Wydarzenia i komentarze, 9 czerwca 2011r

11 dzień głodówki Z. Kękusia pod Prokuraturą Generalną
Co się stało z newworldorder.com.pl?
Żądanie Aresztowania Kissingera w Szwajcarii
Totalitarna ustawa o systemie informacji oświatowej zatwierdzona

11 dzień głodówki dr Zbigniewa Kękusia pod Prokuraturą Generalną
Poniższe nagranie zostało dokonane wczoraj (8 czerwca). Przypomnę, że celem głodówki jest interwencja Prokuratora Generalnego w Sądzie Rejonowym w Dębicy i ponowne rozpatrzenie sprawy, w której dr Kękuś został skazany. Są bowiem niepodważalne dowody w postaci oficjalnych dokumentów i zeznań świadków, że przestępstwo za które został skazany dr Kękuś nie były jego autorstwa. Co więcej, sam akt oskarżenia nie posiada podstaw prawnych, bowiem to „przestępstwo”, nie jest w ogóle czynem zabronionym, chodzi o krytykę urzędników państwowych w mediach – tak uznał Trybunał Konstytucyjny. Dr Kękuś uważa, że wyrok jest zemtą na jego osobie przez prominentnych polityków i adwokatów. Z prywatnej rozmowy z głodującym wynika, że nie ma on zamiaru się ugiąć, bowiem bezprawny wyrok sądu całkowicie zrujnował mu życie zawodowe i prywatne. Dr Kękuś ma jednak nadzieję, że Prokurator Generalny poważnie potraktuje dokumenty, które mu zostały dostarczone.

Dr Zbigniew Kękuś wcale by się nie obraził gdyby odwiedził go ktoś z mieszkańców Warszawy i poparł dobrym słowem. Barska 28,k. placu Narutowicza.

Co się stało z newworldorder.com.pl?
Dostaję maile z zapytaniem czy wiem co się stało ze stroną www.newworldorder.com.pl. Problemy z serwerem były już wcześniej, jednak za każdym razem udawało się wznowić stronę. Tym razem przerwa trwa dość długo – dlatego apeluję do administratora portalu o mail w tym temacie. Poprzednio dostawałem uspokajające maile, a strona faktycznie znów stawała się czynna. Osobom, które nie znają tego portalu polecam wejrzenie w archiwum internetowe, tam są pewne artykuły:
http://wayback.archive.org/web/*/http://www.newworldorder.com.pl

Żądanie Aresztowania Henry Kissingera podczas Konferencji Grupy Bilderberg w Szwajcarii
Jerzy Mędoń za The Alex Jones Channel, June 7, 2011

foto: Wikipedia Commons

Znany polityk, członek szwajcarskiego parlamentu wezwał w oficjalnym liście najwyższe władze Szwajcarii do aresztowania Henry Kissingera za udział w zbrodniach wojennych, w trakcie gdy będzie brał udziału w spotkaniu Grupy Bilderberg rozpoczynającym się 10-6-2011 w szwajcarskiej St. Moritz, w hotelu Suvretta.
Dominique Baettig jest posłem Kantonu Jury z ramienia Partii Szwajcarów, największej partii Zgromadzenia Narodowego, szwajcarskiego odpowiednika Sejmu. W swym liście do Kanclerza Federalnego i Kantonalnego domaga się respektowania i wykonania międzynarodowych nakazów aresztowania wydanych przez sądy i sędziów wielu krajów. W tym liście oprócz byłego Sekretarza Stanu USA wymienia się Georga Busha i Mikołąja Sarkozy, ale wiadomo, że ani były prezydent USA ani obecny Francji nie pojawią się w Szwajcarii.

Henry Kissinger, Sekretarz Stanu i Doraca Bezpieczeństwa Narodowego w administracji Nixona i Forda, jest oskarżany o współudział w przestępstwach wojennych w Indochinach, Bangladeszu, Chile, na Cyprze i Wschodnim Timorze. Wielu aktywistów od lat próbuje doprowadzić tego polityka przed sąd w oparciu o prawa zawarte w Konwencji Genewskiej.

W książce The Trial of Henry Kissinger, jej autor Christopher Hitchens udokumentował osobistą odpowiedzialność Kissingera za kampanię bombardowań, których skutkiem były tysiące ofiar cywilnych, jak i wykazał, że podpisał on zgodę na użycie „Czynnika Pomarańczowego” (Agent Orange), śmiertelnej trucizny chemicznej. Również generał armii USA, Telford Taylor, były szef prokuratorów na procesie w Norymberdze, zeznał, że Kissinger popełnił zbrodnie wojenne poprzez wydanie rozkazu bombardowania wiosek wietnamskich podczas wojny.

Stwierdzenia sympatyków Grupy Biderberg, że jest to tylko forum wyrażania poglądów, a nie instytucja podejmująca decyzje polityczne, nie wytrzymuje krytyki tych, którzy tj. Jim Tucker i Daniel Estulin śledzą historię najbardziej wpływowych ludzi świata. Również sami luminarze tej elity przyznają, że decyzje tam zapadające miały wpływ na wydarzenia polityczne. Np. przewodniczący grupy Étienne Davignon powiedział w wywiadzie dla EU Observer w marcu 2009, że decyzja o wprowadzeiu EURO w 1990 roku zapadła na forum Grupy Bilderberg. Również decyzja o powołaniu Unii Europejskiej, wg przecieków dokumentów własnych grupy, zapadła na tym forum już w roku 1955.

O wadze spotkania tegorocznego świadczyć może wywiad, jaki udzielił były Sekretarz Generalny NATO i członek Grupy Bilderberg Willy Claes. Przyznał on, że przybyli na konferencje politycy maja pełny mandat i zdolność podejmowania wiążących decyzji politycznych w zakresie swoich kompetencji.

artykuł oryginalny i dokumentacja cytowanych wypowiedzi http://www.infowars.com/prominent-swiss-politician-calls-for-arrest-of-kissinger-at-bilderberg/
Jerzy Mędoń  freeamericatoday.pl

Totalitarna ustawa o systemie informacji oświatowej zatwierdzona
(z e-maila, tytuł monitorpolski)

Szanowni Państwo,

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Bronisław Komorowski podpisał, uchwaloną przez Parlament RP, ustawę o systemie informacji oświatowej.
Fundacja „Rodzice Szkole”, będąc inicjatorem działań na rzecz ograniczenia zakresu gromadzonych w Systemie Informacji Oświatowej danych osobowych uczniów i absolwentów szkół, zwracała uwagę, że zawarte w ustawie zapisy zdecydowanie wykraczają poza standardy obowiązujące w demokratycznym świecie i stanowią zagrożenie podstawowych swobód obywatelskich.
Szanując demokratyczne zasady państwa prawa, przyjmujemy decyzję Pana Prezydenta, aczkolwiek trudno ją uznać za satysfakcjonującą dla wielu środowisk i tysięcy obywateli, czynnie popierających nasze stanowisko.
Dziękuję wszystkim, którzy przez ostatnie miesiące solidaryzowali się z nami i zwracam się do Parlamentarzystów oraz Rzecznika Praw Obywatelskich o skierowanie ustawy o systemie informacji oświatowej do Trybunału Konstytucyjnego, mając nadzieję, że ograniczy on gromadzenie w SIO indywidualnych danych o uczniach, w tym danych wrażliwych.

Łączę wyrazy szacunku
Wojciech Starzyński
Prezes Zarządu Fundacji „Rodzice Szkole” http://www.rodziceszkole.edu.pl/

Reklamy

121 responses to “Wydarzenia i komentarze, 9 czerwca 2011r

 1. MOL 9 czerwca 2011 o 10:42 am

  Rozpowszechniajcie ten filmik, w ten sposób możemy panu Kękusiowi pomóc.
  Pozdrtawiam

  • obserwator 9 czerwca 2011 o 1:28 pm

   Przecież Kękuś nie jest jedyny – są jeszcze gorsze historie :

   http://www.blogpress.pl/node/3118
   http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=oropoiwzk&id=2381
   Brutalne aresztowanie Blogerki… broniącej swego brata!
   17/02/2010 – 22:30
   Jestem zszokowany, zniesmaczony i zasmucony. Jestem zdenerwowany, rozemocjonowany i pełny pogardy dla III RP reprezentowanej obecnie przez represyjną i policyjną Platformę Obywatelską. Po 20 latach niby Wolnej Polski doczekaliśmy się reaktywacji metod rodem z PRL, które zostały zmodernizowane szkołą białoruską reprezentowaną przez Łukaszenkę.
   Jestem zdziwiony postawą szefa s24 Pana Igora Janke, który stwierdził, że w poście Łażącego Łazarza jest tylko opinia jednej strony choć był w tekście link do wersji strony przeciwnej.
   Wobec tego w swoim poście publikuję obydwie wersje.
   Od kilku godzin krąży po forach dramatyczny list napisany przez siostrę Blogerki o nicku „Rebeliantka”.
   Rebeliantka została aresztowana o 6 rano i umieszczona – dla zatarcia śladów pobicia – w zakładzie psychiatrycznym, mimo, że lekarz psychiatra nie stwierdził żadnej choroby psychicznej. ZSRR I STALINIZM (TUSKSIZM)
   W CZYSTEJ POSTACI!
   WERSJA I – REBELIANTKI (jej siostry)
   ………………….skóra cierpnie jak się to czyta…

   • katerina404 9 czerwca 2011 o 9:59 pm

    Przeczytałam ten artykuł z linka powyżej. To brzmi jak jakiś prawdziwy horror i to bynajmniej nie jest film. Możnaby powiedzieć, że sprawa Kękusia, jest jeszcze delikatna w porównaniu do tego co przeczytałam. Komus zależało na przejęciu jego firmy. To aż wydaje się nieprawdopodobne. Szok totalny.

 2. Wizzgaa 9 czerwca 2011 o 10:51 am

  Obawiam się Monitor ,że tę głodówkę pomogą mu zakończyć odpowiednie służby pod pozorem „ratowania” człowieka ,który już dogasa wskutek wyczerpania i nie wie ,co czyni . Zrobią to samo co ze zwolnionym byłym dyrektorem muzeum . Wspięła się do niego brygada bo nie odbierał telefonów i nie reagował na wezwania . No i go zdjęli . Pan Kękuś może być potraktowany podobnie. Współczuję bo wiem co znaczy wredna , neurasteniczna twórczość prawników.

  • monitorpolski 9 czerwca 2011 o 10:54 am

   Dlatego potrzebne jest wsparcie medialne i stowarzyszeń. Takie akcje nas mobilizują. Brutalne akcje tylko ich osłabią. Niestety, prawda wymaga ofiar…

 3. Pingback: 11 dzień głodówki dr Zbigniewa Kękusia pod Prokuraturą Generalną « Dziennik gajowego Maruchy

 4. Vismaya 9 czerwca 2011 o 11:16 am

  Wykop – glodówka Z. Kękusia

  http://www.wykop.pl/link/773611/glodowka-zbigniewa-kekusia-czesc-2-8-maja-2011/

  • monitorpolski 9 czerwca 2011 o 11:38 am

   Świetnie! dzięki. Właśnie o to chodzi – mobilizacja i poparcie.

 5. pio9a 9 czerwca 2011 o 11:33 am

  Powrót ks Piotra Natanka http://www.youtube.com/watch?v=eeqHvnLruRU

 6. pio9a 9 czerwca 2011 o 11:34 am

  Ogłoszenia – ks Piotr Natanek http://www.youtube.com/watch?v=4YC0U4civ5s

 7. Warszawiak 9 czerwca 2011 o 11:41 am

  Pozytywne wiadomości 🙂
  http://www.pozytywna.net/

 8. navajo88 9 czerwca 2011 o 11:48 am

  OHO !!!!!! widzę że została ogłoszona mobilizacja ! no to do broni polacy i na szańce marsz !!!! hahahahaha

 9. sebecxs 9 czerwca 2011 o 11:54 am

  …jak widzę kissingera to mnie telepie….chodzą słuchy, że to pedofil….

  • monitorpolski 9 czerwca 2011 o 12:28 pm

   Oficjalnie pedofil…

 10. Talbot 9 czerwca 2011 o 12:15 pm

  Umieściłem wpis na blogu Urbasia: Uwaga! Człowiek potrzebuje pomocy! – podałem link do artykułu Monitora.

  • monitorpolski 9 czerwca 2011 o 7:40 pm

   Tak trzymać!

 11. ciekawy 9 czerwca 2011 o 12:34 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/niespodziewana-decyzja-minister-zdrowia,1,4413682,wiadomosc.html
  Niespodziewana decyzja minister zdrowia
  „Rzeczpospolita”: Ministerstwo Zdrowia odwołuje wielu krajowych konsultantów. W sumie jest ich prawie 70. Niespodziewanie resort zdrowia skończył współpracę z kilkunastoma, nie wyjaśniając dokładnie powodów.

 12. Ania 9 czerwca 2011 o 12:45 pm

  Zgarną człowieka pod pretekstem, że sobie szkodzi i zamkną w psychiatryku, gdzie będą go ” leczyć” z depresji i skłonności samobójczych.

 13. ciekawy 9 czerwca 2011 o 12:50 pm

  O bezpieczeństwie danych obywateli w bankach oraz instytucjach finansowych
  – skoro dane nie są bezpieczne nawet w banku to nie są bezpieczne również podczas spisu powszechnego i nie są bezpieczne na tzw kontach pacjenta – gdzie mają być magazynowane wszystkie dane o każdym pacjencie…
  czy to aby tylko „komputerowi hakerzy” ? a może kolejny inside job ? to typowy styl bankowy…

  http://gielda.onet.pl/citi-twierdzi-ze-hakerzy-zdobyli-dostep-do-danych-,18726,4414292,1,news-detal
  Citi: hakerzy zdobyli dostęp do danych o kartach bankowych
  Citigroup twierdzi, że komputerowi hakerzy włamali się do sieci banku i zdobyli dane na temat setek tysięcy posiadaczy kart bankomatowych. To kolejny z serii cyber-ataków na znane firmy.
  Citigroup podało, że atakiem może być objętych około jednego procenta użytkowników kart. Financial Times poinformował, że włamanie odkryto w maju, podczas rutynowego monitoringu.
  Celem włamania były nazwiska użytkowników, numery kont i informacje kontaktowe, w tym adresy emailowe, podało Citi.
  Citigroup to kolejna firma, która padła ofiarą cyber-ataku.
  Firma archiwizująca dane, EMC Ltd, musiała wymienić miliony kluczy elektronicznych, ponieważ hakerzy użyli danych z jej spółki zajmującej się bezpieczeństwem, RSA, by włamać się do sieci koncernu zbrojeniowego Lockheed Martin.
  Elektroniczny gigant Sony poinformował, że zaatakowano go kilkakrotnie. Raz hakerom udało się zdobyć dostęp do osobistych informacji na temat 77 milionów użytkowników sieci PlayStation i Qriocity.
  Sony było krytykowane za to, że z opóźnieniem poinformowało posiadaczy kont, że ich dane zostały ukradzione przez hakerów.
  Google Inc (GOOGLE INC. 519,21 USD 0,04% 21:59 08.06.2011) ujawnił zmasowany atak na konta Gmail, należące między innymi do wysokich rangą urzędników rządu amerykańskiego. Atak miał pochodzić z Chin.
  Waszyngton ma problemy z ocenieniem, czy przy okazji ataku na system Gmail Google’a złamane zostały zasady bezpieczeństwa. Pokazuje to, że globalni decydenci mają coraz większy problem z cyber-bezpieczeństwem.
  Sony ponownie zaatakowane przez hakerów »
  Citi podało, że odkryło nieuprawniony dostęp do internetowej usług banku, Citi Account Online, podczas rutynowego monitoringu.
  W kwietniu szef globalnego systemu płatności Citigroup, Paul Galant, który wcześniej kierował działem kart kredytowych grupy, powiedział, że naruszenia zasad bezpieczeństwa są codziennością dla instytucji finansowych.

  • horror 9 czerwca 2011 o 8:45 pm

   http://biznes.onet.pl/atak-skimmerow-w-warszawie,18563,4405448,1,news-detal
   Atak skimmerów w Warszawie
   1 cze, 13:21
   Złodzieje zaatakowali bankomat banku Millennium w Warszawie. Na maszynę założyli nakładkę do skanowania kart, za pomocą której kopiowali dane zapisane na paskach magnetycznych. Potem, za pomocą duplikatów kart, czyścili konta niczego nieświadomych klientów. O sprawie poinformowała platformę Kontakt24 jedna z internautek, która padła ofiarą złodziei.
   „Z mojego konta zniknęły środki, a pieniądze zostały wypłacone w Argentynie” – powiedziała w rozmowie z redakcją Kontaktu 24, pragnąca zachować anonimowość kobieta.
   Nie wiadomo, jak wiele kart udało się skopiować. Do tej pory do banku zgłosiło się kilkanaście osób, z których kont zniknęły środki, ale niewykluczone, że może być ich więcej. Sprawą zajmie się prokurator.
   Redakcja platformy Kontakt24 poprosiła o komentarz rzecznika prasowego Banku Millenium – Od niedzieli otrzymaliśmy kilkanaście reklamacji dotyczących operacji dokonywanych kartami płatniczymi. Wszystkie te zgłoszenia miały wspólną cechę – pieniądze znikały z kont u klientów, którzy korzystali z jednego z naszych bankomatów w Warszawie – tłumaczy rzecznik, jednak nie potwierdza, że chodzi o bankomat przy al. Jana Pawła II. Wszystkie skradzione środki były odbierane w Argentynie.
   z kont bankowych jakie otrzymuja policjanci, to przelew z konta internetowego do banku zagranica. Narazie nie wiedza jak to rozgryzc, gdyz teoretycznie kazda operacja potrzebuje potwierdzenia kodem otrzymanym w smsie wyslanym przez bank na telefon wlasciciela konta, ale zlodzieje jakims cudem rozgryzli ten patent.
   komentarze :
   proste : man in the middle – sprawdź w necie
   Prostym cudem, teraz każdy chce mieć wypasionego smartphone’a z dostępem do netu nie zdając sobie sprawy, że niczym się on nie różni od komputera i można na nim uruchamiać dowolne aplikacje, wirusy, trojany i ogólnie cały malware.
   To proste. Na komórce instalowany jest trojan, który przechwytuje kody jednorazowe i wysyła do hakera. Atak ten został już jakiś czas temu opisany np. tutaj:
   http://www.prevenity.com/pl/wiadomosci/Analiza-zlosliwego-oprogramowania-ZITMO.html
   Owszem.. Na tych wypasionych komórach, przypominających wręcz miniaturowe komputery. W sumie to mi nie żal szpanerów. Stać ich na komórę której i tak wykorzystają ledwie 5% możliwości, to niech inni wykorzystają te dodatkowe możliwości jakie dają komórki do przeglądania internetu. 🙂
   To bardzo proste, gość wchodzi na strone banku, wpisuje przelwe po tym jest przenoszony na lewa strone swojego banku, wpisuje tam kod który dostał, kod otrzymuje osoba i robi przelew na konto jakie chce, metoda ma juz kilka lat. Gośc otrzymuje błąd, albo ze przelew zostal dokonany.
   tak… sratatata, dane kontrahenta i jego konto są już wpisane, więc jak po otrzymaniu kodu modyfikuje te dane? Robiłeś kiedyś taką operację? A oprócz tego, przecież nie każde przelewy akceptuje się kodem z sms-a, są przecież tokeny lub karty kodów.
   Tak wtopił szwagier ale on zawsze musi mieć nowinki techniczne w najnowszych komórkach,które zmienia co parę miesięcy.Kosztował go przelew nie przez zniego zlecony-bagatela-32 000 pln !!!
   Morał: w banku nie trzyma się pieniędzy. Nie są tam bezpieczne.
   Bo to same banki kradna. Najwiekszymi zlodziejami w USA sa naprzyklad Bank of America i Merrill Lynch. Bo z nimi mialem paskudny problem.
   jesteś w błędzie. Nie każdy przelew wymaga zatwierdzenia kodem z sms. Można stosować karty kodów lub tokeny – wybór metody i banku należy do klienta. No, ale jak się chce mieć wygodę i nie bardzo czuje „problem”. Poza tym – o jakich kwotach mowa? Ktoś myślący, wykonujący przelewy internetowe po pierwsze: ma definiowanych klientów (kody nie wymagane), więc przelew na inne konto wykluczony, po drugie – nie stosuje kodów sms. Wszystko jest dla ludzi myślacych.

  • Taka prawda 9 czerwca 2011 o 10:34 pm

   Tak to jest jak w pogoni za kasą wypuszcza się na rynek wadliwe oprogramowanie naszpikowane furtkami dla potrzeb własnych służb bezpieczeństwa z których czesto kożystają i współpracujące. Mikrosoft miał nawet sprawe o to w UE parę lat temu.

   CiTi to co rok jak nie częściej ma problemy albo ze stronamu udającymi jego własne albo z włamaniami do baz. To już tradycja tego banku, że się do niego notorycznie włamują.

   Zresztą z takimi włamaniami jest jeszcze inny myk. W latach 90 w Polsce było modne podpalanie magazynów by ukryć manko na stanie i przy okazji wyłudzić odszkodowanie. Włam do banków jak np. CiTi może być też maskowaniem defraudacji środków na kontach które jak sie obrabowany klient nie upomnie przejdzie na własność banku.

   A tak przy okazji powyłączajcie budzenie komputerów przez sieć. Ustawia sie to w BIOSie i panelu kart sieciowej/ protokołu sieciowego. i powiedzcie znajomym by powyłaczali.

   • ciekawy 9 czerwca 2011 o 11:01 pm

    powyłączajcie budzenie komputerów przez sieć. Ustawia sie to w BIOSie i panelu kart sieciowej/ protokołu sieciowego…
    o co chodzi ? co to znaczy ?

 14. Nimfa 9 czerwca 2011 o 12:56 pm

  http://sjlendman.blogspot.com/2011/06/imf-financial-terrorism.html Wspolczesny terrorysta swiata IMF

  • obserwator 9 czerwca 2011 o 1:52 pm

   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/niemiecka-bakteria-jest-wyjatkowo-zjadliwa,1,4414169,wiadomosc.html
   „Niemiecka bakteria jest wyjątkowo zjadliwa”
   Bakteria E.coli, która wywołuje zakażenia w Niemczech, jest wyjątkowo zjadliwa; wielu chorych w krótkim czasie zapadło na ciężkie powikłania – podkreślał w Sejmie Główny Inspektor Sanitarny Przemysław Biliński, odpowiadając na pytania posłów w tej sprawie.

   • monitorpolski 9 czerwca 2011 o 7:44 pm

    A czy ta epidemia nie jest raczej wirtualna? Albo ściema jak ze świniokiem?
    Trzeba by zrobić mały research ile to osób naprawdę choruje…

  • iHe 9 czerwca 2011 o 3:10 pm

   Czemu ktoś dał minusa, gość samą prawdę mówi ,tylko sobie w googla tłumacza wklejcie.Art jest za długi a lista zarzutów zbyt obszerna ,żeby go wkleić na forum.Rzetelna mega krytyka MFW na konkretnych liczbach i przykładach.NWO będzie działać bardzo podobnie..Bo to już jest NWO.Ten art.po prostu obnaża jak bankierzy jadą sobie po długu narodowym i ludziach.Jest tam o histori PIGSach i Polsce nawet z UE w tle..
   Polak PIGSy dwa bratanki już niebawem pewnie.

   • monitorpolski 9 czerwca 2011 o 7:53 pm

    Pisałem o tym dawaniu minusów. Dali na razie spokój blogowi, pewnie mają inny pożar do ugaszenia. Tylko 2 minusy na ważnym artykule. Tak, te wszystkie banki i fundusze są organizacjami terrorystycznymi. Przecież „zadłużenie” krajów nie bierze się z długów obywateli. Najpierw korumpują rządy, które pożyczają bez umiaru, a potem egzekwują długi z wielką lichwą – najczęściej o wiele większą niż wstępnie ustalona.

 15. Nimfa 9 czerwca 2011 o 12:59 pm

  http://presscore.ca/2011/?p=2842 NASA potwierdzila prace HAARP

  • Warszawiak 9 czerwca 2011 o 1:15 pm

   Chyba serwer im „w cudowny sposób” padł… :/

 16. pio9a 9 czerwca 2011 o 1:00 pm

  Kazanie ks. Piotra Natanka http://www.youtube.com/watch?v=o4WsUsZS_OQ

 17. Karol 9 czerwca 2011 o 1:03 pm

  http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=25185 Jak zatrzymac 3 wojne swiatowa

 18. Karol 9 czerwca 2011 o 1:15 pm

  http://euobserver.com/9/32380 Polacy i ich problemy

 19. Karol 9 czerwca 2011 o 1:26 pm

  CIA controls Evergreen: http://www.youtube.com/watch?v=0nDpw9D52a0

 20. katerina404 9 czerwca 2011 o 1:28 pm

  Co do osądzenia Henry Kissingera to myśle, że sprawa się rozmyje. Obym sie myliła. Międzynarodowy Trybunał w Hadze owszem skazuje polityków, ale tylko tych, którzy są niewygodni dla systemu. Ostatnio wpłynął np taki wniosek przeciwko Kadafiemu, to sprawa szybciutko sie toczy i już Prokurator Międzynarodowego Trybunału Karnego, ma „dowody”, że libijski dyktator polecił żołnierzom gwałcenie kobiet i nawet rozdawał im wiagrę. Ale ten sam Trybunał, do dnia dzisiejszego, nie rozpatrzył zbiorowego pozwu przeciwko wielu politykom za zbrodnie wojenne II wojny światowej, który to pozew został złożony z inicjatywy doktora Ratha już w 2003 roku. Osoby wymienione w pozwie chodzą sobie po wolności, a mało tego zajmują nadal eksponowane stanowiska i są tzw. „świętymi krowami”. Między wieloma oskarżonymi był również Bush senior, ale lista przestępców, jak i liczba zarzutów była bardzo długa.

  • obserwator 9 czerwca 2011 o 1:55 pm

   astro-mary
   produkuj się na swoim blogu ew. na miziowym – bo przecież teraz współpracujecie ściśle = astro-mizeria
   a jak cytujesz innych blogerów to podawaj źródła – plagiatorko !

  • watchtroll 9 czerwca 2011 o 3:31 pm

   Kateriana masz już swojego prywatnego trolla,to w pewnym sensie nobilitacja.Może nawet za budżetowe tylko nie wiadomo z którego kraju.Taka nowa rzeczywistość blogowo/forumowa.I udaje się trzaskać ci -11.dość regularnie.Nie za dużo nie za mało;)tak w sam raz na dyskredytacje.Po kropelce.
   Pozdrawiam,nie zniechęcaj się sztuczną nagonką.Nie każdy to lubi o czym trolle wiedzą.

   • katerina404 9 czerwca 2011 o 4:59 pm
  • monitorpolski 9 czerwca 2011 o 7:57 pm

   Sam fakt, że jest ścigany jak kryminalista jest ważny. Burzy jego poczucie wszechwładzy. Kissinger na pewno nie wyląduje w Szwajcarii bo nie wie czego się może po nich spodziewać

 21. ddfsdffs 9 czerwca 2011 o 1:38 pm

  g

 22. Edek 9 czerwca 2011 o 1:47 pm

  http://socioecohistory.wordpress.com/2011/06/09/euro-is-dead-long-live-germany-anger-over-pigs-states-bailout/

 23. Edek 9 czerwca 2011 o 1:49 pm

  Euro is Dead – Long Live Germany? http://www.youtube.com/watch?v=uuTAthEfjdo

 24. Sully 9 czerwca 2011 o 2:00 pm

  No i proszę ..podobno holenderscy naukowcy „wynaleźli” lek przeciwko bakteriom m.in e-coli….jaki dziwny zbieg okoliczności..tylko trzeba będzie na niego poczekać ok. 2 lat….ech..

 25. FAKIR 9 czerwca 2011 o 2:20 pm

  Czy ktoś z Was orientuje się może kim byli ludzie, którzy zginęli w awionetkach w Hiszpanii???
  Strasznie śmierdząca sprawa moim zdaniem.
  Nie dość, że śledztwo w Hiszpanii natychmiast utajniono, to teraz osoby z komisji, która miała badać temat, które wybrały się z Polski miały wypadek samochodowy i leżą w ciężkim stanie w szpitalu. Teraz wybiera się inna grupa….hmmm czuje swąd, ciężki swąd….Jak w sprawie Olewnika
  Podobnie było z archeologami wybierającymi się do Smoleńska.
  Zginął w tajemniczych okolicznościach człowiek, który miał stanąć na czele grupy, a potem na różne sposoby paraliżowano wyjazd ekipy. Wreszcie pojechali, ale nie w takim składzie jak planowano na początku.

  • rabarbarek 9 czerwca 2011 o 4:12 pm

   Fakir, napisz jesli czytales , co podaja na ten temat polskie media. Bylo tam kilku polskich architektow , w tym jeden bardzo znany i utytulowany, pan Kurylowicz , ktory jak podaja ” zmienil oblicze Warszawy”. Byl on tez doradca pani Gronkiewicz Walz.

   Co podaja w Hiszpanii? Pogoda byla kiepska , mgla i deszcz [znowu mgla] , dwa lekkie samoloty zderzyly sie w powietrzu , trzeci , ktory mial z nimi leciec , nie polecial . Pasazerowie trzeciego samolotu to Polak i Niemiec . Sa obecnie przesluchwani przez policje w Hiszpanii.

   Natomiast strona , ktora zajmuje sie wypadkami lotniczymi [ i do niej mozna miec wieksze zaufanie] podaje inna wersje. Tutaj wyraznie mowia , ze wszystkie trzy samolociki wystartowaly. Mialy leciec do Portugalii, ale poprosily o mozliwosc ladowania na malym lotnisku w Asturii { pogoda??] Pogoda nie byla najlepsza ale lotniska nie ostrzegaly przed niebezpieczenstwem i normalnie dzialaly. . Podana jest wiadomosc , ze jedna awionetka spadla na lotnisko a druga w pobliskim lesie. Trzeciej udalo sie wyladowac ale w Santander , ktore to lotnisko polozone jest dosc daleko od lotniska , na ktorym doszlo do wypadku.
   Podane tez sa nazwiska ofiar.

   http://www.velozia.com/four-dead-after-two-planes-collide-over-airport

  • monitorpolski 9 czerwca 2011 o 8:27 pm

   Faktycznie dziwne. Ale nie wiem czy ktokolwiek z nas będzie miał możliwość dotarcia do rzetelnych informacji. Jedno jest pewne – nie byli to biedacy. Mało kto w Polsce ma prywatny samolot. Druga rzecz – jak się chce kogoś sprzątnąć to najwygodniej zestrzelić samolot, którym leci. Szczególnie popularne jest to w USA (Kennedy Jr, kilku senatorów itd). Można by się pokusić o próbę dotarcia do rodzin i wypytanie ich po co w ogóle była ta zabawa…

   • sebecxs 9 czerwca 2011 o 10:07 pm

    …albo w bunkrach już siedzą…. niech się jeszcze tylko okaże, że Lechu pogib, to jak nie zobaczę w trumnie i sam badań dna nie zrobię to nie uwierzę..

 26. sono 9 czerwca 2011 o 2:44 pm

  Alex Jones nawoluje do protestu 6/11 przeciw Bilderbergom w Szwajacarii
  Protest ma na celu zwrocenie uwagi media.
  http://www.infowars.com/europe-marches-on-bilderberg-tyrants/

 27. sono 9 czerwca 2011 o 2:47 pm

  Tu video Alexa. http://www.youtube.com/watch?v=UnLE2mrXetg

 28. sebecxs 9 czerwca 2011 o 3:59 pm

  …wiele właśnie wskazuje na iran lub persię jak kto woli…

  • siedem 9 czerwca 2011 o 6:34 pm

   widze,ze siedzisz w temacie;zauwazyles co dzieje sie w turcji?zaczyna sie spelniac proroctwo z Ksiegi Objawienia 17:11…..”a zwierze,ktore bylo a juz go nie ma jest osmym i jest z owych siedmiu……”odradza sie tureckie(osmanskie) imperium……..a wlasnie turcja ma uklady z irakiem,iranem,rosja,syria……jesli pamietasz turcja oglosila sie w 2010 wrogiem izraela….

  • siedem 9 czerwca 2011 o 8:51 pm

   uwazam,ze osmy krol nie jest tu widziany jako besta czyli antychryst. chodzi o wyjasnienie powstania osmego imperium(krolestwa) a kazde imperium ma swego wladce,uwazam,ze w tym wierszu besta to wladca lub nawet samo imperium;(na czyms trzeba sie zawiesic)……zapewne znasz pozostalych siedem imperium.a teraz na naszych oczach rodzi sie osme…..turcja bedzie stala na czele tego imperium….Economic Cooperation Organization (CEO) tworzy 10 panstw ;afganistan,azerbejdzan,iran,kazachstan,kirgizja,pakistan,tadzykistan,turcja,turkmenistan,uzbekistan,….10 krajow ,10 wladcow……dodam jeszcze,ze
   nazwisko tureckiego prezydenta Abdullah Gul: oznacza „niewolnik allaha czyli bestia”

 29. Sully 9 czerwca 2011 o 4:09 pm

  Wiecie co, jesli mozna podzielic sie spostrzeżeniami, to ten cały Alex …wydaje mi się dziwny..nie chce faceta oceniać bo go nie znam…ale cos mi się w nim nie podoba i bynajmniej nie chodzi tu o fizjonomię…

  • sono 9 czerwca 2011 o 4:21 pm

   who cares ,co ci sie wydaje. Gadasz bez sensu, zeby gadac.
   Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to laskawie siedz cicho.
   Siedza takie mendy jedna z druga i beda pieprzyc bez sensu, aby pieprzyc.
   Zebys ty zrobila 1/1000000000 z tego co Alex zrobil, zeby gawiedz ciemna nieco uswiadomic ,to bys mogla komentowac, a tak to SHUT UP, hasbaro jedna.

   • Sully 9 czerwca 2011 o 4:29 pm

    Jedyną mendą tutaj jesteś ty stary zgorzkniały babsztylu króty niczego ciekawego neiumie powiedzieć ani napisać, a dzielenie się informacjami i spostrzeżeniami …o zapomniałam to wymaga myślenia a nie bezmyślnego wklejania filmików …oczywiście sono tego nie potrafi.. I tak na marginesie większości z nas tutaj nei obchodzi co ty marna istoto myslisz a z uporem maniaka się tutaj wypowiadasz…I proszę zanim coś napiszesz chociaż raz pomyśl, to nie boli!

    • marcopolo 9 czerwca 2011 o 4:56 pm

     kazdy tu jest GLUPI wg niej – to typowe dla zgrzednej starej panny z kotami 🙂
     NIECH WRACA do>> MARUCHY tam sie dalej produkowac poco wraca do glupich „polaczkow” jak sie juz wypowiedziala kiedys tutaj

   • millena461 9 czerwca 2011 o 5:06 pm

    jakim prawem mowisz do niej SHUT UP You old cow !!! niepotrafisz DYSKUTOWAC?? ma PRAWO SIE Z CZYMS NIE ZGADZAC – inaczej myslec czy miec watpliwosci. TO ty jestes wyzuta calkowicie z normalnch stosunkow miedzyludzkich , jestes nie tylko bezczelna ale nie masz za grosz szacunku do ludzi ktorzy maja prawo miec odmienne zdanie .!!!

    • sono 9 czerwca 2011 o 5:13 pm

     Kolejna zawodowa idiotka sie odezwala.
     No coz hasbre na wiecej pewnie nie stac.
     Cienko chyba przeda.

    • Sully 9 czerwca 2011 o 5:18 pm

     Milena461 nie marnujmy czasu na bezproduktywną rozmowe z tą babą. Przecież ona jest tak pusta że szkoda gadać a wydaje jej sie , że hoho…wiesz może chciała sie pochwalić, że zna angielski 😉 Pozdrawienia !

    • millena461 9 czerwca 2011 o 6:16 pm

     dobrze ze „zawodowa idiotka” wg ciebie a nie STARA ZAWODOWA IDIOTKA I – tak !!!!dowartosciowuj sie bo juz niemasz gdzie tego robic Wszyscy w okol ciebie cie olali bos zgrzedna nie do wytrzymania i DOBRZE ci tak
     SONOdemon 😉

    • millena461 9 czerwca 2011 o 6:18 pm

     RACJA Jasiu swieta racja.

  • trebor 9 czerwca 2011 o 6:57 pm

   Tez mi cos u niego nie pasuje…szanujac oczywiscie wszystkie zaslugi …zastanawia mine – dlaczego go nie „ukarali” za ten film jak oddaja czesc sowie?Chyba,ze juz naprawde juz niczego sie nie boja lub … Alex ma mocne plecy.

   • sebecxs 9 czerwca 2011 o 10:13 pm

    Może traktują go jako siewce strachu, a to im na rękę… i najwyraźniej się niczego nie boją… z satelity każdego namierzą, a tak poza tym… gdyby faktycznie to, że takie informacje się rozprzestrzeniają miało im zaszkodzić, to by było już po.. przecież my wszyscy gramy w ich grze…

    • trebor 10 czerwca 2011 o 9:18 am

     Ten siewca strachu mnie przekonuje.

   • katerina404 9 czerwca 2011 o 11:40 pm

    trebor Uważam, ze faktycznie Alex dużo zrobił, ale mnie zastanawia, nie tyle nawet, że mu nic nie zrobili, ale jak mu się udało wogóle tak daleko na ten teren wejść. A to że mu nic nie zrobili, to albo jedna z tych Twoich dwóch opcji wchodzi w grę, albo po prostu specjalnie temat zlekceważyli, jako niby nie ważny, aby go zdyskredytować w oczach opinii publicznej. Był na you tube taki filmik, jak w amerykańskich oficjalnych mediach dyskutowano o tym po nagłośnieniu przez Alexa sprawy Bohemian Groove, ale w takiej formie, jakby te spotkania nic nie znaczyły i że tylko dyskutowane są tam ważne problemy świata. My sobie teraz spekulujemy, każdy ma inny pogląd na te wydarzenia, a może za niedługo okazać się, że wyjdą takie kwiatki, że wszyscy gęby otworzymy ze zdziwienia. Bo, że prawda w końcu w całej krasie się ukarze, to nie mam wątpliwości

    • astrolog 9 czerwca 2011 o 11:57 pm

     idź spać astro-mary
     przez nocne obcowanie z komputerem jesteś coraz bardziej pomarszczona
     i coraz większe bzdury piszesz, szczególnie w nocy
     idź spać astro-mary i nie zapominaj o astro-mizerii

  • zenobiusz 9 czerwca 2011 o 7:23 pm

   Po opublikowaniu ,tego materiału, strona zamilkła.Czy ktoś wie,co tam się dzieje.Zwrócił mi na to uwagę,jeden z czytelników.Zamieszczam ten materiał,w nadziei,że nie zniknie wraz ze stroną , z której pochodzi..

   Alex Jones – druga strona medalu 15-4-2011

   Kategoria: Polityka i NWO
   Autor: Rafał Jędrasik

   http://www.globalnaswiadomosc.com/alexjones.htm

   • nowy84 9 czerwca 2011 o 7:34 pm

    wystarczyło poczytac forum na ww. blogu:

    „yjemy i przepraszamy Was wszystkich najmocniej za tak dluga przerwe. Odpisalem kilka razy na forum i pisalem tez na Facebooku, tlumaczac powody.

    To prawda ze mielismy bardzo trudny miesiac, ale obiecuje napisac teraz weekend i wtedy wszystko wyjasnie.

    Niestety, ale ten Portal jest od nas calkowicie zalezny i jezeli nas czasowo brakuje, to nie ma komu nim zarzadzac. To jest nasza silna strona, ale jak widac i slabosc.

    Postaram sie nadrobic zaleglosci jak najszyciej choc czas i zdrowie temu nie za bardzo sprzyjaja…

    Pozdrawiamy wszystkich serdecznie – Ania i Andrzej”

    „Wybaczcie, ale tym razem trudno mi sobie poradzic z rwa kulszowa> Boli tak jakby kregoslup byl zlamany. Ostatnie dni znow byly gorsze. To juz ponad 6 tygodni i jestem tym zmeczony, ale nie mam wyjscia… musze wytrwac Trudno jest pisac, kiedy jest sie w ciaglym bolu. Obiecuje zaczac pisac od razu jak sie lepiej poczuje. Moze jutro, moze pojutrze. Na prosbe Aspartama, dla wszystkich niepewnych, czy to ja czy nie, zalaczam swoje zdjecie z nasza lokalna, holenderska gazeta, z soboty Pozdrawiam i prosze o jeszcze troche cierpliwosci.”

    • zenobiusz 9 czerwca 2011 o 8:38 pm

     Tia,mieli wypadek samochodowy.

    • zenek pusta głowa 9 czerwca 2011 o 9:24 pm

     Tia ,Zenek najmądrzejszy z najmądszych . Nie karmić trola Zenobiusza ,bo się zmrowi.

  • monitorpolski 9 czerwca 2011 o 8:31 pm

   Trzeba go dobrze słuchać. Jest dziwny, ja też jestem dziwny, wielu z nas jest dziwnych – wiedza o tym co się dzieje naprawdę czyni nas dziwnymi. Ja też się potrafię unieść jak rozmawiam z dyplomowanymi durniami, którzy szczepią swoje dzieci 24 różnymi gównami i uważają, że robią im dobrze. Też się wściekam jak mama daje dziecku coca-colę light nie sprawdzając nawet jaki jest skład i co to jest aspartam.

   • sebecxs 9 czerwca 2011 o 10:22 pm

    ..to prawda, czasem można się zagalopować i patrzą na człowieka jak na wariata… ale coś się dzieje ze świadomością ludzi… powoli dociera, że stoimy nad przepaścią czy raczej otchłanią..

 30. zajad 9 czerwca 2011 o 4:23 pm

  Monsanto i rząd chcą nam wpuścić GMO tylnymi drzwiami:
  http://wolnemedia.net/aktywizm/apel/

  • Sully 9 czerwca 2011 o 4:34 pm

   Niestety z tym GMO to ciężka walka….bo przecież pasza którą dostaja zwierzęta jest właśnie z GMO nie w całości, ale dodają tam tych modyfikowanych roslin…zjadaję je zwierzaki…my zjadamy mięso…i kółeczko sie zamyka…chcąc nei chcą zjadamy rośliny modyfikowane…

   • ALFA 9 czerwca 2011 o 5:36 pm

    Nie ciężka tylko ludzie to mają w d..pie i wiele osób nie wiem o GMO ,oni są dla nas a nie my dla nich
    po to są wybrani ,żeby dbać o nasz kraj nasze zdrowie .A oni zawarli pakt z diabłem ,a my możemy im powiedzieć dość.Dość niszczenia naszego kraju, dość likwidacji zakładów,dość biedy ,dość dzieci niedokarmionych i likwidowania służby zdrowia,dość nas trucia lekami bo zamiast leczyć leki powodują następne choroby.Dość rządzenia ziemią i jej zasobami .Oni nie są wybrani przez BOGA do odbierania nam życia na tej ZIEMI.Bóg stworzył ziemię dla wszystkich ludzi.Rządzą nami ludzie służący DIABŁU.

    • Annah. 9 czerwca 2011 o 5:59 pm

     Jeszcze raz, bo źle wskoczyło.
     Jest nadzieja, posłuchajcie rozmów po audycji dla rolników z ostatniej niedzieli, od 45:27, do 50 minuty
     http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=26168

   • katerina404 9 czerwca 2011 o 6:09 pm

    sully słusznie zauważyłaś. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Oni niby chcą na razie przynajmniej tak twierdzą dać część tych nasion modyfikowanych genetycznie, a część normalnych, wiesz, tak niby stopniowo. Tylko właśnie my te świństwo jemy również w mięsie. A do tego nasiona mają to do siebie, że się niosą i jak jeden rolnik będzie miał normalne nasiona, a drugi Monsanto, za co zresztą niezły characz im zapłaaci, to te nasiona wcześniej czy później dostaną sie na pole tego rolnika, który ma zdrowe nasiona. I kółko się zamyka. Mnie to ręce opadają

   • trebor 9 czerwca 2011 o 8:54 pm

    Najlepiej przeniesc sie na wies kupic (puki jeszcze mozna) sprawdzone nasiona i zajac sie rodzina ,soba bo moze juz niewiele czasu zostalo na … „ciezkie czasy”.

 31. Daniel 9 czerwca 2011 o 4:47 pm

  http://www.activistpost.com/2011/06/breaking-bomb-scare-shuts-down-road-to.html Bomba czy prowokacja

 32. Stanisław 9 czerwca 2011 o 4:47 pm

  Dobrze że w końcu coś ruszyło do przodu ze sprawą dr Zbigniewa Kękusia, szkoda tylko że ten człowiek musiał postawić na szali swoje zdrowie i być może życie. Man nadzieję że wszystko będzie miało szczęśliwe rozwiązanie a winni mordęgi zostaną odpowiednio ukarani, jeżeli nie dziś, to w przyszłości..

 33. begie2 9 czerwca 2011 o 5:22 pm

  Przepraszam z gory ze moj post bedzie niezgodny z dzisiejszymi tematami. Mam pytanie do znawcow i propagatorow orgonu i energii krysztalow. Przyznam sie ze nie mam zbyt czasu na przeczesywanie internetu w poszukiwaniu informacji na ten temat wiec zwracam sie do Was. Sporo tu pisaliscie o odpromiennikach, cloud/chembusterach itp. Chcialbym sobie zrobic taki odpromiennik w nieduzej skali (rowniez nieduzym kosztem). Co moglibyscie polecic? Jak za to sie zabrac? Czy macie „przepisy” jak takie rzeczy sie robi lub znacie strony gdzie jest to opisane w sposob przystepny i prosty, krok po kroku? Zaznaczam jeszcze raz, ze zalezy mi glownie na nieduzym urzadzeniu, ktore mozna zrobic latwo i nieduzym kosztem. Serdecznie pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzi bo jesli to faktycznie dziala to na pewno z Waszych propozycji (algorytmow budowy?) skorzystaja rowniez inni.

  • ArO 9 czerwca 2011 o 5:55 pm

   CENNE PORADY ODNOŚNIE BUDOWY CHEMBUSTERA
   http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_cenne_porady_odnosnie_budowy_chembustera.html

  • trebor 9 czerwca 2011 o 6:35 pm

   HHG – http://cosmiclifesite.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/Orgonites/.pond/largeHHG.jpg.w300h282.jpg
   lub TB – http://cosmiclifesite.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/Orgonites/myfirstHHG.jpg
   Do tego bedzie nam potrzebne:
   1.kryształ górski do HHG 5szt. do TB 1szt.
   – tu mozasz namiar na kryształ tani 1szt.5zl.:http://allegro.pl/krysztal-gorski-najlepszy-naturalny-odpromiennik-i1658417009.html
   lub wiecej 50sztuk za: http://allegro.pl/krysztal-gorski-brazylia-50-szt-240-i1635203139.html
   z matematyki wynika,ze bardziej oplaca sie wiecej(pojedynczy jest wiekszy).
   2.Wiórki metalowe stalowe – jak mieszkasz w miescie to dobrze odwiedzic skup złomu a tam mysle,ze dogadasz sie z kims,jesli nie masz takiej mozliwosci to kupujesz druciak do mycia garow i nozyczkami tniesz -druciak jest gorszy bo czesto robia go ze stopów nie z samej stali i ma slabsze parametry.Z metali moze być domieszka mosiadzu lub miedzi(wszystko wiory)
   3.Żywice poliestrowa :
   – najlepsza i najtansza 5kg 50zl.:http://allegro.pl/zywica-aropol-m105tb-50-zl-5kg-utwardz-gratis-fv-i1639482749.html
   starczy na sporo „babeczek”
   dodatkowe skladniki jak kto chce:
   ametyst
   piryt (pokruszony)warto dodac pirytu bo zwieksza moc i jakos lepiej dziala.
   Nie polecam parafiny bo krucha i jakos dzialanie nie bylo zadawalajace.
   Dodatkowe gadzety to jak robimy HHG to kieliszek do martini(wychodzi najladniej) lub lejek dobre parametry to wysokosc 10cz.
   Najtaniej wychodzi TB -do tego wystarczy forma np.do pieczenia mufinek (idealne parametry,w kazdym gospodarczym lub markecie dostaniesz))ale jakis kubek tez wystarczy ale ksztalt musi miec podobny.
   No i dobrze kupic cos do przecierania powieszchni formy bo jak sie czasem przyklei to za Chiny nie wyjmiesz z formy,mozesz uzyc np. WD-40 dostaniesz na stacji benzynowej lub w samochodowym lub na allegro,mozna taniej olejem rzepakowym ale sa gorsze efekty.
   Rozrabiasz 50/50 procen czyli zywica-wiorki w srodek krysztal gorski.
   Krysztaly zwiakszaja moc jak je zaprogramujesz oto cala procedura:
   – trzeba go najpierw oczyscic(z poprzedniego programu) ja to robie pod bierzaca zimna woda z kranu,jesli nie jestes przekonany ,ze nie bedzie dobrze oczyszczony wkladasz go na 2h.do wody z sola,
   – programowanie nie jest trudne przykladasz go do tzw.3 oka i przekazujesz mu intencje ewentualnie wyobrazasz sobie do czego ma sluzyc(czyste niebo,odpomieniowanie domu,ochrona przed atakami psychotronicznymi) itp.
   film instruktarzowy:http://www.youtube.com/watch?v=yOImFQLIyOs&feature=related
   a tu masz stronke po polsku ze sprawdzonymi przepisami orgonitow:
   http://davidicke.pl/forum/chembuster-i-orgonit-instrukcje-wykonania-t3846.html
   Pozdrawiam

   • trebor 9 czerwca 2011 o 7:02 pm

    Napisalem o praktycznych poradach budowy orgonitu i znowu moderacja?

   • begie2 9 czerwca 2011 o 10:35 pm

    Dokladnie o cos takiego mi chodzilo Trebor. Wielkie dzieki! 🙂

 34. Talbot 9 czerwca 2011 o 5:57 pm

  NASA i Europejska Agencja Kosmiczna już od dwóch lat ostrzegają przed zjawiskami solarnymi, jakie mogą wystąpić pod koniec 2011 r. i przez 2012. Niewiele osób coś sobie z tego robi.

  Naukowcy zjawisko hiperaktywności słonecznej nazywają „burzą słoneczną, do której dochodzi raz w życiu, „ NASA ostrzega, że ​​zabójcze rozbłyski słoneczne mogą uderzyć w Ziemię paraliżując infrastrukturę techniczną całej półkuli północnej i cofając wszystko z powrotem do poziomu z końca XIX wieku.

  Również Rosja wyraziła zaniepokojenie zbliżającym się końcem cyklu. Wybitny astrofizyk, Aleksiej Dimitriew, twierdzi, że to, co się dzieje, jest gorsze, dużo gorsze niż to, co przyznały NASA i ESA. Nasz cały Układ Słoneczny wchodzi w ogromny, niebezpieczny, obłok energii.

  To jest coś nieznanego. Jesteśmy wobec tego bezbronni. Nie posiadamy nawet odpowiednich możliwości obserwacji obszaru, w który wlatuje nasz układ gwiezdny. Jedyne możliwości wglądu w to, co się dzieje poza naszym sąsiedztwem pochodzą z sond Voyager i Pionier, ale technologia tych urządzeń pochodzi z przed ponad 30 lat i to ogranicza możliwość jej wykorzystania.

  Naukowcy NASA dopiero 14 lipca 2010 r., odkryli, że nasz system przechodzi przez obłok energii. To bardzo pobudzony, naelektryzowany obłok gazu, jest niepokojący i zdaje się wpływać na nasze Słońce. W połączeniu z ziemskim osłabieniem i ruchem pola magnetycznego, świat staje się coraz bardziej bezbronny, w obliczu masowych rozbłysków słonecznych i intensywnego promieniowania.

  NASA, ESA i National Academy of Science wydały bezprecedensowe ostrzeżenie przed burzą słoneczną w roku 2012. Ale to, co NASA ukrywa, według Dimitriewem to fakt, że Słońce i wszystko w naszym Układzie Słonecznym, pogrążyło się w nieznanej chmurze fotonów… to niebezpieczeństwo gdyż może wyzwolić gigantyczne rozbłyski słoneczne, anomalie magnetyczne, zmiany masy komet i destabilizację orbit niektórych planetoid.
  Źródło:
  http://beforeitsnews.com/story/672/927/2012_catastrophe_caused_by_NIBIRU_or_ELEN

  • katerina404 9 czerwca 2011 o 6:24 pm

   talbot Ja tym rewelacjom z burzami słonecznymi nie bardzo dowierzam, szczególnie, gdy mówi o nich NASA. Albo dzieje się coś, co mimo ich rozwiniętej technologii jest przez nich nie do końca pojęte i może to siły wyższe, albo celowo to magłaśniają, częściowo do wzbudzenia strachu, a głównie do usprawiedliwienia w razie jak spowoduja paraliż komunikacyjny. Wtedy zwali się na wybuchy słoneczne i powiedzą, że przecież przed tym wcześniej przestrzegali. Czy myslisz, że jak wszystkie wielkie Instytucje na świecie są zinfiltrowane, to NASA akurat jest poza ich zasięgiem. Oni wiedzą jak manewrować opinią publiczną, zwłaszcza tą częścia, która oprócz teleptrzydła, coś jeszcze czyta i ogląda. Widzę, że dużo się pisze i mówi na ten temat, ale ja do tego podchodzę bardzo sceptycznie. Zresztą takie samo zdanie ma rabarbarek, która o tym wczoraj pisała.

   • katerina404 9 czerwca 2011 o 6:32 pm

    talbot A wogóle to jesteś poszukiwany przez osobvy, które do mnie piszą i proszą, abym przekazała Ci mailam wiadomości. Jeden, to nawet napisał w mailu do mnie do Ciebie poufna wiadomość, abym Ci przekazała, ale nie mamy możliwości tego zrobić Myslałam, ze uda się przez stronę gallussa to zrobić. Bo gallus ma maila do mnie a ja do niego, ale nie ma u niego na stronie zakładki kontakt, pod którą Ty mógłbyś sie podłączyć. Może coś wspólnie wymyślimy.

    • Talbot 9 czerwca 2011 o 6:40 pm

     Poproś pana Marka, aby przekazał Tobie mój adres e-mailowy.
     Panie Marku – czy może pan to zrobić?

    • Talbot 9 czerwca 2011 o 6:48 pm

     Albo załóż tymczasowe konto pocztowe i zamieść je na stronie Monitora. Wymienimy się mailami i konto skasujesz. Do Twojego bloga też nie ma adresu kontaktowego?

    • katerina404 9 czerwca 2011 o 7:00 pm

     talbot Wejdź na mojego bloga i zostaw jakiś komentarz, to ja wtedy odczytam Twojego maila z pozycji admina. Proste jak drut. Archimedes w wannie był genialny a ja przy smażeniu kotletów.

    • Talbot 9 czerwca 2011 o 8:47 pm

     Przyjąłem do wiadomości.

 35. Annah. 9 czerwca 2011 o 5:57 pm

  Jest nadzieja, posłuchajcie rozmów po audycji dla rolników z ostatniej niedzieli, od 45:27, do 50 minuty
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=26168

  • Annah. 10 czerwca 2011 o 8:03 am

   I jeszcze ta sama rozmowa od 39 minuty

 36. ArO 9 czerwca 2011 o 6:01 pm

  Trochę śmiechu
  wściekła świnka morska x)

  ale to http://zmianynaziemi.pl/wideo/mlode-slonie-sieja-spustoszenie-w-indiach nie jest już takie śmieszne :/

 37. ArO 9 czerwca 2011 o 6:07 pm

  Trzsienie w Iranie
  Magnituda 4.7
  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/read/index.php?pageid=seism_read&rid=200960

 38. Vismaya 9 czerwca 2011 o 6:12 pm

  Wykop – tajny rząd zbiera się w Szwajcarii.

  http://www.wykop.pl/link/773505/tajny-rzad-swiata-zbiera-sie-w-szwajcarii/

 39. ArO 9 czerwca 2011 o 6:21 pm

  http://www.sfora.pl/Oto-najbardziej-wplywowi-Zydzi-swiata-a32977

 40. grey 9 czerwca 2011 o 6:31 pm

  Mozna sobie ględzić o nwo, gmo, ch. i innych popierdolkach, wymyslach i smiesznych historiach jednak wedlug mnie jedyna sytuacja ktora naprawde zagraza ludziom i calej planecie jest Slonce. Naukowcy sami przyznaja ze nie potrafia przewidziec zadnego rozblysku, a silny wybuch koronalny jest mozliwy w kazdej chwili. Nie tylko moze on zniszczyc infrastruktura elektroniczna ale w przypadku naprawde poteznego wyrzutu moze zmienic klimat na wiele lat i uniemozliwic zycie na powierzchni. Biorac pod uwage ze ostatnio mamy do czynienia z bezprecedensowa iloscia takich cme, a Slonce zachowuje sie inaczej niz w poprzednich cyklach jestem pelen obaw. Niepokojace info z samej NASA juz calkowicie potwierdzaja moje zaniepokojenie.

  • navajo88 9 czerwca 2011 o 7:41 pm

   grey W zupełności z tobą się zgadzam i zawsze potwierdzam że nasza zagłada nadejdzie tylko i włącznie z kosmosu.
   J.M.H

  • sebecxs 9 czerwca 2011 o 10:30 pm

   …a mi się wydaje, że ikonka przeglądarki firefox to nie przypadek…

 41. ALFA 9 czerwca 2011 o 7:30 pm

  KTO JEST ZA
  Węgrzyn chce izolować gejów od dzieci. Ma swoje doświadczenia
  „Homoseksualistów należy izolować od dzieci, szczególnie tych najmłodszych” – napisał poseł Robert Węgrzyn w SMS-ie rozesłanym do dziennikarzy. To jego komentarz do ustawy, którą ma się zająć Sejm i która zakłada, że homoseksualiści nie mogą prowadzić np. domów dziecka. ,
  Takich ludzi powinniśmy bronić.A dziennikarze to też sprzedawczyki DIABŁA boją się nawet pierdnąć.Ale może też ich KARA BOSKA SPODKA..RODZINA TO KOBIETA I MĘŻCZYZNA. O TAKE POLSKIE NIE WALCZYLIŚMY.TERAZ KARA BOSKA PRZYCHODZI NA TAKIEGO CO MATKĘ BOSKĄ NOSI CAŁY CZAS NA KLAPIE.ZAMIAST DIABŁA .
  BOŻE MIEJ TE NASZE DZIECI NA ZIEMI POD OPIEKĄ. CHROŃ ICH PRZED TAKIMI CO NAMI RZĄDZĄ.
  http://www.tvn24.pl/12690,1706226,0,1,wegrzyn-chce-izolowac-gejow-od-dzieci-ma-swoje-doswiadczenia,wiadomosc.html

  • marek 9 czerwca 2011 o 9:25 pm

   Już po głosowaniu 😦 231 debili, co możemy zrobić to zapisać ich nazwiska i nie głosować na nich.

   Sejm odrzucił poprawkę Senatu do ustawy o wspieraniu rodziny i pieczy zastępczej, która zakazywała homoseksualistom pełnienia funkcji rodziców zastępczych i prowadzenia rodzinnych domów dziecka. Za odrzuceniem poprawki było 231 posłów, przeciw – 170, a 11 wstrzymało się od głosu.

   • Pelagia 10 czerwca 2011 o 8:43 am

    to ja poprosze o jakiegoś linka do strony, gdzie można znaleźć nazwiska tych posłów. chcę wiedzieć na kogo głosować a na kogo nie

  • pola 9 czerwca 2011 o 9:32 pm

   Sejm;nie można zabronić gejom bycia rodzicami zastępczymi.Kto na taką POpapraną partię dalej zamierza głosować ,ludzie nie potrafią poradzić sobie ze swoją osobowością a dzieci chcą wychowywać .Jestem zrozpaczona jaka nacja nami rządzi czy tylko koryto jest ważne nie liczy się człowiek jak można aż tak się dać sprzedać.Czytajcie kto głosował za .

   • pola 9 czerwca 2011 o 9:34 pm

    Z wrażenia zapomniałam wkleić http://tiny.pl/hf1mz

  • Annah. 10 czerwca 2011 o 8:55 am

   „Węgrzyn stwierdził, że jeśli zostanie usunięty z PO, będzie to świadczyć o tym, że rosną wpływy lobby homoseksualnego.” – obserwujmy rozwój sytuacji

 42. Talbot 9 czerwca 2011 o 8:09 pm

  Apele, odezwy, propozycje, wyzwania…Ostatnimi czasy taką mniej więcej publicystyką się zajmuję…Dziś, gdy biegłem; poczułem nagle wielkie oświecenie i jakąś zapomnianą świadomość , która nagle odżyła! Oddychając mocno świeżym powietrzem , poczułem jak wielu rzeczy w sobie do tej pory nie byłem świadom. To istny cud! Mianowicie, poczułem że jestem Żydem, Amerykaninem, Niemcem, Francuzem i Rosjaninem!;) Takie nagłe rozszerzenie jaźni musiało poskutkować odpowiednimi wnioskami i przemyśleniami. Jako więc nowo obudzony przedstawiciel tychże narodów, pozwoliłem sobie w ich imieniu zaapelować…do nich samych! Zapraszam – Wilkommen!

  Więcej: http://tiny.pl/hf1mt

 43. Vismaya 9 czerwca 2011 o 8:10 pm

  A na wykopie Pan Kękus się znowu nie wykopie…. dużo się gada i mało robi …..
  póki co za parę godzin zebrał 8 do 0.
  A patrząc tylko na ten blog to się wydaje mieć sporo wiecej użytkowników, którzy działają na zasadzie – ryczących krów – dużo ryczą mało mleka dają.

  Pozdrawiam

 44. yoko 9 czerwca 2011 o 9:01 pm

  Protest z Minska (Białoruś) STOP BENZIN

 45. ziarnko prawdy 9 czerwca 2011 o 9:16 pm

  Czyzby sady w Polsce nawet Kaczynskiego wysylaly do psychuszki?
  http://ksymenes.salon24.pl/
  http://ufka.salon24.pl/

 46. ALFA 9 czerwca 2011 o 9:18 pm

  SUPER BAKTERIA Z NIEMIEC
  Zawiera on także sekwencje DNA bakterii na dżumę, co czyni go szczególnie zjadliwą.
  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&twu=1&u=http://foodfreedom.wordpress.com/2011/06/09/germanys-superbug-is-weaponized-with-bubonic-plague-dna/&usg=ALkJrhgUzIb_zLfmGkIegEbf3CLHx5fajw

  • yoko 9 czerwca 2011 o 9:22 pm

   Też trochę o pochodzeniu* bakterii E-coli
   http://naturalhealthconsult.wordpress.com/2011/05/30/bakterie-nasze-powszednie/

   • yoko 9 czerwca 2011 o 9:48 pm

    Jeszcze chyba nie zdążyłeś dobrze przeczytać artykułu a już łapa w dół- Co za debil !

    • ciekawy 9 czerwca 2011 o 11:24 pm

     cześć astro-mary
     inwektywy i obrażanie to twój żywioł ?
     a co słychać na wspólnym poletku czyli blogu astro-mizeria ?
     musisz więcej spać w nocy bo będziesz pomarszczona jak bardzo stara pomarańcza 🙂

    • yoko 10 czerwca 2011 o 8:52 am

     @Ciekawy z łapą w dół ! Masz kijowe dane od swojego pana*!!!

 47. Fukushima 9 czerwca 2011 o 10:29 pm

 48. Michał Archanioł 9 czerwca 2011 o 11:24 pm

  ANTIDOTUM:
  Aby wyświetlić zawartość DOWOLNEJ STRONY, należ:
  1) wkleić jej adres (lub tytuł artykułu i nazwę strony głównej) do Google;
  2) następnie (w przypadku gdy właściwa strona nie działa) można otworzyć KOPIĘ (np. przetrzymywaną przez serwer Google) – trzeba kliknąć słowo „kopia”;
  3) należy kopiować odzyskane tak artykuły (z zablokowanych stron), zwłaszcza na lokalny dysk twardy i udostępniać innym.
  (Gdy pozamykają już wszystkie niewygodne strony, tak jak i tą, to to posłuży do odtwarzania wiedzy, którą próbuje się zniszczyć. Dotyczy to też „wyłączenia” Internetu, np. „w wyniku” „globalnej katastrofy”.)

 49. Michał Archanioł 9 czerwca 2011 o 11:30 pm

  ANTIDOTUM:
  Aby wyświetlić zawartość DOWOLNEJ STRONY, należ:
  1) wkleić jej adres (lub tytuł artykułu i nazwę strony głównej) do Google;
  2) następnie (w przypadku gdy właściwa strona nie działa) można otworzyć KOPIĘ (np. przetrzymywaną przez serwer Google) – trzeba kliknąć słowo „kopia”;
  3) należy kopiować odzyskane tak artykuły (z zablokowanych stron), zwłaszcza na lokalny dysk twardy i udostępniać innym.
  (Gdy pozamykają już wszystkie niewygodne strony, tak jak i tą, to to posłuży do odtwarzania wiedzy, którą próbuje się zniszczyć. Dotyczy to też „wyłączenia” Internetu, np. „w wyniku” „globalnej katastrofy”.)

  – = * * * * * = –
  Przykład: http://www.google.com/search?client=opera&rls=pl&q=bb&sourceid=opera&ie=utf-16&oe=utf-16#hl=pl&inlang=pl&safe=off&client=opera&hs=d48&rls=pl&ie=ISO-8859-2&oe=ISO-8859-2&q=newworldorder.com.pl%2Fartykul%2C2772%2CEgipski-archeolog-piramidy-zawieraja-technologie-UFO&aq=f&aqi=&aql=&oq=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=6302500863f2f822&biw=1292&bih=683
  – = * * * * * = –

 50. n1kt 10 czerwca 2011 o 12:14 am

  220km od Fukushimy – film krecony 2011.06.07 http://tinyurl.com/6kjs48p to jest jakas masakra ze ludzie siedza tam 30km od elektrowni w jeszcze wiekszym syfie. Ten dozymetr z filmu radioaktywny cez jod i co tam jeszcze ale nie pokazuje PU i U – jak myslicie czy PU i U lata sobie w powietrzu na calym swiecie skoro jest tak maly ? – pewnie pan Piotr Bein mial racje.

 51. pio9a 10 czerwca 2011 o 1:26 am

 52. hemp 13 czerwca 2011 o 3:01 pm

  Pierwsze spotkanie tego typu mia o mie miejsce w holenderskim Hotelu de Bilderberg st d pochodzi nazwa grupy w Osterbeek w maju 1954 a odby o si z inicjatywy wp ywowego polskiego polityka i emigranta Jozefa Retingera ktory by sta ym sekretarzem grupy a do mierci w 1960..Konferencje Grupy Bilderberg odbywaj si przy obecno ci wyselekcjonowanych dziennikarzy lecz zgodnie z obietnic dyskrecji nie zdaj oni relacji z przebiegu ani tre ci rozmow. Niejawno spotka i ogromne wp ywy posiadane przez zaproszone osoby spowodowa y e niektorzy komentatorzy przypisuj cz onkom Grupy Bilderberga tworzenie nieformalnego rz du wiatowego a w konsekwencji zamiar wprowadzania rozwi za ekonomiczno-politycznych sprzecznych z wol spo ecze stwa. Jednak e s tak e osoby ktore wskazuj inne grupy wp ywowych osob jako realizatorow Nowego Porz dku..Grupa Bilderberg nie jest organizacj poniewa nie istnieje w niej co takiego jak cz onkostwo i nie wybiera si adnej rady chocia posiada oficjalne biuro w Lejdzie w Holandii.