Komentarze i wydarzenia, 7 czerwca 2011r.

 • „Demokratyzacja USA” – gułagi na dożywocie za podejrzenie terroryzmu

(…) Zamknięci na czas nieograniczony, czyli nawet na dożywocie, będą całkowicie pozbawieni jakichkolwiek praw – będzie można ich do woli torturować czy nawet zabić (…) Każda osoba, która się nie spodoba urzędnikom państwowym może być od tej zniknąć na zawsze bez słowa wyjaśnienia (…)

Przyznam szczerze, że spodziewałem się gorącej dyskusji na temat poniższego wpisu, a tu jak na razie tylko jedna rzeczowa wypowiedź – Wojwita. Dyskutujecnie na jakieś mało ważne temat – czy fakt, że w USA implementowany jest zamordyzm na skalę tego w ZSRR jest nieistotny?
Wy, tacy obeznani – w tym co mówi Alex Jones czy w innych alternatywnych źródłach; nikt z was nie wspomniał nawet słowem o >apelu Adama Gadahna do Muzułmanów by kupowali broń i mordowali Amerykanów w centrach sklepowych, dokonywali rozbojów i zabójstw polityków. Nikt nie wspomina, że Gedahn jest wnukiem założyciela żydowskiej ADL, choć Alex Jones krzyczy o tym od 3 dni. Nie widzicie, czy też nie chcecie by na to zwracać uwagę, że w USA szykuje się tragedia na niespotykaną dotąd skalę?
Dla kogo pracujecie?!

„Demokratyzacja USA” – gułagi na dożywocie za podejrzenie terroryzmu
Kongres USA po cichu zatwierdził w zeszłym tygodniu ustawę dającą uprawnienia dla rządu amerykańskiego do zamykania na czas nieograniczony osób podejrzanych o terroryzm, nawet bez formalnego oskarżenia czy też wyroku.  Ustawa była sponsorowana przez Johna McCaina i Joe Liebermanna – etatowych agentów NWO w Kongresie USA. Zamknięci na czas nieograniczony, czyli nawet na dożywocie, będą całkowicie pozbawieni jakichkolwiek praw – będzie można ich do woli torturować czy nawet zabić, bez jakichkolwiek skutków prawnych – wystarczy tylko zaznaczyć, że tortury były potrzebne do zdobycia ważnych informacji. O adwokatach czy też jakimkolwiek procesie można już zapomnieć. Ustawa nie rozróżnia obywateli od nie-obywateli USA. Ustawa nie precyzuje co oznacza „podejrzenie o terroryzm” – może to być więc cokolwiek – krytyka rządu czy też opinia na temat zamachu na WTC. Każda osoba, która się nie spodoba urzędnikom państwowym może być od tej zniknąć na zawsze bez słowa wyjaśnienia.
Takie uprawnienia dostaje też armia amerykańska, która od tej pory może zacząć pacyfikować społeczeństwo pod hasłem wojny z terroryzmem. Oczywiście, nie musi to być ograniczone do terenu USA…
Widać więc wyraźnie, że pogłoski o obozach koncentracyjnych, milionach trumien, gilotynach czy pociągach śmierci wcale nie muszą być fantazją. Obozy FEMA istnieją i na pewno są przygotowane w jakimś celu.
System, który jest tworzony dla Amerykanów zaczyna do złudzenia przypominać Rosję Sowiecką, gdy mordowano na podstawie donosu (np. o antysemityzm) miliony niewinnych ludzi. Jest jednak zasadnicza różnica – Rosjanie zostali niemal dokładnie rozbrojeni, poza tym po wojnie większość była na skraju nędzy. Amerykanie nadal mają spore zasoby materialne, ale przede wszystkim ponad 200 mln sztuk broni. Tego typu ustawy są więc łapaniem się brzytwy przez tonących prawdziwych terrorystów, którymi jest piąta kolumna rodem z Wall Street w amerykańskim rządzie.
Można też przypuścić, że tego typu prawa wprowadzane są przed kolejnym aktem terroru, który przygotowywany jest przez globalistów na Amerykę. Kilka dni temu, w programie Alexa Jonesa, agent nr 1 amerykańskiego wywiadu, Steve Pieczenik potwierdził taką możliwość. Ostrzegł jednak, że jeśli w USA dojdzie do zamachu terrorystycznego to dojdzie do krwawej rewolucji, podczas której wszyscy terroryści rodem z Wall Street zostaną po prostu wymordowani. Społeczeństwo bowiem ma dość tej okrutnej gry, której celem jest zniszczenie Republiki i stworzenie prywatnego totalitarnego rządu światowego.

Reklamy

198 responses to “Komentarze i wydarzenia, 7 czerwca 2011r.

 1. Aśka 6 czerwca 2011 o 11:21 pm

  Minister przemysłu Wielkiej Brytanii Vince Cable też grozi!

  http://biznes.interia.pl/biznes.interia.pl/news/bedzie-seria-akcji-strajkowych-w-sektorze-publicznym,1650018
  Będzie seria akcji strajkowych w sektorze publicznym?
  Poniedziałek, 6 czerwca (16:48)

  W Wielkiej Brytanii zanosi się na serię akcji strajkowych w sektorze publicznym, któremu najbardziej dają się we znaki wprowadzone przez rząd cięcia budżetowe.
  […]
  [minister przemysłu, Vince Cable powiedział]
  „Oczywiście, prawo do strajku to jedna z podstawowych zasad… Jeśli jednak sytuacja miałaby się zmienić, a strajki miałyby wyrządzić poważne straty naszej substancji gospodarczej i społecznej, wzmogłoby to presję na nas, a to jest coś …czego i wy i ja chcielibyśmy wspólnie uniknąć.”
  […]
  Jeszcze w latach 80. XX wieku premier Margaret Thatcher poważnie ograniczyła prawo do strajku.
  Jego zwołanie wymaga w Wielkiej Brytanii przeprowadzenia głosowania pocztowego. Ale nawet legalne podjęcie akcji nie zobowiązuje jeszcze indywidualnych związkowców do przerwania pracy, jeśli mają inne zdanie. Przede wszystkim prawo zakazuje jednak strajków o podłożu politycznym, solidarnościowym i strajku generalnego.
  [..]

  • zee 7 czerwca 2011 o 10:55 am

   Współczuje ci. Gdyby brytyjski rząd zabierał więcej pieniędzy podatnikom -w tym polakom harującym ciężko na farmach i magazynach- administracja miała by się lepiej. Bo oni utrzymywani są z pieniędzy podatnika. Nie wiedziałaś? To robole na nich harują.

   • Tomasz 7 czerwca 2011 o 10:31 pm

    Tak wszyscy Polacy pracuja na farmach i magazynach. Daj Wam taki kryzys w Polsce. i przestan czytac onet i sluchac swoich kolegow co to widzieli nie wiadomo co ,ale niestety im nie wyszlo

    • zeebii 8 czerwca 2011 o 10:54 am

     Nie napisałem że wszyscy polacy pracują na magazynach i farmach. Ja sam pracowałem kiedyś na farmie i na nocnej zmianie na magazynie . Znam ciężką pracę -i się tego nie wstydzę.
     Z tego co wiem to większość ludzi pracujących w UK i holandii raczej nie narzeka.
     Nie pisz też że u Was nie ma kryzysu. Jest kryzys! Wywołany głównie socjalizmem poprzednich rządów. A nowy rząd robi tylko kosmetykę

 2. Jarek 6 czerwca 2011 o 11:44 pm

  PO chcą sprzedać Polskę i realizują to od samego poczatku.
  Polecam wam obejrzeć co mówią ekonomiści.

  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/82-po-polske-odsprzedamy.html

  • dr 8 czerwca 2011 o 9:10 am

   Najlepszy sposób na obecną sytuację 😉

  • dr 8 czerwca 2011 o 9:21 am

   • dr 8 czerwca 2011 o 9:23 am

    najlepszy sposób na obecna sytuacje 😉

 3. Jarek 6 czerwca 2011 o 11:47 pm

  a co do teroryzmu to rozesłano listy po calych stanach, że Alkaida umieściła 160 bomb nuklearnych w USA więc pewnie szykują coś większego.

  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/81-al-cia-ida-rozmiescia-w-usa-160-bomb-atomowych.html

  • wietnamczyk 7 czerwca 2011 o 6:56 am

   To tzw. operacja „blackjack”, opisana w formie komiksu na stronie The Telegraph. Oto link: http://www.telegraph.co.uk/culture/culturepicturegalleries/4220575/Blackjack.html

   • iHe 7 czerwca 2011 o 10:15 pm

    Jestem w szoku ,w tak poważnej gazecie ,w kraju o rekordowym % masonów podaje się takie teorie spiskowe.
    Na szczęści nikt nie oskarża masonów i żydów tylko radykalnych chrześcijan i islamistów.;)
    To jasno pokazuje linie podziału..Uk=>Usrael niebawem.
    Zleceniodawcy z reguły (zawsze)wskazują na innych.
    Cyklistów bym w to nie mieszał.Swoją drogą niezła wizualizacja sił planujących wprowadzić chaos i od razu wskazać kozły ofiarne.
    Pod koniec jakby się podpisali tym zielonym wężykiem i londonajem +obeliskiem
    Tak się zastanawiam czy nawet radykalni chrześcijanie to czasem nie ci państwo od cyrkla i łopatki:
    http://www.catholictradition.org/masonry.htm
    Nie mam siły tego czytać ,ale może kogoś zainteresuje czy to dobry trop.

    cytat na zachętę:
    PART 10: THE SOCIAL REIGN OF CHRIST THE KING THE ONLY REMEDY
    Skądś znam tą inicjatywę.
    http://www.catholictradition.org/masonry.htm

    Miśkowie jak zwykle po obu stronach,oficjalnie po żadnej, w dodatku zawsze wiedzą kto za tym stoi .Masakra z tą zhierarchizowaną mafią posiadającą wszędzie przyczółki.
    http://demotywatory.pl/554447/MASONERIA

  • Konarski 7 czerwca 2011 o 11:13 am

   160 bomb atomowych? Może produkowanych w garażu i wystruganych z patyków?
   Eh… Jeśli cokolwiek nuklearnego zdetonują w USA czy Europie to będzie robota służb a nie jakichś kumpli Binladena – rzekomych terrorystów.
   A może ALKaida robi lepiąc te bomby atomowe z placków dromaderów? 🙂

 4. galluss 7 czerwca 2011 o 12:05 am

  macie fajnego bloga – tam macie informacje o planowanych zamachach mossadu Izraelskiego, i kampani wirusowej E-coli

  http://raksyjonizmu.wordpress.com/

  wszystko wskazuje na to, że w 2011 zamierzają nam rzeprowadzić ostateczne rozwiązanie kwestii Gojowskiej,

  • jaś 7 czerwca 2011 o 9:36 am

   Ooo gallus, czesc brachu! Jaką datę obstawiasz w tym miesiącu? Przyjmuje zaklad w ciemno że nic sie nie stanie!!!
   🙂 🙂 🙂
   Ale dełeś popis w maju.

  • monitorpolski 7 czerwca 2011 o 10:04 am

   Gallus, nie wiem czy robisz to świadomie czy nie, ale twój blog w takiej formie w jakiej jest może być przyczyną zamknięcia wszystkich blogów w Polsce. ADL jest znana z tego, że po cichu popiera czy wrećz kreuje antysemityzm by potem walczyć z wolnością słowa.
   Dlatego też kilka lat temu miałem ścięcie z Leszkiem Bublem, który robił to samo.
   Co innego podawanie faktów nt. syjonizmu, a co innego uderzanie we wszystkich Żydów. To nie jest dobre dla walki o Polskę.

   • katerina404 7 czerwca 2011 o 1:10 pm

    Właśnie jeszcze wielu ludzi w Polsce nie potrafia tego zrozumieć o tej podwójnej grze, to zresztą tą podwójna grę wyjaśnia ten film „Zniesławienie” i ważne jest, aby wszystkie nacje to zrozumiały. Teraz się dąży do wywołania konfliktu na wielka skalę i zdaje się że ma być to konflikt właśnie między światem arabskim a Izraelem, no i przy okazji chcą zniszczyć totalnie Amerykę. A najgorsze jest to, że wszystkie te kostki domina znają tylko jedną strone medalu i taką interpretacje wydarzeń jaka jest pod nich ulożona i dlatego to się tak kręci. Gdyby każda ze stron wiedziała, że jest manipulowana, to by się ta zabawa skończyła. Mnie to martwi w tym wszystkim to, że jednoczesnie kongresmeni i uczciwi politycy w Ameryce mają mnóstwo ciężkich zarzutów na całą daministrację waszzyngtońską, a nic nie robią, gdy w tym samym dosłownie czasie, ta administracja wydaje nowe rozporządzenia, tez nie mające nic wspólnego z prawem. A Pieczenik czeka na następna fals flag. A ak będzie następna fals flag, to może być za poźno na wszystko, bo to moęze być taki chaos wtedy i taka masakra, ze cho, cho.

 5. sono 7 czerwca 2011 o 1:21 am

  troche z innej beczki, coby sie nieco zrelaksowac i pomyslec o celach nadziemnych, tych wiecznych i ostatecznych.

  • andrzej 7 czerwca 2011 o 6:25 am

   Podziękujcie Katolicy Adamowi w Raju, że zgrzeszył. Inaczej nie poszlibyście do Nieba. Chwała Adamie….

   • Wojwit 7 czerwca 2011 o 8:24 am

    Ludzie nie musieli by nigdzie iść, boby ciągle byli w raju, prowokatorze.

    • andrzej 7 czerwca 2011 o 9:47 am

     i tak nie pójdą nigdzie. Ziemia jest dla ludzi….. Nie dalem się Watykańskim oszustom wyprowadzić w pole…. prowokatorze… he he he

    • Czytelnik 7 czerwca 2011 o 4:49 pm

     moim zdaniem to wlasnie Watykan i papiez moze byc owym „antychrystem” 🙂

    • Wojwit 7 czerwca 2011 o 6:42 pm

     Twoje życie – twoja sprawa.

   • zee 7 czerwca 2011 o 9:28 am

    Sory, ale chyba Ewa zgrzeszyła. Adam zgrzeszył bo ją posłuchał.
    Zgrzeszył brakiem przytomności umysłu.

    • sebecxs 7 czerwca 2011 o 10:17 am

     …hehehe … i pewnie dla tego powstały kluby gdzie wstęp mają tylko mężczyźni…. no ale to nazywa się szowinizm…..

    • MamyPojechane... 8 czerwca 2011 o 11:09 am

     …z babami to od zawsze klopoty byly.

 6. Jarek 7 czerwca 2011 o 1:46 am

  Miliarderzy biorą populację na celownik
  Polecam

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/miliarderzy_biora,p2055492394

 7. Bronek 7 czerwca 2011 o 3:55 am

  http://revolutionarypolitics.tv/video/viewVideo.php?video_id=15249&title=pentagon-briefing-funvax—a-new-vaccine-to-cure-you-of-religious-belief Pentagon promuje szczepionke by wyleczyc z wiary w Boga.

 8. Wiesiek 7 czerwca 2011 o 3:57 am

  http://www.wsws.org/articles/2011/jun2011/isra-j06.shtml

 9. Robert 7 czerwca 2011 o 4:19 am

  http://www.davidicke.com/headlines/49423-swiss-banker-unmasks-bilderberg-criminals-
  Poznaj prawde

 10. Robert 7 czerwca 2011 o 4:41 am

  http://www.davidicke.com/headlines/49423-swiss-banker-unmasks-bilderberg-criminals-

 11. katerina404 7 czerwca 2011 o 4:43 am

  sono zobacz komentarze z 6 czerca na dole i trochę wyżej, osobnik o nicku trop, ale ja podejrzewam, ze to nie żadentrop Zobacz styl w ajkim to zostało naopisane. rambo8 Ty też to przeczytaj, bo Ty tam tez jesteś poruszonytalbot Ty też i xyz też nie oszczędzony. Wszyscy jesteśmy jednym, to znaczy jedna i ta samą osobą, agentami a ja i talbot zniszczylismy strone nwo. Ja gram pierwsze skrzypce, ale ktoś mi przygrywa, to nie zostało jasno powiedziane kto. A wtóruje temu wyimaginowanemutrop> oczywiście, nie kto inny, jak zenobiusz

  • sono 7 czerwca 2011 o 5:00 am

   Olac ich z gory. Zawsze sie jakies mendy przyczepia i beda rzucac klamstwami i oszczerstwami.
   Taka juz chyba jest ich rola na tym swiecie. Ja nigdy na nwo stronie nie bylam ,( i chyba nie bede skoro juz jej nie ma) , co nie przeszkadza rozmaitym @ tropom i innym gadzinom twierdzic inaczej.
   Tu ladna piosenka, aby sie zrelaksowac. „Dust in the wind” Jestesmy tylko pylkiem na wietrze, pykiem , ktory jest i go nie ma , przemija. A nam sie wydaje, ze my jestesmy tacy wieczni giganci, takie wazne szychy, takie „ktusie”. A tu pewniego pieknego dnia trzeba skrzydla nakladac i odlatywac. Oby tylko nie w wieczne tropiki , gdzie lucyferianie beda nam siedzenia z zapalem grillowac na permanentnym ogniu.:)) http://www.youtube.com/watch?v=_hzv0TSSDgU

   • katerina404 7 czerwca 2011 o 5:19 am

    Alesono przeczytaj uważnie cały tekst, zobacz w jakim jest stylu napisany. Kto tu ma taki styl i takie metody, no rusz głową. Chyba jak to sama kiedyś fajnie napisałaś, przez te przedszkole nie musieli Ciebie przepychać.

    • katerina404 7 czerwca 2011 o 5:21 am

     Oczywiście skoroja i Ty, to jedno, to znaczy, ze któraś z nas tu rozmawia sama ze sobą.

    • katerina404 7 czerwca 2011 o 5:26 am

     Łdnie napisałaś przemijającym, ale zobacz niektórzy giną młodo, nawet mając 18 lat i mniej, mało ludzi dozywa do 85 roku życia, a Rockefeller ma 94 lata i widziałaś jego twarz? Może oni sa faktycznie nieśmiertelni?

    • sonolek 7 czerwca 2011 o 5:48 am

     Hej sono i katerina przynajmnie ja wiem jaka jest prawda i chyba będę się smażył w piekle! haha

    • sonolek 7 czerwca 2011 o 5:49 am

     A i przepraszam panie 🙂

  • Talbot 7 czerwca 2011 o 6:03 am

   Katerina – nie ma co się przejmować bzdurami. Moje komentarze są czasami kontrowersyjne – zdaję sobie z tego sprawę. Pomimo tego, że jestem katolikiem, nie mam zamiaru przeoblec się w „moherowego bereta”. O zamknięciu strony newworldorder.com.pl zadecydował jej właściciel. Admin pisał od jakiegoś czasu, że czuje się zmęczony prowadzeniem bloga.

  • pola 7 czerwca 2011 o 10:11 am

   Najśmieszniejsze że mnie też to gówno wrzuciło do tego worka ,ale cóż są taborety i ludzie on zapewne nie zalicza się do ludzi.

   • zee 7 czerwca 2011 o 11:31 am

    No i widzisz zrobili z Ciebie agentkę.

    • pola 7 czerwca 2011 o 1:51 pm

     Hahahhahaha nie pierwszy raz ale nie przejmuje sie tym najśmieszniej jest wtedy gdy spotykam się z takim kimś na manifestacji ,ludzie są tylko ludzmi ze wszystkimi swoimi słabościami i głupotą .

  • Lucjan 7 czerwca 2011 o 5:35 pm

   lucjan=sonolek=ktoś=szuler=smol. „Lucjan” i „sonolek” został uaktywniony dzięki kobiecie o niku Sono, której szacunek do innych piszących tutaj wg niej „lucyferianów” wzbudził ich niezwykłą sympatię do tejże kobiety. „Ktoś” natomiast został uaktywniony specjalnie dla lubującej się w znaku lucyferiańskim pięcioramiennej gwiazdeczki i posiadającej w swoim awatarze grafikę plastikowego manekina (wg znanego emerytowanego agenta zomo TK vel zenek vel trop) przeoświeconej omniscjencji (i przeuroczej) Kasi. „Szuler” natomiast to 3 poprzednie złośliwe osobowości w jednym. A „Smol” to ja wiem, taki nijaki próbujący się wtopić w tłum internetowych oszołomów tegoż bloga konformista. 6w1. Pozdrawiam i zdrowia wszystkim życzę. Bez odbioru! 🙂

  • artur_sz13 7 czerwca 2011 o 9:06 pm

   Było jeszcze że wapniak był agentem

  • zenobiusz 7 czerwca 2011 o 11:14 pm

   Katerina404 powiedział/a

   Czerwiec 7, 2011 @ 9:44 PM 2 Votes
   Kurde to jeszcze nic, postanowiłam sprawdziś co tam się wogóle dzieje, i na blog zen i tam gdzie się udziela i co zobaczyłam, przeczytał parę wpisów o sobie przeze mnie zrobionych, nawet tu, i przystąpił do zmasowanego ataku. Tylko ja nie bardzo wiem jak on to robi. Musi działać na kilku kompach jednocześnie, bo stale podszywa się po inne nicki i te nicki przybija albo mizi, albo mnie. Zresztą jest więcej takich osób na tapecie. Acha pozwolę sobie zaznaczyć, że ponieważ krąży on po internecie i zniera o ludziach informacje i szuka co piszą i gdzie, to oczywiście dotarł tu.

   Nie omieszkał wkleić moich wypowiedzi z tej strony, na tą, na której sie mocno udziela. Sono to Pan zna. Może trochę dziewczyna jest impulsywna, ale przynajmniej bije od niej prawda. Otóż zenobiusz celowo lub z powodu jakiś ograniczeń intelektualnych, napisał, że ja i sono, to jedno. Mało tego napisał, że ja to jakaś astro-mary, talbot (jego to akurat znam) i mnóstwo innych osób, które odważyły sie mieć inne zdanie niż on, nap w kwesti KK, czy orgonitu, obojętnie.

   I teraz tak wchodzę na tą stronę, na której on się udziela, Pan Mizia wie o czym piszę i oczom własnym nie wierzę. Jest tam wpis człowieka o nicku trop, wpis to mało powiedziane, cały elaborat kłamstw, pisany stylem, który jest mi znany skadinąd. Zaraz go w całości wrzucę.
   http://miziaforum.wordpress.com/#comment-22387

 12. katerina404 7 czerwca 2011 o 4:58 am

  Prezpraszam zapomniałam dodać jeszcze innych nicków, które w ty całym elaboracie były. Poniżej cytuję keden fragment wpisu pod komentarzami z 6 czerwca

  „PS : dla zainteresowanych astro-mary wystepuje tu również pod innymi nickami np. SONOFAN, sonolek, agent -specjalista od petycji, xyz, jaś, Sully, sheeple , sono, zajad, Lucjan, pola, Ron, stary-stach, szuler – rozmawia sama ze sobą i sama sobie daje porady np „psychologiczne” (ciekawe czy tez sama sobie płaci 95 PLN on-line ?)
  Oto trochę przykładów astro-śmiecia”

  • katerina404 7 czerwca 2011 o 5:16 am

   Oczywiście na wszelki wypadek cały ten post zapisałam sobie na kompie w Wordzie. Ale przeczytajcie, bo to bardzo pouczająca lektura. Każdy dowie się coś o sobie. Ja już się dowiedziałam o sobie. Najpierw mną trzepnęło, ale przeanalizowałam, ze to jest ktoś, w najlepszym wypadku, kto ma kompleksy. Co o tym myslicie?

   • rambo8 7 czerwca 2011 o 8:59 am

    Gość ma wybujałą fantazje i chyba jakąś paranoje. Zawsze sie znajdzie jakiś psychol ale
    co mnie bardziej uderzyło że jego pierwszy post zebrał ponad 30 łapek w góre.A ktoś tu
    mówił że na ten blog zaglądają inteligentni ludzie i nie łykaja byle czego a tu taki stek
    bzdur niczym nie poparty dostaje taką owacje od ludzi którzy rzekomo szukają prawdy
    buuuahahahahahahaaa to już dziecko trudniej nabrać by uwierzyło w taką bajke.
    No i zeno być może autor tych co najwyżej śmiesznych oszczerstw który nie może sie
    pogodzić z tym że blog zyskał taka popularność, co jakiś czas szczeka coś o zamknięciu.
    Bo mi sie wydaje że blog sie rozwija i chyba w ostatnim czasie zyskał a nie stracił, choć
    nie wiem jak było wcześniej.Dobra wielce oświeceni od siedmiu boleści a teraz łapki w dół.

    • sono 7 czerwca 2011 o 2:57 pm

     pewnie siedzie jakas menda i tylko lapki w dol albo w gore klika.
     Te lapki to totalny bezsens.
     Ludzie maja sami mylec, a nie kierowac sie lapkami.

    • SONOFAN 7 czerwca 2011 o 3:44 pm

     zgadzam sie z sono. to totalny bezsens, zwlaszcza jak ktos sam sobie dostawa. prawda sono?

   • SONOFAN 7 czerwca 2011 o 1:07 pm

    Cześć Katerina. Dziękuje że stanełaś w obronie mojej kochanej sono i mojej. Jesteś wielka! I dobrze że zapisałaś w wordzie ten tekst bo będziemy mogli go ujawnic potomnym. Byłoby dorze jakbyś go jeszcze wydrukowala bo zbliża się burza słoneczna i komputer może szlak trafić.
    ……
    Tak sobie oglądałem twojego avatara i jestem szczerze zaniepokojony. Czy jest tam gwiazda pięcioramienna? Ksiądz Natanek mówił wyrażnie że to znak lucyferiański.
    Twoje mało inteligentne wpisy są tylko maskaradą. Wcale nie jesteś tak głupia jak sie wydaje. Jesteś wysoce zakonspirowanym agentem lucyfrianskim i prubujesz przeciągnąć na swoją stronę mają dobroduszną sono. Bądz potepiona!!!

    • katerina404 7 czerwca 2011 o 1:24 pm

     Powiem Ci, że tego avatara robiłam dawno temu, i wtedy jeszcze myslałam, że taka gwiazda przynosi szczęście, ale jak Ci sie nie podoba to mogę zmienić, tylko już nie pamiętam gdzie go się zmienia, bo jak zrobiłam raz, to w wordpressie wszędzie on funkcjonuje

    • SONOFAN 7 czerwca 2011 o 1:34 pm

     Zrób jak uważasz. Swoją drogą to śliczna bużka kryje się za tą gwiazdką. Jesteś chodzącą pokusą, może powinnaś nosić zasłonę żeby nie budzić „złych” myśli. Pomyśl nad tym.

    • zenobiusz 7 czerwca 2011 o 2:35 pm

     http://2.gravatar.com/avatar/ed95b158f07ddbeb710442f23f5657b6?size=420
     To zdjęcie plastikowego manekina,dziwne masz gusta.

   • sono 7 czerwca 2011 o 1:23 pm

    Katerina. Co ty siie tak przejmujesz jakims popluczynami, ktore jakis idiota wyskrobla??.
    Ja to widzialam, ale nawet nie czytalam tego szajsu, bo mi szkoda czasu na takie badziewie.
    Po co nad tym tak rozwodzisz?? Chcesz dyskutowac z jakim idiota lub platnym najmeca hasbary, ktory ma placone ze to, ze rozbija bloga, i atakuje zwlaszcza ludzi, ktrorzy maja cos do powiedzenia:))??. Swoja droga, jak nas tak atakuja to znaczy ,ze mamy cos do powiedzenia dobrego:).
    Daj se na wstrzymanie i nie ciagnij tego niepotrzenbnie, bo to jakies idiotyczne oszczerstwa, plotki i pomowienia, ktore po prostu nalezy zignorowac w calej okazalosci..
    Ci co mysla ,maja swoja wlasna, niezalezna od pieprzenia idiotow opinie.
    Ci co nie myslai samodzielne i sa podatni na cudze opinie, zmienni jak choragiewka na wietrze i dostosowuje swe opinie do opinii jakies tam wiekszosci ,tacy pozostana.
    Swiata nie zmienisz,( zawsze trzeba probowac), siebie mozesz.

    • SONOFAN 7 czerwca 2011 o 1:29 pm

     Słusznie SONO. Jestes mitem. Ale jeśli mogę spytać to jaka jest twoja opinia. Bo oprócz tych bardzo pouczających filmów i cytatów nie zaszczyciaś nas twoim zdaniem. Wiem że my maluczcy możemy niezrozumieć i jako Polacy jesteśmy troche nierozgarnięci ale jakbyś chociaż sprubowała dać nam szansę.

  • sonolek 7 czerwca 2011 o 5:41 am

   Nieprawda haha 🙂

  • zenobiusz 7 czerwca 2011 o 11:23 pm

   Zajrzałam tu i oczom nie wierzę, bo tu pisze się prawdę, a tam tą prawdę się rozmywa. Etatowym rozpraszaczem jest niejaki zenobiusz, ale tego tałatajstwa tam jest mega dużo. Dziś próbowałam przemycić trochę prawdy i po prostu mnie przygnietli swoimi atakami.

   Człowiek o nicku wacpan, rusofob, chwalił się jak to uchronił jakąś grupe Atol przed przejęciem przez Ruskich. Tragedia. Mnie nazwał carycą i komunistyczna świnią, dlatego, że nazwałam go rusofobem. Reszta mu wtórowała wiernie. Tragedia. Co to za blog ten monitor polski, bo coś mi cuchnie, okropnie cuchnie.
   http://miziaforum.wordpress.com/#comment-22387

  • stary-stach 8 czerwca 2011 o 11:36 am

   to jest niezły odlot masz

 13. jjj 7 czerwca 2011 o 5:31 am

  http://en.loadtr.com/soy_el_sistema_de_precios-641969.htm

  • sono 7 czerwca 2011 o 2:50 pm

   Pornografia

 14. Robert 7 czerwca 2011 o 5:35 am

  http://radtrap.wordpress.com/2011/06/06/rewelacje-szwajcarskiego-bankiera-potwierdzaja-globalny-spisek/

 15. Talbot 7 czerwca 2011 o 7:46 am

  Wkrótce czeka nas globalny kataklizm. NASA doskonale o tym wie i ukrywa prawdę

  Rychłe nadejście globalnej apokalipsy jest nieuniknione – alarmują czołowi naukowcy. Zdaniem przedstawicieli niektórych środowisk akademickich, w najbliższym czasie czeka nas fala katastrofalnych zjawisk, które zaprowadzą obecną cywilizację na skraj przepaści. Wg wstrząsających zapowiedzi, dorobek naukowy ostatnich dziesięcioleci zostanie zaprzepaszczony, a ludzkość – o ile ktoś przetrwa – zostanie cofnięta do punktu, w którym znajdowała się XIX w

  Za istną katastrofę, jaka może nas czekać w nadchodzącej przyszłości, odpowiedzialna ma być chmura tajemniczej, międzygwiezdnej energii. Z przecieków, które przedostały się do niszowych mediów wynika, że nie była ona wcześniej znana naukowcom. Z wielkiego zagrożenia rzekomo zdaje sobie sprawę NASA. Przedstawiciele amerykańskiej agencji, w obawie przed wywołaniem zbiorowej histerii na świecie, nie zabierają jednak na razie głosu – poinformował serwis unexplainable.net.

  W sprawie potężnego, czyhającego na nas niebezpieczeństwa, stanowisko zajął rosyjski naukowiec dr Aleksiej Dmitriew z Rosyjskiej Akademii Nauk. Jego zdaniem, nieznana kosmiczna energia już teraz sieje spustoszenie w Układzie Słonecznym. Nękające naszą planetę kataklizmy; tajemnicze zjawiska, którym przypisuje się charakter paranormalny czy wreszcie coraz bardziej „niespokojne” Słońce – to wszystko jest efektem aktywności zagadkowego obłoku. Rosyjski ekspert na barki kosmicznego obiektu zrzucił odpowiedzialność m.in. za potężne huragany, które nawiedziły ostatnio Stany Zjednoczone; przypadki masowej zagłady zwierząt, których w tym roku specjaliści nie potrafią zliczyć; ocieplający się klimat; przemieszczające się bieguny czy wreszcie wybuchy słoneczne.

  I coś jeszcze…


  • trebor 7 czerwca 2011 o 9:17 am

   Jeśli jest to prawda to warto zajać się 2 sprawami.
   1.Jeśli ktoś ma możliwość kupna działki w wyższych partiach Polski i wybudowanie schronu z
   konkretnym zapasem jedzonka i wody.
   2.Najważniejsza zadbać o swój rozwoj duchowy bo bedą problemy z tymi „gęstościami” …
   ale o punkcie 2 napisze innym razem.

   • Annah. 7 czerwca 2011 o 9:46 am

    Poczytaj sobie posty Alaude arvensis , jako poszukiwacz prawdy zapewne uznasz że jest coś na rzeczy, ja się podpisuję pod każdą jej wypowiedzią nie tylko w temacie Nawrócenie. I NIE LĘKAJTA SIĘ!
    http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/06/06/nawrocenie/

    • trebor 7 czerwca 2011 o 10:01 pm

     Nie lękam się „siostro bez osierdzia” 🙂

    • Annah. 8 czerwca 2011 o 6:14 am

     😳

 16. Sully 7 czerwca 2011 o 7:46 am

  Do tropa, który pewnei już się nie odezwie bo nie ma odwagi, zadtanów się czasem zanim coś napiszesz to pomyśl. Bo nawet uwierzyłabym w tego Twojego posta ale podałeś mojego nicka więc stwierdzam, że poprostu piszesz nieprawdę. To, że wymieniam poglądy z niejaka Katerina nie oznacza że nią jestem…chłopie niezlą masz paranoję na jej punkcie…A jeśli już zmuszasz mnei do tłumaczeń to etymologia ( trudne słowo) mojego nicka pochodzi od książek Jonathana carrolla, no ale pewnie nawet nei wiesz kto to jest i daruj sobie tłumaczenie bo na necie też mozna sprawdzić i błysnąc intelektem.

 17. Wojwit 7 czerwca 2011 o 8:20 am

  @Monitor
  Po której wojnie Rosjanie byli na skraju nędzy? Po pierwszej światowej? Jak myślisz, w stolicy którego kraju robotnik więcej zarabiał w 1916r. – Rosji czy Wielkiej Brytanii? Rosja została celowo i okrutnie zdepopulowana w czasie rewolucji i po niej. Dziesiątki milionów ofiar mordowanych często w wyjątkowo okrutny i wymyślny sposób. A kabalistyczny mord na carze i jego rodzinie? Po drugiej wojnie zaś nie byli wcale biedniejsi niż przed nią, bo poprzywozili (ci co wrócili) „trofiejne”. A i sojuz zbierał kontrybucje ze wszystkich pozajmowanych („wyzwolonych”) krajów. Czyli zgodzę się z opinią, że byli na skraju nędzy ale po rewolucji. Wojna (druga) oprócz dziesiątków milionów ofiar raczej wzbogaciła (w ostatecznym rozrachunku) sowiety. A czy obywatelom tej „strany, gdie tak wolno diszyt cziełowiek” coś dobrego przyniosła? Oprócz unych nie (wyjąwszy „trofiejne”)…

  • zee 7 czerwca 2011 o 9:37 am

   W czasie rewolucji rosyjskiej -a dokładniej lutowej- nikt raczej nikogo nie depopulował. Terror miał miejsce dopiero później w wyniku przewrotu bolszewickiego, czyli po prostu zamachu. Wiem że po indoktrynacji szkolnej łatwo jedno z drugim pomylić -jednak minimum wiedzy historycznej nie zaszkodzi. Nawet wikipedia rozróżnia te dwa wydarzenia.

   • zee 7 czerwca 2011 o 9:39 am

    Nie było żadnej „rewolucji bolszewickiej” -pora nałożyć spodnie.

    • Wojwit 7 czerwca 2011 o 7:01 pm

     Jesteś chamem. A dla czytających: Żydokomuna i circa 60 mln ofiar to efekt czego? Poszukiwania miodu przez Kubusia Puchatka?

  • monitorpolski 7 czerwca 2011 o 10:13 am

   Tak, w czasie rewolucji – najpierw rozbrojono społeczeństwo – to co się teraz stara zrobić w USA. Ludobójstwo było później. Może się nie wyraziłem zbyt konkretnie. Ale chodzi o kolejność działań – najpierw trzeba rozbroić, a potem bezkarnie depopulować – czy to głodem czy też przez masowe mordowanie.

   • Wojwit 7 czerwca 2011 o 7:04 pm

    To nie było dokładnie tak. Poczytaj Mackiewicza – tego drugiego (brata Cata), albo „Pożogę” Zofii Kossak -Szczuckiej.

    • Wojwit 7 czerwca 2011 o 7:21 pm

     Terror był wynikiem spisku na najwyższych szczeblach administracji imperium. Rewolucja lutowa była tylko etapem – w rządzie Kiereńskiego wszyscy ministrowie byli masonami. A carskie pułki nie zdążyły pogonić s….synów, bo rozkazy Mikołaja II nie dotarły do ich dowódców, storpedowane (jeśli dobrze przypominam sobie artykuł, z którego czerpie tę wiedzę) przez dowódcę stołecznego – czyli Sankt-Petersburskiego Okręgu Wojskowego (masona). A potem to już przyjechał „Trocki” z dwudziestoma milionami dolarów (ówczesnych) w złocie (od bankierów z Wall Street) no i „Lenin” w zaplombowanym wagonie. Za pieniądze męty i „wsje drugije” (najsłuszniejszego pochodzenia – tego samego co ci dwaj megabandyci) w sytuacji totalnego rozsprzężenia (co już „podgotowił” Kiereński i jego ludzie) przejmowali władzę. Terrorem i strachem. A Piłsud (vel Selman ) odmówił pomocy Denikinowi… No i mamy to co mamy. A mogło być, aż chce się napisać: tak pięknie albo chociaż normalnie…

   • Stanisław 7 czerwca 2011 o 7:49 pm

    Mam nadzieję że nie pójdzie im tak łatwo i znajdą się grupy które stawią zbrojny opór ( chodzi o USA ) być może to dopiero da impuls dla innych narodów.

    Myślę że w armii też znajdą się normalni ludzie , którzy nie mają spranych mózgów i staną po stronie zwykłych ludzi.

 18. Annah. 7 czerwca 2011 o 8:28 am

  Gotowość złożenia zeznań przed polskimi prokuratorami deklaruje w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” profesor Nikita Pietrow, rosyjski historyk, który odnalazł w archiwum KGB dokument o planach likwidacji 592 „polskich bandytów”
  SZUKAJCIE RAPORTU GORGONOWA
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110606&typ=po&id=po01.txt

 19. Inka 7 czerwca 2011 o 8:29 am

  Dlaczego piszesz, że mord na carze i jego rodzinie był kabalistyczny? Możesz napisać coś więcej? Czytałam kiedyś, że na ścianach tego pomieszczenia, w którym zostali zamordowani były jakieś symbole i napisy – czy może o to chodzi?

  • Inka 7 czerwca 2011 o 8:30 am

   Oczywiście to pytanie do Wojwita.

  • monitorpolski 7 czerwca 2011 o 10:15 am

   Bo inicjatorem mordu na carze był sam Swerdlow – kabalistyczny Żyd: http://www.jewwatch.com/jew-occupiedgovernments-USSR-Jewish-Bolshevism-Jewish%20Role.html

   • PokójWam 7 czerwca 2011 o 11:59 am

    http://zbawienie.com/plan3wojen.htm

    • sono 7 czerwca 2011 o 2:51 pm

     goly link. Pornografia

    • rambo8 7 czerwca 2011 o 3:14 pm

     sono ale czasem też jest w linkach napisane ocb. jak wyżej że o plan trzech wojen
     światowych. Natomiast takich bez opisu a z których nie wynika o co chodzi
     też nie popieram.

    • Ron 8 czerwca 2011 o 3:03 pm

     Goła Sono – cud, miód i malina.

   • katerina404 7 czerwca 2011 o 12:45 pm

    Ale jak to Swerdlow? Ten sam co teraz się udziela?, czy to jego jakiś członek rodziny, bo Swerdlow ten o którym ja myslę, to nie jest taki stary.

   • Inka 7 czerwca 2011 o 3:40 pm

    Monitor, dzięki za linka. Spróbuję jeszcze coś poszukać o tym Swierdłowie – nadal jednak ciekawi mnie ta kwestia tych dziwnych napisów i symboli, o których gdzieś kiedyś przeczytałam, niestety nie mogę tego znaleźć. Pozdrawiam.

    • Wojwit 7 czerwca 2011 o 7:37 pm

     @Inka
     Proszę sięgnąć (jeśli nie ma w sieci bezpośrednio) do annałów „Tylko Polska” (pod: polskapartianarodowa.org) z roku 2008. albo 2007. Pozdrawiam gorąco.

  • Wojwit 7 czerwca 2011 o 7:32 pm

   Już w 1905 były w Galicji kolportowane pocztówki z gołębiami. Jeden z nich miał głowę cara Mikołaja (drugi carycy? Nie pamiętam, a nie chciałbym przeinaczyć). Był tam (na pocztówce) napis w jidisz, że mają być złożone w ofierze – jak para synogarlic. Kojarzą Państwo? A jeśli nie to Pismo Święte do ręki – nawet sam Nowy Testament wystarczy… Kiedy to „najszanowniejsza” nacja miała obowiązek taką daninę złożyć (i z jakiego powodu)?

 20. Annah. 7 czerwca 2011 o 8:44 am

  Matka Boża zdradza nam trzy zasadzki szatana, z blogu Królowa Pokoju, wpis Alaude Arvensis
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/06/06/nawrocenie/#comment-20249
  (…)
  d Chcę wam ujawnić trzy zasadzki, stanowiące część szczególnej strategii stosowanej przez Mojego przeciwnika w tej wielkiej walce.

  e – Pierwsza zasadzka to doprowadzanie do przekonania, że już udało mu się zdobyć cały świat, że ustanowił już swe królestwo i że w pełni posługuje się w nim swą mocą. Jego wielką zdobyczą jest ludzkość, która zbuntowała się przeciw Bogu i powtarza jego pełne pychy wyzwanie: «Nie będę służył Panu!»
  Bardzo niebezpiecznym środkiem, używanym przez szatana w tych czasach, jest sprawianie wrażenia, iż nic już nie można zrobić, niczego nie da się zmienić, że wszelki wysiłek wprowadzania ludzkości na drogę powrotu do Boga i dobra jest bezużyteczny.

  g – Drugą zasadzką Mojego przeciwnika jest to, że udało mu się doprowadzić Kościół do poważnych trudności, wstrząsając jego fundamentami przez wiatr kontestacji, podziału, niewierności i odstępstwa. Wielu traci odwagę widząc, jak liczni są dziś Pasterze dający się oszukać jego podstępnemu i niebezpiecznemu działaniu.

  h – Środkiem, jakiego powinniście używać dla uchronienia się przed tą zasadzką, jest wasze poświęcenie się Mojemu Niepokalanemu Sercu. Kościół bowiem – chociaż wydaje się dziś rozdarty, zaćmiony i zwyciężony – został powierzony przez Jezusa straży waszej Niebieskiej Mamy, pełnej miłości. Pragnę mu pomóc, pocieszyć go i uleczyć za waszym pośrednictwem, synowie poświęceni Memu Sercu i uległe narzędzia Mojej matczynej woli. Za waszym pośrednictwem wylewam balsam na jego bolesne rany, umacniam go w godzinach męki i opuszczenia, przygotowuję chwilę jego największej odnowy.

  j – Trzecią zasadzką Mojego przeciwnika jest to, że udało mu się rozszerzyć wszędzie – przy pomocy wszystkich środków społecznego przekazu – jego złe dzieła zniszczenia i śmierci. Z tego powodu mnożą się podziały, wychwala się nieczystość, rozszerza się zepsucie, coraz bardziej upowszechnia się przemoc, szerzy się nienawiść i groźne wojny.

  k – Aby zwalczyć i zwyciężyć całe to zło usiłujące pochłonąć ludzkość, powinniście sięgnąć po potężną broń modlitwy. Ustanowienie nowej epoki nie będzie owocem ludzkiego działania, lecz darem Ducha Pańskiego. Trzeba zatem zabiegać o ten dar przez stałą, nieprzerwaną i ufną modlitwę.
  l Módlcie się ze Mną. Cały Kościół powinien wejść do Wieczernika Mojego matczynego Serca, aby usilnie prosić – razem z Niebieską Mamą – o bardzo szczególne wylanie Ducha Świętego, który doprowadzi go do przeżycia doświadczenia drugiej i promiennej Pięćdziesiątnicy.

 21. Cupak 7 czerwca 2011 o 8:46 am

  Możliwe, że ten ogromny wzrost protonów jest zwiastunem ogromnego trzęsienia ziemi i to w niedługej przyszłości możliwe, że 11 czerwca. To są tylko moje przewidywania na podstawie danych z instytutu National Oceanic and Atmospheric Administration.

  http://www.n3kl.org/sun/images/noaa_proton_G8_3d.gif?

  • Talbot 7 czerwca 2011 o 9:44 am

   „Protony słoneczne mogą zniszczyć do jednego procenta ozonu znajdującego się w atmosferze nad półkulą północną” – mówi Charles Jackman z Laboratorium Atmosfery NASA Goddard Space Flight Center. Jackman podkreśla, że procesy wpływające na ozon są najczęściej bardzo złożone i długotrwałe. „W przypadku bombardowania atmosfery słonecznymi protonami zmianę w atmosferze widać szybko” – dodaje Jackman.

   http://news.astronet.pl/904

  • Cupak 7 czerwca 2011 o 10:47 am

   Już teraz ilość protonów jest o 100 x większa i niż to było przed trzęsieniem w Japoni i ciągle pnie się w górę, ciekawe co z tego wyniknie.

 22. yoko 7 czerwca 2011 o 9:15 am

  Dr Andrew Wakenfield oczyszczany z zarzutów i oszczerstw przez ujawniane dokumenty oraz badania.

  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/potwierdzony-zwiazek-szczepionek-z-autyzmem/
  I 2-gi artykuł, ważny o korzyściach spożywania ziemi!
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/jedzenie-ziemi-korzystne-dla-zoladka/

 23. nowy84 7 czerwca 2011 o 9:49 am

  Witam, dziś na słońcu miał miejsce gigantyczny rozbłysk:

  • sebecxs 7 czerwca 2011 o 10:46 am

   ..ja to na tym się nie znam, ale wygląda niesamowicie….. może gallus z tego coś wywróży ..jakieś trzęsionko czy coś?….hehehehe….

  • Cupak 7 czerwca 2011 o 10:50 am

   bardzo możliwe że dotrze do ziemi na 11 czerwca.

   • Talbot 7 czerwca 2011 o 11:11 am

    Cupak – coś mi się wydaje, że trzęsienie ziemi może być spowodowane zwiększoną ilością emisji elektronów, a nie protonów. Żyjemy w elektrycznym świecie. Emitowane ze Słońca elektrony, rozgrzewają jądro ziemskie. Gdy magma się rozgrzewa, to zaczynają się sensacje z płytami tektonicznymi i zaczynają się trzęsienia ziemi.
    Elektryczny wszechświat jest faktem. Naukowcy dobrze o tym wiedzą, ale jakieś lucyferiańskie lobby, blokuje tę wiedzę. Wyobraź sobie, jaka by nastąpiła rewolucja w wiedzy – masa naukowców potraciła by profesury, tak więc, wolą siedzieć cicho i się nie wychylać poza przyjętą wersję.

    • Cupak 7 czerwca 2011 o 11:29 am

     zgadzam się Talbot, ale zobacz na wykresie po prawej poziomy MeV (Mega-Elektorono-Woltów) , czyli energii niesionej przez te protony coś niewyobrażalnego 🙂 .

    • Talbot 7 czerwca 2011 o 11:41 am

     No właśnie…ta emisja protonów, to jest tzw. promieniowanie kosmiczne, przed którym broni nas magnetosfera. Zam wiesz, że jest ona dziurawa jak sito. Myślę, że słońce dostało jakiś impuls ze strony zbliżającego się, nieznanego dotychczas obłoku promieniowania, który pojawił się w centrum galaktyki i jest skierowany w kierunku naszego układu słonecznego. Kiedyś czytałem, że to promieniowanie jest skoncentrowane w formie wiązki i skierowane prosto w nasz układ słoneczny. To promieniowanie pochodzi z Oriona. W ciekawych czasach przyszło nam żyć…

    • zenobiusz 7 czerwca 2011 o 11:46 am

     No, a HAARP,złowrogi ??
     Zaczynacie wreszcie,werbalizować wnioski ???
     Pan Fulford,będzie niepocieszony.

    • rambo8 7 czerwca 2011 o 12:54 pm

     a HAARP złowrogi – przypomnij sobie temat który był na głównej nie tak dawno bo
     5 czerwca.

 24. jas 7 czerwca 2011 o 9:50 am

  Ja bym obstawial napięcie przedmiesiaczkowe Sono jako przyczyne wzrostu protonów.

 25. Pingback: „Demokratyzacja USA” – gułagi na dożywocie za podejrzenie terroryzmu « Dziennik gajowego Maruchy

 26. rambo8 7 czerwca 2011 o 10:13 am

  zENOBIUSZ OSZCZERCO WSTRĘTNY ALBO UDOWODNISZ TO O CO MNIE OSKARŻASZ
  ALBO DOMAGAM SIE PRZEPROSIN I SPROSTOWANIA. I MERYTORYCZNIE A NIE SWOIM
  POKRĘTNYM ŻMIJOWATYM JĘZYKIEM. ŻADEN DZIAD NIE BĘDZIE ZE MNIE ROBIŁ AGENTA
  I PISAŁ ŻE STOJE ZA LUDOBÓJSTWEM.

  • zenobiusz 7 czerwca 2011 o 10:58 am

   Napiszę tak,by dotarło do twojego ociężałego umysłu,a i do wtórującej ci kamaryli.
   W dobie zatruwania powietrza chemtrails,zatruwania i skażania wody i żywności,także radioaktywnego,zwalczasz i ośmieszasz energię orgonu,której odkrywca,i niejeden jego kontynuator,zostali zamordowani przez NWO.Energia orgonu ,to jedyna rzecz, której oni się boją,jeżeli chodzi o materialną stronę bytu.W dobie nadchodzącego głodu i śmierci z braku wody pitnej,zwalczasz środek oczyszczjący wodę i powietrze,i zwiększający plony.
   W sferze duchowej ,zwalczasz Kościół Katolicki,a z nim w sposób dorozumiany,wiele innych kościołów chrześcijańskich,czczących Maryję,która jest podstawowym przeciwnikiem lucyferian.Wpisujesz się tym samym w drugą podstawową kampanię NWO,zmierzającą do depopulacji,a więc ludobójstwa,poprzez pozbawienie ludzi,zwłaszcza młodych wiary,która może okazać się ostatnią linią obrony.
   Można by tak długo,ale to co powyżej,wystarczy.

   • Talbot 7 czerwca 2011 o 11:27 am

    Zenobiusz – masz rację. Gdyby nie Wiara, to Polska dawno by przestała istnieć.
    Energia orgonu, jest faktem. Mam otwarty umysł i wiem, że ona istnieje.

   • rambo8 7 czerwca 2011 o 12:41 pm

    Zwalczam orgon ? – udowodnij mi jak a nie rzucasz puste oskarżenia bez pokrycia.Jak zwalczam ?
    Zadałem ci trzy proste pytania o budowe orgonitu a ty zamiast normalnie na nie odpowiedzieć jak to zrobił trebor, spowyzywałeś mnie i teraz rzucasz fałszywe oszczerstwa że zwalczam orgon.
    UDOWODNIJ MI TO ALBO SIE WYCOFAJ ZE SWOICH SŁÓW. bo to co napisałeś nie ma
    pokrycia w faktach że ja zwalczam orgon.
    (jakiś czas temu pisałem na blogu że orgon chyba działa skoro na niego taka nagonka)
    Katolicyzm ma nie wiele wspólnego z Chrześcijaństwem.A NWO nie walczy z katolicyzmem ale z
    Chrześcijaństwem które czćii Jezusa Chrystusa a nie Maryje. I to Jezus jest głównym
    przeciwnikiem lucyfera i jego wyznawców.I w Piśmie Świętym jest wyraznie napisane że to
    Jezus jest zbawcą(nie Maryja)i że zbawienie jest tylko przez niego.A o pochodzeniu kultu
    maryjnego w KK chyba nie musze pisać i o jego całym bałwochwalstwie które Jezus
    potępiał nie wspominając już historii tej pełnej „wzniosłych zasług dla ludzkości” instytucji.
    I to katolicyzm odciąga od prawdziwej wiary Chrześcijańskiej która jest sprzeczna z jego wszystkimi obrządkami którymi Jezus sie po prostu brzydzi.I to ty nawołując do Katolicyzmu
    odciągasz ludzi od wiary w Jezusa i jego przesłanie przez co to TY wpisujesz sie za
    kampanią NWO którą to papież zwalcza choćby słowem przy każdej możliwej okazji
    uświadamiając miliony czym jest NWO i zagrożenia za tym płynące i to dzięki jego
    „świętej” misji Miliardy ludzi smacznie śpią podczas gdy pętla na ich szyji coraz ćiaśniejsza.
    ALBO MI UDOWODNIJ TO O CO MNIE OSKARŻASZ ALBO MNIE PRZEPROŚ I PRZYZNAJ
    ŻE SIE POMYLIŁEŚ.

 27. redhead 7 czerwca 2011 o 11:17 am

  „Dyskutujecie na jakieś mało ważne temat” … sprawy, którymi Ty jesteś przejęty są uważane przez ogromną większość czytających za nierealne, lub za mało realne, a w ostateczności za mocno, mocno przerysowaną rzeczywistość. W tym ostatnim przypadku ma pomóc delikatna rewolucja. Kwiatami w policję.
  Są też ludzie mocno tkwiący w modelu mendialnym, tych jest ostateczna większość; mają zakodowaną informację oficjalną (mendialną) i te najczęściej uważają Ciebie za odpowiedni materiał dla rekonwalescencji w ośrodkach rehabilitacyjnych takich jak femma.
  Takich zjawisk jak nazwy istniejących programów lokalnych, np: Program Operacyjny Kapitał Ludzki w którym ludzie stanowią ZSÓB (zasób, zasoby) się nie zauważa!
  Pogódź się i rób swoje nadal. Nie wiadomo czy ta kropelka (Twoja) nie przeważy szali?!
  Pozdrawiam

  • Pelagia 7 czerwca 2011 o 11:46 am

   @redhead – napisz może cos w duzym skrócie- co jest istotą tych programów operacyjnych, co to jest ten ZSÓB – ja mam skojarzenia z czymś, co ma być zbyte, do wyrzucenia jak śmieć. Po co mam mieć niesłuszne (albo niestety słuszne ) skojarzenia, lepiej napisz dokładniej o co chodzi 🙂

 28. Janik 7 czerwca 2011 o 11:21 am

  Pozyjemy zobaczymy co bedzie. Juz wiele tragedii sie szykowalo i nic. A co nasz dyskusja pomoze? Jesli nawet jakis kryzys nastapi to wszystko sie i tak samo rozwiaze.

 29. zee 7 czerwca 2011 o 11:27 am

  Właśnie to zauwayłem że na przeszło trzydzieści postów żaden nie dotyczył tematu, miałem nawet o tym napisać ale zostałem „ubiegnięty” przez autora.
  Swoją drogą pisałem o obozach koncentracyjnych w ameryce kilka lat temu. Wystarczy wpisać do okna wyszukiwarki np Przygody aktora Balladyna by się o tym przekonać. i nie wiem co bym na temat mógl powiedzieć nowego.
  http://eart.cba.pl/przy.html

 30. Annah. 7 czerwca 2011 o 11:29 am

  „…Przygotujcie się… pozostało kilka miesięcy…”
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/06/07/proroctwo-z-garabandal-bedzie-sie-teraz-stawac-rzeczywistoscia/

 31. to się dzieje realnie 7 czerwca 2011 o 11:59 am

  witam po małej przerwie ,a słowo ciałem się stało .

  Wsadzili mnie w pierdel na chwilę , ja tam byłem i żyłem przez 4 dni .
  Monitor nie pierdol farmazonów niepotwierdzonych ,bo dostaniesz we mnie
  adwerszrza ,ża , chyba że lubisz jak ci komentatorzy prostują zwoje mózgowe .

 32. sebecxs 7 czerwca 2011 o 12:02 pm

  ..no nie ma to jak wpis po angielsku na polskojęzyczny blog… ja też nie przeczytam, bo od dziecka mam alergię na angolie…

  • Wojwit 7 czerwca 2011 o 7:43 pm

   To skorzystaj z tłumacza elektronicznego. Zawsze lepiej niż ani be ani me…

  • Wojwit 7 czerwca 2011 o 7:50 pm

   To, według mnie, kompletne bzdury, ale przeczytaj sobie tłumaczenie oryginału i będziesz wiedział, czemu tak sądzę.

 33. Stanisław 7 czerwca 2011 o 12:02 pm

  Wychodzi na to że chyba już są finalizowane operacje mające na celu spacyfikowanie nieoprawnych obywateli. Ta ustawa daje praktycznie daje zielone światło na kolejne przedstawienie typu 9/11.

  Czy najnowsze materiały audio wideo Alexa Jonesa są już przetłumaczone ? , może ktoś dobrze znający angielski odciąży prowadzącego ten blog i pomoże ?

 34. Talbot 7 czerwca 2011 o 12:29 pm

  Wychodzi na to, że Ziemia oberwie centralnie przez CME za kilka dni

  http://iswa.gsfc.nasa.gov:8080/IswaSystemWebApp/iSWACygnetStreamer?timestamp=2038-02-23%2000:44:00&window=-1&cygnetId=261

  • karlos33 7 czerwca 2011 o 9:01 pm

   No oberwie CME i to jakim !
   Zobaczcie nagranie tego wyrzutu koronalnego ile plazmy się ze słoneczka urwało, a ile z powrotem wróciło do słońca , jak ładnie je bombardowało i to na jak dużej powierzchni

   Tak 10 lub 11 czerwca oberwiemy plazmą i to centralnie tak jak pisze Talbot

 35. Misjonarz 7 czerwca 2011 o 12:31 pm

 36. MamyPojechane... 7 czerwca 2011 o 12:54 pm


  Przyznam szczerze, że spodziewałem się gorącej dyskusji na temat poniższego wpisu, a tu jak na razie tylko jedna rzeczowa wypowiedź – Wojwita. Dyskutujecnie na jakieś mało ważne temat – czy fakt, że w USA implementowany jest zamordyzm na skalę tego w ZSRR jest nieistotny?
  Wy, tacy obeznani – w tym co mówi Alex Jones czy w innych alternatywnych źródłach; nikt z was nie wspomniał nawet słowem o >apelu Adama Gadahna do Muzułmanów by kupowali broń i mordowali Amerykanów w centrach sklepowych, dokonywali rozbojów i zabójstw polityków. Nikt nie wspomina, że Gedahn jest wnukiem założyciela żydowskiej ADL, choć Alex Jones krzyczy o tym od 3 dni. Nie widzicie, czy też nie chcecie by na to zwracać uwagę, że w USA szykuje się tragedia na niespotykaną dotąd skalę?
  Dla kogo pracujecie?!”…

  …a co mamy zucic wszystko i lecieć Amerykanów ratować??? Mało macie Polskich problemów? Amerykanie dziesiątki lat srali pod siebie wiec nie dziwota ze teraz siedzą w gownie po szyję, a najgorsze ze przez ich wykraczajaca poza ludzkie pojmowanie głupotę , reszta swiata jest w gownie wcale nie plytszym. Może jak ich zacznol w piecach palić to się obudza i wypieprza pejsatych okupantow na ich ukochana pustynie ,wprost w ręce wielce im zyczliwych Arabów.

 37. MamyPojechane... 7 czerwca 2011 o 1:08 pm

  …czemu te posty się tak wlekol? daj se spokój z ta moderacja…

 38. Robert 7 czerwca 2011 o 1:12 pm

  http://socioecohistory.wordpress.com/2011/06/07/the-next-financial-crisis-will-be-hellish-and-it%e2%80%99s-on-its-way/ Nastepny kryzys ktory nastapi wkrotce bedzie pieklem

 39. Wiktor 7 czerwca 2011 o 1:20 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=ngcqHc1CP18&feature=player_detailpage Tu dowiesz sie o ukrytym rzadzie, prawdy o UFO i kto za tym stoi, konspiracji itp

 40. Orion 7 czerwca 2011 o 1:35 pm

  No i co chcesz temu się przeciwstawić. Otóż Ty i nikt temu nie da rady. Wyjaśnię ci to na podstawie Słowa Bożego tak jak w swoim pierwszym wpisie na tym blogu wszystkich poinformowałem.
  Otóż jak byś wniknął w zrozumienie Proroctw Biblijnych to byś wiedział że siódmy król opisany w Księdze Objawienia to tzw. potęga anglo-amerykańska. Np. jest opisana w Obj. 13 rozdziale. Ale zwróć uwagę na 3 werset tego rozdz. Jest tam napisane że jedna z głów doznała śmiertelnego ciosu ale rana została uleczona, 17 rozdział werset 8 mówi ” Bestia która ujrzałeś była lecz jej nie ma a jednak własnie ma wyjść z otchłani… ” Innymi słowy jest tu opisany upadek 7 króla potęgi anglo -amerykańskiej która się odradza i z godnie z Obj. 17:11 staje się ósmym królem który wywodzi się z tych siedmiu i odchodzi na zagładę z ręki panującego Króla Jezusa Chrystusa w Objawieniu Baranka. Ten ósmy król ma władzę nad całym światem przez 42 miesiące zgodnie z Obj.13:5 i są to ostatnie totalitarne rządy na ziemi.

  • katerina404 7 czerwca 2011 o 3:25 pm

   orionNawet logiczna interpretacja. Zawsze intrygował mnie ten werset „jest 8 i jest jednym z siedmiu”. Ale według Ciebie te 42 miesiące, to od jakiego czasu należy liczyć?

   • Orion 7 czerwca 2011 o 5:21 pm

    Myślę że jest to niedaleka przyszłość. Liczyć będziesz mogła jak ostatni tyran za sprawa Szatana dojdzie do władzy. Będzie to czas min. określenia się przyjęcia lub nie „znamienia bestii” cokolwiek to znaczy. Księga Daniela 8:23-25 opisuje działalność tego króla i mówi min. w 25 wersecie że pewien okres rządów będzie wolny od trosk przez co doprowadzi wielu do zguby.

 41. Kinga 7 czerwca 2011 o 1:39 pm

  http://geraldcelentechannel.blogspot.com/ upadek Ameryki

 42. Kinga 7 czerwca 2011 o 1:49 pm

  http://rt.com/on-air/ogladaj inne tv

  • sono 7 czerwca 2011 o 2:53 pm

   goly link, czyzby pornografia??

  • sono 7 czerwca 2011 o 2:54 pm

   golo i nie wesolo

   • Lucjan 7 czerwca 2011 o 5:03 pm

    Co ci chodzi po głowie nierządnico – nie mieszaj innych do naszego życia intymnego!

 43. Kinga 7 czerwca 2011 o 2:05 pm

  http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=112189

  • sono 7 czerwca 2011 o 2:49 pm

   Ludzie ,nie dawajta golych linkow.
   Toz to czysta poronografia.

 44. trebor 7 czerwca 2011 o 2:11 pm

  jaś … uwielbiam twoje filmy 🙂

 45. nowy84 7 czerwca 2011 o 2:35 pm

  jeżeli to się okaże prawdą to świąt nie będzie :/

  Washington Post 1983:
  By Thomas O’Toole, Washington Post Staff Writer
  Friday, December 30, 1983 ; Page A1

  A heavenly body possibly as large as the giant planet Jupiter and possibly so close to Earth
  that it would be part of this solar system has been found in the direction of the constellation
  Orion by an orbiting telescope aboard the U.S. infrared astronomical satellite.

  So mysterious is the object that astronomers do not know if it is a planet, a giant comet, a
  nearby „protostar” that never got hot enough to become a star, a distant galaxy so young that
  it is still in the process of forming its first stars or a galaxy so shrouded in dust that none of
  the light cast by its stars ever gets through.

  „All I can tell you is that we don’t know what it is,” Dr. Gerry Neugebauer

  http://planet-x.150m.com/washpost.html

 46. sono 7 czerwca 2011 o 2:47 pm

  UWAGA!!!
  Dzisiaj 6/7/2011 w USA, w Missouri bylo trzesienie ziemie w skali 4.2. Podejrzewam, ze te skunksy lucyferianskie moga tez umiescic tam jakas bombe, ktorej wybuch bedzie skoordynowany z trzesieniem ziemie lub uaktywni samo trzesienie. Potem zwala to na „terrorystow”. Juz przeciez trabia wszem i wobec, ze rozmiescili niby oni ok 120 bomb nuklearnych po calym USA. A zaczadzona czesc gawiedzi to kupi. Oni chca wykonczyc srodkowe stany, bo sa najbardziej konserwatywne, wiedza co sie swieci i sa UZBROJENI.

  • SONOFAN 7 czerwca 2011 o 2:53 pm

   Uciekaj z tamtąd Sono kochana, uciekaj!!! Jęsli wierzysz w to co piszesz to uciekaj czym prędzej.

  • wietnamczyk 7 czerwca 2011 o 8:43 pm

   Ogromne trzęsienie ziemi w USA jest głównym wątkiem scenariusza jednego z filmów illuminati, w którym stosują programowanie ludzi na to, co nastąpi w przyszłości. Niestety tytułu nie jestem w stanie podać. Jeszcze inny film opowiada o grupie więźniów, którzy przetrzymywani są w obozie koncentracyjnym. Na placu są gilotynowani, a w celi ktoś kto był tam przed nimi wymalował napis: „JESUS”. To będzie się dziać naprawdę – ja już mentalnie przygotowuję się na zgilotynowanie. Nie możemy przyjąć znamienia bestii chipu rfid ani wyrzec się wiary w Chrystusa (prawo noahickie – lucyperiańskie zbrania wierzenia w Chrystusa jako Syna Bożego), więc musimy podjąć tę odważną i w pełni przemyślaną decyzję. Ponoć dziesiątki tysięcy gilotyn są już przygotowane na całym świecie. Trzeba być odważnym i nie wahać się. A proposito, kto ma zamiar uciec do lasu? Przecież to i tak nic nie da. Hordy demonów mogą każdego wytropić (popatrzcie na karty iluminati odnośnie demonów – prawdziwa opresja). Wielu umrze ze strachu.

 47. katerina404 7 czerwca 2011 o 3:12 pm

  A co myślicie o tym video poniżej. Czy według Was to naturalnie tworzony ruch, czy manipulacja młodym pokoleniem?

  • 44 7 czerwca 2011 o 5:02 pm

   Ceny truskawek w hurcie raczej nie spadają. Duszno – burze. Ugryzł mnie komar.

 48. oz 7 czerwca 2011 o 3:20 pm

  chyba będzie padać…

 49. Zenek 7 czerwca 2011 o 3:40 pm

  http://philosophers-stone.co.uk/wordpress/2011/06/top-bilderberger-eurozone-collapse-threatens-global-currency-agenda/ EU bliska upadku

  • sebecxs 7 czerwca 2011 o 4:35 pm

   ..to w grudniu 2010 oświadczył już pan Jackowski…

 50. sebecxs 7 czerwca 2011 o 4:32 pm

  ..węsząc w sieci za info o kalendarzu majów natrafiłem na coś takiego:

  Gość: , 149.9.0.5*
  2006/11/19 04:36:33
  Witam!!!
  Dorwałem się do pętli programowej którą opisuje profesor. Najwyraźniej to żadne Ufo (no chyba że ),tylko spisek kasty rządzącej na Ziemi…Wykorzystują nieznajomość ludzi w działanie transmisji
  TCP/IP. (Internet) .Nie ma w nim czegoś takiego jak szyfrowane połączenia, panuje tzw. Nadzorca czyli protokół sprawdzający wszelki przepływ informacji. (publikacja -Sieci TCP/IP wykrywanie i usuwanie problemów Mark A Miller). Czyli wszelkie zapewnienia o bezpiecznych danych użytkownika to LIPA!!!. Wpisujesz swoje hasło a ono od razu pojawia się u nadzorcy!!! Więc mając wszelkie informacje o tym co użytkownik robi na swoim komputerze jest możliwe nawet sterowanie wszelkimi jego peryferiami z zewnątrz. Zjawisko to zaobserwowałem dużo wcześniej ,lecz nie miałem dowodów…Teraz dostałem narzędzie od Boga. Notebook TOSHIBA kocham go! I wirusy spyware trojany ,
  http://WWW.antyspyware.pl/drive-by-download.html to nie film w flashu to Real instalka na kompie ,.. niezłe jaja ,a certyfikaty lecą z FREE gaming software Super !!!,a szyfrują je jako poważne certyfikaty ,to skurwiele. Nie grzeszą bo akceptujemy te certyfikaty.
  Na wszelkiego rodzaju sprzecie też jest certyfikat CE. No i piec jest Plug &Play …Zrywajcie te symbole to przecież nic nie boli do diaska ,i zielona izolacja na przewodach do kompa ,albo zielone wtyczki przewody,itp. Przecież jeśli nie pomoże to w niczym nie zaszkodzi! Działajcie niech energia będzie energią zieloną czakramu serca. Przecież większość z Was Zabija się i innych dla symboli (np. papierek z nadrukowanym dolarem ,złotówką ,) maszyny symboliczne działają z diabelską siłą, zauważcie to!!! Do kurwy nędzy (sorry) ale musiałem dobitnie ,bo to też magia słów.

  Ściskam gorąco!!!!Kocham Was!!!!
  Niech Miłość bezwarunkowa Zapanuje!!!!!
  CDN…

  i źródło : http://totalizm.blox.pl/2006/11/96-Korzysci-jakie-czytajacy-uzyska-z-zapoznania.html

 51. Zenek 7 czerwca 2011 o 5:29 pm

  http://euobserver.com/9/32411 Polska i EU

 52. Warszawiak 7 czerwca 2011 o 5:34 pm

  Polecam na weekend 🙂
  Dla znajomych i dzieci !
  http://www.drdino.pl/Multimedia.html

 53. Wars 7 czerwca 2011 o 5:39 pm

  http://www.sovereignindependent.com/?p=21576 Ich jest tylko 1 procent nas 99 procent

 54. Wars 7 czerwca 2011 o 5:58 pm

  http://bezdekretu.blogspot.com/2011/06/iii-rzeczpospolita-czy-trzecia-faza.html Komentarz zbyteczny

 55. katerina404 7 czerwca 2011 o 5:59 pm

  Trochę zaczełam czytać o tym orgonicie, na jednym z forów wyczytałam, że ten orgonit bardzo bobrze wpływa na aurę i wogóle na energię dookoła. Ten człowiek, tóry o tym pisze, jest z wykształcenia chemikiem, a z tym oronitem dużo eksperymentował. Zrobił sobie w domu takie małe orgonitki i nawet to mu nieźle wyszło w sensie artystycznym. Dziś kupuję kryształ górski. Chyba mam gdzieś w domu kalafonię, no a druciak do zmywania to nie problem. Ten facet nawet jak nie miał żywicy, to użył stearyny. Jego kot podświadomie siada przy tym orgonicie, nikt go do tego nie zmusza. Sam kot sobie siada. To musi w tym coś być. Zwierzęta używają intuicji.

 56. trebor 7 czerwca 2011 o 6:00 pm

  Coś na wzmocnienie … ducha 🙂

 57. ArO 7 czerwca 2011 o 6:56 pm

  Oni żyją lektor pl (1988)

  http://www.fileserve.com/file/6jYCtap

 58. MamyPojechane... 7 czerwca 2011 o 7:05 pm

  Posta mi gdzieś wj…alo ,nie widział go kto?
  …Kolo 16:xx pisałem i do tej pory nie wylazl na światło dzienne.
  Nic wielkiego tam nie było ale nie chce mi się znów pisać…

 59. Aśka 7 czerwca 2011 o 7:36 pm

  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/represje-wobec-aktywistow/
  Represje wobec aktywistów
  Opublikowano: 07.06.2011 | Kategorie: Wiadomości ze świata

  NIEMCY. W nocy z 25 na 26 maja, dwie osoby zostały aresztowane we Frankfurcie nad Menem pod zarzutem malowania sprayem haseł przeciwko konferencji ministrów spraw wewnętrznych, która ma się odbyć w czerwcu w tym mieście.

  Aresztowanie odbyło się w wyjątkowo brutalny sposób. Jeden z podejrzanych został umyślnie potrącony przez samochód należący do policji. Policjant ubrany po cywilnemu wielokrotnie uderzył jego głową w ziemię, co spowodowało urazy twarzy i złamanie palca. Przez wiele godzin nikt nie zajął się tymi obrażeniami.

  Po dokonaniu aresztu, dziesięciu policjantów wdarło się do mieszkania ofiary. Podczas przeszukania, policjanci stwierdzili, że nie chodzi o przeszukanie związane z farbami do malowania haseł, ale że szukają czegokolwiek, co mogłoby obciążyć mieszkańców. Policja nie kryła się z informacją, że „górze nie podoba się mobilizacja przeciw konferencji ministrów”.

  Skonfiskowano ulotki, plakaty, komputery, nośniki danych, petardy, paliwo do motorynki, itd… Media podchwyciły temat i opublikowały artykuły o „ładunkach wybuchowych” i „koktajlach mołotowa”, które miały być użyte by „sterroryzować” konferencję.

  FAU Frankfurt oświadcza, że tego typu polityka jest właśnie tym, przeciw aktywiści zamierzają protestować podczas konferencji.
  Opracowanie: Yak
  Na podstawie: http://www.fau.org
  Źródło: Centrum Informacji Anarchistycznej

 60. rambo8 7 czerwca 2011 o 8:01 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/06/noam-chomsky-10-sposobow-na-manipulacje-spoleczenstwem/
  Noam Chomsky: 10 sposobów na manipulację społeczeństwem
  Oto, oparta o prace amerykańskiego lingwisty Noama Chomsky’ego, lista „10 strategii manipulacji” przez establishment.

  1 – ODWRÓĆ UWAGĘ

  Kluczowym elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu uwagi publicznej od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity, poprzez technikę ciągłego rozpraszania uwagi i nagromadzenia nieistotnych informacji. Strategia odwrócenia uwagi jest również niezbędna, aby zapobiec zainteresowaniu społeczeństwa podstawową wiedzą z zakresu nauki, ekonomii, psychologii, neurobiologii i cybernetyki. „Opinia publiczna odwrócona od realnych problemów społecznych, zniewolona przez nieważne sprawy. Spraw, by społeczeństwo było zajęte, zajęte, zajęte, bez czasu na myślenie, wciąż na roli ze zwierzętami (cyt. tłum. za „Silent Weapons for Quiet Wars”).

  2 – STWÓRZ PROBLEMY, PO CZYM ZAPROPONUJ ROZWIĄZANIE

  Ta metoda jest również nazywana „problem – reakcja – rozwiązanie”. Tworzy problem, „sytuację”, mającą na celu wywołanie reakcji u odbiorców, którzy będą się domagali podjęcia pewnych kroków zapobiegawczych. Na przykład: pozwól na rozprzestrzenienie się przemocy lub zaaranżuj krwawe ataki, tak aby społeczeństwo przyjęło zaostrzenie norm prawnych i przepisów za cenę własnej wolności. Lub: wykreuj kryzys ekonomiczny, aby usprawiedliwić radykalne cięcia praw społeczeństwa i demontaż świadczeń społecznych.

  3 – STOPNIUJ ZMIANY

  Akceptacja aż do nieakceptowalnego poziomu. Przesuwaj granicę stopniowo, krok po kroku, przez kolejne lata. W ten sposób przeforsowano radykalnie nowe warunki społeczno-ekonomiczne (neoliberalizm) w latach 1980. i 1990.: minimum świadczeń, prywatyzacja, niepewność jutra, elastyczność, masowe bezrobocie, poziom płac, brak gwarancji godnego zarobku – zmiany, które wprowadzone naraz wywołałyby rewolucję.

  4 – ODWLEKAJ ZMIANY

  Kolejny sposób na wywołanie akceptacji niemile widzianej zmiany to przedstawienie jej jako „bolesnej konieczności” i otrzymanie przyzwolenia społeczeństwa na wprowadzenie jej w życie w przyszłości. Łatwiej zaakceptować przyszłe poświęcenie, niż poddać się mu z miejsca. Do tego społeczeństwo, masy, mają zawsze naiwną tendencję do zakładania, że „wszystko będzie dobrze” i że być może uda się uniknąć poświęcenia. Taka strategia daje społeczeństwu więcej czasu na oswojenie się ze świadomością zmiany, a także na akceptację tej zmiany w atmosferze rezygnacji, kiedy przyjdzie czas.

  5 – MÓW DO SPOŁECZEŃSTWA JAK DO MAŁEGO DZIECKA

  Większość treści skierowanych do opinii publicznej wykorzystuje sposób wysławiania się, argumentowania czy wręcz tonu protekcjonalnego, jakiego używa się przemawiając do dzieci lub umysłowo chorych. Im bardziej usiłuje się zamglić obraz swojemu rozmówcy, tym chętniej sięga się po taki ton. Dlaczego? „Jeśli będziesz mówić do osoby tak, jakby miała ona 12 lat, to wtedy, z powodu sugestii, osoba ta prawdopodobnie odpowie lub zareaguje bezkrytycznie, tak jakby rzeczywiście miała 12 lub mniej lat” (zob. Silent Weapons for Quiet War).

  6 – SKUP SIĘ NA EMOCJACH, NIE NA REFLEKSJI

  Wykorzystywanie aspektu emocjonalnego to klasyczna technika mająca na celu obejście racjonalnej analizy i zdrowego rozsądku jednostki. Co więcej, użycie mowy nacechowanej emocjonalnie otwiera drzwi do podświadomego zaszczepienia danych idei, pragnień, lęków i niepokojów, impulsów i wywołania określonych zachowań.

  7 – UTRZYMAJ SPOŁECZEŃSTWO W IGNORANCJI I PRZECIĘTNOŚCI

  Spraw, aby społeczeństwo było niezdolne do zrozumienia technik oraz metod kontroli i zniewolenia. „Edukacja oferowana niższym klasom musi być na tyle uboga i przeciętna, na ile to możliwe, aby przepaść ignorancji pomiędzy niższymi a wyższymi klasami była dla niższych klas niezrozumiała (zob. Silent Weapons for Quiet War).

  8 – UTWIERDŹ SPOŁECZEŃSTWO W PRZEKONANIU, ŻE DOBRZE JEST BYĆ PRZECIĘTNYM

  Spraw, aby społeczeństwo uwierzyło, że to „cool” być głupim, wulgarnym i niewykształconym.

  9 – ZAMIEŃ BUNT NA POCZUCIE WINY

  Pozwól, aby jednostki uwierzyły, że są jedynymi winnymi swoich niepowodzeń, a to przez niedostatek inteligencji, zdolności, starań. Tak więc zamiast buntować się przeciwko systemowi ekonomicznemu, jednostka będzie żyła w poczuciu dewaluacji własnej wartości, winy, co prowadzi do depresji, a ta do zahamowania działań. A bez działań nie ma rewolucji!

  10 – POZNAJ LUDZI LEPIEJ NIŻ ONI SAMYCH SIEBIE

  Przez ostatnich 50 lat szybki postęp w nauce wygenerował rosnącą przepaść pomiędzy wiedzą dostępną szerokim masom a tą zarezerwowaną dla wąskich elit. Dzięki biologii, neurobiologii i psychologii stosowanej „system” osiągnął zaawansowaną wiedzę na temat istnień ludzkich, zarówno fizyczną jak i psychologiczną. Obecnie system zna lepiej jednostkę niż ona sama siebie. Oznacza to, że w większości przypadków ma on większą kontrolę nad jednostkami, niż jednostki nad sobą.

  Za: „Les 10 Stratégies de Manipulation de Noam Chomsky”

  http://www.jocelynechoquette.com/article-0-58212003.html

  Źródło i tłumaczenie: http://autonom.pl/index.php/artykuly/idea/1192-10-sposobow-na-manipulacje-spoleczenstwem

 61. wacpan 7 czerwca 2011 o 8:29 pm

  kaaterinka ustawia NWO na blogu!!!!

 62. trebor 7 czerwca 2011 o 8:30 pm

  Chodź niektore sprawy wydają mi sie nieprawdopodobne postanowiłem wstawić caly tekst.
  NADZORCY cz.5

  Jeśli chodzi o Draco, są rasa gadów pochodzących z gwiazdozbioru Draco. Byli pierwszymi kolonistami na planecie Ziemia. Ziemia była początkowo pozbawiona całkowicie środowiska morskiego, płytkie bagna i morza są nastąpiły później. Draco wtedy postanowili, że ta część systemu słonecznego i ziemia będzie strategicznym punktem wejścia do reszty galaktyki.Dlatego też powstała terra-Ziemia tworząc bardzo duży kontynent na Pacyfiku powszechnie znany jako Lemuria. Ta Reptiliańska cywilizacja rozwijała na równi do Atlantów grupy ludzkiej która najechała na Ziemię i stworzyła własny kontynent, który jest obecnie znany jako Atlantyda. Istnieje wiele historii na ten temat.W końcu obie grupy podpisały traktat (po zniszczeniu obu kontynentów).Ludzie zostali stworzeni jako hybrydy gatunków między nimi, z DNA innych grup obcych i niektórych zwierząt.W tej chwili Draco na ziemi kontrolują około 90% tej planety(pewnie więcej) poprzez całkowitą dominację wszystkich głównych agencji wywiadowczych, rządów i mafii.
  Jeśli nie wierzysz w polityczne istnienie Iluminatów to masz problem(nie odrobiłeś lekcji).

  Ponieważ istnieje wiele nieporozumień na ten temat w tej chwili, Abbennakki (Anunnakki) NIE są Gadami kontrolującymi wiekszoś naszej planety.

  Draco utworzyli Illuminati.

  Abbennakki stworzyli rasę Black(czarną) do pracy w kopalniach złota i wykonywania różnych prac dla nich w Afryce. Ponieważ czarna rasa została stworzona przez Abbennakki, są trudniejsi dla Draco do kontrolowania umysłu.Jest to jeden z powodów, dla których Illuminati chcą obecnie zniszczenia czarnej rasy.

  Abbennakki są w kontakcie z Louisem Farrakhanem. Obawiają się, że ich kreacja czarnej rasy, zostanie zniszczona przez Illuminati,czekają więc na odpowiedni czas aby im pomóc.

  Być może Abbennakki stworzy terra formę dla czarnej rasy? Być może jedynie przystosują ich do swoich sztucznych planetoid, Marduk / Nibiru?

  Abbennakki są rasa gadów ale nie należy ich mylić z Draco.

  Draco mogą uchodzić za Anunnakki i wcielą się w naszych „wybawicieli” w wyścigu okupanta. To wszystko pozory. Draco nie są Abbennakki, a ich intencje nie są niczym innym jak Abbeannakki. Abbennakki zamierzają utworzyć nowe inteligentne formy życia. Draco zamierzają zdobywać i anektować niezależnie jakie to terytoria i do kogo należące.

  Nie należy mylić tych dwóch grup.

  Są to zarówno organizacje Bonesmen jak i Skull and Bones choć najczęściej pod kontrolą Windsor.To tylko jedna z wielu organizacji Illuminati (jest to sub-organizacja Illuminati).

  Kerry pochodzi z norweskiego rodu królewskiego, i związał się z Rothschildami w tej chwili. On i Bush nie są w tej samej drużynie, ale obaj chcą globalnej dyktatury i pracują dla Illuminati.

  Jest dużo konfliktów wśród Iluminatów – głównie o to kto będzie rządził NWO.

  Draco (ich układ gwiazd) = = Dracula Draconian, słowo, które podsumowuje illuminati jak żadee inne. „Draculi” = herb rodu. Nie mógł wychodzić na światło dzienne. Musiał pić krew, aby przeżyć. (Hybryda człowieka / dracs potrzeba krwi / ludzkiego DNA posiadania ludzkiej postaci). Dracula zmienia formę nietoperza, symbolizuje to przejście człowieka w gadzią formę. Klasyczny obraz szatana z rogami mieszka Pod ziemią = czysta krew gadzia.

  -Świnie genetycznie stworzone przy użyciu DNA człowieka i dzika „niebieskiejkrwi” były przeznaczone na ofiary zanim powstały praktyki składania ofiar z ludzi. Dlatego skóry świń mogą być szczepione bezpośrednio na ludzi, serca świni przeszczepiane ludziom.Świnie uważane są za najbardziej inteligentne zwierzęta na naszej planecie.

  -Królowa Elżbieta po wizycie krewnego w jednym z największych muzeów na świecie Dino dała muzeum nazwą „Royal”. Właściciel Muzeum Królowej Elżbiety następnie zmienił nazwę na „Royal Tyrrell Museum” za Royal DracNess.

  Bram Stoker, autor „Dracula” wolnomularz 33 stopnia. Symbolika jest tu bardzo oczywiste i została zakorzeniona w naszej kulturze i myśli jako „normalna” dla przeciętnego shmucka(idioty). To wszystko w takich filmachjak: Buffy the Vampire Slayer, Anioł, Blade, to część naszej kultury.

  O tym, jak wielkie „Bloodlines Dragon” są skupione wokół organizacji Illuminati Dragon Court:
  http://www.dragoncourt.net/

  Chińscy cesarze zawsze mówili, że pochodzą od Dragon. W rzeczywistości prawdziwy cesarz miał mieć „oblicze Smoka”, a wielu cesarzy otwarcie mówiło, że Smoko-człowiek jest zmiennokształtny.

  W Japonii, cesarze pochodzą zarówno z Dragon jak i od bogini Słońca Amaterasu. Amaterasu jest właściwie symboliczna, w Lemuriańskiej cywilizacji na Pacyfiku (Japonia jest pozostałością Lemurii), która nazwała się „Imperium Słońca” podobnie jak podczas II wojny światowej Japonia(Land of the Rising Sun).

  Japońskie i chińskie smoki są różne (różnią się ilością pazurów,itp.), ponieważ oznaczają różne kasty w hierarchii Draco.

  W Chinach zachodnich rządzą Illuminati (te same 13 rodzin, które rządzą w Europie). W Japonii, Iluminaci pochodzą od niższej kasty w hierarchii. Tak więc istnieje podział między tymi dwoma grupami.

  Japońscy Illuminati są w stanie wojny z zachodnimi Illuminati, a wkrótce zostaną usunięci, jeśli zajdzie taka potrzeba(kłania się Benjamin Bruford).

  c.d.n.

  • trebor 7 czerwca 2011 o 8:51 pm

   oczywiście pomylka Benjamin Fulford.

   • trebor 8 czerwca 2011 o 3:34 am

    Co z tą moderacja?

    • zenobiusz 8 czerwca 2011 o 11:30 am

     Od wczoraj moje komentarze też oczekują na moderację.Mam nadzieję,że Marek nie ma czasu.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/08/a-co-sie-stalo-z-globalnaswiadomosc-com/

 63. trebor 7 czerwca 2011 o 9:36 pm

  Ciepło,ciepło ….

 64. nuke 7 czerwca 2011 o 10:12 pm

  ciąg dalszy ostatniego mojego posty
  Zacząłem oglądać serial Jericho serial przedstawiający atak terrorystyczny bombami nuklearnymi na USA ten serial pokazuje dokładnie to samo co operacja Blackjack i to co się stanie po tym wydarzeniu. Jak wcześniej pisałem operacja Blackjack niby fikcyjna opowiastka o ataku bombami nuklearnymi na USA która będzie trwała od 20 czerwca do 22 czerwca kiedy to zdetonują bomby. Dlaczego akurat od 20 czerwca może dlatego że od zamachów z 911 mija 9 lat 9 m-cy i 9 dni. Obejrzałem zaledwie 5 odcinków i już widać że promują w niej datę 22 czerwiec jako datę zamachu. 22 czerwca o godz 6 00 zdetonują ładunki. W filmie kiedy następuje wybuch jedną z pierwszych scen jest właśnie ujęcie na zegar który wskazuję na 6 i 12 tutaj printscreen http://financial-partner.pl/images/floreny/1.jpg następnie jest ujęcie o której wraca chłopak głównej bohaterki tutaj link http://financial-partner.pl/images/floreny/2.jpg wraca o 10:30 wieczorem 10 wieczorem to 22, 30 min na zegarze to 6 czyli 22 6. Na sam koniec Główny bohater 1 odcinka przyjeżdża autobusem z uratowanymi dziećmi na autobusie widać nr 0226 promujący właśnie ten okres od 20 -22 czerwca tutaj link http://financial-partner.pl/images/floreny/3.jpg potem na zegarach widać tę datę 22 czerwiec tutaj link http://financial-partner.pl/images/floreny/4.jpg tego można wymieniać i wymieniać. Według jakiejś chińskiej stacji doszło do 8 wybuchów tutaj link http://financial-partner.pl/images/floreny/7.jpg jedna lokalizacja jest zakryta w ujęciu przez lampe. Dopiero zacząłem oglądać ale w trailerze na youtubie już zobaczyłem że pojawia się słowo blackjack http://www.youtube.com/watch?v=9Jd4GBiKgIE w 30 sekundzie. W samym filmie z tego co obejrzałem już idą ploty że to chiny korea albo iran i pewnie w nich zostanie wymierzona kara. Nasuwa się pytanie co stanie się wcześniej 21 czerwca otóż o tym mówi inny film o którym już pisałem Source Code. Film ten opwiada o ataku terrorystycznym na pociąg a dalszym zamyśle terrorysty wybuchu bomby w jednym z miast USA.Główny bohater budzi się w pociągu (link do trailera http://www.youtube.com/watch?v=NkTrG-gpIzE )i musi odnaleźć terroryste który wysadza pociąg żeby potem móc go złapać i zapobiec detonacji bomb atomowych. Za każdym razem jak się budzi spogląda na zegarek a na wyświtlaczu jest 6 21 dodatkowo 6 i 12 są większe na zegarku. Pociąg ma oznaczenie 8586 8+5+8=21/6. W sławnym już filmie Knowing też mamy katastrofe pociągu. Katastrofa ta wydarzyła się 21 czerwca 2010 roku. Pociąg na samym przodzie ma 6. W innym jeszcze filmie Unstoppable Danzel Washington próbuje zatrzymać pociąg o nr 1206 odwrotnie 6 21 tutaj link do trailera http://www.youtube.com/watch?v=JM-0Ywc7wNY Dodatkowo na pociągu są trz siudemki 777 (w sumie 21) jedna z ulubionych liczb illuminati być może będzie chodzić o 7 miast 7 bomb 7 mln zabitych. 6 21 można spotkać w wielu innych filmach czy nawet teledyskach w jednym z klipów eminema http://www.youtube.com/watch?v=ErCAOMi5EGM&feature=player_embedded który opowiada o ogólnym chosie śpiewa przed bramą na której ogromnymi literami jest napisane 621. W filmie Unthikable który opowiada historię terrorysty który chce wysadzić 3 miasta USA na samym początku pojawia się taksówka na której jest 6021 po niej jest napis wtorek 21 czerwiec jest we wtorek. Na głównym zegarze bomby można też przeczytać moim zdaniem dwie daty są tam 6 friday october 21. Pierwsza dotyczy 10 czerwca druga 21 czerwiec. Dlaczego 10 czerwiec o tym za chwile. Na samym końcu filmu okazuje się że była jeszcze jedna bomba która wybucha, znajduje się ona w pomieszczeniu z inną bombą. Pierwsza bomba zostaje rozbrojona gdy na zegarze jest 12 potem jest ujęcie na drugą bombą tam jest odliczanie wyraźnie widać cyfry przy odliczaniu dopiero 11 i przy 6 zmienia się kolor cyfr. W samym filmie jest dużo 6 12 i 21. W pomieszczeniu gdzie przesłuchiwany jest terrorysta na jego zewnątrz przy wejściu jest 21. Teraz odnośnie daty 10 czerwiec już wcześniej o niej pisałem Dziwnie prace nad Duke NUKEM Foorever się przedłużyły. Jego premiera będzie 10 czerwca 2011. Pamiętacie Simpsonów i jak wszyscy dochodzili o jaką date chodzi na tym zegarze przy wybuchy atomowym zegar tworzył 10 a wskazówki były na 6 i 11 według mnie właśnie chodzi o 10 czerwiec 2011. Np w filmie Unthinkable gdzie treść filmu dotyczy ataku nuklearnego na miasta USA na zegarze to samo 6 Friday october (10) w czerwcu 10 jest piątkiem, a w filmie bomba wybucha właśnie w piątek. Pooglądajcie sume wszystkich strachów i inne filmy i sami zobaczycie jak promują również tę datę. Upychają ją wszędzie w ostatnim np filmie z Gipsonem jakimś głupim Beaver tutaj trailer http://www.youtube.com/watch?v=ttv-gvOzaPw w 1.34 min sami zobaczcie 6.11 i pod spodem 6.10. 10.6.2011 10 czerwca będzie też miał premire film Super 8 w którym znowu mamy katastrofe pociągu już w trailerze na oknie widać 12 6 odwrotnie 6 21. Wszytko to jest bardzo dziwne według mnie do tego wdług mnie w czerwcu nastąpi też atak cybernetyczny, dlatego też może tak wpychaja opinii publicznej ataki z chin na google. Pamiętacie film Szkalana pułapka 4 opisuje właśnie taką historie obejrzyjcie sobie film i zobaczycie że w tym filmie znowu inna date promują 27 czerwiec. Premiera tego filmu 27 czerwiec 2007 obejrzyjcie chociaż trailera i zobaczycie że coś w tym dniu zrobią jak Mcclain strzela samochodem w helikopter to jakie ma ogromne cyfry na dachu sami zobaczcie. Być może będzie to po operacji black jack albo i przed 2+7=9 czyli 9 czerwiec. Moim zdaniem 9,10 i 11 czerwiec będzie takim preludium w tych dniach może noastąpić atak cybernetyczny być może na jakąś elektrownie, wybuchu w jednym z miast bomby, załamanie się rynków 11 czerwca, katastrofy lotniczej 11 czerwca (w Jericho na nagraniu z samolotu ciągle jest powtarzane 611), albo ogromne trzęsienie ziemi 8 w skali richtera (Super 8 film spielberga albo chodzi w nim o 8 miastach które zostaną zniszczone 22 czerwca 11 dni po premierze). Jednym słowem Jericho to naprawdę dziwny serial miał 22 oodcinki w 1 sezonie, sezony 2,29 odcinków. No i zostają te białe Vany o których pisałem Cofając się w czasie kilka lat na stronie Telegraph pojawiła się dziwna historyjka opowiedziana w formie slajdów opisuje ona wydarzenia od 20 do 22 czerwca niewiadomego roku. Opisuje jak to w 7 miejscach na świecie jedno w Anglii i 6 miejsc w USA zostaje zmiecionych poprzez bomby nuklearne umieszczone w BIAŁYCH VANACH. Tutaj link do oryginału http://www.telegraph.co.uk/culture/culturepicturegalleries/4220575/Blackjack.html ewentualnie w formie video http://www.youtube.com/watch?v=40Nx_XM8ydA Operacja nazywa się BLACKJACK czyli 21. Przeraża mnie to że w wielu miejscach opisuje się tę samą historię z BIAŁYM VANEM a dzień 21 czerwiec jak pokażę jest dość często upychany w hoolywodzkich produkcjach. Najpierw BIAŁY VAN. W filmach i programach o zamachach ciągle przewija się biały VAN z bombami nuklearnymi na pokładzie. Zrobiony przez History Chanel program o wybuchu bomby nuklearnej w Waszyngtonie tutaj link http://www.youtube.com/watch?v=XutRKZYue3w opowiada właśnie jedno z tych miejsc gdzie do tego dojdzie oczywiście niby terroryści wysadzają bombę w BIAŁYM VANIE (ciekawostka już chyba powoli kończą budowe bunkru obok białego domu tak pilnie strzeżonego żeby się media nie dowiedziały ale jednak wyciekło tutaj link http://www.youtube.com/watch?v=O7D6JEm1jIQ ) W świeżutkim jeszcze filmie Source Code który równiez mówi o zamachu terrorystycznym i próbie detonacji potężnej bomby w jednym z miast USA zgadnijcie w jakim aucie jest ta bomba oczywiście w BIAŁYM VANIE.tak wiec 22 czerwca, niewiadomo czy tego roku czy nastepnego ma dojsc do wybuchow jadrowych w wiekszych miastach na swiecie, Londyn, NYC, itd
  Nastepnie ma byc ogloszone powstanie UNIA AMERYKI POLNOCNEJ, o czym juz sie od jakiegos czasu mowi nie tylko u nas na forum ale w TV w USA.
  Za ataki obwini sie Syrie, Iran i Chiny, dojdzie do wojny.
  W USA do obozow koncetrcyjnych trafia osoby zamieszane w zamachy, ludzie przeciwni rzadowi, wspierajacy zamachowcow itd.
  Zostanie wprowadzony stan wojenny (Marshal Law).
  Ludzie wyjda na ulice, protesty, zamieszki, CHAOS
  Policja odkryje jedna z niezdetonowanych bomb, cala prawda wyjdzie najaw.
  Gubernatorzy wypowiedza posluszenstwo UAP, ktora jest odpowiedzialna za ataki.
  Wojska beda podzielone, miedzy wspierjacych UAP a tych ktore chca powortu USA, dojdzie do kolejnej wojny. cdn …

 65. musicie wiedzieć 7 czerwca 2011 o 11:06 pm

  że obecna zaraza ma 2 cele, dalszą destabilizację i eskalację demonstracji w Hiszpanii, w celu wywołania zamieszek, połączenia ich z zamieszkami w Grecji i innych krajach, aby móc zaostrzyć prawo i dalej wprowadzić stan wojenny. A także żeby wprowadzić wyższe dawki promieniowania dla żywności, oraz prawne stosowanie antybiotyków itd.
  że policja w stanach jest specjalnie szkolona aby działać z maksymalna przemocą i prowokować ludność, w celu zaostrzenia prawa, jeżeli zginie pewna ilość funkcjonariuszy, rząd wprowadzi konfiskację broni czyli złamie 2 poprawkę do konstytucji.
  że Wikileaks to w większość spreparowany spam CIA.
  że atakami grupy anonymous (poza pierwszym na sony) na firmy i ostatnio agencja współpracujące z FBI i NATO odpowiedzialni są hakerzy z CIA, jest to prowokacja legitymizująca wprowadzanie globalnej cenzury internetu i zastosowania PROTECT IP, to jest cyber false-flag, pod maską walki o wolność w sieci itp, a doprowadzi to do zamknięcia stron takich jak ten blog.

  Rozejrzyjcie się, zaczynamy się potykać o wyniki ich działań, a skoro wyszli z ukrycia będą działać jeszcze bardziej zdeterminowani bo czas im się kończy.

  Good night, and good luck.

  • sonolek 7 czerwca 2011 o 11:41 pm

   Kompletna bzdura, jeśli chodzi o powiązanie epidemii z eskalacją zamieszek. Podczas posiedzenia ministrów zdrowia UE ws. zakażeń bakterią EHEC, która była transmitowana w tv, jeden z mendinistrów nie ograniczył się tylko do samej epidemii, ale powiedział o zwiększaniu zakresu szczepień dzieci i o przygotowywaniu nowych kontraktów na szczepionki i tutaj jest przysłowiowy pies pogrzebany. Demonstrujących nic nie obchodzi w tej chwili epidemia, która obecna jest w Niemczech (i nie pitolić o rozszerzaniu się na inne kraje bo to jednostki), tylko walka o godne przede wszystkim FINANSOWE życie, czyli głownie walka z rządem i bankierami. Natomiast my wszyscy, a nie tylko biedna Hiszpania jesteśmy zagrożeni kolejną sztuczną epidemią, i to MY powinniśmy wyjść na ulice, aktywować zawodowych agentów w osobach TK z Bydgoszczy i temu podobnych i wysyłać ich w pierwszej kolejności… po kawę, herbatę, redbula, jakieś pączki na wzmocnienie coby nikt z manifestantów nie zasłabł w trakcie pokojowych demonstrancji.. A tam jednym zdaniem – Zawalczcie, bo mi się nie chce. Pozdrawiam świrów z tego blogaska – mwah :*

  • yoko 8 czerwca 2011 o 2:09 am

   My się ZARAZY nie boimy!!!

   • yoko 8 czerwca 2011 o 2:13 am

    A moja kumpel powiedzaiała ” Ja się nie boję Braci Rojek” 🙂

 66. ARTUR 7 czerwca 2011 o 11:38 pm

  Nie należy popadać w panikę .To co się obecnie wyprawia z ziemią i klimatem pokazuje nam jak mało człowiek może sobie pomóc lub zaszkodzić ,wszystko co jest zapisane i przekazane ustnie już się spełnia a nasz wpływ na swój los może być jedynie spełniony poprzez wiarę /bez względu na to jak kto wierzy /. Ocalenie może być również poprzez dobre uczynki z których mamy być sądzeni .Jednakże nieroztropnym byłby ten co wiedząc iż zbliża się koniec byłby nieprzygotowany na przeżycie czasów ostatnich ,tak więc oprócz wiary jest też potrzebny posiłek dla ciała który można zorganizować w systemie żelaznych porcji na osobę na okres conajmniej 1 roku .Ważna jest też energia w formie oleju opałowego i agregatu a także żywność odnawialna np. grzybnie boczniaka lub pieczarki.Co do satanistów to zejdą do bunkrów i tam znajdą swój koniec . Jeśli jednak Obama doprowadzi do wejścia wojsk ONZ do Jerozolimy to czeka nas III wojna światowa .

 67. katerina404 7 czerwca 2011 o 11:53 pm

  Witam <wacpana No już trochę milej, juz nareszcie nie jestem carycą. Nareszcie Pan sie pojawił. To co robimy z naszą Polską? Jakieś są konkretne propozycje? Bo jak Pan widzi w Ameryce niewesoło, w Grecji też i w Hiszpanii, nie mówiąc już o Palestynie, a tych państw bedzie przybywać do kolekcji. Masakra.

  • zenobiusz 8 czerwca 2011 o 12:04 am

   Zajrzałam tu i oczom nie wierzę, bo tu pisze się prawdę, a tam tą prawdę się rozmywa. Etatowym rozpraszaczem jest niejaki zenobiusz, ale tego tałatajstwa tam jest mega dużo. Dziś próbowałam przemycić trochę prawdy i po prostu mnie przygnietli swoimi atakami.
   http://miziaforum.wordpress.com/#comment-22387
   Człowiek o nicku wacpan, rusofob, chwalił się jak to uchronił jakąś grupe Atol przed przejęciem przez Ruskich. Tragedia. Mnie nazwał carycą i komunistyczna świnią, dlatego, że nazwałam go rusofobem. Reszta mu wtórowała wiernie. Tragedia. Co to za blog ten monitor polski, bo coś mi cuchnie, okropnie cuchnie.

   • obserwator 8 czerwca 2011 o 2:59 pm

    jak widać astro-mary=katerina404 ściśle współpracuje z miziaforum – czyli ich pseudopotyczki to była tylko pokazówka pod publiczkę, żeby zaciemnić obraz, że niby nie działają razem…
    oba twory zawodowo niszczą blogi i wartościowe strony – to najemnicy od brudnej roboty
    astro-mary i mizia razem, w brudnym duecie… – kto by pomyślał, co za czasy…

  • sonolek 8 czerwca 2011 o 12:20 am

   Można podejść indywidualnie (wymaga większej odwagi) albo grupowo. Wybieraj. Moim skromnym zdaniem nadajesz się na propagandę, więc ruszaj na front mediów i zrób dywersję np TVN. Cytat Michałkiewicza (i nie krytykuj autora bo to Ciebie przerasta: „Dlatego też w zarządzaniu kryzysami najważniejsze jest przejęcie kontroli nad telewizją. Dzięki temu można bowiem stworzyć wrażenie, że żadnego kryzysu nie ma i nawet kartki na wódkę i papierosy są rzeczą jak najbardziej normalną. Przećwiczył to już wcześniej wybitny przywódca socjalistyczny Adolf Hitler, z tym, że nie miał jeszcze do dyspozycji telewizji, tylko radio. Przy pomocy tego radia i kronik filmowych dokazywał aż miło, więc możemy sobie wyobrazić, czego by to nie dokonał, gdyby miał do dyspozycji również telewizję!” 😉

   • sonolek 8 czerwca 2011 o 12:22 am

    Dałem plusa dla mobilizacji! Bo mi się nie chce, mam inne priorytety jak to napitoliłem już wcześniej,

 68. artur_sz13 8 czerwca 2011 o 12:37 am

  „Wy, tacy obeznani – w tym co mówi Alex Jones czy w innych alternatywnych źródłach; nikt z was nie wspomniał nawet słowem o >apelu Adama Gadahna do Muzułmanów by kupowali broń i mordowali Amerykanów w centrach sklepowych, dokonywali rozbojów i zabójstw polityków. Nikt nie wspomina, że Gedahn jest wnukiem założyciela żydowskiej ADL, choć Alex Jones krzyczy o tym od 3 dni. Nie widzicie, czy też nie chcecie by na to zwracać uwagę, że w USA szykuje się tragedia na niespotykaną dotąd skalę?
  Dla kogo pracujecie?!”

  Monitorze czytam twój blog od dobrego miesiąca. Nie ukrywam uważałem go za cenny przez długi okres czasu. Obserwuję jednak że w ciągu ostatniego tygodnia strasznie się popsuł. Rozumiem brak czasu może powodować opóźnienia w znajdowaniu tematów i do tego się nie czepiam. Odnoszę wrażenie że ktoś inny zajął się redakcją. Po wtopach z tym fake’em wybuchu w elektrowni i innych dziwnych tematach, dziś piszesz „Dla kogo pracujecie” bo nie zobaczyłeś satysfakcjonujących cię komentarzy? A gdzie wolność słowa? A ty narzucasz w ten sposób o czym mają ludzie pisać w komentarza? I dla kogo niby mamy pracować? To się w głowie nie mieści.. Takie wtopy jak ten atom nad 4 Fukushimy i te dzisiejsze posądzanie czytelników o agenturę powoduje że blog z przykrością to mówię schodzi na psy…

  • bankier 8 czerwca 2011 o 1:50 pm

   astro-mary – powtarzasz się !
   ile razy można pisać to samo nawet pod innymi nickami i IP ?
   tu masz lepszą fuchę, lepiej płatną – w sam raz dla ciebie : jesteś stworzona do takiej roboty :
   http://biznes.onet.pl/spowiedz-agenta-ubezpieczeniowego,18543,4301692,1,news-detal

   Spowiedź agenta ubezpieczeniowego
   W Polsce jest ich około 40 tys. Przeważnie są postrzegani jako naciągacze. Gdy próbują nawiązać z nami kontakt, rzucamy słuchawką albo zatrzaskujemy im drzwi przed nosem. Niektórzy z agentów sami tracą do siebie szacunek, dla innych liczy się tylko kasa. Zrobią wszystko, żeby dostać prowizję. Podrabiają podpisy, przygotowują fikcyjne umowy. Do OFE spisywali dane z cmentarnych nagrobków. Są i tacy, którzy nie zamieniliby tego zawodu na inny.

 69. Pingback: Top Posts — WordPress.com

 70. Talbot 8 czerwca 2011 o 6:47 am

  Czy możesz powiedzieć coś o twojej pracy w szwajcarskim systemie bankowym?

  Przez wiele lat pracowałem w szwajcarskich bankach. Zostałem mianowany jako jeden z wysokich rangą dyrektorów jednego z największych banków szwajcarskich. W pracy byłem zaangażowany w płatnościach, w bezpośrednich wypłatach w gotówce człowiekowi, który zabił prezydenta obcego państwa. Byłem na spotkaniu, na którym podjęto decyzję wypłaty gotówki mordercy. To dało mi straszny ból głowy i niepokoiło moje sumienie. To nie był jedyny przypadek, który był naprawdę zły, ale był najgorszy.

  Więcej: http://radtrap.wordpress.com/2011/06/06/rewelacje-szwajcarskiego-bankiera-potwierdzaja-globalny-spisek/

 71. felicyta 8 czerwca 2011 o 7:32 am

  Switne podsumowanie kto stoi za wszelkimi swiatowymi nieszczesciami
  http://raksyjonizmu.wordpress.com/2011/06/07/„zyd-wieczny-tulacz”/

 72. felicyta 8 czerwca 2011 o 8:01 am

  ” każda gojówka jest nierządnicą.. nie powinno się karać mężczyzny [żyda] za stosunek płciowy z dziewczynką poniżej trzech lat.”
  to pouczenia dla ludu wybranego
  http://raksyjonizmu.wordpress.com/2011/06/07/talmudystyczna-moralnosc-kata/

 73. navajo88 8 czerwca 2011 o 8:41 am

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-rpa-nasilaja-sie-ataki-gryzoni-ludzi
  przeczytajcie ten atrykól ,a szczegulnie komentarze !!!!!

 74. sebecxs 8 czerwca 2011 o 10:14 am

  ..węsząc w sieci za info o kalendarzu majów natrafiłem na coś takiego:

  Gość: , 149.9.0.5*
  2006/11/19 04:36:33
  Witam!!!
  Dorwałem się do pętli programowej którą opisuje profesor. Najwyraźniej to żadne Ufo (no chyba że ),tylko spisek kasty rządzącej na Ziemi…Wykorzystują nieznajomość ludzi w działanie transmisji
  TCP/IP. (Internet) .Nie ma w nim czegoś takiego jak szyfrowane połączenia, panuje tzw. Nadzorca czyli protokół sprawdzający wszelki przepływ informacji. (publikacja -Sieci TCP/IP wykrywanie i usuwanie problemów Mark A Miller). Czyli wszelkie zapewnienia o bezpiecznych danych użytkownika to LIPA!!!. Wpisujesz swoje hasło a ono od razu pojawia się u nadzorcy!!! Więc mając wszelkie informacje o tym co użytkownik robi na swoim komputerze jest możliwe nawet sterowanie wszelkimi jego peryferiami z zewnątrz. Zjawisko to zaobserwowałem dużo wcześniej ,lecz nie miałem dowodów…Teraz dostałem narzędzie od Boga. Notebook TOSHIBA kocham go! I wirusy spyware trojany ,
  http://WWW.antyspyware.pl/drive-by-download.html to nie film w flashu to Real instalka na kompie ,.. niezłe jaja ,a certyfikaty lecą z FREE gaming software Super !!!,a szyfrują je jako poważne certyfikaty ,to skurwiele. Nie grzeszą bo akceptujemy te certyfikaty.
  Na wszelkiego rodzaju sprzęcie też jest certyfikat CE. No i piec jest Plug &Play …Zrywajcie te symbole to przecież nic nie boli do diaska ,i zielona izolacja na przewodach do kompa ,albo zielone wtyczki przewody,itp. Przecież jeśli nie pomoże to w niczym nie zaszkodzi! Działajcie niech energia będzie energią zieloną czakramu serca. Przecież większość z Was Zabija się i innych dla symboli (np. papierek z nadrukowanym dolarem ,złotówką ,) maszyny symboliczne działają z diabelską siłą, zauważcie to!!! Do k****y nędzy (sorry) ale musiałem dobitnie ,bo to też magia słów.

  i źródło : http://totalizm.blox.pl/2006/11/96-Korzysci-jakie-czytajacy-uzyska-z-zapoznania.html

 75. ArO 8 czerwca 2011 o 10:14 am

  Inny rodzaj wiedzy (bardzo ważne)
  (…)Spójrzmy przez moment na waszą amerykańską kulturę – najlepszy przykład wolnej zbiorowości obywatelskiej, oraz systemu przedsiębiorczości na waszej planecie, w tym czasie. Jak sądzicie, co jest stałym umysłowym nastawieniem do „norm”, „przeciętnego” człowieka funkcjonującego w tym systemie? Mamy tutaj na myśli kulturalny lub „plemienny” umysł, „akceptowalnej rzeczywistości”. W „oficjalnym” spojrzeniu na sprawy (poprzez idee uwieczniane przez wasze media, wasze instytucje społeczne, biznesowe i religijne oraz wasze szkoły), jesteście uczeni, aby wierzyć, że niektóre rzeczy są prawdziwe, a inne nie; niektóre zachowania są akceptowalne, podczas gdy inne nie; oraz że niektóre pomysły są ważne, a inne nie. Uczeni jesteście postrzegania waszej rzeczywistości, oraz definiowania samych siebie w określony sposób, po to aby być akceptowanym, użytecznym i „normalnym” w obrębie waszych kulturalnych granic. Te poglądy i definicje musimy nazwać „podstawowym programem”, na bazie którego funkcjonuje wasze społeczeństwo.
  Wewnątrz złożonych sieci teologii, oraz ideologii waszych systemów wierzeń, istnieją idee centralne lub wierzenia podstawowe, na podstawie których wszystkie pozostałe wierzenia są gromadzone, lub z których wyłaniają się inne powierzchowne wierzenia. Większość ludzi funkcjonuje automatycznie na tym podstawowym programie kulturalnie narzuconych wierzeń. Program, oraz jego podstawowe elementy, a nawet wiedza na bazie której istnieje program, działają na czymś, co nazwalibyście poziomami „podświadomymi”. Daje to do zrozumienia, że te wewnętrzne programy kierują wami, zamiast wy kierować nimi i świadomie je wybierać. Oznacza to, że jako jednostki, nie „posiadacie swojej osobistej mocy”. Nie jesteście umocnieni, ale raczej pozbawieni tej mocy, gdyż te podświadome programy kierują działaniem waszego umysłowego, emocjonalnego i fizycznego systemu.
  W tym Wieku Oświecenia, częścią waszego uzdrowienia, częścią waszego ewolucyjnego wyzwania jest zażądanie zwrotu tej mocy, uzyskanie dostępu do tych ukrytych programów i osiągnięcie suwerenności nad tymi ukrytymi częściami waszej tożsamości. W ten sposób możecie stać się oświeceni, potężni i wolni, aby świadomie wybierać idee, oraz wierzenia, które kierują wzorcami waszych wewnętrznych sił. Teraz powinniśmy zapytać: czy wasza akceptowalna rzeczywistość głównego nurtu, uczy was tych rzeczy? Czy uczycie się od dzieciństwa, że jesteście błogosławioną wielowymiarową istotą, która jest tutaj, aby przejawiać swoją niepodległość? Czy uczy się was, że waszym przeznaczeniem jest być silnym, spełnionym i wolnym? Czy wasze szkolenie przygotowuje was do współtwórczej współpracy z innymi, czy też uczy was oddzielać się od innych współzawodnicząc o ograniczone nagrody? Czy idee tych, którzy was otaczają, przekonują was o tym, że świat jest bezpiecznym, radosnym miejscem, czy też sugerują wam, że świat jest zimny i niebezpieczny? Czy szkoleni jesteście, aby podchodzić do swoich rodaków z zaufaniem, czy aby być podejrzliwym, chronić się i wycofywać w strachu? Czy uczy się was, byście kochali samych siebie, wasze ciała oraz innych, czy też uczy się was osądzania i potępiania? Czy w ogólnospołecznym myśleniu uczy się was sposobów na kochające, współtwórcze i wzajemne braterstwo?
  Odpowiedź na te pytania jest oczywista „nie”. Wystarczy, że przejrzycie codzienną prasę i obejrzycie transmisje telewizyjne, lub weźmiecie udział w wykładach lokalnej szkoły biznesu. Jakie wnoszą postawy, oraz subtelne sugestie? Wasz program głównego nurtu mówi wam, że gdziekolwiek się znajdujecie, jesteście bezradni i represjonowani przez siły będące poza waszą kontrolą, że świat jest szorstkim i okrutnym miejscem o ograniczonych zasobach, o które musicie rywalizować, że wasze ciała są podatne i niezdolne do ochrony przed chorobami, ze ludzkość jest chaotyczna lub „grzeszna” i nie można zawierzyć ludzkiej naturze. Poprzez ciągłe powtarzanie i umacnianie tego, szkoleni jesteście, żeby wierzyć, iż wciąż „macie czegoś za mało”, że potrzebujecie więcej, oraz że wy sami jesteście niewystarczający: nie wystarczająco piękni, niewystarczająco mądrzy, niewystarczająco silni, niewystarczająco mocni, bogaci czy niewystarczająco dobrzy. Tak samo, jak uczeni byli wasi rodzice, również i was uczy się wierzyć, że jesteście jedynie tym, co istnieje pomiędzy czubkiem waszej głowy, a koniuszkami palców u stóp. Szkoleni jesteście wątpić w siebie, obawiać się siebie, karać siebie, oraz polegać na władzy oraz „ekspertach” istniejących na zewnątrz was. Uczy się was tęsknić za mocą, ale również obawiać się jej, oraz bać się pokierować tą mocą mądrze. Emocje są mocą, dlatego od tego programu oczekuje się, że nauczy was unieważniania i tłumienia emocjonalnego zrozumienia. Intuicja, oraz wyższe zmysły dają wam bezpośredni dostęp do większych mocy i wiedzy. Dlatego uczeni jesteście negowania, obawiania się, dewaluowania, wypierania się, oraz dyskredytowania intuicyjnej percepcji i wiedzy. Czy brzmi to tak, jakby „oficjalny” program głównego nurtu zaprojektowany był, aby pomagać wam stać się umocnionymi i wolnymi? Zaprogramowani zostaliście, aby wierzyć, że to co znajduje się na zewnątrz, jest ważniejsze, aniżeli to, co jest wewnątrz was, oraz byście ciągle zakłócali swoją uwagę bardziej zewnętrznymi aspektami waszej rzeczywistości. Czy wasz program głównego nurtu zachęca was, byście odpowiedzi poszukiwali w swoim wnętrzu, byście odkrywali swoją wewnętrzną moc by dokonać zmian, czy też spędzać czas na odkrywaniu niezbadanych granic, które istnieją „pomiędzy waszymi uszami? „Przeciętny Amerykanin” jest zbyt zajęty, przeładowany lub rozproszony, aby poświęcić czas na odkrywanie samego siebie, wszystko inne wydaje się być „ważniejsze”. A wielu jest za bardzo „intelektualnie zadowolonych z siebie”, żeby przyznać, że oni sami są wielką niewiadomą i są zbyt przerażeni, aby zbliżyć się własnej psyche z otwartością umysłu.
  W programie waszej obecnej akceptowanej rzeczywistości, jesteście od niemowlęctwa wyszkoleni do wypierania się samych siebie, do ujarzmiania siebie na rzecz zewnętrznej władzy, oraz do oddawania swojej osobistej mocy na zewnątrz, innym ludziom i okolicznościom. Od urodzenia szkoleni jesteście do akceptowania percepcji innych jako będących bardziej wartościowymi od waszych własnych, oraz do „zadowalania” innych wszelkim kosztem.
  Kierowani jesteście do szkół, które tłumią wasza kreatywność oraz osobistą tożsamość, aby wykreować „dobrych małych uczniów”, którzy słuchają swoich nauczycieli i przestrzegają zasad.
  Następnie dalej wkraczacie w struktury ekonomiczne, które dalej programują was na bycie posłusznym władzom, aby pracować dla innych i pozwalać im czerpać korzyści w niesprawiedliwych proporcjach w stosunku do inwestycji waszej energii i nakładów pracy. Uczeni jesteście, tego że aby przetrwać musicie za wszelką cenę zadowalać innych (ponieważ maja nad wami władzę) lub też, że musicie wywalczyć sobie swoją drogę w tym systemie, aby wam się udało (i na siłę zażądać zwrotu swojej mocy). Poświęcać siebie, służyć innym, ciężko pracować, wytwarzać więcej, kupować więcej, potrzebować więcej…rywalizować, popychać, produkować.
  Spójrzcie na przesłania rzeczywistości waszego głównego nurtu, oraz na ukryte przekonania, jakie wysyła wciąż na nowo swoim obywatelom ten program: spójrzcie na to, jak jesteście programowani, aby wytwarzać choroby w waszym ciele i umyśle, ponieważ nikt wam nigdy nie powiedział, że posiadacie w sobie moc do zmiany programu i do uczynienia swoich wyborów lepszymi i zdrowszymi. Nikt wam nigdy nie powiedział, że „wasze myśli są rzeczami”, które tworzą waszą rzeczywistość. (…)
  Źródło -> http://zkosmosu.blogspot.com/2011/06/cz2-rozdzia-6-projekty-specjalne-61.html

 76. sebecxs 8 czerwca 2011 o 10:15 am

  ..no właśnie jakoś powoli…

 77. sebecxs 8 czerwca 2011 o 10:22 am

  wczoraj jak wracałem do domu (lubelskie) znów zaobserwowałem żółty księżyc z poświatą tak jak i na wielkanoc… niby nic ale mijając po drodze obiekty takie jak drzewa i „pachołki” po raz kolejny, czyli tak samo jak wielkanoc miałem wrażenie, że….. za każdym jakby pojawia się jego cień … nie wiem jak to dokładnie ująć… czyli dochodzę do wniosku, że to wina tego co w powietrzu było…..

  • MamyPojechane... 8 czerwca 2011 o 11:17 am

   …ja przestalem cuda widywac jak zerwalem z alkocholem, polecam.

   • sebecxs 8 czerwca 2011 o 1:11 pm

    spoko… nie pije …..a poza tym wszyscy którzy byli w samochodzie mieli tak samo….. następnym razem jak ktoś zauważy taki żółty księżyc, to polecam unieść aparat foto na poziom oczu i błysnąć fleszem w kierunku nieba… radosnych obserwacji życzę…

 78. Talbot 8 czerwca 2011 o 10:23 am

  „une” wyprzedają interesy. Zaczyna się dziać coś niedobrego. Może zbliża się jakiś kataklizm/holokaust/shoah? Może to klątwa ks. Natanka zaczyna działać?

  http://finanse.wp.pl/kat,104130,title,TVN-urzadza-wyprzedaz,wid,13485588,wiadomosc.html?ticaid=1c72b

  • Konarski 8 czerwca 2011 o 11:17 am

   Oto i ta klątwa (fragment) http://www.tvn24.pl/-1,1705261,0,1,klatwa-zawsze-wraca,wiadomosc.html
   – materiał ZMANIPULOWANY przez TVN by w jak najgorszym świetle przedstawić tego księdza więc pocięto fragmenty i umiejętnie zmontowano… nieświadomi ludzie i niemyślący patrzą w złym świetle…

   To było trochę inaczej, ten ksiądz wpierw grzecznie prosił o opuszczenie prywatnej posesji przez kolesia z TVN, starał mu się tłumaczyć, że robią i pracują przeciw interesowi Boga, państwa i ludzi, by się opamiętali itp… a tamten miał ukrytą kamerkę i ten ksiądz przyuważył, na nic nie zdały się jego prośby więc wyrzucił niechcianych intruzów z PRYWATNEJ POSESJI.
   Miał do tego prawo w świetle prawa cywilnego.

   Ten materiał TVN jest ostro pocięty i zmanipulowany…
   Prawda wyglądała nieco inaczej. Ale tego wam nie pokażą.

   • stary-stach 8 czerwca 2011 o 12:20 pm

    „Une” zawsze tak robią dlatego z „unymi” nie można rozmawiać przy kamerach

   • Talbot 8 czerwca 2011 o 12:36 pm

    Konarski – bardzo dobrze o tym wiem. Nie jestem idiotą i wiem, co jest grane.
    Wracając do info w sprawie TVN….szczury uciekają z pokładu.

    • Konarski 8 czerwca 2011 o 1:42 pm

     Tak, szczury uciekają…

    • stary-stach 8 czerwca 2011 o 1:58 pm

     być może teraz rywin dostanie szanse odegrania się na szechterze i walterze

  • pola 8 czerwca 2011 o 11:25 am

   Myślę że to chodzi o bardziej przyziemne sprawy przeczytaj wszystkie artykuły to rozjaśni ci się .http://tiny.pl/hf55v

   • Talbot 8 czerwca 2011 o 12:55 pm

    Zanim mi się „rozjaśni” , to będzie koniec świata. Zapamiętaj jedno – oni są mistrzami manipulacji. Aby pojąć co się dzieje na świecie – wystarczy „biały wywiad”.
    .

 79. noni 8 czerwca 2011 o 11:43 am

  Globalna świadomość miał wypadek samochody to się dzieje . Facet wróci do zdrowia to będzie prowadził strone

 80. stary-stach 8 czerwca 2011 o 12:16 pm

  czyim agentem jest „trop”?:
  a)”sikorskiego” (olechowskiego,smolara)- chazarów „angielskich” – zakonnych ( weishaupta)
  b)”petelickiego” (dukaczewskiego, bondaryka ,tusk)-chazarów niemieckich
  c)”komorowskiego”(szechter, jaruzelski, miller)- chazarów „wschodnich”
  d)”siemiona mogilewicza”- „teren chazarski”
  e) „kaczyńckiego ” – chazarów nowojorskich

 81. katerina404 8 czerwca 2011 o 12:37 pm

  Kongres amerykański przegłosował „Ustawę zdrowotną”, „Ustawę Zdrowotną Obamy”, która tylko oczekuje na jego podpis. Oczywiście Ustawa ta liczy sobie 1990 stron. A Ustawa powyższa jest już ostatnim, kulminacyjnym punktem zniewolenia narodu. Jeden z Kongresmenów był nieco nadgroliwy i przyczepił się do jednego jej punktu. Jakoś rzuciło mu się to w oczy, albo był „przesadnie” podejrzliwy. Ten punkt ustawy brzmi tak:

  „Ustawa zobowiazuje Ministra Zdrowia do utworzenia narodowej Rejestracji wszystkich pacjentów (wymóg nazywany jest w tej podseckcji Ustawy, obowiazkiem Rejestracji Pacjentów) i jest to związane z utworzeniem pełnej dokumentacji (data) powiązanej z każdym urządzeniem służącym do takiej rejestracji. Wyszczególnione są dwie metody dla takich „urządzeń”, jako użyte…w pacjencie lub na nim. Podzielone zostaly wedlug symboli: Klasy III lub Klasy II, to znaczy „urzadzenie” (device), ktore jest implantowane (wszczepiane)….”

  Wychodzi na to, że każdy, kto będzie chciał korzystać z pomocy medycznej, będzie musiał się najpierw zarejestrować, a żeby się zarejestrować, będzie zmuszony zgodzić się na to „cacko” ze szkodliwym dla zdrowia i życia litem.

  • Annah. 8 czerwca 2011 o 12:39 pm

   Rozważ w sercu swoim…
   http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/06/08/jak-wejsc-do-nieba-rola-cierpienia/

 82. ekun 11 czerwca 2011 o 11:03 pm

  Myślicie że dzisiaj zaatakują. Rozsadzą jakiś pociąg lub hipermarket. Zgodnie z tym co można zobaczyć w filmach to dzisiaj możemy się spodziewać false flag. Tak mi się wydaje. Później opisze o co mi chodzi