Linki, e-maile i komentarze, 5 czerwca 2011r.

Uwaga na prowokatorów. Wolność słowa na pewno nie jest ona na rękę tym, którzy chcą zdominować świat systemem ultratotalitarnym New World Order z rządem światowym, światowym sądem, armią oraz policją. Taktyki agentów to ośmieszanie, zmiana tematów, odwracanie uwagi czy też wręcz groźby karalne.
Prowokatorzy mają do dyspozycji oprogramowanie zmieniające ich numer IP, zmieniają też swoje nicki – dlatego niemożliwe jest ich blokowanie bez całkowitej moderacji, a tej chcę uniknąć z powodu szacunku dla wolności słowa i braku czasu. Dobrze byłoby gdybyśmy pokazali, że jest nas większość przez ocenianie artykułów i dobrych komentarzy – niczym przecież nie ryzykujecie.
======================================================================
Na pewno wśród was są osoby, które chciałyby coś zrobić żeby zatrzymać niebezpieczne dla demokracji zmiany w Polsce, w szczególności coraz bardziej dominujący totalitaryzm.
Możecie się wykazać pomagając organizacjom walczącym z bezprawiem w przygotowaniu petycji i tłumaczeń publikacji i filmów. Można podzielić swoje zadania – jedna osoba np. robi transkrypt filmu w język polski, a kilka druga tłumaczy na angielski czy też inne języki. Wtedy świat zobaczy co się dzieje w naszym kraju i bezprzykładni sędziowie i prokuratorzy nie będą już tak bezkarni. Nie zdajemy sobie jeszcze sprawy jak potężną bronią w walce z totalitaryzmem jest internet!

Dzisiaj porcja ciekawych fragmentów z poczty jaką otrzymałem w ciągu ostatniego tygodnia. Zaznaczam, że za treść odpowiadają autorzy.

Jeszcze w sprawie fluoru
Otóż fluor ma swoje ważne miejsce wśrod istotnych dla zdrowia mikroelementow. Jednak ma on bardzo mały przedział stężenia, pożytecznego dla konkretnego organizmu. Bo nie każdemu pasuje ta sama dawka. W homeopatii wyróżnia sie na przykład 3 odrebne typy organizmów. Są one związane z kłopotami w przyswajalności wapnia i jego soli. Najpowszechniejszy jest typ któremu potrzeba Calcium carbonicum. Są to dzieci dość otyłe, bystre w matematyce, często zapadające na anginy, z przerostem 3-go migdała. Wolą pracować głową niż biegać za piłką. Drugi typ to Calcium phosphoricum. Tę sól należy podawać zwłaszcza przy bardzo szybkim wzroście. Ochrania serce przed przeciążeniem i wzmacnia szybko rosnące kości. Trzeci typ wymaga Calcarea fluorica. Te dzieci charakteryzują się bardzo giętkimi kończynami, a ich ścięgna są bardziej rozciągliwe co powoduje, że zawiązują się w przysłowiowy supełek i biją rekordy w gimnastyce artystycznej. U nich właśnie bardzo łatwo dochodzi do przedawkowania zewnętrznego fluoru gdyż ich organizmy mają go w nadmiarze.
Tak wiec wszystkie normy sa tylko umowne. To co jednemu pomaga może drugiemu szkodzić. Najlepszym testem jest własny smak i powonienie. To co dają w szkołach dzieciom do tzw. fluoryzacji ma tak wstrętny smak i zapach ze generalnie przyprawia o mdłości. Ale nie wszyscy sa jednakowo wrażliwi i pewnie ci mniej wrażliwi potrzebują zabiegów fluoryzacji dla utrzymania uzębienia bez próchnicy.
E.M.

Agentura w amerykańskiej Polonii
Podczas spotkania w restauracji „Leo” w Chicago na wiosnę 1990 roku , Edward Moskal otrzymał listę agentów SB rezydujących w polonijnych instytucjach już od początku lat 60 tych uzupełnioną o nazwiska Żydów którzy zamiast do Izraela wyemigrowali do USA po czystce Moczara.
Wieczorem w domu Moskala przeglądaliśmy listę z niedowierzaniem bowiem było na niej ponad 20 % tzw. aktywnych działaczy i 6 osób pracujących w głównym budynku ZNP z Wojciechem Wierzewskim (pierwszy sekretarz POP na Uniwersytecie Warszawskim po. redaktora naczelnego organu ZNP „Zgoda”) i Kazimierzem Musielakiem po. skarbnika ZNP na czele. Począwszy od roku 1991 rozpoczęła się likwidacja Polaków i przejmowanie osób z żydowskim pochodzeniem do pracy dla CIA I MOSSADU.
Praktycznie po 1996 roku w USA nie było już Polaków pracujących dla SB ponieważ ci wszyscy którzy pozostali na „służbie” podlegali bezpośrednio pod służby amerykańskie z w/w włącznie
Majaczenie o jakichś tam „razwiedkach” zakrawa na kpinę ponieważ poza kundlami i żydami nikt poważny nie inwigilował polonijnych organizacji.
Po zapoznaniu się z nazwiskami na liście którą otrzymał Edward Moskal, rozpoczęliśmy czyszczenie obu organizacji, wypadło wówczas na zbity pysk wielu kundli z Janem Nowakiem Jeziorańskim na czele (tylko pieprzył farmazony że sam zrezygnował, dostał poprostu kopa w dupę) ale to nie jest temat na forum bo kilka osób z listy pozostało do końca na służbie pod ochroną …
Edward M. (USA)

Samoobrona i LPR sposobem na likwidację partii narodowych?
Edward Moskal na kilka miesięcy przed wyborami w 90 roku dał Michnikowi 1.5 miliona dolarów na zakup maszyn do szybkiego druku Gazety Wyborczej – dostał tę sumę od National Endowment Foundation gdzie w dyrekcji byl Zbigniew Brzezinski z Żydami. Tym samym Edward Moskal zapisał się w naszej historii jako zdrajca Polaków.
Polacy nie dostali żadnych pieniędzy z 15 milionów dolarów przekazanych wtedy z Senatu US do NED na pomoc „Solidarności” – pieniądze dostały tylko organizacje żydowskie.
Notabene (…) Andrzej Lepper był finansowany przez Leszka Millera aby przejąć elektorat Partii X w 92 roku, Lepper dostał wtedy wielkie pieniądze na „szkolenie” rolników” ale to była pomoc na działalność „Samoobrony”. Podobnie było z LPR Giertychów – dostali w swoje łapy bank przez co straciło życiowe oszczędności setki rolników.
Docelowo LPR i Samoobrona miały za zadanie ściągnąć do siebie opozycjonistów aby ich potem brutalnie zniszczyć i tym samym zlikwidować partie „narodowe”.
Skuteczna polityka wymaga pieniędzy i strategii a ja to widzę tylko w organizacjach Żydokomuny.
Stan T. (Kanada)

4 czerwca, 20 rocznica klęski czy zwycięstwa?
Reżim „solidarnościowy”od 22 lat rządzący w Polsce chciał dzień 4 czerwca ,w 20 rocznicę wyborów do tzw. Sejmu Kontraktowego uczcić jako dzień zwycięstwa nad komunizmem (którego w Polsce nigdy nie było), a nawet ustanowić rządową rocznicę obchodów państwowych; natomiast ludzie pracy i większość społeczeństwa uważa ten dzień jako początek klęski narodowej, a głównie ludzi pracy (zerwanie Umów Sierpniowych zawartych miedzy strajkującymi i rządem, zrezygnowanie z realizacji 21 wynegocjowanych postulatów, przekształcenie podstępnie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego w partię polityczną pod nazwą Solidarność, sięganie po władzę w państwie).
Dzięki protestom ludzi pracy to się nie udało. Po 22 latach, po przeprowadzeniu tzw. transformacji ustrojowej, ludzie pracy i zdecydowana większość społeczeństwa uważa, że więcej straciła , niż zyskała. Trzeba przypominać, że strajki sierpniowe miały polepszyć, a nie pogorszyć sytuację ludzi pracy i odbywały się pod hasłem: socjalizm tak, wypaczenia, nie. Strajkujący nie chcieli powrotu do kapitalizmu.
Prof. Zbigniew Brzeziński lansował wtedy pogląd o tzw. konwergencji ustrojowej: wybranie i zostawienie w nowym ustroju wszystkich pozytywnych zdobyczy ludzi pracy, wywalczonych w przeszłości i połączyć je z pozytywnymi osiągnięciami kapitalizmu. Niestety, ówcześni manipulatorzy ustrojowi nie skorzystali z tej rady.

Ale każda rocznica jest okazją do społecznej refleksji; ukazania kto na tych zmianach skorzystał, a kto stracił? Co zyskała klika cwaniaków, która, przejęła podstępnie władzę i reaktywowała kapitalizm w Polsce, i to w jego najbardziej prymitywnej formie dziewiętnastowiecznej, a co stracili ludzie pracy, społeczeństwo?
Przede wszystkim owa klika cwaniaków, używając szyldu związkowego Solidarność dorwała się do kasy społeczeństwa , i jak mówił Aleksander Małachowski, że tak jej ryje przywarły do koryta, że teraz trzeba by je siekierą odrąbywać.

A co zyskali ludzie pracy? Naród? Wydziedziczenie z majątku, który kilka pokoleń z ogromem wyrzeczeń budowało przez około 40 lat, a nawet dłużej, bo trzeba doliczyć wysiłek i osiągnięcia 19 lat II RP. Dziś, po 22 latach rządów, 60 proc. Polaków żyje w biedzie, a około 40 proc w skrajnej nędzy. Połowa młodych, wykształconych obywateli marzy o opuszczeniu kraju. Kolejne rządy prowadzą prawie jawnie planową eutanazję wobec ludzi w wieku poprodukcyjnym, emerytów, rencistów, chorych, niedołężnych, dzieci, bezrobotnych.
Eutanazja prowadzona jest w sposób wyrafinowany, planowy np. odmawia się pomocy medycznej, uniemożliwia leczenie i stosowanie leków. Niektóre podstawowe zabiegi i lekarstwa ratujące życie lub zmniejszające cierpienie są dla coraz liczniejszej części ludzi niedostępne finansowo. Stają bowiem wobec dylematu: czy wykupić lekarstwo , zapłacić czynsz, inne świadczenia, wydać na podstawowe wyżywienie? Biedni, głodne dzieci, bezdomni, bezrobotni, szukający chleba u obcych, żebrzący, grzebiący po śmietnikach , to powszechne zjawisko w Solidarnościowej Polsce.
Już przed wielu laty pojawiły się ponure dowcipy nawołujące przez rządzących : „emeryci i renciści popierajcie Lecha czynem i umierajcie przed terminem”.

Czy wykluczeni spod opieki państwa też powinni się cieszyć, świętować tę rocznicę? Co oni zyskali na transformacji ustrojowej?  A może inicjatorzy tym wykluczonym z życia publicznego, biednym, bezrobotnym, bezdomnym, głodnym, wypędzonym z kraju powiedzą, z czego powinni się cieszyć i za co mają być wdzięczni tym, którzy obalili komunizm, którego w Polsce nigdy nie było? Czy można się dziwić, że coraz częściej słyszy się westchnienie za PRL i hasło; komuno wróć, a nowych władców polski wita się okrzykami – złodzieje, oszuści, na stryczek bandyci , zaciskaniem pieści i nuceniem pieśni rewolucyjnych: nadejdzie jednak dzień zapłaty, sędziami wówczas będziem my…

dr Leszek Skonka
Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce
Były działacz przedsierpniowej opozycji (ROPCiO), twórca Wolnych Związków Zawodowych na Dolnym Śląsku, współorganizator strajku w sierpniu 1980, skazany w październiku 1980 roku przez Solidarność Dolnośląską na karę śmierci cywilnej, nie odwołanej do tej pory

Czy Polacy cierpią gdyż mają mentalność pańszczyźnianych chłopów?
Żeby zrozumieć Polaków, trzeba przede wszystkim pamiętać, że przytłaczająca większość pochodzi z chłopstwa.
A jak zachowywalo sie polskie chłopstwo przez całe wieki?  Nie buntowało się przeciwko przeważajacej sile i istniejącemu porządkowi (oczywiście „boskiemu”),  ale z bydlęcą rezygnacją  akceptowało swoją sytuację, na którą nie miało zresztą wpływu. Znane są bunty chłopów niemieckich lub ukraińskich, ale nie polskich. Bardziej buntownicze jednostki po zabiciu szlachcica lub spaleniu jego zabudowań uciekały na Sicz, zasilając szeregi kozactwa, wzmacniając genetycznie ten „rogaty” słowiański element.

Chłopi, obserwując przyrodę, mogli jedynie czekać aż sytuacja (jak pogoda) sama się zmieni. I rzeczywiście, sytuacja chłopów polskich, którzy znaleźli się pod obcymi monarchami zmieniła się na korzyść. Dlatego chlopi  nie dołączyli do powstań („Rozdziobią nas kruki wrony”), a ich synowie dzielnie walczyli za kaisera lub cara, a nawet jak w przypadku buntu Szeli popierali cesarza. W bardziej współczesnych czasach, również bunt na niewiele by się zdał. Przecież zmiana polityki partii w stosunku do wsi i rezygnacja z przymusowej kolektywizacji po dojściu Gomułki do władzy, nie dokonała się w rezultacie chłopskich protestów, chociaż słyszałem o przypadkach, że we wsiach, gdzie likwidowano miedzę, zakładając kołchozy, kobiety kładły sie z desperacji na drodze traktorów. Nieprzypadkowo przysłowie polskie mówi o „chłopskim rozumie” czymś co jest racjonalne, w odróżnieniu od przyjmowania czegoś na wiarę lub pod wpływem propagandy.

Te masy pochodzące ze wsi, które po wojnie zasiedliły miasta, zatraciły chyba  w dużym stopniu poczucie swojej tożsamości i chłopski rozum, stając się często łatwym przedmiotem partyjnej manipulacji. W dodatku oficjalna propaganda, partyjne media i ludzie kultury ośmieszała kulturę chłopską. Polski robotnik czuł się „lepszy” od swojego brata, który został na gospodarstwie. Jedyne co się ostało, to była wiara katolicka i coniedzielne uczęszczanie do kościoła, chociaż zachodni obserwatorzy twierdzą, że nasza wiara ma raczej płytki, obrządkowy charakter. Być może dlatego, Polacy, nie namyślając się długo, poszli za wezwaniem JPII, aby zstąpił duch i odmienił oblicze tej ziemi. W dodatku wielu marzyło o życiu w stylu zachodnim, co  miał przynieść wymarzony kapitalizm.
Stanisław S. (USA)

Długi poszczególnych krajów – tabela

Reklamy

219 responses to “Linki, e-maile i komentarze, 5 czerwca 2011r.

 1. ramires 5 czerwca 2011 o 12:47 pm

  Tak się składa że byłem rolnikiem czy chłopem jak by to zwał inaczej. Blokowałem drogę w czasie blokad organizowanych przez Leppera. Bycie rolnikiem i pozostanie nim do dziś w otatnim dwudziestoleciu to nielada sztuka. Wmawiano wszystkim że nasze rolnictwo jest niewydolne i niskoprodukcyjne aby za wszelką cenę je zlikwidować. Co w znacznym stopniu zakończyło się sukcesem. Proponuję abyście zakosztowali prawdziwego jedzenia nie tego z marketu gdzie wędlina na drugi dzień jest śliska a zwykła bułka po kilku godzinach jest jak guma . Ja jeszcze mam dojścia do prawdziwych jajek , świniaczka wyhodowanego tradycyjnie, normalnego kurczaka. Ja się tym już nie param. Jednak jeśli ktoś ma możliwość wspomóżmy tych ostatnich tradycyjnych rolników kupując ich produkty a przy okazji wspomożemy własne zdrowie. Miłej niedzieli dla wszystkich.

  • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 2:01 pm

   Plany,inżynierów społecznych,od początku zakładały zniszczenie polskiej wsi.Rolnika żywiciela ,ma zastąpić producent żywności.Wieś jest także ostoją ludowego wspaniałego katolicyzmu.Ten plan jest z premedytacją realizowany.Dla tego należy robić wszystko,by wspierać wieś.Wspólnoty sąsiedzkie powinny zakładać sklepy z e swoimi produktami w pobliskich miastach,zasilać wciąż istniejące miejskie targowiska.Mieszczuchy,powinni zacząć bojkot marketów,gdzie nawet można zauważyć ziemniaki z Izraela,czy czosnek z Chin.Taka powinna być nasza rewolucja.Większość ludzi ma jeszcze rodziny na wsi.Powinno się kultywować rodzinne więzy,i zorganizować wręcz, rodzinne dostawy produktów żywnościowych.Gdy po 1945 roku ostatni Ordynat Zamoyski,prowadził kiosk Ruchu w Trójmieście,włościanie organizowali istne konwoje z prowiantem dla niego.Większość wozów zatrzymywała bezpieka,ale zawsze jeden czy dwa docierały do celu,witane owacyjnie przez trójmiejskich sąsiadów,”wstrętnego obszarnika”.Weżmy z nich przykład,bo dziś jest jeszcze łatwo.Motoryzacja ,otwiera możliwości,można też wykorzystać sieci kurierskie do przesyłek.Rodziny w miastach mogą zorganizować sąsiedzkie ,towarzyskie sieci dystrybucji,zdrowej żywności,W czasie okupacji,jeżdżono na wieś po „rąbankę,Teraz” rąbanka” powinna zacząć,docierać do miast.
   Ważne, dla odchemizowania upraw,i wzrostu plonów ,byłoby spopularyzowanie wpływu energii orgonu,na przyrost i wartość odżywczą wiejskich produktów.

   • sebecxs 5 czerwca 2011 o 9:26 pm

    ……że też zawsze musisz ten katolicyzm wychwalać…jakby było co…. inkwizycjami wprowadzili NWO tylko, że katolickie….. co tu podziwiać ? modły do obrazów? kapliczki? najświętszą panienkę?…. komunię? bierzmowanie? chrzest? – w zasadzie chrzczony powinien rozumieć o co chodzi… tu + dla świadków…. to wszystko pokazówka, dla tego największe gnidy w pierwszych rzędach…… a tak w ogóle to dzięki za info o orgonie … mnie się zdaje, że z moim tydzień się dostrajaliśmy…. wydaje się, że są i zmiany w ogrodzie …
    pozdrawiam

    • Ron 6 czerwca 2011 o 12:14 pm

     Szkoda, że ten orgon nie wyprostował ci światopoglądu.

  • monitorpolski 5 czerwca 2011 o 4:10 pm

   Tak, trzeba to promować – kupujcie u rolników, ci w mieście najlepiej jak się złożą, wyślą jeden samochód i zrobią zakupów na tydzień. W ten sposób 1) będziemy zdrowsi 2) nie damy zarobić bandytom 3) zaoszczędzimy

   • sebecxs 5 czerwca 2011 o 9:14 pm

    …popieram… po prostu popieram… ja się wyprowadziłem na wieś ponad 5 lat temu… tak mi podpowiadała intuicja… czego nie „uchoduję”, to kupię od sąsiadów….. z mlekiem jest trudniej, bo jedna krowa na wsi została… zaczynają się średnio raz na tydzień pojawiać „pany” z miasta… bardzo często są to te „pany” co niedawno wieś opuściły…. natury po prostu nie da się oszukać….. z niej pochodzimy….

 2. katerina404 5 czerwca 2011 o 1:14 pm

  Ja tak robię, nie kupuję w hipermarketach i wspomagam polski handel i polską produkcję. Robię tak od lat. Oby więcej było świadomych obywateli. A tymczasem w tych supermarketach tych ludzi jak mrówków, choć tam sam chłam i jeszcze za niego trzeba płacić. Na ilość idą a nie na jakość. Gdybyśmy znali swoją wartość, to nikt by nam w twarz nie pluł. Polacy zawsze mieli dobre produkty, to nas zalali chłamem i niszczą polkie rolnictwo ale i polską produkcję. Mamy za mało własnych zakładów produkcyjnych. Jest jednak duża grupa ludzi, która nie produkuje, bo im pozabierali bezprawnie ich zakłady, które postawili z ruiny na nogi. Sama pomagałam pewnemu przedsiębiorcy dużych zakładów mięsnych, które bezprawnie mu zabrali. Tony akt, tony dokumentów. Facet z nerw się rozchorował, żona załamana. Cała ich praca, ich dorobek życia, ich cięzka krwawica poszła na marne. I takie kwiatki są na porządku dziennym. Ludzie uczciwi, pełni zapału i pracowici są niszczeni. A reszta jak widzi co się dzieje, to nie ma nawet chęci podejmować żadenj inicjatywy, bo jak ich tak nie wykończą, to inaczej, zawsze bat się znajdzie. Podatkkami tez cisną, szczególnie tych najbardziej uczciwych i tak się ten syf toczy. mam tylko nadzieję, że Bóg ich srogo ukarze.

  • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 1:35 pm

   Katerina404 powiedział/a

   Czerwiec 5, 2011 @ 3:01 AM
   W każdym razie, najwiękssym azgrożeniem jest ta hazarska klika, masoneria i inne tajne organizacje, jak chociażby kościelne opus dei, te religie new age itd. Oni kaperują na różne sposoby, a każdy wykorzystywany jest w innym celu i zna tylko cząskowe informacje, tyle ile ma znać i basta. księża katolicccy, też im zaprzedani, właściwie to samemu diabłu, co Blog Zen zupełnie neguje, bo oczywiście jak sądzę ma w tym ukryty cel.
   http://miziaforum.wordpress.com/#comment-22314
   Tak wyglądają powroty do stada,o którego istnieniu,udawała,że nie wie.Bazarhandel,wróciła do tatusia

  • Sully 5 czerwca 2011 o 1:58 pm

   Tak Katerina zgadzam się z Tobą trzeba wspierać rodzimy biznes i polskich rolników tylko jest pewne ale….jajko które kupuję tzn.ekologiczny chów kosztuje ok. 60 gr./szt, a w markecie ostatnio koleżanka mówiła za 30 szt płaciła 5 zł. z groszami….to samo jeśli codzi o ekolgiczną wędlinę i inne produkty poprostu Polaków w większości na nie nie stać, bo sa za drogi a markety i dyskonty oferują tanio niezbyt dobre jakościowo produkty…tylko ciążko będzie to zmienic, bo ludzie nie mają kasy…tak samo warzywa w marketach pewnie sa o wiele tańsze niż w warzywniakach , ale ich jakość jest kiepska…tylko jak wytłumaczyć ludziom którym ledwo starcza do pierwszego żeby wspomagał polskie produkty i rolników…jak on się cieszy, że w markecie coś taniej udało się kupić…takie realia..smutne

   • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 2:06 pm

    Pieniądze,zostają w kieszeni rozmaitych pośredników.Rolnik dostaje grosze,a my wydajemy ostatnie grosze,za różnicą tuczy się „naród handlowy” i państwo,coraz bardziej nie nasze.Tylko przełamanie tego systemu może zmienić sytuację.Jest to wciąż w zasięgu naszego społeczeństwa.

    • sebecxs 5 czerwca 2011 o 9:30 pm

     …dokładnie tak, pośrednik podnosi końcową cenę… i powiem, że większości właśnie oni – pośrednicy – boją się zmian…. jak kupować to u źródła… z pominięciem wiadomych urzędów….

   • katerina404 5 czerwca 2011 o 2:50 pm

    To wiesz kupować mniej, ale za to zdrowiej. Nawet głodówki jak wiadomo, mają działanie lecznicze, a jak się mniej zje, to i tłuszcz nie osiada i tksyn mniej i wątroba mniej przeciążona, a i figura lepsza. Szczupli ludzie rzadziej chorują na serce. W czasie wojny ludzie głodowali, ale nie to ich wykańczało najbardziej, tylko stres. Poza tym znam takich, którzy w tych supermarketach nakupują, a później tego nie przejedzą i zwyczajnie towar wyrzucają, bo przeterminowany i do spożycia się nie nadaje. Do kas kolejka w supermarkecie jak cholera, trzeba dojechać częśto spory kawałek, więc benzyna, czy bilety tez kosztują A do osiedlowego sklepiku, czy na bazarek, jeśli ktoś ma blisko, na piechotkę można. I ludzie się bardziej kontkatują, bo w takim lokalnym środowisku wszyscy się znają a w markecie tlumy nieznajomych. Poza tym bombę w takim dużym obiekcie mogą podłożyć.

    • ktoś 5 czerwca 2011 o 3:29 pm

     ale pitolisz anorektyczko

    • Sully 5 czerwca 2011 o 3:46 pm

     Zgadzam się co do tego pitolenia, ciekawa jestem jak nasza Katrina wytłumaczy dziecku, ( małemu takiemu dajmy na to 7 letniemu) że dzisiaj zjada tylko 1 kromkę ale za to zdrową no i bez szynki bo juz nie starczyło…a na deser opowieści o tym jak to mamusia na targu z sąsiadkami pogadała i ile kalorii spaliła…

    • Rewolucyjny 5 czerwca 2011 o 7:16 pm

     Tylko że często w takich osiedlowych sklepikach jest to samo co w marketach , sam widzialem kielbase ktora sięskonczyla jak pani sprzedawczyni wyciagala z folii dmuchanej jak z marketu – 5kg

     Więc tylko i wylącznie kupować od rolników.

    • Orka 6 czerwca 2011 o 7:22 am

     Katerina404 masz rację , za dużo jemy , za dużo . Dowodem na to , że po bankach , mamy coraz więcej aptek . W moim mieście było kiedyś cztery apteki , dziś 52 .

    • Ron 6 czerwca 2011 o 12:24 pm

     Popitoli Kaśka, popitoli, a jak już siedzenie przed ekranem się jej znudzi odpali brykę, pożywi się w MD, a później zrobi grzecznie zakupy w Biedronce, które ograniczy jedynie pojemność bagażnika. Ale najgorsze jest to, że potem… znów zacznie pitolić.

   • ramires 5 czerwca 2011 o 9:19 pm

    Panie Sully ! To że ktoś chce mieć lepszy samochód musi więcej zapłacić to norma. Chce mieć lepsze mieszkanie, musi zapłacić to też norma. Zdrowa i naturalna żywność ma być za grosze. Tylko kto ma ją produkować ? Chińczycy.? Z życia wzięte: konserwa turystyczna w markecie promocja 1,99 za szt. Czytam skład: mięso wiepszowe 7% , emulgatory, zagęszczacze,E w kilku wersjach parę innych supstancji wypełniających skład. Można kupić to, a zaoszczędzoną kasę przeznaczyć np. na auto urlop , ciuchy. Tylko czy tak na prawdę jest wybór.?

    • Sully 5 czerwca 2011 o 9:33 pm

     Nie Panie tylko Pani. O tym piszę, że ludzie nie maja kasy na zdrowa ekologiczną żywność i kupuja to co im w markecie zaserwuja czyli niekoniecznie zdrowe i dobre. I tutaj tkwi problem: brak kasy na kupno czegos co jest zdrowsze…

 3. erilo 5 czerwca 2011 o 1:24 pm

  no, Panie Stasiu! [to do Stana T.]
  trochę Pan przesadził, bo jakoś ze współpracy ze mną Pan się wycofał.
  a obiecywał Pan złote góry czystemu Polakowi?
  no, i?
  jestem, żyję, i sam się z tym tałatajstwem na polskiej ziemi borykam

 4. Reks 5 czerwca 2011 o 1:29 pm

  Witam
  Współcześnie duży odsetek osób ograniczonych do konsumpcji akceptuje obecny status quo. Jednak spora grupa młodych ludzi w zasadzie nie wie po co żyje, nie wie co i w jakim celu robi. Wynika to z obiektywnej obserwacji rzeczywistości, gdyż zauważają oni, że to wszystko nie gra i nie trzyma się kupy. Czyli w zasadzie nie jest z nimi źle, bo myślą przez co są czujni. I to jest najważniejsze.

  Chciałbym się podzielić z Państwem moimi(osoby młodej) półrocznymi poszukiwaniami i analizą informacji o rzeczywistości.
  http://www.eioba.pl/a/36tf/glos-nowego-pokolenia

  Pozdrawiam

  • katerina404 5 czerwca 2011 o 2:27 pm

   Być może Ty akurat nalezysz do tych świadomych i sądzisz wszystkich podług Ciebie. Ale ja Ci powiem z moich obserwacji, ze nawet starsi od Ciebie, nie mówiąc o młodziezy, wprawdzie czuje, że cos jest nie tak, ale nie bardzo wiedzą co. Przytoczę jeszcze raz przykład mojej bratowej, bo jest on wyjątkowo czytelny. Otóż ona twierdzi, że świat idzie z postępem, łyka wszystkie nowości, nic nie analizuje. Żyje na kredyt na maksa. Jeszcze nie skończy splacać jednego kredytu, a już bierze następny. Uważa, że w Internecie bzdury piszą, a każde zarządzenie, które wyjdzie i choćby nie wiem jak było beznadziejnie, kwituje jednym stwierdzeniem, ze tak widocznie musi być i trzeba to przyjąć z dobrodziejstwem inwentarza. Nigdy nie zasatanawia się nad czymś powazniejszym. Czyta tylko plotki o Panach i Panach oraz śledzi nowe trendy w modzie, oby Broń Boże czegoś nie przegapić. Młodych jest też multum myślących podobnie. Zero refleksji i łykają wszystko jak pelikany.

   • monitorpolski 5 czerwca 2011 o 6:37 pm

    No to przyjdzie na nich kara jak grom z jasnego nieba.

 5. sono 5 czerwca 2011 o 2:04 pm

  Tu juz nie ma co sie ludzic. Lucyferianska elita objela wladze nad swiatem i zbliza sie do relaizowania jednego ze swoich ostatecznych celow, czyli depopulacji.
  To nie sa mrzonki i bajdurzenia scietej glowy. To sa fakty, do ktorych zreszta sie SAMI otwarcie przyznaja. Jak Alex Jones wspomina, w jednym z ostatnich filmikow, oni o tym glosna mowia, a otumaniona gawiedz nadal puszcza to mimo uszu. ONI DAZA ABY przetrzebic ok 90% ludzkosci.
  Mnie, ciebie, moja rodzine, przyjaciol, twoja, i tamta , nas wszystkich.
  Zostawia tylko waska, wybrana „elite”, oraz ok. 500 milionow, ( more or less) ludzi/cyborgow/niewolnikow, ktorzy maja ich obslugiwac, im sluzyc. TO nie sa zarty. Takie sa cele i oni do tego wytrwale daza, oni o tym mowia ( Ted Turner, Warren Bates, Bill Gates o tym otwarcie wspominali). Wytrwale, konsekwntnie, po trupach, z udzialem naszych pieniedzy,naszych srodkow, i przy NASZEJ wspolpracy i kooperacji . SAMI kopiemy sobie nasz grob. Sami im chcac nie chcac pomagamy.
  Ta depopulacjia JUZ sie zaczela, wiele lat temu. Obie wielkie wojny swaitowe oraz miliony ofiar komunizmu mialy lucyferianiskie lapy umoczone w nich. ABORCJA. Zalegalizowanie i rozpowszechnienie aborcji to kolejne „osiagniecie” lucyferianow w dziedzinie depopulacji, ktore wymaga oczywsicie kooperacji z naszej strony ( chociaz w Chinach zmuszaja do aborcji 2 dziecka). Szczypionki, jedzenie z GMO maja doprowadzic tez do sterylizacji spoleczenstw, bo zawieraja srodki przyczyniajace sie do tego . W krajach 3 swiata stosowane zreszta juz konkrentne szczepionki na sterylizacje bez zgody i wiedzy zainterseowanych. Jedzenie jakie sie nam podaje oprocz tego ma spowodaowac rozne rozdzaje raka i w efekcie skrocic nasze zycie o dobre 10-20 lat ( w najlepszym wypadku).
  Woda z dodatkiem trujacego fluoru ma miec podobny efekt plus oglupienie sploecznestw, wzrost biernosci i tumiwisizmu. Teraz dochodza do tego chemtraile ( smugi chemiczne) ,ktore zawieraja najrozniesze toksyczne srodki trujace glebe, wode i powietrze i nas oczywiscie.
  Dodajmy jeszcze Fukushime z jej smiercionoscnym promieniowaniem. Potezna bron elktromagnetyczna HAARP, jaka lucyferiania uzywaja w ostatnich latach ,niszczy ziemie, powoduje powodzie, susze, pozary, trzesienia ziemie,tsumanmi, niszczy jonosfere i tak wlasciwie trudno przewidziec jakie bada ostateczne, niszczycielske efekty stosowania tej poteznej, „niewidzialnej” broni , ktora wielu nadal chce jeszcze miedzy bajki wlozyc.
  Depopulacja przybiera w tej chwili bieg i podejrzewam, ze w przeciagu nasepnych kilku-(nastu) miesiecy bedziemy swiadkami niesamowitych zdarzen, jakie nie mialy miejsca nigdy na ziemi.
  Trzeba sie do nich psychicznie i duchowo przygotowac i niestety , nie ludzic sie, ze bedzie lepiej i liczyc sie z najgorszym . Ale coz ,nawet jezli ciiala nasze wezma to nic, jezeli naszej duszy nie przezwycieza.
  Precz z lucyferianami, niech wracaja skad przyszli.

  • katerina404 5 czerwca 2011 o 5:02 pm

   sono Dobrze mówisz, a Pan wacpan dalej toczy bój o pietruszkę i Ruskich się obawia. Czy ten naród jest zdrowy psychicznie? Czy ślepy?

  • katerina404 5 czerwca 2011 o 5:18 pm

   Takie sa cele i oni do tego wytrwale daza, oni o tym mowia ( Ted Turner, Warren Bates, Bill Gates o tym otwarcie wspominali).

   Wcześniej czytałam o Billu Gates w tym aspekcie i to by tłumaczyło jego pozbywanie się interesu. Oni na niego naciskają na coś, czego on zrobić nie chce, a że chce chłopina mieć czyste sumienie, to się wycofuje z branży i przechodzi na stronę opozycjonistów. Takich ludzi szanuję.

  • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 5:19 pm

   Wszystko by grała gdyby nie fakt ,że lucyferianie nie przejęli jeszcze władzy,jak to nam radośnie obwieszczasz,no i lansujesz dezinformację,która ma doprowadzić do depopulacji,siłami natury,Zwalczasz jedną z nielicznych szans, na wzmocnienie jonosfery, by ochroniła ludzi na powierzchni przed promieniowaniem kosmicznym w chwili przebiegunowania.Ta szansa to HAARP,który znajduje się pod kontrolą tak międzynarodową ,jak i amerykańskich patriotów.To co przypisujecie jako dowód sprawstwa,to publicznie codziennie dostępne zapisy, zmian w magnetosferze wywołanych aktywnością Słońca.Czy wy na prawdę wierzycie że największe tajemnice wojskowe leżą na wierzchu w internecie ???
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/05/to-od-wczoraj-rejestruje-magnetometr-haarpa-a-sharp-gust-of-solar-wind-hit-earth%E2%80%99s-magnetic-field/
   To są naturalne kataklizmy,wywołane cyklicznie co 3600 lat,układem słońca ,planet,i naszego układu słonecznego,w stosunku do jądra galaktyki.Demonizowanie HAARP,złowrogiego,służy odwracaniu uwagi od tego faktu,podobnie jak markowane akcje FEMA.To żywioły mają dokonać depopulacji,i robi się wszystko,by zwykli ludzie byli nieprzygotowani,

   • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 8:28 pm

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/05/wulkan-za-wulkanemtrzesienia-ziemipozarytak-wiemto-haarpzlowrogia-ja-jestem-ciemniakktory-to-neguje/
    No niech ktoś mi powie ,że to działanie HAARP,bo jeszcze się dzisiaj ,nie uśmiałem.

    • sebecxs 5 czerwca 2011 o 9:38 pm

     …może to wina działania orgonu , ale coraz częściej zaczynam się z Tobą zgadzać … oprócz KK rzecz jasna…. zastanawiam się tylko czy bieguny się faktycznie zamienią, czy kontynenty się przemieszczą….. no i ten Klimuszko z wizją rówikowego klimatu w Polsce…..

  • monitorpolski 5 czerwca 2011 o 6:42 pm

   Jeszcze jest nadzieja. W Nowym Jorku działa prężna i mocna grupa pod przewodnictwem prokuratora generalnego Manhattanu Cyrusa Vance jr., syna słynnego polityka amerykańskiego. Otóż przygotowuje się on do aresztowania bankierów z Wall Street z miliarderami włącznie. Mówił o tym 1 czerwca u Alexa Jonesa Steve Pieczenik, a potwierdził to Bob Chapman.
   To chyba z inicjatywy tej właśnie grupy przymknięto Dominique Strauss – Kahna, który miał za zadanie obrabowanie funduszu emerytalnego USA na ratowanie euro.
   Z drugiej strony do FBI wpłynęło zawiadomienie o przestępstwie ze strony niejakiego Baracka Obamy odnośnie fałszywego certyfikatu urodzenia. Zawiadomienie przygotował najlepszy ekspert na świecie od skanów. Zapowiada się ciekawie.

   • katerina404 5 czerwca 2011 o 7:02 pm

    Tylo z tym Barackiem Obama to ja już pisałam, ze prawdopodobnie była to wcześniej zaplanowana ich gra i te tzw rewelacje o Obamie były w planie na dużo, dużo wcześniej. Panie Marku, jak to mówią „Po owocach ich poznacie” Na razie owoce są marne, aresztowanai nawet w Polsce widąć na przykładzie Chołdy i Kękusia. Nie ma się co przedwcześnie cieszyć. To będzie dopiero można mówić o jakimś sukcesie, jak się zlikwiduje Unię, wróci się do państw narodowych, zacznie się popierać polski przemysł i rolnictwo. Odzruci sie nasiona Monsanto, zacznie się oficjalnie mówić o planach depopulacji tych frustratów, prawdę o lekach i szczepionkach. Na razie cisza medialna i dzika propaganda. A politycy niezależnie od opcji pod butem tego samego haziaja.

 6. nowy84 5 czerwca 2011 o 2:17 pm

  Witam, jak ktoś wie co to jest i co tam robi w takiej ilości to niech podzieli sie z pozostałymi swoją wiedzą :p

  oraz ten filmik i szczególnie proszę zwrócić w 40sec. i na górny fragment nad słońcem!!

  http://justin.tv/glp_observatory/b/287091817

  • nowy84 5 czerwca 2011 o 3:11 pm

   jeśli stronka z justina nie wchodzi to to powinno zadziałać:

   http://www.justin.tv/widgets/archive_embed_player.swfWatch live video from glp_observatory on Justin.tv

   jak nadal nie będzie działać to pod nickiem mam link do tej strony

   • nowy84 5 czerwca 2011 o 3:13 pm

    normalnie masakra heh, sorry za bajzel monitor jak możesz to posklejaj ten mój post i niepotrzebne rzeczy usuń, dzięki

    • monitorpolski 5 czerwca 2011 o 7:01 pm

     Ciekawe rzeczy.. Na ile jesteś pewien, że to nie jest jakaś ściema – żeby nas zająć tematami „kosmicznymi”? Od jakiegoś czasu dzieją się bardzo dziwne rzeczy na tym „Stereo” – jaka jednak jest gwarancja, że nie jest to rzeczywistość komputerowa?

 7. katerina404 5 czerwca 2011 o 2:19 pm

  Panie Marku dlaczego pod artykułem o Panu Kękusie nie ukazał się mój post dotyczący zbrodni smoleńskiej, a będący odpowiedzą na Pana przytoczenie tego lotu?

  • monitorpolski 5 czerwca 2011 o 6:59 pm

   Nie wiem. Wszystkie komentarze są zaklepane. Proszę spróbować jeszcze raz. Ja nawet nie miałem kiedy wszystkich przeczytać…

 8. mocniejszy 5 czerwca 2011 o 2:20 pm

  Żyjemy w kraju miękkiego totalitaryzmu czy w demokracji? Referenda są istotą demokracji. W obecnym ustroju referendów niestety prawie nigdy nie ma. Możemy jedynie kilka razy w dekadzie wybierać RZEKOMYCH REPREZENTANTÓW, którzy po wybraniu na stanowiska robią, co chcą. My obywatele, jeśli nie znamy poglądów i postaw kandydatów, robimy za maszynę do losowania pajaców z jednej bajki wystawionych głównie przez partie.

  Nie dajmy zamienić kampanii wyborczej w festiwal hasełek. Pytajmy kandydatów o ważne rzeczy, by poznać ich nie tylko z reklam. Jeśli nasze pytania ich zmęczą, nie szkodzi. Będą kręcić nosem i migać się, nie szkodzi. Dopadnijmy ich z pytaniami jak kot dopada mysz. Niech wiją się i kręcą. I tak mają za łatwo.

  Oto lista pytań:

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/06/05/pytania-do-kandydatow-na-parlamentarzystow/

  • katerina404 5 czerwca 2011 o 2:35 pm

   Mocniejszy masz rację. Zapisałam sobie Twoją stronę w Ulubionych. Poruszasz istotne tematy. Referendum w sprawach ważnych dla kraju, powinny być podstawą, może nie demokracji, bo ta demokracja to tez jest brzydki twór, gdzie rządzi większość. Może i dobrze, ze większość ma głos, tylko po pierwsze, jest to fikcja z tą większością, bo te wszystkie wybory się fałszuje, a druga sprawa jest taka, że manewruje się opinią publiczną poprzez media meanstremowe lub agenturalną działalność Internetu i ludzie głosują w zasadzie, tak jak chce rząd, czyli jak im pasuje do koncepcji. Ale tak referenda są niezbędne + uświadamianie narodu Ale prawdziwe uświadamianie, a nie uśwadamianie przez ściemnianie, tak jak niektórzy próbują robić.

 9. Polak Potrafi 5 czerwca 2011 o 2:29 pm

  Z okazji dwudziestodwuletniej rocznicy wolnych wyborów chciał bym się podzielić kilkoma uwagami na temat swoich doświadczeń w 1983 roku uczestniczyłem w spotkaniu z młodzieżą Jana Pawła II w Częstochowie z okazji drugiej pielgrzymki do Ojczyzny. Kilkakrotnie brałem udział w dniach niepodległości sympozjach organizowanych w Częstochowie w których udział brali ludzie którzy w późniejszym czasie tworzyli nowy ład po 1989 roku. W latach osiemdziesiątych silnym ośrodkiem opozycyjnym był KIK (Klub Inteligencji Katolickiej w Szczecinie). W latach 84-89 odbywały się prelekcje powstawały koła historyczne pełna modernistyczna praca od podstaw i co ?
  Ludzie po 1989 zmienili swoje zdanie i to co mówili w latach osiemdziesiątych nie pokrywa się z tym co mówili w uniesieniu patriotycznym: Mazowiecki, Kozłowski, Hal i tym podobni zapomnieli co znaczą słowa Bóg Honor Ojczyzna. Dla mnie stało się to jasne już pod koniec roku 88 kiedy pojawił się miesięcznik „Konfrontacje” i w pierwszym numerze był wywiad z Bronisławem Gieremkiem szkoda że tego nie pamiętacie. Dlatego w roku 1988 rozpocząłem działalność gospodarczą bo ludzie którzy poszli do polityki w 99% byli tak pasywni że potrafili tylko ładnie i dużo mówić. Nie potrafili swym rodziną w większości wielodzietnym zapewnić podstawowego bytu. Prawda transformacji z mojego punktu widzenia jest taka że sprzedali nas za trzydzieści srebrników a teraz nie potrafimy bronić swojej godności firm bo ci ludzie są tak pewni i tak powiązani z kapitałem nie polskiego pochodzenia że są nietykalni dlatego nie rozumiem sporów, lania wody przez niektórych blogowiczów. Łatwe jest siedzenie i pisanie super mądrości, złotych myśli a niestety tutaj, obowiązuje zasada Polskiego piekła chwilami zwykły kundlizm jak pisał Wańkowicz o Polakach. Ja swoją Golgotę mam. Nigdy nikogo nie oplułem tylko dlatego że coś mi się wydawało zostaliśmy oszukani jako naród i jednostki. Jeżeli nie nastąpi przebudzenie to za 20 lat obudzimy się z czipem w głowie ale wtedy będzie już za późno dlatego każdy uczciwy człowiek powinien wiedzieć po co żyje na tym świecie i co chce osiągnąć w swoim życiu. Będąc w Strasburg dotarło do mnie że nastąpiła kolejna kolonizacja w ramach szczytnych haseł. Dlatego całym sercem jestem z ludźmi którzy potrafią powiedzieć nie istniejącemu ładowi.

  • monitorpolski 5 czerwca 2011 o 7:04 pm

   Nie „za 20 lat”, ale może to się stać już w przyszłym roku… Wystarczy „inwazja obcych” czy też jakiś super – zamach i zaczną czipować. Albo zaczipują szczepionką – jak wiadomo są takie możliwości.

   • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 7:14 pm

    Znamię bestii ,przyjmowane ma być dobrowolnie,tak pisze św,Jan.Sądzę że już jest przyjmowane w sposób niewidoczny,w formie wyborów duchowych i moralnych,a chipy mają odwracać uwagę,ech jeszcze nie chipują,to jest czas.

    • rambo8 5 czerwca 2011 o 7:37 pm

     W sensie duchowym niczego nie kupisz i nie sprzedasz ?
     I wybory duchowe lub moralne są od zawsze i nie są przyjmowane na
     prawą dłoń lub czoło. W apokalipsie myśle że jest jednoznacznie mowa o chipach i
     nie wprowadzaj ludzi w błąd.

    • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 8:35 pm

     Ty nie rozumiesz najprostszych spraw.Czekaj sobie na tego chipa,bo już wybrałeś.Wybór duchowy i moralny decyduje o tym ,co zwalczamy,nawet w internecie,a co jest nam bliskie.Rzutuje to na całą naszą drogę życiową.Ludzi z miedzianym czołem i z odruchem liczenia pieniędzy w mimowolnym geście liczenia pieniędzy,można spotkać coraz liczniej,To ci którzy już przyjęli znamię.Rozumiem jednak że Chrystus jest szczepem winnym,bo tak powiedział.Niestety coś jak alegoria literacka,jest poza twoim zasięgiem.

    • rambo8 5 czerwca 2011 o 8:52 pm

     Człowieku ja mówie o konkretnej rzeczy, znamieniu besti, a ty ze swoją alegorią
     chyba pomyliłeś miejsca, to nie kącik literacki.

    • Taka prawda 5 czerwca 2011 o 11:49 pm

     Popierasz NWO i nazizm syjonistycznego zydostwa albo nie, masz znamie albo nie. Prosty wybór duchowy. Politycy sa szczesliwi przecież podążając za bestią, te profity, kobitki, władza nie do obalenia… wszystko się spełnia. łud jest ciemny, statystyczny, o ludzie sie w przepowiedniach nie pisze.

    • katerina404 6 czerwca 2011 o 12:15 am

     rambo8ma rację. W bibli jest wyraźnie napisane, że znamię bestii ma byc na ręku albo na czole i kto nie będzie miał znamienia bestii ten niczego nie kupi ani nie sprzeda.

  • teosia 5 czerwca 2011 o 7:14 pm

   Pamiętamy i to bardzo dokładnie. Aż nie chce mi się wierzyć, że polacy byli tak ufni i naiwni – jak dziecko (lub jak kto woli chłop pańszczyźniany).

 10. sono 5 czerwca 2011 o 2:30 pm

  W Ariznie z koleji „najwieksze pozary w historii stanu”. Wyglada na to ze w tym roku wszyskie katastrofy w USA , i nie tylko ( a jest ich natlok) przebijaja swe rekordy.
  Hmm. Ciekawe dlaczego. Czy ktos nadal jeszcze nie wierzy w istnienie potezenj broni elektro-magnetycznej Haarp? Szykuje sie tez cos na Zachodnim Wybrzezu ( tornado??), niesamowicie wysprejowali chemtrailami tamtejszy region. Nie lubie rzucac datami, ale byc moze ,ze cos szykuja na 6/11 . Skad wiem to nie powiem.http://www.youtube.com/watch?v=Od11LrWpZWc

  • katerina404 5 czerwca 2011 o 2:37 pm

   sono Czy Ty masz GG starej generacji, czy to nowe?

   • sono 5 czerwca 2011 o 2:47 pm

    a co to jest GG??:)

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 3:00 pm

     Gadu-Gadu

    • ktoś 5 czerwca 2011 o 3:50 pm

     Nie wiesz co to gg, czyli jednak jesteś starą sfiksowaną babulką Sono a Lucyfer wiekowo jest dla ciebie w sam raz i to tłumaczy twoją niewytłumaczalną straczą agresję niedopieszczonej nimfomanki do zwykłych ludzi (zapewne byłaś nią za młodu, ale z wiekiem trudniej o nimfopatię). Swoich grzechów nie odpuścisz liżąc się z Lucjanem i ziejąc ogniem starej rozpustnicy do niewinnych wierzących ludzi. Krucjatę z Lucjanem urządzaj sobie w piekle tam gdzie twoje miejsce – a teraz płacz.. bla bla bla i weź ze sobą tą miziową nierządnicę Kasiulkę.

  • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 2:38 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/05/to-od-wczoraj-rejestruje-magnetometr-haarpa-a-sharp-gust-of-solar-wind-hit-earth%E2%80%99s-magnetic-field/
   To są naturalne kataklizmy,wywołane cyklicznie co 3600 lat,układem słońca ,planet,i naszego układu słonecznego,w stosunku do jądra galaktyki.Demonizowanie HAARP,złowrogiego,służy odwracaniu uwagi od tego faktu,podobnie jak markowane akcje FEMA.To żywioły mają dokonać depopulacji,i robi się wszystko,by zwykli ludzie byli nieprzygotowani,

   • rambo8 5 czerwca 2011 o 5:12 pm

    Naturalnie wywołany cyklicznie to ty jesteś.

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 7:08 pm

     On nie jest wywoływany, on się sam wywołuje

   • monitorpolski 5 czerwca 2011 o 7:09 pm

    Zeno, ja jednak jestem się zgodzić z akceptowaną do niedawna przez ciebie tezą, że co 3600 lat mamy odwiedziny w Układzie. Nie musi to być brązowy karzeł, wystarczy, że będzie to planeta wielkości Marsa i może nieźle nabroić z pływami czy też trzęsieniami. Albo kometa z niesamowicie silnym polem magnetycznym…
    A co do HAARP-a to są patenty i wypowiedzi sprzed 20 lat takich ludzi jak b. szef CIA.

    • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 7:29 pm

     A co do HAARP-a to są patenty i wypowiedzi sprzed 20 lat takich ludzi jak b. szef CIA.
     Wierzysz że szef CIA tak sobie chlapnął ?? Bo ja nie.To przygrywka pod dzisiejszą kampanię dezinformacji,podobnie jak książki i filmy o kosmitach,sprowadzające wszystko do jednego wniosku,stworzyli nas kosmici.Ciało niebieskie pojawi się,jako element Fals Flag,wielkiego zwiedzenia,łatwy do zrobienia efekt.Żadna starożytna cywilizacja nie wspominała o planecie niszczycielu,natomiast o Słońcu niszczycielu,niemal wszystkie przedrolnicze,nie mogło więc chodzić o suszę niszczącą zbiory.Nibiru wynalazł dopiero Sitchin.Mocno sceptycznie na to patrzę.Ważne jest. nie co w końcu będzie przyczyną kataklizmów,tylko czy one będą się nasilać. aż do apogeum rujnującego cywilizację i depopulującego Ziemię.Obym się mylił.,obawiam się jednak że tak to będzie.Ma nas przeżyć ok.500 mln,by służyć jako siła robocza lucyferycznym elito.,Tak to zaplanowali.Pojawienie się obcych w chwili,gdy zacznie ustawać przyczyna anomalii na Ziemi,będzie intrpretowana w ten sposób,że to oni powstrzymali zagładę.Rozmaite chanellingi,aktywnośc zetas,czciciele przejścia do czwartej gęstości,wszyscy zgodnie to przyjmą.Potem trzeba będzie jeszcze wyłapać resztki Chrześcijan,bo sfałszowali nauką Chrystusa,co usłyszymy z jego własnych ust,gdy wysiądzie z UFO,jako jeden z „starszych braci w rozumie”.Ja osobiście,”starszych braci ,”mam dość.
     Obym był w błędzie.

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 8:27 pm

     O tak tu się zgadzam z zenobiuszem w milionie procent

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 8:39 pm

     Pojawienie się obcych w chwili,gdy zacznie ustawać przyczyna anomalii na Ziemi,

     Tylko mnie sie wydaje, że te ustanie anomali bedzie za ich przyczyną, bo przestaną używać HAARP-a i wtedy przypiszą tym „kosmitom” i sobie oczywiście te zasługi jako dar nadprzyrodzony. A przwdziwe kataklizmy, wywołane przez Boga, zaczną się dopiero jak pojawi się „Syn zatracenia” i fałszywy mesjasz

  • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 8:36 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/05/wulkan-za-wulkanemtrzesienia-ziemipozarytak-wiemto-haarpzlowrogia-ja-jestem-ciemniakktory-to-neguje/

 11. nuke 5 czerwca 2011 o 2:41 pm

  Coś szykują, przygotowują się do odpalenia bomb atomowych w stanach zobaczcie co zrobili. http://www.youtube.com/watch?v=i-B_zkZYNy8&feature=player_embedded

  • Konarski 5 czerwca 2011 o 2:49 pm

   Dopóki Emanuel Rahm i jego ziomkowie przebywają w Chicago to nic się nie stanie. Ale gdy zaczną gwałtownie opuszczać miasto… Trzeba się przyglądać. 🙂

  • sono 5 czerwca 2011 o 2:51 pm

   tu jest filmik na ktorym gosci analizuje fragmencik z popularnego cartoon Simpsons, na ktorym dochodzi do „odpalenia broni atomowej a zegar pokazuje 6/11. Wiadomo, ze illuminati/lucyferianie lubuja sie we wciskaniu dat w rozne filmy, showy . Chyba maja jaks ukryta, lucyferianska radoche w tym ze ludzie sie bawia w „odkrywanie” tych dat.
   Tu filmik. http://www.youtube.com/watch?v=Od11LrWpZWc

   • Konarski 5 czerwca 2011 o 3:04 pm

    11 czerwca wypada na sobotę. 🙂

   • Cupak 5 czerwca 2011 o 3:08 pm

 12. Konarski 5 czerwca 2011 o 2:46 pm

  Dlaczego Bill Gates chce sprzedać swój „interes”?
  Nikogo to nie zastanawia? Czyżby „wielcy” tego świata wdrażali program zmian w internecie i ocenzurowania go? Sam Rockefeler powiedział, że internet to zło, że zrobią z tym porządek.
  Wydaje mi się, że chcą zmienić internet w dotychczasowej formie zawierającej swobodę wypowiedzi, przekonań, postaw itp. a zastąpić go ocenzurowaną tubą propagandową.
  Nie chcę „krakać” ale wydaje mi się, że szykują się do tego.

  • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 2:55 pm

   Internet to wspaniałe źródło dezinformacji.Nikt go nie będzie likwidował.Sam zamilknie na skutek kataklizmów ,które zmiotą naszą cywilizację.On będzie działał do końca,by owce fascynowały się ,np.kiedyż i kto wyłączy HAARP,złowrogiego.Pan Gates jak każdy nawet średnio inteligentny człowiek,z jego dostępem do informacji, jest świadom załamania cywilizacji i ekonomii,co za tym idzie,więc wycofuje, co się da, by zamienić na inne dobra,co do natury których my nie mamy zielonego pojęcie.Temu warto się przyglądać,nie co sprzedaje,ale w co lokuje.,

   • Konarski 5 czerwca 2011 o 3:03 pm

    Może być tak jak mówisz.
    Równie dobrze mogą zamknąć internet w wyniku jakiegoś nowego „9/11”, przycisk do kontroli internetu i jego wyłączania jest w USA.

    • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 3:07 pm

     Dopóki działają banki,internetowi,nic nie grozi.Byłaby to operacja na niewyobrażalną skalę.

    • Konarski 5 czerwca 2011 o 3:12 pm

     Ale dodatkowo w przypadku totalnego zawalenia się systemu finansowego brak internetu nie miał by znaczenia, zaś wyłączenie internetu wskutek np. kataklizmów przyspieszyłoby upadek ekonomiczny.

    • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 3:14 pm

     Po apogeum kataklizmów ekonomie będzie opierała się na sąsiedzkiej wymianie podstawowych dóbr,ewentualnie rabunku,a internetu nie będzie jak i w większości miejsc nawet prądu.

    • Bromba 6 czerwca 2011 o 7:47 am

     Wystarczy,ze zdetonują ładunki o określonej sile w górnych warstwach atmosfery i macie reset jak po uderzeniu np „zabójczej” dla cywilizacji flary,nie będzie więc netu,prądu,wody itd. A jesli chodzi o lokowanie dóbr to dobrym pomysłem są nowe technologie,przynoszą największe zyski,tak jak kiedyś rozwój systemów informatycznych, internet.

   • katerina404 5 czerwca 2011 o 4:07 pm

    Najpewniejszą lokatą jest ziemia, zawsze tak było, niezaleznie od trendów w polityce. Ziemia Cię wyżywi, a te twory podobno teraz inwestują w złoto i serbro, ale nie wiadomo na razie ile w tym propagandy fałszywej, a ile prawdy.

  • monitorpolski 5 czerwca 2011 o 7:12 pm

   Tak, a Kotaba sprzedał swoje radio w NY:
   http://ivowidlak.wordpress.com/2011/06/01/walter-kotaba-pozbyl-sie-swojej-stacji-radiowej/
   Agenturka też coś wie. Tak ot się radia nie pozbywa…

   • sebecxs 5 czerwca 2011 o 10:02 pm

    …. to mi przypomina, że czytałem gdzieś na necie, iż właśnie w ten sposób będą powoli się wycofywać ci którzy o tym wiedzą… a to życie rodzinne, a to opracowanie nowego programu (oprah), są podejrzenia co do jacksona, że się „zawałem”wycofał…

 13. wacpan 5 czerwca 2011 o 2:57 pm

  DO KATERINKI CARCY 2 PUTINOWSKIEJ.

  \WIDZE ZE LADNIE MASZ POD SUFITEM UWAZAJAC PUTINA(KGB) ZA MEZA STANU GRTAULUJE I JEDNEAK WYSZLO NA MOJE CZERWONYCH TU WIDZE NIE BRAKUJE……..

  • katerina404 5 czerwca 2011 o 3:03 pm

   wacpanCzłowieku lecz się na nogi, bo na głowę za poźno

   • katerina404 5 czerwca 2011 o 3:05 pm

    wacpan Jak jeszcze długo zamierza Pan odciągać uwagę ludzi od prawdziwego zagrożenia i siać fałszywą propagandę? Bajki to ja czytałam jak byłam mała.

    • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 3:10 pm

     Katerina404 powiedział/a

     Czerwiec 5, 2011 @ 3:01 AM.
     …… księża katolicccy, też im zaprzedani, właściwie to samemu diabłu, co Blog Zen zupełnie neguje, bo oczywiście jak sądzę ma w tym ukryty cel.
     http://miziaforum.wordpress.com/#comment-22314
     Tak wyglądają powroty do stada,o którego istnieniu,udawała,że nie wie.Bazarhandel,wróciła do tatusia,i rozumiem że to jest to prawdziwe zagrożenie,bo miziablog właśnie o nim najczęściej wypisuje androny.

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 4:21 pm

     Tak zdecydowałam się również uczestniczyć w tamtym forum, bo tam ludzie wypowiadają się konkretnie i na temat i tak ja to napisałam i się pod tym podpisuję. A mizię odkryłam dzięki Waszemu na nia najeżdżaniu, więc wpisałam sobie w końcu miziaforum na google i wlazłam tam i jak zaczęłam czytać wszystkie artykuły oraz prześledziłam osoby tam piszące, to doszłam do wniosku, że nagonka na mizię też coś oznacza. Nie zmieniam nicku i się pod nikogo nie podszywam. Jednak popieram większość co się na tamtym forum pisze. I tam jest jeszcze jedna bardzo dobra zasada, że nie ma agentury wpływu i że mogą porozmawiać spokojnie ludzie o podobnych poglądach i nikt nikogo nie akakuje wściekle jak tu, czego doskonałym przykładem jesteś Ty. Ośmieszanie kogoś też jest Twoją niewątpliwą zaletą, jak również węszenie po Internecie.

     Nawiasem mówiąc tylko czekałam, aż o tym napiszesz, bo mimo, ze mizia Ci leży na wątrobie, to jak widać stale tam zagladasz i węszysz jak pies gończy. ja się z niczym nie ukrywam i mam prawo rozmawiać z kim chcę i o czym chcę, a także mieć własne poglądy. Nigdy nie kierowałam się innymi opiniami, dopóki sama się nie przekonałam.

    • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 5:24 pm

     Jak już odkryła ciepłe prawdomówne błotko miziabloga,i ma własnego niejednego blogaska,to czemu się tam nie tapla tylko tu daje popisy,Poczucie misji,czy przydział ???

    • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 6:25 pm

     Zapomniała dodać ,że po cichu pisze miziablogowe wstępniaki,bo gospodarz za leniew i zbyt słabo zna komputer,no i ortografię ,by temu podołać.Wystarczy zobaczyć kiedy pojawia się bazarhandel,i jak zmienia się szata graficzna.No ale skromność ,jest cnotą,nieprawdaż.

   • katerina404 5 czerwca 2011 o 3:41 pm

    Panie wacpan Mój wujek świętekj pamięci był fanatykiem komunizmu, podobnie jak Pan jest fanatykiem, tylko w innej sprawie. Stale wujkowi tłumaczyłam, ze wierzy w bzdury i że komunizm jest złem szatańskicm i dopiero na łożu śierci niemalże przyznał mi rację bo dopiero wtedy przyszło mu przejrzeć na oczy. A Pan chce tak samo jak mój wujek przeżyć życie wierząc fanatycznie w jakieś ideologie.

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 4:37 pm

     zenobiuszkuMizię odkryłam dzięki Tobie i Twoim na mizę nagonkom. Zawsze kieruje się swoim zdaniem i postanowiłam sprawdzić co tam się pisze i nie widzę tam nic złego, wa wręcz przeciwnie samą prawdę i tylko prawdę.

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 4:39 pm

     Mało tego, tam panuje wolność słowa i nikt na nikogo nie najeżdża i ludzie o podobnych poglądach mogą wyrazić sswoją opinię. Dzięki Ci, że wskazałeś mi drogę do mizi.

    • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 5:02 pm

     Gratuluję oceny Madam Bazarhandel.Mizia ją pozdrawiał,już parę dni temu,nie zauważyła.No nic,,ona to sprawdzi swoimi źródłami,tak samo jak Pana Putina,którego czcicielem ,jest także nasz Mizia.

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 5:09 pm

     zenobiusz ale Ty lubisz zaciemniać prawdę. Juz na newworldorder nieźle mąciłeś, a teraz tu mącisz mąciwodo. Ciekawe kiedy reszta otworzy wreszcie oczy. Bo dużo ludzi juz ma otwarte.

    • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 5:30 pm

     Nigdy nie pisałem na blogu, NWO ,może jakiś link do tego mącenia./To specjalność miziostworów,zwłaszcza screany.A rozumiem,blog jest niedostępny, bo został z nieznanych przyczyn zamknięty.Niech zgadnę,ten jest następny w kolejce ???

   • wacpan 5 czerwca 2011 o 3:56 pm

    juz znajduje cytat i go podam:))))))))))))

   • wacpan 5 czerwca 2011 o 4:13 pm

    KATARINKA CARYCKA 2 POWIEDZIALA DNIA 3.06.2011 CYTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:
    \katerina404 4 Czerwiec 2011 o 2:32 am
    34 iRate This

    Niezorientowanym przypomnę, że terroryści czeczeńscy objęci są patronatem przez Zbiga Brzezińskiego, a finansowani i dozbrajani są przez CIA czyli zamorską delegaturę Mossadu.

    Koczownicze media Zachodu (i naszej żydolandii nr 3) zabójstwem Anny Politkowskiej obarczały służby Putina. Choć wiele wskazuje na to, że była to jedna z wielu CIA-kowskich operacji (pod obcą flagą), mającą rzucić podejrzenie na tego rosyjskiego męża stanu.
    https://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/2011/06/03/przedostatni-akt-dobijania-grecji/#comment-3666

    MAZ STANU

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 4:45 pm

     No podałam cytat, ale się pod tym cytatem popodpisuję, może tylko z tym mężem stanu przesadzone, bo do końca nie wiadomo, czy on z nimi też nie gra, ale to zbadam własnymi ścieżkami

    • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 5:04 pm

     Oto co, w czci dla Pana Putina, łączy poilszynela z miziablogiem,Madame Bazarchandel we własnej osobie.

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 5:13 pm

     zenuś wstań zenuś wstań

  • katerina404 5 czerwca 2011 o 3:13 pm

   Niech no Pan powie szczerze siłą chce Pan mnie zmusić, abym wierzyła w to co Pan i demonizowała Rosję, która w tej chwili ma gówno do gadania?

   • katerina404 5 czerwca 2011 o 3:17 pm

    I niech Pan przestanie pisać wielkimi literami, chociażby ze względu na szacunek do pozostałych użytkowników, bo nie jest nPan Bogiem, nie ma jedynego patentu na prawdę i jak Pan napisze duzymi literami, to nie znaczy, ze to ma moc.

    • ktoś 5 czerwca 2011 o 4:08 pm

     swego czasu sama krzyczałaś fanatyczna antymacierzyńska (twierdzisz że dobra jest głodówka, więc macierzyństwo jest ci obce) agrsywnymi drukowcami jako bazarhandel, ale przynajmniej uwagi na kilku blogach (np astromaria) zmieniły twój literkowy styl, ale agresja pozostała. Co za menażeria na tym blogu (sono, katerina, król&artur)

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 4:59 pm

     ktośA czy nie przyszło Ci do głowy, że to Ty jesteś tą menażerią, jak to „mądrze” nazwałeś?

    • ktoś 5 czerwca 2011 o 6:22 pm

     Przykro mi, ale nie utożsamiam się z waszą bezproduktywną agresywną grupą internetowych oszołomów. Po przeczytaniu wielu twoich postów doszedłem do wniosku, że jesteś nieszczera, agresywna, sfrustrowana i bezmyślna. Poza tym jestem ojcem i mam inne priorytety (badania naukowe). A co ty poza internetowym „uświadamianem” robisz? Niech zgadnę – nic?

   • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 6:28 pm

    Prowadzi firmę oferującą tworzenie i prowadzenie stron internetowych,a w nudnych przerwach,pomaga likwidować blogi istniejące.

  • monitorpolski 5 czerwca 2011 o 7:16 pm

   Oczywiście, że Putin nie jest przyjacielem Polski. Ale też nie z jego strony obecnie jest zagrożenie. Władzę w Rosji przejęła frakcja Miedvediewa, o wiele groźniejsza dla cywilizacji chrześcijańskiej.
   Rosja to jednak małe piwo, to nie z Rosji idzie Codex Allimentarius, to nie z Rosji jest Monsanto, nie Rosja też zakłada bazy wojskowe w Polsce. Panie waćpan, czas się obudzić, bo wylądujemy jak Solidarność po Okrągłym Stole…

   • wacpan 5 czerwca 2011 o 8:47 pm

    to czyli co mam wybrac nic nie jesc,nie pic,nie wychodzic z domu???poprostu wybieram mniejsze zlo zdziwicie sie juz niedlugo jak wschod nas zaleje tyle

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 8:58 pm

     Panie wacpan, niech Pan wreszcie zrozumie, że to nie ze wchodu jestesmy zagrożeni, kto Pana tak wyprał ze swiadomości. Człowieku zejdź na ziemie. Jeszcze będziesz ludziom ze wschodu buty całował. Przemyśl sobie to wszystko w zaciszu domowego ogniska. Wyłącz wszystko i przeanalizuj sobie czym był okrągły stół, do czego on zmierzał. Kto pociąga za sznurki. Dlaczego były 2 wojny światowe. Przyjrzyj się na nasze gwiazdy telewizyjne. Zobacz na symbole jakich się używa, rozejrzyj się, zamiast tkwić w tym dzikim przekonaniu. To jest tak, udzielasz się i ludzie, którzy Ciebie otaczają, próbują kształtować Twoją świadomość, a właściwie Ci ją odbierać. To jest coś w podobie, jak ja bym chciała zniszczyć sąsiada mając za sobą mafię np pruszkowską. Pan walczy z Ruskimi, mając za swoimi plecami imperium anglo-amerykańskie i Mossad, którzy działają pod dyktando światowej zakulisowej elity koczowniczego plemienia, wyznającego kabałę i czczącego Lucyfera. Ja wiem, ze dla Pana, to się wydaje śmieszne. Niech Pan przeczyta jak powstawał okrągły stól na świecie. Grupa Milnera go stworzyła, wraz z rodziną Rotschildów. Zapewniam Pana, ze Rotschild nie ma nic wspólnego z Rosją jako taka. Jedynie może naciskać na niektórych polityków. Cała Europa jest poletkiem Rotschilda. Na jakim świecie Pan żyje?

    • Annah. 5 czerwca 2011 o 9:01 pm

     Niestety, też tak to widzę, historia kołem się toczy…

    • Annah. 5 czerwca 2011 o 9:03 pm

     czyli jak Wacpan

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 9:12 pm

     PanieWACPAN Spróbuj spojrzeć na świat w szerszej perspektywie. Poczytaj oryginalne wypowiedzi Brzezińskiego, I przestań mnie nazywać carycą, bo wiesz co, nie jestem z KGB i nigdy nie byłam. Mało tego, to KGB też stworzyła ta sama grupa ludzi, wykorzystując naiwność fanatyków politycznych. Oni tworzą za pomocą masonerii i innych tajnych, scentralizowanych i zhierarchizowanych struktur siatkę pajęczą. Wwywołują chaos, skłócają Pana ze mną, tak w skrócie myslowym. Po prostu to działa na zasadzie dziel i rządź. Stwarzają problem. Potem jest reakcja. A na sam koniec sami znajdują rozwiązanie problemu, który sami stworzyli. Oni napuszczają na siebie narody, bo czerpia korzyści z wojen, na tym się dorobvili. Infiltrują spoleczeństwa, znają ich bolaczki i wiedzą w co uderzyć. Szukają naiwnych frajerów, którym namącą w głowach i idą robić rewolucje, rewolucje, które im są na rękę. Nie wiem jak to Panu wytłumaczyć. To są bardzo dwulicowi ludzie. To oni produkują antysemityzm z którym później walczą. To oni sposnsorują w czasie wojny obie strony konfliktu. Jeśli Pan ma naprawdę prosty kręgosłup, to w końcu Pan to zrozumie, chyba, ze działa Pan tendencyjnie, ale to juz nie mmoja sprawa.

    • monitorpolski 5 czerwca 2011 o 10:14 pm

     Chiny. Zaleją też Rosję. Zupełnie inna cywilizacja, wielkie zagrożenie – zgadzam się.

   • katerina404 5 czerwca 2011 o 8:48 pm

    No i o tym stale staram się uświadomić ludzi i zenka przede wszystkim. Miedwiedeiew podobno z racji młodego wieku dał sie lucyferianom podejść, ale Putn jest na nich cięty. Czy Putin ma do Polaków dobry stosunek? Biorąc pod uwagę, że z pewnościa zdaje sobie sprawę z prawdziwych zagrożeń dla Rosji i całego świata, to jest nawet w stanie Polskę pokochać, gdybyśmy się nie dali tak prowokować sztucznie nam narzuconej nienawiści.

    • monitorpolski 5 czerwca 2011 o 10:14 pm

     Putin jest takim samym zbójem jak i tamci, inaczej by nie był na tej pozycji na jakiej jest. Jedno co mi się w Rosji podoba, to że dają rodzinom pieniądze jeśli te mają dzieci. A u nas się dzieci odbiera rodzicom by je oddawać w jakieś anormalne „rodziny”, nie mówiąc o aborcjach.

    • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 11:02 pm

     Tak robi łukaszenka,nie wiem czy w Rosji też.Ktoś coś wie?? O Białorusi wiem z bezpośredniej relacji,

    • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 11:08 pm

     ” dali tak prowokować sztucznie nam narzuconej nienawiści.”
     W Polsce nie ma nienawiści do Rosjan,jest wręcz sympatia.Pragmatycznie jednak podchodzimy do imperialnych apetytów Pana Putina,i sojuszu Rosyjsko- Niemieckiego.Nie wolno udawać że tego nie ma.Te kwestie,są w zasadzie w tej chwili drugorzędne.Istotne jest ,czy Rosja zrezygnuje z zauralskich kolonii na rzecz Chin,czy wciągnie nas wszystkich w wojnę światowa ,jako mięso armatnie w ramach NATOwskiej, dla niej pomocy.Ustal,jak to piszesz swoimi źródłami,bo tylko to jest ważne.

    • katerina404 6 czerwca 2011 o 12:43 am

     zenobiusz to jak juz tak daleko wgryzamy się w politykę Europy Wschodniej i Chin, to Ci powiem, że tym potworom jest na rękę wojna chińsko-rosyjska, bo za jednym zaamachem osłabiaja dwóch wrogów, znaczy swoich wasali osłabiają. Z tego co słyszałam, to w Chinach jest duzo białych (onych) w strukturach rządowych na wysokich pozycjach władzy i Chiny były tez nieźle infiltrowane od upadku Monarchii. Ja mysle, ze i Rosja I chiny, mówię o „górze” nie narodzie ma tez swoje udziały w Nowym Porządku Swiata i powiem więcej, ze wcale bym się nie śmiała jak pewne konflikty między tymi krajami sa wyreżyserowane. W tym całym bajzlu trudno sie do końca połapać, bo ich gra jest podstępna i wielotorowa, bardzo zaciemniająca rzeczywistość realną. Sami uczestniczący w tych procesach, tak naprawdę znają tylko wycinek prawdy, każdy oczywiście inny wycinek. Jednym słowem dla każdego podali inną prawdę i kołują, kołują do celu.

    • katerina404 6 czerwca 2011 o 12:55 am

     Chińska monarchia została zniszczona przy pomocy wydatnej Dr. Sun Yat-sen, który miał za żonę Żydówkę. Marszałek Chiang Kai-shek też miał żone Żydówke. Maoisci i Mao-Tse-Tung również byli wypromowani przez żydow. To własnie zydzi z USA poprzez ZSRR wspomagali rewolucję komunistyczną w Chinach, a USA oficjalnie udawało, że popiera Chiang Kai-Sheka. Czyli grali na dwie strony, jak zwykle dla zmylenia przeciwnika.

     Tu chodzi o to, aby Chiny odgrywały role sily opozycyjnej do USA, a nie do zydów. Une chcą zniszczyć USA i do tego potrzebują Chin. To pokrętne i zakłamane żmijowie plemię

 14. nuke 5 czerwca 2011 o 3:04 pm

  Tutaj kilka dodatkowych informacji że szykują atak nuklearny. http://www.youtube.com/watch?v=IcfZSCap2NE&feature=player_embedded

 15. nowy84 5 czerwca 2011 o 3:06 pm

  gdzie mój komentarz o naszym słoneczku?? :/ był i znikł …

  • nowy84 5 czerwca 2011 o 3:07 pm

   dobra sorry do usunięcia…znalazło się 🙂

 16. ziarnko prawdy 5 czerwca 2011 o 3:26 pm

  Najwieksi spekulanci swiata doradzaja nam dalsza(po VAT) podwyzke danin publicznych.
  Wysokosc dlugu zagranicznego Skarbu Panstwa na koniec marca 2011r. wyniosla 199 mld zl.
  JEDNOCZESNIE POLSKA poprzez NBP POZYCZYLA PANSTWOM ZACHODU do konca kwietnia
  2011r. 297mld zl.Od tej pozyczki udzielonej zachodowi ,uzyskalismy stope zwrotu 0,5% i
  2% w 2010r. tj. wielokrotnie mniejsza niz placona zachodowi od naszych dlugow.
  http://urbas.nowyekran.pl/post/16584,wujek-dobra-rada

 17. Protokół wyginięcia 5 czerwca 2011 o 3:29 pm

  Odnośnie LPR – Giertych nie szczepi swoich dzieci obowiązkowymi szczepionkami

  • monitorpolski 5 czerwca 2011 o 7:18 pm

   Bo wie co w nich jest! Większość lekarzy się nie szczepi.

 18. Karol 5 czerwca 2011 o 3:43 pm

  http://video.google.com/videoplay?docid=-5739634563260751371 Obejrzyj to jesli chcesz wiedziec w jakim swiecie bedziemy zyc juz wkrotce. Niewolnictwo w najgorszym wydaniu, przeraza i wzywa do walki przeciwko tyrani.

 19. pterodaktylwkaftanie 5 czerwca 2011 o 3:52 pm

  Reks gratuluje dojrzałości i świadomości,artykuł świetny,może tylko zbyt długi dla leniwych lub zalatanych

  • Reks 5 czerwca 2011 o 4:06 pm

   Dziękuję:)

   Ja jestem jedynie poszukiwaczem i łączę wiedzę z odczuciami… często ciężko wyrazić to co chcę przekazać, ale jeśli mogę chcę jeszcze dodać główny przekaz mojego artykułu:

   Współcześnie poszukiwanie szczęścia złączono z posiadaniem: pieniądza, sukcesu, przystojnego partnera, dobrej pracy, przyjaciół. Od zawsze przekonywali, że człowiek jest istotą społeczną zależną i przywiązaną do wszystkiego co daje mu szczęście, przez co Nasza wiara nie jest nastawiona na poszukiwanie Boga, a wyrasta na założeniu, że nie mając czegoś, nie można być szczęśliwym.

   Ludzie zostali nauczeni, by patrzeć na świat przez pryzmat lęku i żądzy. Strach oczywiście może wzbudzać ciekawość, być mobilizujący, lecz w połączeniu z pożądaniem tworzy filtr – lęku przed stratą, przez który społeczeństwo potrzebuje odczucia pewności, a nie możliwości, przez co ludzie paranoicznie boją się porażki, straty, krytyki i odrzucenia.

   Przez lęk przed stratą wyrosły w ludziach takie odczucia jak gniew, smutek, złość, zawiść, zazdrość, zwątpienie i bezsilność. W tym stanie daleko Im do zrozumienia czym jest miłość, a przecież to ona powinna wpływać na Ich czyny, bo dzięki niej odczuć mogą spokój, poczucie więzi, radość, wiarę i nadzieję.

   Jeśli jesteś wolny to możesz sam wybrać w jaki sposób chcesz patrzeć na świat 🙂

   Pozdrawiam

   • katerina404 5 czerwca 2011 o 5:35 pm

    Brawo Reks pięknie piszesz, takie posty to ja lubię czytać, konkretne, mocne, na temat i prawdziwe. Z takimi ludźmi chcę zostać po apokalipsie. Ta zgnilizna powinna być od nas oddzielona i żyć sobie w swoim towarzystwie. Dopiero by mieli frajdę, jakby sami lucyferianie zostali. W mig by się pozjadali, za 1 dolara krowie by dupę wylizali.

    • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 5:42 pm

     Chyba nie pod wpływem tego niegłupiego tekstu ,masz talie zaniżenie poziomu.Czu już musisz czasem ,jakąś obrzydliwostką rzucić,bo nie była byś sobą ???

   • Sully 5 czerwca 2011 o 5:46 pm

    Reks single oczywiście zgodzą się z Tobą w 100%, ale jeśli kogoś kochasz to uczucie lęku jest wpisane w ten scenariusz czy tego chcesz czy nie…jesli niczego nei masz to niczego nie stracisz, ale jesli masz to zaczynasz się o to troszczyć…i lęk jest czymś normalnym i naturalnym . Ale jesli chodzi o pozostałe rzeczy to zgadzam się dzisiaj świat opiera się na kasie i to jest źródło większości nieporozumień.

  • Reks 5 czerwca 2011 o 4:13 pm

   Dziękuje. Więc dla leniwych i zalatanych pozwolę sobie zaprezentować główną myśl artykułu:

   Ludzie zostali nauczeni, by patrzeć na świat przez pryzmat lęku i żądzy. Strach oczywiście może wzbudzać ciekawość, być mobilizujący, lecz w połączeniu z pożądaniem tworzy filtr – lęku przed stratą, przez który społeczeństwo potrzebuje odczucia pewności, a nie możliwości, przez co ludzie paranoicznie boją się porażki, straty, krytyki i odrzucenia.
   Przez lęk przed stratą wyrosły w ludziach takie odczucia jak gniew, smutek, złość, zawiść, zazdrość, zwątpienie i bezsilność. W tym stanie daleko Im do zrozumienia czym jest miłość, a przecież to ona powinna wpływać na Ich czyny, bo dzięki niej odczuć mogą spokój, poczucie więzi, radość, wiarę i nadzieję.
   Jesteś wolny to sam możesz wybrać jak chcesz patrzeć na świat.

   • Talbot 5 czerwca 2011 o 4:28 pm

    Świat w naszym pojmowaniu, jest iluzją. Ludzie posiadają odczucie strachu z prostej przyczyny – gdyby jego nie posiadali, to cała ludzkość popełniła by samobójstwo.Dlatego Stwórca postanowił, że mamy przechodzić na wyższe poziomy Bytów, z uczuciem strachu przed „nieznanym”. Wszystkie istoty żyjące w trzecim wymiarze, posiadają odczucie strachu.

    • trebor 6 czerwca 2011 o 7:02 am

     Jesli zrozumiesz kim tak naprawde jesteś przestaniesz sie bać.
     Dla wszyskich ktorzy szukaja w strachu zrozumienia cytat z „nadzorcow 3″(wstawionego postu):
     „Główne informacje regresywnych istoty pozaziemskich i ich sojuszników które starają się ukryć przed ludźmi, jest to, że ludzie są istotami duchowymi z ogromnym potencjałem rozwojowym w kierunku miłości i pokoju.”
     I nie wyjeżdżajcie z jakimis inwazjami obcych poniewaz oni juz tu sa od tysiecy lat.
     Co postaram sie udowadniać w kolejnych czesciach „nadzorcow”.

 20. Talbot 5 czerwca 2011 o 4:01 pm

  A co my tutaj mamy….UFO śmiga na całego

  • Talbot 5 czerwca 2011 o 4:12 pm

   Wiem. wiem…opętał mnie Szatan, albo inny Demon.

 21. luna 5 czerwca 2011 o 4:22 pm

  Wiem, że temat już był, ale może warto odświeżyć dla ,,nowych”
  Film o fluorze i aspartamie : http://www.youtube.com/watch?v=P80dsPoLLEM&feature=related

  • felicyta 5 czerwca 2011 o 8:43 pm

   @luna ,
   dzieki za przypomnienie filmu o zabojczym fluorze i asparamie.
   Juz myslalam, ze nikt nie zareaguje na promowanie wrecz fluoru („i mniej wrażliwi potrzebują zabiegów fluoryzacji dla utrzymania uzębienia bez próchnicy.
   E.M.”-co za totalna bzdura, wrecz agentura).

 22. katerina404 5 czerwca 2011 o 4:26 pm

  A dalczego mój komentarz do zenobiusza oczekuje na moderację?

  • monitorpolski 5 czerwca 2011 o 7:20 pm

   NIe wiem dlaczego prawie wszystkie twoje komentarze trafiają do kolejki! Widać wordpress ciebie nie lubi.

 23. rabarbarek 5 czerwca 2011 o 5:00 pm

  Wzgorza Golan . 44 rocznica wojny z 1967 roku. Miala byc pokojowa demonstracja , wyszla kolejna krwawa jatka. Zolnierze izraelscy dostali rozkaz strzelania demostrantom po nogach. [ to taki humanitarny sposob na odsraszenie tych , ktorym chce sie protestowac] . Strzelanie oczywiscie ostra bronia i do tego automatyczna. Chyba dosc trudno jest wcelowac taka bronia i z takiej odleglosci w nogi , wiec mamy juz 4 trupy i kilkadziesiat osob rannych. Co na to rzady „demokratyczne” krajow rozwinietych , ktore tak bardzo miluja cywilow w innych krajach? Podwinely ogony pod siebie i ani pisna. Gdzie slowa potepienia , oburzenia , krytyki, no ale jak widac zabijanie to przywilej , uprzywilejowanych.

  Video w tekscie.
  http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/israel/8557802/Israeli-forces-fire-on-Golan-border-protesters.html

  • katerina404 5 czerwca 2011 o 5:45 pm

   Panie wacpan Choć Pan tu, przeczytaj Pan powyższy tekst. Tam też Ruscy strzelają? Panie wacpan gdzie Pan jesteś, jak się o ważnych sprawach pisze? Panie wacpan do cholery, chociaż raz coś alternatywnego przeczytaj zanim umrzesz.

   • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 6:05 pm

    Oczywiste że większość żołnierzy,mówi po rosyjsku,i tęskni za wysokim niebem,nad matuszkoj rodinoj,nie wiedziałaś o tym.Chwilowo przenieśli się w cieplejsze rejony,.

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 7:30 pm

     Całkiem Ci pod czaszką dymi już

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 7:38 pm

     zenobiusz Jak Ciebie kiedyś przesłuchiwało Ciebie tzw KGB wiadomo przez kogo stworzone, to Ty sobie teraz wszystko z Ruskimi kojarzysz,.Masz rację są wszędzie Ruscy, patrz ida do Ciebie. Oni wszędzie szpącą, na Antarktydzie, w Polsce w Grecji, Hiszpanii, tak wina ruskich. Tam w Ameryce tre ż Ruscy strzelają do demonstrantów. Chazarskie POMIOTY nie mają z tym nic wspólnego. Ruscy sami by się chcieli ich pozbyć raz na zawsze, a Ty RUSOFOBIĘ UPRAWIASZ.

    • monitorpolski 5 czerwca 2011 o 9:15 pm

     Ja tylko nie rozumiem dlaczego ci „ruscy” tak nienawidzą Palestyńczyków? Przecież jednym z głównych wrogów sojuza był syjonizm http://www.youtube.com/watch?v=toxHmsWO4to

   • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 8:05 pm

    Nie dokładnie czytasz,mieć do czynienia oko w oko,nie znaczy być przesłuchiwanym.Wiadomo,że po fali migracji z b.ZSRR nawet w Knesecie podstawowym językiem stał się rosyjski.Wewnętrzne problemy tego państwa,nie są dla mnie najciekawsze,ale nie można udawać że się o tym nie wie.
    Kłopoty z instalacją własnej agentury rozwiązano,raz, a dobrze.Rosyjskie marie od Białorusi po Hiszpanie i obie Ameryki,a i Australię,to myślisz, że co jest.To nie miłośnicy piosenki „Pust wsiegda budiet słonce”.Są trzymani żelazną ręką,.Cała reszta to literatura .

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 8:15 pm

     Dobra zenobiusz widzę, ze czegoś nie wiem, co Ty wiesz. To mi to wytłuacz dokladnie. Jak się ma ruska agentura, wobec prób tworzenia jednobiegunowego świata. Proszę Cię ale przystępnie, abym zrozumiała. Bo chyba wiesz, że jednobiegunowy świat jest utopią i złem? Ale mi wytłumacz i jak ma się Bush do Putina i Obama do Putina i Rockefeller do Putina i Rotschild do Putina?

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 8:23 pm

     Coś mi się nie chce wierzyć, że w Knesecie obowiązkowym był rosyjski. To już chyba mocno naciągana prawda. Jakoś teraz w Knesecie się rosyjskiego nie słyszy?

    • monitorpolski 5 czerwca 2011 o 8:30 pm

     Ja z kolei kręciłem wesela żydowskie w Nowym Jorku. Jak dziś pamiętam jednego „żyda” który po pijanemu rzucił o ziemię myckę, mówiąc – „my tacy żydzi jak wy Araby”. „Trzeba było uciekać to człowiek był żydem”. Inna rzecz, że nowojorska Odessa poradziła sobie z plagą portoryków i czarnoskórych bandytów w bardzo prosty sposób. Nagle zaczęto znajdować w koszach na śmieci głowy tychże.

    • monitorpolski 5 czerwca 2011 o 8:56 pm

     Mieszkałem w USA i wiem dobrze, że tzw. „czerwona mafia” to żydowska mafia. Tu nie ma dyskusji – wszyscy szefowie mafii są żydami. I to wcale nie jest antysemityzm tylko fakt. Jest wiele materiałów na ten temat, np: http://www.jewwatch.com/jew-mafia.htm http://www.rense.com/general93/mob.htm
     Co więcej, są powiązania tejże mafii z zamachem na WTC: http://www.rense.com/general74/russ.htm

    • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 9:00 pm

     http://zenobiusz.wordpress.com/tajna-wladza-swiata/
     Przeczytaj,i nie odpowiadaj za pół godziny,bo to tekst do czytania i przemyślenia, na parę dni.Zwłaszcza ważne jest przetrawienie tej masy faktów.Przełóż sobie to, na realia imperium Rosyjskiego,zbliżysz się do prawdy.
     Nikt Ci jej na talerzu nie poda.

 24. Konarski 5 czerwca 2011 o 5:01 pm

  Patrzcie na to…
  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,9730119,Dementi__Nie_bylo_bojkotu__Izraelska_minister_zwiedzila.html

  • Taka prawda 5 czerwca 2011 o 5:30 pm

   Przecież oni, „rządowi antysemici” na tej „rzadowej antysemickiej” wystawie za publiczne „podatkowe antysemickie pieniądze” głodujących i żebrzących „antysemitów” zapraszają syjonistów do powrotu do Polski – swiatowego matecznika antysemityzmu jak twierdzą światowe.łże.media. Do przejmowania Polski bo tam niedługo może być dla nich zbyt wojennie. To taki antysemicki smaczek polskojęzycznej polityki zagranicznej, bo przecież każdy polskojęzyczny obywatel Polski to certyfikowany antysemita. Z rządu i organizacji około najbardziej.

   Najbardziej i tak załamuje to co Urbaś o długu napisał. Zyjemy na kreche by się lichwiarzom powodziło. Niszczymy na rozkaz swój majątek byśmy skończyli jak gołodupcy w swoich. może jeszcze, śmietnikach. Bo dla kazdego jewropejskiego leminga nadstawianie dupy jewrozbokom i dbanie kosztem swojej rodziny o dobro światowych lichwiarzy to jak najważniejszee przykazania. Ojca można zabić, matkę zgwałcic, dzieci sprzedać, żone oddac do przybytku szcześcia ale zagłosować wbrew pouczeniom mądrzejszych w kłamstwach – zabóg. To największe świętokradztwo. Czystej wody antysemityzm. Istna myślozbrodnia.

   • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 6:31 pm

    Ładnie to ująłeś.Nic dodać nic ująć.

   • Talbot 5 czerwca 2011 o 7:11 pm

    Żydzi chcą uciec do Polski z prostego powodu…poczytajcie przepowiednie i objawienia. Polska przetrwa kosmiczny katalkizm.

    • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 9:16 pm

     Otóż to,właśnie.Dla tego co rusz apeluję na moim blogu”,Polacy wracajcie do Ojczyzny”,a środowiska nawołujące do emigracji,obrzucają mnie błotem.

 25. ArO 5 czerwca 2011 o 5:09 pm

  Zdeformowany królik bez uszu odnaleziony w okolicy emitującej radioaktywność elektrowni Fukushima Daiichi http://www.youtube.com/watch?v=-QNGRWoD3pc

  • monitorpolski 5 czerwca 2011 o 8:26 pm

   Nie chcę wsadzać tych zdeformowanych dzieci z Czarnobyla… bez rąk, bez nóg, bez twarzy..

   • sebecxs 5 czerwca 2011 o 10:15 pm

    …zaraz zaraz …a może podczas zmiany biegunów wcale nie będzie, aż tak bardzo przesuwać kontynentów tylko zniknie magnetosfera i wypali ziemię, bo po co bunkry? … wiadomo jak przesunie?… no i jeszcze radioaktywność… może to zajście je zneutralizuje, takie zmiany pola magnetycznego? …może dlatego nic nie robią z fukuszimą….. zna się ktoś na wpływie pola magnetycznego na promieniowanie ???…

    • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 11:19 pm

     Dla tego kompleksy przetrwania są na głębokości od kilkuset metrów do kilku kilometrów,Na wszelki wypadek.Pozostałe ,to komercja dla naiwnych.Wpływ promieniowania kosmicznego,jeśli HAARP nie zdoła wzmocnić jonosfery,będzie na tym terenie który będzie zwrócony w stronę słońca,skumulowany z słonecznym żarem,tam wielu nie przetrwa.Na pozostałych terenach,płytkie ukrycia dadzą szansę na przeżycie.Newralgiczne będzie parę godzin.Po wszystkim,będzie problem braku energii,i spalona roślinność na znacznych połaciach.Dla tego oni, nie od razu wypełzną z nor,nasi panowie i władcy,Dla tego odwraca się uwagę, rozmaitymi sztuczkami kuglarskimi,by jak najmniej przygotowanych na nadchodzące przetrwało.Dla nich organizuje się pilnie obserwowane ruchy przetrwania.Nie są potrzebni ludzie w woli walki i o przywódczych talentach.Podejrzewam,że w stosownym czasie doczekają się nieproszonych wizyt.

    • Taka prawda 5 czerwca 2011 o 11:55 pm

     Promieniowanie kosmiczne przenika planete na wylot, liczba kilometrów nie ma tu znaczenia, i tak ich dosiegnie i wybije.

    • Taka prawda 6 czerwca 2011 o 12:04 am

     Jak zaniknie magnetosfera to Ziemia równie dobrze może się rozpaść, bez niej nie wróci na nią życie. Chyba że każde będzie robocopem – łażącymi megatonami ołowiu.

     Przemagnesowanie to taki literacki eufemizm potraktowania całej ziemii bronią EMP tak by każda elektroniczna składnica wiedzy uległa zagładzie. A bez wiedzy jestes tym co pamietasz a pamietasz by DBAĆ O SWOJEGO KRWIOPIJCE I DOBRO JEGO GESZEFTU (tfu ŚWIATOWEJ GOSPODARKI). Odtworzenie tego co obecnie jest w komputerach zajmie ludzkoscki kolejne tysiące lat przez który można ja ponownie spokojnie spasożytowac.

     Po to świnie do bunkrów pchają wydruki, oni wiedzą że wiedza w bitach bedzie wyzerowana.
     Sami ja wyzerują powołując się na aktywność Słońca.

    • zenobiusz 6 czerwca 2011 o 12:23 am

     Promieniowanie kosmiczne przenika planete na wylot, liczba kilometrów nie ma tu znaczenia, i tak ich dosiegnie i wybije.
     Tu się mylisz,jak sądzę,inachej nie było by lotów załogowych w kosmos. Prawda ???

 26. Karol 5 czerwca 2011 o 5:20 pm

  http://raksyjonizmu.wordpress.com/2011/06/05/wieczna-zydowska-partia-czyli-uwazaj-na-%e2%80%9ewielkiego-brata%e2%80%9d/ bez komentarza

 27. andrzej 5 czerwca 2011 o 5:21 pm

  Jakie maja byc króliki jak tam dalej piekło……

  http://www.zetnews.pl/Swiat/Wiadomosci/Rekordowy-poziom-promieniowania-w-Fukushimie/

  • monitorpolski 5 czerwca 2011 o 8:53 pm

   250 siwertów na godzinę. Plus wylewają 10 tys ton skażonej wody do oceanu – to dopiero będzie piekło.

   • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 9:18 pm

    Woda pójdzie do ładowni tankowców,które poczekają na jej dezaktywację.
    To ostatnie ustalenia,pytanie czy im się uda.

   • sebecxs 5 czerwca 2011 o 10:18 pm

    ….monitor znasz kogoś kto by mógł rozważyć taką spekulację?…. z wystawieniem na promieniowanie kosmiczne i zmianą biegunów, a promieniowaniem radioaktywnym?… może to je zneutralizuje??….

   • Taka prawda 6 czerwca 2011 o 12:15 am

    Mają mnóstwo tankowców, jeden na skażoną wode mogą poświęcić ale po co, tankowiec to droga rzecz przecież. Za droga dla prezesa który myśli, że żywność bierze się z hotelowego półmiska. Hokus pokus kelnera i jest magicznie wyczarowana znikąd. O tym, że się ja także produkuje pewnie żaden palant nie pomyślał bo on przecież tylko trufle czy inne kawiory tylko zjada. Wytrucie spuszczaniem radioaktywnej brei życia wzdłóż wybrzeża Japonii go nie obchodzi. Ważniejsze są publiczne płacze „co my poczniemy z ta (chlip chlip) radioaktywną woda bo sie nam przelewa”. Tak na pokaz jak płacze krokodyl jak mu posiłek między żebami utkwi. I udawanie akcji ratunkowej, bo przecież wielki brat patrzy by sie przerobione paliwo w basenach przypadkiem nie zawieruszyło. I by akcje TEPCO za bardzo nie spadły bo się biednym terrorystom z USa budżet nie zamknie. Po to Kan tak badzo twardo walczy o stołek. On musi do końca nadzorowac jak najdłiższe syfienie palących się reaktorów w świat. Życie bliskich już dawno oddał za nwo’wskiego srebrnika.

 28. Oskar 5 czerwca 2011 o 5:24 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/05/wstrzasajace-rewelacje-szwajcarskiego-bankiera-wywiad-przeprowadzony-w-moskwie-30-05-2011/ Maja w swoich rekach: rzad, media, banki i nie cofna sie przed niczym

 29. Oskar 5 czerwca 2011 o 5:28 pm

  http://otworz-oczy.org/index.php/cala-prawda-o-google/

 30. Roland 5 czerwca 2011 o 5:33 pm

  http://wsercupolska.org/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=4067:rzecz-o-nowym-porzdku-wiata-czyli-co-czeka-wiat-i-polsk&catid=6:warto-przeczytac&Itemid=6 Polska o ktora musimy walczyc

 31. Grzesiek 5 czerwca 2011 o 5:48 pm

  http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=112150 polska moze byc bogatym krajem, jesli by prawdziwi Polacy rzadzili krajem.

 32. katerina404 5 czerwca 2011 o 5:51 pm

  Panie Marku a kiedy będzie obiecany artykuł o Fulfordzie? Wiem, wiem, że czasu ma Pan mało. Ale ja tak nie mogę się doczekać.

  • rabarbarek 5 czerwca 2011 o 11:40 pm

   Katerina , ale Ty jestes niecierpliwa. Zamiast Monitora ja Ci napisze. { Monitorze , przepraszam , ze sie wcinam i bede pierwsza , ale nie moge patrzec jak sie dziewczyna meczy} Pan Fulford napisal tak, wielkie powodzie zostana wykorzystane do uruchomienia wielkiego trzesienia w USA , a na koniec wybuchna elektrownie atomowe w rejonie [ a jest tam ich kilkanascie] i Fukushima to pestka w porownaniu do tego co sie wydarzy. Nie wiem skad to wiem , ale gdzies mi sie to rzucilo w oczy. Mam nadzieje , ze ani Monitor ani Katerina nie obraza sie za wchodzenie nie na swoje podworko. Potraktujcie to z przymrozeniem oka jako ze nie jestem fanka p. Fulforda.

   • katerina404 6 czerwca 2011 o 1:12 am

    No ja też nie jestem jego fanka, ale zawsze jakieś źdźbło prawdy się przemknie. Dzięki za info. Ten Fulford to tak własnie trochę kłamstwa, trochę prawdy podaje, ale to już norma teraz. Jak chcesz wiedzieć więcej, to miliony źródeł musisz przewertować, a resztę to własna intuicja i umiejetnośc kojarzenia faktów.

 33. Ryszard 5 czerwca 2011 o 6:23 pm

  http://www.blacklistednews.com/Strauss-Kahn_%26_The_IMFBCCI_Mugger/13966/0/0/0/Y/M.html Kto zaklada banki do prania brudnych pieniedzy

 34. Rewolucyjny 5 czerwca 2011 o 7:04 pm

  Już marionetki zasłużają Egipt.

  Egipt otrzyma 3 mld dolarów kredytu od MFW
  Dzisiaj, 5 czerwca (16:18)

  Egipt dostanie od Międzynarodowego Funduszu Walutowego 12-miesięczny kredyt stand-by na kwotę 3 mld dolarów. Dzisiaj zostało podpisane porozumienie w tej sprawie – poinformował w wydanym oświadczeniu MFW.

  Program gospodarczy tymczasowych władz jest pierwszym krokiem ku zapewnieniu podstaw wzrostu gospodarczego z większą niż dotąd przewodnią rolą sektora prywatnego. Polityka monetarna i kursowa będzie ukierunkowana na utrzymanie stabilności makroekonomicznej, w tym zapewnienie, by dzięki zachowaniu dogodnego poziomu rezerw Egipt dysponował buforem przeciwko nieprzewidzianym wstrząsom – głosi komunikat MFW.

  W Egipcie od lutego rządzi Najwyższa Rada Wojskowa, która kieruje krajem po ustąpieniu, pod naciskiem masowych demonstracji, prezydenta Hosniego Mubaraka.

  http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-egipt-otrzyma-3-mld-dolarow-kredytu-od-mfw,nId,343824

  • Rewolucyjny 5 czerwca 2011 o 7:06 pm

   miało być zadłużają

  • katerina404 5 czerwca 2011 o 7:24 pm

   rewolucyjnypowiedz to osobiście wacpanowi,, który demonizuje Rosję i w niej upatruje naszego mega zagrożenia, bo jak ja mu o Egipcie i kolorowej rewolucji pisałam, to sie tak zacietrzewił, a reszta oczywiście bez względu na prawdę apki w dół. Ot taka tu atmosfera zakłamania panuje.

   • Talbot 5 czerwca 2011 o 7:37 pm

    Rosja zdobyła nieziemską wiedzę o świecie. Rosyjscy naukowcy nie są głupi. Katerina – pomyśl, zanim coś napiszesz. To, co pisze Zenobiusz o orgonie – to cała prawda. Niby jesteś inteligentna…ale totalnie zacofana. Przykro mi, że musiałem to napisać.

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 7:58 pm

     Rosja też dysponuje wielka technologią, ale powiedz mi kim jest Rotschild ruskim, albo Rockefeler, albo Bush, albo Reagan. Od zawsze wiadomo, że Rosjanie i wogóle państwa słowiańskie to mądrzy ludzie, a wśród Ruskich jest wielu naprawdę zdolnych naukowców. I co myślałeś, ze oni będa siedzieć biernie, jak misie i dmuchać w tą trąbę co cały świat i patrzeć jak opróbują z nich zrobić kolejnego wasala? To, że nasz rząd na czterech łapkach przed nimi skacze, nie pomny, że wcale im nie chodzi o nasze dobro. Nie demonizujmy Ruskich, bo największe zło z innej strony idzie, a Ruscy mogą być jedynie jedną kostką domina. Tak naprawdę, to i Polaków niektórych trzeba się obawiać, bo idą na współpracę niczego nie rozumiejąc i dla mamony. To chyba, że na tej zasadzie o tym mowisz. Ale skoro ktoś mi podsyła wyimaginowanego wroga, to pardon. Czytałęś co rabarbarek pisała o demonstracjach w USA, jak bojówkarze Mosadu strzelali w nogi demonstrantom? No to skupmy się na tym, a później jak się posprząta jedno, to możemy zastanowić się co zrobić z ruskimi. Niedługo jak przyjdą mega kataklizmy, to większość narodów obudzi się z letargu i zobaczy, że te zbrojenia, przemoc i wyższość jakiejkolwiek rasy, to bzdury. Wszyscy ludzie są tak samo ważni, nawet zenobiusz, który co i rusz chce mi dokopać. Ale Ci, którzy sieją to zło, którzy zenobiuszowi zostawili taką skazę na psychice, niech idą na dno, niezależnie od przynależności narodowej. Ja żadnych uprzedzeń rasowych nie mam. Ja tylko wiem, ze jest grupa bardzo niebezpiecznych przestępców, którzy używając magii i dysponując olbrzymim kapitałem nieuczciwie zdobytym, kołują narody, sieją spustoszenie, śmierć, niesprawiedliwość, kłamstwa, skłocają narody. tak zenek skłócają narody. Bo po co mamy mieć dobre stosunki z Rosją, Jak będziemy od Rosji oderwani, to będa z nami robili co chcą. Rosja się stawia, Białoruś się stawia, to trzeba głupkom wmówić wielkiego wroga i odwrócić uwagę od prawdziwych oprawców, a ich zdyskredytować. Tylko ktoś zaślepiony nienawiścią do Rosji, tego nie widzi

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 8:02 pm

     Rosja też dysponuje wielka technologią, ale powiedz mi kim jest Rotschild ruskim, albo Rockefeler, albo Bush, albo Reagan. Od zawsze wiadomo, że Rosjanie i wogóle państwa słowiańskie to mądrzy ludzie, a wśród Ruskich jest wielu naprawdę zdolnych naukowców. I co myślałeś, ze oni będa siedzieć biernie, jak misie i dmuchać w tą trąbę co cały świat i patrzeć jak opróbują z nich zrobić kolejnego wasala? To, że nasz rząd na czterech łapkach przed nimi skacze, nie pomny, że wcale im nie chodzi o nasze dobro.

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 8:04 pm

     Nie demonizujmy Ruskich, bo największe zło z innej strony idzie, a Ruscy mogą być jedynie jedną kostką domina. Tak naprawdę, to i Polaków niektórych trzeba się obawiać, bo idą na współpracę niczego nie rozumiejąc i dla mamony. To chyba, że na tej zasadzie o tym mowisz. Ale skoro ktoś mi podsyła wyimaginowanego wroga, to pardon. Czytałęś co rabarbarek pisała o demonstracjach w USA, jak bojówkarze Mosadu strzelali w nogi demonstrantom? No to skupmy się na tym, a później jak się posprząta jedno, to możemy zastanowić się co zrobić z ruskimi. Niedługo jak przyjdą mega kataklizmy, to większość narodów obudzi się z letargu i zobaczy, że te zbrojenia, przemoc i wyższość jakiejkolwiek rasy, to bzdury.

    • Talbot 5 czerwca 2011 o 9:02 pm

     Nie demonizuję Rosjan. Sam fakt, że ich uczeni odkryli orgon, świadczy sam za siebie. Mam nadzieję, że moja wiara w zjawiska nadprzyrodzone, wahadełka, UFO, nie zmieni Twojego stosunku do mnie. Widziałem UFO na własne oczy. Potrafię powiedzieć na podstawie fotografii, czy dana osoba żyje. Potrafię siłą „woli” zmienić obroty wahadełka. Potrafię zobaczyć swoją aurę….czy ja jestem opętany?
     Świat działa na zupełnie innych zasadach!
     ŚWIAT jest BOSKĄ Energią, która nie ma nic wspólnego z obowiązującymi religiami.

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 9:47 pm

     talbot Oczywiście, ze nie. Trochę mnie wnerwia, że w to wierzysz, ale co ja biedna poradzę. Musze się z tym pogodzić. Ja nie wierzę i uważam, ze to ich ukryta technologia. Stale ją testuja, coraz częściej się coś gdzieś widzi, bo jak mogą się przygotować na wielkie zwiedzenie, skoro sprzętu nie przetestują? No jak? Wielu ludzi też widziało to co Ty i nie wierzy. W Sitchina też nie wierzę, uważam, ze ściemnia i to nawet swiadomie ściemnia, bo jest wielu, którzy to łyknęli nieświadomie, ale co tam. Nie bedę najwyżej komentować tych Twoich wpisów o UFO, bo po co sie kłócić. Wszystko w ciągu paru lat sie wyjaśni. Ja wierzę tylko w Boga. Wiem, ze istnieje szatan i demony oraz dobre anioły. Nie wierzę w 3 i 4 gęstość i tego typu rzeczy, bo ta wiedza, ma jedynie przybliżać naszą świadomość w kierunku ich „pseudonauki”, abyśmy lepiej zaakceptowali i uwierzyli w UFO.

    • rabarbarek 5 czerwca 2011 o 11:58 pm

     Katerina , musze Cie poprawic. To nie w USA strzelala armia izraelska do demonstrantow , tylko na Wzgorzach Golan , ktore to wzgorza Izrael sobie przywlaszczyl jako niezly punkt strategiczny , polozony miedzy Izraelem, Syria i Libanem. Mam nadzieje , ze przejezyczylas sie. Apropos tego strzelania . Jest juz 20 zabitych , rannych nawet nie licza [ rozne zrodla podaja rozne dane , sa to jednak setki. [ z tego co wiadomo nie sa to tylko Palestynczycy] Urzadzono masakre , za ktora znowu nikt nie odpowie.

   • monitorpolski 5 czerwca 2011 o 8:52 pm

    Nie przejmuj się waćpanem, bo takich waćpanów mamy pęczki, dzisiaj sytuowani, a prawdziwi działacze Solidarności grzebią po śmietnikach i tęsknią za komuną. Dali się zrobić na szmaty i to nie była wcale „ruska” agentura tylko sponsorowana właśnie przez globalistów. ZSRR im nie wypalił, bowiem Rosjanom udało się odzyskać kontrolę nad państwem, czego dowodem jest emigracja 10 oligarchów + jeden w więzieniu. Jednakże Rosja jest nadal w dużym stopniu pod ich kontrolą i nie łudźmy się, że jeśli się zbratamy z „braćmi Rosjanami” to już będzie dobrze. Możemy liczyć tylko na siebie i na to, że w USA do władzy dojdą Amerykanie, a na to się zapowiada.

    • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 9:29 pm

     „Mam nadzieję, że moja wiara w zjawiska nadprzyrodzone, wahadełka, UFO, nie zmieni Twojego stosunku do mnie. Widziałem UFO na własne oczy. Potrafię powiedzieć na podstawie fotografii, czy dana osoba żyje. Potrafię siłą „woli” zmienić obroty wahadełka. Potrafię zobaczyć swoją aurę….czy ja jestem opętany?
     Świat działa na zupełnie innych zasadach!
     ŚWIAT jest BOSKĄ Energią, która nie ma nic wspólnego z obowiązującymi religiami.”

     Wiele z rzeczy o których piszesz ma absolutnie racjonalne żródło.Co do UFO,widziałeś to na pewno,nie wątpię,niemniej jedyne wytłumaczenie miałeś już wdrukowane UFO.Nie szukasz innych wytłumaczeń,a takie są.Co do istoty Boga oczywiście że Bóg jest energią,której natura jest niedostępna naszym ułomnym mózgom.Tu rOżnimy się w podejściu do szczegółów.
     „Potrafię powiedzieć na podstawie fotografii, czy dana osoba żyje. Potrafię siłą „woli” zmienić obroty wahadełka. Potrafię zobaczyć swoją aurę….czy ja jestem opętany?”
     znam to od czterdziestu lat,i jest to jak najbardziej racjonalne,jesteś po prostu sensitiv,tak jak inni mają słuch muzyczny,czy talenty sportowe.Inna sprawa,że są to umiejętności ,wyklęte; z wielu względów.

  • katerina404 5 czerwca 2011 o 7:28 pm

   Panie Marku i widzi Pan co się dzieje, przejmują kraj po kraju swoim brudnymi metodami, wrowadzają swoich do rządów, albo zastraszają polityków. Myślę, że chociaż tam w Stanach próbują temu zapobiec, to jest to zbyt mała siła. Tylko w Bogu nasza nadzieja, ze wspomoże działania ludzi o prostych kręgosłupach.

   • Talbot 5 czerwca 2011 o 7:55 pm

    A co Ty taka napalona? Pan Marek widzi i co ma zrobić? Co robisz Ty? Wypisujesz głupoty. Zacznij mierzyć siły na zamiary – inaczej będziesz zwykłą pieniaczką.

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 8:07 pm

     To chyba, że na tej zasadzie o tym mowisz. Ale skoro ktoś mi podsyła wyimaginowanego wroga, to pardon. Czytałęś co rabarbarek pisała o demonstracjach w USA, jak bojówkarze Mosadu strzelali w nogi demonstrantom? No to skupmy się na tym, a później jak się posprząta jedno, to możemy zastanowić się co zrobić z ruskimi. Niedługo jak przyjdą mega kataklizmy, to większość narodów obudzi się z letargu i zobaczy, że te zbrojenia, przemoc i wyższość jakiejkolwiek rasy, to bzdury.

    • zenobiusz 5 czerwca 2011 o 8:26 pm

     Znowu nie doczytałas.To było w strefie Gazy nie w USA.

    • katerina404 5 czerwca 2011 o 9:54 pm

     zenobiusz no moze nie doczytałam, ale jak zwykle musisz mi zwrócić uwagę.

 35. Ryszard 5 czerwca 2011 o 7:42 pm

  http://bankowaokupacja.blogspot.com/2011/05/pieniadze-dalej-sa-drukowane-choc-ceny.html NAjlepsza inwestycja zloto lub srebro

 36. katerina404 5 czerwca 2011 o 8:05 pm

  Nie demonizujmy Ruskich, bo największe zło z innej strony idzie, a Ruscy mogą być jedynie jedną kostką domina. Tak naprawdę, to i Polaków niektórych trzeba się obawiać, bo idą na współpracę niczego nie rozumiejąc i dla mamony.

  • Talbot 5 czerwca 2011 o 8:18 pm

   Jeszcze raz Tobie napiszę….Ruscy są bardzo inteligentni w stosunku do Amerykanów. Cała, słowiańska nacja, jest bardzo inteligentna. Problem polega na tym, że nasza „nacja” jest biedna, dlatego Amerykanie „kradną” patenty Słowian. Mam na myśli Amerykanów, wiadomo, jakiego pochodzenia.

   • smol 5 czerwca 2011 o 8:45 pm

    Rosjanie też kradną – tupolev, ił62.

   • smol 5 czerwca 2011 o 8:48 pm

    już nie mówiąc o okradaniu się amerykanów i rosjan przez swoje służby specjalne

    • katerina404 6 czerwca 2011 o 1:27 am

     wacpanJa mówię o przeciętnym Amerykaninie. Oczywiście zgoda, istnieja osoby równiez wybitne. Ale ogólnie, Amerykanin przeciętny nie jest zbyt bystry. W tym sensie to napisałam.

   • katerina404 5 czerwca 2011 o 10:00 pm

    No masz rację Amerykanie nawet nie znają nazwisk swoich polityków, oprócz prezydenta. Amerykanie nie mają pojęcia o geografii. Nie wiedzą, gdzie leży dane państwo, a już żeby dopasować stolicę, to jest dla nich mega problem. Chyba dla lucyferian byli najlepszym i najbardziej wdzięcznym łupem. Oni jak to sono ładnie wczoraj napisała chyba na siłę byli przepchnięci przez przedszkole.

    • ALFA 5 czerwca 2011 o 10:10 pm

     Amerykanie w ogóle nie wiedzą kto nimi rządzi poczytajcie
     PEDOFILIA I SATANIZM
     STRUKTURA SIECI
     Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to wszystko jest zorganizowane. Sataniści i pedofile (i ich wyścig w dążeniu do władzy, pieniędzy i samego przetrwania) są umieszczani na kluczowych stanowiskach urzędów publicznych, aby ukryć swoje działania. Mówię tu także o prezydentach i premierach.
     Przypadek byłego premiera Wielkiej Brytanii Teda Heath`a którego nazwałem Ted „dzieciobójca” Heath , od 1998 dzieciobójcy pedofila i satanisty, kiedy to pełnił jedno z najważniejszych stanowisk nie jest rzadkością (patrz artykuł poniżej ). Znam także inne przypadki, w tym przypadek człowieka, który ten proceder uprawiał poprzez długi czas.

     Sieć kontroluje rządy i samorządy lokalne, główne urzędy, policje, sądy, prokuratorów, krematoria, organizacje społeczne, kancelarie prawne i tak dalej, maja własnych lekarzy i lekarzy patologów, którzy w razie potrzeby zamiotą wszystko pod dywan tak aby nie wyszła na jaw prawda jaki los spotkał ofiary.

     W każdym przypadku, kiedy spotykam się z dowodami tych przestępstw można zauważyć ta sama strategie działania. Dzieci sa dostarczane prominentnym członkom społeczeństwa poprzez domy dziecka i inne źródła. Jeżeli rodziny starają się dotrzeć do informacji o ich losie napotykają na mur nie do przebycia w policji, opiece społecznej organach sprawiedliwości.

     Były senator stanu Nebraska, John W DeCamp, podczas badania sprawy nadużyć finansowych republikanina Lawrence Kinga, dokonał słynnego odkrycia kręgu pedofilów w Omaha do którego należeli czołowi politycy.
     Wzmianka o Bushu seniorze jest szczególnie istotna, ponieważ od lat oficjalnie mówiłem o nim jako o seryjnym mordercy i pedofilu zarówno moich książkach, w radio, a nawet na żywo w programie radia BBC co ten fakt opisały niektóre gazety.
     Gazety żałośnie ośmieszyły te historie, ale pomimo to niejedna osoba przyszła do mnie i poprosiła „powiedz mi więcej” Jednocześnie ta sama prasa , zupełnie jak „intelektualne” prostytutki skupiała się na cyckach, gwiazdach i skandalach, podczas gdy dzieci w rosnącej skali sa wykorzystywane, torturowane i mordowane.
     http://www.globalnaswiadomosc.com/pedofiliaisatanizm.htm

    • wacpan 5 czerwca 2011 o 10:45 pm

     I TU ZNOWU PRZYKLAD zal tego sluchac sprowdzasz ludzi do jednego wora…..bylas w amerce?????ze dajesz takie wywody????widzisz ja bylem i nie pieprz bzdur bo jest tam masa ludzi wykrztalconych i normalnych.

     • monitorpolski 5 czerwca 2011 o 10:47 pm

      W Nowym Jorku jest więcej ludzi, z którymi można normalnie porozmawiać niż w całej Polsce…. Tu waćpan masz rację. Mieszkałem w NY 15 lat. Przejedźcie się subwayem i zobaczcie ile ludzi coś czyta. Porównajcie to do naszego „oczytania”.
      Ale mówi się, że Nowy Jork to nie jest Ameryka…

    • rabarbarek 6 czerwca 2011 o 12:39 am

     Wlasnie chcialam to napisac. Ameryka to 300milionow ludzi. Wsrod nich czesc nie konczy nawet szkoly podstawowej, czesc nie mowi nawet po angielsku[ przybysze z krajow hiszpanskojezycznych, maja swoje urzedy , sklepy, koscioly itd] ale czesc jest swiadoma tego co sie dzieje. I to oni stanowia zagrozenie dla posuniec kolejnych administracji. Najnowszy przyklad. Federal Reserve Bank w Richmond , w stanie Virginia [ stan bardzo konserwatywny], wywiesil sobie przed wejsciem , na wysokim maszcie , obok flagi amerykanskiej, flage ” kochajacych inaczej”. Mozna to zobaczyc na zdjeciu w artykule. Jest to jawna kpina z Ameryki i Amerykanow. Na Swieta Bozego Narodzenia zabraniano spiewania koled w szkolach a tu wywiesza sie kolorowa flaguszke jakby caly narod mial powod do dumy z istnienia tej grupki „innych”.
     Amerykanie wkurzyli sie i sla protesty gdzie sie da , protest napisal tez przedstawiciel rzadu w Virginii. Mozna przeczytac . Malo tego , protest jest prowadzony przy pomocy ostrych slow i dzialan. Amerykanie ” krzycza” , ze nikt ich nie bedzie zmuszal do akceptowania niemoralnych zachowan , i zycza sobie natychmiastowego usuniecia flagi.
     Jak widac Amerykanie siedza cicho do pewnego momentu , ale kiedy zaczyna sie jawnie manipulowac ich uczuciami , potrafia tupnac noga. I na takich ludzi wlasnie mozna liczyc , mowiac o potrzebie przebudzenia sie narodu amerykanskiego.

     http://www.wnd.com/index.php?fa=PAGE.printable&pageId=306945

 37. Robert 5 czerwca 2011 o 8:17 pm

  htthttp://www.youtube.com/watch?v=la04gnG8gTo&feature=player_embeddedp://www.youtube.com/watch?v=la04gnG8gTo&feature=player_embedded

 38. Ola 5 czerwca 2011 o 8:44 pm

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=0CSRMCBIZEw Ekonomista dla Nowego Ekranu

 39. Talbot 5 czerwca 2011 o 9:35 pm

  Słońce i okolice…tutaj szukajmy prawdy o tym, co dzieje się na ziemi… http://www.youtube.com/watch?v=y0LsZecheB4&feature=player_embedded#at=353

 40. wacpan 5 czerwca 2011 o 10:40 pm

  wy tutaj mieszacie ludziom w glowach tyle!!!!!nie dostalem odpowiedzi na moje pytanie,co mam robic oprucz ogladania filmow o illuminatch lucyferjanach i nwo????nie zauwazacie prawdziwego zagrozenia wew kraju to co z tego ze instnieje grupa bilderberg co z nia zrobicie?????i cala ta reszta kabaly carycko ja doskonale sobie zdaje z tego sprawe ze tacy ludzie istnieja i zawsze beda istniec,dlatego odpowiedz mi CO MAM ROBIC??????omijasz powazny problem ktory jest pod nosem a chcesz burzyc ameryke jak to sie mowi z motyka na ksiezyc!!!!!!!!,i twoim zdnaiem nie powinno byc wojska policji i sluzb tak????cofnij sie wstecz kiedys nie bylo CHEMTRIALI LUCYFERIANOW CALOG NWO ,A ZAGROZENIA BYLY TAK CZY NIE????POMYSL TROCHE

  • monitorpolski 5 czerwca 2011 o 10:50 pm

   Waćpan, chcesz coś zrobić dla Polski to nie licz na nikogo – ani na Hamerykanów ani na Anglików. Wiesz kto zamordował Sikorskiego? Nikomu nie zależy na sile Polski, tylko nam – Polakom. Polska była jednym z najpotężniejszych krajów świata i celowo obcinano nam głowę kilka razy, żebyśmy znów nie powstali i nie pokazali co potrafimy. Najlepszymi naszymi przyjaciółmi są … Węgrzy.

   • wacpan 5 czerwca 2011 o 11:22 pm

    dalej nie dostalem odpowiedzi!!!!

  • katerina404 6 czerwca 2011 o 1:52 am

   wacpanMiałeś mnie już nie nazywać carycą. Ale co tam. Odpowiem Ci na pytanie. Otóż, to, że oni istnieja od dawna to wiemy wszyscy, ale nie wszyscy wiedzą o tym, że oni mają dla ludzkości gotowy plan i go z całą determinacją i konsekwencją realizują. To się odbywa etapami, na tyle wolnymi, jak do tej pory, ze mało zauważalnymi dla społeczeństw. Mają w swoich rękach media, banki, rządy. Ostatnio nieco przyspieszają z wydarzeniami, bo ludzie na świecie się budzą z letargu i cała ta machina wyszła na światło dzienne, a oni nie mogą sobie teraz pozwolić na odwrót, bo dość, ze nie zrealizowaliby swojego planu do końca, to jeszcze, czekałoby ich poniżenie i wyroki, więc się z raz obranej drogi nie cofną. Musimy zrobic podobnie jak Węgrzy, ale do tego potrzebni są raz odważni ludzie, a dwa potrzebni są charyzmatyczni przywódcy. Poza tym musimy pilnować tradycji narodowych, wspierać polski przemysł i polskie rolnictwo. Protestować przeciwko Monsanto, przymusowym szcepionkom, zadawać władzy pytania, nie zgadzać się na elektrownie atomowe, i żądać referendum w istotnych sprawach.

   Zwracać uwagę na przejawy dyskryminacji spolecznej, nadużyć władzy, i łączyć się w grupy zwalczające takie przejawy niesprawiedliwości, jak w przypadku Chołdy, czy Kękusia. Naród musi się trzymać razem i nie dać się podzielić, ani nie wywoływać rozruchów, żeby im nie dawać pretekstów do przemocy.

   Osobiscie uważam, ze Polsk, jak i inne narody, zbyt późno się za to zabrała, bo teraz, to oni mają tak wszystko dopięte, że tylko raczej musimy się modlić i mocno trzymać poręczy. Od kilkuset lat trwa ta farsa, a na maksa od kilkudziesięciu i to wszystko za naszym biernym przyzwoleniem. Trzeba też uświadamiać ludziom jaka jest prawda, bo mnóstwo lemingów nie ma pojęcia bladego co sie dzieje i nawet w razie jakiegoś buntu, to własny sąsiad moze Panu nóż w plecy wsadzić, bo mu w telewizji powiedzą, ze Pan jest anarchiostą, a oni ludzi nauczyli bezmyślności i tego, ze media maja jedyny patent na prawdę. Codziennie myślę co zrobić, ale wobec takiej wiedzy, którą posiadam, a której w kilkudziesięciu tomach książki nie zmieszczę, to wątpię, aby bez pomocy boskiej coś nam wyszło.

   • ciekawy 6 czerwca 2011 o 4:38 am

    Codziennie myślę co zrobić, ale wobec takiej wiedzy, którą posiadam, a której w kilkudziesięciu tomach książki nie zmieszczę, to wątpię, aby bez pomocy boskiej coś nam wyszło.

    cytat z postu Katerina404 :
    https://monitorpolski.wordpress.com/2011/06/05/linki-e-maile-i-komentarze-5-czerwca-2011r/#comment-18305

    nie mam obaw – jeśli w następnych postach objawisz się już do końca i wszystkim – jako wspomniana pomoc boska, to nic nam nie grozi… już sama twoja obecność na tym blogu powinna działać jak amulet…

 41. Daniel 5 czerwca 2011 o 10:42 pm

  Piękna demokracja… chcą już decydować jaką mam mieć trawę w ogródku.

  http://www.sfora.pl/Nie-kosisz-trawy-w-ogrodzie-Zaplacisz-mandat-a32850

 42. Ola 5 czerwca 2011 o 11:26 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=YGAaPjqdbgQ&feature=player_embedded Kolega Rockefelera o NWO

 43. volv 5 czerwca 2011 o 11:37 pm

  czy złem uda się zwalczyc zło? przyjmując postępowanie przemocą na przemoc sami się doprowadzicie do zagłady, może taki jest wasz cel. tylu próbowało ludziom wskazac droge… najłatwiej rozejżec się za kamieniem żeby rzucic i sklamac że się nie ma w sobie nic złego, ale samo rzucenie w drugiego świadczy że wystarczająco zła nosisz w sobie by zadac innemu cierpienie.

 44. Wiktor 5 czerwca 2011 o 11:47 pm

  http://philosophers-stone.co.uk/wordpress/2011/06/webster-tarpley-elites-plan-for-global-extermination/ Jakie plany ma Elita

 45. Wiktor 5 czerwca 2011 o 11:50 pm

  • iHe 6 czerwca 2011 o 8:15 am

   Ludzkość jest rakiem na Ziemi,fajnych ma doradców population o’bomba.
   A tutaj jeden z wyznawców obamoludzików w wersji polskiej ,niemalże mainstreamowej.
   http://www.adamduda.pl/2011/05/31/pump-dump-czyli-o-bance-ludnosciowej/

 46. Pingback: Top Posts — WordPress.com

 47. Annah. 6 czerwca 2011 o 4:09 am

  Na polskiej zielonej wyspie najlepszy jest obywatel, który nie widzi, nie słyszy, nie potrzebuje mieszkania, pensji, pracy… W ogóle niczego nie potrzebuje i nie pyta o to, co państwo mu zaoferuje.
  PAŃSTWO WYKLUCZONYCH
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110606&typ=my&id=my11.txt

 48. Annah. 6 czerwca 2011 o 5:53 am

  http://www.sfora.pl/Jest-znane-zrodlo-zakazenia-bakteria-Ecoli-a32848

 49. Katon Najmłodszy 6 czerwca 2011 o 2:00 pm

  „Jedną z podstawowych zasad wojny propagandowej zwanej dzisiaj dla niepoznaki „przekazem informacyjnym” jest i ta, że skuteczność informacyjna opiera się na częstotliwości przekazu. Elementarz nowoczesnego propagandzisty mówi jasno – bombarduj największą głupotą, byle jak najczęściej i gdzie się tylko da. „Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą”… Doktor Goebbels nie powstydziłyby się swoich uczniów.” http://www.katonisliwka.wordpress.com

 50. Pingback: Big Pharma, EHEC Coli, world rewolution « kefir2010