Wydarzenia i komentarze, 16 maja 2011r

Dzisiaj rozpoczynają się ćwiczenia NLE11 w strefie New Madrid.

Ćwiczenia obejmą dużą część Stanów

Ćwiczenia mają na celu przygotowanie do katastroficznego trzęsienia ziemi, które może odbyć się w tej strefie sejsmicznej. Obejmują one 4 tzw „strefy FEMA” i 8 stanów: Alabama, Arkansas, Kentucky, Illinois, Indiana, Mississippi, Missouri i Tennessee. Ćwiczenia mają trwać 4 dni – do 20 maja. Plany i dokładny sposób przeprowadzenia ćwiczeń są przedstawione w poniższej oficjalnej publikacji. Natomiast mieszkańcy tych terenów

czy dojdzie do walki zbrojnej?

obawiają się, że ćwiczenia mogą się zbiegnąć z faktycznym wielkim trzęsieniem ziemi, które może nastąpić w każdej chwili. Cały teren jest namoknięty wodą na skutek wcześniejszych katastrofalnych opadów, które jak się podejrzewa zostały wywołane sztucznie. Obserwowane są też dziwne kolorowe chmury oraz pulsujące niebieskie światła – podobnie jak przed wielkimi trzęsieniami w Chinach, Chile czy Japonii. W ocalonym przez wysadzenie wałów mieście Cairo pojawiły się też dziury, tzw. sinkholes w ulicach. Jak wynika z niezależnych relacji, obecnie w regionie zgromadzone są oddziały wojska, w tym kanadyjskiego, obywatele amerykańscy są więc przygotowani na potyczki zbrojne.
Obawy w związku z ćwiczeniami są związane z tym, że zainwestowano w nie wielkie fundusze, ok 1 mld dolarów, zakupiono 140 mln sztuk niepsujących się posiłków, ok 7 mln podwodnych worków na zwłoki itd. Wiadomo też, że wszystkie zamachy „terrorystyczne” odbywały się w podobnych warunkach – np. 11 września 2001 roku w USA prowadzono wielkie ćwiczenia antyterrorystyczne, które miały m.in. na celu obronę Nowego Jorku przed … atakiem porwanych samolotów. Ćwiczenia były m.in. powodem tego, że nie reagowała obrona przeciwlotnicza – było to świetne wytłumaczenie dla osób, które nie dopuściły do zestrzelenia samolotów.

Uwaga: szykowane są kolejne prowokacje w stosunku do polskich kibiców

Oto informacja jaką wczoraj otrzymałem: „Na dzisiejszym meczu Wisła-Cracovia filmowano dwoma kamerami kibiców pod kątem wulgaryzmów, robiono tzw. twarzówki celem identyfikacji osób które używają słów obraźliwych, to już nawet nie jest śmieszne. Natomiast we Wrocławiu wydano polecenie, by aresztować osoby trzymające transparenty antyrządowe. Policjanci pytający komendanta, po co, jak i dlaczego, byli zbywani i nie uzyskali informacji skąd przyszedł przykaz, by aresztować demonstrujących przeciw decyzjom rządu”

Sprawa aresztowania brytyjskiego sędziego staje się inspiracją dla innych narodów

Anglicy zaczynają brać sprawę skorumpowanych sądów w swoje ręce (http://www.youtube.com/watch?v=esGqizRDo6w). Do sądu weszła grupa 600 obywateli i zastosowała tzw. „areszt obywatelski” sędziego Michael Peake’a przewidywany przez brytyjskie prawodawstwo pochodzące jeszcze ze średniowiecza. Aresztowany przedstawiciel wymiaru sprawiedliwości nie może być pod przysięgą.
Nagranie pochodzi z 7 marca, jednak całkowita blokada mediów spowodowała, że mało kto o tym wiedział. Ekipa BBC została specjalnie wysłana by to rejestrować. Akcja odbyła się w sądzie w Merseyside, dokonali jej członkowie tzw. Brytyjskiej Grupy Konstytucyjnej (British Constitution Group). Sprawa w sądzie miała dotyczyć decyzji o bankructwie jednego z czołowych działaczy tej grupy Rogera Hayesa za niepłacenie podatków (council tax). Aresztowania dokonał sam oskarżony wcześniej pytając sędziego 3 razy czy jest pod przysięgą, na co nie uzyskał odpowiedzi.
Powyższe nagranie opublikował obywatel Australii, gdzie istnieją podobne problemy ze skorumpowanymi sądami jak w Europie. Widać z tego, że społeczeństwa się budzą i satanistom nie będzie tak łatwo zrealizować swój nowy plan terroru poprzez system „prawny”. Nie jest jednak pewne czy tego samego typu rozwiązania można zastosować w Polsce, gdzie wymiar sprawiedliwości jest wyjątkową farsą – służy on w dużej mierze ochronie interesów wszelkiego rodzaju mafii i brudnych interesów, na co są tysiące dowodów zebranych przez stowarzyszenia.

Reklamy