Wydarzenia i komentarze, 2 czerwca 2011r

Naoto Kan może być zmuszony do rezygnacji z powodu Fukushimy
Radioaktywna woda w reaktorach bliska wylania się na zewnątrz
W Polsce upały, a we Włoszech … śnieg


Naoto Kan może być zmuszony do rezygnacji z powodu Fukushimy.
Wynik niekorzystnego głosowania w japońskim parlamencie może być przyczyną ustąpienia premiera Japonii. Opozycja polityczna ma częściowe poparcie w partii rządzącej, w której przez to nastąpił głęboki rozłam. Kan ciągle twierdzi, że na nim spoczywa obowiązek prowadzenia akcji ratunkowej, i że jeśli tylko odbudowa po trzęsieniu ziemi będzie w pełni to zrzeknie się swoich obowiązków na rzecz młodego pokolenia. Premier był wielokrotnie krytykowany za opieszałość w budowie tymczasowych miejsc schronienia dla ofiar trzęsienia, brak jawności na temat postępów ewakuacji i za nieudolność jako lider.
Partia Liberalno – Demokratyczna i dwa mniejsze ugrupowania opozycyjne wyszły wczoraj  z wnioskiem o votum nieufności, który popierają niektórzy posłowie partii rządzącej.

Radioaktywna woda w reaktorach bliska wylania się na zewnątrz
Oddziały ratownicze starają się chłodzić turbiny reaktorów dużą ilością wody. Niestety, powoduje to, że woda nasączona radioaktywnością może się lada moment zacząć wylewać co grozi skażeniem całego terenu elektrowni. Wzrost poziomu wody obserwuje się w reaktorach 2, 3 i 4.

W Polsce upały, a we Włoszech … śnieg
Pogoda jakiej nie było od 80 lat. Śnieg zasypał tereny poniżej wysokości 1000 metrów, czego nie pamiętają najstarsi włoscy górale…

Reklamy

152 responses to “Wydarzenia i komentarze, 2 czerwca 2011r

 1. Paweł 2 czerwca 2011 o 1:59 pm

  przepraszam, że nie w temacie…
  Witam
  Takie strony jak Twoja są rodzynkami i jedyną ochroną przed tym co nadchodzi.
  Moja żona złożyła poniższe oświadczenie i wręczyła rachmistrzowi. Baba spisowa, zamiast przemyśleć straszyła strażą miejską i mandatem.
  Proszę o wszelką pomoc

  Oświadczenie

  Ja niżej podpisana …. informuję, że chciałam dokonać samospisu przez internet. Jednak w związku z ciągłymi informacjami przekazywanymi przez różne media o skandalicznych niedociągnięciach związanych ze Spisem Powszechnym 2011, które mogą być przyczyną przedostania się moich danych, w tym tzw prywatnych „wrażliwych”, w niepowołane ręce, odmawiam uczestniczenia w tym spisie. Istnieją przesłanki, które mogą świadczyć o bardzo złym zabezpieczeniu tego spisu pod wieloma względami. Wielokrotnie media informowały o niekompetentnym przygotowaniu tego spisu. W związku z tym mam podstawy przypuszczać, że baza przechowywania danych jest nieszczelna, źle zabezpieczona.
  Ponadto niektóre pytania zamieszczone w spisie rażą w szeroko pojętą wolność i godność człowieka. Niektóre z nich są po prostu bezczelne i nie bardzo wyobrażam sobie komu i z jakich powodów mogą być przydatne i niezbędne.
  Ogólnie podsumowując uważam ten spis za wielki skandal! Polska nie jest odosobniona w skandalach związanych ze spisem powszechnym. W Wielkiej Brytanii obywatele zbojkotowali spis powszechny, gdy okazało się, że sponsorem jest firma zbrojeniowa Lockheed Martin. Przypominam, że największy spis powszechny wykonywała partia NSDAP na zlecenie Adolfa Hitlera kilka lat przed II wojną światową, który posłużył do eksterminacji ludności. Wtedy sponsorami były firmy Lockheed oraz IG FARBEN.

  Czego jeszcze się wkrótce dowiemy po fakcie??

  Załączniki:
  1. Artykuł p.t. „Hakerzy mogli wykraść dane milionów Polaków”
  2. Artykuł w języku angielskim p.t. „Udział Lockheed Martin powodem bojkotu Powszechnego Spisu Ludności w Wielkiej Brytanii.”

  • ALFA 2 czerwca 2011 o 3:14 pm

   Poczytaj
   Zbieranie informacji tylko po to aby je porównac z wczesniejszymi  i zaplanować nastepne a wiec do badań naukowych do których zgodnie z Konstytucją przymuszać nie wolno. Dane maja być przekazane Komisji Europejskiej a więc strukturze nielegalnej ,nie należącej do Państwa polskiego.
   Ciekawe czy przepisy konsultowano  z Rzecznikiem Praw Obywatelskich ,które naruszają prawa Konstytucyjnego w zakresie uprawnień obywatelskich.
   Rada Ministrów wydała rozporządzenie w sprawie programu badań statystycznych na 2011 rok
   Najpierw mała powtórka z Konstytucji, która w  dalszym ciagu wydaje się być nieznana i nieużywana.
   Art. 30.
   Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych.
   Art. 31.
   Wolność człowieka podlega ochronie prawnej.
    Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.
   Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
   Art. 39.
   Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.
   Art. 47.
   Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego, czci i dobrego imienia oraz do decydowania o swoim życiu osobistym.
   Art. 51.
   Nikt nie może być obowiązany inaczej niż na podstawie ustawy do ujawniania informacji dotyczących jego osoby. Władze publiczne nie mogą pozyskiwać, gromadzić i udostępniać innych informacji o obywatelach niż niezbędne w demokratycznym państwie prawnym.
   Teraz spójrzmy jakie ZAGROŻENIA sprowadza na Obywatela  spis:
     „wobec rachmistrza spisowego nie będziemy mogli odmówić udzielenia informacji. W przeciwnym wypadku możemy zostać ukarani grzywną. Grozi ona również za podanie nieprawdziwych danych, z tym że oprócz grzywny możemy też trafić do więzienia na okres do 2 lat.
   Tak strasza Polaków w mediach mimo że ustawa statystyce kary więzienia nie przewiduje. Ciekaw jestem czemu to Obywatel powiedzieć władzy MUSI  kiedy ta sama władza obywatelowi nawet nie ma zamiaru mówić co ma i co zamierza ( o tym dalej).
   Art. 23. Kto:
   1) wbrew obowiązkowi określonemu w art. 8 ust. 3i 4 nie przekazuje posiadanych danych objętych spisem,
   2) wbrew obowiązkowi określonemu w art. 9 ust. 1odmawia udzielenia ścisłych, wyczerpujących i zgodnych z prawdą odpowiedzi na pytania dotyczące danych określonych w ustawie i załącznik udo rozporządzenia nr763/2008 — podlega karze grzywny.
    Co prawda :
   3. Wyłącznie na zasadzie dobrowolności mogą być zbierane od osób fizycznych dane dotyczące:
   1) pozostawania w związku nieformalnym;
   2) wyznania — przynależności wyznaniowej;
   3) liczby żywo urodzonych dzieci oraz planów prokreacyjnych
   Ale po co komu takie informacje sa potrzebne? Liczba ŻYWO urodzonych dzieci jest przecież znana . Ciekawsze jest po co komu plany prokreacujne ? Czyżby nie sięgano zbyt głęboko w intymność Rodziny?
   http://nathanel.nowyekran.pl/post/6287,spisek-2011
   http://www.giodo.gov.pl/144/j/pl/

  • horror 2 czerwca 2011 o 4:32 pm

   http://powszechnyszwindel.wordpress.com/2011/05/30/po-kontroli-giodo-byly-bledy-w-zabezpieczeniach/

   A co na to GUS? Gadka szmatka w tym samym tonie co wcześniej.

   Odnośnie 1. problemu (podszycie się pod inną osobę i zdobycie jej danych) – Przypadków włamania było mało, więc problemu nie ma, a kto to zrobił poniesie surowe konsekwencje.

   Rzecznik prasowy GUS Artur Satora podkreślił w poniedziałek w rozmowie z PAP, że sam GIODO przyznał, iż pewnych rzeczy nie da się zabezpieczyć do końca. „Dosłownie na palcach jednej ręki da się policzyć przypadki podszycia się pod inną osobę, co jest oczywiście przestępstwem” – powiedział Satora. Zapowiedział też wyciąganie konsekwencji wobec osób, które dopuściły się takiego czynu. Dodał, że GUS zastanawia się nad konsekwencjami wobec dziennikarza, który – włamując się do systemu – ujawnił możliwość podszycia się pod inną osobę.

   Co ciekawe, jeśli chodzi o błąd po stronie GUS, rzecznik GUS używa łagodnych słów (podszycie się pod inną osobę) bagatelizując zagrożenie. Natomiast jeśli chodzi o wykorzystanie luki przez kogoś, to już nazywa to włamaniem do systemu.

   Odnośnie 2. problemu (źle zabezpieczona baza danych)

   Odnosząc się do zarzutu niedostatecznego zabezpieczenia baz danych GUS, Satora powiedział, że zakup odpowiedniego systemu kosztowałby 1 mln zł. Jego zdaniem taki wydatek byłby rozrzutnością, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że odnotowano niewiele przypadków podszycia się pod inną osobę.

   Albo rzecznik GUS rżnie głupa albo dziennikarze coś pokręcili. Zabezpieczenie baz danych GUS nie jest tym samym co podszycie się pod inną osobę. Tak na prawdę podszycie się pod kogoś nie jest włamaniem do bazy tylko zwyczajnym zalogowaniem się na czyjeś konto przy użyciu danych uwierzytelniającej tej osoby (a dane te są często publicznie dostępne).

   Bardziej precyzyjnie określa to artykuł na tvp.pl

   Kontrola Inspektoratu wykazała również, że bazy danych GUS, na których gromadzone były informacje o Polakach, były niedostatecznie zabezpieczone przed atakiem cybernetycznym.

   Z tym zabezpieczeniem baz danych to jakaś śmierdząca sprawa. System miał być super bezpieczny, a okazuje się, że nie jest bezpieczny, bo bezpieczny byłby zbyt drogi.

  • kefir2010 2 czerwca 2011 o 5:32 pm

   Z INNEJ BECZKI: APOKALIPSA WRZOSÓW I PSZCZÓŁ – może są to sprawy powiązane? Już tłumaczę: przyjrzyjcie się w wolnym czasie wrzosom, takim roślinom z runa leśnego, często uprawianym w ogrodach i na balkonach. Co z nimi nie tak? Otóż wszystkie umarły, uschły! Uschły one na wiór, od korzeni aż po kwiatostany. Są brązowe, rdzawe. Byłem na autostradzie za miastem i widziałem całe hektary wyschniętych wrzosów, o rdzawy kolorze. to samo było na moim balkonie – też uschły. nie widziałem ani jednego żywego egzemplarza. wygląda na to, że zabiła je jakaś epidemia – może to ten sam czynnik, który zabija pszczoły? pestycyd? w Polsce wyginęło „tylko” 1/3 pszczół, te, które przeżyły, są niezwykle agresywne. co o tym sądzicie?

  • zee 2 czerwca 2011 o 6:11 pm

   „narodowy” spis powszechny w polsce jest bardzo drogi i wyjątkowo represywny. Dla porównania w amerykańskim spisie z 2010 było dziesięć prostych pytań, a w niemieckim będzie przepytywana średnio co trzecia osoba. Ostatni spis w enerdówku był przeszło dwdzieścia lat temu. Mało tego rząd nie jest w stanie zagwarantować ochrony naszych danych, które będą przechowywane poza polandią i poza ue. W jaki sposób władze zagwarantują nam bezpieczeństwo danych jeśli do kraju przechowywania nie sięga polska jurysdykcja? Można dużo pisać o spisie ale przechodząc o konkretów osobiście doradzam unikanie i mówienie że się spisie przez internet. Jeśli ktoś ma odwagę i środki oczywiście może powiedzieć że nie zamierza się spisać.

  • Talbot 2 czerwca 2011 o 7:20 pm

   Odnoszę wrażenie….jestem tego pewien, że Monitor nadaje na mojej częstotliwości. Moje, niektóre komentarze są kontrowersyjne…wielu się z nimi nie zgadza….

   Monitor – otwieraj ludziom oczy.

   Bardzo dobrze, że zahaczasz o takie tematy jak UFO, planeta Nibiru….

  • domokrazca 3 czerwca 2011 o 9:10 am

   proszé nie zapomnijcie dodaj równiez znana firme IBM, to znia zawarl Hitler milionowe kontrakty na obliczenia statystyczne ( IBM dysponowalo jak na tamte czasy mechanicza maszyna pozwalajaca na szybkie obliczenia statystyczne). IBM mialo uczesticzylo w ekstreminacji do 1944 roku , a nawet troche dluzej , kiedy to przed koncem 2 wojny swiatowej Doutchland Bank przelal ostatia kwote za perforacyjny papier do sluzacy do maszyn producji IBM. Co ciekawe , maszyny takie znajdowano rowniez w obozach koncentracyjnych po wyzwoleniu a bylo wiadomo ze trzeba bylo miec specjalne przeszkolenie by taka masza uzywac, a service byl wylacznie prowadzony przez IBM…
   pozdrawiam 🙂

 2. zenobiusz 2 czerwca 2011 o 2:00 pm

  Włochy zgoda,nie dajmy sobie jednak wmówić kataklizmów w Polsce.Media starają się nam to usilnie wmówić.Niedługo uwierzymy że gdzieś za miedzą jest jak w alei tornad w USA.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/02/polskapo-ozywczych-deszczach-europa-boi-sie-suszy-france-on-drought-alert-after-hottest-spring-since-1900/

 3. sono 2 czerwca 2011 o 2:17 pm

  Tu male video o sztanskich celach organizacji ONZ wspomaganej przez najbogatszych i najbardziej wplywowych ludzi na swiecie.

  • Talbot 2 czerwca 2011 o 7:37 pm

   @sono – ludzie olewają Twoje komentarze. Działasz upierdliwie, jako aktywistka Świadków Jehowy. Przestań nawracać ludzi na swoją wiarę. Ludzie są świadomi…Nie wciskaj kitów o satanistach i innych sektach. Twoja indoktrynacja „religijna” – woła o Pomstę do Nieba!

   • sono 2 czerwca 2011 o 8:14 pm

    bredzisz od rzeczy. Moje komentarze sa dla ludzi ktorzy mysla.
    Ty sie do nich z pewnoscia nie zaliczasz.

    • sonolek 2 czerwca 2011 o 8:48 pm

     w tył zwrot i do bunkra czarownico marsz – tam Lucjan się tobą już zaopiekuje dziecinko!

   • Orion 2 czerwca 2011 o 9:07 pm

    Czy tego chcesz czy nie i tak któregoś dnia obudzisz się w czasie rządów ósmego króla. Już niedługo. I polecisz pierwszy prosić o łaskę.

  • agent 2 czerwca 2011 o 7:59 pm

   Ze złem miłością trzeba walczyć wiem co mówię.

   Zapraszam do aktywnego roznoszenia Petycji:
   PETYCJA WS.ZMUSZANIA RODZICÓW I DZIECI DO SZCZEPIEN I OCHRONY DZIECI PRZED ODCZYNAMI POSZCZEPIENNYMI.
   Wersja do druku:
   Word:
   Cała- http://w106.wrzuta.pl/plik/9pEi4UgNXQm/cala_petycja
   Str.1- http://w106.wrzuta.pl/plik/aKnBwh2Bbay/strona_1
   Str.2- http://w106.wrzuta.pl/plik/4umthGsvy5c/strona_2
   Str.3- http://w106.wrzuta.pl/plik/2k4ugmD5eq6/strona_3
   Str.4- http://w106.wrzuta.pl/plik/awaZCjajUv8/strona_4

   PDF:
   Cała- http://w106.wrzuta.pl/plik/7v6aOlk36ZI/cala_petycja
   Str.1- http://w106.wrzuta.pl/plik/5SVDfA51bbQ/strona_1
   Str.2- http://w106.wrzuta.pl/plik/6gHcYLVsIHE/strona_2
   Str.3- http://w106.wrzuta.pl/plik/9LmCOCOHENc/strona_3
   Str.4- http://w106.wrzuta.pl/plik/awaZCjajUv8/strona_4

  • zee 2 czerwca 2011 o 11:01 pm

   @Sono
   Co byś ty zrobiła bez lucyferian?
   Wyobraź sobie że pewnego dnia budzisz się w okropnym świecie w którym …hm, tak to prawda …niestety nie ma lucyferian! Zgroza.

 4. FAKIR 2 czerwca 2011 o 2:32 pm

  Paweł takich jak TY konkretnych jest może 1%. Reszta to gówniarstwo, które zaśmieca internet filmikami o ufokach, które według nich mają się przyczynić do obalenia NWO. Jeśli przyjdzie się sprzeciwić to jeden z drugim popuści w gacie ze strachu.

 5. ArO 2 czerwca 2011 o 2:34 pm

  List matki z Fukushimy
  Opublikowano Maj 31, 2011, autor: exignorant

  Do ludzi w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie,

  Jest mi niewymownie przykro z powodu uranu i plutonu emitowanego przez Japonię do środowiska. Radioaktywny opad z Fukushimy okrążył już świat wiele razy; dotarł na Hawaje, Alaskę, nawet do Nowego Jorku.

  Mieszkamy 60 kilometrów od elektrowni i skażenie radioaktywne naszych domów wykracza poza poziom odnotowany w Czarnobylu. Cez-137, który odnajdują w glebie pozostanie tutaj przez 30 lat. Ale rząd nam nie pomoże. Każą nam siedzieć cicho. Każą naszym dzieciom nakładać maski, czapki i chodzić do szkoły.

  Tego lata nasze dzieci nie pójdą popływać. Nie będą mogły bawić się na podwórku. Nie mogą jeść pysznych brzoskwiń z Fukushimy. Nie mogą nawet jeść ryżu, który uprawiają farmerzy. Nie mogą odwiedzać pięknych rzek, gór i jezior Fukushimy. Odczuwam smutek. Myśli te napełniają mnie żalem.

  Nasze dzieci spędzą lato w swoich klasach, przy zamkniętych oknach; oblane potem spróbują skoncentrować się na nauce. Nawet nie wiemy jak bardzo zostały już napromieniowane.

  Miałam 8 lat, kiedy otworzono elektrownię Fukushima Dai-ichi. Gdybym rozumiała, co budują walczyłabym przeciwko niej. Nie zdawałam sobie sprawy, że zawierała niebezpieczeństwo, które zagrozi moim dzieciom, dzieciom moich dzieci i ich dzieciom.

  Jestem wdzięczna za pomoc, jaką posyła nam świat. Teraz prosimy Was o to, żebyście głośno zaprotestowali przeciwko japońskiemu rządowi. Wywrzyjcie na nim presję, aby podjął działania. Powiedzcie im, żeby ochronę dzieci uczynili swoim najwyższym priorytetem.

  Dziękuję Wam z całego serca,

  Tomoko Hatsuzawa
  Fukushima City
  25 maja 2011

  exignorant.wodpress.com

 6. iHe 2 czerwca 2011 o 2:39 pm

  Tak trochę dla rozładowania ciężkiej atmosfery z fuckushimy weźcie udział w plebiscycie na najlepszą nazwę dla nowej pandemii,nie bójmy się użyć tego słowa;)
  ZARAZA GERMAŃSKA ,Angela Zjadliwa,Erica pędzona,hamburger z colą,Krzyżacy II: Powrót króla,CZERWONKA NIEMIECKA AD 2011,helmutówka,COLATUSKA,Wypędzenie po Niemiecku,Wunderwaffe 2011!
  ,Deutsche-Gurken-Vibratore-Katastrophe,V-3,CVYKLONcola,ZABÓJCZA HELGA,TURBOLAXER,Esesheinrichia neonazi,IGfarbenówa zajadliwa

  • navajo88 2 czerwca 2011 o 2:56 pm

   Podoba mi się Zjadliwa Erica hahahahaha,ale tak na serio podejżewam że ktoś się bawił i chyba przedobrzył i chyba bendą nieoczekiwane skutki tej zabawy !!!! obym się myiłl !!!!!

   • kefir2010 2 czerwca 2011 o 6:50 pm

    @navajo – dalej nie odpowiedziałeś mi na zaje.biście proste pytanie: ilu zabiłeś cywilów w Wietnamie, płatny skur.wysynu? wystarczy, że będziesz się kąpał jeden raz dziennie i mył warzywa, to nie zachorujesz.. ale nawet taka higiena, mniemam, jest dla ciebie zbyt wielkim obciążeniem.. mars na twarz!

   • Talbot 2 czerwca 2011 o 7:45 pm

    Daj sobie spoko. Facet żyje w wirtualnej rzeczywistości.

  • Taka prawda 2 czerwca 2011 o 3:00 pm

   Esesheinrichia neonazi – będzie w sam raz.

  • sebecxs 2 czerwca 2011 o 3:17 pm

   Esesheinrichia neonazi

   • iHe 2 czerwca 2011 o 6:48 pm

    Też się tego obawiam,że to ta właśnie E.neonazi.Wygląda to na bardzo dobrze zrobiony false flag NWO.Bo z 1 strony krajowi producenci żywności odżyją,z drugiej może jakieś efekty fuckushimy zostaną zręcznie ukryte.
    Z 3 Hiszpania pewnie pogrąży się w większym kryzysie i pewnie razem z nią cała strefa euro.
    Może jakieś IG farben zwane Big pharmą(Dla mnie bardziej PiGpharma) znowu się obłowi „legalnie” z budżetowych pieniędzy zarządzanych przez sprzedajnych bezkarnych skorumpowanych polityków.
    NWO ma chyba taki sam schemat niszczenia gospodarki ,wolności obywatelskich czy depopulacji.Po troszeczku ,trochę tu,troche tam,żeby za bardzo nie było widać a działało.Przy okazji kłamiąc w żywe oczy kupionymi ekspertami.Homeopatycznie prawie.
    Wiedzą jak gotować żabe.Nie po to trenowali w Aushwitz etc. hodując następców Mengele.

    ps.Ciekawe,że epidemia wybuchła właśnie z powodu tej bakterii,najlepiej poznanej,na której najczęściej dokonuje się eksperymentów i której znamy genom w całości.
    ESCHERICHIA COLI – NAJPIERW MALEŃKI REZYDENT NASZYCH JELIT, POTEM OBYWATEL LABORATORIÓW BADAWCZYCH, STAŁA SIĘ WYTRYCHEM W RĘKACH NAUKOWCÓW, POZWALAJĄCYM WŁAMAĆ SIĘ DO ZAMKNIĘTEGO DO NIEDAWNA ŚWIATA GENÓW.
    http://archiwum.wiz.pl/1997/97123300.asp
    http://www.rynekzdrowia.pl/Nauka/Science-Powstala-pierwsza-na-swiecie-sztuczna-komorka,18355,9.html

    A tutaj coś od skompromitowanego WHO ostatnią pandemią :
    http://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/WHO-zmienia-zdanie-szczep-bakterii-ktory-wywolal-epidemie-w-Niemczech-znano-juz-wczesniej,109578,8.html
    WHO zmienia zdanie: szczep bakterii, który wywołał epidemię w Niemczech, znano już wcześniej
    Szczep bakterii, który spowodował śmierć 18 osób, w tym 17 w Niemczech, jest „bardzo rzadki” i nigdy wcześniej nie wywołał epidemii – podała 2 czerwca Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). Wcześniej informowano, że jest to nowy szczep bakterii.

    Znalazłem wątek nawet Rockefellerowski

    szczep B

    Drugim wspólnym szczep laboratorium B szczep, którego historia jest mniej proste i pierwsze nazw szczepów E. coli B była Delbrück i Luria w 1942 roku w swoich badaniach bakteriofagów T1 i T7 [12] E. coli oryginalny szczep B, znany potem jako Bacillus coli, pochodzi z Félix d’Herelle z Instytutu Pasteura w Paryżu około 1918 roku, który studiował bakteriofagi, [13] , który twierdził, że pochodzi on z kolekcji Instytutu Pasteura, [14] , ale nie, że szczepy okresie istnieje. [8] Szczep d’Herelle został przekazany do Jules Bordet, dyrektor Instytutu Pasteura du Brabant w Brukseli [15] i jego uczeń André Gratia [16] były przekazywane szczep Ann Kuttner („BacT . coli uzyskane z dr Bordet „) [17] i po kolei Eugène Wollman (B. Bordet coli), [18] , którego syn to złożone w 1963 roku (CIP 63.70) jako „szczep BAM” (B amerykańskich), natomiast André Gratia przeszły szczep Martha Wollstein, badacz Rockefeller, który odnosi się do szczepu „szczepu Bacillus coli w Brukseli” w 1921 roku, [19] , który z kolei przekazał go do Jacques Bronfenbrenner (B. coli PC), który przekazał go do Delbrück i Luria. [8] [12] Ten szczep spowodowało kilka innych szczepów, takich jak REL606 i B21. [8]
    http://en.wikipedia.org/wiki/Martha_Wollstein
    Jewish Women: A Comprehensive Historical. Jewish
    http://en.wikipedia.org/wiki/Craig_Venter
    Ten też jest niezły:
    Venter jest obecnie prezesem J. Craig Venter Institute , który prowadzi badania naukowe w biologii syntetycznej . W czerwcu 2005 r. był współzałożycielem Synthetic Genomics , firma poświęcone wykorzystaniu zmodyfikowanych mikroorganizmów do produkcji paliw ekologicznych i biochemicznych. W lipcu 2009 r. ExxonMobil ogłosił 600.000.000 dolarów współpracy z Synthetic Genomics na badania i rozwój nowej generacji biopaliw .
    Nie wydaje wyroków ale warto się przyjrzeć osobom,które od 1997r i wcześniej pracowały nad tą bakterią i dla kogo.
    Exxon to taki trochę microsoft w swojej dziedzinie;)

  • agent 2 czerwca 2011 o 8:02 pm

   Zapraszam do aktywnego roznoszenia Petycji:
   PETYCJA WS.ZMUSZANIA RODZICÓW I DZIECI DO SZCZEPIEN I OCHRONY DZIECI PRZED ODCZYNAMI POSZCZEPIENNYMI.
   Wersja do druku:
   Word:
   Cała- http://w106.wrzuta.pl/plik/9pEi4UgNXQm/cala_petycja
   Str.1- http://w106.wrzuta.pl/plik/aKnBwh2Bbay/strona_1
   Str.2- http://w106.wrzuta.pl/plik/4umthGsvy5c/strona_2
   Str.3- http://w106.wrzuta.pl/plik/2k4ugmD5eq6/strona_3
   Str.4- http://w106.wrzuta.pl/plik/awaZCjajUv8/strona_4

   PDF:
   Cała- http://w106.wrzuta.pl/plik/7v6aOlk36ZI/cala_petycja
   Str.1- http://w106.wrzuta.pl/plik/5SVDfA51bbQ/strona_1
   Str.2- http://w106.wrzuta.pl/plik/6gHcYLVsIHE/strona_2
   Str.3- http://w106.wrzuta.pl/plik/9LmCOCOHENc/strona_3
   Str.4- http://w106.wrzuta.pl/plik/awaZCjajUv8/strona_4

 7. Taka prawda 2 czerwca 2011 o 2:41 pm

  „Radioaktywna woda w reaktorach bliska wylania się na zewnątrz” – im już niestety została jedna możliwość. Pozatapianie zużytych pretów paliwowych w szklano-ołowiowe blokach i pozatapianie ich w okolicznych rowach oceanicznych. Wiem, że to barbarzyństwo ale w ten sposób już dokonywano pozbywania się promieniotwórczych śmieci na ziemii a oni musza jak najszybciej pozbyć się z okolić elektrowni czego tylko się da. Pozostawiając je na miejscu doprowadzą tylko do niekontrolowanego wybuchu bo już przegrali z niekontrolowaną reakcja atomową.

  Panu Kanowi i jego gabinetowi za robienie wszystkiego by jak najwięcej japońskich rodzin ucierpiało na tej tragedii powinni podziękować w iście japońskim stylu gotując go w np radioaktywnych ściekach (patrz film Shogun). On nie zasługuje na proces. Ludzie jego pokroju zasługują na co najwyżej utopienie w kloacznym dole. Ale to kolejny przykład jak mamona i pogoń na bzdurą niszczy i goniącego jak i jego otoczenie jakie musi go znosić. ;/

 8. Sully 2 czerwca 2011 o 3:05 pm

  Słuchajcie…scenariusz z „Resident Evil” się kłania, czekajmy tylko kiedy zamkna granice Niemiec…Navajo nie śmiej się w Szczecinie już 2 osoby sa chore, co prawda przyjechały z Niemiec..no ale uważać trzeba.
  Pozzdrawiam!

 9. ArO 2 czerwca 2011 o 3:06 pm

  Trochę śmiechu

 10. Sully 2 czerwca 2011 o 3:08 pm

  A swoją droga ciekawe kto zarobi na tym, że ludzie boja się jeść warzyw…w sezonei pewnie i popyt na owoce spadnie….czyżby ktoś chciał się pozbyć zapasów mrożonek;-)
  A ciekawe jest to, że Rosja zakazała importu warzyw i owoców z UE…Tylko jesli to nei warzywa i owoce sa winne…może woda…

 11. Sully 2 czerwca 2011 o 3:10 pm

  Ciekawi mnie jeszcze jedno, w tym roku słońce jakies strasznei uczulające, sama dostałam uczulenia na słońce czego wcześniej nigdy nei miałam…a teraz ręce całe mnie swędzą i nie tylko mnei pytałam koleżanki to samo mają…zaznaczam, że myję się codziennie- to tak na marginesie dla dowcipnisiów;-)

  • sebecxs 2 czerwca 2011 o 3:23 pm

   …sully nie jesteś sama… sypie i to całkiem nieźle…

  • Taka prawda 2 czerwca 2011 o 3:24 pm

   Sprawdź wraz z koleżankami czy nie macie w swych kosmetykach wspólnych chemikali i czy to one nie uczulają. No i czy nie zażywacie jakiś medykamentów powodujących wzrost wrażliwości na Słońce.

   Kiedyś niedobitki ludzkości z radością powrócą do babcinych przepisów m in. na kosmetyki bo te polecane przez telewizyjne hieny będą niszczyły opakowania szybciej niż uda się je rozwieść po sklepach i wcisnąć spragnionym „nowych wrażeń” konsumentkom. ;p

  • navajo88 2 czerwca 2011 o 3:29 pm

   hahahahahaha no wyobrażam sobie jak woda pryska przy tym myciu hahahahaha, pozdrawiam hahahaha i nie gniewaj się OKI Sully J.M.H

  • MamyPojechane... 2 czerwca 2011 o 4:55 pm

   Rece mi opadly wiec oszczedze sobie bolu pisania…

   Powiem tylko jedno: SLONCE NIE UCZULA!!!

   Ps: zmien mydelko…
   Pps: pamiętaj stara narodowa prawdę… „Mycie nóg, zdrowia wróg… „

   • Sully 2 czerwca 2011 o 5:28 pm

    Wyciągając wnioski z Twojej wypowiedzi widzę, że niezły „czyścioch” z Ciebie;-)
    Ale mże faktycznie to wina kremu stosowałam krem pewnej znanej marki na A..n , krem do twarzy z tej firmy mnie uczulił i widać to samo dzieje się z kremem do opalania…ale stosowałam ich kosmetyki wiele lat i w zeszłym roku pierwszy raz miałam tę „przygodę” z kremem do twarzy…szkoda gadać co oni do tych wszystkich kremów dają…

    • ama12 2 czerwca 2011 o 7:24 pm

     SULLY spróbuj Alantanu Plus, mi pomaga na to”uczulenie”. Mi się przytrafiło choć od lat używam tylko kremów bambino lub nivea (to w granatowym pudełku). A o swinstwach w produktach A….n dużo ostatnio się słyszy.

    • Sully 2 czerwca 2011 o 8:51 pm

     Dzięki Ama12, zaraz posmaruje sie alantane, akurat mam w domu chociaz stosowałam to kiedyś na oparzenie…ale warto spróbować. Chyba też sie przeżucę na jakies kosmetyki dziecięce;-) bo do tych dla dorosłych chyba faktycznei jakies świństwa ostatnio sa dodawane…no bo jak wytłumaczyć fakt , że używam kremu x lat i nagle uczuenie..Pozdrawiam

   • agent 2 czerwca 2011 o 8:09 pm

    Zapraszam do aktywnego roznoszenia Petycji:
    PETYCJA WS.ZMUSZANIA RODZICÓW I DZIECI DO SZCZEPIEN I OCHRONY DZIECI PRZED ODCZYNAMI POSZCZEPIENNYMI.
    Wersja do druku:
    Word:
    Cała- http://w106.wrzuta.pl/plik/9pEi4UgNXQm/cala_petycja
    Str.1- http://w106.wrzuta.pl/plik/aKnBwh2Bbay/strona_1
    Str.2- http://w106.wrzuta.pl/plik/4umthGsvy5c/strona_2
    Str.3- http://w106.wrzuta.pl/plik/2k4ugmD5eq6/strona_3
    Str.4- http://w106.wrzuta.pl/plik/awaZCjajUv8/strona_4

    PDF:
    Cała- http://w106.wrzuta.pl/plik/7v6aOlk36ZI/cala_petycja
    Str.1- http://w106.wrzuta.pl/plik/5SVDfA51bbQ/strona_1
    Str.2- http://w106.wrzuta.pl/plik/6gHcYLVsIHE/strona_2
    Str.3- http://w106.wrzuta.pl/plik/9LmCOCOHENc/strona_3
    Str.4- http://w106.wrzuta.pl/plik/awaZCjajUv8/strona_4

   • Wojwit 2 czerwca 2011 o 11:47 pm

    Będzie ochronna warstwa z brudu i słoneczko się nie przedrze…

  • peryskop 3 czerwca 2011 o 4:58 am

   Sully, paradoksalnie z tym myciem codziennie też trzeba uważać! Bo potwierdzone jest, że nadmierna czystość podwyższa ryzyko chorób np. astmy, czy stanów zapalnych u kobiet. Mechanizm takiego pogorszenia zdrowia polega na usuwaniu ze skóry i błon śluzowych bakterii ochronnych. Ponadto woda oraz dodatki myjące – zwłaszcza te „zaawansowane” zawierają zazwyczaj domieszki podrażniające skórę. Nie namawiam do zaniedbywania higieny, ale umiar i tu jest zalecany.

 12. Taka prawda 2 czerwca 2011 o 3:17 pm

  Oczywiście! XXI wiek bedzie rządzony – z laboratoriów broni biologicznej – cicha, skuteczna i „niewiadomego pochodzenia” broń…Mozna ją przenieść nawet w dziecięcym cukierku., nie mówiąc o lalce… Ptasia i świńska grypa to moglo byc nic innego, jak ćwiczenia logistyczne z Zarządzania Epidemią (trzeba nią jednak jakoś sterować, to jest broń, jak by nie bylo – d y n a m i c z n a , wiec ćwiczenia z Monitorowania i Kontrolowania Epidemii – muszą byc co jakis czas – realizowane). Poza tym – czy nie zastanawiający jest fakt, że w takich USA – te same osoby, korporacje mają udziały tak w branży zbrojeniowej jak – f arma c e u t y c z n e j ? Nie mówiąc o BioTech. No i problem bankructw rządów z powodu padającej demografii w krajach wysoko rozwiniętych, tzn – owego „starzenia sie społeczeństw” – ów problem tak pieknie mozna rozwiazać za pomocą takich własnie „epidemii” nakierowanych punktowo np. na ludzi…starszych. Nie mówiąc o tym, jak to cudownie rozwiazuje sprawę tym…hm…”podmiotom gry biznesowej ” – różnym Bankom, Rządom, Funduszom Emerytalnym – które na skutek …znów hm…tzw. Kreatywnej Ksiegowości – pogubiły gdzieś zdeponowane u siebie pieniądze frajeró…upsss! pardon! – obywateli, depozytariuszy i klientów bankowych, emerytów składajacych naiwnie przez całe zycie składki na Fundusze Emerytalne. No – same cymesy…o! pardon! – korzyści z tych tam wynalazków BioTech, z tych tam mutacji laboratoryjnych… Niech żyje nauka i ludzka nieskończona wynalazczość! Co by bez n iej zrobiły nasze POlitycznie POprawne Siły POdstepu…upss! (o! cholera, co ja sie dzis tak mylę?!) – Siły POSTEPU !!! -rzecz jasna! no!

  Posted: ~masna [wczoraj]
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,To-nie-te-ogorki-stoja-za-fala-zatruc-Juz-16-ofiar-a-moze-byc-jeszcze-gorzej,wid,13462364,wiadomosc.html

  • Taka prawda 2 czerwca 2011 o 4:01 pm

   Ha ha ha!!! Czyżby NOWA ” HISZPANKA” … POWYBORCZA??? Tak to jest, jak w Wyborach – nie wygrywa Ten Słuszny, czyli – Socjalisći! W Hiszpanii – odbyły sie własnie kilka dni temu – Wybory Samorządowe, które rzadzący do tej pory Socjaliści z promotorem homoseksualizmu – Zapatero – przerżnęli z kretesem, tracąc władzę w 85% miast i regionów Hiszpanii (jakoś cichutko o tym!) No i Los?, Pan Bóg? – się zdenerwował i do jednego nieszczęścia (przegrana Zapatero) – patrzcie Państwo: dodał drugie ! – zabójczą bakterię z warzyw hiszpańskich, która triumfalnie kroczy przez Europę siejąc grozę i (podobno) zgony i juz prawie panikę – jako nowa , tajemnicza, zabójcza Zaraza. Ciekawe, że o Zarazie i tych paru pacjentach w Niemczech (czy aby na pewno chorują na inkryminowaną chorobę?) – o wiele jest głośniej w – m e d i a c h , w depeszach agencyjnych , na portalach, w tv i radiu niż niż o samych, ważniejszych jednak dla przyszłorocznych Wyborów Parlamentarnych w tejże Hiszpanii i w ogóle dla całościowych losów „Socjalistycznej” Unii Europejskiej – Wynikach Wyborów Samorządowych, co sie odbyły kilka dni temu i okazały sie taką traumą dla całego „socjalizmu” europejskiego! Rzecz jasna – cała Europa (i nie tylko!)- zamyka sie na import warzyw z Hiszpanii… No to Hiszpania nieźle oberwie teraz…. I te masy protestujących tuz przed Wyborami Hiszpanów – bedą jeszcze z rozrzewnieniem wspominać czasy Zapatero , czasy bez Zarazy. Jak to sie ułożyło, patrzcie : jest Zapatero – nie ma Zarazy, nie ma Zapatero (tzn. zostaje – skreślony!)- pojawia sie n a t y c h m i a s t Tajemnicza Bakteria i śmiertelna choroba, która odstrasza całą Europę od importu warzyw z Hiszpanii, a pewnie i od wizyt turystycznych w otwierającym sie własnie sezonie.. No co za pech! – takie Dwie ,Trzy nawet – wielkie straty naraz!! Najgorsze jest to, że owa Zaraza nie musi byc wirtualno – medialna, a może, jak najbardzie byc realna. W końcu tylu zdolnych naukowców pracuje dla Sił Podstępu…o! pardon! – dla Sił POSTĘPU !!! oczywiście, w tylu laboratoriach biotechnologicznych… Podsumujmy:Przegrana Zapatero, Zaraza, Zapaść Hiszpańskiego Importu, a więc – i – Produkcji!, Zapaść Turystyki… Czy pan Bóg- chcial w ten sposób – pokarać Hiszpanów za skreślenie Zapatero? Aj!waj! Nieładny Pan Bóg

   Posted: ~ogórek hiszpański [2011-05-31 16:25]
   link co w poprzedniej wiadomości

  • horror 2 czerwca 2011 o 4:14 pm

   CO ZA BREDNIE ROZPOWSZECHNIA POLSKI SANEPID – MOCZYĆ WARZYWA W LETNIEJ WODZIE (CHYBA ŻEBY UŁATWIĆ ZARAZKOM PENETRACJĘ I PRZYSPIESZYC PROCESY GNILNE) ORAZ WSZYSTKO GOTOWAĆ ! OCZYWIŚCIE URZĘDNICY Z SANEPIDU NIE SĄ NA BIERZĄCO Z INFORMACJAMI – NADAL ŚCIGAJĄ I ARESZTUJĄ HISZPAŃSKIE OGÓRKI – CHOCIAŻ JUŻ WIADOMO ŻE TO NIE OGÓRKI I NIE HISZPAŃSKIE :
   Polski sanepid uspokaja
   Przy zachowaniu podstawowych zasad higieny Można spokojnie jeść warzywa i owoce kupowane w Polsce – zapewnił Główny Inspektor Sanitarny Przemysław Biliński
   Biliński podkreślił, że w tej chwili nie ma u nas ryzyka zachorowań wywołanych przez bakterie EHEC. Zaznaczył, że jeśli ktoś się wybiera za granicą trzeba zachować szczególną ostrożność.
   – Radzimy naszym obywatelom, którzy wyjeżdżają do Niemiec, zwłaszcza do landów o podwyższonym występowaniu tej choroby, by nie spożywali tam surowych ogórków, pomidorów i sałaty – przestrzegł Główny Inspektor Sanitarny.
   Jeśli chodzi o warzywa i owoce kupowane w Polsce, to trzeba je po prostu dobrze umyć i ta zasada powinna obowiązywać zawsze, niezależnie od zagrożenia epidemią. Biliński wyjaśnił, że zalecane jest wcześniejsze moczenie ogórków w letniej wodzie. – Dla spokoju, można, zamiast surowych, jeść warzywa i owoce przegotowane – zaznaczył
   W całym kraju inspektorzy sanitarni rozpoczęli kontrole i pobierają próbki warzyw i owoców dostępnych na naszym rynku. Wzmocniono także nadzór nad importem warzyw do Polski.

   KOMENTARZE :
   Niech sobie przebadają wodę w kranie!!! mają zatrutą wodę, którą myją warzywa.

   Akt Pierwszy bioterroryzmu w Niemczech: EHEC zidentyfikowane jako biologiczne ataku terrorystycznego, 41 HUSEC potwierdza bioterroryzm
   To robota ludzi z NWO – Z dala więc od naturalnych rzeczy. Tylko sztuczne świństwa. Zakażona żywność to kłamstwo masonerii, by uzyskać poparcie Europejczyków na sztucznie modyfikowaną żywność GMO. Będą nas leczyć, dodając do wody związki talu i rtęci. Już propaganda histerii się zaczęła! A co z realnymi zagrożeniami?! Z Fukuszimą ?! Jakoś dziwnie cichutko!

   W Unii obowiazuje restrykcyjny system kontroli dystrybucji i produkcji zywnosci. Niemcy tylko udaja, ze nie mozna znalezc zrodla zakazenia. Podobnie jak z choroba wscieklych krow mozna natychmiast okreslic zarazona farme. Podsylanie opinii publicznej falszywych tropow do Hiszpanii jest niemieckim przestepstwem i powinno byc scigane.
   Sprytni Niemcy odwrócili uwagę od swoich zaniedbań i pogrążyli Bogu ducha winnych Hiszpanów. Na bank to u nich powstało skażenie. Przecież cała Europa kupuje hiszpańskie nowalijki a zatruli się ludzie w Niemczech. Na bank już wiedzą, że to u nich powstało zagrożenie. Ale teraz przyznanie się grozi konsekwencjami finansowymi i to dużymi a oprócz tego kompromitacją. Dopiero co ucichło o aferze ze stycznia tego roku z jajkami zatrutymi dioksynami, które Niemcy sprzedali do Holandii?
   co tu zwalać na Hiszpanów, byłem w Niemczech i pracowałem przy ogórkach, co oni wlewaja do jeden piorun wie, w każdym bądź razie bez rękawic na rękach pojawiają się rany po 3 godzinach po dotyku z ogórkiem. Nikt nie wciśnie mi kitu,że warzywa uprawiane bez ziemi, na nośniku z wełny mineralnej są wolne od wszelkiego rodzaju trucizn. Tylko ziemia bogata w mikroelementy jest zdolna do produkcji składników pokarmowych dla roślin. zaplanowane działanie polityki! jedzenie zamiast BOMB! to już się dzieje wystarczy poczytać skład żywności przetworzonej…zobaczyć co się dzieje w rzeźniach..czym są karmione zwierzęta…teraz biorą się za żywność nie przetworzoną!…..

   Dziwne,że w Hiszpanii nikt się nie zatruł,mieszkam w Madrycie i nie słyszałam o jakimś zatruciu.Tylko kto im teraz zapłaci za poniesione straty.Niemcy chcą ich pogrążyć w kryzysie,a Hiszpania żąda odszkodowania od Niemców. to walka niemieckich producentów z Hiszpańskimi , i była okazja to ich ucieli, a tak naprawdę niemcy powinni zapłacić odszkodowania za pomówienie i straty to około 2 mld EUR

   Jak to dziwnie jakoś się składa, jak zauważył „Hiszpański ogórek” trafnie: młodzież buntuje się przeciw najbardziej lewackiemu rządowi w UE, który przegrywa sromotnie wybory samorządowe i w … Niemczech wybucha epidemia, której przyczyną mają być… hiszpańskie warzywa. Mimo że Hiszpanie twierdzą, że ich ogórki dotarły do Niemiec PO wybuchu epidemii, powtarzane przez wszystkie media podejrzenie powoduje, że hiszpańskie warzywa przestają być kupowane i gospodarka tego kraju odnotowuje poważne straty, pogłębiając i tak już olbrzymi deficyt wypracowany przez beztroskie rządy Zapatero. Prawdopodobnie Hiszpania będzie musiała wiec poprosić o pomoc finansową, której MFW chętnie udzieli – na wniosek Niemiec – ale obciążając ten kraj drakońskimi warunkami. I Hiszpanie też będziemy mieli z głowy – już nam nie podskoczy. A na tym tle rola „wiodącego” państwa Unii – Niemiec – jeszcze bardziej wzrośnie. Itd., itp. Kto następny?

   Unia chce zmusić Hiszpanię do padnięcia na kolana i przyjęcianiemieckich warunków „pomocy”? Gracja , Hiszpania – akurat kraje, które nie poddały sie biernie i całkowicie dyktatowi III Rzeszy

   Ha ha ha!!! Czyżby NOWA ” HISZPANKA” POWYBORCZA??? Tak to jest, jak w Wyborach – nie wygrywa Ten Słuszny, czyli – Socjalisći! W Hiszpanii – odbyły sie własnie kilka dni temu – Wybory Samorządowe, które rzadzący do tej pory Socjaliści z promotorem homoseksualizmu – Zapatero – przerżnęli z kretesem, tracąc władzę w 85% miast i regionów Hiszpanii (jakoś cichutko o tym!) No i Los?, Pan Bóg? – się zdenerwował i do jednego nieszczęścia (przegrana Zapatero) – patrzcie Państwo: dodał drugie ! – zabójczą bakterię z warzyw hiszpańskich, która triumfalnie kroczy przez Europę siejąc grozę i (podobno) zgony i juz prawie panikę – jako nowa , tajemnicza, zabójcza Zaraza. Ciekawe, że o Zarazie i tych paru pacjentach w Niemczech (czy aby na pewno chorują na inkryminowaną chorobę?) – o wiele jest głośniej w – m e d i a c h , w depeszach agencyjnych , na portalach, w tv i radiu niż niż o samych, ważniejszych jednak dla przyszłorocznych Wyborów Parlamentarnych w tejże Hiszpanii i w ogóle dla całościowych losów „Socjalistycznej” Unii Europejskiej – Wynikach Wyborów Samorządowych, co sie odbyły kilka dni temu i okazały sie taką traumą dla całego „socjalizmu” europejskiego! Rzecz jasna – cała Europa (i nie tylko!)- zamyka sie na import warzyw z Hiszpanii… No to Hiszpania nieźle oberwie teraz…. I te masy protestujących tuz przed Wyborami Hiszpanów – bedą jeszcze z rozrzewnieniem wspominać czasy Zapatero , czasy bez Zarazy. Jak to sie ułożyło, patrzcie : jest Zapatero – nie ma Zarazy, nie ma Zapatero (tzn. zostaje – skreślony!)- pojawia sie n a t y c h m i a s t Tajemnicza Bakteria i śmiertelna choroba, która odstrasza całą Europę od importu warzyw z Hiszpanii, a pewnie i od wizyt turystycznych w otwierającym sie własnie sezonie.. No co za pech! – takie Dwie ,Trzy nawet – wielkie straty naraz!! Najgorsze jest to, że owa Zaraza nie musi byc wirtualno – medialna, a może, jak najbardzie byc realna. W końcu tylu zdolnych naukowców pracuje dla Sił Podstępu…o! pardon! – dla Sił POSTĘPU !!! oczywiście, w tylu laboratoriach biotechnologicznych… Podsumujmy:Przegrana Zapatero, Zaraza, Zapaść Hiszpańskiego Importu, a więc – i – Produkcji!, Zapaść Turystyki… Czy pan Bóg- chcial w ten sposób – pokarać Hiszpanów za skreślenie Zapatero? Aj!waj! Nieładny Pan Bóg

   Mieszkam w Hiszpanii,jem hiszpańskie ogórki i żyje…..a tak wogóle to tutaj nie ma żadnego szału na temat skażonych ogórków…..poza tym ze Hiszpania została oskarżona przez niemców….Wniosek nasuwa sie sam…

   Coś mi mocno śmierdzi taki zjadliwy szczep Escherichi odporny na niemal wszystkie antybiotyki – przedstawił się ów szczep jak rasowy mutant laboratoryjny. Każdy ma na co dzień do czynienie z tym mikrobem i jakoś o zbiorowych zatruciach nie słychać – ktoś piecze co najmniej dwie pieczenia na jednym ogniu – Hiszpania dostała po łapach i liczy straty, ale ktoś gdzieś zarabia krocie na tej panice i psychozie w końcu 14 przypadków śmiertelnych na pół Europy to ułamki promili – w weekend na Polskich drogach ginie dużo więcej ludzi.
   ja stawiam na przemysł farmaceutyczny,pewnie oni paluchy w tym maczali-dziwne zatrucia a zaraz potem z ulgą przyjmiemy informacje że pojawiły się …szczepionki i leki na to….a fortuna przemyslu farmaceutycznego nadal sie bedzie toczyc….GMO plus Firmy Farmaceutyczne i oto mamy pasze dla ludności zamieszkałej na terenie UE. Lada moment zostanie wynaleziona szczepionka na ten szczep bakterii i trzeba będzie ją szybko kupować (i drogo i w dużych ilościach):-) Zdaje się, że firmy farmaceutyczne maja zastój w interesach. Skąd my to znamy.

   Źródłem bakterii odpowiednio odpornych na antybiotyki i wybiórczo atakujących kobiety w wieku rozrodczym jest tajne laboratorium wojskowe. „Lek” na przeludnienie przeszedł z fazy testu na zwierzętach w fazę testu na ludziach. A biednym Hiszpanom dostało się przy okazji za protesty przeciwko rządzącej sitwie.

   Proszę o przepis na gotowanego arbuza
   jeszcze nigdy nie jadłem gotowanych ogórków !!! a o gotowanej sałacie juz nie wspominam :):)
   proponujęWięcejPestycydów!!!
   Wściekłe krowy,” wściekłe” świnie, „wściekłe” kurczaki teraz „wściekłe” ogórki.

   Banksterzy znowu zarobią. Puszczą hiszpańskie firmy z torbami ale zaraz ukażą się bezpieczne, hodowane wg biblijnych zasad ogórki z bezpiecznego kraju. Nie dajcie się oszukać…Poczytajcie o eksperymentach na własnych mieszkańcach….w UK w USA w Rosji w Niemczech i tak dalej….

   • agent 2 czerwca 2011 o 8:10 pm

    Zapraszam do aktywnego roznoszenia Petycji:
    PETYCJA WS.ZMUSZANIA RODZICÓW I DZIECI DO SZCZEPIEN I OCHRONY DZIECI PRZED ODCZYNAMI POSZCZEPIENNYMI.
    Wersja do druku:
    Word:
    Cała- http://w106.wrzuta.pl/plik/9pEi4UgNXQm/cala_petycja
    Str.1- http://w106.wrzuta.pl/plik/aKnBwh2Bbay/strona_1
    Str.2- http://w106.wrzuta.pl/plik/4umthGsvy5c/strona_2
    Str.3- http://w106.wrzuta.pl/plik/2k4ugmD5eq6/strona_3
    Str.4- http://w106.wrzuta.pl/plik/awaZCjajUv8/strona_4

    PDF:
    Cała- http://w106.wrzuta.pl/plik/7v6aOlk36ZI/cala_petycja
    Str.1- http://w106.wrzuta.pl/plik/5SVDfA51bbQ/strona_1
    Str.2- http://w106.wrzuta.pl/plik/6gHcYLVsIHE/strona_2
    Str.3- http://w106.wrzuta.pl/plik/9LmCOCOHENc/strona_3
    Str.4- http://w106.wrzuta.pl/plik/awaZCjajUv8/strona_4

   • iHe 2 czerwca 2011 o 11:04 pm

    Coś w ten deseń napisałem ,ale utkwiło w cenzurze,zresztą może dobrze po co dublować:D,a może za ostro napisałem.
    Z jednej strony super ,że tyle osób tak samo to widzi a z drugiej martwi,że nasze rządy na pewno to wiedzą ,a jakoś nic nie robią w obronie swoich obywateli.Od czego mamy np.WSI;)
    Mogli by ustalić takie laboratorium i dostarczyć dowody zamiast się bawić w adl.
    Szkoda ,że nie mają na to zgody wiadomo dlaczego :>..(jw)
    Pozwolę sobie wkleić link o e.coli:
    http://archiwum.wiz.pl/1997/97123300.asp
    ESCHERICHIA COLI – NAJPIERW MALEŃKI REZYDENT NASZYCH JELIT, POTEM OBYWATEL LABORATORIÓW BADAWCZYCH, STAŁA SIĘ WYTRYCHEM W RĘKACH NAUKOWCÓW, POZWALAJĄCYM WŁAMAĆ SIĘ DO ZAMKNIĘTEGO DO NIEDAWNA ŚWIATA GENÓW.

    W każdym razie z art.wynika ,że e.cola jest jedną z najdokładniej przebadanych przez biotechnologów bakterii,więc użycie jej do akcji false flag jest CO NAJMNIEJ .
    PRAWDOPODOBNE.
    A jak wiemy NWOwcy są na tyle rozgarnięci ,żeby samym sobie za bardzo nie szkodzić,zdają sobie sprawę ,że muszą sobie z trym jakoś poradzić i jeszcze na tym zarobić po za tym będą zbawcami,jedynymi którzy będą umieli sprostać wyzwaniu prawdziwej;) pandemii.
    Niesamowite jest,że nie ma na nich mocnych:(((puki co.

   • rabarbarek 3 czerwca 2011 o 12:16 am

    Tak sie dozyna watache. Jednych bombami , innych bakteriami, glodem ,lub wyziewami promieniotworczymi. Jak powiedziano , mozemy sie nigdy nie dowiedziec skad ogorkowe bakterie sie wziely i w jaki sposob doszlo do epidemii. No pewnie , ze mozemy sie nie dowiedziec , ….przeciez prawda jest starannie ukryta pod haslem ” scisle tajne”. No chyba , ze ktos nie wytrzyma i uchyli rabka tajemnicy. Stosunkowo niedawno wyrznieto miliony wsciaklych krow , potem kichajacych swin, teraz tony warzyw wyladauja w smietnikach . A mialo byc tak pieknie, zdrowo, czysto i bezpiecznie. Darmozjady w UE wymyslaly przepisy dotyczace warzyw , owocow, miesa , przetworstwa i czego tam jeszcze. Ogorki mialy miec 21 centymetrow , a salata 25 listkow, truskawki mialy miec w obwodzie 3 centymetry , a marchew stala sie owocem. Krzywy ogorek ogorkiem nie byl , a jesli klatka dla kur nie spelniala wymogow europejskich , rolnicy mogli stracic cala hodowle. A teraz te madrale nabraly wody w usta i ani pisna o tym , ze promieniowanie [ nawet minimalne] z Fukushimy moze zagrozic naszemu zdrowiu jesli przedostanie sie do zywnosci, a bakterie , ktore zabijaja europejczykow , zjawily sie nagle i niespodziewanie , i nikt nie wie co z nimi zrobic. Wszyscy bezradnie rozkladaja rece, i z troska w oczach , kaza nam ogorki gotowac , bo moze wrzatek bakterie zabije[ co wcale nie jest takie pewne ] Moze kolejna szczepionka przydalaby sie, a moze to wcale nie bakterie sa tu najwazniejsze? Moze to kolejny test na zastraszanie, a moze ktos chce sprawdzic jak dziaja nowe „produkty” laboratoriow . W koncu jak podano ten szczep bakterii jest wyjatkowo zlosliwy . To samo mowiono w przypadku zarazenia wirusem swinskiej grypy. Nowe, nieznane, smiertelne, agresywne, zmutowane, ta sama terminologia tylko przyczyna epidemii inna.

    A moze w ten sposob odwraca sie uwage calych spoleczenstw od innych spraw, ktore juz sie dzieja lub wydarza sie w najblizszym czasie. Kto bedzie dzisiaj mowil o rewolucji w Hiszpanii, o wscieklym bombardowaniu Libii, czy o probie ujednolicenia finansow i calego rynku europejskiego. [ stad juz tylko jeden krok do likwidacji rzadow i wprowadzenia tego jednego, oczekiwanego] Takie bakterie , to doskonaly sposob na przeniesienie zainteresowania z niewygodnych spraw miedzynarodowych do osiedlowych sklepow spozywczych i na bazary. Bynajmniej nie umniejszam rangi problemu, bo tam gdzie umieraja niewinni ludzie, tam istnieje potrzeba natychmiastowego rozwiazania problemu. Twierdze tylko , ze jesli okaze sie , ze problem ogorkowy zostal celowo stworzony, bacteria celowo zmutowana i puszczona „do obiegu” , a w tym czasie „wielcy ” zalatwia sobie kilka spraw niecierpiacych zwloki , to oznaczac bedzie , ze swiatem rzadza odhumanizowane istoty czlekopodobne , ktore z czlowiekiem nie maja nic wspolnego.

 13. navajo88 2 czerwca 2011 o 3:23 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/drugie-mozliwe-zakazenie-bakteria-e-coli-w-polsce,1,4407024,wiadomosc.html
  i W sZCZECINIE TEŻ JUSZ JEST !!!!!
  a OŻE BY TE LEKARSTWO ZASTOSOWAĆ ?????

  ZBOMBARDOWAĆ NIEMCY ??????

  • siedem 2 czerwca 2011 o 4:58 pm

   navajo88 (z calym respektem dla ciebie jako czlowieka) ale jakosc twoich komentarzy moze byc wytlumaczona nastepujaca- „Everything that is being used in the military system has been-or will be-marked with a bar code. . . EVEN DOWN TO INDIVIDUAL SOLDIERS.”(RFID chip) http://www.av1611.org/666.html a poniewaz RFID jest podatne na wirusy komputerowe http://www.wacbelgium.be/video/scientist-implanted-rfid-chip-gets-computer-virus ,jest podejrzenie,ze podlapales jakiegos i to grozniego baksyla ..

   • siedem 2 czerwca 2011 o 7:23 pm

    no dobra,puscily mi nerwy…:) a w takich przypadkach moje komentarze ida w piety….komentarze do calkowitej likwidacji…no problem for me

  • Cupak 2 czerwca 2011 o 5:08 pm

   haha jaki fajny symulator 🙂 navajo co to jest 🙂

 14. sebecxs 2 czerwca 2011 o 3:30 pm

  ..a ciekawe czy się na jaka grypę ci ludzie nie szczepili wcześniej…???…..

  • trebor 2 czerwca 2011 o 3:52 pm

   A moze chodzilo im o taka bakterie?(niestety slaba jakosc filmu) 🙂

   Ciekawe czy na ta bakterie dziala sreberko lub MMS?

   • trebor 2 czerwca 2011 o 4:00 pm

    …a moze,woda swiecona?

    • woda to podstawa 4 czerwca 2011 o 9:09 am

     Jest urządzenie – aktywator wody które powinno załatwić w 100 % radioaktywne związki w wodzie, bakterie i wirusy.
     Również poprzez namoczenie np warzyw i owoców.
     Zadaliśmy nie dawno pytanie producentowi-wynalazcy aktywatora o możliwość „przerobienia” wody radioaktywnej.
     I czy woda będzie wstanie „wyciągnąć” elementy radioaktywne z żywności (poprzez namoczenie). Czekamy na odpowiedź.
     Zainteresowanym wyślę więcej informacji na ten temat.

     W obecnych czasach zanieczyszczona i skażona woda, stanowi największą bombę czasową, jaką ludzkość przygotowuje dla obecnego i następnych pokoleń.
     Zastosowanie skomplikowanych systemów filtracyjnych wyjaławia wodę, zmienia jej strukturę, pozbawia cennych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu składników mineralnych.
     W efekcie – to nie jest woda – tylko bezużyteczna i bezwartościowa ciecz, która może
     być wręcz szkodliwa.
     Z „uszkodzonej” wody jaką wszyscy pijemy z kranu (a często dotyczy to również wody mineralnej) odkładają się szkodliwe substancje.
     Prowadzi to do różnego rodzaju chorób i zaburzeń funkcjonowania organizmu człowieka.
     Technologia sprawia, że z kranu płynie w najwyższym stopniu czysta, krystaliczna, aktywna, lecznicza, oczyszczająca organizm żywa woda.
     Aktywator wody to nie jest filtr, to coś dużo więcej.
     Zastosowanie 18 zasad działania powoduje:
     – ekstremalne wirowanie wody,
     – odpowiednie uszeregowanie molekuł wody,
     – jonizację wody,
     – natlenienie wody (bez nasycania tlenem),
     – zmianę struktury osadów (miękka woda).
     Doprowadza w efekcie do powstania tzw. żywej wody.

     Bardzo ważnym atutem wody z aktywatora jest jej wysokie pH 8,8 – co sprawia że jest ona zasadowa – lecznicza.
     Picie wody o wysokim pH daje efekty odkwaszające dla organizmu, i co jest bardzo
     ważne oczyszcza ciało na poziomie komórkowym.
     Jest wiele prac naukowych popierających potrzebę picia wody raczej alkalicznej aniżeli kwaśnej, z uwagi na niezwykle mocne zakwaszenie środowiska człowieka i negatywne działanie zakwaszenia na organizm.

     Aktywator jest bezobsługowy, nie wymaga przeglądów i zasilania
     z niesamowitą żywotnością ponad 50 lat !!!
     Szwajcarska firma dokonała badań wody z Aktywatora wg metody japońskiego badacza wody doktora Masaru Emoto.
     Stwierdzono, że dzięki wynalazkowi woda z Aktywatora tworzy siedmioboczny kryształ.
     Dr Masaru Emoto uważa, że taka forma pojawia się bardzo rzadko i wskazuje
     na wyjątkowe właściwości wody (on sam znalazł taki kryształ tylko w jednym japońskim strumieniu).

     Włączony do obiegu aktywator, zmienia fizyczne właściwości wody i wpływa na wszystkie obszary życia codziennego.
     Ludzie, zwierzęta i rośliny odnoszą nieocenione korzyści z picia wody z aktywatora.
     Pozostaje ona miesiącami świeża, ponieważ bakterie nie rozmnażają się w niej tak,
     jak w normalnej wodzie.
     Przedłuża świeżość warzyw, owoców, mięsa i innych produktów żywnościowych.
     Znacznie skraca czas gotowania potraw, a pożywienie o wiele lepiej smakuje.
     Znikają alergie, żylaki, a skóra staje się gładsza i napięta.
     Nie istnieje jak dotąd skuteczny sposób opóźnienia procesu utraty wartości biologicznej produktów żywnościowych. Zbiór owoców i warzyw przed ukończeniem ich procesu dojrzewania, transport na duże odległości i dłuższe przechowywanie skutecznie pozbawiają je wartości odżywczych.
     Są one, w dosłownym znaczeniu tego słowa, fizycznie i energetycznie niedojrzałe.
     Poprzez przechowywanie ich w lodówkach dochodzi do następnych strat energii.
     Jeżeli nawet pozostało w nich jeszcze trochę energii witalnej, to dodanie do nich
     środków konserwujących przyśpiesza tylko dalszą jej utratę.
     Warzywa i owoce fizycznie i energetycznie niedojrzałe, ale zawierające chociażby minimalną ilość energii życiowej, poddane działaniu wody z aktywatora, powracają
     do poziomu energetycznego, typowego dla tych dojrzewających w słońcu.
     Produkty, które z jakiś względów nie mogą zostać bezpośrednio włożone do wody,
     mogą być umieszczone w pojemniku i w nim wstawione do wody z aktywatora.

     Wpływ żywej wody na ludzkie ciało
     Ludzkie ciało:
     – oczyszcza organizm z metali ciężkich
     – podnosi zawartość tlenu we krwi
     – oczyszcza naczynia krwionośne z wszelkiego rodzaju złogów, usuwa żylaki
     – znacznie poprawia ukrwienie wszystkich narządów i układów
     – poprawia obraz i jakość krwi
     – zwiększa odporność na różnego rodzaju infekcje i przeziębienia
     – usuwa uczulenia i alergie
     – poprawia stan jelita grubego
     – podnosi ogólną witalność organizmu

   • Taka prawda 2 czerwca 2011 o 4:03 pm

    Srebro działa na wszystko.

    • katerina404 2 czerwca 2011 o 8:11 pm

     A ja słyszałam, że to srebro trzeba odpowiednio dozować. A wogóle na co jest dobre, bo ta temat tego srebra, to najwięcej dowiedziałam sie na tym blogu i gdzie można go kupić i w jakiej postaci?

    • Logos 2 czerwca 2011 o 8:56 pm

     Ja kupuję w necie w nano-tech, ale boje, się, ze może może podawanie nazwy może im zaszkodzić…profilaktycznie 5ml rano i wieczorem, przy infekcji 15 ml 3x dziennie. O srebrze jest mnóstwo informacji w necie. Kowboje do buklaka z woda wrzucali srebrną monetę…ciekawe skad wiedzieli? A tak przy okazji…mój znajomy leczy się z raka pestkami brzoskwini i dietą bezmięsną (duzo kaszy jaglanej i orkiszu) a lekarze się dziwią…wg. nich już powinien leżec grzecznie w grobie.

    • sonolek 2 czerwca 2011 o 8:56 pm

     Może admin tej strony odpowie na temat srebra:
     http://amigdalina.com.pl/

    • trebor 3 czerwca 2011 o 9:10 am

     Najlepiej kupic wytwornice srebra 540zl.i na jednych drucikach
     mozna 150litrow „udoic”.Poza tym biore od roku i nie choruje od
     tego czasu.I nie sluchac zalecen ktore mowia o lyzeczce bo nie zadziala.
     1/4 lub 1/2 szklanki goraczke zbija w ciagu 15min.I jeszcze mysle ,ze cenna
     uwaga poruwnujac srebro ze sklepu i zrobione u siebie – w sklepie stezenie jest 10(czegos tam) na litr a w wytwornicy mozna zrobic od 8,12 i 15 i potwierdzam ,ze dopiero 15 okazala
     sie skuteczna.Jak ktos bedzie chcial kupic to dam namiary na dobrego sprzedawce.
     Pozdrawiam

   • agent 2 czerwca 2011 o 8:11 pm

    Zapraszam do aktywnego roznoszenia Petycji:
    PETYCJA WS.ZMUSZANIA RODZICÓW I DZIECI DO SZCZEPIEN I OCHRONY DZIECI PRZED ODCZYNAMI POSZCZEPIENNYMI.
    Wersja do druku:
    Word:
    Cała- http://w106.wrzuta.pl/plik/9pEi4UgNXQm/cala_petycja
    Str.1- http://w106.wrzuta.pl/plik/aKnBwh2Bbay/strona_1
    Str.2- http://w106.wrzuta.pl/plik/4umthGsvy5c/strona_2
    Str.3- http://w106.wrzuta.pl/plik/2k4ugmD5eq6/strona_3
    Str.4- http://w106.wrzuta.pl/plik/awaZCjajUv8/strona_4

    PDF:
    Cała- http://w106.wrzuta.pl/plik/7v6aOlk36ZI/cala_petycja
    Str.1- http://w106.wrzuta.pl/plik/5SVDfA51bbQ/strona_1
    Str.2- http://w106.wrzuta.pl/plik/6gHcYLVsIHE/strona_2
    Str.3- http://w106.wrzuta.pl/plik/9LmCOCOHENc/strona_3
    Str.4- http://w106.wrzuta.pl/plik/awaZCjajUv8/strona_4

   • zenobiusz 2 czerwca 2011 o 10:42 pm

    Na pewno ,zadziała BSM.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/02/metoda-bsm-zabija-bakterie-poznaj-ja-nim-bedzie-niezbedna-bgi-sequences-genome-of-the-deadly-e-coli-in-germany-and-reveals-new-super-toxic-strain/

    • katerina404 2 czerwca 2011 o 11:18 pm

     BSM nie jest zbyt dobrą medodą. Po pierwsze ma mnóstwo przeciwskazań, po drugie, przy metodzie BSM, trzeba zachowywać bardzo rygorystyczne zalecenia. Miedzy innymi przy przykładaniu rąk nie można mieć na sobie żanych metalowych rzeczy ani nawet oierścionków z metali szlachetnych, nie wolno pić wody gazowanej, kawy i herbaty oraz palić papierosów, po drugie trzeba dokładnie znać miejsca przyłożenia dłoni i jest wiele wiele uciążliwych zaleceń. Ja kiedyś jak miałam nadczynność tarczycy, przy której miewa się częste wypróznienia, tak się doprowadziłam, że nie mogłam sie wypróznić 6 dni. Musiałam brać z kolei proszki na rozwolnienie. Tak, ze BSM jest metoda nie dla wszystkich i nie we wszystkich przypadkach. Chociażby kamienie na nerkach sż przeciwskazaniem jej stosowania. A takich przeciwskazań jest znacznie więcej. Mozna czasami metoda BSM bardziej sobie zaszkodzić niż pomóc, bo nie do końca wiemy co toczy się w naszym organiźmie i czy to przypadkiem nie jest ta przypadłość przy której metoda BSM jest szkodliwa. Akurat o metodzie BSM wiem bardzo dużo. Mam książke, a także rozmawiałam z samym autorem.

 15. Taka prawda 2 czerwca 2011 o 3:50 pm

  „Kto wezmie radioaktywne prety z Fukushima?
  Autor: Y. Shimatsu”

  http://marucha.wordpress.com/2011/06/01/po-orlikach-nowy-pomysl-tuska-astro-bazy/#comment-95845

  (Tlum powiedział/a
  2011-06-01 (środa) @ 23:47:48 )

 16. Gracek 2 czerwca 2011 o 4:50 pm

  http://geraldcelentechannel.blogspot.com/
  Przygotowania dp wojny z Iranem przez Izrael – Joel Skousen
  HAARP i anormalia pogodowe

 17. Ola 2 czerwca 2011 o 4:59 pm

  http://www.presstv.com/detail/182894.html
  Nie potrzebna smierc polskich zolnierzy

 18. morfeusz 2 czerwca 2011 o 5:15 pm

  robi się ciekawie
  http://www.sfora.biz/Kryzys-na-Wschodzie-Paliwo-tylko-za-dolary-i-euro-a32764

 19. morfeusz 2 czerwca 2011 o 5:17 pm

  widać chłopaki się rozkręcają…
  http://www.sfora.pl/Cholera-u-naszych-sasiadow-Zakazone-ryby-a32755

 20. eltoro83 2 czerwca 2011 o 6:04 pm

  Tym cholerstwem zarażają już wszystko co się da-swoja drogą zastanawiam się czy to może jakieś radioaktywne odpady deszczowe po fukushimie nie powodują tego szczepu cholery.
  http://www.sfora.pl/Cholera-u-naszych-sasiadow-Zakazone-ryby-a32755

 21. to się dzieje realnie 2 czerwca 2011 o 6:07 pm

  W Polsce nie tylko upały .
  Polecam cykl artykułów o zakulisowym powstaniu TVN . Kto ,kiedy i dlaczego .
  —-Goodbye ITI
  Stanislas Balcerac – Z Panamy przez PRL do Polski czyli o Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI)
  5 komentarzy
  02.06.2011 10:06 5 komentarzy
  TVN i druga Sycylia —-

  http://monsieurb.nowyekran.pl/post/15489,tvn-i-druga-sycylia

  • agent 2 czerwca 2011 o 8:13 pm

   Zapraszam do aktywnego roznoszenia Petycji:
   PETYCJA WS.ZMUSZANIA RODZICÓW I DZIECI DO SZCZEPIEN I OCHRONY DZIECI PRZED ODCZYNAMI POSZCZEPIENNYMI.
   Wersja do druku:
   Word:
   Cała- http://w106.wrzuta.pl/plik/9pEi4UgNXQm/cala_petycja
   Str.1- http://w106.wrzuta.pl/plik/aKnBwh2Bbay/strona_1
   Str.2- http://w106.wrzuta.pl/plik/4umthGsvy5c/strona_2
   Str.3- http://w106.wrzuta.pl/plik/2k4ugmD5eq6/strona_3
   Str.4- http://w106.wrzuta.pl/plik/awaZCjajUv8/strona_4

   PDF:
   Cała- http://w106.wrzuta.pl/plik/7v6aOlk36ZI/cala_petycja
   Str.1- http://w106.wrzuta.pl/plik/5SVDfA51bbQ/strona_1
   Str.2- http://w106.wrzuta.pl/plik/6gHcYLVsIHE/strona_2
   Str.3- http://w106.wrzuta.pl/plik/9LmCOCOHENc/strona_3
   Str.4- http://w106.wrzuta.pl/plik/awaZCjajUv8/strona_4

  • katerina404 2 czerwca 2011 o 9:22 pm

   Przeczytałam cały cykl artykułów tego gościa i choć coś niecoś o tym słyszałam, to i tak doznałam szoku i ręce mi opadły do samej podłogi. I co możemy zrobić? No pytam się co? Chyba tylko popełnić świadome, ogólnoświatowe samobójstwo i zostawić tych łajdaków samych na świecie, niech się pozagryzają. Bo nad kim będą się pastwić jak zostaną sami? Tylko zostanie im kannibalizm, bo sami nawet żarcia sobie nie zrobią, bo oprócz mordów, złodziejstwa i cwaniactwa to oni nic nie potrafią zrobić. To by była największa dla nich kara. Sami w eleganckich gajerkach by zdychali z głodu. Nikogo na świecie, oprócz tej garstki cwaniaków. W tych ich pałacach, po tygodniu fetor z brudu, po miesiącu głód, bo co z tego, że bedzie pewien zapas produktów, jak trzeba je jeszcze przyrządzić. Po roku to już przyrządzać nie będzie z czego, bo trzeba najpierw zasiać, zebrać, a to kupa pracy, a oni do pracy są nieprzyzwyczajeni i zdechłoby to k..estwo z głodu.

 22. nowy84 2 czerwca 2011 o 6:36 pm

  znaki na polu z 2k9 roku a dzisiejsze ustawienie planet:

  http://www.cropcircleconnector.com/anasazi/time2011b.html

  • karlos33 2 czerwca 2011 o 7:44 pm

   Pisałem o tym wcześniej ale małe jest zainteresowanie tym artykułem.

   • nowy84 2 czerwca 2011 o 7:48 pm

    no bo teraz „najistotniejsze” info to temat o ogórkach :/

   • karlos33 2 czerwca 2011 o 8:46 pm

    Ale za to jak ogórki staniały

 23. Taka prawda 2 czerwca 2011 o 6:36 pm

  Nie jest prawdą jak pisze na blogu grypa666, ze „Właściwie to nie ma innego wyboru – ograniczenie promieniowania na terenie elektrowni jest praktycznie niemożliwe.”. Sytuacja jest trudna ale pamietając o wrazliwości promieniowania alfa i beta na pole elektryczne i magnetyczne zdecydowanie pomóc pracującym tam bohaterom (z wykluczeniem sprzedajnego zarządu) w pracy. Reaktory w chwili obecnej można scharakteryzować jako olbrzymie kipiące garnki. Wiadomo, gdzie spadnie kropla takiego wywaru to śmierć. Wszyscy się boją wypromieniowanych do atmosfery pyłów które na chwile obecną dosyć ciężko jest okiełżnać. Mozna próbować budować jakieś „moskitiery” ale ich skuteczność będzie taka w granicach 10-15% (na moje niefachowe oko).

  Żeby móc bezpiecznie podejść do reaktorów i cokolwiek tam robić trzeba się przede wszystkim pozbyć promieniowania wysyłanego przez stopiony rdzeń. Promieniowanie gamma to jak silna wersja rengenowskiego – tylko mobilne solidne warstwy ołowiu pomogą ograniczyć poziom promieniowania potrzebny do swobodniejszego prowadzenia prac naprawczych. Ile potrzeba i gdzie stawiać to już niech się zainteresowani martwią.

  Z promieniowaniem alfa i beta jest taki myk, ze ono ma i mały zasięg jak i z uwagi na posiadany własny ładunek elektryczny może oddziaływać z zewnętrznym polem elektromagnetycznym. A wiec pod wpływem takiego zewnetrznego pola można tym promieniowaniem w jakiś mniej lub bardziej skuteczny sposób manewrować (ukierunkowywać promieniowanie czy wyłapywać). Nawet na tyle by podejść bliżej do reaktora i obstawić go „ołowiowym garniturkiem” i uprzątnąć okolice by dało się jakoś uszczelnić komorę ciśnieniową i wzmocnić podłoże na którym będzie budowany sarkofag.

  Od poziomu emisji promieniowania alfa zależy także intensywność powielania się reakcji rozszepiennych. Wyłapując je elektrycznie zadziałamy na stopiony rdzeń jak używając moderatora – hamując intensywność reakcji. A technologia pozwalająca zbudować elektrody które będą w stanie wytrzymać te 3000 stopni panujące pod kopułą jest znana.
  Nawet można pokusić się o zastosowanie tego jako prosty filtr antypyłowy analogiczny do stosowanyc w elektrownianych kominach. Jesli im zależy na akcji ratunkowej a nie na „spełnieniu nazistowsko-syjonistycznych przepowiedni rozprowadzanych w ramach NWO”.

 24. Ola 2 czerwca 2011 o 6:55 pm


  Po co sa FEMA w USA

  • katerina404 2 czerwca 2011 o 11:28 pm

   olu streść to video, nie znam zbyt mocno angielskiego

 25. Ola 2 czerwca 2011 o 6:57 pm

  obejrzyi 3 czesci na http://www.geraldcelentechannel.blogspot.com

 26. agent 2 czerwca 2011 o 7:48 pm

  Witam wszystkich !!!
  Jutro zajmiemy się Aktywnym roznoszeniem petycji, mam prośbę do każdego żeby wydrukował sobie dziesięć (może być więcej) petycji koszt ok. 2zł (papier60gr. Reszta koszt tuszu)
  Dlaczego akurat dziesięć minimum to wyjaśnię innym razem, jest ukryta w tym pewna logika.
  Pozwoliłem sobie petycję troszkę ścieśnić (marginesy pomniejszyłem) mieści się teraz na dwóch kartkach obustronnie drukowanych a nie na trzech jak wcześniej, oraz dodałem na końcu bezpośredni link do strony z podpisami.
  Podarujcie petycję dziesięciu przypadkowo spotkanym osobom, i poproście żeby po przeczytaniu podały dalej (można dopisać na końcu podaj dalej teraz mi wpadło) lub jak kto woli podarować sąsiadom i poprosić ich o to samo, lub wrzucić do dziesięciu skrzynek na listy.
  Co do drukowania obustronnego np. moja drukarka go nie posiada dlatego podzieliłem petycję na odrębne strony, wydrukowałem dziesięć pierwszych stron, odwróciłem kartki wsadziłem do drukarki, wydrukowałem dziesięć drugich i to samo z 3 i 4.
  Petycja jest w Wordzie jak i w PDF jak kto woli.
  Word:
  Cała- http://w106.wrzuta.pl/plik/9pEi4UgNXQm/cala_petycja
  Str.1- http://w106.wrzuta.pl/plik/aKnBwh2Bbay/strona_1
  Str.2- http://w106.wrzuta.pl/plik/4umthGsvy5c/strona_2
  Str.3- http://w106.wrzuta.pl/plik/2k4ugmD5eq6/strona_3
  Str.4- http://w106.wrzuta.pl/plik/awaZCjajUv8/strona_4

  PDF:
  Cała- http://w106.wrzuta.pl/plik/7v6aOlk36ZI/cala_petycja
  Str.1- http://w106.wrzuta.pl/plik/5SVDfA51bbQ/strona_1
  Str.2- http://w106.wrzuta.pl/plik/6gHcYLVsIHE/strona_2
  Str.3- http://w106.wrzuta.pl/plik/9LmCOCOHENc/strona_3
  Str.4- http://w106.wrzuta.pl/plik/awaZCjajUv8/strona_4

  • agent 2 czerwca 2011 o 8:23 pm

   Ludzie myślicie że jak złożyliście jeden podpis pod petycją to wystarczy.
   Ta petycja nawet nie ujrzy światła dziennego jest tylu ludzi którzy też się podpisali ale nawet o tym nie wiedzą, ja sam nie jestem w stanie wszystkiego załatwić:
   Ktoś to napisał
   Ktoś opublikował
   A my musimy rozpowszechnić
   Zajeło mi to dzisiaj trochę czasu ale wiem że to nie jest zmarnowany czas.
   Politycy ciągle gadają i gadają ale nic z tego nie wynika nie bądźcie tacy jak oni.

   • katerina404 2 czerwca 2011 o 9:46 pm

    No ja podpisałam aż dwa razy, nie pamiętam naet, czy na swoim blogu tego nie rozpowszechniłam. Jednak z tego co mówisz, to nikt i tak tego nie przeczyta, w sensie rządu, to po co te podpisy. Mówże jakoś bardziej logicznie. Ja wiem, że nerwy Ciebie miały prawo ponieść, bo każdego z nas ponoszą, ale wytłumacz co mamy robić. Czy mam iść na spotkanie z Komorowskim lub Tuskiem. Nawet bym i poszła, tylko czy mnie przyjmie?

    • zenobiusz 3 czerwca 2011 o 5:25 am

     http://bazarmedyczny.wordpress.com/2011/02/02/177/
     No ,już dawno to zrobiłaś ,na tym blogasku,Bazar,tylko czemu Mizia milczy,pogoń go.

    • agent 3 czerwca 2011 o 8:10 am

     Katerina404 wystarczy że zrobisz to o co poprosiłem dziesięć petycji dziesięciu ludziom 🙂
     Gdybym był nerwowy to bym używał wykrzykników.

     Są osoby które rozumieją w czym tkwi problem :

     „ama12 2 Czerwiec 2011 o 10:24 pm
     AGENT masz rację, o tym trzeba przypominać. Jak będziemy siedzieć i gadać, to nic z tego nie będzie Poza tym faktycznie petycja z tysiącem podpisów nie zrobi na nikim wrażenia ale sto tysięcy….”

   • ama12 2 czerwca 2011 o 10:24 pm

    AGENT masz rację, o tym trzeba przypominać. Jak będziemy siedzieć i gadać, to nic z tego nie będzie Poza tym faktycznie petycja z tysiącem podpisów nie zrobi na nikim wrażenia ale sto tysięcy….

   • sebecxs 2 czerwca 2011 o 10:59 pm

    …alo agent …. tu masz linka gdzie znajdziesz bardzo dobre pismo dla osób zmuszonych walczyć z sanepidem…..
    http://bazarmedyczny.wordpress.com/2011/02/02/177/

    .

    • ama12 2 czerwca 2011 o 11:14 pm

     Na dzień dzisiejszy rodzice muszą walczyć o swoje konstytucyjne prawo. Na szczęście zapadają już wyroki w NSA, dzięki który pojawia się światło w tunelu. Tylko ja zamiast walczyć chciałabym miec możliwość wyboru. Rozpowszechniając tą petycje (nawet jesli nie będzie miała znaczenia na poziomie rządowym) mamy możliwość otworzyć oczy nieświadomym rodzicom, rodzicom którzy nie maja pojęcia jakie niebezpieczeństwo wiąże się ze szczepieniem, rodzicom którzy znaja tylko jedną stronę medalu.

    • ama12 2 czerwca 2011 o 11:39 pm

     Dzięki za ten link, choć mam nadzieje, że nie będę musiała z niego skorzystać w praktyce i mojej walce

    • agent 3 czerwca 2011 o 8:27 am

     Sebecxs.
     Ja nie jestem zmuszony, nie mam nawet Dzieci, po prostu chcę pomóc.
     Ty też możesz pomóc dziesięć Petycji dziesięciu Osobom.

 27. czytelnik11 2 czerwca 2011 o 8:04 pm

  Kiedy pojawi sie bakteria w piwie ?

 28. sonolek 2 czerwca 2011 o 8:12 pm

  Który program poprawnie zdeasembluje 64 – bitowy plik sterownika bezprzewodowej karty sieciowej, bo freeware dekompilują tylko do kodu 32 bitowego? Jak ktoś jest ciekawy to jest to mi potrzebne do modyfikacji plików w windows 7, który nie certyfikuje plików karty sieciowej z kodem do zmiany adresu mac i dlatego przeważnie producenci najnowszych kart nie wspierają tego programowo, chociaż opcja ta jest dostępna w innych systemach np.: linuxowych. Pomoże ktoś, czy wszyscy mają sonolowy odlot lucyferiański?

 29. nowy84 2 czerwca 2011 o 8:16 pm

  zapraszam do skomentowania tego co „lata” wokół naszego słoneczka; szczególne nasilenie ok bodaj 30 sekundy:

  http://justin.tv/glp_observatory/b/287091817

 30. marek 2 czerwca 2011 o 8:18 pm

  Właśnie teraz zbliża się do mnie obszczał 🙂 tzn. dziś mogę uwierzyć w dziwaczną burzę, bo się zachmurzyło. Na wiki nic ciekawego nie piszę o takich grzmotach. w/g mnie grzmoty powinny być słyszalne na wschód ode mnie czyli to może być Mielec, Tarnobrzeg a może bliżej Nowy Korczyn, Busko-Zdrój. Trudno mi na razie określić odległość. Zaraz idę na podwórko zobaczyć czy się łyska 🙂

  • millena461 2 czerwca 2011 o 10:15 pm

   tylko sie dobrze trzymaj 🙂 zeby cie znow nie zakolysalo ….;) Daj znac jak i co

 31. ziarnko prawdy 2 czerwca 2011 o 9:02 pm

  ITI ma coraz mniej pieniedzy!!!
  Czy sprzedadza Legie Warszawe?
  http://sfora.pl/Slynny-polski-klub-na-sprzedaz-a32751

  • katerina404 2 czerwca 2011 o 9:35 pm

   Sprzedają co się daje tylko, bo kasy coraz mniej, tak jesteśmy dojeni. A w TVN u kogos widziałam wczoraj bodajże jak się za Chiczyków wzięli, żeby ściągać od nich zaległości. Rozumiecie od Chińczyków!!!. Nie od innych nacji i wielkich zachodnich korporacji, które żyja na nasz koszt, ale od Chińczyków. Chyba dostali wytyczne, aby ich gnębić, bo Chińczycy nie w ciemię bici i gonią te pazerne świnie i pilnuja swoich interesów. A teraz największa nagonka na Rosje i Chiny. Od zbrodni smoleńskiej się zaczęła szopka z tymi nacjami w Polsce. Buntować naród na Rosję. Bo Rosja akurat na swoim terenie, przy tak ważnej wizycie zestrzeliła Tupolewa. Świnie im podłozyli i tyle, a Maciarewicz dalej albo nie rozumie, albo głupa rżnie.

   • katerina404 2 czerwca 2011 o 11:36 pm

    Nie mówię, aby Polacy nie pilnowali swoich spraw i od Chińczyków nie upominali sie o swoje. Ale drażni mnie, jak sie widzi tylko jedną strone medalu. A czemu nie pokażą jak nas dymają wielkie zachodnie korporacje i jak sobie eldorado robia w naszym kraju. Nazwy ich marketów i innego gówna się zmieniają, aby podatków nie płacić, to chyba odwrotnie powinno być, to Polak w swoim kraju nie powinien płacić podatku od dochodu. Obejrzyjcie sobie „Od wolności do faszyzmu”, to zrozumiecie o czym mówię. Na you tube dostępne wszystkie 11 części.
    Ale jak to sie mówi bliższa księdzu koszula, czy jakoś tak. W każdym razie jak zwykle wybiórcza przenikliwość. Chińczycy Ci źli na maksa, a zachodni banierzy nie mogą się swego doliczyć.

   • Sully 3 czerwca 2011 o 7:29 am

    Katerina szkoda że nei przytoczysz całości, tylko cos wyrwane z kontekstu!! Nieładnie! Kase ściągają od chińczyków bo to oni sa głównym wykonawcą autostrady A2 i to oni NIE PŁACILI swoim podwykonawcom w związku z tym wstrzymano budowę autostrady, do wczoraj chińczycy mieli zapłacić część zadłużenia i tego nei zrobili, dlatego chcą ściągnąc zaległości i nie widzę w tym niczego niestosownego! Pozdrawiam

 32. ziarnko prawdy 2 czerwca 2011 o 9:13 pm

  Polskie dzieci nie wyjada na wakacje!
  Z powodu biedy,ponad polowa polskich dzieci nie wyjedzie nigdzie na wakacje.
  UNICEF uznal,ze sytuacja materialna dzieci w Polsce jest najgorsza sposrod 21 krajow europejskich.
  http://zetnews.pl/Polska/Wiadomosci/Polskie-dzieci-nie-wyjada-na-wakacje

  • zee 2 czerwca 2011 o 10:24 pm

   To świetna wiadomość. Dzieci z normalnych rodzin powinny spędzać jak najwięcej czasu z rodzicami. Chyba że rodzice są „menelami” i wykorzystają każdą sytuację ażeby mieć trochę spokoju.

 33. Annah. 2 czerwca 2011 o 9:24 pm

  Nowy Ekran – stare metody
  http://cogito.salon24.pl/312186,nowy-ekran-stare-metody

  • katerina404 2 czerwca 2011 o 10:04 pm

   Co za bzdurny artykuł na tym salonie 24, wszystkiemu winne komunistyczne słuzby Rosji/ Bełgot kontrolowany. Gdybyśmy byli pod butem Rosji, to nie rozmieszczano by w Polsce amerykańskiego sprzetu militarnego, a politycy nie mieliby wytartych kolan od klęczek przed impwerium anglo-amerykańskim i lobby izraelskim. To bardzo zakłamany artykuł. Wogóle się nie zgadzam ani z tym artykułem, ani nie uważam, ze salon25, to niezależne media. Może niezalezne od Rosji, tak jak wszystkie pozostałe. Annah i Ty w to wierzysz. Liczą się fakty, a nie co ktos napisze na zamówienie. Mnie juz tu wyzwali od caryc, dlatego, że bronię Rosji. Owszem nie popieram proamerykańskiego Miedwiediewa ani Chodorowskiego, który układał sie jako zdrajca Rosji z oligarchami, ale bez przesady. Wiadomo skąd zieje to zło, nie dajmy sie ogłupić i nie wyważajmy otwartych drzwi.

 34. volv 2 czerwca 2011 o 9:49 pm

  co ze mną będzie..??
  Jak pokonacie strach przed tym pytaniem i skupicie się na tym co się dzieje z wami w tej własnie chwili w tej najmniejszej cząstce TERAZ to możliwe jest odkrycie odpowiedzi na każde pytanie. Ale to też jest przysłonięte obawą prawdy o samym sobie.
  Tylko prawda nas wyzwoli 🙂

 35. sono 2 czerwca 2011 o 10:04 pm

  jeszcze raz przytocze ,bo tu lezy pies pogrzebany.

  „BARDZO WAZNA ksiazka braci Paul and Phill Collins” i bardzo ciekawa audycja radiowa z dyskusji z nimi ponizej , w ktorej mowia nam pokrotce o wplywie ideologii/”religii” lucyferianizmu, ktorego slady, dzialania sa widoczne non-stop, na przestrzeni wiekow wokol nas.
  „Lucyferialism constitutes the NUCLEUS OF a ruling class religion” .
  Lucyferianism jest JADREM/podstawa „religii” klasy panujacej/rzadzacej.
  W tym lezy pies pogrzebany. Na przesztrzeni wiekow ,( wlasciwe od poczatkow ludzkosci) klasy rzadzace kierowaly sie przekonaniami ,ze czlowiek moze byc rowny Bogu, czlowiek dobrem najwyzszym, czlowiek to brzmi dumnie, „Czlowiek droga Kosciola” (sic). Apotheosis (apoteoza), czyli „ubostwienie/wyidealizowanie czlowieka” .
  Jezeli slyszymy tego typu hasla ,to powinny sie nam dzwonki w mozgownicy odezwac ding, ding.
  Pod nimi sie przemyca bardzo sprytnie, w bialych rekawiczkach sam mistrz Lucyfer, czyli ten co niby „niesie swiatlo. Niesie ( wedulg lucyferianow) on nam swiatlo. aby nam dac wiedze i madrosc, ktora ma sprawic, ze bedziemy rowni Bogu, ze obejrzymy go w twarza w twarz, a w ostatecznosci obalimy Boga. Lucyferianie obiecuja najwyzsze dobra czlowiekowi. Ale …..tylko tym wybranym, oswieconym, ILLUMINATI, tym co chca i posiedli „madrosc” zalecana przez ich guru czyli Lucka.
  Surrvival of the fittest. Stara zasada przyrody czyli Zwyciestwo najsilniejszych. Przypomina nam to zalozenia faszyzmu z rasa panow i podludzi. Komunizm ,z „czlowiekiem jako dobrem najwyzszym” ujawnil nam jak to dobro w praktyce wygladalo. Lucyferianizm byl ideologia majaca swych wielblicieli OD ZAWSZE ) zawsze, ale na przestrzeni ostatnich paru wiekow sie niesamowice zorganizowal, skonsolidowal, rozwinal . Glownymi, najbardziej wplywowymi propagatorami lucyferianizmu sa rozne grupu masonskie, Illuminati, rozokrzyzowcy, Skull and Bones, Bilderberg group, Trilateral Commission,Council of Foregin Relations, (Watykan??).
  Niestety obecnie sa to grupy decyzuje. Zarowno w sprawach spoleczno-politycznych jak i finansowych a takze i spiritualnych. Tragiczne skutki tej „filozofii lucyferianiszmu juz obserwujemy”.
  Przeniknal WSZYSTKie sfery naszego zycia. WSZYSTKIE, bez wyjatku!!!!!
  Utworzyl faszyzm, komunizm ( i jego zakamuflowana, bialo-rekawiczkowo wersje czyli the UE), rozpowszechnil darwinizm ze swa teoria ewolucjii, zalegalizowal aborcje, antykoncepcje, legalizuje eutanazje, (eugenika?), dominuje w main stream mass media, propaguje paranoiczny belkot New Agu, magie i okklutyzm ( harry-poterry, idiotyczne ,ale polykane nalogowo przez mlodziez ksiazki o wampirach typu „zmierzch „,itp) stoi za ekumenizmem, swieckim humanizmem, transhumanizmem,technokracja, wieloma technologiami,Big Pharma, ( lucyferianowm marzy sie niesmertelnosc, to tez jedno z zalozen owego bycia „rownym Bogu”), pop culture ( satanistyczne Lady Gaga, Rihanny i inne szmaty)itp itd.
  Jestemy mniej lub bardziej PRZESIAKNIECI Lucyferianistyczna „religia”, niezaleznie od tego czy zdajemy sobie z tego sprawe czy nie, niezaleznie od tego czy to akceptujemy czy nie.
  Problem lezy w tym ze wielu, wielu ludzia AKCEPTUEJe te „religie” ,do tego stopnia ze oczy innym wydrapia jezeli beda im prowabowac wskazac ze bladza. Zartuje????????????????
  Nie. Prosze pogadac, zwlaszcza z mlodymi ludzmi ,co sadza na temat Harrego Pottera, wampirow, , jogi, astrologii, wrozenia, lady gagi czy innych rockowych szmat, kosmicznej energii, matki ziemi i innych newagowskich belkotow?? Prosze zapytac przecietnego katolika co sadzi na temat ekukumenizmu, stwierdzenia JPII ze „CZLOWIEK jest droga Koscila”. Bedziecie zapewnie zdziwieni totalna ignorancja, glupota, naiwnoscia i prawdopodobnie nieswiadoma ale jednak akceptacja zalozen lucyferianzmu.
  Na tym zreszta Lucek i jego swiadomi nasladowcy z piekla rodem bazuja.
  Na naszej glupocie, bezradnosci, pasywnosci i ignorancji. Dzieki temu oni rosna. Oni na tym kwitna.

  • volv 2 czerwca 2011 o 10:23 pm

   tak, z logicznego punktu widzenia umysłu da się to ułożyc w jakąś całośc, tylko czy to nie jest sianie niepokoju ( a kto się karmi niepokojem), przypuszczam, że tu zaglądający najbardziej znają słowa Jezusa więc co on powiedział?:
   nie lękajcie się, napełniajcie się pokojem i miłością… odpowiedzcie sobie sami wewnętrznie o co mu chodziło, dlaczego to takie ważne, niech nikt nie podpowiada odpowiedzi, nie szukajcie jej na zewnątrz tylko w sobie, niech wasze prawdziwe ja odpowie, zatrzymajcie się na sekundę w sobie i poproście siebie o odpowiedź. To może byc jedna z najważniejszych odpowiedzi 🙂

  • marcopolo 3 czerwca 2011 o 3:47 am

   płacone masz od wpisu czy długosci artykułu,bo zawartosc wiadomo z piekła rodem… sama siarka

 36. sono 2 czerwca 2011 o 10:06 pm

  Tu video z interview z bracmi Collins

  • garzi 2 czerwca 2011 o 10:22 pm

   kurza twarz ilesz to razy dasz jeszcze? Ty masz „udar „? ze się zapominasz?

   • sono 2 czerwca 2011 o 10:31 pm

    to dla tych co chca myslec, ty sie do tych nie zaliczasz wiec se odpusc.

 37. sono 2 czerwca 2011 o 10:29 pm

  Warte obejrzenia. Napisy po polsku

  • garzi 3 czerwca 2011 o 12:08 am

   TAK TAK niech daje jak najwiecej najlepiej całą strone.
   Albo swój blog otworzy (ale to trzeba troszke więcej czasu i inteligencji ) a ona musi dbac o nas 😉 o nasze dusze bo jak sie wytlumaczy „TYM” na górze czy „tym” z dolu ?? ha ha szukaj i wklejaj wklejaj już sie niecierpliwimy 😉 😉

 38. Ola 2 czerwca 2011 o 10:35 pm

  http://philosophers-stone.co.uk/wordpress/2011/06/pembroke-refinery-explosion-casualties-feared/
  Eksplozja w nastepnej rafinerii

 39. sono 2 czerwca 2011 o 10:56 pm

  Tu David Icke mowi do nas wszystkich „Ruszcie dupy bo niedlugo juz bedzie za pozno”

  • katerina404 2 czerwca 2011 o 11:49 pm

   SONOFAN Szczerze Ci powiem, że lubię ten rodzaj dowcipu, jaki prezentujesz i naprawdę śmieję się sama do siebie jak czytam Twoje posty do sono, ale lubię tą dziewczynę i wiem, że ma dobre intencje i dużo racji w tym co głosi, więc jej tak nie dokuczaj.

   • sono 3 czerwca 2011 o 12:19 am

    Katerina Dzieki za dobre slowo, ale mi tak szczerze mowiac na tym nie zalezy. Z tepakami nie mam ochoty dyskutoawc, bo to nic nie daje.
    Ci co chca poczytaja, posluchaja , przemysla, moze cos do niektorych dojdze. Nie to nie . Na sile nikt nikogo do niczego nie bedzie przekonywal. Publika ogolnie jest tak otumaniona, rozkojarzona ze zal dupe sciska. Ale to juz nie moj problem. Icke ma racje. Ludzie i tak dupy nie rusza, dopiero jak im zoldak z karabinem nacelowanym na czolo stanie przed nosem, wtedy moze cos zalapia. Ale wtedy juz bedzie po ptakach. Ja swiata nie stworzylam, ja nim nie zarzadzam i nie bede. W tej chwili dla mnie osobiscie jest wykrzesac w sobie tykle odwagi i rozsadku aby sie psychicznie przygotwac na to co nadzjedzie. I to co nadejdzie bedzie iscie z piekla rodem. Wiec moj problem to tak dalej zyc aby przejsc przez pieklo i nie stac sie diablem. Bo to pieklo nadejdze i bedzie placz i zgrzytanie zebow i pewnie rzeczy o ktorych nam sie nie snilo.
    Dlatego wierz mi , opinia jedego kmiotka z drugim to mi wisi i powiewa. Mam wazniejsze problemy na glowie:)
    Swiat sie zaczyna walic , a ja mam sie byle palantem przejmowac?? Seriously??:)

 40. sreb 2 czerwca 2011 o 11:31 pm

 41. sono 3 czerwca 2011 o 12:40 am

  Warte obejrzenia. Super. Tylko dla tych co znaja angielski i chca myslec. Reszta niech nie zaglada bo i tak nic nie zroumie

 42. rabarbarek 3 czerwca 2011 o 12:43 am

  Nasza ukochana i znana na calym swiecie organizacja rzadowa USA , FEMA, ktora powolana zostala w celu ratowania spoleczenstwa amerykanskiego , w razie nieprzewidzianych i poteznych katastrof , przeszla sama siebie. Jak widac obce jest jej przyslowie ” Kto daje i odbiera , ten sie w piekle poniewiera” , lub moze piekla sie nie boi. Mniejsza o to. Otoz zarzadzajacy FEMA, po 6 latach zazadali zwrotu pieniedzy , ktore wyplacili ofiarom huraganu Katrina , a takze innych huraganow , ktore mialy miejsce w USA pozniej. Minelo 5-6 lat , ludzie tych pieniedzy juz dawno nie maja , poniewaz wydali je w czasie , kiedy zostali pozbawieni swoich domow, i wszystkiego co posiadali. Czesc z nich zostala w jednym ubraniu , bez srodkow do zycia. I teraz ci zboje zadaja zwrotu pieniedzy , ktore jakoby zle naliczyli.
  Oczywiscie jest to temat tabu , zeby pozwani przez FEME , nie skrzykneli sie i nie zlozyli zbiorowego pozwu do sadu. Rozpacz czlowieka ogarnia jak patrzy sie na takie bezprawie . Zlodzieje -banksterzy nakradli miliardy dolarow , doprowadzili do kryzysu swiatowego i jeszcze nagrody sobie wyplacili. Wlos im z glowy nie spadl [ poza nielicznymi wyjatkami] , ale wiadomo biednemu zawsze wiatr w oczy wieje.
  http://www.blueridgenow.com/article/20110601/APA/1106010634?p=4&tc=pg&tc=ar

 43. Ola 3 czerwca 2011 o 1:27 am

  http://marucha.wordpress.com/2011/06/02/10-wspolczesnych-metod-kontroli-umyslu/

 44. Ola 3 czerwca 2011 o 1:31 am

  http://kefir2010.wordpress.com/2011/06/01/imminent-starvation-nieuchronny-kataklizm-milczenie-mendialnych-owiec/

 45. rabarbarek 3 czerwca 2011 o 3:58 am

  Na dzien dobry , glos z Wall Street . Oczywiscie w TV uspokajanie , usypianie inwestorow ale ci ktorzy , wiedza co sie dzieje zaczynaja mowic . Kryzys dopada takze bogatych [ nie mowie o najbogatszych , bo ci juz dawno zabezpieczyli swoje majatki] . Mysle , ze nadszedl czas , kiedy sztucznie nadmuchany balon wreszcie peknie. Odczujemy to wszyscy . Bedzie naprawde ciezko , mowi sie , ze ceny zywnosci na rynkach swiatowych wzrosna o 180 proc. Inwestorzy i drobni ciulacze straca , moga pasc ubezpieczenia, fundusze emerytalne. Jeden z najwiekszych maklerow z Wall Street , mowi , o zaczynajacej sie panice i o tym , ze jestesmy na granicy Wielkiej Depresji. Krytykuje pana Bernanke za jego polityke finansowa. Szkoda , ze wczesniej nikt nie widzial co wyrabiali banksterzy pod przewodnictwem panow pokroju pana Bernanke. W caly ten nadchodzacy kryzys finansowy , zlowrogo wpisuja sie wszystkie katastrofy klimatyczne poczawszy od zeszlorocznej katastrofy w Zatoce Meksykanskiej , pozary w Rosji, powodzie w Australii, Kanadzie, USA, susze w Europie, Teksasie, kryzys w Japonii, i wiele , wiele innych . Wygladaja jakby byly katastrofami na zyczenie tych , ktorzy chca upadku calego swiatowego systemu finansowego ,aby rozpoczac budowe nowego systemu finansowego. Przez laaata caly system finansowy opieral sie na zlodziejstwie i machlojkach i jedynym sposobem na ukrycie tych kolosalnych przekretow jest doprowadzenie do ruiny starego systemu . Na jego zgliszczach , stworza „wielcy” nowy lad , do ktorego mali dostepu miec nie beda. Zanim jednak to wszystko runie , jeszcze czekaja nas niespodzianki , niestety niezbyt mile. Moze sie myle , jednak dopadly mnie takie smutne refleksje , kiedy patrze na dzisiejszy swiat. Nie ma juz spokojnych dni. Kazdego dnia widmo nadchodzacych przemian powoduje , ze wiele dotychczasowych dzialan i zachowan, traci sens. I nie mowie tu o strachu a o koniecznosci przeorganizowania swoich priorytetow i celow w zyciu. Walki o godne zycie zaprzestac nie mozna , bo przeciez „wielkim” o to chodzi , zeby nas wystraszyc , pograzyc i zniechecic. Nawet bez wielkich pieniedzy mozna cos zrobic . Zobaczcie video[ to tylko czastka wiekszej calosci] , nie jest wesolo, ale nie mozna popasc w beznadzieje , aby nie isc jak cielatko na rzez. Niejaki pan M.S. Peck napisal w ksiazce Marching to a Different Drum Beat , ze chrzescijanstwo i nacjonalizm stanowia zagrozenie dla swiata i na drodze „gigantycznego skoku naprzod w ewolucji globalnej swiadomosci czlowieka”. Wiec z tym tez walcza , a ja mam w nosie globalna swiadomosc i malymi kroczkami wole isc do tylu , niz wielkimi do przodu z ta banda psychopatow.

  • millena461 3 czerwca 2011 o 12:00 pm

   Rabarbarek, masz racje jest zle na kazdym froncie.
   Mam pytanie czy u was rownez niema much komarow chrabaszczy i innych latajacych owadow?
   Tu niema NIC nic nie lata a to juz jest ZLE i to bardzo.
   Nie tesknie za muchami ale jezeli te sie wytruly to powietrze jest dostatecznie zatrute i mozemy sie spodziewac pogorszania zdrowia z dnia na dzien, niemowiac o przydomowych dzialkach czy cos w ogole nam urosnie.
   Napisz czy cos odczuwasz sama zmiany w samopoczuciu. Sasiedzi i znajomi kazdy ma problemy z gardlem jakies dziwne uczulenia infekcje , dotad nieznane lekarzom. Wszystko bez goraczkowe. Ja nie pisze o sobie bo jestem spiaca oslabiona zupelnie bez zycia.
   Pozdrawiam

 46. millena461 3 czerwca 2011 o 4:13 am

  Z FEMA BLOG June.01.2011 przygotowania do sezonu huraganowego > (tlumaczone przez google)
  http://translate.google.com/translate?u=http%3A//www.whitehouse.gov/the-press-office/2011/06/01/readout-president-s-meeting-regarding-preparations-upcoming-hurricane-se&langpair=auto|pl

  Dlaczego pogoda sie zmienila New Jet Stream :

  http://imageshack.us/photo/my-images/826/unled1v.jpg/

 47. iHe 3 czerwca 2011 o 6:25 am

  Podobno panika ogórkowa opanowała Europe.W kryzysie żywnościowy niszczy się już na ogromną skale warzywa(na razie ogórki)Tak się zastanawiam czy jednak ktoś nie wykorzystał mechanizmów pandemii do coverowania skażenia znad Japonii – jednak na 1 miejscu.
  Depopulacj,wprowadzenie NWO czy przygotowanie na możliwy kataklizm są na pewno na 1 msc.
  Na 2 jest coverowanie tych przygotowań i stopnia ich realizacji.
  Strefa euro czy lolar a nawet rumor of war nieustanny ,pandemie,kryzys to tylko covery i środki na ten cel.
  Gierki planistów ,którzy uratują ludzkość przed samą sobą i światem;)
  A jak wiemy wszystkich nie da się uratować co nam już powiedzieli w 2012.
  Oglądając filmik z rose of sharon o tych zmutowanych roślinkach właściwie jestem pewny ,że ogórki w wielu krajach nie nadają się do jedzenia.Troche masakra zważywszy jak merdia kłamią.
  Ktoś już to raz dał na blog,ale powtórzę,że zakażenie EHEC ma podobne symptomy do zatrucia promieniotwórczego.
  Fajny tekst anglojęzyczny na ten temat.Ciekawe czy można jakoś sprawdzić które ogórki mają za dużo syfu a które nie..

  A tu coś sprzed paniki:
  Sobota, 07 maj 2011
  SĄ OGÓRKÓW Fukushima SAFE?
  „Kilka dni temu, podczas gdy udział w mojej codziennej lektury New York Times, i jak zawsze, sprawdzenia na sytuację w Japonii, natknąłem się na wywiad z rolnikiem Prefektura Fukushima. Nie było rolnictwo wewnątrz strefy ewakuacji, ale w pobliżu. (Na terenie Nakadori rolnych, który jest centrum prefektury). Mówił, że musiał wyrzucić całe uprawy ogórków, ponieważ nikt nie chciał kupić. Jakie to smutne. ”
  Ale weź bakterii Salmonella w ogórków (jak to miało miejsce w dostawach żywności w Stanach Zjednoczonych – patrz post 3 maja). Jeśli ogórki w Japonii prowadziły Salmonella, jeść tylko pół ogórka mogą być skażone, że prowadzą do przypadku zatrucia pokarmowego.”

  „Tak szczególnie, jeśli są starsze, nie martw się o jedzenie kilka ogórków Fukushima. Ale to dobrze umyć, obrać, a nie jeść ogórków dziennie przez kilka miesięcy. ”
  http://thesafefoodhandbook.blogspot.com/2011/05/are-fukushima-cucumbers-safe.html

  ps.W USA salmonellla a u nas EHEC.Tak ,tak Hiszpanie wszystkiemu winni.(swoją drogą ciekawe czy tam chmurka syfu nie zawisła i czy hodowla pod foliówkami jest w jakimś sensie odporna na to.)
  Szkoda by było z paniki nie cieszyć się struktórowaną wodą z ogórków etc.
  Zaczynam się skłaniać ,że nie ma czegoś takiego jak epidemia EHEC,są tylko sexperci od EHEC.
  Ogólnie to szykuje się niezła panika żywieniowa,dobrze by było ustalić jakie produkty będą najbardziej szkodliwe i które zapewniają względne bezpieczeństwo ze względu na proces uprawy.