Tadeusz Chołda zabrany wbrew własnej woli do szpitala psychiatrycznego

23 maja 2011 r. ok godz. 11 rano pracownicy więzienni zabrali krakowskiego działacza społecznego Tadeusza Chołdę prawdopodobnie do szpitala psychiatrycznego na Montelupich w Krakowie (…)  Nagranie >wideo

Z maila:
„może uda się ze zbiórki zrobić banery i rozwiesić na stadionach z pomocą http://www.kibole.pl
NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI BEZ TADKA CHOŁDY NA WOLNOŚCI”

Dzisiaj nie będzie nowych newsów – sprawa T. Chołdy jest bardzo ważna, dlatego chcę ją wyeksponować. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i maile, które otrzymałem w tej sprawie. Mam kilka uwag, które zamieszczę publicznie, bowiem pomogą w dyskusji. Otóż, moim zdaniem, nie ma co się bawić w żadne listy poparcia czy listy otwarte z tysiącami podpisów. Sądzę, że takie akcje to zmyłka – nic nie dają, a tamci się śmieją. To musi zaboleć, najlepiej międzynarodowymi konsekwencjami. W przypadku innych krajów łamiących prawa człowieka robi się embarga, zasądza się ich przywódców, czy wreszcie organizuje międzynarodowe „humanitarne” akcje zbrojne. Oczywiście nic takiego nie będzie w przypadku Polski, nawet byśmy tego nie chcieli. Ale ważne jest uświadomienie międzynarodowej opinii publicznej, że w tym kraju zaczyna się bardzo źle dziać. Że zabiera się bezprawnie ludziom domy, że tysiące bezdomnych śpi na dworcach, czego nie było nawet za komuny, że morduje się w szpitalach, że system prawny stał się systemem represji, a jego eskalacja prowadzi do terroru podobnego do tego za Stalina czy Hitlera.
Jeśli międzynarodowa opinia publiczna dowie się o tym co się tu dzieje to na pewno zaczną się naciski i reakcje ze strony organizacji międzynarodowych. Dlatego sądzę, że najlepszą rzeczą którą możemy zrobić to nagłośnienie w prasie angielskojęzycznej – najlepiej w Nowym Jorku lub Waszyngtonie. Równolegle z tym akcja powinna objąć główne portale piszące o NWO, jak http://www.infowars.com, http://www.rense.com, http://www.whatreallyhappened.com, http://www.globalresearch,ca i in.
Sądzę, że dobry artykuł po angielsku, który opracujemy znajdzie spore zainteresowanie. A jest o czym pisać – sprawa Tadeusza Chołdy to tylko wierzchołek góry lodowej – przekrętów prokuratorsko – sędziowskich, powiązania ich z polityką i politykami, wysprzedażą majątku Polski czy wreszcie zagarnięciem sceny politycznej przez obce nam wpływy globalnych korporacji.
Polska może być wzorem dla innych krajów – i będzie, ale wtedy gdy my – społeczeństwo odzyskamy kontrolę nad tym co się tu dzieje.
A skorumpowanych przedstawicieli prawa już teraz ostrzegam, nie w moim imieniu, a w imieniu budzącego się narodu – nie igrajcie z ogniem, bo nie będzie gdzie uciekać.
==================================================================
23 maja 2011 r. ok godz. 11 rano pracownicy więzienni zabrali krakowskiego działacza społecznego Tadeusza Chołdę prawdopodobnie do szpitala psychiatrycznego na Montelupich w Krakowie.
Poniżej jest publikacja ostatniej rozmowy z Tadeuszem Chołdą zaraz przed ubezwłasnowolnieniem. W drugiej części programu wypowiada się Jerzy Jachnik, prezes Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu z Bielska  Białej. Reportaż oglądnęło w ciągu 1 dnia blisko 5 tysięcy osób! To dobry znak.
Tadeusz Chołda miał szansę wyjść przedterminowo już w przyszłym tygodniu, tymczasem krakowski sędzia penitencjarny podjął decyzję o dalszym przetrzymywaniu go – tym razem w szpitalu psychiatrycznym. Tadeusz Chołda nie wyraża na to zgody, ale w Polsce to nie ma znaczenia – człowiek jest już zwierzęciem i nie ma żadnych praw!  Właśnie w szpitalach psychiatrycznych umieszczano opozycję polityczną w nazistowskich Niemczech i stalinowskiej Rosji. Jest bardzo niepokojące, że Polska zbliża się do standardów tych krajów, że bezkarni i niekontrolowani przez jakiekolwiek instytucje sędziowie mogą swoimi zarządzeniami ubezwłasnowolniać obywateli RP.

Bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=lH6CxTjnOEo

Nowe artykuły:

Więcej informacji jest tutaj:

Linki do wzorów petycji:

Poprzednie publikacje nt. T. Chołdy na tym blogu:

Materiały dodatkowe:

Reklamy