Wydarzenia i komentarze, 20 maja 2011r

Tepco wyleje 11,500 ton radioaktywnej wody do oceanu
Firma, która zarządza elektrownią Fukushima, TEPCO zdecydowała się usunąć do oceanu 10 tys ton skażonej wody, którą przechowuje się na razie w specjalnych zbiornikach oraz dodatkowo 1,500 ton skażonej wody, która znajduje się pod ziemią w pobliżu reaktorów 5 i 6. Woda z uwagi na swoją radioaktywność przeszkadzała pracownikom w pracy. Jak podaje Japan Times, decyzja o usunięciu wody do oceanu nastąpiła na skutek nacisków z USA. TEPCO uspokaja, że skażenie wody jest stosunkowo niewielkie, ok 100 krotnie przewyższające normy.
Przypomnijmy, że 5 kwietnia wylano 3 mln galonów (12 tys ton) radioaktywnej wody do oceanu, równocześnie ukrywając skażenie wody morskiej przekraczające 7,5 miliona razy dopuszczalny limit.

Radioaktywne substancje w mleku z piersi Japonek
Na razie są to ilości śladowe. Małe ilości jod-131 wystąpiły w mleku czterech mieszkanek Tokio i jednej z prefektury Fukushima. Ogółem zbadano 41 kobiet – u pozostałych pomiary nie wykazały zagrożenia. Rodzą się zatem obawy o zdrowie niemowląt. Japoński odpowiednik Ministerstwa Zdrowia podał nieformalne dopuszczalne ilości – 100 bekereli na kilogram wody pitnej skażonej jodem-131 dla niemowląt, dwukrotnie większa ilość w przypadku skażenia cezem. Jak na razie skażenie mleka wynosi 5,5 bekereli dla jodu i 10,5 bekereli dla cezu.

Strona http://www.antykomor.pl została zamknięta – informacja z cache google
Strona AntyKomor.pl została zamknięta a jej reaktywacja nie będzie miała miejsca. Powód, dla którego stało się tak a nie inaczej jest prozaiczny – ktoś najzwyczajniej w świecie doniósł, że na łamach AntyKomor.pl „publicznie znieważa się prezydenta RP”.
Nie chcę polemizować z czyjąś subiektywną opinią – dla jednych AntyKomor.pl był miejscem godnym pożałowania, siedzibą zła i kto wie czego jeszcze a dla drugich pozycją, która działała na podobnej zasadzie jak te, które „ironizowały” (delikatnie mówiąc) na temat świętej pamięci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz Pana Jarosława Kaczyńskiego i która to pokazywała w satyrycznym świetle poczynania obecnej głowy państwa oraz jej (jego) współpracowników. Serwis był także miejscem, w którym każdy, bez względu na poglądy, mógł wyrazić swoje zdanie – oczywiście dbaliśmy o to, by nikt nie przesadzał, dzięki czemu AntyKomor nie przypominał szamba, ponadto zamieszczane na łamach strony materiały (w szczególności chodzi o zdjęcia oraz gry) były tworzone tak, by nie wywoływały niesmaku u oglądającego (chociaż to zależy od subiektywnej opinii każdego z odwiedzających).
Głównym motywem działania „AntyKomora” było pokazanie tej „drugiej stronie” jej własnych „metod postępowania”, które polegały głównie na ciagłym wyśmiewaniu ich „przeciwników” politycznych a także wyolbrzymianiu pewnych, nic nie znaczących lub nawet błahych kwestii – mam tu na myśli stałe i perfidne działania mające na celu ośmieszenie osoby ś.p. Lecha Kaczyńskiego oraz jego brata Pana Jarosława Kaczyńskiego – wulgarne „photoshopy” i głupkowate gry a także inne materiały godne pożałowania. Przykładów zachowań urągających ludzkiej godności jest cała masa, wystarczy zapytać o to „Wujka Google”. Szkoda, że osoby odpowiedzialne za powyższe nie zostały, jak ja, pociągnięte do odpowiedzialności karnej – czyli krótko mówiąc – bezkarnie obrażały (w moim subiektywnym odczyciu) ś.p Lecha Kaczyńskiego oraz jego brata a także osoby, które identyfikowały się z ich poglądami i przekonaniami łamiąc tym samym prawo, którego dziś tak zaciekle bronią – chodzi głównie o komentowanie i przedstawianie poczynań obecnej głowy państwa – w ich mniemaniu, nie było niczego złego w obrażaniu braci Kaczyńskich oraz „ich” elektoratu natomiast w przypadku gdy punktuje się ich „idoli” – podnoszą wielkie larum – to trochę tak, jak w powieści Sienkiewicza, „W pustyni i w puszczy” i z jedną z jej postaci – Kalego, który zwykł mawiać: „Jak Kali ukraść krowę, to dobrze ale jak Kalemu ktoś ukraść – to źle”.
AntyKomor.pl był serwisem czysto satyrycznym, który bezpośrednio odnosił się do rzeczywistości – czasem lekko przejaskrawionej – ale przecież taka jest istota satyry politycznej, którą się posługiwałem. Nie od dziś wiadomo, że taka forma ironizowania wywołuje ostre animozje i kontrowersje -niejednokrotnie dochodzi do protestów, skarg, not dyplomatycznych, itd. „Celem” wszystkich satyryków politycznych jest ośmieszanie a nie ulepszanie rzeczywistości. Satyra polityczna ma zmuszać do przemyśleń, pobudzać do śmiechu lub zadumy. Serwis AntyKomor.pl był swego rodzaju karykaturą a ta nie zawsze jest wiernym odzwierciedleniem rzeczywistości, która nas otacza, ponieważ koncetruje się na brakach i mankamentach opisywanej postaci. Satyra to krytyka tego, co ja uznałem za złe, naganne lub żałosne i uważam, że miałem do tego pełne, nieskrępowane prawo. Na łamach AntyKomor.pl nigdy nie namawiałem do nienawiści na tle poglądowym a także do innych złych uczynków czy też zachowań, nigdy też nie znieważałem obecnego Prezydenta Polski w sposób, który urągałby wszelkim normom. Na całym świecie głowy państw muszą liczyć się z tym, że znajdzie się ktoś, komu ich działania nie będą się podobały i które to osoby, będą miały ochotę, publicznie wyrazić swoje niezadowolenie lub niesmak – z różnym skutkiem – raz jest to niezadowolenie wyrażone stroną taką jak AntyKomor.pl, która bardzo delikatnie i w miarę subtelnie punktowała swój obiekt zainteresowań a raz żałosnym bełkotem i perfidną głupotą w formie obleśnych i wulgarnych komentarzy, zdjęć, filmów pod adresem elektoratu i przywodców Prawa i Sprawiedliwości.
Serwis AntyKomor.pl publikował materiały, które mieszczą się w obecnych normach polemiki politycznej a traktowanie ich jako znieważające jest w moim subiektywnym mniemaniu działaniem mającym na celu wyłączenie mnie jako jednostki z możliwości aktywnego udziału w komentowaniu wydarzeń politycznych w Polsce. Działania podjęte przez „aparat państwowy” mają charakter cenzury politycznej, ogranicza wolność słowa a także, co najważniejsze, ogranicza prawo obywatela do nieskrępowanego wyrażania poglądów politycznych oraz ogranicza debatę publiczną, której ktoś się chyba boi. Forma serwisu AntyKomor.pl nie była znieważająca, nie zawierała nieprawdziwych informacji a jedynie te, które pojawiały się w ogólnodostępnych portalach informacyjnych oraz blogach użytkowników prywatnych. Ponadto cenzura prewencyjna oraz licencjonowanie prasy, to charakterystyczne metody kontroli mediów w systemie autorytarnym!
Na sam koniec tego krótkiego pożegnania, chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy wspierali „AntyKomora”, komentowali wpisy i brali aktywny udział w życiu serwisu – dziękuję zarówno zwolennikom jak i przeciwnikom AntyKomora – bez których strona byłaby tylko kółkiem wzajemnej adoracji.
PS:
Adres pocztowy kontakt@antykomor.pl dalej funkcjonuje i osoby, które chciałby coś jeszcze dodać lub skomentować, mogą to zrobić – oczywiście wszystko odbywa się na stopniu prywatnym.

Reklamy

66 responses to “Wydarzenia i komentarze, 20 maja 2011r

 1. navajo88 19 Maj 2011 o 11:12 pm

  Monitor jest mało prawdopodobne że w najbliższym czasie ja osobiście się przyscam do piersi młodej i pęknej Japonki hahahahahaha ,pozdrawiam J.M.H

  • sono 19 Maj 2011 o 11:33 pm

   monitor usun te idiotyczna wypowiedz. Jest obrazliwa i wulgarna.

  • mee 19 Maj 2011 o 11:53 pm

   No fakt,bo która inteligentna buhuhuhu japonka buhuhuhu,by chciała takiego czuba? P.S.Swoje posty piszesz po pijaku,czy faktycznie potrzebujesz słownika polskiego? buhahahahu.u LOL:)

   • kefir2010 20 Maj 2011 o 6:44 pm

    buaaahahahaha, buahahaha! co się nabijasz, PiSobolszewicki **&#**?

  • monitorpolski 20 Maj 2011 o 6:25 am

   Jak zacznę usuwać to się nie wyrobię. Nich zostanie dla potomności, będzie kolejny wpis, minie, przeminie…

   • navajo88 20 Maj 2011 o 7:12 am

    Monitor usuń mój wpis który napisałem na poczoątku bloga OKI!!!!!, ponieważ tutaj ludziska nie znają się na żartach ,ale swoją drogą z nikogo tutaj na blogu się nie nabijałem ,to kiego grzyba chcą o de mnie ???? nie wiem i co ztego że mam prawie 60 lat karwia ja to przynajmniej mam odwagę żeby do tego się przyznać ,a wy kochani blogowicze ????? . Zresztą Monitor ja od dzisiaj przestanę komentować i tylko bendę sobie przeglondał od dzisiaj ten blog ,ale komentarzy ZERO !!!!!!! także trzymaj się monitor od teraz mawiając językiem krutkofalowców PRZECHODZĘ NA STENBAY
    J.M.H

    • Ania 20 Maj 2011 o 7:24 am

     Oj tam, oj tam. Zakad, że nie wytrzynasz ? Albo zmienisz nick. Ale my cię po pisowni poznamy.

    • kefir2010 20 Maj 2011 o 6:45 pm

     poznamy, poznamy, PiSobolszewiku. zapamiętaj to – JHM!

 2. sono 19 Maj 2011 o 11:17 pm

  Cos dziwnego sie dzieje w Kanadzie. Ziemia wzdluz torow kolejowych ( blisko granicy z USA) zaczela sie nagle obsuwac. Gosciu ( wynika z tego ze tam pracowali) zarejejestrowal to na kamerze. Niesmaowite.

 3. sono 19 Maj 2011 o 11:24 pm

  Tutaj ciag dalszy wiesci z Kanday. Ludzie mieszkajacy w w jakies miescinie Regina zauwazyli ostatnmi dniami bardzo duzo woskowych przebywajacyh w tym miescie ( nie ma tam zadnej bazy wojskowej czy koszar). Przez te miescowosc przebiega linia kolejowa, ktora laczy sie z highwayem 1 ,( laczy on Canande z USA) . Ten Highway #1 biegnie ew, do USA przez Pln Dakote. Cos sie dziwengo dzieje,

 4. navajo88 19 Maj 2011 o 11:37 pm

  sono :

  monitor usun te idiotyczna wypowiedz. Jest obrazliwa i wulgarna.

  sono a co jest takiego wulgarnego w mojej wypowiedzi ?????

  • sono 19 Maj 2011 o 11:40 pm

   jezeli ty tego nie widzsz ,to ja juz nie bede ci tlumaczyc.
   Mysle ze masz wiecej niz 5 lat.

   • navajo88 19 Maj 2011 o 11:45 pm

    Owszem więcej ,mam prawie 60 lat ,straszne !!!! ,sono daj sobie na luz oki !!!!!

    • sono 19 Maj 2011 o 11:50 pm

     no to wyglada na to ,ze jestes starym zbereznikiem.
     I nie traktuj tego jako komplement,

    • mee 20 Maj 2011 o 12:03 am

     To Ty daj sobie na luz,bo nawet pisać nie umiesz poprawnie i pewno po pijaku piszesz bo bez sensu lol,ale knoob! aha zapomnialem buhihihi, albo hahahahaha lol ale debilstwo hehehe

    • kefir2010 20 Maj 2011 o 6:48 pm

     navajo pisze jak jest najebany, to więcej niż pewne – ot, stary zboczek 😀 chciałbyś wypić mleko z japońskiej, radioaktywnej piersi? hmm, trochę już żyję na tym świecie, ale z tak nietypową fantazją spotykam się pierwszy raz 😀

  • trebor 21 Maj 2011 o 6:36 am

   Kochani forumowicze:
   „Wybaczajcie a bedzie wam wybaczone”
   „kto niewinny, niech pierwszy rzuci kamień!”
   navajo88 przeciez przeprosil …. dajmy mu szanse 🙂
   To rowny gosc tylko mial slabszy dzien 🙂
   Pozdrawiam wszystkich

 5. navajo88 19 Maj 2011 o 11:50 pm

  idę lulu ,może przysinią mi się jakieś straszliwe bomby wodorowe ,lub co gorsza bomby neutronowe , a wogule będzie koszmarnie jakprzysni się kurna chata a w tej chacie navajo i navajka wcinają kuże jajka hahahahahaha ,dobrej nocy życzę !!!!

 6. navajo88 19 Maj 2011 o 11:51 pm

  sono :

  no to wyglada na to ,ze jestes starym zbereznikiem.
  I nie traktuj tego jako komplement,

  sono ja zawsze miałem wypisane na czole wielke słowo ZBEREŻNIK !!!! HAHAHAHAHA

  • mee 20 Maj 2011 o 12:16 am

   ZBEREŹNIK a nie ZBEREŻNIK i w ogóle nie musze patrzeć na Twoje czoło buhahahuhuhu i tak to widać,a także i….. hahahahuhuhu lol focker

   • navajo88 20 Maj 2011 o 12:23 am

    mee jesteś psem czy jak ???? hahahahaha wiesz co chyba umrzesz w siągu 48 godzin ,,,wiesz ?

    • navajo88 20 Maj 2011 o 12:40 am

     mee wiesz co zmieniłem zdanie szybka śmierć dla ciebie to było by zbyt szczęśliwe zakończenie ,mam dla ciebie propozycje UDAR NIEDOKRWIENNY PNIA MÓZGU !!!!! to jest to i pamiętaj że z tym można żyć i to bardzo dłógo no chyba że beńdziesz miał prawdziwe szczęście to umrzesz i tyle ,powodzenia psie !!!!!!

    • mee 20 Maj 2011 o 12:47 am

     Buhuhuhuhu hę?Hmm.. niom widzę,że nie najlepiej życzysz ludziom i weź ten słownik do ręki,bo zaś się jebł.ś. lol:) aha buhuhuhuhu sasasa

    • mee 20 Maj 2011 o 12:56 am

     Spoxik Panie Marku,damy radę:)

    • mee 20 Maj 2011 o 1:01 am

     Ty nie jesteś dobrym człowiekiem,dla kasy zrobił byś wiele huhuhuhu

 7. FAKIR 20 Maj 2011 o 12:26 am

  Zdjęcia nie przedstawiają bunkrów, ale stacje uzdatniania wody.
  Byłem tam. Nie dajcie się wprowadzać w maliny

  • sono 20 Maj 2011 o 12:33 am

   jakie zdjecia?? O czym ty gadasz??

 8. sono 20 Maj 2011 o 1:13 am

  @mee masz racje. To co ten czlowiek ( navajo ) pisze jest chore.
  Panie Monitor, prosze to usunac, bo ten czlowiek objawil swoja mentalna i duchowa nedze.

 9. adio 20 Maj 2011 o 1:15 am

  w emiratach arabskich ?

 10. sono 20 Maj 2011 o 1:30 am

  Bardzo ciekawe video mowi m.in o bardzo realnej grozbie swiatowego GLODU. Luceferianie niszcza chemtrailami, powodziami, trzesieniami ziemi, suszami i pozarami uprawne gleby, ryby, pszczoly itp

  • navajo88 20 Maj 2011 o 1:40 am

   sono wszystko jest chore na tym świecie !!!! a z głodu to zaczniemy umierać wszyscy i to już nie długo ,pamiętaj o tym kiedy zsiądziesz do kolacji !!!!

 11. sono 20 Maj 2011 o 1:43 am

  Tu ciekawe video ukazujaca ogrom zniszczen jakie moga byc w wyniku tego trzesienia ziemi.

 12. millena461 20 Maj 2011 o 3:40 am

  @navajo88 jak masz 60 lat to mozna ci powiedziec ze „lata sa ale rozumu to juz niemasz co szukac bo ci sie zlasowal”….
  TO ZENUJACE zeby taki stary „PRYK” robil sobie jaja.
  Wez sie chlopie za siebie, poki jeszcze nie jest za pozno!!!!

  • sebecxs 20 Maj 2011 o 4:48 am

   … chyba się w ten sposób objawia wyładowanie napięcia… niektórzy mogą sobie z tym nie radzić …

 13. erilo 20 Maj 2011 o 4:00 am

  Dzięki czynimy Bogu, Ojcu Pana naszego Jezusa Chrystusa, zawsze, ilekroć modlimy się za was – (4) odkąd usłyszeliśmy o waszej wierze w Chrystusie Jezusie i o waszej miłości, jaką żywicie dla wszystkich świętych – (5) z powodu nadziei /nagrody/ odłożonej dla was w niebie.

 14. sebecxs 20 Maj 2011 o 5:37 am

  Tak sobie patrzę i co jakiś osoba publiczna oświadcza, że się wycofuje z życia publicznego, bo blablabla, niektórzy twierdzą, że zamierzają powrócić w 2013…
  dziwnie to wygląda…

  • nemo 20 Maj 2011 o 6:22 am

   Ewakuacja. Schrony lub coś podobnego …

 15. noni 20 Maj 2011 o 6:46 am

  Oni w tych schronach Bush itd. to będą mięsem dla Reptilian 🙂 żeby im bieedaki na zimę nie zdechły to się muszą najeść soczystego mięska z przegranych illuminatów hah

  • Ania 20 Maj 2011 o 7:34 am

   Też mi kiedyś przyszło do głowy, tylko z pominięciem Reptilian. Czy przynajmniej część tych podziemnych kompleksów to nie będą obozy pracy dla ludzkich niewolników ?

 16. 44 20 Maj 2011 o 7:19 am

  Kilka dni temu pisałem o klubach piłkarskich i kibicach. Przypomnę w skrócie: klubom nie zależy na kibicach. Info z dzisiaj:

  „‚Krytyka polityki rządu w stosunku do kibiców’ – pod takim hasłem mają w sobotę przed stadionem Cracovii demonstrować piłkarscy fani Widzewa Łódź.(…) Przeciwko sobotniej demonstracji sprzeciwia się krakowski klub. Wystosował on list otwarty do prezydenta miasta, wojewody małopolskiego oraz komendantów policji zarówno wojewódzkiego, jak i Krakowa.

  „Pragniemy wyrazić kategoryczny sprzeciw przeciwko wyrażeniu zgody na organizowanie zgromadzenia publicznego kibiców z Łodzi w tym samym miejscu i czasie, w którym odbywać się będzie mecz piłki nożnej Cracovii z Widzewem” – napisano w liście.

  Władze klubu uważają, że zgromadzenie takie „może zagrażać zdrowiu ludzi i mieniu w znacznych rozmiarach”. Nie chcą też dopuścić do tego, aby impreza masowa, której organizatorem jest klub, była wykorzystana do prowadzenia „działalności o charakterze propagandowym lub politycznym”.

  W Widzewie podkreślają, że nie mają żadnych informacji o wyjeździe swoich kibiców do Krakowa. Zdecydowanie odcinają się też od wszelkich prób łączenia klubu z manifestacją pod stadionem Cracovii.

  Rzecznik prasowy Widzewa Michał Kulesza informację o planach protestu pod stadionem Widzewa otrzymał od Polskiej Agencji Prasowej. Był zdziwiony tymi doniesieniami. Zaznaczył, że klub nie ma nic wspólnego z ewentualnym wyjazdem kibiców do Krakowa i nie zna osób, które mogłyby organizować protest.”

  żródło: onet.pl

 17. Logos 20 Maj 2011 o 7:54 am

  Trzęsienie ziemi w Libii? 8,4…cisza w mediach, zadnych informacji

  http://www.emsc-csem.org/Earthquake/alert/index.php?id=IZB79;BUC&date=201

  • Ciekawska 20 Maj 2011 o 8:28 am

   • zenobiusz 20 Maj 2011 o 9:03 am

    http://zenobiusz.wordpress.com/wp-admin/post.php?post=11932&action=edit&message=1
    HAARP,złowrogi szuka Madrytu ???

    • zenobiusz 20 Maj 2011 o 9:05 am

     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/20/libia-84-wstrzas-znikajacy-z-internetu/
     Tak na poważnie.Najsilniejsze wstrząsy od wczoraj, występują w basenie Morza Śródziemnego.USGS,jest co jakiś czas niedostępny.Nie jest to ,pocieszające.

 18. navajo88 20 Maj 2011 o 7:58 am

  Ania :

  Oj tam, oj tam. Zakad, że nie wytrzynasz ? Albo zmienisz nick. Ale my cię po pisowni poznamy.

  ania ja nicka nigdy nie zmieniam ,to tak jak bym się sam siebie wyparł rozumiesz ??? a ten mój nick to jest kawał mojego życia ! J.M.H

  • wietkong 20 Maj 2011 o 8:27 am

   Nachajo88 opisz lepiej czym was faszerowali amerykańce w tej dżungli w Wietnamie ,jeśli nie konfabulujesz , bo po pisaninie wychodzi że ty masz raczej 15 lat .
   Ale jeśli się mylę , to na tobie szczególnie musieli przeprowadzać jakieś doświadczenia medyczne , opisz co tam jaraliście .

   • navajo88 20 Maj 2011 o 8:53 am

    wietkong nie nachajo tylko navajo ,niczym nas nie faszerowali ! kto się faszerował ten się faszerował , a po drugie nie byłem w armi amerykańskiej tylko zwyklym najemnikiem a to jest różnica ,a co do reszty to niech skrywa tajemnica milczenia to bylo prawie 40 lat temu !

    • rambo8 20 Maj 2011 o 11:06 am

     navajo,a,wez,coś,opowiedz,jakąś,
     przygode
     to,było,40,lat,temu.
     Jak,tam,było?
     Ilu,zabiłeś,?
     no,wez,coś,opowiedz.

   • Leonidas 20 Maj 2011 o 12:27 pm

    A ja cenie sobie zarciki Navajo88 bo czasem rozladowuje powage panujacych tutaj rozmow.Takiego kogos tez trzeba!
    I widzicie innym o to chodzi abysmy z byle powodu skakali sobie do oczu.

  • Wizzgaa 20 Maj 2011 o 11:46 am

   Navajo ! Nie przejmuj się i nikomu nie tłumacz. Jakim cudem ta „młodzież”/?/ może cię zrozumieć . Piszesz to,myślisz ,żartujesz w swoim stylu – na tych blogach bywały już bardziej kontrowersyjne żarty i prawdziwe wulgaryzmy. Życzę ci snów o Japonce ,jeżeli taka ładna.Pzdr.

   • navajo88 20 Maj 2011 o 4:44 pm

    Wizzgaa ja się nie przejmuję !!!! , widzisz mogłem jebaćtego całego mee jak burą sukę !!! ale po jaką cholerę ,ale za to żuciłem na niego klątwę !!! może podziała KTO WIE !!! .
    Widzisz Wizzgaa ja sobie zażartowałem z tego tytułu nagłówka i nie miałem zamiaru nikogo obrażać na blogu !!! a tutaj pierdut odrazu gromy i mało mie nie powiesili hahahahahahaha ,a wogule to ci powiem na swiecie byają kolosalne smutasy ,,,ale co ja mogę ????
    na razie pozdrawiam J.M.H

    • baba wanda 20 Maj 2011 o 5:14 pm

     Navajo88
     Nie przejmuj sie, niektorzy nie maja poczucia humoru niestety. Biora wszystko na powaznie. Z drugiej strony trudno sie dziwic, w dzisiejszych czasach ludzie sa poddenerwowani, bo i ciezko znalezc cos pozytywnego w czytanych wiadomosciach. Tym bardziec wiec powinnismy starac sie nie zwariowac, zycze wszystkim wiecej optymizmu i poczucia humoru.
     A dla wszystkich krytykujacych napisze tak: W cudzym oku zauwazasz zdzblo, a w swoim belki nie widzisz.

    • kefir2010 20 Maj 2011 o 7:05 pm

     navajo, ty piszesz te posty po pijaku? pierdolisz totalne bzdury, po twoich wulgaryzmach i życzeniu innym śmierci w męczarniach widać, że jesteś totalnie pierdolnięty. normalnie krzyż na drogę i niech ci ziemia lekkom bendzie! 😀

  • Ania 20 Maj 2011 o 12:10 pm

   Ale ortografia bardzo ci się ostatnio poprawiła. Ciekawe, co ma wpływ na twoją umiejętność stosowania poprawnej pisowni ?

 19. sebecxs 20 Maj 2011 o 8:20 am

  … tak sobie pomyślałem, skoro trzęsienia nie ma tam gdzie przewidujemy… to może byśmy przewidzieli, że będzie na całym świecie oprócz kryjówki iluminatów… i wtedy w nich pier****e… hehehe….

  • Ania 20 Maj 2011 o 10:25 am

   No, przynajmniej jeden uwierzył w siłę sprawczą naszych umysłów.

   • navajo88 20 Maj 2011 o 5:26 pm

    Ania mylisz się !!!! hahahahahahahahahaha
    J.M.H

  • ARTUR 20 Maj 2011 o 8:55 pm

   Kryjówka jest na płaskowyżu Patagonii.

   • Ania 20 Maj 2011 o 9:31 pm

    Chozi ci o to, ze wykupują tam działki różni bogacze? To już Afryka niemodna ? Jeszcze w zeszłym roku polecali jakieś góry w Afryce, bo podobno tsunami tam nie dotrze.

 20. erilo 20 Maj 2011 o 8:27 am

  (5) Gdy Jezus przyszedł na to miejsce, spojrzał w górę i rzekł do niego: Zacheuszu, zejdź prędko, albowiem dziś muszę się zatrzymać w twoim domu. (6) Zeszedł więc z pośpiechem i przyjął Go rozradowany. (7) A wszyscy, widząc to, szemrali: Do grzesznika poszedł w gościnę.

 21. navajo88 20 Maj 2011 o 9:41 pm

  kefir2010 :

  navajo, ty piszesz te posty po pijaku? pierdolisz totalne bzdury, po twoich wulgaryzmach i życzeniu innym śmierci w męczarniach widać, że jesteś totalnie pierdolnięty. normalnie krzyż na drogę i niech ci ziemia lekkom bendzie!

  bujaj się kefir201 jesteś obszczymurem ,kaczym gównem ,swińską mordą ,kutasem do kwadratu ,szczylem ,gnojkiem i wogule to odpierdol się o de mnie OKI!! świńska małpo ,,,,,,,hahahahahahaha

 22. navajo88 20 Maj 2011 o 10:06 pm

  kefir2010 :

  poznamy, poznamy, PiSobolszewiku. zapamiętaj to – JHM!

  kefir2010 zapamientaj to sobie ja jestem wolnym człowiekiem ,ale za to widzę że ty jesteś niewolnikiem PO śmieciu zarzygany ,łajzo kurewska cwelu parszywy ,i takich jak ty to znowu bym chętnie zabijał !!!!! pamiętaj o tym ty parszywa kurwo !!!!

 23. Jeży 21 Maj 2011 o 5:35 am

  ale draka wszyscy dostali tutaj chyba w dupę .