Wydarzenia i komentarze, 1 czerwca 2011r.

Tadeusz Chołda nadal przetrzymywany!
Tadeusz Chołda mógł wyjść dzisiaj z więzienia (1 czerwca 2011r) w związku z przedterminowym zwolnieniem, które było możliwe na mocy decyzji Zakładu Karnego Kraków – Ruszcza. Jednakże sędzia SSR Kleszcz zdecydował, że będzie inaczej umieszczając go w psychiatryku na Montelupich 7 w Krakowie. Ordynator nie zgadza się na dalsze przetrzymywanie zdrowej psychicznie osoby.
Czy więc chodzi o to by Tadeusz Chołda nie znalazł się na wolności? Czego boją się krakowscy sędziowie i prokuratorzy? Gdzie jest Minister Sprawiedliwości, Rzecznik Praw Obywatelskich, Prokurator Generalny.Czy Polska jest już republiką bananową, gdzie można trzymać każdego za kratkami lub w psychiatryku tylko dlatego, że takie widzimisię ma bezkarny sędzia?!

Powrót Nibiru – Czy Elenin może powodować trzęsienia Ziemi?
Badacz podpisujący się M87 opublikował swoje niezwykłe spostrzeżenia na znanej stronie konspiracyjnej Above Top Secret (Więcej niż Super – Tajne). Otóż porównał on ilości trzęsień ziemi o sile powyżej 5.0 w skali Richtera w różnych okresach. Stwierdził, że najwięcej trzęsień wystąpiło w momencie zrównania się położenia na niebie komety Elenin (fachowa nazwa  C/2010 X1) z innymi planetami.

Tak wygląda porównanie w kilku okresach:

  • 4/25 – 5/1 – 34 trzęsienia o sile 5.0 lub większej (nie wystąpiło równanie się położenia planet z C/2010 X1)
  • 5/2 – 5/9 – 36 trzęsień o sile 5.0 lub większej (nie wystąpiło zrównanie się położenia planet z C/2010 X1)
  • 5/10 – 5/17 – 58 trzęsień o sile 5.0 lub większej (Słońce, Wenus i  C/2010 X1 na jednej linii)
  • 5/18 – 5/25 – 32 trzęsienia o sile 5.0 lub większej (No Alignments with C/2010 X1)
  • 11 marca kiedy wystąpiło tragiczne trzęsienia ziemi w Japonii C/2010 X1 był bardzo blisko punktu zrównania ze Słońcem i Ziemią.

Oczywiście, zwykła kometa ma zbyt małą masę by powodować zaburzenia grawitacyjne, dlatego M87 jest pewien, że Elenin jest masywnym brązowym karłem, który właśnie przez swoją wielką grawitację powoduje katastrofy na Ziemi. Ma być to właśnie tajemniczy Nibiru, który okrąża Ziemię co 3600 lat. Jej wejście w płaszczyznę ekliptyki nastąpi dokładnie 11 września 2011 roku, wtedy jej oddziaływanie ma być największe (ciekawe, to będzie dokładnie 10 lat po zamachu na WTC). Zanim to jednak nastąpi będzie jeszcze wiele okazji by się schować do schronów, bowiem ma nastąpić kilka takich niebezpiecznych zrównań.
M87 oparł się na oficjalnych danych na stronie NASA (http://ssd.jpl.nasa.gov/sbdb.cgi?sstr=elenin;orb=1;cov=1;log=0;cad=1#cad) oraz mapach trzęsień ziemi IRIS (http://www.iris.edu/seismon/)

Reklamy