USA: Zmiana reżimu już blisko

Harrison Ford symbolizuje "agenta nr 1" Pieczenika

W ubiegłym tygodniu Alex Jones, Paul Watson i Aaron Dykes przeprowadzili serię swoich najważniejszych wywiadów, które prawdopodobnie zmienią bieg historii Ameryki i całego świata.  Część serii wywiadów jest przetłumaczona na język polski na stronie www.infowars.pl. Dotyczą one tylko jednej rozmowy 3 maja.
Chodzi o byłego zastępcę Asystenta Sekretarza Stanu podczas trzech kadencji prezydenckich, dr Steve R. Pieczenika. Pełnił on bardzo ważne funkcje pod Sekretarzami Stanu – Henry Kissingerem, Cyrusem Vancem, Georgem Schulze i Jamesem Bakerem. Zajmował się głównie tzw. „zmianami reżimów” – czyli uczestniczył w akcjach obalających rządy krajów.
Został nawet stypendystą niesławnej CFR (Rady Stosunków Międzynarodowych) – organizacji, która jest jednym z filarów tzw. „rządu światowego”. Był twórcą Biura do Walki z Terroryzmem. Można go więc nazwać „amerykańskim agentem nr. 1”. Pod Reaganem pracował nad ustaleniem strategii rozbrojenia ZSRR i USA. Był m.in. negocjatorem podczas akcji uwalniania Aldo Moro. Jego strategie doprowadziły do uwolnienia ogółem 500 zakładników amerykańskich. Jest autorem 26 bestselerów w New York Timesie. Nadal bierze czynny udział w ustalaniu stategii Departamentu Obrony. Jego biografia: http://www.stevepieczenik.com/bio.htm

Wypowiedzi Pieczenika nie są więc jakąś prywatną opinią – wyraźnie reprezentuje on całą grupę urzędników państwowych, szczególnie z Departamentu Obrony i wszelkiego rodzaju agencji wywiadowczych, a także generalicji. Wystąpienie w programie Alexa Jonesa, który stał się bardziej popularny niż czołowe komercyjne programy radiowe i telewizyjne.

Rozmowa z 3 maja jest bardzo ważna, ale najbardziej istotny jest wywiad prowadzącego tego dnia program Alexa Jonesa Paula Watsona z 6 maja. Przede wszystkim Pieczenik podziękował Alexowi Jonesowi za odwagę i ciężką pracę jaką włożył w walkę o wolność Stanów Zjednoczonych, którą prowadzi już pod kilkunastu lat. Oświadczył, że nie boi się o swoje życie, a ujawnienie tych ważnych informacji jest dla niego obowiązkiem, jako dla obywatela tego kraju i patrioty.

– „Ktoś musi zacząć mówić” oświadczył Pieczenik – „i ja mówię dość tego!”
– „Społeczeństwo ma prawo się wypowiedzieć, krytykować prezydenta, który jest kłamcą i po prostu nie nadaje się na to stanowisko”.
– „Ci, którzy są w to wmieszani , w zamach na WTC, nie ujdą na sucho. Muszą zrozumieć, że społeczeństwo amerykańskie nie pozwoli by problem 911 został wyciszony”
– „Wierzę w to co mówił Jefferson, że każda generacja musi walczyć o demokrację. Cieszę się, że mogłem żyć w kraju gdzie pracowałem dla Nixona, Cartera, Busha, Reagana, Forda i Busha Seniora, którego najbardziej szanuję, jednocześnie będąc krytycznym wobec jego syna, który okazał się niekompetentny i niebezpieczny. A teraz mamy Obamę… Nieważne czy się jest Republikaninem, Demokratą czy Niezależnym, nie można, powtarzam – nie można kreować operacji psychologicznych na społeczeństwie amerykańskim, które mają służyć zwiększeniu popularności dla Prezydenta, jak to było w przypadku Busha Juniora, a teraz Obamy, który użył argumentu fałszywego zamachu na człowieka, który już był martwy. Brały w tym udział służby, które doskonały wiedziały, że okłamują społeczeństwo”

– „W tym momencie terroryzm stał się jednym wielkim biznesem – mamy 850,000 ludzi zatrudnionych w Waszyngtonie, którzy są związani w tajnych układach kompleksu militarno – przemysłowego. To jest absurd. Teraz mamy ten TSA, który zupełnie nie ma sensu”.
– „Przez 30 lat nikt nas nie zaatakował, jedynymi terrorystami byli Bush Jr, Cheney i Rumsfeld. Tak więc teza, że od zamachu 9-11 jesteśmy bezpieczni jest absolutnym kłamstwem, które jest kontynuowane” (…)
-„Najważniejszym problemem obecnie jest by powstrzymać ten rząd. Nie może on kontynuować oszukiwania i manipulacji naszym narodem. Dlatego ten program jest taki istotny. Nie ma znaczenia czy nazywają nas ‚teoretykami konspiracji’ ” (…)

– „Ostrzegam Marynarkę Wojenną, a szczególnie Szefa Sił Połączonych – najlepsze Mullen co możesz teraz zrobić to zrezygnować, a ty Pineta – nie masz kwalifikacji by kierować CIA, czy też wojskiem. Ostrzegam też Prezydenta USA by przestał nazywać obywateli amerykańskich konspiratorami i ich marginalizować, zmuszając ich do mówienia tego co sam chce usłyszeć. Wszystko co mówi jest pełne absurdów i sprzeczności – w ten sposób obnaża się w stosunku do ludzi takich jak ja i inni. A sam ma bardzo podejrzaną przeszłość – nie mówię tylko o jego certyfikacie urodzenia. Wchodząc w operacje psychologiczne wkracza na bardzo niebezpieczny teren, na którym działają tacy prawdziwi profesjonaliści jak ja” (…)

– „Obama nie ma do dyspozycji ludzi, którzy mogliby walczyć z prawdziwym terroryzmem – w CIA 80% to są wynajęci kontraktorzy. Jeśli dojdzie do jakiegoś zamachu – operacji fałszywej flagi, która zakończy się rewolucją. I on o tym wie, wiedzą o tym służby – to wywoła wojnę w tym kraju. I chcę tu ostrzec też wojsko służby, które nas słuchają – nawet nie myślcie by sprowokować kolejną operację fałszywej flagi, bo to będzie początek drugiej amerykańskiej rewolucji, będzie to kontratak ze strony społeczeństwa amerykańskiego, które jest uzbrojone po zęby, które rozumie, że sytuacja się wymyka spod kontroli.
Teraz ostrzegam Prezydenta Stanów Zjednoczonych, który nie jest najbystrzejszą osobą na świecie i niezbyt kompetentną, jeśli chce być ponownie wybrany to musi zrozumieć jakie to jest stanowisko, że znaczy to służyć społeczeństwu, a nie własnemu narcyzmowi” (…) „na pewno nie będziesz wybierany po trupach Amerykanów i o tym wiesz” (…)
„Jeszcze raz ostrzegam, a nie rzucam słów na wiatr, spójrz na moją historię – jestem wyspecjalizowany w zmianach reżimów, będzie bardzo łatwo zainicjować zmianę twojego reżimu Panie Prezydencie i całego systemu agencji wywiadu. Jeśli chcesz podyskutować, zapraszam, choć uważam, że Prezydent jest po pierwsze zbyt tchórzliwy, po drugie niezbyt rozgarnięty, a jego kłamstwa nie są łatwe do odkręcenia podczas tej prezydentury”.

To są tylko fragmenty – całość linków po angielsku podam później, gdy się znajdzie na YouTube.
Sądzę, że jest to przełomowe wystąpienie i że jesteśmy świadkami wydarzeń historycznych. Autorzy planu depopulacji świata zaczynają walczyć o życie, a Amerykanie o wolność świata. Sytuacja zmienia się diametralnie, gdyż służby zarówno amerykańskie jak i innych krajów zrozumiały w jakim kierunku dążą psychopaci satanistyczni planujący wprowadzenie „rządu światowego”.

Wywiad z 5 maja, prowadzi Paul Watson

 1. http://www.youtube.com/watch?v=9KCDv0u6foQ
 2. http://www.youtube.com/watch?v=w-iUkenC0qg

Wywiad z 6 maja, prowadzi Aaron Dykes:

 1. http://www.youtube.com/watch?v=5aotfnsY6FE
 2. http://www.youtube.com/watch?v=4ijrXElVFMw

Poniżej zamieszczam fragmenty tekstu Jerzego Mędonia z www.freeamericatoday.pl nt. wywiadu z 3 maja:

Dr. Steve Pieczenik („Jack Ryan”): Bin Laden nie żyje od 10 lat

Były zastępca Asystenta Sekretarza Stanu podczas trzech kadencji prezydenckich, dr Steve R. Pieczenik, oznajmił podczas wywiadu radiowego, że jest gotowy by zeznawać przed sądem, i ujawnić nazwisko wysoko postawionego generała, który powiedział mu osobiście, że atak na WTC był prowokacją amerykańskich służb specjalnych (…)
Pieczenik nie powinien być postrzegany jako zwolennik teorii spiskowych. Był zastępcą Asystenta Sekretarza Stanu podczas kadencji prezydenckich, Nixona, Forda i Cartera, pracował w rządzie za Ronalda Reagana i Busha seniora, i w dalszym ciągu zatrudniony jest jako konsultant w Departamencie Obrony. Były kapitan US Navy, otrzymał dwa prestiżowe odznaczenia Harry C. Solomon Awards na Harvard Medical School, oraz równocześnie obronił doktorat na MIT (…) W kwietniu 2002 roku, Pieczenik, w wywiadzie z Alexem Jonesem, przedstawił swą opinię, że najgroźniejszy terrorysta wszechczasów był już martwy „od kilku miesięcy”, a rząd USA zwlekał z ujawnieniem tego faktu, który przeczył konieczności inwazji w Afganistanie i czekał na dogodny moment, by ujawnić ciało terrorysty, np. do okresu ponownych wyborów prezydenckich, by wspomóc reelekcje Busha juniora. Pieczenik musiał posiadać odpowiednie informacje, a sam spotykał się osobiście z Bin Ladenem w czasie wojny afgańskiej z Związkiem Sowieckim w latach 80-tych.
Pieczenik powiedział, że Osama Bin Laden zmarł w 2001 roku, nie z powodu akcji sił specjalnych, ale w wyniku naturalnej choroby. Jako lekarz wiedział, że Osama Bin Laden miał tzw. zespół Marfana, genetyczną chorobę tkanki łącznej (tak jak Abraham Lincoln), przeciwko której nie ma skutecznego leczenie, i która to znamiennie skraca życie pacjenta. Dodaje przy tym, że rząd USA już przed inwazją na Afganistan wiedział, że Bin Laden nie żyje.
Umarł on na zespół Marfana, a zarówno Bush jak i agencje wywiadowcze dobrze o tym wiedziały, mówi Pieczenik, zauważając, że medycy CIA odwiedzali Bin Ladena w lipcu 2001 w szpitalu Marynarki USA w Dubaju (…)
„Oni przeprowadzili ten atak” powiedział wskazując na osoby Dicka Cheney, Paula Wolfowitza, Stephen Hadley, Elliott Abrams i Condoleezy Rice, którzy (oprócz innych niewymienionych z nazwiska) byli wplątani w wydarzenia z 9/11.
„Określano to jako „Stand Down”, „False Flag Operation” by pozyskać opinię publiczną pod fałszywym pretekstem … również wypowiedziane osobiście w rozmowie ze mną przez jednego z generałów sztabu Wolfowitza”. „I mogę stanąć przed sądem, a po zaprzysiężeniu wyjawić nazwisko tej osoby” – zapewniał wielokrotnie Pieczenik, dodając, że realność spełnienia tej groźby rozwścieczyła owego generała.

>cały artykuł

UWAGA DLA DYSKUTUJĄCYCH: AKCJA WOJSKA AMERYKAŃSKIEGO PRZECIWKO AMERYKANOM W OGÓLE NIE WCHODZI W RACHUBĘ. STEVE PIECZENIK JASNO TO PODKREŚLA – NIE MA TAKIEJ OPCJI. ZATEM OBAWY, ŻE CHODZI O WYWOŁANIE RZEZI SĄ BEZPODSTAWNE. MOŻNA NATOMIAST PRZYPUSZCZAĆ, ŻE ZA PIECZENIKIEM STOI WŁAŚNIE ARMIA AMERYKAŃSKA.

Reklamy

73 responses to “USA: Zmiana reżimu już blisko

 1. BirD2 9 Maj 2011 o 9:02 pm

  SPAM..

  No to maszyna ruszyła, to teraz będzie się działo..

  Polubienie

 2. navajo88 9 Maj 2011 o 9:04 pm

  Czołem Panie Montor odnośnie nowego artykółu poczekajmy na to jak rozwinie się sytuacja w USA , bo takie gdybanie co to beńdzie to do niczego nie prowadzi ,nalezy poczekać jak się sytuacja rozwinie i jeżeli faktycznie dojdzie to tego przewrotu no to wtedy należy się zacząć martwić a na zapas to nie ma sensu bić piany po próżnicy ,,a nawet jak dojdzie to co zmobilizujeszludzi do powstania ????? wolne żarty monitor ,a zresztą amerykanie to są ludzie praktyczni i wierzę że sobie nie dadzą dmuchać w kaszę zresztą nie na darmo mają pochowaną broń po domach i stodołach aha i jeszcze jedno nie wziełęś pod uwagę tej masy gangów portorykańskich ,chiszpańskich i meksów i innych świrów jacy żyją w USA .pamiętaj monitor to są ludzie nad kturymi nigdy i nikt nie beńdzie miał kontroli !!!!! yakie jest życie !!! a szczegulnie w ameryce gdzie rdzenna ludnośc żyje w rezerwatacg a reszta to jest naplywowa ludność i to łącznie i z tobą jak mniemam że mieszkasz w USA ,pozdrawiam J.M.H

  Polubienie

  • monitorpolski 9 Maj 2011 o 9:06 pm

   Navajo88 żartujesz, czy o drogę pytasz? Nie widzisz kto to mówi? To nie żaden „monitor” tylko przedstawiciel całej byłej CIA, FBI, wywiadu wojskowego, a co najważniejsze – obecnej generalicji.

   Polubienie

 3. galluss 9 Maj 2011 o 9:06 pm

  sorry, no ale co ja pisałem w poprzednim wpisie?, że Alex Jones ma za zadanie wywołanie rewolucji w USA, i ten wpis potwierdza moje przypuszczenia.:

  cytuję Pieczenika:

  „I chcę tu ostrzec też wojsko służby, które nas słuchają – nawet nie myślcie by sprowokować kolejną operację fałszywej flagi, bo to będzie początek drugiej amerykańskiej rewolucji, będzie to kontratak ze strony społeczeństwa amerykańskiego, które jest uzbrojone po zęby, które rozumie, że sytuacja się wymyka spod kontroli.”

  „Najważniejszym problemem obecnie jest by powstrzymać ten rząd. Nie może on kontynuować oszukiwania i manipulacji naszym narodem. Dlatego ten program jest taki istotny. Nie ma znaczenia czy nazywają nas ‘teoretykami konspiracji’ ”

  a tutaj najważniejsze:

  „Jeśli dojdzie do jakiegoś zamachu – operacji fałszywej flagi, która zakończy się rewolucją. I on o tym wie, wiedzą o tym służby – to wywoła wojnę w tym kraju. ”

  tak więc ALex Jones zapraszając do studia takich gości w garniturkach jak Pieczenik mąci w głowach amerykanów a jednocześnie staje się źródłem najprawdziwszych relacji, BO ZGADZAM SIĘ ALEX JONES MÓWI PRAWDE!!!
  mówi prawdę i ma mówić prawdę i ma uświadomić ludzi aby dojrzeli do rewolucji która spowoduje wprowadzenie stanu wojennego w USA, w końcu syjoniści mu za to płacą grube pieniądze,
  naprawdę… syjonizm międzynarodowy jest bardzo sprytny – sami siebie biczują aby uświadomić amerykanów i jeszcze nazywają swojego poplecznika alexa jonesa teoretykiem teorii spiskowych
  wszystko co mówi Alex Jones jest najprawdziwszą prawdą, conajmniej w 90% według mnie, bo on jest po to, aby ujawnić syjonizm, bo syjonistom i tak nic sie nie stanie, nawet jak amerykanie będą widziec co oni knują,
  bo syjonisci wykorzystają masy amerykańskie, ich nienawisc do żydów aby ich zniewolić
  pieczenik nie musi się bać i tak go nikt nie zabije, tak jak nie zaijali alexa jonesa przez 10 lat, a williama coopera zabili bo mówił o syjonistach a Alex Jones unika tematu syjonizmu, który go sponsoruje

  dziękuje Marku za artykuł, wiem, że alex jones mówi prawdę i wiem, że za jego pośrednictwem będzie rewolucja w USA, i dzięki za kolejny wpis, który potwierdza, że FEMA już niedługo będzie wsadzać do obozów niesfornych aktywistów
  jedynym sposobem na obalenie rządu nie jest rewolucja, bo amerykanom narzucą kolejnego swojego namiestnika odgórnego, sposobem jest pokojowe wyeliminowanie tajnych organizacji i nie angażowanie w to mas społecznych które zgina w przeciwnym wypadku, a i tak nigdy nie staną sie klasą średnią…

  Polubienie

  • monitorpolski 9 Maj 2011 o 9:06 pm

   Gallus, to nie są żarty. Tam będzie zmiana reżimu – to co tu pisaliśmy jest wszystko prawdą – ci lunatycy planują Holocaust na ludności amerykańskiej. Sądzisz, że Amerykanie będą czekać?

   Polubienie

   • galluss 9 Maj 2011 o 9:10 pm

    Marek ja dokładnie w 100% sie z tobą zgadzam, poza tym, że alex jones według mnie jest sponsorowany przez syjonizm a po drugie to oczywiscie będzie zmiana rewżimu ale na New World Order, i ameryka nie bedzie wolna dlatego syjonizm miedzynarodowy, masoni, illuminati nie wykorzystają do tego broni konwencjonalnej ale BOMBY URANOWEJ i jakiegos wirusa, bo nie beda przeciez walczyc z masami spolecznymi, wirus ich sam wykonczy w przeciagu miesiąca, a resztę ludnosci FEMA juz pochowa do grobów
    ======================================
    monitorpolski: to posłuchaj dokładnie wywiadów z Pieczenikiem, szczególnie tego z 3 maja. Nie tłumaczyłem wszystkiego. Dowiesz się kim był Bin Laden i dla kogo pracował. I przeciw komu występuje Pieczenik.

    Polubienie

    • siedem 9 Maj 2011 o 9:47 pm

     co do Alexa J. trzeba powiedzec,ze w dezinformacji jest zawsze troche prawdy.

     Polubienie

    • felicyta 9 Maj 2011 o 10:04 pm

     @galluss

     -tez uwazam, ze A.J. jest sponsorowany przez syjonistow.

     Polubienie

  • BirD2 9 Maj 2011 o 9:12 pm

   Może Alex ma mówić prawdę, ma mówić tak byś zrozumiał i robił to co masz robić.

   Może to wszystko jedna wielka brednia, może oni wszyscy razem grają do tej samej bramki. Może ich celem jest byśmy zaatakowali. Kto wie.

   Mówiąc że Alex jest święty może masz racje albo może ona ma być święty w twoich oczach.

   Polubienie

  • eminem 10 Maj 2011 o 8:48 am

   Alex Jones poprzez mówienie prawdy uwiarygodnił się bardzo wśród ludności świata. Mnie osobiście zaniepokoił materiał jaki nagrał wraz z Dawidem Icke. Obym się mylił ale Alex zostanie wykorzystany w związku z mistyfikacją UFO..

   Polubienie

  • Lamacz Matryc 10 Maj 2011 o 8:58 am

   Zgadzam sie z Gallusem.Kazda zbrojna walka spowoduje ze machina smierci ruszy,tak aby spowodowac chaos a z chaosu Syjonistyczni medrcy potrafia wyciagnac porzadek,ale tylko im poprawny.Kto mieczem wojuje od miecza zginie.Pieczenik dobrze pisze ze jest mistrzem od zmieniania rezimow i to wlasnie jest przygotowywanie swiata na wielki balagan i rewolucje we wszystkich miejscach na swiecie a nie tylko w USA.Z USA rewolucje sie uaktywnia w innych miejscach swiata co pozwoli im wprowadzac ich wlasne rozwiazania i nowy syjonistyczny rezim swiatowy.TO EWIDENTNIE JEST ICH WALEK.

   Polubienie

 4. tony 9 Maj 2011 o 9:15 pm

  gallus, z całym szacunkiem dla Ciebie i twojej pracy (tłumaczenie filmików), ale też stoję po stronie MArka, jak dla mnie Alex nie jest żadnym agentem, jego korzenie są niemieckie a robotę, jaką odwala na pewno nie kwalfikuje go jako agenta. Nawet jesli dojdzie do rewolucji to spoleczenstwo w USA ma tyle broni i sztuk amunicji, ze rzad nie podejmie ryzyka otwartego konfliktu!rezulat takiego starcia jest nie do przewidzenia!czas pokaze…a ja sam osobiscie polecam serie Jessiego Ventury: Conspiracy Theory, rewelacyjne materialy, do znalezienia na Youtube.

  Polubienie

 5. siedem 9 Maj 2011 o 9:40 pm

  widze,ze jestem na jednej fali z p.Monitorem.bylam wlasnie na tej stronie i czytalam o Pieczeniku
  http://www.prisonplanet.com/dr-steve-pieczenik-tells-the-u-s-shadow-state-cease-and-desist-acts-of-state-terrorism-and-acts-of-deception.html

  polecam tez artykul;” Professor;here’s the REAL CONSPIRACY behind reports of Greece leaving the euro”

  Polubienie

  • monitorpolski 9 Maj 2011 o 10:01 pm

   Dzięki za cenne linki, nie wszystko da się przeczytać

   Polubienie

 6. spj 9 Maj 2011 o 9:44 pm

  Znowu przeceniacie swoje możliwości intelektualne …

  Polubienie

  • navajo88 9 Maj 2011 o 9:56 pm

   spj poczekajmy ,pozyjemy i co z tego się wykluje ! a pogdybac zawsze można prawda ???? spj !

   Polubienie

  • sebecxs 10 Maj 2011 o 4:27 am

   …o ćwierć intelygent porshe 9/11 znów się pojawia…

   Polubienie

 7. navajo88 9 Maj 2011 o 9:53 pm

  monitorpolski :

  Navajo88 żartujesz, czy o drogę pytasz? Nie widzisz kto to mówi? To nie żaden „monitor” tylko przedstawiciel całej byłej CIA, FBI, wywiadu wojskowego, a co najważniejsze – obecnej generalicji.

  OKI ! nie zauważyłem sorry

  Polubienie

 8. wykmily 9 Maj 2011 o 9:54 pm

  Wiekszosc wydarzen które sie dzieja sa z góry planowane , pewnie troche po czesci to tez jest kolejna GIERKA a moze nie.Pozyjemy zobaczymy.Napewno na REWOLUCJE to oni sa przygotowani jak malo kto,zreszta w kazdym kraju unii europejskiej mamy mase jakis baz podziemnych itp.(m.in.na rewolte)… Mówil o tym juz w 95′ Phil Schneider który pracowal dla nich 17lat!!Zreszta ubili go jak zaczal sypac(chyba 12zamachów bylo na jego zycie) Takze podejzewam ,ze jezeli Pieczenik nie jest z ‚nimi’ to tez go dojada!!!

  Polubienie

  • monitorpolski 9 Maj 2011 o 10:03 pm

   Słuchałem Schneidera ostatnio – wierzysz w tych Andromedowców? On miał umrzeć na raka, nie sądzisz że go poproszono o przysługę żeby przed śmiercią zarobił na rodzinę, która może opływać teraz w dostatki gdzieś na Karaibach?
   Mnie jakoś nie pociągają historie o Obcych, którzy się obżerają naszymi dziećmi…Ale przyznam, że Schneider dobrze mówił o zagrożeniu i patriotyzmie. Więc swoje przemycił – i dużo rzeczy przewidział, miał na pewno dużą wiedzę. Warte przesłuchania.

   Polubienie

 9. felicyta 9 Maj 2011 o 10:01 pm

  Dla zainteresowanych, kolejna swietna seria m.in. o maszynie do produkcji manny. Pozdro.

  Ancient Aliens – Dowód 1/6 [Lektor][S01E01]

  Polubienie

 10. eltoro83 9 Maj 2011 o 10:03 pm

  Jankesi Jankesami,a tu jest Polska-trzeba się naszym pięknym krajem zająć.Amerykanie już nakradli się,na victoriowali,i zdepopulowali miliony ludzi-jakoś mi ich średnio na jeża żal-są mi obojętni-to od nich pochodzi większość tego stylu-TU MI WISIZM-NIC O NAS BEZ NAS i NIC O WAS BEZ NAs.Narx

  Polubienie

  • monitorpolski 9 Maj 2011 o 10:05 pm

   Tak, owszem. Ale Polska może się bardzo zmienić w momencie zmiany układu w USA. Na pozytywnie. Nie będzie panów rodzaju tego, który chce zamykać za „antysemityzm”, nie będzie łupienia gazów łupkowych, nie będzie przejmowania majątku narodowego i nieruchomości, bo zostaną podcięte im skrzydełka. Owszem, będzie nadal nasza polska i nie nasza ruska mafia, ale ta najgorsza bardzo osłabnie.

   Polubienie

  • sebecxs 10 Maj 2011 o 4:30 am

   Ja bym dodał, że tak naprawdę prawdziwi Amerykanie to Indianie…

   Polubienie

   • monitorpolski 10 Maj 2011 o 6:06 am

    A Chińczycy mówią, że Indianie to Chińczycy i zaczyna się robić fajnie..

    Polubienie

 11. Adrian 9 Maj 2011 o 10:14 pm

  Co zostalo zaplanowane na rok 2011/2012 dla USA, Europe i swiata przez elite rzadzaca. Polecam: Lidsey William: Gold going to $3000/oz and silver to $75/oz -$100/oz http://www.geraldcelentechannel.blogspot.com Ten czlowiek pracowal dla elity rzadzacej i ma dwoch ludzi z tej elity ktorzy go informuja o planach dla swiata.
  Dlatego teraz banki, przedsiebirstwa i osoby prywatne wykupuja na potege zloto bo wiedza o krachu finansowym i NWO http://www.maxkeiser.com

  Polubienie

 12. eltoro83 9 Maj 2011 o 10:15 pm

  A właśnie, odnośnie gazów łupkowych-chłopak mojej siostry pracuje w Geofizyce Kraków-i pytałem się go jak to jest że posiadając tyle złóż jakich ma Polska my dalej pozostajemy bierni i trwonimy to na rzecz obcych interesów.Chłopak pracuje tam już 7 lat-i może jeszcze mało wie,albo wie tyle ile potrzeba na daną chwilę-ale mówi że z tym gazem to wcale nie jest tak jak nam się wydaje.Po prostu proces wydobycia jest strasznie niszczący jeżeli chodzi o środowisko-powoduje on większe szkody niż ten cały CO2 i inne tego typu XXX-y-a jedyny sprzęt który w jakimkolwiek stopniu powoduje mniejsze zatrucie środowiska posiadają Jankesi którzy także zaprzestali eksponować w takim stopnie gaz łupkowy kiedy kapneli się jak ogromne zniszczenia sieje cała technologia wydobycia tego czegoś.

  Polubienie

  • patryk 9 Maj 2011 o 10:38 pm

   Geotermia ,na zasadzie wymiany ciepła ,to jest przyszłość .

   Polubienie

  • monitorpolski 9 Maj 2011 o 10:39 pm

   Będzie tu dużo o geotermii…

   Polubienie

  • przybysz 10 Maj 2011 o 11:17 am

   wiec wiecie juz dlaczego chca sie pozbyc polakow z polski zeby jechali za granice za robota ,czym mniej ludzi tym wiecej moga bo nikt sie nie przeciwstawi i beda niszczyc polske i srodowisko i jeszcze nakrandna nasze zloto ktorego pod ziemia niebrakuje astralia juz szuka unas zlota i robia odwierty pomyslcie nasza polska jest bogata w zloza i chca sie donich dorwac bo ichnie sie koncza

   Polubienie

 13. Piotr 9 Maj 2011 o 10:18 pm

  Panie Marku, przepraszam,że pod tym artykułem, ale uważam, że jest to istotne.
  Doceniam pana wkład i zaangażowanie w informowaniu o różnych bardzo istotnych sprawach, dlatego proszę nie dać się wywieźć na manowce.
  Z tego co zauważyłem wszelkie informacje o orgonie posiada pan z bloga Zenobiusza, a należałoby przynajmniej zwiększyć ilość źródeł. Przede wszystkim, a to już ktoś wcześniej napisał, odkrywca tej energii, w związku ze swoimi poglądami: „Reich stał się męczennikiem i świętym New Age” ( http://www.taraka.pl/orgon ), a jak wiadomo jednym z głównych celów NWO jest stworzenie również jednej światowej religii.
  Mówimy i piszemy o lucyferianach a pomijamy taki fakt?
  Dodatkowo jeśli zabrać się od strony „naukowej” teorii Reich, należałoby brać pod uwagę to o czym on sam przestrzegał :

  Za http://galeriatechniki.blogspot.com/2008/08/orgon.html

  „Okazuje się, że orgon ma również szkodliwą postać- DOR (‚Deadly Orgone Radiation’). Powstaje ona np. w pobliżu sieci energetycznej oraz substancji radioaktywnych (nie wolno ich umieszczać w akumulatorze!).
  Dla zneutralizowania energii DOR skumulowanej w atmosferze powstał ‚cloudbuster’ (zbijacz chmur). Przy okazji okazało się, że można za jego pomocą sterować pogodą (!).
  Urządzenie składa się z długich, równolegle ułożonych metalowych rur, których jeden koniec jest uziemione w płynącej wodzie :

  Instytut Orgonu opublikował wskazówki dla użytkowników:

  1) Porzuć wszelkie ambicje wywarcia na innych taniego wrażenia.
  2) Nie zajmuj się wywoływaniem deszczu i rozpędzaniem chmur dla zabawy. Środowisko orgonalne, które modyfikujesz za pomocą urządzenia, stanowi kontinuum energetyczne. Nieodpowiedzialnym postępowaniem możesz wywołać cyklony lub pożary lasów.
  3) Inżynieria atmosferyczna nie polega na „tworzeniu deszczu i niszczeniu chmur”- nie ma to nic wspólnego z zabawą w Boga. To nauka wspomagająca naturalny bieg rzeczy w przyrodzie.
  4) Nie pozwalaj operować energią orgonalną pracownikom, którzy łatwo bledną, czerwienieją i którzy cierpią na zawroty głowy. Pozwalaj pracownikom odpoczywać i każ im zwilżać twarz i ramiona wodą.
  5) Nigdy nie „wierć dziury” w niebie bezpośrednio nad sobą, chyba że pragniesz długo oczekiwanego deszczu.
  6) Jeśli zamierzasz rozpędzić chmury lub zatrzymać deszcz, wyceluj w sam środek najcięższych chmur.
  7) Aby chmury przybrały na masie, ściągaj energię z okolic mniejszych chmur, a większe pozostawiaj w spokoju.
  Ważna uwaga- to urządzenie jest naprawdę niebezpieczne! Nie należy dotykać rur gołymi rękoma. Ani kierować w stronę maszyn latających z napędem elektromagnetycznym (to takie bez dysz i śmigieł), gdyż zakłóca pracę owych silników i zmusza je do ucieczki lub awaryjnego lądowania.”

  Na koniec niech pan pamięta, że Ewangelia jest przede wszystkim źródłem nadziei
  a nie destrukcji. Objawienie Św. Jan to nie katastrofa, ale wyzwolenie.
  Oczywiście ważne aby być świadomym, tego w jakich prawdopodobnie (ostatnio najczęściej występujący wyraz w internecie) żyjemy czasach.
  Niestety bardzo trudno jest dotrzeć do ludzi z informacjami jakie nam zagrażają, i w sumie jest to obojętne czy dotyczyć to będzie szczepionek, radioaktywności, a głównym powodem jest tzw. zakłócenie świętego spokoju.
  Wiem o czym pisze, bo swego czasu rozpętałem małą batalię przeciwko „władcom much”, popularnej kreskówce, niby skierowanej do dorosłych, ale oglądanej w większości przez nawet drugoklasistów podstawówki. Jak na różnych zebraniach rodzice dowiadywali się co ich pociech oglądają, to nie mogli uwierzyć, a nie wspominam o nauczycielach. Udało mi się zwrócić uwagę, gdzie dzięki temu, o zagrożeniu wypowiedział się również ks.Posacki (ekspert w dziedzinie egzorcyzmów)
  Opinie po tym w „głównych mediach prasowych” potwierdziły jedynie jak zlemingizowany jest Naród. Dlaczego o tym pisze? Bo jeśli piszemy o faktycznych zagrożeniach związanych z wydarzeniami w Fukoshimie, jeśli piszemy o realnych zagrożeniach ogólnoświatowym konfliktem, jeśli piszemy o zastępczym, sfabrykowanym temacie bin Ladena, oraz planach wprowadzenia NWO, to jak to wygląda jeśli jako obronę wybieramy również, to co oni chcą wprowadzić, czyli New Age?

  Polubienie

  • monitorpolski 9 Maj 2011 o 10:29 pm

   Świetny materiał – wstawię go jako artykuł. Szczerze mówiąc, nie jestem specem od orgonu, przekonał mnie do tego Zenobiusz rozganiając wspólnie z polskimi patriotami chmury radioaktywne. Widziałem to na żywo – mam nakręcone na wideo jak chmury ustępują! Tu chodzi o ochronę przed radioaktywnością, a tak naprawdę mamy mało opcji. Ma Pan jakąś inną?

   Polubienie

 14. zenobiusz 9 Maj 2011 o 10:31 pm

  Nie na temat, ale równie ważne.

  Uwaga orgonowcy,prowokacja zmierzająca do waszego namierzenia.

  ENERGIA ORGONU – WIEDZA OD A do Z

  http://miziaforum.wordpress.com/energia-orgonu-wiedza-od-a-do-z/
  DO ZENOBIUSZ BLOG I MONITOR POLSKI – NIE WOLNO Z POŻYTECZNEJ WIEDZY CZYNIĆ ZAROBKOWEJ NASZYNKI – TO NIEMORALNE
  ===============================================
  UWAGA MATERIAŁ MOŻNA KOPIOWAĆ W CAŁOŚCI LUB FRAGMENTARYCZNIE TYLKO ZA MOJĄ ZGODĄ MEILOWĄ

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/09/uwaga-orgonowcyprowokacja-zmierzajaca-do-waszego-namierzenia/

  Polubienie

  • adam 10 Maj 2011 o 8:47 am

   New Age – kosmiczna energia – demoniczne praktyki

   Orgon – pseudonaukowa i hipotetyczna forma „podstawowej energii kosmicznej”- (New Age) , której odkrycie postulował Wilhelm Reich w latach trzydziestych XX wieku. Analogiczną koncepcję pramaterii/praenergii postulował w latach 20. XX wieku Franciszek Rychnowski.

   Przez kilka kolejnych lat Reich mocno rozwinął te koncepcje wraz z kontrowersyjnymi wówczas badaniami nad orgazmem.

   Spadkobiercy idei orgonu nadal propagują praktyki akumulowania i wdychania orgonu w tzw. „akumulatorach orgonu” jakie pozostawił po sobie Wilhelm Reich. Techniki te znajdują głównie zastosowanie wobec osób żywiących wiarę w skuteczność bio]energoterapii.

   Wilhelm Reich
   Jego ojciec, Leon, był bogatym chłopem pochodzenia żydowskiego, matką Cecylia z domu Roniger. W czasie studiów (w 1920) spotkał Zygmunta Freuda. Od tego momentu udzielał się w pracach młodego jeszcze ruchu psychoanalitycznego. Jego szczególne zainteresowanie wzbudziła kwestia energii psychicznej i teoria libido. Pracował nad problemem napięcia związanego z niezaspokojeniem popędu seksualnego oraz z funkcją orgazmu. Prace te doprowadziły go do sformułowania teorii o energii życiowej, którą nazwał orgonem.

   Jako były członek Komunistycznej Partii Niemiec pozostawał w kręgu zainteresowań FBI.

   Franciszek Rychnowski,
   W latach 20. XX wieku opublikował pod pseudonimem i nakładem własnym dwie książki, w których opisywał pewne kontrowersyjne teorie. W książce Mane tekel fares. 44 wspomnienia z przeszłości. Fragmenty wyników z czterdziestoletnich zabiegów leczniczych pod akademicką nazwą kurfuszerstwa, szarlatanerii i oszukańczej sugestii[3] opisuje swoją metodę leczniczą, a w książce Omnia in sole. Reminiscencje naukowe[4] swoje naukowe hipotezy. Był twórcą koncepcji eteroidu, energii życiowej, będącej podstawą wszystkich zjawisk fizycznych, którą można porównać do élan vital Henri Bergsona lub orgonu Wilhelma Reicha.

   Źródło – Wikipedia

   Kwestia energii psychicznej i libido Zenobiusza?

   Polubienie

  • verus 10 Maj 2011 o 10:17 am

   Pan p….sz czy o drogę pytasz? Co za kity Panie Zenobiuszu

   Polubienie

 15. Noni 9 Maj 2011 o 10:51 pm

  Co do tej elity mówimy tu o grupach ludzi którzy mają swoje własne zasoby broni biologicznej i atomowej i pewnie jeszcze jakieś cuda o których nawet teorie spiskowe nie mówią. Ta gra nie jest taka łatwa i dopiero czas pokaże jakie rzucą karty.

  Polubienie

 16. Noni 9 Maj 2011 o 10:56 pm

  Pozatym pieczernik jak to mówi „bardzo szanuje Busha Seniora”. Ktoś na jego miejscu doskonale wie kim jest Bush Senior, jaką ma pozycje i jakie grzechy nwo za nim się ciągną szanując taką osobę Sam siebie demaskuje.

  Dlatego macie dowód że oni coś kręcą a ten człowiek jest razem z Nimi.

  To jakby powiedzieć bardzo szanuje Hitlera był wspaniałym mówcą, porywał tłumy i jaki z niego super generał Ojciec narodu.

  Halo! Pieczarka mówi to samo sypiąc nazwiska zbrodniarzy jak Bush pff

  Polubienie

  • sebecxs 10 Maj 2011 o 4:34 am

   dokładnie jak można któregokolwiek Krzaka szanować…

   Polubienie

 17. yaphoto 9 Maj 2011 o 11:01 pm

  No i wlasnie stalo sie to czego od dawna oczekiwalem. Rezim NWO podal sobie reke z Alexem Jonesem. Nie myslalem Marku, ze jestes naiwny az do tego stopnia.
  Pieczenik „bardzo szanuje Busha seniora” a i pewnie bardzo kocha Zbyszka Brzezinskiego? Niedlugo bedziesz sie wycofywal z AJonesa i Pieczenika tak samo jak posypales sobie glowe popiolem po Fulfordzie. Pozdrowienia

  Polubienie

  • monitorpolski 9 Maj 2011 o 11:11 pm

   Słuchałeś wywiadów? Nie? To posłuchaj. Czy sądzisz, że mówienie wszystkiego verbatim jest dobrą opcją? To jest wielka polityka. Tymczasem zobacz co się dzieje – syjoniści całkowicie przejmują Amerykę, przynajmniej tak się im wydaje: http://noisyroom.net/blog/2011/05/08/senate-seeks-to-create-caesar/
   Skąd ten pośpiech?

   Polubienie

   • Taka prawda 10 Maj 2011 o 1:25 am

    Obame chca koronować? Wiedziałem. ;p

    Polubienie

 18. Pingback: Orgon,BHP z epoki Wilhelma Reicha .wg. jego wskazań. « Zenobiusz's Blog

 19. tony 9 Maj 2011 o 11:21 pm

  HALO! przypominam ze mamy juz 10ty maja! co sie stanie?

  Polubienie

  • monitorpolski 10 Maj 2011 o 6:01 am

   Czytałeś artykuł powyżej?
   Nic się nie stanie. Przecież o to chodzi w wystąpieniu Piecznika – to było ostrzeżenie dla satanistów, na wypadek gdyby coś planowali.

   Polubienie

 20. yaphoto 10 Maj 2011 o 12:05 am

  tony :

  gallus, z całym szacunkiem dla Ciebie i twojej pracy (tłumaczenie filmików), ale też stoję po stronie MArka, jak dla mnie Alex nie jest żadnym agentem, jego korzenie są niemieckie a robotę, jaką odwala na pewno nie kwalfikuje go jako agenta. Nawet jesli dojdzie do rewolucji to spoleczenstwo w USA ma tyle broni i sztuk amunicji, ze rzad nie podejmie ryzyka otwartego konfliktu!rezulat takiego starcia jest nie do przewidzenia!czas pokaze…a ja sam osobiscie polecam serie Jessiego Ventury: Conspiracy Theory, rewelacyjne materialy, do znalezienia na Youtube.

  1.Żoną Alexa Jonesa jest żydówka Kelly Rebecca Nichols, i ma z nią troje dzieci.

  2.Alex Jones z żoną i dziećmi kwalifikują się do izraelskiego obywatelstwa na mocy izraelskiego „prawa do powrotu”

  3.Alex Jones ma co najmniej 20 żydowskich sponsorów i reklamodawców, którzy finansowo wspierają jego program radiowy i strony internetowe.

  4.Flagowa radiostacja Alexa Jonesa, KLBJ AM, w Austin, w Texasie, należy do Emmis Communications, medialnego konglomeratu z siedzibą w Indianapolis, w Indianie. Założyciel, prezes, prezydent i dyrektor generalny Emmis

  5.Communications to Izraelczyk z podwójnym obywatelstwem, syjonistyczny żyd Jeffrey H. Smulyan.

  6.Program radiowy Alexa Jonesa jest nadawany w Sirius XM Radio. Prezesem Sirius XM Radio jest żyd Eddy W. Hartenstein. Dyrektorem generalnym Sirius XM Radio jest żyd Mel Karmazin. Prezydentem Sirius XM Radio jest żyd Scott Greenstein. Z sześciu kierowników wyższego szczebla Sirius XM Radio, pięciu jest żydami.
  Prawniczką Alexa Jonesa jest żydówka Elizabeth M. Schurig, która jest również prawniczką Holly Lev Bronfman, siostry Edgara Bronfmana Jr. Zatem tylko dwa stopnie znajomości dzielą Alexa Jonesa od rodziny Bronfmanów, jednej z najbogatszych i najbardziej wpływowych żydowskich syjonistycznych rodzin w Ameryce Północnej.

  „Conspiracy Theory” Ventury produkuje TruTV, ktore jest wlasnoscia Time Warner Company a ta wchodzi w sklad VIVENDI. Powyzsze wywiady sa ze stacji Fox oraz ABC, ktore poprzez siec powiazan i zaleznosci rowniez naleza do tzw. „Wielkiej Szostki” – tutaj konkretnie do NEWS CORPORATION oraz DISNEY.
  „Wielka Szostka” mediow korporacyjnych w US jest wlasnocia i pod kontrola zydowskich syjonistow!

  Polubienie

  • monitorpolski 10 Maj 2011 o 6:00 am

   Program Alexa jest nadawany w kilkuset sieciach. Jeśli się dokładnie przysłuchasz to Alex pracuje w GCN GENESIS Communications Network.
   Codo żony i sponsorów, nawet jeśli to jest prawda, to dajesz się wrabiać w ten sam schemat – „każdy Żyd jest zły”. Popatrz na swój rodowód, może i ty miałeś w rodzinie jakąż Żydówkę, Żyda? W USA jest taka mieszanka ludzi, że w każdej rodzinie może się zdarzyć, że ktoś ma przodka Polaka, Niemca czy Żyda. Mieszkałem w Nowym Jorku, pracowałem w budynku żydowskim, poznałem normalnych ludzi, których ty byś skreślił od razu dlatego tylko, że są Żydami! Owszem, jest grupa fanatycznych syjonistów, ale jest to góra 30%. Oni będą musieli zrewidować swoje poglądy jeśli będą chcieli żyć w tym kraju – ich czas się kończy.
   Patrz się na to co Alex mówi i jacy goście występują u Alexa, a nie na to co się o nim mówi. Najlepszym dowodem, że AJ zalazł za skórę globalistów jest to, że google go blokuje i to bardzo poważnie! Poszukaj informacji na temat jego artykułów czy audycji – na górze teraz wychodzą inne strony niż infowars czy prisonplanet.

   Polubienie

 21. tony 10 Maj 2011 o 12:05 am

  Polubienie

 22. nexx 10 Maj 2011 o 12:33 am

  Monitor. Jestem w 100% za Tobą. Jak będzie trzeba przetłumaczyć jakiś, krótki tekst podeślij mi.
  Jak czytam komentarze niektórych typków, to treść żołądka podchodzi mi do gardła. Ale nie każdemu jest dana inteligencja. Na tym blogu(na innych czasem też)w komentarzach poziom inteligencji jest odwrotnie proporcjonalny do używanego słownictwa.
  Co do energii orgonu, polecam stronkę
  http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/orgon/orgon.htm
  jest ona częścią http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/, którą polecam wszystkim. Po przeczytaniu można dużo zrozumieć ze zjawisk, które obecnie nawiedzają Ziemię. Po części o tym samym mówi seria „Ancient Aliens” na Youtube. Gdy połączy się te dwie rzeczy, wyłoni się dość ciekawy obraz.

  Polubienie

  • monitorpolski 10 Maj 2011 o 8:25 am

   Dzięki, zapisuję mail.

   Polubienie

 23. OSKAR 10 Maj 2011 o 4:03 am

  Kazdy Polak myslacy o przyszlosci swojej i rodziny powinien obejrzec ten film dokumentalny i zaczac dzialac jak najszybsciej John Perkins: „Zeitgeist: Addendum” Extended Interview 20008 http://www.geraldcelentechannel.blogspot.com Prosze przekazywac to innym

  Polubienie

 24. sebecxs 10 Maj 2011 o 4:47 am

  przecież Zeitgeist to NWO w czystej postaci…. taki chwyt na studentów, bo oni zawsze myślo że so mondre i ktoś się o nich troszczy ….hehehe…

  Polubienie

 25. morfeusz 10 Maj 2011 o 6:46 am

  kolejny dowód na to, że można manipulować pogodą

  http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/108615,czy-wojsko-steruje-pogoda-w-moskwie

  Polubienie

 26. trebor 10 Maj 2011 o 7:34 am

  piotr a orgon
  Szanowny Panie sa 2 mozliwosci ,panskiej wiedzy o energi orgonu po 1 sa niekompletne co znaczylo by ze,jest pan niedoinformowany na
  ten temat a 2 to swiadome wprowadza pan ludzi w blad.
  Łaczenie tego ruchem New Age swiadczylo by raczej o 2 mozliwosci.
  Wszystkie naukowe opracowania W.Reicha na temat konstrukcji i zastosowania energii orgonalnej zostaly po smierci(w wiezieniu) skonfiskowane przez wiadome sluzby.
  Okazalo sie jednak ,ze sporo publikacji naukowych zostalo wydanych w formie broszur i w czasopismach naukowych w zwiazku z tym przetrwaly.Jak sie dobrze poszuka w sieci to mozna troche na ten temat znalezc w wiekszosci w jezyku angielskim.Jest wiele publikacji na ten temat(orgonu)sam W.Reich pisal żeby tlumaczenia dokonywal jego przyjaciel ze wzgledu na to ,ze sam wladal pisaniem po angielsku w stopniu niedoskonalym(zawilosci techniczne).
  Mysli zwiazane z przelewaniem wiedzy na papier robil jego przyjaciel po czesto dlugich konsultacjach z nim tak aby oddac meritum mysli Reicha.
  Najbardziej znanym kontynuatorem jego prac jest James DeMeo i mowie tu o naukowych aspektach tej kontynuacji.Oto jego strona:
  http://www.orgonelab.org/
  Napisal on prace naukowa jako kontynuacje prac W.Reicha pt.Podręcznik Akumulatora Orgonu ktora mozna kupic np.tu:
  http://www.nexus.media.pl/zakupy/product_info.php?products_id=185
  Mozna tez jak ktos dobrze poszuka sciagnac z sieci w pdf.
  Sa tam konkretne informacje jak zbudowac wspomniany akumulator natomiast co do dzialka orgonowego wedlug konstrukcji W.Reicha odradza budowanie tegoz ze wzgledu na zagrozenia.Przede wszyskim zwiazane to jest z wplywem dzialka na zmiany w pogodzie i niebezpieczenstwa z samym dzialkiem(smirtelny orgon DOR).
  Wiele sie zmienilo od tamtego czasu okazalo sie ,ze krysztal gorski jest swietnym transformatorem energi DOR(smiertelny orgon) w POR(pozytywny orgon).
  Mozna go zastosowac do dzialek orgonowych tzw.cloudbusterow-chembusterow(to to samo)ktore skutecznie radza sobie se smugami chemicznymi tzw.chemtrails.
  Ten fil juz wystawialem ale warto jeszcze raz:

  I teraz to co sceptycy lubia najbardziej nie ma faktycznie potwierdzonych badan naukowych na temat dzialania krysztalow w cloud-chembusterach – dlaczego?
  Odpowiedzia sa tysiace chembusterow skutecznie walczacych ze smugami chemicznymi na niebie obracajacy w pył ogromne pieniadze wydawane na ten cel.Zastanowcie sie przez chwile – w czyim interesie jest robienie i publikowanie prac naukowych dotyczacych programu ktory jest powiazany z technologia HAARP?
  I jeszcze jedna wazna sprawa czesto pomijana przy okazji omawiania prac Wilhelma Reich’a.Pracowal on dla rzadu USA w dziedzinie tzw.kontroli umyslu odkryl on,ze pogoda ma ogromny wplyw na stany emocjonalne ludzi.W momencie gdy zorientowal sie do czego moga posluzyc jego badania swiadomie zerwal wspolprace z rzadem i zniszczyl notatki dotyczace tego tematu.Zamknieto go w wiezieniu za obraze sadu(niechcial sie stawic na rozprawe)wytoczona mu przez WHO.Czy ktos z was uwierzy ,ze prawie przed wyjsciem z wiezienia zapada na chorobe i umiera?Ja bynajmiej w takie cuda nie wierze.Dodam tylko ,ze prace nad technologia kontroli umyslow sa prowadzone do dnia dzisiejszego ale to juz temat na odzielny post.
  I jeszcze odniose sie do wypunktowanych zagrozen przez Piotr w nastepnym poscie za chwile.

  Polubienie

  • monitorpolski 10 Maj 2011 o 8:23 am

   Też tak zacząłem sądzić – za duży atak idzie, a niby dlaczego?!!
   To tak samo jak w przypadku Alexa Jonesa, nie brakuje informacji o jego „żydowskich powiązaniach”, a nikt nie analizuje audycji!
   Człowieka się powinno oceniać po czynach, a nie po tym co ktoś o nim mówi. Nawet jeśli był to zabity Bill Cooper. Przecież Bill poczuł konkurencję – nikt w ten sposób nie analizuje tego sporu? A czy słyszeliście o Johnie Stadtmillerze, który pokłócił się z GCN i założył własną sieć RBN. Teraz nawzajem się uzupełniają i mają nawet tych samych gości w programach. Jak to wiec jest?

   Polubienie

  • zenobiusz 10 Maj 2011 o 8:55 am

   Dziękuję za ten wpis,opędzam się od tych szczurów od dłuższego czasu,i taki głos ,podtrzymuje mnie,w przeświadczeniu,że ci do których apeluje, by nie pisali komentarzy, na moim blogu,z uwagi na możliwość ich lokalizacji,jednak czytają,a poziom ich wiedzy,często jest naprawdę lepszy od ,tych pierwocin wiedzy o orgonie,którą poznałem.Pozt przekleiłem do wpisu o BHP orgonu.Pozdrawiam.
   https://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/09/orgonbhp-z-epoki-wilhelma-reicha-wg-jego-wskazan/

   Polubienie

 27. Wojtek 10 Maj 2011 o 8:23 am

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/trwa-akcja-policji-zatrzymano-21-pseudokibicow,1,4266692,wiadomosc.html

  NASZYCH BIJĄ

  Polubienie

  • monitorpolski 10 Maj 2011 o 8:24 am

   Nie mają szans. Mobilizacja kibiców przeciwko władzy to koniec władzy. Ci palanci tego nie rozumieją?

   Polubienie

 28. trebor 10 Maj 2011 o 8:26 am

  Piotr:1) Porzuć wszelkie ambicje wywarcia na innych taniego wrażenia.
  odp.:1) Porzuć wszelkie ambicje wywarcia na innych taniego wrażenia i sie doinformuj.
  Piotr:2) Nie zajmuj się wywoływaniem deszczu i rozpędzaniem chmur dla zabawy. Środowisko orgonalne, które modyfikujesz za pomocą urządzenia, stanowi kontinuum energetyczne. Nieodpowiedzialnym postępowaniem możesz wywołać cyklony lub pożary lasów.
  odp.:2)Nikt nie ma zamiaru bawic sie w zmiany pogody,wszyscy ktorych czytalem traktuja to jako obrona przed chemtrails.Takim urzadzeniem nie wywolasz cyklonu czlowieku to moze jedynie HAARP.Co do pozarow to mozna rowniez deszcz.
  odp.:3) Inżynieria atmosferyczna nie polega na „tworzeniu deszczu i niszczeniu chmur”- nie ma to nic wspólnego z zabawą w Boga. To nauka wspomagająca naturalny bieg rzeczy w przyrodzie.
  odp.:3.tzw.geoinzynieria polega na sztucznych zmianach pogody za pomoca chemtrails i HAARP.Kazdy czlowiek ma prawo bronic sie przed smiertelnym zagrozeniem jakie to ze soba niesie.
  Piotr:4) Nie pozwalaj operować energią orgonalną pracownikom, którzy łatwo bledną, czerwienieją i którzy cierpią na zawroty głowy. Pozwalaj pracownikom odpoczywać i każ im zwilżać twarz i ramiona wodą.
  odp.:4)Nie wiem jak mam na to odpowiedziec(bzdury).Tylko energia DOR(smiertelny orgon)moze wywolywac takie stany po to jest wlasnie ten krysztal w srodku abyś się nie czerwienil i bladł.Reich nazwal orgon ENERGIA ZYCIA dlaczego?Prosze poczytac.
  5) Nigdy nie „wierć dziury” w niebie bezpośrednio nad sobą, chyba że pragniesz długo oczekiwanego deszczu.
  odp.:5)Na takie brednie nie odpisuję.
  6) Jeśli zamierzasz rozpędzić chmury lub zatrzymać deszcz, wyceluj w sam środek najcięższych chmur.
  odp.:6)Z 1 strony nie uzywac z 2 celowac w chmury….chmm…bez komentarza
  7) Aby chmury przybrały na masie, ściągaj energię z okolic mniejszych chmur, a większe pozostawiaj w spokoju.
  odp.:7)Jak w punkcie 6
  8)Ważna uwaga- to urządzenie jest naprawdę niebezpieczne! Nie należy dotykać rur gołymi rękoma. Ani kierować w stronę maszyn latających z napędem elektromagnetycznym (to takie bez dysz i śmigieł), gdyż zakłóca pracę owych silników i zmusza je do ucieczki lub awaryjnego lądowania.”
  odp.:8)Mowa tu o zdarzeniu W.Reicha gdzie skierowane dzialko orgonowe w niebo spowodowalo awarie Niezidentyfikowanego Obiektu latajacego inaczej UFO.
  Jak myslicie chcemy UFO nad naszymi glowami czy raczej wolimy aby te obiekty ujawnily sie? 🙂
  No ina koniec energia orgonalna ma ogromna przyszlosc wiele placowek naukowych zajmuje sie tym zagadnieniem i nie kazdy mowi o tym glosno.
  Energie orgonalna mozna zmierzyc miernikiem zrobionym przez samego Reicha w sieci mozna znalezc opis budowy lub kupic.
  Co prawda nie jest tanie ale jak ktos ma za wiele pieniedzy to link:
  http://www.heliognosis.com/
  I na koniec od siebie dla wszystkich:badz krytyczny we wszystkim co ci mowia,sam wyciagaj wnioski,sam sprawdz dzialanie czegos jesli nie wiesz czy to dziala,sprawdzaj wiele punktow widzenia na te same zaganienie,nie wykluczaj wszelkich teorii(nawet tych najmniej wiarygodnych) i weryfikuj je swoja wiedza i doswiadczeniem,nie przestawaj marzyc i wprowadzaj to w zycie.
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • zenobiusz 10 Maj 2011 o 9:35 am

   Dziękuję,ponownie skopiowałem i umieściłem na stronie.Oni nie negują orgonu,z niewiedzy,a ze służbowej powinności,pytanie tylko,kto za tym stoi 🙂

   Polubienie

  • Piotr 10 Maj 2011 o 3:33 pm

   Pan umie czytać ze zrozumieniem? To nie są moje słowa, a cytat ze strony, której link podałem. „Za http://galeriatechniki.blogspot.com/2008/08/orgon.html
   Więc te inwektywy to nie do mnie, bardzo proszę

   Polubienie

 29. romczyk 10 Maj 2011 o 8:30 am

  Nie mam zdjęc, ale chemitralsów dzis nad zielona gorą jest strasznie duzo, no chba ze to chmury ale nie wydaje mi sie

  Polubienie

 30. xyz 10 Maj 2011 o 8:54 am

  Założę się, że żadnej zmiany reżimu nie będzie, a o tym temacie zapomnicie już wkrótce – gdy pojawią się kolejne, zastępcze. Podobnie było z autem na wodę, które miało być pokazane 4 maja o 22 – dzisiaj już nikt o tym nie pamięta, a przecież miało to być wielkie wydarzenie. Tak więc nabijajcie komentarzy, ile wlezie, bo dziś/jutro/pojutrze już nowe tematy i nowe miejsce do popisu. A popularność bloga rośnie …

  Polubienie

 31. takos 10 Maj 2011 o 10:06 am

  W dalszym ciągu A. Jones pasuje na podstawionego. Jego działalność ma na celu podburzenie społeczeństwa. Rewolucja spowoduje działania odwetowe elit…

  Polubienie

 32. wykmily 10 Maj 2011 o 10:14 am

  do monitora ,pytales czy wierzysz w tych Andromedowców? WIERZE i wiem ze istnieja rózne inne formy inteligentnego zycia jest to bardziej niz pewne zobacz ile masz wszechswiatów i ile miliardów planet w tych wszechswiatach. Ogólnie to my tez jestesmy kosmitami(zw.ZIEMIANIE) i pochodzimy z gwiazd a nie od malp ziom. Ale kazdy ma prawo myslec jak chce , Bogowie dali nam wolna wole!!!
  pzdr.

  Polubienie

  • xyz 10 Maj 2011 o 10:26 am

   Chyba chodziło ci o galaktyki, bo innych wszechświatów to jeszcze nie odkryliśmy, aczkolwiek jestem zwolennikiem teorii, że istnieje wiele wszechświatów, a może nawet ich nieskończona ilość.

   Polubienie

 33. Annah 10 Maj 2011 o 11:23 am

  Pieczenik nie może oczywista tego nie wiedzieć że Obama, zresztą wszyscy przed nim to wykonawcy, a właściwie tylko od spraw reprezentacyjnych…Czyżby przyszła pora na kogoś naprawdę wielkiego formatu : „najbystrzejszego , najkompetentniejszego i służącego społeczeństwu” a przynajmniej mającego za takiego uchodzić?
  strach się bać!

  Polubienie

  • rabarbarek 10 Maj 2011 o 2:51 pm

   Wpis Annah niejako sprowokowal mnie do napisania czegos , o czym czytalam a co moze wcale nie jest takie glupie. Oczywiscie nie musi to byc prawda, a kolejnym zwodem elit , ktore dwoja sie i troja aby wprowadzic zamieszanie i dezinformacje w sieci. No iwszechobecny strach , bo jak wiadomo z chaosu ma powstac nowy swiatowy lad, a nad zastraszonymi narodami latwiej jest uzyskac kontrole. Faktem jest , ze chyba nigdy jeszcze za naszego zycia , nie bylo tylu kryzysow, katastrof, i jednoczesnie tylu niemozliwych do do zaakceptowania wyjasnien.

   Jeszcze trudniej ocenic kto mowi prawde a kto manipuluje informacjami. Pojawiaja sie sie ciagle nowe osoby , ze swoimi rewelacjami a my zamiast wiedziec wiecej , wiemy coraz mniej . Upadaja kolejne bastiony naszej wolnosci , i nikt nie protestuje , bo przeciez panstwa dbaja o nasze bezpieczenstwo. [ tak jest przciez i w Ameryce i w Europie i w Polsce] Dla swietego spokoju , stajemy sie owieczkami , ktore przestaly pytac, analizowac , walczyc [ mowie o ogole spoleczenstw, nie o nas na stronie czy jednostkach naprawde zaangazowanych w walce z systemami] .
   Jestesmy swiadkami nowej wojny na Bliskim wschodzie, nuklearnej katastrofy w Japonii, upadku finansowego wielu panstw i calego systemu bankowego. Poziom manipulacji zrobilby wrazenie nawet na Orwellu, a elity ida dalej i testuja spoleczenstwa coraz to nowymi wydarzeniami i ograniczeniami.
   I teraz dochodze do tego co czytalam. Czy pamietacie co mowil na poczatku kadencji Obamy , Biden. Powiedzial przed kamerami , ze nowy prezydent bedzie testowany po 6 miesiacach i grozic mu bedzie niebezpieczenstwo. Troche sie to przeciagnelo w czasie , ale moze wlasnie nadchodzi ten moment.Podobno akcja przeprowadzona w Pakistanie , byla pomyslem Obamy i jego najblizszych doradcow. Inni nic na ten temat nie wiedzieli. Czy bin Laden tam byl , nie wiadomo ale zakonczono sprawe wroga nr. 1 USA. Obama atakowany jest i prawej i z lewej strony, w Izraelu jest tepiony i wladze izraelskie krytykuja jego polityke zewnetrzna, wyciagnieto sprawe aktu urodzenia .Podobno moze tez powiedziec prawde o September 11. Widac wyraznie , ze trwa wojna na gorze i jaka jest w niej rola Obamy , nie wiadomo. Podobno w niedlugim czasie moze dojsc do ujawnienia tajemnicy , ktora ma wywrocic swiat do gory nogami. I nikt juz nie bedzie wiedzial co jest prawda a co klamstwem. Oprocz sluchania panow Alexow, Fulfordow i Pieczenikow , musimy sami obserwowac co kto mowi i jakie kolejne ruchy wykonuja panowie na gorze. Jesli , Obama postanowil , ze nie bedzie [ jak napisala Annah] tylko facetem od spraw reprezentacyjnych , to najblizsze tygodnie moga byc ciekawe. Zaznaczam , to nie jest moje zdanie , tylko
   skrot tego co przeczytalam . Warto znac takie opinie i obserwowac co sie dzieje.

   Polubienie

 34. Nowy84 10 Maj 2011 o 1:50 pm

  No to już nie wiem nic 🙂 Niech mi ktoś powie czy te „niespodziewane” kataklizmy w New Madrit Zone będą miały miejsce cz wszystko jest tylko robione pod zasłoną strachu??

  Polubienie

 35. wacpan 10 Maj 2011 o 3:00 pm

  a jutro juz 11….

  Polubienie

 36. wykmily 10 Maj 2011 o 5:39 pm

  nowy 84 cos sie bedzie dzialo napewno , jak nie new madrit zone , trzesienie w watykanie , atak na pakistan albo na iran to wymysla cos innego ,caly czas chodzi o napedzanie strachu chaosu i wojen . Jak juz wiele razy pisalem,mówilem
  swiadomosc nasza bronia!!!

  Polubienie

 37. vkali 10 Maj 2011 o 7:44 pm

  bush junior,dick cheney, paul wolfowitz, elliott Abrams i condoleeza rice..to nie ludzie to demony, czy raczej ludzkie zombi opanowane przez demony,…więc jeżeli walka, to nie z ciałem i krwią…a amerykańskie społeczeństwo jest słabe, bezwolne i spacyfikowane,… wyprane z ducha i z mocy, podobnie jak żydzi…i podobnie jak oni w czasie II wś potulnie, czwórkami bez buntu przyjmą własną śmierć, … wiec gadki o jego zwycięstwie to chciejstwo i mrzonki,..amerykanie już od lat to bezmyślne, śpiące trupy, … to przykra prawda i nie ma sensu jej racjonalizować,..przegrali już na początku lat sześćdziesiątych, jeżeli nie wcześniej…

  Polubienie

 38. vkali 10 Maj 2011 o 7:49 pm

  ..i nie wybielałbym busha seniora, to on „zabił” kennedy’ego…to jego plan, jego przygotowanie i jego zacieranie śladów…

  Polubienie

 39. Pingback: Steve Pieczenik,nowa nadzieja Patriotów w USA,o nie tylko ???Ktoś, powinien,zacząć się bać. « Zenobiusz's Blog