Wydarzenia i komentarze, 23 maja 2011r.

Władza boi się ludu, więc traktuje go gazem
dramatyczny reportaż Klaudiusza Wesołka z pobytu Prezydenta RP w Gdańsku:

Jak informowaliśmy niezależny dziennikarz i filmowiec Klaudiusz Wesołek został niedawno skazany w trybie nakazowym wraz z grupą aktywistów „Naszości” za „zakłócenie sesji rady miasta” Sopotu. Klaudiusz Wesołek rzekomo tylko filmował wydarzenie. Jak widać, pan Klaudiusz nie daje za wygraną i robi coraz lepsze reportaże…

Benjamin Fulford o aresztowaniu Dminique Strauss – Kahna
Dziennikarz ze swoich źródeł w rodzinie Rotszyldów (!) dowiedzial się, że aresztowanie szefa MFW zostało zaaranżowane, gdyż realizował on plan ratowania euro poprzez rabunek amerykańskiego Social Security (odpowiednik ZUS-u). Kolejnymi krokiem wojny z międzynarodową mafią banksterską będzie likwidacja Goldman Sachs oraz Morgan Stanley. Nie będzie to jeszcze koniec rozbicia tego „Starego Porządku”, panującego od tysięcy lat. Zmiany mają więc mieć charakter bezprecedensowy w historii.

Bernanke

Na dowód jak poważna jest sytuacja dla mafii banksterskiej Fulford zamieszcza zdjęcie zmartwionego szefa FED, Bena Bernanke.

Ostatecznym celem ma być niemiecka gałąź rodziny królewskiej podszywająca się pod nazwiskiem rodowym Windsor, zmienionym z Battenburg, a więc sama Królowa Elżbieta wraz z częścią rodu Rotszyldów oraz mafią narkotykową kierowaną przez Busha seniora.
Pozycję przyjazną Nowemu Porządkowi przyjął Pentagon, agencje „alfabetowe” (CIA, FBI), Interpol, Yakuza, większość europejskich rodzin królewskich i Watykan.
Dowodem na rozpadanie się starego systemu jest powszechna emisja filmu o zabójstwie księżnej Diany. Oczywiście wcześniej już wiedziano, że to nie był wypadek, teraz jednak publikują to otwarcie takie agencje jak AP news. Jest to wyraźny dowód na rozbicie „kabały”.
Diana została zamordowana gdyż była w ciąży z muzułmaninem Dodi al-Fayedem, a to gdyby księżna przeszła na Islam, pokrzyżowałoby plany globalistów wrabiania świata arabskiego w terroryzm.
Gałąź Battenburgów na tronie zostanie zastąpiona gałęzią Stuartów, z których wywodziła się Diana. Jej syn Harry był spłodzony nie przez księcia Karola, lecz przez kochanka Jamesa Hewitta – wystarczy spojrzeć na porównanie zdjęć. Harry będzie nowym Królem Anglii (ach ci z tymi swoimi królami, dali by sobie już spokój).
Sfingowane zabójstwo Bin Ladena miało na celu zyskanie na czasie dla globalistów. Jak twierdzi dziennikarz Tom Henegan, rzekome zabójstwo pozwoliło na odmrożenie funduszy, które zablokowano po zamachu na WTC. Fulford uważa też, że doniesienia agentury dezinformacyjnej podpisującej się Sorcha Faal  (www.whatdoesitmean.com), że w akcji na Bin Ladena faktycznie celem był jego brat, są prawdziwe. Co ciekawsze, starszy brat Osamy, Salim Bin Laden był wpółzałożycielem wraz z Bushem seniorem firmy Arbusto, mogł też współpracować z mafią chicagowską, która wylansowała Obamę. Tak więc akcja mogła mieć też ukryty cel ukarania tejże mafii.
W najbliższym czasie można oczekiwać ostrych potyczek pomiędzy frakcjami tego „starego porządku” co może się przejawiać bardzo drastycznie w postaci użycia broni sejsmicznych, terroru nuklearnego, chemicznego i biologicznego czy też zabójstw wysoko postawionych osób.
Stopniowo możliwości tych satanistycznych elit są rozbijane, aż w końcu dojdzie do odcięcia głowy tej ośmiornicy. Wtedy wkroczymy w złoty wiek – zachodnia gałąź Stowarzyszenia Białego Smoka już poprosiła swoich azjatyckich braci o uwolnienie ukrytych rezerw złota, które mają wesprzeć nowy system finansowy oparty na idei Kennedy’ego i Sukarno. Złoto to zostanie udostępnione ludziom, a na cześć powinien będzie powstać pomnik Złotego Smoka.

Michał Archanioł do Polaków
Na blogu zenobiusz ukazał się dzisiaj bardzo ciekawy komentarz, ale jeszcze ciekawszy jest nick osoby, która go wpisała Michał Archanioł. Zwracam uwagę na ten komentarz, nie dlatego, że wierzę iż jest dziełem Michała Archanioła (nawet IP nie wskazuje na niebo tylko na konkretną miejscowość), ale dlatego, że ktoś się mocno napracował nad stworzeniem tego „dzieła”. Widać, że gość jest dobrze poinformowany skoro pisze: „Nie jest tak, że w Niebie jest tylko Bóg, Duch Święty, Jezus i aniołowie z istot wyższych. Jest jeszcze szereg innych dziwacznych istot…” Warto by poznać waszą opinię na temat tej i innych publikacji, które są m.in. na blogu http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

221 responses to “Wydarzenia i komentarze, 23 maja 2011r.

 1. sono 23 Maj 2011 o 12:56 am

  @monitor co ty za pierduly z tego blogu krystal 28 tu podajesz. Jakies New Ageowski belkot. W spisek Illimianti na watykanie nie wierzysz i go lekcewazysz, mimo ze mamy tysiace dowod na systematyczne rozwalanie KK od wewnatrz, zwlaszcza od czasow SVII, a takie belkoty popaprancow tu zamieszczasz nie wiadomo po co i na co.

  Polubienie

  • zenobiusz 23 Maj 2011 o 1:25 am

   Ten bełkot,to podstawa do ideologi wielkiego zwiedzenia.jest tego coraz więcej.To wasi sojusznicy w atakowaniu Kościoła Katolickiego i Papieża. Albo za mało czytasz, albo nie na rękę ci zwrócenie uwagi na ten nurt.??? A te tysięczne dowody,może linki. Ludzie Kościoła też widzą dywersje we własnych szeregach,ale tak się składa że Benedykt XVI przywraca msze trydencką, komunie na klęczkach,i egzorcystów, ruguje inne protestanckie wtręty, idąc tu konsekwentnie śladem Jana Pawła II, a wy wraz a adwentystami, Świadkami Jehowy, satanistami, atakujecie go z furią. Przeczytałem nawet, że Jezus był aryjczykiem.

   Polubienie

   • sono 23 Maj 2011 o 1:59 am

    to jak TY bredzisz, to juz sie nie miesci w zadnych regulach. szkoda mi czasu na dyskusje z toba.

    Polubienie

    • zenobiusz 23 Maj 2011 o 2:56 am

     Ty po prostu,nie rozumiesz ,tego,co ja pisze,misiu o małym agresywnym rozumku.

     Polubienie

    • monitorpolski 23 Maj 2011 o 7:26 am

     W którym miejscu Zenobiusz bredzi? Ja widzę, że to pięknie podsumował. Atak na Kościół to atak syjonizmu światowego. Podobnie atak na Islam. Chodzi o zniszczenie religii by wprowadzić ogólnoświatowy satanizm – rytualne wymordowanie 98% ludności świata.

     Polubienie

 2. sono 23 Maj 2011 o 1:02 am

  wez skasuj tego paranoicznego linka. Ludzi na zla droge swiadomie chcesz sprowadzic.?? Chcesz miec dusze ludzkiie na sumienieu za sprowadzenie ich na droge zlego ducha?? Pomysl troche.

  Polubienie

  • zenobiusz 23 Maj 2011 o 1:29 am

   Na jaką drogę wy kierujecie ludzi.Marek,próbuje uświadamiać ludziom,jak narasta zagrożenie.Jest nurt,głoszący,że tylko,niektórzy ludzie mają w pełni wartościową duszę,piękne uzasadnienie depopulacji,kult ufo,a wy walicie w Papieży,a na wszelkie ataki na podstawy wiary,nie zwracacie uwagi i uważacie że nikt tego nie widzi??
   Tak,ci którzy to widzą to agenci. Pięknie.

   Polubienie

   • hjk 23 Maj 2011 o 9:07 am

    co do kultu ufo (wpisałem u Zenobiusza):Nie ma zadnych innych inteligentnych materialnych istot we wszechswiecie, a jesli jakieś sa, to są to … ludzie 🙂
    Argument jest prosty – Bóg stwarzając istoty materialno-duchowe jakimi są ludzie, nie mogł stworzyc ich wiele rodzajów, ponieważ są one połaczeniem tych 2 wymiarów materii i ducha i kazdy inny rodzaj takich istot wskazywałby, ze to połączenie było niedoskonałe, bo inne moze być lepsze. Z kolei niedoskonałość stworzenia wskazywałaby na niedoskonałość Stwórcy, a to jest niemozliwe.
    Natomiast jest mozliwe wiele rodzajow bytów zarówno czysto duchowych jak i czysto materialnych, bo to widzimy na własne oczy w przyrodzie. Podobnie jest zapewne w swiecie duchowym. Dlatego mówiono o hierarchiach anielskich.

    tzw. UFO to albo zaawansowane obiekty techniki wojskowej, albo tzw. zjawienia demoniczne. niewykluczone tez, ze techniki wojskowej poprzednich ludzkich cywilizacji. Kiedy w przeszłosci jakis kataklizm zmiótł cywilizację, czesc ludzi mogła sie ostać w kosmosie.
    Nie ma innej mozliwości. Mozliwe jest oczywiście połączenie obu wyjaśnień – wynalazki wojskowe inspirowane są demonicznymi objawieniami, jak je produkowac czy jakich sił uzywac, ew. nawet wspierane demoniczna mocą…

    Polubienie

    • sebecxs 23 Maj 2011 o 9:16 am

     ….a czy z Janem Pająkiem i jego pracą – hjk – się zapoznawał…

     Polubienie

    • Wizzgaa 23 Maj 2011 o 11:24 am

     Hjk: „każdy inny rodzaj takich istot wskazywałby ,żeto połączenie / materii i ducha/ było niedoskonałe i.t.d. ….” Ja wolę to widzieć inaczej : ludzkość to jedno „dziecko” Boga , inne kosmiczne istoty to drugie dziecko …. Wyobrażasz sobie tę radość braci, kiedy się po długiej tułaczce spotkają ?Może to jeszcze jedna niespodzianka Boga – dla nas. Nie wiem , dlaczego jedna interpretacja Bożego dzieła ma być lepsza od drugiej. Dopuszczenie istnienia „innego gatunku” w kosmosie nie jest dla mnie posądzeniem Boga o błędy twórcze.W sumie tylko ON WIE , ilu i po co.

     Polubienie

    • ozyrys 23 Maj 2011 o 5:41 pm

     jeszcze takich debilizmów tu nie czytałem,cóż to za nieoczytany ,nie oświecony-matoł pisze!!!Admin ,może wywalić epitety,ale takiego kołtuństwa dawno nie słyszałem !!!pycha!!próżność!!-sami we wszechświecie??!Nie ma niedoskonałości Najwyższego Stwórcy!!!

     Polubienie

    • zenobiusz 23 Maj 2011 o 5:52 pm

     „jeszcze takich debilizmów tu nie czytałem”
     Ty po prosu nie zrozumiałeś wywodu.Przeczytaj,jeszcze trzy razy,może się uda.Sprawdzona recepta.

     Polubienie

  • monitorpolski 23 Maj 2011 o 7:27 am

   Ujawniasz się sono. Czy ty kiedykolwiek śpisz?

   Polubienie

   • lara 23 Maj 2011 o 9:11 am

    Monitor ,Zenobiusz rozwala Ci bloga ,a ty tego nie widzisz ?
    Ten człowiek celowo wywołuje utarczki,atakuje ,oczernia,pomawia .
    Spamuje w komentarzach jak automat .
    Dobrze się zastanów w jaki sposób Cię ten osobnik podchodzi .
    Ten ,,koń trojański” na końcu ,gdy ludzie zaczną postrzegać Ciebie jako sprzymierzeńca Zenobiusza zacznie I Ciebie ośmieszać i atakować .
    Wspomnisz ten komentarz .

    Polubienie

    • zenobiusz 23 Maj 2011 o 12:41 pm

     Lara Croft???Przebóg,słyszałem, że nie żyjesz.A to ci dopiero.No cieszę się.
     Kogo jeszcze zobaczymy,niech zgadnę .Już wiem,nie było jeszcze Elvisa.

     Polubienie

    • lara 23 Maj 2011 o 1:32 pm

     AD Zenobiusz .
     Kim ty naprawdę jesteś i jaką rolę odgrywasz w blogosferze ?
     Negujesz medytację ,której pozytywne działanie jest udowodnione medycznie ,a propagujesz niczym nie udokumentowaną teorię o orgonie i działkach .

     To odnośnie pewnego tematu na twojej stronie i twojego tam komentarza dotyczącego medytacji .

     Polubienie

    • zenobiusz 23 Maj 2011 o 3:17 pm

     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/23/12052/
     Odpowiedziałem Ci na moim blogu,gdzie zadałaś to samo pytanie.

     Polubienie

    • zenobiusz 23 Maj 2011 o 3:18 pm

     Tu ta odpowiedź:
     A poczytaj sobie bloga.A w internecie,poszukaj samodzielnie, materiałów,o destrukcyjnym działaniu medytacji,jest tego sporo.Wiem, że ona na początku,cieszy i dowartościowuje.
     http://www.fundamentjezus.com/joga.html
     To co pozytywne w medytacji,to trening autogenny Schulza,i podobne metody relaksacji,zawierają.Medytacje para hinduistyczne i para buddyjskie,to krok,ku odchłani.

     Polubienie

   • 44 23 Maj 2011 o 2:41 pm

    Odechciewa mi się czytać tego bloga… Nie dlatego, że czyjeś zdanie na konkretny temat jest inne od mojego – to dobrze, na tym polega dyskusja. Mam dość dlatego, że zanim przebrnę przez codzienne kłótnie i dotrę do jakiejś rzeczowej dyskusji to uzmysławiam sobie, że nie chcę robić ruchu anty-NWO z pieniaczami. Panowie i panie! Gdyby odrzucić z komentarzy wasze wzajemne jady, to z każdej setki postów zostanie może 15-20 sztuk. Nie przeceniam swojej osoby, ale być może w podobny sposób stracicie lub już straciliście naprawdę wartościowych sprzymierzeńców.

    Polubienie

    • zenoAGENT 23 Maj 2011 o 3:48 pm

     to jest właśnie cel zena – zniechęcić rozsądnych poszukiwaczy i ośmieszyć bloga Monitora bo zagraża zenowemu porządkowi – cel osiąga w szybkim tempie ! rozwala blogosferę równie skutecznie jak zomo i sb rozwalało niezależne inicjatywy obywatelskie ! zeno to spec od niszczenia i od siania fermentu, spec od sekciarskich tekstów, które tu reklamuje wciskając linki do swojego gniot-bloga i spec od robienia wody z mózgu naiwnym. Każdy jego post to lanie wody, konfabulacje, truizmy, albo obrażanie każdego kto ma zdanie inne niż front zena, żadnych merytorycznych info, żadnych konkretów, PR-owe zagrywki, info-szambo, niszczenie pracy Monitora i marnowanie czasu czytelników. Poza tym zeno to nie jest jedna osoba – nikt nie wytrzymałby stałej aktywności w necie i ślęczenia przy kompie dzień i noc 24h/dobę 7 dni w tygodniu – to kilka osób. Sądząc po gniewnej aktywności, pasji i zaangażowaniu – nie robią tego za darmo, a obsesja na punkcie wejść i łapek na jego blogu ma widocznie przełożenie na wielkość wynagrodzenia u zenowych „pracodawców”.
     44 – pozdrawiam

     Polubienie

    • zenobiuszagent 23 Maj 2011 o 4:13 pm

     tak od kiedy zenobiusz zaczal spamowac a monitor mu to na pozwala – blog bardzo stracil na wartosci merytorycznej.

     Polubienie

    • zenobiusz 23 Maj 2011 o 4:27 pm

     Agentzeno@,nieźle się ubawiłem,twoim postem.Dziękuję za komplementy.Ja wiem,że twojego pokroju ludziom,nie chce się wierzyć,że jedna osoba może sprawić tyle kłopotu,i do tego nie za mamonę.Ja jeszcze w międzyczasie normalnie żyję,wykonuje swoje zwykłe zajęcia,i pracą własnego umysłu zarabiam na swoje utrzymanie.Konkretów w moich postach jest wiele,a na blogu mnóstwo,ty jednak nawet ich nie jesteś w stanie zrozumieć.Pisuj czasem,dobrze jest się pośmiać,w tych ,pełnych napięcia czasach.

     Polubienie

    • trebor 24 Maj 2011 o 6:38 am

     Tez mam dosc tych kłótni.
     Drodzy Panstwo katerina44,sono,zenobiusz miej pyskowek bo naprawde zasmiecacie ten blog.Postarajcie sie pomijac prowokacje i sami nie prowokujcie.galluss pisze dosc radykalnie ale przynajmniej nie wdaje sie w niepotrzebne pyskowki a probuje merytorycznie odpowiadac.Zbyt troche radykalnie ale widac ,ze wiesz o czym piszesz.Sam nie jestem zwolennikiem twoich pogladow ale je szanuje.Prosze wszyskich o stonowanie bo inaczej ten blog staje sie niepowazny.
     No chyba,ze wam specjalnie zalezy na torpedowaniu go?
     Pozdrawiam

     Polubienie

    • zenobiusz 24 Maj 2011 o 7:11 am

     Przeczytałeś post zenoAGENT.??
     Uważasz,że nie mam reagować.??Dziwisz mnie.

     Polubienie

    • Annah. 24 Maj 2011 o 8:57 am

     Trebor, o jednego za dużo w tej paczce przyjaciół, czy naprawdę tego nie czujesz?

     Polubienie

    • baba wanda 24 Maj 2011 o 2:00 pm

     Tak Zenobiusz nie powinienes reagowac.
     Psy szczekaja…itd. Zreszta to tyczy sie wszystkich „zaczepianych” 🙂 . Po co reagowac na idiotyczne zaczepki, one wlasnie maja prowokowac. A „szanownym zaczepiajacym” w koncu sie znudzi, bo zabawa jest najlepsza, jak ktos na zaczepki reaguje.

     Polubienie

  • millena461 23 Maj 2011 o 11:26 am

   SONO znow sie awanturujesz? taka „oswiecona jestes” to zaloz sobie bloga i prowadz tam swoje dyskusje i nurty myslowe nie rob zamieszania – Z KAD WIESZ ZE TO TY SIE NIE MYSLISZ? kto za toba stoi ?? niema ludzi nieomylnych ale ty NA SILE CHCESZ LUDZI NAPROWADZAC niewiedzac tak naprawde w CO SAMA BRNIESZ!!

   Polubienie

 3. Olek 23 Maj 2011 o 1:11 am

  Poznaj PRAWDE: WAKE UP CALL – Remastered Edition – Full Movie http://www.youtube.com/watch

  Polubienie

  • demos 23 Maj 2011 o 11:22 pm

   http://www.tvn24.pl/12692,1704034,0,1,jak-prywatnie-inwestuja-ministrowie,wiadomosc.html

   08:30, 23.05.2011 /TVN CNBC
   Jak prywatnie inwestują ministrowie Tuska
   TVN CNBC PRZEŚWIETLA FINANSE GABINETU DONALDA TUSKA
   Co premier Donald Tusk ma w swoim portfelu? Ile prywatnych długów ma szef państwowych finansów? Czy – i w co – inwestują ministrowie? Co mają członkowie gabinetu Donalda Tuska i jak potrafią pomnażać majątek, zbadał reporter TVN CNBC.
   Oświadczenia majątkowe premiera i wszystkich 19 ministrów opublikowano niedawno na stronie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
   Premier Donald Tusk w ubiegłym roku na warszawskiej giełdzie bywa, wielokrotnie ją zachwalał – ale w ubiegłym roku żadnych giełdowych inwestycji prywatnie nie czynił. Rządowym liderem w giełdowych inwestycjach jest natomiast minister rozwoju regionalnego Elzbieta Bieńkowska wraz ze swoim mężem.

   Zyski? Poniżej WIG-u…
   Tusk z kredytem na 35 lat, Rostowski z pamiątkami
   W 2010 roku premier Donald Tusk zarobił ponad 230 tys. złotych i wziął… czytaj więcej »
   Grabarczyk najgorszy, Boni najlepszy. Oto typy dziennikarzy
   Cezary Grabarczyk najgorszym ministrem, Michał Boni najlepszym. Czołowi… czytaj więcej »
   W portfelu państwa Bieńkowskich znajdują się akcje 11 spółek. To głównie firmy reprezentujące wielki przemysł, takie jak PGE, Tauron czy Zakłady Azotowe Tarnów. W sumie minister Bieńkowska z mężem w akcje zainwestowali 220 tysięcy złotych. Reporter TVN CNBC ocenił ten portfel jako mało zdywersyfikowany, na dodatek były w nim zarówno spółki, które w zeszłym roku zachowywały się dosyć dobrze – jak Police, ale takie, którym wiodło się zdecydowanie słabiej. W sumie stopa zwrotu pakietu akcji pani minister znalazła się na poziomie 2,7 proc., czyli troszeczkę poniżej WIG-u.
   Najwięcej zarabia skarbnik stolicy. Prezydent w tyle
   Dochody skarbnika stolicy są znacznie wyższe od uposażenia prezydent miasta… czytaj więcej »
   Na giełdzie inwestował też minister sportu Adam Giersz. W 2010 roku posiadał akcje Lotosu i Kompapu warte 38 tysięcy złotych. I on, i kilku innych ministrów w rynkowej grze uczestniczą jednak głównie poprzez fundusze inwestycyjne. Tu liderem jest jest Radosław Sikorski: szef resortu spraw zagranicznych zainwestował w ten sposób w ubiegłym roku 618 tysięcy złotych. Adam Giersz w ten sposób zainwestował 265 tys. zł., minister finansów Jacek Rostowski 92 tys. zł., a sam premier Donald Tusk 10 tys. euro, czyli równowartość ok. 40 tys. zł.

   Oszczędni
   Zarobki ministrów nie należą do najniższych, nie dziwi więc, że udaje się im co nieco odłożyć. Najwięcej oszczędności, bo ponad 700 tys. zł zgromadziła minister Barbara Kudrycka. Po ćwierć miliona złotych odłożyli Jerzy Miller (resort spraw wewnętrznych) i Aleksander Grad (infrastruktura). Ministrowi kultury Bogdanowi Zdrojewskiemu udało się odłożyć 190 tys. zł.

   Nieruchomości za kredyty?
   Potentatem w dziedzinie nieruchomości w rządzie okazuje się minister finansów Jacek Rostowski. Ma on dwa domy w Wielkiej Brytanii i jeden we Francji. A do tego 5 mieszkań – w tym tylko jedno w Polsce. Premier ma dwa mieszkania i działkę letniskową. Największy dom ma minister Radosław Sikorski – prawie osiemset metrów kwadratowych, do tego 170-metrowe mieszkanie.
   Nieruchomości ministra finansów w sporej części musiały zostać kupione na kredyt, bo to on jest najbardziej zapożyczonymi ministrem w całym rządzie: ma około 700 tysięcy złotych kredytu. Następny na liście pożyczkobiorców jest minister Michał Boni z zadłużeniem na ok. 600 tysięcy złotych.

   FORUM !

   Polubienie

 4. navajo88 23 Maj 2011 o 1:28 am

  ach i tradycyjnie znowu sono toczy wojnę ! ale jaja hahahahahahahahaha

  Polubienie

  • zenobiusz 23 Maj 2011 o 1:33 am

   Widziałem,że zostałeś Mizią.Nowy,nie wyłapuje niuansów.Ale wiesz ,jak to jest,zawsze coś przylgnie,człowiek się ubabra ,sam nie wie kiedy.Uwierzyłeś w tą legię cudzoziemską?? Pamiętaj o szczurach tunelowych.Zawsze się po akcji, długo szorowali,jak udało im się wrócić.Pozdrawiam.

   Polubienie

  • sono 23 Maj 2011 o 1:59 am

   spadaj buraku. Pokazales juz swoj poziom pare razy.

   Polubienie

   • zenobiusz 23 Maj 2011 o 2:54 am

    Idź na spacer,napij się melisy,zaczynasz mówić sam/a do siebie.

    Polubienie

    • monitorpolski 23 Maj 2011 o 7:28 am

     Widzę, że trafiliśmy w 10-tkę!

     Polubienie

 5. Wiwa 23 Maj 2011 o 2:54 am

  Doc Marquis! Frontmen of the Illuminati! http://www.socioecohistory.wordpress.com
  Prosze o przetlumaczenie tego na polski bo to jest bardzo wazne dla nas

  Polubienie

  • monitorpolski 23 Maj 2011 o 7:29 am

   Wpisuję w linki. Poproszę czytelników – ja nie wyrabiam. Kończy mi się praca, z czego będę później żył?

   Polubienie

 6. navajo88 23 Maj 2011 o 2:55 am

  sono ty cudowna buraczko jestem ciekaw kiedy dostaniesz wylewu ????? ,może jutro ,,albo za tydzień co ???? wiesz jak to jest leżeć i nie możesz się ruszyc !!!! tego ci życzę kobieto z CAŁEGO SERCA !!!!!! hahahahahaha, i beńdziesz robiła pod siebie hahahahaha J.M.H

  Polubienie

  • sono 23 Maj 2011 o 3:00 am

   ty jestes chory, opetany idiota.

   Polubienie

   • navajo88 23 Maj 2011 o 4:18 am

    zgadza się ty moja kochana sono buziaczki !!!!!! młuacha hahahahahahahahahaha

    Polubienie

  • zenobiusz 23 Maj 2011 o 3:04 am

   Ona dokładnie czyta,więc wie, stery wojaku,że jesteś po wylewie do pnia mózgu,i cudem,żyjesz.Obserwuje jak poprawia Ci się pisownia,wnosi stąd ,że aktywność w internecie,sprzyja rehabilitacji, i szlak ją trafia,bo chętnie by Cie wysłała do sztabu gen.Duchonina.Na innym blogu,pod innym nickiem,pewnie z równą werwą walczy o prawo do eutanazji.Ten typ tak już ma.Oni zawsze są w pierwszym szeregu,na paru frontach,na wszelki wypadek.My tylko wiemy,że gwardia,w końcu umiera,ale się nie poddaje,i mamy tu jeszcze coś do zrobienia.

   Polubienie

   • navajo88 23 Maj 2011 o 4:17 am

    hahahahahahahahahahahahahaha

    Polubienie

   • monitorpolski 23 Maj 2011 o 7:32 am

    Ale jest nieźle obeznana/y w.s. satanistów. Znałem takiego super-masona, który zgrywał chrześcijanina, wiedział dokładnie co się dzieje, mówił, że interesuje się tym od prawie 30 lat. Pytam: „dlaczego nic nie robisz?” On: „a co ja jeden mogę?”. To, że może pokazał później gdy przejął kontrolę nad jedną z czołowych prawicowych polskich gazet, która potem zaczęła rozbijać księży.

    Polubienie

    • sono 23 Maj 2011 o 11:31 am

     widze ze idioci typu zenobius i navajo to twoj pozoiom, no to ja zegnam.
     Z chamstwem i belkotem mi nie po drodze.

     Polubienie

    • zenobiusz 23 Maj 2011 o 12:43 pm

     Ciekawe ,pod jakim nickiem wrócisz.Popraw swój „pozoiom”
     i koniecznie,nie zapomnij,o polskiej czcionce.

     Polubienie

  • rambo8 23 Maj 2011 o 8:37 am

   navajo88,mi,sie,wydaje,że,ty
   jesteś,złym,człowiekiem,bardzo
   złym,taki,skur…..bez,serca.

   Polubienie

   • MOL 23 Maj 2011 o 12:25 pm

    też tak myślę, pisałam mu już ostatnio że sam nie wie albo zdaje sobie sprawę z tego że swoją postawą krzywdzi nas wszystkich. Nic w przyrodzie nie ginie a ta negatywna energia wraca niestety do nas wszystkich. Więc to to jest celowe, ponieważ normalny człowiek zapoznałby się z tym co np. mówi Gregg Barden i zrozumiał że jesteśmy połączenie ze wszechświatem, a rzeczywistość nas otaczająca jest odbiciem tego jacy jesteśmy wewnątrz. Człowiek który chce dobra dla wszystkich szuka sposobów na to by naprawić świat, no ale zdecydowanie nim nie jest Navajo bo dla mnie to on jest psychiczny i zachowuje się jak jakaś czarownica rzucająca złe uroki. Nie wiem może praktykuje jakąś czarną magie, bo jak to inaczej wytłumaczyć kiedy ktoś tak pisze a co gorsza życzy innym by straszne rzeczy ich spotkały.

    Polubienie

   • navajo88 23 Maj 2011 o 2:27 pm

    masz całkowitą rację rambo8 hahahahaha

    Polubienie

    • rambo8 23 Maj 2011 o 3:09 pm

     Ale,śmieszne,to,to,chyba,nie,jest,a,
     wręcz,przeciwnie,navajo.

     Polubienie

 7. navajo88 23 Maj 2011 o 3:00 am

  Zeno czy to legia czy nie mało mie to obchodzi ! wiesz ,a co do szczurów tunelowych to ja nie byłem tam ,tylko w zwiadzie dalekiego zasięgu ! a to jest coś całkiem innego inna bajka ,kraina czarnoksiężnika OZZ ,ale to bylo tak dawno że wydaje mi się że ngdy tego nie bylo hahahahahahaha ,ale fakt z pewnymi żeczami musimy żyć na tym swiacie i nic na to nie poradzimy J.M.H

  Polubienie

 8. Wiwa 23 Maj 2011 o 3:01 am

  Pozbywaj sie papierowych pieniedzy kup zlote lub srebrne monety tylko w ten sposob uratujesz sie od bankructwa The silver Bullet and The SIlver Shield http://www.youtube.com

  Polubienie

  • monitorpolski 23 Maj 2011 o 7:35 am

   Gromadź konserwy i jakiekolwiek inne niepsujące się jedzenie. Złota nie zjesz, choć pewnie będzie miało dużą wartość. Jeśli możesz to wyprowadź się z miasta, kup działkę, zabierz się za uprawy. Tam będziesz bezpieczniejszy. Ale też do czasu…

   Polubienie

   • Konarski 23 Maj 2011 o 8:07 am

    To szczera prawda i dobra rada.

    Polubienie

   • MamyPojechane... 23 Maj 2011 o 11:04 am

    O w końcu coś madrego , nie podyktowanego zonobiuszyzmem, powiedziales. Ale jest z tym mały kłopot… głodne glupki z miasta prędzej czy pózniej znajda Ciebie i ta twoja dzialeczke i zabija Ciebie i twoja rodzine oby się tylko do tego co tam rośnie dobrać. Wiec prócz pomidorkow i ziemniaczkow radzę „uprawiać” również granaty i pistolety, bo choć sam jestem zatwardzialym pacyfista to ppredzej czy pózniej wszyscy staniemy przed wyborem: Zabij albo daj się zabić.

    Polubienie

    • sebecxs 23 Maj 2011 o 11:50 am

     …zawsze można posiadać 2 uprawy – UCZMY SIĘ OD MUGOLI…. Jedna dla Nas Koszerna, druga na „rabunek” dla Chłopaków z Miasta….. hehehe… i do tego parę butelek „z-pojson-owanego” winiacza…. hehehe….

     Polubienie

    • zenobiusz 23 Maj 2011 o 12:47 pm

     „ppredzej czy pózniej wszyscy staniemy przed wyborem: Zabij albo daj się zabić.”
     Nie ,jeśli będziemy przygotowani.Nie w Polsce.Gdybyś czytał mój blog,zamiast go opluwać znalazł byś wiele materiału,jak tego właśnie uniknąć.

     Polubienie

    • MamyPojechane... 23 Maj 2011 o 3:30 pm

     Nie ludz się zenus ze Polska to będzie bezpieczna oaza na pełnym cierpienia i śmierci świecie. Będziemy tu mieli taki sam burdel jak i wszędzie indziej i nawet orgon(czy istnieje czy nie) nie pomoże.

     Polubienie

    • zenobiusz 23 Maj 2011 o 3:36 pm

     Piszę o tym.Prześmiewcy,i wrogowie Krzyża ,słudzy mamony,doczekają swojej nagrody.Zacznij czytać i myśleć.Jeszcze masz czas,ale to czas darowany,dzięki maluczkim i pokornego serca.

     Polubienie

    • MamyPojechane... 23 Maj 2011 o 4:02 pm

     Pan Bog to największy wróg krzyża z tego co z bibli pamietam. On tez się doczeka…?

     Polubienie

    • zenobiusz 23 Maj 2011 o 4:35 pm

     Nie chodzi i „biblię” Szandora LaVey .Poszukaj w Googlu.Jest jeszcze inna Biblia,widzę,że przegapiłeś.

     Polubienie

   • sono 23 Maj 2011 o 1:31 pm

    MONITOR!!!!!!!!!
    To ,ze tolerujesz tu takie chore psychiczne i opetane osobniki jak Navajo, kotre zycza komus smierc i chorob, swiadzczy bardzo ZLE o Tobie. Albo sam jestes rownie chory lub opetany, albo niewiele ci brakuje.
    To jest zenujaca i daje TOBIE bardzo zle swiadectwo. Wyglada na to, ze zalezy ci albo na kasie albo na taniej popularnosci.
    Predzej czy pozniej wpadniesz w swoje wlasne sieci. Myslalam ze jestes w porzadku ale sie mylilam.
    Mety, (millena641)chamy, popaprancy jak zenobiusz ,opetani przez szatana, jak navajo ,sa twoimi guru. Gratulacje,(watpliwe) ale z takimi daleko nie zajdziesz.

    Polubienie

    • monitorpolski 23 Maj 2011 o 1:33 pm

     Tak, zamykaj gębę jak Stalin czy Hitler. Nikogo nie obraża i nie naraża na razie nikogo na sprawy sądowe. To się nazywa wolność słowa.

     Polubienie

   • trebor 24 Maj 2011 o 7:05 am

    Ryż,sporo wody,sucharki tez warto.

    Polubienie

 9. baba wanda 23 Maj 2011 o 3:43 am

  „Złoto to zostanie udostępnione ludziom, a na cześć powinien (będzie) powstać pomnik Złotego Smoka”
  Taa, i wogule taka swietlana przyszlosc roztacza pan F.
  Postawimy smokowi (gadowi) zloty pomnik i po sprawie.
  Ludzie, i jeszcze kazdy dostanie zloto!
  Chyba, ze to jakis nowy chwyt promocyjny-„za czczenie smoka sztabka za darmo” 🙂
  fulford=dezinformator, takie moje zdanie

  Polubienie

  • Lamacz Matryc 23 Maj 2011 o 7:45 am

   Taaaaaaaa nowy zloty cielec i kolejny nowy kult.Widac jak na dloni ze wylania sie kolejna patologia!!!

   Polubienie

  • sebecxs 23 Maj 2011 o 7:50 am

   …i jałto elektryczne z dopłato łod Pana Jana…..

   Polubienie

 10. Ewa Polska 23 Maj 2011 o 4:38 am

  Duncan O’Finioan, chłopiec przejęty przez CIA w wieku 6 lat, zaczipowany i trenowany w barbarzynski sposob na mordercę na zlecenie CIA …..

  Ciekawe, ze w częsci 8/8 tego video mowi o tym jak został poinformowany elektronicznie poprzez chipa pod skora na głowie NA DWA TYGODNIE PRZED 9/11 ze zostanie dokonany zamach na World Trade Center – co potwierdza zarzuty, ze Pentagon/CIA dokonali zamachu na WTC, a nie Muzułmanie …..

  Polubienie

  • Ewa Polska 23 Maj 2011 o 4:42 am

   Więcej o Duncan O’Finioan i jego ksiązce „Innocence Turned Deadly”

   http://www.eworldwire.com/pressreleases/17381

   Polubienie

   • ozyrys 23 Maj 2011 o 5:51 pm

    Ten Dunkan to”szarak”,szaraki to „roboty”jaszczurów!!

    Polubienie

   • trebor 24 Maj 2011 o 7:13 am

    To jest jeden z elementow kontroli umyslu.
    Jesli bedziecie nadal negowac i sie klucic to jak wam cos takiego wpakuja do glowy to natychmiast przechodzicie do”krainy wiecznej szczesliwosci” i zapanuje”pokoj na
    swiecie”.

    Polubienie

  • MamyPojechane... 23 Maj 2011 o 11:46 am

   A ten przychlast to kto??? Ze niby agencior CISowski wielki???
   Pfffffff… przecież to parch jakiś. Wystarczy rzut oka na jego morde i odrazu widać ze to człowiek nie szczęśliwy i wymagający specjalnej troski.
   Daj se spokój z takimi rewelacjami. Masz czas to wyjdz z dzieckiem na spacer(ponoć ładna pogoda w Polsce) ciesz się życiem póki je jeszcze masz a nie se główkę takimi pseudo demaskatorami zawracasz.

   Ps:jak widzę takie rzeczy to nie dziwie się ze ludzkość jest w tym miejscu co jest…

   Polubienie

  • marek 23 Maj 2011 o 12:17 pm

   Czy pokazuje tego chipa pod skórą? Ponad godzinę wolę spędzić na rowerze jak to ma być jakiś bełkot.

   Polubienie

 11. Adam 23 Maj 2011 o 7:11 am

  Project Bluebeam – Coming to a sky near you

  Polubienie

 12. Adam 23 Maj 2011 o 7:13 am

  Polubienie

 13. siedem 23 Maj 2011 o 7:58 am

  Bena Bernanke jest uznawany za wroga ameryki nr1

  Polubienie

  • monitorpolski 23 Maj 2011 o 8:20 am

   Ben Shalom Bernanke

   Polubienie

   • siedem 23 Maj 2011 o 2:47 pm

    albo ‚Osama’ Ben Bernanke….swoja droga moze w tym puzlu nazwisk jest jakies przeslanie? 🙂
    Osama Bin Laden
    Barack Hussein Obama
    Obama Sin Laden
    Barack Hussein Obama Saladin

    Polubienie

 14. Talbot 23 Maj 2011 o 8:31 am

  Na giełdach szykuje się krach

  http://www.rynek.bizzone.pl/Notowania_na_swiecie-Gieldy_swiatowe_On-line

  Polubienie

  • ramires 23 Maj 2011 o 10:19 am

   Też przyglądam się tzw. rynkom finansowym. I powiem że masz rację. Tylko pytanie czy już? Myślę że jeszcze trochę jeleni będą chcieć wydoić. Jednak bez wątpienia przełom jest bliski. Pozdrawiam.

   Polubienie

   • sebecxs 23 Maj 2011 o 10:50 am

    … uff, a już myślałem, że jestem osamotniony…. chociaż mi wygląda to na tąpnięcie, ale z drugiej strony …. patrząc „całościowo”… możliwe… obserwujmy….

    Polubienie

  • millena461 23 Maj 2011 o 11:50 am

   TALBOT na to sie kroi od kilku miesiecy jak Czytam wiesci ze swiata.Prawdopodobnie ma powstac Unia Poln.Ameryki z jedna waluta. Na dniach bedzie KRACJ to sie widzi, wg niektorych bedzie glebszy od ostatniego.
   http://www.fourwinds10.com/siterun_data/government/north_american_union/news.php?
   Stan Uta chce wprowadzic nowe monety.
   http://www.foxnews.com/politics/2011/03/03/utah-considers-return-gold-silver-coins/

   Polubienie

   • millena461 23 Maj 2011 o 11:51 am

    KRACH (ma byc)

    Polubienie

    • sebecxs 23 Maj 2011 o 12:07 pm

     ..no tylko, że przecieki były różne… ja znam taki, że plan był pod koniec 2012…ale najwyraźniej Goldman Sachs stwierdził, że rynek dojrzał…

     Polubienie

   • millena461 23 Maj 2011 o 11:56 am

    no ladnie LINK o NORTH AMERICAN UNION nieaktywny- przepraszam juz sk**le zablokowali

    Polubienie

   • millena461 23 Maj 2011 o 12:01 pm

    TO JEST NOWY AKTYWNY LINK NA Nort American Union i NOWA WALUTA
    http://www.nowpublic.com/strange/north-american-union-currency-2010-series-nwo-next

    Polubienie

    • siedem 23 Maj 2011 o 3:10 pm

     widze,ze jestes w temacie na temat unii polnocno-amerykanskiej(usa+canada+mexico).czytalam gdzies,ze ta unia juz istnieje(moze nieoficjalnie?)………to bardzo wazne.kiedy unia polnocno-amerykanska polaczy sie z unia z Asian Pacific Union bedziemy mieli 10 uni,a wtedy spelnii sie PRZEDOSTATNI znak ostrzgawczy w Pismie Swietym….

     Polubienie

   • sebecxs 23 Maj 2011 o 1:31 pm

    …co najmniej 3 lata temu film Alexa widziałem o tym co Cię tak przejęło…tak więc myślę, że kroi się od kilku lat….

    Polubienie

 15. sebecxs 23 Maj 2011 o 9:00 am

  ….ehh tak patrze na te wszystkie wydarzenia i na nasze wpisy… i czasem sam się daje ponieść na fali emocji… podobno rokefuel powiedział, że internet to ICH największy błąd …hehehehe …jak można w coś takiego uwierzyć… hehehe… wielkie kłamstwa są najlepsze, bo obalenie ich grozi „zawaleniem Świata” – to wytarte stwierdzenie wielokrotnie w wystąpieniach powtarzał między innymi Adolf H. …hehehehe… kościół katolicki jest hybrydą pogańsko-judeo-cheścijańską, a przypisuje mu się, głównie w Polsce, niemal rolę mesjanistyczną….. hehehe… google i jewTube podsuwa mi „specjalnie dla mnie” wybrane treści, ale ostatecznie „to ja” decyduje co zobaczę….hehehehe… …. PejsBook i twory jemu podobne, to „super narzędzia” super kontroli i inwigilacji, na dokładkę finansowane przez inwigilowanego …hehehehehe… obcy – jedna rasa nas najedzie albo już najechała, druga nas „oswobodi” ale duchowo…. a może nawet do postaci światła…hehehehe… czytałem publikację, że jest możliwe, chemiczne sterowanie myślami całych populacji (hmmm..tylko jak to zrobić?) – to dla „dopiero” przebudzonych i rewolucjonistów…hehehehehehe. .już dalej mi się nie chce…. jest ukute takie pojęcie jak Tittytainment.(..ehh ten Zibi)……i ja mam wrażenie, że Wszyscy z niego już od dawna ssiemy…. ostatecznie dla każdego coś miłego….Wszyscy zostaniemy oszukani, nawet najświatlejsi…. …tak więc uczmy się….

  Polubienie

 16. FAKIR 23 Maj 2011 o 9:05 am

  hmmm
  wypowiedź Fulforda którą tutaj zamieściliście jest zdumiewająca!!!!!
  Jest dla mnie najważniejszym wywiadem jaki czytałem w ostatnich kilku latach!!!!
  Do tej pory uważałem tego człowieka za całkowitego psychola.
  Powyższa wypowiedź Fulforda potwierdza dociekania Antymaterialnego w około 90%!!!!!!
  Porównałem natychmiast zamieszczoną przez Was wypowiedź Fulforda z różnymi mailami otrzymywanymi od Anty i jestem w szoku!!!!
  Jest prawie dokładnie jak napisał teraz Fulford.
  Jeszcze tylko dodam, że większość kluczowych osób dla przyszłego porządku była i jest kształcona w ETON COLLEGE. Tak twierdzi Antymaterialny!!!
  Antymaterialny twierdzi również, że Orwell i Huxley poznali tajny plan i zaczęli przestrzegać ludzi przed jego realizacją w swoich niektórych książkach.
  Obydwaj „opuścili” ETON i zaczęli działać na własną rękę.

  Polubienie

  • sebecxs 23 Maj 2011 o 9:24 am

   …transhumanizm??? ..transfer świadomości do maszyny??? …nieśmiertelny???

   Polubienie

 17. MamyPojechane... 23 Maj 2011 o 9:05 am

  …z calym szacunkiem ,ale jak ulal pasuje do dzisiejszego wpisu takie anglojezyczne mikro powiedzonko traktujace o byczych odchodach.

  Polubienie

 18. FAKIR 23 Maj 2011 o 9:30 am

  Jeszcze jedną mam sądzę ważną podpowiedź od Antymaterialnego. Nie podejmuje się tego tematu w Polsce!
  Jest już tworzona brygada NWO na wzór nazistowskiej SS, złożona z doskonale wyszkolonych zabójców, zakapiorów z różnych stron świata. Często zaciągają sie tam Serbowie.
  Warto zapoznać się z symboliką dotyczącą tej brygady.
  Zdumiewające są grafiki przedstawiane na ubiorach itd…

  „The Zionist Kfir Brigade”

  Polubienie

  • katerina404 23 Maj 2011 o 12:24 pm

   Fakir napisz coś więcej na ten temat, podaj linki, może jakieś video i wytłumacz, bo nie zrozumiałam, jak to się ma do wypowiedzi Fulforda. Chodzi mi o tworzenie brygady NWO, na wzór nazistowskiej SS. Czy Fulford chce dobrze i nie kłamie, czy jego doniesienia o likwidacji starego porządku są prawdziwe, ale nie idą w dobrym kierunku tylko złym? Widzę, że nikt sie tym Twoim postem nie zainteresował i dalej sobie gadaja o pietruszce, a to dla mnie jest istotna informacja. Rozszerz swoją wypowiedź i gdzie można poczytać tego niematerialnego?

   Polubienie

   • millena461 23 Maj 2011 o 12:35 pm

    wpisz sobie w googla The Zionist Kfir Brigade”
    i masz tam pelna game info.

    Polubienie

   • zenobiusz 23 Maj 2011 o 12:50 pm

    Bazar,oni nie przyjmują ochotników. 🙂

    Polubienie

 19. pio9a 23 Maj 2011 o 10:34 am

  Polubienie

 20. nowy84 23 Maj 2011 o 10:36 am

  no ale u nas są kibole a za Odrą Kibice:

  Polubienie

  • isarhecht 23 Maj 2011 o 12:01 pm

   Staruch na premiera Pastuszka mu pomoze a radosny Tusek nich pozostanie z pomocnikami Brukseli bo ich tam wyraznie lubia.

   Polubienie

   • zenobiusz 23 Maj 2011 o 10:46 pm

    Polubienie

 21. rambo8 23 Maj 2011 o 11:13 am

  Manipulacja,medi,na,PP.Zapoznać,sie,z,opisem.

  Polubienie

 22. sebecxs 23 Maj 2011 o 11:40 am

  ahh … wracając do tematu 21.05.2011 – kiedy to zaczął wulkan na Islandii „dymić”?

  Polubienie

 23. MamyPojechane... 23 Maj 2011 o 11:57 am

  …moderacja tu, moderacja tam, moderacja ch… zrobi nam… 😉
  pisząc to mam na myśli: Co to zaopoznienia w pojawianiu się postów?

  Polubienie

  • MamyPojechane... 23 Maj 2011 o 1:23 pm

   Wiec to jednak nie opoznienia tylko bezczelna cenzura…

   http://www.Zal.pl
   …pewno zenon kazal, a co zenon kaze to monitor robi.

   Polubienie

   • monitorpolski 23 Maj 2011 o 1:24 pm

    Spadaj gnojku, nie mam czasu na takich jak ty. Durniu – czy sądzisz, że się uratujesz pracując dla nich? Pierwszego cię załatwią.

    Polubienie

    • MamyPojechane... 23 Maj 2011 o 1:44 pm

     …uuu prawda w oczy kole?
     Raz cie ostrzeglem I mimo gnojka (za ktorego swoja droga dostal bys ciezko wpierdol gdybys mi to w oczy a nie pod oslona neta powiedzial) ostrzege cie jeszcze raz. Obudz sie bo cie urabiaja jak gowniaza I ani sie obejrzysz I twoj blog bedzie wygladal jak blog twojego guru na ktorym Sam pisze komenty I Sam se na nie odpowiada.

     Polubienie

    • zenobiusz 23 Maj 2011 o 2:11 pm

     A to ciekawe,masz niezłe zwidy.U mnie nie ma moderacji,natomiast takie typki jak ty,po pierwszym ekscesie,dostają bana.

     Polubienie

    • MamyPojechane... 23 Maj 2011 o 3:05 pm

     …i był bym zapomniał.
     Dobrze wiesz ze dla nikogo nie pracuje wiec nie nadawaj sztucznej dramaturgi swojej wypowiedzi osmieszajac się jednocześnie.

     Polubienie

    • MamyPojechane... 23 Maj 2011 o 3:15 pm

     …tak tak tak zenus, obaj dobrze wiemy kiedy dostałem u Ciebie bana, a stało się to kiedy napisałem niepochlebny acz prawdziwy koment nt kk. Zaprzeczysz i osmieszysz się do reszty?
     …bo choć w przeciwieństwie do was nie bawie się w robienie skrinow to jestem pewny ze czytają ten blog osoby co widziały i pamiętają ta sytuacje…

     Polubienie

    • zenobiusz 23 Maj 2011 o 3:25 pm

     Potwierdzę.Szczury atakujące Kościół,nie mają do mnie wstępu.

     Polubienie

    • MamyPojechane... 23 Maj 2011 o 3:38 pm

     …to powiedz jeszcze jak się ma kk do orgonu i co by powiedział Twój proboszcz jak by się dowiedział czym się jego parafianin pała… 😉

     Polubienie

    • trebor 24 Maj 2011 o 7:27 am

     Znowu dajecie podejsc sie jak dzieci?
     Tym bardziej ty ktory powinienes stac z boku.Wiecej dystansu a jak ktos bedzie ubliżał to ban 🙂

     Polubienie

 24. wacpan 23 Maj 2011 o 11:59 am

  To ja juz tu nic nie rozumiem…..raz jest mowione na tym blogu ze fulford to oszust i kretacz a dzisiaj znowu przytaczane sa jego brednie.zastanowscie sie w koncu!!!!!

  Polubienie

  • zenobiusz 23 Maj 2011 o 3:26 pm

   Zdanie musisz wyrobić sobie sam.Tu przytacza się ,czasem kontrowersyjne teksty,poddając je dyskusji.Jedyna prawda jest w TVN i GW.

   Polubienie

   • wacpan 23 Maj 2011 o 5:34 pm

    lec do USA prostowac NWO POlaku

    Polubienie

 25. adio 23 Maj 2011 o 12:13 pm

  wysiadam z tej stronki D E L E T E !

  Polubienie

 26. FAKIR 23 Maj 2011 o 12:34 pm

  monitorpolski :

  W którym miejscu Zenobiusz bredzi? Ja widzę, że to pięknie podsumował. Atak na Kościół to atak syjonizmu światowego. Podobnie atak na Islam. Chodzi o zniszczenie religii by wprowadzić ogólnoświatowy satanizm – rytualne wymordowanie 98% ludności świata.

  Oczywiście się z tym zgadzam.
  W Kościele już od dawna przecież działają agenci illuminati.
  Antymaterialny opisywał w jaki sposób za komuny „rozbrajało” się KK.
  Służby „wyświęcały” swoich księżulków, którzy potem w odpowiednim czasie stawali się bohaterami różnych afer.
  Często zdarzało się, że taka osoba zachodziła bardzo daleko w hierarchii kościelnej.
  Ilość agentury w KK jest zatrważająca!
  Co więcej nawet ostatnio był powtarzany świetny film dokumentalny „o zgrozo na Polsacie”, który potwierdza działanie illuminati, a nawet zlecanie morderstw w Watykanie.

  Polubienie

 27. FAKIR 23 Maj 2011 o 12:36 pm

  sebecxs :

  ..no tylko, że przecieki były różne… ja znam taki, że plan był pod koniec 2012…ale najwyraźniej Goldman Sachs stwierdził, że rynek dojrzał…

  Według przekazów Antymaterialnego III wojna wybuchnie około roku 2020. Wcześniej będziemy mieli „prawdziwy kryzys”, wielkie zamachy, deflację i ogromne protesty.
  Zbiega się to z przekazem Arteuzy,.

  Polubienie

  • zenobiusz 23 Maj 2011 o 2:18 pm

   Jestem sceptyczny,co do owego krachu.Wywołał by,eksplozję społeczna,a oni chcą w spokoju, zająć miejsce w bunkrach.To moim zdaniem ,odwracanie uwagi.Będą podtrzymywać ten balon do końca,nie będą ryzykować.Depopulacji,mają dokonać siły natury,kataklizmy o których cykliczności ,wiedzą co najmniej od 60 lat,i w ich trakcie wojna ,gdy Chiny będą na prawdę, musiały zająć rosyjskie kolonie za Uralem.Oni tylko wprowadzą swój „ład”,po wszystkim.Postaw się w roli ich taktycznego,i strategicznego planisty.Inaczej zobaczysz wiele rzeczy.

   Polubienie

   • sebecxs 23 Maj 2011 o 5:27 pm

    … a mnie się zdaje, że o panikę bardzo łatwo… potrzebujesz przykładów??

    Polubienie

 28. sebecxs 23 Maj 2011 o 12:39 pm

  http://www.wiz.pl/main.php?go=1&op=2&id=135

  Polubienie

  • widzę 23 Maj 2011 o 5:53 pm

   Zachowały się w prasie, listach, komunikatach pogodowych i książkach z tamtego okresu. Dokumentują one początkową fazę jednego z największych kataklizmów, jakich doświadczyła Europa w ostatnim tysiącleciu. Dokładnej liczby jego ofiar nie znamy. Z pewnością były to dziesiątki tysięcy ludzi. Grattan od lat próbuje oszacować środowiskowe i demograficzne konsekwencje tamtej katastrofy, która przyszła do Europy z północy. Zajmuje się tymi tragicznymi wydarzeniami, ponieważ – jak podkreśla – mogą się one powtórzyć, a jeśli wziąć pod uwagę, że nasz kontynent jest obecnie daleko gęściej zaludniony niż dwa wieki temu, liczba ofiar może być wielokrotnie wyższa. W jednej ze swoich prac Grattan wylicza, że w samej tylko Wielkiej Brytanii w ciągu kilku miesięcy straciłoby życie 100 tys. ludzi, gdyby dziś powtórzyło się to, co 8 czerwca 1783 roku nastąpiło na Islandii.

   Tego dnia w południowej części wyspy, odległej od Europy o tysiące kilometrów, ziemia pękła na długości około 27 km. Z gigantycznej szczeliny wulkanicznej, która przecięła na pół górę Laki, lawa trysnęła na wysokość ponad kilometra. Okolicę zasnuł czarny, gęsty dym, który zaczął się wydobywać z kilkudziesięciu otworów. Na ziemię spadały wielkie ilości popiołu i kawałki lawy, która zastygała w powietrzu. W kolejnych dniach, kiedy ciśnienie w podziemnym zbiorniku magmy trochę opadło, lawa nie wystrzeliwała już tak wysoko, nadal jednak płynęła bardzo obficie. A wraz z nią z pęknięć wydobywały się też olbrzymie ilości gazów wulkanicznych – przede wszystkim dwutlenku siarki, ale także zielonożółte opary trującego fluoru. Takie epizody fajerwerków i względnego spokoju trwały przez osiem miesięcy, jednak najwięcej gazów poszybowało w powietrze w pierwszych kilkunastu tygodniach erupcji. Szczelina Laki ostatecznie zamknęła się w lutym 1784 roku. Wulkanolodzy Thorvaldur Thordarson z University of Edinburgh i Stephen Self z Open University oszacowali, że w tym czasie do atmosfery przedostało się około 122 mln ton SO2 i aż 15 mln ton fluoru.

   Dwutlenek siarki wędrował na wysokość 7-13 km i natychmiast wchodził w reakcje chemiczne z parą wodną, co doprowadziło do utworzenia się nad Islandią wielkiej chmury zbudowanej z maleńkich drobin kwasu siarkowego (H2SO4). Było go, jak ocenili badacze, łącznie około 200 mln ton. Tylko niewielka część siarkowego aerozolu spadła na wyspę pod postacią kwaśnego deszczu, większość (około 170 mln ton) została porwana przez prądy powietrza na wysokości powyżej 10 km. Wiatr dmuchał w kierunku wschodnim, czyli w kierunku północnej Europy. Stamtąd ściągnął go na południe wyż atmosferyczny. W ten sposób chmura aerozoli nieco okrężną drogą dostała się do Europy Środkowej i Zachodniej, a ponieważ w wyżu powietrze opada ku powierzchni Ziemi, drobiny siarki spadły pod postacią mgły najpierw na Czechy i Niemcy, potem na Francję i Holandię, a na końcu na wschodnią Anglię. Mgła była tak gęsta, że – jak podkreśla Thordarson – gdyby dziś zasnuła niebo nad Europą, jedną z konsekwencji byłby kompletny paraliż ruchu lotniczego przez wiele tygodni.

   Zabójczy fluor
   Laki szybko zebrała śmiertelne żniwo w Islandii. Fluor skaził roślinność w okolicy, a większość zwierząt hodowlanych, które pasły się na otwartym terenie, padła w ciągu paru tygodni. Wkrótce zaczęli umierać ludzie. W ciągu kilku miesięcy pochowano ich 9 tys. i populacja Islandii zmniejszyła się o jedną piątą. Wielu umarło z głodu. Jednak Peter Baxter z University of Cambridge uważa, że znaczną część ofiar stanowili ci, którzy pili skażoną fluorem wodę i jedli skażoną tą trucizną żywność. Baxter ocenia, że stężenie fluoru w wodzie przekraczało kilkadziesiąt razy bezpieczny limit. Luterański pastor Jón Steingrímsson, którego parafia znajdowała się w Kirkjubajarklaustur – miejscowości częściowo zniszczonej przez lawę wypływającą z Laki – pisze w swoich wspomnieniach: „Ci rolnicy, którzy nie mieli zapasów nieskażonej żywności, strasznie cierpieli z powodu bólu. Guzy i narośla wyrastały z ich stawów, dłoni, stóp i żeber. Ich ciała napuchły, pękały im dziąsła, powodując ból”. To są symptomy zatrucia fluorem – ocenia Baxter.

   Polubienie

 29. FAKIR 23 Maj 2011 o 12:40 pm

  Obecnie trwa „ustawianie” Talibów. Bankowcy i tajne stowarzyszenia dały już „wolną rękę” Talibom, aby zawładnęli jak największym rejonem. Na pierwszy ogień pójdzie oczywiście Pakistan i Afganistan. Talibowie w porozumieniu z Chinami tworzą niesamowicie zindoktrynowaną armię,.Nie są to „europejskie cioty”, ale ludzie którzy będą mieli za zadanie mordować jak najwięcej, grabić, gwałcić. Będzie ogólne przyzwolenie w tej armii.
  Tak twierdzi Antymaterialny

  Polubienie

  • katerina404 23 Maj 2011 o 1:33 pm

   To Chiny są też w tym układzie? Czyli Chiny są częścią NWO?

   Polubienie

   • sebecxs 23 Maj 2011 o 2:09 pm

    ….a to ci odkrycie..

    Polubienie

    • iHE 23 Maj 2011 o 3:02 pm

     Troche dużo kasy illuminati wydrukowali dla Chin,pomijając skromny fakt ,że dopieścili ich technologiami ile się dało.
     Adolf też walczył ze Stalinem.
     Teraz O:bomba zawalczy z Ma:o.
     Rockefeller rozpływał się nad zaletami ustrojowymi Chin..
     I tak ta wojna to będzie ściema,żaden bunkier IG farben nie dostanie żadnej bombki ani talibowie tam żadnej rzezi nie urządzą..
     Pole bitwy urządzą sobie u arabów i w Afryce.

     Późnym wieczorem, 29 czerwca 1973 r., niespełna miesiąc od otwarcia oddziału Chase Manhattan Bank w Moskwie – wspominał David Rockefeller, wnuk twórcy najpotężniejszego imperium przemysłowo-finansowego w historii ludzkości, Standard Oil – moja żona Peggy i ja zasiedliśmy w Wielkiej Sali Ludowej w Pekinie do rozmowy
     z premierem Zhou Enlai, drugim człowiekiem pod względem prestiżu i władzy zaraz
     po Mao Zedong. Była to moja pierwsza wizyta w Chinach – podkreślał Rockefeller –
     i miała znaczenie historyczne bo byłem pierwszym amerykańskim bankierem,
     który przybył do Chińskiej Republiki Ludowej. Tego wieczoru podpisałem porozumienie, czyniące Chase Manhattan Bank pierwszym amerykańskim bankiem, który nawiązał współpracę z Bankiem Chin od czasu przejęcia władzy przez komunistów 25 lat wcześniej”. (2)

     W relacji tej nie byłoby pewnie nic zdumiewającego, gdyby pominąć fakt, że w tym czasie każdy inny obywatel USA, który nawiązałby jakąkolwiek współpracę z wrogim, komunistycznym rządem Chin wpadłby w wielkie problemy prawne nie wykluczając możliwych oskarżeń o zdradę państwa.”
     http://www.ithink.pl/artykuly/aktualnosci/polityka/chiny-w-przemyslowym-swiecie-przemocy/

     Jednak, co szokujące, w roku 1973 Rockefeller obwieścił narodowi amerykańskiemu na łamach New York Times, że „bez względu na koszty, jakich wymagała rewolucja chińska, widoczne są jej pozytywne efekty, nie tylko w budowie bardziej wydajnej i zaangażowanej administracji, ale również w wytworzeniu wysokiego morale i realizacji celów społecznych. Ogólny postęp socjalny i ekonomiczny jest również zdumiewający… społeczny eksperyment w Chinach, jaki dokonał się pod wodzą przewodniczącego Mao jest jednym z najbardziej znaczących i pomyślnych w historii.”

     ps.Skoro sam włos z oka Saurona to powiedział to znaczy ,(Brzezińskiego alter ego klon też)że przyszłość jest jasna.Chimeryka.
     Z wielką złota chimerą jako godłem.

     Polubienie

  • Taka prawda 23 Maj 2011 o 5:52 pm

   I w ramach paktu NWO Chiny dają Pakistanowi i sprzęt wojskowy jak i parasol dyplomatyczny? Pachnie kolejną życzeniówką znaną z poematów hasbaty jakby to dobrze było jakby sie Chiny z Rosją atomówkami nawzajem wykończyły. A po tym my ich myckami zamieciemy.

   Prawdą za to jest, że rozwalenie Pakistanu jest na ręke NWO bo odcina Chiny od zaplecza surowcowego w tamtym rejonie co po sponsorowanych przewrotach w Afryce pogorszy i tak ich sytuacje. I po raz kolejny pokazuje hipokryzje amerykańskich polityków tym razem ponownie dogadujacą się Al-Khaidą by wspólnie zniszczyc kolejny kraj. Dogadujacej się za posrednictwem Merkel, kolejnej członkini rodziny polityków o coraz brunatniejszych korzeniach.

   Fullord znowu baja, co prawda tym razem powiedział więcej znanych faktów niz zwykle ale to sa fakty znane od kilku lat. To co on mówi bardziej brzmi jak walka o to które klany którym klanom będą usługiwały jak NWO wdrożą a nie faktycznyną chęcią dokonania światowch humanitarnych przemian. Zresztą wszelkie rody panujące w Europie są umazane w diabelskie pochodzenie z tzw „plemion izraela”, W necie jest dobra strona o tym pt. „Tracking ladon gog” pokazująca ich dzieje od inwazji na Ziemie, niestety w całości po angielsku. I pomagająca zrozumieć czemu MOSAD tak bardzo dba o bazy w Gruzji i okolicy.

   Polubienie

   • zenobiusz 23 Maj 2011 o 8:07 pm

    Obawiam się ,że zbyt skupiasz się na szczegółach.Popatrz,bardziej z góry.Chiny muszą mieć Syberię,bo ich najludniejsze,najbardziej uprzemysłowione prowincje,ulegną zagładzie.Mają społeczeństwo,niemal,takie jak postulatywnie, to w NWO,tylko jest ich za dużo.Reszta wypłynie Ci, sama.

    Polubienie

    • monitorpolski 23 Maj 2011 o 8:55 pm

     Pieczenik twierdzi, że w Chinach może nastąpić przejęcie władzy przez młode pokolenie – i to jest główny problem władz.

     Polubienie

 30. Karol 23 Maj 2011 o 12:54 pm

  The Illuminati is fulfilling bible Prophecy http://www.youtube.com

  Polubienie

 31. MOL 23 Maj 2011 o 12:57 pm

  KONTROLA UMYSŁU
  (CZĘŚĆ 5)
  http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_kontrola_umyslu_cz5.html

  Kontrola umysłu jest zmianą świadomości ludzi i jest objęta wielką tajemnicą, aby ludzie uniknęli jej rozpoznania. Potocznie ten proces jest nazywamy „praniem mózgu”, przez co człowiek traci kontakt z rzeczywistością. Główna technika manipulacji umysłem polega przede wszystkim na tym, że fakty i wyobraźnia ciągle wibrują i zmieniają miejsca, nie pozwala się umysłowi na stabilność, wewnętrzną równowagę… i tak ciągle zmienia się nazwy czegoś co jest dobrze znane, wytwarza się huśtawkę emocji i gwałtownych zachowań. Temu celowi służy cały system edukacyjny czy inne mocno rozbudowane reformy. Jest to istna wojna o naszą świadomość. Jesteśmy naprawdę w stanie wojny i to takiej jakiej nawet nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić, a nasi przeciwnicy robią co chcą!

  Termin „pranie umysłu” po raz pierwszy pojawił się w New Leader 7 października 1950 roku w artykule Edwarda Huntera. Podczas wojny koreańskiej Hunter pracował jako dziennikarz i agent wywiadu USA, napisał szereg książek i artykułów na temat chińskiego „prania umysłu.”

  Chiński termin xi Nao – pranie umysłu, było pierwotnie używane do opisu metodologii perswazji przymusu wykorzystywane w ramach systemu maoistów w Chinach, którego celem było przekształcanie osób z reakcyjnego myślenia imperialistycznego w „myślącego” członka nowego chińskiego systemu społecznego. W tym celu opracowano system technik, które psuły psychiczną integralność osoby fizycznej w odniesieniu do przetwarzania informacji przechowywanych w pamięci i wartości osoby. Wybrane techniki utrzymywały ludzi w nieludzkich warunkach: w brudzie, braku snu, częściowej deprawacji sensorycznej, molestowaniu psychicznym, wpajaniu poczucia winy i innych grup nacisku społecznego, wszystko to było związane z tzw. „czyszczeniem serca.”

  Książki E. Huntera początkowo były tajne, jako specjalizacja wojny psychologicznej używane przez CIA. W tym czasie prowadzono tajne badania projektu MKULTURA, lecz pierwsze próby nie powiodły się. Tak wyglądają sekrety „zimnej wojny”: hipnoza, manipulacje umysłu, bardzo ważny był hipnotyczny trans wywoływany w sposób werbalny. Stosowano również środki chemiczne, leki nasenne takie jak: flunitrazepam, scopolamina, burundanga. Ważnym etapem jest sugestia poprzez dowodzenie jednostką lub grupą (np. wojskową, obecnie coraz częściej wprowadzany jest trans hipnotyczny w niektórych grupach religijnych), aż do wprowadzenia amnezji hipnotycznej.

  Przez lata wszystkie techniki były udoskonalane i praktykowane na różnych grupach, szczególnie: wojskowych, religijnych. „Pranie umysłu” przeszło kilka kolejnych zmian, gdzie modyfikowano indywidualną lub zbiorową świadomość poprzez spokojną perswazję bez użycia przymusu lub poprzez fizyczny przymus.

  Osoby poddawane takim manipulacjom są podatne na myślenie „biało-czarne” poprzez manipulacje kory podczołowej (punkt widzenia neurologii). Najgorzej działają sekty destruktywne, które korzystają z wielu technik kontroli umysłu. Kontrolują zachowania swoich członków: ich myśli, emocje i działania. Znane są niemieckie sekty tzw. „Psychogrupy” odpowiedzialne za kontrolę społeczeństwa. Jest to głęboka manipulacja w celu wprowadzenia w „błąd” osób, które mogą być niebezpieczne dla środowiska Pomaga to Niemcom utrzymać wysoką dyscyplinę społeczeństwa.

  I tak wiele osób myśli, że dane decyzje, myśli wychodzą od nich, ale tak nie jest, są manipulowani ze źródeł zewnętrznych. Wprowadza się coraz więcej grup/sekt religijnych, kulturalnych, a nawet duchowe kursy, gdzie wprowadzany jest głęboki program modyfikacji umysłu. Łamie się tych, którzy próbują samodzielnie myśleć, działać, np. w Chinach znane nam jest brutalne łamanie praw Falun Gong.

  W związku z manipulacją nad społeczeństwem pojawiają się nowe psychonerwice, coraz więcej rodzajów depresji, manii prześladowczych, potężny stres, zwiększona ilość samobójstw. Obrazy wszczepiane w nasze mózgi wywołują odwrotne skojarzenia, a następnie obraz zniszczenia, tutaj kłania się świat filmu, TV.

  Obecnie kontrola umysłu to już wielka machina:
  – tłum manipulacji
  – kultura strachu
  – destabilizacja
  – bombardowanie miłością
  – gra umysłu
  – propaganda
  – reklama
  – sprzeczne wiadomości.

  Wojna na naszych umysłach toczy się na całym świecie, dzieje się w sferze naszej świadomości na każdym poziomie.

  Kontrola umysłu – psychotroniczna tortura, której celem jest osiągnięcie dostępu do naszych umysłów, które są poza świadomą kontrolą. Świadoma kontrola hamuje reakcje kory mózgowej osoby kontrolowanej, która obecnie odbywa się za pomocą fal elektromagnetycznych bombardujących mózg, tzn. bombardowany jest mózg falami o niskiej częstotliwości (odpowiednia muzyka, telefony komórkowe i inne urządzenia elektroniczne). Te fale mogą podróżować na odległość i są zdolne do zmiany zachowań ludzi i zwierząt, które pojawią się na ich drodze. Takie zdalne sterowania umożliwia zmiany funkcjonowania mózgu. Fale są niewidoczne i nawet śmiertelne.

  Ewen Cameron był najbardziej wpływowym psychiatrą i wykonawcą MKULTURY. Eksperymentował na ludzkich umysłach, używał terapii za pomocą elektrowstrząsów, LSD, deprawacji sensorycznej, eksperymentował nawet na dzieciach w USA, jego prace nigdy nie zostały upublicznione. Żona jednego kanadyjskiego MP walczyła z nim i wygrała w sądzie.

  Amerykańskie agencje wywiadowcze wydały miliony tajnych projektów kontroli umysłu w celu stworzenia niezawodnego programowania człowieka – robota. Eksperymenty są często wykonywane brutalnie na tysiącach obywateli, wbrew prawu i godzą w podstawowe prawa człowieka.

  John Marks, który wyłamał się z eksperymentów CIA, zdradził, że jednej z kobiet wycięto całkowicie jej przeszłość poprzez „pranie umysłu.”

  Publikowanie tego tematu jest niezwykle niebezpieczną rzeczą. Pisząc na ten temat, mnie osobiście nie obchodzi, kto jest chrześcijaninem, hindusem, buddystą, muzułmaninem, ateistą, agnostykiem czy reprezentuje jeszcze inne poglądy. To nie zmienia faktu, że to co obecnie dzieje się w naszym życiu jest skierowane przeciwko nam wszystkim, jest to również walka o naszą duchową świadomość … nadszedł czas aby zacząć walczyć o swoją wolność jako cała zniewolona ludzkość przez niewidzialne siły zła. Czas uświadomić sobie czym są dla naszego umysłu narkotyki, hipnoza, elektronika. Nikt głośno nie mówi na ilu narkomanach eksperymentowano za zamkniętymi drzwiami, za pomocą elektrowstrząsów.
  Dr. Ewen Cameron dzięki temu stał się jednym z wiodących psychiatrów na świecie. Jego eksperymenty były oparte na technikach stosowanych przez nazistowskich naukowców w celu wymazywania osobowości. Mój ojciec przeżył Dachau, trafił tam jako młody człowiek, rzadko, ale wspominał o swoich przykrych doświadczeniach z falami elektromagnetycznymi, (nazywał je prądem elektrycznym) ale wówczas nie zdawał sobie sprawy z ciężaru gatunkowego tej tortury jakie miał stosowane każdego ranka przez okres kilku miesięcy, tudzież reszta jego słuchaczy nie miała zielonego pojęcia czym naprawdę były te eksperymenty? Do mnie dotarło to dopiero niedawno, 12 lat po śmierci ojca.

  Oprócz fal elektromagnetycznych dokonuje się prania umysłu za pomocą chemii(nasączone chusteczki, zatrute strzały… chemtrails …) Wszystko to brzmi niczym opowieść czarnoksiężnika z krainy Oz … w tym temacie rolę czarnoksiężników przyjęli psychiatrzy, psychologowie … trudno w to uwierzyć, nadal jest to temat TOP of SECRET CIA.

  To tyle i pobieżnie na temat, na który można napisać wiele książek. Temat rozległy i udokumentowany, ale nam musi wystarczyć fakt, jak łatwo dzisiaj można zrobić z człowieka „zombie”.

  Iluminaci tak programują obrazy wizualne, tak dobierają treści, muzykę, że co tylko chcą przebijają prosto do naszego umysłu i w ten sposób przekręcają funkcje naszego mózgu.

  W naturalnych okolicznościach u gadów mocniej funkcjonuje prawa półkula mózgowa, odbiera sygnały oczami, i po lewej stronie dekoduje te obrazy w myślach. Iluminaci używają podprogowo ważnych symboli i obrazów, muzyki, aby włożyć nam inną nieprawdziwą rzeczywistość.

  Co musimy zrobić aby odzyskać kontrolę nad własnym mózgiem i wnieść wolność naszym myślom?

  Wymaga to oderwania się od tego wielkiego stada o takim samym myśleniu. Musimy dać sobie dostęp do własnego umysłu, wyobraźni, interpretować go na swój język, a nie powielać za innymi ludźmi. Dzisiaj najbardziej na manipulację narażone są nasze dzieci, bombardowane tysiącami obrazów dostarczanymi prosto do ich świadomości. W większości są to tylko fantazyjne obrazy, ale jakże znaczące dla dziecięcego stanu psychicznego. Filmy, filmiki, a nawet niewinne bajeczki … to działka Disneya, który wykorzystał całą tą tajną wiedzę i manipuluje naszymi dziećmi.
  Starsi mają rozrywkę prosto z Hollywood … który jest bardzo ważnym przedsięwzięciem Iluminatów. Ileż to ludzi nadal twierdzi i nie widzi nic złego w muzyce rockowej, heavy metal, czy techno … tak samo jest z naszym światem fantazji i marzeń, tutaj niezastąpione są reklamy, gry komputerowe … i świat naszej rozrywki, gdzie nie obywa się bez alkoholu i narkotyków, wszystko w rytmie ciężkiej muzyki. To wszystko niby takie niewinne, a jednak mocno zniewala ludzkie umysły.

  Świat muzyki – potężny strumień różnych niskich dźwięków wchodzących głęboko w nasz umysł. Muzyka napędza na potężniejsze tory – show, koncert, coraz częściej o satanistycznej sile napędowej. Świat muzyki jest kontrolowany przez Bronfmans, ród stojący bardzo blisko Rothschildów. Dzielą się na różne organizacje, ale cel jest wspólny.

  I tak w prosty sposób Iluminaci manipulują naszym postrzeganiem rzeczywistości. Dobrze to widać na filmie Matrix. Coraz więcej pojawia się na świecie muzyki satanistycznej, te klimaty uwielbia młodzież. Obecnie Lady Gaga zdominowała świat … zatrzymajcie się i troszkę wnikliwiej przyjrzyjcie się jej teledyskom. Jej ruchy, prędkość, zmysł, strój – wszystko się kręci i wibruje i jakże działa na nasze zmysły, niczym narkotyk… ale czy znika po chwili, czy zostaje głębiej w naszej podświadomości? Następuje rozmycie w naszych polach świadomości, tworzą się coraz głębsze iluzje … żywi się nasz gadzi umysł.

  Iluminaci zarządzający naszą rozrywką to są mistrzowie gęstości, ciężko pracują, aby stłumić nasze umysły i włożyć w nie własny program. Krótkowzroczność jakże wielu ludzi pozwala im sobą manipulować, niszczyć swój prawdziwy potencjał.
  Musimy się z tego amoku otrząsnąć, zdjąć to oprogramowanie.

  Jak to osiągnąć?

  Otwórzmy kanał na to: kim naprawdę jesteśmy, wydostańmy się z tego bałaganu za pomocą własnego umysłu, zdajmy sobie sprawę, że cały ten plan Iluminatów został zaprojektowany aby nas trzymać w pułapce fizycznych iluzji, ale również nie dajmy się wpędzić w inną pułapkę: kontrolę i manipulację sił astralnych, które też na nas czyhają.

  To wszystko o czym tutaj dzisiaj piszę nie jest współczesną wiedzą, to tylko nasza ludzka niewiedza doprowadziła do tego, że odrzucamy i ignorujemy ukryte tajniki życia. Wiele rzeczy zostało systematycznie zniszczone lub ukryte, tak dużo jak to tylko możliwe, ponieważ tam w prosty sposób możemy odpowiedzieć sobie na pytanie: kim naprawdę jesteśmy i jaki jest prawdziwy cel naszego życia? To właśnie ta tajemna wiedza zapewniła naszym manipulatorom kontrolę nad nami. Nie pozwolili nam jej posiąść lecz sami posiedli i użyli do niecnych celów.
  Wykorzystali na świecie wiele grup społecznych, religijnych, wypełnili ludzi poczuciem niższości, ograniczeniami, przedstawili ezoteryczną wiedzę jako wielkie zło, widać to każdego dnia jak ktoś straszy drugiego człowieka karą Bożą za wchodzenie w świat ezoterycznej wiedzy. Jedni czynią to zupełnie nieświadomie, straszeni własną grupą, systemem, którym się poddali. Inni robią to zupełnie świadomie. Kilka dni temu miałam na KG wpis, że ja katoliczka nie powinnam zajmować się uzdrawianiem energią i przekazywaniem wiedzy o energii, bo będę mocno ukarana. Pisała to osoba, która twierdziła, że sama przeszła wiele różnych tego rodzaju kursów, ale jej wolno to robić ponieważ kieruje się inną wiarą. I w żaden sposób nie mogę tego zrozumieć jak ja, wyznawczyni Chrystusa, będę ukarana za coś, co dostałam w darze od Boga? I moje pytanie: kim był Jezus Chrystus i co robił ? Również uzdrawiał, nauczał … no tak, nie był katolikiem… Bombardowanie nas takimi głupotami to wygrana na loterii Iluminatów.

  W ten sposób wszystko uległo przemianie: nasza komunikacja, żywność, leczenie znikają z półek zioła, bo nagle udowodniono, że są szkodliwe, ale za to w kręgach ezoterycznych (grup „New Age”) promuje się narkotyki jako środek do „zjednoczenia się z Bogiem”, a lekarze zalecają leki (psychotropowe, antydepresyjne, itp.) na wszystkie nasze problemy i „smutki”. Wygląda na to, że już niedługo wyjdą na ulice nowi dilerzy, ale za swoją pazuchą nie będą mieli narkotyków tylko rumianek i dziurawiec i wcale się nie zdziwię, jeżeli ci za swój proceder będą mieli duże kary i długie odsiadki. I tak się nasz świat przemienia na naszych oczach. Jesteśmy pokoleniem co zna i to stare i to nowe. Ja jestem z pokolenia co zna stare i nowe. Znam prawdziwy smak mleka, prawdziwy zapach jabłka, prawdziwy smak jagody w lesie i moje dziecko jeszcze go zna, ale nie jestem pewna czy mój wnuczek kiedykolwiek pozna jak smakuje prawdziwa marchewka, ziemniak, pomidor, bo nie jestem pewna czy pozna ten luksus. Dzisiejszemu człowiekowi podsuwa się innego rodzaju luksusy: chipsy, faszerowane nie wiadomo czym batoniki, coca colę z aspartamem i macdonaldowe frytki smażone na chemicznie oczyszczanym oleju, a później dziwią się matki, że nasze sześciolatki kiedyś były smukłe i zwinne, a dzisiaj ledwie chodzą i bez przerwy ocierają pot z czoła. Zadajcie sobie pytanie: skąd ta nagła przemiana w tych samych genach? Następnym planem jest zniszczenie ayurwedy (indyjskiej medycyny, która leczy ludzi od tysiącleci), a nawet uległ „zmianie” seks. Dzisiaj pedofilia nie jest już takim zgorszeniem … ludzie przyjmują to jako fakt. Zaczyna się szkolenie seksualne dzieci już w wieku kilku lat. Walczy się o tą edukację w szkole w imię naszego dobra… w trosce o nasze szczęście i zdrowie.

  Przekręcono piękną wibrację miłości na obsesję seksualną, nie jako doświadczenie duchowe, ale doznania czysto fizyczne i „zaliczenie” jak największej ilości partnerów. Seks oparty na żądzy posiada zaniżoną częstotliwość, a na czystej miłości zwiększa nasze wibracje, gdyż łączy się w nas iskra miłości i zapala wewnętrzny płomień. Nie jest to prawidłowe izolowanie energii męskiej i żeńskiej, w ten sposób tworzy się dwoistość i zapobieganie syntezy energii męskich i żeńskich w nas wszystkich, które razem złączone tworzą trzecią bardzo silną energię – nowe życie. Tylko energia miłości wyzwoli nas od naszego więzienia – Matrixa.

  Dzisiaj wszystko: nasza żywność, napoje, lekarstwa, a nawet powietrze, zanieczyszczone są środkami chemicznymi w celu obniżenia naszych wysokich częstotliwości, zablokowania naszych energetycznych kanałów, dzięki którym możemy się komunikować z wyższymi poziomami.

  Popatrzcie jak wielu ludzi żyje jeszcze w nieświadomości; nie mają wiedzy o meridianach, czakrach, spirytualnej energii … jeszcze gorzej, uznają te nauki za coś złego – wynalazek szatana, oj wielki to jego sukces i ponownie wielka wygrana na loterii Iluminatów. Pamiętajcie, na tej ruletce sam szatan rozdaje fanty.

  I w ten łatwy sposób przecina się nasze połączenie z Najwyższym Źródłem, hamuje się nasze DNA, a przez to rozwijają się choroby, codziennie coraz więcej i więcej i nie umiemy im zapobiec, ponieważ ludzie zapomnieli, że człowiek składa się nie tylko z ciała ale i duszy, a te dwa jakże ważne elementy, są połączone z naszym Stwórcą za pomocą spirytualnych energii. Nasze niskie wibracje powodują blokadę naturalnych sił.

  Człowiek potrzebuje do życia nie tylko jedzenia i picia ale również świetlistego pokarmu, który jest nam przesyłany z samego Źródła.

  Popatrzcie na niebo, coraz bardziej aluminiowe i zastanówcie się, kto i po co buduje nam taką osłonę? Iluminaci są świadomi, że na świat idzie fala wielkiego światła, coraz więcej ludzi budzi się spontanicznie i nic już ich nie przywróci w „stare buty”. Iluminaci wiedzą, że z tą falą mają małe szanse, wiedzą, że przegrywają ale zawzięcie trwają na swoich pozycjach. Ciężki to bój i będzie jeszcze gorzej, nie zostały jeszcze wyciągnięte najcięższe armaty.

  Nie pozwalajmy się dalej wodzić za nos, Iluminaci to widzą i budują nam swoje „niebo”. Nie zapominajmy, że oni pracując na niskich wibracjach i używając reptiliańskiego umysłu dobrze się czują w takim klimacie. … ale nie my … dzieci Światła.

  Coraz więcej mamy na świecie rytuałów satanistycznych, które zaniżają globalne energie, tym samym nasze osobiste pole energetyczne jest stłumione.

  Jest też grupa od światowych konfliktów, grupa finansowa, upadłościowa, te z kolei trzymają nas w wibracji strachu, posiadania, dominowania, poczucia winy, złości, niechęci do życia i wiecznej frustracji.

  Czas zerwać woal iluzji, czas wyzwolić się od programu zastraszania nas i to już od tysięcy lat. Rozpoznajmy naszych prześladowców, zamknijmy przed nimi bramy. Jeśli zostawimy je otwarte pozwolimy wtargnąć do środka wielkim nieszczęściom.
  cdn…

  Polubienie

  • sebecxs 23 Maj 2011 o 1:26 pm

   … chyba Cie po lubię 🙂

   Polubienie

  • zenobiusz 23 Maj 2011 o 2:21 pm

   Tylko orgon,i nasycenie nim przestrzeni,w której żyjemy,blokuje to.Reszta,to literatura.

   Polubienie

  • MOL 23 Maj 2011 o 4:05 pm

   odnośnie tego artykułu to wczoraj ktoś wrzucił linka, ja zdecydowałam że dobrze będzie wkleić ten artykuł tutaj bo nie każdy klika na linki.
   Odnośnie orgonu to zgadzam się w 100% z Tobą Zenobiuszu.
   Jako uzupełnienie Kontroli Umysłu polecam ten filmik
   David Icke – Globalne Duchowe Przebudzenie Ludzkości 1/5

   No i wszystko jasne kto za tym stoi i jak można to zło powstrzymać. Chciałabym tylko dodać że to co napisał Michał Archanioł w tym momencie się pokrywa z rzeczywistością. Pozdrawiam

   Polubienie

  • katerina404 23 Maj 2011 o 4:29 pm

   Hm, świetny tekst, ale gdzie można znaleźć część 1, część 2, część 3, część 4 i kiedy będzie następna?

   Polubienie

   • MOL 23 Maj 2011 o 4:46 pm

    @katerina oto link i tam znajdziesz resztę http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_kontrola_umyslu_cz5.html Ta część jest o kontroli umysłu inne dotyczną innych tematów np. część dotyczy XXI WIEK – KŁAMSTWO O WIELU TWARZACH. W sumie to jeszcze ze wszystkim się nie zapoznałam bo najbadziej zainteresowało mnie to co dotyczy kontroli umysłu.
    Pozdrawiam

    Polubienie

  • Do MOL 24 Maj 2011 o 9:59 am

   @ MOL_ Eksperymenty kontroli umysłu również maja miejsce w Polsce.Ten problem jest na etapie niedowierzania ,czy nawet wyśmiewania na różnych blogach, forach…
   Lecz coraz częściej ludzie sygnalizują te brutalne, nieludzkie eksperymenty:

   Podaję link i komentarz ze strony Gajowego Maruchy :
   http://marucha.wordpress.com/2010/07/24/emitery-infradzwiekow-%e2%80%93-tajna-bron-masonow/

   38.psi powiedział/a
   2010-09-22 (środa) @ 08:20:13
   witam

   w polsce przeprowadzane sa juz od kilkunastu lat badania nad maszyną kontroli umysłu, zdalnym kontroloaniem zachowań, ludzie są nieswiadomie szczepieni mikroukładami podczas zwykłych operacji chirurgicznych ,choć maszyny te pracują zdalnie, najpierw beziesz słyszał dzwieki w głowie – w latach 60 był opatentowany juz neurofon (50 lat później mamy już wersje bezprzwodowe), jest tyle programów wojskowych – naukowych itp., że każdy potrzebuje nieswiadomych ludzi jako szczóry laboratoryjne, niszczy się zdrowie psychiczne i fizyczne nie zapewniając nawet „klatek” jak to ma miejsce podczas wiwisekcji na zwierzętach. prowadzi to do totalnej kontroli twoich myśli, marzeń, samopoczucia itp,spłeczeństwu wmawia si że Ci ludzie są psychicznie chorzy, jeśli jescze jakoś staraja się funkcjonować. Ja jestem ofiarą tych eksperymentów od kilkunastu lat,w roku 2008 podczas operacji zostal mi wszczepiony implant, w internecie można znaleźć relację innych ofiar z Polski, maszyny czytające myśli są juz standardem, w poprzednim tygodniu czytałem artykuł w WP, że naukowcy oficjalnie już przyznają że nad tym pracują, tylko takie same artykuły czytałem 15 lat temu ;), więc oni już inwigiluja psychoteroryzmem. proszę poczytać POLSKA STRONA KONTROLI UMYSLU

   Polubienie

   • sebecxs 24 Maj 2011 o 12:54 pm

    ….a czy w zębie u dentysta może coś takiego zamontować?

    Polubienie

    • Do MOL 24 Maj 2011 o 2:54 pm

     ….może zamontować, czytałam o takim przypadku w książce”Konrola umysłu”.

     Polubienie

   • MOL 24 Maj 2011 o 2:23 pm

    mam pytanie do tych, którzy odzyskali kontrolę nad własnym umysłem: co można zrobić by odzyskać tę kontrolę, a w szczególności by pomóc innym? Mam tu na myśli chociażby dzieci. Mam wrażenie że moje dziecko przez ostatnie dni jest wręcz bombardowanie tymi ultradźwiękami. Mój synek ma 2,5 roku jest grzecznym dzieckiem nie mogę powiedzieć żebym miała z nim jakieś problemy, no ale przez ostatnie kilka dni jakby to nie był on i na pewno nie jest to żadne ząbkowanie. czekam na kamienie górskie jak zrobię orgonity to porozkładam je w całym domu, pytanie czy można coś poza tym zrobić by pomóc innym w odzyskaniu kontroli nad własnym umysłem.
    Czuję się jakbym wróciła z bardzo długiej podróży, pełnej przygód, które zmieniły całe moje życie- inaczej tego nie potrafię opisać bo to co się wydarzyło w ciągu ostatnich 7 tygodniu wywróciło moje życie do góry nogami. To co kiedyś było ważne (marzenia, plany) już nie jest. Są nowe które motywują i dają nadzieję na lepsze jutro.

    Polubienie

    • Do MOL 24 Maj 2011 o 2:45 pm

     @ MOL nie wiem ,czy się ktoś odezwie….
     Chciałabym sie skontaktować z Tobą,
     poproszę Marka z Monitorapolskiego
     o mail do Ciebie,jeśli sie zgodzisz…
     Odpisz tu na blogu,pozdrawiam

     Polubienie

    • MOL 24 Maj 2011 o 3:33 pm

     oczywiście Monitor poda Ci maila do mnie. Dzięki

     Polubienie

 32. Stanisław 23 Maj 2011 o 1:11 pm

  Monitorpo – czy ten materiał można ściągnąć na dysk ?

  Polubienie

  • monitorpolski 23 Maj 2011 o 1:35 pm

   Który? Wesołka? Jego zapytaj, ale sądzę, że nie będzie miał oporów. Wystukaj w google tvg-9 to ci wyjdzie jego strona.

   Polubienie

   • Stanisław 23 Maj 2011 o 1:55 pm

    dziękuję za podpowiedź, resztę napiszę do Pana w mailu

    Polubienie

 33. Karol 23 Maj 2011 o 2:00 pm

  Only regime change will do http://www.maxkeiser.com
  Inside Job http://www.freeviewdocumentaries.com
  Agenci w komentarzach probuja odwrocic uwage od tego co sie dzieje w swiecie i Polsce.

  Polubienie

 34. sono 23 Maj 2011 o 2:00 pm

  @monitor cytat”Tak, zamykaj gębę jak Stalin czy Hitler. Nikogo nie obraża i nie naraża na razie nikogo na sprawy sądowe. To się nazywa wolność słowa.”
  Ty chyba jestes chory!!!!!!!
  Ty nie widzsz co ten idiota @navajo wypisuje???
  I ty to nazywasz wolnoscia slowa???
  Tolerowanie chamstwa, wulgaryzmow i bezintersownej nienwaisci??
  Zycze ci aby slowa i zyczenia twojego najdrozszego kumpla @navajo skerowane do ludzi korzystajcyh z twego forum i tolerowane przez ciebie, dosiegnely wlasnie ciebie, tolerancie od siedmiu bolesci.

  Polubienie

  • zenobiusz 23 Maj 2011 o 2:25 pm

   Poczytaj spokojnie własne posty.Zdziwisz się, być może.Navaho88,jest na wielu blogach na specjalnych prawach.Nie doczytałaś ,nie zainteresowałaś się kim jest,i to ty go sprowokowałeś,nie tylko zresztą jego.Pora więc,albo uderzyć się we własne piersi,albo znikać pod tym nickiem.

   Polubienie

   • zenobiusz 23 Maj 2011 o 2:26 pm

    Jest gdzieś ,niejaka Szczuka.Na podobnych zasadach kpiła z Madzi Buczek.

    Polubienie

  • navajo88 23 Maj 2011 o 2:39 pm

   sono ja tobie tylko odpowiedziałem na chamstwo chamstwem !!!! i nic więcej rozumiesz kobieto !!!! tylko to !!!! a do ciebie jako do kobiety to nic nie mam .Ale sama teraz widzisz jak to jest być obrażanym !!!!! ,więc nie obrażaj innych to nie beńdziesz obrażana ,jasne !!!! .
   Kończny tą kłótnię bo to nie ma sensu blogi są po to żeby ludzie dyskutowali o różnych sprawach ,a nie żeby sobie do oczów skakali jak koniki polne !!! .
   Monitor widzę że moa obecność na twoim blogu żeczywiście zaczyna wywoływać skrajne reakcje więc postanowiłem zakończyć swą obecność na wszelkich blogach , jeśli bendę na tym blogu to tylko jako duch !
   Tak więc na razie trzymajcie się i życzę wszystkim powodzenia ,a także i tobie sono !!! J.M.H

   Polubienie

   • człek 23 Maj 2011 o 2:45 pm

    bzdury gadasz, nie po raz pierwsz zresztą, monsieur navajo88. już wcześniej zapowiadałeś odejście z tego bloga.. co z tego wyszło, widzimy wszyscy. Nie, żebym Cię wyganiał, bo nic mi do tego, ale na Boga, bądź że słowny człowieku, bo tracisz swą wiarygodność!

    Polubienie

    • oz 23 Maj 2011 o 2:59 pm

     na trzeżwo to tu was się długo nie posiedzi..

     Polubienie

    • zenobiusz 23 Maj 2011 o 3:30 pm

     No to istne człeczeństwo,wychodzi z butów.Następny,co nie lubi czytać.

     Polubienie

 35. Oskar 23 Maj 2011 o 2:02 pm

  Only regime change will do http://www.maxkeiser.com

  Polubienie

 36. FAKIR 23 Maj 2011 o 2:22 pm

  sebecxs :

  ….a to ci odkrycie..

  Posłużą się Chinami, tak jak posłużyli się Niemcami.
  China Power a New World Order
  http://the-diplomat.com/china-power/2010/09/02/how-the-world-is-like-china/

  Polubienie

  • iHE 23 Maj 2011 o 3:49 pm

   Wojna to business. Business to kapitalizm. Wie o tym nie tylko rodzina Rockefellers. Roczne zyski korporacji Du Pont w latach 1910-1914 wynosiły 6 mln. dolarów, ale w czasie I wojny światowej, a więc w latach 1914-1918, wzrosły gwałtownie do 58 mln. Producent stali Bethlehem Steel przed wojną (1910-14) zarabiał również 6 mln, jednak
   w latach wojny (1914-1918) ośmiokrotnie więcej, bo 49 mln dolarów rocznie. United Steel w tym samym okresie odnotował wzrost zysków o 220%. Zyski roczne spółki miedziowej Anaconda w tym samym okresie wzrosły z 10 mln do 34 mln. Przedsiębiorstwo Central Leather Company zwiększyło swe zyski w tym samym czasie o 1100%, a General Chemical Company – o 1400%. Korzyści finansowe przemysłu płynące z wojny wyliczać można by w nieskończoność. (12)

   Nasz problem nie polega zatem na tym, „że przeszliśmy nad sytuacją w Chinach
   do porządku dziennego”, jak obłudnie stwierdził pan Żakowski. Nasz problem polega
   na tym, że przeszliśmy nad zachodnią machiną przemocy i dyktaturą przemysłu
   do porządku dziennego. Fakt, że Chiny są najcudowniejszym rajem inwestycyjnym
   dla zachodniego kapitału, jest tego logiczną konsekwencją, ale przede wszystkim niezbitym dowodem bankructwa wartości etycznych i intelektualnej próżni, w jakiej funkcjonuje współczesna zachodnia kultura polityczna – prostytuująca się niewolnica przemysłu.
   http://www.ithink.pl/artykuly/aktualnosci/polityka/chiny-w-przemyslowym-swiecie-przemocy/

   Polubienie

 37. arkebuz 23 Maj 2011 o 3:01 pm

  Może byśmy tego Fulforda zostawili w spokoju i przestali go zauważać,a tym bardziej analizować co nagryzmolił. Najprawdopodobniej działa w jakimś ściśle określonym celu – ośmieszyć NWO pisząc takie pierdoły o białym smoku, gadając z samurajem po japońsku itp. Albo facet jest chory albo coś chce osiągnąć, w każdym razie są to wierutne bzdury.

  Polubienie

 38. Pawel6616 23 Maj 2011 o 3:04 pm

  Taa jakieś stowarzyszenie Białego Smoka… czyli obalimy nwo a potem sami zrobimy tak, jak było. Dziękuję, nie biorę.

  Polubienie

 39. FAKIR 23 Maj 2011 o 3:05 pm

  Warto jeszcze dodać, że w 2010 roku i ostatnich miesiącach odnotowano w Polsce gigantyczną ilość „dezercji” w „polskim wojsku”.
  Takiej sytuacji nie było nigdy.
  Następuje całkowita destrukcja systemu obronnego RP.
  Nikt nad niczym nie panuje!
  Antymaterialny pisał, że około 40% jednostek wojskowych w Polsce jest ochraniane przez prywatne firmy ochroniarskie!!!!!

  Czy Wy to cziacie w ogóle i ogarniacie???????!!!!!!!!!!!!!!

  Wojskowi są chronieni przez agencje ochrony.

  Sam widziałem wielokrotnie na jednostkach wojskowych blachy firm ochroniarskich

  Polubienie

 40. FAKIR 23 Maj 2011 o 3:06 pm

  Pawel6616 :

  Taa jakieś stowarzyszenie Białego Smoka… czyli obalimy nwo a potem sami zrobimy tak, jak było. Dziękuję, nie biorę.

  Tam oczywiście istnieje prawdopodobieństwo, że mieszają prawdę z fałszem. Jest to najskuteczniejsza metoda dezinformacji.
  Jak pisałem powyżej zamieszczona dzisiaj wypowiedź z pewnością jest interesująca.
  Biały smok itd to może być przegięcie 🙂

  Polubienie

  • katerina404 23 Maj 2011 o 4:17 pm

   Fakir ja dalej nie wiem o co chodzi, mowisz, że do tej pory miałeś Fulforda za oszołoma, ale po tym co dziś przeczytałeś widzisz, że facet mówi prawdę, a potem piszesz, że miesza prawdę z kłamstwem, to jak to z nim jest i w czym odnośnie dzisiejszej wypowiedzi Fulforda, zgadza się ona z tymi informacjami od antymaterialnego? Napisz do cholery, bo to mnie cholernie ciekawi, to jest bardzo ważne.

   Polubienie

  • sebecxs 23 Maj 2011 o 4:42 pm

   FAKIR – ja to wszystko kumam… i powiem Ci, że dzisiaj jak bym miał wybór tak jak w matrixie, to bym powiedział morfeuszowi niech, se tą pastylkę w dupę wetknie…. a tak na poważnie to my tutaj piane bijemy czy i jaki scenariusz zostanie rozegrany oraz czy już gdzieś coś pierdol*ęło, a także innymi bądź co bądź ciekawymi, ale i śmiesznymi sprawami…. NIE ISTNIEJE OPCJA w której globalistom się nie powiedzie…. nie przytoczę źródeł, to może nikt nie będzie szukał i zostanie Mu trochę radości z życia… jeden wpis dzisiaj był bardzo słuszny – zapasy jedzenia…
   ..jest w którejś przypowieści grzech zaniechania…

   Polubienie

 41. Tomasz 23 Maj 2011 o 4:36 pm

  http://us.cnn.com/2011/US/05/23/missouri.tornado/index.html?hpt=C1

  Polubienie

 42. sebecxs 23 Maj 2011 o 5:20 pm

  …a dopiero co niedawno ktoś dał link na jewTube gdzie ktoś obczaił to na podstawie banknotów 5 i 50 dolarowych…..http://losyziemi.pl/wielka-woda-w-ameryce-zdjecia/
  ….brawo….

  Polubienie

 43. Dorota11 23 Maj 2011 o 5:24 pm

  MOL-Swietny tekst,dzięki

  Polubienie

 44. nowy84 23 Maj 2011 o 6:12 pm

  a wg. zamkniętego S.E.T.I. :
  http://weeklyworldnews.com/headlines/26535/alien-spaceships-to-attack-earth-in-2011/

  Polubienie

  • zenobiusz 23 Maj 2011 o 8:24 pm

   Dziękuję,bardzo ważna,przegapiona informacja.Trudno ją zweryfikować,ale jakbyś znalazł coś jeszcze w innych źródłach,zamieść proszę na stronie:
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/23/dla-tegozamknieto-setidla-tego-trwawsciekly-atakna-haap/

   Polubienie

 45. karlos33 23 Maj 2011 o 8:10 pm

  Pewnie pamiętacie wybuch wulkanu Eyjafjallajokull w zeszłym roku i jego wpływ na klimat w Europie. Powodzie w naszym kraju i chłodniejszy Maj a do tego bardzo mroźna zima.Otóż wulkan wyrzucał pył do górnej troposfery na około 8km natomiast wulkan Grimsvotn wyrzuca pył do stratosfery na wysokość około 20km ! Jeżeli jego erupcja potrwa kilka tygodni co jest możliwe to wpływ na klimat będzie znacznie większy i może objąć całą planetę.
  W stratosferze pył może utrzymywać się latami i przez to będzie on ograniczał dostęp światła co spowoduje obniżenie temperatury. W najgorszym przypadku wulkan może wyrzucać pył przez kilka miesięcy bo to również jest możliwe a wtedy klęski żywiołowe spowodują spore ograniczenie w produkcji żywności co doprowadzi do klęski głodowej.

  Polubienie

  • Sylu 23 Maj 2011 o 8:35 pm

   Karlos33 ,a nie wydaje ci sie ze wywolali wybuch tego wulkanu zeby ukryc. 1 zanik ,,Oscylacji Północnoatlantyckiej”(golfsztrom)
   http://www.globalnaswiadomosc.com/ajednakgolfsztrom.htm
   2 zbyt duzego skarzenia radioaktywnego (Fukushima)
   3 za duzo smug chemicznych zostawianych przez samoloty (skazenie wody i gleby)
   4 na cos trzeba zrzucic wine jak zaczna masowo umierac Ludzie, zwierzeta, owady i rosliny. Najlatwiej na cos co nigdy sie nie obroni, a czemu mozna pomoc w wybuchu. Moze to paranoja ale za duzo jest pytan.

   Polubienie

   • zenobiusz 23 Maj 2011 o 8:47 pm

    W jaki to sposób można pomagać wulkanom,w wybuchu,jeśli łaska.Już przerabiano tu,HAARP,złowrogiego,pomagającego Fuji-sun wg Fulforda,i była kupa śmiechu.

    Polubienie

    • zenobiusz 23 Maj 2011 o 8:56 pm

     Fulford ,ogłosił też że tsunami w Japonii,wywołała walizkowa bomba nuklearna,eksplodowana ,na głębokości 10 km,podczas gdy,najnowsze roboty podwodne mogą się zanurzyć na głębokość kilku tysięcy metrów. Na przykład Jason II, kosztujący ponad 2,5 mln dolarów, który w 2002 r. został wprowadzony na rynek przez Woods Hole Oceanographic Institution (ośrodek, w którym pracuje Robert Ballard, odkrywca wraku „Titanica”), może się zanurzyć do głębokości 6700 m, co daje mu dostęp do 98 proc. powierzchni dna oceanów!

     Polubienie

    • karlos33 23 Maj 2011 o 8:58 pm

     Pewnie kogoś z łopatą tam posłali żeby trochę pokopał , oczywiście dobrze musieli mu zapłacić 🙂 może Alkaida w ten sposób chce zrobić zamach na Obamę 🙂

     Polubienie

    • zenobiusz 23 Maj 2011 o 9:01 pm

     O to,to.Trafiłeś w sedno. 🙂 🙂 🙂

     Polubienie

    • Sylu 23 Maj 2011 o 9:03 pm

     A po co ty budujesz CHB i orgonity, jesli nie chcesz wierzyc w HAARPA. I jeszcze jedno, ja nigdzie nie pisalem ze to byl HAARP. Cos z taba koles nie tak, jak nie masz kogo atakowac to idz i rusz sobie skor.. ,albo wez sobie kolo i jeb… sie w czolo. Nic nie robisz od pewnego czasu tylko atakujesz normalnych ludzi, nikt twojego blogu nie czyta to tu chcesz zablysnac, rzadki jestes i zal mi cie. Czytaj dobrze co ludzie pisza i nie sugeruj czegos oczym nie masz bladego pojecia.

     Polubienie

    • zenobiusz 23 Maj 2011 o 9:41 pm

     Nie znam innej teorii,”spiskowej”o innej metodzie,wspomagania wulkanów,więc moja wypowiedź,jest jak najbardziej logiczna.Twoje inwektywy zaś,świadczą o braku argumentów.O orgonitach,widzę nie masz bladego pojęcia,nic na moim blogu nie przeczytałeś,to się nazywa lenistwo umysłowe .Tak dla zaspokojenia Twojej ciekawości,informuje że jestem nieodmiennie, w pierwszej piątce,blogów,na WordPressie,który ma ich w Polsce ponad 200 tyś,tak więc są ludzie,którzy mnie czytają,bo chce im się myśleć,w odróżnieniu od Ciebie..

     Polubienie

   • karlos33 23 Maj 2011 o 8:47 pm

    Wulkan wybuchł bo przyszła na niego pora,a wybuchł w dniu 21 Maja , w dniu w którym głoszony był koniec świata przez pewnego pastora i to jakoś stało się po 18 a na 18 był właśnie ten koniec głoszony. Raczej jest to znak dla ludzi jak w zeszłym roku po tragedii w Smoleńsku , znak który jest ostrzeżeniem.

    ” I będą znaki na słońcu, księżycu i na gwiazdach, a na ziemi lęk bezradnych narodów, gdy zahuczy morze i fale. Ludzie będą omdlewać z trwogi w oczekiwaniu tych rzeczy, które przyjdą na świat, bo moce niebios poruszą się. I wówczas ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego w obłoku z mocą i wielką chwałą. A gdy się to zacznie dziać, wyprostujcie się i podnieście głowy swoje, gdyż zbliża się odkupienie wasze (Łuk. 21, 25-28). Potem usłyszycie o wojnach i wieści wojenne. Baczcie, abyście się nie trwożyli, bo musi się to stać, ale to jeszcze nie koniec. Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi (Mat. 24, 6-7).”

    Polubienie

    • Sylu 23 Maj 2011 o 9:08 pm

     Karlos ale oni o tym wszyskim wiedza, nie jest trudno im dopasowac reszty do tego wszystkiego. Spoko jesli wybuch sam z siebie to jest im na reke. Duzo ale to naprawde duzo rzeczy zgonia na ten wulkan.

     Polubienie

   • karlos33 23 Maj 2011 o 9:01 pm

    kilka zdjęć z wybuchu
    http://www.n-tv.de/mediathek/bilderserien/panorama/Grimsvoetn-spuckt-Asche-article3399306.html

    Polubienie

 46. Pingback: Dla tego,zamknięto SETI,dla tego trwa,wściekły atak,na HAAP. « Zenobiusz's Blog

 47. marek 23 Maj 2011 o 8:47 pm

  Mam nadzieje że nie było, nie czytałem ostatnich komentarzu. Tym razem żużel może być zamykany. http://i51.tinypic.com/29eisk1.jpg Pomysłowość Polaków szczególnie w omijaniu podatków jest znana, ale tu również kibice ładnie wybrnęli. No chyba za trzymanie czegoś takiego nie będzie mandatu 500zł.

  Polubienie

  • Pelagia 24 Maj 2011 o 7:45 am

   mandat za to, że Tola ma donalda ??? (pewnie o gumę do zucia chodzi)rety, strach kupowac gumę do żucia

   Polubienie

 48. Karmel 23 Maj 2011 o 8:57 pm

  Odnośnie New Age daję Wam do poczytania ten artykulik: http://www.eioba.pl/a/2ygp/new-age-jak-teorie-spiskowe-kolejny-program-ograniczajacy-nasz-umysl . Wiem, że w pewnym momencie Illuminaci przejęli nurt new age ale to nie oznacza, że cały ten ruch jest przesiąkniętą złem manipulacją. Zamykacie się Wy Panowie i Panie naskakujący na New Age do następnego pudełka. To, że coś jest dziwne nie znaczy, że złe, ale o tym więcej w linku.

  Poczytajcie sobie o książce „Sekret” – Rhondy Byrne i podobnej tematyce a zobaczycie prostą zależność, mianowicie na czym skupiasz myśli tym przyciągasz to bardziej i bardziej. Myślami naprawdę kształtujemy swoją rzeczywistość.

  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

 49. karlos33 23 Maj 2011 o 9:00 pm

  zenobiusz :

  Fulford ,ogłosił też że tsunami w Japonii,wywołała walizkowa bomba nuklearna,eksplodowana ,na głębokości 10 km,podczas gdy,najnowsze roboty podwodne mogą się zanurzyć na głębokość kilku tysięcy metrów. Na przykład Jason II, kosztujący ponad 2,5 mln dolarów, który w 2002 r. został wprowadzony na rynek przez Woods Hole Oceanographic Institution (ośrodek, w którym pracuje Robert Ballard, odkrywca wraku „Titanica”), może się zanurzyć do głębokości 6700 m, co daje mu dostęp do 98 proc. powierzchni dna oceanów!

  To była walizka wyposażona w wiertło 🙂

  Polubienie

  • zenobiusz 23 Maj 2011 o 9:04 pm

   I śmiech,niekiedy,może być nauką,kiedy się z przywar,nie z osób natrząsa…
   pisał nasz poeta.

   Polubienie

  • Sylu 23 Maj 2011 o 9:19 pm

   Tu masz swoja walizke wyposazona w wiertlo.
   http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Mordercza-fala-tsunami-w-Indonezji-wyrezyserowanym-amerykanskim-atakiem-terrorystycznym-2135

   Polubienie

   • zenobiusz 23 Maj 2011 o 9:34 pm

    „Prosimy również o nietraktowanie sprawy w sposób sensacyjny, ale o głębokie zastanowienie się nad tematem. Pamiętajmy, że najlepszym weryfikatorem informacji jest nasza wiedza i szare komórki.”
    Apeluje redakcja,we wstępie do artykułu,który ,przytaczasz.No właśnie.Przyłączam się do tego apelu.

    Polubienie

   • karlos33 23 Maj 2011 o 9:38 pm

    Nam chodzi o to że jakaś bomba walizkowa nie może zrobić tsunami, natomiast to co jest w artykule który podałeś owszem, takie coś może zrobić tsunami tylko teraz można zadać pytanie czy Japończycy są tak głupi że nie biorą takiej możliwości że ktoś ich zaatakował? może się boją ? może wiedzą i szykują odwet ? my tego się nie dowiemy, to są tylko przypuszczenia, dla nas pozostaje jedyna opcja że było to zjawisko naturalne.

    Polubienie

 50. karlos33 23 Maj 2011 o 10:21 pm

  Widok z helikoptera http://player.vimeo.com/video/24084400?title=0&byline=0&amp
  Ale też jest dobra strona wybuchu, pył wulkaniczny użyźnia glebę więc za parę lat wszystko będzie bujnie rosło 🙂
  A co jeszcze to można się spodziewać że ten wulkan trochę podymi a to z tego względu że znajduje się pod największym lodowcem Islandii który zajmuje około 10% powierzchni wyspy,a na eksplozywność wulkanu wpływa woda która będzie się dostawać do wulkanu z topniejącej czapy lodu i śniegu.

  Polubienie

  • Sylu 23 Maj 2011 o 11:06 pm

   Czy aby napewno uzyznia.

   Do jednego z najtragiczniejszych wybuchów doszło w czerwcu 1783 roku.

   Skutki wybuchu były straszne. Lawa pokryła 565 km kw. To największe rozlewisko lawy, jakie powstało po jednym wybuchu wulkanu. Trzęsienia ziemi spowodowane wybuchami, uszkodziły wiele budynków na południ Islandii Zniszczone zostały wszystkie budynki siedziby biskupów islandzkich Skálholt Zachowała się tylko katedra.

   Najgroźniejsze były jednak trujące gazy. To one spowodowały śmierć wielu zwierząt domowych oraz zniszczyły roślinności. Zabrakło żywności, zapanował głód. Ludzie błąkali się poszukując czegokolwiek do jedzenia. Większość wyspy przez całe lato pokryta była popiołem. Słońce nie mogło przebić się przez chmury pyłu. Z głodu padało bydło bydło, konie i owce. Miesiące całe krajobraz był w płomieniach. Zginęło ok. 10 tys. ludzi, 28 tys. koni (76 %), 11,4 tys. bydła (50 %), 200 tys. owiec (79 %). Ludność Islandii zmniejszyła się z 48 884 w 1783 r. do 38 363 w 1787 r.

   Sytuację pogorszyła jeszcze mroźna zima i choroby. Chmury popiołu i siarki dotarły również do południowej Europy, a nawet na Bliski Wschód. Chmury pyłu poczyniły duże straty na Wyspach Brytyjskich.

   Całe zdarzenie opisał islandzki historyk i geograf Thorvaldur Thoroddsen, wspólnie z Wilhelmem Preyerem i Ferdinaldem Zierkelem.

   Wszystko zaczęło się w 1 czerwca 1783 roku. Mieszkańcy miejscowości Skaftafellssysla położonej blisko wulkanu Laki przerazili się trzęsieniem ziemi. Trwało wiele dni. Był to znak, że zbliża się wybuch wulkanu. Chłopi opuścili swoje domy i obserwowali sytuację stojąc na polach.

   13 czerwca nastąpił wybuch wokół było słychać huk i drżenie ziemi. Dwaj mężczyźni, wybuch obserwowali z pobliskiej góry. Nagle w jednej linii zobaczyli dwa tuziny słupów ognia. Lawa wylewała się tygodniami, a nawet miesiącami. Wlewała się do koryt rzek. 18 czerwca wypłynęła do rzeki Skafla . Nastąpiły kolejne wybuchy wulkanów. Słońce przysłoniły chmury pyłu wulkanicznego. Wszędzie czuć było siarkę.

   12 lipca lawa osiągnęła brzeg wyspy, tam się rozdzieliła, a wielkie jej ilości nałożyły się na starszą, wyschniętą warstwę sprzed 850 lat. Wybuch na zachodzie zakończył się 20 lipca. Zniszczenie było ogromne. W pierwszych sześciu tygodniach wypłynęło ok. 10 mld m sześć., w porywach wypływało jej 10 tys. m sześć. na sekundę.

   29 czerwca olbrzymie ilości lawy zaczęły wypływać na wschód. Wpłynęły na dno rzeki Hverfisjót, która całkowicie wyparowała. Lawa płynęła aż do listopada i rozlała się na okolice. Ostatnie jej wypływy zaobserwowano jeszcze 7 lutego 1784 r.

   W końcu powstał po obydwóch stronach góry Laki rząd ok. 100 kraterów, a łączna długość szczeliny wynosiła 25 km. Od tych kraterów pochodzi nazwa Lakagigar. Największy z kraterów jest na 120 m wysoki, a w jego środku powstało jezioro. Dzisiaj teren ten jest pod ochroną.

   Jeszcze dziś, po 200 latach, w Islandii można obserwować wielkie przestrzenie pokryte lawą i wsłuchiwać się w przejmującą ciszę.

   Polubienie

 51. karlos33 23 Maj 2011 o 10:46 pm

  I jeszcze widok z kosmosu http://www.buzzfeed.com/daves4/icelands-volcanic-eruption-from-space?utm_campaign=socialflow&utm_source=twitter&utm_medium=links

  Wygląda to jak by walnęła jakaś asteroida w ziemię ,a media uspokajają że to nie zagraża a ciekawe skąd wiedzą co będzie się działo dalej ,jak będzie przebiegać erupcja, jak tak podymi z miesiąc to cała półkula północna będzie w pyle.

  Polubienie

  • sebecxs 23 Maj 2011 o 11:07 pm

   ….a no uspokajają tak jak i z Fukuszimą… oj coś ta Baba Wanga wykrakała….

   Polubienie

 52. Sylu 23 Maj 2011 o 10:57 pm

  zenobiusz :

  Nie znam innej teorii,”spiskowej”o innej metodzie,wspomagania wulkanów,więc moja wypowiedź,jest jak najbardziej logiczna.Twoje inwektywy zaś,świadczą o braku argumentów.O orgonitach,widzę nie masz bladego pojęcia,nic na moim blogu nie przeczytałeś,to się nazywa lenistwo umysłowe .Tak dla zaspokojenia Twojej ciekawości,informuje że jestem nieodmiennie, w pierwszej piątce,blogów,na
  WordPressie,który ma ich w Polsce ponad 200 tyś,tak więc są ludzie,którzy mnie czytają,bo chce im się myśleć,w odróżnieniu od Ciebie..

  A co ty mozesz wiedziec o mnie i co ty mozesz wiedziec co ja czytam? Zeby wiedziec o orgonitach i o CHB, wcale nie trzeba zagladac do ciebie, nie rob sobie reklamy ,,bo krowa co duzo ryczy malo mleka daje,, leniwy to jestes ty, bo do wybuchu wulkanu wcale nie trzeba HAARPA. Wystarczy pociski powietrze-ziemia , ale co tam ty tylko masz HAARPA w glowie. Tak do twojej wiedzy od dawna jestem posiadaczem CHB jak i orgonitow, tylko ze z toba szkoda pisac na te tematy bo za wysokie mniemanie masz o sobie. Wiesz ze zaden czlowiek nie skoczy po wyzej swojego pepka.

  Polubienie

  • zenobiusz 23 Maj 2011 o 11:19 pm

   Proszę o jeden przykład wybuchu wulkanu,spowodowanego,pociskiem ziemia powietrze.
   Z linkiem do źródła,jeśli można.

   Polubienie

   • zenobiusz 23 Maj 2011 o 11:24 pm

    ” Tak do twojej wiedzy od dawna jestem posiadaczem CHB jak i orgonitow, tylko ze z toba szkoda pisac na te tematy bo za wysokie mniemanie masz o sobie. Wiesz ze żaden czlowiek nie skoczy po wyzej swojego pepka.”I tu masz rację.
    Kiedyś w dawnych czasach odbieraliśmy,zdziwionemu gospodarzowi,panzerfausta.Używał go do ubijania kartofli,dla trzody.
    Bacz byś nie znalazł się w podobnej sytuacji.

    Polubienie

    • zenobiusz 23 Maj 2011 o 11:27 pm

     Człowiek przebywający,w nasyconym orgonem środowisku,nie wypisuje,takich rzeczy ,jak Ty to czynisz.Albo więc wykonałeś je wadliwie,jeśli jesteś ich autorem,albo kupiłeś artapy.Po to wymieniamy się na blogu doświadczeniami.

     Polubienie

 53. Sylu 23 Maj 2011 o 10:59 pm

  karlos33 :

  Nam chodzi o to że jakaś bomba walizkowa nie może zrobić tsunami, natomiast to co jest w artykule który podałeś owszem, takie coś może zrobić tsunami tylko teraz można zadać pytanie czy Japończycy są tak głupi że nie biorą takiej możliwości że ktoś ich zaatakował? może się boją ? może wiedzą i szykują odwet ? my tego się nie dowiemy, to są tylko przypuszczenia, dla nas pozostaje jedyna opcja że było to zjawisko naturalne.

  Oj zeby. Za duzo juz zla sie wydazylo.

  Polubienie

 54. trebor 24 Maj 2011 o 8:13 am

  Dzisiejsza Młodzież

  Polubienie

 55. trebor 24 Maj 2011 o 8:44 am

  Jeszcze chcialbym cos dodac odnosnie protestow za pomoca
  holograficznego sposobu.Robiac np.protest w obronie jakies niesprawiedliwosci
  tworzy sie ruch spoleczny i do pewnego momentu wszystko jest ok czyli do uzyskania
  skutku w jakim celu byl ten protest.Dalej zaczynaja sie schody bo ktos stwierdza,ze dobrze byloby niezmarnowac takiego potecjalu pozytywnego jakim stal sie ten ruch.
  W ten sposob tworzy sie system piramidalny, ktos musi tym zarzadzac,ktos trzymac kase itd.Takim sposobem ruch nie nalezy juz do tych ktorzy go tworzyli.Hologram jest zbiorowa swiadomoscia.Co zrobic w tej sytuacji ?To proste po prostu sie rozwiazac.Zawiazujemy podobne protesty tylko do uzyskania naszego celu.
  Podam wam przyklad w moim miescie ludzie na blogu zwolali sie pod haslem „piknik” na ktoryms z placow.Przyszlo ponoc sporo ludzi oczywiscie pojawila sie tam tez jak zwykle policja.Pytaja sie jednych i 2 kto jest przedstawicielem tej tego zgromadzenia,kazdego z nich byla odpowiedz ,ze nie ma szefa i,ze zrobili to spontanicznie.W tej sytuacji nie bylo szefa nie bylo do kogo sie przyczepic.Szefem byla cala grupa.
  Dziekuje za uwage.

  Polubienie

 56. mat 24 Maj 2011 o 8:49 am

  Weźcie ludzie wyjdźcie gdzieśna spacer albo jedźcie nad morze albo góry trochę się przewietrzyć. To Wam dobrze zrobi… Nie można aż tak żyć tym wszystkim!!!!!
  Łono natury zmienia myślenie!!!

  Polubienie

  • sebecxs 24 Maj 2011 o 8:57 am

   ..no właśnie, bo niebawem będzie pył nad nami…

   Polubienie

  • trebor 24 Maj 2011 o 9:32 am

   W niedziele u mnie nie „pylili”bylem na laczce,naladowalem akuulatory na caly tydzien.Wczoraj byla apokalipsa z nieba dawno tylu chemow nie widzialem.Wieczorem juz niebo zaczynalo sie oczyszczac do rana dzis piekne i blekitne niebo.Kidys jak nafajdali tym swinstwem to 3 dni trzymalo „mleko”.Siec chembusterow wraz z zgiftowanymi wierzami potrafi oczyscic cale miasto.
   Ludzie budujta chembustery 🙂

   Polubienie

   • trebor 24 Maj 2011 o 9:38 am

    A tak przy okazji okaze sie czy pyl wulkaniczny tez sie zneutralizuje?

    Polubienie

    • zenobiusz 24 Maj 2011 o 9:49 am

     Nie dotrze do nas Mamy ciągle napływ powietrza znad Alp,od czasu,zmasowanej akcji busterów.Buster,a raczej kryształ będący jego” sercem” zapamiętuje zadanie,zwłaszcza,gdy towarzyszą mu silne emocje.Czasem buster jest mądrzejszy od operatora. 🙂

     Polubienie

   • trebor 24 Maj 2011 o 10:21 am

    Najsmutniejsze jest to,ze ludzie sobie chodza w nieswiadomosci i nawet nie wiedza skad te ich paskudne samopoczucie.Lub neguja dzialanie orgonu bo nie chce im sie tylka ruszyc i poczytac,zrobic i sprawdzic.

    Polubienie

    • sebecxs 24 Maj 2011 o 1:17 pm

     …a gdzie postawić orgonita, bo se nabyłem?

     Polubienie

    • zenobiusz 24 Maj 2011 o 2:50 pm

     Moja podpowiedź spadła na dół strony.
     Pozdrawiam.

     Polubienie

   • marek 24 Maj 2011 o 12:39 pm

    Czy może ktoś wrzucić filmik tak powiedzmy godzinny jak to działa. Najlepiej jak by to były zdjęcia robione powiedzmy co 5min. przez cały dzień i później złożone w film. A najlepiej kilka filmików z kilku różnych dni. Wtedy może zainteresuje się tematem nieco bardziej niż tylko kilka filmików z YT.

    Polubienie

    • trebor 24 Maj 2011 o 2:34 pm

     Wlasnie zrobilem fotki mam nadzieje ,ze tym aparatem bedzie widac niebo nade mna?Jak je przerzuce na kompa to ci pokaze.

     Polubienie

    • zenobiusz 24 Maj 2011 o 2:52 pm

     Nawet dłuższy film,zawsze zostawia,margines niepewności.Najprościej zacząć od eksperymentów,z małym orgonitem,Koszt,15 do 30 zł,a ile frajdy !!
     🙂

     Polubienie

    • trebor 24 Maj 2011 o 3:55 pm

     Jak wspominalem tak wstawiam:
     1.widac chmury za polem dzialania mojego dzialka:

     2.w oddali w poblizu:

     3.nad moim dzialkiem:

     W przypadku dzialania orgonu na chmury chemiczne wspomniane najpierw tworza cos jak „baranki” a potem znikaja.Ponoc zachodzi jakis proces molekularny po ktorym substancje sa transformowane w bezpieczne elementy na poziomie atomowym.Tam gdzie duzo orgonu tam czesto pokazuja sie orbsy.
     I jeszcze jedna fotka ktora pokazuje
     moje orbsy:

     Co to sa orbsy to prosze poczytac tu:
     http://paranormalpl.wordpress.com/2007/10/10/naukowiec-z-nasa-bada-orbs/
     Najwiecej zrobilem ich przy moim dzialku poza tym za wszelka cene golebie chca sobie zrobic gniazdo przy chem-cloudbusterze.Zauwazcie dobrze na zdjeciu swieliste energetyczne oko.
     Tam gdzie jest szczescie ,radosc i milosc wtedy same sie pojawiaja jak tu:

     Dodam jeszcze tylko,ze w dzien tez mozna je zrobic i nie sadze ,ze sa to jakies drobinki kurzu.

     Polubienie

  • trebor 24 Maj 2011 o 9:47 am

   Piękna Planeta

   cz.2

   Polubienie

   • trebor 24 Maj 2011 o 9:58 am

    ups

    Polubienie

 57. trebor 24 Maj 2011 o 10:06 am

  z tej stronki:
  http://www.joecell.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=28&Itemid=67
  Pierwotnie napisany 28 lipca 2002, ten artykuł został udostępniony dla ograniczonej liczby kilku osób. Artykuł opisuje zmodyfikowaną technologię ogniwa Joe’go, która została nazwana AquaMEGA. Vernon Roth niebawem będzie kontynuował tę technologię.

  zmodyfikowane ogniwo Joe’go

  W nocy, kiedy wyższa komora jest otwarta dla podglądu, możesz widzieć głębokie niebieskie światła wzdłuż i tak jasne jak białe światła pokrywające bruzdami od szczytu i w górę od dna butelki wody. One nie mogą być widziane tylko kiedy jest całkiem ciemno. To jest jak coś z fantastyki naukowej. Powyższy obraz jest tylko wizją artystyczną, która ma Cię zainspirować!

  Urządzenie, które tworzy z energią Eteru (Orgonu) magnetyczną wodę ” przyszło ” do wynalazcy podczas snu sześć lat temu. Jemu zajęło trzy dni, by zbudować to urządzenie. To właciwie początkowo zostało zamierzone, by być Tesla – jak elektryczny program generujący, który pociąga energię Eteru.

  Ponieważ wynalazca poskładał różne komponenty urządzenia, on potrzebował opornik. Będąc pomysłowym człowiekiem, on użył szkła i wody jako opornika.

  Ku jego zdziwieniu, woda zaczęła mieć właściwości magnetyczne i elektryczne. To urządzenie było dla niego szczęśliwym odkryciem.

  Wkrótce po tym urządzenie przestało funkcjonować na długi czas. On potrzebował trzech miesięcy aby zrozumieć działanie urządzenia i ponownie je uruchomić.

  Tak więc maszyna ma swoją własną ” osobowość „. Czasami, jeśli ktoś dochodzi do założeń, które są wysoce negatywnymi emocjami, urządzenie przestaje działać. Ludzie, którzy są ” wrażliwi ” na ” energię ” doświadczają niezwykłego uczucia kiedy urządznie działa.

  Wynalazca teraz wie, że on potrzebuje ochronić maszynę, tak jak ochronić ludzi przed jądrowymi cząsteczkami (promieniowanie), które są wyemitowane kiedy urządzenie funkcjonuje. Przez pierwsze dwa lub trzy lata, wynalazca zauważył, ” maszyna zabija mnie i tylko woda utrzymuje mnie przy życiu. ”

  Jeżeli urządzenie jest wyłączone, a następnie zostaje włączone, potrzeba około pół minuty aby energia Eteru zaczęła płynąć. Kiedy ta energia płynie urządzenie generuje ozon. Podczas gdy energia Eteru zaczyna płynąć, licznik Geigera, który jest blisko, natychmiast pokazuje silny odczyt wyemitowanych cząsteczek alfa. To przejście ma miejsce i nie jest dostrzegalne z żadnym podłączonym dodatkowym urządzeniem. Byłem bardzo zdziwiony kiedy to zobaczyłem.

  Ludzie w pobliżu teraz są ochronieni przez komorę, który ma wodę między dwoma warstwami oprawy aluminium. Aby osiągnąć ten ochraniający gabinet, wynalazca dostosował inkubator z uniwersyteckiego działu nauki.

  Maszyna jest w dolnej części komory, a butelki z wodą, aby zostały naładowane są umieszczone w wyższej części komory.

  Pierwszy kawałek wyposażenia w urządzeniu jest silnikiem. On użył silnika o mocy 3 KM, ponieważ właśnie ten był dla niego wtedy dostępny. On myśli że 1/2 albo 1/3- mocy tego silnika w zupełności by wystarczyła.

  Ten pierwszy silnik jest połączony z następnym silnikiem, który on dostosował, i który jest jednym z właściwych komponentów urządzenia. To powoduje rekonfigurację magnesów i zwojów cewki, tak aby być w stanie pociągnąć energię Eteru.

  Następny w linii jest Joe Cell czyli ogniwo Joe’go. Dlatego, on wziął akumulator z motocykla i dostosował go (też własność) do określonego celu dla jego urządzenia. Stąd, większy kabel jest prowadzony kilka czasów dookoła pustego zwoju cewki. To „przepustnica” energii Eteru, więc ona nie wypala urządzenia ona energia Eteru zaczyna płynąć. Ten kabel wtedy biegnie na zewnątrz do niższej komory urządzenia i potem do komory wyższej, gdzie to jest łączone do metalowego pręta ze stożkowym końcem, który może zostać podnoszony i opuszczany do pozycji od 1/4 do 1/2 cala ponad wodą, która ma być „ładowana.”

  W nocy, kiedy wyższa komora jest otwarta dla podglądu, możesz widzieć głębokie niebieskie światła wzdłuż z i tak jasny jak białe światła pokrywające bruzdami w od szczytu i w górę od dna butelki wody. Te nie mogą być widziane chyba że jest całkiem ciemno. To jest jak coś z fantastyki naukowej.

  Wynalazca powiedział, że energia Eteru jest bardzo powolna w porównaniu do elektryczności, która płynie blisko szybkości światła. Sądząc po synchronizacji jak długo, że to bierze energię eteru, by przejść przez jego obudowę urządzenia, on ocenia, że energia eteru, z którą on pracuje przepływa strumieniami około 2 – 3 stóp na sekundę.

  W jakimś czasie, on planuje wrócić do zadania dostosowywania tej przybywającej energii dla użycia w naszej sieci energetycznej. To może być tak proste jak podłączenie tego do banku kondensatorów i wtedy biegnąc, że przez układ negacji zmienić to na prąd stały, a następnie w zmienny.

  W końcu, przez gładkie przejście, on chciałby widzieć, sieć energetyczną AC napędzaną przez tę naturalną formę energii, która jest w harmonii z życiem, to nie jest sprzeczne z energią AC. Sieci energetyczne wysokiego napięcia które teraz przecinają w poprzek ziemię właciwie blokują naturalne strumienie ziemskiej energii eteru; i kiedy to dostaje się do punktu krytycznego, prześcigając zdolność ziem do amortyzacji, będziemy widzieli jakiś fantastyczny skutek nieszczęść.

  On poleca, że wszystka instalacja AC powinna przechodzić przez podłogi (wtedy, aż do wylotów) i nie przez ściany, jako jest zwykle w typowych konstrukcjach.

  Rozmawiając o elektryczności, przedstawiciele elektrowni złożyli jemu wizytę dwa razy, zastanawiając się, dlaczego on używa tylko prądu za $20.00 miesięcznie, chociaż on ma sklep, oraz garaż z ciężkim wyposażeniem. Oni sprawdzili jego licznik by mieć pewność że to jest zgodne z prawem. To jest.

  Był jeden raz kiedy on rozwijał urządzenie, że coś bardzo niezwykłego zdarzyło się dotyczyło to uszkodzenia wyłącznika. Jednego dnia, kiedy on załączył urządzenie, moc wyszła. On poszedł, by sprawdzić skrzynkę na bezpieczniki w jego domu, ale żaden wyłącznik nie został odłączony. On wtedy zauważył poniżej, że wyłącznik na biegunie zasilania został odłączony. Przedstawiciele elektrowni musieli przyjść i przestawić to.

  Przejdź trochę dalej, my w pełni nie rozumiemy jeszcze tego wszystkiego.

  Gdy trzyma się przewód elektryczny idący do maszyny jest dziwne uczucie. Ludzie wołają to ta „kręta gąsienica.”

  Wtedy tam są burze wirowe, które on ma przez jego dom. On jest stratny o prawie 1/3 z gontów na jego dachu wobec mikro – pęknięć od burz scentrowanych przez jego dom, kompletnych z błyskawicą.

  Jednego razu on miał grupę pudełek w nie ogrodzonym obszarze przygotowane do spalenia. Jedna z tych burz nadeszła i następnie rano pudełka zostały rozmieszczone w okręgu dookoła jego domu.

  Innym razem , jego przyjaciel mył przy zlewie, jakichś 20 stóp od maszyny. Kiedy maszyna była w cyklu przez jedną z jej faz, nagle ona już nie stawała się z przodu zlewu, ale stawała się na zewnątrz w polu. Ona widziała ludzi idących w odległości i w odległych domach. Wtedy maszyna poszła w cykl przez następną fazę i natychmiast ona stawała się w zlewie jeszcze raz. Moje wrażenie było takie, że ona nie została ruszona przez przestrzeń ale przez czas jakoś .Innym razem , jego przyjaciel mył przy zlewie, jakichś 20 stóp od maszyny. Kiedy maszyna była w cyklu przez jedną z jej faz, nagle ona już nie stawała się z przodu zlewu, ale stawała się na zewnątrz w polu. Ona widziała ludzi idących w odległości i w odległych domach. Wtedy maszyna poszła w cykl przez następną fazę i natychmiast ona stawała się w zlewie jeszcze raz. Moje wrażenie było takie, że ona nie została ruszona przez przestrzeń ale przez czas jakoś.

  Polubienie

  • trebor 24 Maj 2011 o 4:10 pm

   I jeszcze bardzo wazna strona gdzie mozna siciagnac pliki jak zrobic takie cudo:
   http://www.joe-cell.republika.pl/download.htm

   Polubienie

 58. Sylu 24 Maj 2011 o 1:54 pm

  zenobiusz :

  Człowiek przebywający,w nasyconym orgonem środowisku,nie wypisuje,takich rzeczy ,jak Ty to czynisz.Albo więc wykonałeś je wadliwie,jeśli jesteś ich autorem,albo kupiłeś artapy.Po to wymieniamy się na blogu doświadczeniami.

  Atrapy to ty masz i o tobie swiadczy ze nie masz pojecia co piszesz, poczytaj jak ludzi atakujesz jakie masz o niektotych mniemanie, czlowieku to ze ktos wszedl na twoja strone to nie znaczy ze ja czyta. Przyklejasz mi slowa ktorych nie napisalem.

  Polubienie

  • zenobiusz 24 Maj 2011 o 2:58 pm

   Bądź łaskaw,przeczytać ponownie,swoje i moje posty,jakoś dziwne rzeczy wypisujesz.Nie będę więcej odpowiadał na tego typu zaczepki.

   Polubienie

 59. trebor 24 Maj 2011 o 2:30 pm

  sebecxs :

  …a gdzie postawić orgonita, bo se nabyłem?

  A jaki se nabyles?

  Polubienie

  • trebor 24 Maj 2011 o 4:07 pm

   Wiorki z jakiego metalu TB czy HHG?

   Polubienie

   • sebecxs 24 Maj 2011 o 4:51 pm

    wulkan diament się to nazywa
    http://www.greenharmony.pl/odpromienniki_orgonit_promieniowanie.htm

    ..póki co, skutków negatywnych na pewno nie odczuwam…

    Polubienie

    • trebor 24 Maj 2011 o 6:08 pm

     Trzymaj go w poblizu ciala lub 1m. od.
     Wiorki sa z druciaka do zmywania naczyn wiec sa nieco slabsze w dzialaniu za to masz w srodku diament Herkimer.Jest to krysztal gorski o 2 szpisach wystepujacy tylko w 1 miejscu na swiecie w USA.Jest najmocniej odpromieniowujacym krysztalem ze wszystkich i ponoc neutralizuje promieniowanie jadrowe(stosownie do rozmiarow).

     Polubienie

 60. zenobiusz 24 Maj 2011 o 2:41 pm

  Zależy to ,od tego ,co nabyłeś.Jeśli jest nieduży,zacznij od siebie.Więc w pobliżu gdy jesteś przy komputerze,gdy śpisz ma szafce ,niedaleko,po ok tygodniu,zobaczysz ,zmiany w procesie myślenia,jakby ktoś zdjął czapkę z mózgu.Możesz odczuwać zaleczone dolegliwości,składamy się wszak z wody,a jej nasycenie orgonem,uruchamia procesy samoleczenia.Możesz zacząć ,od sprawdzenia jak działa na rośliny.Najprościej, rzeżucha,wysiać dwie kolonie jedną przy orgonicie,drugą w oddaleniu,i obserwować.

  Polubienie

  • sebecxs 24 Maj 2011 o 4:52 pm

   ….dzieki Zeno!!

   Polubienie

   • trebor 24 Maj 2011 o 6:09 pm

    Acha nos go ze soba jak mozesz.

    Polubienie