Wydarzenia i komentarze, 6 czerwca 2011r

Ile osób naprawdę ogląda filmiki YouTube?
Bardzo mnie zmartwiła mała osób zainteresowanych relacją wideo z głodówki dr Zbigniewa Kękusia pod Prokuraturą Generalną w Warszawie. Filmik obejrzało wg. licznika YouTube 765 osób, mimo że reklamowany był szeroko na Facebooku i innych stronach internetowych. Podobny filmik na temat Tadeusza Chołdy obejrzało w ciągu 3 dni ponad 12,000 osób. Skąd więc tak niska popularność tego tak dramatycznego tematu.
Sprawdziłem, oglądalność wpisu nt. głodówki na moim blogu, gdzie zamieszczony był filmik. I okazało się, że weszło nań do chwili obecnej 1531 osób, nie mówiąc o ilości wejść gdy artykuł był na czołowej stronie, która codziennie jest otwierana przez kilka tysięcy osób. Gdzie więc leży problem? Czy z moimi licznikami na WordPressie, czy też YouTube celowo blokuje pewne tematy by nie stały się zbyt popularne? Jeśli tak, to dlaczego blokowane są informacje o bezprawiu w Polsce? Czyżby to była mafia międzynarodowa, a nie tylko nasza „rodzima”, polska?
Proszę was o rozsyłanie linku do reportaży o mgr inż Tadeuszu Chołdzie i dr Zbigniewie Kękusiu – od nagłośnienia tematu może zależeć nie tylko ich życie, ale i przyszłość polskiego wymiaru sprawiedliwości, który znalazł się rękach ludzi mających za nic sprawiedliwość. Oto linki:


Co się dzieje we Francji?! Dlaczego nie ma o tym w gangsterskich mediach?


Protesty we Francji są wyrazem poparcia dla demonstracji w Hiszpanii. Dramatyczna relacja naszego rodaka Luke Rudkowskiego ukazuje brutalność francuskiej policji. Francuzi zdają sobie sprawę z tego, że mamy do czynienia z próbami zniewolenia społeczeństw krajów europejskich, zniewolenia które rozpoczyna się od zubożenia i ubezwłasnowolnienia, a skończy jak się można domyślać ludobójstwem. Jedyną możliwą reakcją obronną społeczeństw są demonstracje pokojowe. Po brutalnej reakcji policji widać, że Francja podobnie jak wiele innych krajów stała się państwem faszystowskim. O tych i innych wydarzeniach nie dowiesz się z mediów komercyjnych, które nie są niczym innym jak oddziałami zbrojnymi międzynarodowej mafii banksterów. Zresztą wszystkie sieci medialne należą do pięciu międzynarodowych gangsterskich korporacji.

100 tysięcy Greków na ulicach – relacja na żywo
Na tę relację wchodzi kilka tysięcy osób na minutę! (niestety, transmisję już przerwano)

Wg. Reutersa, dziesiątki tysięcy osób zebrało się w centrum Aten by potępić polityków, bankierów i oszustów podatkowych. Ocenia się, że na placu Syntagma wieczorem zgromadziło się ponad 50,000 ludzi, lecz później przybyło ich znacznie więcej. Jest to reakcja na cięcia kryzysowe żądane przez zagranicznych pożyczkodawców. Wyrażano solidarność z Jemenem i Egiptem. W dniu dzisiejszym grecki rząd ma rozpatrywać cięcia budżetowe, które tylko na ten rok mają wynieść ponad 6 miliardów euro. Zagraniczni bankierzy naciskają na podniesienie podatków oraz walkę z szarą strefą, która w Grecji stanowi 20-30% produktu krajowego. Grecy mają za złe rządowi to, że społeczeństwo obarcza się wzrastającymi podatkami, podczas gdy nic się nie robi z oszustami, którzy prowadzą w Grecji biznesy w ogóle nie płacąc podatków. Zadłużenie tego kraju wynosi obecnie 340 mld dolarów, a cięcia są ceną, które społeczeństwo ma zapłacić w związku z pakietem antykryzysowym z Unii Europejskiej. Grecy nie zamierzają rezygnować, demonstracje odbywają się też w Salonikach.

Modyfikacja pogody to nie bajka
Dla tych, którzy wciąż uważają, że człowiek nie może modyfikować pogody na wielką skalę, podaję link: http://www.weathermodification.com/projects.php  Jest to jedna z wielkich firm zajmujących się modyfikacją pogody w kilku krajach (nie w Polsce). Firma współpracuje z wieloma agencjami, w tym rządowymi i militarnymi. Dutchsisne mówił o tej firmie już w lutym b.r. http://www.youtube.com/watch?v=WizDDYg03tM Nie ma tu ani słowa o HAARP, jednak mówi się wyraźnie o opryskach chemicznych.

Reklamy