Wydarzenia i komentarze, 27 maja 2011r

Bezkarność policji – Tłum reaguje >wideo

kopią copa

Bezkarni wydawałoby się policjanci torturują człowieka przed 15,000 widownią. Można sobie wyobrazić co ci wyszkoleni przez NWO oprawcy potrafią zrobić w ciemnej celi z człowiekiem. Oczywiście nie wszyscy policjanci są źli, to system wyłapuje typy patologiczne typy ludzi i ubiera ich w mundury. W USA inteligentnych i uprzejmych policjantów zastępują wyprane z wszelkich uczuć robocopy. Tego typu plan działania obejmuje cały glob, widać to po unifikacji strojów i wyposażenia. Naszym zadaniem jest poparcie dla tych policjantów, którzy mają jeszcze ludzkie odruchy – nie mogą się czuć wyobcowani. Należy też naciskać na odpowiednie władze by zdegenerowani przedstawiciele wymiaru „sprawiedliwości” znaleźli się tam gdzie jest ich miejsce – w kryminale.

Miasto Joplin zdewastowane – zdjęcia lotnicze
Na zdjęciach widać porównanie przed i po przejściu tornada. Było to najgorsze tornado od 60 lat – od momentu gdy zaczęto rejestrować dane na temat tych kataklizmów. Pochłonęło kilkaset ofiar. Najciekawsze jest to, że niezależny badacz pogody, dutchsinse, przewidział dokładnie miejsce w którym uderzyło tornado. Swoje prognozy oparł na obserwacji tzw. „kół HAARP” – tworzonych przez radary. Miasto jest dokładnie w środku wielkiego trójkąta utworzonego przez wielkie koła radarowe. Manipulacja pogodą została dokładnie wytłumaczona w patencie HAARP – analiza niezależnych badaczy wskazuje właśnie na działanie takich „trójkątów” radarowych. Trudno ocenić czy w przypadku Joplin emisje radarowe przypadkowo wystąpiły czy też były przyczyną tornada. Można też sobie zadać pytanie po co komuś było potrzebne zniszczenie tego miasta? Czyżby chodziło o demonstrację siły?

Żydzi protestują przeciwko rasizmowi … Żydów
Protest odbył się w samym centrum „osi zła” – w Waszyngtonie na Union Station. Grupa pacyfistycznych Żydów zorganizowała happening, w którym śpiewano Hava Nagila, ludową pieśń żydowską, lecz ze zmienionymi słowami.  Satyra dotyczyła konferencji AIPAC, American Israel Public Affairs Committee, lobbingowej organizacji żydowskiej, która ma największy wpływ na politykę USA. AIPAC zrzesza najbogatszych syjonistów w USA, często z podwójnym obywatelstwem. Organizacja powinna dawno być uznana jako zagraniczne lobby, jednak jej wpływ jest tak wielki, że zachowała status „amerykańskiej”. Agresywna polityka USA, szczególnie w krajach arabskich to głównie wynik lobbingu AIPAC, którego działacze sąpoza prawem. Kilka lat temu Steve Rosen i Keith Weissman zostali złapani na szpiegostwie – przekazywaniu kluczowych dla interesu USA informacji Ambasadzie Izraela. Mimo wielu dowodów uniewinniono ich. Siła AIPAC opiera się na powiązaniach polityków z interesem Izraela oraz oczywiście na potędze finansowej żydowskich oligarchów. Jak się jednak okazuje, nie wszyscy Żydzi godzą się z rasistowską polityką Izraela i z działaniami AIPAC.
„Sprawiedliwość umiera, AIPAC kłamie, ale my tego nie akceptujemy – Nie, nie nie. Aipac nie mówi w moim imieniu, apartheid nie jest moją filiżanką herbaty, chcemy demokracji od Palestyny do Tripolisu” itd. Tego typu happeningi są bardzo dobrym sposobem na zainteresowanie opinii publicznej tematami tabu. Uczestników nie można pozamykać, gdyż śpiewanie pieśni może być najwyżej satyrą.
Należy się zastanowić, czy i u nas nie można by wprowadzić tego typu formy opozycji, śpiewając np. „Skrzypka na dachu” ze słowami na temat bezprawia?

Atak Kurii krakowskiej na ks. Natanka
Widać, że kazania ks. dra hab. Piotra Natanka nie za bardzo podobają się krakowskiej Kurii skoro już oficjalnie „ostrzega się” przed nim. Mimo, że zablokowano księdzu Natankowi prace naukowe, działalność duszpasterską czy rozprowadzanie nagrań wideo, ksiądz jak widać z góralskim uporem nadal kontynuuje swoje powołanie – głoszenie Słowa Bożego oraz prawdy. To, że ta prawda nie dla wszystkich jest wygodna nie ma znaczenia dla ks. Natanka – widać, że poważnie on traktuje swoje powołanie. Ludzie potrafią odróżnić słowa prawdy od kłamstwa i zdaje się, że nawet Kuria nie jest w stanie wytknąć księdzu rzekomych „błędów teologicznych”.
Kuria ma pretensje o to, że „kapłan ten wyolbrzymia rozmaite zagrożenia, ucieka się do apokaliptycznych wizji, niepotwierdzonych prywatnych objawień, głosi fantazyjne i ocierające się o śmieszność tezy, które mają niewiele wspólnego z autentyczną wiarą katolicką i ze zdrową pobożnością”. Warto się przysłuchać kazaniom ks. dr hab. Piotra Natanka by stwierdzić, że kapłan ujawnia realne niebezpieczeństwa przed którymi stoi cywilizacja chrześcijańska i podaje na to konkrety. Głównie chodzi o satanistyczny spisek masoński, który wciąga cały świat w piekło „nowego porządku”. Najgorszym grzechem księdza jest wg. Kurii dążenie do intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski i uznania Prawa Bożego ponad prawem publicznym.
Zastanawiać może dlaczego Kuria, która ma być przedstawicielstwem Królestwa Bożego w Krakowie boi się „Prawa Bożego” i intronizacji Jezusa Chrystusa?

Reklamy

303 responses to “Wydarzenia i komentarze, 27 maja 2011r

 1. TheAspartam 27 Maj 2011 o 10:05 am

  To nie policja a ochrona stadionu…

  • monitorpolski 27 Maj 2011 o 11:47 am

   Kak zwał tak zwał..

  • xxx 27 Maj 2011 o 2:50 pm

   To są stróże prawa i porządku publicznego ?
   raczej stróże bezprawia, okrucieństwa i przemocy – rekrutują ich spośród największych sadystów, i psycholi
   mają własne bojówki i podjednostki do prowokowania, niszczenia mienia, atakowania – a winę zwali się później na niczego nieświadomych zwykłych ludzi
   to są stróże NWO :

   • siedem 27 Maj 2011 o 5:30 pm

    OGLADAJCIE i dobrze pomyslcie zanim wyjdziecie na ulice.nadal podtrzymuje to co juz pisalam ,ze jesli zorganizowac protest to tylko POKOJOWY PROTEST….polegajacy na siedzeniu w domu.oni nas potrzebuja, jesli zaprotestujemy w ten inteligentny sposob to zaczna sie z nami liczyc.
    siedzenie w domu proponuje tez podczs wizyty o-banana.zadnych choragiewek.widzieliscie wczoraj we francji kto kibicowal mafii G8? zwiezli ludzi z domow starcow.biednych,nieswiadomych,poczciwych staruszkow…jedyna pozyteczna sprawa w tej calej wizycie banana jest haarp.rozpedza chmure radioaktywna.wiec W-wa i okolice otwierajcie okna.wczoraj u nas niebo wygladalo przerazajaca.bylo slonce i blekitne niebo,deszcz i chmury o najrozniejszych odcieniach i formach.a zciemniac zaczelo sie dopiero o 21.30.niebylo smug.okna otworzylam na osciesz.

  • zee 27 Maj 2011 o 4:53 pm

   Natomiast protest kibiców rozprzestrzenia się w europie

   • lol 27 Maj 2011 o 6:25 pm

    w Polsce najwyraźniej terroryści kryją się za każdym rogiem i krzakiem – kawalkada ponad setki samochodów, helikoptery, samoloty, policja i tajniacy na ulicach – ani chybi VIP przyjechał do gniazda terroryzmu

    • katerina404 27 Maj 2011 o 7:07 pm

     Sieją zło, to i zło zbierać będą i nic nie pomogą im te ochrony i bunkry.

    • siedem 27 Maj 2011 o 8:20 pm

     Barack Obama won 52.9 percent of the votes in the presidential election. But that is not why he is President of the United States. He sits in the White House for one reason and one reason only: Barack Obama was Rothschild’s Choice.

     Even more startling is the goal that Rothschild’s man has been assigned by Illuminati „chieftains” to accomplish. That goal is nothing less than the systematic dismantlement and destruction of America and its occupation by a Jewish-run Mafia. Barack Obama was chosen to become the first leader of a Jewish-ruled New World Order.

  • drama 27 Maj 2011 o 9:55 pm

   czy po to przyjechał do Polski ?
   żeby zrobić z Polski następną Okinawę ?
   i przygotować polskimi rękami atak na wschód ?

   http://www.tvn24.pl/12691,1704623,0,1,informacja-z-pokladu-air-force-one-us-army-w-polsce-na-stale,wiadomosc.html

   19:04, 27.05.2011
   /Reuters, AFP
   Informacja z pokładu Air Force One:
   US Army w Polsce na stałe
   OBAMA I TUSK OGŁOSZĄ POROZUMIENIE W SOBOTĘ
   Informacja z pokładu Air Force One: US Army w Polsce na stałe
   Amerykanie będą szkolili Polaków m.in. na F-16
   Pododdział obsługi naziemnej na stałe, rotacyjnie samoloty bojowe. Porozumienie o militarnej obecności USA w Polsce ogłoszą w sobotę prezydent Barack Obama i premier Donald Tusk. Takich informacji udzieliła urzędniczka Białego Domu na pokładzie Air Force One, podczas lotu Obamy do Polski.
   – To będzie nasza drobna, stała obecność – powiedziała dziennikarzom Liz Sherwood Randall, urzędniczka ds. bezpieczeństwa w Białym Domu.
   US Army w Polsce jednak na stałe? Porozumienie jest bliskie
   czytaj więcej »
   – To, co będziemy robić, to rotacyjnie przysyłać do Polski szkoleniowców i samoloty, by Polska bardziej przystawała do standardów NATO – powiedziała dziennikarzom Sherwood Randall.
   – Prezydent będzie także rozmawiał z premierem Tuskiem i prezydentem Komorowskim o naszych postępach w sprawie zniesienia wiz dla Polaków – dodał inny urzędnik Białego Domu Ben Rhodes.
   Nieobecność Wałęsy? „To kwestia harmonogramu”
   Urzędnicy odnieśli się także do sprawy nieobecności Lecha Wałęsy na zaplanowanym na sobotę spotkaniu polskich polityków z Barackiem Obamą. – Wałęsa został zaproszony przez prezydenta Komorowskiego i prezydent Obama chciał się z nim spotkać – powiedział Ben Rhodes.
   – Lech Wałęsa jest teraz we Włoszech, więc kiedy patrzę na tę sytuację to rozumiem, że to kwestia harmonogramów – powiedział urzędnik.
   Liz Sherwood-Randall zdradziła, że kiedy USA usłyszały, że Polska będzie gospodarzem szczytu przywódców Europy Środkowej i Wschodniej, pytali, czy mogliby uczestniczyć w nieformalnej kolacji.
   Barack Obama spotka się więc z przywódcami Albanii, Austrii, Bośni, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Włoch, Kosowa, Litwy, Macedonii, Mołdawii, Czarnogóry, Słowacji, Słowenii i Ukrainy.
   – Rozmowy mają dotyczyć m.in. niedokończonych spraw po okresie zimnej wojny w Europie – powiedziała Randall, dodając, że prezydent Obama jest zainteresowany rozmową o „konsolidacji demokracji i bezpieczeństwa”. Barack Obama chce też porozmawiać o Białorusi, która jest „ostatnim oddzielonym od demokracji krajem w Europie”.
   Urzędnicy zdradzili też, że dla administracji Baracka Obamy ważny jest „reset” w stosunkach amerykańsko-rosyjskich, który byłby „dobry dla bezpieczeństwa Europy Wschodniej i całego kontynentu”.
   – Myślę, że to zrozumiałe, że na początku istniały obawy, że jeśli dojdzie do odnowienia stosunków z Rosją, to kosztem Europy. Teraz odkryliśmy jednak, że te kraje bardzo chcą ten reset wesprzeć – powiedział Rhodes.

 2. galluss 27 Maj 2011 o 10:20 am

  dobra podejdzmy do sprawy inaczej!

  po pierwsze skoro sataniści BABILONU WIELKIEGO z krakowskiej kuri uważają natanka za wariata, i osądzają go o to, że gada bzdury to czemu sie go boją i starają ocenzurować??? haha? znalazł się w końcu jeden mądry wśród stada wilków i odrazu się sępy babilonu wielkiego zleciały, bo współczesna religia rzymskokatolicka nie ma nic wspólnego z chrzescijaństwem

  i tak wszystko wyszło na światło dziennie dzięki Internetowi, albowiem było powiedziane, ze nic sie nie ukryje i każdy będzie miał możliwosc poznania prawdy przed czasami końca, i tyle w temacie,

  – masoneria ujawniona
  – babilon wielki ujawniony
  – NWO ujawnione i wiele innych spraw,

  • galluss 27 Maj 2011 o 10:22 am

   z drugiej strony natanek też gada bdury w niektórych sprawach, ale kur(i)a Krakowska sie go boi

   • sono 27 Maj 2011 o 11:12 am

    Kuria krakowska ( i nie tylko ona),jest na uslugach weza. Jezeli oni czegos zbraniaja z taka zaciekloscia ,to jest to dobre.
    Niech sie lepiej zajma masonem Pieronkem, masonska droga krzyzowa na Matysce ( Golgota Beskidow), rozmaitymi Sowami, Bonieckimi, Goclowskimi i inna zaraza ktora swym jadem zatruwa te czesc KK ,ktora jest jeszcze nieskazitelna.
    Odczepcie sie od Ks. Natanka, demony jedne. A kysz sily nieczyste.

   • monitorpolski 27 Maj 2011 o 11:49 am

    Chyba się przejęzyczyłeś…

   • galluss 27 Maj 2011 o 4:01 pm

    miało być kuria* krakowska a nie k***a 🙂

  • monitorpolski 27 Maj 2011 o 11:48 am

   Gallus, mylisz się. Nie ma „współczesnej religii rzymskokatolickiej”. Religia jest jedna, a to w jaki sposób się ją przekręca to inna rzecz. My powinniśmy sięgać do korzeni. A jak jakiś biskup chce być satanistą to jego sprawa, tylko że to nie jest nasz biskup. I to trzeba jasno powiedzieć.

  • Talbot 27 Maj 2011 o 1:11 pm

   Mnie wychowano w religii katolickiej. Tej religii nie zdradzę – jak ja bym się czuł? Jak zdrajca?
   Z drugiej strony wiem, że te wszystkie religie – to lipa.
   Jestem na tyle świadomym i wiem, że religie wciskają kit. Wierzę w Boga. Wierzę w to, że Bóg istnieje.
   Jak On się nazywa – Światło, czy Boska Energia…przekonam się po śmierci.
   Wierzę także w życie po śmierci i w „ufoludków”. To, co przedstawiają nam akademiccy „uczeni” – to ignorancja, albo zwykła manipulacja.

   • sono 27 Maj 2011 o 2:13 pm

    ty juz zdradziles a tak w zasadzie to nawet nie wiesz co zdradziles. Wierzyssz w ufoludki?? Boga jako energie kosmiczna?
    Aj waj . Ja tu z takimi gadac co podstawowych spraw swojej wiary nie rozumieja. Podstawowych.
    Bog jako energia kosmiczna???????? Ufoludki???Sam jestes ufoludkiem do kwadratu.

    • felicyta 27 Maj 2011 o 3:52 pm

     sono skonczylabys z tym bluzganiem jadem na kazdego, kto nie podziela Twoich pogladow. Bog, w ktorego wierzysz, myslisz, ze to pochwala?

    • slice 27 Maj 2011 o 4:00 pm

     zabawne myslec ze 90% ludzi na ziemi sie myli. jestes wyjatkowo zabawna i niepowazna osoba.

   • Ewa Polska 27 Maj 2011 o 4:46 pm

    Jesli sadzisz, ze religie to *lipa* to dlaczego wierzysz w ten *kit* 🙂

    Wierze w cos, gdyz wiem ze jest to dobre, madre, szlachetne – i PRAWDZIWE.

    Jesli wiem, ze cos jest *lipa* i *kit* to po co wierzyc w to???
    Uragałabym swojej własnej inteligencji! 🙂

 3. lemingsdie 27 Maj 2011 o 10:27 am

  Każdy leming ma już zakodowane że Natanek to psychol

 4. Horus777 27 Maj 2011 o 10:54 am

  Ten ksiądz jest po prostu parafianinem a parafianie jak wiadomo ze słownika to ludzie ciemni , zaściankowi , zacofani , bez ogłady i wykształcenia …

  A to że mówi bzdury na kazaniach można sie łatwo przekonac w video o mocnym i lekkim okultyźmie …

  • sono 27 Maj 2011 o 11:08 am

   Pieprzysz horous od rzeczy co ci slina na jezor przyniesie.
   Sam twoj parszywy nick swiadczy o tobie i twoim idiotyzmie.
   To tyle na razie.

   • millena461 27 Maj 2011 o 11:57 am

    haha zaczyna … 😉 😉

    • 44 27 Maj 2011 o 8:04 pm

     Kilka tłumaczeń dla SONO:
     – aparaty słuchowe SONO
     – SONO Polska – hurtownia papiernicza
     – SONO Japanese restaurant
     – SONO – zespół muzyczny, wesela

     Ja obstawiam to ostatnie…

 5. Polak potrafi 27 Maj 2011 o 11:12 am

  Biskupi myślą że naród jest nie świadomy i koniecznie chce się przypodobać istniejącemu układowi. Oszustwem jest ukrywanie oszustwa niech polscy biskupi nie osądzają swojego brata w wierze niech nie sądzą lecz wysłuchają co Ks.Natanek ma do powiedzenia. Wszyscy są równi i mają prawo do publicznego wygłaszania tez które są zgodne z nauką kościoła. Objawienia prywatne zgodnie z prawem kościelnym można publikować nie potrzeba do tego zgody miejscowego kościoła. Przyrodzona niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka. Mowa o tym jest w polskiej konstytucji hierarchowie kościelni niech słuchają swego ludu bo cóż są warte prawa bez obyczajów? Dlatego nie ma ocalenia bez męstwa jeden z księży już zginął w latach osiemdziesiątych ale o tym chyba biskupi zapomnieli Bóg Honor Ojczyzna to każdy szanujący się obywatel RP powinien wiedzieć co znaczą i znaczyły dla Polski i polaków. Wszystko to brednie i talmudzkie gadanie dla mas dla tego jako Polak kocham prawdę, chcę by mówiono prawdę, kłamców nienawidzę. Prawda jest wielka i zwycięży.

  • Konarski 27 Maj 2011 o 12:43 pm

   Owi „biskupi” postępują jak niegdyś sanhedryn z Chrystusem. Że Natanek uczciwie i bez politycznej poprawności kładzie „kawę na ławę” to oni nie mogą tego znieść.
   Poszli na układ z obcym elementem rządzącym Polską w celu ubezwłasnowolnienia Polaków, odebrania im godności, własności… w zamian za 30 judaszowych SREBRNIKÓW i kręcą się wokół mamony jak muchy wokół gó…na.

   Patrzcie na proroków Starego Testamentu – ich też prześladowali, co do jednego, patrzcie na Świętych – też byli prześladowani – prawda zawsze zwyciężyła.

   Prześladują tego Natanka bo nie mogą znieść tego co mówi, nie tylko oni – klasa rządząca też… bo są nieczyści… zaprzedali się Mamonowi i innym Belialom.
   🙂

   • sono 27 Maj 2011 o 1:57 pm

    Zgoda z Toba mr Konarski.
    Dobrze mowisz. Jak jeden z niewieleu na tym forum:))

    • sono 27 Maj 2011 o 2:11 pm

     swoja droga tylu popapracnow i komplentych ignorantow ,co na tym forum, to dawno juz nie widzialam.

    • sono 27 Maj 2011 o 2:35 pm

     Trzeba sie modlic za ksiedza Natanke o sile i zdrowie do walki z tym calym tajtajstwem ktore usiluje zagluszyc Prawde o ktorej mowi. To jdedn z niewielu odwaznych i oddanych rycerzy w KK . Dlatego wierchuszaka krakowska go tak tepi i usiluje go wyciszyc.

    • felicyta 27 Maj 2011 o 3:54 pm

     @sono „swoja droga tylu popapracnow i komplentych ignorantow ,co na tym forum, to dawno juz nie widzialam.”

     -co Ty tu robisz jeszcze wsrod nich, idz do kosciola i spiewaj psalmy

  • katerina404 27 Maj 2011 o 2:16 pm

   Brawo i takie posty lubię czytać.

  • Wojwit 27 Maj 2011 o 9:06 pm

   W tych latach (a i na początku „transformacji również) więcej księży zginęło za prawdę i wiarę. Bodajże dziewięćdziesięciu ośmiu… Ksiądz Zych, ks. Niedzielak…

 6. sono 27 Maj 2011 o 11:15 am

  Pslam 83
  „O Boże, nie trwaj w milczeniu,
  nie milcz i nie spoczywaj, Boże!
  Bo oto burzą się Twoi wrogowie
  i podnoszą głowę ci, którzy Cię nienawidzą.
  Knują spisek przeciwko Twojemu ludowi,
  zmawiają się przeciw tym, których strzeżesz.
  „Pójdźcie – mówią – wytraćmy ich spośród narodów,
  by więcej nie wspominano imienia Izraela
  ………………
  O Boże mój, uczyń ich podobnymi do źdźbeł ostu,
  do plew gnanych wichurą.
  Jak ogień pożera lasy,
  jak pożoga wypala góry,
  tak ich ścigaj Twoją nawałnicą
  i burzą Twoją wpraw ich w zamieszanie!
  Okryj hańbą ich oblicze,
  aby szukali imienia Twego, Panie!
  Niech wstyd i trwoga ogarną ich na zawsze,
  niech będą pohańbieni i zginą!
  Niechaj poznają Ciebie i wiedzą,
  że tylko Ty, który sam jeden masz Jahwe na imię,
  jesteś Najwyższy nad całą ziemią. „

  • lekarz weterynarii 27 Maj 2011 o 12:24 pm

   Zapraszam na bezpłatne konsultacje .Proszę się nie bać ,współpracuję z egzorcystą . Posiadam środki uspokajające i odrobaczające .

   • baba wanda 27 Maj 2011 o 1:28 pm

    Lekarz weterynarii
    Ales mnie ubawil z rana
    Dobre 🙂

   • sono 27 Maj 2011 o 1:59 pm

    @ lekarz w
    „wspolpracuje z egzorcyta” .
    Bidaku opetany jestes????
    Aj waj, powazana sprawa z toba ,ale coz „wspolpracuj z „to moze te demony z ciebie wyrzuci.

    • 44 27 Maj 2011 o 8:06 pm

     Coś często używasz zwrotu „Aj waj”. Przyzwyczajenie czy sprawy dziedziczne?

   • katerina404 27 Maj 2011 o 2:23 pm

    Te swoje srodki, sam sobie zaaplikuj

   • MamyPojechane... 27 Maj 2011 o 3:45 pm

    …o matko, zagryza go zaraz. Czlowiek sobie zarzartowal ,a te mu juz pal ostrza… troche luzu kobity bo wam się z tej zgryzoty zmarszczki porobia. Jak ten świat ma być normalny jak się jeden drugiemu za każda głupotę do gardła rzuca. Polecam lyczek nerwosolu…

   • Vismaya 27 Maj 2011 o 3:49 pm

    Jeśli się zgodzisz mogę być twoją asystentką, znam się trochę na odrobaczaniu, prawie 40 lat praktyki zawodowej.
    Pozdrawian.

    • baba wanda 27 Maj 2011 o 4:04 pm

     🙂

   • Wojwit 27 Maj 2011 o 9:18 pm

    Znaczy masz tu kogoś z nas za zwierzę ergo bydlę a siebie za człowieka (w tłumaczeniu: goim). No ciekawe… Ciekawe. Jak się łatwo hasbara ujawnia. Widać to po podejściu do interlokutora.

  • KingovNothing 27 Maj 2011 o 12:39 pm

   Ty @sono,jesteś z plemienia izraela ? Wg ciebie,twój bożek ż.dowski ma wytracic inne narody i zostawić tylko naród wybrany ? Masz niezle sprany móżdżek.Aż dziw,że potrafisz obsłużyć komputer.Takie testamenty powinny być zakazane,jako szerzące nienawiść,demonico @sono,diabli pomiocie brrrrrr….spadaj na pustynie kozy doić !

   • millena461 27 Maj 2011 o 1:11 pm

    TOBRZE ujales…> ONA kazdego wyzwie od matola,barana, buraka, glupka – a ma tak sprany mozg ze tylko o litosc wolac dla niej bo o rozum za pozno.

    • millena461 27 Maj 2011 o 1:14 pm

     DOBRZE ujales (przepraszam przeskoczyla czcionka)

   • Talbot 27 Maj 2011 o 1:50 pm

    @sono, @Tobin…ona się udziela tam, gdzie trzeba nawrócić ludzi na wiarę Świadków Jehowych…nie wiem jak się to pisze…przez „ch” czy samo „h”? Ona nawraca blogerów na ich „wiarę”. To samo robi na „globalnej świadomości”.

    • Talbot 27 Maj 2011 o 1:53 pm

     To samo robiła na forum NWO.

    • sono 27 Maj 2011 o 2:09 pm

     ty talbot jestes katolik ktory wierzy w ufoludki??
     Super. I w energie kosmiczna?? No to jeszcze bardziej super.
     pewnie i w pierscienie atlanow i w babe jage tez wierzysz, i matke gaje i w sciskanie drzew i poklony ku sloncu tez?? Super z ciebie katolik.
     Co za glab.

    • MamyPojechane... 27 Maj 2011 o 3:53 pm

     …znałem paru Swiadkow Jehowy, ale ona do nich ni ch… nie podobna, to musi być jakieś Zielonoswiatkostwo albo coś Kolo tego…

    • MamyPojechane... 27 Maj 2011 o 4:00 pm

     …ew. zwykła Shizofremia Paranoidalno-Obsesyjna ,a mówiąc w sposób zrozumiały dla ogółu: „Ja mam racje, wielka racje… i tak mnie wkurwia ze mych prawd nie rozumiecie ze aż was zbluzgam. A potem będę krzyczeć i pewnie nawet się rozplacze… taka zła na was jestem” 😉

    • siedem 27 Maj 2011 o 5:39 pm

     u mnie globalna swiadomosc stanela na 15.04.11.myslalam,ze przestali pisac.jesli nadal prowadza swoj web to znaczy ,ze ktos blokuje mi dostap do niego…,..-syny

   • sono 27 Maj 2011 o 2:01 pm

    Kolejny baran i glab, ktory nie zna Bilii , nie ma zielonego pojecia o co tam biega ,a swe 3 grsoze wstawi ku uciesza glabow, takich jak niejaka analfabetka @milena:)

    • baba wanda 27 Maj 2011 o 2:10 pm

     Mieszanka chamstwa z upierdliwoscia, a skutek jaki jest, wszyscy widza 🙂

    • millena461 27 Maj 2011 o 2:17 pm

     TY – analfabetka to TY JESTES i to TY wymagasz EGZORCYSTY i kaftanika… opanuj sie bo kazdy sie smieje z twojej upierdliwosci.
     Masz tak zryty beret ze slow brak.
     SATANIZM to twoje 2 imie, siedzi pod twoja skora. LECZ SIE!!

    • millena461 27 Maj 2011 o 2:18 pm

     TO DO @SONO – potrzebuje pomocy !!!

    • katerina404 27 Maj 2011 o 2:32 pm

     sono powiedz ale prawdę, bo zarzucili Ci, że jesteś świadkiem Jehowy, czy to prawda? Zgadzam się z wieloma Twoimi wypowiedziami, ale jeżeli faktycznie jesteś świadkiem Jehowy, to ja muszę Ci powiedzieć, że ta sekta została założona przez masona 33 stopnia i że pierwsze ich strażnice miały mnóstwo symboli masońskich. Jeden z mich dalszych sąsiadów jest Jehowym, nie mieszka wnawet na tej samej ulicy, ale zanmy się i ostatnio trafił w mój rewir i wpadł z kolega swoim do mnie, mnie uświadamiać i wiesz co, całą winę zwalali na Kościół Katolicki. Nie byłoby może w tym nic dziwnego, bo wiadomo, że KK nie jest czyste, ale oni tylko na KK zwalają winę i jak im sie mówi o syjonistach, to robią wielkie oczy i zaprzeczają, więc powiedziałam im, ze się nie dogadamy, bo już na starcie widzę, ze kłamią, a przynajmniej nie mówią całej prawdy. Mam jednak nadzieję, że nie jesteś świadkiem Jehowy.

    • 44 27 Maj 2011 o 8:08 pm

     W którym miejscu Biblia wyklucza Ufoludki?

    • JANEK 27 Maj 2011 o 9:51 pm

     Sono może byś wzięła sobie coś na przeczyszczenie.

 7. adio 27 Maj 2011 o 12:36 pm

  Monitor załóż sobie PayPala … ja jestem za wspomaganiem bloga
  $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

  • monitorpolski 27 Maj 2011 o 4:20 pm

   Będzie strona z telewizją. Będzie okazja – na razie poświęcam 50% wolnego czasu na blog. Na pewno ze stratą dla jakości i zawartości.

 8. navajo88 27 Maj 2011 o 12:42 pm

  hohoho zaczyna robić się goronco !!!!! ,hahahahahahahahahaha
  J.M.H

 9. noni 27 Maj 2011 o 12:54 pm

  Sono nie chce miłości bliźnich Ona chce żebyśmy wszyscy zostali brutalnie mordowani przez jej bożka do którego śpiewa te psalmy Swoje 😀
  Sono ucz się od Jezusa a nie wielbisz zło i nienawiść

  • baba wanda 27 Maj 2011 o 1:31 pm

   Jedyna nadzieje widze w tym, zebysmy przestali reagowac na te jej teksty.
   W koncu sie znudzi 🙂
   Tylko czasem jezyk swierzbi, o przepraszam, paluszki 🙂

   • millena461 27 Maj 2011 o 2:24 pm

    ona nie wie co to MILOSC a co dopiero bliznich.
    ONA MA mieszanke zlej energii polaczonej z brakiem ELEMENTARNEJ inteligencji wobec innych. POTRAFISZ TYLKO OBRAZAC ludzi.
    Osmieszasz porzadny BLOG MONITORA opanuj sie!!
    S Z O K !!!

    • sono 27 Maj 2011 o 2:28 pm

     glupia jestes i glupia zostaniesz

  • sono 27 Maj 2011 o 2:05 pm

   Ludzie i wy chcecie walczyc z NOW.
   Walczcie najpiew z wasz glupota i ignorancja. Nie macie pojecia o Biblii, o Starym i Nowym Przymierzu, o obietnicach Boga.
   A Jezus to nie Bog?? Z czego sie sklada Bog w Trojcy sw??
   Czyli co?? Bog sobie a Jezus sobie??
   A Duch sw sobie tez??
   Co za stada ignoranotw tu siedza?? W matke Gaje wierza, w energie kosmiczna , w ufoludki, a przy okazji tez w Jezusa.
   Lo matko.

   • millena461 27 Maj 2011 o 2:25 pm

    nie najpierw z takimi jak ty SONO!!

    • sono 27 Maj 2011 o 2:28 pm

     a kysz silo nieczysta

    • millena461 27 Maj 2011 o 3:08 pm

     no A KYSZ SILO NIECZYSTA SONO bo to widac na odleglosc !!!a kysz a kysz 😉 😉

   • 44 27 Maj 2011 o 8:11 pm

    Wierzę w taki zestaw, w jaki mi się podoba niezależnie od tego, czy to się potoba tobie.

 10. navajo88 27 Maj 2011 o 12:58 pm

  kochani muzyka łagodzi obyczaje !!! więc wstawiam wam Jimiego Hendrixa .
  http://www.veoh.com/watch/v20967067T6sWBcZs

 11. navajo88 27 Maj 2011 o 1:01 pm

  cholera lae dałem się nabrać !!!!! TO NIE JEST HENDRIX !!!!!!!!!
  J.M.H

 12. navajo88 27 Maj 2011 o 1:10 pm

  To jest prawdziwy Jimi Hendrix.
  http://www.google.pl/url?q=http://www.youtube.com/watch%3Fv%3DWoAXW30mMAg&sa=X&ei=L5TfTZHfBs_qOYfvmfEJ&ved=0CCcQuAIwAA&usg=AFQjCNHFdSmJ5bWE4UpHT75ov2gyHFri4g

 13. navajo88 27 Maj 2011 o 1:11 pm

  oj sono mie chyba przeklnie !!!!!!

  • Wizzgaa 27 Maj 2011 o 1:28 pm

   Tytuł utworu daremny ale praca gitary CUDNA.

   • navajo88 27 Maj 2011 o 1:59 pm

    zgadza się wizzgaa ,witaj dawno nie rozmawialiśmy co słychać i jak zdrówko oki??? ,a propo jimiego on był czarodziejem gitary a dżwięk był jego słógą ,,a on panem !!!!! Jimi Hendrix ,na razie pozdrawiam J.M.H

 14. Wiktor 27 Maj 2011 o 1:14 pm

  Agenci daja tematy zastepcze. Ignoruj
  III wojna swiatowa w Polsce http://www.prisonplanet.pl
  Swiat czeka nuklearne pieklo http://www.poznajprawde.xtreemhost.com

  • monitorpolski 27 Maj 2011 o 4:23 pm

   Nie „agenci” i nie „dają”. Zobacz poprzednie wpisy, bo pewnie jesteś nowy. Tu jest niemal wyłącznie o III wojnie i nuklearnym piekle. Od czasu do czasu po prostu nie mam czasu na tłumaczenia.

 15. oko 27 Maj 2011 o 1:39 pm

  ABW złapało na ulicy młodego człowieka:
  – Student?
  – Nie, złodziej.
  – A, to bardzo przepraszamy

 16. Talbot 27 Maj 2011 o 2:09 pm

  monitorpolski :

  Gallus, mylisz się. Nie ma „współczesnej religii rzymskokatolickiej”. Religia jest jedna, a to w jaki sposób się ją przekręca to inna rzecz. My powinniśmy sięgać do korzeni. A jak jakiś biskup chce być satanistą to jego sprawa, tylko że to nie jest nasz biskup. I to trzeba jasno powiedzieć.

  Monitor – zgadzam się z Tobą w 100%. Korzenie…dobrze „gadasz”. Tak trzymaj.

  • sono 27 Maj 2011 o 2:27 pm

   idz ufoludkow poszukaj i uwazaj na energie kosmiczna, bo za bardzo ci moze lepetyne podsmazyc.

   • 44 27 Maj 2011 o 8:13 pm

    A zdziwisz się, kiedy twój Bóg okaże się być Ufoludkiem…

 17. siedem 27 Maj 2011 o 2:29 pm

  atak na ks.Natanka to wina PIO,tak gesto i czesto wstawial to video,ze w koncu watykan sie na nie natknal…

  • sono 27 Maj 2011 o 2:49 pm

   @ siedem
   Dobre:))))

  • monitorpolski 27 Maj 2011 o 4:24 pm

   Pewnie tak… Ale decyzja nie wyszła z Watykanu tylko z „centrali”. Warto by teraz przesłuchać co mówił ks Natanek, musiało kogoś zaboleć!

   • siedem 27 Maj 2011 o 5:47 pm

    no wlasnie pisze z watykanu.przeciez to centrala kontroli spirytulnaj(duchowej) nwo.londyn-centrum kontroli finasowej,Waszyngton dc -centum kontroli militarnej….wiem co pisze kochanie

 18. Talbot 27 Maj 2011 o 2:30 pm

  sono :

  ty talbot jestes katolik ktory wierzy w ufoludki??
  Super. I w energie kosmiczna?? No to jeszcze bardziej super.
  pewnie i w pierscienie atlanow i w babe jage tez wierzysz, i matke gaje i w sciskanie drzew i poklony ku sloncu tez?? Super z ciebie katolik.
  Co za glab.

  Tak! Jestem katolikiem i wierzę w „bzdury”. To Twoja sekta wciska kit o zmatwchwstaniu wszystkich Świadków nie wiadomo dla czego i pójścia do Nieba. Niebo istnieje na 100%. Problem polega na tym, że waszą sektę stworzyli Iluminaci. Zacznij myśleć.

  • sono 27 Maj 2011 o 2:44 pm

   jak sekta, popaprancu jeden?

  • zenobiusz 27 Maj 2011 o 2:47 pm

   Miałem się nie odzywać,ale niech tam.Przeczytajcie i przemyślcie,tą wypowiedź.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/27/demony-buntu-nas-podsycaja-do-gniewu-zlosci-nawet-nienawisci-osadzania-itd-maryja-placzebo-nie-ma-kto-sie-modlic-za-kaplanow/

   • katerina404 27 Maj 2011 o 2:59 pm

    zenobiusz a to my mamy się modlić za kapłanów, czy kapłani powinni sie modlić za nas? Owszem modlę się, zaby jak największa liczba ludzi się nawróciła, ale dlaczego znowu nawet w przypadku wiary świat wywrócony jest do góry nogami. To przecież po to zostali kapłanami, żeby prowadzic swoje owieczki, a nie, żeby owieczki prowadziły ich i cały ciężar brały na sibie. Ja wiem, że Jezus miał siłe to wszystko dźwigać, ale czy my mamy tyle siły, nękani z każdej strony. Grzechy kapłanów tak narosły, że musielibyśmy nie jeść, nie spać i nic nie robić, tylko się za nich modlić, po to, aby następnego dnia od nowa grzeszyli. To jest nie do przerobienia dla marnego człowieka.

    • zenobiusz 27 Maj 2011 o 3:59 pm

     Napisałem,przemyślcie,a nie z marszu,wciskajcie swoje niedoważone sądy.Jest o czym myśleć,a ilustracja do tez zawartych, w tej wypowiedzi,jest tu aż nadto widoczna.

    • Wizzgaa 27 Maj 2011 o 5:39 pm

     Katerino- nawet Chrystus był poddawany testowi na „kuszenie” ,cóż mówić o ka-płanach ,którzy są jednymi z nas .Damy radę przerobić modlitwę za siebie, za innych i za kapłanów . Tylko prośba do Jezusa o wsparcie naszej woli.Myślę,że przynajmniej statystycznie kapłani wymagają mniej zachodu modlitewnego niż cywile .

    • siedem 27 Maj 2011 o 5:52 pm

     -„To przecież po to zostali kapłanami, żeby prowadzic swoje owieczki”- teoretycznie karerina a w praktyce to 99.99% hipokrytow

  • 44 27 Maj 2011 o 8:15 pm

   Talbot – ja myślę tak samo. Pozdro.

 19. sono 27 Maj 2011 o 2:42 pm

  @ Katerina Ja i sekta Jehowych?? Czy ja wygladam na sekciare? Czym ty sie kierujesz ze masz watpliwosci .Glosami tych zaczadzonych potepiencow, ktorzy nie maja o niczym zielnoego pojecia. Czytalas @Talbota ,ktory twierdzi, ze wielki „katulik” z niego, a jednoczesnie wierzy w Boga jako energie kosmiczna i ufoludki?? Toz to smiechu warte.
  Albo innych popaprancow, ktorzy mysla, ze Bog ze ST testamentu, to jakis inny od Jezusa z NT ?? Przeciez to rece mozna zalamac. Psalmow nie znaja , prorokow nie czytali, NT pewnie na oczy nie widzieli, ale co jeden to madrzejszy.
  Ja moge sie okreslic jako katolik dryfujacy w strone sedewakantyzmu ,( mam nadzieje ze znasz to pojecie, bo jestem pewna ze wiekszosc glabow nie wie o czym mowie). Pisze dryfujacy ,bo coraz bardziej jestem pewna, ze racja lezy po ich stronie. Czas pokaze, chociaz z kazdym dniem juz pokazuje.

  • katerina404 27 Maj 2011 o 2:52 pm

   Nie po prostu zapytałam tylko, bo wiesz lubię jasne sytuacje. Jeżeli tu kilka osób, w tym talbot zarzuca Ci bycie świadkiem Jehowy, to wolę sprawdzić u samego źródła, bo akurat mam Cię pod ręka i mogę zapytać wprost. Wprawdzie ja nie zauważyłam, abyś mówiła coś niezgodnego z biblią, ale myślałam, ze skoro ktoś Ci zarzuvca coś konkretnego, to ma jakieś niepodważalne dowody, ale dziękuję za odpowiedź. Ja mam zawsze swoje zdanie. Intuicja podpowiadała mi, że nie jestes Jehowa, tylko teraz zastanawia mnie dlaczego próbują Ci przybić taką łatkę.

   Dla mnie natomiast też jest dziwne, ze talbot jednocześnie wierzy w Boga i w Jezusa Chrystusa, ale też wierzy w UFO. Ja wiem i jestem tego pewna na milion procent, że UFO, to największa ściema, jaką zaraża się świat.

   • sono 27 Maj 2011 o 3:07 pm

    Nie jestem Jehowa i nie bede. Bardzo blisko mi ostatnio do sedewakatystow i intuicyjnie czuje ze racja lezy po ich stronie. Niestety. Maja zreszta swietne artykuly, super udokumentowane, przemyslane. Cacka.
    Polecam.
    A@Talobot to taki jeden z miliona „katulikow”, kotrzy tak naprawde poza paroma sloganami i wyswiechtanymi frazesami nic nie wiedza o swojej wierze.

    • Ewa Polska 27 Maj 2011 o 5:30 pm

     Według Wikipedii: Sedewantysci nie uznaja papiezy, ktorzy zostali wybrani po Drugim Soborze Watykanskim – ostatnim papiezem był Jan XXIII 🙂

     http://en.wikipedia.org/wiki/Sedevacantism

     Ciekawe co na to obecny papiez….

    • 44 27 Maj 2011 o 8:20 pm

     Zarówno Talbot jak też i ja zostaliśmy WYCHOWANI w katolicyzmie. Czy to robi z nas „katulików”? Może, ale to nieistotne. Istotne jest to, w co wierzyy i żadna Sono obelgami tego nie zmieni.

    • jarosK 27 Maj 2011 o 8:43 pm

     heh , jak dziwnie używacie tego imienia …Raczej powinno się pisąć „nie jestem świadkiem J. , a nie , że nie jestem samym Jeh… 🙂

  • monitorpolski 27 Maj 2011 o 4:28 pm

   Tu polonijny filozof Jacek Gulla mówi o Świadkach Jehowy:

 20. katerina404 27 Maj 2011 o 2:44 pm

  A reszta niech przestanie najeżdżać na sono, tylko, jeżeli jest faktycznie świadkiem Jehowy, to ją uświadomijcie na spokojnie, czym jest ta organizacja i kto ją stworzył. Może jest nieświadoma. Ja mam w domu dwie biblie i jedną podarowała mi koleżanka, która na punkcie świadków Jehowy jest nawiedzona, właściwie, to nie podarowała, tylko mi ją wcisnęła, ale to było dawno i wtedy nawet tego nie rozstrząsałam. Teraz jednak, wzięłam tą biblię jej i tą swoją i zaczęłam werset po wersecie sprawdzać i one się bardzo różnią.

  • sono 27 Maj 2011 o 2:49 pm

   dajta spokoj ze swiadkami Jehowy. Nic do nich nie mam ,oprocz tego, zeby mnie nie nachodzili.
   Mam swoj rozum i nie potrzebuje popaprancow ,aby mnie do czegos przekonywali.
   Dla zainteresowanych polecam strone sedekow ultramontes.com
   Super strona.
   http://www.ultramontes.pl/ultra_montes_wspolczesne.htm

 21. Wiktor 27 Maj 2011 o 2:50 pm

  Kontrola spoleczenstwa jest faktem – Komitet 300 http://www.grawitacja44.wordpress.com
  http://www.presstv.com

 22. sono 27 Maj 2011 o 2:54 pm

  Swoja droga dla tych co mysla, lub chca zaczac myslec polecam super artykul o ekumenizmie ,jako drodze odwodzacej nas od Boga Jedynego w Trojcy Swietej, w strone jakiegos Boga jako sumy, jakis blizej nieidentyfikowanych energii kosmicznych w ktore juz katulik @Talbot wierzy.

  http://www.ultramontes.pl/ultra_montes_wspolczesne.htm

  • jarosK 27 Maj 2011 o 9:58 pm

   jak kim według Ciebie jest Bóg ? Powiedz mi co takiego prawdziwego jest w KK ? Ja nie należe do żadnej seksty ani tzw organizacji..Czytam Pismo Św i tam jest napisane „zmartwychwstanie ciał” czyli co to znaczy wg KK , że po śmierci nasza dusza idzie i tu uwaga : do piekła , czyśćca albo, te lepsze, do nieba..Gdybym poszedł do nieba , to po co moje ciało ma zmartwychwstawać ?Pomijając już inne sakramenty i dziwadła jakie wyprawia KK..
   Widzę też tu dużo osób „oświeconych”, którzy zarzucają innym ślepotę , a ciekawy jestem czy to właśnie oni nie są tymi ślepcami co innych ślepych chcą „do celu” prowadzić ?
   Niektórzy tu starają się kłaść naciska na własną prawdę, myślących inaczej zaczyna się wyśmiewać…

   • zee 27 Maj 2011 o 11:08 pm

    A pewien jesteś że pojęcia sprzed tysięcy lat, tłumaczone przez kilka języków oznaczają to samo co kiedyś?
    Że słowo „ciało” oznacza to co rozumiemy przez to pojęcie dziś? Dla przykładu niekóre słowa w języku polskim w ciągu lat zmieniły na tyle swoje znaczenie że stały się swoim przecieństwem. Np. luty,

    • zee 27 Maj 2011 o 11:19 pm

     Jeżeli tak ci zależy na wierności przekazu to czytaj w oryginale. Używając hebrajskiego i aramejskiego tamtych czasów

  • sebecx 28 Maj 2011 o 8:09 am

   ….jeden bóg w trójcy…. dobre…

 23. galluss 27 Maj 2011 o 2:57 pm

  wiecie, że służby specjalne Baracka OBANANA przyjechały dużo wcześniej przed nim aby zinfiltrować mieszkańców warszawy na trasie prezydenckiej limuzyny, której drzwi mają grubość 30 cm?

  do każdego domu na trasie dyktatora postawionego na urzędzie tak jak postawili Hitlera służby specjalne PUKAŁY DO KAŻDEGO MIESZKANIA, I PRZESZUKIWAŁY I PYTAŁY SIĘ, CZY będą otwierać okna!, ponieważ jak „Banan” będzie jechał ulicami warszawy to nie można otwierać okien, bo dyktator sobie tego nie życzy, a jak otworzysz okno to UZNAJĄ CIE ZA TERRORYSTĘ W TWOIM WŁASNYM DOMU – hahahahhaha

  http://marucha.wordpress.com/2011/05/26/obama-przyjezdza-kulka-w-leb-za-stanie-w-oknie/

  NO CO ZA WSTRĘTNY ten banan z niego, nie można okien otwierać bo święta k***a przyjezdza, wysłannik szatana, i spotyka się z przedstawicielami G-8, którzy już na niego czekają, aby przegłosować ocenzurowanie Internetu

  ========================
  hahaha, słuchajcie dzisiaj zaczepiłem na ulicy 50 osób, przeprowadziłem coś w rodzaju sondaży, powiem wam jak ludzie reagowali na mnie, jak ich informowałem, że niedługo zostaną całkowicie wydziedziczeni z własności i będą zachipowani, będą niewolnikami jawnymi, a teraz są parobkami, że ich państwo i nawet ich rodzinę niszczy masoneria międzynarodowa:

  – jedni uciekali przede mną – co dało mi do zrozumienia, że taka grupa ludzi boi się własnego cienia i wszędzie czują napastnika – który przy pierwszej lepszej okazji by ich dźgnął – TAKIE OSOBY LUBIĄ PRZEBYWAĆ W TOWARZYSTWIE tylko swojego prywatnego telewizora. – przeważnie kobiety wiek 40 wzwyż

  – druga grupa – to agresywni małolaci z kapturami na głowie, którzy w zamian za rozmowę chcieli ode mnie wyłudzić papierosa, uznali mnie za wariata i stwierdzili, że jestem p***a

  – trzecia grupa to biznesmeni – na tych uważałem – SPECJALNIE WYSZUKIWAŁEM TYCH NAJBOGATSZYCH – którzy wyglądają na masonerię, oni skolei patrzyli na mnie z zażenowaniem i powiedzieli, że jestem nierób, leń i że jestem pasożytem społecznym, który niby próbuje od nich wyłudzić pieniądze pod pretekstem rozmowy o POLITYCE

  itd.

  słuchajcie ale ja będe sie śmiał jak ci wszyscy ludzie przypomną sobie takiego młodego człowieka z ulicy, który im to wszystko mówił – ALE JAK TO ZROBIĄ, SKOJARZĄ, TO JUŻ BĘDĄ na froncie bili się z Rosjanami – bo chcą nas nasłac na rosjan, już wtedy ich będą mordować, i chipować – A JA SIE BĘDĘ ŚMIAŁ!

  • galluss 27 Maj 2011 o 3:00 pm

   uświadamiajce ludzi, jak najwięcej, wyjdzcie na ulice i zaczepiajcie przypadkowe osoby, ja tak robie – przynajmniej można przestudiować zachowania ludzi, ich charaktery

   • siedem 27 Maj 2011 o 6:16 pm

    ja uswiadamialam ludzi o smugach; jedni uwazaja,ze to zabawne co mowie;drudzy,ze niechca wiedzec;trzeci,ze to samoloty;a pozostali patrzyli na mnie bardzo dziwnie i teraz staraj sie mnie unikac 🙂

   • Ania 27 Maj 2011 o 7:00 pm

    Nie da rady Gallus, nie da rady ! Uwarunkowanie umysłu to straszliwa rzecz. To, co cię spotkało, to typowe reakcje. Podobno część sie obudzi, ale reszta … Chyba ” trzeba zostawić chowanie umarłych umarłym ” To przerazające, ale nie znajduję z tego wyjścia, a wierz mi, próbowałam i to delikatnie.

  • monitorpolski 27 Maj 2011 o 4:42 pm

   Ja też coś takiego robiłem z aspartamem, który rozdawany jest niemal na każdym rogu w Krakowie w postaci darmowych puszek Coca Coli. Kiedyś to był Cola Zero i nawet było napisane, że jest tam aspartam, teraz jest niby zwykła Cola bez składu (!!!) – jest tylko napis, że skład znają osobnicy rozdający Colę. Jak się ich zapytałem to odpowiadali: Jak to co jest w środku? Coca Cola!

  • 44 27 Maj 2011 o 8:23 pm

   Podczas wizyty JPII na miesiąc wcześniej robili to samo, a osobom posiadającym zrejestrowaną broń (np. myśliwi, weterynarze) kazano ja zdeponować na posterunku policji. Wyluzuj.

 24. Talbot 27 Maj 2011 o 3:06 pm

  sono :

  ty juz zdradziles a tak w zasadzie to nawet nie wiesz co zdradziles. Wierzyssz w ufoludki?? Boga jako energie kosmiczna?
  Aj waj . Ja tu z takimi gadac co podstawowych spraw swojej wiary nie rozumieja. Podstawowych.
  Bog jako energia kosmiczna???????? Ufoludki???Sam jestes ufoludkiem do kwadratu.

  W „ufoludki” wierzę. To, że neguje się ich istnienie na tym forum, to nie znzczy, że nie istniieją.

  Powiem Tobie tak…

  Posiadam w sobie taką energię, która pozwala pracować z różdżką, stwierdzać o chorobach badanych osób, wprawiać w ruch wahadełko i zatrzymywać jego ruch siłą woli. Potrafię stwierdzić ze zdjęcia, czy osoba na niej uwidoczniona żyje, czy nie.

  Świat Energii jest niepojęty….dajmy sobie spokój z religiami. Zacznijmy myśleć racjonalnie. Wiem, że mnie określicie, jako piewcę New Age. Życzę wszystkiego najlepszego….

  Poeksperymentujcie trochę…to nie boli. Sami się przekonacie, czy to prawda.

  • sono 27 Maj 2011 o 3:11 pm

   no i wyszlo szydlo z wora.
   A wlasciwe to wyszla new-ageowska rozdzka i wahadelko ,( wrozka a moze raczej wrozbita ) z kulegi „katulika” @Talbota.
   Nic tylko rece zalamac. Ajajjaaj

   • monitorpolski 27 Maj 2011 o 4:43 pm

    Sono, tacy „wariaci z różdżkami” leczą z raka i innych chorób. Mojej matce zaoszczędzono ciężkiej operacji chirurgicznej, lekarz nie chciał wierzyć, że w 3 dni nie było śladu po zmianach nowotworowych. Zobacz sobie co to jest aura.

   • sebecxs 27 Maj 2011 o 10:06 pm

    ….hmmm… czytam i już mnie to zaczyna zastanawiać, czy aby się sono w sobie nie zatraciłaś…. różdżki i wahadełka się czepiasz… ta wypowiedź jest po prostu …nie chcę cię obrażać, ale prostacka…ciemnogród…że ho, ho…. poczytaj lepiej o historii religii i kościoła KK i Russela i innych….. gdzie jest napisane, że różdżka to szatan? no gdzie? i to jak insynuujesz – kosmiczny szatan????

  • katerina404 27 Maj 2011 o 3:26 pm

   No to ja Ci talbot powiem tak. Początkowe eksperymenty zawsze się udaja i to jest właśnie ta iluzja, którą daje Ci szatan. Ty nawet o tym nie wiesz. Przekonasz się po jakims czasie, co sie będzie działo w Twoim życiu. Jedyna czysta i prawdziwa energia pochodzi od Boga. Rożdżki tarroty i inne takie chece to szatańska magia. Ja nie zmaierzam się kłócić. Każdy jest wolnym człowiekiem i ma prawo do swojego zdaia oraz do popełniania własnych błędów. Ale wierz mi duzo było takich różdżkarzy, którzy początkowo mówili, to co Ty, a po jakimś czasie świat im się zawalił. Ale eksperymentuj. Ja mówię tylko co wiem i co czuję, bo nie wierzę w nic, żadne „siły czyste,” które pochodzą z innego źródła niż boskie.

   • sono 27 Maj 2011 o 3:57 pm

    I masz racje. Swoja droga weszlam na store lucyferian ,bo aby zwyciezyc lwa trzeba poznac jego zwyczaje. HMm?? Wlosy co nieco staja na glowie. „Ciekawe” pierduly ,tam pisza.
    „Ciekawe „ale i bardzo niebezpieczne. Nie polecam dla ludzi wplywowych i o malej wierze.
    Ale to co oni tam rekomednuja, to wlasnie zabawy w Magie, wrozby, okultyzm i inne takie idiotyzmy.
    Stad tez teraz takie zatrzesienie tego gowna wszedzie gdzie sie czlowiek nie obejrzy.
    W TV, kinach, ksiazkach, wykladach itp itd.
    Lucyferianie powoli zdobywaja swiat, mamia zaczadzonych ignorantow swymi psedonaukami i „ideologiami” i zaznaczaja swe terytoria swymi satanistycznymi symbolami ,jak pies co obsika „swoj teren”.
    jedno jest pewne. Trzeba sie trzymac Jezusa Chrystusa mocno za reke, bo On jest ta najpewniejsza ochrona i tarcza.
    . Inaczej tylek sie moze prazyc na wiecznym grillu.

    • Vismaya 27 Maj 2011 o 11:59 pm

     … Swoja droga weszlam na store lucyferian ,bo aby zwyciezyc lwa trzeba poznac jego zwyczaje. HMm?? Wlosy co nieco staja na glowie. „Ciekawe” pierduly ,tam pisza….

     …wprzódy przez kilka lat postudiuj różne religie, kultury, magie, i inne dziwy, przeanalizuj, poliż własnym językiem …. a dopiero wówczas bierz się za dyskusję …. ja już -naście lat przyglądam się róznym sprawom i nigdy w życiu po przeczytaniu jednego tematu nie brałabym się za dyskusję … a co więcej nikogo nie nawracam…. bo NIGDY w to nie uwierzę, że Bóg odrzuci dobrego i sprawiedliwego człowieka tylko z tego powodu, że urodził się w innej religii.

  • Ania 27 Maj 2011 o 7:03 pm

   No i widzisz, zaraz cie za to okultysta nazwą !

  • sara10 27 Maj 2011 o 9:01 pm

   Talbot, Katerina ma zupełną rację! Zastanów sie nad jednym (to mówię także do Monitora): jaka/czyja energia przechodzi przez ciebie? Wyobraź sobie, że jesteś pudełkiem radia. Czy owe pudełko ma wpływ na to, jakie fale przez nie pzrechodzą? Oczywiście, że nie! Powiem tyle – otwierasz się na zło, które na 100% zawita do ciebie. Nim sie zorientujesz, będziesz miał piekło a nie życie. Może byc również tak, że zafundujesz je swoim bliskim. Wszystkie wróżby, taroty, różdżki i inne tego typu przanęty są NIEWYOBRAŻALNIE NIEBEZPIECZNE! Uciekaj od tego jak najdalej!

 25. katerina404 27 Maj 2011 o 3:09 pm

  No i widzisz gallus i z kim tu można Polskę budować, jak ludzie są tacy, jacy są. Mnóstwo ludzi pokończyło studia i po co pytam im to było, jak nic nie stali się mądrzejsi, ani ksztynę, a nawet mocno się cofnęli. Niekiedy ludzie prości, po szkole podstawowej, mają więcej mądrości od tych wykształconych, którzy kują do egzaminów, a później nawet tych bzdur, co ich nauczyli, nie pamiętają.

  • galluss 27 Maj 2011 o 3:17 pm

   no słuchaj katerinko ja otwarcie mówię ludziom na ulicy, że na studiach wychowuje się użytecznych idiotów, którzy mają tylko szambo w głowie, ja jestem młody ale mam rozum, mam mądrość dzięki której mogłem poznać tajemnice dziejową i prawdziwą historię świata,

   ale to co ja wiem to kropla w morzu, jestem dopiero na etapie poznawania ich, masonerię nie tak łatwo zinfiltrować jak green peace
   Natanka negują bo mówie prawdę, bo poruszył tematy masonerii międzynarodowej, jedyną rzeczą, którą teraz można zrobić, która ja powinienem zrobić to pojechać do księdza Natanka i porozmawiać, aby mi udzielił więcej informacji, bo od GREEN PEACE nic sie nie dowiedziałem

   • katerina404 27 Maj 2011 o 3:34 pm

    to, że od green peace się nic nie dowiedziałeś to przesada, po prostu potwierdzili swoją postawą, że nie sa organizacją wiarygodna, a to już dużo. A z Natankiem też bym chciała porozmawiać. Niektóre rzeczy, które mówi nie za bardzo mi się podobają, choć jest duzo bardziej prawdziwy od niektórych kapłanów, którzy już jawnie zaprzedali duszę diabłu.

   • monitorpolski 27 Maj 2011 o 4:45 pm

    Oczywiście, że go będą atakować, robi to kilka osób które wcisnęły się do Kurii. Nawet wiem które, ale po co to rozgrzebywać – Zenobiusz ma rację, to nie jest problem nr 1.

  • jarosK 27 Maj 2011 o 10:08 pm

   nie myl mądrości z inteligencją …To są dwie różne cechy

 26. sono 27 Maj 2011 o 3:18 pm

  @gallus masz racje.
  Ludzie nie chca znac prawdy, nawet jak ich ta prawda stuknie w czolo.
  Dlatego ta cywilizacja niestety musi pasc. Zreszta ludzie zawsze byli bardzo podatni na zlo i manipulacje. Od wiekow. Obecnie sily zla przejely calkowicie kontrole nad nami, zmanipulowaly wszystkie punkty dowodzenia i maja nad nami globalna kontrole. Nie widze ratunku dla nas ,jako ludzkosci.
  Jedyne, co kazdy moze robic ,to jak pisalam wczesniej, uwazac aby ,”przejsc przez pieklo i nie stac sie diablem.” Czyli samemu nie stac sie Zlem. Co nie bedzie latwe, bo to pieklo dopiero nadchodzi.

 27. sono 27 Maj 2011 o 3:22 pm

  Tu kapitalny film i zarazem przerazajcay o tym co nas moze czekac. The Road/Droga. Warto obejrzec, chociaz optymizmem nikogo nie wypelni. Oparty o ksiazke o tym samym tytule.

  • Ewa Polska 27 Maj 2011 o 6:07 pm

   Sono, co jest *kapitalnego* w tym filmie???

   Jedyną *kapitalną* sceną jest bardzo wyrazna REKLAMA Coca-Coli – co napewno ma na celu powiekszenie konta w banku tej firmy….

   W 45 sekundzie bardzo wyraznie spada puszka Coca-Coli, ktorą ojciec daje swemu synkowi, ktory z koleji z zafascynowaniem stwierdza, ze napoj jest gazowany i pieni sie …

   TYPOWY BELKOT Z HOLLYWOOD DLA BEZMOZGOWCOW.

  • jarosK 27 Maj 2011 o 10:20 pm

   sono
   ja osobiście zacząłem naprawdę przejmować się wszystkim dookoła mnie , kiedy zacząłem czytać takie blogi i takie komentarze jak Wasze..Co jedne ma inna teorię, a tych jest całe mnóstwo , różnych…
   Żeby nie popaść w skrajny ” schizofrenizm „to czytam Biblię, Psalmy to chyba najbardziej podnoszące na duchu pieśni…Jeśli ktoś ma wiarę to mu się nic nie stanie, tak w skrócie…Każdy z nas mówi :wierze w Boga , ale niestety nasza wiara nawet nie jest jak ziarno gorczycy…I właśnie jej trzeba szukać, uwierzyć pełnią serca , tak naprawdę , nie tylko wyobrażać sobie, że wierzymy…A jeśli nasza wiara będzie jak ziarnko gorczycy , to będziemy mogli robić takie rzeczy, które teraz są nazywane cudami…Jeśli ktoś osiągnie taki poziom wiary , podejrzewam , że nawet leczenie siebie , innych i różne inne cuda będą powszechne…Tylko jak osiągnąć takie coś? Bo to ,że ktoś mówi ,że wierzy , i jest przekonany ,że wierzy , to jednak coś jeszcze brakuje , tak jak Piotrowi , który szedł do Jezusa po wodzie…On był z Jezusem , widział jego cuda, mówił ,że wierzy, a zaczął tonąć…
   Mam nadzieję , że zrozumiecie o czym chciałem napisać

   Pozdrawiam

 28. adio 27 Maj 2011 o 3:26 pm

  Ruszamy :)))))))

 29. ALFA 27 Maj 2011 o 3:28 pm

  YouTube- ILUMINACI W SZKOLE

 30. lololo 27 Maj 2011 o 3:31 pm

  http://wolnemedia.net/swiat-komputerow/urzad-miasta-zatrudni-trolla/

  • ale.jaja 27 Maj 2011 o 3:53 pm

   Urząd Miasta zatrudni trolla – oczywiście za pieniądze podatników łódzkich 🙂

   Opublikowano: 27.05.2011
   | Kategorie: Wiadomości z kraju, Świat komputerów

   Biuro Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą w łodzkim magistracie poszukuje pracownika, do zadań którego będzie należeć wypisywanie pozytywnych komentarzy do informacji o działaniach miejskich władz w Internecie. Termin składania dokumentów upłynął kilka dni temu, ale konkurs nie został jeszcze rozstrzygnięty. Wyłoniony pracownik będzie pracował na stanowisku podinspektora i zarabiał od 1,5 do 4,5 tys. zł brutto.
   Kandydat ma być częścią zespołu „realizującego nową strategię promocji marki miasta Łódź – centrum przemysłów kreatywnych”.Dyrektor Biura, Bartłomiej Wojdak, tłumaczy się, że nie wiedział, że w zakres obowiązków nowego pracownika będzie wchodziło „trollowanie” na rzecz Urzędu Miasta, a samo ogłoszenie przygotowane zostało bez konsultacji z nim.
   To nie pierwszy w Łodzi pomysł na internetową promocję instytucji. W lutym Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi szukała pracownika, do którego zadań należeć miało m.in. „prowadzenie analizy forów internetowych oraz portali prasowych (…) w celu reagowania na niezasadną krytykę oraz umieszczenia stanowiska mającego na celu budowanie właściwego wizerunku łódzkiej Policji”. Konkurs nie został rozstrzygnięty i oficjalnie nikt przychylnych policji komentarzy na forach służbowo nie pisze.
   Wiosną tego roku w Gdańsku aktywiści organizacji Nic o Nas Bez Nas ujawnili, że jeden z pracowników tamtejszego Urzędu Miasta w godzinach pracy prowadzi bloga, szkalującego poczynania tej organizacji, zajmuje się również wypisywaniem krytycznych komentarzy na jej internetowym formum. Władze Gdańska odcięły się wówczas od jego praktyk twierdząc, że pracownik magistratu „trollował” z własnej inicjatywy, nie zaś na polecenie swych przełożonych.

 31. sono 27 Maj 2011 o 3:31 pm

  jeszcze raz przytocze ,bo tu lezy pies pogrzebany.

  „BARDZO WAZNA ksiazka braci Paul and Phill Collins” i bardzo ciekawa audycja radiowa z dyskusji z nimi ponizej , w ktorej mowia nam pokrotce o wplywie ideologii/”religii” lucyferianizmu, ktorego slady, dzialania sa widoczne non-stop, na przestrzeni wiekow wokol nas.
  „Lucyferialism constitutes the NUCLEUS OF a ruling class religion” .
  Lucyferianism jest JADREM/podstawa „religii” klasy panujacej/rzadzacej.
  W tym lezy pies pogrzebany. Na przesztrzeni wiekow ,( wlasciwe od poczatkow ludzkosci) klasy rzadzace kierowaly sie przekonaniami ,ze czlowiek moze byc rowny Bogu, czlowiek dobrem najwyzszym, czlowiek to brzmi dumnie, „Czlowiek droga Kosciola” (sic). Apotheosis (apoteoza), czyli „ubostwienie/wyidealizowanie czlowieka” .
  Jezeli slyszymy tego typu hasla ,to powinny sie nam dzwonki w mozgownicy odezwac ding, ding.
  Pod nimi sie przemyca bardzo sprytnie, w bialych rekawiczkach sam mistrz Lucyfer, czyli ten co niby „niesie swiatlo. Niesie ( wedulg lucyferianow) on nam swiatlo. aby nam dac wiedze i madrosc, ktora ma sprawic, ze bedziemy rowni Bogu, ze obejrzymy go w twarza w twarz, a w ostatecznosci obalimy Boga. Lucyferianie obiecuja najwyzsze dobra czlowiekowi. Ale …..tylko tym wybranym, oswieconym, ILLUMINATI, tym co chca i posiedli „madrosc” zalecana przez ich guru czyli Lucka.
  Surrvival of the fittest. Stara zasada przyrody czyli Zwyciestwo najsilniejszych. Przypomina nam to zalozenia faszyzmu z rasa panow i podludzi. Komunizm ,z „czlowiekiem jako dobrem najwyzszym” ujawnil nam jak to dobro w praktyce wygladalo. Lucyferianizm byl ideologia majaca swych wielblicieli OD ZAWSZE ) zawsze, ale na przestrzeni ostatnich paru wiekow sie niesamowice zorganizowal, skonsolidowal, rozwinal . Glownymi, najbardziej wplywowymi propagatorami lucyferianizmu sa rozne grupu masonskie, Illuminati, rozokrzyzowcy, Skull and Bones, Bilderberg group, Trilateral Commission,Council of Foregin Relations, (Watykan??).
  Niestety obecnie sa to grupy decyzuje. Zarowno w sprawach spoleczno-politycznych jak i finansowych a takze i spiritualnych. Tragiczne skutki tej „filozofii lucyferianiszmu juz obserwujemy”.
  Przeniknal WSZYSTKie sfery naszego zycia. WSZYSTKIE, bez wyjatku!!!!!
  Utworzyl faszyzm, komunizm ( i jego zakamuflowana, bialo-rekawiczkowo wersje czyli the UE), rozpowszechnil darwinizm ze swa teoria ewolucjii, zalegalizowal aborcje, antykoncepcje, legalizuje eutanazje, (eugenika?), dominuje w main stream mass media, propaguje paranoiczny belkot New Agu, magie i okklutyzm ( harry-poterry, idiotyczne ,ale polykane nalogowo przez mlodziez ksiazki o wampirach typu „zmierzch „,itp) stoi za ekumenizmem, swieckim humanizmem, transhumanizmem,technokracja, wieloma technologiami,Big Pharma, ( lucyferianowm marzy sie niesmertelnosc, to tez jedno z zalozen owego bycia „rownym Bogu”), pop culture ( satanistyczne Lady Gaga, Rihanny i inne szmaty)itp itd.
  Jestemy mniej lub bardziej PRZESIAKNIECI Lucyferianistyczna „religia”, niezaleznie od tego czy zdajemy sobie z tego sprawe czy nie, niezaleznie od tego czy to akceptujemy czy nie.
  Problem lezy w tym ze wielu, wielu ludzia AKCEPTUEJe te „religie” ,do tego stopnia ze oczy innym wydrapia jezeli beda im prowabowac wskazac ze bladza. Zartuje????????????????
  Nie. Prosze pogadac, zwlaszcza z mlodymi ludzmi ,co sadza na temat Harrego Pottera, wampirow, , jogi, astrologii, wrozenia, lady gagi czy innych rockowych szmat, kosmicznej energii, matki ziemi i innych newagowskich belkotow?? Prosze zapytac przecietnego katolika co sadzi na temat ekukumenizmu, stwierdzenia JPII ze „CZLOWIEK jest droga Koscila”. Bedziecie zapewnie zdziwieni totalna ignorancja, glupota, naiwnoscia i prawdopodobnie nieswiadoma ale jednak akceptacja zalozen lucyferianzmu.
  Na tym zreszta Lucek i jego swiadomi nasladowcy z piekla rodem bazuja.
  Na naszej glupocie, bezradnosci, pasywnosci i ignorancji. Dzieki temu oni rosna

  • Ewa Polska 27 Maj 2011 o 6:32 pm

   Sono napisała:
   >>>Na tym zreszta LUCEK i jego swiadomi nasladowcy z piekla rodem bazuja.
   Na naszej glupocie, bezradnosci, pasywnosci i ignorancji. Dzieki temu oni rosna<<<

   Sono,

   Czy ty jestes swiadoma, ze imie LUCEK jest pochodzi od pieknego imienia LUCJAN???

   Trzeba byc bardzo prymitywna osoba albo miec ZLE INTENCJE, aby SATANISTOW i LUCEFERIANOW nazywac *luckami*.
   To jest bardzo obrazliwe wobec wszystkich mezczyzn o imieniu LUCJAN – szczegolnie tych, ktorzy sa DOBRYMI, UCZCIWYMI ludzmi.

   Tak sie składa, ze moj RODZONY BRAT ma na imie LUCJAN i chocby dlatego twoje chamstwo i prymitywizm nie zostało dobrze przeze mnie przyjete.

   Sono, ludzi poznaje sie po owocach jakie wydaja.

 32. galluss 27 Maj 2011 o 3:34 pm

  ja przestałem być umysłowym niewolnikiem, mam nadzieję, że przeżyje ucisk jakiego świat nie widział, i przetrwam NWO, bo każda cywilizacja upadała, ale z New World Order będzie najgorzej – to WIECZNA PARTIA, nie chce mi sie pisac na jakiej zasadzie jest ustalana ta partyjność – bo pewnie nie każdy wie, ale powiem wam, oni chcą być naszymi Bogami, tak jak faraonowie w Egipcie

  mam nadzieję, że was kiedyś spotkam, jest nas garstka, ale jeżeli przetrwacie, to dzięki wam powstanie inny świat po New World Order, po globalnym ucisku, po tym jak przyjdzie wasz mesjasz:)

  • rabarbarek 27 Maj 2011 o 7:38 pm

   gallus , widze , ze spotkanie z Green Peace nie wplynelo na Ciebie pozytywnie. Czy naprawde spodziewales sie czegos innego niz uslyszales,i zobaczyles , czy moze miales nadzieje , ze uda Ci sie wlac w ich glowy troche prawdy ? Idac na spotkanie , widzielismy w Tobie ducha walki a teraz kazesz nam wygladac jezdzcow Apokalipsy. Jak to tak , bez walki ? Siedzimy w tym iluminackim lajnie po szyje , ale glow nam jeszcze nie zatopili , i walka o wolnosc i Bozy porzadek nie skonczona. Zacytuje kilka zdan , ktore powiedzial pewien czlowiek , ktory poswieca swoje zycie na uswiadamianie ludzi i zmusza ich do dzialania. Sa dobre i wciaz aktualne.

   ” Dlatego jedyne co pozostaje , to skorzystac z funkcjonujacych wciaz mechanizmow zycia politycznego i przylaczyc sie do wolania podobnie myslacych. Wolania o mniejsze , ograniczone i bardziej sprawne panstwo, nizsze podatki i ochrone naszego sposobu zycia; wolania o ukrocenie wplywow grup nacisku i lobby; wolania o przywrocenie wlasciwej rangi wymiarowi sprawiedliwosci i odsuniecie nawiedzonych ideologow od wychowywania naszych dzieci. Jesli nie zlaczymy rak, jesli postanowimy przymknac oczy na to cale dziadostwo , polozymy sie na kanapie i zatrzasniemy drzwi , juz wkrotce oblepia nas macki zlekcewazonego molocha. I nie bedzie ucieczki.”
   Dodac sobie mozemy kilka innych punktow i do roboty.

 33. ArO 27 Maj 2011 o 3:35 pm

  Już coś się dzieje

  Źródło -> http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1036:rewolucji-ci-nie-poka-w-telewizji&catid=44:swoje&Itemid=125

 34. Talbot 27 Maj 2011 o 3:35 pm

  katerina404 :

  Nie po prostu zapytałam tylko, bo wiesz lubię jasne sytuacje. Jeżeli tu kilka osób, w tym talbot zarzuca Ci bycie świadkiem Jehowy, to wolę sprawdzić u samego źródła, bo akurat mam Cię pod ręka i mogę zapytać wprost. Wprawdzie ja nie zauważyłam, abyś mówiła coś niezgodnego z biblią, ale myślałam, ze skoro ktoś Ci zarzuvca coś konkretnego, to ma jakieś niepodważalne dowody, ale dziękuję za odpowiedź. Ja mam zawsze swoje zdanie. Intuicja podpowiadała mi, że nie jestes Jehowa, tylko teraz zastanawia mnie dlaczego próbują Ci przybić taką łatkę.
  Dla mnie natomiast też jest dziwne, ze talbot jednocześnie wierzy w Boga i w Jezusa Chrystusa, ale też wierzy w UFO. Ja wiem i jestem tego pewna na milion procent, że UFO, to największa ściema, jaką zaraża się świat.

  Niby jesteś światła kobieta a nie widzisz, że ona Tobą manipuluje. Gdzie Twój instynkt samozachowawczy? Znamy się od jakiegoś czasu…nie posądzaj mnie o manipulację. To, co Ona wypisuje…to jest propaganda jej iluminackiej sekty. Tak jak napisałem wcześniej – ona wciska te kity na wszystkich forach

  Katerina…ja wierzę w UFO.

  • sono 27 Maj 2011 o 3:46 pm

   Poprzez zabway z rozdzka, wahadelkami i innym gownem ,bawisz sie w okultyzm i w magie, a tu juz masz wielka szanse wpadniecia w lapy Lucyfera.
   A moze juz wpadles.

   • sono 27 Maj 2011 o 3:49 pm

    jakich innych forach ??klamco,oczerco i uczniu szatana.
    Wyszedl twoj falsz przez to ,ze rekomendujesz „zabawy ” w magie i okultyzm i osmieszasz sie wiara w ufoludki.
    Co za popapraniec??

  • nowy84 27 Maj 2011 o 3:53 pm

   Oglądałeś może serial The Event?? Ostatnia scena, koniec serialu a tu … no właśnie jakbyś nie chciał to trzeba jakoś połączyć z Elenin/Nibiru

  • felicyta 27 Maj 2011 o 4:23 pm

   Tu jest czesc wiedzy o UFO. Istnienie UFO (od zawsze )jest niezaprzeczalnym faktem. Warto ogladnac wszystkie filmy z tej serii. Choc watpie, zeby taka sono zechciala cokolwiek ogladnac.
   Ancient Aliens – Rydwany, Bogowie i Jeszcze Więcej 1/6 [Napisy PL][S01E00]

   • baba wanda 27 Maj 2011 o 9:45 pm

    Wszechswiat jest taki ogromny, a niektorym sie wydaje, ze mieszkancy Ziemi sa jedynymi zyjacymi istotami w kosmosie.
    Toz to by bylo marnowanie przestrzeni zyciowej 🙂

  • katerina404 28 Maj 2011 o 2:38 am

   Talbot Wiem, ze widziałeś to cygaro. Rozmawialiśmy o tym i tłumaczyłam Ci, że takie samo cygaro, widział Bill Cooper w czasie manewerów wojskowych, kiedy służył jeszcze w marynarce. To ten facet, który jako jeden z pierwszych, badał cały światowy spisek i obnażał kłamstwa rządu amerykańskiego. On został zamordowany w końcu pod własnym domem. W momencie, kiedy zobaczył to cygaro, to Ty jeszcze nawet nie wiedziałeś nic o świecie i żyłeś sobie beztrosko. Kiedy Bill Cooper to zobaczył, odebrało mu mowę, chciał zadzwonić do dowództwa, aby o tym zawiadomić, ale nie mógł z szoku wydobyć z siebie żadnej reakcji. To cygaro wyskoczyło spod wody i uniosło się w górę z taką szybkością i w taki sposób, że przeczyło to wszystkim znanym przez niego prawom fizyki. Jak się później okazało, nie tylko on to widział i po zakończonych manewrach, wszyscy zameldowali to naczelnemu dowództwu. I wiesz co się okazało, że dostali rozkaz, aby absolutnie o tym nikomu nie mówili. Bill Cooper jednak nie dał za wygraną, zaczął tą sprawę badać, a w czasie swojego niezależnego, prywatnego śledztwa, poznał faceta, który podobnie jak on badał te sprawy potajemnie przed zrądem. Okazało się, ze tamten więcej i szybciej wyczaił i pokazał mu bazę, chyba na Alasce, ale nie jestem pewna w tej chwili lokalizacji, a nie chce mi się szukać tego materiału, bo to nie jest w tej chwili najistotniejsze. W każdym razie okazało się, że na tej Alasce jest baza wojskowa, gdzie znajdowały się tajne wynalazki techniczne i skąd oni wypuszczali te niezidentyfikowane obiekty na zasadzie testowania sprzętu i jego doskonalenia. Oni już wtedy mieli duże z tym plany.

   Ale pomijając już nawet tą kwestię, chcę, żebyś coś przeczytał. Ta strona, do której link Ci podam, a właściwie nawet do konkretnego artykułu, jest stroną poleconą przez Gallusa. Wprawdzie galluss ten link podał jednemu gościowi tu na tym blogu, ale ja też z tego skorzystałam, bo przyznam, ze akurat na tej stronie nie byłam wcześniej. Strona jest bardzo konkretna i merytoryczna, a zawarte na niej informacje są bardzo rzeczowe, solidne i bogate.

   Szczególnie zależy mi, abyś przeczytał ten artykuł http://www.iluminaci.pl/masoneria/najwieksze-tajemnice-masonerii-oczami-opetanego, ponieważ w nim znajdziesz odpowiedź na swoje pytania. I ten artykuł doskonale ilustruje to, o czym ja Ci stale powtarzam. Może uważasz, ze ja jestem jakąś dewotką albo opóźnioną w rozwoju, ale wierz mi, że ja naprawdę wiem co mówię. Może więc bardziej trafi do Ciebie facet, taki jak galluss, który mocno siedzi w temacie. Kiedy Gallus mówi, ze bardzo duzo wie, to ja wiem o co mu chodzi, bo ja też wiem bardzo dużo i dlatego widzę, jak wiele ludzi błądzi, bo nie ma nawet 1/100 tej wiedzy co galluss.

   Lubię Cię, i nie chcę, abyś błądził po omacku. Pisałam Ci wcześniej, że igranie z pewnymi energiami jest cholernie niebezpieczne i dobrze jest to wiedzieć zanim….. Przeczytaj koniecznie ten artykuł z linku powyżej

   Zacytuję Ci tylko fragment na zachętę:
   „Szatan jest tylko mocny w ludziach, którzy mu sie dobrowolnie i świadomie oddali a szczególnie pysznych i buntowniczych grzesznikach, Wobec ludzi bez reszty oddanych Bogu i Matce Bożej, pokornych i czystego serca szatan jest bezsilny. Może czynić tylko tyle, na ile mu pozwoli Bóg, aby doświadczyć cnoty i wierność oddanych mu dusz. Jak napisałem w swoim świadectwie, kto boi sie grzechu z zdrady Chrystusa Pana, tego boi sie Szatan. Wobec pozostałych, a szczególnie masonów, liberałów, ateistów, zdrajców judaszowych, gorszycieli, zatwardziałych grzeszników, magów, wróżbitów, okultystów itp. szatan jest panem ich życia i śmierci .. Bóg w Trójcy Świętej Jedyny Ojciec, Syn i Duch Święty. Pan nad Panami. Król nad Królami. Wszechmoc, Miłość odwieczna posłużył się mną nędzą nad nędzami, nicością, prochem ziemskim i wprowadził mnie swą ręką do jaskini wilka, aby ujawnić światu w jaki sposób szatan zwodzi, ogłupia, zaślepia i oszukuje mistrzów masonerii i co planuje wobec ludzkości. .Masoni szczycą się tym, że nikt z zewnątrz nie uczestniczył i nie będzie uczestniczył w ich tajemnych rytuałach i nie pozna ich rzeczywistych tajemnic. I tak rzeczywiście było aż do pewnego czasu. Stało się to wbrew ich zapewnieniom, czujności, tajemniczości i niedostępności. Dane mi było uczestniczyć w jedynym tego rodzaju rytuale za zastrzeżonym tylko dla wybranych z Wybranych.

 35. morfeusz 27 Maj 2011 o 3:40 pm

  macie link do tego filmu? szukam na youtube ale nie mogę go namierzyć (najlepiej z napisami lub lektorem)…

 36. garzi 27 Maj 2011 o 3:49 pm

  SONO – przez ciebie ten blog padnie .
  Nikt niechce się już wypowiadać bo obawia się ataku przez twój złosliwy jęzor.
  Chcemy rożnych dyskusji nie tylko -TWOJEJ UPIERDLIWEJ .
  Siedź w tej ameryce i działaj w swojej SEKCIE nie spamuj tego bloga.
  Nic tylko SONO,sono i sono. Nie masz za grosz szacunku ani do ludzi ani do siebie – bo robisz z siebie ….nawiedzoną idiotkę

 37. katerina404 27 Maj 2011 o 3:51 pm

  sono masz całkowitą rację. Im bardziej ktoś jest oddalony od Boga, tym bardziej atakuje ludzi, którzy próbują im to uświadomić. I Ci ludzie w większości, to nie są autorami tego brudu, oni po prostu błądzą. Lucyfierianie wiedzą jak uderzyć w każdy target, to tak jak w tym ich zakichanym marketingu. Najpierw poprzez agentów bada się nastroje społeczne, światopoglądy w określonych grupach społecznych, a potem do każdej grupy, stosuje sie inne socjotechniki. Najbardziej podatne na manipulacje są dzieci, ale i dla starych mają zawsze „coś dobrego”, czym mogą ich mamić. Ja to teraz widzę tak ostro jak przez Rentgen. Nawet niektórzy na tym blogu dali sie omamić. Piszę tak, bo przeciez nie wszyscy są źli i działają planowo i tendencyjnie, ale widzę tych uczciwych tu ludzi, którzy okropnie sie zagubili. Staram się nie wchodzić zbyt często w denerwujące mnie polemiki, bo nie chcę się karmić złą energią, chyba, ze ktoś mnie zdecydowanie wyprowadzi z równowagi. Jestem przecież tylko marnym człowiekiem. Al;e widzę to zagubienie niektórych, a z każdym dniem, jak mi wiedzy przybywa, to to widzenie staje sie coraz bardziej ostre. A im więcej wiem, tym staję się spokojniejsza. Wiem jedno, że dobro ostatecznie zwycięży, a jeszcze rok, dwa, o ile przeżyjemy, wiele z tych osób na tym blogu obudzi się naprawdę.

  • baba wanda 27 Maj 2011 o 4:15 pm

   Katerina404
   „sono masz całkowitą rację. Im bardziej ktoś jest oddalony od Boga, tym bardziej atakuje ludzi, którzy próbują im to uświadomić.”
   A co robi sono CALY CZAS”
   Przemysl to

 38. Talbot 27 Maj 2011 o 3:54 pm

  katerina404 :

  No to ja Ci talbot powiem tak. Początkowe eksperymenty zawsze się udaja i to jest właśnie ta iluzja, którą daje Ci szatan. Ty nawet o tym nie wiesz. Przekonasz się po jakims czasie, co sie będzie działo w Twoim życiu. Jedyna czysta i prawdziwa energia pochodzi od Boga. Rożdżki tarroty i inne takie chece to szatańska magia. Ja nie zmaierzam się kłócić. Każdy jest wolnym człowiekiem i ma prawo do swojego zdaia oraz do popełniania własnych błędów. Ale wierz mi duzo było takich różdżkarzy, którzy początkowo mówili, to co Ty, a po jakimś czasie świat im się zawalił. Ale eksperymentuj. Ja mówię tylko co wiem i co czuję, bo nie wierzę w nic, żadne „siły czyste,” które pochodzą z innego źródła niż boskie.

  No to ja powiem Tobie i sono…obudźcie się. Świat jest zupełnie inny, niż taki, jaki wam wciskają iluminaci. Oni

 39. Talbot 27 Maj 2011 o 3:55 pm

  doko

  • Talbot 27 Maj 2011 o 4:03 pm

   chcą, abyście ten świat tak postrzegali. Oni mają informacje o tym co się wydarzy na świecie…i to kontrolują.
   Nie będę na ten temat więcej pisał. Niech każdy sam wyciąga wnioski.

   • katerina404 27 Maj 2011 o 4:33 pm

    A skąd oni niby majaą takie informacje? Od samego szatana, który opiera się na przeopowiedniach Boga, tylko, że szatan nie zna do końca prawdy, właśnie po to, aby nie mógł Boga przechytrzyć?

  • katerina404 27 Maj 2011 o 4:12 pm

   Z tym, ze świat jest zupełnie inny niż wciskają nam Illuminaci, to ja wiem. Energia kosmiczna pochodzi od Boga i w to też wierzę, ale wszelkiego rodzaju magia i tego typu badziewie to bzdury. Talbot ze względów poznawczych i naukowych, tak nie śmiej się, obserwuję życie Dody. Ona nigdy nie kryła, że jej babka parała się magią. Ona też temu hołduje i nigdy tego nie ukrywała. Szło jej początkowo cudownie, aż tu nagle przypałętała jej się choroba kręgosłupa, potem poznała satanistę Nrgala, poszła dalej w to bagno. To, że go poznała, to nie było przypadkowe, przyciągnęła złą ebegrię, bo w tych energiach oscyluje. Dalej Nergal zapada na białaczkę, ona walczy o niego. Oczywiście to jej tzw „oświecenie i magia” nieweile jej dały, bo musiała korzystać z dobrodziejstw medycyny made in IG Farben, czyli chemii, zupełnie nieświadoma, ze sa inne sposoby na walke z rakiem. I co dzieje się dalej z tą „magiczką”. Człowiek o którego życie walczyła rzuca ją. Oczywiście cały czas paluchy w rogi zgina i wije się na scenie dalej. Potem jest nius, że jest załamana i przestała wierzyc we własne siły i szuka porady specjalistów. Jakoś się z tego podniosła, ale nie widać już tej mega pewności i tej promiennej radości. Idzie dalej za ciosem, próżność jej nie opuszcza. Jedzie do Stanów Zjednoczonych podbijać świat, a tam chcą jej sesję zdjęciową nago zrobić za darmo i czar Ameryki pryska. Ja czekam tylko kiedy ona się obudzi.

   • sono 27 Maj 2011 o 4:32 pm

    Ludzie nie sa zli ,ale sa bardzo podatni na zlo. Wszyscy jestesmy. od tego jest Lucyfer, aby nas zwodzic i robi super dobra robote.
    Wielu mu ulega mniej lub bardziej swiadomie. Kazdy z nas upada, ale tez kazdy ma szanse na powstanie. Wiadomo, ze latwiej sie podniesc z malego upadku niz duzego, latwiej sie oczyscic z malych brudow niz z wielkich.
    Magia, okultyzm, wrozby, astrologia,rozdzki, wahadelka, a joga, buddyzm, hinduzim, chanellingi, podroze astralne, enregi z kosmosu etc. to jedno wielkie gowno, ktorym sie Lucyfer posluguje ,aby stada otumanionych owiec zgarnac w swe lapy.
    I wielu juz ma w swych szponach ,jak widac. Zakracza, wysmieja cie jak im to powiesz. To wlasnie swiadzczy do jakiego stopnia sa tym zaczadzeni.
    Ale coz, jak ktos ma ochote bycia wiecznym miesem na grillu u Lucyfera to ostatecznie jego wybor.

 40. katerina404 27 Maj 2011 o 3:56 pm

  To co czuję swoją intuicją, to fakt, że najprawdziwsi, najbardziej szczerzy w swoich intencjach na tym blogu, od których bije dobra energia, to galluss, sono i rabarbarek

  • sono 27 Maj 2011 o 4:14 pm

   dzieki:)) tez tak uwazam.:) Dodam jeszcze i @Katerina:)

  • garzi 27 Maj 2011 o 4:14 pm

   RABARBAREK – tak, GALLUSS – tak, TALBOT też (znamy sie z NWO)
   jeżeli nie czujesz złej energii od SONO – przetrzyj dobrze oczy to fanatyczka.
   Znamy sie z NWO Katerina , uważaj na SONO – nie daj się zmanipulować

   • Talbot 27 Maj 2011 o 4:26 pm

    Katerina dobrze wie co robi. One grają w jednej lidze.

  • Talbot 27 Maj 2011 o 4:17 pm

   A jakim „cudem” piszesz pogrubioną czcionką? Ja nie mam takiej możliwości.

   • katerina404 27 Maj 2011 o 4:37 pm

    A takim, ze używam kodu html i nie gram w żadnej lidze z sono. Lepiej mi powiedz jasno i deklaratywnie, skąd Ci przyszło do głowy, że Illuminaci wiedzą co się stanie? Od kogo niby to wiedzą? No nazwij rzecz po imieniu.

    • sono 27 Maj 2011 o 4:49 pm

     on pewnie ma na mysli te Illumianti Cards. Gre, ktora zostala wymyslona przez niejakiego Steva jacksona pod koiec lat 80 i w 90. Sa to rozne serie gier, a la karcianych, majace wspolna nazwe Illuminati cards or games. Bardzo ciekawe zreszta, bo faktycznie wiele tych kart ujawnia co bedzie w przeszlosci. Ja tez mam mocne podejrzenia ,ze oni sie kontaktuja z Szatanem w czasie tych swoich okultystycznych rytualow i nie wiadomo czego jeszcze i uzyskuja od niego wskazowki co maja dalej robic i to co bedzie.
     karty te mozna kupic, a na ju tubie jest ich pelno.

    • Talbot 27 Maj 2011 o 7:14 pm

     Bo ci ludzie posiedli wiedzę, którą przekazał im ichny Bóg.

  • siedem 27 Maj 2011 o 6:56 pm

   🙂 🙂 🙂 diablice sie zlecialy.

 41. slice 27 Maj 2011 o 4:03 pm

  zabawne ze niektorzy jeszcze maja klapki na oczach i dalej zamykaja sie w swojej jedynej slusznej bajkowej religii.

 42. noni 27 Maj 2011 o 4:13 pm

  Sono to jakaś opętana jest ciągle wyzywa kogoś ciągle obraża rzeczy którymi się zajmuje na codzień wahedełkowanie itp/ o jakieś szatańskie nauki.

  Ogarnij się albo spadaj z tego forum a pseudo bóg z ST to jest demon który osobiście kazał zabijać dzieci kobiety i facetów w jego imię żeby zrobić miejsce na swój lud wybrany. ile razy Jahwe swoją paskudną morde wpychał żeby zabijać i się cieszyć.

  DO dziś widzę jego wysłąnnicy lubują się w proszeniu go o pomoc w mordowaniu nie wiernych

  • sono 27 Maj 2011 o 4:17 pm

   chora jestes ??
   Bibli nie znasz i nie masz najmniejszego pojecia o co tam biega, a swe rzygowiny tu umieszcz. Czy ty w ogle wiesz co to sa Psalmy, kto je pisal, dalczego i o czym tam mowa?? Obrazasz Boga Jedynego w Trojcy sw .
   Uwazaj, bo to powazne bluznierstwo, tepaku jeden.

  • felicyta 27 Maj 2011 o 4:29 pm

   Fajny art.na temat narodu wybranego.
   Cytat:
   „Smutnym faktem jest to, że we wszystkich wojnach od lat 1600, które nie były bezspornymi aneksjami krajów Trzeciego Świata, obie strony były finansowane przez żydowskich bankierów, którzy w końcu kupili, sabotażowali lub zniszczyli każdy kraj zachodniego świata, a demolka USA jest ich ostatnim i największym osiągnięciem.(…)Ale nie robimy żadnych postępów, ponieważ ci na topie i oświeceni komentatorzy różnych stron internetowych wciąż niechętnie używają słowa „Żyd”, gdzie słowo „Żyd” jest wymagane.

   • To Żyd zastrzelił nieuzbrojonego demonstranta pokojowego na flotylli, który chciał dostarczyć żywność głodującym ludziom. Cztery strzały w tył głowy.

   • To Żyd wymyślił bombę atomową. Cytat z jego wypowiedzi: „Ja jestem Śmiercią, Niszczycielem Światów,” będący echem wcześniejszej uwagi Wernera Sombarta: „Wojny to żydowskie żniwa.”

   • To żydowski lekarz zabił Huey Long, żydowski lekarz który dodał wirusa raka do szczepionki polio, nawet żydowscy lekarze zabili prezydenta Williama Henry’ego Harrisona w 1830 roku.

   • Filmy, telewizja, gazety, przemysł muzyczny, teatr, wydawnictwa, ewangelicka religia, sport… one i prawie wszystko inne zarządzane są przez Żydów.

   A jeszcze są internetowcy, „szanowani” komentatorzy (wielu z nich to Żydzi), którzy nie używają słowa Żyd kiedy piszą swoje artykuły.(…)„Moralną zbrodnią przeciwko ludzkości jest obrona judaizmu w jakikolwiek sposób, ze względu na anty-ludzkie i autodestrukcyjne postawy do których zachęca. Talmud nakazuje Żydom zabijać lub zniewalać każdego nie-Żyda, a mienie ofiary uważać za własne. Żydzi co roku ślubują kłamać o wszystkim co robią. Wszystkie święta żydowskie radośnie celebrują rzeź nie-Żydów.”

   Netanjahu, wzór wszystkich okropnych żydowskich rzeczy na świecie, otrzymał owacje na stojąco w amerykańskim Kongresie.(…)”
   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/05/27/wiadomo-ze-cos-jest-zle/#more-10436

 43. galluss 27 Maj 2011 o 4:19 pm

  zobaczcie, nowe wiadomości o FUKUSHIMIE, aż trzy filmiki nagrała agencja „fairewinds”:
  bardzo wazne informacje, pod filmikami macie transkrypcje, będzie łatwiej tłumaczyć niż ze słuchu

  z 13 maja
  http://www.fairewinds.com/content/fukushima-one-step-forward-and-four-steps-back-each-unit-challenged-new-problems

  z 22 maja
  http://www.fairewinds.com/content/implications-fukushima-accident-worlds-operating-reactors

  z 26 maja
  http://www.fairewinds.com/content/gundersen-gives-testimony-nrc-acrs-0

 44. ALFA 27 Maj 2011 o 4:25 pm

  Pilnujcie swoich głów
  Americas 10,000 Guillotines and Femas 500,000 Coffins – Operation Endgame
  GŁOS ZAGŁUSZANY ALE OBEJRZEĆ MOZNA

  • siedem 27 Maj 2011 o 7:18 pm

   http://www.remnantofgod.org/guillotines.htm

 45. morfeusz 27 Maj 2011 o 4:25 pm

  http://www.sfora.pl/USA-nie-maja-za-co-odbudowac-zniszczonych-miast-a32558

  • sfora 27 Maj 2011 o 5:32 pm

   skoro wydają całą kasę na wojny i mordowanie, to nie starcza już na ratowanie
   us gov ma inne priorytety niż zwykli obywatele
   cia mogłoby sypnąć groszem – mają niezłe dochody z handlu dragami

   • sebecxs 27 Maj 2011 o 10:10 pm

    …..przecież oni sobie drukują pieniądze…

 46. Vismaya 27 Maj 2011 o 4:25 pm

  sono, prawdziwi wyznawcy Boga, Chrystusa i ci co czytają z pookorą słowa Biblii tak się nie zachowują, siejesz spustoszenie i zostawiasz za sobą cmentarzyska …. nie rób obciachu P Bogu. Nawet nie wiesz ile za tobą dymu i swądu …. produkuj inne emnergie, cytujesz Psalmy ale one brzmią jak klątwy w twoich ustach …. klątwa jest b. niską wibracją … a my na świecie mamy już dzisiaj dosyć radiacji po Fukuszimie. Opanuj się. Lepiej siądz i się spokojnie pomódl a nie kijem przyszłaś nawracać świat.

  Pozdrawiam.

  • sono 27 Maj 2011 o 4:34 pm

   a co ty wiesz o prawdziwyuch wyznawcach Boga.??
   Dla ciebie to sa pewnie ci co uprawiaja chanellingi i podroze astralne???
   I siedza calymi dniami w pozycji lotosu??

   • Vismaya 27 Maj 2011 o 5:23 pm

    Dziecinko droga, jeszcze sie na swiecie nie narodzilas, jak ja juz klękalam do pacierza, … a szczerze mowiąc wole tych co całymi dniami siedzą w lotosie niż tych co od rana do nocy pieniaczą się po forach.
    I zostaw już obczernianie ludzi … w tym nawet zmarłych… J 23 stanął już dawno przed Bogiem i mam nadzieję, jeśli coś zle zrobił przed nim się tłumaczył, ty nie musisz poprawiać dzieła po P. Bogu. Nie osądzaj ludzi, bo kiedyś te twoje osądy wybiją twoje zęby. Kto czynm wojuje tym obrywa. Czy jeszcze o tym nie wiesz … takie jest prawo energii, o tym też pisze Biblia!!!!!
    I wiedz o tym , że klątwa jest gorsza w skutkach niż broń atomowa…. ale to tylko ty przetestujesz na własnej skórze …. prawo energii….a NIE Kara Boża!!!

    ŻYCZĘ ZDROWIA.

    • sono 27 Maj 2011 o 5:41 pm

     wypchaj sei ta swoja energia. Spadaj z tym okultyzmem. Nie ta droga kcohana. szukaj innego naiwnego kotry na takie gadki szmatki sie nabierze.

    • garzi 27 Maj 2011 o 9:02 pm

     widzisz jakie CHAMSTWO WYłAZI z tej satanistycznej baby !! ona nie jest młoda to stara baba „nieobracana” i złosliwa – ty spadaj SONO na samo dno piekła
     zdrowia jak zdrowia – ale zimnego kubła wody 😉

    • Ewa Polska 27 Maj 2011 o 9:57 pm

     >>>>KLĄTWA jest gorsza w skutkach niż broń atomowa…. ale to tylko ty przetestujesz na własnej skórze …. prawo energii….a NIE Kara Boża!!!<<<<

     ??????????????????
     ??????????????????????
     ?????????????????????????????

     Tak wygląda piekło na ziemi…..
     Przescigacie sie we wzajemnych złosliwosciach. Smutne. Satanistyczne.

    • Ewa Polska 27 Maj 2011 o 10:00 pm

     Vismaya napisal/napisala:
     >>>>KLĄTWA jest gorsza w skutkach niż broń atomowa…. ale to tylko ty przetestujesz na własnej skórze …. prawo energii….a NIE Kara Boża!!!<<<<

     ??????????????????
     ??????????????????????
     ?????????????????????????????

     Tak wygląda piekło na ziemi…..
     Przescigacie sie we wzajemnych złosliwosciach. Smutne. Satanistyczne.

     @Vismaya

   • 44 27 Maj 2011 o 8:31 pm

    A dlaczego jesteś taka pewna, że to ciebie nie opętał szatan? Wyczytałaś to w Biblii? A kto ją tłumaczył? A kto ją cenzurował?

    • baba wanda 27 Maj 2011 o 10:07 pm

     I kto ja pisal? Pisali ja zwykli ludzie i kazdy opisywal (interpretowal) widziana rzeczywistosc po swojemu. No i nie mozna zapomniec o Konstantynie, ktory decydowal co umiescic w oficjalnej wersji, a czego nie.
     Wezmy np. taka historie 9/11. Oficjalnie pisza, ze scyzoryki, bin l. itd. Teraz zalozmy, ze nasz cywilizacje szlag trafia, ze uratowali sie tylko nieliczni. No i po jakims czasie ich potomkowie znajduja te „oficjalne wersje”. Co co by sobie pomysleli? Ze kawalek plastiku mial jakies magiczne wlasciwosci, bo nadawal sie do obezwladnienia samolotu pelnego ludzi. A bin l. zostal by jakims „magikiem”, skoro taka akcje przeprowadzil 🙂

 47. Siuba58 27 Maj 2011 o 4:28 pm

  monitorpolski :

  Gallus, mylisz się. Nie ma „współczesnej religii rzymskokatolickiej”. Religia jest jedna, a to w jaki sposób się ją przekręca to inna rzecz. My powinniśmy sięgać do korzeni. A jak jakiś biskup chce być satanistą to jego sprawa, tylko że to nie jest nasz biskup. I to trzeba jasno powiedzieć.

  A może zastanówmy się czy to nie kolejne „PRZYGOTOWANIA DO JEDNEJ GLOBALNEJ RELIGII POŁĄCZONE Z INWAZJĄ ALIENS Z KOŃCOWYM EFEKTEM ZEJŚCIA Z NIEBIOS JEZUSA????!”

 48. yaphoto 27 Maj 2011 o 4:33 pm

  Monitor, mam nadzieje, ze to tylko pomylka w ostatnim artykule na temat satyry wobec AIPAC. Jawnie tam powiazales syjonizm z zydowstwem co Ci sie nigdy wczesniej nie zdarzalo. Proponuje to jakos ladnie wyedytowac i udawac, ze nic sie nie stalo 😉

  Z satyryczym pozdrowieniem…

 49. noni 27 Maj 2011 o 4:37 pm

  Sono nie boje się idę drogą do zbawienia z dala od waszej nie nawiści do bliźnich i całego syfu. Biblia i tak została przez illuminatów przerobiona wrzesz i wzdłuż a wy to czytacie się jaracie słowem bożym. Biblia to zwykła książka i wcale nie święta wg mojego zdania.

  Odpowiedz mi Sono na pytanie dlaczego w waszej cudownej Bibli niema

  NAUK JEZUSA besporednio od niego ORAZ WSZYSTKICH JEGO UCZNIÓW??
  Bo kosciol katolicki wybral sobie tylko 4 ewangelie ktore nie byly nawet pisane przez uczniow Jezusa i zostaly przygotowane dla mas.

  • katerina404 27 Maj 2011 o 4:53 pm

   A w tym czasie kiedy Ty sobie podróżujesz astralnie, w Twoje ciało włażą sobie demony. Smacznego.le podróżuj dalej, kto Ci broni. Twój wybór.

   • lololo 27 Maj 2011 o 5:36 pm

    Jezus powiedział do swoich uczniów:
    „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie. W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem. Znacie drogę, dokąd Ja idę”.
    Odezwał się do Niego Tomasz: „Panie, nie wiemy, dokąd idziesz. Jak więc możemy znać drogę?”.
    Odpowiedział mu Jezus: „Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie. Gdybyście Mnie poznali, znalibyście i mojego Ojca. Ale teraz już Go znacie i zobaczyliście”.
    Rzekł do Niego Filip: „Panie, pokaż nam Ojca, a to nam wystarczy”.
    Odpowiedział mu Jezus: „Filipie, tak długo jestem z wami, a jeszcze Mnie nie poznałeś? Kto Mnie zobaczył, zobaczył także i Ojca. Dlaczego więc mówisz: »Pokaż nam Ojca?«. Czy nie wierzysz, że Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we Mnie? Słów tych, które wam mówię, nie wypowiadam od siebie. Ojciec, który trwa we Mnie, On sam dokonuje tych dzieł. Wierzcie Mi, że Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we Mnie. Jeżeli zaś nie, wierzcie przynajmniej ze względu na same dzieła.

    Proste mowi tu o jednosci ze wszyscy jestesmy jednym zyciem. Palaczeni. W Bibli jest zawarta cala prawda na temat funkcjonowania umyslu i tego jak isc ta droga zeby uzyskac przebudzenie/oswiecenie/zbawienie. Te przypowiesci moga wydawac sie „magiczne” ale jak posiedzisz troche w temacie to zoabczysz ze wszystko opisuje co do joty nasza rzeczywistosc.

    • katerina404 27 Maj 2011 o 7:03 pm

     Gregg Braden bardzo dobrze mówi. Lubię go słuchać. Ma tyle w sobie pasji i spokoju zarazem, a to co mowi, to cała esencja dobra, spokoju, harmonii.

    • lololo 27 Maj 2011 o 8:23 pm

     ja tez 🙂

    • jarosK 27 Maj 2011 o 10:46 pm

     super ten film…Ale najważniejsze to mieć otwarty umysł na takie rzeczy:) Niektórzy na tym forum myślą , że taki ma 🙂 np sono 🙂 Ona czytając Biblie, nie widzi , nie rozumie , że Jezus cały czas mówi o energii :)energii wiary, miłości..Wystarczy chcieć to zrozumieć..”Twoja wiara Cię uzdrowiła” tak mówi Jezus , więc co to znaczy ? Ja to rozumiem w zupełności:)

   • lololo 27 Maj 2011 o 5:39 pm

    dokladnie nie trzeba smigac po zadnym astralu. Wystarczy cwiczyc obecnosc „Miec zapalona swiece i pas przepasany” i po pewnym czasie zbudzi sie twoja naturalna milosc,radosc,wspolczucie i wolnosc. Wy smigacie po astralu bo wasze umyslu „pragna-pozadaja” czegos wiecej bo odczuwacie brak. Duzo by pisac. Ale ten ktory nie chce nie przyjmie do wiadomosci.

 50. noni 27 Maj 2011 o 4:41 pm

  Sam podrozuje Astralnie prawie codziennie i mam w Sobie wiecej miłości niż Ty. Dziwne co nie? pewnie tam Szatan mnie uczy jak kochać drugiego człowieka i szanować bliźnich. A demony mi pomagają w życiu i prowadzą drogą światła jakie to cudowne….

  oczywiście to wersja w waszych oczach.
  Tak naprawdę spotykam Się w Astralu nawet z Jezusem a wy możecie sobie hejtowac wszystko dalej. Nie obchodzi MNIE to już.

  Sami sprawdzcie czy mozna poprzez channeling i astral sie spotykac z Aniołami i Jezusem czy nie mozna. Kosciol do reszty wasz zamknal i nastraszyl pieklem i szatanem zebyscie nie byli samodzielni i nie probowali tego

  • lololo 27 Maj 2011 o 5:41 pm

   powiem Ci ze szatan jest bardzo przebiegly i moze nawet w astralu przybrac postac Jezusa. Ale ty to przeciez wiesz.

 51. morfeusz 27 Maj 2011 o 4:42 pm

  To dlaczego w Biblii jest mowa o czipach? Widzieliście może fragment mówiący o tym, że elity budują sobie jaskinie (bunkry) bo wiedzą co nadchodzi? Dalej też jest napisane, że będzie tak źle, że zapragną by ich skały przygniotły bo będą bać się Boga…

 52. katerina404 27 Maj 2011 o 4:43 pm

  znaczy talbot sugerujesz, że to Illuminaci sami napisali biblię i że teraz układają zdarzenia pod biblię? Jeśli tak uważasz, to udowodnij to jakoś. Bo na razie to rozmowa jest koperkowa i Twoje czy moje racje, nie są do udowodnienia i przestań siać zamęt, bo tak samo, jak starałeś się sono przytknąć łatkę Jehowej, tak teraz mi przypinasz łatkę kumoterstwa z sono, i że jakoby celowo stworzyłyśmy jakąś mega drużynę, po to bay oamić biednych ludzi, tylko dlatego, że tak jak ona nie wierzę w UFO

  • sono 27 Maj 2011 o 4:51 pm

   Talbot mi tu siarka podjezdza.
   Z niego taki katolik, jak ze mnie baba wanda:)

   • baba wanda 27 Maj 2011 o 10:20 pm

    Sono, chyba pierwszy raz, ale sie z Toba zgadzam-Ty jestes Sono, ja baba wanda 🙂

   • jarosK 27 Maj 2011 o 10:30 pm

    odpowiedziałem Ci wcześniej ,ale wiesz co , Twoich posty przestaje czytać, Ty jesteś jakaś dziwna kobieto…Innych tak ochoczo wyzywasz, a wiesz co , po mojemu , to od złego pochodzi..Więc nie zasłaniaj się niewinnością i wiarą , bo jej nie masz..Chwalisz Boga wargami , a w sercu pustka…Przeczytaj sobie , co Jezus mówił o relacjach z bliźnimi, nawet blisko tego nie jesteś…”Miłosierdzia chcę, a nie ofiary”..Pokazujesz miłosierdzie ?Ponosi Cię, szybko sie irytujesz a w swojej złości rzucasz obelgami jak jadem w stronę bliźniego…

  • Talbot 27 Maj 2011 o 4:51 pm

   Jestem zmęczony tym podłym życiem, nie mam zamiaru niczego „udowadniać”.
   Katerina – posądzę Ciebie za syjonistycznego agenta. Mam nadzieję, że się mylę.

   • katerina404 27 Maj 2011 o 4:59 pm

    talbot stuknij sie w głowe, ja i agent syjonistyczny. Dlatego, ze bronię wiary w Boga a nie Lucyferiańsakiej, to jestem syjonistycznym agentem?

    A ja też jesetm zmęczona i dlatego nie rozumiem dlaczego mnie atakujesz i od agentów wymyślasz. Dlatego, ze trzymam się raz obranej ścieżki, dlatego, ze nie wierzę w gusła?

    Ale jak Ciebie proszę po ludzku, zebyś mi swój punkt widzenia udowodnił, to Ty zmęczony jesteś, a ja myślisz, ze nie jestem zmęczona tym syfem, co się wkoło dzieje.

    • sono 27 Maj 2011 o 5:05 pm

     nie przejmuj sie talbotem. manipuluje i klamie jak moze. Nie trawie czegos takiego.

    • Talbot 27 Maj 2011 o 5:36 pm

     Jestem zmęczony tym podłym życiem, nie mam zamiaru niczego „udowadniać”.
     Katerina – posądzę Ciebie za syjonistycznego agenta. Mam nadzieję, że się mylę.

     Przepraszam Ciebie za ten epitet…
     Wybacz, przegiąłem pewne zasady kulturalnej dyskuisji.

   • Talbot 27 Maj 2011 o 4:59 pm

    Talbot miał ten problem, że gdy wyniuchał syjonistyczną V kolumnę, to go banowali. Jednym z przykładów jest…

 53. noni 27 Maj 2011 o 4:50 pm

  Nie Talbot tylko Ja Noni. Wyrażam Swoje zdanie że ostro edytowali i wybierali sobie co się znajduje w kanonie Bibl ia co nie…

  I to jest cholerna prawda której się boicie bo wtedy cała wasza wiara może się okazać nie prawdziwa..

 54. sono 27 Maj 2011 o 4:52 pm

  a @ Noni to juz sama siarka:)

  • garzi 27 Maj 2011 o 9:10 pm

   siara nooooo zalatuje od ciebie SONO – az w oczy szczypie

 55. noni 27 Maj 2011 o 4:52 pm

  Illuminaci od zawsze udostepniaja swoje plany co do drobnych szczegółów i dat bo lubia z Nas robic debili.. zeby potem nikt nie mowil ze nie wiedzielismy haha
  biblia to tylko jeden z przykladow, jest pelno filmow teledyskow w ktorych jasno mowia co planuja zrobic

  • katerina404 27 Maj 2011 o 5:23 pm

   noni zgoda i Ty masz rację i sono. Niby rozmawiacie tym samym językiem a nie mozesie się dogadać, bo zmaiast na spokojnie wyjaśnić swój punkt widzenia, to atakujecie. Oni to reżyserują, ale wiesz dlaczego? Oni mają moc od szatana i Bóg na to zezwolił chwilowo. Po prostu chce nam pokazać prawdziwe oblicze szatana, jak to bedzie, skoro sam stwórca, się wycofa, a da pole do działania szatanowi i co z tego wyniknie dla ludzkosci. Ci, którzy maja mocne kręgosłupy i którzy nie wypra się Boga, będą nawet w tych trudnych czasach mieli jego prowadzenie. Ale nie chcę Ci niczego narzucać. Wiarę albo sie ma, albo nie i nikt nikogo na siłę do swoich racji nie przekona.

 56. nowy84 27 Maj 2011 o 4:54 pm

  a tym czasem na Wembley hehe:

 57. noni 27 Maj 2011 o 4:54 pm

  Nie odpowiedzieliscie na moje pytanie. Sono i KAterina???

  Dlaczego w waszej kochanej Bibli kosciol nie pozwolil wiernym czytac nauk spisanych przez Jezusa i jego reszty uczniów???

  Jezus nie umial pisac?? Umial i robil to a Wy wierzycie w ta Biblie jakby to jakas swieta ksiega byla. Tylko ze sa dowody ze kosciol wybieral co da masom a co zachowa w watykanie dla Siebie

  • sono 27 Maj 2011 o 5:04 pm

   zobaczymy kto sie bedzie smial ostatni?? Nikt cie do niczego nie zmusza. Bog nam dal wolna wole i to my decydujemy ostatecznie o swym zyciu.
   Droga mamy do Niego otwarta, ale wielu polezie inna, latwiejsza ( na razie) droga.
   Nie wierszysz w Jezusa, Biblie?? To w co wierzysz ? W bozka Kali, sziwe, kriszne, budde, czy inne demonieczne talatajstwo???

  • Talbot 27 Maj 2011 o 5:22 pm

   Noni – proszę Ciebie. Nie czepiaj się Biblii. To nie tak…Biblia zawsze była naszym Narodowym skarbem. Piszę „Skarbem” bo Ona wyzwalała w nas patriotyzm i poczucie bycia Polakami. Jak myślisz – gdyby zniszczyć Biblię…jaki los by nas spotkał w świecie multi kulti? Biblia jest ostatnią szansą, aby obronić się przed NWO. Obojętne jest kto w co wierzy, musimy – Polacy – wziąć się w garść i nie patrzeć na jakąś Unię, tylko stanąć ramię w ramię hasłem na sztandarach Bóg – Honor – Ojczyzna.

 58. katerina404 27 Maj 2011 o 5:06 pm

  noni to prawda co piszesz, że te kanalie, nawet biblię zniekształciły, ale nie mamy pewności na ile i w których wersetach, więc nie kłoćmy sie o to, tylko skupmy się na tym jak się przed tym syfem bronić? Myślę, ze wraz z upływem czasu nasze poznanie wzrośnie. Na razie zbyt mało wiemy. Nie umiem Ci tego wytłumaczyć, bo się tego nie da, ale ja mam okropnie mocną intuicję i większość spraw odbieram intuicyjnie. Oczywiście czytam to i tamto, często przeciwstawne sobie opinie, ale wybieram tylko to, co podpowiada mi intuicja, resztę czego nie jestem pewna, pozostwiam czasowi

  • sono 27 Maj 2011 o 5:38 pm

   tu bardzo ciekawy artykul . Reszta u gajowego maruchy po wpsiem o ks.Natanku
   „Do czasów wypędzenia żydów z Aleksandrii, w 414 r., miasto to było głównym ich skupiskiem i centrum gnozy. Gnostycy usiłowali powiązać chrześ-cijaństwo z okultyzmem. Od niej więc wywodzą się najrozmaitsze sekty okul-tystyczne, pseudochrześcijańskie, jak karpokratianie, kainiści – adorujący Kaina, pederastów z Sodomy i Gomory: Dathama i Abirama, a także Judasza Iskariotę -manichejczycy, albigensi, walentynianie – którzy lansowali wśród chrześcijan „świętą prostytucję” – nestorianie, różokrzyżowcy, bogumili, lucyferianje i ogól-nie masoneria zaszyta w stowarzyszeniach teozoficznych. Gnostycy usiłowali wprowadzić do chrześcijaństwa zwyczaj interpre-towania Pisma św. na własną rękę, z pominięciem autorytetów Ojców Kościoła; co później zostało przyjęte przez protestantyzm. Tym samym, gnostycy usiłowali odciągnąć chrześcijan od religii prawdziwej, wspartej dogmatami i przepiękną liturgią. Istotnie, ruch protestancki potwierdził nagą prawdę, że dowolność w interpretowaniu Pisma św. rodzi niezliczoną ilość sekt; co właśnie było celem Szymona Czarnoksiężnika i jego następców. Mówiąc o próbach zniekształcenia religii prawdziwej, objawionej nam przez Pana Boga, trudno jest nie wspomnieć o arianach. W roku 313, tj. w tymże roku, w którym chrześcijanie uzyskali wolność religijną w całym imperium rzymskim, wówczas jeszcze Augusta Konstantyna (277-337), żyd-przechrzta Ariusz, prezbiter w Aleksandrii, zaatakował boskość Jezusa Chrystusa, co dało mu okazję, aby dobrze namieszać we wnętrzu Kościoła św. Żydzi znienawidzili dogmat o Trójcy Świętej, a tym samym Jezusa Chrystusa jako drugą Osobę. Stąd, znalazłszy się w szeregach chrześcijan, lansowali teorię o Bogu jednoosobowym, tym samym zaprzeczając boskiemu pochodzeniu Chrystusa Pana. Jednak, elokwentny Ariusz, aby przyciągnąć do siebie chrześci-jan, nigdy nie krytykował Chrystusa. Przedstawiał Go jako wielkiego reformato-ra. Tym samym, usiłował pozbawić Kościół św. jego fundamentów. Ariusz, wbrew nauczaniu Chrystusa Pana i Jego apostołów usiłował urządzić w Kościele rzymskim gospodę dla synagogi, czyli począł uprawiać prożydowską politykę. To był frontalny atak na wszystkie dogmaty Kościoła św. Była to próba wywołania rewolucji w szeregach chrześcijan, która zniszczyłaby Kościół Chrystusowy. Nic więc dziwnego, że synod zwołany w Aleksandrii, w roku 321, Ariusza ekskomunikował. W tymże roku, gminy chrześcijańskie, cieszące się poparciem Konstantyna, uzyskały osobowość prawną. W zaistniałej sytuacji, Ariusz udał się do Palestyny, aby tam, wśród współplemieńców, szukać swoich zwolenników. Jest oczywistym, że ich tam znalazł. Życie na co dzień bowiem wykazało, że przechrzty żydowskie zawsze skupiają większą uwagę na obronie interesów współplemieńców, aniżeli prawdy wypływającej z Ewangelii św. Zatem, uzyskawszy poparcie u palestyńskich biskupów, Ariusz udał się do Egiptu, aby tam rozpowszechniać swoją herezję. Widmo rozbicia Kościoła rzymskiego przy-brało wówczas wyraźne rysy. W tej sytuacji, Ojciec Kościoła, św. Atanazy (293-373), wówczas prezbiter w Aleksandrii, współorganizuje pierwszy Sobór Powszechny, który odbył się w Nicei. Był to rok 325. Na tym soborze cesarz Konstantyn przemówił po łacinie, w języku Kościoła rzymskiego, i przyjął wyz-nanie nicejskie, stanowiące fundament katolicyzmu. Ariusz zostaje pozbawiony godności biskupiej, a za przechowywanie jego pism groziła kara śmierci. Wszys-tko odbywało się pod przewodnictwem cesarza. Jednak, Ariusz nie skapitulował. Drogą głębokich intryg zdołał pozyskać względy cesarza Konstantyna. Ariusz doskonale orientował się, że Konstantyn miał ciągoty w kierunku cezaropapizmu, zdecydowanie potępionego przez. Kościół rzymski, a zawsze popieranego przez heretyków. Potrafił więc przekonać cesarza, że św. Atanazy zagraża tak cesarst-wu, jak i dobru Kościoła. Czyli, że złodziej oskarżył okradanego o kradzież. Tym samym, biskup aleksandryjski, św. Atanazy, zdecydowany wróg ariańskiego monoteizmu i doktryn żydowskich, który uważał, że żydzi nie są już sługami Bożymi, lecz panami Sodomy i Gomory, popadł w niełaskę u cesarza. Zatem, ariańscy biskupi powracają z wygnania, a sam cesarz zwołuje kontrsobór w Tyrze. Był to rok 335. Na tym soborze (zbójeckim), św. Atanazy został oskarżony o uprawianie nierządu. Pomimo doskonałej obrony przed tak bezczelnym oszcz-erstwem, zostaje potępiony, uznany za wroga Kościoła i Państwa, a w roku 336 cesarz skazuje go na wygnanie do Trewiru. Tuż po zgonie Konstantyna, w roku 337, św. Atanazy zostaje odwołany z wygnania. Niemniej jednak, całe żydostwo wystąpiło przeciwko autorowi uchwał soboru nicejskiego. W roku 340, synod biskupi odebrał św. Atanazemu godność biskupią. W tej sytuacji, obrońca Koś-cioła św. musiał schronić się u Papieża św. Juliusza (337-352). Wrócił do Alek-sandrii w roku 343, lecz nie na długo. Gdy do władzy doszedł Konstancjusz, który był arianinem, ożyła antypapieska działalność arian. Św. Atanazego potępi-ono na soborach w; Mediolanie (355) i w Arelate (363), a na dokładkę pomówiono go o zdradę stanu. Musi więc znowu uchodzić z Aleksandrii. Tym razem udał się do pustelni egipskich. Powraca do Aleksandrii w roku 361, po. śmierci Konstancjusza, i zastaje tam… odrodzony kult bożków pogańskich. Oto do czego doprowadził arianizm. Papież św. Liberiusz (352-366), który odmówił poparcia dla arian i cesarza, był na wygnaniu, a dla chrześcijan nastały ciężkie lata próby. Od roku 361 imperium rzymskim poczęli rządzić wojskowi. „Legiony” ogłosiły cesarzem Juliana Apostatę (361-363). ..”

  • Talbot 27 Maj 2011 o 6:26 pm

   Katerina – mocna intuicja to gusła. To zjawiska nadprzyrodzone…tym się charakteryzują sataniści i iluminaci.
   Przepraszam za tą uwagę.

   • katerina404 27 Maj 2011 o 6:42 pm

    wiesz co miedzy tym co oni praktykuą a z czego ja korzystam jest ogromna róznica. Tylko, że oni opierają swoją siłe na szatanie, a ja na Bogu. Zreszta to co próbujemy tu poruszać to bardzo delikatan materia i to nie jest możliwe w jednym poście, czy nawet w kilku tego ująć w całość. Pewnie gdzieś tam jesteś blisko prawdy, tylko nie do konca jeszcze wiesz, w którym kosciele dzwonią. Kręcisz się dobrze wokół tematu, ale wiedz, że wszelkiego rodzaju rekwizyty, jak różdżki i inne taroty to są narzędzie szatana. Ty masz połączenie z Bogiem i bez tych narzędzi i tego nie chcą abyś wiedział. To tak bardzo skrótowo naturalnie.

    • Talbot 27 Maj 2011 o 7:03 pm

     Ja te narzędzia posiadłem naturalnie. Czy uważasz, że ten dar dał mi Bóg, czy zostałem zwiedzony przez Szatana?
     Wcześniej pisałem, że widziałem UFO…czy to „widzenie” UFO sprawił Bóg,czy Szatan. Kto mi dał możliwość praktykowania i widzenia rzeczy „niemożliwych” dla zwykłego człowieka?

     Świat jest zupełnie inaczej skonstruowany, niż myślisz. Religie trzymają nas w ciemnocie i zacofaniu.
     Na świecie jest multum religii i każdy wierzy, że jego religia jest najprawdziwsza.

 59. katerina404 27 Maj 2011 o 5:08 pm

  muszę wyjść, ale jak wrócę wrzucę Wam wypowiedź ateisty, to Was to zadziwi i zmusi do refleksji

 60. LextiNadera 27 Maj 2011 o 5:09 pm

  galluss masz jakąś stronę ablo bloga, albo kontakt ?

 61. pola 27 Maj 2011 o 5:52 pm

  Wy tu gadu gadu a w Warszawie mycki sobie zdjęcia z Obama robią

  • pitupitu 27 Maj 2011 o 6:14 pm

   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/barack-obama-w-warszawie,4383103,9429288,fotoreportaz-maly.html

   ciekawe na ilu progach i barierach dla terrorystów zatrzyma się w stolycy podwozie super-amfibii obłamy ? powinni dokleić skrzydła do jego bryki – z silnikiem odrzutowym – bo bryka parę ton waży

   a tu skromna kolumna obłamy – lekko licząc ponad sto pojazdów + helikoptery i samoloty stale krążące nad stolycą – za podatki ogłupiałych owiec które się cieszą że pozwolili im pomachać – ŻENADA :

 62. rambo8 27 Maj 2011 o 5:53 pm

  http://radtrap.wordpress.com/2011/05/26/svali-o-demonach-i-rytualach-illuminati/

 63. ziarnko prawdy 27 Maj 2011 o 6:10 pm

  SONO!!!
  Dlaczego zaprzeczasz,ze nie spamujesz na innych forach?
  Oto DOWOD!!!!!!
  http://marucha.wordpress.com/2011/05/27/kuria-ostrzega-przed-kontrowersyjnym-ksiedzem/
  Twoich”komentarzy”pod tym artykulem dzisiaj jest AZ 6,do chwili obecnej.

  • Cupak 27 Maj 2011 o 6:37 pm

   Skończyła się era Zenka zaczęła Sono i tak w kółko ; /

 64. eltoro83 27 Maj 2011 o 6:12 pm

  Hahahaha czyli od razu ładnych kilkanaście dni temu jak dana postać się pojawiła wyczułem że to Jehowczyk.Oni sami się zdradzają swoją upierdliwością i wciskaniem swoich racji ludziom na siłe.Mam ich tuż za miedzą i póty dosadnie ludzie ich nie pognali z pod drzwi to codziennie wpraszali się z tym swoim patrzeniem na Świat i religię.Nie powiem jak grupa są bardzo zorganizowani i pomocni sobie,ale ta ich nachalność gorsza niż wszystko razem wzięte.Pozdrawiam hehe.I jeszcze coś Obama zaraz po przylocie przywitał się ze społecznością żydowską 🙂

 65. katerina404 27 Maj 2011 o 6:12 pm

  Czyli chcesz powiedzieć, ze Jezus 40 dni odbierał na pustyni chanelingi od kosmitów?

  • katerina404 27 Maj 2011 o 6:55 pm

   Ano tu się z Tobą zgadzam, prawdy trzeba szukać w sobie, w swoim wnętrzu

  • Ewa Polska 27 Maj 2011 o 7:02 pm

   Człowiek moze przezyc bez jedzenia 2-3 tygodnie, ale bez WODY juz tylko 3-5 dni, a na pustyni gdzie panuja wysokie temperatury moze 3-4 dni …. potwierdzone przez lekarzy …

   Naturalnie, to dowodzi, ze Jezus nie był fizycznym człowiekiem, albo …. ze satanisci mieli duzo cynicznego poczucia humoru …. i słychac ich chichot do dzisiaj …..

   Rzym zlegalizowal chrzescijanstwo dopiero w IV wieku kiedy było juz wiadomo, ze moga czerpac korzysci finansowe z barankow i owiec, i innych uzytecznych idiotow…..

   Nadto dochodzi ta sprawa Łazarza – smierdzi na odległosc …

   Jestem za KROLEM, ale jesli okaze sie kiedys, ze krol jest NAGI, to kompromitacja nie z tej ziemi…

   Natanek jest dobry *gorol* i pewno chce jak najlepiej, ale nie wszystkim moze sie to rzymskie panowanie podobac …. i nie trzeba byc koniecznie zydem aby nie lubic tego pomysłu….

   Zreszta jesli chodzi o zydow, to duzo z nich nalezy do sekty *Zydzi za Jezusem* bo przeciez Jezus był w koncu zydem … pewne jak w banku 🙂

   Chichot satanistow słychac …..

   • dr 27 Maj 2011 o 9:43 pm

    sa ludzie ktorzy nie jedza i nie piją od kilkudziesieciu lat – ostatnio w jednym badaniu naukowcy takiego zamkneli na miesiac i po miesiacu szczeki im opadly

  • 44 27 Maj 2011 o 8:39 pm

   Jezus był na Ziemi na długo po kosmitach. Może nie odbierał „channellingów” – może sam był kosmitą lub jego potomkiem. Wiele lat ego historii jest przemilczane. Gdzie wtedy był? Co robił?

   • Ewa Polska 28 Maj 2011 o 12:57 am

    Naprawde tak myslisz czy tylko napisałes tak aby było zabawniej???

    🙂 🙂 🙂

  • jarosK 28 Maj 2011 o 7:01 am

   najpierw trzeba zdefiniować słowo „kosmita”… Kto to jest kosmita …Ja myślę , że to są zarówno Anioły jak i demony…A chaneling to pasmo fal , na którym one nadają…I tu jest ta trudność , który jest dobry , to można poznać sercem i wiedzą już nam dana w postaci Boblii..Ale to tylko moja teoria…Skończyły się czasy , kiedy Aniołowie przychodzili na ziemie, nie wiem czemu, może jest jakaś umowa z Bogiem, jakiś czas musi upłynąć , kiedy one (Anioły) znowu będą mogły przyjść na ziemie i nieść nam pomoc…Kiedy przyjdzie Jezus i będzie nam królował..I będziemy docierali do doskonałości z pomocą tych istot..

 66. katerina404 27 Maj 2011 o 6:27 pm

  A teraz to co obiecałam przytoczyć, czyli fragment wypowiedzi ateisty i byłego agenta wywiadu, który zna mechamizmy rządzące przejmowaniem państw za pomoca chaosu, demoralizacji, kontrolowanych rewolucji itd. Ten wykład dał dla Amerykanów, aby otworzyc im oczy, ale co on mówi:

  „Cywilizacje takie jak Mohandzedaro, w rejonie rzeki Indus, jak Egipt, jak Majowie, Inkowie, Babilończycy, upadły i zniknęły z powierzchni ziemi w momencie, kiedy utraciły swoją religię. Tylko to. Zniknęły. Nikt już o nich nie pamięta, może czasami. Chodzi o to, że idee ożywiają społeczeństwa, i skupiają je w społeczności istot ludzkich, inteligentnych, moralnych stróżów Boga. Fakty, prawda, wiedza ścisła nie wystarczą. Cała rozwinięta technologia, nauka, nie uchronią społeczeństwa przed rozpadem, a w efekcie wyginięciem.

  Czy poznaliście kiedykolwiek osobę, która poświęciłaby swoje życie czy wolność dla takiej prawdy, że 1+1=2. A to przecież prawda. Nigdy nie spotkałem osoby, która by powiedziała: „To jest prawda. Jestem gotów za nią zginąć. Strzelaj!” Jednak miliony poświęcają swoje życie, wolność, komfort, wszystko, dla spraw takich jak Bóg, jak Jezus Chrystus, to wręcz honor. Niektórzy w sowieckim obozie koncentracyjnym umierali, ale umierali w pokoju, inaczej niż ci, którzy wykrzykiwali: „Niech żyje Stalin!” (wiedząc oczywiście dobrze, że długo nie pożyje). Coś, co nie jest materialne, wpływa na rozwój społeczeństwa i sprawia, że potrafi ono przetrwać. A odwrotnie? Moment, w którym nadrzędną zasadą naszego życia uczynimy tę prawdę (1+1=2), jest momentem naszej śmierci. Mimo że to jest prawda, a tego nie da się udowodnić. Możemy to jedynie czuć i wierzyć.

 67. rambo8 27 Maj 2011 o 6:31 pm

  Lepiej wy sie nie wypierajta Jezusa
  bo na sądzie on też sie was wyprze.
  Pozatym sono ma dużo racji tylko
  sposób w jaki to przekazujesz
  jest zbyt nachalny i przez to
  ataki na ciebie, nikogo siłą nie
  zmusisz do zmiany wierzeń.

  • sono 27 Maj 2011 o 10:25 pm

   :))) dzieki. masz racje,ze sila inikgo nie przekonnam bo i nie mam zamiaru.
   Moze za bardzo drazni mnie ignorancji i glupota, wielka i krzykliwa zarazem.
   Ale masz racje On sie wyprze tych,co Jego sie wyparli.
   Drzni mnie najbardziej tylko takie gadanie jak @Talbot,kotry niby wielki katulik jest a w gusla, rozdzki i JuEfo wierzy.

   • jarosK 28 Maj 2011 o 6:31 am

    co znaczy „katulik”? weź mnie oświeć

 68. paranoik 27 Maj 2011 o 6:36 pm

  Polecam lekture książki sprzed 13 lat , ktora stawia pytania i poniekad odpowiedzi watpliwej czlowieczej duszy w tych niespokojnych przejsciowych zmian na tej planecie

  http://www.dobreksiazki.pl/b3562-racjonalizm-a-wiedza-tajemna.htm

 69. galluss 27 Maj 2011 o 6:43 pm

  Obama w Polsce — demonstracja antywojenna

  Piątek, 27 maja 2011, g. 19. 00,

  Pałac Prezydencki,

  Krakowskie Przedmieście 46/48, Warszawa

  W dniach 27 — 28 maja do Warszawy przybywa prezydent USA Barack Obama. Ten laureat pokojowej nagrody nobla – wbrew nadziejom milionów własnych wyborców w USA i miliardów ludzi na całym świecie — okazał się kontynuatorem militarystycznej polityki swego poprzednika. Obama wysłał dodatkowe kilkadziesiąt tysięcy żołnierzy do Afganistanu, a wojna w tym kraju stała się najkrwawsza od dekady. Jednocześnie znacznie nasilił on ataki z bezzałogowych samolotów w Pakistanie — niesławne z powodu ogromnej liczby „pomyłek” i przypadkowych ofiar. Nie spełnił nawet swojej obietnicy wyborczej dotyczącej zamknięcia wiezienia w amerykańskiej bazie Guantanamo na Kubie.

  Polityka USA ma bezpośrednie przełożenie na Polskę. Polski kontyngent w Afganistanie (liczący obecnie 2600 żołnierzy) ma tam pozostać przynajmniej do 2014 r. – wbrew obietnicom wyborczym Bronisława Komorowskiego. Co więcej, jednym z głównych tematów rozmów Obamy z polskimi politykami ma być stacjonowanie w Polsce amerykańskich samolotów F-16, czyli kwestia ustanowienia baz USA w kraju nad Wisłą.

  Inicjatywa „Stop Wojnie” przywita wiec prezydenta USA demonstracją antywojenną pod hasłami:

  Wycofać wojska z Afganistanu

  Zamknąć więzienie Guantanamo

  Nie dla baz USA w Polsce

  Demonstracja odbędzie się w czasie bankietu z udziałem Obamy oraz uczestników Szczytu Prezydentów Państw Europy Środkowej i Wschodniej w piątek 27 maja, o g. 19. 00 pod Pałacem Prezydenckim (ul. Krakowskie Przedmieście 46/48).

  IDZIEMY NA BANKIET. WSTĘP WOLNY 😉

  • marek 27 Maj 2011 o 6:59 pm

   I co dotarliście, bo w TV nic nie mówiły, ani nie było nic widać 🙂

  • LextiNadera 27 Maj 2011 o 7:35 pm

   Galluss jak moge sie z Tobą skontaktować ?

  • katerina404 27 Maj 2011 o 8:12 pm

   gallus chłopie, to Ty jesteś z Warszawy? Musimy sie spotkać.

 70. navajo88 27 Maj 2011 o 6:45 pm

 71. navajo88 27 Maj 2011 o 6:49 pm

  a tutaj artykól na temat trzęsień ziemi !
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wielkie-trzesienie-ziemi-moze-nawet-wypietrzyc-nowe-gory

 72. Piędrnięcie 27 Maj 2011 o 7:18 pm

  To ja sobie teraz pykne:) Popieram Blog i Galussa,a większość osób wypowiadających się nadaje się do pchania karuzeli,chociaż i to nie wiem czy by temu podołali bo umysł by ich zmęczył nie wiedząc w którą stonę kręcić? 🙂

  • mee 27 Maj 2011 o 7:54 pm

   Coś tu śmierdzi lol

  • katerina404 27 Maj 2011 o 8:06 pm

   dobre

 73. katerina404 27 Maj 2011 o 7:31 pm

  Ruchy przez rządy zachodnie w kierunku wprowadzenia ograniczeń i kontroli internetu nabierają tempa, wraz z ruchami administracji USA wyznaczającymi standardy. Department of Homeland Security zajął kolejną partię domen na przestrzeni ostatniego weekendu oraz zamknął kilka stron internetowych, pod pretekstem piractwa i przepisów o prawach autorskich.

  Senat Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Spraw Rządowych przeprowadził przesłuchania w poniedziałek debatując nad planem administracji Obamy, który proponuje przenieść odpowiedzialność za bezpieczeństwo internetu na prezydenta. Plan zakłada aby miał on możliwość całkowitego wyłączenia internetu w czasie zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego.

  Jak już udokumentowaliśmy, plan administracji zapewnia prezydentowi prawo do wyłączenia Internetu jak to obrazowo ujęto jednym wciśnięciem przycisku. Stało się również jasne, że ochrona cyberprzestrzeni poprzez ustawę o “narodowych dobrach” da rządowi możliwość decydowania, kto i co może powiedzieć w sieci

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/przejecie_internetu_przez,p1147984344

 74. TheAspartam 27 Maj 2011 o 7:32 pm

  Wolność! – http://www.youtube.com/watch?v=RA2sS-jZ_MM Lub Zniewolenie Od Religijnych Zabobonów- http://www.youtube.com/watch?v=zBgEwIlmLoE&feature=player_embedded

 75. katerina404 27 Maj 2011 o 7:35 pm

  Krytycy w Senacie, w tym Republikańska Reprezentantka Susan Collins, twierdziła, że rząd wykorzystuje „przestarzałą ustawę “Communications Act”, z 1934 roku”, która pozwala prezydentowi na przejęcie stacji radiowych w czasie zagrożenia bezpieczeństwa narodowego.
  Administracja stara się rozszerzyć te uprawnienia do komunikacji Internetowej.

  Długotrwały zwolennik cenzury Internetu, Joe Lieberman stwierdził, że „kraj będzie w lepszej sytuacji, jeśli zostanie utworzone nowe prawo dotyczące instytucji prezydenta do działań w sytuacjach kryzysowych”.

  W ubiegłym roku Komitet Bezpieczeństwa Wewnętrznego Senatu (pod Liebermanem) naciskał na Amazon aby usunęło Wikileaks ze swoich serwerów. W tym czasie, senator stwierdził, że „decyzja odcięcia Wikileaks była właściwą decyzją i powinna ustanowić standard dla innych firm, które przydzielają swoje miejsce na serwerach dla Wikileaks pomagając w dystrybucji nielegalnie przejętych materiałów.”

  Adwokat Kevin Bankston z Electronic Frontier Foundation określił decyzję Amazon o zamknięciu strony jako „rozczarowanie”, dodając, że „ciśnienie” ze strony urzędu Liebermana lub innych organów ma na celu „ograniczenie amerykanom dostępu do materiałów, do których społeczeństwo ma prawo według Pierwszej Poprawki. ”

  Wizja Internetu Liebermana jest mniej infostradą a bardziej kontrolowanym przez rząd klonem “wysterylizowanej” telewizji kablowej, która jest kompletnie oczyszczona z niezgodnych z establismentem treści. System bardziej drakoński niż ten stosowany przez chińskich komunistów.
  „W tej chwili rząd w Chinach, może odłączyć część swojego Internetu na wypadek wojny i my musimy mieć takie samo rozwiązanie u siebie” powiedział Lieberman w programie Candy Crowley, CNN w 2010 roku.

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/przejecie_internetu_przez,p1147984344

 76. galluss 27 Maj 2011 o 7:39 pm

  ==================UWAGA=====================

  NAD JAPONIĘ NADCIĄGA TAJFUN „SONGDA”, KTÓRY ROZNIESIE CAŁE PROMIENIOWANIE NA GLOB,

  http://news.blogs.cnn.com/2011/05/26/super-typhoon-churns-through-pacific-threatens-okinawa/

  proszę sprawdzić, czy niezależny badacz dutchsinse coś o tym wspominał?

  tłumaczenie częsciowe

  TAJFUN UDERZY NAJPIERW W WYSPY OKINAWA KTÓRE SĄ MIEJSCEM INSTALACJI AMERYKAŃSKICH BAZ WOJKOWYCH, są domem dla 18 tys. Amerykanów, i 16 tys. żołnierzy – marines którzy są okupantami w Japonii od drugiej wojny

  tajfun PO PRZEJSCIU PRZEZ WYSPY OKINAWA ma trafić w północno wschodnią JAPONIĘ – czyli elektrownie W FUKUSHIMIE

  tajfun najpierw został zauważony we FILIPINACH I FALE OSIĄGNĘŁY 38 METRÓW WYSOKOŚCI

  • galluss 27 Maj 2011 o 7:40 pm

   http://piotrbein.wordpress.com/2011/05/27/tajfun-nadchodzi-nad-japonie/

  • galluss 27 Maj 2011 o 7:46 pm

   przepraszam – nie 38 metrów, ale 38 stóp wysokości…

 77. luna 27 Maj 2011 o 7:41 pm

  Talbot :

  Ja te narzędzia posiadłem naturalnie. Czy uważasz, że ten dar dał mi Bóg, czy zostałem zwiedzony przez Szatana?
  Wcześniej pisałem, że widziałem UFO…czy to „widzenie” UFO sprawił Bóg,czy Szatan. Kto mi dał możliwość praktykowania i widzenia rzeczy „niemożliwych” dla zwykłego człowieka?
  Świat jest zupełnie inaczej skonstruowany, niż myślisz. Religie trzymają nas w ciemnocie i zacofaniu.
  Na świecie jest multum religii i każdy wierzy, że jego religia jest najprawdziwsza.

  Talbot jesteś wyjątkowym człowiekiem, niewielu otrzymało takie dary. Z twoich komentarzy bije wielki spokój, równowaga i dobro, a przynajmniej ja tak je odbieram. Czytając twoje słowa nieraz myślałam, że jest w nich coś znajomego…teraz już wiem dlaczego. Znałam kiedyś człowieka, który posiadał podobne umiejętności do twoich i tak jak ty miał je od zawsze, z tym się urodził. Pomagał ludziom jak tylko umiał, leczył, pocieszał, potrafił zrozumieć każdego….. niósł ludziom dobro. Choć z urodzenia katolik, to był ponad religią, wolał określenie Istota Wyższa niż Bóg. Tacy ludzie jak Ty mają bardzo stare dusze….
  Cieszę się, że mogę Cię poznać 🙂

  • begie2 27 Maj 2011 o 7:46 pm

   Ja jestem zdanai ze kazdy z nas to potrafi, dla kazdego z nas jest to naturalny stan. Problem w tym ze trzeba sie na takie rzeczy otworzyc, uwierzyc, poznac samego siebie. Obecny system prowadzi do tego ze ludzie nie maja czasu kontemplowac nad samym soba. Mam nadzieje ze to sie szybko zmieni:)

   • luna 27 Maj 2011 o 7:57 pm

    Też myślę, że każdy to potrafi, tylko nie każdy w takim samym zakresie. Są ludzie, którzy mogą więcej niż przeciętny człowiek. Wiem, bo próbowałam, ale daleko mi było do tego człowieka o którym pisałam. Jakby to do czegoś porównać, to tak jak słyszący i z upośledzonym słuchem, on słyszał zdania, a ja tylko szum i tylko czasami jakieś pojedyncze słowa ( nie mam na myśli omamów słuchowych ).

  • Ania 27 Maj 2011 o 7:50 pm

   Też tak uważam Talbot. Nie wchodź w takie dyskusje z osobami opętanymi religijnie, bo wtedy zawsze się obrywa. Zawsze reagują tak, jak ich nauczyli i są z siebie dumni na dodatek. Zawsze próbwałam dociec, skąd się ta duma bierze, bo lęk i złość u nich jako tako rozumiem.

   • luna 27 Maj 2011 o 8:09 pm

    To nie duma, to pycha Aniu bije z ich słów.

  • Talbot 27 Maj 2011 o 8:07 pm

   Nie jestem wyjątkowym człowiekiem.
   Wielu tutaj pisze o przebudzeniu i walce ze złem, a w gruncie rzeczy „śpią” jak susły. Zło można pokonać tylko dobrocią. Porywanie się na zło z motyką w garści, nie ma sensu. Taka akcja skończy się ofiarami.
   To, że dzieje się na świecie zło, to wina ludzi opanowanych rządzą zdobywania kolejnych gadżetów, niepotrzebnych do życia.

   Dzięki za miłe słowa…

   • begie2 27 Maj 2011 o 8:32 pm

    Talbocie, skad czerpales wiedze nt. oobe, korzystania z energii itp? To sa bardzo ciekawe tematy (chociaz traktowane raczej niszowo w naszym kraju). Od czego zaczynales, co polecasz, czego odradzasz? Daj znac:) Serdecznie pozdrawiam.

 78. LextiNadera 27 Maj 2011 o 7:41 pm

  Galluss JAK MOŻNA SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWĄĆ? CHCIAŁ BYM POROZMAWIAĆ 😀

 79. sheeple 27 Maj 2011 o 8:09 pm

  Tymczasem w Niemczech: Ogórkowa Grypa Kałowa 🙂
  Znowu pokazują mapki z liczbą zachorowań. Zupełnie jakbym się cofnął w czasie … Nie z nami te numery Bruner

  • Ania 27 Maj 2011 o 9:31 pm

   Oj tam, ktoś Hiszpanom świnie podłożył z tymi ogórkami. Ze 3 lata temu nam podłożyli taką świnkę z malinami, że niby trujące ! Badali plantację skąd maliny pochodziły i nic nie znaleźli. Ktoś spryskał transport malin, aby się rozniosło, że maliny z Polski są trujące. Z tymi ogórkami też tak pewnie jest.

 80. isarhecht 27 Maj 2011 o 8:17 pm

  Nic nie jest bardzo istotne, a większość jest całkowicie bez znaczenia. mawiał -DASKALOS z Cypru wielki Mistyk i uzdrawiacz w prosty sposob wytlumaczyl nam podstawy chrzescijanstwa ktore jako prawdziwa religia istnialo od zarania dziejow a od narodzin Chrystusa jest okreslenie Chrzescijanstwem – poczytaj Sw. Augustyna Nie jakies durne spory o tezy Piusa tylko MILOSC i SWIATLO to podstawa kazdej prawej religii. Lubie tego Natanka ale bardziej mlode podkarpackie katoliczki za ich niewiedze ,bo nasza separacja od Najwyzszego jest tylko pozorna .

 81. agent 27 Maj 2011 o 8:51 pm

  Monitor jak długo będziecie odciągać uwagę od tego co się dzieje w naszym kochanym Kraju ???

  Gdyby ktoś z twoich bliskich cierpiał też byś szukał tematów zastępczych ???

 82. mario losco 27 Maj 2011 o 8:53 pm

  SONO przestań udawać Świadka Jehowy. widać w twoich potarganych komentarzach, że podszywasz sie za Świadka a żaden z nich nie wierzy w trójcę!!! interesuje sie różnymi religiami i łatwo rozpoznaje takich „podszywaczy”.

 83. targowekfabryczny 27 Maj 2011 o 8:58 pm

  Prośba do admina, aby podzielił komentarze na kilka sekcji, będzie się szybciej ładować. W koncie w sekcji ustawienia należy wejść w Dyskusja i tam jest taka opcja:
  „Włącz X- poziomowe zakorzenianie komentarzy”

  Szybciej będzie się ładować 🙂 pozdrawiam.

 84. Talbot 27 Maj 2011 o 9:00 pm

  begie2 :

  Talbocie, skad czerpales wiedze nt. oobe, korzystania z energii itp? To sa bardzo ciekawe tematy (chociaz traktowane raczej niszowo w naszym kraju). Od czego zaczynales, co polecasz, czego odradzasz? Daj znac:) Serdecznie pozdrawiam.

  Muszę Ciebie rozczarować. Nigdy nie praktykowałem OOBE. Znam temat z teorii.Ktoś o tym pisał w powyższych postach. Wpisz hasło w Google i znajdziesz.

  • Talbot 27 Maj 2011 o 9:30 pm

   Mogę tobie podać na szybko sposób na zobaczenie swojej aury. Gdy to opanujesz. to reszta pójdzie gładko…

   Usiądź przy stole (w lekko zaciemnionym pokoju) i połóż wskazujący palec na blat stołu.
   Patrz na palec nie bezpośrednio, tylko obok niego (około 1 centymetra). Po kilkunastu sekundach, pojawi się aura w postaci kolorowej, unoszącej się nad palcem poświaty. Kolor aury wskaże na stan twojego zdrowia. O kolorach aury poczytaj w sieci. Na zobaczenie swojej aury, potrzebuję kilka sekund.

 85. jantar 27 Maj 2011 o 9:06 pm

  Uważam ,że warto przeczytać to co ten człowiek próbuje nam przekazać .
  http://www.husarz33.fora.pl/

  Moje zdanie jest takie ,że póki pozwalamy ,aby banksterska lichwa oplatała narody ,póty nigdy nie zaznamy spokoju i dobrobytu .

  • katerina404 27 Maj 2011 o 9:38 pm

   jantar nareszcie jakiś konkretny głos. My się tu spieramy na temat wiary,choć specjalnie się nie różnimy, a facet wysuwa konkretne propozycje i powinniśmy się nad tym skupić. My róbmy swoje dla dobra ludzkości a obanany, kaczki i inne skorupiaczki, niech się w swoim sosie smażą.

   • jantar 27 Maj 2011 o 9:58 pm

    W temacie pogonienia banksterów i bata lichwy …

    http://www.rodzinapolska.pl/dok.php?art=globalizm/archiwum/vii2002/122_1.htm

    http://prawica.net/node/11349

    http://www.husarz33.fora.pl/

    Kredyt Społeczny

    Wyspa rozbitków. Louis Even

    Do wszystkich Katolików, socjalizm i dyktatura bankowa jest potepiona. G. Cote-Mercier, nr 1

    Dzisiejsi bankierzy: lichwiarze najgorsi ze wszystkich. L. Even, nr 2

    Ukryta tajemnica pieniądza. G. Cote-Mercier, nr 2

    Cesarzowi co cesarskie – co Boskie – Bogu. L. Even, nr 3

    Finansowanie konsumentów. L. Even, nr 4

    Pusty dzban Salomona. Sz. Górski, nr 4

    Cel ekonomii: powiązanie produktów z potrzebami. L. Even, nr 5

    Kto jest właścicielem? Kto jest złodziejem? G. Cote-Mercier, nr 6

    Kredyt Społeczny, ekonomiczna demokracja. L. Even, nr 6

    Władza monetarna należy do banków. Jedno pociągnięcie pióra tworzy… – L. Even. nr 6

    Czego domaga się Kredyt Społeczny? L. Even, nr 7

    Kapitalizm i komunizm. Louis Even. nr 7

    Nowa ekonomia na wiek obfitości. L. Even, nr 8

    Zasady Kredytu Społecznego. C. H. Douglas, nr 8

    Kredyt Społeczny w celu zniesienia podatków. L. Even, nr 9

    Chleba naszego powszedniego. Sz. Górski, nr 9

    Śmierć podatkom. L. Even, nr 10

    Społeczeństwo kapitalistów. L. Even, nr 12

    Rozwój kraju finansowany bez odsetek. L. Even, nr 13

    Pieniądz stał się tyrańskim bożkiem. L. Even, nr 14

    Monopolizacja pieniądza. L. Even, nr 16

    Pieniądze lokalne. A. Pilote, nr 19

    Reforma finansowa Kredytu Społecznego. A. Pilote, nr 21

    Streszczenie Kredytu Społecznego. L. Even, nr 22

    Prowincjonalny system Kredytu Społecznego. L. Even, nr 24

    Kilka pytań i kilka zasad dotyczących Kredytu Społecznego. L. Even, nr 25

    Eksperyment monetarny na wyspie Guernsey. L. Even, nr 26

    Superwładza ponad rządami. L. Even, nr 26

    Od długu do dobrobytu, cz. 15. J. C. Larkin, nr 26

    Kredyt Społeczny dla zdrowej ekonomii. L. Even, nr 27

    Rząd nie kreuje pieniędzy. L. Even, nr 28

    Od długu do dobrobytu, cz. 17. J. C. Larkin, nr 28

    Kredyt Społeczny i problemy pracy. L. Even, nr 29

    Kredyt Społeczny i Australia. V. Bridger, nr 29, nr 33

    Finansowanie samorządów miejskich. L. Even, nr 30

    Dyktatura przez podatki. Pieniądze potrzebne – podatki nie. U. Polkowska, J. Morawa, nr 30

    Postęp techniczny, bezrobocie i premia za postęp. M. Kubicki, nr 31

    Szanse wdrażania Kredytu Społecznego. Sz. Górski, nr 33, nr 34

    Miłość do podatków? L. Even, nr 33

    Kredyt Społeczny i chrześcijaństwo

    Raport Komisji badającej system Kredytu Społecznego, nr 9

    Przedmowa do książki „Globalne oszustwo i drogi wyjścia”. ks. bp E. Frankowski, nr 12

    Co to jest Kredyt Społeczny? Chrześcijaństwo w praktyce. G. Dobbs, nr 17

    System Kredytu Społecznego zostanie wprowadzony nie przez polityków. L. Even, nr 23

    KREDYT SPOŁECZNY- http://tnij.org/bxfy

 86. rabarbarek 27 Maj 2011 o 9:06 pm

  Naprawde nie warto klocic sie i tak jedziemy na jednym wozku. A wyglada on mniej wiecej tak.

  • katerina404 27 Maj 2011 o 9:54 pm

   Kurcze przejmujący ten klip, co my mamy robić? Ja już nie mam siły. Szkoda mi tych wszystkich ludzi, którzy cierpią przez ten system. To nie może trwac wiecznie. Kiedy do cholery politycy się obudzą? Czy oni jako ludzie, mający rodziny, dzieci, nie widzą tego zła? Przecież nie stale siedzą w tych swoich gabinetach i chyba mózgu używają czasami chociaż i może nawet czasami najdzie ich jakaś refleksja. Brzeziński jest już nieuleczalnie chorym psychopatom, ale przecież nie wszyscy są tak pojechani.

 87. galluss 27 Maj 2011 o 9:07 pm

  LextiNadera – nie wiem czemu chcesz koniecznie ze mną porozmawiać, wszelkie informacje jakie do mnie napływają to upubliczniam w Internecie, na tym blogu, również na grypa666, i na innych, a to sie rozchodzi po necie,

  jeżeli potrzebujesz informacji to wejdz na tę stronę:

  http://www.iluminaci.pl/

  nie wiem kto zakładał tę stronę, ale wykonał dobra robotę, wszystko co tam jest napisane jest prawdą, moga pojawić się drobne błędy gdzieniegdzie, codziennie czytaj sobie pare artykułów z tamtej strony i rozmyślaj na tym, i zagłębiaj się próbując zrozumieć czym jest NWO, TA STRONA BARDZO DOBRZE OPISUJE ROLĘ MASONERII
  w charakterze politycznym, gospodarczym,, religijnym….

  również polecam stronę

  http://www.zbawienie.com/

  jako uzupełnienie informacji w kontekście biblijnym, PRZESTUDIOWANIE TYCH STRON zajmie ci możliwe, że pare tygodni, może 2 miesiące,
  również przeczytaj pare książek o przemyśle zwanym „holokaust”, o NAZIZMIE -polecam „Hitler zalożycielem Izraela” i „tajemne zapiski magów Hitlera” – dzięki nim zrozumiesz, że Hitler był okultystą i ILLUMINATEM, aby zrozumieć NWO to zacznij czytać książki o okultyzmie a ich zrozumiesz…

  nie masz wiele czasu, tak więc zacznij czytać, bo Internet MA ZOSTAĆ OCENZUROWANY, zacznij już dzisiaj a potem wiedzę przekazuj innym ludziom, tak aby prawda nie została pogrzebana w zgliszczach wojennych New World Order, cenne książki przechowuj, i nie pozwól aby się zgubiły,

 88. agent 27 Maj 2011 o 9:16 pm

  Ludzie czy wam naprawdę nie zależy na kraju za który wasi dziadkowie życie oddawali. Dokładnie w 2009tym zaczęło się uświadamianie na forach teraz jest 2011sty i nadal wałkuje się te same tematy.
  ROZBIORĄ POLSKĘ ZA DŁUGI A WY NADAL BĘDZIECIE SIĘ UŚWIADAMIAĆ………..

  • ama12 27 Maj 2011 o 9:30 pm

   Bo w tym kraju zasada jest taka: studnie kopiemy jak pożar wybuchnie….

   • agent 27 Maj 2011 o 9:46 pm

    ńadal czekam na odpowiedz. 😉

   • agent 27 Maj 2011 o 9:46 pm

    Nadal czekam na odpowiedz. 😉

  • galluss 27 Maj 2011 o 9:34 pm

   słuchaj agenciaku, prawdopodobnie przybrałeś taki nick, ze względów humorystycznych, aby wyśmiać teorie o agentach w Polsce, skończ swoje herezje, bo my uświadamiamy polaków i walczymy o wolną Polskę, nie pamiętasz wpisów z Tadeusza Chołdą? czyżbyś wtedy specjalnie nic nie pisał? a jak poruszamy tematy jeszcze bardziej dotkliwe to wtedy sie udzielasz

   i tak wiem, że w większych miastach Polski na 50 tys. mieszkańców – 2 tysiące to masoneria, a w polsce mieszka kilka milionów żydów, tak więc nie powiesz mi, że nie ma agentury w Polsce,

   • agent 28 Maj 2011 o 10:16 am

    Wy nie uświadamiacie wy ogłupiacie Polaków.Odciągacie ich uwagę od tego co się dzieje w Polsce. Ktoś wam za to płaci ???

  • jantar 27 Maj 2011 o 10:21 pm

   W temacie pogonienia banksterów i bata lichwy …

   http://www.rodzinapolska.pl/dok.php?art=globalizm/archiwum/vii2002/122_1.htm

   http://prawica.net/node/11349

   http://www.husarz33.fora.pl/

   Kredyt Społeczny

   Wyspa rozbitków. Louis Even

   Do wszystkich Katolików, socjalizm i dyktatura bankowa jest potepiona. G. Cote-Mercier, nr 1

   Dzisiejsi bankierzy: lichwiarze najgorsi ze wszystkich. L. Even, nr 2

   Ukryta tajemnica pieniądza. G. Cote-Mercier, nr 2

   Cesarzowi co cesarskie – co Boskie – Bogu. L. Even, nr 3

   Finansowanie konsumentów. L. Even, nr 4

   Pusty dzban Salomona. Sz. Górski, nr 4

   Cel ekonomii: powiązanie produktów z potrzebami. L. Even, nr 5

   Kto jest właścicielem? Kto jest złodziejem? G. Cote-Mercier, nr 6

   Kredyt Społeczny, ekonomiczna demokracja. L. Even, nr 6

   Władza monetarna należy do banków. Jedno pociągnięcie pióra tworzy… – L. Even. nr 6

   Czego domaga się Kredyt Społeczny? L. Even, nr 7

   Kapitalizm i komunizm. Louis Even. nr 7

   Nowa ekonomia na wiek obfitości. L. Even, nr 8

   Zasady Kredytu Społecznego. C. H. Douglas, nr 8

   Kredyt Społeczny w celu zniesienia podatków. L. Even, nr 9

   Chleba naszego powszedniego. Sz. Górski, nr 9

   Śmierć podatkom. L. Even, nr 10

   Społeczeństwo kapitalistów. L. Even, nr 12

   Rozwój kraju finansowany bez odsetek. L. Even, nr 13

   Pieniądz stał się tyrańskim bożkiem. L. Even, nr 14

   Monopolizacja pieniądza. L. Even, nr 16

   Pieniądze lokalne. A. Pilote, nr 19

   Reforma finansowa Kredytu Społecznego. A. Pilote, nr 21

   Streszczenie Kredytu Społecznego. L. Even, nr 22

   Prowincjonalny system Kredytu Społecznego. L. Even, nr 24

   Kilka pytań i kilka zasad dotyczących Kredytu Społecznego. L. Even, nr 25

   Eksperyment monetarny na wyspie Guernsey. L. Even, nr 26

   Superwładza ponad rządami. L. Even, nr 26

   Od długu do dobrobytu, cz. 15. J. C. Larkin, nr 26

   Kredyt Społeczny dla zdrowej ekonomii. L. Even, nr 27

   Rząd nie kreuje pieniędzy. L. Even, nr 28

   Od długu do dobrobytu, cz. 17. J. C. Larkin, nr 28

   Kredyt Społeczny i problemy pracy. L. Even, nr 29

   Kredyt Społeczny i Australia. V. Bridger, nr 29, nr 33

   Finansowanie samorządów miejskich. L. Even, nr 30

   Dyktatura przez podatki. Pieniądze potrzebne – podatki nie. U. Polkowska, J. Morawa, nr 30

   Postęp techniczny, bezrobocie i premia za postęp. M. Kubicki, nr 31

   Szanse wdrażania Kredytu Społecznego. Sz. Górski, nr 33, nr 34

   Miłość do podatków? L. Even, nr 33

   Kredyt Społeczny i chrześcijaństwo

   Raport Komisji badającej system Kredytu Społecznego, nr 9

   Przedmowa do książki „Globalne oszustwo i drogi wyjścia”. ks. bp E. Frankowski, nr 12

   Co to jest Kredyt Społeczny? Chrześcijaństwo w praktyce. G. Dobbs, nr 17

   System Kredytu Społecznego zostanie wprowadzony nie przez polityków. L. Even, nr 23

   KREDYT SPOŁECZNY- http://tnij.org/bxvy

   Lepszej odpowiedzi nie mam dzisiaj .

   • Malgorzata z NJ 28 Maj 2011 o 1:00 pm

    Witam Cie Jantar
    bardzo sie ucieszylam ze ktos w Polsce
    wie co to jest kredyt spoleczny
    prosze kontynuuj to dzielo rozpowszechniania oraz uswiadamiania spolecznosci bo w nim jest zawarta formula
    prawdziwego rozwoju cywilizacji
    Szczesc Boze
    Siostra Malgorzata z NJ

 89. targowekfabryczny 27 Maj 2011 o 9:19 pm

  targowekfabryczny :

  Prośba do admina, aby podzielił komentarze na kilka sekcji, będzie się szybciej ładować. W koncie w sekcji ustawienia należy wejść w Dyskusja i tam jest taka opcja:
  „Włącz X- poziomowe zakorzenianie komentarzy”
  Szybciej będzie się ładować pozdrawiam.

  Miałem na myśli tę opcje:
  „Podziel komentarze na strony zawierające po komentarzy XX pierwszego poziomu i domyślnie pierwszą/ostatnią wyświetlaj ich stronę „

 90. rambo8 27 Maj 2011 o 9:34 pm

  SONO MA RACJE,SONO MA RACJE
  ufo nawet debil wie że te ufo to projekty wojskowe lub
  demony,a obe to takie praktyki dla ludzi słabych psychicznie
  którzy sami ze soba nie moga wytrzymać i znależć spokoju
  posród tego zamętu, w samym sobie, bez rzadnych wizualizacji.
  Jak masz w sobie miłośc to nie muśisz uciekać do takich
  zwodniczych rzeczy.I co dobrze że jedzie z czćićielami
  słońca,wiatrów,energi kosmicznej,dupy maryny i szatan
  wie czego jeszcze.Ha, sono ma racje obłonkańcy.
  I minusy jej walicie niezależnie od tego co napisze
  choćbyście sie zgadzali z jej postem to i tak
  minus bo to sono.Te pojeby iliminaci biora na poważnie
  swego guru lucka a wy wyjeżdżacie z kosmiczną między galaktyczną
  energią świadomości która nas wszystkich łaczy w nieświadomosci.
  Praktykujesz joge ,oobe ,chaneling ,kilka lat i co masz
  spokój duszy?.Bo jebne ja bez tego mam.To może jakieś
  fizyczne efekty?kurwa wszystko tylko nie biblia
  i jej przesłanie,to jest plan szatana was odciągnąć
  od słowa bożego a wy w to wchodzicie i jeszcze sie
  macie za wielce oświeconych.

  • begie2 27 Maj 2011 o 9:57 pm

   Naprawde wulgaryzmow i agresji starczy nam w codziennym zyciu, na tym forum sa zbedne. Jesli cos krytukujesz / krytykujecie / krytykujemy (bo tyczy sie to wielu osob) to robmy to w sposob kulturalny, odpowiedzialny i nieagresywny bo tu naprawde z dnia na dzien gorzej czyta sie komentarze.

  • Ania 27 Maj 2011 o 10:16 pm

   Ty też obijasz mózgownicę między Bogiem a szatanem ? To bardzo niezdrowe dla mózgu.

  • Annah. 28 Maj 2011 o 7:16 am

   może i ma rację, ale wiem po sobie że dłuższych postów się nie czyta, stąd minusy.

 91. Ewa Polska 27 Maj 2011 o 9:42 pm

  Wojtek :

  Odpowiadając mógłbym ci wytłumaczyć że pustynia nie była całkiem pusta i było źródełko, albo Jezus miał baniaczek z wodą, ale ty znajdziesz coś innego. Masz rację że nie wierzysz bezkrytycznie, ja też tak robię. Ale moim zdaniem nie ma to wielkiego znaczenia czy historia z ewangelii jest prawdziwa w 100%, (pewnie nie jest), ważny jest przekaz jaki niesie. I bardzo chciałbym wiedzieć jakie znaczenia ma to że Jezus był żydem. Budda był hindusem i nikt mu tego nie wypomina a Rydzyk jest Polakiem i nie ma się czym chwalić.

  ******************

  Owszem, Budda był Hindusem, ale nikt nie głosi herezji typu, ze Budda został poczety w niepokalany sposob bez udziału mezczyzny z Matki wiecznej dziewicy i jako bog-człowiek wskrzeszał z martwych umarłych od 3 dni….. a nastepnie jego nastepcy, *apostołowie-papieze* maja jedyne i ostatnie słowo na ziemi…. klasyczny scenariusz zniewalania ludzi i uzurpowania władzy.

  Znowu chichot satanistow słychac.
  Pamietaj, ze POLSKA NALEZY DO POLAKOW, a nie tylko do katolikow-fundamentalistow.

  • luna 27 Maj 2011 o 9:58 pm

   Wszelkie religie istnieją tylko dzięki strachowi i niewiedzy, dlatego kościół robi wszystko by w tej niewiedzy ludzi utrzymać. Przecież już p. Goryszewski powiedział ‚Nieważne czy Polska będzie biedna czy bogata, ważne żeby była katolicka” to świadczy jaki mają klerykałowie stosunek do społeczeństwa. Kościół zawsze prześladował ludzi światłych, mamy tego liczne przykłady na przestrzeni 2 tysięcy lat.

 92. rambo8 27 Maj 2011 o 9:45 pm

  k….urwa 10 minut pisałem post i zniknoł
  gdzie ? w czeluści piekielnej?

 93. eltoro83 27 Maj 2011 o 11:04 pm

  Powiem tak-Talbot jest osobą w wieku mojego taty będącą pod ostrzałem ludzi z wieku swojego syna-nie daj się czcigodny obywatelu-a młodym życie przemówi do rozumu-sam taki byłem.Mam nadzieję że dalej Pan pozostanie świadomy a nie podatny na indoktrynację i narzucanie wiary na siłę -tylko świadomość nas ocali i pozwoli walczyć.Pozdrawiam.

 94. lextinadera 27 Maj 2011 o 11:05 pm

  Galluss dziękuje Ci za prowadzenie chociaż nie to jest celem dla którego chce zdobyć kontakt do Ciebie, jeśli uda nam się porozmawiać to wtedy zrozumiesz. Korespondencja przez forum tutaj nie wystarczy, może jednak wystarczyć nawet jedna rozmowa w dowolnym komunikatorze.

  Ja już jestem mocno świadomy, widzę że Ty również – ponad to działasz co dodaje Ci wartości w moich oczach, jesteśmy uświadomieni jednak każdy na swój sposób i wierze że te świadomości mogły by się dla wspólnego dobra uzupełnić.

  z szacunkiem

  LextiNadera

 95. pio9a 27 Maj 2011 o 11:07 pm

  ten kto nie wierzy w prawdziwosc ewangeli i w Boga to swiadczy tylko o jego nie wierze i tym jak daleko jest od Boga a sam sobie tego nie uswiadamia

 96. katerina404 27 Maj 2011 o 11:17 pm

  rambo8 Ja też tak wielokrotnie miałam, dlatego teraz zanim przycisnę opublikuj komentarz, to najpierw go kopiuję

 97. ama12 28 Maj 2011 o 1:21 am

  A „jaśnie panujący” Obama zapowiedział, że wróci do Polski w 2013 na otwarcie muzeum historii żydów. Dobre…..

 98. kostuch 28 Maj 2011 o 5:16 pm

  Zgadzam sie najzupelniej z Gallusem.Ci ksieza na swieczniku to nie sa kaplani JEZUSA CHRYSTUSA.PAN NASZ POWIEDZIAL STRZESCIE SIE UCZONYCH W PISMIE I FARYZEUSZY KTORZY CHODZA W DLUGICH SZATACH I OCZEKUJA POZDROWIEN NA RYNKACH…STRZEZMY SIE..POLACY NIE KLANIAJMY SIE BALWANOM (POSAGOM,DREWNU.ITP.)BOG JEST DUCHEM I TRZEBA MU ODDAWAC CZESC W PRAWDZIE(W DUCHU)SZCZESC BOZE WSZYSTKIM POLAKOM…….

 99. Xall 30 Maj 2011 o 4:30 am

  Kardynała krakowskiego podejrzewam, że nie jest osobą wierzącą, tym nie mniej krakowska kuria słusznie ostrzega przed działalnością ks. Natanka. Wystarczy poczytać katechizm (są za to odpusty), że propozycja intronizacji Pana Jezusa jest niezgodna z nauczaniem nieomylnym Kościoła – jest to zwykły trybalizm (Bóg nie jest totemicznym bóstwem). Zadziwiająca jest aprobata dla rzekomych objawień w Medżiugorie, które nie zostały uznane zarówno przez bp Mostaru, jak i przez Stolicę Apostolską. A jeszcze, na zakończenie, taki liturgiczny smaczek – chrzest dzieci nienarodzonych http://www.youtube.com/watch?v=2B02WsLqeFQ&feature=player_embedded
  Przecież to trzeba być obranym z rozumu! Dla pt Autora Blogu i niezorientowanych czytelników – chrzest jest ważny za życia doczesnego. M.in. dlatego katolik powinien wiedzieć, jak ochrzcić kogoś w nagłej potrzebie, oczywiście za zgodą tej osoby. Chrzest jest ważny jedynie wówczas, gdy użyjesz wody i polejesz nią trzykroć głowę wypowiadając przy tym słowa: ,. Ja ciebie chrzczę w imię Ojca + i Syna + i Ducha Świętego +”, lub lepiej po łacinie: “Ego te baptizo in nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti”. Woda może być święcona, miejska, deszczowa, rzeczna lub morska. Może być rozpuszczona ze śniegu lub lodu, a nawet nieco mętna, jeśli nie mamy innej pod ręką. Nie możesz ochrzcić nawet w stanie konieczności za pomocą mleka, wina, piwa czy nie roztopionego lodu czy śniegu. To chyba jasne?