Wydarzenia i komentarze, 29 maja 2011r (cz.2)

Duch na nagraniu z miasta Joplin zniszczonego przez tornado
Wyraźne nagranie ducha opuszczającego ruiny domu zniszczonego przez tornado znalazło się w reportażu opublikowanym przez Russia Today. Ducha zauważyli internauci amerykańscy. Trudno wytłumaczyć to co widać w 50 sekundzie poniższego nagrania, zaraz przed zakończeniem ujęcia w ok 1/3od dołu i 1/3 od lewej strony ekranu. Warto jest ściągnąć to nagranie na dysk i puścić w wolnym tempie za pomocą np. odtwarzacza Video-Lan.  Jest to kilkanaście klatek, ale duch jest dość wyraźnie widoczny.
Jeśli nie duch to co to jest?

bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=EG3EVK-pnTI

400 ton martwych ryb w jeziorze wokół wulkanu Taal na Filipinach
Oblicza się, że od czwartku zdechło blisko 400 ton ryb w jeziorze Taal wokół wulkanu o tej samej nazwie. Przypuszcza się, że przyczyną jest nagła zmiana temperatury wody wokół wulkanu. Stwierdzono szybkie przemieszczanie się magmy w kierunku powierzchni, a ta mogła spowodować nagłe ogrzanie się wody. W ciągu ostatnich 24 godzin zaobserwowano 6 niewielkich trzęsień ziemi wokół wulkanu.

Tu więc sytuacja jest jasna, jednak w innych przypadkach nadal nie wiadomo co było przyczyną zgonów – być może była to też aktywność wulkaniczna? Wcale nie można mieć pewności, że zmiana temperatury jest tu przyczyną. Dlaczego nie wydobywanie się gazów, jak metanu?
Ciekawe jest też to, że bardzo duża ilość wody została ogrzana w  stosunkowo krótkim czasie. Czyżby zapowiadało to wielki wybuch? Jak podaje >wikipedia, wulkan ma nieciekawą przeszłość…

Reklamy

123 responses to “Wydarzenia i komentarze, 29 maja 2011r (cz.2)

 1. MamyPojechane... 29 Maj 2011 o 6:44 pm

  …co do wydazen dzisiejszych ,to mnie kawalek karkowki przy obiedzie miedzy zeby wlazl.

  A tak serio to co to za historia z tymi trujacymi ogorkami jest? kotos ma jakies pelniejsze info czy zagrozenie naprawde istnieje czy to kolejna sciema?

  Polubienie

  • dr 29 Maj 2011 o 7:47 pm

   Próba identyfikacji Apokaliptycznej Bestii:

   http://chomikuj.pl/TheNWOChannel/Identyfikacja+Apokaliptycznej+Bestii+interpretacja

   Polubienie

   • yoko 29 Maj 2011 o 11:25 pm

    Redaktorka tvp-info mianem Bestii określiła pojazd*,którym śmigał Obanana” pod pałac prezydencki…

    Polubienie

  • zenobiusz 29 Maj 2011 o 9:45 pm

   Oczywiście wołowina,zapomniałeś dodać.

   Polubienie

   • zenobiada 29 Maj 2011 o 10:33 pm

    zenuś
    pochwal się swoim dorobkiem sb-eckim
    pokaż co potrafisz
    tu dla zachęty parę zenowych dobranocek
    w tle ścieżka dźwiękowa czyli cieknący mocz zena (cewnik przecieka !)
    inne próbki dostępne na YT w ilościach nieograniczonych – tak jak zenowa faza na tym blogu :


    #

    #

    Polubienie

    • mag 29 Maj 2011 o 10:44 pm

     a to by się zgadzało tak właśnie sobie wyobrażam tego natrętnego dziada :))

     Polubienie

    • monitorpolski 29 Maj 2011 o 11:05 pm

     Może powinienem zacząć wymazywać? Zeno wygląda jak Bolesław Chrobry, a nie jak ten guru. Coś jak to: http://blog.e-knapczyk.pl/images/Ilustracje/09_boleslaw_chrobry.jpg

     Polubienie

    • zenobiusz 29 Maj 2011 o 11:13 pm

     Od miziostworów się nie opędzisz.Mają u siebie,raczej pustki,więc żeby sobie poprawić humor,psocą.Niech sobie ulżą.Należy brać pod uwagę,miłosierdzie,w każdej postaci 🙂

     Polubienie

    • millena461 30 Maj 2011 o 1:43 am

     niewierze… (nawiasem mowiac przystojny jest);)

     Polubienie

 2. Polak Potrafi 29 Maj 2011 o 6:45 pm

  Przysłowia mądrością narodów

  Panie Marku !

  Jako Pana imiennik przypomnę Panu i innym internautom polskie przysłowie cyt: „Gdy na świętego Marka Wielkanoc przypada, cały świat zawoła biada”. Tyle w temacie na rok 2011 r. Serdecznie pozdrawiam. Po wiadomościach gdzie dziś pokazano Księdza Natanka jako twórcę sekty a nie duchownego wszystko staje na głowie. Oj biada nam biada. Pozdrawiam Wszystkich bardzo gorąco i niektórych podziwiam za ich pracę nad naszymi umysłami. Jesteście wielcy.

  Polubienie

  • monitorpolski 29 Maj 2011 o 6:51 pm

   Oczywiście, że jestem całym sercem za dobrymi kapłanami, nie klękającymi na kolanach przed masońskimi zwierzchnikami. I sądzę, że taka jest większość – dlatego nie możemy tracić nadziei!
   A Pan, o ile się nie mylę, jest tym, który wygrał sprawę sądową z Rotszyldami? To ewenement na skalę światową!

   Polubienie

  • dr 29 Maj 2011 o 11:10 pm

   Polubienie

  • skandal 30 Maj 2011 o 12:24 am

   Aż się wierzyć nie chce !
   Sono wkleiła wczoraj niezwykle ważną wiadomość – można powiedzieć że wiadomość skandaliczną – na którą NIKT nie zwracał żadnej uwagi !
   brak reakcji czytelników i blogerów to jest kolejny skandal – ignorancja ? głupota ? wtórny analfabetyzm ? niebywale niska świadomość ? bardzo dziwny jest ten brak reakcji…
   !
   Tusc pcha Polske z usmiechem w szpony lichwy i bankructwa : sam zadecydowal ,ze Polska wejdzie w sfere euro (tak samo nie pytają Polaków o zgodę na udział polskiego wojska w zbrojnych napaściach na Irak, Afganistan, Libię a za chwilę pewnie Iran !), chce wepchnąć niezaleznie od tego, ze eurozone sie wali i pali i bankrutuje. „wg niego w Polsce panuje entuzjazm w odniesieniu do EU i wprowadzenia euro” ! Banksteria zaplanowała wyssanie z upadającej biednej Polski kolejnych miliardów euro – tak jak to zrobili w Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Italii !
   Polacy będą zdychać z głodu na ulicach – bo tak chce banksteria i „władza” !
   TO JEST SKANDAL !
   !
   a jaka była reakcja zeno-sb-biusz ? taka :
   !

   zenobiusz :
   Jak ruszysz,by stanąć na czele,miast z dalekiej zagranicy,dolewać oliwy do ognia.
   I zdobądź się na wysiłek, uszanowania mowy ojczystej.Odzyskaj polską klawiaturę,na której zaczynałaś występy na tym blogu.

   zenobiusz :
   I o to wyznanie chodziło idiotko.Tak własnie cenisz Polskę.

   TO JEST MELDUNEK Z GOTOWOŚCI :

   Polubienie

   • Annah. 30 Maj 2011 o 12:23 pm

    Skandal, to nie wiesz że „sono” nie występuje solo i jest dezinformatorem pierwszej wody.
    A co do treści – trzeba się czasem czymś uwiarygodnić, tym bardziej, że chyba nikt nie traktuje jej tutaj zbyt poważnie, nie sadzisz?

    Polubienie

    • sono 30 Maj 2011 o 1:05 pm

     jestes tak glupia, ze az szkoda klawiatury na wszelie dyskusje z Toba.
     O takich beznadziejnych ignorantach jak ty jest ten powyzszy wpis.

     Polubienie

  • smutnaPRAWDA 30 Maj 2011 o 3:16 am

   Co oznacza EU i co oznacza wejscie Polski do strefy euro !

   Polubienie

   • ALFA 30 Maj 2011 o 11:02 am

    Nigel Farage na Uniwersytecie Gandawskim 1/4 – polskie napisy

    Polubienie

 3. Talbot 29 Maj 2011 o 6:53 pm

  Zobaczcie jak się rozwija zaraza „ogórkowa”.

  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php?smp=&lang=eng

  Polubienie

  • begie2 29 Maj 2011 o 7:24 pm

   Okreslenie „sezon ogorkowy” zaczyna nabierac calkiem nowego znaczenia:D

   Polubienie

  • freenata 29 Maj 2011 o 10:49 pm

   I widzę też kolejną elektrownię atomową zaatakowaną przez Stuxnet. Nic groźnego. Po prostu wyłączyła się sama, nikt nie wie dlaczego… Limerick, USA

   Polubienie

 4. ArO 29 Maj 2011 o 7:09 pm

  mmmm 😀 http://www.sfora.pl/Atak-hakerow-na-giganta-zbrojeniowego-a32624

  Polubienie

 5. Polak Potrafi 29 Maj 2011 o 7:17 pm

  Dziękuje za pamięć. Z Baronem Davidem de Rotschildem, to nie taka przyjemna historia mój bój jest zwycięstwem pyrrusowym. To tak jak bitwa pod Termopilami, gdzie zdrajca doprowadzili do upadku mojego życia zawodowego. Długo by o tym pisać nie czas i miejsce. Ja cenie zasadę, że człowieka poznaje się po tym nie jak upada ale jak się podnosi po upadku. Ale jeszcze raz dziękuje za pamięć i przypomnienie, że ktoś odważył powiedzieć nie bestii. Dlatego do działania.

  Polubienie

  • monitorpolski 29 Maj 2011 o 11:16 pm

   Jest pomysł założenia spraw kryminalnej i cywilnej w trybunale międzynarodowym przeciwko RP za niszczenie obywateli za pomocą prawa. Jest tyle dowodów, że potrzeba będzie ciężarówki by je zawieźć. Można podciągnąć to nawet pod ludobójstwo.

   Polubienie

 6. ramires 29 Maj 2011 o 7:26 pm

  Trochę inny koment:
  Wczoraj byłem w Białowieży. Super klimat. Rozmawiam z miejscowymi, chcę kupić miejscową żubrówkę. Wszyscy uciekają od tematu jak ognia. Jeszcze tak przestraszonych ludzi nie widziałem. Kilka lat temu było no problem. Oczywiście ta ze znakiem tzw. akcyzy to bez problemu. Pewnie czytacie to panowie z ukochanej władzy. Pytanie kiedy kasa fiskalna w kiblu.? Oby wasi mocodawcy coś mieli z tego że ktoś wypił wasz alkohol ?!!!!

  Polubienie

 7. Talbot 29 Maj 2011 o 7:31 pm

  Rzeczywista wladza w Polsce opiera sie na dwoch filarach. Mozna to porownac do dwoch kolum w swiatyni Salomona i ktore sa czescia Kabaly jak tez sa stalym elementem symboliki w swiatyniach masonskich tuz za tronem przewodniczacego. Czesto tez sa prezentowane w zakamuflowanej formie w roznych rodzaju grach czy kartach.

  Dwuwladza w Polsce jest powiazana z centralna wladza miedzynarodowa i stamtad otrzymuje glowne i ogolne wytyczne i dyrektywy co do zmian i kierunkow jakie nalezy zaprowadzic w Polsce. Wladza ta, zarowno w Polsce jak i na swiecie, jest scisle wladza zydowska i kierowana jest przez zufanych i wtajemniczonych ludzi w swiat Kabaly ktorzy dosc regularnie uczestnicza w praktykach okulistycznych.

  Najlepsza reprezentacja wladzy w Polsce i na swiecie jest symbolizm Headquarters of the Supreme Council of Scottish Rites of Freemasonry w Waszyngtonie (Centrum Naczelnego Zwiazku Masonerii Rytu Szkockiego). Mozna zauwazyc ze przed budynkiem sa umieszczone dwa sfinksy. Co jednak one oznaczaja i jaki jest ich symbolizm?

  http://marucha.wordpress.com/2011/05/24/jak-wyglada-rzeczywista-wladza-w-polsce/

  Polubienie

  • monitorpolski 29 Maj 2011 o 11:20 pm

   Można się z tym zgodzić, przy czym warto nadmienić, że przeciętny Żyd jest również obiektem manipulacji. Fanatyków wykorzystuje się do realizacji Apokalipsy, działając na niskich pobudkach, w tyk głównie rasizmie. Ci na górze są czystymi satanistami i dla nich jest nieważne czy cele będą realizowane przez Żydów, Chrześcijan czy Arabów. Zauważ, że więcej jest syjonistów chrześcijańskich niż żydowskich!

   Polubienie

 8. jarosK 29 Maj 2011 o 7:39 pm

  dlaczego w polskim języku mówimy „zdechło” a w obcych jest to jako „umarło” ?…tak jakoś dziwnie mi się kojarzy zdychanie 🙂

  Polubienie

  • monitorpolski 29 Maj 2011 o 11:21 pm

   nie wiedziałem jak to określić… też nie lubię tego określenia. Może lepiej „usnęło”?

   Polubienie

 9. begie2 29 Maj 2011 o 7:45 pm

  Wracajac do komety Elenin, znalazlem krotki filmik mowiacy o tym ze ta kometa spowduje „3 dni ciemnosci na Ziemi”. Dowody w tym filmiku sa skromniutkie ale jesli to prawda to ta kometa ma znacznie wieksze rozmiary niz nam sie wydaje. Mowiac jasniej – musialaby to byc spoooora planeta. W komentarzach do filmu podane sa ciekawe wyliczenia, warto rzucic okiem. http://www.youtube.com/watch?v=Afhmhfzjiho&feature=player_embedded

  Polubienie

 10. Aśka 29 Maj 2011 o 7:46 pm

  http://losyziemi.pl/category/pandemie-i-martwe-zwierzeta/
  zbiór wiadomości na ten temat

  Polubienie

 11. Aśka 29 Maj 2011 o 7:51 pm

  http://losyziemi.pl/slonce-dzis-nastapil-bardzo-duzy-koronalny-wyrzut-materii-plazma-leci-z-predkoscia-650-kms/

  Słońce – bardzo duży koronalny wyrzut materii

  Polubienie

 12. pio9a 29 Maj 2011 o 7:59 pm

  Polubienie

  • dr 29 Maj 2011 o 8:04 pm

   no, już myslalem ze nikt tego nie wrzuci 😉

   Polubienie

   • MamyPojechane... 29 Maj 2011 o 8:17 pm

    …a ja od razu wiedzialem ,ze to tylko kwestia czasu.
    …swoja droga morda sie temu natankowi nie zamyka

    Polubienie

    • mocniejszy 29 Maj 2011 o 8:54 pm

     O miłościwie nam panującym ściemnianiu i zagadywaniu problemów:

     http://mocniejszy.wordpress.com/2011/05/29/polski-gaz-lupkowy-program-atmowy-i-jankeskiego-prezydenta-wizyta

     Polubienie

 13. mocniejszy 29 Maj 2011 o 9:11 pm

  A co do Piotra Natanka: Skąd u niektórych ta nienawiść do niego? Jeśli nie mówi nic ważnego, to skąd ta nienawiść i wielka nagonka?

  Polubienie

  • Talbot 29 Maj 2011 o 9:20 pm

   Zapewne to „starszy brat w wierze”.

   Polubienie

  • marek 29 Maj 2011 o 9:28 pm

   Też mnie to zastanowiło i „zmusiło” do przesłuchania kilku kazań. Mówi sporo prawdy, ale czasami potrafi tak dowalić, że nie chce się dłużej słuchać. Jak był by proboszczem w mojej parafi pewnie częściej pojawiał bym się w moim masońskim kościele. (piękna biało czarna szachownica na podłodze, „świetne” obrazki)

   Polubienie

  • odbiorca 30 Maj 2011 o 7:10 am

   Nienawisc czlowieka do czlowieka rodzi sie z zazdrosci !

   Polubienie

   • sebecxs 30 Maj 2011 o 10:59 am

    ….zazdrości jakiejś konkretnej?

    Polubienie

  • MamyPojechane... 30 Maj 2011 o 9:27 am

   …to nie nienawiść tylko znudzenie.

   Polubienie

 14. Ola 29 Maj 2011 o 9:14 pm

  Tajemnice lotniska Denver http://www.stopsyjonizmowi.wordpress.com

  Polubienie

  • uwaga 30 Maj 2011 o 7:01 am

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ekspert-rotacyjna-obecnosc-samolotow-f-16-w-polsce,1,4387128,wiadomosc.html

   Ekspert: Rotacyjna obecność samolotów F-16 w Polsce jest bardzo ważna
   wczoraj, 20:49 KLe / PAP
   Były podsekretarz stanu w Pentagonie, Ian Brzezinski, nie zgadza się z opiniami, że zapowiedziane w czasie wizyty prezydenta Baracka Obamy w Warszawie rotacyjne przyloty amerykańskich samolotów F-16 do Polski nie będą miały większego militarnego znaczenia.
   Opinię taką wyraził ekspert ds. Rosji, emerytowany profesor Uniwersytetu Harvarda i były dyrektor wydziału europejskiego w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego USA Richard Pipes.
   – To bardzo ważne wydarzenie, na pewno nie tylko symboliczne. Planowana rotacyjna obecność oddziału amerykańskich sił powietrznych umożliwi zwiększenie liczby wspólnych polsko-amerykańskich ćwiczeń lotniczych i stanie się katalizatorem regionalnej współpracy w tym zakresie, zachętą do ćwiczeń z udziałem sił powietrznych innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej – powiedział Ian Brzezinski.
   – Ułatwi to prowadzenie wspólnych ćwiczeń i podniesie na wyższy poziom współpracę między polskimi i amerykańskimi dowódcami sił powietrznych i specjalistami od logistyki. Dzięki temu manewry te będą mogły być bardziej skomplikowane. Współpraca tego rodzaju może być wykorzystana do udoskonalenia planów ewentualnościowych, w tym dotyczących artykułu 5. traktatu NATO (na wypadek agresji przeciw jednemu z krajów członkowskich sojuszu) – dodał Brzezinski, który jest obecnie ekspertem w Atlantic Council of the United States w Waszyngtonie.
   Z komunikatu Białego Domu – zdaniem Brzezinskiego – wynika, że „kilka samolotów F-16, prawdopodobnie 4 lub 5, będzie przylatywać do bazy w Polsce, w której stacjonują polskie samoloty F-16 (zakupione w USA) na kilka tygodni, np. na 2-4 tygodnie, aby przeprowadzać wspólne ćwiczenia”.
   Zapytany, czy zapowiedziana rotacyjna obecność samolotów F-16 w Polsce doprowadzi do utworzenia stałej bazy lotniczej, Brzezinski odpowiedział, że może to się okazać trudne z powodu ograniczeń budżetowych.
   – Chciałbym, żeby baza tych samolotów powstała w Polsce, ale nie mamy teraz funduszy w budżecie na budowę nowych baz w Europie. Obecnie obcinamy raczej nasz budżet na obronę, a przeniesienie np. eskadry nowoczesnych myśliwców do innego kraju wymaga zbudowania tam całej infrastruktury, a to jest drogie. Było naiwnością oczekiwać, że przeniesiemy z Włoch czy Niemiec cały dywizjon samolotów. To się nie stanie w najbliższym czasie – powiedział.

   Polubienie

 15. andrzej 29 Maj 2011 o 9:21 pm

  Reaktorek w Fukiszimie dalej paruje…. Piekło radiacyjne w reaktorze nr. 1 ponownie daje znać..
  http://atmc.jp/plant/rad/

  Polubienie

  • ... 30 Maj 2011 o 6:44 am

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemcy-zrezygnuja-z-energii-atomowej,1,4400139,wiadomosc.html

   Niemcy zrezygnują z energii atomowej
   PAP
   Do 2022 roku Niemcy zrezygnują z korzystania z energii atomowej – ustaliły dzisiaj nad ranem, po 13-godzinnym spotkaniu, partie niemieckiej koalicji rządzącej.
   Większość z 17 elektrowni atomowych w Niemczech zostanie wyłączona do 2021 roku. Trzy siłownie będą jednak w razie potrzeby produkować prąd do 2022 roku. Mają one pełnić rolę bufora bezpieczeństwa w sytuacji, gdyby proces przechodzenia na odnawialne źródła energii nie postępował w zakładanym tempie i krajowi groziłyby deficyty energii elektrycznej – ustaliła agencja dpa, powołując się na źródła w koalicji.
   …link

   Polubienie

 16. marek 29 Maj 2011 o 9:24 pm

  W Polsce już nie ma odważnych piłkarzy? Brawo Ivan Djurdjević zawodnik Lecha Poznań

  Polubienie

  • marek 30 Maj 2011 o 12:02 am

   W duchu kibicowsko-piłkarskim jeszcze proszę o wykopanie tego http://www.wykop.pl/artykul/760201/18-jak-skonczyl-sie-wyjazd-w-wolnym-kraju-na-zbior-slimakow/ wcześniej była pielgrzymka do jednego z kościołów teraz ślimaki 🙂

   Polubienie

  • exe 30 Maj 2011 o 9:39 am

   takie stwierdzenia jak „druga Białoruś” to zwykłe bezczelne żydłaczenie i prymitywna manipulacja.

   Byłaby druga Białoruś, gdyby szubrawcy oddali nam banki, fabryki, energetykę i pozostały zrabowany majątek.

   Polubienie

 17. bicz borzy 29 Maj 2011 o 9:25 pm

  Otwieram kolejny wpis z uwagi na dużą ilość komentarzy. Wybaczcie, że dziś nie ma sensacyjnych doniesień czy też tłumaczeń, mam pilną „robotę”, a z czegoś trzeba żyć… Nie, nie jestem na biwaku i nie popijam spokojnie piwka, choć chętnie wziąłbym urlop. Postaram się jednak dzisiaj coś jeszcze tu zamieścić, dlatego ten wpis jest w kategorii „Wydarzenia i komentarze”.
  =======================================
  – powiedział monitor na wstępniaku…
  =========================================
  A NIE LEPIEJ I KRÓCEJ BY BRZMIAŁO – SKOŃCZYŁY MI SIE POMYSŁY NA DURNOWATE NIUSY ??
  – WYBACZCIE … 🙂

  Polubienie

  • zenobiusz 29 Maj 2011 o 9:33 pm

   MONITORPOLSKI – powiązanie z byłą S.B i WSI – aktualnie – współpraca służby III R.P – dezinformacja – niejasne pochodzenie etniczne.. obywatel USA – często powołuje się na bliskie kontakty z FBI , CIA.
   http://miziaforum.wordpress.com/
   Góra strony głównej.
   Że ty,z takimi pomysłami,masz jeszcze czelność tu się pojawiać.
   Słyszałeś może ,określenie „człowiek o miedzianym czole”
   Nie pomyl z „głową do pozłoty”,to nie to samo,jakbyś szukał w Googlu.

   Polubienie

   • monitorpolski 29 Maj 2011 o 11:23 pm

    No bo tam nikt już nie chce wchodzić!
    To z czystej zazdrości, już nie mam wątpliwości. Mizia kiedyś był modny, ale wszystko mija. Monitorpolski też minie…

    Polubienie

    • odbiorca 30 Maj 2011 o 7:20 am

     Oczywiscie,ze wszystko minie ,nawet zycie czlowieka – czas nie stoi w miejscu.
     Podpisujacy sie i po-pis-ujacy „mizia” to czlowiek,ktory nigdzie sie nie spelnil tylko dlatego,ze wielu „panom” lizal buty.
     Przy tym wystrzepil sie mu jezyk i teraz juz tylko moze gardlowac.
     Monitor ma wieksze zasoby i jeszcze trwa,jak sam twierdzi,tez minie ale niczym to nastap ma jeszcze wiele do wykonania podobnie jak Zenobiusz.
     Oby sie tylko nie pogubil na swej drodze,po ktorej nie idzie sam.

     Polubienie

   • katerina404 30 Maj 2011 o 4:16 am

    Zenobiusz kto to jest ten miziaforum, ciągle o nim mowicie, wczoraj wkurzył sie na niego albo na nią galluss. Co to za persona i czemu się wszystkich czepia?

    Polubienie

  • baba wanda 30 Maj 2011 o 5:48 am

   czesc miziozenobiada 🙂
   znowu nie mozesz spac?

   Polubienie

 18. bicz borzy 29 Maj 2011 o 9:36 pm

  A CAŁE ZŁO TKWI W TYM
  http://miziaforum.wordpress.com/2011/05/03/jedyny-ratunek-dla-polski-oredzie-2011-r/

  Polubienie

 19. Talbot 29 Maj 2011 o 9:41 pm

  Tutaj masz newsa

  Polubienie

  • monitorpolski 29 Maj 2011 o 11:38 pm

   Właśnie mu odpisałem. Nie ma takiej możliwości, żeby kamera uchwyciła planety w ostrym świetle Słońca – te małe planety to są to odbłyski. Ale to duże „ciało” jest faktycznie ciekawe, może to być odbłysk od warstwy odblaskowej, która jest kolorowa – stąd ten kolor fioletowy. Warto by zrobić zdjęcia z przysłoniętym Słońcem.

   Polubienie

 20. Ola 29 Maj 2011 o 10:00 pm

  http://www.pozwij-rzad.pl

  Polubienie

 21. KURWADEBILE 29 Maj 2011 o 10:03 pm

  KIEDY SIE BARANY NAUCZYCIE WRZUCAC LINKI DO FILMOW A NIE OKIENKA Z FILMAMI!!!

  NIE DA SIE ICH OGLADAC, banda idiotow

  WRZUCASZ FILMIk A NA DOLE LINK DO NIEGO i wtedy kazdy obejrzy

  kurw amac

  Polubienie

  • Talbot 30 Maj 2011 o 4:46 am

   To kliknij na napis „YouTube” z prawej, dolnej strony okienka i będziesz oglądał w trybie pełno ekranowym.

   Polubienie

   • uswiadamian 30 Maj 2011 o 11:04 am

    Talbot ponieważ odpisałeś bez arogancji opartej na niewiedzi i ignorancji – to Cię uświadamiam.

    Widzisz ostrzeżenie na blogu : „Blog jest blokowany, używać proxy”.
    Ja jestem blokowany i używam Proxy : Monitor o tym wie, dlatego jak widzisz on zawsze umieszcza OKIENKO a poniżej link dla połowy swoich czytelników.

    Musisz zrozumieć (a było o tym pisane nie raz) że oglądając stronę przez PROXY, wstawki z YT to po prostu czarne okna. Nie ma panelu YT i nie da się przejść do filmu. Stąd prośby od dawna o wrzucanie linków a skoro prośby nie działają bo nie czytacie komentarzów… no to zaczęły się obelgi 😉

    Polubienie

  • baba wanda 30 Maj 2011 o 5:52 am

   Banda to moze jestesmy, ale tym drugim to JESTES TY!
   Nie radzisz sobie, to popros o pomoc, a nie rzadania jakies!

   Polubienie

   • IDIOCI 30 Maj 2011 o 10:54 am

    Jak widac kretyni, nie ma co.
    PISANE JEST OD MIESIACA BY WRZUCAC LINKI ZAMIAST OKIENEK BO LUDZIE BLOKOWANI I OGLADAJACY PRZEZ PROXY NIE MOGA FILMOW OGLADAC.

    Ale skoro wrzucasz po to by samemu ogladac, to na cholere zasmiecacie okienkami komentarze? Obejrzyjcie sobie sami i nie zasmiecajcie.

    Nie ma zadnego przycisku „youtube”.
    NIC SIE NIE WYSWIETLA, jest ERROR.

    DLATEGO DAWAJCIE LINKI.

    idioci, ile mozna powtarzac… .Nawet sam gospodarz o tym pisal, ale nie trafia… o bo to tak ladnie okienko… leniwi podatni na propagande paranoicy.

    Polubienie

    • baba wanda 30 Maj 2011 o 3:48 pm

     Jakos grzeczniej mozna, nie?

     Polubienie

 22. TheAspartam 29 Maj 2011 o 10:15 pm

  Ten film jest już blokowany na youtube dziś Barcelona jutro Polska! http://www.youtube.com/watch?v=GSXixR16rmY&feature=player_embedded

  Polubienie

 23. TheAspartam 29 Maj 2011 o 10:21 pm

  RT TV Barcelona http://www.youtube.com/watch?v=pkvwlgaqaEI Policja NWO pobicie dziewczyny. HWDP http://www.youtube.com/watch?v=V5fNyX_x4z4 Policjant znęca się nad nastolatkiem NWO HWDP http://www.youtube.com/watch?v=TwZ4Y770N5Y Proba wykonania morderstwa kobiety skutej w kajdany przez policje NWO HWDP http://www.youtube.com/watch?v=KKzhY2Orv2M

  Polubienie

 24. noni 29 Maj 2011 o 10:40 pm

  UWAGA TO NIE JEST ŻART. MOJE SPOTKANIE Z JEZUSEM CHRYSTUSEM W TRAKCIE DZISIEJSZEJ PODRÓŻY ASTRALNEJ


  Od razu wlazłem w nowe drzwi i pojawiłem się w zupełnie innym miejscu. Nie było już tej wszechobecnej jasności a sceneria przypinała mi jakieś miejsce zbudowane z kamienia ale całkowicie zarośnięte bujną roślinnością. Na kamiennej ławie siedział nie kto inny jak sam Jezus Chrystus. Podchodzę do Niego i wtedy wstał. Przywitam się ze Mną i powiedział
  -Witaj Macieju
  Wtedy się poczułem jakby już do końca świata było cudownie i bezpiecznie zupełnie jak teraz przy Nim. Jego obecność jest czymś nie samowitym uspokaja, a zarazem daje poczucie takiego dobra że już zawszę będzie dobrze…

  Spytałem się go: Czy Ty jesteś prawdziwym Jezusem Chrystusem??
  On na to rzekł. Wierzysz we Mnie? I głęboko spojrzał mi w oczy…
  Ja na to mówię mu że wierze w Niego, ale zasmuciła go ta odpowiedź. Więc powiedział do Mnie tak:
  [b]
  Po tym wszystkim co dane było Ci przeżyć nadal we Mnie wątpisz? [/b](Osobiście poczułem się jak Piotr który wyrzekł się Jezusa nie wiedziałem czy mam płakać czy uciekać ze wstydu )

  Są ludzie na ziemi którzy nie widzieli Mnie, a jednak wierzą we Mnie. Są ludzie którzy nie słyszeli mojego głosu a wierzą w Moje słowa. Są ludzie którzy nie znają Mnie a jednak wypełniają moje nauki.
  Dlaczego więc Ty choć stoję przed Tobą. Zwątpiłeś we Mnie? -spytał Mnie Jezus
  Przepraszam – odparłem i przyznałem Mu rację.
  On natychmiast wziął Mnie za ramię i powiedział tak: Macieju, masz czyste serce i odnajduje Siebie w Tobie, uwierz teraz we Mnie i nie zatruwaj swojego serca kłamstwem i wątpliwościami.
  Jedyne co od Ciebie teraz wymagam to pokochanie Swoich bliźnich. Pokochaj każdego człowieka jak Ja was uczyłem kochać. Pokochaj ich jak siebie samego pokochałeś. Otwórz dla nich Swoje serce właśnie teraz, a obiecuje że jeśli to zrobisz w Moim imieniu żadna krzywda ani kara nie spadnie na Ciebie z ręki człowieka do końca Twojego życia.
  Przyjdzie czas w którym ludzie na ziemi staną przy Moim boku. Bądźcie gotowi.
  Pora na Ciebie już idź i zanieś Swoim braciom i siostrom Moje słowa. Mówię Ci nie bój się bo uwierzą Ci oni bowiem przez Twoje słowa będzie płynąć Moja prawda.

  Podziękowałem za spotkanie i otworzyłem oczy. Strasznie bolała Mnie głowa i dosyć mocno dalej czułem wibracje czakry korony i czoła. Wiedziałem jednak że pozorny ból to początek pozytywnych zmian w Moim życiu.”

  Polubienie

  • uwaga 29 Maj 2011 o 11:20 pm

   UWAGA TO NIE JEST ŻART.
   MOJA DOBRA RADA DLA NONI PO DZISIEJSZEJ PODRÓŻY ASTRALNEJ
   .
   noni – lecz się

   Polubienie

   • Ania 30 Maj 2011 o 10:45 am

    Masz rację, psychotropy zupełnie stępią mu wrażliwość umysłu. Po to są, zresztą.

    Polubienie

  • MamyPojechane... 30 Maj 2011 o 9:37 am

   …weź leki a wszystko wruci do normy. i pamiętaj o nich na przyszłość, darmo ci ich lekarz nie przypisal…

   Polubienie

  • trebor 30 Maj 2011 o 10:16 am

   Nie przejmuj sie nieswiadomymi ten kto bedzie chcial zrozumiec,ten zrozumie.
   To jest tak jak jedna z uczestniczek tego blogu nie mogla zalapac cytatu z filmu
   ktory tu wstawialem”Swiadomosc jest uswiadomieniem sobie bycia swiadomym” dla nie ktorych to maslo maslane a dla tych ktorzy maja troche wiecej wyobrazni i swiadomosci
   zatrybia(moze nie od razu).
   Kazda droga do poznania prawy jest dobra,nalezy jednak pamietac o umiarze i
   dystansie bo prawda absolutna zagrodzic nam moze droge do poznania istoty zagadnienia a przez to do rozwoju idywidualnego czlowieka.

   Polubienie

 25. isarhecht 29 Maj 2011 o 11:16 pm

  jesli tam znowu trafisz zapytaj o Kiegi Urantii.pozdr.

  Polubienie

 26. noni 29 Maj 2011 o 11:27 pm

  „noni – lecz się”

  Może zacznę się leczyć prozakiem popijając aspartamem ? To na pewno pomoże zrobić ze Mnie owieczkę systemową ale za to jaki poprawny będę

  Polubienie

 27. Ola 29 Maj 2011 o 11:45 pm

  Nie wiem jak sie wrzuca linki do filmow – prosze o wytlumaczenie jak to sie robi
  Europejska rewolucja http://www.dzieckonmp.wordpress.com

  Polubienie

  • dr 29 Maj 2011 o 11:50 pm

   kopiujesz caly link z filmem jaki chcesz wrzucic, wklejasz tu i już, przynajmniej jesli chodzi o filmy z youtube 🙂

   Polubienie

 28. navajo88 30 Maj 2011 o 12:11 am

  Olu albo zakładasz sobie konto na yutube i nie ma wtedy sprawy ,możesz wstawiać i nawet wysyłaś swoje wideo

  Polubienie

 29. marek 30 Maj 2011 o 12:17 am

  To na 99% nie duch a odbicie oświetlonego człowieka w szybie. Kilka rzeczy jest rzeczywiście dziwnych, ale to raczej drobnostki. Potwierdzenie że jest to filmowane zza szyby jest tylko jedno, para przechodząca przed kamerą i ich widoczne odbicie w lewym górnym rogu, ułamek sekundy po ich zniknięciu.

  Polubienie

 30. navajo88 30 Maj 2011 o 1:16 am

  Ola tu masz próbkę wstawiania wideo po zarejstrowaniu się na YuTube

  Polubienie

 31. navajo88 30 Maj 2011 o 2:06 am

  A tutaj daję coś ciekawego !

  Polubienie

 32. navajo88 30 Maj 2011 o 2:13 am

  Polubienie

 33. galluss 30 Maj 2011 o 2:23 am

  bez jaj ludzie, widać, że poziom dezorientacji społecznej pod wpływem żydowsko-syjonistycznych gierek nabrał rozpędu, można podzielić ludzi na:

  – wierzących w satanistyczną, mistyczną, ezoteryczną i thelemiczną wiedzę w reinkarnacje, podróże astralne, channelingi
  – fałszywych rycerzy jezusa a zarazem maryji czyli pogańskiej bogini Astarte
  – powtarzaczy i fanatyków przepowiedni maryjnych, które są ewidentną zmyłką sekt pro maryjnych
  – agentów chazbary,
  – wyszukiwaczy katastrof, trzęsień, – jest trzęsienie aż 5 w skali i już się podniecają.

  BEZ WĄTPIENIA żyjemy w bardzo ciekawych czasach i macie szczęście, że sie urodziliście właśnie teraz, bo będziecie świadkami wielu rzeczy, które zmienią bieg historii, zapewniam was, jeszcze za waszego życia zostanie wprowadzony NWO, a według moich badań w ciągu kilku lat albo wcześniej
  najlepszą rzeczą jako zrobicie to gromadzenie wiedzy przez ten czas i spróbować przetrwać NWO aby potem dzielić się wiedzą z ludzmi, którzy się narodzą po New World Order

  zapewniam was, sefaradyjscy żydzi przed 39 rokiem też się nie spodziewali, że ich bracia krwi ich zdradzą i w obozach umieszczą, a najwięcej to zginęło Polaków i generalnie słowian, to będzie kwestia JEDNEGO TYGODNIA – szybka akcja mossadu Izraelskiego – zamachy, rozpylanie wirusów itd. i oskarżą o to Palestynę

  Polubienie

  • baba wanda 30 Maj 2011 o 3:56 pm

   Zapewniasz nas i zapewniasz nas. Po co to czarnowidztwo? Moze pomyslmy co zrobic, zeby lepiej bylo, a nie tylko chec wpedzania ludzi w dolki. Maja sie potulnie godzic, bo tyle razy zostalo powtorzone?

   Polubienie

 34. rabarbarek 30 Maj 2011 o 2:36 am

  Wiadomosc dla tych , ktorzy lubia Pepsi. Srodowiska pro-life oglaszaja bojkot Pepsi Inc. , ale mysle , ze sprawa nie skonczy sie na tych srodowiskach. Co sie stalo? Otoz Pepsi wspolpracuje z firma Senomyx , przeznaczajac ogromne pieniadze na badania ” naukowe” i opracowywanie nowych technologii przez ta firme. Firma Senomyx opracowala ostatnio nowy wzmacniacz smakowy , ktory ma byc uzyty do poprawy smaku napojow produkowanych przez Pepsi. To co napisze zabrzmi jakby Mengele zagoscil wsrod nas. Ten ulepszacz produkowany jest ludzkich komorek pobranych z nerek dzieci poddanych aborcji [skrot nazwy, HEK-293, human embyonic kidney] .

  Kilka firm juz wycofalo swoja wspolprace z firma Senomyx. Miedzy innymi znana firma produkujaca koncentraty zup , Cambell Soup. Wkrotce dojda kolejne.

  We wpisie nizej podane sa adresy gdzie mozna skladac protesty. Mysle , ze tu nie chodzi tylko o religie ale o etyke , o bycie czlowiekiem , o calkowite zezwierzecenie obyczajow w pewnych srodowiskach, o odhumanizowanie czlowieka. Brak mi slow. Przepraszam jesli komus , kto wlasnie popijal Pepsi odebralam na nia ochote , ale mysle , ze powinnismy wiedziec co pijemy . Moze nie wszystkim to przeszkadza , ale ja osobiscie zadnego napoju made by Pepsi , nie rusze. A tak swoja droga ciekawe kto jest wlascicielem obu firm????

  http://www.lifesitenews.com/news/pro-life-groups-call-for-pepsi-boycott-over-aborted-fetal-cell-lines

  Polubienie

  • mocniejszy 30 Maj 2011 o 7:10 am

   Niedawno czytałem o tym bojkocie, ale w zalewie informacji zapomniałem. Dzięki za przypomnienie. Sprawdzę w wolnej chwili, co piszą o tym strony pro life, postaram się nagłośnić na moim blogu. Jeśli faktycznie Pepsi współpracuje z tą firmą, to trzeba bojkotować. Osobiście wolę pić wodę albo soki.

   Polubienie

  • Sully 30 Maj 2011 o 7:47 am

   Brak słów…a nie wiesz może czy Coca też z nimi współpracuje?

   Polubienie

   • mocniejszy 30 Maj 2011 o 10:14 am

    Na razie nie wiem.

    Polubienie

  • mocniejszy 30 Maj 2011 o 10:09 am

   Przetłumaczyłem artykuł „Pro-life groups call for Pepsi boycott over aborted fetal cell lines” – „Grupy pro life wzywają do bojkotu Pepsi z powodu linii komórek abortowanych płodów”:

   http://mocniejszy.wordpress.com/2011/05/30/co-pepsi-ma-wspolnego-z-aborcja

   Polubienie

 35. Siuba58 30 Maj 2011 o 3:56 am

  Talbot :

  Zobaczcie jak się rozwija zaraza „ogórkowa”.
  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php?smp=&lang=eng

  EHEC wirus jest formą genetycznie zmodyfikowanego wirusa który jest rozprzestrzeniany w rożnych krajach Europy. Jeszcze go nie ma w Płn. Ameryce. Te wirusy są tak zmanipulowane w celu zmiany DNA i otwarcia programów typu mind-control,czyli kontrola umysłu, przekazanych charytatywnie.
  Wzięte z forum „Pytania i odpowiedzi” http://expansions.com/website-news/#comments
  Skuteczne zapobieganie temu jest odpowiednia detoksykacja i standardowe od-programowanie. Jeżeli interesuje Was jakie to metody, chętnie je opisze… To zależy od zainteresowania. Pozdrawiam ciepło!

  Polubienie

  • trebor 30 Maj 2011 o 10:35 am

   528 Hz DNA Activation & Transformation

   o naprawie kodu DNA za pomoca dzwiekow jeszcze napisze.

   Polubienie

  • ? 30 Maj 2011 o 11:43 am

   może ta epidemia z ogórków to kara dla Niemców za to :

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemcy-zrezygnuja-z-energii-atomowej,1,4400139,wiadomosc.html

   Polubienie

 36. Ola 30 Maj 2011 o 5:18 am


  Argentyna’s economic collapse

  Polubienie

 37. Ola 30 Maj 2011 o 5:24 am

  Dziekuje za informacje o wrzucaniu linkow do filmu, zupelnie nie mialam pojecia jak to sie robi.

  Polubienie

 38. Ola 30 Maj 2011 o 5:27 am

  Argentina’s econimic collapse – part 2 of 12
  Przykre ale Polske czeka to samo.

  Polubienie

 39. rabarbarek 30 Maj 2011 o 6:03 am

  Jeszcze jedna wiadomosc na temat Fukushimy. Zauwazylam , ze strony weteranow podaja ostatnio lepsze wiadomosci niz wszystkie media panstwowe razem wziete. Madrzy dziennikarze z wojskowa przeszloscia , czuja sie bardziej odpowiedzialni za to co sie obecnie dzieje na swiecie niz pajace wymyslajace tematy zastepcze w TVNach, CNNach i BBCach. W artykule jest mowa o rosnacym zagrozeniu z Fukushimy. Podane linki do innych artykulow , wskazuja wyraznie , ze Czarnobyl to byl maly deszczyk radioaktywny w porownaniu do ulewy radioaktywnej , ktora nas czeka. Proces ten juz sie zaczal. Niestety Japonia przyjela taktyke „nic nierobienia” i „jakos to bedzie” . Niestety jakos to nie bedzie , a dzisiaj pozary widoczne byly w reaktorze nr. 1. Wynika z tego jasno , ze promieniowanie i radiacja wydobywaja sie ze wszystkich 6 reaktorow. Jak pisze dziennikarz , byl czas i madrzy ludzie apelowali do wladz Japonii o natychmiastowe zrzucenie na reaktory boronu[neutralizuje neutrony] , piasku i cementu[jak w Czarnobylu], ale iTEPCO i amerykanscy doradcy odrzucili te matody. Teraz wyboru juz nie ma a przykrywamie reaktorow plachtami ze specjalnego tworzywa sztucznego , zakrawaloby na smiech gdyby nie chodzilo o nasze zdrowie i zycie. A to wlasnie robia.

  W artykule podana jest pewna rada – sposob na zatrzymanie radiacji. Nie znam sie na tym i nie jestem w stanie ocenic jej slusznosci. Brzmi tragicznie, ale wedlug oceny jej przez niektorych specjalistow to ostatnia i jedyna szansa na zatrzymanie tego swinstwa , jesli chcemy uchronic siebie i kolejne pokolenia przed skazeniem zagrazajacym zyciu. Proponuje sie zwalenie wszystkich reaktorow do oceanu [ podobno radiacja nie wydostaje sie wtedy na zewnatrz , jest zatrzymana] i szybkie ich wydobycie przez wielkie lodzie podwodne , aby nie doszlo do calkowitego skazenia oceanu. Nikt o tym nie mowi , wogole Japonia zeszla na 10ty plan , a tam rozgrywa sie prawdziwy horror. Banda telewizyjna przesyla nam z telewizyjnego ekranu usmiechy i zastanawia sie kto nastepny w kolejce do „detronizacji” i jakie granice powinno miec jakies tam panstwo na Bliskim Wschodzie.
  Jesli decyzje w sprawie Fukushimy nie zapadna natychmiast , to i ta banda przestanie sie smiac , bo wczesniej czy pozniej dotrze do niej , ze cez, stront, pluton granic nie znaja i wejda im do domow nieproszone.

  http://www.veteranstoday.com/2011/05/28/fukushima-how-many-chernobyls-is-it/

  Polubienie

  • ... 30 Maj 2011 o 6:20 am

   FORUM :
   Fukushima: Can a Species Commit Suicide?

   It seems that the answer is, unfortunately, yes.

   It appears that it will be over a year and maybe years before the Fukushima disaster is brought under control. It seems it will spew radiation into the air, sea, and groundwater for months upon months upon years…

   Already it is has caused more contamination in the oceans than Chernobyl.

   More and more politicians and scientists are speaking up about their concerns that the situation is out of control and will take year(s) to contain

   http://online.wsj.com/article/SB10001424052702304066504576348263512336934.html

   http://enenews.com/fukushima-reactors-will-be-releasing-radioactive-steam-year-energy-department-official

   http://www.earthfiles.com/news.php?ID=1855&category=Environment

   I especially recommend reading the earthfiles link. It complements Bob’s essay nicely. (Thank you Bob for the great essay)

   I wonder how many people this disaster will sicken and kill?

   Dr. Helen Caldicott stated there is enough plutonium at the plant to kill all humanity. Of course, that plutonium would have to be pretty well distributed…

   Winds and precipitation are fickle. They are now infused with random death when blowing out of, and over, Japan. How will fickle winds distribute the clouds of death?

   Will they spare some in Japan? Can some benevolent entity – God perhaps – please intercede on behalf of the loving mothers and fathers and children of Japan…

   What about those of us on the U.S. west coast? Will the plutonium and other particles of illness and death randomly fall into my food or be breathed in with a simple gulp of air? Will my children be victims of fickle winds or rains that disperse death?

   Will we even know how many are affected? Will our government and private health authorities manipulate statistics on cancer and birth defects in order to promote “normalcy”? I recall that public health statistics were first described as “political statistics.”

   Can a species commit suicide? Why yes I do believe it can….

   Polubienie

  • iHe 30 Maj 2011 o 10:09 am

   Od razu przypomina mi się jak ratowali Zatokę meksykańską..Pewnie nie tylko mi.
   Strategia taka sama jak ratowanie banków,wojna z terroryzmem czy wojna o pokój na bliskim wschodzie.Wygląda na to ,że WW#3 trwa w najlepsze,a celem są ludzie.
   Dodatkowo zastosowano podobny mechanizm jak przy epidemii czyli stopniowo niepostrzeżenie narastająca liczba zatrutych nie zdających sobie z zagrożenia sprawy ludzi aż do momentu gdy już będzie całkowicie za późno na ratunek.
   Ktoś nam cywilizacje wyburza,pod swoją nową utopie.
   Widać w tym rękę szczurołapa.
   Ludzie zaczną się budzić dopiero wtedy jak sporo z nich ich bliskich zmieni stan skupienia – niestety.Oby to nie było za późno.
   Uczciwie trzeba stwierdzić,że ta cywilizacja za wiele warta nie była ,cywilizacja śmierci pod jakże wieloma względami.Tak czy siak czas na nowe.Z nami czy bez.
   Budźmy się w nadziei,nie do rozpaczy.
   NWO zaatakowało nas na tylu płaszczyznach,że jeżeli uda nam się przetrwać ten atak to tak na prawde bardzo się zmienimy na lepsze.Proporcjonalnie do
   nauki jaką wyciągniemy z tego okresu depopulacji w który tak raźno wkraczamy rozbawieni krótkim okresem”demokracji”i rewolucji qóóltóralnej.
   Tylko nie możemy stracić nadziei i sensu.Akcja depopulacja staje się coraz bardziej oczywista dla ludzkości jako całości.Wiatr historii zmieni kierunek prędzej czy później.

   Polubienie

 40. 44 30 Maj 2011 o 6:03 am

  Duch z Joplin, podobnie jak bodajże duch z Egiptu to skutek filmowania ujęcia przez szybę. „Duch” to po prostu odbita akcja zza kamery, czyli w tym przypadku po drugiej stronie ulicy. Przyjżyjcie się dokładnie całemu kadrowi – widać więcej odbić.

  Polubienie

 41. rabarbarek 30 Maj 2011 o 6:32 am

  Na prosbe blogerow Facebooka o przesylanie ich strony na wszystkie znane nam strony internetowe , wrzucam ja do nas. Jest to strona o tym co sie dzieje w Hiszpanii. Niestety wiekszosc tekstow jest po hiszpansku, ale filmy tlumaczenia nie potrzebuja. Kilka osob z pewnoscia zna hiszpanski i moze cos przetlumaczyc. Chodzi o to , ze tu wiadomosci sa szybsze niz w TV [ przepraszam w tv to juz ich prawie nie ma , bo to rewolucja , ktorej w grafiku nie bylo]

  https://www.facebook.com/SpanishRevolution

  Polubienie

 42. navajo88 30 Maj 2011 o 6:34 am

  Ola :

  Dziekuje za informacje o wrzucaniu linkow do filmu, zupelnie nie mialam pojecia jak to sie robi.

  Ola nie ma sprawy !

  Polubienie

 43. ... 30 Maj 2011 o 6:48 am

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niepokojace-prognozy-ws-elektrowni-fukushima,1,4400133,wiadomosc.html

  Niepokojące prognozy ws. elektrowni Fukushima
  PAP
  Niektórzy przedstawiciele TEPCO, operatora uszkodzonej elektrowni atomowej Fukushima I w Japonii, uważają, że prace naprawcze w siłowni przedłużą się znacznie poza planowany termin końcowy, przypadający na koniec tego roku.
  Prace naprawcze w elektrowni wydłużą się ze względu na częściowe stopienie się rdzeni w reaktorach nr 1, 2 i 3 – podała Kyodo za niewymienionymi z nazwiska przedstawicielami TEPCO (Tokyo Electric Power Co.).
  W kwietniu spółka ogłosiła, że ustabilizowanie sytuacji w Fukushimie to kwestia 6-9 miesięcy. Obecnie wiele wskazuje na to, że wyznaczonego terminu nie uda się dotrzymać.
  Podobne doniesienia nie poprawiają i tak już niekorzystnej sytuacji premiera Japonii Naoto Kana. Z sondażu dla dziennika biznesowego „Nikkei” wynika, że blisko co trzeci Japończyk (70 proc.) uważa, iż szefa rządu na stanowisku powinien zastąpić ktoś inny. Z drugiej strony, prawie połowa badanych chce, by nadzorował on początkowy proces odbudowy kraju po marcowym trzęsieniu ziemi i fali tsunami..
  Tymczasem japońskie Biuro Meteorologiczne ostrzegło w poniedziałek przed osunięciami się ziemi w dotkniętym trzęsieniem ziemi regionie, które mogą zostać wywołane przez długotrwałe deszcze. Co prawda, opady zdążyły już osłabnąć – zauważa dpa – jednak podłoże po trzęsieniu ziemi jest obruszone i podatne na osunięcia.

  Polubienie

 44. eltoro83 30 Maj 2011 o 6:53 am

  Pomysłowość kibiców nie zna granic-niestety wrogość policji również.
  Wiedząc że kolejny mecz przyjdzie oglądać nam zza płotu,tym razem organizujemy wyjazd na zbiór ślimaków nad Wartę która płynie obok stadionu w Kostrzynie.Każdy z wiaderkiem i bez emblematów.Nasza jazda kończy się tuż za granicą woj.lubuskiego gdzie spore siły wiadomych służb najpierw dają mandat naszemu kierowcy, a pózniej oznajmiają mu że jak dojedzie do Kostrzyna z nami to będzie miał „oczko” i zabiorą mu prawko!Powiedzieli wprost wziaąłeś Tych co nie trzeba do autokaru.Wracamy na Głogów i organuzjemy auta,pojawiamy się pod stadionem w przerwie w 40 osób.Oczywiście każdy jedzie na własna ręke, niektórzy korzystają z trasy przez Niemcy by uniknąć wiadomych problemów.Po meczu jedzonko na oczach pilnująych nas psów i powrót do domu,dla niektorych połączony z trzepaniem i spisywaniem.

  p.s.zebranie ślimaki miały być sprzedane, a kwota uzyskana przekazana na dofinansowanie do kolonii letnich dla najuboższych dzieci z powiatu głogowskiego.

  Polubienie

 45. katerina404 30 Maj 2011 o 6:59 am

  Na jednym z blogów przeczytałam szalenie interesujący wpis pewnego użytkownika. Otóż ten człowiek śledzi te zakulisowe wydarzenia od parunastu lat i często o 3 w nocy słucha jakiegoś alternatywnego radia. Nie podał nazwy stacji, ani częstotliwości na jakiej jest nadawane, ale mniejsza z tym, gdyż najważniejsze jest to, czego się z tego medium dowiedział.

  Otóż z wiadomości tam podawanych, wynika, że sfałszowanie metryki urodzenia Obamy, a następnie ujawnienie publiczne tego faktu, było dużo wcześniej przez Rockefellera i całą górę planowane i świetnie wyreżyserowane. Zdaje się, że Obama posłużył tajnej elicie władzy jako koń trojański.

  Prawdopodobnie skandal, który w odpowiednio zaplanowanym czasie, wybuchnie z tego powodu, będzie zamachem na konstytucję Ameryki i drugim wielkim szokiem narodowym, po 11 września, na wielką skalę. Konstytucja Stanów Zjednoczonych napisana przez ojców założycieli, jest nie tylko dumą Amerykanów, ale jest gwarantem ich praw, a tym sposobem, Ci szaleńcy chcą dokonać zamachu na samą Konstytucję. Wywoła to pożądany przez nich odpowiednio duży, legalny kryzys. Kryzys bez precedensu, nie tylko w USA, ale na całym świecie.

  Amerykańska Konstytucja zawsze była solą w oku banksterskiej, koczowniczej kliki, a podważenie i kompromitacja amerykańskiej konstytucji, jest niejako im na rękę, gdyż pozwoli im na dokonanie w niej zmian, w kierunku spacyfikowania narodu i całkowitego ich ubezwłasnowolnienia. Prawdopodobnie będą chcieli wówczas przeforsować zakaz posiadania broni.

  Przy okazji, jak zwykle upieką drugą pieczeń przy jednym ogniu, a mianowicie całą winę zrzucą na Murzyna, w celu skompromitowania czarnej rasy afro-amerykańskiej i spowodują kolejny konflikt wśród Amerykanów na tle patriotyczno-rasowym. Prowokatorzy wykorzystają wtedy do maksimim tą sytuację do ataków, konfrontacji i chaosu. Ich stara, sprawdzona od wieków metoda, Problem-Reakcja-Rozwiązanie, pozwoli im zaprowadzić rządy silnej ręki, faszystowskiego establishmentu.

  Według spekulacji autora tych doniesień, może to nastąpić 11.11.2011 roku, jeszcze przed wyborami, a na skutek wprowadzenia stanu wyjątkowego, może nawet nie dojść do wyborów w 2012 roku, co zablokowałoby obecne plany reakcyjnego ruchu porządnych polityków amerykańskich, w tym Rona Poula, chcących się wyzwolić spod kryminalnej, banksterskiej sitwy.

  A żeby mnie zenobiusz znowu nie zmasakrował swoim jadem to wrzucam link http://boskaenergia.wordpress.com/2011/05/30/ameryka-faszystowskie-ustawy-i-zarzuty-wobec-obamy/

  Polubienie

 46. odbiorca 30 Maj 2011 o 7:45 am

  Kazde rozwiazywanie problemow przez madre glowy ma w zalozeniach nie tylko jeden sposob czy wariant.
  Dlatego jak dobry obserwator zauwazy nie wszystkie „daty wypalaja”.
  Prognozowanie dociekliwych tez mozna o du.e rozbic ( co za chwile moze to abalic kazdy w tym mizia pod wieloma nickami).
  Wladcy tego swiata co do Obamy stawiaja na posluszenstwo,zreszta podobnie jak to bylo w Polsce z Lechem Kaczynskim.
  Zona Obamy ma podobno bardzo dobra intuicje,nie przyleciala do Polski,z dwojga rodzicow ktos dzieci musi wychowac (ma swoj kobiecy wywiad,ktory odradzil jej odwiedziny takiego kraju jak Polska w ktorej nie lubia Zydow i Murzynow).
  Jedna z prognoz glosila likwidacje Obamy wlasnie w Polsce (z tad to wyjatkowe bezpieczenstwo i to zarowno sil Zachodu ,jak i Wschodu).
  Kazdy prezydent w obecnym swiecie musi byc posluszny i prowadzony jest na smyczy najbogatszych.
  Obama mial sie przekonac w Poslce jakimi ludzmi sa Tusk i Komorowski,miejmy nadzieje,ze test przeszedl i „zdal”.
  Na Husajna kat bardzo dlugo czekal !
  Na innych prezydentow czas oczekiwan bedzie krotszy,bo kto wytrzyma presje sil ludu i mlot najbogatszych ?

  Polubienie

  • katerina404 30 Maj 2011 o 9:40 am

   Politycy też mają przesrane. Szczerze mówiąc nie chciałabym być w ich skórze.

   Polubienie

   • iHe 30 Maj 2011 o 10:31 am

    Sam się też obawiałem czy nie będzie zamachu.W końcu wojny światowe najlepiej zacząć od spektakularnego morderstwa lub prowokacji.
    Polska to dobry plac na takie harce.Po Smoleńsku jest tu otwarty wariant na Rosje.
    Możliwe ,że jakiś scenariusz odpadł NWO.Odetchnąłem z ulgą jak o’bomba wyleciał.
    Jałowość dyskusji politycznej podczas tej wizyty wskazywałaby ,że faktycznie ktoś z przyjaciół w fartuszku mógł go tu wysłać po śmierć.
    Jest to jakiś promyk,choć o prawdziwych konsekwencje tej wizyty dowiemy się pewnie z opóźnieniem.
    To miło ,że bracia w fartuszkach aż tak sobie nie ufają.
    A co do aktu urodzenia Obamy – ciekawe bardzo..Mimo wszystko to będzie ryzykowna zagrywka jak im się nie uda.
    Już kiedyś pucz im się nie udał w USA.(banksterom)

    Teraz mają FEMA,ale nie wiem czy moga być do końca pewni kogo tak na prawdę nie mają.Ludzie mimo wszystko aż tacy głupi „chyba” nie są, szczególnie ci szkoleni.

    Polubienie

 47. noni 30 Maj 2011 o 9:05 am

  Czy każdy katolik teraz będzie wyzywał wierzących w poniższe rzeczy że są satanistami?

  „- wierzących w satanistyczną, mistyczną, ezoteryczną i thelemiczną wiedzę w reinkarnacje, podróże astralne, channelingi”

  zobaczcie lepiej wy w co wierzycie a nie oczerniacie czyjeś wierzenia.
  nie macie monopolu na prawdę i żebyście się nie zdziwili że reinkarnacja istienieje i podróże astralne

  Polubienie

  • begie2 30 Maj 2011 o 10:24 am

   Noni, nie wsciekaj sie, szkoda nerwow i zdrowia. Jedni beda mowic na Ciebie satanista, inni beda mowic ze jestes uduchowiony ale co to kogo obchodzi. Wazne zebys Ty wiedzial kim jestes i czul sie z tym dobrze. Co do reinkarnacji – bylem uczestnikiem kursu Metody Silvy (goraco polecam – chociaz i teraz mnie beda nazywali satanista ale o Metodzie Silvy moge z kazdym porozmawiac i wykazac ze to zaden satanizm). Hose Silva zapytany o to czy wierzy w reinkarnacje powiedzial tak: „Nie wierze, ale w poprzednim wcieleniu tez nie wierzylem”. Nie osadzajmy rzeczy ktorych nie znamy, sadzenie zostawmy Bogu.

   Polubienie

 48. dr 30 Maj 2011 o 9:10 am

  Polubienie

 49. ALFA 30 Maj 2011 o 10:00 am

  Dzieci w Indiach umierają wkrótce po szczepieniu
  a tu dzisiaj Pani prezydent zakupiła szczepionki na HPV dla dziewczynek w wieku 12 lat już pisaliśmy na grypie co te szczepionki powodują bezpłodność.
  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&twu=1&u=http://www.fightbackh1n1.com/2011/05/deadly-vaccine-children-in-india-are.html&usg=ALkJrhiuWYbo8LD2XHQJuroxOrfeU5DYBw

  Polubienie

  • ALFA 30 Maj 2011 o 10:03 am

   O napisałem ze Pani prezydent ale nie podaję gdzie,to było dzisiaj w wiadomościach
   w TV INFO

   Polubienie

 50. gSheeple 30 Maj 2011 o 10:50 am

  Wyjaśnienie „fenomenu” ducha:

  Ta część materiału kręcona jest z za szyby (prawdopodobnie z samochodu). Widać to choćby po kroplach deszczu wyraźnie widocznych na tle nieba, w prawej, górnej części ekranu.
  Po drugiej stronie samochodu (za plecami kamerzysty) ktoś przeszedł a jego odbicie od szyby przed kamerzystą, delikatnie zlało się z filmowanym obrazem.

  Polubienie

 51. noni 30 Maj 2011 o 10:59 am

  Nasze Hasło:

  „ŻYJ MĄDRZE, ŚNIJ ŚWIADOMIE”

  Świadomy sen (ang. Lucid Dream, w skrócie LD) to sen, w którym śniący zdaje sobie sprawę, że śni. Być może nie raz zdałeś/zdałaś sobie sprawę z tego, że otoczenie wokół Ciebie zostało wykreowane przez twoją wyobraźnię, jest tylko marzeniem sennym. Statystycznie 20% ziemskiej populacji doświadczyło przynajmniej raz w życiu takiego snu. Niestety, ludzie często nie poznają albo nie chcą poznać potencjału drzemiącego w tym zjawisku i nie wiedzą, że mogą je kontrolować. Wśród Was mogą być tacy, którzy twierdzą, że „Nic im się nie śni.”. Jest to nieprawda. Po prostu nie pamiętają, że coś im się śniło. Każdej nocy człowiek ma około 5-6 snów, które łatwo może nauczyć się zapamiętywać, podobnie jak może nauczyć się śnić świadomie. Po co, pytasz? Istnieje mnóstwo korzyści płynących ze świadomego snu. Nieograniczona niczym zabawa, twórcze rozwiązywanie problemów, pokonywanie koszmarów, lepsze poznanie i ćwiczenie pewności siebie, nabywanie nowych umiejętności, a nawet swego rodzaju turystyka. Zastanawiałeś/zastanawiałaś się, jak to jest latać w przestworzach, wylądować na księżycu, w mgnieniu oka znaleźć się w Paryżu, skoczyć ze spadochronu, zmienić się w zwierze, czy oddychać pod wodą? Możliwości jest nieskończenie wiele. Już po krótkim doświadczeniu ze świadomym śnieniem, realność wyimaginowanego świata jest równa realności świata rzeczywistego.

  Kontakt z Autorem GG: 1097963 bądź email nonex01@gmail.com

  Wszystko na temat snów i świadomych snów komplet informacji od A do Z. Chciałbym podzielić się swoim doświadczeniem i zapoznać większe grono osób w Polsce jakie korzyści niesie ze Sobą praca z własnymi snami.

  Proszę o kontakt i zapoznanie się z Moją pracą na ten temat. Naprawdę warto.

  Cały temat wraz z materiałem i technikami dostępny pod tym linkiem.

  http://www.isen.pl/forum/viewtopic.php?f=55&t=636

  Polubienie

 52. noni 30 Maj 2011 o 11:00 am

  Traktuj swoje sny jak przygodę jak na coś co z chęcią czekasz zaciekawiony co przyniesie Ci następna noc. W ciągu dnia znajdź czas by rozmyślać na temat swoich snów poprzedniej nocy i fantazjuj o czym chciałbyś śnić dzisiejszej nocy. Nie oczekuj i nie wymuszaj świadomych snów bowiem każdy sen jest wyjątkowy i niesie dla Ciebie unikatowe przesłanie które rozszyfrowane przyniesie Ci dobrobyt, szczęście i równowagę w życiu. Zamiast tego zaufaj swojemu treningowi i jego skuteczności w 100%. Daj Sobie czas i przyzwolenie by sprawy potoczyły się zgodnie z najwyższym dla Ciebie dobrem bowiem bez woli Boga nie spada żaden listek z drzewa. Stosując regularnie metody o których się poniżej dowiesz oraz potęgę własnej woli otworzysz się na nowo na bajeczne Królestwo snów, a świadomość we śnie będziesz mógł uzyskać kiedy tylko tego zapragniesz…

  Pamiętaj sny to 1/3 Twojego życia. Spędź go świadomie podczas spełniania marzeń i zabawy której tak często Nam brakuje w codzienności życia.

  Polubienie

 53. adio 30 Maj 2011 o 11:29 am

  UWAGA
  Proszę o pomoc , szukam wypowiedzi redaktora z radia RADIOSTACJA o Tajnym raporcie Pentagon U dotyczącego zmian klimatycznych na całym świecie w przeciągu 20 lat. Audycja była poruszona około 4-6 lat temu , kiedyś mp3 było na wrzucie może ktoś ma i mógłby mi podesłać link

  Polubienie

  • Ania 30 Maj 2011 o 11:41 am

   Nie mam tego o co prosisz, ale znalazłam to:

   Polubienie

  • rabarbarek 30 Maj 2011 o 3:58 pm

   audio , masz prawdopodobnie na mysli ten raport. Minelo kilka lat i to o czym wtedy debatowali , sprawdza sie . A swiadczy to o tym , ze pewne wydarzenia planuje sie z kilkuletnim wyprzedzeniem .

   http://www.guardian.co.uk/environment/2004/feb/22/usnews.theobserver

   Polubienie

   • rabarbarek 30 Maj 2011 o 4:01 pm

    http://www.climate.org/topics/PDF/clim_change_scenario.pdf

    Polubienie

 54. wojpa 30 Maj 2011 o 11:32 am

  Wszystko wskazuje na to ,że epidemia EHEC jest zaplanowaną na wzór świńskiej grypy akcją firm farmaceutycznych. Okazuje się,że bakteria Escherichia coli o serotypie O157:H7 powoduje zespół hemolityczno-mocznicowy mogła zostać wyprodukowana w laboratorium .Gen produkujący werocytotoksynę został wpisany genom nasion warzyw,które spożywamy na surowo(gotowanie inaktywuje toksynę). Mogą to być nasiona ogórków,pomidorów.Najbardziej niebezpieczne są nasiona w fazie kiełków.Mogą to być kiełki słonecznika, pszenicy czy inne kiełki używane do sałatek.Gen tez może być wpisany w nasiona.Przedostając się do organizmu może powodować zjawisko mutacji o charakterze transferu horyzontalnego,czyli bakterie Escherichia coli pobierają z strawionych roślin gen toksyny, wbudowywują go sobie w swój plazmid i w ten oto sposób mamy do czynienia z przeobrażeniem się przyjaznego dla organizmu produkującego witaminy drobnoustroju w mordercę.
  bakteria z tym genem żyją w przewodzie pokarmowym przeżuwaczy nie powodując u nich choroby, ale gdy wypijemy mleko czy zjemy mięso pochodzące od tych zwierząt możemy zachorować i to śmiertelnie. Są opisane przypadki takich zjawisk kilkanaście lat temu w Afryce(mogło to być badawcze poletko).
  Okazuje się ,że taki sam problem może występować u ludzi uzależnionych od heroiny.

  Polubienie

  • Ania 30 Maj 2011 o 11:52 am

   I najpewniej została wyprodukowana. E. coli typu kałowego tworzy coś ze 200 serotypów, jest NATURALNYM składnikiem flory komensalnej ssaków i nie tylko. Od wieków pola sa nawożone obornikiem i do zatruć nie dochodzi, bo to łagodna bakteria na ogół i w srodowisku naturalnym ( gleba ) dość szybko ginie. Poza tym nasza naturalna oporność ( HCL w żołądku) doskonale sobie z takimi intruzani radzi. Ta E.coli jest jakaś szczególna, uodporniona na antybiotyki, co sugeruje jej szpitalne lub laboratoryjne pochodzenie. Przypuszczam że ogórki zostały nia spryskane już w transporcie lub magazynie , celowo.
   Sadzę też, ze nalezy takie ogórki umyć przelać wrzątkiem ( nie moczyć!) , obrać i zjeść. Większość bakterii ginie w temp 50-70 st celsjusza, chyba że wytwarzają przetrwalniki. E. coli nie wytwarza.

   Polubienie

  • Ania 30 Maj 2011 o 12:02 pm

   Mówisz o jakiejś enterotoksynie. Ale to chyba nie chodzi o toksyne i wstrząs toksyczny, tylko o antybiotykoopornośc.

   Polubienie

 55. Leonidas 30 Maj 2011 o 11:44 am

  Witam:)

  Ostatnie dni spedzilem na pracy i tlumaczeniu znajomym (bardzo szerokie grono ludzi) nt. ogolnoswiatowej sytuacji, o tym co wyczytalem z bloga Monitora i innych.Wiekszosc nieswiadoma zaczela inaczej spogladac na obecna sytuacji i przyznawac mi racje ,zaczeli czytac w necie podane przezemnie zagadnienia.
  Sa tez tacy ktorzy wiele spraw sami przeczowali i tylko nasza rozmowa im to potwierdzila.

  Warzywa zatrute czyli cos co tworzy srodowisko alkaliczne w naszym organizmie, nie jestem zadowolony z takiej sytuacji gdyz mozemy zostac pozbawieni bardzo waznego skladnika…

  Zeno,Sono,Gallus po co wam jarmarczne utarczki zamiast posluchac co Monitor ma do powiedzenia w swoich wpisach mowiac o tym aby sie zjednoczyc w imie Zwyciestwa.
  Nie tracmy energi na drobiazgi !

  Sporo rozmawialem ze znajomym ktory byl na misjach w iraku i jezeli chodzi o smierc bin ladena to sam sie smial jak to oni pieknie potrafia klamac i nie dal wiary tym zdjecia bo wiele widzial co oni tam robia.Wiele widzialem na zdjeciach ktorych nie ma w prasie,tv czy necie.
  Najlepsze jak pomyslowe potrafia byc bojowki islamskie np. strzelajac do baz uzywaja kawalka rynny z dwiema przyspawanymi nozkami i na tym odpalaja pociski, takie cos leci sobie bez zadnego naprowadzania a z celnoscia to jest roznie 🙂

  Polubienie

 56. Siuba58 30 Maj 2011 o 4:16 pm

  katerina404 :

  Politycy też mają przesrane. Szczerze mówiąc nie chciałabym być w ich skórze.

  Zastanówmy się na rzeczywista rolą Obamy:

  Polubienie

 57. Aśka 31 Maj 2011 o 12:23 pm

  Odnośnie śniętych ryb w Jeziorze Taal
  http://protokolwyginiecia.wordpress.com/2011/05/30/na-granicy-erupcji-wulkan-taal-115-trzesien-ziemi-w-przeciagu-24-godzin/

  Na granicy erupcji? Wulkan Taal 115 trzęsień ziemi w przeciągu 24 godzin
  Opublikowano Maj 30, 2011, autor: Protokół wyginięcia

  Maj 30, 2011 – MANILA, Filipiny — Wulkan Taal został wstrząśnięty 115 razy w przeciągu ostatnich 24 godzin, jest to największa liczba trzęsień ziemi zanotowanych w rejonie wulkanu przez Filipiński Instytut Wulkanologi i Sejsmologii od momentu ustanowienia poziomu alarmowego na drugi. Drugi poziom alarmowy został wprowadzony 9 kwietnia i średnia ilość wstrząsów na dzień wynosiła : 10, powiedział Jaimie Sincioco, szef dywizji monitorowania i przewidywania erupcji z Phiyolcs.
  […]

  Polubienie