Czy coś się wydarzy w New Madrid Zone?

 UWAGA: Dostałem potwierdzenie od znajomego pracującego w FBI, że dane ujawnione przez dutchsinse n.t. ukrytych danych NILU są prawdopodobnie prawdziwe i że mamy do czynienia z bardzo poważnym problemem olbrzymiego skażenia radioaktywnego całej półkuli północnej. Proszę was – zachowajcie wszelkie środki ostrożności, szczególnie w USA – jeśli serwer, o którym pisałem w jednym z poprzednich artykułów (http://wp.me/pXVoU-1Ja) działa to proszę ściągać najnowsze dane. Jest to szczególnie ważne w przypadku dzieci i kobiet ciężarnych.

„Mam dla was ważne informacje. Wyłączono HAARP-a. Zrobiono to o 12 w południe czasu nowojorskiego. Tak więc teraz wykańczają projekt, którym jest New Madrid. Wysyłali promienie w tamtą stronę by ogrzać teren. Teraz powstaną napięcia, które doprowadzą do trzęsienia. Tak więc od teraz mamy 36 godzinne okno. Niech Bóg was błogosławi”.

Po wielkim trzęsieniu ziemi w Japonii już wiadomo, że wszystkie tereny leżące na styku płyt tektonicznych są zagrożone. Aktywność sejsmiczna od dłuższego czasu narasta – po 11 marca na tym blogu nie ma już drwiących komentarzy rodzaju:

 • spokojny, 6 Styczeń 2011 o 8:52 pm „Skoro twierdzi Pan ,że- cytuję ,,Trzęsień jest coraz więcej „, to poproszę o wiarygodne dane , ile jest więcej trzęsień i w jakiej skali czasu . Dla mnie nie wystarcza samo rzucenie stwierdzenia ,,Trzęsień jest coraz więcej” ,czy jest Pan w stanie to udowodnić ,czy tylko powiela Pan internetowe dywagacje ?”
 • spokojny 7 Styczeń 2011 o 12:01 pm „Proszę jeszcze Zenobiusz ściągnąć sobie plik PDF z tej strony KATALOG STULECIA 1900-1999 . Ku mojej wielkiej satysfakcji są tam wykresy ,jasno pokazujące ,że NIE MA WZROSTU LICZBY TRZĘSIEŃ ZIEMI „

O dziwo, po 11 marca z blogu zniknęli komentujący typu „spokojny” wraz z ich awatarami, gdy się okazało, że „oszołomy” rodzaju Zenobiusza, czy monitorapolskiego mieli rację!
Oczywiście, żadna to satysfakcja, że poprzez analizę można było wyciągnąć wnioski. Tabele z trzęsieniami były jasne – od kilku lat aktywność sejsmiczna Ziemi rośnie wykładniczo. Nadal nie wiadomo czy jest to wpływ aktywności słonecznej, obcego ciała w Układzie (kometa Elenin się zbliża, a to wcale nie musi być kometa!) czy też działalności samego człowieka. Aktywność HAARP przed trzęsieniami wskazywała by na to ostatnie, ale może to być też połączenie różnych czynników. Napięcia tektoniczne są faktem – trzęsienia ziemi występowały zawsze.
W przypadku Japonii jednak nikt się nie spodziewał tak mocnego, przewidywania dotyczyły Indonezji, Grzbietu Środkowoatlantyckiego, Ameryki Południowej i Kalifornii. Japonia była gdzieś na końcu kolejki. Ale się stało. I HAARP na Alasce był niezwykle aktywny w tym czasie, na co dowodem są wykresy czujników go rejestrujących.
Podobna sytuacja jest teraz. HAARP wykazuje wyjątkowo wysoką aktywność i to na różnych częstotliwościach.

Henning Kemner panikuje na swoim nowym kanale YouTube o optymistycznej nazwie WaitingFor2012 (czekając na 2012): http://www.youtube.com/watch?v=za2zUJPDAHUmówi:

Henning Kemner

„Mam dla was ważne informacje. Wyłączono HAARP-a. Zrobiono to o 12 w południe czasu nowojorskiego. Tak więc teraz wykańczają projekt, którym jest New Madrid. Wysyłali promienie w tamtą stronę by ogrzać teren. Teraz powstaną napięcia, które doprowadzą do trzęsienia. Tak więc od teraz mamy 36 godzinne okno. Niech Bóg was błogosławi”.
Już od dość dawna Kemner ostrzega przed tym co się dzieje w tym regionie, szczególnie przed skutkami wierceń – dokonywanych tak jakby specjalnie, w sposób bardzo niebezpieczny dla tektoniki.

Tak "pracował" HAARP do godziny 12 czsu nowojorskiego

W innym nagraniu o nie mniej optymistycznym tytule „Depopulacja rozpoczyna się teraz (FEMA rozpocznie ćwiczenia NLE w ciągu 20 godzin)” opartym o audycję radiową Power Hour z 12 maja, niejaki Larry z Indiany mówi o oddziałach wojsk kanadyskich, które przetransportowano do stanów Ohio, Michigan i Missouri. Potrzeba było 40 godzin by za pomocą HAARP-a wywołać trzęsienie na Haiti, 55 godzin na trzęsienie w Japonii. Larry opisuje działanie HAARP-a, jako gigantycznego emitera mikrofalowego, który koncentruje się na wodzie zgromadzonej w szczelinach na zalanych terenach. Jako dowód działania HAARP-a podaje możliwość pojawienia się lśniących kolorowych chmur na niebie.

O takich chmurach mówi Larry

Takie właśnie chmury obserwowno w Chile, w Chinach i w innych miejscach. Wg Larry’ego jest to energia z HAARP-a. W Chile np. był gigantyczny lśniący okrąg z chur. W Japonii epicentrum znajdowało się 10 km pod powierzchnią. Tym razem nie będzie to zwykłe trzęsienie, ale raczej gigantyczna eksplozja, gdyż koncentrują promienie na wodzie, która eksploduje. Jest też różnica we wskazaniu czujnika HAARP-a. W Japonii był pojedynczy pasek o częstotliwości 2,5Hz, tutaj są cztery różne sygnały 1,8Hz, 2,2Hz, 3Hz i 3,5Hz – wszystkie o dużej mocy przekraczającej skalę wskaźnika. Larry uważa, że nie jest to wynik działania HAARP-a z Alaski, ale specjalnego okrętu marynarki wojennej X-base C Platform, która jest chroniona przez o dziwo ten sam okręt wojenny Ronald Reagan, który znajdował się także w pobliżu Japonii podczas pamiętnego trzęsienia ziemi. Nawołuje więc do ataku powietrznego na tenże statek, gdyż jest on „używany do ataku na nasz kraj”. Uważa, że to są globaliści, którzy są w stanie zabić miliony obywateli własnego kraju w taki sposób by wyglądało to na naturalne zjawisko. Larry uważa (a było to 2 dni temu), że wielkie trzęsienie w tym regionie wydarzy się w przeciągu 36 godzin. Wnioskuje to z obserwacji wojsk, które są przygotowane do ewakuacji ludności ze zniszczonych domów do obozów FEMA. Wspomina też o rzekomej „przyszłej mapie USA” na której Ameryka jest podzielona na pół wielką wodą. Nagranie z Larrym jest tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=CQvcVWuRVpw

O tym jak się potoczą wypadki będę oczywiści informował – jeśli tylko dojdzie do tego „supertrzęsienia”. Bowiem całkiem jest możliwe, że skończy się wszystko na krzyku i zwykłych ćwiczeniach…

Przypomnę kilka artykułów z tego bloga opublikowanych jeszcze przed 11 marca. Błędnie, ze wskazań HAARP przewidywano katastrofę 15 marca, w regionie New Madrid – jak się okazało były powody do niepokoju, ale w zupełnie innej cześci globu ziemskiego. Ciekawie teraz wyglądają prognozy dotyczące właśnie środkowych Stanów,  jeśli macie czas to polecam poniższą lekturę.

A tu o Japonii, jeszcze z 26 grudnia 2010!

Reklamy

178 responses to “Czy coś się wydarzy w New Madrid Zone?

 1. tony 14 Maj 2011 o 7:06 pm

  Marku, rozpowszechnij ten artykul…Sully to bylo od Ciebie… jesli ktos ogladnie, zostawcie komentarze, dla mnie rozbrajajacy!
  daje linka: http://boskaenergia.wordpress.com/2011/05/14/korzenie-zla-w-jerozolimie/
  pozdrawiam

  • monitorpolski 14 Maj 2011 o 7:26 pm

   Nie opublikuję, niech zostanie link. Jak widzisz, sens tego blog jest nieco inny – demaskujemy planowane i wykonywane akty zła i ostrzegamy przed kataklizmami. Artykuł o sądzie będzie publikowany na wielu stronach, możesz wklejać link – ludzie czytają komentarze.
   Oczywiście, nie ma w tym artykule nic wspólnego z antysemityzmem, tak samo jak demaskowanie Protokołów Mędrców Syjonu czy listu Rotszylda. Mamy bowiem do czynienia z wyznawcami Lucyfera, a nie Boga. Widać to po numerologii i symbolice.

  • zenobiusz 15 Maj 2011 o 8:44 am

   ” Dostałem potwierdzenie od znajomego pracującego w FBI, że dane ujawnione przez dutchsinse n.t. ukrytych danych NILU są prawdopodobnie prawdziwe ”
   Prawdopodobna prawdziwość,nie jest potwierdzeniem,:) 🙂
   Jaki procent prawdopodobności,jest potwierdzeniem?.Ponieważ widzę brodę to ,facet,prawdopodobnie Osama,ale na prawdę ,baba z brodą.

 2. Talbot 14 Maj 2011 o 7:28 pm

  To całe NWO to lipa…Świat działa na innych zasadach.
  NWO stworzyli (Żydzi – chasarzy syjoniś

  • Talbot 14 Maj 2011 o 7:43 pm

   chciałem wkleić słowo „syjoniści”….i dałem sobie spoko.

  • BirD2 14 Maj 2011 o 7:48 pm

   Nie wiesz no chyba że jesteś jednym z nich..
   To tak jak ktoś by zapytał mnie czy wieże w Boga, jeżeli bym odpowiedział NIE – to nie znaczy że go nie ma. jeżeli TAK – to nie znaczy że on jest.

   To twój punkt widzenia Talbot. Dodawaj zawsze na początku „Moim Zdaniem”

   • Talbot 14 Maj 2011 o 8:28 pm

    Wierzę – wiara…wieża to jest budowla, która pomieszała języki..

  • katerina404 14 Maj 2011 o 9:13 pm

   talbot, ale chazarzy nie mają nic wspólnego z Zydami, oni nie są ŻYDAMI, to znaczy nie są SEMITAMI. O tym też mówi biblia „Ci, którzy się podają za Zydów, lecz nimi nie są, a kłamią”. Dlatego oni się podszywają pod Żydów, żeby w tym maglu, byli niezauważeni. Pamiętaj, że oni w czasie II wojny światowej bez skrupułów mordowali Żydów. To sa dwulicowi ludzie. Dla mamony wykorzytają każdą dobrą dla nich sytuację i ustawiaja ludzi, jak pionki na szachownicy. Jak myślisz, po co ten cały szum o Holokaust. Ano ma to dwa oblicza. Po pierwsze dzięki takiej ochronie Żydów, oni są też chronieni (a to głównie o nich chodzi), a po drugie stworzyli przemysł holokaustu, na którym zarabiają oni, nie Żydzi. Owszem, oni bardzo chętnie kaperują szczególnie bogatych Żydów do swoich szeregów, ale to jest czysta gra z ich strony. Mało tego, poprzez taką gloryfikację Żydów, doprowadzają cały świat do nienawidzenia ich. A później co? Myślisz, że jakby doszło do jakiekoś aktu zemsty narodów, to zginęliby Ci, którzy to rozdmuchują, NIE. oni siedzą w swoich bukrach-pałacach i są nieuchwytni, a całe zło skumuluje się na maluczkich. Wy nic nie rozumiecie. Prawdziwi Żydzi zostali też ogłupieni.

   • zenobiusz 15 Maj 2011 o 8:16 am

    Jezus ,miał na myśli synagogę szatana,nie Chazarów.Chazaria jeszcze wtedy nie istniała.To nowy mit, mający dać prawo Żydom syjonistycznym,prawo powrotu do Kazachstanu,i Polski,w wypadku klęski w starciu z Arabami,po rozbłysku Carringtona,który może unieszkodliwić nowoczesny sprzęt.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2010/07/06/mit-chazarii-obalony-komu-zalezalo-na-jego-lansowaniu/
    Nagłe odkrycie Chazarii,stoi u podstaw twierdzenia,że chazarskie są korzenie państwa polskiego,a więc Po-lin,kraj w którym odpoczniesz ,jest Żydom dany od Boga,i są co najmniej jego współwłaścicielami.Dziwię się że o tym wciąż nie wiecie.Jednym słowem ,głosisz Żydowski nacjonalizm,jednocześnie ekskulpując ich ,ze zbrodni nazizmu,który ,tak jak bolszewizm,finansowali i podbudowywali ideologicznie,właśnie Żydzi.W czyim więc interesie piszesz,czy to tylko brak wiedzy,czy wręcz dokładna wiedza,o tym co chce się uzyskać.Rozumiem,że w interesie prawdziwych Żydów.Nie dziwię się, to może być samoobrona psychiczna,przed ,ogromem zbrodni własnego plemienia.

    • katerina404 16 Maj 2011 o 10:29 pm

     Jesli tak stawiasz sprawę, to muszę Ci wyjaśnić, że nie jestem Żydówką i to nie jest moja samobrona psychiczna, przed ogromem zbrodni własnego plemienia. Jedak o Chazarach piszą też uznane autorytety, w sensie alternatywnych badaczy i to nie jest mój wymysł. W biblii, jest użyte sformułowanie „plemię żmijowe”, a tak mówiło się też dawniej na Chazarów. Być może, że to jest kolejna ich zagrywka, jaką rozpowszechniają, ale trzeba ją dobrze zweryfikować, bo dlaczego Henryk Pająk, który też nie ukrywa światowego, żydowskiego spisku, pisze o Chazarach w identycznym kontekście. Mnie chodzi o prawdę, taką ostaeczną, bo jest dużo wątków tej prawdy historycznej i ja to chcę poukładać w całość. Być może chodzi w biblii o to, że niektórzy Żydzi, Ci prawdziwi, dadzą się ponieść na fali tej syjonistycznej propagandy i będą jedli syjonistom z łap, stając się częścią plemienia żmijowego i jest napisane w biblii też „Ci, którzy podają się za Żydów,a nimi nie są, lecz kłamią”. Mnie interesuje tylko prawda.

 3. kazek 14 Maj 2011 o 7:51 pm

  Trochę z innej beczki na rozluźnienie:

  http://deser.pl/deser/1,111857,9555591,Jak_naprawde_zginal_Osama_ben_Laden__Film_z_pogrzebu.html

 4. Talbot 14 Maj 2011 o 7:58 pm

  Marek – skąd u ciebie taki strach przed używaniem określenia słowa „żydki”?

  Masz założony jakiś filtr do używania takich niebezpiecznych określeń?
  Czy to prawda, że brałeś udział w promocji stacji tvn I tvn24 ?

  Czy uważasz, że Twoje informacje są wiarygodne?

  • monitorpolski 14 Maj 2011 o 9:19 pm

   Talbot, a po co ludzi obrażać? To jest jedno z najbardziej obraźliwych określeń dla Żydów. Poza tym generalizujesz, podciągasz wszystkich pod jedno obraźliwe określenie. To coś jakbyś na Polaka powiedział „polska świnia” – czy nie czułbyś się obrażony, nawet jeśli jakaś twój rodak leżał pod płotem nawalony o obsrany?

   • rabarbarek 14 Maj 2011 o 9:36 pm

    Monitorze ja bym raczej porownala to z powiedzeniem „Polaczki” . A slowo Zydki , nie zawsze jest uzywane jako obelga ,czasem jako zwykle zdrobnienie. Zalezy wiec od kontekstu.

   • Talbot 14 Maj 2011 o 10:39 pm

    Zawsze piszę „Żyd” z dużej litery. Wiem, że oni są przewrażliwieni na takie niuanse. Z drugiej strony…jak oni piszą o Polakach?

 5. sebecxs 14 Maj 2011 o 7:59 pm

  ..ten koleś wygląda jak Waldek Kiepski…

 6. Talbot 14 Maj 2011 o 8:02 pm

  BirD2 :

  Nie wiesz no chyba że jesteś jednym z nich..
  To tak jak ktoś by zapytał mnie czy wieże w Boga, jeżeli bym odpowiedział NIE – to nie znaczy że go nie ma. jeżeli TAK – to nie znaczy że on jest.
  To twój punkt widzenia Talbot. Dodawaj zawsze na początku „Moim Zdaniem”

  BARDZO SZYBKO ODPOWIEDZIAŁEŚ, ZA SZYBKO…

  • BirD2 14 Maj 2011 o 8:34 pm

   Bo jestem agentem i moim zdaniem jest mieszanie..
   Dostaje za to kawe – bym nie zasnął i palete jogurcików waniliowych Bakugan..

   Akurat ten temat jest ciekawy więc śledze na bieżąco..

   – – –
   Ludzie, spokojnie. Jeszcze nic konkretnego sie nie stało poza kilkoma kolorowymi paskami na stronie int.

   Ja powiedziałem że do 20’stego nic sie nie stanie i bede sie tego trzymał.

 7. galluss 14 Maj 2011 o 8:19 pm

  HaHaHa – teraz mogę się śmiać z oszołomów – KRYTYKÓW

  nie dość, że przewidziałem dzień 11 maja – że coś sie zacznie dziać 11 maja na 2 tygodnie przed, TO JESZCZE POTEM POWIEDZIAŁEM:

  POCZEKAJCIE DO KOŃCA MAJA, będziecie jeszcze mi honor zwracać, tutaj na tym blogu są moje komentarze z ostatnich 2 tygodni – można je zobaczyć

  I CO? i bum będzie wielkie I PRZEPOWIEDNIA BABA WANGI SIE SPRAWDZI – CAŁA PÓŁKULA POŁNOCNA BEDZIE SKAZONA W 2011 ROKU – TRZESIENIE W NEW MADRID ZNISZCZY KILKANASCIE ELEKTROWNI JADROWYCH
  3 wojna informatyczna zaczela sie 10 listopada jak u wybrzezy kaliforni wystrzelono pocisk balistyczny miedzykontynentalny – do dzisisiaj nikt sie nie przyznal

  TAK WIĘC GALLUSS nie jest żadym agentem ani oszołomem bo przewidziałem to (11 maja) ze bedzie trzesienie o ktorym w telewizji zaczną gadac i przewidzialem razem z innymi, ze jak nie 11 maja to do konca maja BEDZIE NEW MADRID ALBO RZYM

  • galluss 14 Maj 2011 o 8:26 pm

   a to wszystko dzięki prostej drodze dedukcji i wielu godzinom rozszyfrowywania planów illuminatów, jak widać można, wystarczy determinacja

   niczego nie są w stanie przed nami ukryć, tak było zapisane w bibli,

   nie tylko oni mają wiedze numerologiczną, astrologiczną – bo na tym sie opierają przy czczeniu boga slonce – szatana
   poznasz ich numerologie = mozesz przewidywac bieg wydarzeń, a jak tego dokonasz to stwierdzisz, że syjonizm międzynarodowy jest mało sprytny

   • sebecxs 14 Maj 2011 o 8:39 pm

    ..pewnie, że jak znasz zasady działania syjonizmu to wydaje się mało sprytny.. oni skurwiele zataili dla siebie prastarą wiedzę, nic nowego nie wymyślili… Naszą Wspólną wiedzę… to dlatego w historii Świata zdarzały się pożary bibliotek… czy największa nie jest przypadkiem w Watykanie?

    • monitorpolski 14 Maj 2011 o 9:20 pm

     Nie, GOOGLE BOOKS

  • Rosa 14 Maj 2011 o 8:36 pm

   Bravo Gallus. Ale ty jednak na moje oko jesteś agentem. 🙂

  • galluss 14 Maj 2011 o 8:37 pm

   przepraszam za spam, ale nie wiem czy ktoś zauważył kolejne powiązanie?
   OBAMA MA ZA TYDZIEŃ WYGŁOSIĆ HISTORYCZNE PRZEMÓWIENIE DO ŚWIATA ISLAMU

   i akurat po tym jak HAARP zniszczy amerykę

   http://www.konservat.pl/?sp=art&art=1307&path=arty2011#nc

   wyłapujcie takie informacje, obama zaplanował sobie wielkie przemówienie do narodów, zaraz po tym jak jego ziomkowie zniszczą amerykę – dziwny zbieg okoliczności? wszystko planowane na zimno

   • Talbot 14 Maj 2011 o 8:59 pm

    Gratuluję czytania stron – konservat, które szerzą nienawiść do Arabów pomimo, że określają się jako chrześcijańskie. Zejdź na ziemię. Ta strona jest sterowana przez MOSSAD.

    • pedro 14 Maj 2011 o 9:20 pm

     Sam jesteś Mossad. Wywalili cię to już mossad. Araby również są zagrożeniem, póki co jeszcze bardziej potencjalnym. Ja do nich nic nie mam póki do mnie nie przyjadą szerzyć islamu. Jak mówił ewangelicki pastor który z islamu przeszedł na chrześcijaństwo. Każdy wykształcony znający koran islamista będzie nawracał niewiernych, nawet maczetą. Żydzi to nie całe zło świata (choć są synagogą szatana), Iluminaci i masoni w swoich szeregach maja i sporo żydów, ale to nie głowna siła, nie każdy też żyd jest syjonistą. I nie każdy syjonista musi być żydem. Syjoniści to ci o których biblia pisze „mówią o sobie że są żydami lecz nimi nie są lecz kłamią” Plan 3 wojen światowych przewiduje zniszczenie wszystkich religii, tak syjonistyczni sataniści (prawdziwymi żydami nie są lecz diabłu zawierzyli) zaplanowali to. Chrześcijaństwo z islamem, Ateizmem i Judaizmem się zniszczą i na gruncie new age powstanie nowa religia lucyferiańska. Czyli Araby też są zagrożeniem bo się mamy nawzajem zabijać.
     ==================================
     monitorpolski: dobrze prawisz Pedro. Ale czy Gallus to Mossad to nie jestem pewien. Za dużo go blokują.

    • rambo8 14 Maj 2011 o 9:26 pm

     Sterowana,przez,mosad-co,masz,na,mysli?

    • tomvander@wp.pl 14 Maj 2011 o 10:31 pm

     odpier. od konservatu !!!

   • monitorpolski 14 Maj 2011 o 9:21 pm

    A jutro Arabowie idą na Izrael, nie czujecie bluesa?!

    • pedro 14 Maj 2011 o 9:30 pm

     heh monitor odpowiedź była do Talbota. 🙂

    • navajo88 14 Maj 2011 o 9:55 pm

     A w poniedziałek druzyna navajo88 rusza na Chiny ,a czy czujecie Rocka !!!!

   • millena461 15 Maj 2011 o 12:04 am

    albo jestes „przebiegla sztuka” ALBO nawiedzony „wariat”. NO ZOBACZYMY „medrcu”
    sorry ;))))

    • millena461 15 Maj 2011 o 12:05 am

     to bylo dla GALLUSA

   • mc 15 Maj 2011 o 1:40 am

    zamilcz juz

  • pedro 14 Maj 2011 o 9:07 pm

   Ja tam uważam, ze do końca maja się coś wydarzy. na podstawie racjonalnych i logicznych przesłanek, choć takie przesłanki były i do 11 maja ale ten 11 maja mozna traktować do kalendarza juliańskiego. Te przewidywania to nei proroctwa tylko logiczna dedukcja na podstawie rzeczy które mamy. Ale możesz Gallusie po męsku przyznasz, że trochę spanikowałeś twierdząc że wielki kataklizm będzie 11 maja. Potem się poprawiłeś i mówiłeś, że to może się wydarzy z przesunięciem, lub zacznie się coś dziać 11 a jak nic do końca maja to zamilkniesz. Tego trzęsienia w Hiszpanii niemożna przesadnie traktować, toż to i naturalnie podobne się zdarzają, a Hiszpania to nie Rzym, czy USA. A „coś” to się zawsze dzieje, jak się zacznie coś większego to krzycz że miałeś racje. Ale na początku zbyt pewnie stwierdziłeś ten 11 maja na duży kataklizm (USA/Rzym) i tyle. Prawdopodobnie nastąpi duży kataklizm do końca maja. Ale teraz niema jeszcze się co śmiać z krytyków. Masz chyba duże ego bo się bronisz jak możesz, przed tym ze trochę spanikowałeś. Niemniej warto dedukować co się stanie, tym niemniej w czerwcu zweryfikujemy.

  • GW 15 Maj 2011 o 1:17 am

   Pierdu, pierdu.

   I tak sie wszystko ‚sprawdzi’. Tak, czy owak. Po co siac zamieszanie erekcyjne tu pisaniem?.

   Moze te niesprawdzalne sa po to, aby Was/Nas osmieszyc.

   Wola sie ‚wilk’… do czasu.

 8. Kuba 14 Maj 2011 o 8:20 pm

  jesli stany pekna to w UK bede mial niezly show :] Mam nadzieje, ze 35m klif wytrzyma :]
  Pozdrowienia
  ps. Jesli znacie chorych na cukrzyce, parkinsona, alzcheimera, ludzi z problemami chormonalnymi, ra…em, etc. , to zapraszam. healing@healthanchor.co.uk
  Moge wyleczyc bez stosowania tabletek, nie pobieram oplat.

  • BirD2 14 Maj 2011 o 8:40 pm

   No dziadek jest cukrzykiem. To istotne by w jakiś sposób dalej z tym walczyć jak brakło by insuliny.

   To jakaś terapia dotykowa? gładzenie po udach i już, pa. Nie ma choroby?..

   • Kuba 14 Maj 2011 o 10:31 pm

    mind Your own business ;]

    nie… wszystko skladnikami odzywczymi.
    Ho’oponopono dla rozluznienia ;]
    Pozdrawiam

    • millena461 15 Maj 2011 o 12:08 am

     i pewnie trzeba u ciebie kupowac te „cuda” przez 2 lata co? hehe ;))

  • katerina404 14 Maj 2011 o 9:22 pm

   Kuba z nieba mi spadłeś, a skąd jesteś, to znaczy z jakiej miejscowości? Chcę komuś pomóc. To znaczy co mam wejść na tą stronę i co dalej? Pisz człowieku. To bardzo ważne dla mnie.

   • Kuba 14 Maj 2011 o 10:32 pm

    wyslij maila i dokladnie opisz przypadek ;]

  • monitorpolski 14 Maj 2011 o 9:26 pm

   A to znasz?
   http://www.1minutecure.com/videofullstory4toindexnooptin.htm
   Woda utleniona, leczy ponoć wszystko. Ale nie ta z apteki, jest zatruta

 9. spokojny 14 Maj 2011 o 8:34 pm

  Podtrzymuję moje zdanie ,że nie ma żadnych dowodów na wzrost liczby trzęsień ziemi . Wcześniejsze ,przytaczane tu wykresy , były zwyczajnie sfałszowane ,a widniejące na nich adresy internetowe nie zawierały pokazywanych danych .
  Żeby cokolwiek porównywać ,trzeba to objąć jak najdłuższym okresem czasu , i przede wszystkim prawdziwymi danymi ,a nie kopiowaniem lipnego wykresu ze stron pseudo sensacyjnych .

  • monitorpolski 14 Maj 2011 o 9:29 pm

   spoko, spokojny. Nikt się już nie da przefarbować. Wejdź na stronki, które podaje dutchsinse w opisie, np tu:

   Cała Ziemia się trzęsie jak galareta!

   • spokojny 14 Maj 2011 o 10:49 pm

    Trzęsło kiedyś ,trzęsie teraz . Co w tym dziwnego ?

    Pod tym adresem macie trzęsienia powyżej 8 stopni od 1900 roku

    http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/eqarchives/year/mag8/magnitude8_1900_date.php

    • monitorpolski 14 Maj 2011 o 11:44 pm

     Człowieku, jest kilkukrotny wzrost, wiesz ile w tym roku był powyżej 7. W ciągu miesiąca jest więcej niż przedtem w ciągu roku! Przecież podawałem te dane, nie chce mi się ich szukać. Atakowałeś nas jak pisaliśmy o nadchodzącym wielkim trzęsieniu, czy ty jesteś chory z zawiści?

   • spokojny 14 Maj 2011 o 10:56 pm

    A tu statystyki trzęsień 2000-2011

    http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/eqarchives/year/eqstats.php

    Wszystko jasne ,można odnaleźć więcej statystyk z dłuższego okresu i nie ma tam znaczących wzrostów ,

    Nie będę więcej nawet starał się prostować wymysły ludzi ogarniętych manią katastroficzną .

    • monitorpolski 14 Maj 2011 o 11:49 pm


     All earthquakes of 7.0 is reflected in the next chart. This report has been based on data available from USGS (NEIC) and other online sources, such as Wikipedia, in an attempt to cover as much of the available data as possible.
     http://heavenawaits.wordpress.com/earthquakes-increase-in-end-times/

    • katerina404 16 Maj 2011 o 11:37 pm

     To spokojny nie prostuj, tylko będź spokojny dalej. Jeśli ktokolwiek nawet w jakimkolwiek stopniu błądzi, to sam musi dojść do swoich własnych wniosków. Myślę, ze to Ty jednak, nie umiesz wiązać faktów. Po pierwsze wystarczy spojrzeć na TV ile jest w niej kłamstwa, ale nie tylko. Ile jest w niej symboli satanistycznych, jak wykorzystuje sie tzw. gwiazdy do promowania tego stylu w sztuce. Jak wielu ludzi z pierwszych stron gazet i tzw. gwiazd używa tego znaku rogów szatańskich, poprzez specyficzne ułożenie palców, chyba kumasz o czym mowię. Następna sprawa jest taka, że od dziesiątków lat już chodzą w obiegu publikacje niezaleznych historyków, którzy uwalniają prawdę i ta prawda stopniowo przedarła sie do internautów. Po następne, pamiętaj o wynalazkach Tesli, które stały się podstawą do stworzenia HAARP-a i broni skalarnych, o czym pisał sam ich twórca, czyli Tesla w 1900 roku. On sam zdawał sobie sprawę, ze użycie tych technologii przez ludzi o złych intencjach, jest cholernie niebezpieczne i nie ukrywał też, że jego wynalzaki mogą tak wpływać na naturę, ze nawet mogą spowodować przepołowienie planety. To cdzy myślisz, że garstak psychopatycznych, wyznających kabałę, smierdzącą bogatych bankierów, tzrymających w swoich łapach całe media i technologię, nie jest w stanie jej używać. Nikt normalnie myślący, nie uwierzy, podobnie jak w 9/11, ze oficjalne dane NASA są zgodne z jakąkolwiek prawdą. Zgadnij dla kogo pracuje NASA i wszystkie tego typu olbrzymie twory. Tu nie trzeba być Einsteinem. Przestań więc mówić, ze nic się nie dzieje i ze te wrzystkie wstrząsy, wulkany i powodzie są wynikiem naturalnych działań w przyrodzie bo poddajesz w wątpliwość swoją inteligencję i zdolność do dedukcyjnego myślenia.

   • spokojny 15 Maj 2011 o 8:55 am

    Monitor , mnie interesują fakty . Mijasz się z prawdą ,pisząc ,że w ciągu miesiąca jest więcej trzęsień niż w przeciągu roku .

    Trzęsień pow. 7 stopni ,było do tej pory 8 ,a w całym 2010 ,wszystkich pow 7-7.9 było 21

    Nie jestem chory z zawiści .Ale durnia nie pozwolę z siebie robić .

    http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/eqarchives/year/eqstats.php

    • olaf 15 Maj 2011 o 11:33 am

     W tym roku zarysowuje się gwałtowny wzrost w następujących kategoriach trzęsień Ziemi.

     Do obliczeń użyto danych za 2010 rok publikowanych przez USGS.

     Trzęsienia o sile 5.0-5.9 cały rok 2010 = 1319
     Kwiecień 29, 2011 (119 dni) = 1062
     Do końca roku 2011 należy spodziewać się = 3257 trzęsień
     146% Wzrostu

     Trzęsienia o sile 6.0-6.9 cały 2010r = 134
     Kwiecień 29, 2011 (119 dni) = 116
     Do końca 2011 spodziewać się należy = 356 trzęsień
     166% Wzrostu

     Trzęsienia o sile 7.0-7.9 cak y rok 2010 = 15
     Kwiecień 29, 2011 (119 dni) = 8
     Do końca roku 2011 spodziewać się należy= 25 trzęsień
     150% Wzrostu

     Trzęsienia o sile 8.0-10 cały rok 2010= 1
     Kwiecień 29, 2011 (119 dni) = 1
     Do końca roku 2011 spodziewać się należy = 3
     200% Wzrostu
     _________________
     Jakub

     z forum kod czasu Wysłany: Pon Maj 02, 2011 21:08

    • spokojny 15 Maj 2011 o 12:07 pm

     Olaf ,proszę ,bez dziecinady . Serwujesz mi tu komentarz z kolejnego forum ,z kolejnymi gdybaniami . NIKT na świecie nie jest w stanie przewidzieć ilości trzęsień w przyszłości ,dlatego notuje się tylko zaistniałe trzęsienia .
     I jeszcze jedno co będzie na koniec 2011 roku ,dopiero się dowiemy , Póki co można analizować to co było ,linki podałem wyżej . Trochę własnego wysiłku i znajdziecie wiarygodne statystyki .

     Bo inaczej zaczyna się zabawa ,,jeżeli coś nie pasuje do faktów ,tym gorzej dla faktów ” 🙂

     • monitorpolski 15 Maj 2011 o 1:13 pm

      Spokojny, po co to robisz? Od 1997 roku zaczął się stały wzrost ilości trzęsień.

 10. Awooga 14 Maj 2011 o 8:39 pm

  z innej beczki – http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ujawniono-ostatnie-przemowienie-bin-ladena-to-zadz,1,4304380,wiadomosc.html – wydaje mi sie, że to jakiś sobowtór Osamy, gołym okiem widać że jakiś grubszy haha 🙂

  • monitorpolski 14 Maj 2011 o 11:52 pm

   Podobny do mojego kuzyna jak zapuścił brodę

 11. Adrian 14 Maj 2011 o 8:40 pm

  La spillway to be opened 25.000 people could be in harm’s way of floods http://www.msnbc.msn.com Tak samo jak Katrina, Fukushima teraz New Madrid.

 12. Sully 14 Maj 2011 o 8:59 pm

  Adrian,o co choodzi co odemnie??

  • Sully 14 Maj 2011 o 10:19 pm

   Miało być do tony…o co chodzi?

 13. Taka prawda 14 Maj 2011 o 9:09 pm

  Jak zatrzęsie Pieczeniak straci twarz a z nim wojska ladowe które podobno go popierają. Ciekawe czy podejmie walke czy też się wyda, że to kolejny wierny syn Albionu tfu NWO.

  • monitorpolski 14 Maj 2011 o 11:46 pm

   Jeśli tak się stanie to będzie to znaczyło, że Ameryka jest bezbronna. On na pewni nie jest przekabacony, wystarczy posłuchać jak mówi. On jest zdesperowany, tu już nie ma żadnych hamulców – on dał znać, że to jest wojna na śmierć i życie. Niedługo zobaczycie w akcji prawdziwych Amerykanów!

   • APA 15 Maj 2011 o 11:29 am

    Zyje w Ameryce i powiem szczerze ,ze zagrozeni sa tylko ci,ktorzy chca sami produkowac zywnsoc na swoj sposob.
    Dlatego zatapia sie lub niszczy na rozne sposoby ich wlasne uprawy i zywnosc.
    Co do trzesien ziemi to zarowno „spokojny” jak i strachliwi maja tylko czesciowa racje ,bowiem te trzesienia zaleza nie tylko od ludzi ale i od Tego/tych co ta ziemia wlada/wladaja !
    Czy trzeba ich wskazywac palcem ?
    Wiekszosc Amerykanow uparcie ufa mediom a te z kolei przesciguja sie w informacji i w dezinformacji,podobnie jak to dzieje sie na forach internetowych,zreszta tu tez to robia jedni i ci sami, majac jakis w tym cel.
    Nie obawiajcie sie o Ameryke i Amerykanow,tu zyja tacy ,ktorzy nie piluja galezi na ktorej siedza.
    Faktem jest,ze zarabia sie na i niszczy najbiedniejszych bowiem bogaci uwazaja,ze sa juz dla nich nadmiernym ciezarem i faktycznie chca depopulacji biednych.

 14. rabarbarek 14 Maj 2011 o 9:09 pm

  Nie bylo mnie w domu , wiec dopiero teraz weszlam na blog. Zaraz wszystko przeczytam , ale juz tytul mnie troche zmrozil. Wczoraj zapomnialam wrzucic , tego co bedzie nizej , a mysle , ze Was to zainteresuje i chyba na temat. Otoz kilka dni temu na stronie Bialego Domu ukazaly sie dwie czesci opracowania na temat poteznego trzesienia w Ameryce. Kiedy to czytalam , nie moglam oprzec sie dziwnemu wrazeniu , ze napisal to ktos , kto daje Prezydentowi gotowca , z ktorego moze skorzystac , kiedy bedzie pisal przemowienie do narodu , po trzesieniu ziemi.

  A tak przy okazji , zobaczcie co sie dzieje w stosunkach Pakistan-USA. Juz Chiny i Rosja ostrzegaja USA przed podejmowaniem zbyt pochopnych decyzji w sprawie zmiany rzadu w Pakistanie.

  A to Bialy Dom… „Zrozumiec trzesienie ziemi i jego wplyw….”

  http://www.whitehouse.gov/blog/2011/05/10/understanding-earthquakes-and-their-impacts-part-i

  • katerina404 14 Maj 2011 o 9:26 pm

   rabarbarek ja biedna nie znam tak dobrze angielskiego. Przybliż mi troche tą sprawę, to bardzo interesujące i ściśle się wiąże z wydarzeniami.

   • rabarbarek 15 Maj 2011 o 1:16 am

    Katerina , opisze w skrocie. Nie ma w tekscie zadnych rewelacji , poniewaz jest on pisany przez ludzi zatrudnionych jako doradcy panstwowi , dla ludzi pracujacych w urzedach panstwowych. Ciekawy jest natomiast czas ukazania sie tego rodzaju pisma. [obecne nagromadzenie informacji na temat ew. trzesienia w USA plus przygotowania przez FEMA , plus symulowanie akcji ratunkowych w roznych stanach]

    Skrot.
    – przypomnienie trzesien na Haiti, w Nowej Zelandii , Chile i oczywiscie Japonii.
    -podstawowe informacje z dziedziny geologii. [istnienie plyt tektonicznych , itd]
    – informacje na temat trzesienia w Japonii i porownanie go z trzesieniem ziemii na Haiti. Porownanie to wypada korzystniej dla Japonii , ktora jest bez porownania bogatszym krajem ale dziwnym trafem ani slowa nie ma tam o Fukushimie i o zagrozeniu skazeniem dla milionow ludzi na swiecie. Jest jedno slowo o zabezpieczeniu sie przed nuklearna katastrofa.
    -jest natomiast ciekawa informacja na temat sily trzesienia w Japonii, podczas trzesienia w Japonii energia uwolniona byla 1000 razy wiksza niz podczas trzesienia na Haiti.

    -39 stanow w USA zargozonych trzesieniami srednimi i duzymi . Istnieje ewentualnosc trzesienia podobnego do trzesienia w Japonii. Okreslenie daty, miejsca i wielkosci jest niemozliwe.

    – Nie nalezy spekulowac” czy” tylko oczekiwac” kiedy”

  • Talbot 14 Maj 2011 o 9:40 pm

   Krótka piłka – syjoniści chcą sprowokować III wojnę światową. NWO to ściema totalna dla odwrócenia uwagi. Kluczem są Chiny. Zydzi żyli na chiński kredyt…wykombinowali sobie, że nadszedł czas na reset. Dla nich, najważniejsza jest Ameryka. Niech się Rosja z Chinami targa za łby…wykrwawią się…to wtedy wprowadzą swoje – żydowskie rządy na świecie. Dla syjonistów problemem były kraje arabskie i afrykańskie, które były powiązane gospodarczo z Chinami.

   • katerina404 16 Maj 2011 o 11:55 pm

    Talbot, to, że syjoniści chcą sprowokować III wojnę światową, to jest oczywiste, wystarczy spojrzeć na obecną sytuację geopolityczną, a więc pozycję i rolę Chin, wszystkie tzw. kolorowe rewolucje na Bliskim Wschodzie, budowanie zarzewia konfliktów między innymi państwami, między innymi Rosji z Polską, to wszystko fakty. Jednak to nie wyklucza innych działań, gdyż, jak sądzę u nich zwyczajnie nastąpił rozłam i nawet zaczynam powoli dochodzić z jakiego powodu. Otóż część z nich chce sprowokować III wojnę światową na bazie różnic religijnych i osłabić gospodarczo, moralnie i siłowo narody, aby wprowadzić jeden totalitarny swiatowy rząd pod przywództwem Imperium Brytyjskiego, w którym filarem będą Zjednoczone. Taki ich piesek na smyczy. A drudzy,ktorzy mają jeszcze gorzej pod sufitem,to wyznawcy kabały, bo oni postanowili przyspieszyć wydarzenia biblijne, sprowokować koniec świata, sprowadzić Antychrysta i uczynić go władcą nad światem ze stolicą w Jerozolimie. Tak więc myślę, że obecnie na samej górze też sa niezłe rozgrywki i to wszystko zacznie wyłazić jak szydło z worka, niezależnie od tego, jak bardzo będą się kamuflować i strzec swoich planów. Jedynym kompasem niezawodnym jest biblia. Reszta to czyste spekulacje, ale trzeba oczywiście na bieżąco śledzić wydarzenia, aby je sobie do kupy poskładać. W każdym razie, nie jest to takie proste, jak sobie to ułożyłeś, choć jesteś blisko prawdy.

  • rabarbarek 14 Maj 2011 o 9:58 pm

   A tu wystapienie autora tekstu w Bialym Domu. Temat ten sam ….

 15. Pingback: Informacje, newsy i komentarze – 14 maj 2011 « kefir2010

 16. sebecxs 14 Maj 2011 o 9:22 pm

  ….teraz ja coś skrobnę na temat Żydów a właściwie jednego.. ok. 20 lat temu (jak ten czas zapierdala) gdy chodziłem do Technikum Budowlanego w Lublinie przy Al. Racławickich wydarzyło się coś takiego…..
  …któregoś pięknego dnia „sorka” na jakiejś lekcji, może to była godzina wychowawcza, przyprowadziła do klasy Żyda… Facet ten oświadczył, że przechodził obok szkoły i tak sobie pomyślał, że zajdzie i spotka się z jakąś klasą…. i wpuścili go do szkoły i akurat do „mojej” klasy… tylko mojej jedynej z całej szkoły… Facet tak na oko miał 55 lat, przywitał się ładnie, pokazał legitymkę z Gwiazdą Dawida, coś mamrolił o swoim wyjeździe z Polski… że Polska to piękny kraj itp…jakiś wiersz recytował… akurat siedziałem w ostatniej ławce z kolegą narodowcem i robiliśmy sobie głupawe takie tam śmichy chichy … ale doskonale pamiętam, bo ten Żyd powtarzał to na koniec „wizytacji”…. aby NIE WYJEŻDŻAĆ Z POLSKI , bo to będzie w przyszłości najbezpieczniejszy kraj na Świecie… dodał, że po prostu to wie, ale nie jest w stanie tego nam wytłumaczyć….
  ..pożegnał się i wyszedł…

  • pedro 14 Maj 2011 o 9:27 pm

   Polecam znaleźć bardzo optymistyczną i zgadzającą się z tym Żydem przepowiednie ojca klimuszki. Polska to jeden z geologicznie najbezpieczniejszych krajów. Żadne wielkie trzęsienia nam nie grożą. Jedyne co nam może zagrażać t powodzie i od niedawna trąby powietrzne.
   ======================================
   monitorpolski: zapomniałeś dodać największą klęskę żywiołową – polityków

   • pedro 15 Maj 2011 o 10:05 am

    Oprócz hołoty sejmowej i tej Bandy czworga, Mamy też polityków porządnych,ale są ośmieszani i nie są nawet w parlamencie ponieważ na całym świecie jest lewacki trend i ci lewacy z parlamentu, są wspierani przez zagranicznych. W magdalence PZPR dogadało się z opozycja lewicową ze prawica nigdy do władzy nie dojdzie, takie są skutki. Upadła komuna ale układy po niej zostały! Ludzie z Polonii wracajcie i jak możecie to głosujcie na Partię „Nowa Prawica” Na ludzi takich jak Michalkiewicz, popiera tą partie również prof. Rybiński. Musimy do końca obalić komunistyczne pozostałości.

  • katerina404 14 Maj 2011 o 9:29 pm

   Patrz i wtedy na pewno nie rozumiałeś co on do Ciebie mówi, ale teraz już wiesz. Jeśli to prawda co piszesz, to jest to niesamowite.

  • Rosa 14 Maj 2011 o 9:32 pm

   No proszę. I tu się zgadzam 🙂
   Ale też nie potrafię wytłumaczyć, skąd to poprostu wiem. Wydaje się, że już się urodziłam z tą wiedzą. Może jestem dzieckiem Indygo? 🙂

   • navajo88 14 Maj 2011 o 10:06 pm

    Rosa a oczy masz żółte ??????? dziewczyno indygo ?????? hihihihihi

    • Rosa 14 Maj 2011 o 10:26 pm

     Navajo mam zielone, ale z żółtymi i brązowymi plamkami 😉

   • ket 15 Maj 2011 o 10:53 pm

    albo już ,,kryształ”

  • galluss 14 Maj 2011 o 10:22 pm

   przecież tutaj polska będzie najbezpieczniejszym krajem ale dla żydów, bo tutaj mają polaków wszystkich wymordować do 15 milionów, aby te 15 milionów pracowało dla swoich panów po tym jak araby wyrzucą ich z izraela

  • adio 15 Maj 2011 o 2:19 am

   No dobra dlaczego POLSKA ? no dlaczego pytam się ? czytam komentarze , artykuły o tym „wracajcie do Polski drodzy rodacy” wtf ?

 17. sebecxs 14 Maj 2011 o 9:46 pm

  … najprawdziwsza prawda…

 18. trebor 14 Maj 2011 o 9:49 pm

  Co do leczenia alternatywnego – ciekawy link w pdf
  http://api.ning.com/files/rPPLiBKeDYlqZGKu2V8E3vfHT-HXO0B7bGBAtNOkEVQFQ1B6tT63Nj0bFCytH**lCt3HBzi4WnB6G71fUcr904lS*PdwjKbf/healthsecrets.pdf
  sam uzywam srebra koloidalnego i od roku nie chorowalem.
  Pozdrawiam

  • millena461 15 Maj 2011 o 12:18 am

   srebrooooo !!! pijcie TRAN przez zime – zapewniam ze nikt niebedzie mial GRYPY. Ja ciagle chorowalam i teraz NIC od 6 lat a mam swoje lata.
   Pamietacie kiedy kiedys sie p[ilo go zima?? ESKIMOSI sa okazem zdrowia bo jedza ryby i tlusz rybi – to nie jest sciema.

  • rabarbarek 15 Maj 2011 o 12:38 am

   Jednak koniecznie trzeba zaznaczyc , ze srebra nie wolno przedawkowac i nie powinny go przyjmowac osoby uczulone na metale. Moze sie to skonczyc nieprzyjemnymi konsekwencjami.Znam to z autopsji i zapewniam ,ze trzeba bardzo uwazac. Dla osob nieuczulonych jest bardzo pomocne.

  • ket 15 Maj 2011 o 11:15 pm

   Potwierdzam-znam z autopsji-od dwóch sezonów jesienno-zimowych nie wiem co to przeziębienie,katar,czy kaszel.
   Dodam jeszcze ,ze ogromne znaczenie ma odpowiednia ilość wit.D w organiżmie i nieistotne ,czy w suplementacji diety,czy naturalnie wytworzona przez naszą skórę pod wpływem promieni słonecznych.Wystarczy pogooglować,aby znaleźć ogromną ilość materiałów w sieci na temat ogromnej roli wit. D w zapobieganiu i zwalczaniu wielu chorób(rak piersi,osteoporoza,gruźlica,stwardnienie rozsiane i wzmacnianie systemu immunologicznego-chyba jedna z najważniejszych funkcji wit.D)
   http://www.euro-sun.pl/page27.php
   http://www.swiat-zdrowia.pl/artykul/przebywanie-na-sloncu-i-witamina-d-moze-obnizac-ryzyko-zachorowania-na-stwardnienie-rozsiane
   http://www.solarium.pl/index.php/aktualnosci/71/zawal-serca

 19. trebor 14 Maj 2011 o 9:54 pm

  Odnosnie leczenia alternatywnego:
  http://api.ning.com/files/rPPLiBKeDYlqZGKu2V8E3vfHT-HXO0B7bGBAtNOkEVQFQ1B6tT63Nj0bFCytH**lCt3HBzi4WnB6G71fUcr904lS*PdwjKbf/healthsecrets.pdf
  sam biore srebro koloidalne i od roku nie chorowalem.
  Pozdrawiam

 20. Talbot 14 Maj 2011 o 10:02 pm

  pedro :

  ==================================
  monitorpolski: dobrze prawisz Pedro. Ale czy Gallus to Mossad to nie jestem pewien. Za dużo go blokują.

  Gallus ma prawo korzystać z różnych źródeł. Nie posądzam jego o agenturalność. Przykro mi, że tak to skomentowałeś – dwuznacznie.

  • Neo 14 Maj 2011 o 10:16 pm

   Pytanko do ciebie Talbot co ze stronką newworldorder.com.pl będzie działać czy to już koniec??? Odp.

   • Talbot 14 Maj 2011 o 10:25 pm

    Nie mam pojęcia. Chyba ktoś Admina porządnie przestraszył.

 21. sono 14 Maj 2011 o 10:05 pm

  Tu jest ciekawe, troche dziwne, ale ciekawe video, w ktorym gosciu odczytuje uderzenia Haarpem, wyburzenie zapor ( levee), tamy ( dam), oraz rozlanie wody. Wszystko to na banknotach 5 i 50$

  • wacpan 14 Maj 2011 o 11:17 pm

   kolejna panika LEVEE zostalo wysadzone i raczej nie byla uzywana bron skalarna

 22. sono 14 Maj 2011 o 10:19 pm

  Podobalo mi sie co ten gosciu na koncu powiedzial , w swej krotkie modlitwie.
  Powiedzial m,in ,ze stoimi juz przed drzwiam Pana ( CHrystusa, Boga) , i ze to juz nie jest sprawa „uratownia sie” ,ale poswiecenia sie , oddania sie , swego zycia slusznej sprawie.
  Chyba juz bedzie wkrotce o to chodzic czy potrafimy w obliczu tych niepokojacych, moze bardzo okrutnych czasow zachowac swoje czlowieczenstwo i nie dac sie sprzeniewierzyc zlu, ktore wyjdzie na powierzchnie ziemi i ukaze swoje przerazliwe oblicze, tak jak ukazywalo wiele razy, w obozach koncentracyjnych, w gulagach, w masakrach na Wolyniu, w okropnosciach Wandei,w twarzach oprawcow z Kambodzy czy Chin tp, itd. Czy bedzeimy mieli ta odawge, ta sile aby nie dac sie zdeprawowac zlu. Aby nie stac sie zlem.

 23. Oskar 14 Maj 2011 o 10:20 pm

  Benjamin Fulford on free Energy HAARP WWIII and more http://www.geraldcelentechannel.blogspot.com

 24. Sully 14 Maj 2011 o 10:20 pm

  Navajo no widzisz..nie na czasie jestem;-) Ale seria fajna podobnie jak Starożytni kosmici;-)

  • navajo88 14 Maj 2011 o 10:43 pm

   Sully swego czasu to te wszystkie filmy nagrywałem i część jeszcze mam ,owszem są fajne ,ale musisz pamiętać że to tylko teoria ,a tak na prawdę to nikt nie jest sobie w stanie tego wyobrazić to znaczy że ludzie znikną tej planety na dobre bo swiat się nie skonczy i on nadal bendzie istniał tyle że nas na nim już nie bendzie ,,,a kiedy to się stanie tego nikt nie wie to moze stać się za tydzień i jak za rok ,dwa ,,albo za milion lat .Pamiętaj Sully że my dostaliśmy tą planetę nie na własność tylko ją dzierżawimy ,a jak dłógo to tego nikt nie wie ,na razie Sully pozdrawiam J.M.H

 25. sono 14 Maj 2011 o 10:22 pm

  Czy bedziemy mieli taka odwage jak ten nieznany czlowiek ktory sam stnal naprzeciw czolgom. Podbne pare dni pozniej sluch o nim zaginal. Odwaga kosztuje. Czesto nawet zycie. Ale tego typu odwage sie tez pamieta. I jest przykladem dla nas do nasladowania.

 26. sono 14 Maj 2011 o 10:23 pm

  Czy bedziemy mieli taka odwage jak ten nieznany czlowiek ktory sam stanal naprzeciw czolgom??
  Podbno pare dni pozniej sluch o nim zaginal. Odwaga kosztuje.
  Czesto nawet zycie. Ale tego typu odwage sie tez pamieta.
  I jest przykladem dla nas wszystkich do nasladowania.

 27. Bartek 14 Maj 2011 o 10:35 pm

  Wlasnie stracilismy kontrole nad naszymi granicami Polski http://www.sekretyameryki.com
  Full Movie Sinking of Japan 2006 Coincident?…I think Not! http://www.youtube.com

 28. navajo88 14 Maj 2011 o 10:47 pm

  Rosa :

  Navajo mam zielone, ale z żółtymi i brązowymi plamkami

  AHA !!!!!!!!!! ŻÓŁTE I BRĄZOWE PLAMKI ??????? ciekawe ,,,,to dziwna z ciebie Rosa ,a moze ty jesteś kosmitka !!!!!!!!!!!!! hahahahahaha ,pozdrawiam J.M.H

 29. galluss 14 Maj 2011 o 10:50 pm

  http://www.tvn24.pl/0,1703083,0,1,prezydent-idzie-na-wojne-z-droga-benzyna,wiadomosc.html

  obama zapowiedział, że zabezpieczają się alaską jeśli chodzi o ropę

  czyli, że oficjalnie oświadczył, że teraz chcą nieźle wydoić alaskę z ropy, a innymi słowy po tym jak zniszczą new madrid i zatokę meksykańską, musza mieć tez takie wielkie zrodlo ropy

 30. sono 14 Maj 2011 o 11:03 pm

  Tu dla zainteresowanych swietna seria filmikow faceta ktory bardzo dokladnie objasnia znaczenie i pochodzenie roznych symboli stosowanych przez lucyferianow. Super. Po jego wyjasnieniach zaczelam zauwazac te symbole na logo firm ,ktorych bym inaczej nie zauwazyla. Bardzo ciekawe. Swoja droga WIESZOSC firm ma te symbole w swoich logo. O czym to swiadczy.?? Niestety ,ze lucyferianie rzadza.

 31. ARTUR 14 Maj 2011 o 11:03 pm

  SIŁA i HONOR.Pomału Polska przypomina tamte Chiny gdyż Sikorski do tego stopnia zagroził mediom że wstrzymały publikację komentarzy .Własnie czytałem w Alexirin”s Blog o opryskach ,bardzo szeroko i dokładnie opisana strategia i sposób wykonania.Zaniepokoił mnie stosowany w tym celu tlenek glinu który znalazłem jako E 173 .Opis wg. zaleceń europejskich ” Aluminium , glin : uzyskiwany z boksytów,używany jako barwnik metaliczny. Połknięcie lub inhalacja może nasilić choroby płuc i nerek .Toksyczny dla układu krwionośnego,nerwowego i rozrodczego .Udowodniono związek z chorobą Alzheimera.Parlament Europejski uznał ,że dodawanie aluminium powinno być zakazane ” .Tyle teoria ,więc w praktyce można założyć pozew zbiorowy przeciw rządowi o trucie społeczeństwa przez rozpylanie nad Polska aluminium co jest niezgodne z zaleceniem UE .

  • monitorpolski 14 Maj 2011 o 11:35 pm

   Zauważcie, że trucie rozpoczęło się w czasie gdy do Polski wrócił właśnie pan Sikorski. Przez lata pracował dla American Enterprise Institute – syjonistycznej wylęgarni globalistów, był zausznikiem Podhoretza, który na wszystko widzi jedno rozwiązanie – bombę atomową. Miałem nadzieję, że pan Sikorski coś się tam nauczył i wykorzysta dla dobra Polski, ale dzisiaj coś nie jestem pewien.
   Tu macie na pożarcie artykuły Iwo Cypriana Pogonowskiego:
   http://polandiraq.blogspot.com/2008/02/pracodawcy-waszyngtoscy-radka.html
   http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Pogonowski-Neokonserwatywny-minister-obrony-Radoslaw-Sikorski-zostal-zdymisjonowany-troche-prawdy-o-Radku-1305

 32. sono 14 Maj 2011 o 11:10 pm

  tu papiez Benedykt z gwiazda Dawida na mitrze???

 33. sono 14 Maj 2011 o 11:11 pm

  • siedem 14 Maj 2011 o 11:41 pm

   krotke ale tresciwe video;symbolika + pokrewienstwa

 34. sono 14 Maj 2011 o 11:13 pm

  a tu viedeo o obecnym papiezu- heretyku

  • Annah. 15 Maj 2011 o 6:06 am

   „a tu viedeo o obecnym papiezu- heretyku”

   Sono, piszac w taki sposób o naszym papieżu, propagując iluminacje filmiki sam(a) wpisujesz się w masońską propagandę. Sądząc po poprzednich postach nie wydaje mi się, że Ci za to płacą, czyżbyś był(a) aż tak nierozumny(a)?

   • sono 15 Maj 2011 o 1:07 pm

    Jak masonka propagande nierozumny czlowieku?? Trzeba ludziom uzmyslawiac o co biega. Ty uwazasz, ze te filmiki ujawniajace symbole, zamierzania lucyferianow je propaguja???
    No coz ,sposob myslenie typowego leminga.

    • Annah. 15 Maj 2011 o 2:32 pm

     Celem masonów jest zniszczenie Kościoła Katolickiego i w tym celu próbują zdetronizować Papieża, pamiętasz co mówi Pismo: „Uderz w pasterza rozpierzchną się i owce”.
     Próbują Ci wmówić, że Ojciec Święty jest powodem całego zła a ty w to wierzysz i jeszcze innym chcesz wciskać ciemnotę, no chyba że działasz w myśl Panu Bogu świeczkę a diabłu ‚papieża – heretyka’.
     Zaiste wielka jest niekonsekwencja wypowiedzi twoich.

   • ket 15 Maj 2011 o 11:43 pm

    @sono i annah-
    myślę,że wielu lemingom dobrze by zrobiła lektura dzieł księdza profesora Paradowskiego
    http://www.michal.md4.pl/
    Ks. Prof. Michał Poradowski teolog, filozof i socjolog, profesor na katolickich uniwersytetach w Chile, działacz narodowy i polonijny, antykomunista ,wielki patriota i wizjoner.
    Polecam:”Talmud czy Biblia” ,”Nowy światowy ład”,”Trzydziestolecie Drugiego Soboru Watykańskiego”.

 35. wacpan 14 Maj 2011 o 11:32 pm

  masa jest tej symboliki zwiazanej z szatenem…..i tu przyklad

  http://www.rumia.esalezjanie.pl/38/galeria-foto-2449.htm

  jest wszedzie

 36. wacpan 14 Maj 2011 o 11:34 pm

  a swoja droga pisalem do braci jezuitow z zapytaniem o tzw czarnego papieza….niestety nie uzyskalem odpowiedzi:)))))))))))))

  • zenobiusz 15 Maj 2011 o 8:29 am

   No to odpowiedz,na pytanie.”Przestałeś posuwać, własną córkę.??”No ,nie doczekam się odpowiedzi 🙂 🙂 🙂

   • kkk 15 Maj 2011 o 9:14 am

    zboczeniec

 37. Maik 14 Maj 2011 o 11:40 pm

  AIPAC 101 – What Every American Should Know.www.thetruthseeker.co.uk
  The Globalists Takeover of Argentina is a Blueprint for America http://www.realnewsreporter.com Ten sam plan realizuje sie w Polsce za przyzwoleniem tego skorumpowanego rzadu.

 38. kazek 14 Maj 2011 o 11:40 pm

  Z innej beki!!!
  Chyba w naszym kraju „dzięki” nieudolnej rządzącej klasie próżniaczej kiełkuje bunt.

 39. monitorpolski 14 Maj 2011 o 11:41 pm

  Zobaczie na to nagranie – tak się zachowywali naziści, buńczuczni i agresywni. Potem rękoczyny się wzmogły jak przejęli władzę. Skończyło się ludobójstwem. I ci ludzie opanowani ewidentnie przez szatana tego nie rozumieją. To jest obłęd, który jeśli nas nie wytruje radiacja to doprowadzi do wojny domowej:
  http://vod.gazetapolska.pl/64-namiot-pelen-nienawisci-zwolennicy-palikota-pod-palacem

  • wacpan 15 Maj 2011 o 12:00 am

   no tak ale ich czas juz sie po malu konczy….

  • rabarbarek 15 Maj 2011 o 2:12 am

   Jak widac „kibicom” Palikota, Tuska i spolki wszystko wolno. Oni kochaja blizniego „inaczej” , taka moda.

 40. ARTUR 15 Maj 2011 o 12:06 am

  SIŁA i HONOR .To nie ich wina że są jacy są .Już samo rozpylanie aluminium uszkadza centralny układ nerwowy a przecież wodociągi dodają też aluminium do wody aby nie powstawała zawiesina i przemysł spożywczy też dba o odpowiednią dawkę w żywności aby młodzież nie była zbyt rozgarnięta .Ciekawe co w tych tematach powiedziałby Bill Gates który jest jednym z wielu którzy finansują te przedsięwzięcia .Chyba na razie się nie wypowie bo z innymi miliarderami i byłymi prezydentami przebywa w Patagonii ,tak profilaktycznie ,bo w kraju dzieją się dziwne rzeczy .

 41. slice 15 Maj 2011 o 12:37 am

  Monitor, możemy wiedzieć jak wysoko w FBI jest postawiony twój znajomy? Skąd dokładnie wyciągnął takie informacje? Jeśli masz wtyczki nawet w FBI to wydawać by sie mogło ze powinieneś wiedzieć dużo więcej poza domyslami nt. tego co jest planowane. Chyba ze z tym znajomym to ściema. http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Quakes/usc0003fa9.php – 5.9 w Afganistanie, ciekawa lokacja, tego dawno nie było. Faktycznie Ziemia trzęsie sie jak galareta w każdym jej miejscu. Ale 36 godzinna przepowiednia Kemnera sie nie sprawdziła.

  • monitorpolski 15 Maj 2011 o 9:23 am

   Nie żadne „wtyczki” tylko po prostu kolega. Nie mogę ci napisać jak wysoko jest postawiony, wystarczy że potwierdził, że zagrożenie, o którym mówił dutchsinse jest poważne. Te „symulacje” mogą być faktycznymi danymi, które są przez nas ukrywane. W FBI i CIA jest wielu patriotów, którzy dążą do zmiany tego co się dzieje.

 42. kazek 15 Maj 2011 o 12:38 am

  Wiem że to kibole, ale przecież (nie daj Boże) gdyby w przyszłości trzeba było się bić z islamskim najazdem na terenie naszego kraju to w walkach ulicznych byliby niezastąpieni. Niczym powstańcy warszawscy lub wielkopolscy. Wystarczyłoby trochę szkolenia taktycznego bo serca do walki im nie brakuje. Muzułmanie jak wejdą to nie będą nas głaskać po główkach a raczej je ścinać. A oni pójdą za Polskę i Wiarę w ogień!

  • navajo88 15 Maj 2011 o 11:09 am

   z tym to się zgodzę !!!!! ,a ta chwila coraz bardziej staje się realna !, J.M.H

 43. kazek 15 Maj 2011 o 12:59 am

  • Sylu 15 Maj 2011 o 11:11 am

   Zrob stop klatke 2,16-2,20min

 44. katerina404 15 Maj 2011 o 1:16 am

  Ale numer. Nie wiem, czy coś takiego da się spreparować, np dla zdyskredytowania jakiejś osoby, ale spójrzcie na tym filmie w 10:25. Nie wiem co myśleć już

  • slice 15 Maj 2011 o 1:47 am

   Nie wiem czy wiesz ale ten znak z palcami czyli corna rozpropagował w swoim czasie Ronnie James Dio i 95% ludzi używa go kompletnie nie wiedząc co oznacza.

 45. Kuba 15 Maj 2011 o 2:35 am

  millena461 :

  i pewnie trzeba u ciebie kupowac te „cuda” przez 2 lata co? hehe )

  jasne… Direct debit

 46. erilo 15 Maj 2011 o 6:30 am

  kazek :

  Trochę z innej beczki na rozluźnienie:
  http://deser.pl/deser/1,111857,9555591,Jak_naprawde_zginal_Osama_ben_Laden__Film_z_pogrzebu.html

  wiele hałasu o nic.
  Szlamo Sand [podobno!] Żyd autentyczny, pisze, że nie ma nardu żydowskiego. artykuły m.in w Rz. Nr 279 (28-29. XI.2009). a także np.INTERNET, PORTAL TLEN, DZIAŁ: PARDON.MAGDA HARTMAN | Środa [ 5.03.2008, 10:13]
  SENSACJA: ŻYDZI SFAŁSZOWALI HISTORIĘ, A IZRAEL TO OSZUSTWO?
  ostatnie badania DNA i haplogramów potwierdzają, że tzw. „najczyści” żydzi nie mają wyższego niż 30% poziomu genotypu. czyli baby im się całą historię łajdaczyły na potęgę.
  Niemcy też cieniutko, parę procent. A takie aryjskie.
  zaś Słowianie mają 40-60% poziom, czyli mimo najazdów i zniewoleń czy prawa pierwszej nocy czysta krew.
  dlatego określenie żydek jest max tego co można o nich powiedzieć.
  bo być kimś w 30% to chyba maleństwo a nie chwała?
  co prawda Codenhouve-Kalergi usnuł jakąś durnotę o iluminacji i żydu namaszczonym i że oni mają jakieś nawet kazirodczą tożsamość, ale Fritzl ani Polański im genotypu nie uratuje.
  wydumana wartość, wydumane dzieje, zwykłe krycie swej ograniczoności.
  kończą się ich dzieje, ich władza światowa, więc owijają to pychą butą i każdym jednym kłamstwem, ale ja bym się tym za bardzo nie przejmował.
  trzeba uważać żeby nie wdepnąć w kałużę, ale bać się naprawdę nie ma kogo.
  no i ja wiem, czy czytanie tych bzdetów co tu piszą: haarpy, ufo, nwo, ptasia grypa, podtrzymywanie tych mitów zawartych w biblii kogoś jeszcze rajcuje?
  przecież to nudy na pudy.
  idę się zdrzemnąć.

  • Taka prawda 15 Maj 2011 o 3:20 pm

   Kiedyś w Wiedzy i Życiu (ok 2 lat temu) był artykuł o pochodzeniu żydów. Wniosek był jeden, zbieranina bezpaństwowych wyrzutków społecznych, bandziorów i podobnych ściganych prawem szumowin żyjących na terenach pogranicznych z grałtów i grabierzy.

 47. Logos 15 Maj 2011 o 7:56 am

  tutaj:http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//TEXT+REPORT+A4-1999-0005+0+DOC+XML+V0//EN

  archiwum dokumentów parlamentu EU, część dotycząca HAARP-a

  ekstrakt:

  Legal aspects of military activities

  26. Calls on the European Union to seek to have the new ‚non-lethal’ weapons technology and the development of new arms strategies also covered and regulated by international conventions;

  27. Considers HAARP (High Frequency Active Auroral Research Project) by virtue of its farreaching impact on the environment to be a global concern and calls for its legal, ecological and ethical implications to be examined by an international independent body before any further research and testing; regrets the repeated refusal of the United States Administration to send anyone in person to give evidence to the public hearing or any subsequent meeting held by its competent committee into the environmental and public risks connected with the high Frequency Active Auroral Research Project (HAARP) programme currently being funded in Alaska;

  28. Requests the Scientific and Technological Options Assessment (STOA) Panel to agree to examine the scientific and technical evidence provided in all existing research findings on HAARP to assess the exact nature and degree of risk that HAARP poses both to the local and global environment and to public health generally;

  29. Calls on the Commission, in collaboration with the governments of Sweden, Finland, Norway and the Russian Federation, to examine the environmental and public health implications of the HAARP programme for Arctic Europe and to report back to Parliament with its findings;

  30. Calls in particular for an international convention for a global ban on all research and development, whether military or civilian, which seeks to apply knowledge of the chemical, electrical, sound vibration or other functioning of the human brain to the development of weapons which might enable any form of manipulation of human beings, including a ban on any actual or possible deployment of such systems;

  W skrócie: w 1998 roku parlament UE wysłał zapytanie do rządu USA w sprawie HAARP. Nie dostali odpowiedzi. Zapytanie ponawiano wielokrotnie, a USA odmawiało udzielenia odpowiedzi.Wzywano do międzynarodowego traktatu w sprawie zakazu uzywania środków chemicznych, elektrycznych, dzwiękowych wibracji oraz wszystkich innych mogących wpływać na ludzki mózg.

  Wydano dyspozycje przeprowadzenia badań wpływu HAARP na lokalne (polarne) i globalne warunki dotyczące środowiska i ludzkiego zdrowia.

  Mamy prawo, powołując się na te dokumenty, żądać ujawnienia co dały te badania za nasze podatki. Marku, masz prawników, którzy przygotowaliby odpowiednie zapytanie w imieniu polskich obywateli?

 48. Logos 15 Maj 2011 o 8:37 am

  Prezes IMF zostal wczoraj aresztowany w NY na podstawie oskarżenia o próbę gwałtu na pracownicy obsługi hotelu.

  Marku, jakieś pomysły o co chodzi? Miał w poniedziałek się spotkać z A. Merkel w sprawie Grecji…

  http://news.yahoo.com

  The leader of the International Monetary Fund and a possible candidate for president of France was pulled from an airplane moments before he was to fly to Paris and was arrested Sunday in connection with the violent sexual assault of a hotel maid, police said.

  Dominique Strauss-Kahn was taken off the Air France flight at John F. Kennedy International Airport by officers from the Port Authority of New York and New Jersey and was turned over to police for questioning Saturday afternoon, said Paul J. Browne, New York Police Department spokesman.

  • zenobiusz 15 Maj 2011 o 9:06 am

   A taki piękny miał życiorys.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/15/twarze-nwo-dominique-strauss-kahn-aresztowany-czyzby-zmierzch-bogow/

  • monitorpolski 15 Maj 2011 o 9:19 am

   Nie mam na razie odpowiedzi – dowiemy się dzisiaj wieczorem od ekspertów, pewnie coś będzie u Alexa Jonesa.

   • zenobiusz 15 Maj 2011 o 9:29 am

    Może by jednak, do innych źródeł,New York Post np.Aszkenazyjczyk mający sotkać się z Merkel,ucieka bez telefonu,jest wywlekany z samolotu,a jedynie Alex Jones jest władny to oceniać.???Co jest,zaskoczenie ?? „Alternatywni”,nie mają wytycznych??,a to zwykli amerykanie ,wstają z klęczek.

    • zenobiusz 15 Maj 2011 o 11:27 am


     Zachęcam do przemyślenia kontekstu.Zmierzch „bogów ” nadchodzi.Kogo dorwą patrioci w następnym ruch ??

    • katerina404 16 Maj 2011 o 10:04 pm

     Zenobiuszu bardzo bym sobie życzyła, żeby to był zmierzch bogów. Jednak skąd masz taką pewność. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, to raz. Fakt jego aresztowania jest nagłaśniany w syjonistycznych mediach, to dwa. Powód, dla którego został aresztowany, to trzy. Bo niby dlaczego wcześniej go nie aresztowali za nadużycia finansowe i inne oszustwa. Może im z czymś podpadł, a może chciał sypać i stał się niewygodny, a oni niewygodnym, zawsze podkładają jakąś świnię i najczęściej tą świnią jest jakakolwiek afera seksualna. Po czwarte, może to być także podpucha, aby uspokoić drążących zbytnio tzw. „teoretyków siskowych”, aby im pokazać „Zobaczcie, walczymy ze złem”. Po szóste, skąd u Ciebie taka pewność, że Alex Jones dmucha z syjonistami w jedną trąbę, przecież David Duke też ostro nadaje, a nic mu nie jest, a nawet na podpuchę zaprosili go na wywiad do syjonistycznej telewizji, gdzie Duke zmiażdżył wprawdzie syjonistycznego dziennikarza, ale jednak tam był i uczestniczył w syjonistycznym programie. Po piąte, sam Duke, wyraźnie mówi w swoich materiałach, że nie wszyscy Żydzi są winni, więc dyskryminowanie Aleksa, tylko dlatego, że trwa nadal na swoim posterunku i że ma żonę Żydówkę i żydowskich adwokatów (o ile to prawda), nie jest najmocniejszym argumentem. Dlaczego więc jesteś tak sarkastyczny. Sprawa Kahna jednak mi śmierdzi, póki co, dopóki nie dowiem sie czegoś więcej. Najbardziej podejrzane jest to, że bębniło o tym TVN24, a jak wiadomo meanstremowe media, to dopiero trzeba brać przez sito.

    • zenobiusz 17 Maj 2011 o 10:45 am

     Nie wiem,jak jest z Jonsem,wymieniam go w pozytywnym kontekście,Kontekst,słowo zapomniane.Powiadasz: „Bo niby dlaczego wcześniej go nie aresztowali za nadużycia finansowe i inne oszustwa.”

     Jeśli masz jakąś wiedzę na ten temat ,podziel się z prokuraturą,w NY.Jak myślisz czemu osławiony Al Capone,poszedł za kraty,za przestępstwa podatkowe ??
     Wy już nie wierzycie,że gdzieś mogą zadziałać ,normalni uczciwi ludzie,bo mają dość.Sprawę nagłośniła lokalna gazeta,nie zaś syjonistyczne media jak tu twierdzisz,Ty,a gdzie indziej ,niejaki Bein.Ale pociesz się,jest już linia obrony,i wytyczne,to spisek,a nasz „piękniś” w inkryminowanym czasie,spożywał obiad z córką.!!!

 49. rambo8 15 Maj 2011 o 9:00 am

  http://januszzagorski.pl/2011/05/03/totalna-inwigilacja-pilotaz-w
  Jeżeli,to,jest,prawda,to,makabra.

  • monitorpolski 15 Maj 2011 o 9:18 am

   Już o tym ktoś pisał, to ma być wszędzie. Kamery w domach, komputery sterowane niezauważalnymi dla oka błyskami żarówek fluorescencyjnych (stąd wymiana żarówek), czipy w każdym urządzeniu… Ale tak naprawdę to jest plan C, jeśli przeżyjemy nuklearny holocaust.

   • Konarski 15 Maj 2011 o 10:45 am

    monitorpolski :

    Już o tym ktoś pisał, to ma być wszędzie. Kamery w domach, komputery sterowane niezauważalnymi dla oka błyskami żarówek fluorescencyjnych (stąd wymiana żarówek), czipy w każdym urządzeniu… Ale tak naprawdę to jest plan C, jeśli przeżyjemy nuklearny holocaust.

    Masz na myśli kamery wmontowane w ekrany nowoczesnych monitorów stacjonarnych, od laptopów i TV plazmowych?

    Napisz mi coś więcej o wpływie żarówek fluorescencyjnych na komputery.

   • siedem 15 Maj 2011 o 11:15 am

    Google Street CIA View wchodzi do Polski
    http://www.sekretyameryki.com/?p=6336
    szpieg,ktory wchodzi do lozka z butami

   • zenobiusz 17 Maj 2011 o 10:51 am

    A nie sądzisz że to ,takie małe Fals Flag,dla zajęcia czymś gawiedzi.Za dwa lata ,większość ,będzie martwa,a reszta bez dachu nad głową,o komputerach więc nie wspominam.Na luksus cywilizacji,liczą tylko,przyszli lokatorzy podziemnych kompleksów.

  • siedem 15 Maj 2011 o 10:47 am

   rozwiazaniem jest klatka FARADAYA…czyli zwykle aluminowe pudelko np.po ciastkach; ktore zatrzymuje nadawanie i odbor sygnalu ze wszystkiego co posiada RFID-CHIP.

   • Sully 15 Maj 2011 o 1:20 pm

    Rozumiem o czym piszesz, tylko co, mam sobie postawić pudelko przed komputerem lub TV, albo nosić ze soba razem z dowodem lub kartą( bo dowody mają mieć chipy a karty już je mają).
    Jesli wiesz jak wykorzystać w praktyce :klatkę”to podziel się 😉
    Pozdrawiam

 50. Cupak 15 Maj 2011 o 9:58 am

  Kolejne eksplodujące transformatory w rejonie NEW MADRID.

  http://video.nbc15.com/global/video/flash/popupplayer.asp?ClipID1=5843645&h1=VIDEO%3A%20Transformer%20Explosion%20Video%20from%20Amanda%205/12/11&vt1=v&at1=News&d1=40656&LaunchPageAdTag=News&fvCatNo=&backgroundImageURL=&activePane=info&rnd=65878417

  • 44 15 Maj 2011 o 10:26 am

   Jakie to transformatory eksplodują? Bo chyba nie stacje transformatorowe zasilające części miast? Na żadnym filmie nie widzę, żeby po wybuchu brakowało gdzieś prądu. Na jednym ten sam „transformator” potrafił „wybuchnąć” kilka razy…

   P.S. Cupak – pozdrowienia od usera NWO

 51. begie2 15 Maj 2011 o 10:08 am

  Co do tego zatrzymania prezesa IMF to jedyne co mi na razie przychodzi do glowy to „walka na gorze”. Ponoc byl on glownym kontrkandydatem Sarkozego w nastepnych wyborach prezydenckich we Francji. Poczekamy i zobaczymy jak sie sprawa rozwinie:)

  • rabarbarek 15 Maj 2011 o 2:06 pm

   Oprocz tego prowadzil niezbyt udane,z punktu widzenia NWO, negocjacje z Japonia na temat zadluzenia tego kraju .10 lub 11 marca mial byc w Japonii i nie dolecial, ale….na stronie IMF , wciaz wisi wiadomosc , ze pan Kahn tam byl i nawet napisal wyrazy ubolewania na temat tego co sie wydarzylo w Japonii. Moze , za duzo wie i trzeba sie go pozbyc. W koncu to nic nowego w tych kregach.

   http://www.imf.org/external/np/sec/pr/2011/pr1175.htm

   • katerina404 16 Maj 2011 o 11:21 pm

    Dokładnie to samo pomyślałam, a ten Zenobiusz gada,że zmierzch bogów nadchodzi. Tam u nich na górze się coś dzieje, najlepiej by było, jakby sami się w pień wybili.

 52. Logos 15 Maj 2011 o 10:15 am

  dostał „coś” w śniadaniu i „deserek” w postaci atrakcyjnej pokojówki? Prezes IMF, który zwiewa z hotelu w popłochu? Ktos to kupuje? Ja nie…Murzyn zrobił swoje. Sarco wypchnął go na prezesa IMF, żeby nie mógł mu zagrozić w poprzednich wyborach. Teraz też ma go z głowy. A Berlusconi…niewinny.

  Mechanizm wykorzystywania „dewiacji jednostek” do manipulacji nimi, stary jak świat. „

 53. 44 15 Maj 2011 o 10:21 am

  Najbardziej ubawił mnie fragment: „Bowiem całkiem jest możliwe, że skończy się wszystko na krzyku i zwykłych ćwiczeniach…”

  Czyli możnaby rzec: „Jak na świętego Hieronima jest deszcz albo go nima, to na koniec listopada pada albo nie pada”

  Amen

 54. Johnn1 15 Maj 2011 o 10:48 am

  Patrzę w wikipedie i szef MFW ma 62 lata! Żeby chociaż był młodszy.
  Może facet odmówił wykonania jakiegoś rozkazu z góry?

 55. newworldorder 15 Maj 2011 o 11:01 am

  To nie jest reklama. Mam informacje na temat strony newworldorder.com.pl
  Poprzedni i jeszcze aktualny jej właściciel zrezygnował z dalszego prowadzenia tej domeny z przyczyn osobistych i możliwości gnębienia go prawnego i finansowego.

  Jako że strona jest bardzo popularna i zachowuje czołowe pozycje pozycjonowania na google w planach jest zmienia właściciela i sprzedanie strony za dobrą sumę.

  Strona i właściciel spotykała się z atakami i dalsze jej funkcjonowanie nie jest korzystne dla prywatnego życia jej właściciela.

  Są dwie opcje albo zostanie sprzedana albo będzie wisieć i czekać na lepsze czasy.
  Pozdrawiam

  • katerina404 16 Maj 2011 o 10:36 pm

   Jak to, to gnębią go, czy mogą go gnebić?

 56. nowy84 15 Maj 2011 o 11:16 am

  kolejna kometa wpadająca w sidła naszego słoneczka:

  http://sohodata.nascom.nasa.gov/cgi-bin/data_query_search_movie

  jedna rzecz jest tylko ciekawa: dlaczego znowu z tego samego kierunku leci??

 57. nowy84 15 Maj 2011 o 11:19 am

  sorry za tego linka wyżej ten powinien działać:
  http://sohowww.nascom.nasa.gov/data/realtime/c2/512/

 58. noni 15 Maj 2011 o 11:24 am

  [IMG]http://imageshack.us/m/189/2876/99099493.jpg[/IMG]

 59. Sylu 15 Maj 2011 o 12:53 pm

  A moze, Kibice/Kibic ktory, czyta ten blog zainteresuja/e sie CHEMBUSTEREM. Rzad za wszelka cene przeszkadza i szkodzi, kluba kibica. Wczesniej ,,kibole” robili zadymy na ulicach miast, rozbijali samochody,witryny sklepowe itp. i wtedy pseudo rzadowi to nie przeszkadzalo, teraz jak ,,kiboli” jest namiastka i sie uspokoili, pozakladali kluby kibica, jak zaczeli pokazywac na plakatach prawde, to pseudo rzadowi to przeszkadza i zaczyna ich oczerniac i blokowac, widocznie sie czegos boja-a czego PRAWDY!!! Mam prosbe do KIBICOW I KLUBOW o zainteresowanie sie CHEMBUSTEREM. Jesli on dziala, to wykonanie takiego CHB, przez kibicow jest PIKUSIEM. Do tych kibicow sa slusarze, tokarze, hydraulicy i inne zawody, dla ktorych zdobycie materjalow potrzebnych do wykonania CHB nie jest problemem co wiecej nawet jesli sie zrzuca na CHB, to po ile po 5zl-jedno piwo mniej. Ale jesli on dziala to zobaczcie jak mozna cala POLSKE oczyscic z chemi i jak to bedzie nie na reke tym wszyskim, ktorzy maczja w tym paluchy, zobaczcie jaka mozna zrobic reklame podczas meczu, ale by byla jazda.
  Teraz z innej beczki, takie info: ilu ludzi czyta ten blog, ilu ludzi wierzy w NWO.
  5%-10%, trzeba ludzi przekonac do jednej rzeczy a potem do nastepnej i nastepnej itd.itd. Teraz ludzie maja za duzo informacji trzesienie ziemi, Japonia, Hiszpania, GMO, NWO, szczepionki itp. Banda ktora tym wszystkim rzadzi specjalnie robi zamet dajac tyle informacji na jeden raz, ta banda specjalnie wywoluje powodzie i trzesienia zeby odwrocic uwage od tego co mamy przed oczami. Czy nie wydaje sie wam ze HARRP i SMUGI CHEMICZNE sa powiazane ze soba, albo SMUGI i POWODZIE. Mosimy zrobic jedno a potem drugie i tak stopniowo. Nie zrobimy nic Bandzie ktora za tym stoi tzn; Rothshyld,Bush,Obama i inna holota ale za to mozemy im niezle namieszac. Bo w GRUPIE lezy sila. I do tych co nie wierza w Chembustera nie krytykuje sie kogos co w cos wierzy i cos robi, nie myli sie tylko ten co NIC NIE ROBI. Ja mojego CHB uruchomie w tym tygodniu i dam znac jasli zadziala a wierze ze tak ,,wiara gory przenosi” jak ktos to powiedzial, bo co innego nam zostalo, wiara i jeszcze raz wiara. Pozdrawiam (prosze nie patrzec na bledy tylko na tresc)

 60. Konarski 15 Maj 2011 o 12:54 pm

  Patrzcie co znajduje się na szwajcarskich Frankach 🙂

  • kazek 15 Maj 2011 o 6:48 pm

   To nie Nibiru. To jest raczej jakaś kometa-widać wyraźnie ogon.

  • katerina404 17 Maj 2011 o 12:19 am

   No i co dziwnego, szatańska, syjonistyczna propaganda. Oni chcą zamotać światu w głowie, wyrzucić z ich uczuć wszystko co ma związek z wiarą a karmić ich bajkami Alce Baley o Annuaki i innych pierdołach rodem z wysypiska śmieci. Nie podniesaj sie głupotami. To ściema, na dodatek ordynarna ściema. Sam się mam nadzieję przekonasz w swoim czasie. Nie wierz w te bzdury. Oni chcą, abyś utracił busole, zebyś poczuł swoją beznadzieję i marność swojego istnienia. Oni chcą abyś wierzył w gusła, ze stworzyli Cię Annuaki, czyli, że jesteś gównem, swtorzonym dla służenia panom, a pod tymi Annuakami, kryją sie prawdziwi fałszerze, mordercy i zwyrodnialcy. To dla nich doskonałe wytłumaczenie. Nie my winni, tylko kosmici, zresztą przez nich wyimaginowani. To bzdura number one, największa bzdura wszechczasów.

 61. adio 15 Maj 2011 o 1:19 pm

  jazda się zaczęła
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/koniunkcja-planetarna-potrwa-kilka-tygodni-czy-czekaja-nas-katastrofy
  Zajmijcie się tym tematem a nie bajeczkami z NWO , Harrpem itp. te zagrywki mają na celu przykuć waszą uwagę i odciągnąć od tego co istotne prawdziwe i wiadome o tysięcy lat … w tym punkcie otwórzcie oczy… bowiem nie ma większego skarbu niż „WIEDZA” która była tajona i przekazywana przez setki lat…
  Taki mam punkt widzenia na to wszystko i co ma być to będzie PA

 62. xyz 15 Maj 2011 o 1:53 pm

  monitorpolski, znów pleciesz głupoty, zamiast sprawdzić u źródła. Polecam ci wejść na stronę http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/eqarchives/year/eqstats.php i zobaczyć, że ilość trzęsień ziemi nie rośnie. Czasem jest ich więcej, a czasem mniej – to normalne. Przykładowo, w 2007 roku były aż 4 silne trzęsienia ziemi o magnitudzie z przedziału 8-9.9. Rok 2011 nie wygląda specjalnie ciekawie na tle lat poprzednich, więc przestań siać panikę, że jest coraz gorzej.

  • monitorpolski 15 Maj 2011 o 2:48 pm

   A ja ci polecam wejść na strony rządowe nt Bin Ladena i dowiesz się, że go niedawno zabili. Dowiesz się też, że zamachu na WTC dokonało 19 Arabów ze scyzorykami. Wejdź też na stronę Gazety Wyborczej by się dowiedzieć jakimi draniami są polscy kibole itp, itd. Daj spokój z tymi oficjalnymi linkami, popatrz się na świat przez okno, a nie przez ekran. I nie pieprz o „sianiu paniki” bo śmierdzisz służbami na 100 km.

   • Konarski 15 Maj 2011 o 4:54 pm

    Nowy film z „pogrzebu” Bin Ladena.
    Uwaga – materiał drastyczny 🙂
    Boki zrywa ze śmiechu 🙂

   • xyz 16 Maj 2011 o 1:11 am

    To, że muszę czytać o moich powiązaniach z służbami (tak sobie myślę: o co mu w ogóle chodzi ?), pokazuje, w jak wielką paranoję popadłeś. Żal mi ciebie.

    A teraz przedstaw swoje badania nt. trzęsień ziemi w ostatnich latach, bo skoro nie ufasz tym oficjalnym (po co ktokolwiek miałby ukrywać czy preparować te statystyki, skoro i tak trzęsień ziemi powyżej pewnych magnitud ukryć się nie da ?), to pokaż chociaż, na czym opierasz swoje śmieszne wywody. Jak dla mnie, twój blog nie różni się niczym od mass mediów, które tak krytykujesz. Gwoli ścisłości: nie ufam ani tobie, ani im. Moim zdaniem to ty jesteś agentem, bo bezpodstawnie zaszczepiasz w ludziach strach.

   • katerina404 17 Maj 2011 o 12:08 am

    Brawo monitorpo. Zastanawia mnie tylko jaki interes mają tacy w stylu xyz, czyżby tak bardzo bali się prawdy, czy za dużo aspartamu i praniu czaszki, a może zamiast mózgu u nich jest maleńkie ziarenko wielkości zeschniętej fasolki młodej i tak się im obija po pustej główce, że nawet nie słychać tego stukotu, bo jest takie maleńkie.

    • xyz 17 Maj 2011 o 12:27 am

     Pokaż mi choć jeden dowód na tę prawdę. Wpis na blogu monitorapolskiego, filmik z youtube, a może info od tajnego agenta fbi, który jest przyjacielem i wtyczką autora tej strony ? Polecam wizytę u psychiatry.

 63. sebecxs 15 Maj 2011 o 4:42 pm

  …a dopiero co niedawno obejrzałem filmiki od – sono – o 5 i 50 dolarówkach…. http://www.tvn24.pl/-1,1703107,0,1,ratuja-orlean-i-baton-rouge,wiadomosc.html

 64. spiskowiec 15 Maj 2011 o 8:35 pm

  kto wie co się dzieje z adminem / twórcą newworldorder.com.pl ?
  nie można tak po prostu przejść na inną stronę
  jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje proszę o wpis na tej stronie …
  dzięki
  pzdr

  • katerina404 16 Maj 2011 o 11:10 pm

   Spójrz wyżej, tam newworldor wyjaśnia sprawę ze stroną newworldorder com

 65. spiskowiec 15 Maj 2011 o 8:36 pm

  kto wie co się dzieje z adminem / twórcą newworldorder.com.pl ?
  nie można tak po prostu przejść na inną stronę i zostawić jednego z nas na pastwę losu.
  jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje proszę o wpis na tej stronie …
  dzięki
  pzdr

 66. przybysz 15 Maj 2011 o 11:01 pm

  2 filmik z nawalaniem elektrycnosci plus cos u gory

 67. Pingback: Top Posts — WordPress.com