Atak na monitorpolski eskaluje

Mój blog stał się nieoczekiwanie nr 1 na wordpressie. Szczerze, nawet nie miałem zamiaru go rozkręcać, jak to zrobiliśmy wraz z Piotrem Beinem na grypa666 2 lata temu. Monitorpolski miał służyć obronie przed spodziewanymi atakami ze strony firm farmaceutycznych – i to się udało. Bezpodstawna i nielegalna sprawa karna, którą założyła mi czerwona mafia w Warszawie nie idzie dla nich dobrze, bowiem są jeszcze mechanizmy w Polsce, które można wykorzystać na swoją obronę, o czym większość ludzi nie pamięta, lub nie potrafi ich wykorzystać. Są to publikacje internetowe wraz z niezależną „telewizją” (YouTube i in.) oraz Konstytucja RP. Ta ostatnia może być podstawą do założenia spraw cywilnych przeciwko Skarbowi Państwa za „nękanie za pomocą prawa”, co uczyniłem. Pomógł mi, muszę tu przyznać, Rafał Gawroński, który sam jest nękany przez system odkąd powrócił z Francji.
To nie wszystko, blog ten znalazł się na pierwszej pozycji przy wyszukiwaniu hasła „Monitor Polski” w google.  Wiedzą o nim niemalże wszyscy prawnicy w Polsce, sędziowie, politycy. Z tego bloga czerpane są cytaty w zawodowych pismach.
Wcale nie chodziło mi o taki rozgłos, jednak nie mam zamiaru zmieniać profilu bloga tylko dlatego, że stał się popularny.
Wrogowie Polski i Polaków widzą, że artykuły i komentarze demaskują kampanię zła, która została rozpętana przeciwko naszemu narodowi i nie tylko. Widzą, że jesteśmy skuteczni – szczególnie jeśli artykuły są uzupełniane rzeczowymi komentarzami – podpartymi faktami, dowodami i konkretami. Tego się nie da zniszczyć wpisami typu „nie masz dowodu” czy też odwracaniem uwagi. Próbowano na „antysemityzm”, nic z tego nie wyszło. Próbowano przejąć popularność, nie wyszło. Blogi typu Zenobiusz, Królowa Pokoju czy Alexirin i in (sorry, że nie wymieniam wszystkich), utrzymują standard kilku tysięcy wejść dziennie. Wraz z moim blogiem stanowimy uzupełniający się monolit, który jest niemożliwy do rozbicia czy przejęcia, nawet jak się publikuje DUŻYMI LITERAMI i z ohydnymi błędami ortograficznymi.
W tej całej kampanii nienawiści popełniono błąd – ujawniono swoje agenturalne powiązania i dostęp do tajnych informacji, które zapewne pochodzą z podsłuchów telefonicznych. Informacje zostały przekazane fragmentarycznie, stąd artykuły są czystą farsą, jednak faktem jest, że chłop się wsypał i nie dostanie premii.
Dlatego następuje teraz jawna agresja. Powoływanie się na Jane Burgermeister jest po prostu śmieszne – jestem z nią w stałym kontakcie i mamy podobne problemy. Także i ją próbowano zniszczyć za pomocą „prawa”. Były ataki bronią elektromagnetyczną, podobnie jak w moim przypadku. Mamy te same problemy finansowe…
Tak jak i jej, tak i mnie odcina się możliwości zarobkowania – w moim przypadku poprzez atak na zwierzchnika w pracy!
Oni jednak wiedzą, że sobie poradzę, dlatego nastąpiła jawna agresja. Prosiłbym zatem o pełne wsparcie od osób, które wchodzą na ten blog. Nie będę podawał linków do atakującej mnie agentury, bo o to im właśnie chodzi – o rozpętanie prywatnego pojedynku, który by się skończył w sądzie. A tam mają już swoich ludzi.
Acha, komentarze agentury będą wymazywane.

Moje reportaże z udziałem Jane Burgermeister:

Czy tak wygląda robota agenta, który za zadanie miał „zabić” dziennikarkę?

Reklamy

128 responses to “Atak na monitorpolski eskaluje

 1. Rosa 8 Maj 2011 o 12:08 pm

  Ja bardzo kocham Polskę. I nigdy stąd nie wyjadę. Wszyscy szczerzy Polacy to moi bracia i przyjaciele. Dlatego Marku! Trzymam kciuki! Poradzisz sobie 🙂

  • ramires 8 Maj 2011 o 7:27 pm

   Powiedz czy kochasz Polskę czy Państwo a to zupełnie inna sprawa! Na onet gość napisał ” Kocham Polskę i nienawidzę Państwa” kciuków w górę było 197 jak to przeczytałem to bylo 198 ! No koment !

   • Rosa 8 Maj 2011 o 7:49 pm

    Polska to jest państwo. Reszta to liberalna nowomowa. Kocham Polskę pomimo tego, że pewne rzeczy mogą mi się nie podobać. Ale jestem obywatelką polską, odcinanie się od państwa w sferze werbalnej jest fałszowaniem rzeczywistości ramires.

    • ramires 8 Maj 2011 o 9:29 pm

     Państwo dba tylko aby terminowo wpływały podatki! A niestety my już się nie liczymy ! Jeśli tego nie widzisz to trudno. Ja chcę pensji brutto i chcę decydować jak wydać swoje pieniądze. Jeżeli ktoś woli aby za nędzne 80% zarobionej kasy w formie podatków decydowało za niego ukochane państwo to proszę bardzo ale ja w to nie wchodzę !

    • no cóż 8 Maj 2011 o 10:00 pm

     Obywatelka polska ,a jakiej narodowości ? hehehe .
     Polacy piszą ,jestem Polką lub Polakiem , pan Z w domu nie nauczył ?

    • Rosa 8 Maj 2011 o 10:05 pm

     Państwo dba o twoją edukację. O edukację twoich dzieci. I wnuków. Przelicz sobie ile byś zapłacił za edukację twoich bliskich od szkoły podstawowej po studia wyższe, przelicz wszystkie lata, ilośc profesorów i godzin nauki, licząc tylko 50 zł za godzinę? Starczyłoby twoje 20% podatku? Za nic!

     Następnie przelicz ile byś musiał zapłacić lekarzom za: leczenie zębów twoich bliskich, narodziny twoich dzieci, wnuków itp., wycinane wyrostki robaczkowe, leczenie raków, a wreszcie świadectwa narodzin, zgonów itp. O ile oczywiście nie padłbyś na zawał wcześniej, bo pogotowie ratunkowe by nie istniało.

     A teraz pomyśl: szkoły masz płatne, jaki procent dzieci stać, by się kształcić? Co robią pozostali nieletni w naszym kraju? Podkręcają przestępczość.

     No i teraz za swoje 20 % opłać jeszcze ochronę!

    • ramires 8 Maj 2011 o 10:18 pm

     To fajnie że to ukochane państwo o mnie dba! Ale ja tego nie chcę ! Chcę swoją kasę ,czy to w tym ukochanym państwie to juz przestępstwo panie agencie ?!

    • Rosa 8 Maj 2011 o 10:27 pm

     Tak oto zostałam agentem. Jeden, dwa dni na blogu. Na trzech blogach. I agent rosomak do usług 🙂

    • zenobiusz 8 Maj 2011 o 10:59 pm

     Ramirez,widzę że wpadłeś tak na wypomóżki,nie przygotowany.Tak to agent,w spódnicy,i pod przykrywką agenturalnego bloga.
     http://rosacafe.wordpress.com/2011/05/03/przypowiesc-o-karle-moralnym/
     Tak miłość do Polski,to dowód jej agenturalności,zdrowy rozsądek też,no a poczucie humoru i inteligencja,w obliczu chamstwa,wskazują że jest to agent z najwyższej półki.Reprezentuje służby,Przenajświętszej Rzeczpospolitej,czegoś, czego nie ogarniasz w chceniu swojej kasy.Kłaniaj się Mamonowi ,jak go spotkasz.

    • ramires 9 Maj 2011 o 7:58 am

     Ktoś tu ma na bakier z matematyką!
     18% PIT lub 32%
     23% VAT
     Akcyza
     ZUS (zakład usług seksualnych)
     Jakieś 20% zostaje dla zwykłego obywatela.Otumanienie pełną gębą! Mówicie o patriotyżmie. Dobre! Nie wypada pytać ,ale skąd macie kasę? Bogaty tatuś? Poczytny blog i reklamy banków? A może 5 kolumna ukochanego systemu? Proste pytania i prosta powinna być odpowiedż. Pozdrawiam

     • monitorpolski 9 Maj 2011 o 9:03 am

      ramires, ty serio czy ci dali zadanie? Kasa niepotrzebna do prowadzenia bloga. Kasa potrzebna na życie – właśnie ta banda robi wszystko żeby mi dopływ tej kasy odciąć, a przy okazji kilku innym ludziom. Wyjechałeś jak ci agenci w czasie walki ze szczepieniami. Masz jakiś cel w zadawaniu tego typu pytań?

    • zenobiusz 9 Maj 2011 o 8:45 am

     Przeczytam,Ci przez ramie z Twoich notatek.Mamy kasę ,bo jesteśmy pejsatymi krwiopijcami od pokoleń mieliśmy wujka w SS ,który się obłowił ,a on miał kuzynów szmalcowników.Sami mamy ubeckie emerytury,i wisimy,za klamce u czarnych,a zwłaszcza u Rydzyka,nasze żony i matki zarabiają w agencjach towarzyskich,o córkach nie wspominając,a synowie handlują bronią i narkotykami,na przemian.

    • ramires 9 Maj 2011 o 2:16 pm

     Strasznie właściciele bloga się nastroszyli i pytanie czemu? Jest to strona alternatywna a tymczasem Rosa wychwala władzę pod niebiosa! Zaiste dziwne! Nie na stronie alternatywnej. Coś mi tu niegra! I nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytania.
     Następne pytanie do kogo adresowany jest blog ? Jestem zwykłym ,ale niestety myślącym człowiekiem. Tacy jak ja nie powinni tu zagłądać ?????

 2. siedem 8 Maj 2011 o 12:16 pm

  gratuluje.sukces jest nasz wspolny.ale pytanie;mamy sie z niego cieszyc czy martwic?

  • Rosa 8 Maj 2011 o 10:59 pm

   Sam nie wiem 🙂

   • ramires 9 Maj 2011 o 9:41 pm

    Ty człowieku na prawde nie wiele wiesz i muszisz sie jeszcze wiele uczyć!

 3. mgrabas 8 Maj 2011 o 12:38 pm

  zachęcam do wnoszenia uwag pod tym tematem
  http://7777777blog.wordpress.com/2011/05/04/pytania-do-referendum/
  ponadto polecam uwadze Państwa te spostrzeżenia
  http://7777777blog.wordpress.com/2011/02/13/obudzcie-sie/#comment-131

  • MOL 8 Maj 2011 o 2:41 pm

   a gdzie można się podpisać w sprawie referendum? Daj link proszę

  • MOL 8 Maj 2011 o 2:44 pm

   spoko doczytałam do końca sorry 🙂 zadawać ludzie te pytania kandydatom!!!

 4. miziaforum 8 Maj 2011 o 12:48 pm

  judasz też był uczniem Jezusa i wszędzie za nim chodził ……….
  to ze krecicie filmiki nic nie znaczy……

  • zenobiusz 8 Maj 2011 o 4:09 pm

   „I KURWA ŁACHU NIE STRASZ SĄDEM – TYLKO PODAJ -”

   I tak oto anonimowa kreatura ,ukrywająca się pod fałszywym IP i nickiem MIZIA,pewna bezkarności,może niszczyć każdego.Wie że serwer,a więc materiał dowodowy niezbędny dla Sądu,
   jest w USA,wie jakie są koszty postępowania z powództwa cywilnego.Pewien jest swego.W tym ferworze, popełnia przestępstwa ścigane z urzędu,bo znajomość prawa,ma spod budki z piwem.Wciąga w tę działania,grupę, moralnie równie jak on, obrzydliwych osobników,niektórych z Polski,nie bacząc ,że ich też naraża na odpowiedzialność w stosownym czasie.Być może przebywając faktycznie za granicą, zapomina o instytucji zwanej Interpolem.Nic to ,wyroki odbywa się w Polsce.Mizia to fajna ksywa,mam nadzieję że chłopiec jest urodziwy,bo ludzie mają ,do takich,swoje prawa,tam pod celą.

   http://zenobiusz.wordpress.com/podlosc-ii/

   • Rosa 8 Maj 2011 o 5:04 pm

    „Nieee Mizia nie jest ładny. Zdaje się, że był wczoraj u mnie. Stanął w drzwiach … ” szczegóły tu:

    http://rosacafe.wordpress.com/2011/05/08/nieproszony-gosc-czy-byl-ladny/

 5. navajo 8 Maj 2011 o 1:16 pm

  Rosa ja też kocham Polskę ,ale przede wszystkim kocham swoje miasto Szczecin !!! ,bo tutaj się urodziłem !!!! i powiem ci że nigdzie nie czułem się dobrze jak w Szczecinie !!!!!! i nawet jak byłem w Azji to czasami w gorące i wilgotne noce kiedy to nie moglem zasnąć to zawsze rozmyśliwałem o tym jak toczy się życie w moim mieście ,co nowego zbudowali i jak żyje moja matka i czy kiedykolwiek ją jeszcze beńdzi mi dane ją zobaczyć żywą !!!! takie myśli mie nachodziły ,a w koło brzęczały owady a powietrze lepiło się od gorąca i w kolo pachniała dżungla .Ale na szczęście udało mi się jakoś przetrwać i co najważniejsze to powrócić w jednym kawałku ,a dzisiaj to sobie siedzę w moim kochanym mieście ,a że ono jest dzisiaj martwe to nic ,ważne że jestem i żyję ,a jak dłógo to się zobaczy hahahahaha J.M.H

 6. przytomny 8 Maj 2011 o 1:45 pm

  Popularność ? agenci ? Chyba nie rozumiesz pewnych mechanizmów internetowych dyskusji . Była jatka ,to i widzowie byli . Nazywając komentatorów o innych niż ty poglądach ,,agentami”i ,,wymazując” ich komentarze szybko tą ,,popularność” blog straci .
  Zenobiusz troi się i dwoi ,a stosując cenzurę i posunąwszy się nawet do zmiany w treściach komentarzy ma widoczny spadek poczytności i komentarzy , tak to działa .Jego namolność już trochę osób zniechęciła .

  Ten blog nie stanowi dla nikogo zagrożenia ,to oczywiste .Wiele treści o tematyce niszowej jest dostępnych na wielu stronach .
  Tu się ludzie ,,wyszumią” i spuszczą parę frustracji i niezadowolenia .
  Gadaniem i pisaniem niczego groźnego dla systemu nie zdziałacie ,a pisanie o ,,działkach chmurowych” stawia was w pozycji ,,niegroźnych nawiedzeńców” . To tyle .

  • monitorpolski 8 Maj 2011 o 2:29 pm

   Już wiemy o co chodzi – o bustery orgonowe. Nie mozecie dopuścić do sytuacji gdy ludzie będą mieli ochronę przeciwko promieniowaniu. Chcecie nas zabić a my mamy broń, która nas obroni.

   • przytomny 8 Maj 2011 o 2:58 pm

    To było do mnie ? Jeśli tak ,to wiedz ,że piszę to we własnym zdaniu .
    Dla mnie to możesz i fabrykę ,,broni busterów orgonowych” otworzyć i chińczyków tanich zatrudniać za 5 euro /dzień .
    Był temat samochodów na HHO ,zrób jakąś zakładkę na ten temat ,wiatraki własnej konstrukcji ,a będzie z tego pożytek .
    Czy boisz się dać w polecanych linkach adres np. demokracji Bezpośredniej ?
    Zrób zakładkę o wiadomościach z Islandii ,tam dzieją się teraz ważne społecznie przemiany ,nowa społecznie tworzona konstytucja , to są działania ,które mogą polepszyć byt Polaków ,obudzić ich z letargu .

    • monitorpolski 8 Maj 2011 o 7:51 pm

     Demokracja bezpośrednia? A nie lepiej republika z dobrze działającą konstytucją, prawem do wolności słowa do noszenia broni i bez podatków za pracę – tak kiedyś było w USA i był to system idealny, dopóki go nie rozpracowała mafia banksterska.

    • ramires 9 Maj 2011 o 9:50 pm

     Popieram! Jak napisałem o tym samym w pl. ,to wielka trwoga. Kto i dla kogo tutaj służy ? Agenci są wśród nas!

   • lololo 8 Maj 2011 o 3:29 pm

    Prawda monitor sa agenci trolle maja swoje techniki ironia, szyderstwo, wysmiewanie, cynizm bo sa to mocne mechanizmy obronne EGO. Daje to poczucie ze ja wiem i co ty pierdolisz. Ignorancja i lek przed straceniem racji. Agenci sa wynajeci przez rzad i to jest fakt. Ludzie te NWO to nie jest tak ze raz jest raz go nie ma. One caly czas dziala. Choc w ich oczach jestesmy niewolnikami to tak naprawde jestesmy ludzmi wolnymi. Moga nas straszyc, wrzucic do paki ale wolnej woli nam nie odbiora duszy nie przejma. Jedynie od Ciebie zalezy czy sie sprzedasz.

   • spj 8 Maj 2011 o 4:48 pm

    Teraz już wiem na pewno – Jesteś chory człowieku… Nie mówię tego złośliwie. Lepiej o tym pomyśl bo bardzo źle skończysz…

    • kefir2010 8 Maj 2011 o 4:58 pm

     już zaczęło się straszenie i bluzganie. gdzie gospodarz tego miejsca?

    • lololo 8 Maj 2011 o 5:27 pm

     o jest tak zajebiscie i calkiem wporzadku byc „gojem” i niewolnikiem systemu. To ze mowisz ze jest chory to ta projekcja ta mysl pojawila sie w Tobie czy jest to prawda nie to Wirtualna rzeczywistosc jaka tworzysz. Ten doskonaly sie odezwal. Idz do systemowej instytucji jaka jest psychiatra to pewnie zdiagnozowali by CI nie jadna przypadlos psychoze, pranoje i schizofrenie. Bo chca zebys odrzucil prawde i przyja taki swiatopoglad jaki oni narzucaja ale prawda jest jedna. Nikt nie jest idealny nie oceniaj.
     A rzeczywistosc ta prawdziwa jest taka ze jestesmy kontrolowani i depopulacja nastepuje… . Monitor dziala nie pierdoli farmazonow.

 7. spj 8 Maj 2011 o 2:03 pm

  Blog nie jest na pierwszej pozycji wyników google na hasło monitor polski. A na trzecim.

  • monitorpolski 8 Maj 2011 o 2:29 pm

   To też nieźle? Wprost naprzeciwko oczu, nie?

   • spj 8 Maj 2011 o 3:30 pm

    Jeżeli wszystkie informacje na tym blogu są tak rzetelne jak ta o miejscu w google to pogratulować. A reakcja na wytknięty przeze mnie błąd … brak słów. To tak jakbyś napisał , że Twój szwagier jest policjantem a ja bym jednak zauważył że to strażak. Na to byś mi pewnie odpowiedział: nieważne, też nosi mundur.

    • Rosa 8 Maj 2011 o 4:53 pm

     Bo to widzisz zależy od wzrostu. Chodzą słuchy, że taki na przykład mizia jest strasznym maluchem i dlaniego nieważne , miejsce pierwsze czy trzecie i tak musi zadzierać głowe by to zobaczyć 🙂

    • zenobiusz 8 Maj 2011 o 5:08 pm

     Ważne ,że ty nie nosisz,jesteś cywilnym klepaczem -zakłócaczem.

  • pedro 8 Maj 2011 o 6:28 pm

   Mi tam an wpisane hasło „monitorpolski” wyskakuje ten blog na samej górze 😀 jeszcze miesiąc temu tak nie było

  • mms2 9 Maj 2011 o 1:14 am

   „monitorpolski” – 1 miejsce w google ; „monitor polski” – 3 miejsce w google

 8. Konarski 8 Maj 2011 o 2:04 pm

  Porządny blog, można coś ciekawego przeczytać, samemu napisać, tu nie politycznie poprawnego szlamu itp…. trzymaj się MONITORPOLSKI.

  • Konarski 8 Maj 2011 o 2:06 pm

   I moja osobista prośba do Mizi i Zenobiusza by „gzili się” i ” bzykali” między sobą na swoich blogach, tu tylko zaśmiecają sprawę.

   • zenobiusz 8 Maj 2011 o 3:23 pm

    Nie zauważyłeś ,że on nie wpuszcza moich postów,dziękuję za „życzliwą” radę.
    Jednym słowem jesteś z tych,co uważają że jak kogoś maltretują to wyłącznie ich prywatna sprawa.Raczej nie pisz, na moim blogu,co miałeś w zwyczaju,nie lubię obłudników.

    • Konarski 8 Maj 2011 o 5:41 pm

     Nie możecie się wzajemnie wyzywać i rzucać obelgami wobec siebie na swych blogach?
     Czemu zaśmiecacie Monitora?
     Niech admin coś z tym zrobi.

     Proszę się wypowiadać w meritum podejmowanych tematów.

  • monitorpolski 8 Maj 2011 o 2:31 pm

   Dzięki za odwagę, większość ludzi się boi pisać komentarzy sądząc, że agentura czeka za rogiem. Nie czeka, nic się wam nie stanie! Piszcie odważnie, bo tylko w ten sposób możemy się uratować – jedność, odwaga i prawda.

   • oz 8 Maj 2011 o 4:08 pm

    ,, prawda .. nie ma takiej..,,

 9. spj 8 Maj 2011 o 2:05 pm

  Po czym się poznaje komentarze agentury ? Panie „monitor polski” Pan chyba trochę przecenia wartość tego bloga. I gdyby naprawdę chcieli Pana usadzić to już by to było załatwione.

  • monitorpolski 8 Maj 2011 o 2:30 pm

   No pewnie! Sam tu wchodzisz więc dlatego mam zaszczyt doceniać wartość swojego bloga.

  • zenobiusz 8 Maj 2011 o 3:44 pm

   Po zapachu.

   • przytomny 8 Maj 2011 o 4:18 pm

    Widzę ,że ten ,,pan” ma tu uprzywilejowaną pozycję ,nic tylko oddać mu hasło do bloga i moderację .
    On ma super węch .

  • oz 8 Maj 2011 o 4:11 pm

   spj co tu robisz .. przegapisz wiadomości w tvn .. leć brachu

   • spj 8 Maj 2011 o 4:39 pm

    Nie wiadomości tylko fakty … a poza tym są o 19:00 więc nie przegapię… Pewnie nie wiesz ale żeby mieć pogląd na jakąś sprawę trzeba się zapoznać z różnymi spojrzeniami na nią. Ty jednak jesteś z tych ,którzy preferują „jedynie słuszne” źródła informacji. Gdyby takich jak Ty i Tobie podobni dopuścić do władzy to to czego się tak obawiacie zagościłoby na świecie szybciej niż się Wam wydaje.

    • oz 8 Maj 2011 o 4:45 pm

     zdziwił byś sie kolego

    • oz 8 Maj 2011 o 4:52 pm

     spj , mylisz się kolego co do mnie , jestem spokojowy gość .. nie oceniaj ludzi po jednym wpisie

    • zenobiusz 8 Maj 2011 o 5:02 pm

     Oczywiście ,masz racje.Władza jest dla takich jak Ty.Rozglądających się skąd wiatr wieje.

    • oz 8 Maj 2011 o 5:13 pm

     misiowie spj +zen, znacie ten tekst z krola ..? .. ,, ku..wa , co za towarzystwo ,,

    • oz 8 Maj 2011 o 5:24 pm

     no lece , zaraz fakty , tvn , super produkcja .. nagram na dysk abym nic nie przegapił ..

    • dalmat 8 Maj 2011 o 8:23 pm

     Masz taki fajny nick spj, dopisałbym do niego -erdalaj i będzie git.

 10. atage 8 Maj 2011 o 2:44 pm

  Po w wejściu do sieci,jako pierwszą stronę z wiadomościami,włączam Monitorpolski.Dziękuje Monitor.

 11. MOL 8 Maj 2011 o 2:50 pm

  dołączam się do atage: wstaje rano i zaglądam- w ciągu dnia również. A w między czasie tłumaczę co mogę i rozmawiam ze znajomymi o tym co się dzieje i co możemy na to poradzić. Nie interesują mnie komentarze niektórych osób bo tylko wprowadzają zamęt. Niektórzy w komentarzach ciekawe rzeczy wrzucają. pozdrawiam

  • spj 8 Maj 2011 o 3:00 pm

   Ty to masz życie … Jak ja Ci zazdroszczę 🙂

   • MOL 8 Maj 2011 o 4:05 pm

    może cię to zdziwić ale ja jestem szczęśliwa. Mam synka (2,5roku) zajmuję się domem i oczywiście pracuję będąc w domu. Wykorzystuję swój czas maksymalnie i nie przed Tv oglądając opery mydlane, nie gram w żadne gry, nie skaczę ludziom po profilach na fb by zobaczyć ich najnowsze zdjęcia. Czytam wiele ciekawych artykułów i dowiaduję się rzeczy których ty nie dowiesz się np. z TV. Chcę sprawdzić czy Generator Tesli pozwoli mi na korzystanie z darmowej energii. I w taki oto sposób może się okazać że ja np. będę mieć darmową energię lub co najmniej zmniejszę swoj rachunek za prąd. I taka właśnie jest różnica między tobą a mną mianowicie: ja mam otwarty i piękny umysł a ty masz tylko powód by z tego kpić! więc nie wysile się juz by z tobą pogadać bo nie mamy o czym! Moja rada dla tych którzy tu zaglądają: NIE ZWRACAJCIE UWAGI NA KOMENTARZE KTÓRE SĄ TU ZBĘDNE, ALE ZAWSZE BĘDĘ SIE POKAZYWAC PO TO BY ODCIĄGNĄĆ WASZĄ UWAGĘ OD SPRAW KTÓRE NIE SĄ PORUSZANE CHOCIAŻBY W TV A DOTYCZĄ NAS WSZYSTKICH. 🙂

    • spj 8 Maj 2011 o 4:42 pm

     Widzisz, różnica między nami polega na tym, że moje myśli nie skupiają się na tym jak obniżyć rachunek za energię elektryczną 😉 Niektórym ludziom trudno to zrozumieć…

    • kefir2010 8 Maj 2011 o 5:09 pm

     @spj – ssij, ludzie w Polsce i na całej Ziemi MAJĄ PRAWO do korzystania z wszelkich ukrywanych technologii, z darmowych źródeł energii. ty może skupiasz się na tym, jak po podwyżce za prąd zarobić więcej, więcej nakręcić lodów, żeby zapłacić gigantyczny rachunek za prunt. my zadajemy sobie pytania: kto na tych podwyżkach zarabia? komu na tym zależy by było to tak drogie i jakie ma plany wobec nas? to są normalne pytania myślących ludzi – jakie grupy interesu / wpływu stoją za tym, by ukrywać darmowe źródła energii?

     ty wykazujesz myślenie leminga, który posłusznie idzie na rzeź. zapewne po zamknięciu ciebie w „obozie przejściowym” chętnie byś poszedł pod „prysznic” tak, jak żydzi podczas Wojny?

    • wrona 8 Maj 2011 o 9:38 pm

     wspolczuc dziecku matki frajerki ktora buduje generator tesli zeby mniej zaplacic za prad… koorwa kobieto ogrnij sie … jak za malo zarabiasz to sie stan przy drodze

  • millena461 8 Maj 2011 o 3:40 pm

   macie racje ja tez przekonalam sie do MONITORA i to jest pierwsze miejsce gdzie czytam wiadomosci.Nie dziwie sie ze zyskal na popularnosci a inne blogi go stracily, dlatego teraz ciagle tu zaboieraja glos i krytykuja nas z N.America za „brak polskiej trzcionki” bo potracily odwiedzajacych komentarze i swoja popularnosc.
   dzieki Monitor tak trzymaj. 🙂

   • kefir2010 8 Maj 2011 o 5:04 pm

    bardzo celny komentarz, tak jest w istocie. teraz mamy dwa centra „dowodzenia”: blogi Piotra i Monitor. komuś takie coś może nie pasować, wszak grype już zamknęli dla komentujących.. teraz chyba szykują się do ataku na ten blog. możliwe, że Marek jest szantażowany i nie może powiedzieć całej prawdy. nie zdziwiłbym się, gdyby tak było.

    • monitorpolski 8 Maj 2011 o 7:57 pm

     Nie jestem szantażowany, tylko mój szef. A to spowoduje, że za miesiąc też będę bez pracy, zaraz jak jego wywalą, choć na szczęście mam parę fuch w zanadrzu. Ale atak jest i będzie. Ta banda nie znosi wolności słowa. A ja się wychowałem w USA i będę tę wolność eksploatował aż mi starczy sił.

 12. Sully 8 Maj 2011 o 3:35 pm

  W Gwatemali wulkan Santiagouito otrzynał żółty „alert”,na Filipinach tropikalny sztorm ok. 100 tys. ludzi ewakuowano, woda na Missisipi wciąż przybiera…a jako ciekawostkę dodatm, że na Florydzie wciągu tygodnia znaleziono 15 martwych wielorybów…
  Pozdrawiam wszystkich!

 13. Dorota11 8 Maj 2011 o 3:39 pm

  Mieszkam w Grecji.Codziennie czytam Twój blog , jest świetny , dzieki

  • przytomny 8 Maj 2011 o 4:34 pm

   Świetnie ,że mieszkasz w Grecji ,z chęcią poczytam komentarze o prawdziwej sytuacji w Grecji ,np . kiedy pogonią banksterów i czemu jeszcze im się to nie udało ? Jakie są nastroje społeczne ? Czy ludzie ,chcą wystąpić ze strefy euro ,czy o tym się u was mówi ,czy tylko różnej maści ,,spigle” wypuszczają wabiki ?
   Dobrze by było ,aby odezwał się ktoś ,kto mieszka w Argentynie ,tam też trwają zmiany od tzw. ,,bankructwa kraju”

 14. Wiktor 8 Maj 2011 o 3:41 pm

  http://www.prisonplanet.com
  http://www.poznajprawde.xtreemhost.com
  http://www.Tarpley.net

  • monitorpolski 8 Maj 2011 o 3:56 pm

   dzięki. Twój komentarz był w spamie, dlatego nie wchodził.

 15. nazwanazwa 8 Maj 2011 o 4:06 pm

  W google monitor polski pisany łącznie wyskakuje na 1 pozycji, gwoli ścisłości

  • spj 8 Maj 2011 o 4:43 pm

   A kto normalny wpisuje dwa wyrazy jako jeden ?? Normalnie, że pisany razem wyjdzie pierwszy bo w adresie strony tak jest.

   • kefir2010 8 Maj 2011 o 5:02 pm

    czepiasz się sam już nie wiesz czego. ile ci za to płacą?

   • oz 8 Maj 2011 o 5:26 pm

    zaraz fakty .. leć kolego

 16. galluss 8 Maj 2011 o 5:32 pm

  spj, zenobiusz, mizia no i paru innych, to do was:

  – wiem, że kizia MIZIA siedzi na kilku kontach, bo sprawdziłem IP i pisze na blogu marka pozornie pod innymi adresami IP, i agencik jest taki zdesperowany, że sam sobie dodaje plusowe komentarze,

  – naprawdę chłopaki, powiedzcie gdzie jest wasza centrala bo nie chce mi sie dalej szukać,
  – zenobiuszu i mizio nie namawiajcie mnie, nie wejde na wasze blogi i nie bede pisal komentarzy, po co macie sie cieszyc ze macie moje IP,

  mam dalej szukać czy sami powiecie? gdzie wasza centrala?

  mizia niezle sie klonujesz, kilka nickow jest twoich, ale desperat,i tak rozpoznam wszedzie ten żmijowaty język plemienny przełozony z jezyka jidysz translatorem na polski…

  • Rosa 8 Maj 2011 o 5:35 pm

   Nie poniżaj Mizi on i tak już jest malutki 😦

   • monitorpolski 8 Maj 2011 o 7:59 pm

    Jak na Chińczyka metr sześćdziesiąt to sporo!

  • komentarz dla agenta zenobiusza 8 Maj 2011 o 9:20 pm

   Monitor ,czy ty jesteś aż tak głupi ?
   Za ujawnianie prywatnych IP jest podstawa ,aby zamknąć ci bloga , ty dalej nic k……wa nie kumasz ?

   • monitorpolski 8 Maj 2011 o 9:27 pm

    A gdzie ja podałem prywatne IP?
    Jakbym miał odpowiadać za komentarze to lepiej na start się powiesić.

   • zenobiusz 8 Maj 2011 o 9:41 pm

    komentarz dla agenta zenobiusza
    jaktotak@gmail.com
    188.146.224.0
    Wysłany 08.05.2011 o 20:54
    Zenobiusz ,odpowiedz na pytanie ,czemu jesteś taki nie inteligentny ?
    Czy wszystkie twoje szkolenia ,dokonywały nieodwracalnych zmian w twojej płytkiej psychice?
    Kto ci w szkole podstawowej tak mocno dokuczał ? koleżanki ,nauczyciele ,a może ksiądz na zachrysti?
    Dlaczego przerwałeś leczenie ,wbrew woli rodziny ?

   • zenobiusz 8 Maj 2011 o 9:43 pm

    IP mobilne ,ukryte, nie jest prywatnym panie Spokojny,już to przećwiczyliśmy na moim blogu.

   • zenobiusz 8 Maj 2011 o 9:49 pm

    komentarz dla agenta zenobiusza
    http://zenobiusz.wordpress.com/podlosc-ii/
    Koment 9.Masz całą kolekcję IP.Dalej poskarż się.

  • zenobiusz 8 Maj 2011 o 9:36 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/04/03/prognoza-opadu-radioaktywnego-dla-europy-na-6-kwietnia-2011/
   Właściwy link,dałem przez pomyłkę link ze strony kokpitu,kopiując dane Gallusa

  • zenobiusz 8 Maj 2011 o 10:00 pm

   [22:58:25] Marek Podlecki: Gallus,może i znasz się na komputerach,ale nie na analizie rzeczywistości,skoro pakujesz mnie do jednego wora z Mizią.Coś sądzę, że robisz to na zamówienie.Podejrzewam, że nie znasz treści mojego bloga,albo,wręcz przeciwnie,znasz aż nadto dobrze,tu masz swoje IP
   .Gallus.

   81.219.91.121A
   z dnia kiedy my busterami zatrzymywaliśmy nad Bałtykiem chmurę,być może z plutonem,a ty nam radośnie,to, zakłócałeś,jako jeden z trolli.Nie tęsknie więc za Twoimi wizytami,a Marka jeszcze jakiś czas będziesz pewnie zwodził.
   .http://zenobiusz.wordpress.com/wp-admin/post.php?post=7854&action=edit&message=1

 17. Dominik 8 Maj 2011 o 6:03 pm

  Teraz coś ciekawego odnośnie monitorowania poziomu radioaktywności w powietrzu.

  Otóż na stronie Instytutu Fizyki w Lublinie w dniu dzisiejszym nastąpił nagły skok i potem nagle przez jakiś czas odczyty 0. Awaria?

  http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=0

  jednocześnie na stronie niemieckiej http://inters.bayern.de ,gdzie podają wyniki gamma oraz ilość Bq w powietrzu, dziwnym trafem baza danych jest niedostępna (informacje w j. niem). Czyżby również awaria?

 18. kristof666 8 Maj 2011 o 6:10 pm

  Witam!
  Wszyscy wiemy co dzieje się w PL…
  Banda kolesi rządzi i tyle…
  Zero prawa, raczej bezprawie.

  Takie blogi jak ten są jedynym wolnym źródłem informacji w dzisiejszych czasach.

  Dlatego DZIĘKI!
  Robicie fantastyczną robote!
  Pozdrawiam!

 19. Dorota11 8 Maj 2011 o 6:25 pm

  Przytomny-Sytucja w Grecji,nie jest ogólnie dobra.Zamykane są zakłady pracy ,ludzie niegdyś mili uśmiechnięci i spokojni, w tej chwili to się zmienia.Widać po grekach,że żyją w ogromnym stresie i strachu.Czy chcą wyjść ze strefy euro? Co niektórzy tak,inni no cóż wierzą w telewizję i masonowi-prezydentowi.Czy pogonią bangsterów, czas pokarze,waleczny naród.

  • monitorpolski 8 Maj 2011 o 8:00 pm

   Marzę o minibusie-stacji telewizyjnej, robilibyśmy np. transmisje z Grecji na żywo…

 20. kristof666 8 Maj 2011 o 6:32 pm

  Wiecie może co dzieje się ze stroną newworldorder.com.pl???
  Od jakiegoś już czasu jest niedostępna.
  Czyżby ktoś się zatroszczył o to, żeby była niedostępna???

  Stronka miała kłopoty od dłuższego czasu, jednak zaczęła znikać na dobre po artykule o prawdziwej liczbie Żórów, którzy zginęli w Obozach Zagłady.
  Okazuje się bowiem, że liczba ta jest dużo zawyżona.
  Oficjalne media podają 3-6 mln Żórów, natomiast z Niemieckich akt jasno wynika, że było to około 350 tysięcy…

  • monitorpolski 8 Maj 2011 o 8:02 pm

   Temat zakazany. Za to mogą zamknąć blog i ciebie też. Deportacja do Niemiec albo Izraela i tam w czapę! Uważaj na tematy jakie poruszasz.

  • galluss 8 Maj 2011 o 8:08 pm

   WIECIE CO?
   kiedyś czytałem artykuł na prisonplanet, że syjonisci chcą wypuscic wirusa, który pozabija w szczegolnosci chinczyków a potem nas
   Teraz mi powiedzcie, czy te filmy typu resident evil, to nie było programowanie na nadchodzące wydarzenia? na wirusa który całkowicie nas wykończy?

   te wszystkie filmy science-fiction sie sprawdzają, syjonisci je robią, a my je oglądamy i sie przygotowujemy na wydarzenia ktore oni nam przygotowali

 21. kristof666 8 Maj 2011 o 6:41 pm

  Chyba spamuje, ale jeszcze coś…
  Oto sprawiedliwość w Polsce…

  • navajo 8 Maj 2011 o 8:45 pm

   sorry Gallus ale pieprzysz głópoty !!!!! i nie wpadaj w skrajność J.M.H

 22. galluss 8 Maj 2011 o 6:50 pm

  z ostatniej chwili – w promieniu 10 kilometrów od reaktorów w fukushimie pozdychało bydło

  teraz ginie bydło, a potem ludzie będą zdychać, narazie to ludzie mają w japonii w szczególności uszkodzone mózgi radiacją i to dosłownie – neurony mają uszkodzone, procesy poznawcze i sobie nawet nie zdają sprawy, że radiacja ich powoli zabija, to samo sie dzieje z ludzmi ktorzy piją aspartam w coca-coli

  • monitorpolski 8 Maj 2011 o 8:04 pm

   Tu akuraz bydło ginie z głodu. Radiacja pewnie nie pomaga..

  • wrona 8 Maj 2011 o 9:43 pm

   Przestań się onanizować na każdym gównem tylko ucz się języków męska suczko

  • mag 8 Maj 2011 o 10:58 pm

   może z głodu?

 23. damian 8 Maj 2011 o 7:02 pm

  Po owocach ich poznacie……..Kto to powiedzial? Agentem moze byc Kazdy z Was,kazdy z nas dyskutujacych,czy tylko czytajacych….ROZNICE robi tylko to ;czyim agentem jest ten ktos….?Naszym to znaczy szeregowych ,ucisnionych ludzi z calego globu,czy Unych???? Dobry agent to taki,ktory nie daje sie zdekonspirowac…..Pozory moga mylic……Nie wojujcie epitetami;typu agent,agenciura,wtyka itp…Ludzie czytaja,swoj rozum maja,czsami beda manipulowani,ale maja intuicje i wiedza kto jest czyim Agentem…..

 24. Ciekawska 8 Maj 2011 o 7:05 pm

  Info dla zainteresowanych: Dzisiaj o 20:00 program na żywo J.Zagórskiego:
  http://januszzagorski.pl/

  Najważniejsze punkty programu niedzielnej audycji:

  – gość w studio: Palestyńczyk Sufian Kayali – Reperkusje zabójstwa Bin Ladena

  – Krysi Maciąg relacja z niezwykłego wyjazdu do Egiptu

  – rozmowa na telefon z Dionizym Pietroniem na temat konferencji 15 maja w Krakowie

  – relacja filmowa z ostatniego pobytu w Kowarach u Lucjana i Przemka Łągiewki

  • monitorpolski 8 Maj 2011 o 8:05 pm

   Janusz kawał dobrej roboty odwala!

 25. Adrian 8 Maj 2011 o 7:52 pm

  Tylko prawda nas wyzwoli: The Illuminati Vol 3: Murderd by the Monarchs http://www.freeviewdocumentaries.com (napisy beda w jezyku polskim i 9/11 Syntethic Terror: Made in USA by Webster Griffin Tarpley na tej samej stronie www

 26. sara10 8 Maj 2011 o 8:25 pm

  Monitor, blok świetny. Tak trzymaj (na pohybel wszystkim skunksom-agentom)! A propos, po czym poznać agenta:
  1. Oglada obowiązkowo TVN.
  2. Czyta (i powołuje się) Gazetę Wybiórczą.
  3. Nienawidzi Polaków.
  4. O Polsce ZAWSZE mówi źle.
  5. Zachęca Polaków do wyjazdu (może chce sprowadzić tu swoją rodzinę; przygotowuje taki grunt dla siebie).
  6. W rodzinie miał kogoś w UB/SB czy innym dziadostwie (fakt, to trudno sprawdzić).
  7. Jest dumny, że jego rodzice byli w PZPR (to też trudno sprawdzić, chyba, że sam to przyzna).
  8. Pieniądze zdobył nieuczciwie (on wie, my nie; boi sie potwornie uczciwych rządów, wie, że stracić może wszystko).
  9. Pracuje dla szemranych mediów (czasami się z tym zdradzi).
  10. Nas Polaków często wyzywa od moherów, itp.
  11. Wręcz obsesyjnie kocha PO.
  12. Czasami jest Polakiem (niestety!) – uwikłał się jednak w przeszłości w donosicielstwo. Dzisiaj sprzeda własny kraj tylko dlatego, aby nikt nie poznał prawdy o jego życiu przeszłym.
  13. Itd.

 27. Sully 8 Maj 2011 o 8:26 pm

  A gdzie sie podział nasz komentator Navajo88, czyżby się wystraszył i siedzi na nabrzeżu ….i obserwuje statki;-)
  Pozdrawiam

 28. navajo 8 Maj 2011 o 8:42 pm

  witaj Sully nie wystraszył się jestem ,a co do tych statków to tajemnica się wyjaśniła ,Jutro jest kolejna rocznica zakonczenia II Wojny Swiatowej i to z tego powodu przyplyneły do Szczecina te okręty hahaha ,a tak to wszystko OKI i czekamy na KONIEC ŚWIATA hahahahahaha

  • Sully 8 Maj 2011 o 8:49 pm

   Navajo jakie jutro! Dzisiaj jest Dzień Zwycięstwa..no tak mi przperaszam mnie się wydawało…

 29. navajo 8 Maj 2011 o 8:49 pm

  monitorpolski :

  Temat zakazany. Za to mogą zamknąć blog i ciebie też. Deportacja do Niemiec albo Izraela i tam w czapę! Uważaj na tematy jakie poruszasz.

  Monitor bez przesady !!!!!!! jaką czapę i za co !!!! i nie siej paniki ,oni ne są tacy straszni jak ci się wydaje !!!!! ,to jest naród ktury żyje w ciągłym strachu i tyle i spoko panie Monitor OKI ! J.M.H

 30. sono 8 Maj 2011 o 9:06 pm

  Dla tych co nie wiedza ciekawe info o ASTANA, stolicy Kazachstanu, pierwszej stolicy wybuodowanej w niesamowitym tempie w XXI wieku za ogromna sume z petrodolarow. Zwroccie uwage na sama nazwe tej stolicy ASTANA. Jest ona zbudowana wedlgu „wizji” jednego czlowieka, prezydenta Kazachastanu, a jego wizja jest wizja masonka. Czolowy punkt miasta to wielka piramida, ktora ma niby reprezentowac Jedna religie swiata ( swoja droga przezydent pokazywal ten projekt obecnemu papaiezowi ,ktory kiwal zglowa z zadowolenia). Oprocz piramidy , jest tam jeszcze szereg innych masonkich symboli ( 2 zlote kolumny, jakas wieza przypominajaca wieze Saurona z „Wladcy pierscieni, dziwne fontanny i szereg pomniejszych .
  A tu video.

 31. Bromba 8 Maj 2011 o 9:19 pm

  Monitorze,ja od 1maja próbując wejść na twój blog mam to-„400 bad request”,niestety.Musze sie wbijać z innych miejsc,ale nic to.Całkiem niedawno mizia odsądzał od wiary i czci Poliszynela i Astromarię,w pierwszym przypadku chyba podziałało,w drugim na szczęście nie.Nie wiem kim jest i w jakim celu atakuje wszystkich dookoła,ale to nie jest normalne.Jestem z wami i nie dajcie się.

  • monitorpolski 8 Maj 2011 o 9:54 pm

   Nic na to nie poradzę. Trzeba wchodzić z proxy. Blokują co świadczy, że coś bandytom nie pasuje.

  • monitorpolski 8 Maj 2011 o 9:55 pm

   Co do Mizi, szkoda mojej energii na szmatę

   • Alex 9 Maj 2011 o 10:41 am

    mizia to facet.

 32. sono 8 Maj 2011 o 9:26 pm

  Tu kolejne ciekawe video o wprowadzeniu swiatowej waluty.

 33. wrona 8 Maj 2011 o 9:32 pm

  dalmat :

  Masz taki fajny nick spj, dopisałbym do niego -erdalaj i będzie git.

  Stary ci do wanny właził i kazał łapać węża , że taki jesteś niegrzeczny ?

 34. navajo88 8 Maj 2011 o 9:36 pm

  Sully :

  Navajo jakie jutro! Dzisiaj jest Dzień Zwycięstwa..no tak mi przperaszam mnie się wydawało…

  Oj Sully hahahahahahaha

 35. navajo88 8 Maj 2011 o 9:40 pm

  A zresztą Sully wczoraj ci mówiłem że przebadam sprawę co i jak z tymi okrętami i sama widzisz wystarczyło złapać za frak bosmanmata z rosyjskiego okrętu i wszystko wyspiewał spiewająco hahahaha ,pozdrawiam J.M.H

 36. wrona 8 Maj 2011 o 9:41 pm

  monitorpolski :

  Nie jestem szantażowany, tylko mój szef. A to spowoduje, że za miesiąc też będę bez pracy, zaraz jak jego wywalą, choć na szczęście mam parę fuch w zanadrzu. Ale atak jest i będzie. Ta banda nie znosi wolności słowa. A ja się wychowałem w USA i będę tę wolność eksploatował aż mi starczy sił.

  Lepiej się trzymaj z dala od okna bo jeszcze co wpadnie i bedzie hoooj

 37. Sully 8 Maj 2011 o 9:56 pm

  A jeszcze dzisiaj navajo w Twoim mieście był Marsz dla życia…skąd inąd fajna sprawa, szkoda że tylko u Was w mieście robią coś takiego, bo wydaje mi sie, że warto naśladować fajne inicjatywy!
  Pozdrawiam wszystkich i Dobranoc

 38. jowram 8 Maj 2011 o 9:59 pm

  Spis a może spisek?
  Wiem, powiecie musztarda po obiedzie. Temat Spisu powszechnego był bardziej oklepany niż sam spis na temat jego luk prawnych i dziur w zabezpieczeniach danych pisał już chyba każdy szanujący się felietonista. Ponieważ z reguły jestem przekorny więc postanowiłem nie pisać chociaż niejednokrotnie scyzoryk mi się na samą myśl o spisie w kieszeni otwierał.
  Pewno wytrwał bym w tym postanowieniu gdyby zachęta nie dotarła do mnie z zupełnie niespodziewanej strony: Otóż wyciąganiem od nas danych na nasz temat zajmuje się znacznie więcej instytucji tworząc przeróżne ankiety, bazy danych, statystyki gdyż jak się okazuje jest to towar nader lukratywny. Co nie ruszyło mnie, ruszyło znajomego księdza proboszcza. Pozwolę sobie przytoczyć za jego zezwoleniem fragment kwieciście napisanego listu odpowiedzi na jedną z rozlicznych ankiet kierowych do niego przez… kościelny odpowiednik GUS-u:
  “Przesyłam serdecznie pozdrowienia. Dziękuję za miłe listy i życzenia. Jestem przekonany o ich szczerości. Na ankietę nie odpowiadam z kilku tytułów. Po pierwsze jesteśmy w budowie i nic – co was obchodzi – nie posiadamy. Ciekawą rzeczą jest, że od dwóch lat przychodzą do mnie z policji i o to samo pytają – wyrażając wielką troskę – o materialne i historyczne bogactwo Kościoła. Nie wiem czy o tym wiecie czy też nie podobną troskę wykazał cesarz austriacki w roku 1783 kiedy to wydał rozkaz ordynariatom biskupim aby w każdej parafii sporządzono spis inwentarz rzeczy, szat, precjozów kościelnych. Wcześniej w październiku 1782 roku polecono duchownym sporządzić dokładny spis dochodów, fundacji oraz całej substancji probostwa. Plebani byli wprost zasypywani arkuszami w których mieli dokładnie zestawić fundacje i bractwa z podaniem ich roku powstania i kapitałów na których były oparte. W następnym roku polecono by rysownicy sporządzili rysunki kosztowności. Wszystko potem zabrano do Wiednia a w kościele czudeckim / diecezja rzeszowska pozostał kwit z datą 3.VIII 1785 który podaje, że zabrano: kielichów srebrnych z patenami 4; lamp srebrnych 2; wotów srebrnych 57; koron srebrnych1; kandelabrów srebrnych większych 6; syndon srebrny In frustis7; z brazu Pana Jezusa korona cierniowa, trzcina z powrozami i gwoźdźmi srebrnymi w liczbie 5; krzyżów srebrnych małych 6; poza tym 3 małe sztki srebra, trzcinę, łańcuchy zwisające z kli ołowianej(…)To ciekawostki z jednej parafii. Tak rozumu nauczyli się księża biskupi i księża proboszczowie. Ja wiem że bogactwo materialne to „łajno szatana” ale działalność zewnętrzna i tym „łajnem” posługiwać się musi. Życzę by działalność Wasza w tym względzie posłużyła dobru Kościoła a Pan niech wejrzy na pracę Waszą by ja wynagrodzić.” Nic dodać nic ująć. Przeciwko spisom burzyli się już w starożytności żydzi uważając je za świętokradztwo. A My? Art. 47.naszej Konstytucji mówi: Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego, czci i dobrego imienia oraz do decydowania o swoim życiu osobistym. Więc z jakiej okazji mamy nasze prywatne problemy i radości upubliczniać wbrew swej woli w jakichkolwiek ankietach, których przeznaczenie najdelikatniej rzecz ujmując jest niejasne?

  red. Błażusiak J

 39. navajo88 8 Maj 2011 o 11:21 pm

  Sully :

  A jeszcze dzisiaj navajo w Twoim mieście był Marsz dla życia…skąd inąd fajna sprawa, szkoda że tylko u Was w mieście robią coś takiego, bo wydaje mi sie, że warto naśladować fajne inicjatywy!
  Pozdrawiam wszystkich i Dobranoc

  no wiesz Sully Szczecin to Szczein !!!!! hahahahaha , pozdrawiam J.M.H

 40. Feldkurat Katz 9 Maj 2011 o 12:35 am

  Czy jestes Pan megaloman, czy tylko prowok dla osmieszenia pewnych tematow? Odpowiedzi pewnie nie bedzie. Co za brak odpowiedzialnosci za slowa!

 41. erilo 9 Maj 2011 o 5:14 am

  jowram :

  Spis a może spisek?
  Wiem, powiecie musztarda po obiedzie. Temat Spisu powszechnego był bardziej oklepany niż sam spis na temat jego luk prawnych i dziur w zabezpieczeniach danych pisał już chyba każdy szanujący się felietonista. Ponieważ z reguły jestem przekorny więc postanowiłem nie pisać chociaż niejednokrotnie scyzoryk mi się na samą myśl o spisie w kieszeni otwierał.
  Pewno wytrwał bym w tym postanowieniu gdyby zachęta nie dotarła do mnie z zupełnie niespodziewanej strony: Otóż wyciąganiem od nas danych na nasz temat zajmuje się znacznie więcej instytucji tworząc przeróżne ankiety, bazy danych, statystyki gdyż jak się okazuje jest to towar nader lukratywny. Co nie ruszyło mnie, ruszyło znajomego księdza proboszcza. Pozwolę sobie przytoczyć za jego zezwoleniem fragment kwieciście napisanego listu odpowiedzi na jedną z rozlicznych ankiet kierowych do niego przez… kościelny odpowiednik GUS-u:
  “Przesyłam serdecznie pozdrowienia. Dziękuję za miłe listy i życzenia. Jestem przekonany o ich szczerości. Na ankietę nie odpowiadam z kilku tytułów. Po pierwsze jesteśmy w budowie i nic – co was obchodzi – nie posiadamy. Ciekawą rzeczą jest, że od dwóch lat przychodzą do mnie z policji i o to samo pytają – wyrażając wielką troskę – o materialne i historyczne bogactwo Kościoła. Nie wiem czy o tym wiecie czy też nie podobną troskę wykazał cesarz austriacki w roku 1783 kiedy to wydał rozkaz ordynariatom biskupim aby w każdej parafii sporządzono spis inwentarz rzeczy, szat, precjozów kościelnych. Wcześniej w październiku 1782 roku polecono duchownym sporządzić dokładny spis dochodów, fundacji oraz całej substancji probostwa. Plebani byli wprost zasypywani arkuszami w których mieli dokładnie zestawić fundacje i bractwa z podaniem ich roku powstania i kapitałów na których były oparte. W następnym roku polecono by rysownicy sporządzili rysunki kosztowności. Wszystko potem zabrano do Wiednia a w kościele czudeckim / diecezja rzeszowska pozostał kwit z datą 3.VIII 1785 który podaje, że zabrano: kielichów srebrnych z patenami 4; lamp srebrnych 2; wotów srebrnych 57; koron srebrnych1; kandelabrów srebrnych większych 6; syndon srebrny In frustis7; z brazu Pana Jezusa korona cierniowa, trzcina z powrozami i gwoźdźmi srebrnymi w liczbie 5; krzyżów srebrnych małych 6; poza tym 3 małe sztki srebra, trzcinę, łańcuchy zwisające z kli ołowianej(…)To ciekawostki z jednej parafii. Tak rozumu nauczyli się księża biskupi i księża proboszczowie. Ja wiem że bogactwo materialne to „łajno szatana” ale działalność zewnętrzna i tym „łajnem” posługiwać się musi. Życzę by działalność Wasza w tym względzie posłużyła dobru Kościoła a Pan niech wejrzy na pracę Waszą by ja wynagrodzić.” Nic dodać nic ująć. Przeciwko spisom burzyli się już w starożytności żydzi uważając je za świętokradztwo. A My? Art. 47.naszej Konstytucji mówi: Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego, czci i dobrego imienia oraz do decydowania o swoim życiu osobistym. Więc z jakiej okazji mamy nasze prywatne problemy i radości upubliczniać wbrew swej woli w jakichkolwiek ankietach, których przeznaczenie najdelikatniej rzecz ujmując jest niejasne?
  red. Błażusiak J

  ty się możesz spisywać, nie spisywać, a żyd i tak wszystko o tobie wie.
  możesz brać szczepionki, nie brać a on cię i tak wytruje.
  on ci zaproponuje smugi na niebie, peregrynacje obrazu, pielgrzymki, cuda-niewidy jp2, owsiaka, żydowską orkiestrę wzajemnego okradania goja, bałamuctwa monitorpolska i inne objawienia, tylko nie myśl niezależnie po polsku.
  z resztą on już sobie poradzi.
  wierz w jego boga i ideologie, słuchaj jego rozkazu, zabijaj w jego wojnach pieniądze trzymaj w jego bankach pluj na swoich, uczy się jego kabalizmów, szamaństw i numerologii a wyjdziesz na …karalucha.

 42. Marucha 9 Maj 2011 o 8:31 pm

  Pełne poparcie dla roboty, jaką wykonuje admin Monitora Polskiego. Może czasami nie we wszystkim się zgadzamy, ale to drobiazg: lucyferianom przeszkadza wszystko, co nie jest podporządkowane ich bydlęcej ideologii.

 43. ramires 9 Maj 2011 o 9:09 pm

  zenobiusz :Przeczytam,Ci przez ramie z Twoich notatek.Mamy kasę ,bo jesteśmy pejsatymi krwiopijcami od pokoleń mieliśmy wujka w SS ,który się obłowił ,a on miał kuzynów szmalcowników.Sami mamy ubeckie emerytury,i wisimy,za klamce u czarnych,a zwłaszcza u Rydzyka,nasze żony i matki zarabiają w agencjach towarzyskich,o córkach nie wspominając,a synowie handlują bronią i narkotykami,na przemian.

  Więc gramy w tej samej lidze ! Czemu chcesz by było inaczej ?

 44. ramires 9 Maj 2011 o 9:17 pm

  monitorpolski :ramires, ty serio czy ci dali zadanie? Kasa niepotrzebna do prowadzenia bloga. Kasa potrzebna na życie – właśnie ta banda robi wszystko żeby mi dopływ tej kasy odciąć, a przy okazji kilku innym ludziom. Wyjechałeś jak ci agenci w czasie walki ze szczepieniami. Masz jakiś cel w zadawaniu tego typu pytań?

  Ja szukam prawdy i tyle !

 45. kosiardeyablos 9 Maj 2011 o 10:25 pm

  Rosa :

  Sam nie wiem

  Rosa!? Tyś chop czy baba?! Czepiamy się szczegółów? walczmy z sytstemem a nie ze soboą!!! Nara!

 46. Jagiello 9 Maj 2011 o 10:38 pm

  Agenci czy jak to tam konfidenci ktorzy sie tak dobrze macie.Wieccie tylko jedno.Po skonczonej robocie dla syjonistow i wy tez podzielicie los spoleczenstwa.Tez bedziecie zachipowani a w najgorszym wypadku zlikwidowani strzalem w tyl glowy(stylu zydowskim)Wiec radze przetrzec te zaropiale oczka…