Linki i wybrane komentarze, 8 maja 2011r


Dzisiaj poza komentarzami zamieszczę kilka ciekawych maili jakie otrzymałem. W ogóle to dziękuję za poparcie w sztucznie wykreowanym konflikcie – trudno mi przebrnąć przez te wszystkie maile i komentarze, ale staram się jak mogę.

Ciekawe linki do artykułów po angielsku, które by warto przetłumaczyć:

YouTube po polsku:

z emaili:
chemtraile/dziwne zjawisko na niebie / UFO?
Zobaczylismy na niebie coś niewytłumaczalnego. Otóż mamy piękny dzień Matki (USA), niebieskie niebo na tle pierzastych chmur  spostrzegłam, że lecą dwa samoloty wysypując chemię na zachód, aż jeden nagle ni stąd ni zowad czarny leciał w przeciwnym kierunku, ale już bez chemii tak jakby chciał ukryć swe istnienie, a między nimi pojawiło się to coś takiego w postaci krążka czarnego i lecialo to zbyt predko by byl to balon meteorologiczny lub samolocik zdalnie sterowany, w ogóle nie odpowiadało to zachowaniom typowego samolotu bo to wyglądało dziwnie – i nagle to zawisło w powietrzu pohuśtało się to i poleciało dalej.  Obserwowałam to z mężem, na drugi raz przygotuję sobie lornetkę, bo to nie jest pierwsze zjawisko tego typu które obserwowałam…

promieniotwórczość
Witam, ostatnio zaczęła mnie zastanawiać sprawa emisji skażeń promieniotwórczych z Fukushimy. Wszyscy specjaliści utrzymują, że kilkutysięczny wzrost dawek obecny przez co najmniej kilka dni w Polsce był zupełnie normalny i nieszkodliwy, natomiast ja (nie chcąc szukać teorii spiskowej, bo nie o to mi chodzi) odniosłem jednak inne wrażenie. Mianowicie, w dniu, w którym wykresy skoczyły dość mocno (niestety nie ma nigdzie pomiarów dla Poznania) poczułem się słabo, odczułem drapanie w gardle i metaliczny posmak w ustach. Nie przywiązywałbym do tego wagi, gdyby nie obejrzenie ostatnimi czasy któregoś z dokumentów o Czarnobylu i relacje świadków w tym temacie.
Objawy były podobne. Dodam, że utrzymywały się przez ok. tydzień i nasilały przy styczności ze świeżym powietrzem. Gdy wykresy zaczęły spadać, nasilenie objawów stopniowo zmniejszało się. Jednak od tego czasu zauważyłem u siebie i u znajomych z miasta znaczny spadek odporności, drapanie w gardle i jego ból, z którym nikt nie może sobie poradzić od prawie 1,5 miesiąca. Antybiotyki, chodzenie po rozmaitych lekarzach, część stara się to już ignorować, bo co można zrobić?
Jestem ciekaw, jak Państwo postrzegają te marcowe wydarzenia, może to przypadek i w powietrzu cały czas jest jakiś paskudny wirus, chciałbym wręcz, żeby tak, było, lecz jeśli to coś gorszego? Pozdrawiam.
komentarz monitorpolski: Słyszę podobne relacje od innych osób, sam nie za dobrze się czułem – zmęczenie, trudności ze snem, ranne krwawienie z nosa (coraz częściej się o tym słyszy – może to być skutek aluminiowych mikrocząstek, które drażnią naczynia. Od razu dodam, że biorę rutinoskorbinę i wcale to nie przechodzi). Jak już wspominałem w dniu wzmożonej radioaktywności, w Lublinie bez powodu zmarł mój wujek. Nawet nie robiono sekcji, lekarz stwierdził wylew. Siedział na fotelu…

Energetyczna tarcza dla Japonii
Mam do Was wszystkich gorącą prośbę. Wiem, że jedną z możliwości uratowania Japonii jest stworzenie energetycznej tarczy nad Japonią chroniącej przed kolejnymi atakami. Proszę wszystkich, którzy chcą pomóc o wsparcie. Dokładniej chodzi o wizualizowanie białej albo różowej czaszy albo tarczy która ma chronić Japonię, im więcej włożycie serca i im częściej będziecie to robić, tym większe prawdopodobieństwo, że się uda. Nic nie szkodzi przecież spróbować.

HAARP-owe chmury nad Poznaniem
wczoraj czytałam Pana artykuł na temat dziwnych chmur nad Bergen oraz dzisiejszy na temat działań HAARP’a nad Polską. Od razu przypomniał mi się dziwny widok na niebie nad Poznaniem, wieczorem w czwartek 7 kwietnia. Było to tak niepokojące i jednocześnie hipnotyzujące zjawisko, że niestety nie pomyślałam o zrobieniu zdjęcia. Te dziwne chmury (identycznie pomarszczone jak te norweskie) przecięte były dodatkowo smugą, znajdowały się na dość niskiej wysokości. W tle zachodziło słońce. Jeszcze niżej pod tymi chmurami płynęły zwykłe, najprawdziwsze chmurki, które znajdowały się tak nisko, jak nigdy dotąd. Również i nam towarzyszą podobne objawy do tych, o których wspominają Ci Państwo z Norwegii.
komentarz monitorpolski: to było dość dawno temu, gdy w Poznaniu i w Niemczech szalały dziwne burze piaskowe.

Ostre zapalenie oskrzeli i ucha po szczepieniu na grypę
Mój synek w zeszłym roku zaczął chorować, lekarz zalecił mu ribomunyl, a później w sezonie jesienno-zimowym zalecał zaszczepić przeciw grypie aby mały zaraz czegoś nie załapał, broniłam się ale w końcu skapitulowałam i  dałam go zaszczepić pierwszą dawką szczepionki, po 3 tygodniach miał mieć następną. Już kilka dni po szczepieniu mały zaczął źle się czuć, wkrótce okazało się że ma ostre zapalenie oskrzeli a zaraz potem doszło zapalenie ucha z powikłaniami w postaci zapalenia kłębuszków, w środku zbierała się ropa która nie mając możliwości ucha podnosiła ciśnienie w uszku w wyniku czego synek utracił słuch w 25% ale to nie koniec, konieczna była operacja pod narkozą, synkowi zrobiono paracentezę, polegająca na nacięciu ucha środkowego i ściągnięciu ropy oraz założenie drenu aby ropa mogła swobodnie wypłynąć. Dostawał dożylnie antybiotyki, w szpitalu spędził 3 tygodnie. W wyniku ostrego zapalenia oskrzeli wywiązała się astma oskrzelowa, stwierdzona już niestety w Rabce. Do dziś nie mogę sobie wybaczyć, że zaszczepiłam synka, bo to moja wina, że teraz nie dość że ma astmę to jeszcze nie słyszy tak dobrze jak każde inne dziecko. Gdybym mogła cofnąć czas nigdy bym się nie zgodziła na to szczepienie albo po prostu nigdy bym nie wróciła do Polski. Zapomniałam napisać moje dzieci nigdy wcześniej ani później nie były szczepione, urodziły się w Norwegii, gdzie nie ma obowiązku szczepienia, maja podwójne obywatelstwo i tam się chowały ale niebawem urodzi się nam kolejne dziecko już w Polsce i nie pozwolę choćby nie wiem co nie pozwolę zaszczepić!!!!!!!!!!!

Zatruta żywność
Witam, z tej strony ‚Czytelnik’, komentowałem kilka razy wpisy na Twoim blogu. Na wstępie chciałbym powiedzieć, że bardzo podoba mi się sama inicjatywa takiego blogu, informacje te są bardzo ciekawe i pozwalają spojrzeć na dane rzeczy z drugiej strony. Nawiązując do powodu w jakim pisze tego maila, dzisiaj w radiu usłyszałem informacje (było to bodajże Radio Zet) o dodawaniu mszyc do jogurtów w celu pożądanego zabarwienia tego produktu oraz o dodawaniu tlenku bromu do chipsów, który powoduje bezpłodość itd. Myślę, że może Cię to zainteresować, gdybż ma to związek z wcześniejszymi artykułami dot. depopulacji i rzeczy z tym związanych.

Zapaść ekonomiczna świata już niedługo
mam pytanie; czy macie jakis siostrzany blog po niederlandzku? dokladnie http://pineut.wordpress.com  ? Ku mojemu zdziwieniu jestem tam tez zarejestrowana tak samo jak u was. Site zupelnie w porządku , oprawa identyczna, ciekawe artykuły.  Mam propozycje do waszego następnego wpisu – polecam raport Michael’a Ruppert’a w ktorym ostrzega o zapaści (pandemii) ekonomicznej świata, która ma nastąpić najpóźniej w lipcu tego roku. Ostrzeżenie jest bardzo poważne. Ponoć świat juz na jesieni będzie miał zupełnie inne oblicze niż obecnie. Oczywiście wszystko będzie gorsze.  Tu link niestety po angielsku http://www.youtube.com/watch?v=uMDRCwRtiNM
jest tez opis po niederlandzku  http://xandernieuws.punt.nl/?id=627746&r=1&tbl_archief=&   Czytałam o czymś podobnym na globalnej świadomości w tamtym roku. Ale tu pan Ruppert mówi o konkretnym terminie. Wszystko kleji sie w całość – to co on mówi i to co faktycznie dzieje się na świecie. Przerażające!!! Chmura radioaktywna mnie tak nie przeraziła, (choć powinna) jak ten raport.  Przy problemach z tlumaczeniem z niederlandzkiego slużę pomocą.
komentarz monitorpolski: serdecznie dziękuję za ofertę pomocy – być może będzie okazja współpracy ze wspaniałym narodem holenderskim. Ale co do Rupperta mam zastrzeżenia. Już 6 lat temu straszył zapaścią, kryzysem związanym z wyczerpaniem się paliw kopalnych. Potem niby grożono mu, że go zabiją więc uciekał do Wenezueli. W swoim cv podaje, że był agentem CIA, pewnie więc nim nadal jest. Nie znaczy to, że nie należy przeanalizować tego co mówi, ale jest też szansa, że komuś zależy na eskalowaniu atmosfery strachu. Liczą się konkrety – jeśli je ma, to chętnie posłuchamy.

Reklamy

64 responses to “Linki i wybrane komentarze, 8 maja 2011r

 1. obroncakrzyza 8 Maj 2011 o 9:47 pm

  Drążyłabym temat czy Osama bin Laden był faktycznie winny WTC?
  I czy mógł być niewinny jakimkolwiek zamachom na cywili? Bo że walczył z żołnierzami amerykańskimi to normalne u talibów.
  Dlaczego Amerykanie tak mataczyli w sprawie jego zabójstwa?
  Dlaczego zabili bezbronnego człowieka na oczach 12 letniej córki i prezydenta USA, który kontrolował to morderstwo?
  Przeciwko komu jest skierowana Al-kaida? Czy przeciw chrześcijanom? Czy przeciw katolikom? Czy przeciw USA i ich wspólnikom? Czy może przeciw zgniłemu moralnie zachodowi?
  Czy Al-kaida może zrobić bombę atomową?
  Czy grozi nam wybuch bomby atomowej odpalonej prze Al-kaidę, zrobionej, kupionej lub skradzionej?

  https://obroncakrzyza.wordpress.com/

  Polubienie

  • monitorpolski 8 Maj 2011 o 10:01 pm

   Pisałem juz o tym. Temat w ogóle wyssany z palca, Osama nie żyje od grudnia 2001 roku.

   Polubienie

   • obroncakrzyza 8 Maj 2011 o 10:30 pm

    Może masz rację. Ale dlaczego Arabowie z Al-kaidy przyznają, że go zabito? Przecież tak to wszyscy by się popukali w czoło i powiedzieli, że zginął 9 lat temu.
    =====================================
    monitorpolski: polecam film BBC „Power of Nightmares” o tym jak Al Kaidę utworzono sztucznie by stworzyć wroga po upadku związku radzieckiego. Bez wroga nie mieliby powodu wejścia do Afganistanu, Iraku, Libii, Syrii, Pakistanu, Iranu – w planie są praktycznie wszystkie kraje arabskie – chodzi o Islam, który się nie poddaje lichwie i NWO. Plus oczywiście dochodzą do tego fanatyczne „przepowiednie” które Rotszyldzi realizują w sposób sztuczny

    Polubienie

  • Sully 9 Maj 2011 o 7:27 am

   Witam! Nie sądzę, aby Al-Kaida była zdolna zrobić bombe atomową, i jestem też przekonana, że nikt jej nie sprzeda takowej broni, chyba że jest niespełna rozumu. Ci kórzy sa w jej posiadaniu doskonale zdają sobie sprawę, że użycie dzisiaj takiej broni może zniszczyć życie na ziemi i to wcale nei przesada.
   Co do Al-Kaiday to być może maja jakies mniejsze „bombki”.
   Oni juz sami pewnie dobrze niewiedza przeciwko komu walczą, z zasady przeciwko zachodowi…no i tutaj mozna zrobic łańcuch połączeń, no ale bloga czytają inteligentni ludzie więc nie musze pisac rzeczy oczywistych.
   Pozdrawiam

   Polubienie

 2. ciekawskijakniewiemco 8 Maj 2011 o 9:49 pm

  Nie moge z neostrady wejsc na ten blog, ban czy blokowanie?? Pierwszy raz mi sie takie cos zdarza : 400 bad request gdy wchodze na ten blog
  Musze uzywac proxy…

  Polubienie

  • monitorpolski 8 Maj 2011 o 10:02 pm

   Blokowanie panie bracie, blokowanie… Wyczyść cookies.

   Polubienie

 3. galluss 8 Maj 2011 o 9:58 pm

  chyba zaczne jego filmiki tlumaczyc, mówi o żydowskiej cenzurze internetu i globalnej depopulacji dzięki radiacji

  Polubienie

  • monitorpolski 8 Maj 2011 o 10:03 pm

   On jest bardzo dobry – już wcześniej narobił szumu na to co się dzieje w Japonii

   Polubienie

  • logged 8 Maj 2011 o 11:45 pm

   jezusie ale on ma mocny, francuzki akcent, ledwo mozna angielski zrozumiec.

   Polubienie

  • katerina404 9 Maj 2011 o 12:33 am

   Ile czasu zajmie Ci tłumaczenie? Musisz koniecznie to przetłumaczyć. Wogóle proponuję, aby Ci, co znają dobrze angielski tłumaczyli te filmy. Tyle jest ciekawego materiału, a dla kogoś kto zna język, przetłumaczenie kilku video, nie powinno być takie czasochłonne, a inni, którzy potrafią wrzucać napisy, niech je wrzucają, taka kooperacja. Ja muszę się nauczyć wrzucać napisy, to mogę z kimś wtedy współpracować, w tym zakresie, dla dobra ludzkości.

   Polubienie

 4. siedem 8 Maj 2011 o 10:11 pm

  prosil pan o filmy o nwo po polsku.wspaniały film, demaskujący prawdziwe oblicze elity światowej.12 odcinkow.wiekszosc po polsku

  Polubienie

  • siedem 9 Maj 2011 o 3:19 pm

   moze wiecie a moze nie; BILDERBERG ma swoja oficjanla strone.a uboooga jak mysz koscielna:) http://www.bilderbergmeetings.org/index.html

   Polubienie

 5. morfeusz 8 Maj 2011 o 10:15 pm

  witam wszystkich

  polecam obejrzeć http://www.youtube.com/watch?v=SO83oe-6Tx0&feature=related

  Polubienie

 6. Ciekawska 8 Maj 2011 o 10:16 pm

  Jesli chodzi o takie charakterystyczne chmury „karbowane”, to dzisiaj (08.05.11)widziałem nad centralną Polską. Rano było czyste niebo, potem rozpylali, i popołudniu zauważyłam, że te chmury ze smug są pofalowane , takie cienkie paseczki.
  Od razu skojarzyły mi się z tymi po haarpie.

  Polubienie

  • MOL 8 Maj 2011 o 11:02 pm

   no to buduj chembustera widocznie w twojej okolicy go nie ma. Chembuster działko orgone oczyści powietrze w twojej okolicy i chmury sie rozejdą. Bynajmniej nie bedziesz wdychać tego syfu co rozpylaja a to już dużo. 🙂

   Polubienie

   • patryk 9 Maj 2011 o 8:59 am

    Mam pytanie ,a gdzie te chmury się rozejdą i kto będzie wdychał ten syf ?

    Polubienie

   • patryk 9 Maj 2011 o 1:26 pm

    Może Pan Zenobiusz ,mi odpowie na pytanie ,bo jest chyba znawcą tematu ?

    Polubienie

 7. siedem 8 Maj 2011 o 10:21 pm

  kim tak naprawde jest Alex Jones
  http://alexjonesexposed.wordpress.com/
  Kilka faktów odnośnie Alexa Jonesa:

  1.Żoną Alexa Jonesa jest żydówka Kelly Rebecca Nichols, i ma z nią troje dzieci.
  2.Alex Jones z żoną i dziećmi kwalifikują się do izraelskiego obywatelstwa na mocy izraelskiego „prawa do powrotu”
  3.Alex Jones ma co najmniej 20 żydowskich sponsorów i reklamodawców, którzy finansowo wspierają jego program radiowy i strony internetowe.
  4.Flagowa radiostacja Alexa Jonesa, KLBJ AM, w Austin, w Texasie, należy do Emmis Communications, medialnego konglomeratu z siedzibą w Indianapolis, w Indianie. Założyciel, prezes, prezydent i dyrektor generalny Emmis Communications, to Izraelczyk z podwójnym obywatelstwem, syjonistyczny żyd Jeffrey H. Smulyan.
  5.Program radiowy Alexa Jonesa jest nadawany w Sirius XM Radio. Prezesem Sirius XM Radio jest Żyd Eddy W. Hartenstein. Dyrektorem generalnym Sirius XM Radio jest żyd Mel Karmazin. Prezydentem Sirius XM Radio jest Żyd Scott Greenstein. Z sześciu kierowników wyższego szczebla Sirius XM Radio, pięciu jest Żydami.
  6.Prawniczką Alexa Jonesa jest żydówka Elizabeth M. Schurig, która jest również prawniczką Holly Lev Bronfman, siostry Edgara Bronfmana Jr. Zatem tylko dwa stopnie znajomości dzielą Alexa Jonesa od rodziny Bronfmanów, jednej z najbogatszych i najbardziej wpływowych żydowskich, syjonistycznych rodzin w Ameryce Północnej.

  Polubienie

  • galluss 8 Maj 2011 o 10:49 pm

   JAK TO PRZECZYTACIE TO ZROZUMIECIE, CZEMU FEMA CHCE ZNIEWOLIĆ AMERYKANÓW, MÓJ punkt widzenia:

   powiem ci „siedem”, że ja jakiś miesiąc temu przemyślałem alexa jonesa i stwierdziłem, że:

   – alex jones i inni, którzy są w oczywisty sposób finansowani przez międzynarodowych bankierow syjonistycznych ma na celu WYWOŁANIE W USA rewolucji, alex jones daje jak najbardziej prawdziwe informacje i SYJONISCI pozwalają mu na mówienie prawdy i dekonspirowanie ich w celu WYWOŁANIA REWOLUCJI

   – co spowoduje rewolucja? – REWOLUCJE ARABSKIE SĄ IM NA RĘKĘ, szybciej wprowadza globalny rząd i jedną walutę to oczywiste, bo araby przez rewolucje obalaja ciągłośc siły w państwie i destabilizuja sytuacje gospodarczą – TAKI Z TEGO WNIOSEK

   – możliwie jak najdłużej chcą przeciągać te rewolucje, ponieważ 3 wojnę chcą zacząć w momencie, kiedy to już będą mieli odpowiedni grunt pod nogami aby to zrobić, czyli, że rewolucja w USA spowoduje WCALE NIE WYZWOLENIE AMERYKANÓW, TYLKO NIEWOLĘ AMERYKANÓW, bo wytępią aktywistów i FEMA i inni mają już przygotowane obozy na rewolucjonistów

   – tak więc międzynarodowy syjonizm jest bardzo sprytny, ponieważ znowu wkręcają ludzi, ŻADNA REWOLUCJA NIGDY NIE WYZWOLIŁA ŻADNEGO KRAJU SPOD RĄK SYJONISTÓW, ani francuska ani żydowsko-bolszewicka, jeszcze bardziej zniewolili narody, A LUDZIE MYŚLĄ, ŻE WALCZĄC W REWOLUCJI TO IM COŚ DA -bzdura

   – to co piszę to czysta prawda, oczywista, alex jones już dawno powinien leżec w grobie tak jak inni pseudo-aktywiści finansowani przez syjonistów, ale pozwalają mu na to, bo syjonizm ma się ujawnić bo i tak rewolucje są im na rękę, wykorzystają przebudzenie ludzi…

   to jest bardzo oczywiste dla mnie co się bedzie działo w przeciągu nastepnych paru miesięcy,
   nie bede wymienial innych pseudo-aktywistów – ale ci aktywisci którzy sa najglosniejsi i wszdzie ich widzicie sa finansowani przez syjonizm

   Polubienie

   • marek 8 Maj 2011 o 11:04 pm

    Napisałeś to tak prawie jak w głowie Prawie jak by to pisał ja. Całkowicie się zgadzam i jak zapną wszystkie punkty programu, to w odpowiednim momencie Alex zostanie pokazany we wszystkich mediach kajdankach a być może nawet będzie podobnie jak Osama zastrzelony przez jakiegoś policjanta 🙂 Sam pewnie, za zasługi ma pewnie obiecane miejsce głęboko w schronie.

    Dlatego warto bardziej zwracać uwagę co mówił np. William Cooper czy inni na których wykonano wyrok śmierci. Chociaż w każdym przypadku też nie możemy być na 100% pewni że WC został zabity, bo tak twierdzą tylko jego przyjaciele czy rodzina.

    Polubienie

    • siedem 9 Maj 2011 o 2:27 pm

     galluss i marek zgadzam sie z wami w 99%.ten 1% watpliwosci musi zawsze pozostac,poniewaz nastaly takie czasy,ze zwykly,ale myslacy zjadacz chleba nigdy niema pewnosci jak naprawde jest.

     Polubienie

   • felicyta 9 Maj 2011 o 10:28 am

    @siedem, galluss
    popieram Was, jestescie jednymi z niewielu myslacych na tym blogu.

    A`propos boga zydow i innych bogow, byli nimi kosmici, ktorzy podszywali sie pod Stworce Pradawnego, ktory jest niepoznawalny, jednak kazdy z nas ma jego czastke w sobie a jego kosmiczne prawa zapisane w sercu.
    Zachecam do ogladniecia wszystkich filmow z serii Ancient Aliens.
    Oto jeden z nich.
    Ancient Aliens 1/9 PL

    Polubienie

    • siedem 9 Maj 2011 o 3:22 pm

     jaaa? ja tak naprawde wiem,ze nic niewiem.oczywiscie dziekuje.komplementy mobilizuja.

     Polubienie

    • pedro 9 Maj 2011 o 5:06 pm

     Jak dla mnie ci „kosmici” to nie kto inny jak „demony”, upadłe anioły które swego czasu do buntu pociągnął szatan. Są one niematerialne ale mogą się materializować. Jest to temat rzadko omawiany ale coraz częściej się pojawia. Biblia mówi, że dawno temu ci „kosmici”(upadłe anioły) obcowały z córkami ludzkimi a one im rodziły różne wynaturzone twory (nephilim), stąd dziś słychać o tym ze ufo porywa czasem gwałci i tworzy hybrydy… Dziś szatańskie siły lansują UFO by demony i sam Lucyfer mogły pewnego dnia chodzić sobie po świecie (i nawet być wielbione jako dawni bogowie) pod postacią UFO – dobrych gości z kosmosu. Prawda dawne ludy wyznawały te demony jako bogów, i te demony prowadziły tych ludzi złą ścieżką.
     I nie mogę nazwać mojego Boga złym jeśli kazał wymordować tak zbrodnicze, zezwierzęcone i ohydne w swych czynach narody(seks ze zwierzętami, brak poszanowania dla życia innych, składanie własnych dzieci w ofierze itd.). Pamiętajmy, że Bóg okazał litość tym którzy chcieli pokutować: Gibeonici porzucili złe uczynki i przyłączyli się do Izraela przyłączyła się też nierządnica z Jerycha która żałowała swych czynów. Przy wyprowadzaniu Hebrajczyków z Egiptu, jest napisane że: „Bóg odbył sąd nad wszystkimi Bogami Egiptu” czyli tymi wieloma demonami. Nawet Lud Izraelitów ulegał ich podszeptom i odwracał się od Boga. Ale nazywanie Izraelitów z okresu Mojżesza złym i zepsutym ludem to jawne kłamstwo. Psuli się później wiele razy jak wiemy, a dziś nawet wielka część tych którzy mienią się żydami to kabaliści, mistycy różnej maści czczący niezidentyfikowane bóstwa(niemożliwe czyżby znów te upadłe anioły? ;)) Czytałem różne rzeczy o kabalistach i kiedyś miałem fajną pracę mówiącą o tym że monoteizm wśród dużej części żydów dziś to nie porozumienie.
     To ze obiekty UFO mogą lecieć z wielka prędkością i nagle zawisnąć w powietrzu/ skręcić w dowolną stronę/lecąc w jedną nagle zawrócić w drugą z podobną szybkością, i inne ich zaprzeczające prawom fizyki manewry wskazują ze są niematerialne, i pasują do opisu upadłych aniołów. Popatrz też na to, że wszystkie pogańskie narody czciły wielu bogów, bo aktywnie wśród nich działały te demoniczne byty. Nagle zjawił się Bóg który był jeden jedyny i zakazywał kultu bożków, i różnych okropnych zwyczajów których dopuszczały się inne narody.
     Zanim temat UFO od niego zaczęły się moje zainteresowania „tematami alternatywnymi” parę ładnych lat temu. Czytałem nautilusa, niezależnych badaczy UFO itp.
     Wiem, że wizja kosmitów którzy byli bogami ludzkości, Jezusa jako kosmity itp. jest bardzo poruszająca i taka prawdziwa, epicka, romantyczna (Twierdzenia o tym ze biblię napisał szatan kłamliwy, a ten zły lucyfer to ten dobry bóg, też mają adoratorów wielu…) Niestety to jak dla mnie propaganda i „ciekawe bajki” wiele dowodów które studiowałem to potwierdza. Tradycja arabska mówi o trzech rodzajach tycz dziwnych upadłych aniołów (nazywanych tu Jin). Pierwszy to ten co lata na niebie zmienia kształty świeci itd. Drugi Przybiera formy (nie wyglądających zwyczajnie) zwierząt głównie Węże i psy trzeci rodzaj tych „złych” duchów zmienia swe kształty i umie przemieszczać się jak człowiek.
     Jest wiele dowodów demaskujących tych gości z kosmosu, jako odwiecznych demonicznych mącicieli rodzaju ludzkiego, poszukaj ich. Poznaj pismo i dobrego boga a nie wierz od razu w kłamstwa że nasz Bóg (staro czy nowo testamentowy) to zło wcielone. Tak czy siak twój film obejrzę w wolnej chwili i zobaczę co się tam urodziło. 😀 Zdrówka życzę.

     Polubienie

  • katerina404 9 Maj 2011 o 12:52 am

   No tak, ja o tym czytałam, ale po pierwsze, nie wiadomo ile w tym prawdy, a po drugie, nawet jak ma żonę Żydówkę i otacza się Żydami, to nie znaczy, że to muszą byc źli ludzie. To jest własnie to co się teraz robi, to takie generalizowanie: wszyscy Żydzi są źli, albo wszyscy Islamiści sa źli. To właśnie, ja myśle, że to jest mylna propaganda, aby zasiać nienawiść na tle rasowym, na tle religijnym i innym. A tak naprawdę, to tzw. Żydzi podpisywali wyroki śmierci na Żydów w czasie II wojny światowej.

   Zapewne, skoro interesujesz się tematem, to znasz wywiad z byłą wychowanka Illuminati, która wyraźnie mówi: Zadali jej pytanie- Czy Illuminati to żydowski spisek? Na co ona odpowiedziała:

   „Absolutnie nie. W rzeczywistości Hitler i jego ludzie (głównie Himmler i Goebbels) byli Illuminatami wysokiego szczebla. Illuminati jest ekstremalnie rasistowską organizacją, a ja jako dziecko zmuszana byłam do „zabawy w obozy koncentracyjne” na naszej farmie w Virginii oraz w odizolowanych obozach w Niemczech.

   W dawnych czasach Żydzi walczyli z okultyzmem, zobacz Stary Testament, który opisuje, jak Bóg poprzez Żydów próbował oczyścić ziemie z grup kultystów i pogan, wyznających np. Baala, Astarte i innych kananejskich i babilońskich bożków. (tyczy się to „prawdziwych” Żydów, ale nie potomków Chazarów których jest na świecie więcej -tłum.)

   (Z emaila do Henry Makowa) Tak, są w tej grupie bardzo potężni Żydzi. Dla przykładu znana jako żydowska rodzina Rothschild, kontroluje finansowe imperia w Europie (i pośrednio w Stanach). Znałam też osobiście ludzi, których rodzice byli żydowskimi handlarzami diamentów, bardzo wysoko w organizacji. Ale, aby zdobyć władze wśród Illuminati, taki Żyd może być obudzony w nocy i zmuszony do wyrzeczenia się swojej wiary oraz do oddania cześć Lucyferowi. Wierzą, że w ten sposób otrzymają bogactwo i władzę, co w pewnym sensie się spełnia ale za zbyt wysoką cenę (utratę swej nieśmiertelnej duszy).

   Mimo wszystko idea obozów koncentracyjnych jest bardzo silna w ich umysłach, Hitler, Himmler, Goebbels i inni byli wysoko w Illuminati (Himmler był nawet wyżej niż dwóch pierwszych), a Mengel był ich płatną marionetką pracującą później jako wysokiej klasy szkoleniowiec amerykańskich Illuminati, w czasie gdy ukrywał się w Ameryce Południowej. Wszyscy oni wierzą że pracują na rzecz swoich bogów, by zniszczyć rasę żydowską, a mi jest bardzo, bardzo przykro, że zrobili tyle zła dla świata (i bardzo, bardzo się cieszę, że ich opuściłam).

   Mam nadzieję, że pomogłam. Zawsze zastanawiałam się jednak, dlaczego tylu wysokich rangą Illuminati i rodzin bankierów (baron Rothschild z Francji jest jednym z trzynastu europejskich lordów, możesz ich nazwać też królami, którzy rządzą Europą i zasiadają w ukrytym Światowym Rządzie) jest Żydami. Wydaje się jednak, że nienawidzą własnej rasy.

   Następne pytanie brzmiało;Czy są rasistami? Na co odpowiedziała:

   „Svali: Wielu Illuminatów jest zaprogramowanych ideami Czwartej Rzeszy. Są rasistami i wielu posiada Aryjską prezencję. Wierzą w wyższość swej rasy, rządy czystych krwi i inteligentnych, a w czasie ich ceremonii czasem poświęcają na ofiary przedstawicieli innych ras.

   Starają się stworzyć genetycznie rasę nad-ludzi, która sprawowałaby rządy, razem z ich dziećmi, potomkami. Są również pod wpływem Republiki Platona i wierzą, że to oni stworzą Utopię, którą ma być NWO. W ich Utopii, inteligencja będzie rządzić, a stada owiec, czyli masy, będą służyć ich panom (to jest ich pogląd na świat; okultyści są oświeceni i mądrzy, a zwykli ludzie są owcami, które trzeba zwodzić za nos.”

   Polubienie

  • siedem 9 Maj 2011 o 3:55 pm

   jesli jeszcze ktos chce drazyc w tym temacie ;moze ktos znajdzie odpowiedz;kim jest A.J.? http://www.youtube.com/watch?v=BlyOMpGs77g&feature=player_embedded
   na dole tej strony macie mnostwo linkow.niestey wszystko po angielsku

   Polubienie

   • zenobiusz 9 Maj 2011 o 4:16 pm

    Informacja o nocnym wybuchu w Japonii,pochodzi m.in.od niego,nawet ,jak się nie potwierdzi,nie będzie to dowodem na tezy tego filmu.Wrzuć go na Google Chrome(uwaga Miziowaci, to reklama, jestem na prowizji)przetłumaczy Ci komentarze.Zwłaszcza rozwinięcie autorskiego, daje dostęp do dziesiątków linków do materiałów potwierdzających tezę filmu.Niemniej ,może to być nagonka,i z jednostronności innych komentarzy raczej na to wygląda.Może też ,być to zasłona dymna.To już najwyższa półka info wojny,i trzeba być bardzo czujnym,i ostrożnym w ostatecznych ocenach.

    Polubienie

 8. xyz 8 Maj 2011 o 11:31 pm

  Czy – jak już poruszany jest jakiś temat – możecie dawać rzetelne źródła i popierać to jakimiś dowodami ? Na razie ten blog jest taką komedią, jakiej w życiu jeszcze nie widziałem. Doszło już do tego, że wstawiane są tutaj bajkowe e-maile, o chorych paranojach z youtube’a już nie wspominając. Autor ma oczywiście prawo robić to, co mu się żywnie podoba, ale – jeśli chce być brany na poważnie – powinien nieco zmienić taktykę. Proponuję jeden konkretny artykuł na tydzień, poparty rzetelnymi źródłami i dowodami. Inaczej prowadzi to do tego, że na blogu roztrząsane są dziesiątki teorii spiskowych i za chwilę mamy do czynienia z nowymi, a o starych, które okazało się, że w rzeczywistości pokrycia nie mają, zapomina się. Przykre.

  Polubienie

  • katerina404 9 Maj 2011 o 2:27 pm

   Nie wiem, czy pijesz, do tego co wstawiłam o wywiadzie ze Svali. Ale jeżeli tak, to mylisz się grubo. Wszystkie te informacje od niej, sprawdzałam przez rok pod kątem prawdy historycznej, związałam to z innymi informacjami i artykułami i to co mówi Svali jest całkowitą prawdą. Przestań więc pouczać admina jak ma prowadzić blog i co można zamieszczać, a co nie. Ja, zanim wogóle zaczęłam zabierać głos, to przeczytałam morze lektury. Przecedziłam ja mocno przez sito i wybrałam tylko to, co jest mocno utwierdzone w realiach. Jestem nieprzemakalna i nie dająca się manipulować. Jeśli ktoś poddaje mi w wątpliwość np wiarygodność Al;eksa Jonsa, to też temu nie ulegnę, choćby napisali, że jest naeet sdam Żydem, albo Marsjaninem.

   Doskonale wiem, co się dzieje i Alex Jones nie jest żadnym agentem. Ktoś, kto tak twierdzi, albo nie ma własnego zdania i jest jak chorągiewka, albo nie umie dedukcyjnie mysleć, albo ma za mało wiedzy. Ostateczną możliwością jest to, że niby „demaskuje” go w jakimś celu i na czyjeś zlecenie. Innej możliwości nie ma. Trzeba pamiętać, że jednym z ich naczelnych, żelaznych taktyk jest sianie dezinformacji i sposób na „ośmieszanie” lub podbicie czyjegoś autorytetu.

   Myślę, że Alex ma za swoimi plecami mocnych ludzi, ale takich, ktrzy rozumieją całą grozę sytuacji, w jakiej znajduje się świat. I myślę, że mogą wśród nich tez być Żydzi, bo wbrew temu, co sie próbuje tu i tam implementować, to nie Żydzi, jako tacy, są odpowiedzialni za całe to zło. Całe zło tak naprawdę wyszło od tych banksterskich rodów, a najwiekszymi diabłami i okrutnymi ludźmi są Rotschildowie,, którzy oszukali nawet bardzo bogatych Amerykanów, okradli ich, a wielu pozbawili życia. To kanalie w ludzkiej skórze.

   Polubienie

  • zenobiusz 9 Maj 2011 o 4:08 pm

   Proste załóż bloga,i zapraszaj do siebie.

   Polubienie

 9. Adrian 8 Maj 2011 o 11:45 pm

  Alex Jones i jego radio http://www.infowars.com to 100% prawdy i prosze nie pisac klamstw.
  On jest pochodzenia niemieckiego a jego audycji slucha codziennie ponad 2 mln ludzi a wieksza slyszalnosc ma tylko http://www.coasttocoastam.com

  Polubienie

  • monitorpolski 9 Maj 2011 o 4:16 am

   Popieram, AJ jest solą w oku globalistów, dzięki niemu m.in Ameryka odżyje. Nie rozumiem w jaki sposób prawda o tworzonym państwie policyjnym ma być na rękę globalistom. Zresztą google już blokuje wyszukiwanie artykułów na infowars i prisonplanet, co świadczy o tym, ze tezy iż Alex pracuje dla oprawców są bzdurą. Zauważcie też jacy ludzie skupili się wokół Alexa – jakiej rangi politycy są jego gośćmi – to są amerykańscy patrioci, którzy nie dopuszczą do czystek i fałszywej rewolucji. Rewolucja zostanie przeprowadzona odgórnie – poprzez ukaranie winnych obecnej sytuacji.

   Polubienie

 10. sono 8 Maj 2011 o 11:46 pm

  Tu bardzo ciekawy artykul ukazujacy sposob traktowania masonkiej, ONZ, przez posboborowych papiezy. Zgroza.
  http://www.ultramontes.pl/vaillancourt_b16_w_ameryce.htm

  Polubienie

 11. logged 8 Maj 2011 o 11:52 pm

  galluss :

  JAK TO PRZECZYTACIE TO ZROZUMIECIE, CZEMU FEMA CHCE ZNIEWOLIĆ AMERYKANÓW, MÓJ punkt widzenia:
  powiem ci „siedem”, że ja jakiś miesiąc temu przemyślałem alexa jonesa i stwierdziłem, że:
  – alex jones i inni, którzy są w oczywisty sposób finansowani przez międzynarodowych bankierow syjonistycznych ma na celu WYWOŁANIE W USA rewolucji, alex jones daje jak najbardziej prawdziwe informacje i SYJONISCI pozwalają mu na mówienie prawdy i dekonspirowanie ich w celu WYWOŁANIA REWOLUCJI
  – co spowoduje rewolucja? – REWOLUCJE ARABSKIE SĄ IM NA RĘKĘ, szybciej wprowadza globalny rząd i jedną walutę to oczywiste, bo araby przez rewolucje obalaja ciągłośc siły w państwie i destabilizuja sytuacje gospodarczą – TAKI Z TEGO WNIOSEK
  – możliwie jak najdłużej chcą przeciągać te rewolucje, ponieważ 3 wojnę chcą zacząć w momencie, kiedy to już będą mieli odpowiedni grunt pod nogami aby to zrobić, czyli, że rewolucja w USA spowoduje WCALE NIE WYZWOLENIE AMERYKANÓW, TYLKO NIEWOLĘ AMERYKANÓW, bo wytępią aktywistów i FEMA i inni mają już przygotowane obozy na rewolucjonistów
  – tak więc międzynarodowy syjonizm jest bardzo sprytny, ponieważ znowu wkręcają ludzi, ŻADNA REWOLUCJA NIGDY NIE WYZWOLIŁA ŻADNEGO KRAJU SPOD RĄK SYJONISTÓW, ani francuska ani żydowsko-bolszewicka, jeszcze bardziej zniewolili narody, A LUDZIE MYŚLĄ, ŻE WALCZĄC W REWOLUCJI TO IM COŚ DA -bzdura
  – to co piszę to czysta prawda, oczywista, alex jones już dawno powinien leżec w grobie tak jak inni pseudo-aktywiści finansowani przez syjonistów, ale pozwalają mu na to, bo syjonizm ma się ujawnić bo i tak rewolucje są im na rękę, wykorzystają przebudzenie ludzi…
  to jest bardzo oczywiste dla mnie co się bedzie działo w przeciągu nastepnych paru miesięcy,
  nie bede wymienial innych pseudo-aktywistów – ale ci aktywisci którzy sa najglosniejsi i wszdzie ich widzicie sa finansowani przez syjonizm

  a ja myle, ze to TY JESTES prawdiwym agentem NWO!

  Polubienie

  • katerina404 9 Maj 2011 o 12:13 am

   gallus,, ale Alex Jones, nie namawia do strajków, tylko chodzi o to, aby społeczeństwo się obudziło, postępowało inaczej, nie zaciągało kredytów, a przy okazji trafia do tych, którzy coś mogą i myślę, że przy okazji apeluje do sumień niektórych polityków, którzy mogą nie wiedzieć, w jakie bagno wdepnęli i wtedy, jak będzie duże zrozumienie społeczne, to kogo oni napuszczą na Amerykanów, skoro wojsko i policja się obudzi. Czy Ty myślisz, że taki Morgan, czy Rockeffeler, sam wyleci na tłumy Amerykanów i inne narodowości na świecie. Przecież oni wszystko robią nie własnymi łapami. A im bardziej będzie się nagłaśniać, to będą w potrzeasku, za bardzo na świeczniku i pewne metody im się skurczą i będą łatwi do przechwycenia. Chodzi o to, aby ludzie nie patrzyli, że dziś się wzbogacą, bo taki zasrany psychopata z Białego Domu mu zaproponuje szmal, za donoszenie, albo likwidację niewygodnego gościa, a na samym końcu i tak go zabiją za to, że za duzo wie. Ty nie słuchałeś spowiedzi agenta KGB. Oni takich, którzy z nimi współpracują najszybciej likwidują, bo za dużo wiedzą.

   Polubienie

   • katerina404 9 Maj 2011 o 12:22 am

    Zobacz nawet strażacy, którzy brali udział w odgruzowaniu WTC też są zastraszani, bo za dużo wiedzą, choc nie mieli pojęcia w tamtym momencie o co tak naprawdę chodzi.

    Polubienie

  • monitorpolski 9 Maj 2011 o 4:37 am

   Gallus nie musi być agentem – takie tezy urabia się ludziom żeby ignorowali Alexa. A przecież wystarczy posłuchać kilku jego audycji i jest jasne, że nie nawołuje do żadnej rewolucji, że podaje pokojowe sposoby walki z NWO.
   Sądzę, że NWO padnie najpierw w USA, dzięki m.in. takim ludziom jak Alex.

   Polubienie

   • Cupak 9 Maj 2011 o 7:40 am

    Monitor pomyliłeś się w imionach nie dzięki Alexowi Jonesowi tylko Jezusowi Chrystusowi 🙂 Człowiek nie wygra sam z szatanem, jest trochę za głupi bo w końcu ma złą naturę. Nie wierze, że NWO jest tworzone tylko przez ludzi to byłby za skomplikowany projekt, żeby go ogarnąć w całości.

    Polubienie

  • siedem 9 Maj 2011 o 2:32 pm

   tu niema zadnych agentow.ale coraz czesciej pojawiaja sie prowokatorzy.

   Polubienie

 12. katerina404 8 Maj 2011 o 11:58 pm

  Simian virus 40 (SV40) – wirus należący do poliomawirusów i wykazujący wszystkie ich podstawowe cechy. Zainteresowanie tym wirusem pojawiło się w momencie, gdy dowiedziono, że jest on odporny na działanie formaliny, która była używana dawniej do produkcji szczepionek przeciwko polio na bazie komórek nerki rezusa. Mimo że jest to wirus małpi, znajdowano go w niektórych liniach komórek nowotworowych. Intensywne badania w latach 60. i 70. wykluczyły tę możliwość, lecz dziś znowu ukazują się doniesienia o możliwości wywołania białaczek przez tego wirusa.

  To tak a propos tego wirusa,ale to co znalazłam w Wikipedii, to wirus powodujący raka.

  Polubienie

  • siedem 9 Maj 2011 o 3:09 pm

   apropo wirusow;jesli ktos wybiera sie do Chin.PEKING,SHANGHAI i GUANGDONG wykyto tam (chyba poraz pierwszy w 2008)bardzo niebezpiecznego wirusa.szybko sie rozprzestrzenia i jest strasznie zarazliwy.ludzie,ktorzy sie zaraza maja objawy podobne do HIV-a.mozna sie zarazic poprzez drogi intymne,sline,pot i nawet po dotkniecu rzeczy ktore dotykala osoba zarazona.po dwoch tygodniach od zarazenia zaczynaja wystepowac objawy.powiekszenie wezlow chlonnych,ostre wymioty,straszny bol,ogolny niedowlad,system odpornosciowy praktycznie wysiada i waga spada w oczach.WIADOMOSC ukazala sie pod koniec marca w chinskim NEW EXPRESS DAILY.

   Polubienie

 13. Tomasz 8 Maj 2011 o 11:58 pm

  Jeszcze cos o GMO http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/05/05/the-dirty-secret-gmo-companies-dont-want-you-to-know.aspx

  Fajna stronka na tematy medyczne i nie tylko. Polecam

  Polubienie

 14. katerina404 9 Maj 2011 o 12:03 am

  Ten film też bardzo dobry, ale ma dużo odcinków, wszystko po polsku, o systemie rezerw federalnych.

  Polubienie

 15. pineut 9 Maj 2011 o 12:43 am

  Vertaalde transcriptie met Google Translation –> Nederlands / Polski

  Michael Ruppert, autor książki „Crossing The Rubicon (2004), w którym” peak-oil „i koniec amerykańskiego imperium przewidzieć, w piątek ma w swojej aktualnej pozycji jako prezydent Collapse Inc Network. jego najgorszych ostrzegania „wydane. Według Ruppert nawet jaskiniowiec widać, że gospodarka światowa w lipcu tego roku całkowite załamanie, które firma już jesienią będzie całkowicie zmieniło – a nie na dobre.

  „Ten alert awaryjnego jest chyba moja najważniejsza kiedykolwiek, ale także najłatwiejsze do zrozumienia, zaczyna Ruppert. „Mamy do lipca przygotować się do nas pełną gospodarczej pandemonium, które będą towarzyszyć niepokoje społeczne, które są już w ognisku, ale media starają się ukrywać.”

  Niedobór części z Japonii

  „Logika jest bardzo prosta: wyniki kwartalne spółek są podstawą rynku akcji. Niemal całe moje życie poświęciłem o udokumentowanie straszna korupcja każde środki finansowe, co istnieje. Ale jest jedna rzecz, które nie mogą być zasłonięte, ponieważ akcjonariusze mają do wyboru to trzy, i że dane kwartalne dużych firm. – Tylko inwestorów na Wall Street co tak naprawdę przeszkadza ”

  „W moim ostatnim awaryjnym dałem listę 30 największych firm japońskich Sony Samsung, z Toyota Nissan, Toshiba, Mitsubishi, Yamaha zostały zaniechane i który jest nadal częściowo. Konsekwencje tego deficytu do komponentów i części są już przy dobre samopoczucie. Na przykład sześć wielkich niemieckich firm, w tym Siemens, jak trafiają one do chipów i innych komponentów nie może już niezbędne do uzyskania własnych produktów. Powoduje to, że złożone i ściśle ze sobą powiązane globalnego łańcucha dostaw są teraz pod ogromną presją. ”

  Dane kwartalne nie ukrywasz

  „To nie jest tylko jeden. Toyota zdecydowała się wszystkie fabryki w Ameryce Północnej jest w Meksyku, Kanada i USA w pobliżu. Dokładne dane nie są tam jeszcze, ale jest ich co najmniej 50.000 osób bezrobotnych, a samochody, które nie są już produkowane teraz nosić jeszcze do PKB. Liczba roślin GM spowolniły lub zamknąć drzwi. Wczoraj nadeszła wiadomość, że teraz fabryki Toyoty w Wielkiej Brytanii na czas nieokreślony wyrzuca. Więc tu także zwolniony i niesprzedanych samochodów. ”

  „Każda firma ma obowiązek publikowania kwartalnych. Na początku tego kwartału w zależności od firmy, ale jeśli zaczniemy od 11 marca, trzęsienie ziemi (i tsunami) w Japonii, to po kwadransie widać w liczbie firm japońskich. Jeżeli jednak powinniśmy patrzeć na kolejne wyniki kwartalne firm na całym świecie. Większość z tych raportów w czerwcu i lipcu zostanie opublikowany w tym roku. Czy wcześniej niezbędne ostrzeżenia zysku wydane. Dane te nie będą mogły się ukryć. ”

  Gospodarka światowa, Japonia skutecznie zabity

  „Wpływ na PKB świata będą katastrofalne, zwłaszcza w USA i Kanada, gdzie wszystkie fabryki Toyota, Honda i Nissan (w części) zostały zamknięte ze względu na brak części. Konsumentów w krajach uprzemysłowionych będzie spowodowane brakiem mikroprocesorów będzie trudno trafić. To spowoduje panikę w już przewartościowane rynki kapitałowe ogólnej, która jest całkowicie pływające na ciągły wzrost PKB. Japonia nie tylko wzrostu gospodarki światowej zniszczony, ale nawet w gospodarce świat. Nie wiemy, jakie szkody nie następuje w wyniku promieniowania. ”

  „Wiemy, że gdy dane kwartalne, które będą ceny akcji spadają. Europa jest już rozpada, Portugalia, Hiszpania i poprosił o bailout piękne słowa jako „zbyt duże, by kaucja” zbyt duże, aby zapisać. Oczywiście, PKB jakiegokolwiek innego kraju, który został zapisany przez bailout, Grecja awarii Irlandia, ratunkowych, ponieważ przyszedł ze względu na założeniu, że gospodarka będzie się rozwijać. ”

  Ponad i poza

  „Jeśli dane z całego świata pokazują, że właśnie sytuacji ujemnego wzrostu dla kapitału nie będzie oszczędzał. I że nie da się ukryć. Tak, mają elektronicznie zmieniły się zasady i stosowanie orwellowskiej nowomowy, aby oszukać ludzi, ale wyniki kwartalne spółek nie mogą być ukryte. Krótko mówiąc, mamy więcej niż jedną czwartą do sprawozdań operatorów pojawiają się, i jest brak udziału w PKB w Japonii na świecie powinny być traktowane. I wtedy to się skończy i na zewnątrz. ”

  „Oczywiście, jest to najprostszy wniosek wyciągnąłem dziesięcioleci. Całe to miejsce rozpadnie gwałtowny. Dow Jones indeks nieuchronnie pokazać ogromne straty, a wszystkie ratunkowych w Europie i Ameryce okażą się daremne. ”

  „Nikt z nas ma jakiś pomysł, co rząd USA robi wszystko teraz. Najlepsze wartości w zakresie energii mają wejść w OPEC grozi proces sądowy. Obama ma także kilka naprawdę absurdalne obietnice. Ale uwierz mi, mają tak zarezerwowali miejsc w Titanic „.

  „Według Business Insider, bank inwestycyjny Citigroup zalecają swoim klientom akcji wszystkich głównych producentów samochodów do sprzedaży (i że podczas gdy w ich kraju i RAI BOVAG przewidywanej sprzedaży samochodu w 2011 mają podwyższone (2)). Jest logiczne, że wszystkie części wykorzystania w Japonii. Zgodnie z Citigroup, rynek wciąż nie zdaje sobie sprawy, jak duża jest rzeczywisty wpływ japoński trzęsienia ziemi. ”

  Wysokie ceny ropy wzmocnić wybitnych upadku

  „Co pogarsza sytuację jest fakt, że ceny paliw wzrosną. Czy to rolnicy w USA pas zboża, czy rybacy w Nikaragui – nie sadzić żywności i nic połowu, ponieważ nie mogą już sobie pozwolić na paliwa. To jest zupełnie zła, jak działa pieniędzy, dokładnie rok w którym świat wydaje się bardzo rozczarowujące zbiorów i dlatego musimy rozwijać się żywności, nie może tego zrobić ze względu na wysokie ceny ropy naftowej. Fizycznej rzeczywistości jest to, że jest wystarczająco dużo ropy do traktorów i żywności wystarczające mogą być uprawiane, ale obecny system finansowy to uniemożliwia. ”

  „Cytat z Zero Hedge: Podczas US Secretary of Energy są bardzo zaniepokojeni wysokie ceny ropy naftowej, eksport ropy od hotelu. Gdzie jest Arabia Saudyjska, który obiecał dodatkowe 3 mln baryłek dziennie produkcji? Minister przyznał, że wysokie ceny zagrozić światowej gospodarce i kruchość tego pokazuje odzysku. Według prezesa, niewiele da się zrobić o wysokie ceny. Rynki to widać, zwłaszcza po Europejski Bank Centralny zdecydował się podnieść stopy. ”

  „Nic nie będzie w stanie ukryć to, co najnowsze w lipcu w świecie finansów nie stanie. Wszystko się zawali się całkowicie. Jeżeli PNB świecie w wyniku katastrofy otrzymają wielkie hity w Japonii, jest to nieuniknione, że Dow Jones w 4000, 5000 punktów będzie się zmniejszać. Cały system finansowy będzie trwał jego dziury. ”

  „W spadku po lewej stronie nic współczesnej cywilizacji”

  „W pewnym sensie jestem wdzięczny za to, co miało miejsce w Japonii, bo teraz mamy moment, w którym żyjemy. Mamy do lipca, aby dać nam jak najwięcej do przygotowania żywności, ochrona, ciepła, więc w miarę możliwości od wiatru, aż wszystko się uspokoiło. Jestem absolutnie przekonany, że tej jesieni będzie miał nic z naszej obecnej cywilizacji. Nigdy nie byłem tak pewny czegoś. To jest poważne ostrzeżenie. Teraz mamy daty, zegar: nie później niż w lipcu, przy założeniu, że czas jest nie więcej rzeczy idą źle. Ale to jest jasne: nawet jaskiniowiec widać, że to się stanie „.

  Pozdrowienia z Holandii
  Dupe

  Polubienie

  • katerina404 9 Maj 2011 o 2:41 pm

   pineut Świetny artykuł, tylko czyta się go prawie tak jak po chińsku. Ja wiem, ze to nie Twoja wina, ale ten translator Google, to tak tłumaczy, że i tak trzeba znać angielski, żeby tekst zrozumieć. Muszę w ten artykuł się mocno wczytać. Z kolei jest tak duzo nowych informacji, że nikt nie nadąża tłumaczyć.

   Zrozumiałam, że tej jesieni nie zostanie nic z naszej cywilizacji. To znaczy, że będzie po nas?

   Polubienie

   • pineut 9 Maj 2011 o 9:59 pm

    I know Google translation is bad, and indeed it almost seems like chinese, but at least in your own language you can get a part of the message. I’m sorry it is not good news, it is bad, and it will get worse. Although I’m a Christian i still believe that if people are warned they can prepare and that people can overcome the bad times that are coming.

    I do not believe in the end of the world, but i do believe in the end of the present society we are living in. Big changes are ahead, the bible foretold all of these events almost 2000 years ago. It is our generation that will see all these things come to pass.

    When people ask me , what can we do ? what can i do ? I can only answer, love your neighbour, be very carefull though who to trust, but LOVE is the key. Take care of each other and you will survive.
    And when you see all these things happening, make sure you and you’re loved ones are well prepared. Stock up food, for gold and silver will not fill your belly.

    The big crisis that is coming is a Food Crisis and an Oil Crisis.

    Love from Holland,
    Pineut

    Polubienie

 16. pineut 9 Maj 2011 o 12:44 am

  Tłumaczone odpis z tłumaczenia Google -> Holenderski / Polski

  Polubienie

  • rabarbarek 9 Maj 2011 o 5:09 pm

   Czy moglbys wrzucic to z tlumaczeniem na angielski? Albo oryginal holenderski?

   Polubienie

   • siedem 9 Maj 2011 o 10:58 pm

    http://xandernieuws.punt.nl/?id=627746&r=1&tbl_archief=0&

    Polubienie

 17. katerina404 9 Maj 2011 o 1:56 am

  Dla tych, którzy naprawdę chcą poznać prawdę, a nie są tu tylko po to by mącić, wrzucam cały artykuł z własnego bloga:

  Wychowanka Illuminati opisuje organizacje http://boskaenergia.wordpress.com/2011/01/07/wychowanka-illuminati-opisuje-organizacje/
  =======================================================
  monitorpolski: wkładasz kilkanaście stron tekstu zamiast wsadzić jeden link. Podmieniłem ten tekst na link, tak chyba jest lepiej?

  Polubienie

 18. katerina404 9 Maj 2011 o 2:00 am

  Dla naprawdę zainteresowanych prawdą, a nie mąciwodom polecam artykuł: „Wychowanka Illuminati opisuje organizację http://boskaenergia.wordpress.com/2011/01/07/wychowanka-illuminati-opisuje-organizacje/

  Polubienie

 19. nowy84 9 Maj 2011 o 5:34 am

  taka ciekawostka na stronie poświęconej grom komputerowym:
  http://www.gamezilla.pl/content/dlaczego-nie-dziala-nasze-forum-i-nie-mozna-komentowac-wpisow

  Drodzy Internauci. Wyłączyliśmy tymczasowo możliwość pisania komentarzy na
  wszystkich stronach należących do Ringier Axel Springer Polska. Nie chcemy bowiem,
  by na naszych witrynach pojawiały się komentarze o charakterze antysemickim,
  urągające mniejszościom narodowym czy religijnym. Nie chcemy też postów obrażających
  poszczególne osoby czy grupy ludzi niezależnie od ich orientacji, narodowości czy
  przekonań. Pracujemy nad sposobem rozwiązania tego problemu i mamy nadzieje, że już
  niedługo przywrócimy możliwość komentowania na naszych stronach. Dziękujemy za
  zrozumienie.

  Polubienie

  • galluss 9 Maj 2011 o 9:46 am

   nowy84 to jest paranoja żydowska
   sami siebie nienawidzą, i programują ludzi aby ich nienawidzili, potrzebują odwiecznego wroga Goja
   np.: ostatnio wlaczylem radio, i przez 30 minut audycji, 3 razy pojawiło sie słowo „antysemici”, sami sie domagają bata, chcą aby ich nazywać po imieniu

   Polubienie

   • felicyta 9 Maj 2011 o 10:47 am

    @galluss
    -zgadzam sie z Toba. Tylko, ze oni zostali tak wymutowani przez swojego „boga”-kosmite-psychopate i morderce, ktory karmil ich spirulina (manna-http://www.paranormalne.pl/topic/6410-maszyna-do-produkcji-manny/) przez 40 lat na pustyni. Zwiekszal w ten sposob ich mozliwosci intelektualne rownoczesnie uczac mordowac zwierzeta i ludzi bez sumienia i obiecujac Ziemie w posiadanie. Wszystko bylo perfekcyjnie obmyslone przez tego kosmite, nawet stres pourazowy towarzyszacy im cale zycie, jakiego sie nabywali podczas obrzezania.
    Jezus zostal poslany glownie do nich, zeby odwrocic zlo, wyrzadzone przez ich „boga”. Mozliwe, ze jego nauki o milosci odniosa skutek w ostatecznosci.

    Polubienie

 20. Pingback: Informacje, newsy i komentarze – 9 maja 2011 « kefir2010

 21. Lutek 9 Maj 2011 o 9:12 am

  Co do zatrutej żywności, to pomylono mszyce z robaczkami zwanymi „czerwce”. Czerwce i mszyce należą do tego samego gatunku – pluskwiaków – ale to inne zwierzęta, natomiast z tego co zdążyłem się zorientować, w necie jest pełno bzdur wypisywanych przez internetowe gazetki nastawione na sam nie bardzo wiem co. I tak: wszyscy powtarzają tę sama nieprawdę, nazywając czerwce mszycami. Albo koszenilą, czyli tak, jak w rzeczywistości nazywa się pozyskiwany z czerwców barwnik. Przykład:

  http://www.fit-up.pl/?id=89&kat=2

  Swoją wiedzę opieram na wikipedii:

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kwas_karminowy
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Czerwiec_polski
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Czerwiec_kaktusowy

  Kiedyś kupiłem sok grejpfrutowy w Biedronce i tam właśnie jedynym podejrzanym i nieznanym mi składnikiem była koszenila.

  A jeśli mowa o chipsach, to mogą być rakotwórcze, jeśli są wysmażane na przegrzanym, starym oleju (tak jak frytki), co w warunkach dzisiejszej „konkurencji” jest bardziej niż pewne. O tlenku bromu w chipsach nie słyszałem. Przy podawaniu rozmaitych rewelacji wypadałoby podać źródło. związki bromu obniżają popęd płciowy u mężczyzn, więc może o to chodzi z tą płodnością.

  Polubienie

  • Lutek 9 Maj 2011 o 9:13 am

   Oczywiście z tą koszenilą to robienie konsumenta w konia, bo kolor soku nie był kolorem grejpfruta tylko tych robaków.

   Polubienie

  • MOL 9 Maj 2011 o 2:57 pm

   jeżeli chodzi płodność- to trzeba wspomniec o ważnej rzeczy mianowicie WOLNE RODNIKI- ich zródłem są: toksyny, substancje toksyczne, GMO, lekarstwa, promieniowanie, zanieczyszczone powietrze- ok. 5% powietrza które wdychamy to wolne rodniki. Wolne rodniki „zabijają” plemniki- może nie profesjonalnie to napisałam ale chodzi o zrozumienie tego problemu. z uwagi na to że coraz więcej wolnych rodników jest dostarczana naszemu organizmowi to powinniśmy zwiększyc dawke przeciwutleniaczy oraz bioflavonoidów- one wymiatają wolne rodniki.Warto wspomnieć że bioflavonoidy jako nieliczne substancje są w stanie „wyrzucić” z naszego organizmu metale np. rtęć którą nam serwują w szczepionkach. Wyobrazcie sobie jeżeli taki wolny rodnik napotyka na swojej drodze rózne komórki to „zabiera” tej komórce brakujący elektron i w ten sposób ta komórka staje się wolnym rodnikiem i tak zaczyna się reakcja łańcuchowa w naszym organizmie.

   Polubienie

 22. MOL 9 Maj 2011 o 9:39 am

  mam prośbę czy ktoś może mi pomóc z przetłumaczeniem tych kilku zdań z którymi ma problem:
  1. The Genius who invnted it,had to pay a dear price for having the “nerve” to take on the big players
  2. …, when Nikola Tesla made an announcement that sent cold shiver through energy excess all over the world
  3.I have harnessed the cosmic rays and cause them to operate a motive devices
  4. After years of suppression, a leaked file from the Tesla folder has made it into a few “underground” science labs
  5. Power up remote cabins so high up in the mountains you`d be crazy to even think about going solar
  6. With electricity prices going trough the roof, and „peak oil” just around the corner, it`s only a matter of time before everyone turns to alternative energy of source.
  7. Unfortunately, he succed in making some powerful enemies while he was alive…
  To jest z prezentacji o Generatorze Tesli. proszę o pomoc bo jedyne co mi brakuje to te kilka zdań. Jak już będę to mieć to kolega wrzuci napisy. Pozdrawiam i dzięki 🙂

  Polubienie

 23. pedro 9 Maj 2011 o 4:15 pm

  Ja się odniosę do maila o zapaleniu oskrzeli. Otóż niedawno miałem pechowe zdarzenie i noga wylądowała w gipsie. Pan doktor po włożeniu w gips przepisał mi zastrzyki, przeciwzakrzepowe z heparyną. Już po 2-3 dniach od pierwszego zastrzyku zaczynałem być chory (katar, zawalone zatoki, kaszel). Od czasu „zapakowania” w gips NIE WYCHODZIŁEM Z DOMU, nawet okna nie otwierałem a nikt z domowników nie miał najmniejszych śladów choroby, więc to dziwne że ni z gruchy ni z pietruchy nagle mnie złapało. po jakimś 6 dniu zastrzyków uznałem że chwyciło mnie solidnie. później wizyta kontrolna z gipsem, i zaszedłem (dokuśtykałem :D) do lekarza rodzinnego z tą chorobą. Wyszło zapalenie oskrzeli dość solidne i antybiotyk mi wypisano. Po 10 dniach od wizyty koniec antybiotyku, zdążyłem zarazić 1 domownika, i dalej mnie trzymało, niedługo poszedłem na zdjęcie gipsu i już do znajomego lekarza. Wynik ten sam zapalenie oskrzeli drugi (inny) antybiotyk… skończył się niedawno i chyba zaczyna się już 4 tydzień jak mnie trzyma kaszle smarkam zatoki zawalone w okolicach płuc rzęzi. Uznałem pierdzielę nie biorę już więcej zastrzyków kurde żadnych. Coś mi się wydaje że mogły być i substancje/toksyny zmniejszające odporność (hmm 21 zastrzyków przyjąłem… :/), jak również mogły tam być śladowe ilości jakiegoś wrednego wirusa, bo nie wychodząc z domu mając dobrą odporność nagle mnie trafiło. Nie chce tu wprowadzać paranoi ale zaufania do kryminalnych koncernów nie mam. E-mail ten mnie trochę popchnął żebym to napisał. To nie pierwszy taki przypadek parę ładnych lat temu, zostałem zaszczepiony na grypę, jakoś tydzień po szczepieniu zachorowałem dość ostro na grypę…

  Polubienie

  • Inka 9 Maj 2011 o 4:47 pm

   Jeśli chodzi o grypę to miałam dokładnie tak samo. Poznałam co to grypa, dzięki szczepionce, którą mi raz w życiu pracodawca zafundował. Męczyło mie bardzo złe samopoczucie od razu po zaaplikowaniu szczepionki, a po tygodniu tak mnie ścięło z nóg, że ledwo dotarłam z pracy do domu, gdzie padłam na łóźko i nie miałam siły wstać przez najbliższe dwa dni, a chorowałam dużo dłużej. Nigdy wcześniej ani nigdy później nie miałam już grypy, jedynie jakieś przeziębienia, katary, ale nigdy mnie tak nie ścieło z nóg, jak po tej szczepionce.

   Polubienie

   • slroz 9 Maj 2011 o 8:22 pm

    no ale to przecież zupełnie normalne – szczepionki zawierają składniki wirusów grypy, które mają pobudzić organizm do obrony – jeśli miałaś obniżoną odporność biorąc szczepionkę to po postu przeszłaś odmianę grypy. a fakt, że później już nie chorowałaś oznacza że szczepionka zadziałała – dopatrywanie się w tak prozaicznych sytuacjach czegoś podejrzanego jest cokolwiek zabawne

    Polubienie

    • Inka 10 Maj 2011 o 8:33 am

     Sugerujesz więc, że działanie szczepionki na grypę, która jest podobno co roku inna i w związku z tym, każą nam się co roku szczepić, polega na tym, że trzeba się zaszczepić, zapłacić za to i następnie zachorować, zarażając przy okazji rodzinę? Jak napisałam przed szczepieniem nigdy nie chorowałam na grypę – szczepionkę zaaplikowano mi w pracy, bo taki był prikaz. Pomimo braku szczepienia w następnych latach, żaden mutujący wirus grypy mnie nie dopadł, mimo, że tamta szczepionka wg tego co twierdzą zwolennicy corocznych sezonowych szczepień, nie mogła mnie uodpornić.

     Polubienie

    • rob 10 Maj 2011 o 9:03 am

     To gdzie jest sens szczepień skoro jest to zupełnie normalne?

     Nie lepiej się nie szczepić i być zdrowym a jeśli mimo wszystko złapiesz od kogoś wirusa to i tak przejdziesz grypę? Nawet nabędziesz normalnej odporności samemu a nie sztucznie.

     Polubienie