Wydarzenia i komentarze, 22 maja 2011r

Z dniem dzisiejszym ponownie udostępniam wcześniej zablokowane filmy na kanale 11MinutPL:
http://www.youtube.com/user/11minutpl?feature=mhee#g/u
W związku z zaistniałą cenzurą państwową odnośnie materiałów o Prezydencie RP pragnę przypomnieć reportaże, które przygotowaliśmy wspólnie z Rafałem Gawrońskim jeszcze przed nominacją Pana Prezydenta. Mam nadzieję, że mnie za to nie zamkną i nie zarekwirują mojego sprzętu, dysków i że nie dostanę po ryju. Oto dwie sondy na ulicy po których Gawrońskiego zamknięto na półtora miesiąca w więzieniu:

PANI BARBARA WYMIĘKA – BEZDOMNI PREZYDENTOWI KOMOROWSKIEMU
bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=41byl4JzHqY

Kontynuacja: PALIKOT WYSIADA – WŁĄCZYĆ FONTANNĘ DO CHOLERY!
bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=I5c0MITHZFw

Wybuch wulkanu Grimsvotn – lotniska Islandii zamknięte!
Tę informację będą wszyscy przekazywać, umieszczam to z uwagi na ciekawe zdjęcie jakie zamieścił Los Angeles Times. Wykonane zostało ono na przedmieściach miasta o łatwej do wymówienia nazwie Kirkjubaejarklaustur. W Polsce podobne widoki można było obserwować tylko podczas gazowania w stanie wojennym i obecnie – np. podczas parady homoseksualistów gdy sprzedajna policja rozpędza patriotów dbających o to, żeby Polska była Polską…

Turcja grozi odwetem Izraelowi
Minister spraw zagranicznych Turcji Ahmet Davutogl oświadczył w swoim telewizyjnym wystąpieniu, że jeśli Izrael dopuści się kolejnego rozlewu krwi na wodach międzynarodowych to Turcja „odpowie koniecznym działaniem”. Chodzi o nową flotyllę, która będzie wiozła pomoc Palestyńczykom w Gazie prześladowanym na ich własnym terytorium przez Izrael. Flotylla planowana jest na koniec czerwca, w konwoju weźmie udział 1500 osób z ponad 100 krajów. Organizuje ją islamska organizacja charytatywna z siedzibą w Istanbule.
Davutogl oświadczył jednak, że rząd turecki nie jest przychylny jakimkolwiek konwojom, jednakże musi bronić swoich obywateli, gdyż powodem konfliktu jest „nielegalna” blokada Gazy. Najlepszym rozwiązaniem wg. tureckiego ministra byłoby zażegnanie sporu pomiędzy Hamasem kontrolującym Gazą i Fatahem. gdyż wtedy powód dla którego istnieje blokada Gazy zniknie i nie będzie potrzeby wysyłania żadnego konwoju.
Relacje pomiędzy Izraelem i Turcją uległy zaostrzeniu po ubiegłorocznym napadzie izraelskich piratów rządowych na wodach międzynarodowych na tzw. „Flotyllę wolności”, podczas którego zginęło 9 obywateli tureckich.

Teksas: woda z kranu jest radioaktywna!
W Teksasie wybuchł skandal związany z informowaniem ludności n.t. skażenia radioaktywnego. Ujawnione wewnętrzne e-maile Komisji ds. Czystości Środowiska ( TCEQ- Texas Commission on Environmental Quality) wskazują na niezgodne z prawem działania wysokich urzędników tej Komisji. Maile zostały ujawnione na wniosek Prokuratora Generalnego Teksasu, który opublikował je za pośrednictwem stacji telewizyjnej KHOU-TV. Otóż Komisja podjęła decyzję o obcinaniu skrajnych wyników badań, aby średnia nie wychodziła ponad normę. Takie wyniki przekazywano władzom federalnym i wszystko było OK.
Prezes TCEQ z okresu gdy zostały podjęte te decyzje, Kathleen Hartnett White broniła się na łamach KHOU-TV twierdząc, że nowe standardy opracowane przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA) są zbyt rygorystyczne i mogą być powodem nakładania wielomilionowych kar na małe wspólnoty mieszkaniowe. Podparła się w tym badaniami naukowymi.
Należy dodać, że sprawa radionuklidów w wodzie pitnej dotyczy okresu na długo przed awarią w Fukushima – wypłynęła jednak dopiero teraz gdy zaczęto na to zwracać większą uwagę.

Woda z kranu radioaktywna w 13 kolejnych amerykańskich miastach
Badania w 13 miastach potwierdziły obecność radioaktywnego jodu-131. Skażenie nie przekracza jednak maksymalnej dawki – są to wartości od 10 do 2 krotnie mniejsze od dozwolonej 3 pikocurii na litr. Najwyższe skażenie odnotowano w Chatanooga w stanie Tennessee – 1,6 pikocurii. O wiele gorzej jest jeśli chodzi o deszczówkę – w Boston woda miała 92 pikocurie, a w Boise w Idaho aż 390 pikocurii. Dodatkowo nastąpiło skażenie radioaktywnym cezem. Próbki powietrza w różnych miastach także wykazały obecność radionuklidów. Sytuacja jest więc coraz gorsza, a skażenie się kumuluje. Widać to wyraźnie po próbkach mleka, które w różnych miastach jest skażone na progu bezpieczeństwa 3 pikocurii na litr. W Phoenix dawka nawet przekracza dozwolone 3 pikocurie. Nie ma obaw o bezpośrednie zagrożenie zdrowia, gdyż normy są ustalane na działanie w przeciągu długich okresów czasu, jednak jak wiadomo, sytuacja w elektrowni Fukushima wcale się nie stabilizuje -wręcz przeciwnie, może dojść do jeszcze poważniejszego skażenia niż na początku.

Reklamy

235 responses to “Wydarzenia i komentarze, 22 maja 2011r

 1. millena461 22 Maj 2011 o 11:50 am

  to jest STRASZNE w jaki sposob dzialaja na terenie CALEJ Ameryki Polnocnej.
  taka jest prawda.To swiadczy w jaki sposob chronione jest zdrowie ludzkie.
  Strasznie przykre.Teraz wiem dlaczego ludzie zle sie czuja. 😦

  • trop 22 Maj 2011 o 11:34 pm

   Dlaczego nikt nie broni tego dziennikarza ?

   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dramatyczny-apel-znanego-dziennikarza-16-tys-zl-al,1,4337753,wiadomosc.html

   Dramatyczny apel znanego dziennikarza. 16 tys. zł albo areszt
   21.maja 2011, 12:15
   Po wyroku za krytyczny komentarz z 2007 r. znany dziennikarz śledczy Jerzy Jachowicz ma na koncie komornika. Proces wytoczył mu były SB-ek płk. Ryszard Bieszyński. Duża, jak na możliwości dziennikarza, kara może sprawić, że trafi do aresztu. Pełnomocnik Jachowicza zwrócił się już o ułaskawienie do prezydenta Bronisława Komorowskiego.
   Jerzy Jachowicz, jak mówi w rozmowie z Onet.pl, utrzymuje się jedynie z emerytury i symbolicznego honorarium z radia internetowego Wnet. Z uwagi na to złożył zażalenie i skargę na postępowanie egzekucyjne komornika.

   cd w linku

   • trop 22 Maj 2011 o 11:52 pm

    Z FORUM :
    To jest czlowiek ,ktoremu SBecja podpalila mieszkanie
    ~HanyS
    i w efekcie skoku balkonu zona poniosla straszna smierc.
    O ile dobrze pamietam,zona Jachowicz byla prokuratorem wpsierajacym Solidarnosc i strajkujacyh w Ursusie. W wyniku podpalenia przez ‚Nieznancyh sprawcow’ jego zona zabila sie wyskakujac z 3 pietra z corka zlamala sobie kregoslup. Pan Jachowicz jest jedyna osoba ktora ja wspiera i utrzymuje.
    Nie jestem ‚fanem’ pana Jachowicza i tego jak postepuja od jakiegos czasu, ale uwazam to za dziwny ‚zbieg okolicznosci’ iz zostal skazany.
    Uwazam,ze powinnismy mu pomoc.

 2. galluss 22 Maj 2011 o 12:08 pm

  Kononowicz proponuje Tuskowi.

  • galluss 22 Maj 2011 o 12:14 pm

   OPRÓCZ STRONKI „zmianynaziemi” i „losyziemi” proponuję również

   stronę: informacje.is

   wybuchł wulkan, chmura na wysokości 20 km. Lotnisko w Keflaviku zamknięte…

   http://informacje.is/index.php?option=com_content&view=article&id=3309%3Achmura-o-wysokoci-20-km&catid=83%3Az-kraju&Itemid=145&lang=pl

  • monitorpolski 22 Maj 2011 o 12:23 pm

   Rewelacja ten Kononowicz!

 3. oz 22 Maj 2011 o 12:26 pm

  o jezusie .. już mam zakwasy od biegania do sklepu .. co jeszcze wybuchnie , zatrzęsie albo spadnie ?

  • sono 22 Maj 2011 o 1:10 pm

   Bieg to zdrowie:)

 4. galluss 22 Maj 2011 o 12:40 pm

  chciałbym wam przedstawić prawdę, gorzką prawdę jaka szykuje się na polskiej scenie politycznej – ZOSTANIECIE ZNOWU OSZUKANI, zwiedzeni obiecankami, i sie znowu nabierzecie na GIERKI MASONERII WARSZAWSKIEJ

  po pierwsze, nie ma czegoś takiego jak PO i PiS, nie ma PSL SLD, wszystko jest totalnie zinwigilowane przez masonerię i syjonizm międzynarodowy z punktem centralnym w Izraelu

  teraz szykuje sie roszada na polskiej scenie politycznej, media robią taką propagandę aby już nikt nie głosował na PiS ( to robią od dłuższego czasu) i aby nikt nie głosował na PO ( TO ZACZĘLI ROBIĆ OD ZAMKNIĘCIA STRONY „ANTYKOMOR”)

  aby polacy uwierzyli, że RZĄDY TUSKA to nazizm i komunizm itd. I DLATEGO MEDIA TYPU TVN24 PRZYŁĄCZYŁY SIĘ DO NAGONKI NA TUSKA

  bo to prawda, ale najważniejsze jest to, że zamiast PO i PiS chcą wstawić na ich miejsce == JanuszA KorwinA-Mikke == KTÓRY WSPÓŁPRACUJE Z Obozem Narodowo-Radykalnym, i który neguje całkowicie nasz, lub NIE-nasz rząd, mówiąc, że to nie jest demokracja

  HaHaHA – i kto to mówi? agent? kolejny mason? – patrzcie:

  Janusz Korwin-Mikke – (Ozjasz Goldberg )-

  mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w
  latach 1962-82. [Stronnictwo Demokratyczne partia
  sojusznicza PPR a potem PZPR; „Stronnictwo
  Demokratyczne” miało szerokie powiązania z
  masonerią]; brał udział w protestach studenckich
  ’68 roku; Założył w 1984 r. wraz ze Stefanem
  Kisielewskim Partię Liberałów „Prawica”. W 1987
  roku został prezesem nowopowstałego Ruchu Polityki
  Realnej [w 1989 r. przekształcony w Unię Polityki
  Realnej])

  i co to ma być? fałszywa roszada na scenie politycznej? zamiast TUSKA dadzą wam kogoś gorszego? który udaje przyjaciela?
  taki sam mason jak Michnik

  pozdrawiam i zyczę miłej niedzieli

  zastanówcie sie nad tym – KAŻDY KOGO POKAZUJĄ W TV TO MASON, ILLUMINAT, a korwin-mike JEST BARDZO WYSOKO W ORGANIZACJI

  • marek 22 Maj 2011 o 12:52 pm

   Hahah teraz będę agentem dezinfo. Mikke już miał przypinane kilka nazwisk. A wystarczy nieco więcej poczytać, by dowiedzieć się, że to od niemieckiego pradziada Mucke, który prowadził w Warszawie cukiernie.

   Ozjasz Goldberg to nic innego jak skompromitowana właśnie przez postać Mikkego strona polonica, gdzie to zwyczajne półprawdy, a więc gównoprawdy.

   • zenobiusz 22 Maj 2011 o 1:01 pm

    Ależ jesteś,nim od pierwszej,na tym blogu ,odsłony.

   • hjk 22 Maj 2011 o 4:56 pm

    kogo ciekawi wiecej szczegółów to na blogu urbasia wpis pt. korzenie, tam jest akapit o „działaniach” JKM.
    ustawa lustracyjna z 1992 to była zasłona dymna dla wcisniecia Polski w neokolonialny traktat stowarzyszeniowy, jak sejm zaczał sie burzyc, to podrzucili agentów a traktat bokiem czy szantażem przepchnięto…

  • zenobiusz 22 Maj 2011 o 1:00 pm

   Moim zdaniem,diagnoza jest z grubsza słuszna,z tym że inaczej widzę PiS.To jedyna siła, która może wygrać zdecydowanie wybory,i zmienić Polskę.Inicjatywa z „muszką i szpadą”,jest sposobem na rozbicie głosów prawicy.Podobnym zabiegiem,jest uporczywe ubieranie Kaczyńskich w jarmułkę,i gloryfikowanie wszechwładzy,spoconych facetów,z lokalizacją w Izraelu,którym właśnie nawaliła klimatyzacja.

   • koniowi zamelduj 22 Maj 2011 o 2:02 pm

    I tu się zdradziłeś , widać twoją krecią robotę jak na dłoni .
    Galluss prawidłowo opisał rolę tych fałszywych partii .
    Podział ról i zadań ,a przede wszystkim spolaryzowanie i zantagonizowanie spoleczeństwa .

    Właśnie PIS zagospodarowuje starszych ludzi do spółki z Rydzykiem ,a w najbliższych wyborach nic się nie zmieni poza wzrostem poparcia dla SLD i być może koalicją PO-SLD i dalej będą kręcić lody ,a Pis udając przyzwoitkę dalej będzie odgrywał teatrzyk opozycji .

    Sitwa była ,jest i będzie ,póki ten kraj totalnie nie zbankrutuje .

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 2:10 pm

     On nic ,nie opisał.Rzucił parę uogólnień,charakterystycznych dla tzw”prawdziwków” tj.”prawdziwych polaków”,którzy apelują o głosowanie na jakiś plankton,by osłabić PiS,lub niegłosowanie,czyli głosowanie nogami ,na PO.Zapominałeś dodać oczywiście że Ojciec Rydzyk,jest Żydem,podobnie jak Jan Paweł II

    • marek 22 Maj 2011 o 2:21 pm

     Najgorsze jest to że przyjdzie jakiś Lepper2, Ikonowicz a nie daj Boże Ziętek i będzie wrzeszczał, że to wszystko przez liberałów 🙂

     Liberalizm w Polsce był przez kilka miesięcy kiedy obowiązywała ustawa Wilczka. Od tamtej pory chyba większość tu nie ma wątpliwości, że idziemy ku „socjalizmowi światowemu”. I grupa przy JKM przynajmniej nie sprawia wrażenia, że chce nam tu zaproponować narodowy socjalizm.

    • kosiardeyablos 23 Maj 2011 o 8:50 pm

     PIS czy ZWIS to jeden ch…..j, wszystkie te badziewie do piachu! polsce potrzebna jest świeżyzna a nie swołocz magdaleniana. wszystkie partie i tym podobne smietniki są przeorane pozazmysłowym peniorem prosto w rowek i w iksik. Każdy ktory tu popiera jakiekolwiek polityczne badziewie ma zryty beret, a i jeszcze jedno – od wczoraj mierzymy czas od zera, no przecie był koniec swiata, cały wieczór siedziałem z zoną na polance żłopiac browarka i czekałem na ten cholerny koniec i co? dupa blada!!!! hahahaha……tak że do ogółu!!!! nieróbcie siary!!!!Pozdro z Polic i okolic!!!!

   • koniowi zamelduj 22 Maj 2011 o 2:28 pm

    Głupa rżniesz . Nie ma na kogo głosować . Co dało Polakom ,Społeczeństwu jakiekolwiek głosowanie po 89 roku ?
    Rozwalenie gospodarki ,rabunek ,bieda ,
    bezrobocie.

    Oczywiście bogactwo Polski zostało zagrabione przez szemraną klikę ,międzynarodowe korporacje i banki .

    Nowoczesne niewolnictwo z 30 letnim batem kredytowym ,to zyskaliśmy głosowaniem na farbowane marionetki .

    Udawaj dalej ,dobrze ci idzie .

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 2:48 pm

     Tak wygląda demagogia hasełkowa,ćwicz dalej,bycie zindywidualizowany,pod końskim ogonem.

    • sono 22 Maj 2011 o 4:21 pm

     masz racje a ZENIO to agent. Uwaga na niego.!!!!!!!!!!!!!
     Wyjatkowo agresywny.!!!!!!

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 4:35 pm

     Sono@,co jest,z twoją polską czcionką,zniknęła z twoich postów,wczoraj ,ok 12.12.Nie odzyskałaś,czy jak Marek@ okazujesz wolność obywatela,wobec przemocy.Fajny pomysł ale nieskuteczny,podobnie jak opluskwianie.Polacy ,są od was inteligentniejsi.Wam pozostaje,jedynie podnoszenie głosu.

    • ramires 23 Maj 2011 o 8:11 am

     Mówisz kolego o biedzie. Proponuję byś pojechał pod jakikolwiek supermarket i popatrzył na biedę. Oczywiście jak znajdziesz miejsce parkingowe. Te ” puste ” koszyki a w nich pasztetowa i ocet. Szkoda gadać !

   • Talbot 22 Maj 2011 o 2:41 pm

    Zenobiusz – 100% racji!
    Mam wrażenie, że J.Kaczyński nie dożyje do wyborów.

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 2:49 pm

     Wielu,obawia się tego.Wszystko w rękach opatrzności.

    • marek 22 Maj 2011 o 3:22 pm

     Zgadza się Jarosław to mąż stanu, w przeciwieństwie do brata, który również popijał wódkę z Kiszczakiem i układał się w Magdalence.

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 3:33 pm

     Marek@,,zamiast zniesławiać S.P.Prezydenta,spójrz sobie w lustro.Nie masz żadnych dowodów,a jedną ręką popierając,drugą wbijasz nóż.

    • marek 22 Maj 2011 o 3:51 pm

     No rzeczywiście nie widać jak dźwiga kielicha, http://ma.blox.pl/resource/zdrajcy.jpg ale ważne, że mówił „Magdalenka nie była zła”, Okrągły stół nie był zły, traktat lizboński w ostateczności też nie był zły. Sprzedawczyk i tyle.

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 5:00 pm

     Te argumenty,dla politycznych,ćwierćmózgów,podaruj sobie.To zgrane płyty,nie chwycą,nie tym razem.

    • katerina404 22 Maj 2011 o 5:20 pm

     talbot Ty też zgłupiałeś Kaczyński jest częścią tego chorego systemu. On całymi łapami siedzi w Izraelu i anglo-amerykańskimm imperium. To tylko pozorna gra opozycji. Prawdziwa opozycja nie istnieje, tak samo jak w Ameryce. Kurde muszę wyjść, ale jak wrócę, to wrzucę Wam ostatnią oficjalną wypowiedź Kaczyńskiego, to zbaraniejesz. O czym Wy wogóle mowicie. Jedynie gallus mówi do rzeczy.

    • tabłotAGENT 22 Maj 2011 o 8:42 pm

     tabłot agencie – czego tu szukasz ? mizia kazał szczuć ? śmiecić ? załatwiłeś nwo a teraz szukasz nastepnych ofiar do skasowania ? razem z zenem i mareczkiem ?
     marne agenciory !

    • millena461 22 Maj 2011 o 9:08 pm

     TALBOT nawet niemow glosno tego, bo jakis idiota bedzie znowu chcial „zaistniec” I ….

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 9:11 pm

     Skąd ja znam ,tego koryfeusza polityki.Ach,już wiem,jeden z niszowych blogów gdzie stosuje się, uporczywe ubieranie Kaczyńskich w jarmułkę,i gloryfikowanie wszechwładzy,spoconych facetów,z lokalizacją w Izraelu,którym właśnie nawaliła klimatyzacja.

   • monitorpolski 22 Maj 2011 o 4:53 pm

    Przyłączam się do Zeno. Na pewno PiS będzie dla Polski bezpieczniejszy – wokół PiS jest sporo młodych ludzi o nastawieniu patriotycznym i katolickim. Wczoraj z takimi rozmawiałem – jest ich dużo. Ale przyznają, że i PiS jest rozwalany od środka, przejmowany i przez to osłabiany. Sądzę, że jeśli chcemy szybkich zmian na nieco lepsze to tylko PiS.

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 5:05 pm

     Powinna pilnie powstać partia o korzeniach NDeckich,ale nie” farbowani partioci”,a rzeczywista reprezentacja tych ugrupowań.Rządy monoparti,mającej cały parlament,w sumie mamy teraz.Jest to pokusa,której,lepiej,by politycy nie mieli.Dwie silne patriotyczne partie.to było by optymalne.Muszą się ścierać różnice programowe,inaczej może zacząć się klakierstwo.Pisałem o tym przy okazji ostatnich wyborów prezydenckich i parlamentarnych.Formuje się środowisko wokół PNP Prof.Kozłowskiego,a „prwadziwki”znów odkurzają plankton.

    • millena461 22 Maj 2011 o 9:14 pm

     Nareszcie ktos tu jest z „otwarta glowa” popierwm Was ZENO I MONITOR bo taka jest prawda.
     s/p L.K byl niewygodny dlatego musial Smolensk. Gleboko wierze ze Polska przejrzy na oczy.

   • katerina404 22 Maj 2011 o 5:12 pm

    zenobiusz albo śpisz albo deinformujesz podam Ci zaraz link do poglądów Pana Kaczyńskiego, który całymi łapami siedzi w Izraelu i anglo-amerykańskim imperium. Przestaję Cuię słuchać. Chyba nie wiesz co mówisz.

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 5:29 pm

     Ty zaraz a ja już.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2010/08/13/2894/

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 5:32 pm

     Może jeszcze to.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2010/09/11/prof-ryszard-henryk-kozlowskipo-jaroslawie-kaczynskim-nastepny-na-celowniku-prawdziwkow/

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 5:35 pm

     Jeszcze to,
     http://zenobiusz.wordpress.com/2010/09/08/zohydzic-pis/
     i to
     http://zenobiusz.wordpress.com/2010/08/28/zbierali-haki-by-go-zniszczyc/Nie chce mi się wklejać .Mój blog ma wyszukiwarkę a i w Googlu można wpisać Kaczyński zenobiusz blog,dużo ram tego.

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 5:44 pm

     http://zenobiusz.wordpress.com/2010/06/16/potomek-dynastii-piastowjaroslaw-kaczynski/
     Starczy.Wy zresztą nie czytujecie,tylko powtarzacie wyuczone lekcje.

  • lololo 22 Maj 2011 o 1:36 pm

   jak te partie poza sejmem razem pija wodke i smieja sie z teatrzyku jaki robia rzeby dzielic spolecznosc. Korwin Mikke mowi troche prawdy po to aby sie sprzedac.

   • zenobiusz 22 Maj 2011 o 2:03 pm

    To picie wódki,to rodem z „urbanówki”.Masz może jakieś linki,zdjęcia,wskazujące, że to jakaś tendencja, o której nic nie wiem?

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 2:06 pm

     Spraw sobie polską czcionkę,na prawdę takie trudne,dla stroskanego patrioty ??

    • kosiardeyablos 23 Maj 2011 o 9:01 pm

     to nie tendencja , to fakt. wystarczy ci wizyta w kawiarence na wiejskiej…..koniec komentarza, wiem bo byłem i widzialem!!! A!!! nie należe do zadnej sitwy i takie tam- jakby kótremu przyszło na myśl jaskieś insynuacje, nie lubie bezpodstawnych oskarżeń!

   • marek 22 Maj 2011 o 2:05 pm

    na 99% galluss to talbot 🙂 taki agencik na tym forum.

    Jak wszystkie TV w jeden dzień zmienią politykę z promowania socjalizmu na wolność gospodarczą i Mikke będzie raz na miesiąc w reżimowych TV, to jestem w stanie uwierzyć, że to mason-dywersant próbujący obalić system policyjno-biurokratyczny reżim.

    Już bardziej obawiał bym się Grzegorza Schetyny. Człowieka bez życiorysu, niż JKM z grupą wolnościowców, którzy mają też głowy na karku i sam JKM by nic nie zrobił. Zresztą wolał bym nawet mieć łagodnego dyktatora w stylu Irańskim, niż rząd d*pokraków UE i całego tego żydowskiego rządu światowego.

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 5:08 pm

     BrawoMarek@!!!!A mizia =zeno=Annah.Już to było.Że też ktoś was toleruje w tej pracy.Ja nie zatrudniłbym,nawet do zamiatania ulicy.

    • rambo8 22 Maj 2011 o 5:30 pm

     No,ico,Marku?sam,sie,sprzedałeś
     mówiąc,że,gallus,który,robi,dużo
     dobrej,roboty,to,agencik.
     Tym,jednym,zdaniem,udowodniłeś,że
     agencik,to,ty,jesteś.

    • Talbot 22 Maj 2011 o 6:22 pm

     Talbot na wielu forach zalazł syjonistom za skórę…

   • sono 22 Maj 2011 o 3:39 pm

    lolo nie dyskutuj z zeneiem.
    On mi zalatuje agentem.

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 3:51 pm

     Nie tylko,baba z brodą,ale do tego,baba z miedzianym czołem.Myślisz że nikt nie pamięta wczorajszego dnia.??Miło że dyrygujesz zespołem,ale zamieszczenie tu obrzydliwego filmu z atakiem na Benedykta XVI,nie pozostawia cienia wątpliwości,czyim agentem jesteś.Dołu.!!!

    • sono 22 Maj 2011 o 4:23 pm

     bedendykt to anty- papiez i mason ,podobnie jak JPII. Podobnie jak i caly posoborowy watykan. Wielka Babilosnka Nierzadnica.
     Broniac ich, bronisz lucyferianow.

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 4:30 pm

     No,ładny papierek lakmusowy,wystaje ,teraz tylko patrzeć,kto za.

    • millena461 22 Maj 2011 o 9:22 pm

     SONO czy ty jestes NORMALNA??? juz ci sie od tych filmikow w glowie przewrocilo?? m\MOWIE CI ZAMOW SOBIE EGZORCYSTE dobrze Ci radze kobieto z ciebie wychodzi nie 1den ale kilka szatanow w roznych postaciach.
     B R E D Z I SZ przestan juz robic zamet – bo to jest ZALOSNE

  • Lutek 22 Maj 2011 o 2:36 pm

   Napisz jeszcze, że w USA też zbliża się roszada i Ron Paul jest „BARDZO WYSOKO W ORGANIZACJI” bo chce normalnej Ameryki, ale to tylko taka zmyłka.

   To komu my mamy wg ciebie wierzyć?

   Ja w tym roku będę głosował na partię JKMa i namawiał do tego kogo tylko mogę. Mieszkam w miasteczku <5000 mieszkańców ale wiem że startuje stad do sejmu jedna osoba, którą nieco znam i nie jest to jakiś przygłup, kolejna świnia do zawsze pełnego koryta, tylko przyzwoity człowiek, z przyzwoitego domu, z pewnymi już dokonaniami.

   I będe głosował na JKMa za to ze pojawił się na proteście Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu i poparł pana Jachnika.

   Za to, że co miesiąc protestuje pod sejmem przeciw uciskowi podatkowemu.

   Za otwartą krytykę kołchozu UE którego ja nie chciałem, moja gmina była zdecydowanie przeciwko w czasie referendum akcesyjnego ale dzięki, pożal się Boże, demokracji zostaliśmy wcieleni do ZSRE.

   Za otwieranie oczu na islamizację Europy która za kilka pokoleń zdechnie.

   Jak masz tyle do zarzucenia temu człowiekowi, to proroku zrób kolejny filmik, zobaczymy czy monitor go tu zamieści, tylko nie zapomnij zawrzeć w nim CZEGOKOLWIEK na podparcie swoich rewelacji. a jeśli nie to nie siej paniki po od biadolenia nic się nie zmieni. Masz dowody to je przedstaw, a jak nie to nie wkurzaj ludzi. Nie myli się ten kto nic nie robi, a jkm na pewno nie siedzi teraz na ***** jak ty i nie o obrabia jej tobie.

   • zenobiusz 22 Maj 2011 o 3:09 pm

    Wiele jest argumentów,dla czego ,nie JKM.Nie pora na tą dyskusję,zresztą wczoraj już ktoś je przytoczył.Jeden jest argument najważniejszy.JKM,nie ma szans na przejęcie władzy w Polsce.Sukcesem będzie,jeśli przekroczy,próg 5%.I będzie to 5% odebrane Jarosławowi Kaczyńskiemu.On jest tego świadom,i robi to od lat.Zainteresuj się bliżej przeszłością swojego idola.Dobrze ci to zrobi.

    • monitorpolski 22 Maj 2011 o 4:56 pm

     To najważniejszy argument. JKM trzeba popierać, ale w wyborach nie ma jeszcze szans. Niech buduje struktury – PiS potrzebuje sojuszniczej partii.

   • galluss 22 Maj 2011 o 3:11 pm

    kto ja siedze na d*pie i niby nic nie robie?

    – dzięki mnie 4 tys. polaków ściągneło film „zniesławienie” – czyli prawda o izraelskim lobby i o tym, że ANTYSEMITYZM NIE ISTNIEJE i jest to wymysł pejsów, film blokowany w wielkiej brytanii i przez międzynarodową masonerię

    – dzięki mnie ludzie, którzy są zajęci pracą mogą u mnie na kanale obejrzeć zestawienie prawdy o FUKUSHIMIE – wywiady z profesorami, doktorami i ludzmi z fairewinds – obejrzało 40 tys. polaków

    zanim coś napiszesz to zastanów sie, bo ja nie mam zamiaru sie z tobą – internetowym człowiekiem kłócić, ale uszanuj to, że ktoś ma swoje zdanie i Janusz Korwin-Mikke ma prawdopodobnie powiązania z masonerią

    i będzie wielkie oszustwo, kolejne na Polskiej scenie politycznej, TY ZAPEWNE TEŻ GŁOSOWAŁEŚ NA PO bo myślałeś, że to CAŁKIEM INNA PARTIA NIŻ PiS – A TO TEN SAM BAJZEL

    równiez teraz będzie podobnie z panem Januszem, oni wszyscy to ci sami ludzie, grają dobrych i złych policjantów ale wszyscy pochodzą z tego samego komisariatu

    tak więc proszę zamilcz i sie nie odzywaj, jak chcesz sprawdzić kim jest Mikke to sprawdz a mnie o to nie proś, bo za ciebie nie będę pracował, pomyśl sam

    • marek 22 Maj 2011 o 3:32 pm

     Tak ma powiazania z masonami. Mowil ze ClubOfRome i CFR straszyl w latach 60, ze zabraknie ropy juz w latach 80. 🙂 Teraz podobnie jest z globalnym ociepleniem. Strasza a co gorsza kradną biliony $ na walke a tu masz, jeden wulkan i juz cale zaoszczędzone CO2 poszlo w pizdu.

     Aha teraz pisze bez polskich znakow, bo jestem wolnym czlowiekiem. Bo widze ze tu ludzie przykladaja znaczenie do licznika na yt albo kto jak pisze.

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 3:38 pm

     Tia,na kompa z polską,wsiadł kolega,na pilniejszym odcinku,czy na taki oszczędnościowy pomysł, wpadło szefostwo??? Jestem wolnym człowiekiem,więc jak jest cień szansy,na wyeliminowanie części agentury,storpeduję go z przyjemnością,w imię wolności,i szczęścia ludu.

    • marek 22 Maj 2011 o 3:55 pm

     Internauci! Nie dajcie się wpuszczać w maliny!

     http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Internauci-Nie-dajcie-sie-wpus,2,ID427676141,n

     Dobra na dziś tyle. Skończona dniówka 🙂 idę popatrzeć na burzę zrobioną haapem.

    • monitorpolski 22 Maj 2011 o 4:58 pm

     Gallus, ty faktycznie COŚ robisz – tu nie ma wątpliwości. Filmiki o Fukushimie niejednego obudziły. Ale sądzę, że JKM to nie jest zło jakiego się obawiasz.

   • Taka prawda 22 Maj 2011 o 8:49 pm

    Obawiam się, że nie ma juz czegos takiego jak JKM i jego partia bo go po latach dołowania i robienia kreciej roboty sondażowej z niej wywalili. A z samego JKM jest jaki patryjota jak z Leppera który wypłynął na szerokie wody medialne dokładnie wtedy jak:
    – rolnicy się burzyli;
    – rolnicy olewali związkowców z PSL wiedząc o ich sprzedajnej naturze,
    wiec SBecja dała im Samoobrone by skanalizować strajki i mieć kontrole nad nimi.

    Pomyśl rozsądnie czemu JKM mimo takich „dobrych” programów gospodarczych zawsze miał te planowe mniej niż próg wyborczy. Czemu zawsze lżył kobiety w swoich przemówieniach?

  • monitorpolski 22 Maj 2011 o 4:51 pm

   Gallus, ale nie podałeś jak wyjść z tego „masonizmu”?
   A czy Gallus to dobra nazwa na polską partię?
   Ja już dawno proponuję żeby jacyś młodzi ludzie założyli „Polski Fidesz”.
   A co do Korwina, być może, ale przecież oni potrafią z każdego zrobić agenta i żyda…

  • Stanisław 22 Maj 2011 o 6:36 pm

   Dziękuję za linki

  • katerina404 25 Maj 2011 o 2:21 am

   No widzisz gallus, ja to rozumiem, Ty to rozumiesz, a Zenobiusz uparcie tkwi przy Kaczyńskich i żadna ludzka siła go od tego nie odwiedzie, jedynie Bóg może go natchnie rozwagą i zrozumieniem. Bardzo trafna, jak zwykle z Twojej strony uwaga i nawet pozwolisz, że po lekkiej zmianie, dopiszę to na swoim blogu do pewnego artykułu, aby uzupełnić wiedzę dla Polaków o mataczeniu opinią publiczną.

 5. Konarski 22 Maj 2011 o 12:53 pm

  Ale FARSA. A lemingi to łykają.
  Jak już zniszczą i zdziesiątkują Iran to potem znajdą dowody wobec roponośnej Wenezueli?

  Iran zapłaci odszkodowania za atak na WTC?
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/iran-zaplaci-odszkodowania-za-atak-na-wtc,1,4338620,wiadomosc.html

  • Konarski 22 Maj 2011 o 1:02 pm

   Następna kłamliwa prowokacja USA! Do Iranu nieustannie podskakują, bo tak chce Izrael!
   Dziwna rzecz – teraz Iran jest winien, a pamiętamy dobrze, że napaść na Irak czy Afganistan była uzasadniona tym, ze to Irak i Afganistan były rzekomo „odpowiedzialne” za atak na wieże WTC 11 września 2001!

   Przecież to bezczelność i kłamstwa w żywe oczy i w biały dzień.

   • sono 22 Maj 2011 o 1:13 pm

    a niech zadaja. Na miejscu Iranu powinni zrobic swiatowa pokazowke i ukazac KTO wlasciwie stal za atakiem na wieze WTC.
    Ten atak to kolejne wielkie szlabierstwo ktore wielu ludziom otworzylo oczy , tak jak w Polsce Smolensk.

    • rabarbarek 22 Maj 2011 o 3:15 pm

     Iran juz to robil wielokrotnie. Na forum ONZtu Ahmadinejad probowal obnazac klamstwa Zachodu , ktorymi karmi sie spoleczenstwa a skutek byl taki , ze przedstawiciele krajow zaprzyjaznionych opuszczli sale w czasie jego wystapien. Telewizje konczyly transmisje i tylko w mediach niezaleznych mozna bylo znalezc jego wypowiedzi. Niektore byly tak mocne , ze widocznie niektorzy bali sie , ze ich uszy prawdy nie wytrzymaja. Nawet nie trzeba pisac , ktore to kraje , wiadomo. A swoja droga to zupelny brak kultury , jesli olewa sie w ten sposob prezydenta jakby na to nie patrzec , wolnego kraju i czlonka ONZ. O zadnym dialogu nie moze byc mowy jesli pewne kraje traktuja swiat jak swoj kolchoz , w ktorym robia co chca.
     Konarski , dziwisz sie jeszcze , ze klamia? Ja przestalam sie dziwic tym na gorze [co nie znaczy , ze w jakikolwiek sposob to toleruje ] , dziwie sie , ze doly to lykaja jak kaczki kluski , i nawet pytania nie zadadza jak to jest naprawde. Mowie o dolach politycznych , wybranych przez spoleczenstwo , aby ich reprezentowaci zadawali gorom pytania , dochodzili prawdy ,a nie milczeli jak banda ciemnych tchorzy . Wsrod tysiecy takich wybranych mozna znalezc kilku, doslownie kilku , ktorzy wychylaja sie z szeregu a reszta poza przytakiwaniem i usmiechami , nie potrafi zadac prostych pytan i zazadac na nie odpowiedzi. Zyjemy w tak zaklamanym swiecie , ze trudno dokopac sie do prawdy pod sterta klamstw.

    • rabarbarek 22 Maj 2011 o 3:23 pm

     Pamietacie piosenke Drogi Prezydencie? Jedna z przebudzonych „artystek” , niejaka Pink zaspiewala , wtedy jeszcze prezydentowi Buszowi, Co czyjesz kiedy patrzysz w lustro? , Co czujesz kiedy widzisz bezdomnych na ulicy?, Czy dobrze spisz , kiedy my placzemy? itd. Kariere sobie zepsula , ale nalezy podziwiac ja za odwage.

    • peryskop 22 Maj 2011 o 5:02 pm

     @rabarbarek – podany przez ciebie link zablokowany ze wzgledu na …

     Tu jest Pink live:
     http://www.dailymotion.pl/video/x2q5sm_pink-dear-mr-president-live_music

    • Taka prawda 22 Maj 2011 o 8:52 pm

     Prezydent Iranu gra w tej samej drużynie co reszta, w necie są jego zdjecia z dłonią szatana jak się wzajemnie pozdrawiają.

   • peryskop 22 Maj 2011 o 3:48 pm

    @Konarski – w 2001 roku „winnym” za 9/11 był tylko Afganistan!

    Uzasadnieniem dla inwazji na Irak w 2003 roku była „broń masowego rażenia”, ale ponieważ jej tam nie znaleziono ani nie udało się jej podłożyć – stopniowo media dociążały Husseina za 9/11 choć nigdy nie przedstawiono jakichkolwiek dowodów.

    Ale masz rację – na zasadzie chucpy oprócz Iranu za 9/11 powinna zapłacić też Wenezuela.

    Bo Libia już płaci…

  • monitorpolski 22 Maj 2011 o 5:00 pm

   I tak to wszystko działa – oparte jest na ludobójczo-kryminalnych mediach, które od początku były częścią spisku – można to wykazać na podstawie „relacji” – ułożonych ze skryptem. Zrobili jednak sporo błędów jak ci z BBC, gdzie kobita stoi i mówi że WTC7 się zawalił, a za nią ten budynek jeszcze stał przez 20 minut!
   To właśnie o tym mówił Pieczenik nawiązując do rzekomego zabicia Bin Ladena – „nie róbcie psy-op na obywatelach amerykańskich, bo to się źle skończy”. Oni dalej robią psy-op, jeszcze gorsze. Najbardziej komiczną psy-op wg. mnie było wręczenie Obamie pokojowej nagrody Nobla i Orła Białego pewnemu draniowi medialnemu

 6. nowy84 22 Maj 2011 o 1:49 pm

  protesty w Czechach:

  http://www.psz.pl/index.php?option=content&task=view&id=37981

  a u nas…ładna pogoda…i ciemnogród jednocześnie :/

 7. sono 22 Maj 2011 o 2:19 pm

  rewelacyjny artykul o masonskim miescie ASTAN (SATAN??), stolicy Kazahstanu wybudowanej w xxi wieku.
  Polecam przejrzenie
  http://vigilantcitizen.com/sinistersites/sinister-sites-astana-khazakhstan/

 8. sono 22 Maj 2011 o 2:35 pm

  A tu tez ciekawe artykul o Rockefeller center, kolebce Lucyferianizmu
  „That is probably why the unsuspecting masses come every year to celebrate Christmas in this Luciferian temple without even realizing it. While the Rockefeller Center celebrates man’s triumph over God’s tyranny, it also celebrates the Illuminati’s tyranny over the ignorant man.”
  „Dlatego tez NIC NIE podejrzewajce tlumy ludzi przychodza tu co roku, aby celebrowac Boze Narodzenie w tej „swiatyni Lucyfera” bez zdawania sobie sprawy z tego. Podczas gdy centrum Rockefellera czci tryumf czlowieka nad „Boska tyrania” ,jednoczesnie celebruje tez tryum tyranii Illuminati nad oglupialum
  ( ignoranckim) czlowiekim.

  http://vigilantcitizen.com/sinistersites/sinister-sites-rockefeller-center/

 9. mee 22 Maj 2011 o 3:02 pm

  Można to jakoś potwierdzić?:http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/fukushima_i_zolty,p1981957780

  • marek 22 Maj 2011 o 3:37 pm

   Można. U mnie sosny kwitły jakieś tydzień temu. Nawet nie wiesz ile takiego żółtego pyłu można natrzepać z jednego drzewa.

  • monitorpolski 22 Maj 2011 o 5:05 pm

   To powinno być na czołówkach gazet!

 10. sono 22 Maj 2011 o 3:10 pm

  A tu kolejna „gwiazdka”/idiotka Natalia Kills ( zwroccie uwahe na jej ksywe z piekla rodem) ,ktora lucyferianie promuja na wypadeja jak parchata suka, czyli lady gaga sie troche przynudzi. Juz sama analiza tego co sie oferuje pod nazwa tzw. pop culure wystarczy, zeby byc pewnym ,ze lucyferianie rzadza w media ( i nie tylko). To co oni proponuja dzieciom i mlodziezy to czyste Evil z dna piekiel.
  A to ,ze zaczadzala publika tego slucha, to kupuje i podziwia swiadczy tylko do jakiego stopnia ludzie sa zaczadzeni i oglupiali. Glupota ludzka jest niepojeta. Nie wiem, czemu sie jeszcze dziwie. Tragedia.
  http://vigilantcitizen.com/musicbusiness/natalia-kills-zombie-and-wonderland-dedicated-to-illuminati-mind-control/

 11. sono 22 Maj 2011 o 3:16 pm

  Pierwsze co kazdy powinien najpierw zrobic to wywalic telewizor na smietnik. ja nie mam juz tego dzidostwa od ponad 5-6 lat i bardzo dobrze mi z tym. Znaczy sie mam tv ,ale mi sluzy to tylko do ogladania filmow na dvd czy video od czasu do czasu ( zreszta robie to coraz rzadzjiej czesto zwracam nie obejrzane filmy do biblioteki lub znajomych ). Naprawde nie brakuje mi tv.
  Polecam.

 12. sono 22 Maj 2011 o 3:23 pm

  @rabarbarek Masz racje ze do prawdy trudno sie dokopac. Ale prawda jest to .ze illuminati/lucyferianie juz przejeli rzady i szykuja sie do ostatecznej zagrywki. To juz jest prawda nie do podwazenia. Trza przyznac, ze niestety zyjemy w bardzo ciekawych czasach. Ostatecznych??
  Warto jednak sie szkolic i czytac z roznych zrodel. Podejrzewam, ze niedlugo nie bedzeimy mogli miec do tego dostepu. Tzra lykac te wiedze poki mozna, nawet jezeli jest ona dosc chaotyczna i nieuporzadkowana. Mnie osobisce bardzo zastanawia rola KK w tym wszystkim. Od kiedy KK zszedl na dorge nieprawosci?? Wierze W Boga i wierze ze Jego nalezy sie trzymac w tym calym balaganie i za NIm isc, ale mam niesamowice duzo watpliwosci do KK, do religii rzymsko-katolickej jako takiej. Jestem przekonana, ze KK po soborze Watykanskim 2 na pewno stal sie antykosciolem. Ale przygotowania do tego musialy zajsc dlugo wczesniej.
  Jak dlugo??

  • Ewa Polska 22 Maj 2011 o 4:27 pm

   Sono,

   Az do Soboru Watykanskiego II msza była odprawiana po łacinie, a na dodatek ksiądz podczas mszy stał tyłem do wiernych. Czy tego ci zal?

   KK ma większy problem niz Sobor Watykanski II – i na tym polega głowny i największy problem KK. Ale jak jest napisane w NT: „Prawda was wyzwoli.”

   • sono 22 Maj 2011 o 4:37 pm

    stal tylem do wiernych ,ale przodem do Boga i skladal bezkrwawa OFIARE na Oltarzu za przeblaganie za nasze grzechy. I tak powinno byc.!!!!!
    A teraz stoi tylkiem do Boga i odprawia uczty przy STOLE.
    Ty naprawde nie widzisz tej roznicy.???
    Kolejny klasyczny przyklad zaczadzenia.

    • Taka prawda 22 Maj 2011 o 9:09 pm

     Jak to wygląda u zydów? Tam tez rabin stoi tyłem?

  • Taka prawda 22 Maj 2011 o 9:07 pm

   Od powstania był już nieprawy, powstał by szerzyć nieprawość. Nawracanie pogan to tak naprawde była walka z wiernymi Chrytusa*. Ich bezpardonowe, jak w ST, wyzynanie.

   * choć by to zrozumieć trza się grzebnąć w zamierzchłej historii

 13. galluss 22 Maj 2011 o 3:24 pm

  patrzcie – nie mogłem się powstrzymać i zrobiłem screena – CENZURKA INTERNETU NA

  wiadomosci.onet.pl

  Napisałem posta na onecie i wiedziałem, że go ocenzurują bo mam niewyparzoną mo*dkę, zresztą zawsze usuwają posty dotyczaće antysemityzmu na każdym takowym portaliku

  http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?hashr=1&discId=11141970&page=3&AppID=15#forum:NCwxNSwxMSwxMTE0MTk3MCwwLDAsMCxmb3J1bTAwMS5qcw==

  a tutaj screen z przybliżeniem, zacząłem pisać o Izraelu, który powinien odszkodowania wypłacić Polsce – i komentarz usuneli w przeciągu chyba kilkunastu minut

  http://imageshack.us/photo/my-images/545/postusunity.png/

 14. Talbot 22 Maj 2011 o 3:32 pm

  Komentarz z bloga Urbasia:

  Oglądam sobie ten link http://www.youtube.com/watch?v=qqKKGfeZucI i wszystko staje się jasne. Netanjahu przyjechał do Obamy z tekstem ,że atakujemy Iran ( tzn. Żydzi) , niszczymy im te wszystkie reaktory i instalacje. Jednak islamiści pakistańscy na bank spróbują użyć islamskiej bomby atomowej w ramach odpowiedzi. I ten link jest właśnie o neutralizacji pakistańskiej broni atomowej przez USArmy. Ten wypad na BinLadena wygląda ,że nie był w celu stuknięcia go ( przede wszystkim) lecz w celu sprawdzenia pakistańskich wojsk obrony przeciwlotniczej – podczas ataku na silosy z pakistańską bronią atomową wiedza o tym będzie absolutnie kluczowa. To tłumaczy , dlaczego Chiny wystosowały wczoraj ( czy przedwczoraj) ultimatum USA: wszelki atak na PAkistan będzie w całą mocą odparty . Warto zauważyć, że ZSRR nigdy wobec USA ultimatum nie wystosowały!. I dlaczego wczoraj Obama podczas rozmowy z Netanjahu miał minę , jakby za chwile musiał wypić z litr octu. A juz myślałem , ze ten koniec świata ze wczoraj to takie bajeczki – a tu wygląda , ze istotnie wczoraj zapadła decyzja o takim czymś 😦 I potrwa to kilka mc – aż zima atomowa nas nie wymrozi.

  ~bunkrowiec, 2011-05-22 11:42

  • monitorpolski 22 Maj 2011 o 6:08 pm

   Pieczenik wszystko wytłumaczył, dodaj do tego jeszcze Wesley Tarpleya sprzed 2 lat jak już wtedy mówił, że celem jest Pakistan i … CHINY!
   Szykuje się wojna z Chinami i tu jest problem. Amerykanie chyba nie mają szans przejęcia broni atomowej Pakistanu, Gul powiedział że jest już rozlokowana w 100 rożnych miejscach, o ile nie był to blef. To co się dzieje to jest wszystko totalne szaleństwo – realizowana jest chyba opcja Sampsona.

 15. sono 22 Maj 2011 o 3:34 pm

  Tu kolejny przyklad masonkiego uscisku w wydaniu antypaieza

  • monitorpolski 22 Maj 2011 o 5:39 pm

   Kurde, przestań z tym atakiem na Watykan!!!
   Nie widzisz skąd idzie zło? Przecież Kościół Katolicki jest pod frontalnym atakiem, my tu nie musimy jeszcze sami sobie dowalać. Kościół i wiara to nasza ostoja, czy ci się podoba czy nie. Masz jakąś inną opcję?!

   • rambo8 22 Maj 2011 o 6:34 pm

    Przecież,watykan,to,nierządnica,jadąca,
    na,besti,i,z,chrześcijaństwem,nie,ma
    za,dużo,wspólnego.Te,ich,obrządki,to,
    zaprzeczenie,nauk,Jezusa.
    Nie,rozumiem,to,zle,że,sono,mówi,prawde,
    o,tym?
    I,w,czasch,ostatecznych,ma,zostać,
    zniszczona,z,tąd,te,ataki,na,nich.
    W,sumie,to,dziwie,sie,że,monitor,i
    zenek,nie,możecie,tego,pojąć.

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 7:09 pm

     Ja nie mogę pojąć,choć jestem tego bliski,czemu przedstawiciele kompletnie niszowej sekty są tak aktywni w internecie.Nie widzę jakoś mormonów czy prawosławnych,tylko wyznawców sekt ,utworzonych w XIX,XX wieku,z inspiracji masońskiej,ewentualnie zakamuflowanych satanistów.

    • millena461 22 Maj 2011 o 10:22 pm

     a nawiasem mowiac AGENCIE – to nie jadlam kolacji u mnie jest OBIAD – o tej porze takis „mundry” a nie rozumiesz nic!! nienauczyli cie przelozeni??? skad wiesz ze emerytka?? podglad masz?? jakbys taki cfany byl to bys sie polapal ze nie ta STREFA CZASOWA 😉 😉 zalosny 😉 😉
     A POPIERAM LUDZI ktorzy chca dobra dla Ojczyzny i to mi W O L N O

    • millena461 22 Maj 2011 o 10:24 pm

     TO BYLO DO MILENAGENT pseudo bo sie podszywa szuja

   • millena461 22 Maj 2011 o 9:41 pm

    NARESZCIE brawo Monitor

    • milenAGENT 22 Maj 2011 o 9:49 pm

     jakie brawo ? jakie nareszcie ? bredzisz już na starcie ? kolejne wcielenie zena się odezwało ? zmiana przyszła na 22.00 ? a kolację zjadłeś ? wysikałeś się ? bo praca nocna wyczerpuje ! szczegulnie emerytowanego sb-eka !

    • millena461 22 Maj 2011 o 10:07 pm

     AGENT to ty jestes to widac po niku – TAK BRAWO DLA MONITORA bo co?? zmiany to TY MASZ sbeku ja nim niebylam nie te czasy i miejsce!!!

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 10:07 pm

     Mizia,nie wstyd Ci ??

    • dyw303 22 Maj 2011 o 10:35 pm

     zeno/milen=mizia/tabłot -nocna zmiana – zostałeś zdekonspirowany – chazarze !

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 11:24 pm

     Nie pij już ,swoi cie za to nie pochwalą,nie dość napsułeś??.A miało być tak pięknie,w Polin,Mizia.

  • hjk 22 Maj 2011 o 10:03 pm

   takie same pierdoły jak swego czasu JP2 miał być „satanistą”, ponieważ siedział na fotelu z odwróconym krzyzem, a to złośliwi „starsi bracia” ustawili mu takie „krzesełko” w czasie wizyty „u korzeni” chrześcijaństwa i nie miał nic do gadania, bo inaczej nie daloby sie odprawic Mszy…

  • Wojwit 22 Maj 2011 o 11:26 pm

   Może się po prostu mylicie co do „masońskości” takiego sposobu powitania. U Niemców, przynajmniej kiedyś było w zwyczaju takie „płytkie” podawanie ręki.

   • zenobiusz 23 Maj 2011 o 12:15 am

    Masz rację ,ale do nich to nie trafia.Inną przyczyną bywa artretyzm,lub rodzaj przykurczu prawej dłoni,występujący wyłącznie w niektórych rodzinach mających geny wikingów.Miał taki przykurcz Ronald Reagan,chyba mu nawet chirurgicznie usuwali,nacinając ścięgno w dłoni.

 16. Hjk 22 Maj 2011 o 3:45 pm

  To sa naprawdę pylki szczegolnie sosnowe. Co roku jest to widoczne, zwłaszcza na wodzie z zalewu przy lesie sosnowym. Takie stezenie pyłów plutonu, by bylo widoczne w kaluzach, mozliwe jest tylko w jakims rozsadnym sasiedztwie od mca katastrofy.

  • hjk 22 Maj 2011 o 4:48 pm

   Tu dzisiejsze zdjęcie:

   http://www.przeklej.pl/plik/smugi_jpg-002a73b6e7tb

   oprócz zwyczajowej piany delikatne smugi pyłków – gdyby to był pluton w postaci tlenku, to dawno by sie rozpuścił w rzece 🙂
   dla chętnych mogę wkleić podobne zdjecie sprzed roku, jak ktoś bardzo chce, bo musiałbym przeszukać archiwum

 17. ziarnko prawdy 22 Maj 2011 o 4:29 pm

  Koniec swiatowego zycia mnichow-BenedyktXVI zamyka rzymskie opactwo.
  http://bibula.com/?p=38185

 18. sono 22 Maj 2011 o 4:31 pm

  bardzo ciekawy fragment listu”
  The Vatican II church REMOVED the VALID apostolic sacraments and replaced them with PROTESTANT MASONIC MEAL SUBSTITUTES as documented in a google search of ‘comparison of altars.’ The V2 counterfeit church that has stolen in and taken over what WAS the Catholic Church has set up an altar over and against the altar of God. This is clearly always done even in the OT when the Jews were busy engaging in false worship. The table is NOT of God. The ALTAR is. Now all the so called “Christians:” – not only the Vatican II ‘Catholics’ but also many many protestant sects are busy morphing into Jews and adapting/adopting Jewish worship service, including Jewish holy days and practice – and many protestants are busily helping the Christ hating Jews to rebuild the temple. The last time this was attempted by Julian the apostate God intervened and destroyed and directly killed many Jews who were working to rebuild it by destroying the foundations (new ones laid – which also blows the wailing wall theory that that is part of their temple still – which negates what OUr Lord said about that not a stone would be left unturned) – and those who did not die found that their clothing was emblazoned with crosses which would NOT BE WASHED OUT”

  zrodlo:
  M says:
  October 17, 2010 at 11:19 pm
  http://vigilantcitizen.com/sinistersites/sinister-sites-astana-khazakhstan/

  • Ewa Polska 22 Maj 2011 o 5:42 pm

   Nie widzę nic *szatanskiego* w budowlach Astany w Kazahstanie…. Piękne miasto.

   Budowle w kształcie piramid były budowane od dawna. Czy mamy tylko prostokąty i kwadraty budowac?

   Jesli chodzi o czczenie *słonca* to trudno zaprzeczyc, ze jest ono BARDZO wazne dla zycia na ziemi. Juz starozytni byli swiadomi tego faktu.

   Zycie na ziemi skonczy się tylko dla trzech przyczyn:
   1) uderzy w ziemię jakies ciało niebieskie z zezwnatrz – małe prawdopodobienstwo
   2) ludzie zniszczą/zatrują ziemię – duze prawdopodobienstwo
   3) słonce wypali się i na ziemi zapanuje ciemnosc, a to automatycznie oznacza powolną (albo szybką, jak kto woli)smierc.

   Słonce jest bardzo wazne, ale poniewaz NIE mamy na nie ZADNEGO wpływu, więc najlepiej skoncentrowac sie na punkcie 2) i troszczyc się o Matke Ziemię.

   Wydało się 😉
   Czczę nie tylko Słonce, ale i Matkę Ziemię……

   Na szczęscie nie zyję w sredniowieczu – moze będzie dane mi przezyc 🙂

   • Taka prawda 22 Maj 2011 o 9:16 pm

    Jest różnica między czczeniem Słońca a wszelkimi religiami czącymi tzw efekt słońca czyli miejsce objawienia się im UFO. Syjonisci czczą to 2. Ofiary dla Boga Słońce z ludzi były ofiarami dla UFO a nie Słońca jako gwiazdy.

    • hjk 22 Maj 2011 o 10:05 pm

     a poniewaz UFO to manifestacje demonów, wiec sprawa jasna…

   • sono 22 Maj 2011 o 11:52 pm

    ty jestes glupsza niz to ustawa przewiduje.

    • sono 22 Maj 2011 o 11:54 pm

     to do @Ewy glupiej

 19. katerina404 22 Maj 2011 o 5:16 pm

  zenobiusz :Tia,na kompa z polską,wsiadł kolega,na pilniejszym odcinku,czy na taki oszczędnościowy pomysł, wpadło szefostwo??? Jestem wolnym człowiekiem,więc jak jest cień szansy,na wyeliminowanie części agentury,storpeduję go z przyjemnością,w imię wolności,i szczęścia ludu.

  A Kaczyński jest częścią tej agentury niestety, więc przestań się podniecać.

  • zenobiusz 22 Maj 2011 o 5:25 pm

   Tak Bazar -Circ.Pozdrów Mizie.

 20. Karol 22 Maj 2011 o 5:30 pm

  The Elite planing to destroy AMERICA http://www.geraldcelentechannel.blogspot.com
  The World is Mad… http://www.Davidicke.com
  Agenci nie spia i chca nas oglupiac zastepczymi tematami

 21. ziarnko prawdy 22 Maj 2011 o 5:33 pm

  Pytanie dla bystrzakow!!!
  Kogo przypomina Tobie osoba na pierwszym planie zdjecia?
  http://blogspot.com.nowyekran.pl/post/15182,kto-dal-kase-na-gaz-w-auschwitz

 22. navajo88 22 Maj 2011 o 5:41 pm

  Czołem spiskowcy ,widzę że znowu zaczyna ogarniać wszystkich gorączka hahahahaha, ale ta prawdziwa gorączka dopiero nadejdzie !!!!! hahahahahahaha J.M.H

  • BirD2 22 Maj 2011 o 5:59 pm

   Już jakiś czas twoje katastroficzne wizje są tu przez ciebie zamieszczane ale jak widać nic sie nie dzieje.

   Wstaje,fajne słoneczko, cieplutko, ptaszki śpiewają..

   Gadać że „hahaha zobaczycie, za niedługo wszyscy zobaczycie”- każdy może. Ale nie ma konkretów. Jeżeli już mówisz „hahaha” to powiedz jaka ta gorączka będzie, no chyba że pisze o wszystkim a jak nadejdzie jakiś konkret to dodasz w kolejnym wpisie
   – ja o tym mówiłem, widzicie?

   • navajo88 22 Maj 2011 o 6:37 pm

    BirD2 widzisz problem polega na tym ze ja wiem !!! ,a ty i inni nie !!!

    • BirD2 22 Maj 2011 o 6:55 pm

     Jak wiesz to możesz się podzielić swoją wiedzą.

     Tutaj są dwie drogi..

     1). Albo sobie to wmówiłeś i sądzisz że coś sie stanie bo coś tam gdzieś przeczytałeś i trzymasz sie tego albo..
     2). Jesteś oświecony, potrafisz przewidywać przyszłość albo otrzymałeś wiedzę którą my nie otrzymaliśmy..

     Tak czy siak, jeżeli wiesz że coś sie stanie to podać choć jakąś date by można ci uwierzyć. Ale nie wal 2035 albo 2145r.

     Albo wiesz o wydarzeniach ale nie o datach. Więc podaj jakąś konkretną jedną.

 23. BirD2 22 Maj 2011 o 5:56 pm

  zenobiusz :

  Marek@,,zamiast zniesławiać S.P.Prezydenta,spójrz sobie w lustro.Nie masz żadnych dowodów,a jedną ręką popierając,drugą wbijasz nóż.

  Problemem jest to że obaj nie macie żadnych dowodów.

 24. Oskar 22 Maj 2011 o 5:58 pm

  Poznaj sytuacje Polsi http://www.tvtrwam.pl rozmowy niedokonczone

 25. galluss 22 Maj 2011 o 6:19 pm

  no proszę, jak poruszył was temat pana „Janusza” ko**ina m***e – tego który popiera Obóz Narodowo Radykalny

  powiem tak, dostałem po prostu wyczerpującą informację o tych pseudo partiach narodowościowych, które również są zinwigilowane przez masonerię i sterowane za kulisami, TAK WIĘC, na dzień DZISIEJSZY w Polsce NIE MAMY żadnej większej grupy, która nie jest wymieszana z masonerią, albowiem na 50 tys. mieszkańców większych miast – jakieś 2 tys. to masoneria – WIĘKSZOŚĆ Z NICH ma uprawnienia do poziomu trzeciego – i sobie sprawy nie zdają czym jest masoneria

  również dużo osób w Warszawie należy do tzw „ROTARY” – organizacja do której należał ś.p. Zbigniew Religa, i do której należeli niektórzy ministrowie – JEST TO PROMASOŃSKA ORGANIZACJA – ich agenci są wszędzie, na przykład ostatnio ich agenci wykupili firmę – sieci RESTAURACJI SPHINX – mają 100 restauracji

  tak więc masoneria – z ROTARY robi wam jedzonko w restauracjach SPHINX, sprytnym chwytem wykupili firmę, która bankrutowała

  i to wszystko jest fikcją i iluzją, cóż, ONR jest bardzo dobrą grupą, ale jeśli są na tyle ciemni i krzyczą na wiecach z panem „Januszem” – to widać ich poziom sprawdzania ludzi, pewnie nawet się nie pofatygowali aby sprawdzić co to za człowiek

  zrozumcie, POLSKA jest 3 najbardziej ZINWIGILOWANYM KRAJEM zaraz po Izraelu i USA na świecie, WSZĘDZIE ICH PEŁNO, są właścicielami restauracji – NAZWISK NIE PODAM, BO PEWNA CELEBRYTKA BY ZACZĘŁA PŁAKAĆ, że ktoś ją zdemaskował, są właścicielami banków – itd.

  są to informacje sprawdzone, JEŻELI CHCECIE „COŚ ZROBIĆ” – to nie przyłączajcie się do ONR, tylko załóżcie własną organizację – musi to być oddolny ruch, BO U NAS W KRAJU SZYKUJE SIĘ REWOLUCJA W ŚLAD ZA HISZPANIĄ – i narzucą nam prawdopodobnie pana „Janusza” jako „wyzwoliciela”, masona, sajanina, TAK JAK NARZUCILI NAM PIŁSUDSKIEGO – ŻYDA I MASONA, KTÓRY BYŁ POLSKIM DYKTATOREM

  • monitorpolski 22 Maj 2011 o 6:26 pm

   Oczywiście, że nie zaszkodzi działać niezależnie. Gallus, daj sobie spokój z walką z wszystkimi naokoło – takie coś prowadzi do samospalenia. Co do USA się nie zgodzę – tam nawet masoneria już przejrzała na oczy, albo zaczyna jak szczury uciekać z tonącego okrętu. Wszystko jest kwestią przechylenia szali, jak się szala przechyla to się okazuje, że większość była masonami dla wygody. Dlatego nie można pozwolić na zniszczenie w Polsce Kościoła, który mimo wszystko mobilizuje i jednoczy. Jak się okazuje w parafii, że ksiądz to wtyka to wszyscy szybko to zauważają i funkcjonują niezależnie od niego – czyli też są jednością. Jest tak np u mnie na osiedlu.

   • galluss 22 Maj 2011 o 6:51 pm

    pewnie Marek – jak zwykle zgadzam się z tobą w 100 procentach,
    ale ja uważam, że „Janusz” daje tylko iluzję praworządności – jakby chciał coś zrobić to by zdemaskował całą Warszawską masonerię… TYLKO MASONERIA W TELEWIZJI WYSTEPUJE – taka jest prawda
    wiesz co ja bym zrobił jakbym sie dobrał do telewizji? – jakbym założył swoją partię? a mam takie plany – jechać do Warszawy i ujawnić organizacji ONR kim jest Janusz…

    Po pierwsze ujawnił bym plany Warszawskiej masoneri – ujawnił wszystkie nazwiska i powiedział, że wcale nie jestem samobójcą, tak więc niech nie próbują pozorować mojej śmierci samobójstwem, tak jak to zrobili pewnej osobistości po 10 kwietnia…
    poparłbym wszystko dokumentami – są pewne osoby w Polsce, które zbierają taka dokumentacje, wystarczy do nich pojechać,

    czy ty myślisz, że oni nie są masonami? człowiek który NIE-jest masonem, odrazu by ujawnił wszystkie informacje i podał do niezależnych mediów, blogów, aby każdy to opublikował – A MASONI SIE Z WAMI BAWIĄ, NIBY SZCZUJĄ SIĘ MIĘDZY PARTIAMI, i nawet niektórzy mówią, że zyjemy w państwie policyjnym, ale dlaczego nie wspominają:

    -tematów antysemityzmu

    – tego, że julian assange i całe wikileaks to wcale nie jest niezależna organizacja, tylko specjalnie ujawniają prawdy, aby wywołać kontrolowaną rewolucję w USA – przecież Julian Assange to wynik eksperymentu psychologicznego – wychowywał się razem z innymi blondynkami w szpitalu przemienionym na eksperyment nazistowski w USA – jego rodzice należeli do sekty, ZRESZTĄ SAM MÓWI, ŻE NIE PAMIĘTA SWOJEGO DZIECIŃSTWA – PONIEWAŻ WYMAZALI MU PAMIĘC

    – niech jakiś mason odważy się ujawnić, jak to nacja, której nazwa zaczyna się na ż…. mordowała polaków – czerwona milicja w 39 roku

    – niech jakiś mason odważy się ujawnić dowody w sprawie katastrofy smoleńskiej:
    tego dnia nie sprawdzali listy pokładowej pasażerów, tego dnia nie byłoodprawy celnej, tego dnia wśród szczątków samolotu nie było siedzeń w samolocie, i tego dnia nie było całej elektroniki w kokpicie pilotów – fałszywy samolot
    tak więc Warszawa jest w to zamieszana…

    wiecie, oni sie naprawde z wami bawią, udają, że sie kłócą, udają przeciwników, a nikt z nich nic nie robi aby ujawnić masonerię warszawską – TEMAT TABU, a jak już to robią to specjalnie nieudolnie

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 7:27 pm

     Gallus,co do JKM ,pełna zgoda,co do diagnozy sytuacji w polsce też.Mam nadzieję,ze neśli chodzi o Pis ,mylisz się.Jeśli nie .i tak nie masz racji.Taktyka podpowiada,że powszechne poparcie dla Pisu+drugiej prawicowej partii,ma szansę na odzyskanie władzy.Nawet jeśli PiS jest zinfiltrowany,masowy napływ patriotów do tej partii,pozwoli ją oczyścić.Od ostatnich wyborczych przepychanek,nie powstała żadna partia,mająca szanse w wyborach.Jeśli powstanie teraz,na pewno będzie przejęta ,przez przygotowywanych na to”zbawców” jak JKM.Jedyne wyjście popierać PiS i Porozumienie Narodu Polskiego Prof,Kozłowskiego,które ma świetnych speców i program gospodarczy oparty o geotermie i zdystansowanie się od UE.Tak to widzę.Trzeba mierzyć siły na zamiary.
     Jeżeli jednym ,z podstawowych argumentów politycznych pewnych środowisk jest nazywanie oponentów pisdzielcami,to tym bardziej PiS należy poprzeć.Nie jestem ani członkiem tej partii,nie znam osobiście żadnego jej członka ,czy działacza.Tak podpowiada mi doświadczenie,i węch polityczny.Pozdrawiam.

    • zenoAGENT 22 Maj 2011 o 8:15 pm

     jakie doświadczenie polityczne ci podpowiada zeno-konfabulancie ? jaki węch polityczny ? sb-eku ? skoro nie znasz żadnego członka i działacza z pis ? to chyba tym bardziej powinieneś milczeć ? uprawiaj sobie swoją chazar-propagande na swoim sekciarskim blogu ! i przestań serwować te farmazony, truizmy i popłuczyny po piątych szczynach ze swojego brudnego cewnika ! Zapytaj pis i Kaczyńskiego=Kalksteina dlaczego sprowadzili do Polski B’nai B’irth – najbardziej rasistowską i tajną loże tylko dla chazarów ! Zapytaj co robiła rodzina Kalksteinów w ub i dlaczego bez przeszkód robili kariery po 2 wojnie światowej ! Zapytaj ich dlaczego członków i najbardziej zaufanych doradców pis rekrutują spośród chazarów i agentów ! Zapytaj ich dlaczego od lat są fanami usraela i wysyłają polskie mięso armatnie na wojny usraela w interesie usraela !!! zapytaj ich dlaczego szczują tubylców na Rosję i Białoruś !!! I NIE RŻNIJ GŁUPSZEGO NIŻ JESTEŚ CHAZARSKI NAJEMNIKU ! POCAŁUJ MIZIĘ W PIERŚCIEŃ – PEWNIE SIEDZI OBOK !

     ==================================
     monitorpolski: widzę, że w tępieniu Kaczyńskich zaczynacie dorównywać mediom kryminalnym? Wiele już o tym pisaliśmy. Podstawowa wykładnia to stosunek mediów. Media tępią PiS i Kaczyńskiego. A co do Kaczyńskiego – Bęcłowicza, a nie Kalksteina, nie sądzisz że gość był tak samo urobiony jak większość polskich polityków i w końcu przejrzał? Przecież Prezydent RP nie żyje – o czym my w ogóle mówimy?!

    • zenoAGENT 22 Maj 2011 o 8:24 pm

     Kalstani to tacy sami Polacy jak premier israelaski

    • zenoAGENT 22 Maj 2011 o 8:29 pm

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 8:33 pm

     Bo widzisz,nie trzeba znać członków PiSu.Wystarczy znać ich wrogów ,takich jak ty,wulgarnych,kłamliwych,posuwających się do każdej podłości,zniesławiających kogo się da.Pokaż mi swoich wrogów,a powiem ci kim jesteś.

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 8:43 pm

     Pozdrów ,płk.Lesiaka,napracował się chłopina,ale ma durniów jako realizatorów,jego taktyki.

    • ZENO=CHAZAR 22 Maj 2011 o 9:18 pm

     KALKSTAINI=KACZYNSCY TO CZYSTA CHAZARIA, AGENTURA CHAZARSKA STERUJĄCA TUBYLCAMI, JAK I KAŻDA INNA PARTIA KTÓRA WYPŁYNĘŁA !
     ŻAŁOSNA SYTUACJA – JAK NAIWNI SĄ POLACY !


     .

     =======================================
     monitorpolski: Sprawdzałeś we Włoszczowej? To sprawdź, bardzo się zdziwisz. I oprzytomniejesz nieco.

    • Taka prawda 22 Maj 2011 o 9:23 pm

     Busted – Wikileaks Working For Israel (Mossad Operation)

     tak dla uzupełnienia wypowiedzi.

  • BirD2 22 Maj 2011 o 6:57 pm

   To dziwne że ludzi którzy są w Masonerii nie wiedzą a my wiemy co sie dzieje..

   • monitorpolski 22 Maj 2011 o 10:34 pm

    Większość nie wie. Ja mam daleką rodzinę, nie będę pisał gdzie na górnych stołkach. Gówno wiedzą. Trzy godziny im tłumaczyłem aż się spocili.

  • Lutek 22 Maj 2011 o 7:30 pm

   Widzisz, skoro nie ma partii przesiąkniętej tym masochizmem, przepraszam, masonizmem, to jaka by nie zwycięzyła – i tak będzie z nami źle. Dlatego głosuj na JKM bo nie ma większych przeciwwskazan oprócz tego że może on się okazać przebiegłym masonem i po wyborach zmienić politykę o 180 stopni w stosunku do programu wyborczego, tak jak zrobiła to banda PO. Nie zapominaj, że JKM był posłem i nie działał wtedy na szkodę kraju, wiec dlaczego teraz miałby?

   Jeśli KNP dostanie z 15 % będzie to szansa na zdemaskowanie przed społeczenstwem czym jest obecna klasa polityczna, a jest to kloaka, i lepszy wynik w kolejnych wyborach. Obecnie nie ma szans bo jest blokada.

   KNP = Kongres Nowej Prawicy (w skrócie: nowa prawica), bo pod taką nazwą w tych wyborach startują połączone siły UPR i WiP.

   15 % jest w zasięgu ręki, pod warunkiem nieszerzenia pesymizmu.

   Głosuj na KNP jeśli opowiadasz się za powszechnym dostępem do broni i czapą dla zimnokrwistych morderców. I jeśli nie chcesz dostawać ochłapów od tego państwa rzuconych w zamian za podatki na które pracowałeś przez pół roku. Dzień Wolności Podatkowej chłopa pańszczyźnianego przypadał na 30 kwietnia, obecnie jest to w Polsce koniec czerwca, w USA – również koniec kwietnia ale na początku XX wieku dzień ten wypadał tam średnio na koniec stycznia!

   • zenobiusz 22 Maj 2011 o 8:36 pm

    No to z kim koalicja jak 15% .Możesz zdradzić ???

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 8:39 pm

     Załóżmy,teoretycznie,że JKM,człowiek niewątpliwie inteligentny,grał z masonami dla dobra Polski.15% w sejmie to tylko pensje dla posłów.nie zmiana Polski.On o tym świetnie wie.

    • Lutek 22 Maj 2011 o 9:16 pm

     SLD dostało ledwo 11% a zobacz ile ich puszczają w TV – konferencje, briefingi, codziennie w wiadomościach i gazetach. Nie trzeba mieć większości żeby słodkimi kłamstwami mieszać ludziom w głowach tylko trzeba mieć tubę, którą są merdia, z jednej strony cienką, z drugiej grubą, po cienkiej stoi garstka cwaniaczków, a po grubej – społeczenstwo.

     Nie będzie potrzebna żadna koalicja.
     Jestem przekonany, że kibice poprą partię, która chce przetrzepać obecne towarzystwo, czyli jak to mówi JKM, wsadzić tych złodziei i łajdaków do kryminału, jakieś 80%. I dobrze bo o zmniejszeniu liczby posłów mówi się od dawna. Trochę więcej wiary w sukces.
     ================================
     monitorpolski: bo Polską nie rządzą partie, Polską rządzą media tzn. obca agentura. I z tego założenia musimy wychodzić – wtedy będzie wszystko jasne.

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 10:02 pm

     To są mrzonki,mające osłabić rzeczywistą prawicę,przykro mi.

 26. Gabriel 22 Maj 2011 o 6:22 pm

  Najdluzej trwajaca nienawisc http://www.stopsyjonizmowi.wordpress.com

  • monitorpolski 22 Maj 2011 o 10:39 pm

   Ciekawe jak długo to pobędzie w necie. Kamińskiego bardzo cenię to jeden z większych myślicieli XX i XXI wieku. Może jednak trochę razić jego brutalna wizja rzeczywistości.

 27. Walc 22 Maj 2011 o 6:29 pm

  Finding Order in the Orwellian Chaos http://www.activistpost.com

 28. ziarnko prawdy 22 Maj 2011 o 6:49 pm

  Kaminski chce wyjasnien:mafijne pieniadze,narkotyki,korupcja?
  http://rp.pl/artykul/662124_Kaminski_domaga_sie_wyjasnien_od_Seremeta.html

 29. navajo88 22 Maj 2011 o 7:11 pm

  BirD2 :

  Jak wiesz to możesz się podzielić swoją wiedzą.
  Tutaj są dwie drogi..
  1). Albo sobie to wmówiłeś i sądzisz że coś sie stanie bo coś tam gdzieś przeczytałeś i trzymasz sie tego albo..
  2). Jesteś oświecony, potrafisz przewidywać przyszłość albo otrzymałeś wiedzę którą my nie otrzymaliśmy..
  Tak czy siak, jeżeli wiesz że coś sie stanie to podać choć jakąś date by można ci uwierzyć. Ale nie wal 2035 albo 2145r.
  Albo wiesz o wydarzeniach ale nie o datach. Więc podaj jakąś konkretną jedną.

  widzisz BiRd czasami ludzie którzy nic nie wiedzą są bardziej szczęśliwsi niż ci co wiedzą i ciesz się tym !!!!! póki jeszcze możesz się cieszyć ! J.M.H

  • janek 22 Maj 2011 o 11:07 pm

   Niesamowite, napisałeś całe zdanie bez błędu ortograficznego i prawie składnia poprawna.hahahaha

   • trop 22 Maj 2011 o 11:30 pm

    bo to jest kolejne wcielenie mizi w kilku wykonaniach – miziaforum to grupa agentów – produkują się pod różnymi nick’ami. Raz pozują na analfabetów, raz są analfabetami, a raz piszą bez błędów – ale brednie i propagandę. Poniżej wpisał się niejaki Tomasz – to też z miziaforum – też pisze bez błędów.

 30. karlos33 22 Maj 2011 o 7:14 pm

  Czy wybuch wulkanu Grimsvotn 21 Maja nie jest kolejnym znakiem dla ludzi? tak samo jak to było po katastrofie w Smoleńsku.
  Wiadomo co było zapowiadane na dzień 21 Maja – koniec świata – którego nie było ,natomiast mamy mały prezent w postaci wybuchu wulkanu.
  Już się mówi że jest to największy wybuch od 100 lat więc paraliż lotniczy w Europie jest możliwy, a wszystko będzie zależeć od wiatru.
  Teraz jeszcze trzeba poruszyć sprawę przylotu Prezydenta USA zaplanowaną na 27 i 28 Maja, czyżby znowu nie będzie mógł dolecieć? może nasz kraj jest przed nim chroniony, co o tym myślicie ?

  • zenobiusz 22 Maj 2011 o 7:33 pm

   🙂

   • karlos33 22 Maj 2011 o 7:53 pm

    Coś o wulkanach i ich zagrożeniu
    http://www.infra.org.pl/nauka/natura/933-w-cieniu-superwulkanu

 31. MadMax 22 Maj 2011 o 7:15 pm

  Jak ktoś się chce dowiedzieć czy Korwin-Mikke współpracuje z masonami to niech obejrzy to video. Ja w tą rewelacje mocno wątpię, chyba że współpracuje z nimi nie świadomie.

  Filmik nagrany jest z programu Warto rozmawiać: Masoneria
  Jest tam kilku gości między nimi jest Janusz Korwin-Mikke.
  Zamieszczę 1 część reszta jest na YouTube

  • zenobiusz 22 Maj 2011 o 7:35 pm

   Pamiętam ten program.Wiele jeszcze wtedy oczekiwałem po tym Panu.Po programie,spadły mi łuski z oczu.Gallus ma rację.Szykuje się sprowokowana rewolucja i nowy”lenin” wracający a Helsinek.

 32. pio9a 22 Maj 2011 o 7:19 pm

 33. MadMax 22 Maj 2011 o 7:24 pm

 34. galluss 22 Maj 2011 o 7:49 pm

  dobra, więc w naszej dyskusji na tym blogu wolnościowym załóżmy kompromis, w wielu sprawach zgadzamy się!
  proponuję:
  – jechać do Warszawy i ugadać się z kibicem (NIE-kibolem) – STARUCHEM, który będzie naszą przepustką do świata drugiej polskiej armii polskiej – kibiców , połączyć wszystkie kluby w jedną partię POLITYCZNĄ – albowiem tylko kibice głosem ludu A NIE KTOŚ TAKI JAK pan „Janusz”, który jednak ma powiązania z wiecie kim…
  – zrobić czarną listę ANTY-POLAKÓW – spisać wszystkie nazwiska – te polskie – i te syjonistyczne
  – przejść z pochodniami przez Warszawę i spalić każdą loże masońską
  – rozwiązać ABW – albowiem terroryzm nie istnieje
  – całą masonerię albo wyrzucić z kraju – albo przeprowadzić proces obywatelski, i udowodnić im, że anty-LUDŹMI, współpracownikami illuminatów, największymi mordercami i ludobójcami
  – zamiast konstytucji Polskiej – utworzyć coś w rodzaju GROMADNOŚCI POLSKIEJ – na tej zasadzie działają wojownicy o wolność w afganistanie – pomysł pana Waldemara Pastuszki – CZYLI BĘDZIE TO NAJBARDZIEJ SŁOWIAŃSKIE PRAWO w sprzecznośći z obecną konstytucją
  – UGADAĆ SIĘ z litwą, czechami, może nawet z Białorusią, ukrainą i utworzyć UNIĘ SŁOWIAŃSKĄ W OPOZYCJI DO UNII EUROPEJSKIEJ
  – ANULOWAĆ DŁUG PAŃSTWOWY – WYRZUCIĆ WSZYSTKICH BANKIERÓW, i zostawić jeden bank słowiański – każdy by nie musiał spłacać kredytów – ALBOWIEM PIENIĄDZ NIE ISTNIEJE TO WIRTUALNA RZECZ, która nie ma żadnego pokrycia

  i wiele innych rzeczy, – ludzie to jest realne, nie bądźmy małostkowi – patrzmy co zrobiła islandia, wystarczy ugadać się Z KIBICAMI i ich pokierować i im WYTŁUMACZYĆ O CO CHODZI – a chodzi o zniszczenie polski – rozbiory polski
  chodzi o to, aby polaków wyrzucic z ich kraju

  tylko z kibicami robić partię i z nikim innym, nie jestem antysemitą – w ogóle to abstrakcyjne wymyślone pojęcie, nigdy nie popierałem Hitlera – którego finansował syjonizm międzynarodowy i dzięki Hitlerowi powstało państwo IZRAEL

  ale jeżeli przerobicie życiorys Hitlera – jak zakładał partię i jak oszukał swój kraj – to zrozumiecie, że on TWORZYŁ PARTIĘ Z ludzmi na nizinach drabiny społecznej, chodził po domach bezdomnych – a dopiero jak MASONERIA ZOBACZYŁA, ŻE Hitler ze względu na to, że był pół-żydem mógłby im pomóc – i tak go zwerbowali

  TYLKO Z KIBICAMI ROBIĆ PARTIĘ, i ze zwykłymi zjadaczami chleba, bezdomnych zwerbować jako naszych ochroniarzy, spalić warszawskie loże masońskie

  • zenobiusz 22 Maj 2011 o 8:19 pm

   Powinieneś napisać powieść political fiction,Twój program,….wybacz.Pan pastuszka deklaruje się jako nazista stalinowiec.Nie wiesz co to znaczy.Niwy słowiański wódz,tylko ci straszni chrześcijanie,na przeszkodzie.A,szkoda słów.

   • zenobiusz 22 Maj 2011 o 8:23 pm

    Ale jedź do kibiców ,razem z Pastuszką,przedstawcie im szczerze swój program.Oni nie są durnymi piwożłopami,jak ci ,co Hitlera wynieśli do władzy.Im szybciej wam spuszczą łomot,tym dla was lepiej,bo zrobicie sobie krzywdę,a tak szast ,prast,i po wszystkim.Pozostanie ból skopanych zadków,a nie sumienia.

    • isarhecht 22 Maj 2011 o 9:37 pm

     poszukaj w necie Starucha i chwilke zadumy ..Taki prezydent potrzebny Warszawie a na wice Pastuszke z Sosnowca ,(ostatni mecz widzialem w 1974 .a mieszkam obok FC Bayern po prosu nie znosze pilki ,Robcie listy wyborcze ze Staruchem ja przybede i z kilkoma nawroconymi wielbicielami JKM.podr. Gallussa

    • nowy84 23 Maj 2011 o 9:36 am

     Zeno i inni; chyba się nie zdajecie jaką siłą są w tym kraju KIBICE!! Protesty na stadionach to tylko wstęp bo co jak co ale to MY pierwsi wyjdziemy na ulice bo reszta boi się postawić i pokazać środkowy palec..no bo przecież jest fajnie… :/

   • galluss 22 Maj 2011 o 8:25 pm

    bzdury gadasz, w ogóle rozmawiałeś z panem Pastuszką!!!!??

    bo ja tak, nawet przeczytałem jego książkę, i wcale on nie jest KOMUCHEM!! ani nazistą

    słuchaj ZENOBIUSZ, do teraz ciebie tolerowałem, nie odpowiadałem na twoje zaczepki do każdego na tym blogu, ale jak śmiesz napisać, że Waldemar Pastuszka to nazista? nawet go nie znasz, on wyraźnie mówi, że komunizm był złudzeniem i do teraz nie odzyskaliśmy wolności

    po tym co teraz napisałeś – tylko utwierdziłem się,
    – że albo masz małą wiedzę o pewnych sprawach,
    – albo jesteś zwykłym chazarskim agentem
    i specjalnie ludzi dezinformujesz

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 9:02 pm

     On to sam o sobie w necie napisał,poszukaj w googlu,a że bierze na lep młodych,nie dziwię mu się że Cie podszedł.cyt.
     ja jestem stalinowcem i narodowym socjalistą.
     zapraszam wszystkich do współpracy, którzy chcą odsunąć żydów od władzy w Polsce i zbudować socjalizm bez żydów; czyli nacjonalizacja głównych działów gospodarki weryfikacja majątków z ostatnich 21 lat, czyli odebrania zawłaszczonego przez żydów majątku narodwoego skala progresywna podatkowa do 70%, likwidacja krk, zakaz publikacji biblii i innych sjonistycznych kłamstw, likwidacja systemu żydowskiej jurysdykcji i reaktywacja struktur państwa systemie gromadnościowym.
     resztę wyjaśnię w korespodnencji bezpośredniej: Waldek Pastuszka, Sosnowiec BMC 36/19, epo: erilo2@neostrada.pl
     na pewno obalimy wszystkie pomniki jp2 i postawimy przynajmniej jeden pomnik Stalinowi, geniuszowi, który dokonał największego dobra dla Polski i Polaków.
     http://www.pardon.pl/artykul/11100//9

     Tu na blogu też się udziela jako erillo.Pozdrowienia dla „panów”

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 9:20 pm

     ja jestem stalinowcem i narodowym socjalistą.
     zapraszam wszystkich do współpracy, którzy chcą odsunąć żydów od władzy w Polsce i zbudować socjalizm bez żydów; czyli nacjonalizacja głównych działów gospodarki weryfikacja majątków z ostatnich 21 lat, czyli odebrania zawłaszczonego przez żydów majątku narodwoego skala progresywna podatkowa do 70%, likwidacja krk, zakaz publikacji biblii i innych sjonistycznych kłamstw, likwidacja systemu żydowskiej jurysdykcji i reaktywacja struktur państwa systemie gromadnościowym.
     resztę wyjaśnię w korespodnencji bezpośredniej: Waldek Pastuszka, Sosnowiec BMC 36/19, epo: erilo2@neostrada.pl
     na pewno obalimy wszystkie pomniki jp2 i postawimy przynajmniej jeden pomnik Stalinowi, geniuszowi, który dokonał największego dobra dla Polski i Polaków.
     http://www.pardon.pl/artykul/11100//9

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 9:27 pm

     Czy to też Twój program.Z tym chcecie do patriotycznych,wierzących młodych polaków,oj na kopach w zadek,by się mogło nie skończyć.

  • katerina404 23 Maj 2011 o 1:36 am

   A ja uważam, że gallus mądrze mówi. Wogóle gallus, uwielbiam Cię i będę głosować na Ciebie

   • zenobiusz 23 Maj 2011 o 1:53 am

    Nic dodać,nic ująć.

    • proktolog 23 Maj 2011 o 2:17 am

     niekończąca się zenko-biegunka !
     albo leci strumieniem albo kapie po bobku !
     ślęczysz przy kompie 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu miesiąc w miesiąc ?
     jeden człowiek nie dałby rady !
     czyli to jest banda zamiennych agentów !
     ale z tych biegunkowych never-ending-story też możesz się wyleczyć – trzeba ci wsadzić dużego korka – tak dużego żeby już nie wyszedł !
     idź spać agencie chazarski – wypocznij przed korkowaniem !

    • zenobiusz 23 Maj 2011 o 2:51 am

     No ciekawą wiedza,cie gnębi projekcja oczywista.Spraw sobie orgonit,Nie będziesz musiał tyle kimać,a czas się kończy.Zostanie tylko wrzask.

 35. dr 22 Maj 2011 o 8:03 pm

  Identyfikacja Apokaliptycznej Bestii:

  http://chomikuj.pl/TheNWOChannel/Identyfikacja+Apokaliptycznej+Bestii+(interpretacja)

 36. Lutek 22 Maj 2011 o 8:04 pm

  „Przyszła pora na AntyKomora
  Wolność słowa jest niezdrowa”

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/336972,rozwineli-transparent-o-antykomorze-wkroczyla-policja.html

  • BirD2 22 Maj 2011 o 9:03 pm

   Gdyby na ciebie taką nagorne robili… Nie chciał byś tego zamknąć..

   Nie wkładaj bajek między inne książki. Za wcześnie by mówić że to cenzura

 37. karlos33 22 Maj 2011 o 8:06 pm

  Eksplozje i strzelanina w bazie wojskowej w Pakistanie

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Eksplozje-i-strzelanina-w-bazie-wojskowej-w-Pakistanie,wid,13431904,wiadomosc.html?ticaid=1c59d&_ticrsn=3

  czy ktoś coś już wie co tam się dzieje?

 38. PROSBADOKOMENTUJACYCH 22 Maj 2011 o 8:10 pm

  DZIĘKI CI MONITOR ZA WRZUCANIE BEZPOŚREDNICH LINKÓW DO YOUTUBE.

  KOMENTUJĄCY RÓWNIEŻ UPRASZANI SĄ O WRZUCANIE BEZPOŚREDNICH LINKÓW DO YOUTUBE.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  . Powód : ludzie blokowani na ten blog, którzy muszą wchodzić przez proxy – nie mogą oglądać filmów w okienkach. Musi być bezpośredni link. Najlepiej jakbyście ładowali tylko linki bezpośrednio do Youtube (szybciej się wczytuje blog) ale jak już musicie robić okienka – to PROSZĘ DAWAJCIE BEZPOŚREDNI LINK.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  Dziękuje za uwagę

 39. trebor 22 Maj 2011 o 8:24 pm

  ArO wstawil cos o kontroli umyslu i przeszlo bez echa:
  http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_kontrola_umyslu_cz5.html
  i film:

  pozostale czesci:
  http://www.youtube.com/results?search_query=1%2F3+Masowa+Kontrola+Umys%C5%82u+%28Mind+Control%29&aq=f
  Pozdrawiam

  • trebor 22 Maj 2011 o 8:34 pm

   A to 2cz. Duncana O’Finioana(super żołnierza):

   i pozostale czesci:
   http://www.youtube.com/results?search_query=Black+Ops+Marine+%26+The+Ultimate+Warrior+PL&aq=f

 40. Waldek 22 Maj 2011 o 8:34 pm

  The „REAL STORY” http://www.thetruthnews.info
  Kay Griggs interview http://www.thetruthnews.info

 41. Darek 22 Maj 2011 o 8:38 pm

  Jak w barlogu http://www.wolnemedia.net

 42. trebor 22 Maj 2011 o 8:43 pm

  Niemieckie tajne projekty czyli cos o niemieckich „latajacych talerzach” z przed i z II Woj.Św.:

  pozostale cz.:
  http://www.youtube.com/results?search_query=UFO+-+Sekrety+Trzeciej+Rzeszy+1%2F6&aq=f
  Proponuje przesledzic wywiad z Alem Bielekiem on terz o tym pisze.

 43. lara 22 Maj 2011 o 8:58 pm

  Rewolucja hiszpańska – spontaniczna czy sterowana…

  https://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/2011/05/22/rewolucja-hiszpanska-spontaniczna-czy-sterowana/

  Dobrze ,że Poliszynel nie dał się zastraszyć .

 44. 44 22 Maj 2011 o 8:59 pm

  zenobiusz :

  Spraw sobie polską czcionkę,na prawdę takie trudne,dla stroskanego patrioty ??

  Spraw sobie szerszą spację albo naucz się interpunkcji, a nie pouczaj innych, bo sam nie piszesz po polsku.

 45. Talbot 22 Maj 2011 o 8:59 pm

  tabłotAGENT :

  tabłot agencie – czego tu szukasz ? mizia kazał szczuć ? śmiecić ? załatwiłeś nwo a teraz szukasz nastepnych ofiar do skasowania ? razem z zenem i mareczkiem ?
  marne agenciory !

  Widzisz jaki sprytny jestem?
  Konservat też załatwiłem. Załatwię was wszystkich…syjonistyczna szumowino.

  • Talbot 22 Maj 2011 o 9:09 pm

   konserwa napisał(a):
   Uff jak dobrze że nie ma Talbota. Ten w try miga załatwiłby mi Radkowy pozew.

   http://konservat.pl/?sp=art&art=1303&path=arty2011#nc

   • tabłotAGENT 22 Maj 2011 o 9:27 pm

    lecz swoje dziury mózgowe psycholu – zalej je denaturatem albo ACE !!!
    i przyklejaj na podwórkowych słupach swoje brudne bobki – znacz teren – żeby inne zboki znały granice np zeno !

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 9:52 pm

     Mizia,wiem że się nudzisz i chcesz się wykazać.Cóż Marek jest zajęty,ale z pewnością skutecznie, w wolnej chwili zbanuje wszystkie IP z nowej mobilnej karty.Sam sobie kupiłeś,czy firma się szarpnęła?.Swoją drogą ,twoja gorliwość ,po wczorajszej wpadce,jest,wręcz wzruszająca.

 46. FAKIR 22 Maj 2011 o 9:01 pm

  karlos33 :

  Eksplozje i strzelanina w bazie wojskowej w Pakistanie
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Eksplozje-i-strzelanina-w-bazie-wojskowej-w-Pakistanie,wid,13431904,wiadomosc.html?ticaid=1c59d&_ticrsn=3
  czy ktoś coś już wie co tam się dzieje?

  Jak to co się dzieje?
  Jednooki DAJJAL ustawia pionki do III wojny.
  Talibowie mają przejąć Afganistan i Pakistan.
  Następnie w ciągu najbliższych kilku lat przejmą kilka innych krajów i wraz z Chinami wyruszą na podbój świata.
  Chiny zostały celowo „wypromowane”, podobnie jak III rzesza, aby zawładnąć światem.
  Nie udało się do końca z Niemcami i Hitlerem.
  Chiny wraz z Islamem ruszą już za 10lat z wielkim impetem na północny zachód, zgodnie z knowaniami Illuminati.
  3 WORLD WAR IS COMING

 47. galluss 22 Maj 2011 o 9:03 pm

  HAHAHA, ale to sie nie spodoba agentom na tym blogu, hahaha, mam uśmiech od ucha do ucha:

  patrzcie do wygrzebałem na youtube
  film pt. GALERIA Ż**ÓW w Polsce

  film ściągnięty na twardziela, jakby go chcieli zablokować i na płytkę przegrany, wiem, że wordpress mnie blokuje, za każdym razem jak odświeżam blogi na wordpresie to muszę sie ponownie logować, tzw muszę wyłączyć przeglądarkę i ponownie wejść, bo samo zalogowanie i tak nie wystarczy

  ale zobaczcie tę piękną galerię!!!

  • galluss 22 Maj 2011 o 9:07 pm

   jest tak pan „Janusz” – ten który popiera obóz narodowo radykalny
   i co? agenciaki? i kto tutaj kłamie? kto jest syjonistą? mówiię wam Janusz to jeszcze większe zło i masoneria

  • szok 22 Maj 2011 o 9:15 pm

   TO JEST JESZCZE LEPSZA BOMBA – KALKSTAINI=KACZYNSCY TO CZYSTA CHAZARIA, AGENTURA CHAZARSKA STERUJĄCA TUBYLCAMI, JAK I KAŻDA INNA PARTIA KTÓRA WYPŁYNĘŁA !
   ŻAŁOSNA SYTUACJA – JAK NAIWNI SĄ POLACY !


   .

   • marek 22 Maj 2011 o 10:46 pm

    Kto tego nie widział jest ślepcem. Co roku święto Chanuka w pałacu, a do Katynia to leciał tylko w latach wyborczych.

    JKM ma rzeczywiście zapędy monarchistyczne dla niektórych dyktatorskie. W chwili obecnej nie ma się czym przejmować, chyba że jutro wszystkie TV zgodnie pokażą live z protestu przeciwko uciskowi podatkowemu w postaci VAT23%.

    Każdy zostanie przy swoim zdaniu, ale ja wolę mieć nawet łagodnego dyktatora który mi pozwoli wybudować jaki dom chcę i zasiać co chcę włącznie z konopią indyjską, nie zabierze mi 284zł na służbę zdrowia jak leczę się ziołami i witaminami, itd. można by wymieniać zamordyzm urzędników bez końca.

  • zee 22 Maj 2011 o 11:32 pm

   Zapomniałeś o Panu Jezusie

   • zoozee 23 Maj 2011 o 12:39 am

    Jezus Chrystus był Aryjczykiem a nie żydem – postudiuj historię, nieco dokładniej niż tę z podstawówki i z lekcji religii z KK ! I nie połykaj bezkrytycznie chazarskich opowieści – Galilea i Nazaret były w czasach Chrystusa zamieszkałe przez wiele różnych semickich narodowości, oraz mieszkańców z okolic Basenu Morza Śródziemnego – w dzisiejszym ujęciu można powiedzieć że Chrystus był/ jest Palestyńczykiem. Może stąd bierze się taka nienawiść do tego uciśnionego narodu i tak straszne cierpienie Palestyny…
    Poczytaj też co o Chrystusie i Matce Jezusa mówi Talmud – najświętsze pismo Israela… – zdziwisz się mocno…

    • zenobiusz 23 Maj 2011 o 1:00 am

     Skąd was się tyle wysypuje,na prawdę tak gorąco się robi ??http://zenobiusz.wordpress.com/2010/07/06/mit-chazarii-obalony-komu-zalezalo-na-jego-lansowaniu/

    • zenobiusz 23 Maj 2011 o 1:06 am

     http://zenobiusz.wordpress.com/2010/07/06/mit-chazarii-obalony-komu-zalezalo-na-jego-lansowaniu/

 48. FAKIR 22 Maj 2011 o 9:04 pm

  od tego już nie ma odwrotu.
  Widać wyraźnie, że „zachód” robi odwrót z Pakistanu i Afganistanu celowo zostawiając pole dla rozwoju Talibanu.

 49. FAKIR 22 Maj 2011 o 9:07 pm

  galluss :

  HAHAHA, ale to sie nie spodoba agentom na tym blogu, hahaha, mam uśmiech od ucha do ucha:
  patrzcie do wygrzebałem na youtube
  film pt. GALERIA Ż**ÓW w Polsce

  film ściągnięty na twardziela, jakby go chcieli zablokować i na płytkę przegrany, wiem, że wordpress mnie blokuje, za każdym razem jak odświeżam blogi na wordpresie to muszę sie ponownie logować, tzw muszę wyłączyć przeglądarkę i ponownie wejść, bo samo zalogowanie i tak nie wystarczy
  ale zobaczcie tę piękną galerię!!!

  Żydów w Polsce jest około 4 milionów.
  Człowieku daj sobie na luz.
  Nie każdy Żyd jest zły.
  Jątrzenie i napuszczanie ludzi na siebie zawsze była szatańską specjalnością .
  Do niczego dobrego nie doprowadzi, a tylko przyspieszy realizację planów tajnych stowarzyszeń

  • zenobiusz 22 Maj 2011 o 9:34 pm

   Im chodzi o wywołanie sytuacji,pozwalającej zmienić proporcje narodowościowe,bu było gdzie się ewakuować do ziemi w której odpoczniesz.Najlepiej sprowokować coś jak w Libii.Boję się więc,że Twój apel,nic nie da.

   • zenobiusz 22 Maj 2011 o 9:47 pm

    Taki sztuczny antysemityzm,propaguje się na blogach,na konkretne zamówienie.Ponieważ nie ma go w Polakach,trzeba go stworzyć,dla własnych celów,podobne jest źródło antysemickich napisów na murach.

    • zenekAGENT 22 Maj 2011 o 9:58 pm

     zenkoKISIEL – chazarska agenturo – wypisuj swoje brednie na ścianach swojego klozetu ! a nie tu gdzie inteligentni ludzie chcą poczytać coś lepszego od GW i twojego sekciarskiego bloga ! jak masz zaparcia – to masz szanse na obskrobanie całego wychodka !

    • monitorpolski 22 Maj 2011 o 10:22 pm

     Pewnie, że tak. Po co Polakowi swastyka na jego bloku?

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 11:09 pm

     Zakładam ,że inteligentny człowiek to ty.Coś ci tam dzwoniło,ale ja pisałem,Mizia czemu jesteś nieinteligentny,??Ty zapamiętałeś tylko fragment.Smutne.

    • zenobiusz 22 Maj 2011 o 11:16 pm

     Coś ci napisze.Wy uważacie ,że najgłupszy z was jest inteligentniejszy od nas,bo my to bydło.Nie raz tak na Miziaforum ,o Polakach,pisałeś.Cóż ,w takim przeświadczeniu was wychowują.Ty nawet nie wiesz co to jest inteligencja.To jest twój podstawowy problem.Jesteście do bólu czytelni,z tym waszym antysemityzmem,wmawianym nam na każdym kroku.Rynsztokowy język to tylko dodatek,do twojego ogólnego poziomu.

    • Annah. 23 Maj 2011 o 5:07 pm

     Allle nam światła gwiazdy wniosły kto jest kto w wirtualnym świecie, teraz z czystym sumieniem mogę to uznać za pewnik:

     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/20/agenturaw-sieci-podyskutujmy/

     Parafrazując, „Nie ma głupich tematów głównych, są tylko desperackie odpowiedzi”

    • katerina404 25 Maj 2011 o 2:59 am

     O i tu się zgadzam z Zenobiuszem, to nic innego jak sztuczne kreowanie mienawiści rasowej, a najbardziej Żydów nienawidzą Ci, którzy ten antysemityzm sztucznie tworzą. Szkoda, że nie zgadzamy się we wszystkim.

 50. Warszawiak 22 Maj 2011 o 9:31 pm

  Odnośnie kibiców:
  „W piątek podczas otwarcia turnieju” Orły Cup” na warszawskiej starówce Hanna Gronkiewicz-Walz głośno i wyraźnie usłyszała od warszawiaków, że chcą nowego stadionu i hali dla Polonii Warszawa. Pani plezydent była najwyraźniej zaskoczona głośnymi okrzykami grupy osób domagającej się nowego stadionu dla Polonii. Widać, że było jej głupio przy mediach i licznie zgromadzonej widowni. Szkoda, że media kochają wspominać o burdach na stadionach i aresztowaniach, a nie wspomną o walce kibiców o swój klub.” wielkapolonia.pl/forum

 51. Tomasz 22 Maj 2011 o 9:36 pm

  Nie wiem ,czy zostane wpuszczony przez moje posty,czy rozniace sie czasem poglady,ale chcialem ostrzec przed niejakim DEBESCIAKIEM WRZUCAJACYM DURNE I WULGARNE WISY W CELU BYC MOZE ROZWALENIA BLOGOW. rADZE UWAZAC. sERDECZNIE pOZDRAWIAM

  • zenobiusz 22 Maj 2011 o 9:44 pm

   Wszedł,nie wiem co go zatrzymało,nie mam moderacji,dopiero po ekscesie banuję takich jak niejaki Mizia.Pozdrawiam.

 52. galluss 22 Maj 2011 o 9:51 pm

  zenobiusz :

  ja jestem stalinowcem i narodowym socjalistą.
  zapraszam wszystkich do współpracy, którzy chcą odsunąć żydów od władzy w Polsce i zbudować socjalizm bez żydów; czyli nacjonalizacja głównych działów gospodarki weryfikacja majątków z ostatnich 21 lat, czyli odebrania zawłaszczonego przez żydów majątku narodwoego skala progresywna podatkowa do 70%, likwidacja krk, zakaz publikacji biblii i innych sjonistycznych kłamstw, likwidacja systemu żydowskiej jurysdykcji i reaktywacja struktur państwa systemie gromadnościowym.
  resztę wyjaśnię w korespodnencji bezpośredniej: Waldek Pastuszka, Sosnowiec BMC 36/19, epo: erilo2@neostrada.pl
  na pewno obalimy wszystkie pomniki jp2 i postawimy przynajmniej jeden pomnik Stalinowi, geniuszowi, który dokonał największego dobra dla Polski i Polaków.
  http://www.pardon.pl/artykul/11100//9

  DOBRA ZENOBIUSZ, TO BĘDZIE TWÓJ KONIEC POLITYCZNY, patrz:

  – po pierwsze czemu napisałeś do mnie „młody” – skąd wiesz, że jestem głosem młodego pokolenia – aż tak skrupulatnie monitorujesz każdy blog i każdy portal, masz coś lepszego od wujka google? bo ja słyszałem, że wy chazarzy używacie takiego specjalnego programu, który wam wyszukuje komentarze w internecie z danego komputera po wpisaniu IP – tylko jak on sie nazywał?

  – po drugie zero argumentów z twojej strony, wygrzebałeś jakiś śmieszny komentarz pana Waldemara Pastuszki z jakiegoś forum sprzed nie wiadomo ilu miesięcy – DOBRY JESTEŚ

  – PO TRZECIE, skąd w ogóle wiesz kto to, waldemar pastuszka??? i skąd wiedziałeś, ajk go powiązać z nickiem „erilo” ???? – taki dobry agent jesteś?

  – po czwarte jak możesz pisać, że z kibicami nie powinniśmy robić parti, to z kim mamy? przecież kibic – to głos ludu – sam SOBIE PRZECZYSZ, dziwne zresztą, z KIM CHCESZ ROBIĆ PARTIĘ z kosmita z marsa?

  – po piąte jak śmiesz nazywać PASTUSZKĘ NAZISTĄ?? – przecież tak robią ży**i i wmawiają nam antysemityzm?? słuchaj to sie decyduj, czy nazywasz go nazistą czy komuchem, patrz też jestem dobry w monitorowaniu internetu:

  – po szóste, czemu popierasz kościół katolicki, który nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem, czemu kultywujesz MARYJĘ – która jest pogańską boginią astarte – a to jest babilon wielki – cały rzym i watykan – czemu popierasz – przecież to pogański wynalazek prosto z babilonu wielkiego

  i wiele innych rzeczy, jak ktoś przeczyta twoje komentarze – to widać obraz człowieka zakompleksionego, który neguje każdego i tylko ty według ciebie masz prawo do wyższości swojego zdania – ZAMILCZ BŁAGAMY CIEBIE – wyglądasz nam na sektę zorganizowaną

  jesteś największym dezinformatorem, próbujesz wszystko o 180 stopni przekręcać, najpierw nazywasz kogoś nazistą a potem komuchem

  • monitorpolski 22 Maj 2011 o 10:20 pm

   Gallus, z tym co piszesz powinienem cię zbanować. Ale nie robię tego bo czuję, że masz dobre intencje tylko chyba ci trochę namieszali. Dajesz linki do szowinistów żydowskich, których jest sporo, ale dlaczego nie dasz do Chazarów z Neturei Karta albo innych antysyjonistycznych odłamów żydowskich, których jest też bardzo dużo? To jest bardzo jednostronne i szkodliwe dla nas wszystkich. Hitler to robił, chcesz żebyśmy to i my robili?! Chcesz, żeby Polska poszła z dymem neutronowym? Przecież to właśnie w ten sposób wrabiano Arabów – jako wrogów cywilizacji zachodniej, antysemitów itd (mimo że sami są prawdziwymi semitami, ale to dla globalistów nie ma znaczenia).
   Owszem, można pielęgnować idee narodowe, to piękne, można wymagać by większość rządziła, a nie mniejszość, ale tu trzeba długiej i ciężkiej pracy. Czym ty to „obalisz”, „zmienisz” rewolucjonisto? Palcem?
   Pogadaj z młodymi co o tym sądzą, zobaczysz jak mają wyprane mózgi. Umysł człowieka ma to do siebie, że nie można zmienić u niego poglądów za jednym razem nie więcej niż o 10%, czyli trzeba powtarzania, mantry – na każdy temat, Dlatego telewizja się na tym opiera – na powtarzaniu kłamstw. To jest socjotechnika którą i tu trzeba stosować, gradualnie.
   A co do Zenobiusza – to jest jego sprawa, że wyciągnął erilo – Pastuszkę. On mi tu też niezłe bydło robi, nie zdając sobie sprawy, że działa na szkodę Polski.
   Zauważ jak działa Ron Paul w USA. Czy usłyszysz coś od niego nt „syjonistów” czy tego, że WTC to „inside job”. Nie usłyszysz – dlatego, że zna potęgę ogłupienia społeczeństwa i wie, że można wygrać tylko operując stwierdzonymi faktami, a nie mitami czy nawet faktami nieoficjalnymi.
   A co do Zenobiusza – znam go osobiście i zapewniam cię, że dysponuje tylko własnym mózgiem i to nieźle.

   • Annah. 23 Maj 2011 o 5:37 pm

    „Gallus, z tym co piszesz powinienem cię zbanować. Ale nie robię tego bo czuję, że masz dobre intencje”

    Wątpię, nie wygląda na użytecznego idiotę.

  • Tomasz 22 Maj 2011 o 10:35 pm

   A jak tam Rzym Panie Gallus? Dalej stoi?

 53. zenobiusz 22 Maj 2011 o 10:21 pm

  ja jestem stalinowcem i narodowym socjalistą.To pisze pan Pastuszka,kiedy sprawdź w linku.Że jesteś młody to oczywiste,wiedziałbyś że narodowy socjalista i nazista to to samo.,a wynika z tego posta,że nie wiesz.Erilo,już tu gościł i cytatu się nie wyparł,jako kwitesencji,swoich poglądów.
  https://monitorpolski.wordpress.com/2011/04/30/wydarzenia-i-komentarze-30-kwietnia-2011r/
  Jakbyś zadał sobie trochę trudu i poczytał mój blog,wiedziałbyś że przeszedłem szkolenie kontrwywiadowcze,i jako prokurator,nabyłem umiejętności szybkiej analizy skomplikowanych dokumentów.Reszta,to kwestia wrodzonej inteligencji,której Tobie brakuje.Masz tylko zapał,i jesteś sfrustrowany.Pamiętaj ,jak ktoś ci powie,nawet w żartach,że jest kanalią,uwierz mu.Jeśli ktoś publicznie w Polsce pochwala Stalina i narodowy socjalizm,a to zrobił „pan” Pastuszka,jest kanalią do kwadratu.

  • katerina404 23 Maj 2011 o 2:50 am

   No i w tym punkcie się z Zenobiuszem zgadzam. Narodowy socjalista i nazista to dokładnie to samo. Jednak Stalin, mimo, że wyszedł na plecach, wiadomo kogo, to później ptrzejrzał na oczy i bronił swój kraj przed lobby żydowskim i dlatego uchodził za tyrana. Na łożu śmierci jednak żałował swoich niektórych decyzji, jako, że wtedy był już człowiekiem świadomym.

 54. Fukushima 22 Maj 2011 o 10:24 pm

  • zenobiusz 22 Maj 2011 o 10:30 pm

   there is no proved information in this article. 600.000 rods is not truth! even all the rest… in real: Fukushima is the worst nuclear disaster of all mankind. But this article is to much, and it will not help to activate peoples protest and interest. The only motivation seems to be fear mongering the recipients.

   propylaeen
   To komentarz pod filmem.Sianie paniki.

 55. navajo88 22 Maj 2011 o 11:02 pm

  Panowie a może po prostu zaczniemy się zbroić ???? co ???? ,,,,hahahahahaha

 56. zee 22 Maj 2011 o 11:28 pm

  marek :

  I grupa przy JKM przynajmniej nie sprawia wrażenia, że chce nam tu zaproponować narodowy socjalizm.

  Właśnie to przeszkadza Gallussom i Mizom

  • zoozee 23 Maj 2011 o 12:26 am

   otwórzcie oczy – UPR to ustawka

   Janusz Korwin-Mikke – Ozjasz Goldberg – chazar i mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82; przez cały czas trwania PRL funkcjonowała w Polsce koncesjonowana partia pod nazwą „Stronnictwo Demokratyczne”, partia sojusznicza PPR a potem PZPR; partia pod nazwą „Stronnictwo Demokratyczne” miała korzenie masońskie i szerokie powiązania z masonerią, źródło: Leon Chajn „Materiały do Historii KlubówDemokratycznych i Stronnictwa Demokratycznego w latach 1937-39”, Wyd. Epoka., W-wa 1964; brał udział w protestach studenckich ’68 roku; Założył w 1984 r. wraz ze Stefanem Kisielewskim Partię Liberałów „Prawica”. W 1987 roku został prezesem nowopowstałego Ruchu Polityki Realnej [w 1989 r. przekształcony w Unię Polityki Realnej]

   „Głównie chodzi o to, aby tych ludzi młodych uwięzić chociażby na jakiś czas w strukturach UPR i tym samym przeciwdziałać przejściu ich do innych ugrupowań politycznych, a tym bardziej do mogącego powstać ugrupowania szczeropolskiego, bo groziłoby to katastrofą docelowego planu generalnego, a po realizacji którego nie może być przecież mowy o żadnym anszlusie – chyba, że z Izraelem. Przy okazji każdych wyborów posługując się tymi strukturami zawsze przechwycą na siebie jakąś część wyborców, których głosy mogłyby zasilić ugrupowania niechciane – patrząc z perspektywy docelowej. Z tych to też powodów nikt dotychczas nie ganił UPR za to, że przy każdych wyborach rozbija głosy wyborców – no bo rozbija tych co ma rozbijać. Zgoła odwrotna jest reakcja, gdy powstaje jakieś ugrupowanie skierowane przeciwko dotychczasowemu układowi – a to co innego i wówczas wrzask się podnosi, że będzie ono rozbijać głosy. A prawda jest taka, że najwyższy już czas rozbić nie tylko głosy – zabierając ich lwią część – ale i rozbić wszystkie sitwy i układanki mamiące Polaków. W każdym bądź razie trzeba te wysiłki podejmować nie bacząc na krzyki o rozbijaniu głosów puszczając je mimo uszu. Trudno – niech sobie krzyczą.
   Przy okazji dowiadywałem się, że słuchacze kompletnie nie orientują się w tym, że program gospodarczy UPR to czystej wody hiper „Balcerowicz”, ale za to dowiadywali się od organizatora spotkania, że Stanisław Michalkiewicz ma swoje felietony w Radio Maryja.

   Polityczny układ okrągłego stołu zrealizował już bardzo wiele z tego programu gospodarczego UPR. Zanosi się też na to, że i reszta programu UPR może zostać zrealizowana bez konieczności kontrrewolucji.
   Nie za bardzo więc wiadomo o jaką kontrrewolucję chodzi Panu red. Stanisławowi Michalkiewiczowi i przeciwko komu tak naprawdę skierowaną, bo sądząc po programie gospodarczym UPR można mniemać, że zdaniem UPR zagrożone jest dokończenia dzieła rozpoczętego po 1989 r. przez Balcerowicza.
   Można by to wszystko puścić mimo uszu, gdyby nie fakt, że Pan red. Michalkiewicz wygłaszając od dłuższego już czasu swe felietony na antenie Radia Maryja jednocześnie od 2-ch lat buduje struktury terenowe UPR i to głównie z ludzi młodych w małych miasteczkach i większych wsiach, tj. tam gdzie jest duża słuchalność Radia Maryja.
   Promocja swojej partii – Unii Polityki Realnej występującej w ostatnich wyborach do Sejmu RP jako Platforma Janusza Korwin-Mikke – przy okazji 14 rocznicy powstania Radia Maryja jest nader sprytnym posunięciem, aczkolwiek niesmacznym, tym bardziej, że zdecydowana większość ludzi nie zna programu UPR – w tym programu gospodarczego

   cd w linku :
   http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2644

  • katerina404 23 Maj 2011 o 2:34 am

   właśnie to są te wyrafinowane na wskroś metody. Na podpuchę zysakć na wiarygodności i pokazać trochę prawdy o sobie, na zasadzie jestem jaki jestem, ale chcę dobrze, a potem dalej realizują swoje cele. To nie są ludzie, którzy dotrzymują słowa i są cholernie dwulicowi i pozbawieni jakiegokolwiek morale. Według mnie to JKM, to ordynarna ustawka. Oni znają doskonale nasz tok rozumowania, bo śledzą wpisy i wiedzą, co myślimy. Wychodzą z założenia, że jeśli kogoś z nich delikatnie oszkalują, to taki człowiek, może zyskać zaufanie mas i dlatego od lat szykują sobie Mikke’go. Jest jeszcze jedna kwestia w ich polityce. Ci, którzy mają największy wpływ na politykę, są najmniej eksponowani i mogą działać z tzw drugiej, czy trzeciej linii. Doskonałym tego przykładem jest Olechowski. Tak, że podobną rolę może tu odgrywać JKM. Jedno jest pewne, nie ma w tej chwili żadnego godnego polityka, który mógłby piastować urząd prezydenta, czy premiera.

 57. katerina404 23 Maj 2011 o 1:08 am

  zenobiusz :Gallus,co do JKM ,pełna zgoda,co do diagnozy sytuacji w polsce też.Mam nadzieję,ze neśli chodzi o Pis ,mylisz się.Jeśli nie .i tak nie masz racji.Taktyka podpowiada,że powszechne poparcie dla Pisu+drugiej prawicowej partii,ma szansę na odzyskanie władzy.Nawet jeśli PiS jest zinfiltrowany,masowy napływ patriotów do tej partii,pozwoli ją oczyścić.Od ostatnich wyborczych przepychanek,nie powstała żadna partia,mająca szanse w wyborach.Jeśli powstanie teraz,na pewno będzie przejęta ,przez przygotowywanych na to”zbawców” jak JKM.Jedyne wyjście popierać PiS i Porozumienie Narodu Polskiego Prof,Kozłowskiego,które ma świetnych speców i program gospodarczy oparty o geotermie i zdystansowanie się od UE.Tak to widzę.Trzeba mierzyć siły na zamiary.Jeżeli jednym ,z podstawowych argumentów politycznych pewnych środowisk jest nazywanie oponentów pisdzielcami,to tym bardziej PiS należy poprzeć.Nie jestem ani członkiem tej partii,nie znam osobiście żadnego jej członka ,czy działacza.Tak podpowiada mi doświadczenie,i węch polityczny.Pozdrawiam.

  Oby ten węch polityczny Ciebie nie zawiódł. Przeczytaj sobie. Mówię co wiem, nie wymyślam historii niestworzonych, to są słowa samego Kaczyńskiego http://antonioiwaldi.nowyekran.pl/post/14656,j-kaczynski-po-co-polsce-ameryka-po-co-ameryce-polska i to go kompletnie dyskredytuje. Zresztą takich kwiatków mogę znaleźć więcej.

  • zenobiusz 23 Maj 2011 o 5:33 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/20/agenturaw-sieci-podyskutujmy/
   Rola Arabskiego, tak czy inaczej, wyszła by na jaw, więc wiele nie stracili, natomiast bardzo dużo zyskali. stworzyli legendę – Łażącego Łazarza. Stworzyli autorytet i oparli na nim projekt Nowy Ekran. ŁŁ, swoja legendą ma uwiarygadniać uczciwość ich intencji. Znajdziesz tam @Balu88 jako @Pogromca elit. Jest również @Jax pod pseudonimem @JaDax, oraz @Hrabia ups gafa. Jest również @Bazarhandel jako @Circ i @Ciri.
   Tabbot,miał rację w całej rozciągłości.
   Nowy Ekran,na pewno masz jeszcze wiele kwiatków z tej łączki Circ-Bazarhandel.Pozdrów Mizię.

 58. katerina404 23 Maj 2011 o 1:15 am

  Przytoczę słowa z wykładu Jarosława Kaczyńskiego „O naprawie Rzeczypospolitej”, który wygłosił w 2005 roku, w Fundacji Batorego, żydowskiego miliardera, tzw. „filantropa” Geore’a Sorosa.

  „W 2002 roku radykałowie otrzymali w wyborach przeszło 30 procent (…) Ale jeżeli w Polsce dojdzie do sytuacji, w której połączą swoje siły, nie w jakiejś rewolucji, nie w wystąpieniach ulicznych, w wielkich strajkach, tylko przy urnie wyborczej, całkowicie wykluczeni z częściowo wykluczonymi, dwie wielkie grupy społeczeństwa, to będziemy mieli rządy Samoobrony, być może LPR-u (to też formacja radykalna)

  • zenobiusz 23 Maj 2011 o 5:22 pm

   Nie przeczytałeś widze linków ode mnie.Tu,wszystko o tej sprawie.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2010/09/08/zohydzic-pis/

   • katerina404 23 Maj 2011 o 9:13 pm

    Właśnie przeczytałam Twój artykuł na Twoim blogu i nawet Ci się tam wpisałam, ale zamieszczę to też tu, aby inni mogli przeczytać. Otóż tak:

    Widzisz zarzucałeś mi, że nie weszłam na blog i nie czytałam. Czytałam i wiesz co, dochodzę do wniosku,że ten twój węch polityczny, to nie do końca jest taki dobry. Masz marne arumenty. Powiem Ci tak. Zanim jeszcze interesowałam się polityką i tym co się dzieje na świecie, czyli 2 lata temu, byłam przekonana do PIS-u właśnie. Od początku byłam przeciwna PO i SLD, ale wiesz co, przejrzałam na oczy i uważam, że Tobie też by się to przydało. Jako głównego argumentu używasz katastrofy smoleńskiej i tego, że jeden z braci zginął. A ja już do końca nie jestem pewna, czy faktycznie zginął w tej katastrofie i czy wogóle ktoś zginął i czy nie siedzą sobie bezpiecznie w Izraelu. Ale mniejsza o to. Nawet gdyby faktycznie zginął, to Ci ludzie ustawiający tą grę, są zdolni do większych podłości, niż ta i poświęcenie nawet 90 czy 100 osób dla dobra „sprawy”, to pikuś. Właśnie takie posunięcie, zwiększa ich wiarygodność w oczach mas. Ośmieszali go w mediach, ale to też mogła być jakaś forma taktyki, w końcu JKM też notorycznie od lat ośmieszają, a nawet nie dopuszczają go do debat telewizyjnych, więc dlaczego jego nie bronisz? Ja nie bronię ani jednego, ani drugiego. Pamiętam natomiast film, który oglądałam w necie, niemożliwy do zmontowania, w którym widać i słychać było, co się działo w okresie magdalenkowym i okołomagdalenkowym i jak świetne są stosunki prywatne obu panów Tuska i Kaczyńskiego i jakie wtedy prowadzili zakulisowe dysputy i jak się ustawiali, który wchodzi pierwszy, który drugi i jak to będą rozgrywać. PIS, PO SLD, PSL, to wszystko jedna sitwa, tylko niestety nazwy się zmieniają i roszady następują, aby wytworzyć sztuczny szum i aby naród się nie zorientował, co jest grane.

    Mało tego, posunę się jeszcze dalej w swoich dywagacjach. Otóż Kaczyńskiego uważam za dużo bardziej niebezpiecznego polityka, chociażby ze względu, na jego psychopatyczną naturę i wręcz natarczywą rusofobię. Niezależnie od naszych zwad polsko-rosyjskich, musimy zdawać sobie sprawę, już na tym poziomie wiedzy, że wszelkie międzynarodowe konflikty, wywoływane są ciągle przez tych samych oprawców i jest wielkim błędem, niewybaczalnym blędem, z właściwym zrozumieniem tych kwestii, chować zatwardziałe urazy do Rosji. Niestety Maciarewicz, Brzeziński i Kaczyński. Oni trzej szczególnie cierpią na tą okropną chorobę. Biorąc pod uwagę osobę Brzezińskiego, w tej wymienionej trójce i spójne poglądy tej trójcy, to jest to coctail Mołotowa.

    Każdy wie, że Brzeziński wespół zespół z Bushem, tworzyli oddziały Al Kaidy na Rosję między innymi, a sam Brzeziński jest największym rozgrywającym w administracji waszyngtońskiej i siedzi na karku Obamy, tak jak siedział na karku Busha. Jest jednym, z najniebezpieczniejszych ludzi na świecie, a w podżeganiu do wojen, osiagnął mega perfekcję. Można by śmiało powiedzieć, że zjadł na tym zęby. Tymczasem mając świadomość, że masońska klika chazarsko-banksterska, wszystkie swoje interesy skupiła w City London, Waszyngtonie i Izraelu,i stamtąd wychodzą rozkazy, a Kaczyński wszystkimi członkami w tą stronę kieruje swoją adorację, to wybacz.

    Poza tym obserwując ostatnie wydarzenia dotyczące kolejnej prowokacji z wtargnięciem ABW do bloggera o 6 nad ranem oraz wielki szum, jaki wokół tego zdarzenia powstał, gdzie najgłośniej krzyczy Maciarewicz i cała PIS-owska armia, jest w moim odczuciu bardzo naciąganą sprawą. Raptem PIS, który tak nabzdyczał się na Internautów, teraz bierze ich w obronę i krzyczy do megafonów na placach. Zbrodnia smoleńska jako temat zastępczy się wyczerpała, to trzeba tworzyć nowe tematy zastępcze, aby naród czymś zająć i aby było wrażenie walki przedwyborczej. A tak naprawdę PO zaczęło tracić poparcie społeczne,wypaliło się i nie ma nic do zaoferowania, bo naród się budzi, wprawdzie z różną świadomością i na różnych płaszczyznach, ale już nie jest tak durny jak choćby 2 lata temu i to wykładniczo rośnie, więc trzeba stworzyć następną iluzję, że masy otrzymają w końcu, to co chciały i zrobić kolejną małą roszadkę w szeregach ściemniaczy i choć na chwilkę naród wyciszyć, aby móc pracować nad dalszym rozwijaniem ich ubezwłasnowalniania i grabienia z dobytku. Ot co?

    Jakoś dziwnie Pan Maciarewicz przejął się losem bloggera, a nie stać go było na zastopowanie nielegalnego umieszczenia Chołdy w psychiatryku. Bo kto jest politycznie bardziej niebezpieczny blogger,który pokazuje długi nos Komorowskiego, czy Chołda, który ma dokumenty na przekręty zbrodniarzy, złodziei i cyników. Naiasem mówiąc, nie jest pewne, czy blogger nie był od początku wtajemniczony w tą farsę. Taki pozór walki o tzw. demokrację.

    • zenobiusz 23 Maj 2011 o 9:53 pm

     Więc i ja odpowiem.
     Sprawa Chołdy,jest na tyle świeża,że śmieszne jest używanie tego argumentu,chyba że sadzisz że Macierewicz jest Duchem Świętym.Widzę że koniecznie,chcesz dokopać PiS.Poddam Ci argument,o którym zapomniałaś.Kaczyński,jest paskudnie niski.I to by było na tyle.
     P.S.
     Piszesz łaskawie.
     „Naiasem mówiąc, nie jest pewne, czy blogger nie był od początku wtajemniczony w tą farsę.” Widzę że obrzydliwe insynuacje,zwane opluskwianiem,masz we krwi.

    • zenobiusz 24 Maj 2011 o 7:50 am

     Katerina,dobrze jest cytować źródło tekstu który się przytacza.
     http://boskaenergia.wordpress.com/2011/05/24/przedwyborcza-pyskowka-i-afery-prawa/

 59. hjk 23 Maj 2011 o 1:20 am

  Lutek :

  Nie zapominaj, że JKM był posłem i nie działał wtedy na szkodę kraju, wiec dlaczego teraz miałby?

  zgłosił lipną lustrację, ktora miała zamaskować zaklepanie neokolonialnego układu stowarzyszeniowego z UE, poczytaj blog urbasia i wpis „korzenie” – jest tam o JKM

  • Lutek 24 Maj 2011 o 12:41 pm

   Przeczytałem.

   http://urbas.blog.onet.pl/Korzenie,2,ID393074870,n

   Nie ma tam ani słowa o tym, co wypisujesz. Wpis „Korzenie” z dn. 19 października 2009 zawiera tylko jeden akapit, w którym pan Urbaś wymienia słowa takie jak „UPR” czy „Korwin-Mikke” (i faktycznie tylko tego dotyczy) i jest to zapis jego subiektywnych odczuć na podstawie których stał się kolejnym korwin-sceptykiem. Proszę o konkrety a nie banialuki, że JKM to wróg najgorszy, przebiegły i zamaskowany, bo p. Urbaś tak wywnioskował.

   A czy panu Urbasiowi trzeba tak od razu wierzyć, skoro pracował w banku BIG – banku ciemnych interesów, albo dlatego że był analitykiem kredytowym (kredyt – zło naszych czasów, pożyczanie pieniędzy których nie ma). No jak on śmie snuć jakieś podejrzenia w obliczu takich faktów? Oczywiście, nie mówię poważnie, tylko chcę tobie i pluserom zwrócić uwagę, że takie szukanie haków na siłę i dyskredytowanie kogo popadnie z całą stanowczością do niczego was nie zaprowadzi.

  • katerina404 25 Maj 2011 o 1:15 am

   To jest akurat mój blog, moje spostrzeżenia i moje poglądy, nie można udawać, ze sie czegoś nie widzi. Jeżeli fakty o Kaczyńskim są takie jakie są, to wnioski nasuwają się same.

 60. Pingback: Informacje, newsy i komentarze – 23 maja 2011 « kefir2010

 61. katerina404 25 Maj 2011 o 1:27 am

  zenobiusz :Katerina,dobrze jest cytować źródło tekstu który się przytacza.http://boskaenergia.wordpress.com/2011/05/24/przedwyborcza-pyskowka-i-afery-prawa/

  To jest akurat mój blog, moje spostrzeżenia i moje poglądy, nie można udawać, ze sie czegoś nie widzi. Jeżeli fakty o Kaczyńskim są takie jakie są, to wnioski nasuwają się same. A jeżeli chodzi o ten wzrost, to rzeczywiście zapomniałam, jak również o chaczykowatym nosie żony nieboszczyka.

 62. katerina404 25 Maj 2011 o 1:51 am

  Mi zarzucasz opluwanie i podejrzliwość, a sam dajesz mi do zrozumienia, że przytaczam czyjes teksty, nie sprawdziwszy tego wcześniej. Podaj mi proszę chociaż trzy zasadnicze rożnice między programem PiS i PO.

 63. katerina404 25 Maj 2011 o 1:55 am

  Bo ja zasadniczo widzę tylko jedną, że PIS całe zło tego świata przypisuje Rosji i NKWD.

 64. katerina404 25 Maj 2011 o 2:38 am

  zenobiusz :Ja nie mogę pojąć,choć jestem tego bliski,czemu przedstawiciele kompletnie niszowej sekty są tak aktywni w internecie.Nie widzę jakoś mormonów czy prawosławnych,tylko wyznawców sekt ,utworzonych w XIX,XX wieku,z inspiracji masońskiej,ewentualnie zakamuflowanych satanistów.

  W tej chwili nie ma uczciwej denominacji, a z mormonami, to się wygłupiłeś okropnie, mormoni są okropnie zinfiltrowani przez masonów. Co do reszty się nie wypowiadam, choć skłaniam się do tego, że KK jest mocno zepsuty od środka i że wielu wyysokich dostojników kościelnych zawarło pakt z diabłem. Wierzę w Boga, ale co do KK, nie mam jeszcze do końca wyrobionego zdania. Muszę przejrzeć wypowiedzi obecnego papieża, co popiera, co neguje, z czym walczy, a co akceptuje. W swoich ocenach, kieruję się zawsze intuicją i cytatem z biblii „po owocach ich poznacie”

 65. katerina404 25 Maj 2011 o 3:40 am

  zenobiusz :Te argumenty,dla politycznych,ćwierćmózgów,podaruj sobie.To zgrane płyty,nie chwycą,nie tym razem.

  No przepraszam, Marek podał bardzo konkretne i rzeczowe argumenty. Powiedz wreszcie jasno i deklaratywnie, dla Ciebie również układ w Magdalence był ok i traktat lizboński też jest dla Polski wielkim wybawieniem. I tylko nie wykręcaj kota ogonem, tylko odpowiedz jednoznacznie i dodatkowo, jeśli jednak widzisz, że te oba porozumienia, były śmiercią dla Polski i dla wolności, to odpowiedz też na pytanie, dlaczego Twój guru, te oba traktaty popiera. A jarmułki też mu na siłę nikt na głowę nie wkładał, chyba, że jakimś cudem udowodnisz, że to photoshop zrobił.