Wydarzenia i komentarze, 26 maja 2011r

Nagonki na kibiców ciąg dalszy: Wisła Płock-Sokół Sokolka (z emaila)
Sprawa z chłopakami wygląda tak: Zostali zawinięci za wieszanie transparentów. Zostali na dołku i jutro mają sprawy.
Inaczej sprawa ma się z naszym młynowym. Mianowicie początkowo dostał propozycję przyjęcia mandatu 500zł za bluźnierstwa. Nie przyjął. Wobec tego dostał propozycję 300zł  mandatu – również nie przyjął. W związku z tym zmieniono mu kwalifikacje czynu, zlądował na dołku i jutro odpowie za… wieszanie transparentu, którego NIE WIESZAŁ (mało tego – zdejmował go). Mam nadzieję, że uda nam się od rana wynająć im adwokata. MIAŁA BYĆ DRUGA IRLANDIA – JEST DRUGA BIAŁORUŚ!
PS. Mam nadzieję, że to co się dzisiaj stało otworzy oczy tym, którzy twierdzili, że protest jest niepotrzebny. Kibice karani są 500zł mandatu za słowo, którego używa każdy z polityków/celebrytów etc. i zakazami stadionowymi (oby nie) za wywieszenie transparentu (nikogo nie obrażającego).
=============================================================
Mecz Wisła Płock – Sokół Sokółka: zatrzymani kibice
W środę wieczorem policja zatrzymała czterech kibiców Wisły. W jej ocenie mężczyźni wywiesili na ogrodzeniu stadionu transparenty niezgodne z charakterem imprezy, czyli meczu.
Kibice są w tym momencie w policyjnej izbie zatrzymań. Dziś jeszcze do sądu trafić ma wniosek o ukaranie ich grzywną w wysokości 2 tys. zł i zakazem stadionowym. Na transparentach były napisy, m.in.: „WOLNA BIAŁORUŚ, WOLNE STADIONY” oraz „TOLA MA DONALDA, DONALD MA TOLE [ostatnie dwa słowa na niebiesko – red.]„.
W ocenie policji doszło do złamania ustanowionego przez klub regulaminu stadionu, który nakazuje, by transparenty na meczach były zgodne z charakterem wydarzenia. Złamanie regulaminu obiektu jest z kolei złamaniem art. 54 Ustawy o imprezach masowych. Zatrzymani to młodzi mężczyźni z Płocka, jeden z nich był już kiedyś objęty zakazem stadionowym. Wedle ustaleń policji nie stosował się do niego, dlatego komenda już jakiś czas temu wysłała do sądu akt oskarżenia w jego sprawie.
Zob: Mecz Wisła Płock – Sokół Sokółka: zatrzymani kibice

Rozprawa Tadeusza Chołdy przerwana do 28 czerwca

Tadeusz Chołda w sądzie

Dzisiejsza rozprawa odbyła się zgodnie z planem, chociaż można było przypuścić, że sędzia z uwagi na „badania psychiatryczne” oskarżonego ją przełoży. Widać z tego, że SSR Monika Prokopiuk uznała, że Tadeusz Chołda jest w odpowiednim stanie psychicznym by móc go męczyć w sądzie.

Oskarżony przybył w kajdankach, w asyście tym razem tylko dwóch policjantów (poprzednio był kordon ośmiu!).
Interwencja medialna wyraźnie pomogła, gdyż Tadeusz Chołda oświadczył do kamery, że nie szpikują go jeszcze żadnymi psychotropami, ani też że nie dostaje żadnych lekarstw. Miejmy nadzieję, że w ciągu kilku dni T. Chołda będzie mógł skorzystać z prawa do wcześniejszego zwolnienia i wyjdzie na wolność.

Rozprawa trwała ponad 2 godziny, głównie z uwagi na dużą ilość wniosków złożonych przez oskarżonego, które miałyby udowodnić jego niewinność. Wszystkie, z wyjątkiem jednego zostały odrzucone przez sędzię przy cichej lub głośnej aprobacie prokuratora. Na nic nie zdały się argumenty oskarżonego, że proces cywilny na bazie którego odbywa się teraz karny był farsą podbudowaną fałszywymi dowodami – sędzia stwierdziła, że nie jest jej zadaniem badać okoliczności, które doprowadziły do wyroku skazującego.

Na nic zdały się argumenty, że pozwany nie mógł złożyć apelacji gdyż powód adwokat Włodzimierz T. podał celowo zły adres. Na nic zdały się argumenty, że powód podczas procesu cywilnego posługiwał się fałszywymi dowodami i że zeznając nawet nie był pod przysięgą.

Oczywiście, wyrok w procesie cywilnym jest wiążący i do Rzecznika Praw Obywatelskich należy ocena czy powinno się złożyć kasację. Niestety, RPO w tej sprawie dziwnie milczy, tak jakby panu Tadeuszowi Chołdzie „należała się” zasłużona kara. Bowiem są w Polsce ci lepsi, którzy mogą wszystko a zwykły szarak nic. Gorzej jak się takiemu podskoczy, to można się sparzyć.
To co piszę jest poparte zresztą wypowiedziami samego Włodzimierza T. który w zeszłym roku na korytarzu w obecności wielu osób odgrażał się, że „on to nie jest chrześcijaninem” i że u niego to jest „ręka za rękę”. Dodał 3-krotnie, że jest to zemsta.

Czy można mieć więc jakieś wątpliwości co do tego, że oskarżyciel Tadeusza Chołdy ma „chody” i że je skutecznie wykorzystuje?

Tym razem jednak się sparzy, bowiem w sprawie jest tyle przekrętów i niejasności, że można pokusić się o wytoczenie procesu międzynarodowego o celowe nękanie polskiego obywatela przez urzędy państwowe, a jak wiadomo takie działania są niezgodne nawet z Konstytucją RP, nie mówiąc o pojęciu kraju demokratycznego jakim podobno jest Polska.

Wracając do dzisiejszej rozprawy, sędzia uznała w końcu jeden z wniosków oskarżonego za istotny – sprawdzenie czy i w jaki sposób oskarżyciel wyciągnął przez komornika pieniądze od firmy, na zlecenie której pracował T. Chołda.
Okazuje się, że oskarżyciel Włodzimierz T. dostał już swoje pieniądze i to dość dawno! Dlaczego więc sędzia odwiesza wyrok, z tego powodu, że oskarżony nie wystawił faktury?! Jeśli sędzia wiedziała, że Włodzimierz T. dostał swoje 44 tys złotych z groszami to po co nęka schorowanego oskarżonego?
Większość wniosków oskarżonego dotyczyła wyjaśnienia faktu w jaki sposób i czy w ogóle mógł wystawić fakturę wymaganą przez sąd w wyroku, nie prowadząc działalności gospodarczej. W ubezpieczeniach jest to szczególnie istotne, bowiem do otwarcia firmy wymagane są odpowiednie certyfikaty i warunki, a tych T. Chołda nie mógł spełnić. Sędzia jednak uznała, że argumenty oskarżonego, że nie mógł wystawić takiej faktury są nieistotne i że to co on robi zmierza do przedłużenia procesu.

Niestety, tak wygląda większość spraw w których jedna ze stron ma odpowiednią przeszłość i kontakty.

Jak kupujesz sól to zwróć uwagę na 536 (z emaila)
E536. Biegnij do kuchni i sprawdź! O ile nie kupujesz konkretnego wyrobu o nazwie “Sól Kłodawska” (jest kilka różnych produktów i  nie wszystkie są “czyste”), E536 na pewno tam jest. Jeśli nie, chętnie się dowiem, jakie wyroby oprócz tych, są bezpieczne. Pragnę tu zaznaczyć, że to samo dotyczy również popularnej soli spożywczej poza granicami Polski.
E536.  To antyzbrylacz o nazwie żelazocyjanek potasu. Kiedy się pojawił w soli? Trudno powiedzieć, na jakimś forum jest pytanie “co to?” – data: 10.02.2007. Czyli trwa to już co najmniej kilka lat. Niby nieszkodliwy, dalszych info brak. Coś mi nie daje spokoju i szukam w Wikipedii. Wspomniano tu,  że silnie toksyczny  cyjanowodór powstaje pod wpływem mocnych kwasów http://tashiwater.wordpress.com/2011/04/11/myslacy-polacy-nie-dajmy-sie-zamordowac/

Reklamy

84 responses to “Wydarzenia i komentarze, 26 maja 2011r

 1. ALFA 26 Maj 2011 o 6:43 pm

  BRUTALNOŚĆ POLICJI TU POWINIEN BYĆ TEN FILM A NIE W POPRZEDNIM TEMACIE

  • BirD2 26 Maj 2011 o 6:57 pm

   To działa w obie strony. Jedni szukają zadymy – z powodów bliżej mi nie znanych a drudzy pilnują porządku pałką i tarczą.

   Jedni robią co robią i sie nie kryją a inni mówią że dbają o naszą wolność – która z kolei jest niewolą..

   Policjanci którzy powinni sie leczyć jeżeli uważają się za nietykalnych, kibice którzy powinni sie leczyć gdy wszczynają burdy..

   — —
   Oni jak dwaj mali chłopcy biją sie o cukierka a nad nimi stoi starszy i czeka na dogodną pozycje by odebrać im to o co oni walczą..

   „dziel i rządź..”

   Zamiast razem stać biją sie nawzajem i podsycają nienawiść..

   • BirD2 26 Maj 2011 o 6:58 pm

    na „dogodną chwilę..” nie „pozycję” 😀

  • marek 26 Maj 2011 o 6:57 pm

   Jak macie konto na wykopie to:
   http://www.wykop.pl/link/756895/zatrzymania-za-tola-ma-donalda-donald-ma-tole/

   Co się tu dzieje!!! Za niedługo za akcje gry w piłkę plażową na stadionie też będzie mandat?

 2. zeus 26 Maj 2011 o 6:51 pm

  Czas zaczac Hujy-w czarnych mundurach na……………ac rownierz

 3. zeus 26 Maj 2011 o 6:52 pm

  koniec POLICJY W CZARNYCH MUNDURACH

 4. Ewa Polska 26 Maj 2011 o 6:56 pm

  Stąd wniosek jest prosty: nie wolno pomagac satanistom poprzez uzywanie plugawych słow i bluznierstw.

  Stawka jest zbyt wysoka, by prowadzic ją w niski, prymitywny sposob.
  Z satanistami mozna walczyc tylko inteligencją i faktami – to jedyna skuteczna metoda. Inaczej zaszufladkują protestantow jako huliganerię.

 5. luna 26 Maj 2011 o 7:23 pm

  Mecz Wisła Płock – Sokół Sokółka: zatrzymani kibice

  W środę wieczorem policja zatrzymała czterech kibiców Wisły. W jej ocenie mężczyźni wywiesili na ogrodzeniu stadionu transparenty niezgodne z charakterem imprezy, czyli meczu.
  Kibice są w tym momencie w policyjnej izbie zatrzymań. Dziś jeszcze do sądu trafić ma wniosek o ukaranie ich grzywną w wysokości 2 tys. zł i zakazem stadionowym.

  Na transparentach były napisy, m.in.: „WOLNA BIAŁORUŚ, WOLNE STADIONY” oraz „TOLA MA DONALDA, DONALD MA TOLE [ostatnie dwa słowa na niebiesko – red.]”.

  W ocenie policji doszło do złamania ustanowionego przez klub regulaminu stadionu, który nakazuje, by transparenty na meczach były zgodne z charakterem wydarzenia. Złamanie regulaminu obiektu jest z kolei złamaniem art. 54 Ustawy o imprezach masowych.

  Zatrzymani to młodzi mężczyźni z Płocka, jeden z nich był już kiedyś objęty zakazem stadionowym. Wedle ustaleń policji nie stosował się do niego, dlatego komenda już jakiś czas temu wysłała do sądu akt oskarżenia w jego sprawie.

  http://plock.gazeta.pl/plock/1,35681,9670552,Mecz_Wisla_Plock___Sokol_Sokolka__zatrzymani_kibice.html

  • luna 26 Maj 2011 o 9:00 pm

   Jak wieczorem podał Onet.pl, podczas konferencji prasowej w Sejmie Donald Tusk przyznał, że możliwe są konsekwencje dla policjantów, którzy ukarali kibiców za obrażające go transparenty. Tusk określił takie zachowania jako „nadgorliwość”. – Każdy ma prawo oceniać mnie tak, jak chce – powiedział. A rzecznik rządu Paweł Graś poinformował na Twitterze, że premier poprosił o wyjaśnienia w sprawie płockiego przypadku.

   • freenata 26 Maj 2011 o 10:38 pm

    najlepiej palić głupka

    • zee 27 Maj 2011 o 10:59 am

     Freenata, Felicyta,
     Co z tą solą ?
     Sól kujawska nie jest dobra?

   • baba wanda 27 Maj 2011 o 3:16 am

    Laskawca 🙂

    • sebecxs 27 Maj 2011 o 9:06 am

     to samo mówił cenzurze netu… ten kolo już mnie strasznie męczy…

 6. damn 26 Maj 2011 o 8:41 pm

  Jak macie konto na wykopie to:
  http://www.wykop.pl/link/756895/zatrzymania-za-tola-ma-donalda-donald-ma-tole/

  • marek 26 Maj 2011 o 8:45 pm

   Ja to samo napisałem wyżej! I dokładnie tak samo. Czemu się przedrzeźniasz? 🙂

 7. Fukushima 26 Maj 2011 o 9:13 pm

  Izraelski atak na elektrownię za japońską ofertę pomocy Iranowi we wzbogacaniu uranu?

  http://jimstonefreelance.com/fukushima.html

  • monitorpolski 26 Maj 2011 o 9:18 pm

   Dobre, do przetłumaczenia!

 8. eltoro83 26 Maj 2011 o 9:31 pm

  Bardzo trafny artykuł-i dosadny odnośnie Adama Szechtera guru GW i podwalin na powrót lichwiarzy.
  http://www.fanslask.pl/?p=5969#comment-16608

 9. rambo8 26 Maj 2011 o 9:32 pm

  Pewnie wszyscy tu to wiedzą
  ale fimik fajny http://youtu.be/yLYg0QSEHOQ

  • baba wanda 27 Maj 2011 o 3:18 am

   Napisz moze chociaz w jednym zdaniu o czym jest filmik, bo nie wiem czy warto klikac 🙂

 10. sheeple 26 Maj 2011 o 9:52 pm

  O widzę że kanał RSS już działa. Ktoś naprawił ? 🙂
  Dzięki, bo dla mnie to najwygodniejszy sposób przeglądania sieci

 11. felicyta 26 Maj 2011 o 10:02 pm

  Poprawny link do informacji o soli to
  http://tashiwater.wordpress.com/2011/04/11/myslacy-polacy-nie-dajmy-sie-zamordowac/
  Ciekawa i wazna jest rowniez info z 2 cz. tego art. o aluminium w kosmetykach
  https://tashiwater.wordpress.com/2011/04/19/myslacy-polacy-nie-dajmy-sie-otruc-cz-2/
  cytat:
  „Obecna wiedza na temat działania tego pierwiastka jest na tyle obszerna, że nic nie usprawiedliwia jego obecności we wszystkich dezodorantach (na prawdę bez wyjątku). Aluminium wnika przez skórę, dociera do węzłów chłonnych, krwiobiegu i bezpośrednio do komórek, łącznie z neuronami!”

 12. felicyta 26 Maj 2011 o 10:11 pm

  http://tashiwater.wordpress.com/2011/04/28/echinacea-efektywna-w-walce-organizmu-ze-skutkami-promieniowania/

 13. ex 26 Maj 2011 o 10:13 pm

  curde,
  trzeba wyjść do ludu z tymi informacjami.

  Co tydzień nowy temat na plakacikach.
  Można zacząć od symbolu Radioaktywnoć z odpowiednim dopiskiem. Warto by podpisywać te plakaty nazwą KIBOLE.

  Moge spróbować zainicjować pierwszy plakacik ( upublicznie w niedzielę na tym wątku ). Reszta robi kopie i wiesza gdzie dużo luda.

  tymczasem dajcie pomysły na dopiski i tematy wiodące.

  Over

 14. sebecxs 26 Maj 2011 o 10:16 pm

  ….za Alexem….Sikorski operuje obecnie 100 milionami dolarów zdeponowanymi przez instytucje zachodnie na destabilizację Białorusi wspierając tym samym ofensywną ekspansję NATO. Polskie fabryki rozpoczęły produkcję pierwszych od czasów II wojny światowej czołgów, a Amerykańskie siły powietrzne przenoszą na nasze terytorium myśliwce bojowe F-16. Z pewnością część rządu wie co będzie miało miejsce, pytanie czy również obywatele zdają sobie z tego sprawę. Czy Polacy zdają sobie sprawę z konsekwencji jakie niesie potencjalny konflikt pomiędzy Rosją a NATO, albo Chinami i NATO?

  …a pisałem, że brejdak widział na lawetach nówki czołgi w Lublinie…..

 15. navajo88 26 Maj 2011 o 10:46 pm

  To nas czeka !

 16. Grzegorz 26 Maj 2011 o 10:58 pm

  Wysluchaj jak zniszcza ludzkosc i kto za tym stoi: Tim Rifat on Earth Changes and END Times http://www.geraldcelentechannel.blogspot.com

 17. eltoro83 26 Maj 2011 o 10:59 pm

  Dobry komentarz-przytaczam.
  Wprawdzie już raz zostałem zignorowany przez redaktora naczelnego pod artykułem „Zamykamy wszystko”,ale spróbuje jeszcze raz, bo bardzo mnie zdanie adresata interesuje…
  Panie Romku (wódki razem nie piliśmy to i „orestować” nie wypada) jako, że jest pan dla mnie autorytetem w sprawach kibicowskich a i w sprawach narodowych bardzo często się z panem zgadzam proszę o komentarz do mojej rozkminki na temat zaistniałej sytuacji:
  Tusk walczy o władzę – oczywista oczywistość jak powiedziałby Jarek. I wie jak to robić bo do tej pory odwracanie uwagi wychodziło mu idealnie np. walka z dopalaczami gdy mu kolesi z kasyn wyciągano. Teraz kibice – owszem ma co przykrywać bo gospodarka pada, pracownicy budżetówki tylko czekają na sygnał żeby wyjść na ulice, rekordowy dług publiczny, w ZUS-ie kasy brak a i przygotowania na Euro idą jak krew z nosa. Ale tym razem ŻyDonek piecze dwie pieczenie na jednym ogniu; powyższy – odwracanie uwagi od istotnych problemów ale i drugi ważniejszy – niekontrolowana krytyka rządu z trybun prosto do milionów obywateli przed telewizorami lub monitorami. Krytyka od ludzi, z którymi nie można wejść w żadne układy, bo zawsze nazywają prawdę po imieniu.
  Z bólem serca stwierdzam,że ta ryża świnia wygrywa bo stadiony zamyka, a kibice nie bardzo wiedzą co zrobić. Bez urazy dla nikogo, ale pomysły na tak zwany protest są albo o kant dupy rozbić albo żle wymierzone nie w ŻyDonka. Kilka przykładów:
  – brak dopingu – a jak to kurwa ma mu zaszkodzić?
  – ogórek ogórek ŁKSu – zabawne i nic więcej
  – bojkot repry – patrz pierwszy
  – blokowanie rond – w mediach zminimalizują jak im POpaprańcy karzą
  – szaro buro jak poznańskie słowiki – jak to ma zadziałać
  Moim zdaniem żadna z tych form ŻyDonka nie ruszy bo nie przeszkodzi mu w osiąganiu swojego celu, o którym myśli dzień i noc, do którego dąży po trupach, dla osiągnięcia którego odda wszystko.Ten cel to zostać przy korycie. On jest wstanie wydymać cały kraj żeby tylko zostać przy korycie na następne 4 lata. ŻyDonek wie o jednej podstawowej moim zdaniem zasadzie: nie jest ważne co zrobisz tylko jak to opiszą w gazetach lub skomentują w telewizji. Tylko to się liczy zdecydowana większość narodu nie analizuje tylko połyka i to jest cały klucz.
  Pierdolić farmazony każdy potrafi wiem. Ale myślę, że i sposób na huja jest prosty.
  Cofnę się o 4 lata do czasu najbezczelniejszego moim zdaniem w ostatnich czasach układu na linii polityk – biznesmen. Czyli władza za stadion i przychylność w interesach.
  Rozmowa między „W” i „T” mogła wyglądać tak:
  – W: Zrobię z ciebie ostatniego sprawiedliwego, zgnoję przeciwników, słupki poparcia będą zawsze wysokie dla ciebie i twoich POpaprańców a ty jak już dojdziesz do koryta to zafundujesz mi nowoczesny stadion, oddasz za bezcen w wieczne użytkowanie i od czasu do czasu uchwalicie co wam powiem.
  -T: Zgoda kurwa, mordo ty moja.
  Układ działał pięknie i nowe wybory tuż tuż. T myśli,że już wszystko wie, ale zapomniał że wszedł w układ z innym żydem. Do tej pory zajebał W bańke, bo stadion Legii zamknął raz. Pewnie go wkurwił ale jakoś go ułagodził.
  A ja tak sobie myślę co zrobi W jak mu bańka będzie znikać co każdy mecz aż do wyborów?
  W ma prawdziwą władzę. on kreuje rzeczywistość w oczach milionów ludzi – niestety. Słupki poparcia mogą spaść, kto był cacy może być be, fajny pomysł stanie się zdradą, mały dług katastrofą itd.
  Miesiąc czasu i T staje się wrogiem – pośmiewiskiem – zdrajcą publicznym nr1.
  Dla mnie tylko legioniści mogą zniszczyć T, bez wysiłku, zwykłym dopingiem…
  Ale się rozpisałem, mam nadzieję że pan zrozumiał o co mi chodzi.

 18. eltoro83 26 Maj 2011 o 10:59 pm

  Wprawdzie już raz zostałem zignorowany przez redaktora naczelnego pod artykułem „Zamykamy wszystko”,ale spróbuje jeszcze raz, bo bardzo mnie zdanie adresata interesuje…
  Panie Romku (wódki razem nie piliśmy to i „orestować” nie wypada) jako, że jest pan dla mnie autorytetem w sprawach kibicowskich a i w sprawach narodowych bardzo często się z panem zgadzam proszę o komentarz do mojej rozkminki na temat zaistniałej sytuacji:
  Tusk walczy o władzę – oczywista oczywistość jak powiedziałby Jarek. I wie jak to robić bo do tej pory odwracanie uwagi wychodziło mu idealnie np. walka z dopalaczami gdy mu kolesi z kasyn wyciągano. Teraz kibice – owszem ma co przykrywać bo gospodarka pada, pracownicy budżetówki tylko czekają na sygnał żeby wyjść na ulice, rekordowy dług publiczny, w ZUS-ie kasy brak a i przygotowania na Euro idą jak krew z nosa. Ale tym razem ŻyDonek piecze dwie pieczenie na jednym ogniu; powyższy – odwracanie uwagi od istotnych problemów ale i drugi ważniejszy – niekontrolowana krytyka rządu z trybun prosto do milionów obywateli przed telewizorami lub monitorami. Krytyka od ludzi, z którymi nie można wejść w żadne układy, bo zawsze nazywają prawdę po imieniu.
  Z bólem serca stwierdzam,że ta ryża świnia wygrywa bo stadiony zamyka, a kibice nie bardzo wiedzą co zrobić. Bez urazy dla nikogo, ale pomysły na tak zwany protest są albo o kant dupy rozbić albo żle wymierzone nie w ŻyDonka. Kilka przykładów:
  – brak dopingu – a jak to kurwa ma mu zaszkodzić?
  – ogórek ogórek ŁKSu – zabawne i nic więcej
  – bojkot repry – patrz pierwszy
  – blokowanie rond – w mediach zminimalizują jak im POpaprańcy karzą
  – szaro buro jak poznańskie słowiki – jak to ma zadziałać
  Moim zdaniem żadna z tych form ŻyDonka nie ruszy bo nie przeszkodzi mu w osiąganiu swojego celu, o którym myśli dzień i noc, do którego dąży po trupach, dla osiągnięcia którego odda wszystko.Ten cel to zostać przy korycie. On jest wstanie wydymać cały kraj żeby tylko zostać przy korycie na następne 4 lata. ŻyDonek wie o jednej podstawowej moim zdaniem zasadzie: nie jest ważne co zrobisz tylko jak to opiszą w gazetach lub skomentują w telewizji. Tylko to się liczy zdecydowana większość narodu nie analizuje tylko połyka i to jest cały klucz.
  Pierdolić farmazony każdy potrafi wiem. Ale myślę, że i sposób na huja jest prosty.
  Cofnę się o 4 lata do czasu najbezczelniejszego moim zdaniem w ostatnich czasach układu na linii polityk – biznesmen. Czyli władza za stadion i przychylność w interesach.
  Rozmowa między „W” i „T” mogła wyglądać tak:
  – W: Zrobię z ciebie ostatniego sprawiedliwego, zgnoję przeciwników, słupki poparcia będą zawsze wysokie dla ciebie i twoich POpaprańców a ty jak już dojdziesz do koryta to zafundujesz mi nowoczesny stadion, oddasz za bezcen w wieczne użytkowanie i od czasu do czasu uchwalicie co wam powiem.
  -T: Zgoda kurwa, mordo ty moja.
  Układ działał pięknie i nowe wybory tuż tuż. T myśli,że już wszystko wie, ale zapomniał że wszedł w układ z innym żydem. Do tej pory zajebał W bańke, bo stadion Legii zamknął raz. Pewnie go wkurwił ale jakoś go ułagodził.
  A ja tak sobie myślę co zrobi W jak mu bańka będzie znikać co każdy mecz aż do wyborów?
  W ma prawdziwą władzę. on kreuje rzeczywistość w oczach milionów ludzi – niestety. Słupki poparcia mogą spaść, kto był cacy może być be, fajny pomysł stanie się zdradą, mały dług katastrofą itd.
  Miesiąc czasu i T staje się wrogiem – pośmiewiskiem – zdrajcą publicznym nr1.
  Dla mnie tylko legioniści mogą zniszczyć T, bez wysiłku, zwykłym dopingiem…
  Ale się rozpisałem, mam nadzieję że pan zrozumiał o co mi chodzi.

 19. galluss 26 Maj 2011 o 11:27 pm

  dobra bo obiecałem, że napiszę, jak przebiegło spotkanie z green peace, a więc sprawa nie wygląda dobrze, wypiłem z nimi trochę wódki, i przez 6 h próbowałem ich przekonać do pewnych spraw na świecie, rozmawiałem z osobami koordynującymi green peace w moim okręgu, i są to ludzie,którzy mają jakąś „wiedzę” – ale znikomą, nie dali sie przekonać, wystosowałem wszystkie argumenty, próbowałem im udowodnić, że FUKUSHIMA to ludobójstwo, to oni twierdzili, że papierosy są gorsze od radiacji i to papierosy powodują raka – bzdura, STWIERDZIŁEM, ŻE TO ZWYKŁE STUDENCIAKI BAWIĄCE SIĘ W AKTYWISTÓW, wygląda, na to, że zostaliśmy sami, GREEN PEACE NIE CHCE SIĘ ZAANGAŻOWAĆ W PRACĘ UŚWIADAMIANIA LUDZI, WOLĄ GADAĆ BZDURY, KTÓRE SĄ KROPLĄ W MORZU

  dobra kończe, ja próbowałem coś zrobić, wszystko idzie w złym kierunku, LUDZIE MAJĄ KLAPKI NA OCZACH I TO CI Z GREEN PEACE, wielcy uświadamiacze – hahahaha

  dobranoc, do niczego nie doszedłem, do zadnego porozumienia z ich przedstawicielami na okręg, mówią, że masoneria nie istnieje,

  ide spac, do jutra, dobranoc, jutr jak dojdę do siebie to wam napiszę coś więcej

  • galluss 26 Maj 2011 o 11:30 pm

   potem panie Marku sie zgadamy odnośnie spotkania, mam nadzieje, że będzie bardziej owocne, niż współpraca z green peace, zresztą masz do mnie e-maila

   dobranoc, szykuje się 3 wojna i ludzie w to nie wierzą, pokazujesz im dowody – oni przeczą, totalna paranoja społeczna i ciemnogród, dziękuje Bogu, że mi dał mądrość

   • sono 26 Maj 2011 o 11:39 pm

    zgadzam sie z Toba. Ludzie maja totalne bielmo na oczach, ludza sie ze bedzie lepiej ,mimo ze wszystko sie wali na oczach, licza ze skorumpowani, klamliwi, przekupni, falszywi ,politycy ktorzy GARDZA zwyklym czlowikiem i maja go gdzies, ich obronia i wyprowadza na prosta. Trzeba sie wewnetrznie przygotowac na najgorsze, bo lepiej na pewno nie bedzie. Smutne to, ale prawdziwe.

  • rabarbarek 26 Maj 2011 o 11:34 pm

   Tak myslalam , za duzo o nich czytalam . Niektore ich akcje byly dobre ale sa prowadzeni na smyczy i kompletnie zaczadzeni.

  • freenata 27 Maj 2011 o 9:39 am

   GP należy do Rockefellera. Pionki może wierzą w to, co robią; ale ogólnie agentura.. Skąd pomysł, żeby się z nimi spotykać? Skoro tacy waleczni, dlaczego tak mało osiągnęli, jak myślisz? Organizować się z LUDźmi, nie zwalać na „instytucje”.. Powodzenia, bo już Cię namierzyli

 20. rabarbarek 26 Maj 2011 o 11:29 pm

  Niezbyt czest czyta sie ostatnio artykuly , ktore bylyby jednoczesnie i smieszne i powazne. Udalo sie to autorowi artykulu , mowiacego o przemowieniu B. Netanyahu w Kongresie USA. Kiedy p. Obama smazyl ze swoim przyjacielem z Wielkiej Brytanii hamburgery , przywodca zaprzyjaznionego z USA , kraju przemawial do ciala przywodczego potegi swiatowej , Kongresu amerykanskiego. Autor artykulu przypomnial nam o takiej zabawce dla dzieci , ktorej miedzynarodowa nazwa brzmi jo-jo i pociagana za sznureczek skacze do gory i na dol.

  Przemowienie pana Netanyahu przerywane bylo gromkimi brawami …26 razy [15 minutowe przemowienie] Kongresmeni jak jeden maz , przepraszam jak jo-ja zrywali sie z miejsc i fruwali na dol i do gory , aby pokazac swoj zachwyt dla slow wypowiadanych przez przez tego pana. Autor porownuje te gromkie oklaski z parlamentem w Syrii , gdzie za nieobklaskanie pana Assada mozna wyladowac w wiezieniu i z Duma sowiecka , gdzie brawa dla Brezniewa wydawaly sie niekonczace. To co pokazly jo-ja w Kongresie nie pozostawia zadnych watpliwosci , ze przywodca wiadomego kraju budzi nie respekt a prawdziwy postrach . Przywodca ten opluwa prezydenta kraju do ktorego przyjezdza z wizyta , a wszyscy udaja , ze to deszcz pada.
  Wlasnie CNN znowu opowiada , ze za 9/11 odpowiedzialny jest Iran , a w/w pan powiedzial , ze w jego kraju granic bedzie pilnowalo wojsko izraelskie , bo sil pokojowych to on nie wpusci[ chodzilo o granice z Jordania] Tak to milujacy pokoj na swiecie , przywodca malego kraju , rozstawia po katach „poteznych” przywodcow poteznych krajow. A jo-ja na to patrza i boja sie wydac glos.

  http://original.antiwar.com/avnery/2011/05/25/bibi-and-the-yo-yos/

 21. sono 26 Maj 2011 o 11:54 pm

  Faktycznie , wazeliniarze jakby mogli to by mu w dupe wlezli. Ktos tam zaprotestowal w obronie Palestyny to go policja szybko usunela a rozezleni kongresmeni czyli sprzedawczyki zrobili buuuu. Niech ich wszystkich pieklo pochlonie bo slow brakuje.

 22. sono 27 Maj 2011 o 12:05 am

  A tu zacytuje psalm 54 ze Starego Testamentu.
  Radze poczytac te psalmy, bo w nich duzo madrosci siedzi.
  „oto Bog mi dopomaga
  Pan podtrzymuje moje zycie
  NIECHAJ ZLO spadnie na moich przeciwnikow
  I przez wzglad na Twa wiernosc WYTRAC ich
  bede Ci ochoczo skladac ofiare
  slawic Twe imie ,bo jest dobre
  bo wybawilo mnie z wszelkiej udreki
  a moje oko ujrzalo hanbe wrogow”.

  • baba wanda 27 Maj 2011 o 3:28 am

   A coz to za bog co ma zlo zsylac na kogos? I „wytracic” jednych ludzi na prosbe innego czlowieka? A on mu za to calopalna koze?
   Alez mi wielka madrosc, hoho.
   Ty to czytujesz na codzien?

   • katerina404 27 Maj 2011 o 3:53 am

    Bóg zło ześle na złych ludzi

    • baba wanda 27 Maj 2011 o 4:25 am

     Bog (prawdziwy) zla nie zsyla.

    • Lamacz Matryc 27 Maj 2011 o 10:04 am

     Wyobrazcie sobie ze Bog to Powolywacz Istnienia inaczej to energia,substancia moze byc dowolna interpretacja czegos w czym mysl ma moznosc kreacji.Dla tego jest napisane w Biblii i wielu innych Duchowych ksiegach ze ze Bog nikogo nie bedzie sadzil a wszelki osad zostawil Synowi co oznacza ze kazdy z nas osobna bedzie swoim sedzia co swiadczy o wyzszej inteligencji i takim prawa, ktore nadaje Ci automatycznie wolnosc wyboru.W Psalmach jak jest mowa o np cytuje Sono i psalm ktory wkleil-NIECHAJ ZLO spadnie na moich przeciwnikow
     I przez wzglad na Twa wiernosc WYTRAC ich
     bede Ci ochoczo skladac ofiare
     slawic Twe imie ,bo jest dobre….Nie powinno byc odbierane doslownie a raczej jako doskonalos prawa mysli aby substancja w ktorej mysl doznaje materialnego urzeczywistnienia dala wszystkim wedle tego prawa.Skladanie zas ofiary tyczy sie pozostawanie w Tu i Teraz i kreowanie mysli milosci pokoju dostatku itp itd.Pismo swiete jest zapieczetowane na siedmiu poziomach tak jak w naszym ciele jest siedem czakr,chlebow,poziomow itp.Tak wiec mozna ja odczytac na poziomie pierwszym swiadomosci i na poziomie wyzszym.Slowo Boze mozna odczytywac cielesnie i duchowo….

     Dziekuje

    • sono 27 Maj 2011 o 10:53 am

     Bog zla nie zsyla tylko Sprawiedliwosc, a na babe jage tez zesle jak bedzie glupoty gadac.

 23. qqw 27 Maj 2011 o 12:41 am

  Jako, ze teraz na tapecie GAZ LUPKOWY to proponuje naglasniac kwestie ZANIECZYSZCZENIA WODY METANEM na terenach gdzie sie wydobywa ow gaz. Czasem nawet udaje sie podpalic wode z kranu. Pewnie jest to szkodliwe ale w sumie narazie nie ma zadnych badan na ten temat. W Usa narasta spory sprzeciw wobec wydobycia tego gazu. A co do kwestii ekonomicznych – jak to zawsze bywa zarobi kilka osob z koncernow a zwykli ludzie nic takze dla ogolu wychodzi, ze gaz lupkowy to niepotrzebne ryzyko skazenia srodowiska.
  Oczywiscie te informacje moga pochodzic od lobby, ktore ma sprzeczne interesy ale tak logicznie myslac to z ta woda rzeczywiscie moze sie cos dziac. Tutaj troche info:
  http://kopalniawiedzy.pl/kruszenie-hydrauliczne-gaz-lupkowy-metan-woda-pitna-13044.html

  • sebecxs 27 Maj 2011 o 9:15 am

   …jakie lobby i sprzeczne interesy…. to wszystko prawda… ehh mieli rację indianie – biały człowiek jak już wszystko zniszczy, to dopiero odkryje, że nie da się jeść pieniędzy — po to rokefuel promuje Transhumanizm – transfer świadomości do maszyny…. wiem jak to brzmi…

   • Sully 27 Maj 2011 o 9:40 am

    …czy da się uczłowieczyć maszynę…nie sądzę…akurat wczoraj był w Polsce taki fajny robocik…mówił i zachowywał się jak człowiek…ale dać świadomość maszynie …to chyba cholernie skomplikowana sprawa…gdyby się to udało to burzy nasz porządek pojmowania świata a konkretnie człowieka jako takiego wykreowanego i stworzonego przez Boga na jego obraz i podobieństwo…Myślę, że to jest niemożliwe na dzień dzisiejszy…owszem można nauczyć maszyny myśleć logicznie może nawet uczyć…ale żeby odczuwały emocje..nie sądze..ale cóż ja wiem;-) może jest jaka supernowa technologia. Pozdrawiam

    • sebecxs 27 Maj 2011 o 11:53 am

     …hmm a, czy dobrze zindoktrynowany leming jest „człowiekiem”, czy robotem w czyichś rękach? …a skoro twierdzi się, że dusza ludzka istnieje, to znaczy, że da się „złapać”… może niektórzy wiedzą jak złapać, jak zindoktrynować „powiązać rzeczywistość z wierzeniami”…. niech każdy sam poszuka informacji, bo tego Ci dostatek… a utrzymywani jesteśmy za „mordę umysłową” rachunkami, chemią w jedzeniu, szczepieniami i skierowaniem uczuć na materializm… lepsze, nowsze itd…. a zaczęło się już bardzooooo dawno temu…..

 24. navajo88 27 Maj 2011 o 12:59 am

 25. navajo88 27 Maj 2011 o 1:08 am

  Kocie niebo ,tak może wydlądać hahahahahaha

 26. sono 27 Maj 2011 o 1:15 am

  a tu drugi psalm 94. Jak widac w ST sie nie szczypali z polityczna poprawnoscia i krotko i zwiezle prosili Boga zeby sie rozprawil z talatajstwem.
  To tylko jeden z malych przykladow.
  Polecam czytanie na glos tych psalmow.
  PSALM 94
  Bóg sprawiedliwy

  Boże, Mścicielu, Panie,
  Boże, Mścicielu, ukaż się!
  Powstań, Ty, który sądzisz ziemię,
  daj pysznym odpłatę!
  Jak długo występni, o Panie,
  jak długo będą się chełpić występni,
  będą pleść i gadać bezczelnie,
  i chwalić się będą wszyscy złoczyńcy?
  Lud Twój, o Panie, depczą
  i uciskają Twoje dziedzictwo,
  mordują wdowę i przechodnia
  i zabijają sieroty.
  A mówią : „Pan nie widzi,
  nie dostrzega [tego] Bóg Jakuba

  Pomnijcie, głupcy w narodzie!
  Kiedy zmądrzejecie, bezrozumni?
  Nie ma usłyszeć Ten, który ucho wszczepił,
  nie ma widzieć Ten, co utworzył oko,
  czy nie ma karać Ten, co strofuje ludy,
  Ten, który ludzi naucza mądrości?
  Pan zna myśli ludzkie:
  że są one marnością……”

  • yoko 27 Maj 2011 o 8:10 am

   @ sono- Bóg sprawiedliwy

   Boże, Mścicielu, Panie,
   Boże, Mścicielu, ukaż się!
   Powstań, Ty, który sądzisz ziemię,
   daj pysznym odpłatę!

   Too, to chyba modlitwa do szatana!!!

   • felicyta 27 Maj 2011 o 9:14 am

    Baba wanda i yoko mowia prawde. To modlitwa do „szatana”, ktory jest „bogiem” wiadomego narodu i ktory prowadzi ich od wiekow kazac zabijac zwierzeta i ludzi.
    Kolejny przyklad:
    http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/05/26/tel-awiw-wydaje-rozkaz-ataku-na-libie-2/#more-10413
    Nie rozumiem, dlaczego reszta ludzi-gojow podczepia sie do tego „boga” Izraelitow jakby nie byly wystarczajace nauki Jezusa.

    • sono 27 Maj 2011 o 11:29 am

     gadasz glupty a wlasciwe bluznierstwa. UWAZAJ. Za takie rzeczy o kotrych mowisz Bog wyraznie mowi ze mozna trafic do piekile na zawsze. Czy grzech przeciw Dychowi sw ci cos mowi. I co Bog powiedzila na temat ludzi co gresza przeciw Duchowi Sw?? Porownouja Boga Jahwe ze ST do ducha nieczystego popelniasz ten grzech i objawiasz swoja niesamowita wrecz ignorancje. ja cie tylko ostrzegam.

   • sono 27 Maj 2011 o 10:55 am

    Baran jestes i baran zostaniesz. Pslamow nie znasz. A Boga msciciela poznasz jak pojdziesz na druga strona,predzej czy pozniej. Wtedy zobaczysz ze jest on tez sprawiedliwoscia i tylko sprawiedliwoscia.

    • baba wanda 27 Maj 2011 o 12:31 pm

     Bog jest miloscia, droga Sono.
     Jak chcesz sie modlic do Jahwe-msciciela to twoj wybor, nic mi do tego. Tylko prosze nie probuj przekonywac innych do tego i straszyc co to bedzie po drugiej stronie. Kazdy ma wolny wybor. Ja wierze w milosc, Ty w msciwosc, ktora nazywasz sprawiedliwoscia. Jak dla mnie, to tak moze zostac. Ja Cie do niczego przekonywac nie bede.

  • rambo8 27 Maj 2011 o 8:13 am

   sono chyba przeginasz
   dla nas jest nowy a nie stary testament.

   • sono 27 Maj 2011 o 10:57 am

    kolejny przyklad ignoramusa. Iluminai korzystaja baranie z nauk Lucyfera.
    Nie obiawiaj swojej nedzy intelektualnej.

   • sono 27 Maj 2011 o 11:00 am

    TTTAAAA, a jak pslamy spiewaja w Koscile na Mszy w niedziele to z czego myslisz korzystaja. To jest werset z psalmow ze Starego Testamentu, ktory jak mnie nie myli jest czescia Bibli, ktorej jak mi sie zdaje nie zostal zniesiona.
    Czyby Bog Ojciec ze ST ,to byl jakis inny Bog??
    O tym nie wiedzilam?

 27. Oskar 27 Maj 2011 o 1:27 am

  GLOBALIZACJA a… http://www.radiomaryja.pl
  http://www.dzieckoNMP.wordpress.com

 28. rabarbarek 27 Maj 2011 o 3:17 am

  Peter Fonda uczy swoje wnuki jak poslugiwac sie bronia. Stwierdzil , ze nie chce powiedziec , ze trzeba bedzie jej uzyc przeciwko B. Obamie ale… Uwaza , ze bedzie konieczne jej uzycie …. Mocne i smutne zarazem Media znowu interpretuja czyjes slowa po swojemu , a zakonczenie wypowiedzi Fondy mozna interpretowac na rozne sposoby. Czlowiek jest na tyle inteligentny , ze doskonale widzi dokad zmierza nasz swiat.

  http://www.telegraph.co.uk/news/celebritynews/8528327/Cannes-2011-Peter-Fonda-encourages-his-grandchildren-to-take-up-arms-against-President-Barack-Obama.html

 29. rabarbarek 27 Maj 2011 o 3:38 am

  Super artykul. Jest w nim to wszystko o czym dzisiaj bylo na stronach. Dzisiaj prezydent Francji na spotkaniu G-8 podjal temat calkowitej kontroli Internetu. Oni tego przezyc nie moga , ze jest jeszcze jedna dziedzina zycia , do ktorej nie moga sie dobrac. Pomimo inwigilacji , dezinformacji i kontroli , Internet w dalszym ciagu rzadzi sie swoimi prawami. Prawdy w nim wiecej niz mediach publicznych , wiec trzeba ja zabic. Autor podaje 32 przyklady , ktore dowodza , ze coraz szczelniej zamykani jestesmy w wielkim swiatowym obozie, ktory budowany byl przez wiele lat. Jeszcze jest czas na zatrzymanie tej chorej machiny , ale jest go coraz mniej…

  http://www.pakalertpress.com/2011/05/26/32-signs-that-the-entire-world-is-being-transformed-into-a-futuristic-big-brother-prison-grid/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+pakalert+%28Pak+Alert+Press%29

 30. rabarbarek 27 Maj 2011 o 3:48 am

  Panika na Bialorusi. Dewaluacja rubla. Mieszkancy rzucili na banki , i wykupuja dolary, Euro i inne waluty.Ci , ktorzy nie maja wiekszych oszczednosci ,kupuja puszki i jedzenie na zapas. Lukaszenka uspokaja , ale wiadomo , ze jesli Rosja nie pomoze , dojdzie do chaosu gospodarczego i moze kolejnej sterowanej rewolucji. Miedwiediew sciskal sie dzisiaj z przywodcami swiatowymi , czy cos moze ustalili???

  http://news.yahoo.com/s/ap/20110525/ap_on_bi_ge/eu_belarus_crisis

  • millena461 27 Maj 2011 o 6:09 am

   Czy Ty widzisz way out? oni juz tak nas osaczyli z kazdej strony ze nawet ogolnoswiatowe ruszenie bedzie tylko pretekstem do rzucenia nas na kolana.
   Wiadomo bylo ze G8 przyspieszy ich plany, teraz obserwujcie co bedzie sie dzialo, chyba ze wszyscy sie rusza na „Big brothers”.

 31. nowy84 27 Maj 2011 o 6:03 am

  UFO, BlueBeam czy poprostu fake:

 32. m1 27 Maj 2011 o 7:51 am

  a jak Gallus z Twoimi przepowiedniami że coś ‚dużego’ stanie sie do końca maja?;]
  5dni Ci zostało….

  • lechu 27 Maj 2011 o 9:00 am

   Dziś ?, jutro ??? , pojutrze ??? …

   To ponad 120 godzin lub 1200 minut.

   Jeszcze duuuużo czasu

   Miejmy jednak nadzieję, że nic strasznego i wielkiego się nie wydarzy.

   Chyba, że za wydarzenie uznasz kolejnego „bronka” , okazji będzie miał w najbliższych dniach niemało.

   • 44 27 Maj 2011 o 9:15 am

    7200 minut

    • lechu 27 Maj 2011 o 9:39 am

     Racja !!!!!!!

     Przepraszam za pomyłkę.

 33. navajo88 27 Maj 2011 o 8:00 am

  a tutaj wstawiam wam na poprawę waszego humoru ! swietna reklama z kotami kture reklamują swoje schronisko

 34. navajo88 27 Maj 2011 o 8:17 am

  http://listverse.files.wordpress.com/2011/05/5292674791_a5a1092660.jpg?w=550&h=366
  A tu fotka z Wietnam !!!!!

 35. noni 27 Maj 2011 o 8:38 am

  Sono Ty już lepiej czytaj nauki Jezusa niż te brednie i psalmy. Kochaj swoich wrogów a nie proś o to żeby cierpieli?? No co Ty. Nie Tobie nic osądzać bo i sama będziesz osądzana za swoją nienawiść i zło którym cały czas plujesz niby robiąc z Siebie taką wielką Katoliczkę. Bo nie jesteś chrześcijaninem. Nie jesteś 🙂

  Chrześcijanin nie mówi takich rzeczy jak Ty

  • sono 27 Maj 2011 o 11:02 am

   a dlaczego mam Kochac Zlo??
   Ty chyba jestes chora/y).
   Glupoty takie pieprysz, ze az glowa boli.

 36. pola 27 Maj 2011 o 9:46 am

  Cztery lata temu kiedy zaczelam interesować się tym dlaczego nie mamy wpływu na pewne zmiany jakie zachodzą w naszym zyciu społecznym i gospodarczym ,spytałam się mojej księgowej ,osoby która twardo stąpa po ziemi ,co sądzi na temat manipulowania ludzką świadomością i wpływaniu na ludzi poprzez czynnik ekonomiczny .Odpowiedziała mi że ona w zadne teorie nie wierzy a już w to że grupa ludzi chce posiąść władzę nad resztą ludzkości jest totalna głupotą .Niedawno jeszcze raz to samo pytanie zadałam mojej księgowej odpowiedziała mi że to co się dzieje przechodzi jej pojęcie i nie martwi sie juz i siebie bo swoje przeżyła tylko o swoje wnuczęta ponieważ napawa ja to wszystko przerażeniem w jaki kierunku to zmierza.

  • sebecxs 27 Maj 2011 o 11:56 am

   ….hahahahahahaha…… hahahahahahaaaaaa…. hahahahaha…. hahahahaha….hahahahaha…..
   …nie jest to złośliwość….

 37. pio9a 27 Maj 2011 o 9:56 am

 38. galluss 27 Maj 2011 o 10:01 am

  a więc panie Marku, jeśli bedzie pan zakładał temat „wasze komentarze ” – to prosze umieścić ten tekst:

  ============
  Witam wszystkich, jak wiecie jestem działaczem aktywnym na pewnym polu informacyjnym i staram się uświadamiać ludzi, przez pare tygodni postanowiłem sobie, że sprawdzę, czy to co mówili inni ludzie z naszego środowiska jest prawdą – odnośne GREEN PEACE, rozmawiałem z osobami, które koordynują pracę GREEN PEACE u mnie w okręgu, w moim województwie, spotykaliśmy się dobre kilka razy, przegadaliśmy wiele godzin, i oznajmiam wszem i wobec, że:

  – GREEN PEACE tak naprawde nie ma pojęcia co się dzieje na arenie międzynarodowej, są to pseudo-aktywiści, którzy nie rozumieją powiązań społecznych, są to ludzie, którzy siedzą w tym temacie od wielu lat, ale tak naprawde nic nie wiedzą, do czego zmierzam? do tego, że GREEN PEACE zostanie wykorzystane przez Jeden Globalny Rząd do opodatkowania nas jeszcze bardziej, opodatkują wam powietrze, i wiele innych śmiesznych incydentów będzie miało miejsce

  – ludzie z GREEN PEACE, uważają siebie za inteligentnych ludzi, nawet niektórzy z nich są na studiach medycznych na wydziale radiologii, i ja z moimi dowodami, próbowałem im udowodnić, że w czarnobylu zginęło 1 milion ludzi a 20 tys. miało uszkodzoną tarczycę w latach późniejszych, próbowałem im udowodnić, że FUKUSHIMA jest wiele razy gorsza od Czarnobyla, i że ZOSTAŁ TAM UŻYTY WIRUS STUXNET, próbowałem im przekazać dowody jakie zebrali niezależni doktorzy tacy jak Piotr Bein, i wielu innych, dowody detektywów internetowych – to nic nie dało, ludzie z GREEN PEACE MAJĄ WYPRANE MÓZGI, co więcej!
  ONI UWAŻAJĄ, ŻE „PROMIENIOWANIE NIE POWODUJE RAKA” – to jest wypowiedz dziewczynki, studentki radiologii – czym to uargumentowała? bo tak jej dziekan powiedział? – to ja jej na to, że ma mi dac do niego numer to ja mu udowodnie, że okłamując swoich studentów prowadzi działalność kryminalną, i trzeba sprawdzić czy ten dziekan nie ma powiązań z masonerią

  – ludzie z GREEN PEACE kompletnie nie wiedzą nic o promieniowaniu, myślą, że papierosy powodują raka i że to fajki są gorsze niż PLUTON, URAN , AMERYK, do diabła z nimi
  – ludzie z GREEN PEACE – nie rozumieją, że masoneria międzynarodowa istnieje, przedstawiłem im dowody – oni mają klapki na oczach

  – ludzie z GREEN PEACE, nie mają pojęcia tak naprawdę o żywnośći GMO – a chodża po 100 godzin w miesiącu i „Uświadamiają ludzi” – ponieważ oni uważają, tak na prawdę, że żywność GMO jest dobra, ponieważ trzeba wyżywić ludzi, bo mamy nadmiar ludzi, i GMO jest ratunkiem – ALBOWIEM DLA NICH GMO NIE JEST SZKODLIWE, ALE ŚRODKI JAKIE STOSUJĄ DO UPRAY TYCHŻE ROŚLIN – bzdura!!!! nie tylko środki, sam produkt GMO jest diabelsko szkodliwy – bo jest pasożytem roślinnym i niszczy inne rośliny pasożytując na nich, jest jak tasiemiec środowiskowy, GMO samo sie rozprzestrzenia, tym samym niszczac prawdziwe rośliny,

  – LUDZIE Z GREEN PEACE, wolą się zajmować ochranianiem głupich żabek – nie widząc, że mamy gorsze problemy, nie potrafią wyważyć sprawy i dojść prawdy, nie rozumieją, że już sam projekt elektrowni atomowej jest zły, bo elektrownie atomowe z samego założenia miały nas wytruć, i nawet jak działają normalnie to nas trują i bez awarii również, wszystko jest szkodliwe

  – ludzie z green peace nie rozumieją, że ZACHOROWANIA NA RAKA ZACZĘŁY SIĘ PO 2 WOJNIE, jak zaczęły się próby jądrowe, i nie rozumieją, że to pierwiastki promieniotwórcze krążą w powietrzu, RÓWNIEŻ NIE WIEDZĄ I NIE DADZĄ SOBIE POWIEDZIEĆ, że mamy różne rodzaje promieniowania, alfa betta gamma, i wielu z nich myśli, że PROMIENIOWANIA Z FUKUSHIMY WCALE SIE NIE ROZPRZESTRZENIA PO KULI ZIEMSKIEJ, TYLKO SPADA W POBLIŻU ELEKTROWNI, NIE ROBIĄĆ LUDZIOM NA ZIEMI SZKODY, ponieważ

  człowiek z green peace tak to uargumentował: ” ponieważ cząsteczki pierwiastków takich jak pluton, są cięższe od powietrza i dlatego nie przemieszczają sie na odległosć kilkunastu tysięcy km” – BZDURA jak wrzucice butelkę do wody do oceanu to po paru miesiącach ona przepłynie tysiące kilometrów – tak samo jest Z PLUTONEM, URANEM

  i wiele innych spraw, to KOMPLETNIE CIEMNI LUDZIE, nie mają o niczym pojęcia, potrafią tylko dezinformować

  • galluss 27 Maj 2011 o 10:08 am

   green peace sprawdziłem osobiście, zinfiltrowałem, i uważam, że to pionki ROCKEFELLERA I studenciaki,

   • begie2 27 Maj 2011 o 11:04 am

    Gallusie, to co napisales o Green Peace mozna przypasowac do ponad 90% naszego spoleczenstwa. Ludzie nie chca znac prawdy, ludzie chca byc oklamywani, ludzie chca za cene klamstwa miec swiety spokoj, ludzie chca zyc w nieswiadomosci, chca by im wmawiano ze jest ok, chca by im mowiono co maja robic. Dlaczego? Tak jest im wygodniej. Smutne;/

    • Ania 27 Maj 2011 o 7:39 pm

     80% społeczeństwa to odtwórcy. Oni MUSZĄ mieć powiedziane co trzeba robić, bo inaczej się gubią i boją. Ciągle poszukują autorytetu, który im powie co robić i jak życ. I tego nie przeskoczysz.

   • Annah. 27 Maj 2011 o 11:31 am

    Gallus, dziękuję ze to napisałeś o Green Pace, co prawda fakty te znałam w ogólnym zarysie od dość dawna, ale uwiarygodniło to poniekąd Twoja osobę. Życzę Ci bez złośliwości, żebyś zdobył się na trud i tak dogłębnie zinfiltrował wszystkie poruszane tutaj przez siebie zagadnienia, internet daje takie możliwości.
    Zauważyłam, że wysokie IQ niekoniecznie jest dobrym sprzymierzeńcem w poszukiwaniu obiektywnej wiedzy zwłaszcza gdy brakuje intuicji czy doświadczenia życiowego.
    Ostatnie zdanie można potraktować ogólnie, nie do kogoś imiennie.
    Pozdrawiam

 39. zee 27 Maj 2011 o 11:01 am

  zee :

  Sól kujawska nie jest dobra?

  Sory, miało być: „Kłodawska”

  • freenata 27 Maj 2011 o 1:15 pm

   Z tych popularnych to jedyna ok, ale zawsze czytaj dobrze skład, bo nie każdy artykuł tego producenta jest bez E536

   • zee 27 Maj 2011 o 4:19 pm

    @Freenata
    Dzięki.
    Wszystko trzeba czytać i sprawdzać

 40. freenata 27 Maj 2011 o 1:12 pm

  Skoro Gallus tak piękni pojechał, dodam coś od siebie. Chodzi mi o inną organizację, która wykorzystuje młodych idealistów. Jest to AVAAZ.org, które z jednej strony zbiera podpisy pod petycję w sprawie dostępu do ziół, do przedłożenia w _Brukseli – i OK. Z drugiej strony, zbiera też podpisy, żeby przyspieszyć interwencję w Libii, w obronie cywili (!) Teraz Avaaz zbiera znów podpisy, żeby skończyć wojnę przeciw narkotykom. Uzasadnienie brzmi sensownie, bo od Afganistanu po Meksyk giną niewinni ludzie… ok. Ale okazuje się, że przedstawiciele UE, ONZ itp spotkają się niebawem i przedyskutują tę kwestię. Na spotkaniu ma być też przedstawiciel kolejnej organizacji „społecznej”, który poprze sprawę i fajnie będzie, jak się pochwali 1milionem podpisów. I ta sprawa mocno śmierdzi. Osobiście wnioskuję, że ta „wojna” się skończy, bo nie ma na to kasy, a żołnierze będą musieli podjąć inne działania militarne.. A Avaaz zgarnie za to plusa w oczach niedojrzałych emocjonalnie idealistów 😦

 41. navajo88 29 Maj 2011 o 4:42 am


  wkleiłem taki sobie żarcik hahahaha