Benjamin Fulford: nadchodzi Złoty Wiek

W kolejnej publikacji Benjamin Fulford, były dziennikarz Forbesa na swoim płatnym blogu, ostrzega, że sytuacja w tzw. strefie sejsmicznej Nowego Madrytu (New Madrid fault line) jest częścią kampanii skierowanej przeciwko Amerykanom.
„Największe od 500 lat” deszcze spowodowane były użyciem broni HAARP, kolejnym etapem będzie trzęsienie ziemi, które z kolei spowoduje „zagrożenie nuklearne” ze strony 15 elektrowni, które są w tym regionie. Fulford powołuje się na źródła agencji wywiadowczych MI6, CIA, FSB i Japońskiej Policji Bezpieczeństwa.

Powstała sytuacja będzie pretekstem do wysiedleń ludności i umieszczenia ich w obozach FEMA. Najlepszym sposobem by tego uniknąć jest aresztowanie kabały w Waszyngtonie oraz ujawnienie tych planów.

Ci sami ludzie wywołali trzęsienie ziemi, tsunami i atak nuklearny na Japonię. Według Fulforda użyto atomowej bomby walizkowej, która została przetransportowana drogą morską na wyspę w odległym archipelagu Okinawa. Zgodnie z tym co przekazała osoba biorąca udział w tej operacji, bomba została następnie przewieziona łodzią do Kyushu. W dalszej kolejności przetransportowano ją samochodem do posiadłości w Hinode należącej do byłego premiera Japonii Yasuhiro Nakasone. Stamtąd wzięto ją do kwatery głównej stowarzyszenia północno-koreańskiego Chosen Soren, skąd wreszcie przewieziono ją na statek wiertniczy Chikyumaru. Umieszczono ją na głębokości 10 kilometrów niedaleko wybrzeża Japonii. Tam eksplodowała, a „wypadek nuklearny” w elektrowni Fukushima był sprowokowany aby ukryć promieniowanie spowodowane przez bombę.

Ślady prowadzą do mafii George’a Busha seniora oraz do senatora Jay Rockefellera. Jeśli Amerykanie chcą uniknąć tragedii, powinni według Fulforda aresztować tych ludzi wraz z ich pomocnikami.

Fulford zmienił w znacznym stopniu stanowisko wobec rzekomych satanistów w Kościele Katolickim. Nowym zwierzchnikiem Jezuitów jest o. Adolfo Nicolas, który wykładał na Uniwersytecie Sophia w Tokio podczas gdy Fulford tam studiował. Już wtedy miał reputację miłego człowieka i dobrego Chrześcijanina. Z dobrych źródeł wiadomo, że zarówno Adolfo Nicolas, który jest chory, jak i były zwierzchnik Jezuitów Peter Hans Kolvenbach, są bardzo światłymi ludźmi, a ten ostatni jest m.in. mocno zaniepokojony faktem, że przemysł farmaceutyczny wprowadza toksyczne szczepionki i rozpowszechnia wszelkie choroby i trucizny.
Z tych samych źródeł wiadomo, że Peter Hans Kolvenbach nigdy nie przyznawał się do tego, że jest „głównym satanistą”, a jedynie że pytał retorycznie „czy obawiasz się Szatana”. Zaszło więc nieporozumienie, na skutek przekłamań w relacji osób, które rozmawiały z Peterem Hansem Kolvenbachem. Osoby te znają go od dziesiątków lat, więc dość dziwne są te sprzeczne informacje.

Jasne jest natomiast, że wśród elit zachodnich jest poważne zamieszanie i bałagan – wszędzie widać objawy napięcia, a wojna finansowa na wysokich szczeblach jest wszędzie widoczna.

Przykładem jest rzekome zamordowanie Bin Ladena i groźba „odwetu” ze strony Al CIA-dy (tak Fulford nazywa Al Kaidę). Cała ta operacja została poprzedzona kampanią dezinformacji na wikileaks o planowanym terroryzmie nuklearnym Al CIA-dy. Innymi słowy, stary porządek nie dba już o zachowanie pozorów i to czy ich kłamstwa zostaną ujawnione – posuwa się do otwartego szantażu nuklearnego .

Fulford odniósł się również do planowanego ataku na Watykan. Grupa, która planowała użyć atomowej bomby walizkowej 11 maja zrezygnowała z tych planów i „nie będzie żadnego ataku na Watykan 11 maja” (artykuł pochodzi z 10 maja).

Z kolei jeszcze inna grupa o nazwie Ciemne Braterstwo (Dark Brotherhood) grozi zniszczeniem nuklearnym świata, jeśli nowy system finansowy nie zostanie ogłoszony do 1 czerwca. Tak więc nad naszymi głowami wisi wielkie zagrożenie III wojną światową i nuklearnym holocaustem.

W ostatniej części artykułu Fulford rozpisuje się na temat walki pomiędzy zwolennikami dotychczasowego systemu drukowania pieniędzy, a nowym systemie, w którym waluta ma mieć pokrycie w majątku. Ci pierwsi, poprzez pewne manipulacje zyskali jeszcze na czasie, ale nie potrwa to długo. Dziennikarz wspomina jeszcze o niedawnym ataku na bazę danych Sony, twierdzi że są to ci sami ludzie, którzy zaatakowali internet w Egipcie. „Anonimowymi” autorami ataku byli prawdopodobnie banksterzy, a celem była czysta grabież.

Na koniec Fulford wspomina o ataku na firmę Toyota, która wiele lat temu otrzymała duże sumy od Rezerwy Federalnej i ich ludzi w Japonii w celu budowy infrastruktury. Część tych pieniędzy została przeznaczona na założenie banków. Teraz FED chce te pieniądze odzyskać, a Toyota mówi nie. Stąd też atak na firmę.

Fulford dodaje, że wiele spraw, które się obecnie toczą nie może być ujawnionych gdyż prowadzone są negocjacje na wysokich szczeblach. Należy być dobrej myśli, wszystko bowiem wskazuje, że ostatecznie zapanuje światowy pokój. Ludzie w Watykanie są przekonani, że świat zmierza ku upadkowi, ale prawdą jest że świat się odrodzi.
Po tym jak zostanie ogłoszony nowy system finansowy, rozpoczną się działania mające na celu zakończenie ubóstwa i niszczenia środowiska oraz zostaną udostępnione nowe technologie.
Ma się rozpocząć długo przewidywany „złoty wiek”.

Reklamy

225 responses to “Benjamin Fulford: nadchodzi Złoty Wiek

 1. ArO 14 Maj 2011 o 7:31 am

  tych ciemnych to chyba poje…o. Kościół coś wie i mogę zgodzić się z tym artykułem ponieważ jak ksiądz chodził u mnie po kolędzie, to się wysypał, powiedział że będzie koniec świata, a brat na to: – to co będzie? ksiądz: – Będzie BUM!

  Polubienie

 2. zenobiusz 14 Maj 2011 o 7:58 am

  „Fulford powołuje się na źródła agencji wywiadowczych MI6, CIA, FSB i Japońskiej Policji Bezpieczeństwa.”No swoim płatnym blogu.!!!Cóż, mamy,i my, naszego Fulforda,który miał informacje,od służb,Ukrainy i Białorusi,a nawet,od zaprzyjaźnionego wiceministra Spraw Wewnętrznych Ukrainy.Jedyna różnica,że nieborak nie potrafił,założyć płatnego bloga,pewnie nie stać go na serwer,albo przerasta to jego wiedzę.Jeśli mnie pamięć nie myli nasz „prorok” a’la Fulford, jak na polskie warunki,bardziej przaśny,występował bodaj,jako Mizia.Wszystkim amatorom,takich sensacji,gratuluje trzeźwości osądu.

  Polubienie

  • maciej 14 Maj 2011 o 8:39 am

   Przygadał kocioł garnkowi . Fulforda cechuje pisanina z palca ssana ,za którą żąda kasy .A ty Zenobiusz kopiujuesz pisaninę z palca ssaną od innych ,za co nie żądasz kasy ,mała to różnica.

   Polubienie

   • zenobiusz 14 Maj 2011 o 10:19 am

    O Pan Szubert,we własnej osobie ??
    Proszę się dokształcić.Koniec wakacji.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/14/11565/
    Orgon badania,polskie doświadczenia.

    Polubienie

    • maciej 14 Maj 2011 o 11:44 am

     Nie Pan Szubert .

     Jak tak wyglądają polskie badania , gość ręką czuł energię 🙂 to pogratulować wiarygodności .

     takiego dokształcania nikt ci nie zazdrosci

     Polubienie

    • zenobiusz 14 Maj 2011 o 12:00 pm

     Wilk ,pięto niżej.A ty się dokształcaj,bo na razie stać Cie, na krótkie popluwania.

     Polubienie

    • maciej 14 Maj 2011 o 12:56 pm

     Z tego ,,dokształcania ” stałeś się Zenobiusz internetowym pośmiewiskiem i przykładem ,,użytecznego idioty” o nachalnym trolowaniu z twojej strony nie wspomnę .

     Polubienie

  • as 14 Maj 2011 o 9:28 am

   Fulford popełnił największy grzech ,nie powołuję się na ,,źródło wiedzy i oświecenia” Zenobiusz blog .

   Polubienie

   • zenobiusz 14 Maj 2011 o 10:20 am

    O Pan Szubert,we własnej osobie ??
    Proszę się dokształcić.Koniec wakacji.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/14/11565/
    Orgon badania,polskie doświadczenia.
    Współudział,to takie ładne słowo.

    Polubienie

  • monitorpolski 14 Maj 2011 o 9:30 am

   Dlatego to zaznaczyłem. Wszystko to ma formę bluffu. Publikacje mogą być jednak wynikiem desperacji Fulforda, chce coś zrobić dla tego kraju i postanowił działać, nie mając podkładu finansowego – coś jak my, tyle że w formie bluffu. Nie można go więc skreślać. Sam fakt, że wytłumaczył wpadkę z „Czarnym Papieżem” dobrze o nim świadczy. Nie wiem jednak czy można prymitywnego Mizię porównywać do elokwentnego Fulforda? Czyżbyś nawiązywał do analogii z Prezydentami?

   Polubienie

   • APA 14 Maj 2011 o 10:01 am

    Na wszystko znajdzie sie wytlumaczenie ,na kazde proroctwa,gdybanie,oraz przeinczanie wiadomosci dobrych czy zlych ale „zawsze prawdziwych”.
    To,ze ktos chce na tym zrobic kase to tez nie ma sie co dziwic ,bowiem apetyty rosna ,a jeszcze jak do tego dochodzi „zemsta rodowa” to szuka sie kazdego narzedzia aby dolozyc przeciwnikowi. Na polsko jezycznych portalach tez znajdziecie „swoich ful-fordow”,ktorzy pozakladali swoje portale i jakas maja w tym platna lub bezplatna satysfakcje, zazdroszczac jeden drugiemu (patrz mizia-zenobiusz) a bywa,ze jest to ta sama „dziupla dezinformacyjna” z okreslonymi postawionymi im celami .
    Dobrze sie skalda,bo czytelnicy maja porownania co i jak ludzie przekazuja szczegolnie tym,ktorzy posiedli dostep do internetu (to ma dobre i zle strony).
    MADRY POLAK POTRAFI NIE TYLKO CZYTAC,PISAC,MOWIC ALE TAKZE MYSLEC i WYCIAGAC WNIOSKI WLASNE.
    Plany globalistow wala sie kazdego dnia i trzeba pamietac ,ze w ostatecznosci ZAWSZE ZLO PRZEGRYWA Z DOBREM,bo nad wszystkim czuwa BOG i rozsadni ludzie,ktory/ktorzy nie pozwala drwic ze swego DZIELA STWORZENIA !

    Polubienie

    • sono 14 Maj 2011 o 12:29 pm

     pieprzysz bez sensu.
     Tak, Bog wygra, ale nie jest powiedziane ilu sie ostanie aby to ogladac. Moze ( i zapewnie) garstka. Bog nie wyrwal pierwszych chrzescijan z paszczy lwa, nie ratowal ginacych w okrutnych meczarniach obroncow w Wandeii, nie oszczedzil Christeros walczacych w Meksyku czy tysiecy katolikow zabijany w latach 30 w Hiszpanii??
     Plany globalistow nie wala sie kazdego dnia. Oni maja sie swietnie i ralizuje swoje plany tak jak planowali.
     I udawanie ze wszystko bedzie ladnie i zgrabnie i „samo przez sie ” sie naprawi, to myslenie 2 latka ,a nie doroslej osoby.
     „Samo przez sie” sie nie naprawi. Nie zachowuj sie jak Polyanna ktora patrzy na swiat tylko przez rozowe okulary.

     Polubienie

   • zenobiusz 14 Maj 2011 o 10:22 am

    Marek,wyostrzyłeś już absurd,wielu „spiskowych teorii”,a publika udaje ,że nie rozumie,i imputuje Ci ich popularyzację,z uporem,godnym ,lepszej sprawy.

    Polubienie

 3. Misiek1205 14 Maj 2011 o 8:03 am

  Witam wszystkich to mój pierwszy post.Widze że są tu forumowicze z newworldorder.com.pl min. Katerina.Wie ktoś za co stronka nie działa?

  Polubienie

 4. Talbot 14 Maj 2011 o 8:09 am

  Misiek1205 :

  Witam wszystkich to mój pierwszy post.Widze że są tu forumowicze z newworldorder.com.pl min. Katerina.Wie ktoś za co stronka nie działa?

  Zapytaj ministra Sikorskiego.

  Polubienie

 5. waldi 14 Maj 2011 o 8:09 am

  Mizia pod ziemią pracują frezy, które powodują zapadanie się gruntu, osówiska a reszta to tylko przykrywka, zaczęłosię 1 kwietnia i trwa . obuddzie się.

  Polubienie

 6. xyz 14 Maj 2011 o 8:20 am

  Czyli co, Fulford znowu jest wiarygodny ? Czego to monitorpolski nie zrobi, żeby tylko sprzedać tanią sensację. Nie widzę różnicy pomiędzy tym blogiem a mass mediami.

  Polubienie

  • rambo8 14 Maj 2011 o 8:46 am

   Nie,jest,wiarygodny,nie,był,i,chyba,nie,będzie,
   nigdy.Zwykły,szarlatan,i,naciągacz.
   8,dolców,za,dostęp,do,strony.no,to,jak,on
   może,być,wiarygodny?
   Już,nie,mówiąc,o,jego,newsach,z,dupy.

   Polubienie

   • mc 14 Maj 2011 o 9:14 am

    naucz się wreszcie pisać neandertalczyku

    Polubienie

  • Radoslaw 14 Maj 2011 o 10:07 am

   sensacja goni sensacje

   Polubienie

 7. Bob 14 Maj 2011 o 8:26 am

  W sektach jak zmieniają swoją „objawioną prawdę” nazywają to „nowym światłem”…

  Polubienie

 8. nekromancer 14 Maj 2011 o 8:42 am

  Już chyba wiem o co chodzi w dacie 11 maja 2011. Wszystkie dane ładnie wszystko się układało i nic dlaczego? Niedawno opisywałem karte time warp i według mnie ta właśnie karta wskazywała na 11 maja i zniszczenie Rzymu wraz z Watykanem. Niedawno też na tym blogu pisałem o dacie 24 maja, która przewija się po internecie i moje spostrzeżenie odnośnie filmu 2012 gdzie w Kaliforni na domu widoczna jest według mnie właśnie ta data nr domu to 11245 czyli 2011 – 24 – 5 a ponieważ w stanach piszą miesiąc jako pierwszy, jest to odwrócona jak to u satanistów data 24 maj 2011. Przyglądając się nadal dwóm kartom Time Warp i tę z trzema zegarami w tym słonecznego moim zdaniem są one powiązane. Ta z zegarami opisuje sytuacje 3 miejsc USA, Włoch i Grecji i ich wskazania na 11 maj. Time warp natomiast dotyczy tylko Rzymu. I tutaj przyszła mi myśl. Czy te dwie daty 5 11 i 5 24 są jakoś powiązane i okazuje się że tak. Jeżeli sprawdzimy według miejsca czyli Włoch i Grecji gdzie do 1923 obowiązywał kalendarz rzymski, słoneczny, juliański (ciekawostka Raffaele Bendandi który przewidywał 11 maja trzęsienie ur. sie w 19 wieku i tym też się przez dobrych kilkanaście lat się posługiwał) 11 maja to właśnie 24 maja według gregoriańskiego. Według mnie nie po to tyle się namęczyli z głoszeniem pod przykrywką chrześcijańskiego familyradio o rychłym armageddonie 21 maja żeby przed czasem wszystko odpalać. Poczekają spokojnie na 24 żeby nie rzucało się w oczy że równo 21 maja akurat takie potężne trzęsienia ziemi i tsunami powstało. 24 będzie dla ludzi do przyjęcia no i uwierzą że to czasy ostateczne potem zacznie się piekło wojny i gazowanie i na końcu w listopadzie ześlą fałszywego mesjasza i NWO gotowe a do tego czasu będą nas raczyć pomniejszymi trzęsieniami.

  Polubienie

  • Pawel6616 14 Maj 2011 o 8:49 am

   W całej tej symbolice ciężko doszukać się logiki – po co ujawniać swoje plany?

   Polubienie

  • monitorpolski 14 Maj 2011 o 9:35 am

   A czytałeś wpis o niejakim Pieczeniku? Przedwczoraj znów dał wywiad u Alexa Jonesa. Powiedział wprost, że armia amerykańska nie pozwoli na te szaleńcze kroki. Zostali zablokowani. Teraz oni są zwierzyną, na którą się poluje.
   Fulford może mieć przecieki, jako że stał się znany.

   Polubienie

   • sono 14 Maj 2011 o 1:30 pm

    Panie monitor. Oni sie tak latow nie poddadza. Nie po to sie latami przygotowywali zeby ich paru gosci zastopowalo. Przewidzieli wszystkie mozliwosci i na to znajda rozwiazanie. przede wszystkim wiekszosc lemingostwa nadal udaje ze wszytko jest ok i mamy sie zachowywac tak jakby sie nic nie dzialo. Czyli inaczej cieszysc sie zyciem i nie zwraca uwage ze bomba geoficzynczna ( HAARP) dziala na calego. Dlatego marnie widze szanse wygranie. Ludzie sa oglupieni na calego. I takimi dlugo jeszcze pozostana.

    Polubienie

    • monitorpolski 14 Maj 2011 o 2:02 pm

     Pewnie,że nie. Pieczenik powiedział wyraźnie, że mają znaleźć się za kratkami. A jak tam się już znajdą to nastąpi Norymberga 2… Oni walczą o życie. My zresztą też.

     Polubienie

    • MOL 14 Maj 2011 o 2:53 pm

     sono a jak spojrzysz na to z innej strony? a co ty na to: „Co by to oznaczało, gdybyśmy odkryli że każdy moment naszego życia to część konwersacji , trwającego dialogu z wszechświatem wokół nas? Co gdyby wszystko co się zdarza w naszym życiu, od leczenia naszego ciała do pokoju w naszym świecie, do naszych małżeństw, rodzin naszych romansów naszych rozwodów. Wszystkich rzeczy które postrzegamy jako życie w każdym momencie naszego dnia, co jeśli są one odbiciem tej inteligencji, tego pola energii , które starożytni opisywali w ich językach i teraz zachodni naukowcy zaczynają je opisywać w języku który rozumiemy. Rosnąca masa dowodów naukowych sugeruje, że dokładnie w ten sposób DZIAŁA NASZ ŚWIAT. Świat w swojej esencji nie jest niczym więcej i niczym mniej niż ODBICIEM tego czym staliśmy się w naszym wnętrzu. Naszych myślach, emocjach, uczuciach, naszych wierzeniach, naszych modlitwach.
     Fizyk z Uniwersytetu Princeton John Wheeler sugerował dokładnie tę koncepcję w swoim wywiadzie. Powiedział, że żyjemy w tym co nazwał „UCZESTNICZĄCYM WSZECHŚWIATEM” . Zamiast myslec o wszechświecie jako o czym ś już stworzonym, w którego środek zostaliśmy wrzuceni i mamy jego doświadczenia . Dr Wheeler sugeruje, ze wszechświat jest rezultatem tego co robimy w naszych życiach, powiedział: JESTEŚMY MALEŃKIMI CZĄSTECZKAMI WSZECHŚWIATA, KTÓRE PATRZĄ NA SIEBIE I TWORZĄ SIEBIE JEDNOCZEŚNIE. Jest to radykalna koncepcja ponieważ sugeruje to, że kiedy patrzymy na świat kwantowego atomu w tej minucie za ostateczna cząsteczką możemy jej nigdy nie znaleźć. Ponieważ za każdym razem, gdy patrzymy, akt sam akt szukania , jego świadomość umieszcza cos, buduje coś dla nas byśmy widzieli. Kiedy patrzymy na ekspansje, ogromna ekspansje naszego wszechświata, szukając samej krawędzi tego co nazywamy Kreacją, to możemy jej nigdy nie znaleźć , ponieważ ten akt świadomości- szukanie, jest kreatywna siłą, która umieszcza coś w tym miejscu.
     Rosnąca masa dowodów naukowych sugeruje że dokładnie w ten sposób działa nasz świat . to co znaleźliśmy poprzez odkrycia i eksperymenty dokonane ostatnio w XX wieku, jest to że starożytni mogli być bardzo, bardzo blisko dokładnego opisu tego W JAKI SPOSÓB DZIAŁA NASZ ŚWIAT. W języku innych czasów. Pomiędzy 1993 a 2000 rokiem przeprowadzono serie eksperymentów w akredytowanych naukowych i akademickich instytucjach , które wspieraja teraz dokładnie koncepcję , które starożytni tak jasno wyrażali w jezyku swoich czasów. Trzy z tych eksperymentów absolutnie wstrząsnęły podstawami wszystkiego w co teraz wierzymy w fizyce w sposobie w jaki NASZ SWIAT DZIAŁA. FAKTY SUGERUJĄ, ze jesteśmy połączeni poprzez to pole energii.”
     Jest (część) to tekst z ilustrowanego wywiadu z Gregiem Bradenem – NAUKA CUDÓW. Kwantowy język UZDRAWIANIA, POKOJU, CZUCIA I WIARY.http://www.youtube.com/watch?v=dAzLG51NIPs
     do czego zmierzam, to to, że mocno wierze i wiem ze ten absurd sie zakończy i że plany się krzyżują lucyferianom! Jednak by w końcu się to rozpadło trzeba wielu ludzi i ich wiary świadomości że są w stanie to powstrzymać ale tylko razem bo pojedyncze osoby sobie nie poradzą. osoby czytające moga pomyśleć no ale jak? Najpierw zapoznacie sie z tym materiałem jak trzeba oglądnijcie kilka razy.
     swoja droga to czy sie nie zastanawiacie (na pewno niejeden z czytających o tym wie) dlaczego w Biblii Jezus znika na jakis czas i nie ma jasnej odpowiedzi gdzie był przez wiel lat a pózniej znów się pojawia? są dowody na to że był w Tybecie- i ja własnie sobie uświadomiłam ze jezus posiadał taka moc by umieć czuć uczucia całym ciałem i sercem- jak toś nie rozumiem to niech zapozna się koniecznie z filmem. Myślę ze powinien każdy sie tym zainteresowac ponieważ każdy z nas szuka odpowiedzi jak powstrzymac tę machinę zła! tu mamy odpowiedz. więc nie jest tak ze nic nie możemy zrobić tylko patrzec i oczekiwać tych tragedii! A to że nic sie nie stało np. w Watykanie to dlatego że ci ludzie razem się spotkali i na pewno sie wspierali a nie płakali i użalali sie nad sobą. Ci ludzie wypuścili mnóstwo pozytywnej energii i tego nam trzeba. Pozdrawiam

     Polubienie

    • volv 14 Maj 2011 o 4:09 pm

     do MOL
     dobrze kombinujesz
     skoro jesteś w tym miejscu wiesz że żadna religia nie daje odpowiedzi ostatecznej… bo jesli poznasz tę odpowiedź odkryjesz że nie potrzebujesz żadnej religi bo odpowiedź jest w tobie i każdym z nas, że bóg jest częścia nas wszystkich on tworzy nas a my jego. Każdy z nas jest bogiem i posiada jego moc, zle z pozimu ego i umysłu nie jesteś w stanie go dostrzec mimo że jest cały czas wtym samym miejscu.
     życiem Ego i jego umysłu rządzi strach, ono się nim karmi dzięki niemu jest, jeśli pokonasz strach w każdej postaci zobaczysz że nie jesteś swoimi myślami ani Ego wytworzonym aby poruszac się w tym świecie. Nasze ego zostały przechwycone przez zapędy zła, stąd dobrnęliśmy do punktu oddalenia się od natury, człowiek nie pojmuje że jest jej częścią i posiada potężną moc kreowania rzeczywistości ale tylko jeśli jest w kontakcie ze źródłem. Oni to wiedzą jak wielka moc jest w każdym z nas i znają metodę aby nie dotrzec do tej siły, jednak natura jest silnijsza i budzi niektórych, którzy czują wewnetrznie że to nie jest prawda o czym mówi większośc. Prawda jest w nas, każdy może ją poznac ale dotarcie do niej jest utrzmywane lękiem, strachem. Największym strachem dla myśli i Ego jest śmierc, jeżeli przeskoczysz ten strach to zdecydujesz się na bycie w prawdzie, dla ego jest to niewyobrażalne i umysł nie może tego objąc, nie chciałbym byc źle zrozumiany.. nie mówię o samobójstwie bo tak to odczyta ego a tylko o pokananiu wszystkich lęków i zdanie się na czystą miłośc (nie taką jak nam wtłaczają od dziecka tylko najczystszą postac miłości do wszystkich i wszystkiego wokół nas), my na poziomie duchowym jesteśmy tą miłością i inteligencją tworzącą rzeczywistośc nazywaną życiem w każdym najmniejszym przejawie. Popatrz na dowolną religię przyjmując że Bóg jest w każdym z nas a nie gdzieś na zewnątrz to zrozumiesz przekaz i zrozumiesz dlaczego nikt nie może spotkac Boga (piszę Bóg bo to najłatiwej trafia do ego i umusłu; chodzi mi o siłę sprawczą wszystiego bez wyjątku, Boga nie ma na zewnątrz on jest w każdym z nas i wspólnie tworzymy wyobrażenie tego świata. Jeśli skierujemy uwagę do wewnątrz i skupimy ją na czystej miłości do wszystkiego nasza moc będzie nieskończona. Mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto zrozumie o czym mówię co da mi siłę do pozostania tutaj w wyzwalaniu z tej rzeczywistości do przejścia na poziom bezwarunkowego kontaktu ze wszechświatem.
     Szukajcie a znajdziecie, nie karmcie sie lękiem, największy lęk to tylko złudzenie myśli chorego umysłu wytworzonego przez spaczone ego.

     Polubienie

    • APA 14 Maj 2011 o 5:02 pm

     W zwiazku z tym,ze nie po kazdym poscie mozna dac odpowiedz (ciekawe, prawda ?) to pisze tu pod straszycielem zwacym sie „sono” :
     Jak bedziesz watpil w Boga to napewno dopadnie cie trwoga – znasz to ???
     Jestes papierowym bohaterem siedzacym przed kompem i udajesz zucha ,wypatrujac kiedy zacznie sie zawierucha .
     Wiedz straszycielu jedno,ze jeszcze sie taki nie narodzil aby calemu swiatu pzrewodzil.
     BOG WYDAL NA SMIERC SYNA WLASNEGO ABY ZYDOWSKI NAROD ZROZUMIAL KIM/CZYM JEST BOG.
     Dlatego tez to co wypisujesz o tym dlaczego Bog nie przyszedl z pomoca niewinnym,cierpiacym i zabijanym innym synom Bozym przez dlugie okresy jak istnieje przez NIEGO STWORZONY WSZECHSWIAT (nie tylko kula ziemsska i to co na niej jest),poniewaz ludzie ludziom gotuja los od zarania dziejow swiata !
     KROLESTWO BOZE NIE JEST Z TEGO SWIATA !
     STWORZONA miedzy innymi ziemia i wszystko inne na niej w tym LUDZIE maja sobie czynic ziemie PODDANA,CO WCALE NIE OZNACZA ,ZE CZLOWIEK CZLOWIEKA MA GNEBIC I ZABIJAC !!!
     Po to ludziom dal swe PRZYKAZANIA aby je przestrzegac do nich sie stosowac i teraz ci ,ktorzy ich nie pzrestrzegaja CZYNIA ZLO przez ktore cierpia najczesciej NIEWINNI LUDZIE !
     Choc mawiaja,ze czlowiek strzela a Pan Bog kule nosi to trzeba do tego wiedziec ,kto wowczas strzela i czy kula trafia.
     cdn

     Polubienie

   • siedem 14 Maj 2011 o 2:54 pm

    a to nie armia amerykanska pomaga w sukcesywnym zatapianu landow,
    w dzien? http://www.youtube.com/watch?v=jLlfZJKeNtI&feature=related

    i w nocy? http://www.youtube.com/watch?v=ZyPQNXfYJA8&feature=related

    Polubienie

    • monitorpolski 14 Maj 2011 o 4:17 pm

     Navy. Pieczenik wyraźnie o tym mówi. Zauważ, że na rzekomego Osamę wysłano Navy Seals. Stąd też potrzeba wody w całym przedsięwzięciu. Oni rządzą marynarką wojenną, ale nie armią lądową.

     Polubienie

    • zenobiusz 14 Maj 2011 o 5:28 pm

     To już szczyty bzdury,Kto miał wysadzać wały,by nie potopiło dziesiątków tysięcy ludzi,a woda poszła na tereny słabo zaludnione.cywile.Czego wy jeszcze nie wymyślicie.

     Polubienie

    • rambo8 14 Maj 2011 o 5:56 pm

     Czuć,całym,ciałem,to,jest,najwyższa,
     sztuka,i,to,ta,umiejetnosć,pozwala,
     nie
     fizycznie,odziałowywac,na,ciała,
     drugie
     z,fizycznym,efektem.Raz,doznałem,
     tego,
     mimo,wolnie,i,efekt,był,namacalny.
     Być,może,przez,medytacje(nie,próbowałem)czy,inne,pierdoły,można,uzyskać
     podobny,stan,umysłu-nie,wiem.
     ale,myśle,że,to,jest,ta,starożytna,
     wiedza,od,której,chca,nas,odciągnąć,
     i,że,chemitralsy,mają,też,z,tym,coś,
     wspólnego.

     Polubienie

    • MamyPojechane... 14 Maj 2011 o 10:23 pm

     ..kolega rambo znowu palil…?

     Polubienie

  • Patryl 14 Maj 2011 o 9:53 am

   Coś w tym jest. Jeśli zsumujemy cyfry daty 24.5.11
   2 + 4 + 5 = 11

   Polubienie

   • monitorpolski 14 Maj 2011 o 4:18 pm

    Ta data bardzo źle wygląda. I jeszcze jak się doda sprawę zmiany kalendarza…

    Polubienie

   • yoko 14 Maj 2011 o 8:56 pm

    Chyba „4” jest liczbą śmierci.

    Polubienie

  • APA 14 Maj 2011 o 10:20 am

   A nie przewidujesz interwencji Boga w ich plany ?
   To chyba jestes ateista.

   Polubienie

   • sono 14 Maj 2011 o 12:33 pm

    Boga juz wykurzylismy z naszych spololeczenstw. Zaprzedalismy nasze dusze mniej lub bardziej swiadomie szatanowi i mamonie.

    Polubienie

    • oz 14 Maj 2011 o 5:28 pm

     Bóg jest wyrafinowany , ale nie złośliwy..

     Polubienie

  • nekromancer 14 Maj 2011 o 2:00 pm

   W illuminackim filmie Drive Angry, który miał premierę 24 lutego 2011 w jednej ze scen koleś z piekła który goni Cage wylatuje z drogi. Dwóch kolesi podchodzi do zmiażdżonego auta a on wychodzi i do jednego mówi za 3 miesiące zginiesz. Według mnie również przez to przekazują date 24 maja 3 miesiące po premierze dużo ludzi zginie.

   Polubienie

   • pedro 14 Maj 2011 o 6:35 pm

    nekromancer@ zrób jednego dużego posta z rozkminą dotychczasową. z najważniejszymi przesłankami wypunktowanymi. I z bibliografia linkową. Tak by było latwiej ze wszystkim

    Polubienie

  • pedro 14 Maj 2011 o 6:29 pm

   A sama karta nazywa się „Time Warp” czyli zakrzywienie/wypaczenie czasu, a takiego wypaczenia dokonał nie kto iny jak papież Grzegorz posuwając kalendarz. Co do familiradia to potwierdzam organizacja co najmniej dziwna. Łatwo można wyliczyć że się nieźle rąbnęli bo wg. biblijnej chronologii świat ma około 6 tysiecy lat a nie 11 tyś. Jak ich pytałem po angielsku żeby to wyjaśnili to powiedzieli ze prześlą materiały i do tej pory nic nie dostałem . Wszystko rzeczywiście bardzo ładnie zgadzało się z datą 11 Maj i było sporo przesłanek. Te ćwiczenia FEMA to może tylko rzeczywiście ćwiczenia przed 24 :pp Wolę o tym wiedzieć ale do wszystkiego podchodzę z dystansem jak się stanie będzie dowód i tyle. Czekam na jednoznaczny znak czasów końca im bliżej do czasów końca tym bliżej do królestwa niebieskiego.

   http://media.adamdodson.org/var/resizes/Illuminati-Card-Game/seize%20the%20time.png?m=1276954093
   W tej karcie z 3 zegarami duży zegar (prawdopodobnie USA) wskazuje wskazówką a’la ręka myszki miki mały zegarek słoneczny który wygląda na stary i symbolizuje Rzym i Rzymski kalendarz Juliański. Wskazówka jest na 11 i wskazuje na czas Kalendarz juliański. Zloty zegar (może symbolizować nasz kalendarz) również wskazuje na kalendarz juliański. Zegar słoneczny reprezentuje kalendarz Juliański ponieważ w imperium Rzymskim obowiązywał juliański kalendarz. A jest to zegar słoneczny dla tego ze on kojarzy się on głównie starożytnością i upadek Rzymu umownie skończył epokę starożytności. Moim w sumie subiektywnym przypuszczeniem jest że ten mieczyk ociekający krwią symbolizuje duża i krwawą ofiarę, solidny przelew krwi. (pewnie ku czci lucyfera…) Cyfry na dużym zegarze też są Rzymskie. Hipoteza z kalendarzem juliańskim jest bardzo sensowna.
   @Pawel6616 Oni są popapranymi ludźmi, zawsze częścią ich działania jest oznajmianie swych planów. Są dogłębnie przekonani że bydełko strasznie głupie i mogą podpowiadać a my się nie zorientujemy. Ich język to nie normalny język, to symbolika, często skomplikowana ale bardzo sensowna.

   Polubienie

   • MamyPojechane... 14 Maj 2011 o 10:36 pm

    ..ta karta mowi: 10:30 24/5

    Polubienie

  • alexirin 17 Maj 2011 o 6:43 am

   21-24 maja możliwe silne trzesienie ziemi

   tłumaczenie google translator

   Następny 9 / 11 (New Madrid Earthquake), może być zakodowane w Illuminati filmy 2012 i Wiedza,Adres do domu byłej żony charakteru John Cusack w Illuminati „2012″ Film był 11245. Adres domu można zobaczyć na 14:22 znak DVD z filmem. Uwaga numerologiczne pojęcia … 14 = 7 +7 i 22 = 11 +11. Nawet czas filmu ma kodów Illuminati numer w nim.

   Dom jest zniszczony w czasie filmu wielka scena trzęsienie ziemi w Los Angeles.

   2012 trzęsienie ziemi scenie LA:

   http://www.abovetopsecret.com/forum/thread660831/pg1

   Polubienie

 9. Pawel6616 14 Maj 2011 o 8:43 am

  Wypowiedzi Fulforda to wyraźnie usypianie ludzi – Nic nie róbcie, my zajmiemy się wszystkim i będzie dobrze.

  Polubienie

  • Ania 14 Maj 2011 o 6:12 pm

   Zgadza się. Tak dokładnie to brzmi.” Nic nie róbcie, Bractwo białego Smoka wszystko załatwi, a wy będziecie zaraz mieli 1000 lat złotego wieku”.
   Czyli z jednej strony nas straszą,rozpowszechniając katastroficzne przepowiednie, a z drugiej uspokajają. Każdy sobie wybierze kłamstwo jakie lubi. No cóż, zeby nałapać różnych ryb, trzeba zarzucić różne sieci….

   Polubienie

 10. Misiek1205 14 Maj 2011 o 8:48 am

  A co z adminem newworldorder.com jest z nim kontakt?

  Polubienie

 11. Sully 14 Maj 2011 o 8:53 am

  Witam wszystkich. Dzisiaj trzęsienei ziemi na Costaryce…na ofecjalnej strone pisze, że 5,4 w skali R, ale na ogólnopolskich przeczytałam za aż 6,1 w skali R!!!
  Pozdrawiam

  Polubienie

 12. sebecxs 14 Maj 2011 o 9:18 am

  …dla mnie to cyrkowiec i już… ale jak mówi prawdę „ogolę jaja”, a co lato idzie..
  a co do trzęsienia na Kostaryce to tradycyjnie polecam http://aslwww.cr.usgs.gov/Seismic_Data/heli2.shtml chyba tylko Polskę trzęsienia omijają…..

  Polubienie

 13. Awooga 14 Maj 2011 o 9:23 am

  „Po tym jak zostanie ogłoszony nowy system finansowy, rozpoczną się działania mające na celu zakończenie ubóstwa i niszczenia środowiska oraz zostaną udostępnione nowe technologie.”

  A może w ten sposób główni „przedstawiciele” NWO chcą utożsamić ponowne przyjście Chrystusa, sfabrykują przyjście Chrystusa za pomocą technologii hologramowych – być może będzie to owy antychryst, zaprowadzą „nowy” porządek.. Fulford staje się coraz mniej wiarygodny..

  Polubienie

  • Grazka 14 Maj 2011 o 9:31 am

   Moze ?, nawet to pasuje to biblijnego proroctwa ktore mowi:1 Tesaloniczan 5
   1 Nie potrzeba wam, bracia, pisać o czasach i chwilach. 2 Sami bowiem dokładnie wiecie, że dzień Pański przyjdzie tak, jak złodziej w nocy1. 3 Kiedy bowiem będą mówić: «Pokój i bezpieczeństwo» – tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą.

   Oni ustanowia swoj pokoj ale nie na 1000 lat ale na bardzo krotko bo zaglada przyjdzie na nich ze strony z ktorej sie nie spodziewaja.
   Bedzie to w mysl zasady: Tej sie sieje ,kto sie smieje ostatni!

   Polubienie

  • APA 14 Maj 2011 o 10:28 am

   Nie dziw sie !
   Oni od lat (wiekow i tysiecy) maja swych prorokow i faryzeuszy.
   Zreszta malo ich widzisz w internecie .

   Zobacz jak ludzie w Izraelu drza ze strachu i po kolejna pomoc do swoich w Ameryce jedzie „nietenjasiek”.
   Albo nie widzisz jak w oczach Obama sie starzeje i siwieje ,bo i babcie gdzies tam w Afryce trzeba ochraniac aby …. za wiele sie nie wygadala na temat prawego loza.
   Swiat na klamstwie sie kreci i to co raz szybciej !

   Polubienie

 14. eltoro83 14 Maj 2011 o 9:28 am

  Witam.
  Podsyłam linka do dziwnego zjawiska na niebie które miało miejsce na uroczystościach Fatimskich 13 maja.Jest to hmmm okrągła tęcza wokół słońca-naprawdę daje do myślenia.

  Polubienie

  • Grazka 14 Maj 2011 o 9:35 am

   Jest to naturalne zjawisko.Ja w ubieglym roku tez takie cos widzialam latem chyba z dwa razy i tez sie podniecalam ze to cos nienaturalnego i juz myslalam , ze to HAARP ale potem moj maz sciagnal mnie na ziemie pokazujac mi w ksiazce o chmurach , ze jest to zjawisko naturalne , wystepujace w przyrodzie i mozna to latwo wytlumaczyc ,ale fakt ze nie jest ono takie czeste , ja widzialam je pierwszy raz w ubieglym roku , ale moze to jest wynik ze czesciej patrze w niebo.

   Polubienie

  • xyz 14 Maj 2011 o 10:04 am

   Wystarczyło trochę poszukać, a nie sugerować, że to jakiegoś rodzaju cud, dający do myślenia. Oczywiście, ciemna masa tam przebywająca padła na kolana, płakała i modliła się, a zjawisko to przecież tak łatwo wytłumaczyć.

   Polubienie

  • Cupak 14 Maj 2011 o 10:04 am

   nie Grazka to nie jest naturalne zjawisko, od raz widać, że nawalone chemitrali od cholery jest i sie zrobiło coś, ja też takie wczoraj widziałem w Polsce jak 15 samolotów przeleciało i zostawiło smugi.

   Polubienie

   • nowy84 14 Maj 2011 o 10:15 am

    ciup…zaczynacie popadać w paranoje co poniektórzy :/ to wokół słońca to nic innego jak efekt HALO i tyle w tym temacie

    Polubienie

    • zenobiusz 14 Maj 2011 o 10:26 am

     Hallo,jest widoczne z każdego miejsca,to było widoczne tylko w Fatimie.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/14/13052011-fatima-niezwykle-zjawisko-dostrzegalne-tylko-w-fatimie-i-jej-okolicach/

     Polubienie

    • Sylu 14 Maj 2011 o 1:34 pm

     Nowy84 niestety ale to popadasz w paranoje a Cupak ma racje, ta tecza jest od SMUG CHEMICZNYCH.

     Polubienie

   • monitorpolski 14 Maj 2011 o 2:04 pm

    To halo jest jakieś dziwne…

    Polubienie

   • Ania 14 Maj 2011 o 6:24 pm

    No właśnie. Po dniu z intensywnymi opryskami, widziałam takie tęczowe ” halo” wokół księżyca kilka miesięcy temu.

    Polubienie

   • sebecxs 14 Maj 2011 o 7:38 pm

    ..oczywiście że od chemtraili

    Polubienie

  • ArO 14 Maj 2011 o 5:24 pm

   Eee ja tam wolę lepsze cuda http://www.spaceweather.com/submissions/pics/p/Peter-RosAcn-_MG_2838x3-05Meng_1291904000.jpg 🙂

   Polubienie

  • ArO 14 Maj 2011 o 5:27 pm

   Polubienie

   • rambo8 14 Maj 2011 o 6:07 pm

    To,napewno,nie,jest,naturalne,zjawisko

    Polubienie

  • ArO 14 Maj 2011 o 5:30 pm

   to jest ciekawy cud

   Polubienie

 15. Neo 14 Maj 2011 o 9:41 am

  Pożyjemy zobaczymy. A tak naprawdę narazie nic się nie stanie. Straszą nas i tyle a w odpowiednim momencie w którym nikt nic nie będzie podejrzewał zrealizują swój plan tak szybko jak Hitler Blitzkrieg i albo się dostosujemy albo zginiemy wybór będzie należał już tylko do nas Pozdrawiam.

  Polubienie

  • zenobiusz 14 Maj 2011 o 10:29 am

   Możemy skutecznie przeciwdziałać.Nie jesteśmy owcami:
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/06/oni-walcza-z-nwoa-ty-zostan-wojownikiem-orgonu/#comments

   Polubienie

 16. APA 14 Maj 2011 o 10:31 am

  Stanie sie, stanie ,bo caly swiat juz nie wytrzymuje klamstw !
  Nawet maz zonie,zona mezowi przestanie przebaczac i skonczy sie milosierdzie.

  Polubienie

 17. mc 14 Maj 2011 o 10:47 am

  jak sie dorobie zatrudnie fulforda na swojego osobistego błazna

  Polubienie

 18. MamyPojechane... 14 Maj 2011 o 10:48 am

  Ooo pan flumford się znalazł ,czyżby pieniążki się kończyły? znów coś trzeba było naskrobac ,pogonic po $8 za przeczytanie i na rachunki w tym m-cu będzie.

  Polubienie

 19. xyz 14 Maj 2011 o 11:04 am

  zenobiusz :

  Hallo,jest widoczne z każdego miejsca,to było widoczne tylko w Fatimie.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/14/13052011-fatima-niezwykle-zjawisko-dostrzegalne-tylko-w-fatimie-i-jej-okolicach/

  Ciemna masa. Popatrz na średnią wieku. Młodzi, bystrzy ludzie, mają otwarte umysły i w takie bzdury i pseudo-cuda nie wierzą. Jeszcze pokolenie, dwa i ciemnogród odejdzie w niepamięć. Nie twierdzę, że bóg czy jakaś wyższa energia, która to wszystko stworzyła, nie istnieje, ale ludzie uważają się za zbyt wyjątkowych, a tak naprawdę są tylko brudem na tej planecie. Brudem, który w każdej chwili może zostać strząśnięty i żadne modły czy bóstwa tutaj nie pomogą.

  Polubienie

  • zenobiusz 14 Maj 2011 o 11:25 am

   Jeszcze rok,dwa,i tacy prześmiewcy,spotkają twarzą w twarz,to na co zasłużyli,nie wykorzystując szansy.Nie będzie argumentów,typu ,nie wiedziałem.Będzie tylko samotny wrzask.

   Polubienie

   • zenobiusz 14 Maj 2011 o 11:30 am

    „ludzie uważają się za zbyt wyjątkowych, a tak naprawdę są tylko brudem na tej planecie. Brudem, który w każdej chwili może zostać strząśnięty i żadne modły czy bóstwa tutaj nie pomogą.”
    Gratuluję samooceny.Czy to efekt wieku,czy „otwartego umysłu”,bo na pewno, nie inteligencji. 🙂

    Polubienie

    • xyz 14 Maj 2011 o 12:17 pm

     Twój komentarz dobitnie pokazuje, jak bardzo mam rację. Myślisz, że jesteś wyjątkowy, że możesz coś zmienić, a wystarczy jedno trzęsienie ziemi lub inny kataklizm i widzimy, jak bezradny jest człowiek w starciu z naturą.

     Dziwię się, że uważasz mnie za prześmiewcę. Nie uważam siebie za takiego. Po prostu nie widzę powodu, aby wierzyć w słowa fałszywych proroków – takich, jak ty. Podobno bóg daje wolną wolę, więc z niej korzystam. Ty wolisz żyć w ciągłym strachu i paranoi – twój wybór.

     Polubienie

   • APA 14 Maj 2011 o 5:34 pm

    Mlodych dzisiaj nawet Lenin „nie nawroci” chocby zwial z mauzoleum !
    Oni sie juz niczego nie boja ,nawet ojca i matki.
    Szacunek do czlowieka maja mniejszy niz do zwierzecia ,choc i tego wloka za samochodem, przywiazanego (psa).
    Swiat obieglo zdjecie jak amerykanski zolnierz rzuca psim szczeniakiem jak kamieniem – zgroza i zanik instynktow ludzkich ( na calej kuli ziemskiej wsrod mlodych) !!!

    Polubienie

 20. arkebuz 14 Maj 2011 o 11:16 am

  Witam! Mnie się najbardziej podobał film z tym samurajem jak szczekali po japońsku – lepszego kabaretu nie widziałem. Kto tu ma być wiarygodny?

  Polubienie

  • katerina404 14 Maj 2011 o 11:33 am

   Wyobraź sobie, ze jakby Ci samuraje posłuchali Ciebie w języku polskim, to tez mogliby to uznać za cyrk

   Polubienie

  • monitorpolski 14 Maj 2011 o 2:05 pm

   Mnie też, dlatego go wsadziłem. To było tak japońskie.

   Polubienie

 21. katerina404 14 Maj 2011 o 11:31 am

  A czytaliście ode mnie link w sprawie świątyni Jerozolimskiej. Kurcze, oni normalnie się do tego wszystkiego bardzo długo przygotowywali. Mnie martwi u Fulforda, że on stale mowi tylko jako o winnych o Yaya Rockefellerze, to zdaje się syn starego Rockeffelera (a jak syn, to i ojciec) i George’u Bushu seniorze, a przecież junior nie lepszy. Ale mnie marwi, że on wogóle nie mówi o Rotschildach i nie mówi nic o city London, a jedynie o Ameryce. Ja nie znam na tyle języka angielskiego, ale chyba skorzystam z tramslatora i do niego napiszę, bo mnie to wkurza, moze on nie wie tyle co ja i nie umie tego sobie poskładać. Przecież Rotschild jest głową na Europę w centrum w Londynie, a Rockefeler na kontynet amerykański. I co najważniejsze, to Rotschild sponsorował budowę świątyni Salomona, czyli antychrysta. Wrzucam na ten temat jeszcze raz link http://boskaenergia.wordpress.com/2011/05/14/korzenie-zla-w-jerozolimie/

  Polubienie

  • monitorpolski 14 Maj 2011 o 2:07 pm

   Masz te same obiekcje co ja. Tylko raz wspomniał o sabatjanach, a przecież w tym jest problem. Może musi zgrywać, może to jest część gry? Bo nie mam wątpliwości, że jest autentyczny.

   Polubienie

   • APA 14 Maj 2011 o 5:39 pm

    Nie spierajcie sie o to gdzie narodzil sie ANTYCHRYST – Londyn czy Nowy Jork -w obu tych miastach jest najwiecej dzieci diabla rodem z pleminia zmijowego !
    Jezeli chodzi o Polske to siedliskiem diablow od dawna jest Lodz.

    Polubienie

    • rambo8 14 Maj 2011 o 6:16 pm

     A,czemu,łudz,jak,na,2,pod,względem
     ilości,mieszkańców,to,mało,o,nim,
     słychać,czemu,łudz?

     Polubienie

  • MamyPojechane... 14 Maj 2011 o 2:27 pm

   …jak bedziesz „tramslatora” uzywac to sie raczej nie dogadacie… 😉
   Co do reszty, prawda, kolejny wielki demaskator co to mówi tylko o tym o czym mu wygodnie, zuuuupelnym przypadkiem pomijając tematy „zakazane” a żeby jakieś konkretne nazwisko usłyszeć od niego… niedoczekanie nasze.

   Polubienie

 22. OMON 14 Maj 2011 o 11:41 am

  Nie jestem specjalistą, ale z moich obserwacji wnioskuję że Pan Beniamin cierpi na schizofrenie!

  Polubienie

  • sono 14 Maj 2011 o 12:20 pm

   jak widac nie jestes specjalista wiec siedz cicho i glupich wniskow nie wysuwaj, bo z moich obserwacji to twoje IQ jest ponizej 50.

   Polubienie

 23. spj 14 Maj 2011 o 11:52 am

  Nic nie piszecie o wstrząsach w okolicach Wrocławia…

  Polubienie

 24. Noni 14 Maj 2011 o 12:03 pm

  Plejadianiei z tego co pamiętam obiecali że nie będzie żadnej 3 wojny światowej ani żadnego użycia broni masowego rażenia. Nie martwię Nasi bracia z kosmosu pilnują tych satanistów nic co ma nie być nie będzie choćby grozili i pluli jadem.

  Tylko bez atakowania Mnie ( mam prawo wierzyć w kosmitów jak Wy wierzycie w Boga)

  Polubienie

  • sono 14 Maj 2011 o 12:19 pm

   ajajjajajaj

   Polubienie

 25. sono 14 Maj 2011 o 12:08 pm

  Tu jest cala seria filmkow o tlumaczeniu Apokalipsy. Po angielsku. Swietna. Super. Polecam. Niestety wyglda na to ,ze zyjemy w czasach ostatecznych. Nie ma co sie oszukiwac.

  Polubienie

  • xyz 14 Maj 2011 o 12:27 pm

   Ciemna masa, wierząca w bełkot fanatyków-paranoików z filmów na youtube.

   Polubienie

   • sono 14 Maj 2011 o 12:37 pm

    ciemna masa to ty jestes i jak sie nie zmienisz to juz taki zostaniesz. Pieklo takimi wypelnione po brzegi.

    Polubienie

    • xyz 14 Maj 2011 o 1:03 pm

     Czyli teraz robisz z siebie boga i decydujesz, kto i za co pójdzie do piekła lub nieba ? Coraz lepiej.

     Polubienie

  • Ciekawska 14 Maj 2011 o 12:58 pm

   Przy okazji Fatimy, posłuchajcie ciekawego wykładu księdza Adama Lenika .

   Na marginesie, pierwszy raz spotkałam się z tym, że osoba duchowna mówi otwarcie o czarnych mszach w Watykanie.

   Polubienie

   • mgrabas 14 Maj 2011 o 6:47 pm

    mój komentarz do #76:
    oto zgrabny manipulator słuchaczami, posługujący się teatralnymi gestami, modulacją głosu, korzystający z respektu maluczkich do sutanny i odwołujący się do głęboko tkwiących w katolikach niebiblijnych wierzeń – w „świętych”, „Matkę Bożą” i w inne „prawdy”, które są sprzeczne z głębią chrześcijaństwa (opartego na autorytecie Biblii), to właśnie wzmacnia w słuchaczach ten sługa Szatana, zamiast budzić ich do nawracania się, szukania poznania Boga i uczenia się patrzenia na bliźnich czystym sercem i miłością

    on nie kieruje uwagi ludzi na Boga, nie ukazuje Boga, tylko na wszystko to, co ma odwracać uwagę od Boga i docelowo umniejszyć Chrystusa jako JEDYNEGO Pośrednika między ludźmi i Bogiem prawdziwego człowieka i prawdziwego Boga.

    czy możliwe jest, że tacy ludzie nie wiedzą komu służą? wydaje mi się, że nie chcą wiedzieć, bo musieliby porzucić swoją pozycję i narodzić się na nowo – dla Boga…

    Polubienie

    • mgrabas 14 Maj 2011 o 6:55 pm

     widzę, że zmieniła się numeracja wpisów, oczywiście w swoim komentarzu odwołałem się do księdza na filmie z wpisu Ciekawskiej

     Polubienie

    • mgrabas 14 Maj 2011 o 7:59 pm

     zdradziła go mowa ciała – mówiąc słowa:
     „wiem, zasadniczo wiem co jest tym szczytem zła w Kościele” (1:45:49) wykonał charakterystyczny podświadomy niewerbalny gest rąk oznaczający chęć ukrycia czegoś przed rozmówcą

     Polubienie

  • MamyPojechane... 14 Maj 2011 o 2:36 pm

   CZYŻBY to nasze kochane medjugoryjne dzieciaczki na tym skrinie widnialy… aż się lezka w oku kręci. 😉

   Polubienie

 26. sono 14 Maj 2011 o 12:17 pm

  Tutaj z kolei bardzo ciekway artykul „The BEAST arisies”, Bestia przybywa.
  Jedna z bestii jest UE ( THE EU).
  „The other European Parliament building is in Brussels, Belgium and has a new statue of the goddess Europa riding a Bull. According to mythology, this Bull represents the pagan god Zeus who carried Europa through the Mediterranean Sea to the island of Crete where he raped her. The statue outside the building depicts a woman riding a beast. So, the two symbols of the new EU are the rebuilding of the Tower of Babel and the rape of Europe.”
  Parlament Europejskiw Brukseli ma rzezbe bogini Europy jadacej na Byku. WEdlug mitologii ten byk to Zeus ( niektorzy mowia, ze wywodzi sie on z egipskiego boga RA-Lucyera) ktory porwal boginie Europe na Krete gdzie ja zgwalcil.
  Dwa nowe symbole Unii to: ” odbudowanie wiezy babilonskiej ,(ktora zostala zabroniona przez Boga-pomieszanie jezykow) oraz gwalt na Europie.
  Symbole. Symbole.
  Lucyferianie UWIELBIAJA sie obwieszac tymi symbolami. Mysle, ze ma to znanczenie spirytualne. Tak jak kot czy pies sikajac zaznacza swoje terytorium ,tak i oni tymi symbolami zaznaczaja swoje panowanie.
  http://www.pointsoftruth.com/beastarises.html
  Polecam obejrzenie video u gory. Super to wyjasnia.

  Polubienie

 27. nekromancer 14 Maj 2011 o 12:19 pm

  Analizując karty illuminatów time warp i tę drugą z zegarami i filmy mam jeszcze jedną taką luźną teorie, która dotyczy 17 maja 2011 i połączenia dwóch kalendarzy juliańskiego i gregoriańskiego. 17 maja mają zacząć się ćwiczenia w New Madrid w razie ewentualnej katastrofy. Patrząc na karte time warp z której da się wyczytać 5 i 11 wszystko na tej karcie jest na odwrót odwracając zegar 11 zmienia się na 1 a 5 na 7 być może 1 i 7 to całość a data to 17 maj 2011. 17 maj to w juliańskim 4 maj. Niedawno wszedł na ekrany film I AM NUMBER FOUR w którym pełno jest znaków illuminati ci źli w samym filmie mówią że dążą do stworzenia New Word Order (w piwnicy sami zobaczcie) patrząc na tytuł I AM czytając od tyłu MAI i 4 czyli 4 maja tylko że według juliańskiego, w filmie 4 i 17 pojawiają się często czasami nawet razem kiedy ci źli podają gdzie ma jechać podają adres 417. W nowym filmie z Cagem drive angry, Cage ciągle zwraca uwagę na pełnię księżyca a ta patrząc na kalenarz będzie 17 maja, kiedy cage jedzie przez piekło ma na twarzy rzymska V jako bliznę, koleś który go goni okazuje Legitymacje FBI a na niej ogromną 5 (dwa razy bardzo dobrze widoczne) a na samym plakacie na napisie DRIVE na ostatniej literze E (która jest 5 literą) jest wyryta liczba 4 sami zobaczcie http://wegotthiscovered.com/wp-content/uploads/drive-angry-3d1.jpg Teraz mój wcześniejszy post na domu w filmie 2012 w którym mieszkają dzieci i żona głównego bohatera a który się zawala przez trzęsienie jest nr 11245 być może chodzi tutaj nie o date 5/24/11 ale o 1102/4/5 czyli czytając od końca miesiąc w USA jest jako pierwszy to wychodzi 4 maj 2011 wg kalendarza juliańskiego a w naszym 17 maj 2011. Tego jest o wiele więcej to takie moje drobne przemyślenia

  Polubienie

  • xyz 14 Maj 2011 o 12:32 pm

   17 maja nic się oczywiście nie wydarzy. Co wtedy ? Dodasz do tej liczby jedynkę, później kolejną, następnie ponownie odwrócisz zegar, zakrzywisz rzeczywistość, znajdziesz kolejną datę i tak w nieskończoność ?

   Polubienie

   • nekromancer 14 Maj 2011 o 1:02 pm

    już więcej pomysłów nie mam tylko te dwie daty zostały w maju w których coś zrobią 17 maj i 24 maj jeżeli nic się nie wydarzy więcej ani jednego postu o żadnych liczbach nie napisze

    Polubienie

    • xyz 14 Maj 2011 o 1:08 pm

     Sęk w tym, że podawanych dat było już wiele. Niejaki Gallus zrobił z siebie kretyna, twierdząc wszem i wobec, że 11 maja nastąpi jakiś wielki kataklizm. Potem usprawiedliwiał się mini-trzęsieniem ziemi w Hiszpanii. Takie szachowanie datami sprawia, że ktoś – prędzej czy później – trafi, ale co to będzie za traf, skoro już praktycznie na każdy dzień roku jest coś zapowiadane ?
     =============================
     monitorpolski: jakby tak dodać x + y + z to …. wychodzi Szatan! Ty jesteś agentem diabła!

     Polubienie

    • monitorpolski 14 Maj 2011 o 4:40 pm

     nekromancer, sądzę że dobrze rozumujesz i że trzeba w tych liczbach grzebać. Mamy dowody na to, że 911, 311 i inne zamachy były zapowiedziane – szczególnie w filmach. Cage jest tu dość kluczowy, choćby spojrzeć na symbolikę w „Knowing”

     Polubienie

 28. Taka prawda 14 Maj 2011 o 12:24 pm

  „W ostatniej części artykułu Fulford rozpisuje się na temat walki pomiędzy zwolennikami dotychczasowego systemu drukowania pieniędzy, a nowym systemie, w którym waluta ma mieć pokrycie w majątku.” = znaczy wirtualne bogactwo zamienia na nowe mające pokrycie w np złocie pieniążki a biedakom, po najnowszej hiperinflacji, ostanie się krawężnik. Plan wypisz wymaluj „nasze kamienice a i także ulice”. „Złoty wiek” – czy „Średniowiecze come back”? Bo dla mnie to całe NWO to powrót najczarniejszych kart historii z pilnującą „promienia światłości” Inkwizycją. Czy znanymi z dokonań żydów w ST targami niewolników.

  A Fullord ma robić zadyme, znaczy takie kontrolowane przecieki. Zło siedzi w Pałacu Buckingham i tamtejszej Izbie Lordów. Wszyscy psychopaci NWO mają związek z Koroną Beytyjską wprost poprzez poniwowactwo krwi czy tylko poprzez podległość (służalczość) jak nas as spraw zagranicznych niejaki Sikorski. Na banksterów jest sposób, leży on w rękach szefów Państw i ich porozumieniach. Kiedyś banksterom w dawnych wiekach robiono pogromy, teraz można prezesów, dyrektorów i całą resztę wyłapać i pozamykać w Guantanamo. Tylko musi być wola polityczna jak ta w Danii chcącej się bronić przed zalewem narkotyków z Kosowa czy bandziorów z bombami z GB.

  Rzym to 15 maj. Pogrzeb Ojca Lary. Planowana data zamachu na Papieża. Jedna z wielu zapewne. Prędzej Pieczenik coś wskóra niż Fullord który już nawet nie udaje, że robi za medialny-dupochron pewnej nazi-rodzinki.

  1 czerwiec, zejście 4 planet deadline wielu intryg. Potem trza będzie jechać bardziej na żywca z jeszcze bardziej nachalniejszą promocja NWO.

  Polubienie

 29. stary-stach 14 Maj 2011 o 12:33 pm

  dazinformacja jest to podawanie tylko części prawdy ,aby bardzo wiarygodnie skłamać musisz podać bardzo dużo faktów

  takich podstawionych ludzi jest dużo.Żadne media (mam na myśli te niszowe, a nie propagande nie podają całej prawdy. Trzeba wyszukiwać każdy wątek osobno i sprawdzać różne wersje. Niekiedy można tak coś ustalić. Tak jak teraz próbują wmówić istnienie kosmitów, czy lot na księżyc. A przecież nikt nie odpowiedział na pytanie jak zrobiona z ołowiu(ściany o grubości 1 metara) rakieta miałaby sie unieść? Jakoś dziwniwe pominięto pasy „van alena” znikły?
  dlatego nie jest możliwe aby ktoś wyleciał poza mezosferę ani tak samo wleciał sobie na Ziemie. Dlatego nauczanie jest systematycznie osłabiane aby prościej serwować propagande

  Polubienie

 30. zenobiusz 14 Maj 2011 o 12:39 pm

  xyz :

  Twój komentarz dobitnie pokazuje, jak bardzo mam rację. Myślisz, że jesteś wyjątkowy, że możesz coś zmienić, a wystarczy jedno trzęsienie ziemi lub inny kataklizm i widzimy, jak bezradny jest człowiek w starciu z naturą.
  Dziwię się, że uważasz mnie za prześmiewcę. Nie uważam siebie za takiego. Po prostu nie widzę powodu, aby wierzyć w słowa fałszywych proroków – takich, jak ty. Podobno bóg daje wolną wolę, więc z niej korzystam. Ty wolisz żyć w ciągłym strachu i paranoi – twój wybór.

  Widać,że nie czytasz.Ja nie bawię się w proroka,podaje wiarygodne informacje,by ludzie zdążyli się przygotować.Bóg, nie ma z tym nic wspólnego.Dał nam wolną wolę.wy bawicie się w sianie paniki.Przyjemności życzę.

  Polubienie

  • zenobiusz 14 Maj 2011 o 12:44 pm

   A może byście zaproponowali cos konstruktywnego,bo tych biadoleń ,na orkiestrę,hadko czytać.

   Polubienie

   • xyz 14 Maj 2011 o 1:22 pm

    Coś konstruktywnego ? Proszę bardzo. Zamiast siedzieć 20 godzin na dobę przy tym swoim laptopie, wyjdź na zewnątrz. Naciesz się naturą, pooddychaj świeżym powietrzem. Znajdź sobie dziewczynę, ciesz się życiem.

    Natomiast, co do twoich wiarygodnych informacji, chciałbym zauważyć, że tacy fałszywi prorocy, jak ty, żyli tysiące lat przed tobą i będą żyć tysiące lat po tobie. Nasze czasy, wbrew pozorom, są dość spokojne. Korzystaj więc z tego i przestań siać panikę wśród ludzi.

    Polubienie

    • zenobiusz 14 Maj 2011 o 2:35 pm

     Jesteś przypadkiem nieuleczalnym.Gdybyś czytał mój blog,wiedziałbyś,że mam już wnuki,a to o czym piszę ,poprawa plonów wobec nadchodzącego głodu,zastosowanie orgonitów do ochrony przed radiacją,i monitorowanie narastania naturalnych kataklizmów,może być prorokowaniem,jedynie dla ludzi mających chroniczny wstręt do wysiłku umysłowego.Ciesz się dalej życiem xyz,jak roślinka,niewiele Ci go zostało.

     Polubienie

    • Sylu 14 Maj 2011 o 10:16 pm

     XYZ jakim swiezym powietrzem???? Masz powietrze skazone, przez elektrownie w Japonii a jeszcze bardziej przez SMUGI CHEMICZNE na niebie. Czlowieku otworz oczy a nie tylko uszy.

     Polubienie

   • siedem 14 Maj 2011 o 3:05 pm

    :):):):):):) oj zenob,ladny z ciebie kwiatek

    Polubienie

    • zenobiusz 14 Maj 2011 o 3:25 pm

     Naprawde czas na mizianie się kończy,jak tego nie widzicie,to trudno,każdy jest odpowiedzialny za swoje wybory.Ja uważam że mając specyficzne spojrzenie na to co się dzieje,mam obowiązek o tym informować,inaczej czułbym się współwinnym ludobójstwa.

     Polubienie

  • 44 14 Maj 2011 o 2:48 pm

   A kto inny jak nie ty sieje panikę na poprzez ciągłe linkowanie swojego blogu i reklamę „środka na wszystko”?

   Polubienie

   • zenobiusz 14 Maj 2011 o 3:26 pm

    Pisałem już hasbara robi bokami kadrowo.ty jesteś byt elektroniczny,czy tylko niezbyt elokwentny,w piśmie??

    Polubienie

 31. Sully 14 Maj 2011 o 1:02 pm

  Cześć. Słuchajcie, przeczytałam, że od 2010 superwulkan w Niemczech daje o sobie znac coraz częściej, nie sa to duże wstrząsy, ale jest ich dużo w krótkich okresach czasu.
  W środę np. Etna ( Włochy) znów uaktywniła się Etna, która wyrzuca popiółi materiały piroplastyczne na okoliczne wioski…niby nic, ale corazczęściej jakieś” drobne ” uaktywnienia, co jak nagle zaczną dawać o sobie znac mocniej…ech…natura

  Polubienie

  • Ania 14 Maj 2011 o 6:33 pm

   Ta natura, to duże ciało niebieskie i jego grawitacja. Czujemy ten wpływ od 2005 r.W tym roku jesienią będzie juz wyraźnie widoczne. Stad te ekstremalne stany pogody, podwyższona aktywność sejsmiczna itd. To będzie się nasilać, a i nasi władcy swoje dołożą bronią klimatyczna.

   Polubienie

 32. millena461 14 Maj 2011 o 1:04 pm

  Ja rowniez ABSOLUTNIE nie wierze w newsy Fulforda .Co tak naprawde sie potwierdzilo ? sa jakies fakty? Moze i wie kilka rzeczy ale potrafi to sprzedac jako „NIESAMOWITE HISTORIE” z tego co mowi moze sie cos sprawdzic bo kazdy obserwujacy wydarzenia w USA czy swiecie moze dojsc do takich wnioskow sam.
  Wysaja mi sie ze te „przecieki” ” sa „To good to be truth”.
  A jezeli ma platna strone – to jego sensacje mozna podzielic na :10
  KOMUS STRASZNIE ZALEZY ZEBY NAROD ZASTRASZAC SUKCESYWNIE I zeby trudniej nam bylo odzielic pozniej „ziarno od plew”.
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • sono 14 Maj 2011 o 1:26 pm

   Co to za pieprzenie ‚Komus bardzo zalezy, zeby zastraszac spoleczenstwa” blah, blah. Jak ktos ci mowi, ze banda grasuje w okolicy i chalupy podpala, kradnie i zabija to mu tez powiesz ,ech nie zastraszaj mnie, ja nie chce o tym slyszec?
   No to powiedz, ale potem nie zdziw sie jak bedziesz miala chalupe spalona i bliskich wybitych.
   Jak sie nie chcesz zastraszac, to nic nie czytaj, niczego sie nie dowiaduj, siedz jak taki moron i Dzryzge ogladaj i ciesz sie, ze sie nie dajesz zastraszac.
   Tylko sie nie zdziw jak ci sie ziemia zacznie nagle trzasc pod nogami lub woda wlatywac do chalupy w ogromnych ilosciach.

   Polubienie

 33. Noni 14 Maj 2011 o 1:14 pm

  Na istnienie kosmitów jest mnóstwo dowodów na ich NIE istnienie brak. Przynajmniej ja nie znam żadnego dobrego wytłumaczenia myślenia że jesteśmy JEDYNYM cudem stworzenia Boga i jedynie rasa ludzka i jedynie ziemia i życie oparte na węglu jest zajebiste 🙂 Życie jest wszędzie to ludziom blokują dostęp do kontaktu z inteligentną formą życia poza naszej planety. Wiele osób jednak ma z Nimi kontakt z tymi dobrymi kosmitami i myślę że bardzo sobie w życiu tym kontaktem pomogli i prą teraz do przodu bo życie to wspaniała przygoda.

  Tu chodzi o to żeby być szczęśliwym i mieć spełnione cudowne pełne przygód życie jednocześnie będąc dobrym człowiekiem dla drugiego człowieka. Nauczmy się tego bo sami Siebie zniszczymy. TAKI SCENARIUSZ PODZIELIŁO JUŻ WIELE RAS I PLANET. Tylko My sami możemy się ocalić naszą własną postawą. Tak myślę. Pozdrawiam

  Polubienie

  • oz 14 Maj 2011 o 1:25 pm

   są takie dni .. co kogo spotkasz to świr , z tego wszystkiego zaczynasz się sam sobie przygladac w lustrze

   Polubienie

  • stary-stach 14 Maj 2011 o 1:55 pm

   kosmici mogą istnieć jednak po pierwsze nie dotarli na Ziemie po drugie żaden człowiek ich nie spotkał. To tyle w temacie fizyki. Jeszcze jedno pojazdy typu „ufo” od dawna istnieją i mają się dobrze zostały opracowane w tym samym czasie co bomba atomowa

   Polubienie

  • Cupak 14 Maj 2011 o 2:18 pm

   Kosmici to twór demonów i człeka 😛

   Polubienie

 34. Aleksander 14 Maj 2011 o 1:25 pm

  HAARP pracuje tez nad Polska Global Earthquake and Volcano Overview – worldwide UPTICK in activity http://www.dutchsinse.com/blog

  Polubienie

 35. trebor 14 Maj 2011 o 1:47 pm

  stary-stachu jak myslisz skad oni sie wzieli?


  Moze to wlasnie im stawiaja swiatynie(Anunaki,Nifilim)?
  Mysle ,ze prawda jest wielowatkowa i trzeba niewykluczac
  zadnej ewentualnosci.
  Jak bede mial czas to cos napisze o tym.
  I jeszcze czesc wywiadu z A.Bielekiem odnosnie prac W.Reicha.

  Pozdrawiam

  Polubienie

 36. sono 14 Maj 2011 o 1:49 pm

  Polubienie

 37. stary-stach 14 Maj 2011 o 1:49 pm

  czy ktoś śledzi obozy fema na bieżąco?

  Polubienie

  • zenobiusz 14 Maj 2011 o 2:38 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/13/fema/

   Polubienie

 38. Gras 14 Maj 2011 o 1:50 pm

  Conspiracy Theory or Fact? http://www.infowars.pl

  Polubienie

 39. eltoro83 14 Maj 2011 o 2:03 pm

  sono- a czy masz gdzieś to z Polskim tłumaczeniem ????? albo czy mógłby to ktoś przetłumaczyć bardzo ładnie bym prosił.

  Polubienie

  • sono 14 Maj 2011 o 2:26 pm

   Z polskim tlumaczenime nie mam. Jezli znasz w miare angielski to sobie poradzisz. Lektor mowi bardzo wolno i wyraznie. przeczytaj sobie czesc :Losy Kosciola z Apokalipsy, to bedziesz wiedziala o czym mowi, bo on odnosi sie glownie do tego tekstu. Tlumaczy w zasadzie.,udowadnia ,ze UE to jest ta owa Bestia (BEAST) ktora zostala przepoczwarzona ze Smoka ( Dragon czyli komuny , red dragon)). UNIA jest jakby reaktywacja Imperium Rzymskiego. Nawiazuje tez lektor do do przepowiedni proroka Daniela ze ST o 4 bestii, ktorej jeszcze nie ma, a byla i jest ( jest teraz, byla w znaczeniu ze istniala jako Cesarstwo Rzymskie). Bestia fizycznie to UE ,a duchowo???Hm?? Wyglada na to, ze duchowo to Watykan.
   7 krolow ( kings), o ktorych Apokalipsa wspomina, to 7 papiezy od czasu podpisania jakiegos porozumienia( lateranskie?) w 1929 roku ,ktore ustanowilo Watykan oddzielnym, niezaleznym panstwem czyli papieze sa tez jakby krolami/zarzadcami owego panstwa, oprocz bycia glowa duchowa wszystkich katolikow na swiecie.
   Od tej pory (1929), bylo 6 papiezy/krolow/kings , a teraz mamy 7 .
   Za czasow 6 krola/papieza, Bestia (UE) zostala fizycznie ustanowiona ( 1993), a ow krol/papiez (JPII),byl jej ojcem duchowym ,czyli jakby duchowa czesci Bestii czyli tez w sumie Bestia.Obecny papiez jest ostatnim 7 krolem/papiezem , ktorego panowanie bedzie krotkie ,wedlug Apokalipsy. PO GRECKU ,( Apokalipsa zostala spisana prze sw. JANA PO GRECKU, na greckiej wyspie w czasach Imperium Rzymskiego) Bededictos oznacza 666. ????. HM? Benedykt jest owym FALSE PROPHET, czyli falszywym prorokiem. Falszywym jako, ze udaje konserwatyste, ale relizuje zalozenia modernistyczne/globalistyczne KK.
   Obraz Bestii to Czczenie Obrazu JPII, czyli pierwszej duchowej Bestii z Apokalipsy. Beatyfikacja, a moze i kanonizacja JPII na nowo przywrocila „obraz Bestii” ,ktorej ludzie i narody oddaja poklon.
   Mark of the beast, bez ktorej nic nie mozna kupic i sprzeda to Euro,waluta.

   Polubienie

 40. Talbot 14 Maj 2011 o 2:13 pm

  W 1989 r. naukowiec Maurice Cotterell, znalazł sposób na obliczenie czasu trwania przebiegunowania magnetycznego na Słońcu. Odkrycie to miało olbrzymie konsekwencje, bo pomogło złamać kod do zrozumienia starożytnych cywilizacji, w których centralną rolę pełniło Słońce. Odkrycie to pozwoliło mu zajrzeć nie tylko w naszą przeszłość, ale także i przyszłość. Maurice Cotterell napisał właśnie swoją najnowszą książkę pt. „Future Science” („Nauka przyszłości”), w której łączy ze sobą naukę z wierzeniami religijnymi udowadniając, że obie te domeny mogą funkcjonować obok siebie nie wykluczając się nawzajem.

  http://nowaatlantyda.com/2011/05/10/odkodowywanie-swiata/

  Polubienie

 41. sono 14 Maj 2011 o 2:43 pm

  pamietam bylam bardzo zaskoczona i szczerze mowiac wku…rzona jak sie dowiedzilam ,ze JPII tak promuje UNie Europejska. jeszcze wtedy oczywsice bym w najdalszych snach nie podejrzewala Watykan o jakie kolwiek konszachty ze zlem, ale bylam szalenie sceptyczna do pomyslu Unii od poczatku. Nie podobal mi sie ten pomysl wcale. A juz nie mieszkalam w Europie, i polityka mnie szczegolnie tez nie zajmowalaa, mimo tego mialam od poczatku zle przeczucia co to tej ideii. Lata i efekty ich dzilan to tylko potwierdzaly. A jak juz doszlo do traktau lizbonskiego to myslalam ze chyba tym wszystkim politykom odbilo. Nie odbilo, oni tylko albo juz byli czescia Bestii albo nie mieloi nic do gadania. Pamietacje te cyrki z Irlandia, z tym powtarzanym referendum, bo ludzie nie chcieli podpisania tego cyrografu. Wtedy dokonal sie ow ostateczny „gwalt na Europie”. A co na to watykan???
  Nic, popieral i popiera. UE< ONZ-ty i inne badzieiwa. Watykan stal sie duchowa czescia Bestii.

  Polubienie

 42. sono 14 Maj 2011 o 2:52 pm

  Wszystko to nie oznacza, ze mamy odeisc od Boga czy religii katolickiej. Wrecz przeciwnie. Widac jak na naszych oczach sie realizuje doslownie Apokalipsa. Czyli jest tam prawda. Bestia fizyczna ,( czyli UE) wkrotce przejmie ster Bestii duchowej ( czyli Watykanu) i go zniszczy ,( zgodnie z przyzwoleniem Boga jak zreszta Apokalipsa wspomina). Pewnie wkrotce to zobaczymy. Bedzie to kolejne potwierdzenie, ze zyjemy w tzw. czasach ostatecznych.
  Mamy byc i trwac w Bogu, bo to On zwyciezy. Z mala iloscia mu wiernych, ale zwyciestwo bedzie Jego. Miejmy nadzieje, ze bedziemy w tym gronie.
  Odprawiajmy tak jak Matka Boza w Fatimie powiedziala codziennie Rozaniec ( 3 tajemnice, nie z ta „swietlana”.) I nawracajmy sie ,bo ..czasu nam malo zostalo. Niestety .

  Polubienie

  • sono 14 Maj 2011 o 3:23 pm

   Bog jest Bogiem, twoim stworzycielem i wladaca . Albo mu oddasz czesci i ukorzysz sie, albo bedzie fora ze dwora i pojdzesz swoj tylek na wieki obsmazac. Czego nikomu nie zycze.
   Jeste tylko nic nie znaczacym pylkiem we wszechswiece, ale pylkiem ktory ma szanse po smierci cieszcyc sie zyciem wiecznym w niebie, albo zgrzytac zebami, przeklinac i cierpiec na wieki. Wybieraj. Nikt za Cienie tego nie zrobi. Zycie na ziemi jest wbrew pozorom bardzo krotkie, a zycie wieczne, no coz, na wieki. Warto ryzykowac???

   Polubienie

   • zenobiusz 14 Maj 2011 o 4:16 pm

    A,tu Cie boli,nie dziwię się Zwalczanie Jana Pawła II,Intronizacji,orgonu,to ostatnio,priorytet iluminacików,nie ważne pod jakim sztandarem się pojawiają,to ich znaki firmowe.

    Polubienie

   • pedro 14 Maj 2011 o 7:21 pm

    Różaniec był wymyślony w Babilonie. Był częścią ich religii. Biblia z tego co wiem zabranai bezrozumnego klepanai modlitw.

    Ciekawy artykuł o czasach końca
    http://zbawienie.com/czasy_konca2.htm

    Polubienie

  • zenobiusz 14 Maj 2011 o 3:29 pm

   Ale pamiętamy,że w ważnych sprawach,On radzi się,samego, Cadyka z Żydaczowa,pamiętamy.

   Polubienie

   • sono 14 Maj 2011 o 3:44 pm

    Nie. Mysle, ze On sie radzi samego Zenobiusza. A juz na pewno jak chodzi o orgony/ogony/orgonity ,czy jak im tam??:))

    Polubienie

  • romczyk 14 Maj 2011 o 5:25 pm

   Sono, a co uwazasz o ludziasz nie wyznających żadnej religii, a wierzących w Boga czytających Biblię i będących dobrymi ludzmi. Pytam tak z ciekawości bo zawszw byłem katoloikiem a ostatnio zaczynam się zastanawiac czy czlowiek potrzebuje jakakolwiek religie do tego aby wierzyc w Boga. Bo ja uważam że postępowanie zgodnie z Biblią i rozmawianie z Bogiem wlasnymi slowami a nie wedlug jakis tam wzorów z gory ustalonej jest czyms wystarczajacym do podobania sie Bogu.
   Pozdro.

   Polubienie

   • Taka prawda 14 Maj 2011 o 9:33 pm

    Wyznawana religia nie jest ważna do zbawienia tylko prezentowany czynami poziom człowieczeństwa.

    Polubienie

 43. Lew 14 Maj 2011 o 3:03 pm

  ALERT: stopienie w reaktorze 1 nie do pokonania niezwykle grozne http://www.piotrbein.wordpress.com
  Schemat Opryskow – Europa – Inzynieria Pogodowa http://www.alexirin.wordpress.com
  A gdybym Ci powiedziala http://www.dzieckoNMP.wordpress.com

  Polubienie

  • monitorpolski 14 Maj 2011 o 4:52 pm

   Śledzę to co się dzieje w Fukushimie, szczerze mówiąc jestem jak wyżymany – pewnie ta radioaktywność działa zdalnie… Nie jest dobrze.

   Polubienie

 44. sono 14 Maj 2011 o 3:04 pm

  Ciekawe, czy JPII nie dodal specjalnie ta 4 tajemnice (swietlana???) rozanca po to aby zmniesjszyc „moc ” odzialywania tej modlitwy?? Zastanwia mnie tez takie propagowanie przez Watykan Modlity do Milosierdzia Bozego ,tego od sw. Faustyny), zamiast rozanca ( 3 tajemnic jeszcze raz zanaczam, nie czterech). Czyby ta modlitwa, zamiast nakazanej w Fatimie codzeinnej modlitwy rozancowej (3 tajemnice)miala zdominowac??? Nie wiem , moze juz przesadzam ,ale nie ufam w tej chwili Watykanowi. Zaznaczam Watykanowi, bo jest bardzo duzo oddanych, uczciwych ksiezy, ale zwroccie uwage, ze co bardziej aktywniejsi z nich sa wyciszni i udupiani,
  ( ks Natanek np).

  Polubienie

 45. andrzej 14 Maj 2011 o 3:13 pm

  Tak Sono, odmawiaj różaniec…. a zapewne zginiesz razem z babilonem wielkim….

  Polubienie

  • sono 14 Maj 2011 o 3:19 pm

   zginac i tak wszyscy zginiemy. Memento mori ,kochany. Wazne co potem??
   Ja nie chce sie smazyc w ogniach piekielnych. Nie wiem jak ty.?

   Polubienie

   • pedro 14 Maj 2011 o 7:24 pm

    Widać ze jako tako znasz biblię. Karą za grzech jest śmierć ostateczna i nie będzie żadnego smażenia umierasz na zawsze. Jezus obiecywał zmartwychwstanie. A królestwo boże będzie panować an ziemi. Różaniec był wymyślony w babilonie. Biblia zakazuje bezrozumnego klepania modlitw.

    Polubienie

 46. sono 14 Maj 2011 o 3:17 pm

  BARDZO WAZNE VIDEO od goscia ktory sledzi sytuacje w NEw madrid od paru miesiecy. Bardzo konkretny, inteligenty facet. Mowi on, ze website ktora info o „dzialanich” HARPOU zostala wylaczona ok 12 w nocy 5/14/2011. Uwaza ,ze wedlug niego oznacza to ze trzesienie ziemi bedzie w przeciagu 24-26 godzin.

  Podaje to jako ciekawostke. Nie chce slyszec potem glupich tekstow „ooo znowu podaja date i sie nie sprawdzila”
  To sa spekulacje. W tym przypadku, nie z kart illuminati ,ale na podstawie „dziwnego” dzialania, ktore niektorzy zauwazaja.
  Ja tez mysle ze do tego trzesienie dojdzie wkrotce. Jak pisalam ,to nie jest juz sprawa czy? ale Kiedy?
  Mysle, ze powinien byc to sygnal do przebudzenia w Europie ( chyba ze zaatakuje Europe w tym samym czasie), bo w Ameryce bedzie jeden wielki burdel, nie do opanowania.

  Polubienie

  • zenobiusz 14 Maj 2011 o 3:38 pm

   HAARP rejestruje zjawiska,a nie wywołuje.Czemu nie sięgniecie do żródeł,tylko ekscytujecie się dezinfo,wypuszczanym przez iluminati? Oni nie mają nad nim kontroli i stąd te ataki.
   http://www.haarp.alaska.edu/haarp/magind.html
   Niżej masz aktualne dane ,strona działa,sprawdzajcież źródła,bo pójdziecie ,jak barany na rzeź.
   http://maestro.haarp.alaska.edu/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi

   Polubienie

   • monitorpolski 14 Maj 2011 o 5:03 pm

    Zeno, powiedz mi po co do rejestracji potrzebna jest sieć kilkuset anten o dużej mocy? I miliard watów wysyłanych w kierunku jonosfery? Jak zobaczysz w patencie HAARP jest generatorem, a nie odbiornikiem
    U.S. Patent No. 4,686,605 : H.A.A.R.P.
    http://www.crashrecovery.org/haarp/
    http://www.eastlundscience.com/HAARP.html
    Rejestracja HAARP dokonywana jest w różnych miejscach,m.in. przez Uniwersytet z Tokio, skąd pochodzą pewnie te wykresy. Uniwesytet w Tokio opracował urządzenie rejestrujące.

    Polubienie

    • zenobiusz 14 Maj 2011 o 5:42 pm

     Poproszę o dane nt.miliarda watów,kto je produkuje,czy chodzi o megawaty czy o waty,bo w tych to nie ocenia się nawet kuchenek turystycznych.To że ma zdolność wysłania energii,dla wzmocnienia jonosfery,w chwili przebiegunowania,gdy zaniknie pole magnetyczne ,to inna historia.To jest powód ,dla którego chcą go zniszczyć.I o taką depopulację im chodzi,energią Słońca,w chwili zaniku magnetosfery.Reszta,to odwracanie uwagi,od przygotowania się do coraz silniejszych kataklizmów.
     Zapisy które wciąż się wyciąga,to rejestracja zmian w jonosferze,a nie zapis wysyłanej energii.

     Polubienie

  • zenobiusz 14 Maj 2011 o 3:42 pm

   http://maestro.haarp.alaska.edu/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi
   No patrzcie,krasnoludki włączyły.HAARP,nie wywołuje tych zjawisk,on je rejestruje.

   Polubienie

   • zenobiusz 14 Maj 2011 o 3:43 pm

    Tu wyjaśnienie,jak to działa,i o co chodzi.Zacznijcie sięgać do źródeł,bo pójdziecie,jak barany,na rzeź.
    http://www.haarp.alaska.edu/haarp/magind.html

    Polubienie

  • monitorpolski 14 Maj 2011 o 4:58 pm

   O proroctwach Henninga Kemnera informowałem już dawno, choćby tutaj: http://wp.me/pXVoU-MR
   To on rozpoczął histerię z przepołowieniem Ameryki, które spowodują wiercenia. Nie przewidział powodzi, ale to jeszcze go nie dyskredytuje. Natomiast są doniesienia o maksymalnej mocy HAARPa na wielu częstotliwościach – i to jest niepokojące. Przewiduje się, że w ciągu 2 dni może nastąpić poważne trzęsienie ziemi w tym regionie. A więc 15 marca? Zobaczymy, może znowu fałszywy alarm. W każdym razie dzisiaj rano słyszałem HAARP w dzień (jak odległy stukot koparki, po przyłożeniu mocno ucha do poduszki),

   Polubienie

  • wacpan 14 Maj 2011 o 6:16 pm

   oj sono sono prosze bardzo sprawdz sam…..

   http://137.229.36.30/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi?date=20110513&Bx=on

   Polubienie

 47. zenobiusz 14 Maj 2011 o 3:17 pm

  Panie Spokojny,kiedy Panu się znudzi. ???

  Polubienie

 48. eltoro83 14 Maj 2011 o 3:18 pm

  Nie wierzę i nigdy nie uwierzę,że człowiek który wypowiadał takie słowa „Prawo do życia nie jest tylko kwestią światopoglądu, nie jest tylko prawem religijnym, ale jest prawem człowieka” „Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna.” i te słowa o miłości:http://shrek33333.wrzuta.pl/audio/6GEW88FxgdN/papiez_jan_pawel_ii_-_o_milosci
  Człowiek który tak cierpiąc w ostatnich dniach pokazywał swoją wiarę do ostatnich dni mógłby być jakimś duchowym wcieleniem bestii.Dziwne także że szkalowanie JPII zaczęło się tak gwałtownie po jego śmierci i to przez narody typowo niekatolickie co już jest kwestią samą w sobie-działającą w zupełnie inną stronę.Tak pomyśleć mógł tylko ateista.

  Polubienie

  • sono 14 Maj 2011 o 3:47 pm

   a tu poczytsaj sobie ten artykul, jak masz odwage, bo niekotrzy nawet nie maja odwagi przeczytac kontrowersjnego artykulu z obawy, ze byc moze wzbudzi to ich niepokoj, i potrzasnie nimi. Bu. hu.
   http://www.ultramontes.pl/vaillancourt_b16_w_ameryce.htm

   Polubienie

  • monitorpolski 14 Maj 2011 o 5:08 pm

   Ja też w to nie wierzę. Ale jeśli ludzie nie potrafią widzieć nagonki, to co mam zrobić? Tymczasem giną miliony i to nie wcale z rąk Katolików.

   Polubienie

 49. sono 14 Maj 2011 o 3:41 pm

  Nie wierzysz??Nie dziwie sie. Wyjatkiem nie jestes. Mi tez trudno bylo w to uwierzyc, ale ja analizuje fakty i staram sie na nie patrzec niezaleznie od moich wlasnych upodoban, wierzen czy emocji.
  A fakty sa niestety takie jakie sa. I jest ich duzo, na tyle duzo ,ze nie ma zadnych watpliwosci, po ktorej stronie stoi Watykan.
  Pamietaj, ze oczywisce nie robia tego na tyle otwarcie aby kazdy glupi ,to widzial.Ale robia to na tyle otwarcie, ze jak zechcesz to bez trudu to zauwazysz. trzeba tylko troche wiedzy i wysilku ,i wytezenia mozgownicy co nieco.

  Polubienie

  • zenobiusz 14 Maj 2011 o 3:45 pm

   „wiedzy i wysilku ,i wytezenia mozgownicy co nieco.”
   No dostanę przez Ciebie zajadów.jesteś tak sygnalizowane zjawisko,że aż wstyd.łyżka dziegciu,do beczki miodu.Efekt ???

   Polubienie

   • sono 14 Maj 2011 o 3:49 pm

    co tu bredzisz?? bo nie kumam.
    Za duzo orognu/ogonu dzisiaj??

    Polubienie

    • katerina404 14 Maj 2011 o 5:33 pm

     Ja wogóle sposbu myślenia Zenobiusza nie rozumiem. W zasadzie, mimo, że on duzo pisze, to nie wiem jakie są jego poglądy, jedynie zrozumiałam, że według niego HAARP tylko rejestruje a nie oddziałuje, co jest bzdurą. HAARP bardzo mocno oddziałuje. To jest urządzenie, gigantyczne urządzenie, zbudowane na patentach Tesli, które weszły w [posiadanie CIA, po jego dziwnej śmierci. Tesla nigdy nie krył, że jego wynalazki maja taką moc, że gdyby znalazły się rękach złych ludzi, to mogiła. A więc tu coś zenobiusz bredzi od rzeczy dosłownie. A jeżeli chodzi o jego podejście do wiary, to nadal nie wiem, czy on wierzy w Ufoludki, czy w krasnoludki, czy adoracje oddaje matce Bożej, czy Jezusowi Chrystusowi i czy zdaje sobie sprawę, ze kościół mocno siedzi w szambie łącznie z papieżami, a właściwie im wyżej w hierarchii, tym gorzej. Jedynie nieliczni księża na samych dołach mają prawdziwą łaskę wiary, a reszta uczestniczy całą gebą w tym spisku. Dla mnie też to było szokiem, ale niestety na podstawie zebranej wiedzy z róznych źródeł, w tym biblii, jestem tego pewna na bank.

     Polubienie

    • zenobiusz 14 Maj 2011 o 5:45 pm

     Hana Star,to zadaj sobie trud,i poczytaj mojego bloga,bo to Ty bredzisz,mam nadzieję ,że tylko z niewiedzy.

     Polubienie

 50. Borys 14 Maj 2011 o 3:43 pm

  Hymn na beatyfikacje papieza Czlowiek ktory przybyl z daleka http://www.youtube.com

  Polubienie

 51. navajo88 14 Maj 2011 o 3:43 pm

  http://www.sekretyameryki.com/?p=6353
  wklejam to jako swoistą ciekawostkę na temat pustej ziemi

  Polubienie

  • yoko 14 Maj 2011 o 8:00 pm

   Możecie przeczytać książkę „Tajemnica pustej Ziemi” Alec Maclellan również wiele innych, ciekawych pozycji na stronie. http://wolnemedia.net/category/biblioteka/

   Polubienie

 52. zenobiusz 14 Maj 2011 o 3:52 pm

  Miziaforum powiedział/a

  Maj 14, 2011 @ 12:39 PM 3 Votes
  ABY ZAKOŃCZYĆ DEFINITYWNIE WĄTEK USILNIE TU LINKUJACYCH BLOGA MONITORPOLSKI
  – UCZCIWIE BEDZIE POWIEDZIEĆ ŻE TEN SENSAT , NA CODZIEŃ WALCZĄCY OFICJALNIE Z:
  – BIG PHARMA
  – WROGIMI MEDIAMI TV – a konkretnie TVN
  – BANKSTERAMI
  ==================================
  CHĘTNIE BIERZE ZLECENIA ZAROBKOWE – PRACUJĄC DLA POWYŻSZYCH – W DZIALE PROPAGANDY – REKLAMY….
  =======================================
  PIENIĄDZE MU NIE ŚMIERDZĄ –
  a dla ultra wierzących , NA CO DZIEŃ ZAMIAST KRZYŻYKA AFISZUJE SIĘ Z EMBLEMATAMI POGAŃSKIMI NA SZYJI …
  —————————-
  OT BOJOWNIK
  ==========================================
  WIĘCEJ WPISÓW NIE BĘDZIE – chyba wystarczy ….
  ====================
  tu szczegóły …… i kontakt do wodza
  http://podlecki.pl/

  ============================
  ps. usuwanie strony nic nie da SKOPIOWANA W CAŁOŚCI – PO ZNIKNIECIU ORYGINAŁU POZOSTAJE KOPIA DO WGLĄDU.

  http://miziaforum.wordpress.com/2011/05/14/pieniadze-to-nie-wszystko-emigracja-to-rowniez-protest-przeciwko-dyktaturze-chamow-i-lajdakow/#comments

  Polubienie

  • zenobiusz 14 Maj 2011 o 3:57 pm

   To pyszne,nasz Mizia,Fulfordzik,pomylił Podleckich,podobnie w mojej „sprawie”,odsyła do archiwum TVN,gdzie łatwo znaleźć.Sam jakoś nie znalazł.On tam we wpisie pisze coś o moralności.No to powinszować,zwłaszcza tym, co dalej tam piszą.

   Polubienie

   • zenobiusz 14 Maj 2011 o 4:07 pm

    Na małym ekranie można zobaczyć Marka.
    Też Chińczyk,ale jakiś niepodobny 🙂

    Polubienie

 53. sono 14 Maj 2011 o 3:58 pm

  kolejna „ciekawostka” Tysiace zdech;ych ryb znaleziono wzduz Jeziora Erie od strony Ohio ostatnio. Dziady niszcza wszystko, niszcza przyrode, glebe i wkrotce ludzi. bedzie zapowiadany w Bilbii glod bo to tez jest ich celem aby glodem wymorzc tych co przezyja kataklizmy. Iscie szatanski plan. A leminig sie ciesza i tego nie widza. halelujah
  http://www.huffingtonpost.com/2011/05/13/dead-fish-lake-erie-2011_n_861898.html?ref=fb&src=sp

  Polubienie

  • Sully 14 Maj 2011 o 5:50 pm

   Hej ty, wiesz co niektóre Twoje wypowiedzi sa ciekawe i nawet rzeczowe, ale nie podoba mi się Twoja arogancja i ignorowanie wg. Twojego mniemani głupich i nieświadomych ludzi.
   To tylko tak, apropos kultury i szacunku do drugiego człowieka.
   Pozdrawiam i miłego dnia życzę…chociąz pewnie Tobie to „zwisa i powiewa” co myśla o twoim zachowaniu na tym forum inni czytający.

   Polubienie

 54. sono 14 Maj 2011 o 4:05 pm

  a tu jeden z wielu filmikow na ju tube o wielkim glodzie na Ukrainie.
  Zaznaczam sztucznie spowodowanym przez lucyferina Stalina i jego pomagierow/uzytecznych idiotow za to, ze Ukraina sie opierala czerwonym oprawcom. Ogromna tragedia, ktora doprowadzila do wymordowania glodem PARU MILIONOW Ukraincow, BEZKARNIE, na oczach swiata. I wiedzac to co niekotrzy sie ludza ,ze lucyferianow cos jest w stanie powstrzyamc, ze to co sie obecnie dzieje to zarty? paranoja?? Ludzie. Uczcie sie historii, czytajcie , rozumujcie logicznie. Z ogladania Drzyzgi madrosci nikt nie nabral i nie nabierze.

  Polubienie

  • zenobiusz 14 Maj 2011 o 4:21 pm

   Idzie podobny głód,a lucyferianie,jak mogą zwalczają orgonity,mogące podwoić plony.
   Popatrzcie na te warzywa.Komu to przeszkadza.???
   http://zenobiusz.wordpress.com/orgonbadania/
   Iluminaci zawsze uprzedzają.

   Polubienie

   • minchausen 14 Maj 2011 o 5:03 pm

    Szanowny trolu , jak już wspominałem obserwuję cie i widzę , że nadal świrujesz i atakujesz niejakiego mizię otóż zakonotuj sobie ,że twoje plagiatorskie pomysły są wyraźnie uwidocznione.
    Niejaki mizia o głodzie trąbił jakieś rok temu tyle ,że w oparciu o kryzys finansów
    jako śmiecoizbieracz widzę ,że podpinasz się pod cudze teorie właśnie tą o głodzie którą porzucił mizia uznając za wyczerpaną , ty natomiast ją podnosisz i pompujesz głupawymi kombinacjami o orgonach , jest to zarówno śmieszne jak i obrzydliwe , ponieważ mizia pożucił ją jak zurzytą prezerwatywę a ty przykładasz sobie do ust tego zużytego kondoma i dmuchasz a fee.
    Ponadto tu jest Polska i ani pan monitor nie zarobi 8 dolców za wejście na to COŚ szumnie zwane stroną informacyjną , ani pan nie zarobisz po 30 zł od sztuki kamyczków oferowanych tu na tym blogu.
    Jedyne co rzeczywiście osiągneliście to miano niegroźnych fiksatów.
    A i jeszcze jedno gdyby nie mizia to nigdy człowieku nie zaistniał byś na internetowych arenach , bo jesteś pan zwykłym starym matołkiem plagiatorem o czym świadczy 90% zawartości pańskiego bloga

    Polubienie

    • zenobiusz 14 Maj 2011 o 5:13 pm

     Mizopodobny tworze,to nie teoria a fakty które się zbliżają,i ja szukam środków zaradczych,wy torpedujecie to z całym spokojem,to,że zmieniacie nicki,nie powoduje że znika smrodek.

     Polubienie

    • monitorpolski 14 Maj 2011 o 5:21 pm

     O, widzę że mamy już patenty na myślenie logiczne. Niejaki Mizia przewidywał wiele, żeby się coś mogło sprawdzić. Ja też mogę napisać, że przewiduję nieurodzaj, biedę, bezrobocie, porażkę PiS – i jeśli coś się sprawdzi to mam mieć wyłączność? To tak jak z tym GMO gdzie patentują już sobie DNA roślin i zwierząt…

     Polubienie

   • maciej 14 Maj 2011 o 5:43 pm

    Naiwny czy aż tak głupi ?
    Warzywka z przerywki przy linijce , o to są dowody .
    A na jakiej grządce warzywa rosną jednakowe ?

    Ja ci już dziękuję za takie dowody 🙂
    Ostatni raz kliknąłem w twój link , ty masz ludzi za przygłupów .

    Polubienie

    • zenobiusz 14 Maj 2011 o 6:52 pm

     Możesz w prosty sposób sprawdzić sam,ale jesteś na to i zbyt leniwy,i zbyt głupi.

     Polubienie

  • monitorpolski 14 Maj 2011 o 5:18 pm

   Dlatego musimy walczyć, mamy do czynienia z tymi samymi skurwysynami

   Polubienie

 55. eltoro83 14 Maj 2011 o 4:21 pm

  Dobra zajmijmy się Polską dziś znalazłem fajny wpis na stronie Śląska Wrocław.Cytuję.
  Wydaje mi się, że Donald Tusk zaczął wojnę z kibicami nie tylko po to, żeby zakamuflować tragiczną nieudolność swoją i swojego rządu (co przecież potrafi dostrzec myślący przedszkolak) i znaleźć temat zastępczy. W swojej pogardzie dla „kiboli” chce (ręka w rękę z Adamem Michnikiem, jego koncernem, TVN i innymi) ukazać ich Polsce jako chuliganów, bandytów i w ogóle zagrożenie dla Polski. A prawda jest całkiem inna. Powoli się o tym dowiadujemy, choćby za pośrednictwem tej strony, „Gazety Polskiej” itd. Chłopaki na meczach oddają hołd Polskim bohaterom narodowym (np. Żołnierzom Wyklętym), sprzątają ich groby na Osobowicach, pamiętają o historii Polski, mają poczucie godności narodowej, wspierają domy dziecka i odwalają kupę innej świetnej roboty, nie mówiąc o pożytecznym spędzaniu czasu na stadionach i propagowaniu sportu, za co kapelusz z głowy. Ale w chwili, gdy tzw. „elity” mają Polskę w drugim końcu przewodu pokarmowego – o Polskę muszą walczyć właśnie te tzw. „doły społeczne”, czyli kibole. Myślę, że Donald w swojej bucie popełnił cholerny błąd. Przede wszystkim nie da się budować na kłamstwie. I chyba zadarł z niewłaściwymi ludźmi. Przynajmniej tak mi się wydaje, jak oglądam filmiki z protestami kibiców w internecie. I pewnie obudzi się z ręką w blaszanym naczyniu, które ma pod łóżkiem. Ale to już nie nasze zmartwienie…

  Polubienie

  • oz 14 Maj 2011 o 4:52 pm

   to wk…ce , kiedy ludzie sprytni uchodzą za mądrych

   Polubienie

   • oz 14 Maj 2011 o 5:00 pm

    kibice to siła , solidarnośc padła , a więc kto ma wyjśc na ulicę ? nie mówcie że rencisci ..

    Polubienie

  • Ania 14 Maj 2011 o 6:44 pm

   Nie mam dobrego zdania o kibicach. Tylko ze obecnie w Polsce nie ma innej siły zdolnej stawić opór władzy. Wielkoprzemysłowa klasa robotnicza rozwiała sie wraz z wielkimi zakładami pracy. Stoczni – nie ma. Żerania- nie ma. Przemysłu włókiemmiczego w łodzi – nie ma. I wielu innych zatrudniajacych tysiące ludzi, którzy mogli stanowić SIŁĘ ” w razie czego”. Zostali tylko …..kibice.

   Polubienie

   • rambo8 14 Maj 2011 o 8:27 pm

    Kibice,jest,to,jedna,z,ostatnich,jezeli,
    nie,ostatnia,grupa,będaca,w,stanie,sie,
    skutecznie,przeciwstawić,i,jeżeli,oni,
    polegną,to,polegnie,Polska,po,całej,lini.
    Wojna,z,kibicami,to,jest,wojna,z,nami,wojna
    o,być,albo,nie,być,ostatni,przyczułek,do,
    zdobycia,dla,syjonu,i,należy,popierać
    a,nie,oczerniać,bo,po,nich,pozostanie,już
    tylko,walka,z,gaszącymi
    znicze,na,krakowskim,przedmiesciu.

    Polubienie

  • Taka prawda 14 Maj 2011 o 9:50 pm

   „Polskość to nienormalność” „należy obrzydzić partyjotyzm”, etc. Myślisz, że po co michnik z ferajną zorganizowali parade gejów dokładnie w Dzień Niepodległości. O to by splugawić samo święto, by po raz kolejny splunąć na Polskie Godło i Polską Flage. Zadyma była potrzebna jakby się pokemony zaczęły ciekawić „dlaczego akurat tego dnia (biblijne) plugastwo (z Sodomy i Gomory) musiało koniecznie wypełznąć na ulice”. Pytania szybko zagłuszono jazgotem o odradzającym się „polskim przedwojennym nazizmie” i „koniecznością walki z reakcjonistycznym, nazistowskim elementem”. I pokemony piały ze szcześcia, że ktoś walczy o „demokracje” w Judeopolonii zwanej dla niepoznaki Rzeczypospolita Polską” a to zwykłą pacyfikacja była. Ideologiczna pacyfikacja.

   Polubienie

 56. Borys 14 Maj 2011 o 4:45 pm

  Zenobiusz jeden wielki klamca Zapytajmy kto za nim stoi. Nie pozwala na swoim blogu pokazac prawdy tylko karmi ludzi klamstwami Tu znajdziesz prawde na temat HAARP – strony rzadoowe: na tej stronie masz wszystkie linki rzadowe Want to know about HAARP VLF, UHF and weather modification? Want to prove it to a non – beliver? Here You go! http://www.dutchsinse.com/blog?p=660 Wazniejsza spraw dla Polakow winna byc rozkradanie Polski i polecam dzisiaj od godz 18:15 sluchac rozmow niedokonczonych http://www.radiomaryja.pl POLSKA NEOKOLONIA http://www.alexirin.wordpress.com tysiace wiadomosci prawdziwych co sie dzieje z Polska i Europa i kto za tym stoi….

  Polubienie

  • oz 14 Maj 2011 o 5:14 pm

   nigdy nie będzie 100 proc. alkocholu , jak i nie będzie 100 proc. prawdy

   Polubienie

  • monitorpolski 14 Maj 2011 o 5:14 pm

   Niepotrzebnie się unosisz. Każdy ma prawo do własnego zdania – wcale nie jest pewne z tym HARP-em, mimo stron „rządowych” czy „patentów”. Są różne teorie, m.in. ta, że wykorzystywana jest wiedza o zjawiskach naturalnych, a te mogą być wywoływane np. przez aktywność słoneczną. HAARP i sieć wież GWEN są na pewno częścią projektu manipulacji umysłami poprzez wysyłanie fal o określonej częstotliwości.

   Polubienie

   • zenobiusz 14 Maj 2011 o 6:19 pm

    „HAARP i sieć wież GWEN są na pewno częścią projektu manipulacji umysłami poprzez wysyłanie fal o określonej częstotliwości.”
    Blisko,ale nie o to chodzi,to odwracanie uwagi, przede wszystkim sieć komórkowa,każdy z nas, ma nadajnik o splunięcie od siebie..Można to zwalczyć orgonitami,za to zamykają ludzi.To właśnie otępia ludzi,smog elektromagnetyczny.

    Polubienie

  • zenobiusz 14 Maj 2011 o 5:16 pm

   Jakoś nie masz odwagi podyskutować na moim blogu,przyjemniaczku.Ciekawe,pod jakim nickiem,robiłeś u mnie kupę do szafy.???

   Polubienie

   • maciej 14 Maj 2011 o 5:57 pm

    Ja bym u ciebie podyskutował ,ale ty masz rozwolnienie nerwicowe i ciągnie się za tobą zapaszek .Więc sam rozumiesz ,żadna to przyjemność rozmawiać w WC Zenobiusz , sam się dziwię ,że zniżam się do ciebie pisząc tych parę słów . Jesteś guru … ,guru absurdu 🙂

    Polubienie

    • zenobiusz 14 Maj 2011 o 6:14 pm

     Spokojny,ciebie mam w koszu kilkadziesiąt stron.Wystarczy.

     Polubienie

 57. monitorpolski 14 Maj 2011 o 4:46 pm

  Nie, to nie jest prawda. Podleckich jest cała masa, Mizia nieźle się naszukał… Mój ryj jest w nagraniach z Piotrem Beinem o Fukushimie. Ale w reklamie też pracowałem mieszkając w USA – robiłem reklamy dla LOT, Pekao, Western Union, były czasu, że i oglądałem telewizję i sądziłem że Tefałen to dobra inicjatywa…

  Polubienie

 58. Pink 14 Maj 2011 o 4:58 pm

  Malpa z brzytwa http://www.marucha.wordpress.com

  Polubienie

 59. APA 14 Maj 2011 o 5:20 pm

  sono :

  Boga juz wykurzylismy z naszych spololeczenstw. Zaprzedalismy nasze dusze mniej lub bardziej swiadomie szatanowi i mamonie.

  Kto ci wykurzyl Boga z serca ,jak nie ZLI LUDZIE obojetnie gdzie oni zyja i ty wsrod nich ?
  Dales sie omamic diablom i plemieniu zmijowemu ???

  W takim razie JESTES SLABYM CZLOWIEKIEM – DALES SIE DIABLU.

  Na diabla jest jeden skuteczny sposob :
  ZAPALIC MU POD OGONEM i zobaczysz jak bedzie spier…l !

  Polubienie

 60. Noni 14 Maj 2011 o 5:28 pm

  Diabeł jest w waszej głowie to jest własne wasze ego.

  Polubienie

 61. trebor 14 Maj 2011 o 5:37 pm

  Dla tych co neguja chemtrails:

  i jeszcze jeden:

  na youtube jest calosc.
  Pozdrawiam

  Polubienie

 62. zenobiusz 14 Maj 2011 o 5:47 pm

  A już ten pentagram w nicku,to rozbrajający.

  Polubienie

  • zenobiusz 14 Maj 2011 o 5:50 pm

   katerina404 @ to ostatnie do Ciebie.

   Polubienie

   • Taka prawda 14 Maj 2011 o 9:54 pm

    Wiesz chociaż co naprawdę oznacza PENTAGRAM?

    Polubienie

 63. wacpan 14 Maj 2011 o 5:52 pm

  Fulford dodaje, że wiele spraw, które się obecnie toczą nie może być ujawnionych gdyż prowadzone są negocjacje na wysokich szczeblach. Należy być dobrej myśli, wszystko bowiem wskazuje, że ostatecznie zapanuje światowy pokój. Ludzie w Watykanie są przekonani, że świat zmierza ku upadkowi, ale prawdą jest że świat się odrodzi.
  Po tym jak zostanie ogłoszony nowy system finansowy, rozpoczną się działania mające na celu zakończenie ubóstwa i niszczenia środowiska oraz zostaną udostępnione nowe technologie.

  heheheheheheh bla bla bla stek bzdur to po ktorej on jest niby stronie??????

  Polubienie

 64. navajo88 14 Maj 2011 o 6:13 pm

  monitorpolski :

  Śledzę to co się dzieje w Fukushimie, szczerze mówiąc jestem jak wyżymany – pewnie ta radioaktywność działa zdalnie… Nie jest dobrze.

  to nie dobrze panie Monitor ,,,nie dobrze ,,,,,,bardzo nie dobrze hahahahahaha

  Polubienie

  • galluss 14 Maj 2011 o 6:30 pm

   ty sie nie śmiej navajo88 bo to jest prawda, wczoraj u mnie spadł deszcz, była ulewa, i nagle wszystkich po tej ulewie ścieło z nóg, moją całą rodzinę i w pracy ludzi też, każdy czuł się zmęczony strasznie

   bo jak pada deszcz to wtedy z tym deszczem pada znacznie więcej radiacji, to pada deszcz radioaktywny, z chmur w których były pyłki plutonu i innych świństw

   najgorsze jest to, że to powolna śmieć, eutanazja w szczególności japonii i planowane wyniszczenie plemników aby nie rodziły się dzieci – radiacja robi z ludzi bezpłodne roboty

   możesz czuć zmęczenie ale nie wiesz od czego, u mnie spadł deszcz i wszystkim sie zachciało spać ja nigdy w dzień nie śpie, a musiałem sie położyć

   tak więc to nie było smieszne navajo888

   i nawet nie wiem czy wam pomoga jakieś preparaty śmieszne typu kelp – który jest chyba tylko na jod? na jod 129? a co z plutonem, amerykiem, strontem 90, uranem itd.???? moze tylko częsciową chronić tarczycę ale wiele nie pomoże

   Polubienie

   • galluss 14 Maj 2011 o 6:39 pm

    jeszcze tylko dodam, że w czarnobylu było 2 kg plutonu,

    a w fukushimie masz po 250 kg w każdym z reaktorów i specjalnie na 3 miesiące przed dowieźli do fukushimy jeszcze 5 tys. zużytego plutonu – który jest znacznie bardziej radioaktywny

    TAK WIĘC nie można porównywac czarnobyla do fukushimy, bo czarnobyl to mała rzecz, bardzo mała w porównaniu z tym co teraz mamy, i to wcale nie o kilka razy mniejsza była katastrofa w czarnobyla ale o kilkadziesiąt razy conajmniej

    i wmawiajcie sobie dalej, ze przeciez japonia jest daleko od nas, i co z tego? PLUTON JAK SIE PRZEMIESZCZA TO NIE TRACI SWOICH WLASCIWOSCI RADIOAKTYWNYCH, tylko wdechnijcie pluton, albo wypijcie świeżą deszczówkę, albo wykąpcie sie w kałuży

    Polubienie

   • zenobiusz 14 Maj 2011 o 6:55 pm

    To co opisujesz,to efekt nagłej zmiany ciśnienia atmosferycznego.Zachowajcież zdrowy rozsądek,bo wam żyłka pęknie 🙂

    Polubienie

   • navajo88 14 Maj 2011 o 8:04 pm

    Gallus spokojnie nikt tu się z nikogo nie na śmiewa ! ,ale dzisiaj na tym blogu to wręcz pachnie mi śmiercią ,więc postanowiłem wprowadzic trochę humoru ,ludzie gdyby te wasze wszystkie odczucia miały się sprawdzić to już trzeba by bylo szykować masowe pogrzeby w kraju i na świecie ,a jak narazie to na takie coś się jeszcze nie zanosi ,co niejest wykluczone w przyszłości !!!! i to nie koniecznie związane z radioaktywnością !!!!! ale my wszyscy mamy szansę nagle zniknąć z tej planety i to nagle i nie zapominajcie o tym panowie !!! co nie znaczy że wręcz za tym tęsknię !!!! ale mając na uwadze co zaczyna się dziać w kosmosie i na ziemi ,a szczegulnie ostatnie tajemnicze zgony w śród zwierząt ,no to powinniśmy się wszyscy nad tym poważnie zastanowić i wiem że nie wszyscy są uczonymi w tej czy innej dziedzinie ,ale jako mieszkańcy tej planety powinniśmy brać i także to ze nagle rodzaj ludzki może zniknąc z tej ziemi ,a co do tego że pośmialem się trochę z monitora ,,to co umrze monitor ,czy co ???? i wiem że monitor z tego powodu się nie gniewa bo gdyby się czół urażony w jakiś sposób to odrazu by zwrócił mi uwagę na ten niestosowny żart ,takze Gallus głowa do gury karabin w garść i do boju o lepszą przyszłośc na ziemi ,albo po za nią hahahaha J.M.H

    Polubienie

    • galluss 14 Maj 2011 o 8:11 pm

     spoko:) pokój

     Polubienie

    • Sully 14 Maj 2011 o 9:24 pm

     Navajo, cześć;-) Polecam Ci serię: „Ziemia po zagładzie ludzi” na History albo Discovery history,fajne filmiki.
     Pozdrawiam!

     Polubienie

 65. minchausen 14 Maj 2011 o 6:32 pm

  zenobiusz :

  Mizopodobny tworze,to nie teoria a fakty które się zbliżają,i ja szukam środków zaradczych,wy torpedujecie to z całym spokojem,to,że zmieniacie nicki,nie powoduje że znika smrodek.

  odpowiem ci po raz ostatni bo wszyscy już widzą twoją śmieszność tylko ty jej nie widzisz , w ramach przedstawiania dowodów w kolejności mały burak , duży burak jako 3 zdjęcie zamieść swoje WIELKI BURAK , nie posiadasz żadnej wiedzy przykład mizia zadał ci na blogu kefir pytanie dlaczego nie informujecie o szkodliwości eksperymentów z orgonem , zamieścił tam cytat z pracy Rejcha , otóż ja poszedłem tym tropem i sprawdziłem zawartość o orgonie na mizia blogu i twoim I STWIERDZAM ŻE JEST TAK JAK MIZIA NAPISAŁ ŻE Z PREMEDYTACJĄ ZATAIŁEŚ TO INFO ordynarnie wycinając je z całości materiału , i jest tak jak mizia napisał prymitywie , zamieściłeś tylko to co ci do twojej historyjki pasowało , gdzie tu prawda? , gdzie rzetelność , to prostacka manipulacja i tak robisz ze wszystkim .
  Mizia moze miejscami przesadzał ale dziś na swoim blogu jasno sprawę postawił , że koloryzował nieco aby wypromować blog , a ty brniesz w kłamstwach do końca .
  Myślę , że ty rzeczywiście zajmujesz się kompromitacją blogów i ten jest kolejnym , a poza tym już jest jasne dlaczego tak patologicznie zwalczasz mizi blog , bo on jako jedyny nie pozwolił ci na swoim blogu śmiecić , przejrzał cię i wywalił jak wykidajło pijanicę i tu cię boli .
  A tak na marginesie niedawno zwróciłem się do mizi o różnego rodzaju info , w odpowiedzi otrzymałem około 4 giga informacji , skany dokumenty na różne tematy fakt 70 % to mowa trawa ale 30 % pozostałe to jest coś konkretnego , dlatego to co tu imputujecie traktować można śmiało jak bzdury i pierdoły.

  Polubienie

  • zenobiusz 14 Maj 2011 o 7:03 pm

   I właśnie tutaj przychodzą nowe rozwiązania!!!
   Wspóczesne badania wykazały, że nie trzeba budować akumulatora orgonu jako pudła. Można zrobić mieszankę żywicy poliestrowej (plastiku) z wiórkami metalu, 50/50 i będzie ona działała podobnie. Właściwie to tą mieszankę nazywa się właśnie orgonitem. Carol Croft zauważyła, że zbliżanie takiej mieszanki do ciała człowieka powoduje powiększenie jego aury. Jednak w dalszym ciągu taka mieszanka zbiera zarówno OR jak i DOR. Wtedy ktoś wpadł na genialny pomysł umieszczenia w takiej mieszance kryształu górskiego. Dałbym za to Nobla. Serio. Na pewno prędzej niż pewnemu prezydentowi zza oceanu.
   http://zenobiusz.wordpress.com/podrecznik-akumulatora-orgonu/

   Naucz się czytać ,to co wywlekał Mizia to argumenty sprzed 60 lat.Wychodźcie ze skóry,ale coraz więcej ludzi czyta ,i buduje orgonity,nie tylko wy, będziecie je mieli,a módlcie się ,żeby wam te obiecane dali,bo pewne są tylko własnej roboty,i przetestowane,dla tego się z wami użeram,żeby normalni czytelnicy zrozumieli, o co chodzi..Wy dostaniecie fałszywki,bo będziecie nawozem historii.

   Polubienie

  • monitorpolski 14 Maj 2011 o 7:40 pm

   Ten atak na odpromienniki orgonowe potwierdza co ich boli. To, że mamy łatwą do skonstruowania obronę. Co zrobicie w dalszej kolejności jak rozreklamujecie orgonity i działa orgonowe poprzez swój atak na posty Zenobiusza? Zakażecie prawnie budowy takich urządzeń, tak jak próbujecie nam zabrać zdrową żywność, witaminy i szczepicie nasze dzieci syfem w szczepionkach? A sami pewnie macie orgonity pod każdym półdupkiem…
   CO DO DIASKA MA BYĆ NIEBEZPIECZNEGO W ŻELAZNYCH WIÓRACH I ZIEMI, EWENTUALNIE ŻYWICY I KRYSZTAŁACH?!

   Polubienie

   • mgrabas 14 Maj 2011 o 8:35 pm

    nie znając dogłębnie działania orgonu można sobie zaszkodzić
    pisał o tym Wilhelm Reich (odkrywca orgonu)

    Polubienie

 66. Dariusz 14 Maj 2011 o 6:40 pm

  CHcac zniszczyc prawde i oglupic ludzi pisza tacy jak pan Zenobiusz by wprowadzic dezinforamacje by Bron Boze ludzie nie znali prawdy Wpisz w Google HAARP bron totalnego zniszczenia – poznasz prawde
  What goes on behind the walls of Israel’s Institute for Biological Research?
  http://www.whatreallyhappened.com
  http://www.presstv.com Polecam strone http://www.geraldcelentechannel.blogspot.com tam znajdziesz wiele ciekawych i prawdziwych informacji

  Polubienie

  • zenobiusz 14 Maj 2011 o 7:05 pm

   Jakoś macie Dariuszu -Adrianie problem z polską czcionką.Tak długo biurokraci,nie dają środków.????Hasbara lucyferian,z kłopotami technicznymi.No współczuję.

   Polubienie

 67. Adrian 14 Maj 2011 o 6:47 pm

  Zenobiusz – IGNORUJMY go i nie czytajmy jego bzdur. Moze to agent Mossad lub CIA

  Polubienie

 68. pedro 14 Maj 2011 o 6:53 pm

  HAHAHA. Jasne że nadejdzie złoty wiek!!! Przyjdzie antychryst który zaprowadzi pokój i dobrobyt. Będzie chwalony przez znaczną większość świata, jak Bóg. Ludziom będzie się za jego rządów żyło super i wtedy w czas pokoju przyjdzie dzień pański jak złodziej w nocy i wielu ich wygubi gdy będą mówić pokój i bezpieczeństwo. Przecież te kryzysy i bide to oni tworzą po to żeby z przyjściem antychrysta zmienić wszystko an normalny zdrowy system i nagle będzie że wszystko jemy zawdzięczamy. i będzie za ten dobrobyt żądał pozbycia się religii i niby przez to też będzie dobrobyt. Wielki ucisk będzie głównie dla chrześcijan, reszta lemingów będzie zadowolona z budowania wspaniałego nowego wieku.

  Polubienie

 69. rambo8 14 Maj 2011 o 7:04 pm

  Blogi,chyba,działają,na,takiej,zasadzie-nie,wiem
  ale,wiem,że,żeeby,znalezć,nowe,posty,musze,
  przejrzeć,wszystko,od,poczatku,co,jest,nie
  tyle,co,wkur….co,uciążliwe,być.moze,cos
  przeoczyłem,ale,taka,postać,bloga,jest,
  odpychająco,męcząca,z,oczywistych,względów.
  Mógl,bym,na,koniec,dnia,przeczytać,wszystko,
  ale,to,co,bym,dodał,od,siebie,nie,było,by,
  przeczytane,przez,więkrzość,poprzez,co,dialog
  by,nie,miał,miejsca.
  Poruszajac,tak,powżne,tematy,dziwie,sie
  że,strona,NWO,nie,została,reaktywowana
  której,postać,spełniała,najlepsze,warunki,dla
  urzytkowników,MOZE,KTOŚ,NAD,TYM,POMYŚLI?
  Ktoś,kogo,światopogląd,jest,znany,a,nie
  filip,z,konopi.

  Polubienie

 70. mgrabas 14 Maj 2011 o 8:03 pm

  a raczej chęć ukrycia się przed rozmówcą

  Polubienie

 71. navajo88 14 Maj 2011 o 8:19 pm

  Galluss a tutaj wstawiam dla ciebie link i przeczytaj sobie co się święci na naszej kochanej ziemi ,oki ?
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/krwawienie-wewnetrzne-przyczyna-tajemniczej-smierci-rekinow
  J.M.H

  Polubienie

 72. Pingback: Informacje, newsy i komentarze – 14 maj 2011 « kefir2010

 73. navajo88 14 Maj 2011 o 10:10 pm

  Sully :

  Navajo, cześć;-) Polecam Ci serię: „Ziemia po zagładzie ludzi” na History albo Discovery history,fajne filmiki.
  Pozdrawiam!

  Sully ja ten film mam już od dwóch lat nagrany na DVD ,pozdrawiam J.M.H

  Polubienie

 74. Katon Najmłodszy 14 Maj 2011 o 10:45 pm

  Felicjan, czyli powszechna historia wibratora http://katonisliwka.wordpress.com/2011/05/14/felicjan-czyli-powszechna-historia-wibratora/#comment-8350

  Polubienie