Naga prawda o bankierach

tak wyglądają międzynarodowi bankierzy w wyobrażeniu Chińczyków

Tak zachowują się psychopaci rządzący światem. Jak długo im na to pozwolimy?
Bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=FsggY65aGVw

Sprawa aresztowania Dominique Strauss-Kahna, jest o tyle dziwna, że jako szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego (IMF) posiadał on międzynarodowy immunitet (w USA International Organizations Immunity Act (IOIA), 22 U.S.C. 881) i de facto powinien być bezkarny. Mógłby np. zastrzelić kogoś na ulicy i żadne służby danego kraju nie mogłyby mu nic zrobić. Tak sobie ci panowie to wszystko poustawiali! W tym przypadku jednak nikt sobie nie zawraca głowy immunitetem.
Oficjalną siedzibą pana prezesa była kwatera główna MFW w Waszyngtonie, choć dużo czasu przebywał we Francji. Nie wiadomo więc co w ogóle robił ten pan w Nowym Jorku? Być może właśnie to, że nie przybywał tam oficjalnie, pozwoliło na jego aresztowanie, gdyż wówczas nie chronił by go immunitet międzynarodowej organizacji.
To zresztą oświadczył rzecznik policji nowojorskiej Paul Browne, choć rzekomo pan Prezes „był w drodze” do Europy, gdzie miał się spotkać z kanclerzem Niemiec Angelą Merkel.
Międzynarodowy Fundusz Walutowy ograniczył się na razie do zdawkowego oświadczenia prasowego, że pan Prezes otrzymał adwokata, a funkcjonowanie MFW nie zostało zakłócone, Reutersowi jednak podano, że MFW nie został jeszcze oficjalnie poinformowany o aresztowaniu prezesa.

Reklamy

88 responses to “Naga prawda o bankierach

 1. potłuczony 16 Maj 2011 o 7:23 am

  Jaki cel macie w tym że zamieszczacie tu ten filmik? Kto normalny chce oglądać symulacje próby gwałtu?

  (sugeruję się tylko tytułem filmu, nie oglądałem go więc jeśli się mylę to sorry)

  Polubienie

  • zenobiusz 16 Maj 2011 o 8:20 am

   No jestem wzruszony „pańską” wrażliwością.,nie pan jeden,wykazuje tą szlachetną cechę.
   „Uwodziciel w tarapatach”taki nagłówek daje swojej notce jeden z dziennikarzy

   Jacek Przybylski.

   Zastanawia mnie jaki byłby nagłówek,gdyby na miejscu ,tego „pana” aszkenazyjczyka,był prawicowy patriota.Wszyscy pismacy,czekają zdaje się na wytyczne,a ich zaskoczeni dysponenci,nabrali wody w usta..
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/16/panie-michnikco-pan-na-toczylimilczenie-autotytetow/

   Polubienie

 2. noni 16 Maj 2011 o 8:11 am

  To pewnie znak że gdyby chcieli mogli by aresztować wszystkich satanistów ale nie mogą bo ciągle trzymają palec na wielu technologiach w tym broni masowego rażenia i prywatnej armii.

  Polubienie

 3. sebecxs 16 Maj 2011 o 8:11 am

  …ja czytałem u Piotra Beina i zgadzam się z Nim..

  Polubienie

  • zenobiusz 16 Maj 2011 o 8:56 am

   Tak więc,nie przychodzi do głowy,naszemu koryfeuszowi,że po prostu zwykli amerykanie mieli dość,i zadziałali,poza wielką polityką.???
   Pokrzywdzona,sprawni,inteligentni policjanci,którzy niewątpliwie wiele zaryzykowali,prokurator formułujący zarzuty,to zdaniem Beina, objaw ,że:”czołowego szuję jot pozornie wrabiają żydomendia”.Więc ci odważni amerykanie to nic innego ,jak,syjonistyczni agenci,od brudnej roboty?
   Boć,jak pisze Bein:”Na miejsce przestępstwa, w którym winnym lub ofiarą jest Żyd (wszystko jedno z jakiego kraju), pojawiają się mosiadziaki w autach z zadymionymi szybami. Wszelka inna policja znika z miejsca przestępstwa.”

   Z taką oceną się zgadzasz.??Gratuluję,zmysłu politycznego.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/16/panie-michnikco-pan-na-toczylimilczenie-autotytetow/

   Polubienie

   • Talbot 16 Maj 2011 o 12:04 pm

    To jest wojna pomiędzy syjonistycznymi frakcjami. Przecież to widać. Coś w rodzaju wojny gangów…

    Polubienie

    • rabarbarek 17 Maj 2011 o 12:12 am

     Talbot , chyba masz racje. Jedna z najpotezniejszych figur na swiecie i pokojowka, powalona na podloge… jakos to mi nie pasuje. No chyba , ze ktos podsypal p. Khanowi , wzmocnionej Viagry i ten nie wiedzial co robi. Kluczem do rozwiazania zagadki moze byc p. Geithner , co widac na wykresie. Zobaczcie kto byl pod nim, i komu moglo zalezec na ” powaleniu p. Khana na lopatki ” przy wyraznej pomocy pani sprzatajacej , ktora prawdopodobnie sprzatac juz wiecej nie bedzie.

     http://www.muckety.com/470C5858B0CECF9BD331C7D4B8F5B97F.map

     Polubienie

    • rabarbarek 17 Maj 2011 o 2:05 am

     19 maja, mialo sie odbyc coroczne spotkanie komitetu Bretton Woods i oczywiscie odbedzie sie z ta roznica , ze nie bedzie tam pana Khana , ktory mial przygotowany referat specjalnie na ta okazje. Malo tego , z udzialu w konferencji wycofal sie szef Banku Chinskiego a pani Clintonowa , ktora tez chciala zabrac glos , wycofala swoje przemowienie. Finansjera , banki i rzady duzo sobie po tym spotkaniu obiecywaly[mowilo sie o konflikcie na lini USA -Chiny, i o wprowadzeniu jednej waluty swiatowej] , a teraz aresztowanie Khana wszystko zmienilo.

     A swoja droga wymyslono ciekawy sposob na pozbywanie sie niewygodnych osob w kregach „ludzi wplywow” . Bardziej humanitarny niz uprzedzajacy atak na nieposluszne kraje , i skutecznie konczacy kariere delikwenta [ wyjatek Clinton , choc jego prezydentura naznaczona jest sprawa Moniki]

     http://www.brettonwoods.org/events/index.php/69/2011_Bretton_Woods_Committee_Annual_Meeting

     Polubienie

  • monitorpolski 16 Maj 2011 o 9:46 am

   Piotr Bein ma język, który zraża ludzi – szczególnie tych wypranych przez media (w jest ich większość). Podobnie Henryk Pająk – stosuje nazewnictwo, które od razu umieszcza go w niszę – traktowaną z rezerwą, chociażby pisał najprawdziwszą prawdę!
   Nie sądzę, że to jest sposób na walkę, na przekonanie ludzi. Powiedzą – ot, kolejny „antysemita” i nawet nie będą się przyglądać faktom.
   Zakładanie, że w USA nie ma już „nieżydowskiej” policji czy służb jest niewłaściwe. Nie starczyłoby bowiem Żydów do obsadzania tych pozycji. Niedawne wystąpienie agenta nr 1 USA, Pieczenika w czołowych mediach alternatywnych wskazuje na to co się tam dzieje – są ludzie na wysokich pozycjach w armii, FBI, CIA i pewnie policji, którzy powiedzieli dość. I przystępują do działania. Możemy się więc spodziewać nowych wydarzeń.

   Polubienie

   • zenobiusz 16 Maj 2011 o 10:33 am

    Pon Bein,pisze jednoznacznie,to co ,jego zdaniem,należy.Ale dziennikarze z New York Post,nie są tak nagle”niezaradni”To dziennikarze wsparli ,akcję policji,i nie dali szansy ,zamiecenia,pod dywan.

    Polubienie

   • ~internetowy wagabunda 16 Maj 2011 o 12:43 pm

    A tymczasem persona o nazwisku Benjamin Fulford, już zapewne tworzy nastepne rewelacje, najpewniej ujawniające rzekome „dobieranie się do tyłków” tzw. banksterów o których wcześniej wspominał. Ten bajkopisarz, w swojej płodnosci twórczej na pewno nas poinformuje niebawem o rzekomych działaniach jego słynnej organizacji!!!

    Polubienie

    • zenobiusz 16 Maj 2011 o 1:44 pm

     Bein we wczorajszym filmiku,ciepło mówi o nim Ben,pewnie się znają,toć Bein w Hiroshimie działał.Na pewno ,coś Benek wymyśli,a to tymczasem ludzie słuchający Pieczenika.

     Polubienie

 4. APA 16 Maj 2011 o 8:53 am

  To dobry znak – psy sie zagryazaja,na polu walki zostana tylko koty.

  Polubienie

 5. galluss 16 Maj 2011 o 9:00 am

  http://www.tvn24.pl/-1,1703178,0,1,tajniacy-w-autobusach-beda-patrzec-na-rece-kierowcom,wiadomosc.html

  Po sobotnim wypadku autobusu komunikacji miejskiej w Warszawie, policja zapowiada jeszcze częstsze kontrole pracy kierowców miejskich autobusów. W pojazdach mają się pojawić policyjni tajniacy, którzy sprawdzą, jak kierowca zachowuje się podczas jazdy. Policjanci mają zwrócić szczególną uwagę na to, czy kierowca nie rozmawia przez telefon komórkowy. Warszawski ZTM kontrole popiera i zapowiada współpracę.

  KONTROLA SPOLECZNA SIE WZMAGA A WMAWIAJĄ NAM ZE TO DLA NASZEGO DOBRA – jakim prawem chcą każdego kontrolowąć – POLICYJNE PAŃSTWO – NIE BĘDZIECIE MOGLI PRACOWAC BEZSTRESOWO – BO SATANIŚCI ŁAKNĄ WASZEGO STRACHU – TYM SIE ZYWI SZATAN

  Polubienie

 6. Lamacz Matryc 16 Maj 2011 o 9:01 am

  Tekst skopiowany!!!!!!!!!!NIE JESTEM JEGO WLASCICIELEM ALE BARDZO CIEKAWE ROZKMINIANIE,WARTO SIE ZAPOZNAC.http://zmianynaziemi.pl/

  Już chyba wiem o co chodzi w
  nekromancer(nie zarejestrowany), pon., 2011-05-16 08:56

  Już chyba wiem o co chodzi w dacie 11 maja 2011. Wszystkie dane ładnie wszystko się układało i nic dlaczego? Niedawno opisywałem karte time warp i według mnie ta właśnie karta wskazywała na 11 maja i zniszczenie Rzymu wraz z Watykanem. Niedawno też na tym blogu pisałem o dacie 24 maja, która przewija się po internecie i moje spostrzeżenie odnośnie filmu 2012 gdzie w Kaliforni na domu widoczna jest według mnie właśnie ta data nr domu to 11245 czyli 2011 – 24 – 5 a ponieważ w stanach piszą miesiąc jako pierwszy, jest to odwrócona jak to u satanistów data 24 maj 2011. Przyglądając się nadal dwóm kartom Time Warp i tę z trzema zegarami w tym słonecznego moim zdaniem są one powiązane. Ta z zegarami opisuje sytuacje 3 miejsc USA, Włoch i Grecji i ich wskazania na 11 maj. Time warp natomiast dotyczy tylko Rzymu. I tutaj przyszła mi myśl. Czy te dwie daty 5 11 i 5 24 są jakoś powiązane i okazuje się że tak. Jeżeli sprawdzimy według miejsca czyli Włoch i Grecji gdzie do 1923 obowiązywał kalendarz rzymski, słoneczny, juliański (ciekawostka Raffaele Bendandi który przewidywał 11 maja trzęsienie ur. sie w 19 wieku i tym też się przez dobrych kilkanaście lat się posługiwał) 11 maja to właśnie 24 maja według gregoriańskiego. Według mnie nie po to tyle się namęczyli z głoszeniem pod przykrywką chrześcijańskiego familyradio o rychłym armageddonie 21 maja żeby przed czasem wszystko odpalać. Poczekają spokojnie na 24 żeby nie rzucało się w oczy że równo 21 maja akurat takie potężne trzęsienia ziemi i tsunami powstało. 24 będzie dla ludzi do przyjęcia no i uwierzą że to czasy ostateczne potem zacznie się piekło wojny i gazowanie i na końcu w listopadzie ześlą fałszywego mesjasza i NWO gotowe. Kolejan ciekawostka.W illuminackim filmie Drive Angry, który miał premierę 24 lutego 2011 w jednej ze scen koleś z piekła który goni Cage wylatuje z drogi. Dwóch kolesi podchodzi do zmiażdżonego auta a on wychodzi i do jednego mówi za 3 miesiące zginiesz. Według mnie również przez to przekazują date 24 maja, 3 miesiące po premierze dużo ludzi zginie.

  Polubienie

  • galluss 16 Maj 2011 o 9:08 am

   o i własnie takich ludzi potrzebujemy!!!! „nekromancer”

   bardzo wnilkiwa analiza, ja nie miałem czasu aby dalej to zbadać, dzięki!!!
   wszystko jest możliwe, o new madrid ludzie trąbią od początku tego roku,

   jeśli wpadnie ci coś do głowy TO PISZ O TYM!

   Polubienie

   • zenobiusz 16 Maj 2011 o 11:07 am

    O widzę,że blog ma nowego admina???
    O New Madryt,od kilkunastu lat trąbią zetas na blogu:
    http://poleshift.ning.com/
    ale wam to niewygodne,nie psuje do lansowanych bajeczek,czy,myśleć się nie chce ??

    Polubienie

  • monitorpolski 16 Maj 2011 o 9:47 am

   Chciałem to wsadzić w „wydarzenia”…

   Polubienie

   • zenobiusz 16 Maj 2011 o 11:11 am

    Realne imperium światowe to nie to samo co wirtualne imperium Microsoftu i Coca-Coli: tutaj
    naprawdę trzeba rządzić skomplikowanym światem, podejmować decyzje o losie państw i innych politycznych wspólnot,
    zapewniać światu „ład i pokój”, tutaj uniwersalne zasady i ideologiczne hasła, wielkie ambicje i abstrakcyjne plany zderzają
    z konkretną różnorodnością ludzkości, jej cywilizacyj, narodów, ludów, ziem i plemion. Od jakości elity imperialnej
    zależy, czy będzie ona zdolna do pokierowania losami ludzkości, czy potrafi panować nad światem, który zdaje się
    być za mały dla dwóch, ale za duży dla jednego. Czy znajdzie w sobie dość pokory i siły duchowej, aby udźwignąć
    brzemię olbrzymiej władzy i odpowiedzialności, jakie spoczęło na jej barkach? Czy zdoła znieść ból i cierpienie, które
    ta władza przynosi? Czy nie załamie się pod ciężarem berła, które władca, jak pisał św. Robert Bellarmin, musi nosić
    jak krzyż? Tego nie wiemy. Ale widzimy tragizm sytuacji, w jakiej znalazło się kierownictwo imperium: jest już „o
    jeden most za daleko” i nie ma drogi odwrotu. Pozostaje mu tylko jedno: „Forwards!”. Aby na tej drodze prowadzącej
    w niewiadomą przyszłość nie zbłądzić, elita imperialna musi posiadać i praktykować polityczne cnoty: samodyscyplinę
    i rozwagę, trzeźwość umysłu i zdolność chłodnej kalkulacji, czujność i wytrwałość, ostrożność i męstwo, umiejętność
    racjonalnej oceny zagrożeń i szans, śmiałość działania i poczucie odpowiedzialności, roztropność i wspaniałomyślność,
    cierpliwość i dalekowzroczność, zaś obce być jej muszą wszelkie ideologiczne, religijne, rasowe i narodowe uprzedzenia,
    wolna być musi od ideologicznych iluzji, od nienawiści, mściwości, arogancji, prostactwa, pychy, zawiści i chciwości.
    W przeciwnym razie nie tylko zejdzie na manowce, zgubi drogę i utonie na bagnach lub spadnie w górską przepaść, co
    byłoby dla niej zasłużoną karą i nie powinno wywoływać nawet jednej łzy współczucia, ale może też pociągnąć za sobą
    cały świat w spiralę chaosu i zniszczenia.

    Polubienie

   • zenobiusz 16 Maj 2011 o 11:12 am

    No piękne wnioski.A nasz heros,obrony euro,został tak perfidnie oczerniony.Niech nam rozkwita UE.

    Polubienie

  • mat 16 Maj 2011 o 10:29 am

   im szybciej zniszcza watykan tym lepeij!!!

   Polubienie

 7. poczytalny 16 Maj 2011 o 9:15 am

  Szajbusy !
  Jak dlugo jeszcze macie zamiar straszyc ?

  Polubienie

  • Lamacz Matryc 16 Maj 2011 o 9:25 am

   Poprostu odbieraj to jako informacje a nie jako strach.Nie boj sie,stan sie obserwatorem jak w kinie ,to tylko informacja,ona nie ma wbudowanego uczucia to ty tej informacji nadajesz znaczenie!!!!!Ona jest martwa to ty ja ozywiasz!

   Polubienie

   • zenobiusz 16 Maj 2011 o 9:47 am

    A tak pomyśleć jak można walczyć to już nie??Nie zdajecie sobie sprawy że stajecie się przedłużeniem ich propagandy ???

    Polubienie

 8. Lamacz Matryc 16 Maj 2011 o 9:21 am

  To film o ktorym mowi „nekromancer”http://www.youtube.com/watch?v=j5DzrJI5e6Y
  2:01 jest scena gdzie koles z piekla mowi do gosci ze za trzy miesiace bedzie martwy

  Polubienie

 9. Lamacz Matryc 16 Maj 2011 o 9:22 am

  Polubienie

 10. Robal 16 Maj 2011 o 9:29 am

  To ma sens co piszesz, ale cokolwiek się wydarzy w innym rejonie do naszych ospałych lemingów i tak nic nie dotrze,w ich mózgi skutecznie wpoili propagandę typu; rozwijamy się…budujemy…gonimy Europe…jesteśmy potęgą…żyjemy w nowoczesnym świecie…Socjotechnika medialna i aluminium rozpylane plus muzgotrzepy jak „polskie”piwa a na CPN innych nie kupisz robią swoje.Mam takie szczęście że żyję w otoczeniu takich młodych lemingów(starym to cóż się nie dziwię,procesy starcze,amnezja,alzhaimer itp.).

  Polubienie

  • zenobiusz 16 Maj 2011 o 9:45 am

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/16/anonimowinowy-ruchkiedy-w-polsce/
   Może spróbujcie,tego,zamiast przerzucać się spekulacjami o kabalistycznych cyferkach ??

   Polubienie

   • MOL 16 Maj 2011 o 11:15 am

    może ktoś mógłby przetłumaczyć te filmiki o anonimowych? Znajdzie się ktoś kto da radę?

    Polubienie

    • zenobiusz 16 Maj 2011 o 1:47 pm

     Obawiam się ,że ,jesteś tu,głosem wołającym na puszczy. 🙂

     Polubienie

 11. Lamacz Matryc 16 Maj 2011 o 9:45 am

  fajny filmek http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=T8fl-Kg89FM

  Polubienie

  • yoko 16 Maj 2011 o 9:39 pm

   Polubienie

 12. nowy84 16 Maj 2011 o 9:48 am

  jakieś wyjaśnienia co może znajdować się na tych fotkach:
  ftp://eol.jsc.nasa.gov/ISD_highres_STS088_STS088-724-65_3.JPG

  ftp://eol.jsc.nasa.gov/ISD_highres_STS088_STS088-724-66_3.JPG

  ftp://eol.jsc.nasa.gov/ISD_highres_STS088_STS088-724-67_3.JPG

  ftp://eol.jsc.nasa.gov/ISD_highres_STS088_STS088-724-68_3.JPG

  ftp://eol.jsc.nasa.gov/ISD_highres_STS088_STS088-724-69_3.JPG

  ftp://eol.jsc.nasa.gov/ISD_highres_STS088_STS088-724-70_3.JPG

  Zdjęcia w HD więc mogą się dłużej wczytywać

  Polubienie

  • monitorpolski 16 Maj 2011 o 9:53 am

   Jakiś tajny samolot? Przecież tyle rzeczy przed nami ukrywają…

   Polubienie

   • zenobiusz 16 Maj 2011 o 10:29 am

    Sądzę że prawda,jest prozaiczna.To nie jadowita kobra,w kącie pokoju,to kawałek liny,o której ktoś zapomniał,a strach,w półmroku,ma wielkie oczy.
    http://www.forum.spotter.pl/ziemska-orbita-to-niestety-wysypisko-smieci-t3316/index.html?s=68097021b3df03fa30228da5a6c80e50&p=23264

    Polubienie

 13. Sully 16 Maj 2011 o 9:52 am

  Słuchajcie, wrócę jeszcze do tego co wczoraj pisał kazek….o tym wirze nad Arktyką. Gdyby to była prawda i możnaby się cofnąc do przeszłości, to jest to niewyobrażalna broń i to masowego rażenia, i zapewne byłaby by już wykorzystana. Chyba, że jeszcze nie potrafią zmienić przyszłości…nie jestem fizykiem , a szkoda, ale zagadnienia tego typu strasznei mnie interesują. Podobnie jak teleportacja. Kiedyś w TV podawali że potrafią teleportować atom, na małej odległości, a Chińczycy zdaje się mysz, ciekawe jak to jest z człowiekiem, jak rozpada się na miliony atomów czy coś czuje, mysli…
  Pozdrawiam!

  Polubienie

  • MOL 16 Maj 2011 o 11:20 am

   sully: możesz coś więcej o tym napisać? Podać link? brzmi to interesującą jakiś czas temu czytałam o Tunelu czasu i eksperymencie Filadelfia więc mnie by to nie zdziwiło- tyle technologii jest przed nami ukrywanych. pozdrawiam

   Polubienie

   • Sully 16 Maj 2011 o 1:52 pm

    MOLL czytałam o tym w Focusie o ile mnie pamięć nie myli, jak znajdę artykuł to podesle Ci numer i znajdziesz sobie na necie. O eksperymencie Filadelfia nie czytałam, ale zaraz sobie poszukam co to takiego. Dzieki !

    Polubienie

  • monitorpolski 16 Maj 2011 o 9:33 pm

   Czytałem to o tym wirze. Ciekawa sprawa, choć niewiarygodna. Totalnie niezgodna z logiką. Nie może być podróży w czasie, przynajmniej zorganizowanej materii i przynajmniej nie w ramach jednego Wszechświata. Jeśli by coś takiego zaszło to nie zostaje spełniona podstawowa zasada – przyczyny i skutku.

   Polubienie

 14. Sully 16 Maj 2011 o 9:54 am

  do NAVAJO88: jaki wisielczy nastruj no co Ty, to fajna piosenka jest;-) Cola wyżera zęby, no cóż to jak będę mial 50 lat kupię se 3 zęby i po kłopocie;-)
  A Ty co sądzisz o tych wirach. I wogóle co widać nad Arktyka, NIBRU? Czy może Elenin? A u nas kiedy będzie można zobaczyć?
  Pozdrawiam Cię!

  Polubienie

  • navajo88 16 Maj 2011 o 4:07 pm

   Witaj Sully ,a wracając do Arktyki i tych tak zwanych wrót czasowych to jest kompletna bzdura !!!! , bo akurat w tym przypadku to już sama natura oto zadbała po prostu żecz jest nie do przeskoczenia !!! i to z przyczyn technicznych ,,,chociaż możliwa !!!! ale tylko w przeszłość !! to udowodnił Albert Ajsztain w swojej teori względności ,a dla czego z przyczyn technicznych to proste musielibyśmy krążyć wokuł ziemi ruchenm przeciwnym do ruchu zegara i z szybkością WIELOKROTMIE PRZEKRACZAJĄCĄ PRĘDKOŚĆ ŚWIATŁA !!!! , ato jest nierealne i co najważniejsze newykonalne !!!!! ,ani przed ,ani dzisiaj ,ani jutro i nigdy !!!! bo to jest teoria zawarta w teori względności !i co najważniejsze zasoby energetyczne ziemi nie wystarczyły by na ten cel a potrzeba by bylo znacznie więcej niżeli to sobie wyobrażasz . Także droga Sully temat ten pozostaje w swerze rozważań akademickich i wstylu ;co by było gdyby było !!!!
   Obawiam się że obecne problemy kture zaczną nas dotykać i to poważne problemy raczej ne przybliżą nas do tego epokowego wydażenia i chyba nie beńdzie ci dane odwiedzić własnej PRARARARARARABAKI czy innych osób ,na razie pozdrawiam J.M.H

   Polubienie

 15. wojpa 16 Maj 2011 o 10:22 am

  Sprawa jest bardzo prosta.Największym wrogiem USA jest Euro!!!!!
  Potwierdził to wczoraj Obama, który powiedział,że „Świat czeka jeszcze większy kryzys finansowy niż w 2008 roku”. Obama zwrócił się do Kongresu o zwiększenie limitu zadłużenia USA do 45 bilionów USD.
  Areszt DSK nie jest niczym innym jak wypowiedzeniem wojny Europie.
  Amerykanie mają resztę świata za debili.
  To amerykańscy księgowi doprowadzili Grecję, Portugalię i Hiszpanię do kryzysu.
  To oni doradzali Grecji jak inwestować Euro w grecką gospodarkę.
  Aby dobrze zrozumieć co jest grane polecam „RAPORT O WOJNIE W IRAKU”.

  Polubienie

  • zenobiusz 16 Maj 2011 o 10:37 am

   Tak.Zaraz napiszesz,że pokrzywdzona,to podstawiona agentka CIA.A Nasz „europejczyk”jest godnym poparcia,niewinnym człowiekiem.Zupełnie ,jak Polański.Mam nadzieję,że sędzia,będzie też normalnym Amerykaninem,jak policjanci,prokurator i dziennikarze New York Post.

   Polubienie

   • wojpa 16 Maj 2011 o 10:55 am

    Ani ja ani Ty nie wiemy jak było naprawdę.
    Możemy tylko przypuszczać i snuć własne hipotezy na podstawie doniesień medialnych z różnych stron świata.
    Przedstawiony przez Marka filmik można odbierać jako satyrę na temat europejskich bankierów, albo jako satyrę na amerykańskie metody niszczenia osób niewygodnych i ja to tak potraktowałem.
    Widzę,że nie przeczytałeś polecanego przeze mnie Raportu o wojnie w Iraku, nadal polecam.Dlaczego? Bo wszystko co zostało tam napisane w 2003 roku sprawdza się.A wracając do DSK ten człowiek ratował finanse Eurolandu.I robił to bardzo dobrze.

    Polubienie

    • zenobiusz 16 Maj 2011 o 11:03 am

     Bądź łaskaw podawać linka.Nie jestem jasnowidzem.
     oło 303,000 wyników (0,29 s)
     Wszystko
     Grafika
     Filmy
     Wiadomości
     Więcej
     Warszawa
     Zmień lokalizację
     Opcje wyszukiwania
     Szukaj w internecie
     Tylko język polski
     Przetłumaczone strony
     Więcej narzędzi
     Wyniki wyszukiwania
     [PDF] RAPORT O WOJNIE W IRAKU
     Format pliku: PDF/Adobe Acrobat – Szybki podgląd
     1. RAPORT O WOJNIE W IRAKU. WSTĘP. 9 kwietnia 2003 roku cały świat mógł na ekranach telewizyjnych oglądać mieszkańców Bagdadu, radośnie świętu- …
     o.spoti.pl/Documents/74/2a/8b/64/7b/…/raport-o-wojnie-w-iraku.pdf?…

     [DOC] RAPORT O WOJNIE W IRAKU
     Format pliku: Microsoft Word – Szybki podgląd
     RAPORT O WOJNIE W IRAKU. 1.Wstęp. 2.Rewolucyjni neokonserwatyści czyli nowa imperialna prawica. 3.Żydowska wojna? 4.Polityka Apokalipsy …
     wszechpolacy.files.wordpress.com/…/raport-o-wojnie-w-iraku.doc – Podobne
     RAPORT O WOJNIE W IRAKU – Grupy dyskusyjne dla facetów – RAPORT O …
     10 Lip 2009 … RAPORT O WOJNIE W IRAKU – Grupy dyskusyjne dla facetów – RAPORT O WOJNIE W IRAKU.
     http://www.grupy.banzaj.pl/RAPORT,O,WOJNIE,W,IRAKU,23,1262867,2009_07.html – Kopia
     5 lat w Iraku – Raport – portal TVN24.pl
     Wojna w Iraku kosztowała dotychczas USA co najmniej ponad 400 mld dolarów (dane ….. BiznesMeteoRaportyMichałki. SondyFaktyNajnowsze InformacjeWideo …
     http://www.tvn24.pl/0,9080,0,1,raport.html – Kopia
     Wikileaks: 400 tys. dokumentów w raporcie pt. „Wojna w Iraku …
     25 Paź 2010 … Bijący na alarm serwis Wikileaks wypuścił w piątek niemal 400 tys. tajnych dokumentów amerykańskiej armii, które dotyczą wojny w Iraku.
     http://www.idg.pl › E-biznes › Wiadomości – Kopia
     z pomroki zapomnienia
     RAPORT O WOJNIE W IRAKU. WSTĘP. 9 kwietnia 2003 roku cały świat mógł na ekranach telewizyjnych oglądać mieszkańców Bagdadu, radośnie świętujących …

     Polubienie

   • Grazka 16 Maj 2011 o 12:34 pm

    Zenobiusz !
    Chyba nie uwazasz ze cala ta historyjka o gwalcie na jakas pokojowke ma cos wspolnego z prawda?
    Przeciez to jest naiwny kit dla mas.
    To tak jak z „wypadkiem ” w Smolensku .
    Tak samo smierci tandetna bajeczka.
    Facet z jakis nieznanych nam powodow ( moze nie chcial czegos podpisac , na cos sie zgodzic albo postawil sie w jakis inny sposob mocodawcom )zostal wrobiony w cos co raczej wcale nie zaistnialo , albo zamowil sobie prostytutke ktora miala odegrac role pokojowki a ktos to wykorzystal .Choc fakt , ze nie zostala zgwalcona , tylko byla proba -czyli nie ma fizycznych dowodow jego winy np. sperma w jej ciele wskazuje ze to jest totalny przekret .
    Kiedy jego odsuneli od stolka , moze szybko przejdzie jakas nowa pozyczka albo cos innego ,co spowoduje jakies konsekwencje dla Europy czy nawet swiata.

    Polubienie

    • zenobiusz 16 Maj 2011 o 1:51 pm

     „Facet z jakis nieznanych nam powodow ( moze nie chcial czegos podpisac , na cos sie zgodzic albo postawil sie w jakis inny sposob mocodawcom )zostal wrobiony w cos co raczej wcale nie zaistnialo , albo zamowil sobie prostytutke ktora miala odegrac role pokojowki a ktos to wykorzystal ”
     No,pięknie,mamy newego bohatera.To pierwsza jaskółka,ludzie się budzą ,i działają tak jak im rozum podpowiada,nie w formach podpowiadanych,jak nieszczęśni Arabowie.Oj coraz trudniej będzie to rozmydlać.

     Polubienie

  • sebecxs 16 Maj 2011 o 11:00 am

   …cóż trzeba zaakceptować, iż plan Alberta Pike się odegra..

   Polubienie

   • wojpa 16 Maj 2011 o 11:10 am

    A kto jest Lucyferem?

    Polubienie

    • sebecxs 16 Maj 2011 o 12:23 pm

     ..pewnie Rockefeller… hehehe..

     Polubienie

    • MamyPojechane... 16 Maj 2011 o 2:43 pm

     …wedlug mnie Zenon, wszystko na to przynajmniej wskazuje 😉

     Polubienie

 16. żałosne 16 Maj 2011 o 10:46 am

  Czytam te wasze komentarze i coraz większe zniechęcenie mnie ogarnia .
  Wasz poziom pomieszania i śmieszności wzrasta każdego dnia .
  Jawicie się ,jako grupka przemądrzałych nastolatków ,co to pozjadała rozum,ale własny i tego nie widzi .
  Właściciel bloga ,niczym najstarszy kolega z podwórka ,podrzuca wam sensacyjki jak nowe zabawy na dany dzień .
  I to przeświadczenie ,że stanowicie zagrożenie dla systemu ? chyba dla kolegów z innego blokowiska .
  Filmiki sterowane i odpowiednio zmanipulowane w ilościach wpieprzanych chipsów między komentarzami to wasze życie .
  Ale przedstawiacie podobny poziom ogłupienia jaki jest na innych pseudo niezależnych blogach , taki miszmasz tylko o innej tematyce ,
  Jesteście już skutecznie ubezwłasnowolnieni mentalnie ,fizycznie i finansowo i jedyne co wam pozostało to poczucie pseudomądrości i odkrywczości tematów .

  Nic nie jesteście w stanie zmienić w waszym otoczeniu poza włączeniem i wyłączeniem komputera .

  ŻAL.PL

  Polubienie

  • wojpa 16 Maj 2011 o 11:04 am

   Każdy komentarz jest odbiciem osobowości.Może i masz rację ,że niektóre z nich świadczą o poziomie piaskownicy.Ale nie zgodzę się z jednym,że komentujący są ubezwłasnowolnieni mentalnie, fizycznie i finansowo. To porównanie ma się tak jak by porównać słowo pieczywo z dupczywem.Niby te same końcówki, ale myląc te słowa można umrzeć z głodu

   Polubienie

   • żałosne 16 Maj 2011 o 11:09 am

    22 lata od 89r. jasno i wyraźnie pokazuje wspomniane ubezwłasnowolnienie .

    Oszukuj się dalej .

    Polubienie

  • monitorpolski 16 Maj 2011 o 11:07 am

   To pochwal się jakim ty GURU jesteś. Czekamy na WODZA!

   Polubienie

   • żałosne 16 Maj 2011 o 11:15 am

    Dobrze wiesz ,że są w Polsce poważne inicjatywy patriotyczne ,tylko chętnych brak . Wytresowali ludzi ,między innymi takich jak wy ,aby toczyć pianę przed monitorami ,niekończące się komentarze ,byle tylko nie działać w realu .

    Polubienie

    • Ania 16 Maj 2011 o 12:00 pm

     W niedziele w Gdańsku była manifestacja lokatorów przeciwko podwyżkom czynszu. Policja użyła gazu w celu rozpędzenia protestujących.

     Ludzie się już boją. Wszędzie dużo patroli. Legitymuja młodych ludzi, jeśli stoją w grupie.

     Polubienie

 17. Pingback: Naga prawda o bankierach « Dziennik gajowego Maruchy

 18. sebecxs 16 Maj 2011 o 10:56 am

  …najbardziej nie lubię jak „mondry” z prowincji wkłada swoje słowa w czyjeś usta, i wciska komuś własne życie..

  Polubienie

  • żałosne 16 Maj 2011 o 11:05 am

   Pochwal się co dobrego uczyniłeś dla siebie ,bliskich , Polski .

   Polubienie

   • wojpa 16 Maj 2011 o 11:14 am

    Bardzo dużo!
    Marek zjednoczył setki tysięcy ludzi nie tylko w Polsce ale i na świecie w walce przeciw szczepieniom przeciw świńskiej grypie.Razem Z Jane Burgermeister, Piotrem Beinem odwalili naprawdę kawał roboty

    Polubienie

    • żałosne 16 Maj 2011 o 11:23 am

     Setki tysięcy ludzi ? Zjednoczył ?

     I gdzie oni się podziali ?

     Przymusowych szczepień nie było ,bo nie miało być , a PO rękami minister zdrowia odegrało rolę dobrego zarządcy , a po prostu nie mieli kasy na zakup .

     Polubienie

    • monitorpolski 16 Maj 2011 o 9:30 pm

     Daj spokój, to satanistyczna agentura się kręci i próbuje odciągnąć ludzi. Widać po mapce skąd śledzą, nawet nie z Polski…

     Polubienie

   • sebecxs 16 Maj 2011 o 12:35 pm

    …daj nam przykład… może weźmiesz kałaszka i zrobisz czysto w sejmie?

    Polubienie

    • spj 16 Maj 2011 o 4:50 pm

     Wiesz , że na to co napisałeś jest paragraf ?

     Polubienie

 19. MOL 16 Maj 2011 o 11:31 am

  Medycyna Cudów – ukryte fakty_1 z 6

  „Dzisiejsza medycyna stoi na rozdrożu pomiędzy wyborem leczenia skutków chorób w pełni uzależniając się od koncernów farmaceutycznych, a leczeniem prawdziwych ich przyczyn i zainwestowaniem w rozwój nauki oraz naturalnych możliwości uzdrawiania. Staje przed nami zatem fundamentalne pytanie o dalszy rozwój medycyny: służba mamonie czy zdrowiu? To także Twoje zadanie, by odkryć fakty o prawdziwych mechanizmach powstawania chorób i sposobach leczenia.”

  Wykład zarejestrowany na Sympozjum: „Prawda o naszym świecie: ukrywane fakty”, które odbyło się 20 marca 2011 (niedziela) w Warszawie (Hotel LORD),

  Polubienie

 20. nowy84 16 Maj 2011 o 11:31 am

  „Anonimowi” szykują False Flag na 22 maja…pytanie tylko co ma im to dać i kim oni tak naprawdę są?? Dopiero co Sony uruchomiło ponownie PlayStation Network a tu szykują coś znowu:

  Polubienie

 21. Ania 16 Maj 2011 o 11:49 am

  Bardzo, bardzo dziwne. Szef IMS aresztowany za próbę gwałtu ? Toż to jeden z najbardziej wpływowych ludzi na Ziemi ! Takich ludzi się nie aresztuje! Co najwyżej ta pokojówka mogła wylecieć z okna jako samobójczyni albo wypchnięta przez tzw ” nieznanych sprawców „. Tak na marginesie, ci nieznani sprawcy to bardzo uczynna grupa ludzi. Są zawsze tam , gdzie są potrzebni. No a tym razem zawiedli ? Niesamowite.

  Polubienie

  • zenobiusz 16 Maj 2011 o 1:56 pm

   Teraz,módlmy się ,za tych odważnych Amerykanów,którzy dali światu przykład,bo plaga samobójstw,może nad nimi zawisnąć.Teraz decudująca rozgrywka,czy wyjdzie za kaucją,jak Polański,czy sędzia okaże się równie odważny jak policjanci,prokurator,i dziennikarze.???

   Polubienie

  • MamyPojechane... 16 Maj 2011 o 2:55 pm

   Przecież cała ta historia jakaś naciagana jest, widać nie chce już wykonywać rozkazow bez szemrania. Odstrzelic go tak poprostu nie mogą, za duży był by smród, wiec go ośmiesza, zdyskredytuja… i jak nikt już o nim nie będzie mówić… wtedy go „skresla”.
   Po co dochodzenie od bladego świtu prowadzić, angazujac 90% blogowej „dochodzeniowki”? Wystarczy się 10 sek zastanowić i już można przejść do kolejnego tematu…

   Polubienie

   • zenobiusz 16 Maj 2011 o 3:30 pm

    Wszystko zdaje się wskazywać,że akcja policji,i szybka reakcja mediów lokalnych,zaskoczyły,władców, świata elit.Na razie,albo czujnie nabrano wody w usta,albo usłużnie powiela się znaną z przeszłości taktykę,bagatelizowania,zdarzenia,lub sugerowania,że mamy do czynienia ze spiskiem,w ramach „sporu w rodzinie”.Czy uda się wywrzeć presję,na sędziego,który zdecyduje,o dalszym biegu sprawy.??Dowiemy się niebawem.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/16/czy-dzinsyktore-dsk-probowal-zdjac-z-dziennikarkibyly-firmy-levi-strauss/

    Polubienie

    • katerina404 17 Maj 2011 o 2:24 am

     Zenobiusz, dlaczego Ty się upierasz w tym swoim optymistycznym myśleniu odnośnie Kahna? Przecież na kilometr to pachnie jakąś ściemą. Oni go wrobili w coś, a to ma drugie dno, tylko jakie? Nie wierzę, ze nagle aresztowakli go pod tak głupim pretekstem. Przecież oprócz tego, ze próbował jakoby zgwałcić pokojówkę, to zrobił mnóstwo innych, złych rzeczy. I co nagle za pokojówkę taka akcja. Czy Ty jesteś dzieckiem, bo z tego co pisałeś, to masz już swoje lata, a gadasz jak sztubak.

     Polubienie

 22. mocniejszy 16 Maj 2011 o 12:08 pm

  A jaką „elitę” – oligarchię – mamy w Polsce? Taką, która utrzymuje kompromis aborcyjny z 1993 roku, mimo jego niezgodności z konstytucją obowiązującą od 1997 roku. W wyniku tego polskie władze, lekceważąc ustawę zasadniczą, pozwalają zabijać kilkaset dzieci rocznie tylko dlatego, że oskarżono je o chorobę lub kalectwo!

  BITWA O ŻYCIE !!!
  !
  Zwracam się do Was Rodacy w porę i nie w porę!
  Zaczęła się nowa bitwa o ochronę życia w Polsce!
  Trzeba wykorzystać zbliżające się wybory parlamentarne,
  żeby wymusić na posłach i senatorach
  zrównanie ochrony życia ludzi nienarodzonych i narodzonych.
  Trzeba też dopilnować, by aborcjoniści nie kradli głosów
  uczniów Jezusa i innych przeciwników bezkarności aborcji.
  Powstaje publiczna lista
  strażników zbrodniczego kompromisu aborcyjnego:
  !
  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/04/14/straznicy-zbrodniczego-kompromisu-aborcyjnego
  !
  Lista rozwija się i będzie uzupełniana.
  Proszę o pomoc w tym dziele!
  Znasz proaborcyjne wypowiedzi posłów?
  Wskaż je wraz ze źródłem.
  !
  Pomóż rozgłaszać informacje o politykierach,
  niech nie zawłaszczają głosów porządnych ludzi.
  Informuj społeczeństwo.

  Polubienie

 23. pio9a 16 Maj 2011 o 12:17 pm

  Polubienie

 24. Elo zip terror 16 Maj 2011 o 12:44 pm

  Wywiad ze Staruchem – tym wodzirejem protestu kibiców:

  Polubienie

 25. trebor 16 Maj 2011 o 2:06 pm

  Wstawiam jeszcze raz tu jest o bazach podziemnych(Phil Schneider) i eksperymencie
  Filadelfia(A.Bielek)-
  Phil Schneider:

  Al Bielek:

  A tu stronka o Philu:
  http://www.ukrytesprawy.org/Phil%20Schneider.html

  Pozdrawiam

  Polubienie

 26. trebor 16 Maj 2011 o 2:12 pm

  I jeszcze 2 filmy z Bielekiem:

  i 2:

  Jest mowa tez o wejsciach do podziemi na biegunach.
  I o paru innych sprawach np.kontrola umyslu.
  Dodam tylko ,ze Al i Phil byli przyjaciółmi.
  Pozdrawiam

  Polubienie

 27. trebor 16 Maj 2011 o 2:45 pm

  żałosne kwiczysz jak to tu nikt nic nie robi w realu.
  Zastanawiam sie czy to prowokacja bo jesli nie to pileczka do ciebie…
  co ty robisz?Po 2 skad wiesz ,ze tu nikt nic nie robi?
  Myslisz,ze ludzie na blogu ktorzy moga byc w kazdej chwili namierzeni i
  zamknieci beda sie chwalic przed toba jacy to z nich „chojraki”.
  Kazdy z nas ma swoją wiedze na to co sie dzieje i myslisz,ze jak bedzie
  juz naprawde zle to ludzie nie beda pytac dlaczego tak jest?
  Jak myslisz kto bedzie im udzielal pierwszej informacji?
  Jak chcesz obudzic swiadomosc ludzka?
  Najlepsze rezultaty maja meczennicy…moze bedziesz 1 na ochotnika?
  Wybacz jesli cie te slowa mogly dotknac ale nie potrzeba tu wiecej konfliktow
  niz te krore sie teraz dzieja na swiecie.
  Przyslowie mowi gdzie 2 sie bije tam 3 korzysta…jak myslisz kto moze byc tym 3?
  Poczytaj sobie o manipulacji poprzez zklucenie 2 stron konfliktu.
  Madre ksiazki pisza o tym ,ze dopuki nie zostanie zdemaskowany prawdziwy wichrzyciel to konflikt bedzie sie zaostrzal.
  Pozdrawiam

  Polubienie

 28. Grazka 16 Maj 2011 o 4:08 pm

  zenobiusz :

  „Facet z jakis nieznanych nam powodow ( moze nie chcial czegos podpisac , na cos sie zgodzic albo postawil sie w jakis inny sposob mocodawcom )zostal wrobiony w cos co raczej wcale nie zaistnialo , albo zamowil sobie prostytutke ktora miala odegrac role pokojowki a ktos to wykorzystal ”
  No,pięknie,mamy newego bohatera.To pierwsza jaskółka,ludzie się budzą ,i działają tak jak im rozum podpowiada,nie w formach podpowiadanych,jak nieszczęśni Arabowie.Oj coraz trudniej będzie to rozmydlać.

  Czy uwazasz, ze jeden zly czlowiek nie moze sprzeciwic sie dla swoich celow innemu zlemu czlowiekowi , albo grupie .
  Malo w historii bylo takich przypadkow , nawet w mafii tak sie dzieje czesto ze jeden bandzio usuwa drugiego .Dlaczego nie przyjac , ze tu jest podobnie , ze facet czyms podpadl -wcale nie dobrocia serca – i sie go pozbyli?

  Polubienie

 29. Pingback: Linki i wybrane komentarze 17 maja 2011r « Monitorpolski's Blog

 30. katerina404 17 Maj 2011 o 2:50 am

  Zatrzymanie szefa Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominque’a Strauss-Kahna przybliża system strefy walutowej Euro z Grecją jako członkiem na krawędź podziału.

  Zatrzymanie szefa Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominque’a Strauss-Kahna przybliża system strefy walutowej Euro z Grecją jako członkiem na krawędź podziału. Według Henriego de Raincourt, francuskiego ministra współpracy całe zdarzenie mogło być ‘pułapką’, której ofiarą miał paść DSK.[1]

  Sytuacja przypomina zagrożenie sprzed ponad roku, gdy po tajnej naradzie w siedzibie funduszu Monnes, Crespi & Hardt[2] rozpoczął się atak na Euro, kulminujący 6 maja 2010 roku w niespodziewanym ‘flash crash’ (tąpnięcie giełdy nowojorskiej o 10 procent w ciągu 5 minut między 14:42 a 14:47 ze względu na relacje kontraktów euro-dolar-akcje) i ostatecznie zatrzymany 18 maja poprzez delegalizację przez niemiecki Bafin ‘nagich’ instrumentów finansowych CDS. Tak jak rok temu najsłabszym ogniwem używanym do ataku na euro zonę były greckie papiery dłużne.

  Koordynowanie działań na rynku pochodnych przez największe banki Wall Street, spotykające się każdej trzeciej środy miesiąca,[3] może tym razem skutkować rozbiciem euro-strefy, gdyż Strauss Kahn zostaje zastąpiony w obowiązkach przez byłego dyrektora JPMorgan Johna Lipskyego.[4] Oddala się również tym samym perspektywa pomocy dla Grecji, która była już przesądzona i miała być zatwierdzona dziś wieczorem.[5][6]

  Na wieść o aresztowaniu szefa MFW zareagowały rynki: umocnił się dolar oraz metale szlachetne, potaniało zaś Euro.[7] Wielkie instytucje finansowe Londynu i Nowego Jorku odciążają tym samym wielką bańkę dolarowych instrumentów finansowych, ze szkodą dla mieszkańców Europy. Potencjalne wyjście Grecji ze strefy euro, w wypadku gdyby nie towarzyszyło mu moratorium na zobowiązania oraz program anty-kryzysowy, mogłoby pociągnąć za sobą silną presję inflacyjną. Aby zapobiec destabilizacji systemu, rządy krajów Unii winy implementować na poziomie regulacji poszczególnych krajów rezolucję Europarlamentu z początku marca zaostrzającą kryteria short-selling oraz wprowadzającą podatek obrotowy od spekulacji.[8]

  E.K. Lange

  EkonomiaPolityczna.pl

  Polubienie

 31. yoko 17 Maj 2011 o 9:02 am

  O pułapce na bankiera.
  http://www.bibula.com/?p=37842

  Polubienie