Wydarzenia i komentarze, 6 czerwca 2011r

Ile osób naprawdę ogląda filmiki YouTube?
Bardzo mnie zmartwiła mała osób zainteresowanych relacją wideo z głodówki dr Zbigniewa Kękusia pod Prokuraturą Generalną w Warszawie. Filmik obejrzało wg. licznika YouTube 765 osób, mimo że reklamowany był szeroko na Facebooku i innych stronach internetowych. Podobny filmik na temat Tadeusza Chołdy obejrzało w ciągu 3 dni ponad 12,000 osób. Skąd więc tak niska popularność tego tak dramatycznego tematu.
Sprawdziłem, oglądalność wpisu nt. głodówki na moim blogu, gdzie zamieszczony był filmik. I okazało się, że weszło nań do chwili obecnej 1531 osób, nie mówiąc o ilości wejść gdy artykuł był na czołowej stronie, która codziennie jest otwierana przez kilka tysięcy osób. Gdzie więc leży problem? Czy z moimi licznikami na WordPressie, czy też YouTube celowo blokuje pewne tematy by nie stały się zbyt popularne? Jeśli tak, to dlaczego blokowane są informacje o bezprawiu w Polsce? Czyżby to była mafia międzynarodowa, a nie tylko nasza „rodzima”, polska?
Proszę was o rozsyłanie linku do reportaży o mgr inż Tadeuszu Chołdzie i dr Zbigniewie Kękusiu – od nagłośnienia tematu może zależeć nie tylko ich życie, ale i przyszłość polskiego wymiaru sprawiedliwości, który znalazł się rękach ludzi mających za nic sprawiedliwość. Oto linki:


Co się dzieje we Francji?! Dlaczego nie ma o tym w gangsterskich mediach?


Protesty we Francji są wyrazem poparcia dla demonstracji w Hiszpanii. Dramatyczna relacja naszego rodaka Luke Rudkowskiego ukazuje brutalność francuskiej policji. Francuzi zdają sobie sprawę z tego, że mamy do czynienia z próbami zniewolenia społeczeństw krajów europejskich, zniewolenia które rozpoczyna się od zubożenia i ubezwłasnowolnienia, a skończy jak się można domyślać ludobójstwem. Jedyną możliwą reakcją obronną społeczeństw są demonstracje pokojowe. Po brutalnej reakcji policji widać, że Francja podobnie jak wiele innych krajów stała się państwem faszystowskim. O tych i innych wydarzeniach nie dowiesz się z mediów komercyjnych, które nie są niczym innym jak oddziałami zbrojnymi międzynarodowej mafii banksterów. Zresztą wszystkie sieci medialne należą do pięciu międzynarodowych gangsterskich korporacji.

100 tysięcy Greków na ulicach – relacja na żywo
Na tę relację wchodzi kilka tysięcy osób na minutę! (niestety, transmisję już przerwano)

Wg. Reutersa, dziesiątki tysięcy osób zebrało się w centrum Aten by potępić polityków, bankierów i oszustów podatkowych. Ocenia się, że na placu Syntagma wieczorem zgromadziło się ponad 50,000 ludzi, lecz później przybyło ich znacznie więcej. Jest to reakcja na cięcia kryzysowe żądane przez zagranicznych pożyczkodawców. Wyrażano solidarność z Jemenem i Egiptem. W dniu dzisiejszym grecki rząd ma rozpatrywać cięcia budżetowe, które tylko na ten rok mają wynieść ponad 6 miliardów euro. Zagraniczni bankierzy naciskają na podniesienie podatków oraz walkę z szarą strefą, która w Grecji stanowi 20-30% produktu krajowego. Grecy mają za złe rządowi to, że społeczeństwo obarcza się wzrastającymi podatkami, podczas gdy nic się nie robi z oszustami, którzy prowadzą w Grecji biznesy w ogóle nie płacąc podatków. Zadłużenie tego kraju wynosi obecnie 340 mld dolarów, a cięcia są ceną, które społeczeństwo ma zapłacić w związku z pakietem antykryzysowym z Unii Europejskiej. Grecy nie zamierzają rezygnować, demonstracje odbywają się też w Salonikach.

Modyfikacja pogody to nie bajka
Dla tych, którzy wciąż uważają, że człowiek nie może modyfikować pogody na wielką skalę, podaję link: http://www.weathermodification.com/projects.php  Jest to jedna z wielkich firm zajmujących się modyfikacją pogody w kilku krajach (nie w Polsce). Firma współpracuje z wieloma agencjami, w tym rządowymi i militarnymi. Dutchsisne mówił o tej firmie już w lutym b.r. http://www.youtube.com/watch?v=WizDDYg03tM Nie ma tu ani słowa o HAARP, jednak mówi się wyraźnie o opryskach chemicznych.

Reklamy

232 responses to “Wydarzenia i komentarze, 6 czerwca 2011r

 1. rambo8 5 czerwca 2011 o 11:19 pm

  Nieco inne spojrzenie na Królestwo Boże, co może wbrew pozorom przekładać sie na sens wydarzeń
  na świecie.Warto obejrzeć do końca, poważnie sie nad tym zastanowić i zbadać, co mam zamiar zrobić.

  • trebor 6 czerwca 2011 o 9:35 am

   Stary Testament siega korzeniami Sumeru.
   Nowy jest po solidnej „cenzurze.
   I teraz nasowa sie pytanie – z ktorymi ewangeliami chcesz sie zaznajomic?
   Z tymi oficjalnymi(cenzurowanymi) czy tymi ktore uznano za heretyckie?

   • rambo8 6 czerwca 2011 o 9:47 am

    Nic nie jest po cenzurze, nie bój żaby.Jak by było po cenzurze to by przez tyle
    wieków nie był zakazany.Może troche w przykazaniach namieszali ale ewangelie
    mają swój pierwotny kształt.

    • trebor 6 czerwca 2011 o 1:07 pm

     Jego słowa(Jezusa) zostały w połowie zapomniane i nie zostały zebrane aż do kilku pokoleń po tym, jak zostały wypowiedziane. Były one źle rozumiane, źle zapisane, setki razy przepisywane i setki razy przekształcane, jednak mimo wszystko przetrwały niemal dwa tysiące lat. I choć jego słowa, tak jak mamy je w dzisiejszym Nowym Testamencie, zostały strasznie zdeformowane i zmutowane…
     NT zawiera sprzeczności,które potwierdzają,że słowa Chrystusa były świadomie zmieniane bardzo dużo razy.Fragment z Ewangelii Pokoju Esseńczyków:
     A Jezus odpowiedział: Nie szukajcie prawa w waszych księgach, gdyż prawem jest życie, podczas gdy księga jest martwa. Powiadam wam prawdziwie, Mojżesz nie otrzymał swoich praw od Boga na piśmie, ale poprzez żyjący świat. Prawo jest żyjącym słowem żyjącego Boga do żyjących proroków dla żyjących ludzi. We wszystkim co jest życiem zapisane jest to prawo. Znajdujecie je w trawie, w drzewie, w rzece, w górze, w ptakach w niebiosach, w rybach morza; ale szukajcie go głównie w was samych. Gdyż mówię wam prawdziwie, wszystkie żyjące rzeczy bliższe są Bogu niż księga, która jest bez życia. Bóg tak uczynił życie i wszystkie żyjące rzeczy, aby mogły one przez zawsze żywe słowo uczyć praw prawdziwego Boga człowiekowi. Bóg nie zapisał praw na stronicach ksiąg, ale w waszym sercu i w waszym duchu. Są one w waszym oddechu, waszej krwi, waszych kościach; waszym ciele, waszych wnętrznościach, waszych oczach, waszych uszach i każdej najmniejszej cząstce waszych ciał. Są obecne w powietrzu, wodzie, ziemi, w roślinach, w promieniach słońca, w głębokościach i na wysokościach. Wszystkie one mówią do was, abyście mogli zrozumieć język i wolę żyjącego Boga. Ale wy zamykacie wasze oczy tak że nie możecie zobaczyć i zamykacie wasze uszy tak że nie możecie usłyszeć. Powiadam wam prawdziwie, że księga jest dziełem człowieka, ale życie i wszystkie jego zastępy są dziełem naszego Boga. Dlaczego więc nie słuchacie słów Boga które zapisane są w jego dziełach? I dlaczego studiujecie martwe księgi które są dziełem ludzi?

     Słowo Boże jest obecne w naszych sercach i w naszych duchach ludzkich,a nie w martwych księgach,które są bez życia.

     W innych fragmentach pisze o chrzcie w wodzie przez anioła wody, różniącego się od obecnie praktykowanego przez niektóre wyznania chrztu wodnego,który w ich wykonaniu praktycznie nic nie daje.

    • trebor 6 czerwca 2011 o 1:16 pm

     A tu stronka gdzie sa krotkie opisy niektorych apokryfów:
     http://apokryfy.bibliaswieta.com/home

    • trebor 6 czerwca 2011 o 1:20 pm

     EWANGELIA POKOJU JEZUSA CHRYSTUSA PRZEZ UCZNIA JANA Aramejskie i starosłowiańskie teksty:
     http://www.bochenia.pl/sacrum-i-profanum/2009/kwiecien/szokujaca-prawda-czy-sprytna-mistyfikacja.html

    • trebor 6 czerwca 2011 o 1:26 pm

     W zaden sposob nie chce cie przekonywać do swoich racji i odwracać cie od twojego punktu widzenia a jedynie abyś poznał zagadnienie z innej strony.
     Pozdrawiam

    • rambo8 6 czerwca 2011 o 4:17 pm

     To do jakiego ty etapu rozwoju doszedłeś ? Jaką to wiedze posiadłeś że nie uwarzasz
     Jezusa za zbawce ? No jak ty na to patrzysz ?

    • baba wanda 7 czerwca 2011 o 1:09 am

     @Trebor
     Wszystkie teksty-te zatwierdzone przez kosciol i te niezatwierdzone wyszly spod reki czlowieka. Zgadzam sie, ze przy interpretacji, pisaniu, przepisywaniu niestety zostaly zmienione. Konstantyn sie dolozyl 🙂 znacznie.
     Czy szokujaca prawda czy sprytna mistyfikacja? Mysle, ze nikt z nas nie jest w stanie odpowiedziec na to pytanie. Nikt z nas nie zyl w tamtych czasach, wiec calosc jest sprawa tylko i wylacznie wiary.
     Natomiast co mnie razi w roznych wersjach to koncepcja Boga msciwego do ktoregos pokolenia. Z tym moje „poczucie sprawiedzliwosci” nigdy sie nie zgodzi. Jezeli Bog jest miloscia (a o tym jestem przekonana), to nie moze byc jednoczesnie msciwy. I moim zdaniem kazdy narodzony czlowiek ma rowny start, niezaleznie od tego,jak bardzo przskrobali jego antenaci 🙂 .

   • Talbot 6 czerwca 2011 o 10:36 am

    Masz trebor rację. Cała Biblia była spisana na podstawie przekazów Sumerów.

    • zenobiusz 6 czerwca 2011 o 2:01 pm

     Wszystko jasne.Chrystus wysiądzie z UFO,i potwierdzi,a winnych,tj Chrześcijan,należało będzie przykładnie ukarać.Wtedy nastanie religia prawdziwa,z która zgodzą się wszyscy ludzie,w całej pełni piękna,lucyferycznej doktryny.Gratuluję.

    • Annah. 6 czerwca 2011 o 2:35 pm

     WAŻNE ORĘDZIE, dla stojących na rozdrożu
     http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/06/06/odrzuccie-prace-spirytualizmu-new-age/#comments

    • rambo8 6 czerwca 2011 o 2:40 pm

     Były zle rozumiane, zle zapisane, setki razy przekształcane, zostały zdeformowane
     i zmutowane. Rozumiem że to ma być prawda dlatego tylko że ty jako wyznawca new age
     tak mówisz, bo dowody w postaci pergaminów z 3 wieku mówią że wszystko sie
     zgadza co do joty i jedyne różnice mogą powstawać podczas przekładania na inne języki.
     Tak powstała biblia http://youtu.be/2ludmuG9fcw
     A dalej to sugerujesz że NT został zbędnie napisany, może dla ciebie tak, ale
     powiedz to milionom Chrześcijan którym nie służy do walenia sie nim w głowe.
     A film w pierwszym poście jestł dla ludzi wierzacych więc twoj głos w tej sprawie
     nie jest przypadkiem elementem wszechobecnej wojny z Chrześcijaństwem.

    • trebor 6 czerwca 2011 o 2:52 pm

     rambo8 :nie osadzaj innych a nie bedziesz sam osadzany.
     Gdybym był na twoim etapie rozwoju to pewnie bym sie obrazil za New Age.
     Dla ciebie moge byc nawet satanista … ale pamietaj jesli jestes wierzacym to
     „rzucasz fałszywe świadectwo przeciw bliźniemu swemu” … chmm … – to chyba grzech? 🙂

    • teosia 6 czerwca 2011 o 6:31 pm

     Polecam Tłumaczenie Piotra Muchowskiego „RĘKOPISY ZNAD MORZA MARTWEFO” 1996 – warto zapoznać się z faktami a nie mitami. Ciężka praca, ale do przebrnięcia.

    • teosia 6 czerwca 2011 o 6:32 pm

     sory – MARTWEGO – tak się klepnęło

    • zenobiusz 6 czerwca 2011 o 9:12 pm

     To polega na tym,że Katolicy,wierzą ,ze Duch Święty działa w Kościele.W was działa duch puchy i samouwielbienia własnego rozumku.

  • ALFA 6 czerwca 2011 o 10:07 am

   Wrzos W ODIFICATION M
   Bronią Masowego Rażenia
   MODYFIKACJA POGODY
   http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.com&sl=en&tl=pl&twu=1&u=http://watch-unto-prayer.org/weather-modification.html&usg=ALkJrhhnlLee0qAbGejjM8LWIPYKOUl3PA

  • dr 6 czerwca 2011 o 11:24 am

   Próba identyfikacji Apokaliptycznej Bestii:

   http://chomikuj.pl/TheNWOChannel/Identyfikacja+Apokaliptycznej+Bestii+interpretacja

  • przybysz 6 czerwca 2011 o 11:17 pm

   filmie „Knowing” …. krystaliczny statków gwiazdy jak jeden widać powyżej … krystaliczny Statków Jak widać gwiazdy Jeden powyżej … były te statki, które przyszedł, by dzieci jak utopia, aby ponownie zaludnić planetę gatunku ludzkiego … byly te statki, ktore przyszedł, by Dzieci utopii jak, ABY ponownie zaludnić ludzkiego gatunku planete … i nie dlatego, że wszystkich ludzi na Ziemi byli w obliczu strasznych, ognisty śmierci. Nie dlatego i, Ze wszystkich ludzi Na Ziemi byli w strasznych obliczu, Ognisty smierci.

   Teraz …. Teraz …. patrząc na poniższy film … patrząc na … film poniższy obraz widziany o 2:00 ramy … to prawie dokładny obraz zobaczyć TUTAJ w postaci krystalicznej statek gwiazdy, o widziany Obraz 02:00 Ramy … do prawie dokładny Obraz online TUTAJ Postaci krystalicznej gwiazdy Statek

   (http://www.ugo.com/movies/species-saving-ships-knowing). (http://www.ugo.com/movies/species-saving-ships-knowing).

   Jeśli obraz słońce jest prawda … Obraz Jeśli Słońce Prawda jest … Wydaje się, ktoś coś wiedział, kiedy się tego „poznania” film … nie widzę co jest zbieg okoliczności … Wydaje sie, ktos cos wiedział, kiedy SIĘ Tego „Poznania”film … Nie co widzę Zbieg okoliczności żart …

 2. Ola 6 czerwca 2011 o 1:16 am

  http://www.youtube.com/watch?v=6-nR7dk2SNs&feature=player_embedded Na pomoc Hiszpanii przyszla Francja

 3. Ola 6 czerwca 2011 o 3:05 am

  http://www.youtube.com/watch?v=H7iUzcsJa8k&feature=player_embedded

 4. Darek 6 czerwca 2011 o 3:13 am

  http://www.cuttingedge.org/detail.cfm?ID=2183 Najwazniejsze osoby NWO

 5. Darek 6 czerwca 2011 o 3:22 am

  http://www.cuttingedge.org/detail.cfm?ID=2227

 6. Darek 6 czerwca 2011 o 3:44 am

  http://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/health-news/ecoli-panic-grips-germany-while-britain-waits-nervously-2292889.html

 7. noCÓŻ 6 czerwca 2011 o 5:02 am

  plebs ma swoje problemy np nędzę, bezrobocie, głód, prześladowania, choroby
  a partie np PO mają swoje „problemy” :
  http://www.zetnews.pl/Polska/Wiadomosci/Wrze-w-PO-Tusk-sie-wscieka-na-Schetyne/
  czyli statystycznie – każdy ma … problemy

 8. rabarbarek 6 czerwca 2011 o 6:06 am

  Juz wiem co mi nie pasowalo , kiedy ogladalam pierwsze filmy nakrecone zaraz po trzesieniu ziemii w Japonii. Obejrzyjcie uwaznie ten film , nakrecony w czasie trzesienia , ktorego sila byla , jak wiemy lub jak nam podano, 9.0. Mamy pokazane studio telewizyjne. Owszem wszystko sie trzesie, ale jesli poczytacie o trzesieniach ziemii , to juz w skali 7,5 – 8 wszystko sie wali. A tutaj widzimy , ze nawet komputery nie spadaja ze stolow , ktore zbyt solidnie nie wygladaja. Malo tego , niektorzy dalej siedza przy biurkach i pisza. Porownajcie co np. dzialo sie w Kobe przy slabszym trzesieniu. [ lub innymi na swiecie , nie mowie o Haiti] Jest tez film , kiedy idzie tsunami , zobaczcie czy sa tam zburzone budynki , zapadniete drogi , przesuniete samochody. Nie ma . Dopiero tsunami zmiata co na drodze stoi. I teraz obejrzyjcie zdjecia elektrowni. Rozne oficjalne zrodla podaja , ze trzesienie zniszczylo elektrownie a tsunami dokonczylo dziela. Przeciez ta elektrownia wyglada jakby ja dynamit rozerwal. [ lub cos innego] Cos mi sie placze po glowie, ze moze to wszystko co nam podano nie jest prawda. Moze cala ta historia ma drugie dno, jak to juz nieraz bywalo. Ale podkreslam to tylko takie moje dywagacje.

  • rabarbarek 6 czerwca 2011 o 6:59 am

   Jeszcze jeden kwiatek. Magna , firma izraelska , ktora zamontowala na elektrowni system bezpieczenstwa i ostrzegania , twierdzi , ze nie ma problemu , aby sprawdzic komputerowo skazenie powietrza i inne dane dotyczace ew, chmury radioaktywnej , ale tego nie robi poniewaz nie dostala pozwolenia. Pytam od kogo miala dostac pozwolenie i wyglada mi to na ewidentne klamstwo. Przeciez to oni maja dostep do wszystkich danych , wiec nie sa ciekawi co sie tam dzieje. A moze ich to nie obchodzi. ?

   http://www.jpost.com/Defense/Article.aspx?id=212168

   • czytelnik 6 czerwca 2011 o 11:54 am

    rabarbarek
    te kwestie były już przerabiane wielokrotnie na grypie666, u Poliszynela i tutaj na blogu Monitora- powtarzasz się
    wszyscy wiedzą czyja to robota – była i jest, komu na rękę destrukcja Japonii
    nie ma co gdybać i dywagować bo kwestia terroru i niekończącej się serii aktów agresji i sabotażu jest oczywista
    pytanie – jak długo jeszcze potrwa mordowanie tego biednego kraju – aż zniknie cała Japonia ?
    i jak długo ten stan rzeczy będzie tolerować Japońskie społeczeństwo

    • rabarbarek 6 czerwca 2011 o 4:53 pm

     Czytelniku, widzisz , nie kazdy ma czas wchodzic na wszystkie strony , wiec czasami dobrze jest powtorzyc cos istotnego na stronie. Nie chodzilo mi o to kto to zrobil , a o to , ze wedlug roznych dokumentow i informacji dokonano wielkiego przekretu z sila trzesienia ziemii. Jezeli okazaloby sie to prawda to mozemy oczekiwac , ze niejedno jeszcze zobaczymy. Dzisiaj na przyklad na CNN mowili o Japonii i destrukcji kraju przez tsunami . Ani slowa o trzesieniu , a przeciez to trzesienie ziemi w skali 9.0 powinno byc przyczyna zniszczen.Wedlug opisow skali trzesien [ mozna sprawdzic Wikipedie] , trzesienie w skali 9.0 powinno zmiesc wszystko w promieniu …. 1000 km. A w Japonii domy staly nienaruszone. ALFA dal dobra strone,zaloze sie , ze nie wszyscy to czytali. Po prostu warto zobaczyc.

     Kilka dni temu pisalam o tym , ze bedzie ciekawie jak o epidemie w Niemczech oskarza Al- Kaide. I dzisiaj musze to tez powtorzyc. A z tej prostej przyczyny , ze zaczynaja pojawiac sie publikacje na ten temat. Najpierw szukano winnego na farmach, w nawozach , w Hiszpanii , Niemczech , a teraz zaczyna sie pisac o terrorystach , bio-terroryzmie , Al – Kaidzie . To dopiero poczatek. Zacznie sie powolne naglasnianie problemu ataku terrorystycznego na warzywa i owoce , a potem znajdzie [albo i nie] winnego. Zaatakuje sie kolejnego „przeciwnika” i wprowadzi kolejne „anty-terrorystyczne” przepisy czyli polpularnie mowiac , petla na naszych szyjach zacisnie sie jeszcze mocniej. A wiadomo , ze walka z terroryzmem polega dzisiaj na zabieraniu wolnosci nam, zwyklym obywatelom , a nie terrorystom. Zupelnie jakbysy to my byli terrorystami. Juz w tej chwili straty krajow UE sa tak wielkie w zwiazku z epidemia , ze trudne beda do odrobienia. I o tym trzeba mowic i powtarzac chocby 100 razy. Nizej artykul o czym wyzej.

     http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/terrorism-in-the-uk/8557373/Food-chain-at-risk-of-being-poisoned-by-terrorist-groups.html

  • ALFA 6 czerwca 2011 o 9:53 am

   TU MACIE WIĘCEJ tego oszustwa
   http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.com&sl=en&tl=pl&twu=1&u=http://www.jimstonefreelance.com/fukushima.html&usg=ALkJrhjXftkYrv3o2vKSvOJogpAFHelDXQ

   • rambo8 6 czerwca 2011 o 5:53 pm

    To może jakby jeszcze jedną petycje napisać to by przestali nas mordować ?

  • Taka prawda 6 czerwca 2011 o 10:47 am

   Japonia jest jednym z najważniejszych sponsorów amerykańskiego zycia ponad stan. Ponieważ już w zeszłym roku wykazywałą obiekcje co do dalszego sponsoringu wielkiej pjawki małego terrorysty dostawała ostrzegawcze (wg Fullorda) trzęsienia ziemii w okolicach swoich elektrowni atomowych żeby zmieniła swoje „buntownicze” nastawienie.

   W marcu tego roku kończył się termin wykupu kupionych przez Chiny amerykańskich papierów skarbowych których nikt z wielkich graczy nie zamierzał dalej kupować (to w tamtym mniej więcej czasie Chinami strasznie zatrzęsło). Po odpadnieciu Chin przyszła kolej na Japonie. Ponieważ p Kan – premiej japońskojezycznego rządu jest takim samym patryjotom jak polskie władze – zaplanowany został 9/11 bis w postaci Fukushimy (polskim odpowiednikiem tego jest Smoleńsk gdzie coraz bardziej wyziera ponura prawda, ze brat brata wydał na smierć myśląc, że tylko nim potelepie przy lądowaniu bo tak mu ci co podłożyli bombe powiedzieli). Rozmieszczono paliwo plutonowo-uranowe, zmieniono nadzór na mafię nazistowską, dokonano sabotażu systemów kontroli pracy reaktora, etc. I wymuszano w japońskim rządzie zgodę na zakup amerykańskich papierów bo granica maksymalnego zadłużenia jak miecz Damoklesa poczęła zagrażać orłom ekonomii z Białego Domu. Japończycy do kwietnia dzielnie się naciskom opierali więc dokonano – kontrolowanego – bo za wiedzą p Kana i prezesów TEPCO – wysadzenia elektrowni zwalając to na wywołane podwodnym wybuchem atomowym tsunami (jak wiadomo z wykresów trzęsień akcja była ponowiona miesiąc później już samym HAARPem którym celowano w sprowokowanie trzesienia w bezposredniej bliskości rozwalonej sabotazem izraelskich „ochroniarzy” elektrowni). Amerykanie swoje osiagnęli i przepływy finansowe z Japonii do USA nastapiły, nastapiła także podjęta przez p Kana próba ratowania wartości giełdowej spółki TEPCO bo tak mu mr. Colgate – wielki przyjaciel wszystkich zywych istot kazał (jest to jedyna rzecz jaka zainteresowała Obame w związku z tą dywersją amerykańsko-izraelsko-japońską). Japończykom pozostał problem w postaci śmierdzącego promieniotwórczo problemu jakim stałą się Fukushima. Problemu w którym paliwo było własnością amerykanów i które nie bacząc na dalsze zagrożenie radiacyjne chcą do produkcji swoich bomb odzyskać.

   Teraz te sam numer robi sie z krajami UE. Ta „słynna zemsta OSAMY bin Ladena” czy teraz „szalejące biegunkowe ogórki” sa tylko dywersjami amerykańsko-żydowskich służb specjalnych by wymusić finansowanie deficytu w USA. I sprowadzić Merkel do roli wasala polityki anglo-saksońskiej. Decyzja niemiec o wyjsciu z energetyki atomowej jest dmuchaniem na zimno po stwierdzeniu zainfekowania miedzy innymi ich systemów sterowania w czasie wielkiej kontroli elektrowni atomowych dokonanej jakos tak 3 tygodnie po „fukushimskim tsunami”.

   Numer z pomocą UE dla Grecji może się odbywać wedle podobnego schematu jak pozyczki UE dla Polski. Zawsze jak cos dostaniemy nagle następuje skoordynowana „walka o stabilizacje kursu naszej waluty narodowej” po którym MF wystepuje do UE o kolejna pożyczkę. I kolejną, i kolejną. Bo balonik trza pompować ile sie da. Wiec dla nich zmiana rządu przy okazji „rewolucji” jest piorytetowa. Zmiana i przykładne rozstrzelanie jak kiedys Causescu.

   .

   • zenobiusz 6 czerwca 2011 o 2:11 pm

    „(polskim odpowiednikiem tego jest Smoleńsk gdzie coraz bardziej wyziera ponura prawda, ze brat brata wydał na smierć myśląc, że tylko nim potelepie przy lądowaniu bo tak mu ci co podłożyli bombe powiedzieli)”
    Tak łajdackiego tekstu,jeszcze nie czytałem,nikt tego nie widzi,zgadzacie się z tym,czy nie czytacie , ???

    • Taka prawda 6 czerwca 2011 o 9:16 pm

     Prześledź prasę z okresu tuż po to zrozumiesz.

     Kto pierwszy czuje (i narzeka na) smroda? Ten kto puścił bąka.
     Kto pierwszy wie jak się wszystko odbyło, dokładnie ze szczegółami i się tym chwali?
     Ten to współuczestniczył w planowaniu i jest zażenowany wynikami śledztwa.

     Kto się boi odtajnić pewien znany wszystkim zainteresowanym scenogram?
     PiS tego nie zrobi bo się tym nie tylko politycznie zabije.
     To będzie jego koniec w jakiejkolwiek postaci więc teraz to temat tabu.
     Nie ma presji na upublicznienie tej rozmowy. Dogadano się. Wspólny cel ważniejszy.
     Ale cel nie jest głopi i już dawno ich intryge pozamiatał po teczkach. Miał czas.

     Na jednym ze współpracujących z tym blogów jest dobrze opisane dlaczego tak miało być.
     Dlaczego odbyło się tak jak się odbyło.

     PS. Kaczyński wielu zwiódł. Też żałuje, że kilka cennych osób w tej katastrofie zginęło.
     Ale chcąc byc uczciwymi budując Wolną Polskę trzeba wiarę zamienić w analizę dokonań.
     A te są dla Kaczyńskich druzgoczące. Niestety.

    • zenobiusz 6 czerwca 2011 o 11:20 pm

     Taka prawda@ jesteś chorym łajdakiem.Wiem nawet kim jesteś,ale to żadna pociecha.

    • Taka prawda 7 czerwca 2011 o 10:51 am

     Zenobiusz, życie z klapkami na oczach nic ci nie da. Prezydent Kaczyński był politycznie skończony w chwili jak Putin doprowadził do odseparowania go od wspólnych Uroczystości Katyńskich. Ta cała jego kawalkada oficieli jaką zamierzał tam sciągnąć 3 dni później NIC BY MU NIE DAŁA. BYŁ SKOŃCZONY. I on i jego brat i ich mocodawcy o tym wiedzieli. Jedyna rzecz jaka mogła go reaktywować do wielkiej gry to była wymierzona w niego „antyrosyjska prowokacja” w stylu zamach na wizyte, samolot, etc. I ta rzecz się „przypadkowo” wydarzyła. Kolejny polski „CUD”.

     Tuż po katastrofie media w Polsce z prawa i lewa trąbiły, że to „robota ruskich”. Skąd wiedziały co mają pisać skoro się jeszcze szczątki kopciły i jeszcze byłą prowadzona akcja ratunkowa? Skąd środowiska pseudo-patriotyczne wiedzą o meakoningu, bombie izowylometrycznej, mgle itd? Skąd wiedzą, że to AKURAT w Samarze podłożono bombe skoro później samolot był w USA na montarzu amerykańskiej awioniki i tam też mogli z nim wszystko zrobić? Skąd wiedza, że mają nadawac na to dokładnie jedno „antyrosyjskie” kopyto?

     Pogódź się z tym, ze Twój idol wcale nie był święty.

   • Protokół wyginięcia 6 czerwca 2011 o 2:45 pm

    „polskim odpowiednikiem tego jest Smoleńsk gdzie coraz bardziej wyziera ponura prawda, ze brat brata wydał na smierć myśląc, że tylko nim potelepie przy lądowaniu bo tak mu ci co podłożyli bombe powiedziel”

    Człowieku co to za brednie. Kaczyński zabił brata tak? Po co? I przez jedną taką idiotyczną, wręcz absurdalną tezę całym twoim wywodem można sobie dupę podetrzeć. Już nie mówiąc o tym, że źródłem wielu sensacji jest jakiś Fulfold. Ja bym Cię nazwał częścią PSYOPS, przyszedłeś, część prawdy ubrałeś w szaty absurdu tak by wnioski były następujące : źli ludzie mogą wszystko, ty nie możesz nic – idź się zabij, bo po co żyć.
    Jeżeli faktycznie mają taką potężną broń że 9.0 trzęsienia wywołują, to czego nie rozwalili już dawno pół świata – skoro taki ich cel? Pewnie „ONI” też są odpowiedzialni za masowe erupcje wulkanów, za susze, zjawiska pogodowe itp itd. Ratowanie giełdowej spółki też idzie super, 30% straciły akcje w przeciągu tygodnia…. PO PROSTU BREDNIE

    • Taka prawda 6 czerwca 2011 o 9:42 pm

     Zabijajac za szybko pozbawiasz sie przyjemności z dawkowania napięcia zabijajac na raty.
     Każdy psychopata lubi się traktować jak Bóg, jak jedyny władca czyjegoś życia.
     Oni mają plan napisany ponad 100 lat temu. To jak scenariusz.
     Każda kwestia w swoim czasie na swojej scenie.

   • zenobiusz 6 czerwca 2011 o 5:47 pm

    „(polskim odpowiednikiem tego jest Smoleńsk gdzie coraz bardziej wyziera ponura prawda, ze brat brata wydał na smierć myśląc, że tylko nim potelepie przy lądowaniu bo tak mu ci co podłożyli bombe powiedzieli).”
    Tak podłej insynuacji jeszcze nie czytałem.Nikt nic na to nie ma do powiedzenia.???

   • monitorpolski 6 czerwca 2011 o 7:13 pm

    Trebor, bardzo kontrowersyjne jest to co napisałeś odnośnie Smoleńska. Masz jakieś na to jakieś poszlaki, dowody? Nigdy w to nie uwierzę, zbyt duże ryzyko – szczególnie po zamachach w 2009 i w marcu 2010 (ostrzeżenie mężczyzny w jarmułce z czerwoną różą dokładnie na miesiąc przed zamachem). W takich sytuacjach nikt by nie ryzykował jakimś „potrzęsieniem” samolotu bez konsultacji z ekspertami. A eksperci od razu by stwierdzili, że to jest „false flag”.
    Co do Fukushimy, można rozpatrywać różne scenariusze – zaczyna być coraz bardziej jasne, że nie była to zwykła awaria.
    Proszę was wszystkich – nie umieszczajcie tego rodzaju bolesnych komentarzy, bo to jest bolesny komentarz, szczególnie dla brata. Także bolesny dla mnie, który mogę się zwać przyjacielem Janusza Kurtyki. A Janusz Kurtyka miał wielkie poważanie dla Jarosłąwa Kaczyńskiego:

   • katerina404 6 czerwca 2011 o 9:03 pm

    Ja czytałam, trochę mnie zamurowało. Nie powiem. Nie wierzę Kaczyńskim i nie popieram ich proamerykańskiej i proizraelskiej polityki, ale że bliźniak, bliźniaka zabija, to trochę szokujące. Na ogól bliźniacy są ze sobą mocno zrzyci. Rozpatruję to z punktu widzenia czysto ludzkiego. A ciekawe ską to info, czy z jakiegoś konkretnego źródła, czy tylko przypuszczenia autora.

  • monitorpolski 6 czerwca 2011 o 7:06 pm

   No bo na terenie elektrowni było góra 6.2 Mówił o tym Gundersen. Reaktory zostały wysadzone bombami, nie ma żadnego racjonalnego wytłumaczenia, że uszkodzenia obudów nastąpiły jeszcze przed uderzeniem tsunami, a tak było. Trzęsienie 6.2 to pestka dla tej elektrowni.

 9. Lunatic 6 czerwca 2011 o 6:13 am

  Witam wpadłem tutaj po przebudzeniu się rano próbując się dowidzieć co za huk był słyszalny w okolicach Leszna(wielkopolska) około 4tej rano.Widze że jest tutaj miejsce dla otwartych ludzi co mnie cieszy.Nie wiem czy ktoś z was interesuje się sprawą komety Elenin.Jest w tym wszystkim wiele niejasności i coś co wydaje mi sie jest przyczyną wielu zdarzeń na arenie światowej.Nie chce tutaj mówić o planecie x /anunaki itd…Ale wiele wydarzeń układa sie do kupy.Właściciela Blogu prosiłbym o kontakt mailowy jeśli to możliwe.W tej sprawie poza informacją nic nie można tak naprawde zrobić.Ale chodzi tu o prawde.Pozdrawiam

  • Cupak 6 czerwca 2011 o 7:03 am

   Jeżeli chodzi o tą kometę to mi się wydaje że to jest meteoryt z kart Iluminati, który może uderzy w ziemię albo ją ominie.

   • Talbot 6 czerwca 2011 o 10:31 am

    To nie jest kometa. To jest brązowy karzeł, czyli Nibiru z przekazów sumeryjskich.

    • Cupak 6 czerwca 2011 o 10:36 am

     A skąd wiesz że to nie jest manipulacja i może nie ma żadnego karła, tylko jest to dezinformacją, żeby odwieść ludzi od szukania prawdy.

    • Talbot 6 czerwca 2011 o 10:50 am

     „A skąd wiesz że to nie jest manipulacja i może nie ma żadnego karła, tylko jest to dezinformacją, żeby odwieść ludzi od szukania prawdy.”

     Czy nie uważasz, że rządy wielu państw szykując się na nadejście Nibiru, uległy manipulacji? Sam wiesz, że szykują sobie schrony, wywożą biblioteki do podziemi. Nibiru pojawi się w tym roku, nie w 2012. To, jak zachowuje się obecnie Słońce świadczy o tym, że brązowy karzeł wpływa na heliosferę. Zwykła kometa nie mogła by tak oddziaływać. Sam fakt, że na planetach z naszego układu słonecznego zaczyna powstawać atmosfera świadczy o jednym – brązowy karzeł naruszył porządek.

    • Cupak 6 czerwca 2011 o 10:56 am

     Ale czy jakiś twój znajomy, wiarygodny naukowiec lub ty sam możesz zbadać atmosferę innych planet lub słońca i to potwierdzić bez opierania się na wiedzy NASA i innych rządowych agencji, bunkry mogą być szykowane na uderzenie meteoru w Atlantyk lub Pacyfik a nawet Ocean Indyjski lub wojnę.

    • Talbot 6 czerwca 2011 o 11:16 am

     Nie mam żadnych dowodów…Kieruję się rozsądkiem widząc, czytając i obserwując zachowanie naszej planety. To, że NASA manipuluje, to fakt. Widocznie wiedzą co ma nastąpić i wprowadzają dezinformacje o Elenin itp.
     Czy nie jest to zastanawiające, że cały świat się zadłuża bez umiaru? Czy nie sądzisz, że Świat jest w oczekiwaniu na jakieś wydarzenie kosmiczne, które samo dokona resetu ekonomicznego, pozostawiając garstkę ludzi przy życiu?

    • katerina404 6 czerwca 2011 o 1:10 pm

     Rządy mogą sobie szykować schrony z całkiem innego powodu. Już oni wiedzą doskonale dlaczego sobie je szykują.

    • trebor 6 czerwca 2011 o 1:38 pm

     Projekt Camelot otrzymał wstrząsający list od jednego z norweskich polityków mówiący o przygotowaniach do nadchodzącego kataklizmu, który ma zdarzyć się w ciągu najbliższych kilku lat. Jak dodaje informator, wszystko związane jest z nadchodzącym zagrożeniem z kosmosu, którego istnienie ukrywane jest przed światową społecznością. W tym celu buduje się specjalne bazy – „arki przetrwania”.Osoba, o której mowa, przekazała „Projektowi Camelot” liczne fotografie, na których widnieje obok takich postaci, jak premier Norwegii czy Benazir Bhutto. „Jesteśmy pewni kilku rzeczy, jednak nie możemy ujawnić jego nazwiska czy fotografii bez pozwolenia” – twierdzą.
     Lektura tego tekstu z pewnością może okazać się szokująca. Powstaną także pytania odnośnie wiarygodności informatora i jego zamiarów. „Projekt Camelot” mówi o tym następująco: „Zrobiliśmy wszystko, aby potwierdzić jego personalia i autentyczność. Jesteśmy przekonani, że jest on tym, za kogo się podaje”.
     Kilka rozmów z informatorem odbył Leo Zagami. Dowiedział się on o rzekomych pogróżkach, jakie miał otrzymać polityk i jego rodzina. Oświadczył on także, że choć cała sprawa związana z ewakuacją pod ziemię jest prawdą, wciąż stara on się dociec możliwych przyczyn tego, co ma nastąpić. Rozważa też inne scenariusze poza pojawieniem się Planety X.
     Polecam cały wywiad:
     http://www.insomnia.pl/Projekt_Camelot%3A_Przygotowania_do_2012-t591511.html

   • trebor 6 czerwca 2011 o 2:43 pm

    To powinno troche cie oswiecic:
    http://www.insomnia.pl/Projekt_Camelot%3A_Przygotowania_do_2012-t591511.html
    cytaty:
    „Nadciąga Planeta X, a Norwegia zaczęła składowanie pożywienia i nasion w regionie Svalbardu, W Arktyce z pomocą USA i Unii Europejskiej oraz w całym kraju. Pozwolą oni na ratunek tylko tym, którzy są w elicie rządzącej i tym, którzy mogą odbudować wszystko od nowa, tj. lekarzom, naukowcom itd.”

    „Jeśli chodzi o mnie, wiem już, że przed 2012 mam udać się w okolice Mosjøen, gdzie znajduje się podziemna baza. Tam jesteśmy podzieleni na sektory – czerwony, niebieski i zielony. ”
    „Byłem w kilku podziemnych bazach. Używaliśmy pojazdów szynowych do przemieszczania się. Pokazano je tylko kilku wybranym osobom. Wiedzą to wszyscy obracający się w kręgach elit.”

    „Mam dowód na to, o czym mówię. Ufam moim informatorom na sto procent, ale boją się oni mówić cokolwiek. Ludzie obawiają się bowiem o swe życie. Chcę także, aby ludzie wiedzieli, że nadciąga prawdziwe piekło. Nie boję się już śmierci ani niczego innego. ”

    CZY TO PRAWDA?
    Z CAŁA PEWNOŚCIA SIE TEGO DOWIEMY …
    Pozdrawiam

    • Wojwit 6 czerwca 2011 o 7:58 pm

     A wystarczy tylko „wygooglować” nazwisko przewodniczącej Partii Postępu podane w artykule pod powyższym linkiem i całość wywodu o Projekcie Camelot staje się jeszcze mniej wiarygodna niż tylko ze zdroworozsądkowego punktu widzenia. Zwróćcie uwagę na daty. Premierem Norwegii nie została, jak autor „listów” jako pewnik tam podał.

    • trebor 6 czerwca 2011 o 9:21 pm

     Może to ma coś z tym wspólnego?
     http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Wkroce-czeka-nas-globalny-kataklizm-NASA-doskonale-o-tym-wie-i-ukrywa-prawde,wid,13479982,wiadomosc.html
     Ile w tym wszystkim prawdy tego nie?

 10. Cupak 6 czerwca 2011 o 7:09 am

  http://www.n3kl.org/sun/images/noaa_satenv.gif? – teraz

  http://www.n3kl.org/sun/noaa_archive/2011/Mar_9/noaa_satenv.gifprzed trzęsieniem w Japonii

  Zwiększa się ilość protonów i nie wygląda to na działanie słońca według moich obserwacji.

 11. BettyMegami 6 czerwca 2011 o 7:09 am

  Około 1 w Łodzi słyszana seria eksplozji.

  • BettyMegami 6 czerwca 2011 o 7:13 am

   Przyczyna już znana: http://www.dzienniklodzki.pl/stronaglowna/412157,lodz-pozar-rozlewni-rozpuszczalnikow,id,t.html

   • BettyMegami 6 czerwca 2011 o 3:37 pm

    W wielu miejscach w mieście leżą martwe kawki – myślę że niestety efekt zatrucia pożarem.

 12. rabarbarek 6 czerwca 2011 o 7:18 am

  A juz zupelnie przypadkowa wiadomosc z Izraela [ poniewaz bylam stronie Jerusalem Post, w zwiazku z Magna] ; lider Labour partii stwierdzil ,ze Netanyahu doprowadzi Izrael do katastrofy , jesli nie zmieni swojego sposobu rzadzenia. Zapowiada potezny krach na wrzesien tego roku. Tak to jest jak wariaci dorwa sie do rzadow. Powinni byc natychmiastowo skierowani na przymusowe leczenie.

  http://www.jpost.com/Headlines/Article.aspx?id=223804

  • zee 6 czerwca 2011 o 9:07 pm

   @Rabarbarek
   Jest wariatem tak jak większość z tych którzy dochodzą do władzy.
   Ja bym powiedział nawet że chodzi tu raczej [ a mam na myśli rządzących polityków a nie ww ] o brak moralności i hamulców moralnych. Im jest łatwiej wykorzystywać innych i manipulować ludźmi dla własnej korzyści. Gorzej jak owce milczą.

 13. navajo88 6 czerwca 2011 o 7:38 am

  Ważna informacja !!!! proszę przeczytać to jest ważne !!!!
  http://www.wykop.pl/ramka/769157/stalking-bedzie-karany-i-slowo-cialem-sie-stalo/

  • Ron 6 czerwca 2011 o 12:04 pm

   I co? Popierasz, czy się burzysz?

 14. sebecxs 6 czerwca 2011 o 9:23 am

  …. a tutaj u Alexa dla czego elity nie potrzebują już ludzi….. można polemizować, ale jest to jak najbardziej realne… http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/dlaczego_przyszlosci_nas,p359400975

  • zee 6 czerwca 2011 o 9:16 pm

   Nie ma potrzeby filozofować ani czytać Alexa. „Elity” nie potrzebują tych którzy na nich pracują, ponieważ mają maszyny. Im więcej maszyn tym mniej potrzebują ludzi aby pracowali na nich. Właściciele niewolników, i panowie posiadający chłopów pańszczyźnianych zazwyczaj dbali o poddanych im, tak jak ludzie dbają o maszyny. W gre wchodziło racjonalne zarządzanie i rachunek ekonomiczny. Oczywiście zdarzały się świry tak jak dziś i niszczyli maszyny wytwarzające i pomnażające dochody. Jednak tacy ludzie źle kończyli.
   Swoją drogą jest to ciekawe wyzwanie, być może pierwszy raz w historii ludzkości na Ziemi. WIększość ludzi stała się nie potrzebna. Jak z tego wybrną i czy dadzą sobie radę? Czy są faktycznie roślinami i bezmyślnym stadem owiec?

 15. Spartakus 6 czerwca 2011 o 10:24 am

  Anoniomwy fotograf przesłał to zdjęcie Fulfordowi. Ma to być jedna z walizkowych bomb atomowych. Ma być ona ukryta gdzieś w Europie :/

  http://benjaminfulford.typepad.com/.a/6a00d8341c647c53ef014e88ee19fe970d-pi

  http://benjaminfulford.typepad.com/

  • monitorpolski 6 czerwca 2011 o 10:48 am

   NIemcy. Tak przewiduje Burgermeister. I rozpocznie się polowanie na czarownice… Totalny zamordyzm, Hitler i Stalin to było małe piwo.

   • yoko 6 czerwca 2011 o 12:09 pm

    Gdybam, może wreszcie w Banksterów – kraj z demokracją bezpośrednią….

    • zee 6 czerwca 2011 o 9:24 pm

     @Yoko
     Prawdziwa demokracja bezpośrednia jest wtedy gdy ludzie sami głosują na przykład za pomocą internetu lub telkomów -teraz gdy każdy ma komórkę i prawie każdy dostęp do internetu posłowie i parlamenty są nam już niepotrzebne. Rozumię że o taką demokrację Ci chodzi, a nie o demokrację „pośrednio-bezpośrednią”. Nie wiedzieć czemu nazywaną „bezpośrednią”

    • yoko 6 czerwca 2011 o 9:39 pm

     O Szwajcarii myślałam , nic więcej nie miałam na myśli.

   • siedem 6 czerwca 2011 o 6:24 pm

    angela M wie o planowanym zamachu atomowym na berlin 26.06.11 podczas otwarcia mistrzostw swiata w pilce noznej kobiet.niejaki Torsten van Geest zalozyl pani kanclerz sprawe za to ,ze niepoinformowala odpowiednich organow.podczas badania sprawy natchnal sie w dok. na BILDERBERG-ow…pikanterii dodaje fakt,ze z 10 na 11 maja przeprowadzono na stadionie w dresden cwiczenia za wypadek zamachu bombowego….zalaczam akt oskarzenia( lub pozew) http://van-geest.de/images/stories/175V11.pdf

  • Taka prawda 6 czerwca 2011 o 10:51 am

   Ostatnio Bractwo Białego Smoka chciało wg Fulforda Szwajcarie wysadzić. Teraz sie okaże po której stronie krawężnika stoją. Czy tam gdzie NWO, czy tam gdzie ZOMO.

  • zenobiusz 6 czerwca 2011 o 6:24 pm

   Spokojnie.Już im zabrałem. 🙂

 16. yoko 6 czerwca 2011 o 11:15 am

  krzysiek
  27 Maj 2011 o 11:07 | #15
  Odpowiedz | Cytat

  Prof. Majewska nt witaminy K (z korespondencji):
  (…) rutynowe iniekcje wit. K, ktore noworodki dostaja obecnie wkrotce po urodzeniu. Krotka analiza tej procedury, ktora wcale nie jest obojetna i moze u niektorych dzieci prowadzić do encefalopatii oraz ostatecznie autyzmu. (To w dodatku do toksycznych szczepionek). Pozdrawiam DM

  Prof. Majewska – Iniekcje witaminy K po urodzeniu.
  Otrzymałam pytanie od oczekujacego ojca, czy zgadzać się, żeby noworodek w szpitalu otrzymał iniekcję witaminy K, którą podaje się rutynowo w parę godzin po urodzeniu, żeby zapobiec chorobie krwotocznej noworodka. Choroba ta występuje w wersji bardzo wczesnej (< 24 h życia), klasycznej (między 3-5 dniem ż), lubi późnej (od 8 dnia ż). Zapadalnośc noworodków na te choroby kształtuje się nastepująco: forma wczesna – poniżej 5% (a 6-12% w grupach wysokiego ryzyka u dzieci matek, które w ostatnich tygodniach ciąży brały np. leki zmniejszające krzepliwość takie jak leki przeciwpadaczkowe, antybiotyki, paracetamol, aspirynę, ibuprofen, przeciwgruźlicze, albo mają genetyczne zaburzenia krzepliwości), wersja klasyczna – u 0,01-1,5% dzieci karmionych wyłącznie piersią, wersja późna – u 4-10 noworodków na 100 000 urodzeń. Te dane wskazują, że jest to choroba raczej rzadka, aczkolwiek, prowadząc do krwotoków (np. mózgu) może być śmiertelna w niektórych przypadkach (Sutor et al., 1999).
  Akademie pediatrów uważają, że praktycznie wszystkie noworodki mają deficyty witaminy K, (bo jej stężenia we krwi noworodków są niższe niż u dorosłych), lecz niektórzy naukowcy i lekarze twierdzą, że niski poziom tej witaminy jest naturalny dla noworodków, bo przecież to co jest normą dla wszystkich, nie może być patologią. Przez setki tysięcy lat ludzkie noworodki nie otrzymywały iniekcji wit. K po urodzeniu i przeżywały. Istnieją też opinie, że względny deficyt wit. K u noworodków może wynikać z tego, że pępowina jest często odcinana zbyt wcześnie, zanim przestanie pulsować i przekazywać noworodkom życiowe składniki, hormony, witaminy etc.
  Akademie pediatryczne wielu krajów zalecają podawanie iniekcji wit. K1 (syntetycznej formy phytonadionu) wszystkim noworodkom, ale istnieją głosy oporu przeciw tym praktykom. Po pierwsze, dawka tej witaminy (na ogół podaje się 1 mg w iniekcji), jest 500-1000 razy większa niż dzienne zapotrzebowanie noworodka/niemowlęcia, które wynosi 1-2 mikrogramy (http://lpi.oregonstate.edu/infocenter/vitamins/vitaminK/). Są doniesienia (także w ulotkach firmowych), że iniekcje wit. K mogą wywoływać u noworodków poważne komplikacje, m.in. anemię hemolityczną i hiperbilirubinemię, która może powodować ostrą encefalopatię bilirubinową, drgawki, obrzęki, zaburzenia oddychania, a nawet zgony. Załączony poniżej abstrakt pracy naukowej z Danii (Maimburg i wsp. 2008), wskazuje na czteroktronie zwiększone ryzyko autyzmu u dzieci, które w okresie nowororodkowym miały silną hiperbilirubinemię.
  Problemy a iniekcyjną formą witaminy K wynikają także z tego, że zawiera ona dodatkowe toksyczne substancje (alkohol benzylowy, fenol, glikol propylenowy etc), które mogą mieć niezależne szkodliwe działanie. Niektóre preparaty tej witaminy zawierają też neurotoksyczne związki aluminium. Jest prawdopodobne, że w połączeniu np. ze szczepionką przeciw żółtaczce B, może powstawać kombinacja, która wywołuje poważne uszkodzenie mózgu i ostatecznie autyzm. (Same szczepionki Wzw B mogą wywoływać trombocytopenię, a więc zwiększać ryzyko krwawień u noworodków). Istnieją też podejrzenia, że podawane noworodkom megadawki wit. K mogą sprzyjać chorobom nowotworowym, a szczególnie leukemii. Jedne badania wskazują, że tak jest, inne nie znajdują przekonujacych dowodów, jednak samo podejrzenie powinno być alarmem. Faktem jest, że od r. 1980 obserwuje się znaczny wzrost przypadków leukemii i innych chorób nowotworowych u dzieci.
  W świetle powyższych danych, wydaje się, że dla noworodów zdrowych matek, które nie brały pod koniec ciąży leków zmniejszajacych krzepliwość oraz nie mają obciążeń genetycznych, ryzyko krwawień noworodków jest niewielkie, więc bezpieczniej jest podawać im (jeśli to uzasadnione) niższe i bezpieczniejsze dawki wit. K doustnie (dziennie lub tygodniowo). Na pewno można to uzgodnić z prowadzacym lekarzem. W niektórych krajach (np. Holandii) w ogóle nie stosuje się iniekcji wit. K, tylko formę doustną. Ważne też, żeby matka karmiąca piersią spożywała sporo produktów zawierajacych wit. K, albo brała suplementy tej witaminy i dostarczała jej niemowlęciu wraz z mlekiem. Niemowlęta dokarmiane mlekiem sztucznym otrzymuja tę witamine w mieszance. Ważne też, żeby ciężarne kobiety przed porodem spożywały dużo produktów bogatych w tę witaminę.

  Literatura:

  Thromb Haemost. 1999 Mar;81(3):456-61.
  Vitamin K deficiency bleeding (VKDB) in infancy. ISTH Pediatric/Perinatal Subcommittee. International Society on Thrombosis and Haemostasis.
  Sutor AH, von Kries R, Cornelissen EA, McNinch AW, Andrew M.
  Universitäts-Kinderklinik, Freiburg, Germany. sutor@kkl200.ukl.uni.freiburg.de

  Paediatr Perinat Epidemiol. 2008 Nov;22(6):562-8.
  Neonatal jaundice: a risk factor for infantile autism?
  Maimburg RD, Vaeth M, Schendel DE, Bech BH, Olsen J, Thorsen P.
  Department of Epidemiology, Institute of Public Health, University of Aarhus, Aarhus, Denmark. rmai@soci.au.dk
  http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/2011/05/24/big-pharma-who-fukushima-bilderberg-unia-jewropejska/#comments

 17. Dawid 6 czerwca 2011 o 11:16 am

  http://www.youtube.com/watch?v=0fF3TQ0lJnU&feature=player_detailpage 6 zasad globalnej manipulacji

 18. aahh 6 czerwca 2011 o 11:19 am

  Liczniki na youtube dobrze dzialaja. Ludziom nie chce sie ogladac dluzszych niz kilka minut filmikow. Poza tym sa juz znudzeni wszelkimi aferami.

 19. zee 6 czerwca 2011 o 11:28 am

  Przyznam szczerze że nie widzę rozwiązania dla gercji i hiszpani, a następnie pzostałych krajów europejskich. Wyjściem dla nich było by obalenie rządów partiokracji i wprowadzenie na jej miejsce jakiejś formy dobrowolizmu -to znaczy sytuacji w której ludzie sami regulowali by relacje między sobą z pominięciem swoich nadzorców. W innym wypadku kabaret trwa dalej, a ludzie wierzą że kolejny rząd i kolejna partia poprawi ich egzystencje.

  • sebecxs 6 czerwca 2011 o 12:02 pm

   .. dokładnie ratunku nie ma!!! …anulować kredyt?..to ja też nie spłacam, bo w imię czego?… i tutaj wkracza barter i komunizm…… słyszałem już wypowiedzi w TV na ten temat….. takie NWO…..

   • Sully 6 czerwca 2011 o 12:49 pm

    No tak tylko pojawia się pytanie…dlaczego mają anulować dług mojego sasiada dajmy na to 200 tys. …a drugiemu nic nei anuluja bo nie ma kredytu i niexle sobie razi…hmm zaczniemy stapać po niebezpiecznym gruncie. Skłaniam się do tego co pisze Ron, barter jest możliwy w małych społecznościach…na większą sklalę nie przejdzie…a co do umażania długów to nei wiem…

    • sebecxs 6 czerwca 2011 o 1:31 pm

     …właśnie dla tego nie ma ratunku… co mają sprzedać (oddać) było już pisane… to samo zadłużanie jest wprowadzane wszędzie indziej na świecie… do momentu, aż nie możesz spłacić… państwo pożycza i obywatel prywatnie pożycza…. wszystko polega na tym, aby tak ogłupić wszystkich, żeby przekroczyli bezpieczną barierę…. potem klęski i iflacja…. i zaczyna robić się ciepło…. do mnie średnio raz na 2 tygodnie dzwonią z banku „ze specjalną ofertą kredytu na telefon” i dają 10.000 gotówki….po co ? …. jak mówię, że pożyczę ale 2012 to się śmieją….. i jak na razie nie mam pomysłu skąd wezmę gdy się okaże, że jest przymus spłacić hipotekę….. i tu jest pies pogrzebany, nie ma ratunku…. oczywiście są banki spółdzielcze, ale to margines…. to jest wszystko celowe i zostało zaprojektowane dawno dawno temu i wszyscy (pewnie są wyjątki) daliśmy się na to złapać… Do – sully – tu nie chodzi o dług sąsiada tylko państwa…. który został zaciągnięty na pseudo rozwój zabawkarski …. już dalej mi się nie chce…

    • Sully 6 czerwca 2011 o 1:53 pm

     do sebecxs tylko większośc ludzi nei mysli globalnie i poza własnym nosem niczego nie widzą więc mówienie im o długu państwa to jak mówienie do ściany…i tak nie dotrze

  • Ron 6 czerwca 2011 o 12:08 pm

   To utopijne myślenie, być może nawet możliwe do realizacji w małej społeczności, ale nigdzie więcej

  • monitorpolski 6 czerwca 2011 o 1:25 pm

   Islandia może być dla wszystkich wzorem. Nulifikacja długu i wsadzenie bankierów do pierdla.

   • rambo8 6 czerwca 2011 o 3:29 pm

    Może być ale jak dokonać cudu by ludzie zagłosowali na kogoś z poza gangsterskiego
    układu.

 20. Wiktor 6 czerwca 2011 o 11:28 am

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/06/06/nawrocenie/

 21. zee 6 czerwca 2011 o 11:30 am

  Pozostaje więc upadek gospodarczy i coraz większy zamordyzm

  • zee 6 czerwca 2011 o 9:31 pm

   Choć kto wie? Może bardziej inteligente społeczności pójdą za Islandii przykładem. Czy w końcu politycy pytali ich -czy w ich imieniu i w imieniu ich dzieci i wnuków mogą pożyczać pieniądze? Islandyczy to naród byłych żeglazy. Zobaczymy czy jeszcze są oprócz nich jacyś twadrziele w europie, którzy myślą o swoich dzieciach i wnukach.

 22. dr 6 czerwca 2011 o 11:34 am

  • teosia 6 czerwca 2011 o 7:24 pm

   hm… każdy twierdzi, że posiada certyfikat na prawdę.

   • dr 7 czerwca 2011 o 9:59 am

    z tych wszystkich proroków to ten akurat w tym fr. jest najbliższy prawdy

 23. pola 6 czerwca 2011 o 11:35 am

  monitorpolski chciałam napisać o tym dlaczego tak mało ludzi interesuje się głodówką pana Kękusia ,sam widzisz o czym jest pierwszy wpis.Ja nie neguję tego że te informacje poruszane przez innych nie są ważne ale jeśli nie będziemy wspierać się wszyscy razem wtedy gdy dzieje się krzywda drugiemu człowiekowi to te wszystkie wiadomości zdadzą się psu na budę.

  • monitorpolski 6 czerwca 2011 o 1:22 pm

   Jeszcze raz napiszę – to nie jest prawda. Zainteresowanie jest duże, co potwierdziła popularność nagrania z Tadeuszem Chołdą. Albo jesteś „damage control” albo nie znasz tematu.
   Zauważ, że żadne media nie zainteresowały się tym, że ktoś chce poświęcić swoje zdrowie dla prawdy.

   • pola 6 czerwca 2011 o 2:31 pm

    Jeżeli zainteresowanie jest tak duże to niech inni na forum wypowiedzą się ilu oglądało to nagranie a jeśli już,to mało kogo obchodzą problemy innych a juz najmniej ich kłopoty z prawem ,jak to się ma do super wiadomosci kosmicznych ,armagedon i ufoludki to jest temat numer jeden a to że złodzieje kradną a sprawiedliwość jest po stronie tego co trzyma kasę to nie będzie nikogo to obchodziło dopóki sam kopa nie dostanie i wtedy może zacznie działać jak będzie miał jaja .A co do ,,damage control” to hahahahahaha jak przeczytałam co to znaczy .Powiem tak wielu jest uczciwych ludzi co próbują zrobić coś dla innych .Właśnie zbieram podpisy pod petycją która dotyczy referendum aby darmozjady nie sprzedały resztek naszego, Polaków majątku ,wielu ma to głęboko w d..pie a przy tym jakie pierdoły mówią to mnie krew zalewa.A na koniec góra z górą się nie zejdzie a człowiek z człowiekiem….

 24. xyz 6 czerwca 2011 o 11:43 am

  Monitor, ty naprawdę cierpisz na ostrą paranoję. Od kiedy to przeczytanie artykułu jest jednoznaczne z obejrzeniem filmiku w nim umieszczonego ? Gdyby ktoś chciał cię blokować, to tego bloga i tych wszystkich filmików na youtube już dawno by nie było. Ty jednak musisz pokazać ludziom, że coś niby jest na rzeczy, i że piszesz prawdę, bo w przeciwnym wypadku nie byłbyś przecież blokowany. Nie wiem, co za ciemna masa łyka te tanie sensacje, ale widać gołym okiem, że dobrze wiesz, jak prowadzić stronę, by była popularna. Nie wierzę, że wypisujesz takie rzeczy nieświadomie, i że są one wynikiem twojej niewiedzy. Jeżeli tak jednak jest, to odsyłam do pierwszego zdania w tym komentarzu.

  • monitorpolski 6 czerwca 2011 o 1:20 pm

   To wytłumacz mi dlaczego na Chołdę weszło 12 tys w 3 dni, temat był umieszczony w ten sam sposób. Jak fałszowane są liczniki było widać u Alexa Jonesa, gdzie w jednym klipie było więcej komentarzy niż rzekomych wejść na liczniku. To znana forma degradacji wartości materiału.
   A jeśli chodzi o wchodzenie na artykuły – większość ludzi ogląda filmiki.
   Oprócz mojego bloga, filmik był umieszczony na kilku innych stronach, których webmasterzy też potwierdzają spore zainteresowanie tematem. Nie ma wątpliwości, że informacja o głodówce dr Kękusia jest blokowana, nowiem ukazuje jasno bandytyzm jaki się rozwija w Polsce. Masz wątpliwości?

   • rambo8 6 czerwca 2011 o 3:01 pm

    Poza tym z taką ilością wejść powinien zostać umieszczony w dziale- najczęśćiej oglądane dziśiaj
    co by jeszcze zwiększyło widownie, ale taki materiał na stronie głównej obok dody to
    już by było przegiecie na maksa z ich punktu widzenia.

   • siedem 6 czerwca 2011 o 3:25 pm

    niewiem co youtube robi z licznikami, ale NASA ….NASA-SMITHSONIAN TEMPERED WITH ITS ABSTRACTS DATABASE (SEE LINK ALSO NEXT TO THE ARTICLE AT CORNELL) BY STOPPING THEIR OWN VISITORS COUNTER FOR THE ALIGNMENTS ARTICLE FOR 3 DAYS (04.27-05.01) WHEN THIS PAGE ALONE RECEIVED 1000’S OF VISITS A DAY. CURIOUSLY, THEIR COUNTER RESUMED COUNTING IMMEDIATELY AFTER THEY WERE WARNED ABOUT THIS VIA EMAIL, HOWEVER FROM JUST 11 ALLEGEDLY RECORDED „VISITS”, TO (AGAIN MERE) 32 READS. THE OBVIOUS GOAL OF ALL THIS IS TO CREATE AN IMPRESSION THAT THE GENERAL INTEREST IN THESE EPOCHAL (NO ROOM FOR FALSE MODESTY) DISCOVERIES IS LOW.

    THE CAMPAIGN WAS STARTED FROM A SUBURB OF LYON, FRANCE, A.K.A. „THE ZIONIST MAKKAH OF EUROPE”. IT IS GREAT TO SEE THAT THESE DISCOVERIES MOTIVATE ANGLO-ZIONISTS SO MUCH THEY EVEN STAY AWAKE ALL NIGHT, CLAIM THEY COULDN’T FIND AUTHOR’S CREDENTIALS (BUT HAD VISITED THIS PAGE — WEB STATISTICS AVAILABLE), ETC.

   • xyz 6 czerwca 2011 o 4:12 pm

    Przepraszam bardzo, ale nie mam pojęcia, kim jest Zbigniew Kękuś, więc nie będe oglądał filmów jemu poświęconych. Dla ciebie być może to ważna osoba, więc jesteś wielce zdziwiony, że ludzie nie chcą tego oglądać. Poza tym, sam sobie przeczysz. Skoro Chołda też jest taki niewygodny, to dlaczego licznik odsłon tamtego filmu nie jest blokowany ?

    Kwestię Alexa Jones’a również bardzo łatwo wytłumaczyć. Dlaczego dodanie komentarza ma być jednoznaczne z obejrzeniem filmu ? Czy jedna osoba, w ramach jednego wejścia, nie może dodać 10, 50 czy nawet 100 komentarzy ? A słyszałeś w ogóle o czymś takim, jak boty ?

    Po takich rzeczach widać twoją niekompetencję. Taka sytuacja sprawia, że człowiek zaczyna się zastanawiać, czy aby na pewno do innych tematów tutaj prezentowanych nie masz takiego podejścia.

    • rabarbarek 6 czerwca 2011 o 7:09 pm

     Kim jest Z. Kekus ??? Czlowiekiem. Takim samym jak my , ktory z nie swojej winy znalazl sie w potrzebie. Nikt z nas nie wie czy jutro nie znajdzie sie w podobnej sytuacji.

  • trop 6 czerwca 2011 o 10:15 pm

   no to astromary vel katerina 404 vel xyz vel rambo8 i inne nicki
   – wystarczy tej zabawy ze zmiennym IP ! twój rynsztokowy styl wypowiedzi jednak jest stały i niepowtarzalny – tego nie zmieni żaden program do zmiany IP ! wystarczy porównać twoje posty z astro-bloga i te zostawiane tutaj – taki chamski jezyk jest jak znamię !
   Dość robienia z bloga monitorpolski astro-śmietnika. Można się domyślić że z zazdrości o popularność i liczbę wejść postanowiłaś zniszczyć albo przynajmniej tak zaśmiecić tego bloga :

   xyz 6 Czerwiec 2011 o 11:43 am

   Monitor, ty naprawdę cierpisz na ostrą paranoję. Od kiedy to przeczytanie artykułu jest jednoznaczne z obejrzeniem filmiku w nim umieszczonego ? Gdyby ktoś chciał cię blokować, to tego bloga i tych wszystkich filmików na youtube już dawno by nie było. Ty jednak musisz pokazać ludziom, że coś niby jest na rzeczy, i że piszesz prawdę, bo w przeciwnym wypadku nie byłbyś przecież blokowany. Nie wiem, co za ciemna masa łyka te tanie sensacje, ale widać gołym okiem, że dobrze wiesz, jak prowadzić stronę, by była popularna. Nie wierzę, że wypisujesz takie rzeczy nieświadomie, i że są one wynikiem twojej niewiedzy. Jeżeli tak jednak jest, to odsyłam do pierwszego zdania w tym komentarzu.

   xyz 6 Czerwiec 2011 o 4:12 pm

   Przepraszam bardzo, ale nie mam pojęcia, kim jest Zbigniew Kękuś, więc nie będe oglądał filmów jemu poświęconych. Dla ciebie być może to ważna osoba, więc jesteś wielce zdziwiony, że ludzie nie chcą tego oglądać. Poza tym, sam sobie przeczysz. Skoro Chołda też jest taki niewygodny, to dlaczego licznik odsłon tamtego filmu nie jest blokowany ? (…) Po takich rzeczach widać twoją niekompetencję. Taka sytuacja sprawia, że człowiek zaczyna się zastanawiać, czy aby na pewno do innych tematów tutaj prezentowanych nie masz takiego podejścia.

   żeby już nikt normalny i szanujący swój czas nie miał ochoty na czytanie i szukanie czegokolwiek – bo i tak zawsze znajdzie twój astro-śmietnik pod klonującymi się nickami np. SONOFAN, sonolek, agent -specjalista od petycji, xyz, jaś, Sully, sheeple , sono, zajad, Lucjan, rambo8, pola, Ron, stary-stach, szuler a zapewne inne i nastepne jeszcze przed nami …

   Nie dziwię się że obawiałaś się publikować pod własnym imieniem i nazwiskiem np te wypocone pseudo-anal -izy pseudo-polityczne Kateriny404 🙂 każdy by się wstydził – knajacki a chwilami rynsztokowy język, brak logiki, wyrobienia i własnego zdania, brak inteligencji i wiedzy ogólnej nawet podstawowej, pozlepiane jak w bajaderce cudze wnioski, spostrzeżenia, brak własnych opinii i poglądów, stałe pouczanie i nachalne „prostowanie” poglądów innych piszących, a wszystko obficie zalane błędami stylistycznymi, gramatycznymi a nawet ortograficznymi…

   Jeśli pokusić się o analizę znaczenia twojego wiodącego aliasa jeszcze z nwo.com Katerina 404 to co znajdujemy :

   HTTP 404 lub Not Found – kod błędu odpowiedzi HTTP wskazującego na to, że klient jest w stanie komunikować się z serwerem, ale nie może znaleźć żądanego pliku, lub jest on skonfigurowany, aby nie spełnić żądania i nie wyświetlać informacji dlaczego.

   czyli twoja podświadomość też ciebie zdradza – 404 to błąd w twoim mózgowym komputerze – ty nie potrafisz podłączać się do wiedzy, do umiejętności, jesteś niewyuczalna nawet w zakresie poprawnego posługiwania się językiem polskim ( o językach obcych nawet nie wspominam – już parę razy pisałaś że nie znasz nawet angielskiego więc niech ktoś tłumaczy !). Niestety masz przerost ambicji oraz żądzę bycia blogerem i znawcą od wszystkiego, a ta żądza przy tak dużych brakach mózgowych i kompleksach zwyczajnie ciebie gubi 🙂
   No i czas który postanowiłaś poświęcić nowej rozrywce czyli niszczeniu pracy Monitora – zrezygnowałaś nawet z prowadzenia swojego astro-bloga – od 1 czerwca cisza ! 🙂 co za ofiara… no ale zalewanie tego forum śmiecio-postami w ilościach tsunami-podobnych musi kosztować – prawie zdominowałaś zena !
   Tak na marginesie spytam – astro-mary czy ty w nocy nie sypiasz ? i czy ty nie masz nic innego do roboty poza siedzeniem na tych swoich astro-blogach i waleniem w klawiaturę ? nie nudzi ciebie zaśmiecanie bloga Monitora pod dziesiątkami różnych aliasów ? Nie masz innych zajęć ? Nie masz chłopa ? nawet jednego ? Nie masz innego życia poza netem ? Ile ty masz lat astro-mary ? Chyba dużo ? W tym wieku taka głupota to wstyd… wiesz że to wstyd ? czy tego też nie wiesz ? i ty nazywasz siebie przebudzoną ? świadomą ? uduchowioną ? specjalistka od boskiej energii Groeninga ? chyba raczej specjalistka od obelg, języka pełnego wyzwisk i agresji ? specjalistka od pouczania innych jak maja żyć, co mówić, myśleć a nawet jak wklejać linki w postach ? i ty śmiesz obrzucać obelgami Vismayę ? i ty śmiesz mówić monitorowi że ma paranoję ? ty śmiesz pouczać Zenka i wyzywać od obłąkanych ? w tym momencie nie dorastasz zenkowi do pięt ! ty mówisz o sobie ! ty piszesz o sobie astro-mary ! każda obelga i zaczepka skierowana do innych na tym blogu to twoje lustrzane odbicie ! o twojej paranoi świadczą twoje dialogi ze soba, liczne obelżywe posty i cytaty z tychże poniżej !

   Na nwo.com.pl jako Katerina 404 byłaś ledwo tolerowana a twój wkład merytoryczny w treści był żaden. Na wolnemedia.pl aż wstyd czytać komentarze czytelników pod twoimi gniotami – tyle ironii i drwin chyba trudno znieść prawda ? Tylko w swojej wtórnej i jałowej astro-sekcie na wordpress masz tresowane astro-myszki w liczbie kilku frustratów obojga płci (nie licząc twoich klonów-aliasów ) którzy – aby nie zostać zbanowanym – muszą pod każdym tekstem zameldować na wyścigi że „ten tekst jest najlepszy ze wszystkich” 🙂 Najwyraźniej tresurka sekciarska już ciebie zmęczyła lub przestała podniecać, a ilość odwiedzin zmalała do kilku – bo wymyśliłaś sobie inną oświeconą astro- rozrywkę :
   1) niszczenie bloga Monitorpolski
   2) podszywanie się pod innego blogera – czyli BazarMedyczny
   3) oraz plagiat – ordynarne przepisywanie (bez podawania źródła !) całych wręcz tekstów razem z tytułami ze stron Poliszynela, Monitora i BazarMedyczny na swój kolejny już blog, tym razem pseudo-polityczny, zatytułowany nie inaczej – Boska Energia… Gdzie tej boskiej energii nie uświadczysz bo to zwykła info-kaszanka, ale gdzie również można się potknąć o znaki szczególne astro-mary … 🙂 czyli chamstwo, agresje, tandetę i plagiat !
   Zobaczymy teraz jak wybrniesz z astro-błota w które wlazłaś po czubek astro-łba 🙂 Mam pomysł – na początek poinformujemy o twoich wybrykach barta – już on będzie wiedzieć co z tym zrobić 🙂

   Nie wzięłaś pod uwagę jednego astro-plagiat-intrygantko – że zostawiasz za sobą tropy w postaci charakterystycznych prostackich zwrotów i powiedzonek (rodem zza lady sklepu rzeźnickiego w Otwocku w którym kiedyś pracowałaś ! i prawdopodobnie rodem z własnego domu – skoro to podstawowy budulec twoich wypowiedzi ! ) . Tymi charakterystycznymi słownymi gniotami, dziadowskim stylem jak z tabloidów, zaczepianiem, pouczaniem, napaściami, wyzwiskami oraz stałym powtarzaniem przypowieści o swoim dziadku z partii, ciotce, bratanku, chorej mamie, chorej jamniczce, fatalnych diagnozach nt Parkinsona, samo-leczeniu metodą Groeninga itp nasycasz swoje pseudo-artykuły na astro-blogu i klonie-blogu pt boska energia – przez co bardzo łatwo znaleźć autora tej intrygi.

   Jednak najbardziej zastanawiające jest to, że wyraźnie w pocie czoła usiłujesz podszywać się pod kogoś innego – a mianowicie pod blogera BazarMedyczny. Nawet stosujesz typowy dla etatowych blogów sposób dla uwiarygodnienia tej farsy – aliasy np :

   ktoś
   5 Czerwiec 2011 o 4:08 pm
   swego czasu sama krzyczałaś fanatyczna antymacierzyńska (twierdzisz że dobra jest głodówka, więc macierzyństwo jest ci obce) agrsywnymi drukowcami jako bazarhandel, ale przynajmniej uwagi na kilku blogach (np astromaria) zmieniły twój literkowy styl, ale agresja pozostała.

   Czy ty naprawdę myślałaś że będziesz się tak bawić bez końca ? Może trwałoby to dłużej – gdyby wszyscy przedstawiali równy twojemu poziom – czyli kolejne fale agresji i bezdenne niedomogi intelektualne. Tego też nie wzięłaś pod uwagę – prostej statystyki – że mogą być bardziej inteligentni i bystrzejsi od ciebie ? 🙂 DUŻY BŁĄD !
   Wydaje sie że twoje astro-chamstwo i astro-bezczelność osiągnęły limit – a jest nim wytrzymałość czytających :

   ktoś
   5 Czerwiec 2011 o 3:50 pm
   Nie wiesz co to gg, czyli jednak jesteś starą sfiksowaną babulką Sono a Lucyfer wiekowo jest dla ciebie w sam raz i to tłumaczy twoją niewytłumaczalną straczą agresję niedopieszczonej nimfomanki do zwykłych ludzi (zapewne byłaś nią za młodu, ale z wiekiem trudniej o nimfopatię). Swoich grzechów nie odpuścisz liżąc się z Lucjanem i ziejąc ogniem starej rozpustnicy do niewinnych wierzących ludzi. Krucjatę z Lucjanem urządzaj sobie w piekle tam gdzie twoje miejsce – a teraz płacz.. bla bla bla i weź ze sobą tą miziową nierządnicę Kasiulkę.

   swoją drogą – astro-mary masz jakąś niebezpieczną fiksacje na punkcie nimfomanii, lizania z Lucjanem, krucjat, rozpustnic, agresji, niedopieszczenia… tego też się nie wstydzisz ? uważasz że to normalne ? co na to twoja mama ? i jamniczka ?
   Jeszcze jedno – ciekawe jak się poczuje Zenek i Monitor – kiedy uświadomią sobie że namiętnie dyskutują z pomenopauzalną astro-mary – oszalałą z nienawiści i wojującą z kościołem, z religią 🙂 Jak się poczuje mizia kiedy uświadomi sobie że wpuścił na bloga astro-mary którą zażarcie zwalcza i która kilka dni temu na blogu monitora wyzwała go od sukinsynów i innych czułości 🙂 Widzisz astro-mary – zmiana IP to nie wszystko – są jeszcze różne inne znaki szczególne …

   Kolejna ciekawostka – na blogu boska energia proponujesz ludziom porady psychologiczne za 95 PLN on-line… a jakie ty masz astro-mary uprawnienia i kwalifikacje do sprzedawania porad psychologa ? Jako była sprzedawczyni u rzeźnika, dorabiająca wróżeniem z kart na astro-blogu i lecząca w ten sposób swoje kompleksy :

   ktoś
   5 Czerwiec 2011 o 6:22 pm
   Przykro mi, ale nie utożsamiam się z waszą bezproduktywną agresywną grupą internetowych oszołomów. Po przeczytaniu wielu twoich postów doszedłem do wniosku, że jesteś nieszczera, agresywna, sfrustrowana i bezmyślna. Poza tym jestem ojcem i mam inne priorytety (badania naukowe). A co ty poza internetowym „uświadamianem” robisz? Niech zgadnę – nic?

   Codziennie myślę co zrobić, ale wobec takiej wiedzy, którą posiadam, a której w kilkudziesięciu tomach książki nie zmieszczę, to wątpię, aby bez pomocy boskiej coś nam wyszło.

   Zapewne nie wiesz że takie „porady psychologiczne” płatne 95 PLN bez uprawnień są karane – no to uświadomi ciebie Polskie Towarzystwo Psychologów , oni bardzo nie lubią astro-konkurencji 🙂

   I na koniec – tak się ciekawie złożyło że weszła już w życie nowelizacja kodeksu karnego przewidująca karę do trzech, a nawet 10 lat więzienia za stalking. Sejm uchwalił to w lutym br. Od dziś wchodzą w życie kary za uporczywe, złośliwe nękanie – czyli tzw. stalking. Oczywiście astro-mary jako 404 error znowu może mieć problemy ze zrozumieniem znaczenia ww informacji – więc porada prawnicza wydaje się na miejscu… będzie kosztowała trochę więcej niż 95 PLN , nie licząc kolejnych kosztów 🙂 powinnaś teraz więcej wróżyć !
   http://www.wykop.pl/ramka/769157/stalking-bedzie-karany-i-slowo-cialem-sie-stalo/

   Pora chyba zawiadomić blogera BazarMedyczny – niech działa, trochę się tego nazbierało 🙂 mogą być astro-problemy …
   PS : dla zainteresowanych astro-mary wystepuje tu również pod innymi nickami np. SONOFAN, sonolek, agent -specjalista od petycji, xyz, jaś, Sully, sheeple , sono, zajad, Lucjan, pola, Ron, stary-stach, szuler – rozmawia sama ze sobą i sama sobie daje porady np „psychologiczne” (ciekawe czy tez sama sobie płaci 95 PLN on-line ?)
   Oto trochę przykładów astro-śmiecia

   sonolek 4 Czerwiec 2011 o 1:59 am
   katerina, sully inne toksyczne osoby:
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Terapia_racjonalno-emotywna

   Sonolek
   4 Czerwiec 2011 o 1:16 am
   Chora psychicznie nierzadnico pozostań przy swojej wódce i zakąsce sama ze swoim jadem i Lucjanem i nie pokazuj się ludziom na oczy dopóki cię twój towarzysz nie dopieści.

   Sully 3 Czerwiec 2011 o 8:55 pm
   Ona tylko potrafi wrzucać filmiki z youtube – dla niej źródło wszelkiej „prawdziwej” wiedzy…no i ewentualnie zgnoić tych co maja więcej zdrowego rozsądku niz ona..
   katerina404 3 Czerwiec 2011 o 9:21 pm
   sully Pochwal sie wreszcie tłumoczku co Ty potrafisz, bezmyslne ciele?
   Sully 3 Czerwiec 2011 o 9:33 pm
   Spadaj Katrina nie chce mi się z Tobą gadać bezmyślna glisto.

   sonolek 2 Czerwiec 2011 o 8:12 pm
   Który program poprawnie zdeasembluje 64 – bitowy plik sterownika bezprzewodowej karty sieciowej, bo freeware dekompilują tylko do kodu 32 bitowego? Jak ktoś jest ciekawy to jest to mi potrzebne do modyfikacji plików w windows 7, który nie certyfikuje plików karty sieciowej z kodem do zmiany adresu mac i dlatego przeważnie producenci najnowszych kart nie wspierają tego programowo, chociaż opcja ta jest dostępna w innych systemach np.: linuxowych. Pomoże ktoś, czy wszyscy mają sonolowy odlot lucyferiański?

   sono 1 Czerwiec 2011 o 1:36 pm
   @ Zajad Ty jestes glupszy niz tabaka w rogu. Nie masz zielonego pojecia o co w tym wszystklim biega a zabierasz glos w roli wszechwiedzacego eksperta spod budki z piwem.
   Poczytaj najpierw troche a potem gebunie racz otwierac bo nie tylko zajadami zalatujesz ale i zenada.
   zajad 1 Czerwiec 2011 o 1:49 pm
   Misiu nerwusku za mało masz kultury by się do mnie zwracać per TY głuptasku. A może mam większe pojęcie niż ci się wydaje i opanowanie czego ty nie masz robiąc tutaj śmietnik, jak na śmiecia przystało potrafisz tylko zwyzywać kogoś kto się z Tobą nie zgadza marny robaku. Może wrzuć opracowanie satanistycznych symboli stosowanych przez gwiazdy to wszyscy poczytamy i podyskutujemy. Dorośnij,
   sono 1 Czerwiec 2011 o 1:57 pm
   idz pod swa budke z piwe i tam sie dalej doksztalcaj. To twoj poziom. Masz ochote czegos sie dowiedziec ,to sam se poszukaj. Mam dosc juz „doksztalcania” totalnych ignorantow.
   To przypomina rzucznie perel pod wieprze.
   zajad 1 Czerwiec 2011 o 2:05 pm
   Czytam więcej niż piszę w przeciwieństwie do Ciebie i potrafię czytać ze zrozumieniem, ty też się naucz.
   sono 1 Czerwiec 2011 o 2:36 pm
   dawanie golych linkow nie jest akceptowane na forach. Nie wiesz o tym. Taka niepisana zasada

   sono 6 Czerwiec 2011 o 6:28 pm
   obojetnie z ktorej strony nie patrzec ,przyszlosc nie wyglada rozowo i az strach pomyslec co nas czeka. Lucyferianie zdobyli wladze i rzadza sie swymi prawami i pilnuja swych interesow.
   Lucjan 6 Czerwiec 2011 o 7:41 pm
   Tak mało ze sobą przebywamy odkąd uciekłaś z piekła i okupujesz komputer na ziemi siejąc lucyferiański defetyzm wśród wierzących w Boga ludzi. Albo poprawisz się i staniesz się bardziej inteligentna i użyteczna dla społeczeństwa albo zabieram ciebie ponownie i tym razem dostaniesz szlaban na internet i będziesz moją, ale lewą rączką.

   szuler 6 Czerwiec 2011 o 8:04 pm
   Dziś w TV była konferencja ministrów zdrowia UE w związku z wirusem coca-coli (którą popija sobie potajemnie anorektyczka kasia), ale wykorzystywali ją także do lucyferiańskiej (ulubione słowo sono, która nie doleczyła sonolem opryszczki mózgowej) propagandy szczepionkowej

   • zenobiusz 6 czerwca 2011 o 11:51 pm

    Dobra robota,ale to nie cała prawda o zjawisku. 🙂 jest jeszcze drugie dno.,ale może to wystarczy.Blog Marka w związku z jego licznymi zajęciami,jest rzeczywiście zagrożony.Zmienił całkowicie charakter,stał się tubą antykościelną,miejscem zdumiewającej agresji przeciw PiS,i rozwinął wachlarz tematów,najbardziej ośmieszających walkę z NWO,a nawet pisanie o tej rzeczywistości.Podejrzewam że podobne załatwiono nwo.com i jacquesgrandguignol.pl,o czym piszę na dole strony.Katerina 404,jest tylko widocznym, na pierwszej linii asystentem,dyrygenta.Pozdrawiam.

    • katerina404 7 czerwca 2011 o 2:36 am

     I jakie drugie dno i jakim asystenetm dyrygenta, to moze jeszcze pwiedz jakiej orkiestry? I kto jest tym dyrygentem? Skoro ja gram na skrzypcach. No, kto mnie tak nakręca, że aż pod tyloma nickami piszę? Sono, rambo8, xyz, jakieś astro-mary, itd Powiedz bez kozery, wal chłopie. Skoro powiedziałeś A, to powiedz i B

    • sonolek 7 czerwca 2011 o 5:15 am

     Hahahaha katerina, gdyby ten tłumok trop wiedział co ja hahaha 😀 Tutaj mogę potwierdzić w 1000%, że jest to błądzenie nika trop haha, al jest przezabawnie. Trzymaj się katerina i nie przejmuj sie że poszło na Twoje kontao haha sorrry! 😀

    • sonolek 7 czerwca 2011 o 5:19 am

     Przepraszam zero satysakcji ekhm

   • baba wanda 7 czerwca 2011 o 3:30 am

    Wytropienie chamstwa-5-ka
    podstawy psychologii-0

   • sonolek 7 czerwca 2011 o 5:26 am

    I któż tak maniakalnie zbiera takie posty, czyzby sam monitor? 🙂

    • sonolek 7 czerwca 2011 o 5:33 am

     mizia szmizia!

    • sonolek 7 czerwca 2011 o 5:40 am

     Tylko mizia broni bazarmedyczny i atakuje astromarię. Poza tym jest chory psychicznie. To tak gwoli wyjaśnienia dlaczegóż mizia! haha 🙂

   • Wizzgaa 7 czerwca 2011 o 8:04 am

    Trop ! Nawet jeśli Katierina jest mistrzem kamuflażu i.t.p to TY odpadasz jako antyfeminista i prostak . Co to znaczy „pomenopauzalna ” !? Postponujesz kobiety powyżej określonego wieku ? To nieuprawnione podejście > bezpodstawne . No chyba ,że jesteś bardzo młody bo nie chcę cię posadzać o głupotę . Druga możliwość to ….andropauza / idąc ywoim tropem /.Napracowałeś się nad materiałem o Katierinie ale to zaszufladkowanie dyskwalifikuje całość .

    • zenobiusz 7 czerwca 2011 o 8:36 am

     Dziwi mnie Twoja wypowiedź.Pokazywałem ci wszak zdjęcie i deklarowany wiek 57 lat na stronie Karetiny404.On tyko w ten sposób odniósł się do kategorii wiekowej,a przyznasz że niektóre kobiety ciężko to znoszą i zmienia im się osobowość
     .http://www.ling.pl/climacteric%20psychosis.
     ,Nie doszedł jeszcze,Trop, do etapu stwierdzenia,że to także przykrywka ,wydmuszka,nie znalazł wszystkich jej,czy ich, blogów,niemniej odwalił kawał dobrej roboty,Sądzę żę zajęło mu to ok.dwóch godzin uważnej lektury,a nawet mniej.

 25. Ola 6 czerwca 2011 o 11:59 am

  http://socioecohistory.wordpress.com/2011/06/06/max-keiser-the-private-federal-reserve-bank-a-global-mafia-cartel/ dlaczego na swiecie zli ludzie rzadza i oplywaja w dostatku a dobrzy cierpia

  • yoko 6 czerwca 2011 o 12:05 pm

   Cierpią m.in. przez stałe „poczucie winy” i nadstawianie „drugiego policzka”

   • Ania 6 czerwca 2011 o 5:37 pm

    Masz rację ! Najwięcej zła robimy sobie sami z powodu przyjmowania na siebie winy za niepopełnione przewiny ! Właśnie o to wlepienie nam poczucia winy chodzi tym złym. Czuję, że to jest główna przyczyna całego zła, jakie nas spotyka.

    • zee 6 czerwca 2011 o 9:51 pm

     Przecież po to oni to robią. Świetny sposób na zniewalanie.

 26. mario losco 6 czerwca 2011 o 1:43 pm

  podnieście głowy i zobaczcie co sie dzieje na niebie!! jest całe białe przez smugi. Samolot jeden za drugim zostawia biały dym. co siędzieje do groma? Po kiego grzyba?? Czy to coś oznacza?

  • zenobiusz 6 czerwca 2011 o 2:08 pm

   U mnie próby zostawiania smug zakończyły się fiaskiem.Smugi natychmiast zanikały,w sposób podręcznikowy.Działają co najmniej trzy cloudbustery, 🙂

   • Wizzgaa 6 czerwca 2011 o 2:28 pm

    Zeno – u ciebie to znaczy nad naszą doliną . W mieście niestety jest inaczej . Zapluwają to piękne niebo bezlitośnie. Widać mieszczanie z centrum nie czytają zacnych blogów i mają w nosie cloudbustery.

    • Annah. 6 czerwca 2011 o 2:41 pm

     zaraz, zaraz 3 cloudbustery nie chronią pobliskiego miasta, pamiętam że jeden miał mieć zasięg 120 km, czyli słabe jakieś

    • Wizzgaa 6 czerwca 2011 o 2:47 pm

     Może nie całkiem profesjonalne te cloudbustery , może za małe – nie wiem .

    • Annah. 6 czerwca 2011 o 3:02 pm

     Niedługo jadę niedaleko Was na wypoczynek, mam nadzięję Was namierzyć po dziurze na niebie, ale bez strachu, popatrzę z dystansu czy to działa 🙂

 27. sono 6 czerwca 2011 o 2:49 pm

  Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują nowy światowy porządek”
  David Rockefeller
  Na naszych oczach zaczyna sie rozgrywac Apokalipsa. Mozna nas nazwac szczesciarzami:(((.
  Sily lucyferianskie, jakie istnialy na swiecie od zawsze, polaczyly sie, umocnily, przejely wladze nad czolowymi punktami sterowania ludzkoscia, ( mass media, polityka, finanse, armia, policja, nauka etc) i zaczynaja wdrazac swoj ostateczny plan. Plan drastycznej reducji populacji i przejecia calkowitej kontroli nad swiatem. To nie sa bajki, to nie sa mrzonki czy utopia. To juz jest nasza rzeczywistosc, ktora wielu zauwaza, ale wiekszosc jeszcze nie.
  Dlaczego??
  Bo ludzie lubia sie ludzic, chca sie karmic „magicznym mysleniem”, ktore mowi, ze jak zamkne oczy, czy czegos nie widze, to tego nie ma. Lubia myslec, ze jezeli ja bardzo czegos chce, lub nie chce , to tak sie stanie. Bzdura. Bzdura. Bzdura.
  Magiczne myslenie czy patrzenie na swiat przez tzw. „rozowe okulary” nie ma nic wspolnego z realistycznym , konkretnym, twardym, rzeczowym spojrzenim na rzeczy, takimi jakie naprawde sa.
  A sa bardzo nieciekawe, zeby nie powiedzec przerazajce.
  I nie ma co sie ludzic i oklamywac.
  Sa takie czesciowo za naszym przywoleniem. I tylko od nas zalezy, czy nadal bedziemy sie ludzic i kryc za rozwymi okularami , czy spojrzymy tez Zlu prosto w oczy i powiemy: ” tak ,jestes strzaszne i tak ja sie boje, ale bede z toba walczyc do ostatka, poki mi sil starczy. ”
  „Nie bojcie sie tych, ktorzy wasze ciala chca zabic, bojcie sie tych, ktorzy chca zabic wasze dusze”.
  (parafraza).
  Akceptacja, zgoda na Zlo jest poczatkiem owego zabijania duszy.

  • Annah. 6 czerwca 2011 o 2:58 pm

   NIE LĘKAJ(ta) SIę i basta !

  • ciekawy 6 czerwca 2011 o 3:32 pm

   The University of Texas Marching Band Plays „Eyes of Texas” at Lady Bird Johnson’s Funeral while the crowd performs „odd” hand gestures… including the priests…

  • Lucjan 6 czerwca 2011 o 3:52 pm

   Pomódlmy się wspólnie grzesznico o zdrowie psychiczne i niebo na ziemi:”Choćbym ciemną doliną…” Wtóruj mi moja prawa rączko:”… kroczył zła się nie ulęknę…”

 28. adio 6 czerwca 2011 o 3:00 pm

  http://apollo.astro.amu.edu.pl/PAD/index.php?n=WikicometPub.Paper1Wiki

 29. adio 6 czerwca 2011 o 3:01 pm

  jak to przetłumaczyć http://apollo.astro.amu.edu.pl/PAD/index.php?n=WikicometPub.Paper1Wiki

 30. sono 6 czerwca 2011 o 3:03 pm

  Oni nie kryli sie za „rozowymi okularami” magicznego myslenia Polyanny.
  Oni wiedzieli ,ze ze Zlem trzeba walczyc do samego konca.
  Nawet za cene wlasnego, mlodego zycia.

  • jaś 6 czerwca 2011 o 5:25 pm

   Przypominam że piosenka o Polakach, którą to narodowość uznajesz za bardzo glupią.

   • sono 6 czerwca 2011 o 5:40 pm

    glupi to sa niektorzy przedstawiciele i najemnicy hasbary jak np. @jas

    • jaś 6 czerwca 2011 o 5:53 pm

     „sono 4 Czerwiec 2011 o 2:00 pm
     1618 Rate This
     a myslisz ze Poalcy maja lepsza?? Glupota Polakow tez jest przyslowowa http://www.youtube.com/watch?v=JUPArN5cjP4

    • jaś 6 czerwca 2011 o 5:56 pm

     To twój post z 4 czerwca.

 31. sono 6 czerwca 2011 o 3:26 pm

  Ciekawy filmik ,ukazujacy kolejna , publiczna reklame trzesienia ziemi w ktorej zegar ma umieszczone wskazowki na 6/11.
  tu filmik: http://www.youtube.com/watch?v=OY0Jz–iX8k
  A tu kolejne video o tzw sinkholes ( zapadaniu sie ziemi), ktore ostatnio ma miejsce w USA i Canadzie.
  film”http://www.youtube.com/watch?v=QZHkGgyBqx8
  film:http://www.youtube.com/watch?v=18UJizx7XVg

  • sono 6 czerwca 2011 o 3:27 pm

   jeszcze raz: http://www.youtube.com/watch?v=QZHkGgyBqx8

 32. Ola 6 czerwca 2011 o 3:26 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2010/12/20/klamstwa-elit-na-uzytek-tlumow-a-nibiru-sie-zbliza/ Nic dodac nic ujac klamstwa agentow nie maja konca ( Planeta x, Nibru, UFO) tak sie oglupia ludzi W jezyku angielskim jest masa stron internetowych dokladnie pokazujacych te klamstwa

  • zenobiusz 6 czerwca 2011 o 6:41 pm

   Muszę się wtrącić.To materiał z czasów,gdy też tak sądziłem.Podejrzewam,że mamy do czynienia z kłamstwem,w kłamstwie.Zbyt nahalne te materiały,zbyt odwracające uwagę,od skutków,nawet zbliżania się Nibiru.Jak piszę na blogu,starożytne cywilizacje zgodnie mówią o Słońcu niszczycielu a milczą o Nibiru.Dopiero Sitchin ją „odkrywa”.Będziemy mieli ciemną piłkę na niebie,to jest do zrobienia,hologram w oparciu o satelitę.Pojawi się gdy kataklizmy osiągną apogeum,i wtedy pojawią się kosmici i nas uratują.Scenariusz tych wydarzeń ,jest czytelny, jak się zeskrobie warstwę cudowności i sensacji,a przeanalizuje fakty.Blog zetas, z Oriona,paranoicznie wręcz usuwa wszelkie posty na temat aktywności Słońca,zajmuje się natomiast rozważaniem,że co szósty człowiek ma w pełni wartościową duszę,no i zwalcza chrześcijaństwo.Rozważania,czy anunnak może być negroidalny,nikogo nie dziwią na tym sztandarowym blogu,głoszącym od lat nadejście Nibiru,i naszych stwórców,bo to anunnaki nas stworzyli,jako siłę roboczą ich zdaniem,a nie Bóg Wszechmogący.Schrony są budowane,bo wiadomo że będzie zanik pola magnetycznego,i być może rozbłysk Carringtona,niszczący wszystko co oparte na elektronice.Oni chcą wrócić na powierzchnię w pełni cywilizacyjnej potencji,a nas czy też niedobitki,te słynne 500 mln przemienić w siłę roboczą,we wsółpracy z demonicznymi kosmitam,którzy uzyskają z bólu i strachu wystarczającą energię by się materializować.

   • Taka prawda 6 czerwca 2011 o 9:51 pm

    Słońce nie jest niszczycielem. Za Słońce brane jest ufo tworzące na niebie „efekt słońca”.
    Jak przy objawieniach maryjnych czasem występuje.

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Ketu
    twoje Nibiru

    • zenobiusz 6 czerwca 2011 o 11:54 pm

     Już niedługo,pokurczliwa propaganda Nibiru,spełznie na niczym.

 33. King 6 czerwca 2011 o 3:30 pm

  http://geraldcelentechannel.blogspot.com/ Prowokowanie do 3 WOJNY SWIATOWEJ CHin przez USA

 34. ziarnko prawdy 6 czerwca 2011 o 3:34 pm

  Slowenia idzie na dno.W Europie juz tylko dwa kraje bez problemow.
  http://sfora.pl/Slowenia-idzie-na-dno-W-Europie-juz-tylko-dwa-kraje-bez-problemow-g32869

  • bagno 6 czerwca 2011 o 3:57 pm

   komentarze :
   Skoro napisaliscie ze niemcy i wielka brytania sa na skraju bankructwa, to jak jest z polska? Bo w takim wypadku to chyba juz zbankrutowala kilka lat temu, a zlodzieje dalej przy korycie PO, PIS, SLD.
   Kazdy kraj bedacy pod banksterkimi zlodziejami bedzie bankrutem a spoleczenstwo zydowskimi niewolnikami. Jak sie nie podda, to zrobia jak zrobili obroncy praw czlowieka z Libia, – opornych wymorduja. Zbrodniarze z NATO i ONZ
   Gdzie nie ma zlodziejskiej Uni i banksterow to jeszcze jakos idzie, i tak kończy się utrzymywanie darmozjadów urzędników w UE. Za zwykłe pensje nie chcieliby pracować. Obciąć im diety i zabrać dożywotnie emerytury a z pewnością przynajmniej ze dwa kraje wyszłyby za te zaoszczędzone pieniądze z bankructwa
   POlska dzięki „sukcesom” vincenta już dawno dołączyła do tej grupy. tylko POlityczne POtrzeby PO nie POzwalają POwiedzieć prawdy. rudy i jego banda chcą zostawić kraj zrujnowany po to żeby następni utopili się w tym bagnie PO PO.

 35. sono 6 czerwca 2011 o 3:45 pm

  Bardzo ciekawe video. Wyjasnia znaczenie lingwistyczne wielu symboli i slow uzywanych przez iluminati/lucyferianow i reszte tego diabelstwa, ktore sie osiedlilo na ziemi i dazy do calkowitego jej przejecia. http://www.youtube.com/watch?v=8TUEYLM9jCE

 36. ziarnko prawdy 6 czerwca 2011 o 3:54 pm

  Polska na liscie bankrutow.
  http://finanse.wp.pl/gid,13471327,galeria.html

 37. morfeusz 6 czerwca 2011 o 4:02 pm

  Widzieliście nagranie Jacksona, gdzie mówił na próbie do tancerzy o tym, że coś jest planowane na 2012r? Mówił też o ludziach którzy naprawdę rządzą światem (illuminaci), a na końcu dodał, że to i tak jest uważane za teorie spiskowe i tak nikt w to nie uwierzy… Tu jest następne ciekawe nagranie http://www.youtube.com/watch?v=pik5gPr3b50&feature=related . czyli Jacksona zabito za to że zaczął za dużo mówić… straszne

 38. sono 6 czerwca 2011 o 4:03 pm

  Tu „milosc”, jaka plemie zmijowe obdarza dzieci.

  • sono 6 czerwca 2011 o 4:47 pm

   sposob, w jaki to plemie zmijowe traktuje ludzi, jak ich poniza, degraduje, wyniszcza , glodzi,wiezi, rani i zabija wola o pomste do nieba.
   I to plemie zmijowe, Izrael, zamiast byc traktowane jako bekart calego swiata, zamiast byc zniszczone przez sily NATO za takie trakotwanie ludzi , jest traktowane z najwyzszymi honorami przez najwyzszych lucyferianskich przwodcow siwatowych ( lacznie z Watykanem). Bija im holdy, klaszcza, wymieniaja z nimi usciski , przezenty i czule slowka.
   To nie jest normalne.
   To ukazuje, jak bardzo jestemy juz zdemoralizowani, jak daleko lucyferianie przejeli rzady nad nami, nasza wola i duszami. Stalismy sie obojetni, niewrazliwi na zlo, ludzac sie ,ze nas nie dosiegnie, ze nas oszczedzi. Dosiegnie i nas , bo juz dosiega.

   • Ania 6 czerwca 2011 o 5:29 pm

    Sono: Nie pasuje ci to wszystko i dziwisz się dlaczego tak jest, bo przyjmujesz nieodpowiednią kolejność . Rządy złych były od początku ! A teraz jest czas, że zaczynamy ( przynajmniej niektórzy ) dostrzegać wiele z tego zła i i czuć potrzebę zmiany. I tych widzących jest coraz więcej. To dobrze. Znaczy idzie ku lepszemu. Ale wiedzą o tym. Pasożyt zawsze żyje w strachu , że zostanie odkryty. Więc aby zająć naszą uwagę straszą nas czym się da! A to kometa, a to planeta, a to wirus, teraz znowu bakteria. Ale ewolucji świadomości nie da się zatrzymać. Choć pewnie można ją spowolnić.

    • sono 6 czerwca 2011 o 6:13 pm

     przeciez pisze ze zlo bylo od poczatku ludzkosci. Bylo i bedzie. Ale teraz przejelo tatalna wladze na nami. I wcale nie idzie ku lepszemu. Przestan sie ludzic .
     Wiekszosc ludzi jest nadal otumaniona, zaczadzonai i zastraszona i wpada prosto w lapy lucyferianiow, swiadomie lub nie. Zostaly tylko poszczegolne przyczolki, ktore sie bronia . Ale i one nie sa zjednoczone i za nimi nie stoja zadna wieksza sila. Zlo za to jest zjedncozone , ma sie dobrze i ma w sych lapach czolowe punkty dowodzenia i sprawowania wladzy. ma w garsci sprzedajnych mass medai, politykierow, sedziow, finansjerow, naukowcow, pisarzy ,policje, armie i rzesze pozytecznych idiotow, itp.
     A my co mamy?? pare stron internetowych, radio tu i owdze.
     Nie ludzie sie tanim optymizmem. jestem realistka, a nie cudotworca.
     Ale walczyc ze zlem trzeba i tyle. Obojetnie co sie zdarzy.
     „najwazniejsze to przejsc przez pieklo i nie zostac diablem.”

 39. Leonard 6 czerwca 2011 o 4:34 pm

  http://www.presstv.com/detail/183448.html Ile ludzi ginie niewinie codziennie a swiat milczy Przekonaj sie sam wchodzac na ta strone

 40. Leonard 6 czerwca 2011 o 4:40 pm

  http://www.activistpost.com/2011/06/swiss-banker-unmasks-bilderberg.html Bankier szwajcarski obnarza prawde o Bilderberg

  • yoko 6 czerwca 2011 o 8:24 pm

   tu po naszemu wywiad. http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/05/wstrzasajace-rewelacje-szwajcarskiego-bankiera-wywiad-przeprowadzony-w-moskwie-30-05-2011/

   • katerina404 6 czerwca 2011 o 11:19 pm

    joko Dzięki za ten artykuł. Jest przerażający. Niby wiadomo juz, że to ma miejsce, ale jak to potwierdza kolejna osoba, tak blisko będąca tych spraw, to wyobrażam, czego byśmy się dowiedzieli, gdyby ktokolwiek z tej grupy, zrozumiał to zło i zaczął mówić. Ciekawe jaki wtedy syf by wylazł. Bardzo bym chciała, aby Pan wacpan ten artykuł przeczytał, bo sądzę, że on nadal nie załapał, jak daleko sięga królicza nora, a zakładam, że mimo wszystko ten człowiek nie ma złych intencji. Ale go dziś tu nie ma.

    • wacpan 7 czerwca 2011 o 11:42 am

     carycko o mnie sie nie boj WIEM WSZYSTKO

 41. Leonard 6 czerwca 2011 o 4:48 pm

  http://www.activistpost.com/2011/06/swiss-banker-unmasks-bilderberg.html Artykul godny uwagi, zaluje ze w jezyku angielskim

 42. stary-stach 6 czerwca 2011 o 4:50 pm

  wyszło już na jaw, że „hiszpańskie ogórki” i „kiełki fasoli” to zatrucie uranem. Klasyczne objawy

  • Sully 6 czerwca 2011 o 4:56 pm

   I czego takie brednei piszesz? Gdzie wyszło na jak, kto robiła badania i skąd o tym wiesz?

   • stary-stach 6 czerwca 2011 o 5:09 pm

    to nie są brednie tylko analiza faktów na uranie się nie znam ina innych materiałach promieniotwórczych więc poczytałem i widać jak na dłoni

   • stary-stach 6 czerwca 2011 o 5:12 pm

    to co się stało trochę kojarzenia faktów się przydaje

    • stary-stach 6 czerwca 2011 o 5:15 pm

     co do badań to nigdy nie będą rzetelnie prowadzone bo nikt spoza osób dopuszczonych się nie przedostanie i do tego wcale nie trzeba być geniuszem aby to stwierdzić

    • Sully 6 czerwca 2011 o 5:39 pm

     Do geniusza stary-stach: to jak się na uranei , chemii i fizyce nei znasz to proszę nie pisz takich głupot, bo nei wystarczy pocztyac na necie ( gdzie w iększości ludzie pisza co im ślina na jezyk ptzyniesie). A co do badań to akurat wykrycie urano w glebie i jedzeniu naprawdę nie jest takie skomplikowane i gdyby tak było zapewniam Cię wiedzielibyśmy o tym…

 43. golt 6 czerwca 2011 o 4:52 pm

  • katerina404 6 czerwca 2011 o 11:25 pm

   golt czy możesz tak krótko streścić o czym mówi ten gościu i kim on jest? Wiem, że o Bilderbergach, ale w jakim kontekście?

 44. stary-stach 6 czerwca 2011 o 4:52 pm

  ciekawe tylko czy przywieźli napromieniowane żarełko do portu w Hamburgu czy pieprzła kolejna elektrownia

 45. Ola 6 czerwca 2011 o 5:05 pm

  http://www.infowars.com/forensic-evidence-emerges-european-e-coli-superbug-bioengineered-to-produce-human-fatalities/ Dzisiaj w radiu w/w wymienionym beda poruszane bardzo ciekawe problemy swiata

 46. stary-stach 6 czerwca 2011 o 5:05 pm

  dziwi mnie tylko gdzie są ci wszyscy ludzie z blogów zdrowotnych i innych piszą mądre artykóły między innymi pan Bein a tu cicho czyżby drzewa przesłaniały las jak to jest? Larum grają a tu nic -cisza. Objawy te same co na bałkanach po niezubożonym uranie cisza

  • zenobiusz 6 czerwca 2011 o 5:44 pm

   Nie sposób wykluczyć ,że skażenie znad Fukushima,skumulowało się w Niemczech, z innym świństwem,uwalnianym z ich własnych elektrowni,a zatajanym przed opinią publiczną.Symulacje pokazują ,że Niemcy mocno obrywały,z chmur skraplających się na ich terenie,a nie dochodzących do Polski z wyjątkiem niewielkiego obszaru,właśnie w rejonie Szczecina.Może ktoś wie, jakie elektrownie są w rejonie Hamburga,i czy coś dziwnego się tam nie działo ???.Nagła decyzja Pani Kanclerz może mieć faktycznie drugie dno.

 47. wykop 6 czerwca 2011 o 5:34 pm

  Kękuś nie wszedł na stronę główną wykopu a Tadeusz Chołda tak i to 3x pod rząd! Nie ma tu żadnego spisku!

 48. sono 6 czerwca 2011 o 5:34 pm

  Tu jest bardzo ciekawe, stare nieco ,video z konca lat 80, ( bodajze z 1988).
  Jest to interview z dwoma adeptami lucyferianizmu ,dzialajacymi aktywnie w jakims radio warewolf
  ( radio wilkolak) z Los Angeles. Ci dwaj panowie ,bylo nie bylo w miare inteligentni, przede wszystkim odznaczaja sie niesamowita wrecz pewnoscia siebie. Mowia o sobie jako o „elicie” ,wybrancach, a o ludziach wyrazaja sie, „oni „,” smiertelnicy” itp.
  Uwazaja sie za jakis wyslannikow z piekla rodem ( doslownie). Ale co najciekawsze mowia oni o planach „zdobycia, przejecia mlodego pokolenia”. Ich kampania ma byc nakierowana glownie na ludzi mlodych i jak mowia ,stoja za nimi BARDZO wplywowi i bogaci ludzie. Wspominaj tez, ze im NIE zalezy na kasie czy ziemskich zaszczytach, oni maja to gdzies.
  Mowia te, ze Niemcy-nazisici -hitlerowscy byli zbyt liberalni i odznaczali sie niepotrzebna miekkoscia.
  To, co oni maja do zaoferowanie bedzie o wiele bardziej brutalne niz faszyzm czy nazizm.
  Patrzac na to, co sie obecnie dzieje w tzw .pop culturze, w ktorej nachalnie sie promuje magie, okultyzm, poganizm, wampiryzm, szatanizm, new age i inne zwyrodnienia, mozna spokojnie powiedziec, ze ta kampania, o ktorej tych dwoch „wampirow” wspominalo w owym interview , jest juz od paru dobrych lat realizowana w calej pelni, przy pelnej aprobacie, i wspoludziale zaczadzialej publiki i KK.

  • sono 6 czerwca 2011 o 5:36 pm

   Tu to video

 49. Ola 6 czerwca 2011 o 5:41 pm

  http://www.infowars.com/forensic-evidence-emerges-european-e-coli-superbug-bioengineered-to-produce-human-fatalities/ Od wszystkich chorob uratowac nas moze Colloidal Silver zabjia wszystkie wirusy, bakterie, robaki, drozdzyce itp

  • FAKIR 6 czerwca 2011 o 6:28 pm

   niestety gufno prawda! Założę się, że jedyne co odkryjesz po częstym używaniu to zgaga 🙂
   nie polecam…sprawdzone przez kilka osób z mojej rodziny 🙂

 50. Taka prawda 6 czerwca 2011 o 5:48 pm

  Zadłużenie w USA osiagneło próg zapisany w ustawie wiec banksterzy z wałek street są pod ścianą. Bańka jaką napompowali nadal puchnie i nie widać możliwości jej czymś zapełnienia. Dr Colgate i kierowany przez niego Syndykat Bestii ma 3 wyjscia:
  – wyłapać banksterów z wałek street, odzyskać kontrole nad FED, odzyskac kontrole nad ameryką, odciąć od życiodajnej pepowini naziland zwany issrael, wygonić/ rozliczyć lichwiarskie banksterskie hieny wraz z konfiskatą ich majątków i wyzerowaniem wszystkich lewych kontraktów = opcja jak wiadomo całkowicie nierealna w tamtych kręgach politycznych;
  – może dokonać przy pomocy zaprzedanych diabłu kongresmenów nowelizacji ustawy budźetowej by podnieść limit zadłużenia i dalej pompować bankę na wyniszczające wojny kolonialne w państwach arabskich, ameryki łacińskiej (wkrótce). Dalej na „zagrożenie ogólnoświatowym terroryzmem” drenować własnymi zamachami UE czy Japonie (Chiny po pamiętnym trzęsieniu ziemi na początku roku nastepnego miesiąca odpaliły u wybrzeża stanów „niezydentyfikowaną” oficjalnie do dziś rakietę międzykontynentalną). Do osiągnięcia kolejnego budźetowego progu badź wcześniej jak jakaś wierna przysiędze armia przejmie w jakimś kraju UE rządy wystrzeliwując przykładnie liberalną zadłużającą państwo banksterską chołote wraz z konfiskata majątków ich i lichwiarskich korporacji drenujących Państwo.;
  – może też, mając w całkowitym nosie swoich wierzycieli, dążyć do ich wyeliminowania (jak również dotychczasowych wasalnych sprzymierzeńców) poprzez wojny czy sponsorowane w ich krajach przewroty i usilnie dążąc do takiego pokierowania prowokacjami ażeby wmanewrować Chiny, Rosje, Indie, Pakistan, Izrael i UE we wzajemnie wyniszczającą wojnę nuklearną po której jako jedyny swiatowy hegemon przejąłby rządy na całym Globie. Na razie patrząc po zamieszaniu wokół Libii, Syrii i Pakistanu testowana jest determinacja zarówno Chin jak i Rosji na taką wyniszczającą wojne. Chiny otwarcie stwierdziły, że będą bronić Pakistanu. Rosja nadal zachowuje się jak „certyfikowana dziewica” która by chciała i z tym i z tamtym naraz upojnie poszaleć. Ale to od publicznej zdecydowanej deklaracji Rosji zalezy to co bedzie dalej bo jesli będzie jak do tej pory leżeć i potulnie merdać ogonkiem jej baza wojenna w Syrii przestanie istnieć po przewrocie w tym kraju. Bo teraz jest na tapecie Jordania, potem z bogatych krajów została Arabia Saudyjska, Syria w której już wrze i zmieniamy kontynent cekając na dogodny moment na napadnięcie na Iran czy Pakistan.

  Nie jest też wykluczone, że te „kolorowe arabskie przewroty” i zapowiadany coraz mocniej atak arabów na issrael jest tylko kolejną syjonistyczna prowokacją mająca dać im sposobność do zagrabienia od 30 do 100% terytorium ich sasiadów. Mapka z ich planami powiekszenia „przestrzeni zyciowej” krążyłą po internecie wcześniej nim NATO zaczęło wyzwalać Afganistan z autochtonów. I zgodnie z artykułem do niej podpietym miało to pomóc syjonistom w całkowitej kontroli nad handlem ropa i gazem w krajach arabskich do czego jak widać zamachami terrorystycznymi usilnie dążą.

  • sono 6 czerwca 2011 o 6:28 pm

   obojetnie z ktorej strony nie patrzec ,przyszlosc nie wyglada rozowo i az strach pomyslec co nas czeka. Lucyferianie zdobyli wladze i rzadza sie swymi prawami i pilnuja swych interesow.
   My jestesmy dla nich nic nie znaczacym motlochem, bydlem ,ktore nalezy wykorzystac do maksimum ile sie da, a potem porzucic pod plotem, aby zdechlo.
   Bydlo to tez nalezy wysylac na wojny toczone przez lucyferianow, jako mieso armatnie, bydlo tez nich oplaca z podatkow te armie pozytecznych idiotow wspierajacych cele lucyferianow.
   Bydlo tez oplaca najemnikow z policji i tzw. security ,ktorzy maja na celu glownie ochrone tylkow lucyferianow w razie jakichkolwiek protestow czy zamieszek.

   • Lucjan 6 czerwca 2011 o 7:41 pm

    Tak mało ze sobą przebywamy odkąd uciekłaś z piekła i okupujesz komputer na ziemi siejąc lucyferiański defetyzm wśród wierzących w Boga ludzi. Albo poprawisz się i staniesz się bardziej inteligentna i użyteczna dla społeczeństwa albo zabieram ciebie ponownie i tym razem dostaniesz szlaban na internet i będziesz moją, ale lewą rączką.

 51. Thaora 6 czerwca 2011 o 5:50 pm

  Witam
  Tą informacje kieruję do wszystkich osób w tym do Marka.
  Posłużę się cytatem z książki „MISJA” Michela Desmarquet z 1993r.
  odnośnie sposobu rozwiązania obecnej sytuacji w kraju i na świecie.

  >> Mówił dalej: ‘Na prośbę wielkiego Thaory, przybyłem na TJehoobę
  z planety X, planety, która przypomina waszą pod wieloma względami.
  Jest dwa razy większa niż Ziemia, ma 15 miliardów mieszkańców, ale, podobnie
  jak Ziemia i inne planety pierwszej kategorii, jest ‚Planetą Smutku’.
  Nasze problemy są w dużym stopniu takie jak wasze: podczas istnienia na naszej
  planecie mieliśmy dwie nuklearne zagłady, zaznaliśmy dyktatury, zbrodni,
  epidemii, kataklizmów, systemu monetarnego i wszystkiego z tym
  związanego, wyznań religijnych, kultów i innych rzeczy.
  ‘Jednakże osiemdziesiąt naszych lat temu (nasz rok trwa czterysta dwa
  dni po 21 godzin) zapoczątkowaliśmy reformę. W rzeczy samej reforma
  weszła w życie za sprawą czteroosobowej grupy ludzi z małej wioski znad
  brzegu jednego z naszych największych oceanów. Grupka ta, licząca trzech
  mężczyzn i jedną kobietę, głosiła pokój, miłość i swobodę wyrażania.
  Przyjechali do stolicy swego kraju i prosili o audiencję u przywódców.
  Odrzucano ich prośby, ponieważ reżim był dyktatorski i militarny. Przez
  sześć dni i pięć nocy czwórka spała przed bramami pałacu, niczego nie
  jedząc i pijąc niewiele wody.
  ‘Ich wytrwałość przyciągnęła uwagę publiczną i w ciągu sześciu dni
  przed pałacem zebrał się dwutysięczny tłum. Słabymi głosami czwórka
  przekonywała tłum żeby się zjednoczyć w miłości w celu zmiany reżimu –
  do czasu aż straże położyły kres ich ‚kazaniu’ zabijając strzałami czwórkę
  i grożąc, że będą strzelać do ludzi z tłumu, jeśli się nie rozejdą.
  Rozeszli się szybko ze strachu przed strażami. Nie mniej jednak ziarno zostało zasiane
  w umysłach ludzi. Po zastanowieniu się, tysiące ludzi doszło do
  przekonania, że bez pokojowego zrozumienia są bezsilni, zupełnie bezsilni.
  ‘Słowo krążyło pośród ludzi – bogatego i biednego, pracodawcy i
  pracownika, zwykłego robotnika i mistrza, i pewnego dnia, w sześć
  miesięcy później, cały naród stanął w martwym punkcie.
  ‘Co masz na myśli mówiąc ‚stanął w martwym punkcie’? – zapytałem.
  ‘Zamknięto elektrownie nuklearne, stanęły środki transportu,
  zablokowano autostrady. Wszystko stanęło. Rolnicy nie dostarczali swych
  produktów; sieci radiowe i telewizyjne zaprzestały nadawać, wyłączono
  systemy komunikacyjne. Policja była bezsilna w obliczu takiej jedności,
  ponieważ w ciągu kilku godzin miliony ludzi przyłączyło się do ‚paraliżu
  pracy’. Wyglądało, że na ten czas ludzie zapomnieli o swojej nienawiści,
  zazdrości, różnicy zdań, i zjednoczyli się przeciwko niesprawiedliwości
  i tyranii. W skład policji i armii wchodzili ludzie i ludzie ci mieli krewnych
  i przyjaciół pośród tłumu. Nie była to już kwestia zabicia czterech
  wywrotowych jednostek. Trzeba byłoby zabić setki tysięcy ludzi, aby
  ‚oswobodzić’ jedną elektrownię.
  ‘W obliczu ludzkiej determinacji policja, armia i Dyktator byli zmuszeni
  do kapitulacji. Jedynymi przypadkami śmiertelnymi jakie miały miejsce
  podczas tego incydentu, było 23 fanatyków, którzy tworzyli straż osobistą
  Tyrana – żołnierze musieli ich zabić, aby się do niego dostać.
  ‘Czy został powieszony? – zapytałem.
  ‘Arki uśmiechnął się. – Po co? Nie, Michel. Ludzie mieli dosyć
  przemocy. Został wysłany do miejsca, gdzie nie mógł więcej szkodzić
  i w rzeczy samej przykład ludzi wzbudził w nim poprawę. Odnalazł ponownie
  ścieżkę miłości i szacunku dla indywidualnej wolności.
  W końcu umarł żałując wszystkiego, co przedtem zrobił.
  Obecnie naród ten prosperuje najlepiej ze wszystkich na całej planecie, ale,
  tak jak na twojej, są inne narody zdominowane przez brutalne reżimy totalitarne.
  Robimy wszystko co w naszej mocy, aby im pomóc. <<

  • monitorpolski 6 czerwca 2011 o 7:26 pm

   Po to są wieże GWEN żeby nie było jedności. W miastach wystarczają nawet nadajniki telefonii komórkowej. Zobacz jacy ludzie są sobie nieufni, wybuchowi. Jak pojedziesz na wieś to zobaczysz jaka jest różnica. Jedność trzeba wypracować, a to ciężka i żmudna praca. Robią to stowarzyszenia, robią to kibice – ci działają jak armia. Dlatego idzie na nich taki atak.
   Ale sądzę, że w ostateczności dobro zwycięży. A to co się obecnie dzieje może musi się dziać gdyż mobilizuje ludzkość do rozwoju?

  • Taka prawda 6 czerwca 2011 o 9:59 pm

   I to jest ta poszukiwana wskazówka.

  • yoko 6 czerwca 2011 o 10:13 pm

   @ Thaora!
   I właśnie o tej chwili marzę…ale z KIM…?

   • trop 7 czerwca 2011 o 12:25 am

    uważaj astro -mary
    stalking !

 52. stary-stach 6 czerwca 2011 o 5:57 pm

  do Sully po pierwsze nie uważam się za człowieka za mądrego. Po drugie nie trzeba być inteligentem by widzieć i słyszeć-„kto ma uszy ku słuchaniu niechaj słucha”. Po trzecie i chyba najważniejsze co widać u przedmówczyni iluminatom udało się skutecznie zwęzić ludziom punkt widzenia nie ma dziś wiedzy całościowej ogólnej; jest zanik każdy szuka w wąskim swoim przedziale i nie potrafi łączyć faktów. Co do wykrycia uranu to nie koniecznie się zgodze – nie koniecznie musi być w glebie. Według mnie przywieziono kontener z napromieniowanym żarełkiem z Japonii. Zresztą są też takie izotopy uranu które jest trudno wykryć. Co do badań to kto został na miejsce dopuszczony? to jest ważne pytanie w całej sprawie

 53. oz 6 czerwca 2011 o 6:11 pm

  człowiek wyobraża sobie nie wiadomo co .. ale czasami ..wyobraża sobie za mało

  • baba wanda 7 czerwca 2011 o 3:58 am

   dzis tak bardziej filozoficznie? 🙂

 54. stary-stach 6 czerwca 2011 o 6:17 pm

  http://www.dw-world.de/image/0,,4488767_1,00.jpg, rozmieszczenie elektrowni atomowych w Niemczech akurat 2 z nich znajdują się w okolicy Hamburga

 55. trebor 6 czerwca 2011 o 6:18 pm

  Przed 4 cz. „nadzorcow” chcialem sie odniesc do tych tzw. satanistów.
  Wiec czczą oni(Iluminati) m.in.Baala,Nergala(uwazanych przez niektorych jako demony)synów Enki ktory byl odpowiedzialny za manipulacje genetyczna na ludziach.Pisałem o tym w Kronikach ziemi.Tak wiec trop tych demonów prowadzi w prostej linii do rodów krolewskich(13 rodzin) ktore obecnie rzadzą ziemią i uważają się za „półbogów” czyli mieszańców rasy „Smoków-Ludzi” o których będzie dziś mowa.
  NADZORCY 4
  Faktem jest, że 13 rodzin kontroluje praktycznie wszystko na tej ziemi.Co w tzw. „cywilizowanych” krajach świata jak Japonii, Korei Północnej i innych japońskich terytoriach (które są kontrolowane przez Japońskich Illuminati, kierowanych przez cesarza Akihito, który przyznaje, że pochodzi od smoków i publicznie twierdzi, że ma zdolności nadludzkie półboga(do zmiany kształtu i magii).
  Rzeczywistość może być makabryczna z punktu widzenia śmiertelnika ale pozostaje nią nadal bez względu na to w co wierzysz.Wystarczy połączyć fakty.Nie jest to bardzo trudne.
  O politycznym istnieniu Illuminati (13 rodzin) świadczy fakt, łatwo udowodnić przez powiązania wysokiej rangi urzędników rządowych , połączeń osobistych i dokumentów itp., itd., itp.
  Fakt, że Iluminaci są to na ogół osoby z wysokim procentem DNA gadów jest bardzo dobrze udokumentowane, nie tylko przez wypowiedzi o „boskiej linii” przez wielu z nich (z Chin, Japonii, Afryki i innych podejmujących decyzje z grona „smoków” ,w Indiach Naga (ludzi węża,analogiczne do azjatyckich smoków)).Fakt, że rasa gadów istot ingerowała w ludzkie społeczeństwa od początku historii współczesnej (nowoczesne rozumieniu ostatnich 6000 lat) i prawdopodobnie daleko poza tym, jest również niezwykle dowodem (wszystkie główne kultury na Ziemi mówią o nich,Sarpa zgodnie z historią hinduską,Uktena z Cherokee, od Sheti i Hopi, do Riu i Long Japonii i Chin itp.)
  Iguana-People (Itzamna) Majów, Dragons (Long) z Chin i Japonii (Riu), Naga i Sarpa Indii, Anunnaki (rasa gadów, ale nie Draco) i Dragon Gods (Draco ) z Sumeru i Babilonii, Chitahuri i Imanugela Afryki, Serpent-Ludzie Zuni, Hopi Indian Anasazi , Uktena i Tlanuhwa z Cherokee, Smoki w Europie, itd.
  Rodziny królewskie z Europy twierdzą, że są z Dragons(Smoków),stąd wszedzie w Europie symbole smoków(w Krakowie smok Wawelski). Ambrosius (Merlin) faktycznie Natanleod, król Wielkiej Brytanii. Karol był nazywany „Le Chameleon”, ze względu na jego pochodzenie w połączeniu hebrajskim i „Smoków”, a jego zdolność do zmiany kształtu normalnego w „demona” czy „Dracule” (smok-diabeł).Późni cesarze rzymscy używali smoczego-symbolizmu i mówiło się, przybrać w „Dracul
  (Smok-demony), zwłaszcza cesarze Bizantyjscy.
  Na początku istnienia narodów europejskich mówiło sie, że ludzie są humanoidalną rasą (czasem określane jako „Elfy” lub „Alfheim”)i została połączona ze Smokami(Dracula po łacinie), jest to hybrydyzacja humanoidalnej rasy ze smokami, aby utworzyć Adama jest tematem w świecie mitologii. W Indiach, Naga przedstawiani byli symbolicznie głowy lub górna część
  ciała ludzi a dół węża.Tamtejsi mędrcy często określi to w ten sposób „Powyżej jest ludzkie, Poniżej znajduje się smok (Sarpa)” oraz „mieszanka nasion”. Ta symbolika wydaje się odnosić do DNA gadów z wszczepionymludzkim DNA. To jest dokładnie to jak wygląda ludzki genom z genomem gadów DNA „niżej” i ludzkiego DNA „wyżej”.Oczywiście nie tylko Gady oddziaływały na ludzi na ziemi.
  W Egipcie mówi się, że „Bogowie”, którzy przynieśli im wiedzę z gwiazd jako Ludzie-Lwy, pochodzący z (Kilroti). Mówią o nich ,że pochodzą z Syriusza, Gwiazdozbioru-Psa, który był czczony w Egipcie jako Isis, nazwany od ich Bogini Matki.W Afryce, szamani Zulusów posiadają rozległą ezoteryczną wiedzę o rasie gadów, którzy mówią ,że Ziemia kontrolowana jest przez Chitahuri.
  Z dziesięciu tysięcy glinianych tabliczek Sumeryjskich które zostały znalezione i przetłumaczone odnoszą się do obcej rasy, która stworzyła ludzi do pracy jako niewolników w swoich kopalniach w Afryce (dokładnie taka sama historia pojawia się w Afryce, gdzie wiek kopalni złota oszacowany jest na ponad 60.000 lat).W Chinach i Japonii jest mowa o Królach Smokach jak również o rodzie ludzi z rasy „Smoków”. (Istnieje również wiele innych ras gadów takich jak np.Kappa).
  W Australii aborygeni mówią o rasie gadów, które żyją pod ziemią i potajemnie rządzą nad ludźmi.Aborygeni opowiadają ,że te istoty zeszły z nieba na ziemię gdzie mieszkały. Mówią, że pochodzą od rasy ludzi-smoków i kiedyś mieszkali na ogromnym kontynencie, który obejmowały cały ocean i że, większość z nich zniknęła pod falami potopu w czasach starożytnych.Australia jest pozostałością tamtego kontynentu i dlatego jest tam tak wiele gadów.
  W Chinach, Japonii, Indiach, Europie, Ameryce Południowej, Ameryce Północnej, Australii, etc dokładnie ten sam opis powtarza się i mówi o 7 hierarchiach gadów.O tym w nastepnej części.
  4cz.filmu:http://www.youtube.com/watch?v=9iNvfeNk-tU&feature=related
  c.d.n.

  • trebor 6 czerwca 2011 o 6:30 pm

   przepraszam za zbyt szybkie a przez to mniej dokladne tlumaczenie.

  • trebor 6 czerwca 2011 o 7:22 pm

   w 47sek.filmu macie zarodek czlowieka i reptila

   • Annah. 6 czerwca 2011 o 8:12 pm

    Według mnie to dezinformacja – poszukiwanie kolejnego argumentu do parcia w kierunku depopulacji poprzez rasistowskie czystki etniczne, dziś oni jutro ty, bo masz zeza, albo krzywy nos, zgroza mnie ogarnia kiedy patrzę na te filmiki i konsekwencje wiary w pseudonaukowe wywody.

    • zenobiusz 7 czerwca 2011 o 9:26 am

     Widzę to dokładnie tak samo.Przy tym są to odgrzewane kotlety,nie wiedzieć czemu serwowane jako prawda objawiona 🙂

    • Annah. 7 czerwca 2011 o 10:10 am

     Masz rację, właściwie miałam pokusę użyć mocniejszych słów we wstępie, ale ostatecznie nie zrobiłam tego gdyż jak to zapewne wiesz nie wszyscy tutaj uczestniczą w dezinformacji ze świadomością dopuszczania się czynu karalnego 🙂

  • teosia 6 czerwca 2011 o 8:47 pm

   „Bo wszyscy harcerze to jedna rodzina” – 😀 już i starożytni o tym wiedzieli
   pies

   koń

   małpa

   delfin

 56. stary-stach 6 czerwca 2011 o 7:14 pm

  http://www.gavagai.pl/nato/uran/uran1.htm- ciekawy tekst

 57. stary-stach 6 czerwca 2011 o 7:19 pm

  przepraszam ,coś poknociłem odnośnik zły , nie uda mi się wklepać linka

 58. stary-stach 6 czerwca 2011 o 7:27 pm

  trzeba skopiować nazwę strony i wkleić, tak można wejść do broni uranowej

 59. szuler 6 czerwca 2011 o 8:04 pm

  Dziś w TV była konferencja ministrów zdrowia UE w związku z wirusem coca-coli (którą popija sobie potajemnie anorektyczka kasia), ale wykorzystywali ją także do lucyferiańskiej (ulubione słowo sono, która nie doleczyła sonolem opryszczki mózgowej) propagandy szczepionkowej mówiąc m.in. o zwiekszeniu zakresu szczepień dzieci i np. o nowych kontraktach na szczepionki.

  • katerina404 6 czerwca 2011 o 11:02 pm

   szuler wiesz co spi………alaj stąd

   • trop 7 czerwca 2011 o 12:25 am

    uważaj astro – mary
    stalking !

    • sonolek 7 czerwca 2011 o 6:09 am

     uwaga zenobiusz

 60. GregoryPek 6 czerwca 2011 o 8:30 pm

  W elektrowni atomowej Fukushima I doszło do całkowitego stopienia rdzeni we wszystkich trzech poważnie uszkodzonych reaktorach. Poinformowała o tym agenda rządowa. Wcześniej właściciel elektrowni, koncern TEPCO, mówił jedynie o całkowitym stopieniu w jednym reaktorze.- donoszą wszystkie światowe agencje informacyjne. na monitorze wciaz cicho, po co informowac ludzi o katastrofie przewyzszajacej o glowe czarnobyl. lepiej zionąć nienawiścią i obrzucać wszystkich dookoła błotem

  • Sully 6 czerwca 2011 o 9:24 pm

   Gregory a skad masz taką informacje? Jakos dzisiaj nie odrobiłam prasówki, gdzie o tym można przeczytać?

   • karlos33 6 czerwca 2011 o 10:09 pm

    Na tvn24 podali takie informacje ,że wszystkie rdzenie są stopione
    http://www.tvn24.pl/-1,1705852,0,1,rdzenie-trzech-reaktorow-calkowicie-stopione,wiadomosc.html
    Ale jeszcze jest reaktor nr.4 i te nieszczęsne zużyte paliwo w zbiornikach , no ale oczywiście eksperci powiedzą że nic się nie stało, stopiło się ale jest zalane wodą, może zrobią jeszcze z tego aqua park ?

    • yoko 6 czerwca 2011 o 10:18 pm

     @ karlos
     Poradzmy, wszystkim ministrom NIE-zdrowia, całego świata, wysyłać chorych na „terapie antyrakową” ……za darmo ! może ludziska by pojęli na czym stoi współczesna meNdycyna!!!

   • sebecxs 6 czerwca 2011 o 10:35 pm

    …a no mówią o tym w TVN… panie GregoryPek.. niektórzy z nas już
    to wiedzą od około 18 marca…. nie ma się co tak napinać…. może orgonit pomoże… a może podczas prze biegunowania cały ten syf wyczyści….. w każdym reaktorze było 250 kg plutonu nie licząc tego co wyleciało z basenów…. i teraz to chyba mamy pojechane….

   • Sully 6 czerwca 2011 o 10:35 pm

    Ludzie puknijcie się w puste głowy, po jaką cholerę klikacie „rączki w górę i w dół” przy poście który po pierwsze nie jest do was a po drugie wogóle nie ma sensu go oceniac bo jest pytaneim skierowanym do konkretnej osoby….jesli chcecie na nie odpowiedzieć tak jak karlos33 to fajnei i dzięki za odpowiedź ale jeśli was to nie interesuje to po kiego się wpieprzacie…ludzie jak małe dzici..będą se łapki w górę i łapki w dół dawać…zenada!

    • baba wanda 7 czerwca 2011 o 4:09 am

     Co sie przejmujesz, tyle ich, co se poklikaja 🙂

 61. trebor 6 czerwca 2011 o 8:33 pm

  NADZORCY 5
  najpierw film ktory pokazywałem 5:41 macie szkielet tego o kt.bedziemy pisac:
  link:http://www.youtube.com/watch?v=Wkaymkjzh1s
  Smoki Skrzydlate są zawsze najwyżej często podzielone na dwie kasty, z których 1 jest Bird-Dragons a 2 Winged-Dragons (tak jest w Azji).
  Pod nimi są Smoki z rogami, ale bez skrzydeł.
  Niżej są Smoki bez rogów, ale uważane za „prawdziwe smoki”.
  Pod nimi Smoki dzieci lub „Watersnakes”, rasa często opisywana jako humanoidzi podobne do jaszczurek, ale często symbolicznie przedstawiane jako watersnakes, węże giganci itp.

  Hierarchii we wszystkich 7 poziomach jest zazwyczaj taka:

  1) Białe Skrzydlate Smoki (skrzydła z piór,niebieskie oczy) (zwykle z rogami)
  2) Dragons Winged (duże, ale bez piór i nie-białe) (z rogami)
  3) Winged Dragons (zwykle z rogami)
  4) Rogaty Dragons
  5) True Dragons
  6) Warrior Dragons (kasty wojowników. Zwykle opisuje się jako największe kasty ludzi, jak smoki są uważane za bardzo agresywną rasę).
  7) Lizard-Dragons (Untouchables. Słaby, mały, chudy podobny do jaszczurek Dragons)

  System kastowy DRACO:

  1) Biały, skrzydlaty Draco (Royalty)
  2) Politycy
  3) Religijna Kasta (kapłanów, Ritualnych wykonawców, itp.)
  4) Wojownicy
  5) Nauczyciele
  6) pracownicy
  7) Drones (Lizard-pod całkowitą kontrolą umysłu gadów,wykonują prace rutynowe, takie jak uprowadzenia)

  Draco

  Illuminati, która obejmuje 13 głównych Royal-rodziny pochodzą z Europy, zostały stworzone przez Gadów Draco.Rodziny królewskiej, nie są do końca „gadami”, ale mają większość DNA Reptilian.
  Wszystkie rasy na Ziemi mają DNA Draco i humanoidalne(Lyrian), ale mniejszy procent Draco.Jednakże, Illuminati, stworzone przez Draco, mają 50/50 między DNA człowieka i Reptilianami, dając im możliwość zmiany kształtu na skutek wielu czynników, w tym niezgodność DNA człowieka i Gada. Ssaki i gady nie są gatunkami z Ziemi. Powstały one na różnych planetach.Tylko niewielki procent Illuminati są zmiennokształtni np. królowa Elżbieta II, książę Filip (Duke of
  Edinburgh), baron Guy de Rothschild, George HW Bush, David Rockefeller, itp. Reszta to głównie osoby z nieco wyższego odsetka Reptiliańskiego DNA które został zatrudniony przez Iluminatów w wyniku skoniukowaceń rodowych. Brak moralności cechuje wszystkie rody mafijne,tam jest dobry grunt do poszukiwań. Mafie są na ogół typu Draco ,twórczości kulturalnej która w większości jest kontrolowana przez Illuminati. Większość agencji wywiadowczych, jak CIA, KGB (FSB), Mossad,
  itp.W rzeczywistości nigdy było w pełni niezależnego rządu w Europie lub Ameryce. Rządy te były zawsze kontrolowane przez mafie/Illuminati ,obecnie są o wiele bardziej scentralizowane niż wcześniej. Kiedyś mieliśmy konflikty dynastii Habsburgów z Rothschildami. Teraz mamy więcej współpracy między Illuminati, bo wiedzą, że NWO jest w zasiegu światowego panowania.Unia Europejska nie jest tak wspaniała jak niektórzy ludzi myślą. Organizacja Narodów Zjednoczonych jest
  rzeczywiście bardzo maniakalną organizacją nastawiona na stworzenie globalnego rządu i totalitarnej kontroli. Z grupy „Dream” odpowiedzialni są między innymi za rozproszanie AIDS w Afryce jako środek depopulacji.W wyścigu Black, przejął ponad 90% nielegalnych zadań USA i odpowiada za zamordowanie własnego zespołu naukowców, którzy na konferencji w Genewie
  mówili na temat AIDS a ludobójstwa,że Kurt Waldheim sekretarz generalny ONZ były nazistowskim żołnierzem SS.cz.5 filmu:http://www.youtube.com/watch?v=JYffL4yjB_4&feature=related

  Bractwo Białego Smoka mówi wam to coś?
  Słowa „ty gadzie” nabieraja nowego znaczenia 🙂
  c.d.n.

  • tegt 6 czerwca 2011 o 11:03 pm

   A także: „drakońskie prawo” 😦

   • trop 7 czerwca 2011 o 12:23 am

    uważaj astro-mary
    stalking !

 62. trebor 6 czerwca 2011 o 8:53 pm

  nie widze czy weszło?
  NADZORCY 5
  najpierw film ktory pokazywałem 5:41 macie szkielet tego o kt.bedziemy pisac:
  link:http://www.youtube.com/watch?v=Wkaymkjzh1s
  Smoki Skrzydlate są zawsze najwyżej często podzielone na dwie kasty, z których 1 jest Bird-Dragons a 2 Winged-Dragons (tak jest w Azji).
  Pod nimi są Smoki z rogami, ale bez skrzydeł.
  Niżej są Smoki bez rogów, ale uważane za „prawdziwe smoki”.
  Pod nimi są Smoki dzieci lub „Watersnakes”, rasa często opisywana jako humanoidzi podobne do jaszczurek, ale często symbolicznie przedstawiane jako watersnakes, węże giganci itp.

  Hierarchii we wszystkich 7 poziomach jest zazwyczaj taka:

  1) Białe Skrzydlate Smoki (skrzydła z piór,niebieskie oczy) (zwykle z rogami)
  2) Dragons Winged (duże, ale bez piór i nie-białe) (z rogami)
  3) Winged Dragons (zwykle z rogami)
  4) Rogaty Dragons
  5) True Dragons
  6) Warrior Dragons (kasty wojowników. Zwykle opisuje się jako największe kasty ludzi, jak smoki są uważane za bardzo agresywną rasę).
  7) Lizard-Dragons (Untouchables. Słaby, mały, chudy podobny do jaszczurek Dragons)

  System kastowy DRACO:

  1) Biały, skrzydlaty Draco (Royalty)
  2) Politycy
  3) Religijna Kasta (kapłanów, Ritualnych wykonawców, itp.)
  4) Wojownicy
  5) Nauczyciele
  6) pracownicy
  7) Drones (Lizard-pod całkowitą kontrolą umysłu gadów,wykonują prace rutynowe, takie jak uprowadzenia)

  Draco

  Illuminati, która obejmuje 13 głównych Royal-rodziny pochodzą z Europy, zostały stworzone przez Gadów Draco.
  Rodziny królewskiej, nie są do końca „gadami”, ale mają większość DNA Reptilian.
  Wszystkie rasy na Ziemi mają DNA Draco i humanoidalne(Lyrian), ale mniejszy procent Draco.Jednakże, Illuminati, stworzone przez Draco, mają 50/50 między DNA człowieka i Reptilianami, dając im możliwość zmiany kształtu na skutek wielu czynników, w tym niezgodność DNA człowieka i Gada. Ssaki i gady nie są gatunkami z Ziemi. Powstały one na różnych planetach.Tylko niewielki procent Illuminati są zmiennokształtni np. królowa Elżbieta II, książę Filip (Duke of Edinburgh), baron Guy de Rothschild, George HW Bush, David Rockefeller, itp. Reszta to głównie osoby z nieco wyższego odsetka Reptiliańskiego DNA które został zatrudniony przez Iluminatów w wyniku skoniukowaceń rodowych. Brak moralności cechuje wszystkie rody mafijne,tam jest dobry grunt do poszukiwań. Mafie są na ogół typu Draco ,twórczości kulturalnej która w większości jest kontrolowana przez Illuminati. Większość agencji wywiadowczych, jak CIA, KGB (FSB), Mossad,
  itp.W rzeczywistości nigdy było w pełni niezależnego rządu w Europie lub Ameryce. Rządy te były zawsze kontrolowane przez mafie/Illuminati ,obecnie są o wiele bardziej scentralizowane niż wcześniej. Kiedyś mieliśmy konflikty dynastii Habsburgów z Rothschildami. Teraz mamy więcej współpracy między Illuminati, bo wiedzą, że NWO jest w zasiegu światowego panowania.Unia Europejska nie jest tak wspaniała jak niektórzy ludzi myślą. Organizacja Narodów Zjednoczonych jest
  rzeczywiście bardzo maniakalną organizacją nastawiona na stworzenie globalnego rządu i totalitarnej kontroli. Z grupy „Dream” odpowiedzialni są między innymi za rozproszanie AIDS w Afryce jako środek depopulacji.W wyścigu Black, przejął ponad 90% nielegalnych zadań USA i odpowiada za zamordowanie własnego zespołu naukowców, którzy na konferencji w Genewie
  mówili na temat AIDS a ludobójstwa,że Kurt Waldheim sekretarz generalny ONZ były nazistowskim żołnierzem SS.
  cz.5 filmu:http://www.youtube.com/watch?v=JYffL4yjB_4&feature=related
  c.d.n.

 63. iHe 6 czerwca 2011 o 9:07 pm

  Chciałem przypomnieć jakim to zbafcą jest bill gates .Naszą bezbramną bramą do świata o 0 emisji co2.
  http://www.abarim-publications.com/End_Of_Time/Rockefeller_Bill_Gates.html
  http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_bill_gates_i_depopulacja_ludzkosci_napisy_pl_video.html
  Słynny wywiad.Dzięki takim filantropom Ziemia wreszcie będzie miała 0 emisje antropogeniczną,nie bójmy się użyć tego słowa.
  Ktoś mu chyba virusa zapodał do chipa w tym oświeconym pustym łbie.
  Nie wydychanie co2 potrafi najlepszy hardeware uszkodzić.Tak to jest jak komuś zawiesi się okno.Wentylacja siada.
  Dzięki vismaya ,że zamieściłaś ten filmik z napisami.Kiedyś musiałem się spierać z jednym pół mózgiem o znaczenie słów z tego oświeconego wywiadu.
  A ciężkie słowa tam padają.Jakieś takie mało ludzkie i mało nałkofe.
  Za to dużo w tym szarlatanerii depopulacyjnej.

 64. zenobiusz 6 czerwca 2011 o 9:56 pm

  Niedawno zniknął z sieci blog

  .newworldorder com

  artykuł,z tego bloga do którego podaję link,u siebie, zniknął całkowicie z sieci.

  Zniknął także walczący z NWO bardzo inteligentnie prowadzony blog

  http://jacquesgrandguignol.pl/index.html?tid=73&pid=2412

  Poniżej tekst,ukazujący się,po próbie wejścia na niego.Pod tą obelżywą fałszywką, ostatni tekst z tego bloga,zachowany ,u mnie.
  Czy następny będzie monitorpolski i mój blog.Ktoś z atakujących ta stronę,zna odpowiedź.

  • zenobiusz 6 czerwca 2011 o 9:59 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/06/znikajace-blogi/

   • katerina404 6 czerwca 2011 o 11:56 pm

    zenobiuszWlazłam na ten Twój blog i mnie wkurzył ten gościu, który się tam wpisał. Dobrze z jednej strony, że wlazłam, bo sobie tą listę spisałam. Długa jak cholera. Trzeba będzie ją po kolei realizować. Tylko z drugioej strony po co się ostawać przy żywych w takim świecie, jaki jest teraz?

    • zenobiusz 7 czerwca 2011 o 9:33 am

     Więcej nie właź, masz masę własnych blogasków,które zaniedbujesz.Tyczy to również twoich „przyjaciół.”
     http://koala8rozmaitosci.wordpress.com/author/bazarchandel/

  • zenobiusz 6 czerwca 2011 o 10:02 pm

   Wiem nie na temat
   Czasu jednak zostało naprawdę mało
   Ludzie są zagubieni nawet Ci co znają częściowo poniższą problematykę
   Ponieważ nie widzą całości.
   Oto dokąd zmierza to szaleństwo w ujęciu całościowym(moim zdaniem)
   Jak coś pominąłem to poprawcie i dopiszcie.
   Nasz los został zatwierdzony ale nie przesądzony.
   Zatwierdzoną; przez elity przyszłość można zmienić
   Przyszłość można zmienić zmieniając świadomość innym
   Jeżeli prawda o tym co się tak naprawdę dzieje dotrze do świadomości odpowiednio dużej grupy ludzi -ciemna strona nie ma żadnych szans. Pomóżmy innym to zrozumieć!
   To wstęp do tekstu z bloga jacquesgrandguignol.

   • zenobiusz 6 czerwca 2011 o 10:04 pm

    Wspominany tekst,kończy się tym apelem.Przyłączam się do niego
    „Zwracam się do wszystkich agentów SYSTEMU próbujących dyskredytować ten wpis.
    Pomyślcie o Sobie. Jak wykonacie zadanie zostaniecie zlikwidowani.
    Po prostu nie będziecie już potrzebni.”

    • katerina404 7 czerwca 2011 o 12:10 am

     zenobiusz A skoro poruszyłeś sprawę tej agentury, to zwróć uwagę na jedną rzecz kilka postów pode mną i Twoim wpisem, jest wpis w sprawie poparcia działań przeciwko GMO i ja patrzę i oczom swoim nie wierzę. Dwie łapki w dół. Słuchaj w tak wążnej dla Polski sprawie, zresztą nie tylko dla Polski. Ja rozumiem, że Tobie lub mnie ktoś moze po złości dać te łapki w dół, bo mamy dość kontrowersyjne charaktery, ale jeżeli w takiej sprawie, ktoś daje łapkę w dół, to wiadomo, kto to jest. Myślę, ze Pan Marek z pozycji admina, to doskonale wie. Tylko ja myslę, że oni zmieniają nicki. A nie można tak dojść po numerze IP. Nie ma nawet żadnej racjonalnej podstawy, żeby zdrowo myśląca osoba przy takim wpisie dawała łapki w dół.

    • zenobiusz 7 czerwca 2011 o 12:24 am

     A nie zainteresowały cie losy bloga nwo,com.Pisał o wojnie przeciw chrześcijaństwu,którą wy w najlepsze prowadzicie na blogu Marka,no ciekawe to. Człowiek znika blog jest wymazywany w całym internecie,a jego blogowicze jak gdyby nigdy nic przenoszą się na monitorpolski.

    • trop 7 czerwca 2011 o 12:42 am

     jej i reszty bandy zawodowych niszczycieli blogów (prawda astro-mary ?) nie interesuje to co już doskonale wiedzą i do czego sami się przyłożyli – tak długo i wytrwale pracowali nad demontażem nwo.com.pl aż dopieli swego !
     teraz razem z mareczkiem (kiedyś marek2232 ), talbotem, innym wcieleniem wapniaka i kolejnymi wcieleniami astro-mary vel katerina404 z boską energią – zlatują się jak muchy tutaj – 24 godziny na dobę w akcji – a nuż się uda i znowu będzie demolka – prawda astro-mary ?
     jak ci we wróżbach wychodzi ? z czego tym razem wróżysz ? z kart czy z kuli ? a może z fusów ?
     powinnaś jeszcze napisać kolejną petycję do odpowiednich organów – z prośbą o pomoc w rozwalaniu monitora… nie sądzisz ?
     może boska energia ciebie oświeci i do jutra sprokurujesz jakąś petit-petycję…
     tylko pamiętaj bez obelg i wulgaryzmów – przynajmniej próbuj !

    • katerina404 7 czerwca 2011 o 2:02 am

     zenobiuszJa nie prowadzę akcji przeciw chrześcijaństwu, ja mam tylko wątpliwości co do dostojników niektórych KK, a to duża różnica. Zresztą rzadko staram się w tematach wiary wypowiadać, jako, że nie mam do końca pewności co do tego KK. I dlaczego twierdzisz, że sono, rambo8, ja i xyz to ta sama osoba? No powiedz, na jakiej zasadzie to twierdzisz, bo przeciez poparłęś kolegę niejakiego trop, co oznacza , że się z nim zgadzasz, co wyraźnie napisałeś. Czy mógłbyś mi to wytłumaczyć?

   • zenobiusz 7 czerwca 2011 o 8:14 am

    Wiem kim jest trop,podszyliście się raz pod jego nicka,a on jest niezłym analitykiem.Mam do niego jakoś dziwne zaufanie.

  • iHe 6 czerwca 2011 o 10:17 pm

   Jaka ta redakcja dowcipna.No ,no astromarian też się tam znalazł.Lekarz psychiatra podręczna broń racjonalisty.co.il
   Normalnie kabaret skeczów męczących ze strony „redakcji”

   • trop 7 czerwca 2011 o 12:28 am

    uważaj astro-mary
    stalking !!

   • katerina404 7 czerwca 2011 o 4:16 am

    TROP a skąd Ty się tu wziąłeś ja się zastanawiam. Pierwszy raz ten nick widzę i nagle tak szybko i bystro żeś wszystko załapał. Ledwo zdążyłam napisać, że ktoś dał łapki w dół przy petycji odnośnie GMO, A Ty od razu miałeś gotowy cały elaborat, lącznie ze wszystkimi wpisami, cytatami itd. To mi przypomina bardzo czyjeś metody. Cytowanie i wstawianie. Ty dobrze wiesz, że talbot, sono, rambo8, xyz, wapniak i ja to zupełnie inne osoby. Kłamiesz, bo masz w tym jakis cel. To, że strona NWO nie istnieje, to bardzo nad tym boleję, ale to nie ja ją zamykałam, ani nie ja przyczyniałam się do jej zamknięcia. A jeżeli już wspominasz wapniaka, to zdaje mi się, że on był albo adminem, albo nawet właścicielem, nie wiem dokładnie. Ale skoro poruszyłeś i wapniaka i mnie w jednym szeregu, to coś tu nie gra, bo wapniak raczej by własnej strony nie niszczył. Trochę logiki jak się kogoś oczernia to z sensem. A talbota rzeczywiście znam ze strony NWO i bardzo go lubię, mimo, że nie ze wszystkim się z nim zgadzam. Sono poznałam na tym blogu i też ją lubię i lubię również rambo8, chyba mi wolno mieć swoje sympatie i antypatie, tak jak w życiu. O xyz niewiele mogę powiedzieć, ale nie jestem nim, ani on mną.

    Astro-mary to nie bardzo wiem o co Ci chodzi? A porady psychologiczne to nie ja udzielam, trzeba było sobie zadać trud i wejść na tą stronę i zobaczyć, ze prowadzi ją osoba, która jest lekarzem, jak już jesteś taki wnikliwy i nadgorliwy a ja mam link do teo kiedyś zamierzałam uczestniczyć w jej programie parnerskim ale się rozmyśliłam, bo to za dużo roboty a pieniędzy nie widać. Co jeszcze wymyślisz?

    • zenobiusz 7 czerwca 2011 o 9:43 am

     Łapki w dół to do niedawna były przy każdym wpisie o orgonie,i o tym że Nibiru nie istnieje,Ciekawe,Teraz zaczyna stawić łapki,milcząca większość.Zapomnieliście o niej,jakoś.
     „a ja mam link do teo kiedyś zamierzałam ”
     No to Astro-mary się nie wypierasz.Są jeszcze inne mary,boska energia,Bazar medyczny(tu widzę to inaczej niż Trop),i Bazarhandel.

 65. Ola 6 czerwca 2011 o 10:01 pm

  http://beforeitsnews.com/story/689/351/The_End_of_the_World_2012:_NASA_Tells_All.html Mozesz zmienic jezyk i przeczytac artykul w jezyku Polskim. Klamstwa o Planecie X Nibru itp to wielkie OSZUSTWO Sam sprawdz

 66. freenata 6 czerwca 2011 o 10:08 pm

  Szanowni Państwo,
  Prosimy o poparcie i nagłośnienie APELU DO RZĄDU I POLITYKÓW w sprawie
  odrzucenia
  projektu nowej ustawy o nasiennictwie.

  Głosowanie w jej sprawie odbędzie się już 7 czerwca. Informację o tym
  dostaliśmy
  dopiero kilka dni temu. Sposób w jaki próbuje się przeforsować tę nową
  ustawę jest
  drastycznym przykładem braku poszanowania obowiązującego prawa. Nie
  przeprowadzono
  konsultacji społecznych!
  Z treści obowiązującej ustawy o nasiennictwie wykreślono kluczowe zapisy w
  brzmieniu
  : „Odmian genetycznie zmodyfikowanych nie wpisuje się do krajowego
  rejestru.” Nowa
  ustawa zawiera bardzo nieprecyzyjne regulacje w sprawie nasion i roślin
  GMO, co
  zostanie wykorzystane jako kolejna furtka prawna przez tych, którym
  zależy, aby w
  Polsce uprawiać GMO.

  Ponadto ta nowa ustawy o nasiennictwie spowoduje poważne (!!!)
  ograniczenia dostępu
  do tradycyjnych nasion, a zatem lekceważenie dorobku polskich naukowców,
  rolników i
  organizacji rolniczych. Zawiera ona m.in. takie zapisy: “…Ilość
  materiału siewnego
  odmiany regionalnej roślin rolniczych, jaka może zostać wprowadzona do
  obrotu,
  będzie określana, w drodze decyzji, przez ministra właściwego do spraw
  rolnictwa.
  Maksymalna ilość materiału siewnego danej odmiany w przypadku rzepaku,
  jęczmienia,
  pszenicy, grochu, słonecznika, kukurydzy i ziemniaka wynosi 0,3 %
  materiału siewnego
  danego gatunku stosowanego rocznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
  oraz
  odpowiednio 0,5 % dla pozostałych gatunków… Łączna ilość wprowadzonego
  do obrotu
  materiału siewnego odmian regionalnych roślin rolniczych nie może jednak
  przekroczyć
  10%…”

  W związku z powyższym domagamy się odrzucenia tej propozycji ustawy pod czas
  głosowania.
  Prosimy Państwa o poparcie naszej inicjatywy poprzez dopisanie swojego
  nazwiska ze
  wszystkimi tytułami i/lub organizacji i rozesłanie listu/APELU do
  polityków, rządu,
  mediów i do innych swoich kontaktów. Prosimy o informację czy możemy
  dopisać Wasze
  nazwiska/organizacje na końcu listu. Jeśli tak to prosimy o podanie jakie
  tytuły i
  organizacje mamy wpisać.
  LIST/APEL jest tutaj.
  http://www.icppc.pl/antygmo/wp-content/uploads/2011/06/ustawa_o_nasiennictwie.doc

  http://www.icppc.pl/antygmo/wp-content/uploads/2011/06/ustawa_o_nasiennictwie.pdf

  Serdecznie pozdrawiamy,
  Jadwiga Łopata i Julian Rose

  ==========================
  ICPPC – International Coalition to Protect the Polish Countryside,
  Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi
  34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114 biuro@icppc.pl
  http://www.icppc.pl http://www.gmo.icppc.pl http://www.eko-cel.pl

  Przeczytaj – „Zmieniając kurs na życie. Lokalne rozwiązania globalnych
  problemów”, autor: Julian Rose http://www.renesans21.pl
  Czas na działanie…
  Zespół Stop Codex

 67. Ola 6 czerwca 2011 o 10:10 pm

  http://beforeitsnews.com/story/690/863/The_Lucifer_Project.html Kazdy powinien czytac ta strone w jezyku plskim jesli nie zna angielskiego jest tu zmiana jezyka. Ta strona codziennie dostarcza mase prawdziwych informacji o NASA, UFO ekonomii, polityce itd

 68. Ola 6 czerwca 2011 o 10:28 pm

  hthttp://www.youtube.com/watch?v=oydKM5GbGng&feature=player_embeddedtp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_eExucI3IWs FR nie ma zlota

 69. Ola 6 czerwca 2011 o 10:31 pm

  Ron Paul http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_eExucI3IWs

 70. Ola 6 czerwca 2011 o 10:41 pm

  http://www.washingtonsblog.com/2011/06/japan-finally-admits-total-meltdowns-at.html W godzine po trzesieniu ziemi 3 reaktory kompletnie byly zniszczone

 71. sebecxs 6 czerwca 2011 o 10:48 pm

  ..poczytałem to wszystko i powiem wam, że….. ….. dzisiaj wyjątkowo się cieszyłem, z tego ze po prostu żyję i mam rodzinę…. no i oczywiście z faktu mieszkania na wsi…..

 72. katerina404 7 czerwca 2011 o 1:16 am

  Panie Marku Co ma znaczyć ten wpis poniżej i te insynuacje. Znowu oczywiście jakiś nowy nick i bezcelne oczernianie. Chodzi mi o ten wpis. To juz przekracza jakieś normy. rambo8, sono, ja i jakiś tam xyz to kompletnie inne osoby. Uderz w stół a nożyce sie odezwą. Chciałam dojść kto tu szpaci, to już ktos zadziałał i napisał bzdurysono zobacz ja i Ty to ta sama osobarambo8zobacz co ktoś napisał. No to ładnie tu się dzieje. I oczywiscie zenobiusz jeszcze to potwierdza, ciekawe na jakiej zasadzie. Albo grasz znaczonymi kartami, albo nic nie widzisz. Panie Marku proszę o interwencję w tej sprawie. Zamieszcam poniżej ten wpis i go zachowuję:

  no to astromary vel katerina 404 vel xyz vel rambo8 i inne nicki
  – wystarczy tej zabawy ze zmiennym IP ! twój rynsztokowy styl wypowiedzi jednak jest stały i niepowtarzalny – tego nie zmieni żaden program do zmiany IP ! wystarczy porównać twoje posty z astro-bloga i te zostawiane tutaj – taki chamski jezyk jest jak znamię !
  Dość robienia z bloga monitorpolski astro-śmietnika. Można się domyślić że z zazdrości o popularność i liczbę wejść postanowiłaś zniszczyć albo przynajmniej tak zaśmiecić tego bloga :

  xyz 6 Czerwiec 2011 o 11:43 am

  Monitor, ty naprawdę cierpisz na ostrą paranoję. Od kiedy to przeczytanie artykułu jest jednoznaczne z obejrzeniem filmiku w nim umieszczonego ? Gdyby ktoś chciał cię blokować, to tego bloga i tych wszystkich filmików na youtube już dawno by nie było. Ty jednak musisz pokazać ludziom, że coś niby jest na rzeczy, i że piszesz prawdę, bo w przeciwnym wypadku nie byłbyś przecież blokowany. Nie wiem, co za ciemna masa łyka te tanie sensacje, ale widać gołym okiem, że dobrze wiesz, jak prowadzić stronę, by była popularna. Nie wierzę, że wypisujesz takie rzeczy nieświadomie, i że są one wynikiem twojej niewiedzy. Jeżeli tak jednak jest, to odsyłam do pierwszego zdania w tym komentarzu.

  xyz 6 Czerwiec 2011 o 4:12 pm

  Przepraszam bardzo, ale nie mam pojęcia, kim jest Zbigniew Kękuś, więc nie będe oglądał filmów jemu poświęconych. Dla ciebie być może to ważna osoba, więc jesteś wielce zdziwiony, że ludzie nie chcą tego oglądać. Poza tym, sam sobie przeczysz. Skoro Chołda też jest taki niewygodny, to dlaczego licznik odsłon tamtego filmu nie jest blokowany ? (…) Po takich rzeczach widać twoją niekompetencję. Taka sytuacja sprawia, że człowiek zaczyna się zastanawiać, czy aby na pewno do innych tematów tutaj prezentowanych nie masz takiego podejścia.

  żeby już nikt normalny i szanujący swój czas nie miał ochoty na czytanie i szukanie czegokolwiek – bo i tak zawsze znajdzie twój astro-śmietnik pod klonującymi się nickami np. SONOFAN, sonolek, agent -specjalista od petycji, xyz, jaś, Sully, sheeple , sono, zajad, Lucjan, rambo8, pola, Ron, stary-stach, szuler a zapewne inne i nastepne jeszcze przed nami …

  Nie dziwię się że obawiałaś się publikować pod własnym imieniem i nazwiskiem np te wypocone pseudo-anal -izy pseudo-polityczne Kateriny404 każdy by się wstydził – knajacki a chwilami rynsztokowy język, brak logiki, wyrobienia i własnego zdania, brak inteligencji i wiedzy ogólnej nawet podstawowej, pozlepiane jak w bajaderce cudze wnioski, spostrzeżenia, brak własnych opinii i poglądów, stałe pouczanie i nachalne „prostowanie” poglądów innych piszących, a wszystko obficie zalane błędami stylistycznymi, gramatycznymi a nawet ortograficznymi…

  Jeśli pokusić się o analizę znaczenia twojego wiodącego aliasa jeszcze z nwo.com Katerina 404 to co znajdujemy :

  HTTP 404 lub Not Found – kod błędu odpowiedzi HTTP wskazującego na to, że klient jest w stanie komunikować się z serwerem, ale nie może znaleźć żądanego pliku, lub jest on skonfigurowany, aby nie spełnić żądania i nie wyświetlać informacji dlaczego.

  czyli twoja podświadomość też ciebie zdradza – 404 to błąd w twoim mózgowym komputerze – ty nie potrafisz podłączać się do wiedzy, do umiejętności, jesteś niewyuczalna nawet w zakresie poprawnego posługiwania się językiem polskim ( o językach obcych nawet nie wspominam – już parę razy pisałaś że nie znasz nawet angielskiego więc niech ktoś tłumaczy !). Niestety masz przerost ambicji oraz żądzę bycia blogerem i znawcą od wszystkiego, a ta żądza przy tak dużych brakach mózgowych i kompleksach zwyczajnie ciebie gubi
  No i czas który postanowiłaś poświęcić nowej rozrywce czyli niszczeniu pracy Monitora – zrezygnowałaś nawet z prowadzenia swojego astro-bloga – od 1 czerwca cisza ! co za ofiara… no ale zalewanie tego forum śmiecio-postami w ilościach tsunami-podobnych musi kosztować – prawie zdominowałaś zena !
  Tak na marginesie spytam – astro-mary czy ty w nocy nie sypiasz ? i czy ty nie masz nic innego do roboty poza siedzeniem na tych swoich astro-blogach i waleniem w klawiaturę ? nie nudzi ciebie zaśmiecanie bloga Monitora pod dziesiątkami różnych aliasów ? Nie masz innych zajęć ? Nie masz chłopa ? nawet jednego ? Nie masz innego życia poza netem ? Ile ty masz lat astro-mary ? Chyba dużo ? W tym wieku taka głupota to wstyd… wiesz że to wstyd ? czy tego też nie wiesz ? i ty nazywasz siebie przebudzoną ? świadomą ? uduchowioną ? specjalistka od boskiej energii Groeninga ? chyba raczej specjalistka od obelg, języka pełnego wyzwisk i agresji ? specjalistka od pouczania innych jak maja żyć, co mówić, myśleć a nawet jak wklejać linki w postach ? i ty śmiesz obrzucać obelgami Vismayę ? i ty śmiesz mówić monitorowi że ma paranoję ? ty śmiesz pouczać Zenka i wyzywać od obłąkanych ? w tym momencie nie dorastasz zenkowi do pięt ! ty mówisz o sobie ! ty piszesz o sobie astro-mary ! każda obelga i zaczepka skierowana do innych na tym blogu to twoje lustrzane odbicie ! o twojej paranoi świadczą twoje dialogi ze soba, liczne obelżywe posty i cytaty z tychże poniżej !
  Na nwo.com.pl jako Katerina 404 byłaś ledwo tolerowana a twój wkład merytoryczny w treści był żaden. Na wolnemedia.pl aż wstyd czytać komentarze czytelników pod twoimi gniotami – tyle ironii i drwin chyba trudno znieść prawda ? Tylko w swojej wtórnej i jałowej astro-sekcie na wordpress masz tresowane astro-myszki w liczbie kilku frustratów obojga płci (nie licząc twoich klonów-aliasów ) którzy – aby nie zostać zbanowanym – muszą pod każdym tekstem zameldować na wyścigi że „ten tekst jest najlepszy ze wszystkich” Najwyraźniej tresurka sekciarska już ciebie zmęczyła lub przestała podniecać, a ilość odwiedzin zmalała do kilku – bo wymyśliłaś sobie inną oświeconą astro- rozrywkę :
  1) niszczenie bloga Monitorpolski
  2) podszywanie się pod innego blogera – czyli BazarMedyczny
  3) oraz plagiat – ordynarne przepisywanie (bez podawania źródła !) całych wręcz tekstów razem z tytułami ze stron Poliszynela, Monitora i BazarMedyczny na swój kolejny już blog, tym razem pseudo-polityczny, zatytułowany nie inaczej – Boska Energia… Gdzie tej boskiej energii nie uświadczysz bo to zwykła info-kaszanka, ale gdzie również można się potknąć o znaki szczególne astro-mary … czyli chamstwo, agresje, tandetę i plagiat !
  Zobaczymy teraz jak wybrniesz z astro-błota w które wlazłaś po czubek astro-łba Mam pomysł – na początek poinformujemy o twoich wybrykach barta – już on będzie wiedzieć co z tym zrobić

  Nie wzięłaś pod uwagę jednego astro-plagiat-intrygantko – że zostawiasz za sobą tropy w postaci charakterystycznych prostackich zwrotów i powiedzonek (rodem zza lady sklepu rzeźnickiego w Otwocku w którym kiedyś pracowałaś ! i prawdopodobnie rodem z własnego domu – skoro to podstawowy budulec twoich wypowiedzi ! ) . Tymi charakterystycznymi słownymi gniotami, dziadowskim stylem jak z tabloidów, zaczepianiem, pouczaniem, napaściami, wyzwiskami oraz stałym powtarzaniem przypowieści o swoim dziadku z partii, ciotce, bratanku, chorej mamie, chorej jamniczce, fatalnych diagnozach nt Parkinsona, samo-leczeniu metodą Groeninga itp nasycasz swoje pseudo-artykuły na astro-blogu i klonie-blogu pt boska energia – przez co bardzo łatwo znaleźć autora tej intrygi.

  Jednak najbardziej zastanawiające jest to, że wyraźnie w pocie czoła usiłujesz podszywać się pod kogoś innego – a mianowicie pod blogera BazarMedyczny. Nawet stosujesz typowy dla etatowych blogów sposób dla uwiarygodnienia tej farsy – aliasy np :

  ktoś
  5 Czerwiec 2011 o 4:08 pm
  swego czasu sama krzyczałaś fanatyczna antymacierzyńska (twierdzisz że dobra jest głodówka, więc macierzyństwo jest ci obce) agrsywnymi drukowcami jako bazarhandel, ale przynajmniej uwagi na kilku blogach (np astromaria) zmieniły twój literkowy styl, ale agresja pozostała.

  Czy ty naprawdę myślałaś że będziesz się tak bawić bez końca ? Może trwałoby to dłużej – gdyby wszyscy przedstawiali równy twojemu poziom – czyli kolejne fale agresji i bezdenne niedomogi intelektualne. Tego też nie wzięłaś pod uwagę – prostej statystyki – że mogą być bardziej inteligentni i bystrzejsi od ciebie ? DUŻY BŁĄD !
  Wydaje sie że twoje astro-chamstwo i astro-bezczelność osiągnęły limit – a jest nim wytrzymałość czytających :

  ktoś
  5 Czerwiec 2011 o 3:50 pm
  Nie wiesz co to gg, czyli jednak jesteś starą sfiksowaną babulką Sono a Lucyfer wiekowo jest dla ciebie w sam raz i to tłumaczy twoją niewytłumaczalną straczą agresję niedopieszczonej nimfomanki do zwykłych ludzi (zapewne byłaś nią za młodu, ale z wiekiem trudniej o nimfopatię). Swoich grzechów nie odpuścisz liżąc się z Lucjanem i ziejąc ogniem starej rozpustnicy do niewinnych wierzących ludzi. Krucjatę z Lucjanem urządzaj sobie w piekle tam gdzie twoje miejsce – a teraz płacz.. bla bla bla i weź ze sobą tą miziową nierządnicę Kasiulkę.

  swoją drogą – astro-mary masz jakąś niebezpieczną fiksacje na punkcie nimfomanii, lizania z Lucjanem, krucjat, rozpustnic, agresji, niedopieszczenia… tego też się nie wstydzisz ? uważasz że to normalne ? co na to twoja mama ? i jamniczka ?
  Jeszcze jedno – ciekawe jak się poczuje Zenek i Monitor – kiedy uświadomią sobie że namiętnie dyskutują z pomenopauzalną astro-mary – oszalałą z nienawiści i wojującą z kościołem, z religią Jak się poczuje mizia kiedy uświadomi sobie że wpuścił na bloga astro-mary którą zażarcie zwalcza i która kilka dni temu na blogu monitora wyzwała go od sukinsynów i innych czułości Widzisz astro-mary – zmiana IP to nie wszystko – są jeszcze różne inne znaki szczególne …

  Kolejna ciekawostka – na blogu boska energia proponujesz ludziom porady psychologiczne za 95 PLN on-line… a jakie ty masz astro-mary uprawnienia i kwalifikacje do sprzedawania porad psychologa ? Jako była sprzedawczyni u rzeźnika, dorabiająca wróżeniem z kart na astro-blogu i lecząca w ten sposób swoje kompleksy :

  ktoś
  5 Czerwiec 2011 o 6:22 pm
  Przykro mi, ale nie utożsamiam się z waszą bezproduktywną agresywną grupą internetowych oszołomów. Po przeczytaniu wielu twoich postów doszedłem do wniosku, że jesteś nieszczera, agresywna, sfrustrowana i bezmyślna. Poza tym jestem ojcem i mam inne priorytety (badania naukowe). A co ty poza internetowym „uświadamianem” robisz? Niech zgadnę – nic?

  Codziennie myślę co zrobić, ale wobec takiej wiedzy, którą posiadam, a której w kilkudziesięciu tomach książki nie zmieszczę, to wątpię, aby bez pomocy boskiej coś nam wyszło.

  Zapewne nie wiesz że takie „porady psychologiczne” płatne 95 PLN bez uprawnień są karane – no to uświadomi ciebie Polskie Towarzystwo Psychologów , oni bardzo nie lubią astro-konkurencji

  I na koniec – tak się ciekawie złożyło że weszła już w życie nowelizacja kodeksu karnego przewidująca karę do trzech, a nawet 10 lat więzienia za stalking. Sejm uchwalił to w lutym br. Od dziś wchodzą w życie kary za uporczywe, złośliwe nękanie – czyli tzw. stalking. Oczywiście astro-mary jako 404 error znowu może mieć problemy ze zrozumieniem znaczenia ww informacji – więc porada prawnicza wydaje się na miejscu… będzie kosztowała trochę więcej niż 95 PLN , nie licząc kolejnych kosztów powinnaś teraz więcej wróżyć !
  http://www.wykop.pl/ramka/769157/stalking-bedzie-karany-i-slowo-cialem-sie-stalo/

  Pora chyba zawiadomić blogera BazarMedyczny – niech działa, trochę się tego nazbierało mogą być astro-problemy …
  PS : dla zainteresowanych astro-mary wystepuje tu również pod innymi nickami np. SONOFAN, sonolek, agent -specjalista od petycji, xyz, jaś, Sully, sheeple , sono, zajad, Lucjan, pola, Ron, stary-stach, szuler – rozmawia sama ze sobą i sama sobie daje porady np „psychologiczne” (ciekawe czy tez sama sobie płaci 95 PLN on-line ?)
  Oto trochę przykładów astro-śmiecia
  sonolek 4 Czerwiec 2011 o 1:59 am
  katerina, sully inne toksyczne osoby:
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Terapia_racjonalno-emotywna

  Sonolek
  4 Czerwiec 2011 o 1:16 am
  Chora psychicznie nierzadnico pozostań przy swojej wódce i zakąsce sama ze swoim jadem i Lucjanem i nie pokazuj się ludziom na oczy dopóki cię twój towarzysz nie dopieści.

  Sully 3 Czerwiec 2011 o 8:55 pm
  Ona tylko potrafi wrzucać filmiki z youtube – dla niej źródło wszelkiej „prawdziwej” wiedzy…no i ewentualnie zgnoić tych co maja więcej zdrowego rozsądku niz ona..
  katerina404 3 Czerwiec 2011 o 9:21 pm
  sully Pochwal sie wreszcie tłumoczku co Ty potrafisz, bezmyslne ciele?
  Sully 3 Czerwiec 2011 o 9:33 pm
  Spadaj Katrina nie chce mi się z Tobą gadać bezmyślna glisto.

  sonolek 2 Czerwiec 2011 o 8:12 pm
  Który program poprawnie zdeasembluje 64 – bitowy plik sterownika bezprzewodowej karty sieciowej, bo freeware dekompilują tylko do kodu 32 bitowego? Jak ktoś jest ciekawy to jest to mi potrzebne do modyfikacji plików w windows 7, który nie certyfikuje plików karty sieciowej z kodem do zmiany adresu mac i dlatego przeważnie producenci najnowszych kart nie wspierają tego programowo, chociaż opcja ta jest dostępna w innych systemach np.: linuxowych. Pomoże ktoś, czy wszyscy mają sonolowy odlot lucyferiański?

  sono 1 Czerwiec 2011 o 1:36 pm
  @ Zajad Ty jestes glupszy niz tabaka w rogu. Nie masz zielonego pojecia o co w tym wszystklim biega a zabierasz glos w roli wszechwiedzacego eksperta spod budki z piwem.
  Poczytaj najpierw troche a potem gebunie racz otwierac bo nie tylko zajadami zalatujesz ale i zenada.
  zajad 1 Czerwiec 2011 o 1:49 pm
  Misiu nerwusku za mało masz kultury by się do mnie zwracać per TY głuptasku. A może mam większe pojęcie niż ci się wydaje i opanowanie czego ty nie masz robiąc tutaj śmietnik, jak na śmiecia przystało potrafisz tylko zwyzywać kogoś kto się z Tobą nie zgadza marny robaku. Może wrzuć opracowanie satanistycznych symboli stosowanych przez gwiazdy to wszyscy poczytamy i podyskutujemy. Dorośnij,
  sono 1 Czerwiec 2011 o 1:57 pm
  idz pod swa budke z piwe i tam sie dalej doksztalcaj. To twoj poziom. Masz ochote czegos sie dowiedziec ,to sam se poszukaj. Mam dosc juz „doksztalcania” totalnych ignorantow.
  To przypomina rzucznie perel pod wieprze.
  zajad 1 Czerwiec 2011 o 2:05 pm
  Czytam więcej niż piszę w przeciwieństwie do Ciebie i potrafię czytać ze zrozumieniem, ty też się naucz.
  sono 1 Czerwiec 2011 o 2:36 pm
  dawanie golych linkow nie jest akceptowane na forach. Nie wiesz o tym. Taka niepisana zasada

  sono 6 Czerwiec 2011 o 6:28 pm
  obojetnie z ktorej strony nie patrzec ,przyszlosc nie wyglada rozowo i az strach pomyslec co nas czeka. Lucyferianie zdobyli wladze i rzadza sie swymi prawami i pilnuja swych interesow.
  Lucjan 6 Czerwiec 2011 o 7:41 pm
  Tak mało ze sobą przebywamy odkąd uciekłaś z piekła i okupujesz komputer na ziemi siejąc lucyferiański defetyzm wśród wierzących w Boga ludzi. Albo poprawisz się i staniesz się bardziej inteligentna i użyteczna dla społeczeństwa albo zabieram ciebie ponownie i tym razem dostaniesz szlaban na internet i będziesz moją, ale lewą rączką.

  szuler 6 Czerwiec 2011 o 8:04 pm
  Dziś w TV była konferencja ministrów zdrowia UE w związku z wirusem coca-coli (którą popija sobie potajemnie anorektyczka kasia), ale wykorzystywali ją także do lucyferiańskiej (ulubione słowo sono, która nie doleczyła sonolem opryszczki mózgowej) propagandy szczepionkowej

 73. Pingback: Big Pharma, EHEC Coli, world rewolution « kefir2010