Wydarzenia i komentarze 31 maja 2011r

Wojna gangów w Charlotte w Karolinie Północnej

wojna gangów w Charlotte

W mediach jest niemal całkowita cisza na temat nocnych wydarzeń w Charlotte. Tłum 30,000 ludzi zebrał się po wyścigach samochodowych Food Lion Speed Street (NASCAR) w pobliżu dworca kolejowo – autobusowego. Jak wynika z komentarzy internautów, w Charlotte zazwyczaj po tego typu imprezach grasują gangi rabując ludzi z portfeli. Tym razem sytuacja się wymknęła spod kontroli, ktoś wyciągnął broń i zastrzelił jednego z rabusiów. Druga osoba została postrzelona w nogę. Od tego momentu rozpoczęła się prawdziwa wojna gangów, policja nie miała wiele do powiedzenia przy takiej ilości ludzi. Aresztowano tylko 70 osób. Jak widać na nagraniach wideo, gangi składają się niemal wyłącznie z czarnoskórych.
W Charlotte za 15 miesięcy odbędzie Konwencja Partii Demokratycznej, właśnie w tym regionie miasta.

Strzelanina wybuchła także w Miami na słynnej South Beach, gdzie po imprezie hip-hopowej doszło do bójki na ulicy. Policja zabiła kierowcę uciekającego samochodu. Cztery osoby stojące na chodniku zostały ranne. Trzech policjantów jest także rannych. Wczoraj w USA był Memorial Day.

Izraelski minister: „Atak na Iran może być konieczny”
Szaleńcy izraelscy ewidentnie chcą realizować scenariusz armagedonu, o którym niedawno mówił Gerald Celente.
Minister Spraw Strategicznych Moshe Yaalon oświadczył w wywiadzie dla rosyjskiej agencji interfax, że „potrzebna jest wspólna interwencja by powstrzymać zagrożenie nuklearne ze strony Iranu”. Minister nie chciał się rozwodzić nad tym kto w szczególności powinien przeprowadzić taką interwencję – według niego jest to w interesie całego świata by Iran nie posiadał broni nuklearnych. Później wyjaśniono w Associated Press, że minister nie namawiał nikogo do wypowiedzenia wojny Iranowi. Jak wiadomo program nuklearny Iranu ma służyć wyłącznie celom pokojowym, choć w Izraelu uważa się, że jest on przykrywką do tajnej produkcji bomb atomowych.
Jak zwykle, wypowiedź oficjela izraelskiego jest pełna hipokryzji, bowiem wiadomo że Izrael sam posiada kilkaset bomb atomowych, o których nie poinformował żadnej z organizacji międzynarodowych. Uważa się, że arsenał atomowy Izraela stosowany jest jako szantaż wobec krajów ościennych i nie tylko.

Faszystowska Ameryka – policja aresztuje ludzi za to, że .. tańczą bez pozwolenia
Miało to miejsce w jednym z najbardziej symbolicznych miejsc w USA, Thomas Jefferson Memorial, poświęconym trzeciemu prezydentowi USA, twórcy projektu Deklaracji Niepodłegłości. Po aresztowaniu policja tłumaczyła to, że ludzie „robili demonstrację tańcząc”. Aresztowani zostali przetrzymani przez cały weekend. Na pytanie na podstawie jakiego prawa aresztowano „demonstrujących” policjant nie potrafił odpowiedzieć. Jak widać na dalszej części nagrania policja zachowuje się jak banda gangsterów atakując ludzi z kamerami i obserwujących całe wydarzenie. Bardzo niepokojące jest to do czego zmierza bezprawie w USA.

Reklamy