Piekło radiacyjne w reaktorze nr. 1

piekło w reaktorze nr. 1...

Wykres obok pokazuje poziom promieniowania w siwertach na godzinę. Poziom 10 siwertów gwarantuje natychmiastowe obezwładnienie systemu nerwowego i śmierć. Tu promieniowanie przekracza 20-krotnie ten śmiertelny poziom, tak więc żadna istota żywa nie może znaleźć się w pobliżu reaktora. Wzrost promieniowania nastąpił 21 maja, więc wtedy prawdopodobnie doszło do stopienia rdzenia reaktora. Niestety, nie ma na ten temat żadnej nawet wzmianki w mediach – czy tym ludziom wydaje się, że są odporni na promieniowanie? Jeśli nastąpi wybuch, a wszystko na to wskazuje, to naprawdę nie będzie gdzie uciekać, niezależnie od tego czy się jest w Japonii, Ameryce czy Europie.
Potrzebna jest natychmiastowa akcja międzynarodowa z udziałem najlepszych ekspertów. Dr Chris Busby w programie Alexa Jonesa kilka dni temu powiedział , że tak naprawdę to nie widzi rozwiązania, a przyszłość wg. niego wygląda bardzo źle. Mamy do czynienia z katastrofą o wiele gorszą od Czarnobyla, na apokaliptyczną skalę. Politykom nadal się jednak wydaje, że ukrywając fakty nt. Fukushimy będą mogli dłużej bezpiecznie urzędować. Tak nie będzie, bowiem jeśli ludzie zaczną masowo umierać to wtedy nie będzie tłumaczenia.
Jedyne co się możemy dowiedzieć, to opinie internautów na forach dyskusyjnych. Nie wątpię, że wypowiadają się tam profesjonaliści, których głos jest tłumiony przez samobójczych polityków. I tak na godlikeproductions są tego typu komentarze:

Poziom 200 siwertów na godzinę wewnątrz komory ochronnej mamy oczywiście do czynienia ze stopieniem się reaktora, który promieniuje na całą Fukushimę, co nie pozwala pracownikom na uzupełnianie wody w basenach ze zużytym paliwem. Nie ma wątpliwości, że dym, który się unosi z reaktora 4 pochodzi z odsłoniętych prętów paliwowych. Basen w reaktorze nr. 4 wyciekał już wcześniej, przed tymi małymi trzęsieniami ziemi, teraz jednak cały budynek się przechylił.
Jeśli którykolwiek z tych basenów z paliwem wyschnie, to będziemy mieli do czynienia z niewiarygodnym wyciekiem promieniowania na całą północną półkulę.
Jeśli stanie się to we wszystkich sześciu reaktorach, paliwo stanie się”aerozolem” i znajdzie się w atmosferze jako dym. Taka ilość radiacji wystarczy by zabić wszystkich na Pacyfiku, w Kanadzie, USA i prawdopodobnie także w Europie.
Jesteśmy na prostej drodze ku temu scenariuszowi wydarzeń. Mówimy tu więc o powolnej śmierci planety, nie tylko o wypadku nuklearnym.
W chwili należy zrobić wszystko by zapobiec włączeniu się tego dymu do prądów atmosferycznych okrążających glob. Jeśli jest jakaś Siła Wyższa to proszę ją o pomoc tej nieszczęsnej rasie ludzkiej. Obiecuję, że następnym razem postąpią lepiej!
Pozbędą się wszystkich radioaktywnych substancji z Ziemi.
http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1504489/pg9

Z drugiej strony kamery w pobliżu elektrowni rejestrują świergotanie

Radioaktywność jest zabójcza

ptaków, a rząd japoński podnosi limity promieniowania dla dzieci 20-krotnie, co odpowiada dopuszczalnej dawce dla pracownika elektrowni atomowej w Niemczech. Protesty rodziców przed Ministerstwem Edukacji na nic się nie zdadzą, bowiem rząd japoński nie widzi żadnej możliwości wyjścia z tego kryzysu.
A może prawda jest taka, że człowiek może się przyzwyczaić do promieniowania?…

zob. też:

Prośba czytelników o pomoc w tłumaczeniach.
W Polsce media zupełnie milczą na temat tragicznej sytuacji w Fukushimie. Pisanie o zagrożeniu jest politycznie niepoprawne, bowiem szaleńcy w rządzie dostali pewnie odpowiednio w łapy by wprowadzać w Polsce program budowy elektrowni atomowych. Sądzę, że do tego nigdy nie dojdzie, bowiem to co się zacznie dziać doprowadzi ludzi do furii. Niezależnie od tego, należy robić wszystko co w naszej mocy by informować rzetelnie o zagrożeniu ze strony wydobywających się substancji radioaktywnych. Czołowi eksperci Europy i Ameryki, jak dr Chris Busby czy Arnie Gundersen ostrzegają, że ta katastrofa ma wymiar globalny i że żaden kraj nie uniknie skutków.
Na początek proponuję przetłumaczenie rozmowy Alexa Jonesa z dr. Chrisem Busby i tekstu CAN YOU BUST THIS? FUKUSHIMA NUCLEAR! (http://chemtruth.ning.com/profiles/blogs/japan-update?xg_source=activity)
Oferty tłumaczeń powinny być ustalane na forum dyskusyjnym jak np.
„podejmuję się tłumaczenia takiego a takiego tekstu” – żeby się nie dublować
Reklamy

154 responses to “Piekło radiacyjne w reaktorze nr. 1

 1. dr 25 Maj 2011 o 10:05 am

  Próba identyfikacji apokaliptycznej Bestii:

  http://chomikuj.pl/TheNWOChannel/Identyfikacja+Apokaliptycznej+Bestii+interpretacja

  • INNYbrzeg 25 Maj 2011 o 1:18 pm

   http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/337230,rzad-tuska-czysci-fora-internetowe.html

   Decyzja zapadła. Rząd Tuska wyczyści fora w internecie
   Rada Ministrów ustalić jasne zasady blokowania i usuwania nielegalnych treści w internecie za pomocą specjalnego rozporządzenia. Dzięki temu, że nowe przepisy nie będą zapisane w ustawie, łatwo będzie można je dopasowywać do realiów.
   Tylko do jednego z większych portali w kwietniu tego roku napłynęło ponad 17 tysięcy skarg na obraźliwe czy łamiące prawa autorskie wpisy internautów. Do tej pory prawo nie regulowało, jak konkretnie dostawcy mają odpowiadać na podobne skargi, tylko ogólnie opisywało: serwis internetowy jest zwolniony z odpowiedzialności za treść komentarzy, linków czy innych form publikacji do momentu otrzymania informacji o tym, że taki wpis łamie przepisy.
   Nowelizacja ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną ma uregulować zasady, na jakich takie treści będą blokowane.
   Prywatna wojna Sikorskiego
   Wokół obraźliwych i nielegalnych wpisów w sieci robi się coraz goręcej. Po tym jak Radosław Sikorski skierował pozwy przeciwko portalom „Faktu” i „Pulsu Biznesu” Rieger Axel Springer oraz Wprost zdecydowały o całkowitym zablokowaniu forów. Kilka dni temu zaś funkcjonariusze ABW weszli do mieszkania internauty prowadzącego krytykującą prezydenta stronę Antykomor.pl.
   Nowelizacja ustawy kończy z anonimowymi skargami oraz wprowadza konkretne terminy na ich rozpatrzenie, odpowiedź i podjęcie dalszych kroków przez serwis i internautów. Jak dowiedział się „DGP”, w ostatniej chwili zapadła decyzja, aby przepisy dotyczące blokowania treści opisać nie w samej ustawie, tylko specjalnym rozporządzeniu MSWiA. Dzięki temu będzie można je łatwiej zmieniać i dopasowywać do potrzeb rynku.
   Dobra wola moderatora
   – Treści, co do których
   cd w linku

   • siedem 25 Maj 2011 o 3:23 pm

    ta wiadomosc blya opublikowana w kwietniu,ale uwazam,ze jest na tyle istotna,ze kazdy powinnien to jeszcze raz przeczytac…”Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu politycznego z Europy i USA, odpowiedzialnych za sukcesy m.in. prezydentów Obamy i Sarkozy’ego oraz kanclerz Merkel, ustaliła “Rzeczpospolita”.

    Chodziło o to, by pomogli Platformie w opracowaniu strategii przed wyborami parlamentarnymi. Jako że w tej kampanii nie będzie można korzystać z billboardów i spotów telewizyjnych, zostali poproszeni o przedstawienie nowych sposobów dotarcia do wyborców.

    Po pierwsze, musimy sobie odpowiedzieć na pytanie jacy są wasi wyborcy, dociekali eksperci. – Rozczarowani i wściekli, miał odpowiedzieć jeden z polityków PO. – No to musicie wszystko zwalić na Kaczyńskiego. Powtarzajcie, że opozycja rzuca wam kłody pod nogi, doradzali spece od public relations.

    Sugerowali też m.in. lepsze wykorzystanie możliwości jakie daje Internet, zachęcali do kampanii “door to door”, podczas której partyjni aktywiści chodzą od drzwi do drzwi, radzili by rząd do wzmocnienia wizerunku wykorzystał majową wizytę prezydenta Baracka Obamy w Polsce.

    Jak wynika z informacji “Rzeczpospolitej” europosłowie Platformy dotarli do zachodnich ekspertów dzięki kontaktom w Europejskiej Partii Ludowej, do której PO należy w Parlamencie Europejskim.
    http://www.sekretyameryki.com/?p=6161

   • monitorpolski 25 Maj 2011 o 6:33 pm

    Klasyczne zagranie w stylu terrorystów globalnych. Stworzyć problem, a potem podać „rozwiązanie” i je realizować. Najpierw płatni agenci robili te obraźliwe wpisy – dowodem na to, żę to byli agenci jest to jak starannie je podliczono!
    Teraz podali nam rozwiązanie, że to rzekomo Sikorski itd. A Sikorski jedynie wykonuje rolę katalizatora.
    Czy sądzicie, że ktokolwiek zakazami potrafił przekonać naród do milczenia? A szczególnie Polaków?!

 2. oz 25 Maj 2011 o 10:11 am

  ktoś obliczył gdzie będzie na ziemi ,,ostatni brzeg,,?

  • INNYbrzeg 25 Maj 2011 o 11:19 am

   USA inwestuje w polskie złoża gazu łupkowego? Chcą pomóc czy zrobić sobie poligon doświadczalny?
   Oczywiście USA nie zrobi nic dla nas za darmo. Pytanie jaką cenę będziemy musieli zapłacić za ich „pomoc”? Czy Polska stanie się poligonem doświadczalnym gdzie testowane będą technologie wydobycia gazu łupkowego? Amerykanie już sprzedali nam stare F16 bo nie mieli u siebie miejsca na złom. Co będzie dalej? Nadal mamy wizy do USA pomimo naszego udziału w Afganistanie i naszej polityki proamerykańskiej. A Obama nawet na pogrzeb naszego prezydenta nie chciał przylecieć. Podcieramy tyłki amerykanom a w zamian dostajemy wiecie co.

   „Setki milionów dolarów, jakie zainwestują w Polsce amerykańskie koncerny, dadzą nam dużo większe gwarancje bezpieczeństwa niż wędrująca po kraju bateria rakiet Patriot czy kilka amerykańskich F-16 – pisze „Dziennik Gazeta Prawna”. Jeśli umiejętnie rozegramy kartę gazu łupkowego, USA mogą objąć nas parasolem ochronnym przed próbami storpedowania szybkiego uruchomienia eksploatacji naszych złóż – akcentuje gazeta.
   Rozpoczęcie eksploatacji największych w Europie złóż gazu łupkowego, jakimi dysponujemy naruszy interesy największych państw Unii Europejskiej (zwłaszcza Niemiec) oraz Rosji. Szansą dla nas i początkiem nowego etapu polityki w tej sprawie jest piątkowa wizyta prezydenta Baracka Obamy w Warszawie.Amerykanom zależy, by w Polsce przeprowadzić proces wydobywania gazu łupkowego nieszkodliwy dla środowiska. To byłby model postępowania w innych krajach – mówi „DGP” Henryk Jacek Jezierski, główny geolog kraju. Tyle, że by móc liczyć na pomoc Amerykanów, Polacy muszą jak najszybciej przejść od poszukiwań do eksploatacji złóż – przestrzega dziennik.”

   Więcej: http://www.rmf24.pl/ekonomia/news-gaz-lupkowy-laczy-nas-bardziej-z-usa,nId,341906

   • Sylu 25 Maj 2011 o 2:15 pm

    Co bedziemy mieli z gazu lupkowego polecam film, GASLAND!!
    http://www.filmy-dokumentalne.pl/gasland-napisy-pl.html

    • ramires 25 Maj 2011 o 9:18 pm

     To samo co ma naród Iracki ze swojej ropy…!

   • Tomi 25 Maj 2011 o 6:10 pm

    stare F-16?
    zastanów się człowieku co piszesz, ewentualnie troszkę poczytaj i dopiero zabierz się za pisanie. Z tego co mi wiadomo to nasz kraj zakupił najnowsze modele F-16, a konkretnie model block 52+. Jest to najnowocześniejsza wersja myśliwca F-16, obok nas taki sprzęt posiadają Turcja i Grecja.

    • F16złom 25 Maj 2011 o 6:55 pm

     http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/skladnica-latajacego-zlomu
     http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4864140.html
     to tylko 2 z wielu linków i art. na temat tego złomu – kto ile zarobiła na tych zakupach – też można znaleźć. O tym że trzeba odkurzaczami odkurzać płyty lotnisk bo silniki zasysają pyły z lotniska i ulegają ciągłym uszkodzeniom – też nie wiesz ? Widać że nie zadałeś sobie nawet trudu rozmowy z ludźmi z branży, z wojskowymi, z finansistami albo tzw ustawiaczami tych umów – jak chazaria robi interesy za które muszą płacić podatnicy – nie tylko polscy…

    • mc 25 Maj 2011 o 6:57 pm

     biedna turcja i grecja, niestety nasze f16 nawet nie lataja bo ciagle sa w naprawie a w dodatku co zime maja problem z… myszami, tak tak wlasnie z myszami ktore przegryzaja kable w samolotach podczas ich stacjonowania w hangarach.. buhahaha

    • Wojwit 26 Maj 2011 o 6:47 pm

     Proponuję przygotować i przeszkolić w ramach jednostki „GROM” kompanię ochrony lotniska złożoną z kotów bojowych… Może amerykańska tarcza antyrakietowa jest uczulona dajmy na to na komary albo meszki.

   • gasland 26 Maj 2011 o 1:23 am

  • INNYbrzeg 25 Maj 2011 o 11:21 am

   Kraje UE porozumiały się w sprawie trybu testów bezpieczeństwa europejskich elektrowni jądrowych
   To jak widać poważny problem. Nic chodzi tylko o niszczycielskie siły natury ale także o fakt, że mało która elektrownia atomowa jest odporna na atak z użyciem samolotu (jeżeli w ogóle jest taka). Już po WTC 11.09 rządy wielu krajów powinny były zweryfikować swoją politykę energetyczną z użyciem elektrowni jądrowych oraz kwesti ich zabezpieczenia przed ewentualnym atakiem terrorystycznym.
   „Kraje Unii Europejskiej porozumiały się we wtorek w sprawie trybu testów bezpieczeństwa elektrowni jądrowych w UE w sytuacji katastrof naturalnych i spowodowanych przez człowieka – poinformowały źródła dyplomatyczne, na które powołuje się agencja AFP.Unijny komisarz ds. energii Guenther Oettinger poparł porozumienie i zapowiedział konferencję prasową w tej sprawie na środę na godz. 11.30 czasu polskiego w Brukseli.
   Kompromis zawarty przez Europejską Grupę Organów Regulacyjnych (ENSREG), w której zasiadają przedstawiciele 27 krajowych instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo jądrowe, rozdziela bezpieczeństwo elektrowni jądrowych w obliczu zagrożenia katastrofą lub wypadkiem oraz ich bezpieczeństwo, gdy chodzi o akty terrorystyczne lub sabotaż. UE sprawdzi swoje elektrownie
   Porozumienie przewiduje bardzo zaawansowane testy bezpieczeństwa w celu zbadania wytrzymałości unijnych elektrowni jądrowych zarówno na katastrofy naturalne, takie jak trzęsienia ziemi i powodzie, jak i „konsekwencje wszelkich nieszczęśliwych zdarzeń spowodowanych przez człowieka lub inny czynnik naturalny” – poinformowały źródła dyplomatyczne.
   ENSREG we współpracy z Komisją Europejską jest odpowiedzialna za przygotowanie kryteriów do testów wytrzymałościowych unijnych elektrowni jądrowych. Punktem zapalnym było włączenie do kryteriów – poza kataklizmami naturalnymi – katastrof samolotów i zamachów terrorystycznych z użyciem samolotów.”

   Więcej: http://www.tvn24.pl/12691,1704278,0,1,wiedza–co-zrobia-w-razie-katastrofy-jadrowej,wiadomosc.html

   • INNYbrzeg 25 Maj 2011 o 1:44 pm

    Wybuch w rafinerii podczas wizyty prezedenta
    „Co najmniej jedna osoba zginęła a ponad dwadzieścia zostało rannych w eksplozji w rafinerii w Abadanie, na południowym zachodzie Iranu. Do wybuchu doszło w momencie, kiedy na terenie zakładu przebywał prezydent kraju Mahmud Ahmadineżad. Ahmadineżadowi nic się nie stało. Zgodnie z planem wygłosił przemówienie podczas pokazywanej na żywo przez państwową telewizję uroczystości otwarcia kolejnego etapu modernizacji rafinerii. Przyczyną wybuchu – jak podały irańskie media – był wyciek gazu. Zakład w Abadanie wytwarza benzynę głównie na krajowe potrzeby.”

    Więcej: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-wybuch-w-rafinerii-w-iranie-podczas-wizyty-ahmadinezada,nId,341672

  • INNYbrzeg 25 Maj 2011 o 2:14 pm

 3. Cupak 25 Maj 2011 o 10:12 am

  Ja się tylko zastanawiam teraz czy to, że w 2011 półkule północną pokryje skażenie nuklearne to są słowa Baby Wangi czy Iluminatów, którzy się pod nią podszyli, bo wszystko wskazuje, że to co tak kobieta mówiła zaczyna się sprawdzać.

  • Taka prawda 25 Maj 2011 o 10:34 am

   To 2, większość słow przypisywanych jasnowidzom to dzieła Iluminatów. Z Nostradamusem i 2 wieżami podobnie pojeżdzali.

   • sebecxs 25 Maj 2011 o 1:28 pm

    …ja się zastanawiam też nad Jackowskim, czy on nie z mossadu…

    • marek 25 Maj 2011 o 1:44 pm

     Całkiem możliwe z tym Jackowskim. Fundacyjka która z nim współpracuje nie potrafi zrozumieć że coś dziwnego stało się 9/11 w NY. Trzy budynki zawaliły się swobodnie itd. a o ufo mówi cały czas.

    • MamyPojechane... 25 Maj 2011 o 6:05 pm

     Jackowski mial wizyte smutnych panow podczas ktorej rozmawiali o przyszlosci jego corki ,tak przynajmniej slyszalem…

 4. ex 25 Maj 2011 o 10:14 am

  skurwiele !!!
  podniesienie normy 20 x oznacza zgodę na śmierć ok. 150 tysięcy dzieci w całej Japonii.

  Założyłem 25 % populacji w wieku 0-19 lat
  Wyliczenie opieram na :
  http://www.infowars.com/outrage-as-japan-lifts-radiation-limit-for-kids/

  According to Nobel Prize-winning group Physicians for Social Responsibility, the new limits mean exposed children now have a one-in-200 risk of getting cancer, compared with a one-in-500 risk for adults.

  • INNYbrzeg 25 Maj 2011 o 3:36 pm

   http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-fukushima-daiichi-rosnie-temperatura-w-basenie-ze-zuzytym-paliwem-nuklearnym

   W Fukushima Daiichi rośnie temperatura w basenie ze zużytym paliwem nuklearnym
   admin, pon., 2011-04-25 12:26
   Operator uszkodzonej elektrowni Fukushima Daiichi z uwagą monitoruje sytuację w obrębie basenu nr4 w którym składowane jest najwięcej zużytych prętów paliwowych. Temperatura wody ciągle rośnie mimo dostarczania wody schładzającej basen.
   Tokyo Electric Power Company, TEPCO, poinformowało, że w dniu dzisiejszym wpompowano do basenu 4 ponad 210 ton wody. Wczoraj wieczorem odkryto, że temperatura w basenie rośnie i osiąga już 81 stopni Celsjusza.
   Wcześniej ograniczono ilość chłodziwa do 70 ton dziennie tak aby nie obciążać wagą basenu i tak nadszarpniętej w wybuchu wodoru konstrukcji reaktora nr 4. W piątek, TEPCO odkryło, że temperatura w basenie sięga 91 stopni I postanowiono mimo ryzyka, że należy zwiększyć ilość pompowanej wody dwu a nawet trzykrotnie.
   TEPCO poinformowało, że woda w basenie w sobotę spadła po tej operacji do 66 stopni C ale ponownie wzrosła do 81 stopni.
   Operator elektrowni powiedział, że poziom wody w basenie był o 2,5 metra niższy niż normalnie po wtłoczeniu w niedziele 165 ton wody. Bardzo dokładnie monitorowany jest poziom wody tak aby uniknąć kolejny kłopotów.
   Basen numer 4 na zużyte paliwo zawiera 1 535 prętów paliwowych, najwięcej z wszystkich w kompleksie.

 5. smok wawelski 25 Maj 2011 o 10:15 am

  NIEWIARYGODNE ! Wczoraj Monitor zachęcałeś ludzi do tworzenia obywatelskich grup niesubordynacji , DZISIAJ ,KIEDY SOLIDARNOŚĆ ORGANIZUJE PROTESTY W CAŁEJ POLSCE , nawet zdaniem o tym nie wspominasz ? Dlaczego ,kiedy jest realna szansa w dużej grupie wyrazić swój protest przeciwko bandyckiej działalności marionetek politycznych TY MILCZYSZ ??? O co tu naprawdę chodzi ???

  • ex 25 Maj 2011 o 10:26 am

   Smoku ,
   chyba nie wiesz o co tu chodzi. Solidarność wzywa do poparcia PIS, którego głównym zadaniem jest pozbawienie Polski wszelkiej formy państwowości i instalację gruntu pod nowy israel. Zadanie to wykonał perfekcyjnie mamiąc nas patriotyzmem.

   PO wykonuje zadanie likwidacji gospodarczej, deaktywacji społecznej . To działanie nie byłoby możliwe gdyby nie grunt prawny przygotowany przez PIS.

   PIS-owcy -jeśli będzie dane im nowe zadanie – będą musieli zmusić nas ( wszystkimi !!!!!!!! metodami ) do zaakceptowania roli niewolników w nowym J-landzie.

   KROPKA !!!!

   • luna 25 Maj 2011 o 12:09 pm

    W moim mieście manifestacja odbywa się przeciwko braku reakcji rządu na wysokie ceny, bezrobocie oraz w celu podniesienia płacy minimalnej i zmniejszenia akcyzy na paliwa.Hasłem przewodnim manifestacji jest „POLITYKA WASZA , BIEDA NASZA” .

    Nikt u nas nie wzywał do poparcia pis !!!

  • monitorpolski 25 Maj 2011 o 10:30 am

   Smok, a może ty byś założył bloga, równocześnie pracował, chodził po sądach, nagrywał i montował relacje i jeszcze próbował zarobić na życie. Twój wpis świadczy o tym, że dla kogoś pracujesz by mnie zdyskredytować. Pisz co chcesz o protestach – po to jest forum dyskusyjne.
   Co nam z protestów, jeśli pójdzie chmura radiacyjna, jedna, druga, trzecia i za kilka lat nas nie będzie?!

   • smok wawelski 25 Maj 2011 o 12:27 pm

    Jako jedyny na tym blogu ,wspomniałem wczoraj o dzisiejszych protestach i zachęcałem się do przyłączenia . Była szansa to nagłośnić ,dać wzmiankę ,ale tego nie uczyniłeś ,a zarzucanie mi ,że dla ,,kogoś” pracuję to kuriozum.

    W Grecji ludzie mają chęci i odwagę
    w Hiszpanii też , Tylko Polak bezczynnie jak baran daje się prowadzić od golenia do kolejnego golenia .
    Potulne durnie zasługują na swój niewolniczy los ,skoro mając możliwość protestu tego nie czynią .

    O czym w ogóle mowa Monitor , po co w ogóle działać ,domagać się sprawiedliwości,protestować przeciw złodziejom skoro w Ziemię może pie…dolnąć asteroida ….?

    Przykro to mi stwierdzić ,ale dzisiejsze młode pokolenie i pokolenie ich rodziców ,dzisiejsi 40-50 latkowie są już bezpowrotnie
    ograbione i zniewolone .
    Dziadkowie niedługo pomrą ,a przy takiej biernej postawie jaką dziś reprezentujecie nie miejcie pretensji ,że pozwoliliście stworzyć z Polski obóz koncentracyjny dla siebie i przyszłych pokoleń .

    WSTYD I HAŃBA !!!

    • katerina404 25 Maj 2011 o 3:14 pm

     smoku ale co z tego jak wyjdziemy na ulicę, jak oni nas pałami i gazem potraktują, najbardziej aktywnych albo nawet wybiorczo do więzień dadzą albo do psychiatryków w imię litery prawa. Z czym ty chcesz na nich iść z łukiem i strzałą, czy z pyskiem. Ja odnoszę wrażenie, ze już nic nie da sie zrobić. Jedynie czekać na Bożą ingerencję. Tylko Bóg może ich zniszczyć.

    • katerina404 25 Maj 2011 o 3:16 pm

     A gdzie te dzisiejsze protesty się odbywają? Ja nic nie słyszałam. Gdzie o tym pisano?

    • monitorpolski 25 Maj 2011 o 6:30 pm

     Masz rację, ale jeszcze raz powiem – nie jestem w stanie wszystkich tematów poruszyć. Wczoraj był młyn z Chołdą, na blogu puściłem artykuł o niesubordynacji, przecież można było wyjść z apelem o wzięcie udziału w protestach. Ja się już nałaziłem po wszelkich demonstracjach i uważam, że jedyny dobry ich skutek to kontakty z ludźmi.

   • trebor 25 Maj 2011 o 3:19 pm

    Tak tak to naprawde nie smok wawelski tylko szmok diabelski 🙂

 6. Lutek 25 Maj 2011 o 10:21 am

  Jeszcze jeden link do wideo (podobno) na żywo:

  Tak sobie myślę, że gdyby było trzeba ewakuować Europę i Amerykę Północną na półkulę południową to byłoby to do wykonania w czasie, powiedzmy, miesiąca lub kilku. Gorzej z Azją, bo azjatów jest więcej. Tylko kto miałby to zrobić, kto miałby nas przyjąć, gdzie i czy nie byłaby to dobra okazja do depopulacji?

  • sebecxs 25 Maj 2011 o 10:54 am

   …cwaniaczki już dawno wyewakuowali do Autralii…

   • marek 25 Maj 2011 o 1:47 pm

    Rodzinka Bushów chyba ma sporą posiadłość w Urugwaju, jak się nie mylę.

  • Kuba 25 Maj 2011 o 3:35 pm

   miesiaca? Hmmmm… opisz jak to widzisz i pomysl o przepustowosci materii :]
   Czekam

 7. navajo88 25 Maj 2011 o 10:41 am

  Lutek to jest NIEREALNE!!!!!!!!!!!!!!!!!! ,tam też żyją ludzie i co myślisz że bez walki nas wpuszczą !!!!!!hahahahahaha naiwny jesteś ,a zresztą jak wystąpi skażenie na taką skalę to wszeńdzie beńdziemy mieli drugi brzeg !!!! i tyle ,pozdrawiam J.M.H

  • monitorpolski 25 Maj 2011 o 6:27 pm

   No i jeszcze przecież chodzi o ukaranie „niewiernych”. Dekapitacja mil-ionów (-ardów) wyroki w „Sądzie” jerozolimskim itp, itd. Ci satanistyczni psychole faktycznie do tego dążą, mówił o tym wielokrotnie pastor Ted Pike. Wiele z tego co mówił kilka lat temu się sprawdza. Dzięki temu człowiekowi w dużym stopniu w USA jest nadal wolność słowa. http://www.truthtellers.org

 8. galluss 25 Maj 2011 o 10:51 am

  radziłbym nie śmiać się i brac poważnie zagrożenie, znam ludzi z green peace, i chłopaki mówią mi to samo co doktor Piotr Bein, to depopulacja

  robią was w konia na każdym możliwym kroku, we FUKUSHIMIE będzie dopiero wybuch brudnej bomby,
  albo już teraz wylogujecie się z chorego systemu społecznego i nakupujecie puszek, wody butelkowanej albo zginiecie

  jutro idę na kolejne spotkanie z ludzmi z green peace i będziemy omawiać kwestie fukushimy i masoneri Warszawskiej
  ================================================
  pogadaj o Legii – tam się dokonuje decyzji…. Nie mówię o piłkarzach.

  • nowy84 25 Maj 2011 o 3:15 pm

   a co nam z puszek, wody jak pluton czy inne śmieci z fukushimy już nas powoli pożerają??

  • katerina404 25 Maj 2011 o 3:53 pm

   gallus jak wrócisz ze spotkania to daj znać i uchyl troochę rąbka tajemnicy. Człowieku robisz bardzo dużo dla ludzkosci, oby Bóg miał Ciebie w swojej opiece. Robisz chłopie kawał dobrej roboty.

  • DavidIckeFan 25 Maj 2011 o 4:28 pm

   Na ile set tysięcy lat zrobisz te zapasy? I gdzie będziesz żyć w tym czasie? Jeśli chcesz przeżyć, to sprawa jest prosta: bilet i leć do Australii. Tylko, że tam też mogą odpalić jakąś elektrownię.

   Skąd te dane we wpisie skoro jest całkowita blokada informacji? Jest układ z WHO, że w sytuacji zagrożenia radiacyjnego, kiedy nie można nic zrobić, to nie podaje się wtedy informacji. Dokładnie tak teraz mamy.

   Jak tylko zobaczyłem ten schemat w akcji, chodzi o ten sam schemat, który zastosowali w przypadku WTC – wysadzenie pod pretekstem zawalenia pod wpływem uderzenia samolotów (pomijając już czy tam były te samoloty, czy ich holograficzna reprezentacja), to stwierdziłem, że całą tą elektrownie powinni od razu zakopać pod ziemię!!! Tutaj mięliśmy wysadzenie pod pretekstem trzęsienia ziemi. To co się stało w Japonii, nie mogło się stać od trzęsienia, tak samo jak WTC nie mogło się rozsypać od uderzenia samolotów.

   Dla mnie cała ta sprawa mocno śmierdzi. Albo CLOR kłamie, albo to skażenie rzędu kilku mili bekereli, które mięliśmy nie pochodziło z Japonii tylko np. odpalili jakąś bombę w Libii albo rozpylili to w chemtrails. Podobno przynajmniej jeden reaktor cały czas fajczy się do atmosfery a radioaktywność nad Polską znikoma. Czyli co jeden pióropusz dotarł a reszta nie dociera?! Chyba, że wszystko wywaliło na jeden raz. Tymczasem radujmy się albowiem PAA oświadczyła, że nie będzie wydawać komunikatów o sytuacji w Japonii ponieważ sytuacja jest stabilna HURAAA!!!

   • siedem 25 Maj 2011 o 6:16 pm

    co do chemitrails,zauwazylam,ze od okolo 6 dni (do wczoraj )rozpylali to swinstwo przez caly dzien w kazdym zakatku kraju( wiem bo jestem duzo w drodze).zamiast dwoch latalo ich az piec.jakby sie z czyms spieszyli.smugi byly olbrzymie i widoczne caly dzien.a dzisiaj te smugi poprosu znikaly po krotkim czasie.i to napawno nie byly contrails.dzis mamy ladna pogode i niebo bez chmur.niesadze,ze to moze byc powodem znikania tych smug.

    • rambo8 25 Maj 2011 o 7:22 pm

     A u mnie ktoś ma działko orgonowe
     i widać po niebie że działa.
     Smugi sie ucinają albo jak ktoś wczoraj
     pisał tworzą baranki które znikają.

    • Sylu 25 Maj 2011 o 8:50 pm

     7 , a jaki jest kierunek wiatru i jaka predkosc, to bardzo wazne oni nie pyla byle jak. Nad Irlandia to pylenie jest kiedy wieje polodniowy i zachodni, nigdy jak polnocny i wschodni oraz kiedy jest silny wiatr. Dzis jest zachodni-polnocno-zachodni i predkosc 45km/h w porywach do 65/70km/h, rano nie zostawiali nic, ale teraz to nic nie widac takie chmury.

    • ama12 25 Maj 2011 o 9:32 pm

     U mnie dokładnie tak samo. jeszcze do wczoraj te smugi szybko robiły sie strasznie szerokie a niebo całe popielate. Dzis ich malutko i jakieś takie dziwne. Moze to zależy co wypuszczają…

    • er 25 Maj 2011 o 10:51 pm

     W ostanią sobotę nad Bielskiem latał w kółko mały samolocik i coś spuszczał. Nie był to dym ze świec dymnych.

   • sebecxs 25 Maj 2011 o 9:40 pm

    …ja pisałem mejle do CLOR , ale upokajali…również ostrzegałem, że zostaną rozliczeni…. na mejla z zapytaniem: Jeżeli się okaże, że kłamaliście, gdzie zamierzacie się schować przed ludźmi, w Izraelu? …. nie odpowiedzieli, UMCS też nie… choć na początku dowcipkowali w korespondencji…

    • hej 25 Maj 2011 o 11:20 pm

     a może oni pisali z israel ?
     🙂

 9. rastafaraj 25 Maj 2011 o 11:03 am

  Problem jest taki że elektrownie atomowe nie wybuchają i po tym nonsensie nie wiem czy jest sens dalej czytać ten wpis…A nóż wszystko jest bzdurą?

  • monitorpolski 25 Maj 2011 o 11:31 am

   Widzę, że boisz się przyjąć takiej ewentualności do wiadomości. O tym, że elektrownie mogą wybuchnąć mówili eksperci wielokrotnie, co więcej ten rzekomy wybuch wodoru mógł być wybuchem nuklearnym. Nikt tu nie mówi o wybuchu bomby atomowej, bowiem reakcje nuklearne zachodzące w paliwie są o wiele powolniejsze niż w bombie. Chodzi jednak o to, że taka eksplozja może uwolnić substancje szalenie radioaktywne i toksyczne jak pluton. Brudna bomba na wielką skalę.

   • rastafaraj 25 Maj 2011 o 12:31 pm

    Cześć, chodzi o sprecyzowanie „wybuch”. Teraz czekać mam na wybuch atomowy czy jak? A wiemy że do niego nie dojdzie, „więc Monitor straszył”. Teraz wszystko jasne. Wybuch – uwolnienie syfu radioaktywnego.
    Zapraszam do mnie : http://protokolwyginiecia.wordpress.com/

    • monitorpolski 25 Maj 2011 o 1:52 pm

     Nic nie „straszył”. Wybuch to jest wybuch. A co to jest, jak nie wybuch, pierdnięcie? http://www.youtube.com/watch?v=T_N-wNFSGyQ

 10. sebecxs 25 Maj 2011 o 11:12 am

  ..hmm.. zauważyłem, że wczoraj złe emocje ogarnęły niektórych …. tak więc powtórzę się jeszcze… Nie ma żadnego rozwoju gospodarczego!!!Jest uprawa bydła dla własnych celów!!! W tym celu jest wypromowana miłość do maszyn…. i Dream Works …..wystarczy poobserwować parking przed marketem…jak niektórzy śliną na palcu ścierają kurz i gówna z aut…. i tak dalej…. logo Media Marktu też wiele mówi…niewielu to odkryje i zrozumie…. Noc Czerwonego Nieba – coraz bardziej realna i wcale nie musi jej pomagać żaden haarp…

 11. Talbot 25 Maj 2011 o 11:21 am

  A cóż to tak lata obok ISS

  • adio 25 Maj 2011 o 11:30 am

   Satelita wojskowy xg-0876

 12. Talbot 25 Maj 2011 o 11:38 am

  Nie chce orderu od Komorowskiego. „Nie zachował szacunku”

  Była opozycjonistka Joanna Radecka nie chce odbierać orderu z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego. Uprzedzając ewentualną chęć przyznania go przez głowę państwa, napisała do Instytutu Pamięci Narodowej, że i tak by go nie przyjęła. IPN chciał wystąpić do Pałacu Prezydenckiego o nadanie Joannie Radeckiej Krzyża Wolności i Solidarności

  http://tiny.pl/hf9rm

 13. MamyPojechane... 25 Maj 2011 o 11:46 am

  …nareszcie cos co warto czytac.
  A rozwijajac temat to jestesmy gleboko w dupie ,nawet jesli te informacje sa przesadzone (o czym jestem swoja droga przekonany) to i tak szykuje sie umieranie jakiego swiat jeszcze nie widzial ,tzn szykowalo by sie gdyby nie fakt ,ze jest jeszcze Bog na niebie i jako jego czastka czuje kazdym zmyslem ,ze nie pozwoli wysterylizowac ziemi. Znajdzie sie rozwiazanie ,rozwiazanie o ktorym nikt by nigdy nie pmyslal ,tak ja to zwylke bywa w sytuacjach kiedy potrezbna jest interwencja z „gory”. Jednakze nie wpadajmy w przesadny optymizm ,bo choc wierze swiecie ,za final bedzie szczesliwy to wiem rowniez ,ze bedzie on szczesliwy dla ok 10% z nas, reszta bedzie musiala nawiezc swoimi cialami glebe co by sie przyszlym pokoleniom ogoreczki dobrze chowaly…
  Co sie zas tyczy politykow ,ktorzy jak by sie moglo wydawac sa odporni na promieniowanie ,to sprawa jest prosta. Oni wiedza ze maja przejebane ,ale co maja zrobic majac wybor:zginac za pare lat od promieniowania lub zginac na dniach z rak rozwscieczonych ludzi ,co stanie sie napewno jesli powiedza prawde o sytuacji.
  Zreszta ci pomniejsi ktorzy nawet by chcieli cos zrobic ,jakos ratowac sytuacje ,mowiac wprost gowno moga ,ci „grubsi” za to ,ci ktorzy stoja na szczycie i w rzeczywistosci mogli by cos zrobic(mowie tu o scislej elicie oswieconych …. ich mac…) maja z grubsza wyjebane ,bo otrzymali zapewnienie nietykalnoisci od swojego pana lucka. szkoda tylko ze nikt im nie powiedzial ze diablu nie mozna wierzyc i ze jak tylko wykonaja swoje zadanie stana sie tak samo dla niego bezuzyteczni jak ja czy wy… I oni to dopiero maja przej… ,bo ludzie co Boga w sercach maja (czyli wiekszosc z nas z tego co widze) nie maja sie czego obawiac ,a oni… gdzie oni po tym wszystkim pojda jak nawet ich pan sie na nich wypnie….

  • sebecxs 25 Maj 2011 o 1:36 pm

   …z tym umieraniem, to tak jakby zapłacić rachunek za węgiel, ropę i wodę….tylko, że prawowitemu właścicielowi….ponoć ropa z ryb, węgiel z roślin, a z człowieka – nawóz?…

 14. pola 25 Maj 2011 o 11:56 am

  Po co oni przyjeżdżają do Polski http://tiny.pl/hf9rr galluss jak się ten film o nich nazywał bo nie mogę go nigdzie odnalezć.

 15. Talbot 25 Maj 2011 o 11:58 am

 16. pio9a 25 Maj 2011 o 12:01 pm

  Kazanie ks. Natanka http://www.youtube.com/watch?v=mdjyoUccQb8&w=640&h=390

 17. Pelagia 25 Maj 2011 o 12:06 pm

  MamyPojechane… :…..…Co sie zas tyczy politykow ,ktorzy jak by sie moglo wydawac sa odporni na promieniowanie ,to sprawa jest prosta. Oni wiedza ze maja przejebane ,ale co maja zrobic majac wybor:zginac za pare lat od promieniowania lub zginac na dniach z rak rozwscieczonych ludzi ,co stanie sie napewno jesli powiedza prawde o sytuacji.)

  a ja myślę, że oni są zabezpieczeni – na pewno sa środki przeciw radiacji – kiedyś gdzieś czytałam, że biała i zielona herbata, mleko (ale takie prosto od krowy, a nie skazone chemią), miód, wosk, i wiele innych o których nam się mówi.
  he, he, zaczynam rozumieć, dlaczego eliminuje się pszczoły – żeby wosku zabrakło
  ale ja się nie marwtię, że mnie utrupią. lepsze to, niż być niewolnikiem dla takich potworów 🙂

  • Pelagia 25 Maj 2011 o 12:08 pm

   miało być – „o których nam się nie mówi..:)

  • MamyPojechane... 25 Maj 2011 o 12:33 pm

   …ja tez sie nie martwie ,najlepsze lata mojego zycia mam juz za soba …dzieci mi szkoda ,ze sie w takich paskudnych czasach urodzily i nie beda mialy takich milych wspomnien z pobytu na tej planecie jak ja np.

  • monitorpolski 25 Maj 2011 o 2:43 pm

   Nic ci nie pomoże jak wejdzie w ciebie pyłek siejący spustoszenie. Pluton jest problemem, a tego nie ma w przyrodzie – organizmy nie wytworzyły więc mechanizmów obronnych. Skafander kosmiczny i super filtry na powietrze i wodę – w ten sposób będzie można wyjść na ulicę.

 18. Kasia 25 Maj 2011 o 12:50 pm

  DOwiedz sie jacy ludzie pisza w komentarzach bzdury by odwrocic uwage od prawdy i osmieszyc wiare i czlowieka internet Trolls – What You should know MUST WATCH http://www.youtube.com
  Pamietaj rzadzacy maja wszystko w swoich rekach: media, banki… ich jest tylko 1 procent a nas 99 procent dlatego boja sie bysmy ich nie odsuneli od wladzy. Tylko wtedy zwyciezymy jak 99 procent nas wyjdzie na ulice i bez awantur powie DOSYC niszczenia czlowieka i jego praw temu rzadowi

  • katerina404 25 Maj 2011 o 3:42 pm

   Kasiu kochana ładnie piszesz i się z tym zupełnie zgadzam, ale co zrobisz jak niektórzy nawet nie wierzą, ze coś bardzo złego sie dzieje? Niektórzy są tak daleko od Boga i tak blisko mamony, że mamona stała się dla nich bogiem i tacy ostatkiem sił, padając na mordę, do końca będa uczestniczyć w wyścigu szczurów, nieświadomi tragedi jaka toczy całą planetę, nieświadomi zła. Dla nich jedynym celem w życiu jest pieniądz i dla pieniędzy sprzedadzą drugiego człowieka, nawet z rodziny, choć wiadomo, że trumna nie ma kieszeni Skąd wobec tego mamy wziąść te 99%? Zobacz nawet na tym blogu, ile ludzi tu wchodzi i pisze pioerdoły, podważając wszystko co się tu pisze. Oni są tak daleko od światła, świadomości i wiedzy, że jak ich czytam, to raz mnie to wkurza, raz tylko zniesmacza i nawqet nie reaguję, choć widzę tą głupotę, a raz po prostu z bezsilności na ludzką ignorancję opadają mi wszystkie członki. Udzielał się tu niejaki xyz, nie wiem czy był agentem, czy pożytecznym idiotą, czy po prostu zwykłym kretynem, ale sposób w jaki takaował i głupkowate pytania jakie zadawał wprowadzały mnie w szał. Widzę każdego dnia jak większość ludzi jest ciemna, okropnie ciemna, a Ci, którzy najmniej wiedzą, najwięcej mają do powiedzenia. No cóż przyjdzie czas i na nich, ze będą musieli rozliczyć się zw swoich grzechów, pychy, ignorancji, bezduszności, bezmyślności, wygodnictwa i zła, które wyrządzają ludziom. Zdaje się, że jesteśmy za malutcy, aby coś zrobić, ale jak mowi pismo święte „ostatni będą pierwszymi”

 19. oskar 25 Maj 2011 o 12:51 pm

  Japonia: w Tokio szalony popyt na liczniki Geigera

  Gdy w położonej 240 km na północ od Tokio elektrowni atomowej Fukushima I wciąż trwa kryzys, w samej japońskiej stolicy zawrotne rozmiary osiąga popyt na liczniki Geigera, a fabryki nie nadążają z ich produkcją – pisze w środę agencja Reuters.

  W dwa miesiące po trzęsieniu ziemi o sile 9 w skali Richtera i towarzyszącej mu fali tsunami japońscy inżynierowie wciąż starają się zatamować wyciek substancji radioaktywnych z Fukushimy i opanować sytuację w poważnie uszkodzonej elektrowni.

  Jak pisze Reuters wielu Japończyków przestało już jednak komukolwiek wierzyć i dlatego kupują liczniki, by samemu zweryfikować podawane informacje o poziomie skażenia radioaktywnego.

  W dzielnicy Akihabara, tokijskiej mekce handlu elektroniką, wiele sklepów sprzedało wszystkie urządzenia tego typu i nie jest w stanie nadążyć za zapotrzebowaniem.

  „Nikt ich nawet nie ogląda, a czasem nawet nie wiedzą jak te urządzenia się nazywają, ale od czasu trzęsienia ziemi ludzie są nimi bardzo zainteresowani – wyjaśnia szef sprzedaży w jednym ze sklepów. – Sprzedajemy ich 100 razy więcej”.

  We wtorek zarządzająca Fukushimą firma TEPCO potwierdziła, że pręty paliwowe w trzech reaktorach uległy częściowemu stopieniu. Po wypadku radioaktywne substancje wykryto w żywności pochodzącej z rejonu elektrowni, a nawet w wodzie w miejscach tak odległych od Fukushimy jak Tokio.
  Japonia pogrążyła się w recesji

  W produkującej liczniki Geigera fabryce Fuji Electric praca idzie pełną parą. „Produkujemy cztero-, pięciokrotnie więcej liczników Geigera niż normalnie” – zapewnia dyrektor Michihiro Kitazawa.

  Większość liczników produkowanych w tej fabryce jest składanych ręcznie. Wytwarza się kilkanaście ich typów, w sumie około 2 tys. sztuk miesięcznie.

  Firma podkreśla, że uprościła konstrukcję liczników tak, by każdy mógł ich użyć, ale zapewnia równocześnie, że najważniejsze jest by przeszły one rygorystyczną kontrolę jakości, gdyż większość z nich będzie wykorzystywana przez pracowników elektrowni atomowych i precyzja ich wskazań jest bardzo istotna.

  onet pl

  • ArO 25 Maj 2011 o 1:41 pm

   TEPCO przyznało, że w trzech reaktorach są stopione pręty paliwowe
   http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/tepco-przyznalo-ze-w-trzech-reaktorach-sa-stopione-prety-paliwowe

  • sebecxs 25 Maj 2011 o 1:45 pm

   …jeden na dzielnicę im wystarczy… ich już prawie nie ma….. mój znajomy (89 l.) mówi, że bez względu na to, czy to stuxnet, czy tsunami, czy haarp….(jak on się uśmiecha gdy mu o tym mówię) to z jego zgromadzonej przez całe dotychczasowe życie wiedzy ( a oczytany jak to mówią) wnioskuje, że to TAKA KARMA… wróciło do Japonii to, że byli w OSI Zła……

   • trebor 25 Maj 2011 o 4:24 pm

    Cos o karmie(nie tej dla psow i kanarkow):

  • monitorpolski 25 Maj 2011 o 2:41 pm

   Liczniki nic nie dają. Wyjaśnił do znakomicie dr Chris Busby w niedawnej audycji Alexa Jonesa. Problemem są mikroskopijne pyłki substancji radioaktywnych, które gdy się dostaną do organizmu robią spustoszenie siejąc cząstki alfa. Jeden pyłek i rak murowany. A pyłków z Fukushimy już zostało tyle wyemitowanych, że starczy na wielokrotne obsłużenie wszystkich ludzi na świecie.

  • rabarbarek 25 Maj 2011 o 6:33 pm

   Ciekawa jestem czy ten artykul , ktory Oskar wrzucil z onetu jest napisany przez polskiego dziennikarza czy to przedruk z jakiejs medialnej gazety zachodniej i przetlumaczonej. Dla mnie nie jest wiarygodny i wrecz wprowadzajacy celowa dezinformacje. Uwazam , na podstawie tego co wyprawiaja wladze Japonii i TEPCO i dziennikarze sluzacy wladzy , ze nikomu z rzadzacych nie zalezy na rozprowadzeniu licznikow Geigera, zapewnienia dyrektora mozna schowac do kieszeni a wszyscy zamieszani w ukrywanie prawdy o katastrofie powinni odpowiedziec za zbrodnie ludobojstwa na spoleczenstwie Japonii i calego swiata. Jakies 10 dni temu czytalam na stronie , ktora nizej podaje , ze kilkadziesiat tysiecy bardzo dobrych licznikow , przyslanych z Kanady i USA , lezy w magazynach nawet nierozpakowanych. Nikt nie spieszy sie aby ludzie poznali prawde. Blogerzy na blogach skarza sie , ze nie znaja prawdy. Czytalam wczoraj jakas babska gazetke , ze polski zespol taneczny , ktory byl w czasie trzesienia w Tokio , tanczyl dalej a uczestniczka dopiero po powrocie do Polski zobaczyla co sie tam dzialo. W Japonii jest blokada informacji gorsza niz b. komunistycznej Rosji.
   Zobaczcie artylul nizej. 10 letnie dzieci , w prefekturze Ibaraki , poszly w ramach szkolnej wycieczki , zbierac liscie herbaty[ to taka japonska tradycja] . Okazalo sie , ze liscie sa skazone jak ch…a.
   I powtarzam , to co kiedys napisalam. Rzadza nami psychopaci , ktorzy rozpetali szczepionkawa panike , co ja mowie, histerie , kiedy na swinska grype umarlo na swiecie dwadziescia kilka osob , a kiedy zagrozenie skazeniem z Fukushimy jest naprawde powazne i sytuacja pogarsza sie z dnia na dzien , ci sami psychole blokuja wszelkie informacje na ten temat i wysylaja dzieci na smietrelna sciezke zarosnieta skazona herbata.

   http://ex-skf.blogspot.com/2011/05/bando-city-in-ibaraki-had-3rd-graders.html

   • monitorpolski 25 Maj 2011 o 6:50 pm

    Rabarbarek, co więcej – tę „pandemię” oni faktycznie planowali z dużą śmiertelnością, ale gdy wyszło że są takie plany ze wskazaniem na autorów to musieli odpuścić. Duża tu zasługa Jane Burgermeister, Rebecci Carley (chyba największa), Wayne Madsena czy Alexa Jonesa. Nie znaczy to, żę nie wykorzystają tego jeszcze raz. Co gorzej – nie jest wcale potrzebny do tego wirus. Wykorzystują zjawisko transferu wirusa na fali promieniowania elektromagnetycznego lub fali akustycznej. GWEN towers, które są już wszędzie, mają m.in. do tego służyć.

    • rabarbarek 26 Maj 2011 o 12:15 am

     Monitor , to temat na dluzsza dyskusje{GWEN] , faktem jest , ze pare osob i fora antyszczepionkowe zrobily dobra robote. Ja sama dzieki Grypie 666 powstrzymalam kilka rodzin przed zaszczepieniem a jedna uparta owieczka po zaszczepieniu sie , chorowala 2 tygodnie. Teraz jednak sytuacja jest naprawde zla. Nawet Japonczycy , spokojny i ufajacy wladzy narod , nie wytrzymuja. Az sie wierzyc nie chce ze oni moga protestowac , a jednak protestowali , kiedy kilka dni temu dowiedzieli sie , ze rzad podniosl dozwolony limit skazenia dla dzieci w strefie zagrozonej. Chodzi miedzy innymi , o to zeby nie zamykac szkol i nie placic ew, odszkodowan. Jak mozna powiedziec rodzicom , ze skazenie dozwolone [czytaj jest nieszkodliwe] dla ich dzieci jesli jego dozwolony limit rowna sie limitowi pracownika elektrowni atomowej w Europie.

     http://www.abc.net.au/news/stories/2011/05/24/3225435.htm

    • rabarbarek 26 Maj 2011 o 4:30 am

     Japonczycy wrzucili na YT film z okolic Fukushimy . Mamy pierwsze „ofiary” skazenia . Ten zajac bez uszu to dopiero poczatek. Nawet jesli to przypadek niezwiazany ze skazeniem ,zjac tak stal sie symbolem tego co grozi ludziom za kilka miesiecy i lat. Czym to co zrobiono Japonczykom rozni sie od wojny. Hiroshima, Nagasaki, Fukushima…

 20. Czytelnik 25 Maj 2011 o 12:54 pm

  Odbiegając od tematu. Oto kolejny pokaz możliwości 3D – http://www.youtube.com/watch?v=01B4LM7oTFI

 21. sono 25 Maj 2011 o 12:57 pm

  BARDZO WAZNA ksiazka braci Paul and Phill Collins” i bardzo ciekawa audycja radiowa z dyskusji z nimi ponizej , w ktorej mowia nam pokrotce o wplywie ideologii/”religii” lucyferianizmu, ktorego slady, dzialania sa widoczne non-stop, na przestrzeni wiekow wokol nas.
  „Lucyferialism constitutes the NUCLEUS OF a ruling class religion” .
  Lucyferianism jest JADREM/podstawa „religii” klasy panujacej/rzadzacej.
  W tym lezy pies pogrzebany. Na przesztrzeni wiekow ,( wlasciwe od poczatkow ludzkosci) klasy rzadzace kierowaly sie przekonaniami ,ze czlowiek moze byc rowny Bogu, czlowiek dobrem najwyzszym, czlowiek to brzmi dumnie, „Czlowiek droga Kosciola” (sic). Apotheosis (apoteoza), czyli „ubostwienie/wyidealizowanie czlowieka” .
  Jezeli slyszymy tego typu hasla ,to powinny sie nam dzwonki w mozgownicy odezwac ding, ding.
  Pod nimi sie przemyca bardzo sprytnie, w bialych rekawiczkach sam mistrz Lucyfer, czyli ten co niby „niesie swiatlo. Niesie ( wedulg lucyferianow) on nam swiatlo. aby nam dac wiedze i madrosc, ktora ma sprawic, ze bedziemy rowni Bogu, ze obejrzymy go w twarza w twarz, a w ostatecznosci obalimy Boga. Lucyferianie obiecuja najwyzsze dobra czlowiekowi. Ale …..tylko tym wybranym, oswieconym, ILLUMINATI, tym co chca i posiedli „madrosc” zalecana przez ich guru czyli Lucka.
  Surrvival of the fittest. Stara zasada przyrody czyli Zwyciestwo najsilniejszych. Przypomina nam to zalozenia faszyzmu z rasa panow i podludzi. Komunizm ,z „czlowiekiem jako dobrem najwyzszym” ujawnil nam jak to dobro w praktyce wygladalo. Lucyferianizm byl ideologia majaca swych wielblicieli OD ZAWSZE ) zawsze, ale na przestrzeni ostatnich paru wiekow sie niesamowice zorganizowal, skonsolidowal, rozwinal . Glownymi, najbardziej wplywowymi propagatorami lucyferianizmu sa rozne grupu masonskie, Illuminati, rozokrzyzowcy, Skull and Bones, Bilderberg group, Trilateral Commission,Council of Foregin Relations, (Watykan??).
  Niestety obecnie sa to grupy decyzuje. Zarowno w sprawach spoleczno-politycznych jak i finansowych a takze i spiritualnych. Tragiczne skutki tej „filozofii lucyferianiszmu juz obserwujemy”.
  Przeniknal WSZYSTKie sfery naszego zycia. WSZYSTKIE, bez wyjatku!!!!!
  Utworzyl faszyzm, komunizm ( i jego zakamuflowana, bialo-rekawiczkowo wersje czyli the UE), rozpowszechnil darwinizm ze swa teoria ewolucjii, zalegalizowal aborcje, antykoncepcje, legalizuje eutanazje, (eugenika?), dominuje w main stream mass media, propaguje paranoiczny belkot New Agu, magie i okklutyzm ( harry-poterry, idiotyczne ,ale polykane nalogowo przez mlodziez ksiazki o wampirach typu „zmierzch „,itp) stoi za ekumenizmem, swieckim humanizmem, transhumanizmem,technokracja, wieloma technologiami,Big Pharma, ( lucyferianowm marzy sie niesmertelnosc, to tez jedno z zalozen owego bycia „rownym Bogu”), pop culture ( satanistyczne Lady Gaga, Rihanny i inne szmaty)itp itd.
  Jestemy mniej lub bardziej PRZESIAKNIECI Lucyferianistyczna „religia”, niezaleznie od tego czy zdajemy sobie z tego sprawe czy nie, niezaleznie od tego czy to akceptujemy czy nie.
  Problem lezy w tym ze wielu, wielu ludzia AKCEPTUEJe te „religie” ,do tego stopnia ze oczy innym wydrapia jezeli beda im prowabowac wskazac ze bladza. Zartuje????????????????
  Nie. Prosze pogadac, zwlaszcza z mlodymi ludzmi ,co sadza na temat Harrego Pottera, wampirow, , jogi, astrologii, wrozenia, lady gagi czy innych rockowych szmat, kosmicznej energii, matki ziemi i innych newagowskich belkotow?? Prosze zapytac przecietnego katolika co sadzi na temat ekukumenizmu, stwierdzenia JPII ze „CZLOWIEK jest droga Koscila”. Bedziecie zapewnie zdziwieni totalna ignorancja, glupota, naiwnoscia i prawdopodobnie nieswiadoma ale jednak akceptacja zalozen lucyferianzmu.
  Na tym zreszta Lucek i jego swiadomi nasladowcy z piekla rodem bazuja.
  Na naszej glupocie, bezradnosci, pasywnosci i ignorancji. Dzieki temu oni rosna w sile i zyje sie im dostatniej.
  Oni na tym kwitna.

  • katerina404 25 Maj 2011 o 1:58 pm

   sono masz w zupełności rację

   • sono 25 Maj 2011 o 2:07 pm

    to nie ja odkrylam to :))). Jezeli znasz dobrze angielski to polecam lekture lub wysluchanie tych braci Collins. Sa swietni. Ich ksiazka, o ktorej wspominam, powinna byc jak najszybciej przetlumaczona na polski i rozpowszechniona. Uderzaja w SAMA ISTOTE problemu. Problemu ,w ktorym Illuminati i inne tego typu organizacje ,to tylko czesc zabawy. Najbardziej przerazajca czescia owego problemu jest fakt, ze my sami , zwylkli zjadacze chleba,jestesmy mniej lub bardziej swiadoma czescia wspomagajca realizajce owego szatanskiego planu.
    Duzo by o tym pisac,bo to temat rzeka.

    • millena461 25 Maj 2011 o 3:18 pm

     temat RZEKA??? to zaloz sobie strone i tam sie wypisuj do woli.
     TO SAMO DAJESZ co 2 dni temu – masz paranoje ??? #51 FILM
     nieprodukuj sie bo cie wiekszosc ignoruje !

    • katerina404 25 Maj 2011 o 3:49 pm

     No zła jestem sama na siebie, że do konca nie nauczyłam się angielskiego, bo teraz byłby jak znalazł. Niewiedza jest tez grzechem jak widać. Fajnie, ze możesz sobie poczytać jakieś wartościowe pozycje. Puisz jak najwięcej, chociaż skrótowo, to co przeczytasz ciekawego. Ja bardzo chętnie czytam Twoje posty.

  • borsuk7 25 Maj 2011 o 3:43 pm

   W nawiasie przy watykanie masz znaki zapytania. To brak pewności? Warto sprawdzić historię masonów. Templariusze to ich protoplasci w eurpie a zarazem ramię zbrojne papierzy( watykanu). pałeczkę po nich przejęli franciszkanie i oni teraz kontrolują większość loży, które wymienilaś. nie bez powodu przywódcy zakonu owego są nazywani
   generalami.
   Wszystko jest do sprawdzenia.
   Pozdrawiam.

   • sono 25 Maj 2011 o 4:48 pm

    warto poczytac „Klucze krolestwa” (the Keys of this blood) Martina Malachi .Nie czytalam tej ksiazki jeszcze ale czytalam sporo recenzji na temat temat. Ujawnia on bardzo duzo szczegolow z geo-politycznej dzilalnosci
    ( ciagnacej ku stworzeniu jednej, swiatowej pan-religii zgodnie z duchem NWO, a uzywajac ekumenizmu jako drogi ku temu) obecnego , posoborowego Watykanu.
    Kolejna ksiazka na liscie do przeczytania. Polecam.

 22. sono 25 Maj 2011 o 12:58 pm

  tu ksiazka braci Philla and Paula Collinsow.
  „The Ascendancy of the Scientific Dictatorship: An Examination of Epistemic Autocracy, From the 19th to the 21st Century”.

  The Ascendancy of the Scientific Dictatorship: An Examination of Epistemic Autocracy, From the 19th to the 21st Century

  Paul Collins

  ..
  „Product Description.
  Here is the story of how the criminal elite hijacked science and transformed it into a weapon against the masses. This examination includes: (1.) The occult Origins of Darwinism. (2.) Nominalism and radical empiricism as instruments of epistemological manipulation. (3.) Eugenics and population control. (4.) Scientistic cults and religious engineering. (5.) Echelon, PROMIS software, and other technologies of the Panopticon Singularity. (6.) Neoconservativism as a continuation of Technocracy and Jacobinism. (7.) Transhumanism, Singularitarianism, and other futurist variants of the elite’s occult religion. (8.) The unfolding endgame between scientific dictatorships”

 23. sono 25 Maj 2011 o 12:59 pm

  a tu wspomniana audycja radiowa. Kapitalna.

 24. lucid 25 Maj 2011 o 1:10 pm

  W tej chwili pomyślcie… Czy zatopienie Japonii w tej sytuacji nie wydaje Wam się realne??? Co będzie rozwiązaniem tego wykreowanego problemu???

 25. Adam 25 Maj 2011 o 1:58 pm

  http://www.socioecohistory.wordpress.com

 26. sono 25 Maj 2011 o 2:37 pm

  jedno z bardzo dobrych podumowan wyzej wspomianej ksiazki braci Collins.
  This book discloses exactly who these technological elite (technocrats) are; that they’ve been working behind the scenes for centuries, and public policy has indeed become its captive. Its aspiration has always been the implementation of a sociopolitical, technocratic utopian world order.

  The breadth and scope of Philip and Paul Collins’ massive study is nothing short of dazzling. „The Ascendancy of the Scientific Dictatorship” is a meticulous examination of a shared ideological construct centuries in the making. This elite circle of technocrats hasn’t simply carried forth a unified grand master plan, however; the Collins brothers stress the fact that what we are dealing with is a „conspiracy of ideas,” whose adherents have developed into a powerful „epistemological cartel.”

  Reading „The Ascendancy of the Scientific Dictatorship” is to embark on an intellectual journey of the highest order. The Collins brothers effortlessly discuss a wide range of philosophical concepts, all of which are integral to understanding the thinking and development of those behind the formation of a would-be technocracy. There simply isn’t any other book that is even in the same league. „The Ascendancy of the Scientific Dictatorship” penetrates the core concepts of Gnosticism, Rosicrucian mythos, Baconian utopianism, Freemasonry and the Royal Society of London; from Darwinism to scientism, population control, eugenics and Malthusian propaganda; Jung, Hegel, Wells and Huxley; Fabian socialism, world government, evolutionary pantheism, and the deification of man. The reader is privy to the fact that there is genuine continuity between Illuminism, Jacobinism, Socialism, and Marxism; that the dialectical manipulation of society is symptomatic of „the Hegelian nexus where Darwin, Marx, and Hitler intersect.” The Collins brothers are equally at ease with diverse concepts such as Bentham’s Panopticon, sociocracy, semiotic manipulation, „sci-fi predictive programming,” transhumanism and the techno-eugenic movement – and the implications thereof. Other books that have attempted only a fraction of what is discussed in this book seem haphazard in comparison.
  I highly doubt it is even possible to convey the scope of the book in a simple review: with the range of topics discussed, along with judicious quotations from a dizzying array of sources – the breadth of „The Ascendancy of the Scientific Dictatorship” is simply mind-numbing. This book is the definitive statement identifying the significance behind the political concept of a New World Order. „Worth its weight in gold” really does apply in this case – and, of course, as is customary with such scholarly endeavors, the bibliography is worth the price alone.

 27. noni 25 Maj 2011 o 3:02 pm

  Jeśli ktoś myśli że zatopienie Japonii to dobry pomysł to mam dla Was taki mały eksperyment.

  Załóżmy że wasz tyłek to reaktor w Fukishimie.

  Wsadźcie tyłek pod wodę i pierdnijcie symulując wyrzucenie nowej porcji promieniowania. Za obserwujcie efekty i powiedzcie czy to dobry pomysł zatopić reaktor pod wodą.

  • katerina404 25 Maj 2011 o 4:04 pm

   Zrobie to wieczorem, bo nie chce mi ię teraz włazić do wody. Ale żeś świetny ekpseryment wymyślił/a

  • Cupak 25 Maj 2011 o 5:01 pm

   promieniowanie i pyłki to nie powietrze , one zostają w wodzie, tu zamiast twojego pierdnięcia , uwolnij coś bardziej stałego 🙂 i zobaczysz co się stanie hehe

   • baba wanda 25 Maj 2011 o 9:55 pm

    „Cos bardziej stalego” na poczatku spadnie na dno, ale potem dojdzie do dyfuzji 🙂

  • monitorpolski 25 Maj 2011 o 6:19 pm

   Na 1 stronę! Super porównanie!

 28. nowy84 25 Maj 2011 o 3:13 pm

  a nasz bliski sąsiad wykazuje coraz większą aktywność:

  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/read/index.php?pageid=svolcano_index&svid=10

  poza tym dlaczego zegar z kamerki na Fukushime znowu został wyzerowany i czy wie ktoś czy czasem znowu nie doszło do jakiejś eksplozji??

  • monitorpolski 25 Maj 2011 o 6:21 pm

   Czytałem wpisy w nocy na forum dyskusyjnym, faktycznie coś się zaczęło dziać, kamera najechała na to – był pożar! Chyba się zaczęły jarać pręty w którymś z basenów. Nie wiadomo zatem czy to co pokazują jest aktualne. Być może mieliśmy w nocy pierwszy dymek śmierci.

 29. navajo88 25 Maj 2011 o 3:17 pm

  Witaj sono ,widzę że się pojawiłaś i dobrze bo bez ciebie to było nijako ,ale posłuchaj chciałbym cię przeprosić za te obelgi i nie stosowne życzenia które kierowałem w stronę twojej osoby ,wiem że zrobiłem żle !!! i jest mi przykro z tego powodu SORRY !!!! .
  J.M.H

  • sono 25 Maj 2011 o 3:18 pm

   apolgy accepted:)

  • katerina404 25 Maj 2011 o 3:59 pm

   navajo88 kto się lubi, ten sie czubi

   • navajo88 25 Maj 2011 o 9:12 pm

    Wiem katerina404 ! i mam nadzieję że wszystko beńdzoe oki ,na razie pozdrawiam J.M.H

  • monitorpolski 25 Maj 2011 o 6:18 pm

   Najważniejsze, żeby wam się fajnie dyskutowało!

 30. sono 25 Maj 2011 o 4:11 pm

  @millena
  Pisalam juz wczesniej, ze niestety jestes za glupia, zeby pewne rzeczy pojac. Nie zabieraj wiec prosze glosu pod moimi wpisami, bo po prostu obnazasz swa ignoracnje.Sa to rzeczy za trudne dla ciebie. Co jest jak najbardziej Ok.
  Co na przyklad sadzisz o ludzkich mozliwosciach myslenia abstrakcyjnego /ponad zmyslowego, ktore przekraczajac nasze radykalno-empiryczne odbieranie/poznawanie rzeczywistosci za pomoca li tylko zmyslow jest w stanie nas przyblizyc do transcendenatalnych, metafizycnych prawd.

  • trebor 25 Maj 2011 o 4:33 pm

   Pycha przez ciebie przemawia.
   Nikt tu nie jest tak glupi ,zeby byc tak madra jak ty.
   Nikt tu z nas nie ma prawa na monopol w racji.
   Pozdrawiam

   • sono 25 Maj 2011 o 4:39 pm

    nie pycha ,tylko swiadomosc tego co sie wie. I byle ignorant nie bedzie mi wmawial glupot. Ot i tyle.
    Troche wiem, wiecej rzeczy nie wiem, ale to co wiem ma swe uzasadnienie i byle kmiotek, ktory niewiele sie orientuje o co biega, nie bedzie mi zarzucal pychy czy ignorancji.

    • trebor 25 Maj 2011 o 4:46 pm

     Zeby glupota miala skrzydla….

    • Talbot 25 Maj 2011 o 5:20 pm

     @sono – nie daj się wrabiać…

     Kiedyś wstawiałem podobne artykuły na NWO, to mnie odsądzali od czci i wiary. Ludzie jeszcze nie dorośli do poznania prawdy. Żyją jeszcze w ciemnocie. Oni uważają się za przebudzonych – w rzeczywistości są ignorantami. Wszechświat nadaje na innych falach i oni nie potrafią tego pojąć.

    • trebor 25 Maj 2011 o 6:22 pm

     chodzilo mi o twoj post do @millena

  • karlos33 25 Maj 2011 o 8:26 pm

   Ciekawe jak by tak każdy pisał Tobie sono – „że ja wiem to czego Ty nie wiesz ale i tak Ci nie powiem bo za głupia jesteś na to, albo przeczytaj to ale i tak nie zrozumiesz bo Twoja inteligencja na to nie pozwala itp. „, wolałbym widzieć jak nie obrażasz ludzi na tym blogu ,inne osoby powiedzą Tobie to samo że nie chcą być obrażane albo wyzywane, jak masz szeroką wiedzę to owszem chwal się nią i dziel tego nie neguje.
   Zobacz że dostajesz od ludzi minusowe punkty ,nie za same artykuły ale za sposób w jaki się zwracasz do innych.
   Mam nadzieję że również Pan Marek przyzna mi rację.

   • sono 25 Maj 2011 o 10:54 pm

    Jak sie nie znam na fizyce nuklearnej czy budowaniu mostow czy ukladaniu plytek w lazience na przyklad. Wobec tego nie zabieram glosu w takich dyskusjach ,tylko ew. jezeli mnie to interesuje, to staram sie jak najwiecej na ten temat dowiedzec. Ale. Bedac ignorantem w tych dziedzinach czy umiejetnosciach NIE atakuje ludzi, ktorzy wiedza duzo wicej ode mnie na ten temat ,bo w ten sposob tylko bym udowodnila swoja ignorancje. Nie wiem dalczego musze tak proste rzeczy tlumaczyc.
    @Milena nie ma zielonego pojecia w temacie, co jej nie powstrzymuje przed wysywaniem swych ignoranckich opinii.

 31. sono 25 Maj 2011 o 4:36 pm

  Katreina. Dzieki.
  Zamowilam te ksiazke owych braci Collins i z przyjemnoscia ja poczytam chociaz przynam ,ze mimo bardzo dobrej znajomosci angielskiego, musze przebrnac przez pewne ideologie, definicje, zalozenia itp ( Hume, Hegel, Foucault,Nietzche, gnostycyzm, social empiryzm etc)o ktorych gdzies tam kiedys sie uczylam, a ktore wylecialy z pamieci.
  Ksiazka ta bardzo dobrze ukazuje jak rozmaite filozoficzno-religijno-naukowo- technologiczne grupy, nurty i organizacje, na przestrzeni wiekow, mniej lub bardziej swiadomie i celowo wypelnialy podstawowe zalozenia lucyferianizmu, czyli dazenia do apoteozy czyli „ubostwienia czlowieka”.
  Lucyfer jest dla nich czesto tylko symbolem.
  Ta droga, wskazowka ,ktora maja isc. Bog jest dla nich ta „sila”, ktora niby gnebi czlowieka, nie pozwala mu na „rozwiniecie skrzydel”. Lucyfer jest dla nich symbolem tego ,ktory mial odwage sie sprzeciwic Bogu, ktory chcial stac sie rownym Bogu. Ktory niby chcial dobrze dla ludzi, bo chccial im pomoc osiagnac „najwyzszy ludzki potencjal”, chcial wyrwac ludzi spod panowania „okrutnego, wszechmocnego Boga”, ktory „narzuca” owym ludziom swoje prawa.
  I wedlug nich czlowiek, ( niektorzy z ludzi ,oczywiscie ci co sie zwa
  nadludzie/ illuminatii czyli oswieceni), ma szanse poprzez poznanie wiedzy tajemnej i zuzuytkowane najnowszej technologii i nauki, na stanie sie rownym Bogu, na staniecie z Bogiem twarza w twarz.
  Niesamowice podstepna i paskudna ideologia, w ktorej szpony wpadlo wielu. O wiele wiecej osob jest w to swiadomie lub nieswiadomie wplatanych niz nam sie to wydaje.
  Szatan NIENAWIDZI ludzi i nigdy nie chcial i nie chce ich dobra. Zwodzil i zwodzi miliony ludzi uzywajac klamstw, podstepu, falszu, manipulacji, przemocy , slodkich slowek ajk trzeba i usmieszkow po to aby zaprowodzac dusze do piekla. Bo Bog wygral. I o tym musimy pamietac. Bog wygral i Lucek ze swa ideologia z piekla rodem o byciu czlowieka na rowni z Bogiem moze ostatecznie sie w ogon ugryzc . Co nie przeszkadza mu oczywisce mamic miliony mniej lub bardziej swiadomych ludzi. Im bardziej zdajemy sobie z tego sprawe, tym mniejsza kontrole jego klamstwa i manipulacje maja nad nami i tym mniejsza szanse na zgarniecie naszych dusz.
  Ostatecznie, on juz z tego piekla nie wylezie i tam bedzie juz na wieki , a my mamy miec baczenie, aby sie tam z nim nie znalezc.

  • katerina404 25 Maj 2011 o 8:50 pm

   Fajnie to napisałaś „może ostatecznie się w ogon ugryźć”. Wiem, że dobro musi zwyciężyć w ostatecznych rozrachunku, ale to co nas czeka, zanim to nastanie, to koszmar.

 32. Adam 25 Maj 2011 o 4:53 pm

  http://www.geraldcelentechannel.blogspot.com wysluchaj Pakistan -3 wars – Tarpley

 33. niezbanujeszmnie 25 Maj 2011 o 5:21 pm

  Chciałbym wiedzieć dlaczego banujesz użytkowników monitor??
  Co ci to daje?
  I nie wal ściemy że blog jest blokowany, bo jak chcesz to zamieszczę ci cały spis mejli z wordpressem na temat twojego bloga, który jest w top Polska i to Ty banujesz użytkowników.
  Paranoje chcesz pobudzać że robią to agenci? Stąd te proxy.
  Wstydź się, sam jesteś agentem lucyferian. Skutecznie ośmieszasz wszelką ideę świadomości przed globalistycznym rządem.

  • monitorpolski 25 Maj 2011 o 6:10 pm

   Cha, cha, wszyscy wyśmieją tę durną argumentację. Nie masz nic lepszego?

 34. Talbot 25 Maj 2011 o 5:38 pm

  Polecam do przeczytania….

  „Ci, którzy zwracają baczną uwagę na to, co dzieje się wokół, zapamiętają 2010 jako rok, w którym przekroczony został istotny próg, a drzwi się zamknęły. Skromnym zdaniem redaktorów SOTT.net kości zostały rzucone i los naszej planety jest już przesądzony.”

  http://pracownia4.wordpress.com/

 35. erilo 25 Maj 2011 o 5:46 pm

  przecież rozwiązanie podał sam Fulford na początku tej afery.
  SBS, czyli WDA miał odstrzelić 1600 największch zbrodniarzy świata, czyli tych rockefellerów, sorosów, brzeżińskich, itp. i później wziąć się za rozwiązywanie problemów świata, a więc likwidacja zadłużeń sztucznie spowodowanych żydowską lichwą, oraz BŚ i MFW oraz otwarcie systemu szczęścia ludzkości: systemów darmowej energii, itp.
  co się dowlecze top nie uciecze.
  chcecie, ochraniajcie dalej tę bandę złoczyńców. ja nie muszę nic zmieniać ze sowich wcześniejszych opinii.
  mimo rzucanych tu kalumnii na mnie.
  róbta co chceta, możeta nawet taplać się w błocie dalej z Owsiakiem. albo mi ubliżać. czy to coś zmieni na waszą korzyść?

  • monitorpolski 25 Maj 2011 o 6:12 pm

   erilo, mam wkleić twoje kalumnie na mnie?
   Ton, w którym tu piszesz jest już ok, mnie chodzi tylko żeby nie używać inwektyw – argumenty i dowody. „Prawda nas wyzwoli”, pamiętasz?

  • katerina404 25 Maj 2011 o 8:56 pm

   erilo nie kóćmy się, przecież wszyscy jesteśmy po tej samej stronie, po co marnować czas na kłótnie?

 36. eltoro83 25 Maj 2011 o 5:49 pm

  Dlaczego cały czas drążymy tematy wiary.To tematy rzeki.W Boga się wierzy,albo nie wierzy(co moim zdaniem jest pierwszym stopniem do odczłowieczenia i życia na koszt i za koszt dóbr materialnych-a po nas to chodźby i spalona ziemia).Zacznijmy rozmawiać na tematy ważne dla naszych rodzin i następnych pokoleń.Spróbujmy coś zmienić w tym zapyziałym i zakłamanym pięknym kraju-albo inaczej-nie dajmy się manipulować.Piszecie o skażeniu radioaktywnym-i dobrze,ale nikt nie napisze o drobinkach kamieni i zbyt dużej ilości żelaza w wodzie,pyłkach azbestu,czy też potwornej destrukcji płuc ziemi jakimi są wycinki lasów.Tych mikro choróbsk i innych syfów są tysiące-rzadko który człowiek umiera we śnie ze starości-99,9% to zaburzenia i choróbska organizmu nas niszczą.Piszecie o depopulacji człowieka-a co kiedyś jej nie było-była jeszcze większa i bardziej oficjalna-bo każdy walczył z każdym i o wszystko-a cieło się każdego równo z trawą ile wlezie-tylko nie było tv,radia,internetu i tego medialno-technicznego rozwoju-więc o tych mordobiciach ludzie dowiadywali się z kronik.A teraz to nawet o pierdnięciu Osamy człowiek wie.Moim zdaniem nam-przyszło żyć i tak w miarę spokojnych czasach w porównaniu do tego co było przedtem-a demokracja pozwoliła na to-że człowiek stał się świadomym zjawiskiem i intelektem niezależnym a nie zdeterminizmowaną masą ciał lub tylko statystyką.Każdy się pyta dlaczego jeżeli istnieje Bóg to pozwala na to wszystko-na te zbrodnie i złe rzeczy-a może to właśnie życie na ziemi jest tym Biblijnym piekłem albo czyśćcem.Pozdro

 37. noni 25 Maj 2011 o 6:19 pm

  Bóg pozwala na to bo dał wszystkim prawo wolnej woli. Jednak Katolicy nie rozumią co to jest prawo wolnej woli. Myślą że wola Boga jest najważniejsza i trzeba się słuchać Boga. Wtedy mamy do czynienia z podporządkowaniem się woli Boga więc nie ma wolnej woli. Skoro wiec wolna wola istnieje to Bóg nic się nie wtrąca i robimy co chcemy. Katolicy jednak uważają inaczej ale to ich wola jak chcą myśleć heh.

 38. siedem 25 Maj 2011 o 6:52 pm

  moze tu znajdziemy cos na ratunek przed skazeniem.(w okolo 18 min filmu sa konkretne przklady)

 39. sono 25 Maj 2011 o 7:08 pm

  eltoro.
  Dlaczego uwazasz ze „Bog pozwala na to wszystko, na te zle zbrodnie”.
  Bog dal nam szereg przykazan ,a jedno z nich brzmi , jak zapewnie wiesz, NIE ZABIAJ. Bog dal nam konkretne wskazowki jak mamy zyc, co mamy robic w swoim zyciu. A co mysmy z tym zrobili???
  Olalismy Jego i jego przykaznia.
  Caly obecny swiat, z nielicznymi wyjatkami, stoi odwrocony od Boga i Jego przykazan. Odwrocilismy sie Niego, stworzylismy sobie szereg wlasnych , ludzkich praw i wartocosci kotre powoli sie obracaja przeciw nam. Zaakceptowalismy abrocje, antykoncepcje, rozwody, eutanazje, homo-malezenstwa, in vitro, rozpuste i pornografie wszechobecna, zabawy w magie, oklutyzm, vampiryzm, klamstwa i manipulacje saczace sie z mass media, klamstwa,hipokryzje , nieuczciwosc skorumpowanych przywodcow roznej masci, tania, bezmyslna , oglupiajaca rozrywke.,itp, itd.
  Zredukowalismy sie do roli bezmyslnego zwierzecia goniacego za latwa zdobycza, myslaca tylko o przyziemnej rozrywce,blyskotkach tego swiata, wypchaniu brzucha i tzw. swietym spokoju. I mamy to co mamy. Jeden wielki burdel.
  BOG SIE NIE odwrocil od nas. MY odwrocilismy sie od Boga, a Lucyfer z radosci ogonem macha bo mu pieczeni na ogien wieczny z kazdym dniem przybywa. U Boga to ty sie kochany chron poki jeszcze czas. Walcz o swoja dusze poki jeszcze mozeesz.
  I nie s to zarty. Tu sie toczy walka o nasze dusze, nie tylko o nasze ciala, ktore i tak predzej czy pozniej ,pojda do piachu.

  • rambo8 25 Maj 2011 o 8:03 pm

   sono swoimi postami siega ponad szczyt tej
   zajabanej piramidy i może dlatego tak
   wielu jej nie rozumie i atakuje.

 40. agent 25 Maj 2011 o 7:20 pm

  smoku wawelski użytkownicy zacnego bloga dużo muczą mało mleka dają ;),a w momencie skrajnie niebezpiecznym zaczną gwizdać……(kto ja? nie może być:(….

 41. sono 25 Maj 2011 o 7:34 pm

  a tu wizualizacja tego o czym pisze.
  Jedna z czolowych lucyferianek/illuminatii, szmata znana tez jako Beyonce, uwielbiana i czczona jak bostwo przez miliony zaczadzonych , otumanionych fanow i fanek. Wyjatkowo ordynarna persona, zaczyna dorownywac poziomowi satanistycznej suki niejakiej Lady gagi.
  Zwroccie uwage na to vidoeo, upstrzone do nieprzytomosci symbolami occultystyczno/masonskimi ,( piramidy, slonce, oko, rogi i geby szatana, perwersyjne , wyuzdane ruchy itd) ,o slowach nawet nie wspomne, bo to zenada na calego. I zwroccie uwage na koncowy zachwyt zaczadzonej publiki ,ktora te parszywa gwiazdke Lucyfera traktuje jak boginie. Wspierajac takie satanistyczne suki jak lady gaga, beyonce, rihanna i wielu innych gwiazdorow wsperamy samego Lucyfera, chcac nie chcac. Dokarmiamy wamipry nasza wlasna, zaczadzna krwia.

 42. Pingback: In the Beginning.. « kefir2010

 43. agent 25 Maj 2011 o 7:50 pm

  Dzisiaj w telewizji jakiś polityk….. (ciężko rozróżnić wszyscy podobni)___SOLIDARNOŚĆ___”Podnieśmy najniższą krajową na 1800zł brrrr….” skrajna pijawka na pensji podatnika odpowiedziała: „SKRAJNE CHAMSTWO!”

 44. agent 25 Maj 2011 o 8:01 pm

  Mam propozycję która załata większość dziur w polskich finansach maksymalna krajowa nieprzekraczająca 5000zł brutto.

  • ANTYagent 25 Maj 2011 o 8:24 pm

   ta hojność agenta płynie zapewne z wysokości uposażenia agenta – 50000 (euro czy $ ?) miesięcznie ? niech zgadnę… stąd łaskawość w kwestii minimalnej dla nie-agentów

 45. agent 25 Maj 2011 o 8:46 pm

  Antyagencie myślałem o )złotych Polskich( Jestem Polakiem i takiej waluty używam.
  Myślę że wprowadzenie najwyższej krajowej w momencie kiedy kraj tonie jest konieczne >>>>>DLA DOBRA OGÓŁU<<<<

 46. agent 25 Maj 2011 o 8:52 pm

  Będąc w Polsce zarabiałem 1100zł miesięcznie, będąc w Francji 9000zł

 47. agent 25 Maj 2011 o 8:55 pm

  obecnie jestem w Polsce i nie zarabiam nic. Ale kocham swój kraj i chciałbym żeby przeciętnemu Polakowi żyło się tak, jak przeciętnemu Francuzowi czy Szwajcarowi.

 48. agent 25 Maj 2011 o 9:04 pm

  Ale wam zapewne na tym nie zależy 😦

  Lubicie zabijać czas na blogu pierdykać w stołki i użalać się nad kosmitami ……:)

 49. ama12 25 Maj 2011 o 9:12 pm

  mc :

  biedna turcja i grecja, niestety nasze f16 nawet nie lataja bo ciagle sa w naprawie a w dodatku co zime maja problem z… myszami, tak tak wlasnie z myszami ktore przegryzaja kable w samolotach podczas ich stacjonowania w hangarach.. buhahaha

  No właśnie latają mi codziennie nad głową. Przed chwilką skończyli… Własnych myśli człowiek nie słyszy a alarmy wyją że hej….

 50. agent 25 Maj 2011 o 9:22 pm

  ama12 :

  mc :
  biedna turcja i grecja, niestety nasze f16 nawet nie lataja bo ciagle sa w naprawie a w dodatku co zime maja problem z… myszami, tak tak wlasnie z myszami ktore przegryzaja kable w samolotach podczas ich stacjonowania w hangarach.. buhahaha

  No właśnie latają mi codziennie nad głową. Przed chwilką skończyli… Własnych myśli człowiek nie słyszy a alarmy wyją że hej….

  Zapytam wprost, chciałabyś coś z tym zrobić ?

  • ama12 25 Maj 2011 o 10:50 pm

   Tak, przenieść lotnisko wojskowe na jakieś totalne odludzie….

  • ama12 25 Maj 2011 o 10:52 pm

   bezcenne acz nie wykonalne

 51. trebor 25 Maj 2011 o 9:25 pm

  materia jest energią:

 52. agent 25 Maj 2011 o 9:33 pm

  Czy jest choć jedna osoba na zacnym blogu która chce coś zmienić w naszym Kraju ?

 53. agent 25 Maj 2011 o 9:47 pm

  Jeżeli takowe się znajdą proszę pisać na maila: gendo76@vp.pl

  Uczyńmy Polskę przykładem dla innych !!!

 54. volv 25 Maj 2011 o 10:53 pm

  czy jest tu ktoś gotów przyjąc i iśc drogą Jezusa? czy tylko szuający strachu……….

 55. volv 25 Maj 2011 o 10:53 pm

  nie lękajcie się

 56. agent 25 Maj 2011 o 11:21 pm

  volv :

  czy jest tu ktoś gotów przyjąc i iśc drogą Jezusa? czy tylko szuający strachu……….

  Tą drogą możemy zmienić Polskę. Droga to prawdy. Prosta nieskomplikowana.

 57. freenata 25 Maj 2011 o 11:22 pm

  Nie lękajcie się. Prowadziliście/prowadzicie suplementację jodem? Rdzeń Reaktora nr 1 stopił się 16 godzin po katakliźmie… http://tashiwater.wordpress.com/2011/05/18/stopienie-reaktora-nr1-mialo-miejsce-16-godzin-po-tsunami-przyznaje-tepco/

  Trzeba odpowiednio używać sody, Echinacei i bardzo ważne ZEOLIT. Ten ostatni przyjmować razem z magnezem. Usuwa wszystko to co najgorsze: pluton uran, rtęć (!), aluminium – nawet z mózgu

  • ama12 25 Maj 2011 o 11:52 pm

   Odpowiednio… mogę prosic o szczegóły

   • freenata 26 Maj 2011 o 12:20 am

    1łyżeczka sody w 200ml wody do 7 x dziennie. Generalnie wpływa pozytywnie, bo odkwasza organizm, leczy z cukrzycy (!). Odnośnie uranu, próby przeprowadzono na skażonych żołnierzach. Zapobiegała przed zachorowaniem na raka nerek – http://tashiwater.wordpress.com/2011/04/13/radioaktywne-pierwiastki-ochrona/
    Echinacea: http://tashiwater.wordpress.com/2011/04/28/echinacea-efektywna-w-walce-organizmu-ze-skutkami-promieniowania/

    • ama12 26 Maj 2011 o 8:58 am

     dziękuję 🙂

    • Wojwit 27 Maj 2011 o 5:27 pm

     Czytałem gdzieś, że sody (wodorowęglan sodu)tylko pół łyżeczki na dzień… Czy tyle ile podałaś nie „rozwali” żołądka, uniemożliwiając trawienie (bo wejdzie w reakcję z żołądkowym kwasem solnym zobojętniając go?
     Podaj proszę jakieś wartościowe linki do tego zeolitu, bo przez google to widać głównie oferty sprzedaży tegoż minerału jako wkładu do filtrów wody i na działkę dla roślin…

 58. agent 25 Maj 2011 o 11:32 pm

  ama12 :

  Tak, przenieść lotnisko wojskowe na jakieś totalne odludzie….

  ama12 :

  bezcenne acz nie wykonalne

  Jak najbardziej wykonalne 🙂 KTO DYKTUJE CO JEST WYKONALNE A CO NIE ???

  • ama12 26 Maj 2011 o 1:15 am

   Tak, to my decydujemy co jest wykonalne. Zdrowo rozsądkowo każdy wie na co może wpływać pośrednio czy też bezpośrednio. Na walkę z wiatrakami szkoda mi energii. Tak na przykładzie dziewczyny która poszła zaszczepic swoje 1,5 miesieczne dziecko. Wybrała to paskudztwo 6w1 i rota. Po wszystkim to maleństwo zaczęło wymiotować a do tego płacz, rozdrażnienie i tak już 24 godziny. A ta chce mu podać paracetamol choc po szczepieniu nie wolno. Mówię jej idź do lekarza i zgłoś nop. Po co przecież to przejdzie. Mówie jej: dziewczyno w tym jest rtęć i in. a zdarzało sie że szczepionki na rota zanieczyszczone i słysze w odpowiedzi, że te ilości niegroźne i że nie mam racji. Rozmowa bez końca – zal tylko dziecka. Zmiana toku myslenia takiej osoby – niewykonalna. Zmiana napromieniowania w Fukushimie – niewykonalna. Zmiana lokalizacji wojskowego lotniska -niewykonalna (juz były protesty i ludzie na ulicy i wiesz gdzie to mają ci przy korycie).

 59. agent 26 Maj 2011 o 12:35 am

  ama12 :

  Odpowiednio… mogę prosic o szczegóły

  Tak.
  Skontaktuj się ze mną gendo76@vp.pl

 60. Pingback: Top Posts — WordPress.com

 61. jot 26 Maj 2011 o 2:40 pm

  Ktoś pisze o amerykańcach, którzy mają dostać koncesję na wydobycie gazu łupkowego w Polsce. W takim razie obejrzyjcie film jak oni wydobywając łupek zniszczyli większość swojego USA: