Wolna dyskusja

(…) Globalizm ma jeden cel główny – zmianę struktury narodowościowej, a właściwie rasowej ludzkości. Jawnie dąży do depopulacji, tj. eksterminacji 90% ludzkości w imię „ochrony Ziemi i przyrody” (…)

W związku z dodatkowymi zajęciami kolejny wpis z „wydarzeniami” będzie dopiero dzisiaj wieczorem. Zostawiam więc wam pole do zamieszczania informacji o tym co się dzieje. Za treść komentarzy odpowiadają autorzy, ja będę wymazywał tylko te, które nakłaniają do przemocy, zawierające nienawiść rasową czy też ataki personalne – oczywiście jeśli je zauważę, nie mogę siedzieć cały czas i kontrolować kto co wpisał.
Dla zachęty przypominam stary artykuł z tego bloga.

Grupy niesubordynacji społecznej

Globalizm jest zagrożeniem, z którym do tej pory nie tylko Polska, ale i cała ludzkość nie miała do czynienia. Faszyzm i komunizm, choć z pozoru na przeciwnych biegunach, były wynikiem tej samej ideologii, której obecnie uosobieniem jest syjonizm. Globalizm to zakamuflowany syjonizm z wyraźnymi powiązaniami z faszyzmem (korporatyzm) oraz komunizmem (dyktatura jednej klasy – w tym przypadku grupy oligarchów). Globalizm ma jeden cel główny – zmianę struktury narodowościowej, a właściwie rasowej ludzkości. Jawnie dąży do depopulacji, tj. eksterminacji 90% ludzkości w imię „ochrony Ziemi i przyrody”. Spójrzmy dzisiaj na to co się dzieje w Zatoce Meksykańskiej – jest to zaprzeczenie tej idei, zatem „ekologia” globalizmu jest kolejną fałszywka mającą na celu wprowadzenie opinii publicznej w błąd.

Globaliści wiedzą, że największym zagrożeniem dla nich są państwa i skonsolidowane grupy społeczne. Stąd atak ekonomiczny na największe państwo, którego funkcjonowanie oparte jest na konstytucji – USA. USA jest główną przeszkodą we wprowadzeniu zasad NWO – Nowego Porządku Świata.

Grupy paramilitarne w USA zwane "militia" są uzbrojone po zęby

W USA ludność ma ponad 100 mln sztuk broni, zapotrzebowanie na amunicję przekroczyło ostatnio wszelkie rekordy. Kilkadziesiąt milionów Amerykanów uzbrojonych po zęby to armia nie do zwyciężenia, nawet przez połączone siły ONZ i państw członkowskich. Co więcej, zgodnie z Konstytucją USA społeczeństwo ma prawo do organizowania się w paramilitarne grupy nazywane „militia”. Prowadzą one regularne szkolenia na prywatnych poligonach (nielubiane w Polsce słowo „milicja” ma niewiele wspólnego z amerykańskimi „militias”).

Dlatego atak na USA przybrał inne formy – zniewolenia ekonomicznego, agresji biologiczno- chemicznej (dodatki do jedzenia, chemtrailsy, fluor w wodzie, aspratam w tysiącach produktów), niszczenia wojsk amerykańskich w konfliktach poza granicami (broń ze zubożonym uranem, indoktrynacja).
Mimo, że pro-globalistyczny rząd wprowadza coraz to nowe totalitarne przepisy (ostatnio zatwierdza się elektroniczną inwigilację w domach za pomocą kamer i mikrofonów!) to nic to nie daje globalistom. Przepis, którego nie można wprowadzić nie ma znaczenia. Oczywiście, wszystkie te ustawy i przepisy nie mają nic wspólnego z Konstytucją USA i przyjdzie moment, że ci którzy je wprowadzali staną przed sądem, jednak na razie mamy do czynienia z sytuacją gdy z dnia na dzień coraz wyraźniejsze się staje z jak potwornym złem mamy do czynienia.

Podobne zło wisi nad naszymi głowami, bowiem Unia Europejska jest tworem globalistów. Tworem, który podobnie do Związku Radzieckiego, ma na celu nasze zniewolenie. ZSRR jednak się rozpadł, III Rzesza okazała się historycznym niewypałem. I już dzisiaj trzeba mysleć o tym by przekształcić globalistyczną Unię Europejską w twór naprawdę demokratyczny i służący człowiekowi, a nie grupie psychopatów.

Tylko w grupach mamy szanse. Twórzmy małe grupy obywatelskie po góra 15 osób, których nie da się zinwigilować, a które będą z sobą współpracować. Nazwijmy je na dzień dzisiejszy grupami niesubordynacji społecznej. Jest to całkowicie legalne i zgodne z Konstytucją RP – przecież nie musimy się zgadzać z wszystkimi działaniami rządu i zwierzchnich organizacji europejskich. Mogą to być parafianie, jeśli ksiądz jest rozsądny i propolski to można go w to też wciągnąć, ale nie wolno poddawać się autorytetowi.
Grupy obywatelskie nie powinny mieć charakteru religijnego, gdyż w ten sposób odsuniemy wielu potencjalnych wartościowych sprzymierzeńców. Grupy religijne to inna rzecz, też powinny działać, ale z samej ich natury będą to działania mające na celu utrzymanie chrześcijaństwa w Polsce.

Jakie działania mogą wykonywać grupy obywatelskie?

Każda z nich może np. co tydzień drukować jedną stronę własnych wiadomości i artykułów – jeśli się połączy 50 takich stron z 50 lokalnych grup w dzielnicy czy mieście to powstanie obszerny biuletyn o unikalnych treściach. Może być powielane przez każdego z członków.
W żadnym przypadku grupy nie powinny opierać się na internecie czy kontaktach telefonicznych. Te formy łączności są całkowicie zinwigilowane przez organizacje globalistyczne o charakterze terrorystycznym – rozmowy i maile analizowane przez superkomputery, a zebrana informacja wykorzystywana do rozbijania grup, a nawet do fizycznego eliminowania groźnych dla imperium osób. Internet można jednak wykorzystywać indywidualnie – wysyłając np. biuletyn.
Grupy powinny same zaopatrywać się w zdrowa żywność i wodę – najlepiej od sprawdzonych chłopów. Lepiej takiemu dać zarobić niż ludobójczym korporacjom z hipermarketów. Woda bez fluoru ze studni lub źródła to poprawa naszej inteligencji.
Grupy mogą się nawzajem wspierać, pomagać biednym, wystawiać kandydatów do wyborów samorządowych.
Wyróżniające się osoby z grup obywatelskich powinny startować w wyborach na ważne pozycje w państwie i UE – na radnych, posłów do Sejmu, posłów do Parlamentu Europejskiego. W przypadku uświadomionych osób mniejsza jest możliwość ich skorumpowania czy ich przemiany ideologicznej.
Grupy obywatelskie nie muszą być jawne, powinny mieć jednak swoich reprezentantów. Jak wiadomo, tajne organizacje mają 10 – krotnie większą skuteczność działania, trudniej je zinwigilować. Jeśli ich działalność ograniczy się do powyższych celów to nie będzie można podciągnąć jej do „terroryzmu” czy „działania na szkodę państwa”. Natomiast w przypadku jawnej agresji ze strony innego państwa czy grupy państw będzie można łatwo je przekształcić w partyzantkę. Będziemy mieli struktury obronne takie jak w USA stanowią „militia”.

Grupy obywatelskie już istnieją w Polsce – w postaci klubów dyskusyjnych, stowarzyszeń, związków hobbystycznych, grup paramilitarnych itd. Jednak nikt nie zdaje sobie w pełni sprawy z możliwości jakie przed nimi stoją – np.z tego, że wspólnie można się tanio i zdrowo zaopatrywać, że można współpracować z innymi grupami, a co najważniejsze – że istnieje realne zagrożenie naszej egzystencji i że należy już dziś podjąć środki prewencyjne. Gdy zdamy sobie z tego w pełni sprawę to dopiero wtedy nasze działania będą skoordynowane i skuteczne.

Reklamy

213 responses to “Wolna dyskusja

 1. Oskar 24 Maj 2011 o 12:37 pm

  666 Revealed http://www.youtube.com/watch
  HAARP Project Bluebeam http://www.youtube.com

  Polubienie

 2. pio9a 24 Maj 2011 o 1:00 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=pqePqQOo3_U&w=640&h=390

  Polubienie

  • BirD2 24 Maj 2011 o 2:36 pm

   Człowieku. Przestać wrzucać te msze, wszdzie to wklejasz a sensu w tym nie ma..

   Polubienie

   • kazek 24 Maj 2011 o 5:10 pm

    dokładnie! Daj spokój z tym Natankiem bo zęby bolą!

    Polubienie

  • Wykmily 25 Maj 2011 o 9:42 am

   pio9a napewno jestes ksiedzem i na sile próbujesz zainteresowac wszystkich swoim kazaniem

   Polubienie

   • Pelagia 25 Maj 2011 o 11:43 am

    zaraz, nie rozumiem problemu – jak ktos nie chce, to nie wchodzi na te wklejane linki z kazaniami i po kłopocie 🙂

    Polubienie

 3. oskar 24 Maj 2011 o 1:16 pm

  „Trzęsienie ziemi w Unii! Bruksela odbiera krajowi suwerenność

  Bruksela ma dosyć. Grecja nie radzi sobie z naprawianiem finansów, a plajta Aten mogłaby pogrążyć całą Wspólnotę. Dlatego Komisarze wpadli na pomysł. Stworzą specjalną agencję, na którą rząd grecki nie będzie miał żadnego wpływu. To unijni eksperci zdecydują co i za ile sprzedać z majątku Aten.

  Kredytujące zadłużoną Grecję kraje strefy euro coraz mocniej naciskają na to, by oprócz pakietu oszczędnościowego Ateny przyspieszyły spłacanie swoich zobowiązań poprzez bezprecedensową wyprzedaż majątku narodowego. Prywatyzacją mogłaby, ich zdaniem, zająć się obsadzona unijnymi ekspertami, niezależna od greckiego rządu agencja.

  Pomysł firmuje wpływowy premier Luksemburga i przewodniczący Eurogrupy Jean-Claude Juncker. W rozmowie opublikowanej wczoraj w najnowszym numerze niemieckiego magazynu „Der Spiegel” Juncker mówi wprost, że prywatyzacja powinna odbywać się „pod ścisłym nadzorem Unii Europejskiej”. – Musimy ją kontrolować tak, jakbyśmy sami ją przeprowadzali – powiedział Juncker tuż przed wczorajszym spotkaniem z Angelą Merkel.

  Unia ma już nawet gotowy pomysł na przeprowadzenie skomplikowanych przekształceń własnościowych. W wywiadzie dla „Spiegla” premier Luksemburga podał przykład niemieckiego Urzędu Powierniczego (niem. Treuhandanstalt), czyli niezależnej agencji powołanej w 1990 roku w celu wprowadzenia na rynek majątku państwowego rozpadającej się NRD. Jego zdaniem w takiej instytucji powinno znaleźć się rzecz jasna miejsce dla przedstawicieli instytucji unijnych. Kraje UE są głównym sponsorem wartej 110 mld pożyczki ratunkowej dla Aten, co daje prawo wglądu w prywatyzację – przekonuje szef Eurogrupy. Agenda prywatyzacyjna Junckera od razu została okrzyknięta syndykiem masy upadłościowej.

  Niemiecki Urząd Powierniczy, na który powołuje się premier Luksemburga, tylko do pewnego stopnia może uchodzić za dobry przykład do naśladowania. W ciągu czterech lat swojej działalności przeprowadził on wprawdzie 8,5 tys. przekształceń własnościowych (pod młotek poszły firmy zatrudniające początkowo 4 mln ludzi) od wielkich stalowni po słynne studio filmowe w podberlińskim Babelsbergu.

  Dużej części z nich prywatyzacja pozwoliła rozwinąć skrzydła i uniknąć niewypłacalności. Prace instytucji od początku budziły jednak również wiele kontrowersji. Urząd Powierniczy na koniec swojej działalności wygenerował straty rzędu 250 mld marek (ok. 130 mld euro). Nie obyło się też bez skandali korupcyjno-kryminalnych. Nauczeni tymi doświadczeniami Niemcy po czterech latach rozwiązali urząd, podzielili go na trzy mniejsze agencje i dopiero one zaczęły notować lepsze wyniki.

  Jednak niezależnie od formy, jaką przyjmie grecka prywatyzacja, jej realizacja pod międzynarodowym nadzorem wydaje się z punktu widzenia unijnych kredytodawców przesądzona. W cytowanym wywiadzie premier Juncker wyraził nawet nadzieję, że grecka prywatyzacja obejmie znacznie więcej niż zapowiadane przez rząd Papandreu 50 mld euro do roku 2014. W podobnym tonie wypowiadał się wczoraj unijny komisarz ds. walutowych Olli Rehn. 50 mld odpowiada mniej więcej 20 procentom greckiego PKB. Eksperci szacują, że greckie państwo dysponuje majątkiem wartym ok. 300 mld euro.”

  dziennik pl

  „Pod naciskiem UE i MFW Grecja przyspiesza prywatyzację i nakłada nowe podatki. Pod młotek pójdą m.in. banki, porty, autostrady.
  Jak podało greckie ministerstwo finansów, w trybie natychmiastowym na sprzedaż będą wystawione udziały w OTE, największym operatorze telekomunikacyjny w Grecji, a także Bank Pocztowy, porty w Atenach i Salonikach, wodociągi w Salonikach. W dalszej kolejności pod młotek mają pójść firmy kolejowe, dostawy gazu i elektryczności, banki, autostrady, lotniska, a nawet kasyno w pobliżu Aten. Pełna lista jest wciąż przygotowywana.

  Przyspieszenie prywatyzacji jest częścią przyjętego w poniedziałek planu dalszego obniżania deficytu. Jego druga szczęść to kolejne cięcia i podatki nakładane na różnego rodzaju produkty – od luksusowych jachtów i basenów, poprzez napoje, a skończywszy na gazie. W sumie Ateny chcą w tym roku zaoszczędzić 1,6 mld euro.”

  gazeta pl

  „… Tymczasem związki zawodowe ostrzegają, że kraj czeka eksplozja protestów społecznych, a sytuacja „może się wymknąć spod kontroli”. Taką opinię przedstawił przywódca największego greckiego związku zawodowego skupiającego urzędników publicznych.

  Jego związek zapowiada demonstracje na 4 czerwca. – Grecję czeka społeczna eksplozja, jeśli rząd będzie wdrażał kolejne oszczędności skierowane przeciwko ludziom. Spotka się to z oporem opinii publicznej, który wymknie się spod kontroli – stwierdził sekretarz generalny związku ADEDY Ilias Iliopoulos….”

  TVN24

  Polubienie

  • sebecxs 24 Maj 2011 o 1:27 pm

   …ja pierd*le, to pewnie dlatego „naukowcy” wyliczyli ile jest wart człowiek dla korporacji…….wszystkie państwa mają zbankrutować, po to została powołana właśnie UE, a bajeczki o innych „motywach” są dla lemingów…… wkurw***e jest to, że ci co ją wykupią, to sobie sami na ten cel kasę wydrukują……kurwa!!!!

   Polubienie

   • Taka prawda 24 Maj 2011 o 5:21 pm

    Dokładnie tak jest, oddajemy wolność za szklane paciorki czyli pośmiertną obietnice wiecznego szczęścia. Jeden z odcinków Dilberta się kłania.

    Nie tylko ludzi porachowali, drzewa, kamienie i inne elementy wystroju też. Będą się ludzie bali za próg chaty nos wystawić bo to już „pańskie” będzie i ekonom z muszkietem będzie ich przeganiał do „krainy wiecznego szczęścia”.

    Pierwszy kraj w którym armia poprze stajkujących i się UE i cały plan rozleci. Tylko trza miec jaja pod mundurem a nie tylko osikę na pagonach.

    Polubienie

  • luna 24 Maj 2011 o 1:30 pm

   Polubienie

   • luna 24 Maj 2011 o 1:36 pm

    Polubienie

  • andrzej 24 Maj 2011 o 1:56 pm

   Komentarz do filmu:
   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ksiadz-seks-z-doroslym-nie-szkodzi-dziecku,1,4352552,wiadomosc.html

   Polubienie

  • andrzej 24 Maj 2011 o 1:57 pm

   Komentarz do filmu:

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ksiadz-seks-z-doroslym-nie-szkodzi-dziecku,1,4352552,wiadomosc.html

   Polubienie

  • monitorpolski 24 Maj 2011 o 5:03 pm

   Ciekawe, Piotr Bein przewidywał w 2009 roku atak na Grecję – miało to być w formie szczepionek. Ale wiemy, że szczepionki nie wypaliły, więc próbują inaczej. Grecy mają pochowaną broń i to jest klucz sprawy. Chodzi o to samo co z Rosją w 1917 – rozbroić by bezkarnie wymordować. Powtórka z sojuza tylko na skalę świata.

   Polubienie

   • navajo88 24 Maj 2011 o 5:46 pm

    monitor a jaki link wczoraj wkleiłem !!!!

    Polubienie

  • Taka prawda 24 Maj 2011 o 6:01 pm

   Lepiej dla nich będzie jak Chinom sprzedadzą za ichnie „skarbówki USA”. Przynajmniej w rodzinie majątek zostanie. Yewrokołchoz też powinni opuścic nim zacznie się u nich najazd terrorystów z kosowskich baz NATO.

   Grecja – kościół prawosławny, Hiszpania i Portugalia – silne tradycje katolickie, Polska – … Niszczenie krajów z silnymi ośrodkami religijnymi postępuje. Niszczenie za kase lemingów inwestowaną przez nich w interesy życia czyli fundusze lewej maści. Aż dziw, że żaden rząd nie jest w stanie wymusić na działającch w nim bankach regulacji separujących część oszczednościową od lichwiarskiej. Czy nawet na bazie jednego banku zadbać o oszczeności swoich obywateli nawet kosztem upadłości banków z których ta ludność będzie przenosiła pieniądze. To dramatycznie uzdrowiło by ich sytuacje polityczno-gospodarcza i obniżyło ich podatność na mugolowo-lichwiarski szantaż na zasilanie takich „banków-baniek”.

   Polubienie

  • Kuba 24 Maj 2011 o 6:17 pm

   Lovely 🙂 Beda niemieckie mariny w Gracji:)

   Ps. mysle, ze majac wyksztalcenie jak president kwas Orwell(wpisalem w kom. „kwasniewski” a slownik zmienil na k O 🙂 podobienstwa:)) ) mam szanse w wyborach. Kampania to pikus:) Internet pomaga:))))
   Jakub Wietrzyk 🙂

   Polubienie

   • monitorpolski 24 Maj 2011 o 11:16 pm

    Czekaj jeszcze, nie wiadomo czy im Grecy na to pozwolą. W Wenezueli globalni terroryści też mieli wielkie plany – i co?

    Polubienie

 4. Talbot 24 Maj 2011 o 1:24 pm

  Tak Chazarzy (fałszywi Żydzi) chcą przejąć Świat. O tym, nie można myśleć bez gniewu…

  Polubienie

 5. Wieslaw 24 Maj 2011 o 1:33 pm

  Ich jest tylko 1 procent nas jest 99 procent. Tylko obalenie ich doprowadzi do pokoju i dobrobytu.
  http://www.europebusines.blogspot.com

  Polubienie

  • BirD2 24 Maj 2011 o 2:40 pm

   ich jeden 1% a nas 99 tylko ten 1% ciągnie za jaja te 99..

   Możesz sobie pisać o zjednoczeniu ale ja ci mówie że jak sie zjednoczymy i wstaniemy to okaże sie potem że było to ich celem i było to tak wyreżyserowane.

   Piszmyo faktach a nie zjednoczeniu bo żadnego zjednoczenia nie ma i nie będzie.
   Ci co sie zjednoczą to przegrają i tak wszyscy przegrywają tak nic nie zmienisz..

   Alex buntuje ludzie – czy jest z nami czy z nimi oni mają już obozy na Hamburgersów gotowe więc.. heheeh

   Polubienie

  • monitorpolski 24 Maj 2011 o 11:21 pm

   Jeśli piszesz o Żydach chazarskiego pochodzenia, to jest ich znacznie więcej. W USA na pewno kilkadziesiąt milionów. Nie obejmuje ich spis ludności, to skąd można wiedzieć ilu ich jest? W Nowym Jorku, przynajmniej 2 miliony, w Miami, Filadelfii, Chicago, Los Angeles może po milionie lub lepiej. A ile jest ich w mniejszych miastach, jak Lakewood? Sądzę, że dane oficjalne można sobie do d. wsadzić, podobnie jak to co publikują nt Polski. Andrzej Zakrzewski twierdzi, że w samej Warszawie jest ich 300,000.
   Dane oficjalne: http://en.wikipedia.org/wiki/Jewish_population_by_cities_and_city_areas

   Polubienie

 6. galluss 24 Maj 2011 o 1:42 pm

  uwaga, jedna z najważniejszych wiadomości prawdopodobnie w tym wpisie,

  KONIEC WOLNOŚCI W INTERNECIE

  http://webhosting.pl/Koniec.wolnosci.w.Sieci.Na.szczycie.G8.Sarkozy.zaproponuje.wspolny.front.na.rzecz.ucywilizowania.Internetu

  W tym tygodniu w normandzkim kurorcie Deauville spotkają się przywódcy krajów grupy G8, w tym Barack Obama i Dmitrij Miedwiediew. Aby czuli się bezpiecznie, zmobilizowano do ich ochrony 12 tysięcy policjantów, żandarmów i żołnierzy, a całą okolicę wyłączono z żeglugi, ruchu lotniczego i drogowego. Oficjalnie kluczowymi kwestiami mają być niepokoje w Afryce Północnej, katastrofa w japońskiej elektrowni jądrowej w Fukushimie i afera wokół byłego szefa Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

  Organizacje pozarządowe dowiedziały się jednak czegoś więcej. Podczas szczytu G8, Nicolas Sarkozy jako gospodarz spotkania, zamierza zaproponować przywódcom potęg świata wspólny front na rzecz „ucywilizowania Internetu”. W imię walki z „cyberterroryzmem”, wprowadzone mają zostać mechanizmy nadzoru i kontroli, kończące z wolnością słowa i innymi wolnościami obywatelskimi w Sieci.

  TAK TO WALCZĄ MIĘDZY SOBĄ CWANIACZKI, MIĘDZY KRAJAMI A JAK PRZCYHODZI CO DO CZEGO TO MIEDWIEDIEW, PUTIN, SARKOZY, OBAMA I INNI ILLUMINACI PODPISUJĄ DYREKTYWY KU GLOBALNEGO RZADOWI!!!!!!

  ZJEDNOCZMY SIĘ, do końca tego roku będą chcieli nam ocenzurować internet!!!!! po tym jak wszystko wyszło na jaw, że to masoneria

  Polubienie

  • Adam 24 Maj 2011 o 1:47 pm

   galluss: „ZJEDNOCZMY SIĘ”
   co proponujesz ??

   Polubienie

  • monitorpolski 24 Maj 2011 o 5:06 pm

   Putin tam też jest? Sądziłem, że on i Miedwiediew są w konflikcie?

   Polubienie

  • siedem 24 Maj 2011 o 9:44 pm

   internet jest juz pod ostra kontrola.zauwazyles co dzieje sie na youtube?
   wklejam video „What Google and Facebook Are Hiding”

   Polubienie

  • zee 24 Maj 2011 o 9:52 pm

   W polsce cenzura internetu funkcjonuje od lat -dostawca usług ma nawet obowiązek zapenić odpowiednie pomieszczenie zapewniające spokojną pracę służb.
   Podejżewam że raczej chodzi o dalsze ograniczanie wolności słowa.

   Polubienie

  • monitorpolski 24 Maj 2011 o 11:26 pm

   I dobrze. Będzie wyraźnie zdefiniowany wróg. Ludzie zaczną ginąć, zaczną myśleć w jaki sposób się ratować, komunikować. Powstaną sieci łączy laserowych punkt do punktu, niewykrywalne za pomocą pelengatorów. Zwykła sieć kanalizacyjna też może służyć jako internet. Sieć internetowa może będzie pod nadzorem, ale przecież są ludzie co mają głowy – napiszą specjalne programy, że będzie można wchodzić anonimowo. Internet rozleniwia i powoduje brak inwencji u ludzi, gdyż „i tak możemy się dowiedzieć co się dzieje naprawdę”. Sorry, ale naprawdę dużo ludzi zginie na tym świecie w wojnie z tym rakiem, sądzę że większość, jeśli w ogóle życie nie zniknie z tej planety…

   Polubienie

 7. Kasia 24 Maj 2011 o 1:46 pm

  http://www.bankowaokupacja.blogspot.com
  http://www.zezorro.blogspot.com

  Polubienie

 8. Sek 24 Maj 2011 o 1:57 pm

  Rosjanie inspiratorami zamieszek w Gruzji.

  http://blogersek.nowyekran.pl/post/15212,rosjanie-inspiratorami-zamieszek-w-gruzji

  Polubienie

  • monitorpolski 24 Maj 2011 o 11:34 pm

   Szkoda, że jeszcze nie napisali, że to niedawno Rosja zaatakowała Gruzję… Zaczynam się zastanawiać jaką rolę pełni ten Nowy Ekran
   Saakaszwili to dureń na pasku Izraela, o mało co nie doprowadził do tragedii w Gruzji. On został tam wsadzony przez USrael po to by zacząć rozwalać Rosję, więc nie ma co się dziwić, że ruscy teraz pilnują swoich interesów.
   http://www.rense.com/general83/pup.htm

   Polubienie

 9. katerina404 24 Maj 2011 o 2:08 pm

  Niech ich szlag trafi i niech smaża się w ogniu piekielnym bez końca. Rzuacm na nich klątwę.

  Polubienie

  • Ewa Polska 25 Maj 2011 o 12:54 am

   Oni twoje klątwy mają w nosie – to dla przedszkolakow.
   Oni nie wierzą ani w piekło, ani w niebo, dlatego są tacy bezkarni i zwyrodniali.
   Dla nich liczy sie tylko bogactwo, władza, i wyolbrzymione poczucie własnej *wartosci*.

   Ich epoka skonczy sie, gdy KOBIETY przestaną byc *spluwaczkami na meską sperme* dla ich sługusow ….. wiem o czym mowie …..

   Czym wynagradza się wiernego sługę?
   Pieniędzmi, stanowiskiem, i piękną kobietą.

   POLKI, PRZYSZŁOSC POLSKI ZALEZY OD NAS!!!
   NIE BĄDZMY SPLUWACZKAMI NA MĘSKĄ SPERMĘ!!!
   BRZYDZMY SIĘ SŁUGUSAMI I ZDRAJCAMI POLSKI!!!

   OJCOWIE NIE WYDAWAJCIE SWOJE CORKI ZA MĄZ ZA SŁUGUSOW I ZDRAJCOW!!!

   OJCZYZNA TO WIELKI SWIADOMY ZBIOROWY OBOWIĄZEK!!!

   Polubienie

   • Annah. 25 Maj 2011 o 6:39 am

    Trudno mi uwierzyć że jesteś kobietą, masz strasznie niewyparzony język i chore poglądy na związek mężczyzny i kobiety, które próbujesz rzutować na innych. Poważnie powinnaś z jakimś znawcą problemu porozmawiać o swoim stosunku do mężczyzn.

    Polubienie

    • Wizzgaa 25 Maj 2011 o 1:34 pm

     Annah ! Każdy pztrzy na sprawę poprzez swoje/i okoliczne /doświadczenia. Ewa ma takie a nie inne i dobrze ją rozumiem. Jej poglądy nie są chore tylko dlatego ,że wynikają z jej doświadczeń. Swoją drogą – pamiętasz ? Nasz JPII pisał ,że nadzszedł czas żeby mężczyźni całego świata przeprosili wszystkie kobiety a zwłaszcza młode….. Musiał mieć konkretną wiedzę w tej kwestii JPII i konkretne poglądy .Ewa Polska nie umie się zdystansować do jakichś przeżyć / własnych lub obserwowanych /a to nie jest choroba.

     Polubienie

    • Annah. 25 Maj 2011 o 1:54 pm

     Rozumiem Wizgo, że na bazie własnych doświadczeń można wiele historii usłyszeć, ale niech chociaż będzie to napomknione. Bloga czytaja rózni ludzie wrażliwsi, panienki i młode mężatki, po co mają nabierać przekonania że patologia jest normą.
     Moja rada w stosunku do Ewy pozostaje aktualna, może jest jakiś sposób na zmianę tych relacji.

     Polubienie

    • Ewa Polska 25 Maj 2011 o 8:27 pm

     Boisz sie PRAWDY???
     Pewno NIE mialabys najmniejszych skrupulow gdyby twoj samiec przynosil do domu duze pieniadze – nawet z nieuczciwej pracy, nawet zarobione KRZYWDA innych ludzi …..

     W takim ukladzie jestes zwykla SPLUWACZKA NA MESKA SPERME…. prawda czasami boli.

     Polubienie

    • Annah. 25 Maj 2011 o 8:48 pm

     Dziewczyno, jakiej prawdy!?, to są twoje doświadczenia, a nie prawda absolutna i mogłabyś to zaznaczyć w występie!

     Polubienie

    • Ewa Polska 25 Maj 2011 o 9:50 pm

     Sądzę, ze to TY masz *chore* spojrzenie na związek mezczyzny i kobiety!!!

     Interesujące, ze nie chcesz lub boisz sie przyznac, ze to jest WAZNY PROBLEM.

     Za kazdym mezczyzną, ktory jest SŁUGUSEM lub ZDRAJCĄ stoi kobieta, ktora – jako *zona* bedąc SPLUWACZKĄ NA JEGO SPERMĘ – pomaga mu w robieniu jego BRUDNEJ roboty…. bądzmy szczerzy, mezczyzni nie lubią samotnego zycia dla jakichs powodow ….

     Większosc tych kobiet wie w jaki sposob mąz zarabia na zycie i jakiej sprawie słuzy – a przynajmniej powinne to wiedziec.
     Jesli mąz jest słuzalcem i zdrajcą, to taka zona takze jest sługusem podłego systemu i zdradza swoją ojczyzne i tak wychowuje swoje dzieci ….

     DLACZEGO BOISZ SIE TEGO TEMATU???
     DRĘCZY CIĘ SUMIENIE???

     Polubienie

    • Ewa Polska 25 Maj 2011 o 9:56 pm

     Annah napisal/napisala:
     Dziewczyno, jakiej prawdy!?, to są twoje doświadczenia, a nie prawda absolutna i mogłabyś to zaznaczyć w występie!

     *****************

     To sa moje OBSERWACJE!!!

     Czy ty jestes PSYCHOLICA, ze NIE znajac ani mnie ani mego zycia …. sadzisz, ze to sa *moje doswiadczenia*??????

     Trzeba miec TUPET, aby pisac takie wpisy.
     Moze masz chipa w glowie???
     Ostrzezenie: nie informuja cie dobrze. Za duzo im ufasz.

     Polubienie

 10. mag 24 Maj 2011 o 2:25 pm

  katerina404 :

  Niech ich szlag trafi i niech smaża się w ogniu piekielnym bez końca. Rzuacm na nich klątwę.

  no cóż … blondynka
  jakby ktoś chciał rzucić okiem na sprawy gruzji nie przez medialną manipulację i nagonkę to zapraszam tutaj http://prawda2.info/viewtopic.php?t=15356
  polecam zwłaszcza dugina i prometeizm

  Polubienie

 11. Talbot 24 Maj 2011 o 2:29 pm

  Wstawiłem kilka komentarzy….żaden się nie ukazał!

  Pytanie do Monitora…
  Walczysz z

  Polubienie

  • monitorpolski 24 Maj 2011 o 5:07 pm

   Nic nie walczę, byłem w sądzie w imieniu Chołdy, daj mi spokój z tymi podejrzeniami.

   Polubienie

   • Talbot 24 Maj 2011 o 6:13 pm

    Monitor – pochwalam Ciebie za to, co robisz.
    W poprzednim poście, nie miałem zamiaru Ciebie atakować. Rób swoje…Coś przerwało naszą konwersację..,i post „poszedł” niekompletny.

    Polubienie

 12. Talbot 24 Maj 2011 o 2:31 pm

  Ktoś mi blokuje

  Polubienie

  • Talbot 24 Maj 2011 o 4:46 pm

   Chciałem zapytać Monitora, o awersję do „antysemickich” postów.
   Przecież wiadomo, że Pan Chołda jest zaszczuty przez Chazarów. Konkretnie….przez PO, gdzie syjoniści opanowali cały rząd.

   Polubienie

   • monitorpolski 24 Maj 2011 o 11:38 pm

    I co chcesz żebym wszedł w tę dyskusję, a potem psychiatra mi to wyciągał jako „dowód” że i mnie trzeba do psychiatryka? Przecież Żydów wybił Hitler.

    Polubienie

    • sebecxs 25 Maj 2011 o 5:03 am

     …hehehehe..

     Polubienie

  • zee 24 Maj 2011 o 9:56 pm

   Kto ci blokuje Talbot?
   Komputer jest jak np. samochód -najpierw należy znaleźć przyczynę a następnie rozwiązać problem. Czarnej magi tu niestety mało.

   Polubienie

 13. dr 24 Maj 2011 o 2:44 pm

  Polubienie

  • Wykmily 25 Maj 2011 o 10:16 am

   Dokladnie ten filmik pokazuje prawde o naszym kosciele, duzo o tym czytalem wiec wiem co mówie tak samo jak ten gosc!!! czcimy szatana w kosciele a myslimy
   ze boga!Niezle nas ogarneli,zreszta kto przeczytal biblie dokladnie ze zrozumieniem wie o czym mówi

   Polubienie

 14. nowy84 24 Maj 2011 o 2:52 pm

  Polubienie

  • monitorpolski 24 Maj 2011 o 6:51 pm

   Niestety, ludzie nie rozumieją, że Polska jest na dobrej drodze by się stać drugą Palestyną… Śmiejcie się dalej.

   Polubienie

 15. sebecxs 24 Maj 2011 o 2:59 pm

  …Kto wie gdzie najlepiej orgonita umieścić, be se kupiłem te wiórki w plastiku?

  Polubienie

  • trebor 24 Maj 2011 o 4:17 pm

   Podalem ci w poprzednim poscie.

   Polubienie

   • trebor 24 Maj 2011 o 4:26 pm

    Jesli nie jest z worek aluminiowych to zawsze warto miec go w poblizu do 1m.
    A najlepiej kupic sobie taki classic lub harmony.Daje niezlego kopa odpromieniowuje prawie natychmiast.Wszystko tam jest napisane.
    1fotka:

    2fotka:

    A tu sklep ksprzedajacy takie orgonity:
    http://www.greenharmony.pl/odpromienniki_orgonit_amulety.htm

    Polubienie

   • zee 25 Maj 2011 o 10:34 am

    Mam pytanie: czy to są smugi chemiczne?
    http://aaarte11.blogspot.com/2011/05/niebo-za-miastem.html
    Nie znam się na tym, ale często fotografuje niebo i już przynajmniej kilka razy widziałem takie smugi na zdjęciach.

    Polubienie

    • trebor 25 Maj 2011 o 9:07 pm

     Tak.

     Polubienie

  • smok wawelski 24 Maj 2011 o 4:30 pm

   Wsadź se w odbyt ,będziesz miał dodatkowy napęd .

   Polubienie

  • MamyPojechane... 24 Maj 2011 o 6:18 pm

   …ja tam nosze swojego w d… 😉

   Polubienie

   • zee 24 Maj 2011 o 9:59 pm

    No jak ci to sprawia przyjemność…

    Polubienie

 16. trebor 24 Maj 2011 o 4:16 pm

  Jeszcze raz wstawiam dla marka i pozostalych.
  Zdjecia zrobione po 15 nad moim dzialkiem.

  1.widac chmury za polem dzialania mojego dzialka:

  2.w oddali w poblizu:

  3.nad moim dzialkiem:

  W przypadku dzialania orgonu na chmury chemiczne wspomniane najpierw tworza cos jak „baranki” a potem znikaja.Ponoc zachodzi jakis proces molekularny po ktorym substancje sa transformowane w bezpieczne elementy na poziomie atomowym.Tam gdzie duzo orgonu tam czesto pokazuja sie orbsy.
  I jeszcze jedna fotka ktora pokazuje
  moje orbsy:

  Co to sa orbsy to prosze poczytac tu:
  http://paranormalpl.wordpress.com/2007/10/10/naukowiec-z-nasa-bada-orbs/
  Najwiecej zrobilem ich przy moim dzialku poza tym za wszelka cene golebie chca sobie zrobic gniazdo przy chem-cloudbusterze.Zauwazcie dobrze na zdjeciu swieliste energetyczne oko.
  Tam gdzie jest szczescie ,radosc i milosc wtedy same sie pojawiaja jak tu:

  Dodam jeszcze tylko,ze w dzien tez mozna je utrwalic na fotce i nie sadze ,ze sa to jakies drobinki kurzu jak podaje wiki.

  Polubienie

  • trebor 24 Maj 2011 o 4:29 pm

   Jeszcze jeden film:

   To wszystko

   Polubienie

   • gość 24 Maj 2011 o 4:52 pm

    0/100000
    Owe „orbs” to nic innego jak drobiny kurzu, które wychodzą przy użyciu lampy błyskowej w ciemnym pomieszczeniu lub na dworze. Błysk lampy odbija się od drobim kurzu dając jasne efekty.
    Ich wielkość ilość i jasność zależy od użytej przesłony i ogniskowej obiektywu. Aby nie psuć sobie zdjęć wystarczy wyłączyć lampę błyskową i wydłużyć czas migawki. Uwierz mi jako osobie, która z aparatem ma do czynienia od kilku lat i wykorzystuję aparat jako jedno z narzędzi mojej pracy

    Czasem odrobina zdrowego rozsądku jest naprawdę potrzebna, inaczej popadniemy w obłęd.

    Polubienie

    • trebor 24 Maj 2011 o 5:13 pm

     Podajesz wersje za wikipedia.
     Moze lepiej przeczytaj to?
     http://paranormalpl.wordpress.com/2007/10/10/naukowiec-z-nasa-bada-orbs/
     I ten 2 film ogladnij tam masz fotki bez lampy.
     Nie zrozumie ten kto nie chce.
     Jak znajde to pokaze ci orbsa zrobionego w dzien,bez lampy i w zaden sposob nie moze to byc kurz.

     Polubienie

   • badacz 25 Maj 2011 o 12:07 am

    Przez 5 sezonow z rzedu od roku 2003 bywalem w Wylatowie probujac wyjasnic zagadki kregow zbozowych, ORBS i innych fenomenow. ORBSy zachowywaly sie rzeczywiscie inteligentnie i byly fotografowane duza iloscia wszelkiego sprzetu. Zdecydowanie twierdze,ze sa czyms niezwyklym w rodzaju „energii duchowej”.

    Polubienie

  • monitorpolski 24 Maj 2011 o 6:19 pm

   Zawsze się zastanawiałem, dlaczego w jednym miejscu może być tyle „pyłu” z nie wiadomo jakiego powodu, i go nawet nie widać. Dopiero zdjęcia z fleszem go uwidaczniają. Może w tym coś być….

   Polubienie

  • Sylu 24 Maj 2011 o 6:42 pm

   Trebor jakis inny kontakt z toba.

   Polubienie

   • trebor 24 Maj 2011 o 6:46 pm

    Mam tylko konto na http://davidicke.pl login ten sam.Jak sie zarejestrujesz to znajdziesz mnie pod tym samym nickiem co tu.

    Polubienie

    • monitorpolski 24 Maj 2011 o 11:41 pm

     Masz rację, takich jak ty namierzają

     Polubienie

  • Annah. 24 Maj 2011 o 8:08 pm

   Przy działku mogą dochodzić uwolnione ze smug drobinki aluminium, boru i strontu, nikt nigdy nie pisze co się z nimi dzieje po rozbiciu chmury. Czy ktoś mógłby mnie objaśnić.

   Polubienie

   • trebor 24 Maj 2011 o 10:22 pm

    W przypadku dzialania orgonu na chmury chemiczne wspomniane najpierw tworza cos jak „baranki” a potem znikaja.Ponoc zachodzi jakis proces molekularny po ktorym substancje sa transformowane w bezpieczne elementy na poziomie atomowym.
    Sa nieszkodliwe.

    Polubienie

    • Annah. 25 Maj 2011 o 3:17 am

     Drobinki metali są rozbite na atomy? Ja nie wierzyłabym nikomu na słowo. Czy ktoś robił takie badania? Oczywiście nie chodzi mi o Reicha, bo z problemem smug chemicznych zetknęliśmy się niedawno, a już całkiem świeżutki jest obraz składu takiej chmury.

     Czy ktoś monitoruje teren chroniony przez działko pod kontem obecności metali ze smug?

     Poniżej podajesz tłumaczenie naukowca z Nasa odnośnie orbsów, byłabym bardzo ostrożna w dawaniu wiary organizacji sponsorowanej przez satanistów.

     Polubienie

 17. luna 24 Maj 2011 o 4:18 pm

  Ryanair przeleciał przez chmurę
  TANIE LINIE LOTNICZE PRZEPROWADZIŁY TEST

  Samolot linii Ryanair odbył godzinny test w szkockiej przestrzeni powietrznej. Według władz lotniczych znajduje się tam wysoka koncentracja pyłu wulkanicznego znad Islandii. Zdaniem Ryanair, nie było żadnej widocznej obecności pyłu na skrzydłach lub silnikach maszyny.
  Samolot wystartował z lotniska Glasgow Prestwick, poleciał do Inverness i Aberdeen, aby wylądować w Edynburgu. Według Ryanair w trakcie przeprowadzonej po locie inspekcji nie znaleziono na maszynie żadnej obecności pyłu z wulkanu Grímsvötn.

  Wymysł meteorologów?
  Linie lotnicze wydały oświadczenie, w którym twierdzą, że nie ma zagrożenia dla lotów, a teoretycznie niebezpieczna „czerwona strefa” jest wymysłem brytyjskich meteorologów i władz lotnictwa cywilnego (Civil Aviation Authority).

  Niezależnie od tego Ryanair otrzymał też pisemne potwierdzenie od producentów poszycia i silników, że samoloty i tak mogą bezpiecznie operować wewnątrz „czerwonej strefy”.

  Dlatego też linie ponowiły apele do CAA i irlandzkich władz lotniczych o otwarcie przestrzeni powietrznej nad Szkocją.
  http://www.tvn24.pl/-1,1704202,0,1,ryanair-przelecial-przez-chmure,wiadomosc.html

  Polubienie

 18. Kasia 24 Maj 2011 o 4:45 pm

  Mysle ze ludzie sa madrzy i nie wierza w glupoty o ktorych pisza w komentarzach agenci by odwrocic uwage od spraw dla nas najwazniejszech

  Polubienie

  • Sek 24 Maj 2011 o 4:47 pm

   Kto jest tym agentem? 😉

   ………………………………………………………………………..

   http://blogersek.nowyekran.pl/

   Polubienie

  • dr 24 Maj 2011 o 5:50 pm

   i o jakich sprawach piszą?

   Polubienie

  • mee 24 Maj 2011 o 6:29 pm

   ale o co chodzi i gdzie jedziemy:)

   Polubienie

   • dr 24 Maj 2011 o 6:32 pm

    zaraz powinno się wszystko wyjaśnić 😀

    Polubienie

 19. grouwkirdoo 24 Maj 2011 o 5:19 pm

  Skromne dwa linki:
  http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Znany-amerykanski-pastor-wyznaczyl-nowa-date-konca-swiata-Popelnilem-blad,wid,13437940,wiadomosc.html

  Stereo B powinno rozwalić się pod koniec lipca 2011 r.
  Jeżeli zacznie się ostry syf na Ziemi na początku września 2011 r., to będzie można ostro zabalować przez niecałe dwa miesiące.

  Polubienie

 20. warszawainfo 24 Maj 2011 o 5:49 pm

  Oświadczenie Europejskiej Federacji Kibiców ws działań polskiego rządu.
  http://www.wielkapolonia.pl/biuletyn-stowarzyszenia/6-hot-news/780-Oswiadczenie-Europejskiej-Federacji-Kibicow-ws-dzialan-polskiego-rzadu

  Polubienie

 21. navajo88 24 Maj 2011 o 5:56 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/czerwone-niebo-po-monstrualnej-burzy-w-joplin
  ciekawie zaczyna się dziać !

  Polubienie

  • JANEK 24 Maj 2011 o 6:59 pm

   ZOBACZ TU

   Polubienie

   • gość 24 Maj 2011 o 8:35 pm

    Chmury fajne, ale połowa to Photoshop (to rozmycie)

    Polubienie

  • JANEK 24 Maj 2011 o 7:01 pm

   I TU ZOBACZ TYLKO WSPÓŁCZUĆ TYM LUDZIOM
   http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.com&sl=en&tl=pl&twu=1&u=http://www.boston.com/bigpicture/2011/05/deadly_tornados_strike_again.html&usg=ALkJrhhh4DqdANPMLCecmyg4NENPig6SXA

   Polubienie

  • millena461 24 Maj 2011 o 9:16 pm

   navajo – tam ludzie przeszli HORROR wiatr ok 180 mil/godz tj ok 300km/godz wyobrazasz sobie? Ja nie… i niechce sobie wyobrazic

   Polubienie

 22. navajo88 24 Maj 2011 o 6:00 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/cos-rozpedza-centralne-galaktyczne-czarne-dziury
  ciekawe !!!!
  a zawsze mawiam patrzcie w kosmos ,bo tam zaczynają się dziać ciekawe i straszne rzeczy

  Polubienie

  • trebor 24 Maj 2011 o 6:23 pm

   Slyszalem,ze wedlug pewnej teorii czarne dziury sa portalami do innych galaktyk czy tez wszechswiatow.Wedlug innej zakladajacej gestosci(my zyjemy w 3)i ma pojawic sie nastepna ktora z tej czarnej dziury ma sie wylonic.Wedlug niej nie jestesmy w stanie zobaczyc bytow z 5 gestosci.Gestosc to rezonans drgan kolorow i dzwiekow.Zreszta o tym innym razem.

   Polubienie

  • trebor 24 Maj 2011 o 6:29 pm

   Powoli wydaje sie,ze kaledarz majow sie sprawdza.Dodam,ze zakladal on 5 swiatow i wlasnie zyjemy w tym 5,kazdy z nich konczyl sie katastrofa.Podania majow glosza ,ze 1 byl epoka Wirakoczy(boga),2 epoka olbrzymow(pokazywalem film),3 epoka zlota(czy chodzi tu o podania o ludziach o zlotych wlosach ,ktorych terroryzowaly olbrzymy),4 i 5 nie pamietam,bede musial poszukac w ksiazce.

   Polubienie

   • luna 24 Maj 2011 o 9:04 pm

    trebor, czyżbyś zapomniał o tym, że kalendarz majów i krytyczną datę ( wizję katastrofy ) wypromował ruch new age ?

    21 grudnia 2012 r. wypada 13 baktun i nic ponadto. Ostatni baktun ( 12 ) zakończył się 18 września 1618 r. i świat to przetrwał. Co więcej znamy np. wzmiankę z Palenque o mającym nastąpić zakończeniu pierwszego okresu zwanego piktun złożonego z 20 baktunów, a więc 2 880 000 dni i będzie to 13 października 4772 r. Ze wzmianki jasno wynika, że i wówczas świat się nie skończy.

    Dodam jeszcze, że twórcami kalendarza, najpewniej nie są Majowie, ale inny lud Środkowej Ameryki – Olmekowie.

    Polubienie

    • trebor 24 Maj 2011 o 10:49 pm

     luna Wybacz ale nie bede wypowiadal sie na temat twoich fantazji.
     Odniose sie tylko krotko do tego o czym pisalem.28-pazdziernik-2011r.koniec kaledarza majow.Reszty moich wypowiedzi poszukaj sobie na blogu.Poraz ostatni film i strona:

     i calosc filmu:
     http://www.youtube.com/results?search_query=Mayan+Calendar+Comes+North&aq=f
     stronka:
     http://www.mayanmajix.com/index.html
     Co do epok o ktorych pisalem odniose sie pod koniec tygodnia.

     Polubienie

    • luna 25 Maj 2011 o 12:43 am

     trebor nie potrzebnie się unosisz nazywając to co napisałam fantazją. Dla mnie to co napisałeś brzmi równie fantastycznie…. cóż każdy ma prawo mieć własne zdanie.
     Film żadna rewelacja, ba nawet powiem gniot, obejrzałam 4 części i mam dość, choć muszę przyznać ubawiłam się nieźle z cyt. ,,Świadomość jest uświadomieniem sobie bycia świadomym ” ha ha ha

     Daruj, ale nie będę szukać twoich starych komentarzy, ten mi w zupełności wystarczy.
     I jeszcze jedno, mam nadzieję, że w dacie którą podałeś wziąłeś pod uwagę błąd w rachubie naszego czasu i ten drobny szczegół nie popsuje twoich obliczeń. W Biblii wydanej z okazji 1000-lecia PP na końcu jest tabela chronologiczna, gdzie każdy może przeczytać, iż mnich, który dokonał obliczeń na polecenie papieża – od narodzin Jezusa Chrystusa pomylił się o 6-7 lat. Tego błędu nikt do dzisiaj nie poprawił i praktycznie nie bierze się go pod uwagę, czego właśnie d o b i t n y m przykładem jest oczekiwanie i przygotowania do roku 2012 i każdej innej daty opartej na przedchrześcijańskich mitach czy przepowiedniach.
     Każdy, kto umie liczyć dodając do aktualnej daty ( 2011 + 7 = 2018!) 6-7 lat otrzyma wynik, który jest datą większą od 2012! Mamy ok. 2018 rok od narodzin Jezusa Chrystusa i co się dzieje? Jeszcze żyjemy!!! Konsekwencje tego „drobnego błędu” są o wiele większe niż się wydaje! Jest to pułapka oraz manipulacja tych którzy nam to przygotowali…

     Polubienie

  • Leonidas 24 Maj 2011 o 7:31 pm

   Widzialem tez obydwa linki ktore dales i jest to zastanawiajace…

   Polubienie

 23. kantas 24 Maj 2011 o 6:04 pm

  Vilnius chemtrails

  Polubienie

  • monitorpolski 24 Maj 2011 o 11:45 pm

   Welcome to EU…

   Polubienie

 24. Wielki Chyren 24 Maj 2011 o 6:34 pm

  Gdyby społeczeństwo było tak idealne, że mogło by stworzyć struktury oparte na współpracy i pomocy to byłby CUD!!! Niestety autor postu mam wrażenie że chyba mieszka w piwnicy i nie ma telewizora ani gazet!!! Prognozując! Jeżeli kryzys w stanach się nasili, grupy te które tak idealizuje autor postu rzucą się na siebie na oślep. Powszechny dostęp do broni okaże się przekleństwem ameryki. Działanie grup będzie tak nieskoordynowane że nie nawet potenalny okupant nie będzie mógł zwalczyć 10.000 bądz lepiej ugrupwań partyzanckich działających indywidualnie. Szczególnie w stanach gdzie społeczeństwo jest wielokulturowe!

  Polubienie

  • monitorpolski 24 Maj 2011 o 6:45 pm

   Nic się nie bój.

   Polubienie

  • rabarbarek 24 Maj 2011 o 7:49 pm

   Wielki Chyren , i masz racje i nie masz, a dlaczego napisze z wlasnych obserwacji . Jest to ocena bardzo subiektywna i napisana na podstawie obserwacji podczas kilku wizyt w USA. Duze miasta to mieszanka wielokulturowa i faktycznie strach wyjsc na chwile z samochodu w niektorych dzielnicach. Nawet strach zatrzymac sie na swiatlach , bo czlonkowie gangow okupujacych ulice, przygladaja ci sie uwaznie i nie wiesz co im sie w glowach roi. Natomiast w mniejszych miastach i na wsiach sytuacja jest zupelnie inna. Tam ludzie trzymaja sie razem , gotowi sobie pomagac i bronic jeden drugiego. Wszyscy sie znaja i chyba nawet swiadomosc walki o sprawy narodowe jest na wyzszym poziomie niz w wielkich miastach gdzie wszystko jest rozmyte i multi -kulti.
   A mnostwo broni jest wlasnie w rekach farmerow i mieszkancow malych miast. No i dochodza organizacje weteranow wojennych , ktorzy sa mlodymi ludzmi po skonczonych misjach w krajach gdzie tocza sie wojny z udzialem USA. Olbrzymia czesc tych zolnierzy to ludzie sfrustrowani , oszukani przez rzad , ktory zwabil ich do wojska obietnicami , ktorych nigdy nie mial zamiaru spelnic. Zakladaja oni organizacje , ktore sa naprawde silne i nawet rzad traktuje je jako zagrozenie. Sa to w koncu ludzie wycwiczeni na polu walki i wiedza jak trzymac karabin. Dlatego rzad probuje wprowadzic zakaz posiadania broni przez bylych zolnierzy[ stad propaganda i naglasnianie w tv przypadkow , kiedy byli zolnierze dopuszczaja sie przestepsw] Dodatkowo faszeruje sie zolnierzy prochami [od wysokosci, od stresu, utrzymujacych ich w pelni sil itd] , szczepionkami, a teraz wymyslono specjalne helmy , w ktore wmontowane beda specjalne urzadzenia stymulujace mozg. [link nizej] Guzik prawda , ze chodzi w tym wszystkim o bezpieczenstwo , chodzi o to , ze zolnierze wroca z wojenek , pokaleczeni psychicznie , niezdolni do samodzielnego myslenia i dzialania. Roboty na wojnie , kaleki po wojnie.
   A teraz ostatnia sprawa. Zobacz ile kataklizmow przechodzi przez USA, i wlasnie przez male miasta. [ przewaznie] Nie chce przesadzac sprawy czy sa naturalne czy nie , ale wazne jest to , ze ludzie ci nie otrzymuja zadnej, natychmiastowej pomocy. Dlaczego??? Ostatnie wydarzenia w Joplin ogladalam od samego poczatku i co pokazywali? Przeszlo tornado , wszystko dookola zdewastowane , ludzie zaplakani , niektorzy ranni biegaja po ulicach i … zadnej pomocy znikad. Ani sladu oslawionej FEMAy , ani pogotowia ani Gwardii Narodowej. Wiec do ch…y gdzie te wszystkie sluzby , ktore prowadzily cwiczenia i przygotowania przeciwko wielkim katastrofom. Dziennikarz w tv mowi , ze Gwardia Narodowa jest na miejscu , ale jak sie okazuje do dnia dzisiejszego wielu mieszkancow zadnej pomocy nie otrzymalo. A z drugiej strony wprowadza sie legalizacje wchodzenia do domow przez wyzej wspomniane sluzby. Czyzby te dzialania , a raczej ich brak mialy na celu przygotowanie gruntu pod nowe przepisy , ktore zabiora Amerykanom resztki wolnosci [ jak bedzie przekonamy sie niedlugo] Kolejne tornada w drodze , dokladnie wiadomo jaka droga przejda , ale juz powiedzieli , ze syreny alarmowe nie dzialaja , wiec mieszkancom zostaje ucieczka , a czesto nie wiadomo gdzie uciekac. A wracajac do tematu , mieszkancy malych miast nawet w chwili kryzysu zachowuja sie podobnie jak Japonczych po trzesieniu ziemii, nie staja sie zwierzetami.
   I nie zapominajmy , ze dla wielu z nich konstytucja w dalszym ciagu cos znaczy.A jeszcze mala uwaga o ostatnich cwiczeniach FEMY, otoz okazalo , sie ze cwiczyli zabezpieczanie wiezien , aby w czasie katastrofy nie uciekli wiezniowie.Patrzac na obecna sytuacje w stanie Missouri, to cwiczenie bylo wazniejsze niz pomoc poszkodowanym. Amerykanie wkurzaja sie coraz bardziej…

   http://www.popsci.com/technology/article/2010-09/darpa-wants-mind-control-keep-soldiers-sharp-smart-and-safe

   Polubienie

   • monitorpolski 24 Maj 2011 o 8:20 pm

    W miastach ludzie też żyją w communities. Szczególnie groźne dla globalistów są społeczności chrześcijan – dlatego przejęli kontrolę odgórnie przez sieci i takich pastorów jak Haggee. Ale to się zaczęło walić, ludzie się budzą, że są kontrolowani przez ludobójców. Wystarczy popatrzeć na to co robią z Palestyńczykami. Żeby nie doszło do kolejnego holocaustu, w Izaraelu władzę muszą przejąć ludzie normalni, a nie żeby jak dotąd rządzili psychopaci.

    Polubienie

   • Wielki Chyren 24 Maj 2011 o 8:21 pm

    Ale czy organizacje kombatanckie wytypują jeden zaakceptowany przez wszystkich ośrodek dowodzeni? Wydaje mi się jednak że każdy będzie myślał o sobie. Czy dowódcy o dużym szacunku wśród żołnierzy i ich poparciu na polu też włączą się do takiego szaleństwa czy raczej odizolują się w rządowych bunkrach.

    Polubienie

    • baba wanda 25 Maj 2011 o 12:19 am

     Jak Ty chcesz nad calym swiatem panowac z takim pesymistycznym podejsciem, Wielki Chyrenie? 🙂

     Polubienie

    • Wielki Chyren 25 Maj 2011 o 11:02 am

     Babo wando nie prorokuj tak żle:-)

     Polubienie

 25. BettyMegami 24 Maj 2011 o 6:38 pm

  Polecam do przeglądania internetu taki wynalazek jak Tor: https://www.torproject.org/index.html.pl

  Polubienie

  • monitorpolski 24 Maj 2011 o 8:16 pm

   Dzięki dałem odnośnik w „Jak się bronić” po prawej

   Polubienie

  • zee 24 Maj 2011 o 11:12 pm

   Minusem Tora jest to że wolno chodzi, podobnie zresztą jak i freenet. Drugim że wiele wezłów szczególnie w niemczech i być może w polsce kontrolują służby -dlatego warto na te węzły uważać. Jednak za kilka miesięcy -podejrzewam- że bez tora, freentu, vpn,i2p, i proxy, trudno będzie gdziekolwiek się dostać http://eart.cba.pl/wyszukiwarkiproxy.html
   Sporo osób pracuje także nad budową alternatywnego internetu np. „Pudełkami Wolności” No i dobrze jest sprawdzić w jakimś „wykrywaczu ip” Czy nasz numer ip jest maskowany.

   Polubienie

 26. Talbot 24 Maj 2011 o 6:57 pm

  Dlaczego wulkany wybuchają…gdy ma się pojawić Obama?

  Polubienie

  • navajo88 25 Maj 2011 o 2:08 am

   Bo wulkany nie kochają bambosza hahahahahahahaha

   Polubienie

 27. monitorpolski 24 Maj 2011 o 7:12 pm

  Wpadłem na ciekawy zakazany w Polsce film:
  Hidden facts about Hitler

  Można na niego wejść przez proxy:

  Polubienie

  • rabarbarek 24 Maj 2011 o 7:59 pm

   No wczoraj przyznali w oficjalnych mediach , ze Lenin tez z tej nacji…

   Polubienie

   • monitorpolski 24 Maj 2011 o 8:13 pm

    W Kanadzie wchodzisz bez problemu? W Polsce nie wchodzi…

    Polubienie

    • rabarbarek 24 Maj 2011 o 8:15 pm

     Czy chodzi o film ? Bez problemu. Gdzies mam jeszcze ciekawszy , ale niestety nie do wrzucenia na strone!!!!

     Polubienie

   • INNYbrzeg 25 Maj 2011 o 3:14 pm

    dobra strona

    http://www.gnosticliberationfront.com/

    Polubienie

  • Ewa Polska 25 Maj 2011 o 2:47 am

   Juz dawno nie oglądałam bardziej idiotycznego filmu ……

   Monitor, czy celem tego filmu jest przekonanie nas, ze tak naprawdę to nie Niemcy, ale Zydzi wyniesli do władzy Hitlera, wywołali i zfinansowali drugą wojnę swiatową ….. więcej, to nie Niemcy, ale własnie Zydzi walczyli w pierwszych szeregach na frontach drugiej wojny swiatowej …..

   Kon by usmiał się. Czy Niemcy zapłacili Monitorowi za włozenie tego filmu tutaj??? W koncu, tak własnie urabia i zniekształca się historię – kartka po kartce – a Niemcy są specjalistami od wykrzywiania historii od krzyzackich czasow i wczesniej…..

   Zydzi to pasozyty i węze, ale to nie zmienia faktu, ze muszą gdzies byc jakies granice przyzwoitosci. W przeciwnym razie stajemy się tacy sami, a nawet gorsi od tych, ktorych oskarzamy o fałszerstwo i zło!!!

   A tym przypadku, Monitor probując *wybielac* Niemcow za barbarzynstwa drugiej wojny swiatowej wykonuje brudną robotę za Niemcow … trudno o większą głupotę!

   ???????????????????????

   Polubienie

   • sara10 25 Maj 2011 o 4:58 pm

    Ewa Polska – ty naprawdę mało wiesz! Znajdź w necie głównych hitlerowców (Goering, Gebbels, itd) oraz ich życiorysy. Zwróć uwagę na ich pochodzenie. Przekonasz się wtedy o ich korzeniach. Pamiętaj, Niemcy zwracali szczególną uwagę na geneaologię. Dla nich czystość rasy była najważniejsza. Tymczasem, główni ich przywódcy …. sprawdź sama. To najlepsza lekcja.

    Polubienie

    • Ewa Polska 25 Maj 2011 o 8:34 pm

     Nie, ja nie wiem malo. Wrecz przeciwnie.

     Ty jestes klasycznym przykladem dlaczego na Polske spadalo tyle nieszczesc przez cale stulecia…

     To przez takich bezmozgowcow jak ty Polske rozdzieraly sepy – az do dnia dzisiejszego.

     Polubienie

    • Ewa Polska 25 Maj 2011 o 9:27 pm

     Goebbels urodzil sie w KATOLICKIEJ rodzinie. Byl znany z anty-semityzmu i organizowal bojkoty zydow.

     http://en.wikipedia.org/wiki/Joseph_Goebbels

     Goring urodzil sie we wplywowej rodzinie niemieckiej i jesli byl *zydem* to tylko na zasadzie, ze kazdy kto ma choc JEDNA krople kwrwi *zydowskiej* jest automatycznie *zydem – podobnie jak czarni uwazaja, ze kazdy kto ma choc jedna krople afrykanskiej krwi jest rasy czarnej…..

     http://en.wikipedia.org/wiki/Hermann_G%C3%B6ring

     Na tej zasadzie, podejrzewam, ze sara10 jest z grupy etnicznej MAORI z Nowej Zelandii, gdyz jej przodek kiedys splodzil potomka z samiczka z grupy Maorow….

     MAORI znani sa z tego, ze kiedys praktykowali KANIBALIZM, ale nie przejmuj sie tym, gdyz juz teraz podobno nie praktykuja kanibalizmu….

     Polubienie

   • Ewa Polska 26 Maj 2011 o 2:28 pm

    Albo *ktos* celowo daje kciuki negatywne – przupuszczalnie uzywajac kilku roznych komputerow aby zmylic system – albo jest to miara tych, ktorzy tutaj przebywaja.

    8+ negatywnych kciukow (w ciagu kilku godzin) za sama korekte, ze, TAK, to NIEMCY wywolali druga wojne swiatowa….

    NIE, nie zydzi….

    A GDYBY NIEMCY BYLI wygrali TE WOJNE, CZY WTEDY TEZ MOWILIBY, ZE TO zydzi SFINANSOWALI DRUGA WOJNE SWIATOWA????

    To zaden honor byc DURNIEM do potegi 10.
    Albo to tylko swiadczy o politycznych inklinacjach co poniektorych tutaj piszacych.
    Nie wspomne juz o skrajnym braku PATRIOTYZMU i znajomosci historii.

    Polubienie

 28. navajo88 24 Maj 2011 o 7:44 pm

  Leonidas :

  Widzialem tez obydwa linki ktore dales i jest to zastanawiajace…

  i sam widzisz że to nie są żadne bzdury to dzieje się na prawdę !!! tylko że nasi uczeni nie potrafią czy też nie mogą tego wyjaśnić !!! , i nie śą ważne wojenki i tym podobne sprawy ale wszechświat i sprawy jakie się tam zaczynają dziać !!! to jest ważne ,ale ludzie są jacy są walczą po między sobą o żarcie o kasę i lepsze zycie ,ale nikt nie zastanowi się nad tym że to wszystko może w jednej chwili zostać nam zabrane i to przez samą naturę .Takie jest życie Leonidas ,pozdrawiam J.M.H

  Polubienie

  • Leonidas 24 Maj 2011 o 8:38 pm

   Zgadzam sie z Toba Navajo88 natura to natura i nie mamy na nia wplywu ale my tez powinnismy zyc z nia w wiekszej zgodzie bo zaklocilismy skutecznie jej prawidlowe dzialanie.Polecam zapoznac sie z osoba Helio Gracie ktory zyl na wsi i jedzenie sam sobie robil.

   Talbot Nigdy Sie Nie Poddawaj ,pozwol miec synowi swoje zdanie a zobaczysz ze kiedys doceni wszystko co mu mowiles!Sam dojdzie do tego tak jak mowi Rabarbarek, a wiem to gdyz sam na sobie to sprawdzilem i do tego samego wniosku kiedys doszedlem razem z moja Kuzynka(Dziadkowie mieli racje i chcieli dla nas dobrze a my tego nie docenialismy)takie byly nasze slowa…

   Grecy to niech zrobia u siebie to co zrobil z Persami Krol Leonidas pod Termopilami:):):):):)

   Jutro strajkuje Solidarnosc w calym kraju ,czy ktos cos wiecej wie w tym temacie jak maja przebiegac demonstracje??

   Polubienie

 29. Talbot 24 Maj 2011 o 7:53 pm

  Wiecie co…
  Mam syna, który twierdzi, że jestem idiotą.
  Chłopak uważa (studiuje ekonomię), że ten system jest prawidłowy. Nakładli jemu do łepetyny bzdur i facet się wścieka, że mówię głupoty.
  Chyba wychowałem sobie gnidę.
  Tyle poświęciłem jemu uwagi – aby był patriotą – a on to olewa. Młody, wykształcony z wielkiego miasta…

  Ale wychowałem sobie gnidę. Twierdzi, że multi kulti jest OK.

  Ręce opadają.

  Polubienie

  • rabarbarek 24 Maj 2011 o 8:05 pm

   Talbot , to „swiat” zabiera nam dzieci , ale pamietaj , to co wlozyles mu do glowy , kiedys zakielkuje. Tylko oni musza do pewnych wnioskow dojsc sami. Zycie samo skoryguje ich poglady.

   Polubienie

   • monitorpolski 24 Maj 2011 o 8:13 pm

    Żeby nie było to w drodze do FEMA train…

    Polubienie

   • Talbot 24 Maj 2011 o 8:16 pm

    Chyba nie ma na to nadziei. To pokolenie jest tak zmanipulowane…aż chce się rzygać. Przegrałem…

    Polubienie

    • rabarbarek 24 Maj 2011 o 8:27 pm

     Nie mow przegralem , moze po prostu poddales sie . Zloscia nie dotrzesz , niech Ci instynkt ojcowski podpowie co robic . Zapewniam Cie , ze syn Ci kiedys podziekuje za otworzenie mu oczu na swiat. Kazdy rodzic ma problemy z dziecmi , to w pewnym sensie normalne koleje losu. Wierz mi , ze czasem mi rece opadaly , ale z okazji ostatniego dnia matki dostalam od mojego takie zyczenia ” Czasami nie potrafie wyrazic tego co czuje , ale wiedz ze jestem szczesciarzem , ze mam taka mame , ktora kocha mnie tak mocno jak ty” Czego i Tobie zycze. Cierpliwosci!!!!!!

     Polubienie

    • Annah. 24 Maj 2011 o 8:35 pm

     trzeba walczyć do końca, nawet o duszę, o zbawienie dziecka, Bóg zawsze wysłuchuje wytrwałej modlitwy ojca i matki,

     Polubienie

    • ramires 24 Maj 2011 o 8:57 pm

     Moja ciotka zawsze mówiła że „koniec świata” będzie wtedy gdy syn stanie przeciw ojcu. Może to i marne wytłumaczenie…!

     Polubienie

    • zenobiusz 24 Maj 2011 o 11:57 pm

     Talbot,poza tym co widzisz,jest jeszcze nacisk psychotroniczny,smog z telefonii kom. a w zasadzie częstotliwości ogłupiające.na to pokolenie,może nie byliśmy w stanie ich osłonić.Spróbuj z orgonitami.Nic nie mów tylko wsadź do szuflad swoich mebli.Nasycenie orgonem zdejmuje taki nacisk,ludzie,jakby się budzą.Spróbuj.

     Polubienie

   • zee 24 Maj 2011 o 10:45 pm

    Jak pozwalamy to zabiera. Zabiera bo pozwalamy.

    Polubienie

    • baba wanda 25 Maj 2011 o 12:31 am

     Zabiera, czy chcemy czy nie. Nie trzymamy dzieci caly czas przy sobie, dochodza do pewnego wieku, sami wybieraja kierunek, przyjaciol, autorytety. Tym bardziej, ze nasz swiat (i zycie) pedzi coraz szybciej. Konflikt pokolen byl zapewne zawsze, niestety teraz, w dobie globalizacji, dzieci maja dostep praktycznie do wszystkiego. To juz nie wioska w sredniowieczu, ktorej z reguly nie opuszczalo sie przez cale zycie, nie poznawalo obyczajow innych. Teraz caly swiat krzyczy codzienie do naszych dzieci poprzez muzyke, filmy, internet. Czy da rade dzis dziecko przed tym wszystkim uchronic?

     Polubienie

   • Lamacz Matryc 25 Maj 2011 o 8:51 am

    Jesli nie chcemy czegosc zrozumiec po przez rozum to zrozumiemy przez cierpienie…..takie jest prawo zycia

    Polubienie

  • navajo88 24 Maj 2011 o 8:13 pm

   Talbot gwiżd na to ,pamiętaj jest zasada że ” Jak sobie pościele to tak się wyśpi !!!!”
   i życie pokaże ktury z was miał rację !!!! i głowa do góry Talbot !!!! J.M.H

   Polubienie

   • Talbot 24 Maj 2011 o 8:49 pm

    Nie można na to gwizdać navajo. Nigdy sobie nie wyobrażałem tego, ze udzielając się na tzw. „antysemickich” portalach, mój własny syn tak to odbierze.

    Nigdy nie pisałem nic złego na temat Żydów. Mój antysemicki image stworzył „konserwa”, który jest Żydem „soft”.
    Nie mam nic do zwykłych Żydów…niech żyją w pokoju. Olewam to. Najważniejsza jest Polska.

    To było do navajo…

    Polubienie

    • navajo88 24 Maj 2011 o 10:09 pm

     Nie ma sprawy Talbot ! oki? na razie J.M.H

     Polubienie

  • trebor 24 Maj 2011 o 8:28 pm

   To nie jest az taka twoja wina jakby ci sie wydawalo.
   Wszyskim prawie mlodym popieprzylo sie w glowach i nasza wina jest tylko to,ze tak pozno sie w tym zorientowalismy.
   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,To-juz-niemal-pewne-chmura-pylu-dotrze-nad-Polske,wid,13439694,wiadomosc.html
   Jutro chmura znad Islandii moze dotrzec do nas.

   Polubienie

   • sebecxs 24 Maj 2011 o 9:20 pm

    ..brawo, brawo … takie rozwiązania zostały Nam „wprowadzone” jak piszą niektórzy np. Gerald Celente …. KASA ma taki kawałek „reklama, reklama, pranie mózgu już od rana”….
    …dzięki za orgon info trebor…

    Polubienie

    • smok wawelski 24 Maj 2011 o 10:35 pm

     Wiara w jakiś tam orgon ma wam dać poczucie ,że nad czymś panujecie i że na coś macie wpływ ,poprzez talizmany czy propagowane tzw.działka .
     W ten sposób stajecie się biernymi społecznie osobnikami ,bo wasze prawo do kreowania rzeczywistości zostało sztucznie zaspokojone bajkami o magicznym orgonie i jego działaniu .

     Jesteście ,aż tak ślepi i przytępieni aby tego nie dostrzegać ???

     Polubienie

    • trebor 24 Maj 2011 o 11:28 pm

     sebecxs na zdrowie.
     Jakbys mial dziwne zjawiska(nie zawsze) przy elektronice to nie przejmuj sie. Znaczy to ,ze dziala poprawnie.

     Polubienie

   • smok wawelski 24 Maj 2011 o 9:39 pm

    Ty też jesteś przykładem takiego popieprzenia , wierzysz w moc bzdurnych rurek i plastikowych talizmanów .
    Po kiego h….ja wstawiasz link o chmurze z nad Islandii , co mam się tego bać ,czy się z tego śmiać ,a może płakać ?
    ======================================
    monitorpolski: Smoku, jeszcze w XIX wieku mówiono, że człowiek nie może pofrunąćna maszyniecięższej od powietrza… Czy sądzisz, że rozumiemy wszechświat? Masz jeden wzór świata, z którego wyciągniesz wszystkie wnioski? Nawet jeśli taki wzór istnieje, to może być tak wiele rozwiązań, że jest miejsce na sprawy niewytłumaczalne. Widziałem działka jak rozgoniły chmury z radioaktywnością w Warszawie, może to był przypadek, ale w ciągu godziny niebo było czyste!

    Polubienie

  • millena461 24 Maj 2011 o 9:28 pm

   o narodzie..:) to nie tylko u ciebie – tu mlodzi maja ta sama chorobe calkowity BRAIN WASH i nie przegadasz takiemu 😉

   Polubienie

  • Ania 24 Maj 2011 o 9:32 pm

   Nie martw się. Do pewnego sposobu postrzegania świata trzeba dorosnąć. Nie wymagaj do młodego chłopaka dojrzałości 40 latka. Na razie to studiuje. Dopiero jak pójdzie do pracy, to zobaczy rozdźwięk między wiedzą ze studiów a praktyką. Czeka go jeszcze parę lat nauki uważności, kilka solidnych kopniaków od życia i zacznie dochodzić do rozumu.Innego sposobu na dojrzałość nie ma. A swoją drogą, pomyśl. Gdyby tak od razu przejął twoje poglądy, byłby po prostu twoim psychicznym klonem ! A tego byś nie chciał, zapewne.

   Polubienie

  • zee 24 Maj 2011 o 10:22 pm

   Takie są skutki państwowej-publicznej edukacji. Twoje dzieci wychowują obcy ludzie.
   Więc niestety nie ma się czemu dziwić.
   Polecam przemówienie Honeckera:

   „polityka rodzinna rządu coraz bardziej upodabnia się do praktykowanej u nas socjalistycznej kontroli nad rodziną”
   http://prawica.net/opinie/25925%5D

   Polubienie

  • yoko 24 Maj 2011 o 10:35 pm

   @ Talbot!
   Wiecie co…
   Mam syna, który twierdzi, że jestem idiotą.

   Nie jesteś sam….znajomi patrzą na mnie z politowaniem i za plecami pukaja się w czoło.
   Syn (30l) gdy zaczynam coś* mówić przyznaje mi rację ale dalej postępuje po swojemu!

   Polubienie

  • Ewa Polska 25 Maj 2011 o 3:42 am

   Talbot,

   Twoj syn studiuje tzw. klasyczną ekonomię 🙂
   W USA tez uczą ekonomii w taki sposob – firmy, ktore produkują taniej i lepiej wygrywają na rynku. Taki system ma byc rzekomo lepszy dla konsumentow, gdyz mogą kupic tansze produkty ……

   Mysle, ze powinienes porozmawiac ze swoim synem z pozycji HISTORYKA i zachęcic go, aby popatrzył na zycie całosciowo.

   GLOBALIZACJA jest tylko dobra dla duzych korporacji, a moze tez prowadzic do monopolizacji i gromadzenia duzych ilosci pieniędzy w rękach małej ilosci osob. Globalizacja niesie tez ze sobą niebezpieczenstwo MANIPULACJI przez tą małą liczbe osob.
   A to oznacza, ze ludzie mogą tracic kontrolę na LOKALNYM szczeblu na sprawy ekonomii. Brak wpływu na lokalną ekonomię oznacza utratę niezaleznosci finansowej … a to oznacza, ze z czasem tracą tez kontrolę polityczną i kulturową. I tak wytwarza się BŁĘDNE KOŁO.

   Niektorzy posuwają sie jeszcze dalej w praniu mozgow i mowią, ze *nacjonalizm* jest głowną przyczyną wojen …..
   Jest to naturalnie bzdura, gdyz dobrze pojęty nacjonalizm nie jest powodem wojen. Chciwosc i zaborczosc jest powodem wojen.

   Nacjonalizm oznacza bogactwo kulturowe i etniczne, ktore to GLOBALIZM zabija.
   Twoj syn musi popatrzec na zycie z gory, bardziej całosciowo, poprzez pryzmat przyczyn i skutkow. Musi popatrzec na zycie przez pryzmat HISTORYKA, a nie tylko EKONOMISTY 🙂

   Narody i grupy etniczne mają prawo do samostanowienia i odrębnosci kulturowej – ludzie nie istnieją tylko jako *konsumenci* na pozytek korporacji i uprzywilejowanych jednostek.

   Polubienie

 30. navajo88 24 Maj 2011 o 8:10 pm

  http://pracownia4.wordpress.com/2011/05/20/laczenie-punktow-nadchodza-zmiany-na-ziemi/
  A tutaj wstawiam kolejny ciekawy artykół ,warto poczytać ! J.M.H

  Polubienie

 31. monitorpolski 24 Maj 2011 o 8:12 pm

  Polubienie

 32. noni 24 Maj 2011 o 8:22 pm

  Na temat nowych zmian głownie w systemie finansowym o różnych źródeł z galaktyki
  http://krystal28.wordpress.com/2011/05/22/nowy-system-finansowy/

  Pozdrawiam Wasz Noni

  Polubienie

  • zee 24 Maj 2011 o 10:38 pm

   U nas na Ziemi też jest sporo ciekawych pomysłów. Mamy tu na przykład tak zwane e’waluty i krypto-waluty takie jak: Digitaly Monetary Trust, Yodelbank, Pecunix,i eCache, no i Bitcoin. Oprócz tego wraca moda na pieniądz kruszcowy np. dolary wolności http://art-jop.blog.onet.pl/Walka-ze-zlotem-Dolary-wolnosc,2,ID424263366,n

   Polubienie

  • zee 24 Maj 2011 o 10:41 pm

   Tylko w samym USA jest około dwudziestu walut.
   Ziemia Pozdrawia!

   Polubienie

 33. navajo88 24 Maj 2011 o 8:24 pm

  rababarek czytałem twój wpis na temat weteranów i sytuacji w Joplin ,co do Joplin TO MASZ RACJE , iSYTUACJI JAKA PANUJE W MAŁYCH MIASTACH I WIOSKACH Ameryki ,ale co do tego ćpania w armi USA to lekko przesadziłaś ,a wiem to ze swego doświadczenia jeszcze z lat 70 – 74 z wietnamu . W wietnamie ci co ćpali to dłógo nie żyli i to nie dlatego że się zaćpali ,ale gineli od kul!!!!. A co do warunków życia w ameryce to się nie wypowiadam bo po prostu tam nie mieszkam ,ale ty to co innego ,pozdrawiam J.M.H

  Polubienie

  • rabarbarek 24 Maj 2011 o 8:38 pm

   Navajo , przyjcielu , ja nie mowie o cpaniu dla przyjemnosci , po cichu przed dowodca , ale o prochach , ktore zolnierze dostaja przymusowo , aby miec oczy i uszy szeroko otwarte [ angielskie slowo , musza byc „alert”] Czytalam o tym i o tym , ze juz szykuja kolejne wynalazki , zeby zolnierz byl „wydajny” a nie bojazliwy i zmeczony. Mam gdzies linki , jesli chcesz , poszukam.

   Polubienie

   • navajo88 24 Maj 2011 o 8:52 pm

    aha rozumię ,a co do ćpania to zawsze w wietnamie się kończyło że po akcji przywizili śmigłowcami kilkanaście zwłok do bazy ,ale to byli przeważnie czarni ,ja osobiście nigdy nie brałem żadnych prochów czy trawy i wręcz twardych jak hero czy inne i co najważniejsze ja zawsze jak szłem w dżunglę to miałem umysł jasny jak światło o porannym blasku hahahaha ,taka przenośnia ,ale wiedziałem że muszę mieś umysł jasny to zywy powrócę do bazy !!! i dzisiaj jestem na szczęscie w we własnym domu żywy ,a że po przejściach i po udaże ,,ale żywy i to się liczy ,na razie podrawiam J.M.H

    Polubienie

   • millena461 24 Maj 2011 o 9:32 pm

    RABARBAREK ma racje – jak ONA pisze „cos”to jest pewna tego -uwierz mi.

    Polubienie

 34. teosia 24 Maj 2011 o 8:30 pm

  A propos kalendarza majów – tu jest wszystko.

  Polubienie

 35. teosia 24 Maj 2011 o 8:31 pm

  sorki – http://www.mayanmajix.com/

  Polubienie

 36. gość 24 Maj 2011 o 8:31 pm

  Nie podaje za wikipedią, bo mój post napisałem zanim napisałeś to o wikipedii. Jak pisałem używam aparatu na co dzień i wydaje mi się że poznałem na tyle „tajniki” fotografii by Ci udowodnić że „orbs” to nie orbs.
  Cytując podany artykuł:
  „Pojawiają się we wszystkich rozmiarach, różniąc się średnicą od kilku cali do kilku stóp – dodaje. Czasem pojawiają się samotnie, innym razem w liczących setki sztuk grupach, w kolorach od bieli po niebieski, zielony, czerwony, a nawet złoty. Przez ten czas uświadomiłem sobie, że niezbędny do ich uchwycenia jest flesz, nawet w świetle dnia. Wierzę, że dzieje się tak dlatego, że orbs dostrzec możemy jedynie dzięki procesowi znanemu w fizyce jako fluorescencja.”
  Zjawiskiem o którym pisze autor jest odbicie. Zmiany kolorów związane są z falowym charakterem światła.

  W świetle dziennym ostatnie zdjęcie z artykułu pojawia się nie żaden „orbs” tylko zwyczajna „flara” słoneczna – efekt znany w fotografii od dawien dawna, polega na tym że światło załamuje się na każdej soczewce w obiektywie i daje obraz „soczewki” na matryce bo nie wiem jak to inaczej prosto wytłumaczyć.

  Dobra strona z testami obiektywów. Zobacz że jest cały osobny dział poświęcony odblaskom http://www.optyczne.pl/29.9-Test_obiektywu-Canon_EF-S_17-55_mm_f_2.8_IS_USM_Odblaski.html
  W zależności od ogniskowej (ustawienia soczewek względem siebie i względem matrycy) odblask będzie różny. Różny też będzie w zależności od kąta padania.
  Poczytaj sobie tę stronę na pewno wyjaśnili zjawisko odbicia lepiej niż ja.

  >mfw ktoś zamieszcza zdjęcie z flarą twierdząc że to „Niburu o porannym niebie”

  Polubienie

 37. eltoro83 24 Maj 2011 o 8:41 pm

  Talbot.
  Nie przejmuj się-powinie mu się dwa ,trzy razy noga i zacznie samodzielnie myśleć.A okres studiowania-to chyba najbardziej sielankowe życie młodego człowieka.Sam to przerabiałem 3 lata temu-wydawało mi się że wszystko w koło jest w kolorach tęczy,że wszystko co złe,niedobre dotyczy innych – nie mnie.Jednak gdy zaczęło się samodzielne życie,szukanie pracy,praca-planowanie ta utopia znikła raz dwa.Zaczęło się kalkulowanie,samodzielne myślenie-wyciąganie wniosków-i ukazał nam się obraz Świata w którego nigdy nie chciało mi,nam się wierzyć-czarno biały obraz.Ale człowiek nie może wiecznie myśleć negatywnie,musi sobie radzić-musi czerpać radość z życia-bo jest krótkie-szkoda czasu na smutki,gniew-najważniejsze to być świadomym i nie dać się stłamsić,wejść w układy być zależnym od kogokolwiek.
  Mnie boli tylko jedna kwestia-starszym (moim rodzicom) się już nie chce wojować z systemem,strajkować-mają tego dość-i tak zawsze jest to samo.A młodzi mają na wszystko czas,albo są manipulowani przez media,durny rząd i całą tą kolorową modę made in Europa and USA.Najgorsze jest też to że w tym kraju żyją tacy ludzie-a jest ich wielu jak np.pani M.Peszek artystka od siedmiu boleści -która mówi publicznie że nie rozumie idiotów którzy walczą za kraj-ona mówi prost-jeżeli ktoś najedzie Polskę ja jej nie bronię -ja po prostu stąd spierdalam.Brakuje nam też takich polityków i partii dość liberalnych w kraju -takich jak np.Korwin Mikke-którzy mówią bez ogródek co jest beeee-i może mówią to pod publikę,może nie-ale mówią to dosadnie.Pozdro.


  Polubienie

  • galluss 24 Maj 2011 o 10:12 pm

   masz wielkiego minusa od wujka gallussa za pisanie bzudr o panu Januszu, przecież już pisałem na monitorze polski, że to jeden z wyższych masonów, satanistów, który ma utworzyć nową elitę polityczną polski na miarę 21 wieku, i dlatego partie PO I PIS w tym momencie są wyśmiewane

   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/05/24/jak-wyglada-rzeczywista-wladza-w-polsce/

   Oprocz glownych mediow, istnieja media alternatywne zwane opozycyjnymi, udajacymi opozycje do … innych mediow lub takiej czy innej partii rzadzacej. Niektore media alternatywne nawet udaja opozycje do „centrum” wlasciwej rzeczywistej wladzy lecz promuja rozwiazania ktore sa w interesie „centrum” i zgodnie z jego wola. Mozna zauwazyc ze takie media, partie, i osoby jak: Gazeta Polska, Nowy Ekran, UPR, Solidarnosc Walczaca, Korwin-Mikke, Sakiewicz, Ziemkiewicz, Macierewicz, Kornel Morawiecki i wielu innych pomniejszych i powiekszych agentow i uzytecznych idiotow ma sluzyc wykreowaniu nastepnej generacji partii i przywodcow zydowskich nad Polska.

   naprawdę, zrozum prawda sięga dużo głębiej niż myślisz, jeszcze wiele potu przelejesz nim dojdziesz prawdy i przestań wrzucać twarz tego dyktatora drugiego przyszłego zaraz po piłsudskim

   Polubienie

  • Ewa Polska 25 Maj 2011 o 4:21 am

   JKM jest poprostu bezszczelny – tupetu nie brakuje mu.

   Mało tego, zamiast odpowiedziec na PROSTE PYTANIE o stabilnosc i finansową przyszłosc Polakow, odwrocił przysłowiowego kota ogonem i zaatakował zadającego pytanie o *przyziemnosc* i *brak uduchowienia* bo prawdziwi ludzie zyją tez ideami …. a nie tylko myslą o *zarciu*…..

   Trzeba byc durniem, aby myslec, ze JKM zapewni przyszłosc Polakom.
   To przewrotny kameleon. A na dodatek bezmozgowiec.

   Nastepna kukła i słuzalec.

   Polubienie

   • Ewa Polska 25 Maj 2011 o 4:34 am

    JKM o kobietach

    Polubienie

   • Ewa Polska 25 Maj 2011 o 4:48 am

    JKM boi sie niezaleznych kobiet.
    Kobiety do kuchni (i do sypialni)!

    Czy my chcemy, aby tak mocno zacofany człowiek reprezentował Polske???

    Polubienie

    • Ewa Polska 25 Maj 2011 o 4:55 am

     Janusz Korwin-Mikke powinien mieszkac w Arabii Saudyjskiej.

     Polubienie

   • Ewa Polska 25 Maj 2011 o 5:01 am

    Szowinista Roku

    Polubienie

    • Wizzgaa 25 Maj 2011 o 1:51 pm

     Ewo Polska ! Dokładnie tak samo postrzegam JKM > antyfeminista ,wręcz „feudalny” stosunek do kobiet. Nic nam po tym gościu.

     Polubienie

 38. eltoro83 24 Maj 2011 o 8:49 pm

  A i jeszcze jedno- jest taki film-ktoś tu chyba kiedyś wrzucił na portal linka-nazywa się Zniesławienie.Między nami bardzo ciekawy-tam jest dopiero ukazana manipulacja i kształtowanie młodego człowieka oraz sposób w jaki ma się zapatrywać na świat.Nie będę mówił o jakiej nacji-bo słowo to jest tu i może w całym kraju ostatnio zakazane.

  Polubienie

 39. galluss 24 Maj 2011 o 8:51 pm

  jeśli to Marek czyta to niech przeczyta do końca

  MUSIMY ZORGANIZOWAĆ AKCJĘ NA FACEEBOOKU – zorganizować rewolucję w internecie najpierw, a potem w Warszawie i spalić każdą loże masońską, ja adresy zdobędę tych lóż masońskich

  zresztą już mi w tym pomogą ludzie pewni, zorganizujmy akcję internetową rewolucję, musi to być oddolny nasz ruch, i nie pozwólmy narzucić sobie masona 33 stopnia M**ke, który jest dwulicowym syjonistą,

  Polubienie

  • ramires 24 Maj 2011 o 9:15 pm

   Panie Galluss ! Mój znajomy twierdzi: „jeżeli coś jest zbyt łatwe i proste raczej jest nie prawdziwe, lub wykonalne. Tak więc brnąc dalej, jak taka rewolucja się skończy? Powstanie listopadowe lub coś w tym stylu. Ktoś pozwoli aby na faceboku coś takego sobie organizować i system na to nic. Pytanie do kiedy ?… I myślę że to mądre pytanie !

   Polubienie

 40. Cupak 24 Maj 2011 o 8:59 pm

  U was też się nagle zerwał silny wiatr ?? niebo jest czyste żadnej burzy, spokojnie cały dzień było, w jednej chwili zerwał się wiatr bez przyczyny z 70 km/h mał okna mi nie wyrwało.

  Polubienie

  • marek 24 Maj 2011 o 9:11 pm

   to może był tzw. „południak” u mnie są prawie codziennie. Dziś częściowo odsłoniętą folię z arbuzów mi porwał. Musiałem gonić za nią kawałek.

   Polubienie

   • rabarbarek 24 Maj 2011 o 9:33 pm

    Cale szczescie , ze Ci arbuzow nie porwal.Nie dogonilbys wszystkich. Oznacza to , ze nie byl taki silny … Zartuje oczywiscie…

    Polubienie

  • mc 24 Maj 2011 o 11:15 pm

   jestes debil

   Polubienie

 41. PokójWam 24 Maj 2011 o 9:00 pm

  http://proroctwa.com/przestroga.htm

  Warto się przyjrzeć tematowi, szczególnie gdy taka muzyka jest propagowana w radiostacjach np. eska – „hity na czasie”. Młodzież ulega praniu mózgów, oraz niszczy się jej całkowitą moralność.

  Miłuj Boga i bliźniego – najmądrzejsze zdanie z biblii, wypełniając je nie musimy się bać żadnego NWO i demonów

  Polubienie

  • rambo8 24 Maj 2011 o 9:48 pm

   Od,razu,sie,inaczej,czyta,jak,nikt
   sie,nie,kłóci,i,wyzywa.
   chyba,kogoś,brakuje.
   Ale,nie,wywołam,wilka,z,lasu
   i,nie,powiem,kogo;)

   Polubienie

   • Sylu 24 Maj 2011 o 10:05 pm

    Bardzo dobre spostrzeżenie. Wilk niech siedzi w lesie. Nawet Navajo88 spokojny i bardzo ciekawe linki wstawił. Oby tak dalej będzie kogoś bolała taka zgoda.

    Polubienie

    • navajo88 25 Maj 2011 o 2:21 am

     Sylu jasne że jestem spokojny ,przecież milośc mojego życia znikneła śliczna sono !!! hahahahahaha, ale na serio co mam się denerwować !!! powiedz ,to tylko internet i nic więcej ,wystarczy potężny rozbłysk na słońcu i koniec internetu ,albo zdecydują się go wyłączyc i też będzie koniec ,tak więc po jaką cholerę mam się denerwować !!! po co ??? hahahahahahaha ,pozdrawiam J.M.H

     Polubienie

   • zenobiusz 25 Maj 2011 o 12:26 am

    Obserwuję jak radośnie szykujecie coś na kształt,arabskich rewolucji.Hiszpański przykład ,niczego was nie nauczył.Protest społeczny,przed wyborami,i pokojowe przejęcie władzy,wam nie odpowiada,.Nie macie struktur,nie wąchaliście prochu chcecie zobaczyć krew,na ulicach.Jesteście bandą, niebezpiecznych gówniarzy,lub agentów.To mój ostatni wpis na tym blogu,nie zamierzam przykładać do tego ręki w żaden sposób.Podejrzewam,że to nie wasza krew się poleje,jak się wam uda,w co jednak szczerze wątpię.Jest tu zdaje się paru którzy rozumieją co się dzieje,nawet ktoś zasygnalizował,źródło inspiracji,pewnych trendów.Mam dziwną pewność,że się wam nie uda.Tym razem.Over.

    Polubienie

    • smok wawelski 25 Maj 2011 o 8:35 am

     Oby ta deklaracja była spełniona Zenobiusz ,
     Dzisiaj Solidarność organizuje masowe protesty w większych miastach .
     Ludzie nie bądźcie bierni ,kto może niech się przyłączy ,niech te jelity taśiemcowe pookrągłostołowe dowiedzą się , co myślą Polacy .

     Te gnidy ,polityczne marionetki nigdy nie oddadzą władzy ,bez przegonienia ścierwa .

     Tylko protesty ,strajki mogą coś pozytywnego wymusić , niech się gnoje zaczną bać o własne d…py .

     Polubienie

   • navajo88 25 Maj 2011 o 2:22 am

    SONO !!!!!!!!!!!!!!! hahahahaha to jest ten wilk????? , a tak się w niej zakochałem !!! hahahahahahaha

    Polubienie

 42. poczytalny 24 Maj 2011 o 9:37 pm

  Rozkrecila sie wasza karuzela,ale to co zawarte w temacie dziwnie pominieto w dyskusji.
  Monitorze !
  W Polsce juz dawno dzialaja grupy ale nie wszyscy moga je dostrzec.
  Jest duzo madrych studentow ale ci pisza na swoich forach.
  Na nic sie zdadza dzialania jednych i tych samych agentow,ktorym tu powierzono sluzbe.
  Pchajcie dalej swoj kierat.

  Jak chcesz to dopusc ten post,moze bladzacym zajasnieje w glowach.
  Uczcie sie dzieci konspiracji.

  Starzy sklerotycy wiedzcie,ze czas wasz przeminal.

  Polubienie

 43. Pingback: 24 maja – informacje « Warszawa informacje

 44. ONZ666 24 Maj 2011 o 10:57 pm

  „…niszczenia wojsk amerykańskich w konfliktach poza granicami (broń ze zubożonym uranem, indoktrynacja)….”
  tu mógł gościu przyjeb*ć z grubej rury i dać o pedalstwie, narkomanii, depresjach, samobójstwach, albo kurw* przynajmniej napisać ITD.

  Polubienie

 45. jowram 24 Maj 2011 o 10:59 pm

  http://www.conchiglia.us/POLSKA/PO_C_Lettere/11.215_PO_PAPA_BENEDETTO_XVI_Vaticano-Sinagoga_02.02.11.pdf

  Conchiglia… pisze do Papieża Benedykta XVI

  JEZUS DO PAPIEŻA BENEDYKTA XVI :
  « WATYKAN-SYNAGOGA » taka sama hipokryzja… wszelkiego rodzaju zgnilizna.
  Obyś miał odwagę sprawować Świętą Władzę… którą ci dałem…
  i odłączyć się od Watykanu… jak Ja odłączyłem się od Synagogi.
  Piotrze Mój… wołam cię… abyś poszedł za Mną tam… dokąd teraz nie chciałbyś pójść… ponieważ znasz po części wielkie tego cierpienie.

  Polubienie

 46. ONZ666 24 Maj 2011 o 11:05 pm

  „…Internet można jednak wykorzystywać indywidualnie – wysyłając np. biuletyn….” z chuj*m się na głowy pozamieniałeś gościu?

  Polubienie

 47. trebor 24 Maj 2011 o 11:06 pm

  Bardzo ciekawy film o wodzie ktora mozna programowac.

  Polubienie

  • trebor 24 Maj 2011 o 11:07 pm

   Pozostale czesci o wodzie:
   http://www.youtube.com/results?search_query=Woda+-+Wielka+Tajemnica+pl&aq=f

   Polubienie

 48. ziarnko prawdy 24 Maj 2011 o 11:16 pm

  Jak wyglada rzeczywista wladza w Polsce!
  http://marucha.wordpress.com/2011/05/24/jak-wyglada-rzeczywista-wladza-w-polsce/

  Polubienie

 49. rabarbarek 24 Maj 2011 o 11:30 pm

  Kolejne tornada nad USA. Oklahoma i Joplin ponownie zagrozone. I co na to FEMA , nic jak zwykle. A dziennikarze na CNN krzycza , „Uciekajcie” . Panika jakby III wojna wybuchla. Mowia , ze mamy do czynienia z „multivortex” czyli w jednym tornado kilka mniejszych. I wiecie jakie wskazowki daja mieszkancom zagrozonych terenow ” zakladajcie helmy , kaski i co sie da na glowy i chowajcie sie do szafy” . To naprawde nie jest wesole , to jest tragiczne , ze po tych wszystkich przygotowaniach do katastrof , jedyna rade jaka dostaja ludzie jest chowanie sie po szafach. Przeciez doskonale wiedza , ze po ostatnim tornado , nawet jedna szafa sie nie ostala.

  Polubienie

  • poczytalny 25 Maj 2011 o 7:53 am

   Pokazali chociaz jedna zniszcona przez tornada rezydencje „nienapasionych” w USA ?
   Dziwne,ze tornada niszcza tylko klase srednia i biedote zamieszkala w „dyktach” !
   A moze „pan bog” jest tez na liscie 100-tu najbogatszych we wszechswiecie i jako bogaty ochrania bogatych, dajac burzace tornada/wiatry na wspolczesnych plebejuszy,poniewaz im zagrazaja i maja na ich bogactwa apetyty ?

   Zastanowcie sie nad tym mlodzi.
   Juz dawno blablano : „biednemu zawsze wiatr w oczy !”

   Ciekawe co sie stanie gdy wszyscy biedni i sredni pierna jednoczesnie, i zrobia taki wiatr,ze bogaczy zawieje az na ksiezyc ???

   Do dziela propagandzisci,bo do wizyty Obamy w Polsce co raz blizej,oby jej tylko nie odwolali .
   A ta bedzie bardzo ciekawa,juz o to postara sie Prezydent RP choc jeszcze nie wszystko dopiete do konca a Obamowa jakos nie chce patzrec na B.Komorowskiego (podobno ma bardzo uwodzicielskie oczy,zreszta jak kazdy p-rezydent).
   Aby o tym poczytac polatajcie sobie po innych forach,zreszta i po czolowkach „lzemediow” az po doktora Rydzyka.

   Wszystkiego dobrego na srodek tygodnia i pozostale dni !

   Polubienie

 50. adio 25 Maj 2011 o 12:09 am

  ale się dzieję w USA
  http://www.kfor.com/news/livestreaming/

  Polubienie

 51. Kasia 25 Maj 2011 o 4:02 am

  Poznaj kim sa Ci komenatorzy ktorzy daja tematy zastepcze np o zmianach na ziemi, wierze itp Internet Trolls – What you should know Must Watch http://www.youtube.com
  Badzmy madrzy ignorujmy tematy zastepcze agentow. Pokazujmy rzeczywistosc i jak ochronic siebie, rodzine i Polske

  Polubienie

  • dr 25 Maj 2011 o 7:58 am

   pytam na powaznie, pisząc tematy zastępcze, jakie masz na myśli – Watykan? 2012? o takie chodzi?

   Polubienie

  • poczytalny 25 Maj 2011 o 10:05 am

   Kasiu !
   Chronic sie to za malo – tak kiedys czynily dzieci chowajac sie po katach gdy grzmial ojciec.
   Dzisiaj narody powinny sie bronic i to natychmiast przed tymi co chca rozwalic ten swiat !
   Powstrzymac ich i zadac taki cios aby nie podniesli sie juz wiecej na tej ziemi.
   Aby przestali niewolic cale panstwa i narody !!!

   Polubienie

  • baba wanda 25 Maj 2011 o 12:01 pm

   Sono????

   Polubienie

 52. rabarbarek 25 Maj 2011 o 5:04 am

  Stare juz przemowienie skierowane do premiera Wielkiej Brytanii i ciagle , niestety , aktualne. Komunistyczny kolchoz[komunistyczny bez przywilejow dla robotnikow=NWO] rozrasta sie coraz bardziej , tylko nikt z rzadzacych nie nazywa rzeczy po imieniu. Ostatnio weszlam z ciakawosci na forum FOXa , na ktorym wypowiadali sie Hiszpanie na temat obecnych rozruchow w Hiszpanii. Tysiace wypowiedzi o tym , ze walcza z bezrobociem , o lepsze warunki zycia itd i nagle jeden post mowil o tym ,ze strona wyglada ciekawie i rzetelnie , ale niestety blokowane sa wszystkie posty , ktore mowia o wielkiej korupcji w rzadzie [ czlowiek chcial wrzucic kilkakrotnie mape korupcji w Hiszpanii] i o socjalistycznym charakterze rzadu , ktory wybrany zostal po bombowym zamachu w madryckim metrze, [false flag] . Wystraszeni Hiszpanie oddali wladze czerwono -rozowym ale o tym nie wolno wspominac. Tak wyglada globalna blokada informacji i tak naprawde niezalezne pozostaja tylko niewielkie blogi i paru odwazych probujacych przebic sie z informacjami na szerszych forach. To co mowil p. Hannan jest aktualne dzisiaj , a posluchac tego powinni przywodcy Grecji, Hiszpanii, USA, Portugalii , Polski i wielu innych krajow . To taka uniwersalna prawda , ktorej panowie swiatowej elity nie zauwazaja. I taka refleksja , kogo my wybieramy na naszych przywodcow [niezaleznie od miejsca zamieszkania]. Czy poza Islandia mozna wskazac na jakis kraj , ktoremu zalezy na dobrobycie spoleczenstwa czy wszyscy jak jeden maz nadaja sie do wymiany???

  Polubienie

 53. Talbot 25 Maj 2011 o 8:01 am

  „Rzeczownik matoł. Synonimy: bałwan, baran, bęcwał, błazen, cep, ciećwierz, ciołek, cymbał, idiota, kapuściana głowa, półgłówek, tępak, tłuk, jełop, osioł” – cytuje słownik „Yanks”, uczestnik dyskusji na forum kibiców Legii Warszawa. I pyta o karalność użycia tych określeń wobec Donalda Tuska: „Czyli za użycie tych wszystkich nieprzyzwoitych słów, nawet za ciećwierza, można otrzymać 500 PLN?”

  Stadionowa atmosfera na cichych z powodu bojkotu dopingu obiektach piłkarskich to coś pomiędzy Monty Pythonem a Pomarańczową Alternatywą. Zakazane zostały mecze wyjazdowe? Wyjazdów nie ma. Są za to wycieczki krajoznawcze i pielgrzymki.

  Więcej: http://niezalezna.pl/10999-donald-organie-twoj-nierzad-wkrotce-ustanie

  Polubienie

 54. pola 25 Maj 2011 o 8:51 am

  Gaz z łupków dla głupków a dla kogo kasa http://tiny.pl/hf9tj

  Polubienie

  • navajo88 25 Maj 2011 o 9:44 am

   Dla navajo!!!!!! hahahahahaha

   Polubienie

 55. trebor 25 Maj 2011 o 8:55 am

  luna :

  trebor nie potrzebnie się unosisz nazywając to co napisałam fantazją. Dla mnie to co napisałeś brzmi równie fantastycznie…. cóż każdy ma prawo mieć własne zdanie.
  Film żadna rewelacja, ba nawet powiem gniot, obejrzałam 4 części i mam dość, choć muszę przyznać ubawiłam się nieźle z cyt. ,,Świadomość jest uświadomieniem sobie bycia świadomym ” ha ha ha
  Daruj, ale nie będę szukać twoich starych komentarzy, ten mi w zupełności wystarczy.
  I jeszcze jedno, mam nadzieję, że w dacie którą podałeś wziąłeś pod uwagę błąd w rachubie naszego czasu i ten drobny szczegół nie popsuje twoich obliczeń. W Biblii wydanej z okazji 1000-lecia PP na końcu jest tabela chronologiczna, gdzie każdy może przeczytać, iż mnich, który dokonał obliczeń na polecenie papieża – od narodzin Jezusa Chrystusa pomylił się o 6-7 lat. Tego błędu nikt do dzisiaj nie poprawił i praktycznie nie bierze się go pod uwagę, czego właśnie d o b i t n y m przykładem jest oczekiwanie i przygotowania do roku 2012 i każdej innej daty opartej na przedchrześcijańskich mitach czy przepowiedniach.
  Każdy, kto umie liczyć dodając do aktualnej daty ( 2011 + 7 = 2018!) 6-7 lat otrzyma wynik, który jest datą większą od 2012! Mamy ok. 2018 rok od narodzin Jezusa Chrystusa i co się dzieje? Jeszcze żyjemy!!! Konsekwencje tego „drobnego błędu” są o wiele większe niż się wydaje! Jest to pułapka oraz manipulacja tych którzy nam to przygotowali…

  Nie zrozumie ten kto nie chce.
  Wybacz nie dam sie sprowokowac do twojego poziomu.

  Polubienie

  • trebor 25 Maj 2011 o 9:11 am

   Kaledarz sumeryjski jest najstarszy z niego wywodza sie pozostale Zydowski,Majow i inne one koncza sie na 2012.Natomiast ten zawarty w filmie opiera sie na zmianach czasu w obrocie ziemi dookola slonca i wlasnej osi.Pochodzi ze znalezionego slupa z ktorego zebrano odbicia 4 stron(tegoz slupa).Dla poszukiwaczy to wlasciwy trop.Zreszta jak bede mial czas to napisze o tym(pod koniec tyg.).I na koniec aby byla jasnosc ani ja ani zaden kaledarz nie twierdzi ,ze bedzie koniec swiata.Jest to koniec pewnych epok.Prosze mi wiec nie wciskac jakiegos wieszczenia takowego.Jesli zginie nasza cywilizacja to bedzie koniec swiata czy tej cywilizacji?Retoryczne pytanie.

   Polubienie

  • luna 25 Maj 2011 o 10:02 am

   Tak, terbor masz rację nie daj się sprowokować do samodzielnego myślenia. Któż śmiałby cię prowokować, ty już przecież wiesz wszystko najlepiej, prawdziwy mędrzec z ciebie. Dalej powtarzaj sobie, że ,,Świadomość jest uświadomieniem sobie bycia świadomym ”. Kształtuj swoją wiedzę filmami z JT, to twoje źródełko oświecenia i poziom, mój na pewno nie.
   Przyjmij człowieku do wiadomości, że niektórzy myślą jeszcze samodzielnie, czego i tobie życzę.

   Polubienie

   • poczytalny 25 Maj 2011 o 10:15 am

    Myslenie a dzialanie to dwie rozne czynnosci/sprawy.
    W dzisejszym swiecie jedni sa od myslenia a drudzy od dzialania.
    Inna sprawa z rozumem u jednych i u drugich.
    Dzialac nakazano tym z rozumem „lzejszym” (mowia,ze glupszym).
    Mysla ci co uwazaja siebie za madrali a w rzczywistosci sa glupsi od osla.

    Osiol stworzenie rozumne gdy sie uprze nie pociagnie do przodu,malo tego pomysli oraz wbrew wszelkiej woli i logice bedzie cofal sie do tylu !

    Polubienie

   • trebor 25 Maj 2011 o 2:40 pm

    ,,Świadomość jest uświadomieniem sobie bycia świadomym ”.Zaprawde powiadam ci nie staraj sie tego zrozumiec bo ci glowa peknie 🙂

    Polubienie

 56. trebor 25 Maj 2011 o 9:38 am

  Annah. :

  Drobinki metali są rozbite na atomy? Ja nie wierzyłabym nikomu na słowo. Czy ktoś robił takie badania? Oczywiście nie chodzi mi o Reicha, bo z problemem smug chemicznych zetknęliśmy się niedawno, a już całkiem świeżutki jest obraz składu takiej chmury.
  Czy ktoś monitoruje teren chroniony przez działko pod kontem obecności metali ze smug?
  Poniżej podajesz tłumaczenie naukowca z Nasa odnośnie orbsów, byłabym bardzo ostrożna w dawaniu wiary organizacji sponsorowanej przez satanistów.

  O orbsach odpisalem tez mojemu oponentowi(jest dalej)powoluje sie na wiele źrodeł za i przeciw nie tylko tym z NASA.Co do badania tych rozpraszanych smug to powiedz mi kto ci takie badania zrobi i ujawni skoro na rozpryskiwanie smug chemicznych ida grube miliardy.W czyim to interesie?

  Polubienie

  • Annah. 25 Maj 2011 o 12:20 pm

   Czyli dajesz wiarę teorii o unieszkodliwiającym wpływie orgonu na wszelkie zanieczyszczenia jakie są w smugach, czy możesz powiedzieć na czym ją opierasz, znasz jakieś prace czy doświadczenia własne?
   Pytam, gdyż w świetle tego co napisałeś wolałabym nie być objęta ochroną działa, gdyż nie ma dowodów że nie ściąga metali które siłą rzeczy muszą opaść po zerwaniu wiązań wody, ale temat znam dość pobieżnie.

   Polubienie

   • trebor 25 Maj 2011 o 2:52 pm

    Dowodem jest lepsze samopoczucie,wiecej energii zyciowej.Wczesniej jak padal deszcz to tworzyla sie biala mętna piana(aluminium).O promieniowaniu radioaktywnym juz pisalem,ze zmiejsza lub neutralizuje.Jak zamontowalem dzialko od razu poczulem powietrze jak znad jeziora,ptaki bardzo polubily okolice dzialka.Kwiady lepiej rosna przy orgonitach.Malo?

    Polubienie

    • Annah. 25 Maj 2011 o 3:13 pm

     Dla mnie są to dowody subiektywne, wiem że rośliny lepiej rosną także po naświetleniu mikrofalami i promieniowaniem rentgenowskim, polscy naukowcy robili takie doświadczenia, a co do zwierząt to moja babcia żyjąca w ich otoczeniu mawiała że należy unikać miejsc w których lubią przebywać koty, są szkodliwe dla ludzi, także nie są to mocne dowody.

     Polubienie

    • trebor 25 Maj 2011 o 6:42 pm

     Tu masz obiektywne dowody naukowe(dlugoletnie).
     Pisalem o nim ale moze przeoczylas.
     http://www.orgonelab.org/

     Polubienie

 57. nowy84 25 Maj 2011 o 10:42 am

  Gallus, film zniesławienie właśnie jest na głównej stronie Wykopu 🙂

  http://www.wykop.pl/link/754695/spor-o-wycieczki-zydow/

  Polubienie

 58. trebor 25 Maj 2011 o 5:57 pm

  Annah. :

  Dla mnie są to dowody subiektywne, wiem że rośliny lepiej rosną także po naświetleniu mikrofalami i promieniowaniem rentgenowskim, polscy naukowcy robili takie doświadczenia, a co do zwierząt to moja babcia żyjąca w ich otoczeniu mawiała że należy unikać miejsc w których lubią przebywać koty, są szkodliwe dla ludzi, także nie są to mocne dowody.

  Wolna wola jest chyba najważniejszym z darow od Boga,kazdy wierzy w co chce.
  Dziekuje za uwage.
  Bez odbioru.

  Polubienie

 59. trebor 25 Maj 2011 o 6:15 pm

  Annah. :

  Dla mnie są to dowody subiektywne, wiem że rośliny lepiej rosną także po naświetleniu mikrofalami i promieniowaniem rentgenowskim, polscy naukowcy robili takie doświadczenia, a co do zwierząt to moja babcia żyjąca w ich otoczeniu mawiała że należy unikać miejsc w których lubią przebywać koty, są szkodliwe dla ludzi, także nie są to mocne dowody.

  Juz pisalem o wplywie orgonu na czlowieka.
  Dodam ,ze leczy raka.
  Chesz dowodow naukowych no to masz:
  http://www.orgonelab.org/research.htm
  To sa w pelni naukowe opracowania dotyczace orgonu,masz tam odnosniki do instytutow ktore sie tym zajmuja.
  Czy ty chcesz specyjalnie torpedowac ten temat czy tez moja osobe?

  Polubienie

  • Annah. 25 Maj 2011 o 7:25 pm

   „Czy ty chcesz specyjalnie torpedowac ten temat czy tez moja osobe?”

   Zadałam to pytanie z ciekawości, gdyż nurtuje mnie od samego początku kiedy poznałam ten temat, ale do dziś nie znam odpowiedzi, niemniej dziękuję za starania i namiar na stronę, będę szukać dalej. Pozdrawiam

   Polubienie

 60. Wizzgaa 26 Maj 2011 o 12:04 pm

  Piękne założenia Monitor ,ale po namyśle stwierdzam ,że nazwa „na dzień dzisiejszy” > GRUPY NIESUBORDYNACJI SPOŁECZNEJ to kontrowersyjny pomysł. Kiedy się to czyta ,najbardziej bije po oczach słowo „niesubordynacja” a ta nie może nasuwać pozytywnych skojarzeń , wręcz przeciwnie > rodzi podejrzenia co do intencji już na wejściu. Dlaczego nie powiedzieć właśnie :GRUPY KONSOLIDACJI SPOŁECZNEJ lub GRUPY INICJATYW NAPRAWCZYCH I.T.P Sensowne nazwanie inicjatyw społecznych to nie jest rzecz bez znaczenia – wbrew pozorom.

  Polubienie