Komentarze

Wstawiam wpis z samymi komentarzami. Uaktualnienie bloga będzie jutro.
Talbot 8 Czerwiec 2011 o 1:48 pm Właściciel tego bloga zablokował mój komentarz, bo użyłem słowa „********* lobby”. Niby Pan Marek jest odważnym facetem, który staje po stronie pokrzywdzonych przez system, a boi się użyć słowa na „*” wiedząc, że oni są złem całego świata. Nie darmo ich przepędzali z miejsca na miejsce. Wszędzie byli niemile widziani…. Zastanawiam się….co tu jest grane…

Wyjaśnienie:
„Pan Marek” był nieobecny i nic nie blokował. dopiero teraz mógł odspamować kilkanaście komentarzy, które się tam znalazły.
Niestety, ale nie mam możliwości zajmowania się non-stop blogiem, dlatego umieściłem pusty wpis – byście mogli nadal dzielić się ważnymi informacjami. Szkoda, że tego nie robi Wyborcza, ale cóż, taki mamy świat… Jutro kolejne materiały o polskim „wymiarze sprawiedliwości”

Reklamy

187 responses to “Komentarze

 1. obserwator 8 czerwca 2011 o 12:57 pm

  – Puk puk
  – Kto tam?
  – Mózgojad.
  – Co robisz?
  – Głoduję.
  😉

  • Ron 8 czerwca 2011 o 4:15 pm

   Pasuje jak ulał do pewnej arystokratki

   • Ron 8 czerwca 2011 o 4:33 pm

    To aż takie oczywiste?

   • rambo8 8 czerwca 2011 o 6:29 pm

    Mów odrazu że do ciebie a nie z ludzi głupków robisz. FH.

  • zeebii 8 czerwca 2011 o 6:29 pm

   Ja natomiast polecam inny tekst. Otóż niedaleko nas żyją nasi kuzyni którzy nie dali się spisać. Okazało się że nie tylo czesi potrafią pokazać że mają charakter. Przechodząc do rzeczy:, spis na słowacji okazał się straszną klęską rządzących i zwycięstwem zwykłych ludzi. Wrzućcie od okna przeglądarki SPIS POWSZECHNY NA SŁOWACJI
   ps: Nie wiem czemu jestem logowany jako Zeebii, ale Zeebii i Zee to jedna osoba -nic nie kombinuje z nikami.

   • rambo8 8 czerwca 2011 o 7:01 pm

    ty nic nie kombinujesz ale sprzedawczyki robią na zmiany tak że zawsze jest ktoś na posterunku.FH.

   • marek 8 czerwca 2011 o 8:37 pm

    Ja zrobiłem taki trick. Powiedziałem pani że się spiszę przez neta. Powiedziała OK tyle tylko że zmieniam adres zameldowania i bum cyk cyk, bum. Time out

  • rambo8 8 czerwca 2011 o 6:30 pm

   twojej sono ? ty ułomie nawet własnego zdania nie masz.FH

   • rambo8 8 czerwca 2011 o 6:35 pm

    Każdy widzi robisz dla hasbary i hasbara ci daje łapki w góre za twoje obfite w prade najjaśniejszą
    posty, łosiu.FH.

   • ryncyncynzenkosyn 8 czerwca 2011 o 7:05 pm

    Sonofan no worry this is retarded sono personally! Blog chorych i bardzo chorych ludzi!

  • człek 9 czerwca 2011 o 8:53 am

   – Puk puk
   – Kto tam?
   – Satanista.
   – Nie wierzę.
   – Jak Boga kocham!.

 2. Kamil 8 czerwca 2011 o 1:05 pm

  Panowie i Panie, wiem że nie raz był poruszany temat, ale w necie i nie tylko bardzo często pojawia się data 22.06.xx czy sądzicie że rzeczywiśćie może dojść do dużej prowokacji i czegoś na dużą skalę? Osobiście wątpię mieliśmy już takich przypuszczeń kilka naście i nic się nie stało. Mimo to proszę o jakieś dokładne informacje na temat rozmieszczenia głowic w USA i ich teoretycznej detonacji w ramach prowokacji. Faktem jest że w Serialu JERICHO jest poruszony aspekt takowych zdarzeń, poruszył go jakiś kolega w poprzednim temacie, i tam też pojawia się owa data. Faktem też jest iż gdyby coś takiego miało miejsce na pewno szukali by kozła ofiarnego czyli WOJNa jak myślicie na kogo USA RAICH by się rzuciła z pazurkami?

 3. Talbot 8 czerwca 2011 o 1:27 pm

  Bildenbergi kiedyś potrzebowali „pretekstu” (patrz 9/11) do wywołania chaosu na świecie. Daty podsuwają „une” ; aby ośmieszyć takie blogi. Głowice na terytorium USA rozmieściło CIA, kontrolowana przez lobby żydowskie.
  Wiem, że jesteś młody…stąd takie pytania.

  • Kamil 9 czerwca 2011 o 7:18 am

   Wiem, że jesteś młody…stąd takie pytania. Kolego mam 24 lata a twoje końcowe zdanie świadczy o poczuciu wyższości ze względu na posiadaną wiedzę w danym temacie czy co ? bo jak mamy sobie odpowiadać w taki sposób to po co ten blog?

   • Kamil 9 czerwca 2011 o 7:20 am

    Wiem, że jesteś młody…stąd takie pytania. Kolego mam 24 lata a twoje końcowe zdanie świadczy o poczuciu wyższości ze względu na posiadaną wiedzę w danym temacie czy co ? bo jak mamy sobie odpowiadać w taki sposób to po co ten blog? Siedzę w temacie Szeroko pojetego lobby bankowego i tam się dokształcam, nie jestem typem skaczącym po każdej stronie i zbierającym wszystko co się da, bo to nie możliwe.
    Pozdrawiam

    • sebecxs 9 czerwca 2011 o 7:45 am

     …no to jesteś bardzo młody

    • Kamil 9 czerwca 2011 o 8:10 am

     I zajebiście się z tego cieszę 🙂

 4. Wojox 8 czerwca 2011 o 1:42 pm

  Raczej kto ruszy na USA/GB a nie odwrotnie. Trwają zaczepki i prowokacje celem zenerwowania władz chińskich..Że niby zaczęli wojnę internetową….

 5. rambo8 8 czerwca 2011 o 1:47 pm

  Zenobiuszu czekam na merytoryczne wyjaśnienie z twojej strony mojej rzekomo agenciarskiej i ludobójczej
  działalności.
  I oczekuje od ciebie zachowania jak męszczyzna, popełniłeś błąd to sie przyznaj, przepraszać nie musisz.
  A do twojego zachowania względem innych blogowiczów odniose sie kiedy indziej.
  Najpierw załatwmy tą sprawe.
  CZEKAM DŻĘTELMENIE

  • MamyPojechane... 8 czerwca 2011 o 4:40 pm

   ..on ma matke boska w klapie. (czytaj: nie doczekanie twoje…)

  • zenobiusz 9 czerwca 2011 o 7:01 am

   Mizia ,spuść parę,…,gwizdek może nie wytrzymać.

 6. Talbot 8 czerwca 2011 o 1:48 pm

  Właściciel tego bloga zablokował mój komentarz, bo użyłem słowa „********* lobby”. Niby Pan Marek jest odważnym facetem, który staje po stronie pokrzywdzonych przez system, a boi się użyć słowa na „*” wiedząc, że oni są złem całego świata. Nie darmo ich przepędzali z miejsca na miejsce. Wszędzie byli niemile widziani….
  Zastanawiam się….co tu jest grane…

  • Talbot 8 czerwca 2011 o 2:00 pm

   Ta cała „cenzura” bo zamkną blog…to pic na wodę fotomontaż. Na onecie wypisują antysemickie komentarze…i nikt nie zamyka onetu. Może MOSSAD wyłapuje IP i potem będzie gilotynowało niepokornych?

   • zeebii 8 czerwca 2011 o 8:30 pm

    Widze Talbot że masz informację sprzed tygodnia, a nius roku umknął twojej uwadze -oczywiście obok klęski spisowej na słowacji. Podobno ITI i TVN a także co oczywiste i onet są przed… hm restrukturyzacją, i być może zmianą właściciela. Dziwne że kłopoty ITI umknęły uwadze blogowiczów

    Ewentualna zmiana właciciela TVNu i onetu może wstrzsnąć sceną polityczną w polsce i to poważnie.

    • iHe 8 czerwca 2011 o 11:05 pm

     Nie umknęły ,ale szczerze mówiąc nie jest pewne,co jest przyczyną a co skutkiem.PO nowych właścicielach ich poznamy..Ponoć kapitał rosyjski?

  • Annah. 8 czerwca 2011 o 2:03 pm

   Pamiętaj że gojami są dla * także ludzie wychowani w naszej kulturze pochodzenia *, podobnie są traktowani, i ciemiężeni. Dlatego nie mieszaj przysłowiowego szarego człowieka na * do lobby czy syjonistów, on nawet często nie wie, bo mu nie powiedzieli że jest *, poza tym jego umysł funkcjonuje nieco inaczej niż Słowian, co inne jest priorytetem, teorie spiskowe nie warte uwagi, w tvn prawdę mówią, rozwój duchowy słabszy, dlatego jest potencjalną owcą – ofiarą jeszcze szybciej od goja. Historia to potwierdziła. Ale to nie znaczy że jest złem świata, szanujmy odmienność, zresztą zawsze byliśmy z tego znani.

   • Talbot 8 czerwca 2011 o 2:33 pm

    Annah – bardzo dobrze o tym wiem. Nie jestem „żydożercą”. Znam (prawdopodobnie – domyślam się) Polaków pochodzenia żydowskiego, którzy przejęli naszą kulturę. Do nich nie mam żadnych awersji. Są to normalni, sympatyczni ludzie. Problem jest z Khazarami…, którzy opanowali Amerykę. Faktem jest, że do jednego worka wrzuca się wszystkich „Z” i Polaków, -którzy są złodziejami samochodów. Inna sprawa – Protokoły Mędrców Syjonu – niby fałszywe?

   • Talbot 8 czerwca 2011 o 2:42 pm

    Annah – napisałem Tobie neutralny post, potwierdzający Twoje racje…nie ukazał się. Sam nie wiem, co o tym myśleć…

    • Talbot 8 czerwca 2011 o 2:56 pm

     Jedno mnie zastanowi,,,,,,,,,,,,,ło w Twojej wypowiedzi……TVN prawdę mówi???? Cyba zwariowała(e)ś. TVN to siedlisko całego zła.

    • Annah. 8 czerwca 2011 o 3:03 pm

     Mnie czasem też to spotyka, jak Marek zajrzy to Cię wyciągnie, ochrona na tym blogu jest hiperwrażliwa

    • Annah. 8 czerwca 2011 o 3:09 pm

     „TVN prawdę mówi???? Cyba zwariowała(e)ś. TVN to siedlisko całego zła.’

     dla większości * jest to jednak prawda w tym znaczeniu napisałam, ten przekaz info nie trafia podobnie jak większość mediów S do gojów, my potrafimy odkryć drugie dno, oni za to lepiej liczą.

    • trebor 9 czerwca 2011 o 6:04 am

     Coś podejrzanie za durzo tych moderacji.

  • sebecxs 8 czerwca 2011 o 2:49 pm

   pewnie użyłeś słowa, którym nazywamy tych, których imienia wymawiać nie możemy…. pisz mugole….. po co mają zamknąć nam bloga…. gdzie będziemy wymieniać się poglądami i potyczkować?… musimy wiedzieć co się dzieje i kiedy do bunkra uciekać 🙂 ….

   • Talbot 8 czerwca 2011 o 3:09 pm

    pewnie użyłeś słowa, którym nazywamy tych, których imienia wymawiać nie możemy…. pisz mugole….. po co mają zamknąć nam bloga…. gdzie będziemy wymieniać się poglądami i potyczkować?… musimy wiedzieć co się dzieje i kiedy do bunkra uciekać 🙂 …

    No to jaja na całego…cenzura zgrzyta zębami. Widać, że ten blog jest „poprawny” na „ichną” modłę.
    Chyba mnie zbanują…Syjoniści Talbota nie lubią.

    Można pisać o wszystkim – nawet o końcu świata – ale nie tykać „starszych braci w wierze”.

    • sebecxs 8 czerwca 2011 o 3:37 pm

     🙂 🙂 🙂

    • rabarbarek 8 czerwca 2011 o 4:29 pm

     Trudno jest faktycznie zrozumiec dlaczego pewne slowa i do tego wcale nieobrazliwe , nie przechodza na blogu. Powiem Wam , ze mieszkajac w kraju , gdzie mieszkaja ludzie roznych religii , wyznan , widze caly problem z innej perspektywy. Patrze jak mlodziez roznych wyznan ma gleboko w d….e[ przepraszam za zwrot, zwykle ich nie uzywam , ale w tym wypadku naprawde pasuje] czy starszym podobaja sie ich koledzy i kolezanki. Oni po prostu lubia sie , chca ze soba przebywac i w nosie maja co Tora w tym wzgledzie im mowi albo rabin w synagodze. Moj syn ma towarzystwo wymieszane , taki przyslowiowy groch z kapusta. Nikt nikomu nie wyciaga zadnych zaszlosci , nikt nie jest madrzejszy od drugiego, nikt nikomu nie robi przykrosci. Czasami przychodza do domu i powiem Wam , ze podziwiam tych mlodych ludzi , ktorzy powinni byc przykladem dla niejednego rzadu na swiecie, dla niejednego przywodcy duchowego , dla niejednego doroslego.

     A jesli cos niepokojacego dzieje sie na swiecie [obojetnie kto jest tego przyczyna] powinnismy miec prawo otym mowic.. Zamykanie nam buzi to tylko woda na mlyn dla grup , ktore maja patent na nieomylnosc i jedyna sluszna prawde. Daje Wam przyklad strony , pochodzenia wiadomego. Tam kwiatkow cale pole. Z pierwszego artykulu wynika jestesmy antysemitami jakich na swiecie malo. Artykul zaczyna sie niewinnie od spalenia synagogi w Grecji Im dalej tym gorzej dla nas, zaczyna sie porownanie ankiety przeprowadzonej w Europie na temat antysemityzmu. I oczywiscie przywala sie Polakom i Polsce jako krajowi najbardziej antysemickiemu w Europie. Porownuje sie wyniki badan ..Porownuje sie skale antysemityzmu tylko w Polsce i w Niemczech. I oczywiscie Niemcy wypadaja przy Polakach jak anioly. Procenty , ktore tam podaja sa tak porazajace jakby to Polacy chcieli wymordowac wszystkich Z… w czasie II WS. To na nas zwala sie wine za antysemityzm w Europie i malo tego , wsrod krajow muzulmanskich. Tak dobrze czytacie, w artykule jest wyraznie napisane , ze antysemityzm wsrod muzulmanow ma swoje korzenie w Europie.
     To wola o pomste do nieba i nie wolno milczec jesli sie cos takiego zobaczy.

     Jest tam tez drugi artykul o tym jak osoba wiadomego pochodzenia nie powinna brac slubu z gojem poniewaz aktem tym sama wypisuje sie z grona osob , ktore maja oswiecac caly swiat. To juz paranoja. Ale niestety takie rzeczy wypisuje sie dla tych ludzi. Artykul nasi nazwe Rewolucja i cos tam jeszcze. Jest obok. Czyli mieszajcie sie wszystkie narody , byle nie z nami , bo my jestesmy lepsi. Kraj swoj przedstawiaja panowie , jako kraj milujacy pokoj , a nikt tego na swiecie nie chce przyjac do wiadomosci. No i ta nieszczesna Polska . Trudno milczec kiedy sie cos takiego czyta.
     http://www.aish.com/jw/s/The_Full-Blown_Return_of_Anti-Semitism_in_Europe.html

     http://www.aish.com/jw/s/The_Full-Blown_Return_of_Anti-Semitism_in_Europe.html

  • Kamil 9 czerwca 2011 o 8:12 am

   Talbot czy mi się wydaje czy jesteś warszawiakiem, każda twoja aktywność na blogu to jakieś Dziwne Dąsy jak byś był pępkiem świata i pozjadał wszystkie rozumy. a Takie tendencyjne zachowanie mają Warszawiacy ( nie obrażając porządnych obywateli)

  • Pal48 9 czerwca 2011 o 10:11 am

   Wiesz Talbot, pytanie o cenzurę tego bloga zadałem Panu M. już jakiś czas temu, mniej więcej kilka dni po zamknięciu strony NWO. Oczywiście Pan M. mi odpowiedział, za co mu dziękuję, ale w sposób bardzo arogancki i nie pozostawiający mi żadnych złudzeń. Tak więc nie zastanawiam się, co tu jest grane, myślę, że to jest jasne. Obawiam się, że Katerina może mieć rację wspominając o zablokowaniu swojego IP.
   Poza tym odpowiedź otrzymałem w języku angielskim i ten fakt pozostawię bez komentarza.

 7. Globalizm 8 czerwca 2011 o 2:04 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/08/patriotyzm-kontra-globalizm/ Bez komentarza

 8. Kamil 8 czerwca 2011 o 2:04 pm

  Jak zwykle na temat piedolicie, dzieki za odp.

 9. Globalizm 8 czerwca 2011 o 2:05 pm

  http://www.mostholyfamilymonastery.com/Heresy_of_the_Week.php Jak niszcza kosciol

  • rambo8 8 czerwca 2011 o 2:52 pm

   Nie znam angielskiego ale dwa ostatnie zdjęcia na samej górze są dość wymowne.

 10. stary-stach 8 czerwca 2011 o 2:09 pm

  PKP cargo przechodzi do likwidacji (sprzedaż) teraz tylko patrzeć jak od przyszłego roku wejdzie deuchebahn i zaczną się remonty na koleji oczywiście finansowane przez „rząd”. o ile wcześniej nie wytrują ludzi uranęm z Kimmel lub Brokdorfu

 11. katerina404 8 czerwca 2011 o 2:52 pm

  w Ameryce wdrażane są z jakimś chorobliwym pośpiechem kolejne ustawy, godzące w wolność i godność obywateli. Cenzura Internetu już w zasadzie została przegłosowana. Patriot Act, który miał obowiązywać do 2005 roku, jako „ustawa konieczna”, z uwagi na terroryzm, została przedłużona, gdyż widmo terroryzmu, pomimo „zabicia” Osamy, nadal funkcjonuje i ma się dobrze.

  A teraz przeczytałam, że Kongres amerykański przegłosował „Ustawę zdrowotną”, „Ustawę Zdrowotną Obamy”, która tylko oczekuje na jego podpis. Oczywiście Ustawa ta liczy sobie 1990 stron, żeby nikomu, kto ją podpisuje, nie chciało się jej czytać,

  A Ustawa powyższa jest już ostatnim, kulminacyjnym punktem zniewolenia narodu. Jeden z Kongresmenów był nieco nadgroliwy i przyczepił się do jednego jej punktu. Jakoś rzuciło mu się to w oczy, albo był „przesadnie” podejrzliwy. Ten punkt ustawy brzmi tak:

  „Ustawa zobowiazuje Ministra Zdrowia do utworzenia narodowej Rejestracji wszystkich pacjentów (wymóg nazywany jest w tej podseckcji Ustawy, obowiazkiem Rejestracji Pacjentów) i jest to związane z utworzeniem pełnej dokumentacji (data) powiązanej z każdym urządzeniem służącym do takiej rejestracji. Wyszczególnione są dwie metody dla takich „urządzeń”, jako użyte…w pacjencie lub na nim. Podzielone zostaly wedlug symboli: Klasy III lub Klasy II, to znaczy „urzadzenie” (device), ktore jest implantowane (wszczepiane)….”

  Wychodzi na to, że każdy, kto będzie chciał korzystać z pomocy medycznej, będzie musiał się najpierw zarejestrować, a żeby się zarejestrować, będzie zmuszony zgodzić się na to „cacko” ze szkodliwym dla zdrowia i życia litem.

  • rambo8 8 czerwca 2011 o 3:05 pm

   O prosze znamie besti nie jest już tylko na choryzoncie ale ono jest już wprowadzane ustawą.
   I niech ktoś mi powie że nie żyjemy w czasach ostatecznych.

   • PREDATOR DEBEŚCIAK 8 czerwca 2011 o 3:25 pm

    JA CI POWIEM ŻE NIE ŻYJEMY W CZASACH OSTATECZNYCH PARANOIKU.

    • rambo8 8 czerwca 2011 o 6:36 pm

     A JA CI POWIEM ŻE NAZWAĆ CIE GŁUPCEM TO JAKBY CIE POCHWALIĆ. FH..

    • ryncyncynzenkosyn 8 czerwca 2011 o 6:57 pm

     rambo8 to kolejny nik głupiej i chorej sono! Co za oszołomy tu piszą! To nie było do Predatora i paru innych

    • rambo8 8 czerwca 2011 o 7:06 pm

     Nie rambo8 to mój nick, głupi i chory ty oszołomie. FUCK HASBARA

   • Logos 8 czerwca 2011 o 10:57 pm

    jest 6 mld ludzi…którzy zapomnieli mówić „NIE”, no może oprócz Słowaków.

  • obserwator 8 czerwca 2011 o 3:08 pm

   ile razy jeszcze będziesz to wklejać astro-mary=sono=katerina404 ? 404 razy ?
   wklejaj te śmieci u siebie i u swojego partnera od brudnej roboty – mizi

   • rambo8 8 czerwca 2011 o 3:36 pm

    Lucjan 7 Czerwiec 2011 o 5:35 pm
    4
    7

    Rate This

    lucjan=sonolek=ktoś=szuler=smol. „Lucjan” i „sonolek” został uaktywniony dzięki kobiecie o niku Sono, której szacunek do innych piszących tutaj wg niej „lucyferianów” wzbudził ich niezwykłą sympatię do tejże kobiety. „Ktoś” natomiast został uaktywniony specjalnie dla lubującej się w znaku lucyferiańskim pięcioramiennej gwiazdeczki i posiadającej w swoim awatarze grafikę plastikowego manekina (wg znanego emerytowanego agenta zomo TK vel zenek vel trop) przeoświeconej omniscjencji (i przeuroczej) Kasi. „Szuler” natomiast to 3 poprzednie złośliwe osobowości w jednym. A „Smol” to ja wiem, taki nijaki próbujący się wtopić w tłum internetowych oszołomów tegoż bloga konformista. 6w1. Pozdrawiam i zdrowia wszystkim życzę. Bez odbioru! 🙂
    -należy jeszcze do tego dodać SONOFANA, WAĆPANA, jaśa,PREDATOR DEBEŚCIAK
    bo zenek to chyba troche inna bajka, ale kto go tam wie.
    Pozdrawiam myślących.

    • horror 8 czerwca 2011 o 4:36 pm

     mizja mizerny najemniku
     masz przecież swojego najemnego bloga i swoją partnerkę w gierkach astromary=katerina404 – więc idź się do niej pobawić (no to co że stara…), bo ona z nudów udaje własną publikę – tak jak ty
     a jak połączycie wasze siły to wyjdzie astro-mizeria – będzie jedno pisać u drugiego i może zacieśnicie związek – ona tu nie raz już dała upust swojej fantazji…

    • ryncyncynzenkosyn 8 czerwca 2011 o 6:59 pm

     bzdura niemądra nieinteligentna krowo – lucjan ma rację a delej to twoje urojenia z rzyci wzięte

    • rambo8 8 czerwca 2011 o 7:10 pm

     Synek trzymaj nerwy na wodzy, wyżej dupy nie podskoczysz dziwko

   • marcopolo 8 czerwca 2011 o 5:01 pm

    Uwazajcie -przyszli od mizi na przeszpiegi i „namieszac” (zeby Monitorowi zaszkodzic) tam sie teraz produkuje KATERINA 404 obiecal publikowac jej wpisy na stronie startowej zobaczcie co pisze … 😉

   • rambo8 8 czerwca 2011 o 6:40 pm

    ILE RAZY BEDZIESZ PUSZCZAŁ SWOJE ŚMIERDZĄCE BĄKI NA BLOGU Z NADZIEJĄ
    ŻE KTOŚ JE BĘDZIE WĄCHAŁ.
    WKLEJAJ JETWOJEMU SZFOWI, SZEHTEROWI. PROSTYTUATOR. FH.

    • ryncyncynzenkosyn 8 czerwca 2011 o 7:01 pm

     zamknij jadaczkę w końcu bezmyślna sono!!!

    • rambo8 8 czerwca 2011 o 7:13 pm

     Ja nie przyjmuje poleceń , a ty przyjmujesz rozkazy, między nami jest taka przepaść że
     liny by ci nie starczyło.FUCK HASBARA

  • iHe 8 czerwca 2011 o 3:24 pm

   http://marucha.wordpress.com/2011/02/28/zostalismy-sprzedani-znak-%E2%80%9Ebestii%E2%80%9D-jest-wprowadzany-obowiazkowo-w-polsce/
   USA troskliwie nadają ton :
   Pierwsza reklama chipa RFID (subs PL)

   słodziole aspartamowe.
   Ciekawe co na te rewelacje kateriny monitor?

  • Wojwit 8 czerwca 2011 o 5:57 pm

   Niebezpieczne urządzenia ale szczególnie dla zdrowia duszy i życia wiecznego…

 12. katerina404 8 czerwca 2011 o 3:02 pm

  talbot A moje IP jest zablokowane napisałam z innego kompa. Coś się dzieje. I ta prowokacja ostatnia. I co tu mówić o skali macro, jak w skali micro dzieje się źle.,

  • PREDATOR DEBEŚCIAK 8 czerwca 2011 o 3:15 pm

   I CO TAM PANI KATERINO ZE SPISKIEM BOGATYCH PRZECIWKO BIEDNYM NO I Z TAKTYCZNYM ZGONEM JACKSONA NIEMA JAK TO PARANOJA CO? HA HA HA HA HA HA HA .

   • rambo8 8 czerwca 2011 o 6:45 pm

    PANI PREDATOR, CIEBIE TEŻ WYKOŻYSTAJĄ I ZGON NIE BĘDZIE TAKTYCZNY ALE FIZYCZNY.
    ALE PÓKI ŻYJESZ TO SIE WYPINAJ OBRZEZANYM FIUTOM. FH.

    • ryncyncynzenkosyn 8 czerwca 2011 o 7:12 pm

     I agree with everything you have ever said or thought in your life and if you will do me the kindness of not harming my genital appendages I will gladly tell you the names and addresses of many American spies traveling as reporters. and remember you sick woman (yes woman sono):”Freedom of speech includes the right not to listen, if not interested” and „Love and unity are the only weapons we need” .

    • rambo8 8 czerwca 2011 o 7:17 pm

     Głąbie nie jestem anglikiem.

  • Ron 8 czerwca 2011 o 4:25 pm

   Oj Kasiu, Kasiu. Pewnie już Cię namierzyli. Szkoda, bo dodajesz kolorytu wielu blogom.

   • rambo8 8 czerwca 2011 o 6:49 pm

    Oj Ron,Ron pewnie już cie kupili. Szkoda bo jak byłeś mały byłeś taki nie winny a teraz sie sprzedajesz
    na blogach za garśc srebrników.

 13. katerina404 8 czerwca 2011 o 3:04 pm

  talbot wejdź na blog gallusa i ja mu poodam do siebie swój mail, to pogadamy, bo to dziwne wszystko jest

  • Talbot 8 czerwca 2011 o 3:25 pm

   Katerina – OK

   • millena461 8 czerwca 2011 o 9:04 pm

    TALBOT mozesz mi podac link do GALLUSA? nie moge go znalezc.
    Dzieki

    • yoko 8 czerwca 2011 o 9:39 pm

     Nie wiem co się Tu dzieje, ale po paluchach w dół widać, że „ciężko ktoś zapier..ala”
     To chyba blog Gallusa- http://raksyjonizmu.wordpress.com/

    • millena461 9 czerwca 2011 o 11:19 am

     TAK – dziekuje 🙂 Yoko

 14. pudlidudli 8 czerwca 2011 o 4:01 pm

  Dziś, 8 czerwca największe strony internetowe na 24 godziny dodają nowy protokół IPv6. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, nawet nie zauważysz, że coś się działo. Stosowanie IPv6 będzie niezbędne dla rozwoju internetu, dlatego ten test, określany jako „World IPv6 Day”, będzie miał ogromne znaczenie. Jesteś na niego przygotowany?
  http://di.com.pl/news/38421,0,Testowy_lot_IPv6_juz_jutro.html

  gdyby komus zdechło google itd.

  Odinstaluj protokół IPv6, wykonując następujące czynności:

  Przejdź do menu Start.
  Kliknij polecenie Panel sterowania.
  Kliknij ikonę Połączenia sieciowe i internetowe.
  Otwórz Połączenia sieciowe.
  Kliknij prawym przyciskiem myszy dowolne połączenie lokalne, a następnie kliknij polecenie Właściwości.
  Z listy zainstalowanych składników wybierz pozycję Microsoft TCP/IP wersja 6 i kliknij przycisk Odinstaluj.
  Kliknij przycisk Tak w oknie dialogowym Odinstaluj Microsoft TCP/IP wersja 6.
  Kliknij przycisk Zamknij, aby zapisać zmiany dotyczące połączenia sieciowego.

 15. oz 8 czerwca 2011 o 4:24 pm

  mieliście może dzisiaj problemy z GPS-ami ?

  • MamyPojechane... 8 czerwca 2011 o 4:50 pm

   …0 problemow.

   • oz 8 czerwca 2011 o 5:10 pm

    w takim razie ten mój złom coś nie łączy

    • Sully 8 czerwca 2011 o 5:37 pm

     Ja miałam problemy z połączeniami komórkowymi…ale może to poprsstu jakiś chwilowy spadek..

 16. rabarbarek 8 czerwca 2011 o 4:36 pm

  Napisalam komentarz – odpowiedz do Talbota i Annah , ale czeka na moderacje , wiec wiecej nie bede dzisiaj pisala. Staralam sie jak moglam , ale widocznie mamy blokade kilku slow- kluczy.

  • rabarbarek 8 czerwca 2011 o 4:37 pm

   Przepraszam , juz sie ukazl .

   • millena461 8 czerwca 2011 o 5:12 pm

    NIE NIEUKAZAL SIE JESZCZE … cos sie dzieje z postami

    • rabarbarek 8 czerwca 2011 o 6:22 pm

     ??????????

    • millena461 8 czerwca 2011 o 6:32 pm

     mowilas ze pisalas komentarz i sie nie ukazal
     pozniej ze sie juz ukazal
     Stwierdzilam tylko ze sie jednak nie ukazal bo go nie widze rabarbarku a lubie Cie czytac „ot co” 🙂

    • rabarbarek 8 czerwca 2011 o 6:39 pm

     Milena , wlasnie dlatego dalam znak zapytania , bo komentarz siedzi sobie na mojej stronie. Widac zbyt bulwersujacy dla ogolu. Jest tam o tym jak nas , czyli Polske potraktowano. Nic wiecel….

  • trebor 9 czerwca 2011 o 6:14 am

   Coś sie dzieje z tymi moderacjami.Ktoś musi miec na to wplyw? … zatem prosze tego „ktosia” o nie torpedowanie tego bloga.

 17. eltoro83 8 czerwca 2011 o 5:31 pm

  Dla mnie jest to proste jak budowa cepa-w każdy dzień-o każdej porze dnia lub nocy na tym forum pisze trzech mości ludków-na każdy temat,o każdym -o samym sobie odpowiadając samemu sobie hahaha-i wychodząc z założenia że moja prawda jest mojsza niż twojsza :D.Tak więc albo są na bezrobociu,albo są uziemieni w domu 24h na dobę,albo są na emeryturze-cierpią na bezseność,bezdzietność i brak pomysłów na siebie-albo to misz masz -wypisz wymaluj agentura.Nie będę wymieniał z nicków bo zaraz się zacznie udowodnij,podaj przykład-uderz w stół a nożyce się odezwą.A ja ufam swojej intuicji-a ta mi podpowiada żeby mniej pisać a więcej czytać.Pozdro dla kumatych.

  • Lucjan 8 czerwca 2011 o 9:49 pm

   Oczywiście, że uderz w stół a nożyce się odezwą na moim stole. That’s what I’m talking about. One word about them publicly and they showed up immediately, look at those excuses. If the cap fits, wear it.

  • rabarbarek 9 czerwca 2011 o 5:08 am

   eltoro 83, a co bedziemy czytac jak wszyscy przestana pisac? Mozemy sprobowac jutro. Nikt nic nie pisze , albo niech pisza niekumaci [ tylko kto sie do tego przyzna] . To co piszemy czy nie piszemy?????

 18. eltoro83 8 czerwca 2011 o 5:40 pm

  Daj im palec a wezmą całą rękę.
  http://fakty.interia.pl/polska/news/rosja-chca-by-nato-pozwolilo-im-bronic-czesci-polski,1651036

 19. rambo8 8 czerwca 2011 o 5:53 pm

  Ukazał sie to gdzie on jest ? bo ja go nie widze.
  Ja nie zamierzam taplac sie w tym szambie które tu zostało celowo zrobione przez hasbare
  z poparciem zenobiusza, który za przyzwoleniem monitora rzuca psy na lewo i prawo, bezpodstawnie
  oczerniając ludzi, i jeżeli nie jest na pasku pejsatych to jest wyjątkową gnidą bez honoru, chorą
  psychicznie.Ale bardziej prawdopodobne że jest zwykłym sprzedajnym agenciorem bo taka
  systematyczna wredność jest wyjątkowym ewenementem.
  I udławcie sie sprzedawczyki gównem które tu narobiliście, co z drugiej strony pokazuje jak cenna
  jest prawda którą skrupulatnie i ewidentnie tłamśicie poprzez ośmiesznie i bezpodstawne
  oczernienie ludzi niewygodnych dla kierunku w którym ma iść blog.
  Chuj wam w dupe niech wam ziemia lekką będzie, kurwy sprzedajne.(bez obrazy dla zwykłych blogowiczów)
  Adios amigos.

  • zenobiusz 8 czerwca 2011 o 11:41 pm

   Mizia,ty nie istniejesz,nie dotarło do ciebie jeszcze, Pff…
   Już ci to pisałem.

 20. Annah. 8 czerwca 2011 o 6:17 pm

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/06/08/rosja-i-chiny-spowoduja-zaklocenia/

 21. PokójWam 8 czerwca 2011 o 6:35 pm

  http://proroctwa.com/izrael-w-klopotach.htm

  http://proroctwa.com/czyzby.htm

  • Annah. 9 czerwca 2011 o 7:25 am

   Podane artykuły mogą być wiarygodne, ale całość blogu Proroctwa w ogólnym zarysie ma zadanie dezinformować, nie mam co do tego wątpliwości. Uderzanie w papieża jest pierwszoplanowym wyznacznikiem komu to ma służyć.

 22. Neo 8 czerwca 2011 o 6:40 pm

  http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/

  To jest a raczej był link do strony Poliszynela czy ktoś wie co znowu się stało bo wiem że raz już blog zawiesił i było o tym chyba także na monitorze a teraz to widzę że blog całkowicie zniknął z sieci ???? Odpiszcie jak wiecie co się dzieje.

  • Talbot 8 czerwca 2011 o 7:35 pm

   Poliszynela lubiłem czytać. Trafne miał analizy w swoich felietonach. Skończy tak, jak admin strony nwo – zastraszany i szantażowany przez znaną nację. Najlepiej mieć serwer za granicą. Polska, to dziki kraj….przykro mi to mówić.

 23. millena461 8 czerwca 2011 o 6:47 pm

  jest na stronie maruchy.wordpress. 😉

 24. rambo8 8 czerwca 2011 o 6:54 pm

  Jak możesz mówić na kobiete która z góry leje na ciebie ciepłym moczem-moja ukochana.
  Wiem że wynaturzenia są teraz w modzie ale z takim zezwierzeceniem to byś się chociaż
  nie ujawniał. MACHOFAN.
  FUCK HASBARA.

 25. rambo8 8 czerwca 2011 o 6:58 pm

  Gdzie jest mój pożegnalny post w którym specjalnie uważałem żeby nie użyć słowa na Ż jak Żyd
  by nie utknoł w moderacji której rzekomo nie ma.

  • ryncyncynzenkosyn 8 czerwca 2011 o 7:13 pm

   Wypad jadowita kobieto!

  • Talbot 8 czerwca 2011 o 7:20 pm

   Hahahaha….chyba Monitor wyjechał w podróż służbową…hahahaha…

 26. rabarbarek 8 czerwca 2011 o 7:03 pm

  Wiesci z Ameryki , niestety nie sa dobre. Wystarczy popatrzec na to. Wszyscy powinni dac palec w dol , dla rzadow i organizacji[ MFW], ktore okradaja cale spoleczenstwa , wciagaja w dlugi , za ktore beda placily kolejne pokolenia a i tak ich nie splaca. Tak wyglada dlug USA.

  Palec w dol !!

  http://www.usdebtclock.org/

 27. rambo8 8 czerwca 2011 o 7:27 pm

  ZENO SZMATO BEZ HONORU ALBO MI UDOWODNIJ ALBO SIE PRZYZNAJ DO AGENTURALNEJ
  DZIAŁALNOŚCI.
  I wiedz premi nie będzie JUŻ NIGDY a twoji podwładni to mogą co najwyżąej bardziej sie wypiąć, ot tyle.

  • zenobiusz 8 czerwca 2011 o 8:09 pm

   Mizia,ty nie istniejesz,nie dotarło do ciebie jeszcze, Pff…

  • katerina404 8 czerwca 2011 o 11:19 pm

   ramboZenobisz niedługo sam na tym blogu zostanie na posterunku i będzie pod różnymi nickami sam ze sobą gadał. Może wreszcie powie sobie sam trochę prawdy, jak nikt inny nie będzie go zakłócał. Będzie miał całą przestrzeń życiową dla siebie.

 28. rambo8 8 czerwca 2011 o 7:40 pm

  Przepraszamy was http://youtu.be/oaZQIILvjTs

  • PREDATOR DEBEŚCIAK 8 czerwca 2011 o 11:03 pm

   rambo to chuj pedalski,izraelski agent.

 29. ArO 8 czerwca 2011 o 7:45 pm

  Wychowanka Illuminati opisuje organizację

  Kobieta wychowana wśród Illuminati opisuje potężną, sekretną organizacje na którą składa się około 1 procent populacji USA, organizacje która zinfiltrowała wszystkie ważne instytucje i przygotowuje się do zbrojnego przejęcia kraju. Jej opowieść rzuca prawdziwe światło na takie wyrażenia jak „wojna z terrorem”.

  Przyjęła ona pseudonim Svali i jest 45-letnią kobietą, byłym specjalistą od programowania umysłów dla kultu, aż do roku 1996. Była jednym z ważniejszych, czołowych „trenerów” w San Diego i przełożoną trzydziestu innych rekruterów. Ryzykowała swoim życiem by powiadomić innych o zagrożeniu jakie szykują nam Illuminati.

  Opisuje również jej życie w sadystycznej sekcie satanistów, rządzonej przez najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na świecie. W dużej liczbie skupia ona homoseksualistów, pedofilów, praktykuje rytualne składanie ofiar ze zwierząt i ludzi. Można ją nazwać „dłonią w rękawiczce” którą jest CIA i Masoneria. Ci ludzie wierzą w supremacje aryjską, ale chętnie przyjmują w swoje szeregi ludzi pochodzenia żydowskiego. Kontrolują światowy handel narkotykami, bronią, światową prostytucje i pornografie, kryją się za ogromną liczbą politycznych zabójstw, za zamachami terrorystycznymi takimi jak 9/11, snajperem z Maryland czy bombami na Bali.

  Zinfiltrowali oni rząd oraz władze na poziomie lokalnym. Zinfiltrowali nasz system edukacji i finansjery, nasze religie i media. Ulokowani w swojej bazie w Europie planują zaprowadzenie Nowego Światowego Ładu, systemu przy którym nazizm czy komunizm wyglądają jak piknik. Co bardzo ważne: ci ludzie na pewno nie są ludźmi szczęśliwymi.

  Svali wyjaśniła mi dlaczego nasze dzieci nie są już uczone moralnych wartości, dlaczego przyzwyczaja się je do homoseksualizmu i przemocy i dlaczego nasza „kultura” stacza się w kierunku nihilizmu i seksualnej deprawacji. Daje do zrozumienia że Bush i jego administracja należą do Illuminati tak samo zresztą jak przytłaczająca częśc światowej klasy politycznej.

  Czytaj dalej
  http://krystal28.wordpress.com/2011/06/08/wychowanka-illuminati-opisuje-organizacje/

  • trebor 9 czerwca 2011 o 6:24 am

   Kłania się temat „nadzorcy” czyli wszystko sie klaruje jeśli chodzi o temat gadów.
   Wszyscy oni sa powiazani z tzw. „smokami”.Mówil o tym P.Schneider,A.Bielek i wielu,wielu innych.

 30. stary-stach 8 czerwca 2011 o 8:05 pm

  cóż ze szechterowisko na tym blogu się porobiło ozjasz, stefan i adam się cieszą jaki tu burdel wprowadzili

 31. stary-stach 8 czerwca 2011 o 8:13 pm

  ponawiam pytanie
  kto płaci tym agentom?:
  a)”sikorski” (olechowski,smolar)- chazarzy „angielscy” – zakonni ( weishaupta)
  b)”petelicki” (dukaczewski, bondarzy,tusk)-chazarzy niemieccy
  c)”komorowski”(szechter, jaruzelski, miller)- chazarzy „wschodni”
  d)”siemion mogilewicz”- „teren chazarski”
  e) „kaczyński ” – chazarzy nowojorscy

 32. Vodkas 8 czerwca 2011 o 8:34 pm

  I tym o to optymistycznym akcentem Wasze forum zaczęło się sypać jak domy w Czeczeni. Jeden wrzuca na drugiego. Każdy kto ma swoje własne zdanie odrazu zostaje nazwany Agentem. Kogoś nie ma na forum również jest domniemanym Agentem. Może zróbcie pogrom i każdemu domniemanemu Agentowi poślijcie kólke w potylice?! Lubie wchodzić na ten blog i czytać komentaże na temat obecnych sytuacji z wieloma opiniami się zgadzam z innymi nie. Jednak ostatnio zachowujecie się jak typoe dzieci Neo nic tylko obrzucacie się pomyjami
  i na siłe chcecie udowodnić swoje racje. Ten blog robi się żałosny tylko i wyłącznie z waszej winy. Nie mówię o wszystkich nie podaje nicków nie zależy mi natym a by kogoś pojechać. Poprawcie się albo stracicie wiernego czytelnika. Jestem pewien że nie tylko ja tak myśle..
  Dajcie sobie siana.
  Amen

  • begie2 8 czerwca 2011 o 9:46 pm

   Wielu czytelnikow zapewne ma podobne zdanie. Codziennie czytam niusy jakie ukazuja sie na lamach tego bloga, czytam komentarze, bardzo czesto ludzie probuja analizowac obecna sytuacje najlepiej jak tylko potrafia, z kazdego tego typu postu mozna wyciagnac cos ciekawego, interesujacego i pouczajacego. Problem w tym, ze faktycznie te ciekawe, roznorodne wiadomosci trzeba odfiltrowac sposrod „ciekawostek” typu kto jest agentem, kto nim nie jest, kto jest niedorozwiniety itp. Naprawde tego typu dyskusje to jest mniej wiecej poziom gimnazjum. Dorosli, kulturalni ludzie chcacy dowiedziec sie czegos nowego tak sie nie zachowuja. Apeluje wiec, dorosnijmy i pomozmy sobie nawzajem w wymianie pogladow, bo to chyba najlepsze co mozemy teraz zrobic. Pozdrawiam wszystkich, bez wyjatkow.

   • katerina404 8 czerwca 2011 o 11:33 pm

    beige2Popieram Ciebie, ale nie zauważyłaś, że to ktos celowo robi? Przyjrzyj się tylko jak pod konkretnym materiałem łapki wyglądają, a jak przy tych głupkowatych wpisach. Na takich ludzi nie ma silnych, diabeł w nich siedzi. Oni to robią celowo.

    • trebor 9 czerwca 2011 o 6:29 am

     …. te lapki mysle ,ze dostajesz za swoje wcześniejsze niepochamowane pyskowki i spamerskie zapędy.

 33. ArO 8 czerwca 2011 o 9:42 pm

  W obronie wolności w Internecie
  22 czerwca Parlament Europejski może przegłosować dyrektywę nakazującą państwom członkowskim blokowanie dostępu do stron internetowych – na razie tylko tych z szeroko rozumianą „pornografią dziecięcą”. Byłby to pierwszy krok do utworzenia w Europie systemu kontroli Internetu na wzór chiński – już zaczyna mówić się o „wirtualnej strefie Schengen”.

  Proszę o przyłączenie się wszystkich do akcji pisania maili (faksów, listów) do polskich europosłów (lub przekonywania ich w inny sposób) w ramach akcji „Stop Cenzurze” – chodzi o zablokowanie, a przynajmniej złagodzenie dyrektywy „w sprawie zwalczania niegodziwego traktowania w celach seksualnych i wykorzystywania seksualnego dzieci oraz pornografii dziecięcej”, której artykuł 21 ma nakazywać państwom członkowskim blokowanie dostępu do stron z „pornografią dziecięcą” (rozumianą bardzo szeroko, dyrektywa rozszerza to pojęcie nawet na treści, których posiadanie ani rozpowszechnianie nie jest dotąd w Polsce karalne, np. materiały ukazujące osobę mającą powyżej 18 lat, ale wyglądającą na młodszą niż 18 lat w zachowaniach „o wyraźnie seksualnym charakterze”). Polska, wbrew obietnicom Donalda Tuska, że nie będzie blokowania stron, poparła projekt tej dyrektywy na Radzie Unii Europejskiej i teraz czeka on na pierwsze czytanie w Parlamencie Europejskim.
  http://wolnemedia.net/aktywizm/w-obronie-wolnosci-w-internecie/

  • rabarbarek 8 czerwca 2011 o 9:48 pm

   Jednym z tematow spotkania , o ktorym nizej , ma byc wlasnie dostep do internetu i problemy wojen cybernetycznych. A wiec trzeba chronic dostep do komputerow przed terrorystani. Tak sie zacznie.

   • rabarbarek 8 czerwca 2011 o 9:58 pm

    jasiu, spotkania Bilderbergow od jakiegos czasu nie sa juz takie tajne jak kiedys. Nie mowi sie o tym na pierwszych stronach gazet , ale ci panowie i panie maja nawet swoja strone internetowa. Wprawdzie o czym rozmawiali dowiadujesz sie po fakcie , ale zawsze pokrywa sie to z wczesniejszymi „przeciekami” , mysle ze kontrolowanymi , a dlaczego? , odpowiedz sobie sam.
    A to o czym pisze ArO , bylo kilka dni temu nawet na stroniejakiejs agencji rzadowej , gdzie kazdy moze wejsc. Faktem jest , ze nie kazdemu sie chce.

 34. rabarbarek 8 czerwca 2011 o 9:42 pm

  To sobie dzisiaj pogadalismy na blogu i w czasie tej „goracej” dyskusji umknela naszej uwadze jedna bardzo wazna sprawa. Jutro rozpoczyna sie spotkanie naszych „milusinskich” Bilderbergow. Tym razem wyzsze sfery spotykaja sie w pieknej miejscowosci szwajcarskiej , polozonej w Alpach. Niestety ladnde widoki z okna nie uspokoja „wladzcow” tego swiata. Czytalam kilka dni temu , ze sa oni wsciekli na Szwajcarie[ byc moze chodzi o banki , niezaleznosc i ostatnio prowadzona polityke] , wiec Szwajcaria musi miec sie na bacznosci. Tym bardziej , ze ostatnie ich spotkania odbyly sie w Grecji i Hiszpanii. Co z tego wyszlo , wszyscy widzimy. Jednego mozemy byc pewni. Tematow do rozmow nie zabraknie i problemow do „rozwiazania” tez. I podejrzewam , ze niezaleznie od tego co sie bedzie dzialo na naszych blogach , i niezaleznie od tego kogo lubimy a kogo nie lubimy, wszyscy jednakowo dostaniemy po….uszach. I to juz wkrotce. To nie sa pokojowe spotkania przy kawie i herbacie. Swiat po tych spotkaniach wyglada jakby przy stole siedzieli i decyzje podejmowali ludzie nacpani dragami i dlatego niepoczytalni umyslowo.

  http://www.guardian.co.uk/world/blog/2011/jun/03/bilderberg-2011-switzerland-st-moritz

  • katerina404 9 czerwca 2011 o 2:16 am

   Apropos tego spotkania w Szwajcarii, to przeczytaj sobie rabarbarek to,. Po prostu szok http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/05/wstrzasajace-rewelacje-szwajcarskiego-bankiera-wywiad-przeprowadzony-w-moskwie-30-05-2011/

   • rabarbarek 9 czerwca 2011 o 4:57 am

    Mordowanie przeciwnikow i niewygodnych ludzi stalo sie bardzo modne. Za duzo wie i chce to powiedziec to albo popelnia samobojstwo, albo mu awionetka spada[ nie mowie juz o samolotach] , albo ginie bez wiesci. Przyklady mozna by mnozyc. Wazne jest jest mowic o tym i nie bac sie. Przykladem jest Dr. Kelly z Anglii, ktorego losy sledze od samego poczatku , kiedy to wyszedl z domu i nie wrocil na czas. Znaleziono go niedaleko domu , z podcietymi zylami. Ogloszono , ze popelnil samobojstwo. Sprawa ciagnie sie juz kilka lat , poniewaz grupa przyjaciol i rodzina uparla sie , ze znajda sprawce. Rzad probowal sprawe zamknac a grupa lekarzy zebrala nowe dowody i zazadala otwarcia sprawy. Naciski na rzad sa tak duze , ze b. premier zaczyna miec stracha w oczach Wiadomo jednak , ze za takimi figurami stoja sady. [skad my to znamy?]. Dr. Kelly byl przeciwny atakowi na Irak i narazil sie wielkiemu lobby wojennemu i rzadom kilku panstw. A to tylko jeden z wielu, przypadek.

    http://www.dailymail.co.uk/news/article-1395060/Doctors-launch-court-fight-Dr-David-Kelly-inquest-demand-turned-down.html

    • trebor 9 czerwca 2011 o 6:35 am

     Praktyki mordowania swoich oponetow sa tak stare jak swiat i zakryte szczelnie.Jak czasem cos przecieknie
     to wielka sensacja.Te sprawy maja początek w bractwach muzułmańskich(zawodowi mordercy).

  • pola 9 czerwca 2011 o 8:38 am

   To może nareszcie franek poleci w dół da to wytchnienie tysiącom kredytobiorców zadłużonych w tej walucie.

 35. karlos33 8 czerwca 2011 o 9:44 pm

  Zerknijcie na stronę spaceweather.com , wyświetla że był rozbłysk X20 ale na wykresie nic nie ma, więc albo coś było ,albo błąd.

  X-ray Solar Flares
  6-hr max: X20+ 0547 UT Jun08
  24-hr: X20+ 0547 UT Jun08
  explanation | more data

  Updated: Today at: 0217 UT

  • rabarbarek 8 czerwca 2011 o 10:21 pm

   karlos , a ja mysle , ze komus bardzo zalezy , zebysmy ogladali te rozblyski i blyski , bo bedziemy nasza uwage tam kierowali , a nie na to co sie dzieje niemal na naszym podworku. Czy widziales co google wypuscilo? I coraz wiecej takich informacji. Moze sie myle. Moze jest cos na rzeczy , ja jednak wole te ziemskie sprawy, ktore raptownie nabieraja tempa.
   zobacz to, http://www.youtube.com/watch?v=JbelkJK4I40

   • iHe 8 czerwca 2011 o 11:36 pm

    Jeżeli NWO ma tam zespół bunkrów to niestety oznacza ,że termin wojna totalna na Ziemi ma nowe znaczenie.
    Mogą poświęcić Ziemie i wrócić jak już pył opadnie.
    I tym sposobem paradygmat Einstaina może się nie sprawdzić,że ww4 będzie na kamienie.Styl prowadzenia polityki przez USA wskazywałby ,że dobrze sobie z tego zdają sprawe.
    Jakby backup już mają.Teraz tylko trzeba wpisać komendę format e:,jak earth
    Mam nadzieje,że wielu ludzi zaczyna sobie zdawać sprawe ,że jest niepotrzebnym balastem dla architektów
    Earth 3.0.(implementacje ww1 i ww2,kolejna implementacja in progress;)
    Niezły chichot losu opisujący doskonale naszą cywilizacje mógłby mieć miejsce jakby pokojowy noblista z niechęcią i niekłamanym zaangazowaniem rozpoczął ww3 dla lepszego jutra kradnąc hasło PO aby ludziom żyło się lepiej..
    Pewnie ci na Marsie będą prowadzić rozmowy pokojowe i wspierać obie strony.
    Aż bańka populacyjna z pomocą eco leninowskiego neo malthusa-mengele przestanie być problemem.
    Oby ich tam nie było..Bo to oznacza wielki skok ale tylko i wyłącznie dla ludzi NWO.

    • rabarbarek 8 czerwca 2011 o 11:54 pm

     No i komu beda wtedy kradli pieniadze? Komu beda spuszczali bomby na glowe? Zanudza sie bez nas jak mopsy. A tak swoja droga to ciekawie to zinterpretowales. Dodam do tego , ze wlasnie zakonczono loty zalogowe promami kosmicznymi. Moze maja cos innego w zanadrzu czym uciekna przed pozoga .

     I mamy niezly temat science-fiction . Mam nadzieje , ze w tej sferze te mysli pozostana. Ktos pisal na innym blogu, ” trzeba patrzec co robia elity, pisac o tym na blogach , bo tylko w ten sposob mozemy rozpoznac ruchy przeciwnika” Cos w tym jest.

    • iHe 9 czerwca 2011 o 9:05 am

     Hmm,może się nie znudzą,może tak na prawdę cała heca z depopulacją ma charakter religijny,skoro ktoś tak troskliwie pilnuje patentów i „prawidłowego” rozwoju nauki.Ja się trochę przychylam do wniosku,że mieliśmy do czynienia z hodowlą,i teraz w jakiś „cywilizowany” sposób nie budzący podejrzeń trzeba zebrać plony.
     Ponoć jesteśmy jako jednostki bardzo cennym towarem,kto wie czy ktoś nas nie wykorzystuje do jakichś innych celów(stricte czarnomagicznych)Magia ma ścisłe odwzorowanie w teorii kwantowej.

     Ludzie od zawsze uwielbiali ofiary z innych ludzi.Jak tu teraz takim sceptykom telewizyjnym wytłumaczyć,że potrzebujemy tak z 5 mld ofiar na kwantowe projekty cywilizacji pasożytów.
     Już ww1 i ww2 miały charakter masowych morderstw.Idiotyczne strategie wyskakiwania pod karabin maszynowy czy dywanowe naloty,bomby atomowe.Nie wspominając ,że sponsorzy wspierali oprawców własnych?ziomali.
     Jakoś na tej naszej Ziemi zakłamanie święci triumfy nie od dzisiaj.
     Dzisiaj nas to za to zaczyna boleć na maksa,więc może stąd poletko trzeba zrekultywować
     Maksymalne zbiory i pozostawią ziemie na jakiś czas odłogiem.
     A potem znowu trójpolówka:antyk,średniowiecze,epoka industrialna.
     Człowiek potrafi być niezłą bestią jak go właściwie „ukształtować”.

     Tak na prawde dzięki paru prawdziwie oświeconym dowiedzieliśmy się ,że może być inaczej.Nazwa prison planet coraz bardziej odpowiada stanowi faktycznemu.Skoro tak – to oznacza,że niewidzialne dotąd kraty stają się za słabe i trzeba czegoś nowego a cała reszta dla właścicieli tej rzeźni jest drugorzędna.
     W końcu jesteśmy traktowani jak „bydło” przez „własne” rządy..
     Tego typu kontrola nad populacją jaką nam na siłe chcą narzucić skorumpowane władze odpowiada tylko zakresowi uprawnień obsługi więzienia.Nawet jedzenie w takim więzieniu jest ściśle określone prze przepisy.
     Więzień za to ma prawo je jedynie zdegustować.(yy zagłosować: aauuuuuł)
     Jak mu się nie podoba to od czarnego bezmózga pałą.

 36. Globalizm 8 czerwca 2011 o 10:35 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=QFVx2-FJBmo&feature=player_detailpage Spotkanie Bilderberg

 37. trop 9 czerwca 2011 o 12:17 am

  biedna astro-mary = katerina404 = sono
  i znowu z diabłem wylatujesz ? znaczy z lucjanem ? już ci się kwestie mylą przecież to motyw sono !
  markotna ? zabawa się skończyła ? zdziwiona że tak szybko ?

  katerina404 7 Czerwiec 2011 o 4:16 am
  TROP a skąd Ty się tu wziąłeś ja się zastanawiam. Pierwszy raz ten nick widzę i nagle tak szybko i bystro żeś wszystko załapał. Ledwo zdążyłam napisać

  idź do mizi – on ciebie pocieszy 🙂 opisałaś tu swoje potrzeby w tylu postach … mizi nie wadzi że masz 60 – na bezrybiu i rak ryba

 38. trebor 9 czerwca 2011 o 6:40 am

  Wstawiam jeszcze raz aby sprawdzić co z tą moderacja?
  NADZORCY cz.5

  Jeśli chodzi o Draco, są rasa gadów pochodzących z gwiazdozbioru Draco. Byli pierwszymi kolonistami na planecie Ziemia. Ziemia była początkowo pozbawiona całkowicie środowiska morskiego, płytkie bagna i morza są nastąpiły później. Draco wtedy postanowili, że ta część systemu słonecznego i ziemia będzie strategicznym punktem wejścia do reszty galaktyki.Dlatego też powstała terra-Ziemia tworząc bardzo duży kontynent na Pacyfiku powszechnie znany jako Lemuria. Ta Reptiliańska cywilizacja rozwijała na równi do Atlantów grupy ludzkiej która najechała na Ziemię i stworzyła własny kontynent, który jest obecnie znany jako Atlantyda. Istnieje wiele historii na ten temat.W końcu obie grupy podpisały traktat (po zniszczeniu obu kontynentów).Ludzie zostali stworzeni jako hybrydy gatunków między nimi, z DNA innych grup obcych i niektórych zwierząt.W tej chwili Draco na ziemi kontrolują około 90% tej planety(pewnie więcej) poprzez całkowitą dominację wszystkich głównych agencji wywiadowczych, rządów i mafii.
  Jeśli nie wierzysz w polityczne istnienie Iluminatów to masz problem(nie odrobiłeś lekcji).

  Ponieważ istnieje wiele nieporozumień na ten temat w tej chwili, Abbennakki (Anunnakki) NIE są Gadami kontrolującymi wiekszoś naszej planety.

  Draco utworzyli Illuminati.

  Abbennakki stworzyli rasę Black(czarną) do pracy w kopalniach złota i wykonywania różnych prac dla nich w Afryce. Ponieważ czarna rasa została stworzona przez Abbennakki, są trudniejsi dla Draco do kontrolowania umysłu.Jest to jeden z powodów, dla których Illuminati chcą obecnie zniszczenia czarnej rasy.

  Abbennakki są w kontakcie z Louisem Farrakhanem. Obawiają się, że ich kreacja czarnej rasy, zostanie zniszczona przez Illuminati,czekają więc na odpowiedni czas aby im pomóc.

  Być może Abbennakki stworzy terra formę dla czarnej rasy? Być może jedynie przystosują ich do swoich sztucznych planetoid, Marduk / Nibiru?

  Abbennakki są rasa gadów ale nie należy ich mylić z Draco.

  Draco mogą uchodzić za Anunnakki i wcielą się w naszych „wybawicieli” w wyścigu okupanta. To wszystko pozory. Draco nie są Abbennakki, a ich intencje nie są niczym innym jak Abbeannakki. Abbennakki zamierzają utworzyć nowe inteligentne formy życia. Draco zamierzają zdobywać i anektować niezależnie jakie to terytoria i do kogo należące.

  Nie należy mylić tych dwóch grup.

  Są to zarówno organizacje Bonesmen jak i Skull and Bones choć najczęściej pod kontrolą Windsor.To tylko jedna z wielu organizacji Illuminati (jest to sub-organizacja Illuminati).

  Kerry pochodzi z norweskiego rodu królewskiego, i związał się z Rothschildami w tej chwili. On i Bush nie są w tej samej drużynie, ale obaj chcą globalnej dyktatury i pracują dla Illuminati.

  Jest dużo konfliktów wśród Iluminatów – głównie o to kto będzie rządził NWO.

  Draco (ich układ gwiazd) = = Dracula Draconian, słowo, które podsumowuje illuminati jak żadee inne. „Draculi” = herb rodu. Nie mógł wychodzić na światło dzienne. Musiał pić krew, aby przeżyć. (Hybryda człowieka / dracs potrzeba krwi / ludzkiego DNA posiadania ludzkiej postaci). Dracula zmienia formę nietoperza, symbolizuje to przejście człowieka w gadzią formę. Klasyczny obraz szatana z rogami mieszka Pod ziemią = czysta krew gadzia.

  -Świnie genetycznie stworzone przy użyciu DNA człowieka i dzika „niebieskiejkrwi” były przeznaczone na ofiary zanim powstały praktyki składania ofiar z ludzi. Dlatego skóry świń mogą być szczepione bezpośrednio na ludzi, serca świni przeszczepiane ludziom.Świnie uważane są za najbardziej inteligentne zwierzęta na naszej planecie.

  -Królowa Elżbieta po wizycie krewnego w jednym z największych muzeów na świecie Dino dała muzeum nazwą „Royal”. Właściciel Muzeum Królowej Elżbiety następnie zmienił nazwę na „Royal Tyrrell Museum” za Royal DracNess.

  Bram Stoker, autor „Dracula” wolnomularz 33 stopnia. Symbolika jest tu bardzo oczywiste i została zakorzeniona w naszej kulturze i myśli jako „normalna” dla przeciętnego shmucka(idioty). To wszystko w takich filmachjak: Buffy the Vampire Slayer, Anioł, Blade, to część naszej kultury.

  O tym, jak wielkie „Bloodlines Dragon” są skupione wokół organizacji Illuminati Dragon Court:
  http://www.dragoncourt.net/

  Chińscy cesarze zawsze mówili, że pochodzą od Dragon. W rzeczywistości prawdziwy cesarz miał mieć „oblicze Smoka”, a wielu cesarzy otwarcie mówiło, że Smoko-człowiek jest zmiennokształtny.

  W Japonii, cesarze pochodzą zarówno z Dragon jak i od bogini Słońca Amaterasu. Amaterasu jest właściwie symboliczna, w Lemuriańskiej cywilizacji na Pacyfiku (Japonia jest pozostałością Lemurii), która nazwała się „Imperium Słońca” podobnie jak podczas II wojny światowej Japonia(Land of the Rising Sun).

  Japońskie i chińskie smoki są różne (różnią się ilością pazurów,itp.), ponieważ oznaczają różne kasty w hierarchii Draco.

  W Chinach zachodnich rządzą Illuminati (te same 13 rodzin, które rządzą w Europie). W Japonii, Iluminaci pochodzą od niższej kasty w hierarchii. Tak więc istnieje podział między tymi dwoma grupami.

  Japońscy Illuminati są w stanie wojny z zachodnimi Illuminati, a wkrótce zostaną usunięci, jeśli zajdzie taka potrzeba.

  c.d.n.

  • trebor 9 czerwca 2011 o 6:48 am

   Wstawilem jeszcze raz pos aby sprawdzic ile bede czekal na opublikowanie.

   • sebecxs 9 czerwca 2011 o 7:50 am

    …co myślisz o fraktalnej świadomości i roli ikonki firefoxa (zbiorowe programowanie) w przepowiedniach o wypaleniu ziemi ogniem… może rozbłysk ze słońca…..

    • trebor 9 czerwca 2011 o 8:15 am

     Świadomość zbiorowa jest faktem … pytanie raczej jakiego rodzaju ją mamy i czy jest ona „nadzorowana”?
     Jeśli jest ona indywidualnym pojmowaniem otaczającego nas świata nazwe ją holograficzną nie ma ona szans na sterowanie pod bardzo istotnym warunkiem … musi być ona pojmowana intuicyjnie.Na przykładzie
     jeśli mamy jakis problem i nie mozemy sobie z nim poradzić intelektualnie idziemy spac a budząc sie mamy czesto gotowy rozwiazany problem.Dlaczego?Ponieważ moz ludzki jest w stanie(gdzies to przeczytalem) przerabiac 20 operacji(mysli)na sekunda a dusza,wyzsza swiadomosc 5 milionow.
     Nie wiem o co chodzi z ta ikonka firefoxa – sprecyzuj?
     Co do przepowiedni to bylem zawsze sceptyczny …. PONIWAZ SAMI KSZTAŁTUJEMY SWOJĄ RZECZYWISTOŚĆ.
     Jesli chodzi o te promieniowanie kosmiczne ktore kto che niech wierzy jest prawdopodobnie sprawcą
     wzrostu świadomości i transformacji tejże do innej gęstości oraz rozwoju duchowym napisze w odzielnym poscie.Nie wiem czy ten okaze sie nie za dlugi i bede znow czekal na moderacje(1 wstawilem o 6:40)

     • pola 9 czerwca 2011 o 9:08 am

      Kiedyś oglądałam program naukowy o badaniach nad mózgiem .Doświadczenie było przeprowadzane na modlącej się osobie która w trakcie modlitwy miała jakieś zmiany w mózgu im intensywniej się modliła tym bardziej było to widoczne ,już nie pamiętam jak to się dokładnie nazywało ale wprawiło to w zdumienie naukowców.

    • trebor 9 czerwca 2011 o 8:23 am

     pisalem o innym poscie wstawionym o 6:40.
     P.S.(sebecxs)Aby zrozumiec otaczajacy nas swiat musimy przerobic pare tematow zwiazanych
     z elektrycznym:

     i geometrycznym:

     pojmowaniem wszechswiata a potem bedziemy latwiej zrozumiec inne zjawiska o ktorych mowi Greg Braden.

    • trebor 9 czerwca 2011 o 9:43 am

     Elektryczny wszechświat
     Czy brakującą masą jest plazma?
     Model elektrycznego Wszechświata wyrósł z interdyscyplinarnego podejścia do nauki. Nie pokazuje się tego na uniwersytetach. Idea modelu bazuje w większym stopniu na obserwacjach i doświadczeniach, niż na abstrakcyjnej teorii. Łączy wiedzę z wielu dziedzin nauki w celu odkrycia elektrycznej natury atomów i interakcji wystepujących między nimi. Dziwne jest również to, że we współczesnej kosmologii słaby magnetyzm i nieskończenie słabsza siła grawitacji rządzi zasadami Wszechświata. Takie uproszczenia stosuje fizyka teoretyczna, oparta na elektrycznej neutralności materii w laboratoriach na Ziemi. Nie obowiązuje ona jednak w kosmosie, gdzie dominuje plazma. Plazma okreslana jest jako czwarty stan materii i składa się z niej ogromna część Wszechświata. Plazmą są wolno poruszające się elektrony i jony – atomy, które straciły elektrony. Do wytworzenia plazmy potrzebna jest energia cieplna, elektryczna lub światło (ultrafiletowe lub laserowe).
     pelny opis:http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=648.0

    • sebecxs 9 czerwca 2011 o 10:24 am

     ….z ikoną chodzi o to, że jest nią ziemia opleciona ogniem pod postacią lisa…dla mnie symbolika jest oczywista… no i chodzi o to, że…. jeśli w filmach występowało ukryte 9/11 np. terminator… to intencją TWÓRCY filmu był ( świadomie lub nie?) 9/11… teraz spekulacje z jerycho i simpsonami…
     ..film tworzony z intencją a widz daje emocje potrzebne do stworzenia….obojętne jakie, bo najważniejsza jest INTENCJA…. czy widzisz jakie to daje zagrożenie gdyby to było możliwe…. w niejednej przepowiedni zstępuje ogień z nieba…. i jeszcze śmieją się prosto w pysk… taki lisi spryt…. mam nadzieje, że to tylko paranoja… albo źle zrozumiałem Gregga B…..

    • trebor 9 czerwca 2011 o 10:40 am

     ..przyjzalem sie temu logo i przy okazji znalazlem inne mozilli:

     i opis(znowu te gady):
     Mozilla Foundation zaktualizowała swoje flagowe produkty – przeglądarkę internetową Firefox oraz klienta pocztowego Thunderbirda. W obu przypadkach poprawki dotyczą naprawionych problemów z bezpieczeństwem oraz stabilnością programów.I ten lis (przebiegly) oplatajacy ziemie … chmm … ciekawe.

     Odnoszac sie do tego o czym piszesz raczej to jest wrozenie z fusow … kazdy sposob jest dobry aby nastraszyc i zdezorientowac ludzi.Jesli beda mieli cos zrobic to raczej cos co wszystkich zaskoczy – osobiscie mysle, ze powiążą to z jakas anomalia kosmiczna.

    • trebor 9 czerwca 2011 o 11:03 am

     Intencja jest powiazana ze swiadomoscia(im wieksza swiadomosc tym wieksza sila intencji).
     Za pomoca inencji(np.milosci) jestes w stanie zmienic strukture wody (z brudnej na czysta) i nie jest to zaden szamanizm tylko czysta nauka.Im wieksza swiadomosc ludzi na ziemi tym wieksza moc samej ziemi do samooczyszczania.Greg Barden udawadnial ,ze poprzez swiadoma intencje mozemy zmienic strukture DNA opierajac sie na badaniach naukowych.W tej sytuacji nasowa sie pytanie jesli jestesmy w stanie za pomoca zmyslow(np.3 oka) leczyc,lewitowac,porozumiewac sie to musi istniec niewidzialna sila ktora to powoduje.Idac takim tropem dochodzimy do tego,ze mozemy zyc w jakies wielowymiarowej holograficznej rzeczywistosci(matrix?).

  • trebor 9 czerwca 2011 o 10:05 am

   tu macie chyba najlepsza strone poruszajaca ten problem:
   http://www.reptilianagenda.com
   jak ktos ma klopoty z jezykiem to przez translator.
   UWAGA! Nie wiem czy wam ale mnie nie udalo sie normalnie wejsc na powyzsza stronke ,dopiero za
   pomoca Tor! .
   Blokowana?

   • sebecxs 9 czerwca 2011 o 11:05 am

    No właśnie, wszędobylskie gady…

  • trebor 9 czerwca 2011 o 2:05 pm

   P.S.NADZORCY cz.5
   gadzie symbole na logach:
   – herb rodowy Sforzów, do ktorej nalezala krolowa bona:

   – alfa romeo:

 39. Annah. 9 czerwca 2011 o 7:10 am

  …w 2007 r. raporcie z działalności WSI wskazywano, że działania operacyjne wojskowych służb wprost wskazały, kogo postrzegają jako głównego przeciwnika struktur państwa. Inwigilowano w związku z tym wszystkie ugrupowania, grupy, partie polityczne i osoby, które domagały się przeprowadzenia dekomunizacji i lustracji w wojsku, rozwiązania Układu Warszawskiego, przystąpienia do NATO.

  Prokuratura: WSI NA LEGALU
  Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Warszawie umorzyła kilkanaście spraw, które w 2007 roku skierował do niej likwidator Wojskowych Służb Informacyjnych Antoni Macierewicz. Wszystkie były opisane w raporcie z działalności WSI. Śledczy ocenili, że służby w latach 90. jako zorganizowana grupa przestępcza nie prowadziły nielegalnych działań wobec polityków, żołnierzy i dziennikarzy. Uzasadnienie umorzenia jest ściśle tajne.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110609&typ=po&id=po02.txt

 40. Krak 9 czerwca 2011 o 7:13 am

  Podobno PO ma pomysł żeby chodzić ludziom po mieszkaniach i ich przekonywać. Czy mógłby mi ktoś podrzucić linka z wieloma pytaniami do polityków odnośnie tego co się teraz dzieje, część z nich mogła mi umknąć, a nie mogę ich znaleźć w sieci.

  • pola 9 czerwca 2011 o 8:54 am

   Na tej stronie możesz znalezć http://tiny.pl/hf5vq

 41. Annah. 9 czerwca 2011 o 7:38 am

  Obława augustowska, zwana również „lipcową” lub „małym Katyniem”, to według historyków największa po II wojnie światowej niewyjaśniona dotąd zbrodnia dokonana na Polakach. Nazywana jest czasem również „drugim Katyniem” lub „podlaskim Katyniem”. Po pacyfikacjach dokonywanych w dniach 12-19 lipca 1945 roku przez NKWD zaginęło około 600 działaczy podziemia niepodległościowego z okolic Augustowa i Suwalszczyzny. Wszystko wskazuje na to, że zostali zamordowani, lecz brak na to bezpośrednich dowodów, np. rozkazów sowieckich. Po opublikowaniu przez Nikitę Pietrowa pochodzącego z 21 lipca 1945 roku planu likwidacji aresztowanych trudno już mieć wątpliwości, że mamy do czynienia ze zbrodnią wojenną. Jeśli plan zrealizowano, to około 600 Polaków zostało zastrzelonych z pominięciem nawet sowieckich procedur sądowych.

  „Memoriał” pyta prokuraturę o obławę.

  Rosyjskie stowarzyszenie Memoriał wezwało Główną Prokuraturę Wojskową Federacji Rosyjskiej do przeprowadzenia nowego śledztwa w sprawie obławy augustowskiej w lipcu 1945 roku oraz pośmiertnego zrehabilitowania jej ofiar.

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110609&typ=sw&id=sw04.txt

 42. Annah. 9 czerwca 2011 o 7:45 am

  Platforma Obywatelska nie tylko nie radzi sobie z rządzeniem i skazuje Polskę na gospodarczą zapaść oraz cywilizacyjne zacofanie. Wiele wskazuje na to, że także jej misternie przygotowany plan ubezwłasnowolnienia Instytutu Pamięci Narodowej właśnie okazuje się politycznym niewypałem

  WIELKA GRA O IPN
  Prof. Ryszard Terlecki
  A miało być zupełnie inaczej. Zmiany w ustawie o IPN, przeforsowane przez koalicję PO – PSL, przewidywały poddanie Instytutu politycznej kontroli. Wybór dr. Łukasza Kamińskiego może przynieść oczekiwany powrót do normalnego wykonywania statutowych zadań IPN. Oczywiście o ile Kamiński okaże się odporny na naciski (które na pewno będą) i o ile jakaś nowa naukowa publikacja nie wywoła kolejnej fali ataków i oskarżeń pod adresem Instytutu.

 43. navajo88 9 czerwca 2011 o 8:04 am

  hahahahaha Jech Wałęsa w szpitalu i na co zachorował ??? a no ma sraczkę i bule brzucha hahahahaha ,czyżby złapała go niemiecka zaraza ???? hahahahahahahaha przed chwilką podali na TV INFO ,no nic teraz ikona wolności beńdzie walczyć z podstępnym wrogiem ludzkości hahahahahaha

  • pola 9 czerwca 2011 o 8:59 am

   Ostatnio życzyłam każdej mendzie która okrada naród aby dopadła ją ta Niemiecka zaraza.Czyżby zaczęło się sprawdzać.Kto następny?

   • navajo88 9 czerwca 2011 o 9:06 am

    pola nie to jest istotne ! tylko że my wszyscy jedziemy na tym samym wózku !!! ,jeżeli ten wirus wymsknoł się spod kontroli lub co gorsza ktoś go wypuścił w swiat to wszyscy mamy przesrane !!! i zauważ jaka cisza w mediach ,a co działo się przy świńskiej grypie !!! media rozgrzewały się do białości a teraz cisza !!! hahahahahaha ,ale pożyjemy i zobaczymy !!!!!! ,ale zapewniam cię swiat zmierza w ciekawą stronę i to bardzo szybko !!!!!
    J.M.H

    • pola 9 czerwca 2011 o 9:16 am

     Zdaję sobie z tego sprawę ,zauważ że najwięcej kobiet dopadł ten wirus,czy to może mieć coś wspólnego z DNA .Zniewieściali mężczyzni i kobiety będą bardziej podatni na to cholerstwo a ci co będą mieli geny bliższe męskim to ich to nie dopadnie .Dobrze że jestem kobietą z jajami może mnie to ominie,gdyby co.

  • Ania 9 czerwca 2011 o 12:55 pm

   Racej jego dieta Atkinsa wykończyła mu wątrobę. Ta dieta nadaje się na zimę, ale jest zabójcza na upały. I to chyba przyczyna kryzysu. Jak się schłodzi, to mu sie polepszy.

 44. navajo88 9 czerwca 2011 o 8:26 am

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/niespodziewana-decyzja-minister-zdrowia,1,4413682,wiadomosc.html

 45. felicyta 9 czerwca 2011 o 8:54 am

  @trebor 9 Czerwiec 2011 o 8:23 am

  -fajnie, ze wrzuciles te filmy. Ja wrzucam je od 2 lat na blogi i jak grochem o sciane. Wiekszosc kreci sie w kolko jak pies za swoim ogonem i nijak nie chce sie czegokolwiek dowiedziec. Tylko gdybanie i ploty.
  B.ciekawa jest IV seria z Nassimem Harameinem-Przekroczyć Horyzont Zdarzeń IV 1/7 [PL]
  mowiaca m.in. o tetragramie JHWH, ktore ludzie utozsamiaja z imieniem bozym, a ktore nim nie jest (to czysta fizyka i matematyka). Pozdro.

  • felicyta 9 czerwca 2011 o 9:02 am

   A ta seria rozszerza swiadomosc o spory kawal.
   Polecam.
   Prezent szczegolnie dla Ciebie TREBOR za madre wpisy, jesli jeszcze tego nie znasz .
   DAVID WILCOCK – Awake and Aware Conference 1/14 (napisy PL)

   • przemek 9 czerwca 2011 o 9:45 am

    Apropo Davida Wilcocka. Koledzy szukam tłumacza, który zająłby się jego filmem – 2012: Event Horizon (3,5h video). Rewelacyjny materiał

    • przemek 9 czerwca 2011 o 9:47 am

     Przepraszam, to nie to :/ Wideo powyżej można usunąć.
     O to chodziło:

   • trebor 9 czerwca 2011 o 9:54 am

    znam,znam … 🙂

    • trebor 9 czerwca 2011 o 10:18 am

     ale dziekuje 🙂

  • trebor 9 czerwca 2011 o 9:49 am

   Nassim Haramein ma być w polsce chyba we Wrocławiu 25-26 tego miesiąca.

   • sebecxs 9 czerwca 2011 o 12:00 pm

    …to wyślijcie go później na lubelszczyzne…

    • trebor 9 czerwca 2011 o 2:07 pm

     … szepnę mu.

    • Inka 9 czerwca 2011 o 4:08 pm

     Popieram 🙂

 46. felicyta 9 czerwca 2011 o 9:15 am

  z najnowszych plotek

  http://fakty.interia.pl/swiat/news/kadafi-polecil-zolnierzom-masowe-gwalcenie-kobiet,1651278,4
  z komentarzy
  „Co ta bezczelne NATO i ta bezczelna(2011-06-09 09:13)
  ~Grzegorz

  propaganda jeszcze wymyśli, takie bajki to dla
  półgłówków. Jak nie idzie militarnie to trzeba
  propagandowo niszczyć.
  Mam pytanie, co jeszcze NATO-wscy specjaliści od
  propagandy wymyślą??? Mam następne pytanie, Kiedy
  NATO-wskich zbrodniarzy postawimy przed Sądem w
  Hadze??? NATO już objęło wszystko nawet Trybunał
  Haski, taki trybunał powinie powstać w innym
  miejscu np. w Trypolisie, tam gdzie dokonują
  obecnie zbrodni.”
  Za chwile się dowiemy że Kadafi zjada(2011-06-09 09:17)
  ~Anon

  niemowlęta, bierze kąpiele w krwi dziewic i
  gwałci 10 kobiet na godzine.
  Po prostu nie mam pytań, wiem że chcą ukraść rope
  ale czy muszą niewinnego faceta tak oskarżać, nie
  mówiąc już o tym że Libia będzie musiała się
  odbudowywać latami po tej „interwencji
  cywilizowanych narodów” porażka ONZ i NATO do domu

  • Kamil 9 czerwca 2011 o 9:27 am

   Ciekawe tak na prawdę co tam się teraz dzieje bo w mediach cisza (jak zwykle – istotny temat pomijany)
   No i raczej dziennikarzy tam nie wpuszczają, tam trwa regularna wojna o której świat milczy.

 47. Annah. 9 czerwca 2011 o 10:17 am

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/06/09/seksualna-niemoralnosc-doprowadzi-was-do-piekla/

 48. Talbot 9 czerwca 2011 o 12:26 pm

  Mniej optymistyczny wpis:

  Pozwoliłem, aby Anioł wykonawca Sprawiedliwego Gniewu Bożego, prowadził ku ziemi pewien obiekt, bolid, który jest ukryty przed wzrokiem ludzkości. Tylko nieliczni o nim wiedzą, lecz milczą. Jest to obiekt o szczególnych właściwościach, ciało ogniste o wielkiej sile magnetycznej. Przelatując obok Słońca nic mu nie zrobi, lecz spowoduje potężne zakłócenia w pracy Słońca, powodując burze magnetyczne o ogromnej sile rażenia. Wyssie ze Słońca potężną erupcję plazmy materii słonecznej, która pędzić będzie ku Ziemi. Obiekt minie Słońce i przeleci pomiędzy księżycem a Ziemią, a siła magnetyczna sprawi, że ściągnie na pewien czas Ziemię z jej orbity. Gruz kosmiczny poruszający się za tym obiektem uderzy w wiele miejsc na całej planecie. Pojawią się wielkie burze geomagnetyczne.

  Morza i oceany podniosą się w swojej masie na niewiarygodną wysokość, nawet do wielu kilometrów, na skutek zmiany kierunku przyciągania, spowodowanego siłą grawitacji tego obiektu. Uderzający o ziemię gruz kosmiczny spowoduje odkorkowanie wszystkich wulkanów na świecie w tym trzech super wulkanów, których eksplozje i erupcje, a zwłaszcza dymy i popioły, pokryją całą Ziemię i atmosferę, zaciemniając ją (Trzy Dni Ciemności). Smród siarki i liczne potoki lawy wraz z potężnymi trzęsieniami ziemi wywoływać będą rozstępowanie się ziemi na całej planecie.

  Zniszczeniu ulegnie wszystko co powstało na skutek działania nikczemności i pychy człowieka. Demony poruszać się będą po całej ziemi w swojej rzeczywistej postaci. Każdy człowiek w tym czasie będący na zewnątrz, skona z porażającego i przerażającego widoku jaki ujrzy, oraz z powodu wszelkich wyżej opisanych czynników zewnętrznych.

  Ustawię tak księżyc względem Ziemi, że gro erupcji promieniowania plazmy słonecznej rozbije się o księżyc uszkadzając go poważnie, a to co minie księżyc, otrze się o pierwszą warstwę ziemskiej atmosfery.

  Ludzkość będzie ostrzeżona na kilka dni przed tymi wydarzeniami. Gdy nadejdzie stosowna chwila wszyscy chcący do końca zrealizować Wolę Bożą, schronią się w miejscach do tego przeznaczonych. Dla niektórych będą to kościoły, inni schronią się w domach modlitwy, jeszcze inni do mieszkań. Osoby te, które posłuchają się i wykonają to wszystko, co było do nich mówione przez te wszystkie lata będą trwać w tym czasie w modlitewnej ekstazie. Gdybym chciał unicestwić ludzkość w tych wydarzeniach, to nikt by nie ocalał.

  Gdy nadejdzie stosowna chwila, to dam znak Hufcom Anielskim, aby pod koniec drugiego dnia ciemności rozpoczęły wiązanie demonów, pieczętując je Mocą Bożej potęgi, umieszczając w czeluści piekielnej. Pozostawię na ziemi jedynie małych kusicieli.

  Pod koniec trzeciego dnia ciemności rozkażę Hufcom Anielskim, aby uporządkowały całą planetę, przetwarzając ją do konsystencji pożądanej przez Wolę Bożą. Oczyszczą oni atmosferę z wszelkiej trucizny, uporządkują ziemię i góry, uspokoją morza i oceany. Nakażę, aby ponownie rosła roślinność i zwierzęta.

  http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl/2011.htm

  • przemek 9 czerwca 2011 o 7:43 pm

   Ni z gruchy ni z pietruchy. Nie da się kompletnie zweryfikować to co napisałeś. Koleś jak widzi lub słyszy Jezusa czy Maryję to albo zostaje wspaniale oszukany w astralu przez niewiadomego pochodzenia energie albo sam kreuje swoją rzeczywistość przytaczając słowa z Biblii. Z tego co wiem modlitwa to stymulacja wibracji częstotliwości i nie słyszałem żeby komuś kto użala się bólem i cierpieniem za kogoś rodził pozytywną energię i jakąkolwiek pomoc. Żywemu Płomieniowi polecam połączyć swoje odkrycia z nauką fizyki kwantowej, świadomością o kwestionowaniu własnych myśli, 3 umysłach… . Jednym słowem sporo pracy nad sobą… Ja również nie omieszkam 🙂

 49. Pingback: Komentarze (via Monitorpolski's Blog) « Gyvenimo kritika

 50. kantas 9 czerwca 2011 o 8:51 pm

 51. Tygrysek i Prosiaczek 11 czerwca 2011 o 11:54 am

  O HAKOWANIU SPISU POWSZEDNIEGO W ROKU PAŃSKIM 2011: http://powszechnyszwindel.wordpress.com/jak-wlamac-sie-do-formularza/
  Na powyższym blogu niezaakceptowano mojego wpisu, a zatem zamieszczam go tutaj:
  Proponowany test:
  1) Bierzemy sobie jakąś sławną osobę, żeby łatwo można było sprawdzić datę i miesce urodzenia oraz pochodzenie/biografię, np.: „Bronisław” + „Komorowski” lub

  „Bronisław Maria” + „Komorowski” (ale chyba to pierwsze, bo chodzi o imię a nie o imiona, http://pl.wikipedia.org/wiki/Bronisław_Komorowski).
  2) Miejscowość – miejsce urodzenia: „Oborniki Śląskie” + nazwisko rodowe matki: „Szałkowski” lub „Szałkowska”

  (http://pl.wikipedia.org/wiki/Bronisław_Komorowski; http://www.sejm-wielki.pl/b/cz.I017795).
  3) PESEL: 5206040_ _ _?. Dwie pierwsze cyfry to rok urodzenia, kolejne dwie – miesiąc, kolejne dwie – dzień, kolejne cztery to liczba porządkowa, ostatnia –

  cyfra kontrolna („?”), ale w Polsce rzadko kiedy rodzi się więcej niż 1000 osób dziennie (zwłaszcza w ’52 r., kiedy po wojnie było mało urodzeń), dlatego

  pierwszą z czterech cyfr można przyjąć jako „0” (jak się weźmie przeciętną urodzeń w Polsce na rok i podzieli na 356 dni, to tyle wychodzi na dzień, większość

  osób w tym miejscu ma 0). Należy w arkuszu kalkulacyjnym przygotować sobie numerki od 5206040001? do 5206040999? (bez tych, których dziesiąta cyfra to 0, 2,

  4, 6 lub 8, bo to kobiety, a ten pan raczej nie jest babą 😉 ). Będziemy mieć TYLKO 500 takich numerków! Pozostaje uzupełnić sumę kontrolną (ostatnią

  cyferkę, oznaczoną „?”). Robimy sobie dodatkową kolumnę w arkuszu kalkulacyjnym obok tej tylko z 10 cyframi i wprowadzony tam sposób obliczenia sumy

  kontrolnej automatycznie wygeneruje ostatnią cyferkę (sposób obliczania za chwilę).
  Teraz już każdy gimnazjalista łatwo skopiuje i sprawdzi każdy z 500 numerków PESEL, aby znaleźć ten właściwy. Po uzyskaniu dostępu do tajnych danych

  najbardziej strzeżonego człowieka w kraju powinien on zrobić zrzuty ekranu, wkleić do jakiegoś wrzuto-pliku i podzielić się z nami tymi linkami tutaj, bo też

  jesteśmy bardzo ciekawi wszelkich szczegółów życia sławnych Polaków. (Sam nie mam czasu na testowanie tylu numerków, ale dla kogoś, kto ma trochę czasu, to

  nie problem. Trzeba się pośpieszyć, bo 30-ego czerwca chyba zamkną możliwość logowania się i zmiany danych.)
  Sposób obliczania ostatniej cyferki: http://pesel.cstudios.pl/NumerPESEL/SumykontrolnePESEL.aspx
  Tu można sprawdzić, czy PESELEK jest poprwawny – czy suma kontrolna się zgadza: http://pesel.cstudios.pl/Ogeneratorze/WalidatorPESEL.aspx
  Niestety internetowe generatory numerów PESEL zwykle nie generują wszystkich numerków (tylko np. 100 losowych), ale mamy arkusze kalkulacyjne, np. Exel.
  *) Telefon do „Komora” jest tutaj: http://www.prezydent.pl/kontakt-z-kancelaria/
  , ale zawsze przecież można podać „telefon do przyjaciela” (któremu chcemy zrobić „niespodziankę”), kliknąć dla odmiany: „WYŚLIJ ZGŁOSZENIE” i wtedy jakaś

  bardzo miła pani telefonistka zadzwoni do twego ziomka, jak zapyta, czy pan prezydent, to ziom powinien powiedzieć, że tak, jak poprosi o wszystkie dane, to

  powinien powiedzieć: Bronisław, Komorowski, hasełko oczywiście itd. Pani ma obowiązek, oczywiście, po weryfikacji danych (pewnie tylko te z formularza)

  przedstawić wszystkie dotąd obecne dane w bazie i wprowadzić nowe (jeśli sobie życzymy tego, np. możemy już nie uważać się za Polaków, tylko Żydów

  (przykładowo oczywiście), że już nie jesteśmy katolikami tylko satanistami, że już nie pracujemy w rządzie tylko dla kosmitów, i takie tam, nagrania audio z

  rozmów z panią telefonistką wrzucone na YouTube + tutaj link – też mile widziane ;-D ).
  Wszystko o tajemniczym numerku PESEL na stronach rządowych oczywiście: http://www2.mswia.gov.pl/wai.php?serwis=bip&serwis=bip&dzial=4&id=17
  A tutaj można zobaczyć, ile nasz „Papa-Smerf” ma pieniążków (i innego majątku, + inne dane): http://orka.sejm.gov.pl/osw5.nsf/web/159
  A tutaj można zobaczyć ile pieniążków ma dowolny polski parlamentarzysta (np. ten, na którego głosujesz, można też np. porównać, co ma Donald Tusk a co np.

  Jarosław Kaczyński, albo co miał Lech Kaczyński – poprzednie kadencje). Należy kliknąć „Posłowie” w wybranej kadencji, wybrać nazwisko, a następnie kliknąć

  „Oświadczenia majątkowe” (polecam liderów 4 największych partii, także Waldemara Pawlaka – PSL, najwięcej chyba jednak pieniążków będzie miało SLD i PO, 😉 –

  przypuszczalnie – to wszyskto łącznie z kampaniami trzeba przecież skądś finansować – polecam też np. zobaczenie majątku Leppera):

  http://www.sejm.gov.pl/archiwum/arch2.html
  Jak „PowszechnySzwindel” tego nie puści, to mięczak z niego. [Nie weszło, czyżby ktoś przejął ten blog?]

  PRZYŁĄCZ SIĘ DO OGÓLNOPOLSKIEGO PRZEBUDZENIA I REWOLUCJI! HAKUJ WŁADZE, RZĄD I POLITYKÓW, BO STOJĄ ONI PO STORNIE OBCYCH SIŁ A NIE PO TWOJEJ! CZOŁEM

  PATRIOCI! HAKUJ SYSTEM!

  PS. Jakby ktoś znalazł albo zrobił lepszy generator numerów PESEL, to też nich da znać…

  • ArO 11 czerwca 2011 o 12:31 pm

   dobre, więcej! 😀

 52. Tygrysek i Prosiaczek 11 czerwca 2011 o 11:55 am

  O HAKOWANIU SPISU POWSZEDNIEGO W ROKU PAŃSKIM 2011: http://powszechnyszwindel.wordpress.com/jak-wlamac-sie-do-formularza/
  Na powyższym blogu niezaakceptowano mojego wpisu, a zatem zamieszczam go tutaj:
  Proponowany test:
  1) Bierzemy sobie jakąś sławną osobę, żeby łatwo można było sprawdzić datę i miesce urodzenia oraz pochodzenie/biografię, np.: „Bronisław” + „Komorowski” lub

  „Bronisław Maria” + „Komorowski” (ale chyba to pierwsze, bo chodzi o imię a nie o imiona, http://pl.wikipedia.org/wiki/Bronisław_Komorowski).
  2) Miejscowość – miejsce urodzenia: „Oborniki Śląskie” + nazwisko rodowe matki: „Szałkowski” lub „Szałkowska”

  (http://pl.wikipedia.org/wiki/Bronisław_Komorowski; http://www.sejm-wielki.pl/b/cz.I017795).

 53. Tygrysek i Prosiaczek 11 czerwca 2011 o 11:57 am

  3) PESEL: 5206040_ _ _?. Dwie pierwsze cyfry to rok urodzenia, kolejne dwie – miesiąc, kolejne dwie – dzień, kolejne cztery to liczba porządkowa, ostatnia – cyfra kontrolna („?”), ale w Polsce rzadko kiedy rodzi się więcej niż 1000 osób dziennie (zwłaszcza w ’52 r., kiedy po wojnie było mało urodzeń), dlatego pierwszą z czterech cyfr można przyjąć jako „0” (jak się weźmie przeciętną urodzeń w Polsce na rok i podzieli na 356 dni, to tyle wychodzi na dzień, większość osób w tym miejscu ma 0). Należy w arkuszu kalkulacyjnym przygotować sobie numerki od 5206040001? do 5206040999? (bez tych, których dziesiąta cyfra to 0, 2, 4, 6 lub 8, bo to kobiety, a ten pan raczej nie jest babą 😉 ). Będziemy mieć TYLKO 500 takich numerków! Pozostaje uzupełnić sumę kontrolną (ostatnią cyferkę, oznaczoną „?”). Robimy sobie dodatkową kolumnę w arkuszu kalkulacyjnym obok tej tylko z 10 cyframi i wprowadzony tam sposób obliczenia sumy kontrolnej automatycznie wygeneruje ostatnią cyferkę (sposób obliczania za chwilę).
  Teraz już każdy gimnazjalista łatwo skopiuje i sprawdzi każdy z 500 numerków PESEL, aby znaleźć ten właściwy. Po uzyskaniu dostępu do tajnych danych najbardziej strzeżonego człowieka w kraju powinien on zrobić zrzuty ekranu, wkleić do jakiegoś wrzuto-pliku i podzielić się z nami tymi linkami tutaj, bo też jesteśmy bardzo ciekawi wszelkich szczegółów życia sławnych Polaków. (Sam nie mam czasu na testowanie tylu numerków, ale dla kogoś, kto ma trochę czasu, to nie problem. Trzeba się pośpieszyć, bo 30-ego czerwca chyba zamkną możliwość logowania się i zmiany danych.)
  Sposób obliczania ostatniej cyferki: http://pesel.cstudios.pl/NumerPESEL/SumykontrolnePESEL.aspx
  Tu można sprawdzić, czy PESELEK jest poprwawny – czy suma kontrolna się zgadza: http://pesel.cstudios.pl/Ogeneratorze/WalidatorPESEL.aspx
  Niestety internetowe generatory numerów PESEL zwykle nie generują wszystkich numerków (tylko np. 100 losowych), ale mamy arkusze kalkulacyjne, np. Exel.

 54. Tygrysek i Prosiaczek 11 czerwca 2011 o 11:58 am

  *) Telefon do „Komora” jest tutaj: http://www.prezydent.pl/kontakt-z-kancelaria/
  , ale zawsze przecież można podać „telefon do przyjaciela” (któremu chcemy zrobić „niespodziankę”), kliknąć dla odmiany: „WYŚLIJ ZGŁOSZENIE” i wtedy jakaś bardzo miła pani telefonistka zadzwoni do twego ziomka, jak zapyta, czy pan prezydent, to ziom powinien powiedzieć, że tak, jak poprosi o wszystkie dane, to powinien powiedzieć: Bronisław, Komorowski, hasełko oczywiście itd. Pani ma obowiązek, oczywiście, po weryfikacji danych (pewnie tylko te z formularza) przedstawić wszystkie dotąd obecne dane w bazie i wprowadzić nowe (jeśli sobie życzymy tego, np. możemy już nie uważać się za Polaków, tylko Żydów (przykładowo oczywiście), że już nie jesteśmy katolikami tylko satanistami, że już nie pracujemy w rządzie tylko dla kosmitów, i takie tam, nagrania audio z rozmów z panią telefonistką wrzucone na YouTube + tutaj link – też mile widziane ;-D ).
  Wszystko o tajemniczym numerku PESEL na stronach rządowych oczywiście: http://www2.mswia.gov.pl/wai.php?serwis=bip&serwis=bip&dzial=4&id=17
  A tutaj można zobaczyć, ile nasz „Papa-Smerf” ma pieniążków (i innego majątku, + inne dane): http://orka.sejm.gov.pl/osw5.nsf/web/159
  A tutaj można zobaczyć ile pieniążków ma dowolny polski parlamentarzysta (np. ten, na którego głosujesz, można też np. porównać, co ma Donald Tusk a co np. Jarosław Kaczyński, albo co miał Lech Kaczyński – poprzednie kadencje). Należy kliknąć „Posłowie” w wybranej kadencji, wybrać nazwisko, a następnie kliknąć „Oświadczenia majątkowe” (polecam liderów 4 największych partii, także Waldemara Pawlaka – PSL, najwięcej chyba jednak pieniążków będzie miało SLD i PO, 😉 – przypuszczalnie – to wszyskto łącznie z kampaniami trzeba przecież skądś finansować – polecam też np. zobaczenie majątku Leppera): http://www.sejm.gov.pl/archiwum/arch2.html
  Jak „PowszechnySzwindel” tego nie puści, to mięczak z niego. [Nie weszło, czyżby ktoś przejął ten blog?]

  PRZYŁĄCZ SIĘ DO OGÓLNOPOLSKIEGO PRZEBUDZENIA I REWOLUCJI! HAKUJ WŁADZE, RZĄD I POLITYKÓW, BO STOJĄ ONI PO STORNIE OBCYCH SIŁ A NIE PO TWOJEJ! CZOŁEM PATRIOCI! HAKUJ SYSTEM!

  PS. Jakby ktoś znalazł albo zrobił lepszy generator numerów PESEL, to też nich da znać…

 55. Tygrysek i Prosiaczek 11 czerwca 2011 o 11:59 am

  *) Telefon do „Komora” jest tutaj: http://www.prezydent.pl/kontakt-z-kancelaria/
  , ale zawsze przecież można podać „telefon do przyjaciela” (któremu chcemy zrobić „niespodziankę”), kliknąć dla odmiany: „WYŚLIJ ZGŁOSZENIE” i wtedy jakaś bardzo miła pani telefonistka zadzwoni do twego ziomka, jak zapyta, czy pan prezydent, to ziom powinien powiedzieć, że tak, jak poprosi o wszystkie dane, to powinien powiedzieć: Bronisław, Komorowski, hasełko oczywiście itd. Pani ma obowiązek, oczywiście, po weryfikacji danych (pewnie tylko te z formularza) przedstawić wszystkie dotąd obecne dane w bazie i wprowadzić nowe (jeśli sobie życzymy tego, np. możemy już nie uważać się za Polaków, tylko Żydów (przykładowo oczywiście), że już nie jesteśmy katolikami tylko satanistami, że już nie pracujemy w rządzie tylko dla kosmitów, i takie tam, nagrania audio z rozmów z panią telefonistką wrzucone na YouTube + tutaj link – też mile widziane ;-D ).
  Wszystko o tajemniczym numerku PESEL na stronach rządowych oczywiście: http://www2.mswia.gov.pl/wai.php?serwis=bip&serwis=bip&dzial=4&id=17
  A tutaj można zobaczyć, ile nasz „Papa-Smerf” ma pieniążków (i innego majątku, + inne dane): http://orka.sejm.gov.pl/osw5.nsf/web/159
  A tutaj można zobaczyć ile pieniążków ma dowolny polski parlamentarzysta (np. ten, na którego głosujesz, można też np. porównać, co ma Donald Tusk a co np. Jarosław Kaczyński, albo co miał Lech Kaczyński – poprzednie kadencje). Należy kliknąć „Posłowie” w wybranej kadencji, wybrać nazwisko, a następnie kliknąć „Oświadczenia majątkowe” (polecam liderów 4 największych partii, także Waldemara Pawlaka – PSL, najwięcej chyba jednak pieniążków będzie miało SLD i PO, 😉 – przypuszczalnie – to wszyskto łącznie z kampaniami trzeba przecież skądś finansować – polecam też np. zobaczenie majątku Leppera): http://www.sejm.gov.pl/archiwum/arch2.html
  Jak „PowszechnySzwindel” tego nie puści, to mięczak z niego. [Nie weszło, czyżby ktoś przejął ten blog?]

 56. Tygrysek i Prosiaczek 11 czerwca 2011 o 12:00 pm

  PRZYŁĄCZ SIĘ DO OGÓLNOPOLSKIEGO PRZEBUDZENIA I REWOLUCJI! HAKUJ WŁADZE, RZĄD I POLITYKÓW, BO STOJĄ ONI PO STORNIE OBCYCH SIŁ A NIE PO TWOJEJ! CZOŁEM PATRIOCI! HAKUJ SYSTEM!

  PS. Jakby ktoś znalazł albo zrobił lepszy generator numerów PESEL, to też nich da znać…

 57. Tygrysek i Prosiaczek 11 czerwca 2011 o 12:04 pm

  – = I ty przyłącz się do spisu POwszechnego HAKOWANIA 2011! = –

 58. Tygrysek i Prosiaczek 11 czerwca 2011 o 12:28 pm

  Ładniejsza wersja „wszystkiego o numerku PESEL”: http://bip.mswia.gov.pl/portal/bip/4/17/PESEL.html

 59. Tygrysek i Prosiaczek 11 czerwca 2011 o 12:30 pm

  ^^^Ładniejsza wersja „wszystkiego o numerku PESEL”: http://bip.mswia.gov.pl/portal/bip/4/17/PESEL.html
  ^^^

 60. Tygrysek 11 czerwca 2011 o 12:31 pm

  LadniejszaWersja: http://bip.mswia.gov.pl/portal/bip/4/17/PESEL.html
  ###

 61. Jam Sam Cham 11 czerwca 2011 o 12:35 pm

  Ładnaja graficka: http://bip.mswia.gov.pl/portal/bip/4/17/PESEL.html
  Tutej.

 62. Święty Mikołaj 11 czerwca 2011 o 12:43 pm

  Pozdro od http://antykomor.pl/
  Ladnie o peselkach_ http://bip.mswia.gov.pl/portal/bip/4/17/PESEL.html

 63. Michał Archanioł 11 czerwca 2011 o 12:56 pm

  Wyznawcy „Gwiezdnych Wojen”, Rycerze Jedi, stawajcie nie PO ciemnej stornie mocy! Niech mocz będzie z Wami!

 64. Tygrysek i Prosiaczek 11 czerwca 2011 o 7:44 pm

 65. Michał Archanioł 11 czerwca 2011 o 8:20 pm

  Samospisu można dokonać do 16 czerwca: https://nsp2011.spis.gov.pl/nsp.form/