Piekło radiacyjne w reaktorze nr. 1

piekło w reaktorze nr. 1...

Wykres obok pokazuje poziom promieniowania w siwertach na godzinę. Poziom 10 siwertów gwarantuje natychmiastowe obezwładnienie systemu nerwowego i śmierć. Tu promieniowanie przekracza 20-krotnie ten śmiertelny poziom, tak więc żadna istota żywa nie może znaleźć się w pobliżu reaktora. Wzrost promieniowania nastąpił 21 maja, więc wtedy prawdopodobnie doszło do stopienia rdzenia reaktora. Niestety, nie ma na ten temat żadnej nawet wzmianki w mediach – czy tym ludziom wydaje się, że są odporni na promieniowanie? Jeśli nastąpi wybuch, a wszystko na to wskazuje, to naprawdę nie będzie gdzie uciekać, niezależnie od tego czy się jest w Japonii, Ameryce czy Europie.
Potrzebna jest natychmiastowa akcja międzynarodowa z udziałem najlepszych ekspertów. Dr Chris Busby w programie Alexa Jonesa kilka dni temu powiedział , że tak naprawdę to nie widzi rozwiązania, a przyszłość wg. niego wygląda bardzo źle. Mamy do czynienia z katastrofą o wiele gorszą od Czarnobyla, na apokaliptyczną skalę. Politykom nadal się jednak wydaje, że ukrywając fakty nt. Fukushimy będą mogli dłużej bezpiecznie urzędować. Tak nie będzie, bowiem jeśli ludzie zaczną masowo umierać to wtedy nie będzie tłumaczenia.
Jedyne co się możemy dowiedzieć, to opinie internautów na forach dyskusyjnych. Nie wątpię, że wypowiadają się tam profesjonaliści, których głos jest tłumiony przez samobójczych polityków. I tak na godlikeproductions są tego typu komentarze:

Poziom 200 siwertów na godzinę wewnątrz komory ochronnej mamy oczywiście do czynienia ze stopieniem się reaktora, który promieniuje na całą Fukushimę, co nie pozwala pracownikom na uzupełnianie wody w basenach ze zużytym paliwem. Nie ma wątpliwości, że dym, który się unosi z reaktora 4 pochodzi z odsłoniętych prętów paliwowych. Basen w reaktorze nr. 4 wyciekał już wcześniej, przed tymi małymi trzęsieniami ziemi, teraz jednak cały budynek się przechylił.
Jeśli którykolwiek z tych basenów z paliwem wyschnie, to będziemy mieli do czynienia z niewiarygodnym wyciekiem promieniowania na całą północną półkulę.
Jeśli stanie się to we wszystkich sześciu reaktorach, paliwo stanie się”aerozolem” i znajdzie się w atmosferze jako dym. Taka ilość radiacji wystarczy by zabić wszystkich na Pacyfiku, w Kanadzie, USA i prawdopodobnie także w Europie.
Jesteśmy na prostej drodze ku temu scenariuszowi wydarzeń. Mówimy tu więc o powolnej śmierci planety, nie tylko o wypadku nuklearnym.
W chwili należy zrobić wszystko by zapobiec włączeniu się tego dymu do prądów atmosferycznych okrążających glob. Jeśli jest jakaś Siła Wyższa to proszę ją o pomoc tej nieszczęsnej rasie ludzkiej. Obiecuję, że następnym razem postąpią lepiej!
Pozbędą się wszystkich radioaktywnych substancji z Ziemi.
http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1504489/pg9

Z drugiej strony kamery w pobliżu elektrowni rejestrują świergotanie

Radioaktywność jest zabójcza

ptaków, a rząd japoński podnosi limity promieniowania dla dzieci 20-krotnie, co odpowiada dopuszczalnej dawce dla pracownika elektrowni atomowej w Niemczech. Protesty rodziców przed Ministerstwem Edukacji na nic się nie zdadzą, bowiem rząd japoński nie widzi żadnej możliwości wyjścia z tego kryzysu.
A może prawda jest taka, że człowiek może się przyzwyczaić do promieniowania?…

zob. też:

Prośba czytelników o pomoc w tłumaczeniach.
W Polsce media zupełnie milczą na temat tragicznej sytuacji w Fukushimie. Pisanie o zagrożeniu jest politycznie niepoprawne, bowiem szaleńcy w rządzie dostali pewnie odpowiednio w łapy by wprowadzać w Polsce program budowy elektrowni atomowych. Sądzę, że do tego nigdy nie dojdzie, bowiem to co się zacznie dziać doprowadzi ludzi do furii. Niezależnie od tego, należy robić wszystko co w naszej mocy by informować rzetelnie o zagrożeniu ze strony wydobywających się substancji radioaktywnych. Czołowi eksperci Europy i Ameryki, jak dr Chris Busby czy Arnie Gundersen ostrzegają, że ta katastrofa ma wymiar globalny i że żaden kraj nie uniknie skutków.
Na początek proponuję przetłumaczenie rozmowy Alexa Jonesa z dr. Chrisem Busby i tekstu CAN YOU BUST THIS? FUKUSHIMA NUCLEAR! (http://chemtruth.ning.com/profiles/blogs/japan-update?xg_source=activity)
Oferty tłumaczeń powinny być ustalane na forum dyskusyjnym jak np.
„podejmuję się tłumaczenia takiego a takiego tekstu” – żeby się nie dublować
Reklamy