Wydarzenia i komentarze, 21 maja 2011r


Znany krakowski działacz społeczny Tadeusz Chołda zagrożony psychiatrykiem!

Tadeusz Chołda

O sprawie Tadeusza Chołdy odbywającego wyrok 8 miesięcy więzienia już pisaliśmy, powstał też reportaż 11 Minut.
Przypomnę, że Tadeusz Chołda był organizatorem wielu akcji przeciwko bezprawiu. Dał się poznać jako bardzo dobry organizator i działacz społeczny i polityczny. Pisano o nim w prasie. Uczestniczył także aktywnie w akcji antyszczepionkowiej w 2009 roku, dzięki czemu Polska zaoszczędziła kilkaset milionów dolarów. Robił w Polsce to, co w Zachodniej Europie robiła dziennikarka austriacka Jane Burgermeister, którą również próbowano ubezwłasnowolnić poprzez umieszczenie w szpitalu psychiatrycznym – nie udało się to tylko dzięki poparciu opinii publicznej.
W postępowaniu przeciwko Tadeuszowi Chołdzie widać działalność podobnych sił jak w przypadku dziennikarki austriackiej. Tak więc i tu musimy zrobić wszystko by Tadeusz Chołda nie znalazł się pod igłą następców doktora Mengele.
Nie jest tajemnicą, że właśnie w szpitalach psychiatrycznych umieszczano opozycję polityczną w nazistowskich Niemczech i stalinowskiej Rosji. Jest bardzo niepokojące, że Polska zbliża się do standardów tych krajów, że bezkarni i niekontrolowani przez jakiekolwiek instytucje sędziowie mogą swoimi zarządzeniami ubezwłasnowolniać obywateli RP.
Będąc w psychiatryku, Tadeusz Chołda będzie praktycznie zostany pozbawiony możliwości obrony i kontaktu ze światem zewnętrznym. Nie będzie mógł też ujawnić sobie tylko znanych faktów na temat nieprawidłowości czy może nawet przestępstw jakie były dokonane przez jego oskarżyciela – krakowskiego adwokata oraz Sąd.
Aby zapobiec nieuzasadnionemu uwięzieniu Tadeusza Chołdy w więziennym szpitalu psychiatrycznym na Montelupich w Krakowie, powinniśmy od razu zaapelować w listach otwartych do organizacji międzynarodowych zajmujących się prawami człowieka. Polska idzie bowiem prostą drogą do stalinizmu, a ten wiemy czym się skończył.

Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu, które się ujęło za Tadeuszem Chołdą nie otrzymało na razie żadnego wyjaśnienia jakie są efekty działań urzędów, do których się zwrócono.Dlatego też apel w.s. Tadeusza Chołdy zamieścił portal Stowarzyszenia www.aferyibezprawie.org:

Alarm na forach internetowych. Obawiamy się o życie i zdrowie  Tadeusza Chołdy. Nie wiemy czym mogą  faszerować w zakładzie psychiatrycznym zdrowego człowieka, wmawiając mu psychiatryczną chorobę.

Nie wiemy czym mogą faszerować w zakładzie psychiatrycznym zdrowego człowieka, wmawiając mu psychiatryczną chorobę.
Zwracamy się do wszystkich aby wstawiali  tą wiadomość na swoich indywidualnych  tablicach oraz grupach na FB oraz wysyłali e- maile do Rzecznika Praw Obywatelskich – na formularzach skargowych. Proponowana treść poniżej.

W dniu 19 maja 2011 r. zarządzeniem sędziego Sądu Okręgowego w Krakowie – Bogusława Kleszcza ( sygn. V. KOW 339/11/PR), Tadeusz Chołda został skierowany do zakładu karnego na oddział psychiatryczny – w Krakowie ul. Montelupich 7.

UZASADNIENIE
Badający go lekarz ze specjalnością psychiatrii na terenie dotychczasowego zakładu karnego w Nowej Hucie, wykluczył upośledzenie psychiczne w zakresie psychozy i upośledzenia umysłowego.

Niemniej jednak wg. zarządzenia sędziego B. Kleszcza, nie można wykluczyć urojenia niektórych faktów, a ich wykrycie nie jest możliwe w badaniach ambulatoryjnych ZK w Nowej Hucie. Dalej ten znakomity sędzia pisze: „W powyższej sytuacji, istnieje niemożność dalszego odbywania kary pozbawienia wolności w zwykłym zakładzie karnym i zarządza przeniesienie Tadeusza Chołdy do szpitala psychiatrycznego w Zakładzie Karnym w Krakowie, ul. Montelupich 7”, w którym przetrzymuje się osoby z najcięższymi wyrokami.

Na czy ma polegać to tzw. urojenie niektórych faktów? Ano na tym, że Tadeusz Chołda od 2004 r. głośno i otwarcie mówi, że wydany na niego wyrok 8 miesięcy pozbawienia wolności, do którego doprowadził znany adwokat krakowski, jest niezgodny z prawem. A kwestionowanie wyroku najjaśniejszego sądu RP, to urojenia faktów. Zatem uważajcie obywatele RP, nie krytykujcie wyroków naszych Sędziowskich Bożków, bo znajdziecie się w zamkniętym psychiatryku poddani badaniom pod kontem urojenia faktów.

Pan Tadeusz Chołda w dniu 24 maja miał stawać przed Sądem Penitencjarnym, w związku z wnioskiem o przedterminowe zwolnienie. Odsiedział bowiem już połowę kary i wniosek taki mógł złożyć. Zamiast rozpatrzyć wniosek SSO Bogusław Kleszcz zarządził umieszczenie go w najcięższym zakładzie karnym.

adres skargi elektronicznej do RPO:
https://www.rpo.gov.pl/wniosek/index.php?jezyk=0&poz=2
 

Zwracamy się z protestem oraz żądaniem natychmiastowej kontroli przez RPO rzeczywistych przyczyn i powodów zarządzenia Sądu Okręgowego w Krakowie z dnia 19 maja 2011 – sygn. akt V KOW 339/11/ PR dotyczącego umieszczenia zdrowego człowieka – p. Tadeusza Chołdy w Zakładzie Karnym w Krakowie, ul. Montelupich 7 – na oddziale psychiatrycznym.
Tadeusz Chołda traktowany jest jak więzień polityczny z czasów stalinowskich.

Zob. też:

Koniec świata jest już dzisiaj!!!!

Cyrus Scofield

Tak twierdzą fanatycy religijni, którzy też sądzą, że zostaną wzięci żywcem do nieba…
Trudno to komentować bez uśmiechu na ustach, choć wcale nie jest to śmieszne. Cała ta panika oparta jest tzw. Biblii Scofielda, ordynarnym oszustwie dokonanym na Świętej Księdze. Nie będę tu się rozpisywał o szczegółach tego oszustwa, najważniejsze jest to, że służy ono wprowadzeniu rządu światowego i likwidacji wszystkich „niewiernych”, przy ich całkowitej zgodzie.
Cyrus Scofield był zwykłym oszustem, powiązanym z Illuminatami, który jako Adwokat Federalny w Kansas wspólnie z prawnikiem Johnem J. Ingallsem dokonali oszustwa w branży kolejowej. Będąc w więzieniu Scofield zainteresował się pracą Johna Darbyego, pioniera tzw. „Braterstwa Plymouth”, gdzie autor przekonywał, że lada moment może nastąpić tzw. „rapture”. Później, rezydując już w Lotus Club w Nowym Jorku, Scofield współpracował z całą syjonistyczną masonerią tamtych czasów w tym z Samuelem Untermeyerem, kóry był m.in. prezesem Komitetu Żydowskiego w Ameryce (American Jewish Committee). Pod wpływem Untermeyera i innych czołowych syjonitów tamtych czasów Scofield opracował tzw. Biblię Referencyjną, na której to opiera się do dzisiaj większość grup protestanckich w USA. W tej Biblii bardzo ważnym elementem jest dodany przez Scoffielda Efekt spreparowania tej Biblii widzimy dzisiaj bardzo wyraźnie – w postaci milionów ofiar agresji amerykańskiej na kraje Bliskiego Wschodu i represje jakie się wprowadza w saych USA.
Na szczęście oszustwo Scofielda jest szeroko omawiane, a wielu amerykańskich Chrześcijan rozumie jego istotę, choć nadal jest ok. 40 mln fanatyków, którzy pod wodzą takich oszołomów jak John Haggee przygotowują się do końca świata. Jeśli zrozumiemy istotę tego gwałtu na Biblii jakiej dopuścił się Scofield, to zrozumiemy też atak na nasze życie, który się obecnie rozgrywa i to kto za tym atakiem stoi – Illuminati – fanatyczna grupa czcicieli Lucyfera.

Reklamy

249 responses to “Wydarzenia i komentarze, 21 maja 2011r

 1. OddanyBogu 21 Maj 2011 o 2:14 pm

  za takie cos to zywcem do piekla predzej pojdzie… Co wogole myslicie o sytuacji gdzie ABW wpada do Wlasciciela stronki Antykomor.pl… Czy to nie jawny zamach na nasza ”wolnosc slowa”..??

 2. sono 21 Maj 2011 o 2:51 pm

  CNN rozdmuchuje te rewelacje po to zeby wystraszone lemingi uwierzyly, ze jezeli dojdzie do tego trzesienia ziemi, ( zaplanowanego i wykonywanego w calosci przez lucyferianow)to maja to potraktowac Jako KARE BOZA. I czesc lemingow tak to odbierze. Bo pseudo „wierzacy” leming szybciej uwierzy w przepowiednie jakiegos masonskiego sekciarza zwiaznego z lucyferianami niz w istnienie HAARPU, chemtraili, spisku Illumnatii itp.
  Bo niby wierzacy leming slucha CNN jak Biblii i to co oni pedza to swiete jest.
  Bo takim lemingami, czyli uzytecznycmi idiotami , pieklo jest wybrukowane.
  Tylko leming o tym nie wie ,lub udaje ,ze tak nie wie bo tak mu wygodniej.

  • d.u.p.a maryny 21 Maj 2011 o 3:37 pm

   Bicia piany ,trzepanie kangura ,pie.rdolenie o szopenie , latające ryby , muzgotrzepy z łapkami na klawiaturach , dmuchanie w rury analnoorgonalne , dziury w serze …. gadające stado pelikanów .

   Marność nad marnościami , i tak dzień w dzień .

   • MamyPojechane... 21 Maj 2011 o 3:44 pm

    …xD

   • słonko 21 Maj 2011 o 3:46 pm

    cześć spec mizia & Co
    znowu zmieniłeś IP ?
    że też ci się chce
    nie ma ruchu na twoim spec-blogu więc przypełzłeś tutaj ?
    twój język zawsze ciebie zdradzi 🙂
    pozdrów swojego kolegę leszczuka od projektu INDECT
    i spadaj

    • rambo8 21 Maj 2011 o 6:17 pm

     Oni,tak,pieniądze,zarabiają
     gożej,niż,prostytutki.
     Nazwać,go,dziwka,to,jak,by,go,pochwalić
     i,jeszcze,myślą,że,są,nietykalni,
     banda,osłów.

    • d.u.p.a maryny 21 Maj 2011 o 8:39 pm

     Sam szpadaj albo lepiej szpepszaj .

    • d-u-p-a maryny 21 Maj 2011 o 11:22 pm

     Jak tam niewolnicy / nabiliście już do syta swoje niewolnicze ego ?

   • sono 21 Maj 2011 o 6:59 pm

    jak ci sie nie podoba ,to idz i Drzyzge se poogldaj ,albo Dody posluchaj i daj se spokoj z tymi idiotycznymi , bez sensu uwagami.
    Nikt cie nie zmusza, abys tu byl.
    Nie podoba sie ,to spadanko.

    • sono 21 Maj 2011 o 7:00 pm

     ta wiazanka to do idioty aka @maryna

    • xyz 21 Maj 2011 o 7:33 pm

     A ty znowu z tą Drzyzgą. Twój poziom musi być naprawdę niski, skoro nie stać cię na lepsze argumenty.

    • d.u.p.a maryny 21 Maj 2011 o 8:26 pm

     rambo 8 ,oszołomie napraw klawiaturkę bo się zdradzasz .

     Sono ty masz jeszcze szansę na zmianę płci ,jak się postarasz .

   • WYKMILY 21 Maj 2011 o 7:33 pm

    TY DUPA MARYNY OGARNIJ SIE I WYPELNIJ FORMULARZ W SPRAWIE CHOLDY TO LEPIEJ ZROBISZ!!!

    • MamyPojechane... 21 Maj 2011 o 8:21 pm

     …wy z tego zamartwiania sie o jeden koniec swiata za drugim ,do reszty poczucie humoru postradaliscie. wezcie sie uspokujcie bo sie wrzodow nabawicie. koles/owa se z was zarty robi ,a wy malo oczu nie wydrapiecie. Po co was exterminowac ,przeciez z tego ciaglego strachu wy juz jestescie praktycznie martwi ,bo codzienne zamartwianie sie o coraz to nawe tragedie ew. zagrozenia to przeciez nie zycie.
     Ja nie jestem zadnym uspokajaczem ,macicielem ,agentem ect. ,tak jak wy zdaje sobie sprawe z sytuacji w jakiej znajduje sie obecnie swiat ,wiec i my ,ale w przeciwienstwie do was mam pewne motto ,ktorym sa slowa Chrystusa: „Nie martw sie dniem jutrzejszym bo dzien jutrzejszy bedzie mial wlasne zmartwienia”… pomyslcie o tym czasem…
     Tak jak wy nie wiem ile czasu nam jeszcze zostalo ,zgaduje ze niewiele i tym bardziej nie zamiezam go marnowac na zamartwianie sie codzien od rana o to „co dalej…?”
     szkoda zycia ,macie tylko te jedno…
     Pzdr.

    • MOL 21 Maj 2011 o 8:43 pm

     no właśnie a tak swoją drogą to kto go już podpisał- przecież ten wpis dotyczy wsparcia dla Pana Chołdy a nie duperelami i rozpraszaniem naszej uwagi się zajmujecie. Podpisywać jak chcecie coś dobrego zrobić.
     pozdrawiam WYKMILY i innych wspierającym Pana Tadeusza 🙂

  • d-u-p-a maryny 21 Maj 2011 o 9:25 pm

   Cenzura , hmm… monitor ty z tymi stukami harpa ,to też na żółte papiery się piszesz , takie wnioski z obserwacji . H.uja z tą waszą paranoją , pada na podatny grunt ,zostaniecie tylko marginesem , są tacy którzy podają wam fałszywe informacje aby was skompromitować . NIC NIE ZNACZYCIE I NIC NIE ZDZIAŁACIE . no chyba ,że kolejny blog z żalami i onanonizującymi się mentalnie kastratami .

   • monitorpolski 21 Maj 2011 o 9:27 pm

    Ty, psychiatra, jak ci zacznie stukać to będzie za późno. Weź pod uwagę, że są ludzie, którzy mają lepszy słuch niż inni. I nie tylko ja to czasami słyszę. Dziwne, że zbiega się to z aktywnością HAARP-a.

    • sebecxs 21 Maj 2011 o 9:40 pm

     …słuch słuchem … jak ktoś choćby 1 browar przytulił na dobranoc to raczej nie usłyszy… tak jak z różdżkami, browca walniesz i nie działa….

    • d-u-p-a maryny 21 Maj 2011 o 10:12 pm

     Ciebie monitor nazwałbym ,abyś nie obraził ,człowiek gąbka -wszystko chłonie . Ale nie masz zmysłu rozeznania .Znam bardzo starszą panią i ona ma problem ze słuchem i też ma różne dziwy w uszach , w twoim przypadku dodajesz do tego wiedzę zaczerpniętną ,podaną ci przez innych i słyszysz zamiast śpiewu ptaków ,dźwięk nie pracującej kopary .

 3. Grazka 21 Maj 2011 o 3:09 pm

  koniec swiata ? Bog przeciez nie zapowiada przez swoje Slowo konca swiata tylko konca ludzkich rzadow , ktore sa kierowane przez swego boga Szatana .Dlatego Jezus glosil o nowym rzadzie , rzadzie Bozym mowiac Przyjdz krolestwo Twoje , czyli wlasnie przez 3,5 roku glosil o Krolestwie Bozym ktore zamieni rzady ludzkie na Boze .Dlatego tez swoich nasladowcow zachecal aby nie byli czescia swiata czyli nie angazowali sie w polityke , bo wiedzial , ze ona podlega pod wladce tego swiata , ktory zwodzi cala zamieszkala ziemie czyli Szatana ( 2 Koryn.4- 4)
  Chrzescijanie ,ktorzy ufaja Bogu i Jezusowi nie maja zludzien co do ludzkich rzadow choc sa im podporzadkowani w tych kwestiach w ktorych nie jest to sprzeczne z prawem Bozym.
  A znakiem zblizajacego sie konca , ma byc pojawienie sie przeciwnika Anglo-Ameryki , jeszcze tego nie ma , przynajmniej jawnie , ogloszenie pokoju i bezpieczenstwa i upadek religii falszywych ,ktore uznaja poganskie nauki i zwyczaje zamiast Slowa Bozego .Swiat idzie w tym kierunku aby te proroctwa niedlugo sie spelnily ale jeszcze nie ma ich doslownie czyli trzeba jeszcze troche poczekac ! Moze pare miesiecy moze pare lat , dlatego trzeba czekac ale zarazem czuwac czyli trzymac reke na pulsie.

 4. Ania 21 Maj 2011 o 3:13 pm

  No, to wcale takie złe by nie było. Zabrałby ten Bóg z Ziemi wszystkich fanatyków katolickich i jeszcze na dodatek 144 tysiące najlepszych spośród plemion Izraela. Czy to nie cudowne ?

  • oz 21 Maj 2011 o 4:22 pm

   17,22 lecę po piwo , ze 3 zdąże wypić

   • Ania 21 Maj 2011 o 6:36 pm

    A co, należysz do którejś z tych grup ?

   • MamyPojechane... 21 Maj 2011 o 8:25 pm

    prawidlowe podejscie…
    Ja osobiscie mam przygotowany kubelek popcornu i okulary 3D ,bo co jak co ,ale koniec swiata trzeba w 3D zobaczyc… 😉

  • baba wanda 21 Maj 2011 o 8:31 pm

   Ania
   Dla nas cudowne, ale jaki klopot dla Boga 🙂 . Co mialby z nimi zrobic? Bo przeciez zaciukac to „nie po bozemu” 🙂 . Moze inna planetke nimi uraczyc?

   • d-u-p-a maryny 21 Maj 2011 o 10:22 pm

    Ty się najpierw zonteriuj czy ty naprawdę jesteś , czy żyjesz swoim życiem ,czy wydumanego boga wanda 🙂

    • baba wanda 21 Maj 2011 o 11:45 pm

     d-u-p-o-miziu, zal cie sciska, bo u ciebie pustki?

 5. ziarnko prawdy 21 Maj 2011 o 3:18 pm

  „AntyKomor”.pl bedzie kontynuowana!!!!!!!
  http://niezalezna.pl/10878-antykomorpl-bedzie-kontynuowana

  • monitorpolski 21 Maj 2011 o 3:32 pm

   Sądzę, że ci co pracują w ABW i niektórzy ich mocodawcy – prokuratorzy, sędziowie, politycy, zdają sobie sprawę, że może dojść do zmiany władzy i wtedy będą rozliczani za działanie niezgodne z prawem.

 6. sono 21 Maj 2011 o 3:25 pm

  Nikt nie zna konca swiata oprocz samego Boga. Wszelkie gadanie tego typu traci bluznierstwem. A sekciarze wywoluja panike ,zeby przykryc rzeczywiste usilowania lucyferianow dazace do wywolania wielkiego trzesienia ziemi w rejonie New Madrid Fault line.
  Bo jak juz dojedzie do tego trzesienia ziemi predzej czy pozniej ,to lucyferianskie mass media beda trabic, ze ten „prorok”, aka sekciarz, „przewidzial to trzesienie ziemi i to chyba faktycznie oznacza kare boza zeslana na lud swiata. I znajac zycie ,czesc bezmyslnej gawiedzi to kupi.
  Lucyfrianie pewnie zrobia nam jakas serie katastrof w niedlugim czasie, doprowadza do wyniszczenia planety, glodu, a potem pewnie
  wyjda z jakims projektem „pokoju i pomocy w rozwiazania swiatowych katastrof”, pewnie jakies swego guru rozreklamuja, ( blue beam project??),ktory bedzie nam wmawial, ze NWO to bedzie „boska” odpowiedz na dreczace nas klopoty.
  I czesc gawiedzi to kupi.

  • xyz 21 Maj 2011 o 4:01 pm

   Nieźle się nakręcasz. Nic z tych rzeczy nie będzie miało miejsca, ale dzień bez zastraszania ludzi, to dla ciebie dzień stracony, co ?

   Zadam ci proste pytanie. Skoro ci, jak ich nazywasz, lucyferianie dysponują taką technologią i dążą do wyniszczenia większości gatunku ludzkiego, to na co jeszcze czekają ? Pewnie zaraz przytoczysz argument HAARPU i, na przykład, trzęsienia ziemi w Japonii. Tyle, że na świecie żyje prawie 7 miliardów ludzi, więc taka katastrofa, w tym kontekście, nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia. Wspomnisz też pewnie o chemtrailsach. 100 lat temu ich nie było, a ludzie żyli krócej, niż obecnie. Gdzie tu logika ?

   Zamiast pogłębiać swoją i tak ciężką już paranoję i wierzyć we wszystko, co jest ci serwowane (tyle piszesz o tych lemmingach, a sama nim jesteś), zacznij w końcu zdrowo myśleć. Inaczej skończysz jak ci, którzy zostawili rodziny i oddali swój cały majątek, bo byli święcie przekonani, że 21 maja nastąpi koniec świata.

   • sono 21 Maj 2011 o 6:16 pm

    czekaja pewnie na ciebie.
    pakuj sie i zmiataj stad.

    • xyz 21 Maj 2011 o 6:27 pm

     Tak wygląda dyskusja w twoim wykonaniu ? Nie wiem, ile masz lat, ale zachowujesz się gorzej, niż dziecko.

   • rambo8 21 Maj 2011 o 6:47 pm

    logika?,ty,jesteś,albo,głąb,albo,agent;)
    jak,ktoś,tu,słusznie,napisał,ty,tylko
    krytykujesz,nic,nie,wnosząc.nie,pasi,ci?
    to,po,co,sie,udzielasz,co,to,ty,niby,
    jesteś?jedyny,głos,rozsądku,
    ośle,a,wiesz,po,co,te,smugi,to,powiedz,
    tylko,nie,że,to,normalne.A,co,Fukuszima,
    to,co,że,fala,nas,nie,zalała,to,jest,
    super.Argument,HAARPu,?bucu,skażenie,nie
    ma,znaczenia?

   • sebecxs 21 Maj 2011 o 7:50 pm

    ….a ty skąd wiesz, że żyli krócej… masz dowody, ale rzetelne dokumenty to potwierdzające… wyłączymy z tego oczywiście wojny i zobaczymy co zostanie… (te biologiczne też)..

    • xyz 21 Maj 2011 o 8:46 pm

     Choćby stąd, że medycyna poszła do przodu i potrafi leczyć przypadki, z którymi dziesiątki lat temu sobie nie radziła. Sam człowiek również może mieć wpływ na długość swojego życia – poprzez odpowiednie odżywianie się, zdrowy tryb życia itd. Kiedyś się tego nie praktykowało.

  • Taka prawda 21 Maj 2011 o 4:47 pm

   Dokładnie w ten deseń te wszystkie „katastrofy” się odbywają. Przed tsunami w Japonii lemingi NWO też otwarcie głosiły „przepowiednie o rychłym jej zatonięciu”.

 7. sono 21 Maj 2011 o 3:48 pm

  a Tu ciekawe video z wczoraj. Wyglada na na to ze po paru lazy dniach znowu podlaczyli Haarpem do maksimum i podgrzewaja „atmosfere” tam gdzie im sie to widzi.

  Swoja droga mamy jak widac nowe wcielnie @XYZ.
  Panie monitor moze by go tak Haarpem wykurzyc??:)

  • Konarski 21 Maj 2011 o 4:41 pm

   Ciekawostka
   Świeży wykaz z HAARP:
   http://137.229.36.30/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi
   Znów przestali niedawno, co może być niepokojące jak mówi ten gość poniżej:

   • monitorpolski 21 Maj 2011 o 9:47 pm

    Proponuję umiarkowanie w stosunku do rewelacji Henninga Kemnera. Albo on jest już odjechany, albo na skutek jego publikacji nic się nie dzieje..

  • zenobiusz 21 Maj 2011 o 6:26 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/20/moze-miec-wplywna-europe-poludniowa-major-coronal-mass-ejection-solar-watch-may-19-2011/
   Zacznijcie analizować inne opcje.Podsuwają wam tego HAARPa,złowrogiego,czy sami jesteście podsuwaczami.???

   • Konarski 21 Maj 2011 o 8:45 pm

    A ty Zenobiuszu połknąłeś swą codzienną porcję orgonowego kisielu? 🙂

    • zenobiusz 21 Maj 2011 o 9:11 pm

     Gratuluję,merytorycznej argumentacji.

    • Konarski 21 Maj 2011 o 9:19 pm

     Nie gniewaj się Zenobiuszu. Moja merytoryczna argumentacja waży min. tyle ile Twoja. Nigdy w życiu nie próbowałem ani nie wyśmiewałem pomysłów innych – min. twego „Orgonu”, „orgonowego sprzętu” itp.
     I samemu myślę, że nikt na siłę nie powinien mi forsować co mam myśleć tu i tam.
     Więc proszę Zenobiuszu – daruj sobie te uwagi z HAARP (to rzeczywiście istniejący projekt, a ten system anten mikrofalowych na Alasce to jego część).

     Być może Zenobiuszu kwestii „orgonowych” spełnia swe role i zadania, posiada pewne parametry i wywołuje skutki.

     A

    • Konarski 21 Maj 2011 o 9:25 pm

     Nie gniewaj się Zenobiuszu. Moja merytoryczna argumentacja waży min. tyle ile Twoja. Nigdy w życiu nie próbowałem ani nie wyśmiewałem pomysłów innych – min. twego „Orgonu”, „orgonowego sprzętu” itp.
     I samemu myślę, że nikt na siłę nie powinien mi forsować co mam myśleć tu i tam.
     Więc proszę Zenobiuszu – daruj sobie te uwagi z HAARP (to rzeczywiście istniejący projekt, a ten system anten mikrofalowych na Alasce to jego część).

     Być może Zenobiuszu kwestii „orgonowych” spełnia swe role i zadania, posiada pewne parametry i wywołuje skutki. Ale szanujmy się wzajemnie do licha bo rozdziobią nas…

     Istnieją przesłanki, że system HAARP zbudowany na podstawach Tesli może to czy tamto… istnieją przesłanki, że te działka orgonowe mogą oddziaływać w wieloraki sposób.

     Ale to nie pretekst do bezwzględnego odrzucania domniemań (nie bezzasadnych) strony przeciwnej czy dyskutanta.

     Pozdrawiam Zenobiuszu, a me słowa o tym „[…]” proszę uznać za „żart” i próbę pobudzenia do dalszej dyskusji, a nawet czegoś więcej – do praktycznych prób stosowania orgonu, tych urządzeń i wyciągania wniosków – nie jestem przeciw.
     Jestem otwarty.

     Pozdrawiam

     A

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 12:25 am

     Ja na blogu,obszernie omawiam,czemu atak na HAARP uważam za dezinformacje.Zauważ przy tym, że Tesla pracował z prądem zmiennym ,nie stałym.HAARP,jest oparty na pracy Reicha.Porównaj chałupnicze działka ze zdjęciami,jak piszesz „anten”.I analizuj inne przyczyny trzęsień ziemi,i kataklizmów atmosferycznych,nigdy nie bawię się w jałową negację,Dyskusji,na argumenty ,nie podejmuje nikt. 🙂

 8. ziarnko prawdy 21 Maj 2011 o 3:53 pm

  Re: Monitor
  Gdyby Oni mysleli w ten sposob,czyzby brali udzial w zamachu smolenskim.
  Sa to ludzi bez skrupulow,rzadni jedynie wladzy i wielkich pieniedzy.
  Natomiast podrzedni prokuratorzy poddaja sie naciskom,poniewaz nie chca zostac
  zeslani na prowincje i nie usmiecha im sie prowadzic za grosze,spraw o porwanie
  roweru spod sklepu.

  • monitorpolski 21 Maj 2011 o 9:48 pm

   Oczywiście, że prawda leży gdzieś pośrodku.

 9. pola 21 Maj 2011 o 4:05 pm

  Niektórzy koniec świata mają codziennie dla jednego to jest kiedy umiera mu bliska osoba dla drugiego to gdy dowiaduje sie o nieuleczalnej chorobie a jeszcze dla innych jest to gdy wyrzucają jego z rodzina na bruk i nie ma sie gdzie podziać no chyba że w przytułku.System ustrojowy który miał być najlepszym rozwiązaniem dla obywateli doprowadził do tego że jesteśmy ograbiani ze swoich dochodów i majątków a politycy którzy mieli stać na straży praworządności często sami mają coś na swoim sumieniu i zamiast dbać o sprawiedliwość społeczną pilnują aby ich skrywane sekrety nie wyszły na jaw i tak się w tym zapędzili że sami już nie wiedzą co jest prawdą a fałszem. Jesteśmy obarczani wszelką odpowiedzialnością za wszystko a jakakolwiek niesubordynacja to kara finansowa .Przeżyłam już tyle końców świata że jeden mnie lub więcej nie sprawia dla mnie różnicy .Ten tez przeżyję.

 10. słonko 21 Maj 2011 o 4:07 pm

  ciekawy kanał na Youtube :
  http://www.youtube.com/user/FilmOpenGroup#p/u

  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/14410,eugenika-w-imie-postepu-film-grzegorz-brauna
  „Eugenika – w imię postępu” – film Grzegorz Brauna
  „To ogólnogalaktyczna premiera!” – tak reklamuje Braun przed pokazami autorskimi swój film pt. „Eugenika – w imię postępu”. Jednak TVP, która sfinansowała produkcję tego dokumentu chciała ten film osadzić w archiwum telewizyjnym jak wiele innych…
  Nie chcę się wdawać w polemikę z autorem dokumentu, ale uważam, że ten film trzeba obejrzeć. Eugenika, czyli dyscyplina naukowa, postulująca stworzenie jak najlepszej jakościowo rasy ludzkiej to temat budzący ogromne emocje.
  Braun prezentuje w swoim obrazie środowisko amerykańskich naukowców z XIX wieku, którzy za pomocą kontroli urodzeń próbowali powstrzymać takie zjawiska jak przestępczość czy ubóstwo. Szczytne idee udoskonalenia społeczeństwa zaowocowały uznaną prawnie w wielu amerykańskich stanach sterylizacją osób upośledzonych.
  Autor filmu pokazuje jak narodowy socjalizm przechwycił doktrynę eugeniczną i zastosował ją na zbrodniczą skalę. Najbardziej kontrowersyjną częścią filmu jest teza o ciągłości między nazistowskim ludobójstwem a współczesną genetyką. Braun przekonuje o prawomocności takiego zestawienia. Szokuje zdjęciami abortowanych płodów, zaprasza widzów do jednej z klinik in vitro, w których ludzkie zarodki przechowuje się w pojemnikach, a następnie wyrzuca. Informuje, że w Europie Zachodniej masowo dokonuje się aborcji na płodach obciążonych zespołem Downa.
  Obraz wrocławskiego reżysera uwodzi atrakcyjną formą i dynamiką. Wypowiedzi ekspertów przeplatane są animacjami w stylistyce “Włatców Móch” i efektownym podkładem muzycznym.
  Po projekcjach autorskich filmu zawsze wywiązuje się emocjonująca dyskusja. Padają pytania, czy metodę in vitro można nazywać eugeniką? Ekspert dr Mieczysław Guzewicz argumentuje, że istnieje ciągłość między ideami eugenicznymi a praktykami współczesnej genetyki. Co Wy o tym sądzicie? Zachęcam do oglądania i dyskusji.

  FILM EUGENIKA JEST KONSEKWENTNIE USUWANY Z YOUTUBE !!!

  Oddajmy głos autorowi:
  Film opowiada o zapomnianych projektach „ulepszania” gatunku ludzkiego, które przed stu laty zrobiły zawrotną karierę w USA. I o tym, jak z pozoru niewinne „postępowe” teorie utorowały drogę ludobójczej praktyce reżimu narodowo-socjalistycznego w Niemczech. Mowa także o udziale Polaków w miedzynarodowym ruchu eugenicznym i o tym, dlaczego eugeniczne projekty inżynierii społecznej nie zostały ostatecznie w Polsce zalegalizowane – ? Wychodząc od zapomnianej lub wstydliwie przemilczanej historii film trafia w samo centrum współczesnej kontrowersji wokół procedury zapłodnienia pozaustrojowego (tzw. in vitro). Głównym narratorem filmu jest amerykański badacz, Edwin Black, autor książki: „Wojna przeciw słabym”.

  No to jeszcze tylko krótkie bio autora:
  Grzegorz Braun – ur. 1967, reżyser, publicysta, zdeklarowany monarchista; autor i współautor m.in. filmów dokumentalnych: „Wielka ucieczka cenzora”, „Plusy dodatnie, plusy ujemne”, „TW Bolek”, „Defilada zwycięzców”, „Marsz wyzwolicieli”, „Towarzysz generał”, oraz ponad tuzina filmów z cylku „Errata do biografii”, który ostatnio zniknął z tzw. ramówki TVP1.

  http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php?topic=5775.0
  WOJNA PRZECIW SŁABYM
  Eugenika i amerykańska kampania na rzecz stworzenia rasy panów
  Autor: Edwin Black
  Przełożyła: Hanna Jankowska
  Warszawskie Wydawnictwo Literackie MUZA
  Warszawa 2004
  Wydanie I
  stron: 689
  okładka: miękka
  Książka stanowi podstawę scenariusza filmu. Warta przeczytania. Ostatnie egzemplarze do zdobycia w promocyjnej cenie w sieci księgarni Matras po 9,90 zł
  http://www.matras.pl/catalogsearch/result/?q=WOJNA+PRZECIW+S%C5%81ABYM+
  Na przełomie wieku XIX i XX grupa amerykańskich uczonych i polityków postanowiła jej zasady wcielić w życie i stworzyć idealny kraj idealnej rasy wyższej – nordyckiej. Drogą do tego miało być wyeliminowanie ze społeczeństwa ludzi ograniczonych umysłowo, chorych, popadających w konflikt z prawem, a także ubogich, nędzę uważano, bowiem za przypadłość dziedziczną. Posługiwano się takimi metodami, jak przymusowa sterylizacja, odosobnienie, prawa zakazujące mieszania się ras oraz surowa polityka imigracyjna.
  Niektóre z eugenicznych ustaw obowiązywały jeszcze w latach 70-tych XX wieku. W ruch eugeniczny zaangażowały się szacowne instytucje i osobistości, agendy rządowe i wielki kapitał. Za przykładem Amerykanów poszły niektóre kraje europejskie. Szczególnie podatny grunt eugenika znalazła w Niemczech. Z doświadczeń amerykańskich eugeników, a także z pomocy finansowej instytucji zza Oceanu korzystali hitlerowcy, w tym osławiony doktor Mengele.

  • monitorpolski 21 Maj 2011 o 9:52 pm

   Obejrzałem film Brauna. Sądzę, że to jest jeden z lepszych dokumentów jaki się ukazał w polskiej telewizji. Kiedyś sądziłem, że Braun się trochę umoczył w polskim bagienku, ale teraz widzę, że jest świadomy globalnego problemu przed jakim stoimy. Trzeba by zbadać kto ten film usuwa i dlaczego – tych ludzi trzeba dorwać, bowiem to oni realizują plan makabrycznego ludobójstwa większości ludności świata.

   • Taka prawda 22 Maj 2011 o 1:01 am

    Jak ma znaczek TVP to sama telewizja może to wymuszać. Kilka stacji jest na to uczulonych w Polsce.

 11. xyz 21 Maj 2011 o 4:14 pm

  Sono, specjalnie dla ciebie, na ukojenie twoich paranoi. Być może, dzięki temu, spojrzysz na życie i świat, w którym żyjemy, z nieco innej perspektywy.

  • trebor 21 Maj 2011 o 5:37 pm

   xyz piekne.
   Dalanczam sie:

   Pozdrawiam wszystkich.

   • xyz 21 Maj 2011 o 6:15 pm

 12. ziarnko prawdy 21 Maj 2011 o 4:19 pm

  Czyz pana Witolda Michalowskiego,szefa kwartalnika „Rurociagi” za gloszona prawde,tez nie skierowano na badania psychiatryczne.
  http;//youtube.com/watch?v=lWszUCf2iNO

 13. ziarnko prawdy 21 Maj 2011 o 4:21 pm

  Czyz pana Witolda Michalowskiego,szefa kwartalnika „Rurociagi” za gloszona prawde,tez nie skierowano na badania psychiatryczne.

  • rambo8 21 Maj 2011 o 7:08 pm

   Co,do,psychiatryka,to,tam,za,wesoło,nie
   jest.Kiedys,mój,znajomy,był,tam,na,wakacjach
   i,po,powrocie,opowiadał,że,sanitariusze
   zapodawali,pacjentom,głupiego,jasia,czy
   cos,takiego,i,ich,zapinali,od,tyłu.
   Troche,empati,i,zrozumienia,to,do,
   kurw,bez,sumienia.

  • monitorpolski 21 Maj 2011 o 9:54 pm

   Niestety, ludzie wychodzą nie ci sami. To też jest element ludobójstwa, decydenci powinni za to odpowiedzieć. Spójrzmy jednak kto rządzi biznesem szpitali psychiatrycznych, psychotropów itd. Ta sama syjonistyczna mafia!

 14. sono 21 Maj 2011 o 4:26 pm

  Teraz Posoborowi wladcy KK w Polsce tepia pana Brauna za to, ze odwazyl sie jednego z nich nazwac krotki, i zwiezle po imieniu.
  Kolejny dowod ukazujacy za kim oni tak naprawde stoja i kogo wspieraja.

 15. BoRys 21 Maj 2011 o 4:37 pm

  … w ciągu 2 dni … podobnie źle, jak dzisiaj, czułem się 09.03. , na dwa dni przed trzęsieniem w Japonii … ból na pograniczu mdłości …

  • człek 21 Maj 2011 o 5:31 pm

   paranoja?

   • BoRys 21 Maj 2011 o 6:02 pm

    … nie paranoja, a bóle ciśnieniowo-migrenowe …

  • Cupak 21 Maj 2011 o 5:41 pm

   to nie paranoja @człeku, ja mam wrażliwe korzenie zęba dwa dni przed Japonią również mnie strasznie bolał, niektórzy potrafią wyczuć fale HAARPA.

   • zenobiusz 21 Maj 2011 o 6:29 pm

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/20/moze-miec-wplywna-europe-poludniowa-major-coronal-mass-ejection-solar-watch-may-19-2011/
    Zacznijcie analizować inne opcje.Podsuwają wam tego HAARPa,złowrogiego,czy sami jesteście podsuwaczami.???
    Twoich zębów ,też się to tyczy.

    • rambo8 21 Maj 2011 o 7:13 pm

     Zenek,to,co,chcesz,powidziec
     że,oni,se,tylko,jonosfere,badają?

    • 44 21 Maj 2011 o 7:23 pm

     To jak to w końcu jest. Gdyby taki tekst, jak wyżej Zenobiusza, napisał xyz, to dostałby od was bluzgi. Nie twierdzę, że Zenobiusz nie ma racji, ale widzę, że odmienne poglądy mogą mieć tylko „wybrani”.

    • trebor 21 Maj 2011 o 7:31 pm

     Ostatnio nawet orgonit mi nie pomogl a dobrze dziala na ochrone przed atakami
     przez stacje nadawcze kom.Dziadek Alejandro glowa starszyzny wszystkich plemion Majow w marcu tego roku ujawnil ,ze te promieniowanie bedzie sie zwiekszalo stopniowo tak aby kazdy mogl byc przygotowany na nadchodzace zmiany.Twierdzi on rowniez ,ze podania ich glosza iz przezyli oni ostatnie przebiegunowanie.Twierdza oni tez,ze przebiegunowanie potrwa pare minut po czym nastampi pare dni ciemnosci.Ano zobaczymy 🙂

    • zenobiusz 21 Maj 2011 o 7:31 pm

     Sądzę,że zapisy,są rejestracją zmian,w jonosferze,i magnetosferze.Te „tajne” zapisy,pochodzą z ogólnodostępnej,oficjalnej strony HAARP.Zainteresuj się najbliższą wieżą telefonii komórkowej,jako emitera DOR..Na to masz wpływ,jest w Twoim zasięgu.Specjalnie lansuje się teorie,odwracające uwagę od tego,co każdy może zacząć robić od zaraz.

   • Ania 21 Maj 2011 o 6:40 pm

    Zgadza się. Ja jakoś się „zawieszam” i trudno mi pracować. Czuję się cały czas zmęczona nie wiadomo czym. A jak odpuszczą, to przechodzi bez śladu.

    • sebecxs 21 Maj 2011 o 7:17 pm

     …hmm.. z rozmów ze znajomymi wynika, ze podczas zwiększonej aktywności „dzięcioła” bywają ludzie: podenerwowani, wyczerpani, drażliwi, marudne dzieci, zawroty głowy… jak stwierdzić, że podgrzewacz j.s. działa: sat24 lub co łatwiejsze – obserwować chmury…. no ja mam na przykład urządzenie zwane stacja pogodową bezprzewodową, której ciekawą funkcję odkryłem… otóż potrafi ona „zgubić” czujnik anemometru i termometru w momencie kiedy niektórzy ludzie słyszą wspominaną na tym blogu „koparkę w oddali”, buczącą maszynę u sąsiada itp., …ale tylko gdy stoi w jednej określonej pozycji… może to zbieg okoliczności… kiedyś gdy to odkryłem obserwowałem wiadomości w Tv – wydaje mi się ilość wypadków samochodowych w tych momentach działania haarp się zwiększa… ale może to tylko paranoja…

   • MamyPojechane... 21 Maj 2011 o 8:30 pm

    …haarp nie ma z tym wszystkim nic wspolnego. „Krysztal co to ma moc…” to jedyny winowajca… 😉

   • monitorpolski 21 Maj 2011 o 9:55 pm

    Niestety, ja HAARP-a niekiedy słyszę – i nie tylko ja. Są to potwierdzone reakcje ludzi, jak to zgromadzę w kupę to opublikuję. Broń elektromagnetyczna jest faktem, instalują ją już nawet na samolotach.

 16. erilo 21 Maj 2011 o 4:58 pm

  właśnie wróciłem!
  mówię wam, bracia i siostry, koniec świata w dn. 21.05.2011 to prawda.
  ja to przeżyłem i stamtąd wracam.
  ale mnie nafaszerowali!
  ile wiedzy!
  okazuje się, że Einstein to neptek i to wszystko nieprawda.
  ale tu się nie da, bo zaraz oskarżą o antysemityzm.
  muszę najpierw walnąć browar, żeby to wszystko uściślić!
  mogę wam tylko uszczknąć rąbka, że wierzycie fałszywym bogom i prorokom.
  nara!

  • monitorpolski 21 Maj 2011 o 9:57 pm

   Nie pij za dużo bo w amoku uprawiasz wobec mnie groźby karalne, które na szczęście lądują w spamie. A jak wytrzeźwiejesz to poczytaj trochę o synagodze szatana, to cię może otrzeźwi w nienawiści do żydów.

 17. Taka prawda 21 Maj 2011 o 5:00 pm

  „Niemniej jednak wg. zarządzenia sędziego B. Kleszcza, nie można wykluczyć urojenia niektórych faktów” – a podobno faktów nie można roić gdyż są dokumentami które sąd w ramach posiedzenia uznaje bądź nie za wiarygodne. Może sędziemu o fakty medialne chodzi? Te pozasądowe naciski na właściwy bo zgodny z oczekiwaniem „głosu ludu” wyrok. Ale co ma do tych ich medialnych rojeń oskarżony? On jest ich celem przecież.

  • monitorpolski 21 Maj 2011 o 9:58 pm

   Rozmawiałem dzisiaj z Chołdą. Najlepiej w ogóle nie rozmawiać z psychiatrami – każdą twoją wypowiedź dostosują do odgórnego zlecenia.

   • Taka prawda 22 Maj 2011 o 1:12 am

    Ta, z każdego zrobią wariata. Zawsze coś znajdą, a jak nie znajdą a mają to wymyślą nową jednostkę chorobową byle tylko niepoczytalność i konieczność zamkniętego leczenia stwierdzić. Wystarczy jak za staliznizmu człowieka im dać. Normalnego nie wypuszczą. Psychicznego a i owszem.

    Chołda niech się może stara o badania u niezależnego lekarza spoza Polski, teraz prawo UE pozwala na wykonanie badania wszedzie. Nie każdy jest „dyspozycyjny”. Zawsze będzie miał papier z niezgodną opinią. Przy odwołaniach się przyda zawsze.

 18. lololo 21 Maj 2011 o 5:10 pm

  To Tadeusz jest zrownowazony „normalny” a oni to szalency ktorzy za wszelka cene chca sie nachapac jak nawiecej pociskajac kolejne klamstwo.

 19. Binbina 21 Maj 2011 o 5:49 pm

  Coś bardzo dziwnego dzieje się w Zachodniej Turcji od 19.05 do 21.05 2011,było tam ponad 100 trzęsień ziemi. Wstrząsy trwają nadal.

  • marek 21 Maj 2011 o 6:47 pm

   Miałem o tym pisać wczoraj jak zobaczyłem stronkę monitorującą z ponad 90% trzęsień światowych to trzęsienia z Turcji. Może w ziemi coś wiercą…

   • MamyPojechane... 21 Maj 2011 o 8:33 pm

    …”krysztala co to ma moc…” szukaja… a tym czasem on bezpieczny w bydzie u tadzia w weku w piwnicy 😉

 20. Pingback: Znany krakowski działacz społeczny Tadeusz Chołda zagrożony psychiatrykiem! « Stop Syjonizmowi

 21. adio 21 Maj 2011 o 6:08 pm

  jak by to http://quakes.globalincidentmap.com/map_detail.php?id=112525
  miało od 8.5 do x Richtera to po zachodniej części europy i po wschodnim USA

 22. trebor 21 Maj 2011 o 6:13 pm

  Jak to mawial Popiołek z serialu Dom „koniec świata”.
  Teraz cos o transformacji wedlug indian Hopi:

  swietnie wyjasniajace to co ma nadejsc.
  Powiem tak kiedy sie”przebudzilem” tez szalalem i
  chcialem za wszelka cene powetowac moje krzywdy.
  W miare jednak coraz głebszego zrozumienia naszel roli
  na tej planecie przeszedlem do stanu uspokojenia i pokory,chodz
  w tej mierze jeszcze nie zakonczylem do konca tego procesu.
  Powtorze jeszcze raz jestesmy tu po to aby uczyc sie i doswiadczac nasze dusze
  w cyklicznej szkole ewolucji swiadomosci.Nawet dzieci ktore „przedwczesnie” umarly.
  Link do ksiazki Jana van Helsinga”Rozmowa ze śmiercia” w PDF:
  http://z1.przeklej.pl/prze1469/34a0b7df002758354d784a80/jan-van-helsing-rozmowy-ze-smiercia-pdf
  Po niej mozna sporo zrozumiec odnosnie życia i śmierci.
  I jeszcze jeden temat na koniec dla tych co mysla,ze zwierzeta to bezmyslne i glupie stwory.

  Pozdrawiam
  Pozdrawiam

  • WYKMILY 21 Maj 2011 o 7:55 pm

   ZGADZAM SIE Z PRZEDMÓWCA PRZEJDZMY OD SLÓW DO CZYNÓW!!!

  • MamyPojechane... 21 Maj 2011 o 8:39 pm

   Madrze gadasz ,ale gdzie w tym wszystkim miejsce dla Boga…?

   • trebor 21 Maj 2011 o 8:54 pm

    Juz to pisalem Bog i szatan jest w nas.
    Od nas zalezy ktorego i ile zechcemy.

    • WYKMILY 21 Maj 2011 o 8:57 pm

     dokladnie

    • MamyPojechane... 21 Maj 2011 o 9:27 pm

     kto wiec to wszystko stworzyl ,caly ten wszechswiat w ktorym zyjemy…my???
     Bog jest w nas i tego nie neguje ,z reszat jak bym mogl ,przeciez ON sam to powiedzial.Nie mozna jednak tak tego upraszczac jak ty to robisz… kazdy z nas ma w sobie tyle swiatla co i mroku ,sztuka polega na tym by pozwolic rosnac swiatlu (Bogu) jednoczesnie niszczac mrok (diabla)… tak przynajmniej ja to widze.

  • obserwator 22 Maj 2011 o 1:33 am

   ten słoń jest wspaniały – i pomyśleć że ludzie mordują te zwierzaki dla ciosów, dla trofeum, dla kasy; zadając ból i cierpienie… a potem dziwią się że zwierzęta atakują, reagują agresją… szkoda że ludzie nie zastanowią się co te biedne zwierzęta o ludziach myślą…

 23. oz 21 Maj 2011 o 6:17 pm

  19.45 żyjemy..aby to uczcić lećmy po piwo .. następny termin na monitor.pl

 24. sono 21 Maj 2011 o 6:18 pm

  @trebor
  te swoje sekciarskie zapedy wyladuj gdzie indziej.
  Moze podlacz sie z tym pod Haarp??

  • xyz 21 Maj 2011 o 6:29 pm

   @sono
   te swoje paranoiczne zapędy wyładuj gdzie indziej.
   Może podłącz się z tym pod Psychiatrówek??

   • sono 21 Maj 2011 o 6:57 pm

    ty najchetniej bys wszystkich ,co mysla ianczej wyslal do Psychiatrowek??
    Stare ub-eckie nawyki pozostaly???

    • xyz 21 Maj 2011 o 7:42 pm

     Ty tak na poważnie ? Innych obrzucasz błotem za odmienne poglądy, a sama oczekujesz, że twoje zdanie będzie szanowane ?

  • trebor 21 Maj 2011 o 7:07 pm

   Wybacz ale nie dam sie juz ci sprowokowac.
   Nie mam nic do ciebie,szanuje twoj punkt widzenia,
   nawet jesli sie z nim nie zgadzam.
   Zycze oświecenia 🙂
   Hawk

   • sebecxs 21 Maj 2011 o 7:31 pm

    …w tym filmie wiadomość od matki ziemi chyba w 2:34 zaczyna być widoczny księżyc… szczerze powiem wcześniej tego nie sprawdzałem dopiero w tym roku… czemu cień zasłaniający go jest przezroczysty… no i na przykład zaobserwowałem kiedyś (chyba pocz. kwietnia) ok. godz 22, też przezroczysty cień na księżycu ale wyglądał tak jakby położyć 2 zł na 5… czyli mieścił się w obrysie księżyca … to zwyczajne zjawisko, pytam bo w tym temacie to u mnie nie najlepiej…

    • trebor 21 Maj 2011 o 8:18 pm

     Promieniowanie z centrum galaktyki powodowalo dosc silny podmuch i jak pamietam ksiezyc widzialny u nas byl bardzo duzy byc moze widziales efekt tego podmuchu.Wedlug niektorych ksiezyc jest baza obcych.Nie wiem czy to znasz Apollo 20 tam widac statek obcych:

     Ponoc jest pusty w srodku ale ile w tym prawdy tego nie wiem.

    • trebor 21 Maj 2011 o 8:31 pm

     I jeszcze jeden:

     Wlasnie dlatego nie lataja do dnia dzisiejszego na ksiezyc.

    • trebor 21 Maj 2011 o 8:37 pm

     To jest bardzo ciekawe:

 25. Leonidas 21 Maj 2011 o 6:23 pm

  Panie Monitor jest 18.57 i nic sie nie stalo 🙂 i dobrze zawsze trzeba myslec pozytywnie.W mediach i radiu rozdmuchali „koniec swiata” (teleexpres,wiadomosci)pokazywali lecaca komete itp.:):):)

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ktos-probuje-zamknac-mi-usta-to-dzialania-z-krajow,1,4338445,wiadomosc.html
  Boja sie wiec ida na ostro tyle w tym temacie…

  Kazdemu kto ma zle samopoczucie polecam posilki ktore nas nakreca (owsianka nasączona woda,rodzynki i np.banan oraz jajka tj. pierwszy posilek) z rana i wtedy mamy gwarancje wystrzalu insuliny a nie smieciowe jedzenie typu McDonald ,batonik,chleb ,kawa,papieros to zakwasza organizm.
  Pisze to nie zeby sie madrowac czy pouczac a przekazac to co sam wiem i co na sobie przetestowalem i wiem ze dziala gdyz niektorzy tutaj pisza ze maja problemy z samopoczuciem(sennosc,oslabienie)

  Tadeusza Chołde nalezy wspierac wszelkimi mozliwymi środkami gdyz dzis jemu dobrali sie do tyłka a jutro to moze byc kazdy z nas!

  Nie ma co naskakiwac na siebie tylko gromadzic wiedze a agentow czy jak kto woli przeszkadzaczy ignorowac nie odpisujac tylko idac dalej za wlasciwym tokiem myslenia.Umacniajmy sie kazdego dnia i usmiechajmy sie do ludzi 🙂

  • monitorpolski 21 Maj 2011 o 10:02 pm

   Właśnie dlatego nie było paniki na tym blogu, że „21 i będzie bum!”. Jak kryminalne media coś podają to trzeba to brać na odwyrtkę i tyle.
   A co do Chołdy, to on przechodzi katusze w tym więzieniu – naprawdę się obawia o swoje życie, rozmawiałem z nim dzisiaj. Dlatego nie skończę na tej publikacji, zacznę publikować dokumenty, które ktoś mi przysłał pocztą.

 26. oz 21 Maj 2011 o 6:36 pm

  przez te konce świata głowa mi pęka.. poczciwa staruszka , tyle lat mi służy , teraz jest trochę miękka i spuchnięta i trochę obolała . Głowa mi posłuży w każdym razie razie jeszcze z rok

  • czytacz 22 Maj 2011 o 12:44 am

   oz
   jesteś niesamowity :

   oz :
   przez te konce świata głowa mi pęka.. poczciwa staruszka , tyle lat mi służy , teraz jest trochę miękka i spuchnięta i trochę obolała . Głowa mi posłuży w każdym razie razie jeszcze z rok

   potrafisz rozbawić 🙂

 27. Leonidas 21 Maj 2011 o 6:52 pm

  Jeszcze jedna sprawa ktora mi umknela w natloku zycia codziennego

  http://www.mmpoznan.pl/371253/2011/5/13/marsz-rotmistrza-pileckiego-przeszedl-przez-poznan?category=news

  https://picasaweb.google.com/108071537290684876155/MarszRotmistrza13Maja2011?authkey=Gv1sRgCJ-DgKycgYqUgAE#

  http://vod.gazetapolska.pl/82-rotmistrzu-dzieki-za-wolnosc

 28. sebecxs 21 Maj 2011 o 7:02 pm

  …a ja znalaz coś takiego http://mocniejszy.wordpress.com/2011/05/21/tajne-trzesienia-ziemi-w-europie-i-okolicach/

 29. nieśmiały 21 Maj 2011 o 7:12 pm

  czy ja mogę już wyjść z bunkra ???

  • sebecxs 21 Maj 2011 o 7:22 pm

   …nie, bo pluton w powietrzu …

 30. sono 21 Maj 2011 o 7:30 pm

  Tu ciekawe video z Nigelem Farge omawiajacym „interwencje” Nato w Libyi oraz dalsze, celowe doprowadzenie przez lucyferianiw z UE Europy do bankructwa. Lucyferianie prowadza swoje wlasne wojny w celu wygrania swoich wlasnych smierdzacych interesow, uzywajac legalnie pieniedzy, uzbrojnia i zolnierzy z zaczadzonych, pseudo -chrzescijanskich krajow , niby wyksztalconej Europy, ktora daje sie prowadzic na smyczy i nawet tego nie widzi. Jak zaczna z glodu obgryzac sciany to mzoe sie obudza. Ale juz z reka w nocniku.

 31. sono 21 Maj 2011 o 7:39 pm

  A zeby wam za wesolo nie bylo to @mocniejszy na swoim blogu ma info ,ze w przeciagu ostatnich 2 tygodni zanotowano w Polsce kilkanscie pomniejszych trzesien ziemi. Prasa o tym nic nie mowi, co wedlug niego jest podejrzane.
  Tak ,ze nie martwcie sie, lucyferianie was tez nie omina i HAARpem was namierza.
  Z tego co Zyrinowski wybakal ,to moga oni uderzyc ta geo-fizyczno-elektro-magnetyczna bronia tam gdzie chca, kiedy chca.

  • xyz 21 Maj 2011 o 7:49 pm

   Psychika siada, co ? Lepiej siać panikę, zamiast zorientować się, że ziemia trzęsie się praktycznie cały czas. Jest to naturalne, a o takich nieodczuwalnych wstrząsach nie ma co informować, bo i po co ? Można to sprawdzić, ale ty się nie pofatygujesz. Lepiej siać panikę.

   Teraz już w 100% mam pewność, że jesteś agentem-lucyferianem, którego zadaniem jest sianie paniki wśród ludzi. Wiadomo nie od dziś, że zastraszone społeczeństwo łatwiej kontrolować. Taka jest właśnie twoja rola.

   • sono 21 Maj 2011 o 8:03 pm

    ty jestes chory. Po co tu siedzisz jak ci sie nie podobaja tematy ,ktore tu sa podejmowane. Podejrzewam ,ze masz placone za dywersje, paskudny agencino na uslugach nwo-cow.
    Niedlugo sie tobie portki zatrzesa ze strachu, medno jedna.

    • xyz 21 Maj 2011 o 8:54 pm

     Agencie-lucyferianie, cały czas próbujesz mnie zdyskredytować. Nie podoba ci się, że próbuję zasiać tutaj odrobinę optymizmu. Boisz się, że ludzie przejrzą na oczy i kontrolowanie ich nie będzie już tak łatwe. Straszysz wszystkich wkoło i obrzucasz błotem każdego, kto śmiałby mieć własne, odmienne od twojego zdanie. Agent ‚sono’ został zdemaskowany !

  • baba wanda 21 Maj 2011 o 8:11 pm

   „Z tego co Zyrinowski wybakal ,to moga oni uderzyc ta geo-fizyczno-elektro-magnetyczna bronia tam gdzie chca, kiedy chca.”

   I co mamy sie znow bac?
   Ty tez z tych siejacych strach?
   Co post to probujesz tego samego.
   Ja nie wiem czy to panika w tobie (jezeli tak to sorry, nie bede sie wiecej czepiac 🙂 ), czy chec straszenia, ZEBY LUDZIE SIE BALI.
   Zaspokoisz moja ciekawosc?

   • sono 21 Maj 2011 o 8:34 pm

    czy ja ci kaze sie bac?? Co ty z ta wiadomoscia zrobisz to juz twoja sprawa.
    fakt jest tylko faktem, wiadomosc. Nikt ci sie na kaze bac. Moesz np. napisac list do Zyrinowskiego z proba o wyjasnienie lub nawet udac sie osobiscie do Moskwy i o to go zagadac. Chowanie glowy w piasek i udawnaie, ze jest dobrze jak nie jest ,to nie sposob na zwalczanie strachu. Strachowi trzeba spojrzec prosto w oczy, a nie naiwnie udawac, ze zagrozenia nia ma i ze wszystko jest ok. Tak postepuja male dzieci a nie dorosli, dojrzali ludzie.

    • baba wanda 21 Maj 2011 o 8:42 pm

     Ja sie nie boje. Ja sie tylko zastanawiam dlaczego kazda info podana przez Ciebie ma byc dolujaca, np. zaczynasz slowami „A zeby wam za wesolo nie bylo to…” (wypowiedz, ktora w tej chwili ma #76). Potrzebujesz kogos do „wspolnego strachu”?

    • millena461 21 Maj 2011 o 10:18 pm

     BABA WANDA – tu masz racje ja juz niechce pisac ale SONO nic nierobi tylko siedzi i szuka czegos na „POSTRACH” zastanawiam sie czy ona nie spi na jakims kolcie:) w nocy albo z miotla zeby przepedzac „zle moce”
     pozdrawiam
     SONO W Y L U Z U J!!!! bo faktycznie chyba jestes w agenturze ;))

  • monitorpolski 21 Maj 2011 o 10:04 pm

   Dzisiaj było 3.0. Ale weź pod uwagę, że mogą to być tąpnięcia górnicze.

 32. trebor 21 Maj 2011 o 7:46 pm

  I jeszcze bardzo ciekawe spojrzenie na matrixa:

  i pozostale czesci:
  http://www.youtube.com/results?search_query=Michael+Tsarion+-+Architekci+Kontroli+-+Program+I+%28Napisy+PL%29+01%2F13&aq=f

 33. noni 21 Maj 2011 o 7:51 pm

  Jakby tak illuminaci mogli robić co im się podoba to już by dawno wprowadzili nwo. Oni są narzędziem w rękach Boga by nauczyć ludzi w końcu się uczyć na błędach i zdrowo myślenia. Jak się tego nie nauczymy? To wtedy reset i będą o naszej cywilizacji bajki mówić jak o Atlantydzie i starożytnym Egipcie. I szkoła się zacznie od nowa…

  • WYKMILY 21 Maj 2011 o 7:58 pm

   NASTEPNY Z WYPRANYM MÓZGIEM, MASAKRACJA ,RECE OPADAJA!!!

   • sono 21 Maj 2011 o 8:09 pm

    iluminaci ,balwanie sa narzedziem w reku szatana, zeby takich lemingow jak ty zaprowadzic na wieczne opiekanie tylkow nad ogniem.
    Walcza oni z Bogiem, a maja ulatwione zadanie, bo mysmy Boga olali na calego przez ostatnie dziesiatki lat, wyrzucilismy go z naszych publicznych instytucji, domow, kosciolow, a przede wszystkim z naszego zycia, naszych serc i umyslow.
    W zamian saczymy w nie jad occultyzmu, satanizmu, sekciarstwa, balwochwalstwa, bluznierstwa, rozpusty itp. Illuminaci maja super ulatwiona role, bo w nas nie ma Boga. Wypedzililimsy Go z naszego zycia i zostalismy z gownem, jakie sami wytworzylismy.
    I placz sie dopiero zacznie.

    • sono 21 Maj 2011 o 8:11 pm

     to do @noni.

    • zenobiusz 21 Maj 2011 o 9:21 pm

     ” mysmy Boga olali na calego przez ostatnie dziesiatki lat, wyrzucilismy go z naszych publicznych instytucji, domow, kosciolow, a przede wszystkim z naszego zycia, naszych serc i umyslow.”
     Piszesz nie z Polski,do Polaków.Więc nie pisz my.Jeśli tak postępowałaś,to masz problem.WIĘKSZOŚĆ ,TU W KRAJU,POSTĘPOWAŁA PRZECIWNIE.BIJ SIĘ WIĘC WE WŁASNE PIERSI ,A NIE CUDZE.

    • millena461 21 Maj 2011 o 10:22 pm

     s o n o daj sobie kobieto na uspokojenie, tak sie potrafisz ciagle awanturowac ze kazdy musi miec takie zdanie jak ty???
     JAK Z TOBA W DOMU WYTRZYMAJA – ludzie nic tylko ciebie widac jak sie uzerasz z kazdym.
     🙂 🙂 😉 😉
     napij sie MELISY 😉 😉

   • Taka prawda 22 Maj 2011 o 1:40 am

    Jak mawiał niejaki Darwin „gatunek ewoluuje jak czuje na karku oddech śmierci (wyginiecia)”. Z ludzmi żyjącymi w bezmyślnej beztrosce jest teraz dokładnie tak samo. Tylko czy stac ich na „przystosowawczą” zmianę skoro wiekszość ratunek widzi w judaszowych srebrnikach NWO?

 34. sono 21 Maj 2011 o 8:13 pm

  sorry za balwana ale mnie jestem co nieco poddenerowana lately:)

  • millena461 21 Maj 2011 o 10:34 pm

   TY ciagle przepraszasz bo jestes poddenerwowana – A KIEDY NIE JESTES??? tylko melisa !!!! a cisnienie mierzylas ??? 😉 😉

 35. karlos33 21 Maj 2011 o 8:21 pm

  Straszą końcem świata którego nie będzie – jeszcze nie teraz – jak co to może być większe wymieranie gatunków w tym ludzi ale nie doprowadzi to do zagłady.
  Trzeba patrzeć trochę w przyszłość ale za bardzo nie wybiegać do przodu bo nie wiadomo jak technika i wszytko inne z czego teraz korzystamy będzie się rozwijać.
  Patrząc na to co teraz się dzieje to co może nas zaniepokoić to:
  1.Skażenie radioaktywne
  2.Zmiana klimatu
  3.Kryzys gospodarczy
  4.Konflikt na Bliskim Wschodzie
  5.Możliwość pojawienia się klęski głodowej w najbliższych latach
  6.Słońce i jego wpływ na ziemię w najbliższych dwóch latach
  7.Zagrożenie z kosmosu – to odnośnie komety Elenin o której mało wiemy

  Tak więc dużo się dzieje a jaki będzie rozwój powyższych sytuacji to się okaże.
  A co do HAARPA to żeby był on przyczyną tych gwałtownych zmian klimatycznych tu raczej coś innego na to wpływa tak samo z tektoniką ziemi. Może poprostu jak gdzieś czytałem cały nasz układ słoneczny się ogrzewa i to jest właśnie przyczyną burzliwych zmian, jeszcze dodać do tego teorię elektrycznego wszechświata.
  Wg mnie najgroźniejszy w tym roku może być Październik a wiąze ma to właśnie z kometą Elenin a raczej jej ogonem i co w nim za gruz leci, a jeżeli leci to możemy oberwać, i tak co by nie było końca świata nie będzie (przynajmniej za naszych czasów 🙂 )

  • katerina404 21 Maj 2011 o 9:04 pm

   Elenin, Nibiru, jakieś elektryczny wszechświat, to bzdury i jeden wielki kłamliwy bełgot, bełgot, bełgototalne bzdury. Ciebie i Twoje chore moroczne urojenia też pamiętam z innych portali. Bzdury, nie dajcie się w te głupoty wkrecać, szajs made in New Age. Smietnik i chłam.

   • sono 21 Maj 2011 o 9:18 pm

    zgadzam sie. Take pieprzenie kotka za pomoca mlotka ma na celu odwrocenie uwagi od prawdziwego zrodla problemow, jaki tworza lucyferianie/Illuminati i ich chore, z piekla rodem plany wobec ludzkosci. Oni celowo rozpowszechniaja takie paranoiczne mumbo-jumbo bo ludziska predzej uwieza w „ogrzanie ukladu slonecznego” niz w dzialne poteznej, aczkowliek niezauwazalnej golym okiem broni geo-fizyczneej Haarpu. Predzej uwierza w nawolywanie jakiegos pseudo-proroka o koznu swiata co ma dzis nastapic niz celowegom planowanego od lat wielu trzesienia ziemi przez pande potepiencow z czelusci piekielnych czyli inaczej tych co nami rzadza, ktorych sami , w swej glupocie i zaczadzeniu ,demokratycznie wybralismy

   • karlos33 21 Maj 2011 o 9:20 pm

    To odpowiedz mi co wg Ciebie nie jest bzdurami ? człowiek raz za kiedy coś napisze i zaraz krytyka.
    Może najlepiej przyjąć postawę krytyka i nic od siebie tak jak na gallusa zaraz naleciał tłum bo się nie sprawdziło.

    • katerina404 21 Maj 2011 o 9:41 pm

     Wszystko o czym piszesz. Kropka. Amen.

  • zenobiusz 21 Maj 2011 o 9:57 pm

   „6.Słońce i jego wpływ na ziemię w najbliższych dwóch latach.”
   To w powiązaniu z konfiguracją w stosunku do planet ,i centrum galaktyki,może mieć decydujące znaczenie.Od tego odwraca się naszą uwagę.Depopulacja,ma się dokonać w zamyśle lucyferian,siłami kataklizmów naturalnych,dla tego podkłada nam się cudowne bronie itp..,by zdemobilizować,i osłabić czujność.Nie dziw się więc,że natychmiast zostaniesz opluty. 🙂

 36. nieśmiały 21 Maj 2011 o 8:29 pm

  sono :

  sorry za balwana ale mnie jestem co nieco poddenerowana lately:)

  za często klepiesz nita musisz sfolgować bo serduszko…. nie wytrzyma!

  • sono 21 Maj 2011 o 8:37 pm

   eeetam i tak wszyscy pojdziemy do piachu.
   Ja sie boje bardziej o to co potem bedzie. Zeby mi tylow nie przypiekano na wieki:).
   „Sukcesem jest przejsc przez pieklo i nie stac sie diablem”
   A boje sie, ze to pieklo juz nadchodzi.
   A pieklo jak to pieklo, oblicza pieknego miec nie bedzie.

   • sono 21 Maj 2011 o 8:39 pm

    Jak na razie to jem za trzech.
    To tak na wypadek glodu.
    Szkoda ,ze nie mozna sie najesc na zapas:)))

   • karlos33 21 Maj 2011 o 10:38 pm

    Jakie piekło nadchodzi? jak boisz się że staniesz się diabłem to musiałeś ładnie nagrzeszyć.
    Piszesz jak byś wszystko wiedział a nie wiesz nic a w dodatku robisz większą zadymę na tym blogu jak ten pastor od końca świata.

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 12:35 am

     To kobieta,nie doczytujesz tekstów. ???

 37. marek 21 Maj 2011 o 8:33 pm

  W Japonii trzęsie, wieje, jest mgła lub kamerzysta zbudził się na ranem pijany.

  • marek 21 Maj 2011 o 8:33 pm

   watch?v=FptmoVcgpqg

   • monitorpolski 21 Maj 2011 o 10:07 pm

    Tu nie youtube, możesz dawać całe linki. Chyba że nie chcesz żeby się wklejał film – tu możesz mieć rację.

 38. LextiNadera 21 Maj 2011 o 8:39 pm

  Co możemy zrobić żeby wszyscy się zorganizować i uwolnić Tadeusza Chołdę ? Jakaś grupowa akcja na skalę całej Polski , wszystkich ludzi którzy chcą się zaangażować ?

  Ile tysięcy będzie chciało wziąść udział i co należało by zrobić ?

 39. karlos33 21 Maj 2011 o 8:40 pm

  Coś zaczyna się dziać na Islandii , silne wstrząsy w pobliżu wulkanu Grímsvötn oraz w innych miejscach na wyspie.

  • Maks 21 Maj 2011 o 10:43 pm

   Islandia: Rozpoczęła się erupcja najaktywniejszego wulkanu
   http://fakty.interia.pl/swiat/news/islandia-rozpoczela-sie-erupcja-najaktywniejszego-wulkanu,1642502

 40. sono 21 Maj 2011 o 8:50 pm

  tu dziwne przetasowania usa w stosunku do polityki israela. Czyby pieski zaczynaly sie faktycznie gryzc miedzy soba, czy to tylko zaslona dymna pod publike.
  Ciekawe?
  http://www.bibula.com/?p=38197

  • katerina404 21 Maj 2011 o 9:38 pm

   Ja myślę, ze oni działaja planowo. Takie były zamiary od początku. Pamiętaj, że jednym z głównych rozgrywajacych w polityce amerykańskiej, jest sam Brzeziński i to on sidzi na karku Obamy. A Brzeziński już od dłuższego czasu powtarza, że Izrael jest wrzodem na dupie Bliskiego Wschodu. I to nie dlatego to mówi, ze jest ten dobry, tylko jest to jeden z najniezbezpieczniejszych ludzi w całym NWO. To on od początku pracopwał intensywnie nad zniszczeniem Rosji, wręcz psychopatycznie jej nienawidzi i to on utworzył legiony Al Kaidy dla rozwalneia Rosji i wogóle związku radzieckiego. On dmucha w tą samą trąbę, co cały anglo-amerykański układ banksterski. Izraelem też nie rządzą Żydzi, tylko rozgrywający tą szachową roszadę, więc jak przyjdzie do ataku na Izrael, to ich tam nie będzie, tylko normalni Żydzi z prostymi kręgosłupami, będą mieli następny holokaust. Wiem to od dawna, dlatego wielokrotnie powtarzałam i pytałam, kiedy Żydzi się wreszcie obudzą, bo poza garstą,jak chociażby Finkelstein, reszta śpi słodko. Zresztą dziś cudowna nasza rabarbarek na moja prośbę, przetłumaczyłam mi video, gdzie w oficjalnych wiadomościach w Ameryce mówili co następuje: (wrzucam dosłowny tekst naszej cudownej rabarbarek):

   Kobieta przedstawia najpierw wiadomosci , ktore podawane sa w głównych , rzadowych przekaziorach. A wiec, sex skandal pana Khana, przestarzala sprawa unabombera [o ile dobrze pamietam faceta z polskim nazwiskiem, Kaczyński] i zamieszanie go w sprawę z Tylenolem, a dzialo się to 25 lat temu, no i oczywiście sprawa Terminatora , ktory w ukryciu przed żoną, spłodził kolejnego potomka.
   Tymczasem wiele ważnych wydarzeń pozostaje w cieniu wyżej wymienionych niesamowitych wydarzeń.
   Palestynczycy rozpoczeli 3 „zbrojne” powstanie przeciwko Izraelowi. Główne media przedstawiają to, jako wypelnianie proroctw zawartych w Bibli i jest to oczywiscie na rękę tworcom NWO. Zwodza nas i oszukują, takim przedstawieniem sprawy.
   W dziwny sposÓb układają się wydarzenia zapoczątkowane rewolucja w Egipcie, a kończące się na razie w Libii, oraz trzesienia ziemi, które jak te rewolucje, nastąpiły jedne po drugich i zakończyły się w Japonii. Dochodzi do tego skażenie, ktore w dalszym ciagu utrzymywane jest w tajemnicy.
   W okolicach New Madrid odbywaja sie zapowiadane od dawna cwiczenia [walka z kataklizmem] i co sie okazuje? W rejonie, gdzie wszystkie mozliwe sluzby ratownicze wlacznie z wojskiem „cwicza” dochodzi do wielkiej powodzi apokaliptycznych rozmiarow. Sluzby sa na miejscu wiec i ewakuacja jest szybka i waly ochronne mozna szybko wysadzic w powietrze. Przypadek??? I to wszytko w czasie, kiedy w Izraelu rozgrywają się sprawy , które mogą zadecydować o przyszłości nie tylko Bliskiego Wschodu.
   Obama opowiada się za wycofaniem Izraela do granic sprzed 1967 roku. Wskazuje to na zaognienie stosunków między obu zaprzyjaźnionymi panstwami. Nie jest to na rękę NWO, które nakazuje bronić Izraela za wszelką cenę. Pewne rodziny – klany nie będą szczęśliwe, widzać zmianę stanowiska USA. Mowa o rodzinie, która kontroluje media i nie tylko.
   Kobieta uważa, ze proroctwo o 21 Maja jest podane przez falszywego proroka. Jest to oszustwo, ktore moze zaowocowac trzesiem ziemi, byc moze w USA, ale tylko dlatego, zeby zwiesc ludzi i przekonac ich do uwierzenia, ze oto nadchodzi Mesjasz więc drzyjcie narody. A dlaczego ? poniewaz Obama odwrocil sie plecami do Izraela. Tak bylo w Nowym Orleanie, kiedy jeden z rabbich powiedzial, ze to kara Boska, ktora spadla na Amerykanow.
   Kobieta nie mowi, że do trzesienia dojdzie, ale zaleca obserwowanie tego co się bedzie dzialo.

  • Taka prawda 22 Maj 2011 o 1:49 am

   Wybory ida i tak jak w Polsce zaczął się sezon na kiełbase wyborczą.

 41. Dawid 21 Maj 2011 o 8:52 pm

  Koniec swiata – praca NWO by podwazyc wiarygodnosc BIBLII i osmieszyc wiare. Nie dajmy sie zwariowac. Nikt by nie wydal taka sume pieniedzy i mial dostep do mediow. Dlaczego prawda o ktora walcza miliony jest przez nich ukrywana. Pokazuja to co chca pokazac by osiagnac swoje cele.
  Armageddon ma imie kobiety http://www.wiadomosci.onet.pl/kiosk
  wwww.presstv.com

 42. katerina404 21 Maj 2011 o 8:57 pm

  Tsarion to ścierwo na usługach elit, reszta filmów to też chłam, totalny chłam i wysypisko śmieci. Bajeczki dla popaprańców. Masońskie, ordynarne zagrywki, matka ziemia i takie tam pierdoły. Jak ławto ludzi ogłupić, chłam, chłam i jeszcze raz chłam i wysypisko śmieci.Trzeba koniecznie pomóc Chołdzie, bo te białe kitle w psychiatryku made Mendele i spółka z lekami IG FARBEN, to nic dobrego, powolna śmierć i dgradacja. (…)
  ==================================================================
  monitorpolski: katerina404 – narażasz swoimi wpisami mnie i blog!

  • trebor 21 Maj 2011 o 9:16 pm

   Mowisz jak opetana,
   moze egzorcyste podeslac? 🙂

   • katerina404 21 Maj 2011 o 9:22 pm

    trebor :Mowisz jak opetana,moze egzorcyste podeslac?

    Trebor, ja mysle, ze egzorcysta to Tobie by się przydał, jak ulał.

    • trebor 21 Maj 2011 o 9:40 pm

     Z obsrwacji wiem,ze krowa ktora duzo krzyczy malo mleka daje.Na kazdym tym podobnych blogow wszyscy biadola organizujmy sie,zmienmy to,jakie to jest fe.I co?I nic.Potwierdza to moja teze ,ze w wiekszosci sa to wentyle dla ujscia frustracji.Oczywiscie nie swiadczy to o ogromnej roli informacyjnej jakie te blogi niosa.
     Przerabialem to(walke z wiatrakami)jakies efekty to przynioslo namacalne o ktorych nie bede tu mowil ale doszedlem,ze zly kierunek i nie ta droga.Moi znajomi walcza z tym w sposob zorganizowany,petycje,demonstracje.
     I co?I nic,efekt grochu o sciane.
     Oni maja caly ten aparat represyjny.
     Dla tego twiedze,ze swiadomosc(holograficzna)jest najlepszym sposobem na osiagniecie celu.Jeszcze raz celem czlowieka jest dazenie poprzez doswiadczenie do pelnej swiadomosci.Przez to jest w stanie dokonac wlasciwych wyborow i przezywac w pelni swoje zycie.
     Amen

  • zenobiusz 21 Maj 2011 o 10:02 pm

   „niech się wreszcie krew poleje, bo za dużo tego kurestwa.”
   Kwintesencja,twoich agresywnych postów.Reszta to literatura.Nic z tego.Polacy nie dadzą się sprowokować.Zaczynam,po stylu,kojarzyć inne twoje nicki.

   • karlos33 21 Maj 2011 o 10:20 pm

    No styl wypowiedzi jest typowo rynsztokowy,to tak jak z kimś gadać normalnie a ten co drugie słowo wrzuca słowo na k..a to sobie z takim pogadaj.

 43. LextiNadera 21 Maj 2011 o 9:05 pm

  Katrina44 zgadzam się, to jest czas żeby się zorganizowało jak najwięcej ludzi i uratowało niewinnego człowieka, to będzie trening solidarności dla nas wszystkich.

 44. sono 21 Maj 2011 o 9:09 pm

  Katerina masz racje.
  Te placze nad placzaca matka ziemia, ktora bardzo boli ,co my ,wredne isoty ludzkie, jej robimy to tworczosc popaprancow ,ktorzy chca kit nam wcisnac jak to wspolwinni jestemy zbrodni na matce ziemi.
  Lucyferianie chca w ten sposob mamic lemingow pseudo -winami i skupic ich wysilki na ratowaniu matuszki ziemi, ktora w miedzy czzasie lucyferianie traktuja tsunami, trzesieniami ziemi,pozarami, chemikaliami spuszczanymi na nasze glupie lby, GMO sianym zamiast normalnej zywnosci, szprycowaniem zwierzat hodowlanych hormonami,wybijaniem ryb, ptactwa, pszczol. To tylko taka zagrywka pod realizacje celu ostatecznego, wybicie 90% populacji.

  • xyz 21 Maj 2011 o 9:19 pm

   Ty agencie podstępny, lucyferianie ty. Ludzie, którzy wierzą w to, co wypisujesz, muszą być bardzo zaślepieni, bo przecież sama – świadomie lub nie, tego nie wiem – dajesz sygnały, że jesteś na usługach NWO. Wiecznie wszystkich zastraszasz. Założę się, że jesteś w tych 10% populacji, która nie zostanie wybita.

   • zenobiusz 21 Maj 2011 o 10:07 pm

    O dziwo,zaczynam się przychylać do tego poglądu.Wygląda to przy tym, faktycznie
    na typ opętania.

   • sono 21 Maj 2011 o 10:30 pm

    spadaj ubecki agencie. Duzi ci placa lucyferianie za sianie tu zadymy czy tak z samego serduszka swego to robisz coby z wprawy nie wyjsc??

  • karlos33 21 Maj 2011 o 9:32 pm

   lucyferanie co to znaczy ?
   Ja dziele ludzi na dobrych i na złych i każdy za swe czyny będzie osądzony.

   • katerina404 21 Maj 2011 o 9:44 pm

    Lucyferianie i agenci, to Ci źli, którzy będą się w piekle smażyć na wieki, wieków Amen.

    • zenobiusz 21 Maj 2011 o 10:13 pm

     „niech się wreszcie krew poleje, bo za dużo tego kurestwa.
     będą się w piekle smażyć na wieki”
     No coraz lepiej.Ja naiwny sądziłem że to Bóg,zna serce człowieka,i to on osądzi.

    • karlos33 21 Maj 2011 o 10:14 pm

     W piekle a nie na ziemi będą się smażyć ,to tam ich można nazywać lucefyrianami.

    • volv 21 Maj 2011 o 10:55 pm

     to znaczy, że osiągną swój cel, jeśli Lucyferianie trafiają do piekła to znaczy do miejsca do ktorego dążą. 😉 tak rozumjąc największą karą dla nich byłoby niebo! pułapki mentalne są dla umysłu jednym z ograniczeń nie do przeskoczenia to jak wyobrażenie sobie dźwięku klaskania tylko jedną dłonią.

  • karlos33 21 Maj 2011 o 10:28 pm

   I co mnie jeszcze wkurza to słowo „leming” i to pisanie przez sono w każdym poście słów typu „wybijanie ,zabijanie ,szprycowanie,rozpylanie ,sianie, itp ” normalnie taki natłok informacji że głowę rozwala. Nie idzie inaczej tego pisać, np podawać aktualne informacje co się właśnie stało i podawać do tego odpowiednie źródła a nie pisać o czymś co niczym nie jest potwierdzone.

   • sono 21 Maj 2011 o 10:36 pm

    leming to ty jestes i temu pisze , chociaz do lemingow to i tak nic nie dociera, objetnie jaka forma czy metoda.
    A lucyferanie, medrcu jeden, to sa satanisci, ludzie ,ktorzy swiadomie i dobrowolnie oddali sie we wladze szatana, lucyfera, belzebuaba czy tem podobnych. Wzamian za pare swiatowych swiecidelek typu mamona i wladza.
    I nie udwaj glupa ,ze nic o tym nie wiesz. Chociaz podejrzewam ,ze bedziesz udawal. Nie zdziwi mnie to.
    Widac ,ze jestes jeszcze daleko w lesie ze swoja wiedza tyczaca sie tego co sie aktualnie na swiecie dzieje.
    Nadrabiaj to poki jeszcze cenzury internetu nie zrobili.

    • karlos33 21 Maj 2011 o 10:45 pm

     sono :

     leming to ty jestes i temu pisze , chociaz do lemingow to i tak nic nie dociera, objetnie jaka forma czy metoda.
     A lucyferanie, medrcu jeden, to sa satanisci, ludzie ,ktorzy swiadomie i dobrowolnie oddali sie we wladze szatana, lucyfera, belzebuaba czy tem podobnych. Wzamian za pare swiatowych swiecidelek typu mamona i wladza.
     I nie udwaj glupa ,ze nic o tym nie wiesz. Chociaz podejrzewam ,ze bedziesz udawal. Nie zdziwi mnie to.
     Widac ,ze jestes jeszcze daleko w lesie ze swoja wiedza tyczaca sie tego co sie aktualnie na swiecie dzieje.
     Nadrabiaj to poki jeszcze cenzury internetu nie zrobili.

     Pozostawiam bez komentarza

    • xyz 21 Maj 2011 o 11:27 pm

     Agencie lucyferiański, zbyt dużo wiesz o ciemnej stronie mocy, a o jej ciągłym propagowaniu już nie wspominając. Coś jest na rzeczy, jakiś cel tutaj masz. Ciągle tylko obrzucanie innych błotem, negatywne ich nastawianie do rzeczywistości. Pozostawiam innym ocenę twojego zachowania. Dla mnie jesteś już zdemaskowana.

 45. BArtek 21 Maj 2011 o 9:17 pm

  Nie spij Zadbaj o sowje zycie i rodziny. Otworz oczy i poznaj prawde a ona cie wyzwoli: Inelia Benz: the full interview – with Bill Ryan from Project Avalon
  http://www.philosophers-stone.co.uk Prawda i nauka dla kazdego kto zna angielski

 46. katerina404 21 Maj 2011 o 9:18 pm

  Odnośnie Chołdy, to w Krakowie istnieje wogóle największe bezprawie w Polsce. Tam doszło do bardzo wielu nadużyć gospodarczych i co tu dużo mówić, wręcz kryminalnych, gdyż bliżej niesprecyzowany gang, można się tylko domyślać jaki, skoro stoi za nim prawo, dokonał szerego przejęć majątków prywatnych i firm, podstawiając lewe dokumenty własności. To było tych afer multum i Chołda stał się też ofiarą tych manipulacji. Trzeba wreszcie powiedzieć stop. Facet broni swojej racji, bo doskonale wie, że ją ma i że za jego przeciwnikami stoją krliści, w normalnym rozumieniu prawa, a dość, że jego pozwów nie rozpatrują, to jeszcze go chcą umieścić w psychiatryku. Dokąd tak będziemy znosić bezprawie
  totalne.

  ====================================================================
  monitorpolski: katerina404 – widzę, że znasz sprawę, ale proszę oszczędzaj się w agresywnych treściach. To może dać tylko efekt przeciwny od zamierzonego. Ludzie sami wiedzą co mają robić, buntowanie ich nic nie da.

  • karlos33 21 Maj 2011 o 9:34 pm

   Bezprawie jest takie że tego już nie da się powstrzymać, a wszystkim rządzi mamona.

  • d-u-p-a maryny 21 Maj 2011 o 9:47 pm

   Madam Bazarmedyczny , ciekawe kiedy ty się obudziłaś ,że w Polsce jest granda niezwykła . Na ulicę to powinniśmy wyjść już w 1990 roku .
   Ale co tam ,nadzieja matką wychowanych w kato-licschiźmie ,NIEBO będzie po ŻYCIU .

   • zenobiusz 21 Maj 2011 o 10:20 pm

    „Jest również @Bazarhandel jako @Circ i @Ciri”
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/20/agenturaw-sieci-podyskutujmy/
    Czy mylę się,czy Bazarhandel i Bazarmedyczny,to dwie strony tegoż medalu ??
    No to już wiem czemu nie było dyskusji w temacie.

    • d-u-p-a maryny 21 Maj 2011 o 10:39 pm

     A co ty stary tetryku lepszy jesteś ?
     Jesteś czołowym dezinformatorem na wordpresie , najpierw bujdy z nibiru , a teraz trenujesz allegro i kryształy w plastiku i ty raczysz twierdzić ,że to Polakom coś pomoże . K.Urwa ile was ta sbecja napłodziła h…uje złamane ?

     przyznaj się konfidencie Zenobiusz ile k…rwa dostajesz sbeckiej emerytury h…uju złamany ,na dorobku ….

     i ty śmiesz jeszcze swołocz się podpinać ? gnido czerwona .

  • monitorpolski 21 Maj 2011 o 10:09 pm

   TAK. I ci kryminaliści poczuli się niepewnie, bo się o nich mówi. Zaczynają więc robić błędy, niekoniecznie mówię tu o przypadku Chołdy.

 47. Andre 21 Maj 2011 o 9:42 pm

  Pewną kobietę z Nowej Zelandii zamknięto w psychiatryku, ponieważ pisała do telewizji, domagając się, by przestali kłamać o zamachach z 11 września. Żeby ją zamknąć na oddziale nie wystarczyło stwierdzenie, że ma urojenia. Psychiatrzy szukali pretekstu, by móc orzec, że pani Clare Swinney może się zabić.

  http://clareswinney.wordpress.com/incarcerated-in-a-psychiatric-ward-because-i-said-911-was-an-inside-job/

  Jeżeli ktoś stanowi zagrożenie dla samego siebie, to „dla jego dobra” zgodnie z prawem należy taką osobę hospitalizować na oddziale psychiatrycznym. W Polsce też tak jest. Jeżeli dana osoba nie stanowi zagrożenia dla siebie ani dla innych, to w myśl ustawy o ochronie zdrowia psychicznego nie można jej zamknąć w szpitalu psychiatrycznym wbrew jej woli. Niestety, kiedy ma się do czynienia z machiną totalitarnego państwa, często na nic się zdają zapewnienia, że nie ma się myśli samobójczych ani nie zamierza się krzywdzić innych osób. W każdym bądź razie dobrze jest znać zasady, które obowiązują przy przyjmowaniu osób na oddział psychiatryczny.
  Panu Chołdzie oczywiście bym radził robić wszystko, by nie znaleźć się w psychiatryku. Po psychotropach człowiek nie jest już sobą. Wtedy zaburzenia będące skutkiem działania leków opisuje się jako objawy choroby. Kiedy już jest się na oddziale, to wyjść jest o wiele trudniej. No, chyba że się jest narkomanem. Prawa narkomanów są respektowane. Oni zawsze mogą się w każdej chwili wypisać na własne żądanie.

 48. siedem 21 Maj 2011 o 9:43 pm

  Internet Trolls ‎‎‎‎‎‎‎(people paid to confuse you)‎‎‎‎‎‎‎ — mostly fanatic young Zionists paid by Israeli Government ‎(sort of online „holy war”)

  • zenobiusz 22 Maj 2011 o 12:43 am

   Dzięki,cenny przyczynek.

 49. Ciekawska 21 Maj 2011 o 9:49 pm

  A ty czasem: „Polski Sejm zmienił prawo atomowe

  Polski Sejm uchwalił napisane pod dyktando atomowych lobbystów nowe prawo atomowe.

  Atomowych lobbystów 13 maja (nota bene był to piątek trzynastego) poparli posłowie WSZYSTKICH partii politycznych wchodzących w skład Sejmu oraz WSZYSCY kandydaci niezależni. Zarówno tzw. „opozycja” (PiS), która znów głosowała identycznie jak PO, znajdująca się w koalicji rządowej partia PSL, jak i SLD, która poparła atomowe prawo mimo, że domagała się referendum.

  Jedna osoba głosowała przeciwko (prof. Jan Szyszko), a dwie wstrzymały się od głosu (Barbara Bartuś i Andrzej Dera z PiS). 50 osób było nieobecnych, a cała reszta głosowała „za”. Czyli za uzależnianiem energetycznym Polski od zagranicznych dostawców paliwa nuklearnego, za odpadami nuklearnymi i za narażaniem Polski na skażenia radioaktywne. I to w sytuacji, gdy istnieją inne, bardziej ekologiczne rozwiązania. W leżących na tym samym równoleżniku Niemcy zamykają elektrownie atomowe, a w ich miejsce budują elektrownie geotermalne, słoneczne i inne.

  W tym samym czasie, gdy uchwalano nowe prawo atomowe, rozpoczęła się nagonka na kibiców. Czy był to zbieg okoliczności, czy świadome sterowanie mediami? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami.

  Szczegółowe wyniki głosowania znajdziecie TUTAJ.

  Opracowanie dla „Wolnych Mediów”: Maurycy Hawranek”

  http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/polski-sejm-zmienil-prawo-atomowe/

  • monitorpolski 21 Maj 2011 o 10:11 pm

   Czy oni sądzą, że ujdzie im to na sucho? Przecież idzie takie skażenie z
   Fuck You Shimy, że szpitale będą pełne. Ludzie skojarzą z czego to jest, nie ma szans by udało się choć jedną syfiarnię atomową wybudować!

 50. Waldek 21 Maj 2011 o 9:51 pm

  Bzdury o UFO i latajacych talerzach pisza aby odwracac uwage od tego jak ralizuja swoje plany polecam WHEN ALIENS ATTACK nawww.channel.nationalgeographic.com lub wpisz w google Area 51 a poznasz te wszystkie klamstwa o UFO itp i kto za tym stoi.

 51. katerina404 21 Maj 2011 o 9:57 pm

  trebor :Z obsrwacji wiem,ze krowa ktora duzo krzyczy malo mleka daje.Na kazdym tym podobnych blogow wszyscy biadola organizujmy sie,zmienmy to,jakie to jest fe.I co?I nic.Potwierdza to moja teze ,ze w wiekszosci sa to wentyle dla ujscia frustracji.Oczywiscie nie swiadczy to o ogromnej roli informacyjnej jakie te blogi niosa.Przerabialem to(walke z wiatrakami)jakies efekty to przynioslo namacalne o ktorych nie bede tu mowil ale doszedlem,ze zly kierunek i nie ta droga.Moi znajomi walcza z tym w sposob zorganizowany,petycje,demonstracje.I co?I nic,efekt grochu o sciane.Oni maja caly ten aparat represyjny.Dla tego twiedze,ze swiadomosc(holograficzna)jest najlepszym sposobem na osiagniecie celu.Jeszcze raz celem czlowieka jest dazenie poprzez doswiadczenie do pelnej swiadomosci.Przez to jest w stanie dokonac wlasciwych wyborow i przezywac w pelni swoje zycie.Amen

  A wiesz dlaczego tak się dzieje, bo jest mnóstwo debili, którzy mają za małą wiedzę i skupiaja swoje zainteresowanie, nie na tym co potrzeba, rozmywają się w papce lucyferiańskiej propagandy. Twoi znajomi, jeśli walczą z systemem, to bardzo dobrze robia i to są konkretne działania i ja tez życzę sobie, aby tu piszący, jeśli już nie mają siły działać w realu, albo nie mają na to czasu, to chociaż niech piszą o sprawach rzeczowych, a nie piszę paranoiczne bzdury i prowokuja głupkowate dyskusje, które do niczego nie prowadzą. To chodzi o to, że jeżeli tu ktoś zajrzy na ten blog, a nic nie wie o rzeczywistości, otrzymał ciekawe informacje, które tą rzeczywistość mu przybliżą, a nie czytali bełgot made New Age. Ci, którzy w to wierzą, to błądzą i to ich zasrana soprawa, moze są opóźnieni w rozwoju. Myślę, ze tak czy siak, częśc z nich przejrzy na oczy. Ale jeżeli chcecie ten bełgot ciągnąć na na david icke zapraszam, tam kuopa takich platnych oszołomów lub pożytecznych idiotów się produkuje. A to mają być rzeczowe informacje, jak np o polityce Bliskowschodniej, o Chinach, o Białorusi, bo to bardzo ciekawy aspekt tego co się dzieje, o fałszywych prorokach, o kataklizmach i broni skalarnej, o Tesli i HAARP-ie, o niebezpiecznych zabawkach technologicznych psychopatycznej elity, o Brzezńskim i jehgo układzie z Bushem i Al Kaidą, o zapętlanmiu narodów, o profesorze medycyny z Niemiec, który bez owijania w bawełnę mówi o zbrodniczym kartelu farmaceutycznym, który działa pełną gębą na całym śiwecie morduje ludzi i trzepie nielegalną kasę, a nie o pierdołach rodem z piekła.

  • trebor 21 Maj 2011 o 10:52 pm

   Rozwoj duchowy jest glupkowaty?
   Jak narazie to ty prowokujesz glupkowata rozmowe powodujac nic innego jak klutnie.
   Jesli masz inne zdanie to oczywiscie to szanuje ale z tego”ryczenia”wychodza ci tylko pyskowki.Energia orgonowa jest nie konkretna,ogniwo Maiera(ludzie na tym jezdza).Wybacz ale nie moja to wina ,ze przychodzisz sfrustrowana na ten blog i zaczynasz bezsensowne klutnie.Nie chce sie czepiac twojej rodziny ale jesli masz jakies problemy i chcesz je rozladowac tu to chyba zly adres.Jesli ktos tu zajzy to zobaczy ze koniec swiata przepowiadany byl tyle razy,ze zenada.Prosze mnie nie przyrownywac do New Age bo szanowna pani nie ma zielonego pojecia o czym pisze,dlugo musialbym pisac o tym.W skr.slowo New Age jest jednym z wielu tzw.”wytrychow” majacych na celu dyskredytacje tanim kosztem poniewaz nie argumenty bronia racji ale slowo wytrych.To tak jakbym nazwal szanowna Pania Prowokatorka wiadomych slużb(kto wie moze tak jest?).Kto wierzy w twoje argumenty jego sprawa, jezeli w moje to nie twoja.David Ike i platny oszolom….zenada nawet nie odpowiem bo to ponizej pewnego poziomu.Rzeczowe informacje z Bliskiego Wschodu,Chin jak do tej pory siedzisz na tym blogu i kwiczysz jaki ten system niesprawiedliwy (i jak bys wybila co do jednego tych satanistow)…jak cie czytalem czasami to kojarzyli mi sie dyktatorzy z za Wschodniej i Zachodniej granicy(II woj.Św.)Jak bys mnie czytala to jeszcze raz sprawdz o czym pisalem na blogu i sie troche doinformuj bo zalatuje mi to belkotem.I na koniec…nie wiem jak mam z toba rozmawiac bo zachowujesz sie jak podstrzelona krzykaczka.Ostatni raz z toba wdalem sie w pyskowke i przykro mi ,ze dalem sie sprowokowac.Tyle zlej energi i jadu wystarczylo by na wytrucie calego miasta.Juz ci raz pisalem jesli ci sie nie podoba o czym pisze to po prostu to pomijaj tak jak ja to zrobie z toba i z najwieksza przyjemnoscia.Czuje sie zazenowany cala ta rozmowa z toba.Bardzo ciebie prosze trzymaj sie ode mnie zdala bo brzydko pachie mi twoja energia a z kim sie zadajesz takim sie stajesz jak mowi przyslowie.Jesli nie zmienisz siebie nie chcem miec z toba nic wspolnego.
   Amen

   • trebor 21 Maj 2011 o 11:28 pm

    Wstyd mi za siebie,ze dalem sie sprowokowac katerina404 przepraszam.Jeszcze 2 lata temu tez chcialem powybijac „cale to zlo”ale nie zbyt komfortowo sie z tym czulem.Wiele spraw przemyslalem i dlatego doszedlem do takich wnioskow.Zlego nie zwalczysz zlem o tym nauczal nie tylko Jezus.Swiadomosc to nie tylko przywilej ale i obowiazek krzewienia go.
    Pozdrawiam

  • lupa 22 Maj 2011 o 5:58 am

   Katerina404 to mizia
   uważajcie

  • Annah. 22 Maj 2011 o 6:40 am

   Dla Kateriny i całej star-grupy.

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/20/co-ma-piernik-do-wiatraka/

 52. Waldek 21 Maj 2011 o 9:58 pm

  Moje przebudzeniew http://www.stopsyjonizmowi.wordpress.com

 53. sebecxs 21 Maj 2011 o 9:58 pm

  …a co mówią (mówili) babcie i dziadkowie…. ja już rozumiem – po prostu jesteś NIEDOINFORMOWANY i to BAAAARDZO…. to co piszesz to „wiedza” dla mass…. oprócz medycyny którą masz na myśli jest jeszcze: filipińska, andyjska, chińska i mnóstwo innych tradycyjnych zanim pojawiła się Big Pharma…. po co ja czas marnuję …. homeopatia – którą stosuje B16 i królowa anglii…. ale co tam…dziś to dopiero rozwój w medycynie …. zwłaszcza jak od czasu do czasu atom pier**e….

  • sebecxs 21 Maj 2011 o 10:00 pm

   ..to do xyz – on będzie wiedział…

 54. trebor 21 Maj 2011 o 10:03 pm

  MamyPojechane… :

  kto wiec to wszystko stworzyl ,caly ten wszechswiat w ktorym zyjemy…my???
  Bog jest w nas i tego nie neguje ,z reszat jak bym mogl ,przeciez ON sam to powiedzial.Nie mozna jednak tak tego upraszczac jak ty to robisz… kazdy z nas ma w sobie tyle swiatla co i mroku ,sztuka polega na tym by pozwolic rosnac swiatlu (Bogu) jednoczesnie niszczac mrok (diabla)… tak przynajmniej ja to widze.

  A swiadomosc to swiatlo czy mrok?
  Oczywiscie,ze Bog to stworzyl.
  Powiem ci jeszcze,ze aby dojsc do tak prostych stwierdzen trzeba czasem sporo czasu.Im prosciej tym genialniej i proporcjonalnie do szczescia.
  Poza tym nie wszystko ogarniesz umyslem.Podam ci przyklad – masz problem ktorego nie mozesz rozwiazac,idziesz spac,budzisz sie rano a gotowe rozwiazanie juz czeka(w glowie).Ponoc umysl moze w ciagu sekundy miec 20(pare)mysli,natomiast wyzsza jazn,czy inni nazywaja to dusza 5mil.na sek.Na temat wyzszej jazni pisali tacy jak Freud,Young.Dusza zostala zwazona i ma ok 2g.Ale to juz inne sprawy.

  • katerina404 21 Maj 2011 o 11:15 pm

   Na Freuda człowieku mi się nie powołuj. Dam Ci zaraz linka i pocztaj sobie o Freudzie zasranym http://boskaenergia.wordpress.com/2011/03/26/smierc-bezboznika/

   • trebor 21 Maj 2011 o 11:45 pm

    W.Reich byl psychiatra na niego tez sie powoluje.A tak poza tym nie na nich samych tylko na ich prace.

   • lupa 22 Maj 2011 o 6:12 am

    Katerina404 to mizia
    uważajcie !.!

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 9:15 am

     Tak Lupa Maryny,baba z brodą.

 55. poczytalny 21 Maj 2011 o 10:13 pm

  Dla dyzurnych i przypadkowych czytelnikow :

  Koniec (nazwijcie sobie go jak chcecie) nastapi kiedy Zydzi zaczna opuszczac ziemie.
  Tak nastapil koniec wiez WTC w NYC wtedy Amerykanie zydowskiego pochodzenia w przedzien te dwa klocki opuscili na zawsze.

  Siegajac w glab historii przypomnijcie sobie kiedy i dlaczego Zydzi opuscili Egipt.

  Przy dalszych dyskusjach rozpatrzcie gdzie obecnie Zydzi lokuja sie w najwieksze skupiska i gdzie je opuszczaja ,tez bedzie mieli wnioski o koncu.

  Obudzcie sie jutro trzezwi i wypoczeci ,bedzie wam potrzeba duzo sil.

  DOBRANOC !

 56. katerina404 21 Maj 2011 o 10:13 pm

  Jestem jeszcze w stanie zastanowić się nad tą tzw, cholograficzną rzeczywistością, bo z tym zetknęłam się zupełnie przypadkiem gdzie indziej w realu i faktycznie jakaś zbiorowa świadomość istnieje. Jednak bajki w stylu, że trzeba tylko tym sie karmić i nic nie robić, aby przeciwstawiać się złu są bzdurą. To jest kreowane jak sądzę po to, aby ludzie żyli w nieświadomości, nie interesowali sie, co Ci psychopaci zamierzają i karmili sie ułudą, ze samym myśleniem sprowadzą na siebie szczęście. A jak możesz byc szczęśliwy, jeżeli codziennie w Palestynie tysiące malutkich, bezbronnych, cudownych i niewinnych dzieciaczków ginie od bomb w swoich łożeczkach, albo ma pourywane rączki lub nóżki. Nie możesz wykreować sobie czegoś, co nie istnieje,To jest oszustwo. Trzeba łączyć się w jedność, ale tylko między dobrymi ludźmi. Zło trzeba demaskować i takich ludzi omijać szerokim łukioem. To są ludzie zepsuci do granic bólu i dla nich już nie ma ratunku. Oni dawno temu zaprzedali duszę diabłu i razem z nim śmieciem, pójdą na zatracenie. Dla nich ratunku już nie ma. Teraz liczą się tylko dobrzy, normalni ludzie, którzy muszą zdemaskować i wykurzyć to podelstwo, tych padalców z planety.

  Ta cała szopka z matką ziemią, nie ma nic wspólnego z dobrem dla środowiska, to wszystko ich papka, i ścierwiaste kłamstwa. Nas chcą uczynić współwinnymi wszystkich swoich zbrodni. Nie, ja na siebie ich zbrodni nie przyjmuję i nie przyjmuję ich chorego, patologicznego bełgotu. To oni odpowiadają za całe zło tego świata i dobrze o tym wiedzą. Robią z Was durniów, jak nie w ten, to w inny sposób, bo działają wielotorowo. To są przegrani ludzie, szatan ma ich w swoim władaniu i chce od nich więcej i więcej, a przede wszystkim więcej ofiar i większego zwiedzenia jak największej ilości dusz. Ja siarę czuję na odległość. Czuję jej smród. Jestem nieprzemakalna i nic mnie nie zwiedzie. Trzymam się bibli i bezspornych faktów.

  • volv 21 Maj 2011 o 11:37 pm

   wszytsko co postrzegamy jako ego, musi przejśc przez filtr umysłu, który powinien byc tylko NARZĘDZIEM, paradoksalnie umysł i ego zdaje sobie sprawę ze sowjej słabości, ograniczoności i ulotności, przez proste manipulacje oszukuje swoje prawdziwe JA mówiąc że jest jedyne i najważniejsze. Jednak ego doskonale wie, że jest ukształtowane przez środowisko zewnętrzne, bo to jedne z jego zadań i tak wystarczy wziąc dopiero urodzonego człowieka i umieścic go w określonym środowisku i takie powstanie ego, jeśli czarne dziecko wychowają eskimosi – będzie eskimosem, oczywiście zauważy odmiennośc fizyczną ale mentalnie będzie eskimosem, nawet patriotyzm można mu zaszczepic.
   Nauka stała się podobna do religii – niestety szukając odpowiedzi z pozycji ego nie ma możliwości zobaczenia pełnego obrazu, dlatego nie potrafią odpowiedziec najbardziej fundamentalne pytania, np. chcąc poznac materię doszli do atomu i się zorientowali że jest to coś tak ulotnego iż nawet nie ma możliwości uchwycenia elktronów, a Plank stwierdził że sam fakt obserwacji ma wpływ na jej wynik! (teoria kwantowa)
   Umysł nie jest w stanie objąc Boga – po tworzy obraz mentalny, złożony z porównań do czegoś co może sobie wybrazic, obrobic przeanalizowac, dlatego nie może go znaleźc… i tu jest cały klucz do poznania czym jest Bóg, kontrola obserwacja, myśli i wejście w stan wyłączenia myśli wtedy możemy doświadczyc tej siły który tworzy naszą fizycznośc jak i cały wszechświat, każdy z nas ma w sobie boga on nas wszystkich łączy to jest ta podstwowa siła będąca każdym z nas a zarazem jednością. Słowami się nie da tego opisac, stad trudnosci wszystkich tych którzy chcieli tę prawdę przekazac. Tak długo jak trzymamy się tylko fałszywego małego ja, tak długo nie poznamy prawdy.

  • lupa 22 Maj 2011 o 6:13 am

   Katerina404 to mizia
   uważajcie .!!

 57. sono 21 Maj 2011 o 10:45 pm

  Juz SAM fakt chemtraili, czyli smug chemicznych rozsiewanych codziennie na calym swiecie, juz sam ten jednyny FAKT powinien wzbudzic podejrzenia czym kieruja sie obecne rzady robiac to. Dlaczego nas truja jakimis mieszankami barium, aluminium i lich wie czego jeszcze?? Dlaczego zatruwaja tym glebe, wody, zwierzeta, ptactwo itp???
  I oni sie z tego NIE tlumacza. MAIN medie nie podejmuja tego tematu. Politycy nic na ten teamt nie mowia. Cocho sza. zaptyaj sie to cie do psychiatryka wywioza.
  Juz same ten jedyny fakt powinien postawic nas wszysktich na nogi. A nie stawia. A takich faktow jest setki, tysiace. ja nie rozumiem jak mozna byc tak zaslepionym, zaczadzonym zeby tego nie widzec. Zeby udawac jak idiota ze wszystko jest ok.

  • karlos33 21 Maj 2011 o 10:50 pm

   No dobra rozpylają, teraz pytanie ile lat to rozpylają i jakie są efekty tego rozpylania? czekam na konkretne informacje jeżeli wiesz lepiej.

   • katerina404 21 Maj 2011 o 11:35 pm

    Takie są efekty tego rozpylania, ze w plucach i układzie krwionośnym krążą Ci metale ciężkie, które zatruwają organizm. Wielu ludzi detoksykuje się na własne sposoby, gdyż długotrwałe działanie metali ciężkich powoduje powolny proces niszczenia układu immunologicznego i z tego powstają tzw. choroby cywilizacyjne, tak się to teraz ładnie nazywa: jak cukrzyca I i II typu, rak krwi, czyli białaczka, Alzheimer, Parkinson, choroby serca, płuc i nerek,łącznie z niewydolnością, choroby tarczycy i inne, które powoli oscylują, nakładają się na siebie, atakując następne narządy, gdyż jeżeli jeden narząd jest sprawny, a drugi zakłócony, to niejako przejmuje jego funkcje i pracuje ze zdwojoną siłą. Panowie tego świata postanowili nas zdepopulować i są na to dokumenty, więc jest to już w tej chwili jedynie tajemnica Poliszynela i tylko wyjątkowo odporni na wiedzę, o tym nie wiedzą, ale to już, jak mowię ich problem. Nikt nikogo na siłę do wiedzy nie zmusi. I przestań zadawać głupkowate pytania, bo nie jesteś jakimś fachowcem, który ma zamiar podważyć istotne fakty, bo wiesz tyle co zjesz. A ja wszystko sprawdziłam, dosłownie wszystko, co się pisze, a ponieważ jestem mega dociekliwa, więc dorwałam nawet lekarzy z prostymi kręgosłupami i wycisnęłam z nich co nieco. Całą wiedzę na temat tego co się dzieje mam w małym paluszku i ostro przesianą przez sito. Dyskusje w stylu agenturalnym, na zasadzie udowodnij mi też znam na pamięć i czuję smród na odległość, tak, że się nie wysilaj, bi Ci żyłka piardnie. Jesteś zbyt mało inteligentny, abyś mógł robić za autorytet. Marniutko Ci to wychodzi. I wiesz co, musiałabym się drugi raz narodzić, żeby słuchać Ciebie, a nie ludzi, którzy naprawdę maja coś do powiedzenia i siedzą w temacie po uszy. Musisz zmienić styl, bo Twoje intencje prześwietliłam Rentgenem.

    • xyz 21 Maj 2011 o 11:41 pm

     Pokaż jakieś wyniki badań (mogą być twoje, ale odpowiednio udokumentowane), że metale ciężkie w organiźmie – jeżeli już występują – są skutkiem rozpylania chemtrailsów nad naszymi głowami.

    • zenobiusz 21 Maj 2011 o 11:49 pm

     Czemu więc nie propagujesz sposobów neutralizacji chemtraili,a jedynie podsycasz panikę i siejesz agresję.???

    • lupa 22 Maj 2011 o 6:17 am

     Katerina404 to mizia
     uważajcie .!!!

   • katerina404 21 Maj 2011 o 11:42 pm

    I k..urwa nie udawaj, że nie wiesz i nie zadawaj durnych pytań, bo nikt Ci nie będzie tu poematów pisał, o sprawach, które już dawno były przerabiane. Jeśli naprawdę jesteś żądny wiedzy, to wysil swoją mózgownicę i sam sobie szukaj w necie, tak jak to robili inni, a jakie wnioski sobie wyciągniesz to Twój zasrany biznes. Brzydzę się paroma rzeczami i jestem na to cholernie wrażliwa ;kłamstwo, ignorancja, bezczelność, pazerność, bezduszność i głupota.

  • xyz 21 Maj 2011 o 11:37 pm

   Zadałem ci wcześniej pytanie, ale kazałaś mi się spakować i wyjść. Zapytam więc raz jeszcze. Jak to jest, że tych chemtrailsów 100 lat temu nie było, a ludzie żyli krócej, niż obecnie ? Po co NWO bawi się z nami w ten sposób, skoro ma potężną broń, jaką jest HAARP, która może wywoływać kataklizmy na niewyobrażalną skalę ? I ostatnia kwestia – skoro jest to rozpylane na zlecenie rządu, to dlaczego ci rządzący chodzą wśród nas, pod tym samym niebem ? Trują się świadomie, swoje rodziny, swoich bliskich ?

   • katerina404 21 Maj 2011 o 11:47 pm

    Sam sobie kretynie odpowiedz. Nikt nie będzie rozmawiał z człowiekiem, który jest na tyle leniwy, aby nie umieć znaleść rzxetelnych informacji i ich sobie poskładać w całość, tym bardziej, że Ty akurat zadajesz za duzo durnych pytań, a nic nie wnosisz na tym portalu. Takie pytania egzaminacyjne zadawaj swoim dzieciom, jak sobie na to pozwolą.

    • zenobiusz 21 Maj 2011 o 11:51 pm

     Poza wynikami badanie grzybów,które są niejednoznaczne,nie ma dowodów na to co piszesz.Są wyssane z palca,by siać panikę.

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 1:05 am

     To kolega Mizia do Ciebie.Może na to odpowiesz???
     d-u-p-a maryny
     21 Maj 2011 o 9:47 pm | #168 Odpowiedz | Cytat
     10 Rate This
     Madam Bazarmedyczny , ciekawe kiedy ty się obudziłaś ,że w Polsce jest granda niezwykła . Na ulicę to powinniśmy wyjść już w 1990 roku .
     Ale co tam ,nadzieja matką wychowanych w kato-licschiźmie ,NIEBO będzie po ŻYCIU .

     zenobiusz
     21 Maj 2011 o 10:20 pm | #169 Odpowiedz | Cytat
     00 Rate This
     „Jest również @Bazarhandel jako @Circ i @Ciri”
     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/20/agenturaw-sieci-podyskutujmy/
     Czy mylę się,czy Bazarhandel i Bazarmedyczny,to dwie strony tegoż medalu ??
     No to już wiem czemu nie było dyskusji w temacie.

    • lupa 22 Maj 2011 o 6:18 am

     Katerina404 to mizia
     uważajcie!!!

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 9:13 am

     Nawet nicka leniu nie zmieniłeś porządnie zmiana d na l i wykreślenie Maryny.To lenistwo cie właśnie gubi,zwłaszcza umysłowe lenistwo..Nie zatrzesz tego co wyżej,za późno.Bazar-Circ ci podziękuje,a jest mściwa,oj jest.

    • widzę 22 Maj 2011 o 3:07 pm

     zenobiusz :
     Nawet nicka leniu nie zmieniłeś porządnie zmiana d na l i wykreślenie Maryny.To lenistwo cie właśnie gubi,zwłaszcza umysłowe lenistwo..Nie zatrzesz tego co wyżej,za późno.Bazar-Circ ci podziękuje,a jest mściwa,oj jest.

     jak to jest zeno – ty nigdy nie zostawiasz ŻADNYCH WARTOŚCIOWYCH INFORMACJI, zawsze jakiś chłam jakieś śmieci – pod swoim nickiem albo annah. Przypełzasz tu żeby zatruwać powietrze, żeby siać ferment, żeby przepychać się z kolejnymi wcieleniami mizi i śmiecić na blogu Monitora ! PŁACĄ CI ZA TO AŻ TYLE ? W $ CZY W EURO ? Nie wystarcza ci już twój marny blog i przedruki z Monitora ? Musisz tu zostawiać swoje stolce ? Tak to sobie zaplanowaliście z mizią ? Niby się kłócicie, ale akurat na tym blogu ? Umówiliście się żeby niszczyć pracę gojów swoimi czosnkowymi kłótniami ? Nie zaczepiaj innych blogerów bo narobisz sobie za dużo wrogów – uważaj !
     JESTEŚ ŻAŁOSNY ZENEK – BYDGOSKI CZOSNKOWY SB-KISIEL !

 58. rzeczony 21 Maj 2011 o 11:02 pm

  pojutrze podaję cię do prokuratury za sianie fermentu.

 59. Andre 21 Maj 2011 o 11:04 pm

  @sono masz rację. U mnie od wczoraj pełno robią tych smug. Wystarczy się zatrzymać na pięć minut i popatrzeć na niebo, by wyciągnąć oczywiste wnioski. Ale ludzie wolą myśleć, że to normalne po przelocie samolotu, a pogoda ma to do siebie, że się potrafi szybko zmieniać.
  Polecam wszystkim dobrego bloga o smugach chemicznych i nie tylko:
  http://chemtrailswielun.blogspot.com/2011_04_23_archive.html
  Tam między innymi można przeczytać takie słowa:
  „W ciągu ostatnich 10 lat, niezależne testy Chemtrails w całym kraju wykazały niebezpieczną, niezwykle trującą mieszankę: bar, szklane włókna powlekane nano-aluminium (CHAFF), promieniotwórczy tor, kadm, chrom, nikiel, suszona krew, zarodniki pleśni, żółte mykotoksyny grzybni, dwubarek etylenu i włókna polimerowe. Toksyczny, bar jest podobny do arsenu. Znany jest jego negatywny wpływ na serce. Aluminium [glin] uszkadza mózg. Liczne testy (gleby, wody, i powietrza) wykonane przez niezależnych naukowców pokazały obecność tych związków, które wykraczają poza skalę dopuszczalnych poziomów.”

  • zenobiusz 21 Maj 2011 o 11:25 pm

   Tylko chembustery mogą temu przeciwdziałać.Jakoś nikt nie chce się tym zainteresować.
   http://zenobiusz.wordpress.com/chembuster/

   • katerina404 22 Maj 2011 o 12:28 am

    Ja się interesuję chembusterami, ale powiedz mi, co mi to ta, że ja chembuster zainstaluję sobie na posesji, jak pojadę kawałek dalej, albo pójdę kawał od domu i tam chembustera nie bedzie. Musiałabym go zainstalować sobie chyba na czubku głowy. Fakt na działce sobie go zainstaluję, zawsze to jakaś ochrona, przynajmniej na chwilę.

    • d-u-p-a maryny 22 Maj 2011 o 1:09 am

     Tobie pomoże tylko Zenobiusz i jego cudowne dłonie .

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 2:06 am

     Co jest Bazar,nie pozdrowisz Miziaka ???

 60. teosia 21 Maj 2011 o 11:19 pm

  Katerino 404 – czy modlitwa uratowała te twoje dzieciaczki? czy uratowała świat przed kataklizmami, wojnami, ludobójstwem? Ty się nie módl, tylko dawaj swoją postawą przykład – oczywiście nie nadając nikomu od debili, bo to bardzo przykra choroba. Myśli i wypowiedzi wracają do właściciela szybciej niż myślisz.

 61. wacpan 21 Maj 2011 o 11:23 pm

  mamy nowego bohatera http://www.youtube.com/watch?v=I7YJhlYSzas

  • zenobiusz 21 Maj 2011 o 11:32 pm

   Możesz IMĆ nie śmiecić na tym blogu???

 62. wacpan 21 Maj 2011 o 11:25 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=I7YJhlYSzas new hero

 63. volv 21 Maj 2011 o 11:45 pm

  krótko o dzisiejszym końcu świata,

  Zło się karmi strachem, zapowiedzi z telewizorów itp. wywołało w określonej liczbie ludzi strach, u niektórych pradopodobnie niewybrażlany poziom strachu. Zło musi byc coraz słabsze jeśli ucieka się do takich metod aby się nakarmic…….

  • zenobiusz 21 Maj 2011 o 11:53 pm

   Masz absolutną rację.Wystarczy poczytać występy nowych na tym blogu,by zobaczyć jak generuje się strach,i agresje.

   • zenobiusz 21 Maj 2011 o 11:56 pm

    Jedno zastrzeżenie.Zło jest nie coraz słabsze,a coraz silniejsze,dla tego ,psychotronicznie wpływa na coraz więcej ludzi.Zło potrzebuje jak najwięcej energii.Spieszy się i mobilizuje.

    • d-u-p-a maryny 22 Maj 2011 o 1:13 am

     Zenobiusz ma antidotum ,kupujcie i niego piramidki . pamiętajcie niewolnicy wy jesteście u podstawy piramidki ,….kupujcie …..kupujcie

  • trebor 22 Maj 2011 o 12:08 am

   Nie pamietam dokladnie ale jesli zrobie blad to poszukam i sprostuje.
   Otorz nasz mozg odbiera zle emocje ,nerwy itp.na pewnych czestotliwosciach Hz i tu
   jest sedno, wszystkie urzadzenia do kontroli umyslu pracuja na takich czestotliwosciach.Jesli jestes szczesliwy fale mozgowe nie odbieraja negatywnego sygnalu.O tym pisal W.Reich ale bedzie moze jeszcze okazja podzielic sie tymi informacjami.Poza tym te demony(reptylie)zywia sie tymi zlymi emocjami.
   Napisal bym cos na ten temat ale to sa chore tematy…pomine wiec.

   • zenobiusz 22 Maj 2011 o 12:13 am

    Ja steram się to analizować.Wiedza,o przeciwniku,to broń.Pozdrawiam.

    • navajo88 22 Maj 2011 o 12:35 am

     Święte słowa !!!!!!!!!!!

   • katerina404 22 Maj 2011 o 12:38 am

    Ja wiem o tym, ale ciężko się nie denerwować, jak wszedzie tyle zła i niesprawiedliwości, ze Cię krew zalewa, to trzeba być ze stali, żeby się od tego odgrodzić. Kiedy to wszystko się skończy do cholery? Przecież to światło, musi w końcu wyjrzeć i zmiażdżyć tych psychopatycznych fanatyków w stylu np Brzezińskiego, Rockeffelara, Rotschilda, Busha, Clintonowej i innych popieprzeńców.

  • katerina404 22 Maj 2011 o 12:17 am

   Tak i pojawia się coraz więcej fałszywych proroków. Dlatego nie wyrokujmy, a skupmy się na faktach, jak np, o tym co mówiły dziś oficjalne media w Ameryce.

   Otóż dziwna synchronizacja zdarzeń. Bo okazuje sie, że powódź, może być na zamówienie, ot tak, pstryknij i jest. Zaczęły się ćwiczenia na wypadek kataklizmów i w tym właśnie czasie, kiedy w New Madrod Zone były całe tabuny wojsk i innych służb mundurowych, pojawiła się powódź, cóż za zbieg okoliczności i panowie mundurowi natychmiast tą powódź ogarnęli formułując wały ochronne. Cóż za przebiegłość i jak cudownie, „spontanicznie”, zsynchronizowane wydarzenia. Rząd amerykański naprawdę ma tych Amerykanów za głupków. Wszystko się dzieje na trzy cztery jak w Chinach. Powódź w odpowiednim czasie, to już wiadomo, że sama z siebie nie powstała, tylko te padalce przyłozyły swoje brudne łapska.

   • zenobiusz 22 Maj 2011 o 12:55 am

    Ta powódź i kataklizm jest zapowiadana od kilkunastu lat,np na blogu http://poleshift.ning.com/ Niezbyt rozgarnięty klimatolog, był w stanie ją przewidzieć od lat kilku,analizując narastanie trendu,więc nie bredź, jakbyś się szaleju najadła.Podobno studiujesz pilnie wszelkie źródła,Cóś nieskuteczne to studiowanie.

   • millena461 22 Maj 2011 o 1:57 am

    KATERINA… kochana cos ci sie poprzestawialo albo udzielilo od SONO – to bylo przewidziane od dawna tak jak pisze ZENOBIUSZ na „poleshift,ning.com
    wiem bo czytam ta strone od dawna a wlasciwie poznalam ja dzieki ZENOWI, tak ze poczytaj wiecej materialow dowiesz sie wszystkiego, wiem ze nie znasz angirlskiego, ale od tego jest google chrom. Przyda Ci sie nim podejmiesz temat OK?
    pozdrawiam

   • lupa 22 Maj 2011 o 6:20 am

    Katerina404 to mizia
    uważajcie!.!

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 9:07 am

     Za póżno Mizia ,nie zatrzesz co napisałeś.

    • Annah. 22 Maj 2011 o 11:03 am

     a ty kto lupa kataryny?

 64. katerina404 21 Maj 2011 o 11:59 pm

  Deklaracja Balfoura brzmiała dość niewinnie, i podjęto starania by oświadczyć

  … nie zostaną podjęte żadne działania, które mogą naruszać prawa obywatelskie i religijne istniejących nie-żydowskich społeczności w Palestynie, lub prawa i status polityczny, z którego korzystają Żydzi w jakimkolwiek innym kraju.

  Ale syjoniści nigdy nie chcieli ojczyzny ze znaczną nie-żydowską społecznością. Od samego początku byli zdecydowani, by nie tworzyć wielokulturowej, pluralistycznej demokracji, którą tak bardzo planowali dla Ameryki i reszty europejskiego świata. Chcieli szowinistycznego, etniczno-religijnego, czysto żydowskiego państwa, ale nie mogli tego ujawnić, dopóki nie zdobyli władzy. Między sobą jasno wyrażali zamiar stworzenia etnicznego państwa – zdumiewająco podobnego do najbardziej przez nich znienawidzonego: nazistowskich Niemiec.

 65. katerina404 22 Maj 2011 o 12:04 am

  xyz :Pokaż jakieś wyniki badań (mogą być twoje, ale odpowiednio udokumentowane), że metale ciężkie w organiźmie – jeżeli już występują – są skutkiem rozpylania chemtrailsów nad naszymi głowami.

  Chemtrails jest faktem, ale faktycznie, te trucizny masz równiez w wodzie, którą pijesz, w żywności i wszędzie, że o lekach nie wspomnę. Zresztą ja aptek i lekarzy unikam, jak diabeł swieconej wody.

 66. navajo88 22 Maj 2011 o 12:49 am

  zenobiusz :

  Ja steram się to analizować.Wiedza,o przeciwniku,to broń.Pozdrawiam.

  czyli panie zeno w nas jeszcze żyje duch odziałów specjalnych !!!!!! hahahahaha

  • zenobiusz 22 Maj 2011 o 1:00 am

   Czego się mały Jaś nauczył…..Pozdrawiam.

   • navajo88 22 Maj 2011 o 1:57 am

    To stary Jan nie zapomni !!!!! hahahahaha

 67. obroncakrzyza 22 Maj 2011 o 5:19 am

  A co na to wszystko Minister Sprawiedliwości, były działacz NZS, czy się wypowiedział?
  I dlaczego ten co skazał, zajmuje się przedterminowym zwolnieniem, czy to normalne?

  Obrońca Krzyża Smoleńskiego
  http://obroncakrzyza.wordpress.com/

 68. Pingback: Znany krakowski działacz społeczny Tadeusz Chołda zagrożony psychiatrykiem! « Dziennik gajowego Maruchy

 69. Andre 22 Maj 2011 o 12:56 pm

  Do szpitala psychiatrycznego dość łatwo trafić, ale wyjść jest o wiele trudniej. Może być jak w tej sztuce Teatru Telewizji pt. „Kuracja”. Momentami jest nawet śmiesznie, ale kiedy obejrzycie do samego końca, może was zmrozić. Polecam.

  Kuracja – Teatr telewizji 1/7

 70. joj 22 Maj 2011 o 1:59 pm

  prawda o Antysemityzmie

 71. zee 22 Maj 2011 o 7:36 pm

  „kto wiec to wszystko stworzyl ,caly ten wszechswiat w ktorym zyjemy…my???”

  @Mamy Pojechane
  Rozważałem kiedyś taką możliwość że świat stworzyli ludzie, cofając swoją świadomość w czasie. Trochę to tak, jak według Karola Darwina Wnuka świat powstał w umysłach pierwszych ludzi Adama i Ewy i niejako rozprzestrzenił się z nich. Albo jak u Berkeleya który uważał że cały otaczający świat jest naszym umysłem -a więc wniosek że poprzez umysł można działać na otajacy nas świat. Który jest w jakimś sensie naszym przedłużeniem.
  Z punktu widzenia współczesnej fizyki nie jest to takie zupełnie nierealne i nieprawdopodobne.
  _____

  Co do współczesnej polskiej psychiatri warto poszukać jej powiązań z eugeniką. Warto też zainteresować się ostatnimi mięsiacami życia Broniewskiego.

 72. karlos33 22 Maj 2011 o 9:14 pm

  zenobiusz :

  To kobieta,nie doczytujesz tekstów. ???

  wg rozumowania sono to mężczyzna a sonia to kobieta 🙂