Rewolucja w Grecji

Tłumy gromadzące się na greckich ulicach

Według nieoficjalnych doniesień z forów internetowych w Grecji szykuje się powstanie przeciwko okupantom banksterskim z Unii Europejskiej, którzy chcą przejąć majątek grecki wypracowany przez setki pokoleń. Grecja jest jednym z najważniejszych przyczółków oporu przeciko NWO, stąd też podobnie jak w przypadku Libii, Iranu, Pakistanu czy wcześniej Iraku i Afganistanu musi być spacyfikowana. Pamiętajmy, że Grecy jako jedni z nielicznych w Europie, mają pochowaną broń i jeśli zajdzie potrzeba to ją na pewno użyją. Można się więc spodziewać ciekawego rozwoju sytuacji. Pamiętamy niedawną sztucznie wykreowaną „pandemię” – Grecja była jednym z pierwszych krajów, w którym zdecydowano o przymusowym szczepieniu całej populacji.
Dzisiejsze protesty, które rozpoczęły się już wczoraj w nocy, są odpowiedzią na demonstracje w Hiszpanii, też zostały zorganizowane za pomocą serwisów społecznościowych w internecie. Jak na razie, w Atenach pod Parlamentem, na placu Syntagma zgromadziło się ok. 5000 ludzi (dane z wczoraj), lecz ich ilość szybko przyrasta. W Salonikach jest tłum ok. 8000 osób.
Nasze serca są z Grekami i życzymy im by pokojowo rozwiązali problem wymuszonych długów i sztucznie wykreowanego bankructwa. Rozwiązanie podała Islandia – aresztowanie bankierów i nulifikacja długu opartego na niemożliwej do spłacenia lichwie.

Uaktualnienia:

 • W międzyczasie gorąco się robi również w USA…
 • 20:00 – liczbę osób w Atenach na placu Syntagma oblicza się na 50,000. Oprócz tego odbywają się marsze na ulicach.
 • Ciekawy wpis czytelnika z Brazylii, który miał proroczy sen:
  Please if you are there, take a cam and shelter inside the square park! What is about to happen will impact the whole world. Lots of people will die in a massive earthquake about to hit exactly that zone. You will see it live, when buildings collapse into the people, and people running to nowhere. I just awake from a dream of this site being destroyed by an tremendous earthquake. I need to know where exactly this place is! I saw other things on the dream but I cant say them until I know the place! Alert the people on the ground to stay away from tall buildings! The 3 story peach building on the background will half collapse! You will see that camera shaking and a colored lightning on the skies!
  Tłumaczenie: „Jeśli tam jesteście, weźcie kamerę i schowajcie się w parku. To co się stanie będzie miało wpływ na cały świat. Wiele ludzi zginie podczas potężnego trzęsienia ziemi, które uderzy dokładnie w tę strefę. Będziecie widzieć na żywo jak budynki zapadają się na ludzi, którzy nie będą mieli gdzie uciekać. Właśnie obudziłem się ze snu, podczas którego śniło mi się, że to właśnie miejsce zostanie zniszczone potężnym trzęsieniem ziemi. Muszę wiedzieć dokładnie gdzie to jest! Widziałem inne rzeczy podczas snu, ale nie mogę ich ujawnić dopóki nie dowiem się gdzie jest to miejsce. Ostrzeżcie ludzi żeby trzymali się z daleka od wysokich budynków! 3 piętrowy budynek w kolorze brzoskwiniowym się zawali do połowy. Zobaczycie jak zatrzęsie się kamera, podczas gdy na niebie będzie widać kolorowe światła!http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1505464/pg2
  Coraz więcej tych „proroków”. Zobaczymy, może któryś z nich trafi? Dla mnie jest to kolejna psy-op Illuminatów. Jak na Brazyliczyka tekst angielski jest zbyt poprawny – być może jest to nawet ich wewnętrzna zapowiedź by ostrzec swoich przed czymś nieoczekiwanym (atak terrorystyczny, HAARP?). Co ciekawe na tym forum inne osoby miały podobne sny. Może to być objawem użycia wież nadawczych GWEN, emitujących fale, które mózg interpretuje w formie określonych obrazów.
Reklamy

124 responses to “Rewolucja w Grecji

 1. Ania 25 Maj 2011 o 7:21 pm

  Pokojowo to się nie odbędzie. Islandia to co innego. Zrobili referendum i rząd powiedział ” naród tak zdecydował”. A poza Islandią w Europie nie ma rządu, który by był zdolny do takiego postawienia sprawy. Będą chcieli zachować stanowiska we własnych rządach i w Unii, bo to kupa kasy. W każdym razie w Polsce to się nie uda. Taki zryw społeczny, gdyby na przykład jakimś cudem się pojawił, wykreował by całkiem nowe przywództwo i nowe władze. Ci co obecnie rządzą dobrze to wiedzą i stłumią każde próby buntu. Przykład ? Ano dziś miały być manifestacje w dużych miastach przeciwko drożyźnie. No i co ? No i nic, albo prawie nic.

 2. sono 25 Maj 2011 o 7:38 pm

  Cala Europa powinna wysjc na ulice i tam pozostac poki nie obala wszystkich satanistycznych przywodcow ktorzy dorwali sie do zloba, poczynajac od unii jewropejskiej a konczac na watykanie.

  • rzesza 26 Maj 2011 o 12:15 am

   czy ty pamietasz jak nazywała sie ta przewodnia siła narodu co rowadziła aresztowania za napisy na murach,transparentach karała za nielegalne zgromadzenia?
   Demokracja w wydaniu PO jest taka sama jak demokracja za czasow PZPR. Tamci tez zamykali za napisy na murach,transparentach i okrzyki precz z komuna!
   Platforma prowadzi powolną pełzajaca pacyfikacje społeczenstwa
   aresztowania za niby obraze władz. Cenzura forow społecznych. Zamykanie stron nie wygodnych dla rzadzacych.Zamykanie miejsc gdzie gromadza sie duze skupiska ludzi. Areszty dla ludzi ktorzy na transparentach wypisuja hasła krytykujace jedynie słuszna władze.
   Czy za nawoływanie dorżnięcia watahy też będzie kara kryminału? Czy za podłości kierowane do śp. Prezydenta RP też posypią się kary? Czy prawo obowiązuje tylko za ubliżanie jedynie słusznej drodze ku zielonej wyspie? Brawo, a gość KUBA który miniaturę polskiej flagi narodowej wkładał w atrapę psiej kupy ma się doskonale i będzie nas reprezentował w przewodnictwie w UE. P.O. i Pan Zdrojewski tak mu dziękują za naśmiewanie się z pamięci Prezydenta Rzeczypospolitej Lecha Kaczyńskiego. Paranoja.

   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/mezczyzna-odpowie-za-zniewazenie-rzadu,1,4354219,wiadomosc.html

   Mężczyzna odpowie za znieważenie rządu
   24 maja, 17:24
   KB / PAP
   Za znieważenie rządu przed sądem stanie 19-latek, który na początku marca ma murze szkoły w Lipnie (woj. kujawsko-pomorskie) wymalował wulgarny napis uderzający w ten organ władzy.
   Napis składał się z dwóch wyrazów: wulgarnego bezokolicznika i słowa „rząd”. Sprawca został zatrzymany na gorącym uczynku, a szkoła wyceniła wyrządzoną szkodę na 2 tysiące złotych.
   Jak poinformowała PAP szefowa Prokuratury Rejonowej w Lipnie Alicja Cichosz, czyn młodego mężczyzny zakwalifikowano jako uszkodzenie rzeczy (art. 288 par. 1 kodeksu karnego) i znieważenie konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej (art. 226 par. 3 k.k.).
   Pierwsze z przestępstw jest zagrożone karą od trzech miesięcy od pięciu lat pozbawienia wolności, a drugie – grzywną, ograniczeniem wolności lub pozbawieniem wolności do dwóch lat.
   Akt oskarżenia został już skierowany do Sądu Rejonowego w Lipnie.

 3. galluss 25 Maj 2011 o 7:48 pm

  spokojnie ludzie, tak jak napisałem, jutro znowu jadę się spotkać z ludzmi z green peace, będzie na spotkaniu około 20 osób, ustalimy na tym spotkaniu plan działania, wymienimy się informacjami, nie jest dobrze, to są rewolucje sponsorowane, wymuszone na społeczeństwie albowiem ALBERT PIKE – MASON 33 STOPNIA taki wymyślił plan – rozpoczęcie 3 wojny poprzez rewolucje, a jawna 3 wojna zacznie się od ataku na izrael, prawdopodobnie w tym roku będa zamachy massadu izraelskiego i WINA
  SPADNIE NA PALESTYŃCZYKÓW

  nie jest dobrze i nie będzie dobrze, do końca roku chcą wprowadzić w życie plan zamachów, JEŚLI REWOLUCJA DOJDZIE DO POLSKI – to nie możemy pozwolić aby władze objął pan janusz K****n m***e – który ma za zadanie zwieść ludzi, zresztą on sam należy do Warszawskiej loży masońskiej, ma on zostać czymś w rodzaju dyktatora i utworzyć nowe trendy w polityce Polskiej i wprowadzić do polityki nowe pokolenie masonerii Warszawskiej

  wszystko przyśpieszyło w ciągu ostatniego pół roku, wam sie dopiero oczy otworzą, zacznijcie myśleć na przód…

  pozdrawiam, wy nierozumiecie, jaki to jest MAKIAWELICZNY PLAN, rewolucje są właśnie specjalnie w każdym kraju pokolei wzniecanie na zasadzie domina, dzięki rewolucją, każdy kraj upadnie i szybciej zostanie wprowadzony rząd globalny, BANKIERÓW nigdy sie nie pozbędziecie, albowiem to agenci masoneri międzynarodowej i są nieśmiertelni

  • galluss 25 Maj 2011 o 7:50 pm

   musicie zacząć się zrzeszać w małe grupki osób 20-30 – to najlepszy sposób na informacje z pierwszej ręki,

   • siedem 25 Maj 2011 o 8:29 pm

    gallus ma absolutna racje.on kreuja,robia wszystko aby wywolac wojny.nie mozemy dac im tej satysfakcji.JEST JEDEN SPOSOB.BARDZO,BARDZO PROSTY.CHOC NIE LATWY DO REALIZACJI(dlatego,ze wiekszosc spoleczenstwa nie jest swiadoma tego co sie dzieje.obym sie mylila).NIKT NIE UCIERPI.ALE JESLI UDALOBY SIE, TO DLA NICH BEDZIE JAK NOZ W PLECY……..POKOJOWA AKCJA!!!!!!polagajaca na zwyklym SIEDZENIU W DOMU przez tydzien.(tego nikt nam nie moze zabronic)-nieogladamy tv przez tydzien,nic niekupujemy przez tydzien….zaprzestac wydawanie pieniedzy przez tydzien!!!pod zadnym pozorem nie wychodzic na publiczna demonstracje,nieutozsamiac sie z zadna grupa strajkujaca,demonstrujaca itp…miarkujecie? jaki bylby efekt!!!koniecznie musicie to rozniesc dalej.to jest jedyne wyjscie aby uciac leb hydrze!!!TO JEST JEDYNY SPOSOB!!!!!

    • MamyPojechane... 26 Maj 2011 o 1:17 am

     …a co bedziesz szamac? nie przeczeksz ich ,mysl dalej.

    • rabarbarek 26 Maj 2011 o 5:52 am

     siedem , chyba Twoje propozycje najbardziej do mnie przemawiaja. Sama mowilam rodzinie , zeby przestali kupowac benzyne i zrobili jakas akcje na szersza skale. Gdyby stacje staly puste bez samochodow przez tydzien albo miesiac , musieliby obnizyc ceny albo zostalaby im kapiel benzynowa. Ale niestety dopoki ludziska beda mialy pieniadze beda kupowali i akcja na duza skale jest raczej niewykonalna. Ja bym mogla chodzic na piechote i jesc szczaw z ogrodka , gdyby to w czymkolwiek pomoglo , ale wiekszosc nawet nie wie o czym do nich mowisz.

     Oni nie robia wszystkiego , zeby wojny wywolac , ale w gabinetach , ukryci przed fleszami aparatow , z zimna krwia przygotowywuja taki multivortex [kilka malych tornado w duzym] , lokalne wojny zamienia sie w jedna wielka . Zobaczymy co wymysla na spotkaniu G-8, za kilka dni, ale obawiam sie , ze moze dojsc do jakichs ostatecznych rozwiazan w sprawach finansow i geopolityki. Z dzisiejszego poklepywania sie plecach Obamy z Cameronem nic dobrego nie wyniknie. I to my udlawimy sie tymi hamburgerami , ktore wspolnie smazyli. Po raz kolejny pan Obama pokazuje jak bardzo zalezy mu na ludziach. Kiedy Amerykanie zbieraja trupy po przejsciu tornada , on gra w ping ponga , obzera sie hamburgerami , smieje sie do kamery i potem w przemowieniach , powtarza jak mantre , ze niewidzialny wrog czai sie w kazdym zakamarku swiata i trzeba z nim walczyc.

   • hmmm 25 Maj 2011 o 8:48 pm

    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zydzi-apeluja-do-obamy-o-naciski-na-polski-rzad,1,4363862,wiadomosc.html

    Żydzi apelują do Obamy o naciski na polski rząd
    25 maj 2011, 20:09
    KB / PAP
    Światowa Organizacja ds. Restytucji Mienia Żydowskiego (WJRO) wezwała prezydenta USA Baracka Obamę, by w czasie wizyty w Warszawie wywierał na polski rząd presję w kierunku załatwienia sprawy rekompensat za zrabowane w Polsce prywatne majątki żydowskie.
    – Kiedy prezydent Obama spotka się w tym tygodniu z prezydentem Bronisławem Komorowskim i premierem Donaldem Tuskiem, restytucja zrabowanej własności prywatnej powinna być w programie rozmów – stwierdza oświadczenie WJRO
    – Kraj, który nie odniósł się odpowiednio do swej przeszłości, nie jest w pełni wolny, aby podążać w przyszłość. Prosimy prezydenta Obamę, aby podniósł ten problem fundamentalnej sprawiedliwości na spotkaniu z polskim rządem.
    Skradzione majątki muszą być zwrócone. Wzywamy premiera Tuska, aby wznowił proces legislacyjny na rzecz restytucji, jak obiecywał – oświadczył dyrektor generalny WJRO David Peleg.
    Tusk poinformował niedawno, że prace nad ustawą o reprywatyzacji, która ma zapewnić także nieżydowskim właścicielom rekompensaty za mienie zrabowane przez III Rzeszę i skonfiskowane przez rząd PRL, zostały wstrzymane ze względu na trudną sytuację budżetową państwa.
    WJRO nie przyjmuje tego argumentu i podkreśla, że „Polska pozostaje jedynym większym krajem dawnego bloku sowieckiego, który po dwóch dekadach od upadku komunizmu nie ma prawa zapewniającego restytucję mienia albo rekompensaty za prywatne majątki zrabowane w czasie holokaustu”.
    Sikorski:
    nie będziemy się prosić o wizy »Wizyta Obamy, problemy kierowców »»Wojska amerykańskie w Polsce? »Obama spędzi w Polsce dwa dni »
    Swoim apelem do Obamy WJRO dołączył do podobnego apelu, skierowanego w zeszłym tygodniu do prezydenta przez Komisję Helsińską przy Kongresie USA.
    Jej dwaj współprzewodniczący – republikański kongresman Christopher H. Smith i demokratyczny senator Benjamin L. Cardin – wezwali Obamę w liście, aby poruszył sprawę restytucji na spotkaniu z polskimi przywódcami w Warszawie.
    – Chociaż od upadku komunizmu minęły ponad dwa dziesięciolecia, ofiary nazistowskich prześladowań i zbrodni komunistycznych wciąż nie otrzymały choćby małego zadośćuczynienia za kradzież ich własności. (…) W swej istocie, nie jest to kwestia finansów, lecz sprawiedliwości – napisali obaj parlamentarzyści.
    W apelu do Obamy podkreślili, że cenią sobie historyczne więzi łączące USA z Polską, ale uważają, że niezałatwienie przez Polskę sprawy restytucji „osłabia nasze ważne dwustronne stosunki”.
    – Prosimy pana o wywarcie presji na polski rząd, aby poczynił znaczący postęp w rozwiązaniu tego od dawna trwającego i bolesnego problemu – kończą swój list do prezydenta USA Cardin i Smith.

  • Ania 25 Maj 2011 o 8:10 pm

   Gallus : to twoim zdaniem, co trzeba zrobić ? Udawać, że NIC się nie dzieje w sytuacji, gdy coraz mocniej dokręcają srubę ?

   • marek 25 Maj 2011 o 8:33 pm

    galluss to agent dezinformacji, być może reprezentuje wielki wschód francji. Tak jak Club of Rome dezinformował w latach 60, że w latach 80 zabraknie ropy, tak galluss nadal chyba straszy że maju będzie coś wielkiego. Na razie był tylko wulkan, ale o tym chyba nic nie wspominał.

    • monitorpolski 25 Maj 2011 o 8:47 pm

     To po co by robił swoim bydło z tłumaczeniami filmików?

    • siedem 25 Maj 2011 o 8:47 pm

     moze i agent ale ma absolutna racje w tym co pisze.a twoj komentarz swiadczy o poziomie twojej swiadomosci

    • mag 25 Maj 2011 o 11:12 pm

     joł, zwłaszcza że spotyka się z greenpeace a to wiadomo ekologiczna przybudówka NWO i new age, olewać gościa !

  • niedowiarek1 25 Maj 2011 o 9:29 pm

   http://www.linia.com.pl/felieton/107.htm

  • Mac 26 Maj 2011 o 2:00 pm

   Wara gościu od JKM, człowiek chce obniżyć podatki i wprowadzić więcej swobód obywatelskich. Dąży do państwa minimum i prawdziwego kapitalizmu, do tego aby rząd nie wtrącał się do gospodarki i rządził rynek. Jeśli niby ma nas „zwieść” to dlaczego jest tak opluwany w mediach ? System który proponuje JKM nie dawał by możliwości rządzenia żadnym bankierom. Wracaj do green peace i zastanówcie się jak wyciągnąć od ludzi pieniądze na „walkę z globalnym ociepleniem” – którego nie ma.

   • Wojwit 27 Maj 2011 o 5:46 pm

    Właśnie dlatego… Im bardziej śliny merdia nań użyją, tym bardziej wzrasta jego wiarygodność u tych, co mają już tego wszystkiego dość (casus Radia Maryja). To jest wyjątkowy bufon i pozer, począwszy od podpisu a skończywszy na tym, co głosi.

 4. BirD2 25 Maj 2011 o 8:00 pm

  Co do Grecji to dużo sie słyszy ale nie sądzę by walczyli z NWO a o byt.
  Jak podnieśli by płace to ta „rewolucja” na bank by sie skończyła

  a co do tego snu..
  „psy-op Illuminatów” Nie wiem co znaczy psy-op ale jeżeli dobrze rozumuje to gościa uważacie za agenta..

  Dodam coś od siebie. Gośc napisał co mu sie śniło albo ubzdurało we łbie (może sądził że podbije tym internet). Nie sądzę, ba ja to wiem że nie jest żadnym agentem a kolejnym kretynem bądź jaśnie oświeconym

  Jeżeli każdego uważacie za agenta, każde trzęsienie, tornado za sztuczne to współczuję.

  Bynajmniej można się to coś dowiedzieć konkretnego nie to co u pana mizi gdzie bajki są na półce z dokumentami.

  – panie mizia, jak tam słońce??

  • monitorpolski 25 Maj 2011 o 8:15 pm

   Psy-op – operacje psychologiczne, wojna psychologiczna, propaganda, która obecnie przyjęła formę skomplikowanych działań manipulujących ludzką psychiką. Podają pewne informacje na input i wiedzą czego można się spodziewać jako output. Jedna z pierwszych psy-op była przejęta przez agentów globalistycznych Solidarność. Zadziałano na polskim patriotyzmie wykorzystując go do swoich celów. Kolorowe rewolucje, łącznie z tą w Egipcie to też psy-op, głównie autorstwa Mossadu i CIA. Podając taki „sen” na forum dyskusyjnym można się spodziewać różnych reakcji – zależnie od tego kto to czyta. Można ludzi wystraszyć, bądź też przekonać do walki. Illuminat wykorzystują to bezwzględnie, lecz jest to też element ich „etyki” – wszystkie działania muszą być zapowiedziane w mediach, filmach itp.
   Ostatnia rzecz, którą tu zakładam jest faktyczne proroctwo.

   • a.to? 25 Maj 2011 o 9:08 pm

    wpadka czy życie w paralelnym świecie ?
    Może Obama podróżuje w czasie i myli mu się czasem w którym świecie aktualnie dokonuje wpisu do księgi ?
    Wpadka prezydenta Obamy
    Nie tylko Bronisławowi Komorowskiemu zdarzają się pisemne wpadki i pomyłki. Barack Obama wpisując się do pamiątkowej księgi w opactwie Westminsterskim także popełnił błąd. Prezydent zostawił notkę upamiętniającą wizytę w świątyni, w której ślub wzięli Kate Middleton i książę William. Napisał, że to wielki zaszczyt uczcić wspólne dziedzictwo, a podpisując te słowa popełnił rażący błąd. Podpisując notkę roztargniony Obama wpisał datę 24 maja 2008 roku.
    http://wiadomosci.onet.pl/wideo/wpadka-prezydenta-obamy,9390322,1,klip.html#

    • rambo8 25 Maj 2011 o 9:53 pm

     2008 ? To to nie był błąd.
     Sam ostatnio podpisujac coś pare razy
     cofnełem sie do 2010, ale 2008 ?
     ciekawe.

  • i.to 25 Maj 2011 o 10:56 pm

   Zwykła wpadka czy zemsta?
   Ostatnie dni pokazały, że nawet służbom odpowiadającym za bezpieczeństwo tak ważnego polityka jak Barack Obama zdarzają się wpadki. Co gorsza, widział je cały świat. Prezydencka limuzyna unieruchomiona na wjeździe i bezradni agenci Secret Service – nie wyglądało to profesjonalnie. Gen. Sławomir Petelicki uważa, że mogła być to zemsta żołnierzy chroniących ambasadę wymierzona w urzędników administracji Obamy.
   Snobistyczne CIAmajdy z nadwagą
   Jakby miał normalne auto, a nie ten żenujący karawan, to problemu by nie było.
   No ale do tego złomu musieli upchać podwójny barek i zestaw kina domowego, armaty, pociski średniego zasięgu i kilka ton osłon z żelazobetonu i superszkła – bo wszyscy ludzie na ziemi to terroryści, szczególnie w kraju do którego przyjechał z „przyjacielską wizytą”. Także jego wyborcy to terrorysci – dlatego administracja US powinna rozważyć opcję aresztowania wszystkich wyborców po zakończonych wyborach. W mysl tej zasady można zrezygnować z kolejnych wyborów, bo wszyscy będą siedzieć w kiciu – jako terroryści…
   Powinni tę propozycję potraktować poważnie – oszczędzą kasę na wyborach – będzie kasa na nastepną wojnę „wyzwoleńczą” w jakmś uroczym zakątku świata…

   http://wiadomosci.onet.pl/wideo/wpadka-za-wpadka,9401090,1,klip.html#

 5. ALFA 25 Maj 2011 o 8:00 pm

  Gruzja: druga rewolucja róż?
  Na ulicach gruzińskich miast doszło do walk z policją. „Koniec władzy Micheila Saakaszwilego jest bliski” – głosi opozycja
  Rewolucja już się zaczęła i sprowokowały ją obecne elity – oświadczyła wczoraj szefowa ruchu Zjednoczona Gruzja Nino Burdżanadze. Z trudem udało jej się przedostać do gmachu publicznej telewizji strzeżonej przez oddziały policji i sił specjalnych. Od soboty przed budynkami tej stacji w Tbilisi i Batumi trwały protesty przeciwników prezydenta Micheila Saakaszwilego.
  Nino Burdżandze, która w 2003 r. była jedną z liderek rewolucji róż, pomogła wówczas Saakaszwilemu w dojściu do władzy. Dziś go ostro zwalcza. – Walczymy przeciwko neobolszewizmowi. Nie możemy czekać do kolejnych wyborów (w 2013 roku – red.) – mówiła.
  http://www.rp.pl/artykul/68094,662371.html

 6. sara10 25 Maj 2011 o 8:02 pm

  Cała Polska z Grecją. Liczymy, ze dzięki takim jak oni, Polacy równiez powstaną. Nam potrzeba charyzmatycznego przywódcy. Dzisiaj takiego nie ma, przynajmniej ja o nim nie słyszałam. Myslę jednak (za Słowackim, cyt. z pamięci), że Polska jak wulkan – z zewnątrz zimna skorupa magmy, pod nią gorąca lawa. Jak wybuchnie, to …. .
  Większość zmanipulowanych chocby z tego forum, wybrało lenia i oszusta (niespełnione obietnice) na szefa rządu. Ten elektorat z filmu Monitora – „wykształceni, młodzi, z dużych miast” – czyli głupawe panienki, więźniowe i inna ogłupiała szumowina uznała, że Kaczor za niski i ble. Tusk to dopiero przystojniak, nie wspominając o Komorowskim. Sama kwintesencja wyborców PO. Dzisiaj zapewne żaden się nie przyzna do zrobienia krzywdy nam wszystkim. I zapewne będzie podskakiwał razem z kibicami z Legii, krzycząc: „hop, hop, hop, kto nie skacze, ten za Tuskiem, hop, hop, hop!”.

  W Polsce się nic nie zmieni, bo mamy niski poziom szkół, a tym samym – kompletny brak samodzielnego analizowania rzeczywistości przez małolatów (niestety wyborców). „Wykształceni, młodzi, z dużych miast” naoglądają się TVNów, naczytają Wybiórczej i wiedzą, co mają myśleć!
  Mdli, jak człowiek zaczyna z takim rozmawiać.

  • zee 25 Maj 2011 o 8:50 pm

   @Sara
   Czytelnictwo papierowych gazet spada Także oglądalnośc stacji telewizyjnych

   . Szczególnie tych które wymieniłaś -i to dramatycznie.

   • katerina404 27 Maj 2011 o 3:13 am

    poważnie sada, to super, wogóle wszyscy pwoinni wyłączyć te obrzydliwe pudała niech sami się oglądają. Oni oprócz tego, ze są złymi ludźmi, to na dodatek próżnymi, więc napinają się w tych mediach, myśląc, ze są podziwiani, a nie rozumieją, że ludzie mądzry patrzą na nich z niesmakiem i pogardą.

 7. katerina404 25 Maj 2011 o 8:06 pm

  gallus to skoro nigdy ich się nie pozbędziemy, to już po nas?

  • Aquarius 25 Maj 2011 o 8:24 pm

   Pozbędziemy się ich. Wszyscy chazarscy terroryści będą wkrótce całkowicie unicestwieni i nadejdzie taki czas że siły ciemności już nigdy nie będą miały dostępu do tej planety. Kwestia czasu.

 8. galluss 25 Maj 2011 o 8:15 pm

  katerinko prawda jest brutalna, chętnie bym ci udzielił informacji na gg lub skype, jesteście w ogromnym błędzie, rewolucje mają za zadanie was zniszczyć i wprowadzić globalny rząd, nigdy sie nie pozbędziecie masonerii, tylko Bóg jak przyjdzie to ich wytępi bo oni są dziełem Szatana

  ma zginąć 90% ludzi ponad i tyle zginie, i nic nie poradzicie – możecie jedynie informować ludzi, zrzeszać się i zaczepiać na ulicy ludzi, aby obalić masonerię musicie zdobyć adresy lóż Warszawskich, dopaść prawdziwych masonów a nie marionetki w TV

  jest to tak przemyślany spisek, że żadne państwo nie wyjdzie z tego cało – pracowali nad tym przez 250 lat aby was zniewolić – CZY TY NAPRAWDE KATERINKO MYŚLISZ, że w ciągu paru miesięcy ich obalisz, bo jakiś FULFORD – KOLEJNY zrzeszony mason sobie gada, że on wymorduje illuminatów?

  to jesteś w błędzie,

  • Ania 25 Maj 2011 o 8:27 pm

   Ty też z tych, co radzą czekać aż Bóg nas wyzwoli ? Rozczarowałeś mnie. Gdyby Bóg zamierzał nas wyzwolić, to by już to zrobił. A skoro nic takiego się nie stało, to znaczy, że musimy sami to zrobić. Nie mąć ludziom w głowach, spróbuj sam tych iluminantów wymordować tak z nienacka i po cichu jak jesteś taki mądry. Ich siła to kasa. Trzeba wymyślić jakiś sposób , aby pozbawić ich kasy. Wtedy zniknie ich siła.

   • rambo8 25 Maj 2011 o 9:16 pm

    Miałem,nigdy tego nie pisać ale
    gallus ma racje bo te straszne
    rzeczy musza sie stać aby sie wypełniło.
    Co oczywiście nie znaczy że mamy nie
    walczyć.Najwarzniejsza chyba rzecza jest
    uswiadamianie ludzi o co chodzi i tu
    nastepuje zderzenie z ignorancją a nawet
    strachem poznania prawdy która wywraca
    ich cały światopogląd do gury nogami.
    Podobno prawda nas wyzwoli, ale czy ich
    skoro oni nawet nie chcą jej znać.

    • siedem 25 Maj 2011 o 9:31 pm

     moze to zabrzmi wrednie i niestosownie ale aby w krotkim czasie ‚uswiadomic’ masy nie trzeba mowic im o wszystkim…wystarczy ,zeby wiedzieli o chemitrails i depopulacji.i jako protest bedzimy wszyscy siedziec w domu przez tydzien…jesli ktos to skoordynuje i wprowadzi w obieg…napewno udaloby sie

  • siedem 25 Maj 2011 o 8:32 pm

   sluchajcie galussa i mnie u gory moj komentarz!!!!

   • yoko 25 Maj 2011 o 9:20 pm

    Jak naprowadzić baranków, aby nie korzystali z kredytów, gazet, tivi, marketów i wszelkich korporacji 🙂

    • Ania 25 Maj 2011 o 10:09 pm

     No, to jest jakiś pomysł.

    • siedem 25 Maj 2011 o 10:32 pm

     ZADNYCH baranow…zwyklych uczciwych ale nieswiadomych ludzi…troche respektu dla blizniego twego!!!

    • Orka 26 Maj 2011 o 2:47 pm

     yoko , masz rację , ale „stada lemingów” dalej będą brać kredyty na tivi , kupować gazetkę z testem maturalnym lub filmidłem wiadomej produkcji itede , szkoda słów …

  • Aquarius 25 Maj 2011 o 8:39 pm

   Bóg dał wszystkim rozumnym istotom wolną wole i nie może jej naruszyć. Syjonisci z całych sił używają tej woli w celu czynienia zła zaś ludzie powinny się zjednoczyć i użyć wolnej woli celem całkowitego zniszczenia syjonistów.

  • slice 25 Maj 2011 o 8:44 pm

   Mowiles zeby czekac do konca maja bo na pewno cos sie stanie. Zostalo 5 dni. Po ich uplywie moze sie okazac ze jestes calkowicie niewiarygodny.

  • katerina404 25 Maj 2011 o 9:45 pm

   gallus ja podam Panu markowi moje gg, to on Ci poda. Bo siedzę jak na beczce prochu i mam dość już dłużej takiego świata.

  • sono 25 Maj 2011 o 11:25 pm

   @Gallus zgadzam sie z Toba.
   Nie wierze ,chociaz abardzo bym bym chciala zeby bylo inaczej, ze sami ludzie obala te lucyferianskie rzady ,ktore sie przez setki lat zbroily ,aby w koncu przejac wladze. Zwlaszcza ,ze znaczna czesc tych ludzi jest jeszcze w przyslowiowym lesie i nie ma zielonego pojecia o co w tym wszystkicm biega. I NIE chca miec tego pojecia.
   I mowie tu o ludziach czesto bardzo madrych i wyksztalconych ,niby obeznanych w obecnej spoleczno-poltycznej sytuacji na swiecie, ktorzy na wydzwiek slow illumiati, masoneria, symbole, NWO, krzywia sie i koncza rozmowy szybciej niz zdazy sie postawic kropke nad i. Mysle ze to co jest zapisane w Apokalipsie ma sie wypelnic. Niestety. Przyjemnosci mi to nie sprawia, ze do cholerki zyje akurat w tych czasach ale , czy chcialabym zyc w czasach WWII, czy wywozek na Sybir???
   Mysle ,ze wazne jest aby sie przygtowaac duchowo na to , wiedziec jasno po ktorej stronie mamy stac i dlaczego tam stoimy, spojrzec prawdzie prosto w oczy, i uzbroic sie w pancerz wojownika ,ktory bedzie do swych ostatnich tchnien walczyl o obrone wartosci, w ktore wierzy i nie da zwyciezyc zlu.
   Zaplata przyjdzie za to pozniej.

 9. Cupak 25 Maj 2011 o 8:22 pm

  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php?area=eu&lang=eng

  cała masa małych ale licznych trzęsień niedaleko Boloni we Włoszech.

 10. Stanisław 25 Maj 2011 o 8:24 pm

  Dziś w mediach musowego nakazu gdy pokazywano relację z demonstracji solidarności, puszczono wypowiedź jakiegoś pracodawcy, który twierdził że podniesienie minimalnej pensji spowoduje zwolnienia w pracy. Przecież takie wypowiedzi otwierają nóż w kieszeni . . .

  • Natalka 25 Maj 2011 o 8:38 pm

   Oczywiście Stasiu że spowoduje, to są normalne prawa ekonomii.

   • zee 25 Maj 2011 o 8:53 pm

    A gdzie te niby prawa ekonomi są? Bo chyba nie w polsce.

    • Stanisław 25 Maj 2011 o 10:48 pm

     Mam jakieś dziwne odczucie że prawa w naszym kraju są robione pod pracodawców, a nie uwzględnia się robotników. Czy zdajecie sobie Państwo sprawę że przy zatrudnianiu ludzi z grupą niepełnosprawności ich prawa są nagminnie łamane i w większości przypadków pracodawcą to uchodzi na sucho bo pracownik boi się że upominając o należne prawa podpadnie i przy byle pretekście zostanie wyrzucony na bruk.

  • marek 25 Maj 2011 o 8:44 pm

   No to chyba oczywiste jak ktoś zatrudniał parenaście osób za 700zł a teraz pracodawca będzie musiał zapłacić 1150zł do zapłacić drugie tyle na urzędników i niby emeryturę, to nic dziwnego że musi kilka osób zwolnić.

   • oskar 25 Maj 2011 o 9:55 pm

    To niech zamknie biznes i nie robi wstydu innym pracodawcom. Skorzystają inni.

   • Ania 25 Maj 2011 o 10:19 pm

    Bo to nie rzecz w podnoszeniu płac kosztem pracodawców, tylko obniżka kosztów utrzymania przez eliminację większości podatków, z których ludzie wypracowujący dochód narodowy niewiele mają, bo pożerane są przez molocha państwowego. Obywatel płaci też wysoki ZUS, a emerytura jest niepewna a leczymy się prywatnie.
    Urzędnicy szastają pieniędzmi obywateli jak niczyimi ( swoje by oszczędzali). Pomniki, wieńce, wystawne imprezy, podróże zagraniczne, nic nie jest za drogie ! A podatek i to wysoki jest w każdym produkcie. Nawet jak kupujemy chleb, zapałki, gazete to 50% ceny to podatek ! A dochodowy i ZUS( tak, tak, to też podatek !) to oddzielna sprawa. Z czego człowiek ma wtedy wyżyć, jak robi na opłaty i podatki ! Nie da się zmusić pracodawcy do podnoszenia płacy w nieskończoność, bo on w końcu zbankrutuje, albo zredukuje zatrudnienie. To trzeba ukrócić żarłoczność państwa !

    • oskar 25 Maj 2011 o 10:28 pm

     Po poziomie życia tzw. pracodawców w Polsce widać, że nawet jakby płacili pracownikom i po 3 tys. netto miesięcznie (plus należne podatki) widmo bankructwa nadal by im nie groziło. Te opowiastki o tym jak to wysokie koszty pracy blokują płace można włożyć między bajki. I proszę nie zaprzeczać, bo na co dzień mam z tym do czynienia i nie opieram się na newsach i wypocinach gazetowych.

 11. Kamil 25 Maj 2011 o 8:30 pm

  Grecy jestem z wami, ciekawe kiedy my ruszymy na tych Łapciuchów w Polskiego (żydowskiego rządu)

 12. Radoslaw 25 Maj 2011 o 8:36 pm

  „Jeśli tam jesteście, weźcie kamerę i schowajcie się w parku” tak najlepiej wziąć kamerę i nagrywać… w końcu będzie co oglądać…

 13. galluss 25 Maj 2011 o 8:43 pm

  dobra bo widze, że trzeba wam inaczej to napisać, próbuję wam wyperswadować, że rewolucją nigdy nie osiągniecie WOLNOŚCI, niech sie nie wypowiadają ludzie, którzy mają małą wiedzę książkową, ŻADNA REWOLUCJA W HISTORIA NIE UWOLNIŁA ŻADNEGO KRAJU, to mistyfikacja dla ludu, dzięki rewolucji jeszcze bardziej was zniewolą

  -tak było z rewolucją francuską – sponsorowaną przez illuminatów adama weishaupta, masonerię francuską – już wtedy było kilkaset lóż francuskich, MASONERIA WYKORZYSTAŁA LEWICOWĄ PARTIĘ JAKOBINÓW – aby wytępić aktywistów i zubożyć kraj Francuski poprzez wprowadzenie policyjnych dyrektyw

  – tak było z rewolucją żydo-bolszewicką – ten sam schemat

  – i z innymi

  wszędzie ten sam schemat, kto ma to zrozumieć to zrozumie, a kto tego nie zrozumie to zginie

  oczywiście, że macie „coś” robić – ja na przykład działam w green peace i jesteśmy zorganizowaną 20 kilku osobową grupą, i mówie wam, do tego trzeba inaczej podejść, nie rewolucją, ale znaleźć adresy lóż masońskich, pospisywać nazwiska agentów masonerii, i wytoczyć im proces, albo zlikwidować, ALE NIE REWOLUCJĄ, dzięki powstaniu narodowemu wprowadzą wam stan wojenny!, – haha

  niczego sie nie nauczyliście, w 89 roku wasi ojcowie wyszli na ulice i myśleli, że walczą o wolność – a tutaj niespodzianka – po 20 latach POLSKI NIE MA

  • marek 25 Maj 2011 o 8:48 pm

   Czy to ten sam green peace, który finansowany jest przez rodzinkę rockefellerów?

   • monitorpolski 25 Maj 2011 o 8:52 pm

    Chyba tak… ale niekoniecznie wszyscy tam muszą być agentami. W Fukushimie np. wykonują świetną robotę.
    Natomiast u nas całą ta Rospudą pożal się Boże… nic nie robili przy szczepionkach ani w kwestii GMO czy Codex Alimentarius

    • zee 25 Maj 2011 o 9:03 pm

     W green peace i tych wszystkich środowiskach eko, i alterglobalistów jest masa wtyk i agentów. Dobrze jest uważać.

  • monitorpolski 25 Maj 2011 o 8:50 pm

   Popieram. Zakładać sprawy, międzynarodowe też – to boli, a są dowody np. na ludobójstwo. O „likwidacji” bez sądu nawet nie wspominaj – rozumiem, że miałeś na myśli „likwidację poprzez wyobcowanie”?

   • Wojwit 27 Maj 2011 o 5:57 pm

    A czyje są sądy, co Monitor? Nasze czy une?

  • siedem 25 Maj 2011 o 8:54 pm

   galuss dobrze mowisz,ale niema tu chyba nikogo kto to rozumie…a ponoc tacy oczytani i uswiadomieni..

  • zee 25 Maj 2011 o 9:00 pm

   „tak było z rewolucją żydo-bolszewicką”
   Jak było? Jeśli nie było bolszewickiej rewolucji?
   Agenci 33 stopnia wprowadzili cię w błąd

 14. galluss 25 Maj 2011 o 9:03 pm

  jeśli chcecie wywołać rewolucję w TO MOŻEMY TO ZROBIĆ, ja nie jestem przeciwny

  – ale MUSICIE MIEĆ PRZYGOTOWANY system zastępczy – nową konstytucję – jest jedna osoba, która sie deklaruje, że ma system zastępczy przygotowany w razie rewolucji, już to napisał wiele miesięcy temu, nową konstytucję, która CAŁKOWICIE WYRZUCA SYJONIZM Z KRAJU I ELIMINUJE MASONERIĘ I BANKIERÓW

  – adresy lóż masońskich i nazwiska do wyeliminowania, w Polsce banki posiada około 10 masonów

  – wiecie, WY NIE MOŻECIE SOBIE WYJŚĆ NA ULICĘ i zacząć wrzeszczeć na T***a – bo to nie jego wina, tylko wina całej masoneri, on jest kroplą w morzu, MACIE BYĆ zorganizowani i mieć LUDZI PRZYGOTOWANYCH, KTÓRZY OBEJMĄ FUNKCJE zastępcze

  jesteście gotowi? bo jak nie, to o rewolucji możecie sobie pomarzyć, co najwyżej narzucą wam dyktatora, i jeszcze bardziej was zniewolą

 15. wojpa 25 Maj 2011 o 9:05 pm

  To wszystko było do przewidzenia.DSK został aresztowany tylko dlatego,ze wspieral pomoc dla Grecji. Grecja została zrobiona przez amerykańskich księgowych, którzy robili wszystkoa aby zniszczyc Grecje. Grecja jest potrzebna jako przyczółki dla wojsk sprzymierzonych do ataku na Iran. Turcja jest w stanie nienawisci do Izraela i pozyskując tereny Grecji Turcja bedzie okrazona.
  Teraz Grecji postanowia pomóc amerykańscy i izraelscy bankierzy ale pod warunkiem stworzenia baz wojskowych. Aresztowanie DSK w NY miało właśnie taki cel. Osłabić Grecje w UE.
  ponoć polscy piloci tylko dlatego nie wspoagają NATO w Libii, gdyż przygotowuja sie do nalotów na Iran.Ze to nastapi to jest pewne,gdyz Amerykanie ze swoimi F-16 ni z gruszki ni z pietruszki nagle chca stacjonować w Polsce i jest juz na to zgoda, a spotkanie Obamy z przedstawicielami panstw srodkowo-wschodniej Europy w Warszawie ma jeden cel ocenić bezposrednio ewentualne zaangazowanie tych krajów w ataku na Iran. Niemcy zostali zaatakowani bronią biologiczną Escherichia Coli, która spowodowała juz śmierć ok. 23 osób w ciagu trzech dni.
  Badzmy wszyscy czujni. Patrzmy na rece rzadowi.

  • siedem 25 Maj 2011 o 9:18 pm

   DSK zostal aresztowany bo checia pomocy dla Grecji pokrzyzowalby plany jakie w stosunku do Europy ma NWO-BILDERBERG mafia…Amerykanie niemaja z tym nic wsplnego

   • wojpa 25 Maj 2011 o 9:25 pm

    czegoś nie rozumię.Sam napisałes NWO a NWO to sa przecież Amerykanie. Weź jednodolarówkę i zobacz sam.
    Nie wiesz co piszesz?

    • siedem 25 Maj 2011 o 9:41 pm

     wiem co pisze..przestudiuj strukture NWO…a kto niszczy Ameryke? Amertkanie?

   • katerina404 27 Maj 2011 o 3:28 am

    DSK został aresztowany dlatego, że zaczęła sie wojna na górze. Iluminaci sa podzieleni. Jedni chca doprowadzić do ruiny narody powoli, czyli długotrwały kryzys i mamić ich obietnicami, a tym czasi wykupić całą ziemię, a drudzy chcą spowodować krótki i głęboki kryzys, aby szybko przejść do dyktatury, DSK był zwolennikiem pierwszej grupy, a ta druga grupa kabalistów jest silniejsza i bardziej wpływowa i chcieli się go pozbyć, czyli skompromitować publicznie w oczach owiec, aby na jego miejsce wsadzić takiego, który będzie posłusznie wykonywał rozkazy i dlatego wywlekli jego ekscesy seksualne. Zawsze tak robią, jak chcą sie pozbyć niewygodnego gracza. Dla nich skaza na honotrze jest czymś istotnym, bo mimo, że sa bydlakami i kanaliami, to na zewnątrz chcą być postrzegani jako nieskazitelni.

  • millena461 25 Maj 2011 o 11:00 pm

   GALLUSS jak im patrzec na rece ???!!!! NIC IM NIE ZROBISZ I NIE UDOWODNISZ nawet jezeli bedziesz patrzal na „te ich rece” . ( Zobacz na afere hazadowa i inne niemowiac o Smolensku) Kto to zrobi? cokolwiek wyciagniecie i tak „zamiota to pod dywan”.Temu rzadowi nie mozna ufac. KOMU MOZNA??? OTO JEST PYTANIE!!

   Wyprzedaja Ojczyzne rozdrapuja jak kruki – co pozostanie? To samo chca zrobic w Grecji, ale Grecy niezgodza sie na wyprzedawanie majatku, to narod bardzo dumny, mieszkalam tam 2 lata i wiem co mowie.

 16. robaczek 25 Maj 2011 o 9:39 pm

  Demonstracje,rewolucje…grubo za późno w tym „kraju”.Sprawy zaszły już tak daleko i takie czystki porobiono że teraz to się można w d…pocałować.Wyłapią wszystkich odważnych chyba że by cały naród poszedł a to się nie stanie bo to wylęgarnia lemingów-lata manipulacji i ogłupiania robią swoje.Czy ktokolwiek z was zaprzeczy że w najbliższym otoczeniu zna całe rzesze lemingów co nie myślą samodzielnie i łykają co im zapodają w tv? Czas na demonstracje i bunt społeczny był jak obalano rząd Olszewskiego,gdyby wtedy naród ruszył, protestował, walczył to była duża szansa…tak myślę.

  • millena461 25 Maj 2011 o 10:47 pm

   @Robaczek – nigdy nie jest za pozno. Na Europe nadszedl czas, nastepuje zryw kilku panstw – to moment dolaczenia sie do nich. Wiekszasc gorzej stlumic.
   Jest KORZYSTNY CZAS i w Europie i Kraju, pomyslcie … dobrze teraz albo nigdy.

  • Wojwit 27 Maj 2011 o 6:02 pm

   A ten Olszewski jest podobno bardzo wysoko w hierarchii masońskiej…
   Nie wierzcie tak w „ikony”.

 17. Neo 25 Maj 2011 o 9:48 pm

  galluss ma trochę racji z tymi rewolucjami bo co jak niby wytępimy wszystkich złych banksterów i innych to kto niby zacznie władać resztą ludzi i świata który zostanie ktoś mądry czy ktoś kto zechce sobie tych pozostałych podporządkować??? Oto jest pytanie sami sobie na nie dajcie odpowiedź.

 18. rudy 25 Maj 2011 o 9:49 pm

  Najzupelniej sie zgadzam z siodemka.Dobra mysl wiec rob my to.Ten system i ci ludzie
  ktorzy nami rzadza musza byc usunienici…UWIERZ A STANI CI SIE …

 19. navajo88 25 Maj 2011 o 10:01 pm

  jako że śmiech to zdrowie to proponuję wam przeczytać ten artykół :
  http://www.wykop.pl/ramka/754045/jak-to-kiedys-w-polsce-z-kupa-bylo-no-co-bardzo-wazne-dziejowo/
  I życzę wam dużo śmiechu hahahahahaha

  • ortzbok 25 Maj 2011 o 10:19 pm

   czy z tobą navajo wszystko ok ?
   chyba nie, nawet w 10% nie
   lecz się chłopie, szczególnie na głowę
   PS : artykuł piszemy przez U !

   • navajo88 25 Maj 2011 o 11:16 pm

    a czy to wazne jak piszę ?????? nie podoba ci się to przeskocz do następnego artkółó ,jasne panie wymagalski !!!!!

    • 44 26 Maj 2011 o 8:18 am

     Nie szanujesz języka – nie szanujesz narodu.

 20. grouwkirdoo 25 Maj 2011 o 10:07 pm

  Zaczniecie biadolić, gdy przefiltrują facebooka, worpressa, twittera, blipa itp.
  Poblokowane gg, skype e-mail itp.
  Alternatywą może być p2p, ale to już też będzie pod kontrolą.
  Zagłuszą gsm, radio.
  Poczekajcie na początek września 2011 r.
  Elenin zczyści Ziemię.

 21. Fukushima 25 Maj 2011 o 10:09 pm

  Elenin to brązowy karzeł. Od sierpnia do grudnia da nam popalić.

  • trebor 25 Maj 2011 o 10:27 pm

   Znow ten kaledarz Majow – po 28 sierpnia era kosmiczna.
   Im wiecej czytam doniesien z kosmosu tym bardziej dostrzegam to
   o czym mowil Alex Collier.Nie wnikam skad on mial te wiadomosci
   ale coraz bardzie sie one potwierdzaja(oczywiscie nie wszystkie).

   i pozostale czesci:
   http://www.youtube.com/results?search_query=Alex+Collier+pl&aq=f
   no i ten kaledarz.

   • katerina404 26 Maj 2011 o 2:50 am

    trebor z tymi szmatławymi bzdurami na davidicke zapraszam, tam będziesz miał szerokie spectrum odbioru i dyskusji.

    • rabarbarek 26 Maj 2011 o 5:09 am

     Gdybys wniknal skad on mial te informacje to zapewniam Cie zdziwilbys sie…

   • Annah. 26 Maj 2011 o 4:49 am

    Pytanie o pozaziemskie cywilizacje
    -czy mógłbyś przybliżyć kilka szczegółów które wywarły na tobie największe wrażenie?

    -odpowiedź Colliera:
    Zasadniczo bez względu na to gdzie się znajdują, tworzą wspólny światowy rząd.

    No i mamy odpowiedź kto zaszczepił w naszych przywódcach przekonanie o pójściu w tym kierunku: „starożytne cywilizacje pozaziemskie” wyprzedzające nas o niebo we wszystkich aspektach życia fizycznego i duchowego.
    Nic dodać.

  • begie2 25 Maj 2011 o 10:45 pm

   Bylem dzis na stronie: http://secchi.nrl.navy.mil/STEREOorbit/C2010_X1.html Faktycznie jest tu pieknie wyznaczona trajektoria tzw. „Komety Elenin”. Dane pochodza z dzialu JPL nasa (adres do tego samego materialu: http://ssd.jpl.nasa.gov/sbdb.cgi?sstr=elenin;orb=1;cov=1;log=0;cad=1#cad ). Okolo 18 pazdziernika owa „kometa” (odkryta ponoc w grudniu 2010) bedzie najblizej Ziemi. Niby odleglosc jest bezpieczna – okolo 0,234 AU (1 AU = odleglosc Ziemia – Slonce). Problem w tym ze jezeli jest to kometa i ciagnie w swoim warkoczu jakis syf to potem czesc tego gruzu moze spasc na nas bo nasza skromna planetka ma przez ten warkocz przeleciec i wtedy moze byc faktycznie niebezpiecznie. Swoja droga jednak, coz to za „zbieg okolicznosci”. Sumerowie trabili o planecie Nibiru (z ktorej przyszli ich bogowie – Annunaki) juz tak dawno, planeta ta ponoc obiega Slonce w 12 000 lat po mocno wydluzonej orbicie, chanellingi z Projektu Cheops od dawna mowia o tym ze wlasnie ta planeta zbliza sie w naszym kierunku (ba nawet przeleci tuz obok nas!) i prosze bardzo! Naukowcy odkrywaja „komete” o mocno wydluzonej orbicie, obiegu 12 000 lat a do tego przeleci bliziutko nas! Pewne jest to ze informacji bedzie bardzo szybko przybywac, mam nadzieje ze pokaza sie tez jakies niepodwazalne fotografie i w koncu przekonamy sie z czym tak naprawde mamy do czynienia.

   • trebor 25 Maj 2011 o 11:07 pm

    Nibru obiega slonce co 3600lat.
    Troche historii aby zrozumiec co mialo miejsce na ziemi:
    Kronika Ziemi
    Tabela chronologiczna

    I. Wydarzenia przed potopem

    450000 p.n.e. Na Nibiru, odległej planecie Układu Słonecznego, życiu zagraża zagłada wskutek degradacji atmosfery. Władca Nibiru, Alalu, zrzucony z tronu przez Anu, ucieka statkiem kosmicznym i znajduje schronienie na Ziemi. Odkrywa, że na Ziemi jest złoto, które można użyć do ratowania atmosfery na Nibiru.

    445000 p.n.e. Anunnaki pod dowództwem Enki, syna Anu, lądują na Ziemi i zakładają Eridu – Stację Ziemia I – aby pozyskiwać złoto z wód Zatoki Perskiej.
    430000 p.n.e. Klimat Ziemi łagodnieje. Przybywa więcej Anunnaki, wśród nich siostra przyrodnia Enki, Ninhursag, przełożona służb medycznych.

    416000 p.n.e. Gdy wydajność wydobycia złota nie jest wystarczająca, na Ziemię przybywa Anu z Enlilem, następcą tronu. Zapada decyzja pozyskiwania niezbędnego złota metodami górniczymi w południowej Afryce. Ciągnąc losy, Enlil zdobywa dowództwo misji ziemskiej; Enki zostaje skierowany do Afryki. Opuszczającemu Ziemię Anu wyzwanie rzuca wnuk Alalu.

    400000 p.n.e. W południowej Mezopotamii założonych zostaje siedem osad pełniących szczególne funkcje, takie jak port kosmiczny (Sippar), centrum kontroli lotów (Nippur), centrum metalurgii (Badtibira), centrum medyczne (Szuruppak). Rudę przywozi się statkami z Afryki; oczyszczony metal wysyła się statkami na stacje orbitalne obsługiwane przez Igigi. Potem transportuje się go na Nibiru przybywającymi okresowo statkami kosmicznymi.

    380000 p.n.e. Uzyskawszy wsparcie Igigi, wnuk Alalu usiłuje zawładnąć Ziemią. Enlilici zwyciężają w tej wojnie dawnych bogów.

    300000 p.n.e. Bunt Anunnaki pracujących ciężko w kopalniach złota. Enki i Ninhursag stwarzają Prymitywnych robotników przez manipulację genetyczną na gamecie samicy małpy człekokształtnej. Nowe istoty przejmują od Anunnaki mozół pracy fizycznej. Enlil urządza najazd na kopalnie i sprowadza Prymitywnych Robotników do Edin w Mezopotamii. Otrzymawszy zdolność do rozrodu, Homo Sapiens zaczyna się rozmnażać.

    200000 p.n.e. Życie na Ziemi ulega regresji podczas nowego okresu zlodowacenia.

    100000 p.n.e. Klimat znów się ociepla. Anunnaki (biblijni Nefilim), ku coraz większemu zmartwieniu Enlila, poślubiają córki ludzkie.

    75000 p.n.e. „Przekleństwo nad Ziemią” – zaczyna się nowa epoka lodowa. Regresywne formy człowieka wędrują po Ziemi. Formą, która przetrwa, jest człowiek z Cro-Magnon.

    49000 p.n.e. Enki i Ninhursag podnoszą status ludzi pochodzących z małżeństw mieszanych Anunnaki do godności władców w Szuruppak. Rozwścieczony Enlil knuje zagładę ludzkości.

    13000 p.n.e. Uświadamiając sobie, że przejście Nibiru w pobliżu Ziemi wywoła olbrzymią falę przypływową, Enlil nakłania Anunnaki do złożenia przysięgi, iż nadchodzącą klęskę żywiołową zachowają w tajemnicy przed ludzkością.

    II Wydarzenia po potopie

    11000 p.n.e. Enlil łamie przysięgę, nakazuje Ziusiudrze/Noemu zbudować łódź mogącą się zanurzać. Potop przewala się przez Ziemię; Anunnaki krążący po orbicie w swych statkach kosmicznych są świadkami totalnego zniszczenia. Enlil zgadza się przydzielić niedobitkom ludzkości narzędzia i nasiona; rolnictwo zaczyna się w górach. Enki udomawia zwierzęta.

    10500 p.n.e. Potomkom Noego przydzielone zostają trzy rejony. Ninurta, najważniejszy syn Enlila, wznosi groble w górach i osusza rzeki aby uczynić Mezopotamię zdatną do zasiedlenia; Enki melioruje dolinę Nilu. Anunnaki zatrzymują dla siebie półwysep Synaj, aby zbudować tam popotopowy port kosmiczny; centrum kontroli lotów zakładają na górze Moria (przyszła Jerozolima).

    9780 p.n.e. Ra/Marduk, pierworodny syn Enki, władzę nad Egiptem dzieli między Ozyrysa i Seta.

    9330 p.n.e. Set porywa i rozczłonkowuje Ozyrysa; przywłaszcza sobie wyłączne rządy nad doliną Nilu.

    8970 p.n.e. Horus mści swego ojca Ozyrysa wszczynając I wojnę o piramidy. Set ucieka do Azji, zajmuje półwysep Synaj i Kanaan.

    8670 p.n.e. Sprzeciwiając się wynikłemu w ten sposób panowaniu potomków Enki nad wszystkimi instalacjami kosmicznymi, Enlilici rozpoczynają II wojnę o piramidy. Zwycięski Ninurta opróżnia Wielką Piramidę z jej urządzeń. Ninhursag, siostra przyrodnia Enki i Enlila, zwołuje konferencję pokojową. Podział Ziemi ponownie zatwierdzony. Władza nad Egiptem przechodzi od dynastii Ra/Marduka w ręce dynastii Thota. Powstaje Heliopolis jako zastępcze miasto-drogowskaz.

    8500 p.n.e. Anunnaki zakładają strażnicze placówki u wrót instalacji kosmicznych; jedną z takich warowni jest Jerycho.

    7400 p.n.e. Gdy era pokoju trwa nieprzerwanie, Anunnaki obdarzają ludzkość dalszym postępem cywilizacyjnym; zaczyna się okres neolitu. Egiptem rządzą półbogowie.

    3800 p.n.e. W Sumerze zaczyna się cywilizacja miejska, gdy Anunnaki zakładają na nowo dawne miasta, zaczynając od Eridu i Nippur. Na Ziemię przybywa Anu z widowiskową wizytą. Na jego cześć buduje się nowe miasto Uruk (Erech); świątynię tego miasta Anu oddaje ukochanej wnuczce Inannie/Isztar.

    III Królestwo na Ziemi.

    3760 p.n.e. Ludzkość otrzymuje królestwo. Pierwszą stolicą jest Kisz pod egidą Ninurty. Początek kalendarza w Nippur. Cywilizacja rozkwita w Sumerze.

    3450 p.n.e. Prymat w Sumerze przechodzi do rąk Nannara/Sina. Marduk ogłasza Babilon „bramą bogów”. Incydent z „wieżą Babel”. Anunnaki mieszają języki ludzkości. Zamach stanu nie udaje się. Marduk/Ra powraca do Egiptu, usuwa z tronu Thota i aresztuje swojego młodszego brata Dumuziego, który zaręczył się z Inanną. Dumuzi ginie przypadkowo; Marduk zostaje zamurowany żywcem w Wielkiej Piramidzie. Uwolniony przez specjalnie wykuty szyb, udaje się na wygnanie.

    3100 p.n.e. Wstąpienie na tron pierwszego faraona w Memfis kończy okres 350 lat chaosu. Cywilizacja przechodzi do Rejonu II.

    2900 p.n.e. Królestwo Sumeru przeniesione do Erech. Inanna otrzymuje władzę nad Rejonem III; zaczyna się cywilizacja Doliny Indu.

    2650 p.n.e. Królewska stolica w Sumerze wciąż zmienia miejsce. Królestwo podupada. Enlil traci cierpliwość do niezdyscyplinowanych mas ludzkich.

    2371 p.n.e. Inanna zakochuje się w Szarrum-kinie (Sargonie). Zakłada on nową stolicę Agade (Akad). Powstaje imperium Akadu.

    2316 p.n.e. Zmierzając do zawładnięcia czterema stronami świata [czterema Rejonami], Sargon usuwa poświęconą ziemię z Babilonu. Konflikt Marduka z Inanną rozpala się na nowo. Zażegnuje go brat Marduka, Nergal, który przybywa z południowej Afryki do Babilonu i namawia Marduka do opuszczenia Mezopotamii.

    2291 p.n.e. Naramsuen wstępuje na tron Akadu. Pod kierownictwem wojowniczej Inanny penetruje półwysep Synaj, dokonuje inwazji na Egipt.

    2255 p.n.e. Inanna uzurpuje sobie władzę nad Mezopotamią. Naramsuen bezcześci Nippur. Wielcy Anunnaki ścierają z powierzchni ziemi Agade. Inanna ucieka. Sumer i Akad okupowane przez obce wojska, wierne Enlilowi i Ninurcie.

    2220 p.n.e. Sumeryjska cywilizacja wznosi się na nowe wyżyny pod oświeconymi władcami Lagasz. Thot pomaga królowi Lagasz, Gudei, zbudować świątynię-zikkurat dla Ninurty.

    2193 p.n.e. Terach, ojciec Abrahama, rodzi się w Nippur w rodzinie królewsko-kapłańskiej.

    2180 p.n.e. Egipt podzielony: stronnicy Ra/Marduka zatrzymują część południową, faraonowie przeciwni Ra zdobywają tron Dolnego Egiptu.

    2130 p.n.e. W czasie, gdy Enlil i Ninurta są coraz częściej nieobecni, władza centralna podupada także w Mezopotamii. Próba odzyskania przez Inannę królestwa dla Erech nie udaje się.

    IV Brzemienny wiek

    2123 p.n.e. Abraham rodzi się w Nippur.

    2113 p.n.e. Enlil powierza kraje Szem Nannarowi; Ur ogłoszone stolicą nowego imperium. Na tron wstępuje Urnammu, nazywany Opiekunem Nippur. Nippuryjski kapłan – Terach, ojciec Abrahama – przybywa do Ur w charakterze łącznika dworu królewskiego.

    2096 p.n.e. Urnammu ginie w bitwie. Lud poczytuje jego niewczesną śmierć za akt zdrady ze strony Anu i Enlila. Terach wyrusza z rodziną do Harranu.

    2095 p.n.e. Szulgi wstępuje na tron Ur, umacnia jedność imperium. Gdy królestwo kwitnie, Szulgi ulega czarowi Inanny, zostaje jej kochankiem. Oddaje Larsę Elamitom za przysłane mu elamickie posiłki wojskowe.

    2080 p.n.e. Książęta tebańscy, wierni Ra/Mardukowi, prą na północ pod wodzą Mentuhotepa I. Nabu, syn Marduka, pozyskuje stronników dla ojca w zachodniej Azji.

    2055 p.n.e. Z rozkazu Nannara Szulgi wysyła wojska elamickie z zadaniem uśmierzenia buntu miast kananejskich. Elamici docierają do wrót półwyspu Synaj, gdzie znajduje się port kosmiczny.

    2048 p.n.e. Szulgi umiera. Marduk udaje się do kraju Hetytów. Abraham otrzymuje rozkaz wymarszu do południowego Kanaanu z elitarnymi oddziałami jazdy.

    2047 p.n.e. Amarsuen (biblijny Amrafel) zostaje królem Ur. Abraham idzie do Egiptu, przebywa tam pięć lat, potem powraca z większym wojskiem.

    2041 p.n.e. Prowadzony przez Inannę Amarsuen zawiązuje koalicję królów Wschodu i wyprawia militarną ekspedycję do Kanaanu i na Synaj. Wodzem wyprawy jest Elamita Kedorlaomer. Abraham powstrzymuje jego pochód u wrót portu kosmicznego.

    2038 p.n.e. Szusuen zastępuje Amarsuena na tronie Ur, gdy imperium się rozpada.

    2029 p.n.e. Ibbisuen zastępuje Szusuena. Prowincje zachodnie przechylają się coraz bardziej na stronę Marduka.

    2024 p.n.e. Prowadząc ze sobą stronników, Marduk maszeruje na Sumer, intronizuje siebie w Babilonie. Walki rozszerzają się na centralną Mezopotamię. Święty przybytek w Nippur zostaje sprofanowany. Enlil żąda kary dla Marduka i Nabu; Enki się sprzeciwia, ale jego syn Nergal staje po stronie Enlila. Gdy Nabu szykuje swoich kananejskich stronników do zajęcia portu kosmicznego, wielcy Anunnaki zatwierdzają plan użycia broni atomowej. Enki i Ninurta niszczą port kosmiczny i miasta kananejskie.

    2023 p.n.e. Wiatry niosą radioaktywną chmurę do Sumeru. Ludzie umierają straszną śmiercią, zwierzęta giną, woda jest skażona, gleba staje się jałowa. Sumer, wraz ze swą wielką cywilizacją pogrążą się w zniszczeniu. Dziedzictwo Sumeru przechodzi do linii Abrahama, gdy płodzi on – w wieku lat stu – prawowitego następcę: Izaaka.
    Pozdrawiam

    • baba wanda 26 Maj 2011 o 12:48 am

     Trebor
     Z calym szacunkiem, ale skad Ty to wszystko wiesz? Oni mieli jakis kronikarzy przez ponad 450000 lat?

    • eminem 26 Maj 2011 o 4:30 pm

     Cała teoria ewolucji jest jedną wielką sciemą, aby pozbwawić człowieka godności i upodlić do roli zwierząt. Masoneria śmieje się w twarz ludziom którzy w to wierzą…..

 22. trebor 25 Maj 2011 o 10:16 pm

  Pomagajcie wrogom 🙂

  • trebor 25 Maj 2011 o 10:19 pm

   Wersja dla rewolucjonistow.

   • Ania 25 Maj 2011 o 10:29 pm

    Jakoś mnie wkurza ten Leśny Dziadek.

    • trebor 25 Maj 2011 o 10:31 pm

     Wolisz ogolonych z miasta? 🙂

 23. siedem 25 Maj 2011 o 10:17 pm

  udalo mi sie znalesc video gdzie jest mowa o pokojowej rewolucji(w IIIcz)
  (po angielsku).

 24. Ania 25 Maj 2011 o 10:46 pm

  oskar :

  Po poziomie życia tzw. pracodawców w Polsce widać, że nawet jakby płacili pracownikom i po 3 tys. netto miesięcznie (plus należne podatki) widmo bankructwa nadal by im nie groziło. Te opowiastki o tym jak to wysokie koszty pracy blokują płace można włożyć między bajki. I proszę nie zaprzeczać, bo na co dzień mam z tym do czynienia i nie opieram się na newsach i wypocinach gazetowych.
  No tak, twoja wiedza nie z wypocin gazetowych tylko z Biuletynów Wewnętrznych zapewne. Gdyby pochodziła z obserwacji realiów, to byś zobaczył,że ciągle padają firmy a ludzie ida na bruk.To raczej nie ze złośliwości bogatych właścicieli. Poza tym tzw płaca minimalna dla 30 % zatrudnionych to fikcja. Pracują ” na czarno” za tyle, za ile muszą, zależnie od regionu. Bez ubezpieczenia i składki emerytalnej i nie dlatego, że tak chca, ale że nie maja innego wyjścia ! Wiem ,wiem, nie fatyguj się, że nieudacznicy, ze niewykształceni itp. Ale to oni wykonuja najcięższe prace. Urzędnicy, których jest w Polsce już niemal 40 % ( !!! ) niczego nie tworzą poza fikcją i bałaganem , a kasę biorą, niektórzy ogromną ! Tu jest problem a nie w pazerności pracodawców !

  • Ania 25 Maj 2011 o 10:57 pm

   Wybacz Oskar, ale jakoś mi się zmiksowało z twoim postem.

 25. Ania 25 Maj 2011 o 10:48 pm

  trebor :

  Wolisz ogolonych z miasta?

  A co to kij, ze ma tylko 2 końce ?

  • trebor 25 Maj 2011 o 10:59 pm

   Kij z sękiem.
   Ok wystarczy … musze odpoczac pare dni bo czuje zwapnienie mozgu.
   Pozdrawiam wszystkich blogersow i zachecam do relaksu.
   How

 26. agent 25 Maj 2011 o 10:53 pm

  galluss :

  jeśli chcecie wywołać rewolucję w TO MOŻEMY TO ZROBIĆ, ja nie jestem przeciwny
  – ale MUSICIE MIEĆ PRZYGOTOWANY system zastępczy – nową konstytucję – jest jedna osoba, która sie deklaruje, że ma system zastępczy przygotowany w razie rewolucji, już to napisał wiele miesięcy temu, nową konstytucję, która CAŁKOWICIE WYRZUCA SYJONIZM Z KRAJU I ELIMINUJE MASONERIĘ I BANKIERÓW
  – adresy lóż masońskich i nazwiska do wyeliminowania, w Polsce banki posiada około 10 masonów
  – wiecie, WY NIE MOŻECIE SOBIE WYJŚĆ NA ULICĘ i zacząć wrzeszczeć na T***a – bo to nie jego wina, tylko wina całej masoneri, on jest kroplą w morzu, MACIE BYĆ zorganizowani i mieć LUDZI PRZYGOTOWANYCH, KTÓRZY OBEJMĄ FUNKCJE zastępcze
  jesteście gotowi? bo jak nie, to o rewolucji możecie sobie pomarzyć, co najwyżej narzucą wam dyktatora, i jeszcze bardziej was zniewolą

  Tak ja mam system nie tyle zastępczy co uczciwy w obecnej sytuacji.

 27. agent 25 Maj 2011 o 11:03 pm

  Polska tonie,tylko od nas zależy czy utonie.
  Zawsze jest rozwiązanie .ZAWSZE.

 28. agent 25 Maj 2011 o 11:09 pm

  Czy jest choć jedna osoba na zacnym blogu która chce coś zmienić w naszym Kraju ?

  Jeżeli takowe się znajdą proszę pisać na maila: gendo76@vp.pl

  Uczyńmy Polskę przykładem dla innych !!!

 29. marek 25 Maj 2011 o 11:10 pm

  W okolicach St.Luis grad wielkości 4 1/2 cala!!!

 30. sebecxs 25 Maj 2011 o 11:16 pm

  ..uczciwość i wolność to podstawa… inaczej znów dupa ciemna i śmierdząca…..
  może niech każdy zapoda 2 propozycje do takiej nowej konstytucji co to gallus o niej mówił….to się co nieco zorientujemy o swoich oczekiwaniach…..

 31. trebor 25 Maj 2011 o 11:20 pm

  begie2 Nibru okraza Ziemie co 3600lat.
  Jeszcze na koniec chcialem wstawic w calosci ten tekst ale pewnie jest za dlugi wiec w czesciach:
  Kronika Ziemi
  Tabela chronologiczna

  I. Wydarzenia przed potopem

  450000 p.n.e. Na Nibiru, odległej planecie Układu Słonecznego, życiu zagraża zagłada wskutek degradacji atmosfery. Władca Nibiru, Alalu, zrzucony z tronu przez Anu, ucieka statkiem kosmicznym i znajduje schronienie na Ziemi. Odkrywa, że na Ziemi jest złoto, które można użyć do ratowania atmosfery na Nibiru.

  445000 p.n.e. Anunnaki pod dowództwem Enki, syna Anu, lądują na Ziemi i zakładają Eridu – Stację Ziemia I – aby pozyskiwać złoto z wód Zatoki Perskiej.
  430000 p.n.e. Klimat Ziemi łagodnieje. Przybywa więcej Anunnaki, wśród nich siostra przyrodnia Enki, Ninhursag, przełożona służb medycznych.

  416000 p.n.e. Gdy wydajność wydobycia złota nie jest wystarczająca, na Ziemię przybywa Anu z Enlilem, następcą tronu. Zapada decyzja pozyskiwania niezbędnego złota metodami górniczymi w południowej Afryce. Ciągnąc losy, Enlil zdobywa dowództwo misji ziemskiej; Enki zostaje skierowany do Afryki. Opuszczającemu Ziemię Anu wyzwanie rzuca wnuk Alalu.

  400000 p.n.e. W południowej Mezopotamii założonych zostaje siedem osad pełniących szczególne funkcje, takie jak port kosmiczny (Sippar), centrum kontroli lotów (Nippur), centrum metalurgii (Badtibira), centrum medyczne (Szuruppak). Rudę przywozi się statkami z Afryki; oczyszczony metal wysyła się statkami na stacje orbitalne obsługiwane przez Igigi. Potem transportuje się go na Nibiru przybywającymi okresowo statkami kosmicznymi.

  380000 p.n.e. Uzyskawszy wsparcie Igigi, wnuk Alalu usiłuje zawładnąć Ziemią. Enlilici zwyciężają w tej wojnie dawnych bogów.

  300000 p.n.e. Bunt Anunnaki pracujących ciężko w kopalniach złota. Enki i Ninhursag stwarzają Prymitywnych robotników przez manipulację genetyczną na gamecie samicy małpy człekokształtnej. Nowe istoty przejmują od Anunnaki mozół pracy fizycznej. Enlil urządza najazd na kopalnie i sprowadza Prymitywnych Robotników do Edin w Mezopotamii. Otrzymawszy zdolność do rozrodu, Homo Sapiens zaczyna się rozmnażać.

  200000 p.n.e. Życie na Ziemi ulega regresji podczas nowego okresu zlodowacenia.

  100000 p.n.e. Klimat znów się ociepla. Anunnaki (biblijni Nefilim), ku coraz większemu zmartwieniu Enlila, poślubiają córki ludzkie.

  75000 p.n.e. „Przekleństwo nad Ziemią” – zaczyna się nowa epoka lodowa. Regresywne formy człowieka wędrują po Ziemi. Formą, która przetrwa, jest człowiek z Cro-Magnon.

  49000 p.n.e. Enki i Ninhursag podnoszą status ludzi pochodzących z małżeństw mieszanych Anunnaki do godności władców w Szuruppak. Rozwścieczony Enlil knuje zagładę ludzkości.

  • trebor 25 Maj 2011 o 11:22 pm

   ops widze ,ze sie wstawil p.Marku prosze wiec ten wyzej o usuniecie.

 32. Ania 25 Maj 2011 o 11:22 pm

  A może i nie tak głupio z ta kometą ? W końcu będzie spokój ?

 33. agent 25 Maj 2011 o 11:42 pm

  sebecxs :

  ..uczciwość i wolność to podstawa… inaczej znów dupa ciemna i śmierdząca…..
  może niech każdy zapoda 2 propozycje do takiej nowej konstytucji co to gallus o niej mówił….to się co nieco zorientujemy o swoich oczekiwaniach…..

  Nie można liczyć że inni załatwia to za nas, przyłącz się do nas!

  Ratujmy nasz wspólny kraj razem.

 34. agent 25 Maj 2011 o 11:45 pm

  Ania :

  A może i nie tak głupio z ta kometą ? W końcu będzie spokój ?

  Nie prościej zmienić nasz Kraj?? dla przykładu ??

  • Ania 26 Maj 2011 o 9:29 am

   Żartowałam. Tak mi się zrobiło przed pójściem spać.

   • Ania 26 Maj 2011 o 9:31 am

    A swoją drogą, nie prościej, niestety !

 35. sono 25 Maj 2011 o 11:53 pm

  krotkei video z rozruchow w Grecji 05/26/11

 36. agent 26 Maj 2011 o 12:00 am

  sono :

  krotkei video z rozruchow w Grecji 05/26/11

  Przestańmy się ekscytować tym co nas niebawem czeka.:)
  Polska stoi na czwartym miejscu po Grecji.

  Przyłącz sie do nas. Wspólnie uratujemy nasz Kraj.

 37. Adam 26 Maj 2011 o 1:16 am

  http://www.presstv.com

 38. ama12 26 Maj 2011 o 1:54 am

  W Pd Grecji trzęsienie 4,8

 39. rabarbarek 26 Maj 2011 o 5:21 am

  „Tlumienie wolnej i otwartej dyskusji na jakikolwiek temat jest takim samym zlem jak mowienie klamstwa i swiadome tlumienie prawdy jest najwiekszym klamstwem, bo wynika nie z bledu ale z celowego oszustwa” Tak powiedzial Anthony Lawson z ktorym wywiad wrzucam nizej. Jest tam mowa o konflikcie wiadomej nacji z Palestynczykami , o mediach w Europie i 9/11. YT wyrzuca jego filmy , bo wyraznie kloca sie z pogladami wlascicieli YT. Warto przeczytac.Sa tez filmy[ niektore chyba juz byly na stronie]

  Katerina daruj , ze nie przetlumacze , ale tekst jest bardzo dlugi. Wrzuccie na tlumacza google . [powinien dosc dobrze przetlumaczyc}

  http://www.revoltoftheplebs.com/categories/features/the-accusation-of-anti-semitism-has-long-passed-its-sell-by-date/

 40. trebor 26 Maj 2011 o 7:47 am

  baba wanda :

  Trebor
  Z calym szacunkiem, ale skad Ty to wszystko wiesz? Oni mieli jakis kronikarzy przez ponad 450000 lat?

  Z pism Sumeryjskich,Babilonskich,Zydowskich,Greckich i wydarzen zawartych w nich.
  Przekazy Anunaki(Nibru) zostaly utrwalone na glinianych tabliczkach.W Sumerze na samym poczatku mieli ze soba bezposredni kontakt.A to jedna z tych tabliczek pokazujaca 12 planete Nibru i caly uklad sloneczy.


  Jak myslicie skad oni mieli taka wiedze skoro niektorych planet nie zobaczy bez teleskopa?
  Powiem szczerze nie chce mi sie juz odpisywac na a skad,a dlaczego,mecza mnie takie jalowe dysputy.Ten kto ma troche wiedzy wie a ten kto jest sceptyczny niech sobie daruje bo nie do niego to adresuje.Prosze sobie przeczytac wszystkie czesci Kronik Ziemi Zecharia Sitchin i opracowan naukowych na ktore on sie powoluje.
  Pozdrawiam

  • baba wanda 26 Maj 2011 o 1:40 pm

   Trebor
   Czytalam Sitchina, no, nie wszystkie czesci jeszcze 🙂 .
   Zastanawiam sie tylko, jak przez taki dlugi okres czasu mozna bylo robic zapiski na tabliczkach. A Sitchin to wszystko odczytal w przeciagu ilu lat?
   Nie krytykuje tu Ciebie ani tego co napisales, poprostu sie zastanawiam. Sitchina tez niektorzy krytykuja, ze dzialal na zlecenie ilumiskow.
   Niestety nam, zwyklym ludziom ciezko to zweryfikowac.

   „Powiem szczerze nie chce mi sie juz odpisywac na a skad,a dlaczego,mecza mnie takie jalowe dysputy”

   Nie musisz odpisywac 🙂
   Pozdrawiam.

   • trebor 26 Maj 2011 o 2:36 pm

    Oj duzo lat mu to zajelo od ok.60tych do dzis.Poza tym nie tylko on je odczytywal.
    Powoluje sie czesto na wielu naukowcow ktorzy je tlumaczyli.
    Zauwaz ,ze zawsze kiedy zaczyna byc blisko wyjasnienia czegos zaraz nastepuje negacja tego,tak bylo z olbrzymami a sa przecierz zdjecia wspomnianych.To samo z innymi naukami tak jakby komus zalezalo na tym.Nazywa sie to zdaje mi sie mechanika spoleczna na zasadzie jak czesto bedzie sie ludziom pewne hasla powtarzac to przyjma oni to jako pewnik(syndrom 10 malpy).
    Wybacz moj ton ale nie mam naprawde czasu na ciagle odpisywanie ludziom z gory uprzedzonym.Sporo na ten temat czytalem i zawsze dochodze do tego ,ze ktos lub cos(nadzorcy) ma na nas wplyw a my jestesmy marionetkami.Polecam takze ksiazke „Bogowie Edenu” Williama Bramleya (mozna ja znaleźc w sieci w pdf) lub kupic ksiazke.Polecam rozdzial o „naturze istot najwyzszych” zreszta cala ksiazka jest wyjasnieniem tego co sie obecnie dzieje na ziemi od poczatkow tworzenia struktur kaplanskich przez bractwa ktorych dzijejszymi odpowiednikami sa iluminaci i cale to porabane g–no.
    Odpisuje Ci bo jestes merytoryczna 🙂
    Pozdrawiam

    • baba wanda 26 Maj 2011 o 3:05 pm

     Nie jestem z gory uprzedzona. Wrecz przeciwnie, chetnie zapoznaje sie z roznymi teoriami. Najgorsze, ze trudno je wszystkie zweryfikowac, a przez to ciezko wyrobic sobie wlasne zdanie.
     W dzisiejszych czasach, w dobie „milionow teorii” (np.wszystkie filmiki z youtube), nie wiadomo juz co jest prawda. Dlatego jestem ostatnio jak niewierny Tomasz, jak nie wsadze palucha w oko dajmy na to Enki, to nie uwieze 🙂 . Natomiast pozastanawiac sie-jak najbardziej. Mysle, ze musimy odnalez swoja „zagubiona” intuicje i na niej sie opierac.
     Ostatnio zlapalam sie na tym, ze juz nikomu i niczemu nie wierze-zadnych autorytetow, chyba, ze zobacze „na wlasne oczy”. Jedynie w Boga wierze (obojetnie czy jestesmy wytworem anunakich czy innych, ich tez ktos powolal do zycia 🙂 ). I to uczucie to nawet nie jest wiara, a pewnosc-poporstu wiem, ze ON jest. Reszta jest „w trakcie weryfikacji” 🙂
     p.s. ksiazke kupie, niedlugo bede miala troche wiecej czasu, wiec w sam raz na laweczke do parku 🙂

 41. eltoro83 26 Maj 2011 o 8:25 am

  Ja nie jestem za rewolucją,ale jeżeli ktoś ma jakiś konkretny plan to podajcie swój numer gg,emeila,tel.kom.Najpierw pokażą się z tej inteligentnej strony,potem staną się wiarygodni i zaszczepią w was tą samą filozofię, a gdy będziecie już ich pewni to was wykorzystają i sprzedadzą przy najbliższej okazji.Trzeba być szurniętym żeby dawać swoje namiary,poglądy rewolucyjne i nawoływania do rebelii „obcym”-trochę oleju w głowie.W Wałęsę też 99% ludu uwierzyło i co??????????

  • Konarski 26 Maj 2011 o 10:45 am

   Organizujcie się u podstaw społeczeństwa w swych miejscowościach bez używania jakiejkolwiek elektroniki, netu, kopma, telefonii stacjonarnej czy komórkowej.
   Wszystko jest zapisywane i kompresowane na twarde dyski przez „inwigilatorów”. Nawet przy sobie nie miejcie żadnych telefonów podczas rozmów i spotkań.
   Musicie korzystać z wypracowanych form działania „podziemia” przez Armię Krajową, członków „WiN”.
   Mało tego – trzeba wam wypracować formy działania podziemia na głębszych płaszczyznach (podobnie jak w AK) – gdzie członkowie znali się tylko z „pseudonimów” spotykali się w zaciemnionych pomieszczeniach (by nie rozpoznać twarzy itp podczas przesłuchań Gestapo czy NKWD).

   W grę wchodzą tylko i wyłącznie stare i sprawdzone metody.

 42. JETFIRE 26 Maj 2011 o 10:48 am

  Ania :

  Ty też z tych, co radzą czekać aż Bóg nas wyzwoli ? Rozczarowałeś mnie. Gdyby Bóg zamierzał nas wyzwolić, to by już to zrobił. A skoro nic takiego się nie stało, to znaczy, że musimy sami to zrobić. Nie mąć ludziom w głowach, spróbuj sam tych iluminantów wymordować tak z nienacka i po cichu jak jesteś taki mądry. Ich siła to kasa. Trzeba wymyślić jakiś sposób , aby pozbawić ich kasy. Wtedy zniknie ich siła.

  Oni mają rację, kiedyś Bóg odda całkowicie władze Lucyperowi.. Wtedy nastąpi NWO a potem on wkroczy do akcji.. Lucyper żyję kilkanaście tysięcy lat bodajże 6000tysięcy lat więc jego doświadczenie jest 100x większe od nas.

 43. teosia 26 Maj 2011 o 12:26 pm

 44. damn 26 Maj 2011 o 4:56 pm

  http://www.wykop.pl/link/756895/zatrzymania-za-tola-ma-donalda-donald-ma-tole/

 45. Pingback: Światowy Dzień Gniewu – 25 maja 2011 « kefir2010