No i mamy 11 Maja…

Piszę to co prawda na 2 godziny przed 11 maja, więc mamy jeszcze 26 godzin na ziszczenie się przepowiedni. Napięcie jednak i nam się udziela:

Konarski,10 Maj 2011 o 7:35 pm
Panika w Rzymie: Przepowiednia paraliżuje Wieczne Miasto.
Blady strach padł na mieszkańców włoskiej stolicy. Na 11 maja zwolnienie z pracy wzięło 18 proc. więcej urzędników państwowych niż w roku 2010
– donosi „The Guardian”.
Zgodnie z przepowiednią sejsmologa-samouka Rzym ma zostać zniszczony przez potężne trzęsienie ziemi. Na Facebooku ludzie umawiają się na wspólne przeczekanie kataklizmu w parkach miejskich, rodzice nie chcą posyłać dzieci do szkół i przedszkoli – podkreśla gazeta. Puste klasy zapowiedzieli też dyrektorzy rzymskich szkół. 11 maja, co piąty uczeń ma nie przyjść do szkoły. Trzęsienie ziemi zakłada rzekoma przepowiednia zmarłego 30-lat temu Raffaele Bendandi. Co do dnia przewidział on kilka tragiczych w skutkach trzęsień ziemi, także to we Friuli 1976 roku, gdy pod gruzami zginęło ponad 1 tys. osób – dodaje „The Guardian”.
http://www.guardian.co.uk/world/2011/may/10/rome-earthquake-prophecy-claims
Przypomnę też co pisał Gallus:
„POTWIERDZAM DZIEN 11 MAJA – DZIEŃ KATAKLIZMU, STRONA NWO JEST ZABLOKOWANA OD CHYBA 2 TYGODNI, a tam umieściłem mój artykuł o liczbie 11 i dniu 11 maja 2011, i zaraz po tym została zablokowana – dziwne nie?, ALE, więc pisze, wszystko znowu od nowa: jedna z kart illuminatów mówi o dniu 11 maja”
W tym samym artykule o karcie Illuminati na 11 maja pisał też nekromancer:
„Purpura i szkarłat są kolorami Nierządnicy – skorumpowanego i rozwiązłego Miasta zbudowanego na siedmiu wzgórzach czyli Rzymu. Apokalipsa opisuje jego upadek. Ta karta idealnie przedstawia tę właśnie historię która się wydarzy 11 maja”
zob: https://monitorpolski.wordpress.com/2011/04/28/benjamin-fulford-wystapienie-26-kwietnia2011r/2 2aja 2011 Gallus proponuje jeszcze inną opcję:  będzie zamach na tamę Hoovera! pomyślcie! nie mam jak tego udowodnić, ale wpadłem na pomysł bo teraz musza zrobić „zamach” – jak już powiedzieli, że ludzie al kaidy zaatakują ponownie, tama hoovera jest w okolicach new madrid! jak TAMA PĘKNIE – SYMBOL BUDOWNICTWA AMERYKI – CUD ŚWIATA to CAŁY NEW MADRID ZALEJE, MILIONY LUDZI BEZ DACHU NAD GŁOWĄ!!!!!!!!!! SPRAWDZMY TO, W POLOWIE MAJA BEDZIE ZAMACH! ALBO W CIAGU NAJBLIZSZYCH TYGODNI ALBO JAKĄŚ ELEKTROWNIE ATOMOWĄ WYSADZĄ…
Większość obaw dotyczyło USA – że „zabicie” Bin Ladena ma być pretekstem do kolejnej operacji „fałszywej flagi” tym razem rzekomego zamachu nuklearnego ze strony Pakistanu, a to z kolei ma posłużyć jako powód do wzniecenia III wojny światowej.
Henning Kemner z kolei mówił o starannie realizowanym planie rozwiercenia tzw. New Madrid Zone, żeby spowodować wielkie trzęsienie ziemi. Skutkiem miałoby być rozpadnięcie się USA na dwie części podzielone potężnym rowem oceanicznym, który miałby się utworzyć na miejsce Mississippi. Faktycznie, coś dziwnego się dzieje w tej strefie – burze o niespotykanej dotąd sile i ilości opadów zalały wielkie obszary, jednak daleko tu jeszcze do czarnego scenariusza Kemnera.
Sądzę, że nie można ignorować ostrzeżenia z Medjugorie, choć niekoniecznie może ono oznaczać wydarzenie z 11 maja, bowiem nie podano daty. „Ogromny pocisk został skierowany dokładnie w stronę Waszyngtonu (stolicy USA). Człowiek nie będzie mógł go zestrzelić, albo też nienaturalnej wielkości fala tsunami zmyje miasta wzdłuż wybrzeża oceanu. Ten pocisk zabije tysiące ludzi”. Ogromny pocisk może oznaczać asteroidę, a samo słowo „pocisk” sugeruje sztucznie sterowanegoasteroidę. Okazuje się, że już w roku 1979 rząd USA dysponował setką satelitów-robotów, mogących zmienić kierunek dużego ciała kosmicznego tak, aby uderzyło ono z kosmiczną prędkością w zadany cel na Ziemi! Czy niedawne uderzenie meteorytu w Polsce nie było przypadkiem testem celności?
Najbardziej znaczące jednak było moim zdaniem wystąpienie u Alexa Jonesa Steve’a Pieczenika. W ostrych słowach ostrzegł on Prezydenta Obamę i wszelkie służby by nawet nie myślały o wykreowaniu jakieś nowego zamachu „terrorystycznego”. Być może dzięki ostrej krytyce poczynań obecnej administracji USA, szczególnie w zakresie tzw. „operacji psychologicznych”, do których m.in, należy wg. Pieczenika zabicie Osamy Bin Ladena, nie dojdzie w USA do tragedii. Można bowiem wyobrazić sobie sytuację, że pewni ludzie z potężnymi środkami i możliwościami detonują bombę atomową w którymś z wielkich miast. Dopóki nie było mediów niezależnych, ludzie byli gotowi wierzyć w „terroryzm”, ale od zamachu na WTC wiele się zmieniło – w USA są dziesiątki milionów ludzi przygotowanych do konfrontacji zbrojnej. I to właśnie chciał uświadomić rządowi amerykańskiemu Pieczenik – że jeśli nastąpi jakikolwiek wielki „atak terrorystyczny” na USA, to ci ludzie w to nie uwierzą i dojdzie do rewolty na skalę wojny domowej.
Sądzę, że to powstrzyma ludobójców przed kolejną prowokacją, ale może z kolei sprowokować terrorystów zagranicznych do zamachu. Czyli, że tym razem, w przeciwieństwie do 911 może dojść do prawdziwego zamachu terrorystycznego, a ludzie będą pewni, że zrobił to rząd amerykański. Sytuacja jest więc dość ciekawa.

Na koniec dodam jeszcze jedno – tragedia na skalę być może większą niż wybuch atomowy w dużym mieście wydarzyła się … w niedzielę w nocy, 8 maja. W atmosferę na skutek eksplozji w reaktorze nr 1 uwolniły się olbrzymie ilości uranu, plutonu i innych izotopów. Zaczęły krążyć w atmosferze. Aż strach pomysleć jakie będą tego skutki…

Reklamy

166 responses to “No i mamy 11 Maja…

 1. Heller 10 Maj 2011 o 9:40 pm

  no dobra.. pierwszy! 🙂

 2. Zenek 10 Maj 2011 o 9:49 pm

  Rzekoma przepowiednia zmarłego 30-lat temu Raffaele Bendandi jest rzeczywiscie rzekoma i jest celową dezinformacją mająca „usprawiedliwić” planowane trzęsienie ziemi:
  „Od stycznia br. w internecie krążą informacje, mówiące o dacie 11 maja 2011, kiedy to niszczący wstrząs sejsmiczny uderzy w okolice Rzymu, a miedzy 5 a 6 kwietna 2012 liczne i katastrofalne trzęsienia dotkną wiele innych miejsc na ziemi.

  Zespół sejsmologów z Narodowego Instytutu Geofizyki i Wulkanologii (INGV), w składzie Alessandro Amato, geolog i dyrektor ds. badań, Giulio Selvaggi, dyrektor Krajowego Centrum Trzęsienia ziemi INGV, odpowiedzialny za monitorowanie trzęsień ziemi we Włoszech, Concetta Nostro, sejsmolog i Massimo Crescimbeni, psycholog INGV zaprzeczył tym informacjom, potwierdzając jednak, że w tym dniu dojdzie prawdopodobnie do około 30 lekkich trzęsień ziemi. Co więcej, naukowcy zapewniają, że do tylu trzęsień dochodzi we Włoszech każdego dnia. Nie są to jednak wstrząsy odczuwalne przez człowieka.

  – Nasz Instytut współpracuje z fundacją La Bendandiana, która gromadzi i kataloguje prace Raffaele Bendandi. Z dokumentów sejsmologa nie wynika żadna prognoza o możliwym trzęsieniu ziemi w Rzymie w dniu 11 maja tego roku – tłumaczą naukowcy – Informacje krążące w Internecie nie są prawdziwe, nie są nawet przepowiednią – dodają sejsmolodzy.

  Powróćmy jednak do Raffaele Bendandi, znanego jako „człowieka, który przewidywał trzęsienia ziemi”.

  Pochodzący z Faenza Bendandi, urodził się 17 października 1893 roku. Po trzęsieniach ziemi w Messynie i Kalabrii, od 1908 roku, pasjonował się trzęsieniami ziemi, próbując znaleźć sposób na ich przewidywanie. Urodził się w ubogiej rodzinie rzemieślników. W dużej części samouk, nie studiował, nie uzyskał nigdy żadnego tytułu.

  Bendandi, który na podstawie swoich notatek, przewidział kilka lat wcześniej trzęsienie ziemi w Mersica, które miało mieć miejsce w październiku 1914. Trzęsienie ziemi nastąpiło kilka miesięcy później, 13 stycznia 1915.

  Jego sława osiągnęła szczyt, gdy 23 listopada 1923 r., gdy przed notariuszem w Faenza, przepowiedział trzęsienie ziemi w Marche 2 stycznia 1924. Trzęsienie ziemi nastąpiło rzeczywiście, jednak 2 dni później.

  Od tego czasu, nauka zaczęła się nim interesować, lecz postrzegać raczej negatywnie. Instytucje badawcze i rządowe, akredytowane na całym świecie, nie były w stanie znaleźć alternatywnych teorii do tej Bendandiego, więc stworzyły koalicję przeciw niemu, zmuszając do wycofania się z życia publicznego.

  Ostatnia przepowiednia dotyczyła trzęsienia ziemi we Friuli w 1976 r. Władza jednak zignorowała alarm, nazywając Bendandiego szarlatanem.”

  http://www.naszswiat.net/y-we-woszech/wiadomoci/2287-czy-jutro-ziemia-zatrzsie-si-w-rzymie.html

 3. BirD2 10 Maj 2011 o 9:52 pm

  No to ja drugi.
  Gallus wspomniał o tym że pisał na NWO i dziwnym trafem zaraz została zablokowana.

  Strona miała problem z Hostingiem, ktos chciał z piszących ją przejąć.
  Ludzie jaki Illuminat przejmował by sie tym że gallus napisał coś na jakieś stronie. Ludzie oni sami wam mówią co zrobią to po co blokować i cenzurować?

  Gdyby nie ich uprzejmość dalej byśmy sądzili że to wina ludków i nieforemnych kamieni z marsa.

 4. galluss 10 Maj 2011 o 9:58 pm

  zaraz zaraz bo Marek wyciągnął mój komentarz sprzed 2 tygodni i jak filip z konopii wyskoczył z nim, ale w przeciągu tego czasu tutaj wiele osób pisało, że strona NWO została zamknięta przez samego admina, ale z jakiego powodu to nie wiadomo…. był zastraszany? ktoś ma informacje? to niech sie podzieli…

  • monitorpolski 10 Maj 2011 o 10:07 pm

   Podałem chyba link? Tak, wyciągnąłem to co pisaliśmy o 11 maja.

  • kosiardeyablos 10 Maj 2011 o 11:40 pm

   prawdopodobnie nie zdążył….powiadomić!

  • millena461 10 Maj 2011 o 11:55 pm

   Galluss piszesz powyzej …
   ” będzie zamach na tamę Hoovera! pomyślcie! nie mam jak tego udowodnić, ale wpadłem na pomysł bo teraz musza zrobić „zamach” – jak już powiedzieli, że ludzie al kaidy zaatakują ponownie, tama hoovera jest w okolicach new madrid! jak TAMA PĘKNIE – SYMBOL BUDOWNICTWA AMERYKI – CUD ŚWIATA to CAŁY NEW MADRID ZALEJE, MILIONY LUDZI BEZ DACHU NAD GŁOWĄ!!!!!!!!!! ‚
   GALLUSS o ile wiem to TAMA HOVERA jest miedzy stanem NEVADA a ARIZONA to nie Madrit Zone. Cos Ci sie chyba pomylilo. link
   http://www.worldcam.pl/221,satelity,podglad.html

 5. xyz 10 Maj 2011 o 10:01 pm

  Galluss, jeżeli jutro nic się nie wydarzy, to jesteś spalony na całej linii.

  • monitorpolski 10 Maj 2011 o 10:09 pm

   Nie jest „spalony”, co wyjaśniam we wpisie. Żaden „Piechniczek” by nie reagował ostrym wystąpieniem w najbardziej popularnym show radiowym w USA gdyby nic się nie działo! Sądzę, że mieli przygotowany dokładnie plan na 11 maja, a „dobrzy ludzie” w służbach ich uprzedzili. Ja się tak naprawdę boję teraz, że może dojść do prawdziwego zamachu terrorystycznego z zewnątrz.

  • galluss 10 Maj 2011 o 10:16 pm

   nie bądź śmieszny, ja jestem spalony? a czy ty w ogóle wpadłbyś na pomysł, czy generalnie wysnułbyś taką teorię samodzielnie? czy potrzebujesz od myślenia innych?
   nie stanie sie jutro to kiedy indziej, na tym polega myślenie abstrakcyjne, że starasz się przewidywać co zrobi wróg

   a poza tym to pan Marek dając moje wpisy się podpisuje pod tym imieniem i nazwiskiem, tak więc naprawdę nie palcie za sobą mostów,
   bo Marek już w styczniu pisał na blogu, jak jeszcze tutaj nie było tyle ludzi, że w połowie marca dojdzie do wielkiej katastrofy no i mieliśmy FUKUSHIMĘ

   jeśli sie tobie nie podoba to nie wchodz na tego bloga, ALE I TAK BĘDZIESZ WCHODZIŁ bo blogi to najlepsze źródło informacji na chwilę obecną,

   • xyz 10 Maj 2011 o 10:24 pm

    Pan Marek różne rzeczy pisze na blogu. Przy takiej liczbie informacji i ciągłemu zapowiadaniu, że coś się wydarzy, trudno, żeby coś się nie stało, prawda ? Szkoda tylko, że nikt nie wraca do starych tematów i nie rozlicza z nich ich autorów.

    I co to ma znaczyć, że jak nic nie stanie się jutro, to stanie się kiedy indziej ? Wow, toś przewidział teraz przyszłość. Oczywiście, że kataklizmy były, są i będą – od początku istnienia tej planety, a nie HAARPU i NWO. Otrząśnijcie się w końcu z tej paranoi.

    • rabarbarek 10 Maj 2011 o 11:50 pm

     xyz , a moze lepiej rozliczyc rzadzacych , ktorzy w kampanii wyborczej obiecuja spelnienie wszystkich spolecznych marzen , a potem wypinaja sie na nas i nawet przepraszam nie powiedza, kiedy ich obietnice obracaja sie w nicosc. Wszyscy bladzimy w tunelu , poszukujac prawdy i oczywiscie mylimy sie , ale i tak na blogach wiecej informacji niz w rezimowych telewizorniach. A czasami lepiej przestrzec i pomylic sie niz nie mowic nic . Zobacz dzisiejsza panike w Rzymie. Moze nic sie nie stanie a jednak Rzymianie opuszczaja miasto. W Nowej Zelandii tez byly ostrzezenia przed trzesieniem i ci ktorzy opuscili w pore Christchurch , dziekowali meteorologowi-przepowiadaczowi za ocalenie zycia. Tak wiec rozliczmy najpierw Tuska i Obame a potem wezmiemy sie za Gallusa.

     Pogoda, trzesienia, HAARP dzisiaj


     ====================================
     monitorpolski: Dzięki rabarbarek, właśnie wstałem 4 rano, jadę w małą podróż. Ale znów słyszałem HAARP-a w nocy. Ciekawe….

    • Taka prawda 11 Maj 2011 o 2:39 am

     Ciesz sie życiem, każdą jego chwilą bo nie wiesz kiedy jakiemuś świrowi nie zaświta pomysł się wysadzić w miejscu w jakim aktualnie będziesz bo tego wymaga od niego „dobro światowego biznesu”.

   • kosiardeyablos 10 Maj 2011 o 11:44 pm

    Jakkolwiek nie srajmy w pory, co ma sie stać to się stanie ale jesteśmy na to gotowi. Problem polega na tym co dalej!!!!

 6. jowram 10 Maj 2011 o 10:09 pm

  Trzęsienia ziemi w Europie i wojna światowa.

  Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

  Orędzie nr.22 z serii Ostrzeżenie.

  Pozostałe orędzie ale jeszcze nie wszystkie sa tutaj

  Piątek 18 marca 2011 r. o północy.
  Moja ukochana córko, przychodzę dziś wieczorem z wielką miłością, ażeby się z tobą skontaktować, gdyż znam udręki, które przysparzają ci bólu. Cierpienie, które teraz poświęcasz innym duszom oznacza, że inaczej, gdybyś nie działała z taką radością, pozostałyby one w obliczu ciemności.
  Moja córko, te przekazy są prawdziwe, ale powinnaś łączyć się ze Mną tylko podczas modlitwy lub po modlitwie. To ważne, ponieważ oszust czasami usiłuje przeszkodzić, jeśli nie jesteś w cichej modlitwie ze Mną.

  Wojna światowa.

  Moja córko, proroctwa, o których mówiłem są w trakcie procesu dokonywania. Mojemu ukochanemu przedstawicielowi w Watykanie nie pozostaje wiele czasu z powodu wydarzeń, które dzieją się. Ludzkość zobaczy wkrótce kolejne wydarzenia, włącznie z trzęsieniem ziemi w Europie, które wielu zszokuje; ale oczyszczenie to przyczyni się do zjednoczenia ludzi, co będzie korzystne dla wszystkich. Nastąpią inne globalne wydarzenia, włącznie z wybuchem wulkanu, podczas gdy wojna na Bliskim Wschodzie zaangażuje inne nacje. Narody Zachodu sprowokują reakcję Rosji i Chin. Wszystko zakończy się wojną światową.

  Modlitwa zmniejszy stopień rozmiaru tych zdarzeń.

  Tymczasem wkrótce nastąpi Ostrzeżenie. Spowoduje ono nawrócenie. Nawrócenie, przez modlitwę, złagodzi zakres i skutki tych wydarzeń.

  Cierpienie przyniesie pokorę – Pokora zbawi dusze.
  Moja córko, w ogromnej skali w jakiej świat doświadczy tych wstrząsających wydarzeń ci, którzy będą cierpieć, nabiorą pokory. Przez pokorę mogą być uratowani. Wszystko to jest konieczne, aby przygotować świat na Moje powtórne przyjście. Czas ten nie jest odległy. Moja córko, to będzie wielki dzień chwały dla wierzących. O dniu tym pamiętaj przede wszystkim, ponieważ wszystkie wcześniejsze cierpienia, które zniosłaś w Moje Imię, będą zapomniane.
  Wszystkie proroctwa przewidziane w Księdze Objawienia dokonują się teraz na świecie. Tych, którzy rozumieją znaczenie tych wydarzeń: proszę, proszę wyjaśnijcie innym, jak ważne i konieczne jest, aby prosić Boga o przebaczenie, aby oczyścić swoje dusze.

  Wątpliwości w Moje przekazy.

  Moja córko, słuchaj zawsze, zawsze Moich przekazów przez swoje serce. Ty wiesz, że one przychodzą ode Mnie, twojego Boskiego Zbawiciela, chociaż czasem inni będą cię przekonywać, że tak nie jest. Boli Mnie to tak bardzo. Rozumiem wiele twoich własnych wątpliwości, które wypływają z twojej troski i wstrętu do wprowadzania ludzi w błąd. Musisz w końcu porzucić wszystkie takie myśli.

  Powierz mi swoją wolę.

  Moja córko, byłabyś silniejsza, gdyby duchowe wsparcie, którego potrzebujesz, dane ci było od jakiegoś księdza. Niestety, nie przyjmują mojego Kielicha w prawidłowy sposób – jest to fakt, który Mnie głęboko obraża. Musisz więc polegać teraz wyłącznie na mnie. Powierz mi ostatecznie swoją wolę, a wszystko wyda się znacznie bardziej przejrzyste. Módl się każdego dnia koronką do Miłosierdzia Bożego oraz odmawiaj Różaniec. Przynajmniej raz w tygodniu bierz udział w nabożeństwie. Wszystkie te małe prezenty dla Mnie zbliżą cię do Mnie. Im bliżej Mnie będziesz, tym lżejsze i łatwiejsze będą twoje zadania.

  Broń tych przekazów.

  Czcij słowa Pisma Świętego. Broń ich. Przyjmij do wiadomości, że będą atakowane i rozdzierane, zwłaszcza przez tych, którzy uważają się za ekspertów; poszukujących fragmentów, które ich zdaniem, pozostają w sprzeczności do Moich nauk. Jedyną sprzecznością będzie ich własna błędna interpretacja Mojej nauki. Tam właśnie będą Moje święte słowa przekręcać i dokonywać błędnej wykładni, ponieważ pasuje im, aby to zrobić.

  Znaczenie pozostawania w stanie łaski.

  Moja córka, z całego serca tęsknię do twojej bliskiej łączności ze Mną. Proś Mnie o łaskę uczynienia cię silną, a Ja ci ją dam. Mam plany w stosunku do ciebie, moja córko. Są one bardzo ważne. Dlatego ważne jest, by twoja dusza była oczyszczona i abyś zawsze była w stanie łaski.

  Ponieważ nastąpi twoje ostateczne przekształcenie do duchowej doskonałości, będziesz cierpieć moja córko. Ale chcę cię na to przygotować. Opinia innych nie powinna cię obchodzić. Tych, którzy nie doświadczają światła, którzy cię denerwują – tych ignoruj. Módl się za nich. Zwróć jednak uwagę, że w niezauważalny dla ciebie sposób mogą cię odsunąć tak daleko ode Mnie, że twoje serce może się zamknąć dla Mnie.
  Święty Augustyn i Święty Benedykt współpracują z Tobą. Wołaj do nich o pomoc, a wszystko będzie dla ciebie znacznie łatwiejsze. Wykonywanie Mojej pracy i tych zadań, których od ciebie wymagam jest trudne. Każdy krok na tej drodze może doprowadzić do potknięcia. Gniew, frustracja i argumenty pojawią się wokół ciebie i będą coraz bardziej intensywne. Wszystkie mają na celu osłabienie twej woli – jeżeli na to zezwolisz.
  Musisz błogosławić swój dom i mieć ze sobą w każdym momencie różaniec, krzyż Benedykta i wodę święconą. Bądź teraz odważna. Zaufaj Mi całkowicie. Dalej poświęcaj Mi swoją wolną wolę, a Ja obdarzę cię wszystkimi łaskami, których potrzebujesz, abyś mogła w sposób doskonały wykonać Moją pracę.
  Kocham cię, moja wybrana Córko. Uczynię cię jeszcze mocniejszą, niż jesteś. Będę cię prowadził. Ażeby było to naprawdę skuteczne, musisz powierzyć mi twoje ciało, twój umysł i twoją duszę. Ale ofiara ta musi pochodzić od ciebie i powinna być Mi przekazana jak drogocenny dar. Nie mogę wziąć jej od ciebie tak po prostu, gdyż twoja wolna wola jest specjalnym darem od Boga, mojego Ojca Przedwiecznego.

  Idź teraz w pokoju moja córko. Przekaż Mi twoje troski i wątpliwości. Uwolnij twoje ciało, twój umysł i twoją duszę. Wówczas, gdy powierzysz mi twą wolną wolę, uzyskasz zjednoczenie ze Mną. Ten dar dla Mnie zapewni, że Moje słowa będą skuteczniej słyszane na całym świecie.

  Twój kochający Zbawiciel ludzkości, Jezus Chrystus, Sędzia sprawiedliwy.

  Tłumaczył: Chrisgi

  • patryk 10 Maj 2011 o 10:25 pm

   Czyli ,szwarc ,mydło i powidło , a pan oferuje może jakiś rabat na odpust ?

   Ludzie , czy nie widzicie ,że są tacy któ→rzy chcą zrobić z was paranoików ?

   Przepraszam , ale tak to Polski Wolnej I Niepodległej ,nie odbudujemy .

   • kosiardeyablos 10 Maj 2011 o 11:46 pm

    Damy rade! B3ez tych śwideł i powideł, wiara jest w nas i tyle!!!

 7. Wojtek 10 Maj 2011 o 10:11 pm

  Prosze przesledzic prace HAARP ostatnich 24 godzin i posluchac: czas taki sam jak przed trzesieniem ziemi w Fukushima. Nam Polska HAARP tez pracuje: odtworz ostatnie 24 godziny http://www.youtube.com/user/dutchsinse

  • monitorpolski 11 Maj 2011 o 2:45 am

   pod Rabarbarkiem napisałem, tu potwierdzam – słyszałem dzisiaj HAARP w nocy. Dalekie „stukanie” ok 6-7 Hz, jakby koparka, bardzo przytłumiona. Coś sukinkoty szykują. Dźwięk bardzo odległy, więc to chyba nie Polska.

   • Lutek 11 Maj 2011 o 10:35 am

    Wspominałem kiedyś że mieszkam pod stacją bazową GSM i że prawdopodobnie raz tez mi się coś takiego zdarzyło. Nie miałem pomysłu jak sprawdzić, czy dopuszczalny poziom promieniowania emitowanego przez tę stację (nie mylić z promieniowaniem jądrowym) nie jest przekroczony, bo jak wiadomo nikt tego nie sprawdza i nawet metody są niemiarodajne jak udowadnia się na stronie:

    http://www.iddd.de/umtsno/Pomiary/mehpomiar.htm#idzi

    Niedawno natrafiłem przypadkiem (ale dzięki sąsiedztwa stacji bazowej zwróciło to moją uwagę) na stronę która wydaje się być pomocna w obronie przed bronią elektromagnetyczną którą wg podejrzeń stosuje się w Polsce. Niektóre propozycje są szalone, jak np. zegarek naręczny zero-EMF, bez baterii, nakręcający się samoczynnie pod wpływem ruchów ręką, czyli nie zawiera elektromagnesu który napędza mechanizm, więc nie emituje promieniowania elektromagnetycznego. Coś dla prawdziwych maniaków. Sporo jest takich gadżetów. Jednak urządzenia do wykrywania i pomiaru promieniowania wyglądają wiarygodnie.

    Chciałbym Cię zainteresować tą oto stroną:

    http://www.lessemf.com/

    Ja tam jeszcze nic nie zamawiałem, al może tobie by się przydał jakiś miernik, jeśli tak często doświadczasz tego zjawiska.

   • zenobiusz 11 Maj 2011 o 12:55 pm

    Możesz mieć rację,to nawet blisko,zapomnieliśmy że w Polsce, też mamy Rzym.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/11/uwaga-sucha-beskkidzka-haarpzlowrogi-morze-znowu-sie-pomylic/

  • zenobiusz 11 Maj 2011 o 10:09 am

   Nic się nie wydarzy w Rzymie,prognoza z 1915,nie sprawdzi się,Panika jednak jest tam w szczytowym stadium.Nie pierwsza,i nie ostatnia ,której źródłem są media ,tak oficjalne ,jak i „alternatywne”,dostarczające pożywki,temu zjawisku,,ramię w ramię .Szczególne zaangażowanie, zatroskanych służbowo „internautów”, ich wysyp w ostatnim czasie ,skłania do refleksji…

  • zenobiusz 11 Maj 2011 o 1:46 pm

   Tak,fakty są nieubłagane,dutchsinse,ma zawsze rację.Moje podejrzenia zaczynają nabierać pewności.Rzym,zabytkowa karczma w Suchej Beskidzkiej ,padnie ofiarą HAARP,złowrogiego.Jak wiem,z maili,od zaprzyjaźnionych niezależnych badaczy,przyczyna jest dwojaka.Sczeźnie przyczyna,dla której, gawiedź ośmiela się drwić ,z Mefistofelesa,miasto,poniesie karę za goszczenie,znanego działacza antynwo Twardowskiego,a aktyw współczesnych ,jego naśladowców,nie będzie miał gdzie snuć swoich knowań.

 8. monitorpolski 10 Maj 2011 o 10:12 pm

  Wskaźniki radioaktywności są zablokowane:
  http://www.epa.gov/japan2011/rert/radnet-data-map.html#MT

  • kosiardeyablos 10 Maj 2011 o 11:58 pm

   MONI!!!! powiem tobie tak – na radio tralalala najlepszy jest browiec, a najlepiej więcej niż4%-owy. Rozumiem powage sytuacjji, ale w tym sęk że wszyscy już mają jakieś radiacjae, więc najlepszym patenem jest browarek albo mocna żołądkowa i tyle w temacie. Zadne inne duperele nie wchodzą w rachube. gdybys poczytał na „kuamcach” mój punkt widznienia miałbyś zgoła inne pojęcie, ale rozumiem że informujesz ludzisków o stanie zagrożenia. Pisauem o tym rok temu. A to były moje dywagacje. Mam szacun do ciem więc nie bendem dalej komentował. Ważna jest siła i moc umysłu, sposob ćwiary w wykroczenie z tego dualistycznego chahmętu!!!Pozdro!!!

   • monitorpolski 11 Maj 2011 o 2:48 am

    Dobry browarek nigdy nie jest zły. Ja pijam piwo z browaru Grybów, jedno z tych co zostało polskie, wspaniały smak i niedrogie. Mizia znów pewnie napisze, że pracuję dla tego browaru i „rze wyszuo szyduo z worka”.

  • Sully 11 Maj 2011 o 8:53 am

   Wcale nie są zablokowane, mozna normalnie wejść i przeglądać. Pozdrawiam

 9. patryk 10 Maj 2011 o 10:13 pm

  Przepowiednie , , , kto i po co to wymyśla , czy mało wam nie sprawdzonych bredni ? Jeżeli ,szczerze i prawdziwie leży wam los Polski na sercu , to proponuję objawienia i przepowiednie zostawić Zenobiuszowi i kilku innym blogom ,a tu w tym miejscu zacząć dyskutować o dziejących się faktach .

  Wszelkiej maści prorocy ,jednoocy , eh…

  • Wojtek 10 Maj 2011 o 11:44 pm

   patryk :

   Daj adres do fotki tu , szczególnie interesująca jest karta PARANOICY .
   chyba nawet najważniejsza .
   Czego to człowiek nie wymyśli ?

   Bravo Patryk. Jutro nadejdzie nowy dzień i nowe przepowiednie a tymczasem życzę wam dobrej nocy, Wojtkowi też… 😉

  • McMario 11 Maj 2011 o 10:43 am

   Przepowiednie nie są jakimiś tam „cudami-nie widami”. To są scenariusze dziejów cywilizacji „dyktowane” przez Istotę, która bardzo dobrze rozumie, jak powstał Wszechświat i z czego się składa. Proszę wybaczyć, ale nie sposób tego opisać w krótkich zdaniach. Scenariusze te mają formę warunkową czyli – dajmy na to przykład:
   „Jeżeli nie będziecie regularnie wlewać do silnika oleju to silnik ten rozleci się po 10-ciu latach.”
   Załóżmy, że posiadacz auta dolewał oleju, ale nie według procedury (przykazań), tylko o wiele rzadziej. W wyniku tego samochód po 10-ciu latach jeszcze się nie popsuł. Człowiek chaotyczny powie, że to przepowiednia do d… , bo się nie sprawdziła, natomiast człowiek rozsądny będzie wiedział, że przepowiednia jest prawdziwa lecz dokładna data zależy od zachowania człowieka. Więc powtarzam: tego nikt nie wymyśla. To są opisy „działania urządzenia” w kontekście przyczyn i skutków.
   Dodam na koniec, że aby zrozumieć sposoby działania zachowań ludzkich i ich myśli, należałoby się odnieść do różnych ostatnich badań np. z zakresu fizyki kwantowej, która to udowadnia, że odpowiednie modlitwy mają wymierny wpływ na dzieje Świata. Tak bardzo wymierny, że w niektórych przypadkach dokonano konkretnych obliczeń matematycznych.
   To jest dosyć obszena wiedza, ale nie taka trudna jakby się komuś wydawało. Warto zapoznać się z tego typu tematami, ponieważ wiedza ta może całkowicie zmienić w nas postrzeganie rzeczywistości.

 10. jowram 10 Maj 2011 o 10:21 pm

  Pilnie przetłumaczyć!
  Sunday, May 1, 2011

  May 7, 2011

  Sunday, May 1, 2011: (Divine Mercy Sunday)
  Jesus said: “My people, you have recently seen some considerable damage from tornadoes in your Southern states. This vision is about a future natural disaster that will be caused by a major earthquake in California. In the vision there is wreckage all around and many people are fleeing over a damaged bridge to avoid more damage from any after shocks. I have warned you that a large earthquake is coming in the San Francisco area in several messages. This is one more warning that this event is getting close. I have shown you some dramatic geographical changes that will be coming to the California coastline, and many people will be fleeing to get away from the ocean. Parts of San Francisco are going to be falling into the ocean. It is better to relocate away from where these fault lines are known to be active. Pray for the souls that could die unexpectedly in this coming earthquake.”

  http://www.johnleary.com/index.php/2011/05/07/sunday-may-1-2011/

  • kosiardeyablos 11 Maj 2011 o 12:06 am

   NO brzmi fajnie! Ale Dzizuś nie waliłby takich tekstów. Powiedziuałby krótko!!! NIe ma wody- Nie ma Wina!!!…..apropo….Dzizus jest dla mnie Mistrzem jak mistrz Jedi!!! Jakkolwiek-Moc Jest Z Nami!!!!

  • Taka prawda 11 Maj 2011 o 2:43 am

   Jezus, jego aktualna inkarncja na Ziemi takich bzdetów nie wymyąla. A twórczość lighworkerów i im podobnych maso-śworów warta jest conajwyżej przepłukania „klozetową”.

 11. volv 10 Maj 2011 o 10:22 pm

  coś się dzieje

  http://www.dutchsinse.com/blog/

 12. Wojtek 10 Maj 2011 o 10:31 pm

  Cos dla relaksu LIST DO BOGA http://www.youtube.com

  • kosiardeyablos 11 Maj 2011 o 12:19 am

   Nie….Jako Bóg powiadam!!! nie róbcie siary!!! Jak ma byc tak będzie i tyle w temacie………(napisałem to bo mam takie prawo…ups,…. niestety!)

 13. eeetam 10 Maj 2011 o 10:55 pm

  No widzicie, dziś przez cały dzień cerwony Ł.ONET na na pierwszej pozycji w biznecie:

  „Trzeba przygotować świat – ONZ ostrzega przed nagłym ryzykiem”

  ONZ: rośnie ryzyko strat gospodarczych spowodowanych przez katastrofy

  http://biznes.onet.pl/onz-rosnie-ryzyko-strat-gospodarczych-spowodowanyc,18491,4267126,1,news-detal

 14. pedro 10 Maj 2011 o 10:55 pm

  Kurde coś ta karta nie daje i spokoju .
  http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/time-warp

  Wcześniej rozmyślałem nad symboliką ale sam jej opis jest podejrzany. Nazywa się „(Zagięcie/Wypaczenie/Zakrzywienie Czasu” napis niżej
  „Spróbujmy tego znowu. Spróbujemy?” Od razu nasuwa mi się skojarzenie że gdyby coś się stało znów 11 po Fukishimie to nawet Kryminalne media by mówiło o zbiegu okoliczności iż znów kataklizm jedenastego, że znów trzęsienie fatalne w skutkach, ledwo kilka miesięcy po i jeszcze w ten sam dzień. Ta karta sugeruje że znów spróbują wywołać kataklizm pewnie podobnymi metodami. Pisze też „zagraj ta kartę bezzwłocznie po jakiejkolwiek udanej śmierci (stoczonej śmierci? „Die roll”) jakiegokolwiek innego gracza”. małe kłopoty z tłumaczeniem. Czyżby naprawdę chcieli zagrać ponownie, i trzęsieniem zabić kolejnych ludzi?

  • Megi 10 Maj 2011 o 11:07 pm

   Z zakrzywieniem czasu skojarzył mi się niedawny wpis o potwierdzeniu doświadczalnym zakrzywienia czasoprzestrzeni wokół Ziemi http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/potwierdzono-doswiadczalnie-zakrzywienie-czasoprzestrzeni-wokol-ziemi ale nie widzę związku z kartą… może coś Ci się nasunie pedro

   • Sully 11 Maj 2011 o 8:10 am

    To o czym piszesz dowodzi tylko tego że Einstein był geniuszem, a my ze swoimi małymi rozumkami jeszcze długo ie zrozumiemy pewnych praw natury.
    Pozdrawiam

  • Taka Prawda 11 Maj 2011 o 2:25 pm

   Czyli, wykorzystaj już dawniej „zagraną kartę” zaraz po śmierci jednego z graczy. Graczem był Bin Laden – to jego medialnie ożywiono i ponownie zabito. Co do „sztuczki” to najwiekszym osięgnięciem przypisywanym Bin Ladenowi jest atak Boeningami na WTC. Karta może mówić o wykorzystaniu samolotów do ponownego wysadzenia jakiegoś budynku. Na przykład wysadzenie czegoś w Europie by pod pozorem „terroryzmu” przepchnąć przez jewroparlament ustawy w stylu Patriot Act z USA ograniczające swobody obywatelskie.

 15. eeetam 10 Maj 2011 o 11:02 pm

  Co do przewidywań katastrof to jednak inaczej bym interpretował to co się dzieje we Włoszech.

  To doskonały sygnał dla NICH jak ONI mogą sterować populacją, przez wywołanie takich reakcji na pogłoski, przepowiednie itd.

  A co do przepowiedni to przypomniała mi się jedna analiza logiczna nt. końca świata, że ten kto odgadnie datę będzie najlepszy – bo wygrywa tylko jeden, gdyż można to przewidziec tylko jeden raz… Problem w tym, że i tak się o tym nie dowiemy… Bo słuszność/trafność można tu stwierdziść co najwyżej sekundę PO fakcie.

  • rabarbarek 11 Maj 2011 o 12:01 am

   Mozesz miec racje. W USA maja wprowadzic specjalnaliste osob , ktore nie beda mogly jezdzic pociagami. Sprawdzaja ludzka wytrzymalosc na ograniczenie swobod, na katastroficzne zapowiedzi i kiedy nikt nie bedzie sie niczego spodziewal wkrocza ze swoim ostatecznym planem przykrecenia sruby i ogloszenia jedynego , slusznego, nowego, swiatowego rzadu, ktory bedzie nam milosciwie panowal , az do skonczenia swiata. brrr

   • millena461 11 Maj 2011 o 12:29 am

    rabarbarek wlasnie czytalam o tym i jestem ciekawa kiedy dojdzie do unii N.America.
    Na „RT” w wiadomosciach mowili ze Chiny sa obecnie najwiekszym zagrozeniem dla USA (ktore obecnie ma debyt ponad 14 trln $$$.
    Z wypowiedzi wiceprezydenta Joe Bidena wynikalo ze szykuje sie cos smierdzacego, az boje sie wypowiadac tego czego sie obawiam.
    Ja tez powiem sobie brrrr 😦

    • rabarbarek 11 Maj 2011 o 12:52 am

     Mow, bedzie Ci lzej. Zobacz jak nakrecaja inflancje. Ceny benzyny szybuja , i kazdy pretekst jest dobry. Podejrzewam , ze w Polsce jest podobnie. Lato moze byc gorace, politycznie.

 16. sono 10 Maj 2011 o 11:04 pm

  Ciekawa wiadomosc umieszczona 10/05/2011 przez Davida Wilcock na blogu Bena Fulford.

 17. przybysz 10 Maj 2011 o 11:05 pm

  komu poslac karty luminati w pdf

  • patryk 10 Maj 2011 o 11:14 pm

   Daj adres do fotki tu , szczególnie interesująca jest karta PARANOICY .
   chyba nawet najważniejsza .
   Czego to człowiek nie wymyśli ?

   • przybysz 10 Maj 2011 o 11:35 pm

    http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=77
    i tu http://chomikuj.pl/largoxx w dokumentach nazwa karty luminati

   • sebecxs 11 Maj 2011 o 12:08 pm

    ..ty chyba nie kumasz o co chodzi z tą kartą…

 18. sono 10 Maj 2011 o 11:09 pm

  tu link do tej wiadomosci
  http://funfactory.spruz.com/forums/?page=post&id=0DF5C82D-7E08-442C-AD6A-126A2394E864&fid=9AA464E4-EFF9-46CF-AA38-71511750F830&lastp=1

 19. sono 10 Maj 2011 o 11:10 pm

  Bavid Wilcock:
  http://articlesofinterest-kelley.blogspot.com/2011/05/new-madrid-fault-line-attack-underway.html
  ==========================================
  monitorpolski: sorry za ingerencję, znalazło się to w spamie – tekst zbyt długi. Podawajcie linki

 20. darkie 10 Maj 2011 o 11:17 pm

  Po co ta panika i tak nic się nie stanie jak to zawsze bywa z przepowiedniami.

 21. Pedro 11 Maj 2011 o 12:01 am

  Panowie a co jeśli dzisiaj rozwalą Tamę ! i Watykan !

  Też tak może być, sam widziałem na Youtube krótki odcinek z filmu amerykańskiego jak właśnie pęka wielka tama i zalewa miasto całe. Niestety nie pamietam jak teraz znaleźć ten filmik, może ktoś z was wie to niech go wklei tutaj.

  Film Anioły i Demony z Tomem Hanksem, jaki jest finał tego filmu ? Wymucha bomba w Watykanie.

  Na karcie illuminatów jest zegarek wskazujący 11 i 5 . Ale czy zrobią to trzęsienie ziemi w USA teraz? Dużo osób już o tym wie więc to będzie jak przyznanie się do tego. Niedowiarki przejrzą na oczy a tego iluminaci chyba nie chcą. Nie chcą obudzić morza Lemingów więc może jednak termin albo plany się zmieniły.

  Chociaż ostatnio iluminaci coraz śmielej się „ujawniają”

  Teledysk Rihanny :
  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/76-rihannalady-gaga-marionetki-iluminatow.html

  • kosiardeyablos 11 Maj 2011 o 12:28 am

   PEDRO!!! Nie panikuj tylko sie organizuj!!! Cokoklwiek ma być to będzie!!! Ważne jest to byśmy sie spotkali….kiedyś….jak to wszytstko sie ogarnie!!! POZDRO z POLIC i OKOLIC!!!!

  • Taka prawda 11 Maj 2011 o 2:49 am

   W historii przeglądarki poszperaj, powinien byc link jak ma trzymać.

   • Pedro 11 Maj 2011 o 6:08 am

    niestety nie mam nic. Z tego co pamiętam o tej tamie filmik był chyba na kanale tej niuni czy też niani , która ostregała w marcu przed datą 11 marca 2011 – trzesieniem ziemi.

    Jeśli macie link do jej filmików albo kanału zapodajcie.

    A CO DO SAMEJ DATY 11 MAJA TO DOPIERO ONA BEDZIE ZA GODZINE W USA.

   • Pedro 11 Maj 2011 o 6:10 am

    Aha i była to na pewno ta tama bo właśnie sprawdziłem jak to wygląda 😉

  • Lamacz Matryc 11 Maj 2011 o 8:19 am

   Oni chca abysmy wiedzieli,i pokaza nam ich potege tak mocno ze wielu z ludzi bedzie prosic i blagac o ich rzad swiatowy aby tylko to skonczyc.Beda sie ludzie wzajemnie zdradzac itp.Teatr sie konczy i wszystko jest przygotowywane na wyjawienie.Na koniec wylapia tych najwiecej krzyczacych i zaczipuja lub usmierca.To troche przypomina Hitlera bo na poczatku dzialali w konspiracji przed swiatem lecz puzniej przychodzi dzien pokazania i wyjscia z cienia.Oni tego chca i teraz bedziemy swiadkami odslony.

  • pedro 11 Maj 2011 o 1:03 pm

   Ja się pytam kto mi podpierdzielił nicka???? Zawsze jak się wypowiadałem miałem zielony znaczek i piałem się pedro z małej litery. Proszę uszanować ze ten pedro był tu pierwszy. Da radę się tu zarejestrować?

 22. millena461 11 Maj 2011 o 12:18 am

  Ta strona jest jedyna na ktora wchodze zawsze jeszcze przed zrobieniem sobie porannej kawy.
  Jest zawsze cos ciekawego, a Marek jest wyjatkowo pracowita i rzetelna osoba.
  Jednak po przepowiedniach Marcowych( a to juz z innego bloga -> NWO) podchodze do takich przepowiedni z duza rezerwa.
  Jedynie co sie dla mnie zlego stalo 14 marca to to, ze zlamalam reke i wyladowalam w szpitalu. Mozecie sobie wyobrazic jakie mialam mysli.Balam sie ze cos sie wydarzy i zostane z gipsem na zawsze.
  Dzieki Bogu, nic zlego sie nie wydarzylo w North America. Mysle ze nikt ale to NIKT z istot ziemskich nie jest w stanie przewidziec daty kataklizmu.

  To sila Boga nie w naszych rekach i niepodniecajcie sie tak bo jezeli cos bedzie ,to my sie dowiemy ostatni.
  Pozdrawiam i przeoraszam za swoje odmienne zdanie

  • rabarbarek 11 Maj 2011 o 12:27 am

   Milena,Nie masz za co przepraszac, z przepowiedniami , prognozami tak jest, ze na szczescie nie zawsze sie sprawdzaja. A byloby lepiej , zeby te zle nie sprawdzaly sie nigdy. Lepiej wyjsc na panikarza niz cierpiec albo patrzec jak inni cierpia.

 23. rabarbarek 11 Maj 2011 o 12:21 am

  W niedziele wlaczono elektrownie w Iranie. Na pobranie mocy potrzebuje dwoch tygodni, na wyprodukowanie pierwszej energii jadrowej dwoch miesiecy. Ciekawe co na to panstwa , ktore ostro protestowaly przeciwko tej elektrowni i nawet wymyslaly wirusy majace ja unieruchomic.

  http://english.farsnews.com/newstext.php?nn=9002191136

  • rabarbarek 11 Maj 2011 o 12:48 am

   Tym razem postraszono Iran wirusem Gwiazda, ktory dotad nie zaatakowal , poza Iranem, zadnego innego kraju[ oczywiscie komputerow w innych krajach]. Tym razem Iranczycy wykryli wirusa na tyle szybko , ze nie zdazyl zniszczyc urzadzen w elektrowni. Ale wiadomo , ze na tym sie nie skonczy.

   http://www.npr.org/2011/05/09/135854490/inside-the-united-states-secret-sabotage-of-iran

 24. Daniel 11 Maj 2011 o 1:06 am

  Wiele z tych informacji wydaje mi się być ich sprawną manipulacją i dezinformacją w celu dyskredytowaniu takich źródeł informacji jak ten blog w oczach oglądaczy reżimowych telewizji. Ukazujmy fakty, zostawmy przepowiednie i bądźmy czujni.

 25. Ola 11 Maj 2011 o 1:49 am

  Od kataklzmow zaplanowanych nie uciekniemy. ALe dolaczajac do swiatowej grupy walczacej o prawa dla ludzi i przeciwko New World Order zmienimy swoje i naszych dzieci zycie na lepsze.. Prosze niech ktos dolaczy nas do tego swiatowego ZWIAZKU
  http://www.unitedwestrike.com

 26. Taka prawda 11 Maj 2011 o 2:56 am

  Murzyn ma zamiar w czasie przyjazdu wcisnąc budowe w Polsce bazy operacyjnej dla amerykańskiego lotnictwa potrzebnej im do nalotów na Białoruś. To tak z wydarzeń z naszego podwórka. Wiadomość o bazie jest skrzętnie przykrywana w mainsteamowym bełkocie wiadomościami o historycznym jego spotaniu z tw bolkiem obalaczem stoczniowych murów.

  Za bazy jankeskich zbirów płaci posiadacz ich na swoim terytorium. A sama baza jest wylegarnią kryminalistów terroryzuących bezkarnie okolice.
  Bo wymuszają na rządach godzących się na ich budowę sądzenie ich tylko przez samych siebie czyli amerykańskie sady.

 27. adio 11 Maj 2011 o 5:39 am

  U was też tak spryskali niebo dzisiaj ?
  Nad stolicą Podlasia jest z 40 smug , ludzie idący do pracy po śniadanie aż się przytrzymują i zerkają w niebo … także sądzę że biedacy nie widzieli czegoś takiego jeszcze i w szczerze powiedziawszy to im się nie dziwię … Normalnie wow and WTF ?

 28. Zerrkos 11 Maj 2011 o 6:51 am

  Ja tam przewiduje duże trzęsienie, które nastąpi w ciągu trzech dni licząc od 11 maja. Nie wiem tylko gdzie. Myślicie, że trafie ze swoją przepowiednią? Oby nie. Oprócz tego najdalej jak 3 dni temu śnił mi się wielki pożar. Przed trzęsieniem w Japonii za to widziałem setki trupów leżących na ziemi.

 29. Cupak 11 Maj 2011 o 7:05 am

  Pierwszą oznaką że coś się dzieje jest to:

  http://www.n3kl.org/sun/images/noaa_proton_G8_3d.gif? – wzrost protonów ponad normę.

  i to:

  http://maestro.haarp.alaska.edu/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi

 30. zmy 11 Maj 2011 o 7:09 am

  w woj. zach-pom cale niebo od wczoraj spryskane, szachownica taka, że ludzie ktorzy sie kiedys ze mnie smiali (mowilem o teorii chemtrails) teraz spogladaja z rozdziabiona japa w niebo i pytaja ocb ..

 31. 44 11 Maj 2011 o 7:55 am

  Zawsze przy tego typu dniach jak 11 maja 2011 i „przepowiedniach” wieszczących zagładę mniejszą lub większą zastanawia mnie, według której strefy czasowej ten niecny plan będzie zrealizowany. Zgodnie z podziałem świata na strefy czasowe cała Ziemia nigdy nie posiada tej samej daty. Jeżeli w strefie -12 zacznie się 11 maja, to w strefie +12 właśnie się skończy. Zatem jeśli dziś (11 maja) gdzieś coś się wydarzy, to dla pewnej grupy mieszkańców naszej planety nie będzie to 11 maja. Zakładam, że obrońcy teorii „11 maja” uznają, że liczy się strefa czasowa miejsca zdarzenia – i pewnie mają rację…

 32. Radix 11 Maj 2011 o 7:56 am

  Zobaczcie aktywność Haarpa: http://137.229.36.30/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi?date=latest&Bx=on

 33. ArO 11 Maj 2011 o 8:18 am

  Podgląd miasta Rzym na kamerach internetowych, można też sterować
  http://www.worldcam.pl/2830,6,15,podglad.html

 34. Tworzenie chmur? 11 Maj 2011 o 8:21 am

 35. navajo88 11 Maj 2011 o 8:53 am

  Nic się dzisiaj nie wydaży i jutro też nie ,a jak to nagle i niespodziewanie dla wszystkich moi panowie !!!!!!!!

  • katia 11 Maj 2011 o 9:28 am

   stawiam na 13 piatek -trzesienie Rzym

 36. navajo88 11 Maj 2011 o 8:55 am

  zmy :

  w woj. zach-pom cale niebo od wczoraj spryskane, szachownica taka, że ludzie ktorzy sie kiedys ze mnie smiali (mowilem o teorii chemtrails) teraz spogladaja z rozdziabiona japa w niebo i pytaja ocb ..

  zmy na dzisiaj zapowiadają burze u nas w szczecinie !!!!!!!! ,a po drugie ciśnienie leci nałeg !!!! i tyle ,jakie chemistrale chłopie !!!!!!! też jestem ze szczecina

  • ArO 11 Maj 2011 o 11:20 am

   no coś się zbiera na północnym-zachodzie kraju http://sat24.com/pl/pl

 37. Sully 11 Maj 2011 o 8:56 am

  No co Ty serio?

 38. vim 11 Maj 2011 o 8:58 am

  Nie zapominajmy o sekcje poszukującej w Biblii końca Świata, bo ci głoszą ten koniec na 21 maja 2011..
  Marku, pamiętasz tę akcję z Fulfordem i niby fałszywką, tj. dałeś arta o tym żeby nie wierzyć Fulfordowi np. w kwestii promieniowania, a skoro tu ściemnia to wszędzie ściemnia.. Pamiętasz to? Podobnie ma się rzecz z Jonsem, tu akurat wiadomo, jednak Jons podaje dużo prawdziwych historii, może warto się zastanowić – po co? Oczywiście mu wierzę, ale nie wiem czemu ma to służyć..
  Wracając do Fulforda to nie przekreślałbym go. Zobacz co trafiłam na NA -> http://nowaatlantyda.com/2011/04/03/6139/ –> to jest art: HAARP i Fukushima
  Być może jednak to prawda z tym powstrzymywaniem promieniowania, gorzej z tym co już wyszło..
  Gościu wie co mówi, choć ostatnio wystąpił w pogawędce ble ble bla bla, z której w zasadzie nic nie wynikało, żaden konkret, chyba mówimy o edukacji. Moim zdaniem on się ukrywa ale pokazuje się z japana publicznie, żeby pokazać, że się nie boi i że żyje w przeciwieństwie do Osamy..
  To że wojenka trwa to widać, niestety trzeba się naszukać, dlatego dobrze, że poruszasz te tematy. Tylko przez was i chcąc żeby nic mi nie uszło uwagi to wróciłem przed czasem z US. Byłem tam na spotkaniu (impra za 6 milo $) „Czarnej Jagody” w Orlando.. Miałem jeszcze pobyć trochę a tak tylko odwiedziłem przyjaciół w Panama City i właśnie wróciłem..
  Btw. widziałem porno-skaner hehe ale on mnie nie widział, jednak można się wybronić, w zamian za osobistą..
  Oczywiście jestem zdania, że należy bacznie dziś obserwować co się dzieje, to może być „niewinne” zdarzenie, które jednak może dać początek poważniejszym rzeczom.
  Korzystając z okazji.. Spróbuj przeanalizować te arty gdzie było najwięcej wpisów i to Off-Topic ..no cóż jeśli wkładasz kij w mrowisko to musisz się liczyć z tym że oblezą Cię mrówki..
  Mizią się nie przejmuj choć warto to nagłaszać jak twierdzi większość moich przyjaciół i znajomych to tzw. dziwka sieciowa, i to rodzaju żeńskiego. Warto zobaczyć czym był jej blog, – wyłącznie prowokacją i po to, żeby obsrywać inne blogi, że nie wspomnę o tej drugiej stronie. Każdy kto pisze u Mizi to idiota, lub co najmniej głupek, ew. ci co muszą. Ale taki np. navayo to tylko spamer u każdego pisze, byle go było widać, jakby chodziło o nabijanie postów.
  Inne przykłady? np. ta zgraja co trzepała gruszki i kręciła migdały u Gajowego, kiedy napisał o żydowskim pochodzeniu braci Kaczyńskich.. ta produkcja agenturalna to oczywiście jątrzenie i mowa nienawiści, wyłączając to co pisał sam Gajowy..
  Próbowałem się dowiedzieć co wiedzą ludzie w US i muszę powiedzieć że g*wno wiedzą, a nawet mają to w dupie… na murzynów w ogóle nie ma co liczyć, bo ci mają mózgi już wypalone. Nie dość tego są prawdziwymi rasistami, nie biali. Oczywiście są wyjątki, i ta wiedza pochodzi ze źródła jakby co, czyli direct od negrów..
  Inni twierdzą, że rejon gł. rzeki jest skażony, nasiąknięty i spodziewają się wywołanych sztucznie trzęsień ziemi w tym rejonie. Dodatkowo w smugach, do których już się większość przyzwyczaiła, mają trafiać coraz gorze śmieci, typu bakterie i virusy, np. ten testowany w indiach, którego przenosi bakteria i ścierwa nie idzie niczym zabić.. itd..
  Tak więc, reasumując, dużo się dzieje, a ja jestem po podróży zmęczony i piszę na szybko i nieskładnie.. mam jednak konkluzję..
  Pamiętacie taki film był „sekret” o prawie przyciągania?
  Ja tego nie stosuje, tj. nie działam wg. tej procedury książkowej, ale tak właśnie żyje, widzę tylko to co dobrego może mnie spotkać i tak się dzieje cały czas, IMHO pressingu ma moje nie życie.
  Dlatego myślę, że większość tych historii służy temu, żebyśmy przyciągali do siebie g*wno, a nie szczęście i zdrowie.. Może odwróćmy to i zacznijmy przyciągać tylko dobre rzeczy, np. niech wszyscy, którzy to czytają, wyobrażą sobie, a nawet stworzą taką wizję, – że nic się nie wydarzy na nasze szczęście, że wszystkie wredne virki same zdechną, że na Matce Ziemi pozostaną Ludzie a zdechną kazarskie neardeltale.. wszak Człowiek, nie tylko brzmi dumnie, ale pochodzi od Boga, a nie wynika z teorii Darwina, którą was lata karmiono, celowo zresztą..
  Proście a będzie wam dane! Stwórzmy wszyscy wizje pięknej zdrowej Planety Ludzi..
  „oni” się boją, nas! nie chcą żebyśmy jako wolni ludzie dotrwali do przemiany, która się dokona do końca przyszłego roku! Waszym, naszym zadaniem jest dożyć do tego czasu! Hough
  Gud Luck and Best Regards
  vim
  …brr idę się przespać..

 39. Sully 11 Maj 2011 o 8:59 am

  Witam wszystkich o poranku, tak sobie myślę, po 2012 połowa ludzi na necie „straci sens” włąsciwie nie wiem jak napisać żeby nie używać słów górnolotnych…no chyba że koło 18 grudnia 2012 stwierdzą że przecież to byłoby takie oczywiste, że nie może być prawdziwe no i znowu powstanei jakas inna data;-)

 40. Sully 11 Maj 2011 o 9:01 am

  Oczywiście jest Sejcja z 21 maja, w marcu 2012 okaże się że na każdy dzien powastła :jakaś” sekta;-) głoszacą swoje wizje końca świata..

 41. Sully 11 Maj 2011 o 9:09 am

  Słuchajcie a wiecie, że w Europie panuje podobno największa od 100 lat susza…ciekawe kiedy ceny poszybują w górę..

  • mc 11 Maj 2011 o 10:15 am

   ciekawe gdzie bo dopiero przez cala europe przeszla chmura gradowo burzowo sniegowa, nie siej paniki trollu

   • przybysz 11 Maj 2011 o 1:26 pm

    ja przeszla umnie ten gradzik padal niecale 30 min wczoraj szla burza ale przeszla bokiem i tak zas mamy ciepelko i tak juz od miesiaca po ziemi na polach widac ze paka z suchosci

   • Sully 11 Maj 2011 o 3:06 pm

    Te troll to mów sobie do lustra codziennie rano, a ja podaję fakty ktore przeczytałam na zagranicznych portalach bądź w gazetach ( no nie dziw się niektórzy czytają gazety) a jedna burza prz trwających upalach to jakby kropla…więc zanim coś napiszesz pomyśl, to nic ne kosztuje!

 42. figie 11 Maj 2011 o 9:41 am

  Nie przesadzajmy z tym nakrecaniem sie na przepowiednie zwazywszy ze czesc wydarzen jest tworzona i wywolywana sztucznie dopasowywana do „apokalipsy”. Podobne wpsiy odbieraj niestety wiarygodnosci i takich blogow nikomu nie polecam. Polecam za to takie ktore pisza owszem o tym co sie dzieje przewiduja scenariusze na chlodno ale nie podniecaja sie tworzac sztuczne nakrecanie sie a moze nawetm i panike. Widzimy i wiemy co sie dzieje ale dorabianie do tego ideologii parareligijnych jest niewskazane. Obawiam sie ze dzis znowu nic nie stanie i kolejny juz raz dacie argument w rece sceptykom niestety nie bez racji.

  • Taka prawda 11 Maj 2011 o 10:40 am

   Zauważ, że władza boi się „opini społecznej”, boi w sensie koniecznosci udawania przyjaźni. Ale mimo, że nią de fakto pogardza nie może bez wyrażnych przyczyn doprowadzac do jej wrzenia bo albo będzie musiała wprowadzić stan wojenny albo spodziewać się wszczęcia procedur prawnych skutkujacych swoim odwołaniem. Wiec prowadzi grę w stylu „fabrykowania przepowiedni” czy „odwetów alCIAjdy” żeby móc doprowadzić do wdrożenia swoich planów bez wywoływania niepokojów społecznych bo wina jest zwalana na tzw „wroga systemu”. Nagłaśnianie tego ma duży sens. Raz osoby z terenów zagrożonych mogą wyemigrować na czas „przepowiedni”. Dwa nie cała władza to świnie, szuje, sprzedawczyki, etc. Siła państwa opiera się na armii, na oficerach. Jeśli oni zrozumieją, że mimo obietnic będą, wraz z rodzinami, osobami kolejnymi do rozwalenia w ramach depopulacji po rozwaleniu przez nich swoich sasiadów pewne plany mogą mieć przebieg inny niż zaplanowany. Może się zacząć oczyszczanie struktur rządzenia z gówna. Szantazyści nie lubią nagłaśniania informacji o swoich knowaniach. Jakby Japonia po ataku „tsunami” ogłosiła publicznie, że to jest celowy atak gangsterów z rodów panujących dziś było by mniej promieniotwórczego smrodu tam. A świat miałby wyraźny dowód na to, że w polityce trza mieć jaja do jej uprawiania a nie tylko konto w szwajcarii na szekle. A tak izolowana i coraz bardziej ograbiana pogrąża się w niebycie. W paszczy kolejnej rybki z kart iluminatich.

   W Polsce brakuje „Kadafiego” który dokona przewrotu. Na zmiany polityczne poprzez wybory nie ma co liczyć bo to jak na liczenie 10 wygranych w multilotku z rzędu. Ale każdy przewrót skończy się bratnią pomocą niemieckich nazistów więc to tez ślepa uliczka. Choć zgodna z Narodową tradycją zrywów powstańczych bo teraz świat wymaga przykładu, że „strach ma wielkie oczy” i bez banksterów i ich mamony tez da się żyć. I to całkiem dostatnio tylko przywódcy na miare brak.

   • pedro 11 Maj 2011 o 2:41 pm

    Ja bym powiedział brakuje Pinocheta bo żeby naszą ekonomie postawić na nogi potrzeba likwidacji i zmniejszenia podatków, oraz reform na prawdę liberalnych (on takie przeprowadzał). PO chciało liberalizować ale wytarli sobie tym gębę i wprowadzają komunę jak śledzenie dzieci w szkołach od podstawówki po studia. Widac ze ktokolwiek rządziw Polsce i cokolwiek nie mówi kierują nim z zaplecza.

  • Zerrkos 11 Maj 2011 o 11:50 am

   „Obawiam sie ze dzis znowu nic nie stanie i kolejny juz raz dacie argument w rece sceptykom niestety nie bez racji.”

   Dziwne, ale to co mówisz nie trzyma się wogóle polityków. Ludzie głosują nadal na tych samych ludzi, mimo nie spełnionych obietnic. A w końcu obietnica to nie to samo co przepowiednia.

 43. POLAK 11 Maj 2011 o 10:02 am

  Wszyscy strasza a co z radami jak zyc w dzisiejszych czasach ?
  Gdzie i u kogo pracowac ???
  Mizia radzil wyjezdzac i sam wyjechal chyba w niepamiec.
  Zenobiusz trzyma sie Kosciola ,bo ma juz sedziwy wiek.
  Poliszynel zostal zastraszony i „sprzedany”.
  Monitor zapracowany !
  A wy tu rozne brednie snujecie i w niebo patrzycie .
  Na lze mediach czytacie o przegrupowaniach czerwonych z niebieskimi.
  Rozowi, pomaranczowi i brunatni glupieja do reszty .
  Palikot ma podobno sobie strzelic w leb.
  Struzikowa chce rewolucji a Tusk operacji plastycznej .
  Komorowski zaszyl sie w jaskini i patrzy na dupki w mini (na te szczuplejsze,bo domowa maszyna mu sie znudzila).
  Marszalkowie sejmu i senatu maja trzy bez atu.
  Klich wojenny mysli o odkupieniu sobie szpitala i czeka go juz tylko biala sala.
  Ci od skarbu i finasow nie maja juz zadnych niuansow.
  Zostala tylko jedna kaczka ale ta jest juz calkiem dziwaczka.
  I co – co mlodziezy internetowa – nie boli was jeszcze glowa ???
  Starym wszystko jedno ,bo i tak zyja w ciemno,trumna juz bliska a za oknem sie blyska.
  Rzym nie upadnie ,choc zyje sie w nim juz marnie .
  Watykan i jego swita wystawi wszystkim kwita.
  On bowiem jest najbogatszy ,dobry wiatr w zagle zdumachawszy.
  Swiatu niedlugo powie – wy ludzkie jestescie mrowie !

  Wktotce cala Europa dostanie od zydow kopa !
  Swiat bedzie nadal istnial
  choc inny do niepoznania ,
  peknie swiatowa bania !

  ps.Monitor,zwolnij obroty,
  bo wielu ma w glowach koty.

 44. mat 11 Maj 2011 o 11:03 am

  Ja się nie boje ani żydów ani masonów ani nawet samego diabła, a wiecie dlaczego ??? Dlatego, że trzymama z jasną stroną i ze stwórcą.
  Moją religia jest miłość!!! Nie żaden kościół katolicki, papieże itp bzdety!!!
  Tylko Stwórca i miłość. Niedługo świat się zmieni Ci co nie potrafią kochać odejdą stąd bo nie będzie dla nich miejsca. Proponuje zacząc od siebie i zmieniać siebie i iść w miłość, a nie srać w portki!!! Pieprzyć te wszystkie przepowiednie. Siła kończy się tam gdzie zaczyna się strach więc po co się bać i czego???

 45. Seba 11 Maj 2011 o 11:11 am

  Przekręt ze Stocznią Szczecińską…

  Zdaniem lokalnych polityków Prawa i Sprawiedliwości są wątpliwości, co do wierzytelności Stoczni Szczecińskiej, która upadła w 2002 roku – informuje Radio Szczecin.

  Jak mówi były prezes stoczni Krzysztof Piotrowski łączne wierzytelności wynoszą miliard trzysta tysięcy złotych, ale prawie pół miliarda z tej kwoty budzi wątpliwości. Piotrowski zwraca uwagę na zadziwiającą liczbę jednoosobowych spółek, z którymi miała współpracować stocznia. Dodatkowo rzekome firmy są zarejestrowane w różnych egzotycznych rejonach świata jak na przykład Antyle Holenderskie – informuje Radio Szczecin.

  Krzysztof Zaremba, szczeciński senator Prawa i Sprawiedliwości, zapowiada w rozmowie z Radiem Szczecin, że zwróci się w tej sprawie do prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta. Zdaniem Zaremby owe jednoosobowe spółki to lista osób, które miały się przyczynić do upadku stoczni, a teraz otrzymają za to zapłatę.

  • Taka Prawda 11 Maj 2011 o 7:21 pm

   Na takie „kooperujace” czyli przesteplowywujace faktury spółki pijawki za balcerka rozwalono cały przemysł w Polsce.

 46. navajo88 11 Maj 2011 o 11:25 am

  Witam ponownie a teraz proponuję się trochę pośmiac , bo jak powszechnie wiadomo śmiech to zdrowie a mianowicie zecz o tym dlaczego kobieta nie powinna się łapać za Colta .045 hahahahahaha wklejam odnośnik do stronki i ztamtąd możecie ściągnąć film klikając na Dowload ,filmik jest zabawny hahahahahaha
  http://www.wikifortio.com/742641/Kobieta_i_Pistolet_-_Wykop_pl_converted.wmv

  • Sully 11 Maj 2011 o 3:08 pm

   Navajo jesteś SZOWINISTĄ, już sam tytuł kobieta i pistolet…brzmi jak facet i patelnia;-) Pozdrawiam Cię;-)

 47. Konarski 11 Maj 2011 o 11:37 am

  Patrzcie na HAARP z ostatniej nie całej doby:
  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF-8&sl=en&tl=pl&u=http://137.229.36.30/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi&prev=_t&rurl=translate.google.pl&usg=ALkJrhh4nKR-LgI325it9Ae24u6rKkAdyA

 48. MOL 11 Maj 2011 o 11:56 am

  wrzucam tutaj ten sam komentarz który jest w wydarzeniach z 11 maja:
  ……………………………………………………………………………
  a więc tak w maju przylatuje Obama moze byśmy tak zorganizowali jakies manifestacje razem z kibicami? trzeba pomysłu na hasła i co chcielibyśmy w ten sposób zamanifestować np.
  1. Nie dla elektrowni atomowych
  2. Nie dla zamykania stadionów- wspomóżmy kibiców a oni nas
  -to taki mój przykład. co wy na to? Jest nas tutaj na tym blogu tyle że razem na pewno moglibyśmy to zorganizować. Piszcie jak macie jakies propozycje- pokażcie ze nie tylko czytacie co tu piszą ale że również chcecie coś dobrego zrobić. Pozdrawiam i liczę na konkretne propozycje, nie będę odpisać osobą które będą wyśmiewać mój pomysł w jaki kolwiek sposób

  • Taka Prawda 11 Maj 2011 o 2:32 pm

   OBAMA GO HOME, AFRICA NEED YOU

   I coś o planach wcisnięcia ich zołdaków do Polski
   by stad wojować (bombardować) Białoruś.

 49. Zenek 11 Maj 2011 o 12:08 pm

  Kochani popatrzcie na daty:

  * 15.05.2011 ? – Illuminati game

  Oglądaliście film Tomb Raider z mnóstwem symboli Illuminati?
  Pamiętacie datę smierci Ojaca Lary?

  Tak, to było na grobie dużymi literami 15 MAJA

  * 22.05 2011 ? – koniunkcja 4 planet Illuminati game
  Przyłóżcie linijkę i
  Sami sprawdźcie na stronce:

  http://space.jpl.nasa.gov/cgi-bin/wspace?tbody=1000&vbody=1001&month=5&day=22&year=2011&hour=11&minute=00&fovmul=1&rfov=2&bfov=30&porbs=1&showsc=1

  Iluminaci wiemy o waszej grze i waszych
  ulubionych numerach 11, 9,5,1:

  * 11.09.2001 – WTC – Illuminati game
  * 11.03.2011 – fukushima – Illuminati game
  * 01.05.2011 – zabicie trupa – Illuminati game
  * 11.05 2011 ? – (new madrid?) -Illuminati game
  * 15.05.2011 ? – Illuminati game
  * 22.05 2011 ? – koniunkcja 4 planet Illuminati game
  * 01.06.2011 ? – Illuminati game
  * 11.06.2011 ? – Illuminati game
  * 01.09.2011 ? – Illuminati game
  * 11.09.2011 ? – Illuminati game
  * 01.11.2011 ? – Illuminati game
  * 11.11.2011 ? – Illuminati game

  Ci ludzie mają obsesję numerów, numerologii, okultystycznych symboli i, będąc nadętymi w swojej „wyższości” w stosunku do nas, uwielbiają się przechwalać swoimi dokonaniami.Ale – przy całej swojej inteligencji i przebiegłości -zachowują jak nastolaty, którzy malują graffiti na domach i murach, zostawiając znak, że to oni to zrobili, a nie ktoś inny (coś w rodzaju, „byłem tu, Zenek”).

  • MOL 11 Maj 2011 o 12:24 pm

   mają świra na punkcie numerologii ale mam nadzieje że nie wszystko im wypali. Czasami plany sie krzyżują i oby tak było w tym przypadku, coraz więcej ludzi jest świadomych ich gry- może w tym właśnie nasza siła.

   • pedro 11 Maj 2011 o 1:41 pm

    A ja mam nadzieję, że to co ma im wypalić to wypali a co am im nie wypalić to nie wypali. Bóg na jedne rzeczy zezwala na inne nie. Im szybciej się wszystko zdarzy tym szybciej przyjdzie Królestwo Boże. Pewne jest, że zwiastunem szybkiego nadejścia antychrysta będzie zniszczenie nierządnicy Watykanu i Kościoła.

  • pedro 11 Maj 2011 o 1:35 pm

   heh numerki są zastanawiające. Czytałem znaczenia kilku liczb. np postawienie 9 (które jest niższe, wysoko postawione ale jeszcze nie doskonałe) obok 11 (która jest ponad doskonałość i bycie ponad idealną liczbę boskiej całości 10) oznacza przeskoczenie idealnego pierwiastka boskiej harmonii i wyniesienie sie z kogoś niższego i gorszego na poziom ponad idealnego Boga z 9 do 11.
   11 Jest jedną z ważniejszych liczb o znaczeniu okultystycznym. Patrzcie zaczął sie rok 11 nie minęła jeszcze połowa i bardzo dużo się dzieje… Data 11.11 2011 może być ważna.
   A w temacie dzisiejszego 11 maja, może pieprzną w piątek 13 maja hehe 😉 Może celem jest wzbudzić fałszywy alarm żeby gdy nadejdzie prawdziwe zagrożenie nikt nie panikował ? :p Nawet piątek 13 byłby lepszy na zniszczenie Watykanu. Masoni rzekomo pochodzą od Templariuszy którzy dali rade uciec (do Szkocji) przed sławetnym zatrzymaniem w piątek 13 października 1307r. Nawet jeśli nie pochodzą od Templariuszy to raczej wierzą w to że jednak pochodzą… To była by bardzo sugestywna zemsta gdyby, zniszczyli organizacje która zniszczyła ich przodków w ten sam dzień miesiąca i tygodnia. (no dobra niszczyli ich jeszcze przez kilka lat ale w ten sławetny piątek zatrzymali większość z nich.)

  • Taka Prawda 11 Maj 2011 o 2:50 pm

   1 czerwca według 3 kręgów zbożowych z 2009 r ma się pokazać widoczna gołym okiem planeta w tej strefie nieba gdzie nastapi to zejście kilku planet.

   15 maja – zamach na jakiegoś polityka skoro śmieć ojca ma być? Załozyciela jakieś organizacji czy coś w tym stylu. Przewodniczacego jej.

 50. sebecxs 11 Maj 2011 o 12:12 pm

  … a no ja pamiętam z terminatora II…. CAUTION 9″11″ – na moście

 51. xyz 11 Maj 2011 o 12:12 pm

  Gallus, co tak zamilkłeś ? Coś ta twoja przepowiednia chyba się nie sprawdza.

  • MOL 11 Maj 2011 o 12:14 pm

   a może jest zajęty tłumaczeniem filmików dla nas, nie pomyślałeś o tym?!

   • naiwniak 11 Maj 2011 o 12:40 pm

    A czy to że robi filmiki zmienia coś w tym, że przepowiednia z d… się nie spełniła?

    Takie osoby jak Gallus ośmieszają ten blog i sprawę walki o naszą wolność (przeciw NWO).

    Takie pieprzenie o blokowaniu NWO.pl bo on tam napisał 11 maja będzie kataklizm… Admin zdjął tamtą stronę i nie chciał domeny i bazy danych oddać – sprawa jasna.

    I co 11 maja i nic się nie stało. Gallus powinien zamilknąć raz na zawsze, jak chce się jakoś udzielać to niech tłumaczy te filmiki ale niech nie robi śmietnika z tego bloga.

    Zestawianie trudnych faktów z totalnymi bzdurami typy przepowiednie sprawia że nikt się z faktami nie zechce zapoznać.

    Więc monitor Polski zastanów się po co to robisz?

    A twój wpis wczorajszy (2 godz do 11 maja) oparty na wpisach z komentarzy – KIM są komentujący by ich podawać jako źródła nadchodzącego kataklizmu.

    Jeszcze trochę poczytam tutaj bzdur tego typu i uznaję że Marek (monitor polski) to po prostu agent nwo… bo specjalnie ośmiesza sprawę.

    A spraw wydarzyło się trochę : od przyszłego roku wszyscy w New York będą mieć obowiązkowego CZIPA – czego o tym Marku nie napiszesz, ale o jakiś k#$% przepowiedniach z du#$% Gallusa wyjętych?

  • kajzer 11 Maj 2011 o 12:34 pm

   To chyba dobrze? Ja tam się tym nie martwię. Oby tak było zawsze.

 52. Pingback: Uwaga ,Sucha Beskidzka.!!! HAARP,złowrogi morze znowu się pomylić. « Zenobiusz's Blog

 53. Pawel 11 Maj 2011 o 12:29 pm

  NWO ma zawsze w jakis sposob pokazac prawde. Dlatego przed katastrofa smolenska p. Komorowski powiedzial: pan Lech Kaczynski gdzies poleci i nie wroci. A to ze USA czeka trzesienie ziemi to na 100% na nieszczescie prawda bo HAARP juz pracuje dokladnie tak jak ma byc Ostrzezenie NWO: Understanding Eartquakes and Their Impacts: Part I http://www.whitehouse.gov I obesrwujmy co sie dzieje w swiecie http://www.youtube.com/user/dutchsinse

 54. Gregorz 11 Maj 2011 o 12:42 pm

  Ludzie dbajmy o nasza przyszlosc sluchajmy wiadomosci http://www.Radiomaryja.pl jakie uchwaly sa wprowadzane w Polsce dzisiaj wprowadzono wprowadzenie GMO w Polsce, budowa elektrowni atomowej zatwierdzona a wiec caly swiat odchodzi od tego a w Polsce za lapowy wszystkie najgorsze uchwaly wchodza OBUDZMY SIE.

  • MOL 11 Maj 2011 o 12:46 pm

   jeszcze raz: POŁĄCZMY SIŁY I ZORGANIZUJMY PROTEST RAZEM Z KIBICAMI! Zbierzmy liste wspólnych postulatów! Musimy działać! PRZECIEŻ premier OBIECYWAŁ ŻE OBYWATELE POLSCY ZDECYDUJĄ CZY BĘDZIE ELEKTROWNIA W POLSCE CZY NIE. POWINNIŚMY MU TO PRZYPOMNIEC ORAZ WILE INNYCH RZECZY KTÓRE OBIECYWAŁ!!!!!!!!!!!!

 55. Swit Lepszego Jutra 11 Maj 2011 o 12:50 pm

  Słuchajcie, a co jeśli oni sami wypuszczają do sieci informacje o rzekomych kataklizmach, trzęsieniach itp, robia te swoje karty do gry tylko po to zeby siać STRACH, ktorym sie karmią, w sensie przenośnym i dosłownym. Co jesli to jedna wielka gra, tylko kilka kart z gry Illuminati miało sie sprawdzic, reszta została puszczona po to zeby wywołac w ludziach STRACH. I to wlasnie ten strach, ta potezna niszczycielska energia jest im potrzebna do swoich celow, do stworzenia wydarzen o ktorych wiedza tylko oni. Zobaczcie co sie dzieje w Rzymie, ludzie panicznie boja sie przepowiedni, która pewnie zostala sfabrykowana, podobno ten sejsmolog wcale nie przewidywal trzesienia w 2011. Oni tak zagrywają celowo, ludzie nie dajcie sie zwiesc, nie oczekujcie tych kataklizmow, nie podsycajcie napiecia i nie szerzcie strachu, bo to im wlasnie POMAGA i o to im chodzi! DZISIAJ NIC SIE NIE WYDARZY, ale za to energia strachu ktora zostanie przez nas wytworzona, umozliwi im w najblizszej przyszlosci zrobienie jakiejs zawieruchy, i nikt z nas nie bedzie sie tego spodziewal! Obudzcie sie, szerzcie miłość i pojednanie, poki jeszcze czas, a nie oczekujcie katastrof!

  • Seba 11 Maj 2011 o 12:54 pm

   „ONI” robią swoje…

   Tym razem więcej będzie trzeba zapłacić za ciepło we własnym M. Wszystko przez decyzję Komisji Europejskiej. Ciepłownie będą musiały od 2013 roku płacić za część praw do emisji CO2 – donosi „Rzeczpospolita”.

   http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,Szykuj-sie-na-kolejne-podwyzki,wid,13395785,wiadomosc.html

  • przybysz 11 Maj 2011 o 10:41 pm

   te karty to nie wydalo luminati tylko gosc niepamietam nazwiska i za te karty wlasnie go udupili ze chlop zbakrutowal

 56. sebecxs 11 Maj 2011 o 2:16 pm

  zgadza się Seba,ale to tylko początek… każdy będzie się musiał zadowolić 5 litrami wody na dobę za jakiś czas jak się nic nie zmieni…. a ci którzy spierdolili ze wsi będą marzyć aby tam wrócić…

 57. sebecxs 11 Maj 2011 o 2:22 pm

  …sory za „źródło”, ale na TVN24 napisali że RPP niespodziewanie podniosła stopy %…. u Alexa jest coś o inflacji i hiperinflacji http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/trend_trak_baza,p17364528
  ..hmmm srebro i jedzenie trza gromadzić…
  ..codziennie wstaje i mam nadzieję, że jestem paranoikiem, ale rzeczywistość sprowadza mnie na ziemię…

 58. spj 11 Maj 2011 o 2:27 pm

  No i mamy 11.05.2011 … To co ? Kiedy najbliższa apokalipsa ? Może bezpieczniej jakąś datę bardziej z przyszłości wybrać ? Dłużej będzie można snuć przypuszczenia i budować atmosferę. A dla odwrócenia uwagi, że kolejny raz to wszystko okazało się bredniami obłąkańców dostaliście od pana monitora żarcik z bin ladenem …

 59. mag 11 Maj 2011 o 2:46 pm

  alex jones to syjonistyczny prowokator
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/05/05/alex-jones-druga-strona-medalu/

 60. slice 11 Maj 2011 o 2:55 pm

  Czesław Miłosz

  PIOSENKA O KOŃCU ŚWIATA

  W dzień końca świata
  Pszczoła krąży nad kwiatem nasturcji,
  Rybak naprawia błyszczącą sieć.
  Skaczą w morzu wesołe delfiny,
  Młode wróble czepiają się rynny
  I wąż ma złotą skórę, jak powinien mieć.

  W dzień końca świata
  Kobiety idą polem pod parasolkami,
  Pijak zasypia na brzegu trawnika,
  Nawołują na ulicy sprzedawcy warzywa
  I łódka z żółtym żaglem do wyspy podpływa,
  Dźwięk skrzypiec w powietrzu trwa
  I noc gwiaździstą odmyka.

  A którzy czekali błyskawic i gromów,
  Są zawiedzeni.
  A którzy czekali znaków i archanielskich trąb,
  Nie wierzą, że staje się już.
  Dopóki słońce i księżyc są w górze,
  Dopóki trzmiel nawiedza różę,
  Dopóki dzieci różowe się rodzą,
  Nikt nie wierzy, że staje się już.

  Tylko siwy staruszek, który byłby prorokiem,
  Ale nie jest prorokiem, bo ma inne zajęcie,
  Powiada przewiązując pomidory:
  Innego końca świata nie będzie,
  Innego końca świata nie będzie.

 61. POLAK 11 Maj 2011 o 3:00 pm

  Mieli wysadzic cos w Rzymie ale ten od spodniczek nie pozwolil.
  Dlatego ci w fartuszkach powiedzieli,ze…. innym razem Wlochow postrasza,bowiem pilniejsze sprawy sa w USA ale o to pytajcie prorokow,chocby Jackowskiego w Polsce.
  Zoska w tym maju bedzie zimna ,ogrodnicy sie opoznili (byly wczesniejsze przymrozki,bowiem zawiedli ci HAARP-a ( za wczesnie odpalili,teraz robia korekte bledu).
  Stopy procentowe w Polsce podwyzszyli ,bo w kantorach braklo dolarow,wszystkie wykupili ci wiejacy z Polski.
  Polska przygotowuje sie do kierowania „jewropa”,nawet logo juz pokazano (niech ktos je tu zamiesci),ja chce je opiosac jako znawca grafiki:
  – logo ma strzalki skierowane w gore w roznych kolorach ulozone jako ludziki trzymajace sie za rece a ostatni ludzik to ten czerwony z parwej, trzyma wysoko dziwna flage Polski;
  – kolory z lewej to czarny duszpasterz ;
  – nastepny w prawo to ludzik zielony symbolizujacy tych ze wsi (moze byc partia PSL) zawsze czarnym ufajaca i o niebo proszaca ;
  – kolejny ludzik w prawo to niebeiski czyli kolor anielski taki jak na Gwiezdzie Davida,ten zawsze jest najwazniejszy bo wystepuje na bialym tle ;
  – dalej w prawo to pomaranczowy ,kolor przemian i rewolu8cji zawsze przydatny jak pomarancza na Boze Narodzenie ;
  – ostatni z prawej to wlasnie czerwony trzymajacy powiewajaca flage (jeszcze polska , pomieta i dziwnie ulozona jakby poszarpana),flage na wietrze i w nierownej proporcji koloru bialego do czerwonego, a to juz zatrwazajace .
  Co oznaczaja strzaliki/ludziki skierowane w gore ?
  Ano droge do raju ludzikow maszerujach ,trzymajacych sie za rece .
  Nie,nie,nie raju w niebie ale tu na ziemi – tym rajem bedzie polska prezydencja w UE.
  A potem ?
  Potem to juz bedzie za plotem albo i drutem kolczastym – obozy odosobienia ,nedzy,glodu i rozpaczy !
  Dla kogo ?
  Oczywiscie ,ze dla gojow po selekcji naturalnej,mniej odpornych i opornych .

 62. Seba 11 Maj 2011 o 3:43 pm

  Oto obraz komety, która skończyła żywot w zetknięciu ze Słońcem. Zdjęcia uchwycił koronograf LASCO C2. Pokaz odkrył uzytkownik jednego z popularnych forów a przebieg tej kolizji jest tak niesamowity, że nie mogliśmy sobie pozwolić nie podzielić się nim.

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/kilkanascie-godzin-temu-kometa-wpadla-slonce

  • Sully 11 Maj 2011 o 4:30 pm

   Seba, skąd macie takie wideo…to pewne źródła? Dlaczego w tv nic nie mowią o takich ciekawych rzeczach tylko same mało ważne rzeczy…ech
   Pozdrawiam

   • Seba 11 Maj 2011 o 5:18 pm

    Zacznij myśleć…”dlaczego”.

    Jest multum stron internetowych, gdzie można znaleźć takie info, zanim NASA tego nie ocenzuruje.
    Oni dobrze wiedzą, że informacje o tym, co dzieje się w kosmosie i naszym układzie słonecznym, są im nie na rękę.
    Oni chcą to wykorzystać do swoich celów, aby zawładnąć resztką ludzkości, która przeżyje kosmiczny kataklizm.

    • Seba 11 Maj 2011 o 5:38 pm

     Tutaj możesz (po kliknięciu na powiększenie) znaleźć nawet pojazdy UFO. Niektórzy sądzą, że są to artefakty -błędy na kliszy. Mam odmienne zdanie.

     http://stereo.gsfc.nasa.gov/browse/2011/05/11/behind/euvi/195/2048/thumbnail.shtml

    • xyz 11 Maj 2011 o 11:25 pm

     Czyli NASA najpierw wrzuca oryginalny materiał do netu, a później go cenzuruje ? Ciekawe.

 63. j21 11 Maj 2011 o 3:48 pm

  A gdzie jest Zenobiusz, omnibus i mąciciel?

 64. Annah 11 Maj 2011 o 3:49 pm

  Zbrodnia na narodzie Polskim ! – Przekupni POLITYCY debatują o energetyce !!!

  http://tvp.info/informacje/polska/w-sejmie-o-elektrowni-atomowej/4482177

 65. slice 11 Maj 2011 o 3:51 pm

  To musiała być spora kometa skoro naprzeciw takiego giganta jakim jest nasza gwiazda tak dobrze ją widać.

 66. jarosK 11 Maj 2011 o 3:57 pm

  no ciekawe ile czasu pomylił się ten sejsmolog ?NWO chwilowo odłożone ?Za dużo ludzi zaczyna coś kminić ?

 67. Rigel 11 Maj 2011 o 4:16 pm

  A moze ta karta illuminatow wskazuje na 5 listopada? Wg mnie to calkiem prawdopodobne bowiem w listopadzie kometa Elenin bedzie bardzo blisko ziemi i wlasnie wtedy na calym swiecie moga byc ogromne trzesienia ziemi a byc moze nawet i kolizja. Pozyjemy zobaczymy

 68. 5:55 11 Maj 2011 o 4:26 pm

  Zaczekajmy do godziny 5:55 czyli 5 11 wtedy właśnie uruchomią przycisk trzęsienie ziemi.

 69. Sully 11 Maj 2011 o 4:30 pm

  Normalnie czekam z zegarkiem reku;-)

 70. Sully 11 Maj 2011 o 4:30 pm

  yy…ale wg. czasu zimowego czy letniego? hihihi

 71. abc 11 Maj 2011 o 7:07 pm

  i nic 😉
  No ale tak jest z przepowiedniami.

  Całe szczęście, że nic się nie stało

 72. begie2 11 Maj 2011 o 7:25 pm

  Trzesienie ziemi w Hiszpanii, na szczescie raczej niewielkie:P Cos w tym moze i jest:)

 73. Radosław 11 Maj 2011 o 7:28 pm

  nic sie nie stanie, nie siejcie paniki

  • Ania 11 Maj 2011 o 7:56 pm

   Na dwoje babka wróżyła. Dzień się jeszcze nie skończył, a poza tym ten astrolog już jedno trzęsienie przewidział i pomylił się o 2 dni. Ta Hiszpania w tym kontekście jest niepokojąca jednak.

 74. Taka Prawda 11 Maj 2011 o 8:13 pm

  Zenek :

  http://space.jpl.nasa.gov/cgi-bin/wspace?tbody=1000&vbody=1001&month=5&day=22&year=2011&hour=11&minute=00&fovmul=1&rfov=2&bfov=30&porbs=1&showsc=1
  Iluminaci wiemy o waszej grze i waszych
  ulubionych numerach 11, 9,5,1:
  * 11.09.2001 – WTC – Illuminati game
  * 11.03.2011 – fukushima – Illuminati game
  * 01.05.2011 – zabicie trupa – Illuminati game
  * 11.05 2011 ? – (new madrid?) -Illuminati game

  Na to wygląda, że miało tąpnąć w ameryce.

  * 15.05.2011 ? – Illuminati game

  Rzym, zamach na papieża, atak „samolotem” z bomba atomową alCiajdy?

  * 22.05 2011 ? – koniunkcja 4 planet Illuminati game

  Narodziny mesjasza NWO, szczyt w warszawie bedzie goraco?

  * 01.06.2011 ? – Illuminati game

  pokazy kosmitów, sztucznych planet?

  * 11.06.2011 ? – Illuminati game

  Atak bronia biologiczną na Chiny i sąsiadów by
  im armie przed 3 Swiatowa zredukować?

  * 01.09.2011 ? – Illuminati game

  Atak zydlandi na kraje arabskie, wojna na wyniszczenie ?

  * 11.09.2011 ? – Illuminati game

  Wojna polsko-białorusko+rosyjska rozpetana przez stacjonujace w Polsce
  eskadry ussmanów. Przerobienie kraju w strefe zdemilitaryzowaną i zdepopulowaną
  przez uzycie taktycznej broni atomowej , chemicznej i biologicznej by
  naziland p Merkel był zabezpieczony przed atakiem wojskami ladowymi ze wschodu?

  * 01.11.2011 ? – Illuminati game

  Poczatek wojny religijnej pomiedzy Europą a Krajami
  przejetymi przez alCIAjde w trakcie przewrotów nazistowskich
  (kolorowych rewolucji)?

  * 11.11.2011 ? – Illuminati game

  3 Swiatowa?

  Tak to jest planowane?

 75. Chiron 11 Maj 2011 o 8:43 pm

  Czy potrafi ktoś to wytłumaczyć? Czyżby to Nibiru? Ten dziwny obiekt o 5:24am jest dużo wyżej niż o godz 5:42.

  A ten Kruk siedzący na tej kamerze to być może jakiś znak, zwiastun? Tak sie składa że ogólnie na swiecie Kruk symbolizuje między innymi zwiastowanie, śmierć, wojny, choroby, okrucieństwo, grzech i zniszczenie. Dużo więcej o symbolice Kruka także i tej pozytywnej tutaj: http://www.satanorium.pl/symbolika/84

 76. jarosK 11 Maj 2011 o 9:27 pm

  Seba :

  Tutaj możesz (po kliknięciu na powiększenie) znaleźć nawet pojazdy UFO. Niektórzy sądzą, że są to artefakty -błędy na kliszy. Mam odmienne zdanie.
  http://stereo.gsfc.nasa.gov/browse/2011/05/11/behind/euvi/195/2048/thumbnail.shtml

  UFO tam widzisz tak ? fajnie :)i co jeszcze ?

 77. 13maj 11 Maj 2011 o 9:27 pm

  Wszyscy czekają na 11 maj między innymi z powodu karty time warp karty illuminati która według nekromancera przedstawia zagładę Rzymu i watykanu poprzez trzęsienie ziemi co do symboliki zgadzam się z jego interpretacją tylko że popełnił błąd odczytując datę z zegara widocznego na karcie gdzie wszystko jest odwrócone prawidłowa data to 13 maja 2011 roku

 78. Aśka 11 Maj 2011 o 10:03 pm

  Zatrzęsło w Hiszpanii
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/w-hiszpanii-silnie-zatrzesla-sie-ziemia-rosnie-lic,1,4297893,wiadomosc.html
  W Hiszpanii silnie zatrzęsła się ziemia. Rośnie liczba ofiar
  11.05.2011, 20:11

 79. sebecxs 11 Maj 2011 o 10:15 pm

  Tutaj można poobserwować sytuację http://aslwww.cr.usgs.gov/Seismic_Data/telemetry_data/PAB_24hr.html

 80. galluss 11 Maj 2011 o 10:39 pm

  no witam ludzi, jak widzicie mamy dzisiaj 11 maja 2011 roku, godzina 23

  z tego co tutaj widzę w komentarzach niektóre osoby bardzo się niepokoiły o mój stan psychiczny i z sarkazmem wołały: ” gdzie jest galluss – prowodyl”

  hmhmhm, wiecie co? wyobrażcie sobie jakiego to trzeba mieć farta jak ja… aby pisać na blogach o tym, że coś zacznie się dziać POCZĄWSZY OD DNIA 11 MAJA 2011 roku i akurat tego dnia „coś się stało” – mówię oczywiście o trzęsieniu ziemi w Hiszpani, i jeszcze musiałem mieć wielkiego „farta” aby to trzęsienie ziemi pokazywano we wiadomościach wieczornych 11 maja i na pierwszych stronach internetowych – czyli, że to trzęsienie musiało zapisać się w pamięci Hiszpanów

  oj tak wiem sceptycy, ludzie małej wiary, że to nie było new madrid, ani Rzym jak kto woli, ale tak jak powiedziałem ” coś zacznie się dziać począwszy od dnia 11 maja” i do końca maja przewiduję kolejne trzęsienia, możliwe, że trafi tym razem w new madrid albo Rzym, tego nie wiem, dla waszej pewności PROPONUJĘ WAM zapytać jakiegoś masona o informacje bo ja PROROKIEM NIE JESTEM, chociaż niektórzy z was próbowali mi przylepić naklejki populisty

  aha, jeszcze osoby, które się ze mną założyły to muszą mi oddać honor, w komentarzach pod moim komentarzem – czekam

  http://www.tvn24.pl/0,1702715,0,1,trzesienie-ziemi-w-hiszpanii-cztery-osoby-zginely,wiadomosc.html
  http://edition.cnn.com/2011/WORLD/europe/05/11/spain.earthquake.death/index.html?hpt=T1

  wszędzie o tym piszą

  dobra, ale do rzeczy, nie będę się z wami wdawał w dyskusję bo mnie i tak obrzucicie błotem, ale nadal tłumaczcie sobie, ze to nie rzym ani new madrid i to takie male trzęsienie, no ale TRAFIŁEM prawda? COŚ sie zaczęło od dnia 11 maja 2011 roku
  o i jeszcze mnie chcieliście wrobić w agenturę – hahaha – nie skomentuję tego

  ok, trzęsienie ziemi było w prowincji Murcia, podejrzewam, że miało na celu wystraszenie rządu hiszpańskiego, ponieważ trzęsienie ziemi było 150 km od elektrowni atomowej „cofrentes”

  „Dokonamy przeglądu systemu bezpieczeństwa wszystkich siłowni w kraju, wyciągając wszelkie możliwe nauki z wypadku nuklearnego w Japonii” – powiedział minister w parlamencie.”

  „Kilka organizacji ekologicznych domagało się w ostatnich dniach zamknięcia hiszpańskich elektrowni, w tym tej w Garonie (Santa Maria de Garona) na północy. Elektrownia jest zbudowana według tego samego modelu co siłownia Fukushima w Japonii.”

  wy cały dzień czekaliście na MOJĄ PORAŻKĘ, ale krytykom nie udało się a ja CIEŻKO PRACOWAŁEM SPECJALNIE DLA WAS ABY PRZETŁUMACZYĆ KOLEJNY CYKL FILMÓW O FUKUSHIMIE

  PRAWDA O FUKUSHIMIE part 8: CENZURA INTERNETU

  i spokojnie czekałem, aż zaczną mówić we wiadomościach o trzęsieniu ziemi, TAK WIĘC MAM RADĘ – ZACZNIJCIE MYŚLEĆ ABSTRAKCYJNIE – i przewidywać to co może sie zdarzyć w przyszłości – PONIEWAŻ TEORIE TO NIC ZŁEGO – jak widać sprawdzają się – trzeba umieć żyć z przyszłością a nie chłonąc tylko teraźniejszość jak wy i mieć klapki na oczach

  przez HAARP – powłoka ozonowa sie niszczy
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/powloka-ozonowa-nad-arktyka-niemal-otwarta-dla-promieni-uv

  „trzęsienie ziemi w hiszpani było odczuwalne w sąsiedniej Andaluzji: w Sewilli, Maldze i Granadzie, a nawet w oddalonym o 400 km Madrycie.”

 81. buahaha 11 Maj 2011 o 11:13 pm

  ciekawe co Gallus teraz napisze. tak sie podniecał tym 11 maja. śmiech.

  • Lech 12 Maj 2011 o 3:10 pm

   Umówmy się, że trzęsienie ziemi w Hiszpani średniej mocy, to nie potężne trzęsienie w Rzymie, które miało zniszczyć, to miasto!! Więc przestań probówać dopasowywać coś, co do siebie kompletnie nie pasuje, bo to jest zwyczajna manipulacja z Twojej strony.

 82. mario losco 11 Maj 2011 o 11:28 pm

  parodia chyba ktoś pomylił sie i tyle może to inna data? może to rzeczywiscie 13 maj ? hmm sam nie wiem.

 83. Taka prawda 11 Maj 2011 o 11:41 pm

  „Silne trzęsienie ziemi w Hiszpanii – zawaliły się budynki, co najmniej 10 zabitych” – temat na WP. Czyzby cel zastępczy? 5’ki w Japonii nawet kotów nie płoszą a tu już ofiary smiertelne. Celowali w tunel autostrady.

 84. Pingback: Top Posts — WordPress.com

 85. adio 12 Maj 2011 o 3:04 am

 86. Sekator 12 Maj 2011 o 6:28 am

  Kolejna kompromitacja stron związanych z walką z NWO i opisywaniem zmian na ziemi. Jak ludzie nie związani z tym mają uwierzyć w wiele prawdziwych informacji jak pełno jest totalnych pomyłek. Przy takich kompromitujących wiadomościach te prawdziwe też tracą w oczach ludzi jakąkolwiek wiarygodność. Podawanie takich rzeczy to jak strzelanie w stopę samemu sobie.

  • Pedro 12 Maj 2011 o 7:09 am

   Powiem ci tak. Iluminaci nie są głupi , jeśli maja ryzykowac wolą zmienić plan.

   Dzięki stronom anty nwo illuminaci są zmuszeni do zmiany planów, żeby się przez to nie ujawnić.

   New Madrid , za dużo informacji jest o tym uskoku więc pewnie im pociekło po nogawce.

   • xyz 12 Maj 2011 o 8:53 am

    Takim gadaniem można usprawiedliwić wszystko. Słabe, bardzo słabe.

   • pedro 12 Maj 2011 o 6:59 pm

    kto mi podpierniczył nicka? Poza tym może sie nie sprawdziło ale był to dzień wobec którego było najwięcej różnych przesłanek i warto było o tym mówić. Może coś się jeszcze wydarzy…

  • nowy84 12 Maj 2011 o 10:46 am

   to nie wiem co tu robisz?? poza tym z tego co wiem blogi od początku służyły jako strony na których można dzielić się ze światem własną opinią na jakikolwiek temat i tyle więc nie wiem z czym masz problem…

   • xyz 12 Maj 2011 o 12:45 pm

    No więc DZIELĘ SIĘ WŁASNĄ OPINIĄ. Ty masz do niej prawo, a ja już nie ?

 87. Seba 12 Maj 2011 o 7:38 am

  @Sekator – zostałeś służbowo skierowany na blog monitora? Widzę, że pojawiasz się wszędzie tam, gdzie są dyskusje niepoprawne politycznie, według twoich pryncypałów.

 88. JeszczeNIE 12 Maj 2011 o 8:00 am

  Powiem wam o co chodzi. Wszystko odpalą jeszcze w Maju ale dopiero po 21. Dlaczego? Nie po to tyle sie namęczyli tyle rozgłosu zrobili pod przykrywką chrześcijańskiego familyradia że niedługo nastąpi armageddon żeby odpalać to wszystko przed. Pewnie na spokojnie 24 maja to zrobią. Zniszczą Rzym Grecje no i uskok Madrid. Wywołają potęzną fale tsunami wszyscy będą mówić spełnia się wtedy zrealizują kolejne plany będą gazować atomówkami walić i na koniec podstawia fałszywego mesjasza i NWO gotowe. Przez przypadek zauważyłem w filmie kiedy tuż przed potężnym trzęsieniem widać nr domu w Kaliforni ten nr to 11245 11-24-5 jak to bywa u satanistów którzy lubią odwracać to właśnie 24 maja 2011 to zrobią (w stanach miesiąc jest zawsze na 1 miejscu). Niby lekkie spóźnienie bo nie 21 ale do przyjęcia i nie rzuci się tak w oczy jakby było to 21. Teraz robią coś na kształt przygotowań ludzi co się stanie i jak nie będą się spodziewać wtedy uderzą. Teraz wszyscy będą mówić o nic się nie stało to jakieś brednie potem znowu 13 maja i 15 maja tez nic się nie stało a jak już 21 maja nic się nie stanie to juz całkowicie ludzie zostaną uśpieni i wtedy przywalą popaprańcy.

 89. sebecxs 12 Maj 2011 o 2:22 pm

  Sekator – daj linka na te strony co maja prawdziwe informacje…

  • Sekator 12 Maj 2011 o 5:05 pm

   Jeśli nie masz pewności co do źródła które zamieszczasz to lepiej nie zamieszczać nic. Lepiej się przyznać sam przed sobą, że nic nie wiesz tak naprawdę, a nie udawać proroka. Chcielibyście żeby ludzie się obudzili, poznali prawdę, ale jak taki ktoś ma się obudzić jak naczyta się bzdur np. o tym zniszczeniu Włoch. Jak potem ma uwierzyć winne rzeczy? Nie uwierzy bo uzna to za taką samą brednię jak i to zniszczenie Włoch. Chyba, że chcecie się dusić we własnym sosie choć to raczej nie ma sensu – chyba jako hobby. Takie artykuły to krecia robota.

   • sebecxs 12 Maj 2011 o 8:48 pm

    Z tym obudzeniem, czy przebudzeniem jak ktoś woli, to jest tak, że ponosimy konsekwencje egoizmu… skrajnego… z uporem maniaka powtarzam : Kissinger i Brzeziński…
    trza się z chłopakami zapoznać i wsio jasne…..
    a co do przepowiedni, przewidywań, numerologii…. hmm..ważne jest spektrum… z aktualnych
    babaVanga przepowiedziała nuklearne skażenie północnej półkuli w 2011… Jackowski (niektórzy twierdzą, że mosadziak) przewiduje bardzo, ale to bardzo trafnie… a trzęsienie ziemi przecież było w Hiszpanii….

    • Sekator 13 Maj 2011 o 9:39 am

     Wiem, że ona przewidywała skażenie i zbierając informację można mieć prawie pewność, że ono jest. Natomiast jednak nie ratowałbym przepowiedni o zniszczeniu Włoch trzęsieniem ziemi w Hiszpanii.

 90. grouwkirdoo 12 Maj 2011 o 7:22 pm

  Zrzut haarpa: