Szwajcaria: próba aresztowania zbrodniarza wojennego H. Kissingera

Sensacja w St Moritz!

Jak podają Paul Joseph Watson i Aaron Dykes w programie Alexa Jonesa, w St Moritz pobito dotkliwie włoskiego członka Parlamentu Europejskiego, Mario Borghezio, który próbował wejść do hotelu, w którym odbywa się zebranie 120 gangsterów globalistycznych w ramach tzw. Grupy Bilderberg. Parlamentarzyście złamano nos. Wcześniej szwajcarski działacz grupy wolnościowej We Are Change, Dominic Schreiber oświadczył w programie Alexa Jonesa,

Pobity włoski europoseł

że cała grupa szwajcarskich parlamentarzystów zamierza aresztować zbrodniarza wojennego Henry Kissingera. 6 czerwca sędzia szwajcarski Dominique Baettig wraz z grupą parlamentarzystów zdecydowali o aresztowaniu zbrodniarzy wojennych George W. Busha, Henry Kissingera, Dicka Cheneya i Richarda Perle. Zażądano aresztowania Kissingera od wszystkich szwajcarskich prokuratorów, wystawiono też list gończy! George Bush zrezygnował z wyjazdu jeszcze w lutym b.r. właśnie z powodu obawy o aresztowanie.
Na stronie Alexa Jonesa Infowars, znajdują się zdjęcia uczestników konferencji w opancerzonych samochodach. Na razie nie wszyscy zostali zidentyfikowani. Ze strony mediów kryminalnych jest totalna blokada na temat tego co się dzieje w St. Moritz, jednak media alternatywne skutecznie przejęły relacje i komentarze.

Czy to jest Komorowski?

Nasz rodak z Chicago, Luke Rutkowski, który podróżuje do Europy (w planie także wizyta w Polsce!) zauważa, że Europejczycy są zmęczeni terrorem ze strony bankierów globalistycznych i że wreszcie przystąpili do działania. Budzi się Francja, Hiszpania, Grecja, wreszcie Szwajcaria, która nawet nie jest w Unii Europejskiej, lecz świadomi, doskonale poinformowani Szwajcarzy przystępują do ostrego działania gdyż wiedzą, że nie można czekać – globaliści są gotowi na wszystko.
Szwajcarski polityk Lukas Reimann oświadczył w programie Alexa Jonesa, że największa partia w Szwajcarii, Swiss People’s Party, jest przeciwna Międzynarodowemu Funduszowi Walutowemu i grupie Bilderberg. Dodał, że zamierzają oni sforsować bramy hotelu, w którym odbywa się zebranie Bilderbergu. Oświdczono, że jeśli komukolwiek się coś stanie to odpowiedzialność spadnie na organizatora, który również uczestniczy w konferencji.
W Szwajcarii, podobnie jak w USA (Logan Act) jest zabronione potajemne spotykanie się polityków z przedstawicielami innego państwa.
Uczestników konferencji chronią oddziały policji USA, Wielkiej Brytanii i Izraela, współpracują z policją i armią szwajcarską. Cała okolica jest dokładnie chroniona aby nic co się dzieje wewnątrz nie wyciekło. Wybudowano nawet specjalny mur by zasłonić widok przed wścibskimi fotografami. Luke Rutkowski spróbował się dostać do środka pod pozorem chęci wejścia do restauracji. Został niezbyt delikatnie wyproszony.

Jutro w południe w St Moritz ma się odbyć wielka demonstracja przeciwko Bilderbergowi i gangsterom globalistycznym. Udział zapowiedziały ugrupowania zarówno lewicowe jak i prawicowe.

Reklamy