Dutchsinse odkrył dowód na realizowane ludobójstwo większości ludności Ziemi

Uwaga, dutchsinse zamieścił symulacje, o których mowa w artykule poniżej na jednej stronie: http://www.dutchsinse.com/blog/
Linki do wszystkich symulacji są tutaj: http://zardoz.nilu.no/~flexpart/fpinteractive/plots/?C=M;O=D
Trudno ocenić co te symulacje oznaczają, wynika z nich jednak, że na razie Europa jest bezpieczna. Bardzo proszę o pomoc w interpretacji tych danych.

Czy tak skażona jest Ameryka?

Jeszcze jedna ciekawostka. Znalazłem adres oficjalnego serwera NILU, jest to: ftp://ftp.nilu.no/
Gdy próbuje się wiejść do katalogu urban_exposure, to u mnie pojawia się komunikat:
„Strona zgłoszona jako dokonująca ataków! Strona ftp.nilu.no została zgłoszona

czy oficjalna strona rządowa może dokonywać ataków?

jako strona stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.Tego rodzaju strony mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system. Niektóre szkodliwe strony celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich działa na serwerach, na które nastąpiło włamanie”
========================================================
Źle się czujesz? boli cię głowa? Nudności? Szum w głowie, krwawienie z nosa?
Niestety, nie mamy dobrych wiadomości. To może być mordercze promieniowanie ze wszechobecnych izotopów wydobywających się z Fukushima. Tego filmiku można pominąć, jest to najbardziej sensacyjne odkrycie niezależnego internauty – konkretne dowody na realizowane już plany wymordowania nas wszystkich za pomocą radioaktywnych izotopów.

tak wygląda jedna z symulacji skażeń ksenonem-133 na serwerze zardos

Strona na której były dostępne „prognozy”, o których mówiliśmy wielokrotnie NILU (Norwegian Institute for Air Research, http://www.nilu.no/) została wyłączona. Piotr Bein słusznie zauważył, że podawane dane nie muszą mieć wiele wspólnego z rzeczywistością. I Dutchsinse odkrył dowód na to, że faktycznie dane nam prezentowane były fałszywe!
Niestety, jest to porażający i przerażający dowód. Dutchsinse odkrył, czy też ktoś mu w tym pomógł, gdzie są ukrywane prawdziwe dane NILU. Znajdują się one na stronie „zardoz”, do której link podany jest pod filmem.
Sądząc z zawartości tej strony, na której są prawdziwe dane NILU, większość Amerykanów,

Takie skażenie ma być w całych Stanach!

Kanadyjczyków i Meksykanów jest poddawana od dłuższego czasu dużemu promieniowaniu. Cyniczni ludobójcy zamieścili na tej stronie nawet mapki z prognozami jak będzie wyglądała Ameryka po zrealizowaniu planu. Nie wiem czy takie skażenie można przeżyć – trudno przypuścić, że maksymalne poziomy dla całej Ameryki są tylko głupim żartem!
Do tego sama nazwa strony „zardoz” pochodzi z illuminackiego filmu o tym samym tytule z roku 1974. Zardozem jest agent, który ma za zadanie wybić niechcianych mutantów na radioaktywnie skażonej Ziemi. Jego mocodawcy ukrywają się w zabezpieczonych przed promieniowaniem bazach. Widać więc wyraźnie, że plany wymordowania za pomocą promieniowania powstały już dawno, a film był kolejną zagrywką Illuminati, którzy każdy swój ruch zapowiadają – głównie w filmach i poprzez media. Odkrycie dutchsinse wiele wyjaśnia, potwierdza też to, że „awaria” Fukushimimy, prawdopodobnie łącznie z tsunami i trzęsieniem ziemi są zaplanowanymi atakami psychopatów, którzy się zwą Illuminatami.
Na koniec dołożę jeszcze jeden dowód na planowane zatopienie Japonii – jest nim film „Zatopienie się Japonii” http://www.youtube.com/watch?v=iNdh5A6MWK8   W opisie podana jest następująca analiza, na podstawie napisów w 24 minucie i 28 sekundzie:
338.54.. # 3= Marzec,
38 = 3+8 = 11 ,
54 = 5+4 = 9 – siła trzęsienia 9.0
OBOK WSCHODNIEGO WYBRZEŻA WYSPY HONSHU, JAPONIA 2011 marzec 11 05:46:23 UTC (Uniwersalnego czasu skoordynowanego) 5+4 =9 6+2+3=1 ten kod reprezentuje marzec 11, 9/11 2011 – to tyle z opisu filmu, resztę polecam obejrzeć. Film ma angielskie napisy.

Reklamy

261 responses to “Dutchsinse odkrył dowód na realizowane ludobójstwo większości ludności Ziemi

 1. sono 13 Maj 2011 o 12:12 am

  Kapitalna seria filmikow, warta obejrzenia. Tlumaczenia po polsku

 2. galluss 13 Maj 2011 o 12:14 am

  nie wiem czy brac preparat kelp czy nie? pisałem do doktora Piotra Beina, to on mi odpowiedział, że lepiej, żebym brał….

  równiez pisał mi ze nie wplywa na prowadzenie pojazdu

  HEJ SCEPTYCY, przypominam wam ponownie – przepowiednia baba wangi

  „2011 – W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Wrogowie (niektóre tłumaczenia mówią – “wrogowie ze wschodu”) zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom.”

  marek zrob ten tekst ponizej na czarno:

  w czarnobylu było 2 KILOGRAMY PLUTONU / w fukushimie macie 250 KILOGRAMÓW W KAZDYM Z REAKTORÓW PLUS OKOŁO 5 TYSIĘCY ZUZYTEGO PLUTONU – MAGAZYNOWANEGO KTÓRY RÓWNIEZ SIE WYDZIELA DO SRODOWISKA!!!!!!!!!!!

  „Jedna milionowa grama, jeśli go „wdechniesz” może spowodować raka.

  Hipotetycznie, jeden funt (prawie pół kilograma- 453 gramy )równomiernie rozprowadzony, może spowodować raka u każdej osoby na globie ziemskim

  Każdy reaktor (w FUKUSHIMIE) posiada 250 kg Plutonu

  Potrzebujesz 2.5 kg aby wyprodukować jedną bombę atomową (mocy tej, która wybuchła w Hiroshimie.”

  • galluss 13 Maj 2011 o 12:27 am

   są dowody na to, że PLUTON SPECJALNIE przemieścili na pare miesięcy przed trzęsieniem i uzyciem wirusa stuxcnet do fukushimy i tam go składowali, a potem wysadzili reaktor numer 3 – widać po wybuchu – pionowy wybuch w porównaniu do reaktora numer 1

   PRZYPUSZCZAMY, ŻE specjalnie W FUKUSHIMIE 1 MAGAZYNOWALI WSZELKIE ŚWIŃSTWA, pluton i inne trucizny aby potem to wszystko wysadzić wirusem, a reaktor numer 3 w pare dni później ładunkami wybuchowymu

  • xyz 13 Maj 2011 o 12:38 am

   Człowieku, rozbrajasz mnie ze swoimi rewelacjami. Baba Vanga zapowiedziała … Cofnijmy się więc do 2010 roku. Według niej, 10 listopada miała rozpocząć się 3 wojna światowa. I co ? I nic. Jeżeli to są twoje źródła i dowody, to skończ już lepiej i przestań się kompromitować. Na 11 maja zapowiadałeś wielkie rzeczy i nic z tego nie wyszło. Podobno człowiek uczy się na błędach, ale widocznie ciebie to nie dotyczy.

   • lilu 13 Maj 2011 o 9:54 am

    skąd wiesz czy III wojna światowa nie trwa?
    wojna pogodowa i chemiczna to też wojna, dzisiaj tradycyjna wojna nie ma sensu, są inne środki

    • świadoma 13 Maj 2011 o 3:04 pm

     Dokładnie!

   • lololo 13 Maj 2011 o 11:12 am

    (wg kalendarza Juliańskiego: nasz obecny 23 listopad, to 10 listopad = mały konflikt pomiedzy Korea Południowa i Pólnocna)

    2010 – Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się w listopadzie i zakończy w październiku, 2014 roku. Rozpocznie się dość typowo – od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna).

    2011 – W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Następnie wrogowie zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom.

    2014 – Większość ludzi (na półkuli północnej) zginie w wyniku raka i innych chorób skóry spowodowanych naprominiowaniem i chemikaliami.

    Przepowiednie Baby Vangi sa prawdziwe. Rzady cenzuruja informacje. A wszystkie prawdziwe sa nielegalne. Baba Vanga przepowiadala wedlug kalendarza Julianskiego.

    • DavidIckeFan 14 Maj 2011 o 9:34 am

     Czy ktoś zastanawiał się nad tym w jaki sposób ta cała Vanga miałaby przekazać w tamtym czasie tego typu informacje? To tak jakbym ja teraz się udał do średniowiecza i tłumaczył co to jest komputer PC. Może zwyczajnie ktoś, kto miał dostęp do agendy to napisał jakiś czas później a potem wydano to jako dzieło Vangi.

   • millena461 13 Maj 2011 o 12:10 pm

    XYZ- ty sie otrzasnij wiesz co przedstawia powyzej ten FILM? znasz angielski? mowi tym razem PRAWDE bo tak jest niestety a ten film naszej Dr Helen jest potwierdzeniem.

  • Feldkurat Katz 13 Maj 2011 o 6:42 am

   Moja teoria jest taka, radioaktywnosc dociera nad Stany, bo większosc wiatrow wieje na Wschod. Ale ten ruch powietrza ma dalsze konsekwencje, powoduje obroty skorupy ziemskiej, o czym mozna się przekonać obserwując niebo. Jest to ruch dosyc szybki, osiągający na rowniku prędkości ponaddzwiekowe (42 tys km/24 h). Jadro, ze wzgledu na bezwładnosc, nie ma takiej predkosci, wiec dzwięki niskiej czestotliwosci moga wywoływac ruchy tektoniczne (zreszta jakiekolwiek ruchy, bo sama czestotliwość jest ruchem lub zmiana). Dzieki tym obserwacjom udalo mi sie stracic kilka niezidentyfikowanych obiektow. Zachecam do eksperymentow. Nazywam to programem kierowanej wibracji.

  • mc 13 Maj 2011 o 10:42 am

   a co maja opady radioaktywne do fauny i flory? w czernobylu w tym momencie natura zyje pelna geba lepiej niz w nie jednym rezerwacie.

   przestan sie juz kompromitowac i siac panike trollu internetowy

   • lololo 13 Maj 2011 o 11:15 am

    racja tylko ze w czarnobylu reaktor byl na innym paliwie. W fukishimie bylo wiecej chemi i tego calego syfu.

 3. slice 13 Maj 2011 o 12:43 am

  Z tym zardozem to ciekawe. Co prawda kazdy przecietnie rozgarnięty informatyk może z palcem w nosie zrobić taką bazę danych z takimi symulacjami ale po co miałby to robić.

  • monitorpolski 13 Maj 2011 o 5:53 am

   Z liczbami masz rację, ukryte dane są ważne. 8 marca poszło w atmosferę 40 lat zapasu zużytych prętów uranowych zawierających też pluton. Najgorsze przed nami.

   • zenobiusz 13 Maj 2011 o 7:09 am

    https://monitorpolski.files.wordpress.com/2011/05/zardoz-xenon133.jpg?w=300&h=93
    To jest symulacja,a nie prawdziwa mapa skażeń,nie wiecie czym to się różni,to piszcie i dyskutujcie,o przepisach kulinarnych.

  • monitorpolski 13 Maj 2011 o 9:43 am

   Też o tym myślałem. Nie sądzisz, że powinno to być od razu zdementowane w CBS, ABC, NBC itd? Bo jeśli to jest fałszywka to może mieć poważne konsekwencje dla kraju. Mogę się założyć, że nikt tego nie będzie dementował, bowiem jest to wyciek. Ludzie po drugiej stronie mają resztki sumienia i poinformowali najlepszą osobę w niezależnych mediach. Zobaczymy jak Alex Jones do tego podejdzie. Jak na razie znalazłem u niego jedynie komentarz czytelnika z linkiem.
   http://www.infowars.com/breaking-ron-paul-to-announce-presidential-candidacy-friday-morning-on-abc-good-morning-america-7am/

   • zenobiusz 13 Maj 2011 o 12:05 pm

    Na razie to idzie niszowo,dementi,dodało by wiarygodności,aż się dziwię że tego nie ma, 🙂

 4. sono 13 Maj 2011 o 12:54 am

  A to co znane firmy ubraniowe sprzedaja w duzych sklepach sieciowych dla lemignow. Koszilki z symbolami masonskimi i satanistycznymi. A leminigi, nieswiadome to kupuja i mysla ze to jest COOL.

 5. sono 13 Maj 2011 o 12:57 am

  Poprzez kupowanie, nawet nieswiadome takich badziewi satanistycznych dajemy im swoja moc i przekonujemy ich o ich potedze i wszechopowszechnosci. Trzeba byc swiadomych ich symboli i ich unikac jak tylko sie da, bo nas nimi osaczaja coraz bardziej i symbole te sa coraz bardziej przerazajace.
  Juz coraz mniej sie kryja ,co sie za tym wszystkim podszywa. Ale leminga nie przekonasz. leming na wszystko znajdzie wytlumacznie.

  • katerina404 13 Maj 2011 o 3:59 am

   Bo lemingi już tak mają. Myślę, że to jest też jakaś dla nich kara od Boga. I za tą głupotę ciężko zapłacą. Nie rozumiem bowiem dlaczego częśc to wszystko ogarnia i rozumie, a są ludzie, którzy nawet jak im czarno na bailym udowodnisz, to i tak wpadają w schemat totalnego zaprzeczania. Chyab boją się tej prawdy. Ja nie wiem, nie rozumiem ich.

   • Sully 13 Maj 2011 o 7:19 am

    MOże i jak czarno na białym udowodnisz to uwierzą, problem polega na tym, że niczego tutaj nie udowadniasz , wiedza czerpana z filmików youtube…no comment, a rozważania i teoretyzowanie to też nei dowody. Więc dla kogoś kto potrzebuje twardych dowodów to jest poprostu śmieszne.
    Pozdrawiam Cię!

 6. sono 13 Maj 2011 o 1:04 am

  Inne ciekawe video na temat T-shirtow, obecnie bardzo „stylowych”.
  Uwazajcie co nosicie na sobie, nie promujcie lucyferianskich przekazow.

  .

 7. erjot 13 Maj 2011 o 2:03 am

  od tygodnia nieprzerwanie boli mnie głowa a tabletki nie pomagają, słono w ustach jakiś metaliczny posmak i kręci mi się w głowie, raczej jestem zdrowy bo nigdy nie chorowałem…

  • mickey 13 Maj 2011 o 8:31 am

   Ja mam to samo ciągły ból głowy i cały czas pokasłuje nic nie pomaga jakieś znienacka gorączki które po kilku godzinach przechodzą i tak od dwóch tygodni. Też wyczuwam jakiś dziwny metaliczny smak.

   • Cupak 13 Maj 2011 o 12:26 pm

    potwierdzam to samo u siebie

   • DavidIckeFan 14 Maj 2011 o 9:39 am

    To spójrz w niebo jak nasilili opryski. I radosna wiadomość: Amerykanie przenieśli swoje wojska z Włoch do Łasku w Polsce – HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  • marek 13 Maj 2011 o 9:28 am

   To ja mam pytanie do rolników, lub ludzi mających działeczki. Czy macie kłopoty ze wzrostem roślin? Może kupiłem trefną ziemię do inspektu i kiełkowania bo sporo warzyw nie chciało mi wzejść i będę musiał kupować roślinki, rzodkiewka mi rośnie jakoś słabiutko. Nie miałem kłopotu tylko z pomidorami, sałatą. Arbuzy tylko wyszły mi dwa na 30. Również drzewka, wyglądały że się dobrze rozwijają aż gdzieś od miesiąca i co chwilę muszę wycinać schnące gałązki. (mrozu w moim rejonie nie było) 😦

   • monitorpolski 13 Maj 2011 o 9:44 am

    Wczoraj byłem u znajomych, którzy mają duża działke – o długich staraniach zakiełkowało – ale było bardzo trudno. Oni twierdzą, że to przymrozki

    • zenobiusz 13 Maj 2011 o 11:23 am

     U mnie rośliny bujne,moc owadów ptaków,są pszczoły.

    • MOL 13 Maj 2011 o 1:12 pm

     Zenon: mnie to nie dziwi ORGON robi swoje 🙂

   • ozyrys 14 Maj 2011 o 2:36 pm

    mam to samo w ogrodzie,poza tym w tym roku nie widziałem żadnej jaskółki?!

 8. Taka Prawda 13 Maj 2011 o 2:47 am

  Czyli wracając do poczatku akcia ratownicza TEPSCO to farsa i wygląda na to, że bardziej im zależy by elektrownie siały promieniowaniem ile sie da niż faktycznie coś tam próbują robić. Ciekawe co na to niejaki Fullord.

  Skażenie w ameryce niekoniecznie musi byc w pełni japońskie. Jak było to sławetne trzęsienie w wiadomościach podali, że w kaliforni bodajrze ze 2 osoby utonęły. Pierwotne tsunami tam miałoby ze kilka centymetrów wysokości. Albo utonęli bez związku z tsunami albo numer z podwodnym wybuchem był uskuteczniony i koło amerykańskiego wybrzeża. Ciakwe co na to amerykańska armia czy jest swiadoma, że po wymordowaniu swoich krajan sama tez będzie wymordowana. To taka piramidka. Najpierw armia morduje społeczeństwa, potem politycy morduja armię, potem superpolitycy mordują szeregowych polityków, …. aż zostaną sami wybrańcy i gromadka służących, żywych rezerwuarów cześci zamiennych, usługiiwacze techniczni (lekaże, naukowcy, etc).

  Swoją droga ciekawa jest motywacja Iluminati, mordując na skażenie promieniotwórcze ograniczaja miejsca nadające się do życia także dla siebie. Zaczynam się zastanawiać czy faktycznie Apokalipsa św Jana ma się nie spełnić niebawem i ta depopulacja jest ograniczaniem chętnych do tych wymienionych tam „miejsc” dla osób które się uratują. Że im po prostu zupełnie „religijnie” na dekiel pojechało. Za dużo walenia głową w ścianę widać było.

  Druga opcja to taka, że ten kto ma przyjść po nas lubi jak się śwuat świeci bo to mu dodaje energii. Taka inżynieria srodowiskowa, doprowadzanie stanu planety by najeźdzy z kosmosu mogli się na niej swobodnie przemieszczać.

  • monitorpolski 13 Maj 2011 o 5:55 am

   Też o tym myślałem. Muszą mieć antidotum, może być nim broń orgonowa. Albo nastawiają się na izotop o krótkim czasie rozpadu połowicznego jak ksenon (6 dni).
   Jest też opcja, że czują się „bogami” – czysty religijny fanatyzm. Zresztą w swoich księgach o tym mówią.

 9. Taka prawda 13 Maj 2011 o 3:04 am

  FANTASTIC ALIEN LIGHT SHOW 5_11_11.flv – to nie żadne UFO tylko światła reflektorów z jakiegoś koncertu który się tam odbywał.

  Link do filmiku we wcześniejszych komentarzach ktoś zamieścił.

  • monitorpolski 13 Maj 2011 o 6:02 am

   Daj spokój z tym koncertem. Broń elektromagnetyczna a nie żaden koncert. Sądzisz, że jesteś odporny na to co się dzieje?
   To do wszystkich agentów dezinformacyjnych – wy też nie jesteście odporni, macie wykonać robotę i do piachu! Nie rozumiecie tego do diaska?!!

   • zenobiusz 13 Maj 2011 o 7:06 am

    Jak mają osobiste odpromienniki,to nic im nie będzie,Więc zamiast łkać,zainteresujcie się orgonitami.To na filmiku,to fałszywy alarm,i sianie kolejnej paniki,ale czasy na prawdę groźne niebawem nadejdą.Możecie je strawić na analizie, wciąż nowych dowodów,że to da się zatrzymać,bo to stuxnet,HAARP,a nie cykl naturalny,nie do powstrzymania,albo zabrać się za robotę.

    • monitorpolski 13 Maj 2011 o 9:48 am

     „Fałszywy alarm” powiadasz? Czyli, że Dutchsinse jest agentem dezinformacyjnym? I że te symulacje są sztucznie wykreowane? Można zadać tylko pytanie – po co?
     Po to by Polacy i inni imigranci uciekali do swoich Ojczyzn? Przecież wiemy, że nasze apele o to były atakowane i blokowane.

    • zenobiusz 13 Maj 2011 o 11:29 am

     Symulacje są kreowane,np ta niebieska z niemieckiej strony,jest dla mnie coraz mniej wiarygodna.W okresie gdy nad , Polską było tygodniami bezchmurne niebo,pokazywała napływ chmur ,dzień po dniu.3 maja przestała być uaktualniana.

  • nowy84 13 Maj 2011 o 11:13 am

   wg. twojego toku myślenia musiał być to duuży koncert patrząc na samochody na dole które pokazują jak ogromny teren zajmowały te światełka

   • Taka prawda 13 Maj 2011 o 3:57 pm

    Gdyby to było UFO samochodziki spieprzały gdzie pieprz rośnie.

    Koncert to najprostrze wytłumaczenie. Kolory świateł pokazują się w tych samych miejscach. Zreszta jak sie komuś chce niech rozjaśni film na maxa to dostrzeże koronę stadionu.

    A paranoi iluminatich naprawde nie ma co ulegać. To, że coraz nachalniej grają ta kartą nie oznacza, że trzeba na rozkaz zgłupieć. Wystarczy nautiluis i jego sianie paniki na widok pyłków na obiektywie.

 10. navajo88 13 Maj 2011 o 3:44 am

  erjot :

  od tygodnia nieprzerwanie boli mnie głowa a tabletki nie pomagają, słono w ustach jakiś metaliczny posmak i kręci mi się w głowie, raczej jestem zdrowy bo nigdy nie chorowałem…

  no to chyba nie dłógo umżesz !!!!!!!!!

  • erjot 13 Maj 2011 o 6:46 am

   Ty mnie nie strasz, podobne objawy miałem świeżo po tym jak urosło skażenie wg CLOR w naszym kraju… także nie ma się co śmiać 🙂

   • baba wanda 13 Maj 2011 o 1:30 pm

    Przestan sprawdzac wielkosc skazenia, przestaniesz czuc objawy 🙂 . Czasem podswiadomie informacje dzialaja na nasz organizm i czujemy sie zle, bo „wszystko wskazuje, ze powinnismy czuc sie zle” (np. wlasnie sprawdzajac stany skazenia).

    • DavidIckeFan 14 Maj 2011 o 9:42 am

     Większość tych objawów, włączając w to nawracające dziwnie gorączki to jest od chemtrails.

 11. zenobiusz 13 Maj 2011 o 7:01 am

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/12/choc-to-falszywy-alarmbudujcie-odpromienniki-i-cloudbustery-dutchsinsejak-zwykle-przesadzanadchodzi-chmura-xenonu133/

 12. kibic 13 Maj 2011 o 7:01 am

  ” PZPN: Wszystkie polskie stadiony bez kibiców gości!

  Wszystkie polskie stadiony na których odbywać się będą mecze od „C” klasy po Ekstraklasę będą zamknięte do końca sezonu dla kibiców przyjezdnych! To owoc czwartkowych obrad Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej…

  Zarząd PZPN zdecydował na czwartkowym posiedzeniu, że wszystkie mecze Ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi do końca sezonu 2010/2011 odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych. Jednocześnie Zarząd PZPN zwrócił się do Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej o wprowadzenie takiego zakazu w spotkaniach III ligi i niższych klas rozgrywkowych.

  … Uwzględniając przebieg wczorajszego spotkania prezesa Rady Ministrów – Pana Donalda Tuska z prezesem PZPN Grzegorzem Latą, a także prezesami klubów Ekstraklasy oraz władzami Spółki Ekstraklasa S.A. oraz działając na prośbę Komendanta Głównego Policji (sformułowaną w piśmie z 12 maja br.) Zarząd PZPN przyjmuje, że wszystkie pozostałe do rozegrania mecze o mistrzostwo ekstraklasy, I i II ligi w sezonie 2010/2011 odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych…. ”

  http://www.terazpasy.pl/index.php/cr_site/Pilka-nozna/Aktualnosci/PZPN-Wszystkie-polskie-stadiony-bez-kibicow-gosci

  Czy w takim wypadku jest sens rozgrywania jakichkolwiek meczów? Może od razu zrezygnować? Jakby kopacze mieli jaja to nie wyszli by na boisko

  • 44 13 Maj 2011 o 9:56 am

   Ty naprawdę myślisz, że mecze są rozgrywane dla kibiców przychodzących na stadion? W Polsce? Ekstraklasa najchętniej pozbyłaby się tego problemu i żyła z transmisji tv a niższe ligi uważają kibiców (zwłaszcza przyjezdnych) za zło konieczne. A kopacze grają wyłącznie dla kasy.

 13. olaf 13 Maj 2011 o 7:11 am

  Silne trzęsienie ziemi w okolicach Legnicy : 4,4

  Magnitude ML 4.4
  Region POLAND
  Date time 2011-05-13 03:59:06.0 UTC
  Location 51.54 N ; 16.17 E
  Depth 1 km
  Distances 37 km N Legnica (pop 106,033 ; local time 05:59:06.6 2011-05-13)
  9 km NE Polkowice (pop 21,565 ; local time 05:59:06.6 2011-05-13)

  • zenobiusz 13 Maj 2011 o 7:26 am

   To wstrząs opołokopalniany,znaczy wydobycie miedzi, coraz większą parą,a w niej jako domieszki,złoto,srebro.Polska, jest na prawdę bogatym krajem.

   • ArO 13 Maj 2011 o 5:30 pm

    … z biednymi obywatelami 🙂

  • olaf 13 Maj 2011 o 9:12 am

   W uzupełnieniu :

   wstrząs miał miejsce niecałe 2 km od tzw. Jeziora Żelazny Most czyli największego w Europie zbiornika odpadów poflotacyjnych.

   • Taka prawda 13 Maj 2011 o 4:00 pm

    Jesli wyleje to szlamowisko bedzie naprawde niebezpiecznie. Węgry juz to przerabiały.

 14. Sully 13 Maj 2011 o 7:22 am

  Olaf tam są tąpnięcia, bo w okolicy znajdują się kopalnie 😉

  • olaf 13 Maj 2011 o 7:33 am

   Nie musicie pisać, że są tam kopalnie miedzi – każdy to wie.

   Wstrząsy „okołokopalniane”? Nie o takiej wartości.

   • Sully 13 Maj 2011 o 7:35 am

    Widać, że tam nie mieszkasz;-) Czasem i o takiej wartości się zdarzają i to nie rewelacja.

    • olaf 13 Maj 2011 o 7:50 am

     Nie muszę mieszkać by wiedzieć.

     3,6 do 3,9 – owszem.

     Powyżej 4 – podaj kiedy?

     1 KWK Rydułtowy-Anna Rydułtowy 3.6 13.01.2005
     2 KWK Centrum Bytom-Radzionków-Ruda Śląska 3.5 12.12.2008
     3 KWK Rydułtowy-Anna Rydułtowy 3.2 30.03.2011
     3 KWK Rydułtowy-Anna Rydułtowy 2.9 19.03.2006
     4 Kopalnia Bobrek Bytom 2.9 05.02.2010
     5 Kopalnia Bobrek Bytom 3.9 28.02.2011

    • zenobiusz 13 Maj 2011 o 11:32 am

     Tak,olof,to HAARP,złowrogi ,szukał karczmy Rzym,i opuścił Rzym a wyszukał karczma-„piwna”na terenach kopalnianych 🙂

 15. Sully 13 Maj 2011 o 7:26 am

  Słuchajcie zakładając że skażenie dojdzielub doszło nad Polskę….pytanie co robić?? Kelp odpada nie pomoże przy innych pierwiastkach, a jodu aż tak dużo do nas nei dotrze, że by go trzeba blokować…no więc nadal zastanawiam się co zrobić? Jakieś pomysły, sugestie?

  • siedem 13 Maj 2011 o 7:39 am

   przeczytaj artykul na vibronkce (link w wydarzeniach z 9maja) i alarmy doktora Piotra Beina

   • siedem 13 Maj 2011 o 7:40 am

    przepraszam ALERTY doktora Piotra Beina

    • Sully 13 Maj 2011 o 8:06 am

     nie no…brak mi słow…:)

  • zenobiusz 13 Maj 2011 o 7:54 am

   Masz do wyboru.Usiąść na ziemi,spuścić nogi i płakać,albo, wziąć się do roboty .”Po pierwsze orgonit, głupcze”,że tak sparafrazuje hasło”Po pierwsze gospodarka ,głupcze” ,które Clinton powiesił sobie nad łóżkiem. 🙂

 16. Lech 13 Maj 2011 o 7:33 am

  Jak nie Fulword, to Rzym, jak nie Rzym, to znowu fukushima i tak w kółko. Jak na razie większośc waszych rewelacji, to PUDŁA!!! a już ten Gallus, to jakiś kompletny idiota

  • siedem 13 Maj 2011 o 8:01 am

   podziel sie swoimi rewelacjami, chetnie poczytamy

 17. jac 13 Maj 2011 o 7:59 am

  Ciekawie na stronie UMCS.http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/

 18. sebecxs 13 Maj 2011 o 8:21 am

  zenobiusz -czy polecasz oronit z Green Harmony…?

  • zenobiusz 13 Maj 2011 o 10:56 am

   Najlepiej własnego wyrobu,instrukjaca jest na filmie na moim blogu.Co własnoręczne to pewne.Kupne, po namyśle i porównaniach,w Googlu jest troche,po wrzuceniu „odpromiennik orgon cena”

 19. Pingback: Dutchsisne odkrył dowód na realizowane ludobójstwo większości ludności Ziemi « Dziennik gajowego Maruchy

 20. sebecxs 13 Maj 2011 o 8:27 am

  …no cóż jak wiemy codziennie się coś wydarza, ale dziś 13 i zamach „terrorystyczny” Pakistanie… akurat w Pakistanie… kto śledzi całokształt to wie czym to pachnie…

 21. MOL 13 Maj 2011 o 8:34 am

  wczoraj zapoznałam się z materiałem który kolega mi wysłał. dla tych co mają otwarty umysł oraz tych którzy od dawna są w temacie polecam oglądnięcie wszystkich części. Gregg Braden opowiada o różnych eksperymentach przeprowadzonych oraz o tym jak wile każdy z nas może tyle że nie zdajemy sobie z tego sprawy.Oto cytat mojego kolegi: ” W najbliższych miesiącach będziemy testowani na kreatywność kreowania swojej rzeczywistości. Dlatego z uporem powtarzam wykorzystujmy wiedzę już dostępną. Gregg Braden Nauka cudów.” Oczywiście doceniam pracę wszystkich osób które nagłaśniają to co na prawde się dzieje i czego media nam nie mówią. Nie mamy nic do stracenia sytuacja już jest skomplikowana dla nas wszystkich więc zachęcam wszystkich by to oglądnęli i zrozumieli że siła jest w nas trzeba umiec ją wykorzystać a będziemy razem w stanie wiele.
  swoja droga to chciałabym by WOJTEK się wypowiedział trochę na ten temat z tego co pamiętam to pisałeś cos o „uprawianiu” buddyzmu- mam rację?
  Oto link http://www.youtube.com/watch?v=dAzLG51NIPs
  Z chęcia wróce do tego tematu jesli ktos będzie chciał wymienić się swoimi opiniami. Teraz tego nie napiszę co ja myślę bo żebym została zrozumiana to musicie się z tym zapoznać. kto wie może już to widzieliście. Polecam i pozdrawiam

  • Wojtek 13 Maj 2011 o 9:01 am

   Nie mam czasu teraz się rozpisywać, może zrobie to później, ale powiem jedno.
   Gregg to jeden z najbardziej oświeconych ludzi na tej planecie, a to co mówi układa się w logiczną całość i wiele tłumaczy. Polecam wszystkim aby sie zapoznali z jego poglądami!!!

   • MOL 13 Maj 2011 o 9:09 am

    Wojtku zgadzam się z Tobą.

  • MOL 13 Maj 2011 o 9:08 am

   Dzięki temu filmowi większość z was spojrzy zupełnie inaczej na modlitwę, swoje myśli, uczucia i życie w każdej chwili. Film opowiada o naukowych podstawach funkcjonowania naszej holograficznej rzeczywistości, naszym połączeniu z Polem (torsyjnym) i jego efektami, potwierdzonymi naukowymi eksperymentami.

   „Małe rzeczy które robimy w naszych życiach z dnia na dzień: sposób w jaki odpowiadamy jedno drugiemu przy rodzinnym stole, podczas naszych rozmów, sposób w jaki odczuwamy wiadomości w TV, sposób w jaki reagujemy na kierowcę, który zajeżdża nam drogę….. w tych pozornie nieznaczących momentach naszego życia odbywamy rozmowę z tym Polem, z kwantowym hologramem, Umysłem Boga – INDYWIDUALNIE i składamy wszystkie nasze małe rozmowy razem i to staje się kolektywną odpowiedzią, którą Pole odbija z powrotem. To nasza kolektywna miłość, nasza kolektywna wzajemność i wdzięczność lub kolektywny gniew, wściekłość i strach.”
   niesamowite 🙂

   • Wojtek 13 Maj 2011 o 1:30 pm

    Dla tych co lubią czytać polecam książkę „Pole” Lynne McTaggart.

  • MOL 13 Maj 2011 o 3:34 pm

   „każdy człowiek na planecie jest „podłączony” do pola magnetycznego i nie każdy człowiek na planecie musi byc uświadomiony o jego związku by skorzystac z tego, co stosunkowo paru ludzi zrozumiało i podstawa tego jest, że jesli dokonamy wyboru odczuwania uczuć, które tworzą to co nazywamy spójnością w naszych ciałach. Spójność i jakość naszego języka między naszym sercem i mózgiem. Różnego rodzaju doświadczenia oparte o nasze serce, takie jak; DOCENIANIE, WDZIĘCZNOŚĆ, PRZEBACZENIE, TROSKA, WSPÓŁCZUCIE… Kiedy możemy czyc te odczucia w naszych ciałach, sa one odbijane w polu i każdy korzysta z doświadczeń stosunkowo kilku ludzi.”
   To co mówi Gregg jest logiczne spójrzcie tylko na to ile negatywnych emocji w nas powstaje? lucyferianie to wykorzystują przeciwko nam- myślicie że oni nie posiadają takiej wiedzy? jesteśmy podkręcani na maksa, a negatywne emocje są wykorzystywane przeciwko nam.
   jak się wierzy w coś mocno to wszystko może się stać. popatrzcie na osoby które powychodziły z ciężkich niewyleczalnych chorób albo chociażby to: moja siostra była osoba schorowaną i przejmującą się wszystkim(nawet powiedziałabym że miała depresję). Poszła do energoterapeuty który nawet jej powiedział że w wieku 7 lat złamała prawą nogę, oraz powiedział że oddaje innym swoją pozytywną energię i niestety od innych przejmuje negatywną. nie wiem co on z nią zrobił, ale się zdziwiłam jak siostra mnie odwiedziła pełna życia, bez zmartwień itd. Mój mąż powiedział jej że to ściema że tak nie może byc by taki bioenergoterapeuta mógł cokolwiek. klepnęłam go a pózniej powiedziałam:- „nie ważne co on zrobił i jak ale efekt jest niesamowity, więc daj sobie spokój nie widzisz że to nie ta sama osoba?” Do czego zmierzam to to że siostra w to uwierzyła- i teraz tak sobie myślę że ten facet po prostu jej pomógł i najprawdopodobniej korzysta z wiedzy o której my nie mamy pojęcia.

   Szacunek dla tych osób na blogu którzy starają się przewidzieć kolejny krok lucyferianów, ja to doceniam jedyne co chcę przekazać że tą wiedzę powinniśmy wykorzystać i wierzyć całym naszym sercem i poczuć to że ich plany się nie powiodą. Piszcie co chcecie na mnie to z czym wczoraj się zapoznałam zrobiło ogromne wrażenie!
   link do tego filmiku http://www.youtube.com/watch?v=g4I4eaxkuq8&NR=1
   pozdrawiam i proszę by mimo wszystko wasze myśli były pozytywne każdemu z nas to dobrze zrobi

  • Wojtek 13 Maj 2011 o 5:28 pm

   Byłem kiedyś na seminarium pod tym samym tytułem. Nie wiem czy materiał dokładnie ten sam co w filmie ale seminarium było rewelacyjne.

   Naprawdę polecam. Jest tez wersja po włosku i hiszpańsku.

 22. sebecxs 13 Maj 2011 o 9:27 am

  ….no ja sobie zobaczyłem te filmy i cóż mogę rzec… po pierwsze to już większość zagadnień znam… po drugie to o tym mówił Jezus z Nazaretu w zrozumiałym języku dla ówczesnego luda… po trzecie, być może pośrednio dlatego go żydzi-kabaliści ukrzyżowali…. taka mnie refleksja naszła…

  • Wojtek 13 Maj 2011 o 9:51 am

   Zgadza sie. Myślisz że dzisiaj jak by skończył mówiąc to co mówił. Na wschodzie by go zaszlachtowali, na zachodzie nazwali oszołomem, lub agentem. 🙂

   • Sully 13 Maj 2011 o 9:59 am

    Widziałam ostatnio fajną komedię..nie pamiętam tytułu, ale koleś żyje w „naszych wpółczesnych”czasach i Bóg każe mu zbudować arkę…fajnie jest pokazane jak reagują ludzie, rodzina..Polecam nei dośc, że można się pośmiać, to zmusza też do pewnej refleksji

    • Wojtek 13 Maj 2011 o 10:20 am

     „Evan wszechmogący”

    • świadoma 13 Maj 2011 o 5:45 pm

     A ja polecam film:

     aby poczuć się lepiej 🙂 Pozdrawiam

 23. sitrak 13 Maj 2011 o 9:34 am

  NAJWIEKSZYM WROGIEM CZLOWIEKA JEST NUDA POLACZONA Z LENISTWEM !

 24. iwanezp 13 Maj 2011 o 9:52 am

  Może coś w tym jest bo od 2-3 tygodni mam coś z zatokami i gardłem i jest coraz gorzej dzisiaj w nocy to prawie się dusiłem, zaczynałem myśleć że może mam jakiegoś raka czy coś, poczekam jeszcze pare dni jak nie przejdzie ide do lekarza zobaczymy co powie.

 25. JETFIRE 13 Maj 2011 o 9:57 am

  http://www.gadu-gadu.pl/zamach-w-odwecie-za-smierc-bin-ladena-zginelo-80-pakistanczykow

  A Mamy 13 Maj. Pierwszy zamach za śmierć Bin Ladena.

 26. FAKIR 13 Maj 2011 o 10:22 am

  Dodatkowo instalują złośliwe oprogramowanie wybranym „osobnikom”.
  Ja niestety stałem się jednym z nich.
  Od dawna podejrzewałem, że coś jest nie tak z moim laptopem.
  Od jakiegoś czasu bardzo bolała mnie głowa, nawet po krótkim czasie użytkowania komputera.
  Przeprowadziłem eksperyment,. Pożyczyłem od brata laptopa i bezprzewodową kartę blueconnect ERY.
  Okazało się że moje dolegliwości minęły!!!!
  Przy komputerze brata, gdy nie używam kablowego łącza mogę siedzieć kilka godzin bez żadnych konsekwencji.
  Moje dolegliwości:
  1.Szum w uszach
  2.Pykanie w głowie nad prawym uchem
  3.Zawroty głowy
  4.Pisk w prawym uchu
  5.Rozdrażnienie
  6.Bóle kończyn

  • mc 13 Maj 2011 o 10:56 am

   no debil

 27. JETFIRE 13 Maj 2011 o 10:26 am

  Moja matka straciła całkowicie słuch w święta wielkanocne, wypaliło według lekarzy nerwy słuchowe nie znają przyczyny, jak miała resztki słuchu to słyszała szum w uszach. Ale ona ma tyle chorób że to raczej nie od tego, chociaż nigdy nie można być pewnym na 100%.

 28. FAKIR 13 Maj 2011 o 10:26 am

  największe dolegliwości odczuwałem gdy przeglądałem strony:
  Monitor Polski
  Blog Urbasia
  Gajowy Marucha
  Bibula
  NewWorldOrder

  Podczas „normalnych” zajęć związanych z pracą zazwyczaj jest OK. Gdy wchodziłem na którąkolwiek z wymienionych stron wentylator w laptopie małe nie odleci.

  • monitorpolski 13 Maj 2011 o 10:55 am

   U mnie laptop też szaleje, ale na desktopie nie mam żadnych problemów. Musi być coś w konstrukcji nowych kompów. Acha, zauważyłem, że mój blog jest blokowany w globalistycznych mallach, co samo w sobie jest skandalem.

   • sebecxs 13 Maj 2011 o 11:12 am

    … u mnie pojawia się szary pasek od góry do dołu strony i rozwija się zasłaniając mi ją…

  • navajo88 13 Maj 2011 o 11:20 am

   Fakir to w końcu twój komputer wariował czy ty !!! bo już nie wiem kto zwariował !!!!! ,,,,,,hahahahahahahaha

  • zenobiusz 13 Maj 2011 o 11:46 am

   To może wskazywać,że emisja tych stron,jest po drodze,”wzbogacana”,a więc przyczyna nie leży w Twoim,ani nadawcy sprzęcie.Czy mógłbyś sprawdzić,jak reagujesz, na mój blog.Być może jesteś sensitive,a więc, masz talent, szybszego wykrycia tego,co na innych działa podstępnie,w sposób niewyczuwalny.To może być ważne. !!!

 29. kolo 13 Maj 2011 o 10:27 am

  Przez dlugi czas popieralem wasze protesty i wierzylem ze da sie cos z tym wszystkim zrobic, ale nie dawno przemyslalem sobie to wszystko i wiem ze nie damy rady za duzo zrobic a nawet nie ma sensu. Spojrzcie na ten swiat ktory teraz mamy chodzi mi o ludzi nie zyjemy na pewno w edenie, moze oni(iluminaci) tez maja dosc tego syfu i dobrze ze chca wszystkich wybic trzeba to zrobic aby zmienic system i zatrzymac zlo, mysle po prostu ze tak mialo byc wszyscy musimy odejsc tam skad przyslismy. Pewnie ciezko jest wam sie z tym pogodzic ale co ma byc to bedzie nie zmienicie nic.

  • sebecxs 13 Maj 2011 o 11:15 am

   …Twój stan umysłu wskazuje na pozytywne zmiany… Twoje uczucia są normalne w trakcie zmiany świadomości… nic już nigdy nie będzie takie samo… zaczyna się Najlepsza przygoda w Twoim życiu…

 30. FAKIR 13 Maj 2011 o 10:28 am

  jeśli ktoś z Was ma jakiekolwiek podejrzane dolegliwości, które ustępują po odejściu od komputera, pojawiają się najczęściej w pokoju w którym najczęściej używacie komputera, warto zrobić taki eksperyment, który ja przeprowadziłem.
  W przyszłym tygodniu kupię sobie 2 używane laptopy. Nie ma żartów.

 31. navajo88 13 Maj 2011 o 10:33 am

  erjot :

  Ty mnie nie strasz, podobne objawy miałem świeżo po tym jak urosło skażenie wg CLOR w naszym kraju… także nie ma się co śmiać

  daj se na luz erjot ,na żartach się nie znasz ,a jak jesteś chory to idż do lekaża i tyle J.M.H

  • Sully 13 Maj 2011 o 10:54 am

   Navajo;-) wreszcie jakiś głos rozsądku;-) Pozdrawiam

   • navajo88 13 Maj 2011 o 11:12 am

    Witaj Sully jak zdrowie ???? mam nadzieję że ty chociaż dzisiaj nie na rzekasz hahahahahaha ,bo dzisiaj na tym blogu zapanowała jakaś dziwna epidenia – paranoja hahahahahahahaha ,a może to są poprostu objawy starzenia się części blogowiczów ???? hahahaha ,pozdrawiam Jimi

    • Sully 13 Maj 2011 o 12:02 pm

     Dziękuję navajo dobrze, póki co…;-) A to, że niektózy się starzeją no cóż…prawa natury, no bo chyba nie Haarp, co?;-)..oby tylko nie przesadzili z „marudzeniem”

    • kosiardeyablos 13 Maj 2011 o 7:43 pm

     to sie nazywa „klickomeniss prostowacius faldes na muzgoles”

 32. mag 13 Maj 2011 o 10:34 am

  ALEX JONES _ SYJONISTYCZNY PROWOKATOR, podobne opnie mam o fulfordzie, i dutchsinse i innych lansowanych tu „poszukiwaczach prawdy”
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/05/05/alex-jones-druga-strona-medalu/

  to są etatowi dezinformatorzy a monitor albo jest tak naiwny – i zasługuje na medal „użytecznego idioty” albo gra w tej samej drużynie co oni

  info o alexie jonesie
  Żoną Alexa Jonesa jest żydówka Kelly Rebecca Nichols, i ma z nią troje dzieci.
  Alex Jones z żoną i dziećmi kwalifikują się do izraelskiego obywatelstwa na mocy izraelskiego „prawa do powrotu”
  Alex Jones ma co najmniej 20 żydowskich sponsorów i reklamodawców, którzy finansowo wspierają jego program radiowy i strony internetowe.
  Flagowa radiostacja Alexa Jonesa, KLBJ AM, w Austin, w Texasie, należy do Emmis Communications, medialnego konglomeratu z siedzibą w Indianapolis, w Indianie. Założyciel, prezes, prezydent i dyrektor generalny Emmis Communications to Izraelczyk z podwójnym obywatelstwem, syjonistyczny żyd Jeffrey H. Smulyan.
  Program radiowy Alexa Jonesa jest nadawany w Sirius XM Radio. Prezesem Sirius XM Radio jest żyd Eddy W. Hartenstein. Dyrektorem generalnym Sirius XM Radio jest żyd Mel Karmazin. Prezydentem Sirius XM Radio jest żyd Scott Greenstein. Z sześciu kierowników wyższego szczebla Sirius XM Radio, pięciu jest żydami.
  Prawniczką Alexa Jonesa jest żydówka Elizabeth M. Schurig, która jest również prawniczką Holly Lev Bronfman, siostry Edgara Bronfmana Jr. Zatem tylko dwa stopnie znajomości dzielą Alexa Jonesa od rodziny Bronfmanów, jednej z najbogatszych i najbardziej wpływowych żydowskich syjonistycznych rodzin w Ameryce Północnej.

 33. FAKIR 13 Maj 2011 o 10:34 am

  JETFIRE :

  Moja matka straciła całkowicie słuch w święta wielkanocne, wypaliło według lekarzy nerwy słuchowe nie znają przyczyny, jak miała resztki słuchu to słyszała szum w uszach. Ale ona ma tyle chorób że to raczej nie od tego, chociaż nigdy nie można być pewnym na 100%.

  Ja byłem „okazem zdrowia”. Mój laptop również działał błyskawicznie, bez żadnych komplikacji. Problemy z moim laptopem są wprost-proporcjonalne do problemów z moim zdrowiem. Gdy nasilały się problemy z laptopem, nasiliły się zastanawiająco dziwne objawy w mojej głowie. Stąd postanowiłem tą sprawę zweryfikować. Na szczęście mam wyrozumiałą żonę, która dostrzega otaczający nas syf i również podejrzewała że mój stan zdrowia pogorszył się wskutek laptopa. W pracy nie mam żadnych problemów przed kompem!! Używam 5 godzin dziennie komputera w pracy. Problemy występują wyłącznie w moim biurze w domu

  • monitorpolski 13 Maj 2011 o 10:53 am

   No i co z tego, że „żoną jest Żydówka”? Jesteś taki samym ślepcem jak ci dezinformatorzy syjonistyczni. Pisałem już o tym, nie chce mi się powtarzać. Ściema z „Żydami” jest tworzona przez elity satanistyczne. Oni są takimi samymi ofiarami jak i my – pokazała to zresztą II wojna światowa. Spójrz na przeciętnego Żyda w Nowym Jorku, tego rzekomego „konspiratora”. Gruby, napchany tuczonymi hormonalnie „koszernymi” kurczakami i „koszerną” Colą. Co drugi się jąka, mają poważne problemy ze wzrokiem na skutek wzmocnionych negatywnych mutacji genetycznych. Czy sądzisz, że traktowali by tak swoich? Przyjrzyj się natomiast rodzinom królewskim czy też Rotszyldom jak oni wyglądają.
   Widziałeś twarz żony Alexa? http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTZ0PfoQ3w9sV8wPcV01_6sr8kOfL5vYbDRBkU2aTdKb1bIEmuIMA&t=1
   Miła, sympatyczna dziewczyna. Oni zrobią wszystko by go zdyskredytować!

   • katerina404 13 Maj 2011 o 7:34 pm

    Nareszcie jakiś mądry komentarz. Oczywiście, ze Żydzi są tylko narzedziem tych psychopatów. Ja wierzę Aleksowi. Amen.Jestem nieprzemakalna i nie dam się zabić propagandzie syjonistycznych świń.

    • kosiardeyablos 13 Maj 2011 o 7:55 pm

     GdzieS to już pisałem….NL-NH, oraz na na jakiejś takiej dziwnej stronce o nazwie „kuamcy”….(prorocze sny Ma Kum By) o pseudo-zydach jakoś w skrócie RPŻ czy cóś. Pisałem co mi na sercu leży (ups…zapomnialem że ja nie mam serca), bo co miałem to kisić w szufladzie?

   • ArO 13 Maj 2011 o 7:46 pm

    Dobry genetyczny hologram 🙂
    Aż miło się robi 😀

  • zenobiusz 13 Maj 2011 o 11:04 am

   Być może ,istnieje technologia wysyłania szumu elektromagnrtycznego,na wybrane komputery,tzn, nie wiedząc o tym, namierzona osoba jest częstowana DOR.Więc powtórzę parafrazując Clintona powiedzenie,”tylko gospodarka durniu”,”TYLKO ORGONIT DURNIU.”

 34. Noni 13 Maj 2011 o 10:35 am

  Ja wam mówię że macie własną duchową moc zniwelowania skutków promieniowania. Nie możecie bez karnie siać strachu bo przyczyniacie się do szerzenia zła na świecie.

  Nikt z Was nie chcę sięgać po moc czakry Chrystusowej czyżbyście nie umieli odczuwać bez interesowną miłość do całego stworzenia?

  Bądźcie jak Jezus to illuminaci się będą obawiać Was do tej pory to możecie sobie tylko gadać i gadać! Bez odpalenia tej mocy to możecie Sobie czekać na jakiegoś mesjasza a prawda jest taka że każdy jest swoim mesjaszem. Więc do roboty lenie i pracować nad Sobą i własną świadomością

  • monitorpolski 13 Maj 2011 o 10:40 am

   Noni, modliwy są potrzebne, ale one nas nie uratują jeśli się tylko na nie zdamy. Czy modlitwy uratowały miliony Indian, którzy stali się Chrześcijanmi, czy modlitwy uratowały miliony Polaków w obozach koncentracyjnych, czy modlitwy uratowały Powstańców Warszawskich czy też więźniów KL Warshau?
   Niech modlą się ci, którzy potrafią, a ci którzy coś mogą zrobić przeciwko temu złu, niech to czynią!

   • APA 13 Maj 2011 o 3:05 pm

    BRAWO MONITOR !
    Na takie stwierdzenie jak Twoje czekalem.
    Nie wszyscy ludzie sa zdolni do wszystkiego.
    Modla sie ci,ktorzy potrafia to szczerze czynic a nie klepac tylko rozance lub litanie .
    MODLITWA TO BEZPOSREDNIA ROZMOWA Z BOGIEM BEZ POSREDNIKOW !
    Walczyc potrafi tylko dobrze wyszkolony zolnierz !
    Uczyc potrafi nauczyciel kochajacy swoj zawod.
    Przywodca duchowym moze byc tylko bezinteresowny czlowiek rozumiejcy Boga a nie „pisma swiete”,ktore mu napisali ludzie.
    NACZELNYM narodu i wodzem moze byc czlowiek znajacy kazde rzemioslo a najbardziej umiejetnosc kierowania/rzadzenia ludzmi !!!

   • kosiardeyablos 13 Maj 2011 o 8:05 pm

    MOnitorze! istnieją pewne formy nie tylko przekazu werbalnej czy nie, myśli ale i też słownej formy nadzieji jaką jest tzw mantra alias modlitwa. Jest to forma urzeczywistniania energii w postaci słownej która generuje sie jako manifestacja myśli która dalej jest czynnikiem w czasie rzeczywistym do manifestacji fizycznej jako duchowej formy tu i teraz. Tym jest mantra! Dzwięk i forma ich jest składnikiem jako dzwieków o określonej sile – tu odnośnikiem jest system komputerowy czyli język i forma wymowy…dalej to już MATRIX. OM AH HUNG Kolego!!!Pozdro!

    • kosiardeyablos 13 Maj 2011 o 8:13 pm

     No i zapomniałem dodać – w mantrze jest siła, zależy jak mocno na niej się skupisz,(siła umysłu jednak, gdyż mantra jest katalizatorem formy bytu umysłu w danej chwili a reszta to iluzja) to ma moc! Jesteśmy ofiarami dualistycznego świata a pobyt tu traktujmy jako ścieżke nauki do bycia lepszym, nie tylko dla siebie ale i dla wszystkich czujących istot!bla bla bla…..i tak każdy to zleje……

    • Rosa 13 Maj 2011 o 8:38 pm

     Kosiardeya ty to ale bredzisz… 😦

    • freenata 13 Maj 2011 o 9:02 pm

     Dobrze myślisz, niestety wątpie żeby to było odpowiednie miejsce na takie nauki. Za wysokie progi jak na ich nogi.. Wątpię czy główni komentujący są w stanie skupić się na 1 obiekcie chociaż 5 minut bez rozproszenia. Dla nich to oczywiście brednie. Trenuj koncentrację 🙂 noc i dzień TASHI SHIO

    • zenobiusz 13 Maj 2011 o 9:12 pm

     Mantra,to nic innego,jak przywoływanie demona.Ale cóż,wy jesteście „oświeceni”.Współczuje.

    • Rosa 13 Maj 2011 o 9:23 pm

     Freenata ty mu nie pisz, temu Kosiardeyaya, że on dobrze myśli, bo ty nie wiesz co on pomyśli jutro, będzie twoja wina, jak wymyśli coś szkodliwego 😦

  • Cupak 13 Maj 2011 o 10:46 am

   Noni :

   Ja wam mówię że macie własną duchową moc zniwelowania skutków promieniowania. Nie możecie bez karnie siać strachu bo przyczyniacie się do szerzenia zła na świecie.
   Nikt z Was nie chcę sięgać po moc czakry Chrystusowej czyżbyście nie umieli odczuwać bez interesowną miłość do całego stworzenia?
   Bądźcie jak Jezus to illuminaci się będą obawiać Was do tej pory to możecie sobie tylko gadać i gadać! Bez odpalenia tej mocy to możecie Sobie czekać na jakiegoś mesjasza a prawda jest taka że każdy jest swoim mesjaszem. Więc do roboty lenie i pracować nad Sobą i własną świadomością

   może od razu powiesz że każdy jest swoim bogiem ??? to mi zachodzi na lucyferanizm.

  • Taka prawda 13 Maj 2011 o 4:22 pm

   Grunt to POZYTYWNE MYŚLENIE a nawet największe licho będzię się bało Cię ugryźć. :p

   Dlatego na okrągło jesteśmy bombardowani katastrofami by przeważyć zdrowomyślących wizjami zagłady. Celem zycia na Ziemi jest Człowieczeństwo. Zachowanie jego do samej śmierci. Dlatego pogoda ducha jest taka ważna. Na debilizm polityków nie poradzisz przy tym systemie władzy, na sprzedajność redaktorów nie poradzisz ale o własne Człowieczeństwo możesz zadbać sam. Urodzić się jak człowiek, żyć jak człowiek i umrzeć jak człowiek wbrew woli i nakazom różnych praśnych świń każących ci babrać się w ich nieczystościach. Nie zawsze jest to prosty wybór, im bardziej się zbłądziło tym gorzej będzie wrócić. Ale masz wybór i drogowskaz zwany Sumieniem. Przynajmiej niektórzy.

   PS. Jak ktoś każe ci zabić drugego człowieka zabij tego co wydaje ten rozkaz. W zdecydowanej ilości przypadków czynem tym wyrządzisz światu nieocenioną przysługe. Wystarczy, że ci co wdrażają NWO przestaną być nietykalni i strach ich samych zje szybciej niż społeczeństwo jakie chcą zdepopulowac. 😉

   Ps. Zamiast bzdurnym promieniowaniem martwcie się lepiej jak otrzeźwić naszych krzyżowców z wiejskiej by nie szli na Moskwe. Bo będzie jak w czasie 2 Wojny Światowej, zaprzedańcy po wywołaniu wojny jak kundle spieprzą pod budę swojego pana do Londynu. I stamtąd będą wzywac do bohaterskich poświęceń – czyli uczesniczenia w zaplanowanej przez globalistów samozagładzie. A patrzac po działalności buzka i po planach obamy by podburzać na spotkaniu w Warszawie kraje postkomunistyczne do walki z czerwonym przyszłość różowo nie wygląda.

 35. FAKIR 13 Maj 2011 o 10:39 am

  Une mają taką technikę, że nam się nie śni.
  My niestety jesteśmy zwykłymi siusiumajtkami nie potrafiącymi zrozumieć działania zwykłej karty SD, a co dopiero rozważać tematy wojskowej HI technologii.
  Potrafię sobie bez problemu wyobrazić instalowanie złośliwego oprogramowania wybranym osobom, które to oprogramowanie powoduje liczne komplikacje zdrowotne, mogące doprowadzić do ruiny fizyczno-psychicznej

  • monitorpolski 13 Maj 2011 o 10:42 am

   Głównie niewidoczne migotanie ekranu. Może spowodować hipnozę, stany lękowe. Należy się więc wzmocnić ochroną orgonową. Zenobiusz potrafi siedzieć przy laptopie 20 godzin i nic mu nie jest.

   • mc 13 Maj 2011 o 11:01 am

    turbodymomen potrafi siedziec 21 godzin zawstydzil zenobiusza

 36. FAKIR 13 Maj 2011 o 10:41 am

  Tego typu osoby do „odstrzału” są selekcjonowane, obserwowane i poddawane eksperymentom.
  Czym bardziej się angażuję w walkę z NWO, tym większe mam problemy ze sprzętem i swoim zdrowiem.

  • mat 13 Maj 2011 o 11:48 am

   Ty chyba Fakir masz jakieś schizy:))) Może psychiatra pomoże??? Od paru lat siedze w tym wszystkim nawet sam latałem z ulotkami na grypie i jakoś nikt mnie nie prześladuje i nikt mi nic nie robi z kompem. Ludzie nie schizujcie się. Powalilo Was??? Do tego jeszcze teśmieszne teksty, że zenobiusz dzieki orgonowi siedzi 20 godzin na kompie i nic. Może byście tak wyszli na łono natury posiedzieli na słońcu posłuchali śpiewu ptaków pojechali w góry i na chwile zapomnieli o psychozie to naprawde dodaje kopa i poweru a nie pieprzenie tutaj naokragło i się straszenie nawzajem.
   Dobrze Wam radzę. Idź człowieku nad jakieś jezioro do lasu idź poobserwuj przyrodę posłuchaj szumu lasu i śpiewu ptaków odrazu poczujesz power…

   • zenobiusz 13 Maj 2011 o 9:20 pm

    Znałem wielu takich,których z premedytacją,nie internowano,w stanie wojennym..Nawet była,o tym piosenka piosenka. 🙂
    mat@,jesteś podobnym przypadkiem,i tyle.

   • Rosa 13 Maj 2011 o 10:46 pm

    Zenobiusz ma csały las i górę orgonitów … a siedzi nie dwadzieścia tylko dwadzieścia trzy i pół godziny w necie, a potem się szybko wysypia w pół godziny i dalej siedzi. Tak słyszałam, także możemy mu tylko zazdrościć 🙂

 37. LextiNadera 13 Maj 2011 o 10:43 am

  Fakir Twój opis pasuje do posiadania implanta, taki implant mógł być zainstalowany przez ciemne siły i służyć im do odciągania Cię od takich zainteresowań. 🙂

 38. FAKIR 13 Maj 2011 o 10:43 am

  teraz właśnie wentylator w moim laptopie dostaje histerii 🙂
  gdy opuszczę tą stronę po kilku minutach wszystko wróci do normy.
  za chwilę wejdę na Urbasia i będzie znowu „skanowanie” i pisk w uchu

 39. FAKIR 13 Maj 2011 o 10:45 am

  jeszcze nie dawno sam pouczałem osoby, które pisały o dziwnych odgłosach w uszach…jakby koparka w oddali itd…teraz sam to często słyszę, więc może to doprowadzić do jakiegoś załamania nerwowego.

  • kosiardeyablos 13 Maj 2011 o 8:24 pm

   A ja odczułem wczoraj drżenie…materaca. To moja żona puściła bączka!…niejednokrotnie!!!

 40. FAKIR 13 Maj 2011 o 10:47 am

  LextiNadera :

  Fakir Twój opis pasuje do posiadania implanta, taki implant mógł być zainstalowany przez ciemne siły i służyć im do odciągania Cię od takich zainteresowań.

  Wiesz. Implanty raczej bym zostawił w spokoju. Ja to łączę z jakimś złośliwym oprogramowaniem w komputerze. Przebywałem nie dawno na 7 dniowym szkoleniu i pracowałem ponad 8 godzin przed kompem bez żadnych komplikacji. Sprawa jest bardzo bardzo podejrzana!!!

 41. LextiNadera 13 Maj 2011 o 10:49 am

  mówie Ci masz implanta 😀 mam go rozbroić ? jakoś się skontaktujmy to rozpsuje go. a jak chodzi o temat, to te dane wydają się nieprawdziwe.

 42. FAKIR 13 Maj 2011 o 10:49 am

  sformatowałem dwa razy dysk i nic nie wróciło do normy.
  żona zaprosiła jednego z najlepszych informatyków w Polsce.
  przeinstalował wszystko łącznie z biosem.
  Najbardziej zastanawiał się dlaczego laptop się wyłącza podczas skanowania w trybie awaryjnym.
  Mimo całkowitej „odnowy” laptopa nie można przeskanować żadnym programem

  • Cupak 13 Maj 2011 o 10:52 am

   ja jak złapałem wirusa i chciałem zmienić system to mi się procesor prawie spalił.

  • Sully 13 Maj 2011 o 10:59 am

   Fakir oto co myślę; KUP SE NOWEGO ALTOPA;-)

  • Sully 13 Maj 2011 o 11:00 am

   Przperaszam LAPTOPA miało być. Noi może wybierz sie do lekarza, skoro tak fatalnie się czujesz.

  • zenobiusz 13 Maj 2011 o 11:11 am

   Te objawy wyłączanie się, w czasie prób pracy w trybie awaryjnym,i w czasie przywracania systemu,wystąpiły u mnie, po otwarciu linków nadesłanych w postach na mój blog.Postawiłem nieduży orgonit obok laptopa i wykonałem przywracane systemu.Jak ręką odjął.

   • 44 13 Maj 2011 o 12:37 pm

    Pytam całkiem serio – czego nie poprawia orgonit?

    • zenobiusz 13 Maj 2011 o 12:57 pm

     Nie pozbawia,wrodzonego lenistwa umysłowego,jest dość materiałów w sieci,które niedużym kosztem,każdy może zacząć eksperymentalnie weryfikować.Wy ,wolicie dzielić się opowieściami o „siedmiu zbójach.” 🙂

    • millena461 13 Maj 2011 o 3:09 pm

     a wiesz ze to jest mozliwe.Ja od dawna mam kwarce przed monitorem i krysztal gorski ktory(powiedziano mi) chroni przed promieniowaniem itp.
     I to moze byc sensowne.

    • Rosa 13 Maj 2011 o 8:13 pm

     Orgonit nie poprawia hmmm… omni – potencji 😉 nicku 44-ty

  • kosiardeyablos 13 Maj 2011 o 8:30 pm

   Fakir!!! Prosta metoda na net-głoda to ruter! Nie na kablu wisisz ale wi-fi. Pierwsza brama na PCeta to ruter, który możesz ustawić sobie jak wolisz i to ze zmiennym IP. Kumasz? Więc nie marudż i nie wzywaj super bohaterów. Wystarczy dobry ruter! Paniatna?

 43. Talbot 13 Maj 2011 o 10:56 am

  Wywiad z Anonimowym – hakerem pracującym w jednym z banków działających w Polsce.

  Kiedy WikiLeaks zaczęło ujawniać dane dotyczące sekretów tego świata wraz z nimi rozpoczęła działać inna grupa zwana Anonimowymi.

  http://tiny.pl/hfmnj

  • MOL 13 Maj 2011 o 1:57 pm

   dobry artykuł a oto link do drugiej części http://www.telix.pl/artykul.php?sid=40852&page=2

  • monitorpolski 2 lutego 2012 o 10:29 pm

   No to mamy częściowo jasne – jest to NWO, widać z postawy tego „Anonimowego”. to jest ściema.

 44. FAKIR 13 Maj 2011 o 10:59 am

  monitorpolski :

  Głównie niewidoczne migotanie ekranu. Może spowodować hipnozę, stany lękowe. Należy się więc wzmocnić ochroną orgonową. Zenobiusz potrafi siedzieć przy laptopie 20 godzin i nic mu nie jest.

  Wiesz
  Właśnie łączę to z migotaniem ekranu.
  Ten ekran „podświadomie” zaczyna mnie po prostu wkurw….ć
  staje się coraz bardziej nerwowy,
  już nie mogę się doczekać przyszłego tygodnia i zmiany sprzętów

  • kosiardeyablos 13 Maj 2011 o 8:43 pm

   Migotanie ekranu-przycxyna to szwank karty graficznej lub tudzież podzespołów związanych z pracą ekranu, bez paniory! Dodatkowo dobry net spyware! Monitor podpowiadał już ciekawe formy zabezpieczenia kompa. Jakkolwiek na wi-fi pecet jest nie widoczny z drugiej mańki!!!

 45. FAKIR 13 Maj 2011 o 11:02 am

  Sully :

  Fakir oto co myślę; KUP SE NOWEGO ALTOPA;-)

  tak zrobię,.ale zmienię też internet, bo przecież gdy podłącze kabel to automatycznie zainstalują to gufno na nowo

  • 44 13 Maj 2011 o 12:39 pm

   Tak. Wtedy cie na pewno nie znajdą.

 46. Sully 13 Maj 2011 o 11:04 am

  No najlepszy bezprzewodowy….tylko w sumei co za różnica czy kabel czy fale, trochę kiepsko znam sie na sieci internetowej..

 47. FAKIR 13 Maj 2011 o 11:05 am

  Sully :

  Przperaszam LAPTOPA miało być. Noi może wybierz sie do lekarza, skoro tak fatalnie się czujesz.

  Lekarz był u mnie. Przepisał leki antydepresyjne.
  Większość lekarzy to zwykłe konowały.
  Moja siostra cioteczna studiowała z wieloma z pierwszych stron gazet.
  Większość prawdziwych polskich lekarzy już poszła do piachu ze względu na wiek, albo się już zbliżają do piachu

 48. Sully 13 Maj 2011 o 11:07 am

  Co Ty antydepresantami lepiej się nie faszerować, no chyba że ktos naprawde musi bo nie da rady funkcjonowac normalnie. A swoją drogą trafić na dobrego lekarza to jak wygrać w totka…niestety, taka smutna prada. Mało u nas Dr. Hausów;-)

 49. FAKIR 13 Maj 2011 o 11:09 am

  i co z resztą powiedzieć lekarzowi??
  Proszę pana mam podejrzenia że mój stan zdrowia może być związany z jakimś złośliwym oprogramowaniem???
  Przecież postawi diagnozę: schizofrenia itp
  Sytuacja jest coraz bardziej skomplikowana we współczesnym świecie.
  Większość ludzi postępuje „arogancko”. Nie stara się zgłębiać problemów i kontrolować na bieżąco „rządzących”
  Przecież tzw służby specjalne są poza jakąkolwiek kontrolą. Robią co chcą

 50. FAKIR 13 Maj 2011 o 11:12 am

  Najprostsza metoda do „uzdrowienia” jest dla mnie oczywiście nie używać komputera w domu.
  Czy nie o to „im” chodzi???
  W pracy mam blokowane wszystkie strony, które mogą mnie zainteresować.
  Mogę wejść tylko na firmową , onet i korzystać z GG.
  Każda korespondencja jest przeglądana. Każdy telefon na podsłuchu. Nie można się porozumiewać z mediami bez obecności „rzecznika” korporacji. Przecież to jest już jakaś masakra

 51. FAKIR 13 Maj 2011 o 11:14 am

  W przyszłym tygodniu znowu zaczynam orkę w tej firmie.
  Chce mi się tym wszystkim rzygać.
  Banda zadufanych pomyleńców w garniturkach

 52. FAKIR 13 Maj 2011 o 11:18 am

  zenobiusz :

  Te objawy wyłączanie się, w czasie prób pracy w trybie awaryjnym,i w czasie przywracania systemu,wystąpiły u mnie, po otwarciu linków nadesłanych w postach na mój blog.Postawiłem nieduży orgonit obok laptopa i wykonałem przywracane systemu.Jak ręką odjął.

  Czasami się zastanawiam jak to wszystko daleko zaszło.
  Przecież obywatel powinien mieć prawo do obrony.
  Przypuśćmy że oddam laptopa na Policję i zgłoszę, że mam podejrzenia zainstalowania złośliwego oprogramowania, które rzutuje na moje zdrowie.
  Jak myślicie jaka będzie reakcja??
  Jeśli nawet będzie pozytywna i zatrzymają laptopa do ekspertyzy to czego można się spodziewać??? Przecież jest to wszystko chore…ciężko chore.

 53. Talbot 13 Maj 2011 o 11:20 am

  Jak twierdzą eksperci, budynki, które runęły w podwójnym trzęsieniu ziemi w Hiszpanii nigdy nie powinny się rozpaść od wstrząsów o takiej magnitudzie.

  Ponad 15 000 ludzi pozostaje bezdomnymi w południowo wschodniej części miasta Lorca. Środowy kataklizm był największym trzęsieniem w Hiszpanii o 50 lat. Luis Eugenio Suarez, prezes Hiszpańskiego Towarzystwa Geologicznego, powiedział dla włoskiej prasy, że wstrząs o magnitudzie 5.2 „nie powinien spowodować, żadnych ofiar” oraz, że budynki w Lorca „nie powinny się rozpaść”

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/budynki-w-hiszpanii-nie-powinny-sie-tak-rozpasc

  • FAKIR 13 Maj 2011 o 11:26 am

   oczywiście, że nie powinny.
   jeszcze nie jedno zobaczymy dziwadło w nadchodzących latach.
   „ktoś” stosuje potężną broń.
   Sądzę, że olimpiada 2012 będzie „wielkim wydarzeniem”

   • zenobiusz 13 Maj 2011 o 11:41 am

    Nie mnóżcie bytów ponad potrzeby.To samo było w Chinach.Stosowanie tanich zamienników przy budowie, przez pazerne firmy,jest powodem,nie potężna broń.Radzę się zainteresować własnymi domami.Tam składały się konstrukcje ,typu „wielka płyta”

 54. sebecxs 13 Maj 2011 o 11:25 am

  FAKIR – spróbuj najpierw homeopatii…

 55. FAKIR 13 Maj 2011 o 11:28 am

  sebecxs :

  FAKIR – spróbuj najpierw homeopatii…

  Wyleczę się sam w prosty sposób, unikając jak najwięcej laptopa w domu. Mam już pewien plan w jaki sposób będę od przyszłego tygodnia działał

 56. człek 13 Maj 2011 o 11:50 am

  ludzie, ale Wy panikę siejecie! nie widzicie tego? co ma być to będzie, takim czczym biedoleniem nic nie wskóracie prócz samouświadomienia, jeszcze większego lęku oraz spoglądania ze zgrzytaniem zębów na kolejny następny dzień… Proponuję zamiast tego żyć chwilą TU i TERAZ, w pełni radując się z tego co macie, bo macie bardzo wiele. A jak nawet jeb*ie atomówka czy cokolwiek innego to i tak się przed tym nie uchronicie, więc nie ma co płakać zawczasu i wpajać takie zachowania innym.. Nie generalizuję oczywiście, piszą tu przecież mega optymistycznie nastawione do życia osoby. Pewnego dnia i tak wszyscy umrzemy, prędzej czy później… by narodzić się na nowo,dalej zdobywając niezbędne doświadczenie… Więc jeszcze raz apeluję: RADUJCIE SIĘ 😀

  • Talbot 13 Maj 2011 o 12:10 pm

   Jak mają się radować, skoro są chorzy?

  • sono 13 Maj 2011 o 12:31 pm

   idz se Drzyzge poogladj i sie poraduj, a nam tu glowy nie zawracaj.

  • romczyk 13 Maj 2011 o 1:23 pm

   Prawdą jest ze na wszystkie problemy najlepszym jest dobre nastawienie do życia. Niestety jednak te problemy są czasami tak duże że ciężko cieszyc się tym życiem i by optymistą. Jednak nie można się poddawac. Wiadomym jest, że pozytywne myslenie ma zbawienny wpływ na nas i otoczenie, dlatego głowa do góry, chocby wszystko sie waliło.

 57. Talbot 13 Maj 2011 o 12:05 pm

  Jakiś czas temu informowaliśmy o dziwnych dzwiękach dobiegających spod ziemi w Ontario. Brzmiało to jak przejeżdzający pod ziemią pociąg To bardzo dziwne zjawisko nadal ma miejsce a dochodzenie zakończyło się niczym.

  Po miesiącu od rozpoczecia dochodzenia przez ministerstwo środowiska Onatrio spodziewano się jakichś efektów. Niestety dochodzenie zakończyło się a rozwiązania zagadki nie widać. Mieszkańcy jrabstwa Essex niepokoja się takim obrotem spraw.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dziwny-dzwiek-dudnienia-w-ontario-pozostaje-tajemnica

 58. olaf 13 Maj 2011 o 12:24 pm

  zenobiusz :

  Tak,olof,to HAARP,złowrogi ,szukał karczmy Rzym,i opuścił Rzym a wyszukał karczma-”piwna”na terenach kopalnianych

  A czytać umie osoba? Gdzie jest napisane o HAARP? Napisałem o trzęsieniu ziemi , którego wartość przekracza normalne „okołokopalniane” tąpnięcia.

  • zenobiusz 13 Maj 2011 o 1:08 pm

   Nawiązałem jedynie,do powszechnych twierdzeń,że za wszystkimi, mocniejszymi wstrząs,
   mi,stoi HAARP,złowrogi,i do swojej,w tej materii ,opinii:
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/11/uwaga-sucha-beskkidzka-haarpzlowrogi-morze-znowu-sie-pomylic/

 59. Bartek 13 Maj 2011 o 12:31 pm

  Silen sound MIND CONTROL Explained http://www.socioecohistory.wordpress.com

 60. Talbot 13 Maj 2011 o 12:37 pm

  Rosyjski „protest song”…

 61. sono 13 Maj 2011 o 12:40 pm

  bardzo dobre video, krotkie ale tresciwe. Gosciu mowi ,daje dowody na to, ze HAARPem znowu, caly czas, atakuja MID-Ameryke w rejonie NEW madrid. Nawet jezeli nie dojdzie do trzesienia ziemi, to te powodzie zniszcza jeden z najbardziej wydajnych rolniczo rejonow w USA. Bedzie glod. Jest fo celowa robota lucyferianow a ci co w nia nie wierza , nich ida ogladac Drzyzge, bo to ich poziom.

  • zenobiusz 13 Maj 2011 o 1:12 pm

   Drzyzga jest bardziej wiarygodna,od tych bzdur.Nie będzie hapy endu,to są zjawiska naturalne,które będą się nasilać,a takie bzdety odwracają od tego faktu,uwagę dając nadzieję,że ktoś to zatrzyma.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/11/uwaga-sucha-beskkidzka-haarpzlowrogi-morze-znowu-sie-pomylic/

   • zenobiusz 13 Maj 2011 o 1:15 pm

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/04/10/tragediahaarp-sie-pomylil-zamiast-w-fuji-walnal-fiji/

   • sono 13 Maj 2011 o 1:52 pm

    zeniu idz zatem i poogladaj sobie Drzyzge zamiast tu bez przerwy siedziec i glupoty mendzic.

    • zenobiusz 13 Maj 2011 o 2:56 pm

     No przepraszam,że psuje Ci świetny nastrój i zabawę.”Przede wszystkim Orgonit,durniu”

 62. sono 13 Maj 2011 o 12:44 pm

  Ten sam gosciu zamierza dzisiaj lub jutro umiescisc video, w ktorym wykaze, udowodni, jak lucyferianie celowo niszcza uprawy rolne i rolnictwo chcac doprowadzic do masowego glodu. Kolejny z planow depopulacji. Glod.

 63. sebecxs 13 Maj 2011 o 12:45 pm

  hehehe jak widać i u „Ruskich” są chorzy na tę sama chorobę co i MY…

 64. pio9a 13 Maj 2011 o 1:37 pm

 65. sono 13 Maj 2011 o 1:51 pm

  Tu jest niesamowite wideo ( po ang) o klasmtwach jakich sie dopuszcza Watykan w sprawie Fatimy oraz o wypuszczeniu w latach 60 sobowtora ( impostor) siostry Lucji, kotora prawdobodopnie zostala unicestwiona pod koniec lat 50. NIESAMOWITE.
  Juz coraz bardziej jestem przeswiadocznao tym ,ze szatan na dobre sie rozgoscil w Watykanie i ma sie tam swietnie, a posoborowi papieze ( i niektorzy przed) to anty-papieze. Zalecam obejrzenie i odmawianie rozanca ,( ale tylko trzech tajemnic, tajemnice „swiatla” mozemy se darowac).
  http://www.youtube.com/user/mhfm1?v=ENWYRPkA7Ao&feature=pyv&ad=6895626872&kw=fatima

  • sono 13 Maj 2011 o 2:26 pm

   swoja droga to sie juz zastanawima czy ten caly zamach na JPII nie byl sfingowany od poczatku aby podniesc jego autorytet, wbic zaczadzonym lemingowm portret araba -terrorysty i obalic 3 postanowienia 3 tajemnicy fatimskiej. No i oczywisce podac ot jako cud.
   Dlaczego tak mysle?? Ano coz . Jezeli Watykan byl w stanie podstawic sobowtora siostry Lucji, sobowtora Pawla VI, to czemu nie „sfabrykowac” zamachu na papieza??

   • zenobiusz 13 Maj 2011 o 2:59 pm

    No i wyszło szydło z worka,nic dodać nic ująć.

   • monitorpolski 13 Maj 2011 o 4:19 pm

    Jest wręcz przeciwnie. Idzie non-stop atak na Watykan – po to by odwrócić uwagę od faktycznych sprawców, przy okazji załamując naszą jedność. Jan Paweł I został zabity gdyż zaczął badać to co się dzieje w banku. Zauważcie, że JPII zdecydowanie się opowiedział za prowadzeniem politki JPI, chociażby wybierając to samo imię. Sądzę, że gdyby nie zamach to udałoby mu się zrobienie czystki, a tak do końca zmagał się z agenturą.

 66. Aleksander 13 Maj 2011 o 1:52 pm

  Miliarderzy za eugenika http://www.marucha.wordpress.com
  Co planuja elity http://www.poznajprawde.xtreemhost.com
  Wojciech Mann – Kontrolowana Apokalipsa – HAARP http://www.boskaenergia.wordpress.com

 67. Talbot 13 Maj 2011 o 1:53 pm

  Premier Tusk w sprawach piłki nożnej czuje się bardzo pewnie. Kibice wiedzą przecież, że on też jest kibicem, więc na stadionie może wszystko. A tu taki kiks. Niespodziewanie zjednoczył przeciwko sobie fanów wielu drużyn i zdaje się, że zostanie przez nich ostro pogoniony. Znając pomysłowość bywalców stadionów, Donalda Tuska może spotkać wiele przykrości – pisze Igor Janke w Wirtualnej Polsce.

  Pamiętacie co działo się na Legii, kiedy z wojnę z kibolami rozpoczęli nowi właściciele klubu? Było ostro i bardzo brutalnie. Teraz przeciwko premierowi szykują się ustawki w całej Polsce. Stadionowych bojowników nic tak nie łączy i napędza do działań, jak wspólny wróg. Wspólny wróg jest wręcz wymarzony. Na co dzień wojownicy różnych drużyn skazani są na wojny ze sobą. Fajnie jest od czasu do czasu pokazać, że chodzi o coś więcej, zjednoczyć się i wypowiedzieć świętą wojnę komuś z zewnątrz. Taka wojna została właśnie wypowiedziana i Donald Tusk łatwo się z niej nie wywikła.

  Więcej…http://tiny.pl/hfm8m

 68. sono 13 Maj 2011 o 1:57 pm

  Swoja droge jezeli ktos ma kontakt z ks. Natankiem to polecam przeslanie mu powyzszego vidoa o sobowtorze siostry Lucji i klamstwach a propos ogloszenia i wypelnienia 3 tajemnicy fatimskiej.
  Juz samo to krecenie Watykanu z wypelnieniem 3 Tajemnicy swiadczy ,ze klamia.
  A klamstwwo z KK nie moga miec nic wspolnego, wiec wniosek prosty.
  Jezeli Watykan oficjalnie klamie, to nie moze miec to nic wspolnego z duchem Bozym ,ktory jest Prawda.

  • zenobiusz 13 Maj 2011 o 3:01 pm

   Załóż wreszcie polską czcionkę,bo,aż Cie zżal,tak się starasz.

   • sono 13 Maj 2011 o 3:17 pm

    spadaj z ta polska czcionka

  • slice 13 Maj 2011 o 4:10 pm

   Wyczytałaś jakieś bzdury na blogach i obejrzałaś na filmikach na YT i uważasz to za czystą prawdę tworząc na tej podstawie swój światopogląd u uznając go za jedyny słuszny. Jesteś żałosna gdyż niczym nie różnisz się od tzw. lemingów tyle że stoisz po drugiej stronie.

 69. ArO 13 Maj 2011 o 2:01 pm

  Nie wiem co to jest ale wchodząc na alter stronki, na przykład jak ten blog, coś albo ktoś skanuje porty w systemie. Na firewallu wszystko widać. Na pewno blog jest pod obserwacją bo ataki są częste. Też tak macie???

  • zenobiusz 13 Maj 2011 o 3:40 pm

   Mam to samo. 🙂 Jesteśmy,dla „kogoś”,interesujący.:)

 70. MamyPojechane... 13 Maj 2011 o 2:04 pm

  Ludzie głowy do góry! Co tam fukuszima, co tam haarp ,chemtrialsy ,gmo ,itp,,,
  wstarczy się orangutanitu nawpieprzac i możecie spać spokojnie. Osobiście zamowilem na ebayu zestaw 12 kieszonkowych orangutanitow, obwiesze się tym , obloze kompa, tv i zecz jasna lodówkę, wsadze ze dwa do samochodu a jeden sobie w d… i w związku z brakiem jakich kolwiek innych zmartwień zacznę się zastanawiać gdzie wakacje w tym roku spędze.

  • monitorpolski 13 Maj 2011 o 2:32 pm

   Ok, MamyPojechane – podaj inny sposób na ochronę to zadecydujemy w którą stronę pójść. Czy twój mail jest ok, bo mam ci coś przesłać?

   • MamyPojechane... 13 Maj 2011 o 3:24 pm

    …och toz to tylko takie nie winne żarty. Wyluzuj monitor, to ze się nasmiewam to wynika z mojego podejścia do życia a nie z braku szacunku do rzeczy których nie rozumiem… Serio zamowilem te orgonity i zamiezam wręczyć po sztuce każdemu członkowi mojej rodziny. czy pomogą się okażą, napewno nie zabija…
    A co do maila.,, zaraz zobaczę czy wolny ten adr…

   • MamyPojechane... 13 Maj 2011 o 4:03 pm

    …a co do maila to już mi jakaś sierota podpieprzyla. Jak coś pojechane1@o2.pl było wolne… tu mnie szukaj.

 71. Sully 13 Maj 2011 o 2:04 pm

  Jak można bronić kiboli, ciekawe czy wybrałbyś się na taki mecz z dzieckiem, mecz na którym rzucają kamieniami, cegłówkami i siedzieniami z trybun, na których bija kobiety!!!! DOŚC TEGO!! Pora zaprowadzic normalnośc na stadnionach! Ciekawe że na meczach siatkówki, koszykówki hokeja ludzie potrafia się zachowywać jak ludzie a nie jak bydło!
  I niech wreszcie PZPN weźmie odpowiedzialnośc za cos co organizuje.

 72. kosciie 13 Maj 2011 o 2:06 pm

  sono :

  bardzo dobre video, krotkie ale tresciwe. Gosciu mowi ,daje dowody na to, ze HAARPem znowu, caly czas, atakuja MID-Ameryke w rejonie NEW madrid. Nawet jezeli nie dojdzie do trzesienia ziemi, to te powodzie zniszcza jeden z najbardziej wydajnych rolniczo rejonow w USA. Bedzie glod. Jest fo celowa robota lucyferianow a ci co w nia nie wierza , nich ida ogladac Drzyzge, bo to ich poziom.

  Bzdura, te obrazy radarowe to:
  1. Widoczne na obrazie linie proste rozchodzące się od radarów są zakłóceniami spowodowanymi przez obce nadajniki pracujące na częstotliwościach radarowych.

  • Talbot 13 Maj 2011 o 2:22 pm

   Jestem jak najdalej, od bronienia bandytów i zwyrodnialców. Dlaczego kiedyś nie było problemów z kibicami. Szedłem na mecz, gdzie na stadionie, ludziska obalali flaszki(oficjalnie) i był spokój. Największym przekleństwem pod adresem sędziego był epitet – sędzia kalosz.

   Obecne pokolenie jest zatrute jakimś syfem, stąd tyle w nim agresji. To pokolenie psychopatów…

  • sono 13 Maj 2011 o 2:28 pm

   @KOSCIE
   Jak nie wiesz o co biega, to siedz cicho, a nie jakies bzdury opowiadasz. Chcesz chirurga uczyc, jak operacje przeprowadzac??

   • zenobiusz 13 Maj 2011 o 3:04 pm

    Sam bzdurzysz ,i programowo siejesz panikę.Głosisz omnipotencję iluminatów,a to im się ostatnio ,portki trzęsą.

    • sono 13 Maj 2011 o 3:19 pm

     zeniu ,
     wsadz sobe te oragony, oremony,orangutany we wszystkie mozliwe czesci ciala i sie ciesz ,ze zlo tego swiata cie ominie bo oregony dadza ci niesmiertelnosc.

    • zenobiusz 13 Maj 2011 o 3:42 pm

     Niebawem,jedyne ci Ci zostanie,to samotny wrzask.

  • Wojtek 13 Maj 2011 o 2:37 pm

   Nie opowiadaj. 🙂 Sono to „autorytet”. Poniej post z 3 maja. Zaznaczem że tama stoi do tej pory!!!

   sono :

   Podobno juz te tame skubancy wyburzyli kilkanscie minut temu. Tu jest video @dutchsinse ,ktory sie bardzo mocno obawia ,ze rozlanie takie ilosci wody wzdluz NEw Madrid Fault Line spowoduje niechybnie trzesienie ziemi.
   Zwlaszcza, ze pomogli podobno „nasaczyc ” ten rejon w tamtym roku ropa w czasie „katastrofy: w zZatoce Meksykanskiej. Narobilo sie tych „katastrof” ostatnio, oj namnozylo. A wkrotce pewnie jakas bomba od kumpli bin Ladena wybuchnie, znaczy sie niby od kumpli bun Ladena. To bedzie wersja oficjalna, dla lemingow, ktore zreszta je kupia.

   To tylko mały wycinek twórczości osobnika.

   • sono 13 Maj 2011 o 2:55 pm

    Tama baranie nie stoi, bo juz trzy tamy ( levees) ,wzdluz NEw Madrid fault line dzielni chlopcy z US Army wyburzyli.
    Nie wiesz o czym mowisz, a zabierasz glos.
    Siedz lepiej cicho i poczytaj troche, bo jak widac ignoramus z ciebie tegi

    • Wojtek 13 Maj 2011 o 3:01 pm

     Tame wysadzili ale trzęsienia zimi nie było?

     „rozlanie takie ilosci wody wzdluz NEw Madrid Fault Line spowoduje niechybnie trzesienie ziemi.”

     No chyba że wysadzili tame a woda sie nie rozlała.

    • slice 13 Maj 2011 o 4:12 pm

     Lepiej się przyznać do błędów niż iść w zaparte. Trzęsienia nie było a miało być niechybne.

 73. sebecxs 13 Maj 2011 o 2:36 pm

  …my tu gadu gadu a CLOR ostatni pomiar powietrza 6 maja podał

 74. riko 13 Maj 2011 o 2:53 pm

  A ja wam mówię że pod Legnicą coś dobrze kopią …
  http://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=221285

  • ArO 13 Maj 2011 o 5:26 pm

   Może budują superszybki tunel komunikacyjny, w którym komunikacja odbywa się za pomocą poduszki magnetycznej (prędkość około od 20 do 50 tyś km/h) a ciągnie się pod całą powierzchnią ziemi (sieć tuneli). A może tam się tłuką pod naszymi stopami. Jednio jest pewne to trzęsienie nie jest przypadkowe tak jak wszytko na tym świecie 🙂

 75. sono 13 Maj 2011 o 2:59 pm

  A niech kopia , przynajmniej nie bedziecie czekac z niecierpliwoscia na trzesienie ziemie w USA, ale bedziecie mieli swoje wlasne. Swoja droga dlaczego akurat pod Legnica?? Legnica miasto raczej male i niewinne.

 76. sono 13 Maj 2011 o 3:15 pm

  Panie agent Wojtek. Widze ze strasznie pan rozczarowny ze jeszcze trzesienia ziemi nie byla w USA. Widze ze sie pan niecierpliwi tym faktem i bardzo go to boli. Czeka pan i czeka na te sensacje a tu nic. Niech pan uwaza zeby pan pod jaki samochod z tych wrazen nie wpadl bo wtedy sie pan na pewno nie doczeka.
  Pan jak widac ,faktami sie nie przejmuje, szuka pan taniej, natychmiastowej sensacji, a jak jej pan nie ma, to od razu pan zawiedziony, ze zabawa pana ominela.

  • Wojtek 13 Maj 2011 o 3:42 pm

   Zalecam ci dokładną lekture twoich własnych postów. Jesteś jedną z najmniej wartościowych osób na tym blogu a twoje posty to zwykły spam. Pewnie jesteś ludkiem bez charakteru w realnym życiu i tu próbujesz zabłysnąć wzniecając sensacje dlatego żal mie ciebie. Zamiast wypisywać bzdury podszkol się w angielskim bo mam obawy co do twojej znajomości tego języka.

   • Wojtek 13 Maj 2011 o 3:44 pm

    Zresztą z polskim też nie jest najlepiej!!!

    • sono 13 Maj 2011 o 3:57 pm

     jestes agentem. Co do tego to nie mam dwoch zdan.

    • Wojtek 13 Maj 2011 o 4:04 pm

     Ależ ty musisz mieć ubogie życie. Naprawde mi cie szkoda.

  • zenobiusz 13 Maj 2011 o 3:44 pm

   Dajcie spokój,tym kłótniom ,w rodzinie.Odpowiedzcie sensownie ,na to :
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/13/pez-przerwy-wyja-alarmy-czy-to-dezinformacjai-tych-czujnikow-nie-ma/

  • sebecxs 13 Maj 2011 o 4:00 pm

   …i skończyło się Rumakowanie…

 77. APA 13 Maj 2011 o 3:30 pm

  Chca sprowokowac biednych Amerykanow w tamtym rejonie gdzie sami jeszcze sie zywia !
  Ci co pisza o glodzie maja duzo racji.Dzisiaj wystarczy przymknac hurtownie z zywnoscia ,a czyje one sa dodawac nie trzeba.
  Ludzie sami pojda do obozow gdzie dostana miche i cos do niej.
  Glod sprzyja zwyciezcom !!!

 78. APA 13 Maj 2011 o 3:33 pm

  Jeszcze tylko to gospodarzu :
  Laczcie sie w jedna calosc i wspolna sile,wspierajcie w kazdym dzialaniu ochraniajacym zycie przed smiercia.
  Szanujcie ludzi pokojowych zamierzen.

 79. margun 13 Maj 2011 o 3:42 pm

  Codziennie czytam blog Marka.Po przeczytaniu dzis komantarzy FAKIRA dotyczacych problemow z komputerem i zdrowiem wlasnym,chcialam tylko podzielic sie informacją,ze i moj laptop nagle oszalał.Wyglada na to,ze cos „zjadlo” mi sterowniki do karty graficznej i chyba(niestety) nie jest to jedynie spustoszenie…Czyzby jednak jakis wirus?

  • zenobiusz 13 Maj 2011 o 3:46 pm

   Przywracanie systemu,powinno zaradzić.Ja mam z tym do czynienia regularnie.No i nieduży orgonit.To mniejszy wydatek,niż nowy,czy używany laptop,raptem ok.30 zł.
   Pozdrawiam.

 80. Noni 13 Maj 2011 o 3:51 pm

  Cupak :

  Noni :
  Ja wam mówię że macie własną duchową moc zniwelowania skutków promieniowania. Nie możecie bez karnie siać strachu bo przyczyniacie się do szerzenia zła na świecie.
  Nikt z Was nie chcę sięgać po moc czakry Chrystusowej czyżbyście nie umieli odczuwać bez interesowną miłość do całego stworzenia?
  Bądźcie jak Jezus to illuminaci się będą obawiać Was do tej pory to możecie sobie tylko gadać i gadać! Bez odpalenia tej mocy to możecie Sobie czekać na jakiegoś mesjasza a prawda jest taka że każdy jest swoim mesjaszem. Więc do roboty lenie i pracować nad Sobą i własną świadomością

  może od razu powiesz że każdy jest swoim bogiem ??? to mi zachodzi na lucyferanizm.

  Po prostu Jezus nawet jak wróci a raczej wróci za Naszego życia to nie przerobi za Ciebie miłości , współczucia i braterstwa ani żądnej innej cechy która musi być w tobie na stałe zapisana. Samo czytanie Biblii i modlenie się nie pomoże Ci.

 81. sono 13 Maj 2011 o 4:01 pm

  Panie Marku/monitorze prosze o wywalnienie agenta Wojtka.
  Jemu z pewnosci placa za sianie propagandy. Usiluja brzmiec spokojnie i inteligentnie ale to tylko pozory.
  Niech pan go obserwuje.

  • Wojtek 13 Maj 2011 o 4:07 pm

   „mamo zbij Wojtka bo na mnie nakrzyczał”

  • monitorpolski 13 Maj 2011 o 4:15 pm

   Sono, jednego się blokuje wchodzi następny. Nawet jeśli „Wojtek” jest agentem, na co nie mamy zdecydowanych dowodów, to jeśli go zablokuje pojawi się „Edek”, który dalej będzie drążył. Zbijaj jego argumenty faktami, a ludzie sami ocenią. Usuwać będę natomiast wpisy, które nawołują do przemocy czy nienawiści rasowej i prosze mnie o tym informować. Sorry, nie jestem w stanie siedzieć przy komentarzach non-stop. Dzieje się bardzo dużo, o czym będzie w następnym wpisie.

   • sono 13 Maj 2011 o 4:34 pm

    Tyz racja. Sam Lysiak powiedzial ,ze na 4 konspiratorow , dwoch jest agentow.

 82. sono 13 Maj 2011 o 4:11 pm

  Do wszysktich agentow, lemingow, zaczadzonych i otumaniownych baranow, czekajacych z niecierpliwosic na trzesienie ziemie w USA i rozczarowanych, ze nie nastapilo oni 11 maja.
  BU, hu. No widzicie, ominela was tania sensacja. Otrzyjcie lzy kapiace i czekajcie na nastepna date, moze 13, a moze 16, a moze 21, a moze 31, a moze w czerwcu.??
  A moze, w tzw. miedzyczasie zdarzy sie jakas „nieprzewidziana” katastrofa w Polsce i co niektorym miny zrzedna, chalupa sie zapadnie i bielmo z oczu spadnie.??
  Swoja droga swiat chyba musi sie zapasc, ze wstydu, ze takie lemingostwo po nim chodzi.

 83. slice 13 Maj 2011 o 4:19 pm

  Przecież póki co ten Wojtek nie napisał niczego absurdalnego, to że się z Tobą nie zgadza nie oznacza że jest agentem, może jest zwykłą osobą z ulicy bo prawda jest taka że 98% tych jak ich nazywasz lemingów pisałoby to samo co on nie zgadzając się z Tobą. Nie róbmy z tego bloga ‚pośmiewiska dla przechodniów’.

  • sono 13 Maj 2011 o 4:47 pm

   Mnie tam akurat jakas opinia jakiegos @Wojtka wisi i powiewa.
   Ale reprezentuje on sposob myslenia leminga. Z ogromnej ilosci niepokojacych , zatrwazajacych faktow, dzialan, jakie maja obecnie miejsce na CALYM swiecie ,leming wybierze jeden czy dwa najmniej reliable fakty (trzesienie ziemie MA nastapic 11 maja), uczepi sie ich jak rzep psiego ogona, i jak mu sie one nie sprawdza, to potepi w czambul wszystko co sie da.
   Kto powiedzil ,ze to trzesinie ziemi w USA bedzie NA PEWNO 11 maja?????
   Byly to tylko takie przypuszcznia, hipotezy. Rownie dobrze mzoe byc dzisiaj, jutro, za tydzien czy miesiac. NIkt tego z pewnoscia ( oprocz samych lucyferianow usilujacych je wywolac)nie wie.
   Ale to, ze daza do tego trzesienia ziemie w rejonie NEW Madrid to jest fakt, na ktory zebralo sie juz multum dowodow. Trzymajamy sie faktow, datami mozna sobie pospekulowac, ale nie sa one zadnym dowodem.
   A lemng bedzie oczywiscie gebe darl, ze 11 maja nic nie nastapilo i on jest rozczarowany. Jak jest „rozczarowany”, to niech zbiera zabawki z piaskownicy i idzie Drzyzge ogladac.
   Leming tylko patrzy na czbuek swojego nosa. Dalej nie potrafi. Moze nie moze.?
   Ale to przynajmniej niech siedzi cicho, a nie obnaza swoja ignorancje calemu swiatu.

   • zenobiusz 13 Maj 2011 o 4:59 pm


    Jak to powiążesz to z 2008 r, z maja sprzed trzech lat, a są zapowiedzi wcześniejsze.

   • Wojtek 13 Maj 2011 o 5:02 pm

    Obserwować i analizować fakty to zaleta każdego człowieka, jak również przewidywać różne możliwe scenariusze. Ale robi się to na podstawie dowodów a nie filmików na YT i tego co ktoś powiedział lub napisał. Oczywiste jest że wiele z tego co tu się pisze jest prawda, tego sie nie da zaprzeczyć i najgorzej mnie denerwują takie oszołomy jak ty którzy to wszystko ośmieszają swoimi banialukami. Sa pewne fakty niezaprzeczalne, poszlaki i zwykłe bzdury. Ty tworzysz proroctwa z tej ostatniej kategorii przez co są nic nie warte i się dziwisz że ktoś się czepia. Idź na piwo z kolesiami to trochę się wyluzujesz i może popatrzsz na to z dystansem.

 84. navajo88 13 Maj 2011 o 4:20 pm

  Sully :

  Dziękuję navajo dobrze, póki co…;-) A to, że niektózy się starzeją no cóż…prawa natury, no bo chyba nie Haarp, co?;-)..oby tylko nie przesadzili z „marudzeniem”

  Sully od marudzenia jeszcze nikt nie umarł ,ale od ekspperymentów to tak i nie jeden już umarł ,na razie pozdrawiam J.M.H

 85. katerina404 13 Maj 2011 o 4:33 pm

  Na stronie http://benjaminfulford.net/ są dwa nowe wpisy. Ja wiem, że może do końca, nie można wierzyc Fulfordowi, ale też na wszelki wypadek, nie można całkiem ignorować jego informacji. Wprawdzie dostęp do jego strony jest platny 8 $ za 30 dni, ale ja bym zapłaciła za ten dostęp, tylko, jak będę miała pewność, że ktoś te dwa artykuły przetłumaczy.

  • sebecxs 13 Maj 2011 o 5:05 pm

   … dla mnie Fulford to powinien się nazywać: BenDżamil FulFord Cyrkantez i tyle o nim !!!

  • rambo8 13 Maj 2011 o 6:38 pm

   Dostęp,do,informacji,na,stronie,gościa,który,zapowiada
   że,uratuje,świat,za,8,dolców.
   To,dużo,wyjaśnia.

   • katerina404 13 Maj 2011 o 7:21 pm

    To myślicie, że nie warto sobie nim głowy zawracać? To kit z nim.

 86. navajo88 13 Maj 2011 o 4:37 pm

  margun :

  Codziennie czytam blog Marka.Po przeczytaniu dzis komantarzy FAKIRA dotyczacych problemow z komputerem i zdrowiem wlasnym,chcialam tylko podzielic sie informacją,ze i moj laptop nagle oszalał.Wyglada na to,ze cos „zjadlo” mi sterowniki do karty graficznej i chyba(niestety) nie jest to jedynie spustoszenie…Czyzby jednak jakis wirus?

  margun używaj prawidłowego programu antywirusowego i bendzie spokój !!! i odpowiednio go skonfiguruj i wszystko będzie chodzilo jak ta lala i twój komp przestanie wariować ,a jeżeli nadal bendzie okazywał skrajną wariację to wywal go i kóp sobie nowy ,albo idż z nim do psychatry hahahahaha

  • Talbot 13 Maj 2011 o 6:13 pm

   navajo – zobacz co twój przyjaciel nasmarował. Facet wierzy, że WTC rozwalili Talibowie. Na tej stronie odchodzi pranie mózgów i jest szerzona nienawiść do innych nacji.

   http://konservat.pl/?sp=art&art=1308&path=arty2011#nc

 87. mee 13 Maj 2011 o 4:49 pm

  Ty navajo88 analfebetyku wypie…..j bo już mam Cię dosć,pisać ku..a nawet nie umiesz,męcze się jak czytam Twoje myśli,weź ku..a słownik ortograficzny do ręki człowieku!!!!

 88. Fuwa 13 Maj 2011 o 5:23 pm

  mc :

  a co maja opady radioaktywne do fauny i flory? w czernobylu w tym momencie natura zyje pelna geba lepiej niz w nie jednym rezerwacie.
  przestan sie juz kompromitowac i siac panike trollu internetowy

  Tak. Ale Świeci !

 89. ArO 13 Maj 2011 o 5:39 pm

  Te trzęsienia na wschodnim wybrzeżu Japonii http://www.japanquakemap.com/ nie dają spokoju. Cały czas tam telepie się ziemia, to jest od około miesiąca najbardziej sejsmiczny region na Ziemi. Dlaczego właśnie tam? Dlaczego tak długo? Co tam się pod ziemią dzieje? Ktoś lub coś prowadzi Underground War? Nie wiem. Tu chyba chodzi o coś więcej niż można sobie wyobrazić.

 90. grypa666 13 Maj 2011 o 5:59 pm

  Sami się stratujecie w stampede oszołomstwa
  http://piotrbein.wordpress.com/2011/05/13/cuda-niewida-u-monitorapolskiego/

  • mag 13 Maj 2011 o 7:13 pm

   i o to chodzi to jest zadanie monitora, alex jones, fulford czemu ich lansuje jeśli są skompromitowani? z uporem maniaka …

 91. katerina404 13 Maj 2011 o 6:00 pm

  Zobaczcie co się dzieje z you tube, całe you tube jest niedostępne

 92. Talbot 13 Maj 2011 o 6:04 pm

  Sejm przyjął w piątek rządowy „pakiet atomowy” – nowelizację ustawy Prawo atomowe oraz tzw. ustawę inwestycyjną. Rozwiązania te mają od strony prawnej umożliwić budowę w Polsce elektrowni jądrowych.

  Za projektem nowelizacji prawa atomowego opowiedziało się 407 posłów, przeciwko było dwóch, a jeden się wstrzymał. Za projektem ustawy inwestycyjnej głosowało natomiast 414 posłów, przeciwko był jeden, a pięciu wstrzymało się od głosu.

  Wcześniej Sejm głosował nad poprawkami do obu projektów, które w czwartek zarekomendowała zajmująca się „pakietem” komisja nadzwyczajna i przyjął wszystkie.

  http://niezalezna.pl/10490-sejm-przyjal-rzadowy-%E2%80%9Epakiet-atomowy%E2%80%9D

 93. ArO 13 Maj 2011 o 6:29 pm

  ciepło tu u was
  Raport Firewalla
  18:31:34 72.233.119.203 Host zablokowany na 20 min SCAN (43532, 43788, 47372, 44812, 45836, 45324, 47116)
  :\

 94. katerina404 13 Maj 2011 o 7:15 pm

  Ciepło, gorąco bym powiedziała ArO</b. Czy ta informacja wyżej, to o you tube? Co myślisz na temat you tube?

  • ArO 13 Maj 2011 o 7:22 pm

   tak samo jak fejsik, portale informacyjne, itp itd. jeden wielki społeczny bazodanowy organizm.
   Na youtube wchodzę bez zakłóceń. Może ty masz problem? Może masz robaki w systemie?
   Proponuje się zająć tym bo problem bardziej rośnie jak chodzisz po sieci.

 95. katerina404 13 Maj 2011 o 7:50 pm

  ArO już wszystko w porządku. Może to było chwilowe

  • ArO 13 Maj 2011 o 8:57 pm

   ale nie lekceważ tego bo wróg nie śpi

 96. rambo8 13 Maj 2011 o 8:09 pm

  tak,ArO,?.bo,ja,też,miałem,problem,z,youtube.
  1raz,takie,coś,mi,sie,przydażyło,i,z,tego,co
  widze,to,nie,tylko,mnie,jakieś,dziwne,
  niespodzianki,spotkały.
  no,ciekawe,to,wszystko.

  • ArO 13 Maj 2011 o 8:54 pm

   agentura działa na obrotach 🙂

 97. navajo88 13 Maj 2011 o 8:21 pm

  mee :

  Ty navajo88 analfebetyku wypie…..j bo już mam Cię dosć,pisać ku..a nawet nie umiesz,męcze się jak czytam Twoje myśli,weź ku..a słownik ortograficzny do ręki człowieku!!!!

  odpierdol się ty kurewski śmieciu !!!! o boyś zdechł w menczarniach ty kurewski cwelu

  • Rosa 13 Maj 2011 o 9:28 pm

   Navajo88 nic nie usprawiedliwia takiego języka. Proszę. Nie mów tak brzydko, bo Rosa będzie płakać 😦

   • navajo88 13 Maj 2011 o 9:46 pm

    sorry Rosa ,ale na atak odpowiadam skoncetrowanym atakiem i tyle i niech gnojek wie że są jeszcze ludzie kturzy potrafią bluzgać i to porządnie ,ponieważ w latach 90 – tych wychowywali się na ulicy ,a nie w luksusach .a jak mu się nie podobają moje wpisy to może je sobie odpuścić w trakcie czytania !!!!!!!! ,pozdrawiam J.M.H

 98. navajo88 13 Maj 2011 o 8:30 pm

  Talbot :

  navajo – zobacz co twój przyjaciel nasmarował. Facet wierzy, że WTC rozwalili Talibowie. Na tej stronie odchodzi pranie mózgów i jest szerzona nienawiść do innych nacji.
  http://konservat.pl/?sp=art&art=1308&path=arty2011#nc

  Talbot to nie jest mój przyjaciel oki! Konserwa może sobie wierzyć w co chce ,a nawet w to że to talibowie wysadzili WTC WY ! to on w to wierzy ,a nie ja !!!!! bo jak dla mnie to mogli to wysadzić sami diabli w powietrze łacznie z talibami i armią USA !!!!! bo mi to zwisa ta cała sprawa !!!!!!,na razie J.M.H

 99. navajo88 13 Maj 2011 o 9:47 pm

  navajo88 :

  sorry Rosa ,ale na atak odpowiadam skoncetrowanym atakiem i tyle i niech gnojek wie że są jeszcze ludzie kturzy potrafią bluzgać i to porządnie ,ponieważ w latach 90 – tych wychowywali się na ulicy ,a nie w luksusach .a jak mu się nie podobają moje wpisy to może je sobie odpuścić w trakcie czytania !!!!!!!! ,pozdrawiam J.M.H

  SORRY MIAŁO BYĆ W LATACH 60 – TYCH !!!!!!!!!

  • MamyPojechane... 13 Maj 2011 o 10:58 pm

   …yyy …czyzby migotanie ekranu?

   • Rosa 13 Maj 2011 o 11:07 pm

    jak migotanie to tylko przedsionków 🙂

 100. Pingback: Top Posts — WordPress.com

 101. Lutek 14 Maj 2011 o 11:39 am

  Nie bierz tego alarmu o możliwości ataku dosłownie.

  Wszystko wskazuje na to że po prostu pliki stron internetowych na tym serwerze zostały w taki czy inny sposób zainfekowane (być może już na serwerze, a być może jeszcze na komputerze osobistym osoby która dopiero potem je tam umieściła) i zawierają po prostu złośliwy kod – jakiś wirus, trojan, backdoor itp, który zostaje wykonany przez przeglądarkę internetową po otwarciu takiej strony.

  To raczej nie jest ostrzeżenie przed atakiem na zainteresowanych NWO i skażeniami.

  Parę przykładów (google oznacza je jako niebezpieczne i prawdopodobnie z tego samego systemu korzysta Mozilla Firefox, przy czym z google możemy się dowiedzieć więcej, niż z firefoxa):

  http://www.google.pl/search?hl=pl&safe=off&biw=1024&bih=547&q=site%3Aftp.nilu.no%2F+filetype%3Acfm&aq=f&aqi=&aql=&oq=

  http://www.google.pl/search?hl=pl&safe=off&biw=1024&bih=547&q=site%3Aftp.nilu.no%2F+filetype%3Ahtm&aq=f&aqi=&aql=&oq=

  http://www.google.pl/search?hl=pl&safe=off&biw=1024&bih=547&q=site%3Aftp.nilu.no%2F+filetype%3Ahtml&aq=f&aqi=&aql=&oq=

  Kiedy wykluczymy te typy plików: *.HTM *.HTML i *.CFM,
  google pokazuje, że wszystkie pozostałe dokumenty (PDFy, XMLe, DOCe itd.) są czyste:

  http://www.google.pl/search?hl=pl&safe=off&biw=1024&bih=547&q=site%3Aftp.nilu.no%2F+-filetype%3Ahtml+-filetype%3Ahtm+-filetype%3Acfm&btnG=Szukaj&aq=f&aqi=&aql=&oq=

  Szybko przejrzałem wszystkie 15 stron z wyników tego wyszukiwania, wyszukując na każdej z nich słowa ‚szkody’ poprzez funkcję ‚znajdź’ wyszukiwarki (gdyby jakiś był oznaczony jako niebezpieczny to pod linkiem do niego byłby drugi link zatytułowany „Ta witryna może wyrządzić SZKODY na Twoim komputerze.”) i nic nie znalazłem.

  Na 17 podejrzanych plików 15 jest w katalogu urban_exposure i głębiej.

 102. Pingback: Paranoja na necie zniechęca do pracy « Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 103. Hippo 15 Maj 2011 o 10:12 am

  To Europa według symulacji też jest ostro skażona Xenonem 133, nigdzie nie widziałem żeby ktoś wspominał to podaję: http://zardoz.nilu.no/~flexpart/fpinteractive/plots/tracer_h_2531.gif , symulacja dla 14 Maja godzina 18:16