Czy w Polsce będzie kara śmierci za „antysemityzm”?

wzór dla obecnych elit polskich

Farsa ze śledztwem w.s. komentarzy „antysemickich” jakie ukazały się na polskich portalach wcale nie jest śmieszna. Jest to nawrót do najtragiczniejszych momentów w historii ludzkości, gdzie strzałem w tył głowy zabijano niewinnych obywateli na podstawie donosu, że są „antysemitami”. W swojej publikacji „Wszyscy jesteśmy teraz antysemitami” żydowski autor Henry Makov pisze m.in.: „Elity Izraela mają niewątpliwie sowoje źródło w Rosji, gdzie po 1917 roku Żydzi niewątpliwie mieli uprzywilejowane pozycje. Jedną z pierwszych ustaw Stalina było uczynienie z antysemityzmu przestępstwa karanego śmiercią. Syjonistyczne elity były ateistyczne, tak więc powrót do Ziemi Świętej był dla nich jedynie użyteczną propagandą”.
Działania polskiego rządu, które zmierzają w kierunku tego niechlubnego aktu ludobójstw
a jakim niewątpliwie były surowe kary za egzekwowanie prawa do wolności słowa, jest godne ubolewania. Czy nikt nie zdaje sobie sprawy co oznacza walka z wolnością słowa?
„Najpierw palono książki, a potem ludzi” – czy znów ma się to samo powtarzać?
W artykule w Gazecie Wyborczej „Śledztwo w sprawie pomówienia Sikorskiego w internecie” czytamy: „Sikorski złożył zawiadomienie o podejrzeniu przestępstwa propagowania w sieci treści antysemickich, argumentując m.in., że podważa to wizerunek Polski w świecie”. Przecież pan Sikorski mieszkał przez lata w kraju gdzie szanuje się wolność słowa i się jeszcze niczego nie nauczył?! Toż to, że w naszym kraju można wyrażać opinie powinno być chwalebne. Co innego są przecież groźby karalne, a co innego opinie i ładowanie gróźb do jednego worka z wolnością słowa jest niewątpliwą manipulacją o charakterze politycznym.
Zwróćmy jeszcze uwagę jak pokrętnie sformułowane jest teraz polskie prawo. Znów za Wyborczą: „podstawą wszczętego 10 maja śledztwa jest art. 212 par. 2 kodeksu karnego. Przewiduje on grzywnę, karę ograniczenia wolności albo do roku więzienia za pomówienie w mediach o właściwości, które mogą poniżyć daną osobę w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danej działalności”. Czyli ani słowa o prawdzie czy też faktach. Jeśli np. ujawnisz na łamach prasy, że któryś z polityków dopuścił się gwałtu to nie on jest przestępcą, a ty! Bo mu psujesz dobre imię.
Ludzie, czas zacząć pracować nad tym krajem, bo niedługo zaczną się obozy koncentracyjne – do tego to wszystko prowadzi!

Reklamy

75 responses to “Czy w Polsce będzie kara śmierci za „antysemityzm”?

 1. zenobiusz 16 Maj 2011 o 5:20 pm

  Znów za Wyborczą: „podstawą wszczętego 10 maja śledztwa jest art. 212 par. 2 kodeksu karnego. Przewiduje on grzywnę, karę ograniczenia wolności albo do roku więzienia za pomówienie w mediach o właściwości, które mogą poniżyć daną osobę w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danej działalności”
  Toż wszyscy Żydzi,powinni teraz pozwać GW,i Sikorskiego,za stwierdzenie,że przynależność do ich nacji poniża daną osobę w opinii publicznej lub naraża, na utratę zaufania potrzebnego dla danej działalności.Może znajdą się polscy obywatele pochodzenia żydowskiego,którzy podchwycą ten pomysł ???

  • navajo88 16 Maj 2011 o 6:01 pm

   zeno dla mnie żydzi zawsze bendą żydami !!!! nie izraelicj nie wybrańcy narodów tylko żydami ,,zawsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • zenobiusz 16 Maj 2011 o 6:35 pm

    A co mieliby ,nagle stać się mongołami,czy góralami ???

    • navajo88 16 Maj 2011 o 6:47 pm

     abo kosmitami ????? hahahahahahaha ,masz rację są tym kim są i niczym więcej !

 2. Cupak 16 Maj 2011 o 5:22 pm

  Iluminacka firma reklamuje chemtralis:

  • BirD2 16 Maj 2011 o 5:31 pm

   reklama ciekawa pokazuje że nawet jak coś sie dzieje to ludzie nic nie robią. Schowani w cieniu nie chcą patrzeć w niebo. Normalne, jak my dobrze to znamy..

   • zenobiusz 16 Maj 2011 o 5:42 pm

    No refleksje Panów,an temat wpisu ,i mojego w tej materii komentarza,na górze,są nie tylko głębokie,ale błyskawicznie wyrażone.Gratuluję refleksu.

 3. Stanisław 16 Maj 2011 o 5:45 pm

  Pewien czas temu buszując po internecie znalazłem na jednym z portali informację o pojawieniu się antyżydowski napisów na ( chodziło chyba o jakiś uniwerek w USA ) Dochodzenie które wszczęto w tej sprawie ujawniło iż te napisy robili młodzi żydzi ( studenci ) Wychodzi na to że ONI bez tego nie mogą żyć.

  • monitorpolski 16 Maj 2011 o 9:09 pm

   Nie tylko to – wiele takich przypadków „antysemityzmu” było kreowanych przez organizacje satanistyczne jak ADL w celu ograniczenia wolności słowa w USA. Nie udało im się jednak.

  • Taka prawda 16 Maj 2011 o 11:01 pm

   W Polsce sama policja w jakims programie przyznała dawno dawno temu, że 70% takich „antysemickich wandalizmów” dokonali złapani przez nią żydzi.

   Każdy fakt medialny musi być podtrzymywany przy zyciu nowymi „skandalami”. Więc jest.

 4. alla 16 Maj 2011 o 5:51 pm

  odeslali mi wpis z zeszlego roku ,czy juz musze szukac adwokata ?nie uzylam ani jednego wulgarnego slowa napisalam tylko ze narod polski pamieta „nasze kamienice i lichwe”oraz ze jako polka nie chce prezydentowj pochodzenia zydowskiego myslalam wtedy o zonie wiadomego ministra ,nie pomyslalam ze zadnego wyboru nie bylo!

 5. rambo8 16 Maj 2011 o 6:07 pm

  To,już,sie,dzieje
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/umysl_nie_posiada_zapory,p787190611

  • Pelagia 17 Maj 2011 o 9:41 am

   tak sobie myślę, że musieli to już dawno testować na ludziach. np. na opozycji politycznej i ich rodzinach- nawet dzieciach. tak mnie jakoś naszło

 6. zenobiusz 16 Maj 2011 o 6:09 pm

  Jakoś tak dziwnie się składa,że o nachalny antysemityzm w internecie,też można,podejrzewać,podobne żródła.Wydarzenia nabierają tempa.
  http://www.sott.net/articles/show/228604-Senate-Bill-Gives-Feds-Power-to-Order-Blacklisting-of-Web-Sites

 7. Gosccc 16 Maj 2011 o 6:10 pm

  NIE NA TEMAT ALE NAPISZE :

  Dzisiaj byłem u zegarmistrza, przede mną stała sobie dziewczyna w wieku ok 30 lat , zegarmistrz dał jej zegarek ona odeszłą troche obok i wtedy ja dałem swój zegarek mistrzowi żeby mi założył nową bransoletę. Wziął się do pracy a że to nie trwa pare sek stwierdziłem że wyjde na pare min i coś załatwie w miedzyczasie .

  Wracam po ok 8 minutach : dziewczyna leży, otworzyli drzwi , zrobili przewiew , przyjechała karetka.

  Wchodzi lekarz, pyta się lekarz co się pani stało ? Ona odpowiada, że nagle zrobiło jej się ciemno przed oczami i zasłabła. OK zabrają ją do karetki.

  Patrze na miejsce gdzie stała wcześniej jak wychodziłem i stoi sobie taka oto Mirinda : http://dlacukrzyka.pl/napoje-/875-mirinda-light-15-l.html
  oczywiście jest w składzie ASPARTAM , który powoduje raka, zawroty i wiele wiele innych złych skutków. Film Aspartam rakotwórcza słodycz :http://poznajprawde.xtreemhost.com/16-zywnosc/aspartam.html

  Niestety nie zdążyłem powiedzieć jej o tym bo szybko odjechali.

  • Gosccc 16 Maj 2011 o 6:12 pm

   najlepsze , że na stronie dlacukrzyka.pl sprzedają napoje z aspartamem powodującym cukrzyce :O

   • galluss 16 Maj 2011 o 6:49 pm

    dobra to teraz jak ktoś czyta tego bloga i jest z wrocławia TO MA OBOWIĄZEK MORALNY SIE PRZEJŚĆ DO TEJ FIRMY i spytać, czemu trują ludzi, i czy czasem właściciel nie należy do loży masońskiej wrocławskiej? promasońskiej grupy ROTARY?

    Firma:
    mikołaj Nowak „IVO”
    ul. Buforowa 46 a , 52-131 Wrocław
    Nip: 995-009-32-97
    tel. : +48 693 618 226
    e-mail: biuro@dlacukrzyka.pl

    http://www.dlacukrzyka.pl/

    ciekawe czy sam to je?

    1. Cappuccino instant.
    Napój instant o smaku cappuccino. Bez cukru z substancjami słodzącymi. – PRODUCENCI NIE MUSZA PISAC ZE JST ASPARTAM, MOGĄ NAPISAC ” SUBSTANCJE SŁODZĄCE

    2. Fanta Zero 1,5 L
    Odpowiednik popularnego napoju w wersji bez cukru.
    Słodzony cykaminianem sodu, aspartamem, acesulfam K.

    3. 7 Up Light 1,5 L
    Wszystkiem dobrze znany napój w wersji bez cukru.
    Zawiera substancje słodzące: Aspartam, Acesulfam K

    4. Mirinda Light 1,5 L
    Znany wszystkim napój pomarańczowy bez cukru.
    Zawiera substancje słodzące: Aspartam, Acesulfam K

    ja sie pytam, czy właściciel tej firmy „dla cukrzyków” jest sajaninem? agentem syjonistycznych służb? jakim samochodem jeździ?

    najpierw wmówili ludziom cukrzycę aby odesłać ich do droższych produktów w których cukier został zastąpiony aspartamem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    szkoda, ze u mnie nie ma tej firmy,.

  • BirD2 16 Maj 2011 o 8:16 pm

   w tym wieku to już raczej kobieta, nie?

 8. trebor 16 Maj 2011 o 6:15 pm

  Warto zobaczyć ten film o superżoołnierzu i kontroli umyslu.
  On wlasnie miał chip w głowie.

  Pomyślcie …chcą wszystkim(niewolnikom) zaaplikować takie „gówno”.
  Pozdrawiam

 9. alla 16 Maj 2011 o 6:20 pm

  ilu z was otrzymalo swoje wpisy z powrotem -nikt? tylko ja

 10. abc 16 Maj 2011 o 6:26 pm

  Istnieją podejrzenia, że Stalin był Żydem:
  http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=4&t=20386

  • zenobiusz 16 Maj 2011 o 6:33 pm

   Według niektórych teorii szewc Dżugaszwili nie był biologicznym ojcem Stalina – miałby nim być zrusyfikowany Polak, oficer carski, i badacz Syberii Nikołaj Przewalski, który swoje podróże na wschód zwykł odbywać przez Gruzję, i u którego matka Stalina była posługaczką.

   Wiecej: http://www.eioba.pl/a/1tcd/stalin-a-stalinizm-i-nazizm-polityka-i-zbrodnie-fakty-i-mity#ixzz1MXP9l8d5

   • zenobiusz 16 Maj 2011 o 6:46 pm

    . Potwierdził to Franciszek Szlachcic – generał milicji, działacz partyjny i wicepremier z czasów PRL. W artykule „Fazy generała S.” z tygodnika „Wprost”, zamieszczonym w 1988 roku, opowiadał Markowi Zieleniewskiemu o spotkaniach Gomułki z Chruszczowem w roku 1962. Jeździli wtedy razem na polowania. Podczas jednego z nich Gomułka zaczął wypytywać przywódcę ZSRR o Stalina. „Co wy tak się uparliście na tego Stalina? Przecież to był Polak” – odparł rozeźlony Chruszczow
    http://www.focus.pl/historia/artykuly/zobacz/publikacje/ile-polaka-w-stalinie/strona-publikacji/1/nc/1/

    • monitorpolski 16 Maj 2011 o 10:00 pm

     A ja miałem w młodości kolegę, którego ojciec był znanym lekarzem w Lublinie. Był nieco śniady i zawsze mówił, że ma pochodzenie cygańskie. Potem dowiedziałem się, że był Żydem. Konspiracja czy obawa przed kolejną nagonką?

 11. galluss 16 Maj 2011 o 6:36 pm

  ale nie polacy wolą dalej przejmować się takimi sprawami jak piłka nożna i kluby sportowe i nawzajem siebie bić, stadiony, kluby i masowe imprezy z samego założenia miały podzielić narody wewnątrz siebie, aby LUDZIE nie widzieli prawdziwego wroga nie tylko narodu ale egzystencji ludzkiej

  tylko jak tych zołnierzyków stadionowych zmobilizowac do działania? hmhm..? ktoś ma jakieś pomysły? – widzicie jak sie „włatcy” „móch” nas boją – odrazu starucha na drugi dzień chcieli przymknąć

  niedługo w mediach zacznie sie kampania pod tytułem:

  „NIENAWIŚĆ W INTERNECIE – polaku musimy ciebie chronić”

  i będą już teraz nie bedą pokazywac pedofili w obcisłych podkoszulkach, którzy niszczą naszą społeczność internetową – bo juz sie wykapowaliśmy, ze chodziło o cenzurkę internetu, ale teraz zrobią coś o wiele lepszego…

  kto zgadnie?

  bo to już sie zaczęło do radka sikorskiego… powolutku kampania zastraszania internautów, aż znajdą genialny powód aby nam pomóc z naszą mową nienawiści orwellowskiej, co powiecie NA WIRUSA INTERNETOWEGO, o podobny algorytmie co stuxnet? – z wyglądu do starego systemu assemblera? tylko TEN WIRUSIK BĘDZIE również zrobiony przez mossad izraelski, ale izrael i Usrael powiedzą nam, że to al-kaida zrobiła jakiś wirus, który rozwala nam komputery….

  i wtedy dla „naszego bezpieczeństwa” zablokują internet, aby zły wirus al-kaidy nie niszczył nas

  również będą łapanki niewygodnych ludzi, blogów itd.

  • siedem 16 Maj 2011 o 9:18 pm

   jesli juz mowa o internecie to mam pytanie;czy wszystkie wyszukiwarki kumuluja dane o tym co robi internauta tak jak google? jakich wyszukiwarek wy uzywacie? po lekturze o RFID chce uciec z googla,ale niewiem gdzie.

   • zee 16 Maj 2011 o 11:53 pm

    Bardzo chwalona jest IXQUICK, Duckduckgo, Privyo -wszystkie obsługują https! http://eart.cba.pl/wyszukiwarkiproxy.html
    -linkowałem już do nich w poprzednim tekście. Przynajmniej ta pierwsza ma polską wersję językową.

   • zee 17 Maj 2011 o 12:06 am

    no i jeszcze są scroogle! https://ssl.scroogle.org/

 12. eltoro83 16 Maj 2011 o 6:37 pm

  Ludzie kochani-piszmy Polska,Polka,Polacy,Polak duża literą!!!!-nie żebym się czepiał ale szanujmy samych siebie.

 13. Talbot 16 Maj 2011 o 6:55 pm

  Znalazłem takie ogłoszenia http://www.pracuj.pl/praca/Mechanik;jt?PN=2

  Co o tym sądzicie?

  • Wojwit 16 Maj 2011 o 8:08 pm

   Praca w krajach na całym świecie: Wietnam, Mongolia, Kostaryka, Meksyk. Mołdawia, Monako, USA etc. Kilka stron z tą samą ofertą pracy (mechanik sprzętu wojskowego). Faktycznie dziwne. Jakby przed wszechświatową wojną…

   • monitorpolski 16 Maj 2011 o 9:12 pm

    Macie jeszcze jakieś złudzenia? Dzisiaj słuchałem jednego z największych współczesnych myślicieli Johna Kamińskiego (USA). Powiedział wyraźnie – „wszyscy już jesteśmy trupami, więc czego się bać?”

    • siedem 16 Maj 2011 o 9:24 pm

     🙂 🙂 🙂 to bardzo optymistyczne.wyglada na to ,ze jak ktos kiedys i gdzies powiedzial”pozostaje owinac sie w biale przescieradlo i powoli isc w strone cmentarza”…ale nie ja!!!

   • siedem 16 Maj 2011 o 9:35 pm

    moge potwierdzic ,ze ruch wojsk po trzesieniu w japonii jest wzmozony.mechanicy pracuja pelna para.rowniez M16 sa bardziej aktywne.manewry mieli zawsze w czwartki,teraz zdarza sie,ze szaleja 3 razy w tygodniu

    • Lamacz Matryc 17 Maj 2011 o 8:28 am

     Potwierdzam ze zaobserwowalem wzmozony ruch powietrzny na naszym polskim niebem.

  • zenobiusz 16 Maj 2011 o 8:14 pm

   Wszystkie ogłoszenia maja identyczną treść,mimo podanych różnych państw,tak że niezbyt wiadomo, kto szuka mechaników ciężkiego sprzętu wojskowego.Brzydko to jednak pachnie.Sylwestra ,niektórzy będą witali przy muzyce Pana Kałasznikowa,obawiam się.

 14. Karol 16 Maj 2011 o 7:01 pm

  Secret Weather Weapons Can Kill Millions, Warns Top Russian Politican http://www.activistpost.com
  http://www.escapetheUSAnow.com

 15. Borys 16 Maj 2011 o 7:03 pm

  Sluchaj radia http://www.infowars.com

 16. Ania 16 Maj 2011 o 7:15 pm

  Zrobili sobie prawo pod siebie.Jeszcze nie słyszałam, żeby którys z wielkich złodziei poszedł siedzieć. Siedzą tacy, co ukradną samochód albo rowery. Prezes spółki skarbu państwa moze zarabiać w biednym kraju 300 000 zeta miesięcznie i jest to zgodne z prawe. A ja myslę, że to kradzież w mocy prawa. No, ale prawo zrobili pod siebie, to nic im nie grozi.Grozi komuś, kto mu to wytyka, za zniesławienie.

  • pedro 17 Maj 2011 o 1:24 pm

   Nie powinno być spółek skarbu państwa. Żadnych firm państwowych. Państwo nie jest od prowadzenia działalności gospodarczej. W najbardziej zdrowym układzie państwo to mechanizm na który robimy zrzutkę i broni nas przed wrogami zewnętrznymi(wojsko, wywiad itp) i wewnętrznymi (Policja, kontrwywiad itp) i utrzymuje porządek oraz prawo.

 17. Aśka 16 Maj 2011 o 7:28 pm

  alla :

  odeslali mi wpis z zeszlego roku ,czy juz musze szukac adwokata ?nie uzylam ani jednego wulgarnego slowa (…)

  Kto ci odesłał?

 18. alla 16 Maj 2011 o 7:36 pm

  wirtualna .pl odeslala mi wpis z czerwca 2010 r.to byl komentarz na wypowiedz zony wiadomego ministra ze nie chciala byc prezydentowa.

  • BirD2 16 Maj 2011 o 8:23 pm

   to przewalone. Ja też tam różne rzeczy wypisywałem, może trafimy do tej samej celi.

   Lepiej skończcie komentować na tych portalach..

   • siedem 16 Maj 2011 o 9:38 pm

    🙂 🙂 🙂

 19. erilo 16 Maj 2011 o 7:51 pm

  a kiedy będzie kara śmierci dla (wycięte) za zniszczenie Polski?

 20. navajo88 16 Maj 2011 o 8:12 pm

  http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/336034,usa-osiagnely-dozwolony-pulap-zadluzenia.html
  poczytajcie sobie !

 21. poczytalny 16 Maj 2011 o 8:16 pm

  Prosze sie dokladnie przyjrzec wszystkim prawnikom w Polsce czy to Polacy ,a moze to tylko obywatele polscy obcego nie polskiego pochodzenia ?
  Jak juz rozpoznacie wtedy przeanalizujcie czy jakakolwiek sprawe w sadzie moze wygrac polski goj.
  Podobnie jest w sluzbie mdycznej – nie licz na to,ze obcy cie wyleczy a jezeli juz to tak ci skore zlupie i portfel,ze starczy ci tylko na ziemniaki i cebule ,bo na ich omaste juz nie, a do piachu pojdziesz z malym lub duzym opoznieniem,przy okazji inni na twej skozre zarobia.
  Nowoscia XXI wieku sa powstajace jak grzyby po deszczu hospicja (czytaj dwutygodniowe wykanczalnie),tam jest twoja ostatnia droga nieuleczalnie chory i ty stary czy stara (starymi w Polsce mlodziez nazywa juz 50-latkow).
  Zreszta jak i do ksiedza juz po cos pojdziesz to jemu tez przypatrz sie dokladnie ,czasem po nosie i uszach mozna czlowieka poznac, a na twarzy ma wypisana „milosc do goja” .
  Dzisiaj nie licz na policjanta czy zolnierza – to sludzy slug !
  Straz miejska to nowoczesne ZOMO ( mlodym wyjasniam:zmotoryzowane oddzialy obibokow) z rodzin „wybranych”.
  Wszelka ochrona i jej pacholki ,to napasione i wysportowane matolki,na tych bardzo uwazaj ,bowiem gotowi ci nie tylko pyszczyk uformowac ale i tam gdzie trzeba doniesc – pochodza z rodow mieszanych !

  Obecnie wkraczaja nowe zasady stalinizmu i kultu jednostki.
  Mlodziez niech sobie dokladnie poczyta co w historii za Stalina sie dzialo tak w ZSRR ,jak w krajach Stalinowi podleglych,dzisiaj globalizm jest gorszy od faszyzmu .

  Pytasz,czy za antysemityzm bedzie w Poslce kara smierci,wiec juz sluze odpowiedzia :
  BYLA,JEST ale czy bedzie to juz od obecnie zyjacych pokolen zalezy !
  Stalin sam pagib ,obecnym „stalinom” trzeba pomoc.

  • monitorpolski 16 Maj 2011 o 9:19 pm

   To co piszesz, to już jest rasizm. Zakładam, że chodzi ci o Arabów? Nie można człowieka oceniać po tym tylko, że należy do jakiejś grupy narodowościowej. Robił to Hitler i wiemy czym się to skończyło. Zostawiam twój wpis tylko dlatego, że go objaśniłem. Jeśli znajdę podobne to będę wymazywał.

  • BirD2 16 Maj 2011 o 9:22 pm

   Bzdury. Kolego z tobą to już jest naprawde źle.

   Ochroniarze to ludzie w większość bez konkretnego wykształcenia, ich zadaniem jest ochorona posesji – jeżeli cie obiją to zasłużenie

   Ksiądz jak ksiądz, zawsze masz do niego sie zwracać z szacunkiem bo jest wysłańcem Bożym (albo powinienem napisać przez małe b – bo nie wiem komu służą).
   Ale pierwsze słysze by można było poznać kogoś po „nosie i uszach”

   A policja? straż? Co ty bredzisz, skąd to wyczasłeś wszystko..
   Jak z głowy to pora już na leki, jakieś mocniejsze – najlepiej.

   Nie mam zamiaru cie obrażać ale to wszystko co napisałeś nie ma sensu. Zamknąłeś sie w swoim świecie i musiał byś wyjść z tego pudełka co jakiś czas, pogadać z ludźmi

   • Taka prawda 16 Maj 2011 o 11:24 pm

    W latach 80 na księdza się szło nie dla powołania ale dla profitów. Teraz z nowym pokoleniem to się zmienia ale wielu starych jeszcze jest w zawodzie. I to o nich często słychać w mediach.

    Z litości nie zacytuje słow jednego katechety co przekazał dzieciom rozładowywującym, w zastępstwie niepokalanych pracą duchownych, TIRA z pomocą z zagranicy. Rozładowywującym go z około 30 kilogramowych worków z mąką 6 klasistom. I jak ciężko się później napracował szukając wśród przysłanych darów, ze 30 min, najbardziej tandetnego łakocia dla nich pomimo leżących na widoku innych.

 22. mocniejszy 16 Maj 2011 o 8:32 pm

  TO JEST DOPIERO SZOKUJĄCE:

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/03/31/czy-przebaczanie-jest-antysemityzmem

  Czy zdaniem polskich naukowców i europejskich instytucji przebaczanie jest antysemityzmem?

  • monitorpolski 16 Maj 2011 o 9:15 pm

   To wszystko idzie dokładnie zgodnie z tym co przewidział Ted Pike – polecam jego filmy, które są jeszcze dostępne na google video. Wg. niego celem jest sądzenie chrześcijan za bałwochwlstwo w izraelskim sądzie, a karą ma być dekapitacja.

 23. Pawel 16 Maj 2011 o 8:38 pm

  http://www.presstv.com

 24. Logos 16 Maj 2011 o 8:39 pm

  OBL & papa Bush, wspólna firma w Teksasie, wikipedia:

  Arbusto Energy (sometimes referred to as Arbusto Oil)[1] was a petroleum and energy company formed in Midland, Texas, in 1977, for former US President George W. Bush by a group of investors which included Dorothy Bush, Lewis Lehrman, William Henry Draper III, Bill Gammell, and James R. Bath. The company’s chief financial officer was K. Michael Conaway, now a United States Congressman from Texas.

  It was later revealed that Bath made an investment of $50,000 while representing Salem bin Laden of the Saudi Binladin Group. This fact became controversial after the September 11, 2001 attacks due to Salem bin Laden being an older, half-brother of Osama bin Laden, who is alleged to have planned and financed the attacks. Upon Salem bin Laden’s death in a 1988 airplane crash, in Texas, his interest in Arbusto (along with other Binladin Group assets), passed to Khalid bin Mahfouz.

 25. Talbot 16 Maj 2011 o 8:44 pm

 26. waltan 16 Maj 2011 o 8:45 pm

  Syjonistyczne bydlo (dzieci szatana),mysla ze zawojuja polskie zapomniec… (wyciete).To jest dobre pytanie a kiedy bedzie kara smierci za niszczenie polski.No wlasnie kiedy no kiedy .A no w tedy kiedy my polacy zaczniemy myslec po polsku nie
  po eruopejsku tylko po polsku i bedziemy aktywni spolecznie.To moze moze cos z tego bedzie.ALe jak narazie jestesmy ciagle spychani w kat (niebyt)Zycze wszystkim polakom a tym bardziej tez i sobie o otwarcie ust i glosic prawde wszedzie.PRAWDA WAS WYZWOLI I NAPRAWDE STANIECIE SIE WOLNI..WIEC DO PRACY POLACY….A CZAS NAGLI

 27. waltan 16 Maj 2011 o 8:48 pm

  Podobaja mi sie kibice legii Jakis cwel (… wyciete) wykupil legie i bedzie smiec dyktowal warunki….DOSC TEGO K………..A

 28. Sully 16 Maj 2011 o 9:30 pm

  Słuchajcie te teksty pod kierunkiem p.Sikorskiego były poprostu chamskie i niesmaczne. No kurcze nawet jak kogoś nei lubię to nie życzę mu tego co było tam napisane. Kto normalny pisze takie rzeczy? Trzeba umiec wyraźać swoje niezadowolenie w sposób oględnei mówiąc spokojniejszy, bo czy tego chcemy czy nie to II wojna dotknęła ich jako „naród” i mocno doświadczyła ( pisze ogólnikowo, bo oczywiście i po jednej i po drugiej i po trzeciej stronie by.li dobrzy i źli jak to zwykle bywa). Pozatym to nie sa łatwe tematy.
  Pozdrawiam wszystkich!

  • sebecxs 16 Maj 2011 o 9:57 pm

   …jak to kto pisze Jewropejczyk musi jakiś… a widziałaś tego homoseksualistę Piroga w reklamie „Czujesz Dumę”.. ja mam widły naostrzone w razie gdyby przejeżdżał sur****n Pirożek w okolicy, to mu rowa nimi skalibruję….

  • sebecxs 16 Maj 2011 o 9:59 pm

   … a no i jeszcze są Ludzie, którzy mówią holokost lub holokoszt jak ktoś woli..

 29. siedem 16 Maj 2011 o 10:23 pm

  do CONGRESU US ma trafic wniosek do przeglosownia o przyznanie prezydentowi prawa wypowiadania jednostronnych dzialan wojennych wobec wszystkich krajow,organizacji i osob prywatnych ( w kraju i zagranica),ktore tworza zagrozenie dla us i ich sojusznikow.po wprowadzeniu tego w zycie bedzie mila bezposrednia (dyktatorialnà) wladze nad wojskam.

  • siedem 16 Maj 2011 o 10:33 pm

   „bedzie mial bezposrednià(dyktatorialnà) wladze nad wojskiem”
   sorry za perzjezyczenia.to chyba pelnia ksiezyca tak na mnie dzila.szykuje sie tez nieprzespana noc.dzis ksiezyc jest bardzo blisko ziemi,co moze miec negatywne skutki.miejmy nadzieje,ze nie BARDZO NEGATYWNE

  • Taka prawda 16 Maj 2011 o 11:36 pm

   Chce sie obwołać CESARZEM, jak za czasów Rzymskiego Imperium. Klasyka.

 30. Vivaldi 16 Maj 2011 o 10:31 pm

  Benjamin Fulford, May 17, 2011…The arrest of IMF chief Dominique Strauss-Kahn signals new phase in financial war
  http://kauilapele.wordpress.com/2011/05/16/benjamin-fulford-may-17-2011-the-arrest-of-imf-chief-dominique-strauss-kahn-signals-new-phase-in-financial-war/

 31. teosia 16 Maj 2011 o 10:32 pm

  Sully :

  Słuchajcie te teksty pod kierunkiem p.Sikorskiego były poprostu chamskie i niesmaczne. No kurcze nawet jak kogoś nei lubię to nie życzę mu tego co było tam napisane. Kto normalny pisze takie rzeczy? Trzeba umiec wyraźać swoje niezadowolenie w sposób oględnei mówiąc spokojniejszy, bo czy tego chcemy czy nie to II wojna dotknęła ich jako „naród” i mocno doświadczyła ( pisze ogólnikowo, bo oczywiście i po jednej i po drugiej i po trzeciej stronie by.li dobrzy i źli jak to zwykle bywa). Pozatym to nie sa łatwe tematy.
  Pozdrawiam wszystkich!

  Nic się nie dzieje bez przyczyny. Nagrabił sobie facet bez umiaru, to i mu przyłożyli. Jest akcja – jest reakcja.

 32. Tank 16 Maj 2011 o 10:35 pm

  Alarm – kazdy mieszkaniec USA i Europy musi to wysluchac: Coast to Coast AM – 15.5.2011 – 1/12 – Survivalism/… http://www.youtube.com/watch

  • rambo8 16 Maj 2011 o 10:48 pm

   Ale,co,?

  • millena461 16 Maj 2011 o 10:49 pm

   do TANK – ten lin nie wchodzi sprawdz to.

  • millena461 16 Maj 2011 o 10:54 pm


   CZY TO CHCIALES POKAZAC? >>>>TANK!!!

  • katerina404 17 Maj 2011 o 12:53 am

   A czy każdy Polak musi znać obowiązkowo angielski?. Powiedz co tam jest, bo sie po tej Twojej zajawce zaniepokoiłam.

 33. Talbot 16 Maj 2011 o 10:39 pm

  CIEKAWOSTKA – Zadziwiające zjawisko zachowania ciała po śmierci przez Św.Kościoła Katolickiego

 34. rambo8 16 Maj 2011 o 10:46 pm

  Chmurki,se,robią

 35. Taka prawda 16 Maj 2011 o 11:31 pm

  W czasie wojny za czasów szalejacego gestapo jak i pózniej (po) za czasów jego kontynuatorki SB’ecji modne było mówienie z wiedzą miedzy wierszami. To wróci i jak w MATRIXIE każdy będzie podążał za „białym króliczkiem”.

 36. yoker777 17 Maj 2011 o 12:22 am

  http://www.youtube.com/user/antiblogger777#p/u/0/6EHU2qIWM7M

 37. Tank 17 Maj 2011 o 1:57 am

  Tak Milena461 ale wszystkie 12 czesci, dopiero wtedy poznasz prawde. Plan zlikwidowac 4 bilony ludzi a zostawic tylko 1 bilion.