Czy coś się wydarzy w New Madrid Zone?

 UWAGA: Dostałem potwierdzenie od znajomego pracującego w FBI, że dane ujawnione przez dutchsinse n.t. ukrytych danych NILU są prawdopodobnie prawdziwe i że mamy do czynienia z bardzo poważnym problemem olbrzymiego skażenia radioaktywnego całej półkuli północnej. Proszę was – zachowajcie wszelkie środki ostrożności, szczególnie w USA – jeśli serwer, o którym pisałem w jednym z poprzednich artykułów (http://wp.me/pXVoU-1Ja) działa to proszę ściągać najnowsze dane. Jest to szczególnie ważne w przypadku dzieci i kobiet ciężarnych.

„Mam dla was ważne informacje. Wyłączono HAARP-a. Zrobiono to o 12 w południe czasu nowojorskiego. Tak więc teraz wykańczają projekt, którym jest New Madrid. Wysyłali promienie w tamtą stronę by ogrzać teren. Teraz powstaną napięcia, które doprowadzą do trzęsienia. Tak więc od teraz mamy 36 godzinne okno. Niech Bóg was błogosławi”.

Po wielkim trzęsieniu ziemi w Japonii już wiadomo, że wszystkie tereny leżące na styku płyt tektonicznych są zagrożone. Aktywność sejsmiczna od dłuższego czasu narasta – po 11 marca na tym blogu nie ma już drwiących komentarzy rodzaju:

  • spokojny, 6 Styczeń 2011 o 8:52 pm „Skoro twierdzi Pan ,że- cytuję ,,Trzęsień jest coraz więcej „, to poproszę o wiarygodne dane , ile jest więcej trzęsień i w jakiej skali czasu . Dla mnie nie wystarcza samo rzucenie stwierdzenia ,,Trzęsień jest coraz więcej” ,czy jest Pan w stanie to udowodnić ,czy tylko powiela Pan internetowe dywagacje ?”
  • spokojny 7 Styczeń 2011 o 12:01 pm „Proszę jeszcze Zenobiusz ściągnąć sobie plik PDF z tej strony KATALOG STULECIA 1900-1999 . Ku mojej wielkiej satysfakcji są tam wykresy ,jasno pokazujące ,że NIE MA WZROSTU LICZBY TRZĘSIEŃ ZIEMI „

O dziwo, po 11 marca z blogu zniknęli komentujący typu „spokojny” wraz z ich awatarami, gdy się okazało, że „oszołomy” rodzaju Zenobiusza, czy monitorapolskiego mieli rację!
Oczywiście, żadna to satysfakcja, że poprzez analizę można było wyciągnąć wnioski. Tabele z trzęsieniami były jasne – od kilku lat aktywność sejsmiczna Ziemi rośnie wykładniczo. Nadal nie wiadomo czy jest to wpływ aktywności słonecznej, obcego ciała w Układzie (kometa Elenin się zbliża, a to wcale nie musi być kometa!) czy też działalności samego człowieka. Aktywność HAARP przed trzęsieniami wskazywała by na to ostatnie, ale może to być też połączenie różnych czynników. Napięcia tektoniczne są faktem – trzęsienia ziemi występowały zawsze.
W przypadku Japonii jednak nikt się nie spodziewał tak mocnego, przewidywania dotyczyły Indonezji, Grzbietu Środkowoatlantyckiego, Ameryki Południowej i Kalifornii. Japonia była gdzieś na końcu kolejki. Ale się stało. I HAARP na Alasce był niezwykle aktywny w tym czasie, na co dowodem są wykresy czujników go rejestrujących.
Podobna sytuacja jest teraz. HAARP wykazuje wyjątkowo wysoką aktywność i to na różnych częstotliwościach.

Henning Kemner panikuje na swoim nowym kanale YouTube o optymistycznej nazwie WaitingFor2012 (czekając na 2012): http://www.youtube.com/watch?v=za2zUJPDAHUmówi:

Henning Kemner

„Mam dla was ważne informacje. Wyłączono HAARP-a. Zrobiono to o 12 w południe czasu nowojorskiego. Tak więc teraz wykańczają projekt, którym jest New Madrid. Wysyłali promienie w tamtą stronę by ogrzać teren. Teraz powstaną napięcia, które doprowadzą do trzęsienia. Tak więc od teraz mamy 36 godzinne okno. Niech Bóg was błogosławi”.
Już od dość dawna Kemner ostrzega przed tym co się dzieje w tym regionie, szczególnie przed skutkami wierceń – dokonywanych tak jakby specjalnie, w sposób bardzo niebezpieczny dla tektoniki.

Tak "pracował" HAARP do godziny 12 czsu nowojorskiego

W innym nagraniu o nie mniej optymistycznym tytule „Depopulacja rozpoczyna się teraz (FEMA rozpocznie ćwiczenia NLE w ciągu 20 godzin)” opartym o audycję radiową Power Hour z 12 maja, niejaki Larry z Indiany mówi o oddziałach wojsk kanadyskich, które przetransportowano do stanów Ohio, Michigan i Missouri. Potrzeba było 40 godzin by za pomocą HAARP-a wywołać trzęsienie na Haiti, 55 godzin na trzęsienie w Japonii. Larry opisuje działanie HAARP-a, jako gigantycznego emitera mikrofalowego, który koncentruje się na wodzie zgromadzonej w szczelinach na zalanych terenach. Jako dowód działania HAARP-a podaje możliwość pojawienia się lśniących kolorowych chmur na niebie.

O takich chmurach mówi Larry

Takie właśnie chmury obserwowno w Chile, w Chinach i w innych miejscach. Wg Larry’ego jest to energia z HAARP-a. W Chile np. był gigantyczny lśniący okrąg z chur. W Japonii epicentrum znajdowało się 10 km pod powierzchnią. Tym razem nie będzie to zwykłe trzęsienie, ale raczej gigantyczna eksplozja, gdyż koncentrują promienie na wodzie, która eksploduje. Jest też różnica we wskazaniu czujnika HAARP-a. W Japonii był pojedynczy pasek o częstotliwości 2,5Hz, tutaj są cztery różne sygnały 1,8Hz, 2,2Hz, 3Hz i 3,5Hz – wszystkie o dużej mocy przekraczającej skalę wskaźnika. Larry uważa, że nie jest to wynik działania HAARP-a z Alaski, ale specjalnego okrętu marynarki wojennej X-base C Platform, która jest chroniona przez o dziwo ten sam okręt wojenny Ronald Reagan, który znajdował się także w pobliżu Japonii podczas pamiętnego trzęsienia ziemi. Nawołuje więc do ataku powietrznego na tenże statek, gdyż jest on „używany do ataku na nasz kraj”. Uważa, że to są globaliści, którzy są w stanie zabić miliony obywateli własnego kraju w taki sposób by wyglądało to na naturalne zjawisko. Larry uważa (a było to 2 dni temu), że wielkie trzęsienie w tym regionie wydarzy się w przeciągu 36 godzin. Wnioskuje to z obserwacji wojsk, które są przygotowane do ewakuacji ludności ze zniszczonych domów do obozów FEMA. Wspomina też o rzekomej „przyszłej mapie USA” na której Ameryka jest podzielona na pół wielką wodą. Nagranie z Larrym jest tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=CQvcVWuRVpw

O tym jak się potoczą wypadki będę oczywiści informował – jeśli tylko dojdzie do tego „supertrzęsienia”. Bowiem całkiem jest możliwe, że skończy się wszystko na krzyku i zwykłych ćwiczeniach…

Przypomnę kilka artykułów z tego bloga opublikowanych jeszcze przed 11 marca. Błędnie, ze wskazań HAARP przewidywano katastrofę 15 marca, w regionie New Madrid – jak się okazało były powody do niepokoju, ale w zupełnie innej cześci globu ziemskiego. Ciekawie teraz wyglądają prognozy dotyczące właśnie środkowych Stanów,  jeśli macie czas to polecam poniższą lekturę.

A tu o Japonii, jeszcze z 26 grudnia 2010!

Reklamy