Z korespondencji, 10 kwietnia 2011 r

Ponieważ dostaję coraz więcej ciekawej korespondencji to co jakiś czas będę się nią dzielił z czytelnikami bloga.

Judasz w cieniu Smoleńska, mgr inż. Józef Bizoń

Obecnie przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi jesteśmy świadkami niesamowitego zgiełku na tle katastrofy smoleńskiej z 10.04.2010 r. Od ponad roku trwa rozpaczliwe uzupełnianie wyrwy jaka powstała po stronie PiS w związku z tą katastrofą. Zdają się nam wszyscy mówić: Soros wiecznie żywy – w zamian Lenin wiecznie żywy. Nie liczą się fakty [prawda], etyka, a polityka przybrała wyrazistą formę sztuki oszukiwania Narodu Polskiego. Gra się wszystkimi świętościami Polaków, zero skrupułów, co jest zrozumiałe, gdyż za wszelką cenę nie mogą dopuścić do tego, aby ziściło się prześladujące Jarosława Kaczyńskiego widmo ujawnione w jego mowie wygłoszonej w lutym 2005 r. w Fundacji Batorego żydowskiego „filantropa” G. Sorosa …
…………
No i na zakończenie. To jak to jest z tym Judaszem Anny Sobeckiej i z jego „urodzinowym świętem” w dniu 1 kwietnia?
Po co i w jakim celu była ta mowa poseł Anny Sobeckiej w dniu 1.04.2008 r.?
„Czy bowiem wiedzą państwo, że w tradycji chrześcijańskiej 1 kwietnia to dzień urodzin Judasza? (Wesołość na sali) Czy nie ma w tym jakiejś symboliki?”   Nadeszło kryterium prawdy. Pod jesienne wybory parlamentarne A.D. 2011 r. rzucono wszystko na jedną szalę. Stawka jest przecież bardzo wielka.
Chodzi bowiem o to, czy Polska będzie polska, czy też Polska będzie … Sami sobie resztę już dopowiedzcie.
Potrzeba powstania szczeropolskiej partii politycznej staje się wręcz dziejową koniecznością. No i trzeba się przy tym przygotować na ataki wszystkich mediów realizujących jawnie, a i ukrycie,  strategię wygłoszoną u Sorosa przez Jarosława Kaczyńskiego. A wzmianka na początku o WPS jest po to, aby nie wpaść w zastawioną następną pułapkę.
Boguchwała, A.D. 09 maja 2011 r.  Opublikowano na: http://www.propolonia.pl/blog-read2.php?bid=142&pid=3196 

========================================================
komentarz monitorpolski: Nie rozumiem tylko dlaczego ukazują się artykuły takie jak ten:

Aleksander Smolar oburzony mową J. Kaczyńskiego

Prezes Fundacji Batorego postraszył z samego rana prezesem Prawa i Sprawiedliwości. Słuchało się pana Smolara, jak niegdyś Hitchcocka przed projekcją filmu. Horror, trzęsienie ziemi nas czeka. Można było odnieść wrażenie, że pan Smolar zapowiedział koniec świata po przemówieniu Jarosława Kaczyńskiego, koniec demokracji.
Pan Smolar nawet nie ukrywa, podobnie jak wielu nowobogackich po 1989 roku, że bardzo mocno liczy na szóstą porażkę z rzędu PiS. Przekornie popieram pragnienie A. Smolara. Dlaczego ? Na miejscu Jarosława Kaczyńskiego, nie ubiegałbym się o powrót do władzy, by sprzątać tę stajnię Augiasza po Donaldzie Tusku i jego drużynie.
” To są straszne słowa. Wróg ani przeciwnik nie zdradza, zdradzają swoi. To jest straszny język takiej werbalnej wojny domowej i język całkowitej delegitymizacji władzy demokratycznej, co Jarosław Kaczyński systematycznie robi od wyborów „- powiedział w radiu ZET prezes Fundacji Batorego Aleksander Smolar, odnoszą się do wczorajszych wystąpień lidera PiS.
Mnie przypomina się także charakterystyczna maksyma niejakiego Woltera, w nawiązaniu do wczorajszych obchodów Rocznicy tragedii smoleńskiej: „Gdy motłoch zaczyna rozumować, wszystko jest stracone”. Niech Pan się przyzna, panie prezesie Smolar, pan się boi przebudzenia narodu ?
zob: http://huttner.salon24.pl/296737,aleksander-smolar-oburzony-mowa-j-kaczynskiego
========================================================

Toksyczne kosmetyki, prof. Dorota Majewska

Dzis krotko o toksycznych kosmetykach dla doroslych i dzieci. Wystarczy pojsc do byle jakiego lub ekskuzywnego sklepu z kosmetykami w Polsce i poczytac sklad kremow i innych smarowidel do ciala dla dorosłych i dzieci, a także past do zebow, antyperspirantow etc., żeby się przekonac o powszechnosci toksycznych kosmetykow w Polsce.
Praktycznie wszystkie kremy (także te najdrozsze) zawieraja w sobie znaczne ilosci rozmaitych toksyn, zupelnie tam niepotrzebnych, takich jak: akrylamid, aluminium, dwutlenek tytanu. Trzeba pamietac, ze skora wchlania te skladniki i zatruwaja one caly organizm.
Akrylamid jest neurotoksyczny, hepatotoksyczny i renotoksyczny oraz rakotworczy, aluminium to silna neurotoksyna, która uposledza inteligencje, sprzyja demencji i rozwojowi choroby Alzhemera oraz poteguje toksyczne dzialanie rteci, dwutlenek tytanu uszkadza DNA i dziala rakotworczo. Dlaczego te toksyczne skladniki znajduja się dzis w prawie wszystkich kosmetykach, a kiedys ich nie było?  (Sa to technologie spowadzone z zachodu). Nie spelniaja one zadnej pozytecznej kosmetycznej roli, jedynie szkodza. Może spelniaja role smieciowych wypelniaczy, a może trzebaby siegnac to teorii spiskowych, żeby to wytlumaczyc. Nie mniej jest pewne, ze codzienne stosowanie kosmetykow z tymi składnikami chronicznie zatruwa i niszczy organizm. Szczegolnie zagrozone sa plody u matek, które stosuja takie kosmetyki, oraz niemowleta.
Dlatego należy bardzo uwaznie czytac wszystkie etykiety na kosmetykach i nie kupowac tych, ktore zawieraja te trujace skladniki. Również olej mineralny (z ropy naftowej, podstawowy skladnik kremow i olejkow do skory), przyspiesza starzenie skory i dla niemowlat może być toksyczny. Czym się wiec smarowac? W Polsce sa duze trudnosci ze znalezieniem bezpiecznych kosmetykow. Sprawdzilam to. Powinny być one zrobione ze skladnikow spozywczych, a wiec na bazie olejow roslinnych.
Na zachodzie popularne jest maslo orzecha shea bez dodatkow, plastykow, aluminium etc. – bardzo dobre jako krem kosmetyczny. Jeśli nie znajdziecie Panstwo naturalnych kosmetykow, to bezpieczniej natluscic skore oliwa, jak starozytni Grecy, czy nawet maslem. Szczegolnie dotyczy to kobiet w ciazy i niemowlat. Z mydel należy stosowac tylko najprostsze, wyprodukowane staroswiecka metoda bez dodatkow plastykow i dwutlenku tytanu.
Pozdrawiam, DM (otrzymane mailem od jednego z korespondentów pani profesor)

Rewolucyjne zmiany w wodach mineralnych

Wszyscy pijemy wodę, ale teraz wybór wody do picia nie będzie taki prosty!  Musimy teraz pamiętać, że jesteśmy zadekretowanymi Europejczykami i jeżeli będziemy chcieli kupić odpowiednią dla siebie wodę, musimy poznać nowe przepisy, które w zwiazku z tym obowiązują już w naszym kraju.
Ale to nie takie same, do których przyzwyczailiśmy się przez wiele lat.
Teraz naturalna woda mineralna to nie ta sama woda, w której są minerały. Woda źródlana to już nie naturalna woda źródlana, chociaż jest to taka sama woda jak dawniej. Woda stołowa wbrew nazwie to nie ta, którą stawia się na stole, ale ta, którą uzupełnia się elektrolity i pije się ją w pracy lub na zawodach sportowych. Przeżyliśmy europejski szok, dowiadując się, że wbrew temu, co uczyliśmy się w szkole, ślimak według przepisów Unii Europejskiej to teraz ryba śródlądowa. Musimy się przyzwyczaić też, że naturalna woda mineralna może nie mieć składników mineralnych.
Aby w tym wszystkim się nie pogubić i mimo wszystko pić wodę z pożytkiem dla zdrowia, przygotowaliśmy kilka informacji na ten temat, które zamieszczamy na stronach portalu www.wodadlazdrowia.pl redagowanego pod patronatem Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego im. prof. Juliana Aleksandrowicza, które jest stowarzyszeniem naukowym, zajmującym się oddziaływaniem biopierwiastków na zdrowie człowieka.
Odwiedźcie strony naszego portalu i prześlijcie tego maila do swoich bliskich i znajomych by nie doznali szoku, jak przeczytają etykiety na niektórych wodach butelkowanych. Dodatkowe pytania i uwagi prosimy kierować na nasz adres, a my będziemy się zastanawiać co by tu jeszcze napisać, by zaspokoić Wasze pragnienie wiedzy na ten temat. Aby na bieżąco być z tym źródłem informacji, proszę wpisać swój adres do okienka Newsroom na pierwszej stronie naszego portalu lub po prostu napiszcie do nas.
Z poważaniem, Tadeusz Wojtaszek  Redakcja Portalu „Woda dla zdrowia”. listy@wodadlazdrowia.pl

Geopolityczna sytuacja Polski wg. redaktora Michalkiewicza

W czasie ostatniego spotkania w naszym Polonijnym Klubie Dyskusyjnym w Nowyn Jorku, red. S.Michalkiewicz, ktory wracal wlasnie z Montewideo (USOPAL), przedstawil ciekawa koncepcje, ktora wyjasnia obecna geopolityczna sytuacje Polski. Zacznijmy od tego, ze istnienie zwartego i silnego 40-milionowego narodu w sercu Europy jest sola w oku naszych poteznych saiadow. Tymczasem jeszcze w czasach Gorbaczowa, w obliczu majacych nastapic zmian w Europie wsachodniej,minister Szewarnadze wyrazil opinie, ze ZSRR zgodzilby sie na zjednoczenie Niemiec, pod warunkiem, ze pomiedzy Rosja a Niemcami istnialaby pozbawiona przemyslu ciezkiego oraz silnej armii strefa buforowa. I rzeczywiscie, wszystkie zmiany z ostatnich dwudziestu lat ida w tym kierunku. Zlikwidowano praktycznie przemysl ciezki, oslabiono armie oraz wyslano miliony najbardziej przedsiebiorczych i samodzielnych Polakow za granice. Wladze trzymaja w swoich rekach ludzie zwiazni z bylymi sluzbami specjanymi oraz wywiadami obcych mocarstw, ktore kontrolowaly zmiany systemowe w Polsce po 1989 roku. Poza tym w ich rekach znajduja sie rowniez media, ogromny aparat propagandowy, pioracy nieustannie mozgi Polakow.
http://www.polpatriot.com/html/sluzby_specjalne.html#mazur
http://www.polpatriot.com/html/sluzby_specjalne.html#komunistycznesluzby
Chyba nieprzypadkowo Tuska postrzega sie jako reprezentanta interesow niemieckich a Komorowskiego rosyjskich. Szczegolna role odgrywaja u nas politycy pochodzenia zydowskiego, ktorzy od czasow Solidarnosci graja w polskiej polityce pierwsze skrzypce. Wyglada na to, ze grupa ta jest szczegolnie propierana wlasnie prze obydwa sasiadujace mocarstwa. Zdaniem Michalkiewicza, bierz sie to stad, ze zarowno Niemcy jak i Rosjanie boja sie, ze wczesniej lub poznbiej Polacy sie obudza i moze dojsc do otwartego buntu przeciwko niby-polskiemu rzadowi. Dlatego w polskich i swiatowych mediach trwa nieustanne oskarzanie Polakow o antysemityzm i udzial w mordowaniu Zydow w czsie Holocaustu. W takiej sytuacji do obydwu mocarstw dolaczyl przemysl holokaustyczny gotow zrabowac co sie jeszcze da z i tak juz oslabionej Polski. Zdaniem Michalkiewicza, ewentualny bunt Polakow zostalby przedstawiony swiatu jako wystapienia antysemickie co uzadanialoby interwencje obcych wojs w Polsce i ewentualny podzial Polski lub zaprowadzenie tuitaj odpowiedniego rezimu.
Pozdrowienia dla bratniej Polonii z Kaliforni, Stan Sas (Nowy Jork)

Reklamy

170 responses to “Z korespondencji, 10 kwietnia 2011 r

 1. Logos 10 Maj 2011 o 9:07 am

  Oskarżenie o antysemityzm…to stąd ten profesjonalny banner na stadionie? Czyli jak Polacy będą protestować przeciwko biedzie to media zrobią z tego ” zadymę”? Jakie to proste…

  Polubienie

  • kefir2010 10 Maj 2011 o 8:40 pm

   -dostałem mailem: „Konsultacje u psychologa, problemy w nauce, wypadki w szkole, wyniki egzaminów – wszystkie te dane o uczniach znajdą się w Systemie Informacji Oświatowej. – To uderza w prawo do prywatności, nie mówiąc o konsekwencjach wycieku tych informacji – alarmują organizacje pozarządowe. – Reforma unowocześni system i przyspieszy jego działanie – odpowiada MEN. Ustawą w środę zajmuje się Senat”. źródło: http://www.tvn24.pl/12690,1702370,0,1,uczen-pod-lupa-wielkiego-brata,wiadomosc.html
   Ja z kolei wiem, że podobny potężny system ma powstać w służbie zdrowia. Do systemu komputerowego będzie podłączony każdy lekarz i będzie widział rozpoznania, zażywane leki, historie chorób ze wszystkich innych gabinetów. Jakie będą tego konsekwencje? Lekarz rodzinny będzie np wiedział, że na wakacjach złapałeś grzybicę i byłeś z tym u znajomego dermatologa, z poufną wizytą. Te i podobne wrażliwe dane będą mogły być widoczne u lekarzy rodzinnych, optyków, dentystów i innych lekarzy którzy niekoniecznie muszą znać tego typu wrażliwe dane. Podobnie sprawa ma się z tzw systemem Indect, który jest systemem inwigilacji w obszarze miejskim. Oczywiście, wszystko w trosce o nasze „bezpieczeństwo”, tfu.

   Więcej tutaj: https://kefir2010.wordpress.com/2011/05/10/informacje-newsy-i-komentarze-10-maja-2011/

   Polubienie

 2. ramires 10 Maj 2011 o 9:07 am

  Byłem na spotkaniach z p. Michalkiewiczem. Nie był to czas stracony. Jeżeli ktoś będzie miał okazję iść na takie spotkanie to gorąco polecam. Poznacie prawdę trochę inną niż ta z tv. Warto!

  Polubienie

 3. michal34524 10 Maj 2011 o 9:07 am

  Jeśli chodzi o kibiców to tu macie link do tekstu i filmiku
  http://www.mks-korona-kielce.pl/news/1751/protestujemy_na_meczu_z_lechia

  Polubienie

 4. MOL 10 Maj 2011 o 9:33 am

  Toksyczne kosmetyki, prof. Dorota Majewska: ja moge od siebie dodać że w Polsce mamy kolagen rybi- jest kilka firm które je produkują, więc trzeba mądrze wybrać chociażby dlatego że niektóre firmy dodają chemię a nawet kolagen bydlęcy. Ja moge was zapewnic że ten co ja używam sie zawiera żadnych konserwantów, chemii. Kolagen rybi ma bardzo podobna strukture do ludzkiego kolagenu. Więc jeśli ktos wam powie że kolagen bydlęcy zawarty w jakimś produkcie was „odmłodzi” to powinniście go wyśmiać ponieważ on ma całkiem inną strukturę i nie jest w stanie się wchłonąć bo jest to kolagen 5-cio rzędowy. Natomiast kolagen rybi jak wspomniałam jest bardzo zbliżony do ludzkiego- nie będę za dużo opisywać ale ważna strawa że kolagen może byc stosowany u każdego oprócz osób które sa uczulone na ryby. ma ogromne zastosowanie od spłycenia głębokich zmarszczek aż po nawet chwilowe zatrzymanie efektu starzenia skóry i nie tylko bo można nim zwalczyc osteoporozę, łuszczycę, egzemę- jest wiele takich przykładów. Ja od ponad roku używam tych produktów, nawet mój synek jest myty żelem kolagenowym który zawiera aktywne przeciwutleniacze. Za każdym razem kiedy nabije sobie guza to mu smaruję to miejsce kolagenem i widać ogromną różnicę. Nawet kilka razy dawałam koleżankom jak ich dzieci się poobijały i były zadowolone. używam go przy katarze. Panie mogą sie zainteresować tym że skutecznie likwiduje cellulit czy rozstępy. Np. rozstępy to nic innego jak ponaciągane włókna kolagenowe przy systematycznym stosowaniu one się uzupełniają, zagęszczają. To zaledwie czubek góry lodowej co kolagen rybi może. Ja już od dawna wiem że to co dobre i bezpieczne nie znajdę w sklepie na półce- więc niektórzy powinni zrozumieć że tego nie dowiedzą się w TV czy sklepie. Bo jakby każdy z nas to wiedział i stosował to wiecie co by było- nie mielibyśmy problemów zdrowotnych i dłużej byśmy żyli no a to nie na rękę jest co niektórym na tym świecie, więc muszą wymyslac jakby nam tu zaszkodzić. Pozdrawiam

  Polubienie

  • baba wanda 10 Maj 2011 o 1:52 pm

   Mozesz napisac cos wiecej, jaka firma? Oczywiscie zadnej reklamy 🙂 . Poprostu w ramach babskich ploteczek 🙂 , bo mnie zaciekawilo.

   Polubienie

   • MOL 10 Maj 2011 o 5:30 pm

    kolagen naturalny firmy Colway 🙂

    Polubienie

    • Jacek 10 Maj 2011 o 6:51 pm

     Mówisz że to pomaga na łuszczycę, ten konkretny który wymieniłaś? Muszę przetestować na własnej skórze…

     Polubienie

    • baba wanda 10 Maj 2011 o 6:51 pm

     Dzieki

     Polubienie

    • Annah 11 Maj 2011 o 11:29 am

     Na łuszczycę spróbuj zastosować się do rady dra Simmoniciniego, który zaleca smarowanie miejsc zmienionych przez trzydzieści dni 7 procentowym roztworem jodu, zresztą przy czerniakach również. Po odpadnięciu zasuszonej skorupki, jeśli skóra nie jest wygojona smarowania należy powtórzyć.

     A z kosmetyków naturalnych polecam olej kokosowy – ma niezwykłe właściwości dla skóry i włosów i całą masę zastosowań jako środek spożywczy i leczniczy.

     Polubienie

  • Sully 10 Maj 2011 o 2:29 pm

   Hej, podaj marki kremów z tym rybim kolagenem…jak nie marki to chociaż pierwsza i ostatnia litera, albo cytat z reklamy;-)
   Pozdrawiam

   Polubienie

   • MOL 10 Maj 2011 o 3:46 pm

    to nie kremy chociaż firma tez je ma ale tutaj chodzi o czysty kolagen. A więc tak: kolagen naturalny firmy C….. miłej lektury. Odnośnie cytatu z reklamy to nie podam bo nie widziałam żeby reklamowali się w TV chociażby. pozdr.

    Polubienie

  • wojpa 10 Maj 2011 o 7:14 pm

   W kolagenach różnego rodzaju należy uważać na antybiotyki, szczególnie przeciwgrzybicze.

   Polubienie

   • MOL 10 Maj 2011 o 8:24 pm

    ale tam nie ma żadnych antybiotyków! Nie wiem pierwszy raz słyszę chyba ty nie o tym samym co piszesz.

    Polubienie

 5. galluss 10 Maj 2011 o 9:33 am

  no witam w kolejnym słonecznym dniu,

  chciałbym się z wami podzielić moją myślą poranną, wczoraj przed snem rozmyślałem o tym w jaki sposób mossad mógłby zniszczyć Amerykę, i jak rano wstałem to mnie olśniło i wpadł mi do głowy makiaweliczny plan syjonistycznego anioła śmierci

  a więc tak, jeśli ja bym planował zamach na Amerykę i jej konstytucję to jako szef tej akcji bym postąpił tak:

  1. Kiedyś interesowałem się zagadnieniami wirusologii, i jedynym sposobem, aby zdepopulować ludność świata jest wprowadzenie do „krwiobiegu społecznego” wirusa zdolnego się hibernować w ciele przez pierwsze kilka dni od zakażenia aby potem aktywować, ale w przeciągu tych kilku dni hibernacji jest zdolny zakazić innych ludzi, podczas gdy nosiciel nie wie, że jest zarażony śmiertelnym wirusem i spokojnie chodzi po mieście i zaraża innych ludzi

  2. druga sprawa, wirus musi się bardzo łatwo przenosić: drogą powietrzną, kropelkową, musi być odporny na warunki środowiskowe, a od chwili aktywowania się w ciele zabić nosiciela w przeciągu 7 dni

  3. potrzebujemy rozpylić tego wirusa na przynajmniej 10 największych lotniskach w stanach zjednoczonych, gdzie dziennie dziesiątki tysięcy ludzi się przemieszcza i ci ludzie jak się zarażą, to dopiero wirus w ich ciele się aktywuje po 3 dniach, i spokojnie samolotem ci nosiciele przedostaną się do europy aby zarazić centrum europy i polaków

  4. skoro syjonizm międzynarodowy wszystkim steruję, to na czas akcji wycofają ochroniarzy z lotnisk, albo podstawią swoich agentów, tak więc paczki, aerozole z wirusem spokojnie dostaną się na lotnisko, ponieważ taki mają zamiar, oni tworzą prawo i mogą j zmienić na czas trwania akcji rozpylania wirusa

  5. wirusa można rozpylić samolotami – zamiast chemtrailsów rozpylą nam wirusa ponad naszymi głowami i oskarżą o to PALESTYNĘ i al- kaidę

  6. potrzebujemy na przeprowadzenie takiej akcji 100 ludzi, po 10 ludzi na każde lotnisku ( razem 10 lotnisk)

  JAK SIĘ NAZYWA TEN WIRUS?

  A więc tak, ja mam 2 podejrzanych napastników:
  – wirus Ebola
  – wąglik

  Zacznijmy od wirusa Ebola:

  Wirus ten ma dwie postacie – jeden atakuje małpy i przenosi się drogą kropelkową, np.: przez krew albo ślinę, a druga odmiana to atakuje człowieka i przenosi się drogą oddechową

  Syjonizm międzynarodowy musi połączyć wirusa Ebolę małpiego z człowieczym aby rozprzestrzeniał się drogą oddechową i kropelkową

  – JEDNAK EBOLA NIE NADAJE SIĘ DO ZAMACHU, PONIEWAŻ jego okres inkubacji wynosi od 4 dni do 2 tygodni, średnio po 7 dniach dopiero atakuje gospodarza, a to za długo, wirus powinien atakować przynajmniej po 3 dniach i nie wcześniej ani później

  – Śmiertelność to od 60% do 90% – a to za mało
  – odporność na warunki środowiska do 7 tygodni
  – czas trwania choroby 8-17 dni
  – PLUSEM jest to, że jak połączymy go z małpią odmianą to przenosi się między ludźmi

  Drugi to wąglik:

  – Śmiertelność wynosi prawie 100%
  – okres inkubacji 1-6 dni – idealnie
  – czas trwania choroby 3-5 dni – idealnie
  – odporność na warunki środowiska w glebie – 40 lat – idealnie
  – wąglik nie przenosi się miedzy ludźmi – IDEALNIE

  Czemu? Ponieważ wirus nie ma się przenosić między ludźmi, ponieważ zaraziłby samych syjonistów, wirus wąglika ma się przedostawiać bezpośrednio ze środowiska do ciała nosiciela, nie może się przenosić między ludzmi, ponieważ zginą illuminaci…

  Tak więc aniołem …śmierci będzie Wąglik, najbardziej skuteczna broń depopulacyjna zaraz po wirusie komputerowym STUXNET

  http://bioinfo.mol.uj.edu.pl/articles/Maczuga04

  Polubienie

  • MOL 10 Maj 2011 o 10:09 am

   jakby do tego dodać filmik TAJEMNICE LOTNIKA DENWER http://www.youtube.com/watch?v=tiNtVHDery8 to wszystko sie układa w całość. mam na myśli te obrazy gdzie jest pokazany facet z maską. A do tego te budowle pod ziemią w różnych krajach one ni są by chronic przed tsunami czy trzęsieniem ziemi bo mogły by zostać uszkodzone. zgadzam się że może chodzic o wirusa! Logicznie to przedstawiłeś.

   Polubienie

  • Ania 10 Maj 2011 o 10:41 am

   To nie musi być wirus z długim okresem wylęgania, jak piszesz. To może być grzyb, np drożdżak, Cryptococcus gattii. Bardzo łatwo go rozsiać w chemitrailsach i przeżywa w środowisku dość długo, atakuje płuca i cały układ oddechowy. Jego ostatnio powstała mutacja ( przedtem endemicznie występował gdzieś w Kanadzie) atakuje zachód Stanów Zjedn. Jest śmiertelnie niebezpieczny dla osób z obniżoną odpornością.

   Polubienie

   • Ania 10 Maj 2011 o 11:06 am

    Myślę nawet, że ten patent już zastosowano.

    Polubienie

   • MOL 10 Maj 2011 o 11:40 am

    Aniu jakby nie patrzył to chodzi o broń biologiczną i właśnie Monitor wyjął mi z ust to co chciałam napisać że nic innego jak uświadamiać ludzi że na to też mamy ochronę MMS! Do czego zmierzam to mianowicie tak: jeżeli jest jakikolwiek sposób na depopulację np. promieniowanie, bron biologiczna czy inny to zawsze musi byc na to „ANTIDOTUM” przecież lucyferianie muszą przeżyć czyż nie? bo w końcu to oni taki los nam szykują! Nic innego jak poruszać takie tematy i dawac ludziom do zrozumienia że nie jesteśmy bezbronni wobec tego co nam szykują. Warto mieć to na uwadze bo zagrożeń jest wiele.

    Polubienie

    • rabarbarek 10 Maj 2011 o 1:56 pm

     Wiecie prawdopodobnie , ze wynalazcy MMS wytoczono proces. Na internecie ukazaly sie ostrzezenia Big Pharmy o szkodliwosci specyfiku, a znalazl sie jakis pan , ktory probowal go oskarzyc o smierc zony. Kiedy autor zazadal wszystkich danych odnosnie smierci tej pani , maz sie wiecej nie odezwal. W tej chwili w Kanadzie MMS [ w USA tez] nie wolno sprzedawac a strona na ktorej mozna bylo znalezc tysiace opinii od ludzi , ktorzy MMS zazywali , zostala zamknieta. Zeby bylo zabawniej badania rzadaowe potwierdzily skutecznosc „leku-specyfiku” i wtedy zaczela sie prawdziwa nagonka na wynalazce.

     Polubienie

    • MOL 10 Maj 2011 o 2:26 pm

     a to juz świadczy o tym ze to „konkretny” produkt i chcą ograniczyć dostęp do niego!

     Polubienie

    • nowy84 10 Maj 2011 o 2:33 pm

     http://lekizaptekinatury.pl/MMS_chloryn_sodu_Plyn_do_uzdatniania_wody-1553.html

     niech ktoś mnie nakieruje na strone gdzie można kuoić/zamówić MMS, bo znalazłem tylko to wyżej, no chyba że nie ma innej alternatywy

     Polubienie

    • rabarbarek 10 Maj 2011 o 3:00 pm

     Najpierw wysylam atak na ten produkt w Australii. Jesli znajdziecie inne takie strony to zroccie uwage , ze przeciwnicy ,WSZEDZIE pisza ,{ jest szkodliwy jesli wezmie sie za duzo”. Oczywiscie w niedozwolonych dawkach , nawet witaminy sa szkodliwe.
     http://www.nzherald.co.nz/nz/news/article.cfm?c_id=1&objectid=10680655

     Polubienie

    • rabarbarek 10 Maj 2011 o 3:05 pm

     Nie wiem czy jeszcze dziala , ale mozecie sprawdzic. Monitorze , mam nadzieje ze nikt Ci nie zarzuci , ze cos sprzedajesz??? Skasuj wpis jesli to niedozwolone.

     http://www.h2oairwateramericas.com/Products/Easy-Combo-Pack–ECP2__ECP2.aspx

     Polubienie

    • IHE 10 Maj 2011 o 10:05 pm

     Mi też się wydaje ,że mamy spore problemy z drożdżakami,zauważyliście jak wszyscy maja nagle problemy ze wzdęciami?O obniżenie odporności nietrudno dzięki chemitrialsom,alergią i fuckushimie,gmo etc.

     Polubienie

  • monitorpolski 10 Maj 2011 o 10:56 am

   Odpowiem krótko: MMS

   Polubienie

   • mądrala 10 Maj 2011 o 3:52 pm

    zużyłem z rodziną już butelkę tego specyfiku. Nie potrafię jednak jednoznacznie ocenić jego skuteczności. Osoba mające istotne stany zapalne pooperacyjne nie zauważyła żadnej poprawy nawet po intensywnym stosowaniu. A ma specyfik poniekąd likwidować przyczyny takich stanów. Ciekaw jestem, czy ktoś ma jakieś swoje osobiste doświadczenia z MMS-em. Na forach tematycznych nigdy nie wiadomo kto pisze opinie i czy są prawdziwe.

    Polubienie

    • Lamacz Matryc 10 Maj 2011 o 8:18 pm

     Stosowalem i musze powiedziec ze zadnych pozytywnych objawow nie odczulem.Wrecz przeciwnie zaczela mnie bolec watroba.Mam tez ksiazke ale osobiscie musze powiedziec ze moze to jest dobre do oczyszczania wody z bakterii ale co do cudotworczych efektow to duzy znak ?Mnie nie przekonalo.

     Polubienie

   • kosiardeyablos 10 Maj 2011 o 10:57 pm

    Potwierdze krótko : MMS

    Polubienie

  • peryskop 10 Maj 2011 o 11:05 pm

   Galluss, zjdliwość wąglika jest raczej przereklamowana.

   Sięgnij googlem do roku bodaj 2002 gdy dla dystrakcji uwagi od 9/11 oraz od inwazji na Irak rozesłano koperty z wąglikiem m.in. do senatora Daschle, ale ofiarami było 2 czy 3 pracowników pocztowych oraz kilka osób, które dały sie namówić na szczepionkę bodaj firmy Bayer.

   A więc kolejny bajer?

   Polubienie

 6. mario losco 10 Maj 2011 o 9:39 am

  zbliża się 11.5.2011. ciekawe czy coś się wydarzy w watykanie. czekam na te wieści, jeżeli nic nie będzie to raczej nie odwiedze już tej strony ;p

  Polubienie

  • Wojtek 10 Maj 2011 o 9:50 am

   Bo ty nic nie rozumiesz. Nie o to chodzi aby się coś stało, tylko o to aby się było czego bać.
   Zresztą już widać że temat od kilku dni przygasa. Pewnie sami „prorocy” nie są już tak pewni.

   Polubienie

   • zenobiusz 10 Maj 2011 o 10:01 am

    Publikowanie wychwyconych tekstów o możliwym zagrożeniu,nie jest prorokowaniem. Abstrahuje, od tego 11 maja, jest to podawanie informacji, które mogą być przydatne. Czy prawda tylko w TVN.??? I nie pisz, że nie wiesz co to abstra, bo to drugie jest oczywiste. 🙂

    Polubienie

    • Wojtek 10 Maj 2011 o 11:07 am

     http://www.zbawienie.com/dysinformacja.htm
     Ktoś podawał ten link wczoraj a oto fragment:

     „Jak rozpoznawać agentów?

     Przede wszystkim są zawsze ze sobą zgodni i solidarni względem siebie! Nawet największe gafy kolegi po fachu zbywane są milczeniem i kolega jest nadal gorliwie wspierany, bez względu na wagę bzdury, którą napisał.

     Przeciętny człowiek, nawet z nikłym wykształceniem będzie myślał, będzie miał wątpliwości, będzie zadawał pytania, będzie dociekał, kwestionował, domagał się dodatkowych wyjaśnień, będzie sam sprawdzał i będzie porównywał jedne opinie ekspertów z opiniami z opiniami przeciwnymi.

     Jest to normalne zjawisko dla każdego, kto szuka prawdy.

     Agent, na wszelkie informacje osłabiające czy obnażające wspierany przez niego system zawsze powie – NIE oraz wyśmieje.”

     „Agent nie ma wątpliwości że wszystko, co napisano jest błędne, nawet, jeżeli tego nie przeczytał! Agenci nawet nie dopuszczają możliwości, że może istnieć alternatywna odpowiedź, wyjaśnienie czy też można mieć rzeczywiście jakieś poważne wątpliwość. Dla agenta wszystko jest jasne i wyraźne i nikt nie powinien mieć co do tego żadnych wątpliwości. Agent uważa wszystkich z nim się nie zgadzających za idiotów.”

     Teraz każdy chyba rozpozna agenta.

     Polubienie

    • kosiardeyablos 10 Maj 2011 o 10:59 pm

     Orgoniuszu!!!! Prawda tkwi PO środku>

     Polubienie

  • monitorpolski 10 Maj 2011 o 10:57 am

   A dlaczego nagle ten „Piechniczek” wystąpił u Alexa? Może właśnie by uprzedzić. Sądzę, że nic się nie wydarzy 11-tego

   Polubienie

   • MOL 10 Maj 2011 o 11:53 am

    moim zdaniem to jest znak że ludzie nie tylko tacy jak my się buntują. Mam nadzieję ze się nic nie wydarzy dzięki takim wystąpieniom właśnie. bądzmy dobrej mysli! Jakiś czas temu sie właśnie zastanawiałam czy ktos wezmie przykład z Kennedy-iego i przeciwstawi się całej tej machinie więc dla mnie to dobra wiadomość i mam nadzieję że nic się nie stanie. Przecież można im pokrzyżować plany, nie każdy daje się manipulować! W pewnym momencie rozsądek podpowiada że tak nie musi być i że możn a to powstrzymac (mam na myśli osoby takie jak Piechniczek). Kto wie może jest nas wielu świadomych tego co się dzieje- ale trzeba nam takich co moga na prawdę wiele tak jak on. Obym się nie myliła! Z drugiej strony to nic innego mi nie zostało jak nadzieja bo inaczej to bym wyła w poduchę non topa że mi się coś stanie. A tak to dla mnie dobra wiadomość i dodaje mi to sił że moja walka nie jest bezsensowna! możecie mi nawrzucać co chcecie: takie moje zdanie

    Polubienie

    • katerina404 10 Maj 2011 o 3:03 pm

     Bardzo słusznie rozumujesz. Ja myślę, że nie wolno wszystkich wsadzać do jednego wora, bo są jeszcze ludzie na tym świecie, którzy mają sumienie i jak sądzę, im bliżej tego utopijnego światowego rządu, tym więcej, będzie się ich ujawniać, bo ludzie zdają sobie sprawę z tego, że jak masy zostaną ujarzmione, to wezmą się za tych na wyższych szczeblach, bo pazerność tych psychopatycznych ludzi, nie ma granic. Jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy. Nawet na samej górze tej obrzydliwej piramidy, zaczynają się, jak sądzę schody, bo każdy z nich, chce jak gówno na wierzch wypłynąć. Najlepsze dla nas, byłoby, żeby oni sami się w pień powybijali do ostatniego pokolenia.

     Polubienie

   • kosiardeyablos 10 Maj 2011 o 11:02 pm

    Drogi Monitorze!!! Na tym polega caly amberas by robić hałas TERAS! Bądźmy cierpliwi i nie dajmy się ponieść emocjoMMMM! Spoko!

    Polubienie

 7. galluss 10 Maj 2011 o 10:01 am

  scenariusz z ceną ropy 200 dolarów za baryłkę, zaczyna się powoli sprawdzać
  kadaffi zniszczył zbiorniki z ropą – wszystkie zapasy – taktyka spalonej ziemi, ma to na celu wykurzenie z mistarty rebeliantów – obcego elementu, tzw rewolucjonistów którzy nie sa libijczykami, tak jak rewolucjua bolszewicka, która była rewolucją żydo-bolszewicka, sponsorowana przez jacoba schiffa z ameryki

  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/koniec_eksportu_libijskiej,p1700164264

  wkroczenie sił lądowych realne, ameryka musi ratować nie swoją ropę

  Polubienie

  • kosiardeyablos 10 Maj 2011 o 11:07 pm

   Dlatego naszą odpowiedzią na ceny ropy jest HHO! biorąc pod uwagę możliwości wykorzystania tego do celów masakrycznie pozytywnych, mamy przewagee nad lichwa kiełbasiano-paliwową a wszystko wymaga naszej społecznej toższamości i solidarnpości(pfe….te słowo jakoś mnie mierzi ……może konsolidacjommmm czy cóś!)

   Polubienie

 8. Clyde 10 Maj 2011 o 10:05 am

  Memphis jest pod voda
  http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/232937-memphis-je-pod-vodou-ohrozeno-take-new-orleans.html

  Polubienie

  • as 10 Maj 2011 o 3:21 pm

   w tych novinach jest jeszcze coś fajnego ! zobaczcie..

   V židovských novinách vymazali Clintonovou z fotografie
   ( w żydowskich wiadomościach wymazali Clintonową z fotografii )

   http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/232985-v-zidovskych-novinach-vymazali-clintonovou-z-fotografie.html?ref=boxE

   Polubienie

   • Jurek. 10 Maj 2011 o 8:38 pm

    jestem coraz bardziej przekonany że bez spiskowania (ukrywania prawdy ) psychopaci nie mogą istnieć

    Polubienie

 9. patryk 10 Maj 2011 o 10:40 am

  Tusk daje coraz więcej uprawnień mundurowym .Dzisiaj zbroi celników .Państwo policyjne i przymusu , na łódce zakaz picia alkoholu ,podwyższanie cennika mandatów , a ludzie dalej potulni .

  Ten antypolski rząd z niczym się już nie kryje , granda ,złodziejstwo prywatyzacyjne ,wszędzie kamery ,radary i propaganda medialna , a wszystkim sterują krzywonosi .

  Polubienie

  • kosiardeyablos 10 Maj 2011 o 11:17 pm

   tuski już mają POliczone, a problem polega kiedy im policzone będzie. Jak Naród stanie do trzepania frajerstwa , to bedziem mieli problem, a ja przystoje za zrobieniem tego problemu. Jedynie POSPOLITE RUSZEZNIE coś wyzwoli i z wiejskiewj kogo trza wypierd….i Inaczej nie da rady. pokojowo to można laske na sluczhanie płyt i picie herbatki zaprosić. Tu nie da rady spokojnie. Trza Zbrojnie i nie martwy sie sie palantownia czy wojo bedzie przeciw nam, oni treż mają dość badziewia!!!

   Polubienie

 10. aha 10 Maj 2011 o 11:18 am

  i co z tego wywiadu skoro szersza opinia publiczna sie o nim nie dowie. znow rozejdzie sie po kościach i tyle.

  Polubienie

 11. Wojtek 10 Maj 2011 o 11:25 am

  http://www.prisonplanet.pl/

  Polecam wszystkim którzy nie szukaja taniej sensacji a chcą sie dowiedzueć czegoś konkretnego. Kawał dobrej roboty podpartej solidnymi podstawami. Proponuję zacząć od tego:
  http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_loose_change_finall,p49279256

  Swoją drogą link do tej strony powinien być umieszczony na stałe Marku.

  Polubienie

 12. ramires 10 Maj 2011 o 12:10 pm

  Wojtek :http://www.zbawienie.com/dysinformacja.htmKtoś podawał ten link wczoraj a oto fragment:
  „Jak rozpoznawać agentów?
  Przede wszystkim są zawsze ze sobą zgodni i solidarni względem siebie! Nawet największe gafy kolegi po fachu zbywane są milczeniem i kolega jest nadal gorliwie wspierany, bez względu na wagę bzdury, którą napisał.
  Przeciętny człowiek, nawet z nikłym wykształceniem będzie myślał, będzie miał wątpliwości, będzie zadawał pytania, będzie dociekał, kwestionował, domagał się dodatkowych wyjaśnień, będzie sam sprawdzał i będzie porównywał jedne opinie ekspertów z opiniami z opiniami przeciwnymi.
  Jest to normalne zjawisko dla każdego, kto szuka prawdy.
  Agent, na wszelkie informacje osłabiające czy obnażające wspierany przez niego system zawsze powie – NIE oraz wyśmieje.”
  „Agent nie ma wątpliwości że wszystko, co napisano jest błędne, nawet, jeżeli tego nie przeczytał! Agenci nawet nie dopuszczają możliwości, że może istnieć alternatywna odpowiedź, wyjaśnienie czy też można mieć rzeczywiście jakieś poważne wątpliwość. Dla agenta wszystko jest jasne i wyraźne i nikt nie powinien mieć co do tego żadnych wątpliwości. Agent uważa wszystkich z nim się nie zgadzających za idiotów.”
  Teraz każdy chyba rozpozna agenta.

  Wojtek brawo ! i tyle!

  Polubienie

  • adam 10 Maj 2011 o 2:49 pm

   I cisza, drugi tekst i cisza 🙂

   Polubienie

 13. Vivaldi 10 Maj 2011 o 12:48 pm

  Ben Fulford, May 10, 2011…New Madrid fault line attack underway, 15 nuclear reactors targeted
  http://kauilapele.wordpress.com/2011/05/10/ben-fulford-may-10-2011-new-madrid-fault-line-attack-underway-15-nuclear-reactors-targeted/

  Polubienie

  • Taka prawda 10 Maj 2011 o 2:23 pm

   Czyżby przed dokonaniem tego zamachu ostrzegał władze Dr. Steve Pieczenik. Jutro poznamy bardzo wiele odpowiedzi. Można się zapewne spodziewać ataku na stabilność internetu jeśli w ameryce dojdzie do zamachu i późniejszej domowej wojny. Tu pewnie będą wciskali kity o Osamowej „zemście zza grobu”.

   Polubienie

  • Logos 10 Maj 2011 o 4:29 pm

   możesz przetłumaczyć? z tego co zrozumiałem powódź to tylko przykrywka do trzęsienia ziemi i katastrofy nuklearnej na niewyobrażalną skalę.

   Przestańmy się bać, nawet jeśli te informacje są choć trochę prawdziwe.Budźmy się do wzięcia odpowiedzialności za nasz świat. każdy musi zacząć od siebie!Jeśli nie staniemy się lepsi dla siebie, Ziemia nie da rady…

   Polubienie

 14. Wojtek 10 Maj 2011 o 12:58 pm

  „Bank BGŻ miał 33,8 mln zł skonsolidowanego zysku netto w I kw. 2011 roku, co oznacza wzrost o 250% r/r, podał bank w komunikacie.”

  Ludzie powiedzcie mi jak to możliwe e te pijawki zarabiają taką kase obracając naszymi pieniędzmi. To jest największy nasz problem, bo ta ośmiornica wyssa z nas wszystko i to dotyczy bezpośrednio 99% ludzi, bo ten zysk w końcu trafia do kieszeni kilku cwanych dupków którzy mają nas, nasze problemy gdzieś!!!

  Polubienie

 15. pio9a 10 Maj 2011 o 1:00 pm

  Polubienie

 16. Seba 10 Maj 2011 o 1:58 pm

  Cały internet aż huczy od kolejnych doniesień na temat komety Elenin, która zmierza w kierunku Ziemi. Jednak zamieszanie nie dotyczy samej komety a raczej tego co rzekomo znajduje się za nią.

  Sergio Toscano, dyrektor placówki astronomicznej, w oparciu o raporty publikowane, przez chińską agencję kosmiczną, uznał że za kometą znajdują się statki obcych.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/chinczycy-twierdza-ze-za-kometa-elenin-podazaja-jakies-obiekty

  Polubienie

  • Annah 10 Maj 2011 o 2:32 pm

   Obiekty wyglądają jak paciorkowce.
   Ponoć coś koło Bożego Narodzenia za rok ktoś spodziewał się kosmicznych gości. Za jakieś pół roku znów nam o nich przypomną, ale wtedy będą wielkości baloników. Zanim zawisną nam nad głową na przykład jako hologramy będzie jeszcze klika zapowiedzi, Ale wtedy biada temu kto nie uwierzy w ich misję. Chyba, że to paciorki mają być straszakiem a nasi „wybawiciele” „objawią się” po nich. Pożyjemy…

   Polubienie

  • Sully 10 Maj 2011 o 2:32 pm

   Tak i czai sie za kometa bo boi się ujawnic;-) prosze Cię….

   Polubienie

 17. adio 10 Maj 2011 o 2:13 pm

  Seba daj jakieś inne źródła skoro tak „huczy”

  Polubienie

  • sebecxs 10 Maj 2011 o 2:47 pm

   …tak jest i to z „całego” internetu….

   Polubienie

 18. Sully 10 Maj 2011 o 2:36 pm

  Słuchajcie dzisiaj kilka dużych trzęsień ziemi LOYALTY ISLANDS( niedaleko Australii) magnituda 6,8, kolejna 5,2 i 5,8 a potem 4 kolejne o magnitudzie powyżej 5, 30-40 km pod powierzchnia ziemi.
  Pozdrawiam wszystkich

  Polubienie

  • nowy84 10 Maj 2011 o 2:58 pm

   sejsmografy na całym globie zwariowały być może z powodów tych właśnie wstrząsów

   http://aslwww.cr.usgs.gov/Seismic_Data/heli2.shtml

   Polubienie

 19. Seba 10 Maj 2011 o 2:51 pm

  A co wy na taką informację?

  „Ostatnio informowaliśmy, że promieniowanie kosmiczne, które zdawało się być czymś dalece rozproszonym jest w istocie koncentrowane w określonych punktach wokół naszej planety. Podejrzewa się, że wiatr słoneczny może je jakoś rozpędzać działając jak gigantyczny akcelerator.

  Te naładowane cząstki elementarne są prawie tak samo tajemnicze jak ich wpływ na życie i procesy na Ziemi oraz na Słońcu. Nasz układ słoneczny jest bombardowany przez te cząsteczki z jakiegoś nieznanego nam źródła.”

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/poziomy-promieniowania-kosmicznego-wciaz-rosna-nasa-probuje-ustalic-przyczyne

  Polubienie

 20. Leonidas 10 Maj 2011 o 3:11 pm

  Moi Drodzy Wszyscy jestescie Wspanialymi ludzmi ale musimy zaczac mowic nie „mamonie” tz. ze nie wszystko da sie kupic!
  Aby nie dawac drugiemu powodu i przykladu do tego ze mozna oszukiwac, chocby do najgorszej prawdy ale nalezy sie przyznac i miec swiadomosc swoich slabosci.Czasem przyznac drugiemu racje jezeli faktycznie ja ma.
  Najlepszym przykladem jest ostatnia sytuacja z tym jak Zeno zareagowal na moj film o Hezbollahu i podal przyklad ze nie kałachem walka tylko w pokojowy sposob bo inaczej bedziemy jak te kreatury i za to wielki Szacun dla niego:)!
  Wszystkim zawiaduje Umysł a znajac jego potege to co on zaplanuje cialo wykona !

  Badzmy otwarci na innych i stworzmy Nowa Polske i Nowych Polakow !

  Co do owego „Piechniczka” to poczekajmy co dni nam pokażą i czy przybijemy mu piatke czy raczej potraktujemy jak Efialtesa.

  Jezeli faktycznie cos leci w strone ziemi to my nie mamy na to wplywu i robmy swoje nie zamykajac sie na innych.Troche pokory i usmiechu:)

  Byla mowa o partii a ja proponuje Zwiazek Wyzwolenia Polski ??

  ===================================================================================
  PRZECHODNIU POWIEDZ POLSCE ZE LEZYMY TUTAJ POSLUSZNI JEJ PRAWOM !

  Polubienie

 21. katerina404 10 Maj 2011 o 3:20 pm

  Ja chciałabym się odnieść do wypowiedzi Michalkiewicza, z którą oczywiście się zgadzam. Wprawdzie sama idea Holokaustu, nadmiernie eksploatowanego, jest zrozumiała w aspekcie ogólnoświatowym, gdyż chodzi o to, aby pod pretekstem, tej straszliwej martyrologii żydowskiej, wyciągnąć characz od narodów. Characz ten w milionach dolarów, nie idzie w ręce Żydów poszkodowanych, tylko w ręce syjonistów, którzy ten przemysł holokaustu produkują.

  My skupiamy się na wydarzeniach w Ameryce, gdyż na tym etapie, ucisk u nich jest największy i największy tam panuje chaos, zresztą świadomie przez elity wyprodukowany. Amerykanie już gubią się nawet w swoich własnych poglądach. Jest tam bardzo źle. Ale musimy tez rozpoznać sytuację, jaka ma w tej chwili miejsce w Polsce.

  I tu trzeba się zastanowić, co ma znaczyc właśnie, ta nagła walka z antysemityzmem? Otóż gołym, okiem widać, że problem ten jest aż nadto rozdmuchany przez media, jako, ze antysemityzm istnieje zarówno w Polsce, jak i na całym świecie od dawna. Jednak, dopóki media, nie zaczęły rozdmuchiwać tej szopki z natysemityzmem, to był on stale na tym samym poziomie.

  Tymczasem, jak widać elity szykują sobie grunt i muszą mieć kija, na ewentualne przebudzenie narodu i ewentualny jego bunt przeciwko władzy. A władza, wiadomo w czyich jest rękach. I to nie jest ważne, czy do głosu dochodzi żydostwo rosyjskie, czy niemieckie, ważne, żeby byli skonsolidowani, a naród, zeby nie miał pretekstu do otwartego ataku, w myśl zasady, jeżeli krytykujesz władze żydowskie, to znaczy, że jesteś antysemita i wrogiem narodu, ba świata całego.

  Zbliżają się nowe wybory i musimy tez zastanowić się jaką obrać taktykę wobec tego wroga. Jednak przy tak minimalnej świadomości polskiego narodu, marnie to widzę. Dobrze, że są jeszcze takie osoby jak Michalkiewicz, które angażują się w zachowanie polskości i chcą ratować, co sie da.

  Polubienie

  • katerina404 10 Maj 2011 o 3:37 pm

   Pragnę jeszcze dodać, że Pan Michalkiewicz, napisał wspaniały artykuł, pt „Klepki się odblokowują?”, do którego podaję link http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=1955

   Polubienie

 22. Bartek 10 Maj 2011 o 3:36 pm

  Prosze obejrzec ten dokument zeby zrozumiec co sie dzieje w Polsce i kto za tym stoi: John Perkins: „Zeitgeist” Addendum” Extended Interview 2008 http://www.geraldcelentechannel.blogspot.com

  Polubienie

 23. Wojtek 10 Maj 2011 o 3:51 pm

  Wybór taktyki nie jest łatwy zwłaszcza w oparciu o stniejące siły polityczne. Z jednej strony mamy wyrafinowanych profesjonalistów, a z drugiej oszołomów. Niestety moim zdaniem nie ma dzisiaj partii mającej na celu ogólne dobro społeczeństwa. Wszyscy dbają o swoje doraźne interesy a jedyną logiką jaką widać jest ciągłe ograniczanie wolności tak aby odebrać możliwość realnego wywierania nacisku na władzę. Taktyka to albo zburzenie tego budynku i zbudowaniu go na nowo, albo powolne i konsekwentne remontowanie. Pierwszy wariant widomo czym może się zakończyć, a drugi to długotrwała ciężka praca. Czy to ludzi intresuje? Zobaczcie wpisy na tym blogu. Największe i praktycznie jedyne zainteresowanie to ufoludki, spadające gwiazdy, i inne cuda, które może są a może nie, a o realnych problemach (np:kibice) cisza., identycznie jak w mediach oficjalnych tylko rozpraszacze są inne.

  Polubienie

  • MOL 10 Maj 2011 o 4:47 pm

   Wojtku chyba cię ominęło to więc wrzucam specjalnie dla ciebie
   Pytania do REFERENDUM
   2011/05/04 – autor: mgrabas
   Doprowadźmy do REFERENDUM w istotnych dla Polski kwestiach, o których nikt Polaków nie zapytał.

   1. Czy zgadzasz się na budowę elektrowni atomowej w Polsce?
   2. Czy zgadzasz się na składowanie w Polsce odpadów radioaktywnych z elektrowni UE?
   3. Czy jesteś za obniżeniem progów wyborczych, co umożliwi wybór małych ugrupowań, a nawet pojedynczych kandydatów i tym samym ich bezpośredni udział w decydowaniu o sprawach Polski?
   4. Czy zgadzasz się na ograniczanie publicznego dostępu do produktów ziołowych, witamin i suplementów?
   5. Czy jesteś za powołaniem niezależnego zespołu badawczego w celu zbadania skutków organizmów modyfikowanych genetycznie na zdrowie ludzi i zwierząt (w tym owadów) wraz z bezzwłocznym wprowadzeniem zakazu upraw i obrotu GMO w Polsce do czasu zbadania tej sprawy?
   6. Czy jesteś za uznaniem przez Polskę roszczeń pieniężnych wobec obywateli państwa Izrael ponad już wypłacone oszkodowania zbiorowe oraz indywidualne i bez wypłacenia odszkodowań obywatelom polskim i ich zstępnym?
   7. Czy zgadzasz się na karanie Polaków za odmowę udziału w spisie powszechnym?
   8. Czy jesteś za uzgodnieniami dla respektowania praw mniejszości polskiej w Niemczech na zasadach wzajemnych?
   9. Czy popierasz wystąpienie z roszczeniami odszkodowawczymi do Niemiec, Rosji, Francji, Anglii i USA za szkody wywołane podczas i po II wojnie światowej?
   10. Czy jesteś za powołaniem międzynarodowej komisji d/s zbadania okoliczności katastrofy w Smoleńsku w dniu 10.04.2010 r.?
   11. Czy jesteś za odpowiedzialnością karną posłów, senatorów, prokuratorów i sędziów na równi z innymi obywatelami?
   12. Czy jesteś za poszanowaniem wolności i praw osób rezygnujących ze szczepienia siebie czy swoich swoich dzieci oraz za skuteczniejszą ochroną szczepionych przed niepożądanymi odczynami poszczepiennymi?
   13. Czy jesteś za prawem do łączenia pracy z pobieraniem świadczenia emerytalnego?
   14. Czy jesteś za wolnością słowa w Polsce, wolnością do przekazu informacji i przeciw cenzurze internetu?
   15. Czy jesteś za wystąpieniem Polski z UE?
   16. Czy jesteś za coraz większym stopniem kontrolowania i śledzenia obywateli w Polsce (system INDECT, układy śledzące RFID w dokumentach, kartach płatniczych, ciele ludzkim, podsłuchy, ukryte kamery itp.)?
   17. Czy jesteś za odpowiedzialnością majątkową i karną polityków oraz innych osób pełniących władzę (odpowiedzialnością za skutki ich decyzji)?
   18. Czy jesteś za wysyłaniem Polskich żołnierzy na akcje wojskowe do innych państw, braniem kredytów, wchodzeniem w koalicje i podejmowaniem przez przedstawicieli państwa podobnie ważnych decyzji bez każdorazowego pytania społeczeństwa o zgodę (w formie referendum)?
   19. Czy jesteś za zmianą prawa polegającą na wprowadzeniu wymogu zadeklarowania celu składanego pozwu i wymogu samozobowiązania się pozywającego do poniesienia odpowiedzialności karnej za fałszywe oskarżenie lub gdy sposób działania wskazuje na realizowanie celu innego niż deklarowany w pozwie?
   20. Czy zgadzasz się na dodawanie fluoru do wody pitnej, butelkowanej i środków higieny bez umożliwiania wyboru produktów wolnych od fluoru?
   21. Czy zgadzasz się na dodawanie aspartamu (E951) do produktów spożywczych bez widocznego oznakowania?
   22. Czy zgadzasz się na rozpylanie nad terytorium Polski środków chemicznych bez zgody mieszkańców (smugi chemiczne chemtrails)?
   23. Czy zgadzasz się na używanie nad terytorium Polski technologii wojskowych bez zgody obywateli (H.A.R.P., manipulacje pogodą, rozsiewanie szczepionek, rozsiewanie tzw. inteligentnego pyłu itp.)?
   24. Czy jesteś za stworzeniem bazy danych substancji zagrażających zdrowiu i życiu oraz za wprowadzeniem w Polsce obowiązku widocznego oznaczania produktów zawierających w swym składzie takie substancje?
   25. Czy jesteś za upublicznieniem w internecie wyników wyszystkich pomiarów Centralnego Laboratorium Ochrony Radiologicznej (w tym obecności plutonu i strontu w wodzie, powietrzu i produktach spożywczych) i za stworzeniem w Polsce centrum zarządzania ws zagrożeń promieniowaniem?

   (proszę wszystkich o zgłaszanie uwag i propozycji następnych pytań)

   PYTAJMY KAŻDEGO KANDYDATA na spotkaniach przedwyborczych O JEDNOZNACZNE STANOWISKO W TYCH SPRAWACH!
   http://7777777blog.wordpress.com/

   Polubienie

   • Wojtek 10 Maj 2011 o 5:04 pm

    Wiele bardzo dobrych pytań, niektóre powierzchowne, ale bardzo dobry pomysł generalnie. A po wyborach trzeba tych panów pilnować zamiast szukać komet. Komety były, są i będą a nam czas ucieka na rozważaniu pierdół.

    Polubienie

    • patryk 10 Maj 2011 o 7:29 pm

     Jeżeli ktoś ,jeszcze nie natknął się w internecie na tego człowieka ,to polecam .

     http://dariuszkosiur.streemo.pl/community/default.aspx

     Polubienie

   • katerina404 11 Maj 2011 o 2:51 am

    Przekopiowałam sobie te pytania, wydrukuję i naprawdę będę w trobie nosić tą karteczkę. Każdemu zadam ten zestaw pytań i radzę Wam zrobić to samo. Dopiero przekonają sie, że społeczeństwo nie ogląda tańca z gwiazdami, tylko mocno orientuje się w temacie

    Polubienie

  • patryk 10 Maj 2011 o 7:25 pm

   Od czegoś trzeba zacząć ,najlepiej bez pomyłek . Póki co sensowniejszych rozwiązań nie spotkałem .
   Zrobię 3 wpisy ,bo 2 linki lądują w moderacji .

   http://wiernipolsce.wordpress.com/

   Polubienie

   • patryk 10 Maj 2011 o 7:45 pm

    Trochę dłuższy wpis ,ale wart przeczytania …

    ,,Parlamentarzyści dojeżdżają do pracy rowerami, a prezydenci jeżdżą pociągami, drugą klasą… To nie sen. To szwajcarska rzeczywistość.
    Choć przez tutejsze banki przelewają się ogromne sumy pieniędzy, wielkie międzynarodowe koncerny tu płacą podatki, a wiele światowych decyzji jest podejmowanych właśnie u Helwetów, to nie mamy zielonego pojęcia, kto rządzi tym krajem!
    – Szczerze mówiąc, również wielu Szwajcarów musi się chwile zastanowić nad nazwiskiem aktualnego prezydenta. I wiecie co? To jest właśnie najpiękniejsze!

    Politycy mają tak ograniczoną władzę, że często nawet nie warto znać ich nazwisk. Każdą ustawę uchwaloną przez parlament można przecież odrzucić za pomocą referendum. Jeśli ustawa nie dotyczy zmian konstytucyjnych, wystarczy zebrać jedynie 50 tys. podpisów w ciągu 100 dni. W przypadku zmian konstytucyjnych ustawa musi zostać zatwierdzona przez obywateli, poprzez referendum (tzw. referendum obowiązkowe). W takim systemie, gdzie decyzje „rządzących” nie są ostateczne, korupcja nie ma większego sensu. Tym bardziej, że istnieje jeszcze jeden mechanizm szwajcarskiej demokracji bezpośredniej, który może narobić wiele zamieszania w rachubach polityków. Jest nim inicjatywa społeczna. Aby wylansować referendum, dotyczące konkretnej inicjatywy, wystarczy zebrać 100 tys. podpisów w przeciągu dwóch lat. To gwarantuje, że decyzje podejmuje zawsze obywatel i to właśnie on ma ostateczny głos. Dlatego nic w tym nadzwyczajnego, jeśli nazwiska sprawujących najważniejsze urzędy w państwie są mało istotne. Takie są zalety demokracji bezpośredniej.

    Pełna szwajcarska demokracja bezpośrednia odbiera prawie zupełnie władzę „rządzącym”, a co za tym idzie degraduje zawód „polityka” do rangi mniej lub bardziej pospolitego zawodu. Parlament u Helwetów jest najtańszym parlamentem w Europie. Jak to kiedyś zabawnie sformułowali dziennikarze szwajcarskiego radia: „tańszy niż bilet do kina, a często dostarcza więcej zabawy. Szwajcarski parlament kosztuje pojedynczego obywatela około ośmiu franków na rok (…)”.

    Chyba na całym świecie politycy mają taką właściwość, że dostarczają swoim wyborcom wielu niezapomnianych wrażeń. W Szwajcarii oczywiście nie jest inaczej. Nigdzie nie ma bowiem ludzi doskonałych, jednak tutaj nie kasują oni horrendalnych „diet”, nie mają służbowych samochodów, domów, „borówek” (urzędników BOR), etc… Miesięczna pensja parlamentarzysty jest o około 50 proc. większa od średniej krajowej, ale mniejsza niż trzykrotność minimalnego wynagrodzenia. Według polskich realiów, nasz polityk zarabiałby mniej niż 4 tys. zł, licząc według średniej krajowej lub też mniej niż 2800 zł, gdy policzymy według minimalnego wynagrodzenia. Jest więc rzeczą zupełnie normalną, że politycy, nawet ci najbardziej znani, dojeżdżają do pracy tramwajem lub na rowerze, robią zakupy w supermarketach i chodzą swobodnie po ulicach, nie wiedząc i nie obawiając się o własne życie. Nikt przecież im nie zagraża, są jedynie urzędnikami i wypełniają swoje funkcje, mniej lub bardziej starannie, jak każdy inny pracownik.

    Federalizm szwajcarski

    Tego zdania są również Helweci i tak też jest zorganizowane ich państwo. Szwajcaria jest podzielona na 26 Kantonów funkcjonujących niczym małe państewka, z własną konstytucją i policją oraz 2 890 gminami, a każda z nich poza ogromną autonomią polityczną cieszy się również swobodą fiskalną. Jedną część podatków płaci się federacji, drugą kantonowi, a trzecią gminie. Gminy i kantony samodzielnie ustalają wysokość swoich podatków, zgodnie z wolą i potrzebami mieszkańców. Oni też na drodze referendum zgadzają się, bądź nie, na zmiany podatkowe.
    Konkurencja podatkowa – Steuerwettbewerb

    Warto wspomnieć, że kantony i gminy konkurują między sobą, jeśli chodzi o podatki. Ten tzw. „Steuerwettbewerb” powoduje dużą presję, aby sensownie wykorzystywać środki. Cała zabawa polega na tym, aby za jak najmniejsze pieniądze oferować jak najwięcej. Dlatego też wiele kantonów eksperymentuje w różnoraki sposób, usprawniając administrację i organizację instytucji oraz system i strategię podatkową. Niewidzialna ręka rynku działa i jeśli któremuś z nich uda się coś ulepszyć, przejmują to inne kantony. Skutkiem tego administracja szwajcarska należy do jednej z najtańszych na świecie.
    Poza tym, ponieważ gmina, a właściwie mieszkańcy gminy (!) sami decydują na co chcą przeznaczyć swoje podatkowe franki, to trafiają one tam, gdzie trafić powinny. Teoretycznie, jeśli mieszkańcy zadecydowaliby radykalne obniżenie podatków, bądź wręcz zaprzestanie ich płacenia, oraz organizacji dóbr publicznych (dróg, szkół, szpitali, policji etc.) w inny sposób, to gmina musiałaby się pogodzić z taką decyzją jej mieszkańców. Ciekawostką jest, że ta zasada panuje, nie tylko na poziomie gmin i kantonów, ale również na poziomie federacji. Raz na dziesięć lat przeprowadzana jest generalna rewizja i mieszkańcy mogą NIE wyrazić zgody płacenia podatków federalnych (tzw. „Bundessteuer”)!

    Z Fiskusem za pan brat

    Patrząc z perspektywy niedawnych afer podatkowych u naszych niemieckich sąsiadów, wydaje się wręcz niesamowite, że Helweci należą do jednych z najuczciwszych podatników na świecie (por. Finanzforum Schweiz (o.J.) In: Steuerehrlichkeit im internationalen Vergleich (IMD World Competitiveness Yearbook 2002)! Mimo, że podatek jest pobierany raz rocznie (a nie jak w Polsce przy każdej wypłacie) oraz mimo faktu, że dzięki tajemnicy bankowej zawsze można „zapomnieć” o jakimś koncie, do którego fiskus nie ma żadnego dostępu, to jednak deklaracje podatkowe są wypełniane uczciwie.

    Duży wpływ mają na to, takie czynniki jak wysokość podatków, decentralna organizacja oraz instytucje demokracji bezpośredniej umożliwiające kontrolę środków, zaufanie do Parlamentu (-ów) i inne… Jest to zupełnie sprzeczne z praktykami krajów totalitarnych i/lub centralistycznych, gdzie mało, kto wierzy w sens opłacania marnotrawnego państwa i gdzie jedyną metodą egzekwowania prawa podatkowego – są represje, kary, permanentne ograniczenie prywatności, kontrola oraz nadzór.

    Kontrola wydatków – Rechnungshof

    Jeszcze jedną ważną instytucją pilnującą efektywnego gospodarowania środkami podatników jest, tzw. Rechnugnsprüfungskommision (Rechnungshof). Komisja nadzorująca wydatki. W zależności od kantonu, ma ona różne kompetencje i różne zadania. Prоf. Reiner Eichenberger, badacz federalizmu Szwajcarskiego, wyszczególnił kilka punktów, które mają pozytywny wpływ na prace takiej komisji (por. Reiner Eichenberger und Mark Schelker (2007). Staatliche Leistungsfähigkeit in globalisierter Gesellschaft In: Leistungsfähiger Staat dank Markt für Staat.). Najważniejsze to:

    Komisja jest zobowiązana informować obywateli o kwestiach finansowych (zapobiega to, tzw. asymetrii informacji, gdzie politycy posiadając większą wiedzę mogą przemilczeć skutki swoich decyzji, bądź wręcz wmówić wyborcom ich nieprawdziwe wyniki)

    Komisja wysuwa własne propozycje, które konkurują z propozycjami parlamentu (parlamentów kantonalnych). Dzięki temu Rząd traci monopol na ustalanie terminarza dyskusji politycznej. Zmniejsza się pole manipulacji wyborcami, lansując wygodne dla siebie kwestie tuż przed wyborami, a niewygodne po.

    Komisja konkuruje z Rządem o propozycje bardziej odpowiadające potrzebom obywateli (przypominam, że każda ustawa w Szwajcarii musi/może zostać zatwierdzona/odrzucona w referendum!)

    Komisja nie ma interesu w „interesach klasy politycznej”. Członkowie komisji są wybierani lub/i odrzucani przez obywateli (a nie partie!). Mogą jednak pozostać w urzędzie tak, długo jak długo cieszą się zaufaniem obywateli.

    Dzięki temu są mniej narażeni na różnego rodzaju partyjne interesy. Lepiej pełnią rolę opozycji, ponieważ jedynie od ich dobrej pracy zależy los ich stołka.

    Oczywiście nie każdy kanton ma tak zorganizowane komisje kontrolujące wydatki. Panuje przecież zupełna autonomia i każdy kanton/gmina organizuje się według własnego uznania. Jednak w zależności od tego ile z powyższych punktów spełnia dana komisja, takie też są efekty jej pracy (por. Reiner Eichenberger i Mark Schelker. Reiner Eichenberger und Mark Schelker (2007). Staatliche Leistungsfähigkeit in globalisierter Gesellschaft In: Leistungsfähiger Staat dank Markt für Staat)

    Oprócz ogromnej autonomii Kantonów, ich wolności fiskalnej oraz konkurencji podatkowej, Szwajcaria różni się od większości państw szczególnym systemem politycznym. Jego głównym filarem jest DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA, opierająca się na instytucji Referendum. Dzięki niemu ostatnie słowo zawsze należy do obywatela. ”

    http://www.demokracjabezposrednia.org/index.php?option=com_content&task=view&id=76

    Polubienie

    • patryk 10 Maj 2011 o 7:51 pm

     Oficjalna strona
     http://www.demokracjabezposrednia.pl/

     Jak się nie zjednoczymy , jeżeli nie uwierzymy ,że od nas zależy nasz los i nam bliskich ,to dalej będziemy biernymi wykorzystywanymi widzami otaczającej nas rzeczywistości .

     Polubienie

    • patryk 10 Maj 2011 o 9:22 pm

     A to z innej bajki , wolna energia —

     Nowoczesne technologie (free energia) – przegląd encyklopedy

     http://davidicke.pl/forum/nowoczesne-technologie-free-energia-przegl-d-encyklopedy-t1819.html

     Dla jasności to nie moja rubryka .

     Polubienie

   • POLAK 10 Maj 2011 o 9:21 pm

    TYLKO WIERNI POLSCE i POLAKOM MOGA URATOWAC POLSKE !!!

    Zamiast zajmowac sie tu straszeniem i pustoslowiem przejdzcie na tamte fora i tam
    POLACY LACZCIE SIE WE WSPOLNA WIELKA SILE .

    Jeszcze nie jest zapozno aby zatrzymac szalencow tego swiata w niszczeniu globu ziemskiego.

    Wojtki,Patryki i inni do dziela !
    Polska na Was czeka .

    Polubienie

   • Józef Bizoń 12 Maj 2011 o 2:41 pm

    W związku z tym natchnięciem się i od czegoś trzeba zacząć. To na
    http://grypa666.wordpress.com
    Temat Tygodnia: Spór o pryncypia

    Polubienie

 24. navajo88 10 Maj 2011 o 4:48 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/poziomy-promieniowania-kosmicznego-wciaz-rosna-nasa-probuje-ustalic-przyczyne
  Wklejam kolejny link i czytajcie !!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 25. navajo88 10 Maj 2011 o 4:55 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/chinczycy-twierdza-ze-za-kometa-elenin-podazaja-jakies-obiekty
  a tutaj kolejny link ,tylko ze należy ostroznie podchodziś do tej wiadomości

  Polubienie

  • Sully 10 Maj 2011 o 6:42 pm

   Navajo, a ja myślałam, że już wyrosłeś z bajek…ale słuchaj jak się czają to nie mamy się czego obawiać…no chyba, że to jacyś V..:-0Pozdrawiam

   Polubienie

 26. navajo88 10 Maj 2011 o 5:00 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/przyplywy-regularnie-zalewaja-opadniete-wybrzeze-japonii-0
  Atutaj następny link dotyczący Japoni

  Polubienie

 27. lololo 10 Maj 2011 o 5:04 pm


  wszystko sie da nie jestem za przemoca ale zobaczcie… wystarczy sie zjednoszycz i powiedziec nie

  Polubienie

  • baba wanda 10 Maj 2011 o 7:31 pm

   Proponuje filmik (niedlugi, zaznaczam dla niecierpliwych 🙂 ).
   To jest pierwsza z dwoch czesci

   Polubienie

 28. morfeusz 10 Maj 2011 o 5:20 pm

  czytajcie
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wlosi-panikuja-11-maja-w-Watykanie-zacznie-sie-kataklizm,wid,13395088,wiadomosc.html?ticaid=1c47a

  Polubienie

 29. lololo 10 Maj 2011 o 5:26 pm

  Wpadla mi taka mysl ze Jezus tez byl poszukiwaczem prawdy i ja odkryl. I przez system i przez intelektualnych ateistow, zydow ludzi ktorych w nic nie wierzą tez byl postrzegany jak by to dzisiaj nazwali swirem od teori konspiracyjnych. 😀 Czyli Jezus to swir od teori a prawda jest taka ze to nie teoria tylko klamstwo jakie chca nam wmowic zeby nas kontrolowac. Koniec mysli 😀 pozdrawiam

  Polubienie

  • Lamacz Matryc 10 Maj 2011 o 9:05 pm

   podobnie to rozkminilem

   Polubienie

 30. siedem 10 Maj 2011 o 5:35 pm

  MAMY ZALEDWIE 6 MIESIECY ( ja w to wierze)na to ,aby przygotawac sie na hiperinflacje,ktora spowoduje,ze nie wojsko czy policja beda nas zarzynac ale my sami bedziemy jeden drugiemu wilkiem.zapomnjicie o harpie,nibiur,itp,zapomnjicie o tym co dzieje sie na swiecie .ze swiata najwazniesze jest to co dzieje sie usa,bo tam sie juz zaczelo.i niechodzi o zamch czy zatapianie Nowego Madrytu.chodzi o to,ze usa jest kompletnym bankturem (tak samo jak ue )i skutki tego poczuje caly swiat i to juz niedlugo.podam wam maly przyklad z 1993 a 1995 roku(spadniecie z krzesel)aby usuwac skutki inflacji rzad wprowdzal redukcje zer (w polsce tez tego doswiadszyliscy).myslicie ,ze to cos dawalo.absolutnie nic.to pogarszalo cala sytuacje.chleb,ktory kosztowal np. 1$ w rzeczywistosci powinien kosztowac 50.000.000.000.001$ tj.50 TRILIONOW.a biorac pod uwage,ze od tamtego czasu bylo coraz gorzej to wyobrazcie sobie jaka musi byc inflacja dzisiaj.to jest niewyobrazalne.dlatego usa robi co robi,aby oszczedzic;sprzedaja rzadowe,wypuszcaja wiezniow( jak w californii).jest wiele przykladow.dlatego czas aby zaczac myslec o sobie i o rodzine.A pozniej o OJCZYZNIE.trzeba zaczac myslec bo do wyborow niedaleko…..robcie zapasy.woda jest jaka jest,ale bedziemy jej potrzebowac wiec kupujcie jej cale masy.albo zakladajcie studnie.pieniadze lokujcie w srebrze;ktore bedzie milo wieksza wartosc niz zloto.ktorys z tych potworow i BILDERberg powiedzila,ze spoleczenstwo bedzie zmuszone do zycia jak w sredniwieczu.to wiecie co robic? MOL buduj generator i to jak najszybciej.informuj na na biezaco jak ci idzie.

  Polubienie

  • MOL 10 Maj 2011 o 6:48 pm

   Siedem: chcesz sam zacząć budować?
   Mówcie co chcecie ja myślę że podają nam te informacje z NASA by mieć wytłumaczenie na to co się stanie. Ale nie koniecznie ta kometa uderzy bo zwróćcie uwagę że wszystkie te TAJEMNICZE PODZIEMNE BUDOWLE w takim przypadku nie zabezpieczaja przed: trzęsieniem, tsunami. Oczywiscie ze takie zbliżenie się komety może spowodować np. awarię wszystkich urządzeń (lub wykorzystanie technologii HAARP do tego). I tu zgadzam się z Toba że trzeba skorzystac z technologii które pozwolą na korzystanie z darmowej energii po straceniu zasilania z sieci zakładów energetycznych.
   Odnosnie generatora to nie wiem jak się do tego zabrać- najpierw muszę przetłumaczyć przewodnik i jest tam trochę pracy nad tym (niski koszt zakupu potrzebnych materiałów). więc Siedem chcesz spróbować sam?

   Polubienie

   • siedem 10 Maj 2011 o 7:08 pm

    o kurcze,,,,myslalAM,ze jestes do przodu z tym generatorem.w takim razie pozostaje gromadzic swieczki i koniecznie porzadna gromnice…

    Polubienie

    • siedem 10 Maj 2011 o 8:21 pm

     z tymi swieczkami to nie zarty.nieslyszliscie o BLACK OUT-cie?

     Polubienie

    • MOL 10 Maj 2011 o 8:29 pm

     dopiero wczoraj otrzymałam przewodnik.

     Polubienie

    • MOL 10 Maj 2011 o 8:30 pm

     w zeszłym tygodniu czytałam o tej technologii a przewodnika jak go zbudować nikt ci nie da od reki niestety

     Polubienie

   • mądrala 10 Maj 2011 o 9:24 pm

    Mol kupiłaś ten przewodnik? Jak przetłumaczysz, to chętnie odkupię od Ciebie, ja po angielsku niestety nie kapuję. Zrobienie , to żaden problem. jeśli będziesz się chciała podzielić tą instrukcją to podaję adres. awaant@interia.pl

    Polubienie

  • POLAK 10 Maj 2011 o 9:27 pm

   Spokojnie i bez paniki pomyslcie jak sami mozecie produkowac zywnsoc !
   Bedzie wam ona potrzebna za niedlugi czas gdy przestana dzialc banki i zamkniete zostana hurtownie z zywnsocia !
   Rowniez pomyslcie skad zdobywac wode i jak uzdatnaic ja we wlasnym zakresie.

   Pamietajcie,ze bez jedzenia i picia WASZ ZYWOT KROTKI !!!

   Polubienie

  • patryk 10 Maj 2011 o 9:42 pm

   Siedem ,to co napisałeś ,to czarnowidztwo lub sterowana naiwność . Banksterzy najbardziej boją się odkrycia przez Społeczeństwo mechanizmów lichwy i zniewolenia ,pętli zadłużenia ,czyli wieczyste NIEWOLNICTWO .
   Pomyśl , oni też ,chcą żyć ,kwestia jak wiele ludzi pozna prawdę o lichwie .

   innym razem wstawię linki do —– kredyt społeczny —-
   a na dzisiaj dam jeszcze to , są ludzie którzy widzą …

   http://zezorro.blogspot.com/

   Polubienie

  • sebecxs 10 Maj 2011 o 9:42 pm

   ..hmm , z tą hiperinflacją to myślałem, że tak pod koniec przyszłego roku…
   oczywiście wszystko popieram… srebro i mniam trzeba zbierać… ja pozbyłem się motocykli na tę okoliczność….

   Polubienie

 31. nowy84 10 Maj 2011 o 5:37 pm

  po prawie tygodniu przerwy HAARP znowu „daje” znaki życia:

  http://137.229.36.30/cgi-bin/magnetometer/gak-mag.cgi

  Polubienie

  • siedem 10 Maj 2011 o 6:12 pm

   warto wiedziec,ze w tym miesiacu bedzie widocznych wiele planet

   a jak wiecie;kiedy minimum 3 planety leza w jednej linii to skutki tego moga zawsze w jakis sposob oddzialywac na ZIEMIE ( w ciagu TRZECH dni).HAARP o tym wie i prawdopodobnie bedzie naturze pomagal.jutro wenus i jowisz beda mialy silny wplyw. dla ciekawych tu mapka http://gallery.astronet.pl/images/09201.gif

   Polubienie

 32. kazek 10 Maj 2011 o 5:42 pm

  Upadek, Musicie to zobaczyć!!!

  Polubienie

 33. erilo 10 Maj 2011 o 5:53 pm

  nowy84 :

  po prawie tygodniu przerwy HAARP znowu „daje” znaki życia:
  http://137.229.36.30/cgi-bin/magnetometer/gak-mag.cgi

  spoko, są jeszcze banki chińskie, arabskie, gdzie jest uczciwe pokrycie w towarze.
  odrzućcie dolara i żydowszyznę.
  w Polsce przejmijcie władzę z rąk żydów, unieważnijcie wszystkie długi z BŚ i MFW, bo są wygenerowane sztucznie a więc nieprawnie.
  zlikwidowanie bezdomności to tylko przejęcie hotelowców i apartamentowców z rąk mafii żydowskiej, przejmijcie monopole zagarnięte w ciągu ostatnich lat przez pejsata mafię, totalizator i kasyn, energetyka, Orlen w ręce państwa i po kłopocie. ale najpierw zamach stanu i żydowskich okupantów do ciupy.
  ambasadę USA wysadzić w powietrze, zarząd komisaryczny nad państwem i po problemie w pół roku.
  a to pejsate tałatajstwo niech sra w pory a nie straszy tutaj Polaków.
  jakby w tym usa mieli trochę pojęcia o czymkolwiek to sami by przeprowadzili secesję przynajmniej na trzy części: latynoską czarną i białą konfederacje by wprowadzili zamiast tego co jest, bo ten obecny stan jest źródłem ich upadku; te enklawy i bantustany, które w każdym momencie doprowadza do pełnej rozpierduchy.
  to taka dobra rada, choć absolutnie mi nie zależy na tym, żeby to królestwo szatana nie upadło.
  a oni przez 22 lata nas też wprowadzili w to sztuczne zadłużenie i upadek Polski i dalej się wymądrzają na tym kanale.
  spadajta żydoamerykańskie osły na drzewo. wystarczy nam tej waszej pomocy i tych milionów Polaków czyszczących kible UE zamiast pracować w kraju w zakładach zamienionych w centra handlu sznurowadłami. was też to samo czeka w waszym zasranym raju.

  Polubienie

 34. sono 10 Maj 2011 o 5:53 pm

  Tu bardzi ciekawe video ukazujaca Obame jak przekazuje i otrzymuje jakis „swistek” od jakiegos generala. Zwroccie tez uwage na „klasyczny” masonski uscisk dloni ,jaki jest wymieniony miedzy nimi,(to chyba znak rozpoznawczy gangu lucyferianow). Warto zzapozanc sie z tymi masonic handshakes ( jest duzo objasnienine na ju tubie)i obserwowac jak swiatowi liderzy ich uzywaja miedzy soba na przywitanie i pozegnanie.

  Polubienie

  • POLAK 10 Maj 2011 o 9:32 pm

   Nie pisz o USA ,Amerykanie sami musza rozwizywac swe problemy .
   Pisz jak nalezy rozwiazywac problemy w Poslce .
   Kazdy narod niech we wlasnym zakresie wsrod swego narodu i we wlasnych ojczyznach decyduje o wlasnym zyciu i pedzi od siebie lotrow a swoich wiesza !

   POLACY NA CALYM SWIECIE WRACAJCIE DO WLASNEJ OJCZYZNY – RATUJCIE POLSKE ,KTORA JESZCZE NIE ZGINELA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Polubienie

 35. sono 10 Maj 2011 o 5:59 pm

  a tu o glodzie, jaki nam szykuja. Srodkowe stany sa zalane woda. A to jest glowny rejon rolniczy USA. Texsas ma susze i pozary. Banda lucyferianiow dziala na calego uzywajac poteznej broni geo-fizycznej , HAARPU, ktora co niektorzy nadal traktuja, jako nieistniejaca zabawke.

  Polubienie

  • siedem 10 Maj 2011 o 7:19 pm

   13% amerykanow to okolo 42 miliony ludzi niestac na kupienie chleba.

   Polubienie

 36. Leonidas 10 Maj 2011 o 6:03 pm

  CZYTAĆ 🙂 ! ! !

  http://www.wladcytrybun.pl/index.php/component/content/article/6-news/204-trybuna-zamknita

  http://www.wladcytrybun.pl/index.php/opisy/203-relacje-z-weekendu-06-08052011r

  http://www.wladcytrybun.pl/index.php/component/content/article/6-news/205-gazem-w-spokojnych-kibicow

  W Poznaniu 11 aresztowanych i na tym z zapowiedzi nie koniec…

  W Usa na kazdych swiatlach dla samochodow jest kamera ktora robi zdjecia jak zrobisz niewlasciwy manewr ,totalna kontrola a po kibicach widzimy ze i u nas zaczyna sie przyzwyczajanie do totalnej kontroli !

  Polubienie

 37. pedro 10 Maj 2011 o 6:05 pm

  Wygląda na to że mnaijsze kraje też sie budzą. Przykład Węgier.

  http://korwin-mikke.pl/europa/zobacz/wegierska_walka_o_finansowa_niezaleznosc/40888

  Polubienie

 38. Vodkas 10 Maj 2011 o 6:12 pm

  Powiem jedno dwa lata temu wziął bym was za debili. Podobnie jak i większość tu piszących. Teraz już tak o was nie myśle. Robicie kawał dobrej roboty.
  Pozdrawiam

  Polubienie

 39. morfeusz 10 Maj 2011 o 6:13 pm

  Kojarzycie tego gościa, który prowadziło ostatnio te protesty legionistów? Wiecie jaką ma ksywę? Staruch? Właśnie w tv powiedzieli, że chcą go zgarnąć, czy już zawinęli! Ale numer… Doigrał się chłopak za protesty przeciw władzy

  Polubienie

  • siedem 10 Maj 2011 o 6:22 pm

   gdzie mozna o tym poczytac?

   Polubienie

   • marek 10 Maj 2011 o 6:59 pm

    http://www.tvn24.pl/12694,1702433,0,1,staruch-w-rekach-policji-kibole-z-poznania-bez-aresztow,wiadomosc.html

    „Staruch” w rękach policji. Już 26 zatrzymanych po burdach

    Polubienie

  • siedem 10 Maj 2011 o 6:23 pm

   bedziemy pisac petycie.

   Polubienie

  • Pawel6616 10 Maj 2011 o 6:29 pm

   I tak w Wyborczej powiedzą, że to są chuligani. I nikt nie zauważy, że ta policja niczym nie różni się od ZOMO.

   Polubienie

 40. Bartek 10 Maj 2011 o 6:13 pm

  Polecam sluchac radia http://www.progressiveradionetwork.com lub http://www.presstv.com obejrzec co sie dzieje w swiecie

  Polubienie

 41. Pawel6616 10 Maj 2011 o 6:17 pm

  O ile przejęcie władzy w Polsce nie jest czymś niemożliwym (kibole+my+ugrupowania narodowe+polonia się zjedzie), to od razu reszta świata by nas rozjechała. Nawet jeśli by to zgrać z „podziemiami” w innych państwach , to zanim się poddadzą z zemsty zrobią piekło na Ziemi. Więc walka zbrojna chyba odpada. No bo w końcu musimy coś robić nie?

  Polubienie

  • siedem 10 Maj 2011 o 6:55 pm

   ogladaliscie wiadomosci? byla lapanka na „huliganow”…co robimy? ja chce wyslac protest do tvp,ze podaja nieprawdziwy inforamcje o kibicach.ale co mam im napisac? zeby bylo dosadnie i krotko? moze ulozymy cos razem…..trzeba sie wstawic (oczywiscie za tymi prawdziwymi kibicami)wiecie,ze kibic jest amuzykalny,jedyne co potrafi spiewac to HYMN NARODAWY

   Polubienie

   • Pawel6616 10 Maj 2011 o 7:04 pm

    Być może dobry pomysł, tylko od razu by nas obrzucono błotem lub zignorowano. Oni nieprawdziwe informacje podają celowo i gdzieś będą mieli nasz protest. Wysłać zawsze można. Bycie oplutym przez wyborczajugend jakoś mi nie przeszkadza, powoli się przyzwyczajam :).

    Polubienie

 42. morfeusz 10 Maj 2011 o 6:23 pm

  pokazywali w faktach w tvn dziś o 19:00

  Polubienie

 43. morfeusz 10 Maj 2011 o 6:25 pm

  pokazywali w faktach w tvn dziś

  Polubienie

 44. erilo 10 Maj 2011 o 6:33 pm

  Pawel6616 :

  O ile przejęcie władzy w Polsce nie jest czymś niemożliwym (kibole+my+ugrupowania narodowe+polonia się zjedzie), to od razu reszta świata by nas rozjechała. Nawet jeśli by to zgrać z „podziemiami” w innych państwach , to zanim się poddadzą z zemsty zrobią piekło na Ziemi. Więc walka zbrojna chyba odpada. No bo w końcu musimy coś robić nie?

  tu nie chodzi o wojnę czy rewolucję, chodziło mi o uświadomienie że każdy ma godność i że to im się należy.
  tak jak kiedyś było o przyjaźni z ZSRR i te obrzydliwe pocałunki Honeckera z Breżniewem, tka teraz; usa!, usa! a tam pejsate gówno i nic więcej.
  oczywiście, że świat jest w łapach żydomasonów i Chinami też kierują.
  ale tam czynnik narodowy jest silny i muszą go uwzględniać!
  bo gdyby chinami rządził Chińczyk a nie żydomason to prosta sprawa: w dwa tygodnie rozwala USA.
  kupują ze dwie stocznie, Ośrodki NASA, odcinają lokalnie energię elektryczną, co za 10$ zrobią głupie amerykany same i potęga największa w świecie nie istnieje.
  ONI SĄ W STANIE DZISIAJ KOPIĆ KAŻDEGO PREZYDENTA ŁĄCZNIE Z OBAMĄ I ZROBIĆ SOBIE Z NIEGO SWOJEGO AGENTA!
  i tylko dobrej woli Pekinu chameryka zawdzięcza, że istnieje.
  i taki jest stan na dziś.
  lepiej stoi Islandia.
  więc trzeba się poważnie zastanowić nad przyszłością głupie mośkowate.
  a nie dyrdymały i fantasmagorie tu snuć o potędze.

  Polubienie

  • Pawel6616 10 Maj 2011 o 6:57 pm

   Dobra, każdy (albo przynajmniej te marne 10%) będzie wiedział, że ma własną godność. I co potem? Wszyscy przestaniemy robić to, co nam każą? Wtedy zaczną nas zsyłać do obozów. Macie jakieś pomysły? Zawsze można czekać, jak się sytuacja rozwiąże, w końcu nie wszyscy się tak ich ślepo słuchają np. owi Chińczycy. Ktoś podpowie jakieś działania, przedstawi pomysły? Nie chodzi tu od razu o kontrrewolucję, ale coś tam można zawsze zrobić poza informowaniem.

   Polubienie

 45. pio9a 10 Maj 2011 o 6:48 pm

  Polubienie

 46. galluss 10 Maj 2011 o 7:13 pm

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wlosi-panikuja-11-maja-w-Watykanie-zacznie-sie-kataklizm,wid,13395088,wiadomosc.html

  http://cosiestalo.pl/news/rozrywka/ciekawostki/1479245/wlosi-panikuja-11-maja-w-watykanie-zacznie-sie-kataklizm

  no i co cwaniaczki baldaszane i niedowiarki, ludzie słabej wiary i krytycy?

  ja przynajmniej podparłem swoje teorie okultystycznymi przesłankami z ksiązek i astrologią, a media same podłapały temat 11 maja i sieją tanią sensację
  tak więc kto jest bardziej j*bnięty, ja czy meNdia?

  teraz pytanie kto zaczął temat 11 maja w internecie? bo ja o tym pisałem już jakieś 2 tygodnie temu, nie wiedząc, że inni równiez obstawiali 11 maja, moja teoria spotkała się z innymi teoriami o 11 maja…

  Polubienie

  • Konarski 10 Maj 2011 o 7:27 pm

   Nie wiem czy to prawda ale na forach piszą, że we Włoszech w Rzymie panika, że włoski parlament bierze wolne i na jutro go zamykają, że papież dziś opuścił Rzym…

   Polubienie

   • Pawel6616 10 Maj 2011 o 7:36 pm

    Jak robią panikę, to pewnie nic nie będzie, bo jak coś poważnego się dzieje, to jest cicho. A jak coś będzie, to wiemy kto to zrobił.

    Polubienie

   • Ania 10 Maj 2011 o 8:24 pm

    Byłam w Licheniu 3 lata temu. To chyba od początku było budowane na drugi Watykan.A moze oni od dawna wiedzą, ze kataklizm jest nieunikniony, tylko kwestia czasu; kiedy. Bo inaczej , to po co takiemu miejscu jak Licheń takie ogromne budowle ?

    Polubienie

  • galluss 10 Maj 2011 o 7:31 pm

   posłuchajcie ja tylko pisałem informacje o dniu 11 maja z książek masońskich jakie leżą u mnie w domu, mam małą kolekcję
   a to co robią meNdia to jest jakaś parodia informacyjna,

   ci idioci zrobili z tego przepowiednie, ja w żadnym wypadku nie jestem prorokiem i nigdy ni byłem, to jest informacja która mi się złożyła na chronologiczny ciąg zdarzeń, musicie mieć KOGOŚ kto myśli abstrakcyjnie i może przemyśleć to co się stanie w najbliższej przyszłości

   Polubienie

   • Konarski 10 Maj 2011 o 7:35 pm

    Panika w Rzymie:
    Przepowiednia paraliżuje Wieczne Miasto.

    Blady strach padł na mieszkańców włoskiej stolicy. Na 11 maja zwolnienie z pracy wzięło 18 proc. więcej urzędników państwowych niż w roku 2010 – donosi „The Guardian”.

    Zgodnie z przepowiednią sejsmologa-samouka Rzym ma zostać zniszczony przez potężne trzęsienie ziemi.

    Na Facebooku ludzie umawiają się na wspólne przeczekanie kataklizmu w parkach miejskich, rodzice nie chcą posyłać dzieci do szkół i przedszkoli – podkreśla gazeta.

    Puste klasy zapowiedzieli też dyrektorzy rzymskich szkół. 11 maja, co piąty uczeń ma nie przyjść do szkoły.

    Trzęsienie ziemi zakłada rzekoma przepowiednia zmarłego 30-lat temu Raffaele Bendandi. Co do dnia przewidział on kilka tragiczych w skutkach trzęsień ziemi, także to we Friuli 1976 roku, gdy pod gruzami zginęło ponad 1 tys. osób – dodaje „The Guardian”.

    http://www.guardian.co.uk/world/2011/may/10/rome-earthquake-prophecy-claims

    http://www.sfora.pl/Jutro-Rzym-bedzie-zrownany-z-ziemia-a31996

    Polubienie

   • Pawel6616 10 Maj 2011 o 7:39 pm

    Co to za „książki masońskie”? Rozdawali w loży? 😉 A tak na poważnie, to mógłbyś mnie skierować, gdzie pisałem o 11 maja?

    Polubienie

    • Pawel6616 10 Maj 2011 o 7:39 pm

     miało być „pisałeś” oczywiście

     Polubienie

    • galluss 10 Maj 2011 o 7:44 pm

     masz

     https://monitorpolski.wordpress.com/2011/04/28/benjamin-fulford-wystapienie-26-kwietnia2011r/

     jakiej loży? każda loża powinna być spalona, przejść przez miasto i każdą ukrytą kaplicę masońską w warszawie zrównać z ziemią

     co ty myślisz, że masoni potrafią ukryć swoją wiedzę? to 21 wiek, nie potrzebuję należeć do loży szyderców z ludzkości, aby ich rozumieć

     Polubienie

   • siedem 10 Maj 2011 o 7:55 pm

    nie na temat;co do tego pro roka;przypomnil mi sie kawal;
    ida turysci i widza,bace na dachu
    turysta mowi;-baco,bo zaraz spadniecie!-
    baca na to;- e tam-
    turysci poszli sobie a w pewnym momencie baca spada z dach.wstal,otrzepal sie i mowi do siebie;prorok jakis czy co? galuss mam dla ciebie kolejna date 29.09.11 .data jest wazna,mam byc podpisany pakt o pokoju na bliskim wschodzie.ponoc dzien po tym ma cos sie zaczac.

    Polubienie

  • slice 10 Maj 2011 o 7:46 pm

   Ty i meNdia na równi. Jeśli nic się nie stanie.

   Polubienie

 47. wojpa 10 Maj 2011 o 7:37 pm

  Co z tym trzęsieniem ziemi jutro w Watykanie i Rzymie. Ponoć jest wielka panika? Czy ktoś cos wie na ten temat?

  Polubienie

  • navajo88 10 Maj 2011 o 7:44 pm

   wojpa to są zwykłe bzdury !!!!!

   Polubienie

   • Konarski 10 Maj 2011 o 7:47 pm

    W każdym razie jutro w jednej linii ustawi się kilka planet – w tym Ziemia.

    Polubienie

    • Konarski 10 Maj 2011 o 9:18 pm

     Polubienie

  • Konarski 10 Maj 2011 o 7:46 pm

   Na Wirtualnej Polsce też jest artykuł:
   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wlosi-panikuja-11-maja-w-Watykanie-zacznie-sie-kataklizm,wid,13395088,wiadomosc.html

   „Dowodem na to, że psychoza jest uzasadniona, ma być fakt, że w środę nie zbierze się włoski parlament. Rządzący znają prawdę i dbają o własną skórę – głosi wieść gminna. ” 🙂

   Polubienie

   • slice 10 Maj 2011 o 7:50 pm

    To są rewelacje dobre dla rynsztokowych brukowców typu Fakt, Superexpres czy The Sun. Ciemnogród w 21 wieku.

    Polubienie

    • Konarski 10 Maj 2011 o 7:55 pm

     Istotnie ale działa to na wyobraźnię mieszkańców Rzymu.

     Polubienie

  • mc 10 Maj 2011 o 7:56 pm

   buhaha

   Polubienie

  • Sully 10 Maj 2011 o 7:59 pm

   o rety serio, a o której godzinie, zsynchronizujmy zegarki…:-)

   Polubienie

 48. kazek 10 Maj 2011 o 7:50 pm

  Dobra strona o komecie Elenin

  http://kodczasu.pl/printview.php?t=2227&start=0&sid=b9be782e669c1722c0cc45dd0dc3e967

  Wielka sztuka z niej jest:

  http://spaceobs.org/en/2011/04/10/comet-elenin-continues-to-increase-in-size-and-another-close-approach-with-a-large-main-belt-asteroid/

  Polubienie

 49. navajo88 10 Maj 2011 o 7:57 pm

  Sully :

  Navajo, a ja myślałam, że już wyrosłeś z bajek…ale słuchaj jak się czają to nie mamy się czego obawiać…no chyba, że to jacyś V..:-0Pozdrawiam

  Sully a czy ja cokolwiek powiedziałem że to są statki kosmiczne ?????? chyba nie !!! bo jak dla mnie to ta kometa jest bardzo podobna do komety Levi – Szumaker !!! i nie wiem czy pamiętasz parę lat w stecz jak kometa Levi – Szumaker została rozerwana przez siły pływowe Saturna !!! i jaki to był wybuch ,bo ja pamietam bo wtedy to oglądałem jak to wszystko waliło jak w bemben w Saturna a wszystkie wybuchy były wielkości ziemi ,takze spoko Sully mam swój rozum i nim się kieruję a nie jakąś fikcją ,na razie J.M.H

  Polubienie

  • Sully 10 Maj 2011 o 8:03 pm

   Navajo…na tym blogu pożartować nie mozna zdecydowanie …ludzie prosze was skoro i tak nie mamy na to wplywu to po co mam się martwić czymś co może się zdarzy a może nie…;-) ale V polecam fajny serial;-)

   Polubienie

 50. kazek 10 Maj 2011 o 7:58 pm

  Jeszcze coś związane z Elenin – mocny news:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/chinczycy-twierdza-ze-za-kometa-elenin-podazaja-jakies-obiekty

  Polubienie

 51. navajo88 10 Maj 2011 o 8:00 pm

  siedem :

  nie na temat;co do tego pro roka;przypomnil mi sie kawal;
  ida turysci i widza,bace na dachu
  turysta mowi;-baco,bo zaraz spadniecie!-
  baca na to;- e tam-
  turysci poszli sobie a w pewnym momencie baca spada z dach.wstal,otrzepal sie i mowi do siebie;prorok jakis czy co? galuss mam dla ciebie kolejna date 29.09.11 .data jest wazna,mam byc podpisany pakt o pokoju na bliskim wschodzie.ponoc dzien po tym ma cos sie zaczac.

  OCZYWIŚCIE ŻE SIĘ STANIE ,,,,WSZYSCY SOBIE PADNĄ W OBJECIA HAHAHAHAHAHA

  Polubienie

 52. galluss 10 Maj 2011 o 8:04 pm

  wiecie co? co ja będę was przekonywał? nie stanie sie jutro to do końca maja i ani dnia dłużej, dlatego zapamiętajcie, że gallus dzisiaj o tym pisał, i jeśli coś się stanie to zwracacie mi honor
  ale widać, że ludzie nie potrafią myślec abstrakcyjnie i z każdego robią proroka, i masona i przypisują mnie medią…
  macie wyprane mózgi i to jest przyczyną, moje informacje nie są tanimi sensacjami, to media zrobiły z tego panikę

  tak więc trzymajcie język za zębami, bo od początku roku trąbiłem w sieci razem z innymi o tym ze cos sie stanie w połowie marca i mamy FUKUSHIMĘ
  a teraz mówię o 11 maja, a jak nie to do końca maja,
  i komentarze zachowajcie dla siebie,

  ide robić filmik, bo przetlumaczylem o cenzurze interneteu

  Polubienie

  • Pawel6616 10 Maj 2011 o 8:17 pm

   Dobrze, jeśli jutro coś się stanie w Rzymie, czy gdziekolwiek, włożę ci wieniec na głowę, królu Gallussie I, potem padnę na twarz i będę błagał o przebaczenie mi za to, że nie uwierzyłem twoim nieomylnym proroctwom. Teraz pasuje, czy jak? Czegoś takiego się spodziewasz? Przykro mi, ale przez obudzenie się z NWO mam taki uraz, że mało komu i czemu wierzę. W każdej książce, filmie można pokazać byle co.

   Polubienie

  • lololo 10 Maj 2011 o 8:36 pm

   a moze tak a moze nie to sa wolne mysli galusa. A nie jakies objawienie proroka. NIe nadawajcie mu zadnych etykietek tylko myslcie samodzielnie 🙂

   Polubienie

  • navajo88 10 Maj 2011 o 8:49 pm

   Galluss obrażasz się jak jakać primabalerina z teatru Moskiewskiego !!!lturej ludzie nie chcą oglondac !!! ,chlopie weż na wstrzymanie a nie zaraz się obrażasz na wszystkich i wszystko ,a co do jutrzejszego dnia to nikt i nc nie wie co się wydaży !!! a nawet czy bendzie ten cały koniec świata w 2012 roku !!! bo nikt ci nie da jednoznacznej odpowiedzi ,bo fakt że w kosmosie zaczynają się dziać dziwne rzeczy to nie oznacza zaraz końca swiata czy też zagładę ludzkiści za rok czy za dwa ,ALE ONA I TAK NADEJDZIE !!!! tylko ze nikt tego nie wie KIEDY TO SIĘ STANIE !!! i tutaj jest ta cała zagadka przed kturą stoi ludzkość ,a puki co to pamiętaj Galluss głowa do gury róg do przodu i ciesz się życiem puki jeszcze masz na to wszystko czas !!! OKI chlopie !!! ,pozdrawiam J.M.H

   Polubienie

 53. nowy84 10 Maj 2011 o 8:07 pm

  http://biznes.onet.pl/onz-rosnie-ryzyko-strat-gospodarczych-spowodowanyc,18491,4267126,1,news-detal

  hmmmm… taka ciekawostka na onecie heh

  Polubienie

 54. slice 10 Maj 2011 o 8:10 pm

  Póki maj trwa nikt nie powinien się tych teorii czepiać. Na to przyjdzie czas wraz z 1 czerwca 😉

  Polubienie

 55. Seba 10 Maj 2011 o 8:12 pm

  Lider Al-Kaidy Osama bin Laden nie zginął z rąk Amerykanów. Zmarł jakiś czas wcześniej z przyczyn naturalnych – twierdzi minister bezpieczeństwa wewnętrznego i służb specjalnych Iranu, Heidar Moslehi.
  – Mamy wiarygodne informacje, że bin Laden zmarł z powodu choroby jakiś czas temu – powiedział dziennikarzom Moslehi. – Jeśli Amerykanie faktycznie zabili bin Ladena, to dlaczego nie pokażą jego zwłok? – pyta szef służb specjalnych Iranu.

  Wypuszczając takie „fałszywe informacje”, Biały Dom chce, zdaniem Moslehiego, odwrócić uwagę od powstań w krajach Bliskiego Wschodu. Zdaniem irańskiego ministra to także kolejna kampania PR mająca przykryć wewnętrzne problemy administracji Obamy, zwłaszcza ekonomiczne.

  http://www.tvn24.pl/-1,1702517,0,1,szef-iranskiego-wywiadu-amerykanie-nie-zabili-osamy,wiadomosc.html

  Polubienie

 56. navajo88 10 Maj 2011 o 8:51 pm

  Sully :

  Navajo…na tym blogu pożartować nie mozna zdecydowanie …ludzie prosze was skoro i tak nie mamy na to wplywu to po co mam się martwić czymś co może się zdarzy a może nie…;-) ale V polecam fajny serial;-)

  Sully hahahahahahahahahahahahahaha jesteś dobra hahahahahaha

  Polubienie

 57. navajo88 10 Maj 2011 o 8:55 pm

  Panowie a gdzie podział się MonitorPolski ???????Aaaaarek kudy ty aaaaaa

  Polubienie

 58. Logos 10 Maj 2011 o 9:03 pm

  jest! nareszcie! długo oczekiwane logo polskiej prezydencji w Unii…i jego polska interpretacja:)

  rozszyfrowane logo:

  Polubienie

 59. karlos33 10 Maj 2011 o 9:31 pm

  Co do trzęsienia ziemi w Watykanie, włosi panikują ale wiąże się to z przewidywaniami sejsmologa który na jutro przewidział silne trzęsienie chociaż już dawno nie żyje to jednak ludzie nie olewają tego tylko działają, nawet jak nic się nie wydarzy to pretensji to przewidywać nie będą mieli. Z drugiej strony jeżeli takie trzęsienie ziemi jutro miało by miejsce to zapewne wiara się umocni ,ludzie będą dziękować bogu że przeżyli że ich ostrzeżono.
  A co do nauki to wiadomo że największe oddziaływania grawitacyjne na ziemię występują przy koniunkcji kilku planet a jutro połączą się w koniunkcji Jowisz, Wenus i Merkury co może powodować większą aktywność sejsmiczną. Już dzisiaj zauważalna jest wzmożona aktywność sejsmiczna w rejonie pierścienia ognia.

  Polubienie

  • Konarski 10 Maj 2011 o 9:42 pm

   Tu mamy coś o dzisiejszej wzmożonej aktywności sejsmicznej, magnituda powyżej 5.0
   http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/earthquakes-m50-may-11-2011

   Polubienie

 60. POLAK 10 Maj 2011 o 9:39 pm

  Jutro zaczesie ale kazdym sumieniem czlowieka na kuli ziemskiej !
  Bedzie placz i zgrzytanie zebow .
  BOG POWIE – JAM JEST !!!

  Polubienie

 61. slice 10 Maj 2011 o 9:40 pm

  Ale dlaczego Wlochy, Rzym? To sie kupy nie trzyma, tam nawet 3 w skali Richtera nie bylo od dluuuuugiego czasu. Predzej bym sie spodziewal jakiegos trzesienia 7-8 w okolicach Nowej Zelandii. To jest prawdopodobne. Z Rzymem to jakis zart, jak koles zmarly 30 lat temu mogl cokolwiek przewidziec rzekomo na podstawie naukowych badan.

  Polubienie

  • karlos33 10 Maj 2011 o 9:58 pm

   No właśnie dlaczego Włochy? jak dla mnie ma to być ostrzeżenie od Boga za to co wyrabia się w kościele a jednocześnie ma nastąpić umocnienie ludzi w wierze.
   Zobaczymy jutro, jedno jest pewne jeżeli trzęsienie będzie to ten sejsmolog nie przewidział go z własnych zdolności a raczej dostał info od Boga 🙂

   Polubienie

 62. wykmily 10 Maj 2011 o 10:11 pm

  A slyszales o postrzeganiu pozazmyslowym?? (jest masa ludzi która to potrafi np. Mike Dooley)Moze Bendandi tez to potrafil?? fakt jest faktem 11 to ich magiczna liczba i moze juz podgrzewaja haarpem watykan A MOZE zrezygnuja i udeza w cos innego tak dla zmyly , kto wie

  Polubienie

 63. waltan 11 Maj 2011 o 1:01 am

  Polacy bierzmy sie za ratowanie naszej ojczyzny .Jeszcze Polska nie zginela i nie zginie ..Smierc MASONOM I NOWYM LUDOBUJCOM LUDZKOSCI.

  Polubienie

 64. Pingback: Top Posts — WordPress.com

 65. erjot 11 Maj 2011 o 1:49 am

  Czas na wpis o słynnych zatrzymaniach kibiców po zajściach w Bydgoszczy: dziś wystawiono drzwi osobie, której na meczu nie było, druga miała upoważnienie do poruszania się po murawie na zasadzie akredytacji prasowej. Z tych osób zrobiono co najmniej terrorystów, którym weszli do domów w kominiarkach i z bronią, wyciągając za szmaty o 6 rano. Wesoło, prawda panie Tusk? Dodam tylko, że czyny im wszystkim zarzucane(winny czy też nie, to nie ma znaczenia) nie pozwalają na to, by traktować ich jak terrorystów Al Kaidy przy zatrzymaniu!

  Polubienie

 66. Jerzy Ulicki-Rek. 11 Maj 2011 o 12:11 pm

  —Europa za kilka lat————————

  Rozmowa telefoniczna

  operator: Dziękujemy, że wybrał pan naszą pizzerię. Czy mogę prosić o pański numer EUROPESEL?

  klient: Dzień dobry. Chciałbym złożyć zamówienie.

  Czy mogę najpierw prosić pański numer EUROPESEL?

  Mój EUROPESEL, tak… już… chwileczkę… to jest: 2165052031412341123221854332223.

  Dziękuję, panie Nowak. Widzę, że mieszka pan przy ulicy Żytniej 14, a pański numer telefonu to 56320302. Numer telefonu w pańskim biurze to 54356326, a numer pańskiej komórki to 88234924. Skąd pan dzwoni?

  Co? Dzwonię z domu. Skąd pan ma te wszystkie informacje ?

  Jesteśmy podłączeni do Systemu, proszę pana.

  (wzdychając) A… tak… Chciałbym zamówić dwa razy waszą Pizzę Samo Mięcho.

  To chyba nie jest dobry pomysł, proszę pana.

  Co pan ma na myśli?

  Proszę pana, w pańskiej kartotece medycznej jest napisane, że ma pan za wysokie ciśnienie i ekstremalnie wysoki poziom cholesterolu. Twój Narodowy Opiekun Zdrowia nie zezwoli na takie niezdrowe zamówienie.

  Cholera. To co pan proponuje?

  Może pan spróbować naszej niskotłuszczowej Pizzy Sojowej. Z pewnością panu zasmakuje.

  Czemu pan sądzi, że mi to zasmakuje?

  Wypożyczał pan w zeszłym tygodniu „Sojowe przepisy kulinarne” z biblioteki, dlatego właśnie to panu zasugerowałem.

  Ok, ok. Proszę więc dwie rodzinne. Zaraz podam panu numer karty kredytowej.

  Obawiam się, że będzie pan musiał zapłacić gotówką, bo przekroczył pan limit na koncie karty kredytowej.

  No to skoczę do banku tu obok i przyniosę gotówkę zanim wasz kierowca dostarczy pizzę.

  Pańskie konto czekowe również jest już wyczerpane.

  Nieważne. Po prostu przyślijcie pizzę, mam już gotówkę gotową. Jak długo to zajmie?

  Obawiam się, że około 45 minut, gdyż mamy teraz dużo zamówień. Chyba, że jeśli chce pan jechać po gotówkę, to po drodze sam pan podjedzie po zamówienie. Jednakże wożenie pizzy motocyklem może być ryzykowne.

  Skąd u diabła pan wie, że jeżdżę na motorze ?!

  Napisane jest tutaj, że oczekuje się na pana z pierwszą wpłatą na samochód. Ale motocykl ma pan już spłacony.

  K…. !!!!!!!!!

  Radzę uważać co pan mówi. Ma pan już przecież kolegium za obrażenie policjanta w lipcu 2006 roku oraz wyrok za opowiedzenie nietolerancyjnego dowcipu o nekrofilach.

  (Milczenie)

  Czy chce pan coś jeszcze ?

  Tak, mam kupon na darmowe dwa litry coli.

  Przykro mi, proszę pana, ale nasz regulamin zabrania podawania coli cukrzykom…

  [hej-kto-polak.pl/europa.html]

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=6&t=11063

  Jerzy Ulicki-Rek

  Polubienie

 67. Jerzy Ulicki-Rek. 11 Maj 2011 o 12:29 pm

  „Kuba…?A jesli Kuba to kto mowi…?”
  by Jerzy Ulicki-Rek » 27 Apr 2010 01:44 pm

  -Kuba..?

  -A jesli Kuba to kto mowi..?

  -Kuba,powiedz temu co ci trzyma sluchawke przy uchu ,zeby ja troche przesunal….Wiem ,ze to sobota I coraz trudniej o dobrego szabes –goja ale przeciez za darmo tego nie robi…Co mowiles?…

  -Powiedzialem…teraz lepiej?

  -Calkiem dobrze ..-To kto mowi?…

  -Kuba,poczekaj..teraz ten mmoj cost u wyrabia…Slyszysz mnie?

  -Slysze ale o co chodzi?

  -Kuba to ty?

  -Moze ja a kto mowi?

  -Beniek….Rappaport.. Trzymaj pan to jakos porzadnie…

  -To Kuba… Co jest?

  -Kuba…Ojczyzna w potrzebie !!!

  -Ktora ojczyzna?…

  -Kuba!!Jak to ,ktora!!!Ty ile ich masz !!!???
  NASZA ojczyzna!!!

  -Teraz jasne …I co ona potrzebuje?

  -Kuba ona potrzebuje naszej pomocy!!!
  Wrog w granicach!!!

  -Egipt znowu zaatakowal?

  -Kuba!!! Nie w TYCh granicach!!! W tych nowych!!!

  -Nic nie rozumie ale bylem zajety….Sam rozumiesz ten tartak ..Te weksle…

  -Kuba!!! Ja dla ciebie chyba zgrzesze!!Daj pan te sluchawke!Sam podtrzymam …

  Posluchaj :slyszales o wyborach ?-

  -A co mialem nie slyszec?Oczywiscie ,ze slyszalem …Perez ma ciezko …

  -Kuba…Nie o tych wyborach!!! Tamtymi sie nie martwimy.Rozumiesz?

  -Co mam nie rozumiec? On sobie poradzi nawet bez naszej pomocy to w czym problem?…

  -Kuba, w naszej ojczyznie ale w tych nowych granicach …nowych rozumiesz? To znaczy w starych ale one teraz znowu sa nowe..Jak mam ci to powiedziec …Ludzie sluchaja …wrog nie spi….

  -Wiem ,ze nie spi …przez sen by nie mogl trzymac mi sluchawki…

  -Kuba ,posluchaj spokojnie…

  -Ja slucham tylko ty sie denerwujesz…

  -Kuba…Slyszales slow :”KOSIUR” ?

  -A mialem slyszec?

  -Mogles slyszec …Moglo sie cos przedrzec przez kordon nawet do ciebie…Slyszales?

  -Nie… a to zle dla nas?

  -Kuba ,gorzej niz zle !!!TRAGICZNIE moze byc…

  -Co on ma?

  -Jeszcze nic ale ma coraz wiecej…

  -Tego nic?

  -Nie tego nic!!! Nic nie ma na razie ale to sie zmienia !!!
  Jego akcje ida w gore!!!Blyskawicznie!!!

  -To chcesz zeby ja ich tez troche kupil? A po ile chodza?

  -Kuba!!!Jeszcze nie chodza !!!Chodzi o to ,zeby nawet nie wstaly!!!

  -To po co mnie namawiasz na takie szmelc?

  -Kuba!!!Ja cie nie namawiam!ja cie ostrzegam!!!Jesli jego akcje pojda w gore to nasze spadna na pysk…

  -Chcesz zebym zadzwonil?

  -Do kogo?…

  -Do Lutmana….On sie tym zajmuje …Przeciez go znasz…To ten co mial weksel Shapira i zalatwil cala reszte…Przeciez byles na pogrzebie …

  -Kuba!!!na jakim pogrzebie!!!

  -Jak to na jakim?Rozenzwajgowej ….

  -(Pan mi naleje troche tej….wody… Na dwa palce ..) Kuba…Wiesz jak ja do ciebie mowie?

  -Wiem..

  -No jak?

  -Znienacka…

  -Kuba,czy ja mowie do ciebie osobiscie?Oko w oko? Czy przez telefon?

  -A czy ja am jakies pretensje?Mowisz jak chcesz…

  -Wlasnie…A jak ja mowie do ciebie przez telefon to myslisz ,ze tylko ty I ja mozesz slyszec ?

  -Oczywiscie ,ze nie…ten co trzyma sluchawke tez slucha I w razie czego mi powtorzy…Nie musisz sie obawiac…

  -Chodzi o to ,zeby nie powtorzyl!!! Nikomu!!!

  -To ty nie chcesz ,zebym ja to dobrze wiedzial?

  -Kuba!!!Chce zebys tylko ty wiedzial !!!!

  -Przeciez ja mu nie powiem po ile te akcje co mowiles…On u nas inwestuje…

  -Kuba!!!! Jak akcje Kosiura pojda w gore to nie bedzie co inwestowac…

  -To czemu mi mowisz ,ze te akcje to szmelc jak tak grubo stoja?

  -Kuba,to jest takie powiedzonko:”Czyjes akcje ida w gore” to znaczy ,ze mu sie dobrze powodzi…

  -To on jest od ubezpieczen ?

  -KTO!?

  -No ten…Kosiur …

  -Dlaczego od ubezpieczen!!!

  -Sam mowisz ,ze jego akcje pojda w gore po powodzi….To on wie jak zrobic powodz?

  -Kuba !!!! Powodzi !!!! Zadna woda!!!! Jego akcje to nie woda na nasz mlyn…!!!

  -Mlyn tez moge kupic…

  – Kuba!!!Po co ci mlyn?

  -A po co mi byl tartak?

  -Kuba!!! Zapomnij co ci powiedzialem !!!!Zaden mlyn !!!

  -Chcesz ten interes dac komus innemu?

  -Kuba…Szlag mnie zaraz trafi…Ten Kosiur to nowy kandydat na prezydenta !!!

  -No to co?

  -Jak to co?Moze nam popsuc interes!!!

  -Jak?Sam mowisz ,ze mozna kupic jego akcje bo dzisiaj nic nie warte ale jutro …Bernie zrobil to samo ..

  -Kuba!!!Jaki Bernie!?

  -Madoff!!!…

  -Kuba!!!Madoff siedzi a ja przez niego stracilem fortune!!!

  -Bo sie nie sluchales…

  -Kuba bede mial przez ciebie zawal…

  -Ubezpieczony jestes u niego?

  -U kogo ?

  -U tego co wie jak zrobic powodz…Kosiura…Madry czlowiek musi byc…

  -Bardzo madry!!! Jak on zostanie prezydentem to mozemy pakowac walizki!!!

  -To on w turystyce tez robi? Duza firma…To te akcje po ile dzisiaj?Jak myslisz…Jakbym kupil ten mlyn,postawil z boku taki maly hotel dla turystow …a potem powodz …Palestynczykow sie splaci…w ratach…

  -Kuba!!!To nie ta ojczyzna !!!!

  -A masz inna?

  -Kuba !!!! Czy slowo “POLSKA” cos ci mowi ?

  -Nie…

  -Polin?…

  -No to czemu od razu nie mowisz?Teraz jestem w domu… To ten Kosiur co mowisz to on jest w ojczyznie ?

  -NIE!W domu!!!!W tym co jestes!!!!

  -Poczekaj zapytam…
  …Nie,on mowi ,ze sie nazywa Komorowski…”

  Jerzy Ulicki-Rek
  Wolna Polska zaczyna sie tutaj

  http://www.polskawalczaca.com/index.php

  Polubienie

 68. dehdrus 11 Maj 2011 o 4:40 pm

  Oczywiście brońmy „kibiców”. Najlepiej jeśli policja nie będzie się mieszać w ich porachunki i wytłuką się wzajemnie dając upust swoim nacjonalistycznym frustracją….człowieku c’mon…

  Polubienie