Marek Belka na nowego szefa MFW?

dwóch "żołnierzy" globalnej sitwy finansowej

Prezes NBP Marek Belka jest jednym z czołowych kandydatów na następcę seksualnego perwerta Dominique Strauss-Kahna w Międzynarodowym Funduszu Walutowym. Ma też odpowiednie rekomendacje od przebywającego w areszcie byłego szefa. Jak wynika z oficjalnego dokumentu MFW, Marek Belka był rekomendowany na stanowisko dyrektora Oddziału Europejskiego przez samego Dominique Strauss-Kahna. W rekomendacji DSK wymienia wszystkie „zasługi” Belki dla rządu światowego, w tym pracę na wysokich pozycjach w ONZ, w Banku Światowym, w JP Morgan, przy „odbudowie” Iraku czy wreszcie jako Premier RP.

Jak wiadomo, Marek Belka zastąpił ś.p. Sławomira Skrzypka na pozycji Prezesa NBP po zamachu na samolot prezydencki 10 kwietnia 2010r. Belka od razu zaciągnął od MFW gigantyczny kredyt 20.5 mld dolarów, który będzie spłacany z równie gigantycznymi odsetkami. Należy przypomnieć, że ś.p. Sławomir Skrzypek nie chciał poprzeć wniosku o przedłużenie elastycznej linii kredytowej, co zablokowałoby wzięcie niepotrzebnego kredytu. Nastąpiło to podczas wizyty w Polsce właśnie Dominique Strauss – Kahna!
Co więcej, Skrzypek popełnił niesamowite faux-pas twierdząc, że Polska ma wystarczająco nadwyżek by móc sama udzielać pożyczek innym krajom. Samo to mogło być wystarczającym argumentem do likwidacji Prezesa NBP, bowiem wiadomo czym kończą się starcia z międzynarodową mafią banksterską.
Najlepszym przykładem jest zabójstwo Johna Kennedy’ego zaraz po tym jak zdecydował o tym, że rząd amerykański sam będzie drukował dolary (od 1913 roku emisją pieniądza zajmuje się prywatna Federal Reserve, która jest rękach kilku rodzin banksterskich). Tydzień po niefortunnej odmowie poparcia zaciągnięcia zabójczego dla Polski kredytu, Sławomir Skrzypek już nie żył, wraz z Prezydentem RP i 94 osobową grypą jego sprzymierzeńców.

Jane Burgermeister uważała i nadal uważa, że przyczyną zamachu była głównie niezależna polityka finansowa ś.p. Sławomira Skrzypka.
Kryminalne media starannie ukrywają „zasługi” takich ludzi jak protegowani DSK. Rezultatem „pomocy humanitarnej” w Iraku jest śmierć ponad 3 milionów ludzi, a „pomoc” takich instytucji jak MFW i Banku Światowego skutkuje milionami ofiar w Afryce.

Nie należy więc rozżalać się nad zamknięciem w więzieniu jednego z czołowych ludobójców świata. Należy mieć nadzieję, że są jeszcze ludzie na wysokich pozycjach, któzy widząc nadchodzące ludobójstwo próbują przeciwdziałać. Przypomnę chociażby niedawne wystąpienia amerykańskiego „agenta nr 1” dr Steve Pieczenika u Alexa Jonesa i George’a Noory. Oświadczył on wprost, że zmiana reżimu w USA i w innych państwach zachodnich nie jest wcale trudna.

Materiały:

Reklamy

234 responses to “Marek Belka na nowego szefa MFW?

 1. przemek 17 Maj 2011 o 11:32 am

  W sprawach związanych z polityką, tak się zastanawiałem jakiego rodzaju jest nowa broń UE pt. Audytor ISO 27001; 9001 (Szkolenia EFS)? Odpowiedź wydaje się być oczywista po głębszym namyśle. Sądzę, że nie przez przypadek pewna osoba opowiedziała mi o tego rodzaju szkoleniach, w których niby ja miałbym uczestniczyć. Mają m. in. na celu eliminowanie firm niespełniających wymogów unijnych. Dodam że osoba z certyfikatem audytora to bardzo dobry kąsek dla firm, które zatrudniają takich ludzi (poszukuje się ich ze świecą). Przykładem jaki usłyszałem są duże zarobki – zarobienie w ciągu powiedzmy 2 dni audytu od 6 tys. zł w górę.
  Jakiego rodzaju broni w serce świadomości można użyć skutecznie (są to pieniądze – czyli ustawienie się, zapewnienie sobie w ciężkich czasach bytu, przykład bezpieki – z wyjątkiem ideologii). Tym razem nie totolotek ale ostry podział klasowy z

  interwencją w przejście na stronę ciemności i władzy z jaką idzie kontrola w parze. Audyt – to kontrola bezpieczeństwa i jakości wszelkiego rodzaju standardów (w tym przypadku europejskiego ISO). Z tego co usłyszałem i mi wiadomo standardy są coraz to ostrzej modyfikowane przez UE. Niedługo może być tak że przeciętny przedsiębiorca który wystarczająco daje sobie radę z prowadzeniem działalności poprzez wymogi unijne i co z tym idzie przeprowadzaniem wymaganego audytu we wszystkich takich przedsiębiorstwach, nie będzie w stanie poradzić sobie z utrzymaniem takiej firmy. Nie znam się na ekonomii ale wydaje się że w USA ten temat zaczął się dużo wcześniej. Przypomina mi to również system szkolenia i przygotowania służb porządkowych (o którym wspomina głośno David Icke) do walki z rzekomym ruchem i buntem wbrew obniżeniu standardu i jakości życia 80% ludności na Ziemi. Cóż można powiedzieć? Kąsek jest o mocnym zapachu, jedzie chemią. Kasa duża – moim zdaniem wymierzona w ludzkość, która daje kolejną broń do ręki. Przemyślcie ten temat. Może macie jakieś doświadczenia, spostrzeżenia lub o czymś wiecie istotnym?

  • monitorpolski 17 Maj 2011 o 12:00 pm

   To jest czysty faszyzm – faworyzowanie „swoich” eksterminacja innych. I to będzie eskalować, nie łudźmy się – III rzesza nie wypaliła – ale oni teraz są już na dobrej drodze do „Rzeszy Światowej”.
   Jeśli sobie nie zdamy, że wszyscy jesteśmy zagrożeni, niezależnie od tego czy zarobimy 6 tys czy też nie, to po nas. Jak niedawno powiedział jeden z największych współczesnych myślicieli, John Kaminski „już wszyscy jesteśmy trupami, dlaczego więc mamy nie mówić o istocie zagrożenia”.

   • żałosne 17 Maj 2011 o 1:07 pm

    Faszyzm ,nepotyzm ,wszystko prawda ,ale dlaczego mam się bać pisać słowo ,,żyd, Żyd”
    Im o to chodzi ,żeby się bać o nich mówić , i jak widać monitor stałeś się już ich ofiarą .
    Bein przestraszył się radioaktywności i zamknął się w domu ,a ty propagujesz irracjonalny strach przed zwykłym słowem ?

    Mogę podać słowa klucze zastępcze ,jeśli tak się boisz .

    • mag 17 Maj 2011 o 2:37 pm

     e tam na innych forach i blogach nie ma z tym problemu, monitor albo złapał schiza albo celowo wkręca ludzi w absurdalny katastroficzny bełkot promując zdemaskowanych syjonistycznych prowokatorów takich jak alex jones fulford
     co dwa tygodnie nowa data golbalnej katastrofy i oczekiwanie a na koniec wielkie zadęcie małe pierdnięcie
     ===================================
     monitorpolski: nie ma problemu? Alex Jones na pewno nie jest syjonistycznym prowokatorem. To ty jesteś dezinformatorem, który nienawidzi Ameryki i wolności Republiki.
     http://www.pap.com.pl/palio/html.run?_Instance=cms_www.pap.pl&_PageID=1&s=infopakiet&dz=kraj&idNewsComp=170889&filename=&idnews=117843&data=infopakietinfopakiet&_CheckSum=726206273

    • navajo88 17 Maj 2011 o 4:26 pm

     POPIERAM !!!!!!!!!!!!
     =========================
     monitorpolski: co popierasz, jak nawet nie znasz angielskiego, żeby ocenić Alexa Jonesa?

    • monitorpolski 17 Maj 2011 o 5:54 pm

     Nie, blokując słowo Żyd mam kontrolę nad prowokatorami, którzy pod tym hasłem chcą promować nienawiść rasową by mi zamknąć blog. Udajesz czy nie rozumiesz?

    • mag 17 Maj 2011 o 6:45 pm

     kurczę monitor nie zgrywaj się
     alex jones jest syjonistycznym prowokatorem dlaczego go popierasz?
     http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/05/05/alex-jones-druga-strona-medalu/

     co do linku z sikorskim wszystkich blogów nie zamkną, internetu nie zamką,to jest wirtualna rzeczywistość tego nie da się kontrolować więc własnie powinniśmy jak najwięcej pisać i mówić krytycznie o syjonistach bo tylko w ten sposób możemy pomóc sobie i żydom

   • przemek 17 Maj 2011 o 9:21 pm

    Niestety system faszyzmu jaki tworzą, nie przypominający zupełnie poprzednich, czyli system przebiegłej i subtelnej dezinformacji nie jest zauważalny tylko przeze mnie. Widzę, że bardzo dużo jest zdań typu „Skoro przewidujecie zdarzenia to czemu tłumaczycie się że rzeczy które miały być tu są tam?” Sorki ale Rzym czy Hiszpania, WTC, czy Kuala Lumpur itp. to nie ma znaczenia. Dezinformacja ma swoją własną częstotliwość którą sercem (czakrą serca) da się wykryć. Nauczcie się tego rodacy i przyjaciele 🙂

 2. poczytalny 17 Maj 2011 o 11:34 am

  Belki i buzki niedlugo w tej „konstrukcji” stana sie niepotrzebne,powstanie nowwy plan budowy i jego realizacja.
  Nowi kierownicy „budow” pelnej czystej polskiej krwi beda realizowac dzielo przyszej POLSKI .
  Bog z nimi !

  • yoko 17 Maj 2011 o 10:07 pm

   Belka ?, a może Leszek Balcerowicz ? wszystko jedno co*!
   Jeden plus tych zakulisowych, dYmokratycznych, światowych wyborów, że wyzbędziemy się z kraju (oby jak najwięcej) tych chrzczonych nożykiem….

  • peryskop 19 Maj 2011 o 12:26 am

   UWAGA nadchodzi!

   Na zdjęciu na samej górze pokojówka zbliża się teraz do Prezesa!

 3. blaze 17 Maj 2011 o 11:40 am

  Ja chciałem troche odnieść się do tekstu gallusa o decyzji sejmu o elektrowniach atomowych w Polsce.Temat ten troche nawiazuje do tytułowego,że Polska jest ważnym graczem w NWO z uwagi na pełną współprace w wielu kompromitujących kampaniach rządu światowego.Chciałem ten tkst wkleić na urbas ale automatyczny filtr coś blokuje i skorzystać tym samym z panującej tu wolności słowa.

  Mimo wszystko posiadając własną elektrownie na „własny” kredyt posiadamy pełną odpowiedzialność za to źródło energii.Jakoś nikt nie próbuje znaleźć innej drogi bo nie jest w interesie korporacji ani lobbystów podatku od co2.
  Nie wspominając już o tym ,że w czasie „wojny z terroryzmem” elektrownie atomowe to łakomy kąsek dla wszelkich nacisków politycznych..
  Jest na prawde długa lista wątpliwych zysków z posiadania elektrowni atomowej w postaci kosztów ukrytych czy kontrolowanych wycieków.
  Posiadając już elektrownie atomową na długie lata nie będziemy innowacyjni w dziedzinie energetyki,zdając się na stare sprawdzone? źródła energii.
  Innowacyjna gospodarka powstanie ,ale w Niemczech.Na ten okres przejściowy Niemcy chętnie będą kupować od nas tradycyjny atomowy prąd.
  W dodatku jak zostaniemy wkopani w atom,będzie możliwość zamknięcia całej masy nie rentownych przez co2 podatków elektrowni.
  Tak na prawdę bój o atom w Polsce jest bojem o płacenie bądź nie płacenie przez Polske podatków co2 .
  Jak Polska powie „nie”(bo nie będzie miała wyjścia) zburzy solidarność zastraszonych narodów.
  CO2,gaz łupkowy i atom(dziwne ,że nic o geotermii)tworzą nierozerwalny związek.(tzw.czysta energia)
  Niszcząc zasadność podatku od co2 uderzamy w samo serce jednego ze źródeł jawnych finansowania rządu światowego.Oczywiście będziemy mamieni,że spora jego część zostanie w kraju ,ale możemy to sobie między bajki włożyć,że ktoś w KE poszedł tak po bandzie ,żeby wspierać ludzi.

  Oczywiście tak ma to wyglądać oficjalnie:

  Środki finansowe pochodzące ze sprzedaży jednostki przyznanej emisji będą gromadzone na wyodrębnionym rachunku klimatycznym w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
  NFOŚIGW będzie również zarządzał Krajowym systemem zielonych inwestycji.Najważniejszym jego zadaniem mam być organizacja naboru wniosków o udzielenie wsparcia finansowego,ich ocena,nadzorowanie wdrażania..(..)
  Warto zaznaczyć,że podstawą otrzymania dofinansowania będzie umowa cywilno prawna zawierana z beneficjentem lub beneficjentem i bankiem udzielającym kredytu na wykonanie projektu.”
  http://www.portfel.pl/pdf/art5804

  demot od whiskyjacka:efekt, jaki handel emisjami CO2 wywiera na globalne ocieplenie jest absolutnie taki sam, jak wpływ handlu odpustami w XVw na zbawienie wierzących…”

  „DANINA EKOLOGICZNA
  Nie tylko nasz rząd, ale także UE próbuje dorwać się do naszych portfeli. W końcu musi się gdzieś znaleźć kasa na kolejne upadające gospodarki we wspólnocie, co nie? Ekologia od pewnego czasu to doskonały pretekst do drenażu portfeli (nadal bawią mnie foliowe reklamówki ekologiczne).

  Tym razem komisja europejska chce nas uraczyć podatkiem węglowym. mówiąc zwięzłowato wielkość podatku zależeć będzie od emisji spalin (20 EUR za kazdą wyemitowaną tonę CO2)

  Już teraz analitycy twierdzą, że zapłacimy o ok 1,40 zł więcej na kazdym litrze paliwa. Notobene szacuje się że olej napędowy będzie o ok 20-25gr droższy od benzyny. Zmiany maja wejść w 2018 roku.

  Dla mnie to paranoja totalna. Szczególnie jeśli chodzi o olej. Cały samochodowy transport towarowy, to diesle, komunikacja publiczna diesle, rolnictwo – diesle. Koncerny od lat promuję diesle. Niedawno kupiłem auto (a co, mój blog mogę się chwalić), produkuje się je w zaledwie 2 wersjach z silnikiem benzynowym i aż 6 z silnikiem diesla. A tu klops, diesel będzie droższy.. Odwołując się do teorii spiskowych rodem z PiS powiem tylko „liczę na VETO lobby motoryzacyjnego”
  Ta chora paranoja, z nowym podatkiem baaaardzo spowolni gospodarki europejskie, a bądź co bądź da kopa USA, Chinom, czy Rosji, które tej daniny płacić nie będą.. Ale cóż, bądź co bądź ekologicznie będzie u nas na pewno.. auta postawimy sobie w ogródkach, sami przesiądziemy się na rowery, tudzież zainwestujemy w dorożki..
  Vivat UE, Vivat ekologia..
  http://ja-cynik.blogspot.com/2011/04/danina-ekologiczna.html

  Gość codzienny:
  cały system praw do emisji, kolorowych certyfikatów, dopłat, opłat zastępczych totalnie wypaczył istotę czyli produkcję energii. Jest ona teraz zbytecznym i kłopotliwym balastem, interes robi się na wirtualnych prawach “jakiego dużego bąka komu wolno puścić w atmosferę”. Ceny prądu są tak sakramencko rosnące nie za sprawą kosztów wydobycia węgla czy pozyskania innych paliw, ale za sprawą pierdolca pseudoekologicznego. Podczas gdy wspólnoeuropejski kołchoz dokonuje autokastracji konkurencyjności własnych gospodarek, azjaci i amerykanie dalą budują węglówki i to na potęgę i radują się na to, co wyczynia Europa. Nie jestem naukowcem ale w aż taki efekt wpływu ilości CO2 na temperatury globalne nie wierzę – bardziej mnie ciekawi gdzie podziewa się ciepło emitowane przez miliardy ludzi, ich sprzęty, samochody i fabryki. Sto lat temu tego nie było. A bilans energetyczny jak w elektrowni kurde musi mi się zgadzać. Tu też cudów nie ma.

  http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/505011,ue_opdatkowanie_energii_bedzie_uzaleznione_od_emisji_co2.html

  „To już drugie podejście Komisji Europejskiej do wprowadzenia w całej UE minimalnej stawki podatku od emisji CO2, tzw. podatku węglowego, w sektorach nieobjętych unijnych systemem handlu emisjami (ETS). Poprzednia propozycja komisarza UE ds. podatkowych Algirdasa Szemety w tej sprawie miała miejsce rok temu. Wówczas nie udało mu się przekonać wszystkich krajów UE, przede wszystkim Wielkiej Brytanii.

  Propozycja zawiera drugi element: poza emisją CO2, podatek od energii miałby być uzależniony od zawartości energii w produkcie (liczba gigadżuli w litrze paliwa), co w długiej perspektywie (po 2023 r.) może oznaczać zwiększenie podatku na diesla, który ma więcej gigadżuli w litrze niż benzyna, jak również emituje więcej CO2. Zaniepokoiły się tym koncerny motoryzacyjne, zwłaszcza niemieckie, produkujące silniki diesla, obawiając się, że w związku ze zmianami podatkowymi mógłby na nie spaść popyt.

  ps.Konkludując atom przy całej swojej potencjalnej szkodliwości będzie filarem naszego udziału w globalnym podatku i dodatkowych miejscach pracy w administracji ,bankowości i kancelariach adwokackich.
  Nic tylko się cieszyć o ile wcześniej nie będzie jakiejś drobnej awarii.
  (odpady z el.atomowej za to do potencjalnie niebezpiecznych już nie należą)
  To nie jest kwestia czy sąsiedzi mają czy nie.Kwestią jest co z tego może wyniknąć.NIe ulega wątpliwości,że stworzono znakomity biznes dla umiłowanej kasty(banksterka) przez euro-oligarchów.

  „Zarządzanie emisjami jest jednym z najszybciej rozwijających się segmentów usług finansowych w City of London z rynku szacuje się na wysokości około 30 mld € w 2007 roku. Louis Redshaw, szef ochrony środowiska rynków w Barclays Capital przewiduje, że co2 będzie największym na świecie rynku towarowym, a może stać się największym na świecie rynku ogółem.”

  Różne Trystera na pewno przyklasną będąc potencjalnie w kaście beneficjentów tego systemu promującego euro-oligarchie.
  Pozdrawiam pana Staska.I ekipę anty banksterską.

  • zenobiusz 17 Maj 2011 o 5:44 pm

   Gospodarkom,takim jak nasza,światowa finansjera,powinna dopłacać za emisję CO@.Mamy postępujące ochłodzenie,nie ocieplenie.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/17/globalne-ocieplenieoplaty-za-co2-dosc-tych-bzdur-mamy-globalne-ochlodzenie/

   • MOL 17 Maj 2011 o 9:57 pm

    a może by tak złożyć pozew zbiorowy? chcą nam wmówić coś czego nie ma- a do tego jeżeli zaczniemy korzystać z technologi, które mogą nam dać bezpieczną i bez zanieczyszczeń energię to przecież przykładamy się do ochrony środowiska a nie jego zanieczyszczania! W przypadku kiedy bierzemy pod uwagę elektrownie atomowe to są one i kosztowne i stwarzają ogromne zagrożenie dla nas i środowiska: patrz Fukushima! No ale ustawa poszła i nawet nie mieliśmy możliwości zadecydowania o jej budowie w Polsce, a przecież premier powiedział że jak będzie trzeba to społeczeństwo zabierze głos :/ Moje pytanie jest co możemy zrobić w tej sprawie bo trzeba przypomnieć co sam mówił premier. Nie znam się tak na prawdę. Pomyślałam o pozwie zbiorowym. Jakieś pomysły? Protest odpada, nie za dobry pomysł. Petycja?- chyba też. Ludzie dawać do roboty trzeba działać nie będzie elektrowni atomowej w Polsce nie i już!

  • peryskop 19 Maj 2011 o 2:45 am

   blaze, nic dziwnego ze Urbaś cie odrzucil.

   Opowiadasz bzdury! I mieszasz ludzom w głowach.

   „Nasza” pełna odpowiedzialność – a kto teraz jest tu odpowiedzialny i za co?

   Nie wiesz, że EA miałaby pokryć zaledwie 2-3% krajowego zapotrzebowania na en. el.?
   A ty jeszcze widzisz możliwości eksportu prądu oraz likwidacji nierentownych elektrowni.

   I poczytaj o FAKTYCZNEJ rentowności EA – łącznie z kosztami utylizacji odpadów oraz likwidacją reaktorów, a także z udziałem w ryzyku pokrywania szkód typu Czernobyl i Fukishima.

   Albo jesteś młody, naiwny z dużych miast, albo zamelduj swoim przełożonym, że się starałeś, ale z mizernym skutkiem.

 4. sebecxs 17 Maj 2011 o 11:49 am

  … na szczęście nie wszyscy są sprzedajnymi Kurwami…swoją drogą donosicielstwo tylko dobrze opłacane… to zdecydowanie nie po Polsku, a po „aszkenazyjsku”.. a tak na marginesie „paranoizujac” dalej, ktoś pisał o dacie śmierci na nagrobku ojca filmowej „Lary Croft” 15.05.2011 i sugerował, że to może być śmierć polityka…. może chodziło o śmierć „kariery”…

  • żałosne 17 Maj 2011 o 1:12 pm

   Zdecydowanie chodziło o śmierć zdrowego myślenia .

   • sebecxs 17 Maj 2011 o 1:46 pm

    …no tak, ale co tam ślimak to ryba słodkowodna…

  • Taka prawda 17 Maj 2011 o 3:09 pm

   Jak wiesz kalemdarz składa się z dat, one reprezentują poszczególne dni. Z drugiej strony rozwijając na kalendarz pojęcia znane z nauk o biorytmach czy zwykłego wróżbiarstwa można dostrzec, że pewne dni są określane jako pomyślne czy pechowe do przedsięwzięcia jakiejś hipotetycznej czynności. Także można określać jak bardzo dany dzień jest sprzyjajacy zaistnieniu „szcześcia” czy „pecha” w realizacji tego zamierzenia. Czyli nasycony daną formą energii której poziom można dla odmiany zwiększać czy zmniejszać przy pomocy obrzędów magicznych (rzeczona kabałą np.). Zabawa polega na tym by wyłapać z zapowiedzi masonów daty które są tymi „pechowymi dla ludzkości” i postarac się na tej postawie zminimalizować skutki „zrealizowania przepowiedni”. Bo w zabawie tej jeśli wiesz, że przepowiednia nie jest „przepowiednią” tylko fizycznym czyimś zamierzeniem to jej realizacja jest bezsensowna (jeśli ty wiesz co ja chcę zrobić to ja tego nie robie bo ta czynność jest w danej chwili spalona – w którymś z Batmanów to lepiej wytłumaczyli).

   Błąd jakiego nie uwzgledniamy w zabawie z datami jest taki, że oprócz „pechowości dat w kalendarzu” dane miejsca na Ziemi (miasta, kraje, krainy, etc) mają poprzypisywane własne biorytmy z takimi dniami które mogą wzmacniać bądź niwelować „szczęście” czy „pech” wynikający z samej daty z kalendarza. Nie jest wykluczone, że „dat” jest więcej niz potrzeb na nie i wiele z nich jest w rezerwie czy mają tylko za zadanie odciągać uwage od innych tych właściwych.

   Wiadomo też, że niektóre „przepowiednie” są rozgłaszane od dawien dawna. Taką jest m innymi pojawienie się w czerwcu (1-3) w rejonie koniunkcji 4 planet dodatkowej dotychczas nieznanej nauce. Pojawienie to jest zapowiedziane kilkoma kręgami zbożowymi sprzed paru lat. I pod „zdarzenie” takie mozna podpiąć wiele przełomowych projektów ogłupiających Ludzkość jak chociażby „inwazja kosmitów”, „zstąpienie mesjasza”, „narodzenie antychrysta” etc. Ponieważ jest konkretny fizyczny deadline wynikający z ruchu planet na niebie na który masoneria nie ma wpływu o dość długim czasie powtarzalności to do tego momentu powinny byc zrealizowane wcześniejsze zamierzenia o których wiadomo, że są przez nich planowane do wykonania. Tu można podpiąć te wszystkie katastrofy „naturalne” jakie różni „krzewiciele” co kilka dni ogłaszają światu, że ODBĘDĄ SIĘ WŁAŚNIE W MAJU. Co też jest ważne by w ten sposób jeszcze bardziej urabiać ludzi w przeświadczeniu, że „zaistniała katastrofa” jest kara za ich grzechy co jest potrzebne do pomyśnej realizacji kolejnych „religijno-mesjańskich planów (przepowiedni)”. No i wzmóc chaos by zaplanowane na 1 czerwca np. widowiska na niebie miały wiekszą moc oddziaływania na spanikowany tłum.

  • kosiardeyablos 18 Maj 2011 o 12:11 pm

   A może tak zadzwonimy po Mojżesza? Niech powtórzy „akcje Egipt” ale u nas w kraju!….hahahaha……http://www.youtube.com/watch?v=bixWbJaFkns&feature=related

 5. pio9a 17 Maj 2011 o 11:50 am

 6. Grazka 17 Maj 2011 o 11:55 am

  Monitorpolski!
  Jak ciagle beda niektore osoby uzywac nieodpowiednich slow , szczujac na jakas nacje to zamieniaj te slowa na slowa ap.Piotra z Dziejow Ap.10:34,35
  „Wtedy Piotr otworzyl usta i rzekl:”Z cala pewnoscia dostrzegam , ze Bog nie jest stronniczy ,lecz w kazdym narodzie godny jego upodobania jest czlowiek , ktory sie go boi i czyni to co prawe „

  • Annah. 17 Maj 2011 o 12:46 pm

   Posłuchaj dzisiejszych czytań i kazania. Pozdrawiam

  • monitorpolski 17 Maj 2011 o 12:54 pm

   Grazka, czytasz w moich myślach. Jak spojrzysz wstecz to zobaczysz całą serię komentarzy z fragmentami Biblii i Psalmami – podmieniałem ich prowokacyjne teksty, odchodzili oparzeni jak od święconej wody!

 7. sebecxs 17 Maj 2011 o 11:59 am

  …jak to nie jest …przecież właśnie nie możemy otwarcie nazywać narodu wybranego…ja propuję zamieniać na „wybraniec”… tak matrixowo…

  • rambo8 17 Maj 2011 o 12:46 pm

   Ja,proponuje,chazarzy,syjoniści,albo,węże,albo,chazarskie,pomioty.

   • rambo8 17 Maj 2011 o 12:48 pm

    Albo,żmije,też,na,ż(;

  • monitorpolski 17 Maj 2011 o 12:55 pm

   Jeszcze raz – nie uogólniajcie. Satanistami, lucyferianami, syjonistami mogą być też najgorliwsi chrześcijanie! Nie zapominajcie, że największą grupę stanowią syjonistyczni chrześcijanie w USA, których jest 40 milionów!

   • sebecxs 17 Maj 2011 o 1:49 pm

    .. ja nie uogólniam, raz na zawsze chcę potwierdzić !!! ..mam kolegów żydów i wydają się być życzliwi ludziom…

    • żałosne 17 Maj 2011 o 5:38 pm

     A pewnie ,bo oni siebie nazywają ludźmi ,a innych bydłem .

 8. Prometeusz 17 Maj 2011 o 11:59 am

  Ponoć hakerzy, którzy nazywają siebie anonimowi(tak to ci, którzy zaatakowali Sony) opublikowali krótką informację, z której wynika, że 22 maja NASA planuje sfingować manifestację UFO na Ziemi. Sprawdźcie fotki, które są ponoć prawdziwe.

  http://www.flickr.com/photos/dragontw/with/5718390740/

  Słyszał ktoś coś na ten temat?

  • rabarbarek 17 Maj 2011 o 9:17 pm

   Prometeusz to nie bedzie manifestacja UFO , tylko zjazd kongresu Amerykansko-Zydowskiego, przygotowywanego juz od zeszlego roku.

 9. sono 17 Maj 2011 o 12:14 pm

  Suk….sy juz przygotowuja opinie publiczna na wypadek trzesienia ziemie. Tu filmik ukazjucy jak main media mowia znowu o jakims drillu lucyferianskiej Femy w okolicach New Madrid fault line na wypadek trzesienia ziemi.
  Musza troche pokadzic o tym, zeby potem lemingi na calym swiecie mowily, „no tak, mowili o tym ,ostrzegali , co za kochany i troskliwy rzad w tej Ameryce”.

 10. Talbot 17 Maj 2011 o 12:22 pm

  Prometeusz :

  Ponoć hakerzy, którzy nazywają siebie anonimowi(tak to ci, którzy zaatakowali Sony) opublikowali krótką informację, z której wynika, że 22 maja NASA planuje sfingować manifestację UFO na Ziemi. Sprawdźcie fotki, które są ponoć prawdziwe.
  http://www.flickr.com/photos/dragontw/with/5718390740/
  Słyszał ktoś coś na ten temat?

  Gorzej gdy się okaże, że to nie będzie sfingowana akcja NASA, tylko prawda. We wcześniejszych postach pisałem, że naocznie widziałem UFO. Możecie mnie posądzać, że bredzę od rzeczy…Problem polega na tym, że wiem co widziałem.

  • Pelagia 17 Maj 2011 o 1:36 pm

   ja też kiedyś widziałam spodek – wisiał sobie nad drzewem przy dość ruchliwej drodze do Mińska Maz. Robił wszystko, żeby go zobaczyć. Ani przez moment nie pomyślałam, że to obcy, tylko nasi. Kilka razy widziałam takie UFO pojazdy, zawsze starały się, by taki przeciętniak jak ja, dobrze ich zobaczył. Nawet jak widzę UFO, to zawsze czuje swojaków. dla mnie to przygotowanie do ściemy, mają ukryte technologie, o jakich nam się nie śniło, mogą łatwo odgrywać obcych

   • Ania 17 Maj 2011 o 4:27 pm

    Ludzie ! Cała ta terminologia Nasi-Obcy, tudzież Ziemianie- Kosmici wprowadza tylko zamęt. ONI wyglądają tak jak my ! My też jestesmy kosmitami, tylko o tym nie wiemy. Rasa ziemskich humanoidów nie istnieje, albo została zmieszana genetycznie z Ich DNA ( czyli powstały hybrydy, co jest terminem genetycznie niesłusznym, bo jak się krzyżuje osobniki tego samego gatunku, to nie jest hybrydyzacja) ) albo wymarła ( Neandertalczyk, Cromaniończyk i kilka innych). Na Ziemi jest kilka ras wyraźnie odróżnialnych Czsu , zgodnie z oficjalna antropologia, jest ZA MAŁO aby gatunek utworzył tak zdecydowane ekotypy. W całym „bliskim ” kosmosie w/g Ksiąg Wedy istnieje ponad 400 ras ludzkich. Ziemia była zaludniana ludźmi z róznych planet, stąd chyba różnice w wyglądzie ras. Tak więc wszyscy jesteśmy obcy w ekosystemie ziemskim. A nasi władcy ( Bogowie ?) też są rasą ludzką,tyle że o niewyobrażalnie dla nas wysokim rozwoju technologicznym. No i są najeźdźcami, żyjacymi na koszt niewolników czyli nas. Ciekawe ile jeszcze mają takich podbitych planet jak nasza ?

    • Ania 17 Maj 2011 o 4:32 pm

     No i właśnie dlatego zależy dezinformatorom na rozpowszechnianiu obrazu kosmity jak w Gwiezdnych wojnach albo IT albo Reptilianie. A tu najprostsza sprawa. Oni też są ludźmi, jak my. W Księdze Rodzaju wyraźnie było napisane o krzyżowaniu sie ICH z Ziemiankami, w sposób zupełnie naturalny.I były z tego dzieci.

    • trebor 17 Maj 2011 o 4:40 pm

     Tu jest o tych ze starozytnosci(nadzorcach):
     http://www.iluminaci.pl/zapomniany-swiat-sumerow/zaginiona-ksiga-enki-zecharia-sitchin
     Ciekawe kto obecnie jest tymi”nadzorcami”?
     Moze to oni?

     Pozdrawiam

    • katerina404 17 Maj 2011 o 9:59 pm

     Akurat to co jest na[pisane w księdze rodzaju na temat krzyżowania się, nie dotyczy kompletnie tego o czym piszesz. Zacznij czytać biblię ze zrozumieniem. Tam chodzi o upadłych aniołów, czyli tych, którzy splamili się z córkami ludzkimi, choć ich powołanie było inne. To miały być istoty doskonałe, duchowe, a oni upodobali sobie córki ludzkie, bo były piękne. Kluczem do zrozumienia Księgi Rodzaju, jest Księga Henocha. Te dwie księgi świetnie ze sobą korelują i wzajemnie się uzupełniają

     Fragment z Księgi Henocha – rozdz. 6 (wers 1-2)

     Kiedy ludzie rozmnożyli się, urodziły im się w owych dniach ładne i piękne córki. Ujrzeli je synowie nieba, aniołowie, i zapragnęli ich. Jeden drugiemu powiedział: „Chodźmy, wybierzmy sobie żony z córek ludzkich i spłodźmy sobie dzieci”.

     Fragment z Księgi Henocha – rozdz. 6 (wers 6-8)

     Był o ich wszystkich dwustu. Zstąpili na Ardis, szczyt góry Hermon. Nazwali ją górą Hermon, albowiem na niej przysięgali i związali się wzajemnie przekleństwami. Te są imiona ich przywódców: Szemihaza, ich dowódca, Urakiba, Ramiel, Kokabiel, Tamiel, Ramiel, Daniel, Ezekiel, Barakiel, Asael, Armaros, Batriel, Ananiel, Zakiel, Samsiel, Sartael(…), Turiel, Jomiel, Araziel. Są to dowódcy dwustu aniołów i wszystkich innych z nimi.


   • żałosne 17 Maj 2011 o 5:56 pm

    W niektórych zakładach opieki zdrowotnej , są nawet całe załogi ufonautów na urlopie wakacyjnym .
    Za nasze podatki!

    • sebecxs 17 Maj 2011 o 6:29 pm

     ..dlatego trzeba uważać co się mówi..
     …A kto się nie nadaje?

   • baba wanda 17 Maj 2011 o 6:34 pm

    @Pelagia
    Swoja wypowiedzia przypomnialas mi ksiazke J.Chmielewskiej „Ladowanie w Grawolinie”. Ktos to czytal? Polecam w ramach odstresowania-swietna komedia (wlasnie jak ludzie przebieraja sie za kosmitow).
    Poprawilas mi chumor Pelagia 🙂 🙂 🙂

    • Pelagia 18 Maj 2011 o 8:44 am

     cieszę się 🙂
     coś jeszcze na dobry humor :http://www.youtube.com/watch?v=E9K3reztN8s&feature=related
     a to moje ulubione:http://www.youtube.com/watch?v=OhLSDf_5498&NR=1

  • katerina404 17 Maj 2011 o 1:56 pm

   talbot to opisz co widziałeś i przestań wariować. Dokładnie opisz. Nie wstydź się, bo to ważne. Opisz okoliczności oraz co przedtem czytałeś i o czym myślałeś?

   • Talbot 17 Maj 2011 o 2:36 pm

    Katerina _ wiem jak traktuje się ludzi, którzy widzieli UFO. Jak niespełna rozumu.

    Już to opisywałem…

    Podczas lotu z Anglii do Berlina, gdy samolot wzbił się ponad chmury, zaobserwowałem coś, co wyglądało jak stojące w chmurach „cygaro” lub peryskop. Stało to w bezruchu, gdy w tym czasie mój samolot się poruszał. Najpierw pomyślałem, że to wystaje, zanurzony w chmurach, pionowy statecznik samolotu. Oddalone to było około 500 metrów od samolotu. Problem polega na tym, że to stało w miejscu. Samolot bardzo długo przebijał się przez chmury, aż znalazł się nad nimi. Nie ćpam narkotyków, nie jestem alkoholikiem…
    To, co widziałem, było bardzo realne. Miało kolor srebrzysto brązowy. Podobno mam IQ ponad przeciętne, więc nie sądzę, że zwariowałem. Nigdy nie miałem problemów z psychiką.

    • monitorpolski 17 Maj 2011 o 6:03 pm

     A nie sądzisz, że armia czy też globaliści mają technologie daleko wykraczające poza to co się nam udostępnia?
     Już dawno temu słuchałem wykładu na temat konstrukcji i napędu spodka – nie ma tu żadnej magii. Napęd za pomocą generatorów mikrofal. Obwód o dużej dobroci potrafi wytworzyć ciąg, który działa jak antygrawitacja. Zwykłą kuchenka mikrofalowa, którą by się podrasowało, powinna być w stanie unieść tonę!

    • katerina404 17 Maj 2011 o 8:53 pm

     Słuchaj ja myśle, ze to ich technologia. Pamiętasz, a może tego nie słuchałeś, jak Wiliam Bill Cooper pierwszy raz spotkał sie z tym zjawiskiem, duzo, duzo wcześniej niż Ty. Był wówczas w czasie manwrów wojskowych w marynarce wojennej i zobaczył jak spod wody na powierzchnię i dalej w górę unióśł się obiekt o wyglądzie cygara, w sposób zaprzeczający wszelkim prawom fizyki. Oczywiście widzieli to też inni, a po manewrach, mieli odprawę i zakazano im o tym mowić. Tak właśnie zaczęły się jego poszukiwania prawdy. Spiknął się z człowiekiem, który podobnie jak on drążył ten temat i odkryli, chyba w Arizonie tajną bazę, gdzie były wypuszczane te ich technologiczne zabawki i od tamtej chwili wiedział, że rząd kłamie i ukrywa technologię i że coś złego się dzieje, ale nie ze względu na obecność „obcych”, tylko na fakt ukrywania przed społeczeństwem swoich dzikich eksperymentów. Te wszystkie materiały o UFO i wypowiedzi niektórych kretynów, to są oszustwa ludzi o gładkiej gadce, którzy są na usługach rządu. I oni aby podsycić atmosferkę wokól tematu, pieprzą, że rząd ukrywa fakt UFO, aby ludzie się tym podniecali i w to wierzyli. Następnym razem jak zobaczysz taki obiekt, to podejdź w miarę blisko i zrób fotkę i idź z nią np do TVN-u i spytaj, kto sobie takie jaja robi na terenie Polski i że Ty jako obywatel polski, sobie nie życzysz, aby Ci fruwały jakieś zabawki, o których się społeczeństwu nie mówi. I jeszcze powiedz strachy to na lachy. I spytaj czy przypadkiem nie emitują za duzo CO2, CHA, CHA, CHA, bo Ty nie masz zamiaru płacić za Co2 za tych zaśmiecających powietrze.

    • Pelagia 18 Maj 2011 o 8:56 am

     @Talbot – ja Ci wierzę, ale uważam, tak jak Monitor, że to nasze ziemskie technologie, ukrywane przed pospólstwem.

     @Katerina – wpis z 17 Maj 2011 o 8:53 pm – super, bardzo mi się podobają te pomysły, zresztą podoba mi się wiele Twoich wpisów 🙂

  • jasiek 17 Maj 2011 o 2:21 pm

   Tak, nie wstydź sie Talbot.

  • rabarbarek 17 Maj 2011 o 9:14 pm

   Talbot nie chce Cie urazic , ale moze problem polega na tym , ze moze nie wiesz co widziales. Moze nie takie cuda jeszcze zobaczymy. Nie posadzam Cie , ze bredzisz , tylko mysle , ze to co widziales moglo byc jakas nowoczesna bronia , ktora byla wlasnie sprawdzana. Mam gdzies linki , jak wygladaja drony nowej generacji , i jak dzialaja i wygladaja na duzych wysokosciach. NASA tez oczywiscie nie spi i sprawdza nowoczesne wynalazki. Dobrze napisala Pelagia. Takich zjawisk mamy coraz wiecej i mamy je wszyscy podziwiac a najlepiej bedzie , jak zaczniemy ich sie bac.

 11. 44 17 Maj 2011 o 12:27 pm

  „W dniu 21/05/2011 w witrynie Microsoft Answers będą wykonywane prace związane z konserwacją systemu.
  Podczas tych prac będzie możliwe znajdowanie i czytanie pytań i odpowiedzi. Nie będzie jednak można logować się i zadawać nowych pytań ani udzielać odpowiedzi. Dziękujemy za cierpliwość. ”

  Cytat ze strony M$

 12. Stanisław 17 Maj 2011 o 12:31 pm

  Panu Belce i jemu podobnym przyjdzie jeszcze czas „podziękować” za ich wkład w „rozwój” kraju. Przypomnijcie sobie Państwo pewnego idiotę z rządu, który ubolewał publicznie że za mało zostało sprywatyzowane. Sprzedać, a jeżeli nie można, doprowadzić do ruiny. Taka polityka przyświeca następcom tych co „dogadywali się w Magdalence”

  Nie wiem czy na tym forum wspominałem już kiedyś jak w moim regionie gdzie mieszkam, starsi i mądrzejsi zadecydowali o likwidacji cukrowni w Brześciu Kujawskim. Zakład ten miał bardzo dobre wyniki i mimo to poszedł pod młotek ( dosłownie ) . Z okolic pojechała delegacja, która chciała powstrzymać ten zgubny proces, lecz sk…..l likwidator ( bo inne słowo nie pasuje do takiego zachowania ) powiedział …”jak mi dobrze zapłacą to mogę cały kraj sprzedać” …

  I co ? z zakładu zostały tylko mury, czy jakiś inny zakład chciał stanąć w obronie ? nie , każdy mówił, to nas nie dotyczy, nas nie ruszą. Tak jest do czasu, prędzej czy później jeżeli się nie zjednoczymy, pozostałe jeszcze zakłady pójdą pod młotek, albo zmienią właściciela i załoga po redukcjach będzie za….ć jak mały Kazio po dużym piwie … .

  • monitorpolski 17 Maj 2011 o 12:58 pm

   Cała ta prywatyzacja jest nielegalna, pisze o tym m.in. prof. Kozłowski w swoim niedawnym opracowaniu. Jeśli jesteście zainteresowani kupnem książki to piszcie na monitorpolski@yahoo.com. Znam dystrybutora.

   • Pelagia 17 Maj 2011 o 1:39 pm

    skoro nielegalna, to ciekawe, czy dałoby radę unieważnić. jeszcze wydusić odszkodowania i zrobić konfiskatę mienia cwaniakom. ale to trzeba by zmienić władzię u korytka

    • pedro 17 Maj 2011 o 5:02 pm

     Mam nadzieję ze ktoś przeczyta i doceni poświęcony czas.
     Konfiskatę mienia? Nabytego normalnie nie powinno się konfiskować. To przedsiębiorcy i branża prywatna ciągnie gospodarkę do przodu a nie państwowe firmy do których często trzeba dopłacać, a które gdyby nie zabierana nam kasa z naszych podatków by padły. Tylko sam człowiek rozsądnie będzie swą kasą gospodarował jak nam państwo zabierze i da usługi firmy X która w normalnym świecie by zbankrutowała, to znaczy że nie dość ze płacimy normalnie za usługi w np jakimś rodzaju komunikacji miejskiej to jeszcze płacimy za nie w przymusie w podatkach. I jakby ludzie mieli swoja kasę to by nie chcieli na to gówno wydawać i np. autobusy miejskie w jakimś mieście by zbankrutowały bo by ludzie woleli własnymi samochodami (na które by było więcej kasy gdyby nie te podatki i jak widać postęp większość ma teraz samochody i autobusami nie dojeżdża, jak widać upadek tej firmy byłby postępem. Ale dla ludzi obawiających się powiem ze te linie które by były potrzebne ludziom to by zostały. Po prostu by się opłacały).

     Dobra Natomiast jeżeli był proceder nielegalny to można by to odwracać ale niekorzystnie bo odszkodowanie dla ludzi którzy to kupili, myśląc że uczciwie kupują by było z naszej kasy, płacone przez (nie)rząd. Natomiast na pewno trzeba odwrócić kilka rzeczy i kilka złych prywatyzacji, i przeprowadzić uczciwą Reprywatyzację (projekt jest ale zbyt kosztowny niby…), czyli oddanie majątków swego czasu zagrabionych przez państwo, prawowitym właścicielom, którzy swego czasu po prostu zostali obrabowani. A teraz to cholerne państwo te majątki które kiedyś zagrabiło sprzedaje komuś innemu toż to rabunek i paserstwo!!! Aż się nóż w kieszeni otwiera.(Była m.in. sprawa sprzedaży Wedla z prawami do nazwiska).

     Następna sprawa to to, że mechanizm państwowy(on nigdy nie dział dobrze bo tylko człowiek sam najlepiej rozporządza swym majątkiem), prywatyzuje najgorzej chyba jak potrafi. Sprzedaje mienie za śmieszne pieniądze, często nieuczciwie (urzędasy biorą łapówki), byle szybciej byle jak. nie patrząc komu sprzedaje i jakie będą konsekwencje. Dla tego nie dziwcie się, że takie skutki. nie prywatyzacja zła tylko sposób jej przeprowadzania. Poza tym po wyprzedaży tego majątku w skarbie państwa powinna być wielka kasa a jej kurna po prostu nie ma, pieniądze wsiąkły, i mamy długi jeszcze ogromne. Ta kasa wsiąkła m.in. na pensje nieuczciwych i warchołowatych urzędników, na wielki aparat państwa który rabuje obywateli by się utrzymać, a sam jest niesprawny. Mamy około 500 000 urzędników, nierobów którzy głównie ograniczają przedsiębiorczych ludzi i biorą za to kasę a realnie w wolnym państwie wielkości Polski nie jest potrzebne więcej niż 3000. Po co nam takie ministerstwo kultury np. ? Co kultura przestanie istnieć jak nie będzie „finansowana z budżetu” (pomyślał ktoś ile z tego idzie z rączki do rączki nieuczciwie?)? Kiedyś takich bzdurnych ministerstw nie było i kultura istniała i się lepiej miała. Ministerstwo rolnictwa, co oni robią organizują dopłaty dla rolników (żeby im dać trzeba najpierw ludziom m.in. rolnikom zabrać w podatkach, bez dopłat i podatków lepiej by było, i nie było by dopłat dla ludzi którzy tylko twierdzą że mają gospodarstwa czy plantacje. A jak ludziom kasę zabieramy to mniej chcą kupować produkty tych rolników, którzy np nie stosują GMO a to jest droższe czyli ich tez grabimy) , wydają zalecenia, przepisy, wydają prognozy zbiorów itp. Można zwolnić wielką bandę urzędasów i nagle kraj zyska w 2 aspektach kasa pójdzie nie na nierobów tylko na spłatę długu a nieroby z administracji zajmą się działalnością gospodarcza bo takiej działalności urzędnik nie wykazuje, czyli większy rozwój gospodarki. Niema urzędasów na których trzeba płacić – podatki nie muszą być takie wysokie. (kilka można wręcz zlikwidować np. dochodowy.). Jak niema nie rentownych firm państwowych to nie muszą nam zabierać kasy an dopłacanie do nich – mniejsze podatki = więcej pieniędzy. Jak AWS doszedł do władzy to było 100 000 urzędasów (państwo wtedy jakoś działało, tak źle jak teraz w niektórych kwestiach a teraz dalej nie działa mimo że mamy ich 500 000, nie tędy droga) to ten AWS obiecywał zwolnienia nadmiaru ludzi którzy zostali po komunie. A jak doszli do władzy zatrudniali na potęgę, tak samo jak SLD. W tą tradycja post AWS-ową wpisuje się pan Donald Tusk który też obiecywał że będzie zwalniał biurokratów a 40000 nowych zatrudnił… Hania Waltz zatrudniła sobie 1300 nowych urzędasów w Warszawie a za pieniądze z ich pensji w 3 lata 2 mosty by powstały…

     Co do cukrowni koledzy i wielkich cen cukru to też wina biurokracji, socjalizmu i nieudolności. Zamiast sprzedać normalnie cukrownie dobre prywatnym ludziom. 30 nowoczesnych to każdą osobno komuś dość majętnemu, nawet kilka dla jednego a nie dużemu koncernowi po których wiadomo że kupują, po to tylko żeby zlikwidować sprzedać wszystkie 30. Była afera to sprzedali innemu koncernowi(Francuzi), który ostatecznie odsprzedał temu który chciał na początku (Niemcy). I ten niemiecki zlikwidował wszystkie cukrownie za co dostał wielkie dopłaty z unii bo euro-komuchy twierdzą że w europie „za dużo cukru”. I to jeszcze samo w sobie nie spowodowało tego że był nasz cukier aż tak drogi, to ostatecznie dobiła regulacja unii która ustaliła limity produkcji cukru. Z kraju który był eksporterem cukru, przez te limity prod. staliśmy się importerem…

    • żałosne 17 Maj 2011 o 6:02 pm

     ,, Gnij w grobie Fridman! 20 lat demokracji- 20 lat neoliberalnej zarazy ,,w Polsce od 20 lat panoszy się ideologia neoliberalizmu. W rzeczywistości wszystko zaczęło się nieco wcześniej, gdy w roku 80 w odpowiedzi na rządowe podwyższki cen mięsa, wybuch strajk w gdańskiej stoczni im. Lenina, na czele którego stanął charyzmatyczny Lech Wałęsa.

     Fala strajków szybko rozprzestrzeniła na Pomorzu i w całym kraju. Nie tylko Polacy, ale cały świat zakochał się we Wałęsie, który jak się potniej okazało stał się zwiastunem upadku komunizmu w Europie Środkowo- Wschodniej. Moskwa nie mogła patrzeć na to spokojnym okiem, posługując się gen. Jaruzelskim w grudniu 81r. w Polsce wprowadzono stan wojenny, a tysiące członków i sympatyków wcześniej założonej Solidarności zostało internowanych. Na krótki czas wydawało się, że sytuacja została opanowana, gdy w 88 przez kraj przetoczyła się kolejna fala strajków inspirowanych przez ,S,. Wytoczona przeciw robotnikom siła nie zdołała uciszyć żądań Solidarności, w wyniku czego władza musiała siąść do rozmów z demokratyczna opozycją.

     Między 6 lutego, a 5 kwietnia 1989r. w Warszawie oraz kilku innych miejscach toczyły się burzliwe obrady przy słynnym już Okrągłym Stole, gdzie miała zostać podjęta decyzja, w którą stronę powinna iść Polska. W tym czasie gospodarka Polski była w opłakanym stanie. Zadłużenie kraju wynosiło 40 miliardów dolarów, inflacja sięgała 600 procent, pojawiły się braki w zaopatrzeniu żywności i kwitł czarny rynek. To tylko kilka z bolączek polskiej transformującej się gospodarki. Ostatecznie Solidarność zdołała zdobyć większość miejsc w dwuizbowym parlamencie. Ale co dalej, co zrobić z palącymi problemami? Mamy wolność, ale ludzie nie mają nadal, co jeść. Amerykański prezydent Georg H. W. Bush pogratulował Solidarności zwycięstwa nad komunistami, ale jasno dał do zrozumienia, że nie odpuści spłaty 40- miliardowego długu.

     Nowe elity polityczne stanęły przed kolejnym dylematem, czy realizować początkowe założenia związku tzn. przekształcenie przedsiębiorstw państwowych w robotnicze kooperatywy, czy wybrać inną drogę. Była to idealna okazja do wcielenia w życie doktryny szoku, czy jak ktoś woli kapitalizmu kataklizmowego naczelnej doktryny Miltona Friedmana (ojciec neoliberalizmu) i jego studentów z Uniwersytetu Chicago, zajmujących na przełomie lat 80/90 wysokie stanowiska w MFW ( Międzynarodowy Fundusz Walutowy) i Banku Światowym (doktryna szoku wyniosła do władzy między innymi Pinocheta w Chile, czy gen. Suharto w Indonezji). Doktryna szoku opiera się na neoliberalnej świętej trójcy: deregulacji, prywatyzacji i drastycznych cięciach socjalnych.

     Chicago boys i inni zwolnicy leseferyzmu między innymi Jeffry Sachs widzieli w transformujące się Polsce szanse na kolejny neoliberalny eksperyment. Demokratyczna władza znalazła się w potrzasku, albo realizować swoje pierwotne założenia bez wsparcia Zachodu, albo obrać neoliberalny kurs i stać się sługusami MFW. Wcześniej wspomniany Sachs nawiązał bliską współpracę z Solidarnością, a później ministrem finansów Leszkiem Balcerowiczem. Apogeum nastąpiło 12 września 1989r. gdy premier Tadeusz Mazowiecki oficjalnie ogłosił, wcielenie w życie Planu Sachsa lub inaczej terapii szokowej, co oznaczało prywatyzację państwowego przemysłu, powstanie giełdy papierów wartościowych i rynki kapitałowe, drastycznie ciecia budżetowe oraz nieograniczoną wiarę w niewidzialną rękę rynku.

     W ten oto sposób Solidarność odeszła od swoich pierwotnych planów. Sachs przewidywał, że radykalne reformy spowodują tylko czasowe zakłócenia, czy rzeczywiście? Bardzo szybko okazało się, że gospodarcze reformy nie przyniosły oczekiwanego cudu. Już po osiemnastu miesiącach rządów Solidarności jej robotnicza baza miała dość. W roku 1990 Solidarność zorganizowała 250 strajków, dwa lata później już 6000, a w 93r. aż 7500, dzisiaj- nie ma tygodnia gdy nie słyszymy o strajkach. A co z symbolem ,S, stocznią w Gdańsku? Kto jest na bieżąco z wydarzeniami w Polsce dokładnie wie. O ironio losu czasowe zakłócenia trwają już przeszło 20 lat i nie widać ich końca, a rządy PO, polityków zakochanych w Friedmanowskim neoliberalizmie z pewnością ich nie zakończą.

     Tak o to w Polsce już od 20 lat panoszy się zaraza neoliberalizmu, która służy tylko silnie ekonomicznym jednostkom, doprowadzając do coraz większej polaryzacji między gospodarczym establishmentem, a rzeszami polskich robotników. Obecnie współczynnik GINI w Polsce wynosi około 0,35(skala od 0-1) co, klasuje nas na jednym z ostatnich miejsc w Europie(współczynnik GINI mierzy dysproporcję między zamożnymi, a biednymi). Gnij w grobie Fridman!

     ~Gnij w grobie Fridman! „

    • pedro 17 Maj 2011 o 9:09 pm

     HaHahaha Panoszy się neoliberalizm? Toż to pobożne życzenie, bo gdyby się rzeczywiście panoszył to może tak jak w Chile(które może nie jest przykładem najlepszego ustawodawstwa gospodarczego, ale lepiej niż u nas) nie było by kryzysu. Chile jak na bidne państwo ameryki łacińskiej radzi sobie całkiem nieźle mimo ze też tamten liberalizm to nie do końca taki jakiś. To co teraz panuje to socjalizm liberalny (to się z nazwy wyklucza!) gdzie niby mamy otwarty rynek a państwo, podatkuje reguluje, „trzyma krótko prywaciarzy” (jak komuna…), i trzyma w rękach firmy państwowe które są niewydolne, samo państwo jest niewydolne i przerośnięte. Na oczy nie widziałeś państwa prowadzonego zgodnie z założeniami austriackiej szkoły. Demokratyczne wybory były może te pierwsze potem układ ustalił próg wyborczy i finansowanie partii parlamentarnych z budżetu.
     Okrągły stół to była farsa. W Magdalence już się zmówiła lewicowo-socjalistyczna część opozycji kto obejmie władze. Lewicowa swołocz reprezentowana np. przez Michnika miała nawet nie być dopuszczona do rozmów. Wtedy mieliśmy szanse obrać dla Polski dobry kierunek, ale dopuścili ich do rozmów. Też mi rozmowy w których kto jest opozycją wybierał Kiszczak! To państwo to bękart i spadkobierca układów, myśli socjalistycznej, gdzie do dziś w polityce czynnie uczestniczą byłe tajne służby. Dziwne jak dla mnie jest nazywanie Prawicowcami i liberałami AWS-u, Solidarność była związkiem zawodowym. Dzisiejsze popłuczyny AWS jak PiS i PO też prawicą ani liberałami zwać nie można. (choc obie się kreują) Czym był tamten dług, wobec tych dzisiejszych które zaciągnęły partie i Lewicowe i te mieniące się prawicą? Najbardziej zadłużył się pseudo-liberalny rząd Tuska. Należenie do eurokołchozu gdzie warunki nam dyktują euro-socjaliści to raczej nie jest liberalna droga. Gdy była ustawa Wilczka wprowadzona to jako taka wolność gospodarcza panowała, potem setki regulacji i nowych przepisów, ostatecznie zdjęcie tej ustawy. Czy to jest duch liberalny?
     Polska dzisiaj to nie jest neoliberalny eksperyment! To przedłużenie XX wiecznych socjalistycznych eksperymentów. Te eksperymenty wykazały że socjalizm nie działa. Spróbuj firmę założyć i zobacz jak jest liberalnie. Liberalizm z MFW ty myślisz ze to ma coś wspólnego z liberalizmem? może pozornie. To ze wprowadzono trochę wolnego rynku to jeszcze nie liberalizm. Od 20 lat mamy socjaldemokrację. Nie myśl że PO jest liberalne, głoszenie haseł to nie wszystko,czyny ich demaskują. Zwiększanie zatrudnienia brak reform, ustawy komunistycznie inwigilujące obywateli i zadłużanie w tempie 3 razy szybszym niż SLD. Ostatnie 20- lecie rządów liberalizm to prezentuje taki, że może pozwolą krzyczeć co chcecie (choć Tuskowi i to wadzi przykład kibiców), ale gospodarczo socjalizm. Zabieranie WIELKICH pieniędzy ludziom w podatkach to nie liberalizm. Podwyższanie vat-u też nie. Nowoczesny monetaryzm nie jest najlepszą szkołą ekonomii, liberalnej. Prawdziwy Kapitalizm i prawdziwa Prawica to taki system i ludzie którzy nie gnębią klasy średniej. W socjalizmie tak jak i teraz w neosocjalizmieliberlanym ta klasa jest najbardziej gnębiona. Kapitalizm prawdziwy to taki ustrój który biedakowi który w głowie ma poukładane i pracy się nie boi pozwala się dorobić czasem bardzo porządnie. Jak np. Heniu Ford. W tym dzisiejszym jaki i sowieckim socjalizmie bogaty ma bardzo bogaty ma dobrze bo ma kontakty i kasę na prawników/łapówy, Biedny robotnik ma mysleć że ma dobrze bo ma zasiłki kodeksy pracy, płace minimalne i inne. Natomiast klasa średnia i możliwość dorobienia się jest niszczona! O Wolności gospodarczej w Polsce będzie można mówić gdy nie będzie CIT i PiT, akcyzy oraz Vat-u.
     Jesteś typowym człowiekiem wierzącym ze w Polsce jest liberalizm. Jakoś kraje unii nie bankrutują przez liberalizm tylko setki socjalnych dodatków. Myślisz że skrzywdził nas liberalizm? ten pseudo na pewno, ale dalej krzywdzi nas pokosie komuny. Prawica w Polsce miała nie dojść do władzy, dla tego są partię kreujące się na Prawicę. Rożnica między PiS i PO gospodarczo jest malutka. Ci podatki mieli podwyższać obniżyli, ci mieli obniżać podwyższyli. Wszystkie 4 partie konsekwentnie realizują politykę niszczenia kraju. Ja jestem za Nową Prawicą. Ludzie którzy tam są nie mają parcia na stołki, postulują te same pozytywne zmiany gospodarcze od 20 lat i one nie są realizowane a 20 lat nie ma ich w sejmie teraz ruch się odradza.

    • pedro 17 Maj 2011 o 9:15 pm

     Poza tym jak mówię ostatnie 20 lat rządów nie może się zwać liberalnymi bo zrobienie ze 100 000 urzędników publicznych armii 500 000 to czysty socjalizm i komuna. Mimo że to co mówił Friedman to specyficzna wersja Kapitalizmu to nawet tego nie zrealizowaliśmy za dużo.

    • katerina404 17 Maj 2011 o 10:20 pm

     A ja Ci powiem, że oni się nie zagubili z Solidarnościa, tylko Wałęsa był Bolkiem od początku, a Układ Europejski, ustanawiający stowarzyszenie między Rzecząpospolitą Polską, a Wspólnotami Europejskimi i ich państwami członkowskimi”, był przygotowywany przez wiele lat wcześniej w środowiskach zachodnich przy współudziale służb PRL.
     Cały „okrągły stół”, to pojęcie od dawna funkcjonujące w różnych państwach na świecie, a pod tym chasłem odbywaja się ponadnarodowe przejęcia państw na całym świecie i rządzący dobrze wiedzieli w co się pakują od samego początku, zanim do tego kanciastego stołu zasiedli. To była zdrada stołu.Prof.

     Jeffrej Sachs [z USA] przygotowuje tzw. projekt transformacji polskiej gospodarki, będąc jednocześnie w 1989 roku, doradcą ekonomicznym „Solidarności”.

    • pedro 18 Maj 2011 o 7:29 am

     No Wałęsa Bolkiem. Zmiana reżymu to tylko na pokaz. Komunizm upada – komuniści zostają(również współpracownicy SB, UOP i innych w parlamencie). „Damy ludziom trochę liberalizmu, że niby komuna upadła, a dalej na stołeczkach będziemy kręcić lody” – to podsumowanie ostatniego 20 lecia polityki. To że chyba od września 1939r (jak nie od 1795r.) nie było w Polsce normalnego dnia potwierdzają aresztowania kibiców za hasła antyrządowe. Ludzie zaczynaja widzieć że rządzą sprzedawczyki, byłe komuchy i inne podejrzane elementy to protestują a rząd pokazuje twarz swoją i tego systemu sankcjami i aresztowaniami opozycji. Im bardziej pokazują twarz tym bardziej ludzie się budzą (jest chyba największe niezadowolenie od 20 lat) na pohybel Sku****nom.

  • katerina404 17 Maj 2011 o 9:05 pm

   A ja słyszałam w mendiach, też znowu jak byłam u mamy, bo moja mama z nudów sobie ogląda, choć ja jej stale mówię, że w telewizji są same bzdury, że mają zmiar sprywatyzować kolejkę na Kasprowy i jeszcze coś gadali w tym stylu, że jest ona w dobrej kondycji i że już najwyższy czas na jej prywatyzację i od razu miałam chęć złapać siekierę i rozwalić to wielkie pudło, to znaczy, taka myśl mnie naszła, bo już nerwowo tego nie wytrzymuję.

 13. MOL 17 Maj 2011 o 12:32 pm

  EXTREME BIRTH DEFORMITIES
  „Unborn children of the region [are] being asked to pay the highest price, the integrity of their DNA.”
  http://www.xs4all.nl/~stgvisie/VISIE/extremedeformities.html
  Uwaga: to co zobaczycie to nie jest przyjemny widok! czy ktoś mógłby to przetłumaczyć?

 14. Talbot 17 Maj 2011 o 12:48 pm

  Coraz więcej dziwnych rzeczy mnie spotyka…

  Mój brat, który ponad dwadzieścia lat mieszka zagranicą, będzie jutro wracał do Chicago. Zamówił przejazd mikrobusem na lotnisko do Berlina. Dzisiaj zadzwoniła do mnie na komórkę kobieta z firmy przewozowej, która mnie poinformowała, że mikrobus podjedzie o 4.15 pod wskazany adres, podając adres brata, pod którym on mieszka.
  Problem polega na tym, że mój brat zamawiał transport ze swojego telefonu komórkowego. Jakim cudem, ona zadzwoniła na mój numer? Nigdy nie korzystałem z usług tej firmy. Obaj korzystamy z telefonów na kartę

  • Lamacz Matryc 17 Maj 2011 o 1:03 pm

   Moze to znak abys mu odradzil wyjazdu?

  • millena461 17 Maj 2011 o 1:07 pm

   TALBOT a moze brat podal Twoj numer jako (kontaktowy) bo tak sie robi tutaj w „K” od zawsze -jezeli NIE no to masz powod do myslenie.

   • Talbot 17 Maj 2011 o 1:44 pm

    Właśnie, że nie. Podał swój numer. Pytałem jego o to i sam się zdziwił, dlaczego kobieta zadzwoniła na mój numer? Może to jakiś znak?

    On najpierw wyemigrował do Edmonton, teraz jest w USA na zmianę z Kanadą.

    • millena461 17 Maj 2011 o 2:20 pm

     wiem pisales mi o tym na NWO – to maszz sie czym martwic Ja bym zadzwonila z zapytaniem z kad TA POMYLKA nie dalabym za wygrana.
     COS W TYM JEST

  • sono 17 Maj 2011 o 1:41 pm

   a po kiego grzyba Twoj brat wraca do Chicago?? Wlasnie teraz??

   • millena461 17 Maj 2011 o 1:51 pm

    nie wiesz?
    z Chicago sa tansze bilety do Europy.

  • siedem 17 Maj 2011 o 2:51 pm

   a kupujac gsm-ke placiles gotowka czy karta?kazda gsm-ka ma swoje ID.

  • Taka prawda 17 Maj 2011 o 4:35 pm

   Macie podobne numery? Może się ciepła wybierając.
   Jak się zgłosiła chciała imiennie brata czy mówiła o dokonanej rezerwacji i skojarzyłeś, że o brata chodzi i podjąłeś temat?

  • Wojwit 17 Maj 2011 o 8:02 pm

   Ja miałem związane z komórka „lepsiejsze” czaru-maru. Dwa lata temu w prywatnej rozmowie z jakimś telemarketerem, który zadzwonił, żeby mi oczywiście „wcisnąć” propozycję zmiany operatora. Wyraziłem opinię, że nie potrzebuję czegoś takiego tylko taniego abonamentu na komórkę (tu podałem kwotę) u dotychczasowego operatora. Dosłownie w czasie krótszym niż tydzień, zadzwonił do mnie przedstawiciel operatora z moją (dosłownie, co do kwoty) propozycją zmniejszenia stawki za abonament… Znaczy się nie tylko podsłuchują ale i na bieżąco analizują treść rozmów…

 15. noni 17 Maj 2011 o 1:00 pm

  ”Z cala pewnoscia dostrzegam , ze Bog nie jest stronniczy ,lecz w kazdym narodzie godny jego upodobania jest czlowiek , ktory sie go boi i czyni to co prawe „

  Naprawdę słuszne jest to żeby się bać Boga? Ha ha ha

  • pedro 17 Maj 2011 o 3:35 pm

   Oj człowieku nie wiesz co mówisz… Były w starym testamencie narody które mimo że Bóg dokonywał cudów Boga się nie bały i grzeszyły na potęgę. Poczytaj w ST jak skończyły. I stanie się też tak w czasach ostatecznych wszyscy nieprawi zostaną zniszczeni, Bóg pozwoli też an meczenie chrześcijan w Wielkim ucisku. Teraz w przeciwieństwie do Pierwszego przymierza każdy może się odkupić i zawrócić ze złej drogi i pokutować, ale jak ludzie tego nie zrobią będzie kiepsko. Wszyscy po Apokalipsie zmartwychwstaną na sąd, nieprawi i niegodziwi umrą po raz drugi ostatecznie a prawi wiecznie żyć będą. Radzę sie bac boga miłościwego i litościwego jednak ponad wszystko sprawiedliwego który wykona swe wyroki.

   • katerina404 17 Maj 2011 o 9:13 pm

    pedro popieram całkowicie

 16. sono 17 Maj 2011 o 1:01 pm

  bardzo wazne video ukazujace Zyrinowksiego jak sie przechwala ze sa w posiadaniu broni ktora jest w stanie wywolac tsunami i trzesienia ziemi gdzeikolwiek na kuli ziemskiej ( HAARP). Mowi tez on ( i slusznie) ze teraz tylko 4 power sie licza w swiecie ( Rosja, UE, ISrausa, Chiny) i oni jak na razie sie we wszystkim zgadzaja ( hm ,dziwne–ale no coz zgadzja sie bo maja jeden, lucyferianski, globalny plan).Warto dziada posluchac.

 17. Talbot 17 Maj 2011 o 1:03 pm

  noni :

  ”Z cala pewnoscia dostrzegam , ze Bog nie jest stronniczy ,lecz w kazdym narodzie godny jego upodobania jest czlowiek , ktory sie go boi i czyni to co prawe „
  Naprawdę słuszne jest to żeby się bać Boga? Ha ha ha

  Nie rób sobie jaj, ale jest to co najmniej dziwne. Boga bym w to nie mieszał.

 18. Adam91 17 Maj 2011 o 1:14 pm

  Wiecie moze co sie dzieje z newworldorder.com.pl dlaczego sie nie wczytuje?

 19. noni 17 Maj 2011 o 1:18 pm

  Bo Admin się zdecydował dalej nie prowadzić domeny newworldorder z powodów osobistych.

 20. sono 17 Maj 2011 o 1:22 pm

  tu jest seria ciekawych filmikow dla tych, co nie wiedza.
  Wedug mnie wkrotce faktycznie walka sie bedzie toczyc o nasze dusze.
  Lucyefrianie beda na sile dazyc do zebrania jak najwiekszej ilosci dusz na potepienie wieczne. Na jednym z tych filmikow ,jakis znaczacy gosc z ONZ powiedzial, ze ci co beda w NWO ,MUSZA czcic szatana, bo to on bedzie panem NWO i jemu wszyscy maja oddac czesc.I podejrzewam ze wielu sie na to zgodzi, aby zachowac zycie doczesne.
  Ciekawe rzeczy sie beda wkrotce dziac. Tak jak za czasow wczesnego chrzescijanstwa. Nie oddasz czci, to pojdziesz na smierc w mekach.
  Historia zatacza wielki krag

 21. sono 17 Maj 2011 o 1:23 pm

  sorry, ten filmik.
  tu jest seria ciekawych filmikow dla tych, co nie wiedza.
  Wedug mnie wkrotce faktycznie walka sie bedzie toczyc o nasze dusze.
  Lucyefrianie beda na sile dazyc do zebrania jak najwiekszej ilosci dusz na potepienie wieczne. Na jednym z tych filmikow ,jakis znaczacy gosc z ONZ powiedzial, ze ci co beda w NWO ,MUSZA czcic szatana, bo to on bedzie panem NWO i jemu wszyscy maja oddac czesc.I podejrzewam ze wielu sie na to zgodzi, aby zachowac zycie doczesne.

  Ciekawe rzeczy sie beda wkrotce dziac. Tak jak za czasow wczesnego chrzescijanstwa. Nie oddasz czci, to pojdziesz na smierc w mekach

  • zenobiusz 17 Maj 2011 o 1:57 pm

   Film,urywa się,jakby,dziwne, że jeszcze jest w sieci.Radzę wszystkim,obejrzeć go w całości,Jest bliski prawdy,o tym,co nadchodzi.Może ktoś by go przetłumaczył.Ja tłukę od miesięcy o tej,niewyobrażalnej dla wielu prawdzie.Niestety,perspektywa szlachetnych kosmitów,jest bardzo chwytliwa,uderza w najczulszy punkt,psychiki,,tych uczciwych ludzi,którzy,niestety,pozwolili się separować od prawdy,i Boga.

   • żałosne 17 Maj 2011 o 6:18 pm

    Prawda jest tylko jedna ,inaczej jest to tylko kolejna nie prawda .
    Ile razy w życiu Zenobiusz pomyliłeś prawdę z nie prawdą ? I dlaczego teraz jesteś przekonany ,że znasz prawdę ?

  • MamyPojechane... 17 Maj 2011 o 3:33 pm

   Dla tych co umieją korzystać z daru zwanego rozumem ,żadna to niespodzianka, oczywistym jest(niestety dla niewielkiego procentu, jeśli nie promilu, ludzkości) ze walka nie toczy się miedzy „złymi ludźmi” i „dobrymi ludźmi” ,tylko miedzy szatanem a Bogiem i walka ow w dodatku nie toczy się wcale o planetę ziemia, kto na niej zostanie i kto nią będzie zadzil… Walka toczy się O NAS! Niech ze do was wreszcie dotrze ,ze jedynym prawdziwym celem całego tego burdlu jaki obserwujemy, jest odebranie nas Najwyrzszemu. Cała reszta to zaslona dymna

   • Taka prawda 17 Maj 2011 o 4:10 pm

    Jak sobie to „odebranie” wyobrażasz skoro „Najwyższy” jest w Tobie samym? Można nawet powiedzieć więcej – jesteś jedną z Jego elementarnych cząstek.

    • Grazka 17 Maj 2011 o 4:49 pm

     A ty Taka Prawda z New Agem wyskakujesz.Przeciez tak twierdza sataniscie , ze kazdy czlowiek jest bogiem , co ty za iluminacka propagande chcesz tu przemycac?
     Szatan w Biblii zostal nazwany wladca tego swiata , nawet Jezusa chcial przeciagnac na swoja strone aby sprzeciwil sie Bogu to co dopiero kazdego z nas? Prawda jest ze walka toczy sie ponad nami ale od tego czyja wole bedziemy wykonywac po tego stronie bedziemy stac swiadomie lub nie i od tego bedzie tez zalezalo co otrzymamy na koniec .Kto postawi na zwyciezce wygra , kto na przegranego , przegra razem z nim !

    • MamyPojechane... 17 Maj 2011 o 7:24 pm

     Odebranie czyli sprawienie żebym na zawsze zapomniał kim/czym jestem…

     Co do domniemanego new/ageowania… Ja już raczej w nic nowego nie uwierze wiec możecie sobie odpuścić

    • trebor 17 Maj 2011 o 7:26 pm

     Kmieciu – NWO

   • żałosne 17 Maj 2011 o 6:34 pm

    Wybacz ,ale mam inne zdanie .

    Dobrze by było ,gdybyś znalazł miejsce i czas ,pojawienia się słowa – Bóg ,szatan , piekło ,niebo , walka , grzech , odpust itp.

    Rozumiem ,że wielką mantrą hipnotyczną jest zdanie – błogosławieni ci ,którzy nie widzieli ,a uwierzyli i dałeś się złapać na poczucie winy ,,niewiernego Tomasza” ale po co w takim razie wspominasz o rozumie ?

    Rozumie tylko czysty umysł ,a nie zahipnotyzowany .

    • MamyPojechane... 17 Maj 2011 o 6:47 pm

     Pan/Pani coś bierze?

  • katerina404 17 Maj 2011 o 9:23 pm

   Właśnie sono, Ty, jak mniemam znasz perfect angielski, może najważniejsze fragmenty z tego filmu, napisz zwyczajnie, nie na filmie, ale nam w poście. Przecież uchwycić sens, a nawet dosłowne tłumaczenie i napisać szybciutko w Wordzie, a potem przekopiować na bloga, to dla Ciebie nie problem, a dla nas wielka sprawa. Będziemy Ci dozgonnie wdzięczni. Kurcze, ja gdybym znała angielski, to zaraz bym tłumaczyła na biżaco wszystko, co tylko by się pojawiło nowego w temacie.

 22. Gosccc 17 Maj 2011 o 1:28 pm

  WPADŁEM NA POMYSŁ , ŻE TRZESIENIE WYWOŁAJĄ 21 MAJA

  FEMA MA ĆWICZENIA OD 16 – 20

  KAZNODZIEJA „PRZEPOWIADA” ŻE WIELKIE TRZESIENIE ZIEMI BĘDZIE 21 MAJA więc po ćwiczeniach FEMY – żeby nie było jak w przypadku ostatnich ćwiczeń czy to NORADU 11 wrzesnia 2001 czy też w przypadku ćwiczeń w Londynie zbiegających się z tym samym dniem co rzeczywiste ataki !

  20 jeszcze wojsko nie opuści terenów New Madrid więc 21 będzie jeszcze tam czekało na 21. !

  • Gosccc 17 Maj 2011 o 1:34 pm

   Chaotycznie napisałem.

   Kaznodzieja twierdzi, że trzęsienia ziemi będą o 18 na całym świecie w każdej strefie czasowej.

   20 maja Fema na pewno jeszcze nie pozbiera zabawek i wojska więc 21 maja pewnie będą tam jeszcze gotowi do „działania”

  • żałosne 17 Maj 2011 o 6:45 pm

   Dla tego gościa ,zezwolił bym na akt eutanazji ,wiekowy gość i widać ,że sam w strachu ,a jeszcze innych chce zdrowie podeptać , niech mu będzie jak sobie chce .

 23. sono 17 Maj 2011 o 1:40 pm

  przestancie z tymi datami. Moze bedzie 21 a moze 24, a moze 28, a moze na poczatku czerwac??
  Co to da?
  Z drugiej strony ,co to nasze gadanie tutaj i cala ta nasza wiedza daje??
  Moze to wszystko MUSI sie wypelnic tak jak Apokalipsa pisze??
  Jezeli uznajemy Nowy Testament za prawde, to wszystko to sie MUSI wypelnic, inaczej Apokalipska okazaby sie klamstwem.
  So are we doomed??

  • Grazka 17 Maj 2011 o 2:30 pm

   No i nie zapominajcie ze musi tez na scenie swiatowej pojawic sie „krol polnocy’ czyli takie mocarstwo ktore moze zagrozic „krolowi poludnia ” czyli Anglo-Ameryce ale jeszcze go nie ma , moze juz sie szykuje do wyjscia na swiatlo dzienne , tym bardziej ze od dzis Stany mozna powiedziec sa bankrutami i bede z dnia na dzien mniej wiarygodne , dlatego do dobry czas na przejecie wladzy nad swiatem przez inne mocarstwo .Poczekamy zobaczymy , cierpliwosci !

   • pedro 17 Maj 2011 o 3:59 pm

    A Chiny to co pies? nie dość że się rozwijają ostro i zero recesji (mają kapitalizm gospodarczy w przeciwieństwie do socjalizmu gosp. w USA i UE). to sa juz potęga militarna potęgą pod względem demograficznym. a USA to ich najgorszy i największy potencjalny wróg. Wszystko by się zgadzało bo widziałem gdzieś kilka Art. o Chińskich planach przemarszu wojsk przez kraje muzułmańskie i wyzwolenie ich spod jarzma USA i Zachodu. może byłby ten przemarsz i wojna bliskowschodnia połączone z tym ze wg Biblii król północy (Gog i wielka wojna GOGA i MAGOGA, wszystkich krańców ziemi) ma uderzyć na ponownie zgromadzony Izrael i Bóg cudownie ich nawróci, wyleje ducha św. i uratuje przed rychłym zgubieniem. W sumie NT przepowiada Wojny ale ST przepowiada wręcz III wojnę światową GOGA i MAGOGA. A ma ona nastać po ponownym zgromadzeniu synów Izraela spośród narodów. (Możemy uznać ze to nastąpiło, a II WŚ mimo iż była też przeciw nim to jednak nie byli oni zgromadzeni sposród wszystkich narodów)

    • Taka prawda 17 Maj 2011 o 4:26 pm

     „na ponownie zgromadzony Izrael i Bóg cudownie ich nawróci, wyleje ducha św. i uratuje przed rychłym zgubieniem” – myślisz, że po tym jak napluli Bogu wielokrotnie w twarz, zamordowali przysłanego by ich nawrócił jego Syna, walczyli i bestialsko zamęczyli wielu jego wiernych jemu jeszcze będzie zależało by właśnie o dusze mugoli tak walczył? Po co mu one? By po chwili znowu mu złożeczyli? Ma lepszych wiernych i nimi się zajmie zostawiając plemie żmijowe na zatracenie wraz z jego największą miłością antychrystem czy szatanem zwanym.

    • pedro 17 Maj 2011 o 5:25 pm

     No cóż. Pismo rzecze że to my poganie zostaliśmy wszczepieni do tego „Mugolskiego” drzewa żywota. Poza tym to nie ci sami ludzie co 1000 lat temu czy 2 tysiaki. Kto zasługuje na przebaczenie dostanie je a jednostki zła syjonistycznego spłoną raczej. W księdze wyjścia przy przykazaniach pisze, że Bóg karci ludzi do 2 i 3 pokolenia tych którzy go nienawidzą a miłuje do 1000 pokolenia tych którzy go kochają. Nie zapominajmy, że dzieje Izraela to też dzieje wspaniałego i harmonijnego przymierza między Bogiem a Hebrajczykami. Choć i bóg tamtych niepokornych określał jako „lud o twardym karku”. Bardzo wspaniałą grupą są „mugole” mesjanistyczni łączący tradycje Izraelitów z wiarą szczerą w Chrystusa. Cóż Chrystus miał (również wg pism) zginąć i cierpieć za odpuszczenie grzechów bo gdyby nie zginął grzech dalej by nad tobą też królował, co nie znaczy że żydzi dobrze zrobili. Tu nie można powiedzieć ze jeden naród idzie do królestwa niebieskiego, a inny nie to jest kwestia indywidualna w odniesieniu do każdego człowieka. Co myślisz, że jak ktoś jest w połowie czy w pełni żydem to jak szczerze wierzy w Chrystusa nie należy mu się wejście do królestwa Bożego? Tak nie można. Zresztą pisze w piśmie: „W Chrystusie Jezusie nie masz ni greka ni żyda”. A wynika z proroctw starotestamentowych że się nawrócą. A pamiętaj że jak pisał Paweł w liście do Rzymian, zbawienie nie jest z jakiegokolwiek uczynku lecz z łaski. Bo gdyby prócz łaski brane były jakiekolwiek uczynki pod uwagę to już nie była by łaska lecz kategoryzacja w oparciu o prawo. Ja chce żeby jak najwięcej ludzi weszło do królestwa Bożego. Im więcej wejdzie tam, znaczy to że tym więcej się nawróciło i, że odwrócili się od złych uczynków a będą ludźmi dobrymi.

    • yoko 17 Maj 2011 o 10:28 pm

     Po co tam poleciał 17.052011???
     Premier Chin Wen Jiabao powiedział 17 maja w Pekinie, że Chiny i Europa są ważnymi siłami działającymi na rzecz pokoju i rozwoju. Bez względu na zmiany sytuacji międzynarodowej Chiny będą zawsze uważać stosunki z Europą za strategiczny kierunek swej polityki zagranicznej – dodał Wen.

     Tego dnia szef chińskiego rządu spotkał się z przebywającym z wizytą w Pekinie przewodniczącym Rady Europejskiej Hermanem Van Rompuy’em. Wen zapewnił swego gościa, że Chiny doceniają międzynarodową pozycję Unii Europejskiej i popierają integrację Europy.

     http://polish.cri.cn/561/2011/05/17/162s105083.htm

 24. Talbot 17 Maj 2011 o 1:48 pm

  sono :

  a po kiego grzyba Twoj brat wraca do Chicago?? Wlasnie teraz??

  Bo ma tam dom i musi skosić trawniki, bo go Sheriff zaaresztuje.

  • sono 17 Maj 2011 o 1:56 pm

   to niech wysle komus 40 dolarow, aby mu skosil te trawniki.
   Po drugie tam ma byc wkrotce trzesienie ziemi, wiec co jest wazniejsze, trawniki czy on sam???

  • millena461 17 Maj 2011 o 1:57 pm

   TALBOT – dobra odpowidz:) – myslalam ze leci z Ch do Berlina, czy to oznacza ze doszly do niego przepowiedznie i na wszelki wypadek chce byc w Europie?
   Zaczynam sie zastanawiac czy samej sie niezwinac, pozostalo 3 dni hmmm

   • zenobiusz 17 Maj 2011 o 2:08 pm

    Sądzę że jeszcze jest czas,ale pora na „urlop”w Ojczyźnie,zbliża się.Nigdy nie doszło do zapowiadanych kataklizmów,w sekwencji podawanej,przez internetowych proroków.Kataklizmy uderzały tam, gdzie się ich nie spodziewano.Podobnie może być teraz.

    • żałosne 17 Maj 2011 o 6:59 pm

     Ciekawe ,bo ja w Polsce się kataklizmów więcej ,poza totalnym rabunkiem Polski nie spodziewam …. Zenobiusz napisz prościej , emigranci przysyłajcie kasę do Polski ,bi konsumpcja padnie ,a wtedy cały $$ystem padnie i już nie będzie przeszacowanych emerytur .

 25. wojpa 17 Maj 2011 o 2:01 pm

  To nie był zamach na Sławomira Skrzypka. jeżeli juz ktoś miał zginąc to Gen.Andrzej Błasik.Nikt z pozostałych ofiar nie został tak opluty pośmiertnie jak własnie Gen. Basik.

 26. galluss 17 Maj 2011 o 2:02 pm

  chodzisz po bardzo niestabilnym gruncie marek, tak jak pisałes o katastrofach, to mogli to wsadzić między bajki -agenciaki
  ale teraz zapewne nie pozostawiasz agentom wyboru, bo trafiłeś personalnie w pewne osoby…

  obyś miał wystarczająco wytrwałości, jak już wszedłes w to, to nie wychodz dopóki nie wygrasz

 27. eeetam 17 Maj 2011 o 2:02 pm

  To prawda – mówienie o Ż***ch i używanie tego słowa jest z niewiadomych przyczyn uważane powszechnie za antysemityzm niejako z automatu… czym się to różni od : Polak, Amierykanin, Murzyn??? Niczym… Jak kiedyś powiedziałem w szkole że słyszałem o ż****dzie , który dobrze gra w golfa to wszyscy zrobili wielkie oczy… nie ze zdziwienia , że gra, tylko że jak mogę być antysemitą, a przecież go chwaliłem, a antysemitą nie jestem, bo w zasadzie sam nigdy tego słowa nie używam ….. To jakis nonsens… jakaś wbudowana w ludzi autocenzuera…

  Proponuję więc używania formuły „poprawnej politycznie” (co za głupie sformułowanie – co ono niby oznacza?)… Wzorem z „Harrego Pottera” , gdzie był TEN, KTÓREGO IMINIA NIE WYMAWIAMY, uważam , że powinniśmy mówić, CI, KTÓREYCH NARODOWOŚCI NIE ZDRADZAMY, alb coś podobnego…. Takie mam zdanie, bo staje się to niewygodne w konwersacji, niemożność powiedzenia o co chodzi, więc choć tak…

  • Taka prawda 17 Maj 2011 o 2:22 pm

   Proponujesz zamiast słowa na Ż mówić mugole?

   • eeetam 17 Maj 2011 o 2:33 pm

    raczej chodziło mi o to jak nazywano Lorda Voldemorta…

    W tym odiesieniu mugolami byliby wszyscy pozostali… No ale to taki luźny pomysł bo czuje że cos z tym trzeba zrobyć.

    No bo zauważ , że np. pisanie zamiast ź;dzi formę wykropkowaną ż***i sugeruje , że piszący uważa to za coś złego … tak kropkuje się na necie przeklaństwa. Skoro jednak , ja używam tego słowa tak poprostu jak każdego innego (choć niezwykle sporadycznie, by nikogo nie urazić ze słuchaczy samym jego brzmieniem – to ta autocenzura), to trzeba coś wymyśleć… staje się to niewygodne takie lawirowanie….

    To trochę tak jakbyśmy za niepoprawne uznali mówienie, no nie wiem, np. MAŁPA, bo nazwa tego gatunku uwłacza małpom. A ktoś wpadłby na pomysł poprawnego politycznie zamiennika: CZŁOWIEK NIEPEŁNOSPRAWNY EWOLUCYJNIE

    • Taka prawda 17 Maj 2011 o 3:35 pm

     I pomyśleć, że kiedyś słowo to było pięknym słowiańskim słowem oznaczającym kleksa po atramencie. Ale jak wiele innych drogocennych rzeczy zostało przez mugole zawłaszczone i splugawione, Tak jak zawłaszczają i plugawią historie i honor Rzeczypospolitej Polskiej.

     Człowiek „podobno” pochodzi od Boskiej Małpy więc zamiast mówić na nie „CZŁOWIEK NIEPEŁNOSPRAWNY EWOLUCYJNIE” po którejś nowelizacji prawa w UE będziemy używać słów „czcigodny kuzynie”.

  • monitorpolski 17 Maj 2011 o 5:43 pm

   Zrozum uczciwych Żydów, którzy się boją powtórki z Holocaustu. Większość z nich to zamożni ludzie, którzy poświęcą duże pieniądze by sytuacja się nie powtórzyła. I robią wszystko by nie było generalizowania.
   Taki historie z „antysemityzmem” jakie się dzieją w Polsce nie są im na rękę, bowiem potęgują krytykę wobec wszystkich Żydów. Wystarczy posłuchać prawdziwego religijnego Żyda, rabina Dovida Weissa co ma do powiedzenia. Twierdzi on, że Izrael nie powinien istnieć, jest nie do zaakceptowania dla prawdziwych Żydów! Więcej – jest zakazany! To co się dzieje prowadzi bowiem do kolejnej KATASTROFY.

   • katerina404 17 Maj 2011 o 9:34 pm

    No nareszcie i to właśnie staram się Wam uświadomić. Nie piszmy Żyd, tylko syjonista, bo nie każdy Żyd jest syjonistą.

 28. Talbot 17 Maj 2011 o 2:10 pm

  Bo trzeba używać słowa „syjoniści”. Zwykli żydzi mają mało wspólnego z chazarskimi syjonistami.

 29. adio 17 Maj 2011 o 2:37 pm

  Paczcie na to oni nie wiedzą co to jest hmmmm

  A ja myślę że są to portale …. przynajmniej to przypominają tylko po co … Poza tym gdzie się pojawiały narzucić to na mape świata i dalej search …. macie dużo czasu Talbot na rencie iwalidzkiej siedzi to dawaj przyjacielu szukaj szukaj szukaj do tego prześledź serwisy społecznościowe od L.a po Tokyo wpisz date 21maja i zobaczmy jak globalnie jest zrealizowana akcja o dniu w którym będzie wielkie kaboom …
  Liczę na was

 30. sono 17 Maj 2011 o 2:44 pm

  Bardzo ciekawe rzeczy sie dzieja w Palestynie, Maja juz dosyc upadlania i zaczynaja isc na calosc. Nie mozemy sie dac zastraszyc syjonistom i lucyferianiom bo oni nas maja za nic. Jestesmy dla nich nic nie znaczycym gownem.
  Brawa dla Palestynczykow i dla tych co ich wspieraja.
  http://www.israeli-occupation.org/2011-05-16/dramatic-video-shows-palestinians-syrians-entering-israeli-occupied-golan-heights/

 31. Cupak 17 Maj 2011 o 2:46 pm

  About 3 months ago a Mohave County Resident, Mr. Alan Di Cicco, after feeling very ill for a long time, he did test his blood for Barium, Aluminum and other toxic metals. His blood test results were alarming. The maximum levels according to Labcore labs for the BARIUM (a toxic element) is 2 and Quest Labs is 10…
  Mr. Di Cicco levels were 150!! 1500% above the maximum levels!
  After witnessing the last few years an abnormal traffic of low flight unidentified jets leaving trails that do not disappear, Mr. Di Cicco made some researches and learned about „chemtrails” and „weather modification”.
  Independents labs test by KSLA news it confirms Barium in chemtrails!
  After learning from Mr. Di Cicco’s barium results, other residents from Mohave County (Kingman, Golden Valley), and also Phoenix and Texas did the same test for Barium and Aluminum.The results were shocking. Mr. Di Cicco results were not an anomaly. 12 more people tested for Extremely high levels of Barium in their blood.
  For full details and copies of the Blood tests go to http://ExposeChemtrails.com

  Ilość aluminium i baru w badanej krwi Alan Di Cicco wyniosła 1500 %, po tym jak bardzo źle się czuł.

  • Cupak 17 Maj 2011 o 3:33 pm

   To jest film dla tych co uważają smugi za bajki i wierzą że to czysta woda jest rozpylana, a nie trujące związki metali takich jak Bar i Glin.

 32. sono 17 Maj 2011 o 2:49 pm

  Niesamwite jest to video i ta determinacja ludzi upadlanych do granic mozliwosci, traktowanych jak bydlo przez ich „panow”. Brawa za odwage i determinacje.
  Bierzmy z nich przyklad ,bo zlo wkrotce pokaze i nam swa twarz kata i oprawcy.

 33. Jak Żyć 17 Maj 2011 o 2:59 pm

  Ach, po co się tak napinać? Studia, Cherry Coke, sesja, to są problemy!

  • lololo 17 Maj 2011 o 4:37 pm

   studia pranie mozgu przez systemowych slugosow 🙂 to jest problem tylko tak to ulozyli ze dla wiekszosci owieczek niezauwazalny. Wiesz ze idziemy na ubuj co ty gadasz, nie szerz teori spiskowych. lol hehe ale trzymam kcicuki mam nadzieje ze jestes tego swiadomy i pierdolisz tych co Ci proboja wlozyc smietnik do glowy 🙂

 34. nowy84 17 Maj 2011 o 3:31 pm

  to już staje się naprawdę bardzo dziwne:

  http://www.awi.de/NM_WebCam/livemovieT.html

  takich eksplozji w ostatnim miesiącu było już masakrycznie za dużo :/

  • Mork 17 Maj 2011 o 3:35 pm

   Może powodują je rozbłyski na słońcu ?

  • Taka prawda 17 Maj 2011 o 3:40 pm

   Co to za miejsce jest?

   • nowy84 17 Maj 2011 o 4:36 pm

    jest to jedna z wielu stacji „badaczych” na Antarktydzie

    http://www.awi.de/NM_WebCam/

  • pedro 17 Maj 2011 o 3:42 pm

   Mi się wydaje że to jest ślad działalności wzmożonej haarpa. (wybuchy np transformatorów itp. a nei jakieś inne dziwne światła). Haarp ma niby działać podobnie do mikrofal. Wsadź sobie kulkę aluminiową do mikrofali. To może być zjawisko, wyładowanie tej energii HAARPa w specyficzny sposób. Zauważcie że światła i transformatory w FORT WORTH to Teksas A planowane przepołowienie Ameryki ma walnąć również po części w teksas i całą New Madrid. Teraz niby obserwujemy wzmożoną aktywność HAARP.

   • nowy84 17 Maj 2011 o 4:46 pm

    całkiem możliwe choć może to już nie jest „nasza” robota :/

    a tu dość dziwne wykresy z HAARP:

    http://img828.imageshack.us/i/hasarp.jpg/

  • monitorpolski 17 Maj 2011 o 5:37 pm

   W jonosferze są dziury, nie ważne czy z powodów naturalnych czy sztucznych. Są. Idzie flara plazmy następuje indukcja, spalenie transformatora. Ale musi być cholernie wysokie napięcie i natężenie żeby tak walnęło. Człowiek też jest przewodnikiem, powinniśmy się zacząć palić… Coś nie jest tak.

   • nowy84 17 Maj 2011 o 7:32 pm

    Dziury dziurami ale polecam obserwować temat na stronie http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1490952/pg1

    bo znowu wyłapano coś co „strzela w słońce!!”

    i wobec obiecanego hoaxa 22 maja mam jakieś dziwne wrażenie że to będzie coś więcej niż ściema NASA i reszty „decyzyjnych”

 35. adio 17 Maj 2011 o 4:20 pm

  NIE wczytuje się mi ten link
  http://www.awi.de/NM_WebCam/livemovieT.html

 36. navajo88 17 Maj 2011 o 4:27 pm

  navajo88 :

  POPIERAM !!!!!!!!!!!!

  ŻAŁOSNE MASZ RACJĘ !!!!!!

 37. nemo 17 Maj 2011 o 4:44 pm

  20 KIBICÓW ZATRZYMANYCH ! Znieważyli TUSKA!

  Policja zatrzymała grupę około 20 osób. Zostaną przewiezieni na komendę policji.

  Nasza reporterka jest na miejscu. Według jej relacji, kibice zaczęli śpiewać „Donald matole twój rząd obalą kibole”!

  – Policja zatrzymała ich za znieważenie premiera rządu polskiego.

  Kibice Jagiellonii są niezadowoleni po decyzji wojewody, który zdecydował się zamknąć trybunę na łuku stadionu miejskiego w Białymstoku. Jak mówią fani Jagi, jest to „serce stadionu”.

  16:32
  Część kibiców uciekła. Do akcji wkroczyły grupy antyterrorystyczne.

  16:10
  20 kibiców Jagiellonii Białystok zostało zatrzymanych przez policję. Doszło do znieważenia premiera rządu. Zebrani fani krzyczeli: „Donald matole, twój rząd obalą kibole!”

  Jagiellonia Białystok zamknęła trybuny szalikowców. Kilkadziesiąt osób po ogłoszeniu decyzji skandowało hasła przeciwko premierowi Tuskowi. Policja otoczyła kordonem kibiców. Legitymuje ich.

  Po ogłoszeniu decyzji o zamknięciu sektorów szalikowców przez Jagiellonię Białystok, kilkudziesięciu kibiców, którzy zgromadzili się w pobliżu Urzędu Wojewódzkiego zaczęło wznosić okrzyki przeciwko premierowi Tuskowi.

  Wcześniej wojewoda podlaski zdecydował, że tę decyzję ogłosi nie w w budynku komendy wojewódzkiej policji tylko w swoim gmachu przy Mickiewicza.

  Kibice przed komendą: Bronią stadionu Jagiellonii, wojewoda uciekł

  Mimo to kilkadziesiąt osób podążyło w ślad za wojewodą.

  Policja musiała ściągnąć posiłki, żeby zabezpieczyć teren. Kiedy wszystko stało się jasne, zaczęło się legitymowanie kibiców. Prawdopodobnie wszyscy zostaną przewiezieni do pobliskiego komisariatu.

  Policja zatrzymuje kibiców na podstawie art. 49 kodeksu wykroczeń, czyli zarzuca im lżenie najwyższych organów państwowych. Prawdopodobnie kilkadziesiąt osób będzie miało sprawy sądowe. Niewielkiej części kibiców udało się uciec przed policją.

  Kibice mieli ze sobą dwa transparenty. Jeden mówił o tym, że można zamykać stadiony, ale nie usta, na drugim widniał napis „Zamknijcie jeszcze szkoły, galerie, dyskoteki – nie będzie niczego”

  http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110517/BIALYSTOK/409406342

  http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110517/REG00/956402187

  http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110517/REG00/611668815

  • nwokilla 17 Maj 2011 o 5:22 pm

   CZEMU TEN POLICJANT Z TEGO ZDJECIA MA „Z” NA KASKU ?

   Z JAK ZOMO ?

   CZY Z JAK ZION ?

   • monitorpolski 17 Maj 2011 o 5:26 pm

    Białystok jest siedzibą Mossadu. Mieszkają tam osoby pracujące w firmach izraelskich na Okęciu – te informacje mam od mieszkańca Białegostoku, koło którego mieszka jedna Izraelka, która pracuje na Okęciu.

   • MamyPojechane... 17 Maj 2011 o 9:59 pm

    Z JAK ZENON 😉

  • monitorpolski 17 Maj 2011 o 5:23 pm

   W demokracji nie ma takiego prawa, które zabraniałoby krytyki rządu. Wniosek: nie żyjemy w demokracji, żyjemy w faszyźmie i czas zacząćzdawać sobie z tego sprawę.

   • pedro 17 Maj 2011 o 6:16 pm

    Chłopaki właśnie najgorsze, jest to że zatrzymują ludzi którzy mają hasła krytyczne wobec rządy aż chce się wybiec na ulicę.

    Niestety żyjemy w demokracji. To w wolnym państwie niema takiego prawa które zabrania krytyki rządu. A demokracja to jest najgorszy rodzaj dyktatury i ustroju totalitarnego. Tyrania większości nad mniejszością. Rządy głupoty (jak to więcej jest mądrych niż głupich???, gdyby byli mądrzy tu ludzie to by nie pozwolili na to co się dzieje tu i w reszcie europy…) Poza tym demokracja daje złudzenie zadowolenia, że niby każdy wybrał swojego posła i jest super. Tylko na prawdę jest tak że każdy wybrał swojego posła i jest wkur****y. Demokracja ma docelowo zadowalać wszystkich – czyli nie zadowalać nikogo… To jednak zapobiega zamieszka bo niby wybrałem… Poza tym nawet jak mamy dyktatora to można go zabić, otruć jakoś, gdyby było źle i źle rządził a większości i jej totalitarnych rządów nie otrujesz. Przypominam że ustrój gdzie szanuje sie głos mniejszości to ustrój republikański. Ale Republika może tam od biedy działać gdzie politycy mają bardzo małą władzę, są mało istotni, jest ich mało (im mniej tym łatwiej na łapy patrzyć) każdą ustawę można powstrzymać i poddać pod ponowne głosowanie jak jak zbierze się powiedzmy na Polskie warunki 100 000 podpisów, lub wtedy referendum. I trzeba poddać pod głosowanie z inicjatywy obywatelskiej proponowane zmiany jak się te 100 000 podpisów zbierze. Albo zorganizować referendum jak się zbierze. A każda większa zmiana to musi być poddana pod referendum. Takie coś jest w Szwajcarii i od biedy działa ( nie są w unii a to mądra decyzja…). Demokracja to konkurs popularności gdzie zwykle nie wygrywa ten co powinien rządzić ale ten co się dobrze prezentuje. Kto lepiej pokieruje państwem, człowiek od przedszkola przygotowywany i edukowany do roli władcy czy wybrany ładnie wyglądający koleś? Ja myślę że Sokrates (zabity przez demokrację…)i Platon mieli bardzo trafną krytykę demokracji.

  • nwokilla 17 Maj 2011 o 5:28 pm

   Poza tym czy to hasło „Donald Matole twoj rząd obalą kibole ” jest obraźliwe ? Nie ma tam mowy o premierze ! Donaldów troche sie znajdzie. Nic o nazwisku nie ma mowy więc kal im udowodnią zniewagę premiera rządu ?

   Co nie mogą spiewać tego hasła odnośnie kaczora donalda który rządzi bajkami ?

   Czy jak napisze że Donald jest głupi to już znieważam premiera ?

   Czy jak w internecie ktoś napisze moje imie – Marcin jest głupi to chodzi o mnie ? To co moge już mu sprawe wytoczyc ?

   Nawet jakby śpiewali Donald T. matole to i tak nie ma tam informacji o nazwisku więc nie wiemy o kogo chodzi !

 38. Tank 17 Maj 2011 o 4:47 pm

  Japan – Why the US used HAARP to create the Japan 9.0 magnitude earthquake -OIL http://www.philosophers-stone.co.uk
  Globalist secret Weapon exposed: Tech Kill chips! http://www.infowars.com

 39. RADI 17 Maj 2011 o 4:56 pm

  NAJNOWSZY HIT

  KAŻDY POLAK WIE KTO POPULISTĄ JEST 🙂

 40. Oskar 17 Maj 2011 o 4:58 pm

  Zadbaj o swoja przyszlosc: Nigel Farage: Zamknieci w gospodarczym wiezieniu – polskie napisy http://www.stopsyjonizmowi.wordpress.com

 41. millena461 17 Maj 2011 o 5:11 pm

  < """"navajo88 :

  POPIERAM !!!!!!!!!!!! """"""

  CO TY SAM SIEBIE CYTUJESZ???

  • monitorpolski 17 Maj 2011 o 5:20 pm

   Ja też lubię sobie piwa wypić, ale nie aż tak!

   • navajo88 17 Maj 2011 o 6:19 pm

    monitor ,,,a jak ?????? hahahahahahaha

  • navajo88 17 Maj 2011 o 5:26 pm

   nie ale tak jakoś wyszlo hahahaha sorry J.M.H

 42. sebecxs 17 Maj 2011 o 5:24 pm

  ….sory, że TVN http://www.tvn24.pl/-1,1703383,0,1,tracimy-wolnosc-czlowiek_pajak-na-226-metrach,wiadomosc.html

 43. Magda 17 Maj 2011 o 5:25 pm

  Polska niby ta sama a jednak inna… http://www.marucha.wordpress.com
  Alex Jones: A Brotherhood of Evil – Secret Weather Weapons That can KILL MILLIONS!
  http://www.socioecohistory.wordpress.com

 44. erjot 17 Maj 2011 o 5:50 pm


  Aresztowania kibiców, skandal

  • yoko 17 Maj 2011 o 6:48 pm

   więcej niusów o kibicach: http://polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=11474

 45. Magda 17 Maj 2011 o 6:00 pm

  Sluchaj audycji w radiu http://www.infowars.com

 46. damn 17 Maj 2011 o 6:01 pm

  Podczas imprez skandowane są również okrzyki, które wskazują na lekceważenie narodu polskiego oraz lekceważenie organów administracji państwowej. – oto zarzuty wobec kibiców, toż to Białoruś!

  • Wojwit 17 Maj 2011 o 8:46 pm

   A odp**ierwiastkuj się od Białorusi. Uwierzyłeś w propagandę unych?

 47. kręgosłup bóle - choroby, leczenie, ćwiczenia 17 Maj 2011 o 6:02 pm

  belka nie belka kto bedzie o nim pamietal za 10 lat

  • kręgosłup bóle - choroby, leczenie, ćwiczenia 17 Maj 2011 o 6:10 pm

   obejrzyj mojego blogahttp://bolkregoslupa.wordpress.com/

 48. WAR 17 Maj 2011 o 6:04 pm

  http://www.NWOsurvivalguide.blogspot.com

 49. rabarbarek 17 Maj 2011 o 6:19 pm

  Po otworzeniu dzisiaj jednej ze stron z biezacymi wiadomosciami przeczytalam :

  Arnold Schwarzenegger przyznal sie do dziecka pozamalzenskiego

  DSK oskarzony o brutalny gwalt i zglaszaja sie kolejne ofiary

  W Libii Kadaffi nafaszerowal zolnierzy Wiagra i ci gwalca kobiety libijskie bez opamietania[jak powiedziano na CNN, Wiagra i gwalty to bron Kadaffiego]

  Bin Laden nie robil nic innego w swojej kryjowce tylko ogladal filmy porno

  Wyglada to ze zyjemy w jakims globalnym burdelu a prawda jest taka , ze w ten sposob jestesmy traktowani przez moznych tego swiata. Uwazaja , ze nie zslugujemy na lepsze wyjasnienia i rzucaja w nas , uragajacymi przecietnie inteligentnemu czlowiekowi , kloacznymi argumentami . Pan DSK na kilka tygodni przed domniemanym gwaltem w hotelu powiedzial w wywiadzie , ze jesli ktos bedzie chcial usunac go ze sceny politycznej to prawdopodobnie uzyje do tego kobiety , ale chyba nie spodziewal sie , ze bedzie to pokojowka.[link nizej]

  Bombardowanie Libii, walki[ a raczej nierowna walka] w Strefie Gazy, promieniowanie w Japonii i klamstwa rzadu japonskiego i TEPCO, nowe akcje szczepionkowe, o ktorych cisza [ szczepienia przymusowe w Afryce , a w USA mlodziez dostaje iPody w nagrode za zaszczepienie sie], stosowanie bialego fosforu w Afganistanie, pierwsze starcie militarne miedzy USA i Pakistanem [ stracenie helikopterow USA nad Pakistanem ], nie mowiac juz o sytuacji ekonomicznej , ktora pogarsza sie z godziny na godzine. To tylko kilka spraw dnia dzisiejszego , a nam wciska sie na sile bzdury i klamstwa stworzone przez durniow rzadzacych swiatem.
  Kolejni kandydaci na prezydenta USA rezygnuja z walki o nominacje, czyzby nie mieli ochoty wchodzic w to bloto , ktore jest coraz glebsze i coraz bardziej zanieczyszczone?

  Patrzac na wszystko co sie dzieje dookola nas mam wrazenie , ze siedze w jakims TEATRZE ABSURDU , ktory wlasnie zaprasza na kolejna premiere. Zapraszamy Panie i Panowie, upasza sie o cisze i niezadawanie pytan!

  http://www.cnbc.com/id/43048790

  • Sully 17 Maj 2011 o 6:43 pm

   No rabarbarek, co do tego burdelu to zgadzam się w 100%. Zero moralności, liczy sie miłość ( koniecznie wlna) i sex…no niestety takei wartości są promowane w tv, na którą większość ludzi czy tego chcesz czy nie patrzy.
   Ponadto celebryci ( cóż za piękne „polskie”słowo) też dają cudny przykład….bez komentarza.
   Pozdrawiam

  • millena461 17 Maj 2011 o 9:05 pm

   RABARBAREK – dobre podsumowanie TAK JEST PRAWDA przykre ale prawdziwe.
   Odnosnie kolejnych kandydatow na prezydenta to nie sadze zeby ktos MADRY sie znalazl grzebiac sie w tym syfie – ktory zaczyna sie rodzic wiekszy z dnia na dzien.
   I chyba o to im chodzilo.
   Jestes bystrzejsza – chcialabym zebys przeczytala i odpowiedziala – czy wiadomo Ci cos na ten temat.
   http://thestrongwatchman.com/news-underground/47-news-underground/717-update-on-chinese-troops-in-mexico.html
   POZDRAWIAM 🙂

   • rabarbarek 17 Maj 2011 o 11:10 pm

    Milenko, widzialam ten tekst wczesniej. Ale nieco inna wersje, dlatego podejrzewam , ze rewelacje , ktore on zawiera sa jakas dziwna manipulacja. W wersji , ktora czytalam , czlowiek dostarczal zywnosc do amerykanskiej bazy wojskowej i tam zobaczyl Chinczykow. W tym co Ty wyslalas Chinczykow poplatali z Pln. Korea i Iranem. Niezly metlik. Chinczycy jak beda chcieli wejsc do USA to zrobia to w inny sposob . Wcale nie musza zaznaczac tam swojej obecnosci militarnie [ maja ich w rekach finansowo] A co do granicy USA /Meksyk to wiadomo , ze rozgrywaja sie tam zupelnie inne „mecze” a stawka sa miliardy dolarow.[ i trup sie sciele gesto]

    • rabarbarek 18 Maj 2011 o 1:54 am

     Tu jest taka strona , walczaca z NWO [trzeba uwazac , poniewaz wiele takich stron to dezinformacja planowana] Jest na niej sporo informacji na temat wojsk ONZ w USA [ a. Jones tez o tym mowil] , i planowanego ataku Chinczykow i Rosji na USA , ale przyznam , ze nie przemawia to do mnie. Brak przekonujacych dowodow.

     http://www.nwofighters.org/red-dawn-and-invasion-usa-is-planned/

 50. Talbot 17 Maj 2011 o 6:22 pm

  monitorpolski :

  A nie sądzisz, że armia czy też globaliści mają technologie daleko wykraczające poza to co się nam udostępnia?
  Już dawno temu słuchałem wykładu na temat konstrukcji i napędu spodka – nie ma tu żadnej magii. Napęd za pomocą generatorów mikrofal. Obwód o dużej dobroci potrafi wytworzyć ciąg, który działa jak antygrawitacja. Zwykłą kuchenka mikrofalowa, którą by się podrasowało, powinna być w stanie unieść tonę!

  Także o tym czytałem. Nie twierdzę, że za sterami siedziały ufoludki. Opisałem to, co widziałem.

  • rabarbarek 17 Maj 2011 o 6:43 pm

   Prosze obejrzyjcie nowy film na ten temat. Nie podoba mi sie zakonczenie filmu , ale zdjecia i dokumenty sa prawdziwe. Nie wiadomo jak dlugo film bedzie dostepny w sieci, warto go zeskanowac. Moze Gallus moglby to zrobic z polskim tlumaczeniem?

   • rabarbarek 17 Maj 2011 o 6:56 pm

    Monitorze skasuj film , chcialam wrzucic tylko link a wszedl mi film . Tu jest link do strony na ktorej mazna go znalezc.

    http://www.youtube.com/user/UFOTVstudios

   • yoko 17 Maj 2011 o 7:10 pm

    Tu macie z tłumaczeniem film o ufo;

    • yoko 17 Maj 2011 o 8:59 pm

     TVG-9 Dr J. Jaśkowski Wyjaśnia Tajemnice tzw. „UFO” 1/5

  • yoko 17 Maj 2011 o 7:14 pm

   Silnik na powietrze:
   http://www.kciuk.pl/Silnik-na-powietrze-a13966

   • Wojwit 17 Maj 2011 o 9:30 pm

    To jest silnik na sprężone powietrze czyli mieszaninę gazów, które należy przedtem „tylko” ścisnąć zużywając na to energię. A to kosztuje. Powietrze nie jest tu paliwem tylko nośnikiem zakumulowanej energii. Ten silnik ciśnieniowy ma bardzo sprytny sposób napędu wału. Ciekawe, czy można by było to rozwiązanie zastosować do udoskonalenia silnika Wankla? Mógłby pewnie działać też na parę (bo ta też jest podawana pod ciśnieniem – jak w lokomotywie). Tylko że w przypadku lokomotywy nikt nie powie, że paliwem jest woda…

  • yoko 17 Maj 2011 o 7:17 pm

   O Tesli i kilka odc. pamiętnej „Sondy” (twórcy Sondy-znacie ich losy???)
   http://prawda2.info/viewtopic.php?t=10980

 51. MOL 17 Maj 2011 o 6:25 pm

  Wstrząsający film o eliminacji ludzi biednych, chorych i starych.Każdy powinien to zobaczyć.

 52. Sully 17 Maj 2011 o 6:44 pm

  No i co sądzicie….będzie coś tego 21…bo nie wiem czy iśc na zakupy czy nie;-) Pozdrawiam!

  • rabarbarek 17 Maj 2011 o 7:18 pm

   Sully zakupy to juz powinnas miec zrobione[ na wszelki wypadek] a w sobote zajmijmy sie czyms co sprawi nam radosc , albo czyms na co zawsze brakowalo czasu, albo zrobmy cos dla innych. Tak jak nie wiemy czy cos sie wydarzy jutro tak nie wiemy co sie stanie w sobote. Mam nadzieje , ze 21 maja pozostanie tylko kolejna data w kalendarzu.

   • Sully 17 Maj 2011 o 8:01 pm

    Dobra rabarbarek jutro pójde na zakupy;-)
    A tak serio jakos trudno mi sobie wyobrazic, że na „życzenie” jakiegos proroka ( samozwańczego 😉 miałoby się cos zdarzyć.

    • rabarbarek 17 Maj 2011 o 8:14 pm

     Byloby to mozliwe tylko w przypadku , gdyby ten „prorok”pracowal dla wiadomych sluzb.

  • navajo88 17 Maj 2011 o 8:32 pm

   oczywiście i masz mi kupić kilo ziemniaków ,Sully ,,,,,,,hahahahahahaha

   • Sully 17 Maj 2011 o 8:49 pm

    Navajo ziemniaki za ciężkie, może lepiej kuskus, zalewasz woda i gotowe;-) do tego jakies krzeciwo by sie przydało no i koniecznie te nasionka.

    • navajo88 17 Maj 2011 o 9:26 pm

     Sully może tak zamias krzesiwka to jakiś mały wulkanik ,,co ????? hahahaha,pozdrawiam J.M.H

 53. mocniejszy 17 Maj 2011 o 7:00 pm

  Co do manipulacji w internecie. Mój blog na WordPressie chyba też stał się niewygodny dla oligarchii. Ma to związek albo z tekstami przeciw energetyce atomowej, albo z uaktualnianą listą strażników kompromisu aborcyjnego, albo z jednym i drugim (zresztą inne tematy nie w smak rządzącym też podejmuję). Ostatnio statystyki pokazują mi duże ilości odwiedzających, a mimo to ani blog, ani teksty nie pojawiają się na liście najczęściej odwiedzanych. Przy mniejszej ilości odwiedzin miałem notowania w ścisłej czołówce, a przy większej nie ma mnie jakoby w ogóle w pierwszej setce. Może jest na mój blog jakiś zapis cenzorski? :))

 54. trix 17 Maj 2011 o 7:02 pm

  monitor kasujesz posty wrrr :/

 55. KoleszkaPL 17 Maj 2011 o 7:02 pm

  Żyd w ko9emrcyjnych mediach czytaj jako HAZAR _ CZYLI POKOLENIE ŻMIJOWE ___ A PLAN BOGA CO ODBUDOWY STAROŻYTNEGO IZRAELA NIEMA NIC WSPÓLNEGO Z MEDIALNYMI PROSTYTUTKAMI ____ JAK JEHOSZUA POWIEDZIA CI CO SIE ZWĄ ŻYDAMI NIEMI NIE SĄ ALE SĄ POKOLENIEM ZMIJOWYM CZYLI HAZARAMI SYNAMI GENETYCZNYMI LUCIFERA

 56. mocniejszy 17 Maj 2011 o 7:04 pm

  A jeszcze taka ciekawostka. Kilka razy próbowałem dodać do listy osób publicznych popierających bezkarność aborcji Annę Komorowską żonę miłościwie nam panującego z jej wypowiedzią – za każdym razem przy próbie wprowadzenia zmian zawieszał mi się panel sterowanie WordPressem!!! A innych polityków dodawałem bez problemu…

  • Talbot 17 Maj 2011 o 7:25 pm

   To jest tak skonstruowane, że nie można publikować prywatnych zdjęć Prezydenta i Prezydentowej. Oficjalne zdjęcia wchodzą bez problemu.

   • mocniejszy 17 Maj 2011 o 7:31 pm

    Zdjęcie było oficjalne dozwolone do użytku. 🙂

    • Talbot 17 Maj 2011 o 8:24 pm

     Próbowałem wysłać takie zdjęcie (do USA) pocztą e-mail. Cały czas mi odrzucało. W końcu Amerykanie przysłali mi komunikat, że jest to zdjęcie prywatne Prezydenta Polski i nie zostanie wysłane. Widocznie skanują pocztę elektroniczną i nie przepuszczają takich zdjęć.

 57. kristof666 17 Maj 2011 o 7:05 pm

  TUTAJ MACIE SUPER STRONKE APROPO LUDZI, KTÓRYCH NAZWY NIE MOŻNA WYMAWIAĆ…
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/

  HEHE!!!

  • zenobiusz 17 Maj 2011 o 10:01 pm

   Właśnie,należy odróżniać,lucyferyczny syjonizm,od reszty potomków Abrahama.

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/17/zyd-obronca-krzyzaa-gdzie-byl-p-t-tusk-i-komorowski/

 58. BettyMegami 17 Maj 2011 o 7:07 pm

  Japoński wulkan ASO rozpoczyna erupcję

  Japonia ma bardzo wyjątkowy rok, jeśli chodzi o aktywność geologiczną. Niektóre ze zdarzeń są bardzo tragiczne, niektóre z nich mniej. Zjawiska wulkanicznie, zarówno w Sakurajima i Kirishima były na tyle efektowne, że przyciągnęły uwagę świata. Teraz wydaje się, że inny japoński wulkan może się wpisać na listę atrakcji z 2011 r.

  Japońska Agencja Meteorologiczna podniosła dzisiaj status alarmu w stosunku do wulkanu ASO na wyspie Kyushu z poziomu 1 do poziomu 2.. Od piątku ASO, w okolicy Nakadake produkował mały słup pary i pyłu. Sięgał od 500 metrów do 1, 6 kilometra. Dało się też słyszeć małe eksplozje.

  ASO, podobnie jak Kirishima, jest właściwie kompleksem wulkanów a kaldera ma 24 kilometry (patrz zdjęcie powyżej). Bieżąca aktywność koncentruje się w okolicy Nakadake, popularnego miejsca wycieczkowego i wspinaczkowego, które miało w przeszłości pewne problemy z gazami wulkanicznymi.

  W Nakadake jest najbardziej aktywny upust pary wśród 17 takich formacji w obrębie kaldery ASO. W ciągu ostatnich kilku stuleci zdarzały się tam nawet zgony z powodu zatrucia gazami wulkanicznymi.

  Jednak w kalderze ASO zdarzają się większe eksplozje, które przynosiły znaczącą aktywność piroklastyczną. Często tez, zwłaszcza we wspomnianym Nakadake, dochodzi do interakcji z wodą, co skutkuje jeszcze gwałtowniejszym zachowaniem.

  Istnieje wiele kamer internetowych skierowanych na ASO, więc można sprawdzać samemu jego aktualny stan. Jest ryzyko powstania dużej energetycznej erupcji a szczegóły monitoringu wulkanu dostępne są na stronie internetowej Uniwersytetu w Kioto.
  Źródło:
  http://bigthink.com/ideas/38452

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/japonski-wulkan-aso-rozpoczyna-erupcje)

  Aso jest superwulkanem i jest duże ryzyko erupcji superwulkanicznej!
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Aso_%28wulkan%29
  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/read/index.php?pageid=svolcano_index&svid=14

  • sebecxs 17 Maj 2011 o 8:47 pm

   ..to może ta Autoryzowana Stacja Obsługi zasypie jakimś popiołem elektrownie w Fukuszimie… bo, tak szczerze to, jest ogromny problem….

 59. trebor 17 Maj 2011 o 7:29 pm

  Jeszcze raz zle wpisalem:
  Kmieciu – NWO

  • rabarbarek 17 Maj 2011 o 8:11 pm

   A tu daja odpowiedz takim , ktorzy chca walczyc. Zwroccie uwage na napisy, ” przed tym nie uciekniesz , nie schowasz sie, nie masz zadnej szansy , na wygranie wojny z tym co ci przygotowalismy”. Miejmy tylko nadzieje ze te szalone plany nigdy sie nie urzeczywistnia. To fragment filmu Skyline.

 60. morfeusz 17 Maj 2011 o 7:30 pm

  http://www.konservat.pl/?sp=art&art=1317&path=arty2011#nc polecam

 61. marek 17 Maj 2011 o 7:38 pm

  Z tą partią kibiców dobry pomysł. Nie pamiętam w jakim kraju, ale chyba w Holandii jakieś wybory lokalne wygrała partia komików. Jeden z głównych punktów programu był taki, że „nie zrealizują żadnego punktu programu” 🙂 czyli praktycznie nie różnili się od większości partii, ale wygrali

 62. karlos33 17 Maj 2011 o 7:45 pm

  Kataklizmy ogarną całą ziemię; będą to wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi, ruchy skorupy ziemskiej, przesuwanie się płyt lądowych i dna mórz i oceanów. Specjalne nasilenie katastrof dotknie półkulę północną (…) Wzburzenie wód spowoduje zniszczenie wybrzeży na całym świecie (…).

  A poza tym pragnę, aby zaznali lęku i trwogi przedśmiertnej ci, którym one są najbardziej potrzebne: bogaci i pewni siebie, zatwardziali w swoim zepsuciu, traktujący ubogich z pogardą i lekceważeniem; ci, którzy śmieją się z miłosierdzia, gardzą współczuciem, sami mianując siebie władcami losu i życia innych ludzi; ci, którzy odrzucili Mnie ze swego życia (odepchnęli z odrazą i niechęcią). Ich działalność pragnę zakończyć.

  (Iz 18, 5) http://www.nonpossumus.pl/ps/Iz/18.php

  5 Bo przed winobraniem, gdy kwiaty opadną
  i zawiązany owoc stanie się dojrzewającym gronem,
  wtedy On obetnie gałązki winne nożycami,
  a odrośle odciąwszy odrzuci.

  ”A od figowego drzewa uczcie się przez podobieństwo! Gdy jego gałązka staje się soczysta i liście wypuszcza, poznajecie, że zbliża się lato. Tak samo i wy, kiedy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, we drzwiach.”

  widzimy, że chodzi o czerwiec – ”że zbliża się lato”

  http://poznajmy-prawde.blog.onet.pl/1,AR2_2010-05-17_2010-05-23,index.html

  Jak coś ma się zacząć to w czerwcu ale nie jest powiedziane w jakim roku 🙂

 63. trebor 17 Maj 2011 o 7:52 pm

  To wolność (woła Ciebie)

 64. pedro 17 Maj 2011 o 7:52 pm

  Oj Marku. Większa część kibiców popiera „Nową Prawicę” a reszta to chyba PiS. Poza tym protesty kibiców są apolityczne pod względem inicjatywy, chcą sprawiedliwego traktowania i ew. obalenia rządu. A jakby kibice doszli do władzy to by dopiero tu mogła być jazda. W kwestiach gospodarczych raczej nie mają jakichś rewolucji, jak mieli by rządzić państwem? popierają Nową prawice (większość, ale nie oficjalne komitety) bo kwestie gospodarcze przez nią poruszane są zwykle zgodne z ich duchem(Wolność!), a NP chce państwa sprawiedliwego i normalnego traktowania m.in. kibiców.

  • monitorpolski 17 Maj 2011 o 8:20 pm

   To sądzisz, że masoneria jest lepsza? Każdy Polak będzie lepszy niż mason!
   Oczywiście, że wielu z nich się sprzeda, ale co by nabruździli rządowi światowemu to by nabruździli. Ja nie mam siły organizować partii zdrowia, czy jakiejś innej – pozytywnej, pewnie by się to udało. Ale nie mam na to energii, szczerze wolałbym montować sobie filmiki dokumentalne o miastach świata niż tym bagnem się zajmować. Ale ktoś to musi robić, nikt kogo znam z mediów nawet dupą nie ruszył żeby ratować życie swoje i rodziny. A gnoje mają przecież dzieci! Wiedzą co się dzieje. I powtarzają papkę którą dają im sataniści na własną zgubę! A może tak ma być, może wszyscy zasługujemy na śmierć od zatrucia chemtrailami, GMO, na raka z Fukushimy czy wreszcie z głodu, bo pieniążków na papu też niedługo zabraknie dużej części populacji…

   • pedro 17 Maj 2011 o 9:27 pm

    Ja tam, polityki nie lubię ale babram się w to dla Polski. Przekonuje judzi dla Polski i dla polepszenia tej chorej sytuacji. Mam dużo lepszych rzeczy do roboty. Jasne lepszy kibol i Polak niż mason. Ale po co się rozdrabniać mamy dobre pomysły a jest już za dużo prawic. Przy takim rozdrobnieniu gdzie obok ONR-u, Prawicy RP, Nowej Prawicy i LPR-u które też kibice popierają miałaby powstać jeszcze partia kibiców to sami siebie sabotujemy. Przy takim rozdrobnieniu nie wejdziemy do sejmu. dla samych kibiców poparcie to może 5% bo ludzie ogłupieni. Teraz pod Nową prawica trochę się ludzi zjednoczyło warto dalej się zjednoczyć to odzyskamy nasz kraj.

 65. sebecxs 17 Maj 2011 o 8:20 pm

  … no właśnie jest teraz majątek w prywatnych rękach..

  • sebecxs 17 Maj 2011 o 8:21 pm

   ..k****wa nie tu wlepiło..

 66. BirD2 17 Maj 2011 o 8:25 pm

  Bill Gates za wzmocnieniem programów szczepień

  Założyciel koncernu Microsoft i znany filantrop Bill Gates wezwał do nasilenia programów szczepień przeciwko chorobom zakaźnym, a firmy farmaceutyczne do opracowania niedrogich szczepionek, by uratować 4 mln ludzi do 2015 i 10 mln do 2020 roku.

  Gates, który stoi na czele Fundacji Billa i Melindy Gates, powiedział, że pięć lub sześć nowych szczepionek będzie dostępnych do końca tej dekady. Zaapelował do producentów farmaceutyków, by szczepionki te były dostępne cenowo w biednych krajach.

  Przemawiając na dorocznym zgromadzeniu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w Genewie, na którą przybyli ministrowie zdrowia ze 193 państw członkowskich, Gates wyraził nadzieję, że jeśli donatorzy okażą się szczodrzy, będzie można uratować od śmierci na choroby zakaźne 10 mln ludzi do 2020 roku.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/bill-gates-za-wzmocnieniem-programow-szczepien,1,4322412,wiadomosc.html

  ==
  hehe

  • sebecxs 17 Maj 2011 o 8:51 pm

   … dlatego używam Lina..

  • yoko 17 Maj 2011 o 8:55 pm

   http://astromaria.wordpress.com/2011/05/16/przymusowe-szczepienia-i-przymusowe-badania/#comments

 67. eltoro83 17 Maj 2011 o 8:37 pm

  http://www.fanslask.pl/?p=5843

 68. rambo8 17 Maj 2011 o 8:47 pm

  ZANIM PAŃSTWO PRZECZYTAJĄ TEKST, PROSZĘ OBEJRZEĆ FILMIK: http://www.youtube.com/watch?v=cbTkPQH7Jzo
  Po tym zdarzeniu, kibic Motoru wymagał szybkiej hospitalizacji. Niedługo później pojawiła się karetka, po czym poszkodowany został odwieziony do jednego z rzeszowskich szpitali. Całe zdarzenie rozegrało się na oczach policjanta – w ubraniu cywilnym ( odpowiedzialnego za sprawy kibicowskie), niestety z jego strony (jak i ze strony wszystkich innych obecnych policjantów) nie było żadnej reakcji. W obliczu tego wydarzenia stawiamy pytanie – czy na stadionie są równi i równiejsi? Wygląda na to, że tak.

 69. Taka prawda 17 Maj 2011 o 8:47 pm

  pedro :No cóż. Pismo rzecze że to my poganie zostaliśmy wszczepieni do tego „Mugolskiego” drzewa żywota. Poza tym to nie ci sami ludzie co 1000 lat temu czy 2 tysiaki. Kto zasługuje na przebaczenie dostanie je a jednostki zła syjonistycznego spłoną raczej. W księdze wyjścia przy przykazaniach pisze, że Bóg karci ludzi do 2 i 3 pokolenia tych którzy go nienawidzą a miłuje do 1000 pokolenia tych którzy go kochają. Nie zapominajmy, że dzieje Izraela to też dzieje wspaniałego i harmonijnego przymierza między Bogiem a Hebrajczykami. Choć i bóg tamtych niepokornych określał jako „lud o twardym karku”. Bardzo wspaniałą grupą są „mugole” mesjanistyczni łączący tradycje Izraelitów z wiarą szczerą w Chrystusa. Cóż Chrystus miał (również wg pism) zginąć i cierpieć za odpuszczenie grzechów bo gdyby nie zginął grzech dalej by nad tobą też królował, co nie znaczy że żydzi dobrze zrobili. Tu nie można powiedzieć ze jeden naród idzie do królestwa niebieskiego, a inny nie to jest kwestia indywidualna w odniesieniu do każdego człowieka. Co myślisz, że jak ktoś jest w połowie czy w pełni żydem to jak szczerze wierzy w Chrystusa nie należy mu się wejście do królestwa Bożego? Tak nie można. Zresztą pisze w piśmie: „W Chrystusie Jezusie nie masz ni greka ni żyda”. A wynika z proroctw starotestamentowych że się nawrócą. A pamiętaj że jak pisał Paweł w liście do Rzymian, zbawienie nie jest z jakiegokolwiek uczynku lecz z łaski. Bo gdyby prócz łaski brane były jakiekolwiek uczynki pod uwagę to już nie była by łaska lecz kategoryzacja w oparciu o prawo. Ja chce żeby jak najwięcej ludzi weszło do królestwa Bożego. Im więcej wejdzie tam, znaczy to że tym więcej się nawróciło i, że odwrócili się od złych uczynków a będą ludźmi dobrymi.

  Łaski nie będzie, czyny i szczera skrucha. Zero litości.
  Tak jest w Apokalipsie i tak to będzie dokonane.

  Poganie żyli tu w bożym prawie w czasach kiedy mugoli tu nie było i nikt w snach najczarniejszych nawet nie przypuszczał, że się tu na Ziemie przypałętają. Jeśli wierzysz w ich kłamstwa droga do piekła wraz z ich towarzystwem wolna. Jeśli natomiast szczerze zamierzasz dążyc do zbawienia to zacznij na gwałt poszukiwac Jezusa Chrystusa w swoim sercu. Nigdzie indziej tylko tam. Jeżeli z oddaniem zaczniesz to czynić ocalisz swoją dusze. Jeżeli zamierzasz zaś jak mugole kupczyć z nim i pertraktowac warunki zbawienia nie licz na jakąkolwiek łaskę z tego tytułu.


  „Bo gdyby prócz łaski brane były jakiekolwiek uczynki pod uwagę to już nie była by łaska lecz kategoryzacja w oparciu o prawo.” – nie prawo tylko pobożne życie. Życie zgodne z przykazaniami. Rozumiesz różnice?
  Sąd bozy nie bedzie straganem z odpustamu gdzie się złotem, liczebnością niewolników i innymu majętnościami wykpisz od piekła jak to sobie mugole wyobrażają. Szanse mieli jak wołali „Uwolnij Barabasza”. Wybrali grzech, bogactwo i rozpuste i z tymi wybranymi przez samych siebie „cnotami” powędrują na spotkanie swojego mesjasza.

  • pedro 18 Maj 2011 o 8:22 am

   Paweł o tym pisze że zbawienie jest z łaski ale to nie znaczy że można grzeszyć. dla mnie prosty mechanizm: Wierzysz- twoje uczynki świadczą o wierze. Ale zbawienie jest z łaski przez wiarę. Łaska jest dana tylko tym którym dana być powinna. Każdy ma możliwość pokuty i odwrócenia się od grzechu. Jak uwierzy to się szczerze odwraca. Pisze Paweł ze jak poganie bez prawa zgodnie z prawem żyli to tym bardziej są chwaleni. W liście do hebrajczyków jest napisane, że już pan Izraelowi nie patronuje.

   Nie takie jednak przymierze,
   jakie zawarłem z ich ojcami,
   w dniu, gdym ich wziął za rękę,
   by wyprowadzić ich z ziemi egipskiej.
   Ponieważ oni nie wytrwali w moim przymierzu,
   przeto i Ja przestałem dbać o nich, mówi Pan.
   10 Takie jest przymierze, które zawrę z domem Izraela
   w owych dniach, mówi Pan.
   Dam prawo moje w ich myśli,
   a na sercach ich wypiszę je,
   i będę im Bogiem,
   a oni będą Mi ludem.
   Ja wiem, że sąd ostateczny nie odpuszcza na zasadzie odpustów i wisiorków z krzyżykiem.
   Ja nie chce nienawidzić nawet najgorszego syjonisty. To nienawiść nas niszczy, oni nienawidzą gojów i dla tego są tacy okropni. Nie chce być jak oni. To Bóg ich będzie sądził, nie ja. Jak Bóg uzna tak będzie wspaniale. A ich uczynków nienawidzę, ni ich samych. Chrystus jest w niebie, przy tronie Boga nie w zaprzedanych sercach ziemian. Jego nauka może być w naszym sercu. Sam Jezus mówi: Oto stoję u drzwi i kołaczę.
   Jeśli kto posłyszy mój głos i drzwi otworzy, wejdę do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze Mną” (Ap 3,20). Jezus może być obecny w naszym życiu jeśli go zaprosimy. Warunkiem zbawienia jest Wiara w Chrystusa i przyjęcie go jako zbawiciela. Warunkiem jest też żywienie się nim czyli słowem bożym.
   Popieram że będzie 0 litości dla ludzi którzy są źli i od Boga się odwrócili. Ja nie popieram uczynków mugoli, masonów czy syjonistów ale ich samych nie nienawidzę. Są i tacy którzy się szczerze nawrócą. Tylko sąd to rozstrzygnie.

 70. eltoro83 17 Maj 2011 o 8:51 pm

  Kolejny raz zamieszczam kawałek-który mógłby być swoistym hymnem walki o nowe,lepsze jutro-mimo pesymistycznego i stwierdzającego smutny fakt początku-koniec jest bardzo optymistyczny-wszystko leży w nas samych-naszej jedności i wierze.I wiecie co-dawno nie widziałem takiego zrywu w Polsce młodych ludzi-wszechobecnej świadomości i chęci czynu.Oby to czymś w końcu zaowocowało-nasi dziadkowie przeżyli wojny i represje,rodzice komunizm,a my przeżywamy ponowną chęć stłamszenia człowieka i jego dążenia do prawdy.Pozdro

 71. luna 17 Maj 2011 o 8:52 pm

  6.05.2011 – mecz Legia – Korona Kielce, stadion Legii zamknięty. Kilka tysięcy kibiców protestowało przed stadionem przeciwko decyzji wojewody

  Aresztowano białostockich kibiców pod zarzutem obrażania Tuska. CIEKAWE DLACZEGO LEGIONISTÓW NIE ZAMKNĘLI? CZEMU STOŁECZNA POLICJA NIE ZAMKNĘŁA KILKU TYSIĘCY KIBICÓW LEGII ZA OBRAŻANIE Tuska?!

 72. yoko 17 Maj 2011 o 9:15 pm

  APEL !
  http://odwagacywilna.nowyekran.pl/post/14679,apel-o-bojkot-eriki-steinbach-i-zdrajcow-ktorzy-ja-w-polsce-przywitaja

 73. Kamil 17 Maj 2011 o 9:42 pm

  NEwW World Order (niewidoczny rzad globalny) nie boi sie nikogo bo prezydent i rzad pracuja dla nich. Ich najwiekszym lekiem jest ludnosc ktora ten rzad moze obalic a oni wtedy straca wladze nad danym krajem. Spojrzmy co sie dzieje w krajach arabskich – Muslim Brothers powstalo w 1927 roku – to sa ich ludzie (NWO) i chca ich przeforsowac do rzadzenia we wszystkich arabskich krajach, bo tam sa ogromne zasoby ropy. Polska kraj w sercu Europy z ogromnymi zasobami naturalnymi o ktorych Ci sie nie snilo, sam fakt polozenia moze byc krajem mlekiem i miodem plynacym dlatego tak walcza by narod polski bron Boze sie nie obudzil i nie obalil tej wladzy ktora sprzedala Polakow i Polske. Dlatego wywoluja prowokacje, rozboje by potem wprowadzic prawo ktore bedzie coraz bardziej teroryzowac narod. Wykupuja Polske nie dlatego ze sa im potrzebne pieniadze ale dlatego ze chca zawlaszczyc kraj i miec nad nim wladze…. Musze konczyc

 74. Sully 17 Maj 2011 o 9:45 pm

  Do Navajo88: ja tu o poważnych sprawach a Ty się naśmiewasz;-)Krzesiwo, kompas ,lina, jeszcze coś do odtrucia wody i pare lekcji u Beara Gryllsa ( z Ultimate Survival) i jakoś damy radę, co nie;-) chociaż ostatnio widziałam jak robił sobie lewatywe z wody, bo wyypić jej nie mógl bo była zanieczyszczona więc wlał w siebie innym otworem;-)

  • navajo88 17 Maj 2011 o 10:48 pm

   I to był jego błąd ,gdyby był w vietnamie to wiedział by że wodę należy spozywać w małych ilościach !!! i nie musi pić odrazu cały litr czy tylko pól litra wody ,ale dwa lub trzy łyki i też wystarczy ,a krzesiwo mozna zastąpić kawałkiem kija i kawałkiem drewna i mamy ogień !!! a co do jedzenia to możesz spożywać to czym pożywiają się ptaki w lesie i zwierzyna ,tylko należy ją obserwować i tyle !!!! i co najważniesze nie upadać na duchu i nie przejmować się że ci z głodu w brzuchu burczy jak we młynie ,a zapewniam cię że po tygodniu łatwo jest zapanować nad głodem ! J.M.H

  • navajo88 17 Maj 2011 o 10:54 pm

   a wogule Sully to przydała bi ci się mała wyprawa do Amazoni nad Rio Negro lub do Gujany Francuzkiej !!!! tak na jakieś 8 miesięcy !!!!! bez zapałek bez broni ,tylko nóż i maczeta ,bez zapasów żywności tylko na pierwsze 48 godzin jedzeniaa potem to jesz to co zdobeńdziesz w dżungli no i pojemnik na wodę ,,ale nie duży ,a potem pić wodę ale w małych ilościach !!! oki!!!! hahahahaha ,pozdrawiam J.M.H

   • Sully 17 Maj 2011 o 11:41 pm

    Navajono na tym blogu wieszczycie rychły upadek naszej cywilizacji to zaniedługo i tutaj możemy mieć Rio Negro. Dlatego patrze sobie na Beara bo i jest na czym oko zwiesić i ciekawe rzeczy mówi. 😉
    Navajo a tak serio jak wode przepuścimy przez węgiel aktywny to czy jest zdatna do picia? pytam serio!

    • navajo88 18 Maj 2011 o 1:32 am

     nie wiem Sully ,ale mozna też filtrować przez piasek kilka razy i to oczyszcza wodę . J.M.H

    • navajo88 18 Maj 2011 o 1:37 am

     Sully nie ten klimat i nie te warunki ,tam jest dżungla ,a tutaj tylko kamienna hahahaha ,ale na serio w stanie Matto Groso jest strasznie i zarazem pięknie ,ą wielkie robale ,największe pająki i jadowite mrówki ,węże i inne szkaradzeństwa ,ale jest pięknie dziewicza dżungla ma swoje uroki ,ale to jest zielone pieklo !!! i trzeba mieć cholerne zaparcie i olbrzymią chęć żeby mieszkać w tamyuch stronach świata to jest mordercza kraina dla białego człowieka !!! ,ale ja kocham takie życie ,na razie pozdrawiam J.M.H

 75. sono 17 Maj 2011 o 9:55 pm

  Kochani ,to juz nie chodzi o Polske czy jakis inny pomniejszy kraj.
  Polska, w oczach globalistow, to jakis tam maly, nic nie znaczacy kraik, ktory moga zajac w godzine jak przyjdzie potrzeba.
  Widze, ze niektorzy sobie nie zdaja najmniejszej sprawy, ze globalisci przejeli wiekszosc swiatowych rzadow, armii i finansow. Maja nas wszystkich w garsci. Mozemy im podskoczyc. Z czym?? Z golymi rekami? Jak chca to nas samym glodem wymorza. Bank zamkna, benzyny zabraknie, sklepy puste. odetna wode, gas, kanalizacje. Lezymy i kwiczymy.
  Mozemy w tej chwili liczyc albo na pomoc Boza ,( ale Bog nam tak szybko nie pomoze, bo Go na calego olewalismy przez lata cale) albo na to, ze sami globalisci wezma sie za lby i beda probowac czesc ludzi wziasc na swoja strone, ( co jest mozliwe), albo na to, ze jakas armia ,gdzies stanie po stronie ludzi ( w co tez watpie ,bo oni maja armie obstawione, a zoldacy wiadomo,wytrenowani sa w posluszenstwie jak malo kto).
  Jak dojdzie do trzesienia ziemi w USA ,to jak juz beda na 101 % pewna ,ze tu juz moce piekielne wyszly z najglebszych czelusci i jestem sklonna nawet w tych reptalianow uwierzyc.

  • Sully 17 Maj 2011 o 10:05 pm

   Sono polecam Ci książkę, Gdy zgasna światła. Fajna lekka powieść o tzw. szczycie wydobycia naftowego. Fajnie pokazuje co się dzieje jak nie ma policji w Państwie co sie dzieje jak poprostu jest toatlny haos. Naprawdę fajna pozycja. Masz rację wtedy trzeba jak najwięcej żywności zgromadzić i niestety….umieć sie obronic przed gangami, wandalami i innymi ludźmi walczącymi o przetwanie.
   Pozdrawiam!

  • spj 17 Maj 2011 o 10:11 pm

   A jak można odciąć kanalizację ?

 76. MamyPojechane... 17 Maj 2011 o 9:55 pm

  nwokilla :

  CZEMU TEN POLICJANT Z TEGO ZDJECIA MA „Z” NA KASKU ?
  Z JAK ZOMO ?
  CZY Z JAK ZION ?

  • MamyPojechane... 17 Maj 2011 o 9:56 pm

   …nie zwracajcie na to uwagi.

 77. zee 17 Maj 2011 o 9:59 pm

  żałosne :

  ,, Gnij w grobie Fridman! 20 lat demokracji-

  Czy masz na myśli może tego biznesmena? http://en.wikipedia.org/wiki/Mikhail_Fridman
  czy polskiego komika o tym samym nazwisku? A może chodzi ci o Miltona Friedmana?
  Facet nie miał z prywatyzacją w polsce wiele wspólnego, podobnie jak jego syn David.

 78. marek 17 Maj 2011 o 10:07 pm

  Chyba tego nie było, a wyraźnie widać w jakim kierunku idzie rząd. Jeżeli nie zmienimy (a jest to raczej pewnie) prawie całego składu sejmu w najbliższych wyborach będzie ciężko. Ale: „przeżyliśmy ruska, przeżyjemy Tuska”

 79. zee 17 Maj 2011 o 10:28 pm

  pedro :

  Mam nadzieję ze ktoś przeczyta i doceni poświęcony czas.
  Konfiskatę mienia? Nabytego normalnie nie powinno się konfiskować.

  Ale tak się dziwnie składa że ta własnośc miała właściela. Albo przedwojennego, albo była zbudowana za zabrane ludziom w postaci przymusowych podatków pieniądze. W jednym zdaniu: wolny rynek tak, ale kradzież nie

  • pedro 18 Maj 2011 o 8:27 am

   Toż ja w tamtym poście mówiłem, że powinna być uczciwa reprywatyzacja. A kasa z prywatyzacji wrócić tam skąd przyszła (o tym nie wspomniałem) czyli do emerytów dzisiejszych bo z ich wielkich składek te zakłady powstawały. Teraz te pieniądze są przejadane.

   • zee 18 Maj 2011 o 8:55 am

    No nie, nie twierdze że tak napisałeś, ale zawsze się staram to podkreślać.
    Pozdrawiam

 80. żałosne 17 Maj 2011 o 10:57 pm

  Dobra dzieci pomiezszania i chaosu . Totalnie ,. was steruję , bom stary DELFIN …..

  • zee 18 Maj 2011 o 9:00 am

   No i co z tym Fridmanem Stary Delfinie? Dowiem sie w końcu o którego ci chodziło czy nie? Przestań na chwilę sterować i spróbuj odpowiedzieć na moje pytanie.
   Przy okazji: straszne byki sadzisz, przyłóż się trochę bardziej.

 81. Ania 17 Maj 2011 o 11:28 pm

  katerina404 :

  Akurat to co jest na[pisane w księdze rodzaju na temat krzyżowania się, nie dotyczy kompletnie tego o czym piszesz. Zacznij czytać biblię ze zrozumieniem. Tam chodzi o upadłych aniołów, czyli tych, którzy splamili się z córkami ludzkimi, choć ich powołanie było inne. To miały być istoty doskonałe, duchowe, a oni upodobali sobie córki ludzkie, bo były piękne. Kluczem do zrozumienia Księgi Rodzaju, jest Księga Henocha. Te dwie księgi świetnie ze sobą korelują i wzajemnie się uzupełniają
  Fragment z Księgi Henocha – rozdz. 6 (wers 1-2)
  Kiedy ludzie rozmnożyli się, urodziły im się w owych dniach ładne i piękne córki. Ujrzeli je synowie nieba, aniołowie, i zapragnęli ich. Jeden drugiemu powiedział: „Chodźmy, wybierzmy sobie żony z córek ludzkich i spłodźmy sobie dzieci”.
  Fragment z Księgi Henocha – rozdz. 6 (wers 6-8)
  Był o ich wszystkich dwustu. Zstąpili na Ardis, szczyt góry Hermon. Nazwali ją górą Hermon, albowiem na niej przysięgali i związali się wzajemnie przekleństwami. Te są imiona ich przywódców: Szemihaza, ich dowódca, Urakiba, Ramiel, Kokabiel, Tamiel, Ramiel, Daniel, Ezekiel, Barakiel, Asael, Armaros, Batriel, Ananiel, Zakiel, Samsiel, Sartael(…), Turiel, Jomiel, Araziel. Są to dowódcy dwustu aniołów i wszystkich innych z nimi.

  Dokładnie tych ” synów nieba” miałam na myśli. Jak na istoty duchowe, mieli całkiem materialne…to coś, czym się robi dzieci !

  • trebor 18 Maj 2011 o 8:35 am

   Zgadzam sie z toba Ania w 100%.
   http://www.iluminaci.pl/zapomniany-swiat-sumerow/zaginiona-ksiga-enki-zecharia-sitchin
   Caly czas nie daje mi to spokoju czy to sa nadal Ci sami nadzorcy?
   Epos o Etanie:
   Wielcy Anunnaki,jacy rzadzili losem,
   siedzieli radzac nad przyszloscia kraju.
   Ci,ktorzy stworzyli cztery okregi,
   zalozyli osady,dogladali ziemi,
   byli zbyt wzniosli dla ludzkosci.
   Nefilim-dowiadujemy sie-doszli do wniosku,ze potrzebuja posrednikow miedzy soba a ludzkimi masami.Zdecydowali,ze maja być bogami-elu(po akadyjsku),co oznacza”wzniosly”.Jako pomost miedzy nimi,panami(„nadzorcami”),a ludzkoscia wprowadzili”krolestwo”na Ziemi:wyznaczajac sposrod ludzi wladce,ktory gwarantowalby sluzbe czlowieka bogom i przekazywal boskie nauki i prawa ludziom.Tekst o tym opisuje sytuacje,gdzie jeszcze ani diadem ani korona nie zajasnialy na ludzkiej glowie,ani berlo nie zostalo wreczone;wszystkie te symbole krolestwa-wraz z pastoralem,symbolem prawosci i sprawiedliwosci-„lezy złożone przez Anu w niebie”.Jednak po tym,jak bogowie powzieli swoja decyzje,”krolestwo zstapilo z nieba” na Ziemie.
   Ot i macie swoich satanistow i kaplanow jako posrednikow pomiedzy bogami a ludzmi.
   Jakies inne przekazy mowia(wspolczesne) o jakies wojnie w ukladzie slonecznym i dlatego nie wiem kto jest obecnie „nadzorca” o tym mowil Phil Schneider.
   Pozdrawiam

   • Ania 18 Maj 2011 o 1:10 pm

    A kto ich tam wie, nie wiadomo ile oni żyją. Z przekazów sumeryjskich to wychodzi tysiące lat, ale nie wiadomo czy to nie bład tłumaczenia i dodawania lat, bo raz tam są lata ziemskie, a raz ” niebieskie” cokolwiek to znaczy. Poza tym mają tez „monarchię dziedziczną”, tj władza z ojca na syna przechodzi. A poza tym ciągle walczą o władzę między sobą , co by wskazywało na stromą piramidę struktury społecznej, a my, ludzie ziemscy ( zwyczajni, nie mieszańce) to tak czy tak jesteśmy na dole struktury.

    • trebor 18 Maj 2011 o 5:24 pm

     O Enki i Enlilu mowa jest od 450 000 lat(przybycie) do po potopie 8000 lat ziemskich.Wazny aspekt odnosnie ich rozmiarow jesli grawitacja na rodzimej ich planecie jest mniejsza to sila rzeczy i oni powinni byc wieksi.Poza tym cykl okrazania slonca wynosi 3600lat wiec prawdopodobne ,ze moga zyc dlugo.W pismach sumeryjskich pisze ,ze mieli jakis eliksir z tzw.drzewa życia co pozwalalo na niesmiertelnosc.Mam wrazenie,ze nie wszyscy tutaj sa mieszancami(genetycznymi),poczytaj wedy w ktorych mowa o rasie Ariow ktorzy pochodza bezposrednio od bogow czyli my.Zreszta mowi o tym znawca tego tematu Trehlebov.
     Pozdrawiam

 82. Ania 18 Maj 2011 o 7:56 pm

  Trebor: Ci Aryjczycy to mi się z Puranami kojarzą. Dzięki za wskazówki.

 83. paweł 18 Maj 2011 o 11:34 pm

  Pozytywne rekomendacje od osoby przebywajacej w areszcie to klęska