Tadeusz Chołda zabrany wbrew własnej woli do szpitala psychiatrycznego

23 maja 2011 r. ok godz. 11 rano pracownicy więzienni zabrali krakowskiego działacza społecznego Tadeusza Chołdę prawdopodobnie do szpitala psychiatrycznego na Montelupich w Krakowie (…)  Nagranie >wideo

Z maila:
„może uda się ze zbiórki zrobić banery i rozwiesić na stadionach z pomocą www.kibole.pl
NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI BEZ TADKA CHOŁDY NA WOLNOŚCI”

Dzisiaj nie będzie nowych newsów – sprawa T. Chołdy jest bardzo ważna, dlatego chcę ją wyeksponować. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i maile, które otrzymałem w tej sprawie. Mam kilka uwag, które zamieszczę publicznie, bowiem pomogą w dyskusji. Otóż, moim zdaniem, nie ma co się bawić w żadne listy poparcia czy listy otwarte z tysiącami podpisów. Sądzę, że takie akcje to zmyłka – nic nie dają, a tamci się śmieją. To musi zaboleć, najlepiej międzynarodowymi konsekwencjami. W przypadku innych krajów łamiących prawa człowieka robi się embarga, zasądza się ich przywódców, czy wreszcie organizuje międzynarodowe „humanitarne” akcje zbrojne. Oczywiście nic takiego nie będzie w przypadku Polski, nawet byśmy tego nie chcieli. Ale ważne jest uświadomienie międzynarodowej opinii publicznej, że w tym kraju zaczyna się bardzo źle dziać. Że zabiera się bezprawnie ludziom domy, że tysiące bezdomnych śpi na dworcach, czego nie było nawet za komuny, że morduje się w szpitalach, że system prawny stał się systemem represji, a jego eskalacja prowadzi do terroru podobnego do tego za Stalina czy Hitlera.
Jeśli międzynarodowa opinia publiczna dowie się o tym co się tu dzieje to na pewno zaczną się naciski i reakcje ze strony organizacji międzynarodowych. Dlatego sądzę, że najlepszą rzeczą którą możemy zrobić to nagłośnienie w prasie angielskojęzycznej – najlepiej w Nowym Jorku lub Waszyngtonie. Równolegle z tym akcja powinna objąć główne portale piszące o NWO, jak http://www.infowars.com, http://www.rense.com, http://www.whatreallyhappened.com, http://www.globalresearch,ca i in.
Sądzę, że dobry artykuł po angielsku, który opracujemy znajdzie spore zainteresowanie. A jest o czym pisać – sprawa Tadeusza Chołdy to tylko wierzchołek góry lodowej – przekrętów prokuratorsko – sędziowskich, powiązania ich z polityką i politykami, wysprzedażą majątku Polski czy wreszcie zagarnięciem sceny politycznej przez obce nam wpływy globalnych korporacji.
Polska może być wzorem dla innych krajów – i będzie, ale wtedy gdy my – społeczeństwo odzyskamy kontrolę nad tym co się tu dzieje.
A skorumpowanych przedstawicieli prawa już teraz ostrzegam, nie w moim imieniu, a w imieniu budzącego się narodu – nie igrajcie z ogniem, bo nie będzie gdzie uciekać.
==================================================================
23 maja 2011 r. ok godz. 11 rano pracownicy więzienni zabrali krakowskiego działacza społecznego Tadeusza Chołdę prawdopodobnie do szpitala psychiatrycznego na Montelupich w Krakowie.
Poniżej jest publikacja ostatniej rozmowy z Tadeuszem Chołdą zaraz przed ubezwłasnowolnieniem. W drugiej części programu wypowiada się Jerzy Jachnik, prezes Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu z Bielska  Białej. Reportaż oglądnęło w ciągu 1 dnia blisko 5 tysięcy osób! To dobry znak.
Tadeusz Chołda miał szansę wyjść przedterminowo już w przyszłym tygodniu, tymczasem krakowski sędzia penitencjarny podjął decyzję o dalszym przetrzymywaniu go – tym razem w szpitalu psychiatrycznym. Tadeusz Chołda nie wyraża na to zgody, ale w Polsce to nie ma znaczenia – człowiek jest już zwierzęciem i nie ma żadnych praw!  Właśnie w szpitalach psychiatrycznych umieszczano opozycję polityczną w nazistowskich Niemczech i stalinowskiej Rosji. Jest bardzo niepokojące, że Polska zbliża się do standardów tych krajów, że bezkarni i niekontrolowani przez jakiekolwiek instytucje sędziowie mogą swoimi zarządzeniami ubezwłasnowolniać obywateli RP.

Bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=lH6CxTjnOEo

Nowe artykuły:

Więcej informacji jest tutaj:

Linki do wzorów petycji:

Poprzednie publikacje nt. T. Chołdy na tym blogu:

Materiały dodatkowe:

Reklamy

48 responses to “Tadeusz Chołda zabrany wbrew własnej woli do szpitala psychiatrycznego

 1. MOL 23 Maj 2011 o 3:39 pm

  Mam pytanie odnośnie wniosku do Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie Pana Tadeusza: czy taki wniosek zostanie rozpatrzony nawet jeśli nie został podany adres zamieszkania Pana Tadeusza? Nie miałam adresu i w wymagane pola wstawiłam kropki. Jeśli jest wymagany adres to proszę o n niego wyślę wniosek jeszcze raz

 2. angela.bur 23 Maj 2011 o 3:55 pm

  Proszę o skierowanie sprawy Pana Chołdy do Trybunału w Strasbourgu !
  Czujemy się zagrożeni przez system (quasi-) prawny w Polsce.
  To co zrobiono Panu Chołdzie to jest nazistowska przemoc !
  I to wobec prawnika, aby go wykluczyć z zawodu.

  • rabarbarek 24 Maj 2011 o 3:14 am

   Niestety prawa w wielu krajach tzw demokracji zmieniaja sie w „bezprawa” . Aresztowaniana podstawie falszywych dowodow, doniesien , oskarzen , staja sie norma , szczegolnie jesli chodzi o osoby niewygodne. Dlatego wlasnie nalezy zrobic wszystko co jest w zasiegu mozliwosci , zeby takie przypadki nie mialy miejsca. Moze warto skontaktowac sie z p. Jachnikiem i razem z nim podjac jakies konkretne kroki. Aby przesylac wiadomosc i prosbe na inne strony , rowniez angielskojezyczne , powinien byc napisany jeden tekst [ po polsku i angielsku, moze tez w innych jezykach] , powinien znajdowac sie na jedej ze stron , ktore zaangazowane sa w obrone p Choldy , powinien zawierac list protestacyjny , miejsce do podpisu i adres gdzie list powinien zostac przeslany. Musi to byc zrobione w sposob przejrzysty i jak najprostszy dla czytelnikow. Niejednokrotnie sama takie podpisywalam , ale pamietajmy ze czytelnicy latwo sie zniechecaja , kiedy droga do podpisu jest skomplikowana.
   Dziwie sie troche , ze tak malo osob protestuje z p. Jachnikiem. Czyzby spoleczenstwo tak bardzo zobojetnialo na afery i bezprawie , ze nie reaguje juz na kolejne swinstwa naszego systemu sadowniczego?

   Widzialam wpisy Mileny o zbiorce pieniedzy. Mysle , ze moga one byc potrzebne w wypadku zalozenia sprawy przez p. Cholde , ale to musi wyjsc od samego zainteresowanego lub organizacji , zaangazowanej w Jego obrone. Oni najlepiej wiedza co w obecnej sytuacji jest potrzebne. Monitor chyba nawet nie moze takiej zborki przeprowadzic. Wpis Mileny pokazal jednak , ze choc z daleka jest gotowa pomoc . Nie rozumiem dlaczego dostala tyle paluszkow w dol. Pieniadze szczescia nie daja , ale sa sytuacje w ktorych sa po prostu niezbedne.

   Monitorze , znasz pewnie strone , ktora wrzucam , ale warto ja miec pod reka . Jest wazna.

   Obysmy nie doczekali czasow , kiedy nam w nocy „kolba do drzwi zalomoca” , bo oznaczac to bedzie , ze czas kiedy moglismy cos zrobic juz minal!!!

   http://ec.europa.eu/civiljustice/legal_order/legal_order_pol_en.htm

 3. wykop 23 Maj 2011 o 5:08 pm

  http://www.wykop.pl/link/752511/tadeusz-cholda-zabrany-do-szpitala-psychiatrycznego-wbrew-wlasnej-woli-23-maj/

  • oz 24 Maj 2011 o 12:06 pm

   Ten nasz premier to wielki Zuch ., chce zamknąć usta połowie Polski : cenzura internetu , zamknięte stadiony , ludzie w psyhiatryku , telefony na podsłuchach… Za dużo gadamy.. więc dokręca śrubkę cenami.. albo 6 rano pukanie do drzwi, jak to było ..: ,, lepiej umżeć na stojąco , niż żyć na kolanach..,,.A on nawet nie jest panem Bogiem , nie jest nawet Jezusem Chrysusem

 4. Stanisław 23 Maj 2011 o 5:49 pm

  To samo pytanie co internauta „angela.bur” czy wykropkowanie adresu osoby poszkodowanej przez system nie spowoduje odrzucenie wniosku ?

 5. Aśka 23 Maj 2011 o 6:55 pm

  Ja wysłałam zwykły mail z prośbą o uwzględnienie i adnotacją, że nie wypełniłam wniosku, ponieważ nie znam wymaganych wnioskiem danych osobowych.

  • Aśka 24 Maj 2011 o 11:27 am

   Dzisiaj dostałam taką informację z biura RPO:

   „Uprzejmie proszę o uzupełnienia e-maila o brakujące dane adresowe tj:
   imię, nazwisko, ulica, numer domu, numer mieszkania, kod pocztowy i miejscowość.
   Jest to niezbędne do zarejestrowania wniosku.”

   A więc zwykły mail wystarczy.

  • Aśka 24 Maj 2011 o 11:30 am

   A takiego maila wysłałam wczoraj:

   Zwracam się z protestem oraz żądaniem natychmiastowej kontroli przez RPO rzeczywistych przyczyn i powodów zarządzenia Sądu Okręgowego w Krakowie z dnia 19 maja 2011 – sygn. akt V KOW 339/11/ PR dotyczącego umieszczenia zdrowego człowieka – p. Tadeusza Chołdy w Zakładzie Karnym w Krakowie, ul. Montelupich 7 – na oddziale psychiatrycznym.

   Tadeusz Chołda traktowany jak więzień polityczny z czasów stalinowskich.

   Proszę o zainteresowanie się sprawą, ponieważ to groźne zjawisko, przy braku reakcji służb powołanych do obrony obywatela, może narastać.

   P.S. Formularza / wniosku nie wypełniłam, ponieważ nie znam wymaganych wnioskiem danych personalnych Pana Tadeusza Chołdy.

 6. monitorpolski 23 Maj 2011 o 7:19 pm

  NiIestety, ale musiałem umieścić w koszu komentarze nie dotyczące sprawy p. Chołdy. Jeśli ktoś chce komentarz odzyskać by go móc np. umieścić gdzie indziej to proszę do mnie napisać na monitorpolski@yahoo.com

  • millena461 23 Maj 2011 o 7:25 pm

   MONITOR jezeli da to cos – mozemy sie zlozyc ale tu poza granica musimy wiedziec gdzie i jak. JA JESTEM ZA i prosze podac w jaki sposob to zrobic.

   TRZEBA POMOZ CZLOWIEKOWI.

   • monitorpolski 23 Maj 2011 o 7:27 pm

    Zapytam się prezesa Jachnika. Pieniądze nie wypuszczą Chołdy, ale mogą pomóc założyć sprawę Skarbowi Państwa za nękanie za pomocą prawa. To jest niezgodne z Konstytucją.

    • millena461 23 Maj 2011 o 7:33 pm

     za pieniadze mozna miec adwokata albo pomoc inaczej, tak jak sugerujesz.
     MOZE PETYCJA I PODPISY??? jezeli juz jest prosze podac link.

 7. damian 23 Maj 2011 o 8:27 pm

  w sprawie uwolnienia Pana Tadeusza musimy zwrocic sie z prosba do kibicow o pomoc.Potrzebne beda hasla na stadionach i Ich gremialne wolanie o uwolnienie skierowane do najwyzszych wladz…..

  • monitorpolski 23 Maj 2011 o 8:54 pm

   Dobry pomysł! Sprawa Chołdy to też sprawa polityczna. On się opiekował stroną internetową Przymierza Narodu Polskiego.

   • millena461 24 Maj 2011 o 3:06 am

    zastanowcie czy pomoc KIBICOW niezrobi cos niekorzystnego Tadeuszowi i niebedzie woda na mlyn dla pewnych „ludzi (sluzb)” **** moze lepiej nie laczyc tego…. zastanowcie sie czy to naprawde „dobry pomysl”
    To moja mysl …moge sie mylic – wiecie lepiej.

 8. Józef Bizoń 23 Maj 2011 o 8:28 pm

  Panie Marku – potrzebne są adresy e-mail do tych instytucji, gdzie mają być słane protesty. A ta sprawa nie jest sprawą odosobnioną.

  • monitorpolski 23 Maj 2011 o 8:53 pm

   Może czytelnicy pomogą? Naprawdę, nie da się wszystkiego robić…

   • millena461 24 Maj 2011 o 12:35 am

    NIE MA SPRAWY powiedz tylko JAK Ci pomoc

 9. Oskar 23 Maj 2011 o 9:08 pm

  Moze tutaj jest sposob na pomoc UWOLNIC TADEUSZA CHOLDE http://www.grawitacja44.org.pl

 10. FAKIR 23 Maj 2011 o 9:12 pm

  Ja proponuję jak najszybciej zarejestrować się na tym forum i uprzejmie prosić o nagłośnienie sprawy.
  Najlepiej ukazać ile dobrego dla Polski chciał zrobić Chołda m.in. nagłaśniając śmierdzącą sprawę szczepionek
  http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=4397&page=862

 11. FAKIR 23 Maj 2011 o 9:50 pm

  FAKIR :

  Ja proponuję jak najszybciej zarejestrować się na tym forum i uprzejmie prosić o nagłośnienie sprawy.
  Najlepiej ukazać ile dobrego dla Polski chciał zrobić Chołda m.in. nagłaśniając śmierdzącą sprawę szczepionek
  http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=4397&page=862

  Już ktoś wrzucił i to dwa razy 🙂
  Wreszcie ludzie ruszyli dupska
  cieszy mnie to

 12. Wiktor 23 Maj 2011 o 9:56 pm

  Powiedz DOSYC: Zagranicznym BANKOM, MEDIOM I WLADZY a kraj i ludzie beda wolni, bogaci i szczesliwi.

 13. tony 23 Maj 2011 o 10:20 pm

  monitor w srode jest kolejka ekstraklasy!! trzeba dac znac kibicom!!ja mam znajmomosci w wisle!! rozpowszechnijmy to!! to jest rabunek w bialy dzien!! nie dajmy sie!! (wymazane)

 14. lextinadera 23 Maj 2011 o 10:43 pm

  petycje tutaj nic nie pomogą , potrzeba żeby działali ludzie, jakiś wielki strajk który zbierze wszystkich niezadowolonych niesprawiedliwością ludzi z całej polski, czego pan Chołda moze być punktem zapalnym zjednoczenia się polaków przeciwko kryminalistom.

 15. tony 23 Maj 2011 o 10:46 pm

  monitor jak cos znasz moj mail…trzeba cos z tym zrobic, chlop jest niewinny! jutro zasiegne informacji u adwokata co mozemy zrobic w tej sprawie!!pozdro

  • monitorpolski 23 Maj 2011 o 11:37 pm

   poczytaj mój komentarz na górze.

 16. tony 23 Maj 2011 o 10:49 pm

  tak byc kur*** nie moze!! niewinny czlowiek za kratami!! musimy dzialac!! ja od rana sproboje cos sie dowiedziec!!Marku…kontynuuj swoja dobra prace dla Narodu!!

 17. jarosK 23 Maj 2011 o 10:54 pm

  no kto ma to wszystko naprawić jeśli nie Słowianie !Do boju !

 18. katerina404 24 Maj 2011 o 2:33 am

  Na przykładzie Chołdy, wyraźnie widać mega oszustwa i korupcję sądów, ich bycie poza prawem, powiązania mafijne i rozgrywki biznesowe, w których życie i zdrowie uczciwego, godnego szacunku obywatela, się nie liczy. Teraz głos mają tylko najwięksi łotrzy, którzy w imię litery prawa, nabijają sobie kabzę brudnymi pieniędzmi. Przy okazji zamiecenia pod dywan, kompromitujących wymiar sprawiedliwości i innych szumowin, sprawy, wykorzysta się zdrowego na umyśle człowieka, do testowania na nim zbrodniczych leków zbrodniczego, nazistowskiego kartelu farmaceutycznego.

  Na koniec na swoim blogu napisałam:

  Wzywam wszystkich odważnych ludzi, o prostym kręgosłupie i zdolności do empatii, do wszczęcia alarmu w tej sprawie, aby doprowadzić do natychmiastowego wypuszczenia tego człowieka na wolność, a posadzenia w tym psychiatryku prowadzących tą sprawę.

 19. Wiktor 24 Maj 2011 o 3:13 am

  Zgadzam sie z p. Markiem ratujmy Polakow i siebie bo czasy ida najgorsze jakie historia znala (nie wylaczajac 3 wojny swiatowej)

 20. Konsul 24 Maj 2011 o 5:02 am

  Podstawowym warunkiem potrzebnym do rozpoczęcia akcji, jest dokładne sprawdzenie kim jest i z kim współpracuje aresztowany.
  Żydzi są mistrzami prowokacji, należy bardzo ostrożnie i dokładnie sprawdzać wszystkie akcje w których mamy brać udział.
  Radny z Nowego Targu Pan por. AK Franciszek Hreśka , był aresztowany przez policję z Nowego Targu i doprowadzony na badania psychiatryczne do szpitala, po tym jak udzielił wywiadu telewizji „Kronika Podhalan” http://www.kronikapodhalan.com na temat Józefa Kurasia „Ogień”
  Edward Maciejczyk był aresztowany na lotnisku Okęcie w W-wie za publikacje prasowe w których pytał „dlaczego Polską nie rządzą Polacy?”
  Przed więzieniem i badaniami psychiatrycznymi uratował go paszport amerykański, ale ciągle jest ścigany w strefie Schengen z paragrafu 256 k/k
  Jeśli potwierdza się uczciwość aresztowanego to należy wyjść na ulicę z otwartym protestem, bo inne akcje nic nie dadzą.
  Najpierw zaprotestuje mała grupka osób, potem dołączą inni Polacy i tylko w ten sposób można osiągnąć cel jakim jest suwerennosc Polski.
  Konsul

  • monitorpolski 24 Maj 2011 o 6:37 am

   Znam T. Chołdę osobiście. Pomagał nam w akcjach przeciwko masowym szczepieniom Polaków – zresztą w reportażu 11 Minut jest fragment, w którym p. Chołda występuje w programie TVN. Działa czynnie w Przymierzu Narodu Polskiego profesora Ryszarda Kozłowskiego, który jak wiadomo promuje geotermię, a ta mogłaby szybko wyciągnąć Polskę z kryzysu. Ja tu widzę problem.
   Sprawy sądowe, które się toczą już chyba 12 lat są dowodem na określę to łagodnie „mataczenie” sądu. Najlepszym przykładem jest wydanie orzeczenia o odwieszeniu wyroku w jego nieobecności – był w szpitalu, na co ma zaświadczenie. Sąd zresztą potem zweryfikował to zaświadczenie jako ważne. Dlaczego więc wydał orzeczenie w nieobecności oskarżonego, co o ile wiem jest niezgodne z kpk?
   Innym przykładem jest „dowód” oskarżyciela, że jego lokal chciała wynająć jakaś firma izraelska za 5 tys zł miesięcznie. Chołda prosił o biegłego, który by mógł sprawdzić ten świstek i czy tak firma w ogóle istniała – sędzia odmówiła uznając świstek za wystarczający dowód. W USA taki działanie nazywa się „cover-up” a podobne akcje „conspiracy” i są za to poważne kary.

 21. monitorpolski 24 Maj 2011 o 6:40 am

  Polonia jest gorzej zainfekowana agenturą niż Polska. Znam to od podszewki, mieszkałem w USA 18 lat, byłem w centrum wydarzeń w Nowym Jorku.

  • Talbot 24 Maj 2011 o 4:54 pm

   Masz 100% racji.
   Kto zainfekował POLONIĘ? Nasze służby,czy UNE?

  • millena461 24 Maj 2011 o 7:03 pm

   Marku – chyba nie wszedzie, moze w wiekszych srodowiskach, jestem 26lat w Can. i nieslyszalam nic na ten temat.Ludzie nie trzymaja z soba jak inne spolecznosci np.wlosi, ukraincy.Polak patrzy jak zarobic i to wiecej coraz wiecej.Nikt niema czasu na polityke.Uwierz mi ze polonie NIE MA POJECIA co FAKTYCZNIE SIE DZIEJE, jezeli to tyle co z TV polskiego programu ktory jest tylko 1x w tygodniu.Nawet ksiadz nie wypowiada sie na ten temat.Dlatego trudno mi uwierzyc ze moze byc jakas „agentura”
   Ja osobiscie nawet niemam z kim wymienic pogladow bo jak mowie co czytalam i co sie „dzieje na swiecie” patrza na mnie jak na „nawiedzona.
   Dlatego jak ktos mowi o AGENTURZE Polonii – niemoge uwierzyc ze „cos takiegi istnieje” .
   A moze podac informacje na w/w temat T.Ch.do programu „Z UKOSA” prowadzonego przez W.Sniegowskiego? co sadzisz?

   MAREK – COKOLWIEK POSTANOWICIE DAJCIE ZNAK – masz moja poczte mailowa. JESTEM CALYM SERCEM Z WAMI.

 22. detektywmichajarzynski 24 Maj 2011 o 7:12 am

  Wielu dyspozycyjnych psychiatrów ma ciekawy rodowód. Przeczytaj:

  http://www.detektywmichaljarzynski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=100&Itemid=141

  http://wiadomosci.onet.pl/waszymzdaniem/62754,zmierzch_pulkownikow_ciag_dalszy,1,artykul.html

  Niektórzy z nich po „przebarwieniu” pracuje nadal. Psychiatra Wojciech Gruszczyński jest kierownikiem Kliniki zaburzeń nerwicowych związanych ze stresem na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Kształci młodzież. Chociaż nie jest biegłym sądowym wydaje krypto opinie psychiatryczne wykorzystywane w procesach o nabycie i przeniesienie własności

 23. navajo88 24 Maj 2011 o 9:10 am

  Bardzo ważne !!!!!
  http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/337242,bruksela-ma-dosyc-przejmuje-kontrole-nad-grecja.html
  uważnie to przeczytajcie !!!! i chyba nas też to czeka !!!!!!!,,,,,,,ale jaja !!!!!

 24. MOL 24 Maj 2011 o 9:20 am

  Bardzo dobry pomysł z tym artykułem w j.angielskim i również dobry pomysł z kibicami. Jeszcze jedna rzecz która mnie cieszy to to że wczorajszy filmik z rozmową Pana Tadeusza z Monitorem był oglądany ponad 4850 razy. Ta sprawa poruszyła wielu z nas i na pewno jeszcze wielu usłyszy o Panu Tadeuszu, więc kibice zdecydowanie mogą pomóc. I wierzę że razem wyciągniemy Pana Tadeusza!

 25. Vivaldi 24 Maj 2011 o 9:29 am

  Ben Fulford | The White Dragon Foundation is set to officially start operations on June 1st
  http://truth11.com/2011/05/23/ben-fulford-the-white-dragon-foundation-is-set-to-officially-start-operations-on-june-1st/

 26. Wiktor 24 Maj 2011 o 11:31 am

  Agenda 21 & the United Nations http://www.crossroad.to
  http://www.presstv.com

 27. pola 24 Maj 2011 o 12:37 pm

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie portalu http://www.sklepowicz.pl która ma za cel utworzenie biur prawnych za darmo .Ruch Społeczny Poszkodowanych zrzesza wszystkich ludzi, którzy zostali poszkodowani przez instytucje państwowe, banki, ubezpieczycieli, komorników i firmy windykacyjne, prawników i wymiar sprawiedliwości, naciągaczy i wszystkich tych, którzy wykorzystują swoją wiedzę i pozycję manipulują innymi aby osiągnąć swoje cele.Jeśli zostanie osiągnięty cel tego projektu to tacy ludzie jak pan Tadeusz Chołda zostaną objęci pomocą prawną za darmo a ludzie którzy dopuscili się łamania prawa zostaną pociągnięci do odpowiedzialności finansowej.Kto z prawników stanie w obronie ludzi poszkodowanych może się znajdzie paru odwaznych ale czy potem znajdą pracę w swoim zawodzie .Ludzie łączmy się zróbmy coś dla siebie i innych bo niedługo to sladu po nas nie będzie.

 28. Talbot 24 Maj 2011 o 1:10 pm

  Konsul :

  Podstawowym warunkiem potrzebnym do rozpoczęcia akcji, jest dokładne sprawdzenie kim jest i z kim współpracuje aresztowany.
  Żydzi są mistrzami prowokacji, należy bardzo ostrożnie i dokładnie sprawdzać wszystkie akcje w których mamy brać udział.
  Radny z Nowego Targu Pan por. AK Franciszek Hreśka , był aresztowany przez policję z Nowego Targu i doprowadzony na badania psychiatryczne do szpitala, po tym jak udzielił wywiadu telewizji „Kronika Podhalan” http://www.kronikapodhalan.com na temat Józefa Kurasia „Ogień”
  Edward Maciejczyk był aresztowany na lotnisku Okęcie w W-wie za publikacje prasowe w których pytał „dlaczego Polską nie rządzą Polacy?”
  Przed więzieniem i badaniami psychiatrycznymi uratował go paszport amerykański, ale ciągle jest ścigany w strefie Schengen z paragrafu 256 k/k
  Jeśli potwierdza się uczciwość aresztowanego to należy wyjść na ulicę z otwartym protestem, bo inne akcje nic nie dadzą.
  Najpierw zaprotestuje mała grupka osób, potem dołączą inni Polacy i tylko w ten sposób można osiągnąć cel jakim jest suwerennosc Polski.
  Konsul

  Trzeba „Żydów” wywalić od rządzenia Polską!
  Dziwię się Monitorowi, że tego nie widzi. Wywalić chazarów na zbity łeb i nie będzie problemu z Panem Chołdą. Okaże się, że to normalny facet…nie psychiczny.

  To wszystko, to robota przefarbowanych, syjonistycznych chazarów.

 29. Talbot 24 Maj 2011 o 5:32 pm

  Cholera…chyba jestem antysemitą…nie, nie jestem. Niech spadają do Izraela, tam dowiedzą się od Arabów, co o nich myślą. Nie tylko od Arabów…cały chrześcijański świat jest wściekły na ich przekręty.

 30. damn 24 Maj 2011 o 7:29 pm

  Jeśli chodzi o pomoc kibiców, to najpewniej jest się skontaktować z OZSK.pl lub poszczególnymi stowarzyszeniami indywidualnie.

 31. Alicja 24 Maj 2011 o 10:01 pm

  Tak dokładnie. Uważam, że powinien być zorganizowany ogólnopolski protest przeciw korupcji sądowniczej a sędzia natychmiast zwolniony ze stanowiska i osądzony za stosowanie przemocy wobec oskarżanego!

 32. wykop 25 Maj 2011 o 9:35 am

  Wiadomo coś nowego?