Wydarzenia i komentarze, 23 maja 2011r.

Władza boi się ludu, więc traktuje go gazem
dramatyczny reportaż Klaudiusza Wesołka z pobytu Prezydenta RP w Gdańsku:

Jak informowaliśmy niezależny dziennikarz i filmowiec Klaudiusz Wesołek został niedawno skazany w trybie nakazowym wraz z grupą aktywistów „Naszości” za „zakłócenie sesji rady miasta” Sopotu. Klaudiusz Wesołek rzekomo tylko filmował wydarzenie. Jak widać, pan Klaudiusz nie daje za wygraną i robi coraz lepsze reportaże…

Benjamin Fulford o aresztowaniu Dminique Strauss – Kahna
Dziennikarz ze swoich źródeł w rodzinie Rotszyldów (!) dowiedzial się, że aresztowanie szefa MFW zostało zaaranżowane, gdyż realizował on plan ratowania euro poprzez rabunek amerykańskiego Social Security (odpowiednik ZUS-u). Kolejnymi krokiem wojny z międzynarodową mafią banksterską będzie likwidacja Goldman Sachs oraz Morgan Stanley. Nie będzie to jeszcze koniec rozbicia tego „Starego Porządku”, panującego od tysięcy lat. Zmiany mają więc mieć charakter bezprecedensowy w historii.

Bernanke

Na dowód jak poważna jest sytuacja dla mafii banksterskiej Fulford zamieszcza zdjęcie zmartwionego szefa FED, Bena Bernanke.

Ostatecznym celem ma być niemiecka gałąź rodziny królewskiej podszywająca się pod nazwiskiem rodowym Windsor, zmienionym z Battenburg, a więc sama Królowa Elżbieta wraz z częścią rodu Rotszyldów oraz mafią narkotykową kierowaną przez Busha seniora.
Pozycję przyjazną Nowemu Porządkowi przyjął Pentagon, agencje „alfabetowe” (CIA, FBI), Interpol, Yakuza, większość europejskich rodzin królewskich i Watykan.
Dowodem na rozpadanie się starego systemu jest powszechna emisja filmu o zabójstwie księżnej Diany. Oczywiście wcześniej już wiedziano, że to nie był wypadek, teraz jednak publikują to otwarcie takie agencje jak AP news. Jest to wyraźny dowód na rozbicie „kabały”.
Diana została zamordowana gdyż była w ciąży z muzułmaninem Dodi al-Fayedem, a to gdyby księżna przeszła na Islam, pokrzyżowałoby plany globalistów wrabiania świata arabskiego w terroryzm.
Gałąź Battenburgów na tronie zostanie zastąpiona gałęzią Stuartów, z których wywodziła się Diana. Jej syn Harry był spłodzony nie przez księcia Karola, lecz przez kochanka Jamesa Hewitta – wystarczy spojrzeć na porównanie zdjęć. Harry będzie nowym Królem Anglii (ach ci z tymi swoimi królami, dali by sobie już spokój).
Sfingowane zabójstwo Bin Ladena miało na celu zyskanie na czasie dla globalistów. Jak twierdzi dziennikarz Tom Henegan, rzekome zabójstwo pozwoliło na odmrożenie funduszy, które zablokowano po zamachu na WTC. Fulford uważa też, że doniesienia agentury dezinformacyjnej podpisującej się Sorcha Faal  (www.whatdoesitmean.com), że w akcji na Bin Ladena faktycznie celem był jego brat, są prawdziwe. Co ciekawsze, starszy brat Osamy, Salim Bin Laden był wpółzałożycielem wraz z Bushem seniorem firmy Arbusto, mogł też współpracować z mafią chicagowską, która wylansowała Obamę. Tak więc akcja mogła mieć też ukryty cel ukarania tejże mafii.
W najbliższym czasie można oczekiwać ostrych potyczek pomiędzy frakcjami tego „starego porządku” co może się przejawiać bardzo drastycznie w postaci użycia broni sejsmicznych, terroru nuklearnego, chemicznego i biologicznego czy też zabójstw wysoko postawionych osób.
Stopniowo możliwości tych satanistycznych elit są rozbijane, aż w końcu dojdzie do odcięcia głowy tej ośmiornicy. Wtedy wkroczymy w złoty wiek – zachodnia gałąź Stowarzyszenia Białego Smoka już poprosiła swoich azjatyckich braci o uwolnienie ukrytych rezerw złota, które mają wesprzeć nowy system finansowy oparty na idei Kennedy’ego i Sukarno. Złoto to zostanie udostępnione ludziom, a na cześć powinien będzie powstać pomnik Złotego Smoka.

Michał Archanioł do Polaków
Na blogu zenobiusz ukazał się dzisiaj bardzo ciekawy komentarz, ale jeszcze ciekawszy jest nick osoby, która go wpisała Michał Archanioł. Zwracam uwagę na ten komentarz, nie dlatego, że wierzę iż jest dziełem Michała Archanioła (nawet IP nie wskazuje na niebo tylko na konkretną miejscowość), ale dlatego, że ktoś się mocno napracował nad stworzeniem tego „dzieła”. Widać, że gość jest dobrze poinformowany skoro pisze: „Nie jest tak, że w Niebie jest tylko Bóg, Duch Święty, Jezus i aniołowie z istot wyższych. Jest jeszcze szereg innych dziwacznych istot…” Warto by poznać waszą opinię na temat tej i innych publikacji, które są m.in. na blogu http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy