Wydarzenia i komentarze, 16 maja 2011r

Dzisiaj rozpoczynają się ćwiczenia NLE11 w strefie New Madrid.

Ćwiczenia obejmą dużą część Stanów

Ćwiczenia mają na celu przygotowanie do katastroficznego trzęsienia ziemi, które może odbyć się w tej strefie sejsmicznej. Obejmują one 4 tzw „strefy FEMA” i 8 stanów: Alabama, Arkansas, Kentucky, Illinois, Indiana, Mississippi, Missouri i Tennessee. Ćwiczenia mają trwać 4 dni – do 20 maja. Plany i dokładny sposób przeprowadzenia ćwiczeń są przedstawione w poniższej oficjalnej publikacji. Natomiast mieszkańcy tych terenów

czy dojdzie do walki zbrojnej?

obawiają się, że ćwiczenia mogą się zbiegnąć z faktycznym wielkim trzęsieniem ziemi, które może nastąpić w każdej chwili. Cały teren jest namoknięty wodą na skutek wcześniejszych katastrofalnych opadów, które jak się podejrzewa zostały wywołane sztucznie. Obserwowane są też dziwne kolorowe chmury oraz pulsujące niebieskie światła – podobnie jak przed wielkimi trzęsieniami w Chinach, Chile czy Japonii. W ocalonym przez wysadzenie wałów mieście Cairo pojawiły się też dziury, tzw. sinkholes w ulicach. Jak wynika z niezależnych relacji, obecnie w regionie zgromadzone są oddziały wojska, w tym kanadyjskiego, obywatele amerykańscy są więc przygotowani na potyczki zbrojne.
Obawy w związku z ćwiczeniami są związane z tym, że zainwestowano w nie wielkie fundusze, ok 1 mld dolarów, zakupiono 140 mln sztuk niepsujących się posiłków, ok 7 mln podwodnych worków na zwłoki itd. Wiadomo też, że wszystkie zamachy „terrorystyczne” odbywały się w podobnych warunkach – np. 11 września 2001 roku w USA prowadzono wielkie ćwiczenia antyterrorystyczne, które miały m.in. na celu obronę Nowego Jorku przed … atakiem porwanych samolotów. Ćwiczenia były m.in. powodem tego, że nie reagowała obrona przeciwlotnicza – było to świetne wytłumaczenie dla osób, które nie dopuściły do zestrzelenia samolotów.

Uwaga: szykowane są kolejne prowokacje w stosunku do polskich kibiców

Oto informacja jaką wczoraj otrzymałem: „Na dzisiejszym meczu Wisła-Cracovia filmowano dwoma kamerami kibiców pod kątem wulgaryzmów, robiono tzw. twarzówki celem identyfikacji osób które używają słów obraźliwych, to już nawet nie jest śmieszne. Natomiast we Wrocławiu wydano polecenie, by aresztować osoby trzymające transparenty antyrządowe. Policjanci pytający komendanta, po co, jak i dlaczego, byli zbywani i nie uzyskali informacji skąd przyszedł przykaz, by aresztować demonstrujących przeciw decyzjom rządu”

Sprawa aresztowania brytyjskiego sędziego staje się inspiracją dla innych narodów

Anglicy zaczynają brać sprawę skorumpowanych sądów w swoje ręce (http://www.youtube.com/watch?v=esGqizRDo6w). Do sądu weszła grupa 600 obywateli i zastosowała tzw. „areszt obywatelski” sędziego Michael Peake’a przewidywany przez brytyjskie prawodawstwo pochodzące jeszcze ze średniowiecza. Aresztowany przedstawiciel wymiaru sprawiedliwości nie może być pod przysięgą.
Nagranie pochodzi z 7 marca, jednak całkowita blokada mediów spowodowała, że mało kto o tym wiedział. Ekipa BBC została specjalnie wysłana by to rejestrować. Akcja odbyła się w sądzie w Merseyside, dokonali jej członkowie tzw. Brytyjskiej Grupy Konstytucyjnej (British Constitution Group). Sprawa w sądzie miała dotyczyć decyzji o bankructwie jednego z czołowych działaczy tej grupy Rogera Hayesa za niepłacenie podatków (council tax). Aresztowania dokonał sam oskarżony wcześniej pytając sędziego 3 razy czy jest pod przysięgą, na co nie uzyskał odpowiedzi.
Powyższe nagranie opublikował obywatel Australii, gdzie istnieją podobne problemy ze skorumpowanymi sądami jak w Europie. Widać z tego, że społeczeństwa się budzą i satanistom nie będzie tak łatwo zrealizować swój nowy plan terroru poprzez system „prawny”. Nie jest jednak pewne czy tego samego typu rozwiązania można zastosować w Polsce, gdzie wymiar sprawiedliwości jest wyjątkową farsą – służy on w dużej mierze ochronie interesów wszelkiego rodzaju mafii i brudnych interesów, na co są tysiące dowodów zebranych przez stowarzyszenia.

Reklamy

106 responses to “Wydarzenia i komentarze, 16 maja 2011r

 1. Pingback: Naga prawda o bankierach « Monitorpolski's Blog

 2. wojpa 16 Maj 2011 o 12:59 pm

  A w Kalifornii wczoraj spadł śnieg.

 3. BirD2 16 Maj 2011 o 1:02 pm

  Ja mówie że tam sie nic nie stanie. Nie będą tutaj wracał do mojego komentarza. Wrzucę go 20’stego jako dowód że caly czas byliście w błędzie.

  Jeżeli faktycznie coś sie stanie i w następstwie tego dojdzie do powstania..

  Na kolanach będę zwracał honor.

  • monitorpolski 16 Maj 2011 o 1:04 pm

   Ja też tak sądzę – za dużo hałasu. Poza tym ten Pieczenik … aresztowanie szefa MFW, coś pachnie wojną na górze.

   • Cupak 16 Maj 2011 o 1:11 pm

    Jeżeli chcą sie wyrobić z rozwałką świata do Igrzysk 2012 i lądowaniem UFOków to muszą już zaczynać i myślę, że nie na darmo wywalają 1 mld $ i strzelają po nocy z HAARPA.

    • Cupak 16 Maj 2011 o 2:43 pm

     Plazma w Chicago chyba żeby kogoś postraszyć nie rozgrzewaliby powietrza 🙂

   • Ewa Polska 17 Maj 2011 o 4:04 am

    Monitor, jaką wojną pachnie na gorze???

    Dominique Strauss-Kahn pogwałcił godnosc osobistą pracownicy hotelu, probował ja zgwałcic lub wymusic na niej gwałt sodomski …. pospolite bydlę ….. a na dodatek zonate bydlę ….

    Czy Monitor uwaza gwałcenie mniej wpływowych politycznie i ubozszych ekonomicznie za dozwolone i nie karalne dla *elit*???

    Sąd amerykanski postąpił bardzo słusznie mierząc wszystkich obywateli tą samą miarą – przeciętny obywatel amerykanski otrzymałby za to karę więzienia.

 4. Talbot 16 Maj 2011 o 1:05 pm

  Tej rozmowy z Kucharskim i Zarzecznym raczej nie znajdziesz na stronie TVN24
  I jakimś „dziwnym” trafem powyższe krytyczne uwagi Zarzecznego giną w mainstreamowych mediach .
  Ach ta demokracja…

  http://www.kodczasu.pl/viewtopic.php?p=42814&sid=55b6917ac357c964fb70a0c42510d1d6#42814

  • elmirek 16 Maj 2011 o 2:16 pm

   „Dzieci rozpinały mi rozporek”

   Cohn-Bendit kreuje się na ikonę europejskiej radykalnej lewicy. Jest zawsze na pierwszej linii, gdy w Parlamencie rozpoczyna się dyskusja na temat ekologii, łamania praw człowieka czy praw homoseksualistów.

   Nie zawsze jednak był, nawet przyjmując specyficzne europejskie kryteria, rycerzem bez skazy. Reputacja „czerwonego Dany’ego” – jak jest nazywany ze względu na swoje niegdyś rude włosy i skrajne poglądy – została poważnie nadszarpnięta, kiedy w 2000 roku we francuskim tygodniku „L’Express” pojawił się artykuł na temat jego skłonności pedofilskich.

   Gazeta obszernie cytowała dawno zapomnianą autobiografięCohn-Bendita. W „Wielkim bazarze” (Wydawnictwo Trikont, 1975 rok) opisuje on doznania seksualne, jakich zaznał z pięcioletnimi dziećmi. „To, co opisuje Cohn-Bendit – pisał „L’Express” – jest niezgodne z ogólnie przyjętymi zasadami przyzwoitości i moralności”.

   „Od dawna miałem ochotę pracować z dziećmi – pisał. – W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym [państwowym] przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad dwa lata. Mój nieustanny flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Rzecz jasna niejedna z nich przygląda się rodzicom, kiedy się pieprzą. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem. Wtedy oskarżono mnie o perwersję…”.

   Osobą, która dostarczyła gazecie fragmenty „zapomnianej książki”, była niemiecka dziennikarka Bettina Roehl, córka znanej lewackiej terrorystki Ulrike Meinhof. Jako młoda dziewczyna wielokrotnie stykała się z Cohn-Benditem i nie ukrywa, że darzy go wielką niechęcią.- Państwo mu wtedy płaciło za to, że zajmował się dziećmi innych lewaków. Oprócz uprawiania pedofilii spacerował wówczas z maluchami i psem o imieniu Kałasznikow przez ulice miasta, zmuszając dzieci do rzucania kamieniami w członków młodzieżówki CDU – opowiada Roehl.

   Całość tu: RZECZPOSPOLITA: Cohn Bendit – wieczny rewolucjonista, Aleksandra Rybińska, Piotr Zychowicz

  • elmirek 16 Maj 2011 o 2:18 pm

   To tak na marginesie dla pana zarzecznego z funklubu ałtoryteta cohn-bendita

 5. BoRys 16 Maj 2011 o 1:10 pm

  Tzw. zasłona dymna.

  Jeżeli coś się wydarzy to w Europie.
  A sygnały już były : m.in. o ukrytej bombie atomowej w jednym z miast europejskich, a ostatnio pojawiły się zdjęcia z przeprowadzanych w latach 40÷50 prób nuklearnych.

  http://technologie.gazeta.pl/internet/1,112324,9587437,Najlepsze__najbardziej_szokujace_zdjecia_testow_broni,,ga.html

 6. morfeusz 16 Maj 2011 o 1:41 pm

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Molestowal-mnie-szympans-w-okresie-godowym,wid,13411850,wiadomosc.html uczepili się jego, ciekawe dlaczego

 7. mariusz-uk 16 Maj 2011 o 2:07 pm

  wczoraj w jednej z uk gazet (ach znow the sun) , ze jeden z brytyjczykow wydal 90.000 £, oszczednosci swojego zycia, na billboardy w nowym yorku, ze do przyszlej soboty nastapi koniec swiata…, hmm ciekawe. Pozdrawiam

  • żałosne 16 Maj 2011 o 3:54 pm

   A niejaki Mizia ,pisał ,że to elity z kraju wyjeżdżają . hmm żal.pl

 8. adam 16 Maj 2011 o 2:29 pm

  Jak dotąd istnieje 17 rezolucji
  przeciwnych Unii
  Północnoamerykańskiej, które
  zostały przedstawione w 13
  stanowych zgromadzeniach
  ustawodawczych. Stany, które są
  przeciwne Unii
  Północnoamerykańskiej to: Illinois,
  Arizona, Missouri, Georgia,
  Montana, Oklahoma, Południowa
  Carolina, Południowa Dakota,
  Tennessee, Virginia i Washington.

  http://www.polskiesm.pl/Dokumenty/22_Dokad_idziesz_czlowieku/01_NOWY_PORZADEK/02_Policyjne_superpanstwo.pdf

 9. morfeusz 16 Maj 2011 o 2:32 pm

  polecam
  http://www.sfora.pl/Policja-Kazali-nam-lapac-kibicow-przeciwnych-rzadowi-a32174-60

 10. eltoro83 16 Maj 2011 o 2:49 pm

  Wiecie co-tak mnie tknęła jedna myśl i nasunął się wniosek.Zauważcie że najbardziej panikującą grupą ludzi na Świecie, wierzącą w spiski(wiadome że istnieją-bo to jest fakt niezaprzeczalny) i rychły koniec Świata są narody które do tej pory żyły w komforcie socjalno społecznym.Otoczone sztucznym parasolikiem ochronnym.Teraz,nagle gdy nastąpił kryzys finansowo-socjalny zostali zmuszenie do czegoś czego wcześniej od nich nie wymagano.Muszą prosić o „coś”,pracować więcej,stać się grupą elastyczno-uniwersalną-i nagle się okazuje-że Oni tego nie potrafią-im zawsze dawano-robiono za nich i nagle czują się jak bezbronne zwierzątka,wszędzie widzą rychły koniec.Dlatego jest taka ogólna panika.A my jak to Polacy-wiecznie walczący z sobą i ze wszystkimi,skłóceni,kombinujący i walczący o każdy kawałeczek chleba-dlatego po nas mimo takiej chujoooozy życiowej jakoś tego końca świata nie widać-i w większości przypadków spływa to po nas jak po kaczce.Dopiero gdy coś pierdnie wtedy znów się zjednoczymy,a każdy za każdego odda przysłowiowy ostatni kromek chleba.A szkoda-bo gdybyśmy mieli taki charakter zawsze,a nie tylko w sytuacji bez wyjścia można byłoby tą hołotę „u góry” pognać na wszystkie strony………..

  • Ania 16 Maj 2011 o 7:33 pm

   Nie. Najbardziej podatne są osoby bardzo religijne.

 11. Elo zip terror 16 Maj 2011 o 2:58 pm

  Widze temat o kibicach to akurat ten wywiad ze staruchem tutaj wrzuce.

  „Staruch” to ten wodzirej od protestu legionistów.

  • Sylu 16 Maj 2011 o 4:40 pm

   Po jakiego grzyba PO walczy z kibicami, takim zagrywkami tylko sobie nasrali w papiery-juz widze jak wygraja wybory HA<HA<HA i dobrze tej bandzie. Wiecie jak traktuje sie zuzyta gume do zucia Don…a, jest rzucona do kosza lub na ulice.

   • Elo zip terror 16 Maj 2011 o 5:00 pm

    No kibiców jest nie mało więc pewnie w tych wyborach żaden kibic nie zagłosuje na PO , nawet ci co nie chodzą na wybory pójdą specjalnie żeby zagłosować na inną partię niz PO 😀

    Warto było ? 🙂

    • monitorpolski 16 Maj 2011 o 5:05 pm

     Powiem więcej – jak kibice zechcą to w ogóle nie dojdzie do wyborów. Po prostu wywiozą ich taczkami.

   • ramires 16 Maj 2011 o 7:16 pm

    Koledzy ,to jest dobrze ukartowane. Jest już po PO, potrzebne jest coś nowego tyle że „TAKIEGO SAMEGO” A naród tradycyjnie zagłosuje POzytywnie. Pewnie i nazwa będzie inna, ale koryto to samo…!!!!

    • katerina404 17 Maj 2011 o 5:25 pm

     Ot co. Od samego początku od „okrągłego stołu”, powstawał stopniowo tzw „trójkąt bezmudzki” PIS, PO SLD. To wszystko jest ukartowane z góry i tylko sa podmianki dla ogłupienia społeczeństwa. A „smoleńsk”, „dopalcze”, „walka o krzyz”, „kibole”, to tematy zastępcze, dla rozmycia meritum sprawy. Ja już nawet zaczynam wątpić, czy Ci ludzie faktycznie zginęli w tym samolocie. Ostatnio oglądałam przez króciutko taki reportaż, bo akurat byłam u mamy i ona to oglądała, o zbrodni smoleńskiej. Wypowiadały się osoby bliskie tych pasażerów niefortunnego lotu i zwróciłam uwagę, rzuciło mi się to w oczy po prostu, jak żona jednego z rzekomo poległych w katastrofie oraz jej córka, wspominając męża i ojca, jakoś tak dziwnie starały się ukryć uśmiech. I wtedy pomyślałam sobie i z czego one mają takie wesołe oczy i tak dziwnie się zachowują i przyszło mi na myśl, że to był upozorowany wypadek. Nie wiadomo tylko, jaki był tego cel. Być może w ten sposób, chciano zwrócić uwagę na Rosję i wzbudzić w nas do nich niechęć, bo zdania w społeczeństwie były podzielone, co do Rosji, a Kaczyński wręcz psychopatycznie Rosji nienawidził. W ten sposób chcieli dać do zrozumienia, że jedynym wiarygodnym dla nas sojusznikiem, będzie Izrael z anglo-amerykańskim imperium. A może oni siedzą sobie w Izraelu. Przecież ten Kaczyński, który żyje, też jakoś dziwnie się zachowywał na pogrzebie, jakby to nie jego brat bliźniak zginął. Wszystkie chwyty więc dozwolone, jak sądzę, oby tylko społeczeństwo czymś zająć, odwaracając uwagę od spraw istotnych.

   • Ania 16 Maj 2011 o 7:35 pm

    Bo to jedyna grupa społeczna w Polsce, która moze stawić skuteczny czynny opór.

   • ONZ666 16 Maj 2011 o 9:17 pm

    Gościu…
    A Ty myślisz, że o co chodziło (?)
    Zmiana warty Stary, zmiana warty!!!
    Nie spać…

    • ONZ666 16 Maj 2011 o 9:18 pm

     To powyżej było @Sylu

 12. sono 16 Maj 2011 o 3:08 pm

  TUTAJ bardzo dobre, skondensowane video wyjasniajce czym jest czym jest brona geo-ficzyczna/elektro-magnetyczne zwana HAARPEM, jak dziala itp. Jak ktos nie wie niech sie zapozna i potem glupot nie gada ,ze to nie istnieje lub ze to takie niegrozne. Nie ma co sie tlumaczyc ignorancja jak info jest na wyciagniecie reki.

 13. Bartek 16 Maj 2011 o 3:12 pm

  Global Dispatch – Poland The Place to be in a Financial Crisis http://www.beforeitsnews.com
  Komitet 300 http://www.grawitacja44.wordpress.com
  Warning!!!! Why Would FEMA hire 50K Security Officers for a Harmless Exercise in Madrit Fault Line??? http://www.youtube.com
  http://www.escapetheusanow.com Dzisiaj w nocy w radiu http://www.coasttocoastam.com byl zalozyciel tego web i blagal Amerykanow opuszczajce USA jak najszybcje.

 14. sono 16 Maj 2011 o 3:15 pm

  Ten gosciu mowi ze widzial w rejonie Michigan te kolorowe, pomaranczowe, czerwone, niebieskie swiatla ,ktore ludzie widzieli parnascie godzin przed trzesieniami ziemi w Japonii, Haitii, Chinach . Strzelba po to, ze bedzie walczyl i latwo sie nie podda. Jak widac ludzie sa juz zdesperowani i czuja pismo nosem.

  • mc 16 Maj 2011 o 10:06 pm

   niezly debil hehehehh

 15. Sully 16 Maj 2011 o 3:17 pm

  Witajcie. tak sie zastanwiam czy to nie dziwne..niedawno amerykanie wycofali sie a właściwie zamknęłi program SETI ( chodzi o program szukania istot pozaziemskich miedzy innymi cozywiście) teraz wystartował ostatni w historii ( amerykańskiej( prom kosmiczny. Dlaczego nei chca już bodbijac kosmosu…Odpowiedzi sa dwie albo faktycznie nie maja kasy na dalsze badania które nie przynosiły zamierzonych i adekwatnych do wydawanej kasy efektów, albo..zobaczyli, dowiedzieli się czegoś i wystraszyli sie..

  • navajo88 16 Maj 2011 o 3:37 pm

   Sully odpowiedż brzmi 2 zobaczyli i się wystraszyli ,bo jak na razie to nie brak kasy i chęci tylko OBAWA !!!!!! , a przed czym ???? myślę że wkrótce się to okaże
   J.M.H

   • Sully 16 Maj 2011 o 3:57 pm

    Hmmm no właśnie to po co lecieli dzisiaj na 16 dni w Kosmos? Dziwne to wszystko i tyle. Pozdrawiam Cię. A tak na marginesie spotkałes Sokole oko;-)?

    • BirD2 16 Maj 2011 o 4:19 pm

     albo po prostu wiedzą że nie warto to dalej ciągnąć..

     Jeżeli UFOki istnieją to ci na górze o nich wiedzą. Gdyby z nami walczyli byśmy o tym wiedzieli ale gdy z nami mają dobre stosunki nie musimy o nich wiedzieć.

     Moim zdaniem, wycofują się bo wiedzą że to już jest nic nie warte. Nie kasa albo obawy a niechęć.. Bo po co?.

    • navajo88 16 Maj 2011 o 8:29 pm

     Sully nie znam żadnego Sokole oko ,ale znam Cichego Wilka ,,,hahahahaha

    • Ewa Polska 17 Maj 2011 o 4:34 am

     Sully, Dlaczego wierzysz, ze polecieli na 16 dni w kosmos??? Dlatego, ze tak oficjalnie podano???

     Skąd wiesz, ze nie polecieli np. do swojej bazy na pustyniach w Arizonie albo w Utah???

     Jest duzo dowodow na to, ze *lądowanie na księzycu* było kręcone na pustyniach w Arizonie….

     Ostatnio najciekawsze były loty NASA na Pluto – kon by usmiał się … do rozpuku – Pluto jest bryłą skały i lodu tak daleko, ze nawet promienie słonca nie dochodzą tam …. czego szukac na Pluto i jak tam doleciec na jednym baku paliwa ….

     Chyba, ze jest to test na badanie IQ – albo tępoty, jak kto woli – ludzi. Tłum, zawsze lubił fascynujące bajki.

  • Pelagia 17 Maj 2011 o 8:26 am

   tak, o dziwne. chociaż na dobra sprawę – oficjalnie zrezygnowali, a jak bedzie naprawdę ? może potajemnie dalej będą śmigać w kosmos. oglądnijcie sobie filmiki z Michio Kaku- zwróćcie uwagę na mowę ciała, twarzy. ja za bardzo się nie znam, ale czuję, że Michio wie duuuużo więcej, niż to przekazuje On i całae NASA
   http://amercom.com.pl/strony.php?kod=ktw

 16. sono 16 Maj 2011 o 3:18 pm

  A tu jakis film wlasnie o trzesieniu ziemi w srodkowch stanach. Jakwiadomo lucyferianie slyna z tego, ze robia filmy o katastrofach ktore sie potem , o dziwo, zdarzaja.

  • MOL 16 Maj 2011 o 5:31 pm

   „A tu jakis film wlasnie o trzesieniu ziemi w srodkowch stanach. Jakwiadomo lucyferianie slyna z tego, ze robia filmy o katastrofach ktore sie potem , o dziwo, zdarzaja.”
   Pisałam juz ostatnio o różnych eksperymentach gdzie udowodniono że wszyscy jesteśmy ze soba połączeni z wszechświatem, oraz o tym że to jacy jesteśmy w środku jest odbiciem naszej rzeczywistości każda nasza myśl modlitwa itd. tworzy rzeczywistość.To nawet zostało zmierzone. Słuchajcie lucyferianie o tym wiedzą i boją się że ludzie w końcu świadomie zaczną zmieniać rzeczywistość poprzez ich zachowanie. nawiązując do tego co napisałaś chcę się podzielić swoją teorią: jeżeli lucyferianie wiedzą że każda nasza myśl, zachowanie kreuje rzeczywistość to CELOWO NAM CHCĄ WKRĘCIĆ TO O CZYM MAMY MYŚLEĆ CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ, BAĆ, WZBUDZAJĄ W NAS STRACH- a nie ukrywajmy że taki przeciętny kowalski tu zagląda i nie ma żadnej wiedzy np. o NWO to jak zareaguje: zacznie się bać i oczekiwać tych tragedii. Ja apeluję do wszystkich by tę wiedzę wykorzystali i zaczęli myśleć o tych wydarzeniach że po prostu nie wypalą i że wszystko będzie w porządku.
   To że nic się nie wydarzyło 11 maja to dobry znak- i wcale nie zarzucam osobą które przewidziały na ten dzień katastrofę.Nauczmy się świadomego czucia i bądzmy dobrej mysli. proszę zapoznajcie się z tym http://www.youtube.com/watch?v=dAzLG51NIPs
   nie wierzycie?! Zobaczcie to co mówi Greg o wydarzeniach 911- pokazuje pomiary pola magnetycznego którego też jesteśmy częścia!http://www.youtube.com/watch?v=g4I4eaxkuq8&feature=related Proszę zapoznajcie się z tym, bo żeby móc powstrzymać ten absurd trzeba wielu takich świadomych ludzi- TEGO SIĘ BOJĄ SIĘ lucyferianie!! Z pewnością chcecie jak ja by to się skończyło. Nie czekam na trzęsienie ziemi cały czas czuję że do tego nie dojdzie i że to się zakończy!! Pozdrawiam

   • Ania 16 Maj 2011 o 7:44 pm

    Ciepło, ciepło ! Niektóre straszydła zrobiono dla nas przed tyiącami lat, abyśmy je nasycali energią silnych uczuć strachu. Wtedy się urzeczywistnią !

    • MOL 16 Maj 2011 o 9:22 pm

     Aniu napisz coś więcej. Ostatnie kilka tygodni to był szok dla mnie od ogromnego strachu aż w koncu udało mi się odnalezć równowagę w tym wszystkim bo inaczej to można by było ześwirować, Kilka dni temu kolega mi podesłał te linki i muszę przyznać że jest to dla mnie logiczne wytłumaczenie tego absurdu! co masz na myśli pisząc „ciepło”? możesz sie podzielić swoją teorią?

 17. sono 16 Maj 2011 o 3:26 pm

  zastanawia mnie, bardzo mnie to dziwi, ze Alex Jones, ktory gebe drze o kazda pierdule, ktora rzad wyczynia, NIC NIE WSPOMINA o New Madricie.
  Cisza. Pustka.
  Dziwi mnie to i to bardzo.

  • monitorpolski 16 Maj 2011 o 3:53 pm

   Masz rację, nie słyszałem nic o tym… A światła były niedawno w Fort Worth. Jeśli nic się nie wydarzy to będę to rozumiał tak, że ktoś powiedział Alexowi „Alex nie wchodź w temat bo to jest odwracanie uwagi od czipowania ludzi”.

 18. Talbot 16 Maj 2011 o 3:27 pm

  Cenzura agentury w III RP na portalach na słowa: „Smoleńsk”, „katastrofa samolotu” i temu podobne

  Jak pisze Rzeczpospolita w materiale „Miller: bez uchybień w rosyjskim śledztwie” — tow. Leszek Miller informuje Rosjan w „Nowyje Izwiestia”, że na wielu polskich portalach wprowadzono cenzurę na słowa: „‚Smoleńsk’, ‚katastrofa samolotu’ i temu podobne”. [sic!]

  (…) Miller stwierdza także, że „polscy użytkownicy Internetu wystąpili z inicjatywą zmniejszenia liczby informacji o śledztwie (smoleńskim). Na niektórych portalach nawet wprowadzono pewnego rodzaju cenzurę – jeśli w informacji pojawiają się słowa ‚Smoleńsk’, ‚katastrofa samolotu’ i temu podobne, serwer po prostu blokuje taką wiadomość”.

  Warto się zapytać tow. Leszka Millera o to, kim są ci jego „polscy” użytkownicy…

  http://salski.nowyekran.pl/post/14540,cenzura-na-portalach-na-slowa-smolensk-katastrofa-samolotu-i-temu-podobne

 19. navajo88 16 Maj 2011 o 3:40 pm

  a tutaj macie odnośnik do GW http://wyborcza.pl/1,75248,9606032,Sledztwo_w_sprawie_pomowienia_Sikorskiego_w_internecie.html
  i sobie poczytajcie !!!!!

  • Sully 16 Maj 2011 o 3:56 pm

   Witaj Navajo! Wiesz co, a ja myslę, że słusznie zrobił. Trzeba brac odpowiedzialnośc za to co sie mówi. A cytowane w gazecie słowa były chamskie i obraźliwe.

   • navajo88 16 Maj 2011 o 4:27 pm

    Sully mylisz się jeżeli ktoś znajduje się u sterów władzy do musi się liczyć z tym że inni mają odrębne zdanie ,a wykorzystywanie do swoich celów prokuratury jest po prostu nie etyczne i pan Sikorski nie jest takim kryształowo czystym człowiekiem za jakiego chce uchodzic ,choćby sprawa Awganistanu za czasów ZSRR kiegy to walczył po stronie talibów !!! ,a dzisiaj sam zwalcza ich i ich poglądy ,to nie znaczy że ja popieram talibów co to to nie !!!!! , ale czasami trzeba umieć spojrzeć prawdzie w twarz a to że teraz jest we władzach PO to nie upoważnia go do prześladowania internautów bo teraz zagrywa bródną kartą ktura nazywa się WŁADZA !!!! ,lae i tak cię lubię Sully hahahahaha , na razie pozdrawiam J.M.H

    • navajo88 16 Maj 2011 o 4:30 pm

     AHA Sully odpowiedziałem ci na temat Arktyki to sobie przeczytaj OKI????

    • Sully 16 Maj 2011 o 5:32 pm

     Navajo to, że mamy odmienne zdanie na pewien temat, nie świadczy o tym, że mamy się nie lubic jak to ująłeś;-) przecież ideea dyskusji polega chyba wlasnie na wyrażaniu swoich poglądów…tylko tak żeby nikogo nei urazic;-)

  • monitorpolski 16 Maj 2011 o 4:00 pm

   Dlatego też od razu skróciłem tych, którzy mi tu na blogu zaczęli sypać inwektywami. Chodzi o zniszczenie wolności słowa pod jakimkolwiek pozorem. Pod hasłami „antykomunizmu” już nic nie zdziałasz, zostały tylko „antysemityzm” i „homofobia”, w ciężkich przypadkach „kłamstwo oświęcimskie”.
   I nieważne czy piszesz prawdę czy też nie – lądujesz w pierdlu bo jesteś niewygodny.

 20. pio9a 16 Maj 2011 o 3:43 pm

 21. sono 16 Maj 2011 o 3:53 pm

  Watykan obecnie stoi po cienej stronie mocy. Tzreba o tym mowic i to naglasniac. Oni juz niewiele maja wspolnego z Bogiem.

  • monitorpolski 16 Maj 2011 o 4:02 pm

   sono, po co się w to ładujesz? Jaki Watykan, obudź się! Co ma wspólnego Ben Bernanke, Greenspan czy Rotszyld z Watykanem?
   Popatrz się raczej w stronę arystokracji europejskiej i pewnych grup satanistycznych, które podają się za Semitów.

  • ava 16 Maj 2011 o 4:19 pm

   SONO kobieto wyluzuj !! bo jeszcze chwila i bedziesz potrzebowac EGZORCYSTY !! wchodzac w takie „zakamarki” nabawisz sie obsesji, albo JUZ JA MASZ widzac co tu ladujesz ostatnio z tym satanizmem i ciemnymi mocami!!
   Czasem dasz cos dobrego ale ostatnio ??? strach pomyslec ratuje sie.

   • navajo88 16 Maj 2011 o 6:43 pm

    ava masz rację !!!!,popieram

 22. sono 16 Maj 2011 o 4:00 pm

  dla ludzi o mocnych nerwach krotki filmik ukazujaca szatanizm Hinduzimu.
  Wlosy staja na glowie ( jedza zwloki zmarlych).
  I przedstawiciele tej szatanistycznej „religi” byli i modlili siw w Watykanie z papiezem. Tragedia. Ludzie sa tak zaczadzeni i otepiali ze to przechodzi ludzkie pojecie.

  • monitorpolski 16 Maj 2011 o 4:03 pm

   Ale nie mają banków w swoich rękach i zero wpływu na politykę światową.

   • sono 16 Maj 2011 o 4:17 pm

    Mylisz sie i to grubo. Usypiaja sumienia ludzkie. Karmia ta idiotyczna papka o ekumenizmie, czyli pojednaniu i zrownaniu wszystkich sect, kultow w jedna calosc. Obiecje powszeche zbawienie niezaleznie od tego czys dobry czy zly. Zniszczyli Msze sw i sakramenty
    WYNISZCZAJA NAS DUCHOWO. Urabiaja luddzi na przyjecie NOW i swiatowej religii. Maja wplyw na ponad miliard ludzi. czy to malo???
    Oni niszcza naszego ducha skutecznie od czasow Soboru. Statd tez tski upade kiedys chrzescijanskiej Europy i USA. Tzreba o tym glosno mowic i trabic na wszystkie strony. To sa wilki w owczej skorze. Prowadza nas ku przepasci. Trzeba sie obudzic.

    • sono 16 Maj 2011 o 4:31 pm

     maja wplyw na nasze sumienia. Usypiaja je gadka szmatku o ekumenizmie i milosierdziu bozym ktore sprawi ,ze wszyscy i ci dobrzy i ci dobrzy inaczej a nawet satanisci pojda hurtowo do nieba ,a pieklo bedzie wygaszone.
     Zwroc uwage jak papiez przyjmuje wszystkich lucyferianow swiatowych u siebie. Te masonskie usciski, prezenciki, usmieszki, pierdu pierdu. Nie ma rzucania na nich gromow. Nie ma napominania. dlaczego?? Ano bo watykan jest czescia tego spisku. Wyobrazasz co by sie dzialo jakby papiez mial jaja i publicznie oglosil, ze istnieja takie i takie plany przejecia rzadow przez NWO??
     Ale on tego nie zrobi ,bo sam jest czescia tej machiny. Dowodow az za duzo.

   • Grazka 16 Maj 2011 o 4:23 pm

    Oni to faktycznie moze bankow nie maja , ale Watykan ma i to wielkie , chyba najwieksze pieniadze na swiecie to ma gdzie inwestowac.chyba pamietasz ta afere sprzed lat , jak toczyla sie wojna na Balkanach, jak wyszlo , ze pieniadze z Watykanu szly na bron dla walczacych stron czyli ze niezle zarabiali na smierci niewinnych ludzi ,a to byl tylko jeden mocno naglosniony temat , bo zbyt trudno bylo go ukryc , ale ile jest innych brudnych pieniedzy ,ktore Watykan pierze w Szwajcarii?
    Tego chyba nigdy sie nie dowiemy choc moze ?

  • navajo88 16 Maj 2011 o 6:41 pm

   Sono jakie mocne nerwy !!!! to są Indie !!!! inna kultura i wierzenia !!!!! ,a historia Indi sięga tak daleko kiedy nasza kutura była dopiero w powijakach i czym tutaj się dziwić .Świat jest rużnorodny tak jak religje !!!!

   • Wietnamczyk 16 Maj 2011 o 7:07 pm

    Wracaj do szkoły, dyletancie.

 23. sono 16 Maj 2011 o 4:07 pm

  przeciez ten hinduzim to jest czysty satanizm. To jest SZATANIZM. I ci satanisci byli zaprosznie do Watykanu ,zeby sie moldic jak rowny z rownym.
  I ten idiotyczny ekumenizm ,ktory posborowi anty- papieze rozglaszaja, stawia na rowni Katolicyzm z tymi barbarzynskimi, okrutnymi, zdziczalymi sektami, kultami.
  I oni to nazywaja religia????????????

 24. eeetam 16 Maj 2011 o 4:14 pm

  Powolutku małymi kroczkami robią swoje. Dzięki powolnemu procesowi, którego normalny obywatel nie tylko nie zauwaźa, ale nawet gdyby to nie jest świadom….

 25. Leonidas 16 Maj 2011 o 4:19 pm

  Ostatnio mialem samoczynne skanowanie kompa.Jestem ciekaw czy to przypadek czy kontrola moich danych za ogladanie i pisanie na blogu Monitora:)”czy az tak bardzo jestesmy niewygodni”.Jezeli Jegomość lubi takie zabawy to ja go zapraszam do mojego miasta na przemila zabawe na macie, bez problemow zalatwie takowe miescje.Usmiecham sie do ciebie wykradaczu danych:):):).

  Z Wielkopolski i dizalalnosci kibicow:

  • monitorpolski 16 Maj 2011 o 4:59 pm

   Zapewniam cię, że chętnie by ten blog zamknęli łącznie ze mną. Pracują nad tym całe ekipy i to niekoniecznie z Polski. Oni myślą, że ten kraj jest łatwy do wzięcia!

  • zee 16 Maj 2011 o 5:45 pm

   Praktycznie wszystkie komputery podłączone do sieci są skanowane i przeszukiwane,
   można temu próbować zaradzić poprzez używanie między innymi proxy, tora, freeneta http://eart.cba.pl/wyszukiwarkiproxy.html

  • zee 16 Maj 2011 o 6:11 pm

   Można także odpalać system z płyty „live” co jest bezpieczniejsze z kilku powodów,
   a najlepiej korzystać z płyt wyposażonych domyślnie w tora i inne narzędzia wspierające anonimowość w sieci -takich jak TAILS, Privatatix, czy UPR Ubuntu Privacy Linux http://art-jop.blog.onet.pl/BSD-alternatywne-i-niszowe-sys,2,ID426445345,n
   Lub ze Slaxa [slax.org] o czym wspominałem już jakiś czas temu.

 26. adio 16 Maj 2011 o 4:19 pm


  A ja wam mówię że będzie KabOOm …

  • MamyPojechane... 16 Maj 2011 o 11:48 pm

   …ja nie paniemaju szto wy gawaritje pazausta

 27. Leonidas 16 Maj 2011 o 4:21 pm

  Pozdrowienia dla Navajo88 – twoj humor jest znakomity:)

  • monitorpolski 16 Maj 2011 o 4:52 pm

   REWELACJA!!!

  • navajo88 16 Maj 2011 o 6:31 pm

   Dzięki !

 28. noni 16 Maj 2011 o 4:21 pm

  Watykan to wielka nierządnica wszystko jest napisane w Bibli. Watykan to zło ale są też tam ludzie prawi. Interpretacja Apokalipsy wyraźnie mówi czym jest Watykan i spełnia On jedynie swoją rolę w tych czasach.

  • zenobiusz 16 Maj 2011 o 4:43 pm

   Wy chyba pomyliliście blogi.Dziwna synchronizacja
   A może nie,może macie tu,uzyskać odpowiedni ton ???
   http://miziaforum.wordpress.com/2011/05/16/papiez-benedykt-16-oficjalnie-oskarzony-przed-trybunalem-w-hadze-jako-winien-zbrodni-przeciwko-ludzkosc/

   • monitorpolski 16 Maj 2011 o 4:49 pm

    Oj tak, pewnie pomylili. Albo mają zadanie pomylić. Atak na Kościół Katolicki i w ogóle chrześcijaństwo idzie pełną gębą. Teraz czekać aż będą wykonywać te swoje wyroki dekapitacji za naszą wiarę.

    • sono 16 Maj 2011 o 7:43 pm

     mylisz sie . To nie jest atak na KK. To jest atak na posborowy koscol anty-katolicki z siedziba w Watykanie.
     To trzeba i nalezy rozroznic. Jezli ktos mysli, czyta, i laczy fakty ,to widzi to jak na dloni. Widac ,ze pan monitor jeszcze w lesie jest w tej sprawie. I nie chce z lasu wyjsc co gorsza.

 29. Wojox 16 Maj 2011 o 4:34 pm

  Sono masz rację, tylko się spóźniłeś. Całe życie twierdzę że jako religia KK to szefostwo Imperium Religi Fałszywej. Które czeka na egzekucję. Zrobią to jednego dnia, na „zlecenie” samego Boga. PO EGZEKUCJI BĘDZIE JUŻ ZA PÓŹNO !!! ZACZNIE SIĘ WIELKI UCISK, Szeroka droga okaże się tą która prowadzi do zagłady….Wiem zaraz ktoś napisze : Skąd znam tą retorykę ?? Nic nie poradzę że jest słuszna.
  P.S Przysłowie mówi prawdę : Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu….

  • sono 16 Maj 2011 o 7:51 pm

   chrzescijanstwo nie jest falszywa releige, tylko prawda zostala ukryta i zakamuflowana, a wladza najwyzsza KK, jak to czesto ,a wlasciwie zawsze wladzy sie zdarza, zostala skorumpowana i wyprana z Boga.
   Oni juz nie oddaja poklonow Bogu a mamonie i wladcom tego swiata. I dlatego instytucja/wladza musi runac. Ale trzymajamy sie Boga /Jezusa Chrystusa ,to nie zginiemy, mam na mysle nasze zycie wiecze, nie doczesne, tu na ziemi.
   Trzymajmy sie zalecen Matki Bozej w Fatimie i stronmy od grzechu ciezkeigo , a moze unikniemy potepienia wieczengo.
   Apokalipsa mowi wyraznie o KK jako wielkiej Nierzadnicy/Babilonie ktory ginie, zostaje zniszczony za swoje nieprawosci. Nawoluje tez wyraznie do ludu, aby uciekal z niego.
   Mozna se poczytac, jak ktos umie.

 30. Ola 16 Maj 2011 o 4:35 pm

  ALERT! Secret Covenant from 300 ruling families – Royal Elite http://www.youtube.com/watch

  • zenobiusz 16 Maj 2011 o 5:27 pm

   Ten link,prowadzi do nikąd,niestety.

   • zenobiusz 16 Maj 2011 o 5:30 pm

    To materiał ze stycznia,ale wart uwagi.

    • katerina404 17 Maj 2011 o 4:50 pm

     Zenek o czym ona mówi, tak w skrócie mi powiedz. Ja nie znam angielskiego tak dobrze.

 31. navajo88 16 Maj 2011 o 4:38 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/nowa-epoka-w-historii-czlowiek-moze-zniknac,1,4310595,wiadomosc.html
  przeczytajcie ten artykuł !!! ,a zrozumiecie o czym piszę od jakiegoś czasu na tym blogu a także i ty Sully przeczytaj ten artykuł oki??? .
  Bo pisałem że nikt nam nie gwarantował wiecznego pobytu na tej planecie !!!! my tylko jesteśmy dzierżawcami tej planety !!!!! i w każdej chwili ta dzierżawa może zotać nam zabrana !!!!!!!!!

  • monitorpolski 16 Maj 2011 o 4:49 pm

   Nic nie zniknie. Ten artykuł to przygotowywanie ciebie do zaakceptowania czipa i energii „odnawialnej”. Jeden wulkan ma większy wpływ na warstwę ozonu niż całą ta gówniana cywilizacja. Co może nas zabić to własna głupota gdy się poddamy tym manipulacjom. Zwiększenie emisji dwutlenku węgla może przynieść tylko zwiększyć masę biosfery ot co.

   • navajo88 16 Maj 2011 o 6:28 pm

    monitor jaki cip jaka energia odnawialna ty chyba chłopie na głowę upadłeś czy jak ??? i nie dlamnie przygotowali ten artykół ,ja to głoszę już od dawna bo takie są prawa natury i wszechświata ,,wiem że to się kłóci z twoimi poglądami ,ale to jest mój pogląd i obawiam się że niestety ale tak będzie ,a to co teraz się dzieje na ziemi to nic innego jaknaturalna degradacja gatunku ludzkiego !!!!! my tym rużnimy się od zwierząt że posiadamy umysł i żekomo potrafimy z niego korzystać !!! ale w jaki sposób to robimy to robimy tak jak żaden inny gatunek na ziemi nie robi , mordujemy się na wzajem wywołujemy wojny i na wzajem się gnembimy i to w imię jakiś tam tak zwanych szlachetnych celów ,a zwierzęta jak muszą zabijać to zabijają tylko po to żeby zdobyć pokarm żeby przeżyć ,bo życie jest opparte na przemianie materi i tyle ,a ludzie robią wszystko na odwrót i to nas właśnie wykończy ,kończę bo się zaczynam zapentlać hahahahaha ,na razie panie monitor i bez obrazy OKI!!! J.M.H

  • Sully 16 Maj 2011 o 5:12 pm

   Przeczytałam artykuł, i na temat golobalnego ocieplenia ziemi sama nie wiem co myśleć, bo z jednej strony to mam wrażenie, że ekologom zależy tylko na kasie, a ponadto czytałam na dniach artykuł o tym, że CO2 nei jest aż tak szkodliwy dla ziemi. Z drugiej strony sa badania ( te które przedstawiasz w artykule) , pociesza mnei fakt, że za 100 lat mneinei będzie;-) no chyba, że buddyzm ookaże się jedyną słuszną religią której założenia sa prawdziwe..i się odrodzę;-) ale to wtedy się będę martwiła.
   Odnośnie Arktyki to co do wiru to jestem trochę sceptycznie nastawiona, ale jesli chodzi o podróze w czasie to kto wiem, może za jakiś czas „coś” wymysla…albo kosmici nam podpowiedza jak to robić;-)
   Pzodrawiam!

   • navajo88 16 Maj 2011 o 6:19 pm

    Sully ja w tak zwane ocieplenie klimatu nie wierzę i w kosmitów także nie wierzę ,ale to że dzisiaj jesteśmy wiodącą rasą ktura zdominowała życie na tej planecie ,to nie znaczy że beńdzie tak zawsze !!! bo nikt nie dał nam gwarancji że na wieczność i pamiętaj że może nadejść taki dzień że nasza rasa zniknie z powierzchni ziemi i tyle ,,a świat beńdzie nadal istniał tyle że bez nas !!!! ,takie są prawa wszechświata i nic na to nie poradzimy ,,,,choć by cała ludzkość miała się zesrać ze szczęścia i dobrobytu jaki panuje na ziemi i chyba to już się zaczeło tylko że ludzie tego jeszcze nie zauważyli hahahahaha ,,, ale zapewniam cię że w końcu to zauwarzą ,ale beńdzie już zapóżno na ratunek i tyle w kosmos nie uciekniemy bo do kąd mamy się udać ????? co ????? ,pozdrawiam J.M.H

    • Ania 16 Maj 2011 o 8:01 pm

     nawajo88 , czy język polski to twój ojczysty język ?

  • katerina404 17 Maj 2011 o 4:56 pm

   navajo88 a od kogo niby dzierżawimy, według Ciebie oczywiście, bo ja mam swoje zdanie, ale jestem ciekawa Twojego. Wiesz dzierżawić, to można dom, albo kawałek ziemi od konkretnego człowieka, a od kogo Ty dzierżawisz planetę ziemia, no dokończ swoją myśł.

 32. eeetam 16 Maj 2011 o 4:54 pm

  zaczyna się?

  http://www.tvn24.pl/-1,1703151,0,1,samozwanczy-prorok-koniec-swiata-nastapi-w-sobote,wiadomosc.html

  • Ania 16 Maj 2011 o 8:03 pm

   To już czwarty chyba koniec świata w tym roku. Przyznacie chyba, że to już robi się nudnawe…

 33. Elo zip terror 16 Maj 2011 o 5:19 pm

  Zdjęcie z dnia zabicia bin Ladena było retuszowane?

  Słynna fotografia, na której widać, jak najwyżsi amerykańscy urzędnicy oglądają atak na kryjówkę Osamy bin Ladena obiegła cały świat. Komentatorzy są zgodni: „To będzie historyczne zdjęcie”. Tymczasem, jak informuje portal Observers.france24 fotografia została zretuszowana przez Biały Dom, „by uzyskać określone przesłanie”.
  Skupiony prezydent Barack Obama i zasłaniająca usta z przerażeniem w oczach sekretarz Stanu Hilary Clinton. To jedno ze zdjęć opublikowanych przez Biały Dom, a zrobionych podczas oglądania przez najwyższych urzędników amerykańskich ataku komandosów na willę, gdzie ukrywał się Osama bin Laden.

  „To będzie historyczne zdjęcie”
  – To będzie historyczne zdjęcie – powiedział w „Faktach po Faktach” w TVN24… czytaj więcej »
  W pokoju obecni byli także m.in. wiceprezydent Joe Biden, ówczesny sekretarz obrony Robert Gates i inni wysocy rangą amerykańscy urzędnicy rządowi i wojskowi. Widać, że atmosfera jest bardzo napięta. Autorem fotografii jest Peter Souza.

  Rozmazane, nieostre

  Jak informuje portal Observers.france24, gdy bliżej przyjrzeć się fotografii można zauważyć, że kilka jej fragmentów zostało wyraźnie wyróżnionych, po to by podkreślić komunikat, jaki Biały Dom chciał przekazać tym obrazem. Mocniejsze światło pada na i wokół Hillary Clinton, której wyraz twarzy jest bardzo poruszający – podczas gdy inne części zdjęcia są nieco zaciemnione.
  Biały Dom ujawnia film z dnia zabicia bin Ladena
  Biały Dom na oficjalnej stronie internetowej ujawnił film z niedzieli, z… czytaj więcej »

  Co więcej, jak zauważa portal, przed sekretarz stanu leży laptop i dokumenty – są to prawdopodobnie wojskowe mapy, które zostały rozmazane, są nieostre. – Zostały retuszowane, zapewne ze względu na poufny charakter dokumentów – twierdzi Observers.france24.

  Podkreślić napięcie

  Także na lewą stronę zdjęcia miała zostać naniesiona poprawka. Wyeksponowana została twarz Baracka Obamy, by podkreślić napięcie panujące wówczas w pokoju. Mocniejsze światło pada także na liczne medale przypięte do munduru generała brygady Marshalla B. Webba. – Być może po to, by podkreślić jego autorytet jako dowódcy wojskowego – zauważa francuski portal.

  http://www.tvn24.pl/-1,1703223,0,1,zdjecie-z-dnia-zabicia-bin-ladena-bylo-retuszowane,wiadomosc.html

 34. navajo88 16 Maj 2011 o 6:45 pm

  Sully :

  Navajo to, że mamy odmienne zdanie na pewien temat, nie świadczy o tym, że mamy się nie lubic jak to ująłeś;-) przecież ideea dyskusji polega chyba wlasnie na wyrażaniu swoich poglądów…tylko tak żeby nikogo nei urazic;-)

  Ooooo to cię uraziłem ????? sorry !!!!

  • Sully 16 Maj 2011 o 7:15 pm

   No co ty…czym miałbyś mnie urazić, tak ogólnei napisałam;-) wiesz, powiem szczerze wchodze na tego bloga żeby porozmawiać o czarnych dziurach, trzęsieniach, niszczeniu naszej planety itp. nie lubie wypowiadać się na tematy polityczne chociaż wiem, że wszystko w mniej lub bardziej bezpośredni sposób się z nią łączy. Bo czy to ważne czy popieram Pis czy po czy sld czy psl czy jeszcze jakieś tam inne partie, nie to nie jest ważne. Każda z tych parti ma cos fajnego do zaproponowania i każda z nich ma swe gorsze oblicze, w każdej są fajni i logicznie myślący ludzi i w każdej są…no wiadomo kto…trzeba słuchać i umiec wybrać;-)
   A co do dzierżawy ziemi to powiem Ci, że nie zasłużylismy i tyle. Dostaliśmy cos co niszczymy, eksploatujemy i nic nie dajemy w zamian, jesteśmy jak PASOŻYTY na tej biednej kuli, tak myslę. Pozdrawiam

   • navajo88 16 Maj 2011 o 8:20 pm

    Zgadzam się z tobą w zupełności ,zachowujemy się jak Pasożyty !!!!! i podejżewam że jak pasożyty znikniemy !!!!! chociaż inne pozostaną na ziemi ,ale tak to już bywa ewolucja nie zna pojęcia litość !!!! tylko zastępuje jedno życie innym życiem !!! ,na razie trzymaj się J.M/H

   • navajo88 16 Maj 2011 o 8:21 pm

    AHA Sully przeczytaj jeszcze to !
    http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/336034,usa-osiagnely-dozwolony-pulap-zadluzenia.html

    • Sully 16 Maj 2011 o 9:24 pm

     Wiesz co navajo nie wczytuje mi tej stronki, pewnie coś się zacieło, ale coś czytałam o zadłużeniu USA wczoraj chyba był artykuł, że do początku lipca mają kasę, a potem musza się zadłużyć. Może stąd zawiesili badania kosmosu. Tylko na badania nie mają a na wojny mają kasę, dziwny ten świat.

 35. sono 16 Maj 2011 o 8:06 pm

  tu nie na temat ale kolejny dowod jak zboczony i nienormalny jest ten swiat. To wszystko musi gruchnac ,bo tak dalej isc nie moze. Tu artykul o matce-idiotce ktora wysyla swoja 8 letnia corke na rozne konkursy miss pieknosci i wstrzykuje temu dziecki ZASTRZYKI Z BOTOXU. 8 letniemu dziecku??? Matka??
  Bo niby ta dziewczynka ma zmarszczki????!!!
  Do tego mala ma robiony pelny waxing ,czyli taki wlaczajacy sfere intymna.
  8 letnie dziecko??!!. I ta matka jeszcze to dumnie oglasza publicznie w mediach.
  I ktos mi powie, ze ten swiat jest normalny???
  http://www.stylelist.com/2011/05/16/britney-campbell-8-year-old-botox-video/?icid=main%7Chp-laptop%7Cdl1%7Csec1_lnk3%7C213366
  Nie jest, juz dawno nie jest.

  • Sully 16 Maj 2011 o 9:20 pm

   Sono czytalam rano, kobieta jest poprostu nieźle sfiksowana. Wogóle te cale konkursy małych miss do niczego dobrego nie prowadzą….jak pokazują to wydaje mi się, że zakompleksione matki z reguły hmm mało urodziwe, próbują w jakiś sposób zrekompensowac sobie ( tylko nie wiem co mozna rekompensować niszcząc dziecku dzieciństwo) wysyłając córki na takie konkursy. Dziecko powinno być dzieckiem, ma się dobrze bawić i iśc na plac zabaw nei martwiąc się że złamie tipsa, albo makijac jej się zmaże. To co robią te matki jest chore i nadaje się do leczenia!!
   Pozdrawiam wszystkich!

 36. GregoryPek 16 Maj 2011 o 8:51 pm

  Oczekujecie końca świata i wielkich kataklizmów bo jesteście już tak zmęczeni swoim życiem, że oczekujecie , że wszyscy zginą bo nie chcecie popełniać samobójstwa. Jesteście żałośni. 1 czerwca stawiam wszystkim po kolejce

 37. Pingback: Top Posts — WordPress.com

 38. Ewa Polska 17 Maj 2011 o 4:44 am

  MOL :

  Aniu napisz coś więcej. Ostatnie kilka tygodni to był szok dla mnie od ogromnego strachu aż w koncu udało mi się odnalezć równowagę w tym wszystkim bo inaczej to można by było ześwirować, Kilka dni temu kolega mi podesłał te linki i muszę przyznać że jest to dla mnie logiczne wytłumaczenie tego absurdu! co masz na myśli pisząc „ciepło”? możesz sie podzielić swoją teorią?

  Na przyklad, *ofiarowanie* Izaaka przez Abrahama, spotkanie Mojzesza z *bogiem* w płonacym krzewie, samo tajemnicze wyjscie Izraelitow z Egiptu ….. mowienie jezykami w Nowym Testamencie …. przykłady moznaby mnozyc…..

 39. Katon Najmłodszy 17 Maj 2011 o 11:35 am

  Dlaczego Michnik nie grzmi? http://katonisliwka.wordpress.com

 40. katerina404 17 Maj 2011 o 5:07 pm

  A są jakieś wieści od Pieczenika?