Wydarzenia i komentarze, 19 maja 2011r

Prof. Christopher Busby: Fukushima to problem globalny
Ekspert Komitetu Europejskiego d.s.skażenia radioaktywnego prof. Christopher Busby w kolejnym wywiadzie dla Russia Today, potwierdził, że już trzy reaktory w elektrowni Fukushima uległy stopieniu (tzw. meltdown).W momencie gdy awaria się rozpoczęła było to rozpatrywane jako najgorszy scenariusz. Paliwo w reaktorach stało się tak gorące, że przeszło w fazę ciekłą – to co się dzieje wewnątrz jest „radioaktywnym piekłem”, które prawdopodobnie przedostaje się też na zewnątrz. W rzeczywistości sytuacja jest jeszcze gorsza, bowiem zaszły wybuchy jądrowe – potwierdzają to proporcje izotopów jakie wydostały się z reaktorów. Procesy reakcji jądrowych nadal zachodzą, cząstki radioaktywne pojawiają się już nawet w USA i w Europie, a samo promieniowanie sięga Tokio. Wielki szacunek należy się pracownikom elektrowni, którzy z heroizmem już od 2 miesięcy narażają swoje życie. Właściwie to nie ma innego wyboru – ograniczenie promieniowania na terenie elektrowni jest praktycznie niemożliwe. Firma TEPCO, która zarządza elektrownią od samego początku ukrywała to co się naprawdę działo w reaktorach – kontrolę nad elektrownią powinien przejąć rząd japoński. Jest jednak już za późno by móc cokolwiek zrobić, sytuacja wymknęła się spod kontroli. Jest to obecnie problem globalny, 9 miesięcy w ciągu których Japończycy obiecali rozwiązać problem było wyssane z palca, wszystkie pomysły jak to zrobić są według profesora niedorzeczne. Rozwiązanie musi być drastyczne, elektrownia powinna zostać przykryta kopułą by ograniczyć wydostawanie się cząstek radioaktywnych, które dokonują skażenia całej półkuli północnej.
http://www.youtube.com/watch?v=Vz4I5rb3_BM

Niebezpieczna klauzula w ustawie o obronie USA – III wojna światowa już blisko?
ACLU, American Civil Liberties Union, organizacja walcząca o prawa obywatelskie w USA opublikowała niepokojący apel o usunięcie dwóch dodatków do ustawy dotyczącej obrony państwa – National Defense Authorization Act. Jeden z dodatków dotyczy gejów i lesbijek i według ACLU jest dla nich dyskryminujący. Druga klauzula, jeśli nie zostanie usunięta z ustawy może przynieść drastyczne zmiany w sposobie „walki z terroryzmem” przez USA. Otóż klauzula ta dotyczy sposobu wypowiadania wojen, została dodana przez republikanina z Kalifornii, Bucka McKeona. Pozwala na użycie przez Prezydenta sił militarnych w dowolnym kraju, jeśli tylko są podejrzenia, że na jego terenie ukrywają się „terroryści”. Nie musi to mieć żadnego związku z zamachem na USA czy cele amerykańskie. Klauzula jest bezterminowa, została ona ukryta głęboko w stosie setek stron ustawy. Nie było nawet jej wysłuchania. Jak twierdzi Laura W. Murphy, dyrektor ACLU w Waszyngtonie, wprowadzenie ustawy z taką klauzulą spowoduje wzrost przemocy wobec innych krajów, a w efekcie zwiększenie zagrożenia USA.
Można by dodać, że podobne ustawy wprowadzono w III Rzeszy – umożliwiły one Hitlerowi agresję na sąsiednie kraje, a w efekcie spowodowały wybuch II wojny światowej.

Odkryto planety bez gwiazd.
Jak się okazuje, do istnienia planet niepotrzebne są żadne gwiazdy. Japońscy astronomowie odkryli 10 planet wielkości podobnej do Jowisza, które poruszają się pomiędzy gwiazdami. Obecność planet stwierdzono na podstawie analizy zakrzywienia promieni świetlnych przez ich grawitację, tzw. „grawitacyjnego mikrosoczewkowania”. Znalezione planety znajdują się w obszarze nie większym niż 10 jednostek astronomicznych (odległość Ziemi do Słońca), a więc są bardzo blisko siebie. Naukowcy podejrzewają, że mogą występować dwukrotnie częściej niż widoczne gwiazdy. Tak duża ilość planet międzygwiezdnych podważa dotychczasowe teorie powstawania tych ciał niebieskich. Dla zwolenników Nibiru i brązowych karłów teoria jest wodą na młyn – planety wielkości Słońca mogą więc pojawiać się w pobliżu Słońca stosunkowo często. Mogą teżbyć przyczyną potężnych katastrof na Ziemi…

Illuminati i 911: to my zrobiliśmy!
Znak wszystkowidzącego oka został utworzony podczas obchodów 9 rocznicy zamachu na WTC. Jest to bezczelne oświadczenie masonerii Illuminati – „tak to my zrobiliśmy”. Oko symbolizuje Antychrysta, fałszywego Mesjasza, Dajjala, który poprzez różne sztuczki będzie udawał że jest „bogiem światów”. „Wszystkowidzące oko” jest wprowadzane przez satanistów gdzie się da. Robi się to tak sprytnie, że ludzie przyjmują symbol bez uprzedzenia, natomiast dla satanistów jest to potwierdzenie ich siły. Stąd obecność oka w Ground Zero – sataniści przyznali się, że to oni dokonali zamachu. Niestety, żyjemy w bardzo chorym świecie. Należy czekać na podobną „imprezę” w Smoleńsku.
Podobna symbolika, o której mówi David Icke dotyczy tzw. „gwiazdy Dawida” (która nie ma nic wspólnego z judaizmem). Dowodem na to, że w Polsce działają jawnie sataniści jest np. plakat, który wisi na salonie artystycznym obok krakowskich Plant (zdjęcie prawej – kliknij). „Sztuka współczesna dla najmłodszych”. Och, jak słodko – szkoda, że nie dodano, że jak twierdzi badacz masonerii Texe Marrss „z tym znakiem związana jest śmierć blisko 200 mln ludzi w XX wieku…”

Reklamy

224 responses to “Wydarzenia i komentarze, 19 maja 2011r

 1. navajo88 18 Maj 2011 o 10:27 pm

  Cześć Monitor ja nie na temat ,ale przed chwilą oglondałem na kanale rasija24 dziennik i pokazywali jak kometa przywaliła w nasze słońce ,a następnie nastąpił wyrzut koronalny w stronę ziemi ! wyglondało to zajebiście !!! , na razie J.M.H

  Polubienie

  • zenobiusz 19 Maj 2011 o 12:03 am

   Ale Nibiru,nie będzie.
   Nibiru,to element Fals Flag,potrzebny,do tego:
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/18/falszywa-inwazja-z-kosmosu/

   Polubienie

   • o co chodzi 19 Maj 2011 o 9:57 am

    A od kiedy ,Zenobiusz zmieniłeś zdanie,że Nibiru nie będzie ?

    Uparcie ,na swoim blogu pisałeś ,że Nibiru coraz bliżej .

    Co ci się tak odmieniło o 360 stopni ?

    Polubienie

    • mc 19 Maj 2011 o 10:36 am

     bo nibiru jest juz nie modne

     Polubienie

   • Ania 19 Maj 2011 o 12:50 pm

    To po co ONI marnują kasę na budowę podziemnych ogromnych bunkrów ?

    Polubienie

    • oz 19 Maj 2011 o 3:23 pm

     ania , co to jest ta książkowa projekcja.. ?

     Polubienie

    • jarosK 19 Maj 2011 o 8:44 pm

     a niech budują , ludzie mają pracę , tymczasowo nie głodują i płacą rachunki 🙂

     Polubienie

   • o co chodzi 19 Maj 2011 o 3:50 pm

    Zenobiusz ,dlaczego nie odpowiadasz na pytanie , czyżbyś jednak naprawdę robił innym wodę z mózgu ? Najpierw przez kilka miesięcy ,prawie codziennie pisałeś – Nibiru coraz bliżej , wytłumacz nam tą zmianę , a może za chwilę napiszesz ,że działka orgonowe to też element Fals Flag , albo ,że masz swoiste poczucie humoru nabijając się z własnych czytelników ?

    Polubienie

    • zenobiusz 19 Maj 2011 o 5:20 pm

     Bo nie widziałem,Twoich pytań,wybacz,nie śledzę na bieżąco,tego co tu się pisze.Na moim blogu parokroć wyjaśniałem.Kto ma ochotę może Prześledzić,bo mój blog to pewien ciąg logiczny,nie przypadkowy zestaw artykółów.w SKRÓCIE POWTÓRZĘ,PO PIERWSZE,ZAUWAŻYŁEM,ŻE ATAKI AGENTURY NA TEMAT NIBIRU,NIE MAJĄ negować racjonalności tezy,a utwierdzić mnie ,że poszukuję we właściwym kierunku.Jednocześnie podrzucano mi coraz więcej materiału,popierającego tą tezę.Zrobiłem się czujny.Przeanalizowałem ponownie całość dostępnego mi materiału,zwłaszcza skąd wypływa temat Nibiru,i kto go lansuje.Zauważyłem,że Nibiru nie jest niezbędne do wytłumaczenia tego co się dzieje,i w jakim kierunku zmierza.To tak w skrócie.

     Polubienie

   • spokojny 19 Maj 2011 o 7:04 pm

    Więc widzisz panie Zenobiusz ,miałem rację negując twoje zapowiedzi nadejścia Nibru , pamiętasz chyba jeszcze pytania o prędkość zbliżania itp .?

    Miało wyjść na moje dopiero w grudniu , tym bardziej cieszy mnie twoje przyznanie do błędnego myślenia o wiele wcześniej .

    Jeszcze kilka założeń błędnych pan skorygujesz i wtedy może będzie nawiązać z panem konstruktywną dyskusję .

    Polubienie

  • jarosK 19 Maj 2011 o 8:45 pm

   przecież to już jakiś czas temu pokazywali na zmianynaziemi.pl 🙂

   Polubienie

 2. BirD2 18 Maj 2011 o 10:28 pm

  Co do Gejów to będą mieli miejsce w Armii. Nawet słyszałem że będą formowane z nich specjalne jednostki które będą Atakować Od Tyłu… hiihi

  Polubienie

  • Sully 18 Maj 2011 o 10:38 pm

   Nie bądź homofobem!

   Polubienie

   • andrzej 19 Maj 2011 o 5:18 am

    To nie homofobia. To troska o chorych ludzi.

    Polubienie

    • Sully 19 Maj 2011 o 7:15 am

     A od kiedy to z chorych się żartuje!

     Polubienie

    • andrzej 19 Maj 2011 o 9:12 am

     Widzę jesteś ten chory….

     Polubienie

    • przemek 19 Maj 2011 o 10:03 am

     i nie mylcie też choroby z wolną wolą

     Polubienie

    • Sully 19 Maj 2011 o 10:10 am

     Nie andrzej nie jestem ten chory…ale ty najwyraźniej jestes chory z nienawiści . Żenada!

     Polubienie

    • andrzej 19 Maj 2011 o 10:35 am

     We mnie nie ma nienawiści do ludzi. Wręcz odwrotnie. Szkoda gadać.

     Polubienie

   • sebecxs 19 Maj 2011 o 9:35 am

    …jakim homofobem? ..oglądnij Piroga na necie „Czujesz Dumę”to pogadamy…
    pedał to pedał… a może też zaczniemy zamiennika używać jak z „mugolami”?

    Polubienie

    • wojpa 19 Maj 2011 o 10:04 am

     Pytania!
     jak się poprawnie powinno mówić;pedał gazu czy gej gazu to samo dotyczy hamulca i sprzęgła w samochodzie?
     czy w rowerze mamy pedały czy geje rowerowe?

     Polubienie

    • Sully 19 Maj 2011 o 10:16 am

     Z tymi panami rozmawiałam, i zwisa mi to czy są gejami czy nie ( z wyoru lub też z powodu choroby), ja im do sypialni nie zaglądam, grunt, że na tematy o których była mowa mówili rzeczowo i konkretnie. Jako kobieta niczego się przy nich nei bałam, nikt przynajmniej na cycki mi nie patrzał…ale Ty …kto wie…tyłem byś pewnie nie stanął;-)
     Pozdrawiam i prosze troche więcej luzu i wyrozumiałości dla drugiego człowieka.

     Polubienie

  • sono 19 Maj 2011 o 1:16 am

   :)))

   Polubienie

 3. tony 18 Maj 2011 o 10:30 pm

  http://www.megaupload.com/?d=6NSI5PEN
  tutaj macie film Zniesławienie, ściągać i rozpowszechniać!

  Polubienie

 4. navajo88 18 Maj 2011 o 10:32 pm

  Monitor wytłómacz ty mi jak planety mogą być bez gwiazd !!!!! ,przecież wszystko co jest zawieszone we wszechswiecie to i tak znajduje się pośród gwiaz !!!! nawet planety !!!! . Tak wię albo wkradł ci się błąd w sformuowaniu zdania albo coś poreńciłeś !!!! hahahahaha, J.M.H

  Polubienie

  • BirD2 18 Maj 2011 o 10:35 pm

   Moim zdaniem nie wiemy nic o wszechświecie..

   Nie warto pytać czemu bo nie sądzę by ktoś to wiedział.

   Polubienie

 5. Sully 18 Maj 2011 o 10:36 pm

  Navajo jemu pewnei chodziło o to, że nie musza krążyć wokół jednej gwiazdy czyli nie należa do żadnego układu słonecznego….tylko to jest nielogiczne!

  Polubienie

  • begie2 18 Maj 2011 o 10:43 pm

   Czemu nielogiczne? Wystarczy, ze w okreslonym miejscu masz nagromadzenie materii, drobnych czastek. Potem dziala juz tylko grawitacja – czastki sie przyciagaja formujac kamyczki, potem glazy, materia nadal na nie opada i jesli jest jej wystarczajaco duzo to moze uformowac sie planeta (hmmm chociaz nie wiem czy takie cialo „lapie sie” w okreslenie planeta uznane przez unie astronomiczna:P). Istnieje tez inna mozliwosc – planety moga byc „wyrzucone” ze swojego ukladu slonecznego i „dryfowac” w pustce kosmosu:) Byc moze takie planety zostaly tu opisane:)

   Polubienie

   • Sully 18 Maj 2011 o 10:49 pm

    Po pierwsze nie wiemy czy są takowe rzeczywiście, bo stwierdzona na podstawie analizy, kiedys Pluton też był planetą a od paru lat jest jedynie planetą karłowatą o ile mnie pamięc nei myli.
    To o czym piszesz ten zlepek mógł by i pasować ale właśnie czy to ędzie planeta wg ich slownictwa/:-)

    Polubienie

    • begie2 18 Maj 2011 o 11:11 pm

     No wlasnie problem tu jest w nazewnictwie. Pluton byl kiedys planeta ale Unia Astronomiczna ustalila na zebraniu, ze Planeta moze byc tylko obiekt ktory „wyczyscil” caly obszar wokol siebie z otaczajacego go syfu (materii). Pluton tego warunku nie spelnia. No ale tak jak piszemy – to tylko kwestia nazewnictwa. Trzeba czekac na zbudowanie instrumentow, ktore pozwola badac takie ciemne i dalekie obiekty:) Swoja droga astronomia jest piekna!

     Polubienie

 6. Sully 18 Maj 2011 o 10:37 pm

  Słuchajcie wracając do tych podziemnych kompleksów to ktoś mówił, że w Zakopanem…może wiecie o jakichś innych?

  Polubienie

  • trebor 19 Maj 2011 o 7:50 am

   To sa te kompleksy o ktorych mowil Phil Schneider.

   Pozdrawiam

   Polubienie

 7. Sully 18 Maj 2011 o 10:41 pm

  ale dzisiaj czytałam na onecie chyba artykuł, o facecie w ciąży- tak to zatytuowali. KOMPLETNA PARANOJA I ZRYTE GŁOWY!! Kobieta czuje się facetem i robi sobie operację, ale zapragnęła mieć dzieci ze swoja żoną….więc poddała się in vitro no i wyszedł facet w ciąży. Tylko skoro czuła się wcześniej facetem, to co teraz jej się odmieniło i poczuła instynkt macierzyński. To wszystko jakieś chore jest…współczuje tylko tym biednym dzieciaczkom, które już od małego mają takie wzory cudne do naśladowania….brak słów….współczesny świat jest conajmniej dziwny. Wogóle dziwię się lekarzom, którzy zdecydowali się zrobić ten zabieg….

  Polubienie

  • Ewa Polska 19 Maj 2011 o 5:50 am

   Sully,

   NIE DRAMATYZUJ!!!

   Ile razy zdarza się, ze kobieta zmienia płec, zyje z drugą kobietą, i na dodatek zachodzi w ciązę i rodzi dziecko???????????????

   Są to wyjatki … nakręcone przez SATANISTOW i celowo nagłasniane przez media.

   Więc nie dramatyzuj – wyjątki nie stanowią normy.
   Skrajne wyjątki i aberacje zawsze zdarzały się i bedą zdarzac się.

   Polubienie

  • navajo88 19 Maj 2011 o 5:00 pm

   Sully to nie jest bajka miałem podobny przypadek jak pracowałem swego czasu w Pogotowiu Tatunkowym ,jako tak zwany ” łapiduch ” hahahaha w latach 1975 – do 1980 r
   ,a mianowicie jak jeżdziłem na karetce przewozowej przy szpitalu na Arkońskiej to pamiętam jednego gościa !!! i jego historię a mianowićie orzeczenia lekarskie CIĄZA !!! i pamiętam jak dzisiaj że woziliśmy tego faceta po różnych specjalistach i na koniec zawieżliśmy go do szpitala na Piotra Skargi ,szpital wojskowy i tam po głógich badaniach około 7 godzin ta informacja została chyba potwierdzona !!! ,a mianowicie stwierdziłem to po minie lekaża ktury gościa badał i przeprowadzal te badania !!! .Następnie zawieżliśmy faceta na Arkońską i następnego dnia facet został wywieziony do innego szpitala i to po za nasz rejon!!
   I widzisz tak się zastanawiałem bo gość na pedała mi nie wyglondal i na takiego co sobie zarzyczył operację zmiany płci też nie wyglondał ,był normalnym facetem tylko że miał brzuch jak kobieta w 7 miesiący ciąży !!! ,nie wiem może obcioł sobie interes ,albo kazał sobie zrobić przeszczep kobiecych narządów nie wiem ,,ale jest fakt gośc był w ciąży !!!! ,a gdzie go potem wywieżli to nie wiem !!! ,aha i jeszcze jedno dodam temu pacjentowi nawet słowem nie pisneli oco go podejrzewają i że jest w ciąży !!!! a za za znaczam że to działo się w latach 1977
   Śmieszne nie !!!! Sully ,[pzdrawiam J.M.H

   Polubienie

 8. hakir 18 Maj 2011 o 10:47 pm

  Co do USA to szykują się ma wojne oj sataniści chcą tą wojenke.

  Co do wszechobecnego oka , ten filmik wiziałem już na http://www.poznajprawde.prv.pl dział symbolika i okultyzm, jest tam tego więcej np. Putin idzie po dywaniku a nad nim slonce i piramida albo te daty tworzace w sumie 11 , 13 i liczba 666.

  Nawet dziś podali informacje na onecie, że Bin laden zginal w taka date w ktorej wystapily trzy szóstki …

  Polubienie

 9. Sully 18 Maj 2011 o 10:52 pm

  Jejku czy tutaj nie przywiązujecie zbyt dużej wagi do cyfr, kurcze polecam film Numer 23 z genialnym Jimmem Carrey….

  Polubienie

 10. galluss 18 Maj 2011 o 10:59 pm

  cześć wrzucam na własną odpowiedzialność, i ja ponosze odpowiedzialność za tego posta, NIE ADMIN BLOGA

  szybko ściągajcie pełną wersję, bo ją wam zablokują, ten film jest zakazany w każdym kraju, oglądajcie! –

  http://www.megaupload.com/?d=6NSI5PEN

  ogólnopolska akcja!!!

  http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/2011/05/18/znieslawienie-czyli-prawda-o-antysemityzmie/#comment-3573

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/05/18/ogolnopolska-akcja-%E2%80%93-prawda-o-izraelskim-%E2%80%9Elobby%E2%80%9D-film-znieslawienie-defamation/

  http://radtrap.wordpress.com/2011/05/18/film-defamation-znieslawienie/

  Polubienie

  • sebecxs 19 Maj 2011 o 9:41 am

   ….ładne te „mugolki”

   Polubienie

 11. wykmily 18 Maj 2011 o 11:00 pm

  A JA ZYCZE WAM DOBREJ NOCY!!! 🙂 ZADNEJ WOJNY NIE BEDZIE A TYM BARDZIEJ KONCA SWIATA, NIE MA CO SIE MARTWIC . LEPIEJ WYOBRAZAJMY SOBIE POKÓJ I MILOSC MIEJMY NADZIEJE ZE POMOZE!!! BADZCIE POZDROWIENI KRAJANIE

  Polubienie

  • mironik 19 Maj 2011 o 8:52 pm

   no, ja myślę, przecież mam mieć wypłate 28-go,

   Polubienie

 12. nemo 18 Maj 2011 o 11:03 pm

  Symbole :

  tubka kremu do golenia „WARS” i litera „W” , po odwróceniu tubki litera „W” składa się z piramidy (nie zwykły trójkąt a ostrosłup) i liczby „11” .
  Równocześnie ta piramida i liczba 11 przypomina układ trzech piramid.

  Bardzo sprytne.

  Polubienie

  • mc 19 Maj 2011 o 10:40 am

   zmien dilera

   Polubienie

   • nemo 19 Maj 2011 o 10:58 am

    A coś więcej umiesz napisać? Czy już masz całkowicie wyżarty mózg?

    Polubienie

 13. navajo88 18 Maj 2011 o 11:28 pm

  A ja życzę żeby wam wszystkim przyśniła się najwspanialsza III Wojna Swiatowa i najwspanialsza ,oraz najdoskonalsza śmierć w płomieniach największej wojen z wszystkich wojen ,,,,,, hahahahahahahahaha

  Polubienie

  • MOL 19 Maj 2011 o 5:02 pm

   przestać bo sam nie jestes świadomy tego co robisz, nawet jesli to jest głupi żart! uświadom sobie że krzywdzisz innych takimi myślami i życzeniami! Lepiej się zapoznaj z tym co mówi Gregg Braden- a to nie jakieś opowieści tylko dowody na to że myśli, emocje, uczucia tworzą naszą rzeczywistość! trochę ochłoń bo to co robisz szkodzi nie tylko tobie ale nam wszystkim!!!!!!!!!!!

   Polubienie

 14. rabarbarek 19 Maj 2011 o 12:50 am

  Strona weteranow amerykanskich. Pomagaja tym , ktorzy po zakonczonej sluzbie , znajduja sie w ciezkim polozeniu. Byli zolnierze staja sie niepotrzebnym obciazeniem dla budzetu armii amerykanskiej, do tego wiedza jak trzymac karabin wiec lepiej zeby go nie mieli , a juz chory weteran to kompletnie nieprzydatny osobnik , ktory zrobil swoje a teraz moze odejsc w sina dal. Strony internetowe na ktorych weterani opisuja trudne drogi powrotu do rzeczywistosci , pelne sa zalu do tych , ktorzy wyslali ich na wojny a po powrocie zamiast obiecanych przywilejow i pomocy , pokazali im zamkniete drzwi , oczy i uszy. I na jednej z takich stron pisanej przez weterana wojennego znalazlam , jego refleksje na temat tego co sie moze wydarzyc w najblizszych dniach.

  Wedlug niego False Flag jest bardzo prawdopodobna, a caly artykul staral sie napisac po przeprowadzeniu doglebnego dochodzenia. Czy jest stronniczo napisany? Mozliwe , ale z pewnoscia zwrocil uwage na rzeczy , na ktore inni tej uwagi nie zwracali. Dlatego warto sie z trescia zapoznac i bedziemy mieli okazje naocznie przekonac sie czy to tylko bajki. Zdecydowanie chcialabym , zeby cale to domniemanie bylo bajka. Ale przylot do USA , glownego konstruktora niepokojow na swiecie, ktorego wielu posadza o dazenie do wybuchu III WS, , nie wrozy niczego dobrego.

  http://www.veteranstoday.com/2011/05/17/breaking-netanyahu-now-in-usa-for-false-flag-asap/

  Polubienie

 15. sono 19 Maj 2011 o 1:31 am

  Jak zwykle swietny artykul Stanislawa Michalkiewcza o kibicach, Tusku i nie tylko.
  Warto czytac Michalkiewcza. To jeden z najinteligentniejszych, najodwazniejszych publicystow, ktory wie co w trawie piszczy.
  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2045

  Polubienie

  • rabarbarek 19 Maj 2011 o 2:08 am

   Jakze czesto krytykowany za uzywanie slowa ” razwiedka” i krytykowanie Rosji. Czesto przylatuje do Kanady i czas spedzony na takich spotkaniach nie jest czasem zmarnowanym. Jako mowca jest niezrownany bo wiedziec to jedno a umiec to przekazac to juz prawdziwa sztuka. Pisze tak samo dobrze jak mowi. Masz racje sono.

   Polubienie

   • katerina404 19 Maj 2011 o 3:44 am

    Michalkiewicz jest boski. Uwielbiam jego wysublimowany i mega inteligentny dowcip, taki trafiający prosto w cel

    Polubienie

  • pedro 19 Maj 2011 o 6:50 pm

   Michalkiewicz jest w „Nowej Prawicy”. Jak ktoś nie wie co to jest poczytajcie o Partii i jej programie i zrozumcie niezwykłe (dla ludzi przeżartych myśleniem socjalizmu) zmiany gospodarcze, które m.in. polegają… na daniu ludziom jak najwięcej wolności obywatelskich. Jednym z głównych postulatów to oprócz m.in. deregulacji setek złych przepisów, i wywaleniu tej olbrzymiej biurokracji, Zniesienie podatku dochodowego CIT i PIT co spowoduje wręcz galop Polskiej gospodarki i znacząco obniży bezrobocie bo bardziej ruszy sektor prywatny.

   Polubienie

 16. erilo 19 Maj 2011 o 2:25 am

  rabarbarek :

  Jakze czesto krytykowany za uzywanie slowa ” razwiedka” i krytykowanie Rosji. Czesto przylatuje do Kanady i czas spedzony na takich spotkaniach nie jest czasem zmarnowanym. Jako mowca jest niezrownany bo wiedziec to jedno a umiec to przekazac to juz prawdziwa sztuka. Pisze tak samo dobrze jak mowi. Masz racje sono.

  jak to się ż tu reklamują?
  następna teoria względności michalkiewicza?
  a co powiecie na to?:
  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Dziwny-jest-ten-swiat-Alberta-Einsteina-przekrety-Janusz-B-Kepka-2307

  Polubienie

 17. navajo88 19 Maj 2011 o 4:54 am

  zenobiusz :

  Ale Nibiru,nie będzie.
  Nibiru,to element Fals Flag,potrzebny,do tego:
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/18/falszywa-inwazja-z-kosmosu/

  Jesteś tego pewien ?????????????

  Polubienie

  • zenobiusz 19 Maj 2011 o 6:04 pm

   Wiem jedno.Miała być widoczna w Polsce w maju,nie jest,Filmiki się mnożą,jak króliki,a co jeden to mniej wiarygodny.Za teorią Nibiru-Niszczyciela,nie przemawiają żadne mity starożytne,z wyjątkiem tych które mają źródło w publikacjach,z lad 70 XX wieku.Słońce niszczyciel,funkcjonuje w pradawnych kultach aż nadto wyraźnie.Publikuje się materiały wskazujące na kataklizmy związane z układem wzajemnym Ziemi i słońca,względem planet i galaktyki,co 3600 lat.Potwierdza to archeologia,dendrochronologia i glacjologia.Dorobić do tego Nibiru jako sprawcę,nietrudno.Na stronie zeras,dobrych kosmitów,którzy przyjdą nam z pomocą,alergicznie wręcz usuwa się wpisy nt.,Słońca,jako przyczyny.Rozważania zaś,czy anunnaki mogą być czarnoskóre,traktuje się z powagą,a z pietyzmem niemal, tezę że co szósty człowiek,nie ma w pełni wartościowej duszy,jaka piękna podkładka,pod ideologię depopulacji,prawda.Tak więc,coraz bardziej czuć swąd.

   Polubienie

   • zenobiusz 19 Maj 2011 o 6:08 pm

    Nibiru w końcu zobaczymy,Ciemną piłkę na niebie,czy to takie trudne do zrobienia ??.I flotę kosmitów.To będzie Fals Flag,ale to inna bajka.Jak z tym walczyć,nad tym się zastanawiamy na blogu,bo teorii,że zasłużyliśmy sobie,więc tylko siąść na ziemi spuścić nogi i płakać,wszędzie nadmiar.

    Polubienie

 18. rabarbarek 19 Maj 2011 o 6:47 am

  Troche na temat. Amerykanie zaczynaja sie budzic, otwieraja szeroko oczy , dziwia sie ,ze Ameryka juz Ameryka nie jest a przynajmniej nie ta , ktora znali z opowiadan dziadkow , rodzicow i podrecznikow historii. Juz niemal kazdy dzien przynosi kolejne ograniczenia wolnosci, kolejne absurdalne decyzje zapadajace na najwyzszych szczeblach wladzy , rujnuja gospodarke a spoleczenstwo amerykanskie sprowadzane jest do roli niewolnikow , zakladnikow , bankrutow. Ich podatki ida na wojny , na „ratowanie” bankow, firm ubezpieczeniowych, na walke z terroryzmem. Roztrwoniono dorobek pokolen i teraz przychodzi kolej na samych Amerykanow. Wlasnie wprowadzono nowe przepisy , umozliwiajace „brygadom antyterrorystycznym” na wchodzenie bez zezwolenia , do mieszkan . Aby przeprowadzic rewizje nie beda potrzebne zadne zezwolenia , kazdy podejrzany dom moze byc przeszukany. Znajdujace sie tam rzeczy moga byc zarekwirowane[bron, komputery itd???] Prawo to ma obowiazywac w Indianie , ale mowi sie , ze kolejne stany dolacza. Jest calkowite pogwalcenie konstytucji , ale konstytucja rzadzacy coraz mniej sie przejmuja. Liczy sie przeciez ” bezpieczenstwo”. Czy czujecie co sie dzieje? Jest to proba ubezwlasnowolnienia Amerykanow. Tam juz nie rzadza Amerykanie, a tym ktorzy tam rzadza nie zalezy na silnym panstwie. To samo ma sie stac z Kanada, Japonia [ juz na ukonczeniu plan wzgledem Japonii] i Europa. Zobaczcie komentarze pod tekstem artykulu z gazetki w Teksasie. Widac , jak strach zaczyna ogarniac tych , ktorzy jeszcze niedawno spali , gdy „swiadomi tego co nadciaga wolali na pustyni „Ameryko , obudz sie” Wizyta Obamy w Europie to zapowiedz kolejnych zmian na obu kontynentach.

  http://lonestarwatchdog.blogspot.com/2011/05/now-us-suprme-court-follows-indiana-in.html

  Polubienie

  • rabarbarek 19 Maj 2011 o 7:08 am

   A tutaj szeryf jednego z miast , ” Jesli sytuacja bedzie tego wymagala , bedziemy rewidowali dom po domu” .

   http://www.mikechurch.com/Today-s-Lead-Story/in-sheriff-if-we-need-to-conduct-random-house-to-house-searches-we-will.html

   Polubienie

  • zenobiusz 19 Maj 2011 o 7:11 am

   We’re dismantling and destroying Satan’s kingdom and strongholds…Orgone Warriors are kicking the New World Order’s butts!! Obama, angry and in a rage, plans and implements retaliation and punishment against the Warriors, America and the World via Deadly Chemtrail assaults with Bio Weapons over the next few weeks. Watch out for grey and black clouds folks!
   http://www.orgoneblasters.com/

   Polubienie

 19. rabarbarek 19 Maj 2011 o 7:44 am

  Jeszcze jedna ciekawa sprawa. Wczoraj na stronie CDC [centrum kontroli chorob] ogloszenie -wezwanie do przygotowania sie na Zombie apokalipse. Po kilku godzinach strona zostala zablokowana i powiedziano , ze ktos wlamal sie na strone i zrobil sobie taki zart. Ale jednak weszlo to juz na strony interneowe i jest powodem paniki , ze szykuja nam jakiegos wirusa , na ktorego nie lekarstwa. Kto klamie , i czy to niepotrzebna panika, nie wiadomo. Faktem jest , ze czesc informacji na strinie CDC pozostala. Zobaczcie.

  http://emergency.cdc.gov/socialmedia/zombies.asp

  Polubienie

  • zenobiusz 19 Maj 2011 o 8:12 am


   Dziwne ,ale tan materiał,ma tydzień.

   Polubienie

   • rabarbarek 19 Maj 2011 o 8:23 am

    Nie moge tego ogladac.To jest straszne. Jeszcze nie spalam , i po obejrzeniu nie usne. Jesli ktos robi sobie zarty , to z kogo ? z nas , zebysmy zwariowali czy moze przygotowali sie na makabreski , ktore nam szykuja ?

    Polubienie

  • Annah. 19 Maj 2011 o 8:35 am

   O tym już było na blogu u Zenobiusza, teraz u kogoś jeszcze

   http://boskaenergia.wordpress.com/2011/04/28/dziwna-choroba-w-chinach-wirus-smierci-na-zolta-rase/

   Polubienie

 20. Sully 19 Maj 2011 o 7:48 am

  Słuchaj Rabarbarek, nawet bym sięnie zdziwiła gdyby wypuścili jakiegoś wirusa, przecież AIDS to robota ludzi…Tylko jeśli to ludzie szykuja wirusa to na 100% jes zrobiona też szczepionka i antidotum, pytanie gdzie ich szukać.

  Polubienie

  • zenobiusz 19 Maj 2011 o 8:06 am

   Pan wzbudza grupę wojowników, by przygotowali się do walki z nadejściem Antychrysta i jego sił zbrojnych na ziemę. Joel 2, Rev, 9 i 16 wspomina dosłownie ,demonicznej inwazji obcych na Ziemi. Orgone będzie chronić lud Boży i ich właściwości zwróci, przeciw nim. Orgone dla demonów jest, jak czosnek dla wampirów. To je niszczy. Można ich niszczyć! Poprzez rozpowszechnianie orgonu , nasze miasteczka, miasta, państwa i kraje, naszej ziemie, powietrza i woda do będą niezdatne zamieszkania dla nich! Możemy zniszczyć ich miliony!
   http://www.orgoneblasters.com/

   Polubienie

  • rabarbarek 19 Maj 2011 o 8:15 am

   Mam wrazenie , ze komus bardzo zalezy na rozszerzeniu paniki. Panika i strach paralizuja i czlowiek przestaje logicznie myslec , nie mowiac juz o dzialaniu. Zobacz co Monitor napisal o zamknieciu buzi Kongesowi [bedziemy robili co bedziemy chcieli i Kongresowi i narodowi nic do tego] i mozliwosci atakowania bez wypowiedzenia wojny, poszczegolnych panstw, organizacji a nawet osob prywatnych, plus zabieranie praw obywatelom USA[ narazie , wkrotce to samo bedzie w Europie] =MATRIX . A zreszta naprawde juz nie wiadomo co , ci szalency planuja . Nawet moje poczucie humoru zanika , i szczerze zaczynam zazdroscic Navajo , ze jeszcze moze sie smiac, i wstawia ciagle swoje ha, ha ha. Przepraszam Navajo , wiesz ze ja niezlosliwie to pisze.

   Polubienie

 21. trebor 19 Maj 2011 o 8:00 am

  Elektryczny model wszechświata:

  Proponuje obejzec pare razy i w calosci film aby to zrozumiec.
  I jeszcze przedstawienie geometrycznego wszechswiata:

  Klasyka.
  W brew pozorom jedna teoria nie musi wykluczac 2.
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • zenobiusz 19 Maj 2011 o 8:40 am

   jedna teoria nie musi wykluczac 2.

   Polubienie

   • zenobiusz 19 Maj 2011 o 8:43 am

    Polubienie

    • Ania 19 Maj 2011 o 3:12 pm

     Dobra Zenobiusz. Przekonałes mnie. Zrobię to działo orgonowe. Podaj link z dobrą instrukcją.

     Polubienie

    • zenobiusz 19 Maj 2011 o 5:29 pm

     Na pasku,do wyboru.Powodzenia.
     http://zenobiusz.wordpress.com/

     Polubienie

 22. aloha 19 Maj 2011 o 8:31 am

  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9624720,Kibole_pocieli_twarz_nastolatkowi__Zemsta_.html i co, i z kims takim chcecie iśc za pan brat?

  Polubienie

  • yoko 19 Maj 2011 o 8:39 am

   Prowokacja! W bluzach z kapturem na POsyłki latają też młodzi wyCHrztałceni z wielkich miast…

   Polubienie

   • marek 19 Maj 2011 o 8:52 am

    Nie chciałem tego pisać, ale jest to możliwe. Jeżeli Bronek Bul za przykazaniem służb ułaskawia co jakiś czas ludzi skazanych sądownie, to przecież po coś jest to robione. Później tacy agenci mają za zadanie rozpoczęcia walki a to w Bydgoszczy, w Warszawie, czy gdzie tam przyjdzie zapotrzebowanie.

    Ludzie ułaskawiani to w ogromnej części dożywotni agenci bezpieki!

    Polubienie

  • marek 19 Maj 2011 o 8:45 am

   Nie miejcie tak ciasnych umysłów. Więcej bandytów na metr kwadratowy można znaleźć w sejmie. Słynna kradzież emerytur, przecież to czyste bandyctwo.

   Polubienie

 23. iwanezp 19 Maj 2011 o 8:34 am

  Jaka jazda ;D a co myślicie że 21 się coś stanie? Bo ja w sumie się spodziewam czegoś, ale głównie przez to amerykańkie radio, ale oni już nie raz się mylili, a może jednak tym razem odkryli prawdę? Tak się ostatnio zastanawiałem i doszedłem do wniosku że amerykanie wcale nie muszą wywoływać tych kataklizmów, oni je przewidują dzięki jasnowidzom w szeregach CIA, zapewne posiadają oni całą masę ludzi z nadludzkimi umiejętnościami.

  Polubienie

  • zenobiusz 19 Maj 2011 o 9:04 am

   No,ciepło,ciepło.Szukaj dalej. 🙂

   Polubienie

   • iwanezp 19 Maj 2011 o 9:13 am

    Ja nie szukałem w sumie samo mi się to nasunęło z moich przemyśleń, ale chętnie bym poczytał coś na ten temat może zechcesz się podzielić jakimiś ciekawymi informacjami?

    Polubienie

    • trebor 19 Maj 2011 o 9:48 am

     Juz to pokazywalem:

     Polubienie

    • zenobiusz 19 Maj 2011 o 10:25 am

     Wiele jest o tym na moim blogu.Pozdrawiam.

     Polubienie

  • wykmily 19 Maj 2011 o 3:59 pm

   Latwo jest cos przewidziec jesli samemu sie to zaplanowalo!!!!

   Polubienie

 24. ArO 19 Maj 2011 o 9:13 am

  Hiszpanie już działają a kiedy my zaczniemy?

  Nadszedł ten dzień.
  Prawdziwa Demokracja ludzi, którzy świadomie wybrali swoją ścieżkę.
  Prawdziwa Demokracja która wybrała świadomie swoją Drogę.
  Żądamy prawdziwej demokracji, TERAZ.
  Czy myślisz że nie możesz nic zrobić?
  Zaakceptowanie swojej odpowiedzialności jest podjęciem wyzwania.
  Bądź częścią potrzebnych zmian dla przyszłego Świata, takiego jakim chciałbyś aby był.
  Demokracja jest Twoim wyborem. Użyj go.

  Polubienie

  • Pelagia 19 Maj 2011 o 9:27 am

   @ArO-
   „Bądź częścią potrzebnych zmian dla przyszłego Świata, takiego jakim chciałbyś aby był.
   Demokracja jest Twoim wyborem. Użyj go.”

   piękne zdanie. ja bym chciała żeby Hiszpanie skończyli wreszcie z walkami byków. to jest okropne wpajanie agresji ludziom, katowanie zwierząt. ja chcę świata dobrego dla każdego stworzenia, nie tylko dla ludzi 🙂

   Polubienie

   • ArO 19 Maj 2011 o 10:53 am

    dobrze piszesz ale ludzka znieczulica ma bardzo grubą warstwę, ciężko będzie się przebić
    źródło użyte w komentarzu http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/05/18/18-05-2011-terra-news-impulsy-swiatla-z-hiszpanii-15-05-2011-hiszpanie-budza-sie-ze-snu-czas-na-nas/
    podaje aby być w porządku z informacjami w sieci 😉

    Polubienie

  • pedro 19 Maj 2011 o 7:19 pm

   30 czerwca. W przeddzień Polskiej prezydencji do warszawy ma się zjechać 30 tyś osób (mówi się ze nawet do 40tyś). Są to co prawda manifesty organizowane przez związki zawodowe… Ale będą tam chyba wszyscy którzy chcą manifestować niezadowolenie z rządu. Możesz monitor poszukać i propagować.

   Polubienie

 25. poczytalny 19 Maj 2011 o 9:56 am

  Coscie z tym portalem zrobili propagandzisci i obszczymurki ?
  Kolejny smietnik strachu !
  Tfuuuu !!!
  GDZIE JEDNOCZENIE SIE MADRYCH POLAKOW ???

  Polubienie

  • zenobiusz 19 Maj 2011 o 11:09 am

   Bo widzisz,to jest swoisty filtr.Szukający wiedzy,i chcący walczyć,trafiają na mojego bloga,i czytają,pozyskując wiedzę.Nie wpisują się, zgodnie z moim apelem,by nie dać się namierzyć.Zresztą ten blog też uprzedza UWAGA, TEN BLOG ZACZYNA BYĆ BLOKOWANY.
   Kto ma oczy wie,że nie należy się wpisywać.Tak więc ,jest stały zespół,który prowadzi „dyskusję” i milcząca większość,pozyskująca wiedzę.

   Polubienie

   • o co chodzi 19 Maj 2011 o 1:38 pm

    Czy możesz mi odpowiedzieć na pytanie zadane na samej górze ,kiedy i dlaczego zmieniłeś zdanie o Nibiru ?

    Polubienie

    • zenobiusz 19 Maj 2011 o 5:24 pm

     Bo nie widziałem,Twoich pytań,wybacz,nie śledzę na bieżąco,tego co tu się pisze.Na moim blogu parokroć wyjaśniałem.Kto ma ochotę może Prześledzić,bo mój blog to pewien ciąg logiczny,nie przypadkowy zestaw artykółów.w SKRÓCIE POWTÓRZĘ,PO PIERWSZE,ZAUWAŻYŁEM,ŻE ATAKI AGENTURY NA TEMAT NIBIRU,NIE MAJĄ negować racjonalności tezy,a utwierdzić mnie ,że poszukuję we właściwym kierunku.Jednocześnie podrzucano mi coraz więcej materiału,popierającego tą tezę.Zrobiłem się czujny.Przeanalizowałem ponownie całość dostępnego mi materiału,zwłaszcza skąd wypływa temat Nibiru,i kto go lansuje.Zauważyłem,że Nibiru nie jest niezbędne do wytłumaczenia tego co się dzieje,i w jakim kierunku zmierza.To tak w skrócie.Brzytwa Ockhama.

     Polubienie

    • zenobiusz 19 Maj 2011 o 5:24 pm

     http://pl.wikipedia.org/wiki/Brzytwa_Ockhama

     Polubienie

    • Annah. 19 Maj 2011 o 9:38 pm

     „Nie wolno przyjąć niczego bez uzasadnienia, że ono jest, musi ono być oczywiste albo znane na mocy doświadczenia, albo zapewnione przez autorytet Pisma Świętego”

     — William Ockham

     Jedno zdanie a jakie gęste sito do wyłapywania matactw

     Polubienie

    • zenobiusz 19 Maj 2011 o 9:59 pm

     Dokładnie,w ocenie wszystkich,”spiskowych nowinek”,należy tym się kierować.

     Polubienie

   • rambo8 19 Maj 2011 o 2:32 pm

    Weż,nie,straszz,żeby,sie,nie,wpisywać
    bo,co,czemu,niby,mam,sie,nie,wpisywać
    bo,co?,hy,niby,dlaczego,co,najlepiej
    jak,sie,wszyscy,zamkną?daj,spokój,nie
    wydaje,mi,sie,by,ten,blog,był,jakimś
    zagrożeniem,bo,oprucz,pisania,piszecie,
    i,to,wszystko.A,nawet,jak,jakiś,mosad,czy
    chuj,wie,co,tu,zagląda,to,mam,to,w,dupie
    mam,prawo,wyrażać,swoje,zdanie,i,będe,z
    niego,korzystał.

    Polubienie

   • poczytalny 19 Maj 2011 o 3:07 pm

    Ten zespol to kto ?
    Uprzywiliowani i nietykalni ?
    Maja jakis specjalny imunitet z kosmosu ?
    Ktore partie polityczne w Polsce reperezentuja i dzialaja na ich zlecenie ???

    Polubienie

    • zenobiusz 19 Maj 2011 o 6:15 pm

     Ci,którzy,albo już dali się namierzyć,albo namierzenia się nie obawiają,eufemistycznie mówiąc,z różnych powodów.Partiom daj spokój.Najpierw trzeba zlikwidować smog elektromagnetyczny,który ogłupia ludzi.

     Polubienie

 26. Cupak 19 Maj 2011 o 9:57 am

  Artykuł o tym że na kilka dni przed trzęsieniem w Japonii kawałek atmosfery został bardzo podgrzany. ( wiadomo czym )

  http://www.technologyreview.com/blog/arxiv/26773/

  Polubienie

 27. trebor 19 Maj 2011 o 10:29 am

  Tu troche o syjonistach z innego punktu widzenia:

  Polacy to ponoc wrogowie zydow.Gdzies czytalem o pracy naukowej prowadzonej
  przez uniwersytet w polsce(Jagielonski)nad genetycznym i chyba antropologicznym
  podobienstwie polakow do innych nacjii.Ponoc najbizej nam do Bialorusinow i do Zydow.
  Najsmutniejsze jest w tym to ze Zydom najbizej spokrewnieni sa z Palestynczykami(wedlug podobnych badan w Izraelu).
  A tu jest historia walk slowian z okupantem Hazarskim:

  Pozdrawiam

  Polubienie

 28. poczytalny 19 Maj 2011 o 10:52 am

  POLACY NIE SA WROGAMI ZYDOW !
  Tak samo jak i nie wszyscy Zydzi paraja sie antypolonizmem .

  Najgorsi sa MIESZANCY,tzn. ci w zyalch ktorych plynie zmieszana z polska inna, obca, niepolska krew .
  Czy trzeba wam takich wskazywac nawet w polskim rzadzie lub dolnych wladzach ?

  Jak ich zwal tak zwal ale MY POLACY CZYSTEJ KRWI mowimy,piszemy Zydom :

  OPAMIETAJCIE SIE !
  MOZECIE SIE URATOWAC !!!

  Jeszcze da sie uratowac caly ten swiat przed samozniszczeniem,jezeli tylko ludzie ludziom nie beda czynic ZLEGO LOSU i WSZELKICH KRZYWD !!!

  Polubienie

  • poczytalny 19 Maj 2011 o 3:09 pm

   Dlugo trwa ta moderacja u was !

   Polubienie

  • zenobiusz 19 Maj 2011 o 7:51 pm

   No to Ci wymienię takich mieszańców,Mickiewicz, Słowacki,Gen Bem,Gen Roomel,Gen Kleeberg,Gen Bosak- Hauke,kpt. Raginis,Pani Salomea Chrzanowska,która obroniła Trembowlę,cała szlachta kresowa,śląska i wielkopolska.tak na dobrą sprawę,któż Ci zostanie,”prawdziwy polaku”

   Polubienie

   • zenobiusz 19 Maj 2011 o 7:53 pm

    Polubienie

  • trebor 19 Maj 2011 o 8:23 pm

   „POLACY NIE SA….”-Czlowieku czytaj uwazniej.
   Znasz takie slowo stereotyp?
   Tylko w takim kontekscie trzeba to rozumiec.
   Jestesmy jako narod niezle skundleni(rasowo).
   Tyle w temacie

   Polubienie

   • zenobiusz 19 Maj 2011 o 8:50 pm

    Badania genetyczne wykazują ,coś wręcz przeciwnego.Jesteśmy jako naród,spójni i mniej zanieczyszczeni niż większość innych nacji.

    Polubienie

    • trebor 21 Maj 2011 o 6:51 am

     Mamy inne widac dane na ten temat.

     Polubienie

 29. wykmily 19 Maj 2011 o 10:55 am

  DOKLKADNIE TEN FILMIK KTÓRY WRZUCIL TREBOR POKAZUJE JAKA MAJA MOC LUDZISKA, JAKIMI JESTESMY ISTOTAMI I JAK WLASNYMI MYSLAMI KREUJEMY RZECZYWISTOSC

  Polubienie

  • trebor 19 Maj 2011 o 2:47 pm

   I to jest sedno.
   Wiecie dlaczego przepowiednie i wrozby najczesciej sie nie sprawdzaja?
   Bo sami KRZTALTUJEMY SWOJA RZECZYWISTOSC i wszystkie wiadomosci ktore do tej pory
   przyswoilem utwierdzaja mnie coraz bardziej w tym przeswiadczeniu.
   Jak we wczesniejszym wywiadzie(o Nibru)Trehlebov powiedzial ,ze jestesmy na tym swiecie po to aby sie czegos nauczyc.Kazda nauka powinna byc budujaca a nie destrukcyjna bo jesli jest inaczej wtedy powinnismy zastanowic sie nad soba(gleboko).O swoja swiadomosc sie juz nie martwie,martwie sie swiadomoscia tych ktorzy maja ta sama moc i niechca ruszyc glowa aby to zmienic.Greg Barden jasno stwierdzil,ze nie trzeba nas tak wielu aby zmienic nasza ziemie.Kochani mowicie o walce?Jezus chyba tak nie nauczal….z tego co wiem nadstawial 2 policzek.
   Prawda tez jest ,ze gdy przyjda mi wsadzic chip do mozgu to na pewno nie dam go sobie wlozyc i wtedy nie wiem czy bede sie bronil i ich zabijal ,czy tez sprowokuje ich by mnie zabili?To sa kwestie moralne ktrore zostawiam kazdemu z was o osobistych przemyslen.

   Polubienie

   • trebor 19 Maj 2011 o 2:58 pm

    KSZTALTUJEMY

    Polubienie

   • poczytalny 19 Maj 2011 o 3:11 pm

    Moga tez wsadzic mozg do „czipu”.

    Polubienie

    • trebor 19 Maj 2011 o 7:55 pm

     Nie moge sie powstrzymac(wybacz zlosliwosc)ale jesli tego chipa tobie zamontuja to nikt nie stwierdzi ,ze go posiadasz…hmmm… oprocz czytnika kodow kreskowych.

     Polubienie

  • zenobiusz 19 Maj 2011 o 7:56 pm

   Tu masz rację,A niżej ilustracja.

   Polubienie

  • przemek 19 Maj 2011 o 9:48 pm

   Wszystko o czym pomyślisz istnieje. Istnieje za pomocą wibracji częstotliwości. Zachęcam do lektury. Powtarzam się, ale tej książki nie można nie przeczytać – Barbara Marciniak – „Zwiastuni Świtu”

   Polubienie

 30. wykmily 19 Maj 2011 o 10:57 am

  CHODZI MI OCZYWISCIE O TYM GOSCIU Z PROJEKTU CAMELOT

  Polubienie

 31. ArO 19 Maj 2011 o 10:57 am

  Seria eksplodujących transformatorów

  źródło http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1031:-wybuchajce-transformatory&catid=44:swoje&Itemid=125

  Polubienie

 32. ArO 19 Maj 2011 o 11:18 am

  A teraz z innej beczułki 😉 dotyczy to głownie Pań
  LISTA KOSMETYKÓW, KTÓRE ZAWIERAJĄ SUBSTANCJE ZABURZAJĄCE GOSPODARKĘ HORMONALNĄ http://www.pro-test.pl/article_suplement/60853,60860/Lista%20kosmetyków.html Toksyczne składniki kosmetyków http://www.luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm LISTA KOSMETYKÓW KTÓRE NIE ZAWIERAJĄ SUBSTANCJI ZABURZAJĄCYCH GOSPODARKĘ HORMONALNĄ http://www.pro-test.pl/article_suplement/60853,71165/_Lista+kosmetyków+bez+17+substancji.html podajcie dalej koleżankom

  Polubienie

 33. sono 19 Maj 2011 o 12:27 pm

  Sluchajcie. Bede 100 % pesymistka, chociaz ja wole sie okreslic realistka.
  Ocomichozzi? A mianowicie Jestesmy osaczeni ze wszystkich stron i tak naprawde to g..o mozemy. I tak naprawde to poniekad zasluzylismy sobie na to.
  Idea kolektywnej kary, za grzechy tego swiata, mnie tez nie pociaga, ale ta idea juz byla zastosowana na przestrzeni wiekow. Chyba nadszedl czas na nas.
  Alex Jones trabil o tych sprawach ,co wielu dopiero teraz laskawie dostrzega ,( lub jeszcze nie) od wielu dziesiatek lat. I co ?? I nic.
  Byl traktowany jak oszolom, histeryk i nawiedzony wariat.
  Okazuje sie ,ze ten „wariat” jak i paru innych ma racje. Teraz jak w Europie i USA ekonomia upada na leb i szyje, glod do oczu zaglada, teraz niektorzy zaczynaja laskawie zauwazac co sie dzieje. Ale chyba juz za pozno. Policji jest juz tu wiecej niz mrowek, uzbrojeni po zeby, obozy FEMY z milionami trumien, pociagami, itp przygotowane. Z czym my do nich??
  Z pozytywnym mysleniem?? Nie zartujmy. Na sile trzeba odpowiedziec sila. Brutalna , barbarzynska sila ulegnie tylko innej sile, tak bylo od zawsze w historii. Jak napada cie banda oprawcow ,to ani prosby, ani „pozytywne Myslenie” nie skutkuja, jezeli masz solidnego guna w zanadrzu to masz szanse na zwyciestwo.
  Olewalismy wiele spraw od dziesiatkel lat. Zaufalismy, ze „politycy” „demokratycznie” wybrani zaprowadza nas do krainy szczesliwosci i jak widac zaprowadzili nas . No wlasnie gdzie??

  Polubienie

  • mat 19 Maj 2011 o 12:52 pm

   Owszem masz racje zapracowaliście sobie wszyscy naprawdę na porządny wpierd….l!!! Dostaliście wolną wolęi nie potraficie z niej korzystać, macie umysła nie używacie go, macie świadomośći nie rozwijacie jej. Wpierd…będzie i to konkretny ja myślę, że nagrabiliście sobie tyle karmy, że teraz trzeba będzie ją samemu przerobić. Nie będzie już żadnego Jezusa, który za Was wszystko zrobi…

   Polubienie

  • poczytalny 19 Maj 2011 o 3:13 pm

   Oni tak chca abysmy we wszystko co czynia uwierzyli ale gdies po drodze w mlodych zatracila sie wiara,nawet we wlasne mozliwosci !

   Polubienie

  • marek 19 Maj 2011 o 4:48 pm

   Teraz rzeczywiście na anonimy do polityków z jasnym przesłaniem, by nie próbowali zrobić kroku w jakimś kierunku jest za późno. Strzelać do polityków ludzie nie mają z czego. A jak by nawet mieli to, albo medialnie nakierują ludzi na siebie, albo zwyczajnie kilka państw NATO zaprowadzi porządek.

   Polubienie

 34. sono 19 Maj 2011 o 12:48 pm

  Druga sprawa Aborcja. Od wielu lat miliony najbardziej niewinnych, nienarodzonych dzieci bylo i jest leganie mordowanych po calym swiecie. Przez kogo?? Przez lucyferianow??. Nie , przez nas, zwyklych ludzi ,ktorzy chca zyc glownie latwa przyjemnoscia, rozpusta, ale bez ponoszenia tego skutkow.
  Miliony rocznie. , wyobrazacie sobie. Wiecej niewinnych dzieci zostalo zamordowanych w przeciagu ostatnich 20-30 lat niz razem ludzi za komuny i nazizmu lacznie . Rzeki krwi niewinnie zamordowanych plyna na calym swiecie. Tony cialek dzieci zakatowanych, rozszarpywancyh na strzepy za przywoleniam panstwa i rodzicieli zostaje usuwanych lub przerabianych na kremy czy szczepionkki. To jest najwieksza zbrodnia naszych czasow ,wobec kotrej wiekszosc przechodzila obojetnie, a duza czesc aktywnie w niej uczestniczyla.
  Wybierajac politykow ,ktorzy abrobuja, legalizuja, promuja aborcje sami ukrecilismy sobie bicz na swoje wlasne, glupie, puste lby.
  Bo jezeli ktos promuje morderstwo niewinnych , jezeli uwaza ,ze jest to jak najbardziej ok ,to co go, do cholerki, powstrzyma przed morderstwem jako takim?? Co go powstrzyma od udzialu w masowym, globalnym morderczym spisku?? Jak wyprane, wyjalowione trzeba miec sumienie aby sie godzic na aborcje niewinnych istot.
  Tu zreszta cala masoneria i hipokryzja Watykanu sie przejawia .ktory wymienia usmieszki i usciski z tymi, co jawnie i publicznie promuja i legalizuja aborcje. Antypapiez zamiast rzucac gromy na Obame i innych tem podobnych dziadow ,to sobie z nimi pierdu pierdu i masonskie usciski wymienia.
  I to ma byc przywodca duchowy??? Zalosc bierze.

  Wszystko ma swoja przyczyne, nic sie nie dzieje ot tak sobie.
  Olewalismy wiele spraw od dziesiatek lat. Jakies pojedyncze jednostki sie jedynie gardlowaly, wiekszosc traktowala ich jak przyglupow, teraz ta wiekszosc zaczyna sie budzic ze strachem i zauwazac, ze cos sie dzieje.
  Ano dzieje, a wlasciwie to sie bedzie dzialo, i to wkrotce. Dalismy „demokratycznie ” wladze skorumpowanym klamcom, zlodziejom, mordercom, ludziom bez sumienia i poczucia przywoitosci,to teraz bedziemy za to gorzko placic.
  A Bog ???? No coz, olewalismy na calego Boga od lat wielu, to pewnie i On nas tez oleje. W koncu.

  Polubienie

  • poczytalny 19 Maj 2011 o 3:17 pm

   Jak narazie nic sie dzieje,ziemia krecila sie nadal bedzie sie krecic .
   Rzad w Polsce czuje sie dobrze i wspaniale sie zywi , przebiera w luksusach.
   Pan Prezydent tez spi spokojnie ,straze czuwaja.
   O co wam chodzi ?

   Polubienie

   • navajo88 19 Maj 2011 o 6:04 pm

    poczytalny masz rację ziemia się kręci ,,ale czy dalej deńdzie się krencić ,a może zwolni ???
    rząd czuje się dobrze ,ale czy zawsze tak musi być ,a co jeśli poczuje się żle ????
    prezydent śpi ,,oki! ,ale co będzie jak go złapie bezsseność ?????
    hahahahahahaha J.M.H

    Polubienie

 35. mat 19 Maj 2011 o 1:00 pm

  Mało tego nie tylko kwestia aborcji ale też zabijanie i mordowanie zwierząt!!! JAKIM PRAWEM CZŁOWIEK ZABIJA i MORDUJE i DOKONUJE RZEZI NA BEZBRONNYCH ZWIERZĘTACH, KTÓRE SĄ DZIEŁEM BOŻYM!!!

  Polubienie

  • poczytalny 19 Maj 2011 o 7:30 pm

   To co ty chcesz aby nie bylo polskiej kielbasy ?
   Daj spokoj ,sam Prezydent Komorowski lubi polowac .
   Czy zabija tego nie wiem ale wszystko mozliwe,ze nadal na polowania chodzi i chyba nie z bata strzela.

   Polubienie

 36. Oskar 19 Maj 2011 o 1:13 pm

  Dzis juz szatan wdarl sie na najwyzsze stanowiska http://www.dzieckoNMP.wordpress.com
  Syria, Libia and beyond, Globalist prepare for cecond phase http://www.activistpost.com
  http://www.beforeitsnews.com
  Strach ze ludzie moga obalic ten rzad ich przeraza – bo straca konmtrole nad Polska

  Polubienie

  • poczytalny 19 Maj 2011 o 7:33 pm

   Jak jedni straca kontrole to drudzy ja przejma.
   Zobacz – niechciano stacjonowania radzieckich zolnierzy w Poslce ,to teraz maja amerykanskich a polskich zredukowano, poustawiano po katach i zdala od Polski wyslano aby naprowadzac swiatowa demokracje.
   Caly czas jest ruch w interesie !

   Polubienie

 37. Waldek 19 Maj 2011 o 1:17 pm

  http://www.presstv.com
  http://www.prisonplanet.pl

  Polubienie

 38. mat 19 Maj 2011 o 1:31 pm

  Odciąłem się od telefonu odciąłem się od telewizjiodcinam się od internetu w …
  WSzyscy powinniśmy to zrobić… Jedyne co zacząć żyć naprawdę a nie spędzać czas w wirtualnej rzeczywistości i nabijać kabzę iluminatom. Polecam każdemu jakoś można.

  Polubienie

  • Cupak 19 Maj 2011 o 1:41 pm

   kto może to może , ale dobrze że chociaż ty możesz 🙂

   Polubienie

  • poczytalny 19 Maj 2011 o 7:38 pm

   Mat” nie zalamuj sie ,wystarczy,ze na wiadomosci poswiecisz tylko troche czasu ,porownasz wszystkie ,wyciagniesz wlasne wnioski a potem wylacz media do jutra.
   Jak rano wstaniesz,westchnij do Boga i podziekuj Mu,ze sie jeszcze obudziles.Zrob konkretna robote,z ktorej wyzyjesz,dopelnij swych OBOWIAZKOW POLSKICH,zadbaj o rodzine ,spedz mile czas ,zadbaj o swe zdrowie.
   Wszystko dobry czlowiek i Pan Bog ulozy.
   Nie lekaj sie badz odwazny.
   Zdrowia Zycze !
   Zli ludzie napewno pojda do piekla i w zapomnienie !

   Polubienie

 39. sono 19 Maj 2011 o 1:47 pm

  Przymykalismy oczy przez dziesiatki lat na okrucienstwa swiata wobec najslabszych i Bog przymknie oko na okrucientwa wobec nas.

  Polubienie

 40. sono 19 Maj 2011 o 1:59 pm

  Polubienie

 41. MOL 19 Maj 2011 o 2:06 pm

  @ wykmily/ket/volv
  Dzięki za komentarze, ja od niedawna się zetknęłam z tym tematem i jest to dla mnie logiczne wytłumaczenie dlaczego dzieje się tak a nie inaczej. Ket dzięki za linki. Jak możecie to wrzucajcie linki z chęcią się z nimi zapoznam.
  wiedziałam że nawet na tym blogu znajdą się osoby o podobnym poglądzie na świat. Pozdrawiam

  Polubienie

  • wykmily 19 Maj 2011 o 4:46 pm

   MOL POLECAM CI KILKA KSIAZEK JAK CIE TO INTERESUJE -POTEGA PODSWIADOMOSCI(MURPHY), POTEGA LUDZKIEGO DUCHA(MURPHY), ZWIASTUNI SWITU -4KSIAZKI(PRZEKAZY PLEJADIAN DLA LUDZI,BARBARA MARCINIAK),GALAKTYCZNA RODZINA (WOJMUS),MYSLI STAJA SIE RZECZAMI I SWIAT NIEOGRANICZONYCH MOZLIWOSC(DOOLEY),JAK ROZBUDZIC SWOJA DUSZE(S.CHOQUETTE),MOLEKULA DUSZY DMT(R.STRASSMAN)WSZYSTKIE KSIAZKI DAENIKENA ITD… ITP…
   OPRÓCZ TEGO FILMY JAK SEKRET,DRUNVALDO MELCHIZEDEK-MAYA OF ENTERNAL TIME,WSZYSTKIE FILMY DAVID ICKE,AMIN GOSWAMI FIZYKA KWANTOWA I SWIADOMOSC,UMYSL PONAD MATERIA,FILMY O WSZECHSWIECIE TEZ SA CIEKAWE ORAZ WSZYSTKIE FILMY O PODSWIADOMOSCI I SWIADOMOSCI CZLOWIEKA
   POZDRAWIAM

   Polubienie

   • MOL 19 Maj 2011 o 4:54 pm

    dzięki 🙂

    Polubienie

    • wykmily 19 Maj 2011 o 5:31 pm

     O ZWIASTUNACH SWITU MOZESZ POCZYTAC NA http://WWW.PLEJADIANIE.PL

     Polubienie

    • zenobiusz 19 Maj 2011 o 8:54 pm

     A o innych aspektach tych „plejadian” tu:
     http://zenobiusz.wordpress.com/wp-admin/post.php?post=11844&action=edit

     Polubienie

    • zenobiusz 19 Maj 2011 o 8:56 pm

     Zły link się wpisał,pewnie jakiś „plejadianin na łączach 🙂
     Tu dobry:

     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/18/falszywa-inwazja-z-kosmosu/

     Polubienie

 42. Waldek 19 Maj 2011 o 2:29 pm

  Czy to juz koniec naszej ewolucji? http://www.davidicke.pl
  Nawet tutaj w komentarzach globalisci probuje osmieszyc religie, znalezc temat zastepczy, zamiar zniszczyc i oglupic Polakow by BRON BOZE nie poznali prawdy i nie obalili SZATANA – Oni tylko lekaja sie ludu bo rzad, banki, media, wojsko, policje maja w swoich rekach

  Polubienie

  • poczytalny 19 Maj 2011 o 3:19 pm

   Lekaja sie i to bardzo powaznie !

   Polubienie

 43. sebecxs 19 Maj 2011 o 2:36 pm

  …no jednak na 21 coś się szykuje…stawiam na New Madrid… biedni ludzie… rozbłyski na słońcu, można się spodziewać trzęsień powyżej 6 st….. ja uważam, że w egipcie robili ludzi w chuja księżycem, a teraz słońcem…. i pewnie szczą po nogach ze śmiechu…. kto z Nas może potwierdzić, że to prawda, że był koło słońca i to widział jak wyrzuca tę energię…. czy może tylko przez satelitę nasa albo co gorsza watykańską to widzimy…

  http://losyziemi.pl/slonce-dwie-duze-eksplozje-wczoraj-i-dzis/

  Polubienie

  • monitorpolski 19 Maj 2011 o 5:36 pm

   Mam lepszą sensację! Wiecie co to jest „serpent”?
   W co naprawdę wierzą sataniści?
   Otóż „TO” zostało kilka dni wyrzucone przez Słońce i zmierza ku Ziemi! Są zdjęcia!

   Polubienie

   • navajo88 19 Maj 2011 o 6:00 pm

    MONITOR wczoraj pisałem że tv rasija24 pokazała jak kometa walneła w nasze słoneczko i co ??? i dzisiaj pazma zasuwa w stronę ziemi !!!

    Polubienie

 44. sono 19 Maj 2011 o 2:49 pm

  Taaaa, strasznie sie boja tego ludu.
  Tyle lat manipulowali tym ludem jak chcieli ,to teraz, jak maja wszystko w swych lapach ,to sie go strasnie boja. Lud jest sila, ale tez jest sila glupia, dajaca sie latwo zmanipulowac, zaczadzic. Dadza ludowi pare obietnic, troche darmowego piwa i zarla i lud sie przekabaci, bo zawsze w historii dal sie przekabacic i wymanewrowac.
  Bo sila ludu jest jego liczebnosc ,a nie jego madrosc. A na zmniejszenie tej liczebnosci jest wiele srodkow i tych fizycznych i tych socjotechnicznych.
  Lud moglby y cos osiagnac gdyby mial madrych przywodcow, ktorym ufa i szanuje i sie slucha .
  A gdzie sa tacy???.
  Zwlaszcza teraz, jak kazdy niedouczony kmiotek ,co wyszedl niedawno z szalasu i pojecia nie ma o niczym ,uwaza, ze JEGO zdanie jest najwaznieszje, i un wie najlepiej i un sie nikogo sluchal nie bedzie, bo un najmondrzejszy ci jest.

  Polubienie

 45. galluss 19 Maj 2011 o 2:52 pm

  http://www.tvn24.pl/-1,1703634,0,1,von-trier-wyrzucony-z-cannes-za-hitlera,wiadomosc.html

  Oświadczenie jest następstwem wczorajszej wypowiedzi reżysera. – Chciałem być Żydem. Potem odkryłem, że tak naprawdę jestem nazistą, ponieważ, jak wiecie, członkowie mojej rodziny byli Niemcami. Co mogę powiedzieć? Rozumiem Hitlera, ale myślę, że robił złe rzeczy, tak, absolutnie. Mogę sobie wyobrazić, jak siedzi na końcu w swoim bunkrze. On nie jest tym, kogo można nazwać dobrym człowiekiem, ale trochę go rozumiem i troszkę mu współczuję. Ale przecież nie popieram II wojny światowej i nie jestem przeciw Żydom – powiedział on na konferencji prasowej w Cannes.

  kto mi powie co jest w tym antysemickiego????

  hahahha tylko powiedział, że jest pochodzenia niemieckiego – ZA POCHODZENIE NIEMIECKIE ZROBILI Z NIEGO NAZISTE HAHAHHAHA

  nawet powiedział, że NIE JEST PRZECIW ŻYDOM, tylko poinformował, że jest pochodzenia niemieckiego – a to całe zdanie jest wyciągnięte z kontekstu

  PROPAGANDA PEŁNĄ PARĄ

  Polubienie

 46. trebor 19 Maj 2011 o 2:56 pm

  I jeszcze jedno ciekawe spojrzenie na nas samych:

  Cytat z tego filmu:
  Nie szukaj na zewnątrz
  lecz zwróć sie do samego siebie,
  bo prawda mieszka wewnątrz człowieka.
  Św.Augustyn

  Polubienie

  • poczytalny 19 Maj 2011 o 3:24 pm

   Tak !
   Ale nie kazdy wg.nich jest czlowiekiem .
   Oni ludzi nazywaja bydlem ,czesto to bydlo wioza na rzez !!!
   Bydlo jest zastraszone ,potulne i jedynie beczy ludzkim glosem,bywa,ze i piesni religijne.

   Polubienie

 47. sebecxs 19 Maj 2011 o 2:58 pm

  ..no to się zaczyna coś dziać na powaznie

  Polubienie

 48. Waldek 19 Maj 2011 o 3:01 pm

  Uwaga na tej stronie mozesz kliknac select launguage i czytac w polskim jezyku
  GET READY – HAARP HAS BEEN THURNED-UP AGAIN http://www.beforeitsnews.com Tutaj poznasz prawde…

  Polubienie

 49. sebecxs 19 Maj 2011 o 3:04 pm

  …no to chyba New Madrid się odbędzie 21, bo piszą że na słońcu wyrzuty koronalne i trzeba się trzęsień spodziewać…. dla mnie to nas oszukują tym słońcem…. tak jak w Egipcie z zaćmieniami …. http://losyziemi.pl/slonce-dwie-duze-eksplozje-wczoraj-i-dzis/ ..jak podaje NASA i SOHO czyli prywatne firmy illumiackie…

  Polubienie

  • wykmily 19 Maj 2011 o 4:32 pm

   DOKLADNIE TAK NAS WKRECAJA -KATAKLIZMY TO NORMALKA NATURA SIE BUDZI ZE NA SLONCU WYBUCHY TRZESIENIA BEDA I JUZ MAJA PODKLADKE ,ZE TO NIE HAARP I LUDZISKA LYKAJA JAK PELIKANY

   Polubienie

   • sono 19 Maj 2011 o 6:08 pm

    pieprzysz glupoty.
    „Kataklizmy to normalka.”
    Pomysl troche i poczytaj co sie dzieje i dlaczego ,zanim oglosisz swoje idiotyczne rewelacje.

    Polubienie

    • wykmily 20 Maj 2011 o 10:35 am

     sono ty do mnie piszesz poczytaj troche pieprzysz glupoty , ty taki oczytany jestes?? masakra. Chyba nie zabardzo zrozumiales o czym ja pisze. Jak tak samo interpretujesz te swoje wiadomosci które pochlaniasz swoim mózdzkiem to sie nie dziwie posiadanej wiedzy!!!
     Jesli chcesz to przetlumacze na bardziej prosty jezyk– WKRECAJA LUDZI ZE KATAKLIZMY(TRZESIENIA ZIEMI ,TSUNAMI ITP)TO NORMALNA SPRAWA A KTO SIEDZI W TEMACIE I NIE UZYWA TYLKO LEWEJ PÓLKULI WIE O CO CHODZI. BADZ POZDROWIONY SONO

     Polubienie

   • alexirin 19 Maj 2011 o 6:32 pm

    wahadłowcem nakierują haarp to czego nie zrobili 11 maja zrobią 21-24 maja
    http://alexirin.wordpress.com/2011/04/29/11-maja-dzien-kataklizmu-illuminati-card/#comment-2306

    Polubienie

    • poczytalny 19 Maj 2011 o 7:45 pm

     A zatrzymaja ziemie tym wahadlowcem ?
     Jezeli tak,to potem w ktora strone pchna obroty ziemi ???
     Mocne te cholery sa.
     Podobno „lone” nigdy na ksiezyc nie dolecieli a takie cuda czynic chca.
     Cos mi sie wydaje ,ze ruskie sa lepsze ,bo i mgle potrafia robic (kazda,z propagandowa na czele jak kiedys „Prawda” – gazeta).

     Polubienie

    • sebecxs 19 Maj 2011 o 7:52 pm

     …właśnie oto mi chodziło… też tak uważam…

     Polubienie

  • MOL 19 Maj 2011 o 4:51 pm

   tym bardziej powinniśmy się skupić i jak najwięcej pozytywnych emocji, myśli itd. kierować w tamten rejon. Pomóżmy sobie i innym zacznijmy w końcu wykorzystywać tę moc która każdy z nas ma w sobie. ZROZUMCIE JEDNĄ RZECZ ŻE lucyferianie OBAWIAJĄ SIĘ ŻE KAŻDY Z NAS ŚWIADOMIE BĘDZIE WYKORZYSTYWAŁ TĘ MOC- celową ujawniają się ze swoimi planami byśmy strachem i negatywnymi emocjami im pomogli. Nasycając to zło! zaznaczam że ci którzy chcą cos zrobic powinni się zainteresować tym co Gregg Braden mówi, a w szczególności Navajo: rozłożyły mnie na łopatki twoje życzenia- Ty nie jesteś świadomy tego co sam robisz! nawet jesli to był głupi żart!!

   Polubienie

   • navajo88 19 Maj 2011 o 5:56 pm

    Możliwe MOL!!!! ,może jakaś siła z kosmosu mną steruje ????? kto to wie !!!! ,a może potrafię przewidzieć przysłość ???? kto wie !!!! jest tyle pytań i odpowiedzi że każdy musi je sobie sam zadawać ,a nie innych osądzać , z poważaniem J.M.H

    Polubienie

 50. rambo8 19 Maj 2011 o 3:12 pm

  Co,jest,grane,mój,post,czeka,na,cenzure.
  Bo,Zenek,pisze,żeby,sie,lepiej,nie
  udzielać,a,ja,sie,nie,zgadzam,z,tym.
  Co,jest,z,tym,blogiem?gdzie,wolność
  słowa,skoro,nie,moge,używac,słowa,na,ż
  Od,tego,sie,zaczyna,a,pan,pozwolił,i,
  popiera,cenzure,bo,co,to,niby,jest?
  Panie,Marku,partia,kibiców?Może,każdy
  fan,klub,założy,osobną,partie,wtedy
  bedą,mieli,wiekrze,szanse.
  I,jeszcze,raz,zobacze,że,mnie,truja
  z,samolotów,to,dzwonie,na,pały(;

  Polubienie

 51. arkebuz 19 Maj 2011 o 3:21 pm

  trzeba poczekać do końca maja i przestać więcej tego słuchać

  Polubienie

 52. poczytalny 19 Maj 2011 o 3:28 pm

  Faktycznie do konca maja to jeszcze jest kilkanascie dni (nie podaje ile,bo post moze dlugo oczekiwac na moderacje i bedzie blad w archunku.
  Wazne ,ze …… i koniec bredni blisko.

  Polubienie

 53. trebor 19 Maj 2011 o 3:42 pm

  Ania :

  Dobra Zenobiusz. Przekonałes mnie. Zrobię to działo orgonowe. Podaj link z dobrą instrukcją.

  Masz filmy i opisy po „polskiemu”:
  http://davidicke.pl/forum/chembuster-i-orgonit-instrukcje-wykonania-t3846.html
  wazna uwaga!aby chembuster poprawnie dzialal musisz zgiftowac najbizsze anteny kom.
  Poza tym zakop tzw.TB w 4 rogach budynku w ktorym mieszkasz.
  I jeszcze jedno do domu TB ani HHG na aluminium sie nie nadaje.Najlepsze efekty uzyskasz mieszajac stal z mosiadzem.
  A to powinnas przeczytac przed budowa:
  http://davidicke.pl/forum/chembuster-i-orgonit-t2245.html
  moim zdaniem najlepsza strona o cloud-chembusterach.

  Polubienie

  • trebor 19 Maj 2011 o 3:51 pm

   Wybacz Zenobiusz nie chce ci sie wcinac.
   Ania tobie tez nie.Napisalem bo ma juz spore doswiadczenie w tym temacie.

   Polubienie

   • zenobiusz 19 Maj 2011 o 5:34 pm

    Pisząc na blogach,nie obawiasz się już lokalizacji.Dobrze by było byś się włączył, w temat,skoro masz doświadczenie..Jest parę ,problemów do przedyskutowania,zważywszy,na metody zwalczania orgonu,poprzez mnożenie bytów.Czy pojawiają się sfałszowane,receptury,teorie, prowadzące donikąd,które,i co o tym świadczy.??.W języku polskim,jest zatrważająco mało materiałów,a czas ucieka.Pozdrawiam.

    Polubienie

    • trebor 19 Maj 2011 o 5:53 pm

     Ta tych linkach masz wszystko.
     Jesli nie bedziecie czegos wiedziec sluze pomoca.

     Polubienie

    • zenobiusz 19 Maj 2011 o 6:18 pm

     Dzięki. Pozdrawiam.

     Polubienie

    • poczytalny 19 Maj 2011 o 7:50 pm

     Nie radza tam gdzies ,ze gdy juz beda z tego kosmosu leciec aby Andrzej Lepper blokadami drog ich zatrzymal ?

     Polubienie

 54. sono 19 Maj 2011 o 3:52 pm

  a tu bardzo ciekawy filmik o tym co sie dzieje w USA. Niekotre sekty juz rozdaja ulotki o Dniu Sadu jaki ma nastapic 05/21. Prawdopodobnie bedzie, ale ten dzien sadu bedzie przygotowany przez globalnych lucyferianow za pomoca Haarpu, tsunami i trzesien ziemi.

  Polubienie

 55. sono 19 Maj 2011 o 4:13 pm

  wyglada na to ze Chiny, Pakistan i Meksyk staja sie dobrymi kumplami. pewnie dolaczy do nich Rosja wkrotce. 3 wojna sie szykuje na calego.

  Polubienie

 56. slice 19 Maj 2011 o 5:32 pm

  Wszyscy którzy tutaj mówicie że 21 maja stanie się coś poważnego – nie tłumaczcie się potem tylko przyznajcie do BŁĘDU. Bo jednak prawdopodobnie nie stanie się nic.

  Polubienie

  • zenobiusz 19 Maj 2011 o 5:42 pm

   Nic się nie stanie.To takie wołanie wilki nadciągają,aż do zmęczenia materiału.

   Polubienie

  • sono 19 Maj 2011 o 6:05 pm

   A czemu tak sie uczepiles tej daty, jak pijany plotu???
   To nie chodzi o to, ze to koniecznie bedzie 21 maja ,zebys czekal na to z wywieszonym ozorem, jak na dobry film.
   To bedzie wkrotce, czy 21 czy 23 moze 24 , moze za tydzien lub dwa , trudno powiedziec ,ale TO bedzie. Nie boj sie ,nie ominie cie ta sensacja.
   Jak dozyjesz ,to na pewno sie o niej dowiesz.
   Swoja droga ,ja mam takie podejrzenie, nie wiem czemu zaznaczam, ze jezeli dojdzie do tego trzesienia ziemi ,to rownoczesnie wydarzy sie cos rownie strasznego majacego wplyw na caly swiat ( nie wiem, oglosza 3 wojne sw., bomba gdzies wybuchnie, czy kolejne trzesienie ziemi, czy cus w tym rodzaju, ale mam przeczucie ,ze to nie bedzie tylko jedno okropne zdarzenie, to moze byc preludium do calej serii fatalnych zdarzen).
   Obym sie mylila , ale jakos sie tym nie ludze:((

   Polubienie

   • slice 19 Maj 2011 o 6:50 pm

    Sęk w tym że się właśnie według mnie mylisz. Tworzysz przyszłość na podstawie informacji uzyskanych ze średnio pewnych internetowych źródeł. Przed rokiem 1000 ludzie na czerpiąc z innych, choć pokrewnie ciemnogrodzkich źródeł twierdzili że bedzie koniec i bum. Tymczasem prawdopodobnie nie stanie się nic groźnego dla skali całej planety nie tylko w maju tego roku ale i za rok, 10 lat i 100. Czasami zdarzy się jakieś trzęsienie o sile 9 jakich jest kilka w każdej dekadzie i tyle.

    Polubienie

    • sono 19 Maj 2011 o 7:21 pm

     no to spij spokojnie i idz Drzazge poogladaj.

     Polubienie

    • Sully 19 Maj 2011 o 7:24 pm

     Slice: POPIERAM, wreszcie głos rozsądku!
     Pozdrawiam!

     Polubienie

    • zenobiusz 19 Maj 2011 o 7:37 pm

     To co wy robicie na takich blogach,jak nie zauważacie informacji,o narastaniu anomalii,i ich racjonalnych przyczynach,niechętnie ujawnianych,przez nieliczne źródła.????

     Polubienie

    • sebecxs 19 Maj 2011 o 7:57 pm

     … dobra, obejrzyj proroctwa Krzysztofa Jackowskiego na 2011 rok
     to pogadamy….

     Polubienie

    • slice 19 Maj 2011 o 8:33 pm

     Oczywiscie jestem na biezaco z opiniami pana Jackowskiego. Nie uwazam ze wszystko co mowi trzeba brac za pewniak. Co wiecej czesto jego tzw przepowiednie sa nieokreslone niczym te Nostradamusa i na pewno jego wypowiedzi nie budza we mnie grozy przed przyszloscia.

     Polubienie

    • sono 19 Maj 2011 o 11:02 pm

     @Slice ja nie opieram swoich zalozeni na wypowiedziach Jackowskiego. Straam sie analizowac konkretne fakty i zdarzeni jakie maja miejsce i laczyc je w jedna calosc. Ty tego nie potrafisz lub nie chcesz. Albo jedno i drugie. To idz zatem i sluchaj swych wrozbitow.

     Polubienie

    • slice 19 Maj 2011 o 11:14 pm

     Szkoda że uważasz kazda osobę inaczej podchodzaca do poruszanych tutaj zagadnien za zacofana, niedouczona, leniwa, czy po prostu glupia. Ja te fakty potrafie laczyc tak samo jak Ty, a wielu ludzi o wyzszym IQ od nas potrafi to zrobic jeszcze lepiej ale nie robia tego. Gdyz nie maja czasu. Sa tzw lemingami, jednoczesnie sa technicznie rzecz biorac madrzejsi od nas. Mozesz o nich powiedziec co najwyzej ze sie marnuja. Czasami z twoich wypowiedzi wydaje sie ze uwazasz sie za wyjatkowo oblatana i przewyzszajaca wszystkich a to gowno prawda i takie myslenie o sobie to droga do zatracenia. Wracajac do clue – fakty mozna sobie laczyc na rozne sposoby i roznie interpretowac. Sa tutaj nawet tacy ktorzy dalej podniecaja sie rewelacjami Fulforda ktory jest wyjatkowo malo wiarygodny. Prawda jest wiec ze nie ma jednej prawdy. Kazdy ma swoja. Ja to jakos przezyje dlatego nie atakuje twoich pogladow nawet jesli czasami sie z nimi nie zgadzam. Oczekuje tego samego od Ciebie i innych.

     Polubienie

  • poczytalny 19 Maj 2011 o 7:56 pm

   Nie beda sie tlumaczyc,ustala kolejny termin i po klopocie .
   Dla niektorych bedzie to faktyczny koniec ,bo umra z roznych przypadkow.
   Czy wiecie ile dziennie ludzi umiera na swiecie ?

   Polubienie

  • sebecxs 19 Maj 2011 o 9:58 pm

   …ja uważam, że 21 będzie trzęsienie albo 22 ( New Madrid)… jak nie będzie oczywiście publicznie się będę kajał jak to się pomyliłem i za daleko idące wnioski wyciągnąłem… nic nie poradzimy na ich plany..

   Polubienie

 57. monitorpolski 19 Maj 2011 o 5:34 pm

  Przepraszam za opóźnienia w moderowaniu – jestem na wyjeździe, dzisiaj wieczorem wracam. Zatwierdziłem wszystkie zablokowane komentarze, liczę na to że nie obrażacie innych nacji…

  Polubienie

  • poczytalny 19 Maj 2011 o 7:57 pm

   Kto by ich tam obrazal,sami sie obrazaja !

   Polubienie

 58. ArO 19 Maj 2011 o 6:03 pm

  30 maja jest Bardzo Ważne Święto http://z1.demoty.pl/f8de848b254c54bf3db81237248c4d8e3c04152f 😀

  Polubienie

 59. Ania 19 Maj 2011 o 6:12 pm

  oz :

  ania , co to jest ta książkowa projekcja.. ?

  Nie książkowa projekcja, tylko książkowy przykład projekcji.
  Chodzi o to, że jak nie możesz znieść u siebie jakiejś cechy lub zachowania, to tępisz ją u innych osób z zajadłością, a w ogóle to oskarżasz innych o posiadanie tej cechy albo o to zachowanie.Np: często alkoholicy oskarżają innych o …nadmierne picie i np o bałagan w życiu. W sytuacji, gdy są to ich własne cechy, których u siebie podświadomie lub świadomie nie lubią.

  Polubienie

 60. sono 19 Maj 2011 o 6:23 pm

  przestancie juz trabic o tej engergii pozytywnej.
  Jakby Polacy w latach 1920 na Wisla siedzieli i wytwarzali „pozytywna energie” , to by ich ruscy z butami zywcem zjedli.
  Stanac do walki trzeba przeciw zlu, a modlic do sie zawsze trzeba, ale nie do jakies bezosobowej energi wszechswiata, tylko do Osobowego Boga w Trojcy Swietej.

  Polubienie

  • wykmily 20 Maj 2011 o 10:49 am

   WLASNIE DZIEKI TAKIM OCZYTANYM LUDZIOM JAK TY NIE UDA SIE LUDZKOSCI WYGRAC Z TYM ‚ZLEM’ JESLI NIE PRZESTANIESZ UZYWAC TYLKO SWOJEJ LEWEJ PÓLKULI I NIE ZACZNIESZ PRAWEJ NIGDY SIE NIE DOWIESZ O CZYM JA I INNI NALADOWANI POZYTYWNYM MYSLENIEM PISZA. ZACZNIJ SONO PATRZYC NA PEWNE SPRAWY CZY WYPOWIEDZI Z INNEJ PERCEPCJI A MOZE DOWIESZ SIE O CZYM PISZA. JAK WIELE INNYCH CYWILIZACJI UPADLO PO DRODZE BO NIE POTRAFILI WYOBRAZIC SOBIE WLASNEJ PRZYSZLOSCI,NIDY SIE NIE ZMIENILI I DLATEGO ZOSTALI ‚WYSADZENI Z AUTOBUSU’. WIECEJ POZYTYWNEGO MYSLENIA CI ZYCZE SONO ,SPRÓBUJ TO NIE TAKIE TRUDNE. POZDRAWIAM I NIE CISKAJ SIE NA PRZYSZLOSC

   Polubienie

 61. trebor 19 Maj 2011 o 6:40 pm

  Wywiad z gosciem ktory byl w tych bazach(Dulca):

  Polubienie

 62. trebor 19 Maj 2011 o 6:53 pm

  Juz na koniec cos dla majsterkowiczow.
  Odnosnie wolnej energi.
  Jak zrobic ogniwo Meyera1:

  Jak zrobic ogniwo Meyera 2:

  Czy chodzi tu o tzw.ogniwo Joego?

  Polubienie

 63. romczyk 19 Maj 2011 o 7:05 pm

  http://biznes.onet.pl/portugalia-manifestacje-przeciwko-pomocy-z-zewnatr,18493,4336567,3219970,199,1,news-detal

  Polubienie

 64. teosia 19 Maj 2011 o 7:09 pm

  Polubienie

 65. teosia 19 Maj 2011 o 7:22 pm

  Polubienie

 66. teosia 19 Maj 2011 o 7:25 pm

  i na zakończenie
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/tajemnicza-choroba-zmodyfikowanych-genetycznie-roslin

  Polubienie

 67. trebor 19 Maj 2011 o 7:34 pm

  A tu o naukowcu ktory swimi intencjami(mysla,medytacja,modlitwa)
  powodowal zmiane krystalizacji wody innymi slowy oczyszczal
  z brudnej na czysta.

  Mowie tu o nauce.

  Polubienie

 68. sono 19 Maj 2011 o 7:42 pm

  Sluchajce to juz zaczyna nie miescic w glowie. W USA jest taka oficjlana, rzadowa Organizacja zwana CDC ( centrum for diesease control) kotra jest jak najbardziej prawomocna, powazna organizacja ktora zwlaszcza w czasie ajkies epidemii mowi co robic i jak sie zachowac i takie tam. Ostatnio na swojej stronie na intrenecei opublikowali taki diotyczny artyklu
  Social Media: Preparedness 101: Zombie Apocalypse
  Social Media: Preparedness 101: Zombie Apocalypse

  Polubienie

  • sono 19 Maj 2011 o 7:48 pm

   sorry kliknelam za wczesnie.
   W kazdym razie ta rzadowa, niby powazna organizacja opublikowala ostatnio artykul typu: uwaga, Przygotuj sie na Apokalipse Zombie ( czyli zyjacych trupow)!!!!!!!!!!
   Co to ma znaczyc. Jaja se robia z pogrzebu???
   http://emergency.cdc.gov/socialmedia/zombies_blog.asp
   Zzanaczam jest to oficjalna , rzadowa organizacja nie jakas grupa podstarzalych hippisow czy sekta wampirow.

   Polubienie

 69. teosia 19 Maj 2011 o 7:43 pm

  Świetnie – tylko na oczyszczenie świata trzeba znacznie więcej czasu i świadomości milionów ludzi. Religia nie przywróci do równowagi naszej ziemi. Nie pomogą nic modły po których zasiądziemy do stołu zajadając się młodą wieprzowinką. Sory – ostatnnio na tym blogu wszyscy szukamy wszędzie zagrożenia – sami jesteśmy sobie wrogiem. Bezmyślnym wrogiem.

  Polubienie

  • poczytalny 19 Maj 2011 o 8:02 pm

   Przepraszam,nie wszyscy sa strachliwi.
   Zazwyczaj boja sie ci co popelnili zle uczynki !

   Polubienie

   • sebecxs 20 Maj 2011 o 4:53 am

    I to jest prawda !!!

    Polubienie

  • trebor 19 Maj 2011 o 9:32 pm

   teosiu ogromne moce drzemia w kazdym z nas.
   Mysle,ze jestesmy nie po to tu aby sie „opierniczac” tylko
   doswiadczac i rozumiec to co nas otacza a przez to podnosic swoja swiadomosc.
   Jedni nazywaja to oswieceniem,inni zbawieniem a inni jeszcze inaczej.
   Mysle,ze kazdy ma swoja droge edukacji w tym zyciu.
   Jak staniesz na koncu tej drogi to dobrze bylo by stwierdzic – jestem szczesliwy i spelniony.Ludzie w obecnej cywilizacji nie moga znalezc sensu ani planu tego co maja w swoim zyciu osiagnac.Szukaja i czesto gubia sie w tym, sa z tego powodu nieszczesliwi.Majowie znali plan swojego zycia korzystajac ze swojego kaledarza.
   Opieral sie on w skr.na cyklicznosci wszystkich wydarzen we wszechswiecie i na ziemi.Pisalem o tym ale przypomne- konczy on sie 28-pazdziernika-2011r.
   Najlepszym sposobem osiagniecie szczescia jest prostota i klarownosc celow ktore
   mamy do zrobienia.A co do tego co ma sie zdarzyc….cywilizacje przychodza odchodza na ich miejsce powstaja nowe.Nie martw sie o ziemie ona sobie poradzi.Im my jej wiecej damy tym ona bedzie chojniejsza dla nas.
   I cos dla pokrzepienia:

   Amen

   Polubienie

   • sebecxs 19 Maj 2011 o 9:41 pm

    ..jak próbowałem sąsiada kolegę zainteresować tematem przebudzenia, a prób wiele czyniłem, to mnie jakieś plagi zaczęły nękać… dopiero odpuściły jak i ja odpuściłem koledze… hmm coś w tym jest… każdy sam musi….

    Polubienie

 70. teosia 19 Maj 2011 o 7:45 pm

  teosia :Świetnie – tylko na oczyszczenie świata trzeba znacznie więcej czasu i świadomości milionów ludzi. Religia nie przywróci do równowagi naszej ziemi. Nie pomogą nic modły po których zasiądziemy do stołu zajadając się młodą wieprzowinką. Sory – ostatnnio na tym blogu wszyscy szukamy wszędzie zagrożenia – sami jesteśmy sobie wrogiem. Bezmyślnym wrogiem.

  to było do trebora

  Polubienie

 71. pedro 19 Maj 2011 o 8:10 pm

  Tu jest wypowiedź Pana Janusza Korwin-Mikke o nagonce na kibiców. http://www.youtube.com/watch?v=SkQH1jELNCY&feature=feedu

  Polubienie

 72. sono 19 Maj 2011 o 8:27 pm

  FEMA z kolei na swojej stronie, jeszcze w grudniu 2010 ,roku napisala ,ze mamy byc przgotowani na mozliwosc trzesienia ziemi w rejonie NEW Madrid jako, ze w 2011 jest 200 rocznica trzesienia ziemi ,jakie mialo tam miejsce w 1811 roku.
  Wiadomo,ze matka Ziemia obchodzi hucznie swoje 200 letnie rocznice trzesien ziemi ,zwlaszcza ,jezeli obchodzenie tych rocznic wiaze sie z dzialaniami typu Haarp, powodzie i pare innych, majacymi ulatwic matce Ziemi „huczne ” obchodzenia swej rocznicy.
  FEMA ma ludzi za idiotow i chyba niestety, slusznie.

  Polubienie

 73. wojpa 19 Maj 2011 o 9:19 pm

  Gratulacje!
  Ta informacja potwierdziła sie w 100%.
  Prezydent Obama do władz Izraela: wycofajcie się do granic 1967
  Ciekawą informację podał wczoraj izraelski dziennik Yedioth Ahronoth – dziennikarzom udało się przechwycić treść przemówienia, które wygłosi Prezydent USA w czwartek w Departamencie Stanu, podczas którego przedstawi nową politykę Waszyngtonu wobec Bliskiego Wschodu. Zmiana polityki jest związana z protestami antyrządowymi, które odbyły się w tym regionie. Sekretarz Prasowy Białego Domu Jay Carney oświadczył w niedzielę, że Obama będzie nalegał na wznowienie rozmów pokojowych. Nie ujawnił jednak inicjatyw dyplomatycznych Prezydenta. Jednakże Yedioth Ahronoth dotarł do szczegółów, z których wynika, że Obama nie tylko będzie dążył do przywrócenia granic z 1967 roku z małymi poprawkami, ale i że zaproponuje podzielenie Jerozolimy na dwie części – arabską i żydowską. Osiedla w West Bank będą uznane za nielegalne. Propozycja jest zgodna z tzw. „Parametrami Clintona” zaoferowanymi w 2000 roku przez ówczesnego prezydenta. Treść przemówienia dziennik otrzymał prawdopodobnie od doradcy d.s.bezpieczeństwa Premiera Izraela Ya’akova Amidrora.
  Czyżby chodziło o uspokojenie świata arabskiego, który od niedzieli 15 maja realizuje Trzecią Intifadę?

  Polubienie

 74. sebecxs 19 Maj 2011 o 9:37 pm

  …Albert Pike

  Polubienie

 75. sebecxs 19 Maj 2011 o 10:05 pm

  …słyszałem opinie ludzi, że on może być Mosadziakiem…

  Polubienie

  • sebecxs 19 Maj 2011 o 10:11 pm

   …to miało być pod Slice
   19 Maj 2011 o 8:33 pm | #165
   Cytat

   Polubienie

 76. teosia 19 Maj 2011 o 10:17 pm

  Absolutnie nikogo nie opierniczam. Wkurzam się tylko na tych, którym żyia nie starcza aby dojść do tego oświecenia. Myślę, że nie chcą sobie zadać odrobiny trudu. Prostota celów żyjących pokoleń doprowadziła do tego, że mamy dziś tak wiele do zniszczenia (sory za sarkazm). Matka ziemia może sobie w końcu nie poradzić sama.

  Polubienie

  • trebor 19 Maj 2011 o 10:40 pm

   teosiu mialem na mysli „opierniczanie” sie w tym zyciu.
   Po co sie stresowac … i tak nie zrozumie ten kto nie chce.
   Postepujmy zgodnie z naszymi sercami a jak inni zobacza ,ze jestesmy
   szczesliwi sami beda chcieli podobnej drogi.
   Kazdy czlowiek jest z natury dobry jedynie „demonom” moze
   zalezec na tym abysmy sie pozabijali.Kim sa te „demony”?
   Kazdy musi sam odpowiedziec na to pytanie …nie bez kozery mowi sie,
   ze kazdy czlowiek ma swojego „demona”.Pisalem juz o tym – pokochaj swojego
   demona a straci swoja moc.Poza tym kazdy z nas ma wielki dar od Boga – wolna wole.
   Pozdrawiam

   Polubienie

  • zenobiusz 19 Maj 2011 o 11:14 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/19/wstrzasy-tektoniczneturcja-kreta-i-rejon-messyny/
   A może sobie ,poradzi.

   Polubienie

   • zenobiusz 19 Maj 2011 o 11:22 pm

    To HAARP, złowrogi, próbuje trafić w Madryt.Czy oni tam ciągle są na bani!!!Miało być New Madryt,durnie,a nie Madryt.Niech ktoś w końcu zrobi z tym porządek.

    Polubienie

    • sebecxs 20 Maj 2011 o 5:00 am

     …a może ludzie poszli za Twoją radą i orgonitów w ziemie zakopali tyle, że haarp trafić nie może?

     Polubienie

    • Ania 20 Maj 2011 o 7:58 am

     No tak ! Rzeczywiście ! Że ja na to nie wpadłam, co z tym Madrytem !To dlatego, żeśmy wszyscy byli w Rzym zapatrzeni. Z geografii pamietam, że tam też na terenie około New Madrid jest…Warszawa ! No moi drodzy ! Żeby tylko te nieuki z Haarpa znowu nie pokręciły lokalizacji !!!! Dobra. Jadę po te miedziane rurki do chembustera ! Muszę przyspieszyć prace !

     Polubienie

 77. volv 19 Maj 2011 o 10:28 pm

  Pod rozwagę – odwieczna walka dobra ze złem z pozycji człowieka.
  Przyjmujemy, że źli ludzie wygrywają – czyniąc zło, nie ma już dobrych ludzi, więc aby zło dalej mogło się szerzyć muszą dalej czynić zło wobec siebie w innym przypadku musieli by przyjąć, że dobro też jest konieczne, nie mogą kierują się złem, są naprawdę źli więc dla nich nie ma problemu, w końcu musi dojść do sytuacji, że zostanie tylko jeden który będzie największym wyobrażalnym złem w ludzkiej skórze – osiągnie najwyższy stopień zła wyniszczy wszystkich bez wyjątku i tu pojawia się dylemat. Nie ma już nikogo przed kim może siać strach i zło, posiada całą planetę, ale jest zupełnie sam bo zabił nawet najbliższych, bo jest największym złem wcielonym. Musi uśmiercić siebie, to byłoby dopełnieniem zła poza tym jego egzystencja nie ma sensu…
  Piszę to tylko po to, abyście unaocznili sobie, że miłość i prawda prowadzą do wygranej ze złem i pozwalają na wzniesienie się a nie na upadek, poza tym bez dobra zło nie może istnieć i o tym dobrze wie, tego się obawiają źli bo wiedzą, że równowaga dobra ze złem sprowadza je na poziom marginalny. Potrzebujemy tylko tyle zła ile trzeba do odróżnienia dobra, to jest paradoks, ponieważ całkowite znikniecie zła nie pozwala na odróżnienie dobra.

  Polubienie

  • trebor 19 Maj 2011 o 10:44 pm

   Jest jedna sila ktora jest wieksza od najwiekszego zla –
   TO MIŁOŚĆ.

   Polubienie

   • BirD2 19 Maj 2011 o 10:54 pm

    Miłość ci nic nie da.

    Ty powiesz że ich kochasz/szanujesz itp. a oni wpakują ci kule w łeb.

    Tutaj sie skończy twój sen o miłości.

    A miłość do innej osoby?. hehe, te czasy to nie czasy na miłość.

    Polubienie

    • trebor 21 Maj 2011 o 6:03 am

     Kazdy z nas umrze a czy to bedzie wczesniej czy to pozniej…wazne aby byc szczesliwym.Na dobra sprawe jutro mozesz zginac w wypadku lub sie utopic(czego ci nie zycze)i plany zyciowe wezma w leb.Masz wybor bycie szczesliwym do tego mometu lub przeciwnie…ja juz wybralem 🙂

     Polubienie

   • Ania 20 Maj 2011 o 8:15 am

    Oni mylą uczucie miłości ze stanem emocjonalnym umysłu. Przypuszczam, ze pisząc to zdanie, miałeś na myśli stan umysłu, w którym czuje się jedność ze wszystkim co jest, szacunek dla wszystkiego, życzliwość dla każdej żywej istoty. To trochę co innego niż miłość do konkretnej osoby.

    Polubienie

    • trebor 21 Maj 2011 o 5:55 am

     Bingo Aniu 🙂

     Polubienie

 78. teosia 19 Maj 2011 o 11:16 pm

  trebor :

  Jest jedna sila ktora jest wieksza od najwiekszego zla –
  TO MIŁOŚĆ.

  Tak – jest to siła, ale hmm… są róne obiekty miłości, różne wybory. Sądzę że do tej miłości dodać trzeba działanie. Konkretne. Być świadomym wypełnionego zobowiązania wobec „karmicielki”. W końcu jest to układ dwustronny. Coś otrzymujemy – musimy coś oddać. Wolę oddać dobrowolnie niż zapłacić z nawiązką :-). W moim przypadku to procentuje, lecz mało jest chętnych by podążać tą drogą. Mało jest też ludzi którzy rozumieją taką postawę.

  Polubienie

  • trebor 21 Maj 2011 o 6:07 am

   Sila dawanie jest o wiele razy wieksza od brania.
   W rezultacie zwieksza ona moc w nas samych.

   Polubienie

 79. ArO 19 Maj 2011 o 11:19 pm

  Przejechałem z grubsza komentarze, i tu panuje PANIKA!!!

  Polubienie

  • zenobiusz 20 Maj 2011 o 6:41 am

   Z grubsza,to tak jak na oko.Mówiło się niegdyś:na oko to chop umarł.Tak na prawdę,to nie panika,a sianie paniki,a to różnica.

   Polubienie

 80. navajo88 19 Maj 2011 o 11:40 pm

  Dwięte słowa panie ArO !!!!! PANIKA NA CAŁEGO ,,,,czyli ratuj się kto może hahahaha

  Polubienie