Wydarzenia i komentarze 31 maja 2011r

Wojna gangów w Charlotte w Karolinie Północnej

wojna gangów w Charlotte

W mediach jest niemal całkowita cisza na temat nocnych wydarzeń w Charlotte. Tłum 30,000 ludzi zebrał się po wyścigach samochodowych Food Lion Speed Street (NASCAR) w pobliżu dworca kolejowo – autobusowego. Jak wynika z komentarzy internautów, w Charlotte zazwyczaj po tego typu imprezach grasują gangi rabując ludzi z portfeli. Tym razem sytuacja się wymknęła spod kontroli, ktoś wyciągnął broń i zastrzelił jednego z rabusiów. Druga osoba została postrzelona w nogę. Od tego momentu rozpoczęła się prawdziwa wojna gangów, policja nie miała wiele do powiedzenia przy takiej ilości ludzi. Aresztowano tylko 70 osób. Jak widać na nagraniach wideo, gangi składają się niemal wyłącznie z czarnoskórych.
W Charlotte za 15 miesięcy odbędzie Konwencja Partii Demokratycznej, właśnie w tym regionie miasta.

Strzelanina wybuchła także w Miami na słynnej South Beach, gdzie po imprezie hip-hopowej doszło do bójki na ulicy. Policja zabiła kierowcę uciekającego samochodu. Cztery osoby stojące na chodniku zostały ranne. Trzech policjantów jest także rannych. Wczoraj w USA był Memorial Day.

Izraelski minister: „Atak na Iran może być konieczny”
Szaleńcy izraelscy ewidentnie chcą realizować scenariusz armagedonu, o którym niedawno mówił Gerald Celente.
Minister Spraw Strategicznych Moshe Yaalon oświadczył w wywiadzie dla rosyjskiej agencji interfax, że „potrzebna jest wspólna interwencja by powstrzymać zagrożenie nuklearne ze strony Iranu”. Minister nie chciał się rozwodzić nad tym kto w szczególności powinien przeprowadzić taką interwencję – według niego jest to w interesie całego świata by Iran nie posiadał broni nuklearnych. Później wyjaśniono w Associated Press, że minister nie namawiał nikogo do wypowiedzenia wojny Iranowi. Jak wiadomo program nuklearny Iranu ma służyć wyłącznie celom pokojowym, choć w Izraelu uważa się, że jest on przykrywką do tajnej produkcji bomb atomowych.
Jak zwykle, wypowiedź oficjela izraelskiego jest pełna hipokryzji, bowiem wiadomo że Izrael sam posiada kilkaset bomb atomowych, o których nie poinformował żadnej z organizacji międzynarodowych. Uważa się, że arsenał atomowy Izraela stosowany jest jako szantaż wobec krajów ościennych i nie tylko.

Faszystowska Ameryka – policja aresztuje ludzi za to, że .. tańczą bez pozwolenia
Miało to miejsce w jednym z najbardziej symbolicznych miejsc w USA, Thomas Jefferson Memorial, poświęconym trzeciemu prezydentowi USA, twórcy projektu Deklaracji Niepodłegłości. Po aresztowaniu policja tłumaczyła to, że ludzie „robili demonstrację tańcząc”. Aresztowani zostali przetrzymani przez cały weekend. Na pytanie na podstawie jakiego prawa aresztowano „demonstrujących” policjant nie potrafił odpowiedzieć. Jak widać na dalszej części nagrania policja zachowuje się jak banda gangsterów atakując ludzi z kamerami i obserwujących całe wydarzenie. Bardzo niepokojące jest to do czego zmierza bezprawie w USA.

Reklamy

179 responses to “Wydarzenia i komentarze 31 maja 2011r

 1. yoko 30 Maj 2011 o 11:48 pm

  Właśnie dziś mój wnuk ma urodziny! 🙂

  Polubienie

  • Pelagia 31 Maj 2011 o 6:58 am

   wszystkiego najlepszego 🙂
   http://fotogalerie.pl/fotka/2736731156090641887,wawa,Paz-krolowej.htm

   Polubienie

  • zee 31 Maj 2011 o 9:09 am

   Gdyby władza nie stała na straży nieporządku i zła, normalni ludzie bardzo szybko rozwiązali by większość problemów związanych z naruszaniem własności i co ważniejsze wolności -tak jak w Charlotte. DLatego tak panicznie boją się u nas nawet myśli żeby zwyczajni ludzie mogli posiadać broń palną.

   Polubienie

   • terror 31 Maj 2011 o 10:09 am

    sytuacja z Charlotte – czyli jawna manifestacja rządów terroru, przemocy i bezprawia to chyba przyzwyczajanie ludzi do zachowań tzw „władzy”, taka forma tresury . Podobnie tresują zwierzęta w cyrkach : zwierzę jest tak długo dręczone i torturowane aż zaczyna spełniać polecenia tresera (choćby były najbardziej absurdalne, przykre, bolesne i contra naturam… )
    Odrażające jest zachowanie tych policyjnych treserów – czy nikt nie widzi że to są właściwi terroryści ? Opłacani z podatków ludzi których tresują – stary numer …

    Polubienie

    • ALFA 31 Maj 2011 o 12:40 pm

     Kto ma uszy, niechaj słucha!!!

     Nadchodzi czas żniw. Żniw kości. Kosiarz już rozłożył swoją kosę. Setki, tysiące kos. Kombajny. One już grzeją silniki.
     Nie dajcie się zwieść telewizorom i gadającym głowom. Bądźcie mądrzy przed szkodą, a nie po niej.
     Zróbcie zapasy, srodków żywności, leków oraz paliwa, węgla, oleju opałowego opału.
     Kupcie nasiona, a po kolejnej nadchodzącej powodzi , skopcie trawniki i pola. 
     Posiejcie co się da: warzywa, zboża, owoce. Tylko tak przetrwamy kryzys. Chrzanić dopłaty unijne i kontraktowe dostawy. Trzeba zaorać pola i zasiać zboża!!!!! 
     Róbcie przetwory, gromadźcie zapasy. Kiszona kapusta, smalec zresztą mądrzy gospodarze wiedzą co i jak. Zapytajcie dziadków.
     Kupcie baterie słoneczne, zakładajcie elektrownie wiatrowe. 
     Jeśli możecie kupcie kurczaki, króliki, krowy i owce. 
     Zapas własnego mięsa, przyda się w nadchodzących czasach.
     Pilnujcie ziemi i pamiętajcie, że ona wyżywi każdego z jego pracy. 
     Przestańcie wydawać pieniądze na kolorowe rzeczy z telewizora.
     Nadchodzi godzina próby.
     Pamiętajcie, że będzie to bańka spekulacyjna. Celowo wstrzymana dystrybucja towarów i dóbr.
     Pamiętajcie, że te zapasy są gromadzone, na czas kryzysu, ale ich nie będzie bo zostały rozprzedana przez cwaniaków którzy zarabiają na przechowaniu ich niby dla Państwa.
     Pamiętajcie, że UE ma zapasy strategiczne, ale mogą nie dojechać na polskie rubieże wschodnie.
     Pole Laskę czeka chwila próby i oby to nie był Ostatni Lot i obym ja Ostatnim Lotem nie był opuszczając miasteczko przeklętych.
     Kto ma uszy niechaj słucha. Kto ma głowę na karku niechaj działa.
     Na odrzwiach domostw swoich umieście Ostatnie Słowo z Poli Laski.
     ALEF STERN

     Polubienie

   • kusmider 1 czerwca 2011 o 4:24 pm

    Roznie trzeba na to patrzec.A moze to jest prowokacja?Ludzie niewierzcie wladzy..Obecna wladza kwalifikuje sie na odstrzal (politycy-bizmesmeni)Tu niema co pracowac dla nich.SMIERC WLADZY

    Polubienie

 2. Protokolwyginiecia 31 Maj 2011 o 1:17 am

  Tutaj macie streszczone wszystko to co się działo na ziemi…
  http://protokolwyginiecia.wordpress.com/2011/05/31/2011-czy-rekordowa-ilosc-kataklizmow-naturalnych-jest-znakiem-konca-swiata/

  Polecam drugi film – przerażające streszczenie 15 minutowe :/

  Polubienie

  • monitorpolski 31 Maj 2011 o 11:04 am

   W artykule zero się mówi o tym co się stało w Zatoce Meksykańskiej – nastąpiło naruszenie naturalnych prądów morskich. Poza tym następują poważne zmiany w naturalnej osłonie magnetycznej Ziemi plus HAARP – ale chyba lokalnie – to raczej nie jest „koniec świata”. Choć niektórzy by chcieli…

   Polubienie

   • agent 31 Maj 2011 o 8:01 pm

    Czyżby zima tysiąclecia ??? zaczynam się bać…………..

    Polubienie

 3. Ola 31 Maj 2011 o 1:46 am

  http://geraldcelentechannel.blogspot.com/

  Polubienie

 4. oko 31 Maj 2011 o 2:00 am

  W latach 1994-1996 doszło w środkowej Afryce do trzech dużych epidemii gorączki krwotocznej powodowanej wirusem Ebola. W ich wyniku zachorowało około czterysta pięćdziesiąt osób, wirus pozbawił życia ponad osiemdziesiąt procent wszystkich zainfekowanych. Wydany w 1995 roku film „Epidemia” Wolfganga Petersena wykorzystał te zdarzenia. Mieszkańców kalifornijskiego miasteczka atakuje epidemia śmiertelnej choroby. Jak się okazuje, w posiadaniu szczepionki przeciwko tajemniczej chorobie jest armia amerykańska. Jej przedstawiciele nie zgadzają się jednak na jej użycie. Czy oznacza to wyrok śmierci na wszystkich mieszkańców miasteczka?
  Śmiertelnie niebezpieczny wirus przedostaje się z Afryki do Stanów Zjednoczonych. Nosicielem jest niepozorna małpka, którą pewien nierozsądny młody człowiek chciał przeszmuglować i sprzedać, a którą w efekcie uwolnił, narażając na ogromne niebezpieczeństwo mieszkańców niewielkiego miasteczka w Kalifornii. Wirus rozprzestrzenia się błyskawicznie infekując kolejne ofiary i zbierając śmiertelne żniwo. Rząd decyduje się poddać miasto kwarantannie. Pułkownik Sam Daniels, specjalista w dziedzinie chorób zakaźnych, wraz z grupą oddanych ekspertów postanawia odnaleźć szczepionkę na wirusa, w przeciwnym wypadku może dojść do ogólnoświatowej pandemii.
  Oczywistego udziału bezwzględnego rządu amerykańskiego, trzymającego w garści lekarstwo, a jednak nie wahającego się zastosowania konwencjonalnego, w swoim mniemaniu, sposobu rozwiązania sprawy, czyli zwykłego ludobójstwa (poprzez pobrzmiewające w tle echa broni biologicznej) – nie powstydziłby się sam Roland Emmerich. Sceny wkraczania wojska do miasta i odcięcia go od świata wypadają całkiem przekonująco, a film z czasem zmienia się w nie najgorszy thriller. Przeraża Motaba – wirus, który zainfekował i zabił ogromną ilość ludzi. Sama idea śmiertelnej choroby już jest przerażająca – wirus rozprzestrzenia się w najbardziej bezpośredni, chciałoby się powiedzieć powszechny, sposób (drogą kropelkową), potrafi pozbawić człowieka życia w ciągu zaledwie kilkunastu godzin, roznosi się z zawrotną szybkością i nie okazuje krztyny litości nikomu. Dialogi traktujące o chorobie, danych statystycznych, analizy wirusa stanowią siłę filmu.

  Polubienie

 5. rabarbarek 31 Maj 2011 o 2:18 am

  Kiedys ktos [ przepraszam nie pamietam kto?] pisal na blogu o cudach techniki , ktore pozwalaja na szpiegowanie , podsluchwanie, obserwowanie nas w domu za pomoca czipow wmontowanych w tv , telefony komorkowe. Wklejam strone na ktorej opisano dokladnie w jaki sposob mozna manipupulowac naszym systemem nerwowym za pomoca pola elektromagnetycznego , emitowanego przez monitory TV i komputerow[ te nowoczesne tez] . Czasami czujemy sie zmeczeni lub rozdraznieni, nie zdajac sobie sprawy z przyczyny dolegliwosci, a to moze byc wlasnie to.

  http://patft.uspto.gov/netacgi/nph-Parser?Sect1=PTO1&Sect2=HITOFF&d=PALL&p=1&u=%2Fnetahtml%2FPTO%2Fsrchnum.htm&r=1&f=G&l=50&s1=6506148.PN.&OS=PN%2F6506148&RS=PN%2F6506148

  Polubienie

  • Annah. 31 Maj 2011 o 11:45 am

   Do tego artykułu przydałoby się profesjonalne tłumaczenie, porusza szczegółowo niezwykle ważkie zagadnienia związane z celowym przestrajaniem naszej świadomości. Trzeba wiedzieć w jaki sposób próbują nas otumaniać. Być może siłą woli można się temu przeciwstawić, a przynajmniej „włączyć” większą kontrolę umysłu.
   Czy można liczyć na jakiegoś tłumacza na tym blogu?
   Pozdrawiam wszystkich.

   Polubienie

   • Annah. 31 Maj 2011 o 12:16 pm

    Polecam wszystkim, którym zależy na naszych dzieciach propagowanie informacji o tej stronie. Rodzice stowarzyszenia Nasza Sprawa proszą, by włączać się w inicjatywy pozwalające zablokować eksponowaną w mediach i poprzez telefony komórkowe pornografię, na którą są narażeni także najmłodsi.

    http://www.twojasprawa.org.pl/index.php/naszeakcje/40-aktualnaakcja/329-zanim-porno-wciagnie

    Tutaj przykładowy list do wydawnictwa ze stron stowarzyszenia Nasza Sprawa

    Przykładowy e-mail do prezesa Woźniaka
    Do: kontakt@bauer.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    Dw: sts@twojasprawa.org.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

    Szanowny Pan Prezes
    Witold Woźniak
    Wydawnictwo Bauer
    ul. Motorowa 1
    04-035 Warszawa

    Szanowny Panie Prezesie,

    Jako skandaliczną i niedopuszczalną odbieram Państwa politykę publikacji reklam filmów pornograficznych w wydawanych przez Wydawnictwo Bauer popularnych gazetach z programami telewizyjnymi. Jak sami Państwo deklarują, największa Państwa gazeta, tj. „Tele Tydzień”, to „pismo dla całej rodziny”. Tym bardziej szokuje mnie, że praktycznie w każdym numerze tychże pism publikują Państwo reklamy ostrych filmów pornograficznych. Reklamy te sąsiadują często z reklamami produktów dla dzieci (np. gier dla dzieci). Można zadać pytanie, do których członków rodziny takie reklamy są kierowane: do ojców, do matek, czy też do dzieci? Firmy dystrybuujące filmy pornograficzne, które reklamują się w Państwa pismach, nie weryfikują w praktyce, czy osoba ściągająca film pornograficzny na komórkę, deklarująca anonimowo, że ma 18 lat, jest rzeczywiście pełnoletnia.

    Zwracam Panu uwagę, że zgodnie z prawem prasowym wydawca ponosi odpowiedzialność za treści reklam, jeżeli są one niezgodne z prawem lub zasadami współżycia społecznego (art. 36 ust. 2 w związku z art. 42 ust. 2 prawa prasowego). Potwierdzają to również orzeczenia Sądu Najwyższego. Nie chodzi tu jednak tylko o odpowiedzialność prawną. Pan – jako osoba zarządzająca grupą Bauer w Polsce – musi mieć poczucie osobistej moralnej odpowiedzialności za narażenie dzieci na wyjątkowo wulgarne treści, które kryją się za reklamami umieszczonymi w Państwa pismach wydawanych co tydzień w milionach egzemplarzy.

    Oczekuję, że zaprzestaną Państwo publikacji reklam, które promują filmy pornograficzne począwszy od najbliższych numerów Państwa pism.

    Z poważaniem,

    Polubienie

    • Annah. 31 Maj 2011 o 1:26 pm

     Formularz – przyłącz się
     http://www.twojasprawa.org.pl/index.php/przylaczsie-formularz

     Polubienie

    • millena461 31 Maj 2011 o 1:59 pm

     ANNACH >>>ZASTANOW SIE czy slowa „wstepu” z linku…>>>Nie możesz już znieść wulgarności i braku kultury…….<<<< to nie "chwyt" zeby zebrac wiecej glosu na ograniczenie wolnosci internetu i CENZURE.?

     Polubienie

    • BettyMegami 31 Maj 2011 o 2:32 pm

     Stop cenzurze, obojetnie w jaki sposób argumentowanej. Co do pornografii – lepiej dac mlodzierzy mozlwiosc realizacji zainteresowan i pasji – i gwarantuje, ze problem zniknie. I jeszcze jedno – co tak zlego jest w seksie? Powinismy zaakceptowac nasza nature a nie ja spychac w tabu…

     Polubienie

    • Annah. 31 Maj 2011 o 4:55 pm

     Crono, wiem że moje dzieci są dostatecznie uświadomione, zapewne koledzy też co nieco przekażą, ale czy nie rozumiesz że pogląd na te sprawy nie powinien kształtować się na treściach wulgarnych i stricte technicznych, nie dostosowanych do idealistycznej psychiki dziecięcej, oszczędźmy im tego.

     Polubienie

    • Taka prawda 31 Maj 2011 o 7:21 pm

     Latanie do Tajlandii na małolaty to za drogi interes dla jewrozboków. Zresztą po co narażać się na koszty skoro u boku sa państwa słowiańskie w których dzieciarni do deprawacji mnóstwo. Proces demoralizowania małolatów w Polsce trwa od minimum 15 lat przy całkowitej bierności Rzecznika Praw Dziecka czy innych stolkowników. Teraz promocja łajdaczenia sie dzieci przybiera tylko na sile bo juz nie ma w europie zachodniej sierocińców dzie ci zwyrodnialcy mogli by dawac upóśt swojej „poboznosci”. Tak, pobozności bo oficjalnie biskupi kk twierdza, ze 12 latki już można gwałcić bo sa na tyle dojrzałe, że się już na ten „zbożny” cel nadają.

     Ciekawe kiedy i kto zaproponuje powrót pańskiego prawa do „pierwszej nocy” bo to też wróci. Jak równiez świetojebliwi beda wydawać kobietom „certyfikaty kobiecosci” wraz z pasami cnoty by sie nie oddawały przyjemnością poza zasięgiem lubieżników.

     Polubienie

   • Annah. 31 Maj 2011 o 2:19 pm

    Millena, doczytaj dokładnie, chodzi im o gazetki TV i tapety – filmiki na telefon, choć osobiście przyblokowałabym też pornograficzne strony na internecie, taka ‚wolność’ potrafi zniewolić szczególnie młodych …

    Polubienie

    • crono 31 Maj 2011 o 4:02 pm

     kompleks, czy co? jak chcesz to zablokuj swoim dzieciom dostęp do tego typu stron, nie żądaj jednak blokady dla całego społeczeństwa. i tak już wystarczająco jesteśmy ograniczani.

     Polubienie

    • millena461 31 Maj 2011 o 4:34 pm

     tylko widzisz to moze byc „chwyt” przy jednym ogniu chca upiec i barana i ciele.
     Wiem ze chodzi o pornografie, ale to jest na poczatku sformulowane tak ze wyniki moga sluzyc do CENZURY ogolnej.
     Dlatego cokolwiek sie podpisuje musimy zwracac uwage na CZYTELNA FORME bez mozliwosci interpretacji przez tych „UNYCH”

     Polubienie

   • Annah. 31 Maj 2011 o 3:06 pm

    Betty, mówimy o pornografii… nie wiem ile masz lat, ale nawet wielu młodych widzi tu zagrożenie dla ich przyszłości, posłuchaj, poczytaj komentarze, mogłabym zarzucić Cię świadectwami i artykułami na temat zniewolenia pornografią, seksem i w konsekwencji wszelkimi aberracjami na temat …

    Polubienie

    • Annah. 31 Maj 2011 o 5:01 pm

     powtórzę,
     Crono, wiem że moje dzieci są dostatecznie uświadomione, zapewne koledzy też co nieco przekażą, ale czy nie rozumiesz że pogląd na te sprawy nie powinien kształtować się na treściach wulgarnych i stricte technicznych, nie dostosowanych do idealistycznej psychiki dziecięcej, oszczędźmy im tego.

     Polubienie

   • Annah. 31 Maj 2011 o 4:30 pm

    „kompleks, czy co? jak chcesz to zablokuj swoim dzieciom dostęp do tego typu stron, nie żądaj jednak blokady dla całego społeczeństwa. i tak już wystarczająco jesteśmy ograniczani.”
    Crono, zablokowałam, ale program niestety nie działa wybiórczo i znikają całe domeny, albo mam onet, itp a tam wszystkiego uświadczysz
    Widzisz, wszystko albo nic, złotego środka brak.

    Polubienie

    • crono 31 Maj 2011 o 4:43 pm

     cóź, ja takich problemów na szczęście nie miałem, ale jestem przekonany, że dzieci i tak sobie poradzą, jeśli nie w domu, to poza nim trafią na ‚nieodpowiednie’ dla nich treści, niekoniecznie w internecie, w końcu jakiś kolega przyniesie do pooglądania ciekawe czasopismo 😉 wiem to z doświadczenia. proponowałbym jednak z należytą ostrożnością i adekwatnością do wieku dziecka rozpocząć edukację seksualną.. „człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce” złe podejście w tych sprawach może naprawdę zrobić kuku w głowie, a tego nikt chyba nie chce..

     Polubienie

    • millena461 31 Maj 2011 o 5:50 pm

     Sluchaj wykup sobie KASPERSKY internet security, mozesz sobie zablokowac bez problemu masz obcje Parental Control i pozniej Web Browsing.
     Nic nieprzepusci. Gwarantuje .Aha jest mozliwosc wersji probnej bezplatnej.

     Polubienie

    • Annah. 31 Maj 2011 o 6:15 pm

     Millena, mam właśnie Kasperskiego i niestety nie blokuje wybiórczo.

     Polubienie

    • millena461 31 Maj 2011 o 9:02 pm

     ale jaki masz Internet Security? bo antywirusowy niedaje pelnej obcji.

     Polubienie

  • Annah. 31 Maj 2011 o 4:45 pm

   Millena, list można sformować z uwzględnieniem tego o czym piszesz, każdy sam – to byłoby najlepsze wyjście, ale nie można przejść obojętnie obok tematu wszechobecnej pornografii, naprawdę tu chodzi o przyszłość ludzi, a nawet ludzkości.

   Polubienie

   • millena461 31 Maj 2011 o 5:42 pm

    Mnie osobiscie „wkurza” latwe dojscie do erotyki na WP.pl i onet.pl Dlaczego niema utrudnienia? .Ktos pisal ze sex jest zdrowy, ale wyrafinowane formy sa szkodliwe bo juz nielacza sie z uczuciem ale sportem wyczynowym i to jest smutne ze mlodzi ludzie to widza… pozniej rodzi sie sadyzm .PO CO?
    milosc i sex OK. milosc i sport wyczynowy??? 😉 NIEE

    Polubienie

    • Annah. 31 Maj 2011 o 7:49 pm

     A na marginesie, o ile dojdzie do kolejnej wojny to okupacja i wkroczenie wojsk zakończy się tragicznie dla żon i córek przegranego narodu, Czego można oczekiwać po ludziach którzy siedzą godzinami zniewoleni nałogiem podglądactwa wyuzdanych pornoli, mieliśmy pokaz tego co potrafią ludzie ludziom w byłej Jugosławii, i co się dzieje na misjach POKOJOWYCH.

     Polubienie

    • Annah. 31 Maj 2011 o 7:58 pm

     O, właśnie w nawiązaniu do tematu powyżej 🙂
     http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/05/31/amerykanska-inwazja-na-polske/

     Polubienie

 6. Ola 31 Maj 2011 o 2:22 am

  Polubienie

 7. Bartek 31 Maj 2011 o 3:03 am

  http://www.realnewsreporter.com/?p=4736

  Polubienie

 8. rabarbarek 31 Maj 2011 o 3:05 am

  Pakistan. W rejonie zeszlorocznej powodzi zycie nadal nie wrocilo do normy , za to przyroda broni sie sama. Zobaczcie co z drzewami w tamtym rejonie zrobily pajaki. Zjawisko to tlumaczy sie ucieczka pajakow z terenow zalanych woda , na drzewa. Widok niesamowity. Dlatego zawsze warto obserwowac zachowania zwierzat. Nawet takie mikrusy [ podobno te drzewa oblazly male pajaczki] potrafia wyczuc co sie dzieje dookola i bronic sie.

  http://observers.france24.com/content/20110526-spider-trees-ghosts-flooded-pakistan-sindh

  Polubienie

 9. Bartek 31 Maj 2011 o 4:20 am

  http://www.coasttocoastam.com/show/2011/05/29

  Polubienie

 10. Wiktor 31 Maj 2011 o 4:34 am

  Polubienie

 11. navajo88 31 Maj 2011 o 7:49 am

  No to akurat beńdzie pasowało do tego artykółu:

  Polubienie

 12. mavajo88 31 Maj 2011 o 8:25 am

  http://www.sekretyameryki.com/?p=6397
  ciekawy artykół o ewentualnej III Wojnie Światowej

  Polubienie

 13. MOL 31 Maj 2011 o 8:58 am

  Gdy czujemy coś w sercu, tworzymy w ciele elektryczne i magnetyczne fale, które sięgają poza ciało, do świata wokół nas. Interesujące jest w tym, jak wykazały badania, te fale nie sięgają tylko jeden czy dwa metry, ale wiele kilometrów od miejsca, gdzie leży nasze serce. Gdy wiele serc się spotyka i tworzą jedno uczucie- TO MOŻE ZMIENIĆ ŚWIAT i zobaczycie jak bardzo.
  Gregg Braden – Wylecz wszystkie choroby w 3 minuty (Cure all Illnesses in 3 minutes)

  Zachęcam do zapoznania się z tym co mówi Gregg. Każdy z nas chce pomóc by zmienić świat, który nas otacza. Ja proponuję zacząć od siebie, by każdy starał się być lepszym człowiekiem, by nauczył się czuć całym sercem chociażby pokój na całym świecie by każdy wiedział,że to co w naszym sercu czujemy jest odbiciem naszej rzeczywistości. Więc nie krzywdźmy siebie na wzajem świadomie, bo to już jest udowodnione że myśli, uczucia to tak na prawdę otaczająca nas rzeczywistość. Pamiętajcie, że walka toczy się o naszą świadomość i celowo nasze uczucia myśli są wykorzystywane przeciwko nam poprzez strach. Pozbądźmy się strachu, niech z naszych serc płyną same pozytywne emocje, uczucia czy myśli. Jest to sposób na poskromienie całego zła, którego jest tak wiele, a nie będąc świadomym mocy jaką każdy ma z nas w sobie tylko nasycamy to zło poprzez strach czy negatywne emocje.
  Pozdrawiam

  Polubienie

 14. nuke 31 Maj 2011 o 9:03 am

  Mam dziwne wrażenie że w tym miesiącu będziemy mieli do czynienia z kolejnym false flag a dokładnie atak nuklearny na miasta w USA. Dziwnie prace nad Duke NUKEM Foorever się przedłużyły. Jego premiera będzie 10 czerwca 2011. Pamiętacie Simpsonów i jak wszyscy dochodzili o jaką date chodzi na tym zegarze przy wybuchy atomowym zegar tworzył 10 a wskazówki były na 6 i 11 według mnie właśnie chodzi o 10 czerwiec 2011. Np w filmie Unthinkable gdzie treść filmu dotyczy ataku nuklearnego na miasta USA na zegarze to samo 6 Friday w czerwcu 10 jest piątkiem. Pooglądajcie sume wszystkich strachów i inne filmy i sami zobaczycie jak promują tę datę. Upychają ją wszędzie w ostatnim np filmie z Gipsonem jakimś głupim Beaver tutaj trailer http://www.youtube.com/watch?v=ttv-gvOzaPw w 1.34 min sami zobaczcie 6.11 i pod spodem 6.10. 10.6.2011 Jeżeli macie jakieś przemyślenia na jej temat napiszcie

  Polubienie

  • nuke 31 Maj 2011 o 9:27 am

   Pewnie dlatego tak długo trzymali martwego Bin ladena przy życiu teraz wyciągają niby dane że miał plany ataku nuklearnego na miasta USA w 10 rocznicę teraz podadzą widzicie to oni mieli takie plany ale jego nieistniejący koledzy wykonali je wcześniej 9 lat i 9 miesięcy później.

   Polubienie

  • iwanezp 31 Maj 2011 o 9:48 am

   Szczerze to mam już dosyć tych dat, co chwilę następna i kolejna i jeszcze jedna i jak zwykle nic się nie dzieję, ale co zrobić, raz przeczytam i zaczynam czekać, nie wiem czemu mnie to tak ciągnie ale wiem że to jest głupie.

   Polubienie

  • monitorpolski 31 Maj 2011 o 11:09 am

   Obyś nie miał racji. Ale Pieczenik powiedział, że Amerykanie nie darują kolejnej false flag.
   Z drugiej strony, zbliżająca się 10 rocznica zamachu na WTC i możliwe wielkie demonstracje, mogą skłonić prawdziwych terrorystów do kolejnego zamachu żeby wprowadzić totalny zamordyzm i zaatakować Iran.

   Polubienie

   • nieloty 31 Maj 2011 o 1:24 pm

    jak się widzi amerykański poziom świadomości to można mieć duże wątpliwości co do przyszłości USA :
    http://www.liveleak.com/view?i=173_1305284035

    Polubienie

  • wietnamczyk 31 Maj 2011 o 4:28 pm

   Napis w wiadomościach na 1:34 brzmi „market watch”, więc bardzo prawdopodobne, że doprowadzą do ostatecznego załamania na rynku. Może jakiś krach na giełdzie? I wg mnie tu chodzi o 11. czerwca 2011. Ten kryzys celowo został uznany za miniony. Odczekali prawie 3 lata (zaczęło się 15. września 2008), żeby uspokoić ludzi i wpuścić ich być może w maliny.

   Polubienie

   • sebecxs 31 Maj 2011 o 9:47 pm

    …. ja też miałem takie podejrzenia…. bam – kryzys – większość ludzi zwłaszcza poza USA – eeeeee to jak tak wygląda kryzys hehehe to nie ma się co przejmować …. więc za jakiś czas – jeb!…mocno jeb!

    Polubienie

 15. wojpa 31 Maj 2011 o 9:08 am

  Monitor!
  Co mam o tym sądzić?
  http://jaron.salon24.pl/311455,naukowo-o-zarazie-ogorkowej-bakteria-escherichia-coli

  Polubienie

  • monitorpolski 31 Maj 2011 o 9:27 am

   Poczekaj, skończę zlecenie, znam jednego fachowca – poproszę go o komentarz. Wcale bym się nie zdziwił jakby to był produkt laboratoriów

   Polubienie

   • wojpa 31 Maj 2011 o 9:42 am

    Chodzi o to ,że niejaki Jaron z „salonu 24” w dniu dzisiejszym wstawił w swoim blogu mój komentarz jaki wczoraj napisałem w monitorze

    Polubienie

    • żenada 31 Maj 2011 o 9:59 am

     no właśnie Wojpa – ktoś tu „rżnie głupa” ? 🙂

     Polubienie

    • millena461 31 Maj 2011 o 4:40 pm

     podobna sytuacje miala RABARBAREK, tez jej wypowiedz ktos sobie „wypozyczy” ale ladnie to zalatwila sama.

     Polubienie

   • monitorpolski 31 Maj 2011 o 11:11 am

    Jest wielu chętnych na wypromowanie się kosztem innej osoby. Trzeba by z tym jakoś skończyć. Może znak copyright po waszych komentarzach?

    Polubienie

  • żenada 31 Maj 2011 o 9:57 am

   Notka z salonu24 (bo tylko na taką nazwę zasługuje ) to – mam wrażenie – przepisanie słownie dwóch komentarzy z forum Monitora, w dodatku w rozbiciu na ich niby-komentarz pod tekstem. Szkoda że nie potrafią podać linków to źródła z którego czerpią – ciekawe dlaczego… Powołują się na piśmiennictwo – 2 prace anglojęzyczne z roku 2004 i 2003 – zupełnie bez związku z obecną sytuacją i z cytowanym tekstem (autor myślał że nikt tego nie przeczyta ? ). Piśmiennictwo jakby wybrane dla jaj, dla ściemy bo przecież w tytule napisali „naukowy”. Widzę że ten „salon” sięgnął poziomu GW – szkoda czytać.

   Polubienie

  • Taka prawda 31 Maj 2011 o 7:29 pm

   Kazdy słyszał o produktach GMO, każdy słyszał o ich superzaletach płynacych z ust sprzedajnych zachwalaczy zwanych dla niepoznaki w mendiach „fachowcami, , „specjalistami”, … Problem z żywnością GMO poza jej niska przedatnościa spożywczą polega także na tym, iz może być wykorzystana jako broń biologiczna. Wystarczy tylko w ramach „genetycznych zmian” w produkcie zawrzeć geny przyswajalne przez zamieszkujące np człowieka bakterie zmuszając je do produkcji patogenów zabijających żywiciela. Problem „hiszpańskich ogórków” polega właśnie na mutacjach wewnetrznej flory bakteryjnej ofiar wywołanej genami „super zdrowej żywności GMO”. To co sie teraz dzieje to tylko testy skuteczności prowadzone przez fanatyków NWO i depopulacji świata. W przyszłosci jak skretyniali konsumenci dadzą sie pozbawić dostepu do zdrowej niemodyfikowanej żywności dojdzie do tego, ze kazdy na Ziemii zostanie zainfekowany genami GMO które wymusza produkowanie w ich wnetrzach zabijajacych ich powoli trucizn. I tylko kupowanie od nazi-koncernów GMO „żywnościowych odtrutek” pozwoli im trochę pożyć. Do spłukania sie z majątku jaki jest „biblijnie porządany” przed nazistów wdrażających NWO, GMO czy inne niszczące ekostrukture planety wynalazki. I dlategoi też z taką pieczołowitością te nazistowskie świnie dbają by zachować w arktycznych przechowalniach niezmodyfikowane genotypy roslin, zwierząt , … Po prostu planuja po wymordowaniu gojów poprzez skarmienie ich swiństwami, po wymordowaniu zbednych juz wtedy politpalantów, sprzedajnych autorytetowych judaszy, naukowych żdzir wyplenić tą jakże zachwalaną teraz żywność GMO i przywrócić naturalną roslinność z przechowalni.. To jest przyszłość jaką ci, drogi wyborco, szykuje rząd, sejm i inne politbiura bolszewi w Polsce. Pośmierny dobrobyt pod cmentarnym płotem. Po latach bezkarnego okradania „koniecznymi wyrzeczeniami dla budowy dobrobytu tylko dla sjonistów-nazistów”.

   Polubienie

 16. Mike 31 Maj 2011 o 9:17 am

  6.11 to niekoniecznie może być 6 czerwca może być też 6 listopad

  Polubienie

 17. stary-stach 31 Maj 2011 o 9:38 am

  Muszę napisać bo nikt tutaj nie skojarzył logicznie- wszystko z „coli” wygląda na skażenie radioaktywne. Jedyna odpowiedź to że, nie jest to pluton, bo ludzie za szybko umierają. To bzdura, przyspieszyć zgon w szpitalu to czynność wcale nieskomplikowana, przy czym nie koniecznie musi być to pluton w każdym razie choroba popromienna.

  Polubienie

  • psychol 31 Maj 2011 o 9:15 pm

   do stary-stach
   czy ty jesteś normalny ?
   czy ty siebie czytasz ?
   czy ty wiesz co piszesz i sugerujesz ?
   swoimi wypoconymi postami, już na samym wstępie dajesz jasno do zrozumienia, że nie masz ŻADNEGO pojęcia o chorobie popromiennej, o zakażeniach w szczególności bakteryjnych, a w szczególności E.coli enterokrwotocznej EHEC szczep E. coli O157:H7, z werotoksyną (HUSEC-41) – tu masz pierwsze źródło z brzegu : http://mikrobiolodzy.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=174&Itemid=2 !
   Poczytaj sobie co to jest zespół hemolityczno-mocznicowy !
   Poczytaj sobie o chorobie popromiennej !
   I PRZESTAŃ TAK PIEPRZYĆ !
   Poczytaj sobie też ogólnie o statystyce i prawdopodobieństwie – bo szanse na zmowę całego personelu medycznego i mordercze zamiary akurat we wszystkich szpitalach w wielu krajach w których hospitalizują te setki chorych – są minimalne !
   Po przeczytaniu takich bredni mozna zacząć się zastanawiać – czy to głupota gigantycznych rozmiarów czy tez NWO-prowokacja i bezwzględne, wykalkulowane, zimne chamstwo !
   BEZ ODBIORU !

   Polubienie

 18. noni 31 Maj 2011 o 9:41 am

  dzisiaj miałem sen w którym na niebie pojawił się symbol masoński a zaraz potem na całe miasto spadły płonące kamienie. Mam nadzieję nie jest to proroczy sen.

  Ostatni taki sen miałem jak polski samolot został zestrzelony przez rosjan. to bylo 7 kwietnia 2010
  3 dni po tym śnie okazało się ze polski samolot sie rozbil 10 kwietnia.

  Polubienie

 19. stary-stach 31 Maj 2011 o 9:44 am

  Za dużo wokół tego dezinformaci od razu google zatrucie Coli pałeczkami wiąże z „e coli” od razu schematy i przypadek w Niemczech. Przecież gdyby chciano ukryć chorobę popromienną to jest jak znalazł. Od razu obarczono ogórki i to hiszpańskie dobra ochrona biznesu. Niemcy nie powiedzą że to ich coś jest złe 2 w jednym zatajenie wycieku i ochrona rolników.

  Polubienie

 20. stary-stach 31 Maj 2011 o 9:53 am

  Najlepsze jest to, że coli to jest bakteria występująca w odchodach a przecież odchody to najlepszy nawóz, a w związku z tym bakteria ta nie wchłania się do roślin. poza tym wystarczy roślinę opłukać i już nie ma możliwości zatrucia się tą bakterią – trzeba by zjeść jej bardzo dużo.
  Nie jest też tajemnicą, że rolnictwo „zachodnie” stosuje wiele różnego rodzaju środków chemicznych: bakterio i grzybobójczych więc przetrwanie tej bakterii jest mało wiarygodne. Dodatkowo niewiele stosuje się nawozów naturalnych skąd wiec bakteria miałaby się wziąć na taką skalę?

  Polubienie

  • luna 31 Maj 2011 o 10:45 am

   Nie wystarczy rośliny opłukać. Zdarzyło mi się kiedyś kupić polskie ogórki z tgz. uprawy ekologicznej, zapakowałam je do słoików i chciałam zrobić z nich kiszone….. jakież było moje zdziwienie kiedy po otwarciu słoika buchnął na mnie odór gówna. Wszystkie słoiki z tego zakupu po otwarciu śmierdziały właśnie gównem. Ogórki kupione z innego źródła były normalne i ja to wytłumaczyć ? Moja mama stwierdziła, że pewnie były podlewane szambem, myślę, że skoro mogły śmierdzieć, to i mogły zawierać bakterie. Całe szczęście, że nie jedliśmy ich po zakupie, bo jak były świeże to wydawały się normalne.

   Polubienie

   • Talbot 31 Maj 2011 o 12:23 pm

    Nie dajcie się nabierać na bzdety „ekologiczne” , „wiejskie” , „dziadunia” , „babuni” , „prosto od krowy”. To są zwykłe chwyty marketingowe. Monitor zapewne to potwierdzi.

    Polubienie

 21. stary-stach 31 Maj 2011 o 9:59 am

  Według mnie ktoś chce tumanić ludzi. Zagrożenie nawet bronią bakteriologiczną w europie zachodniej i stanach, kanadzie nie jest realne już prędzej jakimś zarodnikiem grzyba można by poczynić spustoszenia

  Polubienie

 22. luna 31 Maj 2011 o 10:00 am

  tekst z tłumacza, ale można zrozumieć o co chodzi :
  Izraelski minister mówi – wojskowe uderzenia na Iran może być konieczne

  31 maja 2011 – Jerozolima – izraelskiego gabinetu powiedział, że cywilizowany świat musi podjąć wspólne działania w celu uniknięcia zagrożenia irańskiego programu jądrowego, w tym uderzenie wyprzedzające w razie potrzeby. Moshe Yaalon – minister spraw strategicznych – złożył oświadczenie w wywiadzie dla agencji Interfax news opublikowanego w poniedziałek w Rosji przed wizytą w Moskwie. „Zdecydowanie nadzieję, że cały cywilizowany świat będzie się mógł przekonać, co zagrożenie tego systemu jest stwarzać i podjęcie wspólnych działań w celu uniknięcia zagrożenia nuklearnego ze strony Iranu, nawet jeśli byłoby to konieczne do przeprowadzenia uderzenie wyprzedzające” Yaalon cytowany przez Interfax jak mówi. Yaalon nie dyskutować, którzy mogliby zająć się strajk, mówiąc, że cały świat, a nie tylko Izrael, musi troszczyć się o niebezpieczeństwie, jakie stanowi Iran broni jądrowej. „Iran posiadający broń jądrową będzie zagrożeniem dla całego cywilizowanego świata”, był zgłoszony jako powiedzenie. Yaalon rzecznik Ofer Harel powiedział Associated Press, później w poniedziałek, że minister powtarzał pozycji Izraela, że ​​wszystkie opcje są na stole i nie wzywa do nikogo do ataku na Iran. Iran podkreślał jego program nuklearny jest ciche, ale w USA, Izraelu i wielu innych, uważam, że jest pokrycie rozwoju broni atomowej.
  Fox News

  Polubienie

 23. stary-stach 31 Maj 2011 o 10:00 am

  proszę o racjonalną odpowiedź i wybicie mnie z błędu jeśli w nim jesem

  Polubienie

 24. stary-stach 31 Maj 2011 o 10:04 am

  bakteria coli czy choroba popromienna?????????????????????????????

  Polubienie

  • Pelagia 31 Maj 2011 o 10:40 am

   choroba popromienna następuje szybko- jesli skażenie było wysokie. natomiast, jeśli człowiek jest daleko od skażenia, wchłonął niską dawkę, to objawy choroby popromiennej wychodza dużo później. Polacy dopiero kilka lat po Czarnobylu zaczęli masowo chorować na tarczycę. Być może ktoś słabszy wcześniej chorował np. po kilku miesiącach. Moje psy urodzone 3 mies. po Czarnobylu chorowały na skórę

   Polubienie

   • stary-stach 31 Maj 2011 o 11:28 am

    a jeśli stuxnet załatwił elektrownię atomową w niemczech? to nadal pasuje nijak nie pasuje żadna bakteria

    Polubienie

    • rabarbarek 31 Maj 2011 o 9:45 pm

     stary -stachu , widze , ze bardzo chcesz dostac odpowiedz w sprawie nieszczesnych ogorkow, ktorych w najblizszym czasie nikt pewnie nie bedzie kupowal. Przejrzalam kilka stron organizacji UE , zajmujacych sie epidemiami , ale nie zauwazylam paniki. Jedna tylko strona pisala o chorobie , i wcale nie obarczyla hiszpanskich ogorkow wina za smierc Niemcow [pisala o podejrzeniach a nie pewnosci ] Natomiast Hiszpanie bardzo wyraznie odcieli sie od powiazania smierci i choroby mieszkancow Europy ze zjedzonymi przez nich ogorkami z ich farm . Po pierwsze w Hiszpami nie wybuchla zadna epidemia [ ogorki tych farm ida tez na rynek hiszpanski] , po drugie choroba wywolana zostala zupelnie innym typem E-coli. [ a jest ich kilkadziesiat , jesli nie kilkaset] , niz ten ktory mozna znalezc na hiszpanskich farmach i ktory nie wywoluje choroby HUS . Tak wiec wydaje mi sie , ze ktos zalatwia w ten sposob dwa kraje naraz , przy okazji straszac nas kolejnym widmem glodu. Jutro moze okazac sie , ze to nie byly jednak ogorki a szpinak , a pojutrze ze to bylo niedopieczone mieso , a na koniec odkryja , ze to Al-Kaida przygotowala atak na niewiernych, oczywiscie Al -kaida z Iranu i trzeba zaatakowac Iran , bo wlasnie zastosowali bron bakteriologiczna. Nie boj sie wiec , bo to nie jest choroba popromienna , nawet w poczatkowym stadium[ wyglada zupelnie inaczej] a raczej kolejne odsloniecie spektaklu , w ktorym przyszlo nam brac udzial . Panie i Panowie bojcie sie wyjsc na ulice, bojcie sie jesc , bojcie sie wlasnego cienia , … my was obronimy. Spektakl troche krwawy , ale co to kogo obchodzi , w koncu kazdy zna przyslowie ” po trupach do celu” .
     Tutaj strona , na ktorej mozna przeczytac skad sie bierze choroba HUS , ktora wlasnie wystapila jako powiklanie zwiazane z zakazeniem bakteriami e-coli.
     Nikt Ci stachu nie odpowie na Twoje watpliwosci, te i inne tez , tak sobie mozemy tylko pogdybac. Ale trzeba patrzec jakie beda tlumaczenia i rozwoj sytuacji w nastepnych dniach.
     http://hemolyticuremicsyndrome.net/causes-of-hus/

     Polubienie

    • rabarbarek 31 Maj 2011 o 10:06 pm

     Nie jedzcie ogorkow , pomidorow , salaty, taka jest odpowiedz UE na ogorkowa afere. MY nie wiemy co spowodowalo epidemie , ale dowiemy sie.

     Czyli strzal w ogorki a teraz w poidory i salate to takie przypuszczenia , niepoparte zadnymi badaniami. Ciekawe.
     http://rapidsavr.com/the-european-centre-for-disease-prevention-and-control-has-found-that-the-recent-e-coli-outbreak-in-germany-is-one-of-the-most-severe-ever-and-the-largest-in-germany-to-date/

     Polubienie

 25. Abrakadabra 31 Maj 2011 o 10:06 am

  31 maja 2011 — graniczna data dla wielu na tym forum !
  Ciekawe czy stanie sie cos, co uwiarygodni tych wielu …
  czy tez jak zawsze, znajdzie sie wytlumaczenie na przesynięcie jej 🙂
  Pozdrawiam czytelników.

  Polubienie

  • m1 31 Maj 2011 o 10:12 am

   13godzin dla gallusa. no troche wicej – zoby juz w każdej strefie był 1szy czerwca;]

   Polubienie

  • Europak 31 Maj 2011 o 1:35 pm

   Będzie przesunieta na 3 czerwca 2011 a dlaczego 3 czerwca 2011 ? To wam powiem po 3 czerwca 😛

   Polubienie

 26. FAKIR 31 Maj 2011 o 11:16 am

  Ja od dłuższego czasu badam dwie strony
  onet.eu dostępne wyłącznie dla UK
  onet.pl dostępne dla reszty świata

  pewnie niewielu wie, że są to zbliżone, ale jak że różne portale:)

  i powiem Wam jedno:
  nieźle tresują mózgi naszych emigrantów. Chociaż ostatnio na Wembley okazało się, że nie jest tak dobrze jak by chcieli.

  Polubienie

 27. Darek 31 Maj 2011 o 12:15 pm

  http://www.presstv.com/detail/182485.html

  Polubienie

 28. Darek 31 Maj 2011 o 12:20 pm

  http://realmedianews.com/corruption/christopher-story-eu-corruption-part-13-2

  Polubienie

 29. karlos33 31 Maj 2011 o 12:21 pm

  W dzisiejszych czasach raczej żywają nawozów sztucznych jak tych naturalnych i coś z tą epidemią Coli mi tu śmierdzi, wydaje mi się że że co niektórzy mają rację że może tu chodzić o napromieniowanie, spadł deszcz podlał warzywka a ludzie je zjedli no i mamy to co jest.
  Tutaj z pomocą Wikipedii podaje dwa typy objawów napromieniowania które pasuję pod te niby bakterie:

  1.Postać hematologiczna[edytuj]

  Pochłonięta dawka: 2–4 Gy

  Objawy: ogólne osłabienie, zmniejszenie ilości limfocytów we krwi obwodowej (limfopenia) występujące kilka dni po napromieniowaniu, później pojawia się niedokrwistość i obniżenie odporności ustroju, niekiedy skaza krwotoczna

  Bezpośrednia przyczyna: depresja szpiku

  Śmiertelność u człowieka: do 25% chorych

  2.Postać jelitowa[edytuj]

  Pochłonięta dawka: 4–8 Gy

  Objawy: dominują objawy ze strony przewodu pokarmowego z charakterystycznymi krwawymi biegunkami, skaza krwotoczna oraz zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej z obrzękami. Objawy pojawiają się wkrótce po napromieniowaniu, najpóźniej do kilkunastu godzin

  Bezpośrednia przyczyna: popromienne uszkodzenie nabłonka przewodu pokarmowego z pojawieniem się owrzodzeń

  Śmiertelność u człowieka: 50–100% chorych

  A tu objawy zarażenia E.Coli:
  Objawy to: biegunka, kurczowe bóle brzucha (występują w 90% przypadków), nudności, wymioty lub gorączka, zawroty głowy, domieszka krwi lub śluzu w kale.

  Czyż te objawy nie są do siebie podobne?

  Polubienie

  • sebecxs 31 Maj 2011 o 2:52 pm

   …. karlos to bardzo zastanawiające… zawsze najsłabsze jednostki idą na pierwszy ogień…..trzeba by dowiedzieć się jaką mieli ci ludzie odporność…itp… ale jak najbardziej scenariusz jest możliwy… może to efekt kumulacji…. do dziś nie wiemy ile tak naprawdę i czego wydostało się w powietrze z Fukuszimy …… i ciągle gdzieś się palą jakieś składy odpadów, chemikaliów itp…. dziwne to wszystko…… a gdzie to na świecie, chyba w ubiegłym roku jakiś basen z chemikaliami pękł? …i wszystko do wody po płyneło….. i dziwić się, że ryby, ptaki, ślimaki zdychają……

   Polubienie

 30. nowy84 31 Maj 2011 o 12:23 pm

  a tak na rozlużnienie: nie wiem ile w tym prawdy ale ponoć już widać Nibiru!! :p
  http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1435790/pg1

  to widok z Hawajów:
  [video src="http://www.cfht.hawaii.edu/en/gallery/cloudcams/index.php?opts=movies&moviefile=data/movies/Apr05.mp4" /]

  Polubienie

  • sebecxs 31 Maj 2011 o 1:30 pm

   …a ja nic nibiru i dlatego go nie widzę…

   Polubienie

  • begie2 31 Maj 2011 o 4:28 pm

   Zaden filmik w tym poscie na godlikeproductions mi nie smiga;p

   Polubienie

 31. Ola 31 Maj 2011 o 12:25 pm

  http://philosophers-stone.co.uk/wordpress/2011/05/free-energy-invention-secrecy-still-going-strong/

  Polubienie

 32. Annah. 31 Maj 2011 o 12:27 pm

  Były szef CBA: Platforma Obywatelska finansowana przez mafię.
  http://www.bibula.com/?p=38264

  Polubienie

  • bankier 31 Maj 2011 o 4:31 pm

   Miro doi dziki kraj – na urlopie bezpłatnym nadal pobiera wynagrodzenie poselskie w wysokości 12500 PLN – by żyło się lepiej ! PO !
   http://www.bibula.com/?p=19887

   Polubienie

   • millena461 31 Maj 2011 o 4:48 pm

    ma apartament na Florydzie gra w golfa, wiecie ile to kosztuje?
    Ja nie rozumie ze tacy ludzie „tej afery” chodza sobie bezprawnie i doja Polske.

    Polubienie

 33. Ola 31 Maj 2011 o 12:31 pm

  Polubienie

 34. Ola 31 Maj 2011 o 12:36 pm

  http://euro-med.dk/?p=23069

  Polubienie

 35. sono 31 Maj 2011 o 12:36 pm

  Wczoraj wysluchalam video z tym gosciem. Paul Washer, pastor/misjonarz , ( Southern Baptist Church). Niesamowite.Dla tych co znaja angielski polecam. Wali prawde prosto po oczach, a prawda ta nie jest slodka. Polecam przesluchanie calosci, bo wtedy ma to sens. Zyczylabym sobie, zeby niejeden katolicki ksiadz potrafil o tym, w ten sposob przemawiac. Naprawde warto posluchac.

  Polubienie

 36. Spartakus 31 Maj 2011 o 12:37 pm

  Streszczone info od Benjamina Fulforda:

  Plany inwazji Arabii Saudyjskiej przez wojska zachodnie zostały potwierdzone przez wiele źródeł m.in. BIS(Bank of International Settlements), rodzinę Rothschildów jako wysoko prawdopodobne.
  To posunięcie jest usiłowaniem prowadzonym przez drukujących pieniądze ‚Khazarskich rodzin’ aby przejąć kontrolę na systemem finansów zachodu przez przejęcie kluczowych zasobów ropy. Oni wiedzą, że Pakistan przyrzekł chronić Arabię i Chiny. Poprzez ten krok sataniści mają nadzieje doprowadzenia do 3 Wojny Światowej i długo oczekiwane walki „czasów ostatecznych” pomiędzy ‚Gogiem i Magogiem’. Taki scenariusz może zapobiec ich nieuchronnemu bankructwu i utracie siły.
  Informacje te pochodzą od osób przeciwnych tym planom. Z okrętu Kursk w 2000r miały zostać przejęte 4 bomby atomowe. Jedna z nich została już zdetonowana pod Japonią powodując ostatnie Tsunami.

  CIA oddaliła ostrzeżenia jako blefy i stwierdziła, że nie będą brane na poważnie.

  Nastąpiła generalna zmiana w postawie Izraela i Obamy i praktycznie wszystkimi innymi (za wyjątkiem Kanady – niewolnicy Syjonistów) którzy teraz naciskają Izrael do osiągnięcia zgody na pokój pomiędzy Izraelską Armią i sąsiadami. Jest to wymowny znak oznaczający utratę siły radykalnego prawego skrzydła Syjonistycznego lobby.

  Na spotkaniu G8 nie udały się rozmowy, mimo że były zaplanowane o zastąpieniu dolara nową walutą pod kontrolą Międzynarowdowego Funduszu Walutowego. Ten plan jest forsowany przez Sekretarza Skarbu Geithnera i resztę Kryminalistycznego Syndykatu Rezerwy Federalnej. Porjekt zresztą trafił do kosza przez skandal z Dominique Strauss-Kahnem.
  Oczekuje się teraz oczyszczenia dolara z zdefraudowanych ksiąg rachunkowych, po czym zostanie pokryty w dobrach i wprowadzony do nowego systemu finansowego.

  Pełna wersja wpisu:
  http://www.spirit.kauwila.net/divine_light_illumined_infused_and_transformed/110531_benjamin_fulford_msg.pdf

  Polubienie

  • Spartakus 31 Maj 2011 o 12:41 pm

   Dodatkowo „Al-Qaeda” planuje ponoć uderzenie ładunkiem atomowym w centrale banku BIS 1 czerwca. Właśnie tą wiadomość CIA miało przyjąć jako niewiarygodną.

   Polubienie

 37. Ola 31 Maj 2011 o 12:39 pm

  http://video.google.pl/videoplay?docid=-5473024189424637139&ei=MSPbSYaIG8qK-QbZhJm2AQ&q=zeitgeist+addendum+pl&hl=pl

  Polubienie

 38. Talbot 31 Maj 2011 o 12:42 pm

  To także wiąże się z powyższym tematem..

  „Dziś wiemy, że jedną z kluczowych spraw w wyjaśnianiu katastrofy smoleńskiej jest moment, gdy samolot był 15 m nad ziemią, 60 m od pierwszego zetknięcia z podłożem. Jak wynika z badań amerykańskich systemu TAWS, podanych także przez MAK (z tą jednak różnicą, że MAK w ogóle nie odniósł się do tych kluczowych informacji), przestał wówczas działać komputer pokładowy FMS, czarne skrzynki, ciśnieniomierze. Co mogło się stać w tym momencie?

  Musiało nastąpić coś nagłego i o ogromnej sile, co zniszczyło te urządzenia bądź odcięło ich zasilanie.”

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,9932,title,Stenogramy-zostaly-sfalszowane,wid,13460652,wiadomosc_prasa.html

  Polubienie

  • millena461 31 Maj 2011 o 1:38 pm

   Talbot tu masz RACJE,poza tym sam „upadek” samolotu, z malej wysokosci, miekkie podloze,powinien isc „slizgiem” pozostawic dlugie slady.Tego nie bylo>
   Poza tym przy upadku z wyzszej wysokosci, ludzie nie sa w takich szczatkach jak bylo po Smolenskiej katastrofie>
   Niektorzy PRZEZYJA, jest tyle przykladow.
   Samolot moze miec polamany kadlub, ale nigdy nie bedzie w „strzepach”
   Czytalam duzo wypowiedzi i dam sobie glowe obciac ze doszlo do wybuchu „tajemniczej eksplozji”.Mozna to zbadac po czasteczkach samolotu, strukturze materialu.Ale kto to zrobi zeby zmienic TEORIE ze spiskowej na prawde?
   To musi sie odlezec i wiemy dlaczego.

   Polubienie

   • Talbot 31 Maj 2011 o 2:08 pm

    Tym bardziej, że nie było pożaru. Ten samolot został zestrzelony nad terytorium Białorusi.

    Polubienie

    • millena461 31 Maj 2011 o 5:16 pm

     WLASNIE nie bylo. Jest tyle niezgodnosci nawet na prosty „chlopski rozum” i przy dzisiejszych mozliwosciach I CHECI dojscia do prwdy mozna by bylo to zakonczyc szybko i godnie tylko dla niektorych NIEWYGODNIE>
     Nawet i rym sie znalazl.
     Moze wiecej bysmy jako Polska stracili? Ja juz tego dnia niedozyje ale Wam zycze.

     Polubienie

    • erilo 1 czerwca 2011 o 3:36 am

     na polecenie Obamy gdy był na bunga bunga u Łukaszenki.
     miałem to gdzieś nagrane ale zginął mi link.

     Polubienie

 39. Karol 31 Maj 2011 o 12:49 pm

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/05/29/kolejne-przygody-w-usa-i-w-gruzji-m-kgb-czyli-mamonisticzekiej-koalicji-globalnych-banksterow/

  Polubienie

 40. Karol 31 Maj 2011 o 12:53 pm

  http://niezalezna.pl/11316-pierwsza-ofiara-epidemii-poza-niemcami

  Polubienie

 41. Karol 31 Maj 2011 o 12:59 pm

  Rok wstecz juz wiedzialem co czeka swiat po wysluchaniu tego nagrania polecam bardzo ciekawe. Na nieszczescie wszystko sie sprawdz.
  http://socioecohistory.wordpress.com/2010/02/05/lindsey-williams-what-the-illuminati-elite-plan-for-2010-and-2011/

  Polubienie

  • sebecxs 31 Maj 2011 o 1:38 pm

   ….i to co zamieszczone jest u Alexa na 2011/2012 też się sprawdzi…. jak zawsze….kwestia ewentualnego przesunięcia w czasie….

   Polubienie

 42. Orion 31 Maj 2011 o 1:19 pm

  Zupełnie nie na temat ale jakoś muszę wreszcie wstrzelić się w bieg tego bloga.
  Korzystając z okazji chciałbym Wszystkich bardzo serdecznie przywitać i pozdrowić.
  To mój pierwszy wpis na tym blogu. Nie mniej czytam go od samego początku. Ten jak i inne starające się zrozumieć sytuacje światową . Nie będę się nad tym rozwodził bo genezę początku tych dyskusji Wszyscy znacie. Dokonując wpisów chciałbym Wam zaproponować postrzeganie spraw a właściwie przepuszczanie ich przez pryzmat Biblii. Wiem, wiem, wiem zaraz się pokarzą wpisy typu „następny nawiedzony” itd.
  Ale czy ktoś jest wierzący czy nie albo wierzący w coś lub w co innego jest tu można powiedzieć w ogóle nieistotne, dlaczego ? Otóż zakładając że jest Bóg twórca wszech rzeczy musimy założyć że ma także plan co do istnienie i kierunku rozwoju swojego stworzenie. Musimy także założyć że ten plan konsekwentnie realizuje. I czy nam się to podoba czy nie w końcu doprowadzi swoje zamierzenie do końca. Zresztą Biblia – to opis tego planu i jego realizacji.
  Aby nas nie pozostawić bez wiedzy co do swojego zamierzenia Bóg parafrazując: nie uczyni nic, jeśli swej poufnej sprawy nie wyjawi swoim sługom prorokom ( właściwie to część cytatu z proroka Amosa )
  A zatem studiując i rozumiejąc proroctwa Biblijne można dojść do wiedzy która mówi co przyniesie niedaleka przyszłość i w jakiej kolejności będą się rozgrywały różnego rodzaju zdarzenia na ziemi i to nie tylko pochodzące od Boga ale i te które przyjdą za sprawa jego przeciwnika Szatana.
  Czy ktoś w taką możliwość wierzy czy nie moim zdaniem jest to ciekawa i pouczająca alternatywa. Dlatego w następnych wpisach jeśli pozwolicie będę się odnosił do poruszanych tematów po przez okulary Słowa Bożego.

  Polubienie

 43. Erok 31 Maj 2011 o 1:24 pm

  Czyli wszystko układa się do kupy.

  Wysadzą bombę atomową w zachodnim państwie , zrobi to oczywiście alkaida ludzie zobaczą jakie wielkie będą to zniszczenia i tysiące zabitych jak nie milion , wtedy przejdą w propagande terroryzmu i będą prać mózgi za pomocą mediów, że nuklearne arsenały to wielkie zło zwłaszcza w posiadaniu krajów osi zła z naciskiem na IRAN !

  I co dalej ? Podobnie jak z Irakiem zaatakują Iran przy braku sprzeciwu lemingów, którzy ulegną tej propagandzie.

  Polecam http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/74-swiat-czeka-atomowe-pieklo.html

  Polubienie

 44. Talbot 31 Maj 2011 o 1:31 pm

  Zobaczcie jak GUS i Rząd manipulują….

  „O wzroście oszczędności Polaków, może też świadczyć wzrost sprzedaży detalicznej. W kwietniu zwiększyła się ona o 18,6 proc. w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłym roku. Według GUS to najlepszy wynik od lutego 2008 roku.”

  Polacy zaciskają pasa i oszczędzają na potęgę, a wzrost sprzedaży wzrósł o 18,6%?

  http://banki.wp.pl/kat,6598,title,Polacy-sie-zadluzaja-Rekordzista-na-ponad-87-mln-zl,wid,13460810,wiadomosc.html

  Polubienie

  • sebecxs 31 Maj 2011 o 1:45 pm

   …hehe ….to tak jak zaczynają się pojawiać pogłoski, że ponad 60% internautów chce cenzury sieci……

   Polubienie

  • yoko 31 Maj 2011 o 8:48 pm

   Przecież wszystko podrożalo! więc nic nowego nie odkryli…

   Polubienie

 45. noni 31 Maj 2011 o 1:32 pm

  Biblia jest rodzajem Channelingu. Jedne Channelingi są ok i są od Boga drugie channelingi choćby mówiły o miłości i naukach potrzebnych nam teraz, to SĄ ZŁE I SATANISTYCZNE.
  kto to wyjaśni?

  Polubienie

  • Talbot 31 Maj 2011 o 1:39 pm

   Wiem, że się narażę niektórym, ale masz rację.Wiedzą to także iluminaci i manipulują religiami. Wierzę i mam na to dowody, że dziwny jest ten świat – trzeba się tylko „przebudzić”.

   Polubienie

  • Orion 31 Maj 2011 o 2:06 pm

   Nie zgodziłbym się z twoim twierdzeniem gdyż Biblia jest Księgą otwartą i dla wszystkich ludzi. Nie jest to przekaz na wybranym kanale skierowany do osobnika który znajduje się w odmiennych stanach świadomości, bo to tak najczęściej się odbywa.
   Słowo Boże jest zupełne i jak ostrzega ostatnia księga Biblii nie należy do niej nic dodawać. Inaczej mówiąc Biblia jest wystarczającym narzędziem do poznania Boga i Jezusa Chrystusa wszystko co ponadto pochodzi od złego.

   Polubienie

   • Talbot 31 Maj 2011 o 2:23 pm

    Nikt nie ma pretensji, do niektórych przesłań Biblii. Biblia poprzez wieki była manipulowana w zależności od tego, kto rządził w danej chwili. Bezspornym faktem jest, że Bóg istnieje, wbrew poglądom ateistów.

    Polubienie

    • Orion 31 Maj 2011 o 2:37 pm

     Ponadto Ap.Paweł napisał w drugim liście do Koryntian że sam Szatan ciągle przeobraża się w anioła światłości. Nic zatem wielkiego jeśli również jego słudzy ciągle się przeobrażają w sług prawości. Więc aby uniknąć szkody duchowej jaki i fizycznego oddziaływania sił demonicznych nie ma co czerpać z wiedzy tzw. channelingów bo to wszystko pochodzi od Szatana i demonów, choć by była mowa o największych wyrazach miłości i humanizmu. Zresztą historia pokazuje ze ludzkość już to przerabiała.

     Polubienie

    • sono 31 Maj 2011 o 3:07 pm

     W to ,ze Bog istnieje to i szatan wierzy.
     Co wiecej, on to wie, ze Bog jest na pewno.
     Wiec sam fakt uznania obecnosci Boga o niczym jeszcze nie swiadczy. Nic z tego ze powiemy ,ze „Bog istnieje” jeszcze ne wynika
     Co wiecej stwierdzenie ,ze jestesmy grzeszni nie jest zadnym odkryciem.
     Diabel tez by sie pod tym podpisal. Powie on, „tak jestem grzeszny, jestem pewnie jednym z najwiekszym grzesznikow na swiecie, i co z tego’??
     To, ze „wierzymy w Boga,i w to, ze jestesmy grzesznikami „jeszcze o niczym absolutnie nie swiadczy.
     Pytanie jest czy idziemy za Bogiem, za Chrystusem, czy chcemy Go nasladowac, czy chcemy mu poswiecic cale nasze zycie?? Czy chcemy byc podobni Jemu??
     Tu lezy pies pogrzebany. W tym na ile rzeczywiscie „zyjemy Bogiem” i Jego przykazaniami, Jego nakazami, Jego Duchem.

     Polubienie

    • rambo8 31 Maj 2011 o 8:29 pm

     Biblia nie była manipulowana,treści ewangeli
     zgadzają sie co do joty z momentem ich
     napisania,jedyne zbieżności moga powstawać
     w momencie tłumaczenia na inne języki.
     I o to nie musicie sie martwić,bo o to zdbał
     sam Bóg,który nie pozwolił by na to żeby
     jego słowo zostało tak zmaniulowane by wypaczyło
     sens przekazu.Zresztą jak by była znaczna ingerencja
     w biblie to nie była by przez tyle wieków zakazana
     w użytku dla zwykłych ludzi.Oczywiście co nowsze
     wydania tym zmiany postępują wraz z narastaniem
     władzy szatana na świecie ale całokształt
     zachował swą pierwotną forme.Nie ma natomiast
     wątpliwości co do zmiany przykazań ale nas wiąże nowe
     przymierze które kłóci sie z zawartością dekalogu w
     miejscu tym że nie będziemy zbawieni z uczynków ale
     z wiary i łaski.Bo jak byśmy mieli być sądzeni na podstawie
     dekalogu to nie wiem czy Tybetańscy mnisi by sie załapali.

     Polubienie

   • trebor 31 Maj 2011 o 4:39 pm

    O ktorej Biblii mowisz Nowym Testamencie czy starym?
    I o ktore ewangelie ci chodzi te ktore w IV wieku zostaly uznane za
    cheretyckie czy te w obecnym stanie po „przerobkach”?

    Polubienie

    • trebor 31 Maj 2011 o 4:42 pm

     Pytam Oriona?

     Polubienie

    • Orion 31 Maj 2011 o 8:55 pm

     Biblia jest całością i nie dzieli się jej treści a zarazem wartości na Stary czy Nowy Testament. Jest to Słowo które powiem tak się uzupełnia w obie strony. Czyli Stary Testament jest bez wartości duchowej bez Nowego i na odwrót. Owszem można ja podzielić na teksty staro-hebrajskie i na pisma greckie ale to jest podział powiedziałbym sztuczny powstały raczej podczas redakcji Pisma Świętego. Jeżeli chodzi o inne Ewangelie albo czy posługujemy się teraz tymi po przeróbkach to już wchodzisz na grunt czysto dotyczący wiary. Wierzysz w to że nad przetrwaniem swojego słowa w doktrynalnym charakterze czuwał Stwórca albo w to nie wierzysz. Musisz tylko pamiętać że Szatan w każdym okresie czasu na ziemi miał swoich sług i posługiwał i posługuje się nimi do różnych celów.

     Polubienie

 46. Annah. 31 Maj 2011 o 1:37 pm

  Bliska udręka, czyli co zrobił Klich z polskim wojskiem

  http://www.bibula.com/?p=38619

  Polubienie

  • millena461 31 Maj 2011 o 2:12 pm

   Najwyzszy czas zeby ten PAN zostal „wywieziony na taczkach”.Ja osobiscie nie moge juz ani patrzec ani jego sluchac. Tam u gory sa takie „wiezy milosci” ze tylko cud to zakonczy.

   Polubienie

 47. Ola 31 Maj 2011 o 1:42 pm

  Zachwycajace widoki

  Polubienie

 48. sono 31 Maj 2011 o 1:56 pm

  Tu krotkie ale konkretne zawolanie tego pastora Paula Washera, „Be a man”, Badz facetem.
  Zejdz z tych fejsbukow, gier komputerowych, pustych zainterseowan moda, najnowszymi samochodami, knajpami itp. Wstan i walcz o cos co ma sens, o co co jest warte poswiecenia calego zycia, a moze nawet i samego zycia. Badz wojownikiem a nie gnusnym, bezrouzmnym pajacem kotry sam nie wie czego chce. Polecam przesluchanie tego filmiku

  Polubienie

  • sebecxs 31 Maj 2011 o 2:35 pm

   …ja sono ujmę twoją wypowiedź krócej: ….zostań Indianinem……

   Polubienie

  • Orion 31 Maj 2011 o 3:33 pm

   W nawiązaniu do twoich słów z godz. 15:07 cytuję „Tu lezy pies pogrzebany. W tym na ile rzeczywiscie „zyjemy Bogiem” i Jego przykazaniami, Jego nakazami, Jego Duchem.” a także do powyższego wpisu „wstań i walcz” rzeczywiście należy żyć Bogiem i jego przykazaniami droga którą nam wyznaczył Chrystus. Ale hasło wstań i walcz to raczej pudło, gdyż Bóg tak to zaplanował i przedstawił nam w Swoim Słowie że siły szatańskie otrzymają królestwo na jedną godzinę „otrzymają władzę jako królowie z bestia.” ( Księga Objawienia 17:12 ) Więc czynne przeciwstawianie się temu raczej nie ma sensu bo któż może zmienić to co zaplanował Bóg. Raczej bym się skupił na tym aby teraz kształtować swoja osobowość chrześcijańska i w niedalekiej przyszłości nie przyjąć znamienia bestii.

   Polubienie

   • sono 31 Maj 2011 o 5:46 pm

    wstan i walcz w sensie nie poddawania sie temu co „swiat” oferuje, odrzucania lucyferianizmu ukrytego w messagach przesysanych przez tzw. masowa kulture za posrednictwem telewizji, czasopism, radia, interentu,gier, New Agu i innych pokretnych ideolgii .
    Tu mala lista „paktow z szatanem”, ktore czesto nieuswiadomiona publika zawiera i radosnie w tym tkwi ,narazajac sie wskutek tego na smazenie na wiecznym grillu :
    Astral Projection, Astrology, Blood Pacts, Channeling, Clairvoyance, Cursing Parents, Divination, Dowsing, Dungeons & Dragons, E.S.P., Eckankar, EST (The Forum), Fetishism, Fortune Telling, Gurdjieff, Homeopathy, Homosexuality, Hypnotism, Incubi or Succubi (Sexual Spirits), I.U.D. (Women Only), Kabalah, Martial Arts, Levitation (Table Tipping), Materialization, New Age, Occult Books, Ouija Board, Pacts With Satan, Palm Reading, Pornography, Psychic Healing, Psychic Surgery, Rosicrucians, Sado-Masochism, Satanism, Seances, Silva Mind Control, Swedenborg, Tarot Cards, Telepathy, Witchcraft, Transcendental Meditation (TM), White or Black Magick, Voodoo (or Santeria, Camdoble, Palo Mayombe)

    Polubienie

    • Orion 31 Maj 2011 o 9:06 pm

     Tak zgadzam się z Tobą w całej rozpiętości tej materii . Założyłem że „wstań i walcz” dotyczy działań czysto fizycznych a nie wychowawczo duchowych.

     Polubienie

 49. Aśka 31 Maj 2011 o 2:20 pm

  Znaleźli już antidotum na tą bakterię. To preparat Ekulizumab
  http://polonia.wp.pl/kat,,title,Znalezli-lekarstwo-na-zabojcza-bakterie,wid,13460563,wiadomosc.html

  Poszperałam troszkę i oto co mi się ukazało:
  http://leki-informacje.pl/lek/epar/1158,soliris.html

  Co to jest Soliris?

  Preparat Soliris ma postać koncentratu, z którego sporządza się roztwór do infuzji. Zawiera substancję czynną ekulizumab.
  […]
  Liczba pacjentów z PNH [mój przypis: napadową nocną hemoglobinurią, czyli ang.paroxysmal nocturnal haemoglobinuria] jest niska, a choroba ta jest uważana za rzadko występującą, zatem w dniu 17 października 2003 r. preparat Soliris uznano za „lek sierocy” (lek stosowany w rzadkich chorobach).
  […]
  Preparat Soliris podaje się we wlewie dożylnym (kroplówce) w dawce 600 mg trwającym 25-45 minut, raz w tygodniu, a następnie 900 mg w piątym tygodniu. Następnie dawkę należy utrzymać na poziomie 900 mg, przy czym lek podaje się co około dwa tygodnie. Co najmniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem leczenia preparatem Soliris pacjentów należy zaszczepić przeciwko zapaleniu opon mózgowych wywołanemu przez bakterię Neisseria meningitidis oraz zaszczepić ponownie zgodnie z aktualnymi wytycznymi . Preparatu Soliris nie badano u dzieci ani u pacjentów z niewydolnością nerek lub wątroby.
  Pacjenci przyjmujący preparat Soliris powinni otrzymać specjalną kartę z opisem objawów pewnych typów zakażeń, informującą o konieczności niezwłocznej konsultacji medycznej w przypadku ich wystąpienia.

  […]
  Jakie ryzyko wiąże się ze stosowaniem preparatu Soliris?

  Najczęstszymi działaniami niepożądanymi związanymi z leczeniem preparatem Soliris (obserwowanymi u więcej niż 1 pacjenta na 10) stanowiącą: zakażenia dróg moczowych (zakażenia struktur, które przenoszą mocz), zapalenie górnych dróg oddechowych (nosa i gardła), zakażenia górnych dróg oddechowych (przeziębienia), zawroty głowy, bóle głowy, biegunka, nudnośc (mdłości), bóle pleców, zapalenie stawów (bóle stawów), gorączka i stłuczenia (zasinienia). Pełny wykaz działań niepożądanych zgłaszanych po podaniu preparatu Soliris znajduje się w ulotce dla pacjenta.
  Ze względu na podwyższone ryzyko zapalenia opon mózgowych preparatu Soliris nie należy podawać osobom z zakażeniami wywołanymi przez Neisseria meningitidis lub osobom, które nie zostały zaszczepione przeciwko tej bakterii. Nie należy też podawać go osobom, u których może występować nadwrażliwość (uczulenie) na ekulizumab, białka mysie lub którykolwiek składnik preparatu, a także,u których mogą występować dziedziczne niedobory dopełniacza.

  Na jakiej podstawie zatwierdzono Soliris?

  Komitet ds. Produktów Leczniczych Stosowanych u Ludzi (CHMP) zadecydował, że korzyści płynące ze stosowania preparatu Soliris przewyższają ryzyko w leczeniu pacjentów z PNH, lecz zauważył, że dane dotyczące korzyści ze stosowania preparatu Soliris ograniczają się do pacjentów, którzy w przeszłości otrzymywali przetoczenia krwi. Komitet zalecił przyznanie pozwolenia na dopuszczenie preparatu Soliris do obrotu.

  Jakie działania podjęto w celu zapewnienia bezpiecznego stosowania preparatu Soliris?

  Firma produkująca preparat Soliris uzgodni szczegóły systemu w poszczególnych państwach członkowskich, który to system zapewni, że lek będzie wydawany dopiero po sprawdzeniu, czy pacjent został odpowiednio zaszczepiony. Firma przekaże także lekarzom przepisującym leki nformacje na temat jego bezpieczeństwa.

  Inne informacje na temat preparatu Soliris:

  Dnia 20 czerwca 2007r. Komisja Europejska przyznała firmie Alexion Europe SAS pozwolenie na dopuszczenie preparatu Soliris do obrotu ważne na terytorium całej Unii Europejskiej.

  Streszczenie opinii Komitetu ds. Leków Sierocych na temat preparatu Soliris jest dostępne tutaj.
  Pełne sprawozdanie EPAR dla preparatu Soliris dostępne jest tutaj.

  Data ostatniej aktualizacji: 05-2007.

  Źródło:
  EMEA: EMEA/H/C/791 – EUROPEJSKIE PUBLICZNE SPRAWOZDANIE OCENIAJĄCE (EPAR)
  http://www.emea.europa.eu/humandocs/PDFs/EPAR/soliris/H-791-pl1.pdf, Czerwiec 2008
  _______
  Czyżby za chwilę czekała nas nagonka na szczepienie przeciwko zapaleniu opon mózgowych?

  Polubienie

  • Aśka 31 Maj 2011 o 2:46 pm

   http://www.ema.europa.eu/docs/pl_PL/document_library/EPAR_-_Product_Information/human/000791/WC500054208.pdf
   U pacjentów leczonych produktem Soliris notowano przypadki ciężkiego lub śmiertelnego zakażenia meningokokowego.
   Każdego pacjenta należy obserwować w celu wykrycia wczesnych objawów zakażenia
   meningokokami, w przypadku podejrzenia zakażenia niezwłocznie wykonać badania i w razie
   konieczności zastosować leczenie antybiotykami.
   […]
   Pacjentowi należy udostępnić informacje znajdujące się w Ulotce dla Pacjenta w celu
   podniesienia ich wiedzy o możliwych poważnych zakażeniach oraz o ich objawach podmiotowych i
   przedmiotowych.
   […]
   W
   przypadku wystąpienia u pacjenta ciężkich reakcji na infuzję dożylną, należy przerwać podawanie
   preparatu Soliris i zastosować odpowiednie leczenie
   […]
   Ponadto wszyscy
   pacjenci muszą zostać zaszczepieni przeciwko meningokokom na co najmniej 2 tygodnie przed
   otrzymaniem preparatu Soliris. W miarę dostępności, zaleca się stosowanie tetrawalentnych,
   skoniugowanych szczepionek (patrz: zakażenia wywołane przez meningokoki).
   […]
   Leczenie preparatem Soliris nie powinno mieć wpływu na
   stosowanie leków przeciwzakrzepowych.
   […]
   W celu wykrycia ciężkiej hemolizy i innych reakcji,
   każdego pacjenta odstawiającego preparat Soliris należy obserwować przez co najmniej 8 tygodni.
   […]
   Jeżeli po odstawieniu preparatu Soliris wystąpi ciężka hemoliza, należy rozważyć następujące sposoby
   postępowania (leczenia): przetoczenie krwi (masy erytrocytarnej) lub transfuzja wymienna, jeżeli
   odsetek komórek PNH oznaczany metodą cytometrii przepływowej wynosi >50% wszystkich krwinek
   czerwonych, podawanie leków przeciwzakrzepowych, stosowanie kortykosteroidów lub ponowne
   zastosowanie preparatu Soliris
   […]
   4.5 Interakcje z innymi produktu leczniczymi i inne rodzaje interakcji
   Nie przeprowadzono badań dotyczących interakcji.
   […]
   Brak danych dotyczących stosowania produktu Soliris u kobiet w okresie ciąży.
   Nie przeprowadzono badań nad wpływem ekulizumabu na reprodukcję u zwierząt (patrz punkt 5.3).
   […]
   Kobiety w wieku rozrodczym muszą stosować skuteczną metodę antykoncepcji w
   trakcie i przez 5 miesięcy po zakończeniu leczenia.
   […]
   Soliris jest wytwarzany w hodowli mysich komórek mysich szpiczakowych
   […]
   Bezpieczeństwo i skuteczność preparatu Soliris u pacjentów z PNH, z hemolizą, oceniano w 26-
   tygodniowym badaniu
   […]
   6.1 Wykaz substancji pomocniczych
   Sodu diwodorofosforan
   Disodu fosforan
   Chlorek sodu
   Polisorbat 80 [mój przypis – to ten gratis odpowiada za niepłodność]
   Woda do wstrzykiwań
   […]
   Ponieważ produkt nie zawiera środków konserwujących, cały lek pozostały w fiolce należy usunąć. [przypis mój – to po co ten Polisorbat 80?]
   […]
   Ekulizumab jest humanizowanym, monoklonalnym przeciwciałem IgG2/4 k wytwarzanym w linii
   komórek NS0 techniką rekombinacji DNA.
   […]
   Stosowanie innych leków
   Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio
   lekach, również tych, które wydawane są bez recepty.
   […]
   Prowadzenie pojazdów i obsługiwanie maszyn:
   Nie badano wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń
   mechanicznych w ruchu. Podobnie jak w przypadku wszystkich leków, należy zasięgnąć porady
   lekarza.
   Osoby w podeszłym wieku
   Dostępne dane nie wskazują na to, aby w leczeniu osób w podeszłym wieku (65 lat i więcej)
   konieczne były szczególne środki ostrożności, choć doświadczenia ze stosowaniem leku Soliris w tej
   populacji pacjentów są wciąż ograniczone.
   Dzieci i młodzież
   Nie podawano leku Soliris pacjentom w wieku poniżej 18 lat.

   Polubienie

   • felicyta 31 Maj 2011 o 6:14 pm

    @Aśka 31 Maj 2011 o 2:20 pm, „Znaleźli już antidotum na tą bakterię. To preparat Ekulizumab
    http://polonia.wp.pl/kat,,title,Znalezli-lekarstwo-na-zabojcza-bakterie,wid,13460563,wiadomosc.html”

    -perfidia NWOwskich rzadow przechodzi wszelkie gojowskie pojecie.
    Najpierw zakazono warzywa, zeby potem leczyc lekiem, ktory wywoluje oprocz nieplodnosci wiele sklutkow ubocznych ze smiercia wlacznie. Po drodzie zarabia sie dodatkowo na kolejnych zabojczych szczepionkach.
    Uczcie sie goje, tak sie robi interes wiadomo przez jaki narod.

    Polubienie

 50. sebecxs 31 Maj 2011 o 2:33 pm

  ….aktualny skin bloga – nawet spoko jak dla mnie….

  Polubienie

 51. eltoro83 31 Maj 2011 o 2:37 pm

  Z tą tarczycą to racja-moja starsza koleżanka z pracy-tuż po wybuchu Elektrowni w Czarnobylu nabawiła się tarczycy ni stąd ni z owąd i ma ją do dziś.Druga kwestia to kwestia wszechwiedzącej,koloryzującej i mieszającej fakty ameryki.Dlaczego wierzycie we wszystko co amerykańscy naukowcy,polityc( w mniejszym stopniu) nawiedzeni kaznodzieję mówią.Przecież oni odkąd ich kraj istnieję mają manie wyimaginowanych faktów,robienia wielkich spraw z niczego i tworzenia w celu dezinformacji potężnych teorii spiskowych.Ja na waszym miejscu odwróciłbym się od tego kraju multi-kulti gdzie różnica między wyedukowanym ,a zwykłym obywatelem jest potężna.Dla mnie USA to kraj hipokryzji, dyswiedzy,ciemnoty.Lepiej zająć się własnym podwórkiem i tu szukać faktów.

  Polubienie

  • Aśka 31 Maj 2011 o 2:50 pm

   a tutaj dopuszczenie do stosowania w UE
   http://ec.europa.eu/health/documents/community-register/2007/2007062025254/dec_25254_pl.pdf

   Polubienie

   • Aśka 31 Maj 2011 o 2:53 pm

    a to z forum co ludzie mówią
    http://www.biomedical.pl/forum/2-vt13331.html?start=10
    Za miesiac czas na ekulizumab- najdrozszy lek na swiecie a potem przeszczep bo ja jakos nie widze dalszego ciagniecia tego wszystkiego z niskimi plytkami,wbc,neutrocytami-dostawac do konca zycia ekulizumab ??? toc to bedzie kosztowac jakies 20 milionow dolarow- szok

    Polubienie

    • Aśka 31 Maj 2011 o 2:56 pm

     te dwa wpisy miałam zamieścić po postem
     Aśka 31 Maj 2011 o 2:20 pm T

     Polubienie

 52. zajad 31 Maj 2011 o 3:24 pm

  Nie epidemia jest ważna, a dalsza destabilizacja sytuacji w Hiszpanii, która jest dużym eksporterem owoców i warzyw w Europie.
  Akcja wymierzona przeciw kibicom to badanie ilości osób zdolnych do czynnego oporu w przypadku jakichś zamieszek. Monitoring i eliminacja zagrożenia dla władzy, jak i chwyt przedwyborczy.

  Polubienie

  • rambo8 31 Maj 2011 o 8:46 pm

   Protesty w Hiszpani i podejścia mediów do tych
   zajść dają mi do myślenia że to może nie być
   tak zwana kontrolowana rewolucja, byc może
   władza tego świata nie jest jeszcze gotowa na
   takie ruszenie w europie któremu mogli by
   przewodniczyć i niewidzialna ręka kierować.
   Dlatego myśle że wyjście mamy jedno
   buntowac sie i organizować społecznie bo nasza
   bierność napewno daje im wolną droge
   do uzyskania swoich celów.

   Polubienie

 53. Ola 31 Maj 2011 o 3:40 pm

  Polubienie

 54. noni 31 Maj 2011 o 3:42 pm


  🙂 to nic trudnego. sprawdź sam

  Polubienie

 55. luna 31 Maj 2011 o 3:49 pm

  Pomyłka ws. skażonych ogórków z Hiszpanii

  Testy laboratoryjne wykazały, że typ bakterii EHEC, wykryty na sprzedawanych w Hamburgu ogórkach z Hiszpanii, raczej nie jest przyczyną fali zatruć pokarmowych w Niemczech – poinformowała hamburska senator ds. zdrowia Cornelia Pruefer-Storcks.

  Według niej pałeczki okrężnicy EHEC, obecne na dwóch z trzech badanych w hamburskim laboratorium ogórków z Andaluzji nie są jednakowe z bakteriami typu O104, które wyizolowano z próbek kału pobranych od pacjentów cierpiących na infekcję.

  – Źródło zakażeń nadal nie zostało zidentyfikowane – powiedziała Pruefer-Storck, cytowana przez agencję dpa. Nadal obowiązuje ostrzeżenie przed spożywaniem surowych pomidorów, ogórków i sałaty.

  Według hamburskiej senator obecne na hiszpańskich ogórkach bakterie również mogą powodować zatrucia pokarmowe, dlatego – jej zdaniem – słuszna była decyzja sprzed kilku dni, by poinformować opinię publiczną o podejrzanym źródle zakażenia.

  W Hamburgu nadal rośnie liczba zakażonych EHEC, jak i przypadków zespołu hemolityczno-mocznicowego (HUS), który wywołują toksyny zjadliwego szczepu pałeczki okrężnicy. W szpitalach w Hamburgu przebywało we wtorek 110 osób z HUS.
  W całych Niemczech do dzisiaj zmarło 15 osób w związku zakażeniem bakterią i wystąpieniem HUS. O pierwszej ofierze śmiertelnej poinformowała też Szwecja. W Niemczech liczba chorych, jak i podejrzeń infekcji sięga 1500. Najbardziej dotknięte falą zachorowań są północne regiony kraju.

  Naukowcy z kliniki uniwersyteckiej w Muenster poinformowali we wtorek, że opracowali nową metodę testów, która pozwoli znacznie szybciej niż dotychczas, bo już w ciągu kilku godzin wykryć obecność bakterii. Eksperci mają nadzieję, że ułatwi to poszukiwanie źródła choroby.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/pomylka-ws-skazonych-ogorkow-z-hiszpanii,1,4402150,wiadomosc.html

  Polubienie

 56. noni 31 Maj 2011 o 3:58 pm

  obczajcie jaki chemitrrails pierwszy raz coś takiego widzę

  Polubienie

 57. begie2 31 Maj 2011 o 4:21 pm

  Jak sie patrzy na ten caly syf dookola to czlowiek faktycznie zaczyna sie zastanawiac nad robieniem zapasow, nauka przetrwania, podstwowymi technikami surviwalu (chociazby jak zapalic sobie ogien). Prawda jest taka ze nowoczesny styl zycia bardzo oddzielil nas od natury, szczegolnie ludzi z wielkich miast. Mysle ze warto takimi rzeczami sie zainteresowac, wyjechac od czasu do czasu na jakis biwak do lasu lub nad jezioro, bez sprzetow, zapalek i obcowac z natura. Jesli zdobyte doswiadczenia do niczego w przyszlosci sie nie przydadza (i oby nie musialy!) to przynajmniej pomoze to w wyciszeniu sie, odreagowaniu, milym spedzeniu czasu.

  Polubienie

 58. sono 31 Maj 2011 o 4:23 pm

  „odwazni” izraelscy zolnierze.:)

  Polubienie

 59. crono 31 Maj 2011 o 4:30 pm

  hmm.. nie działają mi 2 strony, ta pokazująca indukcję magnetyczną HAARP oraz wskaźnik promieniowania w Bielsku-Białej. to tak poza tematem.

  Polubienie

  • sebecxs 31 Maj 2011 o 9:59 pm

   …w Bielsku zawsze się pier*|**i jak jest podejrzenie dużego skażenia….

   Polubienie

 60. Ola 31 Maj 2011 o 4:39 pm

  Polubienie

 61. Talbot 31 Maj 2011 o 4:45 pm

  Ludzie, opamiętajcie się!

  Nasz „świat” jest skonstruowany na zasadzie działania ładunku elektrostatycznego…stąd jest grawitacja. Nie dajcie sobie wciskać bzdur. Nasz fizyczny świat opiera się na tej zasadzie!

  Są jeszcze inne światy, w których nie obowiązują zasady panujące na Ziemi.

  Dajmy sobie spokój z tymi głupotami….nie przeskoczymy tego. Zło
  , które istnieje w obecnych czasach, jest dla ludzkości egzaminem do możliwości przejścia do innego wymiaru.
  To nie są bzdury….tak to zostało postanowione.

  Proszę nie traktować mojej wypowiedzi, jako propagowanie teorii New Age.

  Polubienie

  • trebor 31 Maj 2011 o 5:10 pm

   Dlaczego ludzie toczą wojny? Odpowiedź, jaka wyłania się ze zgromadzonych danych, nie jest już tak prozaiczna. Jest ona wręcz niepokojąca. Okazuje się bowiem, że ludzkość poddawana jest bezustannej manipulacji przez jakąś bliżej nieokreśloną inteligencję (prawdopodobnie tę samą, która miała swój udział w jej stworzeniu), której celem jest prawdopodobnie zachowanie nad nią kontroli.Świat jest wielowymiarowy,składający się z ogromnej ilości
   elementów wspólzaleznych.Szykuję sie powoli do podsumowania tego co nas otacza jeszcze
   pare spraw wyjasnic trzeba abysmy znalezli tego kto pociaga za sznurki ludzi ktorzy pociagaja dalej az do dna tego chorego systemu piramidalnego.

   Polubienie

   • Talbot 31 Maj 2011 o 5:19 pm

    Przecież Bóg jest „Miłością” tak twierdzą ci, którzy na chwilę przeszli na „drugą stronę”.

    Polubienie

    • Orion 1 czerwca 2011 o 12:04 pm

     To że Bóg jest „Miłością” na razie niczego nie zmienia. Muszą się wypełnić rzeczy które On zaplanował. Księga Izajasza 55:11 mówi tak: „tak też będzie z moim słowem, które wychodzi z moich ust. Nie wróci do mnie bezowocne, lecz uczyni to, w czym mam upodobanie, i pomyślnie spełni to, z czym je posłałem.”

     Polubienie

 62. m75 31 Maj 2011 o 5:06 pm

  Na początku maja byłem na pielgrzymce w Ziemi Świętej i co ciekawe, Izrael jest jedynym krajem gdzie nie widziałem przez całe 9 dni chemitrails. Wszędzie dotychczas zawsze pryskali.
  W czasie pobytu Hussaina Obamy w Warszawie nie było oprysków i nadal do dzisiaj nie widać. Ciekawe czy w innych miejscach Polski jest podobnie oraz co to może znaczyć? Czy jakaś umowa podpisana z Hussainem Obamą?

  Polubienie

  • rambo8 31 Maj 2011 o 9:19 pm

   U mnie zauważyłem mniejsza częstotliwość oprysków
   niż chocby pare miesięcy wcześniej, ale za to jak
   dojebią to aż dziw bierze że ludzie którzy nie mają o tym
   pojęcia nie zwracaja na to uwagi,bo tego
   nie da sie nie zauważyć. Stąd wniosek że opryski
   musza być od czegoś zależne, być może od aktywności
   słonecznej. I jeszcze jedna zastanawiajaca kwestia że
   znaczna ilość ludzi musi być w to zangarzowana a my
   tak naprawde do końca nie jesteśmy pewni co te
   działania maja na celu i jak spisek o takich rozmiarach
   może nie mieć dość wiarygodnych przecieków?

   Polubienie

  • siedem 31 Maj 2011 o 9:22 pm

   nad beneluxem tez nierozpylaja od okolo 6 dni…zmiana taktyki? fukushima zalatwi reszta.jest nowy komebtarz o tym.

   Polubienie

 63. Gregorz 31 Maj 2011 o 5:08 pm

  javascript:NewWindow(‚/storage/listen.html’, ”, 260, 65, ‚no’)
  sluchaj ciekawych audycji w jezyku angielskim

  Polubienie

 64. Gregorz 31 Maj 2011 o 5:09 pm

  http://www.progressiveradionetwork.com/
  to tutaj

  Polubienie

 65. Gregorz 31 Maj 2011 o 5:21 pm

  http://www.presstv.com/usdetail/182602.html

  Polubienie

 66. Dawid 31 Maj 2011 o 5:32 pm

  httphttp://ppjg.wordpress.com/2011/05/30/epa-and-corps-plan-to-seize-control-of-all-water/://www.activistpost.com/2011/05/food-prices-set-to-double-by-2030-aid.html

  Polubienie

 67. Kinga 31 Maj 2011 o 5:37 pm

  http://raksyjonizmu.wordpress.com/2011/05/30/nowy-porzadek-swiata-i-satanistyczna-religia-new-age-czesc-1/

  Polubienie

 68. Kinga 31 Maj 2011 o 5:45 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/05/31/amerykanska-inwazja-na-polske/

  Polubienie

  • iHe 31 Maj 2011 o 6:23 pm

   Świetny art.O’ baniak przywiózł w paczce niestety cały pakiet zadań dla dla miejscowych marionetek.
   Jest nadzieja,że przesadzą i Polacy ich pogonią do ziemi obiecanej.Mała, ale jest.
   A tu fakt jak daremnie nędzną mamy policje i służby w Polin skoro potrzbni NWOwcy pełną gębą.
   Suwerenność POPiSu jest porażająca.Prompter im pewnie nie gaśnie zaraz obok pudełka z pewną maścią.
   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/amerykanie-pomoga-w-zabezpieczeniu-euro-2012,1,4402213,wiadomosc.html

   „Od momentu zakończenia II wojny światowej USA zbombardowały 21 krajów i w wyniku tych działań zabiły lub zmusiły do opuszczenia miejsca zamieszkania miliony niewinnych ludzi.

   Amerykańska administracja wojskowa jest być może największym i najbardziej nikczemnym na naszej planecie sprawcą wojen, mającym na koncie wciąż otwartą listę zbrodni przeciwko ludzkości. A Wielka Brytania podąża tuż za USA.

   27 maja do Polski przylatuje Prezydent Obama. Jego misja, bez wątpienia, obejmuje umocnienie

   poparcia dla amerykańskich wojsk, rakiet, wojen, organizmów modyfikowanych genetycznie,

   szczelinowania i innych podobnie niepożądanych celów.

   Tak więc porzućcie wszelkie marzenia o jakichkolwiek dobrodziejstwach płynących z USA. Może się bowiem okazać, że amerykańskie „spełnienie marzeń” jest ładnie opakowanym koszmarem. Wtedy będzie jednak za późno.”

   Polubienie

 69. sono 31 Maj 2011 o 6:04 pm

  Polecam przesluchanie tego calego kazania ( 6 czesci) . Po polsku tlumaczenie. Niesamowite.
  1 z 6 czesci

  Polubienie

 70. Bartek 31 Maj 2011 o 6:04 pm

  http://geraldcelentechannel.blogspot.com/
  sprawdz dlaczego prezydent Obama byl w Polsce

  Polubienie

 71. Talbot 31 Maj 2011 o 7:16 pm

  Ludzieeeee!
  Na onecie komentarze wchodzą online! Sprawdźcie sami!

  Polubienie

 72. ama12 31 Maj 2011 o 7:58 pm


  Trochę w innym temacie ale również ważne

  Polubienie

 73. m1 31 Maj 2011 o 8:24 pm

  i?
  gdzie jest gallus?;]

  Polubienie

  • millena461 31 Maj 2011 o 9:12 pm

   schowal sie do bunkra 😉 ale jest jeszcze czas….

   Polubienie

 74. andrzej 31 Maj 2011 o 8:50 pm

  USSmani mają nastepne ułatwienie……..

  http://www.tvn24.pl/-1,1705111,0,1,na-cyberatak-usa-moga-odpowiedziec-zbrojnie,wiadomosc.html

  Polubienie

 75. trebor 31 Maj 2011 o 9:13 pm

  Esseńska Ewangelia Pokoju –
  Ewangelia pokoju Jezusa Chrystusa – cz. 1
  http://www.eternal-harmony.net/biblioteka/ewangelia-pokoju-jezusa-chrystusa-i
  cz.2
  http://www.eternal-harmony.net/biblioteka/ewangelia-pokoju-ii
  Pozdrawiam

  Polubienie

 76. agent 31 Maj 2011 o 9:18 pm

  Czy wam naprawdę zależy tylko na zaspokajaniu własnej ciekawości i snuciu Fantastyki ???
  Myślałem że wam zależy na Polsce i chcecie ją ratować, pomyliłem się! wam zależy tylko na sensacji.

  wypowiedz Obamy:
  „- Oczywiste jest, że to kierunek, w którym zmierza informacja i komunikowanie się. Telewizja jest ciągle bardzo silna. Drukowane media są ciągle bardzo ważne. Ale jeśli spojrzymy na zachodzące zmiany generacyjne, widzimy, że młodzi ludzie pozyskują informacje przez media społecznościowe. One dają młodym ludziom siłę do organizowania się, do mobilizowania się, do zajmowania się różnymi sprawami, wspierania różnych rozwiązań, czy obrony konkretnych spraw. Niezwykle ważna jest elastyczność i prędkość działania mediów społecznościowych. Wdzieliśmy, co działo się w Egipcie(Agent: Jestem przeciwny protestom takim jak w Egipcie)
  dzięki takim mediom społecznościowym, podobne rzeczy widzimy zresztą na całym świecie. To może być niezwykłe narzędzie dla obywateli do ponownego angażowania w sprawy publiczne i do tego, by mogli kontrolować rządzących, by mogli rozliczać ich z tego, co mówią.”

  W waszym przypadku nie realne Trzy lata was słuchałem a teraz wy posłuchajcie mnie:
  Rozbijacie jedność w Narodzie
  Ogłupiacie go
  Wciskacie mu ciemnotę
  Obrażacie kogo się da
  Wykłócacie się kto jest mądrzejszy
  PRZEZ TRZY LATA ANI JEDNA Z WASZYCH TEORII SIĘ NIE SPRAWDZIŁA !!!!!!!!
  Smutne ale prawdziwe. Myślicie że ludzie was czytają ???, w mojej okolicy i wśród moich znajomych nikt nie chce nawet słyszeć o głupotach które wypisujecie:
  ZIMA TYSIĄCLECIA
  ZAPASY, WIELKI GŁÓD
  NWO ODPOWIEDZIALNE ZA SPÓŹNIENIE AUTOBUSU
  I TYSIĄCE INNYCH…………..

  Proste rzeczy które mogłyby coś zmienić w Polsce was nie interesują bo nie zalatują FANTASTYKĄ i są NUDNE.

  Polubienie

  • sebecxs 31 Maj 2011 o 10:07 pm

   …z tym Egiptem to dobre….. hehehe..

   Polubienie

 77. agent 31 Maj 2011 o 9:32 pm

  Ale mam coś od czego można by zacząć ale musicie poczekać do końca tygodnia….

  Polubienie

 78. rambo8 31 Maj 2011 o 9:36 pm

  agent przedstawiłes problem, widzisz reakcje,to teraz
  podaj rozwiazanie.

  Polubienie

 79. trebor 31 Maj 2011 o 9:47 pm

  5 technologii z Gwiezdnych Wojen, które już mamy:
  1. Pola siłowe!
  2. Bioniczna dłoń Luke’a Skywalkera
  3. Lornetka Skywalkera
  4. Inteligentne droidy
  5.Hologramy
  http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,5-technologii-z-Gwiezdnych-Wojen-ktore-juz-mamy,wid,13462244,wiadomosc.html

  Polubienie

 80. ama12 31 Maj 2011 o 9:52 pm

  http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=7000#butt

  Jeżeli chcecie coś zmienić, proszę o podpisy. Każdy na wagę złota.
  Proszę Was w imieniu mojego synka i wielu innych niewinnych dzieci.

  Polubienie

  • trebor 31 Maj 2011 o 10:15 pm

   To nic nie da w sensie sprawczym ministerstwa,
   natomiast w wymiarze ludzkim jestem za.
   Dodam jeszcze dla tych ktorzy niewiedza, ze chlorella usowa
   metale ciezkie z organizmu.Jest to jeden z 2 specyfikow
   ktory usuwa aluminium z mozgu.Poza tym dla tych ktorzy
   zastanawiaja sie nad oczyszczaniem organizmu z chemtrails
   to podaje sposob:
   „Kolendra (cilantro,chinese parsley, chińska pietruszka)
   To ziele kuchenne jest zdolne zmobilizować rtęć, kadm, ołów i aluminium w kościach i centralnym układzie nerwowym.”
   a tu caly opis jak oczyscic organizm*razem z chlorella):
   http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/1365618-oczyszczanie-organizmu
   Na koniec jeszcze informacja dla tych ktorzy sie pytaja jak ci na gorze sobie radza
   wdychajac te same zanieczyszczenia -otorz oni maja tabletki ktore oczyszczaja organizm
   z tego syfu.Jak znajde film z tymi tabletkami to wystawie.
   Pozdrawiam

   Polubienie

   • agent 31 Maj 2011 o 10:30 pm

    Temu panu podziękujemy, to jakiś pesymista. Wszędzie widzi swoją NIEMOŻNOŚĆ……….

    Polubienie

  • agent 31 Maj 2011 o 10:25 pm

   I to mi się podoba” Petycje” wreszcie osoba która coś chce zmienić w Polsce. Osoba która nie chowa głowy w piasek. Nie tylko podpiszę tą Petycję ale wydrukuję ją i powrzucam do skrzynek w mojej okolicy!

   Polubienie

  • agent 31 Maj 2011 o 10:26 pm

   I to mi się podoba” Petycje” wreszcie osoba która coś chce zmienić w Polsce. Osoba która nie chowa głowy w piasek. Nie tylko podpiszę tą Petycję ale wydrukuję ją i powrzucam do skrzynek w mojej okolicy!

   Polubienie

 81. ziarnko prawdy 1 czerwca 2011 o 12:00 am

  To nie kibole pocieli 15-latka.To…
  http://fakt.pl/To-nie-kibole-pocieli-15-latka-To-,artykuly,105096,1.html
  A jak rezimowe media ta sprawe naglasniali.

  Polubienie