Fukushima – bieżące informacje

Na początek zaległy wywiad z dr Piotrem Beinem. Nagrany tydzień temu, dopiero teraz udało mi się znaleźć czas by go zmontować i zamieścić na YouTube. Wywiad zawiera jednak bardzo aktualne informacje.
Bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=UbqbMQ03dFQ

Promieniowanie z reaktora nr 1 osiągnęło rekordowy poziom 2000 milisiwertów na godzinę.  Jest to 2 razy więcej niż poprzedni rekord. Nie jest wykluczone, że radiacja będzie jeszcze większa. Poziom promieniowania jest dowodem, że zarówno rdzeń reaktora jak i główna osłona są całkowicie zniszczone. Źródłem radioaktywności jest prawdopodobnie wyciekająca z reaktora skażona woda, której jest ponad 4 metry. Dane nt. radioaktywności zostały przekazane przez pracującego tam robota – żaden człowiek nie wytrzyma tam dłużej niż przez kilka godzin, a rezultatem będzie pewna śmierć. Wnioski są bardzo niepokojące – prawdopodobnie nastąpiło całkowite stopienie rdzenia reaktora. Niezależny badacz katastrofy w Fukushima, leakspinner apeluje do obywateli USA do nalegania na rząd by zaczęto robić dokładne badania radioaktywności, bowiem istnieje bardzo poważne zagrożenie dla mieszkańców.

TEPCO ukrywało dane nt. poziomu radioaktywności przez wybuchem reaktora nr. 3. Dziennik Asahi Shimbun otrzymał 100 stronicowy raport TEPCO, w którym znalazły się dokładne dane na temat poziomu promieniowania i ciśnienia w reaktorze nr 3 elektrowni Fukushima 1. Dane dotyczą okresu od 11 marca do 30 kwietnia. Z danych wynika m.in., że 13 marca poziom promieniowania wewnątrz podwójnych drzwi wyniósł ponad 300 milisiwertów na godzinę, podczas gdy roczny limit wynosi 250 milisiwertów. Pracownicy nie zostali poinformowani o zagrożeniu. Ukrywanie danych spowodowało też opóźnienia w ewakuacji ludności wokół elektrowni.

Rozpoczęto ewakuacje ludności spoza strefy zagrożenia 30 km. 8,000 mieszkańców miejscowości Iitate musi się wyprowadzić z uwagi na obecność wielkiej barki, na której zgromadzono radioaktywną wodę z elektrowni. Mieszkańcy nie widząc bezpośredniego zagrożenia bardzo niechętnie przystali na żądanie ewakuacji. Może to być przygotowanie do dalszych ewakuacji z uwagi na stopienie się rdzenia reaktora nr. 1. Osłona reaktora jest do połowy wypełniona radioaktywną wodą, której jest więcej niż w basenie olimpijskim. Dlatego też postanowiono wodę przelać tymczasowo do wielkiej barki o długości 136 metrów i szerokości 46 metrów, wysokiej na 3 metry. Barka może pomieścić 10,000 ton wody.

Reklamy

136 responses to “Fukushima – bieżące informacje

 1. wykmily 15 Maj 2011 o 1:10 pm

  DOKLADNIE DOBRZE GOSCIU GADA

  Polubienie

  • yoko 17 Maj 2011 o 11:04 pm

   TEPCO przyznaje że stapianie rdzenia rozpoczęło się 16 godzin po trzęsieniu.
   Tokyo Electric Power Co (TEPCO) przyznało 15 maja po raz pierwszy, że ​​większość paliwa w jednym z reaktorów w Elektrowni Jądrowej Fukushima nr 1 stopiło się około 16 godzin po trzęsieniu ziemi 11 marca jakie nawiedziło północno-wschodnią Japonię i wywołało niszczycielskie tsunami.

   http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/tepco_przyznaje_ze,p970964907

   Polubienie

 2. sono 15 Maj 2011 o 1:21 pm

  Ciekawe video, jedno z nowszych

  Polubienie

 3. kristof666 15 Maj 2011 o 1:27 pm

  Bezpośredni link już nieaktywny…
  Chyba zablokowali!
  🙂

  Polubienie

  • monitorpolski 15 Maj 2011 o 1:49 pm

   Odśwież ekran, podmieniłem link bo był w jednym miejscu zielony ekran

   Polubienie

 4. millena461 15 Maj 2011 o 1:27 pm

  Jak sie slucha Piotra Beina cala prawda dociera z taka sila, ze poprostu rece opadaja i „niechce sie zyc”.
  Mimo wszystko nie rozumie dlaczego czlowiek czlowiekowi gotuje takie tragedie i cierpienie.

  Polubienie

  • sono 15 Maj 2011 o 1:35 pm

   czlowiek czlowiekowi takie tragedie gotowal od wiekow. teraz ma, niestety ,tylko mozliwosci aby zrobic to na masowa, globalna skale. Nie wiem skad takie zdziwienie. Jak ktos sie orientuje troche w histori i sytuacji swiata, to nie jest zdziwiony. Przynajmnje nie powinien.

   Polubienie

   • millena461 15 Maj 2011 o 1:57 pm

    mowisz na globalna skale – wlasnie na „GLOBALNA” wiec kim ci „ONI” sa? co sa niesmiertelni?
    Tak zgadza sie od dawna sie ludzkosc wyniszcza – ale na Boga nie AZ DO TEGO STOPNIA zeby truc caly Swiat na setki lat do przodu !- WIEC ICH TYCH „UNYCH” sie to nieima? pytam KIM SA? – tylko jedna odpowiedz – Kamikaze > S A M O B U J C Y ??? !!

    Polubienie

    • millena461 15 Maj 2011 o 1:59 pm

     sorry SAMOBOJCY – ach te lata poza krajem

     Polubienie

    • sono 15 Maj 2011 o 2:08 pm

     nie wime kim oni sa. Ale zeby zaplanowac i realizowac wyniszczenie paru miliarod ludzi nie mozna byc „normalnym” wedle zwyklych definicji. Te grupy planowaly to od pokolen. Ci co zainicjowali te plany juz dawno gryza ziemie. Dlatego ja okreslam ich lucyferianami gdyz lucyfer tak bardzo nienawidzi Boga i zarazem czlowieka-stworzenie boze,ze jako, ze nie moze „zniszczyc” Boga, to usiluje zniczyc stworzenie Boze. To jest czysta nienawisc. Nienawisc czesto nie ma logiki, nienawisc niszczy wszytko, co staje na drodze, czesto az do samounicestwienia. Dlaczego np. sa ludzie ktorzy ni z tego ni zowego zaczynaja strzelac do tlumow w sklepie czy na ulicy, wiedzac ze im to nie ujdzie na sucho ( czesto sami zreszta popelniaja samobojstwo)??
     Sa tak przepelnieni nienawisca do czlowieka, ze zabijaja przypadkowych, nic im nie winnych ludzi, majac swiadomosc ze sami zgina od kuli policji czy wlasnej. Nienawisc jest potezna, czesto bezrozumna sila. Kto „normalny” by planowal celowe, swiadome wywolanie trzesienia ziemi, w ktorym moga zginac tysiace lub miliony niwinnych ludzi????
     To NIE JEST „normalne”.

     Polubienie

 5. sono 15 Maj 2011 o 1:32 pm

  Tu Hennning Hemmner tlumaczy dlaczego sie pomylil ( okazalo sie wylaczyli HAARP, na 8 godzin ale to jest celowe dzialanie, tlumaczy dlaczego to robia) . Pokazuje i wyjasnia dzialania HAARPEM w przeciagu ostatnich dni. Bardzo ciekawe.

  Polubienie

  • monitorpolski 15 Maj 2011 o 1:51 pm

   Chyba nic nie będzie – aresztowanie Cohena (Kahn) jest znakiem żeby nie podskakiwali. Pieczenik nie żartował.

   Polubienie

   • sono 15 Maj 2011 o 2:14 pm

    nie jestem tak optymistyczna. Aresztowanie jednego pionka to za malo aby ten gang lucyferianow powstrzyamc od swych niecnych planow. Nie zapominajmy ,to sa ludzie pozbawienie JAKICHKOLWIEK skrupulow czy moralnosci i nie dadza sie latwo wystraszyc czy zalagodzic. To jest banda doslownie z piekla rodem. Nie traktujmy ich jak grupke panienek z dobrego domu. To sa najwieksi obwiesie, kaci, oprawcy jakich ziemia nosi. NIkt inny by nie wpadl i nie realizowal takich pomyslow. To sa luddzie bez sumienia, bez serca, bez litosci. Nie lekcewazamy ich.

    Polubienie

    • wacpan 15 Maj 2011 o 6:24 pm

     najprawdopodobniej on byl z nimi ale cos poszlo nie tak i musieli go wrobic to nie jest tak ze nagle „go” tak sobie go aresztowali,pelnil wysoka funkcje…

     Polubienie

   • wacpan 15 Maj 2011 o 5:59 pm

    no ciekekawe….

    Polubienie

 6. sono 15 Maj 2011 o 1:40 pm

  Druga czesc wyjasniajaca dokladnie jak lucyferianie usiluja wywolac to trzesienie Ziemi w NEW madrid. To juz jest kwesta bardzo krotkiego czasu.

  Polubienie

  • wacpan 15 Maj 2011 o 6:14 pm

   NO NIBY TAK ALE PRZECIEZ TEN GOSCIU NIE JEST SPECJALISTA (MAT-FIZ)…TAKZE WYKRES MOZNA ODCZYTYWAC NA WIELE SPOSOBOW A TU PRZEDSTAWIONY JEST TYLKO DOMYSL KOGOS TAM…..

   Polubienie

  • monitorpolski 16 Maj 2011 o 6:03 am

   To może być dezinformator, spójrzcie na twarz, wygląda jak wampir. Dziwny facet.

   Polubienie

 7. Clyde 15 Maj 2011 o 1:50 pm

  Czy ktos mierzy radioaktywnosc w Polsce albo sa jakies strony internetowe niezaleznych punktow pomiarowych? Interesuje mnie najbardziej pomorskie i dolnośląskie

  Polubienie

  • zenobiusz 15 Maj 2011 o 6:38 pm

   http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/
   Tak ,to specjaliści „zależni.Na pewno nas oszukują.Słuchajmy pana w czapeczce.
   Zaklejcie się w domach,a :chociaż kobity i dzieciaki”cyt z Dr inż. Bein.

   Polubienie

 8. arkebuz 15 Maj 2011 o 1:51 pm

  Z tym napromieniowaniem, rozwalaniem elektrowni to mam wątpliwości. Jak bym chciał pozbyć się ludzi to przecież nie niszczyłbym przyrody – ja tu też żyję – użył bym zapewne innych środków. Komu jest potrzebna zatruta, skażona ziemia! Jak to jest prawda co mówi to ci „uni” już w schronach siedzą?

  Polubienie

  • Wojox 15 Maj 2011 o 4:21 pm

   A jak myślisz po co były próby jadrowe na wyspach Bikini i atolu Murroa ? Mówiono że nigdy tam życie nie wróci. Wiedzą dokładnie że jak się schowają w bunkrach i zatrują całą planetę, to po 20-30 latach wszystko wróci do normy. Ale myslę że mają sposób, jakiś rodzaj „magnesu” na ściągnięcie pierwiastków promieniotwórczych z otoczenia. Jak ludzie wyginą na powierzchni, oni wrócą i zaczną „od nowa” – totalitarnie i „mądrze” gospodarować zasobami….

   Polubienie

   • zenobiusz 15 Maj 2011 o 5:08 pm

    Mają orgonity,o czym bezskutecznie próbuję was uświadomić.Robią wszystko by ta wiedza się nie rozprzestrzeniła.

    Polubienie

   • Ania 15 Maj 2011 o 6:15 pm

    Gdzieś wyczytałam, ze można skażenie radiacyjne usunąć przy pomocy technologii opartej na polach torsyjnych. Nie znalazłam nic na temat metody. Teoria pól torsyjnych to jeszcze prawie science fiction, a poza tym nie mam takiego przygotowania z fizyki, żeby cokolwiek z tego zrozumieć.

    Polubienie

   • monitorpolski 15 Maj 2011 o 6:59 pm

    Orgonity i nanotechnologię, może jakieś bakterie, które się żywią plutonem. Nie łudźmy się, musimy się skupić na wszelkich formach ochrony.

    Polubienie

 9. Ewa Polska 15 Maj 2011 o 2:32 pm

  Jesli jest tak tragicznie to dlaczego pracownicy tych elektrowni chodzą z odkrytą twarzą? Pracownicy mają kombinezon ochronny, ale twarze są wyraznie odkryte. Twarz jest przeciez najbardziej delikatną czescią ciała.

  Minuta 2:30-2:50 filmu…..

  Polubienie

  • arkebuz 15 Maj 2011 o 2:57 pm

   Filmować, fotografować mogli w innym miejscu i w innym czasie. Ja zawsze jestem sceptyczny. Pozdrawiam

   Polubienie

  • monitorpolski 16 Maj 2011 o 6:04 am

   Kto się przejmuje tymi ludźmi, zresztą już zaczęli umierać.

   Polubienie

 10. yoko 15 Maj 2011 o 2:38 pm

  Tylko dziś losyziemi.pl Pożar w E.A. w Szwecji, aktywuje się wulkan w Niemczech, w Japonii małe trzęsionko 6,6 i wiele innych ciekawych tematów.

  Polubienie

  • yoko 15 Maj 2011 o 7:40 pm

   I zaplanowany głód też idzie z wielkim rozmachem… http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/gradobicie-w-gruzji-powalilo-70-zbiorow

   Polubienie

 11. arkebuz 15 Maj 2011 o 2:46 pm

  Może ktoś jest w stanie sprawdzić, czy pan P. Bein się „uszczelnił” i nie wychodzi z domu.

  Polubienie

 12. galluss 15 Maj 2011 o 2:54 pm

  potem panie Marku udostępnie nagranie Beina w seri filmików o fukushimie, mam juz transkrypcje kolejnych 3 nagran gundersena tez musze to przetlumaczyc, ale nbarazie pracuje nad innym filmem – defamation, czyli syjonistyczne znieslawienie

  Polubienie

  • monitorpolski 15 Maj 2011 o 7:02 pm

   Nad tematem „syjonistów” pracuje wiele osób, mało kto nad Fukushimą, promieniowanie i ochroną, mało kto nad GMO i Codex Alimentarius…

   Polubienie

 13. Sully 15 Maj 2011 o 2:59 pm

  Apropos Japonii, polecam artykuł : http://facet.interia.pl/militaria/konflikty/news/zbrodnia-bez-kary,1638189,4560
  …ja żałuje, że go przeczytałam, czasem lepiej żyć w nieświadomości..chyba..
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • navajo88 15 Maj 2011 o 3:50 pm

   Sully bo co oczka ci się otworzyły hahahahaha ,o tych sprawach świat dawno już wiedział dziewczyno !!!!!! ,z jednej strony Japończycy to wspaniały naród ze wspaniałą historią ,a zdrógiej to niewąskie skurwysyny i co najważniejsze to porafią sie bić jak diabli i marynarze znich też są bardzo dobrzy ,czym udowodnili w czasie II wojny na Pacyfiku .Sully każdy naród ma swoje przywary i czyny świetliste ,także i nasz naród ma swoje blaski i cienie !!!!! ,pozdrawiam J.M.H

   Polubienie

  • Cupak 15 Maj 2011 o 3:59 pm

   to już wiem za co Chińczycy tak nienawidzą Japończyków…..

   Polubienie

 14. pio9a 15 Maj 2011 o 3:08 pm

  Polubienie

  • wacpan 15 Maj 2011 o 6:19 pm

   ILE RAZY BEDZIESZ TO WSTAWIAL????????

   Polubienie

 15. pio9a 15 Maj 2011 o 3:10 pm

  Polubienie

 16. yoko 15 Maj 2011 o 3:48 pm

  NAMIOT NIENAWIŚCI….dziel i rządz!

  Polubienie

  • arkebuz 15 Maj 2011 o 4:25 pm

   To jest nic. To jest normalne zachowanie. Taki materiał można bardzo łatwo skręcić! Ludzi – delikatnie mówiąc – jebniętych nie brakuje i bardzo łatwo ich omotać. To są tego typu zagrywki. Ten obraz niczego nie przedstawia.

   Polubienie

  • Cupak 15 Maj 2011 o 4:25 pm

   Jacy ludzie w danym kraju tacy rządzący, przykre ale prawdziwe…

   Polubienie

   • ArO 15 Maj 2011 o 7:41 pm

    jacy ludzie takie społeczństwo

    Polubienie

 17. ArO 15 Maj 2011 o 3:52 pm

  a więc mamy duzi piec i duuuuuuuuuzi problem

  Polubienie

 18. yoko 15 Maj 2011 o 4:02 pm

  http://urbas.blog.onet.pl/6790841,427128999,1,200,200,88499321,427307685,8168169,50,forum.html

  W najbliższych dniach do księgarni trafi autobiograficzna książka profesora Pawła Bożyka „Hanka. Miłość. Polityka”. Niezwykle osobista książka opisuje historię wielkiej miłości na tle burzliwych wydarzeń w naszym kraju. Autor był przez 8 lat osobistym ekonomicznym doradcą I sekretarza KC PZPR Edwarda Gierka i jego zaufanym człowiekiem.

  Jeden z rozdziałów książki nosi tytuł „Zamach polityczny na Gierka” i pokazuje spisek Jaruzelskiego i Kani, którzy latem 1980 roku odsunęli od władzy Gierka. Bożyk, który był naocznym świadkiem tych wydarzeń, relacjonuje między innymi:

  „We wrześniu 1980 Gierek chciał poradzić się Kardynała, co powinien w zaistniałej sytuacji uczynić. Zdawał sobie sprawę z przygotowań poczynionych przez Kanię i Jaruzelskiego dotyczących zmiany na stanowisku I sekretarza. Zaprosił więc kardynała Wyszyńskiego do pałacyku w Natolinie, ale pałacyk został przez Kanię zamknięty, samochody zawrócono, wobec czego Gierek zaprosił zaprosił Kardynała do Klarysewa, gdzie mieszkał. Kardynał Wyszyński niedwuznacznie wskazał Gierkowi na zagrożenia ze strony jego najbliższych współpracowników.

  Przeczytaj koniecznie: W tym hotelu Lech Wałęsa walczył o wolną Tunezję

  Więcej
  http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/w-tym-hotelu-waesa-walczy-o-wolna-tunezje_183427.html

  – To oni chcą Pana usunąć ze stanowiska, ich niech się pan najbardziej obawia – powiedział. Nie padły wprawdzie nazwiska Stanisława Kani i Wojciecha Jaruzelskiego, ale Gierek nie miał wątpliwości, o kogo chodzi.

  Jeszcze przed wyjazdem na urlop, w czasie jednej z moich rozmów z Gierkiem, do jego gabinetu wszedł nagle minister spraw wewnętrznych Stanisław Kowalczyk. Takie zachowanie świadczyło o nadzwyczajnej ważności spraw, które chciał przedstawić Gierkowi. Spojrzał na mnie wymownie, jakby chciał mnie wyprosić, ale Gierek powiedział:

  – Paweł jest wprowadzony w sprawy, może wziąć udział w naszej rozmowie. – Chciałem was poinformować oficjalnie, że Wałęsa to nasz człowiek, współpracujemy z nim, także finansowo, już od siedmiu lat – oświadczył Kowalczyk. – Jestem więc pewien, że się dogadamy. – To dobrze – odpowiedział Gierek. – Rozmawiajcie z nim, nie róbcie mu krzywdy”.

  Z autorem książki można spotkać się 14 maja, o godz. 11.00 w Pałacu Kultury i Nauki, w Sali Adama Mickiewicza, w czasie Warszawskich Targów Książki.

  Więcej
  http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/ksiazka-pawla-bozyka-doradcy-gierka-ujawnia-lech-waesa-by-w-1980-roku-opacany-przez-komunistow_185027. html ”
  ~hanuman, 2011-05-15 14:22
  (niestety link nie działa!!!)

  Polubienie

  • mc 15 Maj 2011 o 11:55 pm

   mialem z nim zajecia na uczelni, stary komunista z niego

   Polubienie

  • spiskowiec 17 Maj 2011 o 6:38 am

   Praktycznie dwie książki Edwarda Gierka napisane przez Janusza Rolickiego mówią o tym samym. Gierek twierdzi, że padł ofiarą grupy Jaruzelskiego.
   Co do samego generał Jaruzelskiego to istnieją pewne tropy, że w 1985 roku dogadał się z Davidem Rockefellerem (!) i ojcowską opiekę nad nami przejął MFW . W 1985 roku Polska była na kolanach, obłożona embargiem ekonomicznym i politycznym. W 1986 roku embargo cofnięto, a na zachód wyjechali stypendyści Jaruzelskiego : Balcerowicz, Belka, Kwaśniewski, Rosati itd itd. Jaki był udział tych ludzi w przemianach polskiej gospodarki każdy wie. Oczywiście to tylko kolejna spiskowa teoria. Link jest tutaj >
   http://www.polityka.pl/historia/289088,1,osobiste-i-poufne.read

   był jeszcze drugi opis tego samego spotkania , innej osoby (pracownika MSZ) ale przekrój skasował artykuł, a chwilowo nie mogę go znaleźć.

   Szukaj w google. Chłopaki podchwycili temat, jest w kilku miejscach , dzięki za link

   Polubienie

 19. navajo88 15 Maj 2011 o 4:12 pm

  Cupak :

  to już wiem za co Chińczycy tak nienawidzą Japończyków…..

  Zgadza się Cupak !!!! Cińczycy nigdy nie zapomną Japoncom tego co im zgotowali w czasie II Wojny Japońscy żołnierze na Chińskiej ziemi !!!!! i mają rację ja także samo bym nigdy nie zapomniał tak jak pamiętam co Niemcy wyprawiali u nas w czasie Wojny

  Polubienie

  • Sully 15 Maj 2011 o 4:44 pm

   O rety Navajo, czy Twój wiek to 88? …no skoro pamiętasz II wojne;-) Pozdrawiam
   A co do Japończyków, to nie wiedziałam o tych eksperymentach…i teraz się nie dziwię, że są na świecie takie zryte głowy jak morderca, którego grał p.Hopkins.

   Polubienie

   • navajo88 15 Maj 2011 o 6:23 pm

    Sully navajo to kryptonim bojowy mojej drużyny z vietnamu ,a przedrostek 88 to rok w którym zaczołem się zajmować komputerami !!!! ,a mój rocznik to 1951 r.Jasne moja pani !!!! hahahahaha,pozdrawiam J.M.H

    Polubienie

 20. Monika 15 Maj 2011 o 4:18 pm

  http://www.presstv.com

  Polubienie

 21. spokojny 15 Maj 2011 o 4:51 pm

  Współczuję Panu Beinowi . Jak widać ,pod wpływem własnych przypuszczeń – teoretycznego zagrożenia sam ograniczył sobie przestrzeń do życia . Z takim nastawieniem , szybciej dopadnie go depresja lub wylew ,niż ,,nieświadomych ” jakiś tam rak .

  Polubienie

  • monitorpolski 15 Maj 2011 o 5:04 pm

   spokojny, wejdź na tajny serwer NILO i sobie sprawdź. Może ty już nie żyjesz od promieniowania?

   Polubienie

   • spokojny 15 Maj 2011 o 6:18 pm

    Tajny serwer NILO ? To poproszę o zamieszczenie linku .
    A czy ty Monitor ,bierzesz pod uwagę ,że ,,tajny serwer Nilo ” może być fałszywką ?

    A Pan Bein ile miesięcy -,lat zamierza chronić się w domu ,skoro twierdzi ,że skażenie jest na wiele lat ?

    A tak z drugiej strony ,pomyśl , czy uważasz ,że wszyscy naukowcy ,wojskowi,pracownicy ze stacji badających promieniowanie milczą o zagrożeniu bo jeden drugiemu wierzy na słowo ?
    Premierzy ,ministrowie z różnych państw z łatwością mogli prywatnymi kanałami zażądać rzetelnych pomiarów i co pochowali się w bunkrach ? Da się zauważyć że,dalej wychodzą na powietrze .

    Naiwnością jest sądzić ,że wszyscy są w zmowie milczenia , tego fizycznie nie dałoby się utrzymać w tajemnicy ,ludzie mają rodziny ,dzieci ,wnuczki ,ojców,matki.

    Wojsko i różne instytucje są w stanie pomierzyć wszystkie pierwiastki ,a sugerowanie ,że nie dowiemy się oficjalnie prawdy jest naciągane .

    Zapewniam ,że mam świadomość wielu mechanizmów manipulacji i zniewolenia ludzi przez ludzi ,ale z drugiej strony dostrzegam ,że tzw. badacze prawdy łatwo dają się wmanewrować w ,,cuda niewidy”
    ========================================
    monitorpolski: naiwnością jest sądzić, że wszyscy Żydzi myśleli, że idą pod prysznic i nikt nie walczył? Spokojny, obudź się, ludzie są zwierzątami stadnymi. Poza tym od czego wieże GWEN, które emitują częstotliwości ogłupiania, od czego media, które puszczają „Kiepskich” – wszsytko jest ok. A adres do tajnego serwera jest w poprzednich artykułach. Zobacz, sam oceń czy komus chciałoby się to podrabiać dla kilku dociekliwych internautów.

    Polubienie

   • zenobiusz 16 Maj 2011 o 7:09 pm

    Strona, DZIAŁA,I MA SIĘ DOBRZE.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/16/norweskie-prognozywysokiego-skazenia-polnocnej-polkuli-czy-sie-sprawdza-urgent-nilu-%E2%80%93-norsk-institute-zardoz-radiation-very-high-levels/

    Polubienie

 22. Talbot 15 Maj 2011 o 4:55 pm

  Syjonistyczna mafia, która wykonuje plan Iluminatów
  codziennie pierze mózgi ludziom na całym świecie
  dlatego najlepszym rozwiązaniem byłoby wyrzucenie
  TV aż w końcu telewizory rozdawaliby za darmo.

  Wyłącz TV Włącz myślenie

  Media, które są w posiadaniu syjonistów nie tylko
  wypaczają umysły ludziom ale także promują agresje,
  przemoc, sex, debilizm, homoseksualizm,
  niszczą kulturę i niezależność narodową.

  Oto pare filmów pokazujących nasze zakłamane media.

  Więcej: http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/75-syjonistyczna-propaganda.html

  Polubienie

  • artur_sz13 15 Maj 2011 o 5:25 pm

   Witaj Talbot patrzę ty też się przerzuciłeś na monitor polski po upadku newworldorder.com.pl

   Powyższy filmik dużo mówi podobnie jak umieszczony w komentarzach z poprzednich dni

   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/05/13/bo-jest-zabawne-kiedy-to-robia-zydzi/#more-10064

   Po takich „zabawach” jakie wyczyniają media żydowskie w wykonaniu chrześcijan którzy śmieją się w ten sposób z Żydów a również jest z czego zapewne autor trafiłby do więzienia. Żydzi w większości krajów EUropy wywalczyli sobie ustawą zakaz propagowania treści antysemickich. Pytanie czemu nikt z Europy się za te wybryki nie weźmie!!

   Podobnie ten film

   Przecież to jest nie do pojęcia.Żeby tak manipulować ludźmi i zionąć nienawiścią.. Takim zachowaniem delikatnie mówiąc Izrael nie przysparza sobie przyjaciół (mniej delikatnie- sam podsyca antysemityzm)

   Polubienie

 23. Stanisław 15 Maj 2011 o 4:55 pm

  Dziękuję za wywiad jaki Pan zamieścił na YouTube

  Polubienie

 24. navajo88 15 Maj 2011 o 5:12 pm

  http://www.wykop.pl/link/741349/wielki-glod-holodomor-ukraina-rok-1933/
  wiem oczekujecie wszyscy zagłady i śmierci ,więc proponuję wam obejrzenie sobie tego filmiku !!!!!!!!!!!!! J.M.H

  Polubienie

  • Sully 15 Maj 2011 o 5:32 pm

   Navajo, no tutaj mnie nie zaskoczyłeś, bo o wielkim głodzie na Ukrainie nie dośc , że się w szkole uczyłam, to jeszcze jakiś artykuł był na ten temat niedawno.
   Pozdrawiam!

   A swoją drogą, wściekam się jak widzę głodujące dzieci w Afryce, a w Europie i Ameryce półki marketów uginają się od jedzenia, nie wspominając o tym ile tego wyrzucamy na smietnik!
   Zresztą ja tutaj o Afryce, a dane jakie podaje pewien koncern D. robiąc akcję podziel sie posiłkeim wskazuje, że w Polsce też nie jest kolorowo . Fajnie, że chociaż robią takie akcje!
   Tylko tak nei powinno byc w normalnym kraju, bo nikt nie powinien chodzic głodny, a zwlaszcza dzieci! Wiem, że może piszę banały, ale kurczę może można coś z tym zrobić.

   Polubienie

   • Ania 15 Maj 2011 o 5:56 pm

    Można, tylko ze to uderzyłoby w podstawy naszego ustroju społeczno-ekonomicznego.
    Przecież hasło o jednakowych żoładkach zostało już dawno obsobaczone. Teraz obowiązuje: kto nie pracuje, ten nie je ( niezaleznie od tego, czemu nie pracuje), oraz : przeżywa najbardziej przystosowany, reszta ginie.

    Polubienie

    • Sully 15 Maj 2011 o 7:01 pm

     Wiesz to jest straszne co piszesz, bo podobno ludzie to nie zwierzęta, a patrząc na to co się zieje na świecie..zaczynam mieć wątpliwości.
     Pozdrawiam

     Polubienie

   • navajo88 15 Maj 2011 o 6:13 pm

    Sully zrobić to sobie dzisiaj mozna dziecko zrobić ,mozna zrobić sobie ciastko ,a także mozna sobie zrobić kuku nożem !!!
    Sully a kogo dzisiaj obchodzi Afryka !!!! dziewucho Afryka dzisiaj to jest jedna wielka trupiarnia i niczym więcej !!! ,wiem że nie omalże wpadniesz we wściekłośc ,ale taka jest prawda ,Afrykę to znaczy porywać niewolników zaczento około 400 lat temu bo to było złoto Afryki i tak trwało aż do końca 19 wieku kiedy to ostatecznie zaprzestano tego procederu , ale kraj jako Afryka został znieniony w w skolonizowany kontynent i tak jest do dzisiaj i co z tego że dzisiaj trwają tam rewolucjei przewroty ,jak to i tak nic nie daje i z tego powodu dla mnie Afryka jest jedną wielką trupiarnią i to tyle !!! ,a co do głodu to on jeszcze wróci ,ale w postaci globalnej!!!! wszystko na to zaczyna wskazywać te wszystkie niewyjaśnione padnięcia zwierząt i śnięcia ryb w morzach i oceanach ,,,,jeszcze będzie WESOŁO Sully ,na razie J.M.H

    Polubienie

 25. Ania 15 Maj 2011 o 5:23 pm

  Już bez innych argumentów, samo to jest od początku podejrzane, że w sytuacji takiej katastrofy nie zmontowano międzynarodowej grupy ekspertów i ekipy specjalistów, żeby zminimalizować skutki wycieku. Przecież w wypadku awarii elektrowni atomowych sytuacja łatwo wymyka się spod kontroli. Tymczasem Japończycy sami z tym się zmagają, a reszta świata nie zrobiła nic. Przecież powinna, choćby we własnym interesie. Mnie to się wydaje co najmniej dziwne. W takiej sytuacji należy przyjąć opcję, że rzeczywiście ta awaria i seria awarii wtórnych była spowodowana celowo.

  Polubienie

 26. APA 15 Maj 2011 o 5:51 pm

  Jeszcze raz przestrzegam wszystkich aby nie popadac w strach !
  Kazdy lek wywoluje w czlowieku objawy chorobowe .
  Pamietaj czlowieku,ze ty tym sqsynom nic nie mozesz zrobic w pojedynke, ani ich powstrzymac ,nie schronisz sie tez przed ich dzialaniami.
  Po to was paralizuja strachem abyscie sie nie zjednoczyli,bo w panice kazdy stara sie ratowac sam siebie i nie uzywa mozgu tylko kieruje sie instynktem obronnym i nogami.
  Informujcie ludzi gdzie i jak sie jednoczyc a nie pokazywanie skrywajacych sie w norach.
  Jak do tej pory zaden portal polsko-jezyczny tego nie robi jak sie bronic co najwyzej bredzi o jakis dzialkach orgonowych zamiast pokazac jakie tzreba szykowac paly na lotrow wszelkiej masci,szkoda,ze nie radza jak zapalac gromnice i czekac na smierc.
  Co ci da gdy bedziesz znal skazenie terenu nie majac przeciw niemu ochrony chocby w postaci odziezy ochronnej i masek.
  Czym sie uchronisz przed promieniowaniem ,zamkniesz komin/przewody wentylacyjne w domu,uszczelnisz okna ? Komu potrzebne te bajki ,chyba tylko po to aby wzmocnic strach i panike .
  Pisz jeden z drugim jak w Polsce odsunac od wladzy obecne rzady,ktore prowadza narod polski do zguby.
  Plodza juz sobie listy wyborcze wszystkie partie czolowe,jezdza na spotkania i ludziom wciskaja do glowy kolejne obiecanki,szczuja jedni na drugich,robia pzretasowania partyjne aby tylko oglupic narod ,nie przejmujac sie zadnym promieniowaniem – czy to cos wam nie mowi ?
  Czy na tych spotkaniach glosza to co wy tu w internecie,mowia ludziom prawde ?
  NIE !
  Oni pra do koryta i nikt ich nie probuje powstrzymac ,malo tego zrobili juz zamachy na kibicow sportowych zamykajac im kolejne stadiony,bo sie obawiaja o swoje du.y !
  Robia „najazdy” na producentow zywnosci,niszcza ich plony i caly dorobek,podtapiaja,robia wszystko az po zmiane klimatu i kleski pogodowe (patrz co w ostatnich godzinach dzieje sie w Europie,jakie anomalie pogodowe !).
  Dlaczego ten lub inny portal nie jednoczy Polakow do obrony ,to bardzo zastanawiajace.
  Dla nas blizsza Polska niz Japonia,problemy japonskie zostawcie Japonczykom,problemy innych narodow zostawcie im w danych panstwach.
  Martwicie sie Ameryka ale nie wiecie co grozi Polsce i to bezposrednio,jak w niej zaciskaja sie kajdany i lancuchy na nogach ,a na geby sa zakladane klodki.
  Doprowadzono juz do sklocen wybitnych Polakow (patrz video na wiernipolsce.pl) jak chociazby „slowny mecz” H.Pajaka z P.Zieminskim podczas spotkania autorskiego w Lodzi.
  O tym piszcie i informujcie,wlanczajcie sie do dyskusji, radzcie jak ratowac Polske i Polakow !
  To innych przekona,ze MACIE CELE POLSKIE a nie ratowanie wlasnej du.y.

  Polubienie

  • spokojny 15 Maj 2011 o 8:25 pm

   O to właśnie chodzi . Konkrety .Działanie .Ulotki . Założenie nowej ,całkowicie pro-polskiej narodowej partii.
   Ale podział i otępienie społeczne jest druzgocące .Jedyna nadzieja w wykluczonych i niegłosujących .
   Podstawa to całkowicie nowa partia polityczna ,z zakazem wstępu każdej osobie ,która po 89r była przy korycie .

   Polubienie

 27. JETFIRE 15 Maj 2011 o 6:05 pm

  „Benjamin Fulford zmienia fakty.”
  http://www.proroctwa.com/zmieniane-fakty.htm

  Polubienie

  • millena461 15 Maj 2011 o 8:21 pm

   JETFIRE (odnosnie tego linku)ten Benjamin chyba jest na dobrym „dopalaczu” ze tak bredzi i zmienia zdanie, jak ciagle zmienia wersje „atakow” to cos znim jest NIE TAK !! pewnie za duza dawke sobie aplikuje. 😉

   Polubienie

 28. artur_sz13 15 Maj 2011 o 6:30 pm

  artur_sz13 :

  Witaj Talbot patrzę ty też się przerzuciłeś na monitor polski po upadku newworldorder.com.pl
  Powyższy filmik dużo mówi podobnie jak umieszczony w komentarzach z poprzednich dni
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/05/13/bo-jest-zabawne-kiedy-to-robia-zydzi/#more-10064
  Po takich „zabawach” jakie wyczyniają media żydowskie w wykonaniu chrześcijan którzy śmieją się w ten sposób z Żydów a również jest z czego zapewne autor trafiłby do więzienia. Żydzi w większości krajów EUropy wywalczyli sobie ustawą zakaz propagowania treści antysemickich. Pytanie czemu nikt z Europy się za te wybryki nie weźmie!!
  Podobnie ten film  Przecież to jest nie do pojęcia.Żeby tak manipulować ludźmi i zionąć nienawiścią.. Takim zachowaniem delikatnie mówiąc Izrael nie przysparza sobie przyjaciół (mniej delikatnie- sam podsyca antysemityzm)

  Polubienie

 29. navajo88 15 Maj 2011 o 6:31 pm

  navajo88 :

  Sully zrobić to sobie dzisiaj mozna dziecko zrobić ,mozna zrobić sobie ciastko ,a także mozna sobie zrobić kuku nożem !!!
  Sully a kogo dzisiaj obchodzi Afryka !!!! dziewucho Afryka dzisiaj to jest jedna wielka trupiarnia i niczym więcej !!! ,wiem że nie omalże wpadniesz we wściekłośc ,ale taka jest prawda ,Afrykę to znaczy porywać niewolników zaczento około 400 lat temu bo to było złoto Afryki i tak trwało aż do końca 19 wieku kiedy to ostatecznie zaprzestano tego procederu , ale kraj jako Afryka został znieniony w w skolonizowany kontynent i tak jest do dzisiaj i co z tego że dzisiaj trwają tam rewolucjei przewroty ,jak to i tak nic nie daje i z tego powodu dla mnie Afryka jest jedną wielką trupiarnią i to tyle !!! ,a co do głodu to on jeszcze wróci ,ale w postaci globalnej!!!! wszystko na to zaczyna wskazywać te wszystkie niewyjaśnione padnięcia zwierząt i śnięcia ryb w morzach i oceanach ,,,,jeszcze będzie WESOŁO Sully ,na razie J.M.H

  Sully a co do głodu to wiedz że rzeka Jangcy i w okolicach rzeki panuje wielka susza ,a zkolei w innych rejonach chin występują intensywne ulewy ,a przez to ziemia się obsuwa i to porządnie się obsuwa , wstanach występuje w okolicach rzeki misisipi powódż w australi powódż w pakistanie była powódż i połowa kraju znalazła się pod wodą ,czy mam jeszcze wymieniać ????? żarcie osiąga kosmiczne ceny na świecie a to nie koniec tego wszystkiego CIĄG DALSZY NASTĄPI !!!!! Sully ,pozdrawiam J.M.H

  Polubienie

  • Sully 15 Maj 2011 o 6:59 pm

   Navajo, czy to oznacza, że mam skupować nasionka żeby sobie chodowac roslinki, ostatecznei lepiej jeść rosliny niz nic;-)
   Ej i nei mów do mnei dziewucho, dziewuchy to sa na wsi;-P

   Wiem, że dzieją się teraz na świecie rzeczy straszne te wszystkie susze , ulewy jakby ziemia nei mogla „złapać” równowagi.
   Czsem się zastanawiam socjalizm i jego założenie nie były złe tylko zostały źle zinterpretowane …może wymiana towar za towar jeszcze powróci;-)
   Pozdrawiam Cię Wojowniku z Vietnamu;-)

   Polubienie

   • sebecxs 15 Maj 2011 o 8:05 pm

    tzw. Barter powróci… [ w tym nawiasie umieszczam symbolicznie wszystko co znamy; syjonizm, spisek, ludobójstwo itd.] …i dodam, że czytałem gdzieś coś kiedyś … …”ludzie w przyszłości będą mieszkać w siedliskach i uprawiać własną żywność..”..

    Polubienie

   • navajo88 15 Maj 2011 o 8:24 pm

    Sully możesz kupować to na co masz ochotę ,każdy z nas ma wolną wolę , ale powiem ci gdybym miał własną działkę to ja na pewno bym robił coś w kierunku żeby ewentualnie zniwelować pierwsze oznako głodu i nie dostatku który i tak w końcu nas wszystkich dotknie i to nie zależnie od stopnia zamożności ,ale że nie posiadam działki czy wręcz kawałka własnej ziemi ( ta moja chroniczna nie chęć do uprawy ziemi !!!!) ,ale jeżeli masz okazję i cheńć to tak skupuj Sully i to różne nasionka bo nigdy nic nie wiadomo co się kiedy przyda i na co ! ,na razie J.M.H

    Polubienie

 30. jowram 15 Maj 2011 o 6:38 pm

  Super wulkan w Niemczech-pojawiają się niepokojące wstrząsy sejsmiczne. Oddalony od Polski zaledwie o 570 km.

  http://losyziemi.pl/bierzemy-pod-lupe-superwulkan-w-niemczech-oddalony-od-polski-o-zaledwie-530-km-2/

  Polubienie

 31. sebecxs 15 Maj 2011 o 6:39 pm

  …a dopiero co niedawno obejrzałem filmiki od – sono – o 5 i 50 dolarówkach…. http://www.tvn24.pl/-1,1703107,0,1,ratuja-orlean-i-baton-rouge,wiadomosc.html

  Polubienie

 32. Misiek1205 15 Maj 2011 o 6:46 pm

  Widze ze sa tu internauci z newworldorder.com.Mam pytanie do tych co głosili ze w maju bedzie nibiru widać w Polsce pytam się gdzie ono jest??

  Polubienie

  • Ania 15 Maj 2011 o 6:51 pm

   Misiek, ty się zajączku nie ciesz, że jeszcze jej nie widać, bo efekty jej wpływu są coraz bardziej widoczne. Ty się módl.

   Polubienie

  • zenobiusz 15 Maj 2011 o 7:54 pm

   Będzie później,i będzie to Fals Flag.Nie Nibiru wywołuje kataklizmy.Nibiru,ma zadanie wzbudzać grozę,i jest przygrywką pod Wielkie Zwiedzenie.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/14/nibiru-nie-jest-potrzebneby-wyjasnic-co-sie-dzieje/
   Ciemna piłka na niebie,to łatwy hologram. 🙂

   Polubienie

  • navajo88 15 Maj 2011 o 8:39 pm

   Misiek owszem ją już widać na Bigunie Połódniowym i wideo też już jest tylko że musisz sobie poszukać

   Polubienie

 33. DavidIckeFan 15 Maj 2011 o 6:50 pm

  Po tym, co Pan Piotr napisał na swoim blogu chyba już więcej rozmów via Skype nie będzie.

  Polubienie

 34. Ciekawska 15 Maj 2011 o 7:06 pm

  Teraz (od 20:00) Janusz Zagórski na żywo –
  http://januszzagorski.pl/

  Polubienie

  • sebecxs 15 Maj 2011 o 7:42 pm

   …dla mnie Cajtgajst to propaganda NWO… może to CajtGojst??

   Polubienie

   • marek 15 Maj 2011 o 8:35 pm

    zgadza się. Pierwsza część miała „wybudzić” a kolejne to jawne ukierunkowanie do NWO.

    Polubienie

 35. rambo8 15 Maj 2011 o 7:17 pm

  Zeby,zobaczyć,nowe,posty,musze,przejrzeć,cały
  temat,nie,lepiej,jak,by,byly,ustawione
  chronologicznie,z,samą,możliwością,odpowiedzi?

  Polubienie

  • rambo8 15 Maj 2011 o 7:18 pm

   Sory,nie,odpowiedzi,tylko,cytatu.

   Polubienie

 36. Pingback: Informacje, newsy i komentarze – 14 maj 2011 « kefir2010

 37. Witek 15 Maj 2011 o 8:21 pm

  Wysluchaj-przekaz i walcz o Polske. To co sie dzieje w USA, Europie, to rowniez i w Polsce: On the Edge with John Perkins http://www.maxkeiser.com – 2 odcinki (otworz oczy i dzialaj)
  http://www.corporateeurope.org
  http://www.wdm.org.uk
  Record food prices, worsened by banking speculation http://www.thetruthseeker.co.uk
  Nikt nas nie uratuje tylko mi sami siebie.

  Polubienie

 38. eltoro83 15 Maj 2011 o 8:35 pm

  znalezione dziś wieczorem na „Rzeczpospolita” online. Wklejam bo dotyczy to nas

  Mieliśmy zatrzymywać kibiców z napisami obrażającymi premiera – twierdzi jeden z funkcjonariuszy

  Wrocław, sobotnie przedpołudnie, Komenda Miejska Policji. Od wczesnego przedpołudnia odbywają się tam odprawy dla funkcjonariuszy prewencji, mających zabezpieczać rozgrywany tego dnia mecz Śląska Wrocław i GKS Bełchatów. Wojewoda dolnośląski Aleksander Marek Skorupa zdecydował, że odbędzie się on bez udziału kibiców. – Mieliśmy informacje, iż zgromadzą się pod stadionem i zorganizują demonstrację, był sygnał o planach blokowania ruchu w mieście. Dlatego na akcję ściągnięto odwody również spoza Wrocławia, także tzw. nop (nieetatowe oddziały prewencji – red.) – mówi „Rz” jeden z funkcjonariuszy.

  Twierdzi też, że wydano dodatkowy rozkaz. – Usłyszeliśmy polecenie, że z tłumu kibiców mamy wyłapywać osoby „trzymające transparenty obrażające premiera”. Pakować do więźniarek i przewozić na komisariaty – opowiada policjant z prewencji. – Jeden kolegów spytał, czy to jest rozkaz komendanta miejskiego. Usłyszał od prowadzącego odprawę dowódcy, że ma nie wnikać.

  W sobotę wieczorem przed stadionem Śląska Wrocław i na pobliskiej górce zebrało się ok. 500 kibiców. Oprócz haseł sportowych skandowali też: „Tusk, ty matole, twój rząd obalą kibole!”. To hasło pojawiało się już podczas protestów kibiców, którzy od dwóch tygodni w całej Polsce występują przeciwko zamykaniu stadionów przez administrację państwową.

  W sobotę we Wrocławiu żadnego transparentu nie rozwiesili. Nikt nie został zatrzymany.

  – Polecenie było: zatrzymywać za antyrządowe transparenty. O hasłach nie było mowy. To nie interweniowaliśmy – opowiada funkcjonariusz.

  Rzecznik komendy wojewódzkiej policji asp. Paweł Petrykowski pytany przez „Rz” zaprzecza, by takie polecenie funkcjonariuszom prewencji wydano. – Pierwsze słyszę – mówi. Ale we wniosku policji do wojewody o zamknięcie stadionu Śląska napisano m.in., że kibice rozwieszają tam hasła „niezwiązane z charakterem imprez sportowych”. – Nie chodziło o konkretne treści, ale o to, że uznano je za wykroczenie przeciwko regulaminowi rozgrywek – przekonuje Petrykowski.

  Decyzją wojewody zamknięty dla kibiców został także na jeden mecz stadion łódzkiego Widzewa. Chciał tego komendant wojewódzki policji Marek Działoszyński, argumentując w swoim piśmie m.in., że kibice wznoszą okrzyki obrażające rząd i PZPN.

  – Zamierzam się przyjrzeć tym decyzjom administracyjnym – zapowiada w rozmowie z „Rz” Adam Bodnar z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. – Bo jeżeli głoszenie pewnych haseł politycznych przez kibiców było powodem zamknięcia stadionów, to jest decyzja skandaliczna. Stadiony zawsze, zwłaszcza w czasach „Solidarności”, były miejscem pewnej debaty publicznej.
  Rzeczpospolita

  Polubienie

  • Taka prawda 16 Maj 2011 o 10:24 pm

   Patriotyzm jest kością w żydowskich gardłach. Juz w czasie organizowania powojennych rządów w Polsce nakazali likwidować bądź infiltrować wszelkie grupy nastawione bądź mogące prezentować nastawienia nieprzychylne władzom. Być kuźniami patryjotów Polskich czy zalążkami rewolt niepodległościowych. Kibiców nie idzie spacyfikować wewnętrznymi bolkami to starają się ich zastraszyć aresztowaniami. Zupełnie jak Piłsudczycy niszczyli Korfantowców. Niedługo zapewne będą artykuły o pobiciach przez „nieznanych bandziorów (z SB)” najbardziej znanych przywódców grup kibicowskich. Czyli to co było jak się formowała dziewicza Solidarność nim ją bolki i lolki zawłaszczyły na całego.

   Polubienie

 39. rabarbarek 15 Maj 2011 o 8:37 pm

  Mieszkaniec Nowego Yorku wydal wszystkie swoje oszczednosci na ogloszenie wielkiego trzesienia ziemii 21 Maja , 2011. Plakaty rozwiesil na stacjacch metra, na wagonach, przystankach , kioskach z biletami , a wydal na to 140 tysiecy dolarow.

  http://www.foxnews.com/us/2011/05/14/new-york-man-spends-life-savings-ahead-21-doomsday/

  Polubienie

  • karlos33 15 Maj 2011 o 9:15 pm

   Wywnioskowali z Biblii że koniec świata ma zacząć się 21 maja, i ta osoba właśnie powołuje się na Biblię że w tym dniu wystąpi olbrzymie trzęsienie ziemi , mógł podać w jakim miejscu jest to zapisane to każdy by mógł to przeanalizować. Penie gdzieś w Apokalipsie, tylko który jest to fragment, może ktoś z was wie?

   Polubienie

 40. Beata 15 Maj 2011 o 8:54 pm

  Polecam obejrzec film: Eugenika – w imie postepu – film http://www.nieznudzeni.pl
  i Do przodu Polsko http://www.youtube.com
  List do Boga http://www.youtube.com

  Polubienie

 41. Sully 15 Maj 2011 o 9:06 pm

  Siedzę sobie, cole popijam i słucham To late apologize – one republic…ludzie potrafią tworzyć takie piękne rzeczy, niemożliwe żeby świat się skończył… żeby ludzie byli z gruntu źli…wiem , że to nie na temat, ale taka mnie refleksja naszła;-)
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • navajo88 15 Maj 2011 o 11:08 pm

   Wdzę Sully że popadłaś w jakiś wisielczy humor ,a może to przez tą cole ??? ,bo po coli wypadają zemby hahahahaha ,,,,,oj Sully Sully tylko się nie rozpłacz mi tutaj OKI !!!! J.M.H

   Polubienie

 42. rabarbarek 15 Maj 2011 o 9:17 pm

  Republikanska Zydowska Koalicja wystapila ostro przeciwko kandydaturze Rona Paula na prezydenta USA. Tuz przed ogloszeniem ostatecznej decyzji, Ron Paul zostal sprowadzony na ziemie i poinformowany , ze nie ma szans na wygranie nominacji, poniewaz jego polityka bardziej dzieli spoleczenstwo Ameryki , niz laczy. [czytaj Ron nie bedzie sluchal rozkazow mocodawcow]. A wogole to jakim prawem taka koalicja istnieje w partiach i w Kongresie , i jeszcze dyktuje warunki kandydatom na prezydenta obywateli amerykanskich? Moze wlasnie spoleczenstwo amerykanskie samo , bez pomocy ,zadecyduje o tym. Czlonkowie tej koalicji zapomnieli , ze znajduja sie w USA , a spoleczenstwo amerykanskie to cos okolo 300 milionow Amerykanow a nie kilkudziesieciu kongresmenow pochodzenia zydowskiego.

  http://www.jta.org/news/article/2011/05/13/3087688/rjc-expresses-concern-about-paul-candidacy

  Polubienie

  • yoko 15 Maj 2011 o 9:42 pm

   Między innymi po to mamy dYmokracje oraz meNdialne słupki POparcia dla wiadomego kandydata…!

   Polubienie

 43. radtrap 15 Maj 2011 o 9:23 pm

  https://radtrap.wordpress.com/2011/05/13/heksagram-kult-saturna-i-dlaczego-musimy-wystrzegac-sie-magii-czesc-1/

  Polubienie

  • Taka prawda 16 Maj 2011 o 10:31 pm

   Magia nie jest dla idiotów, schizofreników i podobnych „biblijnych natchnieńców”. Obecna wiedza o magi jest skażona tamudyczno-satanistycznymym brudem a samo znaczenie wielu symboli wypaczone bądź zbrukane. Zmak znany jako pozdrowienie masonów to jest zwykłą mudrą – hinduistycznym znakiem mocy – uzywanym m. in do poskramiania demonów.

   Rozważając magię ogólnie na przestrzeni dziejów satanisci zawsze walczyli z osobami znającymi się na magii i potrafiącymi z niej korzystać niwecząc ich zamiary. To walce sataniastów z niezależną od nich (niekontrolowaną przez nich) magią zawdzięczamy tak „światłe dzieje” w historii planety jak chociażby Inkwizycje.

   Magie masz także każdej niedzieli w kościele. Tak to jest szczątkowa postać dawnej magi ceremonialnej i co gorsza w swej złej, czarnej postaci. O niej jakoś nikt nie ostrzega, czemu?

   Magie masz także w TV czy gazetach jak jestes programowany w prezentowaniu „właściwych” czyli spolegliwo-niewolniczych zachowań. Trójkąt ze złożonych dwóch dłoni to także mudra kodująca podobne zachowania w osobach oglądanych poprzez wewnetrzny trójkąt. Tak samo jak przy wyzszym akapicie tu także nikt nie protestuje odnośnie „używania magi”, czemu?

   Polubienie

 44. ferdynantkiepski 15 Maj 2011 o 9:23 pm

  pruba,,grawatara;)

  Polubienie

 45. sebecxs 15 Maj 2011 o 9:25 pm

  … ja pierdaczę zobaczcie na sejsmografy http://aslwww.cr.usgs.gov/Seismic_Data/heli2.shtml

  Polubienie

 46. Talbot 15 Maj 2011 o 9:40 pm

  Jeśli jesteś zbyt zajęty, aby myśleć o apokalipsie przepowiedzianej w Biblii, przemyśl to. To nastąpi w przyszłą sobotę. Przynajmniej tak twierdzą zwolennicy organizacji Family Radio z Kalifornii. Od października wyznawcy tej teorii jeżdżą po całych Stanach specjalnymi busami rozgłaszając, że straszne trzęsienie ziemi zaskoczy świat 21 maja 2011.

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/koniec-swiata-przewidziano-przyszla-sobote

  Polubienie

 47. sebecxs 15 Maj 2011 o 9:45 pm

  … ja odwiedzam tę stronę ale ostatnio trolle tam atakują…

  Polubienie

 48. Blokada 15 Maj 2011 o 10:00 pm

  MONITOR CZY MÓGŁBYŚ NAPISAĆ W KTÓRYMŚ WPISIE BY LUDZIE W KOMENTARZACH umieszczali linki do filmików YOUTUBE (a nie wklejali film) bo jak ktoś jest zablokowany i wchodzi przez proxy na ten blog to wszystkie filmiki wrzucone do komentarza wyswietlaja mu sie jako : an error occured – nie da się sprawdzić nawet nazwy filmiku by go na YT wyszukać

  Polubienie

  • monitorpolski 15 Maj 2011 o 10:03 pm

   To wchodzi automatycznie. Musiałbym przerabiać ręcznie wszystkie linki. Zobaczę czy nie można tego jakoś wyłączyć – dzięki za informację. Poza tym strona się dłużej ładuje, dobrze byłoby to wyłączyć.

   Polubienie

 49. rambo8 15 Maj 2011 o 10:01 pm

  Jeszcze,jedna,pruba

  Polubienie

 50. kazek 15 Maj 2011 o 10:24 pm

  Cenzura zaczyna się nawet na stadionach!

  http://www.rp.pl/artykul/658674_Co_wolno_skandowac_i_pisac_na_transparentach.html

  Polubienie

  • navajo88 15 Maj 2011 o 11:03 pm

   Rabarbarek poprzednia pruba wystrzelenia się nie powodła ponieważ wysiadł komputer !!!!! hahahaha dobre tłómaczenie jak by to dzieciaki strzelały sobie z procy w kosmos ,a jutro to znowu soś wymyślą ,pamiętaj Rabarbarek że coś się szykuje w przeszczeni kosmicznej !!!!!!!

   Polubienie

 51. rabarbarek 15 Maj 2011 o 10:30 pm

  Jutro ostatnia proba wystrzelenia Endeavora w przestrzen kosmiczna , jak podala NASA. Proba kwietniowa nie powiodla sie i teraz kolejne podejscie. Ktoregos dnia znalazlam informacje podana przez jakas grupe, kult , organizacje[ przepraszam nie pamietam dokladnie] , ze modla sie oni aby ta misja zakonczyla sie niepowodzeniem. A o co chodzi? Otoz wierza oni , ze misja tego lotu jest zainstalowanie na orbicie okoloziemskiej , satelity , ktorej zadaniem bedzie zestrzelenie statkow tzw. dobrych istot pozaziemskich. Poprzedni nieudany start przypisuja wlasnie swoim modlom. Warto popatrzec na start promu kosmicznego , tym bardziej , ze szefem lotu bedzie maz , postrzelonej niedawno amerykanskiej kongresmenki, Mark Kelly.

  Wiadomo , ze panowie nie leca w przestrzen kosmiczna , zeby sobie poogladac Ziemie z gory, i z cala pewnoscia cos ze soba wiaza i tam zainstaluja . Podejrzewam , ze nie jest to jednak bron przeciwko kosmitom , ale przeciwko nam , ziemianom. Ale tego ani NASA ani rzad USA nam nie powiedza.

  http://cio.gsfc.nasa.gov/centers/kennedy/news/releases/2011/release-20110509.html

  Polubienie

 52. Oskar 15 Maj 2011 o 10:42 pm

  Film Dokumentalny: The Zionist Story: Genocide and Ethnic Cleansing of Palestine! Through the Eyes of An Ex-Israeli Soldier! http://www.socioecohistory.wordpress.com

  Polubienie

 53. nowy84 15 Maj 2011 o 10:42 pm

  „coś” albo „ktoś” „atakuje” nasze słonko:
  http://sohodata.nascom.nasa.gov/cgi-bin/soho_movie_theater

  (wpisac w Latest n images np.30)
  NASA cenzuruje zdjęcia, ogólnie nasuwa się pytanie po co skoro „jesteśmy sami” we wszechświecie 🙂

  ps. jest to bodaj trzecia „kometa” lecąca z tego samego miejsca i „nacelowana” w ten sam punkt :/

  Polubienie

 54. kazek 15 Maj 2011 o 10:47 pm

  A teraz ludzie UWAGA!!!! Co to KUR.. jest???
  Ja się pytam!

  http://www.eutimes.net/2011/04/deadly-time-vortex-appears-over-antarctica/

  Polubienie

  • sebecxs 15 Maj 2011 o 10:51 pm

   ..chyba jakiś laser-maser..

   Polubienie

   • kazek 15 Maj 2011 o 11:18 pm

    To zrozumiałem, ale chodzi mi o ten wojskowy projekt o kodzie: „Time Gate”

    „Jeśli rzeczywiście magnetyczny wir czasu pojawiający się i znikający nad Antarktydą, nie jest zjawiskiem naturalnym, ale wytwarzanym przez nie wiadomo jaką technologie ukrytą głęboko pod lodowcem. To może ujawnić tajemnice fizyki czasu i potencjalnie pozwolić na kontrolę przeszłości, a przez jej wpływ również na przyszłość.

    Polubienie

    • sebecxs 15 Maj 2011 o 11:37 pm

     …kiedys jak po linkach na stronach D.Icka sie bujalem to trafilem na jakas audycje radiowa.. kolestam twierdzil, ze to nie ma wplywu na przyszlosc tylko tworzy nowe rzeczywistosci za kazdym razem jak sie ingerowalo w przeszlosc… (kurwa polskie znaki gdzies mi zginely)

     Polubienie

    • sebecxs 15 Maj 2011 o 11:44 pm

     … kiedyś trafiłem na jakiś skrawek audycji radiowej gdzie zadzwonił człowiek który twierdził, że po cofnięciu do przeszłości nie można ingerować w przyszłość, tylko tworzy się kolejna rzeczywistość… i mówił, że to robią w jakiejś bazie… tylko że nie są to ludzie a jakieś istoty wielowymiarowe, które nie są nawet tym czym myślą, że są… taką mniej więcej relacją słyszałem… hehehe

     Polubienie

   • BirD2 15 Maj 2011 o 11:23 pm

    Względem Projectu Camelot jest to maszyna do drążenia Tuneli o napędzie atomowym zdolna fedrować 10 ( albo 20- nie pamiętam) km dziennie

    Dużo o tym gadano tu i tam..

    Polubienie

 55. nowy84 15 Maj 2011 o 10:50 pm

  dałby rade ktoś przetłumaczyć ten filmik:

  http://video.godlikeproductions.com/video/SHADOW_GOVERNMENT_SG_Part_Thirteen_The_Hollow_Earth_Reality_Part_A?id=eda7a1a2214699bbc27

  Polubienie

 56. navajo88 16 Maj 2011 o 1:10 am

  http://www.wykop.pl/link/741811/eugenika-dokument-w-rezyserii-grzegorza-brauna/
  obejrzycie to sobie !

  Polubienie

 57. Oskar 16 Maj 2011 o 1:32 am

  3 Wojna swiatowa za pasem: Congress to Vote on declaration of World War 3 http://www.whatreallyhappened.com

  Polubienie

 58. galluss 16 Maj 2011 o 2:17 am

  http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/2011/05/14/indect-totalna-inwigilacja-faktem-polska-krajem-pilotazowym/

  musicie to przeczytać!!!!

  SYSTEM KONTROLI SPOŁECZNEJ INDECT BĘDZIE ZAINSTALOWANY SIECIOWO W KAŻDEJ KAMERZE, CZY TELEFONIE KOMÓRKOWYM, DZIĘKI KAMERZE I NADAJNIKOWI – CHIPOWI W WASZYCH DOWODACH OSOBISTYCH WYSTARCZY, ZE KAMERA ZOSTANIE SKIEROWANA NA WASZA SYLWETKĘ NA ULICY I SYSTEM INDECT ODCZYTA DANE OSOBOWE Z WASZEGO DOWODU OSOBISTEGO!!!!!!!!!!!!!

  KAMERA NIE MUSI NAWET WAS ROZPOZNAĆ, BĘDZIECIE NOSIĆ DOWÓD WASZEGO KOLEGI, TO INDECT ZIDENTYFIKUJE WAS JAKO WASZEGO KOLEGĘ.

  DLATEGO MUSZĄ WPROWADZIC CHIPY POD SKÓRĘ, ABY NIE BYLO NIEPOROZUMIEŃ…

  BĘDZIE NOC DŁUGICH NOŻY INTERNETOWA, TERAZ SYSTEM INDECT DZIAŁA JUŻ W POLSCE OD KILKU DNI I ZBIERA O NAS INFORMACJE – O ANTYSEMITACH RZEKOMYCH

  I PEWNEGO DNIA WSZYSTKICH WAS WYLAPIĄ – MNIE, MARKA, POLISZYNELA, ZA ROBIENIE FILMOW I PISANIE KOMENTARZY CZY PROWADZENIE BLOGÓW

  POBUDKA, POBUDKA…

  MAREK USTAW NA POPRZEDNI DESING KOMENTARZY, BYLO LEPIEJ JAK WSZYSTKIE ODRAZU SIE ROZWIAJŁY WEDŁUG MNIE, MOZNA BYLOJEDNYM RZUTEM OKA PRZESLEDZIC INFORMACJE

  Polubienie

  • monitorpolski 16 Maj 2011 o 6:01 am

   Nie wszystkim się szybko otwiera. Dostaję maile.
   A co do systemu z czipami – masz rację, oni się spieszą bo takie blogi jak ten szybko im psują te ludobójcze zamiary. Udało im się przejąć totalnie kontrolę w tym kraju, teraz potrzeba tylko by zamknięto granice.

   Polubienie

 59. sono 16 Maj 2011 o 3:07 am

  ciekawe

  Polubienie

 60. sono 16 Maj 2011 o 3:13 am

  a tu ta dziewczyna wspominala o artykule w kotrym kanadyjscy naukowcy twierdza ze odkryli tani i efektywny LEK NA RAKA.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  http://hubpages.com/hub/Scientists_cure_cancer__but_no_one_takes_notice

  Canadian researchers find a simple cure for cancer, but major pharmaceutical companies are not interested.

  Researchers at the University of Alberta, in Edmonton, Canada have cured cancer last week, yet there is a little ripple in the news or in TV. It is a simple technique using very basic drug. The method employs dichloroacetate, which is currently used to treat metabolic disorders. So, there is no concern of side effects or about their long term effects.

  This drug doesn’t require a patent, so anyone can employ it widely and cheaply compared to the costly cancer drugs produced by major pharmaceutical companies.

  Canadian scientists tested this dichloroacetate (DCA) on human’s cells; it killed lung, breast and brain cancer cells and left the healthy cells alone. It was tested on Rats inflicted with severe tumors; their cells shrank when they were fed with water supplemented with DCA. The drug is widely available and the technique is easy to use, why the major drug companies are not involved? Or the Media interested in this find?

  Pharmaceutical companies are not investing in this research because DCA method cannot be patented, without a patent they can’t make money, like they are doing now with their AIDS Patent. Since the pharmaceutical companies won’t develop this, the article says other independent laboratories should start producing this drug and do more research to confirm all the above findings and produce drugs. All the groundwork can be done in collaboration with the Universities, who will be glad to assist in such research and can develop an effective drug for curing cancer.

  Polubienie

 61. Bartek 16 Maj 2011 o 3:21 am

  Czeka nas straszna przyszlosc: Komitet 300 http://www.grawitacja44.wordpress.com
  Alert! Secret Covenant, from 300 ruling families… Royal Elite http://www.youtube.com/watch

  Polubienie

 62. millena461 16 Maj 2011 o 3:34 am

  DCA is an odourless, colourless, inexpensive, relatively non-toxic, small molecule. And researchers at the University of Alberta believe it may soon be used as an effective treatment for many forms of cancer.

  Dr. Evangelos Michelakis, a professor at the U of A Department of Medicine, has shown that dichloroacetate (DCA) causes regression in several cancers, including lung, breast, and brain tumors.

  Tu macie tlumaczenie z GOOGLA :

  DCA jest bezwonny, bezbarwny, tani, względnie nietoksyczny, małe cząsteczki. And researchers at the University of Alberta believe it may soon be used as an effective treatment for many forms of cancer. Naukowcy z University of Alberta zdaniem mogą wkrótce być wykorzystywane jako skuteczne w leczeniu wielu odmian raka.

  Dr. Evangelos Michelakis, a professor at the U of A Department of Medicine, has shown that dichloroacetate (DCA) causes regression in several cancers, including lung, breast, and brain tumors. Dr Evangelos Michelakis’a, profesor j. Zakład Medycyny wykazały, że dichlorooctan (DCA) powoduje regres w kilku nowotworów, w tym płuc, piersi i guzów mózgu.

  Michelakis and his colleagues, including post-doctoral fellow Dr. Sebastien Bonnet, have published the results of their research in the journal Cancer Cell. Michelakis’a i jego współpracownicy, w tym doktora kolega dr Sebastian Bonnet, opublikowały wyniki swoich badań w czasopiśmie „Cancer Cell”.

  calosc art.
  http://translate.google.com/translate?u=http%3A//www.dca.med.ualberta.ca/Home/Updates/2007-03-15_Update.cfm&langpair=auto|pl

  Polubienie

 63. millena461 16 Maj 2011 o 4:36 am

  DCA jest bezwonny, bezbarwny, tani, względnie nietoksyczny, małe cząsteczki. Naukowcy z University of Alberta zdaniem mogą wkrótce być wykorzystywane jako skuteczne w leczeniu wielu odmian raka.
  Dr Evangelos Michelakis’a, profesor j. Zakład Medycyny wykazały, że dichlorooctan (DCA) powoduje regres w kilku nowotworów, w tym płuc, piersi i guzów mózgu.
  Michelakis’a i jego współpracownicy, w tym doktora kolega dr Sebastian Bonnet, opublikowały wyniki swoich badań w czasopiśmie „Cancer Cell”.
  Naukowcy i lekarze mają stosować DCA przez dziesiątki lat w leczeniu dzieci z wrodzone wady metabolizmu z powodu chorób mitochondrialnych. Mitochondria, jednostek wytwarzających energię w komórkach, które zostały połączone z rakiem od 1930 roku, kiedy naukowcy po raz pierwszy zauważył, że te zaburzenia organelli gdy rak jest obecny

  Polubienie

 64. trebor 16 Maj 2011 o 7:18 am

  milen461 jeszcze raz podam link odnosnie alternatywnego leczenia:
  http://api.ning.com/files/rPPLiBKeDYlqZGKu2V8E3vfHT-HXO0B7bGBAtNOkEVQFQ1B6tT63Nj0bFCytH**lCt3HBzi4WnB6G71fUcr904lS*PdwjKbf/healthsecrets.pdf
  jest tam wiele sposobow leczenia,moze warto poeksperymentowac?
  oprocz leczenia srebrem koloidalnym jest preparat MMS.
  link o i jak zrobic sobie MMS:
  http://kazik1.republika.pl/Inne/MMS-Lek_XXI_w.htm

  kolejny preparat ktory mozna samemu zrobic(na raka):
  http://konopialeczy.pl/readarticle.php?article_id=89
  Pozdrawiam

  Polubienie

 65. trebor 16 Maj 2011 o 7:32 am

  kazek cos dla rozjasnienia umyslu:

  jakis wywiad z Philem Schneiderem juz był ale warto to zobaczyc.
  A tu stronka o Philu:
  http://www.ukrytesprawy.org/Phil%20Schneider.html
  Jest tam mowa tez o jego przyjacielu Alu Bieleku i w zwiazku z tym
  obowiazkowy film aby zrozumiec o co w tym chodzi:

  dosc nieprawdopodobne o czym on mowi.
  Wnioski sobie prosze samemu sobie wysnuc.
  Jest wiele materialow ktore przemawiaja za teza”nadzorców”.
  Jak jest naprawde niebawem sie pewnie przekonamy…przyszło nam życ
  w ciekawych czasach.
  Pozdrawiam

  Polubienie

 66. mocniejszy 16 Maj 2011 o 7:25 pm

  Tymczasem w Polsce w PIĄTEK 13 maja rozegrała się w sejmie atomowa zdrada:

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/05/16/atomowy-piatek-13-dla-polski/

  Polubienie

 67. mocniejszy 16 Maj 2011 o 7:30 pm

  Polubienie

 68. alexirin 16 Maj 2011 o 8:46 pm

  ostrzezenie 21-24 maja możliwe silne trzesiemie ziemi

  Ostatni lot promu kosmicznego Endeavour
  Dowódcą załogi jest kapitan Mark Kelly, którego żona, kongresmenka Gabrielle Giffords, została ciężko ranna w zamachu 8 stycznia 2011 r. 1-8-11 w Tucson w stanie Arizona.

  lot wahadłowca ma teraz kluczowe znaczenie podobnie jak ten z 11 marca 2011 (dzięki temu są w stanie wywołać trzęsienie ziemi w okolicy 21-24 maja 2011)

  http://alexirin.wordpress.com/2011/04/29/11-maja-dzien-kataklizmu-illuminati-card/#comment-2295

  Polubienie

 69. artur_sz13 17 Maj 2011 o 2:27 am

  http://www.sfora.pl/Wielka-dziura-w-elektrowni-atomowej-Wywoza-tysiace-ludzi-a32196

  Polubienie

 70. mocniejszy 17 Maj 2011 o 8:08 am

  W Japonii skutki atomowego kataklizmu narastają, a „nasze” władze cichaczem szykują prawny grunt pod budowę elektrowni atomowych w Polsce. Trzeba protestować. Japończykom nie mamy jak pomóc, ale zadbajmy, żeby nie było w Polsce drugiej Japonii!

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/05/16/atomowy-piatek-13-dla-polski

  http://mocniejszy.wordpress.com/referendum-w-sprawie-elektrowni-atomowych

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/03/31/powody-by-nie-budowac-w-polsce-elektrowni-atomowych

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/04/26/25-rocznica-katastrofy-elektrowni-atomowej-w-czarnobylu

  Polubienie

 71. adrian 17 Maj 2011 o 2:15 pm

  witam wszystkich. czy ktokolwiek z was zna zasadę działania reaktora atomowego?doktor mówi o tym, że reaktora nie chłodzi się sikając wodą, więc pytam się czym? woda stale oczyszczana i ochładzana chłodzi rdzeń. awaria nie była spowodowana zniszczeniem reaktora przez falę lecz zniszczeniem zbiorników z ropą do chłodzenia rdzenia, dlatego nie od razu doszło do wybuchu . promieniowanie w powietrzu nad polska to średnio 20-30mSv/h a kostka brukowa wysyla promieniowanie ok 18mSv/h..
  tsunami się zdarzają, w 2004 roku to też był MIĘDZYNARODOWY SPISEK? zastanówcie się proszę. są ludzie którzy za wszelką cenę chcą ogłaszać światu swoje domysły, szukający niewiadomo czego w życiu a nikt nie może powiedzieć: kurcze, zdarza się.
  budowa elektrowni atomowej w polsce to dobey pomysł. duże koszta zwrócą się szybko. nie możemy się bać energii atomowej. broń atomowa to zwyrodnienie, bo tej energii możemy użyc w rózny sposób, jest tak jak z nożem: możesz kroić chleb albo kogos zabić..
  czekam na falę krytyki z waszej strony, ale mam nadzieję że do kogoś dotrą moje słowa, pozdrawiam!

  Polubienie

 72. siedem 19 Maj 2011 o 8:06 pm

  niema watpliwosci co do tego,ze trzesienie ziemi w Japonii niebylo zjawiskiem naturalnym ;http://www.redicecreations.com/article.php?id=15426

  Polubienie