Wielkie trzęsienie ziemi Libii 8.4 w skali Richtera?

to jest dowód

Wczoraj, o 14:57 czasu uniwersalnego czasu koordynowanego w pobliżu wybrzeża Libii na głębokości 30 km, nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi o sile 8.4 w skali Richtera. Dane nadal są dostępne na stronie CSEM-EMSC. Co ciekawe, na mapce trzęsień oraz na liście wszystkich wstrząsów agencji CSEM-EMSC nie ma tego trzęsienia!

usunięty wpis o trzęsieniu na stronie agencji rumuńskiej

Dutchsinse potwierdził odkrycie użytkownika youtube dasgoodie, że wczoraj w Libii było wielkie trzęsienie ziemi 8.4 w skali Richtera oraz wiele silnych wstrząsów wtórnych. Zrzuty ekranowe dasgoodie pochodzą chyba ze strony agencji rumuńskiej Institutul National pentru Fizica Pamantului (http://www.infp.ro/), nie ma po nich jednak ani śladu. Informacji o trzęsieniu nie podała też agencja amerykańska USGS. Natomiast dutchsinse sprawdził dane Europejskiej Agencji Sejsmologicznej, które potwierdziły obawy:
Wczoraj, o 14:57 czasu uniwersalnego czasu koordynowanego w pobliżu wybrzeża Libii na głębokości 30 km, nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi o sile 8.4 w skali Richtera. Dane nadal są dostępne na stronie CSEM-EMSC: http://www.emsc-csem.org/Earthquake/alert/index.php?id=IZB79;BUC&date=2011-05-19
Co ciekawe, na mapce trzęsień oraz na liście wszystkich wstrząsów agencji CSEM-EMSC nie ma tego trzęsienia!
Informację o trzęsieniu ziemi w Libii podaną na rumuńskiej stronie utrwaliły jeszcze inne osoby. Użytkownik youtube ChristiannaGarrett1 także zamieszcza zrzuty ekranowe rumuńskiego instytutu. Dane te zostały obecnie wymazane.
Jest to dowód na konspirację ze strony niemalże wszystkich agencji zajmujących się sejsmiką. Wpisy na Twitterze potwierdzają, że dane o trzęsieniu pojawiły się na stronach wielu agencji i zniknęły! Co jeszcze się przed nami ukrywa?!

zob też:

Reklamy