Wydarzenia i komentarze, 4 czerwca 2011r

Groźby karalne na moim blogu
Komentarz niejakiego „najemnika”, który ukazał się ok. godz 17:50 (na blogu pokazuje 16:50) zawiera groźby karalne. Tekstu: „ty gnido z Bydgoszczy już nadszedł czas niebawem butem wbiją ci grdykę w gardziel a drugim kopem w krocze jaja rozgniotą i na kupę gnoju wywala cobyś dokończył tam parszywego żywota swojego” nie mogę tolerować – przekazałem dane osobie co do której groźby te skierowano. Od jej decyzji zależy czy sprawa trafi do prokuratury. Nikt z was chyba nie sądzi, że są to zwykłe dyskusje. Takie rzeczy robi się po to by wystraszyć czytelników i komentujących. Robią to najczęściej wysłannicy szatana. Wpis został zablokowany przez kontrolę antyspamową.

Chiny oskarżają USA o „wojnę internetową”
Wojskowi chińscy oskarżyli w piątek USA o rozpoczęcie „wojny internetowej”, która ma na celu obalenie rządów m.in. w krajach arabskich. Ta agresja ma być połączona z kampanią dezinformacyjną polegającą na oskarżaniu Chin o ataki hackerskie na zachodnie cele, w tym kilkaset kont poczty gmail należących do osób ze sfer rządowo-militarnych i aktywistów politycznych. Google wyśledził skąd dokonywane były ataki – jest to miasto Jinan, gdzie znajduje się szkoła armii chińskiej. Komputery tejże szkoły maiły dokonać ataku na Google 17 miesięcy temu. Chiny zaprzeczają tym doniesieniom.
Artykuł w China Youth Daily autorstwa dwóch adeptów chińskiej szkoły militarnej,  nie wspomina o atakach na Google, ostrzega państwa przed wojną internetową, którą wywołują Amerykanie. Takie ataki mogą mieć równie ważne konsekwencje jak konwencjonalna interwencja militarna. Dlatego też Chiny zdecydowały się na państwową kontrolę internetu, w tym głównie na filtrowanie stron. System nowi nazwę „Wielka Zapora Chińska”. Przeznaczono na to spore środki.
Tymczasem rządy wielu państw uważają, że to właśnie Chiny dokonują ataków internetowych. Hillary Clinton oświadczyła, że właśnie ataki ze strony Chin, o których doniósł Google były przyczyną powołania specjalnego urzędu „koordynatora cyber-bezpieczeństwa”. FBI prowadzi śledztwo w.s. włamań na konta gmail, na razie stwierdzono, że żadne oficjalne konto rządowe nie doznało szkody.
komentarz: Oczywiście, prawda leży po środku – zarówno Chiny, USA jak i inne państwa od dłuższego czasu toczą cyber-wojnę. Tak jak w latach 80-tych sponsorowane przez agencje wywiadowcze Radio Wolna Europa odegrało ważną rolę w obaleniu komunizmu i przejęciu majątków państw socjalistycznych przez mafię globalistów, tak teraz internet, w tym głównie Facebook jest terenem dezinformacji i organizowania opozycji.

Masowe wymieranie dżdżownic ziemnych w Ohio-Kentucky-Indiana
Tysiące martwych dżdżownic nagle pojawiło się na chodnikach i werandach w różnych regionach stanów Ohio-Kentucky-Indiana. Entomolog z Uniwersytetu w Kentucky, Lee Townsend, stwierdził że mogą być trzy przyczyny – silne deszcze, sezon godowy oraz kwaśna gleba. Uważa on, że pierwsze dwie są najbardziej prawdopodobne – w okresie godowym dżdżownice wyłażą na powierzchnię i nie mogąc powrócić w głąb gleby zdychają.
Inne opinie mają internauci. Ulewne deszcze nie mogą być przyczyną wymierania, gdyż w wielu regionach odnotowano najgorsze ulewy w w historii i żadne dżdżownice się nie pojawiły. W środkowym Ohio, gdzie nie było deszczy przez cały tydzień, mimo to zjawisko to występuje.  Na forum godlikeproductions wysunięto hipotezę, że przyczyną wymarcia dżdżownic mogły być gazy wydobywające się ze szpar w ziemi. Dżdżownice oddychają całą skórą, w związku z czym nastąpiło zatrucie. Gazy mogą być objawem wzmożonej aktywności wulkanicznej w tym regionie lub też oznaką nadchodzącego trzęsienia ziemi. Nacisk magmy może powodować powstawanie szpar w ziemi. Przyczyną ucieczki robaków mogą być też drgania gruntu, co potwierdzałoby tezę o trzęsieniu. W filmiku Worm Grunting udowodniono, że drgania gruntu powodują ucieczkę dżdżownic z ziemi na powierzchnię. Inny komentarz jest jeszcze bardziej sceptyczny. Internauta z Anglii uważa, że jedną z przyczyn wymierania dżdżownic mogą być radioaktywne deszcze!

Dziwna „budowla” na Marsie
David Martines odkrył ją przypadkowo na Google Mars. Struktura wygląda na regularną, wyróżnia się białym kolorem, trudno jednak stwierdzić czy jest to budynek czy też formacja skał. Wg. Martinesa ta biała „budowla” ma wymalowane niebieskie i  czerwone pasy, jej wymiary to 230 x 50m, a koordynaty 71 49’19.73″N 29 33’06.53″W. NASA nie reaguje na emaile.

Bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=sTJt0LJZG2k

Reklamy

201 responses to “Wydarzenia i komentarze, 4 czerwca 2011r

 1. rambo8 4 czerwca 2011 o 9:55 am

  Dobrze że nowy temat bo po tamtym nie dało sie już poruszać, przynajmniej mi, nie wiem jak innym.
  Ale spędzane bezproduktywne minuty na czekaniu jest skuteczną metodą zniechęcenia do bloga.

  • monitorpolski 4 czerwca 2011 o 10:10 am

   Sorry, późno wróciłem. Zacznę częściej dzielić wpisy, duża ilość komentarzy zwalnia ładowanie się strony.

  • sebecxs 4 czerwca 2011 o 2:48 pm

   ….ja czekam na fulforda

   • codex 4 czerwca 2011 o 6:57 pm

    Sluchaj frajerze (najemnik).Czy to jest prowokator czy agent.Niema najmniejszego znaczenia w Polsce najechalo sie tyle dziadostwa z zachodu,ze nie dlugo zabraknie trumien dla smieci syjonistycznych.Niemcy jak ruszali na wschod byli pelni buty szyderstwa i arogancji.Potem wracali bez nog glowy rak doslownie jak smiecie.Tak bedzie z wami..Jestesmy gotowi na wasze inowacje w przyrodzie w polityce i kulturze..Trzymajcie sie gnoje…

 2. 44 4 czerwca 2011 o 9:55 am

  Internauci zawsze mają inne opinie. Na wszystko. I jedynie słuszne.

  • wojox 4 czerwca 2011 o 10:26 am

   To natura Polaków. Każdy wie wszystko najlepiej…

 3. rambo8 4 czerwca 2011 o 10:04 am

  I nbiestety ostatnich postów w poprzednim temacie już nie przeczytam bo
  nie mam ochoty najpierw czekać a potem przeczesywać 280 postów w
  poszukiwaniu tych paru których nie widziałem.A może akurat ważna
  informacja mnie ominie, no ale cóż taka forma bloga.

 4. yoko 4 czerwca 2011 o 10:08 am

  Poczytajcie: Czipy w żołądku!, u 93% płodów wykryto toksyny GMO>
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia

  • yoko 4 czerwca 2011 o 11:44 am

   http://wolnemedia.net/aktywizm/apel/
   „W najbliższy wtorek nasi posłowie będą głosować nad nową Ustawą nasienną. Ostatnio mamy do czynienia z „urodzajem” zawiłych i długich ustaw przez, które trudno jest przebrnąć, a tym bardziej je zrozumieć. Przepisy te będą decydować o naszym życiu. Wątpię czy posłowie w nawale pracy wiedzą za czym tak naprawdę głosują.”
   (czy czytaliście skład pączków z Auchana? warto. Soja i mączka kukurydzana jest wszechobecna)

   • marek 4 czerwca 2011 o 1:17 pm

    Oni nie wiedzą nad czym głosują! 384 posłów głosowało za Traktatem z Lizbony, ale nikt go nie przeczytał. Zresztą się nie dziwię, tysiące przypisów do przypisów ciężko się czyta, ale wystarczyło wywalić do kosza ten bubel i zaproponować 2 kartki jasnych reguł by Europa się rozwijała a nie zwijała.

    • mirek 4 czerwca 2011 o 2:51 pm

     raczej myślą skąd kase wziąść (ukraść) i cześć
     Start do sejmu – 20 tys. zł. Rok w państwowej spółce – 12 tys. Miesiąc w europarlamencie – 1,5 tys. Miesiąc na stanowisku burmistrza – 300 zł. Takie opłaty ściągają od swoich działaczy PO, PiS, SLD i PSL – wynika z przestudiowanych przez „Wprost” sprawozdań finansowych partii.
     http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nie-uwierzysz-ile-kosztuje-miejsce-na-liscie-do-sejmu,wid,13475217,wiadomosc_prasa.html

 5. Wojtek 4 czerwca 2011 o 10:19 am

  U mnie zdechłe dżdżownice pojawiają się bardzo często i nigdy by mi nie przyszło do głowy że to może być temat czołowy do bloga o problemach światowych, ale cóż absurd nie zna granic.
  Mam propozycje aby chociaż kilka osób napisało co każdy z nas może zrobić aby poprawić w przyszłości jakość życia na tej planecie.
  Ja myślę że każdy powinien zacząć od siebie i wziąść odpowiedzialność za swoje codzienne decyzje, zaczynając od zakupów a kończąc na oddanych glosach w czasie wyborów. Świat pędzi swoim rytmem i nie mamy wpływu na to co wyprawiają wielcy tego świata, ale jeśli każdy swoim codziennymi wyborami powie nie temu przegranemu systemowi to razem możemy zrobić różnice. Jeśli banki i wielkie złodziejskie korporacje stracą swoich klientów to nie będą mogli czerpać zysków. Jeśli politycy stracą wyborców to nie będą mogli kontynuować swojej sprzedajnej polityki. jednym słowem to my dajemy karmę tej bestii i bez naszego przyzwolenia ta bestia zdechnie z głodu. Wszystko w naszych rękach i w naszych codziennych czynach, wystarczy chwile pomyśleć przed podjęciem każdej decyzji.

  • wojox 4 czerwca 2011 o 10:30 am

   Jestem ze wsi, pracuję na wsi, nie ściemniaj że u ciebie dżdżownice padają. Jedynie po ulewach trochę je wypłukuje.
   Stworzenia ostatni padają jak muchy po muchozolu,, a Ty tu takie bzdety smarujesz. Zobacz co jeszcze ginie to zrozumiesz całokształt :
   http://zmianynaziemi.pl/
   http://losyziemi.pl/

   Patrz szerzej a nie jak koń z klapkami na oczach…

   • monitorpolski 4 czerwca 2011 o 10:42 am

    Pewnie, że ściemnia. Nigdy nie widziałem milionów dżdżownic. Setki, owszem – nawet często. Ale nie wszystkie! Wojtek też uważa, że nie mamy wpływu i że powinniśmy zmienić tematy na bardziej przyziemne. A co nam z wyborów jak nas zniewolą czipami. Wojtek – ty chyba nie czaisz tego co się dzieje na świecie! Nie mamy wyjścia jak robić to co robimy – informować o realnych zagrożeniach.
    Przecież wybory od dawna są już fikcyjne, kontrolowane przez masonerię. Jeśli ich obudzimy i przekonamy, że działają wbrew własnemu interesowi, to wszystko może się zmienić.
    Światem rządzi grupa ok. 10,000 ludzi, reszta to bezrozumne pachołki.

    • siedem 4 czerwca 2011 o 11:12 am

     bilderberg-owie w przyszly weekend maja spotkanie w szwajcarii.

    • Wojtek 4 czerwca 2011 o 11:53 am

     Działają wbrew wlasnemu interesowi? A jaki to interes? Bo jeśli jest to zapanowanie nad małą ograniczoną liczba ludzi-niewolników to robią to bardzo dobrze. Przekonaj ich że to bez sensu. Los gatunku ludzkiego może przybrać dwa kierunki.

     1. ograniczenie liczby ludności co pozwoli na zachowanie obecnego standardu życiapod względem ekonomicznym i materialnym. Wprowadzenie rządów silnej reki i niedopuszczenie do takiego bajzlu jaki mamy obecnie. Zwykli ludzie będą baranami prowadzonymi przez małą grupę oświeconych.

     2. oddolna zmiana zachowań i świadomości ludzi przebudowanie wartości i celów do jakich dązy ludzkość. Myśle że większość już pojeło żę MIEĆ to slepa uliczka w którą zaszliśmy. Pytanie czy damy radę stąd się wydostać.

     No jeszcze możemy biec w przepaść jak to robimy ale to chyba nie jest rozwiązanie.

     Osiągnięcie tego drugiego celu to być może czysta utopia ale szukając sensacji i wyciągając coraz to owe fakty które jedynie potwierdzają to co już wiadomo do niczego nie prowadzi. Czas wziąść sie za zmiany i najlepiej jak każdy zacznie od siebie.

   • Wojtek 4 czerwca 2011 o 10:48 am

    Kilka razy do roku dżdżownice wyłażą i zdychają u mnie w mieście. Na wsi ich może nie widać bo kto by ich szukał w trawie lub w grudkach ziemi a pozatym na pewno sa zjadane przez inne stworzenia. A to że zwieręta zdychają to wina również rolników bo sypią w ziemię tyle świństwa że jedzenie zaczyna przpominać chemiczna papke.
    Łatwiej polatać po necie i wkleić kilka linków niż chwile pomyśleć.

 6. yoko 4 czerwca 2011 o 10:19 am

  Paranoja postępuje! Pietruszka rośliną narkotyczną, na razie w Rosji ale…!
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosjanie-zamierzaja-zdelegalizowac-nowy-narkotyk-pietruszke
  (co jest z moim poprzednim postem?)

  • wojox 4 czerwca 2011 o 10:33 am

   Ogólnie chodzi o warzywa i owoce, żeby pozbyć się jak największej ilości zapasów przed zimą. Bedzię BARDZO OSTRA ZIMA, zacznie się dziać na jesień, zamiana biegunów postepuje nieubłaganie…

   • mocniejszy 4 czerwca 2011 o 10:42 am

    Jest coś na rzeczy. Oskarżenie przez Niemców (jak się okazało niesłuszne) hiszpańskich warzyw o roznoszenie zarazków – wywołało panikę, straty materialne plantatorów i odwrócenie się części konsumentów od spożywania warzyw. Rosja wstrzymała import z UE, głównie z Polski. Czy to przypadkowa głupawka Niemców, a może wojna handlowa? Jest też bardziej sensacyjne wyjaśnienie, że ktoś chce celowo zniechęcić ludzi do spożywania warzyw i owoców… Tylko po co? Depopulacja?

 7. noni 4 czerwca 2011 o 10:31 am

  Śmiejesz się ,a Pietruszka jest tak silna jako narkotyk że nawet wytrawni grzybiarze nie chcą mieć takich ostrych halunów jak po pietruszce się ma.

 8. mocniejszy 4 czerwca 2011 o 10:35 am

  Wychodzenie masowe dżdżownic po deszczach jest zjawiskiem naturalnym i bardzo, bardzo częstym. Stają się one pokarmem dla ptaków i innych zwierząt.

  Aby dowiedzieć się, czy zjawisko zaobserwowane w USA ma całkiem zwyczajny charakter należy odpowiedzieć na następujące pytania:

  1. Czy w miejscach wychodzenia dżdżownic padały deszcze?
  2. Czy dżdżownice są zjadane przez ptaki i inne zwierzęta, a jeśli tak, to czy dzieje się coś niepokojącego z konsumentami?
  3. Czy w okolicach tych wydobywa się gaz albo ropę? Jeśli tak, to czy jest to gaz ze złóż łupkowych wydobywany metodą szczelinowania hydraulicznego?
  4. Czy – jeśli dżdżownice wychodzą w suchej porze – w okolicach wychodzenia dżdżownic – są potencjalne źródła skażeń gleby lub wód gruntowych?

  O skutkach wydobywania gazu z łupków obecnymi metodami:

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/05/30/jak-zlupia-polskie-zloza-gazu-lupkowego/

  • monitorpolski 4 czerwca 2011 o 1:24 pm

   Z tego co się zdążyłem zorientować wszystkie dżdżownice są martwe. Po deszczach długo jeszcze żyją, wielu udaje się znów wejść w glebę. Poza tym nigdy po deszczach nie widać ich milionów!

 9. noni 4 czerwca 2011 o 10:36 am

  Poza tym pietruszka jako narkotyk jest tak nie opłacalna i nikt jej nie używa to świadczy że światem rządzą idioci którzy nie pozwala ludziom brać nic co otworzy im oczy i pozwoli na kontakty z innymi cywilizacjami bo właśnie podczas brania narkotyków typu grzyby wychodzimy z ciała i podróżujemy poza nasz fizyczny wymiar.

  • mocniejszy 4 czerwca 2011 o 11:08 am

   Podczas brania narkotyków zaćmiewa się umysł i nie jest to wychodzenie z ciała, ale utrata czucia. Zachwalanie narkomanii jest bardzo złym działaniem. To po prostu przestępstwo. Mam nadzieję, że właściciel bloga zastosuje cenzurę. Jeśli tego nie zrobi, będzie współodpowiedzialny. Narkotyki są zachwalane przez kilka zdeprawowanych grup:
   ● handlarzy narkotykami,
   ● narkomanów,
   ● wierchuszki sekt,
   ● agentów wpływu niszczących jakieś społeczeństwo,
   ● zwykłych durniów…
   Czy pominąłem kogoś?

   • sebecxs 4 czerwca 2011 o 12:42 pm

    …a brałeś coś psychoaktywnego w życiu, że się wypowiadasz??? co??… a wóda i browar to co to jest??? … a tytoń???… pieprzysz 3 po 3…. a w lekach myślisz, że ich nie ma…. typowe gadanie „polaka katolika” wóda-dobre… trawka-złe…

    • mocniejszy 4 czerwca 2011 o 7:56 pm

     Można żyć na trzeźwo. Lepiej widać świat, łatwiej precyzyjnie go opisywać. Nie ma wolności bez trzeźwości. Dlatego rządzący nie przykładają się do walki z nałogami.

   • rabarbarek 5 czerwca 2011 o 1:27 am

    mocniejszy masz racje, czytalam niedawno wywiad z jakims mafioso z Meksyku. Na pytanie , czy nie czuje wyrzutow sumienia, ze dzieki temu co robi umieraja dzieci , mlodziez i dorosli, odpowiedzial , Gdybyscie byli madrzy i przestali cpac , caly biznes odszedlby w niebyt, a jak jestescie glupi , to nie wincie mnie. Niestety rzady tez dostaja swoja olbrzymia dzialke z kazdego naszego nalogu[ narkotyki, alkohol, kasyna i loterie itd] i nie tylko zniechecaja ale wrecz zachecaja do uzaleznien. Nawet przy kongresie USA powstala grupa zadajaca uznania narkotykow za leki . Bol zmniejsza i mozg uspia.
    A w Afganistanie wojsko amerykanskie pilnuje pol makowek . Jakos tego swinstwa nie spala , nie zniszcza. A na stronach internetowych mozna znalezc zdjecia jak sie chlopaki przechadzaja po makowych polach . A pojechali tam podobno szukac bin Ladena i chronic afganskie , uciemiezone afganskie kobiety przed tyrania talibow.
    Narkotyki dzisiaj , to wielki biznes nie tylko dla handlarzy czy producentow , ale takze dla bogaczy [ ktorzy nigdy tego nie tkneli] i smierc dla slabych i „malutkich”.

 10. mario losco 4 czerwca 2011 o 10:43 am

  witam. jestem mieszkańcem woj warmińsko mazurskiego miasto Gołdap. 1.6.2011 stało się coś dziwnego o godzinie ok23.00 otóż nad Rosją pojawiły sie dziwne błyski(fioletowo, pomarańczowe,czerwone) nie była to burza było cicho jak makiem zasiał. Żona zwróciła na to uwage bo było to coś dziwnego w tym samym czasie usłyszeliśmy dziwny dźwięk bardzo niskiej częstotliwości powtarzający się 3 razy. natężenie powtarzające się co 2 sekundy i sam trwał 3,4s dochodził z dna jeziora które jest w odległości 50m. Mam wrażenie, że jakieś maszyny krążą pod ziemią. Dźwięk był przerażający.

  • jaś 4 czerwca 2011 o 10:56 am

   mario troche mniej wina do kolacji!!

   • marek 4 czerwca 2011 o 11:17 am

    Może się wyprostuj podnieś głowę i popatrz trochę w nocne niebo. Na prawdę od czasu do czasu można coś ciekawego zauważyć. Po tym co widziałem i słyszałem w ostatnich 3 dniach jestem dziś w stanie nawet uwierzyć w rozpylanie czegoś z samolotów widząc obecne niebo za oknem. Od rana myślę że przeleciało już nad głową z 40 samolotów. Zaczyna się robić biało.

    • jaś 4 czerwca 2011 o 11:57 am

     wczoraj patrzylem i widzialem wiele niezwykłych rzeczy. caly wszechswiat jest niezwykly

    • sebecxs 4 czerwca 2011 o 12:44 pm

     …najładniej to zjawisko którego nie ma wygląda pod słońce..

  • trebor 4 czerwca 2011 o 1:12 pm

   Masz racje…tez mialem pare dziwnych sytuacji.
   Jedna zwiazana byla z dzialkiem orgonowym ale o tym
   i innych sytuacjach przy okazji.

 11. AntyRad 4 czerwca 2011 o 10:56 am

  Cos wam wytlumacze,a zapewniam,ze sie na tym znam. Dzdzownice najadly sie pietruchy i leca na Marsa obczaic o czym milczy NASA. Proste i logiczne. Wy jednak zostance przy grzybach.
  Czyzby pietruszka miala otwierac oczy? Moze wspolnym mianownikiem wszystkich przebudzonych jest pietruszka? Dzielcie sie ryba po grecku ze wszystkimi a zbudujemy armie i wdeptamy NWO w ziemie z ktorej wyrosnie…he

 12. Ula la la 4 czerwca 2011 o 11:01 am

  USA coś szykują …

  Najpierw tworzą możliwość fizycznego ataku za cyberatak
  http://webhosting.pl/USA.beda.mogly.uzyc.sil.zbrojnych.w.odwecie.za.cyberatak

  A później Chiny nagle atakują skrzynki Google przeglądając maile administracji USA

  http://konflikty.wp.pl/title,Hakerzy-z-Chin-zaatakowali-Google-USA-zadaja-wyjasnien,wid,13474771,wiadomosc.html?ticaid=1c6bd

  Czy to nie jest kolejna magiczna furtka otwierająca drzwi na atak dowolnego kraju, z którego nastąpił atak? Terrorystów nie mogą wysłać do Chin więc wymyślili cyberatak…

  • yoko 4 czerwca 2011 o 8:47 pm

   „Król banana” podpisał ustawę na mocy której cybernetyczny atak jest równoważny z wypowiedzeniem wojny…

 13. Taka prawda 4 czerwca 2011 o 11:08 am

  „Masowe wymieranie dżdżownic ziemnych w Ohio-Kentucky-Indiana” – będą także wyłazić jak ktoś poprzez grunt pociagnie prądem. Są takie urządzenia dla wędkarzy chociazby. Tamte dżdzowwnice mogą świadczyć o jednym – ktoś im dom przyHAARPił. Okolica jest aktywna sejsmicznie? Ma jakieś wulkany na swoim terenie?

  • Protokół wyginięcia 4 czerwca 2011 o 12:39 pm

   Wabash Fault znajduje się dokładnie tam, miejsce oddalone o ponad 400 mil od New Madrid Fault.
   Nie tłumaczy to jednak wyłażących robaków z Ohio, które w miejscu robactwa jest spokojne sejsmicznie. Może to być przyczyna deszczu, aczkolwiek gdzieś czytałem że podobna rzecz wydarzyła się w Ontario a tam nie było deszczów.
   Przyczyn, może być wiele : deszcz, zatrucie wód gruntowych, prąd (np. haarp) lub zbliżające się trzęsienie.

   • Protokół wyginięcia 4 czerwca 2011 o 12:42 pm

    • Protokół wyginięcia 4 czerwca 2011 o 12:42 pm

     link dla użytkowników proxy : youtube.com/watch?v=9XE30Che51A&feature=player_embedded

    • Protokół wyginięcia 4 czerwca 2011 o 12:46 pm

     Ja bym stawiał na deszcz. Wypełzły małe robaki, a małe organizmy powinny reagować na zatrucie wody. Możliwe, że spadł jakiś deszcz radioaktywny albo kwaśny czy skażony np. chemtrailsami.
     Ciekawostka, z tego samego dnia znaki na zbożu przedstawiające robaka.
     http://www.cropcircleconnector.com/2011/Wilton/Wilton2011a.html
     Dochodzi więc kolejna teoria : kosmici 🙂

 14. Leonidas 4 czerwca 2011 o 11:09 am

  Ponownie apeluje abysmy pomogli T.Choldzie niech on bedzie oznaka naszego zjednoczenia i zorganizowania.
  Zrobmy wkoncu cos realnego i wesprzyjmy rodaka w potrzebie !
  Nie znam p.Choldy osobiscie ale to nie ma znaczenia, Monitor daj namiary co i jak i co o tym myslisz ????

  • millena461 4 czerwca 2011 o 11:48 am

   Calkowicie sie zgadzam i rowniez czekam na jakas propozycje od P.Marka.
   Jestesmy gotowi pomoz T.Choldzie.

 15. n1kt 4 czerwca 2011 o 11:19 am

  Jak to mówią spece: pierwsza myśl która ci przychodzi do głowy jest w 80% trafna. Mi po przeczytaniu samego tematu przyszła pierwsza myśl taka: no tak spadł deszcz ściągnął do ziemi radioaktywnego pyłu to je zakaziło i biedne zdychają… Choć nie tylko o pył chodzi bo trudno nazwać cząstki uranu czy plutonu pyłem skoro są tak małe że trzeba się pewnie posługiwać jakimiś cudownymi elektronowymi mikroskopami żeby je zobaczyć. Druga rzecz jak widze bioroboty z fukushimy z tymi maskami i filtrami prawie jak dla lakierników to myślę że nikt tam sobie nie zdaje sprawy z powagi sytuacji.
  Moim zdaniem te cząstki są tak małe że przechodzą z powietrzem przez KAŻDY filtr powietrza tak samo jak powietrze musi prześć przez dany filtr. Myślę też że nie ma filtrów na świecie aby oddzielić takie takie małe cząstki ale mogę się mylić…

 16. zenobiusz 4 czerwca 2011 o 11:34 am

  Strona pionierów walki z NWO,przy pomocy orgonitów zamilkła .Przypominam ich wizję ,świata nasyconego orgonem,mimo kalekiego tłumaczenia Googla,na prawdę warto przeczytać.Czy ta wizja się ziści.Zależy to i od nas.Budujcie działa orgonowe !!!!!!!
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/04/moj-piekny-orgonowy-swiat-strona-zamilkla-18-kwietnia-2011/

  • rambo8 4 czerwca 2011 o 11:51 am

   Ty zenek wchodze w link a tam znowu twój blog
   mi wyskakuje.Przestań żartować bo to już
   dawno sie zrobiło mało śmieszne.

   • zenobiusz 4 czerwca 2011 o 11:56 am

    Będziesz kiedyś z przerażenia gryzł własne palce,i błagał, by ktoś udostępnił Ci orgonit,.Spójrz w oczy, tego niemieckiego żołnierza,umierającego pod Stalingradem, ,na twoim awatarze.Doświadczysz kiedyś sam,tego z czego kpisz w tej chwili.

    • rambo8 4 czerwca 2011 o 12:29 pm

     Bo mam go na awatarze to wcale nie znaczy że z niego kpie, a może wręcz przeciwnie.
     A orgonit to już se zamuwiłem i sprawdze na sobie czy działa. Taki wisiorek
     napisane było że to amulet ale mi o to chodzi czy on będzie chronił przed
     oddziałowywaniem elektro magnetycznym ? Ty zenek chyba sie znasz na tym
     to będzie działał ?

    • zenobiusz 4 czerwca 2011 o 12:51 pm

     Musisz sprawdzić najlepiej na hodowli rzeżuchy.Najpewniejsze są własnej roboty.Oczywiście,prawidłowy chroni od smogu elektromagnetycznego,ale także poprawia stan całego organizmu.Chodzi ,nie o to byśmy indywidualnie się zabezpieczyli,a by ta wiedza stała się powszechna.To jedyna realna rzecz,której boi się NWO.Przeczytaj jednak, to co jest na moim blogu.Najbardziej ,mrożąca krew w żyłach wiedza ,nic nie da,jeśli nie szuka się środków obrony.Te są i to w zasięgu ręki.Zwłaszcza ci którzy wiedzą więcej od innych o orgonie,a parę osób chyba tu takich jest,powinni nie ustawać ,w walce o masowość orgonitów.W Afryce aktywistów ruchu orgonowego,aresztowano.W USA próbuje się dopasować do nich prawo karne,choć nie jest to łatwe,z uwagi na negowanie przez oficjalną „naukę” istnienia energii orgonu.
     Chwilami odnoszę wrażenie jakby ludzie wiedzący, że zbliża się II wojna światowa,sabotowali produkcję czołgów i karabinów maszynowych,przedkładając nad to dyskusję,do jakich tortur ,i zbrodni posuną się hitlerowcy.
     Tak to wygląda na większości portali.Orgon się sygnalizuje,i jako odfajkowany,lekceważy,a mnoży się opowieści o siedmiu zbójach.Jak masz program poprawiający tekst,zauważ że słowo orgon jest podkreślane na czerwono podobnie jak NWO.To słowa, które oficjalnie nie istnieją.

  • trebor 4 czerwca 2011 o 1:19 pm

   Strona jak widze dziala:
   http://www.orgoniseafrica.com/

   • zenobiusz 4 czerwca 2011 o 2:54 pm

    To zadaj sobie trud sprawdzenia,kiedy był tam ostatni wpis.Ty znasz się podobno na orgonicie,ba masz działko orgonowe.Czyżbyś uważał,że to wystarczy ?? Nie powinieneś zabrać się za aktywniejszą popularyzację samej idei.??? To jedyne realna możliwość walki z NWO.mielenie starych i nowych filmików z You Tube,jest wpisane w system.Będzie coraz więcej sensacji,byle odwrócić uwagę od możliwości walki.Ile już jest o chemtrailach,lucyferiańskim zapleczy ideologicznym depopulacji.Mnóstwo.O rozmaitych aspektach oddziaływania energii orgony na rzeczywistość,tyle ,co kot napłakał.

 17. slice 4 czerwca 2011 o 11:45 am

  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/niesamowite-nagranie-wideo-z-kosmosu,1,4407896,wiadomosc.html – polecam, szczegolnie dla krzykaczy w formie nauki pokory. Warto sobie uswiadamiac rozmiar naszej planety i malutkosc naszych problemow naprzeciw ogromu wszechswiata.

 18. Karol 4 czerwca 2011 o 12:03 pm


  Jesli nie zaczniemy myslec o swojej przyszlosci czeka nas niewolnictwo

 19. Wiera 4 czerwca 2011 o 12:08 pm

  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Polska-w-okowach-mafii-Jesienne-wybory-parlamentarne-do-Sejmu-i-Senatu-Grzegorz-Michalski
  Glosowanie i kontrola komisji wyborczej to droga do wolnosci

 20. millena461 4 czerwca 2011 o 12:15 pm

  Robi sie bardzo nieciekawie, bedzie glod i trzeba sie zabezpieczac w produkty ktore moga byc dluzej przechowywane.
  http://losyziemi.pl/litwa-zakazna-choroba-wirusowa-zabila-juz-22-tysiace-swin/
  http://losyziemi.pl/cholera-na-ukrainie-podejrzewane-sa-ryby-morskie/
  warzywa podejrzane o bakterie EHEC , jezeli ktos jeszcze ma watpliwosci ze ktos dazy do depopulacji, powinien sie dobrze zastanowic .

 21. John 4 czerwca 2011 o 12:19 pm

  http://www.infowars.com/bilderberg-2011-to-discuss-potential-collapse-of-europe/
  Na spotkaniu NWO beda omawiac upadek Europy

  • jaś 4 czerwca 2011 o 2:01 pm

   o widze ze tajne stowarzyszenia podaja do publicznej wiadomości temety rozmów.

 22. John 4 czerwca 2011 o 12:22 pm

  http://www.guardian.co.uk/world/series/bilderberg-2011-swiss-family-rockefeller

 23. Taka prawda 4 czerwca 2011 o 12:23 pm

  Coś o pochodzeniu „ogórków kilerów”
  ==========================

  1.
  Żarty żartami ale wcale nie do żartów
  Próba nowej broni biologicznej?
  Gdyby to były ogórki to pierwsze zachorowania byłyby przecież w Hiszpanii
  Straty jak na małej wojnie – finansowe dla Hiszpanii – problem odszkodowań
  dla Niemców – kilkanaście osób jednak zmarło i po dwóch tygodniach nadal nie
  wiadomo co to a więc może byc wszystko – próba nowej broni także
  Posted: SJS

  2.

  > Ja tam jestem ciekaw czy nie pierwszy objaw modyfikacji genetycznych zywnosci.

  >>Gdyby to były ogórki to pierwsze zachorowania byłyby przecież w Hiszpanii
  > No niekoniecznie – to moze pochodzic z jednej plantacji i jednej partii.

  Media jak zwykle manipulują. Te szczepy pojawiły sie pierwszy raz paręnaście lat temu w USA. Zaczęło się od zatrucia dzieciaków niedopieczonymi hamburgerami na biwaku. potem było zatrucie w Kanadzie mlekiem niepasteryzowanym, następnie wodą w małym miasteczku w USA.

  Nie wiadomo nic na temat ogniska epidemii w Europie. Podejrzewa sie warzywa tylko dlatego ze w odróżnieniu od USA w którym chorowały grupy narażone czyli dzieci i osoby starsze, w europie 75% to kobiety i 80% 20-35 lat. Stąd podejrzenie ze w dobie powszechnego „zasuszania się” jadły dużo warzyw i tam jest ognisko.

  Posted: OGONek~

  3.
  > Wystarczy ze uzyto wody z jakiegos zbiornika w ktorym poprzednio znalazly sie bakterie.
  > Aczkolwiek mnie sie zdaje ze duze znaczenie ma nadmierna higiena i utrata
  > odpornosci (kto dzis zje rzodkiewke czy marchewka wyrwana na polu i otarta o spodnie?).

  To nie te szczepy coli. Te które teraz powodują panikę pochodzą z USA i nie było ich w Europie. Przywędrowały jakoś na nasz kontynent, Tu jak widać odporność ma niewiele do rzeczy. Padają kobiety w wieku 20-35 lat – czyli jednostki najodporniejsze. (w wieku najlepszym do rozmnażania (dopisek własny))

  Posted: OGONek~

  ——————
  Całość: https://groups.google.com/group/pl.misc.militaria/browse_thread/thread/6ad3f799fb5bb33c?hl=pl#

  • siedem 4 czerwca 2011 o 1:15 pm

   tak to byl experyment.wiec podejrzewam,ze w najblizszej przyszlosci nalezy sie spodziewac czegos wiekszego.woda? w tym artykule dowiesz sie wiecej o prowadzonych tajnych badanich z e-coli…w niemczech i francji ;niestety po niemiecku http://info.kopp-verlag.de/udo-ulfkotte/ehec-die-belege-fuer-die-geheimen-militaerischen-und-zivilen-experimente-mit-e-coli.html

 24. mario losco 4 czerwca 2011 o 12:26 pm

  kto może przetłumaczyć ten filmik powyżej?? nie wiem o co dokładnie chodzi ;/

 25. sono 4 czerwca 2011 o 12:30 pm

  Tutaj mala lista dziwnych „zgonow” w naturze , jakie mialy miejsce w ciagu ostatnich kilkunastu miesiecy.
  May 2 2010 – Dead Sea Turtles, Fish Wash Ashore In Gulf

  Aug 29 2010 – DEAD SEA LIFE ALL ALONG SEALINE SHORE
  Nov 27 2010 – Drought Kills Tons of Amazon Fish
  Dec 13 2010 – Thousands of dead barramundi fish wash up in Australia

  Dec 15 2010 – Thousands of dead fish wash ashore on Florida beach

  Dec 17 2010 – Dead fish wash ashore at lake beach in Indiana, blamed on winter storms

  Dec 18 2010 – Thousands of dead fish turn up in bay in Philippines, unknown causes

  Dec 22 2010 – More than a hundred dead pelicans turn up in North Carolina

  Dec 23 2010 – Hundreds of dead sea creatures wash ashore in South Carolina

  Dec 23 2010 – Ten tons of mostly dead fish found in fishing net in New Zealand

  Dec 27 2010 – Scores of dead fish wash ashore in a lake in Haiti

  Dec 28 2010 – 70 bats found dead in Tucson, Ariz.,

  Dec 29 2010 – Dozens of fish found dead in San Antonio, Texas

  Dec 31 2010 – 5,000+ birds found dead in Arkansas

  Jan 03 2011 – 100,000+ dead drum fish found in Arkansas river

  Jan 03 2011 – Dozens of dead birds show up in a woman’s backyard in Kentucky

  Jan 03 2011 – Tens of thousands of dead fish wash ashore in Chesapeake Bay, Md.

  Jan 03 2011 – 100 tons of dead fish wash ashore in Brazil,

  Jan 04 2011 – Several dead manatees found on Florida coast

  Jan 04 2011 – Thousands of dead fish wash up on creek in Florida

  Jan 04 2011 – Hundreds of dead fish was ashore on St. Clair River in Ontario

  Jan 04 2011 – Hundreds of dead black birds found on highway in Louisiana

  Jan 05 2011 – Hundreds of dead birds found on highway in Texas

  Jan 05 2011 – Large amount of dead fish wash up on New Zealand beaches

  Jan 05 2011 – Up to 100 jackdaw birds found dead on road in Sweden

  Jan 6, 2011 – Maryland’s 2 million dead fish
  Jan 06 2011 – 40,000+ dead Devil crabs washed ashore in the U.K

  Jan 07 2011 – More than 1,000 dead turtle doves found in Italy

  Jan 10 2011 – Countless fish found dead in U.K. brook

  Jan 11 2011 – Thousands of gizzard shad fish float to the top of Lake Michigan

  Jan 14 2011 – 200 cows found dead in Wisconsin

  Jan 14 2011 – 100 dead carp found in U.K. pond

  Jan 14 2011 – 730 African grey parrots die during flight

  Jan 13 2011 – 300 “grackles” birds found dead on highway in Alabama

  Jan 17 2011 – 300 starlings found dead in downtown Yankton, SD

  Jan 17 2011 – Hundreds of dead seals wash ashore in Labrador

  Jan 18 2011 – 200 Cows found dead on a farm in Portage County

  Jan 20 2011 – Hundreds of dead birds found dead under trees in Dacono, Colorado.

  Jan 20 2011 – Hundreds of birds found dead in Yankton, South Dakota

  Jan 20 2011 – 55 buffalo die mysteriously on southern Cayuga County farm, NY

  Jan 21 2011 – Dozens of dead blackbirds, mallards and magpies have been found

  Jan 21 2011 – 10,000 cattle and and buffalo die in Vietnam.

  Jan 22 2011 – Hundreds of Eider Ducks found dead in Norway.

  Jan 22 2011 – Hundreds of penguins dying near Wellington at Banks Peninsula

  Jan 23 2011 – 75 dead starlings found in a 12-foot square in Croxley, UK

  Jan 25 2011 – Dead herrings wash ashore on two beaches in Cedar, Canada.

  Mar 08 2011 – Millions of dead fish surface in LA

  Mar 28 2011 – More Dead Sealife Continues to Plague U.S. Beaches (hundreds)
  Mar 29 2011 – Hundreds of dead fish wash up all over beaches in Alabama
  April 20 2011 – Dead Fish in California
  April 27 2011 – Lakeside NY town hauls away thousands of dead fish
  May 11 2011 – Dozens of dolphins found dead in Ukraine
  May 19 2011 – Dead leopard sharks turning up in Richardson Bay
  May 19 2011 – Mystery surrounds bird deaths
  May 21 2011 – Dead fish spotted at Mississauga’s Jack Darling Park
  May 23 2011 – Lake Erie walleye died of natural causes
  May 24 2011 – Mysterious Fish Kill on the Ogeechee River
  May 25 2011 – Dead fish in Manasi Ganga Lake in India!
  May 26 2011 – Signs point to bacteria for Ogeechee River fish kill
  May 27 2011 – Dam floodwaters are killing hundreds of thousands of fish EVERY DAY
  May 27 2011 – Tons of bangus turn up dead in Taal Lake

  May 27 2011 – Thousands of fish die in polluted lake
  May 27 2011 – Gulf spill killed 153 dolphins in 2011

  May 27 2011 – MASS SEA SNAIL KILL Thousands Of Dead Snails h
  May 28 2011 – Spanish resort in jellyfish alert
  May 28 2011 – Tons of fish die in Batangas

  May 28 2011 – Mystery disease kills 300 sheep within an hour

  06/02/2011–
  Teraz mozemy jeszcze dorzucic dzieisatki tysiecy dzdzownic w Ohio, Kentucky, Indiana.

 26. sono 4 czerwca 2011 o 12:32 pm

  Tu link z linkami do poszczegolnych „zgonow”
  http://watchful-servant.blogspot.com/2011/03/normal-0-microsoftinternetexplorer4_29.html

  • jaś 4 czerwca 2011 o 1:32 pm

   link z linkami, 🙂 a wlasnego rozumku nie masz?

 27. Karol 4 czerwca 2011 o 12:36 pm


  Tak umieraja narody

 28. Sully 4 czerwca 2011 o 12:43 pm

  Zenobiusz: co to jest BSM?

  • zenobiusz 4 czerwca 2011 o 1:08 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/bsm-smoleczenie/
   Na prawdę warto znać.!!!!!!!

   • yoko 4 czerwca 2011 o 8:54 pm

    B S M – OK !

 29. sono 4 czerwca 2011 o 12:47 pm

  A tutaj ciekawy filmik w ktorym sprzedajne mass media, inaczej presstutki z, astanawiaja sie nad „explosion of conspiracy theories”, ktore „przelatuja przez internet z predkoscia swiatla”. Oczywiscie presstytutka zaprasza „eksperta”, ktory wyjasnia, ze tak un poprzebywal z tymi ludzimi
  ( zwolennikami tzw. konspracyjnych teori) , nawet ksiazke o nich napisal i tak, ze oni, wbrew temu ,ze czesto sa bardzo inteligentnii i ywksztalceni sa ,no coz, crazy/czyli maja kuku na muniu.
  Tak pan „ekspert” to powiedzial, pewnie pare zaczadzonych lemingow mu uwierzy, no bo un jest presstytutkowy „ekspert”, to un wie. Tak wszystkie watpilwosci, niezbite dowody, fakty pan ekspert od presstytutek podsumowal jako CRAZY. Czyli wszyscy, ktorzy maja czelnosc i odwage myslec, nie kupowac klamstw i manipulacji sprzedawanych przez sprzedajne media sa Crazy.
  Very nice indeed.

  • jaś 4 czerwca 2011 o 1:28 pm

   patrzac na ciebie z expertem sie zgadzam!!!

   • sono 4 czerwca 2011 o 1:36 pm

    @ jas
    a kto tu cie naslal. UB ?? KGB? czy Mossad??

    • jaś 4 czerwca 2011 o 1:42 pm

     zdrowy rozzsadek, podpowiem ze to nie agencja wywiadowcza

  • sebecxs 4 czerwca 2011 o 3:03 pm

   ….czyli nie jesteśmy crazy…. a Ty jaś ucz się to janem zostaniesz….hehehe..

 30. Karol 4 czerwca 2011 o 12:47 pm

  http://www.solidarni2010.pl/n,351,8,koncert-legendy-polskiego-kabaretu-jana-pietrzaka-w-brukseli.html
  Musimy walczyc z usmiechem na twarzy i nadzieja na lepsza przyszlosc. W naszych rekach jest przyszlosc nasza i naszych dzieci

 31. sono 4 czerwca 2011 o 12:48 pm

  a tu ten presstytutkowy filmik z panem „ekspertem”

 32. Karol 4 czerwca 2011 o 12:52 pm

  Ten dokument powinien obejrzec kazdy bu zrozumiec jak Iluminaci oklamuja swiat

 33. sono 4 czerwca 2011 o 12:53 pm

  a tu kroliczk, jaki sie urodzil niedawno w Japonii ( po katastrofie w Fukushimie). Kroliczek jest przemily ale nie ma uszow.

  • jaś 4 czerwca 2011 o 1:27 pm

   co za niesamowite odkrycie ze radioaktywność może zaklucac rozwuj płodu. GRATULACJE!!!

 34. nuke 4 czerwca 2011 o 12:54 pm

  21 czerwiec – Kolejny false flag. Cofając się w czasie kilka lat na stronie Telegraph pojawiła się dziwna historyjka opowiedziana w formie slajdów opisuje ona wydarzenia od 20 do 22 czerwca niewiadomego roku. Opisuje jak to w 7 miejscach na świecie jedno w Anglii i 6 miejsc w USA zostaje zmiecionych poprzez bomby nuklearne umieszczone w BIAŁYCH VANACH. Tutaj link do oryginału
  http://www.telegraph.co.uk/culture/culturepicturegalleries/4220575/Blackjack.html ewentualnie w formie video http://www.youtube.com/watch?v=40Nx_XM8ydA Operacja nazywa się BLACKJACK czyli 21. Przeraża mnie to że w wielu miejscach opisuje się tę samą historię z BIAŁYM VANEM a dzień 21 czerwiec jak pokażę jest dość często upychany w hoolywodzkich produkcjach. Najpierw BIAŁY VAN. W filmach i programach o zamachach ciągle przewija się biały VAN z bombami nuklearnymi na pokładzie. Zrobiony przez History Chanel program o wybuchu bomby nuklearnej w Waszyngtonie tutaj link http://www.youtube.com/watch?v=XutRKZYue3w opowiada właśnie jedno z tych miejsc gdzie do tego dojdzie oczywiście niby terroryści wysadzają bombę w BIAŁYM VANIE (ciekawostka już chyba powoli kończą budowe bunkru obok białego domu tak pilnie strzeżonego żeby się media nie dowiedziały ale jednak wyciekło tutaj link http://www.youtube.com/watch?v=O7D6JEm1jIQ ) W świeżutkim jeszcze filmie Source Code który równiez mówi o zamachu terrorystycznym i próbie
  detonacji potężnej bomby w jednym z miast USA zgadnijcie w jakim aucie jest ta bomba oczywiście w BIAŁYM VANIE. Source Code jest bardzo ciekawym filmem myśle że opisuje dwa false flage które stworzą. Pierwszy na początek wybuch pociągu a potem bomba atomowa w BIAŁYCH VANACH. Główny bohater budzi się w pociągu (link do trailera http://www.youtube.com/watch?v=NkTrG-gpIzE )i musi odnaleźć terroryste który wysadza pociąg żeby potem móc go złapać i zapobiec detonacji bomb atomowych. Za każdym razem jak się budzi spogląda na zegarek a na wyświtlaczu jest 6 21 dodatkowo 6 i 12 są większe na zegarku. Pociąg ma oznaczenie 8586 8+5+8=21/6. W sławnym już filmie Knowing też mamy katastrofe pociągu. Katastrofa ta wydarzyła się 21 czerwca 2010 roku. Pociąg na samym przodzie ma 6. W innym jeszcze filmie Unstoppable Danzel Washington próbuje zatrzymać pociąg o nr 1206 odwrotnie 6 21 tutaj link do trailera http://www.youtube.com/watch?v=JM-0Ywc7wNY Dodatkowo na pociągu są trz siudemki 777 jedna z ulubionych liczb illuminati być może będzie chodzić o 7 miast 7 bomb 7 mln zabitych. 6 21 można spotkać w wielu innych filmach czy nawet teledyskach w jednym z klipów eminema który opowiada o ogólnym chosie śpiewa przed bramą na której ogromnymi literami jest napisane 621. W filmie Unthikable który opowiada historię terrorysty który chce wysadzić 3 miasta USA na samym początku pojawia się taksówka na której jest 6021 po niej jest napis wtorek 21 czerwiec jest we wtorek. Na głównym zegarze bomby można też przeczytać moim zdaniem dwie daty są tam 6 friday october 21. Pierwsza dotyczy 10 czerwca druga 21 czerwiec. Dlaczego 10 czerwiec o tym za chwile. Na samym końcu filmu okazuje się że była jeszcze jedna bomba która wybucha, znajduje się ona w pomieszczeniu z inną bombą. Pierwsza bomba zostaje rozbrojona gdy na zegarze jest 12 potem jest ujęcie na drugą bombą tam jest odliczanie wyraźnie widać cyfry przy odliczaniu dopiero 11 i przy 6 zmienia się kolor
  cyfr. W samym filmie jest dużo 6 12 i 21. W pomieszczeniu gdzie przesłuchiwany jest terrorysta na jego zewnątrz przy wejściu jest 21. Teraz odnośnie daty 10 czerwiec już wcześniej o niej pisałem Dziwnie prace nad Duke NUKEM Foorever się przedłużyły. Jego premiera będzie 10 czerwca 2011. Pamiętacie Simpsonów i jak wszyscy dochodzili o jaką date chodzi na tym zegarze przy wybuchy atomowym zegar tworzył 10 a wskazówki były na 6 i 11 według mnie właśnie chodzi o 10 czerwiec 2011. Np w filmie Unthinkable gdzie treść filmu dotyczy ataku nuklearnego na miasta USA na zegarze to samo 6 Friday october (10) w czerwcu 10 jest piątkiem, a w filmie bomba wybucha właśnie w piątek. Pooglądajcie sume wszystkich strachów i inne filmy i sami zobaczycie jak promują tę datę. Upychają ją wszędzie w ostatnim np filmie z Gipsonem jakimś głupim Beaver tutaj trailer http://www.youtube.com/watch?v=ttv-gvOzaPw w 1.34 min sami zobaczcie 6.11 i pod spodem 6.10. 10.6.2011 10 czerwca będzie też miał premire film Super 8 w którym znowu mamy katastrofe pociągu już w trailerze na oknie widać 12 6 odwrotnie 6 21. Wydaje mi się że 10 czerwca bądź 21 czerwca coś nam zaserwują może na początek super 8 w skali richtera wywołane bombami. Potem wybuch pociągu a na koniec atak nuklearny. Jakoś dziwnie podobne są te daty 9.11.2001 21.6.11 cdn…. opisze później co odkryłem to rozwali wam głowy

  • m1 4 czerwca 2011 o 1:38 pm

   bla bla bla.
   podobne przewidywania były już co do 5 maja, 11go maja, 17go maja, 24go maja.

   • sono 4 czerwca 2011 o 2:05 pm

    tyz racja. Nie bawcie sie w te daty, bo to zalosne. Odwracaja uwage od problemu, bo czesc tepakow tylko siedzi z wywalonymi jezorami i czeka na te date jak na najlepszy , sensacyjny film.
    Ja slyszalam ze moze byc 6/5/,6/6///7… 6/11, 6/13, /6/14/6/17…/6/21/6/22/6/23…./6/29/6/30/…/7/1, /7/3,/7/4…/7/7/,/7/9./7/10…/7/11/7/12,/7/13……………

  • wietnamczyk 4 czerwca 2011 o 5:47 pm

   Obejrzałem slajdy na stronie „The Telegraph” z „Blackjack” i „Case of Destiny” i muszę powiedzieć, że to co piszesz jest prawdą. Tak jakby ktoś na oficjalnej stronie dużej brytyjskiej gazety krzyknął ci w twarz prawdą a ty nie chcesz po nią sięgnąć. Ludzie, obejrzyjcie to sobie, a będziecie wiedzieć, co czeka ludzkość do 2012. W głębokim skrócie: „The Enigma of Case Destiny” dotyczy problemu UFO, a mianowicie ujawniena UFO wraz z wkroczeniem do nwo 21.12.2012. Tylko, że tak naprawdę UFO nie istnieje. Wielu badaczy opisało ten problem, kto wie, ten wie, kto nie wie, niech lepiej poczyta i porówna z opisem tych stworzeń w Ap 16:13. „Blackjack” to ataki nuklearne na Londyn, miasto Meksyk, Toronto i miasta amerykańskie w celu wywołania totalnego chaosu i kryzysu, a także w celu stworzenia, a właściwie proklamowania NAU (North American Union) – Unii Północno-Amerykańskiej. Napis NAU, wraz z zielonym symbolem węża pokazany został na jednym slajdzie przedstawiającym białego vana, w którym to będzie prawdopodobnie umieszczona niespodzianka. Dalej jest m.in. o odpowiedzi prezydenta USA na te ataki – odwet jest natychmiastowy – rakiety nuklearne idą na Syrię, Iran i Chiny (włączenie Chin do wojny to automatyczne stworzenie 2 przeciwstawnych sojuszów, a więc rozpoczęcie 3. wojny światowej).

  • wietnamczyk 4 czerwca 2011 o 7:55 pm

   W „blackjack” jest wyraźnie mowa o tym, że atak nastąpi 22. czerwca, nie 21. Co ciekawe, nową stolicą Unii Północno-Amerykańskiej będzie Denver…

 35. Bartek 4 czerwca 2011 o 1:06 pm

  http://raksyjonizmu.wordpress.com/2011/06/02/zydki-nas-truja/
  Mysle ze komentarz do tego nie jest potrzebny

 36. sono 4 czerwca 2011 o 1:11 pm

  WOW, panie Monitor prosze zwrocic uwage na to video.
  BARDZO CIEKAWE!!!!!!!!!!
  Prosze zwrocic uwage na update (26.10.2010) , czyli byl on umieszczony w czasie, gdy wiekszosc ludzi jeszcze nie snila o NEW Madrid oraz na content tego filmiku.
  Gosciu patrzy na mape procentowego bezrobocia w srodkowych stanach , porownuje je do mapki budowanego highway majacego laczyc USA z Canada i Meksykiem. Bezrobocie najnizsze w tamtych rejonach jest po lewej, (zachodniej/western) stronie budowanego highway (oraz calej nfrastructury), a nie po prawej. Dlaczego nie po prawej ?????????
  Prawa strona siega w rejony NEW Madrid Fault line i facet slusznie wyciaga wniosek ,( w sierpniu 2010) ,ze „kochany” rzad cus niedobrego planuje. Moze jakies trzesienie ziemi???
  Dlaczego nie buduja nic po prawej ( eastern) stronie owego miedzynarodowego highwayu?? a tylko po lewej???

  • jaś 4 czerwca 2011 o 1:19 pm

   znowu ty? nie masz chociaż trochę ogłady? włazisz na czyjś blog i tylko wklejasz. wklej se 2 lub 3 filmiki jak musisz i daj sobie spokuj. co za dużo to nawet świnia nie zje. kultury cie mama nie nauczyla?
   a swoją droge jakbyś coś od siebie napisala zamiast powielać czyjeś poglądy też by ci korona z głowy nie spadła.

   • sono 4 czerwca 2011 o 1:33 pm

    spadaj buraku glebe obrabiac.

    • jaś 4 czerwca 2011 o 1:40 pm

     bardzo inteligentna odpowiedz. masz coś przciwko ludziom co obrabiaja glebę czy czijesz sie lepsza? jestem ciekaw jakie wartości chces wnieść do społeczenstwa?

    • sebecxs 4 czerwca 2011 o 3:09 pm

     ….ojojoj …a za jakiś czas możesz stać w kolejce do „buraka” po jedzonko, bo się okaże, że na wsi ludzie coś takiego mają…. a taki „burak” powie, dla paniusi zbrakło….i zapyta grzecznie – trawy zbrakło?…

  • monitorpolski 4 czerwca 2011 o 1:20 pm

   Dzięki. Sprawdzę to, jak tylko zmontuję materiał o p. Kękusiu. Facet głoduje już tydzień pod Prokuraturą Generalną i zero w mediach!

  • siedem 4 czerwca 2011 o 1:39 pm

   to video tez jest z 2010…uwazam ,ze teoria tego goscia(niektorzy uwazaja,ze jest psychicznie niezrownowazony )jest najbardziej logiczna…japonia,nowy madryt,zatoka meksykanska…http://www.youtube.com/watch?v=b1yIfOYQWxA
   do tego wszystkiego dodam jeszcze jedno miejsce strategiczne,o ktorym jeszcze nikt niemowil(miejmy nadziej,ze tak zostanie)…uaktywnic ten wulkan to dla nich pikus http://www.es.ucsc.edu/~ward/papers/La_Palma_grl.pdf

 37. sono 4 czerwca 2011 o 1:11 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=vmdNFwbV2mE

  • jaś 4 czerwca 2011 o 1:29 pm

   znowu wysadzaja tame?

 38. Ola 4 czerwca 2011 o 1:13 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=4YoEyJJjPIY

 39. Ola 4 czerwca 2011 o 1:24 pm

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage

 40. sono 4 czerwca 2011 o 1:31 pm

  a tu naoczny przyklad jaka mozna oglupic ludzi i oni jeszcze sie beda z tego strasnie cieszyc.
  Tu stary filmik z bodajze Hiszpanii, jak to pewien sklep ciuchowy oglosil ,ze pierwsza setka ludz,i ktora wejdzie do skelpu ( zima) w gaciach i ew. staniakach moze za darmo sie ubrac w ciuchy skelpowe i w nich wyjsc. Ludzie stali cala noc, aby dostapic tego „zaszczytu”, nad ranem posciagali ubrania i jak stado bezmyslnych, na pol nagich, ale przeszczesliwych baranow pogonilo do sklepu aby dostapic zaszczytu ubrania sie tam za darmo. Zero godnosci i poczucia przywoitosci. Za pare tanich, kichowatych ciuchow, diablu by dupe wylizali.

  • jaś 4 czerwca 2011 o 1:37 pm

   twoja godność jast rownie zerowa. ludzie cie prosza aby przestala wklejać 100 gowien dziennie a ty swoje. mam pomys wklej jaki wartociowy film po polsku lub z napisami bo to strona po polsku i dobre wychowanie by tak nakazywao a potem rzeczowo podyskutuj o zawartoci.

   • sono 4 czerwca 2011 o 1:51 pm

    @ jasiu
    pierdzisz i pierdzisz. Ptaki i dzownice wszystkie juz niedlugo padna czujac twoj smord

    • jaś 4 czerwca 2011 o 2:13 pm

     zal mi ciebie biedna „kobieto”

 41. Grzegorz 4 czerwca 2011 o 1:44 pm

  http://www.activistpost.com/2011/06/new-decentralized-currency-stimulating.html
  Nie bedzie papierowych pieniedzy, NWO znalazlo nowy pomysl by nas zaglodzic – zaczipuja nas. Chip w ciele czlowieka zastapi karte kredytowa (ktora trzeba nosic) W kazdej chwili jesli ktos zlamie prawo finansowe zablokuja Czip i bedziesz pracowac za darmo tak dlugo az splacisz dlug. To najwieksze zniewolenie jakie znala ludzkosc.

  • Taka prawda 4 czerwca 2011 o 11:02 pm

   Albo wymusza to do zmuszenia narodów do odpracowywania rządowych długów jakie sami narobili. Coś jak Wietnamczycy odpracowywujący w zakładach Czechosłowacji długi narodowe. Takie jak w Oświęcimiu, charuj, oddawaj, az zdechniesz.

 42. kazek 4 czerwca 2011 o 1:46 pm

  Smutna Prawda!

 43. millena461 4 czerwca 2011 o 1:52 pm

  ZOBACZCIE JACY MADRZY sa Amerykanie jaka maja wiedze o SWIECIE 🙂 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=fJuNgBkloFE

  • sono 4 czerwca 2011 o 2:00 pm

   a myslisz ze Poalcy maja lepsza?? Glupota Polakow tez jest przyslowowa

   • jaś 4 czerwca 2011 o 2:12 pm

    a ty kim jestes polka czy amerykanka? pewnie sama nie wiesz na co sie zdecydowac.

    • sono 4 czerwca 2011 o 3:18 pm

     tobie @jasiu
     , oplacany z Hasbary, buraku nie bede sie tlumaczyc.
     I tak twoja pusta leptetyna nic nie zalapie.

   • millena461 4 czerwca 2011 o 2:42 pm

    to jakiego czorta siedzisz na POLSKIM BLOGU ? ???wiesz jaki poziom maja amerykanie nieznaja nawet sasiedniego stanu – film pokazuje co wiedza o ich kraju i o swiecie.
    NIEMOW NIC O POLAKACH bo ameryka jest zacofana i ty to wiesz.
    Jak dzieci z Polski ida do tutejszych szkol sa o kilka klas z wiadomosciami do przodu.
    Sa PRYMUSAMI ucza sie najlepiej bo taki jest tu poziom,!!!
    a Ty wstawiasz kreskowki osmieszasz tym sama siebie o ile jeszcze jestes POLKA !

    • sono 4 czerwca 2011 o 2:52 pm

     twoja odpowiedz swiadczy wymownie o poziomie typowego polaczka

    • zenobiusz 4 czerwca 2011 o 3:09 pm

     Polish joke,to stara sprawa,wiadomo, kto stał za ich kolportowaniem w USA

     Ona jest prawdopodobnie”obywatelką świata”

    • Annah. 4 czerwca 2011 o 3:13 pm

     Millena:
     „Kocham moja Ojczyzne mimo ze zyje poza granicami 27 lat. Zawsze bede Polka bo tam zostalo moje serce i korzenie…”

     oby jak więcej takich „polaczków”, ale ty Sono tego nie czujesz…

    • millena461 4 czerwca 2011 o 3:15 pm

     SONO twoje wpisy swiadcza jaka NAPRAWDE denna JESTES i jak widzisz POLAKOW !!
     powinni cie za to ZBANOWAC Rodacy. Masz problem z „polaczkami” ??? zaloz bloga i tam sie wypowiadaj!

    • sono 4 czerwca 2011 o 3:21 pm

     milena,
     a ty ,oprocz przedszkola ,to jeszcze jakies szkoly konczylas??
     Bo twoj denny poziom mowi mi, ze raczej nie .
     Pewnie z trudem cie przepchneli przez to przedzkole.

    • zenobiusz 4 czerwca 2011 o 3:46 pm

     Przez Sono@ przemawia poczucie ,niczym nie uzasadnionej wyższości,charakterystyczne,dla pewnej grupy ludzi,dla których reszta to bydło o ludzkich twarzach.Nie ona jedna prezentuje tu,ten typ”umysłowości”.Podstawowy wyróżnik ,obelgi,w miejsce argumentów.

    • katerina404 4 czerwca 2011 o 9:43 pm

     sono brawo dowal im, dokop na maksa, choć to tałatajstwo i tak nic nie skuma, naet jak byś skopała na śmierć.

 44. sono 4 czerwca 2011 o 1:56 pm

  a tu kolejny przyklad, ze nam nie trzeba ani trzesienia ziemi, ani globalistow czy lucyferianow, ani nawet debilowatych @jasiow.
  Ludzkosc sama sie wykonczy i zdegeneruje. Tu przyklad jak siedmiolatki , ( z twz .dobrych, prawdopodobnie w czesci chrzescijanskich ,rodzin), ubrane jak kurwiszony zza rogu, tancza wyuzdany taniec, do muzyki wyuzdanej satanistki Beyonce przy niesamowitej aprobacie zaczadzonej publiki.

  • jaś 4 czerwca 2011 o 2:10 pm

   ty sie zachowujesz jak te dziewczynki i probujesz sciągnac na siebie uwage innych. tylko ze budzisz w innych obrzydzenie.

   • sono 4 czerwca 2011 o 2:29 pm

    twoja zasrana opinia mnie nie interesuje buraku jeden.

    • Vismaya 4 czerwca 2011 o 5:33 pm

     Miilusiaczek sono, przestań obrazać ludzi, zanim zasiądziesz do klawiatuty skończ uniwersytet ABC dobrego wychowania i wrzątkiem wyparz sobie biżkę.

     Marek jak ty na to pizwalasz aby na twoim blogu obrażano ludzi? Dziwie ci się bardzo, lubię twój blok i ciebie ale wszystko na to wskazuje, że juz na niego nie zajrzę ani go nikomu nie polece, bo tutaj nie szanuje się ludzi tylko na nich pluje. A to ty jestes odpowiedzialny za porzadek na nim. Ty jesteś gospodarzem i powinieneś z tym coś zrobić. Jak chcesz walczyć o wolność innych ludzi, skoro na własnym blogu nie umiesz im zapewnić właściwego komfortu?
     Pozdrawiam.

    • sono 4 czerwca 2011 o 5:58 pm

     @ visimaya
     spadaj zasrancu jeden, najemniku z hasbary.

    • lololo 5 czerwca 2011 o 6:56 am

     vismaya ma racje nawet gdy Ciebie obrazaja i jesli wykazesz sie spokojem wobec tego to o czyms znaczy a takie rzucanie miesa na prawo i lewo jest poprostu slabe. Mnie to nie obchodzi bo oduzaleznilem sie od tego czy ktos mowi o mnie dobrze czy zle to czuje sie tak samo 🙂 Ale obrazajac innych stajesz sie tym samym co ty nazywasz slugami szatana pozdrawiam i wiecej pokory zycze.

 45. kazek 4 czerwca 2011 o 1:57 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=oON98OSU35U

  • kazek 4 czerwca 2011 o 3:04 pm

   Dajecie za wypowiedź fachowca generała minusy?! Gratuluje! Kraj się wam wali a Wy szukacie wiatru w polu i pseudo teorie. Szok! Agenturka albo głupota…he he!

 46. rambo8 4 czerwca 2011 o 2:03 pm

  Zenek a to zwykłym woskiem ze świeczki moge zalać ?
  I nie mam kryształu górskiego, a gdzieś tam czytałem że zwykły kamień z podwórka może być ?
  Bo tak na szybko chciałem zrobić. I jakie bys wiórki polecał ?

  • zenobiusz 4 czerwca 2011 o 2:30 pm

   W świetle tego co napisałem wyżej,nie mam cienia wątpliwości,że jesteś skończonym łajdakiem,z tych,którzy stoją za koncepcją depopulacji,z tym że jesteś na tyle głupi,że nie nadajesz się do innych zadań,poza zaśmiecaniem cudzego bloga.Jest was tu,widzę dobrana paczka,a pojawiliście,się gdy Marek zadeklarował,że zajmie się popularyzacją orgonitów.Jeden blog można naktyć obelgami ,wyśmiać,lub zamilczeć.Dwa takie blogi,to już mały problem.Zaraza może się rozszerzać.Na szczęście większość, tu zaglądających,to inteligentni Polacy,i wasza,jakiej nacji tam jesteście,nieważne,nazwijmy was bezpaństwowcami,,akcja,jest aż nadto czytelna.Dostarczacie dodatkowych dowodów na to,że właśnie na orgonitach,należy się skoncentrować,a jeszcze nie zaniedbywać obserwacji,tego co dzieje się na naszym niebie.

   • rambo8 4 czerwca 2011 o 2:52 pm

    Z tego co napisałeś wnioskuje że masz mnie za agenta.Jesteś pierwszą osobą
    która mnie tak nazwała(może nie dosłownie)ale wiedziałem że to sie wkońcu
    kiedys stanie, i prosze padło na zena. Nie zgłębiałem tematu budowy orgonów
    i uznałem że skoro mamy tu takiego znawce za jakiego sie prawdopodobnie
    uwarzasz to można zaczerpnąć od ciebie rady.
    proste pytania: wosk- można ?
    kamień inny niż kryształ górski-jaki ?
    i jakie wiórki ?
    A ty mi tu wyjerzdżasz że stoje za koncepcją depopulacji, wez stuknij
    sie w łep.

    • zenobiusz 4 czerwca 2011 o 3:17 pm

     Jak świetnie wiesz,nie uważam się za eksperta.Twoje pytanie ,było z kategorii ośmieszających,i nie ty pierwszy takie sformułowałeś,co dowodzi,że ktoś w podręcznej ściągawce,ma taką opcję.Albo więc jesteś agentem albo durniem.bo tacy stoją za depopulacją.Na moim blogu masz odpowiedzi na wszystkie pytania,nawet te głupie .
     „gdzieś tam czytałem że zwykły kamień z podwórka może być ”
     Ten fragment,twojego pytania,określa cie jednoznacznie,i nie pomoże wycofywanie się rakiem,ani zgrywanie niewiniątka.Jesteś analizowany od pierwszego wejścia,na ten blog,i nie ty jeden.

    • sono 4 czerwca 2011 o 3:22 pm

     rambo
     daj se spokoj na dyskusje z agentem zeniem.

    • zenobiusz 4 czerwca 2011 o 3:36 pm

     Uderz w stół,a nożyce się odezwą.

    • trebor 4 czerwca 2011 o 6:06 pm

     Wosk oczywiscie mozna,krysztal gorski z przynajmniej 1 szpica naturalna,wiorki ze stali,mosiadzu,miedzi,dobrze dodac tez troche pirytu.Wosk w upale moze okazac sie dos niestaly.Krysztal gorski jest najlepszy bo transformuje DOR w POR.

   • Vismaya 4 czerwca 2011 o 6:04 pm

    Wszystko wskazuje na to, ze Marek juz tu nie ma nic do powiedzenia …. spadam …. 🙂

    • monitorpolski 4 czerwca 2011 o 7:49 pm

     Marek był w trasie. Z czegoś musi żyć.

  • trebor 4 czerwca 2011 o 6:10 pm

   Kamien z podworka czyli kwarc moze byc ale nie do domu.Parafina moze byc ale od wiorkow aluminiowych rozbolala mnie glowa.

 47. Ludwik 4 czerwca 2011 o 2:06 pm

  CZy po zabrano zloto z sejfow w Nowym Jorku by ich zniszczyc

  • rambo8 4 czerwca 2011 o 4:05 pm

   Dobra zeno patrz i płacz.Potym jak napisałeś że lepiej samemu
   zrobić, wszedłem na twój blog ale tam tak wszystkiego najebane
   że mi sie odechciało szybko szukać.Wpisałem w google orgonit
   i wszedłem tu http://syrius-prospector.blogspot.com/
   i tam czytam
   Potrzebne są:

   Opiłki lub wiórki metalu (w swoim projekcie użyłem stali nierdzewnej z druciaka do naczyń :))
   Parafina (ze świeczki wystarczy)
   Kryształ górski
   stąd pytanie o świeczke.dalej.
   Uwaga! Jeżeli nie posiadasz kryształu górskiego możesz użyć kamieni z kwarcem, które można znaleźć na podwórku – działanie nie powinno być znacznie słabsze.
   stąd pytanie o kamień.
   i jakie byś polecił wióry.
   Ośla łąko do trebora wcześniej pisałeś że niby on ma sie za eksperta bo ma
   chembastera, to za kogo ty sie masz ?
   Rakiem ,zgrywanie niewiniątka, tobie naprawde coś siadło na łeb, masz skąd moje
   pytania i co teraz tobie pomoże ?
   Analizowany jestem. a kim ty jesteś,wystarczająco sie ośmieszyłeś
   z czczeniem bogini astarte i swoją całą upierdliwością.
   Ty siebie nie umiesz przeanalizować, prostych pytań,a chcesz
   ludzi analizować pod kątem agenciarstwa.Załosny jesteś bo ty to
   chyba jesteś i agentem i durniem w jednej osobie.

   • zenobiusz 4 czerwca 2011 o 4:12 pm

    „wystarczająco sie ośmieszyłeś
    z czczeniem bogini astarte”

    No proszę,wszystko jasne Matka Boska nie odpowiada
    .Planktonie,zajmij swoje miejsce w kolejce do wieczności. 🙂
    Swoją drogą,jesteście tak aktywni na polskich blogach,że to powinno nam pochlebiać.

    • zenobiusz 4 czerwca 2011 o 4:17 pm

     Co do recepty, na nie działający,fałszywy orgonit,którą tu przemycasz”,sprytniutku”,
     to omawiałem to na moim blogu,a alarm w tej sprawie był ostatnim wpisem na blogu

     http://www.orgoniseafrica.com/blog/
     Więcej nic nie zamieścili.Strona zamarła.Aktywiści zostali aresztowani,a ich ojczyzny nawiedziły potworne ulewy.

    • najemnik 4 czerwca 2011 o 4:50 pm

     ty gnido z Bydgoszczy już nadszedł czas niebawem butem wbiją ci grdykę w gardziel a drugim kopem w krocze jaja rozgniotą i na kupę gnoju wywala cobyś dokończył tam parszywego żywota swojego

    • rambo8 4 czerwca 2011 o 4:54 pm

     Kur..ewski obłudniku a reszta wpisu ? Bałwochwalcze pier…..

    • zenobiusz 4 czerwca 2011 o 5:15 pm

     ” recepty, na nie działający,fałszywy orgonit,którą tu przemycasz”,sprytniutku”,
     To moje zdanie o reszcie wpisu.
     Nie umiesz czytać po polsku ??
     Powinni cie skierować do kopania rowów ,na pisanie w internecie jesteś za głupi.Odkrywasz się ,jak dziecko.

    • zenobiusz 4 czerwca 2011 o 6:13 pm

     I tak to wygląda w Polsce,za cześć dla Matki Boskiej,i chęć ratowania rodaków,taka reakcja.

     • monitorpolski 4 czerwca 2011 o 7:48 pm

      Większość czytających milczy. Ale swoje wie.

    • młody 4 czerwca 2011 o 6:28 pm

     @ zenobiusz
     nie histeryzuj zenku że ktoś ci chce jaja rozgnieść , PRZECIEŻ SAM WIESZ ZE TO NIEMOŻLIWE BO TY JAJ NIE POSIADASZ 🙂
     monitor to nie spełnia wymogów groźby karalnej bo zamiar jest awykonalny z powodu braku u zenka jaj do rozgniecienia 🙂 🙂 🙂

   • katerina404 5 czerwca 2011 o 3:08 am

    rambo8 z zenobiuszem nie ma co dyskutować, bo on tylko czyha, jak tu komus dokopać i wszystko mu jedno komu i za co, oby efekt był. A na stronie swojej ma taki groch z kapusta, że nie wiadomo, ani jakie sa jego preferencje, ani z treści nie można wyłapać sedna sprawy, nawet przy tym orgonicie, na którym się zna może, ale tej wiedzy nie umie podać i sprzedać.

 48. Sully 4 czerwca 2011 o 2:10 pm

  Czy wy możecie zamiast filmików same linki wklejać, kurczę zasyfia się blog i długo wgrywa…wchodze a tu same filmiki…

  • monitorpolski 4 czerwca 2011 o 5:45 pm

   Skrypt to automatycznie przerabia. Musiałbym siedzieć i przerabiać. Jeśli ktoś chce aby się filmik nie wyświetlał to niech go wstawia w jednej linii z jakimś tekstem

  • rambo8 4 czerwca 2011 o 6:28 pm

   Na proste trzy pytania trzeba było odpowiedzieć krótko, zwięzle i na temat.
   to nie bo ………..
   to nie bo…………
   to nie bo…………
   a ty mnie spowyzywałeś od agentów, że moim celem jest depopulacja i mówiac bez państwowy
   pewnie miałeś na myśli chazarskie plemie.
   Przecież z tobą sie nie da normalnie rozmawiać. I teraz jeszcze piszesz-
   ” recepty, na nie działający,fałszywy orgonit,którą tu przemycasz”,sprytniutku”,
   Szkoda słow.

 49. AntyRad 4 czerwca 2011 o 2:12 pm

  Uwielbiam takie kalambury,a do tego jestem kinomanem fatalista zatem w to mi graj. Nie rozumiem jednego – po kiego filmowi scenarzysci mieliby urzadzac sobie takie zabawy? Po co to wszystko? I ten bialy van..czy statystycznie nie wyjdzie,ze takich jest najwiecej?

 50. AntyRad 4 czerwca 2011 o 2:16 pm

  No i czy 1206 odwrotnie to nie 60.12?, czyli 60-ty dzien grudnia lub 12sty dzien 60tego miesiaca?

 51. pio9a 4 czerwca 2011 o 2:25 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=tZmcxQ3YP_w

 52. Grzegorz 4 czerwca 2011 o 2:37 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=7HrpVZznutM gdzie beda trzesienia ziemi w tym tygodniu

 53. Taka prawda 4 czerwca 2011 o 2:57 pm

  „~oczytany [2011-05-18 07:48]
  Kongres USA po cichu wydal ustawe, ze prezydent
  moze zaatakowac kazde panstwo swiata, kto tylko sie upomnie o zwrot forsy z treasury bonds. Zadeklaruja kraj terorrystow i wojna totalna, wojna globalna. Teraz kolej na Syrie, Koreancow, Chiny i Rosje. Rosja ma w zanadrzu tajna bron, scalar weapons, testowali juz w roku 1975 i jak pokazali Brezniewowi to sie przestraszyl. Podobno HAARP to betka. Ruscy nie chca tego zrobic bo to moze wysadzic caly swiat, zmienic czaso-przestrzen. Podobno jest to zwiazane z tzw. Philadelphia Experiment, technologia Tesli. Ruscy po cichu pracowali nad tym problemem. Oni testowali na amerykanskich testach i wypadkach a zachod ignorowal ich jako kolchznikow.”

  http://finanse.wp.pl/kat,102634,title,Najwieksza-gospodarka-pod-sciana,wid,13416620,raport_specjalny.html

  Jest ktos w stanie potwierdzić / zaprzeczyć istnienia tej ustawy?

 54. Taka prawda 4 czerwca 2011 o 3:01 pm

  Uprzejma prosba o nie wklejanie na pałe krętyńskich filmów z YaŻydze. Jesli już musicie to OPIS i LINK pod spodem. NetKultura obowiązuje.

 55. kazek 4 czerwca 2011 o 3:09 pm

  Monitor please! Zrób coś bo blog teraz to dramat! – merytortoyczny chaos!!! Dzięki!

 56. Wiera 4 czerwca 2011 o 3:13 pm  wysluchaj skad sie wziela bakteria e-coli i dlaczego, jak chca zmniejszyc liczbe ludnosci

  • BarbW 4 czerwca 2011 o 5:18 pm

   Brawo Wiera! Tak ten wirus jest sprejowany w wielu powodów: atak na warzywa tzn zmylają cale społeczeństwo, ze ten wirus zaatakował warzywa. Gdzie się podziali nasi eksperci wirusowi??? E Coli wirus nigdy się nie rozwija na warzywach!!!!! Rozwija się w zwierzętach w jelitach jak i również i u ludzi. PAMIĘTAJCIE ZE MEDIA NIE SA DLA LUDZI: SA DLA MANIPULACJI LUDŹMI!!!!! NIE DAJCIE SIĘ I NIE SŁUCHAJCIE/PATRZCIE ŚLEPO!
   Inny powód to manipulacja tego wirusa dla uruchomienia mind-control programów, tych które byly przekazane genetycznie. Tego nie usłyszycie na MEDIACH!
   Please keep this in mind as they try to demonise organic food – and please share with everyone you know

   Saturday, 04 June 2011 10:40

   ‚The e.coli outbreak in Germany is raising alarm worldwide as scientists are now describing this particular strain of e.coli as „extremely aggressive and toxic.” Even worse, the strain is resistant to antibiotics, making it one of the world’s first widespread superbug food infections that’s racking up a noticeable body count while sickening thousands.

   Of course, virtually every report you’ll read on this in the mainstream media has the facts wrong. This isn’t about cucumbers being dangerous, because e.coli does not grow on cucumbers. E.coli is an intestinal strain of bacteria that only grows inside the guts of animals (and people). Thus, the source of all this e.coli is ANIMAL, not vegetable.

   But the media won’t admit that. Because the whole agenda here is to kill your vegetables but protect the atrocious practices of the factory animal meat industries. The FDA, in particular, loves all these outbreaks because it gives them more moral authority to clamp down on gardens and farms. They’ve been trying to irradiate and fumigate fresh veggies in the USA for years.’

   – NaturalNews.com

   • BarbW 4 czerwca 2011 o 5:20 pm

    Powyższy cytat wzięty z dzisiejszego Headline news: http://www.davidicke.com/headlines

 57. millena461 4 czerwca 2011 o 3:18 pm

  ANNACH ja tez kocham Ojczyzne i Rodakow ibchodza mnie sprawy POLSKI bo tam jest poje serce !
  a takie „cos” wyjechalo i sie szarogesi.

  • millena461 4 czerwca 2011 o 3:22 pm

   PRZEPRASZAM z nerwow pomylimam litery – poprawione
   ANNACH ja tez kocham Ojczyzne i Rodakow i obchodza mnie sprawy POLSKI bo tam jest moje serce !
   a takie „cos” wyjechalo i sie szarogesi.

   • sono 4 czerwca 2011 o 3:24 pm

    pieprzysz jak zwykle bez sensu.

    • millena461 4 czerwca 2011 o 3:34 pm

     ty z sensem? nawiedzona jestes masz chorobe „NARCYZA” Polacy sa glupi? a ty jedyna wyksztalcona? kazdego masz za matola bo co polak tak? sama jestes OBRZYDLIWYM natretnym babskiem ,ktore stara sie DOWARTOSCIOWAC na portalach bo juz nikt z toba niemoze wytrzymac. SAMA SOBIE JEASTES WINNA ze cie ludzie nietoleruja nawet jezeli maja podobne zdanie.

  • Annah. 4 czerwca 2011 o 3:27 pm

   Milleno, nie martw się za bardzo, od tej strony wszystko jest w jak najlepszym porządku, widać jak na dłoni. Pozdrawiam serdecznie

 58. navajo88 4 czerwca 2011 o 3:28 pm

  ho ho ho widzę że znowu rozgorzał spór !!!! i nie wiadomo o co hahahahaha
  no to chyba czas żeby ogłosić mobilizację hahahahaha

 59. Konrad 4 czerwca 2011 o 3:30 pm

  Panie MONITOR prosze przetlumaczyc i opisac w skrocie ta rozmowe w/w http://www.coasttocoastam.com duzo ludzi by poznalo fakty w jakich przychodzi nam zyc

 60. navajo88 4 czerwca 2011 o 3:36 pm

  Ale swoją drogą to dzisiaj was wszystkich nie żle pokreńciło skaczecie sobie nawzajem do oczów jak psy do zgniłej kiełbasy i po jaką cholerę co ???? ,ludzie jest piękna sobota i kto wie czy to nie jest OSTATNIA SOBOTA !!!!!!! ,A WY CO ŻRECIE SIĘ PO MIĘDZY SOBĄ .
  I powiem wam czasami jest mi wstyd że jestem polakiem !!!!!!!! poważnie !!!!!
  J.M.H

  • sono 4 czerwca 2011 o 3:46 pm

   :))))

 61. navajo88 4 czerwca 2011 o 3:42 pm

  I wysłóchajcie uważnie tej piosenki o zielonych beretach !!!!! a zrozumiecie cały sens życia i braterstwa pomiedzy ludżmi !!!!!!

  • sheeple 4 czerwca 2011 o 6:29 pm

   I powiem wam czasami jest mi wstyd że jestem polakiem (…)
   I wysłóchajcie uważnie (…)

   Zabawany jesteś 🙂

   • navajo88 4 czerwca 2011 o 8:09 pm

    a co mi pozostało ???? hahahahahaha

 62. noni 4 czerwca 2011 o 4:34 pm

  Dlaczego za kłótnie nie ma banów na 7 dni po ip?? Monitor kiepski jesteś i tyle.

  • Eax 4 czerwca 2011 o 6:00 pm

   A jak ty byś sobie poradził jakby delikwent miał zmienne IP? Nie ma idealnej metody na takiego osobnika. Można spróbować zbanować go po configu ale jeśli ma config tylko do odczytu to nic mu nie zrobisz.

  • trebor 4 czerwca 2011 o 6:20 pm

   potwierdzam tez mam dosc tego zasmiecania.

 63. millena461 4 czerwca 2011 o 4:41 pm

  WAZNE Prawdopodobne pochodzenie bakterii .!!!… Ehec puzzle solved? Information about a secret biological weapons research project of the Bundeswehr
  Tlumaczenie na J.POLSKI
  http://translate.google.com/translate?u=http%3A//info.kopp-verlag.de/hintergruende/deutschland/udo-ulfkotte/ehec-raetsel-geloest-informationen-ueber-ein-geheimes-b-waffen-forschungsprojekt-der-bundeswehr.html&langpair=auto|pl

  http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/deutschland/udo-ulfkotte/ehec-raetsel-geloest-informationen-ueber-ein-geheimes-b-waffen-forschungsprojekt-der-bundeswehr.html

 64. sono 4 czerwca 2011 o 5:34 pm

  Kapitalne video Alexa, warte obejrzenia i prztelumaczenia.

 65. Sully 4 czerwca 2011 o 5:57 pm

  Ale tu bałagan, kłócicie się nie wiadomo o co millena461 wyluzuj sono jest tak infantylna, że nie warto marnować energii na pisanie do nie;j-) tylko niech nie wkleja tych debilnych filmików z youtube, a jak musi to robić to linki proszę linki a nie całe filmy..słyszeliście monitora link w jednej linijce z tekstem. Naprawdę rozczarowuje się tym blogiem, kiedyś było tu fajnie, dużo informacji na poważne i ważne dla nas tematy..a teraz….szkoda gadać….a Ci co puszczają coś istotnego nei moga się przebić przez gąszcz śmieci!

  • sono 4 czerwca 2011 o 6:02 pm

   panie marku ,niech pan powywala tych najemnikow i agentow z hasbary oraz pol- idiotow co to myslec nie potrafia , nawet jakby chcieli.
   Przyczepia sie jak smord do gaci i beda jeczec i kwekac i miauczec bez sensu.
   Od razu przejrzysciej sie zrobi.

   • Sully 4 czerwca 2011 o 7:32 pm

    no może na początek wywalić stąd sono, od razu atmosfera się zrobi lepsza, bo ona tylko obrażać innych potrafi i niczego sensownego nie umie powiedzieć. Proponuję sono załóż swojego bloga i tam dzień i noc wklejaj filmiki z toutuba…zobaczysz ile będziesz miała gości.

    • katerina404 4 czerwca 2011 o 9:54 pm

     Ja postuluję nza wywaleniem sully, sono jest konkretna babka, sully i tak nie ma nic do powiedzenia, oprócz dgadki zawodowej rajfury

    • Sully 5 czerwca 2011 o 8:20 am

     o Katerina jak niemiło, znowu wcinasz się między rozmowę bo z Tobą nikt gadać nie chce, spadaj stąd kobieto załóż sobie z sobo klubik wzajemnej adoracji

   • monitorpolski 4 czerwca 2011 o 7:49 pm

    Olać, robić swoje.

   • katerina404 4 czerwca 2011 o 9:50 pm

    Brawo sono hasbara w natarciu, Blog długo nie pociągnie, same szabas goje i une

  • millena461 4 czerwca 2011 o 7:56 pm

   a pamietasz od kiedy sie to zaczelo? bo ja TAK.

 66. spj 4 czerwca 2011 o 6:10 pm

  Witam oddziały antyNWO 🙂 Widzę, że na tym blogu zrobił się już taki syf w komentarzach jak na onecie. Coraz więcej taniej sensacji w stylu gazety Fakt a do tego setki agresywnych komentarzy. A najśmieszniejsze są te wasze oskarżenia o bycie agentem. Albo jesteście bandą pryszczatych gimnazjalistów albo paranoikami. Szybciej bym uwierzył , że to agentura tego bloga założyła niż w to, że z nim walczy.

  • monitorpolski 4 czerwca 2011 o 7:48 pm

   A cię tu jednak ciągnie! Oj przekorny, ty przekorny… I hipokryta do kwadratu!

  • katerina404 4 czerwca 2011 o 10:02 pm

   spj a do kogo tu pisać, jak nikt nie jest zainteresowany prawdą. Artykuł swoje, a ludzie swoje, zdjęcia z wakacji niedługo zaczną sobie wstawiać i o porażkach miłosnych pisać. Plotek i pudelek w jednym. I jak ktoś chce coś konkretnego przedstawić, to nawet nie czytaja, tylko dla podreperowania własnego ego łapki sobie stawiają, a zenobiusz na swój blog zarobkowy zaprasza co drugi post.

 67. spj 4 czerwca 2011 o 6:15 pm

  Panie monitorpolski , komentarze z groźbami to oczywiście coś nagannego, ale nazywanie osób które je wpisują „wysłannikami szatana” nie przysparza Panu wiarygodności. A tak na marginesie ile Pan wyciąga z tego bloga na Adsense ? 🙂 Frajerów nie brakuje co ???

  • monitorpolski 4 czerwca 2011 o 7:47 pm

   „Wyciągam” średnio 1 euro dziennie. Tyle samo WordPress.

 68. Ricopolo 4 czerwca 2011 o 6:16 pm

  A wiec tak slysze ze wszyscy na tym blogu czekaj na WOJNE ze cos P IERDOLNIE lub cos jeszcze lepszego jak atak kosmitow…a jak jest naprawde my masoni tu dziez iluminaci szczujemy was i tak nad wami sprawujemy władze wiecie rewolucje wojny katastrofy caly ten bajzel nas raduje a wy nam w tym wydajnie pomagacie bo siejecie propagande w sieci i przez wlepki lub tez transparenty
  wiecie WOLNI SAci ktorzy ida swoja sciezka maja pasje i sie realizuje w zyciu zbieraj takie doswiadczenia ze oni sa pomocni Najswietszemu Duchowi….wiec jak narazie tkiwcie przy mszynach piszecie ogladacie nie rozumiecie zagadnien i gadacie…tak a zycie wam umyka na patrzeniu nam na rece….odwieczne scieranie sie zla z dobrem bo to jest potrzebne do rozwoju waszej PIEKNEJ DUSZY!!! ALE hmm dobro jest lepsze…

 69. trebor 4 czerwca 2011 o 6:46 pm

  Wstawiam jeszcze raz bo ktos wczoraj sporo naspamil.
  NADZORCY 1
  Obiecalem napisac o tych tzw. „nadzorcach” bede przedstawial w czesciach
  w miare czasu zwiazanego z tlumaczeniem.Najwiecej informacji zaczerpnietych bedzie
  od dr.Artura Davida Horna ,ktory w sposob naukowy badał ten problem.
  Zacznę od przedmowy filmu:
  „Film dokumentalny przedstawiający zjawisko „Gadów” z innego punktu widzenia niż większość. Twórcy filmu próbują wydobyć najbardziej przekonujące dowody na istnienie „rasy węża ” w sposób zorganizowany i poważny. Wydaje się, że pomysł Gadów lub innych tematów spiskowych w „nurcie prawdy ” jest punktem podziału dla niektórych osób. PPFRC stara się zbadać ten temat i całkowicie bezstronnie w jednym z najbardziej wyczerpujących badań jakie kiedykolwiek przeprowadzono. Czy podmioty te zwane Gadami lub Reptoidam rzeczywiście istnieją? Do Ciebie należy decyzja!”


  link:http://www.youtube.com/watch?v=dqoAfwliBmo
  calosc:http://www.youtube.com/results?search_query=PLAUSIBLE+POINTS+FOR+THE+REPTILIAN+CASE&aq=f
  Pozaziemskie korzenie ludzkości
  „Pokażę, że praktycznie każdy obecny system przekonan zagłębiajacy się w powstanie i rozwój ludzkości jest pełny kłamstw i zniekształceń, które służą do utrzymania w ukryciu rzeczywistości pochodzenia człowieka.”
  ~ Artur David Horn, Ph.D.
  Arthur David Horn otrzymał doktorat na Uniwersytecie Yale w 1976 roku, specjalizując się w antropologii. Po studiach uczył w tej samej dziedzinie przez czternaście lat jako profesor na Colorado State University.
  W 1988 roku poznał kobietę, z Kalifornii, który był spirytystka. To spotkanie zmieniło jego życie i jego perspektywy radykalnie.
  Po wielu badaniach i refleksjach, dr Horn zdał sobie sprawę, że systemy przekonań jaki nas nauczano dotyczących początków naszego istnienia nie są prawdziwe. Należa one raczej do programu, który dla większości zachodnich instytucji religijnych i rządow slóży do własnych celów egoistycznych iaby kontrolować umysły mas.
  Kiedy dr Horn zdał sobie z tego sprawę, poczuł głęboką potrzebę zachowania poczucia uczciwości zawodowej i osobistej, rezygnując z profesury. Potem napisał książkę ww żyjąc prostym życiem w Mt. Shasta w Kalifornii z żoną. Napisal wspaniałą pracę opierając się na głębokiej znajomości wzorów i sił ewolucyjnych, dr Horn mówi nam o niewyjaśnionych nagłych skokach w odległej przeszłości, które doprowadziły do powstania nowych kategorii form życia aż do pra-ludzi.
  Ponadto, w wielu wypadkach, w których różne formy życia pojawiły się jednocześnie, lub równolegle ze sobą, a nie stopniowo, krok po kroku jak to zwykle w przypadku ewolucji.
  Te tajemnicze eksplozje i jednoczesne skoki w ewolucji nie da się wytłumaczyć przez współczesne teorie naukowe, w tym darwinizm. Raczej tak, jakby inne siły wpływały na te procesy naturalne, poprzez przyspieszenie co najmniej o miliony lat rozwoju. Odnosi się to do ciał fizycznych i ducha.
  Dr Horn patrzy wstecz na sekwencji pre-ludzkich postaci fizycznych, które rozpoczęły się 4-5 mln lat temu. W historii nie było takich tajemniczych skoków i przyspieszennia w formę i wyglądjaki mamy teraz. Te zrywy nie mogą być wyjaśnione przez obecne teorie ewolucji. Po raz kolejny okazuje się, że siły planety przyśpieszyly , zamiast pozwolić działać naturze w jej ewolucji. Pytanie dlaczego?
  cdn.
  dodatkowe informacje(PL):http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_reptilian_humanoid.html

 70. trebor 4 czerwca 2011 o 7:29 pm

  NADZORCY 2
  Sumerowie
  Te same nagłe skoki w ewolucji można znaleźć również z przeszłych cywilizacjach. Na przykład, cywilizacja Sumerów, która ukazała się około 5000 lat temu w południowym Iraku, zostawiła nam wiele zabytków archeologicznych do przestudiowania.
  Dr Horn wskazuje, że Sumerowie gwałtownie ewoluowali. Ich cywilizacja wraz z matematyką, językiem, systemami nawadniającymi, rolnictwem, umiejętnościa pisania i rozległą wiedzę o niebie nastąpiła gwałtownie. Kto im w tym pomógł?
  Ludzie Sumeru nie byłli prymitywnymi Buszmenami jak bylibyśmy skłonni wierzyć. O dziwo na jednym z ich obrazków (poniżej) pokazuje, że planety w naszym Układzie Słonecznym krążą wokół Słońca, co odkryliśmy, 500 lat temu.

  Ponadto, Sumerowie byli świadomi odległych planet w naszym Układzie Słonecznym takich jak Pluton, Neptun i Uran, których nie można dostrzec gołym okiem. I wiedzieli, że na Neptunie jest woda! Skad oni to wiedzieli?
  Ten sam obrazek przedstawia również 12 planet w naszym Układzie Słonecznym. Czy może to być tajemniczej planety X(Nibru)?
  Dr Horn opisuje także niezwykłe prace badawcze Zecharia Sitchina i jego interpretacje sumeryjskiego pisma oraz artefaktów.
  Książka Sitchina 12 Planeta (przetłumaczona na 23 języki, miliony sprzedanych egzemplarzy), opowiada historię w sposób bardzo wiarygodny, jak Annunaki z 12-tej planety (Nibiru) w naszym Układzie Słonecznym stworzyli pierwszych Sumerow, a następnie weszli w interakcje z ich potomkami ponad 5000 lat temu.
  Poniżej na starożytnej sumeryjskiej pieczęci cylindrycznej pokazano Annunaki w maszynie latającej.

  To jeszcze nie koniec. Dr Horn wskazuje, że „jednym z najsilniejszych exoteric (ezoterycznych) dowodów wskazujących na odwiedzin ET i interakcji z ludźmi, pochodzą z plemienia Dogonów w Afryce Zachodniej … wiarygodność Dogońskiej historii jest znacznie zwiększona poprzez fakt, że informacje dotyczace ukladow gwiazd nasi naukowcy dopiero niedawno nabyli … ”
  Brzmi znajomo? http://www.youtube.com/watch?v=DFqfAh8J2hA

 71. Leonidas 4 czerwca 2011 o 7:46 pm

  Widze ze groza powialo od „najemnika” 🙂 .Troche zrozumienia obojgu stron i sytuacja wygladalaby inaczej.
  W ten sposob z NWO nikt nie wygra szarpiac sie miedzy soba o to kogo jest racja.
  Milena461 Dziekuje za poparcie w sprawie Choldy:)
  Navajo88 ja tam sie nie wstydze ze jestem Polakiem i postepowaniem im udowadniam ze jestesmy OK
  Masz tez racje piekna sobota i bylem z synem na rowerze a wieczor z zona, pozdrawiam 🙂

  Wszyscy wkejaja filmiki to i ja sobie pozwole w mojej tematyce wkleic 🙂

  • navajo88 4 czerwca 2011 o 7:59 pm

   Dzięki Leonidas

 72. Vismaya 4 czerwca 2011 o 7:58 pm

  Głodóiwka dr, Z. Kękusia – wykop

  http://www.wykop.pl/link/768477/glodowka-dr-zbigniewa-kekusia-pod-prokuratura-generalna/

 73. Vismaya 4 czerwca 2011 o 8:00 pm

  Wypok – glodowka Z. Kękusia

  http://www.wykop.pl/link/768477/glodowka-dr-zbigniewa-kekusia-pod-prokuratura-generalna/

 74. Kamil 4 czerwca 2011 o 8:05 pm

  wysłannicy szatana….niemają prawa przetrwania bo ewolucja wymaga rozwoju a rozwojem jest kreatywność człowiecza zapraszam na swoj blog- http://brytaneq.digart.pl/ -Bóg też jest stwórcą podążajmy jego śladem
  pozdrawiam

 75. trebor 4 czerwca 2011 o 9:01 pm

  NADZORCY 3
  Dogoni w Afryce
  Dogoni wiedzieli od tysięcy lat, że Syriusz, najjaśniejsza gwiazda na niebie, jest systemem podwójnej gwiazdy. Oznacza to, że Syriusz A, główna gwiazda, jest widoczna gołym okiem. Jednak ma on towarzysza Syriusza B, który orbituje jako biały karzeł, mogą być widoczne tylko w nowoczesnych teleskopach.
  Dogoni wiedzą również, że orbita Syriusza B wokół Syriusza A jest eliptycznya, a nie okrągła(dkryliśmy to niedawno).
  Ustne przekazy Dogonów, który obejmują tysiące lat, mówią ,że z okolic Syriusza skąd odwiedzili ich przodkowie w statku kosmicznym nauczali ich wielu rzeczy w tym, jak żyć w harmonii z ich własną boską naturą.
  Starożytni Egipcjanie
  Dr Horn opisuje także inne cywilizacje takie jak Egipcjanie którzy mieli głęboki związek z Syriuszem i pochodziły najprawdopodobniej z tego obszaru naszej Galaktyki. Ponadto, najważniejsza kobieta bogini starożytnych Egipcjan, Isis, utożsamiała się z Syriuszem.
  Majowie
  Podstawą wierzeń i legend Majów jest książka Popul Vuh. Zawiera opis stworzenia człowieka, który jest podobny do opowiadanych przez Sumerów. Oznacza to, że „bogowie stwórcy” zstąpił z niebios i stworzył ludzi aby byli niewolnikami i im służyli. Ludzie w takiej formie byli zwani „figurami z drewna” którzy byli niczym więcej jak biednymi robotnikami, ponieważ nie posiadają duszy.
  Wiadomo też, że zaawansowana cywilizacja Majów pojawiła się z „mgły” około 3500 lat temu w dżungli w Meksyku. Co ciekawe, była to starannie opracowana kultura od początku. Majowie można powiedzieć bez ogródek, że byli oni kapitalnymi astronomami znającymi niebo. Jak oni zdobyli tę wiedzę?
  ET i Ludzkość
  Istnieje wiele więcej dowodów w książce dr Horna stanowiąca spójną, wiarygodną w argumenty, że planeta Ziemia była odwiedzana raz po raz przez ET z innych systemów gwiezdnych. Niektóre z tych odwiedzin były chwilowe. Inni stworzyli żywych ludzi z ciał które przypominają ich własne.
  Autor dowodzi, że prawdziwe pochodzenie ludzkości pochodzi z konstelacji Liry, a konkretnie z systemu gwiezdnego o nazwie Vega. Stamtąd nasi przodkowie rozgałęzili się na inne obszary galaktyki, w tym Plejad. Niektórzy z naszych przodków dokonali wyboru i stali się agresywni i wojowniczy. Inni są mniej, bardziej duchowo zaawansowani i życzliwi.
  Efektem tego wszystkiego jest stale tocząca się bitwa pomiędzy dobrem i złem na tej planecie, czy gdzie indziej. I gdy pomyślimy o tym co sprawia, że we wszechświecie się tak dzieje dojdziemy do tego ,że bez walki pomiędzy ciemnością i światłem, nie mielibyśmy szansy na rozwój we wszelkich jego formach.
  Fragmenty z książki Dr Horn

  „Znalazłem dowody, że my, ludzie, po raz pierwszy” stworzeni zostaliśmy „dzięki inżynierii genetycznej, a następnie wprowadzeni w błąd i kontrolowani przez obce rasy z innych form życia, które nie pochodzą pierwotnie z Ziemi”.

  „Zastanawiałem się, na przykład, dlaczego starożytni Egipcjanie i Sumerowie [5000 lat temu] wydawali się bardziej zaawansowani pod wieloma względami niż Rzymianie i Europejczycy [500-1000 lat temu].

  „Pisarz sugeruje, że starożytni astronauci lub kosmici, w jakiś sposób dali ewolucji biologicznej impuls, który pozwolił ludziom, aby mogli tworzyć cywilizację”.

  „… Książka jest również historia opisu podstępnego spisku aby zachować ludzkość z niewiedzy od jego początków istnienia, zwłaszcza w zakresie duchowości.”

  „Gdy weźmie się pod uwagę dostępne dowody historyczne duże zaangażowanie w sprawy ludzkie ET, wiedza naukowa [darwinizm] staje się najbardziej niewiarygodną, bezpodstawną, nieprawdopodobną teorią o pochodzeniu człowieka i jego rozwoju jaką kiedykolwiek wysunięto przez człowieka …”

  „Neo-darwinizm jest oficjalnym systemem wierzeń rządu Stanów Zjednoczonych”.

  „Czy to możliwe, że darwinizm jest częścią ogromnego zatuszowania wpływu ET na człowieka? Odpowiedź brzmi: tak …”

  „Z Mezopotamskich [w Iraku, wschodniej Syrii i Iranie zachodnim]z historycznych i innych źródeł, w tym ezoterycznych wskazują, że ET genetycznie ingerowali w celu wzrostu ludzkiej cywilizacji”.

  „Przekonamy się, że zarówno pozytywnie jak i negatywnie zorientowane istoty pozaziemskie brały udział w rozwoju ludzkości od początków jej istnienia, ale to negatywnie zorientowane istoty pozaziemskie mają kontrolę nad Ziemią w ciągu ostatnich kilku tysięcy lat.”

  „Główną metodą negatywnie zorientowanych istot pozaziemskich jest zachowanie ludzkości podzielonej i kontrolowanej poprzez zniekształcenie i ukrywanie prawd duchowych”.

  „Główne informacje regresywnych istoty pozaziemskich i ich sojuszników które starają się ukryć przed ludźmi, jest to, że ludzie są istotami duchowymi z ogromnym potencjałem rozwojowym w kierunku miłości i pokoju.”

  „… Dobra wiadomość – że pozytywnie zorientowane istoty pozaziemskie i inne pozytywne podmioty starają się pomóc ludziom rozwijać ich świadomość i zrozumienie duchowe do punktu, gdzie nie musimy już grać ofiary w tej grze w którą została uwikłani ludzie na Ziemi tysiące lat temu. ”

  „Plejadanie mówią o ogromnych zmianach, które odbędą się na tej planecie w ciągu najbliższych lat. Mówią o wielkim planie, którego część jest przeznaczona naszej planecie do powrotu w ręce” Rodziny Świetlistej ” , od której została brutalnie odcięta przez „Rodzina Ciemności”, jakieś trzysta tysięcy lat temu. ”

  „Pomimo dowodów na istotny wpływ ET na tą planetę i w tym czasie gwałtownych zmian, każdy człowiek jest ostatecznie odpowiedzialny za własne życie, własną rzeczywistość, a zwłaszcza własny rozwój duchowy.”
  link 3cz.filmu:http://www.youtube.com/watch?v=m5L0Z546nrc&feature=related
  W nastepnych częściach przypatrzymy sie tym”mrocznym mocom”.
  cdn.

  • trebor 4 czerwca 2011 o 9:31 pm

   Bez zrozumienia starożytnej historii naszej planety nie zrozumiemy co sie dzieje teraz.

   • BarbW 5 czerwca 2011 o 2:54 am

    Pytanie: czy to ta ze szkoły Historia czy ta prawdziwa, ukrywana?

 76. Feldkurat Katz 5 czerwca 2011 o 7:29 am

  Grozby karalne – to oczywiscie albo podlosc, albo bezsilnosc, albo gówniarstwo. Tym nie mniej podejrzewanie, ze stoja za tym jakies zorganizowane sily zla to megalomania, lub poczatek manii przesladowczej. Warto to sprawdzic, tym bardziej, ze na blogu pojawia sie sporo bredni. W pogoni za sensacja pt Bloger odrzuca racjonalne przeslanki. Obawa przed przesladowaniem, pospiech, czy moze cyniczne zaspokajanie potrzeb czytelników? Hmm, trudno powiedzieć. Raczej wierze w dobre intencje pt Blogera. Tym bardziej zachecam do przegladu stanu wlasnego zdrowia.

 77. Michał Archanioł 9 czerwca 2011 o 12:48 am

 78. Michał Archanioł 9 czerwca 2011 o 1:18 am

  LINK DO DZIAŁAJĄCEGO FILMIKU POWYŻEJ. OBEJRZEĆ ZANIM I TEN NA YOUTUBE SKASUJĄ.