Alex Jones oznajmia początek wojny domowej?

Departament Sprawiedliwości wystosował list do teksańskich senatorów grożący zablokowaniem każdego lotu samolotowego z Teksasu! (…) Jest to czysty terroryzm państwowy rządu federalnego, który wyraźnie nie uznaje suwerenności stanów (…) Prezenter radiowy i telewizyjny, którego program staje się szybko nr 1 w USA,  Alex Jones, przeszedł dzisiaj samego siebie (…)

Stany Zjednoczone są jedyną szansą by obalić satanistyczny „rząd światowy” NWO, który podstępnie przejmuje kolejne państwa. Europa jest praktycznie nie do uratowania – następuje totalna zapaść ekonomiczna, pozatwierdzane są totalitarne ustawy, które uczynią z tego tworu jedno wielkie państwo policyjne. Ruina ekonomiczna, represyjny wymiar sprawiedliwości, przejmowanie dzieci przez państwo, aborcja, niszczenie zdrowia za pomocą szczepionek, GMO, brak dostępu do elementów niezbędnych dla normalnego funkcjonowania organizmu czy wreszcie jawna eutanazja – to są tylko niektóre czynniki wielkiego ludobójstwa jakie dokonywane jest na Europie.
I żadna „rewolucja” nie jest w stanie temu zagrozić – może tylko sytuację pogorszyć, gdyż autorami tych rewolucji są globalistyczni agenci. Chodzi o szybką zmianę systemów z demokratycznych w dyktaturę – po to by rozpocząć bezwzględną walkę z opozycją, która zaczęła gwałtownie rosnąć na skutek dostępnych w internecie informacji o istocie tego „rządu światowego”.

Podobnie w krajach arabskich facebookowe „rewolucje” nie są niczym innym jak usuwaniem przywódców, którzy rozumieją istotę problemu i stoją na drodze satanistom. Krajom, w których się tego nie da zrobić grozi wojna – jak Pakistanowi.
Najlepszym dowodem prawdziwych intencji globalistów jest ponad 5 milionów ofiar „pomocy humanitarnej” w Iraku i Afganistanie, a na skutek stosowania zubożonego uranu i innych broni masowego rażenia ilość ofiar będzie systematycznie rosnąć.

Kluczem sukcesu NWO jest totalna kontrola nad mediami, które nie są niczym innym jak źródłem ogłupiającej propagandy. Większość istotnych informacji to są zwykłe kłamstwa tworzone przez działy propagandy w armii NWO – Nato, Pentagonie i we wszelkiego typu agencjach – CIA, Mossad, MI5 i in.
W USA dzięki wolności słowa gwarantowanej konstytucyjnie, istnieją jednak stacje radiowe, które nie są kontrolowane przez satanistyczny rząd w Waszyngtonie. Prawo zezwala na wykorzystywanie fal radiowych, dzięki czemu niezależne audycje są dostępne dla milionów Amerykanów. Do tego oczywiście dochodzi internet. Próby ograniczenia wolności słowa przez takie organizacje pozarządowe jak ADL czy Southern Poverty Law Center nie skutkują – społeczeństwo ma duży wpływ na decyzje Kongresu amerykańskiego, tacy ludzie jak Ted Pike od lat uprzedzają totalitarne zapędy agentów NWO. Nawet podstępnie wprowadzony tzw. „Patriot Act” nie ograniczył wolności słowa w USA. Tak więc w eterze prowadzona jest od kilku lat wojna informacyjna, która zaczyna przybierać coraz ostrzejsze formy.

Dowód na wstrzymywanie licznika na youtube: 302 wyświetlenia...317 komentarzy

Prezenter radiowy i telewizyjny, którego program staje się szybko nr 1 w USA,  Alex Jones, przeszedł dzisiaj samego siebie. I nie ma co się dziwić. Kongres w Teksasie bez głosu sprzeciwu (138 – 0) zaakceptował ustawę HB 1937, zaproponowaną przez Republikanina David Simpsona. Ustawa kryminalizuje m.in. poniżające sprawdzanie pasażerów na lotniskach przez agencję federalną TSA. Pracownicy tej agencji mają za zadanie dokładne sprawdzenie pasażerów przed odlotem. Paranoja osiągnęła taki poziom, że ludzie są macani w intymnych miejscach, nie oszczędza się też dzieci – niedawno pisaliśmy o idiocie z TSA, który szukał bomby w pupci niemowlaka…
Owszem, jest wybór – można się poddać badaniu przez specjalny skaner, który czyni człowieka nagim. Skanery tego typu wykorzystują wysokoenergetyczne promieniowanie rentgenowskie, co dla osób często podróżujących może się  źle skończyć. Sprawa zagrożenia ze strony skanerów została odpowiednio nagłośniona i mało kto się na to godzi. Tak więc rząd federalny dał alternatywę – poniżające macanie. Macanie jest niezgodne z prawem amerykańskim – w normalnych warunkach za takie przestępstwo grozi wieloletnie więzienie. Można tu przypomnieć sprawę Rafała Pietrzaka, który odbywa karę 30 lat więzienia za rzekome molestowanie córki swojej konkubiny (http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,6097280,Zly_dotyk___10_lat_pozniej.html). A pracownicy federalni TSA wykonywali takie czynności ustawowo!
Amerykanie zaczęli więc zakładać sprawy karne i cywilne w swoich stanach, powołując się na Konstytucję i prawa stanowe. Sprawę założyła m.in. była Miss USA, która była molestowana seksualnie przez pracowników TSA, sprawę założył były gubernator Missouri, Jesse Ventura, któremu ściskano jądra i w sposób nieprzyzwoity to komentowano.
W całych stanach wprowadza się kontrole nie tylko na lotniskach, ale i na dworcach kolejowych – to ostatni pomysł satanistycznych senatorów rodzaju Chucka Schummera. W planie są kontrole w mallach, sklepach i na ulicy. Wszystko w imię walki z kilkoma terrorystami, którzy są produktem agencji globalistycznych.
Kongresmeni stanowi w Teksasie postanowili się więc zdecydowanie temu przeciwstawić. W przypadku gdyby zaklepano HB 1937, działania pracowników TSA byłyby zabronione karnie. Za każdy przypadek macania groziłoby 4 tys dolarów kary i do roku w więzieniu. Ustawa HB 1937 miała być dzisiaj zatwierdzona przez Senat Teksasu, lecz Rząd Federalny wykonał to co potrafi najlepiej – zaczął straszyć senatorów.
Departament Sprawiedliwości wystosował list do teksańskich senatorów grożący zablokowaniem każdego lotu samolotowego z Teksasu!
Na nic argumenty, że macanie jest niezgodne 4-tą poprawką do Konstytucji, że jest bezpodstawne i że narusza godność osobistą obywateli. Jest to czysty terroryzm państwowy rządu federalnego, który wyraźnie nie uznaje suwerenności stanów.

Alex wezwał swoich słuchaczy w Teksasie by zjawili się tłumnie w budynku Kongresu stanowego i zaapelowali do swoich senatorów i przekonali ich by nie ulegli groźbom Departamentu Sprawiedliwości. Jest to pierwsze otwarte wezwanie Alexa Jonesa do czynnego działania.

„Chcę żeby każdy z was teraz, właśnie w tym momencie gdy są obrady, poszedł do budynku Kongresu (…) Ja idę tam teraz wraz z moją ekipą, będę tam fizycznie i będę się domagał moich praw (…) Musimy zmusić media by się tym zajęły – dzwońcie do każdej stacji i powiedzcie im, że Naród idzie do Kapitolu dzisiaj (…) Dajmy znać tym zboczeńcom, którzy rabują nasze domy, farmy, bankrutują nasz kraj dla zagranicznych banków, że się nie damy. Niech ten dzień 25 maja pozostanie w pamięci jako ten dzień, w którym rozpoczęła się prawdziwa walka o wolność. Idziemy na Kapitol i damy im znać, że nie damy sobą pomiatać. Senatorowie muszą wiedzieć, że jeśli na każdą groźbę federalną mają mokre portki, to nie nadają się na Teksas i powinni zrezygnować, śmiecie! Już dwa razy obywatele Teksasu poradzili sobie z okupacją federalną, po wojnie domowej – właśnie z tego Kapitolu (…) Nie zostanę ich niewolnikiem i się nie poddam”
Wystąpienie Alexa może mieć przełomowe znaczenie. Admistracja federalna zaczyna się sypać – jest to wynik masowego przebudzenia społeczeństwa amerykańskiego, co w dużej mierze jest zasługą Alexa, którego codziennie słuchają dziesiątki milionów Amerykanów. Prezydent Obama w każdej chwili może zostać usunięty, jako że świadectwo jego urodzenia jest fałszywe.
Syjoniści, którzy przejęli kontrolę nad USA już dość dawno nigdy nie mieli aż takiej przewagi w rządzie jak teraz – dlatego też zapewne będą stosować wszystkie metody z terroryzmem włącznie, jak to pokazali 11 września 2001 roku.
Szala zaczyna się przechylać na stronę Amerykanów, dlatego najbliższe miesiące, tygodnie, a może nawet dni mogą być naprawdę ciekawe…

Natomiast po apelu Alexa w budynku Kongresu pojawiło się tylko 200 osób. Protest ośmielił prezydenta senatu i zastępcę gubernatora Davida Dewhursta, który czeka na opinie społeczeństwa nt. ponownego głosowania nad ustawą przez Senat. Opinie są przyjmowane telefonicznie pod numerem (512) 463-2000
Należy dodać, że n
agranie z Alexem Jonesem obejrzało w ciągu kilku godzin prawie pół miliona ludzi, jest to wynik jaki pokazuje Google., licznik YouTube pokazuje w tym momencie 2785…
Teksas jest ważnym stanem dla autora powyższego artykułu, gdyż sam tam mieszkał i pracował przez 3 lata – w Dallas.

Reklamy

180 responses to “Alex Jones oznajmia początek wojny domowej?

 1. agent 26 Maj 2011 o 12:29 am

  Polacy! Polska tonie.
  Dość z tematami zastępczymi- !
  USA USA USA !!!

  Zdrajcy prowadzą blogi !
  Sensacja!vs Sensacja! jedyne na czym im zależy.
  Polska tonie i nie powinno być tematów zastępczych. Polska na czwartym miejscu po Grecji……
  RATUJMY POLSKĘ !!!!
  kontakt: gendo76@vp.pl

  • monitorpolski 26 Maj 2011 o 5:32 am

   Durniu, cały świat zależy teraz od tego co będzie w USA. Polski już nie uratujesz. Jak to chcesz zrobić?

   • jantar 26 Maj 2011 o 8:02 am

    Ratunek dla Polski jest możliwy .
    Wszystko zależy ,czy przełamiemy własną bierność . Nic nie robiąc wspieramy sytuację jaka teraz jest w Polsce .
    Moja propozycja to np. przystąpienie do stowarzyszenia
    http://wiernipolsce.wordpress.com/
    lub
    http://www.demokracjabezposrednia.pl/

    Jest jeszcze ciekawa inicjatywa

    https://www.plpi.pl/

    • monitorpolski 26 Maj 2011 o 9:47 am

     Pewnie, że trzeba działać. Nie robienie nic to oznacza poddanie się. Ale musimy sobie uświadomić gdzie jesteśmy, z kim tak naprawdę walczymy – bez określenia wroga lub ze złym określeniem cała walka spali na panewce.

   • luna 26 Maj 2011 o 10:50 am

    Monitor, może trzeba to zrobić tak jak Węgrzy !
    Węgrzy dają nam przykład
    1. To co się dzieje na Węgrzech, dziwnym zbiegiem okoliczności, nie jest zbyt często omawiane w mediach w Polsce. Węgry po zdecydowanym zwycięstwie wyborczym Fideszu Viktora Orbana w kwietniu 2010 roku, stały się nagle passe, mimo tego ,że teraz kierują pracami Unii Europejskiej i od tego kraju będziemy przejmowali przewodnictwo.

    Orban tak jak obiecał Węgrom w kampanii wyborczej, konsekwentnie realizuje narodowe interesy i to mimo tego, że po 8 latach rządów lewicowych, przejął kraj z ujemnym wzrostem PKB , ogromnym deficytem sektora finansów publicznych i programem drastycznego ograniczania wydatków, które zaordynował temu krajowi Międzynarodowy Fundusz Walutowy.

    Zdecydował się wbrew podpowiedziom MFW i Komisji Europejskiej na wprowadzenie reform, o których „niezależne media” w Polsce nawet nie chcą wspominać.

    2. Zaproponował Węgrom wybór w zakresie ubezpieczeń społecznych albo zostają w II filarze (nasze OFE) i jednocześnie rezygnują z emerytury państwowej albo przenoszą zgromadzone tam kapitały i przenoszą je do specjalnego państwowego funduszu, który będzie nimi zarządzał. Większość Węgrów wybrała to pierwsze rozwiązanie i w związku z tym wyraźnie zmalały wydatki budżetowe na dofinansowanie systemu emerytalnego.

    Wprowadził dodatkowe kryzysowe opodatkowanie banków na okres 3 lat od 2010 do 2012 roku w wysokości od 015do 0,5% ich sumy bilansowej. Podobnie na 3 lata podatkiem kryzysowym od przychodów (czyli swoistym podatkiem obrotowym)zostały opodatkowane: handel wielkopowierzchniowy od 0,1 do 2,5%, telekomunikacja od 2,5 do 6,5% i energetyka 1,05%.

    Jednocześnie od 2013 roku stawka podatku dochodowego od firm będzie wynosiła tylko 10% (najniższa w UE, podobną ma tylko Cypr), a w podatku dochodowym od osób fizycznych ,którego stawka wynosi 16% wprowadził ulgę prorodzinną, która pozwala rodzinie z trojgiem dzieci , odliczyć od podatku około 17 tys. zł rocznie (dla porównania ulga na troje dzieci w Polsce wynosi około 3400 zł), co oznacza ,że otrzymujący średnie wynagrodzenia rodzice na Węgrzech nie płacą wcale podatku dochodowego od osób fizycznych.
    Oczywiście były i decyzje mniej popularne, wydłużenie wieku emerytalnego z 62 do 65 lat czy ograniczenia niektórych wydatków na politykę społeczną , nie uległa również obniżeniu podstawowa stawka podatku VAT, którą do 25% podniósł rok wcześniej rząd lewicowy.

    3. Wszystkie te posunięcia zostały ostro skrytykowane i zarówno przez MFW , KE i wielkie korporacje zarówno te finansowe, telekomunikacyjne jak i handlowe (te ostanie złożyły nawet skargę w KE) ale Orban się nie złamał. W rezultacie MFW wycofało się z pomocy finansowej dla Węgier nie przekazując drugiej transzy pomocy finansowej w wysokości 10 mld euro, a agencje ratingowe obniżyły poziom ratingu papierów węgierskich do śmieciowego, co spowodowało spadki na węgierskiej giełdzie i spadek wartości forinta.

    Po upływie jednak kilku miesięcy, wtedy kiedy rynki zaobserwowały wyraźną poprawę w węgierskiej gospodarce i finansach publicznych, na giełdę wrócił spokój, forint z powrotem zaczął się umacniać, a deficyt sektora finansów publicznych na koniec 2010 roku został zmniejszony do 3,8%PKB ( w Polsce wzrósł do 7,9% PKB).

    W tym roku zmieniono konstytucję (zawarto w niej odwołanie do Boga) wprowadzono nową ustawę o obywatelstwie (w wyniku której w ambasadach węgierskich głównie w Europie czeka 2,5 mln kandydatów na nowych obywateli Węgier), a także rozpoczęły się procesy karne ludzi poprzedniego układu władzy, którzy doprowadzili Węgry do tak głębokiego kryzysu.

    4. To wszystko udało się przeprowadzić w niecały rok od objęcia rządów przez Orbana, mimo ogromnych przeciwności zarówno w UE jak i na rynkach finansowych.

    W ostatnich dniach rząd węgierski odkupił po blisko roku twardych negocjacji od Rosjan ponad 20% akcji koncernu naftowego MOL za blisko 2 mld euro i w ten sposób udało się ich wypchnąć z tego narodowego koncernu energetycznego.
    Okazuje się, że nawet będąc członkiem UE, która zdaniem naszych „europejczyków” na nic nie pozwala, można realizować narodowe interesy i to w takim tempie o jakim nam się nie śniło.

    Węgry za miesiąc kończą przewodnictwo w UE, na które wydali 1/10 tego co zamierza wydać Polska, nie wybudowali też „inteligentnego budynku” na siedzibę swojego przedstawicielstwa w Brukseli za 100 mln zł, gościom z UE, którzy ich odwiedzali w związku z przewodnictwem, wręczali butelkę węgierskiego wina i odpowiednio albo krawat albo apaszkę, a nie biżuterię oprawianą w srebro, skórzane teczki i bączki.
    Dzięki temu w procedurze budżetowej na lata 2014-2020 jako niezamożny kraj, będą mogli się ubiegać o większe niż do tej pory pieniądze na politykę wyrównywania poziomu rozwoju niż taki kraj jak Polska, który jest równie niezamożny ale szasta pieniędzmi, jakby był arabskim szejkanatem.
    http://wiadomosci.onet.pl/blogi/blogi-politykow/wegrzy-daja-nam-przyklad,6855031,427898160,blog.html

   • ignorant 26 Maj 2011 o 12:44 pm

    Kim Ty jesteś, by nazywać kogokolwiek durniem? Od początku coś mi się nie podobało w tym blogu, teraz już wiem co…

    • dalmat 26 Maj 2011 o 1:46 pm

     a kim on jest, aby prowadzącego bloga nazywać zdrajcą. Nie podoba się blog, to w…

   • katerina404 26 Maj 2011 o 4:45 pm

    Jasne w UAS to się zaczęło, stamtąd i z Usraela ida rozkazy, tam jest duży naród z mądrymi kongresmenami, którzy rozumieją powagę sytuacji, my możemy sie dołączyć, robić małe akcję, jak ta w przypadku Chołdy, obnażać ten zdradziecki spisek, gdyż dzięki temu wiele ludzi się budzi i już coraz mniej jest lemingów, którzy pieją o teoriach spiskowych, ale sami bez innych narodów, bez solidarności miedzynarodowej, a prZede wszystkim bez USA nic nie zrobimy z tym ku..estwem.

   • wacpan 26 Maj 2011 o 6:36 pm

    HAHHAHA PROSZE ANTYPOLSKIE MYSLI WYGLASZANE PO RAZ ENTY…..PRZEZ CZCIGODNEGO MONITORKA ANTYPOLAKA,A TAK NIE DAWNO MOWIL NAM JAK WAZNA ROLE SPELNIALI POL MIESIACA TEMU KIBICE A TERAZ CO RUSKA JA MACHINA……RUSKU SKONCZ Z TYMI BREDNIAMI.

    • katerina404 26 Maj 2011 o 9:36 pm

     Ty tzw wacpan, przestań pieprzyć o ruskiej ageturze wyimaginowanej, bo tu nikt się nie chwyci na te tanie gierki, Panie gadanie o ruskiej agenturze już Pana dyskryminuje w dyskujsji z porządnymi ludźmi i odwal sie Pan od Rosjan, bo nie stamtąd smród wieje.

 2. eferem 26 Maj 2011 o 12:41 am

  Nie wierzyłbym Jonesowi skoro sam William Bill Cooper, który zginął za prawdę którą głosił nazwał go kłamcą. Stosowny artykuł: http://wolnemedia.net/media/alex-jones-druga-strona-medalu/

  • monitorpolski 26 Maj 2011 o 5:35 am

   A ja nie wierzyłbym Cooperowi.Słuchałeś jego audycji? Tam były jakieś bzdury New Age. Posłuchaj, są dostępne. Skąd wiesz za co zabili Coopera? Może się im odwrócił i dlatego go odstrzelili? A co ze ż.p. L. Kacyzńskim – też można powiedzieć zdradził Polskę podpisując traktat, a wcześniej układ – i też go odstrzelili. To wcale nie jest żaden wyznacznik. Alex może stanowić element przełomowy.

  • eminem 26 Maj 2011 o 7:59 am

   Alex Jones uwiarygodnił się głoszeniem prawdy. Jego zadaniem jest uświadomić ludzi co się obecnie dzieje nie mówiąc jednocześnie całej prawdy. Obawiam się, że w niedługiej przyszłości Alex zostanie wykorzystany w wielkiej mistyfikacji opętanego Davida Icke…..

   • monitorpolski 26 Maj 2011 o 9:36 am

    Bzdury opowiadasz. Całej prawdy? Przecież nie pożyłby nawet dnia gdyby uderzył z „całą prawdą”. Mogli w biały dzień bezkarnie zastrzelić Prezydenta USA, to nie załatwiliby Alexa?
    Z drugiej strony – po co by promowali to co Alex publikuje? Dlaczego YouTube blokuje liczniki, dlaczego nie powtarzają tego co Alex mówi satanistyczne mainstream media?
    Dlatego, że Alex nie jest po ich stronie.
    Z takim rozumowaniem jak twoje dojdziemy do wniosku, że tylko ci co głoszą kłamstwa są wiarygodni

    • baba wanda 26 Maj 2011 o 1:59 pm

     Zastanawiam sie, czy nie lepiej wlasnie wypalic z cala prawda od razu? Jak bedzie tak wypluwal troche prawdy co jakis czas, to tu widze wieksze prawdopodobienstwo, ze go ucisza. A jak juz prawda (cala) bedzie powiedziana, to wtedy jaki sens uciszania? Wtedy to ewentualna zemsta 🙂
     (Jak w kryminalach-„mial wypadek” w drodze na policje 🙂 ).

  • katerina404 26 Maj 2011 o 12:36 pm

   eferem przestań bezmyśllnie powtarzać obiegowych opinii, które ktoś z wyraźnym celem próbuje rozpowszechniać. Alex Jones robi kawał dobrej roboty i wiele z tego, co udało nam się dowiedzieć pochodzi z jego donosów. William Bill Cooper był wojskowym i pracując w marynarce wojennej, znał mnóstwo tajemnic rządowych, a także widział eksperymenty, związane z uzyciem ich tajnej technologii. Duzo mówił też o tajnych bazach wojskowych, gdzie te technologiczne zabawki przetrzymują. Z pewnością stanowił dla nich duzo większe zagrożenie. Poza tym Bill Cooper byl mniej znany opinii publicznej na całym świecie, a w czasie kiedy zaczynał głosić prawdę, niewielu było takich śmiałków.

   Natomiast Jones jest dziennikarzem i mówi głównie o sprawach społecznych, obywatelskich, patriotyźmie i nadużyciach rządu, ma za swoimi plecami całą armię podobnych mu ludzi i jest osobą publiczną i twarzą szeroko znaną w całym świecie. Mogą go zabić, ale co to da, skoro już teraz ma on mnóstwo naśladowców i coraz więcej ludzi zna zakulisową prawdę. Moga go jedynie medialnie ośmieszać, albo marginalizować, co zreszta, jak widać robią.

 3. Adam 26 Maj 2011 o 1:07 am

  http://www.presstv.com

 4. Djfj 26 Maj 2011 o 1:16 am

  Nawet gdyby Alex nie prowadzil swojego radia to czy nierzad usa nie robil by tego co robi? Oczywiscie nie wszystko moze jest w porzadku ze strony Alexa ale on informuje o tym co sie dzieje nie tylko w usa a na ulice nie kaze wychodzic. Nierzad usa i tak by robil „swojego” ale teraz przynajmniej jest to wiadome powszechnie.

 5. Grzegorz 26 Maj 2011 o 2:51 am

  Znikajace zeznania http://www.radiomaryja.pl

  • marek 26 Maj 2011 o 4:28 pm

   Gdzie te znikające zeznania? Zniknęły? Wyszukiwarka RM dała wynik „Brak wyników dla zapytania Znikajace zeznania.” a po użyciu opcji przeglądarki „znajdź na stronie” też nic nie widzę.

 6. Grzegorz 26 Maj 2011 o 3:26 am

  Depopulation Agenda – Weather Wars by Lauren Maret http://www.aircrap.org
  What Every American Should Know http://www.socioecohistory.wordpress.com
  http://www.geraldcelentechannel.blogspot.com

  • marek 26 Maj 2011 o 4:26 pm

   Czy możecie (jest tu pare takich osób) z łaski swojej wrzucać link bezpośredni do tematu który opisujecie.

 7. xyz 26 Maj 2011 o 7:31 am

  http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,USA-traca-seksapil-jaki-bedzie-nowy-swiatowy-lad,wid,13439480,wiadomosc.html

  • katerina404 26 Maj 2011 o 1:01 pm

   Amerykanie żyli ponad stan i na kredyt, a na własnym rynku budowali „wielką bańkę”, przed pęknięciem której przestrzegał guru międzynarodowej giełdy George Soros.

   Ten guru soros, celowo napisałam nazwisko z małej litery, jest jednym z tych, którzy do upadku Ameryki się przyczynił. a co do G-20, to jest on niczym innym, jak sztucznym tworem, stworzonym na potrzeby obrony interesów tych koczowniczych budowniczych nowego ładu światowego, czyli garstki uprzywilejowanych rodów, którym robić sie nie chce, za to lubia jeździć na tyłkach nieświadomego ludu i zbijać kapitał na wojnach, kryzysach, przekrętach i malwersacjach. Temu służy G-20. Głosu nie maja tam Chin, czy inne kraje rozwijające się, a jedynie wysoko postawione grupy interesów, które też chca coś niecoś ugryźć z tego tortu, jakim będzie NWO, czyli mega orwellowski świat. Dlatego trzeba to gówno rozpi..dolić

   • sebecxs 26 Maj 2011 o 1:39 pm

    „przed pęknięciem której przestrzegał guru międzynarodowej giełdy George Soros”… …. to Soros odpowiada za większość bankructw na tym świecie…ku**a jego mać…. on jest bogiem finansowych przekrętów…. skur***n pozbawiony jakiegokolwiek współczucia…. gaz..

 8. Adam 26 Maj 2011 o 7:51 am

  Monitor co do tego wstrzymywania to chyba jest raczej błąd wielokrotnie widziałem np na filmikach z muzyka typu dubstep 200 wyświetleń i 3000 na tak i 50 na nie a nie niewydajne mi się żeby kabala chciał, nawet nie umiem wymyślić po co by chcieli zmniejszać licznik przy dubstepie

  pozdrawiam

  • Adam 26 Maj 2011 o 7:53 am

   no juz masz normalnie 6000 wejść i 500 na tak to error YT

  • monitorpolski 26 Maj 2011 o 9:41 am

   Jak to po co? Zauważ jakie klipy są promowane przez YouTube. Jakieś Lady Ga-ga z 200 milionami wejść, toż to czysta manipulacja. Na Alexa weszło kilkaset tysięcy, a licznik pokazuje 8 tys. Można porównać z innymi klipami – po ilości ocen i komentarzy.

 9. begie2 26 Maj 2011 o 8:34 am

  Jak na tylu sluchaczy, 200 osob na protescie to raczej slabiutki wynik. Alex musial sie mocno zmieszac ;/

  • monitorpolski 26 Maj 2011 o 9:42 am

   Wystarczyło. Protest będzie trwał codziennie. Rozpoczął się o 2 po południu – mało kto ma możliwość zwolnienia się z pracy lub dojechania tak szybko do Austin. Zobaczycie, to się rozszerzy, chyba że zatwierdzą ustawę.

   • begie2 26 Maj 2011 o 11:08 am

    Niewazne ilu ich bedzie, i tak trzymam za nich kciuki:)

 10. dr 26 Maj 2011 o 8:59 am

  licznik zawsze sie blokuje jak osiagnie ponad 300 wys., czasem nawet na kilkanascie godzin, jesli jest duza ogladalnosc

 11. Fukushima 26 Maj 2011 o 10:28 am

  Znów coś ciekawego o komecie albo brązowym karle. Ciekawe zestawienie wielkich trzęsień w Chile i Japonii z ustawieniami tego czegoś względem słońca i naszej planety.

 12. pio9a 26 Maj 2011 o 10:37 am

  • ArO 26 Maj 2011 o 11:19 am

   człowieku ty masz coś z głową (schizofrenia fanatyczna)?

   • Andrzej 26 Maj 2011 o 2:18 pm

    Watykan omamił dobrze swych „PARAFIAN” Ciemnogród jak marzenie.

    • marek 26 Maj 2011 o 4:20 pm

     Ja parę razy słuchałem tego człowieka, taki filmik nabijający się z niego zrobili oczywiście szatany. Jak Bóg stworzył konopie indyjskie, a pastor mówi że to zło szatańskie to jak już tego pastora nie słucham. Może ktoś mu, temu księdzu przekazać, że olejek z nasion marijuany leczy najgorsze nowotwory w tym czerniaka złośliwego a nie jest dziełem szatana! Jak to powie na kazaniu to dajcie znać.

  • luna 26 Maj 2011 o 7:51 pm

   Krakowska kuria ostrzega wiernych przed działalnością ks. Piotra Natanka, który m.in. promuje pomysł uznania Chrystusa za Króla Polski. Komunikat w tej sprawie, podpisany przez metropolitę krakowskiego z biskupami pomocniczymi, ukazał się na stronie internetowej diecezji…..

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Krakowska-kuria-ostrzega-wiernych-strzezcie-sie-tego-ksiedza,wid,13448631,wiadomosc.html

   ———————————————————-
   No i w końcu się doigrał

   • monitorpolski 26 Maj 2011 o 8:31 pm

    Moi drodzy, nie mogę pewnych rzeczy pisać, ale jak się dowiecie kim jest brat Macharskiego…

    • baba wanda 27 Maj 2011 o 2:23 am

     Skad sie mamy dowiedziec?

 13. galluss 26 Maj 2011 o 10:37 am

  wiele osób tutaj wrzuca historyjki o planecie nibiru, UFO itd. tak więc słuchajcie, 90% informacji w internecie to dezinformacje, z UFO to grubsza sprawa, mógłbym wam opowiadac godzinami, ale w skrócie:

  – UFO to nazistowski eksperyment, są na to dokumenty,jest to tajna cudowna broń „Hitlera” – z pochodzenia sefaradyjskiego pół żyda i illuminata, UFO ma was przygotować na projekt zwiedzenia czyli blue beam, abyśce uwierzyli, że UFO, które przybędzie to wasi Bogowie (enki, annunaki itd.) – ale to zwykłe eksperymenty medyczne, pozamieniali DNA – DZIĘKI MITOWI UFO SZYBCIEJ WPROWADZĄ LUCYFERIAŃSKĄ RELIGIĘ – BO TO BĘDZIE WIELKIE ZWIEDZENIE i LUDZIE UWIERZĄ, ŻE SĄ WYCHODOWANI PRZEZ UFO I ŻE ONI TO WASI BOGOWIE – i tak powstanie religia lucyferiańska

  uwierzcie mi, przeróbcie ideologie nazistowską – tą PRAWDZIWĄ – nie z książek w szkole.

  – druga sprawa – NIE MA ŻADNEJ PLANETY NIBIRU, – i innych planet z innymi nazwami, to dezinformacja aby zabrać czas INTERNAUTOM NA SZUKANIE PRAWDY NIE TAM GDZIE TRZEBA – TO HAARP WYWOŁUJE OCIEPLENIE KLIMATU – PONIEWAŻ NISZCZY POWŁOKĘ OZONOWĄ – BO TO JEST JEDNA WIELKA SOCZEWKA, KTÓRA NAGRZEWA ZIEMIE, TO HAARP WYWOŁUJE TRZĘSIENIA ZIEMI – jak przyjdzie co do czego to MEDIA ZWALĄ WINĘ NA PLANETĘ NIBIRU rzekomą 10 planetę – ale to bzdura – WSZELKIE NIESZCZĘSCIA robi HAARP

  to by było na tyle, jak mi sie coś przypomni to napisze

  • wykmily 26 Maj 2011 o 11:12 am

   Gallus to chyba ty wrzuciles kiedys filmik o plaskorzezbach w kosciele temlariuszy (chodzi mi o ten z francji), nie moge go nigdzie znalezc .Jak pamietasz moze to wyslij mi link prosze. Dzieki

  • Fukushima 26 Maj 2011 o 11:48 am

   Po przemyśleniu sprawy zgadzam się, to jest mistyfikacja.

   – 10 grudnia jakiś rusek nagle odnajduje kometę.
   – na stronie NASA można sobie porobić symulacje trajektorii lotu, oficjalnie, bez żadnej cenzury ani blokad pomimo zbieżności dat trzęsień ziemi
   – w prasie pojawiają się wrzutki o nowej planecie na granicach Układu Słonecznego, które mają ukierunkować poszukiwania

   Wszystko jasne i oczywiste, podane na tacy.

   Ciekawe tylko, co stanie się 26 września, gdy kometa będzie między nami a Słońcem? Patrząc z ruchu okrężnego trzęsień wokół płyty pacyficznej HAARP powinien rąbnąć w uskok San Francisco albo może rzeczywiście w New Madrid?

   • Mastin 26 Maj 2011 o 12:36 pm

    ktorego wrzesnia… 2050 hehe

  • przybysz 26 Maj 2011 o 1:05 pm

   sugerujesz e ufo wcale nie istnieje,i tu blad byc morze hitler zbudowal statki ale sam by na to nie wpadl musieli widziec prawdziwe pojazdy ufo lub nawet na podstawie takiego statku ,ukrywanego przed ludzmi itp.

  • katerina404 26 Maj 2011 o 1:14 pm

   święte słowa gallus. Ja się dziwię, że przy takiej intensywności działań takich ludzi, jak Ty i Tobie podobni, są jeszcze naiwniacy, którzy wierzą w te bzdury. Podpowiem Wam jedną rzecz. Przy szukaniu informacji, kierujcie się intuicją i wogóle ta intuicję w sobie rozwijajcie. Jednym z wyznaczników kłamstwa w Internecie jest wyczuwanie niepokoju związanego z czytaniem lub słuchaniem niektórych informacji, np Schneidera wypociny lub gadki o Annuaki. Czy, kiedy przeczytaliście o tym, że stworzyli Was jakieś Annuaki sraki, nie czuliście niepokoju? To jest właśnie ta zła energia i jak nauczycie się wykorzystywać właściwie swoją intuicję, to od razu, przy tego typu informacjach, jak to zwykla mówić Doda „z dupy wziętych”, zaraz zapali Wam się czerwona lampka.

   • mega400 26 Maj 2011 o 6:45 pm

    Zmnalazła się wróżka_znachorka

  • sebecxs 26 Maj 2011 o 2:00 pm

   ..już od dawna twierdzę, że prywatna illuminacka firma NASA robi nas w chu**a tak samo jak robili naród w Egipcie zaćmieniami… wystarczy trochę pomyśleć… poczytać i ogarniać CAŁOKSZTAŁT…. a kluczem do zrozumienia jest 100% uczciwość, prawda i empatia …. po owocach ich poznacie… iluż to ekspertów w tv pokazują zwłaszcza w reklamach, a w rzeczywistości to sprzedajne chu**ki z ulicy, niemający zielonego pojęcia o czym mówią nawet…. przykład – lobby atomowe…. ludzie myślcie – wiem że chemtrails w myśleniu przeszkadza, ale niech nikt nie daje się 2 razy oszukać…..
   … choć każdy może się mylić…. jest jedna zasada : po owocach ich poznacie i wcale nie jestem maniakiem religijnym….. a na temat HAARP i jego możliwości to Tesla by się wypowiedzieć mógł… a tutaj burza jednej nocy 40 osób piorunami zabiła http://losyziemi.pl/bangladesz-nietypowa-burza-pioruny-zabily-40-osob-w-jeden-dzien-i-porazily-ponad-150-osob/

   • sebecxs 26 Maj 2011 o 2:05 pm

    …a co do ufo, jest ufolog Jan Pająk i ma bardzo ciekawe prace na temat UFO, że są to nasi zdemoralizowani krewniacy posiadający super technologie: laser maser, telekineza…. i wiele wiele innych… aha i wcale nie neguje On istnienia boga …. tak więc faszystowskie UFO mieści się tu jak najbardziej….
    q

   • lololo 26 Maj 2011 o 3:17 pm

    jasne ze tak nasa to illuminaci caly rzad cisnie klamstwo na potege zeby oglupiac

  • rabarbarek 26 Maj 2011 o 4:26 pm

   Nie wszystkie nieszczescia robi HAARP. Nie zapominaj o wycieku ropy w Zatoce Meksykanskiej. Sprawa byla wyciszana w mediach, ci ktorzy chcieli mowic zostali uciszeni na zawsze, a wyciek mial olbrzymi wplyw nie tylko na zdrowie ludzi,na faune i flore ale takze na klimat. Temperatura oceanu w tym rejonie podniosla sie o 3 stopnie-to oficjalne dane , nieoficjalne mowia o 5-8 stopniach. To prawdziwa katastrofa. Zima mowili o La Ninja , teraz twierdza , ze cos sie stalo z la Ninja [gdyby prawda bylo ze La Ninja dziala , nie mielibysmy takiej sztormowej pogody] Oczywiscie klamia. Jezeli spojrzycie na mape pogody nad USA to wyraznie widac , ze to co sie obecnie dzieje ma zwiazek z wyciekiem BP. HAARP oczywiscie niewiniatkiem nie jest, i byc moze eksperymenty , ktore prowadza , przyczyniaja sie do poglebienia katastrofy , ale sa jedyna przyczyna huraganow. Jesli to co sie dzieje w tej chwili w srodkowej czesci USA potrwa dluzej , to zadne trzesienie ziemi nie bedzie potrzebne , zeby Amerykanie odczuli pietno prawdziwej apokalipsy. Zreszta kiedys wrzucalam artykul na temat mozliwosci poteznych huraganow nad USA , ktore uczynia spustoszenie wieksze niz trzesienie ziemii. A przeciez to dopiero poczatek huraganowego sezonu.

  • Taka prawda 26 Maj 2011 o 11:35 pm

   Słowianie byli na Ziemi przed przybyciem Annunakich, ich dawna wiara ma wedyjskie korzenie. Te przed wykrystalizowaniem się warst ponizających się nawzajem. Kalendarium jakie są zamieszczane odnoścnie dokonań Annunakich to czysta ściemologia. Raz że informacje o działaniach sprzed kilkuset tysiecy lat by nie dotrwały, dwa jakby tyle tu byli pozostałości cywilizacyjne byłyby inne. Oni są tylko jedna z grup najeżdzców, młodą w miarę. Która tu wcale nie szukała złota a przynajmniej nie kruszcu znanego ze sztabek. Prawdziwym celem jest eliksir zycia – soma. Sposób jego pozyskiwania stał się w przyszłości przekleństwem kobiet i zapoczatkował to co znamy jako burdele. Tak ukochane przez sutenerów z baczkami.

   Tak samo kłamstwami są twierdzenia o obnizaniu temperatury planety przez Annunakich rozpylaniem złota. Jedynym efektem takich działań byłoby szybkie skażenie wszystkiego sproszkowanym złotem czy jego związkami. Zresztą na Ziemii już znane są przekaształcenia pierwiastków za pomocą zimnej fuzji. Twierdzenie, że ktoś przylatywał by szmat drogi, kolonizował planete i tworzył niewolników dla pozyskiwania złota pachną mogolowką niepowaznością. Predzej jakby chcieli sami by sobie go na miejscu poprzez zimna fuzje wytworzyli a nie kilkaset tysiecy lat pozyskiwali z prymitywnych kopalni w Afryce. Przy niemal zerowej wydajności procesu.

 14. Konarski 26 Maj 2011 o 10:48 am

  Organizujcie się u podstaw społeczeństwa w swych miejscowościach bez używania jakiejkolwiek elektroniki, netu, kopma, telefonii stacjonarnej czy komórkowej.
  Wszystko jest zapisywane i kompresowane na twarde dyski przez „inwigilatorów”. Nawet przy sobie nie miejcie żadnych telefonów podczas rozmów i spotkań.
  Musicie korzystać z wypracowanych form działania „podziemia” przez Armię Krajową, członków „WiN”.
  Mało tego – trzeba wam wypracować formy działania podziemia na głębszych płaszczyznach (podobnie jak w AK) – gdzie członkowie znali się tylko z „pseudonimów” spotykali się w zaciemnionych pomieszczeniach (by nie rozpoznać twarzy itp podczas przesłuchań Gestapo czy NKWD).

  W grę wchodzą tylko i wyłącznie stare i sprawdzone metody.

  Wchodzi system Indect, uwaga na kamery itp, więc żadnej elektroniki i unikać skrzyżowań, miejsc z kamerami detektorami itp…

  • Konarski 26 Maj 2011 o 11:08 am

   I unikajcie wszelkich rozmówi i działań w w/w zakresie w pomieszczeniach czy miejscach, gdzie znajdują się nowe, wyposażone w kamerę na środku ekranu (i być może podsłuch – nie wszystkie) kineskopy plazmowe, nowe laptopy czy komputery z nowymi płaskimi monitorami, innymi nowoczesnymi urządzeniami elektronicznymi.

   Szkoda, że nie mogę znaleźć strony ale chodzi o maleńkie kamery montowane seryjnie w monitorach płaskich (LC i LCD) telewizorów i wszelkich monitorów komputerów. Jest ona na ogół na środku ekranu z drugiej strony, więc „leming” nie wie i nie widzi, a ktoś z „bezpieki” może obserwować jego gębę, nawet w stanie czuwania urządzenia widać co jest w pomieszczeniu.
   Spotkałem się z tym w jakichś art. z 2009r., ale teraz nie mogę znaleźć.

   Nie do końca chodzi o to co napisałem powyżej (w tym wypadku monitor z „oficjalnie” wbudowaną kamerą ma w istocie 2 kamery – jedną – widoczną dla „leminga” do celów komunikacji w necie a druga inwigilacyjna po drugiej stronie ekranu)
   Monitor LCD z wbudowaną kamerą (jeśli to TV to przez kablówkę z zewnątrz inwigilują, jeśli komp to przez neta).
   http://media2.pl/technologie/43192-monitor-lcd-z-wbudowana-kamera.html

   Nie ma to jak wujek „dobra rada” – stare monitory, stare kompy itp…

   • monster 26 Maj 2011 o 12:00 pm

    Inwigilacja pełną gębą ale powiedz mi jaki jest sens inwigilacji ciemnej masy nigdy nie zagrażającej systemowi?

    btw

    Wstawiam link do ciekawego ebooka (ENG) p.t.:

    Former British MI6 agent who discovered documents on one of his foreign missions (Angola) that the British were there to help the Communists there NOT the people who were fighting for democracy and freedom.

    The documents said that these classified orders were given by a select committee of 300 individuals primarily in Western Europe.

    Dr. John Coleman had joined MI6 to fight Communism not help it. The discovery of these specific documents shook up his life (and worldview) as he understood it at that time.

    Since then, he has made it his lifes mission to unmask this mysterious group. This book reveals who they are at the time of writin (1991).
    Former British MI6 agent who discovered documents on one of his foreign missions (Angola) that the British were there to help the Communists there NOT the people who were fighting for democracy and freedom.

    The documents said that these classified orders were given by a select committee of 300 individuals primarily in Western Europe.

    Dr. John Coleman had joined MI6 to fight Communism not help it. The discovery of these specific documents shook up his life (and worldview) as he understood it at that time.

    Since then, he has made it his lifes mission to unmask this mysterious group. This book reveals who they are at the time of writin (1991)

    http://chomikuj.pl/kuszaba/Polityka/Dr+John+Coleman/Dr+John++Coleman+-+The+Conspirators+Hierarchy+The+Committee+of+300,163664612.pdf

    a tu po prawej w okienku masa materiałów dot. nwo (global elite conspiracy):

    http://www.4shared.com/document/sGujqiV9/Dr_John_Coleman_-_The_Committe.html#

    ps.
    zbierać na dyski, przyda się do tłumaczenia ciemnej masie co jest grane i dlaczego oraz przez kogo!

   • isarhecht 26 Maj 2011 o 1:13 pm

    Niemiecki RTL kilka lat temu pokazal hakera ktory nawet porzez wylaczone monitory obserwowal niswiadomych tego ludzi,(stre telewizory chyba tez). Po ujawnieniu szczeze obiecywal zniszczenie takichch programow.

    • 44 26 Maj 2011 o 1:22 pm

     Tak. A Marconi był inwigilowany przez pierwsze zbudowane przez siebie radio.

   • katerina404 26 Maj 2011 o 1:25 pm

    Krde a ja ostatnio zmieniłam stary monitor, na trn z płaskim ekranem, a nie da się wymontować tej kamerki?

    • Konarski 26 Maj 2011 o 2:09 pm

     Nie, nie da się to są bardzo płaskie urządzenia wmontowane między warstwy ciekłokrystalicznego ekranu, odchodzi od nich kabelek…

     Ja sam powróciłem do starego monitora (1999r. prod., który w 2009 wymieniłem na „nowy”, większy, „ładniejszy” ciekłokrystaliczny JVC – niestety z tym świństwem wmontowanym w ekran, podsłuch pewnie też jest, podobnie jak w nowych kompach i laptopach „coś” przy płycie główniej czy innym urządzeniu to maleńki mikrofon, który „smerfy” czy „krasnoludki” z zewnątrz mogą uruchamiać do woli, nawet wyłączone telefony komórkowe – z tych nowszych produkowanych od kilku lat mają możliwość podsłuchu otoczenia z zewnątrz – mają fabrycznie wbudowane maleńkie mikrofony, a stare telefony czy kompy namierzają i wyłapują emisję radiową kabli, przewodów, czy mikroprzewodów).

     To poszło tak daleko, że większości z was w pale się nie mieści…

     Reasumując ŻADNYCH
     – TELEFONÓW
     – KOMPUTERÓW
     – ELEKTRONIKI, NOWYCH URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH CZY ELEKTRONICZNYCH (w nowych pralkach czy kuchenkach mikrofalowych itp może być pluskwa uruchamiana z zewnątrz falami radiowymi czy kodem… )

     A teraz planują wymieniać liczniki na nowe by na bieżąco monitorować sieć elektryczną – nie będą potrzebowali radia – poprzez przewody elektryczne wynajdą pracującą w sieci pralkę, lodówkę czy kuchenkę mikrofalową, TV leminga „kowalskiego” i poprzez sieć elektryczną będą mogli swobodnie włączać czy wyłączać podsłuch, ukryte kamery…

     To jest już w tej fazie.

    • millena461 26 Maj 2011 o 2:46 pm

     to prawda w Kanadzie mamy juz pozakladane- wszystkie dane sa archiwizowane w komputerach,i na biezaco monitorowane.
     Sq**le maja nas jak pajak w sieci.

    • BirD2 26 Maj 2011 o 3:38 pm

     Co do kamerek w TV, jeżeli taką da sie zlokalizować zamiast ją wymontować nie można jej zakleić? Nie taśmą a zalać klejem czy co?

   • baba wanda 26 Maj 2011 o 3:27 pm

    Konarski
    Zdenerwowales mnie ta informacja. Ja sobie nie zycze takiej podstepnej inwigilacji 🙂 .
    Ale sluchajcie, jak ktos to zamontowal, to ktos to musi umiec wymontowac.
    „Nie, nie da się to są bardzo płaskie urządzenia wmontowane między warstwy ciekłokrystalicznego ekranu, odchodzi od nich kabelek…”
    Jakby tak odciac ten kabelek?
    Kurcze, warto by sie znac lepiej na budowie kompa, moglby sobie czlowiek wydlubac te ich pluskwy 🙂

    • Konarski 26 Maj 2011 o 6:03 pm

     Zniszczysz monitor, a naprawa nie opłaci się – lepiej jest dodać parę groszy i kupić nowy, wymontować się nie da bo to fabrycznie składany high tech, – spróbuj rozkręcić, polutować przewody płaskiego monitora lub z laptopa – po złożeniu raczej nie będzie działał.

   • zee 26 Maj 2011 o 4:59 pm

    Zapomniałeś dodać że należy zapomnieć o o nowych edycjach Windowsa i przesiąść się jak najszybciej na PC BSD albo linuxa http://newbie.linux.pl/?id=article&show=340 Oczywiście z polską czcionką! Jeśli już ktoś musi używać Windowsa to raczej niech poprzestanie na XP.

    • zee 26 Maj 2011 o 5:24 pm

     Dystrybucje linuxa takie jak: TAILS, Privatix, UPR -z TORem, szyfrowaniem, itd http://art-jop.blog.onet.pl/BSD-alternatywne-i-niszowe-sys,2,ID426445345,n -Minus: nie mają polskiej czcionki. Plus: można je odpalać z płyty, bez konieczności instalacji.

    • Konarski 26 Maj 2011 o 6:22 pm

     O to to! Te nowe windy mają do diabła „wtyczek” pod które może się podpiąć ktoś z „zewnątrz” i kontrolować…

    • sebecxs 26 Maj 2011 o 10:38 pm

     ….trzeba by jeszcze dodać dla tych co być może nie wiedzą, że „dzisiejszy” lin jest latwy i prosty w obsłudze jak winda…. no i za darmo w kodzie można sobie dłubać, jak ktoś czas na to znajdzie… aha i w nowej konstytucji powinien być zapis, że w urzędach Linchxy i opensource…;)

 15. ArO 26 Maj 2011 o 11:20 am

  Zakazany, ukrywany 27 lat film.

 16. TheAspartam 26 Maj 2011 o 12:46 pm

  Stany Zjednoczone są jedyną szansą by obalić satanistyczny „rząd światowy” NWO? hahaha globalny terrorysta USA stojący na czele NWO szansą na obalenie samego siebie nonsens!!!!

  • rabarbarek 26 Maj 2011 o 7:23 pm

   Zwykli obywatele , a jest ich okolo 300 milionow , nie maja nic wspolnego z NWO , a wielu z nich nie ma pojecia co to wogole znaczy. I wlasnie maja o tym nie wiedziec , maja umiac podpisac sie w banku, a ci ktorym uda sie skonczyc studia a moga stanowic [potencjalnie] zagrozenie dla elit , pracy nie dostana. A jesli dostana to boja sie pisnac , zeby jej nie stracic. Wszyscy ostatni prezydenci w kampaniach wyborczych trabia o szkolnictwie a to coraz bardziej schodzi na psy bo ciemny narod to narod nieswiadomy i posluszny. Strona Prison Planet [klania sie Alex] w zeszlym roku wypuscila super artykul o Amerykanach. Tytul brzmi, Amerykanie zahipnotyzowani kiedy panstwo upada”. A przeciez problem dotyczy nie tylko USA. Opisane sa tam zachowania Amerykanow , ktorzy siedza przed telewizorami minimum 5 godzin dziennie i stamtad czerpia swoja wiedze o swiecie. Mecze futbala amerykanskiego i Amerykanski Idol sciagaja milionowe widownie , a zapytani o Federal Reserve albo o vice prezydenta USA nie znaja odpowiedzi. Dlatego wielcy boja sie ich przebudzenia i gnebia wciaz nowymi restrykcjami , pod plaszczykiem walki z terroryzmem i koniecznoscia troski o bezpieczenstwo .Inwigilacja spoleczenstwa jest porownywalna z tym co sie dzialo za Komuny w Rosji. Dam wam kilka ostatnich przykladow:

   Po „zabiciu” Bin Ladena jeden z odwaznych zawodnikow futbalowych , zakwestionowal radosc Ameryki z zabicia Ladena i powiedzial to w szerokim kontekscie, jak mozna cieszyc sie z czyjejs smierci a potem dodal , ze sprawa 9/11 jest niewyjasniona i Laden nie mial z tym nic wspolnego. Nagonka na niego zaczela sie nastepnego dnia. Firmy wycofaly sie z reklam z jego udzialem , klub potepil go , i wydal oswiadczenie , ze nie maja z tym nic wspolnego i mozliwe , ze na tym skonczy sie jego kariera.

   W niedziele na CNN zostal nadany dlugi program o Melu Gibsonie. Pokazywano caly jego zyciorys z uwzglednieniem katolickich korzeni , i pikiety wiadomej nacji pod kinami , kiedy wchodzil na ekrany film Pasja. Potem wystapil przedstawiciel Hoolywoodu i zapytany , dlaczego Gibson nie kreci dla nich filmow , powiedzial wprost , ze to kara za zle zachowanie [ a zlym zachowaniem bylo jego jedno zdanie , ze za wszystkie wojny na swiecie odpowiedzialni sa …..]i kiedy sie poprawi wroci do lask.

   No i wczorajszy final American Idol. Wiecie ile bylo glosow? ponad 100 milionow. Biorac pod uwage , ze niektorzy glosowali kilka razy i tak wyjdzie kilkanascie milionow glosujacych Amerykanow. A w programie jeden z jurorow caly czas pokazywal dlon w gescie szatana a potem Lady Gaga dala „super” pokaz swoich umiejetnosci , ktore ogladane byly przez miliony dzieci i mlodziezy przed tv. [ moze jest gdzies na internecie] W bardzo skapym ubraniu wila sie w seksualnych pozach , napierajac cialem na faceta , ktory najwyrazniej mial na nia ochote. A zeby bylo bardziej bluznierczo , pani ta powiesila sobie na brzuchu krzyz. Ciekawa jestem czy ktos napisal protest , czy bedzie szum w mediach , tak jak w przypadku panow , ktorzy kwestionowali prawde , ktora nas otacza.

   Kazdy kto choc pisnie slowo niepozadane przez wladze jest gnojony . A dzieje sie to wlasnie dlatego , ze przebudzenie 300 milionow Amerykanow mogloby byc zbyt bolesne dla wladzy . NWO to nie USA , a kilkadziesiat rodzin , ktore za pomoca tysiecy organizacji , bankow i uleglych rzadow trzymaja stery swojej agendy. USA to ich arsenal bojowy , wykorzystywany na swiecie w wojnach wokol globu. A zolnierze to mieso armatnie , ktore wraca do domu napromieniowane , chore , zniszczone fizycznie i psychcznie.Czesc nie wraca wogole. Gdyby tak dalo sie ta mase ludzi obudzic to NWO nie mialoby szans na urzeczywistnienie swoich planow. Aby do obudzenia nie doszlo cala rzesza sluzalczych agend pracuje cala para , na wszystkich frontach naszego zycia, i wprowadza coraz to nowsze wynalazki , ktore daja im przewage. Nadzieja w tym , ze albo sami wezma sie za lby , albo spoleczenstwa znajda sposob na wyeliminowanie , spreparowanych przez nich rzadow. Potrzebni sa nowi ludzie , nowe partie , i otwarte szeroko oczy . Jesli wczesniej nie zaserwuja nam kolejnej swiatowej zawieruchy,.

   http://www.prisonplanet.com/lebron-nation-americans-hypnotized-as-country-collapses.html

   • millena461 26 Maj 2011 o 8:01 pm

    RABARBAREK jak zawsze konkretna – 100% taka jest prawda.

 17. Greta 26 Maj 2011 o 1:31 pm

  Nigel Farage – NO MORE EURO… http://www.oneworldscam.com

 18. Talbot 26 Maj 2011 o 2:05 pm

  TheAspartam :

  Stany Zjednoczone są jedyną szansą by obalić satanistyczny „rząd światowy” NWO? hahaha globalny terrorysta USA stojący na czele NWO szansą na obalenie samego siebie nonsens!!!!

  No właśnie….
  Stany Zjednoczone, to jest Izrael Bis. Amerykanie są ciężko przestraszeni, aby nikt ich nie posądził o antysemityzm.

  Uwaga do Monitora…jeśli nie zgadzasz się z jakąś opinią…po co wyzywasz blogerów od „durniów”? Takie epitety używa pan Niesiołowski i jemu podobni, z chazarskiej nacji.

 19. noni 26 Maj 2011 o 2:09 pm

  USA nie stoji na czele NWO tylko Watykan Rosja Chiny i Wielka Brytania

  • Talbot 26 Maj 2011 o 2:12 pm

   Pewnie, że Amerykanie nie stoją na czele NWO…to są normalni, ciężko pracujący ludzie.

  • siedem 26 Maj 2011 o 5:25 pm

   cos sie wam dzis z tym NWO wszystko placze 🙂 🙂

  • katerina404 26 Maj 2011 o 7:14 pm

   Nie noni to jest anglo-amerykańskie imperium przede wszystkim a Izrael służy im podtrzymywaniou tego kłamstwa.

 20. Wiera 26 Maj 2011 o 2:43 pm

  Ameryka nie rzadza Amerykanie, kraj czeka upadek, revolucja i zniewolenie narodu.
  Wszystko jest tak samo jak w Europie pod kontrola NWO

 21. Talbot 26 Maj 2011 o 2:44 pm

  Bez komentarza

  „W związku ze stale słabnącym zainteresowaniem kierunkiem greckim oraz z dużą ilością rezygnacji uczestników pobytów letnich w tym kraju, uzasadnianych niestabilną sytuacją ekonomiczną i socjalną w Grecji oraz podwyższonym ryzykiem wystąpienia zakłóceń pobytów wczasowych, po weryfikacji aktualnej ilości rezerwacji podjęliśmy decyzję o wycofaniu tego kierunku na sezon letni 2011 z naszej oferty”.

  • oz 26 Maj 2011 o 5:16 pm

   nie piernicz Talbot , we wrześniu lecę na tydzień tam właśnie i moje jedyne zmartwienie to : co oni tam piją , a teraz zadałeś mi haka hmm

 22. husarz7 26 Maj 2011 o 2:49 pm

  KONSTYTUCJA POLSKI.

  Słowo wstępne;
  Projekt podstawowy jest pod adresem; http://www.przeklej.pl/plik/konstytucja-polski-docx-0029krch5aom2j6

  W związku z PLANOWANYM przejściem na POZIOM Organizacyjny dla Nowej Polski – bez powiatów i 49 + 1 województw prezentuję te zmiany konstytucyjne dla innego niż obecny Podziału Administracyjnego. ozdział II

  POWSZECHNE PRAWA I OBOWIĄZKI

  Art. 43. Podstawowym obowiązkiem osoby należącej do Narodu Polskiego jest wierność dla tego Narodu i jego Państwa.

  Art. 44. Mieszkańcy Polski mają obowiązek:
  a. pełnienia stałej służby wojskowej,
  b. poważania i przestrzegania obowiązującego prawa,
  c. poważania prawowitej władzy i ułatwienia spełnienia jesj zadań,
  d. Poważania i przestrzegania rozporządzeń władz ogólnopaństwowych i samorządowych,
  e. ponosić wszelkie ciężary i świadczenia ustanowione na podstawie ustaw,
  f. sumiennego pełnienia obowiązków do jakich zostaną powołani,
  g. wychowywania swoich dzieci na prawych ludzi,
  h. zapewnienia swoim dzieciom co najmniej zawodowego wykształcenia,
  i. utrzymywania i opieki względem dzieci do lat 16, a w przypadku kalectwa stale,
  j. utrzymywania i opieki względem rodziców w przypadku gdy nie posiadają wystarczających środków do życia.

  Art. 45. Każdy mieszkaniec Polski ma wolność:
  a. wyrażania myśli i przekonań, jeśli nie narusza przez to przepisów prawa,
  b. wnoszenia pojedynczo lub zbiorowo petycji do wszelkich władz,
  c. zgromadzania się oraz zawiązywania stowarzyszeń i związków,
  d. obrania sobie miejsca zamieszkania i pobytu,
  e. przesiedlania się oraz wychodźstwa,
  f. wyboru zajęcia zarobkowego,
  g. przenoszenia własności.

  Art. 46. Mieszkańcom Polski zapewnia się:
  a. ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci, wolności i mienia,
  b. równość wobec prawa,
  c. prawo bezpłatnego kształcenia się od poziomu podstawowego do wyższego,
  d. bezpłatną opiekę lekarską,
  e. comiesięczne dodawanie pieniądza na konta obywateli dla każdego mieszkańca Państwa Polskiego od urodzenia aż do śmierci, jako realizacja zasad Wspólnoty Finansowej,
  f. powszechne ubezpieczenie społeczne, płacone z Narodowego Rachunku Finansowego,
  g. opiekę w przypadku bezdomności czy upośledzenia,
  h. ochronę rodziny.

  Art. 47. Ograniczenia wolności osobistej, zwłaszcza rewizja osobista i aresztowanie, dopuszczalne są tylko w przypadkach i w sposób przewidziany prawem.

  Art. 48. Nie można kogokolwiek pozbawić sądu, któremu z mocy prawa podlega.

  Art. 49. Ściganie przestępstw i wymierzanie kary jest dopuszczalne tylko na podstawie ustaw.

  Art. 50. Cudzoziemcy korzystają na zasadach wzajemności z wszelkich należnych im praw i obowiązków.

  Art. 51. Praca zarobkowa dzieci poniżej 16 lat, praca nocna kobiet i młodocianych do lat 18 jest zakazana.

  Art. 52. Zabrania się tworzenia i działania partii politycznych rozbijających Naród i Państwo Polskie.

  Art. 53. Przynależność do jakiegokolwiek wyznania nie może być używana w sposób przeciwny ustawom. Nie można uchylać się od spełniania obowiązków z powodów wyznaniowych.

  Art. 54. Czasowe zawieszenie praw osobowych, może nastąpić dla całego obszaru Polski lub jego części, w których okaże się konieczne ze względów bezpieczeństwa.
  _________________
  Projektuję nowy ustrój, zwany WSPÓLNOTĄ (finansową, narodową, religijną i innymi) bez lichwy i podatków.
  Materiały edukacyjne zamieściłem na;
  http://www.przeklej.pl/folder/polska-krajem-bez-lichwy-i-podatkow-32501839

  NAJWYŻSZE PRAWO – KONSTYTUCJA POLSKI.

  WSTĘP

  MY NARÓD POLSKI
  Wierni przodkom Słowiańskiego Narodu Polskiego,
  którzy oddali życie za jego wolność
  w obronie ziem polskich,
  tradycji narodowych i niezbywalnych praw,
  W IMIĘ BOGA WSZECHMOGĄCEGO i Jego PRAW NATURY
  ustanawiamy niniejszym
  dla WSZYSTKICH Polaków
  oraz wszystkich mieszkańców Polski
  podstawowe prawa i obowiązki
  względem ich Ojczyzny i Narodu.

  Rozdział I

  NARÓD POLSKI

  Art 1.Naród Polski jest wspólnotą, urzeczywistniającą zasady sprawiedliwości społecznej, opartej na PRAWIE NATURALNYM uznawanym jako Prawo Boże w zgodzie i sprawiedliwości przyjaznej ludziom, bez lichwy i podatków.

  Art. 2. Przynależność do Narodu Polskiego uzyskuje się przez:
  a. urodzenie z rodziców należących do narodowości polskiej,
  b. nadanie przynależności do Narodu Polskiego przez właściwą władzę.

  Art. 3. Władza zwierzchnia Narodu Polskiego należy do Narodu Polskiego – żadnego innego.

  Art. 4. Naród Polski sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.

  Art. 5.Naród Polski nie może przekazać organizacji międzynarodowej lub organowi międzynarodowemu jakichkolwiek kompetencji organów władzy państwowej.

  Art. 6. Fundamentalne umowy międzynarodowe, muszą być zatwierdzane w ogólnonarodowym referendum i nie mogą być sprzeczne z szeroko pojętym interesem Narodu Polskiego.

  Art. 7. Osobom należącym do Narodu Polskiego nie wolno:
  a. przyjmować tytułów, ani orderów cudzoziemskich bez zezwolenia,
  b. służyć w obcych siłach zbrojnych,
  c. być najemnym żołnierzem gdziekolwiek.

  Art. 8. Osoby należące do Narodu Polskiego nie mogą być sądzone przez obce sądy.

  Art. 9. Wszystkie majątki Polaków, pozostawione gdziekolwiek, przysługują ich spadkobiercom a w przypadku ich braku, Skarbowi Państwa – Polski.

  Art. 10. Każda krzywda czy szkoda wyrządzona gdziekolwiek Polakowi, musi być dokładnie opisana i ścigana przez Sądownictwo Polski, bez przedawnienia.

  Art. 11. Organy władzy publicznej działają na podstawie i w granicach prawa.

  Art. 12. Wyłącznie osobom należącym do Narodu Polskiego mogą być powierzone ważne stanowiska, a w szczególności:
  A. sędziów,
  b. adwokatów,
  c. nauczycieli,
  d. lekarzy,
  e. dziennikarzy,
  f. policjantów,
  g. dowódców.

  Art. 13. Przepisy Konstytucji Polski stosuje się bezpośrednio, chyba że Konstytucja stanowi inaczej.

  Art. 14.Naród Polski przestrzega prawa międzynarodowego o ile nie jest ono sprzeczne z prawem zapisanym w dekalogu.

  Art. 15. Ustrój Polski opiera się na podziale władzy:
  a. ustawodawczej,
  b. wykonawczej,
  c. sądowniczej,
  d. finansowej.

  Art. 16. Władzę ustawodawczą sprawują Sejm i Senat, władzę wykonawczą Prezydent Polski z Radą Ministrów, władzę sądowniczą sądy i trybunały, a władzę finansową sprawuje Narodowa Komisja Finansowa.

  Art. 17. Naród Polski zapewnia wolność słowa, prasy i innych środków przekazu, o ile bezpośrednio nie godzą w interesy Narodu Polskiego, poprzez szkalowanie osób, zwłaszcza sprawujących władzę.

  Art. 18. Ustrój terytorialny Polski – zapewnia decentralizację władzy publicznej.

  Art. 19. Zasadniczy podział terytorialny państwa uwzględniający więzi społeczne, gospodarcze lub kulturowe i zapewniający jednostkom terytorialnym zdolność wykonywania zadań publicznych określają ustawy.

  Art. 20. Ogół mieszkańców jednostek zasadniczego podziału terytorialnego stanowi z mocy prawa wspólnota samorządowa.

  Art. 21. Samorząd terytorialny uczestniczy w sprawowaniu władzy publicznej, którą sprawuje we własnym imieniu i na własny rachunek, ponosząc prywatną, osobistą odpowiedzialność za jej skutki.

  Art. 22. Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczpospolitej Narodu Polskiego.

  Art. 23. Polska – specjalną opieką otacza weteranów walk o niepodległość, zwłaszcza inwalidów wojennych.

  Art. 24. Gospodarka rynkowa w Polsce, oparta jest na wolności gospodarczej, własności prywatnej oraz solidarności, wynikającej ze słów „jeden drugiego brzemiona noście”.

  Art. 25. Władza finansowa zapewnia każdemu, od urodzenia aż po grób, co miesięczną wypłatę dywidendy narodowej, wynikającej z prowadzonego przez nią Narodowego Rachunku Finansowego.

  Art. 26. Polska chroni własność i prawo dziedziczenia.

  Art. 27. Ograniczenie wolności działalności gospodarczej jest dopuszczalne tylko na drodze ustawy i tylko ze względu na ważny interes publiczny.

  Art. 28. Podstawą ustroju rolnego państwa jest gospodarstwo rodzinne.

  Art. 29. Praca znajduje się pod ochroną Narodu Polskiego. Państwo sprawuje nadzór nad warunkami wykonywania pracy.

  Art. 30. Stosunki między państwem a kościołami i innymi związkami wyznaniowymi są kształtowane na zasadach poszanowania ich autonomii ale ich działalność rozumiana jest jako symbioza interesów wspólnoty ludzi o różnych poglądach, opartych o współdziałanie dla dobra człowieka, rozumianego jako dobro wspólne, a ich działalność nie może być sprzeczna z Najwyższym Prawem zawartym w tej Konstytucji Polski. Przedstawiciele kościołów mogą na zasadach ogólnych, zagwarantowanych każdemu, być wybierani do władz w Polsce.

  Art. 31. Siły Zbrojne Polski służą ochronie niepodległości państwa i niepodzielności jego terytorium oraz zapewnieniu bezpieczeństwa i nienaruszalności jego granic.

  Art. 32. Siły Zbrojne zachowują neutralność w sprawach politycznych oraz podlegają cywilnej kontroli.

  Art. 33. W Polsce językiem urzędowym jest język polski. Przepis ten nie narusza praw mniejszości narodowych wynikających z ratyfikowanych umów międzynarodowych.

  Art. 34. Wszystkie osoby są równe wobec prawa. Mniejszości narodowe, językowe i wyznaniowe, nie mogą być uprzywilejowane w stosunku do Narodu polskiego – Gospodarza Państwa – Polski. Status prawny i społeczny mniejszości narodowych w Polsce jest oparty o zasadę wzajemności.

  Art. 35. Godłem Państwa – Polski jest piastowski wizerunek orła białego w koronie w czerwonym polu.

  Art. 36. Barwami Polski są kolory biały i czerwony.

  Art. 37. Hymnem Polski jest Mazurek Dąbrowskiego.

  Art. 38. Godło,barwy i hymn Polski podlegają ochronie prawnej. Szczegóły dotyczące godła, barw i hymnu określa ustawa.

  Art. 39. Stolicą Polski jest miasto Warszawa.

  Art. 40. Wszystkie środki przekazu na obszarze Polski znajdują się w wyłącznym posiadaniu Narodu Polskiego. Wyjątki od tej zasady określa ustawa, pod warunkiem, że dany środek przekazu nie godzi w dobre imię osób i władz Polski.

  Art. 41. Ziemia, jako najistotniejszy czynnik bytu i Rozwoju Polski, należy do mieszkańców Polski i nie może być przedmiotem nieograniczonego obrotu.

  Art. 42. W Polsce zabrania się uprawiania wszelkiego rodzaju żebractwa.
  _________________
  Projektuję nowy ustrój, zwany WSPÓLNOTĄ (finansową, narodową, religijną i innymi) bez lichwy i podatków.
  Materiały edukacyjne zamieściłem na;
  http://www.przeklej.pl/folder/polska-krajem-bez-lichwy-i-podatkow-32501839

  • sebecxs 26 Maj 2011 o 9:13 pm

   …oczywiście musi być też wolność wyboru medycyny, wolność wyrobu medykamentów na własny użytek np(thc)….itd…. szczepienia całkowicie dobrowolne….

 23. Oskar 26 Maj 2011 o 2:57 pm

  Chcesz wiedziec w jakim swiecie bedziesz zyc za kilka lat: Transhumanism and NEW AGE Agenda http://www.geraldcelentechannel.blogspot.com

 24. galluss 26 Maj 2011 o 3:34 pm

  nie dajcie się Polacy moi rodacy nasyłać na Putina – to i tak kolejny mason, ZA PARE DNI będzie szczyt G-8 – wszyscy przywódcy państw, i ci zza kurtyny – rząd cieni spotykają się – I TO JEST GŁÓWNY CEL PRZYJAZDU BARACKA obanana

  spotykają się SARKOZY, miedwiediew, PUTIN, obama, pewnie komorowski też, sikorski, kto wie? – to jest tajne spotkanie będzie ich ochraniać 12 tys. funkcjonariuszy policji
  a w mediach PRÓBUJĄ wmówić wam podziały – oni są bardzo zgodni co do jednego – co do jednego globalnego rządu – NWO

  mówię wam, to milczenie owiec, każdy z nich to recydywista, ANTYczłowiek, zmowa zwyrodnialców, którzy sprzeciwili się naturze albowiem człowiek to natura a natura to człowiek
  nie ma różnicy między nazizmem, komunizmem, demokracją – dopóki, dopóty te systemy tworzy masoneria międzynarodowa, oni działają na waszych uczuciach, bo jesteście robakami, zwierzętami, gojami, i niczym więcej, nigdy ich nie zrozumiecie, ponieważ do tego potrzeba szerokiego spojrzenia i wyzbycia się skrupułów – oni ich nie mają, – wy przejmujecie się czy zapłacicie rachunki, a oni czy bombardowanie zabije 10 tys. osób czy 50 tys. albowiem lepiej dla nich jak więcej

  tłumacze to ludziom, ale jest pełna ciemnota, ci wszyscy ludzie których spotykacie na ulicy, którzy nie starają się tego zrozumieć zginą… jesteście totalnie inwigilowani, JUŻ POWOLI ZACZYNAMY JAKO SPOŁECZEŃSTWO ROZUMOWAĆ – ale do tego potrzeba odrzucenia wszelkich uprzedzeń, wiele osób nie potrafi łączyć faktów i oddzielać fikcję od rzeczywistości
  społeczeństwo jest jak duże dzieci, które potrzebują smoczka, czyli pieniędzy, które wymyślili syjoniści,

  idę ulica i patrze na twarze tych ludzi niczego się nie spodziewających, a spadnie to na nich jak grom z jasnego nieba, żyją zamknięci, wieczni niewolnicy, gdy próbuję im wytłumaczyć to sie śmieją, nierozumieją, gardzą informacją, a w dzisiejszych czasach informacja jest najważniejsza

  nawet jak pomyslicie, że zrozumieliście to i tak do końca nie będziecie wiedzieć, ja wiem, ale moja wiedza to kropla w morzu, ale wiem 10 x więcej niż przypadkowa osoba którą spotkacie na ulicy, wiem, że to jeszcze sięga głębiej, i jest to coś więcej jak państwo nazistowskie, orwellowskie, itd. – totalna paranoja to będzie

  • luna 26 Maj 2011 o 3:44 pm

   G8 właśnie zostało rozpoczęte
   Francuski prezydent Nicolas Sarkozy otworzył szczyt G8, czyli grupy siedmiu najsilniejszych gospodarek świata i Rosji. Dwudniowe spotkanie w Deauville na północy Francji poświęcone będzie m.in. rewolucjom w krajach arabskich.

   http://www.tvn24.pl/0,1704473,0,1,sarkozy-otworzyl-szczyt-gospodarczych-poteg-i-rosji,wiadomosc.html

  • Talbot 26 Maj 2011 o 5:04 pm

   Gallus – święte słowa. Ja też wiem…i co?
   Gdy zaczynam poruszać takie tematy, to patrzą na mnie jak na idiotę, albo ŚJ.

   • sebecxs 26 Maj 2011 o 9:15 pm

    …hehehehe….hehehehe….. skąd ja to znam….

  • mocniejszy 27 Maj 2011 o 9:49 am

   Ludzie, nauczcie się odróżniać udawaną demokrację od prawdziwej. To DEMOKRACJI boją się grupy rządzące najbardziej i dlatego wmawiają, że obecny system rządów mniejszości – jest demokracją. Mieszają ludziom w głowach, żeby obrzydzić demokrację.

   http://mocniejszy.wordpress.com/2011/05/23/prawdziwa-demokracja/

 25. Leonidas 26 Maj 2011 o 3:44 pm

  http://losyziemi.pl/kolejne-tornada-atakuja-ameryke-od-niedzieli-140-zabitych-predkosc-wiatru-przekroczyla-320-kmh/

  http://losyziemi.pl/japonia-znaleziono-dziury-w-elektrowni-atomowej-fukushima-daiichi/

  http://losyziemi.pl/filipiny-tajfun-kategorii-4-songda-zbliza-sie-do-wyspy-luzon/

  http://losyziemi.pl/paryz-spotkanie-gigantow-internetowych-czyzby-ograniczenie-wolnosci-w-sieci/

  http://losyziemi.pl/ehec-polka-w-ciezkim-stanie-po-niemieckim-ogorku/

  Widze ze atak idzie z kazdej strony (natura i ludzka reka)

  • sebecxs 26 Maj 2011 o 9:16 pm

   …to się zowie Burza Doskonała

 26. noni 26 Maj 2011 o 4:04 pm

  Putin’a nie będzie na tym szczycie tak w ogole to to Putin prowadzi wlasna wojne z NWO i interesy Rosji. Putin chce byc rosja byla samodzielnym krajem z dala od tych wszystkich poprancow. wygonil zydow i gnebi ich wszystkich oraz tych bankierow on chce doprowadzic rosji do dawnej swietnosci swoimi staro rosyjkismi sposobami ale reki nie przylozy do nwo.

  • Taka prawda 27 Maj 2011 o 12:09 am

   Medwiejew ma w tym roku odpuścic wybory, przynajmniej tak zapowiada. Pytanie kogo za niego wystawia środowiska autorów „zapisków medrców syjonu”. Ostatnio chodorkowskiem zmniejszyli karę więc faktycznie wojna z Putunem moze być pozorowana.

   Prawda o Rosji okaże się na pewno jak zacznie się przewrót na Białorusi. Przychodzą mi go głowy rózne warianty jak NATO „da się wkręcić” w „obronę demokracji” tam. Najbardziej spodziewanycm są rozruchy „naszej” mniejszości narodowej. Najlepiej krwawe prześladowania (fałszywe zamachy na swoich np, jak ta słynna iranka co „umierając” wodziła oczami za kamerą czy dobrze jej krew z ust cieknie, ale pewnie zrobia coś w stylu Smoleńska zeby lemingi w całęj UE ochoczo skandowały „wojna”) jak w Serbii, zeby amerykańskie eFy z terytorium stanu znanego jako polandia mogły zacząć zaprowadzać tam NWO.

   W zalezności od rozwoju i determinacji najgorszym wariantem będą plany znane z Zimnej WOjny – świecąca się nuklearnie linia Wisła i Odry.
   Białorusini jak się zacznie raczej wejdą do Polski więc nie będzie to „luzacka przewałka”. My na Białoruś, oni na nasze lotniska z F-16, Niemcy na ich siły ladowe bo nasze to żal i ból, Rosjanie im z bratnią pomocą i mamy 17 wrzesnia z Polską podzielona między Rosje i Niemcy. Bieszczady i okolice zaanektuje Ukraina i plan Judeopolonia zostanie zakończony.

  • katerina404 27 Maj 2011 o 12:24 am

   noni Ja też coś podobnego słyszałam, ale teraz już nie jestem co do tego faktu pewna, tym bardziej, że gallus mówi coś zgoła odmiennego, a on mocno siedzi w temacie.

 27. sono 26 Maj 2011 o 4:17 pm

  jestesmy robienie w bambuko na wszystkich frontach.
  Tu ciekawostka.
  Od 1960 roku istnieje organizacja zwaca sie, „Temple of Understanding”
  ( z siedziba w lucyferianskiej katedrze of ST. John Divine w NYC,oficjalnie uznawana za ewangelicka katedre).
  Ta Temple of Understanding zalozona byla przez niejaka Juliet Hollister. Jest to oficjalnie interfaith, (laczaca rozne religie/wyznania ) organizacja, ktora ma na celu niby je laczyc w pokoju i innych pierdulach, a tak w zasadzie dazaca do utworzenia jednej, swiatowej „religii” lucyferianskiej, czyli z czlowiekiem jako niby dobrem najwyzszym.
  Z tym ,ze oni nie uzywaja jeszcze oficjalnie slowa „lucyferianska”.
  Organizajca ta byla wspierana m.in. (SIC!!!) przez dwoch anty-papiezy i masonow Pawla VI i Janka XXIII. Symbolem tej organizacji jest znany masonki symbol tzw. drzewo zycia. Symbol drzewa poznania zla i dobra, na ktorym ,jak wiadomo z Biblii ,siedzial sobie waz ,czyli demon Lucyfer i namowil glupia Ewa do skosztowania zakazanego owocu . Organizacja ta oczywiscie inaczej tlumaczy symbolike tego drzewa, owocu i weza. Cos tam bredza o jednosci,pokoju i harmonii wszyskich faith ( wyznan).
  Organizacja m.in. ta aktywnie rozpropagowala hinduizm i buddyzm w latach 70/80 w USA i Europie. Podobne pomyslodawczynia tego ruchu byla niejaka Anna Bailey zalozycielka wydawnictwa Lucifers Trust, ( zmienionego na nieco bardziej przyswajalna nazwe Lucis Trust). Wydawnictow to dziala nadal bardzo aktywnie przy ONZ i zajmuje sie glownie wydawnniem new-agowksiego badziewia i wymiocin.
  Jest dotowanie pewnie z naszej kasy jak i prywatnej kasy milionerow, ktorym sie marzy NWO i depopulacja. A nasi posoborowi anty-papieze, na rowni z liderami innych swiatowych niby religii, jawnie wspierali i wspieraja te szatanska organizacje ukryta pod znana nazwa ONZ.
  Tu wiecej na temat tych diabolicznych ugrupowan.
  http://www.realnews247.com/the_lucis_trust_satanism_and_the_nwo.htm

  • sono 26 Maj 2011 o 5:16 pm

   aa i jeszcze jeden ze zwolennikow tej Temple of Understadnig ,niejaki pomiot lucyferianski ,zwacy sie James Lovelock, stwierdzil, ze bogini Gaja, ( czyli Matuchna Ziemia )dala nam zycie i ta matuszka ziemia ,(czyli Gaja) ma mozliwosci samoleczenia sie. I, ze my ludziska wredne jestesmy „rakiem”/cancer na tej ziemi, choroba, z powodu ktorego Matuchna Ziemia Gaja nie jest w stanie sie uleczyc. Czyli inaczej ,trzeba nas, pasozytow tej ziemi przetrzebic, zdepopulowac.
   Al Gore ten od „ocipienia” globalnego tez sie aktywnie w tej Temple of Understanding udzielal.
   Jak widac lucyfer dziala aktywnie i przebiegle na wszystkich frontach. podpina sie pod zwolennika all wyznan. Gebe wyciera sobie frazesami o pokoju, harmonii, milosci i dobru wspolnym. propaguje neo-poganizm, magie, okultyzm, szamanizm, energie kosmiczne, matke ziemie i rozne inne new agowskie bekloty. Wszystko aby odsunac nas od Boga OSOBWOEGO w Trojcy jedynego I Jezusa Chrystusa syna Jego Jedynego.
   Uwazajcie ,bo teraz nawet slowo Bog, religia, kosciol obecnie zostalo tez juz czesto zafalszowane.
   Czesto piszac Bog maja na mysli jakas kosmiczna energia,jaks blizej nie zidentyfikowana jazn. lub wrecz Lucyfera, piszac Kosciol maja na mysli uniwersalny, ekumeniczny , swiatowy pan-kosciol, podobnie z religia.
   Strzemy sie flaszywych prorokow bo sie ich namozylo wszedzie.
   Trzeba wyluskiwac prawo od falszu.

   • Taka prawda 26 Maj 2011 o 11:18 pm

    Piszą wszystko by (pełen pakiet religijny) się dostosować do oczekiwań konsumenta. Myslą, że jak wymienią wszystkie bóstwa to jakimś podpasują odbiorcy i go tak do sekty zawiną. Lucyferianizm u nich to kłamstwo, czyms musza mamić i za czyms sie chować. Chodzi o pometkowanie ludzi i pozamykanie w obozach jak KL Strefa Gazy. To jedyny cel, powrót niewolnictwa jak w Cesarstwie Salomona.

    Ludzie się dają nabierać na idee bedace czesciowo zgodne z ich własnymi dlatego nie oponują a nawet skrycie popierają bo przed oczami maja ten wymieniony na początku „multipakiet religijny”.

    Satanisci-kabalisci wierzą tylko we władze, także nad Bogiem. Dlatego tak usilnie próbują poznac jego sekretne imie dajace nad nim kontrole.

    • Taka prawda 27 Maj 2011 o 12:15 am

     Osoby z dziwną aurą podające się za reinkarnacje kogo się tylko da tak mają na przykład. Aura jest dziwna bo nie wynika z ich poziomu oswiecenia, jest jakaś sztuczna, taka nawiedzona. Na Jezusowa organizowana.

 28. sono 26 Maj 2011 o 4:29 pm

  Ta ewangelicka oficjalnie, a nieoficjalnie lucyferiansko-poganska katedra sw Jana ma szereg przedziwnych obyczaji i obrzedow, z ktorymi sie wyglupia kazdego roku ku ucisze gawiedzi. Jakas parade duchow i demonow, swiecenia zwierzat, ( nawet krowy i konie wprowadzaja do tej lucyferianskiej swiatyni), swiecenia rowerow, jakies poganskie tance i inne bzdety.
  Jednym slowem robia cyrki na calego i kpiny z chrzescijanstwa.
  Zreszta te cyrki tez juz weszly do Kosciolow katolickowch, co mozna na ju tubowych filmikach obejrzec.
  Tu link do tych lucyferianow ,kryjacych sie pod nazwa katedra sw Jana,
  ( ewangelicka niby).
  Zwroccie uwage na kolumny, na ktorych jest uwidoczniona Apokalipsa, ( zniszczenie) Nowego Yorku.
  http://vigilantcitizen.com/sinistersites/sinister-sites-st-john-the-divine-cathedral/

 29. sono 26 Maj 2011 o 4:42 pm

  Tu przyklad jak katolicka msza zostala zbeszczona dzieki naszym przywodcom.

  Dla mnie ten atak na Msze sw to przylad jak lucyferianie zdobywaja swiat. jest to WOJNA o nasze dusze i tylko tak moglaby efektywnie zwlaczana. ALE NIE BEDZIE bo wiele osob jest tego nieswiaodmych. Wielu katolkow nawet nie chce slyszec, ze zostali zrobienie w bambuko i ze Watykan tez prowadzi ich do przepasci. Powinni wszyscy jawnie zaprotestowac przeciw NOM-wi i zwrocic sie do sedewakantystow i tam sie gromadzic. Olac Watykan z ich promowanie lucyferianskiego ekumenizmu, swiatowej religii i bluznierczgo NOM-u. Oalac miedzywyznaniowe spotkania w Asyzu i inne herezje.
  le do tego nie dojdzie. Ludzie sa zbyt duzymi ignorantami.
  Ale nic to . Trzymajmy sie Jezusa Chrystusa. On ostatecznie zwyciezy.
  A cala smietna watykanska zostanie rozlczona ze swych niegodziwosci i manipulacji. Pojda tam gdzie zasluguja.

 30. damn 26 Maj 2011 o 4:55 pm

  http://www.wykop.pl/link/756895/zatrzymania-za-tola-ma-donalda-donald-ma-tole/

 31. husarz7 26 Maj 2011 o 4:56 pm

  Z uwagi na to, że Konstytucja z 6 kwietnia 1997 roku jest Najwyższym Aktem Prawnym okupanta, zachodzi konieczność jej wymiany na KONSTYTUCJĘ POLSKI. Projekt nowej jest opracowany przez i pod EGIDĄ Małego Pospolitego Ruszenia PO TO, by mieszkańcy POLSKI mogli odzyskać SUWERENNOŚĆ, zwłaszcza finansową, której to suwerenności POZBAWIA ICH knot legislacyjny zwany Konstytucją z kwietnia 97.

  Argumentami za zmianą konstytucji, są jej zapisy. Sprzeczność z Art. 1, który brzmi: „Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli.” wielu innych Art. zwłaszcza Art. 84 (nakaz podatkowy) i Art. 227 (oddanie największego DOBRA Narodu Polskiego w obce ręce) sprawia, że całość tego najwyższego Aktu Prawnego ŁAMIE najważniejsze Prawo Człowieka, czyli PRAWO DO ŻYCIA. Nad pozostałymi sprzecznościami nie warto deliberować, bo te wyżej wyszczególnione wystarczą, by udowodnić, że CAŁA Konstytucja z 6 kwietnia 1997 roku nadaje się na śmietnik historii.

  Wobec powyższego w OPARCIU o Konstytucję kwietniową (97) i na podstawie Art.: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 12, 14, 32, 43, 49, 50, 54, 58, 82, 83, 100 p1, oraz 125 – OGŁASZAM z dniem dzisiejszym 16 maja 2011 rozpoczęcie zbierania podpisów na KARCIE REFERENDALNEJ – z INICJATYWY oddolnego Ruchu Społecznego, pod tymczasową nazwą „MAŁE POSPOLITE RUSZENIE” (MPR).

  Treść KONSTYTUCJI POLSKI jest dostępna pod linkiem; http://www.przeklej.pl/plik/konstytucja-polski-docx-0029krch5aom2j6

  Karty REFERENDALNE do zbierania podpisów, równoznacznych z podjęciem DECYZJI przez WYBORCÓW, są do pobrania pod linkiem; http://www.przeklej.pl/plik/referendum-konstytucyjne-mpr-doc-002a2ubf4aom2j6

  Wypełnione i podpisane przez wyborcę – KARTY REFERENDALNE – zbierający te podpisy, są zobowiązani dostarczyć je pod wskazany na KARCIE R. adres. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych KARTY te zostaną zabezpieczone przed ingerencją okupacyjnych władz i dostarczone do PARLAMENTU w stosownym czasie, by NOWO-WYBRANY PARLAMENT, w którym zasiądą Reprezentanci Narodu Polskiego w wyniku wygranych (większościowo) jesiennych wyborów, by tym razem POLACY zmienili obecną konstytucję na KONSTYTUCJĘ POLSKI w sprawie której zostało ogłoszone niniejsze REFERENDUM KONSTYTUCYJNE.

  W wypadku niepowodzenia AKCJI WYBORCZEJ – listy REFERENDALNE zostaną zniszczone, by okupanci ich nie mogli wykorzystać do egzekwowania konsekwencji wobec OFIAR lichwiarsko-podatkowych ZBRODNIARZY PRZECIWKO LUDZKOŚCI. Ma się rozumieć, że wszelkie dane wyborców, zebrane na KARCIE REFERENDALNEJ podlegają Prawnej Ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych i nie będą udostępnione żadnym okupacyjnym władzom, tylko prawowitym, wybranym w jesiennych wyborach Reprezentantom Narodu Polskiego i żadnego innego.

  Ktoś może nam zarzucić, że taka forma REFERENDUM, jaka jest wyżej przedstawiona nie ma umocowania konstytucyjnego i jest sprzeczna z tym knotem legislacyjnym. Jest to prawda, ale za to jest ZGODNA z Prawem Naturalnym i zapisami w tym knocie, które mówią: „Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli” oraz że „Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.”

  Wobec powyższego zdanie NARODU w NAJŻYWOTNIEJSZEJ dla Narodu Polskiego SPRAWIE, czyli monopolu nad pieniądzem oraz Finansowej SUWERENNOŚCI należy do NARODU a nie do okupanta, który zmanipulował knota legislacyjnego i podstępnie go zainstalował.
  W taki sam sposób, w jaki okupant pozbawił NARÓD POLSKI suwerenności, NARÓD POLSKI (mieszkańcy Polski) mogą tą SUWERENNOŚĆ odzyskać, jeśli wykażą się odpowiedzialnością za LOS Swej Ojczyzny – POLSKI?

  Osoby, które w imieniu Małego Pospolitego Ruszenia będą zbierały podpisy, powinne mieć z sobą wraz z listami REFERNDALNYMI projekt KONSTYTUCJI POLSKI, by NIKT nam nie zarzucił, że REFERENDUM odbywa się w ciemno. Każdy może posłużyć się internetem i poczytać projekt KONSTYTUCJI POLSKI – by być dobrze poinformowany w SPRAWIE i by swą decyzję REFERENDALNĄ podjął samodzielnie i odpowiedzialnie za swój i OJCZYZNY LOS. Wszelkie brakujące informacje będą i są prezentowane na FORUM http://www.husarz33.fora.pl gdzie udziela się odpowiedzi na wszelkie pytania. Trzeba je tylko ZADAĆ.!

  W celu zebrania opinii WYBORCÓW o CELOWOŚCI zainstalowania nowej – KONSTYTUCJI POLSKI – zamieszczamy Ankietę.

  Jeśli w REFERENDUM K. weźmie udział ponad 15 milionów wyborców, to NOWY parlament, w którym mam nadzieję zasiądą w większości Reprezentanci Narodu Polskiego, a NIE „znachorzy”, TO TEN NOWY PARLAMENT uzyska prawomocną zgodę NARODU – mieszkańców POLSKI – do natychmiastowego i prawomocnego ZAINSTALOWANIA tej a nie innej KONSTYTUCJI POLSKI w spawie której toczy się REFERENDUM. Oczywiście KONSTYTUCJI POLSKI bez jakichkolwiek poprawek, które mogą ją tylko ZEPSUĆ. Takie stawianie sprawy i w dokładnie TEN SPOSÓB jest zgodne z NATURALNYM PRAWEM Narodów do samostanowienia o sobie.

  Referendalna Decyzja na TAK jest głosem na DOBRO – ogólnie pojęte – zgodne z prawami natury, czyli ŻYCIEM.

  Decyzja na NIE jest głosem przeciwko życiu i poparciem lichwiarsko-podatkowego ZŁA, którego źródłem jest obecna „konstytucja”.

  BRAK DECYZJI – MILCZENIE we własnej i mieszkańców POLSKI sprawie jest także albo jeszcze w gorszym wydaniu – optowaniem przeciwko życiu na ziemi.
  _________________
  Projektuję nowy ustrój, zwany WSPÓLNOTĄ (finansową, narodową, religijną i innymi) bez lichwy i podatków.
  Materiały edukacyjne zamieściłem na;
  http://www.przeklej.pl/folder/polska-krajem-bez-lichwy-i-podatkow-32501839

  • Taka prawda 27 Maj 2011 o 12:19 am

   W RTFie wklej dokument, nie każdy używa worda. A tak na starcie pzobywasz się wielu komentatorów.

 32. TheAspartam 26 Maj 2011 o 4:58 pm

  (Pewnie, że Amerykanie nie stoją na czele NWO…to są normalni, ciężko pracujący ludzie.)Normalni to oni nie są!!! toczą wojny pod fałszywą flagą terroryzmu wysyłają tam swoje dzieci by zabijały inne dzieci w imię ropy i surowców mineralnych na tym jest zbudowana ich gospodarka a tak cieżko pracują ha…

  • Talbot 26 Maj 2011 o 5:25 pm

   Czy Ty nie zdajesz sobie sprawy z tego, że w USA rządzą syjoniści? Polaków także wysyłają do Iraku, Afganistanu…To przefarbowani syjoniści robią. Przeciętny Amerykanin ma mało do powiedzenia. Zobacz jakich prezydentów „wybierają” – samych, dyspozycyjnych sukinsynów.

   • Cupak 26 Maj 2011 o 5:42 pm

    Do Iraku to jeżdżą bandyci, najemnicy , nie żołnierze, żołnierz to człowiek który broni swojego kraju, a ten który jedzie tam zabijać za kase i rabować, to jest niestety bandytą.

  • sebecxs 26 Maj 2011 o 9:39 pm

   …Ajajaj…trochę za surowo ich oceniasz…. zwykły americano jest tak zindoktrynowany i kiepsko wyedukowany, że większość ma problemy aby skumać wiadomości (może i dobrze?) …tak jesteśmy hodowani….w każdym państwie na ziemi…. gallus jest odważny, to może zechce publicznie prawdę objawić, ja się o króliczej noże nie wypowiadam, bo nie chce, żeby mnie jak Chołdę w domu spokojnego umysłu zamknęli…. a pewnie i tak się mylę, albo dałem się nabrać…. a weź sobie łyknij literek napoju z aspartamem, przeczytaj po pół godzinie 2 strony a4 czegoś i spróbuj streścić z istotnymi szczegółami (powiedzmy 50%)… robił już ktoś ten test?… a miedzy innymi ten produkt wszędzie chcą dodawać, ale….. ……………przy pomocy zdawało by się nie istotnych gestów i symboli jest programowany nasz umysł…tak iż wydaje Ci się, że masz racje i samodzielnie myślisz…..H.Kissinger wypowiadał się że, żołnierze to tępe zwierzęta używane do polityki zagranicznej…. coż miał rację….. ktoś potrafi przejąć nasze umysły….. powtórzę za gallusem: człowiek to natura, a natura to człowiek…

 33. husarz7 26 Maj 2011 o 5:19 pm

  Panie Marku może przyłączy sie pan do naszego pospolitego ruszenia i promocji nowej polskiej konstytucji bez podatków i lichwy by odebrac banksterom zabawki w formie druku pieniadza. I komętujących jeśli chcą zmian w polscei zapraszam do naszego pospolitego ruszenia Husarza33 wiecej informacji na http://www.husarz33.fora.pl

  • begie2 26 Maj 2011 o 5:49 pm

   Jesli nie przewidujesz podatkow to z czego panstwo mialoby finansowac inwestycje pozytku publicznego (drogi, autostrady, mosty, urzedy, obiekty sportowe i rekreacyjne oraz mase innych rzeczy), skad pieniazki dla nauczycieli, lekarzy, pielegniarek itp ? Ja doskonale rozumiem ze nasz obecny system nie jest doskonaly, ba – jest do niczego ale nie mozna przejsc z totalnego burdelu w utopie. Niestety, przez pewien czas przejsciowy potrzeba bedzie rozwiazan elastycznych, czerpiacych rowniez z tego co mamy teraz. Poza tym wybacz ale nie wierze w powodzenie Twojego przedsiewziecia, chociaz mam gleboka nadzieje ze bardzo sie myle:)

   • ramires 26 Maj 2011 o 9:31 pm

    Państwo już tak się zagmatwało w sobie że z naszych 80% podatków, słownie osiemdziesiąt procent, nie jest juz w stanie niczego sensownego zdziałać. Raczej już staję się problemem samym w sobie. A co nam zaoferuje 90% podatku????

   • sebecxs 26 Maj 2011 o 9:45 pm

    …po pierwsze nie pieniążki, a pieniądze…

    • sebecxs 26 Maj 2011 o 9:48 pm

     …po drugie – spokojnie Fukuszima wykończy szybko ok 80% ludzi…. w Lublinie jak remontują śródmieście, to parkingi zmniejszają…. po co… ruch za duży? czy smród? ….

  • katerina404 26 Maj 2011 o 6:59 pm

   No nareszcie wyszedł Pan, Panie husarz7 do ludzi. Bo Pana strona mało uczęszczana. Rozmawiałam z ludźmi z prostymi kręgosłupami i polecałam przeczytanie Pana propozycji Konstytucji i wszystkiego, to uważają, że jest Pan w porządku, ale za małe ma Pan poparcie. Zachęcam wszystkich z tego blogu do podjęcia działań razem z tym człowiekiem.

 34. katerina404 26 Maj 2011 o 5:26 pm

  Myślalam, że u nas są jacyś uczciwi politycy, pokaładałam nadzieję w tym Urbasiu, ale to zwqykły leming, uparcie popiera Kaczyńskiego i z czym on do ludzi startuje, śmiech na sali.

  • Annah. 27 Maj 2011 o 10:12 am

   Co ty nie powiesz? Urbaś do wyborów Kaczyńskiego nie popierał, z tymi zwykłymi lemingami też coś ci się pomieszało, doczytaj sobie 😉

 35. sono 26 Maj 2011 o 5:30 pm

  a tu video klamcy i manipulatora niby katolickiego arcybiskupa z San Francisko ,ktory dal komunie lesbijkom przebranym za zakonnice ( nazywaja sie np. siostra porno, nosza jakies kostiumy jak clowny cyrkowe), w czasie festivalu obchodzonego przez tych odszczepiencow. Ow biskup potem sie glupi i klamliwie tlumczyl ze nie wiedzial. Co za perfida. Specjalnie w dniu tego festiwalu ( ktory jest bardzo glosny w tym sodomo-gomorskim miescie) przybyl do tego kosciola aby celebrowac Msze. Co za hipokryzja i obluda. Wymiotowac sie chce.

  • Talbot 26 Maj 2011 o 5:34 pm

   @sono – siejesz propagandę Świadków Jehowy.

   • sono 26 Maj 2011 o 6:13 pm

    a udowodnij mi to??

    • sono 26 Maj 2011 o 6:14 pm

     udowodnij me, ze rzeczy o ktorych ti napisalm sa klamstwem.
     Jak nie. to wlaz pod stol i odszczekaj.

    • sara10 26 Maj 2011 o 7:50 pm

     Sono, ja ci udowodniłam. I nic. Nie schowałaś sie pod krzesło i nie odszczekałać. Pisałam ci już, że jesteś „pozyteczną idiotką”. Nie możesz zrozumieć, że kościół dzisiaj jest najbardziej atakowaną instytucją. Atakują go iluminaci, satanisci, masoni i wszelkiego rodzaju szumowina + oczywiście ty – bidula/narzędzie wykorzystywana przez tychże. Słowem – stałaś sie dla nich pozyteczną idiotką.

    • millena461 26 Maj 2011 o 8:07 pm

     JA je rozumie ale TY zbladzilas !!!JESTES na uslugach ****** i maja racje co pisza ZOBACZ ILE KCIUKOW masz !!!! kto jest baran???

   • millena461 26 Maj 2011 o 7:52 pm

    RACJA A@ TALBOT >i tak sie zachowuje jak oni – NATRETNA z 1 tylko tematem w kolo

    • sono 26 Maj 2011 o 7:56 pm

     milena barnico jedna i ignorancie do kwadratu mowilam zebys sie nie odzywala pod moimi postami bo ich nie rozumiesz. Nie ten poziom. Elementarz se poczytaj.

    • millena461 26 Maj 2011 o 8:08 pm

     teb #101 do SONO ;););)

 36. luna 26 Maj 2011 o 5:41 pm

  Użyłam słowa na ż i siedzę w koszu ?

  • sono 26 Maj 2011 o 6:32 pm

   A jakiego slowa na „z”??:)
   Zaba:)??

   • sono 26 Maj 2011 o 6:51 pm

    nastepnym razem uzyj „rzy”:))

 37. luna 26 Maj 2011 o 5:51 pm

  No to jeszcze raz 🙂
  Co Obama ma u nas do załatwienia ?

  Obama pomoże Ż**** w odzyskaniu majątków?
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/obama-pomoze-zydom-w-odzyskaniu-majatkow,1,4372507,wiadomosc.html

  „Amerykanie wprowadzą w Polsce nową wersję tarczy”
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Amerykanie-wprowadza-w-Polsce-nowa-wersje-tarczy,wid,13446887,wiadomosc_video.html

  • Taka prawda 27 Maj 2011 o 12:26 am

   KAsa za majatki została przekazana za Gierka, nasz rząd jak i ich ma papiery na to. Za majatek i rekompensaty wedle umowy odpowiada Kongres. To co uprawiaja mugole z NY to ponowne wymuszenie zapłaty za zapłacone.

   Tarcza – obiecanka by skonić polrząd do ustępstw. Ta propozyzja to jak sznur szklanych koralików dawanych szefowi papuaskiej wioski by oddał w zamian za nie cenne surowce.

   • Wojwit 27 Maj 2011 o 7:01 pm

    Za Gomułki, gwoli ścisłości…

    • Pelagia 30 Maj 2011 o 8:58 am

     nie kolego, nie za Gomułki. nie chciał nic polskiego za darmo oddać, to go wywalono. Gomułka potępiał syjonizm

 38. Talbot 26 Maj 2011 o 5:55 pm

  luna :

  Użyłam słowa na ż i siedzę w koszu ?

  Słowo na „ż” jest niepoprawne politycznie.

  Obama przyjeżdża do Polski wyrwać w imieniu „ofiar” kasę od Polaków – i zaczynają się dziać cuda z naszą walutą.

  • luna 26 Maj 2011 o 5:59 pm

   Talbot właśnie to napisałam i wrzuciłam linka. Monitor chyba lekko przesadza……
   I jeszcze jedna sprawa :

   „Amerykanie wprowadzą w Polsce nową wersję tarczy”
   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Amerykanie-wprowadza-w-Polsce-nowa-wersje-tarczy,wid,13446887,wiadomosc_video.html

 39. theaspartam 26 Maj 2011 o 6:05 pm

  Do Talbot-Syjoniści jak zwał tak zwał ja nazywam ich illuminati żądzą całym światem różnie ich nazywali w zależności od historii świata to oni manipulują ludzi na całym świecie np. religiami by poróżnić ludzi i skłócić ich miedzy sobą by mieć nad nimi kontrole jednak za illuminati kryje się coś jeszcze to że odkryjemy ich konspiracje to nie koniec królicza nora konspiracji jest bardzo głęboka najgorszy wróg to taki którego nie widać i bardzo zależy im żebyśmy myśleli że jesteśmy sami w tym świecie zamazują prawdziwą historie byśmy się nie domyślili że piramidy to ich robota są w każdej części świata i mają te same cechy choć datowane są w rożnych tysiącleciach nigdy nie były grobowcami ale nam wciskają ten kit od dziecka ta wiedza jest na wyciągniecie ręki trzeba szukać i czytać samemu wyciągać wnioski intuicja poprowadzi jeśli się nie ma uprzedzeń po praniu mózgu w państwowym systemie szkolnictwa o świecie.

  • Talbot 26 Maj 2011 o 6:21 pm

   Bardzo dobrze o tym wiem. Cała nauka jest przez nich zmanipulowana.

  • sono 26 Maj 2011 o 6:21 pm

   dajemy sie im zwodzic, podziwiamy ich, wspolpracujemy z nimi,oddajemy im swoje dzieci i mlodziez , to i w dupe od nich bedziemy dostawac.
   Za glupote i lenistwo sie slono placi.
   Kiedys bylo wojownicy ,ktorzy stale byli czujni i na czatach, bo wiedzieli ,ze wrog moze w kazdej chwili nadejsc.
   Dzisiaj towarzystwo od 7 bolesci siedzi wpatrzone w szklany ekran ,ktory im glupoty wciska do lbow. Popijaja piwo, lulki pala, pierodly pieprza ,a chalupa w plomieniach sie wali, a im sie tylkow nie chce ruszyc, bo czekaja az ktus to za nich zrobi a oni se beda mogli dalej siedziec, lulki kopcic i przerzucac kanaly z nudow.

  • sebecxs 26 Maj 2011 o 9:56 pm

   … no i Obama wygląda jak egipski farao.. a nie murzyn …

 40. Talbot 26 Maj 2011 o 6:15 pm

  sono :

  a udowodnij mi to??

  Po co?

  • sono 26 Maj 2011 o 6:24 pm

   bo nie potrafisz. Banaly, slogany i pierduly to kazdy potrafi rzucac. A jak prosisz o uzasadnienie owych pierdul, to jeden z drugim ogon chowa, bo nie potrafi ich uzasadnic.
   na drugi raz pomysl zanim cos „mundergo” i „odkrywczego” powiesz.

 41. noni 26 Maj 2011 o 6:23 pm

  Z tego co pamiętam Sono obiecałą że przestanie na siłe Nas zbawiać i walczyć za Nas o nasze dusze bo zostaliśmy zmanipulowani przez szatana. Zwłaszcza pewnie ja bo wierze w życie we wszechświecie czytam chanellingi i praktykuje aktywnie podróże astralne i nie uznaje wersji świata jaką serwują religie.

  • katerina404 26 Maj 2011 o 7:04 pm

   noni to Ty jesteś w wielkim błędzie nie sono, będzie Ci strasznie głupio jak się o tym przekonasz.

   • sono 26 Maj 2011 o 7:10 pm

    glupio jak glupio. Moze tez jej byc bardzo goraco. A i towarzystow tez moze byc doslownie z piekla rodem.
    Ja tylko ostrzegam.::)
    Kazdy ma wolna wole i kazdy ostatecznie sam decyduje ,ktora droga polezie. Ale tam gdzie polezie, tam i zajdzie.
    Oby za pozno na” w tyl zwrot” nie bylo.

  • millena461 26 Maj 2011 o 7:55 pm

   NONI masz RACJE ja tez to mowie od dawna ale jest natretna ja ci co TALBOT pisze ;););)

   • sono 26 Maj 2011 o 8:04 pm

    idz se elementarz do 1 klasy pocztaj. twoj poziom:)

    • millena461 26 Maj 2011 o 8:12 pm

     ha ha ha 😉 😉 :0 Tablot MA RACJE – jestes gorzehj natretna niz swidkowie,…..

 42. Talbot 26 Maj 2011 o 6:28 pm

  sono :

  bo nie potrafisz. Banaly, slogany i pierduly to kazdy potrafi rzucac. A jak prosisz o uzasadnienie owych pierdul, to jeden z drugim ogon chowa, bo nie potrafi ich uzasadnic.
  na drugi raz pomysl zanim cos „mundergo” i „odkrywczego” powiesz.

  A niby jak mam to udowodnić?
  Czytam Twoje teksty i wnioski nasuwają się same.

  • sono 26 Maj 2011 o 6:43 pm

   Nie masz zadnych uzasadnen na swoje puste oskarzenia. Ja swoje opinie i przemyslenia uzasadniam konkretnym dokumentami, faktami, linkami.
   Ty nic takiego nie robisz , wiec laskawie siedz cicho i sie nie osmieszaj.

   • Vismaya 26 Maj 2011 o 8:19 pm

    Sono, nie zamykaj nikomu buzi ….
    co do twoich wypowiedzi tez mam zbyt dużo … ale … wrzucanie wszystkiego co leci w necie i podawanie jako fakty, to jeszcze nie jest żaden dowód, a jako takich nie masz w rękach …. łatwo oskarżyć każdego człowieka, gorzej naprawić błędy …. zanim coś napiszesz 10 x przemyśl. Bo inaczej pozabijamy się nawzajem.
    Pozdrawiam.

    • millena461 26 Maj 2011 o 8:34 pm

     Vismaya > NA TYM POLEGA cala sprawa ze ONA NIE MYSLI!! to nie ten typ 😉 ale wszystkim ubliza bo maja inne poglady – o czym to swiadczy?? 😉

 43. ALFA 26 Maj 2011 o 6:31 pm

  BRUTALNOŚĆ POLICJI

 44. theaspartam 26 Maj 2011 o 6:40 pm

  noni-podróże astralne masz na myśli OOBE?tyle się o tym naczytałem że stwierdziłem że muszę się przekonać na sobie czy to możliwe i prawdziwe i przekonałem się udało mi się opuścić ciało byłem w dwóch miejscach na raz jest to bardzo trudne opanować myśli i strach ale nie poddałem się wiem że tylko strach nas ogranicza i pokonałem go.

 45. theaspartam 26 Maj 2011 o 6:44 pm

  Pytanie jak dodaje się filmy pod wpisem?

  • Talbot 26 Maj 2011 o 7:36 pm

   Wklejasz link i tyle.

 46. sono 26 Maj 2011 o 6:50 pm

  A tu ciekawe zdjecia i inforamcjie o budynku Najwyszego Sadu w Israelu . warto obejrzec. Baaaardzo interesujace.
  http://vigilantcitizen.com/sinistersites/sinister-sites-israel-supreme-court/

 47. Talbot 26 Maj 2011 o 6:55 pm

  Coś dla świadomych…

  „Tymczasem w naszym świecie oprawcy mają się świetnie. Krwiopijcy różnego autoramentu z powadzeniem wykorzystują swoje ofiary i nic złego z tego powodu im się nie dzieje. Jest tak, gdyż środowisko ludzkie i panujące między ludźmi zależności są całkowicie patologiczne. Nie jest to kosmiczny wzór a jego totalne wypaczenie. Tutaj, te sprawiedliwe relacje są odwrócone. Takie środowisko nie ma prawa przetrwać. Jest to wręcz alternatywna rzeczywistość, którą Wszechświat likwiduje. Ten patologiczny świat w takim układzie już się skończył. Oglądamy ostatnie chwile ziemskiej cywilizacji w tej formie. Przestrzeń już upomniała się o swój dług.”

  Więcej: http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2011/05/25/dlug-karmiczny/

  • Ania 26 Maj 2011 o 7:47 pm

   Co daj Najwyższy Stwórco. Amen.

 48. basior 26 Maj 2011 o 6:59 pm

  do opisu trybora w poprzednich komentarzach opisałeś o nibiru i powstaniu człowieka coś jest na rzeczy właśnie teraz odkruto 1000 i więcej piramid pod piaskami sachary kilka już odkopano żródło nowa atlantyda

  • katerina404 26 Maj 2011 o 7:19 pm

   Właśnie teraz będą się podpierać tzw. wielkimi odkryciami archeologicznymi, czyli zwiedzenia ciąg dalszy.

 49. sono 26 Maj 2011 o 7:54 pm

  sara
  co mi udowodnilads i gdzie i czym??? Pleciesz bzdury.
  Uwazasz, ze inwektywy to argumentacja??
  Kosciol jest atakowany i bedzie, ale gora KK czyli Watykan i Jego oficjele dali sie zaprzedac masonom i lucyferianowm, i to mozna udownic na tysiace roznych sposobow.
  Ale ty tego nie zobaczysz, bo jest zaslepiona i masz po prostu bielmo na oczach.

  • rabarbarek 26 Maj 2011 o 9:53 pm

   Sono , walczysz z Kosciolem lepiej niz agendy NWO. Niektore Twoje dobre wpisy gina w tej Twojej nienawisci do wszystkiego co sie nie zgadza z Twoimi teoriami. Raz piszesz , ze Kosciol posoborowy przesiakniety jest masoneria , za chwile piszesz o Janie XXIII masonie . Nikt nie neguje , ze w Kosciolach [ nie tylko katolickim] siedza krety , ktore kopia ile sie da aby zdyskredytowac kosciol i samego Jezusa , bo religia NWO , stworzy blizej nieokreslonaego Boga , dla wszystkich , i matka ziemia bedzie czczona na rowni z nim. Powinnas o tym wiedziec . Czy nie widzisz , ze to co robisz to woda na mlyn dla tych , ktorzy chetnie zagospodaruja puste pole po religiach??? I tacy ludzie walczacy z religia sa im na reke?

   Patrze na Kanade , tyle kosciolow i religii , a jakos nikt sie nie morduje. Mielismy otwarcie [ 4 dni temu] polskiego kosciola katolickiego . Poszla z nami Kanadyjka , protestantka , i zachwycona byla oprawa uroczystosci i na koniec powiedziala , ze nasz Kosciol ma dusze.

   Mam tez kolezanke Arabke , nalezaca do Kosciola Koptyjskiego. Czesto rozmawiamy i zadna z nas nie obraza ani Kosciola Katolickiego ani Koptyjskiego. Probujemy znalezc to co nas laczy a nie dzieli.

   Zamiast szukania wszedzie lucyferianow , zobacz dobrych ksiezy i pastorow , ktorzy swoja postawa , praca spoleczna , wiara , buduja silne fundamenty antyNWO.
   Jezus nie uczyl nienawisci i nienawiscia niczego nie osiagniemy , bo czekajac ze elity wezma sie za lby , wezmiemy sie za nie sami.

   A tu ksiadz protestujacy pod Uniwersytetem Notre Dame , aresztowany przez policje za wyrazenie swojego zdania przeciwko aborcji. Takich przykladow mamy tysiace i warto im sie przyjrzec. Pastor chrzescijanski pod koniec filmu w pelni popiera ksiedza.

   • sono 26 Maj 2011 o 11:24 pm

    Rabarbarek Jan 23 byl masonem. Ja wiem co pisze i klamstw nie rozsiewam. On poczynil przygotowania do zwolania SVII , ( co trwalo zreszta pare lat). Zaznajom sie najpierw z faktami, potem sie wypowiadaj. Rozwalanie KK to PrOCESS, process ktory trwa od wielu lat, a ktory sie formalnie zaczal od SVII, a konkretnie od rozwalenia Mszy Tradycyjnej , (trydenckiej) i wprowadzenia tzw. NOM-u ( Novus Ordo Mass).
    Msza ta zostala m.in opracowana przez 6 pastorow protestanckich wspolpracujacych z kardynalem Bugnini, ( znanym masonem zreszta). Msza ta m.in. porzucila lacine, odwrocila ksiedza tylkiem do Boga, a przodem do ludzi, usunela 18 z 20 zasadniczych modlitw ,ktore stanowily core Mszy sw i sprawily, ze z bezkrwawej Ofiary za nasze paskudne grzechy, stala sie zwykla uczta.
    SVII zniszczyl piekne oltarze wstawiajac zamiast nich jakies pokraczne stoly i stolki. To co sie dzieje na niektorych mszach NOM-u to karnawal, cyrk, przedstawienia, koncerty rockowe i zgroza.
    Ludziie!!!!!!!!! poczytajcie troche na ten temat, do cholerki i zabierajcie glos, bo guzik wiecie o swym wlasnym KK ktorego tak bronicie. Tak, jestem swiadoma ,ze KK ,nawet ten w tak okrojonej formie, jest atakowany, bo oprocz zepsutej i zgnilej hierarchii,prowadzacjej swiadomie ten KK ku przepasci (szatanski ekumenizm np) jest tam bardzo duzo uczciwych, oddanych i ofiarnych duchownych, a takze wiernych. KK stoi sila rzeczy po stronie ZYCIA, ubogich i pokrzywdzonych i Lucyferowi sie to nie podobalo i nie bedzie podobac.
    Ty pisz o dobrych rzeczach , ja bede pisac o niegodziwowsciach, ktore sie tam dzieja ,bo ludzie ,aby z nimi walczyc musza sobie zdawac sprawe czym i gdzie one sa .
    Niech kazdy wypelnia swoja dzialke.

    • baba wanda 27 Maj 2011 o 3:10 am

     Rabarbarek ma racje. Przestan wynajdywac rzeczy, ktore maja za zadanie dzielic ludzi, skup sie na tym co moze ludzi polaczyc, zeby wspolnie przeciwstawic sie wrogowi.
     Plujesz i plujesz, piany coraz wiecej, a nic z tego nie wynika poza sklucaniem ludzi.
     Specjalnie to robisz czy z glupoty?

 50. sara10 26 Maj 2011 o 8:17 pm

  Gallus – zanegowałeś istnienie UFO dość kategorycznie. Ten twój tok myślenia jest dla mnie zupełnie niezrozumiały. Uważasz, że wszystkie latające spodki, to wymysł III Rzeczy. Ja ci proponuję spojrzeć na problem nieco szerzej. Zadam ci parę pytań.
  1. Dlaczego przez ponad XIX wieków ludzkość była prawie na etapie kamienia łupanego, mimo, że rodzili sie geniusze, np. Leonardo da Vinci?
  2. Dlaczego druga połowa XX wieku to wysyp wszystkich technologii, wynalazków? Skąd się pojawiła taka niezwykła inwencja twórcza? Wszak geniuszy nie mieliśmy wielu. A ci najbardziej łebscy to roczniki przedwojenne (np. Einstein).
  3. Niemcy mieli prototyp spodka, nim zaczęli pracować nad własnym. Oni rozpracowywali problem m.in. grawitacji. Jak myślisz, w wiekach poprzednich nie potrafiono zbudować łodzi podwodnej a 30 lat później JUŻ rozpracowywano grawitację?
  4. Wreszcie sprawa ostatnia: zauważyłeś, że ostatnie 20lat to marazm w wynalazkach? Wszystko jest tylko ulepszaniem tego, co wcześniej wymyślono. Dlaczego taki zastój nastąpił? Rozumiem, że część wynalazków jest blokowana, np. prąd beprzewodowy (Tesla), samochody bez znanego nam paliwa, itd. To oczywiście z winy chciwości ludzi. Są to jednak rzeczy wymyślone dziesiątki lat temu. Teraz nie ma nic, poza rzecz jasna wojskiem.

  Człowiek nie jest sama w kosmosie. Istnieją NA PEWNO inne istoty. Myślenie przeciwne jest zadziwiające. Problem należałoby postwaić innego rodzaju: czy te istoty są na sprzyjające, czy nie? Czy rządy państw mają z nimi kontakt, czy też nie?
  Na pewno wojskowi dezinformują nas. Zależy im na ukryciu prady. Nie jesteśmy przecież głupsi od ich mądrali, by nie umieć oddzielić plew od ziaren.
  Serdecznie pozdrawiam

  • begie2 26 Maj 2011 o 9:00 pm

   Saro zgadzam sie z Toba ale mnie najbardziej przekonuje co innego. Ludzie, ktorzy mowia „eee nie ma inteligentnego zycia w kosmosie poza nami” najczesciej nie maja bladego pojecia o rozmiarach Ukladu Slonecznego, Galaktyki Drogi Mlecznej i calego wszechswiata. Te wielkosci sa wprost niewyobrazalne, niemozliwe do pojecia dla czlowieka. Ostrozne rachunki wskazuja na to ze gwiazd jest tyle ile ziarenek piasku na wszystkich plazach na Ziemi. Wiemy ze znakomita wiekszosc gwiazd dysponuje planetami. Nawet jesli tylko co tysieczna gwiazda dysponowalaby planeta w odpowiedniej odleglosci, tak by mogla tam istniec woda w stanie cieklym, to mamy wciaz potezne ilosci takich planet. Myslenie „tylko my jestesmy inteligentni w kosmosie” jest moim zdaniem zarozumialstwem. Uwazam ze w starozytnosci kontakty miedzy ludzmi a obca cywilizacja/cywilizacjami byly dosc czeste – swiadcza o tym liczne zrodla pisane, malarskie, rysunki skalne jak rowniez podania i legendy przekazywane ustnie wsrod mniejszych spolecznosci i plemion. Czy te kontakty trwaja do dzis? Trudno powiedziec. Jesli tak to zwykly czlowiek nie ma na ten temat zadnych informacji, wiec kontakty jesli sa to sa utajnione co mogloby rodzic wiele pytan, kontrowersji i niepokojow: dlaczego to ukrywaja? czemu „tamci” sie na to godza? jakie maja zamiary? itp. Byc moze kiedys sie tego dowiemy:)

   • sebecxs 26 Maj 2011 o 10:04 pm

    …a ja polecam Jan Pająk (choć momentami zdaje się, że odjeeechałłłł :))- wszystko w necie za free…. no i zastanówmy się, kto grzebał pod piramidami tudzież Sfinksem i co tam znalazł…. oraz jak sprawdzić, że to z czego czerpiemy wiedzę jest prawdą, skoro wszystko stworzyli illuminati….hehehe…

  • sono 26 Maj 2011 o 11:32 pm

   sara
   gadasz glupoty o UFO.Czegos sie ty dziewucho naczytala.??????????
   Widac, ze bzdety sie ciebie trzymaja i chetnie je sobie przyswajasz.
   Uwazaj, bo po ciebie zajada i cie wezma na inna planete.
   Ufo to kolejna bajeczka wymyslona przez zwolennikow NWO dla ubogich i bezmyslnych ktorzy chetnie uwierza w takie pierduly, a tego co sie wokol nich dzieje nie zauwazaja i nie przyswajaja.
   Idz uprawiaj swoje podroze astralne i chanelling.
   Glupota ludzka nie ma, jak widze, granic.

   • begie2 27 Maj 2011 o 4:32 pm

    sono jesli krytykowac to przynajmniej kulturalnie. Kazdy tu ma prawo miec swoje zdanie na rozne tematy, w koncu o to przeciez walczymy – wolnosc slowa i wyrazania wlasnych pogladow. Na tym forum jest juz na co dzien i tak wystarczajaco obelg, nie trzeba dorzucac kolejnych.

 51. Cupak 26 Maj 2011 o 8:18 pm

  @sono mam prośbę pisz konkretnie i nie spamuj tak, bo trochę się źle czyta te sterty komentarzy, szczególnie jak człowiek szuka czegoś godnego uwagi, a widzi tylko opierdzielanie się wzajemne 🙂

  pozdrawiam

 52. TheAspartam 26 Maj 2011 o 8:41 pm

  sono- Fakt manipulowania religiami ludzi wszystkie religie mają ten sam cel choć reprezentują innych bogów, (podział miedzy ludźmi) wewnętrzne sumienie można zastąpić wiarą w fałszywego boga i usprawiedliwiać swoje czyny w słusznym zgubnym przekonaniu o swojej racji żadna religia nie daje wolnej woli człowiekowi a podporządkowuje go sobie strachem piekłem itp bzdurami a wszystko to możemy zawdzięczać illuminati co roku w Kazachstanie zbierają się wszystkie religie świata by czcić nie swoich bogów a innego wspólnego boga słonce na dodatek robią to w specjalnie wybudowanej piramidzie wystarczy przeczytać pierwszy testament żeby się samemu przekonać jakiego psychopatycznego boga kochacie ,wykorzystując przesłanie Jezusa by zwieść naiwne owieczki nie szukajcie go w religiach on jest w was wasze sumienie, nie czyń bliźniemu co tobie nie miłe a świat się zmieni.http://www.youtube.com/watch?v=nhXsNLfjIfQ&feature=player_embedded

 53. katerina404 26 Maj 2011 o 9:43 pm

  marek :Ja parę razy słuchałem tego człowieka, taki filmik nabijający się z niego zrobili oczywiście szatany. Jak Bóg stworzył konopie indyjskie, a pastor mówi że to zło szatańskie to jak już tego pastora nie słucham. Może ktoś mu, temu księdzu przekazać, że olejek z nasion marijuany leczy najgorsze nowotwory w tym czerniaka złośliwego a nie jest dziełem szatana! Jak to powie na kazaniu to dajcie znać.

  A ja słyszałam, że jest również dobry w leczeniu Parkinsona

 54. wacpan 26 Maj 2011 o 10:36 pm

  katerina404 :Ty tzw wacpan, przestań pieprzyć o ruskiej ageturze wyimaginowanej, bo tu nikt się nie chwyci na te tanie gierki, Panie gadanie o ruskiej agenturze już Pana dyskryminuje w dyskujsji z porządnymi ludźmi i odwal sie Pan od Rosjan, bo nie stamtąd smród wieje.

  tak to w takim razie skad WIDZE TEMAT ROSJA BARDZO DRAZLIWY DLA PARU OSOB PASZOL WON DO SIEBIE…..

  • Annah. 27 Maj 2011 o 6:26 am

   Wacpan, trafiłeś w sedno, ten blog jest mocno zapluskwiony, ale łatwo ich zlokalizować, osobiście poznaję ich po nienawiści do papieża i „kurdupla”, a także, specyficznym agresywnym toku wywodu. Pozdrawiam

   • wacpan 27 Maj 2011 o 11:46 am

    dokladnie tak niestety tu jest ten blog sluzy jak pralka ludzkich mozgow z efektem podprogowym do naszej swiadomosci.sypia tu piaskiem w oczy az rowno.pozdrawiam

    • Annah. 27 Maj 2011 o 5:16 pm

     Ja większość postów po prostu pomijam i dla psychicznej równowagi innym radzę to samo – jak nie schronisko bezpańskich psów, to piaskownica – najwidoczniej pewne tematy muszą się komuś bardzo nie podobać.

 55. Poczytalny 26 Maj 2011 o 11:31 pm

  Polska ma wielu Alexow jednym z nich ,ktory ma media ma na imie Tadeusz i dziala w Toruniu.
  Zadnych Alexow nie zabija ani nie zlikwiduja im srodkow przez ,ktore dzialaja do momentu gdy skonczy sie ich rola,bowiem robia wielka przysluge masonskiemu globalizmowi !
  Jaka to przysluga to poglowkujcie i podyskutujcie.
  Moze jasny obraz z tej dyskusji wyloni sie NIEDOINFORMOWANYM .
  Powodzenia w mysleniu (nie dotyczy dyzurnych poprawnosci medialnej) !

  Wlasciciela tego portalu zostawcie w spokoju,ma tez cele i swietnie daje sobie rade.
  Jestem pelen podziwu.

  • monitorpolski 27 Maj 2011 o 5:34 am

   Masz dowody cwaniaczku?
   Alex Jones to jest jeden z największych amerykańskich bohaterów, dzięki któremu ludzkość może jeszcze będzie miała przyszłość.

 56. TheAspartam 27 Maj 2011 o 6:46 am

  Alex Jones – druga strona medalu William Bill Cooper (1) to człowiek, który ostrzegał o ataku na World Trade Center i zapłacił za to życiem. Dziennikarz, poszukiwacz prawdy i demaskator spisku elit przeciwko społeczeństwu, jako jeden z pierwszych zaczął wypowiadać się głośno na ten temat. Już w czerwcu 2001 roku ostrzegał w swojej audycji radiowej o tym, że będzie przeprowadzony atak na WTC i że cała wina za jego realizację zrzucą na Osamę Bin Ladena (2) Już wtedy był nachodzony przez usiłujących uciszyć go agentów FBI. W listopadzie 2001 został zamordowany. Alex Jones pomimo swoich rewelacji, już tyle lat ma się świetnie i podróżuje wszędzie tam gdzie zechce, mimo że wielu amerykańskich aktywistów na mocy Patriot Act jest oficjalnie uważanych za terrorystów wewnętrznych i są podmiotem sankcji podróżnych.

  Alex Jones jest prezenterem radiowym z Dallas, choć dziś większość swego czasu spędza w Austin, Teksas. AJ korzystając z dziennikarskich umiejętności demaskuje przykłady złej woli rządów a jego dowody są prawdziwe i wiarygodne. Ale czy to czyni go godnym zaufania?

  Pierwszy raz usłyszałem o AJ w 2000 roku gdzieś w Internecie.Nie zwróciłem na niego uwagi, gdyż niewiele wtedy wiedziałem o panującym w świecie układzie sił, niemniej jednak zwróciłem uwagę na kłamstwa jakimi się posługiwał dla medialnych celów. A te słyszeliśmy wszyscy.Na przełomie 1999/2000 wirus Y2K miał rzekomo zaatakować sieci komputerowe, opanowując glob i wyłączając je z użytku. Efekty tego miały być porażające: od zablokowanych bankomatów i chaosu na drogach wskutek awarii systemu zarządzania ruchem, po sparaliżowane szpitale i spadające samoloty. Do tego ataki terrorystyczne wykorzystujące element chaosu. Awarie elektrowni jądrowych i odpalenie głowic nuklearnych, przypadkowe bądź celowe, również wchodziły w grę. Jednym słowem: koszmar.

  W wiadomościach tego typu, oczywistych plotkach nie mających żadnych wartości merytorycznych, przodowały brytyjskie brukowce i amerykańskie rozgłośnie. Wyspiarska społeczność, podatna kulturze plotkarskiej oraz amerykańcy odbiorcy przyzwyczajeni do nachalnej i głośnej propagandy szybko podchwycili temat. Jednym z głośniejszych propagatorów tej apokaliptycznej wizji był Alex Jones. Wielokrotnie donosił o takiej czarnej przyszłości,podobnie jak kilku podobnych mu, szukających szerszego rozgłosu dziennikarzy. Jednak o tych wydarzeniach „na żywo” doniósł jako jedyny. AJ przeprowadził audycję w noc sylwestrową 1999r,podczas której odbiorcy usłyszeli o wielu z wymienionych powyżej sytuacjach, które nigdy faktycznie nie nastąpiły. AJ w tej audycji nie starał się ich przewidywać – one w jego słowach już zaistniały (!). Można było usłyszeć i o bankomatach które „zwariowały” w jednych krajach Europy, oraz o dużych ilościach ładunków wybuchowych znajdowanych na ulicach innych. Można było się dowiedzieć o planowanym przez Rosjan ataku nuklearnym na Amerykę, który miał nastąpić wkrótce potem. Część Amerykanów na wiadomość o takich wydarzeniach ruszyła w góry. Gdyby „kawał” udał się Alex`owi i cała Ameryka uwierzyła jego słowom, panika jaka wybuchłaby w USA wymusiłaby wprowadzenie stanu wojennego umożliwiającego zaprowadzenie rządów totalitarnych, czyli czegoś przed czym AJ w swoich audycjach nas przestrzega.

  Cooper widział w Jonesie wichrzyciela, działającego de facto w układzie. Ma on doprowadzić do masowego buntu, który dostarczy władzy pretekst do wprowadzenia stanu wojennego.Ponadto, AJ ukrywa ,wręcz wyśmiewa fakt syjonistycznej kontroli (3) Nigdy nie był związany z żadnym ruchem patriotycznym, nie zajmował się tematyką rządu światowego , ale od 2000 zwygłasza swoje teorie. Przy tym używa w swoich wypowiedziach rozmaitych trików socjotechnicznych (co samo w sobie jest dla Coopera podejrzane), by wywołać masową histerię.

  Takie są fakty dotyczące „fenomenu” Alexa Jonesa. William Cooper,człowiek który demaskował rząd cale życie, który jako jedyny przewidział i ogłosił publicznie atak na WTC za co przypłacił życiem wkrótce potem, nazwał AJ`a kłamcą (4) Przykładów na poparcie słów Cooper`a jest kilka, jeśli tylko masz czas i ochotę znajdziesz je w sieci bez trudu – zapisów audio oraz tekstowych. Zapoznaj się z faktami zanim wydasz swoją opinię.info globalnaswiadomosc

  • Poczytalny 27 Maj 2011 o 9:01 am

   Bardzo sluszne powyzsze stwierdzenia do ktorych mozna dodac o AJ,ze jest „niezniszczalny” !

   Dla „monitora” moja rekompensata za cwaniaczka:
   Tobie daleko do Alexa Jones-a ale dzialaj ,cos tam zawsze urobisz,bo przeciez groiszem nie smierdzisz .
   Pamietaj i o tym,ze rozglos twoj nie wielki, a czas malo platny.

   Bywaj,ja nie twoj wrog,tych szukaj w poblizu siebie,nawet wsrod przyjaciol.

   • monitorpolski 27 Maj 2011 o 9:55 am

    Tobie jeszcze dalej cwaniaczku.

 57. Pelagia 27 Maj 2011 o 9:20 am

  Konarski: ” niestety z tym świństwem wmontowanym w ekran, podsłuch pewnie też jest, podobnie jak w nowych kompach i laptopach „coś” przy płycie główniej czy innym urządzeniu to maleńki mikrofon, który „smerfy” czy „krasnoludki” z zewnątrz mogą uruchamiać do woli, nawet wyłączone telefony komórkowe – z tych nowszych produkowanych od kilku lat mają możliwość podsłuchu otoczenia z zewnątrz – mają fabrycznie wbudowane maleńkie mikrofony, a stare telefony czy kompy namierzają i wyłapują emisję radiową kabli,

  ——-
  coś w tym jest. pamietam, jak moja stara, wyłączona (jeszcze raz podkreślam – wyłączona )komóra była w torbie. Wyjmuję ją, żeby włączyć, a ona juz jest włączona i ma wklepane kilka numerów. Akurat były to wklepane numery, kt. miałam zapisane na okładce książki. Nie były mi potrzebne do niczego, nawet nie pamietam, po co je zapisałam. Nie ma co wmawiać, że zapomniałam, że sama komórę włączyłam – jest głośny dźwięk przy włączaniu- na pewno bym słyszała, że ja włączam.
  Kilka razy miałam taka sytuację, że komóra sama sie włączała i sama sobie jakiś numer wklepywała, a nawet sama do kogos dzwoniła. Kiedyś mi się wyświetliło, że dzwoniłam do jakiegos urzędu o 5 rano !

 58. jkm jkm 27 Maj 2011 o 8:24 pm

  Polacy. Poprzyjmy jedyną wolnościową partię w Polsce, „Kongres Nowej Prawicy”, Janusza korwin Mikkego. My też mamy alternatywę dla tego syfu!