Dolar upada i Illuminati przejmują kontrolę

Satanistyczny plan przygotowywany przez stulecia, wreszcie ma być sfinalizowany w postaci armagedonu. Ostateczna bitwa odbędzie się w Izraelu, a ludzie którzy byli cały czas manipulowani poznają gorzką prawdę w momencie własnej destrukcji. (…) Przed finalną bitwą nastąpi eskalacja w realizacji szatańskich planów, po krachu dolara nastąpi wprowadzenie czipów RFID dla ludzi.
==========================================================
Człowiek, który się rzadko myli, futurolog Gerald Celente na swoim blogu przytacza bardzo ciekawą rozmowę z Damonem (Demonem?) Vickersem, która odbyła się pod koniec lutego w studiu CNBC.
W programie otwarcie mówi się już o Nowym Porządku Świata (WWO, New World Order). Najważniejszym elementem przejścia do „globalnej ekonomii” jest krach dolara. Damon Vickers założyciel firmy funduszy hedgingowych Nine Points Capital Management,  jest autorem nowej książki pod tytułem „Nazajutrz po krachu dolara”. Zwraca on uwagę na to, że wszystkie „kostki domina” na świecie zdają się upadać równocześnie – że to co się dzieje w Egipcie, Libii czy Tunezji ma te same przyczyny co wydarzenia w Wisconsin. Mimo prób ich ratowania, zarówno dolar jak i euro są bardzo słabe. Do tego dochodzi kryzys związany ze wzrostem populacji, młodzi ludzie mimo, że są wykształceni to nie mogą znaleźć pracy – dotyczy to zarówno USA jak i Grecji i innych krajów.

Problem wg. Vickersa leży w tym, że kraje rozwinięte nie potrafią już wyprodukować produktu finalnego, w związku z czym konieczny jest import towarów. Połączone jest to z koniecznością spłaty długów, co praktycznie jest niemożliwe. Vickers w swojej książce użył wprost określenia New World Order – przejście do nowego systemu ma oznaczać wg. autora sposób na usunięcie długu, który ciąży na większości krajów świata. Będzie to polegać na restrukturyzacji tego długu, wyrównaniu wszystkich walut, w związku z czym konieczne będzie powołanie „władzy globalnej”, co spowoduje, że kraje się na nowo „odrodzą” – „czyste i świeże jak śnieg”. Dla Vickersa jest oczywiste, że to będzie pozytywne rozwiązanie.

Dla tych, którzy znają plany satanistyczne wprowadzenia rządu światowego i totalnej kontroli nad społeczeństwem jest oczywiste, że Vickers jest wysłannikiem Illuminati i wspólnie z CNBC przygotowuje społeczeństwo do „konieczności” wprowadzenia NWO. Jak można by się spodziewać, nie mówi o szczegółach planów, jak np. eksterminacji większości ludności świata i tym, że totalna kontrola jest konieczna by móc w pierwszym rzędzie wybić całą opozycję. Manipuluje też danymi, nie wspominając, że są kraje których dług jest bardzo mały w stosunku do produktu krajowego, jak np. Rosja, Chiny, Australia czy kraje arabskie. Nie wyjaśnia skąd się wziął ten dług i nie podaje innego prostego rozwiązania, które wybrała np. Islandia – nulifikacji długu i pozamykania bankierów w miejscach odosobnienia – czyli tam gdzie powinni się już dawno znajdować.

Gerald Celente na swoim blogu bardzo trafnie to podsumował: „Dolar upada i Illuminati przejmują kontrolę”.  Dobijanie dolara rozpoczyna się od Chin, które to już oznajmiły, że będą kupować towary zagraniczne w renmimbi. Kolejnym krokiem wg. Celente będą zakupy ropy naftowej w euro, co może dobić niestabilnego dolara. Illuminati już kontroluje większość rządów mając do dyspozycji tzw. „rządy cieni” (shadow governments) – agentury NWO, które opanowały strategiczne pozycje we wszystkich niemal krajach.

Satanistyczny plan przygotowywany przez stulecia, wreszcie ma być sfinalizowany w postaci armagedonu. Ostateczna bitwa odbędzie się w Izraelu, a ludzie którzy byli cały czas manipulowani poznają gorzką prawdę w momencie własnej destrukcji. Będzie to straszny cios dla tych, którym się cały czas wydawało, że są „iluminowani” i wybrani, a prawda jest taka, że byli po prostu wykorzystani przez coś co tak naprawdę jest złem. Przed finalną bitwą nastąpi eskalacja w realizacji szatańskich planów, po krachu dolara nastąpi wprowadzenie czipów RFID dla ludzi.

Reklamy