Wydarzenia i komentarze, 27 maja 2011r

Bezkarność policji – Tłum reaguje >wideo

kopią copa

Bezkarni wydawałoby się policjanci torturują człowieka przed 15,000 widownią. Można sobie wyobrazić co ci wyszkoleni przez NWO oprawcy potrafią zrobić w ciemnej celi z człowiekiem. Oczywiście nie wszyscy policjanci są źli, to system wyłapuje typy patologiczne typy ludzi i ubiera ich w mundury. W USA inteligentnych i uprzejmych policjantów zastępują wyprane z wszelkich uczuć robocopy. Tego typu plan działania obejmuje cały glob, widać to po unifikacji strojów i wyposażenia. Naszym zadaniem jest poparcie dla tych policjantów, którzy mają jeszcze ludzkie odruchy – nie mogą się czuć wyobcowani. Należy też naciskać na odpowiednie władze by zdegenerowani przedstawiciele wymiaru „sprawiedliwości” znaleźli się tam gdzie jest ich miejsce – w kryminale.

Miasto Joplin zdewastowane – zdjęcia lotnicze
Na zdjęciach widać porównanie przed i po przejściu tornada. Było to najgorsze tornado od 60 lat – od momentu gdy zaczęto rejestrować dane na temat tych kataklizmów. Pochłonęło kilkaset ofiar. Najciekawsze jest to, że niezależny badacz pogody, dutchsinse, przewidział dokładnie miejsce w którym uderzyło tornado. Swoje prognozy oparł na obserwacji tzw. „kół HAARP” – tworzonych przez radary. Miasto jest dokładnie w środku wielkiego trójkąta utworzonego przez wielkie koła radarowe. Manipulacja pogodą została dokładnie wytłumaczona w patencie HAARP – analiza niezależnych badaczy wskazuje właśnie na działanie takich „trójkątów” radarowych. Trudno ocenić czy w przypadku Joplin emisje radarowe przypadkowo wystąpiły czy też były przyczyną tornada. Można też sobie zadać pytanie po co komuś było potrzebne zniszczenie tego miasta? Czyżby chodziło o demonstrację siły?

Żydzi protestują przeciwko rasizmowi … Żydów
Protest odbył się w samym centrum „osi zła” – w Waszyngtonie na Union Station. Grupa pacyfistycznych Żydów zorganizowała happening, w którym śpiewano Hava Nagila, ludową pieśń żydowską, lecz ze zmienionymi słowami.  Satyra dotyczyła konferencji AIPAC, American Israel Public Affairs Committee, lobbingowej organizacji żydowskiej, która ma największy wpływ na politykę USA. AIPAC zrzesza najbogatszych syjonistów w USA, często z podwójnym obywatelstwem. Organizacja powinna dawno być uznana jako zagraniczne lobby, jednak jej wpływ jest tak wielki, że zachowała status „amerykańskiej”. Agresywna polityka USA, szczególnie w krajach arabskich to głównie wynik lobbingu AIPAC, którego działacze sąpoza prawem. Kilka lat temu Steve Rosen i Keith Weissman zostali złapani na szpiegostwie – przekazywaniu kluczowych dla interesu USA informacji Ambasadzie Izraela. Mimo wielu dowodów uniewinniono ich. Siła AIPAC opiera się na powiązaniach polityków z interesem Izraela oraz oczywiście na potędze finansowej żydowskich oligarchów. Jak się jednak okazuje, nie wszyscy Żydzi godzą się z rasistowską polityką Izraela i z działaniami AIPAC.
„Sprawiedliwość umiera, AIPAC kłamie, ale my tego nie akceptujemy – Nie, nie nie. Aipac nie mówi w moim imieniu, apartheid nie jest moją filiżanką herbaty, chcemy demokracji od Palestyny do Tripolisu” itd. Tego typu happeningi są bardzo dobrym sposobem na zainteresowanie opinii publicznej tematami tabu. Uczestników nie można pozamykać, gdyż śpiewanie pieśni może być najwyżej satyrą.
Należy się zastanowić, czy i u nas nie można by wprowadzić tego typu formy opozycji, śpiewając np. „Skrzypka na dachu” ze słowami na temat bezprawia?

Atak Kurii krakowskiej na ks. Natanka
Widać, że kazania ks. dra hab. Piotra Natanka nie za bardzo podobają się krakowskiej Kurii skoro już oficjalnie „ostrzega się” przed nim. Mimo, że zablokowano księdzu Natankowi prace naukowe, działalność duszpasterską czy rozprowadzanie nagrań wideo, ksiądz jak widać z góralskim uporem nadal kontynuuje swoje powołanie – głoszenie Słowa Bożego oraz prawdy. To, że ta prawda nie dla wszystkich jest wygodna nie ma znaczenia dla ks. Natanka – widać, że poważnie on traktuje swoje powołanie. Ludzie potrafią odróżnić słowa prawdy od kłamstwa i zdaje się, że nawet Kuria nie jest w stanie wytknąć księdzu rzekomych „błędów teologicznych”.
Kuria ma pretensje o to, że „kapłan ten wyolbrzymia rozmaite zagrożenia, ucieka się do apokaliptycznych wizji, niepotwierdzonych prywatnych objawień, głosi fantazyjne i ocierające się o śmieszność tezy, które mają niewiele wspólnego z autentyczną wiarą katolicką i ze zdrową pobożnością”. Warto się przysłuchać kazaniom ks. dr hab. Piotra Natanka by stwierdzić, że kapłan ujawnia realne niebezpieczeństwa przed którymi stoi cywilizacja chrześcijańska i podaje na to konkrety. Głównie chodzi o satanistyczny spisek masoński, który wciąga cały świat w piekło „nowego porządku”. Najgorszym grzechem księdza jest wg. Kurii dążenie do intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski i uznania Prawa Bożego ponad prawem publicznym.
Zastanawiać może dlaczego Kuria, która ma być przedstawicielstwem Królestwa Bożego w Krakowie boi się „Prawa Bożego” i intronizacji Jezusa Chrystusa?

Reklamy