Terror państwowy na świecie się wzmaga, depopulacja coraz bliżej

Powoli realizuje się scenariusz eliminacji osób niewygodnych i opozycji za pomocą przepisów prawnych. Słowo „eliminacja” należy rozumieć dosłownie – ludzie ci mają znaleźć się bez środków do życia i bez możliwości poruszania się. Ma to w efekcie doprowadzić do ich śmierci – z głodu, chorób czy też na skutek „napadów”. Pierwszym, testowym etapem była lista osób, które mają zakaz lotów samolotem, tzw. „no fly list”. Obejmuje ona ponad milion osób, które nie mają nic wspólnego z terroryzmem, na liście są małe dzieci, senatorzy USA, niezależni dziennikarze i inne osoby, które nie spodobały się satanistycznym urzędnikom rządowym. Osoby te są szykanowane na lotniskach, bądź też w ogóle nie wpuszczane do samolotów. Zgodnie z zasadą gradualizmu, sataniści stopniowo zaostrzają przepisy – obecnie szykanom podlegają wszyscy pasażerowie, którzy są zmuszani do poddawania się groźnemu promieniowaniu rentgenowskiemu, bądź też niezgodnych z Konstytucją obmwacywań. Sprawa staje się coraz bardziej głośna – Amerykanie ostro reagują zakładając sprawy cywilne pracownikom lotnisk i rządowi federalnemu. Udało się np. chwilowo powstrzymać groźne dla zdrowia i niekonstytucyjne skanowanie „maszynami do rozbierania”, które ukazują człowieka bez odzieży.

debil z TSA poszukuje bomby w pupie dziecka

Zdarzają się sytuacje komediowe – w ubiegłym tygodniu świat obiegły zdjęcia dziecka przeszukiwanego przez debila z TSA w poszukiwaniu „bomby w kupie”. Niestety, nie jest to śmieszne, bowiem sytuacja zmierza prostą drogą do ludobójstwa. W Niemczech nazistowskich też się zaczęło od wprowadzania ograniczeń i zakazów.

Warto tu dodać, że bezpieczeństwa na lotniskach pilnują firmy zagraniczne, szczególnie izraelskie. Izraelskie firmy np. „pilnowały” np. bezpieczeństwa w Bostonie, gdzie wsiedli do samolotów arabscy terroryści z nożykami do papieru, którzy rzekomo dokonali zamachu na WTC. To samo dotyczy niedawnego zamachu na lotnisku moskiewskim Domodedovo.
Te same totalitarne prawa mają obowiązywać w każdym kraju, USA są jedynie polem testowym i są istotne z uwagi na wolność do posiadania broni, która bardzo przeszkadza satanistom we wprowadzeniu ogólnopaństwego terroru. W Polsce widzimy to np. po tym jak zmieniają się służby ochroniarskie, straż miejska i policja – wszystkie stopniowo upodobniają się do międzynarodowego „gestapo” – te same czarne stroje, wyposażenie i podobny sposób przeszkolenia. Jest to wyraźny dowód na to, że satanistyczne elity tworzą kastę oprawców, którzy będą przygotowani do bezwzględnego wykonywania rozkazów.

Systematyka i zakres wprowadzanych zmian wskazują na to, że kierowane są odgórnie, przez międzynarodową kabałę utraludobójców, którzy działają pod płaszczykiem organizacji międzynarodowych takich jak ONZ, WHO, WTO, Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy. Te z kolei są starowane przez osoby i organizacje prywatne i nieformalne skupiające elity satanistyczne, takie jak CFR czy Bilderberg i pewne grupy religijne.
Podczas zlotów „elit” takich jak Bilderberg, podejmowane są decyzje o taktyce działania. Wycieki, których jest coraz więcej, bowiem i tam są ludzie z sumieniem, wskazują na ludobójczy charakter planów dla świata.

Gradualizm, czyli stopniowe wprowadzanie zmian, jest taktyką, która nie budzi alarmu co do powagi sytuacji w społeczeństwie. Jeśli zmiany wprowadzane są wolno to trudno zauważyć ich skalę. Najpierw wprowadza się przepisy, które mogą mieć poparcie większości społeczeństwa. Tak było z wprowadzaniem zakazu palenia – po kolei we wszystkich krajach. Jest to przepis odgórny – zauważmy że jest wprowadzany nie tylko w Europie, nie jest więc to wcale wymysł Unii Europejskiej.
Kolejne ograniczenia dotyczą wolności słowa, głównie w internecie – najpierw przekonuje się społeczeństwo do tego, że wolność słowa powoduje zagrożenie. Pierwszym ogólnie stosowanym jest pedofilia. Strony pedofilskie są w większości tworem samych satanistów. Drugim, jest rzekomy „antysemityzm” – tu też jest to dobrze finansowane – widać po ilości osób pracujących ciężko całe dnie nad tym by ujawnić „spisek żydowski”. Takich „artystów” można odróznić od uczciwych badaczy po tym, że stosują obraźliwe określenia zamiast posługiwać się faktami.
Te destrukcyjne publikacje są następnie wykorzystywane w drastycznym ograniczaniu wolności słowa, czego przykładem w Polsce jest sprawa założona przez min. Radka Sikorskiego opluwanego przez „antysemitów” na różnych forach. Sikorski ma tu oczywiście rację, że takich słów nie powinno się używać wobec jego rodziny, ale od czego są sądy? W Polsce można zakładać nawet sprawy karne, co uczyniono skrzętnie i bezpodstawnie w moim przypadku – dlaczego pan minister, który ma o wiele większe możliwości niż ja tego nie zrobi?

Aby przewidzieć co nastąpi w Polsce należy obserwować to co się dzieje w USA. Niedawno senator Chuck Schummer, któego tak ostentacyjnie popierała nowojorska Polonia, nawołuje do
utworzenia podobnej listy dla pasażerów pociągów. „No ride list” byłaby egzekwowana przez dziesiątki tysięcy nowych agentów TSA, policję i oddziały specjalne z psami na dworcach kolejowych.
Schummer się rzekomo wystraszył gróźb arabskich fundamentalistów po „zabiciu” Osamy Bin Ladena. Postępuje tu zgodnie z zasadą Rahma Emanuela (też popieraniego spontanicznie przez Polonię, tym razem w Chicago) – „wykorzystania każdego kryzysu”. Oczywiście, realizacja programu kontroli pasażerów pociągów będzie bardzo trudna w tak wielkim kraju jak USA, ale to nie jest ważne. Jest to tylko środek eskalacji terroru państwowego prostym krokiem zmierzającego do obozów koncentracyjnych i łapanek. Sieć kolejowa USA liczy ponad 200 tys kilometrów, z ponad 3100 dworcami i stacjami przesiadkowymi.

W planie już są „no drive list” i „no work” list – listy zakazujące poruszania się po drogach i zatrudniania trefnych ludzi. Ojcowie – założyciele Stanów Zjednoczonych dobrze wiedzieli co robili dodając poprawki do Konstytucji, w tym te najważniejsze: prawo do wolności słowa i do posiadania broni. Te prawa czynią, że obywatel nie jest niewolnikiem. Nie oszukujmy się, bez tych praw będziemy zniewoleni, a następnie wymordowani, bo taki jest cel satanistów i wcale tego nie ukrywają.
Chcecie dowodów? Polecam dokładne przestudiowanie tego i innych blogów.

materiały:

Reklamy

184 responses to “Terror państwowy na świecie się wzmaga, depopulacja coraz bliżej

 1. mateo 12 Maj 2011 o 9:50 am

  MYSLE ZE NIESTETY ALE BEDZIE TO CO MA BYC I NIKT Z TYM NIC NIE ZROBI!!! PRZED OCZYSZCZENIEM ZLO MUSI ZNALEZC SWOJE UJSCIE WLASNIE W NWO NP. WIDZIECIE ZE DUZA WIEKSZA CZESC POPULACJI MA TOTALNIE W DUPIE TO WSZYSTKO LUDZKOSC JUZ DAWNO WYBRALA!!! MYSLICIE ZE TYM BLOGIEM COS ZWOJUJECIE??? MOZECIE SOBIE TYLKO GADAC AZ DO MOMENTU KIEDY GO NIE ZAMKNA ALBO NIE ROZBIJĄ. ŻEBY COŚ WSKURAĆ TRZEBA DZIAŁAĆ A NIE TYLKO SIEDZIEĆ I PISAĆ!!!

  • DONALD MATOŁ 12 Maj 2011 o 1:36 pm

   30 CZERWCA PROTEST POD SEJMEM BEDZIE OK 30 TYS OSOB GORNIKOW , ITD ITD.

   NIECH JESZCZE KIBOLE PRZYJADĄ I ZASPIEWAJĄ

   „DONALD MATOLE TWÓJ RZĄD OBALĄ KIBOLE” MACIE SZANSE WYJSC WTEDY.

 2. mateo 12 Maj 2011 o 9:54 am

  ZA TEN CAŁY SYF KTÓRY NADCHODZI ODPOWIADACIE WY SAMI DLATEGO ŻE NIC A NIC NIE ZROBILISCIE ABY TEMU ZAPOBIEGAĆ. GADANIEM NIC NIE WSKÓRACIE. WYBRALIŚCIE NAJGORSZĄ OPCJE DLA SIEBIE I SWOICH DZIECI ALE JESLI TEGO WŁAŚNIE CHECIE.

  JEŚLI NIE POTRAFICIE PRZEJĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SIEBIE I ZA CYWILIZACJĘ TO POZWALACIE NA TO ABY INNI TO WYKORZYSTALI DO WŁASNYCH CELÓW!!!

  • 44 12 Maj 2011 o 10:08 am

   mateo – idź coś „wskuraj” i nie krzycz na nas.

  • Lamacz Matryc 12 Maj 2011 o 10:14 am

   Piszesz tak jakbys ty nie byl za to odpowiedzialny?To czego teraz doswiadczamy bylo i jest nieuniknione,to proces naszego udoskonalania sie jako istoty duchowe.To co teraz ma miejsce jest swiadectwem dla nastepnych pokolen,co sie dzieje gdy zyje sie tylko dla „Ciala”Cialo jest materialnym lub jak kto woli fizycznym organizmem czlowieka.Zywy mechanizm Elektrochemiczny zwierzecy w swej naturze i pochodzeniu.Takie zycie cialem doprowadza do rzadz prymitywnych i degradacji moralnej,ktora prowadzi do smierci.Zycie zas dla Ducha prowadzi do zycie pelnego i nieskonczonego.Duch-Boski duch zamieszkujacy umysl czlowieka-Dostrajacz mysli.Ten niesmiertelny duch jest przedosobowy,nie jest osobowoscia,choc jego jego przeznaczeniem jest stac sie czescia osobowosci istoty smiertelnej,ktora przezyje smierc.Walka jesli takowa ma miec miejsc odbywa sie tylko w naszych glowach w myslach.Jestescie wojownikami Mysli.To co skreujemy w mysli zaistnieje na przestrzeni materialnej to samoistnie bedzie prowadzilo nas wszystkich do ukazywania prawdy a tym samym do pietnowania nieprawdy ktora sama bedzie to czynic po przez samo bycie nieprawda.

 3. BirD2 12 Maj 2011 o 9:59 am

  Co za debil nazywa tego gościa z TSA debilem.
  To facet który ma taką robote, dostał takie wytyczne i tego sie trzyma może miał ciężko i złapał sie akurat tego co było.

  To tak jak było w temacie niewolników którzy zbierali banany za niewolnicze wynagrodzenie – ktoś napisał by nie kupywać tych bananów.. Wtedy ci niewolnicy by zdechli z głodu bo gdyby mieli okazje zmienić robote to by to zrobili..

  Jeżeli właściciel tego lotniska chce by zaglądano ci w dupsku to od ciebie zależy czy sie zgodzisz czy polecisz na inne. A jeżeli na innym jest to samo to jedź autem.

  • monitorpolski 12 Maj 2011 o 11:13 am

   Bo na takie pozycje zatrudniani są tylko psychopaci i debile. Takich nawet do McDonalda nie przyjmą…

  • Oloooo 12 Maj 2011 o 1:45 pm

   Właśnie debile wykonują rozkazy odgórnie bez namysłu i bez kwestionowania polecenia,.

   Przez takich debili w Policji i w Wojsku czeka nas wojna. Robią to czego szef chce.

   Mało jest ludzi, którzy maja jaja by się postawić. A co do tego bloga i stron anty NWO – ich zadaniem własnie jest by tego typu debile zajrzeli poczytali i może coś zrozumieli. Dużo osób nie ma pojęcia o co chodzi ponieważ elity robią segmentacje – każdy ma jakieś zadanie ale nie widzi jaki jest tego cel tylko elita to wie no i duża część osób, które czytają tego typu strony.

   Najpierw trzeba obudzić te śpiące tłumy by coś wskurać i najważniejsze jest dotarcie do osób z wojska z policji ze straży by zrozumiały cel swojego działania…

   • monitorpolski 12 Maj 2011 o 10:16 pm

    Dzięki za zrozumienie. Dokładnie po to założyłem bloga.

 4. Stanisław 12 Maj 2011 o 10:16 am

  Mam pytanie w sprawie tej listy „no fly list” , czy gdzieś jest dostępna ? czy można sprawdzić kto jest na niej i z jakiego kraju ?

  • monitorpolski 12 Maj 2011 o 11:15 am

   Dobre pytanie. Nie spotkałem się z tą listą w internecie, przypuszczam, że można by do niej dojść zakładając „freedom of information request”. A o liście pisze nawet Wikipedia:
   http://en.wikipedia.org/wiki/No_Fly_List

   • Stanisław 12 Maj 2011 o 3:47 pm

    http://www.no-fly-list.com/

    Znalazłem coś takiego

    • monitorpolski 12 Maj 2011 o 10:18 pm

     Ciekawe – zgromadzili jednak mniej niż 1/10 nazwisk.

 5. pio9a 12 Maj 2011 o 10:24 am

 6. pio9a 12 Maj 2011 o 10:25 am

 7. wykmily 12 Maj 2011 o 10:25 am

  dokladnie lamaczu matryc wyjoles mi to z ust , tylko zastanawiam sie ostatnio ile czasu musi minac aby ludzkosc to zrozumiala?

  • Lamacz Matryc 12 Maj 2011 o 11:09 am

   Wykmily- W moim rozumieniu sa trzy rodzaje istot : 1. Jasnej strony mocy 2.Ciemnej strony mocy 3.Maszyny miesne(zombi) Ta trzecia grupa jest nie swiadoma otaczajacej ja rzeczywistosci,jest zmanipulowana i chodowana doslownie jak elektrochemiczne cielesne maszyny.Trud jaki jest przeznaczony dla jasnej strony mocy to przygotowac grunt dla trzeciej grupy aby mogli sie polaczyc z Boskim zrodlem i rozpoczac wzrastanie w Duchu w Praprzyczynie istnienia wszystkiego.Dla tego jest napisane ze jedni sie natrudza a drudzy w ten trud wejda.Ciemna strona mocy chce ich zablokowac przed moznoscia rozwoju duchowego i uzywac ich do swoich prymitywnych celow.Z racji ze trzecia grupa czyli Zombi sa malo swiadomi istnienia na dzien dzisiejszy ich wibracje sa niskiej czestotliwosci przez co ich kreowanie umyslem jest duco ale to duzo slabsze od swiadomych wojownikow swiatla(mysli).Potrzeba duzo mniej wrecz garstki wojownikow do zmiany.Tylko swiadomi zmieniaja a nieswiadomi wchodza do naszego domu ktory jest domem „Boga” lub jak to woli nazewnictwo jest dowolne Prapczyczyny itd.Zmiana kazdego z Nas wprowadza nas na inne wibracje i ludzie zaczna to czuc gdyz to nie twoje cialo wibruje tylko twoj niezniszczalny Duch w Tobie,ktory zestraja sie z innym duchem i uaktywnia proces uswiadamiania sobie istnienia.To co dzisiaj obserwujemy w postaci NWO itp to starcie Boskich Myslicieli.Ciemna strona tez to wie i dla tego chce utrzymac masy w pernametnym strachu aby kreowaly nieswiadomie na korzysc ciemnej strony.Nasowa mi sie tu film Matrix gdzie Neo reprezentowal najwiekszego wojownika jasnej strony Mocy i garstka uswiadomionych zatrzymala Matrixa gdzie reszta zombi (ludzi) nie byla swiadoma istniejacej Walki.

   • baba wanda 12 Maj 2011 o 2:14 pm

    Wstawiam jeszcze raz filmik doskonale obrazujacy to, o czym pisze Lamacz Matryc.
    Zachecam do obejrzenia rowniez drugiej czesci

 8. POLAK 12 Maj 2011 o 10:28 am

  Nie popadajcie w strach i panike, ani tez „nie dajcie wody na ich mlyn” !
  Czy takie „rozbujanie lotnicze” (czytaj podrozowanie samolotami) jakie obecnie panuje,kazdy chce latac tam i z powrotem nie jest nabijaniem ich portfelow i kont ?
  A wystarczy zrobic sobie „przerwe w podrozy” i tak czesto nie latac i juz zaczna sie puchy na lotniskach i w samolotach !
  albo
  Czy musisz korzystac z zydowskiej lichwy ,czy trzymac swe oszczednosci bezprocentowo w zydowskim banku,brac od nich kredyty ?
  Przycisnij sobie pasa !
  Przeciez oni w ten sposob obracaja twymi pieniedzmi a nie ty !

  BOJKOT,BOJKOT i nic wiecej jest lekarstwem na lotrow .

  NIE PCHAJ SIE DO ZYDA WTEDY JEGO WEZMIE BIDA !!!

  A do kosciola chodzisz co niedziela ?
  A dajesz na tace ,korzystasz z koscielnych „uslug” (sluby,chrzciny,komunie,pogrzeby),kupujesz sobie msze za dusze zmarlych,dajesz na wypominki ?
  A Kosciol pomoze ci w biedzie ,wesprze cie chocby w tym,ze powie abys na lotrow nie glosowal,uswiadomi cie „who is who” ?

  Gdy im wszystkim nie bedziemy niesli swych ciezko zapracowanych pieniedzy wtedy zobaczysz co sie bedzie dziac .
  Nawet to gdy nie kupisz u nich pudla zwanego telewizorem,z ktorego od rana do nocy leje sie rynsztokiem klamstwo i zlo ,wtedy i telewizja splajtuje !
  A gazete ,kaze ci ktos kupowac i czytac w niej brednie ?
  A telefon komorkowy musi miec twoje szkolne dziecko a ty za jego bajdurzenie musisz placic rachunki ? Wiesz jaka oni kase robia na tych swych nowych wynalazkach ??? Pzreciez to ich „zabawki”,ktore kazdego miesiaca co raz nowsze ci podsuwaja pod nos i kusza reklamami a TY BULISZ !
  Widzisz,jak obwineli cie pajeczyna i jak pajaki wszelkie pija twoja krew finansowa .
  Pomysl rodaku Polaku ,twoj los jest w twoich jeszcze reakch !

  • Taka Prawda 12 Maj 2011 o 1:54 pm

   Dokładnie tak jest. Nie bądż NEWOLNIKIEM. NIE MUSISZ POSTEPOWAĆ TAK JAK CI ZEWSZĄD KAŻĄ. MASZ WŁASNY ROZUM, SUMIENIE, WARTOŚCI. DBAJ O NIE. NIE O KIESZENIE I ZADOWOLENIE SWOICH NADZORCÓW.

   • Taka Prawda 12 Maj 2011 o 2:01 pm

    EMPATIA CZYNI CUDA. To jedno z wielu zakazanych w zydowsko satanistycznym świecie uczuć. Empatia sprawia, że nie jesteś bezwolną wykonującą rozkazy bryłą mięsa i wiesz, że pomimo nakazów pewnych rzeczy się nie czyni bo krzywdzą innych. Jak to z kontrolą niemowlaka na lotnisku.

    Empatia sprawia, że zaczynasz czuć łączność. Ze swoją rodziną, z bliskimi, z sąsiadami, z przyrodą. A NAWET Z BOGIEM. Tym prawdziwym a nie satanistyczno-sadystycznym wynaturzeniem o którym nauczają w kosciołach judeolichwiarstwa. Wybór jest Twój. Empatia jest za darmo. Tylko trzeba się przestać bać swoich uczuć i przestać spychać je w podświadomośc i przywalając kolejnymi „promocyjnymi okazjami” dla zagłuszenia sumienia.

    STRACH MA WIELKIE OCZY. TWOJE OCZY.

    • Taka Prawda 12 Maj 2011 o 2:06 pm

     SPÓJŻ IM PROSTO W OCZY.

  • sebecxs 12 Maj 2011 o 2:04 pm

   Brawo!! Brawo!! Ku**a jego mać!!

  • mag 12 Maj 2011 o 2:58 pm

   dokładnie dokładnie !!!! ludzie dają się nabierać na takie idiotyzmy promocje seriale buble – nie będzie klienteli nie będzie tego chłamu !

  • Annah. 13 Maj 2011 o 4:37 pm

   A Kosciol pomoże ci w biedzie ,wesprze cie chocby w tym,ze powie abys na lotrow nie glosowal, uswiadomi cie „who is who” ?

   Zdarza się że ksiądz powie kazanie z zakresu katolickiej nauki społecznej, albo bardziej ukierunkuje przed wyborami, a już głosy że politykuje. Zawsze ktoś wrogi Kościołowi znajdzie powód by psy wieszać, i co lepiej się czujesz ?

   Polak, ciekawy nick w zestawieniu z, tak. oszczednością

   Nick lekko zmodyfikowany, bo na starym nie wchodzą mi posty. Jakiś ban od WordPressa?

 9. wacpan 12 Maj 2011 o 10:34 am

  bla bla bla ……………nie bedzie zadnego NWO chinole teraz zaczynaja sie denerwowac w zwizku z pozyczka ktora dali szanownym USA i na 100% nie pozwola aby ameryka wybrala sie an kolejna wojne juz teraz trwaja rozmowy co dalej…..grecja w europie tak samo domaga sie pieniedzy moim zdaniem wydarze sie cos ale najprawdopodobniej jesienia tego roku……..

  • sebecxs 12 Maj 2011 o 2:05 pm

   hehehe… Pan ma tak blade pojęcie, że to aż żenada….Zbigniew Brzeziński…

 10. xyz 12 Maj 2011 o 10:39 am

  Standardowo już – uważam, że nic się nie wydarzy, a ten artykuł odejdzie w niepamięć, jak setki innych.

  • rabarbarek 12 Maj 2011 o 5:48 pm

   Ale zostana trzy niewiadome : x , y, z ….

  • monitorpolski 12 Maj 2011 o 10:21 pm

   Artykuł jest głównie o tym co się już wydarzyło i że jest progres neofaszyzmu światowego. A to czy się pogłębi czy nie, zależy w dużej mierze od nas – czy na to pozwolimy. „Każda generacja musi walczyć o demokrację”.

 11. Sully 12 Maj 2011 o 10:41 am

  hmmm a przeczytałam dzisiaj, że Rosjanie dostarczyli paliwo do reaktora jądrowego w Iranie;-) Ciekawie się robi…

 12. kev 12 Maj 2011 o 10:47 am

  Według tego filmu negatywne myślenie sprowadza złe zmiany na ziemi a pozytywne na odwrót.Także myślcie TYLKO POZYTYWNIE.Pzdr

  • Wojtek 12 Maj 2011 o 12:40 pm

   Fajny filmik, nasuneło mi się takie pytanie.

   Komu służą ci którzy sieją strach i wieszczą zagładę?

   • kev 12 Maj 2011 o 12:46 pm

    Wydaje mi się że im i kasie.

    • Wojtek 12 Maj 2011 o 1:09 pm

     A mozę kierując nasze myśli na te wszystkie nieszczęścia kreują naszą rzeczywistość. Im więcej ludzi się boi i myśli negatywnie tym więcej zła się dzieje. Zaczyna mi świtać w głowie idea że „lucyferianie” błogosławią temu blogowi!

   • katerina404 12 Maj 2011 o 1:54 pm

    Wojtek ja na przykład duzo piszę na ten temat, a nikt, oprócz mojego własnego sumienia, mi nie karze. Trzeba uświadamiać ludzi, co się dzieje. Gdyby nie początkowa garstka tych, którzy uświadamiają, to teraz nie byłoby tak dużo uświadomionych. Myślę, że nawet jakby zablokowali internet, to Ci, którzy wiedzą więcej, będą mogli szybko rozszyfrować każdą nieprawidłowość i bedą próbowali organizować się inaczej. Ludzie na całym świecie, nigdy nie zaakceptuja tej ich chorej, egoistycznej utopii.Nigdy, jak to się mówi, nawet po naszym trupie. Najwyżej zostaną sami na tej planecie i niech się wtedy zatłuką wzajemnie, albo pozjadają.

    • Wojtek 12 Maj 2011 o 2:48 pm

     Słowo „uświadamiać” nie jest jednoznaczne ze słowem „straszyć”!!!

   • Lamacz Matryc 12 Maj 2011 o 10:28 pm

    Czesto straszymy sie wzajemnie bo nie znamy praw,bo jestesmy nieswiadomi tego ze to zyje,ta mysl jest zywa.Czesto sa to poprostu przekazywane informacje ,ktore mozna odebrac jako informacje albo inaczej.Mozemy organizowac 20min seanse myslenia i czucia pokoju na swieci,zwyciestwa jasnej strony nad ciemna,o jednakowej godzinie i zobaczycie ze moc bedzie zjawiskowa.Wiem ze Wygramy,wiem ze juz wygralismy!!!!!!!!!!!!!Jestesmy pelni mocy.Jestesmy tu bo myslala onas Praprzyczyna,najwiekszy mysliciel Bog,tchnal w nas zycie i zaczelismy istniec.Jezeli tu jestesmy to tylko z powodu ze jestesmy istotni,dla tego, ze jestesmy wybrancami!!!!!!!

  • mc 12 Maj 2011 o 8:37 pm

   stek bzdur na poziomu m jak milosc

 13. galluss 12 Maj 2011 o 10:48 am

  nie wiem jak wy, ale ja przewidziałem 11 maja, i muszę wkleić poraz trzeci mój post ponownie, aby każdy zobaczył i wszyscy którzy krytykowali to przeprosili tego bloga mnie i pana Marka

  TO JEST MÓJ POST PISANY WCZORAJ GODZINA 23

  no witam ludzi, jak widzicie mamy dzisiaj 11 maja 2011 roku, godzina 23

  z tego co tutaj widzę w komentarzach niektóre osoby bardzo się niepokoiły o mój stan psychiczny i z sarkazmem wołały: ” gdzie jest galluss – prowodyl”

  hmhmhm, wiecie co? wyobrażcie sobie jakiego to trzeba mieć farta jak ja… aby pisać na blogach o tym, że coś zacznie się dziać POCZĄWSZY OD DNIA 11 MAJA 2011 roku i akurat tego dnia „coś się stało” – mówię oczywiście o trzęsieniu ziemi w Hiszpani, i jeszcze musiałem mieć wielkiego „farta” aby to trzęsienie ziemi pokazywano we wiadomościach wieczornych 11 maja i na pierwszych stronach internetowych – czyli, że to trzęsienie musiało zapisać się w pamięci Hiszpanów

  oj tak wiem sceptycy, ludzie małej wiary, że to nie było new madrid, ani Rzym jak kto woli, ale tak jak powiedziałem ” coś zacznie się dziać począwszy od dnia 11 maja” i do końca maja przewiduję kolejne trzęsienia, możliwe, że trafi tym razem w new madrid albo Rzym, tego nie wiem, dla waszej pewności PROPONUJĘ WAM zapytać jakiegoś masona o informacje bo ja PROROKIEM NIE JESTEM, chociaż niektórzy z was próbowali mi przylepić naklejki populisty

  aha, jeszcze osoby, które się ze mną założyły to muszą mi oddać honor, w komentarzach pod moim komentarzem – czekam

  http://www.tvn24.pl/0,1702715,0,1,trzesienie-ziemi-w-hiszpanii-cztery-osoby-zginely,wiadomosc.html
  http://edition.cnn.com/2011/WORLD/europe/05/11/spain.earthquake.death/index.html?hpt=T1

  wszędzie o tym piszą

  dobra, ale do rzeczy, nie będę się z wami wdawał w dyskusję bo mnie i tak obrzucicie błotem, ale nadal tłumaczcie sobie, ze to nie rzym ani new madrid i to takie male trzęsienie, no ale TRAFIŁEM prawda? COŚ sie zaczęło od dnia 11 maja 2011 roku
  o i jeszcze mnie chcieliście wrobić w agenturę – hahaha – nie skomentuję tego

  ok, trzęsienie ziemi było w prowincji Murcia, podejrzewam, że miało na celu wystraszenie rządu hiszpańskiego, ponieważ trzęsienie ziemi było 150 km od elektrowni atomowej „cofrentes”

  „Dokonamy przeglądu systemu bezpieczeństwa wszystkich siłowni w kraju, wyciągając wszelkie możliwe nauki z wypadku nuklearnego w Japonii” – powiedział minister w parlamencie.”

  „Kilka organizacji ekologicznych domagało się w ostatnich dniach zamknięcia hiszpańskich elektrowni, w tym tej w Garonie (Santa Maria de Garona) na północy. Elektrownia jest zbudowana według tego samego modelu co siłownia Fukushima w Japonii.”
  wy cały dzień czekaliście na MOJĄ PORAŻKĘ, ale krytykom nie udało się a ja CIEŻKO PRACOWAŁEM SPECJALNIE DLA WAS ABY PRZETŁUMACZYĆ KOLEJNY CYKL FILMÓW O FUKUSHIMIE

  PRAWDA O FUKUSHIMIE part 8: CENZURA INTERNETU

  i spokojnie czekałem, aż zaczną mówić we wiadomościach o trzęsieniu ziemi, TAK WIĘC MAM RADĘ – ZACZNIJCIE MYŚLEĆ ABSTRAKCYJNIE – i przewidywać to co może sie zdarzyć w przyszłości – PONIEWAŻ TEORIE TO NIC ZŁEGO – jak widać sprawdzają się – trzeba umieć żyć z przyszłością a nie chłonąc tylko teraźniejszość jak wy i mieć klapki na oczach

  przez HAARP – powłoka ozonowa sie niszczy
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/powloka-ozonowa-nad-arktyka-niemal-otwarta-dla-promieni-uv

  „trzęsienie ziemi w hiszpani było odczuwalne w sąsiedniej Andaluzji: w Sewilli, Maldze i Granadzie, a nawet w oddalonym o 400 km Madrycie.”

  • monitorpolski 12 Maj 2011 o 11:05 am

   Gallu, jestem na wyjeździe. Oni się wyraźnie przestraszyli, że ludzie zaczynają kojarzyć i nie uderzyli we Włochy czy w USA. Ale dali znać, że mają takie, a nie inne możliwości i że nie popuszczą – taki jest mój odbiór. Tymczasem wstawiłem wcześniej przygotowany artykuł.

   • Cupak 12 Maj 2011 o 11:18 am

    Ja myślę że we Włochy pójdzie strzał, trzęsienie w Hiszpani to po prostu był przypadek, HAARP teraz idzie na całej mocy, a trzęsienie było w miejscu na szerokości geograficznej ETNY 37 stopni północnej. Możliwe że 13 to będzie dzień trzęsienia.

    • katia 12 Maj 2011 o 11:37 am

     ja tez mysle ze to moze byc 13 , oby nie bo moja rodzina mieszka w rzymie

    • BettyMegami 12 Maj 2011 o 3:41 pm

     25 maja.

    • Kuba 12 Maj 2011 o 5:57 pm

     slyszalem, ze plytko bylo to trzesienie ziemi. Co by sie stalo, gdyby trzeslo sie w okolicach Etny na glebokosci 1000m ppm?
     Pozdrawiam

   • BirD2 12 Maj 2011 o 1:03 pm

    Człowieku czego mają być przestraszeni..

    Sami wam mówią co zrobią to czego mają się bać..

    Illuminat: Powiemy im że 13’stego zaatakujemy Rzym.
    13: Nie zaatakujemy dziś bo oni wiedzą

    Albo coś poszło nie tak albo znów, jak zwykle fałszywy alarm.

    Ja powiem od serca że 13’stego, 14 i 15 nawet 20’stego nic sie nie stanie.

    Moim zdaniem połowe tych historii sami sobie wmówiliście a co gorsze to, to że w to uwierzyliście..

    • katerina404 12 Maj 2011 o 2:04 pm

     BirD2M A ja nie myslę, tylko jestem pewna, że to Ty sobie wmawiasz, że nic sie nie dzieje. Trzeba być ślepym i głuchym tak jak Ty, żeby tego wszystkiego nie dostrzec. Gallus ma rację. A Twoje gadki przypominają mi dyskusje telewizyjne z politykami. Oni też potrafią wyciągnąć jedną wątpliwość wobec prawdy i rozdmuchać ją tak, aby ośmieszyc oponenta. Jeżeli według Ciebie to wszystko bzdury, to pytam, ale tak poważnie, po co Ty tu się produkujesz i to wszystko czytasz, takie „bzdury”?

  • xyz 12 Maj 2011 o 12:13 pm

   Żałosny z ciebie facet. Zamiast przyznać się do błędu, dalej brniesz w tę farse, kompromitując się jeszcze bardziej. Równie dobrze mogłeś napisać, że 11 maja, w wypadkach samochodowych na całym świecie, zginęły setki osób. Oczywiście, ty to przewidziałeś i miałeś rację. Nie da się tego traktować poważnie, przykro mi.

   • katerina404 12 Maj 2011 o 2:13 pm

    Wiesz co, żałosny to Ty jesteś, Gallus ma przynajmniej świadomość, a Ty jesteś bezwolnym narzędziem w rękach psychopatów. Nawet, jeżeli nie było trzęsienia ziemi we Włoszech, to o niczym nie stanowi. W Hiszpanii też mieszkają ludzie i wielu z nich zginęło, ale to dla Ciebie nie ma znaczenia. Wogóle nie ma dla Ciebie znaczenie, że co krok coś jest nie tak i że stale, dziwnym trafem zdarzają się liczne powodzie, trzęsienia ziemi, wybuchy reaktorów i inne kataklizmy na całej ziemi, z dużą częstotliwością. Nie, wogóle nic się nie dzieje. Najgorsze jest to, że człowiek tak żałosny jak Ty, nazywa osobę racjonalnie myśląca żałosnym. Powinieneś się nad sobą zastanowić, zanim nie będzie dla Ciebie za poźno.

    • mag 12 Maj 2011 o 3:03 pm

     ale dlaczego jak ktoś spokojnie i logicznie argumentuje że następuje na tym blogu sianie paniki, bicie piany, promowanie pseudo – truthseekerów takich jak syjonistyczni prowokatorzy fulford czy alex jones – od razu idą wyzwiska że żałosny – BRAK INNYCH ARGUM
     ==========================================
     monitorpolski: od kiedy to Fulford i Alex Jones są „syjonistycznymi prowokatorami”? Dajesz się wtłoczyć w dezinformacyjną ściemę, a pewnie nawet nie słuchasz audycji AJ czy też tego co Fulford mówi. Polecam http://wp.me/pXVoU-1eY punkt 12, a Alex Jones od dłuższego czasu też wali równo w syjonistów

  • Wojtek 12 Maj 2011 o 12:56 pm

   Ja to bym się przynajmniej trochę wstydził na twoim miejscu, ale to pewnie nie zmieni twojej postawy. Kto miał zeozumieć zrozumiał. Dla mnie jesteś pajacem.

   • katerina404 12 Maj 2011 o 2:16 pm

    Dla nielicznych bezmózgowców, takich jak Ty gallus moze być „pajacem’, ale dla mnie i dla większości, mimo Twoich tanich gadek, nie będzie, nawet gdybyś wypruł swoje żyły.

    • Wojtek 12 Maj 2011 o 2:28 pm

     Kto miał zrozumieć zrozumiał, a głupota zawsze panowała na świecie.

    • lololo 12 Maj 2011 o 5:49 pm

     dobrze prawisz Ci co krytykuja to pierdziela 3 po trzy. On nie prorokowal tylko to byly jego luzne przemyslenia. A wy przeczytajac caly tekst i mowicie o łoł to nie moze byc prawda a co jesli tak sie stanie mnostwo emocji jaracie sie jak swiezaki i spuszczacie sie w gacie. A potem ze juz tak wam porylo berecik to musicie wrocic i wyrzuc pomyje kurcze serio spoleczenstwo ma popalone styki i wyprane mozgownice. Wiecej dystansu.

    • Wojtek 12 Maj 2011 o 5:53 pm

     lololo :

     Wiecej dystansu.

  • mc 12 Maj 2011 o 8:41 pm

   trollu internetowy trzesien ziemi o magnitudzie około 5 to codziennie w tym roku jest od 3 do 10 sztuk, tylko u nas nic Ci nie powiedza ze na fidzi cos sie dzieje bo nikogo to nie obchodzi, a o sasiedniej hiszpani bedzie glosno lezy w unii i tak posrednio nas dotyczy co z tego ze zawalily sie tylko dwa domy i jakis kosciol..

   zamilcz juz pajacu

   • monitorpolski 12 Maj 2011 o 10:56 pm

    A zniszczenia jakby było co najmniej 7…
    Skąd wiesz czy nie zaniżyli tej wielkości, trzęsienie było odczuwalne 400 km od epicentrum. Przy 5-tce to jest raczej niemożliwe

 14. człek 12 Maj 2011 o 10:48 am

  a ja, mimo, że czytam ten blog od jakiegoś miesiąca, wcale nie boję się tego co może się wydarzyć i nie dopełniam spirali strachu jaka tu częściowo wśród piszących komentarze panuje. Mam swoją wiedzę iż nie jestem tylko ciałem fizycznym i przede wszystkim DOŚWIADCZENIA co do istnienia życia po śmierci ciała ludziego. Dla interesujących się tematyką oobe, eksterioryzacji ten świat jest tylko okresem przejściowym w istnieniu wiecznym. Pozdrawiam serdecznie i mimo tego co się obecnie dzieje,zachęcam do zdecydowanie bardziej pozytywnego myślenia 🙂

  • Seba 12 Maj 2011 o 1:33 pm

   @człek – masz rację i popieram to, co napisałeś. Jest wiele dowodów na to.

  • sebecxs 12 Maj 2011 o 2:13 pm

   …ja też się nie boje…. kiedyś byłem jedna nogą po drugiej stronie, ale na pytanie od „?” Czy chcę zostać, czy wrócić, stwierdziłem, że jeszcze na trochę bym wrócił… i oto jestem… a co jacyś kutafieje na ten temat myslą to mam to w …

  • Kuba 12 Maj 2011 o 6:00 pm

   Prosze powiedz wiecej o okresie przejsciowym ;]

   • człek 12 Maj 2011 o 6:27 pm

    owy „okres przejściowy”, jak go nazwałem, doświadcza każdy z nas w obecnej inkarnacji. Jeżeli zaś chodzi o życie, istnienie po „tamtej stronie”, mocno polecam książki Dr Micheaela Newtona, a dla tych, którym czysta teoria nie wystarcza, moga zagłębić się w trylogię Roberta Monroe „Podróże poza ciałem” oraz sami doświadczać owych podróży w niematerialne światy.

 15. nowy84 12 Maj 2011 o 10:51 am

  takie jakieś śmieszne błyski:

  http://video.godlikeproductions.com/video/FortWorthExplosions?id=8e2ea64c587bf475c45

  jak ktoś znajdzie wyjaśnienie niech odpisze…bo transformatory to na pewno nie były

  • xyz 12 Maj 2011 o 11:04 am

   Wygląda to na światła z jakiejś imprezy.

  • Cupak 12 Maj 2011 o 11:25 am

   FORT WORTH — Fire and police dispatchers were busy Tuesday night answering calls about „fireballs” in the sky and on the ground in east Fort Worth.
   At 10 p.m., officials believed that the balls of sparks and flame were caused by a blown electrical transformer, Sgt. Pedro Criado, a police spokesperson, said.
   The calls began coming in about 9:30 p.m. in the White Lake Hills area in east Fort Worth.
   More details will be posted as they become available.

   takie jest niby oficjalne tłumaczenie władz, że to niby transformatory poszły, ciekawe.

   • Cupak 12 Maj 2011 o 11:25 am

    http://www.youtube.com//watch?v=6-OPRzLm9k4

    • kristof666 12 Maj 2011 o 5:51 pm

     TO BARDZO PODOBNE DO ŚWIATEŁ Z JAPONII. CAQŁKIEM NIEDAWNO KAMERA MONITORUJĄCA WULKAN SAKURAJIMA ZAREJESROWAŁA TO: http://www.youtube.com/watch?v=tKmPRGU-Psk

   • nowy84 12 Maj 2011 o 11:32 am

    transformatory…a to niby czemu światła nie pogasły w okolicy?? no i te ORB-y ciekawe…podobne światło jest widoczne na filmikach z Japonii po trzęsieniu :/ tak z pogranicza sci-fi wygląda to tak jakby „oni” uciekali z ziemi :/

  • mc 12 Maj 2011 o 8:44 pm

   jeden z annunakow mial osiemnastke i zrobili balange

 16. mario losco 12 Maj 2011 o 11:14 am

  wszystko coraz bliżej ale jakoś nic nie widać. jeżeli to nastąpi za kilka lat to i tak w tym czasie trzeba jakoś żyć dalej.

 17. POLAK 12 Maj 2011 o 11:27 am

  Czy wiecie ,ze oni tez juz sie boja i to tych ,ktorzy ich ochraniaja .
  Goryle tez maja zony i dzieci !
  Zolnierze maja dosc wojen .
  Policjanci sa zmeczeni podwojnymi dyzurami.
  Ochraniarze twierdza,ze maja za malo kasy.
  Zas straznicy miejscy maja rozne powitania na klatakach schodowych i przed domami gdzie meiszkaja .
  Panika strachu ogarnela wszystkich !!!
  Boze jak TY potrafisz na ludzi wplywac i DZIEKI CI ZA TO !

 18. POLAK 12 Maj 2011 o 11:30 am

  Wiecie jaki straszny smrod byl w samolocie specjalnym w ktorym lecial z podwojna obstawa minister R.Sikorski z misja do Libii ?
  O malo co nie doszlo do wyrzniecia watachy !

  • Wojtek 12 Maj 2011 o 12:14 pm

   Jaki?

   • mc 12 Maj 2011 o 8:47 pm

    zesrali sie w gacie

 19. nowy84 12 Maj 2011 o 11:58 am

  kamera z fukushimy umarła :/ widocznie znowu coś nieciekawego się stało :/

  • pwnage 12 Maj 2011 o 12:32 pm

   Godzilla ją zjadł.

   • Wojtek 12 Maj 2011 o 2:52 pm

    Oby mu się nie bekło bo dopiero będzie…

    • nowy84 12 Maj 2011 o 2:59 pm

     niestety ale już mu się odbiło :/

     W reaktorze nr 1 uszkodzonej japońskiej elektrowni atomowej Fukushima I poziom wody chłodzącej jest niższy niż sądzono. To wskazuje, iż znaczna część paliwa stopiła się wskutek odsłonięcia – podała eksploatująca elektrownię spółka energetyczna TEPCO.
     TEPCO jednocześnie zaznaczyła, że znajdująca się w dolnej części ciśnieniowego zbiornika reaktora woda utrzymuje paliwo we względnie niskiej temperaturze, co oznacza, iż poprzez pompowanie wody z zewnątrz udało się zapobiec przegrzaniu Weszli do reaktora w Fukushimie

     Pracownicy elektrowni atomowej Fukushima I weszli w czwartek do budynku… czytaj więcej »
     rdzenia. Weszli do reaktora w Fukushimie

     Pracownicy elektrowni atomowej Fukushima I weszli w czwartek do budynku… czytaj więcej »

     Wody mniej, niż myślano

     Po skorygowaniu działania wskaźników ustalono, że poziom wody znajduje się poniżej wysokości, na jakiej w normalnych warunkach znajdują się wierzchołki czterometrowych prętów paliwowych. Jednak temperatura zewnętrznej powierzchni ciśnieniowego zbiornika reaktora jest względnie niska, wynosząc od 100 do 120 stopni Celsjusza.

     Cztery z sześciu reaktorów elektrowni Fukushima I, w tym reaktor nr 1, uległy poważnemu uszkodzeniu w następstwie katastrofalnego trzęsienia ziemi i tsunami z 11 marca. Jest to najpoważniejsza awaria nuklearna na świecie od czasu wybuchu reaktora w Czarnobylu w 1986 roku.

 20. eltoro83 12 Maj 2011 o 12:50 pm

  Przepraszam że może nie w temacie,ale odnośnie wątków poruszanych parę dni temu.Do ludzi którzy mówią że kibice to typowi bandyci z ogolona glacą.Po pierwsze kibic to osoba na dobre i na złe ze swoją drużyną,ultrasi odpowiadają za doping i oprawy a pozostali to typowa chuliganka-ale ich jest najmniej i raczej nie da się wyplenić ponieważ ich światopogląd sprowadza się do poziomu pięści,nogi,sprzętu celowanego w kierunku przeciwnika i policji.I najbardziej bolące jest to że bandę kilkudziesięciu kretynów cierpi pozostałe kilkadziesiąt tysięcy.A piszę to odnośnie tego ponieważ sam chodzę już ładne 20 lat na mecze-nie raz organizowane były marsze ku pamięci,akcje krwiodastwa i wiece historyczne(tak jest w każdym klubie mającym zorganizowaną grupę dopingującą)-o tym się nie mówi głośno w TV,prasie ponieważ na świeczniku musi być zawsze polityk,władza i to ona ma być w blasku chwały-cóż za obłuda.Wystarczy żebyście poodwiedzali nieoficjalne strony Lecha,Wisły,Legi,Śląska i wszystkich pozostałych większych i mniejszych klubów aby zobaczyć że takich akcji zorganizowanych szerzących patriotyzm i społeczne relację jest multum.
  http://27grudnia1918.pl/artykul.php?id=25
  http://www.fanslask.pl/?p=5743
  http://wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=24138
  i na koniec piękna oprawa z mojego rodzinnego Olsztyna.Pozdro
  http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://legionisci.com/zdjecia/ns13.jpg&imgrefurl=http://legionisci.com/news/25791_Na_stadionach_Efektownie_w_Olsztynie.html&usg=__ix4JXOgrmc9vdy1bn_XPF1vPft4=&h=288&w=600&sz=37&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=24j2jznNCyIe6M:&tbnh=81&tbnw=169&ei=7sjLTfvSA5H_-gbd5fi0Aw&prev=/search%3Fq%3Dstomil%2Bolsztyn%2Boprawa%2Bz%2Bflag%25C4%2585%2Bpi%25C5%2582sudskiego%26um%3D1%26hl%3Dpl%26safe%3Doff%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1152%26bih%3D674%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=280&vpy=107&dur=1043&hovh=81&hovw=169&tx=152&ty=57&page=1&ndsp=20&ved=1t:429,r:1,s:0

 21. MOL 12 Maj 2011 o 12:56 pm

  CZYTAĆ I OGLĄDAĆ:
  W.H.O+ F.A.O+U.N=> Codex Alimentarius=>
  The Biggest Threat For Humanity…
  Are You On Their Death List?
  Discover The Biggest Conspiracy Ever That’s Aimed To Kill 3 BILLION People World Wide By 2011…Controling Your Food & Water…
  World Health Organization (WHO) and Food Agricultural Organization (FAO) have decided to „control” the world’s population by conspiring together to establish the CODEX ALIMENTARIUS… which is shockingly backed and funded by
  United Nation (UN).
  According to the projections of the WHO and the FAO, a minimum of 3 billion people will die from the Codex mandated vitamin and mineral guideline alone…
  This page will reveal you everything you need to know…
  http://www.nextarmageddon.net/?hop=iminvestor

  • monitorpolski 12 Maj 2011 o 11:01 pm

   Tak, to kolejny element planu, pozbawić ludzi ważnych do życia składników poprzez zakazy. Podobnie zakazami wymordowano na Ukrainie 7 mln kułaków. Dobry, sprawdzony wzór. A ludzie i tak większości nic nie kumają. Dziś jeden mi powiedział, „ty z tym popie…olonym blogiem”… Oj, bedzieta cierpieć

 22. sono 12 Maj 2011 o 1:08 pm

  Tutaj znowu dutchsinse ze strona na internecie, ktora odkryl, a ktora ujawnia jak wielka jest radioaktywnosc z Fukushimy ktora nas atakuje obecnie.
  BARDZO WAZNE!!!!!!!!!!!!. Niech ci co potrafia zasewuja te strony.

  • siedem 12 Maj 2011 o 5:52 pm

   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kiedy chmura bedzie u nas?

   • sono 12 Maj 2011 o 8:03 pm

    chmura jest juz u was, a bedzie i wiecej. Nie boj sie , nie ominie Polski

    • siedem 12 Maj 2011 o 8:53 pm

     dziekuje za wyczerpujaca odp

  • monitorpolski 12 Maj 2011 o 11:04 pm

   No to zrobię z tego szum… Ale bezczelne skur..syny.

  • ArO 13 Maj 2011 o 1:47 pm

   Na stronce http://zardoz.nilu.no/~flexpart/fpinteractive/plots/ jest dużo animacji w gifie. Z tych dotyczących europy widać, przykład http://zardoz.nilu.no/~flexpart/fpinteractive/plots/ że kontynent jest w miarę chroniony.

 23. pio9a 12 Maj 2011 o 1:28 pm

  • xyz 12 Maj 2011 o 1:48 pm

   Skończ już z tymi szopkami Natanka, bo to się bardziej do działu z humorem nadaje.

   • Konarski 13 Maj 2011 o 8:01 am

    Jeśli ci nie pasuje to nie musisz wchodzić na ten blog. Do tego potrzebna jest odrobina honoru – czegoś co jest dla ciebie obce i nieznane.

  • lololo 12 Maj 2011 o 5:52 pm

   Prawde mowi o masonach i illuminatach. Przez filter katolicyzmu. Ale mowi.

 24. Wiktoria 12 Maj 2011 o 1:31 pm

  Shadow Goverment Bunkers Security Heightened at Underground Storage Facilities
  http://www.shtfplan.com

 25. Sasza 12 Maj 2011 o 1:37 pm

  Jesli na tej stronie obejrzysz filmy i przeczytasz wiadomosci (dokumenty nie bzdury) – poznasz prawdziwy swiat – np Last call for Freedom http://www.freeviewdocumentaries.com

 26. eltoro83 12 Maj 2011 o 2:27 pm

  Widzę że mój wpis odnośnie kibiców został usunięty-szkoda.

 27. Dawid 12 Maj 2011 o 2:53 pm

  Breaking news ALERT!!!! Massive False Flag Pretext ABout to Happen: ALERT!!!!!
  http://www.unitedtruthseekers.ning.com

 28. pio9a 12 Maj 2011 o 2:54 pm

  • slice 12 Maj 2011 o 3:06 pm

   Dobrze się bawi dorosła dzieciarnia. W sumie to nawet przejrzała bo tam dom starców głównie wędruje. Ale zabawa jest i tak trzymać 😉

 29. Seba 12 Maj 2011 o 3:05 pm

  „Wujek Dobra Rada”- Jeżeli macie kasę na kontach, to wyciągajcie ją jak najprędzej!
  Dobrze radzę…intuicja mnie nie myli…

  • Seba 12 Maj 2011 o 3:14 pm

 30. BirD2 12 Maj 2011 o 3:36 pm

  katerina404 :

  BirD2M A ja nie myslę, tylko jestem pewna, że to Ty sobie wmawiasz, że nic sie nie dzieje. Trzeba być ślepym i głuchym tak jak Ty, żeby tego wszystkiego nie dostrzec. Gallus ma rację. A Twoje gadki przypominają mi dyskusje telewizyjne z politykami. Oni też potrafią wyciągnąć jedną wątpliwość wobec prawdy i rozdmuchać ją tak, aby ośmieszyc oponenta. Jeżeli według Ciebie to wszystko bzdury, to pytam, ale tak poważnie, po co Ty tu się produkujesz i to wszystko czytasz, takie „bzdury”?

  Nie napisałem że to wszystko. Większośc/połowa/mniejszość..

  Oglądam Alexa, Jessiego, Nigera Faraga i innych.. Wiedze co sie dzieje i wiem co sie dzieje bo to dostrzegam. Ale część tego co tu widzę to bzdury – bynajmniej w moi choczach.

  Każdy ma swój punkt widzenia, postrzegania świata.. Mało istotny jest mój, a całość sie liczy..

  Aha.. Jestem płatnym agentem, moim zdaniem jest sianie dezinformacji poprzez głupie wtrącanie sie. Dostałem program do zmiany IP i 40zł na Cola by nie zasnąć przy kompie

  • Sully 12 Maj 2011 o 4:04 pm

   Dobre, a to się usmiałam;-) Pozdrawiam! Ale za te 4 dychy to kup sobie lepiej jakiś napuj energetyzuący, chyba skuteczniejszy niż Cola;-)

   • Kuba 12 Maj 2011 o 6:14 pm

    taaaa… proponuje http://www.vemmaUK.com :] Verve wymiata ;]

  • katerina404 12 Maj 2011 o 5:04 pm

   Posłuchaj, wiem o jakie informacje Ci chodzi, które uważasz za mało prawdobodobne. Widzisz, jak czytam w Twoich myślach. Otóż dla rozjaśnienia Ci w mózgu i nie piszę tego złośliwie, napiszę Ci tu malutką wskazówkę. Czy wiesz, czym jestt „Okrągły stół”. Otóż okrągły stół jest organizacją swtorzoną przez Grupę Milnera. A wiesz kim był Milner. Otóż Milner, to obok Rotschildów, jeden ze spadkobierców Cecila Rhodesa. A wiesz, kim był Cecil Rhodes. Otóż Cecil Rhodes był twórcą “Tajnym stowarzyszeniu Cecila Rhodesa”, zwanego także „Marzeniem Rhodesa’. To jego marzenie realizują jego spadkobiercy, przy pomocy rozsianych tajnych organizacji. A wiesz, że Cecil Rhodes był fanatykiem okultyzmu i założył „Stowarzyszenie do Badań Parapsychologicznych” . A wiesz, czym się zajmuje to Stowarzyszenie?

   Stowarzyszenie do Badań Parapsychologicznych (SPR) jest organizacją non-profit w Wielkiej Brytanii. Jego celem jest, zrozumienie „wydarzeń i możliwości powszechnie opisywanych, jako psychiczne lub paranormalne oraz propagowanie i wspieranie ważnych badań w tej dziedzinie”, jak również „badanie rzekomo zjawisk paranormalnych w sposób naukowy i bezstronny.” Towarzystwo to zajmowało się m.in. mezmeryzmem, komunikacją myślami, nawiedzeniami, opętaniami, fenomenem Reichenbacha, seansami itp. Oznacza to, że Cecil Rhodes oraz jego grupa, byli głęboko zainteresowani okultyzmem.

   Obecni i byli znaczący członkowie SPR Henry Sidgwick, Frederick Myers, Alfred Russel Wallace, W.B.Yeats, C.G.Jung, William James, Arthur Balfour, Archie Roy, Rupert Sheldrake, Richard Wiseman, Susan Blackmore, Dean Radin, Alastair Sim, Peter Underwood and Charles Tart.Arthur Conan Doyle.

   Jednym z celów tego Stowarzyszenia jest „Rozszerzenie brytyjskich rządów na całym świecie, doskonalenie systemu emigracji z Wielkiej Brytanii i kolonizacji przez Brytyjskich subiektów we wszystkich krajach, gdzie środki do życia, są możliwe do osiągnięcia w dziedzinie energii, pracy i przedsiębiorczości. . . ostateczne odzyskanie Stanów Zjednoczonych Ameryki, jako integralnej część Imperium Brytyjskiego,

   • katerina404 12 Maj 2011 o 5:23 pm

    Całe zło tego świata wyszło z city London, a Żydzi, podobnie jak organizacje masońskie, są tylka przykrywką ich działalności i ich prawdziwej natury i ostatecznych celów. To oni rozdają karty, dzięki skumulowania w swoich brudnych łapach wielkiej fortuny. To u nich powstał pierwszy Bank Centralny, źródło wszelkiej lichwy i to oni trzymają łapę na tzw Rezerwie Federalnej w Stanach Zjednoczonych. Stany Zjednoczone są ich nadrzędnym celem, a celem ostatecznym jest wprowadzenie jednego rządu pod ich kierownictwem. Kosciól Katolicki, ma być zastąpiony docelowo tzw „Angielskie Imperium”, do czego wykorzystują loże masońskie oraz zakon jezuitów, który powołali dla infiltracji kościoła w celu rozwalenia go od wewnątrz.

    • Seba 12 Maj 2011 o 7:19 pm

     @katerina404 – nic dodać, nic ująć…pozdrawiam….Talbot.

    • Taka Prawda 12 Maj 2011 o 9:23 pm

     Kiedyś i nad Koroną Brytyjska rozbłyśnie wodorowe słoneczko. Hitler wojował z nimi na pozory ale kolejny już nie będzie miał takich służalczych obiekcji. Tak mówi przepowiednia która nie wyszła spod masońskiego pióra.

     • MamyPojechane... 12 Maj 2011 o 10:13 pm

      …ty todaj znac jak juz bedzie sie mialo dziac ,co…?

 31. Sully 12 Maj 2011 o 4:02 pm

  Jakies 4o minut temu w IRANIE było trzęsienie ziemi o sile 4,8 w skali R..zaledwie 2 km pod powierzchnią ziemi. Do tej pory obserwowałam takie w granicach 2 lub 2,5 Pozdrawiam!

  • Wojtek 12 Maj 2011 o 4:26 pm

   Cały dzień się gdzieś trzęsie i tak codziennie od początku świata. Nawet jak nie było HAARPu i masonów. Opamiętajcie się ludzie bo to prowadzi do paranoii.

   • sono 12 Maj 2011 o 8:15 pm

    Ty panie Wojtek czy ty jestes taki idiota , czy tylko udajesz?????
    Oczywiscie, ze byly kiedys tez trzesienia,ziemi, a powiem ci wiecej ludzie tez umierali i powiem ci nawwt wiecej, i beda nadal umierac.
    Czy ty nie rozumiesz, czy to tak trudno zalapac ,ze wynaleziono i zastosowano obecnie w dzialaniu POTEZNA geo-fizyczna BRON, zwana tez HAARPEM.
    Jest ona o tyle poskudna, ze oprocz niesamowitego niszczenia jest poniekad brona niewidzialna , przynajmniej dla wiekszosci lemingow, ktorzy po prostu nie uznaja jej istnienia, no bo RZAD tego publicznie w mass mediach nie oglosil.
    Leming MUSI miec napisano w main-stream mass mediach ,ze tak i tak jest lub ma byc. Jak leming nie ma napisane czarno-na-bialym w GW, to leming nie uwierzy, bo leming sie nie splami zdolnoscia do samodzielnego myslenia i samodzielnego wyciagnia wnioskow.

    • Wojtek 12 Maj 2011 o 10:42 pm

     Gdybym miał odrobinę nadziei że pojmiesz to bym ci wyjaśnił.

     Jak tam tama co ją wysadzali w zeszłym tygodniu???

 32. Sully 12 Maj 2011 o 4:31 pm

  Masz rację, może przesadzam…o rety jakoś mi się udzielił klimat tego „miejsca internetowego”;-) Ale faktem jest, że anomalia pogodowe zdarzają się często i wogóle wszystkiego nagle jest jakby więcej i mocniejsze…Pozdrawiam

  • Wojtek 12 Maj 2011 o 4:56 pm

   Prawda. Ale nie ma co popadać w paranoje. Na to nie mamy wpływu. Fajna z Ciebie osoba, wreszcie jakaś normalna reakcja. 🙂

   • sono 12 Maj 2011 o 11:00 pm

    wojetek to albo agent albo leming!!!!!!!

    • Wojtek 12 Maj 2011 o 11:06 pm

     Jak tama, bo to ty wciskałaś kit że ja wysadzją, prawda?

 33. Cupak 12 Maj 2011 o 5:04 pm

  Przyjaciel dutchsinsa mówi o konwoju 20 hummerów i ciężarówek wypełnionych w pełni uzbrojonymi żołnierzami i przewożących zapasy żywności, które wiedział stanie Północna Karolina.

 34. Cupak 12 Maj 2011 o 5:19 pm

  Największa antena ultra niskich częstotliwości potocznie HAARP zawitał już do USA, oczywiście wcześniej był w rejonie Japonii.

 35. ArO 12 Maj 2011 o 5:39 pm

  Pierwszym krokiem w celu depopulacji jest pełna informacja o człowieku. Cały czas trąbią w TV o spisie powszechnym.
  Szanowni Bracia i Szanowne Siostry zadaje pytanie: „Jak przed tym się bronić?”
  Na początek proponuje to Info podać dalej http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2011/04/18/3826/

  To taki wstęp…
  Pozdrawiam

 36. Aśka 12 Maj 2011 o 6:00 pm

  DONALD MATOŁ :

  30 CZERWCA PROTEST POD SEJMEM BEDZIE OK 30 TYS OSOB GORNIKOW , ITD ITD.
  NIECH JESZCZE KIBOLE PRZYJADĄ I ZASPIEWAJĄ
  „DONALD MATOLE TWÓJ RZĄD OBALĄ KIBOLE” MACIE SZANSE WYJSC WTEDY.

  Dokładnie.Dopóki każda grupa będzie pikietowała oddzielnie, dopóty rządzący mogą spać spokojnie. A zasadniczo przecież, każdej z grup zależy na poprawie sytuacji głównie materialnej, chociaż nie tylko, na zmianie warunków życia. Myślę, że wspólnym mianownikiem można ustalić – godność ludzką i pod tym szyldem wspólnie wystąpić okazując swoje niezadowolenie z biegu wydarzeń, które od lat obserwujemy, a które to wypadki coraz bardziej spychają nas do narożnika.

 37. Seba 12 Maj 2011 o 6:01 pm

  Ludzie!!! Ratujcie swoje pieniądze!!!!!

  Miliardy euro nie pomagają; wirus zadłużenia pożera kolejne kraje!!!

  Pamiętajcie co pisał „Wujek Dobra Rada”…hahahaha

  • rabarbarek 12 Maj 2011 o 6:15 pm

   Jaaaakie pieniadzeeeee? Seba , dziekujemy, ale nawet jak kto ma co wyciagac to one tez straca na wartosci. Inflacja je zezre , no chyba , ze zainwestowac w cos co sie przyda na ciezkie czasy albo …. niech kazdy sam sobie doda [brak mi pomyslow a konia nie kupie jak ci z Colorado , bo nie mam go gdzie trzymac.

 38. rabarbarek 12 Maj 2011 o 6:07 pm

  W stanie Colorado , mieszkancy malej osady przygotowani sa na rozne katastrofy. W razie gdyby cos sie wydarzylo maja zapasy jedzenia i wody, gdyby zabraklo benzyny maja konie, gdyby zakradl sie zlodziej maja bron, gdyby zabraklo pradu maja generatory i panele sloneczne, buduja tez specjalne pomieszczenia aby sadzic tam wlasne warzywa. Wszystkim dowodzi energiczna 69 letnia Amerykanka. Autor reportazu dowiedzial sie w sklepie z bronia , ze pewien pan przychodzi do sklepu co tydzien i kupuje 1000-2000 sztuk nabojow. Amerykanie obawiaja sie , ze Obama moze ograniczyc lub zakazac sprzedazy broni, wiec sie zbroja na potege.

  Ciekawe jest natomiast spostrzezenia w komentach… Co ci wszyscy przygotowani zrobia jak przyjdzie FEMA , zarekwiruje bron i zapasy i jeszcze przegoni towarzystwo w ramach tzw. relokacji. [tak bylo w czasie powodzi w Nowym Orleanie]

  http://www.gazette.com/articles/families-115583-prepping-ammunition.html

 39. Dawid 12 Maj 2011 o 6:12 pm

  Wszystkim ktorzy znaj angielski polecam teraz sluchac radia http://www.infowars.com poznasz prawde

 40. Dawid 12 Maj 2011 o 6:16 pm

  sluchaj Dr Steve Pieczenik znowu dzisiaj o globalistach i palnowanym nowym ataku http://www.infowars.com

 41. rabarbarek 12 Maj 2011 o 6:56 pm

  Zobaczcie jakie negatywne emocje wyzwala w ludziach kryzys ekonomiczny , brak perspektyw na przyszlosc i kryzys wiezi miedzyludzkich . Ludzie zachowuja sie jak bydlo , choc w tym przypadku nawet bydlo powinno sie obrazic za takie porownanie. Uprzedzam , ze niektore videa moga ogladac tylko dorosli[ zarzadzenie you tube]

  Jeszcze niedawno w McDonaldach brak bylo chetnych do pracy . Dzisiaj w dniach skladania aplikacji do pracy , ustawia sie w kolejkach ponad milion ludzi. Sa to przewaznie mlodzi , ktorzy nie ukonczyli zadnej szkoly [ pomimo zapewnien kolejnych prezydentow, nikomu nie zalezy na wyksztalconym narodzie], ale jest wsrod nich wielu mlodych , ktorzy nie moga znalezc pracy w wyuczonych zawodach.

  Widea w tekscie, poniewaz sa niedostepne na you tube.

  http://theeconomiccollapseblog.com/archives/americans-gone-wild

 42. Ola 12 Maj 2011 o 6:57 pm

  Nowy styl narodowej rewolty http://www.answ.wordpress.com – PRZECZYTAJ I PRZEKAZ DALEJ

 43. galluss 12 Maj 2011 o 7:02 pm

  no i co krytycy i po części umyślni agenciaki syjonistyczni? CENZURKA INTERNETU WAM NIE WYCHODZI –

  PATRZCIE:

  http://www.tvn24.pl/-1,1702783,0,1,europa-sie-zamyka-dni-schengen-policzone,wiadomosc.html

  I CO? WIECIE W OGÓLE CO TO TRAKTAT Z SCHENGEN?

  jeśli odrzuci UNIA traktat z shengen to granice zostaną pozamykane, TERAZ WIDZIMY WYRAŹNIEJ JAK NIGDY KOŁCHOZ NAZISTOWSKI – bo przecież UE założyli byli naziści nie wiem czy małostkowi ludzie wiedzą o tym

  http://bazarmedyczny.wordpress.com/2011/03/11/glowni-nazisci-zaplanowali-czwarta-rzesze-ala-ue/

  UE POZAMYKA GRANICE DO KOŃCA ROKU – będą zamachy i JUŻ PRZYGOTOWUJĄ POPRAWKI DO PRAWA ABY POZAMYKAĆ GRANICE – NIE WYJEDZIECIE DO PRACY ZA granicę!!

  hahaha – ale chciałbym zobaczyć wasze miny, haha, jak WSZYSTKO CO TUTAJ PISZEMY NA BLOGU SIĘ SPRAWDZI:
  – pozamykane granice UE – wojna z islamem – 3 wojna
  – zamachy bombami uranowymi lub wąglikiem rozpylonym przez samoloty nieoznakowane mossad izraelski
  – i wiele innych spraw o których pialiśmy- trzęsienia ziemi

  nigdy nie zrozumiecie czym jest UE – jeśli nie przerobicie całej ideologi nazistowskiej, a mi przerobienie dogłębnie zajęło trochę czasu – i WCALE MI SIE NIE PODOBA ŚWIAT KTÓRY DLA NAS SZYKUJĄ

  i ten świat – UJAWNI SIE NAM DO KOŃCA TEGO ROKU – będą morderstwa masowe, już teraz rząd PO testuje swój bicz na kibicach – hahaha a wy sie smiejecie z kibiców?
  to was będą zamykać w kanciapach

  kibice to druga armia – tylko nie ma kto ich poprowadzić i zacznijcie sie szanowac nawzajem, bo kibic nie jest wrogiem ani pseudokibic, tylko syjonizm międzynarodowy, który WYMYSLIŁ DLA WAS POLACY piłkę nożną i stadiony

  PIŁKA NOŻNA I KLUBY SPORTOWE MAJĄ PODZIELIĆ SŁOWIAN – i wychodzi to syjonizmowi dobrze, a wy TEGO NIEROZUMIECIE -haha

  naprawdę, zrozumcie, ŻE MÓWIMY WAM, ŻE DO 2012 ROKU – BO WYBRALI SOBIĘ TĘ DATĘ ZOSTANIE WPROWADZONY NEW WORLD ORDER – od kilkudziesięciu lat przygotowują was we filmach katastroficznych na przygotowany kataklizm – PAMIĘTAJCIE NASTEPNE PARE MIESIĘCY

  i tak mnie nie zagłuszycie bo ja pisze czystą prawdę, pare miesięcy góra do końca roku i każda waluta upadnie a wy stracicie prace – i wtedy wam sie oczy otworzą – ale bedzie za póżno – bo juz jest system INDECT i będą was wyłapywac na ulicach

  • MamyPojechane... 12 Maj 2011 o 10:29 pm

   …tak bezczelnie im prawde wygarneles…? niektorzy(wiekszosc) napewno jeszcze nie byli gotowi. koszmary im sie zacznol ,depresja ,moczenie nocne moze rowinez wystapic…

   w smutnych czasach nam przyszlo zyc..

  • rabarbarek 12 Maj 2011 o 11:22 pm

   A cwicza nie tylko na kibicach. Niemal w kazdym „demokratycznym” kraju cwicza to czego sie nauczyli na zajeciach z „ujarzmiania” nieposlusznych. Kazda okazja jest dobra. Kibice, studenci, pokojowi demonstraci przeciwko G-20, mniej pokojowi demonstranci w Grecji , we Francji , Anglii. Teorie trzeba zastosowac w praktyce. Kilka dni temu w USA spalowano studentow, akcja SWATu byla tak brutalna , ze nawet w Afganistanie takich akcji nie przeprowadzano. W TV cisza, zadnych protestow , bija „naszych” a narod spi. To po prostu trzeba zobaczyc , tym bardziej , ze video juz sciagaja z internetu.

   • przybysz 12 Maj 2011 o 11:51 pm

    a co to tam stoi jakis radar albo tuba ultra dzwiekow 6:46 minuta filmu beda dawac po uszach

    • rabarbarek 13 Maj 2011 o 12:30 am

     Dokladnie , daja po uszach. Zalezy od natezenia fal dzwiekowych, duze natezenie moze zniszczyc membrane i bedziesz gluchy jak pien,mniejsze natezenie , oglupia, czujesz sie zdezorientowany i zaczyna bolec glowa.Jest to bron dzwiekowa , przetestowano ja w Iraku i Afganistanie , teraz testuje sie wsrod rodakow. Sluzy do rozpraszania tlumow , bo kto bedzie protestowal , jak mu czaszke rozsadza? Podobna „bron” stosuje sie przeciwko komarom, z oczywiscie odpowiednim natezeniem dzwiekow[ czy to fruwajace robactwo ma uszy? ]

    • mr elo 13 Maj 2011 o 10:36 am

     Nasi wojacy też mają takie urządzonko:
     http://oddzialprewencji.policja.waw.pl/portal/opp/173/20546/MOBILNY_LRAD500X_NA_PLYTE_BOISKA.html

 44. Ola 12 Maj 2011 o 7:09 pm

  Przepraszam ale ta strona http://www.answ.wordpress.com to nie dla patriotow ktorzy chca walczyc o wolnosc,prawde, chleb i prace dla kazdego. POMYLKA

 45. katerina404 12 Maj 2011 o 7:23 pm

  Przecytajcie jak mniej więcej kształtuje się obecnie sytuacja geopolityczna świata http://boskaenergia.wordpress.com/2011/05/11/zamachy-stanu-organizowane-przez-cia-w-celu-dominacji-anglo-amerykanskiego-faszystowskiego-imperium/

  • Taka Prawda 12 Maj 2011 o 9:09 pm

   Niedługo do Polski przylatuje obama. Cel jego wizyty jest wiadomy – wcisnąć nam amerykańskie bazy lotnicze – te same które w czasie puczu na Białorusi będą wykorzystane do bombardowań w ramach kolejnego „czystego nieba”. Pewne jest, że Białoruś nie może zmienić barw na przeciwne bo stabilność Rosji będzie zagrożona więc tak jak w artykule jest mowa nalezy się spodziewać konfliktu wspieranego przez Rosjan. To dla nich nóż na gardle.

   Teraz w Polsce na jesieni mają być wybory. Wiadomo, że peło to (niecenzuralne) i utrzymywanie tego przy sterze władzy sprowadzi nas do poziomu gorszego niż u biedaków w Darfurze. Z drugiej strony jak do władzy dojdzie kaczyński to z jego antyrosyjską manią można się spodziewać iż po dowolnej prowokacji nagranicznej, realizując swoją kwestie w planach anglo-amerykańskich, poprosi wojska NATO o zintensyfikowaną interwencje zbrojną z ogłoszeniem „pospolitego ruszenia (narodowej krucjaty smoleńskiej)”. Finał tej zadymy globalistów dla Polski będzie wiadomy i będzie podobny jak przy planach strategicznych w czasach Zimnej Wojny – tereny pomięddzy Odra a Wisłą bedą się świecić na lata by zagrodzić tym droge Rosjanom i ich sprzymierzeńcą na Zachód. Chcemy tego?

   Rządzący Polską może nie są uświadomieni ale po rozpoczęciu zadymy podzielą los niepotrzebnych anglo-amerykańskim spiskowcą satrap. Jaki to los? Kadafi, Mubarak, Saddam podpowiedzą.

   • pedro 14 Maj 2011 o 5:49 pm

    Władza u nas się rozdrobni i nie będzie rządzić 1 partia. Wobec tego głosujcie na partie z poza sejmu. „Nowa prawica” postuluje radykalne zmiany gospodarcze, które wyciągną nas z tego gówna bankowego, a jej lider wspomina czasem o masonach i takich innych (ale nie za często bo media zrobią z niego oszołoma)

 46. galluss 12 Maj 2011 o 7:27 pm

  dobrze, że chociaż ludzie z forum new world order coś rozumieją, powoli zaczynają rozumieć schematy nazistowskiego państwa, dzięki katerinka za poparcie, pan Marek nie zaktualizował mojego postwa bo jest zajęty i post oczekuje na moderację, jak się pojawi to go przeczytaj – UE ZAMYKA ZAMKNIE GRANICE W PRZECIĄGU KILKU MIESIĘCY – post musi zaakceptowac marek – bo ustawil, ze linki od dwóch sa blokowane

  • Seba 12 Maj 2011 o 7:39 pm

   @gallus…a ty nie jesteś S_e_t_h ?

 47. galluss 12 Maj 2011 o 7:45 pm

  SZYBKO WŁĄCZCIE TVN24 – syjonizm szykanuje polaków i straszą NAS I NASZE BLOGI, że będą nas wsadzać do więzienia a komentującym BĘDĄ SPRAWY KARNE WYTACZAĆ

  • ArO 13 Maj 2011 o 1:32 pm

   Dziwne na ich portalu nie widzę żadnej wzmianki no po za atakami hackerów. Boją się wejść do sieci bo telewizję łatwiej kontrolować, ŚKULWYSINY!!! Można przejrzeć archiwum ale nic nie wyłapałem od wtorku http://www.tvn24.pl/1,1,polska.html

 48. Talbot 12 Maj 2011 o 7:50 pm

  Zmieniłem nicka na prawdziwego – Talbot! Mam nadzieję, że rozprawimy się z fałszywymi Polakami…

 49. Talbot 12 Maj 2011 o 8:26 pm

  Komentarze z onetu…:

  PYTANIE ! jak cały świat zbankrutuje- bo do tego wg doniesień dążymy to kto będzie komornikiem ?
  ~adam
  dzisiaj

  Depozytariusze drobnej kasy, ale nikt nie będzie, bo …
  … hiperinflacja wchłonie wszystko.
  ~Heh
  dzisiaj, 19:22

  Bank Rezerw Federalnych :]
  ~jfk
  dzisiaj, 19:34

  złoto i srebro
  ~fafik
  dzisiaj, 19:40

  wówczas obsadze pole zborzem,ziemniakami a bogatemu każe …
  … papier wp…..lać
  ~hiehhieh
  dzisiaj, 19:48

  Trafne spostrzeżenie. Ja też mam podobny plan w sytuacji …
  … kiedy kilogram cukru będzie kosztować 100 zł/kg itd. itp. Po co mam pracować po 12 godzin cały miesiąc żeby kupić 10kg ;))))). Sam sobie zapewnię żywność. I …
  ~Pracuś
  dzisiaj, 20:30

  ….. karabin
  ~:(
  dzisiaj, 20:11

  żyd
  gangaleon
  dzisiaj, 20:21

  Poszaleją pare lat inflacja zbierze plony a potem się …
  … okaże że nic się nie stało
  ~bolek
  dzisiaj, 20:24

  Chińczyk
  ~Polak
  dzisiaj, 20:25

  Gdyby mógł być jakiś komornik to nie byłoby większego …
  … problemu. Na siłę ściągnęłoby się długi. Ale komornika nie ma. Dlatego też pożyczający zbankrutują. A to oznacza, że nie będą już więcej pożyczać pieniędzy. To …
  tom006
  dzisiaj, 20:29

  No niby racja. Problem w tym, ze caly swiat wziety do kupy …
  … jest warty iles tam bln dolarow a calkowita suma dlugow jest wieloktornie wieksza niz wart jest caly swiat. Oznacza to, ze w swiecie elektronicznych rozliczen …
  ~Jarek
  dzisiaj, 20:49

  Odpowiedź jest prosta! Watykan! Watykan nigdy nie …
  … zbankrutuje! A tak naprawdę to chyba JPII, nie wiem, ale jest teraz święty i cusik może, co nie?
  nikodem_dyzma
  dzisiaj, 20:39

  Kiedy ludzie pożyczają pieniądze w banku pieniądze są …
  … kreowane i wpływają do systemu. W tym samym czasie ludzie spłacają pożyczki – wtedy pieniądze są usuwane z systemu. Ponieważ branie pożyczek i ich spłacanie dzieje …
  ~marian
  dzisiaj, 20:44

  Czy zastanowił sie ktoś nad tym , że jak ktos jest winien …
  … komus kasę to ktos ma. Wszyscy są winni to kto MA ? Kto sprubuje wyjaśnić ten fenomen
  ~obserwator
  dzisiaj, 20:56

  Synowie Izraela i Iluminaci
  ~big bang!
  dzisiaj, 20:59

  Jak to kto? Pejsaci ochrzczeni scyzorykiem.
  ~Ganges z Krakowa
  dzisiaj, 21:04

  Komornikiem jest Bóg!
  ~epi
  dzisiaj, 21:08

  • millena461 12 Maj 2011 o 10:18 pm

   TALBOT-> witamy z NWO na MONITORZ :)) daj cos ciekawego

 50. POLAK 12 Maj 2011 o 8:43 pm

  Przed gwaltowna burza jest zawsze cisza !
  Wy za glosno krzyczycie i zbyt czarne chmury widzicie.
  Zblizajaca sie gleboka noc bedzie bardzo niespokojna .

  UWAGA :
  PIATEK – TRZYNASTEGO – DWATYSIACE JEDYNASTEGO ROKU TO BARDZO WAZNA DATA !

  Na moment zostaniecie porazeni wiadomsocia ,wstrzymacie oddech,bowiem niezbadane sa WYROKI BOSKIE !!!

 51. POLAK 12 Maj 2011 o 8:46 pm

  To nie czlowiek bedzie decydowal czy i jaki bedzie istnial ten swiat,bowiem czlowiek jest tylko prochem marnym,z prochu powstal i w proch sie obroci !

 52. Jacek 12 Maj 2011 o 9:06 pm

  Pytam po raz kolejny na żadnej przeglądarce nie uruchamia mi się strona newworldorder.com.pl. Co jest grane?

  • MamyPojechane... 12 Maj 2011 o 10:08 pm

   nie jestes godzien…;)

 53. ArO 12 Maj 2011 o 10:15 pm

  Zaczyna się w obroty? http://www.tvn24.pl/-1,1702783,0,1,europa-sie-zamyka-dni-schengen-policzone,wiadomosc.html

 54. ArO 12 Maj 2011 o 10:23 pm

  Czas na ogromną mobilizację prawdy!!!
  http://bazarmedyczny.wordpress.com/2011/03/11/glowni-nazisci-zaplanowali-czwarta-rzesze-ala-ue/

 55. Megi 12 Maj 2011 o 10:39 pm

  Na TVN Style jest powtórka programu z godz. 19. Widziałam fragment i teraz oglądam całość. Polecam. W bardzo sympatyczny sposób przedstawiają zalety czipowania dzieci. Oczywiście wszystko dla dobra dzieci, dla ich bezpieczeństwa.

  • katerina404 13 Maj 2011 o 2:51 pm

   A czy jest może gdzieś ten program w Internecie? Ja nie oglądam TV, bo się za bardzo denerwuję, jak słucham te bzdury. Ale skoro w TV zaczynają pieprzyć o chipach, to trzeba bić na alarm i uświadamiać ludzi, nawet na przykładzie tego kolejnego wypierającego mozg programu.

 56. rambo8 12 Maj 2011 o 10:45 pm

  a.H.A.A.R.P,od,wczoraj,dalej,pracuje.

 57. slice 12 Maj 2011 o 10:56 pm

  Wszyscy którzy podają konkretne daty – nie róbcie tego bo tylko się kompromitujecie i tracicie wiarygodność. Kilka osób już jest spalonych. Lepiej mówić o tym że coś może się stać a prognozy opierać na zastałych wydarzeniach niż wymyślać każdego dnia nową datę zagłady. Póki co haarp działa ale wydaje się że poza wczorajszą Hiszpanią nie zrobił NIC. I najprawdopodobniej nie zrobi nic wielkiego jutro i przez następny tydzień jak i miesiąc.

 58. sono 12 Maj 2011 o 11:05 pm

  Ten gosc jest bardzo ciekway. Wyjasnia on dosc szczegolowo symbole, jakich lucyferianie uzywaja oraz znaczenie owych symboli. Mozna powiedzeic ech, przesadza, ale rozejrzyjmy sie dookola i coz ON MA racje. Te symbole nas otaczja na prawo i lewo. Zwlaszcza wieksze firmy i koropracje je maja. Czy to przypadek??? Czyzby??
  A moze cena za posiadanie udanej firmy czy korporacji jest zaprzedanie swej duszy lucyfrianom???. Polecam zapoznanie sie z tymi symbolami, bo zeby je zobaczyc ,trzeba najpierw wiedziec CZEGO SZUKAC.

 59. sono 12 Maj 2011 o 11:09 pm

  tu kolejne ciekawe video

 60. yoker777 12 Maj 2011 o 11:09 pm

 61. yoker777 12 Maj 2011 o 11:12 pm

 62. Bartek 12 Maj 2011 o 11:14 pm

  Wojciech Mann – Kontrolowana Apokalipsa – HAARP http://www.boskaenergia.wordpress.com

 63. yoker777 12 Maj 2011 o 11:14 pm

  Czesc postanowilem wsadzic u moje filmiki :)mam nadzieje ,ze wam sie spodobaja pozdrawiam

 64. o_s 12 Maj 2011 o 11:30 pm

  http://www.it-networks.org/2011/05/11/the-pirate-bay-%E2%80%9Cthe-battle-of-internets-is-about-to-begin%E2%80%9D/

 65. sono 12 Maj 2011 o 11:31 pm

  BAAARdzo ciekwae video

  • katerina404 13 Maj 2011 o 3:02 am

   sono świetny materiał wrzuciłeś. Dzięki wielkie

  • lololo 13 Maj 2011 o 10:55 am


   a tutaj piosenka ku czczci heliosa. I have my angel now. Jak to mowi ta laska to wlasnie ze wybrala sekte illuminatow.

 66. sono 12 Maj 2011 o 11:39 pm

  Porownajce to video o literze M ,z tym video o Golgocie Beskidow na Matysce. Jezus tam przedstawiony ma cierniowa korona w formie, o dziwo, slonca, ma przy ubraniu tez pasek z hm… wezem. Czyzby symbolizowal Appollo, falszywego Jezusa??
  Ta droga ,w ogole jest tak naszpikowana symbolami masonskimi, ze az strach.
  O czym to swiadczy??

 67. mee 13 Maj 2011 o 1:01 am

  dziekuje dla gallusa i marka. a reszta niech robi co chce!

 68. Pingback: Top Posts — WordPress.com

 69. katerina404 13 Maj 2011 o 1:57 am

  Talbot znalazłeś się. Chłopie pozdrawiam. Co się dzieje z naszą stroną? Masz może maila do Artisa? Zapraszam Cie na moj blog http://www.boskaenergia. wordpress.com

 70. adio 13 Maj 2011 o 2:47 am

  nic nie zwojujecie … jest jak jest
  Pozdro

 71. katerina404 13 Maj 2011 o 2:48 am

  Wojtek albo udaje idiotę, albo nim jest, trzeciej możliwości nie ma. Na dodatek chyba wogóle nie czyta z uwagą nic, co się do niego pisze, nie tylko do niego, ale nawet ogólnie do wszystkich. Pisałam wcześniej o broniach skalarnych, o HAARP-ie i o wynalazkach Tesli, które przejęło CIA,a on dalej rżnie głupa i wyśmiewa te wszystkie kataklizmy, które mają miejsce, uważając chyba, ze biora się one przypadkiem. Nie wiem tylko, co mu to daje, bo od tego nie jest ani mądrzejszy ani zdrowszy, gdyż to wszystko co się dzieje, wpływa też negatywnie na jego zdrowi, nie tylko na nasze. Ostatni raz specjalnie dla niego wrzucam film. A potem jeżeli nadal będzie udawał głupiego, będę go olewać. Nie lubię bowiem ludzi wrednych, ani głupich, tym bardziej

  • sebecxs 13 Maj 2011 o 7:29 am

   … ja tez w to nie wierzę, chyba że by pokazali na TVN, albo ksiądz by powiedział, to bym uwierzył…. w internecie ludzie bzdury piszą…. hehehehe….

   • katerina404 13 Maj 2011 o 2:24 pm

    Człowieku ciemny to w TVN i na innych stacjach piorą Ci czaszkę, a Ty mowisz, ze w Internecie sa bzdury. Są i bzdury, ale trzeba też czytać książki, a Ty widać należysz do najgorszego rodzaju ciemnoty, bo musisz mieć szmatłoautorytety, aby znać prawdę. I nigdy nie wychylisz się poza orkestrę, bo jakże mnie Panie Boże stworzyłeś takiego mnie masz, bezmozgówca, który TVN uważa za Boga. Jesteś niedorozwiniętym embrionem. Szkoda mi takich ludzi jak Ty, ale nic dziwnego aspartam i pranie mózgu zrobiły swoje.

 72. sqaters 13 Maj 2011 o 7:29 am

  A co wy na to to dopiero odlot :

 73. Pal48 13 Maj 2011 o 8:10 am

  Miło jest znaleźć znajome grono, serdecznie Was pozdrawiam – Katerina? Talbot?
  Myślę, że inni również powinni wrócić do swoich nicków z nwo, w końcu coś nas łączy.
  Seth? Co Ty na to, bo jak sądzę Talbot ma rację.

  • katerina404 13 Maj 2011 o 4:12 pm

   Witaj Pal48 tęskniłam za Wami wszystkimi, musimy się jakoś poprzez admina wymienić mailami.

 74. Talbot 13 Maj 2011 o 10:00 am

  Miło Was wszystkich widzieć na tym blogu. Chcę Was poinformować, że pomimo mojej funkcji moderatora na NWO, Admin nie raczył nawet poinformować nas o swojej decyzji zlikwidowania strony. Wielokrotnie do niego pisałem. Moje zapytania zostały bez odpowiedzi…

 75. katerina404 13 Maj 2011 o 2:31 pm

  Talbot, a może coś mu sie stało? I dlatego się nie odzywa? Ja już nie wiem, co myśleć? A seth też się tu udziela? Widziałam wpisy i chyba nawet artykuły setha na Wolnych Mediach

  • Talbot 13 Maj 2011 o 3:01 pm

   Z Sethem miałem kontakt poprzez Skype, ale ostatnio nie widzę, aby był aktywny.
   Ostatnio zamieszczał posty na globalnej świadomości.

 76. katerina404 13 Maj 2011 o 3:41 pm

  Dziś cała Europa i właściwie reszta świata zachodniego, są pod wpływem tej grupy (z Angielskiego podwórka, należą do niej Tomy Blair i Gordon Brown). Socjalizm Fabiański ma dokładnie te same cele, co socjalizm Marksistowski/komunizm, jednak droga ustanowienia tej utopii, jest obliczona na dekady powolnych zmian społecznych oraz wyrabianiu akceptacji społecznej dla tych zmian.

  Jednym słowem ruch ten, ma za zadanie stworzenie takiej sytuacji, w której ludzie wręcz oczekują tego, żeby rządy zajęły się ich całym życiem, oraz każdym jego aspektem. Grupa ta, ma za zadanie zbudować socjalizm na świecie i zunifikować populację świata dla Nowego Jorku i Londyńskiego City pod koroną brytyjską.

 77. katerina404 13 Maj 2011 o 3:49 pm

  Jednocześnie większość przywódców tej grupy, wywodziło się z bogatych grup społecznych, elit, szlachty i reprezentowało „dążenia mas”, w kontekście utrzymania ich pod kontrolą monarchii. Fabiański Socjalizm był monarchistycznym frontem, który pod przykrywką socjalizmu i równości, miał za cel ustanowienie takiego stanu rzeczy dla mas, przy jednoczesnym utrzymaniu monarchistycznej klasy rządzącej.

 78. katerina404 13 Maj 2011 o 3:52 pm

  Socjaliści fabiańscy, opowiadali się za socjalizmem, socjalizmem narodowym (popierali otwarcie A. Hitlera), eugeniką wraz z eksterminacją słabszych, niedorozwiniętych ludzi oraz tych, którzy nie potrafią usprawiedliwić swojego istnienia i są obciążeniem dla systemu. Bernard Shaw był promotorem wizji pozbywania się tych ludzi za pomocą „etycznego” gazu, zanim jeszcze Faszyści o tym pomyśleli i zrealizowali ten plan w rzeczywistości.

 79. katerina404 13 Maj 2011 o 3:58 pm

  Piszę to wszystko, szczególnie dla tych ludzi, którzy tu zabierają głos, a nie skazili sie nigdy ani niezależną myślą, ani wiedzą,ani nawet minimalnym myśleniem, którzy w ręku nie trzymali żadnej wartościowej książki, nie mówiąc o jej przeczytaniu, którzy są ślepi i głusi na wszystko co się dzieje i którzy patrzą jak pi…a w szpak w TV i słuchają gadek księdza z ambony.

  • Pelagia 14 Maj 2011 o 8:45 am

   tacy ludzie myślą pewnie, że komory gazowe to bajka, robienie mydła z ludzi to bajka. polecam naiwniakom książkę Grzesiuka – 5 lat kacetu (albo byłem w kacecie – dawno czytałam, to moge pomylić tytuł)- ten koszmar naprawdę był. Moja babcia była krolikiem doświadczalnym w Oświęcimiu – przez wiele lat po wojnie była umierającym wrakiem. To miało wpływ na psychikę Jej i całej rodziny. To, że Polacy są teraz tacy, a nie inni to głównie zasługa wojny. Najwartościowsze jednostki zostały unicestwione, chyba, że miały nieziemskiego farta. To napisałam nie tylko do naiwniaków, ale też do podłych ludzi, kt. twierdzą, że wojna jest potrzebna, bo oczyszcza. Sami ze swoimi rodzinami idźcie w sam środek wojny, zobaczycie jakie to oczyszczenie.
   Wojna zawsze jest złem

 80. nekromancer 16 Maj 2011 o 9:25 pm

  Jutro 17 maj 2011. Mam jakieś dziwne odczucie co do tej daty że coś złego wydarzy się na świecie, a dokładnie w Anglii. Analizując liczby jakie pojawiają się w filmach mam wrażenie że jutro coś tam wybuchnie. Moje obawy opieram na kilku liczbach i połączeniu dwóch kalendarzy gregoriańskiego i juliańskiego. W juliańskim 4 maj w gragoriańskim 17 maj. Oglądając wiele illuminackich filmów doszedłem do luźnego wniosku że jakoś dziwnie pojawiają się tam dużo 4, 5 i 17 oraz odniesień do nich. Np w drive angry http://1.fwcdn.pl/an/49468/15362.$.jpg na plakacie w literce E – która jest 5 literą jest wyryta 4. Moim zdaniem to 4 maj. W filmie Cage zwraca dość ostentacyjnie uwagę na pełnię księżyca patrząc na maj jest tylko jedna 17 maja. W samym filmie pełno jest 5, koleś z piekła na legitymacji ma ogromną 5, jak samochód leci widać z wszystkich cyfr na rejestracji tylko 5. Jak Cage jedzie przez piekło ma na twarzy wyrytą 5 i 11 http://financial-partner.pl/images/floreny/b.jpg . Ta 5 i 11 może coś znaczyć np ostatni zamach w londynie był 7.7.2005, 17 maja minie 5 lat 10 m-cy 10 dni. Cały film naszpikowany jest symbolami i cyframi. Kolejny film np I AM NUMBER 4. I AM czytając od końca MAI 4. W tym filmie też jest pełno illuminackich odniesień. Ci źli w piwnicy sami mówią że chcą ustanowić NEW WORLD ORDER w trailerze główny bohater opisuje że jego poprzednicy zginęli jeden z nich zginął w Anglii. On jest 4 w sumie 9 więc oprócz niego jeszcze 5. Więc znowu 4 i 5. 4 i 17 jest w filmie dużo czasami nawet razem kiedy ci źli każą mu przyjechać podają adres 417. To takie luźnawe skojarzenia jutro na pewno nic się nie wydarzy ale napisać można. Jeśli się wydarzy to pewnie wyjdzie że bombe dostali od pakistanu a w Anglii jest mnóstwo pakoli to dpiero by było.

 81. nekromancer 16 Maj 2011 o 10:46 pm

  Może też chodzić o Elżbiete II ur na Bruton Street 17 w MAYfair taki zbieg