Linki, e-maile i komentarze, 5 czerwca 2011r.

Uwaga na prowokatorów. Wolność słowa na pewno nie jest ona na rękę tym, którzy chcą zdominować świat systemem ultratotalitarnym New World Order z rządem światowym, światowym sądem, armią oraz policją. Taktyki agentów to ośmieszanie, zmiana tematów, odwracanie uwagi czy też wręcz groźby karalne.
Prowokatorzy mają do dyspozycji oprogramowanie zmieniające ich numer IP, zmieniają też swoje nicki – dlatego niemożliwe jest ich blokowanie bez całkowitej moderacji, a tej chcę uniknąć z powodu szacunku dla wolności słowa i braku czasu. Dobrze byłoby gdybyśmy pokazali, że jest nas większość przez ocenianie artykułów i dobrych komentarzy – niczym przecież nie ryzykujecie.
======================================================================
Na pewno wśród was są osoby, które chciałyby coś zrobić żeby zatrzymać niebezpieczne dla demokracji zmiany w Polsce, w szczególności coraz bardziej dominujący totalitaryzm.
Możecie się wykazać pomagając organizacjom walczącym z bezprawiem w przygotowaniu petycji i tłumaczeń publikacji i filmów. Można podzielić swoje zadania – jedna osoba np. robi transkrypt filmu w język polski, a kilka druga tłumaczy na angielski czy też inne języki. Wtedy świat zobaczy co się dzieje w naszym kraju i bezprzykładni sędziowie i prokuratorzy nie będą już tak bezkarni. Nie zdajemy sobie jeszcze sprawy jak potężną bronią w walce z totalitaryzmem jest internet!

Dzisiaj porcja ciekawych fragmentów z poczty jaką otrzymałem w ciągu ostatniego tygodnia. Zaznaczam, że za treść odpowiadają autorzy.

Jeszcze w sprawie fluoru
Otóż fluor ma swoje ważne miejsce wśrod istotnych dla zdrowia mikroelementow. Jednak ma on bardzo mały przedział stężenia, pożytecznego dla konkretnego organizmu. Bo nie każdemu pasuje ta sama dawka. W homeopatii wyróżnia sie na przykład 3 odrebne typy organizmów. Są one związane z kłopotami w przyswajalności wapnia i jego soli. Najpowszechniejszy jest typ któremu potrzeba Calcium carbonicum. Są to dzieci dość otyłe, bystre w matematyce, często zapadające na anginy, z przerostem 3-go migdała. Wolą pracować głową niż biegać za piłką. Drugi typ to Calcium phosphoricum. Tę sól należy podawać zwłaszcza przy bardzo szybkim wzroście. Ochrania serce przed przeciążeniem i wzmacnia szybko rosnące kości. Trzeci typ wymaga Calcarea fluorica. Te dzieci charakteryzują się bardzo giętkimi kończynami, a ich ścięgna są bardziej rozciągliwe co powoduje, że zawiązują się w przysłowiowy supełek i biją rekordy w gimnastyce artystycznej. U nich właśnie bardzo łatwo dochodzi do przedawkowania zewnętrznego fluoru gdyż ich organizmy mają go w nadmiarze.
Tak wiec wszystkie normy sa tylko umowne. To co jednemu pomaga może drugiemu szkodzić. Najlepszym testem jest własny smak i powonienie. To co dają w szkołach dzieciom do tzw. fluoryzacji ma tak wstrętny smak i zapach ze generalnie przyprawia o mdłości. Ale nie wszyscy sa jednakowo wrażliwi i pewnie ci mniej wrażliwi potrzebują zabiegów fluoryzacji dla utrzymania uzębienia bez próchnicy.
E.M.

Agentura w amerykańskiej Polonii
Podczas spotkania w restauracji „Leo” w Chicago na wiosnę 1990 roku , Edward Moskal otrzymał listę agentów SB rezydujących w polonijnych instytucjach już od początku lat 60 tych uzupełnioną o nazwiska Żydów którzy zamiast do Izraela wyemigrowali do USA po czystce Moczara.
Wieczorem w domu Moskala przeglądaliśmy listę z niedowierzaniem bowiem było na niej ponad 20 % tzw. aktywnych działaczy i 6 osób pracujących w głównym budynku ZNP z Wojciechem Wierzewskim (pierwszy sekretarz POP na Uniwersytecie Warszawskim po. redaktora naczelnego organu ZNP „Zgoda”) i Kazimierzem Musielakiem po. skarbnika ZNP na czele. Począwszy od roku 1991 rozpoczęła się likwidacja Polaków i przejmowanie osób z żydowskim pochodzeniem do pracy dla CIA I MOSSADU.
Praktycznie po 1996 roku w USA nie było już Polaków pracujących dla SB ponieważ ci wszyscy którzy pozostali na „służbie” podlegali bezpośrednio pod służby amerykańskie z w/w włącznie
Majaczenie o jakichś tam „razwiedkach” zakrawa na kpinę ponieważ poza kundlami i żydami nikt poważny nie inwigilował polonijnych organizacji.
Po zapoznaniu się z nazwiskami na liście którą otrzymał Edward Moskal, rozpoczęliśmy czyszczenie obu organizacji, wypadło wówczas na zbity pysk wielu kundli z Janem Nowakiem Jeziorańskim na czele (tylko pieprzył farmazony że sam zrezygnował, dostał poprostu kopa w dupę) ale to nie jest temat na forum bo kilka osób z listy pozostało do końca na służbie pod ochroną …
Edward M. (USA)

Samoobrona i LPR sposobem na likwidację partii narodowych?
Edward Moskal na kilka miesięcy przed wyborami w 90 roku dał Michnikowi 1.5 miliona dolarów na zakup maszyn do szybkiego druku Gazety Wyborczej – dostał tę sumę od National Endowment Foundation gdzie w dyrekcji byl Zbigniew Brzezinski z Żydami. Tym samym Edward Moskal zapisał się w naszej historii jako zdrajca Polaków.
Polacy nie dostali żadnych pieniędzy z 15 milionów dolarów przekazanych wtedy z Senatu US do NED na pomoc „Solidarności” – pieniądze dostały tylko organizacje żydowskie.
Notabene (…) Andrzej Lepper był finansowany przez Leszka Millera aby przejąć elektorat Partii X w 92 roku, Lepper dostał wtedy wielkie pieniądze na „szkolenie” rolników” ale to była pomoc na działalność „Samoobrony”. Podobnie było z LPR Giertychów – dostali w swoje łapy bank przez co straciło życiowe oszczędności setki rolników.
Docelowo LPR i Samoobrona miały za zadanie ściągnąć do siebie opozycjonistów aby ich potem brutalnie zniszczyć i tym samym zlikwidować partie „narodowe”.
Skuteczna polityka wymaga pieniędzy i strategii a ja to widzę tylko w organizacjach Żydokomuny.
Stan T. (Kanada)

4 czerwca, 20 rocznica klęski czy zwycięstwa?
Reżim „solidarnościowy”od 22 lat rządzący w Polsce chciał dzień 4 czerwca ,w 20 rocznicę wyborów do tzw. Sejmu Kontraktowego uczcić jako dzień zwycięstwa nad komunizmem (którego w Polsce nigdy nie było), a nawet ustanowić rządową rocznicę obchodów państwowych; natomiast ludzie pracy i większość społeczeństwa uważa ten dzień jako początek klęski narodowej, a głównie ludzi pracy (zerwanie Umów Sierpniowych zawartych miedzy strajkującymi i rządem, zrezygnowanie z realizacji 21 wynegocjowanych postulatów, przekształcenie podstępnie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego w partię polityczną pod nazwą Solidarność, sięganie po władzę w państwie).
Dzięki protestom ludzi pracy to się nie udało. Po 22 latach, po przeprowadzeniu tzw. transformacji ustrojowej, ludzie pracy i zdecydowana większość społeczeństwa uważa, że więcej straciła , niż zyskała. Trzeba przypominać, że strajki sierpniowe miały polepszyć, a nie pogorszyć sytuację ludzi pracy i odbywały się pod hasłem: socjalizm tak, wypaczenia, nie. Strajkujący nie chcieli powrotu do kapitalizmu.
Prof. Zbigniew Brzeziński lansował wtedy pogląd o tzw. konwergencji ustrojowej: wybranie i zostawienie w nowym ustroju wszystkich pozytywnych zdobyczy ludzi pracy, wywalczonych w przeszłości i połączyć je z pozytywnymi osiągnięciami kapitalizmu. Niestety, ówcześni manipulatorzy ustrojowi nie skorzystali z tej rady.

Ale każda rocznica jest okazją do społecznej refleksji; ukazania kto na tych zmianach skorzystał, a kto stracił? Co zyskała klika cwaniaków, która, przejęła podstępnie władzę i reaktywowała kapitalizm w Polsce, i to w jego najbardziej prymitywnej formie dziewiętnastowiecznej, a co stracili ludzie pracy, społeczeństwo?
Przede wszystkim owa klika cwaniaków, używając szyldu związkowego Solidarność dorwała się do kasy społeczeństwa , i jak mówił Aleksander Małachowski, że tak jej ryje przywarły do koryta, że teraz trzeba by je siekierą odrąbywać.

A co zyskali ludzie pracy? Naród? Wydziedziczenie z majątku, który kilka pokoleń z ogromem wyrzeczeń budowało przez około 40 lat, a nawet dłużej, bo trzeba doliczyć wysiłek i osiągnięcia 19 lat II RP. Dziś, po 22 latach rządów, 60 proc. Polaków żyje w biedzie, a około 40 proc w skrajnej nędzy. Połowa młodych, wykształconych obywateli marzy o opuszczeniu kraju. Kolejne rządy prowadzą prawie jawnie planową eutanazję wobec ludzi w wieku poprodukcyjnym, emerytów, rencistów, chorych, niedołężnych, dzieci, bezrobotnych.
Eutanazja prowadzona jest w sposób wyrafinowany, planowy np. odmawia się pomocy medycznej, uniemożliwia leczenie i stosowanie leków. Niektóre podstawowe zabiegi i lekarstwa ratujące życie lub zmniejszające cierpienie są dla coraz liczniejszej części ludzi niedostępne finansowo. Stają bowiem wobec dylematu: czy wykupić lekarstwo , zapłacić czynsz, inne świadczenia, wydać na podstawowe wyżywienie? Biedni, głodne dzieci, bezdomni, bezrobotni, szukający chleba u obcych, żebrzący, grzebiący po śmietnikach , to powszechne zjawisko w Solidarnościowej Polsce.
Już przed wielu laty pojawiły się ponure dowcipy nawołujące przez rządzących : „emeryci i renciści popierajcie Lecha czynem i umierajcie przed terminem”.

Czy wykluczeni spod opieki państwa też powinni się cieszyć, świętować tę rocznicę? Co oni zyskali na transformacji ustrojowej?  A może inicjatorzy tym wykluczonym z życia publicznego, biednym, bezrobotnym, bezdomnym, głodnym, wypędzonym z kraju powiedzą, z czego powinni się cieszyć i za co mają być wdzięczni tym, którzy obalili komunizm, którego w Polsce nigdy nie było? Czy można się dziwić, że coraz częściej słyszy się westchnienie za PRL i hasło; komuno wróć, a nowych władców polski wita się okrzykami – złodzieje, oszuści, na stryczek bandyci , zaciskaniem pieści i nuceniem pieśni rewolucyjnych: nadejdzie jednak dzień zapłaty, sędziami wówczas będziem my…

dr Leszek Skonka
Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce
Były działacz przedsierpniowej opozycji (ROPCiO), twórca Wolnych Związków Zawodowych na Dolnym Śląsku, współorganizator strajku w sierpniu 1980, skazany w październiku 1980 roku przez Solidarność Dolnośląską na karę śmierci cywilnej, nie odwołanej do tej pory

Czy Polacy cierpią gdyż mają mentalność pańszczyźnianych chłopów?
Żeby zrozumieć Polaków, trzeba przede wszystkim pamiętać, że przytłaczająca większość pochodzi z chłopstwa.
A jak zachowywalo sie polskie chłopstwo przez całe wieki?  Nie buntowało się przeciwko przeważajacej sile i istniejącemu porządkowi (oczywiście „boskiemu”),  ale z bydlęcą rezygnacją  akceptowało swoją sytuację, na którą nie miało zresztą wpływu. Znane są bunty chłopów niemieckich lub ukraińskich, ale nie polskich. Bardziej buntownicze jednostki po zabiciu szlachcica lub spaleniu jego zabudowań uciekały na Sicz, zasilając szeregi kozactwa, wzmacniając genetycznie ten „rogaty” słowiański element.

Chłopi, obserwując przyrodę, mogli jedynie czekać aż sytuacja (jak pogoda) sama się zmieni. I rzeczywiście, sytuacja chłopów polskich, którzy znaleźli się pod obcymi monarchami zmieniła się na korzyść. Dlatego chlopi  nie dołączyli do powstań („Rozdziobią nas kruki wrony”), a ich synowie dzielnie walczyli za kaisera lub cara, a nawet jak w przypadku buntu Szeli popierali cesarza. W bardziej współczesnych czasach, również bunt na niewiele by się zdał. Przecież zmiana polityki partii w stosunku do wsi i rezygnacja z przymusowej kolektywizacji po dojściu Gomułki do władzy, nie dokonała się w rezultacie chłopskich protestów, chociaż słyszałem o przypadkach, że we wsiach, gdzie likwidowano miedzę, zakładając kołchozy, kobiety kładły sie z desperacji na drodze traktorów. Nieprzypadkowo przysłowie polskie mówi o „chłopskim rozumie” czymś co jest racjonalne, w odróżnieniu od przyjmowania czegoś na wiarę lub pod wpływem propagandy.

Te masy pochodzące ze wsi, które po wojnie zasiedliły miasta, zatraciły chyba  w dużym stopniu poczucie swojej tożsamości i chłopski rozum, stając się często łatwym przedmiotem partyjnej manipulacji. W dodatku oficjalna propaganda, partyjne media i ludzie kultury ośmieszała kulturę chłopską. Polski robotnik czuł się „lepszy” od swojego brata, który został na gospodarstwie. Jedyne co się ostało, to była wiara katolicka i coniedzielne uczęszczanie do kościoła, chociaż zachodni obserwatorzy twierdzą, że nasza wiara ma raczej płytki, obrządkowy charakter. Być może dlatego, Polacy, nie namyślając się długo, poszli za wezwaniem JPII, aby zstąpił duch i odmienił oblicze tej ziemi. W dodatku wielu marzyło o życiu w stylu zachodnim, co  miał przynieść wymarzony kapitalizm.
Stanisław S. (USA)

Długi poszczególnych krajów – tabela

Reklamy