Wydarzenia i komentarze, 9 maja 2011r

Ktokolwiek dyskutuje z oszczercą zwącym się Mizia na jego blogu jest tu banowany. Wylatują też wszystkie odnośniki, które wdają się z nim w dyskusję. Sorry, ale nie będę się certolił z draństwem. Ostrzegam Mizię jeszcze raz – niech poprzestanie paszkiwilów na mój temat, ja nie jestem incognito tak jak on, poza tym USA jest dla mnie drugą ojczyzną i mam prawo do złożenia zawiadomienia do FBI, jako że serwery są w USA. Komentarze są częściowo moderowane, stąd jest opóźnienie.

Fukushima: najgorszy scenariusz się spełnił 8 maja w nocy

Na nocnych zdjęciach widoczna jest kolumna czarnego dymu unosząca się reaktora nr. 4. Była to największa eksplozja od czasu pamiętnych „wybuchów wodoru”, ale tak naprawdę stało się coś znacznie groźniejszego – było to samozapalenie się zużytych prętów paliwowych. Jest to najgorszy scenariusz jaki można sobie wyobrazić.

niebieskie światło to pożar

Zapalenie się prętów było spowodowane wyparowaniem wody, wtedy pręty się przegrzały i zapaliły co w efekcie wyzwoliło potężne chmury radioaktywne. Już od dość dawna obawiał się tego David A. Lochbaum, instruktor zajmujący się reaktorami General Electric, twierdził, że jest to groźniejsze nawet niż stopienie się reaktora (meltdown). Ten scenariusz był przewidziany przez rząd japoński już 1 maja, jak wynika z ujawnionych emaili.
Należy tu przypomnieć, że w zeszłym tygodniu ze łzami w oczach zrezygnował doradca premiera Japonii ds nuklearnych Toshiso Kosako – nie był już dalej w stanie okłamywać społeczeństwa co powagi sytuacji, szczególnie chodziło o małe dzieci, których rząd nie ewakuuje z terenów skażonych, a które otrzymują dawki radiacji takie jak pracownicy elektrowni nuklearnych.Informacje o pożarze podaje również Infowars Alexa Jonesa. Kurt Nimmo podał informację opartą na doniesieniach Alexandra Higginsa, że transmisja wideo na żywo z elektrowni została natychmiast przerwana gdy zaczęło się dymić. Kryminalne media w ogóle nie informują o pożarze.

USA: deszczówka jest skażona radioaktywnym jodem w wielu stanach

Jak podano na blogu Alexandra Higginsa, deszczówka w Idaho zawiera od 80 do 140 razy więcej jodu powyżej maksymalnej dozwolonej przez EPA (Envinronmental Protection Agency). Inne stany też są zagrożone – Kansas, Utah, północna Floryda, Kalifornia, Washington, itd. Na blogu Higginsa zamieszczono dokładną tabelę skażenia w różnych miastach. Jak wcześniej podano na blogu, z raportów RADNet agencji EPA, nieujawnionych szerszej opinii publicznej, wynika, że niebezpieczne izotopy były zagrożeniem od 18 marca – pluton znaleziono w całym pasie od Alaski przez Kalifornię, aż do Guam. Od tego dnia także całe Stany były skażone radioaktywnym strontem i cezem.W tabelach ujawnionych na blogu Higginsa podano dane dotyczące miast w różnych stanach. W tabelach z plutonem i strontem widać manipulację tymi danymi poprzez wstawianie kolumn z ujemnymi wartościami, prawdopodobnie po to by ogólna suma była zbliżona do zera – w ten sposób można było udowodnić, że nie ma zagrożenia na terenie całych Stanów. Jakie może być inne wytłumaczenie?
Jeśli chodzi o zawartość radioaktywnego cezu w mleku – usunięto większość danych, te które pozostawiono dotyczą Hawajów i Vermount w Kanadzie.

Firefox pokazuje „fucka” rządowi federalnemu USA, w sprawie usunięcia wtyczki umożliwiającej dostęp do cenzurowanych stron

Od pewnego czasu wiele stron internetowych jest blokowanych w sposób nielegalny przez działające na wzór faszystów władze USA, które zaczęły cenzurować internet odcinając dostęp do niesfornych witryn. Dotyczy to głównie zagranicznych serwerów. Internauci obronili się tworząc wtyczki do przeglądarek, w tym do najpopularniejszej Firefoxa Mozilli. Rząd Federalny zażądał od Mozilli zablokowania tej wtyczki, co spotkało się ze zdecydowaną odmową – rząd bowiem nie ma żadnych uprawnień by czegoś takiego się domagać. Strony internetowe są blokowane w sposób niezgodny z Konstytucją bez wyroków sądowych. Motywacją jest rzekoma obrona wolności osobistych i wolności słowa. Jak wiem, podobna cenzura zaczyna obowiązywać w innych krajach, także w Polsce – pod pozorem obrony wolności osobistych, szerzenia pedofilii,”mowy nienawiści”, antysemityzmu czy homofobii. Wzorem postępowania dla rządów zachodnich są Chiny, gdzie po raz pierwszy zastosowano cenzurę no. blokując google. W USA takim pierwszym znaczącym krokiem w kierunku ograniczenia wolności słowa była tzw. COICA (Combating Online Infringement and Counterfeits Act) – ustawa przeciwdziałająca naruszeniu praw autorskich i fałszerstwom, na skutek której zamknięto setki tysięcy stron internetowych i blogów. Ustawa, nie dość że nielegalna bo niezatwierdzona jako prawo, to całkowicie zbędna, bowiem od walki z naruszeniem praw autorskich i fałszerstwami są sądy karne i cywilne.

Firefox Gives Feds Middle Finger Over Order To Remove Plugin

Reklamy

180 responses to “Wydarzenia i komentarze, 9 maja 2011r

 1. LextiNadera 9 Maj 2011 o 10:12 am

  Jak skale tego wydarzenia można porównać z poprzednimi wyciekami radiacji z fukushima ?

  Ile to razy więcej, niż ostatnio.

  • galluss 9 Maj 2011 o 10:25 am

   dowiesz sie za pare lat po tym jak zwiekszy się umieralnośc na raka, jesli zwiekszy sie o 500% to wtedy bedziesz mial odpowiedz, ze fukushima byla grozniejsza 5 x niz czarnobyl

   • kefir2010 9 Maj 2011 o 6:47 pm

    oczywiście, mendia ani nikt z mafii medycznej nie będzie łączył tego z Daiiczi..

  • ramires 10 Maj 2011 o 9:45 am

   Paradoksalnie media mówią prawdę tj. że nic nam nie grozi. Na ten moment tak jest! Jednak radiacja to nie jest coś co można z siebie wydalić w WC. To się będzie odkładało i w pewnym momencie będzie to wartość krytyczna. Dalej to już się domyślacie….!

 2. BirD2 9 Maj 2011 o 10:17 am

  Nic sie nie dziej!. Spokojnie. Dziś w TVN’ie powiedzieli że pierwszy raz od tej „katastrofy” naukowcom udało się wejść do środka.

  Spokojnie ludzie. Już po FUKUSZIMIE!. Temat został zastawiony bin Ladenem.

  Telewizja nie kłamie ^.-

  • MOL 9 Maj 2011 o 10:51 am

   ty BirD2 a skąd się urwałeś z choinki? Jakie TVN? Co ty chrzanisz lepiej zapoznaj się z tym co było już opisywane zaraz po tej katastrofie w marcu!! TVN ani żadna inna stacja o tym nie mówiły!! Piotr Bein miał rację i wielu innych kiedy mówili co w najgorszym przypadku może się stać!! To już mamy odpowiedz po co te wszystkie budowle podziemne! Ja myślałam o jakimś wirusie który mogli by nam zaserwować z powietrza, nie brałam pod uwagę trzęsienia ziemi bo te podziemne schowki też mogłyby ucierpieć!!

   • galluss 9 Maj 2011 o 10:54 am

    MOL zanim napiszesz jakiegoś komenta pod kogokolwiek komentarzem to wyczuj sarkazm danej osoby,

    BirD2 oczywiscie neguje tvn24 tym wpisem a ty myslałes ze popiera, przeciez napisał jeszcze ze „temat zostal zastawiony bin ladenem”

    tak więc czytajcie nasze wpisy ze zrozumieniem

   • MOL 9 Maj 2011 o 11:32 am

    sorry

    • BirD2 9 Maj 2011 o 11:55 am

     Nie nie ma za co przepraszać.
     Dziś jak piłem kawe rano 8-9 oglądając TVN bądź Polsat. Powiedziano jasno że ludzie weszli do zniszczonej elektorwni.

     – Byli pokazani jacyś goście idący korytarzem

     jasne że neguje. Neguje wszystkie stacje telewizyjne. TVNy, POlsaty nawet Porno Italioano za to że ostatnio zaczęli puszczać te same filmiki..

    • BirD2 9 Maj 2011 o 12:07 pm

     A tu materiał. To właśnie pokazali ale ja widziałem tylko urywkę tego..

     Dlatego teraz sobie pomyślałem że coś mi sie porypało.

  • monitorpolski 9 Maj 2011 o 12:46 pm

   Wybuch wcale nie oznacza, że nie można wejść na teren elektrowni. Ci ludzie dostaną po prostu w ciągu pół godziny dawkę 10 letnią promieniowania i więcej już tam nie wejdą.

 3. Wojtek 9 Maj 2011 o 10:18 am

  Informacja powiedziałbym „wybuchowa”. Żeby była kompletna proszę podać źródło bo narazie to jest dobry tekst i zdjęcia, dokladnie nie wiadomo czego.

  • monitorpolski 9 Maj 2011 o 10:23 am

   Informacja pochodzi z godlikeproductions (2 link od góry) i jest potwierdzona – same zdjęcia dużo mówią. Uzupełniam wpis.

   • Wojtek 9 Maj 2011 o 10:31 am

    Tak naprawde to jest powołanie się na inny wpis na forum. To tak sama wiarygodność jakby Tusk powołał sie na Komorowskiego. Ale jeśli to prawda to szybko wyjdzie na wierzch. Mam nadzieje że się nie potwierdzi.

    • MOL 9 Maj 2011 o 10:53 am

     Wojtek daj sobie spokój bo ja nie wiem o co ci chodzi tak na prawdę cały czas się czepiasz!! sam sobie poszukaj jak to ci nie wystarczy! Tak samo było w przypadku darmowej energii dałam ci konkret a ty dalej chciałeś nie wiadomo czego!

    • Wojtek 9 Maj 2011 o 11:11 am

     Tak naprawde to chodzi mi o to aby informacja byla kompletna, a nie oparta na plotce. Teraz jest w miare kompletna ale na poczatku nie byla. Tylko tyle.
     Co do darmowej energii to nie miałem czasu przestudiowac tematu więc podejmiemy polemikę kiedy indziej. I pamietaj że życzę wam i sobie aby to była prawda, ale nie przyjmę żadnego kitu, a jak widze że ktoś chce na tym zarobić to mam wątoliwości 100 razy większe. Jak zauważyłeś staram się nikogo nie obrażać bo każdy ma prawo wierzyc w to co chce, ale to nie znaczy że musze bezkrytycznie wchłaniac poglądy innych. Nie wierze bezkrytycznie mediom oficjalnym i nie ma powodu abym wierzyl bezkrytycznie kanałom nieoficjalnym. To taka zasada złotego środka którą głosił gość zwany Buddą. Mam nadzieje że wyjaśniłem troche sytuacje tobie i innym.
     ==================================
     monitorpolski: „kompletne” masz w Wyborczej czy innych brukowcach. My tu szukamy prawdy – a jak ci to sprawdzę, pojadę do Fukushima czy co?! Szukaj, masz od tego google, twittera itd. Zdementuj, to na pewno zrobię wyjaśnienie. Na razie informacja krąży po sieci, są zdjęcia, opinie – czego jeszcze chcesz, zapłacili ci za czepianie się?

    • zenobiusz 9 Maj 2011 o 11:52 am

     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/09/bydujcie-orgon-busteryrobcie-odpromienniki-orgonowe-niebawemmoga-jedyna-szansa-fukushima-najgorszy-scenariusz-sie-spelnil-8-maja-w-nocy/#respond
     Zobacz ,i wytłumacz czemu nie ma zdjęć z nocy 8.05,jest przerwa,i strona minitorująca zamilkła.??

    • Taka prawda 9 Maj 2011 o 1:28 pm

     Jak wieje na wschód to mają znowu troche szczęścia w tym zaplanowanym przez nazirządy uSSraela ludobójstwie. Jeśli wiatry wieją tam na zachód to szybko Chiny, Rosja czy Korea Płn zareaguje na wzrost promieniowania wydając oświadczenie do prasy. Ogólnie lipa, że dopuścili do zapalenia. Widać u nich też są politycy z jajami pochowanymi po szafach jak w Polsce.
     Ogólnie niestety mogą już emigrować stamtąd na wiele dziesiątków lat.

   • Lutek 9 Maj 2011 o 11:32 am

    Te zdjęcia to stopklatki z filmiku odtwarzanego na youtube! Widać na dole panel odtwarzacza YT. Co więcej, na youtube jest i mnoży się taki filmik, który trwa 3 minuty, ale nie ma na nim kłębów czarnego dymu, który zasłania jasnooświetlone budynki. Tylko trochę się kopci.

    Następna sprawa, to że na tych zdjęciach czas odtwarzania jest jakiś dziwny, np na zdjęciu w lewym dolnym rogu, po powiększeniu, widzimy „228:27:48 /0:00”

    Po chwili wszystko mi się wyjaśniło. Odszukałem kanał na youtube: TBS/JNN (Tokyo Broadcasting System Television, Inc./ Japan News Network).

    Te zdjęcia pochodzą z transmisji na żywo.

    Wchodzimy na stronę:

    http://www.youtube.com/user/tbsnewsi

    Na belce powyżej filmu, obok „Przesłane filmy” jest przycisk „na żywo”, który klikamy i już mamy widok na daiczi i logo TBS/JNN.

    Tylko problem w tym, że obraz nie jest już taki dobry i jak coś tam się fajczy i daje czarny dym, to cięzko będzie coś zobaczyć. Licznik pod filmem odliczył 28 godzin, więc być może 28 godzin wcześniej coś wybuchło, zmieniono rozdzielczość i/lub czułość kamery i/lub ostroś i wznowiono transmisję.

    Ciekawe, czy ten fragment transmisji z czarnym dymem się odnajdzie.

    • Lutek 9 Maj 2011 o 11:44 am

     Wychodzi na to, że przez 228 godzin, czyli prawie 10 dni (dób) transmisja trwała nieprzerwanie, coś się mocniej przyfajczyło, przerwano transmisję, jednak ktoś czuwał i zdążył zrobić screeny.
     Ktoś jeszcze mógł nagrywać.

     Do netu wypuszczono filmik bez czarnej chmury tylko z miała mgiełką, do której jesteśmy przecież przyzwyczajeni.

     Ponadto to, co teraz jest niby na żywo, może być już tylko puszczaną na okrągło ściemą, a w rzeczywistości trwa pożar którego nikt nie odważy się gasić.

   • Lutek 9 Maj 2011 o 11:50 am

    Co więcej, to nie może być przypadek, że ta agencja nie umieszcza tego fragmentu z czarnym dymem na swoim kanale.

    Ale ujęcia z politpoprawnym, rozmytym widokiem na elektrownię – umieszczają!

    (końcówka filmiku)

    chyba jako wzmiankę o możliwości śledzenia na żywo. Jestem skłonny wątpić, że to, co teraz nadają jest już tylko propagandą.

    • Lutek 9 Maj 2011 o 11:50 am

     Tzn. obawiam się, że to propaganda.

  • zenobiusz 9 Maj 2011 o 12:05 pm

   Masz z samego źródła zdjęć z nocy nie ma.Sprawdź sam.
   http://www.woweather.com/weather/news/fukushima?LANG=us&VAR=webcam&SAT=201104040600

 4. wykmily 9 Maj 2011 o 10:28 am

  DOKLADNIE TERAZ BIN LADEN , PÓZNIEJ JAKIS NOWY ATAK TERRORYSTYCZNY ALBO ATAK NA PAKISTAN,MOZE NEW MADRIT ZONE?(ZAWSZE MAJA KILKA SCENARIUSZY)http://www.youtube.com/watch?v=S3vLCwXnroQ&feature=related
  NAJLEPIEJ BYC DOBREJ MYSLI ,ZE IM SIE NIE UDA!!!ONI TEGO CHCA KARMIA SIE NASZYM STRACHEM.A NASZA BRONIA -SWIADOMOSC.GDYBYSMY WIEDZIELI JAKA MAMY MOC ICH RZADY UPADLY BY W CHWILUNIE!!! NO PANIK PLEASE 😉

 5. galluss 9 Maj 2011 o 10:35 am

  http://losyziemi.pl/bill-gates-tajna-narada-ponad-trzydziestu-miliarderow/

  a tutaj macie tajne spotkanie miliarderów pod przykrywka dobroczynności,
  ciekawe o czym tam rozmawiaja

  • sebecxs 9 Maj 2011 o 11:44 am

   Pisałem kiedyś do tych głupasów z UMCS, żeby przedstawiali prawdę ale odpowiedzieli iż właśnie ją przedstawiają, niczego się nie boją i kazali martwić się czym innym…
   .. ja tam zdecydowałem, że jak zatajali coś i kłamali to im ryje porozbijam… trudno… liczy się prawda – nikt nie ma prawa jej ukrywać….

   ciekawe te awarie, że właśnie w okresie Fukuszimskim występują, jak nie Bielsko to Lublin…

  • nowy84 9 Maj 2011 o 5:46 pm

   Jeżeli ich spotkanie miało cel „charytatywny” to dlaczego odcinają się od mediów?? Przecież „oni” się tam spotkali dla „naszego” dobra więc co tu ukrywać??

  • zenobiusz 9 Maj 2011 o 9:05 pm

   „Obama nie ma do dyspozycji ludzi, którzy mogliby walczyć z prawdziwym terroryzmem – w CIA 80% to są wynajęci kontraktorzy. Jeśli dojdzie do jakiegoś zamachu – operacji fałszywej flagi, która zakończy się rewolucją. I on o tym wie, wiedzą o tym służby – to wywoła wojnę w tym kraju. I chcę tu ostrzec też wojsko służby, które nas słuchają – nawet nie myślcie by sprowokować kolejną operację fałszywej flagi, bo to będzie początek drugiej amerykańskiej rewolucji, będzie to kontratak ze strony społeczeństwa amerykańskiego, które jest uzbrojone po zęby, które rozumie, że sytuacja się wymyka spod kontroli.
   Teraz ostrzegam Prezydenta Stanów Zjednoczonych, który nie jest najbystrzejszą osobą na świecie i niezbyt kompetentną, jeśli chce być ponownie wybrany to musi zrozumieć jakie to jest stanowisko, że znaczy to służyć społeczeństwu, a nie własnemu narcyzmowi” (…) „na pewno nie będziesz wybierany po trupach Amerykanów i o tym wiesz” (…)
   – „Jeszcze raz ostrzegam, a nie rzucam słów na wiatr, spójrz na moją historię – jestem wyspecjalizowany w zmianach reżimów, będzie bardzo łatwo zainicjować zmianę twojego reżimu Panie Prezydencie i całego systemu agencji wywiadu. Jeśli chcesz podyskutować, zapraszam, choć uważam, że Prezydent jest po pierwsze zbyt tchórzliwy, po drugie niezbyt rozgarnięty, a jego kłamstwa nie są łatwe do odkręcenia podczas tej prezydentury
   https://monitorpolski.wordpress.com/2011/05/09/usa-zmiana-rezimu-juz-blisko/#respond

   • Taka prawda 9 Maj 2011 o 11:15 pm

    BlackWater i tym podobne syjonistyczne zbiry o sadystycznych skonnościach. Maj będzie decydujący dla wolengo świata i jego przyszłości.

 6. kosciie 9 Maj 2011 o 11:00 am

  Zobaczcie na to:
  http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/

  • monitorpolski 9 Maj 2011 o 11:10 am

   Tak, bardzo dziwne… Wygląda na to, że zaczęło gwałtownie wzrastać i ktoś uciął dopływ danych. Zobaczcie tu – co się dzieje z bizmutem:
   http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=1
   A promieniowanie kosmiczne nagle przestało docierać?
   Oczywiście – poziom bizmutu wzrasta w okresie deszczów, więc tu nie można nic wnioskować, jednak to ucięcie jest podejrzane. Może była jakaś awaria?

   • ArO 9 Maj 2011 o 11:26 am

    Manipulują cały czas, komuś jednak zależy żeby ludziom wciskać obłudę, kręcą danymi jak chcą…

   • ArO 9 Maj 2011 o 11:35 am

    Jeżeli to prawda co mówił Pan Piotr Bein że mapa chmury jest oszukana tnij.org/mapa-ziemia to mamy zje…y problem!!!

   • monitorpolski 9 Maj 2011 o 11:38 am

    Oczywiście, że mamy problem – nawet nie będzie jak udowodnić, że ludzie umierają od skażenia. Dlatego należy promować to co może nas uratować, dlatego popieram Zenobiusza w promowaniu odpromienników orgonowych, mamy jakieś inne wyjście?

    • ArO 9 Maj 2011 o 11:46 am

     pytaj mnie a ja ciebie 🙂

    • MOL 9 Maj 2011 o 12:04 pm

     Może wart wrzucić artykuł o działkach orgonowych by dać ludziom nadzieję że w dalszym ciągu można coś z tym zrobić. Artykuł z opisem takiego chembustera. Jeśli ludzie tu zaglądają i zdają sobie sprawę że nikt w mediach im nie powie prawdy o zagrożeniu to równiez zrozumieją że tym bardziej nikt im nie powie jak się chronić przed tym!! Najlepiej jakby to było w formie komunikatu: opis zagrożenia oraz forma zabezpieczenia. to jest dobry pomysł bo nie informuję się w ten sposób tylko o zagrożeniu co może wywołać panikę lecz jednocześnie daję się ludziom rozwiązanie. a wtedy niech każdy robi co w jego mocy rozsyła to do znajomych wrzuca na facebooka nk gdzie się da. Monitor proszę wez to pod uwagę.

    • zagrypiona 9 Maj 2011 o 2:19 pm

     @ MOL

     Jak sie zabezpieczyc? no teraz to juz chyba po przyslowiowych ptokach. Jak ktos wierzy w orgon, niech sobie stawia. Ale przede wszystkim ludziom trzeba mowic by sie buntowali jasno, wyraznie i solidarnie gdy im jakis tusek albo inny na podworzu chce ustawic reaktor, a nie myslec – o postawie se orgon i bedze bezpieczny. PO PROSTU edukowac ciemny lud trzeba ze atom to samobojstwo, naciskac na wladze lokalne ktore dla paru PLN przyjma to badziewie na swoj teren bez wzgledu na konsekwencje zdrowotne dla mieszkancow. Tak jak kiedys byla akcja edukacyjna nt szczepionek tak teraz trzeba uswiadamiac ludzi o szkodliwosci atomu. I tu nic innego nie pomoze jak proste, zwyczajne zaprzestanie bawieniem sie zabawkami ktore SZKODZA.

    • zenobiusz 9 Maj 2011 o 2:37 pm

     Wreszcie przeczytaj to na co plujesz.Ludzi usypia smog elektromagnetyczny,emitowany ,m.in przez odpowiednie częstotliwości telefonii komórkowej,jeden orgonit,neutralizuje taką wieże.Na blogu u mnie ,znajdziesz relacje o aresztowaniach działaczy w Afryce,za takie akcje,i o represjach w stosunku do busterowców w USA.Jeśli Twoje działania wynikają jedynie z lenistwa,możesz to naprawić.Jeśli świadomie torpedujesz,ruch orgonu,i chcesz, otumanionych ludzi wyprowadzać na ulice,to inna sprawa,i nie ja będę Cię osądzał.

   • zenobiusz 9 Maj 2011 o 11:49 am

    Japończycy nie podają zdjęć z kamr w Fukushimie z nocy 8,05,Strona monitorująca ,nie jest uaktualniona.Może być źle.Budujcie działka orgonowe.!!!
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/09/bydujcie-orgon-busteryrobcie-odpromienniki-orgonowe-niebawemmoga-jedyna-szansa-fukushima-najgorszy-scenariusz-sie-spelnil-8-maja-w-nocy/#respond

    • monitorpolski 9 Maj 2011 o 12:48 pm

     mamy ok dwóch tygodni – max

    • zenobiusz 9 Maj 2011 o 3:31 pm

     Mam nadzieję że to fałszywy ,wyolbrzymiony alarm.Podesłano mi niedawno sfałszowaną stronę,amerykańskiego rządu, o silnym trzęsieniu ziemi w Japonii,a zrobił to, ni mniej ni więcej,twój częsty goćc,nasz przaśny Cupak.W ramach info wojny,są manipulatorzy ,o wiele bardziej zaawansowani.Obym miał rację.

   • kefir2010 9 Maj 2011 o 6:54 pm

    strona UMCS w ogóle nie działa..

 7. pio9a 9 Maj 2011 o 11:44 am

  • zenobiusz 9 Maj 2011 o 3:32 pm

   Króluj nam Chryste.!!!

   • Das Reich 9 Maj 2011 o 3:53 pm

    Ministrantem to Szanowny Pan chyba nie był co?

 8. sebecxs 9 Maj 2011 o 11:46 am

  a to z PAA tam też nie ma z kim rozmawiać.. http://www.paa.gov.pl/mapy/moc_dawki.php

 9. ArO 9 Maj 2011 o 12:14 pm

  może w czymś pomoże
  Mapa
  http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_mapa_dzial_orgonowych_w_polsce.html
  Jak zrobić
  http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_zegnajcie_smugi_chemiczne_witaj_blekicie_nieba_czyli_jak_zbudowac_wlasny_rozpraszacz_chmur.html

 10. Pablo 9 Maj 2011 o 12:19 pm

  Pożar w elektrowni 8.05.2011

 11. Pablo 9 Maj 2011 o 12:20 pm

  Pożar w elektrowni 8.05.2011 http://www.youtube.com/watch?v=E4vcwNoF_E4

 12. Das Reich 9 Maj 2011 o 12:42 pm

  Z filmu „Sekrety tajnych protokołów” nadanym po raz drugi w przeddzień 70. rocznicy podpisania układu Ribbentrop-Mołotow Rosjanie dowiedzieli się, że Warszawa już 26 stycznia 1934 r. podpisała układ o nieagresji z Niemcami i tym samym stała się „pierwszym w Europie politycznym sojusznikiem Hitlera”. O tym, że w tym czasie Polska już od dwóch lat miała układ o nieagresji z ZSRR, autor filmu Wadim Gasanow nie wspomniał.

 13. Das Reich 9 Maj 2011 o 12:54 pm

  Uznawany jest przez większość historyków za osobiście odpowiedzialnego za politykę rasową nazistowskich Niemiec, Holocaust oraz za śmierć milionów ludzi zabitych podczas jego rządów. Agresywna polityka zagraniczna, którą stosował, doprowadziła do rozpętania przez Niemcy II wojny światowej, w wyniku której zginęło ok. 50 milionów ludzi

  • MOL 9 Maj 2011 o 1:06 pm

   wsadź sobie te pozdrowienia w kieszeń. tu ludzi się zastanawiaja co można zrobic w takiej sytuacji a ty idz na bloga mizi a nie zaśmiecasz nam tu!!!

 14. Das Reich 9 Maj 2011 o 1:09 pm

  Wychodzi Polak od Hitlera i mówi ale wąsaty h*j.
  Usłyszał to strażnik Hitlera i zaprowadził do niego z powrotem.
  Strażnik powiedział Hitlerowi co Polak powiedział.
  Hitler pyta się Polaka:
  – Polaku o kim wy mówiliście?
  – O Stalinie
  – Strażniku a Ty o kim myślałeś?

  • zenobiusz 9 Maj 2011 o 1:34 pm

   Wiadomo że chodzi o orgon.Wasi mocodawcy,się go boją,nie pogłaszczą was po główkach,za fuszerkę jaką odstawiacie od kilku dni.Chyba, że robicie to specjalnie,by tak pomagać orgon propagować.Taki nowy Wallenrodyzm.A ,to przepraszam.

   • zagrypiona 9 Maj 2011 o 2:24 pm

    Mocodawcy boja sie gniewu ludzi, buntu przeciw wladzy, uswiadomienia uspionych owieczek. A nie tam orgonu. Jakos orgon nie jest blokowany przez wladze, natomiast takie organizacje patirotyczne jak stowarzyszenia kibicow i owszem. Za patriotyzm niedlugo to paki beda wsadzac. Za orgon, powatpiewam.

    • zenobiusz 9 Maj 2011 o 2:34 pm

     Jestem z kibicami w dobrej komitywie,a ty wreszcie przeczytaj to na co plujesz.Ludzi usypia smog elektromagnetyczny,emitowany ,m.in przez odpowiednie częstotliwości telefonii komórkowej,jeden orgonit,neutralizuje taką wieże.Na blogu u mnie ,znajdziesz relacje o aresztowaniach działaczy w Afryce,za takie akcje,i o represjach w stosunku do busterowców w USA.Jeśli Twoje działania wynikają jedynie z lenistwa,możesz to naprawić.Jeśli świadomie torpedujesz,ruch orgonu,i chcesz, otumanionych ludzi wyprowadzać na ulice,to inna sprawa,i nie ja będę Cię osądzał.

    • zagrypiona 9 Maj 2011 o 2:55 pm

     Zenobiuszu – ochlon prosze. Niczego nie torpeduje, kto wierzy niech buduje. Podkreslam jedynie ze PROCZ orgonu trzeba jeszcze innych dzialan, ktore to z kolei Ty torpedujesz u siebie. Jakby to byl jeden wielki grzech wymagac uczciwego nas traktowania od wladz ktorym placimy podatki by NAM sluzyly a nie truly nas. Podkreslam tez ze chodzi o pokojowe grzeczne wymaganie GRUPOWE wyrazanie opini. No ale z tego co tu widac w tym kraju nie ma ludzi z jajami, tu sa biedne szare myszy ktore daja sie wyrzynac i w sytuacji ekstremalnej popadaja w panike i uciekaja sie do skomplikowanych rozwiazan podczas gdy proste leza nie ruszone.

     Nie tam zaden smog. Jakos tez zyje w tym smogu, podobnie jak i inni czytelnicy blogow i jakos maja otwarte umysly.

     PS. A ty otumanionym ludziom orgony kazesz budowac. Oni nie wiedza co sie wkolo nich dzieje, a co dopiero zrozumienie badz niezrozumienie dzialalnosci urzadzen ktore im proponujesz. Tez Cie osadzac nie bede. A podtrzymam swoje zdanie ze jedno z drugim nie musi sie wykluczac. No chyba ze Twoi mocodawcy boja sie ludzi. To co innego.

    • zenobiusz 9 Maj 2011 o 3:27 pm

     Nie wie lewica ,co czyni prawica.Zajrzyj sobie do Mizi,gdzie radośnie plułaś na mnie i Monitora,linku nie podam,sama trafisz.Że masz czelność ,jeszcze się tu pojawiać.Miałem rację.Robicie kadrowo bokami.U mnie zameldował się nawet troll, o nicku Myszka.Pełna mobilizacja.Ciebie też spytam.Masz już służbowy orgonit ,prawda.????

    • Das Reich 9 Maj 2011 o 3:51 pm

     Trwa II Wojna Światowa.
     Grupa Polaków uciekająca przed Hitlerem schowała się w pustej studni.
     Gdy Hitler po chwili dotarł do studni nachylił się i powiedział:
     – Halo
     A grupa uciekinierów udająca echo:
     – Halo, Halo
     Hitler:
     – A może uciekli do lasu?
     Grupa:
     – A może uciekli do lasu, do lasu
     Hitler:
     – A może są w studni?
     Grupa:
     – A może są w studni, w studni
     Hitler:
     – A może wrzucę tam granat.
     Grupa:
     – A może uciekli do lasu, do lasu

    • zagrypiona 9 Maj 2011 o 4:23 pm

     @ Zeno

     tak mam sluzbowego orgona i wykorzystuje go w niecnych celach, ta chmure co przedmuchales znad Polski ja i moi ziomale nadmuchujemy z powrotem od drugiej strony. 😉 Aha no i jeszcze polecenie sluzbowe takie nam dano zeby wykupic wszystkie krysztaly i rury miedziane w swojej okolicy aby ludzi ubezbronnic kompletnie. 😉

     Odmeldowuje sie z tej dyskusji. Placa mi tylko do 17. Bez odbioru.

     PS na powaznie bo juz ryczec sie chce widzac tu co poniektore wpisy: Boze miej w swej opiece Zenobiusza. I innych tu piszacych. Bo nic innego juz nam i im pomoc nie moze.

 15. Das Reich 9 Maj 2011 o 1:11 pm

  Mężczyzna w starszym wieku wygrał główną nagrodę w totku. W przeprowadzanym z nim wywiadzie dziennikarka zapytała się:
  – co pan zrobi z taką ilością pieniędzy?
  A mężczyzna na to:
  – postawie pomnik Hitlerowi.
  Zdziwiona dziennikarka pyta dlaczego? Szczęśliwy zwycięzca podwija rękaw i mówi: to za szczęśliwe numery!

  • zenobiusz 9 Maj 2011 o 1:17 pm

   Wasza dywersja ,jest wręcz współudziałem w ludobójstwie,tzn twoja Mizia,bo nikt normalny, już u ciebie nie pisze,wiec pod różnymi nickami,rozmawiasz sam z sobą.
   Nie będzie premii.

  • Taka prawda 9 Maj 2011 o 3:58 pm

   Jakby to „działka orgonowe to KIIIIIIITTTTTTT!!!! ” była prawda to by wynalazce takich działek nie sponiewierali w ameryce, tym kraju oazie demokratycznych swobód, a cały jego dorobek wraz z prototypem spalili. Ponieważ jednak był on tam ostro szykanowany znaczy orgon ma jakieś konkretne zastosowanie militarne które ktoś chciał mieć na wyłaczność.

 16. Das Reich 9 Maj 2011 o 1:20 pm

  Pana głupota nie zna granic – piszę tak z pełną odpowiedzialnościa. Robi Pan siano z mózgu ludziom i rozmywa temat zasadniczy bloga. Reklamuje się Pan wszędzie ze swoimi linkami. To tyle. Pana wojenka z blogiem Mizia nie obchodzi mnie. Szufladkowanie ludzi to Pana specjalność!

  • zenobiusz 9 Maj 2011 o 1:30 pm

   Wiem,że Miziaforum,to zespół co najmniej trzech ludzi,przyznaliście to u mnie na blogu.Polacy to mądry naród,Pisałem już nasi przeciwnicy wystawiają umysłowa dziesiątą ligę.Jesteście tego przykładem.
   „Reklamuje się Pan wszędzie ze swoimi linkami.” może linki do tych linków,??
   Albo do producentów.Tajne screany,no ujawnijcież.

 17. nowy84 9 Maj 2011 o 1:21 pm

  taka ciekawostka o Nibiru/Elenin (jak zwał tak zwał)

  http://www.cropcircleconnector.com/anasazi/time2011b.html

  Tak ogólnie najbliższe dni powinny być „ciekawe” jeżeli chodzi o to co ma się teoretycznie dziać na całym świecie

  • Taka prawda 9 Maj 2011 o 1:56 pm

   Jakby tak Grecja wystapiła z UE i o pomoc (pożyczkę) zwróciła się do Chin a nie do Banku Sępów czy Miedzynarodowego Funduszu Wyzyskiwaczych to mogłoby to zrójnować wiele planów Iluninati.
   1) rozwaliło by tendencje do owczego łączenia sie w megatwory pseudo ekonomiczne przez co inne kraje mogłyby skorzystać z przykładu dążąc do uwolnienia soę z macek lichwarzy;
   2) wzmocniło by po raz kolejny Chiny jako przeciwwage nazibandytom;
   3) odcięło by Turcje i issrael od bezposredniej bliskości kraju członkowskiego UE przez co parcie na wymuszone dołączenie tych azjatyckich państewek byłoby cokolwiek trudno tłumaczalne na forum jewrokołchozu w Brukseli.

   Maj będzie naprawdę ciekawym miesiącem. Jak się już Nibiru/Elenin pokaże na niebie widoczna gołym okiem wszystkie plany zaczną się sypać jak domek z kart. I albo zaczną już wojne rządy-społeczeństwa bez oszukiwania „arabskim terroryzmem” byle zdążyć zabić ile się da przed wizytą kosmitów albo zapanuje wymuszony pokój z kolejną Norymbergią dla nazistów.

   • sebecxs 9 Maj 2011 o 8:27 pm

    4)przyczyniło do wybuchu III wojny światowej

    • Taka prawda 9 Maj 2011 o 11:27 pm

     Tego nie wiesz zwłaszcza, że wojna ma być niezależnie od tego czy Grecja bedzie czy nie bedzie w UE. Jej wyjscie bedzie jak głośne SPRAWDZAM w pokerze. Wychodząc uratuje swoje finanse i obroni majątek przez rządaniami BS, MFW czy komisarzy UE dążącego do jego rozdziobania. Wychodząc spowoduje także zamieszanie w harmonogramach różnych antyspołecznych planów jakie mają być wdrażane w krajach członkowskich. No i pokaże, że ma jaja jak Herakles.

    • sebecxs 10 Maj 2011 o 4:42 am

     Taka prawda :

     nie wiem , ale van Rompuy powiedział, że eurosceptycyzm prowadzi do wojny…a chyba wiesz kim on jest…

 18. patryk 9 Maj 2011 o 1:35 pm

  Ponieważ moje pytanie ,ukazało się pod poprzednim artykułem ,pozwolę je sobie zadać tu i kieruję je bezpośrednio do Zenobiusza i MOL .

  Jeżeli te działka rozpraszają smugi chemiczne z samolotów i chmury radioaktywne , to gdzie one potem się podziewają , znikają ,dematerializują się wbrew prawom fizyki ?

  Proszę o poważną odpowiedź .

  • MamyPojechane... 9 Maj 2011 o 1:57 pm

   „…ja mam matkę boska w klapie.” xD

   • zenobiusz 9 Maj 2011 o 2:13 pm

    To zacznij się modlić,!!!

  • MOL 9 Maj 2011 o 2:04 pm

   moim zdaniem po prostu przemieszczają się w inne miejsca i np. jak spadnie deszcz to tam spadają. może Zenon będzie miał na to pytanie konkretną odpowiedz.

   • zenobiusz 9 Maj 2011 o 2:11 pm

    są a dodatnim orgonie redukowane do niegrożnych pierwiastków,ale badania ,były uniemożliwiane ,przez lobby A ,stojące m.in.za atakiem na orgon.Gdy uzyskam nowe materiały,umieszczę na blogu.

   • zenobiusz 9 Maj 2011 o 2:17 pm

    Samo ,przemieszczenie,jest możliwe,,na zasadzie np. zmiany kierunku przepływu chmury,przy zmasowanej akcji,cloudbusterów.Gdyby to tylko tak działało, stwarzało by poważne problemy moralne.Broniąc siebie ,skażalibyśmy w dwójnasób sąsiadów.To jednak,nie tylko odsuwanie.To przy właściwym działaniu i sprzęcie, neutralizacja.

    • patryk 9 Maj 2011 o 2:38 pm

     Proszę napisać na jakiej zasadzie następuje redukcja groźnych pierwiastków i jakich ,do niegroźnych pierwiastków i jakich ?

     Gdzie mogę znaleźć rzetelne dane i badania o tej tajemniczej neutralizacji , publikacje akademickie lub wzory chemiczne zmiany pierwiastków.

     Zaznaczam ,że bardzo sceptycznie podchodzę do teorii neutralizacji ot ,tak sobie w powietrzu w bliżej nieokreślonym czasie .

     Samo odsuwanie zagrożenia od siebie i obdarowywanie go nim sąsiada ,zgodzę się byłoby wysoce nieetyczne .

     Oczekuję dalszych wyjaśnień .
     dziękuję.

  • zenobiusz 9 Maj 2011 o 2:44 pm

   Patryk powiedział/a

   Maj 9, 2011 @ 3:13 PM 3 Votes
   Co do tych działek ,dobrze Mizia to opisałeś ,Zenobiusz długo ludzi oswajał z ich ,,cudownym” działaniem ,teraz to nawet gdzieś napisał ,że są w stanie wybuch jądrowy powstrzymać .
   Ja proponuję zasypać bogi Zenobiusza i Monitora takim to oto pytaniem —-

   Jeżeli te działka rozpraszają smugi chemiczne z samolotów i chmury radioaktywne , to gdzie one potem się podziewają , znikają ,dematerializują się wbrew prawom fizyki ? ——

   Zachęcam jak największą liczbę ludzi ,abyście zadali im to konkretne pytanie, przekonacie się co do intencji propagowania tych cudownych działek.

   Zobaczycie ,że Zenobiusz zacznie za chwilę pisać ,że działka leczą wszystko ,od trądziku młodzieńczego po raka .

   Monitor zaraz zacznie głosić ,że działka neutralizują działanie Harpa podział ról musi być

   http://miziaforum.wordpress.com/2011/05/09/jane-burgermeister-chip-lokalizator-zemsta-polskich-geszewciarzy/#comments

   Co tak skromnie,u Mizi był on, bardziej elokwentny.

   • zenobiusz 9 Maj 2011 o 2:48 pm

    Zaś o neutralizacji HAARPA,możesz przeczytać m.in. tu,bo na czytanie mojego bloga jesteś za leniwy.
    http://www.orgoniseafrica.com/orgoneinfo/deadly-orgone-conspiracy.html

    • Das Reich 9 Maj 2011 o 3:56 pm

     Nie, bloga Szanownego Pana nie sposób czytać i lenistwo nie ma tu nic do rzeczy

    • zenobiusz 9 Maj 2011 o 4:02 pm

     Ej, Mizia kłamczuszku,toż nie odrywasz się od niego ,od miesięcy 🙂

   • MOL 9 Maj 2011 o 5:47 pm

    Patryk wydało się ale z ciebie dupek!!!!

   • patryk 9 Maj 2011 o 6:10 pm

    Poczytuję panie Zenobiusz to jako brak odpowiedzi . Nie ma pan absolutnie żadnych dowodów na skuteczne działanie tych działek ,ani na poparcie pana słów .
    Wobec tego proponuję przyznać się ,że te działka strzelają myślami i dobrymi chęciami pana i jemu podobnych .

    Zawsze jest to jakaś kreacja własnej rzeczywistości oparta na postawie życzeniowej .

    Moją sprawą jest gdzie komentuję ,czyżby chciał mi pan to prawo odebrać ?

    Myślę ,że nikogo pytaniami nie uraziłem ,szkoda że nie ma na nie odpowiedzi .

    • zenobiusz 9 Maj 2011 o 6:27 pm

     Tryk,nie rozśmieszaj mnie bo,dostanę zajadów.

    • patryk 9 Maj 2011 o 8:05 pm

     Proszę pana ,pan dajesz świadectwo swojej ignorancji ,zacietrzewienia i małości .
     Śmiech to zdrowie ,w przeciwieństwie do stanu osobowości jaki pan reprezentujesz . Proszę mnie więcej nie zaczepiać ,nie masz pan nic sensownego do powiedzenia ,poza pomówieniami komentatorów .

   • kkk 9 Maj 2011 o 9:13 pm

    Toi nie jest merytoryczna odpowiedzi na zadane pytanie.Przynajmniej choc raz nie uciekaj od odpowiedzi i nie zaslaniaj sieze ktos jest agentem bo nie uzywa polskich liter lub pisze u mizi …popadacie z jednej skrajnosci w druga.Niestety ale merytorycznych wypowiedzi jest coraz mniej na wszystkich forach – jakby ludzie zdurnieli do reszty…

  • MOL 9 Maj 2011 o 3:19 pm

   kolega zamiast oczekiwaćć dalszych wyjaśnień powinien sam wrzucić sobie temat w google i czytać. Chciałabym dodać jedną rzecz że z działaniem chembustera zapoznałam się zanim trafiłam na ten blog, więc nikt mnie nie namawiał na niego! Oto jeden link byś Patryku miał co czytać http://boberov.maszyna.pl/Kippin/!a-energetyka/org-001.htm

 19. navajo88 9 Maj 2011 o 1:35 pm

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/334815,smierc-na-stadionie-narodowym-robotnik-zginal-w-wypadku.html
  Witajcie Żołnierze i Żołnierki wklejam wam link ,w ferworze gorącej walki zapewnie przeszło by to bez wiekszego echa ,ale Półkownik odziałów specjalnych Navajo czuwa !!!, o co chodzi z tym wypadkiem ,,a no oto że to jest już trzeci taki wypadek na terenie budowy stadionu narodowego !!!!! ,a mistrzostwa tuż tuż i nasuneła mi się taka myśl Budowa Stadionu Narodowego wydaje się być obłóżona jakąś klątwą !!! wiem że to brzmi śmiesznie ,,ale kto wie ?????? .Nie wiem czy pamiętacie film 2012 tam była mowa o odwołanej olimpiadzie w 2012 r w Londynie ,a tutaj taka prawie sama analogia tylko że nie chodzi o olimpiadę ale o mistrzostwa świata w piłkę kopaną hahahaha ,budowa została wstrzymana do odwołania ,a co to znaczy ,,,,a no tylko tyle że nastąpią kolejne opużnienia w budowie stadionu i tyle ,,a rok 2012 nieubłagalnie się zbliża !!! .Weim że to są moje takie gdybania ,ale pamiętajcie że licho nie śpi NIGDY!!!! i jeszcze różnie może być . Monitor sorry że to nie na temat ,ale myślę że to kiedyś może się okazać ważne ,z poszanowaniem i szacunkiem wasz Półkownik navajo88 J.H.M

  • radek 9 Maj 2011 o 1:59 pm

   Niech Bóg ma Cię w swojej opiece, już nic więcej Ci nie zostało…

  • mc 9 Maj 2011 o 2:52 pm

   to co napisales poswiadcza o twojej psychozie maniakalnej

  • Sully 9 Maj 2011 o 4:01 pm

   Oj Navajo Navajo…co to za teorie spiskowe;-)
   Pozdrawiam

 20. sono 9 Maj 2011 o 1:41 pm

  A w Hameryce pieprza na okraglo o OSAmie Bin ladenie. Rzygac sie chce. Oczywisice strasza jak to beda ataki wkrotce rozwscieczonych kumpli ducha Osamy na niewinna ludzkosc. Oni wszystko, co dziwne, z gory wiedza. WHy???
  To so robi zalosne, ten wymyslony spektakl dla gawiedzi, ktory presstytutki rzodmuchuja na potege. A o sytuacji w Japonii jako takiej, czy w Fukushimie, Cisza. Wode w ust nabrali i gdyby nie niezalezne media na internecie to czlowiek by sie nic nie dowiedzil. To swiadzczy bardzo wymownie o spisku globalistow z presstytutkami. Lucyferianie pociagaja za sznurki a presstytutki tancza jak im zagraja. To juz koncowka kochani, nie ma co sie ludzic. Albo sie ludzie zjednocza, albo moge se pogwizdac funeral march.
  Polecam obejrzenie na internecie w yu tubie videos o masonic handshakes ( masonkie przywitania) a potem zobaczyc jak wiekszosc znanych osobistosci na swiecie tak sie wita ( niestety wlaczajac papieza). To by moglo oznaczac jakas niewinna zabawe, ale w obliczu tego co sie obecnie dzieje zabawa nie jest. Przez to ze ludzie nie biora i nie brali tego na powaznie urosli w sile i maja wladze. A sa juz tak pewni zwyciestwa i otumanienia ludzie, ze juz olewaja to ,ze niektorzy nawet to zauwazyli. Wisi im to.
  Spojrzecie na videa niektorych znanych szmat nazywajacyh sie Lady gaga czy Rihanna. To sa „gwiazdy” lucyferianow One w swych piosenkach i videach juz sie nwet nie kryja z uwielbieniem dla szatana. A bezmyslna, chrzescijanska mlodziez traktuje je jako swe idolki. I co sie dziwic ,ze ten swiat idzie do scieku.

  • rabarbarek 9 Maj 2011 o 7:23 pm

   Sono , ” zabicie Osamy” to niestety nie rozrywka dla spragnionej rozrywki gawiedzi. Gdyby tak bylo to byloby wesolo i mozna by bylo machnac na to reka. Zbyt duze srodki przeznaczono na cala „akcje” likwidacji „wroga nr. USA” i propagandy wydarzenia. „Zabicie” Osamy otwiera drzwi roznym agendom , ktore teraz moga sokojnie realizowac swoje cele. A to tylko kilka z celow , ktore teraz mozna spokojnie osiagnac:

   1. false-flag atak [ przeciez to Al Kaida sie zemscila]

   2. kolejne wojny w imie walki z Al Kaida

   3. spacyfikowanie „domowych ekstremistow”, pod plaszczykiem walki z terroryzmem wyeliminowanie grup ktore moga zagrozic planom „wielkich tego swiata”

   4. uzasadnienie dla „atakow wyprzedzajacych” itd itd

   Pisze o tym P.C. Roberts , byly asystent przy Departamencie Skarbu USA. Trudno go uznac za „nawiedzonego spiskowca” , a to on wlasnie zwraca uwage na to , jak rzad i sluzalcze media przedstawily spolecznosci miedzynarodowej sprawe ataku w Pakistanie. Po 48 godzinach mielismy juz kilka roznych wersji tego wydarzenia , poniewaz blogerzy i czytelnicy dostrzegli , ze wersja nr. 1 jest kompletnie nie do przyjecia. Ktos pomylil sie w ocenie inteligencji Amerykanow, uwazajac ich za matolow , ktorym mozna sprzedac kazde klamstwo. Dlatego zablokowano zdjecia a w zamian wrzucono filmy Osamy jakoby znalezione w willi. Te juz tez sa obrabiane na stronach , no i wychodzi na to , ze na najnowszych filmach Osama odmlodnial co najmniej o kilkanascie lat. Pewnie i one wkrotce znikna.

   http://www.lewrockwell.com/roberts/roberts304.html

 21. MamyPojechane... 9 Maj 2011 o 1:49 pm

  …do wszystkich orgonowcow: Na co wy jeszcze czekacie??? odpalajcie swe działa i ratujcie ludzkość , zamiast po blogach szczekac… no chyba ze sami wiecie ile te wasze działa są warte i bynajmniej nie chodzi w waszej działalności o obronę ludzi… wtedy wasza nie przerwana obecność w necie została by wyjaśniona.

  • MOL 9 Maj 2011 o 5:09 pm

   to było do ciebie: wiesz nie co się dziwić że taka twoja postawa. Jak zapoznałeś się z prezentacją o darmowej energii to napisałeś że ty się pod tym nie podpiszesz i że to ściema ale jeśli kytoś chce to możesz to przetłumaczyć. Mimo że cię o to prosiłam to tego nie zrobiłeś. Co więcej zaprzeczyłeś żeby to Generator Tesli mógł być zrodlem darmowej energii: na jakiej podstawie takie wnioski? Skoro nawet nie widziałeś przewodnika jak go zbudować! Więc na jakiej podstawie zaprzeczasz działaniu chembustera? Skoro nawet nie poczytałeś nawet na ten temat. LUDZIE SĄ SPOSOBY NA TO BY MIEC DARMOWĄ ENERGIE I NA WALKĘ Z CHEMTRIALS CZY PROMIENIOWANIEM! To wszystko jest przed nami ukrywane, no ale spokojnie jak juz nas tu nie będzie na tej planecie to wtedy lucyferianie skorzystają z tych ukrywanych technologii(wtedy może wrzucą te informacje w neta hehe) bo przecież o to im chodzi byście wy się o tym nie dowiedzieli!!!

   • MamyPojechane... 9 Maj 2011 o 7:47 pm

    …co do tłumaczenia: Sorki, narobilo mi się zajęć, wylecialo mi z głowy… zreszta wciąż uwarzam ze w tym akurat przypadku była by to i tak strata czasu. Niemniej jednak przepraszam.
    Co do tesli czy orgonu… Czy ja kiedy je negowalem? Owszem nasmiewalem się z zenonowego krysztalu „co to ma moc… ” ale nigdy nie powiedziałem ze tesla był głupi a orgon (czy jak mu tam) nie istnieje.

    Pytanie które zadalem u góry było całkiem serio i z chęcią je powturze: Czemu „orgonowcy” nie strzelają ze swoich dział tylko gledza godzinami o dupie marynie… Nie istotne co ja myśle , jeśli wierzycie świecie ze te wasze działa maja jakoś moc(?) to strzelajcie, ratujcie ludzi…
    …ja bym strzelał gdybym w to wierzył.

    • MOL 9 Maj 2011 o 8:50 pm

     stary to nie strzela to po pierwsze a po drugie to żeby można było przegonić syf z nad naszych głów to trzeba by ludzie się zorganizowali i nie liczyli że jeśli jest w Polsce kilka to one sprawę załatwią. Ja mieszkam za granicą i nie wiem ile tu może takich być chembusterów. Na pewno są osoby nawet na tym blogu które opisuja że oglądają niebo założę się że w ich okolicy są takie działka bo inaczej to by nic nic nie zobaczyli w dniu kiedy np. rozpylają smugi chemiczne- ponieważ one się rozchodzą i tworzą tzw. pajęczynę na niebie wygląda to nienaturalnie w porównaniu do chmur.A rozpylają codziennie ja u siebie naliczyłam kiedyś 10 samolotów które syfiły!! Więc zrozum to nie strzela i kilka takich nie da rady w Polsce.

    • MamyPojechane... 9 Maj 2011 o 9:54 pm

     …no ja na wlasne oczy widzialem jak coniekturzy zarzekali sie ze maja dosc mocy i dzial ,tylko im modlitwy brakuje… 😉
     Wracajac do dzial…
     Ty masz takie jedno u siebie…?

    • MOL 9 Maj 2011 o 10:13 pm

     dużo czytałam o nich i mam nadzieję w końcu zbudować w mojej okolicy na pewno nie ma bo sam syf na niebie w nocy nawet gwiazd nie widać. Rozmawiałam ze znajomymi bo jak już budowac to najlepiej kilka by było kilka. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Na razie zamówiłam kryształy resztę powinnam znaleźć na miejscu.

 22. wykmily 9 Maj 2011 o 2:05 pm

  ZIOMALE TROCHE Z INNEJ BECZKI , PODAJE LINK ODNOSNIE PETYCJI ,ZE NIE ZGADZAMY SIE O ZAKAZIE UZYWANIA LEKÓW ZIOLOWYCH W MEDYCYNIE WPROWADZANE PRZEZ UE , PROSZE UZUPELNIJCIE I PRZESLIJCIE WSZYSTKIM SWOIM ZNAJOMYM
  http://www.avaaz.org/en/eu_herbal_medicine_ban/?vl
  RAZEM MOZEMY COS ZDZIALAC!!! POZDRAWIAM

 23. MOL 9 Maj 2011 o 2:08 pm

  mam prośbę czy ktoś może mi pomóc z przetłumaczeniem tych kilku zdań z którymi ma problem:
  1. The Genius who invnted it,had to pay a dear price for having the “nerve” to take on the big players
  2. …, when Nikola Tesla made an announcement that sent cold shiver through energy excess all over the world
  3.I have harnessed the cosmic rays and cause them to operate a motive devices
  4. After years of suppression, a leaked file from the Tesla folder has made it into a few “underground” science labs
  5. Power up remote cabins so high up in the mountains you`d be crazy to even think about going solar
  6. With electricity prices going trough the roof, and „peak oil” just around the corner, it`s only a matter of time before everyone turns to alternative energy of source.
  7. Unfortunately, he succed in making some powerful enemies while he was alive…
  To jest z prezentacji o Generatorze Tesli. proszę o pomoc bo jedyne co mi brakuje to te kilka zdań. Jak już będę to mieć to kolega wrzuci napisy. Pozdrawiam i dzięki

 24. MamyPojechane... 9 Maj 2011 o 2:10 pm

  A tak serio… To zastanawiam się na ile ta informacja jest prawdziwa… przecież tam cały czas pracują ludzie, ze niby nikt nie zauważył ze woda z basenu wyparowala, ze niby nikt nie zdaje sobie tam na miejscu sprawy z zagrożenia jakie by za sobą wyschniecie tego basenu nioslo…? Ze wszyscy ci strażacy i pracownicy elektrowni znajdujący się na miejscu są tam po to żeby prawdę tuszowac…?
  …wruccie na ziemie, oni tam naprawdę narażają swoje życie żeby ratować nasze i gdyby ten basen w rzeczywistości wysychal, dolozyli by wszelkich starań aby do tragedi nie dopuscic. A skoro udaje im się powstrzymywac reaktory przed stopieniem yo dolanie wody do basenu chyba wielkiego problemu by im nie sprawiło.

  Takie moje zdanie…

  • MOL 9 Maj 2011 o 2:29 pm

   a może ktos się przyczynił do tego by ta woda wyparowała i nie koniecznie Japończycy. na pewno Ci ludzie robią tam co mogą, ale jeżeli to wina stuxnet to jak mogli temu zapobiec. wcale nie musiało do tego dojść poprzez zaniedbanie czy nie uwagę tych ludzi. Tak ja bynajmniej myślę

   • MamyPojechane... 9 Maj 2011 o 3:23 pm

    …jaki stunex molus? Stunex to jest virus komputerowy a nie suszarka… z reszta kto to widział żeby virus szalał bez kompa i kto to widział żeby komp szala bez produ, a tego jak wiemy tam nie maja, a bynajmniej nie na podtrzymywaniu komputerów przy życiu…

    • Taka prawda 9 Maj 2011 o 5:11 pm

     StuxNet kompa do działania nie wymaga. On zaraża elementy automatyki przemysłowej przekłamując odczyty i przestawiając nastawy na niebezpieczne dla pracy urządzenia. Jeśli monotorowali poziom wody przy pomocy badziewia z Siemensa to wariant, że się dali StuxNet’owi znowu nabrać jest bardzo prawdopodobny bo przecież z uwagi na promieniowanie poziomu wody w zbiorniku nie mierzyli co (powiedzmy) 15 min ręcznie miarką tylko korzystali z czujników które nazi-wirusik z powodzeniem przekłamuje.

     Zreszta już z miesiąc temu był artykuł, iż w Fukushimie monitoring prowadzony jest przez firmę-widmo z issraela. Zaraź, doprowadz do katastrofy i patrz czy się dostatecznie mocno eskaluje w jednym.

  • MOL 9 Maj 2011 o 3:40 pm

   wiesz nie co się dziwić że taka twoja postawa. Jak zapoznałeś się z prezentacją o darmowej energii to napisałeś że ty się pod tym nie podpiszesz i że to ściema ale jeśli kytoś chce to możesz to przetłumaczyć. Mimo że cię o to prosiłam to tego nie zrobiłeś. Co więcej zaprzeczyłeś żeby to Generator Tesli mógł być zrodlem darmowej energii: na jakiej podstawie takie wnioski? Skoro nawet nie widziałeś przewodnika jak go zbudować! Więc na jakiej podstawie zaprzeczasz działaniu chembustera? Skoro nawet nie poczytałeś nawet na ten temat. LUDZIE SĄ SPOSOBY NA TO BY MIEC DARMOWĄ ENERGIE I NA WALKĘ Z CHEMTRIALS CZY PROMIENIOWANIEM! To wszystko jest przed nami ukrywane, no ale spokojnie jak juz nas tu nie będzie na tej planecie to wtedy lucyferianie skorzystają z tych ukrywanych technologii(wtedy może wrzucą te informacje w neta hehe) bo przecież o to im chodzi byście wy się o tym nie dowiedzieli!!!

 25. wykmily 9 Maj 2011 o 2:13 pm

  ZIOMALE TROCHE Z INNEJ BECZKI , PODAJE LINK DO PETYCJI ZE NIE ZGADZAMY SIE NA NIE STOSOWANIE WIELU ZIÓL W MEDYCYNIE CO WLASNIE KILKA DNI TEMU ZATWIERDZILA UE http://www.avaaz.org/en/eu_herbal_medicine_ban/?vl
  PROSZE UZUPELNIJCIE I PODAJCIE DALEJ !!!RAZEM MOZEMY WSZYSTKO!!!
  POZDRAWIAM MILEGO DNIA

 26. Wojtek 9 Maj 2011 o 2:31 pm

  zenobiusz :

  są a dodatnim orgonie redukowane do niegrożnych pierwiastków,ale badania ,były uniemożliwiane ,przez lobby A ,stojące m.in.za atakiem na orgon.Gdy uzyskam nowe materiały,umieszczę na blogu.

  To skąd wiadomo jak nie było badań?

  • zenobiusz 9 Maj 2011 o 3:17 pm

   Jak świetnie wiesz,nie było oficjalnych,ale są ludzie którzy badali,jesteś żałosny.

   • zenobiusz 9 Maj 2011 o 3:21 pm

    Wkrótce zresztą nie z tej,to z następnej okazji,a zapewniam Cię ze ich nie braknie,będziesz to mógł przebadać na sobie i swoich najbliższych,wtedy,będziesz błagał by ktoś pomógł Ci zbudować orgonit,lub sprzedał,teraz gdy jest czas,robisz wszystko ,by ludzie byli bezbronni.A może już masz służbowy,co,rozdali wam profilaktycznie.???????????????

    • 44 9 Maj 2011 o 5:57 pm

     Zenobiusz – masz jakąś manię prześladowczą i wszędzie widzisz Mizię/agentów/Bóg wie co. Opanuj się albo lecz. Orgonu w ten sposób nie wylansujesz.

   • Das Reich 9 Maj 2011 o 3:54 pm

    Ausweiss

    • zenobiusz 9 Maj 2011 o 4:00 pm

     No uderz a stół ,a nożyce się odezwą.Mądre są te ludowe przysłowia.
     To jak rozdali już ,czy jeszcze jest to marchewką???

    • chiaro 9 Maj 2011 o 4:28 pm

     Właśnie dlatego Pana bloga nie sposób czytać. Impertnencja, sarkazm na każdym miejscu. Coś obrzydliwego. I szanowny chce być autorytetem?

 27. Adrian 9 Maj 2011 o 3:18 pm

  Otworz oczy: ONE NATION UNDER SIEGE 2004 Full 82 mins http://www.geraldcelentechannel.blogspot.com

 28. wykmily 9 Maj 2011 o 3:24 pm

  tlumaczenie dla mola
  ad1. geniusz który wymyslil (invented -nie invnted)musial zaplacic wysoka cene droga nerwów z najwiekszymi graczami (cos takiego bo zdanie jest wyrwane z kontekstu dlatego tlumaczenie nie zawsze jest doslowne)
  ad2. gdy nikolas tesla przedstawil komunikat o nadmiarze energii na calym swiecie spowodowalo to ‚zimny dreszcz’
  ad3.skupili sie na promieniowaniu kosmicznym aby spowodowac motyw dzialania urzadzen. Albo TO 2 TLUMACZENIE- zeby spowodowac motyw dzialania urzadzen skupili sie na promieniowaniu kosmicznym
  ad4. po latach zatajania, wycieków inf. z teczki tesli dokonano W kilku podziemnych laboratoriach naukowych
  ad5. W TYM ZDANIU CHODZI COS O STEROWANIU ZDALNYM Z KABINY WYSOKO W GÓRACH ZE TRZEBA BYC SZALONYM ZEBY MYSLEC O ENERGII SLONECZNEJ
  Aad6.ceny energii elektrycznej ida wysoko w góre i ‚peak oil'(chyba chodzi o rope) . To tylko kwestia czasu kiedy wszyscy odwróca sie na alternatywne zródla energii
  ad7.NIESTETY ODNIUSL SUKCES W USTANOWIENIU(WPROWADZENIU W ZYCIE) NIEKTÓRYCH POTEZNYCH WROGÓW PODCZAS GDY JESZCZE ZYL

  ZAZNACZAM,ZE TLUMACZENIE NIE JEST PERFECT(LEPIEJ WYCHODZI MI MÓWIENIE NIZ TLUMACZENIE ALBO PISANIE 🙂 )
  POZDRO I CIESZE SIE JAK MOGLEM POMÓC!!!

  • MOL 9 Maj 2011 o 3:42 pm

   dzięki wielkie 🙂

  • Taka prawda 9 Maj 2011 o 4:33 pm

   1. The Genius who invnted it,had to pay a dear price for having the “nerve” to take on the big players

   Genusz który to odkrył zapłacił wysoką cenę za wywołanie nerwowego poruszenia wsród wielkich graczy

   2. …, when Nikola Tesla made an announcement that sent cold shiver through energy excess all over the world

   ogłoszenie przez Nikole Tesle odkrycia źródła (darmowej) energii dostepnego w każdym miejscu na świecie spowodowało „zimny przysznic”
   (to z kontekstu jego prac)

   3.I have harnessed the cosmic rays and cause them to operate a motive devices

   Użyłem promieniowania kosmicznego jako napędu/źródła zasilania tego urządzenia

   4. After years of suppression, a leaked file from the Tesla folder has made it into a few “underground” science labs

   Po latach zatajania dzięki wyciekowi danych odnośnie prac Tesli kilka niezależnych/podziemnych laboratoriów badawczych

   5. Power up remote cabins so high up in the mountains you`d be crazy to even think about going solar

   Trzeba byc szalonym by próbować zasilać (odległe/niedostępne) budynki/bazy/zabudowania wysoko w górach przy pomocy paneli słonecznych

   6. With electricity prices going trough the roof, and „peak oil” just around the corner, it`s only a matter of time before everyone turns to alternative energy of source.

   Jest tylko kwestią czasu kiedy z uwagi na rosnące ceny elektrycznosci i wyczerpujące sie zasoby ropy wszyscy/(cały świat) zwrócą sie ku alternatywnym źródłom energii

   7. Unfortunately, he succed in making some powerful enemies while he was alive…
   Niefortunnie swoim odkryciem przysporzył sobie za życia wielu potężnych wrogów

   • MOL 9 Maj 2011 o 5:08 pm

    dzięki 🙂

   • MOL 9 Maj 2011 o 5:40 pm

    mam pytanie: czy byłbyś w stanie wrzucić napisy do prezentacji http://www.teslasecret.com/indexvid.html ja mam juz tekst gotowy, chociaż byłoby super jakbyś mógł to sprawdzić bo widzę że świetnie sobie radzisz. I tak sobie myślę że jeżeli chcę dać do obiegu tę prezentację to lepiej by wszystko było zapięte na ostatni guzik. kolega miał się zająć wrzuceniem tłumaczenia ale on tego wcześniej nie robił. warto byłoby zainteresować ludzi tą technologią. Niestety nie umiem wrzucać dokumentów w neta więc musiałabym wysłac mailem. Może Monitor by móg do ciebie to odesłać. proszę daj znać czy pomożesz. dzięki

    • Taka prawda 9 Maj 2011 o 11:31 pm

     Moge spróbowac choc to bedzie 1 raz z hardsubowaniem filmu. 😉

 29. Pawel6616 9 Maj 2011 o 3:27 pm

  Czy u wszystkich nie działa http://www.newworldorder.com.pl. Jeśli tak to zna ktoś przyczynę. Awaria czy też „awaria”?

 30. Das Reich 9 Maj 2011 o 4:05 pm

  Ma Pan manię przesladowczą zwaną Mizia. Szanownemu nie mieści się w glowie, że inni też moga inaczej mysleć niż Szanowny Pan Zenobiusz.

  • zenobiusz 9 Maj 2011 o 5:03 pm

   Pytanie brzmiało:

   „To jak rozdali już wam orgonity,,czy jeszcze jest to marchewką???
   Nie uciekaj, w przykrywkę kulturalnej wypowiedzi ,Mizia.
   Jak zakończysz klikanie w gwiazdki,bądź łaskaw odpowiedzieć,póki nie ma gospodarza i nie masz bana ,pod nowym nickiem.

 31. chiaro 9 Maj 2011 o 4:10 pm

  Premier Włoch Silvio Berlusconi znowu znalazł się w ogniu krytyki mediów: podczas weekendowych wystąpień m.in. poradził młodym Włoszkom, aby poszukały sobie bogatszych mężczyzn, najlepiej podobnych do niego, a także opowiedział anegdotę o Hitlerze, która oburzyła włoską opinię publiczną

 32. navajo88 9 Maj 2011 o 4:11 pm

  Sully :

  Oj Navajo Navajo…co to za teorie spiskowe;-)
  Pozdrawiam

  a to taka moja teoria hahahaha spiskowa ,a co nie wplno ???? hahahahaha

 33. navajo88 9 Maj 2011 o 4:12 pm

  mc :

  to co napisales poswiadcza o twojej psychozie maniakalnej

  ho ho ,ale z ciebie psychiatra hahahahaha

 34. GŁOS NA PUSTYNI 9 Maj 2011 o 4:35 pm

  zenobiusz :

  Wreszcie przeczytaj to na co plujesz.Ludzi usypia smog elektromagnetyczny,emitowany ,m.in przez odpowiednie częstotliwości telefonii komórkowej,jeden orgonit,neutralizuje taką wieże.Na blogu u mnie ,znajdziesz relacje o aresztowaniach działaczy w Afryce,za takie akcje,i o represjach w stosunku do busterowców w USA.Jeśli Twoje działania wynikają jedynie z lenistwa,możesz to naprawić.Jeśli świadomie torpedujesz,ruch orgonu,i chcesz, otumanionych ludzi wyprowadzać na ulice,to inna sprawa,i nie ja będę Cię osądzał.

  Urzadzenia które nie działają według praw natury mogą wam przynieść wiecej szkody niż pożytku.
  Pamiętajcie że w imię szatana i demonów można również dokonać rzeczy niesłychanych. Instalacje te przypominają kształtem egipskie obeliski które jak wiadomo maja satanistyczny rodowód. Postawienie takiego obelisku w ogródku i oddawanie nadziei na ocalenie, w ręce bezwaładnego „urządzania” to coś na ksztat oddawania czci bożkom przed czym przestrzega Biblia. Coraz wyrażniej widać agentóralną robotę w celu odwrócenia uwagi od rzeczywistycg zagrożeń. Nie pokladajcie nadziei w martwym przedmiocie i nie zwracajcie uwagi na prowokacje agentów zła!!! Szukajcie raczej nadziei i pocieszenia w Słowie Bożym. Niestety wielu daje się zwieść tym wilkom przebranym za baranki, ale biada im albowiem poniosą zasłużoną karę!!!
  Ludzie nie dajmy sie agnetom zła przebranym w płaszczyk pobozności. Nie kazdy jest tym za kogo sie podaje, a poznać to można po jego uczynkach.

  • zenobiusz 9 Maj 2011 o 6:23 pm

   FRAKTAL czemu zmieniasz nick,wstydzisz się że piszesz u Mizi ???

 35. spj 9 Maj 2011 o 4:36 pm

  Najlepiej zamknąć się w takim domku i przeczekać …:)

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-1384985/Worried-apocalypse-zombies-merely-unwanted-summer-guests-The-Safe-House-right-street.html

 36. pedro 9 Maj 2011 o 5:19 pm

  Monitorze cytuje post z innej stronki (konservat.pl) w którym podane jest kilka linków traktujących o dezinformacji, jej taktykach i rozmaitym ogłupianiu.

  ||||””””IVAN GROZNY2 napisał(a):
  W trosce o prawidlowa prace mozgow szanownych czytajacych konserve zebralem tu troche informacji jak sie robi debili z ludzi w Polsce
  PS dlugie i tylko dla inteligentnych:)
  TAKTYKI DEZINFORMACJI W MEDIACH ORAZ W GRUPACH DYSKUSYJNYCH
  http://www.zbawienie.com/dysinformacja.htm

  Tutaj –jak zrobic polityka z miernoty
  http://odra.okis.pl/article.php/455

  Kolejne techniki ogłupiające
  http://www.eioba.pl/a/1ts7/dezinformacja-czyli-manip

  Techniki manipulacji stosowane w sadazach w Polsce czyli kto za nimi stoi
  Grupa trzymajaca sondaze
  http://rundown.home.pl/Artykuly/Cywilizacja/Grupa-tr

  Każdy może sam sprawdzic na ile jest zmanipulowany
  Odruch Pawłowa – pokazujesz wyborcy PO zdjecie Kaczyńskiego, wpada w furię, źle się czuje, kręci mu się z jadu zalewającego całe ciało w głowie. Pokazujesz zdjęcie Tuska z siatką jabłek, Pawlaka na kartoflisku z kosą – wpada w ekstazę, w przyjemny stan umysłu, odpręża się
  http://jdm24.salon24.pl/40666,pies-pawlowa-wyborca-po

  Z tej perspektywy SBecko TVenowskie i michnikowskie bzdury staja się bardziej czytelne
  http://wolnemedia.net/media/gazeta-wyborcza-czyli-dl
  http://prawica.net/node/14147
  http://wolnemedia.net/media/rzetelnosc-mediow/
  JESLI KTOS ZNAJDZIE 30MIN BY TO WSZYSTKO PRZECZYTAC ISTNIEJE BAARDZO DUZA SZANSA ZE RACZEJ NIKT GO JUZ NIE OGLUPI -PRZYNAJMNIEJ NARAZIE „””””||||Koniec cytatu||||

  Jeszcze ważny cytat z jednego linkach o grasujących również tutaj trollach.

  „Przede wszystkim unika się detalicznej dyskusji w temacie, ośmiesza źródło oraz autora, podważając w ten sposób wiarygodność podanych informacji”

 37. pedro 9 Maj 2011 o 5:25 pm

  Coś się poprzedni komentarz nie wpisał…

  • pedro 9 Maj 2011 o 5:32 pm

   Dobra ten przeszedł to wstawiam poprzedni jeszcze raz to pewnie coś u mnie, zastanawiałem się tylko czy tutaj komentarze oczekują na akceptację…

   Przesyłam komentarz pewnego usera z innej stronki (konservat.pl). Rożne linki i teksty nt. Metod dezinformacji i ogłupiania ludzi, a także działania trollów.

   „””” IVAN GROZNY2 napisał(a):
   W trosce o prawidlowa prace mozgow szanownych czytajacych konserve zebralem tu troche informacji jak sie robi debili z ludzi w Polsce
   PS dlugie i tylko dla inteligentnych:)
   TAKTYKI DEZINFORMACJI W MEDIACH ORAZ W GRUPACH DYSKUSYJNYCH
   http://www.zbawienie.com/dysinformacja.htm

   Tutaj –jak zrobic polityka z miernoty
   http://odra.okis.pl/article.php/455

   Kolejne techniki ogłupiające
   http://www.eioba.pl/a/1ts7/dezinformacja-czyli-manip

   Techniki manipulacji stosowane w sadazach w Polsce czyli kto za nimi stoi
   Grupa trzymajaca sondaze
   http://rundown.home.pl/Artykuly/Cywilizacja/Grupa-tr

   Każdy może sam sprawdzic na ile jest zmanipulowany
   Odruch Pawłowa – pokazujesz wyborcy PO zdjecie Kaczyńskiego, wpada w furię, źle się czuje, kręci mu się z jadu zalewającego całe ciało w głowie. Pokazujesz zdjęcie Tuska z siatką jabłek, Pawlaka na kartoflisku z kosą – wpada w ekstazę, w przyjemny stan umysłu, odpręża się
   http://jdm24.salon24.pl/40666,pies-pawlowa-wyborca-po

   Z tej perspektywy SBecko TVenowskie i michnikowskie bzdury staja się bardziej czytelne
   http://wolnemedia.net/media/gazeta-wyborcza-czyli-dl
   http://prawica.net/node/14147
   http://wolnemedia.net/media/rzetelnosc-mediow/
   JESLI KTOS ZNAJDZIE 30MIN BY TO WSZYSTKO PRZECZYTAC ISTNIEJE BAARDZO DUZA SZANSA ZE RACZEJ NIKT GO JUZ NIE OGLUPI -PRZYNAJMNIEJ NARAZIE „””” Koniec cyt.

   I cytat z jednego z linków a propo trollów, również tu grasujących.
   Przede wszystkim unika się detalicznej dyskusji w temacie, ośmiesza źródło oraz autora, podważając w ten sposób wiarygodność podanych informacji”

   pozdrawiam

 38. alexirin 9 Maj 2011 o 5:27 pm

  GPS TomTom przekazuje dane użytkowników Policji.
  http://www.sekretyameryki.com/?p=6323

 39. Cupak 9 Maj 2011 o 5:28 pm

  zenobiusz :

  Mam nadzieję że to fałszywy ,wyolbrzymiony alarm.Podesłano mi niedawno sfałszowaną stronę,amerykańskiego rządu, o silnym trzęsieniu ziemi w Japonii,a zrobił to, ni mniej ni więcej,twój częsty goćc,nasz przaśny Cupak.W ramach info wojny,są manipulatorzy ,o wiele bardziej zaawansowani.Obym miał rację.

  lol ty bałwanku już uwierzyłem że przestałeś mącić, a ty dalej chcesz poróżnić wszystkich, ale rozumiem jak ktoś się zna troszku na programowaniu i zrobi żart na 1 kwietnia to jest super tajny agent. Dodam jeszcze że Stuxneta to ja zrobiłem i teraz walę w każdą elektrownie 😛

  • Cupak 9 Maj 2011 o 5:32 pm

   zenobiusz :

   Króluj nam Chryste.!!!

   gdyby był twoim Królem to byś się zachowywał jak jego uczeń, a jest jak każdy widać zupełnie inaczej.

 40. Adrian 9 Maj 2011 o 5:31 pm

  Bunt – wlasna droga do wolnosci http://www.globalnaswiadomosc.com
  5/9/2011 – diffrent HAARP facillities around the world http://www.youtube.com/user/dutchsinse

 41. nowy84 9 Maj 2011 o 5:38 pm

  monitorpolski :

  mamy ok dwóch tygodni – max

  mógłbyś to rozwinąć?? ciekawość zżera 🙂

 42. Taka prawda 9 Maj 2011 o 5:40 pm

  Kiedyś na Zone Europa puszczono film „The Handmal’s Tale” (Daniel Richardson Production). To jest przykład tego do czego, zydowstwo w ramach NWO daży. Reszta w tym bzdety o przebudzeniu, świadomości to fikcja by spowodowac akcje mas którą będzie można przykładnie krwawo rozstrzelać a niedobitki pozamykać w obozach koncentracyjnych. Niewolnictwo, palenie na stosach za zbyt dużą wiedze, etc.

 43. Noni 9 Maj 2011 o 5:40 pm

  Jakie działka orgonowe ludzie samą świadomością i swoją wolą zatrzymacie wpływ promieniowania na Siebie i uleczycie się ze wszystkich chorób. Wystarczy odpalić potęgę swojego serca i czakrę Chrystusową ale ludzie tylko jadem plują jakie to szatańskie.

  • love 10 Maj 2011 o 2:09 pm

   „po owocach poznacie ich”

 44. Sully 9 Maj 2011 o 5:47 pm

  Witam,
  szczerze jakoś nie chce mi się wierzyć w działanie tych działek orgonowych, owszem czytałam o pozytywnej mocy kryształów, ale żeby rozganiać smugi chemiczne..nie wiem, ale każdy może wierzyć w co mu się podoba;-)
  Pozdrawiam

  • zenobiusz 9 Maj 2011 o 6:17 pm

   To nie kwestia wiary,a wiedzy.Na moim blogu masz wszystko.

   • Sully 9 Maj 2011 o 6:52 pm

    Wiedzy nie popartej ( z tego co sie orientuję)żadnymi badaniami, a to do mnie nie przemawia, więc nadal uważam, że to kwestia wiary a nie wiedzy, aczkolwiek nikomu nic złego nie robi więc można by i tutaj zastosowac zakład Pascalla;-) Pozdrawiam Cię !

 45. Sully 9 Maj 2011 o 5:50 pm

  Słuchajcie, a te wiadomości o spaleniu się prętów to pewne? Bo oglądałam dzisiaj rodzime media i zachodnie i na żadnych nawet słówka nie powiedzieli, no chyba że przegapiłam…ale to dość istotna informacja, o której powinni „trąbić’, a nie tylko wzmiankować.
  Pozdrawiam

  • Wojtek 9 Maj 2011 o 6:08 pm

   Pewne… To że nie mówili to tylko wpływa na wiarygodność!!!

   • kkk 9 Maj 2011 o 8:45 pm

    OK, A to nikt nie zauwazyl przy ciaglym monitoringu ze woda wyparowala im w basenie, tak?

    • Taka prawda 9 Maj 2011 o 11:38 pm

     Monitring bazuje na wskazaniach czujników a one są podstawowym celem zydowsko-amerykańskiego wirusa o nazwie StuxNet. Pewnie byli przekonani, że jest wszystko w porządku bo nikt tam zapewne nie podchodził i nie kontrolował poziomu wody naocznie z uwagi na promieniowanie.

 46. nowy84 9 Maj 2011 o 6:01 pm

  http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1479694/pg1

  Wstrząsy w rejonie „Nowego Madrytu” o których USGS nie raportuje/ukrywa :/

 47. GregoryPek 9 Maj 2011 o 6:03 pm

  to oczywiste, że do niczego takiego nie doszło. ci wszyscy ludzie siejący panikę są zwykłymi schizofrenikami. wieczne węszenie spisków jest niezdrowe.

  • millena461 9 Maj 2011 o 7:22 pm

   GREGORYPek…. chcesz to wierz nie…to po prostu nie komentuj i nie rob zametu, nie kpij.
   Ktos kto daje wiadomosci oparte sa na faktach, a ze ty jestes uzalezniony od TVN to sobie badz… ale nie nasmiewaj sie bo sprawy sa zbyt powazne i wszyscy jestesmy zainteresowani co sie „naprawde dzieje”.
   pozdro.

 48. Seba 9 Maj 2011 o 6:06 pm

  „COŚ” się objawiło w Japonii

 49. rabarbarek 9 Maj 2011 o 6:11 pm

  Dobre video o tym co sie dzieje w Libii i jaki moze byc dalszy scenariusz wydarzen na Bliskim Wschodzie. Libia bombardowana przez koalicjantow ma sie stac krajem podobnym do Sudanu lub Afganistanu.Z niedawnej perly Afryki zostanie tylko wspomnienie. Finanse i bogactwa zostana przejete , a kraj pograzy sie w biedzie i ruinie. Czlowiek , ktory wystepuje w programie twierdzi , ze istnieje niebezpieczenstwo rozpetania kolejnej wojny w Syrii, ktora ma podpisany sojusz militarny z Iranem. Jesli koalicja wystapi przeciwko Syrii , Iran moze wlaczyc sie z pomoca Syrii. Wtedy bedziemy tylko o krok od wojny , ktorej skutki trudno dzisiaj przewidziec. Jak wiadomo , Iran i Syria maja zapasy broni chemicznej. Ewentualne uzycie ich przeciwko krajom „koalicji” moze miec skutki gorsze od wybuchu w Fukushimie. Rozmowca mowi tez o tym , ze obecne dzialania na Bliskim Wschodzie to cicha wojna miedzy Zachodem i Chinami , ktore zainwestowaly olbrzymie pieniadze w Afryke i wydaje sie , ze teraz je straca. W samej Libii byly to miliardy dolarow. Ostatnio byly doniesienia , ze Chiny odkryly spisek na terenie Chin , ktory mial doprowadzic do wydarzen podobnych na Bliskim Wschodzie. Wyrzucily podejrzane osoby z kraju i odciely Chinczykom dostep do kanalow spolecznych . W natloku wydarzen na swiecie, tych prawdziwych i tych wywolanych sztucznie , nie mozemy zapominac , ze niestety, sytuacje zagrozenia dla naszej wolnosci i zdrowia nadciagaja z kilku stron swiata.

  • galluss 9 Maj 2011 o 6:23 pm

   brawo oby więcej takich komentarzy, rzeczowo treściwie i na temat, tego chcą czytelnicy tego bloga

   od początku 2011 roku widzimy wyraźnie to, że media są kryminalne, a w szczególności po katastrofie smoleńskiej, która otworzyła oczy wielu polakom, tak jak i mordercza kampania szczepionkowa

   Piotr Bein, Marek i inni właściwie uratowali mi życie i wam, bo ja jeszcze 2 lata temu w ogóle nie miałem pojęcia co w trawie piszczy, ale całe szczęście z własnego lenistwa nie wziąłem szczepionki

   a dzisiaj to widzę wyraźnie po której stronie leży prawda, tak więc jestem winny wam swoje oddanie, po prostu za to, że powstrzymaliście akcje szczepionkową, bo prawdopodobnie szczepionka by mnie zabiła od środka, powodują eutanazje umysłu…

   a jak widzę jak kizia MIZIA szykanuje marka i prubuje go wplątac w działalnosc kryminalną, to scyzoryk mi sie w kieszeni otwiera, kiedyś ktoś MIZI wyperswaduje to co mam na myśli, i niedługo chyba blog mizki zostanie zdjęty z anteny

   cały bliski wschód w stanie wojny, a media kłamia nadal, pluton – około 5 tys. ton z daiczi nas zabija – media milczą, smierc osamy bin ladena przygotowaniem do 3 wojny i eksterminacji palestyny – media milczą

   dzięki wam blogerzy

 50. oz 9 Maj 2011 o 6:23 pm

  nie w temacie jestem z tymi działkami orgonowymi… to coś w stylu . kate bush ,, cloudbusting ,,? na you tubie można luknąć

 51. sono 9 Maj 2011 o 6:58 pm

  dziwne rzeczy si dzieje na amerykanskim ladzie. Gina ostatnio zwierzeta na masowa skale w rejonie Yellowstone park. Main media oczywiscie o tym nie mowia, zajete sa rozsiewaniem propagandowej sieczki o Osamie do zaczadzonych lemingow.
  Nie przejmuja sie Japonia, rekordowymi powodziami w Srodkowych Stanach, wymieraniem zwierzat. Najbardziej boja sie domniemanego ataku ,jaki niby kumple Osamy szykuja. Kumple?? Czyzby??
  A w Yellowstone jest duzy wulkan, ktory jest poddawany dzialaniom Haarpu i pewnie lucyferianom marzy sie, aby wybuchl. Tyle luda zginie za jednym razem. Beda rece z radosci zacierac a do newsow podadza, ze cos tam ,cos tam ,i lemingi uwierza, ze, ot ,kolejna katastrofa, jedna z wielu.
  Tu link

  • Sully 9 Maj 2011 o 7:07 pm

   Dwa dni temu było wiele małych trzęsień ziemi w pobliżu Yellowstone, i nikt nic o tym nie pisze, wczoraj pisałam, że giną wieloryby…15 martwych w jeden tydzień, to dośc sporo…za dużo…

  • Taka prawda 9 Maj 2011 o 11:46 pm

   Czyzby chcą powysadzać superwulkany w USA? Woda plus lawa i będzie naprawdę nieprzyjemnie. I to w skali całej planety.

 52. trebor 9 Maj 2011 o 7:06 pm

  oz moze to ci pomoze:

 53. sono 9 Maj 2011 o 7:16 pm

  Tu bardzo ciekawe video z Fulfordem ( po ang, tlumaczenie francuskie). Wyjasnia duzo who is who w obecnym swiecie.

 54. navajo88 9 Maj 2011 o 7:20 pm

  Sully :

  Dwa dni temu było wiele małych trzęsień ziemi w pobliżu Yellowstone, i nikt nic o tym nie pisze, wczoraj pisałam, że giną wieloryby…15 martwych w jeden tydzień, to dośc sporo…za dużo…

  Sully można o tym pisać do usr…j śmierci ,ale powiedz kogo to dzisiaj obchodzi ,,,co ?????? takie jest życie i nic na to nie poradzisz powoli zaczynają ginąć zwierzęta i co najgorzes te kture odgrywają znaczącą rolę w systemie pokarmowym na ziemi !!!!! a ludzie co ??? a no nic !!!! i dopiero wtedy się otrząsną kiedy bendzie już za póżno !!!!! ,pozdrawiam J.M.H

  • Sully 9 Maj 2011 o 7:45 pm

   Skoro o tym dyskutujemy to Nas obchodzi, może więcej ludzi o tym przeczyta i sie zastanowi…tylko oby ten blog był merytoryczny , oby mozna na nim swobodnie dyskutować ( jak do tej pory) przedstawiając swoje racje i nie bojąc się że zostanie się zbanowanym;-) ( tak to chyba nazywacie) bo ma się inne poglądy.
   Pozdrawiam wszystkich!

 55. navajo88 9 Maj 2011 o 7:23 pm

  Seba :

  „COŚ” się objawiło w Japonii

  Seba a jak myślisz co to może być ????????

  • galluss 9 Maj 2011 o 7:27 pm

   najavo88 to zwykły odbicie w kliszy aparatu,
   ja badałem również rzekomą planetę nibiru, bo w internecie było pełno nagrać z czarnymi plamkami obok słońca,a ja nagrałem swoim aparatem w negatywie i ta czarna plamka od nibiru to zwykłe odbicie kliszy aparatu, JAK DAWALEM NORMALNIE KRĘCENIE FILMU BEZ NEGATYWU TO POJAWIAŁY SIE BIAŁE PLAMKI TAK JAK NA WIDEO POWYŻEJ

   masz wyjaśnione

  • Seba 9 Maj 2011 o 8:05 pm

   Niedawno pisałem o moim spotkaniu z UFO podczas lotu samolotem. UFO to nie bzdura – to fakt.

 56. Das Reich 9 Maj 2011 o 8:37 pm

  Hitler Adolf (1889-1945), polityk nazistowskich Niemiec, führer (wódz) III Rzeszy. Urodził się w Austrii w miejscowości Braunau. Dwukrotnie bez powodzenia zdawał na wydział malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Wiedniu.

 57. Adrian 9 Maj 2011 o 8:37 pm

  US to set up permanent base in Poland http://www.presstv.com To jest dla nas wielkie nieszczescie

  • Taka prawda 9 Maj 2011 o 11:50 pm

   Ta BAZA to przygotowania pod operacje „Czyste Niebo” w Białorusi. Swojska wersja zadymy w Libii.

 58. karlos33 9 Maj 2011 o 8:45 pm

  Silne wstrząsy na Alasce ,w Filipinach i niedaleko Australii west of Macquarie Island aż 6,3 mag http://quakes.globalincidentmap.com/

 59. navajo88 9 Maj 2011 o 8:45 pm

  galluss :

  najavo88 to zwykły odbicie w kliszy aparatu,
  ja badałem również rzekomą planetę nibiru, bo w internecie było pełno nagrać z czarnymi plamkami obok słońca,a ja nagrałem swoim aparatem w negatywie i ta czarna plamka od nibiru to zwykłe odbicie kliszy aparatu, JAK DAWALEM NORMALNIE KRĘCENIE FILMU BEZ NEGATYWU TO POJAWIAŁY SIE BIAŁE PLAMKI TAK JAK NA WIDEO POWYŻEJ
  masz wyjaśnione

  Gallus wszystko jest możliwe ,a co do samej planety Nibru to jeszcze nikt jej nie widział i ta planeta jest taka więcej wirtualna niż prawdziwa ,,ale jedno jest pewne w przeszczeni kosmicznej zaczynają zachodzić zmiany i to duże zmiany i już nawet uczeni zaczynają się łapać za głowe i szarpać swoje siwe brody na to wszystko co zaczyna się dziać , podobno już widać tą Nibru z Bieguna Połódniowego ,ale poczekajmy spokojnie bo co ma być to i tak beńdzie czy nam to się podoba czy też nie !!!! , bo wszechświat rządzi się swoimi prawami i my jako ludzie nie mamy najmniejszego na to wpływu , pozdrawiam J.M.H

 60. navajo88 9 Maj 2011 o 8:47 pm

  Das Reich :

  Hitler Adolf (1889-1945), polityk nazistowskich Niemiec, führer (wódz) III Rzeszy. Urodził się w Austrii w miejscowości Braunau. Dwukrotnie bez powodzenia zdawał na wydział malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Wiedniu.

  HAHAHAHAHAHA A jak skończył ??????? hahahahaha

 61. patryk 9 Maj 2011 o 9:16 pm

  Dla MOL i innych 🙂
  ,,Re: Ujawnienie technologi darmowej energii

  przez Al Mudrasim » 09 maja 2011, 18:29
  No więc urządzenie działa na napięcie 12 V , zabezpieczenie nadprądowe moduł G61 charakterystyka B o natężeniu znamionowym 16 A . Moduł wyżej wymieniony spełnia dwie funkcje 1. zabezpiecza przed zwarciem i 2. służy jako wyłącznik. Moje urządzenie pobiera 96 W mocy , tj napięcie 12 V i prąd 8 A . Ja u siebie nie zastosowałem żadnej automatyki i żadnych dodatkowych zabezpieczeń p.wybuchowych i prądowych od wyżej opisanych, uważam to za zbędny bajer, ale jak chcecie to możecie zastosować coś dodatkowego. Urządzenie uruchamiam po odpaleniu silnika, a wyłączam przed jego zgaszeniem i to jest cała filozofia.Cel jaki chcę osiągnąć to oczywiście redukcja w moim aucie apetytu na paliwo. Przejechałem obecnie niecałe 100 km , więc nie mogę nic powiedzieć o oszczędnościach, ale na pewno jest inna kultura pracy i dynamika silnika. To już się czuło po 5 min jazdy. Silnik pracuje o wiele ciszej i ma o wiele lepszego powera .Teraz będę testował jego apetyt, no i przeprowadzę badanie spalin. Jednak co by nie powiedzieć efekty są już na tyle obiecujące (lepsza praca silnika) , że zaczynam pracę nad urządzeniem o większej mocy na bazie starego akumulatora samochodowego .”

  http://davidicke.pl/forum/ujawnienie-technologi-darmowej-energii-t6936-30.html

  • MOL 9 Maj 2011 o 10:30 pm

   ja akurat miałam na mysli Generatoe Tesli do zastosowania w domu. ja miałabym brac pod uwage samochód to pomyślałabym o silniku na wodę.

 62. zac 9 Maj 2011 o 10:11 pm

  Czy ktoś zna adresy stron monitorujących promieniowanie w innych krajach europejskich?
  Na
  http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=0
  jest dziwna przerwa w nocy 8 maja i dość infantylnie się tłumaczą.
  Chciałem porównać na innych stronach.

 63. Barryłka Z Tyłka 10 Maj 2011 o 1:48 am

  .gif

  http://imageshack.us/photo/my-images/687/fok.gif/
  http://imageshack.us/photo/my-images/802/fok2.gif/

 64. guliwer 10 Maj 2011 o 10:23 am

  http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/

  „Przerwa w pomiarach w nocy 8 maja została spowodowana zanikiem zasilania w sieci energetycznej.
  Wzrost liczby zliczeń przed przerwą jest wynikiem silnych opadów deszczu, które prawdopodobnie wywołały awarię.”

 65. love 10 Maj 2011 o 2:25 pm

  przepraszam mam takie pytanie odnośnie intronizacji.

  ja nie mam nic przeciwko, ale chciałabym się dowiedzieć czy chodzi wyłącznie o symbolikę czy o władzę dla grona ludzi którzy będą tworzyli „dwór” ?