Dutchsinse odkrył dowód na realizowane ludobójstwo większości ludności Ziemi

Uwaga, dutchsinse zamieścił symulacje, o których mowa w artykule poniżej na jednej stronie: http://www.dutchsinse.com/blog/
Linki do wszystkich symulacji są tutaj: http://zardoz.nilu.no/~flexpart/fpinteractive/plots/?C=M;O=D
Trudno ocenić co te symulacje oznaczają, wynika z nich jednak, że na razie Europa jest bezpieczna. Bardzo proszę o pomoc w interpretacji tych danych.

Czy tak skażona jest Ameryka?

Jeszcze jedna ciekawostka. Znalazłem adres oficjalnego serwera NILU, jest to: ftp://ftp.nilu.no/
Gdy próbuje się wiejść do katalogu urban_exposure, to u mnie pojawia się komunikat:
„Strona zgłoszona jako dokonująca ataków! Strona http://ftp.nilu.no została zgłoszona

czy oficjalna strona rządowa może dokonywać ataków?

jako strona stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.Tego rodzaju strony mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system. Niektóre szkodliwe strony celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich działa na serwerach, na które nastąpiło włamanie”
========================================================
Źle się czujesz? boli cię głowa? Nudności? Szum w głowie, krwawienie z nosa?
Niestety, nie mamy dobrych wiadomości. To może być mordercze promieniowanie ze wszechobecnych izotopów wydobywających się z Fukushima. Tego filmiku można pominąć, jest to najbardziej sensacyjne odkrycie niezależnego internauty – konkretne dowody na realizowane już plany wymordowania nas wszystkich za pomocą radioaktywnych izotopów.

tak wygląda jedna z symulacji skażeń ksenonem-133 na serwerze zardos

Strona na której były dostępne „prognozy”, o których mówiliśmy wielokrotnie NILU (Norwegian Institute for Air Research, http://www.nilu.no/) została wyłączona. Piotr Bein słusznie zauważył, że podawane dane nie muszą mieć wiele wspólnego z rzeczywistością. I Dutchsinse odkrył dowód na to, że faktycznie dane nam prezentowane były fałszywe!
Niestety, jest to porażający i przerażający dowód. Dutchsinse odkrył, czy też ktoś mu w tym pomógł, gdzie są ukrywane prawdziwe dane NILU. Znajdują się one na stronie „zardoz”, do której link podany jest pod filmem.
Sądząc z zawartości tej strony, na której są prawdziwe dane NILU, większość Amerykanów,

Takie skażenie ma być w całych Stanach!

Kanadyjczyków i Meksykanów jest poddawana od dłuższego czasu dużemu promieniowaniu. Cyniczni ludobójcy zamieścili na tej stronie nawet mapki z prognozami jak będzie wyglądała Ameryka po zrealizowaniu planu. Nie wiem czy takie skażenie można przeżyć – trudno przypuścić, że maksymalne poziomy dla całej Ameryki są tylko głupim żartem!
Do tego sama nazwa strony „zardoz” pochodzi z illuminackiego filmu o tym samym tytule z roku 1974. Zardozem jest agent, który ma za zadanie wybić niechcianych mutantów na radioaktywnie skażonej Ziemi. Jego mocodawcy ukrywają się w zabezpieczonych przed promieniowaniem bazach. Widać więc wyraźnie, że plany wymordowania za pomocą promieniowania powstały już dawno, a film był kolejną zagrywką Illuminati, którzy każdy swój ruch zapowiadają – głównie w filmach i poprzez media. Odkrycie dutchsinse wiele wyjaśnia, potwierdza też to, że „awaria” Fukushimimy, prawdopodobnie łącznie z tsunami i trzęsieniem ziemi są zaplanowanymi atakami psychopatów, którzy się zwą Illuminatami.
Na koniec dołożę jeszcze jeden dowód na planowane zatopienie Japonii – jest nim film „Zatopienie się Japonii” http://www.youtube.com/watch?v=iNdh5A6MWK8   W opisie podana jest następująca analiza, na podstawie napisów w 24 minucie i 28 sekundzie:
338.54.. # 3= Marzec,
38 = 3+8 = 11 ,
54 = 5+4 = 9 – siła trzęsienia 9.0
OBOK WSCHODNIEGO WYBRZEŻA WYSPY HONSHU, JAPONIA 2011 marzec 11 05:46:23 UTC (Uniwersalnego czasu skoordynowanego) 5+4 =9 6+2+3=1 ten kod reprezentuje marzec 11, 9/11 2011 – to tyle z opisu filmu, resztę polecam obejrzeć. Film ma angielskie napisy.

Reklamy