Wydarzenia i komentarze, 18 maja 2011r (cz. 2)

Były szef MWF może mieć już AIDS-a.
Jak podaje Cleveland Leader, pokojówka rzekomo zaatakowana przez Dominique Strauss – Kahna mieszka na Bronxie w apartamencie wyłącznie dla ofiar HIV-a lub z rozwiniętym AIDS-em. Jej poprzednie mieszkanie na Harlemie też było dla osób z tą chorobą. Osoby bez zaświadczenia o chorobie nie są akceptowane, jedynym wnioskiem jest więc, że szef MWF mógł się zarazić tą chorobą.

Jane Burgermeister o aresztowaniu prezesa MFW – to jest cios dla globalistów
Według austriackiej dziennikarki, aresztowanie Dominique Strauss-Kahna jest „uderzeniem sejsmicznym” w elitę finansową świata, która zamierzała zniszczyć zarówno dolara jak i euro, by wprowadzić nowy system monetarny oparty walucie Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Aresztowanie bankiera powstrzymało jego udział w kluczowych pertraktacjach, które miały na celu wprowadzenie kolejnych rujnujących kraje tzw. bailoutów  – pakietach pomocy finansowej, które nie są niczym innym jak transferem olbrzymich ilości pieniędzy w ręce elit.
Dominique Strauss – Kahn był kluczową postacią w inicjatywie rozpowszechnienia nowej światowej waluty bezgotówkowej SDR (Special Drawing Rights – specjalne prawa ciągnienia), która jest emitowania przez MFW już od 1970 roku. Jego aresztowanie powstrzymało plany wprowadzenia tego „pieniądza” na arenę międzynarodową – na razie więc pozostaje jako wewnętrzna waluta MFW, choć ONZ rozpoczęło już nawet tłoczenie specjalnych monet SDR.
SDR miałoby być „koszykiem walutowym” – opierałoby się na dotychczasowych dolarach, brytyjskich funtach, euro, jenie, a najpóźniej od 2015 roku dołączyłby do tego chiński juan. Chiny są więc bardzo zainteresowane wprowadzeniem SDR, głównie z uwagi na fakt, że zarówno euro jak i dolar przeznaczone są do upadku, podczas gdy chińska ekonomia szybko wzrasta. Tak więc SDR byłby na rękę tylko Chinom i międzynarodowym bankierom.
Według źródeł dziennikarki, nowym prezesem MFW ma zostać Minister Finansów Francji Christine Lagarde, który będzie kontynuował destrukcyjną politykę dotychczasowego szefa. Francja jest kluczowa we wprowadzaniu zabójczej dla krajów Europy polityki zadłużania i bail-outów. Usunięcie Dominique Strauss – Kahna jest jednak poważnym ciosem dla globalistów – nastąpił on w kluczowym momencie, gdy wzmaga się opozycja wobec zabójczej polityki MFW. Burgermeister przypuszcza, że kierownictwo MFW dostanie się niedługo w ręce ludzi pozytywnie nastawionych do euro i dolara.

Czy to już faszyzm? 500 zł kary za „lekceważenie konstytucyjnych organów RP”

Mandat w wysokości 500 zł wręczony wczoraj kibicowi w Białymstoku za „lekceważenie konstytucyjnych organów RP, poprzez wykrzykiwanie haseł z użyciem słów nieprzyzwoitych”. http://wpolityce.pl/view/11989/_500_zl_kary_za__lekcewazenie_konstytucyjnych_organow_RP__poprzez_wykrzykiwanie_hasel_z_uzyciem_slow_nieprzyzwoitych_.html

Potężne schrony na pustyni
Zdjęcia tych dziwnych budowli można znaleźć na Google Maps, więc nie jest to kreacja fotoszopa. Na razie można się doliczyć 7 takich schronów, każdy ma średnicę ok. 100 m, nieznana jest ich wewnętrzna konstrukcja. Do schronów prowadzą dziwne drogi, które są … zasypane piaskiem.
podane koordynaty: 24.714502,54.984069, są to więc Emiraty Arabskie.
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread702163/pg1

Schrony powstają też w Rosji i USA
Jak podał Bloobmerg, Rosjanie już od ponad 3 lat przygotowują się na wojnę lub na kataklizm związany z 2012 rokiem. Bunkier można kupić już za $400,000. Russia Today podała, że w samej Moskwie buduje się nowych 5000 bunkrów. Miejskie schrony mogą pomieścić tylko połowę mieszkańców stolicy Rosji, inwestycja ma więc nadrobić zaległości. Oprócz schronów Moskwa dysponuje bardzo głębokim metrem, które również może posłużyć jako schronienie w przypadku zagrożenia. W USA również na gwałt buduje się schrony – zapotrzebowanie jest tak duże, że firmy nie są w stanie obsłużyć zamówień. Jedynym krajem, który zapewnia schrony dla wszystkich mieszkańców jest Szwajcaria.
W styczniu na tym blogu był artykuł o budowie potężnych schronów w USA, pisałem m.in. „Zaczynają się więc budowy domów o kształcie kopuły, który to okazuje się najbardziej odporny na wszelkie zagrożenia atmosferyczne (http://www.monolithic.com/). Buduje się podziemne bunkry, a rząd amerykańki w tajemnicy przed społeczeństwem ma już gotowe podziemne miasta! Tę konspirację zdemaskował częściowo w swoim programie telewizyjnym Jesse Ventura ( http://www.youtube.com/watch?v=fOWWIDT910I ) ujawniając konstrukcje pod lotniskiem w Denver – podziemne miasto na kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców! A takich miejsc jest znacznie więcej, jednak na pewno nie będzie w nich miejsca dla zwykłych Amerykanów”.
W poniedziałkowym programie Alexa Jonesa Joel Skousen (http://www.worldaffairsbrief.com/) podał, że w USA istnieją podziemne miasta wielkości Waszyngtonu! Oczywiście, nie dla przeciętnego zjadacza chleba.

Reklamy