Mossad przejmuje serwis Bliscy.pl?

Oczywiście antypolska agentura będzie próbowała ośmieszyć poniższy wpis czy też odwrócić uwagę. Zostawiam jednak komentarze bez moderacji – żebyście widzieli ich metody. Tu będą wyraźne jak na dłoni. Temat jest konkretny, podane są też konkretne załączniki. Od dłuższego czasu mamy do czynienia z III wojną światową, w której ważnym czynnikiem atakującej strony są media. To media atakują nas fałszywymi nagłówkami  i artykułami, to media sieją panikę by zniszczyć rolnictwo, to media wprowadzają zagrożenie „terroryzmem”, który tak naprawdę jest kreowany przez nieco już odtajniony „rząd światowy”. Mamy jednak do dyspozycji potężną broń, którą oni nam udostępnili by móc zbierać o nas informacje. Jeśli zastanowimy się po im te informacje to dojdziemy do tych samych wniosków, o których mówili Thorkelson i Freedman.

Światowy potentat w zakresie szukania powiązań pomiędzy ludźmi, izraelski MyHeritage, wykupił od Wirtualnej Polski rodzimy serwis o podobnym charakterze Bliscy.pl.
Wg Gazety Wyborczej jest to oczywiście wielkie usprawnienie: „Wykupienie Bliskich.pl pozwoliło MyHeritage na powiększenie bazy danych do imponującej liczby 56 milionów globalnych użytkowników i aż 760 milionów profili”.

Natomiast jeśli się bliżej przyjrzy działalności MyHeritage to wychodzą bardzo niepokojące sprawy.

Jak podaje Arab News, serwis idzie w kierunku tworzenia bazy DNA wszystkich użytkowników –„jest możliwość umieszczania genealogii znaczników DNA, a jeśli takiej informacji nie ma, to zapewnia się kontakt z firmami, które prowadzą takie testy”.  Zauważmy, że znając DNA można stworzyć wirusa, który zaatakuje tylko daną osobę! Mając odpowiednią ilość danych o populacji, można stworzyć wirusa zabójczego tylko dla tej populacji, np. Słowian. Takie bronie już zresztą istnieją, był nią np. wirus SARS atakujący głównie Azjatów.
Arabowie z wielkim zdziwieniem dowiedzieli się też, że mimo iż Zjednoczone Emiraty Arabskie nie mają stosunków dyplomatycznych z Izraelem, to arabska domena zakotwiczona jest w Tel Awiwie i nie ma w związku z tym żadnych obiekcji za strony rządu arabskiego!
Dodatkowe informacje zbierane są z kart kredytowych, którymi opłaca się zaawansowane możliwości jakie daje serwis, co więcej, strona umieszcza w komputerze użytkowników śledzące ciasteczka (cookies), które mogą być kontrolowane przez reklamujące się firmy.
Autor artykułu słusznie zwraca uwagę, że ryzyko dla użytkowników MyHeritage jest znacznie większe niż w Facebooku czy MySpace, gdyż tutaj udostępniane są kluczowe informacje osobiste, w tym zdjęcia, powiązania rodzinne, dane biograficzne itd. Nie wiadomo w czyje ręce te dane trafiają, a przecież jedną z groźniejszych agencji wywiadu na świecie jest Mossad, który to właśnie ma za zadanie m.in. zbieranie informacji o ludziach, by później wykorzystywać je np. w likwidacji niewygodnych osób (jak szefa Hamasu).

Osoby dobrze poinformowane w tzw. „teoriach konspiracji” nie będą zdziwione takim obrotem sytuacji. Izrael od dawna przejmuje kontrolę nad źródłami dostępu do kluczowych informacji o wszystkich ludziach na świecie.
Zgodne jest to z planem stworzenia brytyjsko-izraelskiego prywatnego rządu światowego w celu totalnej kontroli nad społeczeństwem, a dużo wskazuje na to, że celem tego rządu może być eksterminacja większości ludzi świata. Kongresman amerykański J. Thorkelson w 1940 roku w Kongresie Amerykańskim ujawnił plan stworzenia takiego rządu w celu totalnej kontroli nad wszystkimi narodami przez żydowskich bankierów. Jest to jak się można domyśleć, plan satanistycznych Rotszyldów i skojarzonych z nimi rodzin.

Wydarzenia ostatnich lat, w których Izrael odgrywa kluczową rolę, potwierdzają wszystko przed czym ostrzegał J. Thorkelson. Zresztą ten kongresmen nie jest jedyną osobą, która głośno mówiła o widmie syjonistycznego terroru o nazwie „rząd światowy”. Warto posłuchać Benjamina Freedmana, wspaniałego Żyda – byłego czołowego syjonistę, który gdy się zorientował w kierunku jakiego zła zmierza plan Rotszyldów zaczął jeździć po Ameryce i przestrzegać ludzi przed tworzonym po cichu zagrożeniem. Freedman, który przyjął Chrystusa, przypłacił życiem swoją odwagę. Otworzyło to jednak oczy wielu ludziom, dzięki czemu świat być może jeszcze da się uratować.

Największa agentura Mossadu na świecie – tzw. Anti Defamation League (ADL), który skupia kilkaset tysięcy członków jest znana z działalności kryminalnej polegającej na zbieraniu informacji o osobach prywatnych – łącznie z wykradaniem danych z policyjnych archiwów. Zresztą przegrali o to proces w San Francisco. Od dłuższego czasu ADL zajmuje się szkoleniem policji czy też nawet inicjuje zmiany prawne, które w efekcie niszczą Konstytucję USA (ograniczenia w dostępie do broni, walka z wolnością słowa itp).
W chwili obecnej nie potrzeba jednak ADL by zbierać kluczowe informacje o ludziach – izraelskie firmy otwarcie to robią przez serwisy „społecznościowe”, podsłuchują rozmowy telefoniczne (Echelon), gromadzą zdjęcia, np. izraelski Face.com – rozpoznaje rysy twarzy, skojarzony z Facebookiem i innymi serwisami „społecznościowymi”. W największy taki serwis Facebook, zainwestowała Goldman Sachs, o którym można jedno z pewnością powiedzieć – że jest jednym z filarów tworzonego rządu światowego. W Polsce serwis „Nasza Klasa” też został przejęty przez firmy, o których nawet głośno się mówiło, że należą do obcego wywiadu. Jak pisał portal Money.pl „Od kilku dni pojawiały się spekulacje o przejęciu Naszej-Klasy przez inwestora ze Wschodu, za którym miały rzekomo stać rosyjskie służby specjalne chcące przejąć dane osobowe użytkowników portalu”. Chodzi o firmę, która … wspólnie z Goldman Sachs zainwestowała w Facebooka!
Znawcy „teorii konspiracji” (które nie są niczym innym jak „faktami konspiracji”) doskonale wiedzą, że w Rosji działają te same służby globalistyczne co w USA czy w Europie. Bowiem na świecie pozostało niewiele  źródeł finansowania, a jedno jest niemal wszechpotężne – międzynarodowa syjonistyczna mafia Rotszyldów.
Uważajcie więc na co wchodzicie i komu przekazujecie swoje dane i zdjęcia.

Reklamy

161 responses to “Mossad przejmuje serwis Bliscy.pl?

 1. bankier 10 czerwca 2011 o 1:44 am

  Dziwne…
  http://platine.pl/w-polsce-zyje-wiecej-milionerow-niz-w-emiratach-0-830024.html
  Polsce żyje więcej milionerów niż w Emiratach
  Na 192 państwa świata Polska zajmuje 25 miejsce pod względem liczby milionerów. Dubaj dopiero 32.
  Na całym świecie jest 38 milionów osób, których majątek przekracza milion dolarów. Aż 10,5 miliona z nich mieszka w Stanach Zjednoczonych.
  Już teraz na amerykańskich bogaczy przypada aż 42 procent z łącznego majątku należącego do światowej rzeszy milionerów i miliarderów. Każdy z amerykańskich milionerów dysponuje średnio 4,2 mln dolarów, prawie 500 tysięcy posiada na koncie ponad 30 mln dolarów.
  Na drugim miejscu jest Japonia, w której żyje 5,7 milionów milionerów, a w ich rękach znajduje się majątek o wartości 10 bilionów dolarów. W pierwszej 25 znalazły się także prawie wszystkie kraje Europy Zachodniej. Polska jest jedynym krajem byłego bloku komunistycznego, który zmieścił się na tej liście. Mamy więcej milionerów niż Czechy, Słowacja, czy kraje nadbałtyckie.
  Co ciekawe pod względem liczby milionerów wyprzedzamy nawet Zjednoczone Emiraty Arabskie, w których żyje tylko 30 tysięcy osób z tak dużym majątkiem, choć jeśli przeliczyć stosunek liczby milionerów do liczby ludności, to oczywiście ZEA wypadają lepiej.
  Według analityków Deloitte LLP w ciągu najbliższych dziesięciu lat liczba milionerów na świecie wzrośnie o 60 procent, do 55 milionów osób. Najszybciej milionerów będzie przybywać w krajach rozwijających się takich jak Chiny, Brazylia czy Indie – tam ich liczba w ciągu dekady może wzrosnąć nawet pięciokrotnie.
  Zobacz wyniki raportu Deloitte LLP dotyczące pierwszej 25.

  Polubienie

 2. Tajemniczy Pan 10 czerwca 2011 o 3:25 am

  http://www.youtube.com/watch?v=eFahouKnY_Y

  Polubienie

  • Wojwit 10 czerwca 2011 o 8:39 pm

   Aaa… tow. chaplin. Przeciw jednemu uciskowi za drugim, bardziej unym niż tamten…

   Polubienie

 3. Daniel 10 czerwca 2011 o 3:40 am

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/09/elita-wielka-gra-i-iii-wojna-swiatowa/

  Polubienie

 4. sono 10 czerwca 2011 o 4:12 am

  Lucyferianie ,ukryci pod sutannami w Polskim Episkopacie przesladuja kolejnego uczciwego, przyzwoitego i uczciwego ksiedza.
  „Młody, patriotyczny kapłan, którego tu przedstawiać nie trzeba – ksiądz Łukasz Kadziński – ma być przeniesiony na Wólkę Węglową. Ksiądz Kadziński, znany z odprawiania w Łomiankach i Pruszkowie Mszy Św. Trydenckiej, prowadzący wielokrotnie przemarsze z Katedry pod Pałac, ma podzielić los ks. Małkowskiego.

  Jutro (w piątek) o godz 19.30 w Pruszkowie w Kościele pod wezwaniem Św Kazimierza będzie odprawiona Msza Św Trydencka przez Księdza Łukasza Kadzińskiego.
  Po Mszy Św będą zbierane podpisy pod listem pochwalnym sporządzonym przez wiernych z tej parafii w celu zatrzymania Księdza Łukasza w tejże parafii. ”
  http://rebelya.pl/discussion/28190/ksiedzu-kukaszowi-kadzinskiemu-grozi-zsylka-na-wolke-weglowa/#Item_0

  Polubienie

 5. rabarbarek 10 czerwca 2011 o 4:58 am

  Oszczednosci Amerykanow topnieja [ Polakow, Grekow, Hiszpanow i obywateli innych krajow tez]

  Ceny domow stracily nawet do 50 % wrtosci

  Ceny szybuja w gore z predkoscia swiatla

  Dlug narodowy przekroczy wkrotce wartosc wytwarzanego w USA majatku

  Ameryka wojuje juz na czterech frontach [ nie mowi sie o bombardowaniach Jemenu , a tam i drony i bombowce zrzucaja bomby [ jedna bomba to okolo 200 tys dol.] , szykuja sie kolejne zawieruchy.

  Bezrobocie olbrzymie a polowa wytwarzanych miejsc pracy nalezy do McDonalda.

  Mozna tak wyliczac i wyliczac. Kraj na skraju przepasci , banki bankrutuja [ oczywiscie te wielkie sa sztucznie reanimowane, bo za wielkie zeby pasc , i nadzorcow maja wplywowych] , miliony Amerykanow na panstwowym garnuszku [ tzw food stamps].

  Mowi sie , o oddaniu terenow amerykanskich [ Alaska???] Chinom w zamian za dlugi.

  Tereny uprawne zalane , zbiory beda tak niskie , ze zywnosc moze sie stac towarem deficytowym.

  Szuka sie wiec sposobu na przelamanie kryzysu. Jaki sposob jest najlepszy w tej sytuacji??? Wyslac ludzi na ulice . podburzyc i niech wkurzeni na wladze , robia rewolucje. Myslicie , ze to utopia? Wcale nie. Popatrzcie na video. Od kilku dni rzadowo -bankierska tuba medialna, slynny z klamstw , oglupiacz CNN , nawoluje Amerykanow do wyjscia na ulice. Jak do tej pory Amerykanie znosza cierpliwie utrudnienia dnia codziennego, po cichu zbroja sie i robia zapasy , ale prawdziwym wladcom USA chodzi o cos innego. Oni do ukrycia swoich matactw , nieudolnosci i prawdziwych planow wzgledem tego bogatego do niedawna kraju, potrzebuja rozruchow , zeby wziac caly narod pod but. Nowe przepisy , nowe ustawy, pacyfikacja tych , ktorzy mogliby okazac sie przydatni dla prawdziwej Ameryki i oddzialy antyterrorystyczne sprawe zalatwia. Chorzy , chorzy ludzie. Kiedy patrze na to co tam sie dzieje , co rzad niby amerykanski rzad wyprawia to ciarki mi przechodza po plecach na mysl o tym , do czego ta polityka doprowadzi swiat . Ktos kiedys powiedzial , Jesli USA zatonie to pociagniemy na dno caly swiat. Unia Europejska trzeszczy jak nienaoliwiony lancuch w rowerze , tylko patrzec jak ogniwa zaczna wypadac. Mowi sie , ze lato , i w USA i w Europie moze byc gorace niezaleznie od temperatury powietrza, a rewolucje wiosenne z Bliskiego Wschodu , obiegna caly swiat , z wydatna pomoca mediow oficjalnych , ktorym wtoruja sprzedajni dziennikarze.

  http://revolutionarypolitics.tv/video/viewVideo.php?video_id=15271

  Polubienie

  • monitorpolski 10 czerwca 2011 o 8:32 am

   Kanada wcale nie będzie lepsza…

   Polubienie

   • rabarbarek 10 czerwca 2011 o 5:52 pm

    Dzieki za pocieszenie. Chociaz ta Kanada to smieszny kraj. [ nie mowie tego ironicznie] . Multi – kulti zrobilo swoje i nie wiem co musialoby sie stac , zeby sprowokowac ludzi do spontanicznej akcji tlumow. Dopoki jest co gara wlozyc , nikt slowa nie pisnie. Pewnie , ze jak USA na dno pojdzie to Kanada tez to dno zobaczy , ale bedzie juz za pozno na akcje. Ostatnio kanadyjski policjant w jakiejs sprawie o gwalt czy morderstwo , zabral glos i stwierdzil do mikrofonu, ze gdyby dziewczyny ubieraly sie normalnie i swoim wygladem nie prowokowaly panow , to i gwaltow by nie bylo. I kto sie obruszyl na te slowa?….. Francja i inne kraje , feministyczne organizacje tysiacami protestowaly na ulicach , a w Kanadzie cisza.
    Poki co rzad kanadyjski dba o dobre samopoczucie obywateli i organizuje nam festiwal uliczny , ktory nosi ciekawa nazwe , Luminati. Tlumy sie ciesza , nie kojarza tej nazwy z innym podobnym slowem i zabawa trwa w najlepsze.
    Tak wyglada ow festiwal. http://www.youtube.com/user/LuminatoEvents#p/u/29/bVyjBBz-HS8

    Polubienie

  • Wojwit 10 czerwca 2011 o 8:48 pm

   USA „na dniach” zaatakuje Libię wysadzając desant piechoty morskiej. Celem (podanym już oficjalnie przez clintonową) jest zajęcie terytorium Libii i pozbawienie życia libijskiego przywódcy – Muammara Kadaffiego. Czyli eskalacja działań. Może ludy zdąża się obudzić?

   Polubienie

   • rabarbarek 10 czerwca 2011 o 9:32 pm

    Narazie budza sie mistrzowie ceremonii wojskowych przy rzadzie USA , ze za malo wojska maja , a tu czas rozpoczac nowe fronty. Pan Gates[ odpowiednik ministra obrony] krzyczal z ekranu telewizora , ze kraje NATO sa bezczelne , poniewaz naleza do wielkiej organizacji mlitarnej , czerpia z niej korzysci , a swoich zadan nie wykonuja , i jeszcze do wspolnej kasy nie chca sie dokladac , zmniejszajac budzety wojskowe. Jest to sygnal , ze wkrotce pojda naciski na kraje NATO , aby silniej zaangazowaly sie w swiatowe rozroby. Wczoraj USA powiedzialo , ze z Iraku nie wyjda, tworza sie nowe punkty zapalne i pozar trzeba bedzie gasic , a tu rak do pracy zaczyna brakowac. Chiny ostrzegaly niedawno USA , zeby nie bawili sie ogniem , bo moze sie to zle skonczyc , ale kto tam Chin bedzie sluchal???? Zreszta co zasluguje na uwage , to fakt , ze po raz pierwszy kraje natowskie zostaly skrytykowane w ten sposob przez sekretarza obrony USA.

    Polubienie

 6. Stanisław 10 czerwca 2011 o 5:47 am

  Dziękuję za informacje o serwisie Bliscy.pl , prześlę informacje dalej oraz podam link na twoją stronę.

  Polubienie

 7. Stanisław 10 czerwca 2011 o 6:05 am

  Pozwolę sobie dodać jeszcze kilka słów w podobnej kwestii – od pewnego czasu w mojej bibliotece zamiast zwykłej karty ( papierowej ) czytelnika dostaliśmy plastikowe, które by wywołać dane umieszcza się pod czytnikiem. Z pozoru sprawa jest ok. Pracownik biblioteki ma mniej pracy. Jest jednak małe ale . . . dane z mojej filii idą do głównego komputera. Proszę pomyśleć jaki to jest łakomy kąsek dla ścierwa zbierającego dane o ludziach. Z podobną wątpliwością zwróciłem się do pracownika , ale dostałem zapewnienie że nic takiego miejsca mieć nie może . . . osobiście nie byłbym tego taki pewny.

  Polubienie

  • sebecxs 10 czerwca 2011 o 8:37 am

   ..eh te wynalazki… tak się składa, że w większości wszystkie służą „słusznej sprawie”…. a, nam są przedstawiane jako ułatwienie i umilenie życia… z portalami społecznościowymi to klasyczny chwyt na tępych gojów… sami się z inwigilują, oraz pochwalą co kto ma, bo taki styl życia został im zaimplementowany… „uważajcie na fałszywe podarki”… heh…. żeby nikt nie miał wątpliwości – bezpieczeństwo w sieci nie istnieje – TO ONI JĄ STWORZYLI I TO ICH FIRMY PRODUKUJĄ OPROGRAMOWANIE – POBUDKAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

   Polubienie

   • Annah. 10 czerwca 2011 o 8:51 am

    Tak, mam nieufność do programów oferujących usunięcie funkcji cookies Microsoftu, czy poprzez Google, a o Google Chrom znajomy informatyk mówi, że należy bezzwłocznie się jej pozbyć właśnie z powodu szpiclowania.

    Polubienie

    • zeebii 10 czerwca 2011 o 5:30 pm

     Nie musisz wcale używać systemu operacyjnego Windows, a zamiast niego możesz zainstalować PC BSD lub Linuxa. Nie musisz wcale używać google a zamiast niego np. Ixquick lub duckduckgo.

     Polubienie

    • Annah. 10 czerwca 2011 o 6:10 pm

     Myślałam by to zrobić ale boję się że musiałabym dodatkowo powgrywac programy współpracując z Linuxem i inne dodatki co może znacznie uszczuplić pojemność, a korzystam z laptopa. A poczta, chyba bym również musiała nową założyć?

     Polubienie

    • zeebii 10 czerwca 2011 o 10:35 pm

     Już odpowiadami. Nie musisz pozbywać się starego systemu operacyjnego, ale możesz zainstalować nowy system obok niego -Linuxy z rodziny Ubuntu mają bardzo przyjaznego instalatora i możesz to zrobić bez problemu. Zwykle w Ubuntosach instaluje się system szybciej i łatwiej niż Windowsach, zajmuje też o wiele mniej miejsca. Wystarczy czytać to co się pojawia podczas procesu instalacji i podążać za tym. Ja używam obecnie ArtistX 0.9 który ma domyślnie przeszło 2500 aplikacji głównie z dziedziny artystycznej i multimediów. Więc do typowego użytku w internecie nic praktycznie dodawać nie potrzeba bo wszystko już jest. Do kreowania stron np. KompoZer, obróbki grafiki,rzeglądarki internetowe, edytory tekstu, itd. Ma też polską czcionkę i polski język. Możesz korzystać z programu pocztowego lub odbierać pocztę na stronie -jak wolisz. W edytorach stron jest więcej -niż w Windowsie- rodzajów formatów w jakich moższ zapisać plik, i więcej krojów czcionek do wyboru. Ze względu na to że możesz używać potrzebnego do pracy specyficznego oprogramowania nie kasuj jednak starego systemu, także możesz mieć -co się zdaża- jakąś nietypowy sprzęt i coś ci się nie skonfiguruje. Można bez problemu używać dwóch syst. operacyjnych na jednym komputerze. Linuxa i Windowsa. Lub PC BSD i Windowsa, albo dwa Linuxy i PC BSD. Generalnie Linux ma same plusy, minusem są rodzaju awarie przeglądarek które się niestety zdażają [ w ubuntu]. Dbrym rozwiązaniem może się okazać instalacja Minta.
     Warto też zajrzeć na stronę Distrowatch ,lub na polski potral poświęcony Linuxom.

     Polubienie

    • zeebii 10 czerwca 2011 o 10:55 pm

     Można też używać wyszukiwarek opartych na protokole https które są bazpieczniejsze.
     Tu jest kilka http://maszyna-kwantowa.110mb.com/wyszukiwarkiproxy.html TAm też kilka adresół do pobrania Linuxów z TORem itd do wypalenia na płycie i odpalania systemu z płyty bez koneczności instalacji takich jak Ubuntu Privacy Linux, Privatix, TAILS.

     Polubienie

    • Annah. 11 czerwca 2011 o 10:36 am

     Dziękuję wszystkim za podpowiedzi związane z Linuxem, zdecydowałam, że wgram program Ubuntu, ale sama tego i tak nie zrobię, bo trzeba więcej miejsca dlatego podział dysku i wgranie programu powierzę fachowcowi. Nie będę przynajmniej na początku odinstalowywać Windowsa, dopiero jak się lepiej wdrożę do nowego. Często korzystam z wyszukiwarki i nie chcę zostać na lodzie gdyby co. Może się zresztą okazać, że oba programy się spokojnie pomieszczą.

     Polubienie

   • monitorpolski 10 czerwca 2011 o 11:19 am

    To są wszystko czynności za które kiedyś była czapa! Szpiegostwo było karane śmiercią. A teraz jest nie dość, że jawne, to jeszcze jest popierane przez administrację rządową! Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że świat jest kontrolowany przez prywatny „rząd światowy” mafii Rotszyldów?

    Polubienie

   • zeebii 10 czerwca 2011 o 5:43 pm

    Możesz tworzyć własną sieć. Wrzuć do okna przeglądarki np. zdanie Pudełka wolności i freedom box fundation. Są ludzie którzy tworzą niezależne sieci i serwery. Nie musisz być wcale biernym konsumentem.

    Do tematu z G.S. żeby nie pisać za dużo postów
    System TOR jest dziełem amerykańskich słuźb i jeśli dobrze pamiętam -morskich. Dziwne gdyby pozwalali swoim pracowanikom pracować bez zmieniacza ip -który też chyba oni właśnie wymylili. Jeśli by zniedbał procedur bezpieczeństwa poniósłby konsekwencje. Amerykańskie służby wchodząc na fora i strony zmieniają numer ip i zazwyczaj oglądają strony jako zalogowani, ukryci użytkownicy. Prawdopodobnie na statku [ wojennym?] pracuje jakiś człowiek który zna język polski i czyta sobie stronkę.

    Polubienie

    • sebecxs 10 czerwca 2011 o 6:14 pm

     …no właśnie linux jest rozwiązaniem.. ja używam go od ok 10 lat i już prawie zapomniałem co to konsola.. i trzeba wiedzieć, że jest za darmo i na dowolną ilość komputerów.. i najważniejsze, że nie wspiera się Gatesa…

     Polubienie

    • Annah. 10 czerwca 2011 o 6:22 pm

     Sebecxs, a którą masz wersję i czy nie masz utrudnień z otwieraniem dokumentów, linków filmów itp? Jeśli mogę zapytać…

     Polubienie

    • sebecxs 10 czerwca 2011 o 10:37 pm

     do Annah. ja używam obecnie gotowych dystrybucji… aktualnie mam Ubuntu taki łatwy prosty i przyjemny jak … w sam raz dla newbie… mówiąc o dystrybucji linuxa … w dystrybucji masz wszystko czego potrzebujesz i nie potrzebujesz 🙂 … oraz ogrom softu na repozytoriach… wszystko za free…
     ..jakie by nie były dokumenty to w linuxie otworzysz… on jest takim jakby bratem unixa… a unix jest wykorzystywany do zastosowań profesjonalnych… ja jestem tylko zwykłym użytkownikiem z podstawową znajomością :)…

     Polubienie

    • marek 10 czerwca 2011 o 10:40 pm

     sebecxs nie odpowiedział, ale może odpowie. Ja po kilkukrotnym skakaniu z wersji na wersje zainstalowałem arch linux i jestem zadowolony. Jednak na początek polecam jednak wersję dla początkujących (ubuntu, mint) czyli instalujesz i wszystko powinno być na swoim miejscu. Na 99% nie będziesz mieć kłopotów. Jeżeli kompa używasz do neta, prostej grafiki, słuchania muzy, programowania, oglądania filmów nie będzie kłopotu. Ja nawet poprzez taki emulator windowsa (wine) używam specjalnego programu tylko na platformę XP.

     Polubienie

    • marek 10 czerwca 2011 o 10:45 pm

     Sebecxs jednak odpowiedział 🙂
     Annah spora część dystrybucji linuxów ma wersję „live CD” czyli uruchamiasz system z płytki i go poznajesz. Do wszystkiego szybko się przyzwyczaisz a gdzieś po roku, tylko pobieżnie się edukując zrozumiesz jak zakręcony jest windows, a jak wszystko ładnie ułożone w linuxie.

     Polubienie

  • monitorpolski 10 czerwca 2011 o 8:38 am

   Proszę pamiętać – wszystkie dane, absolutnie wszystkie, łącznie z wyszukiwaniami na google czy też pocztą internetową idą do głównych superkomputerów, które są pod pustynią Negev, bądź też równolegle działających systemów w USA i Anglii. Oni się wcale z tym nie kryją – na Discovery Science był film, w którym się chełpili, że w 2020 będzie na każdego obywatela bodajże 20 terabajtów danych! Jest to łamanie praw człowieka, konstytucji, jawne szpiegostwo – i nikt nic nie robi w tym zakresie by to ukrócić.
   Masonerii wydaje się, że są wybrani i to oni będą rządzić. Nie zdają sobie sprawy, że to oni pierwsi zostaną usunięci jako główne zagrożenie dla systemu – z uwagi na organizację i wiedzę.
   Tak więc masonerio polska – czas zacząć dokładniej analizować skąd i jakie dostajecie rozkazy, czas myśleć o rodzinach, dzieciach, które przed śmiercią czeka horror w mękach. Zobaczcie co zrobili z Japonią – oni nie mają żadnych skrupułów, są genetycznie wyzbyci z empatii.

   Polubienie

   • trebor 10 czerwca 2011 o 8:51 am

    monitorpolski „są genetycznie wyzbyci z empatii” … BINGO!!!
    Oni sie tylko boja wybuchu zbiorowej swiadomosci … walka rozgrywa sie o nas samych.
    Ich jest naprawde garstka i nie zabija wszystkich bo kto na nich bedzie pracowal?
    Jedynie ci co robia pod siebie ze strachu przed smiercia … ale jak nagle by zrozumieli wszyscy ,ze
    tak naprawde sa niesmiertelni(dusza) olali by ten caly strach i spokojnie usuneli ten 1%.
    Dlatego robia co moga aby zastraszyc wszystkich kogo mozna … a kogo nie mozna … to staje sie dla nich
    wrogiem publicznym nr. 1. Ot i caly mechanizm wladzy.

    Polubienie

    • sebecxs 10 czerwca 2011 o 11:44 am

     …no właśnie ten strach…. ja się kiedyś topiłem i pamiętam doskonale stan błogości w jakim byłem w pewnym momencie…. klasyczny kalejdoskop z obrazami z życia, ale TYLKO pozytywne sytuacje, uśmiechnięte twarze…i pytanie (właśnie czyje, to jakby taki wewnętrzny głos) czy zostaje w tym stanie i … stwierdziłem, że jeszcze na trochę wrócę…. więc jestem…. nic nie wskazywało na to, aby wszystko miało się skończyć…. lekarze znajomi stwierdzili, że mogła to być śmierć kliniczna…. niech się boją ludzie nieuczciwy…

     Polubienie

    • BarbW 10 czerwca 2011 o 3:44 pm

     Tak, przyklaskuje Wame Monitorpolski i Trebor:. Zmiana zbiorowej świadomości to klucz do wygranej! Musimy pamiętać, ze wszystko co widzimy dokoła nas to nasza WIELKA ZBIOROWA PROJEKCJA. Nasze zdolności manifestacji tego czego pragniemy są dokonywane przez nas samych. To szeroki temat jak to się odbywa. Wszystko jest wibrującą energią i CZŁOWIEK to pięknie umie zamanifestować. Smutne jest to ze Illuminati wiedzą o tym jaką wielką potęgą JESTEŚMY i poprzez kłamstwa i kombinacje kontroli pod każdym względem odwracają nasza świadomość od tych jakże ważnych faktów! Te zmieniane fakty to miedzy innymi: historia, ścisła nauka nawet i geografia!
     W mediach podjudza się na bunty, wyjścia na ulice i agresję. To co media głoszą to znaczy że powinniśmy robić ODWROTNIE nawet PRZECIWNIE! Przekazując sobie nawzajem PRAWDĘ to jest wielki klucz do zmiany NASZEGO POSTRZEGANIA (Mind -paterns) co w efekcie rozbroi i wyeliminuje i osłabi ich egzystencje. Także panie Monitorpolsi Twoja rola jest piękna i dziękujemy Ci za Twój wysiłek i bezinteresowność pomocy w tym tak ważnym PRZEKAZIE PRAWDY!
     Pozdrawia ciepło!

     Polubienie

   • teosia 10 czerwca 2011 o 8:52 am

    Zadziwiające, że dopiero teraz o tym pisze się na tym blogu. Od początków enternetu każdy pozostawiał po sobie ślad. Nawet nieco bardziej wścibscy użytkownicy korzystali z tych śladów. Świadomi o tym wiedzieli, nieświadomi dopiero się uczą. Z telefoniami jest identycznie.
    Mam jednak nadzieję, że w tej gigantycznej chmurze pogubią się szczegóły.

    Polubienie

    • Annah. 10 czerwca 2011 o 9:04 am

     http://www.alberto.pl/bruksela.php

     Polubienie

    • sebecxs 10 czerwca 2011 o 11:08 am

     …tak, ale człowiek był ogłupiany (ciągle jest), że można po sobie posprzątać… tylko zapomniano poinformować, że wszystko jest nagrywane, czyli sprzątanie też i jak kogoś chcieli znaleźć (haker) to go znaleźli, a jak nie to była to podpucha…. elity (smoki) maja technologie wykraczająca poza nasze obecne pojmowanie… przypomnijcie sobie filmy sci-fi z przeszłości….

     Polubienie

    • monitorpolski 10 czerwca 2011 o 11:25 am

     No i co z tego, że będą wiedzieć, że jesteś doinformowana/y Musimy sobie zdać sprawę z tego, że walczymy o życie – każda osoba obdarzona zdolnością racjonalnego rozumowania jest zagrożona. Nieważne czy mają twój IP czy nie. W Rosji Sowieckiej zabijano za niespracowane ręce! Teraz mogą zabijać za to samo lub też za zgrabną sylwetkę (mądra dieta). Moim zdaniem publikując nie narażasz się więcej niż siedząc cicho, a przynajmniej wiesz, że za darmo swojej skóry nie oddajesz. No i najważniejsze – nic nie robiąc na pewno nie wygramy.

     Polubienie

   • trebor 10 czerwca 2011 o 9:24 am

    Gdzies mi wcielo posta p.monitorze(byl krotki)?

    Polubienie

   • navajo88 10 czerwca 2011 o 9:42 am

    Monitor jak zwylke piszesz głópoty !!!!! ,zawsze powtarzam że jeżeli ma się naprawdę ważną sprawę do omuwienia to jest jeden niezawodny sposób !!! mianowicie sprawy nalezy załatwiać tylko na zasadzie eyes to eyes czyli osobiście i tylko z taka osobą co do kturej ma się całkowite zaufanie ,a i to nie zawsze zdaje egzamin bo z ludżmi nigdy nic nie wiadomo !!!! czasami osobę kturą uważamy za zaufaną to może się okazać zwyczjną płatną kurwą ,sorry za wyrażenie ale taka jest prawda !!!!! a wiem to ze swego doświadczenia i między inym dlatego jeszcze żyję !!!! .Ja jak mam do załatwienia naprawdę ważną sprawe to kontaktuję się z wybraną osobą i to nie przez telefon tylko swoim sprawdzonym sposobem i powiem ci to jest niezawodny sposób !!! ,a jaki to wybacz ale pewnych żeczy się nie zdradza !!! .A na tym blogu to wszyscy pieprzą głópoty łącznie z tobą monitor i nie bież tego do siebie bo nie mam zamiaru ciebie obrażaś czy wręcz w jakiś sposób poniżyc ,tylko po prostu to mówie i tyle .
    Wiem starasz się robić dobrą robotę ,ale czsami to wszystko co robisz zalatuje mi zwykła amatorszczyzną ,przynajmniej ja tak to widze . Ttaka moja uwaga do ciebie i nie gniewaj się oki????
    J.M.H

    Polubienie

    • monitorpolski 10 czerwca 2011 o 11:26 am

     No bo jestem zwykłym amatorem. Nie jestem ani Rambo ani Bruce Lee….

     Polubienie

   • zeebii 10 czerwca 2011 o 10:43 pm

    Tak ale jest też Ixquick, duckduckgo, scroogle itd. Być może wyniki wyszukiwań i zpytań idą także do superkomputera, tego nie wiem

    Polubienie

 8. siedem 10 czerwca 2011 o 7:08 am

  pomijajac wszystkie karty elektroniczne codziennego uzytku jesli ktos ma jeszcze watpliwosci do faktu,ze swiat
  jest pod digitalna kontrola ; ponizej przyklady
  kasierki w macdonladzie zostana juz niedlugo zastapione przez touchscreen;koniec placenia gotowka w mac donaldzie(w rosji juz to wprowadzono)………..masa danych

  rzad „amerykanski „chce do 2013 zachipowac wszystkich swoich obywateli
  http://teapacks.files.wordpress.com/2010/04/us-health-bill-2010.pdf

  w europie mamy RISER ID system ,IDABC, E-TEN

  w 2013 ibm ma wprowadzic na rynek 3D chip-technologie (wielkosc chipa to przekroj(srednica) ludzkiego wlosa)
  http://www.hpcwire.com/hpcwire/2011-03-14/3d_chip_technology_readies_for_take_off.html

  http://www.bloomberg.com/news/2010-12-23/ibm-predicts-holographic-calls-air-breathing-batteries-by-2015.html

  dni wolnego internetu sa juz policzone…..glownym punktem ostatniego posiedzeniu G8 bylo wprowadzenie zaostrzonej kontroli internetu

  w wielkiej brytanii wisi juz teraz 4.8 miliony kamer

  wykorzystywanie GPS-u w gsm do sledzenia aktywistow (w usa FBI juz to praktykuje)

  od 2012 w usa wszystkie gsm-ki beda obowiazkowa posiadaly specjalnemu chip ,ktory pozwoli prezydentowi i wysoko postawionym wysylac tzw komunikat alarmowych ( projekt (PLAN)

  w anglii wszystkie sms-y,e-maile ,actywnosc na internecie wszystkich obywateli sa przechowywane przez rok ( amerykanie maja wzglad do tych danych)

  usa -kamery,ktore widza wszystko (drap) http://www.extremetech.com/article2/0,2845,2384968,00.asp

  rzad obamy stworzyl tzn uniwersalne „internet ID” z ” internet kill switch” http://theeconomiccollapseblog.com/archives/the-internet-kill-switch-one-of-the-favorite-new-tools-of-tyrannical-governments-all-over-the-globe

  jest jeszcze mnostwo projektow do digitalnej kontroli.oni robia to wszystko dla naszego ” dobra”.dla tych ,ktorzy tego niedocenia przygotuja „CRY FREEDOM GHETTO’s

  Polubienie

  • zeebii 10 czerwca 2011 o 4:34 pm

   Czy dni wolnego internetu są naprawdę policzone? To zależy od zainteresowania wolnym przepływem informacji w sieci -czyli jednym słowem czy będzie na nią rynek lub jak ktoś woli zapotrzebowanie. Jeśli znajdą się ludzie którzy będą chcieli niezależnego netu, to będą go po postu budowali. W jednym zdaniu. Na początku internetu nie było podziału na dawców i biorców, a wiele komputerów pełniło także rolę serwerów. Nie było też jednego internetu ale kilka sieci. I teraz są ludzie którzy stawiają własne serwery, także serwery DNS, i posiadają nawet własne domeny. Można się więc do nich przyłczyć lub tworzyć własne serwery i sieci -połączone ze sobą lub nie. Przykładem jest openNIC http://openicproject.org albo stary projekr „Debcia”
   Może później napiszę coś jeszcze na temat.

   Polubienie

   • zeebii 10 czerwca 2011 o 4:36 pm

    sory, zgubiłem literkę „n” w adresie http://opennicproject.org

    Polubienie

 9. MamyPojechane... 10 czerwca 2011 o 9:08 am

  …ale zes mrozacego krew w zylach arta zaj…al monitor, az mi skarpetki pospadaly jak przeczytalem naglowak. to tak jak by nasza-klase przjelo KGB ,jak ktos jest nietryb bez celu w zyciu i ma czas sie w n-k i inne badziewia bawic ,to niech sie martwi,normalni ludzie nire maja o co.

  Polubienie

  • wacpan 10 czerwca 2011 o 9:42 am

   dokladnie…………….. nk jest estonska czyli KGB-owska a facecbook?????:)))))

   Polubienie

   • monitorpolski 10 czerwca 2011 o 11:32 am

    Nie cudujcie. Kto zabił naszego prezia? Służby globalistów. Oni są wszędzie.

    Polubienie

 10. rambo8 10 czerwca 2011 o 9:34 am

  Monitor widze że pan ma też takiego fana o którym mówi admin GŚ.w artykule dlaczego milczymy
  http://www.globalnaswiadomosc.com/
  Otóż jeden z naszych największych fanów, ma swoją siedzibę na… otwartym oceanie, w miejscu gdzie nie ma żadnego lądu. Osoba ta tak bardzo lubi nasze teksty, że odwiedziła nas do dzisiaj aż 1639 razy ! Nasz portal istnieje dopiero 856 dni, co oznacza że osoba ta, nie omijając ani jednego dnia istnienia naszego portalu, odwiedzała nas prawie zawsze, co najmniej 2 x dziennie. Kiedy sprawdziliśmy IP naszego „fana”, to okazało się, że jest to IP amerykańskiego wojska ! Wnioski wyciągnijcie sami.

  Chętni mogą sami sobie to sprawdzić poprzez nasza mapkę „revolvermaps”, zamieszczoną w dolnej części naszej strony startowej. Poniżej zamieszczamy screenshot wspomnianej mapki:

  Polubienie

  • monitorpolski 10 czerwca 2011 o 11:13 am

   A niech się dokształcają! Jeśli są tam tęgie głowy to będą wiedzieć co zrobić z taką wiedzą. Pod warunkiem, że są to Hamerykanie… Ale po tym co się dzieje w USA sądzę, że już jest ustalona strategia walki z NWO.

   Polubienie

   • trop 10 czerwca 2011 o 3:24 pm

    to jest bardzo ciekawe : pod wskazaną przez GŚ lokalizacją na mapie pojawiał się mizia – chwalił się tym na swoim forum…że jest tam bardzo bezpieczny…
    na dodatek mizia to znajomy szefa projektu INDECT w Polsce
    no i mizia intensywnie współpracuje z astro-mary – szczególnie na tym forum…
    czyli mamy coraz więcej informacji

    Polubienie

    • zenobiusz 10 czerwca 2011 o 6:44 pm

     To serwer pocztowy zbiorczy, US Army dla Europy,Bliskiego Wschodu,i Azji.,na platformie naftowej w Zatoce Gwinejskiej.Stąd tyle wejść.Nie wiem ,czy nasi z Iraku i Afganistanu, nie wchodzą przez ten serwer.Jest na mapkach u mnie ,Marka i Mizi,tak ,że to raczej nie to co myślicie.

     Polubienie

 11. PokójWam 10 czerwca 2011 o 9:36 am

  http://www.youtube.com/watch?v=7sPJf29S3Xk Watykan rządzi światem

  Polubienie

  • monitorpolski 10 czerwca 2011 o 11:07 am

   Tak, Watykan morduje dzieci irackie, afgańskie, serbskie. Można się spodziewać tego rodzaju dezinformacji.
   Jak ktoś był w Watykanie to widział jacy tam „terroryści” mieszkają. Kompletna bzdura.

   Polubienie

   • andrzej 10 czerwca 2011 o 12:59 pm

    Sam nie morduje, ale łapami innycg. Tyle co namordował przez wieki to Hitler, Stalin pikusie w porównaiu z nierządnicą…. Wszyscy watykańczycy powinni się samoewakuować do watykanu..

    Polubienie

    • monitorpolski 10 czerwca 2011 o 6:11 pm

     Jeśli są jakieś rozgrywki to jest to małe piwo w stosunku do tego co robią sataniści brytyjscy, izraelscy i amerykańscy. W USA co roku kilkaset tysięcy dzieci jest poświęcane na satanistyczne ofiary – mówił o tym jeszcze w 1995 roku Ted Gunderson, były szef FBI w Los Angeles, a więc nie jakiś tam oszołom.

     Polubienie

    • MamyPojechane... 10 czerwca 2011 o 7:23 pm

     Kilka set tysięcy…!!?? No chyba się tu jakiś błąd zakradl…
     Kilka set ,kilka tys może jakoś nawet… ale kilka set tys to już jest fantazjowanie.

     Polubienie

 12. navajo88 10 czerwca 2011 o 9:56 am

  I jeszcze jedna sprawa panie monitor ! wszyscy na tym blogu piszecie jakie to są złe te wszystkie karty z cipami ! oto moja propozycja ! wywalamy telefony komurkowe w diabły ,następnie likwidujmy karty platnicze w bankach zrezygnulmy z internetu powywalajmy telewizory najnowszej generacji ,a takze wszystkie radja kture posiadają zaawansowaną technologie odbioru czyli cyfrową syntezę strojenia częstotliwości i pozostałe nowinki technologiczne !!!! .Co się w tedy stanie ???? a no po prostu raptem ci wszyscy kturzy nas na codzień śledzą stracą możliwość śledzenia nas w realu !!!!!!! PROSTE !!!!!! proste ,ale nie wykonalne !!!!!!! .Ludzie już tak się do tych wszystkich nowinek przyzwyczaili się że to jest po prostu NIEMOZLIWE I TYLE !!!!!!.
  Awystarczyło by to zrobic i wtedy świat bylby całkiem inny ,z poważaniem J.M.H

  Polubienie

  • Sully 10 czerwca 2011 o 11:09 am

   Zgadzam się z Tobą Navajo!

   Polubienie

  • monitorpolski 10 czerwca 2011 o 11:10 am

   Świetny pomysł, ale wymaga jednego – doinformowania społeczeństwa. Jeśli byłeś jakimś mallu sklepowym to widziałeś durną gówniarzerię kupującą w sklepach firm, które sponsorują ludobójstwa. Informacja jest najważniejsza.

   Polubienie

   • Protokół wyginięcia 10 czerwca 2011 o 11:51 am

    A jakie to firmy?
    Może pisałeś już o tym?

    Polubienie

   • navajo88 10 czerwca 2011 o 1:45 pm

    MONITOR NIE TYLKO GUWNAŻERAIA KUPUJE TE CACKA ,ALEI LUDZIE DOROŚLI !!!!! ,an ccty9 pokazywali swego czasu jak chinole zabijali się o i’pady ,walka na całego ,a jacy byli szczęsliwi jak udało in się to kupić !!!!! mało nie tażałem się ze śmiechy na dywanie hahahahahahahaha .
    Ja gdy stwierdzę że to wszystko zaczyna zachodzić za daleko ,wtedy idę do swego operatora i kiniec z internetem !!!!! to jest takie proste jak drut !!!! .Kiedyś nie miałem internetu i dało się żyć to i teraz też da się żyć !
    J.M.H

    Polubienie

   • monitorpolski 10 czerwca 2011 o 6:13 pm

    Fakt, depopulacja to nie jest poważny temat…

    Polubienie

   • zenobiusz 10 czerwca 2011 o 6:48 pm

    O alternatywnych wzorcach kulturowych,pisałem jeszcze na grypie,ale zbyto mnie milczeniem,podobnie na moim blogu.To jeszcze do ludzi nie dociera.To wymusi na nich dopiero sytuacja.

    Polubienie

  • 44 10 czerwca 2011 o 11:57 am

   Nie bój nic – jeden większy rozbłysk słoneczny i samo się wszystko wyłączy. Wtedy dopiero będziemy wolni…

   Polubienie

   • sebecxs 10 czerwca 2011 o 1:10 pm

    …na to liczę..

    Polubienie

  • dalmatart 10 czerwca 2011 o 2:54 pm

   Mógłbyś się postarać, aby nie sadzić takich byków .

   Polubienie

  • anakin :) 10 czerwca 2011 o 3:40 pm

   Nie rozumie niektórych wypowiedzi o tym, jak zła jest nowoczesna technologia codziennego użytku i jedynym słusznym rozwiązaniem jest rezygnacja z niej. Dla mnie to rezygnacja z potężnej broni jaką nam daje ta technologia, przy świadomym jej wykorzystaniu. Pomyślcie zanim wylejecie dziecko z kąpielą. Z bronią palną jest podobnie może służyć do zabijania niewinnych, do obrony swojego domu lub do popełnienia samobójstwa. Moim zdaniem to od nas zależy na ile świadomie korzystamy ze zdobyczy nauki. Myślę, że uświadamianie społeczeństwa w jaki sposób korzystać z technologii jest bardziej optymalnym rozwiązaniem niż degradacja do poprzedniej epoki. Nasz przeciwnik raczej się nie będzie cofał tylko uderzy wszystkim co posiada.

   Polubienie

   • zenobiusz 10 czerwca 2011 o 6:57 pm

    Jest jeden aspekt.Nas jest więcej.A niech sobie podsłuchują.Nie ma kto przerobić tego materiału.Szyfrowanie towarzyskie ustalone osobiście,jeszcze polepszy zabawę.Jak pisze wyżej Anakin@,trzeba, i walczyć metodą, z której rezygnację nam zaplanowano,byśmy byli jak uczestnicy ruchu burzycieli maszyn w XIX wieku.Za komuny,można było nawet w oficjalnych publikacjach przekazywać umiejętnie wolną myśl.

    Polubienie

   • trebor 10 czerwca 2011 o 8:46 pm

    Wlasnie technologia bez swiadomosci staje sie narzedziem do niszczenia samego siebie.
    Zrozumienie kim jestesmy i w jakim kierunku ma rozwijac sie nasz rozwoj jest kluczem do zrozumienia po co zyjemy.Ja wierze ,ze zyjemy po to aby sie rozwijac duchowo i jestesmy jako dusza niesmiertelni.
    Jesli tak jest to znaczy ,ze technologia powinna nam sluzyc nie do wygody i bezmyslnego zaspakajania potrzeb fizycznych lecz do osiagniecia pelnej swiadomosci ducha.
    Amen

    Polubienie

   • rabarbarek 10 czerwca 2011 o 9:03 pm

    anakin, i jak zrozumialam dzisiejsza dyskusje , chodzi wlasnie o to , ze przeciwnik wykorzystuje nowoczesna technologie do walki z nami. A my korzystajac z tej nowoczesnej technologi nawet tego nie wiemy , ze ktos w tym momencie sledzi kazdy nasz krok. Mnie to pewnie nawet nikt nie chcialby sledzic , ale z pewnascia na niektorych ludziach im zalezy. Zauwaz , ze niektorych zamachow na Bliskim Wshodzie dokonano za pomoca tej wlasnie technologii, takze wielu Talibow namierzono dzieki sygnalom wysylanym z telefonow komorkowych czy satelitarnych. [ a podejrzewam ze nie tylko Talibow czy Al- Kaidy]

    Polubienie

 13. trebor 10 czerwca 2011 o 10:23 am

  Co jeszcze panu wiadomo jako fizykowi pracujacemu przy tego rodzaju zadaniach?
  HD: Hm… Moze to panów zainteresuje, jesli interesuje panów fizyka. Wiedza panowie, co to jest sygnal nielokalny, kiedy dwie czasteczki znajdujace sie w róznych czesciach wszechswiata moga natychmiast komunikowac sie ze soba, bez wzgledu na dzielaca je odleglosc. Skonstruowano juz urzadzenia do porozumiewania sie na ogromne ?odleglosci i lokalnie przy wykorzystaniu metodologii, która uniemozliwia podsluch, poniewaz pomiedzy dwoma urzadzeniami nie przemieszcza sie nic, co mozna by przechwycic. Niemozliwe jest zlamanie szyfru lub podsluchanie, poniewaz nie przemieszcza sie zaden sygnal – nie ma sygnalu, który mozna by przechwycic i odkodowac. Urok tych urzadzen polega na tym, ze maja bardzo prosta budowe. Niezbedne do tego obwody mozna zbudowac w domowych warunkach, wykorzystujac tanie czesci, które kazdy moze kupic w sklepie. Mozna to zbudowac, pod warunkiem ze sie wie, jak to zrobic.
  PRZYDAŁO BY SIĘ TAKIE CUDEŃKO 🙂
  caly wywiad:
  http://www.projectcamelot.org/henry_deacon_1_polish.html#

  Polubienie

 14. Wizzgaa 10 czerwca 2011 o 10:31 am

  No tu masz rację Navajo. Tylko „eyes to eyes” bo wtedy masz szansę analizować i oceniasz szczerość kontaktu na podstawie przekazu pozawerbalnego – same słowa nic nie znaczą . Zakładamy jednak pewną ułomność każdego „agenta” a to znaczy ,że przy odrobinie talentu i wprawy można wychwycić objawy nieprawdy w postawie rozmówcy . Tylko ,że Monitor jest dziennikarzem więc przywykł wierzyć ,że słowa napisane mają dużą moc oddziaływania . Coś w tym jest ale skuteczne zadziałanie wymaga bardziej wyrafiowanych metod.

  Polubienie

  • navajo88 10 czerwca 2011 o 1:37 pm

   zgadza się wizzga i żadne tam telefony czy internet ,bo to wszystko da się podsłuchiwac !!!! a osobisty kontakt mozna tak zaplanowac że sam diabeł do tego nie dojdzie !!!.
   J.M.H

   Polubienie

   • pola 10 czerwca 2011 o 1:55 pm

    Na przykład na cmentarzu.

    Polubienie

    • navajo88 10 czerwca 2011 o 3:45 pm

     pola na cmentarzu są duchy i też podsłóchują hahahahahahaha

     Polubienie

   • zenobiusz 10 czerwca 2011 o 6:54 pm

    Jest jeden aspekt.Nas jest więcej.A niech sobie podsłuchują.Nie ma kto przerobić tego materiału.Szyfrowanie towarzyskie ustalone osobiście,jeszcze polepszy zabawę.Jak pisze wyżej Anakin@,trzeba, i walczyć metodą, z której rezygnację nam zaplanowano,byśmy byli jak uczestnicy ruchu burzycieli maszyn w XIX wieku.

    Polubienie

 15. Sully 10 czerwca 2011 o 10:56 am

  Dla wszystkich wieszczących koniec świata….”Świat się nie kończy, świat się zaczyna..miłość do świata sens i przyczyna..dopóki kocha się dwoje ludzi słońca na niebie Bóg nie ostudzi..” o i teraz możecie się wyżyć, że słucham komercyjnych i badziewnych piosenke;-) ale ja słucham wszystkiego po trochu;-) Pozdrawiam wszystkich ciepło!

  Polubienie

 16. ArO 10 czerwca 2011 o 11:03 am

  Uzupełniajcie artykuł.
  Ja wrzucam: „Jak działa Mosad w Polsce”
  http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=532&Itemid=69

  Polubienie

  • monitorpolski 10 czerwca 2011 o 11:40 am

   Która partia się podejmie następującego programu:
   – usunięcie wszystkich obcych agentów z RP
   – ukaranie sędziów, prokuratorów, stróżów „prawa” za zbrodnie przeciwko Narodowi Polskiemu
   – wprowadzenie geotermii i skraplania węgla kamiennego by uzyskać niezależność energetyczną RP
   – zrewidowanie wszelkich „prywatyzacji” pod kątem zgodności z prawem. Ukaranie oszustów.
   – wprowadzenie surowych kar za korupcję. Akceptacja prowokacji jako sposobu walki z korupcją.
   – wprowadzenie poprawek do Konstytucji na wzór USA. Przede wszystkim prawo do posiadania broni i całkowita wolność słowa.
   – zaniechanie opodatkowywania za pracę. Podatki powinny płacić tylko firmy. Podatki są też ukryte w cenie towarów, a to wystarczy na sprawne funkcjonowanie państwa.
   – wzorem Islandii, nulifikacja długu państwowego jako niezgodnego z prawem. Zadłużanie państwa było i jest robione w konspiracji. Żaden obywatel nie powinien w związku z tym być obciążony.
   itp, itd.
   Jeśli jakaś partia będzie miała to w swoim programie to będę ją promował co sił!

   Polubienie

   • Stanisław 10 czerwca 2011 o 12:26 pm

    Pozwolę sobie napisać że w tej chwili nie ma takiej partii, która publicznie przed nadchodzącymi wyborami teraz czy w przyszłości mogłaby mieć te słuszne postulaty w swoim programie. Odnoszę wrażenie że „nasza” scena polityczna działa na zasadzie – psy ujadają, a karawana idzie dalej – drugą sprawą jest problem „rozbijaczy”. Proszę zauważyć że jeżeli nawet byśmy założyli taką partię czy też ugrupowanie mające w swoim programie te punkty jakie Monitor umieściłeś w swoim poście, za chwilę znajdą się osobnicy którzy użyją wszelkich dostępnych metod by narobić zamieszania, które odstawi nas na bocznicę dziejów. Ludzie którzy mieliby być przyjmowani, powinni być prześwietleni do dwóch trzech pokoleń by mieć pewność że są naprawdę prawi i godni prowadzić nas ku prawdziwej wolności politycznej i ekonomicznej.

    Polubienie

    • monitorpolski 10 czerwca 2011 o 12:36 pm

     Wystarczy inwestycja w wykrywacz kłamstwa. Te urządzenia są teraz dość skuteczne.

     Polubienie

   • ramires 10 czerwca 2011 o 6:40 pm

    Taki lub prawie taki program ma UPR. Niestety poparcie w okolicy 2%. Szkoda że pozostałe 98% woli być niewolnikami. Ktoś kiedyś powiedział że wolnym trzeba się narodzić bo nauczyć się wolności to trudna sprawa. Nasz naród wytresowany jak piesek nie ugryzie swego Pana.

    Polubienie

 17. teosia 10 czerwca 2011 o 11:05 am

  polecam
  http://www.playtube.pl/filmy/sf/32569-zielona-poyiywka-soylent-green-1973-lektor-pl.html

  Polubienie

 18. teosia 10 czerwca 2011 o 11:58 am

  ponownie – polecam
  http://www.playtube.pl/filmy/sf/32569-zielona-poyiywka-soylent-green-1973-lektor-pl.html

  Polubienie

 19. teosia 10 czerwca 2011 o 11:59 am

  sorki za dubel ale czekałam 53 min.

  Polubienie

 20. Daniel 10 czerwca 2011 o 12:01 pm

  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/swiat_na_skraju_wielkiego,p1706449811Monitorpolski ma 100 procent racji. Pamietaj ich jest tylko 1 procent nas 99 procent dlatego tylko jedna droga dla nas : wyzwolic sie od tyranii

  Polubienie

 21. Waldek 10 czerwca 2011 o 12:08 pm

  http://www.infowars.com/bilderberg-2011-full-official-attendee-list/ Pelna list Bilderberg obecna na ZJezdzie

  Polubienie

  • rabarbarek 10 czerwca 2011 o 4:34 pm

   Nie wiem,czy ktos wczoraj pisal o pieknym kawalku dziennikarskim , wypuszczonym przez BBC dwa dni temu. Jest to jeszcze jeden dowod na rzetelnosc dziennikarzy zatrudnianych w oficjalnych mediach. Kiedys Smolen mowil ” nie ogladaj telewizji bo bedziesz mial w glowie glizdy”, i mial racje , bo media obecnie nie sluza przekazywaniu informacji a totalnej dezinformacji. O tym dezinfo pisal tez Alex Jones.

   Chodzi o artykul , ktory nawiazuje do spotkania Bilderbergow w Szwajcarii. A wiec potezne media informuja , o tym , ze takie spotkanie ma miejsce oraz , ze spotykaja sie tam wielkie glowy naszej planety i ….na tym prawda sie konczy. Autor bowiem smieje nam sie w nos i twierdzi , ze panowie Ci i panie[ bo od lat uczestniczy w tych spotkaniach krolowa Holandii] spotykaja sie razem , zeby wypic kawe , zjesc dobry obiad i wymienic sie doswiadczeniami w roznych dziedzinach zycia i gospodarki. Dalej dowodzi , ze nie sa to spotkania konspiracyjne , a posadzanie tych zacnych obywateli naszej planety to niegodziwosc , bo nikt tam niczego nie planuje i tylko oszolomy moga posadzac uczciwych ludzi o niecne zamiary wzgledem spoleczosci miedzynarodowej. Ani slowa o tym , ze kilka lat temu pan Rockefeller [ jesli nie pomylilam osoby] dziekowal mendiom za 40 lat milczenia w sprawie spotkan. Ani slowa , ze po kazdym spotkaniu mamy do czynienia z wydarzeniami na skale miedzynarodowa , ktore dziwnym zbiegiem okolicznosci dotycza tematow poruszanych przy kawie. Ani slowa o zmasowanej ochronie takich spotkan , gdzie uzbrojone po zeby oddzialy pilnuja panow ktorzy spokojnie pija sobie kawe. Piekny artykul , warto przeczytac.

   http://www.bbc.co.uk/news/magazine-13682082

   Polubienie

 22. Waldek 10 czerwca 2011 o 12:11 pm

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/06/10/bron-biologiczna-mozna-wykorzystac-do-zwalczania-przeludnienia/

  Polubienie

 23. Kinga 10 czerwca 2011 o 12:15 pm

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/06/10/bron-biologiczna-mozna-wykorzystac-do-zwalczania-przeludnienia/ PRZECZYTAJ BY WIEDZIEC W JAKIM SWIECIE BEDZIEMY ZYC WKROTCE. PRZEKAZ INNYM

  Polubienie

 24. Leon 10 czerwca 2011 o 12:20 pm

  http://philosophers-stone.co.uk/wordpress/2011/06/windows-7-backdoor-say-goodbye-to-your-information/ Za prawdziwa informacje w internecie – wiezienie

  Polubienie

 25. Darek 10 czerwca 2011 o 12:24 pm

  http://philosophers-stone.co.uk/wordpress/2011/06/new-nasa-research-points-to-possible-haarp-connection-in-japan-earthquake-tsunami/ Tutaj mozesz czytac w jezyku polskim

  Polubienie

 26. Darek 10 czerwca 2011 o 12:33 pm

  http://alethonews.wordpress.com/2011/06/09/preface-nuclear-toxicity-syndrome/

  Polubienie

 27. Darek 10 czerwca 2011 o 12:40 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=DrynBzUpyag

  Polubienie

 28. Wiera 10 czerwca 2011 o 12:54 pm

  http://niepoprawni.pl/blog/289/platforma-pograza-polske-zaprotestujmy-gdansk-1106

  Polubienie

 29. Wiera 10 czerwca 2011 o 1:01 pm

  http://socioecohistory.wordpress.com/2011/06/10/professor-mujahid-kamran-the-elite-the-%e2%80%98great-game%e2%80%99-and-world-war-3/

  Polubienie

 30. Kacyk 10 czerwca 2011 o 1:04 pm

  http://otworz-oczy.org/index.php/ii-festiwal-filmow-kontrowersyjnych-%e2%80%9ekoniec-manipulacji-%e2%80%93-swiadomy-wybor%e2%80%9d/

  Polubienie

 31. sono 10 czerwca 2011 o 1:10 pm

  Tu ciekawe video @dutchsinse a propos „natrzesienia” trzesien ziemi ostatnimi czasy ( w przeciagu ostatnich paru miesiecy). Wyglada to bardzo nieciekawie, ( Polska tez regularnie doswiadcza pomniejszych trzesien ziemi, linki do tego u @dutcha.. Wiekszosc z nich jest raczej mala i niegrozna, ale jest troche powyzej 5/6.
  Mysle ,ze lucyfrerianie chca nas przygotowac na to wielkie trzesienie ziemi ,jakie ma nastapic w rejonie New Madrid wkrotce.
  Juz widze po komentarzach u @Duchasinse , ze „to Bog nas pokaral” „Bog sie gniewa.” Lub ,” ze ziemia doswiadcza jakis zmian wokol swej osi i slonce i planety i licho wie co jeszcze”.
  HAARP. Lucyferianie maja w swych rekach te potezna, niewidzialna bron elektro-magnetyczno-geo-fizyczna , ktorej uzywaja like there is no tomorrow. Jak dalece negatywne beda skutki uzywania tej broni, niszczenia jonosfery i ciaglego wywolywania pomniejszych trzesien ziemi w roznych czesciach globu trudno przewidziec.
  Na razie sa to trzeseinia ziemi, susze, pozary, powodzie, tsunami.
  Co jeszcze dojdzie?? Glod, zarazy??
  To wszystko nie moze zakonczyc sie dobrze i jezeli nich ich nie powstrzyma, cala kula ziemska pojdzie na rozwalke a my razem z nia.
  Tu video http://www.youtube.com/watch?v=hHeiWtx9fhY

  Polubienie

  • zenobiusz 10 czerwca 2011 o 2:15 pm

   A skąd oni biorą energię na te wszystkie trzęciączki.Ni chyba że zasadę zachowania energii obalono,i oni dysponują super perpetuum mobile 🙂

   Polubienie

   • sono 10 czerwca 2011 o 2:39 pm

    pewnie z orgnow. P
    Przyznaja sie ,pewnie u siebie organizujesz im szkolenia.

    Polubienie

  • monitorpolski 10 czerwca 2011 o 6:18 pm

   To się nazywa broń skalarna. Jej możliwości są jednak tak fantastyczne, że trudno w to uwierzyć. Co prawda istnieje fizyczny opis jej działania, oparty na prawach nieoficjalnej fizyki, lecz jest to bardzo trudne do zrozumienia.
   Pozostańmy więc przy skromnym HAARP, który dysponuje energią 3 mln watów dostarczanych przez elektrownie.
   Ale te 3 mln watów emitowane w jonosferę wzbudzają w niej drgania, które na skutek rezonansu mogą się spiętrzyć – jak fale na oceanie. Taka fala może w jednym miejscu się wyładować powodując straszliwy kataklizm – coś jak miliardy piorunów naraz. Może to trochę źle opisałem, ale generalnie jest to możliwe i fizycznie do zrealizowania. Pytanie – czy wszystko co się dzieje z sejsmiką to HAARP? Nie sądzę. Słońce jest aktywne, co widać po Marsie, a nawet Jowiszu – a tam HAARP nie sięga.

   Polubienie

 32. Kuba 10 czerwca 2011 o 1:13 pm

  Czy ktos wie dlaczemu http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/ nie dzialaja?
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • nowy84 10 czerwca 2011 o 2:33 pm

   The blog http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com was marked private by its owner. You need to be invited to view this blog. For more information about blog privacy settings, please visit our support site.

   Polubienie

  • monitorpolski 10 czerwca 2011 o 6:27 pm

   Pewnie królewna Śnieżka je zjadła bo była głodna. Tylko czy przetrawi te pejsy?…

   Polubienie

 33. JETFIRE 10 czerwca 2011 o 1:15 pm

  http://www.tvn24.pl/12691,1706341,0,1,krowa–co-ludzkie-mleko-daje,wiadomosc.html

  Polubienie

  • sebecxs 10 czerwca 2011 o 10:45 pm

   ..mogłaby jeszcze srać mikiłejami..

   Polubienie

 34. Kacyk 10 czerwca 2011 o 1:16 pm

  http://euobserver.com/9/32462

  Polubienie

 35. ArO 10 czerwca 2011 o 1:36 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=ozdurfYCsDs&feature=digest

  Polubienie

 36. sono 10 czerwca 2011 o 1:46 pm

  Titinic tonie a my razem z nim. Zyjemy w czasach apokaliptycznych czy chcemy tego czy nie, czy to zauwazamy czy nie.
  Na pocieszenie moge dodac, ze bedzie jeszcze znacznie gorzej. To jest pikus w obliczu tego co nas czeka.
  Sami sie poniekad do tego przyczynilismy. Ludzie w Afryce czy niekotrych rejonach Azji czy Ameryki Pd byli juz od lat przyzwyczajani do nedzy, glodu, chorob, wyrzynania sie , wojen. Dla nich to bylo juz normalne.
  A my w tzw. miedzyczasie balowalismy. Teraz wyglada na to, ze koniec balowania i zaczynaja sie schody, i placz i zgrzytanie zebow.
  Lucyferianie wzieli sie za bogata Ameryka i Europe. Juz nie sa im potrzebne. Czas je wykonczyc jak wykonczono Afryke.
  Mocna Europa i Ameryka nie sa im potrzebne, a ludzi przywyczjoncyh do pewnych wolnosci i pewnego statusu zycia nalezy najlepiej usunac. Takie sa ich plany i beda je realizowac. Zwlaszcza jak wiekszosc tych ludzi i tak jeszcze spi snem zaczadzonego lub sie ludzi, ze „jakos to bedzie”. Ano, „jakos to bedzie”. Zawsze, „jakos to jest”.

  Polubienie

  • Lucjan 10 czerwca 2011 o 2:55 pm

   Przestań jojczeć albo rób to na stronie maruchy – to tylko potrafisz rozhisteryzowana babciu? Macie tutaj parę linków na temat admina maruchy:
   http://newworldorder.com.pl/usercomment.php?id=6591
   http://www.mail-archive.com/prawica@zascianek.pl/msg02825.html
   http://andhy.com/2007/08/16/romanse-gajowego-maruchy/
   http://www.sylwester.podhale.pl/profile_1717.html
   http://www.kworum.com.pl/article.php?uid=724
   http://obczyzna.wordpress.com/2008/05/09/wirtualna-antypolonia/
   http://forum.ojczyzna.pl/read.php?f=3&i=12947&t=12947&v=f
   http://forum.hotnews.pl/fpolska,0,1459,13548841,Kopia_Polonicanet.html
   http://whois.domaintools.com/wirtualnapolonia.com

   Polubienie

   • monitorpolski 10 czerwca 2011 o 6:30 pm

    Oceniaj człowieka po czynach, a nie po tym co jego temat rozpowiadają czy piszą. Marucha dla mnie jest gość #1, robi kawał roboty w polskim necie i nie jest dla mnie ważne czy spał z dziwką czy odszczepieńcem. Po prostu mnie to nie interesuje.

    Polubienie

    • Lucjan 10 czerwca 2011 o 8:36 pm

     Słuszne jest nawoływanie do oceniania po owocach. Sam czytam Gajowego i zgodzę się, że robi dobrą robotę m.in. w kwestii nagonki na kraje słowiańskie. Nie wiem ile prawdy jest w podanych linkach, być może jest to rozpuszczanie „niepokojących” wiadomości także trzeba dać człowiekowi szansę. Jeśli by zaczął kombinować, to łatwo to będzie można zweryfikować. Z logiką jest tak jak z puzzlami i pan Marucha musi sobie z tego zdawać sprawę. Najlepszym sposobem by sie przekonać to poczekać na efekty. Najważniejsze to myśleć i nie zapętlać się w absurdach. Analizujcie i oceniajcie, ale rzeczowo i sprawiedliwie.

     Polubienie

  • Lucjan 10 czerwca 2011 o 2:58 pm

   Wynoś się wiedźmo na blog maruchy bo wyślę kostuchę po ciebie antykościelna lucyferianko.

   http://dariuszratajczak.blogspot.com/2009/01/czy-postkomunisci-to-postsatanisci.html#comments

   Polubienie

   • sono 10 czerwca 2011 o 3:05 pm

    spadaj idioto w buraki

    Polubienie

    • Lucjan 10 czerwca 2011 o 3:31 pm

     Czemu nie robisz nic pożytecznego tylko srasz bzdury na nieswoich blogach? Uprzedzam twoje bezmyślne bluzgi i odrazu piszę, że robię doktorat z elektroniki i jak czytam ten twój histeryczny chamski słowotok to jestem jak najbardziej za transhumanizmem i czipami dla takich osobników jak ty.

     Polubienie

    • sono 10 czerwca 2011 o 3:53 pm

     @Lucek
     oplules sie i z geby ci cieknie.
     Idz se ja oberzyj, bo wstyd swym lucyferianom przynosisz.
     Fuj.

     Polubienie

    • rabarbarek 10 czerwca 2011 o 4:50 pm

     Sono, a bierzesz pod uwage , ze lucyferiany udlawia sie w koncu swoja ideologia i pojda tam skad przyszli i gdzie jest ich miejsce? Kilka dni temu czytalam info o apelu przeciwko lucyferianom i nawet podpisywac mozna .Pierwsze co zrobilam , to pomyslam o Tobie i czy to widzialas? Jak tylko znajde zaraz Ci podesle. Chyba , ze juz podpisalas? I wcale nie zartuje , krazy po Internecie.

     Polubienie

    • rabarbarek 10 czerwca 2011 o 6:05 pm

     No i macie czarno na bialym , ze Sono nie jest jedna , ktora walczy z lucyferianami. Apel jest i to gdzie bedzie wyslany? Do Kongresu USA. Podpisany przez tysiace ludzi. Kto chce moze podpisac, jednak moj siodmy zmysl mowi mi zeby tego nie podpisywac. Potraktujcie jako ciekawoske z serii, „lucyferianie sa wsrod nas”.

     http://www.petitiononline.com/stopnwo/petition.html

     Polubienie

 37. Sully 10 czerwca 2011 o 2:23 pm

  Dzisiaj w wiadomościach pokazywali jak hiszpanie wyrzucają na śmietnik tonu warzy i owoców to samo pokazywali w innym kraju…tyle jedzenie poszło do śmietnika bo ktoś podał błędną informacje, a w Polsce i na świecie dzieci i nie tylko bo dorosli też…głodują i nie mają co do garnka włożyć…co za świat !

  Polubienie

 38. Kacyk 10 czerwca 2011 o 2:24 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=vOjLsCIl9K8

  Polubienie

 39. takto 10 czerwca 2011 o 2:35 pm

  Elita, wielka gra i III Wojna Światowa

  http://marucha.wordpress.com/2011/06/10/elita-wielka-gra-i-iii-wojna-swiatowa/#more-13116

  Polubienie

 40. ziarnko prawdy 10 czerwca 2011 o 2:52 pm

  Mimo opoznien w budowie Stadionu Narodowego wynagrodzenie czlonkow zarzadu Narodowego Centrum Sportu wzroslo w trzy lata o 266 proc.A oprocz tego dostawali jeszcze trzynastki-pisze :Dziennik Gazeta Prawna”.
  Mimo pytan ze strony dziennikarzy aniNCS,ani Ministerstwo Sportu i Turystyki nie chcialy ujawnic konkretnych kwot,jakie wyplacono Rafalowi Kaplerowi,prezesowi NCS I pozostalym czlonkom zarzadu.Na podstawie raportu Najwyzszej Izby Kontroli dziennik ustalil jednak,jak szybko rosna pensje czlonkow zarzadu NCS.A tempo jest doprawdy niezwykle.W 2008 r. zarobili oni 377 tys.zl, w 2009 r.-682 tys zl.A w 2010 r. -ponad milion zl.

  Polubienie

  • rabarbarek 10 czerwca 2011 o 5:04 pm

   Pieknie. Za dobra prace , dobre wynagrodzenie. Wczoraj wlasnie wszystkie stacje tv , podawaly wiadomosc , ze Polska nie zdazy z wybudowaniem stadionow i drog , ktore od dawna powinny byc ukonczone. Az wstyd bylo tego sluchac i ogladac. Nawet Ukraina , ktora poczatkowo byla daleko za Polska w tempie budowy stadionow na Euro pilkarskie, przescignela nas o niebo . Pokazywali rozbabrane budowy drog i stadionu Narodowego. Dzisiaj wypuszczono po raz pierwszy reklame Ukrainy , przygotowana z okazji mistrzostw a o Polsce cisza jak makiem zasial. To chyba pierwszy wypadek w historii mistrzostw , kiedy jakis kraj nie przygotowac stadionow , i ifrastruktury na tak wazne wydarzenie. A co na to pierwszy kibic naszego kraju , pan T. , ktory jeszcze niedawno uspokajaj , ze wszystko bedzie na czas ?

   Polubienie

   • sebecxs 10 czerwca 2011 o 6:24 pm

    ..oby nie zdążyli i kto inny zorganizował to euro…. czuję, że stanie się na tym euro coś niedobrego…

    Polubienie

 41. sono 10 czerwca 2011 o 3:03 pm

  A tu super video z konferencji pomiedzy pilkarzami Zawiszy a Gufniana.
  W ok 2:55 jeden z pilkarzy ,slusznie zreszta ,mowi panu presstytutkowi, ze powiniien dostac, po ludzku, w ryja.:))

  Polubienie

 42. katerina404 10 czerwca 2011 o 3:23 pm

  Psychopatia w amerykańskiejplityce, nawiasem mówiąc, nie dotyczy przecież tylko Ameryki, ale przeczytajcie. http://www.ithink.pl/artykuly/aktualnosci/swiat/psychopatia-w-amerykanskiej-polityce/

  Polubienie

  • sono 10 czerwca 2011 o 3:51 pm

   Czy zwa sie pcyhopatami czy lucyferianami to wszystko jeden.
   Ich celem jest dazenie do wyniszczenia lub totalnego podporzadkowania przecietnego zjadacza chleba.
   Bez zadnych skrupolow, bez milosierdzia. Elita, czyli oswieceni (illumintated) swiatlem Lucyfera ,ma byc tymi nadludzmi, ktorzy, jak na oswieconych przystalo ,maja korzystac z wszekich przywilejow swiatowych.
   Zostalismy zrobieni w bambuko. Dalismy sie zwiesc ochlapami rzucanymi nam na stol , uspic czujnosc, dac sie wplatac w wojny przeciw terroryzmowi, budowaniem wielkiej zjednoczonej europy ociekajacej dobrobytem. Dalismy sie uspic beznadziejna gadka z telewizorni, magaznynow, o tym kto z kim spal ,lub w co sie ubral, lub co glupiego pedzial. Dalismy sobie wcisnac feminizym, aborcje, antykoncepcje, wolnosc i tolerancje wszystkiego i wszystkich, poliporawnosc, oglupienie. Wychowujemy mlode pokolenie na harry poterach i zmierzchach, muzyce saatanistycznej, oglupiajacych grach komputerowych i innych. A lucyferianom w to graj. Budzimy sie z reka w nocniku i widzimy, ze znikad pomocy. Wplatalismy sie w siec pajaka, a on juz wyszczerza swe zeby z radosci, bo uczte bedzei mial jak malowanie.
   Ja osobiscie nie widze z tego wyjscia o naszych wlasnych , ludzkich silach. Za daleko zaszlo, okret tonie, a my razem z nim. To musi sie wypelnic. Niestety.

   Polubienie

   • zenobiusz 10 czerwca 2011 o 6:09 pm

    Wbrew twierdzeniom naszej Kassandry,na całym świecie ludzie budzą się ze snu.Nie pisze,o sztucznych rewolucjach,pisze o wzroście świadomości.Słudzy lucyfera trzęsą się ze strachu,że ich plany się sypią.Wiedzą że zemsta za nieskuteczność ,ze strony ich „pana”,będzie straszna.Robią wszystko,by zastraszyć kogo się da,wieszcząc kompletny upadek dobra,i wszechwładność lucuharpka,i innych technik,które znamy tylko z filmów sf.Starannie przy tym ,omijają lub ośmieszają wątki mogące zwiększyć zagrożenie upadku ich planów,a więc w świecie materii,energię orgonu,w świecie ducha,zwycięstwo Chrystusa,i moc modlitwy.Ilustracja,powyżej.Płomienny post ,kończy się słowy”
    „Ja osobiscie nie widze z tego wyjscia o naszych wlasnych , ludzkich silach. Za daleko zaszlo, okret tonie, a my razem z nim. To musi sie wypelnic. Niestety.”
    Ciekawe kiedy autor/ka obwieści nam radośnie,że jest szansa,kosmici z Oriona to prawda,stworzyli nas,i śpieszą z pomocą. 🙂

    Polubienie

    • monitorpolski 10 czerwca 2011 o 6:33 pm

     Stąd też wynika wzrost agresji, totalitaryzm. Czują się zagrożeni – idą więc na całość. Wiedzą, że jak ludzie ich dorwą to będzie jak z Mussolinim czy Nicolae Ceauşescu. Alex Jones też tak twierdzi. Dlatego są groźni, jak osaczony wilk.

     Polubienie

 43. pola 10 czerwca 2011 o 3:27 pm

  Warunkiem skuteczności manipulowania świadomością jest wykorzenienie, odrzucenie przeszłości, tradycji. Człowiek pozbawiony swojego naturalnego środowiska, bez swojej grupy, rodziny, ojczyzny i historycznych więzi, który odrzucił tradycyjne bariery kulturowe, wyeliminował wszystkie zakazy i tabu właściwe społeczeństwu tradycyjnemu i w to miejsce stworzył etykę jedyną i uniwersalną, staje się bezsilny wobec dezinformacji.

  Wiecej: http://www.eioba.pl/a/1ts7/dezinformacja-czyli-manipulowanie-swiadomoscia#ixzz1OspBZX00

  Polubienie

 44. ArO 10 czerwca 2011 o 4:07 pm

  Obywatel zaskarżył Bank Rezerwy Federalnej USA
  Jakkolwiek by to nie brzmiało zaskakująco, obywatel USA Scott Beach zaskarżył Bank Rezerwy Federalnej Atlanty. Podstawą pozwu jest fakt, że zgodnie z amerykańskim ustawodawstwem banknoty FED muszą podlegać wykupowi (przez FED właśnie) na żądanie ich dysponenta. Zgodnie z ujawnionymi dokumentami w roku 2003 wszystkie 12 banków FED w USA zawarły między sobą umowę, że mogą odmówić wykupu banknotów na żądanie.

  Pozywający cytuje wydawnictwo banku Rezerwy Federalnej w Atlancie – „Przegląd Ekonomiczny” (Economic Rewiev), w którym jeden z autorów w roku 1996 pisał:

  „Jeżeli bank wystawia noty [banknoty] w dobrej wierze, które podlegają wykupowi, zgodnie z [prawną] obietnicą, wówczas mamy do czynienia jedynie z wyegzekwowaniem umowy [która zmusza bank do wykupu]. Jeżeli bank wystawia noty [banknoty], które nie podlegają zobowiązaniu wykupu, wówczas mamy do czynienia z koniecznością zapobiegnięciu oszustwa, które w istocie swoiej jest fałszerstwem.”

  Pozywający konkluduje:

  „Bank Rezerwy Federalnej Atlanty wydaje noty [banknoty], które nie podlegają zobowiązaniu wykupu. Tak więc jest on zaangażowany w akt fałszerstwa…”

  Nie wiem, czy jest to pierwsza tego typu inicjatywa, ale jest ona warta odnotowania jako odważna próba legalnego wystąpienia przeciw filarowi systemu, którego upadku doświadczamy.

  Skan pozwu możesz obejrzeć http://coupmedia.org/economy/end-the-fed-man-sues-federal-reserve-0906

  Źródło http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1048:obywatel-zaskary-bank-rezerwy-federalnej-usa&catid=44:swoje&Itemid=125

  Polubienie

  • Michał Archanioł 12 czerwca 2011 o 1:37 am

   Wykup oznacza otrzymanie złota w zamian za równowartość banknotów? Czy srebro też się liczy???

   Polubienie

 45. sono 10 czerwca 2011 o 4:10 pm

  A tu fajne video Marka Dice http://www.youtube.com/watch?v=lJvPsVaY49U

  Polubienie

 46. katerina404 10 czerwca 2011 o 4:12 pm

  Wczoraj obserwator podał niesamowitą informację i link do wpisu zrozpaczonej blogerki, która występuje w obronie brata. Historia pokazująca, jak traktuje się ludzi w Polsce i to w imię tzw „liery prawa”. Czytałam to i mdlałam niemalże, to jest groza. Pozwolę sobie podać jeszcze raz do tego link, bo może ktoś przeoczył, a dziewczynie trzeba by jakoś pomóc http://www.blogpress.pl/node/3118. Ale jak się okazuje biorą się tez za gwiazdy Hollywoodu. Tu następny makabryczny scenariusz tym razem przez życie napisany http://film.onet.pl/wiadomosci/publikacje/artykuly/aktor-na-tropie-spisku,1,3818121,wiadomosc.html

  Polubienie

  • wacpan 10 czerwca 2011 o 8:09 pm

   katerinko przeciez TY podobno gardzisz NOWYM EKRANEM,a tenze walsnie bloger reprezentuje NE:)))),a co do 2 sprawy to przeciez sama twierdzisz ze mass media klamia,to w takim badz razie ONET czym jest????:)))buzka

   Polubienie

  • trop 10 czerwca 2011 o 9:55 pm

   http://miziaforum.wordpress.com/2011/04/11/ostrzezenie-lajdacy-dni-ostatecznych-bydgoski-manson-guru-ciemnoty/#comment-22506

   katerina404 powiedział/a
   Czerwiec 10, 2011 @ 9:16 PM
   No jak to kto, sekta Jehowych jest założona przez masona 33 stopnia, już oczywiście nieboszczyka, mam gdzieś nawet na swoim blogu zdjęcie jego grobu, a na pierwszych ich strażnicach było wiele symboli masońskich. Oczywiście nadal kultywują ten nurt główny. A kto im sposnoruje działalność, druki książeczek i ich zbory, jak pałace? No kto? Pomieszali te religie, a z każdej zrobili szatańskie, jak to mówi sono, lucyferiańskie twory i oszukują ludzi, dla swoich lewych interesów.
   Nie wiedziałam, że zeno był Świadkiem Jehowy, jednak połączenie tego sekciarskiego stowarzyszenia plus jego działalność w PRL, całkowicie rozdwoiły mu jaźń i spaczyły psychikę. Jest jednak w nim coś, co od początku mnie osobiscie niepokoiło i co wyzwala bardzo negatywną energię.
   Jego sposób rozmowy z oponentem, na zasadzie dziurki nie zrobię, a krew wypiję, metody zastraszania, podszywanie się pod różnymi nickami i zakłamywanie samemu sobie, są wystarczająco czytelne, choć on z pewnością wierzy, że jest inaczej.
   Może i jest inaczej, bo niestety nie brakuje ludzi naiwnych, albo zbyt dobrych i spolegliwych, którzy albo mu uwierzą, albo w drugim wypadku, będą szukać dla niego wytłumaczenia. Ja rozszywrowując jego niewątpliwei skomplikowaną i rogatą naturę, próbowałam odrzucić pierwsze uprzedzenie i podchodziłam go na różne sposoby, od próby normalnej komunikacji, poprzez agresję, do całkowietego jego lekceważenia i przyznam, że żadna metoda nie jest wystarczająco dobra. I coraz bardziej jestem przekonana, że jego intencje nie są czystej maści.
   Sama mam rogatą naturę, ale lubię jasne i klarowne sytuacje, a nie krecią robotę. Jeśli coś mi leży na wątrobie, to walę prosto do celu i wyciągam najcięższe armaty, ale nie dyskredytuję ludzi, którzy w swoich intencjach są szczerzy, choćby mi powiedzieli deko prawdy o mnie samej. Jednak jak widzę, ze ktoś szczeka bez sensu, albo z sensem ukrytym, to wtedy nie ma usprawiedliwienia.
   Odpowiedz
   *
   miziaforum powiedział/a
   Czerwiec 10, 2011 @ 10:50 PM
   daj mi link do twojego bloga

   tak oto słodko sobie gaworzą na astro-mizerii dwaj oświeceni i przebudzeni wojownicy światła o …no właśnie wojownicy o co ? o astro-mizerię dla świata !

   Polubienie

   • zenobiusz 10 czerwca 2011 o 11:09 pm

    Dzięki za przytoczenie.Nie często tam zaglądam,więc przegapiłem .Para warta siebie,czy bardziej osobowości, wygenerowane w jednej stajni,bez wbudowania czegoś takiego jak empatia,za to z podwojonym elementem,wyjątkowej podłości.

    Polubienie

 47. sono 10 czerwca 2011 o 4:27 pm

  a tu kolejna ciekawostka.Wczoraj , w miejscowosci Witchita ( bodajze Kanasas) temperatura podskoczyla po polnocy z 85 F do 102 F , w przeciagu kilkunastu minut!!!!!!!!! W srodku nocy!!!!!!!!!!!!!!!
  To zreszta nie pierwszy przypadek takich cudow. Kolejny dowod na manipulacje HAARpem. Ale gawiedz zaczadzona i tak w to nie uwierzy.
  Tu video: http://www.youtube.com/watch?v=YGoLdbR-_gY

  Polubienie

  • zenobiusz 10 czerwca 2011 o 4:56 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/10/za-to-i-za-zwarzenie-sie-mleka-u-nowakowejodpowiada-haarpzlowrogi-strong-heat-burst-felt-across-wichita-metro/
   Co jeszcze wkleisz ,żeby ośmieszyć ten blog, ??

   Polubienie

   • sono 10 czerwca 2011 o 5:13 pm

    osmiiesac to ty sie osmieszasz ,agencie jeden z hasbary.
    Dla mnie podejrzane jest ,ze pan monitor toleruje tego agenta. dziwne.
    Rzuca to nieciekawy cien na cala dzilalnosc pana monitora. Tolerowanie agenta hasbary i bylego wojskowego zenia

    Polubienie

    • trop 10 czerwca 2011 o 5:56 pm

     astro-mary = sono = katerina404 – zobacz
     ktoś pstryknął ci fotkę na ryneczku w Otwocku :
     http://wiadomosci.wp.pl/gid,13495358,title,Zdjecia-tygodnia,gpage,2,img,13496598,galeria.html
     byłaś taka milcząca i wyciszona… wróżyłaś z fusów ? czy właśnie pisałaś kolejne śmieciowe astro-posty ?

     Polubienie

    • zenobiusz 10 czerwca 2011 o 5:57 pm

     Słowo hasbara ,używane przez ciebie niemal w każdym poście,jest jednym ze słów kluczy w systemie echelon,o którym z pewnością nie słyszałaś,i nie ma w jego używaniu przez ciebie żadnej premedytacji,nie chodzi o zwrócenie uwagi na niego.Rozumiem też ,że dokładnie przestudiowałaś mój blog,skoro wojskowy epizod mojego życiorysu jest ci znany.Swoją drogą zdumiewające,faktycznie jesteś z innej opcji niż mizia,on pisałby że jestem ubekiem.Widzę że mamy na blogu Marka,ścieranie się nie wiedzących o sobie ,różnej proweniencji opcji,dezinfo.Nobilituje to ten blog tym bardziej.Trzeba uważnie analizować,które tematy,wywołują szczególny zapał w odwracaniu uwagi.

     Polubienie

    • monitorpolski 10 czerwca 2011 o 6:36 pm

     Ten pan przynajmniej nie rozbija jedności Kościoła. A to może być ważniejsze niż inne jego poglądy. Każdy ma prawo mieć poglądy, ty też – jak widzisz, nie banuję cię, bo wiem że masz dużo racji. Ale to nie znaczy że masz w 100% rację. Ja też nie poczuwam się do bycia guru, słucham co macie do powiedzenia, uczę się, prostuję błędy. Po to ten blog – byśmy razem szukali prawdy.

     Polubienie

   • nowy84 10 czerwca 2011 o 6:39 pm

    http://www.technologyreview.com/blog/arxiv/26773/

    to podgrzanie sie jonosfery to pewnie przypadek??

    Polubienie

 48. begie2 10 czerwca 2011 o 5:10 pm

  Czy zanotowaliscie gdzies w glownych mdiach czy portalach internetowych jakiekolwiek informacje nt. spotkania grupy Bilderberg? Ani tvn, ani portale pseudoinformacyjne typu wp, onet, interia. Kompletnie nic. Dzis wszedlem na tvn24.pl z ciekawosci czy cos tam znajde…ciiisza. Wygodniej bylo napisac o tym ze Pani Pippa Middleton pojawila sie na widowni podczas meczu tenisa. Faktycznie wszyscy zapewne szukali tak fascynujacej informacji coz dzis Pani Pippa nowego zrobila! Jak to jest Panie i Panowie, ze gdyby w jakims miejscu spotkalo sie 100 „celebrytow” pokroju Dody, Gagi, Biebera, Rihanny czy innego syfu z mtv/vivy to agencje informacyjne zabijalyby sie jakiekolwiek zdjecia/informacje i byloby to najwieksze wydarzenie dnia na kazdym z tych portali? Jak to jest, ze zupelnie nigdzie nie mozna przeczytac nad czym ci ludzie dyskutuja, ba, nie dowiesz sie nawet do konca kto dokladnie w owym spotkaniu uczestniczy. Dlaczego ludzie tak daja soba pomiatac, daja sie tak oszukiwac? Wciska sie im zycie cudzych ludzi byle tylko zajac ich uwage, nie pozwolic na to zeby czlowiek zaczal przynajmniej przez chwile myslec nad tym co go otacza. Jak do tego doszlo?

  Dzieki Bogu mamy jeszcze takie blogi jak ten (dziekuje Panie Marku za trud jaki Pan wklada w prowadzenie bloga), alternatywne serwisy informacyjne i przede wszystkich ludzi, ktorzy chca uswiadamiac innych. Mam nadzieje, ze Polacy szybko zrozumieja co jest grane. Pozdrawiam.

  Polubienie

 49. FAKIR 10 czerwca 2011 o 5:47 pm

  z blogu Urbasia:

  Mojego kumpla namawiali na szkolenie.
  Ogromną kasę można zarobić. Ludzie, którzy trenują sztuki walki zaciągają się tłumnie do wielu organizacji takich jak ta:
  http://www.euseca.com/pl/?page=founder&pcode=1_1&footer=1110

  Proszę zwrócić uwagę na logo tej organizacji.

  Celem jest ochrona VIP -ów. Zapotrzebowanie jest coraz większe.

  VIPy wiedzą że nadchodzi wielka zawierucha i będą opłacać tłumoków żeby ich bronili.

  Odbywają się szkolenia na rok 2012.

  Polubienie

  • sono 10 czerwca 2011 o 6:15 pm

   potrzebuja dobrze platnych i umiesnionych tlumokow ,ktorzy beda bronic ich tylkow, bo wkrotce zacznie sie robic goraco. A gromady chetnych sie zawsze znajda, co to za dobra kase beda do krwi ostatniej chronic lucyferianow, ktorzy maja w planach zniewolenie i wymordowanie ich bliskich, przyjacilol, znajomych.
   Lucyferianie bez band pozytecznych idiotow z bronia w reku niewile by zdzilali. Ale mamona zaczadzi kazdego i wilelu jest chentych do sprzedania duszy za nia.
   Te perfidne bandy lucyferianow najczesciej uzwaaja tzw. panstowej kasy na oplacanie swych wlasnych, prywatnych, smierdzacyh siarka tylkow.

   Polubienie

 50. sono 10 czerwca 2011 o 6:44 pm

  @Rabarbarek
  Lucyferianie sa i byli od zawsze, od poczatku swiata. Od grzechu pieroworodnego, zabicia Abla itd ,jak kto tam uwaza. Knuli od wiekow jak przejac wladze i zniszczyc czlowieka. Szatan nienawidzi Boga i przez to i CZLOWIEKA
  ( stworzenia boskiego) i chce go za wszelka cene zniszczyc. Marzy mu sie to od zawsze.
  To jest jego zadanie dnia i nocy. A przez ostatniee pare wiekow lucyferianie sie globalnie zorganizowali w roznych masoneriach, scull and bones, rozokrzyzowcach, templariuszach, kosciolach szatana, Bilderbegach, Komisjach Trojstronnych, ONZetach, NATO , Watykanie i innych znaczacych, main mediach oraz swiatowych, globalnych organizacjach i korporacjach. Sa na czele tych ugrupowan i pociagaja nimi jak chca.
  Infiltruja WSZYSTKIE znaczace grupy i podgrupki, jak moga przekupuja, jak nie zastraszaja, a jak juz nic nie moga ,to usuwaja.
  Opanowali czolowie stanowiska polityczne, ekonomiczne, wojskowe, medialne, finansowe na CALYM swiecie.
  Po czesci urosli w sille dzieki naszemu przyzwoleniu, biernosci,glupocie, obojetnosci i naszej KOOPERACJIi.
  Tak, naszej kooperacji. Nie mozna zasiadac do jedengo stolu z Bogiem i demonami. Tak sie da.
  A my probujemy. Efekty tego widac.
  „Najwiekszym osiagnieceim jest przejsc przez pieklo i nie stac sie diablem” i o to sie modlmy, bo to pieklo nadchodzi i miejmy sie na bacznosci, aby nas nie zgarnelo. Naszej nieszczesnej duszy.

  Nie mozna jednoczesnie zasiadac przy jednym stole z Bogiem i demonami. Jezeli wybieramy zasiadanie z demonami ,to Boga juz tam nie ma.

  Polubienie

  • rabarbarek 10 czerwca 2011 o 8:11 pm

   Sono , dalam Ci paluszek w gore, chociaz ja wciaz wierze , ze nie wszystko jeszcze stracone. Ciagle wierze w madrosc ludzka , i ze z Boza pomoca zwyciezymy. Staram sie , zeby mnie pesymizm nie zjadl , bo wtedy faktycznie trudno cokowiek robic.

   Polubienie

   • sono 10 czerwca 2011 o 9:08 pm

    rabarbarek
    Mnie pesymizm nie zjada. Ja po prostu jestem realistka i patrze na rzeczy takimi jakie sa.
    Nie wierze w magiczne myslenie, ze bedziei lepiej dlatego, ze co?? Ze niby ma byc lepiej??
    Samo z sie?? L
    udzie od Boga dawni odeszli ,dlatego mamy to co mamy. Stworzylismy rzeczywistosc BEZ Boga, lub z Jego marna namiasta a teraz ludzimy sie, ze Bog nas uratuje.
    A niby czemu,jak Go tyle lat przeganialismy i nadal przeganianmy.??
    Pojednyncze Natanki i Paul Washery to torche za malo, aby zwyciezyc.
    Teraz najwazniesze to duszy nie stracic, jak zlo ukaze swoje pieklne oblicze.
    Bo niejeden i dusze starci ,to pewne.

    Polubienie

 51. sono 10 czerwca 2011 o 6:54 pm

  @Panie monitor O jakiej jednosci, jakiego Kosiola pan mowi.??
  Posoborowego, dazacego do utworzenia jednej, swiatowej , lucyferianskiej religii???
  Tu panie monitor jest bardzo konkretny artykul, punktuajcy punkt po puncie dazenia obecnego KK do utworzenia jedno-swaitowej religii. Analizuje przemowienia obecnego papieza wspieracje globalizm, ONZ, ekumenizm, wolnosc religiene i inne herezje. Ale widze, ze pan na tym punkcie jest jeszcze daleko w lesie.
  To juz nie moja broszka ,ale pana.
  http://www.mostholyfamilymonastery.com/B16_post_election_heresies.php

  Polubienie

 52. Polokokta4Kingsize 10 czerwca 2011 o 6:57 pm

  cosik dla relaxu bo nie idzie tego wszystkiego czytac, a jeszcze jak ktos natanka w to wmiesza i lucyferianow to nic tylko ALT + F4 szkoda ze jeszcze pawiany z rozowymi dupami nie sa winne. http://www.youtube.com/watch?v=LW8bnTEgPys

  Polubienie

 53. karlos33 10 czerwca 2011 o 7:11 pm

  Nie wiem czy już ktoś pisał ale właśnie płonie reaktor nr.4 rdzeń albo basen z paliwem !
  kamerka na żywo:
  http://lucaswhitefieldhixson.com/lucaswebcamwatch.html

  teraz to skażenie będzie kilkakrotnie większe jak to z Czarnobyla !

  Polubienie

  • karlos33 10 czerwca 2011 o 7:38 pm

   Już cały teren elektrowni w dymie!!! a kamerka nr.2 zmieniła obraz z czarnego na niebieski, może z powodu silnego promieniowania

   Polubienie

   • karlos33 10 czerwca 2011 o 7:45 pm

    no i kamerka nr.2 chyba już padła

    Polubienie

 54. pio9a 10 czerwca 2011 o 7:35 pm

  Polubienie

 55. karlos33 10 czerwca 2011 o 7:49 pm

  Prawdopodobnie zaczyna dochodzić CME z potężnej eksplozji na słońcu
  http://www2.nict.go.jp/y/y223/simulation/realtime/

  Polubienie

 56. rabarbarek 10 czerwca 2011 o 7:58 pm

  Apropos Alexa. Wiele osob zastanawia sie na tym blogu i na innych tez , kim naprawde jest Alex Jones? Mysle , ze strona , ktora wrzucam , troche nam pomoze w rozszyfrowaniu Alexa Jonesa lub jego przeciwnikow. Ta strona nie jest zrobiona tendencyjnie, kazdy mogl sie wypowiedziec i na podstawie swoich doswiadczen lub przemyslen , mogl wypowiedziec sie swobodnie na Jego temat. Moje pierwsze wrazenie jest takie….prawie nikt nie zaprzecza , ze Alex robi dobra robote informacyjna[ jest lepszy niz zaklamane media] , ale jest tez sporo zarzutow, zwlaszcza jesli chodzi o sprawy religii, niektorzy wrecz oskarzaja go o przynaleznosc do sekty , ktora wylonila sie z Kosciola Adwentystow. A dlaczego? , bo pomogl finansowo przy odbudowie spalonego przez oddzialy rzadowe zabudowan guru Koresha , w Waco[ pamietacie sprawe kiedy sekta Koresha zostala zaatakowana i spalili dziesiatki ludzi , w tym 20-30 malych dzieci?] Ja to interpretuje zgola inaczej. Alex byl zbulwersowany zabojstwem dzieci i akcja wojska [FBI] i dlatego pomogl w odbudowie a nie dlatego , ze jest czlonkiem tejze sekty. Widac po prostu , ze wielu ludziom zalezy na tym , aby czlowieka tego udupic . A juz argumenty , ze pali i pije sa smieszne. Ale nie pisze wiecej. Przeczytajcie bo warto. Ktos w komentarzach napisal ” nie ludzi idealnych , wiec z pewnoscia Alex tez nim nie jest, ale bez niego , wielu tkwiloby po uszy w klamstwie i niewiedzy”

  http://houston.indymedia.org/news/2004/11/35190_comment.php

  Polubienie

  • Wizzgaa 11 czerwca 2011 o 12:02 pm

   Owszem , niewątpliwie plusem wystąpień Alexa jest to ,że niektórzy ludzie / myślę ,że mnóstwo / zaczyna dostrzegać ,że jest w ogóle jakieś drugie dno tego świata . I zaczynają sami szukać łykając zarówno prawdę i fałsz – na początku . Potem dochodzą do własnych ustaleń . Tyle zasługi Alexa . Tylko on wie , co naprawdę robi .

   Polubienie

 57. karlos33 10 czerwca 2011 o 7:58 pm

  Ataki był początek pożaru w elektrowni Fukushima , reaktor nr.4

  teraz to już totalnie wszystko zadymione,żeby ktoś nie pomyślał że to mgła !

  Polubienie

 58. Bromba 10 czerwca 2011 o 7:59 pm

  Co do inwigilacji,to w ofercie już znajdują się tv np toshiba,które analizując rysy twarzy automatycznie wybierają ulubione ustawienia użytkownika,mają wbudowaną w obudowę telewizora kamerę współpracującą z oprogramowaniem do identyfikacji użytkowników.Rozpoznaje podobno do 4 użytkowników,dodatkowo dzięki kamerze, telewizor rozpoznaje czy wpatrujesz się w ekran(!!),w momencie wykrycia nieobecności użytkownika odbiornik przechodzi w stan uśpienia.Oczywiście to wszystko dla naszego dobra i wygody 🙂

  Polubienie

 59. Pingback: Mossad przejmuje serwis Bliscy.pl? (via Monitorpolski's Blog) « Gyvenimo kritika

 60. Sebastian 11 czerwca 2011 o 10:55 pm

  Czy moze ktos uprzejmie sprawdzić czy działa serwis http://www.presscore.ca. U mnie nie działa.

  Polubienie

  • Michał Archanioł 12 czerwca 2011 o 1:52 am

   U mnie działa (w tej chili). Nie kupuj net od komerchy, tylko gdzieś idź do instytucji niezależnej, np. uczelni. Spróbuj w McDonald’s, w HotSpotach, w dużych ośrodkach, …

   Polubienie