Benjamin Fulford: nadchodzi Złoty Wiek

W kolejnej publikacji Benjamin Fulford, były dziennikarz Forbesa na swoim płatnym blogu, ostrzega, że sytuacja w tzw. strefie sejsmicznej Nowego Madrytu (New Madrid fault line) jest częścią kampanii skierowanej przeciwko Amerykanom.
„Największe od 500 lat” deszcze spowodowane były użyciem broni HAARP, kolejnym etapem będzie trzęsienie ziemi, które z kolei spowoduje „zagrożenie nuklearne” ze strony 15 elektrowni, które są w tym regionie. Fulford powołuje się na źródła agencji wywiadowczych MI6, CIA, FSB i Japońskiej Policji Bezpieczeństwa.

Powstała sytuacja będzie pretekstem do wysiedleń ludności i umieszczenia ich w obozach FEMA. Najlepszym sposobem by tego uniknąć jest aresztowanie kabały w Waszyngtonie oraz ujawnienie tych planów.

Ci sami ludzie wywołali trzęsienie ziemi, tsunami i atak nuklearny na Japonię. Według Fulforda użyto atomowej bomby walizkowej, która została przetransportowana drogą morską na wyspę w odległym archipelagu Okinawa. Zgodnie z tym co przekazała osoba biorąca udział w tej operacji, bomba została następnie przewieziona łodzią do Kyushu. W dalszej kolejności przetransportowano ją samochodem do posiadłości w Hinode należącej do byłego premiera Japonii Yasuhiro Nakasone. Stamtąd wzięto ją do kwatery głównej stowarzyszenia północno-koreańskiego Chosen Soren, skąd wreszcie przewieziono ją na statek wiertniczy Chikyumaru. Umieszczono ją na głębokości 10 kilometrów niedaleko wybrzeża Japonii. Tam eksplodowała, a „wypadek nuklearny” w elektrowni Fukushima był sprowokowany aby ukryć promieniowanie spowodowane przez bombę.

Ślady prowadzą do mafii George’a Busha seniora oraz do senatora Jay Rockefellera. Jeśli Amerykanie chcą uniknąć tragedii, powinni według Fulforda aresztować tych ludzi wraz z ich pomocnikami.

Fulford zmienił w znacznym stopniu stanowisko wobec rzekomych satanistów w Kościele Katolickim. Nowym zwierzchnikiem Jezuitów jest o. Adolfo Nicolas, który wykładał na Uniwersytecie Sophia w Tokio podczas gdy Fulford tam studiował. Już wtedy miał reputację miłego człowieka i dobrego Chrześcijanina. Z dobrych źródeł wiadomo, że zarówno Adolfo Nicolas, który jest chory, jak i były zwierzchnik Jezuitów Peter Hans Kolvenbach, są bardzo światłymi ludźmi, a ten ostatni jest m.in. mocno zaniepokojony faktem, że przemysł farmaceutyczny wprowadza toksyczne szczepionki i rozpowszechnia wszelkie choroby i trucizny.
Z tych samych źródeł wiadomo, że Peter Hans Kolvenbach nigdy nie przyznawał się do tego, że jest „głównym satanistą”, a jedynie że pytał retorycznie „czy obawiasz się Szatana”. Zaszło więc nieporozumienie, na skutek przekłamań w relacji osób, które rozmawiały z Peterem Hansem Kolvenbachem. Osoby te znają go od dziesiątków lat, więc dość dziwne są te sprzeczne informacje.

Jasne jest natomiast, że wśród elit zachodnich jest poważne zamieszanie i bałagan – wszędzie widać objawy napięcia, a wojna finansowa na wysokich szczeblach jest wszędzie widoczna.

Przykładem jest rzekome zamordowanie Bin Ladena i groźba „odwetu” ze strony Al CIA-dy (tak Fulford nazywa Al Kaidę). Cała ta operacja została poprzedzona kampanią dezinformacji na wikileaks o planowanym terroryzmie nuklearnym Al CIA-dy. Innymi słowy, stary porządek nie dba już o zachowanie pozorów i to czy ich kłamstwa zostaną ujawnione – posuwa się do otwartego szantażu nuklearnego .

Fulford odniósł się również do planowanego ataku na Watykan. Grupa, która planowała użyć atomowej bomby walizkowej 11 maja zrezygnowała z tych planów i „nie będzie żadnego ataku na Watykan 11 maja” (artykuł pochodzi z 10 maja).

Z kolei jeszcze inna grupa o nazwie Ciemne Braterstwo (Dark Brotherhood) grozi zniszczeniem nuklearnym świata, jeśli nowy system finansowy nie zostanie ogłoszony do 1 czerwca. Tak więc nad naszymi głowami wisi wielkie zagrożenie III wojną światową i nuklearnym holocaustem.

W ostatniej części artykułu Fulford rozpisuje się na temat walki pomiędzy zwolennikami dotychczasowego systemu drukowania pieniędzy, a nowym systemie, w którym waluta ma mieć pokrycie w majątku. Ci pierwsi, poprzez pewne manipulacje zyskali jeszcze na czasie, ale nie potrwa to długo. Dziennikarz wspomina jeszcze o niedawnym ataku na bazę danych Sony, twierdzi że są to ci sami ludzie, którzy zaatakowali internet w Egipcie. „Anonimowymi” autorami ataku byli prawdopodobnie banksterzy, a celem była czysta grabież.

Na koniec Fulford wspomina o ataku na firmę Toyota, która wiele lat temu otrzymała duże sumy od Rezerwy Federalnej i ich ludzi w Japonii w celu budowy infrastruktury. Część tych pieniędzy została przeznaczona na założenie banków. Teraz FED chce te pieniądze odzyskać, a Toyota mówi nie. Stąd też atak na firmę.

Fulford dodaje, że wiele spraw, które się obecnie toczą nie może być ujawnionych gdyż prowadzone są negocjacje na wysokich szczeblach. Należy być dobrej myśli, wszystko bowiem wskazuje, że ostatecznie zapanuje światowy pokój. Ludzie w Watykanie są przekonani, że świat zmierza ku upadkowi, ale prawdą jest że świat się odrodzi.
Po tym jak zostanie ogłoszony nowy system finansowy, rozpoczną się działania mające na celu zakończenie ubóstwa i niszczenia środowiska oraz zostaną udostępnione nowe technologie.
Ma się rozpocząć długo przewidywany „złoty wiek”.

Reklamy