Wydarzenia i komentarze, 18 maja 2011r (cz. 1)

Żyrinowski ujawnia tajny program broni masowego rażenia w Rosji.
Wracamy do tego tematu, bowiem mało kto zwrócił uwagę na to co powiedział lider rosyjskiej Partii Liberalno – Demokratycznej i członek Dumy, Władimir Żyrinowski. Otóż w wywiadzie dla telewizji gruzińskiej były kandydat na Prezydenta Rosji uniósł się i zaczął grozić Gruzji, że blokowanie wstąpienia Rosji do WTO (Światowa Organizacja Handlu)  przez Gruzję i Stany Zjednoczone jest mało znaczące bowiem USA już się wali, a Gruzja może być szybko zapomniana przez świat i jedyne co pozostanie to granica rosyjsko – turecka. Groźby wobec Gruzji były jednak mało ważnym elementem wystąpienia Żyrinowskiego, który ujawnił istnienie tajnych broni rosyjskich, które mogą w 15 minut „uśpić na zawsze” całe kontynenty, powodować tsunami czy też burzyć całe miasta. Według Żyrinowskiego na arenie międzynarodowej liczą się tylko 4 stolice – Moskwa, Pekin, Waszyngton i Bruksela, a te zawsze się z sobą dogadają. Będzie to wyglądało tak, że Chińczycy przyjadą do Moskwy i zgodzą się z pozycją Rosjan, Europejczycy podobnie, to samo dotyczy Amerykanów, na co jest dowód w postaci ostatniej wizyty Joe Bidena.Tak naprawdę żadne z mocarstw poza Rosją nie ma już jednak znaczenia – USA się nie utrzyma – jest to sztuczny twór, stara Europa się rozpadnie i pozostanie bez znaczenia, a Chiny już zaczynają eksplodować. Pozostaje więc tylko Rosja ze swoim zaawansowanym planem podboju przestrzeni kosmicznej, pieniędzmi, surowcami i bronią o której na razie jeszcze nikt nie wie. Blef?

Prześladowania polityczne kibiców Jagiellonii Białystok – gorzej niż Białoruś.
Protest kibiców przeciwko zamknięciu całego stadionu Jagiellonii czy też części zajmowanej przez „szalikowców” miał miejsce naprzeciwko Komendy Wojewódzkiej policji. Decyzję o zamknięciu części stadionu dla 2 tysięcy kibiców podjął sam klub, nie było decyzji wojewody, który uciekł przed kibicami i przeniósł konferencję do Urzędu Wojewódzkiego. Protestujący i tam się przenieśli. Powodem represji jest według kibiców protest polityczny, który się odbył podczas meczu z Legią.
„Donald matole twój rząd obalą kibole” i „Precz z komuną” to główne hasła, które można było usłyszeć podczas demonstracji. Wkrótce nastąpiła łapanka, jak za dobrych czasów okupacji sowieckiej. Robocopy zatrzymały 43 protestujących. Nie wiadomo jaki jest powód, ale można przypuszczać, że jest to czysta nagonka polityczna na wzór niedalekiej Białorusi. Policja jak słychać podała powód „znieważenie premiera”, co jest zupełnym nonsensem w państwie demokratycznym. Kibice zachowali się bardzo rozsądnie – będzie to elita nowej młodej opozycji w Polsce, która prostą drogą zmierza do faszyzmu.
Tu możemy dać jedną radę urzędnikom państwowym, którzy nadużywają swojej władzy – wojna z kibicami to wasza przegrana. Także przegrana rządu, bowiem kibiców jest przynajmniej 5 razy więcej niż wszystkich kundli, których możecie zgromadzić do pacyfikacji narodu.
Dodajmy, że nagonka na kibiców rozpoczęła się po wystawieniu podczas meczu Lech Poznań – Legia Warszawa, olbrzymiego transparentu „Szechter przeproś za ojca i brata”.

Korwin-Mikke o nagonce na kibiców
Kongres Nowej Prawicy zdecydowanie sprzeciwia się traktowaniu kibiców piłkarskich jako obywateli drugiej kategorii. Stanowczo potępiamy zamykanie stadionów, stosowane jako forma kary nakładanej na kluby piłkarskie za wybryki garstki chuliganów. Jest to działanie wymierzone w praktyce w ogół miłośników piłki nożnej, kluby sportowe i samych sportowców. Takie postępowanie jest równoznaczne ze stosowaniem zasady odpowiedzialności zbiorowej, jaskrawo sprzecznej z regułami państwa prawa, i stanowi naruszenie konstytucyjnych praw obywateli.
Nasze zdumienie budzą również informacje o kolosalnych kosztach policyjnych interwencji na stadionach, w naszej ocenie zupełnie nieadekwatnych do skali zagrożeń. Potępiamy wszelkie chuligańskie wybryki stadionowych wandali, niedopuszczalne jest jednak traktowanie wszystkich kibiców jako potencjalnych przestępców i stosowanie wobec nich zbiorowych represji. Jednocześnie odnosimy nieodparte wrażenie, że celowo wyolbrzymiane incydenty stadionowe stały się wygodnym tematem zastępczym, mającym przykryć nieudolność władz państwowych w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów kraju.

Prezydent Obama do władz Izraela: wycofajcie się do granic 1967
Ciekawą informację podał wczoraj izraelski dziennik Yedioth Ahronoth – dziennikarzom udało się przechwycić treść przemówienia, które wygłosi Prezydent USA w czwartek w Departamencie Stanu, podczas którego przedstawi nową politykę Waszyngtonu wobec Bliskiego Wschodu. Zmiana polityki jest związana z protestami antyrządowymi, które odbyły się w tym regionie. Sekretarz Prasowy Białego Domu Jay Carney oświadczył w niedzielę, że Obama będzie nalegał na wznowienie rozmów pokojowych. Nie ujawnił jednak inicjatyw dyplomatycznych Prezydenta. Jednakże Yedioth Ahronoth dotarł do szczegółów, z których wynika, że Obama nie tylko będzie dążył do przywrócenia granic z 1967 roku z małymi poprawkami, ale i że zaproponuje podzielenie Jerozolimy na dwie części – arabską i żydowską. Osiedla w West Bank będą uznane za nielegalne. Propozycja jest zgodna z tzw. „Parametrami Clintona” zaoferowanymi w 2000 roku przez ówczesnego prezydenta. Treść przemówienia dziennik otrzymał prawdopodobnie od doradcy d.s.bezpieczeństwa Premiera Izraela Ya’akova Amidrora.
Czyżby chodziło o uspokojenie świata arabskiego, który od niedzieli 15 maja realizuje Trzecią Intifadę?

Reklamy

71 responses to “Wydarzenia i komentarze, 18 maja 2011r (cz. 1)

 1. navajo88 17 Maj 2011 o 11:19 pm

  oczywiście że zwykly blef pana żyrynowkiego !!!! żyrynowski może się odgrażać i nic po zatym jest żałosny jak u nas poseł Niesiołowski nie jaki Stefan a najlepiej to spuścić to wszystko do stawu i koniec !!!! hahahahaha

  Polubienie

  • monitorpolski 17 Maj 2011 o 11:35 pm

   Wiedziałem, że kogoś mi Niesioł przypomina…

   Polubienie

   • Pal48 18 Maj 2011 o 7:46 am

    No i proszę. Po zamknięciu strony NWO uznałem Pański blog za niezależny i często tu zaglądałem. A tu proszę, czerwony alarm, wolno obrażać polityków /ponoć polskich/, można pisać wszelkie komentarze w formie anty z wyjątkiem tych jednych. Rozumiem, że istnieją prowokatorzy, trolle itd., ale nie rozumiem jak można uważać blog za niezależny, skoro wprowadza Pan cenzurę słowa. Czy ktoś Pana monitoruje, czy ktoś za Panem „stoi”, a może Pańska rola jest zgoła inna?

    Polubienie

    • monitorpolski 18 Maj 2011 o 9:08 am

     What the fuck? Who are you to dictate me what I can on what I can not publish on my private American blog?!!

     Polubienie

  • Grazka 18 Maj 2011 o 1:02 am

   A ja bym stawiala na Rosje , ze jednak cos miec musza , w koncu to oni pierwsi wpadli na technologie jaka jest HAARP choc pod inna nazwa , nie wierze , ze sie jej pozbyli albo przestali nad nia pracowac .Dla mnie to „uspiony” tygrys i tylko jak bede sprzyjajace warunki pokaze pazury!
   Ruscy od lat mieli genialnych naukowcow , ktorych czesc przejely Stany , ale na pewno nie wszystkich .
   Najgorszym bledem jest niedocenienie przeciwnika .

   Polubienie

   • sebecxs 18 Maj 2011 o 8:01 am

    … hehe dobre – wpadli na technologię..

    Polubienie

  • zenobiusz 18 Maj 2011 o 5:20 pm

   Navajo88,masz absolutną racje,pamiętam jak w latach stanu wojennego,propagandyści Jaruzelskiego,opowiadali,w „zaufaniu”,jak to towarzysze radzieccy,mają na stacji kosmicznej zamontowane,niewyobrażalnej mocy działa laserowe,i wkrótce zrobią porządek,To podobna zagrywka.

   Polubienie

 2. Kamil 18 Maj 2011 o 12:01 am

  http://www.Noewiedzial.com

  Polubienie

  • zee 18 Maj 2011 o 9:15 am

   Załóż się ze mną że nic się stanie 21 maja 2011 roku.
   Przyjmuję zakłady że w tym roku nie będzie końca świata, ani ameryka nie pęknie na pół w Nowym Madrycie ani gdzie indziej. Chętnych do zakładów zapraszam -chyba że wasza wiara wiara jest mała. Bardzo mała.

   Polubienie

 3. galluss 18 Maj 2011 o 12:03 am

  patrzcie jacy bohaterowie

  policja!!! na ziemie huraa!!!

  ja też mogę kupić sobie kombinezon wojskowy, albo z gromu na militaria.pl i chodzić po mieście i krzyczeć uwaga granat!

  Polubienie

  • xyz 18 Maj 2011 o 8:41 am

   No i co z tym takiego sensacyjnego ? Zapewne jesteś mocny w gębie, bo gdyby ci przyszło spotkać takiego typa nocą, do tego uzbrojonego w siekierę czy maczetę, to inaczej byś pewnie śpiewał.

   Polubienie

  • monitorpolski 18 Maj 2011 o 9:11 am

   Nóż kuchenny jako dowód, a oni z jakimiś granatnikami… Dawid i Goliat, to jest NWO. Ale w ostateczności wiadomo kto wygra.

   Polubienie

 4. poczytalny 18 Maj 2011 o 12:44 am

  Ktory to z was Noe ?

  Polubienie

 5. sono 18 Maj 2011 o 2:12 am

  Zyrinowski to chamowaty bufon, ale prawde powiedzial. Prosto, krotko i zwiezle. Ale lemingi w to i tak nie uwierza. Wola sluchac zapewnien politykow o milosci do pokoju i pragnienia dobrobytu kazdego, zwyklego luda.
  Jak ktos , pokroju Zyrinowskiego, lemingom prawde w twarz wywali, to powiedza, ze cham i idiota. Lemingi tylko kupuja slodkie, cukrowane klamstwa, zapewnienia o lepszej przyszlosci ,bo nie burza one status quo lemingow.
  Zyrynowski polecial z grubej rury ,tak jak jest, ale leming w to nie uwierzy, bo on nie chce gruba rura dostac po lbie, wiec okresli Zyrynowskiego chorym i pijanym czy cus w tym rodzaju.

  Polubienie

 6. sono 18 Maj 2011 o 2:25 am

  Zyrynowski sie po prostu wygadal, chlapnal jezorem i pedzial moze nieco za duzo, globalisci pewnie z tego nie sa zadowleni, ale zaraz go okresla chorym z urojenia ( mania wielkosci??), a lemigi po to ,aby nie zaklocac sobie snu zimowego i bron Boze, zeby nie wysilac mozgownicy, z radoscia przyjma takie wyjasnienie i pojda nadal przezuwac „swieta prawde” ,jaka codziennie im sie saczy do pustych lbow z telewizorni. Samodzielne , krytyczne, logiczne myslenie, laczenie faktow i wydarzen i wyciaganie z tego wnioskow zostawiaja na potem,na wieczne pozniej, na tzw. nigdy.

  Polubienie

  • monitorpolski 18 Maj 2011 o 9:13 am

   Ostrzeżenie dla niepolskiej agentury, która chce nas wplątać w konflikt z Rosją. Nie bawcie się zapałkami bo się sparzycie!

   Polubienie

 7. Bartek 18 Maj 2011 o 2:26 am

  Sowiecka Historia http://www.dzieckoNMP.wordpress.com
  Polska niby ta sama a jednak inna http://www.marucha.wordpress.com

  Polubienie

  • zee 18 Maj 2011 o 9:25 am

   @Bartek-Marucha. Czy jesteś przeciwnikiem dobrowolnej wymiany towarów i usług pomiędzy ludźmi?
   Jeżeli bank islamski jest taki dobry to dlaczego Szwajcaria albo USA są bogatsze od Egiptu lub Tunezji? Nawet Polska ma 16 razy większy PKB od Egiptu -coś z tymi bankami islamskimi nie tak.
   Problem banków europejskich i amerykańskich tkwi raczej w monopolu i nadmiarze regulacji a nie pożyczaniu pieniędzy na procent.

   Polubienie

 8. adio 18 Maj 2011 o 2:35 am

  sono* Monitor*
  zainteresuj się tym
  http://www.youtube.com/watch?v=6s-Ew1UeWy8&feature=youtu.be Brazylia

  coś podobnego miało miejsce w portugalii , wcześniej Japonia , również texas … co to jest

  źródłó:
  http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1493375/pg1

  Polubienie

  • Neo 19 Maj 2011 o 9:10 pm

   Kolego drogi to są wybuchające transformatory w jednym z amerykańskich miast podczas burzy heh ciekawie to wygląda proszę tu masz linka do innego video

   http://losyziemi.pl/teksas-wybuchajace-transformatory-po-burzy-z-10-maja-video/

   Pzdr.

   Polubienie

 9. rabarbarek 18 Maj 2011 o 3:32 am

  Kilka slow o kibicach. Jesli wbijecie haslo po angielsku np.soccer fans against police” , zobaczycie setki stron , na ktorych sa filmy , artykuly, opisy meczow pilkarskich w czasie ktorych uzyto nieproporcjonalnej do przewinien kibicow, policyjnej sily. Malo tego , na calym swiecie do akcji wkraczaja antyterrorystyczne jednostki , ktorych zadaniem jest tlumienie manifestacji. W Rosji, Niemczech, Australii , a nawet ostatnio w Iranie, wszedzie kibice traktowani sa jak przestepcy i uzywa sie przeciwko nim wszystkich dostepnych srodkow zwalczania niepokornych. Czyli nie jest to wymysl naszego Donka-pierwszego kibica Rzeczpospolitej , ale czastka wiekszej calosci. Gdzies , jak widac, dostrzezono sile, ktora moze zagrozic wprowadzaniu Nowego Porzadku i postanowiono ja umniejszyc. A poniewaz chlopaki nie dali sie zastraszyc armatkom wodnym i aresztowaniom , coraz czesciej wprowadza sie gre na pustych stadionach[ artykul nizej z Australii] Tylko czekac jak zostanie nam ogladanie meczow tylko w TV , bo gromadzenie sie kibicow na meczu uznane zostanie jako nielegalne zgromadzenie. Widac , ze kibice staja sie postrachem [ w pozytywnym znaczeniu] dla wladz nie tylko w Polsce , ale na calym swiecie . Musza jednak uwazac na prowokacje , bo akurat im , bardzo latwo jest podstawic paru wyrostkow , ktorzy latwo moga grac na ich emocjach. To co jeszcze zauwazylam , na wielu stadionach zabrnia sie wnoszenia flag, wznoszenia okrzykow niezwiazanych z druzyna , czyli te same metody obowiazuja wszedzie.Kiedy w Iranie na trybunach zaczeto wznosic okrzyki przeciwko Arabii Saudyjskiej i Bahrajnowi , policja natychmiast przystapila do aresztowan kibicow.
  Partia Kibicow to ciekawa propozycja , tylko czy mozliwa do zrealizowania? Mam wrazenie , ze inicjatywa taka natychmiat zostalaby storpedowana na gorze. Ale warto sprobowac.

  http://www.abc.net.au/unleashed/44308.html

  Polubienie

  • monitorpolski 18 Maj 2011 o 9:17 am

   Zarejestrować partię można, założę się, że przystąpi do niej większość kibiców w Polsce. Ilu ich jest? Milion, półtora? Może nawet więcej. Staruch na prezesa i kandydata na Prezydenta. Jak chłopaki obstawią budki z urnami to nikt nie sfałszuje wyborów. Że to dobry pomysł to zobaczycie – atak na blog dopiero się rozpoczął. NWO likwiduje wszystkie przejawy jedności i działąń grupowych – stąd też atak na Kościół Katolicki, na grupy paramilitarne, przejmowanie organizacji młodzieżowych itd. Kibiców nie są w stanie przejąć, bo jest ich za dużo – zatem trzeba z nich zrobić kryminalistów.

   Polubienie

   • 44 18 Maj 2011 o 10:15 am

    Zauważ, że oni w znacznym procencie są kryminalistami. Bywasz na polskich meczach?

    Polubienie

    • yoko 18 Maj 2011 o 10:55 am

     Dziś każdy może w jednej chwili być kryminalistą*-nawet prowadząc rower po 1-piwie!!!!

     Polubienie

    • monitorpolski 18 Maj 2011 o 11:19 am

     A nie są to sfrustrowani młodzi ludzie, którzy nie widzą dla siebie przyszłości? Uczestnictwo w meczach to dla nich forma wojny z systemem. Ile zarabiasz miesięcznie? Założe się, że min. 4 tys. Większość młodych ludzi ma max 1200, wielu nie ma żadnych dochodów.

     Polubienie

   • człek 18 Maj 2011 o 11:23 am

    Staruch na Prezydenta? Monitorze, chyba Ci kineskop pęka… Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo jesteś zmanipulowany..

    Polubienie

   • poczytalny 18 Maj 2011 o 11:32 am

    Bzdury piszecie !
    Jest, czy byla w Polsce Polska Partia Przyjaciuol Piwa i co dokonala ?
    A przeciez wiecej jest pijacych piwo niz kibicow !
    Nie wciskajcie mlodym kitu.

    Na kibicach (pseudokibicach) chce sie w Polsce wychowac REBELIANTOW aby ludzie sie wzajemnie wymordowali !!!
    Potem wejda naprawiacze i urzadza wam swiat na swoj wzor .
    SWIAT SKLADAJACY sie z „unych” i pewnej ilosci potrzebnych im niewolnikow.

    DO TEGO ZMIERZAJA NA CALYM SWIECIE WZNIECAJAC REWOLUCJE NA CO RAZ NOWE WZORY !!!!!!!!!!!

    NIE DAJCIE SIE ZWARIOWAC !

    Polubienie

   • rambo8 18 Maj 2011 o 12:44 pm

    Tak,a,mi,sie,wydaje,że,kibice,sie,
    zastanawiają,nad,poparciem,JKM,co,chyba,
    by,było,bardziej,efektywne.

    Polubienie

    • pedro 18 Maj 2011 o 4:18 pm

     Ja mówię właśnie, że JKM i Nowa Prawica się odradzają. Kibice wg sondaży w większości popierają JKM. Ale komitety oficjalnie nie udzielają poparcia. Reszta popiera inne prawice ewentualnie narodowy socjalizm z PiSu.

     Polubienie

 10. BirD2 18 Maj 2011 o 5:02 am

  Chiny pojadą do Moskwy z czołgami – i oby!.

  Ni ecierpię takich demokratycznych buców. Nawet jak nogą będe w grobie i zobacze takiego kogoś jak chowa sie po kontach bede miał niezły ubaw..

  Świński cycek.. -.-

  Polubienie

  • Pelagia 18 Maj 2011 o 8:35 am

   jeśli Chiny dojadą do Moskwy, to nie myśl, że się tam zatrzymają.

   Polubienie

 11. Bartek 18 Maj 2011 o 5:13 am

  Komitet 300 http://www.grawitacja44.wordpress.com

  Polubienie

 12. nekromancer 18 Maj 2011 o 7:52 am

  scenariusz na history chanell trzęsienia w New Madrid Zone http://www.youtube.com/watch?v=Uoa18c40nzs

  Polubienie

 13. sebecxs 18 Maj 2011 o 8:04 am

  Ciekawe dlaczego użyto sformułowania ” nie z tej planety”… http://www.tvn24.pl/-1,1703446,0,1,to-sa-rozwazania-nie-z-tej-planety,wiadomosc.html

  Polubienie

 14. wacpan 18 Maj 2011 o 9:13 am

  umknelo a bardzo wazny temat http://nathanel.nowyekran.pl/post/14646,v-4-nowy-uklad-warszawski

  Polubienie

  • monitorpolski 18 Maj 2011 o 9:21 am

   C’mon, toż to jasne jak na dłoni – chcą nas władować w wojnę z Rosją żebyśmy się nawzajem wykrwawili. Rosji Polska nie interesuje, może tylko jako rynek zbytu i kraj tranzytowy. Po co Rosji Polska z cała siecią obcej agentury?

   Polubienie

   • wacpan 18 Maj 2011 o 9:56 am

    http://subaru.nowyekran.pl/post/14583,czy-rosja-najedzie-polske moze byc goraco

    Polubienie

   • Pelagia 18 Maj 2011 o 11:27 am

    Monitor -zgadzam się. Polska i tak już jest rozlożona na łopatki, brak własnych banków, przemysłu, rolnictwa, grunty drogie, ludziom nie opłaca się uprawiać roli ani żadna hodowla. Pełno bezdomnych, berobotnych. Bezdomni sa mordowani (np. sprawa zabójstwa bezdomnych w Legionowie – morderca powiedział – wyrwaliśmy chwasty !!)
    Jest gorzej niż za komuny. Za komuny było ciężko, nie chciałabym powrotu tamtych czasów. Ale gdy Bolek nas od komuny wyzwalał, nigdy bym nie przypuszczała, że będzie tak tragicznie jak teraz.
    Jak Rosjanie byli w Polsce, to nie gnębili przeciętnego Polaka, tylko wrogów politycznych.
    Dzisiaj- gnębi się 99% Polaków

    Polubienie

    • sebecxs 18 Maj 2011 o 12:59 pm

     … komunizmu w Polsce nie było … to była Mugolokomuna…

     Polubienie

   • wacpan 18 Maj 2011 o 12:18 pm

    no tak panie monitor pan ma chhyba antypolskie poglady twierdzac ze rosja ma w dupie polske a smolensk a sprawa z tablicami w obydwu krajach?????tylko czekac na ostrzejsza prowokacje….

    Polubienie

 15. FAKIR 18 Maj 2011 o 9:29 am

  Kamil :

  http://www.Noewiedzial.com

  co za porażka. Antymaterialny pisał już jakiś czas temu, że służby specjalne NWO dwoją się i troją aby skonstruować właśnie takie globalne akcje, które mają za zadanie podważyć i ośmieszyć słowa zawarte w Biblii. Nie będzie żadnego końca świata 21 maja. Wszystko jest celowo nagłaśniane. Pompowana jest w tego typu akcje OGROMNA kasa!!!! Jeden cel takich akcji: Zniszczyć każdą wiarę na świecie. W szczególności chrześcijańską!

  Polubienie

 16. ArO 18 Maj 2011 o 9:52 am

  Polubienie

 17. nwokilla 18 Maj 2011 o 9:54 am

  MONITOR MAM PROSBE BYS PODAŁ INFORMACJE NA BLOGU W WYDARZENIACH – ALBO NAJLEPIEJ GDZIES WKLEIL JĄ NA GÓRZE PO PRAWEJ BTY ZAWSZE BYŁA WIDOCZNA TAK JAK Z ANONYMOUSE.

  To co sie teraz dzieje poszło za daleko dlatego proponuje by ludzie wyszli razem z górnikami 30 czerwca na ulice Warszawy ! Kibice też i niech swoje transparenty zabiorą również zwłaszcza ten z napisem „KRÓLU BAJEK MATOLE TWÓJ RZĄD OBALĄ KIBOLE”


  30 czerwca Warszawa zakończy przygotowania do zaczynającej się następnego dnia polskiej prezydencji w UE. Do stolicy na spotkania i konferencje, wystawy i koncerty zjadą unijni delegaci i dziennikarze. Ale tego dnia na ulice miasta wyjdą też związkowcy „S”: górnicy, stoczniowcy, hutnicy, kolejarze, pracownicy budżetówki – informuje „Rzeczpospolita”. Związkowcy mówią, że „skoro premier nie chce słuchać postulatów związkowców, to teraz cała Europa usłyszy ich protest.”

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Cala-Europa-uslyszy-polski-protest,wid,13399634,wiadomosc_prasa.html
  (wycięte)
  ========================================================
  monitorpolski: nwokilla, dlaczego nie założysz własnego blogu i nie zaczniesz publikować komunikaty o treściach niezgodnych z polskim prawem? Wyciałem fragment nawołujący do zamieszek

  Polubienie

  • nwokilla 18 Maj 2011 o 10:00 am

   całość :

   „30 czerwca Warszawa zakończy przygotowania do zaczynającej się następnego dnia polskiej prezydencji w UE. Do stolicy na spotkania i konferencje, wystawy i koncerty zjadą unijni delegaci i dziennikarze. Ale tego dnia na ulice miasta wyjdą też związkowcy „S”: górnicy, stoczniowcy, hutnicy, kolejarze, pracownicy budżetówki – informuje „Rzeczpospolita”. Związkowcy mówią, że „skoro premier nie chce słuchać postulatów związkowców, to teraz cała Europa usłyszy ich protest.

   – Wychodzimy na ulice, bo ludziom żyje się coraz gorzej, a rząd nie chce rozmawiać o sposobie rozwiązania problemów. Na Komisji Trójstronnej nie ma dialogu, jest dyktatura rządu – twierdzi Roman Gałęzowski, szef „S” w Stoczni Gdańskiej. I wytyka premierowi Tuskowi, że choć jego partia podkreśla solidarnościowe korzenie, „od ideałów Sierpnia ’80 dawno odeszła”.

   Związkowa centrala zakłada, że do Warszawy ma zjechać 30–40 tys. protestujących.

   – Niektórym zależy, by ta prezydencja wypadła źle – powiedział dziennikarzom premier Donald Tusk. Zaznaczył, że organizowania manifestacji zakazać nie można. – Jeśli ktoś będzie chciał w czasie prezydencji zaszkodzić – nie Tuskowi, ale zaszkodzić Polsce i naszemu narodowemu wizerunkowi – to intuicja mi podpowiada, że Polacy ocenią to bardzo krytycznie – dodał.”

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Cala-Europa-uslyszy-polski-protest,wid,13399634,wiadomosc_prasa.html

   BEDZIE 30 TYS OSÓB ! JEŚLI ZJADA SIĘ „KIBOLE” BEDZIE NAS O WIELE WIECEJ…

   Polubienie

 18. eltoro83 18 Maj 2011 o 10:17 am

  O proszę ,a w mediach cichutko na ten temat.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,118036,title,To-byla-powazna-zadyma-co-zrobili-studenci,wid,13417790,komentarz.html

  Polubienie

 19. Michał 18 Maj 2011 o 10:17 am

  Ale piep…ycie o tych kibolach. Jak czasem pójdę na mecz Pogoni i widzę ten „patriotyzm” kibiców to mnie żałość dopada. Tylko chu……iami walą, wóda się leje itp. To chyba NWO chce w Waszych oczach zrobić z nich idoli. O czym Wy piszecie? Jaki patriotyzm? Oni gdyby dać wódę, drużynę z klasowych obcokrajowców to olali by wszystko. Nakręcacie się nic więcej. Ten rząd nie jest najlepszy, ale chyba najlepszy na te czasy.Polacy tylko potrafią narzekać i wszędzie szukać winnych, ale zabrać się za robotę to już trudno. A już ci opaśli związkowcy, zarabiający po 2 dychy. Oni to protestują, żeby nie stracić swoich przywilejów. To są wasi Idole??? Żenada!.

  Polubienie

  • 44 18 Maj 2011 o 10:36 am

   W pełni się z tobą zgadzam. Może jeszcze pootwierajmy zakłady karne – będzie więcej protestujących! I jaka wspaniała przyszłośc! Nie mam nic przeciwko kibicom, ale to coś, co łazi na mecze nie zasługuje na miano „kibic”. Prawdziwi kibice właśnie przez nich przestali oglądać mecze na stadionach.

   Polubienie

  • marek 18 Maj 2011 o 11:09 am

   Tyś urzędnik na państwowej posadce? Bydło jest jak wszędzie, nawet w sejmie. Tam to dopiero odsetek bydła jest chyba największy. Nawet traktatu lizbońskiego nikt nie przeczytał a 384 osoby były ZA! Pijaństwo wychodzi raz na jakiś czas, ale dobrze opisał je Rywiński, że w TV się kłócą a chwilę później razem na wódkę idą.

   Piłka jest prosta. 🙂 250.000 urzędników na bruk to da ok 10.500.000.000zł oszczędności rocznie, nie mówiąc już sprzedaży połowy tych biurowców. Taka kwota to >500zł/miesięcznie więcej dla człowieka który coś produkuje.

   Polubienie

   • Michał 18 Maj 2011 o 11:40 am

    Nie, prowadzę działalność gospodarczą, zatrudniam ludzi, a więc po części utrzymuje ich rodziny. Płacę im na ile mnie stać. Ale gdyby miał mi się pokazać w zakładzie związkowiec, np. taki opasły Śniadek, to bym rozgonił to całe tałatajstwo. Niech se sami radzą.

    Marek. A gdzie będzie pracować te 250 000 zwolnionych ? Zaoszczędzone pieniądze wydasz na zasiłki albo dowalisz mi dodatkowy podatek.

    Polubienie

    • sebecxs 18 Maj 2011 o 12:17 pm

     … tak Ty utrzymujesz ich rodziny… hehe… też miałem tę chorobę jak zatrudniałem ludzi….

     Polubienie

  • monitorpolski 18 Maj 2011 o 11:13 am

   Liczyłeś procentowo tych „pijaków”? Masz dowody w postaci nagrań, zdjęć itd. Ja natomiast widzę watahy gestapowców pacyfikujących polską młodzież za to, że wyrażają swoje poglądy polityczne, widzę wstęp do łapanek na ulicach, widzę wstęp do obozów dla „niesfornych”, które się potem przekształcą w obozy śmierci. Tak samo było za Hitlera – najpierw zamykali „komunistów”, do których mało kto miał sympatię, a potem przychodzili po zwykłego obywatela, który nie chciał brać udziału w ludobójstwie. Och, jesteś wyżymany przez media, musisz przejść samooczyszczenie.

   Polubienie

   • Michał 18 Maj 2011 o 11:34 am

    A jaki masz dowód, że ktoś im tych transparentów nie podsuwa wraz ze skrzynalem wódy? Jak na nich czasami patrzę na stadionie, to oni chyba nie potrafią 2+2 dodać a co dopiero myśleć politycznie.

    Polubienie

    • olek 18 Maj 2011 o 12:07 pm

     A masz dowód, że podsuwa?

     Takie towarzystwo o którym piszesz to było raczej zwoływane przez tzw. Tarasów pod Pałac Prezydencki by drwić z modlących się ludzi.

     Polubienie

   • Michał 18 Maj 2011 o 11:35 am

    A ten co kopał w plecy dziennikarkę to też patriota? Żarcik Ci się wyostrzył.

    Polubienie

  • rambo8 18 Maj 2011 o 12:55 pm

   Śmieszny,jesteś.Najlepszy,rząd,na,te,czasy?
   Ty,to,chyba,bierzesz,informacje,z,tvn24.

   Polubienie

   • 44 18 Maj 2011 o 1:33 pm

    Z tym rządem, to przesadził… 😉
    Ale byłbym naprawdę ostrożny ze stawianiem na kiboli. Jak każda większa grupa są kierowani przez ludzi, którym niekoniecznie będzia z nami po drodze. Zrobic zawieruchę – jak najbardziej. Potem wywęszą swój interes i skończą się hasła patriotyczne.

    Polubienie

 20. FAKIR 18 Maj 2011 o 10:26 am

  Jak pisał Antymaterialny….

  „albo teraz albo nigdy…”

  „Jeśli chcesz wiedzieć jaka będzie przyszłość wyobraź sobie but na twarzy…na zawsze”
  George Orwell

  „Jeśli Ty chcesz wiedzieć skąd Orwell wiedział, napiszę Tobie jedno – Eton School”

  ja już wiem, a Ty???

  Polubienie

 21. FAKIR 18 Maj 2011 o 10:30 am

  a założył ją opętany przez szatana
  w 1440 r. król Anglii Henryk VI jako The King’s College of Our Lady of Eton beside Windsor

  Ostatnio dziennikarce w TVP Info bezczelnie przerwano wypowiedź gdy „zaczepiła” o ten temat

  Polubienie

 22. FAKIR 18 Maj 2011 o 10:36 am

  Tutaj znajdziecie według Antymaterialnego „KLUCZ”

  http://www.etoncollege.com/

  Polubienie

 23. yoko 18 Maj 2011 o 11:01 am

  Taki komunikat leciał na pasku w superstacji” godz 24:15 ;

  Żadna z 17-tu niemieckich elektrowni atomowych nie ma zabezpieczeni przed kolizją (lub upadkiem) z samolotem !!!
  co to ma znaczyć…

  Polubienie

  • olek 18 Maj 2011 o 12:00 pm

   Rząd w Berlinie zbadał wytrzymałość niemieckich elektrowni atomowych. Są zasadniczo bezpieczne – uznali eksperci. Ale żadna z 17 niemieckich elektrowni atomowych nie jest zabezpieczona na wypadek katastrofy dużego samolotu – pisze „Der Spiegel”.

   Siedem najstarszych niemieckich elektrowni atomowych wyłączono po awarii elektrowni Fukushima. Japońska katastrofa wzmocniła wówczas w Niemczech antyatomowe nastroje. Władze zleciły zbadanie poziomu ich bezpieczeństwa – tzw. próby wytrzymałości (stress testy). Dziś rząd w Berlinie przedstawił raport z badań: elektrownie są bezpieczne. Z jednym wyjątkiem.

   Cztery elektrownie bezbronne wobec katastrofy lotniczej

   – Cztery spośród starszych niemieckich elektrowni jądrowych nie mają żadnej ochrony nawet na ewentualność katastrofy małego samolotu – powiedział, przedstawiając raport, minister środowiska Niemiec, Norbert Roettgen. Minister zasygnalizował, że pozostaną one wyłączone. Dotyczy to siłowni Biblis A i Biblis B w Hesji, Philipsburg 1 w Badenii-Wirtembergii oraz Bruensbuettel w Szlezwiku-Holsztynie.

   Trzy siłownie przetrwają upadek małego samolotu. Dużego – żadna

   Pozostałe trzy ze starszych elektrowni atomowych – tzn. zbudowanych jeszcze przed 1980 rokiem – są zabezpieczone jedynie na wypadek katastrofy lżejszego samolotu. Według „Spiegla” reszta niemieckich siłowni będzie bezpieczna również wtedy, gdyby na jej terenie rozbił się samolot średniej wielkości.

   Ale, jak podkreślił minister Roettgen,

   „żadna z elektrowni nie osiągnęła trzeciego poziomu (zabezpieczeń – red.), czyli ochrony na wypadek katastrofy dużego samolotu”.

   Polubienie

   • yoko 18 Maj 2011 o 8:05 pm

    To mi wyglada na powtórke z WTC<<<

    Polubienie

  • Taka prawda 18 Maj 2011 o 8:04 pm

   Powtórka z 9/11 się kłania. Tym razem po elektrowniach atomowych pojadą. Widać StuxNet za wolno wymordowywuje a tu trza pieciolatke zabójstw w tydzień wykonać. Bo „zabić, skazić, zatruć” to najważniejsze przykazania z biblii mugoli. Przecież sam naczelny bajkopisarz kazał im mordować ile wlezie. I gdzie wlezie. Byle tylko maksymalnie okrutnie. Jak na Wołyniu chociażby.

   Polubienie

 24. Pal48 18 Maj 2011 o 11:56 am

  monitorpolski :

  What the fuck? Who are you to dictate me what I can on what I can not publish on my private American blog?!!

  Dziękuję, to mi wszystko wyjaśnia. I piszę po polsku, bo jestem Polakiem i mam poczucie własnej narodowości.

  Polubienie

 25. adio 18 Maj 2011 o 12:47 pm

  Let’s F****G GO !

  Polubienie

 26. sono 18 Maj 2011 o 1:01 pm

  Tu znowu jakis filmik z oficjalnego History channel, w ktorym mowia o „mozliwym trzesieniu ziemi”.

  Polubienie

 27. klos 18 Maj 2011 o 3:11 pm

  Mam nadzieje ze to przyszlosc polski(MLODZIEZ).Bo ci politycy i roznej masci publicysci tzw.Elity intelektualne kraju sa tez skorumpowane i nasycone kasa.Atacy nie beda walczyc o pospulstwo(spoleczenstwo).Ludzie co tu pisac co tu polemizowac
  Elity tego kraju zawsze zawodzily i zawodza i beda zawodzic.Dlaczego gdyz wiekszosc
  tych elit jest na garnuszku (swiatowej syjonistyczno-masonskiej MAFII).Dawno temu nasza znana pisarka Maria Konopnicka tak sie miala wyrazic (POLSKO CIEBIE CZYSCI TYLKO ZBAWIA)tzn.prosci zwykli uczciwi POLACY.A takimi sa kibice (mlodzi).Jednego tylko im potrzeba (PRAWDZIWEGO…POLAKA…RASOWEGO…PRZYWODCE).Wszystko w naszym pieknym kraju jest do wymiany (OBECNE PSEUDO-ELITY-INTELEKTUALNE)..A WIEC DO PRACY POLACY……KONIEC PASOZYTOW Z NWO..I MASONOW..

  Polubienie

 28. ARTUR 18 Maj 2011 o 8:36 pm

  Walki na stadionach są formą ćwiczeń prowokowanych przez wtyczki policji w grupach młodzieży ,taką wtyczkę można namierzyć tylko z dokumentów gdyż wygląda i zachowuje się jak przestępca ale po aresztowaniu zostaje zwolniony ,przeważnie są w stopniu porucznika .Dziwne że można zostać aresztowanym za wyzwiska w miejscu publicznym a za bijatykę z policją wypuszcza się przestępcę na wolność .

  Polubienie

 29. szperacz 19 Maj 2011 o 12:06 pm

  Na wypowiedzi Zyrińskiego radziłbym uważać. Nawet wikipedia podaje, że on jest żydem.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Rosyjscy_%C5%BBydzi
  Naprawdę nazywa się on Ejdelsztejn

  Polubienie

 30. szperacz 19 Maj 2011 o 12:25 pm

  Monitor, nie masz lepszych Mędrców Syjonu do cytowania niż Ejdelsztejna?

  Żyrinowski (…) m.in. prezentował publicznie mapę z przyszłymi granicami Rosji na linii Wisły. W związku z tym w czasie wyborów prezydenckich w 1996 roku wygrażał Polsce nowym rozbiorem między Niemcami a Rosją. (…) Deklarował chęć użycia broni jądrowej przeciwko Japonii oraz nałożenia blokady morskiej w celu zagłodzenia jej mieszkańców.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82adimir_%C5%BByrinowski

  Hasbara podrzuca ci brednie, a ty wszystko to bierzesz za dobrą monetę.

  Polubienie

 31. szperacz 19 Maj 2011 o 12:42 pm

  Kolejny „ałtorytet”:
  Janusz Korwin-Mikke – Ozjasz Goldberg – mason,
  Ej, Monitor, Monitor…

  Polubienie