nickiem.Pozdrawiam. 🙂

   • puk puk 6 Maj 2011 o 7:54 pm

    Panu już dziękujemy . Proszę zabrać wiaderko i łopatkę do piasku .

    • peryskop 6 Maj 2011 o 8:21 pm

     Puk puk, jak tak pukasz to aż echo niesie!

     Przy ostatniej zmianie oleju nowego nie wlałeś i stąd to piękne echo.

 46. sono 6 Maj 2011 o 8:07 pm

  Bardzo dobre video wyjasniajaca dlaczego wkrotce dojdzie do trzesieniea ziemi w rejonie New Madrid Fault Line iak rzad sie do tego aktywnie przycznynia. Pytanie za 100 zl. Dlaczego??

 47. navajo88 6 Maj 2011 o 8:55 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/promieniowanie-kosmiczne-jest-koncentrowane-w-punktach-astrofizycy-sa-zaskoczeni
  I pamiętajcie uważnie obserwójcie niebo !!!!!!!

  • Cupak 6 Maj 2011 o 9:22 pm

   Ciekawe rzeczy się tam dzieją ^^

   • navajo88 6 Maj 2011 o 10:26 pm

    Zgadza się Cupak!!!!!!!

  • MOL 6 Maj 2011 o 9:57 pm

   nie do końca na temat ale o promieniowaniu kosmicznym wczoraj zapoznałam się z prezentacją Generatora Tesli:
   urywki tego co przetłumaczyłam
   W twoim sercu wiesz że musi być lepszy sposób. Sposób by w końcu wyprowadzić elektryczne spółki ze swojego domu…i nigdy więcej nie zapłacic za prąd nawet grosza. Po raz pierwszy prawie od wieku, odpowiedz na nieograniczoną i darmową energię jest tutaj.
   I nie… to nie jest panel słoneczny…i na pewno nie będziesz musiał zapłacić dziesiątek tysięcy dolarów by z tego korzystać. W rzeczywistości to urządzenie jest tak proste w budowie… wszystko co potrzeba to 100 dolarów i wizyta w sklepie elektrycznym by mieć darmową energię.
   Ale nie dowiesz się o tym z mediów (publicznych)…i nie zobaczysz tego w TV. To jest tajemnica tak wielka… że musiała być zamknięta (skrywana) z obawy że może zniszczyć duże zakłady energetyczne.

   „Wykorzystałem promieniowanie kosmiczne …..” „Powiedział Tesla….powodując natychmiastowe zachłyśnięcie się poranną kawą kilku milionerów.
   Obawiając się końca milti-bilionowego przemysłu, duże zakłady energetyczne natychmiast wycofały się z finansowania wynalazku 9projektu),by nigdy nie mógł być wdrążony w życie.
   Wiele lat później, kiedy Tesla zmarł (sam i bez grosza przy duszy) kustosz nieruchomości skonfiskował wszystkie dokumenty cudzoziemca.
   I prawie przez wiek te dokumenty były skazane jedynie na zbieranie kurzu na półce rządu. Ale teraz po raz pierwszy, grupa naukowców odkryła brakujące pliki- a wraz z nimi… Technologia Ogromniej Niewykorzystanej Energii Kosmicznej Została Uwolniona.
   To wielu zasmuci… ale jest warto?? Ale zamiast zatrzymać tę technologię dla nich samych…. Grupa tych skrytych naukowców stworzyła krok po kroku przewodnik, który KAŻDY może użyć by zbudować własny Generator Tesli… i dołączyć do niemal nieograniczonego źródła energii.
   Wynikiem tego jest generator tak mały i wszechstronny, że prawie nie ma żadnych ograniczeń w jaki sposób mógłby być wykorzystywany. -Użyj go by zasilić każde elektryczne urządzenie- od małych zegarków aż po lodówkę czy duży plazmowy telewizor.

   A TAK TO DZIAŁA: Wyobraź sobie Słońce ogromną kulę energii naładowanej dodatnio z masowym potencjałem ponad 200 miliardów woltów. Około stu milionów mil daleko w Układzie Słonecznym, Ziemia jest ładowana w negatywną energię – działając jak wielka gąbka, która tworzy wirtualną expressową na prawie 4,5 megawatów godzin energię elektryczną.
   …..
   A teraz tak: przed Teslą nie można było używać nawet małej cząstki tego źródła niemal nieograniczonego. Tak było, ponieważ większość tej energii” odbija „w jonosferze Ziemi … i jest stracona na zawsze w kosmos.
   Z tym urządzeniem plus kilka prostych korekt , ty też możesz pobrać część tych zasobów, nieograniczonych , które nie kosztują nic… nie zanieczyszczają powietrza…i możesz skasować rachunek energii elektrycznej na zawsze! W ciągu kolejnych chwil zobaczysz  jak proste i łatwe jest zbudować to samemu.  

   Skonczę tłumaczenie to oczywiście wrzucę go na bloga. Dla tych którzy chcą obejrzeć całość prezentacji w j.angielskim oto link: http://www.teslasecret.com/indexvid.html warto też obejrzeć ten filmik który pokazuje jak w łatwy sposób zrobić mały generator , wystarczająco silny by naładować zwykły telefon komórkowy: http://www.youtube.com/watch?v=gsYWnOnPIxQ

 48. miziaforum 6 Maj 2011 o 9:09 pm

  o co gnojowi chodzi ano o to samo co na grypa666 -ZASRAĆ OŚMIESZYĆ DOPROWADZIĆ DO ZAMKNIECIA CAŁKOWITEGO LUB WYMUSIĆ ZAMKNIĘCIE FORUM
  =======================================================
  http://miziaforum.wordpress.com/2011/05/06/zenobiusz-blog-zniszczyl-grype666-teraz-gnoji-blog-monitorpolski-czyli-starozakonny-sztyrlic-w-akcji-i/

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 9:32 pm

   Jak poprawić plony,jak zwalczać mind control.O to mi chodzi i to nieskutecznie zagłuszacie.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/06/orgon-w-ogrodziei-nie-tylko/

   • navajo88 6 Maj 2011 o 10:27 pm

    A jak zastrzelic Zenobiusza ?????? ,oto jest pytanie dnia hahahahahaha

    • Rosa 6 Maj 2011 o 11:03 pm

     Przeginasz navajo88!

  • MOL 6 Maj 2011 o 10:02 pm

   pisałes że zawijasz się z bloga wiec o co chodzi tak na prawdę z Tobą?

  • miziaforum 6 Maj 2011 o 10:09 pm

   NO JEGO MOTTO PO ROZBICIU GRYPY 666 TO NIECH POWSTANIE 1000 BLOGÓW – SPRYTNE PRAWDA , COŚ JAK ROZBICIE DZIELNICOWE POLSKI – WTEDY G… POLSKA MIAŁA DO GADANIE
   ==========================
   BYŁA GRYPA666 Z SILNYM REDAKCYJNYM ZESPOŁEM I POTĘŻNĄ GRUPĄ SYMPATYKÓW TERAZ JEST 30 – 50 BLOGÓW GÓWNOZNACZĄCYCH , – NAJMOCNIEJSI KOMENTATOŻY BLOGA GRYPA666 MAJĄ BLOGI RESZTA SIĘ CZAJI Z PARTYZANTA JAKO KOMENTUJĄCY – jest rozpierducha zen chula i skłuca , osmiesza – JAK TO MÓWIĄ JEST O.K – TYLKO SLEPY TEGO NIE WIDZI ZE MA BYĆ 1000 BLOGÓW A JAK BYŁO BY 5000 TO JESZCZE LEPIEJ DOPIERO SZUM INFORMACYJNY 5000 KURDUPLI MOZE IM SKOCZYĆ …..

   • miziaforum 6 Maj 2011 o 10:37 pm

    ZARAZ KTOŚ WYSTAWI GŁUPI TEKST ,ŻE JEDEN BLOG ŁATWO ZAMKNĄĆ
    WIĘC OBJAŚNIAM
    – GRYPA666 MOGŁA ISTNIEĆ AŻ DO ZABLOKOWANIA ALE JAKO BLOG ZNACZACY Z DUŻĄ ILOSCIĄ KOMENTETORÓW ZAANGAŻOWANYCH TO ZNACZY
    – ZAMYKAJĄ GRYPĘ666 , TO ZA 30 MINUT , NP MONITOR ODPALA GRYPĘ666 1
    ZAMYKAJĄ GRYPĘ666 1 , TO NP MIZIA ODPALA Z KOPI NOWY GRYPA666 2 I TAK DO USRANEJ ICH ŚMIERCI – PROSTE
    – POZATYM KAŻDY Z KOMENTUJĄCYCH MIAŁ BY OBOWIĄZEK PRZYGOTOWAĆ RAZ W TYGODNIU ART NA BLOG , A BYŁO NAS TAM TAK WIEC – POMYŚLCIE CZY TO ROZDROBNIENIE MA SENS – CHYBA DLA UNYCH ZENKO AGENCIUR

   • zenobiusz 6 Maj 2011 o 10:51 pm

    Patrioci, to strona grupująca adresy internetowe blogów w mojej ocenie jednoznacznych.Proszę blogowiczów o dodawanie, jako nowe wpisy adresów blogów i stron których nie znam.Autorzy stron i blogów proszeni są wg. uznania o dodawanie w formie odpowiedzi krótkich deklaracji programowych.Niechaj powstanie, 1000 patriotycznych blogów.Nie musimy być jednych poglądów ,wiele może nas różnić,ale można różnić się pięknie.Przewodnim hasłem, niech będzie, Ojczyzna w potrzebie.Bóg ,Honor, Ojczyzną

    http://zenobiusz.wordpress.com/patrioci/
    Nie będzie przewodniej siły narodu.Ja napisałem że przy necie siedzą inteligentni Polacy,i nieinteligentni ich wrogowie.Gdy powstanie tysiąc patriotycznych blogów,nie dadzą rady,bo nas jest więcej.Kontrola ,wymknie się z rąk.Już teraz widać, że robią kadrowo bokami.Poza tym, cóż za megalomania.Najlepszy blog na WordPressie to parę tysięcy czytelników,bo te miliony na licznikach,to prosta kumulacja wejść ,tych samych osób.Ale, ktoś miał nadzieję na jeden „słuszny” blog.A kto na czele.???Mizia czy Bein ??
    Żałosne.

   • baba wanda 7 Maj 2011 o 12:26 am

    Weszlam poczytac co w trawie piszczy i co widze? Wiekszosc komentarzy to klotnia M. i Z.
    Mizia, od kiedy ty jestes patriota?
    Pierwszy zaczepny post nalezy do ciebie i nie da sie tego ukryc. Pod postacia „munchausena” prowadzisz rozmowe sam ze soba. Zenujace.
    A Zenobiusz nie powinien wogule zwracac uwagi za takie idiotyczne zaczepki. Normalni ludzie juz od ponad roku wiedza co myslec o Mizi.
    Od slowa do slowa i sie obydwaj rozchulali.
    A jak ktos nowy, niezorientowany w temacie wejdzie tu i poczyta, to powie „dom wariatow” i ucieknie.

 49. BirD2 6 Maj 2011 o 9:35 pm

  Ludzie. Plujcie krwią. Każdy ma prawo pisać co gdzie chce. Czy to Zeno czy Mizia od was zależy to czy uznanie za wiarygodne to co napisano czy nie.

  Nudzi mnie ta walka zenow, miziów i huj wie kogo jeszcze.

  Niech każdy wnosi to co wie a będzie dobrze.

 50. maasteer69 6 Maj 2011 o 10:10 pm

  Qrwa! Marek wywal teo zeno na zbity ryj!!!
  Na wszystkich blogach spamuje, aż zygać sie chce
  Na konservacie tez chciał szpanowac ale go wyjeb…i

  Masz swoj blog zeno to spier…j z monitora i nie smiec tu!!!

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 10:57 pm

   Pomyliłeś blogi.Nie ten język ,na tym blogu.Nie przyszło Ci do głowy,że pod nieobecność gospodarza,ktoś przed wami, pilnuje tego bloga ???Już pisałem.Myszy grasują gdy kota nie czują.Szczury też.Ale wtedy,pojawia się domini-canus.

  • Rosa 6 Maj 2011 o 11:07 pm

   maasteer69 a może ty spierdalaj? kim jesteś, żeby opluwać osobę, której blog czytało milion osób z całego świata? nie podoba ci się? to do biblioteki szoruj po komiksy!

   • miziaforum 6 Maj 2011 o 11:58 pm

    mmm chacha – PRZEMÓWIEŃ KRZYSIA KONONOWICZA NA Y.T TEŻ WYSŁUCHAŁO 1 000 000 OSÓB -z takiego samego powodu jak tadeusza kisla 🙂

    MOGĄ SOBIE ŁAPKI PODAĆ 🙂

    • zenobiusz 7 Maj 2011 o 12:07 am

     Wiem Mizia,boisz się zasnąć,ale to przejdzie.Wielu ludzi wspiera Cię modlitwą.

    • Rosa 7 Maj 2011 o 12:27 am

     A u ciebie mizia od miesiąca licznik nie drgnął nawet. Są ludzie, który to badają.Czy to znaczy, że nawet Krzyś K. przerasta cię charyzmą?

 51. siedem 6 Maj 2011 o 10:12 pm

  moze dla was to nie sensacja,ale dla mnie tak.przebudzilam sie z marazmu i czytam i szukam ile wlezie.dzis znalazlam video ze spotkania GRUPY BILDERBEGA w OTTAWIE 2006 rok.pokazywano fragmenty listy osobistosci bioracych udzial w ich zebraniu.i wiecie,ze jest gosc z POLSKI na tej liscie…ANDRZEJ OLECHOWSKI….LEADER CIVIC PLATFORM….czyli to on rzadzi POLSKA razem z SUCHOCKA,SIKORSKIM,niejakim SUDNIK i SZWAJCOWSKI? dobrze mysle?

 52. 1337 6 Maj 2011 o 11:08 pm

  Niezły cyrk na kółkach się tu zrobił. Był niedawno news, że blog jednego dnia miał 20 tysięcy odwiedzin. Zapomniano dodać, że 3/4 z tego stanowiły wejścia zenobiusza i jemu podobnych. W ogóle czytam posty tego kolesia i zastanawiam się, czy to już nie przypadkiem choroba psychiczna ? Człowieku, czy ty pracujesz w ogóle ? Wygląda na to, że całe dnie spędzasz na necie, chodząc po blogach i wklejając linki do swojego śmietnika. Pewnie masz ostrą paranoję i w ogóle nie wychodzisz z domu. Dorośnij i daj na luz trochę, bo jak nie, to ci chyba żyłka niedługo pęknie. Sam chyba szkodzisz sobie bardziej, niż jakieś chemtrailsy, nwo i co ty tam jeszcze za bzdury wymyślasz …

  • zenobiusz 6 Maj 2011 o 11:26 pm

   Panie Spokojny,”pan”zmienia nicki,ale nie frazeologię.

   Oj, ale macie zgryz z tym orgonem,a miało być tak pięknie. 🙂
   Monitorpolski

   3 Maj 2011 o 11:56 pm | #56 Cytat
   42 Rate This
   Dzisiaj mam ponad 20 tys wejść na blog. Świadczy to o tym, że nie wszyscy tak sądzą. Największą zasługą grypy666 było to,że zmobilizowała ludzi do działania – co było oczywiście w dużej mierze Twoją zasługą Piotrze. Teraz pojawiło się wiele blogów i działanie jest rozproszone, choć nie tak całkowicie nieskoorynowane – ludzie śledzą co się dzieje i jakie tematy poruszamy. Zwrócę uwagę np na to co Ty kompletnie olewasz – na nuke bustery – technologię która potrafi zwolnić reakcje nuklearne, a którą nauka starannie omija. Ja mam się zamiar tym zająć, a Ty na pewno traktujesz to jako herezję?
   https://monitorpolski.wordpress.com/2011/05/03/wydarzenia-i-komentarze-3-maja-2011r/

  • Rosa 6 Maj 2011 o 11:34 pm

   Z tego co widzisz na blogu Zenobiusza panie Spokojny pod sześćdziesiątym nickiem, to Zenobiusz nie wymyśla tylko gromadzi informacje, które są istotne. Przeskadza ci to to nie czytaj. Płaca ci za chodzenie po blogach i śledzenie ludzi? I wyzywanie ich, osmieszanie? Czy za darmo jestes świnią? W ramach hobby? Destruktorze Naczelny Pośród SSaków Naczelnych panie z nr 1337?

   • 1337 7 Maj 2011 o 8:22 am

    Hehe, jesteście jeszcze bardziej śmieszni, niż myślałem. Na blogu jestem od niedawna i cały czas pod jednym, tym samym nickiem. Zdarzyło się nawet, że monitorpolski usuwał moje wypowiedzi, ale nie zmieni to mojego podejścia do tematu (ani nicka). Chodzi o to, że każdy ma prawo do własnego zdania, ale jeżeli wchodzi innym na blogi i robi śmietnik, to jest to strasznie przykre, a w tym przypadku – dodatkowo żenujące.

    Tak więc, jak już wspomniałem, dorośnij człowieku i wyjdź trochę z domu. Ktoś ci już zasugerował, żebyś zintegrował się nieco z naturą. Pewnie siedzisz całe dnie, w swoim ciemnym pokoju, tworząc smutne teorie spiskowe. To bardzo niezdrowe.

 53. jarosK 6 Maj 2011 o 11:26 pm

  co to jest buster ?

  • zenobiusz 7 Maj 2011 o 12:01 am

   Tak w skrócie/
   http://zenobiusz.wordpress.com/polska-opady/

 54. Archanioł Michał 6 Maj 2011 o 11:50 pm

  http://www.fbi.gov/wanted/topten/usama-bin-laden Osama jest poszukiwany przez FBI (list gończy znajduje się na stronie), a więc FBI nie wyklucza, że żyje lub nie ma dowodów na to, że nie żyje. Osama nie jest ścigany przez FBI za zamachy 11/9, ponieważ nie ma wystarczających dowodów na to; jedyna poszlaka to film, na którym się do tego przyznaje, po pierwsze to mógłbybyć dowód jego pychy, a nie przyznanie się do winy autentycznego zamachowca, po drugie są „dziwne” elementy tego filmu, wskazujące na to, że mógł on być sfałszowany przez służby specjalne. Filmik jest dostępny na YouTube, dziwne elemetny to: praworęczność zamiast leworęczności, tak jak na innych jego filmikach, dziwny zegarek, inne detale nie zgadzające się w wyglądzie osobnika; oczywiście podano, że służby potwierdziły autentyczność filmiku i głowsu Osamy kilka dni po zamachu. FBI jest uważane za mniej skorumpowane np. od CIA (po za tym zawsze lubiłem agenta Muldera i agentkę Scully;-) – tak to był znak w sztuce…). „Szukajcie a znajdziecie”…

  • Archanioł Michał 7 Maj 2011 o 6:02 pm

   Poprawka: Oczywiście na samym zdjęciu na stronie FBI jest napis, że jest on martwy.
   Ale to chyba będzie już z piąta jego śmierć (zabicie go), tyle że najbardziej rozdmuchana. Równie dobrze mógł umrzeć za pierwszym razem lub może ukrywać się dalej. Nie wiem jeszcze tego. „Niewłaściwi” Osamowie mogą być jego sobowtórami, podstawionymi zarówno przez Al-Kaidę, jak i przez Amerykanów (jak również przez współpracujących z nimi Szaraków, którzy, jak wiadomo dysponują technologią transferu dusz i obecnie podmienili większość sławnych ludzi dla własnych celów, gł. przywódców, w tym religijnych). O ile oczywiście, „fałszywi” Osamowie w ogóle istnieli, jeżeli nie jest to tylko bajka służb specjalnych i mediów (Obama, który nie bał się zabić bez procesu Osamy, wywołując tym wściekłość Islamistów, aby zwiększyć swoje poparcie w następnych wyborach – przynajmniej tak spekulują media, a więc to raczej nie jest gł. powód, boi się teraz pokazać dowody z jego martwą gębą, aby nie denerwować tych samych Islamistów – to żadna logika, to jej brak, znak że wszyscy są okłamywani, a może te dowody – na śmierć Osamy – nie istnieją albo dopiero są fabrykowane?).
   Podobnie było np. z Hitlerem i z Husajnem. To proste: zbrodniarz Obama każe zabić (niewinnego zarzucanych mu czynów, w tym momencie co do innych zamachów wskazujących na Osamę nie mam pewności, bo co do tego, że za 9/11 nie stał, to dla mnie pewne) bez procesu Osamę -> radykałowie Islamscy dokonują zamachu na USA przy użyciu „brudnej bomby atomowej” -> Amerykanie wkraczają do Pakistanu. -> To prowokuje Chiny, które rozpoczynają z Ameryką wojnę -> wybucha III wojna światowa (nareszcie się udaje!). Amen, niech gnije Ameryka!
   Nic jednak nie zmienia faktu, że FBI nie uznało, że posiada wystarczające dowody na to, że Osama maczał palce w 9/11. Prawdziwym zamachowcom zapewne zależało bardzo, aby go natychmiast zabić a nie dopuścić do tego, żeby mógł powiedzieć chociaż jedno zdanie, tak jak pozwolono Husajnowi. Tym razem zatem, zrezygnowano z procesu pokazowego, bo gra szła o znacznie większą świeczkę…
   USA nie są całe opętane przez ciemności. Jestem pewien, że np. w wielu służbach specjalnych pracuje wielu dobrych gliniarzy, którzy nic nie wiedzą o ciemnych sprawkach przełożonych. Nie wszyscy ludzie są źli. FBI to trochę lepsi chłopcy niż np. ci z CIA…

 55. navajo88 6 Maj 2011 o 11:58 pm

  Rosa :

  Przeginasz navajo88!

  Rosa zgadza się !!!! przeginam ,ale co z tego pośmiac się nie wolno czy jak ,,,,,ale z was ponuraki hahahahahaha

  • Rosa 7 Maj 2011 o 12:25 am

   To nie było śmieszne. To było straszne. Navajo rozczarowujesz mnie. Coraz bardziej. A śledzę twoje wpisy od początku.

   • navajo88 7 Maj 2011 o 4:54 am

    Ooooo dzięki Rosa

 56. sono 7 Maj 2011 o 1:06 am

  Przepowiednia Mitara Tabraica z blogu Alexirina „Przewidywania dotyczące wydarzeń w okresie III wojny światowej

  Kiedy zaczną więcej medytować, zbliżą się do mądrości Boga, ale będzie już za późno, ponieważ ci źli zdążą już spustoszyć całą Ziemię, i ludzie zaczną masowo umierać. Potem ludzie zaczną uciekać z miast na wieś i będą szukali gór z trzema krzyżami i tam, wewnątrz, będą w stanie oddychać i pić wodę. Ci, którzy uciekną, ocalą siebie i swoje rodziny, ale nie na długo, ponieważ dojdzie do wielkiego głodu. Będzie dużo żywności w miastach i wsiach, ale będzie ona zatruta. Wielu będzie ją jadło z powodu głodu i umrą natychmiast. Ci, którzy będą pościć do końca, ocaleją, ponieważ Duch Święty ocali ich i będą blisko Boga. Najwięksi i najbardziej rozgniewani uderzą w najpotężniejszych i najbardziej rozwścieczanych! Kiedy wybuchnie ta okropna wojna, biada armiom, które będą latać po niebie; lepiej będzie tym, którzy będą walczyć na ziemi i wodzie. Ludzie prowadzący tę wojnę będą mieli swoich naukowców, którzy wymyślą różne dziwne kule armatnie. Kiedy one wybuchną, to zamiast zabijać rzucą zaklęcie na wszystko, co żyje – ludzi, armie i zwierzęta. To zaklęcie uśpi ich i będą spali zamiast walczyć, ale później wrócą do zmysłów. My nie będziemy walczyć w tej wojnie, ale inni będą toczyć bitwy nad naszymi głowami. Palący się ludzie będą spadali z nieba nad Pożegą [miasto w Serbii]. Tylko jeden kraj na końcu świata, otoczony wielkimi morzami, tak duży jak nasza Europa [Australia?], będzie żył w pokoju bez, jakichkolwiek kłopotów… Ani w nim, ani ponad nim nie eksploduje żadna kula armatnia! Ci, którzy uciekną i skryją się w górach z trzema krzyżami, znajdą tam schronienie i zostaną ocaleni, by żyć dalej w obfitości, szczęściu i miłości, ponieważ nie będzie już więcej wojen”
  ..
  Zwrocoe na fragment o tych kulach armatnich, „ktore nie zabijaja a rzucaja jakby zaklecie na wszystko co zyje”. Toz to mowa o HAARpie. Dziala z odpowiedniej odloeglosci na psychike czlowieka czyniac go chwilowo bezwolnym.
  Zostalo to juz zastosowane bodajze w Iraku, od tej pory na pewno to usprawnili.

 57. Wazka 7 Maj 2011 o 4:34 am

  Uwaga Polacy obudzcie sie zadbajcie o swoja przyszlosc i innych. Bo jeszcze w tym lub najpozniej w 2012 roku obudzicie w innej rzeczywistosci. Upadnie euro i dolar, ludzie straca wszystkie oszczednosci jakie maja w bankach. Zaczna sie strajki, wprowadza stan wojenny, a tylko ci zyskaja ktorzy kupuja teraz zloto, srebro, ziemie. Rzady upadna. Okres przejsciowy bedzie straszny i wszyscy powinnismy sobie pomagac i informowac innych, nie klocic.Po tym swiatowym kryzysie wszystko bedzie bardzo drogie. A jesc trzeba nie bedzie pracy i przyszlosci a walki i rozboje. We are Germany in 1930 Hyperinflation is very possible – http://www.ridleyreportmirror.com http://www.thenewalexandrialibrary.com

 58. Katon Najmłodszy 7 Maj 2011 o 2:53 pm

  Wzorcowe pojmanie bin Ladena http://katonisliwka.wordpress.com/2011/05/07/wzorcowe-pojmanie-bin-ladena/

 59. obroncakrzyza 7 Maj 2011 o 3:35 pm

  Wychodzi na to, że nie dość, że zabili go jak zwierzę w rzeźni, to na dodatek sami nie uważają go za winnego zamachu na WTC.

 60. Archanioł Michał 7 Maj 2011 o 6:25 pm

  Archanioł Michał :

  Poprawka: Oczywiście na samym zdjęciu na stronie FBI jest napis, że jest on martwy.
  Ale to chyba będzie już z piąta jego śmierć (zabicie go), tyle że najbardziej rozdmuchana. Równie dobrze mógł umrzeć za pierwszym razem lub może ukrywać się dalej. Nie wiem jeszcze tego. „Niewłaściwi” Osamowie mogą być jego sobowtórami, podstawionymi zarówno przez Al-Kaidę, jak i przez Amerykanów (jak również przez współpracujących z nimi Szaraków, którzy, jak wiadomo dysponują technologią transferu dusz i obecnie podmienili większość sławnych ludzi dla własnych celów, gł. przywódców, w tym religijnych). O ile oczywiście, „fałszywi” Osamowie w ogóle istnieli, jeżeli nie jest to tylko bajka służb specjalnych i mediów (Obama, który nie bał się zabić bez procesu Osamy, wywołując tym wściekłość Islamistów, aby zwiększyć swoje poparcie w następnych wyborach – przynajmniej tak spekulują media, a więc to raczej nie jest gł. powód, boi się teraz pokazać dowody z jego martwą gębą, aby nie denerwować tych samych Islamistów – to żadna logika, to jej brak, znak że wszyscy są okłamywani, a może te dowody – na śmierć Osamy – nie istnieją albo dopiero są fabrykowane?).
  Podobnie było np. z Hitlerem i z Husajnem. To proste: zbrodniarz Obama każe zabić (niewinnego zarzucanych mu czynów, w tym momencie co do innych zamachów wskazujących na Osamę nie mam pewności, bo co do tego, że za 9/11 nie stał, to dla mnie pewne) bez procesu Osamę -> radykałowie Islamscy dokonują zamachu na USA przy użyciu „brudnej bomby atomowej” -> Amerykanie wkraczają do Pakistanu. -> To prowokuje Chiny, które rozpoczynają z Ameryką wojnę -> wybucha III wojna światowa (nareszcie się udaje!). Amen, niech gnije Ameryka!
  Nic jednak nie zmienia faktu, że FBI nie uznało, że posiada wystarczające dowody na to, że Osama maczał palce w 9/11. Prawdziwym zamachowcom zapewne zależało bardzo, aby go natychmiast zabić a nie dopuścić do tego, żeby mógł powiedzieć chociaż jedno zdanie, tak jak pozwolono Husajnowi. Tym razem zatem, zrezygnowano z procesu pokazowego, bo gra szła o znacznie większą świeczkę…
  USA nie są całe opętane przez ciemności. Jestem pewien, że np. w wielu służbach specjalnych pracuje wielu dobrych gliniarzy, którzy nic nie wiedzą o ciemnych sprawkach przełożonych. Nie wszyscy ludzie są źli. FBI to trochę lepsi chłopcy niż np. ci z CIA…