Wydarzenia i komentarze, 8 maja 2011 r.

Takie mapy pokazują w telewizji...

Wszystkie opady w USA koncentrują się na New Madrid Zone!

Ostrzeżenia o „przepołowieniu Ameryki” mogą się sprawdzić. Ulewy i burze o niespotykanej dotąd sile nawiedziły dolinę Mississippi, czego skutkiem jest potop w całej dolinie tej wielkiej rzeki.
Komentarze na forum godlikeproductions:

Tak rzekomo mają wyglądać USA

„To się dzieje od lutego – każda wielka burza, każda mapa pogody – wszędzie to samo, te same zdjęcia, które pokazują linię (zalewu) z jezior wprost do Zatoki Meksykańskiej. Ludzie, to jest oczywiste do jasnej cholery!”
„ja też to zauważyłem, żadnego frontu atmosferycznego, żadnych znaczących opadów na zachód od tej linii…”
„Popatrzcie na mapę, którą pokazują dzisiaj w telewizji – to zaczyna nabierać ten kształt!”
„Ta mapa jest gówno warta, pokazuje pół Kolorado pod wodą, a przecież Vail ma 9 tys stóp (3,000 m), zachodnie zbocze ma ponad 4 tys stóp…”
„chyba dam sobie spokój z internetem, przecież na tej mapie widać, że to jest dolina Mississippi”
„jeśli oni to planowali od 30 lat, to faktycznie mamy przerąbane, powinniśmy stworzyć faktyczną mapę zalewu odpowiednio przeskalowaną zgodnie z przekrojem północnej Mississippi”

Radio kanadyjskie nawołuje do gromadzenia żywności na wypadek „niebezpieczeństwa”

W Kanadzie rozpoczęła się kampania przygotowywania społeczeństwa do zagrożenia. Nie ma żadnych podstaw do tego typu działań, zatem dlaczego nagle otwarcie się mówi o tym by „być przygotowanym”.
„Poświęć dzisiaj 20 minut i przygotuj plan dla swojej rodziny na wypadek niebezpieczeństwa”, „co zrobisz jak telefony przestaną działać”. Cały tydzień 1-7 maja ogłosozno „tygodniem przygotowań do niebezpieczeństwa”.
Czyżby rząd kanadyjski próbował przygotować społeczeństwo na nadchodzący kataklizm? A może chodzi o to, by nie pozwolić niezależnym ruchom społecznym na obronę?

Gerald Celente: kryzys grecki preludium do wybuchu wojny w Europie

Gerald Celenta

W programie Alexa Jonesa 6 maja 2011 r. znany futurolog Gerald Celente oświadczył, że wycofanie się Grecji ze strefy euro spowoduje efekt domina, który nie tylko spowoduje koniec istnienia tej waluty, ale zapoczątkuje wojnę światową. Wbrew temu co się obecnie uczy dzieci, że religia jest przyczyną wszelkiego zła, miłość do pieniędzy jest tym źródłem – zresztą jest o tym mowa w Biblii. Tu mamy do czynienia z bardzo chciwymi ludźmi, którzy tracą pieniądze – teraz będą chcieli się odbić.
Celente przewidział upadek euro już w momencie gdy zaczęto go wprowadzać – miało to sens w ograniczonym czasie, jako trend globalizacyjny. Nierówność społeczeństw musi spowodować w pewnym momencie upadek tej waluty. Nikt wtedy nie chciał jednak słuchać takich argumentów.
Tu ciekawa informacja – w Finlandii niedawno było przeprowadzone referendum, z którego wynika, że większość Finów także nie chce euro i spłacania długów prywatnych banków (bailout), a prawda jest taka, że aby w Unii pokryć długi banków potrzebna jest zgoda wszystkich krajów członkowskich. Jak się ułoży te wszystkie klocki to widać wyraźnie, że prowadzi to do pierwszej wielkiej wojny XXI wieku. To nie są problemy ekonomiczne, to są problemy związane z wojną.
A propos psychopatów – jeśli chcecie jakiś przykład to popatrzcie na Grecję – ile tam się ładuje pieniędzy w armię, jakby Grecy potrzebowali się przed czymś bronić. A to wszystko jest brudna gra, z którą stoi kasa.

Kryminalne media eskalują – ciąg dalszy ściemy z Osamą bin Ladenem

Czołowa wiedźma ABC

„Wykorzystać trupa do końca”, takim motto kierują się zapewne sataniści ośmieszając się w oczach ludzi z IQ powyżej 80.  „Pentagon ujawnił 5 nowych nagrań wideo z Osamą bin Ladenem”. Oczywiście takie przełomowe „newsy” zawsze prowadzą zaufane agenciury NWO, jak Martha Raddatz w ABC (kiedyś „American Broadcasting Corporation”, teraz została tylko nazwa). Nagrania wg tej czarownicy mają znaczenie „historyczne”, „pokoleniowe”, niczego podobnego jeszcze nikt nie widział! Na pierwszym jest jakiś brodaty knot w czapce, który ma być Bin Ladenem. Na dowód że to jest on, w telewizorze który ogląda występuje … Osama, ten sprzed kilku lat. Nikt sobie nie zadaje trudu zadać pytanie – po co Osamie było takie bzdurne nagranie, na którym nawet nie można poznać że to jest on?! Oczywiście czarownica nie tłumaczy także dlaczego czoło tego „Osamy” się tak spłaszczyło,

Test inteligencji dla durni: Czy to jest Osama?

że zupełnie nie przypomina wyniosłego chorego na syndrom Marfana blisko dwumetrowego Osamy. A propos Marfana – osoby chore na ten syndrom nie żyją długo, zaczynają im po kolei nawalać narządy, czego przejawem u Osamy była całkowita niewydolność nerek, która by go zapewne zabiła na początku lat 2000-tych.
Ale na tym nie koniec, wiedźma Raddatz nadal z pełną powagą przedstawia nagranie odmłodzonego Bin Ladena z 2010 roku. Oczywiście, dowiadujemy się, że nasz gieroj zaczął malować brodę (pewnie dlatego by młodo wypaść w telewizji jak go zabiją). Tu Osama jest nawet dość podobny do siebie, młody jak na blisko 10 lat przerwy w nadawaniu, co wcale nie oznacza, że to jest on. Widzom nie udostępniono ścieżki głosowej, pewnie po to by dać pole do popisu zwolennikom „teorii konspiracji”, a gdy zaczną krzyczeć „nie daliście głosu bo to jest nie on!” to wtedy nagranie zostanie udostępnione w pełni z pięknym głosem Osamy. Jest tyle próbek jego głosu, że nawet niedrogi syntezator potrafi go pięknie odtworzyć.
Następcy Goebbelsa znów więc grają na ludzkiej psychice, przy czym jeszcze raz dodam, że nakierowane jest to wszystko na ofiary zatrucia aspartamem i fluorem, z IQ poniżej 80, a może nawet mniej, gdyż mój pies by to wyczuł (jest taki mądry, że gdy słucham Kissingera to się chowa pod stół skomląc).
Neonazistowska propaganda w amerykańskiej telewizji jest też odpowiedzią na rosnące oburzenie rzekomym zabiciem szefa Al-Kaidy. Prymitywnie podrobione zdjęcia martwego Osamy zostały momentalnie zidentyfikowane jako fotoszopowa sklejka, na co Biały Dom się gęsto tłumaczył. Potwierdzono też autentyczność DNA trupa Osamy (którego się zresztą pięknie pozbyto co jest całkowicie niezgodne z prawem).  Tylko największe durnie w USA nadal wierzą w bzdurę z zabiciem Osamy, ale niestety, jest ich większość…
http://abcnews.go.com/Blotter/osama-bin-laden-home-videos-released-pentagon/story?id=13552384

Arnie Gundersen – skażenie wody w Fukushima – największe w historii

http://vimeo.com/23393101, skrót – opracowanie dr Piotr Bein (www.grypa666.wordpress.com)

 • Arnie Gundersen

  Arnie dostał list od b. wysokopostawionego członka Komisji Bezpieczeństwa Nuklearnego Japonii, Dra Sadżi: kraj miał szczęście, że przeważające wiatry od początku katastrofy wiały na morze, na wschód. Dr Sadżi potwierdził tym opinie Gundersena sprzed 5-6 tyg. [Przeczy to opinii Dra Busby, który z niepełnych, być może zaniżonych danych, przewidział już kilka tygodni temu ok. 400 tys. zgonów na raka w Japonii przez następne dziesięciolecia i zalecił ewakuację wyspy Honszu – PB.]

 • Dr Sadżi dodaje, że również w eksplozji (wodorowej) budynku nr 3 Japonia miała szczęście, bo wiatry wiały na morze. Japonia uniknęła znacznego skażenia kraju, jednak emisje z tej eksplozji skaziły Pacyfik.
 • Gundersen obawia się, że lobby A wykorzysta ww. „szczęście” do nawijania, że katastrofy nuklearne są względnie nieszkodliwe. Powołuje się na uprzedni wywiad z Drem Wing, wg którego dyspersja przeniesie skażenie do innych populacji świata, ale łączna liczba przypadków raka pozostanie niezmieniona. Za x lat, trudno będzie przypisać dany przypadek choroby katastrofie Daiiczi i problem rozejdzie się po kościach
 • Wg e-poczt do Gundersena, w budynku 3 była eksplozja wodoru, ale nie tylko. Wszyscy zgadzają się, że eksplozja wyszła ze spodu basenu 3. Wg niektórych, pluton, uran i cyrkon w basenie 3 reagowały chemicznie, dając wybuch. Wg innych, pluton z niższą temp. topnienia zgromadził się na dnie, tworząc masę krytyczną ekspozji nuklearnej. Wg Gundersena eksplozja miała charakter szybkiej, moderowanej (prompt, moderated) reakcji nuklearnej prętów częściowo zanurzonych w wodzie, przez przemieszczenie prętów wskutek wybuchu wodoru (jego uprzednia hipoteza). Podobna eksplozja zdarzyla się przedtem w reaktorze SL-1 w Idaho.
 • Na pewno nie była to eksplozja jedynie wodoru, bo zebrałby się na górze basenu 3 i eksplodował, bez  efektu „lufy” głębokiego (na ok. 16 m) basenu i wyrzucenia jego zawartości w powietrze.
 • Wg Gundersena, eksplozja basenu 3 nie uszkodziła reaktora 3, bo odczyty temperatury i ciśnienia wewnątrz reaktora wyglądają normalnie..
 • Skażenie wody gruntowej w Daiiczi może być rekordowe w historii katastrof A. Z podziemi bloków 5 i 6 wciąż pompuje się skażoną wodę. Wg. Gundersena, pochodzi ona z uszkodzonego reaktora 2, skąd przedostaje się do podziemi i tuneli bloku 2. Nie sposób na tym etapie wykryć i zatkać wszystkich przecieków w osłonie/obudowie reaktora 2, więc wysoce skażona woda przedostaje się do wody gruntowej. Pozostanie tam na długo, rozprzestrzeni się na ląd, nie tylko do morza. Już podeszła pod bloki 5-6.
 • Jedno miasto prefektury Fukuszima odkryło radiację w szlamie z oczyszczalni ścieków, który sprzedawano jako materiał budowlany. Nie wiadomo, skąd radiacja się tam wzięła (woda gruntowa, spływy deszczowe?), ale jest to duży problem: trzeba wyszukać i odizolować sprzedany materiał.
 • Rząd Japonii odmówił żaglowcowi Greenpeace Rainbow Warrior pobierania niezależnych próbek wody z Pacyfiku do 12 mil od Daiiczi (wody terytorialne Japonii). Wobec skąpości danych z TEPCO, Gundersen uważa to za smutne.
 • Gundersen jest też zbulwersowany niedawnym zawieszeniem przez Agencję Ochrony Środowiska USA (EPA), monitoringu powietrza i owoców morza po opadach radioaktywnych z Daiiczi. Należy naciskać na Kongres USA, by EPA wznowiło monitoring.
Mam do was wielką prośbę – wpisujmy tylko merytoryczne komentarze. Jak zdążyliście zauważyć, to nie jest tylko moja opinia, że sytuacja jest bardzo poważna. Grozi nam wojna światowa, Webster Tarpley, o czym niedługo napiszę, przewiduje konflikt Polski z Rosją o … Białoruś, stąd te wielkie inwestycje z naszych podatków na dywersje rodzaju telewizji Biesłan. Mamy opady promieniotwórcze, o których kryminalne media ludobójców milczą. Na tym blogu nie owijamy słów w bawełnę – do granic, które są wytyczone niestety przez syjonistyczną bandę psychopatycznych satanistów. Ale proszę, nie wdawajmy się w potyczki słowne, nawet jak będą nas prowokować. OK?
Reklamy

164 responses to “Wydarzenia i komentarze, 8 maja 2011 r.

 1. galluss 7 Maj 2011 o 10:30 pm

  ludzie albo pomożecie mi to przetłumaczyć ku chwale prawdy albo po d*psku dostaniecie:)

  http://www.fairewinds.com/content/where-all-fukushima-radiation-going-and-why-does-it-matter
  http://www.fairewinds.com/content/fukushima-groundwater-contamination-worst-nuclear-history

  sory, ale to ważne wiadomosci od Gundersena – odpowiednik naszego Piotra Beina dwa jego nagrania przetłumaczyłem, a tutaj kolejne są – jeśli ktoś zna angielski na tyle dobrze, aby perfekcyjnie przetłumaczyc ze słuchu to niech mi to przetłumaczy, bo musi byc 8 i 9 część prawdy o fukushimie, masowym mordzie satanistów, a ja juz filmik posklejam nigdzie nie moge znalezc transkrypcji, a ze sluchu niechce tlumaczyc bo błedy narobie, po prostu pomózcie to PRZETŁUMACZYC a nie, że gadamy o bzdurach typu zenobiusz i mizia, juz dosyc dlugo ich tolerowaliśmy wiecie, jak te filmiki przetlumaczone sie rozchodza po necie? jak ciepłe bułeczki, juz 30 tys. wiejsc w ciagu tygodnia, FUKUSHIMA TO masowy mord…

  wiecie czemu ja to robie? nie tylko dlatego, żeby własnie teraz ludzi na szybko informować, ale równiez dlatego, że ja chce przetłumaczyc jak najwięcej wywiadów i potem za pare miesięcy zrobie FILM PEŁNOMETRAŻOWY o zbrodni w fukushimie, który również sie rozejdzie jak ciepłe bułeczki, już mam 7 częsci prawdy o fukushimie, po prostu potrzebuje małej pomocy, nie znam na tyle angielskiego aby przetlumaczyc wam dokladnie ze słuchu, wiem co tam gadają dokładnie, ale jeśli ktoś nie jest tłumaczem to nie przetłumaczy dobrze pisemnie

  • monitorpolski 7 Maj 2011 o 10:39 pm

   Nie tłumacz – już jest streszczenie. Zaraz wsadzę. Pierwsze wsadzone, drugie długie, faktycznie przydałby się ktoś do pomocy

  • mc 8 Maj 2011 o 7:28 pm

 2. marek 7 Maj 2011 o 10:33 pm

  Może Osama wyzdrowiał, wymłodniał, bo dziś się okazało że palił trafkę 🙂 Znajdziecie taki news w mediach ścieku. A tu o czymś czego nie powiedzą w tychże mediach.

  • marek 7 Maj 2011 o 10:34 pm

 3. galluss 7 Maj 2011 o 11:10 pm

  no sory marek za kolejnego posta ale to wazne

  KU*WA niech każdy poinfurmuje swoją rodzinę i znajomych, i niech w końcu zobacza, medialna propaganda POPRZEDZAJĄCA 3 WOJNĘ

  http://konflikty.wp.pl/title,Al-Kaida-zaatakuje-13-maja-Policja-sciaga-wsparcie,wid,13385543,wiadomosc.html
  co to ma byc?
  pytam sie co to ma byc?>

  atak 13 maja? a moze 11 maja? i sie w koncu okaze ze mialem racje? to jest preludium do 3 wojny i nic więcej, takie nagonki na osamę

 4. Wiktor 7 Maj 2011 o 11:11 pm

  PRAWDA I PRZYSZLOSC wszystko na stronie http://www.prisonplanet.pl wszystkie artykulu opisuje prawdziwa sytuacje i wiele mozna sie dowiedziec Polecam stare artykuly z tej strony. Ja slucham radia na http://www.infowars.com szkoda ze w angielskim. Badzmy sobie przyjaciolmia nie wrogami Bierzmy przyklad z innych.

 5. Leonidas 7 Maj 2011 o 11:16 pm

  To teraz cos odemnie 🙂

  Dzis mialem odwiedziny rodzinki z USA i zaczalem po kilku minutach rozmowe z wujem od slow „co sie tam dzieje u was w usa??” i ruszylismy pelna para z tematami bo jak sie okazalo orientuja sie dokladnie w tym wszystkim.
  Z tego co sie dowiedzialem to FEMA ma juz przygotowane 600 obozow dla ludzi i to nie pod ziemia co tlumacza tym ze wiezienia sa przepelnione i tam beda umieszczali ludzi skazanych za narkotyki.
  W cwiczeniach zaplanowanych na 11.05.2011 beda braly tez udzial wojska polskie o czym my nie wiemy!Dlaczego ??bo jak ludzie podniosa bunt to zrobia to raczkami innych tz. porzadek z nimi.
  Kolejna sprawa jest tego typu ze prezydent nie wie wszystkiego i nie wszedzie ma wstep.
  Wielu ludzi zostalo pozbawionych pracy i domu nad glowa ,mieszkaja w samochodach lub u zyczliwych znajomych w garazu.
  Kwoty za sluzbe zdrowia jak masz problemy zdrowotne siegaja w tysiacach dolarow!
  Wiedza ze jest szykowana nowa waluta ogolnoswiatowa, po ich twarzach widac bylo ze sa podlamani obecna sytacja.

  Ludzie to juz nie sa Bajki tylko przykre FAKTY…

  Na koniec mam dla wszystkich fajne motto zyciowe:

  „Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę. Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym, napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości.”

  • galluss 7 Maj 2011 o 11:21 pm

   pisałem to juz wcześniej w postach,

   TO JA PODNIOSŁEM ALARM Z DNIEM 11 MAJA I TO PRZED OGŁOSZENIEM RZEKOMEJ ŚMIERCI BIN LADENA,

   jeśli w dniu 11 maja nic sie nie stanie, to możecie mnie zlinczować, ale jeśli rano sie obudzucie i włączycie puszkę zwaną TV i zobaczycie to o czym pisaliśmy to zwracacie mi i panu Markowi honor i innym, również w przypadku, jeśli w USA TO SIĘ STANIE PO PARU DNIACH OD 11 MAJA, CZYLI POŁOWA MAJA, oceniam, że maksymalnie do czerwca,

   a więc powtórze informacje:
   – 11 maja cwiczenia fema
   – kilkanascie filmikow na youtube o 11 maja NIEZALEZNYCH BADACZY
   – juz marek pisał o tym na początku roku, ale mial na mysli marzec, a w marcu fukushima była
   – symbolika illuminacka na to wskazuje – na blogu marka było moje wyjasnienie jednymz tematów
   – karta illuminatów
   i tak mozna mnozyć

   • kolo 8 Maj 2011 o 10:03 am

    Ok, jesli twoj 11 maja sie nie sprawdzi to tracisz prawo glosu. Przynajmniej tak byloby sprawiedliwie. Znajac jednak zycie na pewno czyms usprawiedliwisz pomylke i zaraz podasz kolejna date…

   • Taka prawda 8 Maj 2011 o 1:20 pm

    Jesli nic się nie stanie pomyśl o tym jako o czymś co się UDAŁO POWSTRZYMAĆ. Albo chociaż opóźnić. Czas działa na naszą korzyść.

    • kolo 8 Maj 2011 o 1:34 pm

     Tak mozna wszystko tlumaczyc. Powstrzymalem dzisiaj opad sniegu bo sie o to pomodlilem. Bledne kolo.

 6. Leonidas 7 Maj 2011 o 11:30 pm

  Tak ,pamietam Gallus ze pisales o tym ale i ja chcialem to potwierdzic co sam uslyszalem od ludzi tam mieszkajacych.

  Co do daty to nie mam przekonania, z tym moze byc roznie obys sie mylil:).

  Dobra robota z tymi filmikami o fukushimie:)

 7. navajo88 7 Maj 2011 o 11:33 pm

  A ja tutaj sobie pozwolę na wklejenie linku na temat naszych kiboli ,,, i co ???? a no zaczynają nam wyrastać nowe sily zbrojne .
  http://wirtualnapolonia.com/2011/05/05/przyczyna-nagonki-kibice-z-reguly-spokojni-ale-antyrzadowi/
  A co do jedenastego Maja to pozyjemy i zobaczymy z ztym osamą binladenem to dzisiaj na CCTV NEWS I na Irańskim kanale tv to oficjalnie mówią ze to wszystko jest lipa ,pokazali film ktury zmontowała CIA i na tym filmie widzimy Osamę Bil ladena ,ale tylko że to jest jakis dziwny ten Osama hahahahaha ,a zresztą chyba jutro pokazą i na naszej wspaniałej zakłamanej telewizi !!!! ,na razie J.M.H

  • monitorpolski 8 Maj 2011 o 12:09 am

   Nie tylko na irańskim kanale, byli oficjele w amerykańskim rządzie, nawet z CFR (!) mówią to samo. Mają dość tej hołoty i czuję, ze zamiast 11-tego będą mieć Norymbergę.

 8. navajo88 7 Maj 2011 o 11:36 pm

  Leonidas :

  To teraz cos odemnie
  Dzis mialem odwiedziny rodzinki z USA i zaczalem po kilku minutach rozmowe z wujem od slow „co sie tam dzieje u was w usa??” i ruszylismy pelna para z tematami bo jak sie okazalo orientuja sie dokladnie w tym wszystkim.
  Z tego co sie dowiedzialem to FEMA ma juz przygotowane 600 obozow dla ludzi i to nie pod ziemia co tlumacza tym ze wiezienia sa przepelnione i tam beda umieszczali ludzi skazanych za narkotyki.
  W cwiczeniach zaplanowanych na 11.05.2011 beda braly tez udzial wojska polskie o czym my nie wiemy!Dlaczego ??bo jak ludzie podniosa bunt to zrobia to raczkami innych tz. porzadek z nimi.
  Kolejna sprawa jest tego typu ze prezydent nie wie wszystkiego i nie wszedzie ma wstep.
  Wielu ludzi zostalo pozbawionych pracy i domu nad glowa ,mieszkaja w samochodach lub u zyczliwych znajomych w garazu.
  Kwoty za sluzbe zdrowia jak masz problemy zdrowotne siegaja w tysiacach dolarow!
  Wiedza ze jest szykowana nowa waluta ogolnoswiatowa, po ich twarzach widac bylo ze sa podlamani obecna sytacja.
  Ludzie to juz nie sa Bajki tylko przykre FAKTY…
  Na koniec mam dla wszystkich fajne motto zyciowe:
  „Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę. Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym, napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości.”

  Leonidas zgadzam się z tobą !!!!!,należy kochać swych najbliższych bo są dla nas wszystkim tym co jest najlepsze na tym zaklamanym swiecie J.M.H

 9. logged 8 Maj 2011 o 12:42 am

  galluss :

  pisałem to juz wcześniej w postach,
  TO JA PODNIOSŁEM ALARM Z DNIEM 11 MAJA I TO PRZED OGŁOSZENIEM RZEKOMEJ ŚMIERCI BIN LADENA,
  jeśli w dniu 11 maja nic sie nie stanie, to możecie mnie zlinczować, ale jeśli rano sie obudzucie i włączycie puszkę zwaną TV i zobaczycie to o czym pisaliśmy to zwracacie mi i panu Markowi honor i innym, również w przypadku, jeśli w USA TO SIĘ STANIE PO PARU DNIACH OD 11 MAJA, CZYLI POŁOWA MAJA, oceniam, że maksymalnie do czerwca,
  a więc powtórze informacje:
  – 11 maja cwiczenia fema
  – kilkanascie filmikow na youtube o 11 maja NIEZALEZNYCH BADACZY
  – juz marek pisał o tym na początku roku, ale mial na mysli marzec, a w marcu fukushima była
  – symbolika illuminacka na to wskazuje – na blogu marka było moje wyjasnienie jednymz tematów
  – karta illuminatów
  i tak mozna mnozyć

  potrzebujesz poklasku czy robisz to wszytko dla slawy, wyluzuj

 10. teosia 8 Maj 2011 o 7:57 am

  Obama leci do ue z wizytą rekrutacyjną

  • siedem 8 Maj 2011 o 3:28 pm

   to dlatego HAARP wisial nad beneluxem,czyszczac atmosfere ze skazenia.dzieki temu w hollandii i belgi sa tak wysokie temperatury.

 11. Seba 8 Maj 2011 o 8:56 am

  Z bloga T.Urbasia…

  Czy wy nie zdajecie sobie sprawy, że ci chłopcy w kapturach nie są bandytami, tylko samodzielnie myślącą grupą, zorganizowaną jak kiedyś Solidarność – oddolnie, nie odgórnie – że są patriotami. No tak, ktoś wyłamał krzesełko – ale czy Wałęsa nie przeskakiwał też przez płot? Przecież według was powinien zgłosić się najpierw do biura przepustek w stoczni.

  Jezu, przecież cała nasza niby-elita wywindowała się na strajkach, protestach, wysadzaniu pomników, a dziś przeszkadza jej jeden młodzieńczy pomruk buntu. Pomruk, bo ci młodzi ludzie, jestem pewien, ze stadionów wyjdą na ulice. I zmiotą was, zadepczą, krawaciarze, bo granica wolności nie jest na Morzu Śródziemnym, a bunt pokolenia to nie tylko Kair, Trypolis, niedawno Paryż.

  Z młodych Polaków robi się bandziorów, gdy to posłowie kradną, kupczą i wpychają sobie biały proszek do nosa. Zamyka się stadiony.

  Boże (bo już raz wezwałem Jezusa nadaremno), dlaczego zwykli ludzie więcej mają miłości do sportu, więcej patriotyzmu, więcej pasji niż wy, których podwiozą czarnymi beemkami na plac Defilad i wepniecie sobie biało-czerwone kotyliony!?
  W Polsce nikt sobie nie zdaje sprawy, że obserwujemy na żywo bunt pokolenia, pokolenia, które nie chce już zmywać talerzy ani ściągać majtek na rozkaz. I które ma aspiracje. I nie cieszy się z zastrzelenia bin Ladena, który prawdopodobnie wcale nie istniał. Zresztą i tu Ameryka nie robi nic nowego – słynnego wodza Siuksów Siedzącego Byka (Tatanka Yotanka) obwozili po cyrkach Europy, oto wzór demokracji, jak nie kijem, to pałką!

  http://www.polskatimes.pl/magazyn/400170,cud-w-zalesiu-czyli-legia-wygra-a-z-barcelon,id,t.html

  Tomasz Urbaś, 2011-05-07 22:52

  • monitorpolski 8 Maj 2011 o 12:23 pm

   Brawo Urbaś!

   • zenobiusz 8 Maj 2011 o 12:35 pm

    Autorem jest:Paweł Zarzeczny
    2011-05-06 09:10:37,

  • mc 8 Maj 2011 o 7:52 pm

   rece skladaja sie do oklaskow, ze a jeszcze myslacy redaktorzy w tych zmanipulowanych i korporacyjnych mediach – jest nadzieja ze tusk nie rozsprzeda jednak naszej kochanej ojczyzny

  • mc 8 Maj 2011 o 7:55 pm

   rece skladaja sie do oklaskow, ze sa jeszcze myslacy redaktorzy w tych zmanipulowanych i korporacyjnych mediach – jest nadzieja ze tusk nie rozsprzeda jednak naszej kochanej ojczyzny

 12. spj 8 Maj 2011 o 9:00 am

  Od jakiegoś czasu zaglądam na ten blog i podzielę się z Wami moimi refleksjami. Przypuszczam, że większość z Was okrzyknie mnie prowokatorem i dezinformatorem ale co tam…

  Na tym blogu udzielają się osoby, którym wydaje się że mają dostęp do jakiejś niesamowicie demonicznej , niedostępnej dla zwykłego śmiertelnika prawdy. A nawet nie tyle niedostępnej – co ignorowanej przez ogłupione „lemmingi”.

  Więc poddaję Waszym przemyśleniom prostą sprawę – Jeżeli to o czym piszecie jest prawdą to tzw. „zwykli ludzie” nie mają żadnych szans w walce z tym wszystkim. Byłoby tak dlatego, że większość ludzi ze światowej finansjery , polityków itp. są po prostu od was milion razy inteligentniejsi – dlatego to oni są tam gdzie są a wy produkujecie się na blogu.

  Kolejna sprawa – twierdzi się tutaj, że oficjane media kłamią i manipulują informacją. Przecież to jest oczywisty fakt znany od początku istnienia telewizji. Nie odkrywacie tutaj przysłowiowej Ameryki. Jednak zastanówcie się raczej dlaczego informacje czerpane z youtube i anglojęzycznych stron o tematyce podobnej do tego bloga traktujecie jako pewnik i wykładnię prawdy.

  Nie przyszło wam do głów, że być może w obliczu globalnych zmian na świecie pewna siła sieje propagandę ‚anty nwo” bo ma jakiś interes w utrzymaniu tzw. starego porządku na świecie ? Jesteście pewni, że ten stary porządek jest idealny a wszystko co nowe to czyste zło ?

  Jeszcze jeden aspekt tego bloga – dość wyraźna paranoja i coś w rodzaju zbiorowej histerii tutaj panują. W każdym szczególe widzicie ukryte symbole, satanistów, złych globalistów itp. Zastanówcie się trochę nad sobą …

  Wasza metoda dyskredytowania każdego kto odważy się mieć inne zdanie i podważać Wasze teorie jest podobna do tych panujących w sektach.

  Proponuję więcej dystansu do rzeczywistości i życia. Poza tym nie oszukujmy się ale ludzie pragną być sterowani przez elity bo większość z nich jest bezwolną szarą masą, która nie chce myśleć – oni chcą tzw. „pracy i chleba” ewentualnie ‚chleba i igrzysk’. Tłumaczenie jakiemuś szerszemu ogółowi „jak ten świat działa” nie ma żadnego sensu i jest stratą czasu.

  Gdyby to wszystko o czym tutaj piszecie było rzeczywiście prawdą to już dawno ten blog by nie istniał a prowadzący go zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Więc wniosek nasuwa się sam albo to wszystko stanowi zlepek bzdur albo też nie stanowi żadnej przeciwwagi dla tego co ma się stać.

  Pozdrawiam,

  spj

  • Grazka 8 Maj 2011 o 9:29 am

   Ja sie akurat zgodze z toba , bo dokladnie tak samo jak ty ostatnio tlumaczylam komus ze filmiki na youtubie robi jeszcze wieksza szkode niz propaganda w TV bo te filmiki ludzie ogladaja bezkrytycznie mimo ze w 90 procentach to jest stek bzdur.Nie wszystkie ale niestety wiekszosc , poniewaz w bardzo duzo przypadkach bardziej promuja NWO niz z nim walcza.Bo przeceniaja role Illuminatow i chca nas zastraszyc .Ja od roku praktycznie nie ogladam filmikow o tematyce NWO , ostatnio sie skusilam na zobaczenie Coopera i pozalowalam ze wogole dalam sie skusic.
   Internet jest fantastycznym miejscem aby urabiac ludzi przez illuminatow ale tu beda robic to w inny sposob niz w TV bo docieraja do innej grupy odbiorcow ale ich macki tez tu siegaja a nawet sa ich glownym narzedziem.Dlatego trzeba byc bardzo ale to bardzo ostroznym aby nie dac sie nabic w butelke.Zdrowy rozsadek ponad wszystkim !
   pozdrawiam

   • monitorpolski 8 Maj 2011 o 10:51 am

    Tu masz przykład „bzdur”, które promujemy na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=yruYQxxXtFY

    http://www.youtube.com/watch?v=vprLYrq5yv0 itp, itd

  • dalmat 8 Maj 2011 o 9:32 am

   Inteligentniejsi powiadasz. Może bardziej bezczelni, chamscy , bezwzględni. Nie rozumiem czego się czepiasz. A stratą czasu jest niestety czytanie takich tekstów jak twój.

   • zenobiusz 8 Maj 2011 o 12:56 pm

    Brak polskiej czcionki.

  • kolo 8 Maj 2011 o 10:00 am

   100% racji. Napędzają się datami, straszą kataklizmami a tak naprawde nigdy niczego nie przewidzieli. Dochodzi do tego ze w celu zabezpieczenia nie podaja konkretnej daty tylko zakres czasu. Jednak zazwyczaj i wtedy nic sie nie dzieje, wychodzą na glupcow. Zreszta po czesci ten blog jest przeznaczony dla glupcow, szukajacych taniej rozrywki w zastraszaniu sie. Sprytni, inteligentni ludzie nawet nie maja czasu i sily zeby sie paprac w rynsztoku filmikow z youtuba, ktore zazwyczaj sa wyssane z palca. Wola zapierdalac i zarabiac powazne pieniadze, a jesli zdarzy im sie zajrzec na taki blog to tylko raz na jakis czas w celu odmozdzenia. Cale dnie spedzaja tutaj tylko emeryci i frustraci czyli ludzie bez przyszlosci ktorzy pocieszaja sie gadaniem ze rzekomo przyszlosci nie bedzie mial nikt z nas. Myla sie.

   • spj 8 Maj 2011 o 10:14 am

    Dosadnie wyrażone, ale prawdziwe. Oczywiście świat nie był, nie jest i nigdy nie będzie idealny. Zmieniają się problemy, zmieniają się głupie pomysły władzy, całe systemy polityczne ale jeśli ktoś twierdzi , że wie dokładnie do czego zmierza świat i o co w tym wszystkim chodzi to ma mózg bardziej zniszczony niż lucyferianin po zjedzeniu kilograma aspartamu i popiciu tego roztworem nasyconym fluoru w trakcie oglądania faktów tvn i lektury GW.

   • BoRys 8 Maj 2011 o 10:57 am

    To co robisz na tym blogu? Daruj sobie, nie trać czasu i nie zawracaj głowy innym.

    • spj 8 Maj 2011 o 3:53 pm

     Masz rację. Daruję sobie i nie będę tutaj więcej tracił czasu… Śnijcie dalej o tym , że macie misję ocalenia świata od „złego” które chce was pozabijać…

     Powiem szczerze , że nie spodziewałem się takiego poziomu oszołomstwa w cywilizowanym kraju. Ciekawe doświadczenie mimo wszystko…

   • monitorpolski 8 Maj 2011 o 12:24 pm

    Tak, a spójrz na artykuły sprzed 11 marca chociażby. Pomyliłem się o 4 dni.

   • zenobiusz 8 Maj 2011 o 12:57 pm

    Następny „emigrant” Polska czcionka,bo niedługo nie wejdziecie na żaden blog.

  • monitorpolski 8 Maj 2011 o 10:48 am

   Ładnie napisane, ale zero argumentów. A my tu podajemy argumenty. Spójrz chociażby na zmiany w polskim prawie (i w innych krajach też), spójrz na to jak straż miejska upodabnia się do policji, a ta do gestapo, spójrz na to co się dzieje z polskim majątkiem narodowym. A słyszałeś o czymś takim jak Agenda 21?
   Jeśli nie, to radzę poczytać- a to wychodzi z samego ONZ!
   Mam zresztą wpis na ten temat: https://monitorpolski.wordpress.com/2010/10/05/ratunek-dla-ziemi-czy-samodestrukcja/
   który nawet google nie wykazuje!

   • spj 8 Maj 2011 o 10:58 am

    Wiesz na czym polega problem takich ludzi jak TY (bez obrazy) ? Na tym, że wyrabiają sobie opinię o świecie na podstawie informacji z internetu. Co się dzieje z majątkiem narodowym ? Zostaje wyprzedany. Ok. Ale czy myślisz , że w innych krajach jest inaczej ? Pracowałeś kiedyś w państwowej firmie ? Zarządzanie w takich firmach to zawsze organizacyjne dno. Spójrz na Wielką Brytanię, nie mają już Forda, Jaguara , Land Rovera , kopalni. Szwedzkie Volvo stało się chińskim Volvo. Japońskie Nissany mają silniki Renault. Świat nie kończy się na polskim podwórku. Musisz mieć bardzo ograniczony kontakt z rzeczywistością skoro wygłaszasz takie poglądy. Napisałem tutaj kilka postów i już widzę , że to i tak niczego nie zmieni. To jest blog dla ludzi , którzy wiedzą swoje i wiedzą najlepiej.(poza kilkoma małymi wyjątkami).

    • siedem 8 Maj 2011 o 12:09 pm

     jesli chcesz cos zmienic to zaluz swoj blog.bedzisz mial pole do popisu.

    • monitorpolski 8 Maj 2011 o 12:25 pm

     A o czym ja piszę, jak nie o tym co się dzieje na świecie? Mieszkałem 18 lat w USA, rok we Francji, tak więc świat znam nie tylko z internetu. Pracowałem w mediach zarówno w USA jak i w Polsce, mam zatem wyobrażenie o tym co się dzieje, co się publikuje i co się ukrywa. Polska została przejęta przez międzynarodową mafię i ta robi wszystko żeby nas wybić, nie rozumiesz? Węgrzy się obudzili na czas bo były plany zaludnienia tego kraju przez napływową ludność z Bliskiego Wschodu, wydano już 3 mln paszportów!

    • millena461 8 Maj 2011 o 2:35 pm

     Dzieki MONITOROWI i ludziom ktorzy tu daja cenne informacje mozemy widziec co sie naprawde dzieje w okolo.
     DZIEKI MONITOR
     pozdrawiam wszystkich

    • mc 8 Maj 2011 o 8:23 pm

     mimo, że udajesz mądrego wiedzę masz znikomą, co do prywatyzacji to owszem oddanie firm (wyjątkiem są banki, jako jedyny kraj na świecie pozbawiliśmy się praktycznie wszystkich Państwowych banków) w ręce inwestorów to nic złego, jeżeli są to inwestorzy z tego samego kraju (u nas jeżeli tacy startują do przetargów to z góry są skazani na porażkę, powody są różne ale stwierdzam tutaj tylko fakty) w ostateczności w grę wchodzi inwestor/korporacja zagraniczna, ale tutaj trzeba zastrzec kilka spraw, że firma nie zostanie zlikwidowana, żeby pozbawić np. wchodzącą na Polski rynek zagraniczną markę konkurencji, płace i świadczenia w firmie zostaną utrzymane na pewnym poziomie, firma zagwarantuje pełną współpracę z fiskusem i najważniejsze zasady zdrowej konkurencji. U nas te kilka najważniejszych i oczywistych zasad jest za każdym razem łamane i rząd nic w tej sprawie nie zrobi bo są kukiełkami tych korporacji albo ich właścicieli (bliżej jeszcze nie określonych osób) i niszczą naszą gospodarkę a korporacje wchodzą na nasz rynek na swoich warunkach robią machlojki podatkowe i czują się zwyczajnie bezkarnie tworząc w naszym kraju kołchoz pracy!!!! DZISIAJ PZU PKO I LOTOS – JUTRO MAZURY I POMORZE

   • kolo 8 Maj 2011 o 11:44 am

    Jak napisal spj, swiat nie jest idealny. Politycy popelniaja mase bledow, zreszta wiekszosc z nich prezentuje nizszy poziom niz przecietny Polak. Wiem co sie dzieje z majatkiem narodowym. Wiem co sie dzieje w tej samej kwestii w innych krajach. Takie reguly dzisiaj panuja, jednak wole taki swiat od tego sprzed 89′. Jak ktos jest sprytny to sobie poradzi i mu zwisa co sie bedzie dzialo z tymi mniej sprytnymi, ciagle lamentujacymi i pocieszajacymi sie koncem swiata ktory nie nadejdzie. Ze straa miejska i policja problemow poki co nie mialem, jednak byc moze w tej sprawie zmierza ku gorszemu. Jeden z wielu problemow, gdyz swiat nie jest idealny co nie zmienia faktu ze nie bede tego wszystkiego zwalal na lucyferianow, jaszczuroludzi i im podobnych. Nawet gdyby istnieli to takimi pierdolami jak zadupie Polska nie mieliby czasu i potrzeby sie zajmowac.

  • Wojtek 8 Maj 2011 o 10:57 am

   BRAWO!!! Nic dodac, nic ująć.

  • zenobiusz 8 Maj 2011 o 12:54 pm

   A jak tam z polską czcionką „panie” oczekujący,”nowego”.
   „Więc wniosek nasuwa się sam albo to wszystko stanowi zlepek bzdur albo też nie stanowi żadnej przeciwwagi dla tego co ma się stać.”
   Wpajanie ludziom takiego przekonania,nic nie da.Już próbowano wmawiać wszechmoc iluminatów,ale to oni gonią w piętkę,nas jest więcej,i mamy orgon,i Bożą pomoc.Ich szef wie ,że czas jest krótki,i patrzy kogo by pożreć.Baczcie,byście to nie byli Wy.Jeszcze jest czas.

   • spj 8 Maj 2011 o 1:33 pm

    Ja nikomu nie mam zamiaru nic wpajać . Jestem jednym z wielu obywateli w tym kraju,który jak każdy ma swoje problemy i sprawy ale nie twierdzę automatycznie , że uwzięła się na mnie globalna, satanistyczna mafia która chce wybić większość ludzi- to jest bzdura.

    Jeżeli ktoś uważa inaczej chętnie poznam kontrargumenty w tej sprawie.

    A tak na marginesie narzekacie jak to się źle dzieje. Nie wiem w jakim wieku są główni zwolennicy tego bloga ale gdyby ich ktoś teraz przeniósł w czasy komuny w Polsce to wtedy może lepiej by zrozumieli , że dzisiaj mimo wszystko nie jest tak tragicznie a patrząc z perspektywy dnia dzisiejszego w przeszłość , która według Was epoka była lepsza do życia dla przeciętnego człowieka ?

 13. Sully 8 Maj 2011 o 9:11 am

  Witam wszystkich, godzinę temu w Grecji było trzęsienie ziemi o sile 5,2 w skali R, na głęgokoći zaledwie 2 km pod powierzchnia , na wyspie Dodecanese…potem było 9 mniejszych trzęsień od 2,9 do 3,8 w skali R….ciekawe.
  Pozdrawiam

  • kolo 8 Maj 2011 o 9:52 am

   co w tym ciekawego/nowego? tam czesto sa takie trzesienia.

   • Sully 8 Maj 2011 o 12:00 pm

    Jasne masz rację, że są częśte…tylko teraz się ich namnożyło dużo, a śledzę trzęsienia ziemi juz jakiś czas, ale oczywiście natura to natura..najpotężniejsza ma moc i nic na to nie możemy poradzić.
    Pozdrawiam wszystkich!

  • monitorpolski 8 Maj 2011 o 10:49 am

   HAARP. Płytkie trzęsienia mogą być wywołane przez HAARP. Być może jest to ostrzeżenie – „jak wyjdziecie z euro to zrobimy z was Japonię”. Ludzie, broń tektoniczna jest faktem.

   • kolo 8 Maj 2011 o 11:46 am

    byc moze haarp, byc moze natura, byc moze swiety mikolaj. prawdopodobnie cos z tych trzech.

    • monitorpolski 8 Maj 2011 o 12:29 pm

     zapomniałeś dodać: „znów dziwny zbieg okoliczności”. Jak to mawiał Churchill „w wielkiej polityce nie ma przypadków”

   • Taka prawda 8 Maj 2011 o 2:34 pm

    Mówią, że HAARP to 8-12 km, płytsze mogą być wyzwalane poprzez konwencjonalne ładunki wybuchowe w sztolniach.

    O ameryce w przepowiedniach była mowa że zatonie ale na min 3/4 powierzchni z przyczyn tektonicznych. Zalanie dorzecza to trochę za mało jak na spełnienie tego warunku. Jako separacja stref biedy od bogactwa takie zalanie ma sens. Niechcianych wyślą na wschód by gnili jak Indianie w rezerwatach na skarzonych promieniowaniem terenach.

 14. Grazka 8 Maj 2011 o 9:21 am

  Ale my sami tez musimy pokazac naszym zachowaniem ze nie dajemy sie urobic NWO.
  Czyli zero kredytow , nie zadluzamy sie poprzez uzywanie kart kredytowych , staramy sie zyc najskromniej jak sie da , nie dajemy sie urobic propagandzie illuminackiej ze szczescie jest zalezne od posiadanych pieniedzy.Nie kupujemy rzeczy ktore nie sa nam koniecznie potrzebne( chyba widzicie ile jest smieci na rynku ,ktore MUSZA byc w kazdym domu !!!)
  Tyle moze zrobic kazdy z nas i tym pokazemy ze rozumiemy czym jest NWO, nie wtedy jak bedziemy o tym pisac ale jak w zyciu codziennym zbojkotujemy ich pranie mozgu.
  Minimum tv , zero reklam .Czynnie trzeba sie od tego odwrocic nie tylko slowami , bo gdybysmy tylko slowami z nimi walczyli a dalej tanczylibysmy jak oni zagraja bylibysmy jeszcze wiekszymi glupcami niz ci ktorzy o niczym nie maja pojecia .
  Zdrowo sie odzywiac , nie chodzic o fastfoodow , samemu cos uprawiac to jest czynny opor.Nie pic nic z aspartanem , uzywac pasty bez fluoru itd.
  Czynic , nie gadac to jest recepta walki z NWO.
  I oczywiscie bliska wiez z Bogiem , znajomosc Biblii i pokladanie nadzieji w Bogu , ze nas uratuje i przeprowadzi bezpiecznie przez to co nadchodzi.

  • spj 8 Maj 2011 o 9:43 am

   Piszesz, żeby żyć jak najskromniej i nie zadłużać się. Masz po części rację ale to dotyczy tylko ludzi w określonej sytuacji. Nie chcę się chwalić ale powiem jak to wygląda z innej strony – w mojej rodzinie zgromadziliśmy na tyle dużo kapitału, że z samych odsetek bankowych czy zysków z funduszy inwestycyjnych można żyć nie robiąc w zasadzie nic konkretnego. Wbrew pozorom takich ludzi (dużo bardziej zamożnych) jest mnóstwo nawet w Polsce. I z tej perspektywy zadłużanie się i napędzanie gospodarki ma swoje plusy. Np. ja pomimo tego, że mógłbym kupić np. nowe Porsche 911 jeżdże samochodem, który ma prawie 20 lat. Natomiast ktoś inny kupuje na kredyt Skodę Octavie bo wierzy , że to prestiż czy coś w tym rodzaju. Dzięki takim zachowaniom ludzie podobni do mnie nie muszą tyle pracować. Działa tutaj zasada stara jak świat – czemuś biedy ? boś głupi.

   • monitorpolski 8 Maj 2011 o 12:30 pm

    Dlatego będą ginąć. Nie czują powagi sytuacji.

 15. wojox 8 Maj 2011 o 9:21 am

  No i wyjdzie że 11 maja nie w USA a w Grecji gruchnie ze 9 w skali plus tsunami na morzu śródziemnym. Już sprzęt grzeje anteny. Jak Grecja się nie ugnie i wyjdzie z Euro to polecą po kolei kraje które też mają dosyć :Hiszpania i Portugalia, Irlandia…itd
  ================================
  karta Illuminatti przewiduje zatopienie Rzymu…

  • spj 8 Maj 2011 o 9:53 am

   Ludzie błagam Was … Przecież Grecja już dawno zdementowała plotki o planowanym wyjściu ze strefy euro !

   • monitorpolski 8 Maj 2011 o 10:37 am

    Dawno? Kiedy, tydzień temu?
    Znalazłem teki artykuł: http://www.businessspectator.com.au/bs.nsf/Article/UPDATE-1-European-officials-deny-Greek-euro-exit-r-GLMQR?opendocument&src=rss
    Ze oficjele „zaprzeczają”. Ale „oficjele zaprzeczają” też temu, że na samolot prezydencki był zamach, zaprzeczają że WTC był dziełem Mossadu i CIA, zaprzeczają, że gen. Sikorski był zamordowany przez Churchilla, zaprzeczają, że Katyń był dziełem KGB itd…
    Poczekajmy, zobaczymy.

    • spj 8 Maj 2011 o 10:45 am

     Natychmiast po opublikowaniu tej informacji została zdementowana. Pokaż mi informację podaną przez Grecki rząd , że wystąpią ze strefu euro…

     http://www.forbes.pl/artykuly/sekcje/wydarzenia/grecja-dementuje-sugestie-o-rychlym-odejsciu-od-euro,14573,1

     Tą całą plotkę puścili Niemieccy dziennikarze z Der Spiegel. Jak wiadomo dziennikarze i blogerzy muszą dużo pisać … nie ważne co .. ważne żeby było dużo i żeby było ciekawe.

   • marek 8 Maj 2011 o 10:39 am

    Zgadza się było dementowane, ale jak to powiedział nasz wielki Bolek w wywiadzie z Grzegorzem Braunem: „pomyślenie było by już zbrodnią”. Więc może ktoś tam próbował coś kombinować, bo rzeczywiście jeszcze tydzień temu można było zaobserwować, góra jedno trzęsienie ziemi na tydzień. Dziś w samej Grecji 20 odnotowanych trzęsień.

   • siedem 8 Maj 2011 o 10:51 am

    i myslisz,ze zrobili to z wlasnej nieprzymuszonej woli?

   • Seba 8 Maj 2011 o 1:00 pm

    Coś jest na rzeczy..”Ministrowie finansów strefy euro i przedstawiciele Komisji Europejskiej spotkali się na nadzwyczajnym poufnym posiedzeniu w Luksemburgu w piątek wieczorem, by rozmawiać o sytuacji Grecji i potencjalnej restrukturyzacji jej długu, podało w piątek internetowe wydanie niemieckiego magazynu Spiegel.”

    W każdej plotce jest ziarnko prawdy.

    • Ania 8 Maj 2011 o 1:48 pm

     Może się obawiają, że Grecja wybierze drogę Islandii, choć w wypadku Grecji to trudniejsze.

  • kolo 8 Maj 2011 o 9:54 am

   po co te zarty:)

 16. Leonidas 8 Maj 2011 o 10:28 am

  Pod stadionem Lecha P. widzialem hasla : „stop hiPOkryzji” , „Nie robmy polityki,zamykajmy stadiony…a potem kopalnie,szpitale niech nie bedzie niczego !:)

  Z Forum Lecha Poznan:

  W obliczu absurdalnych działań rządzących coraz mniej możemy robić na stadionach, co więcej jesteśmy wręcz na trybunach niemile widziani. Bezsensowne obostrzenia i zakazy to teraźniejszość ruchu kibicowskiego w Polsce. Mecz z Górnikiem przyjdzie nam spędzić nie w Kotle a pod stadionem. Nie wiadomo co przyniesie przyszłość.

  Mimo tego nie poddajemy się i jako kibole wykazujemy aktywność na mieście. Tu nikt nie może nam niczego zabronić, mamy pełną swobodę prezentowania swoich poglądów oraz promowania kibicowskich postaw, co jest świetną alternatywą dla dzieciaków, które nie zawsze stać na coraz droższe bilety.

  Nie ma się co mazać, trzeba robić swoje. Jest okazja pokazać się dobrze na swoim terenie i konkretną akcją na mieście zaznaczyć kibicowską obecność i siłę w Poznaniu!!

  W piątek 13 maja w dwudziestu trzech największych miastach Polski odbędzie się Marsz Rotmistrza. Ma on na celu popularyzację wśród społeczeństwa osoby Rotmistrza Witolda Pileckiego, zamordowanego w 1948 przez stalinowskich oprawców bohatera, którego postawa i wartości śmiało mogą służyć za wzór nam – fanatykom. Człowiek odważny, nieszablonowy, lojalny wobec kolegów i przełożonych do końca pozostał wierny swoim wartościom. Bez wchodzenia w nadmierny patos polecam po prostu zapoznać się z artykułem Amalaryka na kibolach, który przybliża sylwetkę Pileckiego: http://kibole.wiaral…ld-pilecki.html

  Nie ma opcji, żeby tego typu wydarzenia w naszym mieście odbywały się bez naszej inicjatywy. 13 maja o 18:30 meldujemy się wszyscy w barwach na Placu Wolności. Kto ma niech koniecznie weźmie ze sobą szal Poznań||Polska.
  Przekazujcie informację znajomym, musi być nas możliwie jak najwięcej – w tych dniach jako kibice musimy pokazać swoją siłę. Został tydzień na mobilizację.

  • monitorpolski 8 Maj 2011 o 10:37 am

   Postaram się zamieścić osobny wpis na ten temat

   • siedem 8 Maj 2011 o 11:05 am

    p.monitor;czy ma pan wiecej info o spodziewanej wojnie polsko-rosyjskiej?
    wlos sie jezy.bo para tygodni temu czytalam,ze NWO planuje wykreowac konflikt polsko-bialoruski.dlatego,tez wygrana zadzornego lukaszenki nie jest przypadkowa.czy to prawda,ze tusk byl w chinach i podpisal jakis militarny traktat lub porozumienie?chodzilo o to,ze gdy chiny zaatakuja rosje od swojej strony Polska milaby zaatakowac rosje od naszej strony.brzmi absurdalnie ale czytalam o tym pare tygodni temu

    • monitorpolski 8 Maj 2011 o 12:32 pm

     Znam tylko wypowiedź Webstera Tarpleya, zresztą bardzo fragmentaryczną. Jest to gość z IQ rzędu 200 lub lepiej, kojarzy fakty i wyciąga poprawne wnioski. 2 lata temu mówił, że będzie agresja na Pakistan.
     Zresztą można zauważyć, że ta opozycja „antyrządowa” jest przejęta przez niepolską agenturę. Dlatego też idą ataki na mój blog bo jest niekontrolowalny.

 17. miodek 8 Maj 2011 o 10:55 am

  http://thewatchers.adorraeli.com/2011/05/04/could-earthquake-magnitude-14-and-170m-high-tsunami-wave-hit-taiwan/

  o co chodzi z ta data 11 maj! mowicie o usa , ja ma info od rodzinki z itali ze dzieci juz m-c temu mialy w szkolach cwiczenia ewkuacyjne na wypadek trzesienia ziemi ( rzym ) wlasnie 11 maja spodziewaja sie duzego trzesienia, teraz tajwan patrz link powyzej i wszytko to 11 maj !!!!

  • pedro 8 Maj 2011 o 11:14 am

   widziałeś tą kartę iluminati? http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/time-warp Zegarek wskazuje 11 i 5. Symbolika tam przedstawiona nawiązuje niby do zniszczenia Watykanu i części włoch(wpis z 26 kwietnia dole art.). Może chcą jednym wielkim trzesieniem w sprzyjających warunkach zrobić kilka wielkich kataklizmów i rozpocząć III Wojnę światową?

 18. freenata 8 Maj 2011 o 11:03 am

  Na http://www.getprepared.gc.ca/epw/index-eng.aspx czytamy, że ta kanadyjska akcja, ta tygodniowa kampania, ma mijsce każdego roku, od 1996. Po co siać panikę?

 19. Cupak 8 Maj 2011 o 11:20 am

  Widzieliście niebo ??? Latają dziś jak szaleni !!!!
  • Cupak 8 Maj 2011 o 12:04 pm

   U mnie niebo już całe białe i w nosie czuć zapach metalu. Coś się kroi.

   • rambo8 8 Maj 2011 o 12:50 pm

    Nad,Wrocławiem,też,już,spryskali,a,w
    ostatnich,dniach,był,spokój.
    Ciekawe,od,czego,to,zależy,kiedy,pryskają?

   • spj 8 Maj 2011 o 3:59 pm

    Tak. Za chwilę przyleci wielkie Ufo , wysiądą ludzie jaszczury , zabiorą na pokład i zgwałcą… wtedy nie tylko w nosie poczujesz metal… Następnie przemielą Cię i rozpylą w postaci chemtrails nad zakuprzem dolnym ku uciesze miejscowej gawiedzi.

    A jutro MP ogłosi się na blogu namiestnikiem boga na ziemi…

    • Cupak 8 Maj 2011 o 4:48 pm

     Jeżeli chcesz wierzyć w takie pierdołki to twoja sprawa , tylko ładnie się przywitaj z tymi ludźmi jaszczurkami, ale te dzieci mają wyobraźnie ^^

 20. BoRys 8 Maj 2011 o 11:27 am

  Oj chyba Monitor wpisem z 08.05.2011 trafił w dziesiątkę. Od razu zleciało się podejrzane towarzystwo wszystkowiedzące w rodzaju takich osobników jak : „kolo” i „spj”.

  • monitorpolski 8 Maj 2011 o 11:30 am

   Tak, może nawet w 11-tkę…

  • kolo 8 Maj 2011 o 11:54 am

   Co Ty stary, od czasu do czasu odwiedzam ten blog z ciekawosci. Czy naprawde kazda krytyka lub negacja tego co tutaj jest napisane jest wedlug Ciebie podejrzana? Nie wydaje Ci sie ze zdecydowanie przesadzasz, robisz z siebie paranoika? Gdzie u was dystans ludzie…

   • zenobiusz 8 Maj 2011 o 12:08 pm

    Jakoś nie mogą się „panowie” dorobić polskiej czcionki. 🙂 Ach ta biurokracja.
    No i nie ma jak spory w rodzinie.

    • kolo 8 Maj 2011 o 12:14 pm

     śźółń. Stary mam polska czcionke ale mam przyzwyczajenie z czasow irc gdzie pisalo sie szybko i bez wciskania alt.

    • zenobiusz 8 Maj 2011 o 1:00 pm

     To przyłóż się trochę.Szacunek dla języka ojczystego.GW plugawi słownictwo,a intrenet,niszczy ortografię.

    • kolo 8 Maj 2011 o 1:38 pm

     Nie ma sprawy, ale Ty trochę się opanuj w tej paranoi.

    • sono 8 Maj 2011 o 2:34 pm

     Oczep sie ,do cholery, z ta polska czcionka.
     Mendzisz i mendzisz z ta polska czcionka za kazdym wpisem.
     Zajmij sie usuwaniem pajenczyn, czy dlubaniem w zebach , jak nie masz co robic.

 21. pio9a 8 Maj 2011 o 11:48 am

 22. pio9a 8 Maj 2011 o 11:49 am

 23. Cupak 8 Maj 2011 o 12:35 pm

  Ciekawa karta: Data również 11 maja

  http://media.adamdodson.org/var/resizes/Illuminati-Card-Game/seize%20the%20time.png?m=1276954093

  3 Zegary !! Duży: Może chodzi o katastrofe w USA , mniejszy we Włoszech, a trzeci zapewne w innym miejscu świata.

  • marek 8 Maj 2011 o 3:41 pm

   Ta karta po wskazaniach wskazówek raczej pasuje do lipca 11/7, ale rzeczywiście mamy trzy rodzaje zegarów i dwa z nich pokazują tą samą datę, na trzecim się nie znam 🙂 Słoneczny pasuje do Rzymu wtedy kościół zaczynał je wprowadzać. Duży pasuje do USA wskazuje rękawiczka od myszki Miki, ale po co ten nożyk ociekający krwią, (amerykańskie gilotyny)? No i mały również wskazuje prawie 11/7. Oczywiście to takie moje luźne spostrzeżenie, na znajduje po google podobnych tarcz. Może tu chodzi o to że mamy różne liczby rzymskie, arabskie.

   • Cupak 8 Maj 2011 o 4:44 pm

    słuszne spostrzeżenia

 24. eltoro83 8 Maj 2011 o 12:54 pm

  Do Pana Zenobiusza i Monitor Polski-mówię tu za siebie i zapewne za kilka osób udzielających się sporadycznie na tym blogu.Musicie zrozumieć że dość duża część osób wchodzących tu w tym ja-to zwykli czytelnicy o poglądach umiarkowanych czytający z zainteresowaniem większość artykułów i wyciągający jakieś tam wnioski dla siebie na przyszłość jak również podnoszący kwestie swojej świadomości-bo człowiek świadomy nie ma się czego obawiać-on jest na to przygotowany.Ale naprawdę nie każdy szary,postronny obywatel,czytelnik,forumowicz musi pokrywać się z takim samym zapatrywaniem na pewne sprawy jak Wy.To tak jak np.jeden słucha Hip Hopu a drugi metalu lub disco polo,albo jeden gra w piłkę nożną a drugi w koszykówkę.Zarówno jedno jak i drugie to praktycznie to samo tylko w innym wykonaniu-ale cel jest jeden.Moim zdaniem osoba która nie zadaje pytań,nie dąży do odpowiedzi i chęci poznania prawdy to osoba 100 razy bardziej podejrzana niż mogłoby się to wydawać.Więc proszę was bardzo miejcie to na uwadze,że część osób jest po prostu ciekawa tego wszystkiego dlatego tudzież neguje a tam się zgadza.Taka już natura człowieka.A co do teorii spiskowych ważnych dla Polski-to bardziej niż te całe trzęsienia ziemi,tsunami,bomby atomowe obawiał bym się utraty suwerenności kraju na rzecz Rosji a film „List z Polski” mimo że jest to element powiedzmy propagandowy bardzo dużo wyjaśnia w tej kwestii.Jak ktoś tu wczoraj pięknie napisał-Zawsze walczyliśmy,pomagaliśmy,nie zdradziliśmy-to Nas na każdym kroku zdradzano-dlatego wolałbym suwerenne Państwo niż jakiekolwiek układy-pakty i dialogi między narodowe podszyte konfidencją.

  • zenobiusz 8 Maj 2011 o 1:03 pm

   W pełni się zgadzam,dla tego ,piszę o tym często na moim blogu,za co też ,nie jestem głaskany.Pozdrawiam.

 25. katerina404 8 Maj 2011 o 12:58 pm

  Od jakiegoś czasu zaglądam na ten blog i podzielę się z Wami moimi refleksjami. Przypuszczam, że większość z Was okrzyknie mnie prowokatorem i dezinformatorem ale co tam…

  Na tym blogu udzielają się osoby, którym wydaje się że mają dostęp do jakiejś niesamowicie demonicznej , niedostępnej dla zwykłego śmiertelnika prawdy. A nawet nie tyle niedostępnej – co ignorowanej przez ogłupione „lemmingi”.

  Więc poddaję Waszym przemyśleniom prostą sprawę – Jeżeli to o czym piszecie jest prawdą to tzw. „zwykli ludzie” nie mają żadnych szans w walce z tym wszystkim. Byłoby tak dlatego, że większość ludzi ze światowej finansjery , polityków itp. są po prostu od was milion razy inteligentniejsi – dlatego to oni są tam gdzie są a wy produkujecie się na blogu.

  Kolejna sprawa – twierdzi się tutaj, że oficjane media kłamią i manipulują informacją. Przecież to jest oczywisty fakt znany od początku istnienia telewizji. Nie odkrywacie tutaj przysłowiowej Ameryki. Jednak zastanówcie się raczej dlaczego informacje czerpane z youtube i anglojęzycznych stron o tematyce podobnej do tego bloga traktujecie jako pewnik i wykładnię prawdy.

  Nie przyszło wam do głów, że być może w obliczu globalnych zmian na świecie pewna siła sieje propagandę ‘anty nwo” bo ma jakiś interes w utrzymaniu tzw. starego porządku na świecie ? Jesteście pewni, że ten stary porządek jest idealny a wszystko co nowe to czyste zło ?

  Jeszcze jeden aspekt tego bloga – dość wyraźna paranoja i coś w rodzaju zbiorowej histerii tutaj panują. W każdym szczególe widzicie ukryte symbole, satanistów, złych globalistów itp. Zastanówcie się trochę nad sobą …

  Wasza metoda dyskredytowania każdego kto odważy się mieć inne zdanie i podważać Wasze teorie jest podobna do tych panujących w sektach.

  Proponuję więcej dystansu do rzeczywistości i życia. Poza tym nie oszukujmy się ale ludzie pragną być sterowani przez elity bo większość z nich jest bezwolną szarą masą, która nie chce myśleć – oni chcą tzw. „pracy i chleba” ewentualnie ‘chleba i igrzysk’. Tłumaczenie jakiemuś szerszemu ogółowi „jak ten świat działa” nie ma żadnego sensu i jest stratą czasu.

  Gdyby to wszystko o czym tutaj piszecie było rzeczywiście prawdą to już dawno ten blog by nie istniał a prowadzący go zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Więc wniosek nasuwa się sam albo to wszystko stanowi zlepek bzdur albo też nie stanowi żadnej przeciwwagi dla tego co ma się stać.

  Pozdrawiam,

  A ja się z oba nie zgodzę. Mogę zgodzić się tylko z tym, ze Stary Porządek jest tym samym co Nowy Porządek, tylko w duzo okrutniejszej formie i na skalę globalną. I to są wszystko fakty niestety. Poza tym potwierdzają to ludzie z róznych stron świata w swoich prywatnych doniesieniach. Nie wiem dlaczego wogóle to napisałeś, ale są to złe Twoje przemyslenia, oj bardzo złe. Może chcesz się pocieszyć tylko, nie wiem, co Tobą kieruje. Jak się przeczyta dodatkowo, oprócz Internetu, trochę naprawdę wartościowej literatury i umie się składać fragmenty informacji, czyli ma się, jak tu pisze admin, chociaż ponad 80 IQ, to sprawa jest bardzo jasna ui nie trzeba tu Einsteina. Nawet sama logika tego co sie dzieje ogólnie podpowiada, ze informacje, nie są ani trochę przesadzone. Ani trochę.

  • zenobiusz 8 Maj 2011 o 1:05 pm

   spj
   8 Maj 2011 o 9:00 am | #19 Odpowiedź | Cytat
   48 Rate This
   Od jakiegoś czasu zaglądam na ten blog i podzielę się z Wami moimi refleksjami. Przypuszczam, że większość z Was okrzyknie mnie prowokatorem i dezinformatorem ale co tam…
   https://monitorpolski.wordpress.com/2011/05/07/wydarzenie-i-komentarze-8-maja-2011-r/#comment-9716
   Zawodzi wam koordynacja,i rozdano mylnie, podwójnie teksty do wklejania.
   Pozdrawiam.

   • spj 8 Maj 2011 o 2:33 pm

    I właśnie mamy kolejny dowód na Waszą paranoję. Ta Katerina404 chociaż jest jakby „po Waszej stronie” nie umie cytować posta, więc zrobiła kopiuj-wklej a dopiero pod całym moim postem napisała co chciała. Natomiast czujny Zenobiusz już zna prawdę i wie , że jestem agentem wklejającym posty.

    • siedem 8 Maj 2011 o 3:09 pm

     wydaje mi sie ,ze spj wpadl juz w NASZA paranoje.witamy

 26. katerina404 8 Maj 2011 o 1:06 pm

  Borys, o tym kolo, co napisałeś, to ja jego wpisy obserwuję i potwierdzam Twoje spostrzeżenia. Nie dajmy się ageturze, bo ma krzywy kręgosłup. Drogi kolo nie przeżywaj tak swojej roli, bo oni takich ludzi wykorzystują, a potem wylewają razem z kąpielą i co najważniejsze, gdzieś w głębi, takimi ludźmi gardzą.

  • kolo 8 Maj 2011 o 1:44 pm

   Nie mogę Ci tego udowodnić ale co poradzę, jestem młody rocznik 86, wchodzę na forum z ciekawości i przeraża mnie że ktoś myśli że jestem agentem tylko dlatego że coś skrytykowałem 😦

   • siedem 8 Maj 2011 o 3:11 pm

    trudno to wszystko ogarnac,prawda?zapraszamy czesciej.przyzwyczaisz sie.

 27. romczyk 8 Maj 2011 o 1:28 pm

  Chyba ciekawy wątek na ATS
  Extraterrestrial Threat to those with negative blood types?
  http://www.abovetopsecret.com/forum/thread700463/pg1
  Jakis czlowiek przeslal zakodowana wiadomosc na ATS, po tym coś dziwnego dzialo sie dwa, trzy razy z watkami w ktorych byla o tym mowa ale ostatecznie za ktoryms razem dalo sie zalozyc watek ktory jeszcze nie zostal usuniety

  A oto tresc

  The code was,

  7-21-22-6 26-18-6-6-14-20-18 10-14-6 18-1-16-5-12-3-7-18-17 7-2 20-22-9-18 26-18 14 16-21-14-1-16-18 15-18-19-2-5-18 7-21-18 20-2-9-18-5-1-26-18-1-7 17-22-6-16-2-9-18-5-18-17 22-7 15-12 7-21-18 7-22-26-18 12-2-8 17-18-16-22-3-21-18-5 7-21-22-6 22 10-22-25-25 15-18 20-2-1-18 16 11 10-22-25-25 15-5-22-1-20 8-1-17-18-6-22-5-14-15-25-18 16-21-14-1-20-18 7-2 6-2-26-18 15-8-7 1-2-7 17-18-6-7-5-8-16-7-22-2-1 10-2-5-25-17 20-2-9-18-5-1-26-18-1-7-6 14-5-18 1-2-7 5-18-25-18-14-6-22-1-20 7-21-22-6 22-1-19-2-5-26-14-7-22-2-1 22-1 19-18-14-5 7-21-14-7 14-1-14-5-16-21-12 10-22-25-25 18-1-6-8-18 22 5-18-25-18-14-6-18 7-21-22-6 22-1-19-2-5-26-14-7-22-2-1 22-1 21-2-3-18 7-21-14-7 6-2-26-18-15-2-17-12 10-22-25-25 7-14-24-18 1-2-7-22-16-18 14-1-17 15-18 3-5-18-3-14-5-18-17 10-21-14-7 17-2 22 26-18-14-1 15-12 3-5-18-3-14-5-18-17 22-19 12-2-8 14-5-18 14 5-18-25-22-20-2-8-6 15-18-25-22-18-9-18-5 15-18 3-5-18-3-14-5-18-17 7-2 21-14-9-18 12-2-8-5 15-18-25-22-18-19-6 16-21-14-25-25-18-1-20-18-17 22-19 12-2-8 14-5-18 15-25-2-2-17 7-12-3-18 2 14 15 2-5 14-15 15-18 3-5-18-3-14-5-18-17 19-2-5 16-21-14-1-20-18 6-2-26-18 10-22-25-25 6-18-18 7-21-22-6 14-6 14 3-2-6-22-7-22-9-18 16-21-14-1-20-18 2-7-21-18-5-6 10-22-25-25 15-18 14-19-5-14-22-17 18-9-18-5-12-2-1-18 15-18 3-5-18-3-14-5-18-17 7-2 15-18 6-18-3-14-5-14-7-18-17 22 17-2-1-7 1-18-18-17 7-2 7-18-25-25 12-2-8 10-21-18-1 7-21-22-6 10-22-25-25 21-14-3-3-18-1 12-2-8 14-25-5-18-14-17-12 24-1-2-10

  ATS members quickly decrypted the code to reveal the message to be;

  THIS MESSAGE WAS ENCRYPTED TO GIVE ME A CHANCE BEFORE THE GOVERNMENT DISCOVERED IT BY THE TIME YOU DECIPHER THIS I WILL BE GONE C X WILL BRING UNDESIRABLE CHANGE TO SOME BUT NOT DESTRUCTION WORLD GOVERNMENTS ARE NOT RELEASING THIS INFORMATION IN FEAR THAT ANARCHY WILL ENSUE I RELEASE THIS INFORMATION IN HOPE THAT SOMEBODY WILL TAKE NOTICE AND BE PREPARED WHAT DO I MEAN BY PREPARED IF YOU ARE A RELIGOUS BELIEVER BE PREPARED TO HAVE YOUR BELIEFS CHALLENGED IF YOU ARE BLOOD TYPE O A B OR AB BE PREPARED FOR CHANGE SOME WILL SEE THIS AS A POSITIVE CHANGE OTHERS WILL BE AFRAID EVERYONE BE PREPARED TO BE SEPARATED I DONT NEED TO TELL YOU WHEN THIS WILL HAPPEN YOU ALREADY KNOW „

 28. navajo 8 Maj 2011 o 1:33 pm

  Monitor a czasami czeba i tak postąpić !!!!!! tu wklejam link do stronki !
  http://www.wykop.pl/ramka/731751/chcial-obrabowac-i-zgwalcic-18/

 29. spj 8 Maj 2011 o 1:38 pm

  monitorpolski :

  Polska została przejęta przez międzynarodową mafię i ta robi wszystko żeby nas wybić, nie rozumiesz?

  Szczerze mówiąc nie , nie rozumiem. Co to jest międzynarodowa mafia i niby po co chcieliby Nas wybić ? Myślisz, że jak wszystkich wybiją to co ? Panowie ze spotkania grupy Bilderberg pojadą na wykopki albo montować samochody . Część ludzi zawsze żyła z pracy innych i ostatnią rzeczą na której im zależy jest zlikwidowanie tych którzy na nich pracują . Więc zastanów się kto tworzy te teorie i filmy na youtube…

  • siedem 8 Maj 2011 o 2:53 pm

   podejrzewam ,ze nie masz pojecia czym NWO jest.proponuje obejrzec dwuczesciowy fim

 30. sebecxs 8 Maj 2011 o 1:47 pm

  jak ja nie cierpię takich de**** jak „kolo” i „spj” uny myślo, że so inteligedne…
  myślo, że so racjonalnie myślonce.. wiedzo najlepi, bo do szkoły chodziły i powtarzały to co im mówiły… myślo tak jak tivi każe to so mundre i koniec…

  cyt.”spj” – Np. ja pomimo tego, że mógłbym kupić np. nowe Porsche 911 jeżdże samochodem, który ma prawie 20 lat…
  hehehehee.. heheheee.. uwielbiam prawdę walić prosto w pysk – ta wypowiedź świadczy o twojej miernocie…

  cyt. „kolo” – a jesli zdarzy im sie zajrzec na taki blog to tylko raz na jakis czas w celu odmozdzenia. Cale dnie spedzaja tutaj tylko emeryci i frustraci czyli ludzie bez przyszlosci ktorzy pocieszaja sie gadaniem ze rzekomo przyszlosci nie bedzie mial nikt z nas…

  no kolo musisz se do talmuda luknąć to tam się dowiesz, że dla „gojów”, tzw. bydła mówiącego jest przyszłość… ty z ciasnotą umysłową już tam prawie jesteś….

  ale żem se frustracje i bide własną odreagował co??

  • spj 8 Maj 2011 o 2:37 pm

   Poziom Twojej frustracji i zawiści sięga zenitu…

 31. GregoryPek 8 Maj 2011 o 1:53 pm

  Zenobiuszu, tak się przyczepiasz o brak polskości w czcionkach niektórych użytkowników, a na Twoim blogu 70% artykułów jest w języku… angielskim. Trochę pokory 🙂

  • zenobiusz 8 Maj 2011 o 2:20 pm

   Nie polską czcionka posługuje się w większości wypadków agentura,mająca służbowy sprzęt.Dla polaka to nie problem,nawet jak mieszka na antypodach.Więc twój argument,zresztą powielany kolejny raz ,nie ma nic do rzeczy.Niech wam zmienią wytyczne.Bo to już nudne.Mizia nawet całe elaboraty pisał że naganiam klientów sprzedawcom klawiatur,podobnie ,jak czynię to z działami orgonowymi,jestem na prowizji.

   • GregoryPek 8 Maj 2011 o 2:24 pm

    twoja choroba to schizofrenia. traci na tym cala twoja rodzina (jesli jej nie masz to znaczy ze nie jstes prawdziwym polakiem)

   • siedem 8 Maj 2011 o 3:00 pm

    zeno jestes poprosto beszczelny.i smiem to pisac niepolska czcionka,ktorej tylko brakuje ogonkow i kresek,ale tobie brakuje o wiele wiecej.

   • miodek 8 Maj 2011 o 3:05 pm

    sorry ale ja tez nie mam polskiej czcionki, poprostu mi sie niechce ganiac za polska klawiatura i to oznacza ze jestem agentka ?! be-ze-du-ra !
    Quo Vadis Polonia !!

 32. kolo 8 Maj 2011 o 1:57 pm

  Wcale nie myślę że jestem inteligent. To że coś skrytykuje albo zaneguje to nie znaczy ze uważam się za inteligenta albo że jestem agentem. Już z tym talmudem to w ogóle nie rozumiem o co Ci chodzi. Nie będę więcej pisał, miałem nadzieje na konstruktywna dyskusje ale jedynie sam autor bloga potrafił mi częściowo konkretnie i z argumentami odpowiedzieć. Reszta tylko wyzywa od agentów. Wchodzą też na ten blog ludzie z mojego rocznika 86 i dla nich to kompletna paranoja jeśli ich wyzywacie od żydów i agentów, żal dupe ściska 😦

  • siedem 8 Maj 2011 o 4:00 pm

   niedziw sie wiekszosc twoich komentow to krytyka(niezawsze potrzebna)poczciwy charakter wyciaga po krytycznych komentarzach odpowiednie wnioski.niema sie co oburzac.jak sam wspomniales jestes mlody,musisz sie jeszcze wiele nauczyc.i bez obrazy.

 33. katerina404 8 Maj 2011 o 2:13 pm

  kolo, ale Twoje uwagi, zreszta notorycznie coś poddające w wątpliwość, nie ułatwiają otwierania ludziom oczu, a jedynie sięja zamęt w ich i tak już nadwątlonych głowach. Moje zdanie jest takie, że większość tych poza meanstremowych informacji jest prawda, a jeżeli nawet w czymś jest niewielkie przekłamanie, nie należy się czepiać, gdyż lepiej znać prawdę, nawet przesadzoną(choć ja wiem, że przesadzona nie jest), niż coś ptrzeoczyć. I lepiej się mile rozczarować, niż być czymś zaskoczonym. Niestety prawda jest, jaka jest,że niestety banksterska elita doi narody, przekupuje polityków, niszczy Państwa i kościoły od środka i wprowadza na szeroką skalę zakrojony faszystowski, totalitarny terror. I to są fakty niepodważalne. To dzieje się na całym świecie za przywoleniem obywateli, niczego nie świadomych. Jak to powiedział Aleks Jones, którego próbuje się dyskredytować:

  „Dlaczego banki chciały komunizmu. On nie istnieje. Gwałcą nas, robią z nas niewolników i mówią, że jest to raj dla ludzi i jest świetnie! Wyprowadzają całe bogactwo narodowe za granicę, gdyż globaliści są ponad narodami, co zapewnia im bezpieczeństwo i napuszczają na siebie różne kraje. Mamy do czynienia z klasyczną tyranią w USA, Jednak mamy Internet, alternatywne media, dlatego chcą teraz regulować i zamknąć Internet, ale spóźnili się.

  Grają według zasad z XIX i XX wieku, a jest wiek XXI, wiek oporu wobec tyranii, więc to będzie ostra walka, z wolnością ludzką w jednym narożniku i NWO w przeciwnym. Każdy z Was się liczy i musi zaangażować się w tą walkę, bo jest to sprawa życia i śmierci. Wszystko zależy od zdemaskowania tych ludzi, wszystko zależy od pokazania ludziom, że to jest Nowy Porządek Świata, że to są kryminaliści, którzy tyranizują świat.”

  A ja dodam od siebie,że do tego wszystkiego zmierza też Unia Europejska i inne pakty międzynarodowe. Zarówno Unia, ONZ i wszystkie światowe organizacje, to demoniczne twory, które mają służyć totalitarnemu zniewoleniu wszystkich narodów na kuli ziemskiej. Właściwy totalitaryzm, zaczął się na dobre w USA, ale zmierza do nas milowymi krokami, o czym stale informuję Państwa, abyście nie obudzili się z ręką w nocniku.

  • galluss 8 Maj 2011 o 3:05 pm

   witamy katerinkę z forum NWO

  • pola 8 Maj 2011 o 3:12 pm

   katerina 404 przyznaję tobie rację ,dopóki nie dotknie nas osobiście jakiś problem będziemy tkwić w błogiej nie świadomości a takich nie świadomych osób jest mnóstwo. Dopóki nie odbierze im się miski z jedzeniem nie ruszą tyłka .Nie potrzeba doszukiwać się jakichkolwiek znaków na niebie i ziemi wystarczy rozejrzeć się wokół siebie ile niesprawiedliwości mamy a wszystko jest robione w imię naszego dobra a to co ostatnio po cichu robi rząd z ustawami przyprawia mnie o dreszcz. I dlatego musimy wszyscy zmobilizować się i informować ludzi że jest przygotowany zamach na na naszą przyszłość.

 34. sebecxs 8 Maj 2011 o 3:19 pm

  dobra , teraz grzecznie będzie… Jak to jest możliwe, że mamy 2011 rok (kto wie jaka jest prawdziwa data istnienia świata?) i ciągłe konflikty zbrojne? Jeździmy autami które smrodzą? Medycyna (z wyjątkami) truje a powinna leczyć? Coraz niższy poziom edukacji? Buduje się elektrownie atomowe ( to akurat aby mutować ludzki gatunek) – a nie bardzo wiadomo co zrobić ze śmeaciami radioaktywnymi? Przecież jest rozwój – tak ? czy raczej go nie ma ? Moi koledzy uważają, że asfalty i auta na kredyt to rozwój !!! Ja pier****ę !!! Że nowy telefon, telewizor, stadion, fotoaparat czy kolejny motocykl w kolekcji to rozwój….. Ja Pier****ę !!! Większość chce utrzymać statu quo tylko po aby mieć czym kichy zapchać i zmieniać kanały w nowszym tv… no i oczywiście gromadzić, gromadzić, gromadzić … bo to jest rozwój… wg nich – czy tylko aby im się tak wydaje ponieważ zostali tak zaprogramowani przez Brzezińskiego i Rockefellera….
  Szanowny: kolo poczytaj Protokoły Mędrców Syjonu oraz książki Brzezińskiego – możesz się z tym nie zgadzać, ale to się właśnie dzieje… to są pozycje „lajtowe”… tak mi się wydaje, ale może ktoś z forum ma lepsze propozycje na
  początek, bo ewidentnie czegoś takiego potrzebujesz…

  Szanowny: spj – jak Cię faktycznie stać na porszaka, to kupuj i jeździj póki możesz, bo poważna wojna na świecie się zbliża … coraz większymi krokami…
  pozdrawiam…

  • siedem 8 Maj 2011 o 3:40 pm

   sebec radze ci zaczac gromadzic,gromadzic,gromadzic,tylko absolutnie nie w banku tylko w domowej spizarce.

  • spj 8 Maj 2011 o 4:16 pm

   Załóżmy , że zbliża się wielka wojna na świecie … i co ? Popełnijmy wszyscy zbiorowe samobójstwo ? Zabetonujmy się w sarkofagu na 50 lat ? Przecież to jest oczywiste , że jeszcze niejedna wojna na tym świecie będzie miała miejsce.

   Gdyby faktycznie coś zaczęło się dziać to nawet nie kiwniesz palcem, wpakują Cię do wagonu i wyślą do obozu. Nawet gdybyś uciekł to ludzie wychowani w cywilizacji zatracili zdolność do życia w naturze, więc długo byś nie pożył… nawet gdybyś przeżył to będziesz w katastrofalnym stanie fizycznym i psychicznym a świat będzie wyglądał już inaczej…

   Widzę , że strasznie ubodło Cię moje wyznanie, że stać mnie na to czy tamto… ale napisałem to nie po to żeby się chwalić ale żeby uzmysłowić Ci pewien mechanizm który opisałem w tamtym poście. To prawda , że ludzie dają się zaślepić i uważają kupowanie różnych rzeczy za cel ich życia…z drugiej jednak strony ten wyśmiewany przez Ciebie „rozwój” daje nam bardzo wiele korzyści na co dzień … wyobraź sobie gdyby na całą zimę w największych polskich miastach wyłączyli prąd i wstrzymano dostawy wszelkich towarów. Inaczej byś śpiewał…

   • sebecxs 8 Maj 2011 o 4:40 pm

    no i tą odpowiedzią udowodniłeś, że marnuje czas na Ciebie…. póki co hehehe… chyba małolat jesteś? Przyszło Ci do głowy, że może są na tym Świecie ludzie, których tak jak Ciebie było stać… hehehe… ciekawe czy będzie Ci dane to odkryć?.. tylko zrezygnowali z tego i np. wyjechali na wieś… i śmieją się zwyczajnie.. są prawie samowystarczalni i nie boją się braku dostaw prądu… a śpiewają bez powodu… i czasem dadzą się podpuścić na forum i napiszą co nieco… katastrofalny stan psychiczny i fizyczny – dobre, to jest dobre… podoba mi się… a co do samobójstwa zbiorowego – vide fukuszima…

 35. katerina404 8 Maj 2011 o 3:41 pm

  spj a jeśli według Ciebie nic się nie dzieje, to jak to słusznie zauważył Borys, co wogóle tu robisz? Po co tracisz cenny czas. Idź sobie na rower na świeże powietrze, albo idź na forum motoryzacyjne, albo na Forum Dogs, obojetnie zrób coś ze sobą pożytecznego. Dość, ze dezinformujesz ludzi i robisz konkurencję TVN, TVP1, TVP2, Polsatowi i inym stacjom, a do tego jeszcze onetowi, to na dodatek nie wnosisz żadnych wartościowych, ani merytorycznych treści. Albo nie rozumiesz co się dzieje (pewnie za dużo aspartamu), albo spełnić chcesz jakąś blizej niesprecyzowaną rolę. Nie wysilaj się. Ludzie, którzy od kilku lat śledzą te wszystkie pogrywki psychopatów, wiedzą lepiej oc Ciebie, co jest grane. A Ty jak chcesz zaszyj się w morzu „iluzji”, jaka serwują Ci media. Skoro uważasz, ze w Internecie są same bzdury, to skąd Ty mądralo czerpiesz tą swoją nieprzeniknioną wiedzę?

  • Viola 8 Maj 2011 o 9:46 pm

   do spj i kolo -całych dni nie spędzają tutaj emeryci i frustraci lecz ludzie szukający prawdy ,czujący że coś jest nie tak,Ja czytam ten blog od kilku miesięcy (prawdy szukam od lat) ,nie zabieram głosu chociaż nie zawsze zgadzam się ze wszystkimi,nie zawsze wszystko rozumiem, często jestem zaskoczona kolejnymi info Monitorapolskiego jak i jego gości (i nie tylko tutaj ale na co dzień),lecz nie wypowiadam się, nie neguję, nie atakuję tylko dlatego ,że mam inne zdanie lub czegoś na ten moment nie rozumiem.Mam oczy,uszy ,rozum więc zbieram info z innych źródeł,które kojarzę, składam, analizuję,obserwuję i widzę ,że ludzie nie chcą znać prawdy,że wolą nie wiedzieć jak w filmie „They live”.Gdy się nie ma nic do powiedzenia to się słucha,obserwuje,czyta,uczy itd a mówi wtedy gdy się ma co powiedzieć.Szacun dla Monitora dla Gallusa dla katerina404 i wielu wielu innych którzy robią tak wiele dla nas ,zwykłych obserwatorów,czytelników ,poszukiwaczy prawdy ,czujących od teraz lub od lat ,ze coś tu nie gra naszym życiu ,ze to jest Matrix ,ze zatracamy człowieczeństwo w pogoni za …..iluzją.Pozdrawiam.

 36. katerina404 8 Maj 2011 o 3:52 pm

  galluss ach witam witam Ciebie przyjacielu. Tak apropos, nie wiesz co się dzieje ze ztroną NWO? Wiem, że admin miał trudnosci finansowe, ale jakoś zawsze po przerwie dłuższej, czy krótszej stronka działała, a teraz cisza w eterze. Zaczynam sie o niego martwic. Czy coś mu się nie stało? Szkoda tej strony, bo to była jedna wielotomowa powieść na tej stronie. Tyle ciekawych artykułów, naprawdę szalenie wartościowych. Poza tym, poza nielicznymi wyjątkami, ludzie tam piszący mieli równo pod sufitem, a jak zdarzały się „fałszywki”, to zaraz ich przydusiliśmy.

 37. oz 8 Maj 2011 o 3:53 pm

  misiowie .. plujący szczekajacy , z bijącym sercem czejający na nieuniknione , kiedyś .., gadanie nic nie pomoże , pisanie ..brak prądu i po misiach .. zostanie z nas nawóz a potem proch i pył . zobaczymy

  • wojox 8 Maj 2011 o 6:35 pm

   KATERINA mój wątek o przebiegunowaniu uświadomił za dużo ludzi i musieli zapewne zlikwidować stronke. Jak nie umieją w inny sposób dają taki który działa na wszystkich (prawie), ,, zapodali ze 100 tyś złotych i stronka zamknięta…
   Pozdrawiam Kati…Uważaj tu na sekciarzy…

 38. sakara 8 Maj 2011 o 3:59 pm

  Katerina, widziałam twoje wpisy ma nwo, byłaś tam chyba częstym gościem, więc proszę powiedz jeśli wiesz co się stało z tą stroną. Tak mi jej brakuje.Czy już zamknięta na dobre? przepraszam za OT.Pozdrawiam

 39. sakara 8 Maj 2011 o 4:02 pm

  Sorry dopiero zauważyłam Twój wpis, też nie wiesz co się dzieje ze stroną nwo.Ja już tu zadawałam to pytanie bez rezultatu….

 40. katerina404 8 Maj 2011 o 4:08 pm

  Słuchajcie na temat tego przywiązywania uwagi do numerologii u satanistycznych, psychopatycznych, banksterskich rodów, pisze też nie kto inny, jak Max Kolonko. Jeśli ktoś nie wie, kto to, to już tłumaczę. Otóż Max Kolonko to polski dziennikarz, urodzony w Bydgoszczy w 1965 roku, były korespondent TVP i TVN w USA, publicysta, prezenter i producent telewizyjny. Od 1988 roku przebywa w USA. Od 1992 roku był amerykańskim korespondentem Panoramy (TVP2), później także pozostałych serwisów informacyjnych TVP (w ramach Telewizyjnej Agencji Informacyjnej). W USA, w 1993 roku, założył swoją własną spółkę producencką, Media 2000, która jest podwykonawcą materiałów, programów i filmów reportażowych m.in. dla Telewizji Polskiej, TV 4, TVN i CBS. Mariusz Max Kolonko w 2001 roku stworzył pierwsza serię reportaży Odkrywanie Ameryki dla (TVP). Max Kolonko jest też częstym gościem amerykańskich sieci telewizyjnych (m.in. ABC i CNN).

  A oto co pisze w swoim artykule

  Tytuł arykułu jest: „Czy sataniści rządzą Ameryka”

  Mówią, że potajemnie kontrolują Watykan i podaż ropy na rynkach świata. Mówią, że utrwalili swój tajny symbol – pentagram – w planach układu ulic Waszyngtonu…

  Mówią też, że mają własny język symboli, którymi ostemplowali znane budowle Ameryki i podstawową walutę, jaką posługuje się dzisiejszy finansowy świat – amerykański dolar. Nie wierzysz? Spójrz na symbol niedokończonej piramidy na papierowym dolarze albo plan Waszyngtonu i połącz linijką ulice biegnące do Białego Domu.

  Iskry płonącego stosu

  Przywiązany do pala człowiek po raz ostatni powiódł wzrokiem po okolicy. Wiatr znad rzeki zmierzwił mu długie, siwe włosy, kryjąc grymas bólu, kiedy płomień chwycił się pni i zaczął kąsać mu stopy. Kiedy konał w płomieniach, jego krzyki rozbrzmiewały w bijących dzwonach katedry Notre Dame.

  Był 18 marca 1314 roku. Umierał ostatni wielki mistrz templariuszy Jacques de Molay. Słowa klątwy pod adresem oprawców, które wykrzyczał w ostatnich chwilach życia, poszybowały z iskrami w niebo i ziściły się, nim minął rok. W czasie polowania króla Francji Filipa IV śmiertelnie poturbował dzik, papież Klemens V zmarł na zaparcie jelit, zaś – według przekazów – w jego trumnę uderzył piorun – paląc niemal doszczętnie zwłoki.

  Piątek, trzynastego

  Egzekucja kończyła ciąg zdarzeń zapoczątkowany rok wcześniej, kiedy w piątek, 13 października 1313 roku, rycerze Zakonu Templariuszy zostali aresztowani. Dlaczego? Czyniąc długą historię krótką: doszli do olbrzymiej fortuny i wpływów, które zagrażały pozycji Kościoła i ówczesnemu układowi władzy. Odtąd templariusze zeszli do podziemi, kultywując tradycje zakonu. Była nią m.in. umiejętność wznoszenia budowli architektonicznych, które do dziś zadziwiają świat. Wszak mason znaczy tyle, co murarz, w dawnej Polsce mularzem zwany.

  Tajne loże masońskie spadkobierców templariuszy pojawiły się w Szkocji i Anglii, stamtąd przybyli do tworzącej się ponad dwieście lat temu Ameryki, odciskając na nowej demokracji swe symbole, gdzie się tylko da.

  Plan Waszyngtonu…

  …przygotował w 1791 roku Pierre L’Enfant z polecenia „sprawdzonego” masona, George’a Washingtona. Jeśli przyłożysz linijkę do dzisiejszego chaosu dróg dystryktu Waszyngton, zobaczysz regularny masoński pentagram, utworzony z ulic Massachusetts Ave., Rhode Island Ave., Connecticut Ave., Vermont Ave. i K Street NW z Białym Domem u szczytu. Masoni kładli kamienie węgielne w niemal każdej większej budowli amerykańskiej stolicy m.in.: Kapitolu, gdzie obraduje Kongres, Białego Domu i Monumentu Waszyngtona, z wierzchołkiem w kształcie piramidy. Jeśli wybierzesz się na spacer po mieście, zobaczysz symbole cyrkla i węgielnicy na rogach sądów, szkół, kościołów i świątyń, włączając jeden z najwspanialszych zabytków amerykańskiej architektury: Dom Świątyni, zwany Domem Templariusza, siedzibę masonów wzniesioną w 1911 roku.

  Historia pokazuje, że masoni mieli zwyczaj projektowania zabudowy amerykańskich miast w geometrii swoich symboli. Plan miasta Sanduski w Ohio z 1818 roku, sporządzony przez masona Kilbourne’a, zawiera również masońskie symbole – cyrkiel i węgielnicę – w układzie ulic.

  Masońska trzynastka…

  …roku 1313, feralnego dla templariuszy i ich spadkobierców, masonów, jest w ich historiozofii cyfrą magiczną i znaczącą dla funkcjonowania świata, stworzonego przez Stwórcę, czyli wg masonów-murarzy: Wielkiego Architekta reprezentowanego przez Wszechwidzące Oko – kolejny masoński symbol widoczny na np. amerykańskim dolarze.

  Masońska Trzynastka jest znacząca dla funkcjonowania naszego świata, co nie znaczy, że szczęśliwa. I tak: samochód Księżnej Diany uderzył w 13 filar paryskiego tunelu. Statek kosmiczny Apollo 13 nawalił 13 kwietnia. Bombowiec Enola Gay zrzucił bombę na Hiroszimę w Misji Numer nr 13. Papież Jan Paweł II został postrzelony 13 maja. Pechowa trzynastka daje się nam tak we znaki, że w Ameryce trudno znaleźć pokój hotelowy o numerze 13 bądź piętro 13 w windzie. W tym roku Microsoft podał, że nie będzie wersji numer 13 oprogramowania Office. Prosto od 12 programiści przeszli do wersji 14.

  Tymczasem spójrzmy na amerykański dolar. Po prawej stronie banknotu jest wizerunek Wielkiej Pieczęci Stanów Zjednoczonych. Widzimy orła, który trzyma 13 strzał i gałązkę oliwną z 13 liśćmi i 13 owocami. Nad głową ma 13 gwiazd, na piersiach tarczę, która ma 13 pasów. Napis: „E Pluribus Unum” (z wielości jedność), to w sumie 13 liter. Napis nad piramidą: Annuit Coeptis, to znowu liter 13. Sama niedokończona piramida ma 13 stopni. W pieczęci Amerykańskiego Departamentu Skarbu, widocznej również na tym banknocie, zobaczysz między wagą a kluczem inny masoński symbol: węgielnicę z 13 gwiazdami. Te mają symbolizować 13 pierwszych kolonii Ameryki. Podobnie jak 13 pasów na amerykańskiej fladze, którą w uroczystościach pogrzebowych składa się w trójkąt… 13 razy.

  Nowy porządek świata

  Jeśli na Wielką Pieczęć Stanów Zjednoczonych nałożysz heksagram, otrzymasz w jego rogach anagram S-M-O-N-A… albo: MASON. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że Wielka Pieczęć, sygnowała wszystkie istotne dla biegu dziejów naszego świata dokumenty Ameryki, można pokusić się o teorię, że masoni stemplują nią „Nowy Porządek Świata” – o którym 9.11., nie 2001 roku (atak na WTC), a 9.11.1990 roku, mówił w przemówieniu do Kongresu George Bush, ojciec obecnego prezydenta USA G.W. Busha. I jeden, i drugi to masoni. Ci, którzy nie rozumieją uporu Busha juniora w sprawach polityki zagranicznej USA wobec Iraku, nie pamiętają o historiozofii masonów i krucjatach templariuszy przeciw muzułmanom. Jeśli zaś założyć, że masoni rządzą Ameryką, czy rządzą też i światem?

  – Światem rządzi pieniądz – zagadkowo odpowiada mi jeden z mistrzów znanej loży masońskiej. Po czym z tajemniczym uśmiechem godnym Giocondy wręcza mi dolara i lupę i zostawia samego w mroku masońskiej biblioteki. Przykładam szkło tam, gdzie wskazał palec Wielkiego Mistrza… i oto w prawym górnym rogu waluty, którą obraca codziennie nasz świat, z ”dziupli” nad cyfrą 1 spogląda na mnie miniaturowa sowa – tajemny masoński symbol.

  Dwa miesiące temu zadzwoniłem w tej sprawie do Departamentu Skarbu USA. Do dziś nie otrzymałem odpowiedzi, skąd się tam wzięła.

  MARIUSZ MAX KOLONKO

  Korespondencja własna z USA

  • marek 8 Maj 2011 o 4:39 pm

   Tu filmik o dolarze o którym mówi Max

 41. spj 8 Maj 2011 o 4:25 pm

  katerina404 :

  spj a jeśli według Ciebie nic się nie dzieje, to jak to słusznie zauważył Borys, co wogóle tu robisz?

  Trafiłem tutaj bo ktoś dodał link w komentarzach na onecie i zajrzałem z ciekawości. Ale nie mam wątpliwości – ten blog to grupka oszołomów wspierających się wzajemnie absurdalnymi materiałami tworzonymi przez podobnych sobie i podobnie jak w sekcie czy totalitaryzmie każdego kto nie przyjmuje jedynie słusznej drogi należy zniszczyć bo jest podejrzany i zły.

  • Grazka 8 Maj 2011 o 6:17 pm

   do Spj
   A co sam sprawdziles na temat NWO , Illuminatow , GMO itd?
   Kazdy rozsadny czlowiek jak cos slyszy powinien zrobic osobiste dochodzenie , czy to co tu jest pisane zgadza sie z informacjami dostepnym w oficjalnych mediach.
   A jest tego naprawde duzo , wystarczy tylko wiedziec czego szukac.
   Ja np. art. czytam i tez mi sie wydaje ze cos moze bedzie w maju wiekszego bo ci demonisci co swiadomie sluza Szatanowi uwielbiaja daty , symbole itd.
   Co do filmikow na youtubie glownie amerykanskich przestalam ufac , bo byla tam czesc prawdy ale przemycane sa tam rowniez dezinformujace fragmenty .Dlatego trzeba byc ostroznym .Ale nie znaczy ze nie ma tam czesci prawdy .

   Dlatego zachecam cie do samodzielnych poszukiwan a zobaczysz , ze tu wcale nie jest banda oszolomow ale ludzi ktorzy naprawde widza ze cos zlego sie dzieje.
   Faktem jest ze czasami podniecaja sie zbytnio ale lepiej czuwac niz nie czuwac wcale .
   Ty mozesz to przesiewac ale ziarno prawdy zostawiaj i sam dokladaj do tego wiedza ktora bedziesz zdobywal samodzielnie a puzzle same ci sie uloza!

   • spj 8 Maj 2011 o 6:54 pm

    Nie ma żadnych iluminatów. Kiedyś miejsca niezbadane na mapie oznaczali jako miejsca gdzie żyją potwory. Potem powstały opowieści o duchach. Następnie przyszła kolej na ufo czy czarną wołgę. Teraz ludzie już widzą , że tamto to był pic na wodę więc straszy się iluminatami, nwo itp. Głupi ludzie mają tendencję do demonizowania rzeczy których nie znają. Biblia powstała prawdopodobnie 2000 lat temu i już wtedy opowiadano o rychłym końcu świata, ci ludzie w to wierzyli i co ??? Nic . Nie ma ich , pomarli. Mineło 2000 lat a ludzie dalej opowiadają sobie pierdoły o końcu świata . Ale po co ja to piszę…

    • Viola 8 Maj 2011 o 9:56 pm

     a może głupi ludzie maja tendencje do olewania wszystkiego bo tak łatwiej???

  • navajo 8 Maj 2011 o 7:59 pm

   spj jesteś zwykłym kutasem i na dodatek zwykłym smutasem !!!

 42. katerina404 8 Maj 2011 o 4:34 pm

  kolo,/b>Z tym talmudem, to jest tak, już Ci tłumaczę. Otóż właściwą księgą Żydów jest „Tora”. Tora to święta księga Żydów. Talmud jest napisany przez Żydów Aszkenazyjskich w tonie „Protokołow Mędrców Syjonu”, czyli syjonistów. Syjonizm, to ruch miedzynarodowy, w którym największą rolę odgrywają Aszkenazyjscy Żydzi, którzy nie są potomkami Abrahama. Czyli udają Żydów, a nimi nie są, co powierdza biblia. I teraz syjoniści wykorzystują Żydów do robienia swoich brudnych interesów. Po pierwsze podszywając się pod Żydów, psują im reputację i wywołują nienawiść rasową, a po drugie na martyrologii żydowskiej nieźle zarabiaja. Niektórzy z Żydów się budzą i widzą co jest grane. na przykład Żyd, z matki Żydówki, bo to u nich jest najważniejsze(matka), Norman Finkelstein oraz wielu innych, powoli wychodzi z cienia i odsłania nieco kulisy prawdy. Otóż ten wspomniany Norman Finkelstein, stracił w obozie zagłady całą swoją rodzinę i powiedział, że od tzw. organizacji żydowskich, tych samych, które wyciagają characz od narodów za zbrodnie na Żydach, nie dostał nic. Jedyne gratyfikacje jakie dostał, to bezpośrednio od samych Niemców.

  Wierz mi ich polityka jest bardzo pokrętna i zakamuflowana i widać, ze niewiele czytałeś wartościowych pozycji, skoro gubisz się w meandrach prawdy. Ja już zęby na tym zjadłam, choć dawniej polityka, to była dla mnie czarna magia. Ale widać jestem zdolna, skoro tak szybko się uczę, bo dopiero śledzę polityke od 1,5 roku i nadrobiłam dziesiątki lat niewiedzy. Tak jest ze wszystkim za co się nie zabiorę. Albo coś chcę poznać lub nauczyć się, albo nie. Teraz postanowiłam nauczyć się perfect angielskiego i zobaczycie, ze niedługo będę Wam tłumaczyć filmy.

 43. katerina404 8 Maj 2011 o 4:43 pm

  spi to dalej uważaj nas za oszołomów i dołącz do lemingów na onecie, tam będziesz się czuł, jak ryba w wodzie. Akurat dobry autorytet mi podałeś, onet. Nie rozśmieszaj sam siebie nawet

  • Cupak 8 Maj 2011 o 4:51 pm

   katerina404 po co wnikasz w takie dyskusje z spj , to tylko prowokuje takich ludzi do dalszego *pier**** swoich życiowych smutków.

  • wojox 8 Maj 2011 o 6:58 pm

   Nigdy nie lubiałem tej gry na Amidze, to mi śmierdziało jakąś manipulacją ludźmi.. Och te lemingi. Najgorsze że większość ludzi tak się zachowuje. Ja lubię jak ludzie zaczynają samodzielnie myśleć, płynacych z prądem ciężko namówić że to lepsze jest jak popłynie pod prąd rzeki…

 44. Taka prawda 8 Maj 2011 o 4:55 pm

  Wielu ludzi na tym blogu ma wątpliwość czy TO zaplanowane jest na 11 maja (karta iluminati i tradycja kabalistów-satanistów) czy na 13 maja (data zjazdu w Warszawie). Pomyślcie sobie nad takim hipotetycznym scenariuszem. Do „zaplanowanego ludobójstwa” dochodzi 11 maja, 12 służby specjalne „prowadzą śledztwo” czyli „wskazują sprawców” nieszczęścia (w tym publikują fałszywki, etc) a 13 maja Obama wygłasza żarliwe przemówienie w Warszawie, gorąco poparte przez zaprzyjaźnionych przywódców, nawołujące do walki z … (wstawić kraj/nacje dyżurnych antyglobalistów). Mówiąc „żarliwe” mam na myśli ten patos jaki cechował przemówienie Hitlera po spaleniu Reichstagu. Myślicie, że taki wariant nie jest możliwy i to nie jego będziemy świadkiem za kilka dni z tzw „białoruskim śladem” i próbą puczu w Rosji?

  W przepowiedniach jakie są „aktualne” na dziś dla Europy mowa jest o ataku bronią biologiczną na Złote Miasto z sugestią, że to o Prage chodzi i o wojnie po zamordowaniu jakiegoś przywódcy. Zjazd 13 maja pasuje idealnie do wersji z zamachem. Rządowy chaos organizacyjny jaki można było zauważyć przy okazji organizowania „lotu do Smoleńska” byłby w takim zamachu duzym ułatwieniem. A sam przywódca powinien być oddanie antyrosyjski, żeby potym dało się jeszcze sklecić „marsz na Moskwe” do którego hasbarczycy ze 2 lata temu juz nawoływali.

  • marek 8 Maj 2011 o 5:51 pm

   Znasz w ogóle termin przylotu Obamy do Europy? W Polsce Obama ma być 27-28 maja!!!Do Europy przylatuje pod koniec maja i leci najpierw do Londynu.

   • Grazka 8 Maj 2011 o 6:23 pm

    ma tez byc w Irladnii ,chyba zanim poleci do Londynu, tak przynajmniej obiecal i chyba zawita do mojego miasteczka bo premier Irlandii -obecny-pochodzi z niego, dlatego w miescie totalne szalenstwo , robia nowe drogi , upiekszaja , spiesza sie jak szalenii co u
    Irlandczykow nie jest norma.hihi
    Czyli dluga delegacje bedzie mial Obama!

  • spj 8 Maj 2011 o 6:41 pm

   Założyłbym się z każdym z was o każde pieniądze , że NIC się nie wydarzy do końca maja z tych rzeczy które przewidujecie. Tylko , że wy nawet jak wam gołąb nasra na wasze puste głowy to uznacie to za dzieło szatana i znajdziecie odpowiedni werset z biblii który to przewidział…Jesteście po prostu żałośni w tych waszych dywagacjach … wydaje się wam, że coś wiecie a tak naprawdę gówno wiecie… powinna się wami zająć ABW albo UOP za pisanie tych głupot.

 45. katerina404 8 Maj 2011 o 4:58 pm

  I powiem Ci, że może być tak, że za tych oszołomów możesz nie zdążyć nas przeprosić nawet, bo jesteś młody i napewno doczekasz tego, przed czym Ciebie i Tobie podobnym, przestrzegamy i już wtedy nie będzie możliwosci przeprosin, bo nawet nie wiem, czy wszyscy przeżyjemy.

 46. Teresa 8 Maj 2011 o 5:11 pm

  Cóż za brak konsekwencji u tow. Kolo i tow.Spi. Kilka razy obiecali,że stąd znikają. I co? Niestety, ciągle są. Trochę konsekwencji, Panowie!

 47. trebor 8 Maj 2011 o 5:40 pm

  Od jakiegoś czasu sledze te forum i mam czasami ambiwalentne uczucia.
  Z jednej strony panowie przeinformowani z 2 niedoinformowani,3 agenci
  odpowiednich slużb.Panie „monitorze” wiecej umiarkowania w tematach takich
  jak np.wolna energia,wiecej nacisku na dyscyplinowanie „jałowych”rozmowcow.
  Panie spj jesli poglady zawierane tutaj nie odpowiadaja to zapraszam ponownie
  na onet(tam to dopiero mowia prawde i tylko…)inaczej zasmieca Pan ten blog.
  zenobiusz troche wychamuj czlowieku emocje bo kazdy z ludzi znajacych tematyke
  wie z jakim bagnem mamy do czynienia ale ci co niewiedza moga odebrac Cie jako lekko oszolomionego.Zachowujesz sie troche jak prorok sekty nawiedzonych.
  Wierz mi nic do Ciebie nie mam ale nie dodajesz wiarygodnosci swoimi utarczkami.
  Pochwalam natomiast tematyke twoja zwiazana z ORGONEM napisze teraz tlaczego.
  Sprawdzam co dzien stopien promieniowania radioaktywnego kolo mnie i w czasie
  kiedy zenobiusz robil akcje dzialka orgonowe kierunek baltyk pomiar na moim dozymetrze mialem 0,3
  przy dopuszczalnych pomiarach pomiędzy 0,1 a 0,6 mkZw/h(na balkonie),natomiast
  na ziemi mialem 0,1.Czyzby reszta pofrunela dalej?Mysle ,ze nie. Na ziemi gdzie mierzylem promieniowanie mialem zakopane orgonity,co wiecej w promieniu 200m dalej bylo promieniowanie 0,3.Moze dla niektorych to przypadek ale chyba jestem juz za
  stary aby wierzyc w takie przypadki.Oczywiscie posiadam tez dzialko orgonowe ktore skutecznie utrudnia zycie tym co truja nas z nieba.I g..no mnie obchodzi czy ktos mnie za to zamknie
  czy co innego mnie spotka bo kochani wiedza i swiadomosc tego kim jestesmy jest wyzwoleniem nie tylko naszych umyslow ale przede wszystkim dla dusz.
  Nie bede wdawal sie w zaczepki kogokolwiek kto bedzie pisal zle lub dobrze o tym
  wpisie aby nie zasmiecac tematu o co prosze rowniez i innych.
  Jeszcze tylko 2 linki :
  1.dzialanie mojego dzialka

  2.pewnie wiekszosc zna metode(pewnie nie wszyscy) jak zbudowac wlasne dzialko orgonowe lub orgonit(metody sprawdzone)
  http://davidicke.pl/forum/chembuster-i-orgonit-instrukcje-wykonania-t3846.html
  I ostatnia uwaga jesli okaze sie ,że to co piszecie(a wiele na to wskazuje)jest
  prawda to powiedzcie mi jaki sens ma klutnia skoro stoimy wszyscy przed wspolnym
  problemem?
  Pozdrawiam

 48. pterodaktylwkaftanie 8 Maj 2011 o 6:30 pm

  Tak,to zawsze dziwi,że żegnają sie nieskończonśą ilość razy i potem wracają.Wielu jest takich na forach i stać ich na porshe (jeszcze) bo niegługo będą tego wszystkiego pozbawieni gdyż z żadną klasą tak się nie walczy jak z klasą średnią bo w niej najwyrażniej upatrują najwięksego zagrożenia.Takich jak Kolo i Spi IGNOROWAĆ,postarajcie się wstrzymywać od odpowiadania na ich zaczepki.

  • spj 8 Maj 2011 o 6:45 pm

   Przestrzegasz jak ksiądz proboszcz przed jehowymi…

 49. karlos33 8 Maj 2011 o 6:56 pm

  Pytanie dlaczego dzisiaj tak rozpylają na niebie chemtrailsy ? a no bo są sprzyjające warunki wieje jak diabli i dobrze się te świństwa roznoszą po niebie.
  W tej chwili u mnie całe niebo wygląda zamglone a kolejne nowe linie tworzą kratownice.

  • wojox 8 Maj 2011 o 7:03 pm

   U mnie nad Preston to norma,, czyżby „ekran” LCD na niebie za słabo zasilony ?? Dopryskają i filmy z Jezusem niemieckim polecą. Długie tłuste włosy i dziwna bródka… Niebo prawie gotowe do spektaklu. Więc najpierw jakaś katastrofa a później reakcja pseudo Jezusa….

   • karlos33 8 Maj 2011 o 7:11 pm

    Najpierw trzeba ludzi postraszyć żeby byli potulni jak baranki a jak już będą jeść z ręki to będą z nimi robić co będą chcieli.
    Jak każą wskoczyć do ognia to będą wskakiwać.

 50. katerina404 8 Maj 2011 o 7:29 pm

  spj widzę, ze wróciłes z onetu, bo tam nudno, wszyscy jak w Chinach na trzy cztery myją zęby, bo tak powiedziała władza, a powtórzyły to po niej „mendia”. różnego autoramentu, dmuchające w tą samą trąbę. Onet jest dla ludzi z IQ poniżej 80 i oni mają wpojone, że jak onet twierdzi, że coś jest czarne, to nawet, jak będzie białe, no trzeba jednak zawierzyc, że jest czarne. A jak powiedzą, że ktoś jest oszołomem, to znaczy, że tak jest i już myśleć nie trzeba. Jak to się mówi i z grzywki.

 51. katerina404 8 Maj 2011 o 7:42 pm

  cytuję Ciebie: Nie ma żadnych iluminatów.

  A ja Ciebie zapytam, jaką Ty książkę ostatnio przeczytałeś? Bo wiesz, żeby zabierać głos, to trzeba coś niecoś wiedzieć. Chcesz być mądrzejszy od historyków, a nawet nie jesteś mądrzejszy od żaby.

 52. grouwkirdoo 8 Maj 2011 o 7:42 pm

  Dziś 8.05.2011 r. nad polską niebo było ładnie zajechane smugami chemtrails http://otworz-oczy.org/wp-content/uploads/2009/05/chemtr.jpg
  W ciągu 3 godzin w godz. 13-16 samoloty rozpuszczały coś kilkukrotnie na tych samych trasach.
  Co do trolli to blokować po ciasteczkach, ciasteczkach flash.
  Jak to nie pomoże to koniecznie logowanie i po kłopocie.

  • atomka 8 Maj 2011 o 8:42 pm

   grouwkirdoo :Dziś 8.05.2011 r. nad polską niebo było ładnie zajechane smugami chemtrails http://otworz-oczy.org/wp-content/uploads/2009/05/chemtr.jpgW ciągu 3 godzin w godz. 13-16 samoloty rozpuszczały coś kilkukrotnie na tych samych trasach.Co do trolli to blokować po ciasteczkach, ciasteczkach flash.Jak to nie pomoże to koniecznie logowanie i po kłopocie.

   Od pewnego czasu obserwuję to zjawisko na bytomskim niebie. Potwierdzam, dzisiaj niebo nad Bytomiem usiane było smugami, zrobiłam wiele zdjęć, które mogę udostępnić. Pozdrawiam.

   • Viola 8 Maj 2011 o 10:17 pm

    to samo w Szczecinie ale ludzie tutaj mówią, że to pryskają na ….komary

   • adio 9 Maj 2011 o 2:41 am

    u mnie dzisiaj tez pryskali no ale nie tak … szok … znajomi i inni nie wierzą w chemitrials … wiec się grzecznie pytam wtf ? jak wytłumaczyć te smugi na niebie , co dokladnie zawierają , zakrywają , a może chronią przed promieniowaniem słonecznym …

 53. mc 8 Maj 2011 o 9:12 pm

  http://www.polskatimes.pl/magazyn/400170,cud-w-zalesiu-czyli-legia-wygra-a-z-barcelon,id,t.html?cookie=1#material_2

 54. katerina404 8 Maj 2011 o 9:35 pm

  A ja z kolei nie rozumiem z tym orgonitem Zenobiusza. Śledzę też jego blog, ale albo ja jestem ciemna, albo on to tak zawile wytłumaczył, bo nie wiem, jak to zainstalować u siebie na działce. Poza tym, gdzieś tam przeczytałam u niego na stronie, że jak się to źle zainstaluje, to można sobie zaszkodzić i dlatego się boję trochę. Może Zenobiuszu, wytłumacz mi tak łopatologicznie, jak ciemnej masie.

  • adam 9 Maj 2011 o 11:43 am

   New Age – kosmiczna energia – demoniczne praktyki

   Orgon – pseudonaukowa i hipotetyczna forma „podstawowej energii kosmicznej”- (New Age) , której odkrycie postulował Wilhelm Reich w latach trzydziestych XX wieku. Analogiczną koncepcję pramaterii/praenergii postulował w latach 20. XX wieku Franciszek Rychnowski.

   Przez kilka kolejnych lat Reich mocno rozwinął te koncepcje wraz z kontrowersyjnymi wówczas badaniami nad orgazmem.

   Spadkobiercy idei orgonu nadal propagują praktyki akumulowania i wdychania orgonu w tzw. „akumulatorach orgonu” jakie pozostawił po sobie Wilhelm Reich. Techniki te znajdują głównie zastosowanie wobec osób żywiących wiarę w skuteczność bio]energoterapii.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Orgon_(teoria)

   Wilhelm Reich
   Jego ojciec, Leon, był bogatym chłopem pochodzenia żydowskiego, matką Cecylia z domu Roniger. W czasie studiów (w 1920) spotkał Zygmunta Freuda. Od tego momentu udzielał się w pracach młodego jeszcze ruchu psychoanalitycznego. Jego szczególne zainteresowanie wzbudziła kwestia energii psychicznej i teoria libido. Pracował nad problemem napięcia związanego z niezaspokojeniem popędu seksualnego oraz z funkcją orgazmu. Prace te doprowadziły go do sformułowania teorii o energii życiowej, którą nazwał orgonem.

   Jako były członek Komunistycznej Partii Niemiec pozostawał w kręgu zainteresowań FBI.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Wilhelm_Reich

   Franciszek Rychnowski,
   W latach 20. XX wieku opublikował pod pseudonimem i nakładem własnym dwie książki, w których opisywał pewne kontrowersyjne teorie. W książce Mane tekel fares. 44 wspomnienia z przeszłości. Fragmenty wyników z czterdziestoletnich zabiegów leczniczych pod akademicką nazwą kurfuszerstwa, szarlatanerii i oszukańczej sugestii[3] opisuje swoją metodę leczniczą, a w książce Omnia in sole. Reminiscencje naukowe[4] swoje naukowe hipotezy. Był twórcą koncepcji eteroidu, energii życiowej, będącej podstawą wszystkich zjawisk fizycznych, którą można porównać do élan vital Henri Bergsona lub orgonu Wilhelma Reicha.

 55. katerina404 8 Maj 2011 o 9:54 pm

  wojox :U mnie nad Preston to norma,, czyżby „ekran” LCD na niebie za słabo zasilony ?? Dopryskają i filmy z Jezusem niemieckim polecą. Długie tłuste włosy i dziwna bródka… Niebo prawie gotowe do spektaklu. Więc najpierw jakaś katastrofa a później reakcja pseudo Jezusa….

  wojox :KATERINA mój wątek o przebiegunowaniu uświadomił za dużo ludzi i musieli zapewne zlikwidować stronke. Jak nie umieją w inny sposób dają taki który działa na wszystkich (prawie), ,, zapodali ze 100 tyś złotych i stronka zamknięta…Pozdrawiam Kati…Uważaj tu na sekciarzy…

  wojox Ale za co te 100 tysięcy, jakaś kara, bo nie sądzę, aby za serwer tyle chcieli?

 56. jowram 8 Maj 2011 o 9:57 pm

  Nie daj się zaszczepić przeciwko świńskiej grypie. To jest zakłamanie. W procesie szczepień zostaniesz zarażony surowicą demonów i pozostaniesz z nimi na wieki w piekle!.
  To szczepienie jest trochę podobne do przyjęcia „chipa”, przed którym Pan Bóg nas usilnie i wielokrotnie ostrzega, np. w orędziach danych Johnowi Leary).

 57. trebor 8 Maj 2011 o 10:17 pm

  katerina404
  Jesli masz poprawnie zrobiony orgonit to napewno Ci nie zaszkodzi a wrecz przeciwnie.
  Natomiast jesli zrobiony jest na bazie wiórkow aluminiowych to raczej do domu sie nie nadaje(zbyt silne dzialanie).Wszystko na ten temat masz pod tym linkiem:
  http://davidicke.pl/forum/chembuster-i-orgonit-t2245.html
  Jesli nie umiesz czy tez Ci sie nie chce samej zrobic to mozesz kupic tu – od orgonitow po dzialko orgonowe(jesli mieszkasz w Polsce):
  http://www.greenharmony.pl/odpromienniki_orgonit_promieniowanie.htm
  Pozdrawiam

  • katerina404 9 Maj 2011 o 2:00 pm

   Dzięki za linki, chyba kupię ten gotowy. Z pewnością robił go ktoś, kto się na tym zna

 58. trebor 8 Maj 2011 o 10:23 pm

  To jest jeszcze bardzo dobra strona czlowieka ktory sprzedaje te cacuszka w RPA:
  http://www.orgoniseafrica.com/buy-orgone-products-orgonite/orgonite-cloud-buster-chembuster-howitzer.html

 59. Taka prawda 8 Maj 2011 o 11:51 pm

  Nasączanie wodą strefy wokół New Madrit może mieć jeszcze jeden ukryty cel jaki mi się właśnie skojarzył a którego skutki będą porównywalne z eksplozją MTonowej bomby atomowej. Jest nim zalanie wnętrza wulkanu wodą (patrz np Krakatau) by spowodować jego eksplozje. Jeśli w tamtym terenie występuje jakiś wulkan to może być on celem takiego uporczywego zalewania temtego regionu.

 60. Katon Najmłodszy 9 Maj 2011 o 12:05 pm

  Dzień Zwycięstwa http://katonisliwka.wordpress.com/