Wydarzenia i komentarze, 19 maja 2011r

Prof. Christopher Busby: Fukushima to problem globalny
Ekspert Komitetu Europejskiego d.s.skażenia radioaktywnego prof. Christopher Busby w kolejnym wywiadzie dla Russia Today, potwierdził, że już trzy reaktory w elektrowni Fukushima uległy stopieniu (tzw. meltdown).W momencie gdy awaria się rozpoczęła było to rozpatrywane jako najgorszy scenariusz. Paliwo w reaktorach stało się tak gorące, że przeszło w fazę ciekłą – to co się dzieje wewnątrz jest „radioaktywnym piekłem”, które prawdopodobnie przedostaje się też na zewnątrz. W rzeczywistości sytuacja jest jeszcze gorsza, bowiem zaszły wybuchy jądrowe – potwierdzają to proporcje izotopów jakie wydostały się z reaktorów. Procesy reakcji jądrowych nadal zachodzą, cząstki radioaktywne pojawiają się już nawet w USA i w Europie, a samo promieniowanie sięga Tokio. Wielki szacunek należy się pracownikom elektrowni, którzy z heroizmem już od 2 miesięcy narażają swoje życie. Właściwie to nie ma innego wyboru – ograniczenie promieniowania na terenie elektrowni jest praktycznie niemożliwe. Firma TEPCO, która zarządza elektrownią od samego początku ukrywała to co się naprawdę działo w reaktorach – kontrolę nad elektrownią powinien przejąć rząd japoński. Jest jednak już za późno by móc cokolwiek zrobić, sytuacja wymknęła się spod kontroli. Jest to obecnie problem globalny, 9 miesięcy w ciągu których Japończycy obiecali rozwiązać problem było wyssane z palca, wszystkie pomysły jak to zrobić są według profesora niedorzeczne. Rozwiązanie musi być drastyczne, elektrownia powinna zostać przykryta kopułą by ograniczyć wydostawanie się cząstek radioaktywnych, które dokonują skażenia całej półkuli północnej.
http://www.youtube.com/watch?v=Vz4I5rb3_BM

Niebezpieczna klauzula w ustawie o obronie USA – III wojna światowa już blisko?
ACLU, American Civil Liberties Union, organizacja walcząca o prawa obywatelskie w USA opublikowała niepokojący apel o usunięcie dwóch dodatków do ustawy dotyczącej obrony państwa – National Defense Authorization Act. Jeden z dodatków dotyczy gejów i lesbijek i według ACLU jest dla nich dyskryminujący. Druga klauzula, jeśli nie zostanie usunięta z ustawy może przynieść drastyczne zmiany w sposobie „walki z terroryzmem” przez USA. Otóż klauzula ta dotyczy sposobu wypowiadania wojen, została dodana przez republikanina z Kalifornii, Bucka McKeona. Pozwala na użycie przez Prezydenta sił militarnych w dowolnym kraju, jeśli tylko są podejrzenia, że na jego terenie ukrywają się „terroryści”. Nie musi to mieć żadnego związku z zamachem na USA czy cele amerykańskie. Klauzula jest bezterminowa, została ona ukryta głęboko w stosie setek stron ustawy. Nie było nawet jej wysłuchania. Jak twierdzi Laura W. Murphy, dyrektor ACLU w Waszyngtonie, wprowadzenie ustawy z taką klauzulą spowoduje wzrost przemocy wobec innych krajów, a w efekcie zwiększenie zagrożenia USA.
Można by dodać, że podobne ustawy wprowadzono w III Rzeszy – umożliwiły one Hitlerowi agresję na sąsiednie kraje, a w efekcie spowodowały wybuch II wojny światowej.

Odkryto planety bez gwiazd.
Jak się okazuje, do istnienia planet niepotrzebne są żadne gwiazdy. Japońscy astronomowie odkryli 10 planet wielkości podobnej do Jowisza, które poruszają się pomiędzy gwiazdami. Obecność planet stwierdzono na podstawie analizy zakrzywienia promieni świetlnych przez ich grawitację, tzw. „grawitacyjnego mikrosoczewkowania”. Znalezione planety znajdują się w obszarze nie większym niż 10 jednostek astronomicznych (odległość Ziemi do Słońca), a więc są bardzo blisko siebie. Naukowcy podejrzewają, że mogą występować dwukrotnie częściej niż widoczne gwiazdy. Tak duża ilość planet międzygwiezdnych podważa dotychczasowe teorie powstawania tych ciał niebieskich. Dla zwolenników Nibiru i brązowych karłów teoria jest wodą na młyn – planety wielkości Słońca mogą więc pojawiać się w pobliżu Słońca stosunkowo często. Mogą teżbyć przyczyną potężnych katastrof na Ziemi…

Illuminati i 911: to my zrobiliśmy!
Znak wszystkowidzącego oka został utworzony podczas obchodów 9 rocznicy zamachu na WTC. Jest to bezczelne oświadczenie masonerii Illuminati – „tak to my zrobiliśmy”. Oko symbolizuje Antychrysta, fałszywego Mesjasza, Dajjala, który poprzez różne sztuczki będzie udawał że jest „bogiem światów”. „Wszystkowidzące oko” jest wprowadzane przez satanistów gdzie się da. Robi się to tak sprytnie, że ludzie przyjmują symbol bez uprzedzenia, natomiast dla satanistów jest to potwierdzenie ich siły. Stąd obecność oka w Ground Zero – sataniści przyznali się, że to oni dokonali zamachu. Niestety, żyjemy w bardzo chorym świecie. Należy czekać na podobną „imprezę” w Smoleńsku.
Podobna symbolika, o której mówi David Icke dotyczy tzw. „gwiazdy Dawida” (która nie ma nic wspólnego z judaizmem). Dowodem na to, że w Polsce działają jawnie sataniści jest np. plakat, który wisi na salonie artystycznym obok krakowskich Plant (zdjęcie prawej – kliknij). „Sztuka współczesna dla najmłodszych”. Och, jak słodko – szkoda, że nie dodano, że jak twierdzi badacz masonerii Texe Marrss „z tym znakiem związana jest śmierć blisko 200 mln ludzi w XX wieku…”

Reklamy