Wydarzenia i komentarze, 18 maja 2011r (cz. 2)

Były szef MWF może mieć już AIDS-a.
Jak podaje Cleveland Leader, pokojówka rzekomo zaatakowana przez Dominique Strauss – Kahna mieszka na Bronxie w apartamencie wyłącznie dla ofiar HIV-a lub z rozwiniętym AIDS-em. Jej poprzednie mieszkanie na Harlemie też było dla osób z tą chorobą. Osoby bez zaświadczenia o chorobie nie są akceptowane, jedynym wnioskiem jest więc, że szef MWF mógł się zarazić tą chorobą.

Jane Burgermeister o aresztowaniu prezesa MFW – to jest cios dla globalistów
Według austriackiej dziennikarki, aresztowanie Dominique Strauss-Kahna jest „uderzeniem sejsmicznym” w elitę finansową świata, która zamierzała zniszczyć zarówno dolara jak i euro, by wprowadzić nowy system monetarny oparty walucie Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Aresztowanie bankiera powstrzymało jego udział w kluczowych pertraktacjach, które miały na celu wprowadzenie kolejnych rujnujących kraje tzw. bailoutów  – pakietach pomocy finansowej, które nie są niczym innym jak transferem olbrzymich ilości pieniędzy w ręce elit.
Dominique Strauss – Kahn był kluczową postacią w inicjatywie rozpowszechnienia nowej światowej waluty bezgotówkowej SDR (Special Drawing Rights – specjalne prawa ciągnienia), która jest emitowania przez MFW już od 1970 roku. Jego aresztowanie powstrzymało plany wprowadzenia tego „pieniądza” na arenę międzynarodową – na razie więc pozostaje jako wewnętrzna waluta MFW, choć ONZ rozpoczęło już nawet tłoczenie specjalnych monet SDR.
SDR miałoby być „koszykiem walutowym” – opierałoby się na dotychczasowych dolarach, brytyjskich funtach, euro, jenie, a najpóźniej od 2015 roku dołączyłby do tego chiński juan. Chiny są więc bardzo zainteresowane wprowadzeniem SDR, głównie z uwagi na fakt, że zarówno euro jak i dolar przeznaczone są do upadku, podczas gdy chińska ekonomia szybko wzrasta. Tak więc SDR byłby na rękę tylko Chinom i międzynarodowym bankierom.
Według źródeł dziennikarki, nowym prezesem MFW ma zostać Minister Finansów Francji Christine Lagarde, który będzie kontynuował destrukcyjną politykę dotychczasowego szefa. Francja jest kluczowa we wprowadzaniu zabójczej dla krajów Europy polityki zadłużania i bail-outów. Usunięcie Dominique Strauss – Kahna jest jednak poważnym ciosem dla globalistów – nastąpił on w kluczowym momencie, gdy wzmaga się opozycja wobec zabójczej polityki MFW. Burgermeister przypuszcza, że kierownictwo MFW dostanie się niedługo w ręce ludzi pozytywnie nastawionych do euro i dolara.

Czy to już faszyzm? 500 zł kary za „lekceważenie konstytucyjnych organów RP”

Mandat w wysokości 500 zł wręczony wczoraj kibicowi w Białymstoku za „lekceważenie konstytucyjnych organów RP, poprzez wykrzykiwanie haseł z użyciem słów nieprzyzwoitych”. http://wpolityce.pl/view/11989/_500_zl_kary_za__lekcewazenie_konstytucyjnych_organow_RP__poprzez_wykrzykiwanie_hasel_z_uzyciem_slow_nieprzyzwoitych_.html

Potężne schrony na pustyni
Zdjęcia tych dziwnych budowli można znaleźć na Google Maps, więc nie jest to kreacja fotoszopa. Na razie można się doliczyć 7 takich schronów, każdy ma średnicę ok. 100 m, nieznana jest ich wewnętrzna konstrukcja. Do schronów prowadzą dziwne drogi, które są … zasypane piaskiem.
podane koordynaty: 24.714502,54.984069, są to więc Emiraty Arabskie.
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread702163/pg1

Schrony powstają też w Rosji i USA
Jak podał Bloobmerg, Rosjanie już od ponad 3 lat przygotowują się na wojnę lub na kataklizm związany z 2012 rokiem. Bunkier można kupić już za $400,000. Russia Today podała, że w samej Moskwie buduje się nowych 5000 bunkrów. Miejskie schrony mogą pomieścić tylko połowę mieszkańców stolicy Rosji, inwestycja ma więc nadrobić zaległości. Oprócz schronów Moskwa dysponuje bardzo głębokim metrem, które również może posłużyć jako schronienie w przypadku zagrożenia. W USA również na gwałt buduje się schrony – zapotrzebowanie jest tak duże, że firmy nie są w stanie obsłużyć zamówień. Jedynym krajem, który zapewnia schrony dla wszystkich mieszkańców jest Szwajcaria.
W styczniu na tym blogu był artykuł o budowie potężnych schronów w USA, pisałem m.in. „Zaczynają się więc budowy domów o kształcie kopuły, który to okazuje się najbardziej odporny na wszelkie zagrożenia atmosferyczne (http://www.monolithic.com/). Buduje się podziemne bunkry, a rząd amerykańki w tajemnicy przed społeczeństwem ma już gotowe podziemne miasta! Tę konspirację zdemaskował częściowo w swoim programie telewizyjnym Jesse Ventura ( http://www.youtube.com/watch?v=fOWWIDT910I ) ujawniając konstrukcje pod lotniskiem w Denver – podziemne miasto na kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców! A takich miejsc jest znacznie więcej, jednak na pewno nie będzie w nich miejsca dla zwykłych Amerykanów”.
W poniedziałkowym programie Alexa Jonesa Joel Skousen (http://www.worldaffairsbrief.com/) podał, że w USA istnieją podziemne miasta wielkości Waszyngtonu! Oczywiście, nie dla przeciętnego zjadacza chleba.

Reklamy

195 responses to “Wydarzenia i komentarze, 18 maja 2011r (cz. 2)

 1. FAKIR 18 Maj 2011 o 11:12 am

  Przestroga

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Nowy_wspania%C5%82y_%C5%9Bwiat

 2. FAKIR 18 Maj 2011 o 11:13 am

  jakby ktoś nie kumał to ETON się kłania 🙂

 3. FAKIR 18 Maj 2011 o 11:17 am

  Antymaterialny poleca książkę.

  „Aldous Huxley i George Orwell, banici z Eton, ku przestrodze dla świata”

 4. poczytalny 18 Maj 2011 o 11:17 am

  „MOnitorze” !
  Twoj portal jest na tyle ciekawy ,co i TY sam ze swoja dzialalnoscia ale nie o tym chce ci szczerze napisac ,tym bardziej,ze zyjemy w OGROMNIE ZAKLAMANYM SWIECIE !
  Jezeli TY i twoi mocodawcy chcecie sluzyc narodom,ktorym na sercu lezy dobro i PRAWDA ,to pozowl ze zapytam cie dlaczego uczciwych ludzi kasujesz posty ?

  A moze to nie ty moderujesz ten portal i na nim dyskusje a robia to inni ???

  Pisze tu wielu fanatykow ,tak religijnych jak i swieckich.

  Taki dla przykladu jeden czy drugi nawiedzony (po ich tresci mozna sie dowiedziec ,ktorzy to sa,nie bede wymienial ich przybranych nickow i nazwisk) osmiesza lub deskrydetuje twoja prace,nawet wyglada na to ,ze upodabniasz sie do nich .
  Ich posty na portalu trwaja a dobre od strony prawdy znikaja – DLACZEGO ?

  A SZKODA ,BO MASZ ZDROWY PUNKT WIDZENIA NA TO CO SIE WOKOL NAS DZIEJE.

  Na ich fora juz nikt nie wchodzi ,sami tam pisza pod roznymi nickami i przychodza do ciebie aby i tu zamet czynic.

  Zostalo 3 dni do konca swiata (czytaj KONCA KLAMSTW ) !
  Bierzmy sie wszyscy za pisanie prawdy i to tej ktore widzimy/slyszmy MY SAMI bez powielania LZEMEDIOW !
  Wymieniajmy sie wlasnymi pogladami az po SWIATOPOGLAG.
  Nie uprawiajmy PROPAGANDY i DEZINFORMACJI !!!

  • monitorpolski 18 Maj 2011 o 11:22 am

   Pisz konkrety, a nie kalumnie.

   • poczytalny 18 Maj 2011 o 2:23 pm

    Co rozumiesz pod pojeciem „kalumnie” ?
    Pamietaj ,ze bywaja tez BOLESNE PRAWDY !

    Taka bolesna prawda jest SZERZENIE ANTYPOLONIZMU !!!

    Przykrym jest to,ze Polak Polakowi nie wierzy a daje wiare klamstwom i klamcom.
    Czy wg.ciebie demaskowanie klamstw jest kalumnia ,obojetnie od kogo te klamstwa plyna ?.
    Wiedz,ze jestem jednym z tych Polakow,ktorzy klamcow scigaja gdzie tylko znajada sie na ich drodze .

    NIE MA TOLERANCJI i MILOSIERDZIA DLA KLAMCOW i TYCH CO SZERZA ZLO !
    Obojetnie z jakich rodow i narodow pochodza,kim sa i jakie piastuja stanowiska od maluczkich i prostaczkow po prezydentow i krolow !

    • poczytalny 18 Maj 2011 o 2:57 pm

     Dlugo ta moderacja potrwa ?

     • monitorpolski 18 Maj 2011 o 4:13 pm

      Sorry – ale jak jestem poza dostępem do komputera to może potrwać…

    • monitorpolski 18 Maj 2011 o 4:17 pm

     Jacy „mocodawcy”. To jest kalumnia – ładujesz mnie wśród agentów. Nie mam żadnych „mocodawców” jak i większość właścicieli prywatnych blogów. Po to takie uwagi?

  • BirD2 18 Maj 2011 o 1:25 pm

   Gość ma racje ale sam zaliczasz sie do tych o których piszesz po tej wpadce z Końcem Świata. Zapamiętam twój nick i powiem co coś jak będzie 22 (tzn. za 4dni).

   • BirD2 18 Maj 2011 o 5:22 pm

    Nie mówie tutaj o tobie panie Monitor.

    ^.-

   • BirD2 18 Maj 2011 o 5:31 pm

    Nie mówie tutaj o tobie panie Monitor.

    ^.-

    Sully :

    MOL nie uświadomimy sobie bo za głupi jesteśmy jako rasa. Człowiek wykorzystuje znikomy procent swojego umysłu…az strach się bać gdybysmy mogli wykorzystać choc 75%

    Ale po co?. Masz domek, rodzine, dzieci bawiących sie w ogródku, ogródek z warzywami.. Po co więcej. Gdyby Bóg chciał by ludzie weszli na „większy poziom” dawno by to uczynił.

    Po co komu jakaś super zajebista moc. By ją znów do wojennych celów udoskonalać. Jest jak jest i niech tak jest. Jak to sie skończy to miejmy nadzieję że będzie nowy wspaniały świat i to jest pozytywne. A nie jakieś udoskonalanie sie.

    Moim zdaniem to wszystko to totalna bzdura i zamydlanie oczu że niby jesteśmy czymś a możemy być bardziej rozwinięci. Zastanów sie że teraz jesteśmy słabi a do czego człowiek doprowadził?. Gdybyśmy byli 50-70% razy bardziej rozwinięci ito nawet nie chce myśleć.

    • sebecxs 18 Maj 2011 o 8:05 pm

     …no właśnie… i to jest świadomość..

 5. wykmily 18 Maj 2011 o 11:35 am

  Zobaczymy,cos sie zaczyna dziac, moze w koncu sie za nich wezma. Szkoda tylko ze JUZ CALY SWIAT PRZESIAKNIETY JEST TYM GÓWNEM I WIEKSZASC LUDZI. KAZDY TYLKO KASKA KASKA KASKA. BÓG MAMONA RZADZI…

  • sebecxs 18 Maj 2011 o 12:05 pm

   …proszę mnie nie podpinać do tych TYLKO KASKA…

   • wykmily 18 Maj 2011 o 1:49 pm

    Nie podpinam wszystkich , wiekszosc ziom!!!

 6. kok 18 Maj 2011 o 11:39 am

  Jezus w ewangelii przestrzegał przed fałszywymi prorokami, i stwierdził, że tylko Bóg Ojciec zna datę końca, żaden człowiek, żaden anioł, nawet Syn nie zna tej daty, tylko Ojciec 🙂

  • sebecxs 18 Maj 2011 o 12:08 pm

   hmmm… i tak to było w oryginale napisane jak tutaj piszesz? ..masz tekst źródłowy to wrzuć linka… ocenimy….

   • kok 18 Maj 2011 o 12:46 pm

    Mk 13,32 i Mt 24,36-41
    Przekład interlinearny z greckiego (czyli słowo w słowo) NT można kupić w księgarniach lub w necie. Ale pewnie chodzi ci o internetową Biblię, więc masz: http://www.literatura.hg.pl/greek/index_gr.htm
    Ale już sam musisz znaleźć wersety.

    • sebecxs 18 Maj 2011 o 1:19 pm

     thx

    • BirD2 18 Maj 2011 o 1:42 pm

     A ten kto tworzy pen Plan? Szatan..:D

     On też zna, jeżeli to zaplanował ^.-

 7. kok 18 Maj 2011 o 11:42 am

  a poza tym, nie wypełniły sie wszytskie proroctwa a chrześcijaństwo jeszcze nie jest globalnie potępiane. A dalej, Jezus przyjdzie ponownie po 3,5 latach panowania antychrysta, a skoro jeszcze antychryst nie przyszedł, możemy b yć pewnie, ze żadnego końca świata jeszcze nie będzie. Antychryst będzie panował w Jerozolimie.

 8. Talbot 18 Maj 2011 o 11:52 am

  Sensacyjne zeznania byłego agenta CIA: bin Laden nie żyje od 5 lat
  44 minuty temu RC / rt.com, PAP
  Osama bin Laden, fot. Reuters
  Osama bin Laden, fot. Reuters

  Osama bin Laden nie żyje od co najmniej 5 lat – podał portal rt.com. Tą sensacyjną wiadomość przekazał dziennikarzom głównej rosyjskiej stacji telewizyjnej były agent CIA Berkan Jaszar, który obecnie pracuje jako dziennikarz w Turcji.

  Były agent przyznał, że bin Laden był bardzo dobrze chroniony przez straż z Czeczenii. Trzech ochroniarzy miało być obecnych przy bin Ladenie do samego końca i widzieć śmierć terrorysty. – Bardzo dobrze pamiętam jego datę śmierci, ponieważ pojawiły się w niej trzy szóstki: 26.06.2006 roku – wyznał Jaszar. Według słów byłego agenta CIA przy śmierci bin Ladena, poza ochroniarzami, byli obecni dwaj muzułmanie z Londynu oraz dwie osoby z USA.

  – Bin Laden tuż przed śmiercią był bardzo poważnie chory, znacznie schudł. Jego ciało zostało spalone – powiedział w wywiadzie dla rosyjskiej telewizji Jaszar.

  Więcej: http://tiny.pl/hftpp

 9. katerina404 18 Maj 2011 o 12:12 pm

  Czyli co? Kahn został aresztowany z powodu seksualnych wybryków, czy z powodu rujnujących kraje tzw. bailoutów? Czyli pokojówka była podstawiona, gdyz znali jego perwersje seksualne i wiedzieli, że się na nie złapie? Musiała być chyba atrakcyjna, albo mu coś podsypali. Czy to była forma zaatakowania go od tyłu, z powodu braku innych dowodów? Ciężko się w tych ich matactwach połapać.?

  • monitorpolski 18 Maj 2011 o 4:22 pm

   Nie musiało nawet dojść do żadnych ekscesów. Ot pokojówka dostała odpowiednią kasę i zrobiła akcję symulowanego napadu. W 2007 roku jeszcze jak pracowałem dla TVP to udało nam się wejść za pomocą pokojówki do luksusowej suity w hotelu w Zurychu który wynajmował niejaki Krauze. Pokojówka otworzyła kluczem master drzwi a on wyleciał nagi co uwieczniliśmy kamerami. Nigdy to się jednak nie wydostało na zewnątrz gdyż mogłoby się dla niego źle skończyć. Nie będę pisał szczegółów…. Podaję to jako przykład, że najłatwiej kogoś uwalić jak przebywa w hotelu.

   • rabarbarek 18 Maj 2011 o 5:13 pm

    Katerina, dopowiem cos od siebie na ten temat. Otoz po przyjezdzie do Kanady czekalam na miejsce w szkole jezykowej [ znajomosc mojego angielskieo byla kiepska] i w tym czasie musialam pracowac . Dostalam prace w hotelu jako taka wlasnie pokojowka. Nie byl to z pewnoscia hotel klasy w ktorym przebywal pan DSK , ale najlepszy w miasteczku. Obowiazywaly tam zasady , ktorych nalezalo przestrzegac. Mialas uniwersalny klucz ale zanim go uzylas nalezalo zapytac czy ktos jest w pokoju. Jesli ktos byl pod zadnym pozorem nie wchodzilo sie, jesli nikt nie odpowiadal , otwieralo sie drzwi i stojac na zewnatrz , sprawdzalo czy pokoj jest pusty. Dopiero wtedy mozna bylo zaczac sprzatanie. Mysle , ze podobne zasady obowiazuja wszedzie a tym bardziej w luksusowych hotelach. Nie wyobrazam sobie , zeby baba weszla do pokoju , w ktorym przebywa nagi gosc , zamknela drzwi a ten nieszczesny gosc nagle rzucil sie na nia w celach lubieznych. To po prostu nie sensu i jesli juz ktos jest winny to owa poszkodowana ktora nie dostosowala sie do obowiazujacego regulaminu . Albo go nie znala , bo nigdy tam nie pracowala a podstawiono ja na jeden dzien.

    • Wizzgaa 18 Maj 2011 o 5:21 pm

     Acha ,czyli pan DSK po prostu ukarał pokojówkę za „nie dostosowanie się do obowiązującego regulaminu” ?Rabarbarek ,czy dobrze cię zrozumiałam ?

    • Annah. 18 Maj 2011 o 5:49 pm

     Rabarbarku, w nawet w wysokiej klasy hotelach trafiają się zupełnie pozbawieni kurtuazji goście żeby nie nazwać po imieniu, którzy potrafią coś zamówić oczekując leżąc na swoim łożu jak ich Pan Bóg stworzył na przyniesienie zamówienia, zwłaszcza kiedy są już po pierwszym głębszym i wydaje im się że kiedy płacą to wszystko im wolno a dewizą hotelu jest na przykład „Yes I can”, znam z odpowiadań. Tak jak piszesz, wejścia poprzez masterki są obwarowane etykietą i tutaj nie ma żadnych odstępstw przynajmniej w kilkugwiazdkowych hotelach.

     Ale w tej sytuacji sprawa wygląda co najmniej dziwnie, i nie sadzę by sprawca całego zamieszania jeśli do czegoś doszło – działał świadomie, zbyt wiele miał do stracenia.

    • rabarbarek 18 Maj 2011 o 6:20 pm

     Wizzgaa, mysle , ze to pan DSK zostal ukarany , a za co, byc moze dowiemy sie wkrotce. Nie mam zamiaru bronic tego pana , bo w jego kregach „zabawy na 102” to nic nowego. Widze jednak jak metody likwidowania przeciwnikow „na sex” zmieniaja sie i unowoczesniaja. Kiedy Clintonowi podsunieto panne Monike caly swiat mial ubaw ale prezydentem pozostal , bo dwoje doroslych za obopolna
     zgoda bawilo sie w pokoju owalnym. Od tego momentu zmieniono metody i teraz niewygodni politycy oskarzani sa o gwalty lub uprawianie seksu z nieletnimi. [czyli sprawy kryminalne a nie etyczne] Dlatego tez Berlusconiemu nie moga dobrac sie do skory ale juz szukaja nieletnich w jego kregach.
     Dziwi mnie po prostu , ze zaden dziennikarz nie zadal pytania ,dlaczego pani ta znalazla sie z panem DSK za zamknietymi drzwiami. Widzialas ostatnio kobiete libijska „zgwalcona” przez ludzi Kadafiego w hotelu? Pokazywaly telewizje calego swiata , podobny scenariusz. Chcialoby sie powiedziec , a niech robia co chca , niech sie nawzajem pozjadaja,powsadzaja do wieziena , a swiatem powinni zaczac rzadzic politycy , ktorzy byliby w stanie sprzatnac ten balagan , ktory wyziera z kazdego zakatka swiata. Moze dzieki temu ocalejemy. Ponioslo mnie , ale juz nie moge patrzec na zaklamanie tego swiata. A tego pana wcale mi nie szkoda , nawet jesli metody , ktorymi sie posluzono byly nieuczciwe.

 10. Cupak 18 Maj 2011 o 12:17 pm

  dziwne chmury / promienie na Filipinach – 18 maja.

  • sono 18 Maj 2011 o 2:16 pm

   Filipiny to tez w duzej mierze Katolicki narod.
   Zwroccie uwage, ze bomby atomowe zrzucone przez starego masona i obwiesia Trumana na Hiroshime i Nagasaki zostaly zrzucone 6 i 9 sierpnia 1945 ,( oryginalnie planowali Hiroshime na 11 sierpnia sic). Oba te miasta to najwieksze skupiska Katolikow w Japonii, w kotrej dominuje shintoizm i buddyzm. Chrzesijan jest tylko pare procent (2%).
   I najwiecej ich bylo wlasnie, w czasie 2 drugiej wojny ,w Nagasaki i Hiroshimie. Przypadek?????

   • monitorpolski 18 Maj 2011 o 4:23 pm

    Nie, to nie był przypadek. Sądzisz, że powódź w Christchurch (Kościół Chrystusa) w Australii też była przypadkowa?

 11. katerina404 18 Maj 2011 o 12:18 pm

  Acha, na temat zasygnalizowanej propozycji, aby nie obniżać poziomu strony, ja też jestem za nie umieszczanie jakiś osobistych prognoż co do kataklizmów, czy końca świata, bo to rozmywa po pierwsze zasadnicze tematy, a po drugie, jak ktoś tu słusznie stwierdził, tylko Bóg zna odpowiedź na to pytanie, a jeszcze nie wszystkie proroctwa się wypełniły. Póki co, skupmy się na oczyszczaniu się ze złych energii i walce ze złem w każdej postaci, na demaskowaniu kłamstw medialnych i elit rządowych oraz na bieżących niepokojących wydarzeniach.

  Mam pytanie, czy wiadomo coś o Stanach, co tam się dzieje i jakie posunięcia zrobił Pieczenik? Czy aresztowanie Kahna, ma jakiś zwiążek z działaniem patriotycznych, obudzonych grup w USA? I co w strefie New Madrid Zone z tymi ćwiczeniami, obozami Femma,? Czy nasila się tam terror, czy raczej dopierają im się do dupy?

  • sebecxs 18 Maj 2011 o 12:33 pm

   Zbigniew Brzeziński główny strateg USA w książce “Pomiędzy dwoma Wiekami”, ang “Between Two Ages: America’s Role in the Technetronic Era” pisał między innymi o tym, że po stworzeniu nacjonalizmu i okresu wojen pomiędzy państwami narodowymi, świat będzie skierowany na tory internacjonalizmu i komunizmu. Nowy świat określa jako “Era technotroniczna”, gdzie wszystko jest podporządkowane systemowi racjonalnego humanizmu obejmującego cały świat. Dodaje również ”System jest bezpośrednio wynikiem impaktu technologii (na społeczeństwo), i zawiera w sobie powstanie bardziej kontrolowanego i kierowanego społeczeństwa. Takie społeczeństwo będzie kontrolowane przez elity pozbawione wszelkich tradycyjnych etycznych ograniczeń. Takie Elity nie zawahają się przed wykorzystaniem najnowszych technologii dla własnych celów, aby wpływać na opinie ludzi i utrzymać społeczeństwo pod ciągłą kontrolą.”
   przypis prisonplanet.pl

   .. dodam do tego „pająka nienawiści Sorosa” … inne oprogramowanie „rejestrujące” ruch w sieci… no i wychodzi KRAWIEC KRAJE JAK MU STAJE…
   ..badają opinie i wprowadzają wszystkie rozwiązania tak, aby nas „wkręcić”.. dobre linki dał Fakir… superelity nie pozwolą przecież (trzymając władzę od zawsze) aby „motłoch” się wyzwolił…. no proszę Was… oby Bóg Miłosierny istniał, bo inaczej …. (ktoś ma takiego nicka) MAMY POJECHANE….!!!

   • katerina404 18 Maj 2011 o 1:20 pm

    Ile lat ma Brzeziński?

    • sebecxs 18 Maj 2011 o 1:42 pm

     83 lata … poczytaj o nim na necie…

    • monitorpolski 18 Maj 2011 o 4:25 pm

     Jeśli Brzeziński to jeszcze Brzeziński a nie cudze przeszczepione organy to pewnie jest dobrze po 80-tce

  • poczytalny 18 Maj 2011 o 12:57 pm

   Lepiej bedzie gdy w przekazywaniu wiadomosci bedziemy sie opierac na wiadomosciach od ludzi zamieszkujacych dane srodowisko,miejsce,powiat,wojewodztwo,panstwo,stan (jak USA),bowiem oni najlepiej wiedza co sie wokol nich dzieje .
   Strefa New Madrit jest dobrze obecnie chroniona nawet watpie czy ludzie tam mieszkajacy beda zdolni cos pzrekazac po za swoj region gdy wszytsko jest na podgladzie i na nasluchu. Relacje z mediow mozna miedzy bajki wlozyc – zycie jest zyciem,a fakty faktami tylko nie tak przerobione jak te dla przykladu w „polskiej tvn24”.
   Powiadamiajmy sie wzajemnie i ostrzegajmy z miejsc gdzie pzrebywamy oile jest to mozliwe,bowiem co raz bardziej jestesmy otaczani i osaczani ,bo inwigilowani juz dawno !

   • rambo8 18 Maj 2011 o 7:00 pm

    Pan,Dutchsinse,robi,sobie,wycieczki
    po,New,Madrid.

 12. adio 18 Maj 2011 o 12:49 pm

  LET’s F****G GO !!!

 13. katerina404 18 Maj 2011 o 1:09 pm

  Coś mi jednak śmierdzi to aresztowanie Kahna i nie bardzo wierzę, że to idzie w dobrym kierunku i że jego aresztowanie coś da. Gdyby ich wszystkich aresztowano, to co innego. Podobno Bilderberowcy maja już konkretna kandydaturę na szefa IMF i jest nim szef DB Akckermann. To mi wygląda na walkę na górze. Ciekawe skąd Jane Buregermeister ma takie informacje, ale ja jestem w stosunku do takich optymistycznych wieści bardzo ostrożna. Jak zaaresztują Brzezińskiego, Busha, cały MFW i resztę tych bandystów do ostatniego korzonka, to dopiero będę spokojna. Ich trzeba wytrzebić wszystkich. Inaczej ten rak będzie się toczył. A tak jak w przypadku raka, wycina się więcej na wszelki wypadek, tak powinno być i w tym wypadku, bo to chory twór jest i świat musi zrozumieć, że tylko wspólna walka wszystkich narodów świata i ich uczciwych obywateli, może przynieść pozytywne efekty. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, a aresztowanie Kahna, jakkolwiek słuszne, niezaleznie od powodów, bo jest ścierwem tak czy siak, nie daje żadnych optymistycznych prognoz i ma zapewne drugie dno.

  • marek 18 Maj 2011 o 1:17 pm

   Dokładnie. Może właśnie ten człowiek chciał zrobić nam dobrze 🙂

  • sebecxs 18 Maj 2011 o 1:17 pm

   … nie należę do żadnego kościoła i nie uważam aby JPII był wybitnie „czysty” ale kiedyś widziałem na wystąpieniu jak głosił:
   „Ku czemu idziemy, żyjąc tak jakby nie było Boga?”
   … a no właśnie chyba ku temu…

   • katerina404 18 Maj 2011 o 1:56 pm

    Ja też podejrzewam, że KK nie jest czyste, a przynajmniej w NWO zaangażowani są wysocy dostojnicy kościelni, ale na razie tego tematu nie ruszam, bo to nie jest w moim odczuciu główny winowajca. Owszem są tam persony, które zaprzedały duszę diabłu i dobrze się mają, ale prawdziwi sprawcy są ulokowani gdzie indziej. Sam fakt, że Jehowi zwalają całą winę na KK już jest podejrzany, zważywszy, że za Jehowymi stoi mason 33 stopnia Rousso, czy jak mu tam, nieboszczyk wprawdzie, ale to on jest założycielem tej sekty. Najprawdopodobniej kościół rozwaliła od wewnątrz masoneria i to trwało od od jakiegoś soboru, nie pamiętam też teraz jakiego. W każdym razie czytałam ciekawe spekulacje na temat interpretacji Apokalipsy wg/ Sw. Jana. W Apokalipsie jest ciekawy fragment

    ” I siedmiu jest królów:
    pięciu upadło,
    jeden istnieje,
    inny jeszcze nie przyszedł,
    a kiedy przyjdzie, ma na krótko pozostać.
    11 A Bestia, która była i nie ma jej,
    i ona jest ósmym,
    a jest spośród siedmiu
    i zdąża na zagładę.”

    A teraz spojrzcie na ostatnich 7 papieży od tego wspomnianego soboru, począwszy od Piusa XI.http://pl.wikipedia.org/wiki/Poczet_papie%C5%BCy#XXI_wiek

    „A Bestia jest ósmym, a jest spośród siedmiu i zdąża na zagładę”

    Ciekawe

    • sono 18 Maj 2011 o 2:08 pm

     7 krolow, czyli siedmiu papiezy trzeba liczyc nie od soboruWatykanskiwgo II, a od daty porozumienia Lateranskiego w 1929 roku ,ktore to porozumienie bylo oficjalnym uznaniem Watykanu jako NIEZALEZNEGO, samodzielnego panstwa.
     Czyli papieze, oprocz faktu bycia oficjalna glowa KK ,stali sie tez oficjalnymi zarzadcam/krolami panstwa. Jest to bardzo wazne.
     Liczac od 1929 mamy obecnie 7 krola ( Benedykt XVI). „A jego panowanie bedzie krotkie”.
     Po nim przyjdzie 8 ,czyli Bestia. Watykan jako Wielka Nierzadnica zostanie zniszczona, spalona.
     Tyle mowi Apokalipsa .a ci co uznaja Ewangelie za Slowo Objawione i Prawde nie moga podwazac tego ,ze to sie nie stanie.
     To MA sie wypelnic.
     Koniec i kropka.
     Obojetnie, czy sie podoba czy nie.

    • kok 18 Maj 2011 o 2:13 pm

     Nie wiem skad u was przekonanie, że Królowie oznaczają papieży. Jak podkreśliłeś „JEDEN ISTNIEJE” w czasach napisania tego fragmentu. Czy w czasach św Jana byli papieże? nie. Było cesarstwo rzymskie za to.

    • sebecxs 18 Maj 2011 o 2:14 pm

     … ja tam ze wszystkiego „natchnionego” najbardziej lubię: …”po owocach ich poznacie”… i tyle w temacie…

    • poczytalny 18 Maj 2011 o 3:05 pm

     Smie twierdzic,ze Kosciol Katolicki nie rozwalili masoni-globalisci,ci dopiero sie do tego szykuja ale rozwalili go „nawiedzeni katolicy”,ktorym wszystko mozna wmowic,podobnie jak fanatycznym islamistom.
     Jednych i drugich latwo napuscic wzajemnie na siebie.
     Wlasnie to czynia rzadzacy tym swiatem.
     Gdy Islam i Chrzescijanstwo sie opamieta wtedy nastanie pokoj na swiecie – jedni i drudzy dostzrega tych samych wrogow i wrogow tych wspolnie zniszcza !

    • MOL 18 Maj 2011 o 3:07 pm

     sono:
     Piszesz że to ma się wypełnić i kropka.
     „W trudnych czasach wielu ludzi szukając rady lub pocieszenia, sięga po Biblię, kontemplując dzieło Boże. Czy słowa, dzięki którym znaleźli spokój i ukojenie znaczyłyby dla nich to samo, gdyby okazało się, że zostały przez kogoś sfałszowane zanim włączono je do Biblii? Kontrowersyjną książkę na ten temat pt. „Forged” napisał biblista Bart Ehrman.” link http://nowaatlantyda.com/2011/05/01/pseudoepigrafy-biblijne/
     A co jeżeli w Bibli są słowa(Apokalipsy, Ewangelie) które zostały sfałszowane? Może celowo zostało to zrobione by nas ukierunkować i byśmy oczekiwali tego co Biblia nam mówi(a co za tym idzie to to byśmy tworzyli własną rzeczywistość),mam na myśli te sfałszowane Ewangelie/Apokalipsy). Kolejne pytanie to co się działo z Jezusem przez te lata, gdzie w Biblii nie ma ani słowa o tym gdzie on był przez tyle lat. Pisałam wcześniej że są dowody na to że był w Tybecie i jeszcze raz napiszę że moim zdaniem nauczył sie tam wiele: medytacja, świadome czucie. Pisałam również o tym że jesteśmy częścią wszechświata i to jacy jesteśmy w środku jest odzwierciedleniem naszej rzeczywistości- o tym mówi Gregg Braden. ja kurczowo nie trzymałam bym się Ewangelii czy Apokalipsy.
     2 lata temu chrzciliśmy naszego syna w Polsce. Przed chrztem poszliśmy do spowiedzi z mężem. kiedy przyszła kolej na męża to wszyscy prawie zgromadzeni mogli usłyszec co ksiądz mówił do niego. Zadał mu pytanie: -kiedy ostatni raz byłeś w kościele? maż na to: -na mszy podczas Świąt Wielkanocnych (czyli 2 miesiące przed chrztem). Ksiądz był strasznie oburzony i powiedział mu że Boga nie ma w sobie jak tak może! na co mąż odpowiedział, że nie musi przychodzić do kościoła że Bóg jest wszędzie i w każdym z nas, i kiedy chce to z nim rozmawia. szczerze to myśleliśmy że nie będzie chrztu bo tak się ksiądz oburzył, ale udzielił go. Do czego zmierzam? Do tego że nie ważne jaką wiarę wyznajemy ważne jest to JAKIMI LUDŹMI JESTEŚMY. Ważne jest by szanować, współczuć, kochać, pomagać innym, liczy się to co każdy z nas ma w SERCU!
     To co mnie spotkały w ostatnich tygodniach począwszy od ogromnego strachu aż do znalezienia spokoju i równowagi. Bardzo dużo czytam i oglądam i w momencie kiedy zorientowałam się że światem żądzą źli ludzie i do czego może to doprowadzić(i doprowadziło) to doznałam szoku! Popatrzcie ile zła jest na tym świecie! Są ludzie którzy chcą mieć na własność i robić z nami co im się podoba. oni uruchomili tę machinę zła pociągając za sobą innych ludzi poprzez kasę i oto w ten sposób realizują swoje lucyferiańskie plany. Więc: NIE WAŻNE JAKĄ WYZNAJESZ WIARĘ WAŻNE PO KTÓREJ STOISZ STRONIE A SĄ TYLKO DWIE DOBRO I ZŁO! nie zapominajcie że wszystkie złe emocje, myśli, uczucia które wypuszczacie w eter nie wracają tylko do WAS! Lecz tworzą nasza rzeczywistość.Nie potrzeba nam agresji negatywnych uczuć wystarczająco dużo jest tego wokół nas.
     dla tych którzy czuja się zagubieni i nie wiedzą jak sobie radzić po tym jak odkrywają że świat wygląda całkiem inaczej polecam te filmiki, dzięki którym odnajdziecie równowagę. Muszę tu jeszcze jedną rzecz napisać: mój mąż nie interesował się tym co się dzieje NWO,GMO,Haarp itd. czasami nawet mówił że odłączy neta żebym sobie dała spokój a do tego ostatnimi czasami różnie bywało między nami do momentu aż zaczęliśmy rozmawiać o tym co Gregg Barden mówi i razem zaczęliśmy pracować nad tym by poprawić nasze relacje i całkiem inaczej podchodzimy w tej chwili do siebie i innych. Bardzo się cieszę bo myślałam że może to zakończyć się rozstaniem.
     Gregg Barden-NAUKA CUDÓW- Dzięki temu filmowi większość z was spojrzy zupełnie inaczej na modlitwę, swoje myśli, uczucia i życie w każdej chwili. Film opowiada o naukowych podstawach funkcjonowania naszej holograficznej rzeczywistości, naszym połączeniu z Polem (torsyjnym) i jego efektami, potwierdzonymi naukowymi eksperymentami.

     pozdrawiam

    • Grazka 18 Maj 2011 o 5:26 pm

     Pierwszy krol -Egipt
     drugi- Asyria
     trzeci- Babilon
     czwarty Medo-Persja
     piaty Grecja
     szosty Rzym – czyli ten ktory istnial za czasow pisarza biblijnego czyli ap.Jana
     siodmy – mocarstwo brytyjskie ktore zamienilo sie ostatecznie w mocarstwo Anglo-Amerykanskie

    • volv 18 Maj 2011 o 6:31 pm

     MOL,

     dążenie do poznania prawdy skutkuje odkryciem jak bardzo kłamiemy samych siebie – to jest bardzo proste jak znajdziesz odpowiedź na „sam siebie” czyli znajdziesz w sobie tego kogo okłamujesz! To również poznanie że nie jesteś swoimi myślami tylko ich obserwatorem, moment w którym odkryjesz że możesz wyłączy całkiem myśli pozwali Ci zobaczyc świat i siebie takim jakim jest, o tyle jest to trudne że ego nie chce do tego dopuścic bo wtedy przestaje byc najważniejsze.
     Masz racje co do projekcji myśli – przepełnie strachem umacnia zło, przepełnienie miłością odbiera moc zła. Jeśli więc przepełniamy się jakimkolwiek strachem powiększamy zło…
     Pozdrawiam poszukujących prawdy i wierzę że wielu z was ją znajdzie aby zmienic obecny świat w zupełnie inną rzeczywistośc, bo każdy z nas ją tworzy.

    • ket 18 Maj 2011 o 10:38 pm

     polecam lekturę dzieł księdza profesora Michala Paradowskiego http://www.michal.md4.pl/ i Paul L. Williams – Watykan zdemaskowany

  • poczytalny 18 Maj 2011 o 2:28 pm

   Psy tez potrafia sie zagryzac gdy chodzi o „jedna kosc”.
   Ci ktorym ciagle malo i nienasycone sa ich apetyty zawsze beda tez miedzy soba walczyc i tym nie nalezy sie przejmowac.
   Gdzie dwoch sie bije to trzeci korzysta ,oby tylko ten trzeci byl z biedniejszych i biednych rozumial.
   MFW wali sie wraz ze swiatem bogatych !
   Biedni juz nic nie maja do stracenia.

 14. wojpa 18 Maj 2011 o 1:32 pm

  Aby zrozumieć sytuację w MFW polecam „Papierowe samobójstwo”.
  http://www.tomaszgabis.pl/?p=515

  • sebecxs 18 Maj 2011 o 1:51 pm

   Bardzo dobra lektura … a mnie się wyjątkowo spodobał ten akapit…”Człowieka nie ograniczają – tak jak zwierząt – instynkty. Dlatego potencjalnie w niczym nie zna umiaru. Kiedy jego życie zanurzone jest w żywiole „nieumiarkowanego pieniądza” – takiego jak dowolnie multiplikowalny pieniądz papierowy – zanika u niego samodyscyplina i rwą się nici wiążące go z rzeczywistością. Zaczynają rządzić nim złudzenia natury czy to psychologicznej, materialnej, finansowej, ideologicznej, politycznej, wojskowej, quasi-religijnej. Staje się bezczelny, roszczeniowy, wiecznie rozdrażniony, cwaniakowaty, skorumpowany, chciwy i zawistny, pełen nienawiści, kłótliwy, hedonistyczny, rozrzutny, pogrąża się w apatii albo bezcelowej, gorączkowej aktywności.”

 15. noni 18 Maj 2011 o 1:34 pm

  Tekst mojego autorstwa. Jest on za długi żeby zaistniał jako komentarz ale wszystkich chętnych zapraszam do przeczytania i refleksji
  Opowiadam tam historie upadku ludzi z Edenu tak jak Ja to doświadczyłem poprzez OBE.
  http://www.isen.pl/forum/viewtopic.php?f=39&t=624&p=9694#p9693

 16. Fox 18 Maj 2011 o 1:57 pm

  Influential Swiss Legistatior exposes THE BILDBERG GROUP http://www.geraldcelentechannel.blogspot.com
  POLAND: bank IPO disappoints http://www.ft.com

 17. Oskar 18 Maj 2011 o 2:24 pm

  OGOLNOPOLSKA AKCJA – PRAWDA film ZNIESLAWIENIE http://www.stopsyjonizmowi.wordpress.com

 18. rambo8 18 Maj 2011 o 2:26 pm

  21.Maj,z,perespektywy,Bibli

  • BirD2 18 Maj 2011 o 2:39 pm

   A co sądzicie o tej sekcie z tym swoim 90’coi letnim Guru, gdzie przepowiada że Koniec Świata nastąpi 21.05.011 o 18:19?

   Akurat o tym pisałem. Ma to sens ale nie koniec a odpowiednie wykorzystanie sytuacji by popsocić, zwalenie na Bibliie i dalej robienie to co mają robić.

   Moim zdaniem, wszędzie o nich sie wie, nikt nie pomyśli jak zatrzęsie że to HAARP a Bóg.

   Ja sądzę że nic sie nie stanie ale ta data i rozgłos jaki jej towarzyszy to idealna data.

   • poczytalny 18 Maj 2011 o 3:09 pm

    Krolestwo Boze nie jest z tego swiata.
    Na tym swiecie rzadza ludzie z rodow zydowskich.
    Trzeba o tym wszystkim narodom swiata otwarcie glosic !

    • Taka prawda 18 Maj 2011 o 8:21 pm

     Do tego spiskowcy bo tym naprawde mówi bajka o jabłku w Raju. Zrobili przewrót pałacowy, Bóg się znerwił ich zbrojnie wygonił to teraz po sfałszowaniu historii na siłę próbuja powrórzyć tamten bunt zdobywając władze nad całą planetą.

     Drzewo (genealogiczne) i jabłko jako oznaka władzy nad Ziemią. Popatrzcie na insygnia królewskie tam takie jabłko występuje. Ewa jest jako zastępczy winny by można było się (samo)oczyścić (to tzw wyparcie z przeniesieniem) z występku przeciwko bożemu prawu no i mieć pretekst do twierdzenia, że „kobiety są nieczyste i należy traktować je jak niewolnice”.

   • MOL 18 Maj 2011 o 3:18 pm

    rozgłos jest po to moim zdaniem by wszyscy się skupili i oczekiwali końca. Lucyferianie wiedzą co robią i chcą nas wykorzystać do tego i zbudzić w nas jak najwięcej strachu i lęku: negatywnych emocji. Jesteśmy częścią wszechświata patrz co się działo z polem magnetycznym ziemi podczas wydarzeń 911 jak emocje i uczucia ludzi wpłynęły na to pole:

    Mamy ogromną moc każdy z nas w sobie. oni się boją że my sobie to uświadomimy i że dzięki temu ich zwalczymy!

    • wykmily 18 Maj 2011 o 4:01 pm

     Dokladnie caly czas WLASNIE TRWA WOJNA O NASZA SWIADOMOSC!!!!!!! wszystkie filmiki o swiadomosci i podswiadomosci czlowieka tez polecam osobiscie. Jest tego masa na necie. Jak ktos bedzie chcial to poprzesylam linki.
     Nie zdajemy sobie sprawy z tego jakimi istotami jestesmy i co potrafimy naszymi myslami (umyslem)
     jestesmy w stanie zrobic wszystko, zreszta sami kreujemy wlasna rzeczywistosc codziennie w kazdej min. czy sek. naszego zycia!!!
     POZDRAWIAM

    • Sully 18 Maj 2011 o 4:07 pm

     MOL nie uświadomimy sobie bo za głupi jesteśmy jako rasa. Człowiek wykorzystuje znikomy procent swojego umysłu…az strach się bać gdybysmy mogli wykorzystać choc 75% 🙂

    • trebor 18 Maj 2011 o 4:13 pm

     Nie chce tu nikogo krytykowac ale zauwazylem sporo zlych emocji ktore koreluja ze zla energia na tym blogu.Wiecej optymizmu ,po co nakrecac sie tym koncem swiata?
     Strach wynika z niewiedzy i totalnie oslabia organizm.To tak jak siarkowodor …smierdzi i zabija.Moze to te chemtrailse namieszaly troszke w glowach?
     Generalnie kazdy organizm zle odbiera destrukcje a psychika w szczegolnosci.Jesli cos jest nie tak to pisac rzeczowo o tym a nie jakies apokaptylistyczne przepowiednie.I najlepiej nie mieszac do tego Boga bo on ma wystarczajaco roboty.
     Od czasu kiedy przyswoilem sobie pare spraw nie mam problemu ze strachem przed tym ,ze umre.Bedac tu
     odczowam niepokoj,(nie strach)zmeczenie i jakby oslabienie wiary w ten sposob przedstawiania opinii.Tematy pt.NWO czy inne scierwo mam przerobione juz dawno i doszedlem do jednego,ze stach jest elementem potrzebnym,wrecz niezbednym do trzymania „niewolnikow”za tzw.morde, a zgromadzenia,blogi sa kontrolowanymi wentylami spuszczania niezadowolenia spolecznego.Myslicie,ze naszych danych nie maja juz w swojej bazie.
     Te dziwne zachowanie naszych komputerow(mojego tez)to nic innego jak inwigilacja.Dla polepszenia samopoczucia to:

     Takiego pieknego nieba dla wszystkich pozytywnie myslacych i tych ktorzy sa na dobrej drodze osiagniecia takiego stanu 🙂
     Pozdrawiam

    • MOL 18 Maj 2011 o 4:21 pm

     Sully damy radę nie wszyscy(na świecie) muszą stać się świadomi by ten absurd się zakończył. Greg mówi o 800 tysiącach ludzi- tyle potrzeba, nie ukrywajmy trochę ludzi juz jest świadomych.Mam tu na myśli świadomych tego co możemy zrobić.
     Wykmily: dzięki za komentarz:) super że jest znów ktoś świadomy i że podziela moje zdanie. pozdrawiam

     Polecam również ten filmik:
     Śri Bhagavan mówi tu jakiego rodzaju zmian możemy oczekiwać, że naturalnie się będą działy w 2012 wśród ludzi na świecie.

     Jest w nim mowa o tym ze my świadomi pomożemy tym nieświadomym.

    • volv 18 Maj 2011 o 7:37 pm

     Tylko prada nas wyzwoli, prawda o nas samych, prawda czym jesteśmy, prawda jako wartośc sama w sobie. Mamy szansę odzyskac całkowitą wolnośc, na każdym poziomie, tak materialnym jak i duchowym. Większośc jest niewolnikami swoich umysłów i nie są w stanie tego dostrzec, bo nawet jeśli czują że coś jest nie tak z tym światem to próbują obiąc to umysłem, a odpowiedź jest pozazmysłowa, więc jest to pozornie nie do przeskoczenia. Znacie słowa że „Bóg jest miłością” to jest najważniejsza odpowiedź, tylko nie chodzi o miłośc jaką nam zaprogrmowaną, tylko tą podstawową najczystszą do życia samego w sobie bez utożsamiania, bez uosabiania, znajdziecie tę miłośc a nikt i nic nie będzie w stanie wywołac w Was lęku, przestaniecie widziec powierzchownośc i dotrzecie do sedna. Bez osądów, bez etykiet bez kłamstw i bez strachu. Opadnie zasłona i stniecie się częścią natury, zrozumiecie i zaczniecie z nią współgrac, zrozumiecie że zmian jej jest niemożliwa, a stan współuczestniczenia w naturze jest tym czego szukaliście.

    • wykmily 18 Maj 2011 o 7:54 pm

     Wkrecili date 2012, ZE KONIEC SWIATA ,po drodze bylo juz mase dat zeby ludzi nakierunkowac na ten tryb myslenia. Jedyne co nastapi w 2012 to transformacja swiadomosci. A LUDZI SWIADOMYCH JEST CALA MASA ale nie wiedza jeszcze jak wykorzystac ukryta moc. Kazdy ludzki mózg dziala jak stacja nadawczo-odbiorcza. Wyobraznia to potezna bron dlatego wiedza co robia i ciagle naglasniaja ta date. Teraz wszedzie buduja bunkry ,schrony. Sami NA siebie SPROWADZIMY JAKAS ZAGLADE JEZELI TAK BEDZIEMY MYSLEC.
     A biblia tez bym sie nie kierowal , wedlug mnie jest to tez napisany scenariusz dla otlumanienia ludzkosci z ukrytymi kodami i stwierdzeniami róznego rodzaju…

    • ket 18 Maj 2011 o 10:53 pm

     @MOL
     Cieszę się,że na tym forum wypłynęła postać Grega Bradena-niesamowity człowiek ,warto zapoznać się głębiej z tym co pisze i co robi ,pozwolę sobie zamieścić linki,gdzie na bieżąco można obserwować i współdziałać w jego inicjatywach na rzecz szerzenia dobra i naprawy świata . http://www.facebook.com/GreggBraden

     http://www.facebook.com/GreggBraden?sk=info

     http://www.greggbraden.com/

     Jestem zafascynowana tym człowiekiem i czas poświęcony na zapoznanie się z nim na pewno nie będzie czasem straconym.

    • ket 18 Maj 2011 o 11:03 pm

     @ MOL
     Inicjatywa,w której min. uczestniczy Gregg Braden
     http://www.facebook.com/GlobalCoherenceInitiative?sk=info
     ,mozna się włączać i razem probować ratować świat poprzez nasza świadomość i chęcią dzielenia sie wlasnym sercem i pozytywną energią.

 19. BirD2 18 Maj 2011 o 2:30 pm

  A co sądzicie o tej sekcie z tym swoim 90’coi letnim Guru, gdzie przepowiada że Koniec Świata nastąpi 21.05.011 o 18:19?

  • sebecxs 18 Maj 2011 o 3:18 pm

   …a pewnie, że data idealna… może to fałszywy prorok? ..a może prawdziwy?… tylko jak będzie faktycznie trzęsienie to kto to? Bóg, czy psychopaci nawiercający i atakujący ziemię?

 20. eltoro83 18 Maj 2011 o 2:36 pm

  Kurczę -pamiętacie jak pozbywano się władców w starożytności-otruwano ich tak???
  Spiski istniały zawsze i będą istnieć-to fakt nie zaprzeczalny.Więc z tym że komuś coś podstawią,kogoś w coś uwikłają to żadne wielkie halo.A koniec Świata-hmmmm-można by rzec człowiek człowiekowi zgotował ten los-w czasach wielkiej techniki i rozwoju medycyny jeden nieprzewidywalny gość może unicestwić miliony istnień ludzkich.A teraz z innej beczki-koniec Świata to może być dla człowieka-Ziemia zawsze się odrodzi-zawsze-po prostu wyewoluje nowy gatunek.A co do najwyższych rangą w kościele -to wiadomo że wśród białych owieczek zawsze trafi się czarna owca-patrz „Judasz” dla osób wierzących.Powtarzam to po raz kolejny ten co wierzy odejdzie z tego Świata szczęśliwy -bo nawet jeżeli Boga nie ma(ja sam w Niego wierzę) on tej nicości nie poczuje-a ten co nie wierzy to się musi martwić-bo wie że to już koniec.Poza tym jeżeli ktoś kiedykolwiek z was za przeproszeniem zabijał cielaka lub źrebaka na mięso ten wie co dana istota ma w oczach i co czuje-to też są stworzenia rozumne którymi my zawładneliśmy-więc z drugiej strony jakby tak patrzeć jesteśmy największymi ciemiężscami z istot rozumnych.Także przestańmy oczekiwać końca Świata-bo on co najwyżej może być dla nas nie dla naszej planety-i zwierzątka(inne istotki rozumne na swój sposób) nam go nie zgotują tylko my sami sobie-więc zacznijmy działać i weźmy się w końcu za tych barbarzyńców kiedy jesteśmy już tak blisko kresu-a nawiasem zawsze mnie zastanawiało co potrafiłby człowiek jeżeli umiałby wykorzystać swój mózg w 100%.

  • sebecxs 18 Maj 2011 o 4:57 pm

   …mnie też ciągle frapuje % wykorzystania mózgu jak i to jaką mamy datę tak naprawdę…

 21. sono 18 Maj 2011 o 2:37 pm

  Nie wiem skad u was przekonanie, że Królowie oznaczają papieży. Jak podkreśliłeś „JEDEN ISTNIEJE” w czasach napisania tego fragmentu. Czy w czasach św Jana byli papieże? nie. Było cesarstwo rzymskie za to.”
  ….
  Apokalipsy nie tlumaczysz doslownie. Nawet nie zaprzataj sobie glowy jej tlumaczeniem, od tego sa lepsi. Do konca nikt nie wie jak ja tlumaczyc, ale sa tacy co sobie zeby na tym zjedi i ich interpretacji mozna posluchac.
  I oni to wyciagneli wniosek o tych krolach/papiezach, co MA zreszta SENS.
  „Jeden istnieje”, bo w czasie panowania 6 krola /papieza ( JPII) ,doszlo do formalnego utworzenia Bestii, czyli Unii Europejskiej (1993), ktora zgodnie z proroctwem Daniela ,jest ta besta co byla, ( czyli Cesartwem Rzymskim), nie ma jej a bedzie.
  Unia jest jakby takim reaktywowanym Cesarstwem Rzymskim. Sw Jan pisal Apokalipse (po grecku) przebywajac uwieziony na wyspie greckej w czasach Imperium Rzymskiego. Imperium Rzymskie, to jedna z 4 bestii widzianych przez proroka Daniela w ST.
  UE to obecna Bestia, a niestety anty-papiez JPII, to „ojciec duchowy Bestii. Bestii, ktora sie sklada ze swej czesci fizycznej ,czyli Unii Europejskiej oraz czesci duchowej ,czyli Watykanu, ktory odegral i odgrywa swoja wazna role.
  Bestia fizyczna (Unia) zniszy i tak bestie duchowa ( Watykan) i ja obali ,a sama zasadzie krotko na tronie ( przejmie wladze duchowa.
  Bog doprowadzi do celowego zniszczenia Watykanu ,jako Wielkiej Nierzadnicy ,ktora sie Jemu sprzeniewierzyla. Podkreslam Watykanu, nie mylic z KK.
  Watykan juz od dawna nie reprezentuje prawdziwych interesow KK.
  Prawdziwy KK zszedl juz prawie do podziemi, a bedzie przesladowany wkrotce ,tak jak za czasow pierwszych chrzescijan.

  • Taka prawda 18 Maj 2011 o 8:35 pm

   A co ze Świetym Cesarstwem Narodu Niemieckiego. Czemu to jest pomijane skoro wszelkie insygnia wskazują na ścisły związek z biblijnym „nierządem”?

 22. Sek 18 Maj 2011 o 2:37 pm

  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/14710,alef-stern-deska-to-poczatek-wiekszego-rzniecia

 23. sono 18 Maj 2011 o 2:39 pm

  Tu jest cala seria kapitalnych filmikow wyjasniajacych Apokalipsa, Rewelacyjna.
  Tu jedna z 10 czesci.

 24. Wiera 18 Maj 2011 o 2:42 pm

  http://www.Iluminaci.pl

 25. gSheeple 18 Maj 2011 o 2:48 pm

  Panie Marku, mniej-więcej od 9 maja przestał u Pana działać kanał RSS:
  https://monitorpolski.wordpress.com/feed/

  Problem występuje na FireFox nie wiem jak w innych przeglądarkach

  http://feedvalidator.org/check.cgi?url=http%3A%2F%2Fmonitorpolski.wordpress.com%2Ffeed%2F#l28

  Da się z tym coś zrobić?

  • monitorpolski 18 Maj 2011 o 4:13 pm

   Nie mam pojęcia – poradzę się. Ciekawe…

 26. eltoro83 18 Maj 2011 o 2:48 pm

 27. borsuk7 18 Maj 2011 o 2:59 pm

  Jeśli chodzi o królów mowa jest o mocarstwach światowych, proroctwa Daniela w pełni to opisują. Zwłaszcza proroczy sen Daniela o symbolicznym posągu.
  KRÓLESTWO ROZLEGŁE, LECZ POŚLEDNIEJSZE
  17 Daniel oznajmia Nebukadneccarowi, że brzuch i uda ogromnego posągu oznaczają „jeszcze inne królestwo, trzecie, z miedzi, które będzie sprawować władzę nad całą ziemią” (Daniela 2:32, 39). To trzecie królestwo ma zająć miejsce Babilonii i Medo-Persji. Miedź jest pośledniejsza niż srebro i podobnie ta nowa potęga światowa nie dorówna Medo-Persji, . Niemniej to ‛miedziane’ królestwo ma „sprawować władzę nad całą ziemią”, będzie więc rozleglejsze od Babilonii i Medo-Persji. A co o tym mocarstwie światowym mówi historia?
  18 Wkrótce po wstąpieniu na tron macedoński w roku 336 p.n.e. ambitny Aleksander III, mający dopiero 20 lat, podjął kampanię podbojów. Ze względu na sukcesy militarne zaczęto go nazywać Aleksandrem Wielkim. Odnosząc jedno zwycięstwo za drugim, posuwał się w głąb terytorium perskiego. Kiedy w roku 331 pokonał Dariusza III w bitwie pod Gaugamelą, imperium perskie zaczęło upadać, Aleksander zaś uczynił z Grecji kolejne mocarstwo światowe.
  19 Po tryumfie pod Gaugamelą Aleksander zdobył perskie stolice: Babilon, Suzę, Persepolis i Ekbatanę. Opanowawszy pozostałą część tego imperium, zwycięsko szedł dalej i zdobył nawet zachodnie rejony Indii. W podbitych krajach powstawały kolonie greckie. Wskutek tego w całym imperium szerzył się wpływ kultury i języka Greków. Z czasem imperium greckie rozmiarami przerosło wszystkie poprzednie. Jak to zapowiedział Daniel, ‛miedziane’ królestwo zapanowało „nad całą ziemią”. Jednym z rezultatów było to, że greka (dialekt koine) uzyskała pozycję języka międzynarodowego. Ponieważ umożliwiała dokładne wyrażanie myśli, znakomicie nadawała się do spisania Chrześcijańskich Pism Greckich oraz do krzewienia dobrej nowiny o Królestwie Bożym.
  20 Aleksander Wielki przeżył jako władca światowy tylko osiem lat. Po wystawnej uczcie młody, bo zaledwie 32-letni, Aleksander zachorował i wkrótce potem, dnia 13 czerwca 323 roku p.n.e., zmarł. Z czasem jego ogromne imperium rozpadło się na cztery części zarządzane przez jego wodzów. W ten sposób z jednego wielkiego królestwa powstały cztery, wchłonięte w końcu przez imperium rzymskie. ‛Miedziane’ mocarstwo światowe utrzymało się tylko do roku 30 p.n.e., wtedy bowiem ostatnie z tych czterech królestw — Egipt podlegający dynastii Ptolemeuszów — zostało ostatecznie podbite przez Rzym.
  KRÓLESTWO, KTÓRE MIAŻDŻY I DRUZGOCZE
  21 Daniel tak wyjaśnia dalej znaczenie snu o posągu: „Czwarte zaś królestwo [po Babilonie, Medo-Persji i Grecji] okaże się mocne niczym żelazo. Jak bowiem żelazo miażdży i kruszy wszystko inne, tak niczym druzgoczące żelazo zmiażdży ono i zdruzgocze te wszystkie” (Daniela 2:40). Pod względem siły i niszczycielskiego potencjału to mocarstwo światowe miało przypominać żelazo — miało się okazać potężniejsze od imperiów symbolizowanych przez złoto, srebro i miedź. Takie właśnie było cesarstwo rzymskie.
  22 Rzym zmiażdżył i zdruzgotał imperium greckie, wchłonął też pozostałości mocarstw medo-perskiego i babilońskiego. Nie miał respektu dla Królestwa Bożego, o którym głosił Jezus, i w roku 33 n.e. skazał Chrystusa na śmierć na palu męki. Dążąc do zmiażdżenia prawdziwego chrystianizmu, Rzymianie prześladowali uczniów Jezusa. A w roku 70 n.e. zburzyli Jerozolimę i tamtejszą świątynię.
  23 Żelazne nogi posągu ze snu Nebukadneccara wyobrażały nie tylko cesarstwo rzymskie, lecz także jego polityczną odrośl. Zwróćmy uwagę na następującą wypowiedź z Księgi Objawienia 17:10: „Siedmiu jest królów: pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie nadszedł, a gdy już nadejdzie, ma na krótką chwilę pozostać”. Apostoł Jan pisał te słowa, kiedy był zesłany przez Rzymian na wyspę Patmos. Wspomnianych pięciu powalonych królów, czyli pięć mocarstw światowych, to Egipt, Asyria, Babilon, Medo-Persja i Grecja. Szósty — imperium rzymskie — był wtedy jeszcze u władzy. Ale i on miał upaść, a na jednym z podbitych przez niego terytoriów miał powstać siódmy król. O jakie mocarstwo światowe tu chodzi?
  24 Brytania stanowiła kiedyś północno-zachodni kraniec cesarstwa rzymskiego. Jednakże do roku 1763 zdążyła się przeobrazić w imperium brytyjskie, panujące na morzach i oceanach świata. W roku 1776 trzynaście jego amerykańskich kolonii ogłosiło niepodległość, by utworzyć Stany Zjednoczone Ameryki. Jednakże w późniejszych latach Brytania i Stany Zjednoczone współpracowały ze sobą w czasie pokoju i wojny. Tak powstało siódme mocarstwo zapowiedziane w Biblii: zespolone imperium anglo-amerykańskie. Podobnie jak cesarstwo rzymskie, okazało się ono „mocne niczym żelazo”, sprawując iście żelazną władzę. A zatem żelazne nogi symbolicznego posągu wyobrażają zarówno cesarstwo rzymskie, jak i dwuczłonowe anglo-amerykańskie mocarstwo światowe.
  KRUCHY ZLEPEK
  25 Daniel dalej mówi Nebukadneccarowi: „A że widziałeś stopy oraz palce po części z uformowanej gliny garncarskiej i po części z żelaza, królestwo to okaże się podzielone, lecz będzie w nim coś z twardości żelaza; widziałeś bowiem żelazo zmieszane z wilgotną gliną. A że palce u stóp były częściowo z żelaza, a częściowo z uformowanej gliny, królestwo to okaże się po części mocne, a po części okaże się kruche. To zaś, że widziałeś żelazo zmieszane z wilgotną gliną — zmieszają się z potomstwem ludzkim; nie będą się jednak trzymać razem, jedno z drugim, tak jak żelazo nie miesza się z uformowaną gliną” (Daniela 2:41-43).
  26 Następujące po sobie mocarstwa światowe zostały wyobrażone przez poszczególne części posągu ze snu Nebukadneccara, od głowy aż do stóp. Logicznie rzecz biorąc, stopy i palce z „żelaza zmieszanego z wilgotną gliną” symbolizują ostatni przejaw władzy ludzkiej, który miał istnieć w „czasie końca” (Daniela 12:4).
  27 Na początku XX wieku imperium brytyjskie sprawowało władzę nad co czwartym mieszkańcem ziemi. Innym mocarstwom europejskim podlegały dalsze miliony. Ale po I wojnie światowej imperia rozpadły się na poszczególne narody. Po II wojnie światowej tendencja ta jeszcze się wzmogła. W miarę nasilania się poczucia narodowościowego liczba państw na świecie dalej gwałtownie wzrastała.

 28. poczytalny 18 Maj 2011 o 3:13 pm

  Dwa a moze wiecej portali na „wordpress” padlo .
  Czy zanosi sie na to,ze i „monitor” padnie ?
  To jest pytanie do nadzoru „wordpressa-a”.

  • monitorpolski 18 Maj 2011 o 4:33 pm

   Nie sądzę, nie ma powodu, a WordPress na mnie zarabia – po co by miał więc zamykać?

 29. borsuk7 18 Maj 2011 o 3:13 pm

  Jaki wniosek się nasuwa?
  Żyjemy już w „czasie końca”, doszliśmy więc do samych stóp posągu. Niektóre rządy wyobrażone przez stopy i palce z żelaza przemieszanego z gliną rzeczywiście przypominają żelazo — są despotyczne, wręcz tyrańskie. Inne można przyrównać do gliny. Dlaczego? Daniel kojarzył glinę z „potomstwem ludzkim” (Daniela 2:43). Mimo kruchości gliny, z której je uczyniono, tradycyjnie ‛żelazne’ rządy muszą w coraz większym stopniu uwzględniać głos zwykłych ludzi, pragnących mieć wpływ na czynniki sprawujące nad nimi władzę (Hioba 10:9). Nie da się jednak pogodzić dyktatorskiej władzy z żądaniami prostego ludu, tak jak nie sposób połączyć żelaza z gliną.
  więc mamy to co mamy:)

 30. pola 18 Maj 2011 o 3:15 pm

  W poprzednim roku w poszukiwaniu pewnego artykułu znalazłam forum na Gazecie Prawnej kiedy wybuchnie III wojna swiatowa Osoba która zainicjowała ten temat podawała się za osobę która tłumaczy wersety Nostradamusa na język Polski i ma zamiar wydać książkę .Starszy pan bo tak przedstawiał siebie, bardzo dobrze tłumaczył wersety ,co i jakie mogą mieć znaczenie ale nie muszą .Nigdzie więcej nie znalazłam tak dobrej interpretacji Nostradamusa.Do tej pory czasami tam zaglądam ale gospodarz porzucił forum i już nie jest tak ciekawie.

 31. wacpan 18 Maj 2011 o 3:49 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=5v-hs5HGQC8 nie wiem czy widzieliscie????……

  • sebecxs 18 Maj 2011 o 4:02 pm

   …to teorie spiskowe … hehehehe…

  • monitorpolski 18 Maj 2011 o 4:37 pm

   Stara sprawa… Był tam Marek Ciesielczyk, który niedawno próbował zdziałać coś w Tarnowie z niezależnym komitetem wyborczym, nawet nieźle mu poszło – ponad 8%. Jak na 20 tys zł inwestycję i duże miast oto chyba nieźle. Wniosek: nie wolno się zrażać tym, że się nie ma pieniędzy – powinno się działać!

 32. Sully 18 Maj 2011 o 4:03 pm

  Jesteście tak pyszni i zadufani w sobie, że myślicie iż żyjecie w czasach ostatecznych w których na waszych oczach dziać się będą wielkie i niepojęte rzeczy….parę setek lat przed nami ludize myśleli podobnie;-) A o do tłumaczeń Nostradamusa czy jakichkolwiek innych NIGDY NIE BĘDZIEMY WIEDZIEĆ CO AUTOR MIAŁ NA MYŚLI, możemy się tego jedynie domyślać…a to robi wielka róznicę.
  Pozdrawiam!

  • borsuk7 18 Maj 2011 o 5:04 pm

   Pycha to przekonanie o własnej doskonałości nie czuję się też zarozumiały, obserwuję tylko wydarzenia i staram sie je interpretować, odwiedzam te forum od dawna i jedna myśl się tu powtarza- rządzą nami ludzie którzy doskonale wiedzą komu oddają cześć.Nie bez powodu nazywamy ich lucyferianami. oni wiedzą najlepiej dzięki komu mają władzę na ziemi. Wystarczy przypomnieć sobie kto i co obiecał Jezusowi na pustkowiu w czasie postu na pustyni, w zamian za pokłon. (Mat.4:1-11) Diabeł wziął go jeszcze na niezwykle wysoką górę i pokazał mu wszystkie królestwa świata oraz ich chwałę,  i rzekł do niego: „Dam ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi cześć”.  Wtedy Jezus rzekł do niego: „Precz, Szatanie! Jest bowiem napisane: ‚Jehowę, twego Boga, masz czcić i tylko dla niego masz pełnić świętą służbę’”.  Wtedy Diabeł go zostawił, a oto aniołowie przyszli i zaczęli mu usługiwać.
   A co powiesz o tym? (Obiawienie 12:1-12)
   7 I wybuchła wojna w niebie: Michał i jego aniołowie toczyli bitwę ze smokiem i toczył bitwę smok i jego aniołowie, 8 ale nie przemógł ani się już nie znalazło dla nich miejsce w niebie. 9 Zrzucony więc został wielki smok, pradawny wąż, zwany Diabłem i Szatanem, który wprowadza w błąd całą zamieszkaną ziemię; zrzucony został na ziemię, a z nim zostali zrzuceni jego aniołowie. 10 I usłyszałem donośny głos w niebie, mówiący:
   „Teraz nastało wybawienie i moc, i królestwo naszego Boga, i władza jego Chrystusa, ponieważ zrzucony został oskarżyciel braci naszych, który dniem i nocą oskarża ich przed naszym Bogiem! 11 A oni go zwyciężyli dzięki krwi Baranka i dzięki słowu swego świadczenia i nie miłowali swych dusz nawet w obliczu śmierci. 12 Dlatego weselcie się niebiosa i wy, którzy w nich przebywacie! Biada ziemi i morzu, ponieważ zstąpił do was Diabeł, pałając wielkim gniewem, bo wie, że mało ma czasu”.
   obserwuję i łączę fakty i wiedzę i nic więcej, więc nie wiem czemu jestem pyszny chyba że jako pączek:)
   Pozdrawiam

   • Sully 18 Maj 2011 o 5:42 pm

    Wiesz co z tłumaczeniem Biblii jest podobnie jak z Nostradamusem, nigdy do końca nie wiesz co autor miał na myśli – sorry, że się powtarzam. Tylko nie bardzo wiem dlaczego akurat te teksty Pisma przytaczasz. nie każdy kto ma kasę służy szatanowi, tak samo jak nei każdy biedny wierzy w Boga. A co do czasaów ostatecznych.. pewnei po Wielkim Krachu na giełdzie wielu było proroków wieszczących koniec świata….hmmm może i słusznei bo napewno jakiś koniec nastąpił z początkiem II wojny światowej. No ale ja osobiście myślę, że posiadanei pieniedzy nie musi iśc w parze z czczeciem szatana.
    A z drugiej strony…załużmy, że ktoś obiecuje Ci miliardy w zamian za dajmy na to duszę, no to chyba nei byłbys aż na tyle niemadry żeby pójśc na taki układ. Bo skoro wiesz, że Diabeł czy Szatan istnieje to masz 100% pewności, że istnieje Bóg…a więc po jaką cholerę mi kasa, sława i władza skoro i tak umrę i paktując z siłami ciemności na Niebo nie mam co liczyć. Trzeba by mieć nie po kolei w głowi aby pójśc na taki układ….no chyba że ktoś obiecałby niesmiertelność….;-) Skoro więc prosty człowiek – może wydedukować, że to sie zwyczajnie nie opłaca, to nie sądzę, że bogaci i kasiaści poszli na jakieś układy w zamian za cos co poprostu i zwyczajnie przemija….no chyba, że skucił ich tą nieśmiertelnościa….;-) ale się rozpisałam.
    Navajo , pozdrawiam i miło mi, że podzielasz moje zdanie w tej kwesti.

    • sono 18 Maj 2011 o 6:10 pm

     Troche gadasz od rzeczy. Nigdy nie wiesz ( i sie prawdopodobnie nie dowiesz),dlaczego ci ludzie sie zdecydowali sluzyc szatanowi. I ta sa Twoje gdybania scietej glowy.
     Sa ludzie dla ktorych zadza wladzy i kasy jest sila, ktora ich popchnie do kazdej zbrodni i kazdego bezecenstwa.
     A duza czesc ludzi oddaje czesc sztanowi ZA NIC. Po prostu. I wbrew pozorom nie jest ich malo.

    • borsuk7 18 Maj 2011 o 6:26 pm

     A czy ja napisałem,że każdy bogaty służy szatanowi? można być bogatym altruistą i biednym skopcem.Ja to też wiem.
     tak samo ja nie interpretuję tylko cytuję. bo jak można interpretować coś tak oczywistego? To tak jakbyś interpretowała przykazanie, nie kradnij.
     Wystarczy znać proroctwa które się sprawdziły co do joty a jest ich ogrom. Same proroctwa mesjańskie Chrystusa w starym testamencie spisane wieki przed przyjściem mesjasza, których jest dziesiątki.Przemarsz mocarstw światowych to są fakty a nie czytanie s fusów.
     Obejrzy sobie filmy dostępne w internecie o illuminati i zapytaj tych panów czemu służą stworzeniu a nie stwórcy. Widocznie yale gdzie kształcili się niektórzy z nich,nie rozumuje tak tak logicznie jak Ty i droga Sully i dla władzy wolą oddawać cześć starożytnym bóstwa.

  • navajo88 18 Maj 2011 o 5:23 pm

   Sully POPIERAM !!!!!

   • sono 18 Maj 2011 o 6:24 pm

    Co popierasz?? Naiwne myslenie kogos kto nie potrafi wyjsc poza krag wlasnego schematycznego myslenia, ignorancji i naiwnosci.
    ZLO istnialo, istnieje i ma sie super dobrze na swiecie. Czyste zlo mialo duzo swoich momentow tryumfu w histori, tylko ludzie szybko to zapominaja. Myslicie, ze ZLO to tylko jakas grupka przebogatych miliarderow ,ktorzy w zamian za kase i wladze oddali swe dusze sztanowi???? Nie tylko.
    Zlo drzemie w kazdym czowlieku i jezli czlowiek nie jest blisko Boga to latwo je uruchomic.
    Przyklad.
    Ukrainskie Bandy UPA .Zwykli, prosci chopki, ktorzy odpowiednio podbuntowani i ideologicznie zmodelowani, byli w stanie wykonac najokrutniejsze czyny na swych Polskich sasiadach. Zabijajac ich, gorzej niz zwierzeta z zimna krwia, torturujac, zarzynajac, przepilowywajac, wyrywajac po kolei kawalki ciala. Prosze soboie isc na blog gajowego maruchy i pod label, Polski Holocaust, poczytac sobie o zbrodniach UPA na Wolyniu.
    A to jest tylko jeden z malych wycinkow zbrodni i okrucienstwa ,jakich zwykly czlowiek dopuscil sie na innym, zwyklym czlowieku, zaczadzony nienawiscia i agresja, ktora jest ogromana sila niszczaca, z piekla rodem.

    • Sully 18 Maj 2011 o 6:31 pm

     DO SONO: owszem zło istniało i istniec będzie, co do tego nie ma wątpliwoście. Ale chyba nienauczyłas się czytac ze zrozumieniem, bo mowa była zupelnie o czymś innym!
     Podajesz jako przyklad UPA , a ja podam Ci rzeź w Rwandzie, Czeczenie…tylko tego nie mozna uogólniać.
     A może człowiek jest poprostu z natury zły?

    • Sully 18 Maj 2011 o 6:32 pm

     I wiesz co wyprawy Krzyżowe, palenie na stosach i mordowanei niewiernych były w imie Boga.

    • borsuk7 18 Maj 2011 o 6:36 pm

     W takim razie Ja Ciebie Sono popieram.
     Kaz.7:29 ” Oto stwierdziłem tylko to, że prawdziwy Bóg uczynił ludzi prostolinijnymi, lecz oni sami obmyślili wiele planów”.
     Te plany są tak beznadziejne że dzięki nim mamy ów blogi.

   • rambo8 18 Maj 2011 o 7:39 pm

    Ach,Sully,ach,navajo88(;

    • Sully 18 Maj 2011 o 7:45 pm

     Ach rambo, co znowu Tobie się nie podoba?

 33. luna 18 Maj 2011 o 4:49 pm

  Mandaty dla kibiców Jagiellonii. Oświadczenie Dzieci Białegostoku (zdjęcia, wideo)

  Szesnaście osób zostało ukaranych mandatami po 500 zł, wobec 23 kolejnych trwa postępowanie o wykroczenia, sprawa 4 nieletnich trafi do sądu rodzinnego – takie decyzje zapadły wobec 43 zatrzymanych w czasie wtorkowej demonstracji fanów Jagiellonii Białystok. Dzieci Białegostoku wydały oświadczenie……..

  W wydanym oświadczeniu stowarzyszenie kibiców „Dzieci Białegostoku” przekonuje, że wtorkowe zgromadzenie miało charakter pokojowy, stało się ono normalnym, zgodnym z prawem zjawiskiem wyrażenia niezadowolenia w demokratycznym państwie. W ocenie stowarzyszenia, jedynie w Białymstoku policja zarzuciła kibicom obrażanie organów państwa poprzez wykrzykiwanie haseł wobec premiera Tuska.

  – W demokratycznym państwie, gdzie obywatel obywatelowi niestety nierówny, dokonano swoistej łapanki młodych ludzi, którym zarzucono obrażanie swojej ojczyzny – napisano w oświadczeniu. Dodano, że kilkugodzinne przetrzymywanie na komendzie policji było niesłuszne, godzące w podstawy państwa demokratycznego, niezgodne ze społecznym współżyciem.

  Oświadczenie wydali podlascy posłowie PiS

  Oświadczenie w sprawie zamknięcia stadionu wydali w środę trzej podlascy posłowie PiS: Krzysztof Jurgiel, Mariusz Kamiński i Kazimierz Gwiazdowski. W ich ocenie, nie było podstaw do zamknięcia części stadionu, a działania zmierzające do jego zamknięcia odbierają jako kroki odwetowe za krytykę rządzącej ekipy. Odnieśli się w ten sposób do tego, że w czasie meczu w miniony piątek Jagiellonii z Legią Warszawa, część kibiców wykrzykiwała hasła obrażające premiera Tuska…….

  http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110518/BIALYSTOK/297023608

 34. Warszawiak 18 Maj 2011 o 4:51 pm

  Komentarz na forum kibiców Polonii:
  „Ja bym tylko dodał od siebie, że cała ta wojna z kibicami może być z powodu umowy o najem stadionu przy Ł3. Niedawno ( ale przed tymi wszystkimi najważniejszymi akcjami) wyszło, że czynsz 3,5 mln rocznie, a Pepsi chce płacić Ległej 6 czy 7 mln za zmianę nazwy stadionu. Czyli coś nie hola. Prawnicy miasta, że to bezprawne, a ci z ITI, że jak nabardziej w myśl umowy. Jakby ITI postawiło na swoim to dla Bufetowej i całej PO ogromna wtopa. W zasadzie gwóźdż do trumny. Taki Rycho plus Zbych na cmentarzu tylko urzeczywistniony. No i ktoś pomyślał jak wywrzeć nacisk na ITI, by oddała te 140 mln w miejskie ręce. Od i całe podłoże nagłego zainteresowania kibicami.”

 35. Warszawiak 18 Maj 2011 o 4:54 pm

  500 zł mandatu za Donald matole…
  http://www.weszlo.com/news/6896

 36. katerina404 18 Maj 2011 o 4:56 pm

  Słuchajcie mój sąsiad prawdopodobnie odebrał sobie życie. Wreszcie po 2 miesiącach jego dziwnej nieobecności, jako otworzyliśmy drzwi i on lezy martwy w łóżku. Był w ciężkiej sytuacji materialnej i od dawna wspominał o odebraniu sobie życia. Trochę mu pomagałam, ale ostatnio umarła mu siostra, ostatnia mu bliska osoba i on chyba podjął tą ostateczna decyzję. Właśnie czekam na policję i pogotowie. Tak wykańcza się naród i ludzi na całej ziemi.

  • wacpan 18 Maj 2011 o 5:10 pm

   ?????????????moze niedlugo pojawia sie teksty typu a na obiad zjem…….;)

   • rabarbarek 18 Maj 2011 o 10:13 pm

    wacpan , katerina nie napisala o zupie , ktora ugotowala na obiad tylko o tragedii , ktora rozegrala sie niemal na jej oczach . To jest wlasnie przyklad tego co z nami zrobiono , jak bardzo zaszczepiono nam obojetnosc na ludzka tragedie. Co tam jeden czlowiek, 20, 50 moze 100 , to juz robi wrazenie.

 37. Kier 18 Maj 2011 o 5:10 pm

  !!!
  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/INDECT-totalna-inwigilacja-faktem-Polska-krajem-pilotazowym

 38. Kier 18 Maj 2011 o 5:22 pm

  http://losyziemi.pl/

 39. Wiera 18 Maj 2011 o 5:44 pm

  Nie sadzcie ze blogi sa wolne od cenzury, tak samo jak media tutaj tez Ci sami ludzie probuja zniszczyc blog, zastraszyc prowadzacego ten blog, lub oglupic ludzi chcacych znac prawde. Obudzmy sie nie czytajmy tych bzdur o koncu swiata i tym podobnych bo na to wplywu nie mamy. Niewidoczna wladza glogalna NWO nie boji sie nikogo oprocz ludu ktory moze ich obalic. Beda tak dlugo niszczyc kraj i Polakow, oglupiac, zastraszac, az zawladna wlasnosc kazdego z nas . Pokazujmy co sie dzieje w naszym kraju jakie wchodza przepisy, jak to sie odbija na naszym zyciu i jak walczyc wspolnie by pokonac ten rzad ktory nas zdradzil. NIe ublizajmy nie dyskutujmy o glupich blogach POMYSLMY O SOBIE I OJCZYZNIE

 40. navajo88 18 Maj 2011 o 5:54 pm

  http://www.sekretyameryki.com/?p=6369
  przeczytajcie sobie ten artykuł ,ciekawy !!!!!

 41. Oskar 18 Maj 2011 o 6:15 pm

  Polecam sluchac radia http://www.infowars.com osobom ktore znaja angielski by wiedziec jaka przyszlosc nas czeka

 42. trebor 18 Maj 2011 o 6:19 pm

  Czy buddysci tez pojda do piekla? 🙂
  Oto odpowiedz:

  jak to on powiedzial bycie szczesliwym to wolnosc 🙂

 43. Sully 18 Maj 2011 o 6:24 pm

  DO SONO: w takim razie musieliby byc nienormalni, bo dla normalnego zdrowego człowieka to o czym pisałam przy tych założeniach byłoby poprostu szaleństwem. no inna rzecz gdyby byli opętanie, ale to kolejny temat.
  A u Ciebei zauważyłam prawidłowośc, że każdy kto myśli inaczej jest „nie oswiecony” i wogóle to najlepiej nazwać go lemingiem, bo no tak jest śmiesznie, tylko dla kogo chyab tylko dla Ciebie.
  Wbrew temu co się Tobie wydaje Jesteś łatwym materiałem do manipulacji, bo zakładasz, że wszystko co złe na tym świecie pochodzi od ludzi wyznających lucyfera, i, że jak oni mówia A to Ty powiesz B, że telewizja kłamie , że gazety są dobre, ale tylko te wybrane, no bo te dla mas to jakżeby inaczej – kłamią. nie pomyslisz czasem, że chociażby te głupie trzęsiania ziemi były i sa…tylko od razu zakladasz że napewno haarp działa.

  • sono 18 Maj 2011 o 6:31 pm

   Trudno mi dyskutowac z kims kto, nie zna w ogole historii i swoj sposob widzenia swiata opiera na naiwnej wierze ,ze jezli teraz wokol niego/niej everything is oK, to znaczy ,ze i na calym swiecie jest OK. Bzdura.
   Doszkol sie troche z histori, filozofii , teologii , ekonomii i polityki, etc. to wtedy porozmawiamy. Nie jestem alfa i omega ,ale staram sie orientowac w wielu sprawach i dlatego drazni mnie ignoracnja, nawinosc niektorych podlana zreszta duza doza pewnosci siebie.

   • Sully 18 Maj 2011 o 6:36 pm

    Sono Ciebie drażni rozmowa z równym sobie więc może skonczmy tę jałowa gadkę bo i tak do żadnego porozumienia w tej kwestii nei dojdziemy.
    Znowu stawiasz siebie wyżej niż innych i jasna cholera nie wiem dlaczego, bo nie masz ku temu żadnych przesłanek patrząc i czytając to co wypisujesz . Naszczęsciw wyrosłam ze szkoły i studiów ( Ty chyba jeszcze nie ) i nie musze nikomu niczego udowadniać.
    Pozdrawiam Cie!

 44. Lidka 18 Maj 2011 o 6:35 pm

  Bankierzy, banka obligacjii bolesne tego konsekwencje http://www.bankowaokupacja.blogspot.com

 45. wojox 18 Maj 2011 o 6:52 pm

  Jane Burgermeister myli się Pani sromotnie….. Jest zupełnie odwrotnie….
  MFW usunął gościa który zaczął się stawiać. To co jest w artykule jest kontynuowane…następca chocby Belka bedzie kontynuował…

  • arkebuz 18 Maj 2011 o 6:58 pm

   to są domysły czy jakieś dowody, poszlaki…

   • marek 18 Maj 2011 o 8:07 pm

    Takie poszlaki ma też Jane, czy są jakieś konkretne dokumenty? Poszlaki są takie że chciał się spotkać z Merkel w sprawie ratowania strefy euro. I ta poszlaka otwiera kilka scenariuszy o którym wiedzą tylko nieliczni.

 46. arkebuz 18 Maj 2011 o 6:52 pm

  sorry, ale z tymi żydami to coś portkami trzepiesz

 47. sono 18 Maj 2011 o 7:01 pm

  „I wiesz co wyprawy Krzyżowe, palenie na stosach i mordowanei niewiernych były w imie Boga.”

  Ano, do tego jeszcze mozna dodac znaczacy fakt, ze ludzie samego Boga, ktory ich uzdrawial fizycznie i duchowo, niczym ich nie skrzywdzil,pouczal, ze maja byc dobrzy dla siebie itd, na hanbiaca smierc na krzyzu jednoglosnie wydali.
  O czym to swiadczy?
  O tym, ze natura ludzka ma wieksza sklonnosc do czynienia zla.
  I musimy sie pilnowac ,aby jemu nie ulegac. Bo szatan nie spi,on bardzo wydajnie pracuje 24/7 , 365 dni w roku, aby pare kolejnych duszyczek zgarnac do podsmazania wieczengo.
  Nie lekcewazmy go. On jest na pewno bardzij przebiegly i mocniejszyc od ludzi. Tylko bedac z Bogiem, trzymajac Boga za reke, mozemy mu sie oprzec.
  Inaczej upadamy, a jak upadamy to on z przyjemnoscia nas zagarnie i nie chce potem wypuscic.

 48. sono 18 Maj 2011 o 7:24 pm

  @sully Sorry za moje zlosliwosci ale jestem ostatnio ( slusznie zreszta) nieco podirytowana. jestem wiece niz pewna ze to trzesienie ziemie w new madrid nastapi wkrotce, a mam bliska rodznie w tamtych rejonach. Sama mieszkam na wschodnim wybrzezu ,ktore tez od soboty jest zalewane codziennymi deszczami. Rano widze jak niebo wyglada ,jakby ktos na niepiane z mleka rozlal.
  Skunksy nocami sprejuja chemtraile, pod koniec dnia zaczyna sie to troche rozchodzic, ale potem od rano to samo. I tak dzien w dzien. Wedlug tej mapki z Navy ,wschodniego wybrzeza tez nie ma byc, a wiec moze tez cos tu planuja.
  Zobczymy co bedzie, poki co tu u nas pada od soboty i sprejuja nas szatany na potege jak jakies robactwo.

  • Sully 18 Maj 2011 o 7:55 pm

   W porządku Sono.
   Co do smug, to ja ich nie odróżniam. Siedziałam ostatnio i niebo było tak błękitne i latały samoloty tu i tam, ale te smugi wlasciwie po paru minutach 2-3 znikały i niebo było nadal niebieskie. Ale czasem faktycznie zostaja na dłużej. O chemitrails usłyszałam, a właściwie przeczytałam dopiero na tym blogu no i paru innych ( jak zaczęłam szperać i szukac po tej awari w Japonii).
   Tylko tak na logikę, jesli coś jest rozpylane w powietrzu to siebie i swoje dzieci tez by truli? No wiem, moga opryskiwać akurat nie tam gdzie znajdują się Ci ludzie. Ale przecież to nie jest tak,że pryskając te substancje zostają w jednym miejscu.
   A trzęsienie ziemi, hmm zobaczymy, coś tam robią w tamtym terenie, może tylko straszą i nic takiego się nie wydarzy.
   Trzymaj się Sono i wyluzuj trochę.
   Pozdrawiam

   • sebecxs 18 Maj 2011 o 8:29 pm

    …to ty jeszcze masz wątpliwości co do chemtrails?

 49. rabarbarek 18 Maj 2011 o 7:31 pm

  Czy ktos wie czy Japonska Miki , to hologram ? Czyzby o bylo oswajanie ludzi z czyms co nie istnieje a jednak to widzimy?

 50. beta46 18 Maj 2011 o 7:34 pm

  SONO ty wierzysz w „szatana”??!!!!
  SAMA PISZESZ cytuje”
  ” Doszkol sie troche z histori, filozofii , teologii , ekonomii i polityki, etc. to wtedy porozmawiamy””””>>>> koniec cytatu
  I taka osoba mowi cos o szatanie??? ON nie istnieje tylko zlo ktore drzemie w ludziach – a w terazniejszych czasach jest tego zla wiecej pobudzonego tylko przez 2go czlowieka.
  Nie wierze w szatana ale boje sie ludzi z szatanskimi pomyslami.

  • Annah. 18 Maj 2011 o 8:08 pm

   Szatan istnieje, piekło też i nie jest puste, Betko wielu świętych, także dzieci i mistycy byli z dopustu Bożego w tym przerażającym miejscu by świadczyć, ale cóż kto by tam im wierzył
   a to znasz?

   • Annah. 18 Maj 2011 o 8:14 pm

    (Łk 16,19-31)
    „Jezus powiedział do faruzeuszów: Żył pewien człowiek bogaty, który ubierał się w purpurę i bisior i dzień w dzień świetnie się bawił. U bramy jego pałacu leżał żebrak okryty wrzodami, imieniem Łazarz. Pragnął on nasycić się odpadkami ze stołu bogacza; nadto i psy przychodziły i lizały jego wrzody. Umarł żebrak, i aniołowie zanieśli go na łono Abrahama. Umarł także bogacz i został pogrzebany. Gdy w Otchłani, pogrążony w mękach, podniósł oczy, ujrzał z daleka Abrahama i Łazarza na jego łonie. I zawołał: Ojcze Abrahamie, ulituj się nade mną i poślij Łazarza; niech koniec swego palca umoczy w wodzie i ochłodzi mój język, bo strasznie cierpię w tym płomieniu. Lecz Abraham odrzekł: Wspomnij, synu, że za życia otrzymałeś swoje dobra, a Łazarz przeciwnie, niedolę; teraz on tu doznaje pociechy, a ty męki cierpisz. A prócz tego między nami a wami zionie ogromna przepaść, tak że nikt, choćby chciał, stąd do was przejść nie może ani stamtąd do nas się przedostać. Tamten rzekł: Proszę cię więc, ojcze, poślij go do domu mojego ojca. Mam bowiem pięciu braci: niech ich przestrzeże, żeby i oni nie przyszli na to miejsce męki. Lecz Abraham odparł: Mają Mojżesza i Proroków, niechże ich słuchają. Nie, ojcze Abrahamie – odrzekł tamten – lecz gdyby kto z umarłych poszedł do nich, to się nawrócą. Odpowiedział mu: Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą.”

  • borsuk7 18 Maj 2011 o 8:09 pm

   Największym sukcesem szatana jest to ze ludzie w niego nie wierzą.
   Największe autorytety fizyki, biologi, astronomii wierzą w istnienie Boga, dlaczego, bo mają wiedzę na temat wielkiej złożoności świata. Brak wiedzy jest największym ignorantem.
   Jak jest Bóg to i jest szatan bo Bóg o nim wspomina i bo to przez szatana musiała być spisana Biblia byśmy wiedzieli czemu tak się dzieje na ziemi i jaką mamy nadzieję i co musimy czynić by doczekać obietnicy.
   Czy wiara w szatana dyskredytuje osoby na tym forum. Bo osoby o których najczęściej sie pisze , A MIANOWICIE TWÓRCY NWO wierzą w szatana i nawet oddają mu cześć. Terabajty info. na necie znajdziesz na ten temat.

   • Grazka 18 Maj 2011 o 9:12 pm

    Tylko aby wierzyc w Boga Prawdziwego trzeba byc tego swiadomym ze on naprawde istnieje , trzeba Go dobrze poznac przez Jego Slowo , natomiast co do szatana to jednak niewielka grupa ludzi czci go jako boga swiadomie np. Illuminaci ,satanisci , reszta swiata czci szatana nie zdajac sobie z tego sprawy , wystarczy ze w zyciu powiela jego cechy i wierzy w nauki przez niego rozpowszechnione m.in. ateizm .

 51. mee 18 Maj 2011 o 7:54 pm

  Hmm… 21 maj Dniem Sądu Ostatecznego.Oglądaliście film „TERMINATOR” w trzeciej części nadszedł ten dzień i czym on był? Może właśnie o to tu teraz chodzi? „tam” się zatrzęsie,”tu”gdzieś coś zacznie wybuchać,i może tak o tym własnie mówią,żeby ludzie nie byli ździwieni? hmm… a tu taka ciekawostka http://www.aclu.org/lgbt-rights-national-security/house-committee-passes-defense-bill-containing-authorization-worldwide

  • sebecxs 18 Maj 2011 o 8:34 pm

   …w terminatorze też jest napis na moście: CAUTION 9″11″

 52. Sully 18 Maj 2011 o 7:57 pm

  Czytam ostatnio z niepokojem kolejne doniesienia o uaktywnianiu sie wulkanów…ech a może poprsotu teraz po tej tragedii w Japonii jesteśmy bardziej wyczuleni na takie doniesienia.

  • navajo88 18 Maj 2011 o 8:34 pm

   Jeszcze się zdziwisz Sully !!!!!!! , ale obserwój niebo i to co zobaczysz ,,,,,ale jeszcze nie teraz ,ale z czasem to zobaczysz i my też wszyscy to zobaczą !!!! J.M.H

 53. volv 18 Maj 2011 o 7:58 pm

  🙂 dla pocieszenia Waszych ego :)śmiech też wyzwala

 54. Sully 18 Maj 2011 o 7:58 pm

  Do Pana MARKA: Jeśli już, to szef MFW ma HIV nie AIDSA , nie słyszałam, żeby w super szybkim tempie HIV przeszło w AIDS!

  • monitorpolski 18 Maj 2011 o 8:55 pm

   Nigdy nie wiadomo. Oni są unikalni. To są reptylianie!

  • siedem 18 Maj 2011 o 10:47 pm

   wydawalo mi sie,ze w wiadomosciachmowili,ze Khan zmusil pokojowke do sexu oralnego….wiec skad u niego mialby sie wziasc hiv?

 55. begie2 18 Maj 2011 o 8:02 pm

  Zerknalem na google earth i to raczej nie sa schrony tylko lotniska dla helikopterow.

  • sebecxs 18 Maj 2011 o 10:13 pm

   …a co myślisz, że piechotą się tam wybierają?

 56. wojox 18 Maj 2011 o 8:31 pm

  beta47 — Szatan przemawia przez Ciebie, to nie tylko realna osoba. On staje się kim zechce, pod warunkiem że ta osoba jest jego sługą, a ma w czym wybierać.
  Kto neguje istnienie Szatana (piszę z dużej litery bo mam szacunek dla wrogów !) jest jego cichym wspólnikiem….

  • zenobiusz 18 Maj 2011 o 10:35 pm

   A czemu w Waszym,nowym tłumaczeniu ewangelii, Duch Święty piszecie z małej litery,a wszystkie synonimy szatana z dużej.Zaiste, wasz szacunek dla wrogów,jest symptomatyczny.

   • wojox 19 Maj 2011 o 12:37 pm

    duch święty to czynna siła boża. Siła jak moc jak prąd to rzecz, rzecz pisze się z małej litery. Szatan to realna osoba, były cherub, anioł o wielkiej mocy i piękny (tak o nim mówi Biblia). Jezus wielokrotnie miał okazję mu nałgać ale zawsze stwierdzał „Niech Cię zgromi Ojciec”. Jezus mu okazywał pewien szacunek, a Wy tu wszyscy posługujecie się właśnie jego retoryką. Gmatwacie sprawy, z białego robicie czarne. Nie ma co dywagować. Kto nie rozumie ten nie zrozumie. Jezus wspominał jacy ludzie zrozumieją prawdę, prości i szczerzy, a tych cech tutaj bardzo brakuje. Szatan oznacza przeciwnika, stał się nim przeciwstawiając się Bogu i jak podaje Ks. Objawienia ciągnie za sobą trzecią część „gwiazd”, czyli aniołów-demonów…

    • zenobiusz 19 Maj 2011 o 12:58 pm

     A skąd w Ewangeli,grzech,przeciw Duchowi Świętemu,ratuj się chłopie,bo wyprali Ci mózg,masz jeszcze wybór.

  • beta46 19 Maj 2011 o 12:46 am

   tylko zli ludzie – sa pod wplywem „tego szatana” , czlowiek dobry i silny nigdy nie bedzie pod „jego wplywem”.
   Dalej TWIERDZE ZE szatan to wymysl slabych i tchurzliwych ludzi – wymyslili go zeby tlumaczyc swoje „grzeszki”.
   PRAWY CZLOWIEK niewierzy w to bo nigdy niebedzie sluchal podszeptow tego waszego szatana.:)
   pozdrawiam

 57. Lidka 18 Maj 2011 o 8:32 pm

  Poznaj prawde o HAARP: DARPA – Time Travel Teleportation Project Pegasus – Andrew D. Basiago Coast to coastAM.com 17.5.2011 http://www.geraldcelentechannel.blogspot.com

 58. Marek 18 Maj 2011 o 8:38 pm

  MOjE PRZEBUDZENIE cz I http://www.stopsyjonizmowi.wordpress.com

 59. Annah. 18 Maj 2011 o 8:46 pm

  W tej chwili zaczęła się w Radio Maryja rozmowa z prof, Dakowskim na temat energetyki, zachęcam do słuchania.

  • zenobiusz 19 Maj 2011 o 1:00 pm

   Można wysłuchać,tu:
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/19/prof-zw-dr-hab-miroslaw-dakowski/

 60. sebecxs 18 Maj 2011 o 8:52 pm

  No proszę nie ma jak zezwolić na III ws….http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/05/18/kongres-zaglosuje-nad-wypowiedzeniem-iii-w-sw-%E2%80%93-wiecznej-wojny-bez-granic-i-wyraznych-wrogow/

 61. rambo8 18 Maj 2011 o 9:01 pm

  Jest,to,blog,który,moge,czytać,24h,na,dobe
  bo,jak,przeczytam,cały,temat,to,pojawią,sie
  nowe,posty,których,znalezienie,może,zająć
  pare,ładnych,minut,i,tak,można,w,kólko,więc
  chyba,o,to,chodzi,w,jego,konstrukcji,że,to
  ma,być,taka,nie,kończąca,sie,opowieść.
  Chodzi,mi,o,to,że,posty,są,wpychane,wszędzie
  na,początek,tematu,koniec,środek,wszędzie
  i,żeby,znaleść,nowe,musze,cały,temat,przeszukać
  jakby,nie,mogły,być,umieszczane,pokoleji,w,
  zleżności,od,czasu,dodania,z,możliwosća
  odpowiedzi,tylko,cytując.

  • rambo8 18 Maj 2011 o 9:07 pm

   lub.podania,nicka,i,numeru,postu,na,który,
   chce,sie,odpowiedzieć

   • sebecxs 18 Maj 2011 o 10:16 pm

    ….hehe i to czyni ten blog unikalnym

 62. ARTUR 18 Maj 2011 o 9:01 pm

  Bunkry na świecie są na pewno wybudowane i wyposażone technicznie gdyz spadły ceny surowców ,teraz jeszcze dokłada się świeżą żywność co ma odbicie w cenach .Dobrze że wiadomo przynajmniej gdzie one są bo można je będzie po wszystkim zniszczyć gdyż ludzie którzy tam będą nie będą zasługiwać na przeżycie lecz na los szczurów w kanałach .Wszyscy którzy przy końcu będą na powierzchni niech się kierują słowami Pisma iż najbezpieczniej będzie w szczerym polu pod paprocią .

  • BirD2 18 Maj 2011 o 9:10 pm

   Jak na razie to my jesteśmy szczurami.

   Nie wszyscy którzy tam są mają złe zamiary. Wojsko szeregowi – po selekcji.

   Będą tam architekci, rolnicy, budowlańcy wszyscy potrzebni do odbudowy nowego świata i powiem też bym sie chciał tam znaleźć.

   Pozatym wiemy owszem ale czy o wszystkich?
   Nie wiesz co jest tam na dole. Myślisz że tylko ludzie? może a może i nie.

   Rób co masz robić i nie oceniaj innych nawet jeżeli są w błędzie tak oni nas zniszczą a w przeciwnym razie sami byśmy sie wykończyli tego nikt nie kontroluje, każdy robi co chce..

   • IHE 18 Maj 2011 o 11:22 pm

    Ja bym ich tak nie wybielał,są takim samymi uczestnikami jak mlaskacz czy pracownicy III Rzeszy.Hasło z „2012”,że wszystkich nie da się uratować” jakoś do mnie nie przemawia.
    Ci ludzie to typowe szczury co by z szalupy Titanica wypchnęli matkę z dzieckiem jakby ich szalupa miała problemy.
    Oni nie mają litości to pewne.Czasami widać to po smutnych mordach w telavivzji.Po za tym są bankowo schipowani co dodatkowo odbiera im człowieczeństwo.Orwell zaczyna się od własnych szeregów.

 63. nowy84 18 Maj 2011 o 9:11 pm

  Nie wiem jak to mam zrozumieć:

  http://www.europapress.es/sociedad/ciencia/noticia-papa-conectara-sabado-estacion-espacial-internacional-20110517185700.html

 64. jarosK 18 Maj 2011 o 9:14 pm

  Wszystko fajnie , super ! Szkoda tylko , że jak zacząłem to czytać tak zawzięcie to mi całe „chujstwo” tego świata spada na głowę…Fajnie było żyć, jak się nie wiedziało o takich rzeczach 🙂 Bo na miłość, co ja mogę zrobić , jak będzie skażenie w europie ? nic :)Ma być tak i tak będzie, wielki ucisk , tak jest napisane w Biblii…Nie mamy na to wpływu, tak musi się stać..

  • zenobiusz 18 Maj 2011 o 10:18 pm

   Zainteresuj się orgonem.Likwiduje radiację.Dziwne ,że nikt tu tego nie podpowie.Nie jesteś bezbronny.Żarliwa modlitwa też działa.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/13/gdy-zawiedzie-orgonit/

 65. jarosK 18 Maj 2011 o 9:38 pm

  (Ks. Psalmów 1:1-6, Biblia Warszawska):

  (1) Szczęśliwy mąż, który nie idzie za radą bezbożnych Ani nie stoi na drodze grzeszników, Ani nie zasiada w gronie szyderców, (2) Lecz ma upodobanie w zakonie Pana I zakon jego rozważa dniem i nocą. (3) Będzie on jak drzewo zasadzone nad strumieniami wód, Wydające swój owoc we właściwym czasie, Którego liść nie więdnie, A wszystko, co uczyni, powiedzie się. (4) Nie tak jest z bezbożnymi! Są oni bowiem jak plewa, Którą wiatr roznosi. (5) Przeto nie ostoją się bezbożni na sądzie Ani grzesznicy w zgromadzeniu sprawiedliwych. (6) Gdyż Pan troszczy się o drogę sprawiedliwych, Droga zaś bezbożnych wiedzie do nikąd.

  (Ks. Psalmów 2:1-12, Biblia Warszawska):
  Czemuż to burzą się narody, A ludy myślą o próżnych rzeczach? (2) Powstają królowie ziemscy I książęta zmawiają się społem Przeciw Panu i Pomazańcowi jego: (3) Zerwijmy ich więzy I zrzućmy z siebie ich pęta! (4) Ten, który mieszka w niebie, śmieje się z nich, Pan im urąga. (5) Wtedy przemówi do nich w gniewie swoim I gwałtownością swoją przerazi ich: (6) Ja ustanowiłem króla mego na Syjonie, Świętej górze mojej. (7) Ogłoszę zarządzenie Pana: Rzekł do mnie: Synem moim jesteś, Dziś cię zrodziłem. (8) Proś mnie, a dam ci narody w dziedzictwo I krańce świata w posiadanie. (9) Rozgromisz je berłem żelaznym, Roztłuczesz jak naczynie gliniane. (10) Bądźcie więc teraz rozsądni, królowie, Przyjmijcie przestrogę, sędziowie ziemi! (11) Służcie Panu z bojaźnią i weselcie się, Z drżeniem złóżcie mu hołd, (12) Aby się nie rozgniewał i abyście nie zgubili drogi, Bo łatwo płonie gniewem. Szczęśliwi wszyscy, którzy mu ufają!
  (Ks. Psalmów 2:1-12, Biblia Warszawska)

  czy trzeba mieć więcej pytań , czy trzeba nam mieć wątpliwości w siłę i moc Boga ?
  Plany zuchwałych muszą przyjść, bo tak mówią pisma święte, ale ich czas jest marnością…

 66. Sully 18 Maj 2011 o 9:39 pm

  Nie nie nie wierze, poważny człowiek i wyjeżdża mi z jakimis „reptylianami”, ludzie!!! Za dużo Visitors się ktoś naogladał;-)Podrawiam

 67. Sully 18 Maj 2011 o 9:41 pm

  A teraz poważne sprawy: gdzie w Europie budują schrony? Słyszałam, że GB buduje …a Polska wiecie coś na ten temat, albo Niemcy?

  • ARTUR 18 Maj 2011 o 10:30 pm

   Są 2 schrony .Jeden pod Warszawą a drugi pod Toruniem który występuje pod nazwą Ośrodka Badań Silników Rakietowych .

 68. eltoro83 18 Maj 2011 o 9:44 pm

  Heh bez obrazy dla wiary-ale nie które poglądy zajeżdżają mi tu Świadkami Jehowymi-ich wieczne teorię na temat wiary,tego co jest prawdą a co nie-końca Świata itd,itp.Nie można tak narzucać się innym ze swoimi poglądami-człowiek musi sam dorosnąć do pewnych kwestii.A na samym końcu i tak rozliczy nas ta inna strona(oby istniała-ja w Boga wierzę).A my musimy przede wszystkim na miłość odpowiadać miłością-inaczej się nie da.Polecam wam film o masakrze w Rwandzie-ukazujący jak człowiek jest bezsilny w takich chwilach,a największym bólem jest sumienie-które prześladuje do końca dni,a wyzwoleniem czasami sama śmierć.Film nosi nazwę „Pieska śmierć”

  • jarosK 18 Maj 2011 o 10:02 pm

   eltoro83
   myślisz , że każdy kto cytuje Biblie jest świadkiem jehowy ?
   akurat ja nim nie jestem , jeśli do mnie to pisałeś, to już Ci odpowiadam…Poza tym nie wierze w żadną organizacje…Wierze tylko w Pismo Święte i tej drogi próbuje się trzymać i tyle …
   Nie wyciągaj zbyt pochopnych wniosków jak kogoś nie znasz , tyle mogę ci podpowiedzieć..To ,że ty masz wiarę jaką masz , nie musisz , jak to napisałeś: „narzucać” takiego myślenia innym, bo ktoś np może bardziej w to wierzy, lub ma większe objawienie.Widzisz jak to można szybko obrócić przeciw sobie…Ja napisałem tylko to co w piśmie , a nie moje jakieś myślenie…

 69. volv 18 Maj 2011 o 9:55 pm

  walka z ego, drastyczne unaocznienie ale przemawiające do ego

 70. Ala 18 Maj 2011 o 9:55 pm

  http://www.wiara.us
  Welkome to Europe! http://www.prestv.com. Obehrzyji telewizje irlandzka i poznaj prawde co sie dzieje w swiecie. Rewolucja arabska jest celem NWO i Europy i Polski tez nie ominie.

 71. wojox 18 Maj 2011 o 9:57 pm

  eltoro83…co masz DO Świadków,, nawet nie umiesz ich poprawnie nawać, jakiś analfabeta z ciebie ? O tych teoriach wiem już od 20 lat, a Wy teraz się podniecacie i pisujecie tu że wam to „śmierdzi” ich wierzeniami …
  Powiem po krótce „Narody muszą poznać”,,, a co to doczytaj w Piśmie Świętym, podam tylko że chodzi o imię…
  To że ktoś ma rację od ponad 100 lat może boleć. Dodam że schrony zostaną „wynurzone” na powierzchnie w całości. Wszystko czeka na sąd i nikt się od tego nie wywinie. Gra toczy się nie o ciało tylko o Ciebie czytelniku. A Świadkowie odwalają kawał dobrej roboty na tym globie…

  • begie2 18 Maj 2011 o 10:07 pm

   Mialem do czynienia ze swiadkami, ba, nawet moja eks do nich nalezala. Powiem Ci ze wiecej nie chce miec z nimi nic wspolnego – ci ktorych znam to klamcy, matacze i oszusci. Oczywiscie nie bede generalizowal i mowil ze „wszyscy oni sa tacy a tacy” bo tak na pewno nie jest – tak samo jak bym powiedzial ze wszyscy ksieza sluza Lucyferowi – to nieprawda. Trzeba uwazac na piekne slowa i tak jak ktos juz tu zacytowal „rozliczac po owocach”.

 72. jarosK 18 Maj 2011 o 10:06 pm

  wojox
  może i odwalają kawał roboty , ale czy dobrej to się dowiemy jak przyjdzie czas..Na ten czas wiele przeczytałem o tej organizacji , a raczej o tym w co wierzą i co głoszą i szczerze powiedziawszy , wiele rzeczy mi się nie zgadza z tym co jest napisane w Biblii…A najbardziej nie zrozumiałe jest dla mnie stworzenie swojej Biblii „Nowy Świat”, w której jest wiele pozmieniane..

 73. eltoro83 18 Maj 2011 o 10:08 pm

  wojox-punkt patrzenia zależy od punktu widzenia.Zgodzę się że robią kawał dobrej roboty,są bardzo zorganizowani i w swojej grupie pomocni.Ale jest takie coś jak nadgorliwość-której nie cierpię.Poza tym ich królestwo mieści się na moim osiedlu ładnych 20 lat więc na dobre jesteśmy sąsiadami-i o jaki analfabetyzm ci chodzi??????

 74. eltoro83 18 Maj 2011 o 10:09 pm

  baaa przepraszam miało być punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

 75. noni 18 Maj 2011 o 10:15 pm

  Polsce jest duży nowoczesny kompleks koło zakopanego. Zakopali tam niezłe podziemne miasto. Myślicie że w Polsce nie ma tych nowej technologii bunkrów są tam nawet odpowiednie lodówki wielkości magazynów do przechowywania nasion i jedzenia. Ogólnie fajna sprawa a wiadomo o tym bo inwestycje pokryli też prywatne osoby fizyczne tak się składa Ci bogacze mają za długie języki przy kieliszku.

 76. rambo8 18 Maj 2011 o 10:16 pm

  U,nas,to,chyba,już,to,testują
  http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2011/05/15/chca-chemicznie-manipulowac-naszymi-myslami/

 77. trebor 18 Maj 2011 o 10:33 pm

  Ot i zamyka sie wszystko w calosc.
  Tu jest wszystko powiedziane np. skad te blyski(transformatorowe):

  Kto chce niech wierzy, kto nie chce sam sie pewnie niedlugo przekona czy to prawda?
  Pozdrawiam

  • trebor 18 Maj 2011 o 10:54 pm

   Tak wyglada byc moze ta planeta:

   A tu swietna strona(po Angielsku) przedstawiajaca historie ludzkosci zycia z tymi pasozytami.
   http://loveenki.blogspot.com/2009/07/work-in-progress-enki-messages-and.html
   i film:

   Tyle w temacie

   • Ania 19 Maj 2011 o 6:25 pm

    Czyli skrzydlaty dysk…

  • katerina404 18 Maj 2011 o 11:31 pm

   Trebor daj sobie z tym siana, to bełgot o niczym, to bzdury.

   • trebor 19 Maj 2011 o 12:01 am

    Wlasnie zakonczylem sklejac ta ukladanke.
    Malo mnie obchodzi czy dla Ciebie jest to belkot i bzdury (wybacz za ton).Dla tych dla ktorych nie jest to belkot i bzdury dedykuje te tematy.A dla Ciebie i tobie podobnym mam dobra wiadomosc nie musze juz do tego wracac.Wiec glowa spokojna to jest moj (mam nadzieje) ostatni post na ten temat.
    Pozdrawiam

 78. volv 18 Maj 2011 o 10:48 pm

  Każdy z nas bierze udział w tworzeniu matrycy „rzeczywistości” będącej nieskończonym uwidocznieniem tego co doświadczamy przez zmysły i emocje. Z indywidualnego punktu widzenia jest to maleńka niezauważalna plamka na nieskończonym obrazie, którego z poziomu fizyczności nie jesteśmy w stanie ogarnąć więc przyjmujemy że jest nieznacząca. To jest nieświadome działanie człowieka. Jeżeli jesteśmy sobie to w stanie uświadomić, z łatwością uzmysłowimy sobie iż im więcej plamek na obrazie się zmieni to cały obraz też musi się zmienić. Każdy kto to poznał (Jezus, Budda, Mahomet.. itd.) próbował przekazać że prawda jest dokładnie w nas, reszta dopisana do ich czystego przekazu to tylko manipulacja dla korzyści manipulujących. Główną siłą sprawczą istnienia jest miłość o czym też ci którzy to poznali próbowali przekazać, ale to też zostało zniekształcone i pierwsze skojarzenie jakie przychodzi najczęściej to miłość między kobietą a mężczyzną, a to nie jest odpowiedź, to tylko zaplątanie w emocje. Przez wiele lat nasz kontakt z prawdziwym ja był skutecznie tłumiony i przekłamywany, mamy szansę na znalezienie siebie i ułożenie z naszych plamek czystego prawdziwego obrazu, bez walki, bez wysiłku, musimy tylko chcieć, odnaleźć w sobie wolę dotarcia do prawdziwego JA (twórcy obrazu), ale to nie jest przymus tylko wola każdego z nas. Bez wysiłku tylko przez kierowanie uwagi na prawdę w najczystszej postaci, bez lęków.
  Jedyny moment w którym istniejemy i który możemy odczuć to TERAZ, nie ma przeszłości i przyszłości to tylko wyobrażenia ego, przez teraz możemy wejść do wieczności i tylko od każdego indywidualnie to zależy.

 79. trebor 18 Maj 2011 o 11:03 pm

  Jeszcze komentarz goscia od tego filmu.
  Pisze jak mozna zobaczyc przez podczerwien ten obiekt.
  Wstawiam go:
  Another interesting video … it is done in the same style a wistle blower used that leaked photos from the South Pole Telescope a while back … this person’s leaked Infra-red photos of something in deep space started off a fire-storm … is it Nibiru?
  As I have done with a few other other video uploads … I suggest you download Microsofts World Wide Telescope & Google Earth and go to http://www.wikisky.org
  Once you have the programs installed … input this set of coordinates into the search box … 09:47:59 by 13:16:27 … all 3 of these programs will take you to a dark place … you will not see a thing … but, if you switch to the Infer-red filter … you will see a very large, and very hot object … you can also switch to the 2 Micron Filter in MS WWT, and get a nice clear shot of this object … an unknown object!
  Is this the legendary Nibiru?
  As I always say … „Seeing is believing”
  If anyone watching knows an expert in Astronomy, please ask them to look at the coordinates, and see what they say

  • zenobiusz 18 Maj 2011 o 11:47 pm

   Nibiru,to element Fals Flag,potrzebny,do tego:
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/18/falszywa-inwazja-z-kosmosu/

   • trebor 19 Maj 2011 o 12:12 am

    A kto tu pisze o inwazji?
    Poczytaj sobie pare przekladow historycznych (Sumeryjskich,Babilonskich,Zydowskich,Wedyjskich)o hitlerowskich UFO to moze dojdziesz o co w tym wszyskim chodzi.Nie bedzie zadnej inwazji,bedzie przelot obiektu blisko ziemi i ma miec ogomne odzialywanie grawitacyjne ktore juz sie odbywa.Notabene ta inwazja trwa juz od kilkuset tysiecy lat.Oni przyleca tylko po danine(zloto,diamenty).Powiem szczerze
    nie chce polemizowac z wami na ten temat bo nie jest on dla sceptykow.Wypowiedzialem sie juz ,ze nie bede o tym wiecej pisal.
    Tyle w temacie.

    • Annah. 19 Maj 2011 o 6:16 am

     Kto jak kto, ale Zeno nieco zgłębił ten temat, na jego blogu mogłeś o tym wszystkim czytać z doniesień polskich i po angielsku a teraz widzę ostrożność jeśli nie sceptycyzm, o czym to może według Ciebie świadczyć?

    • sebecxs 19 Maj 2011 o 11:50 am

     ..NASA to prywatna illuminacka firma… jesteś może z Lublina?

    • Annah. 19 Maj 2011 o 3:26 pm

     ..NASA to prywatna illuminacka firma…

     To prawda, i jeszcze parę miesięcy temu można było to sprawdzić wpisując od tyłu „illuminati” w Google. Jako pierwszy wynik wyskakiwała oficjalna strona NASA, u nich nie zdarzają się takie przypadki.

   • Annah. 19 Maj 2011 o 2:22 am

    Świetny artykuł, dzięki

 80. adio 19 Maj 2011 o 12:18 am

  navajo88
  wymagam – wyzywam na pokazanie dowodów o Nibiru linki z movies foto i co tylko chcesz nawet zapiski sumerow egipcjan hieroglify co tam masz !!! , tylko bez fake komentarz wyzej nie wchodzi w gre … ta opcja nie działą z http://www.wikisky.org +gooogle earth + mswide teleshit bla bla bla ….
  p.s
  na południowej półkoli australia 20 km od sydney lepszego miejsca nie ma mówi że tego {P…X) nie widać kuzyn kupił teleskopy itp nawet podczerwień ma i co ? Jajko bajeczka że ho ho ho .. a jeżeli będzie inaczej to się rozwalam na polanie z 6-pakiem piwa i czekam na widoki w 5D :))))))))

  • navajo88 19 Maj 2011 o 5:17 am

   adio powiedziałem że jest widoczna z antarktydy ,ale nie powiedziałe że na fakt to jest prawda !!!!!! tylko że jest widzialna i widziałem film z yutube ,,,,ale ze 100% pewnością nigdy nie mówiłem że to jest PRAWDA !!!!!!!! NEVER !!!! na tym filmiku widać ją ,,,,,,ale jak dla mnie to była ZA JASNA !!!!, ale przestraszyłeś mie tym WYMAGAM – WYZYWAM !!!! cholera myślałem że beńdzie pojedynek ,mało mi serce nie staneło w minejscu !!!!! hahahahahahahahahahaha .
   A teraz na poważnie człowieku to jest przecież INTERNET !!!!! i na internecie są różne wiadomości i prawdziwe i fałszywe !!!!! ja tom wiadomość potraktowałem jako ciekawostkę !!!! ,a czy żeczywiście Nibru jest to dopiero się o tym przekonamy jak zobaczę ją na własne oczy i przez własne okno !!!!!, nie w telewizji i nie na internecie TYLKO NA WŁASNE OCZY !!!!!!!!!!! jasne mój panie !!! szacunek i ściskam grabę OKI??? J.M.H

   • Annah. 19 Maj 2011 o 10:14 am

    Na dzisiaj masz może rację Navajo, ale wkrótce kto wie, oczy i uszy no i główka mogą nas zawieść, boję się ze trzeba będzie polegać tylko na serduszku, patrz link od Zena, dla mnie BOMBA!!! Pozdrawiam

 81. adio 19 Maj 2011 o 8:59 am

  Peace Brother !!!
  Lepiej się napić Jacka Danielsa
  Pozdro!