Dolar upada i Illuminati przejmują kontrolę

Satanistyczny plan przygotowywany przez stulecia, wreszcie ma być sfinalizowany w postaci armagedonu. Ostateczna bitwa odbędzie się w Izraelu, a ludzie którzy byli cały czas manipulowani poznają gorzką prawdę w momencie własnej destrukcji. (…) Przed finalną bitwą nastąpi eskalacja w realizacji szatańskich planów, po krachu dolara nastąpi wprowadzenie czipów RFID dla ludzi.
==========================================================
Człowiek, który się rzadko myli, futurolog Gerald Celente na swoim blogu przytacza bardzo ciekawą rozmowę z Damonem (Demonem?) Vickersem, która odbyła się pod koniec lutego w studiu CNBC.
W programie otwarcie mówi się już o Nowym Porządku Świata (WWO, New World Order). Najważniejszym elementem przejścia do „globalnej ekonomii” jest krach dolara. Damon Vickers założyciel firmy funduszy hedgingowych Nine Points Capital Management,  jest autorem nowej książki pod tytułem „Nazajutrz po krachu dolara”. Zwraca on uwagę na to, że wszystkie „kostki domina” na świecie zdają się upadać równocześnie – że to co się dzieje w Egipcie, Libii czy Tunezji ma te same przyczyny co wydarzenia w Wisconsin. Mimo prób ich ratowania, zarówno dolar jak i euro są bardzo słabe. Do tego dochodzi kryzys związany ze wzrostem populacji, młodzi ludzie mimo, że są wykształceni to nie mogą znaleźć pracy – dotyczy to zarówno USA jak i Grecji i innych krajów.

Problem wg. Vickersa leży w tym, że kraje rozwinięte nie potrafią już wyprodukować produktu finalnego, w związku z czym konieczny jest import towarów. Połączone jest to z koniecznością spłaty długów, co praktycznie jest niemożliwe. Vickers w swojej książce użył wprost określenia New World Order – przejście do nowego systemu ma oznaczać wg. autora sposób na usunięcie długu, który ciąży na większości krajów świata. Będzie to polegać na restrukturyzacji tego długu, wyrównaniu wszystkich walut, w związku z czym konieczne będzie powołanie „władzy globalnej”, co spowoduje, że kraje się na nowo „odrodzą” – „czyste i świeże jak śnieg”. Dla Vickersa jest oczywiste, że to będzie pozytywne rozwiązanie.

Dla tych, którzy znają plany satanistyczne wprowadzenia rządu światowego i totalnej kontroli nad społeczeństwem jest oczywiste, że Vickers jest wysłannikiem Illuminati i wspólnie z CNBC przygotowuje społeczeństwo do „konieczności” wprowadzenia NWO. Jak można by się spodziewać, nie mówi o szczegółach planów, jak np. eksterminacji większości ludności świata i tym, że totalna kontrola jest konieczna by móc w pierwszym rzędzie wybić całą opozycję. Manipuluje też danymi, nie wspominając, że są kraje których dług jest bardzo mały w stosunku do produktu krajowego, jak np. Rosja, Chiny, Australia czy kraje arabskie. Nie wyjaśnia skąd się wziął ten dług i nie podaje innego prostego rozwiązania, które wybrała np. Islandia – nulifikacji długu i pozamykania bankierów w miejscach odosobnienia – czyli tam gdzie powinni się już dawno znajdować.

Gerald Celente na swoim blogu bardzo trafnie to podsumował: „Dolar upada i Illuminati przejmują kontrolę”.  Dobijanie dolara rozpoczyna się od Chin, które to już oznajmiły, że będą kupować towary zagraniczne w renmimbi. Kolejnym krokiem wg. Celente będą zakupy ropy naftowej w euro, co może dobić niestabilnego dolara. Illuminati już kontroluje większość rządów mając do dyspozycji tzw. „rządy cieni” (shadow governments) – agentury NWO, które opanowały strategiczne pozycje we wszystkich niemal krajach.

Satanistyczny plan przygotowywany przez stulecia, wreszcie ma być sfinalizowany w postaci armagedonu. Ostateczna bitwa odbędzie się w Izraelu, a ludzie którzy byli cały czas manipulowani poznają gorzką prawdę w momencie własnej destrukcji. Będzie to straszny cios dla tych, którym się cały czas wydawało, że są „iluminowani” i wybrani, a prawda jest taka, że byli po prostu wykorzystani przez coś co tak naprawdę jest złem. Przed finalną bitwą nastąpi eskalacja w realizacji szatańskich planów, po krachu dolara nastąpi wprowadzenie czipów RFID dla ludzi.

Reklamy

172 responses to “Dolar upada i Illuminati przejmują kontrolę

 1. dr 30 Maj 2011 o 11:55 am

  • KOKO300 30 Maj 2011 o 8:32 pm

   I DALEJ TKWI W ŚNIE BO NIEWIEDZĄ CO DALEJ I CO ZROBIĆ ….

   • lololo 30 Maj 2011 o 9:46 pm

    w sumie… jedyna droga to prawo Boskie ponad ludzkim.

 2. wojpa 30 Maj 2011 o 12:16 pm

  Wszystko wskazuje na to ,że epidemia EHEC jest zaplanowaną na wzór świńskiej grypy akcją firm farmaceutycznych. Okazuje się,że bakteria Escherichia coli o serotypie O157:H7, która powoduje zespół hemolityczno-mocznicowy mogła zostać wyprodukowana w laboratorium .Gen produkujący werocytotoksynę(toksyna odpowiedzialna za hemolizę) został wpisany lanboratoryjnie w genom nasion warzyw,które spożywamy na surowo(gotowanie inaktywuje toksynę). Mogą to być nasiona ogórków,pomidorów itd. Najbardziej niebezpieczne są nasiona w fazie kiełków. Mogą to być kiełki słonecznika, pszenicy czy kiełki innych roślin używanych do sałatek warzywnych.Tak zmodyfikowana genetycznie roślina przedostając się do organizmu może powodować zjawisko mutacji o charakterze transferu horyzontalnego,czyli bakterie Escherichia coli pobierają ze strawionej rośliny gen werocytotoksyny, wbudowywują go sobie w swój plazmid i w ten oto sposób mamy do czynienia z przeobrażeniem się przyjaznego dla organizmu produkującego witaminy drobnoustroju w mordercę.
  Bakterie z genem werocytotoksyny żyją w przewodzie pokarmowym przeżuwaczy nie powodując u nich choroby, ale gdy wypijemy surowe mleko czy zjemy mięso pochodzące od tych zwierząt możemy zachorować i to śmiertelnie.
  Okazuje się ,że taki sam problem może występować u ludzi uzależnionych od heroiny.

  To by tłumaczyło dlaczego nie ma jedego okreslonego żródła zatrucia.
  Muszą byc zbadane nie tylko warzywa ale i nasiona warzyw z krtórych zostały one wyhodowane!

  • monitorpolski 30 Maj 2011 o 5:33 pm

   To jest bardzo istotna informacja, należałoby ją potwierdzić. Jeśli bowiem tak jest to mamy do czynienia z kolejnym atakiem po sztucznie stworzonym wirusie ptasiej grypy firm globalnych na populację. Zauważmy, że po zamachu na ludzkość w 2009 r tzw. „pandemią” nikomu nawet włos z głowy nie spadł. Będą więc tak działać aż do skutku, bowiem mają media w swoich rękach.

  • MamyPojechane... 30 Maj 2011 o 11:02 pm

   …nie wiem czy „pomor ogorkowy” to ich sprawka ,za malo narazie informacji zeby to jednoznacznie potwierdzic lub zdementowac ,ale jedno jest pewne… wiele epidemi ,zakarzen ,dziwnych mutacji jak rowniez calkowicie nowych wirusow/bakteri przed nami. oni nie odpuszcza ,za daleko to zaszlo ,a pozatym to nie ludzie podejmuja decuzje tak jak nie ludzie caly ten chytry plan opracowali.

   • ciekawy 31 Maj 2011 o 12:54 am

    http://www.liedel.pl/?p=23
    Ten terroryzm niekonwencjonalny, terroryzm broni masowego rażenia, staje się coraz poważniejszym zagrożeniem. Użycie broni chemicznej czy materiałów rozszczepialnych, które w wielkiej obfitości pozostawiła po sobie epoka zimnej wojny, staje się przedmiotem troski coraz większej ilości osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państw. W kategorii zagrożeń terrorystycznych nowego wieku szczególną troskę zaczyna budzić bio-terroryzm. Wiąże się to z dwoma zasadniczymi powodami. Pierwszy z nich to fakt, iż niebezpieczne czynniki biologiczne, bakterie i patogenny to organizmy żywe, zdolne do samodzielnej reprodukcji i mutacji, kiedy już raz zostaną uwolnione. Drugi z nich to fakt, iż nie można po prostu w imię bezpieczeństwa zablokować postępu biotechnologii i badań w pokrewnych dziedzinach. Nie ulega wątpliwości, że są to badania przyszłości. Bio-technologia może stanowić o przyszłości rozwoju przemysłu na ziemi, a inwestycje w tę dziedzinę będą prawdopodobnie stanowić oparcie rozwoju wielu gospodarek narodowych w nadchodzących dekadach. Z tych względów, a także ze względów bezpieczeństwa, warto szczególną uwagę poświęcać zagrożeniom, które może przynieść rozwój bio-technologii i sposobom zapobiegania im.
    W wypadku zagrożeń biologicznych trzeba pamiętać przede wszystkim o tej ich cesze, która stanowi największą groźbę, czyli o możliwości mnożenia się i mutowania swobodnie nie zależnie od intencji organizacji / ugrupowania przypuszczających atak. Broń biologiczna jest niezmiernie trudna do kontrolowania, dlatego tak istotne jest, aby w ogóle nie dopuścić do jej użycia.
    ………………………..link

    • ciekawy 31 Maj 2011 o 12:57 am

     KOLEJNY ZBIEG OKOLICZNOŚCI…
     http://www.abc.net.au/news/stories/2011/05/19/3221652.htm
     Tłumacz Google.
     Interpol tworzy terror jądrowego bloku zapobiegania
     Wysłany Thu May 19, 2011 6:05pm AEST
     Interpol ogłosił utworzenie jądrowego bloku zapobieganiu terroryzmowi w celu przeciwdziałania zagrożeniem „dla wszystkich narodów”.
     Organizacja twierdzi, że nowy zespół będzie „kluczowe” rozwinąć Interpolu anty-bioterroryzmu do podjęcia działań w chemicznych, biologicznych, radiologicznych i jądrowych oraz materiałów wybuchowych (CBRNE) zagrożeń.
     Będzie się to odbywać „za pomocą zintegrowanego podejścia, które wykorzystuje w ramach partnerstw międzynarodowych i doświadczenie we wszystkich sektorach,” organizacja międzynarodowa powiedział podczas konferencji w swojej siedzibie w Lyonie we Francji.
     Sekretarz generalny Interpolu Ronald Noble K mówi, że takie zintegrowane podejście uznawane CBRNE zagrożone wszystkich 188 krajów członkowskich Interpolu.
     Powiedział niszczycielskich możliwości atom może w pełni rozwinąć, jak wynika z niedawnego kryzysu jądrowego w Japonii i wypadku w Czarnobylu w 1986 roku, „nie stracił na tych, którzy chcieli z niego korzystać w celu promowania strachu i grożą niewinnych ludzi”.
     Interpol twierdzi, że głównym celem nowej jednostki radiologicznej i nuklearnej zapobieganiu terroryzmowi jest „budowanie zdolności policji na całym świecie, aby zapobiec kolejnym ataku bioterrorystycznego.
     W 2005 roku, Interpol i Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (MAEA) zainicjowało projekt Geiger do gromadzenia wyczerpujących danych na temat nielegalnego handlu materiałami jądrowymi i radiologicznej i ocenia zagrożenia.
     Projekt zalogowany 2500 takich przypadków przemytu, zgodnie z Interpolem.

    • ciekawy 31 Maj 2011 o 1:09 am

     http://news.yahoo.com/s/ap/20110530/ap_on_he_me/eu_contaminated_vegetables_europe
     winy handlu Europejczyków ponad E.coli wybuchu
     AP
     W Oleksyn VERONIKA i DON Melvin, Associated Press ,
     Associated Press – Pon Maj 30, 14:49 ET
     (…)Pia Ahrenkilde Hansen, rzeczniczka Unii Europejskiej, powiedział, władze niemieckie określone ogórki z hiszpańskiego miasta Malaga Almeria i jako potencjalnych źródeł zanieczyszczenia i że jedna trzecia partia podejrzanego, pochodzące albo w Holandii czy w Danii i sprzedawane w Niemczech, jest również w ramach dochodzenia.
     W Niemczech, który nagrał większość infekcji i wszystkich znanych zgonów, urzędnicy powiedzieli, że wiem, że przynajmniej kilku hiszpańskich ogórków skażone pałeczki E. coli, znany również jako EHEC dokonali bakterie, mimo że wciąż nie udało się ustalić, dokładne źródła.
     Urzędowych UE, który mówił pod warunkiem anonimowości, ze względu na przepisy stały, powiedział, że łańcuch transportowy był długi i ogórków z Hiszpanii może zostać skażony w każdym punkcie trasy.
     Hiszpania, tymczasem udał się w defensywie, mówiąc: nie ma dowodów, że E. coli wybuch został spowodowany przez hiszpańskich warzyw.
     „Nie można przypisać do pochodzenia tej choroby do Hiszpanii”, Hiszpania sekretarz stanu ds. europejskich Diego Lopez Garrido powiedział dziennikarzom w Brukseli. „Nie ma żadnych dowodów i dlatego będziemy wymagać odpowiedzialności od tych, którzy oskarżają Hiszpanii w tej sprawie.”
     Światowa Organizacja Zdrowia opisane wybuchu jako „bardzo duże i bardzo niebezpieczne” i wezwał kraje do współpracy, aby przejść do sedna problemu.
     „Niemal wszystkie przypadki są zgłaszane w innych krajach link do podróży lub pobytu w Niemczech”, którzy bezpieczeństwa żywności ekspertów Hilde Kruse powiedział, zwracając uwagę, że przypadki krwawej biegunki spowodowane przez EHEC odnotowano również w Danii, Szwecji, Francji, Wielkiej Brytanii , Holandii i Szwajcarii.
     Andreas Hensel, prezes niemieckiego Federalnego Instytutu ds. Oceny Ryzyka, powiedział telewizji ZDF, że „udało nam się znaleźć tzw patogenów EHEC na ogórki, ale to nie znaczy, że są one odpowiedzialne za całość ogniska”.
     Hiszpański minister zdrowia Leire Pajin podkreślił, nie było przypadków zgłoszonych hiszpański i wezwała Niemcy do przyspieszenia sondy i przedstawienie dowodu na to, co spowodowało wybuch. Niemcy zarzuty „create alarm i wpływać na producentów kraju bez żadnych dowodów”, powiedziała.ich Unii Europejskiej ze względu na brak informacji na temat źródła zakażenia.
     (…)Główny Inspektor Sanitarny Rosji agencji w poniedziałek zakaz importu ogórków, pomidorów i sałatką z Hiszpanii i Niemiec do czasu odwołania. To powiedział w oświadczeniu, że może nawet zakaz przywozu świeżych warzyw ze wszystkich państw członkowsk
     (…)W Polska, urzędników powiedział w poniedziałek, że kobieta jest w szpitalu w ciężkim stanie po powrocie z podróży do północnej niemieckim mieście Hamburgu, gdzie co najmniej 467 przypadków zakażenia jelit zostały zarejestrowane.

 3. galluss 30 Maj 2011 o 12:17 pm

  informuję, że w obrzezanej żydolandi kurs złota wynosi „1537”, czyli o 37 więcej niż magiczna bariera 1500 punktów, o której mówili niezależni badacze

  http://www.money.pl/gielda/surowce/dane,zloto.html

  pejsolandia na całym świecie wykupuje od paru miesięcy złoto, srebro i wszystkie surowce aby walutę NWO oprzeć na surowcach, czyli, że upadnie każdy rząd, bo teraz nawet nasza Polska żydolandia trzyma się z wirtualnych pieniędzy, a jak będzie oparte na złocie, na surowcach to nie starczy pieniędzy dla wszystkich na początek

  • galluss 30 Maj 2011 o 12:31 pm

   jeszcze tylko dodam, że żydoland musi bankructwo krajów połączyć z największa katastrofą światową, tak więc czekamy na zamachy mossadu izraelskiego

  • zee 30 Maj 2011 o 4:38 pm

   a jak będzie oparte na złocie, na surowcach to nie starczy pieniędzy dla wszystkich na początek”
   Sory, ale nie widzę związku. Im mniej kruszcu i więcej ludzi tym jest droższy a ludzie w wymianie używają mniejszych nominałów. Różnicy nie ma żadnej.
   Jeśli ci chodzi o to że wielu ludzi woli spędzać czas pijąc alkohol i patrząc na telewizorek, zamiast spróbować zabezpieczyć przyszłość sobie i swoim najbliższym -to faktycznie trudno im pomóc. Ale nie zbawisz odpadów i mętów na siłę. Każdy musi sam chcieć.

   • dog 30 Maj 2011 o 5:15 pm

    „… Ale nie zbawisz odpadów i mętów na siłę …”

    I co myślisz, że dasz im radę? Przyjdą i wezmą od ciebie co zechcą, jeżeli zmusi ich do tego życie. Taka prawda.

    • zee 30 Maj 2011 o 8:25 pm

     Większośc tych ludzi została „mętami” z powodu trudnych warunków ekonomicznych i róznych represji. Jak wyżyć w kraju w którym rząd odbiera ludziom 90 procent ich dochodów. Socjalizm jest dla Iluminati systemem idealnym do rządzenia i sterowania masami.

     Jeśli chodzi o obronę to uważam że każdy powinien mieć prawo do posiadania broni palnej.

    • zee 30 Maj 2011 o 9:22 pm

     @dog

     Ja sobie jakoś poradzę w przypadku napadu, ponieważ od przeszło dwudziestu lat uprawiam sztuki walki. Natomiast co mnie niepokoi, to fakt że politycy chcą odebrać ludziom nawet prawo do noszenia noży.Chociaż statystki z innych krajów mówią że prowadzi to do wzrostu przestępstw.
     Taka mała refleksja na temat http://art-jop.blog.onet.pl/I-PIS-by-zabil-czlowieka,2,ID427145818,n

   • monitorpolski 30 Maj 2011 o 5:35 pm

    zee, masz chyba rację. Jeśli bowiem chcielibyśmy aby waluta była oparta na złocie to przy 7 miliardach ludności świata złoto byłoby niewiarygodnie drogie. To jest nierealne gdyż złoto wykorzystuje się także w przemyśle. Jedynie idea parytetu pracy się może sprawdzić, a więc tzw. „kredytu społecznego”.

    • zee 30 Maj 2011 o 8:36 pm

     Najlepszym wyjściem jest chyba odejście od monopolu Fedu, i banków narodowych. W ten sposób można odebrać lub przynajmniej zmniejszyć władzę banksterów nad zwykłymi ludźmi. Jeśli ludzie chcą się wymieniać za pomocą kredytu
     społecznego,papierowych walut, albo kruszca, czy walut eletronicznych -to powinny mieć prawo tak robić. Najważniejsze jest jednak odejście od monopolu fedu i banków narodowych które wspołpracują z banksterami.

 4. widzący 30 Maj 2011 o 12:24 pm

  Armagedonu ,żadnego nie będzie ,depopulacji ,większej niż obecnie też nie będzie . Dla korporacji farmaceutycznych największą wartością jest permanentnie leczony pacjent ,więc do spóły z korporacjami produkującymi przytrutą żywność ,uzupełniają się i dzielą zyski .

  Za złodziejskim systemem bankierskiej lichwy stoją żydzi ,to wiadomo od dawna . Jeżeli żydowscy bankierzy ,zechcą wprowadzić nową światową walutę ,to będzie to tylko zmiana nazwy ,a zasady niszczenia społeczeństw i mechanizmy drenażu gospodarek pozostaną te same .

  Pytanie czy ludzie zdążą poznać prawdę o dzisiejszym zadłużającym systemie bankierskiej lichwy jako zaciskającej się pętli u szyi ludzkości .

  Ze wszech miar powinniśmy propagować wiedzę o Kredycie Społecznym jako zdrową alternatywą przeciw zniewalaniu i grabieniu społeczeństw z ich owoców pracy i dóbr narodowych.

  KREDYT SPOŁECZNY- http://tnij.org/bxfy

  Najwyższy czas ,aby wróciły narodowe waluty z Narodowymi Bankami działającymi na zasadach Kredytu Społecznego .
  Wszelkie spekulacyjne transakcje korporacji finansowych powinny być ścigane z mocy prawa ,jako zbrodnia przeciw ludzkości .

  • sebecxs 30 Maj 2011 o 4:16 pm

   ….nie ma co poznawać…. masz plan na spłatę polskiego długu??? widziałeś zegar długu??? ….słyszałeś dziadzia rokefuela, jak mówi o depopulacji??? …..wiesz że chcą świat dla siebie??? …ja nie jestem panikarzem… i nie zamierzam się dokładać do spłaty długu… i tak za dużo państwo dostaje z mojej pensji…. depopulacja…. a reszta co zostanie – redukcja do minimum egzystencjalnego…. kto jeszcze myśli, to emigruje na wieś…. i tyle… a żywność i szczepionki oprócz depopulacji, służą genetycznej modyfikacji człowieka…. niestety, to o czym piszesz to życzenia….. pozdrawiam…. aha, przypominam, że w operacjach wojskowych używa się teraz bezzałogowego sprzętu….

   • monitorpolski 30 Maj 2011 o 5:42 pm

    sebecxs, jeśli dokładniej poznasz ich cele to nie będziesz mówił dalej o „żydowskiej pazerności. Posłuchaj np. co mówi Brzeziński – że „łatwiej jest zabić milion ludzi niż kontrolować milion ludzi” – po co takie teksty? Coraz więcej się wmawia ludziom, że jest nas za dużo, że niszczymy planetę, że „globalne ocieplenie”, aż wielu z nas w to zaczyna wierzyć. A tak naprawdę cała ludzkość mogłaby z powodzeniem zmieścić się na obszarze wielkości Teksasu i wcale nie byłoby ciasno. Do tego drugie tyle na uprawy i hodowle i wszyscy sobie dobrze żyją. A to tylko 1% powierzchni globu!
    Sataniści nie potrzebują 7 mld niekontrolowalnych ludzi, zrobili nawet obliczenia jak dużą populację można w pełni kontrolować – jest to 500 mln. Do czego im teraz jesteśmy potrzebni? Mają przecież roboty. Po co im więcej dolarów, jeśli mieliby dla siebie całą Ziemię – ich wymarzony raj bez gojów – ludzkiego bydła?

  • Franko 30 Maj 2011 o 4:36 pm

   Widzący widzisz ale jesteś zaślepiony słońcem dlatego nie widzisz wszystkiego.

   Pieniądze dla tych ludzi to tylko i wyłącznie środek do celu. Nie zrobią depopulacji bez pieniędzy bo jak ? Maja wysłać wojsko na ludzi żeby ich zabijali ? To by obudziło wszystkich.

   A tak stworzyli kryzys zmniejszając pieniądze w obiegu. Wytłumaczeniem dla powstania kryzysu co było ? Powiedzieli nam , że w USA ludzie brali pożyczki a ich nie byli w stanie spłacić. Prawda jest taka, że to zarządzili od góry tzn. nakazali bankom by te udzielały kredytom ludziom, którzy nie byli ich spłacić ale dawalie je ludziom, którzy coś posiadali co można będzie im odebrać jeśli ci nie spłacą kredytu. I tak teraz właśnie odbierają ludziom domy w USA, stoi pełno pustych domów a nawet się je wyburza czyli co robią bankierzy ? Zabierają po prostu ziemie ludziom, są w posiadaniu co raz większych terenów pozostawiając mniej dla ludzi.

   Tak ten system jest stworzony banki nigdy nie tracą tylko ludzie, którym banki zabierają dorobek życia.

   Teraz bankierzy – iluminaci odbierają ludziom wszystko co się da zganiając na dług publiczny. Dziwki w postaci politykierów dostają łapówki za to by wprowadzać większe podatki a stale rosnące podatki to gorszy standard życia każdego człowieka – masz mniej na wydatki, mniej na lekarstwa , mniej na jedzenie tymbardziej na zdrowe jedzenie bo to co w marketach to jest chemia mająca na celu skrócenie ci życia.

   I to jest właśnie depopulacja. Oczywiście przyspieszą ją bo szatan, który robi wszystkich w ch… chce by od nowej Ery , Ery wodnika by ludzie – twór Boga oddawali mu cześć.

   Iluminaci są frajerami bo też ich szatan oszukuje a planem szatana jest zniszczenie wszystkiego co stworzył Bóg.

  • zee 30 Maj 2011 o 4:48 pm

   Najwyższy czas ,aby wróciły narodowe waluty z Narodowymi Bankami działającymi na zasadach Kredytu Społecznego ”
   Coś pomyliłeś, podejrzewam że z historią ekonomi jest u ciebie chyba średnio. W polsce nigdy tego nie było -to jakim cudem może wrócić?
   Po drugie tak zwany „Narodowy Bank” nie należy wcale do narodu ale do tych co rządzą państwem. Dokąd rządzący będą decydowali o pieniądzu i gospodarce nie będzie nigdy dobrze. Owszem jak zajdzie potrzeba to będą wszystko nazywali „narodowym”, „ludowym, społecznym,państwowym. Byli już tacy za których wszystko należało do ludu pracującego miast i wsi.

   • monitorpolski 30 Maj 2011 o 5:53 pm

    Kuzynka mojego znajomego dziennikarza pracowała w NBP. Dostała tam pracę tylko dlatego, że zarekomendowała ją jedna z kobiet na wysokim stanowisku – potwierdziła, że ta osoba jest Żydówką. Jeśli to jest prawda, że w NBP pracują sami Żydzi to mamy do czynienia z jawnym rasizmem. Tu, w Polsce.
    Warto by to potwierdzić.

    • Leonidas 30 Maj 2011 o 6:50 pm

     Monitor znam osoby pracujace tez na wysokim stanowisku nie w NBP i nie sa żydami wiec moze to odosobniony przypadek

    • zee 30 Maj 2011 o 8:42 pm

     Nie wierzyłem w tego typu historię. Aż pewnego dnia okazało się że wszyscy moi znajomi którzy pracują w papierowych gazetach mają jakieś „właściwe” pochodzenie. Trzech miało pochodzenie wymienione wyżej, a jeden niemieckie. Inni bez pochodzenia chociaż ukończyli takie same szkoły musieli wyjeżdżać do niemiec i zasuwać na czarno na budowach.

 5. Ania 30 Maj 2011 o 12:25 pm

  No, to jędną receptę na NWO już mamy. Albo my pozamykamy bankierów, albo oni nas.

  • monitorpolski 30 Maj 2011 o 12:30 pm

   Sama tego nie zrobisz. Potrzeba ruchu ogólnospołecznego „Ratowania Polski”. Należy ludziom przybliżyć sposób w jaki Islandia uporała się z okupantami. Bardzo proste i skuteczne.

   • millena461 30 Maj 2011 o 3:56 pm

    MARKU ogladalam „Dzien Dobry ITVN” mowiono o cenzurze w internecie wypowiada sie „za” 65% ludzi.
    Chca odpowiedzialnosci „moderatorow” i wlascicieli blogow zeby odpowiadali za publokowanie wypowiedzi na blogach.
    Dazom do zerwania z „anonimowascia” ludzi.
    Mowiono jawnie o PLACENIU ok 2 Zl za negatywne wypowiedzi o partiach politycznych i dezinformowaniu.
    Czyli JEST PLATNA AGENTURA!

    • monitorpolski 30 Maj 2011 o 5:54 pm

     Dlatego niedługo stworzę listę mailingową i będziemy się porozumiewać w prywatnej grupie – jak w klubie, do którego można będzie wejść tylko za aprobatą. Tego na razie nie mogą nam zakazać.

 6. millena461 30 Maj 2011 o 12:29 pm

  GALLUS – to prawda ,w TV sa ciagle reklamy „pejsatych” skupujacych zloto,srebro,kamienie. Mysle ze miales racje podajac date konca Maja 2011 mozemy liczyc sie z „Market Collapse 5/31/11” a skutki beda nieodwracalne, NWO bedzie mialo zielone swiatlo dla swojego planu.

  • a 30 Maj 2011 o 12:47 pm

   na jakiej zasadize przewidujesz, że to bedzie jutro?

   • millena461 30 Maj 2011 o 1:24 pm

    ja nieprzewiduje, to jest opinia worls’s advisor and alayst DENIS SLOTHOVER.

   • millena461 30 Maj 2011 o 1:28 pm

    Dennis Slothower is one of the world’s leading technical analysts. He’s one of the few advisors whose readers completely avoided ALL losses during the disaster that was 2008

    Wg jego opinii MARCET COLLAPSE poczawszy od 31/05/11

    • zajad 30 Maj 2011 o 1:47 pm

     Podaj konkretnego linka z tą informacją.

    • millena461 30 Maj 2011 o 2:12 pm

     ZAJAD to jest po angielsku

     http://www.stealthstocksonline.com/index.aspx?page=ECapture4new&r=Google

     http://www.stealthstocksonline.com/index.aspx?page=ECapture4new&r=Google

  • MamyPojechane... 30 Maj 2011 o 1:09 pm

   …nie bój żaby… w tym mcu nic z tego nie będzie, ani nawet w następnym. Plany im się walol i opóźniają, co choć by się mogło wydawać dobra dla nas wiadomością, w rzeczywistości są wiadomością dość ponura… Wciąż utrzymuje ze chcą zdążyć przed końcem 2012 a w związku z wspomnianymi opoznieniami będę musieli odjebac coś ciężkiego żeby nadrobić zaległości i nie muszę chyba mówić ,ze będzie bolalo…

   • sebecxs 30 Maj 2011 o 1:25 pm

    ..właśnie tak… plan będzie realizowany…zawsze…. kropla po kropli…. : to z PMS….

   • monitorpolski 30 Maj 2011 o 5:55 pm

    Pewnie, że im się plany walą. MamyPojechane ma rację… Co nie znaczy, że będzie gładko.

 7. ALFA 30 Maj 2011 o 12:31 pm

  Tak umierają narody
  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=16578

 8. Edek 30 Maj 2011 o 12:35 pm

  Wyślą Obamie fakturę za poruszanie się po Londynie
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wysla-Obamie-fakture-za-poruszanie-sie-po-Londynie,wid,13453454,wiadomosc.html

  a u nas pewnie jeszcze mu zapłacili za ten teatrzyk 🙂 Nie mogę patrzeć na to jak mu dupę nasi rządzący liżą.

  To ona zastąpi Strauss-Kahna? „To już pewne”
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,To-ona-zastapi-Strauss-Kahna-To-juz-pewne,wid,13451691,wiadomosc.html

  • ARTUR 30 Maj 2011 o 7:50 pm

   To się teraz nazywa miłością francuską w zaciszu gabinetów.

 9. Warszawiak 30 Maj 2011 o 12:40 pm

  Dzisiejsze niebo nad Warszawą, na Pradze.  Pozdrawiam z całego serca !!

  • baba wanda 30 Maj 2011 o 3:40 pm

   Ladne.
   Jestem za, trzeba myslec pozytywnie.
   Podobniez nadzieja ma umierac ostatnia 🙂 .
   Musimy w tych trudnych czasach podtrzymywac wiare, ze bedzie lepiej!
   Przy poniedzialku zycze wszystkim milego tygodnia!
   U nas swieto, wiec sie dzisiaj lenimy 🙂

  • Sylu 30 Maj 2011 o 5:45 pm

   Bardzo ladne niebo, a i nad Irlandia tez blekit, jak nigdy. Moze firmy chemiczne strajkuja i nie zaladowali zbiornikow z chemia.

   • jarosK 30 Maj 2011 o 9:09 pm

    no dziś pięknie , aż człowiekowi lepiej na duszy 🙂 W szwecji tez było dziś i jest pięknie , błękitnie 🙂

  • monitorpolski 30 Maj 2011 o 5:57 pm

   Niebo jest wszędzie ładne gdyż wywiad wojskowy wreszcie zaczął działać – co sądzicie, że oni będą czekać aż nas wszystkich wytrują? Ja sądzę, że niedługo zacznie się pogoń za czarownicami, w tym dobrym słowa sensie.

   • Łowca Duchów 30 Maj 2011 o 10:02 pm

    A oto Chemitrailsy nad centrum Warszawy , zdjecie zrobiłem 10 maja będąc w Warszawie
    Godzina 7:30

    Nie wiem dokładnie w jakim rejonie to było , Warszawiacy pewnie poznają te ulice.

 10. millena461 30 Maj 2011 o 12:43 pm

  FILM na temat calej polityki i CHIP RFID….”jezeli ktos nam podskoczy poprostu wylaczymy”

 11. ALFA 30 Maj 2011 o 12:54 pm

  Oskarżenia o zdradę w Parlamencie grecki
  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&twu=1&u=http://coveringdelta.wordpress.com/2011/05/29/accusations-of-treason-in-the-greek-parliament/&usg=ALkJrhiSmk04RW4zUMj_beZwfQsiPaw1Ig

  • myśl 30 Maj 2011 o 1:30 pm

   szok – rozumiem że sytuacja może wyglądać podobnie w innych krajach…
   np w Polsce !
   i dlatego Islandia zamknęła swoich banksterów za kratki …

  • siedem 30 Maj 2011 o 10:39 pm

   podejrzewam,ze grecy zostali ukarani za falszywe sprawozdanie finasowe przed wejsciem do strefy euro.on juz wtedy byli praktycznie bankrutami

 12. ALFA 30 Maj 2011 o 1:18 pm

  NESARA: prawo które miało zmienić los naszej planety…
  Szef Operacji Morskich, Admirał Boorda Jeremy * General McCloud David * Były dyrektor CIA, Colby William

  Odkryli oni powszechną praktykę przekupstwa i wymuszeń popełnianych zarówno przez Senatorów jak i sędziów. Działalność przestępcza była tak rozpowszechniona, że tylko 2 z 535 członków Kongresu zostało uznanych za uczciwych. Ale co najważniejsze, to oni przeprowadzili pierwszą rewizję ksiąg w historii Rezerwy Federalnej. Instytucja Rezerwy Federalnej była przyzwyczajona do wydawania rozkazów i poleceń dla polityków i nie miała intencji poddania się kontroli ksiąg finansowych. Jakkolwiek, po poinformowaniu tej instytucji, że jej biura będą w razie potrzeby oblężone pod groźbą użycia broni, zgodziła się ona na dochodzenie. Po zapoznaniu się z plikami finansowymi, oficerowie wojska znaleźli $ 800 trylionów dolarów ukrytych na kontach, które powinne były być użyte do spłaty długu narodowego. I w przeciwieństwie do propagandy rządu federalnego, odkryli oni również, że większość narodów na świecie jest w rzeczywistości zadłużona w Stanach Zjednoczonych, a nie na odwrót. Te ukryte miliardy zostały skonfiskowane i przelane na konta w bankach europejskich, w celu generacji kolosalnych funduszy niezbędnych do uiszczenia należności Pozwu Zbiorowego Farmerów, później, pieniądze te stały się podstawą programu obfitości.
  Rząd tak bardzo obawiał się tego, co mogliby oni powiedzieć podczas rozprawy w Michigan, że podjął dodatkowe kroki w celu ukrycia rzeczywistego charakteru sprawy. W trakcie procesu, pracownicy Sądu Powiatowego nie zostali dopuszczeni do pracy od poniedziałku do czwartku. Na zewnątrz sądu, w obwodzie budynku roiło się od agentów FBI, którzy zapobiegali przeciekom informacji do mediów i dla publiczności. Molestowanie i odwet ze strony rządu wzrósł, wiele osób zostało wysłanych do więzienia lub zostało zamordowanych podczas uwiezienia. Pomimo protekcji i ochrony przez personel wojskowy, generał armii, który uzyskał oryginalny Tytuł Upadłości Stanów Zjednoczonych z 1933 roku, został uwięziony, zabity, i zastąpiony swoim klonem. Klon ten został następnie wykorzystany jako przynęta zapobiegająca wnoszeniu dalszych roszczeń przeciwko rządowi.
  11 września 2001

  Następnym krokiem stałoby się ogłoszenie NESARA na cały świat, ale nie było to łatwe zadanie do wykonania. Wiele wpływowych grup próbowało zapobiec wdrożeniu NESARA.

  Prawo NESARA wymaga, aby przynajmniej raz w roku podjąć wysiłek zmierzający do ogłoszenia tego prawa do wiadomości publicznej. Trzech sędziów obecnie siedzących na ławie Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych kontroluje komisję, której zadaniem jest ogłoszenie NESARA. Sędziowie ci wykorzystali swoje wpływy, aby potajemnie dokonać sabotażu w ogłoszeniu NESARA.

  Po ciężkich negocjacjach w 2001 r., wielu sędziów Sądu Najwyższego nakazało obecnemu wtedy Kongresowi podjęcie uchwał „zatwierdzających” NESARA. Miało to miejsce w dniu 9 września 2001 roku, osiemnaście miesięcy od momentu kiedy Akt NESARA stał się obowiązującym prawem. W dniu 10 września 2001 roku, George Bush Sr. udał się do Białego Domu, aby skierować syna na tor blokady ogłoszenia. Następnego dnia, 11 września 2001 roku, o godzinie 10 rano Wschodniego Czasu, Alan Greenspan miał zaplanowane ogłoszenie nowego systemu Bankowego wprowadzonego przez Skarb USA, umorzenie długów dla wszystkich obywateli USA i zniesienie IRS jako pierwszą część ogłoszenia NESARA.

  Tuż przed ogłoszeniem, o godzinie 9 rano, Bush Sr. wydał rozkaz na zburzenie World Trade Center, aby zatrzymać międzynarodowe komputery bankowe zlokalizowane na pierwszym i drugim piętrze w północnym wieżowcu, które miały rozpocząć nowy system Bankowego Skarbu US. Ładunki wybuchowe w World Trade Center zostały wcześniej założone przez agentów CIA i Mossadu, po czym zostały zdalnie zdetonowane z budynku nr. 7, który został później zburzony tego samego dnia w celu zatuszowania ich przestępstw.
  http://sekcja8.totalh.com/index.php?option=com_content&view=article&id=404:nesara-prawo-ktore-miao-zmieni-los-naszej-planety&catid=40:artykuy&Itemid=135

  • peryskop 31 Maj 2011 o 4:46 am

   Niestety NESARA to opowieść fikcyjna poprzeplatana z faktami.

 13. sono 30 Maj 2011 o 1:34 pm

  To si enazywa protest. Prosze obejrzec zdjecia i zobaczyc ze sile mozna zwlaczyc sila, nie wreczaniem kwiatkow.
  http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1257243/Greek-riots-Up-60-000-people-streets-protest-government.html

 14. sono 30 Maj 2011 o 1:34 pm

  • hańba 30 Maj 2011 o 4:35 pm

   oto do jakiej tragedii i cierpienia prowadzą rządy lichwy, banksterów, korporacji, idiotyczne wpychanie krajów do strefy euro i do bolszewickich struktur typu EU ! A Tusc ze swoimi „ministrami” i pretorianami śmie w obliczu tak tragicznej sytuacji tej strefy podejmować samodzielnie decyzję o przystąpieniu Polski do strefy euro ! Tusc pcha Polskę w sytuacje analogiczną a może jeszcze gorszą – doskonale wie co robi – tu nie trzeba wielkiej filozofii żeby zrozumieć znaczenie takich decyzji ! Nawet dziennikarz prowadzący z nim wywiad był zszokowany – patrzył na niego jak osłupiały ! i te jego bajania – że Polska się zobowiązała traktatem z Mastricht !
   WSADŹCIE SOBIE W .UPĘ CAŁE EURO, EU I INNE BANKSTERSKO-BOLSZEWICKIE POMYSŁY !

 15. sono 30 Maj 2011 o 1:35 pm

 16. pio9a 30 Maj 2011 o 1:59 pm

  • rambo8 30 Maj 2011 o 3:08 pm

   „Ojcze”pio9a, Natanek jeszcze sie mieścił w temacie ale z tym to już pojechałeś
   po całości.

  • zee 30 Maj 2011 o 9:49 pm

   Przyznam szczerze że liczba tematów religijnych w postach rozbawia mnie.
   Bo który chrześciajnin wyśle dziecko do publicznej szkoły na indoktrynację. Zagłosuje na polityka który aprobuje działnia niezgodne z przykazaniami, itd. Takie chrześciajństwo niedzielne Nie dotyczy to tylko chrześcijan ale i wyznawców innych religii.Może religijni żydzi mają bardziej poważne podejście do tych spraw.

 17. ziarnko prawdy 30 Maj 2011 o 3:18 pm

  Wizyta UFO nad Tasmania?
  Tajemniczy obiekt!
  http://sfora.pl/Wizyta-UFO-nad-Tasmania-Tajemniczy-obiekt-a32638

 18. Ola 30 Maj 2011 o 3:25 pm

  http://globaleconomicanalysis.blogspot.com/2011/05/panic-capital-flight-in-greece.html
  Krach finansowy byc moze juz blisko skoro tyle pieniedzy wybrano z bankow. Wszyscy ktorzy wiedza ze oszczednosci w Bankach beda warte „ZERO” inwestuja w zloto i srebro.

  • millena461 30 Maj 2011 o 3:39 pm

   OLA tak jest juz od roku moze dluzej.Ostatnio mozna zauwazyc nasilenie i wrecz PANIKE, wybieraja pieniazki z bankow „na gwalt”.Ludzie obserwuja i czuja ze zle sie dzieje.
   Tylko co da nam zloto i srebro? kto go zechce odkupic gdy wiekszosc niebedzie miala grosza? a jesc sie go nieda.

   • sebecxs 30 Maj 2011 o 4:27 pm

    …to prawda złota nie zjesz…. śrebro do leczenia się przyda…. chodzi o to, że… nie, no kupuj za oszczędności złoto i srebro…jeśli je masz…….

   • monitorpolski 30 Maj 2011 o 5:59 pm

    Konserwy, woda, miód, wszystko co się nie psuje. Złota nie zjesz. Warto mieć na bieżące zakupy srebrne monety, ale papu najważniejsze! Ziarno, suszone wędliny itd.

  • bankier 30 Maj 2011 o 5:21 pm

   zaczynają rozjeżdżać franka szwajcarskiego do kompletu

   http://biznes.onet.pl/inwestorzy-rzucili-sie-na-franka–jest-sie-czego-o,18491,4383020,1,news-detal

  • zee 30 Maj 2011 o 8:49 pm

   Zacznie się w jednym kraju, grecji lub hiszpani a potem rozleje na całą europę.Wszystko co ma jakąś wartość warto mieć. Szczególnie Zywność, oraz złoto i srebro,

   • sebecxs 30 Maj 2011 o 9:22 pm

    …..popieram…. i „widły”…

 19. Talbot 30 Maj 2011 o 3:34 pm

  Coś się zaczyna dziać w Tennessee – niedaleko New Madrit.

  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php?smp=&lang=eng

  • sono 30 Maj 2011 o 3:48 pm

   • sono 30 Maj 2011 o 3:50 pm

  • geolog 30 Maj 2011 o 5:16 pm

   a w Chinach susza…przypadkowa

   http://biznes.onet.pl/chinska-kraina-ryb-i-ryzu-walczy-z-susza,18493,4400569,4187505,279,1,news-detal

  • katerina404 30 Maj 2011 o 5:28 pm

   talbot wytłumacz mi legendę tej mapki. Czy Tam gdzie migaja takie kółeczka czerwone, to tren najbardziej narazony? Czyli Japonia też? I co znaczą te inne oznakowania?

   • Talbot 30 Maj 2011 o 6:16 pm

    O które kółeczka Tobie chodzi? Na jakiej mapie?

  • monitorpolski 30 Maj 2011 o 6:04 pm

   Uważajcie z tym HAARP-em. Nie wszystko można zwalać na HAARP. Glofsztrom jest o 7 stopni Farenheita cieplejszy niż zwykle – wynika z tego o wiele większe parowanie i ilość wilgoci w powietrzu. Większe różnice temperatur powodują tornada, z kolei wulkany w Islandii mogą spowodować spadek temperatury w innych regionach, to zwiększy jeszcze siłę wiatrów. I HAARP nie będzie miał z tym nic wspólnego. Dużą rolę jednak odgrywa katastrofa w Zatoce Meksykańskiej, przez którą zblokowano przepływ ważnych prądów morskich. HAARP działa chyba bardziej lokalnie.

   • Talbot 30 Maj 2011 o 6:36 pm

    Masz całkowitą rację, ale faktem jest, że dzisiaj HAARP ostro daje czadu. Kiedyś, gdzieś czytałem, że Amerykańce mają na orbitach satelity, które pobierają energię z HAARP’a i następnie kierują wiązkę w wybrany region. Nie wiem, czy to jest prawdą?

   • rabarbarek 30 Maj 2011 o 6:55 pm

    Pisalam tez o tym i masz Monitorze racje. Ocieplenie ma zwiazek z katastrofa w Zatoce Meksykanskiej. W dalszym ciagu jednak nikt nie potrafi wytlumaczyc tych dziwnych ” bum” , ktore od jakiegos czasu slysza mieszkancy roznych miejscowosci w USA a ostatnio takze w Kanadzie. Do tej pory wszystkie zapytania mieszkancow kwitowane byly milczeniem lub stwierdzeniem , ze nie wiadomo co jest przyczyna tych glosnych wybuchow , ktorym towarzysza trzesienia. Wszystkie dotychczasowe badania wykluczaly trzesienia ziemii. Az do piatku. Tym razem mieszkancy Filadelfii mieli okazje na wlasnej skorze przekonac sie jak taki ” boom” czuje sie. Wystraszeni dzwonili do roznych sluzb i po raz pierwszy przyznano , ze bylo to wynikiem trzesienia ziemii. [ 1,7 ]. Oczywiscie male trzesienia zdarzaja sie , ale w wypadku tych dziwnych dzwiekow o ktorych opowiadaja swiadkowie , sprawa jest co najmniej lekko podejrzana. Podobno dzwieki te sa przerazajace i trudne do opisania. Kazdy kto to przezyl i opisal , mowi to samo, straszne, przerazajace, nie z tej ziemii.

    http://www.phillyburbs.com/news/local/burlington_county_times_news/big-boom-was-an-earthquake/article_3fbb80e2-c3c6-5523-8e9c-ccb35e3346b1.html

    • Talbot 30 Maj 2011 o 7:20 pm

     Kontrolerzy ruchu lotniczego na Syberii twierdzą, że byli zakłócani przez poruszające się z dużą prędkością UFO. Piloci podobno słyszeli dziwny jakby kobiecy obco brzmiący głos, który mówił coś niezrozumiale. Tajemniczy obiekt nagle pojawił się na ekranach śledzonych przez kontrolerów lotu lotniska w Jakucku.

     Więcej: http://zmianynaziemi.pl/wideo/dziwny-obiekt-uchwycony-przez-rosyjska-kontrole-lotow-jakucka

  • tornado 30 Maj 2011 o 7:13 pm

   Dramatic footage filmed from a helicopter by Australia’s Channel 7 shows a series of powerful waterspouts near the coastal suburb of Terrigal, on Australia’s New South Wales coast. Several powerful columns of swirling air could be seen blasting along the water’s surface near the coastline. Channel 7 claimed the spouts reached heights of up to 600 metres (nearly two thousand feet), but dissipated as they neared land. The natural wonders came as strong winds and heavy rain also lashed other parts of the state, causing flash flooding and traffic chaos in Sydney.

 20. Ola 30 Maj 2011 o 3:38 pm

  http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=25012

  • millena461 30 Maj 2011 o 3:47 pm

   OLA dobry artykul.
   A Tu JEST TLUMACZENIE z GOOGLE w/w art.
   http://translate.google.com/translate?u=http%3A//www.globalresearch.ca/index.php%3Fcontext%3Dva%26aid%3D25012&langpair=auto|pl

 21. Bolek 30 Maj 2011 o 4:03 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/05/30/swiat-w-drodze-do-piekla-wspolnym-mianownikiem-jest-masoneria/

 22. Bolek 30 Maj 2011 o 4:11 pm

  http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2011/05/30/jak-agenci-wywoluja-zamieszki-podczas-pokojowych-protestow/

  • palec 30 Maj 2011 o 4:57 pm

   techniki prowokacji trenują już w policji od lat – wszystko przetestowane
   muszą brać jakieś dragi, dopalacze, może mają chipy ze zdalnym sterowaniem –
   za dużo w tym agresji niczym nieuzasadnionej :

 23. Franko 30 Maj 2011 o 4:18 pm

  Wyślą Obamie fakturę za poruszanie się po Londynie
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wysla-Obamie-fakture-za-poruszanie-sie-po-Londynie,wid,13453454,wiadomosc.html

  a u nas pewnie jeszcze mu zapłacili za ten teatrzyk 🙂 Nie mogę patrzeć na to jak mu dupę nasi rządzący liżą.

  To ona zastąpi Strauss-Kahna? „To już pewne”
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,To-ona-zastapi-Strauss-Kahna-To-juz-pewne,wid,13451691,wiadomosc.html

 24. Pingback: BIO ATAK NA NIEMCÓW I EUROPE.???? « Zenobiusz's Blog

 25. TheAspartam 30 Maj 2011 o 5:01 pm

  David Icke Brutalidad Policial Barcelona http://www.youtube.com/watch?v=xN_zqUTG7QU Hiszpania budzi się ze snu http://www.youtube.com/watch?v=mkyrGmVkCeA

 26. katerina404 30 Maj 2011 o 5:08 pm

  No to ta armia Fulforda i te jego głupie gadki, na nic się zdały. Widać jak ich ścigaja, ze dalej robia co chcą. Ja osobiscie mam już dość

  • monitorpolski 30 Maj 2011 o 9:26 pm

   Poczekajmy jeszcze… To, że się nic nie stało jeszcze w New Madrid nie jest dla ciebie wymowne?

 27. sono 30 Maj 2011 o 5:52 pm

  Tu przklad jak Isreal traktuje pokojowych demosntrantow. A amerykanscy sprzedajni kongresmeni wszelkiej masci oraz politykierzy wiekszosci europejskich rzadow, w dupy im wlaza bez wazeliny.

  • kola 30 Maj 2011 o 6:11 pm

   komentarz spod filmu :
   Israel, the great democracy, breaking the bones of unarmed people. The whole world is watching and one day payback will be a bitch. I’m hoping a two state solution will come soon.

   i oni mają czelność jeździć po świecie np do Polski i uczyć ludzi pokoju ?

   • rabarbarek 30 Maj 2011 o 7:17 pm

    Nie wierze w zadne rozwiazania dotyczace Palestynczykow. Obama puszy sie , napreza miesnie … twarzy , przed kamerami, wzywajac Israel do rozmow z Palestynczykami. Ale premier zaprzyjaznionego kraju ma to wyraznie w nosie i wcale nie ma zamiaru respektowac pouczen mocarstwa swiatowego. Federal Reserve jest we wiadomomych rekach , wiec o pomoc nie musi sie obawiac. Kiedy kraje G-8 mialy uchwalic rezolucje wzywajaca wiadomy kraj do cofniecia do granic z 1967 roku, pan Natanyahu zadzwonil do swojego przyjaciela z Kanady , premiera Harpera i ten zablokowowal poslusznie jakiekolwiek rozmowy na ten temat. Obaj panowie wypieraja sie tej rozmowy, ale wiadomosci na ten temat poszly w swiat. Jak to dodrze miec lojalnych , poslusznych przyjaciol. Kanada byla jedynym krajem , ktory poparl wiadomy kraj…

    http://www.theglobeandmail.com/news/politics/netanyahu-praises-harper-for-supporting-israel-at-g8/article2039016/

  • rabarbarek 30 Maj 2011 o 11:29 pm

   Ciekawe video , pewnie niedlugo zniknie. Sono , blad, kongresmeni nie sa sprzedajni a kupieni przez izraelskie lobby. Czegos takiego jeszcze nie widzialam . Jakis dziennikarz ajpakowski, [ w czasie ostatniego kongresu AIPAC] rzucil sie na przedstawicielke organizacji amerykanskiej , zajmujacej sie m.in. ocena pomocy amerykanskiej dla Izraela. Organizacja ta twierdzi , ze pomoc jest zbyt duza , niepotrzebna i do tego skierowana do panstwa , ktorego sluzby specjalne prowadza nieprzyjacielskie akcje szpiegowskie wzgledem swojego darczyncy. Malo tego , dowiadujemy sie , ze lobby izraelskie , wyklada ogromne pieniadze na kampanie wyborcze swoich ulubiencow i potem ci wybrani czuja sie w obowiazku odwdzieczenia sie za posadke w Kongresie. Wychodzi na to , ze to wcale nie Amerykanie wybieraja kongresmenow a israelskie lobby. Niby sie to wie , ale kiedy uslyszy sie ta prawde z ust przedstawicieli organizacji USA , prawda ta nabiera innych wymiarow. A zachowanie dziennikarza proizraelskiego skandaliczne !!!!!!!!!!!!!

 28. Bolek 30 Maj 2011 o 5:54 pm


  Zrelaksuj sie

 29. Bolek 30 Maj 2011 o 5:59 pm

  http://www.tomaszgabis.pl/?p=571
  Poznaj prawde

 30. Spartakus 30 Maj 2011 o 6:12 pm

  „Al-Qaeda” planuje uderzenie bronią atomową w siedzibę Banku Rozliczeń Międzynarodowych w Szwajcarii około 1 czerwca. Ma to być katalizator do wprowadzenia waluty globalnej pod kontrolą garstki banksterów.
  Atak wojsk zachodnich na Arabię Saudyjską w celu przejęcia kontroli nad ropą przewidywany jest teraz w lato aby sprowokować Chiny i Pakistan do wojny światowej.

  Źródło
  http://benjaminfulford.typepad.com/

  • horror 30 Maj 2011 o 7:36 pm

   czy NWO nie kończą się pomysły ? nigdy ?
   stale jak z rękawa nowe cuda i dziwy ? stale nowe atrakcje ?
   ile można – to jest dowód na chorą głowę, na psychopatyczne szaleństwo :

  • Łowca Duchów 30 Maj 2011 o 10:37 pm

   1 czerwiec 2011= 1.06.2011= 1+6+2+1+1=11

 31. pio9a 30 Maj 2011 o 6:44 pm

  • lololo 30 Maj 2011 o 6:56 pm

   jako jedyny mowi prawde o NWO i masoni sie boja ze ludzie sie przebudza.

  • katerina404 31 Maj 2011 o 2:26 am

   No to skoro w TVN24 o nim tak źle mówią, to ja zaczynam go słuchać 24/dobę. Boją się prawdy, oj boją się, ale najwyraźniej widać tą chamską, pokrętną, kłamliwą mowę syjonistycznych mediów. Wykorzystują, że słucha ich miliony baranów, a potem jakaś głupia baba mówi, ale w telewizji przeciez mówili. Ano mówili, ciągle mowią bzdury, a gawiedź wpatrzona w to TV, głupia gawiedź. Nie powinnam tak mowić, bo to moi rodacy, ale wkurza mnie ludzka głupota, na którą niestety nawet zioła nie pomogą, a leki moga ja jeszcze pogorszyć.

 32. pio9a 30 Maj 2011 o 6:46 pm

 33. marek 30 Maj 2011 o 6:52 pm

  Ja jeszcze raz o kibicach. Gdyby tak każdy zrozumiał, jak tak grupa kibiców, że idiotyczne przepisy (w tym wypadku zakaz siedzenia na schodach) wymyśla 530.000 urzędników którzy nie mają już co robić, to ten cały NWO w życiu by tu nie powstał. Solidarność dochodząc do władzy miała w 89r. postulat „zmniejszenia urzędników państwowych” 🙂 i z około 120.000 powstało pół miliona.

  • kibic 30 Maj 2011 o 8:21 pm

   teatrzyk PO-wski kolejna odsłona :
   http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/rugajac-millera-tusk-postapil-w-swoim-interesie,1,4401260,wiadomosc.html
   Premier Donald Tusk miał zrugać szefa MSWiA Jerzego Millera za to, że policja ukarała mandatami kibiców Jagiellonii Białystok nazywających go „matołem” – donosi wprost.pl . Kibicie skandowali „Donald, matole, twój rząd obalą kibole”. Zostali za to ukarani mandatami od 500 do 1000 złotych.
   (…)
   oczywiście to ściema pod publikę, bo każdy psychopata jest przeczulony na swoim punkcie i dlatego musi ścigać opinie odmienne – a szczególnie nieprzychylne…
   .
   a w Warszawie wczoraj 30 maja autobus nr 162 zatrzymali i wlepili wszystkim pasażerom mandaty – bo z autobusu (jadącego prawdopodobnie na mecz) dobiegał podczas jazdy taki okrzyk : „Donald, matole, twój rząd obalą kibole” !

 34. Vismaya 30 Maj 2011 o 7:17 pm

  http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_charlie_chaplin_przeciwko_uciskowi_napisy_pl_video.html

  • Talbot 30 Maj 2011 o 7:36 pm

   @Vismaya – często czytam Twoje artykuły, są bardzo ciekawe.

   • Vismaya 30 Maj 2011 o 7:37 pm

    Dziękuję. 🙂

 35. millena461 30 Maj 2011 o 7:29 pm

  czy KTOS SLYSZAL COS WIECEJ co sie dzieje w JOPLIN MISSOURI ???.Z Filmu wynika ze ukrywaja ludzie ciala ofiary tornedo – DLACZEGO ?!!!
  http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1509591/pg1

 36. stary-stach 30 Maj 2011 o 7:39 pm

  pytanie-czy ta bakteria coli to nie jest pluton? Bo oświadczenie Niemiec o wycofaniu się z energetyki jądrowej dziwnie się zgrało w czasie z „bakterią”?

  • mee 30 Maj 2011 o 8:09 pm

   o lol,pluton spowoduje raka,ale nie kopnie sie w kalendarz,przez niego w trzy dni,to moze bedzie zacheta do szczepien jakichs,albo jakas cicha bron biologiczna,w koncu chyba wiecie co sie dzieje na swiecie i to moze jakis odwet,hmmm nie jest fajnie,daje do myslenia pozdro i sily for all.

   • mee 30 Maj 2011 o 8:11 pm

    i przy okazji fajny film to „wielki stach”:)

   • siedem 30 Maj 2011 o 9:08 pm

    jest oficialnie potwierdzone(ale niepodane do publi.wiad.),ze (w niemczech) wszyscy zarazeni sa tym samym szczepem i typem bakterii (HUSEC-41) a to znaczy ,ze bakteria niedostala sie w sposob naturalny do ogorkow(jak narazie) fakty te oznaczaja tylko jedno,ze byl to bio-terror.

    • siedem 30 Maj 2011 o 9:24 pm

     tu link do tej wiad.
     http://xandernieuws.punt.nl/?id=632490&r=1&tbl_archief=&

    • biolog 30 Maj 2011 o 9:37 pm

     no to skoro już wiadomo że to bio-terror to ciekawe na kogo zwalą winę – znowu na islam ???
     kolejne 9/11 ?
     a może od razu wskażmy UFO ( to tylko głośne myślenie !) ?
     bedzie tzw płynne przejście do nastepnego odcinka – bo płyta z terror-islamem wydaje się już zdarta i zgrana – publika być może potrzebuje nowych wrażeń – wątków z UFO jeszcze nie trenowaliśmy…

   • stary-stach 31 Maj 2011 o 9:19 am

    wszak nie musi być to sam pluton ta odpowiedź mnie nie przekonała nie koniecznie mam na myśli fukiszime, przecież niemcy mają swoje elektrownie jądrowe

  • monitorpolski 30 Maj 2011 o 9:19 pm

   No to mamy potwierdzenie o zamachu „terrorystycznym” na Niemcy. Założę się, że rząd jest szantażowany: „nie zrobicie jeśli to czy tamto” to zaczną ginąć miliony. Cały świat jest od lat szantażowany bombami atomowymi, co wcale nie wyklucza gróźb bronią biologiczną. Dziesiątki lat pracowali nad tym spokojnie korzystając z głupoty gojów (gorzej niż bydło wg satanistów)

   • obserwator 30 Maj 2011 o 9:58 pm

    A przecież te bakterie nie spadły nam z nieba…
    najbardziek wkur..ający jest fakt że gdzieś na świecie, pewnie i w Polsce – w jakis super wyposażonych laboratoriach i naukowych gabinetach, za pieniądze podatników – w państwowych lub za banksterskie kradzione – w tzw prywatnych – pracują tysiace psychopatów : genetyków, biologów, laborantów, zapewne też lekarzy – którzy głowią się jak stworzyć nowe szczepy i genetycznie modyfikowane odmiany morderczych bakterii czy innych zabójczych tworów np priony czy wirusy !
    Czy to nie jest przerażające ?
    Czy ci ludzie nie boją się sami siebie ? Ci „twórcy i naukowcy” nie wyglądają jak te policyjne bojówki z Grecji, Hiszpanii czy USA – na dopalaczach, uzbrojone po zęby, agresywne, toczące pianę… To są ludzie w białych lub kolorowych fartuchach, robiący mądre miny i dobre wrażenie, czytający masę książek i publikacji naukowych, jeżdżący na sympozja i konferencje naukowe po całym świecie, są laureatami różnych nagród i wyróżnień, często robią za tzw autorytety w mediach, są stawiani za wzór młodszym pokoleniom, robią tzw „kariery” , to oni bardzo często są twórcami szczepionek – bo to jest ta sama branża : tworzą i zagrożenia i „leki” które de facto też są zagrożeniem…
    Czy to nie jest kolejny przykład paranoi ? niebezpiecznej psychopatii ? Prawda okazuje się być kłamstwem i manipulacją, zaufanie laików jest wykorzystywane do zabijania i niszczenia…
    Czy są granice tej psychopatii ?
    Czy to zło ma jakieś granice ?
    Czy też będziemy bez końca odgrywać historie z 2WŚ z obozów koncentracyjnych z doktorami Mengele w kolejnych odsłonach ?
    Gdzie są granice tego zła ???

    • Beta 30 Maj 2011 o 11:18 pm

     Tego nie robią ludzie. Mam na myśli ten szeroko zakrojony plan zniszczenia, demoralizacji, depopulacji. Tzw. władza (rządzące pachołki same nie wiedzą co czynią: szantażowane lub przekupione). Plan zaplanowany jest na kilka pokoleń, czas o wiele dłuższy niż przeciętne ludzkie życie, tak więc wniosek jest prosty. Ten, który planuje – MA O WIELE WIĘCEJ CZASU niz MY – ludzie.
     Pozdr.

    • katerina404 31 Maj 2011 o 2:49 am

     Widać z tego, że nie ma granic tego zła. Ja się zastanawiam, co taki lekarz, czy jakiś laborant, czy inny „pseudoprofesorek”, czuje do samego siebie. Czy Ci ludzie nie czują dio siebie obrzydzenia? Czy mogą spokojnie patrzeć się w lustro? Czy śpią spokojnie? Czy nie widzą swojej psychopatii i anormalności? Czy nie wstydzą się w końcu własnych dzieci? Gdzie oni mają sumienie, czy wogóle wiedzą, co to takiego? Czy nigdy nie zapala im się czerwona lampka? To samo dotyczy dziennikarzy. Nie wierzę, że taki , nawet niskich lotów dziennikarzyna, nie wie więcej niż przysłowiowy Kowalski. Czy oni też spokojnie śpią? Czy może łażą na dopalaczach, albo jakiś psychotropach, albo ćpaja, albo chlają na potęgę, żeby zagłuszyć samego siebie. Bo przecież przed karą ziemską uciekną, ale nie uciekną od samego siebie i na swoje towarzystwo są skazani niestety, a to nie jest towarzystwo przyjemne. Zgroza bije z każdego zakątka. Mnie ręce opadają. Jeszcze jak te kłamstwa medialne im gładko przechodzą, bez zająknięcia, z uśmiechem na mordzie. Kiedy to się skończy, bo to nie jest miejsce do życia dla normalnie myślących, wrażlliwych ludzi. To istne piekło, piekło na ziemi. Powinniśmy się spiknąć, tak kazdy w swoim mieście, Ci z tego bloga i z innych blogów i zorganizować cykl spotkań za zamkniętymi drzwiami, z wybranymi dziennikarzami, z wybranymi politykami, pokazać im artykuły, filmy i zrobić pogadankę o tym co się dzieje. Moze oni są nieświadomi? Ja już nie wiem, co myśleć. Ale nad czymś takim, jak spotkania z wybranymi osobami z pierwszych stron gazet, myślę coraz częściej. Wydaje mi się, że to jest jakaś metoda. Taka osoba, później w swoim środowisku, to przedyskutuję wśród zaufanych i na zasadzie marketingu szeptanego, oczy się szerszej publice otworzą. Oni muszą wiedzieć, ze dopóki w jakimkolwiek stopniu są przydatni systemowi, to są dobrzy, ale wcześniej, czy później pójda na śmietnik historii z obarczonym sumieniem i wzgardzeni z każdej strony.

 37. Bolek 30 Maj 2011 o 7:56 pm

  http://www.presstv.com/detail/182422.html

 38. Protokolwyginiecia 30 Maj 2011 o 8:03 pm

  Zobaczcie co dzieje się z wulkanami na świecie, kolejne trzy mają wzmożoną aktywność w przeciągu ostatnich dni. Z czego jeden to Taal, który ma bardzo nieprzyjemną historię jeśli chodzi o erupcję….
  http://protokolwyginiecia.wordpress.com/

 39. trebor 30 Maj 2011 o 8:05 pm

  Pietrow-egregory władzy nad umysłami

  link:http://www.youtube.com/watch?v=JPjji4LCePk
  cytat z tory ktory jest w filmie:
  „I bedziesz panowac nad mnogimi narodami a one nad toba nie beda”

  • trebor 30 Maj 2011 o 8:13 pm

   I jeszcze taki skrucik do pelnego filmu:

   link:http://www.youtube.com/watch?v=97Xx75mJXSk&feature=related

 40. OddanyBogu 30 Maj 2011 o 8:08 pm

  Monitor strasznie lubie czytac czasami twoje wypowiedzi…powiedz czy ty jestes baardzo wierzacym katolikiem??

  • monitorpolski 30 Maj 2011 o 9:15 pm

   Kolejny intrygant się tu znalazł. A co ma moja wiara do obiektywnych informacji?

 41. OSkar 30 Maj 2011 o 8:29 pm

  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/finansowa_droga_donikad,p1958793158

 42. siedem 30 Maj 2011 o 8:49 pm

  Niemcy nie daja sie oprocz tego,ze zamykaja elek.atomowe i (wiad.a 26.05.11)
  Germans attack BP, Shell for over-charging for petrol
  http://www.telegraph.co.uk/finance/newsbysector/energy/oilandgas/8539406/Germans-attack-BP-Shell-for-over-charging-for-petrol.html

  • monitorpolski 30 Maj 2011 o 9:14 pm

   To jest powód dla którego właśnie tam może być zamach „terrorystyczny”

 43. OSkar 30 Maj 2011 o 8:58 pm

  NIe ma wojny
  http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=112051

 44. JETFIRE 30 Maj 2011 o 9:04 pm

  Jedyne co może powstrzymać szatana to Bóg.. Wszystko jest w jego rękach i póki on mu nie pozwoli NWO nie nastąpi..

 45. andrzej 30 Maj 2011 o 9:16 pm

  JETFIRE – Musi się zaczać NWO by powiedzieli Pokój i Bezpieczeństwo….. dopiero wtedy pryjdzie.

 46. OSkar 30 Maj 2011 o 9:23 pm

  http://niezalezna.pl/11269-byly-wiceszef-cba-ujawnia-nowe-fakty
  Czy wiesz kto rzadzi Polska

 47. Darek 30 Maj 2011 o 9:41 pm

  http://presscore.ca/2011/?p=2757

 48. sebecxs 30 Maj 2011 o 9:43 pm

  …co tu dużo pianę bić…. elita elit kontrolująca rządy poprzez „ducha”….
  mająca wszystko w garści ….. internet nam stworzyli i na 100% wiedzą dokładnie gdzie, kto siedzi i przy jakim pececinie z danego IP…. i My śmiemy tutaj mówić, że im się nie powiedzie…. wariantów i planów to oni mają w ciul…. to nie jest gra w 3 kubki…. założę się, że mają też wyselekcjonowanych z populacji lemmingów jak i świadomych, którzy mają zostać…… a może się mylę….. i fulford z kumplem japońcem oraz czakiem norisem ich aresztują…… heh Mamy Pojechane…jakże adekwatny nick do danej sytuacji…….

 49. siedem 30 Maj 2011 o 10:04 pm

  eeeeee nowa „koszulka „?przedtem bylo lepiej…

  • design 30 Maj 2011 o 10:14 pm

   tak przedtem było lepiej, elegancko, profesjonalnie…
   a ta jest dziadowska, brzydka… i jakaś dziwna…

 50. Neo 30 Maj 2011 o 10:06 pm

  Chcę poprzedniej koszulki 🙂 ta jest shit i tyle w temacie plisss!!!

  • monitorpolski 30 Maj 2011 o 10:09 pm

   Proszę o inne opinie. Filmiki się nie mieszczą przy 4 wcięciu!

   • yoko 30 Maj 2011 o 10:27 pm

    Jest OK, czytelniej , numery komentarzy pozostaną bez zmian, przedtem stale się stale zmieniały.

 51. karlos33 30 Maj 2011 o 10:07 pm

  Co do komet to myślę że warto zamieścić poniższy artykuł do oddzielnej dyskusji

  http://www.cropcircleconn…/time2011b.html

  Tłumacz

  http://translate.google.com/translate?hl=pl&prev=/search%3Fq%3Dplanet%2Btown%2Bhall%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DmBi%26sa%3DX%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Ds%26biw%3D1280%26bih%3D647%26prmd%3Divns&rurl=translate.google.pl&sl=en&u=http://www.cropcircleconnector.com/anasazi/time2011b.html

  A w skrócie chodzi prawdopodobnie o kometę która na początku czerwca 2011 pojawi się na niebie, nie wiadomo czy nie będzie miała wpływu destrukcyjnego dla naszej planety, trzeba przeczytać artykuł a będziecie wiedzieli o co chodzi.

  W grę wchodzą dzień 1 lub 2 Czerwca tego roku a tą kometą może być obiekt 188174 (2002 JC)
  tu jego trajektoria http://ssd.jpl.nasa.gov/sbdb.cgi?sstr=188174;orb=1

  Warto to przeanalizować

 52. 5.31.6.1 30 Maj 2011 o 10:08 pm

  Jutro wydarzy się coś złego w Anglii. Jutro też po tym wydarzeniu napisze skąd wiedziałem. Pojutrze wydarzy się również coś bardzo złego apokalipsa 6.1 zostanie otwarta pierwsza pieczęć.

  • siedem 30 Maj 2011 o 10:16 pm

   a pojutrze tez w anglii?

  • marek 30 Maj 2011 o 10:21 pm

   Dziś mi się śniło jakieś dziwne spotkanie. Elita światowa i ja, prawie jak zdjęcia z „Nocnej zmiany”. Ja to ten Niesiołowski którzy wystraszony sytuacją nie wie co robić 🙂 Zaraz po przebudzeniu pamiętałem wszystkie ustalenia i było to straszne, ale jak to bywa w moim przypadku po dalszym zdrzemnięciu zero zapamiętanych szczegółów.

   Także nic do Twoich lakonicznych informacji nie dopiszę.

   • marek 30 Maj 2011 o 10:41 pm

    Po śniadaniu włączyłem sobie Mikkego co tam ma do powiedzenia i od razu trafiłem na ciekawostkę. Proszę posłuchać od początku. http://www.youtube.com/watch?v=f0lj6g4DFwc

    W sumie 3-4 minuty, polecam oczywiście do końca. W pewnym momencie się zacina i nie chce rozpocząć jakiegoś ważnego zdania. Chwilę później „siły wyższe” robią zamach na Mikkego 🙂

    galluss jako znawca tego masona 🙂 możesz mi wytłumaczyć o co mogło chodzić. w/g mnie JKM chciał wyjawić jakiś część planu wielkiego wschodu francji.

  • karlos33 30 Maj 2011 o 10:23 pm

   Dokładnie zacznie się od 1 Czerwca

   • rabarbarek 30 Maj 2011 o 11:32 pm

    Dzien Dziecka !!!!!

    • millena461 31 Maj 2011 o 3:08 am

     rabarbarek dopiero 1 czerwca :))))

  • zajad 30 Maj 2011 o 10:27 pm

   a co takiego się zacznie? bo co chwila tak ktoś zapowiada

  • nowy84 30 Maj 2011 o 11:15 pm

   Que pasa?

 53. Ola 30 Maj 2011 o 10:12 pm

  http://www.zerohedge.com/article/cia-warns-greek-military-coup-rebellion-if-austerity-intensifies

  • dziwne 30 Maj 2011 o 10:45 pm

   Jak się śpieszą z tym stanem wyjątkowym i wojennym – a przecież nie ogranicza się to jedynie do Grecji. W podobnej sytuacji są inne kraje czyli NWO wchodzi na całego !
   W sytuacji stanu wojennego/ wyjątkowego prowadzenie działań wojennych również jest ułatwione i szybsze czyli bez pytania o zgodę narodów będą wywoływac kolejne wojny – tu nie ma przypadków – przemyśleli każdy element…
   Czyli jest bardzo duże prawdopodobieństwo że wiekszość krajów na świecie bedzie podziwiać te same kliki u władzy o wiele dłużej niż sądzą – przecież w stanie wyjątkowym czy wojennym nikt nie przeprowadza wyborów… Orwell 1984
   Zastanawia mnie jeszcze jedno – widać jak dramatyczna staje się sytuacja i będzie jeszcze gorzej – a przecież scisłe kierownictwo typu rządy, służby muszą to wiedzieć. Czy nie jest zastanawiające że akurat na drugie półrocze tego roku zaplanowana jest prezydencja Polski w EU ? To będzie czas rozpadu struktur EU, upadku euro, straszliwych niepokojów społecznych, zamieszek, powstań, wprowadzania stanów wojennych/wyjatkowych, prawdopodobnie działań wojennych, zniesienia strefy Schengen, tropienia terrorystów za każdym krzakiem i w necie – no ogólnie bagno… I w takim czasie Polska ma przewodniczyć EU ??? Do czego zobowiązali sie ci przewodniczący, jaka brudną robotę będą odwalać w tak dramatycznym okresie ? Czy Polska będzie swoistym laboratorium jakiś projektów ? w skali mikro ? Czy też generalnie potrzebni są murzyni do najczarniejszej roboty w najgorszym czasie ? I tacy murzyni ochoczo przystepują do działania ? O co w tym chodzi ? Coś tu mocno śmierdzi…

   I jeszcze ten przerażający artykuł który brzmi jak instrukcja obsługi NWO, przy czym to co zostało przedstawione jako pozytywy należy czytać na odwrót – tak jak ze szczepionkami… wklejam cały tekst bo potem takie kwiatki znikają :

   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzad-o-programie-polskiej-prezydencji,1,4401199,wiadomosc.html

   Rząd o programie polskiej prezydencji
   dzisiaj, 17:11 RC / PAP
   Rada Ministrów na dzisiejszym posiedzeniu przyjmie program polskiej prezydencji. Rząd zajmie się też projektem specustawy dotyczącej bezpieczeństwa podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2012.
   Rzecznik polskiej prezydencji Konrad Niklewicz poinformował, że we wtorek rząd przyjmie „finalną wersję” 6-miesięcznego programu polskiej prezydencji – która rozpocznie się 1 lipca 2011 roku. Jak podkreślił, jest to dokument, który opisuje strategiczne wymiary polskiej prezydencji – czyli to, co polski rząd chciałby w trakcie naszego przewodnictwa załatwić i w jaki sposób. Jak dodał, dokument, który przyjmie rząd, ma kilkadziesiąt stron.
   Niklewicz zauważył, że program polskiej prezydencji jest skonstruowany bardzo elastycznie. – Oznacza to, że polska prezydencja będzie mogła reagować na każde, dziś niedające się przewidzieć wydarzenie – zaznaczył. Zapewnił, że Polska jest bardzo dobrze przygotowana do prezydencji.
   Według przyjętego kierunkowo przez rząd w marcu sześciomiesięcznego programu polskiej prezydencji Polska będzie dążyć do wprowadzenia Unii Europejskiej na tory rozwoju gospodarczo-politycznego i skupi się na trzech priorytetach: integracji europejskiej jako źródle wzrostu, bezpiecznej Europie oraz Europie korzystającej na otwartości.
   W kontekście integracji europejskiej polska prezydencja będzie działać na rzecz wzmocnienia wzrostu gospodarczego poprzez: rozwój rynku wewnętrznego (w tym elektronicznego) i wykorzystanie budżetu unijnego do budowy konkurencyjnej Europy. Jak podkreślono, głównym elementem polityki inwestycyjnej Unii powinna pozostać polityka spójności, służąca realizacji celów strategii „Europa 2020”. Istotna, w polskiej ocenie, jest także reforma wspólnej polityki rolnej.
   Drugim priorytetem polskiego przewodnictwa jest bezpieczna Europa. W tym kontekście podstawowym zadaniem w obszarze gospodarczym i finansowym będzie wzmocnienie zarządzania gospodarczego w UE. Jak podkreślono, ze względu na prace nad nową strategią energetyczną na najbliższe lata potrzebne jest przeanalizowanie stanu zewnętrznej polityki energetycznej Unii i wypracowanie rozwiązań, które ją wzmocnią.
   Trzecim priorytetem prezydencji jest Europa korzystająca na otwartości. Jak podkreślono, nasz kraj będzie wspierać unijną politykę zagraniczną i bezpieczeństwa służącą wzmocnieniu pozycji UE na arenie międzynarodowej. W ramach Partnerstwa Wschodniego Polska będzie dążyć m.in. do zawierania umów stowarzyszeniowych i tworzenia stref wolnego handlu z niektórymi krajami uczestniczącymi w projekcie, postępów w liberalizacji wizowej czy pogłębiania współpracy sektorowej.
   Polski rząd będzie zachęcał także Białoruś do współpracy z Zachodem, jednak pod warunkiem respektowania przez ten kraj podstawowych zasad demokracji i praw człowieka. Polska prezydencja ma też działać na rzecz wypracowania nowych relacji UE ze światem arabskim oraz kompleksowej strategii działań na rzecz tego regionu
   Innym celem polskiego przewodnictwa będzie finalizacja negocjacji akcesyjnych z Chorwacją i podpisanie z nią Traktatu Akcesyjnego. Polski rząd będzie również m.in. chciał kontynuować negocjacje akcesyjne z Turcją i – jak deklaruje – zadba o „znaczny postęp” w negocjacjach akcesyjnych Islandii oraz będzie wspierał europejskie aspiracje państw Bałkanów Zachodnich.
   Rząd zajmie się też projektem specustawy dotyczącej bezpieczeństwa podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2012. Projekt przygotowały resort sprawiedliwości oraz MSWiA. Zmiany w prawie dotyczą 11 ustaw, w tym pięciu kodeksów. Zbiorczy projekt nosi tytuł: Ustawa o zapewnieniu bezpieczeństwa w związku z organizacją Turnieju Finałowego UEFA Euro 2012. W planach prac rządu ma on charakter priorytetowy.
   Projekt zakłada m.in. wprowadzenie elektronicznego monitoringu chuliganów stadionowych. Obowiązek stawiennictwa w jednostce policji miałby zostać, co do zasady zastąpiony obowiązkiem przebywania przez skazanego – podczas trwania meczu – w miejscu stałego pobytu, co byłoby monitorowane za pomocą aparatury elektronicznej. Możliwość taka miałaby zostać wprowadzona od początku przyszłego roku. Obecnie zakaz stadionowy nałożony przez sądy dotyczy ok. 1,7 tys. osób. Monitoring elektroniczny dotyczyłby jednak tych pseudokibiców, wobec których taki zakaz orzeczony byłby już na mocy znowelizowanej ustawy.
   Zgodnie z proponowanymi rozwiązaniami, zatrzymani chuligani byliby sądzeni jeszcze na stadionach, a rozprawy odbywałyby się za pomocą tzw. wideokonferencji. Dzięki takiemu rozwiązaniu osoba zatrzymana za popełnienie przestępstwa, które podlega rozpoznaniu w trybie przyspieszonym, nie będzie musiała być doprowadzana do sądu na rozprawę. Rozprawę poprowadziłby sędzia dyżurujący w budynku sądu. Takie rozwiązanie wprowadzono już m.in. w Kanadzie podczas igrzysk w Vancouver w 2010 r. Pierwsza, pilotażowa sala rozpraw do prowadzenia spraw w trybie uproszczonym ma zostać uruchomiona jesienią na stadionie w Poznaniu.
   Projekt przewiduje wprowadzenie kar za posiadanie w miejscu publicznym (stadion, droga prowadząca do niego) niebezpiecznych narzędzi, jeśli zachodzi podejrzenie, że te przedmioty mogą być wykorzystane przeciw zdrowiu i życiu innych osób.
   Nowe przepisy mają pozwolić, by niskoprocentowy alkohol, np. piwo, można było sprzedawać i pić na stadionach, ale jedynie podczas Euro2012. Obecnie polskie prawo zabrania sprzedaży alkoholu podczas zawodów na stadionach, jednak UEFA chce, by taka możliwość istniała przynajmniej w strefach VIP-owskich. Powodem jest m.in. to, że jednym ze strategicznych sponsorów Euro2012 jest producent piwa.
   Projekt wprowadza także odpowiedzialność karną za wdzieranie się podczas imprezy na teren całego obiektu, gdzie prowadzona jest impreza, a nie tylko np. na murawę boiska. Rozszerzony ma być także katalog zakazu wstępu na imprezy masowe o mecze reprezentacji innych państw, które rozgrywane są na terytorium Polski. Zaostrzone mają zostać również kary za fałszywe alarmy bombowe. Obecnie sprawcy takich alarmów są karani na podstawie przepisów Kodeksu wykroczeń, najczęściej grzywną, czasem aresztem do 30 dni. Po zmianach grozić ma za to od sześciu miesięcy nawet do ośmiu lat więzienia.
   W myśl propozycji karane ma być także niszczenie lub kradzież infrastruktury – np. trakcji kolejowej, tramwajowej, szyn, sieci elektrycznej, wodociągowej, telekomunikacyjnej. Te przepisy mają pomóc w zapobieganiu sytuacjom, gdy np. kibice nie dojadą na mecz z powodu zniszczonej trakcji kolejowej.
   Ministrowie zajmą się również założeniami do projektu ustawy o lobbingu. Celem regulacji jest stworzenie nowych zasad prowadzenia działalności lobbingowej. Ideą projektodawcy jest wprowadzenie jasnych zasad systemowych, które realizować będą nadrzędną zasadę transparentności polskiego systemy prawa i polskiej administracji publicznej.
   Kolejny punkt posiedzenia Rady Ministrów to projekt nowelizacji ustawy o ochronie przyrody. Konieczność zmian wynika z wejścia w życie ustawy o finansach publicznych oraz przepisów wprowadzających ustawę o finansach publicznych, które przewidują likwidację gospodarstw pomocniczych funkcjonujących przy państwowych jednostkach budżetowych – parkach narodowych.
   Ministrowie zajmą się również projektem zmiany ustawy o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz ustawy o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich ze środków pochodzących z sekcji Gwarancji Europejskiego Funduszu Orientacji i Gwarancji Rolnej. Rząd rozpatrzy też projekt nowelizacji ustawy o ochronie prawnej odmian roślin.
   Minister obrony narodowej Bogdan Klich przedstawi też sprawozdanie z realizacji programu wieloletniego – wyposażenie sił zbrojnych Polski w samoloty wielozadaniowe.

 54. Ola 30 Maj 2011 o 10:21 pm

  http://www.spiegel.de/international/business/0,1518,764299,00.html

 55. Ola 30 Maj 2011 o 10:23 pm

 56. siedem 30 Maj 2011 o 10:42 pm

  nooooo prosze inna „koszulke” 🙂

 57. siedem 30 Maj 2011 o 10:48 pm

  o juz troche lepiej. lepiej

 58. rabarbarek 30 Maj 2011 o 11:08 pm

  Nie podoba mi sie ta koszulka , nie wiem kogo czytam i blado wyglada. Ale protestowac nie bede. Glos ludu sie liczy. Zobaczymy nastepna.

  • zenobiusz 31 Maj 2011 o 2:19 am

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/31/agenci-nwo-w-mediach-kompendium/
   Warto przeczytać.

   • katerina404 31 Maj 2011 o 3:53 am

    zenobiusz zajrzałam na ten Twój artykuł i znowu się zmęczyłam przy czytaniu tego, ale to znaczy, że w świetle tyc informacji, zmieniłęś zdanie co do Kościoła Katolickiego i zakomu jezuitów.?

    • zenobiusz 31 Maj 2011 o 7:49 am

     Bynajnmniej.Ten materiał jast przeznaczony dla Amerykanów,którzy rzadko widują jezuitów,a Watykan to dla nich byt odległy i tajemniczy.Dezinformacja nie polega na jednym nurcie.
     Na nasz użytek niedawno dowiedzieliśmy się że Fulford zmienił zdanie o „czarnym papieżu”Pewne tezy w Polsce,mają zbyt krótkie nogi,To wersja na USA i Kanadę,w pierwszej kolejności,na Japonię,również.U nas rolę Jezuitów odgrywają Żydzi.Przeciętny Polak,nie widuje ich zbyt często,zwłaszcza tak egzotycznych jak Chesydzi,czy Lubawicze.Fakty podawane w Kompendium agentów NWO w mediach wymagają weryfikacji.Na pewno zamieszczono tam w ich szeregach uczciwych Katolików,wykładając ,niejako z uprzedzeniem,dowody agenturalności własnych gwiazd,typu Alex,wychodząc założenia,że i tak owce nie uwierzą,Podstawowy atak jest wymierzony w Watykan,i Jezuitów.

    • zenobiusz 31 Maj 2011 o 8:38 am

     Dezinformacja nigdy nie jest jednopoziomowa.To akurat tekst .dla internautów z USA,Kanady,Japonii.Oni Jezuitów nie widują często, na oczy,a Watykan,to dla nich pojęcie tajemnicze,a bazując na tradycjach protestanckich i żydowskich,złowrogie.U nas jakoś poinformowano,że Fulford zmienił zdanie o „czarnym papieżu”Podobno źle zrozumiał,niegdyś jedno jego zdanie.Na polski użytek,odszczekał.Jezuici są wśród nas.i Watykan jest bliski sercom Polaków.U nas za to rolę „czarnego luda” przydzielono Żydom.Dzisiejszy Polak niewiele o nich wie.Prawda jest taka.Niektórzy, a nawet liczni Żydzi są lucyferianami,lucyferianie,przeniknęli w szeregi Kościoła Katolickiego.Robią wszystko by go zniszczyć.W tekście ujawniono fakty oczywistej agenturalności wielu „spiskowych” eksponowanych ideologów.Ich przeciwnicy,ujawniają te fakty od dawna.To ma uwiarygodnić,skierowanie ostrza ataku na Jezuitów i Watykan.Jakiż problem , zrobić sobie zdjęcie z Jezuitą,gdy jest takie zapotrzebowanie.Należy zadać sobie trud analizy ich działalności,bo po owocach ich poznacie.Dla mnie papierkiem lakmusowym jest orgon.Swierdlow dezawuuje pracę Reicha,i zwalcza orgon,proponując ,nie za darmo,swoje „kuracje”.Inni na temat orgonu milczą jak grób.

    • zenobiusz 31 Maj 2011 o 9:14 am

     Dezinformacja nigdy nie jest jednopoziomowa.To akurat tekst .dla internautów z USA,Kanady,Japonii.Oni Jezuitów nie widują często, na oczy,a Watykan,to dla nich pojęcie tajemnicze,a bazując na tradycjach protestanckich i i innych religii.,złowrogie.U nas jakoś poinformowano,że Fulford zmienił zdanie o „czarnym papieżu”Podobno źle zrozumiał,niegdyś jedno jego zdanie.Na polski użytek,odszczekał.Jezuici są wśród nas.i Watykan jest bliski sercom Polaków.U nas za to rolę „czarnego luda” przydzielono wiadomo komu.Dzisiejszy Polak niewiele o nich wie.Prawda jest taka.Niektórzy, a nawet liczni wiadomo kto,są lucyferianami,lucyferianie,przeniknęli w szeregi Kościoła Katolickiego.Robią wszystko by go zniszczyć.W tekście ujawniono fakty oczywistej agenturalności wielu „spiskowych” eksponowanych ideologów.Ich przeciwnicy,ujawniają te fakty od dawna.To ma uwiarygodnić,skierowanie ostrza ataku na Jezuitów i Watykan.Jakiż problem , zrobić sobie zdjęcie z Jezuitą,gdy jest takie zapotrzebowanie.Należy zadać sobie trud analizy ich działalności,bo po owocach ich poznacie.Dla mnie papierkiem lakmusowym jest orgon.Swierdlow dezawuuje pracę Reicha,i zwalcza orgon,proponując ,nie za darmo,swoje „kuracje”.Inni na temat orgonu milczą jak grób.

    • zenobiusz 31 Maj 2011 o 9:21 am

     Odpowiedziałem ,na stronie:
     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/31/agenci-nwo-w-mediach-kompendium/

 59. adio 31 Maj 2011 o 12:45 am

  http://nadzieja.pl/ksiazki/richards/28_o_pieczeci.html

 60. jarosK 31 Maj 2011 o 4:13 pm

  jak mam uwierzy w KK skoro nagminnie amie prawo opisane w Piśmie Św. ?Weź mi Zenobiusz wyjaśnij ! Modlą się do obrazów , z każdym rokiem przybywa nowych świętych i modlą się do nich ! Nie informują o niczym ważnym ludzi w kościołach i tylko zerkają na koszyk od tacy czy aby pełny…Dobre drzewo poznaje się po dobrym owocu..Nie można powiedzieć , żeby tłuści , wywieszenie wielkimi złotymi krzyżami panowie biskupi byli dobrymi owocami…Wiele nauk nie pokrywa się z Biblią, zresztą ciężko znaleźć religie , która była by w 100% pewna …Ale to co robi kościół to już jest przesada…Pozostaje jedynie badać wszystko samemu a co dobre zachowywać…
  Pozdrawiam

 61. Pingback: Jak uratować Okrągły Stół, który zrobiono z … Wielkiego Kantu? « Grypa666's Blog

 62. Pingback: Epidemia ogórkowa na wzór H1N1 « Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 63. Pingback: Imminent Starvation – nieuchronny kataklizm? Milczenie mendialnych owiec « kefir2010