Rewolucja w Grecji

Tłumy gromadzące się na greckich ulicach

Według nieoficjalnych doniesień z forów internetowych w Grecji szykuje się powstanie przeciwko okupantom banksterskim z Unii Europejskiej, którzy chcą przejąć majątek grecki wypracowany przez setki pokoleń. Grecja jest jednym z najważniejszych przyczółków oporu przeciko NWO, stąd też podobnie jak w przypadku Libii, Iranu, Pakistanu czy wcześniej Iraku i Afganistanu musi być spacyfikowana. Pamiętajmy, że Grecy jako jedni z nielicznych w Europie, mają pochowaną broń i jeśli zajdzie potrzeba to ją na pewno użyją. Można się więc spodziewać ciekawego rozwoju sytuacji. Pamiętamy niedawną sztucznie wykreowaną „pandemię” – Grecja była jednym z pierwszych krajów, w którym zdecydowano o przymusowym szczepieniu całej populacji.
Dzisiejsze protesty, które rozpoczęły się już wczoraj w nocy, są odpowiedzią na demonstracje w Hiszpanii, też zostały zorganizowane za pomocą serwisów społecznościowych w internecie. Jak na razie, w Atenach pod Parlamentem, na placu Syntagma zgromadziło się ok. 5000 ludzi (dane z wczoraj), lecz ich ilość szybko przyrasta. W Salonikach jest tłum ok. 8000 osób.
Nasze serca są z Grekami i życzymy im by pokojowo rozwiązali problem wymuszonych długów i sztucznie wykreowanego bankructwa. Rozwiązanie podała Islandia – aresztowanie bankierów i nulifikacja długu opartego na niemożliwej do spłacenia lichwie.

Uaktualnienia:

  • W międzyczasie gorąco się robi również w USA…
  • 20:00 – liczbę osób w Atenach na placu Syntagma oblicza się na 50,000. Oprócz tego odbywają się marsze na ulicach.
  • Ciekawy wpis czytelnika z Brazylii, który miał proroczy sen:
    Please if you are there, take a cam and shelter inside the square park! What is about to happen will impact the whole world. Lots of people will die in a massive earthquake about to hit exactly that zone. You will see it live, when buildings collapse into the people, and people running to nowhere. I just awake from a dream of this site being destroyed by an tremendous earthquake. I need to know where exactly this place is! I saw other things on the dream but I cant say them until I know the place! Alert the people on the ground to stay away from tall buildings! The 3 story peach building on the background will half collapse! You will see that camera shaking and a colored lightning on the skies!
    Tłumaczenie: „Jeśli tam jesteście, weźcie kamerę i schowajcie się w parku. To co się stanie będzie miało wpływ na cały świat. Wiele ludzi zginie podczas potężnego trzęsienia ziemi, które uderzy dokładnie w tę strefę. Będziecie widzieć na żywo jak budynki zapadają się na ludzi, którzy nie będą mieli gdzie uciekać. Właśnie obudziłem się ze snu, podczas którego śniło mi się, że to właśnie miejsce zostanie zniszczone potężnym trzęsieniem ziemi. Muszę wiedzieć dokładnie gdzie to jest! Widziałem inne rzeczy podczas snu, ale nie mogę ich ujawnić dopóki nie dowiem się gdzie jest to miejsce. Ostrzeżcie ludzi żeby trzymali się z daleka od wysokich budynków! 3 piętrowy budynek w kolorze brzoskwiniowym się zawali do połowy. Zobaczycie jak zatrzęsie się kamera, podczas gdy na niebie będzie widać kolorowe światła!http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1505464/pg2
    Coraz więcej tych „proroków”. Zobaczymy, może któryś z nich trafi? Dla mnie jest to kolejna psy-op Illuminatów. Jak na Brazyliczyka tekst angielski jest zbyt poprawny – być może jest to nawet ich wewnętrzna zapowiedź by ostrzec swoich przed czymś nieoczekiwanym (atak terrorystyczny, HAARP?). Co ciekawe na tym forum inne osoby miały podobne sny. Może to być objawem użycia wież nadawczych GWEN, emitujących fale, które mózg interpretuje w formie określonych obrazów.
Reklamy