Wydarzenia i komentarze, 11 czerwca 2011r

Relacja na żywo z zebrania terrorystów globalnych w Bilderbergu

Ekipa Alexa Jonesa relacjonuje na żywo to co się dzieje w St. Moritz, gdzie „elity” globalnych ludobójców dopracowują plan zagłady dla ludzkości. Szwajcarscy politycy mają zamiar aresztować niektórych z nich, jak Henry Kissingera i Richarda Cheney’a za zbrodnie wojenne. Pierwszy z nich, jak wiadomo, jest odpowiedzialny za ludobójstwo przynajmniej 600 tys ludzi w Azji, a Obama prawdopodobnie jest pionkiem wykonującym rozkazy tego psychopaty. Ruch Szwajcarów w kierunku doprowadzenia zbrodniarzy przed oblicze sądu byłby pierwszą oznaką wzmagającego się oporu wobec rasistowskiej elity. Grupa Bilderberg, o której do niedawna niewiele było słychać jest odpowiedzialna m.in. za powstanie Unii Europejskiej, tam też przygotowano plany Unii Północnoamerykańskiej, które byłyby etapem pośrednim do stworzenia prywatnego „rządu światowego”. Takie spotkania jak Bilderberg są prawdopodobnie konieczne, gdyż podczas nich dokonywane jest bezpośrednie przekazanie tajnych dokumentów oraz planów działania. Z uwagi na nie do końca kontrolowane przez tych ludzi działanie agencji wywiadowczych, telekonferencje czy rozmowy telefoniczne byłyby dla nich zbyt dużym ryzykiem wpadki.
Politycy amerykańscy, uczestnicząc w tej konferencji, jawnie łamią prawo amerykańskie, tzw. Logan Act, które nie zezwala na negocjacje obywateli amerykańskich z przedstawicielami obcych rządów. Grozi za to do 3 lat więzienia, lecz jak dotąd nikt nie został jeszcze skazany… W St. Moritz w tym roku obecni są nieoficjalnie czołowi politycy amerykańscy, jak Hillary Clinton (oficjalnie jest na wakacjach) czy też Sekretarz Obrony Robert Gates. Lista uczestników może jednak nie zawierać ich nazwisk gdyż zebranie jest tajne. Są jednak informacje, że ich widziano.
To, że elity tracą kontrolę, świadczy niedawne aresztowanie szefa MFW Dominique Strauss – Kahna. Niemal pełną kontrolę mają nadal nad mediami na zachodzie. Z dużych mediów komercyjnych tylko Ruppert Murdoch oświadczył, że milczenie na temat tego co się dzieje w St. Moritz jest już niemożliwe, gdyż media szwajcarskie robią to już obszernie. Także Russia Today na bieżąco relacjonuje wydarzenia – prawdopodobnie żaden z polityków rosyjskich nie został zaproszony na obrady.

Charles F. Bolden

Czy NASA wie coś, czego my nie wiemy?

Na oficjalnej stronie NASA, administrator agencji, Charles F. Bolden wystąpił z bardzo dziwnym oświadczeniem. Dotyczy ono przygotowań do „niebezpieczeństwa” jakie może czekać członków „rodziny” NASA. Bolden powołuje się na niedawne ćwiczenia FEMA „Eagle Horizon”, podczas których dowiedział się o rzeczach, które dotyczą jego prywatnej osoby wraz z rodziną. Chodzi o zabezpieczenie się przed naschodzącym niebezpieczeństwem.
Bolden nie wyraził tego bezpośrednio, jednakże ton wypowiedzi wskazuje na to, że istnieje jakieś realne zagrożenie dla całego świata. „Jesteśmy jedyną agencją, która jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo ludzi nie tylko na Ziemi, ale także poza naszą planetą” (sic!) – stwierdził Bolden. Uważa on, że poziom przygotowań rodzin do niebezpieczeństwa nie jest wystarczający. Chodzi tu o całe stany, „czy to będzie Zachodnie Wybrzeże, Wschodnie Wybrzeże czy Wybrzeże Zatoki czy też Wielkie Jeziora – pomyślcie o naturalnych kataklizmach, które mogą się wydarzyć w waszej okolicy, pomyślcie o atakach terrorystycznych z zewnątrz, które mogą się wydarzyć tak jak to było 11 września, i przedyskutujcie w rodzinach o swojej pracy i o tym co należy zrobić by się przygotować do nieprzewidywalnego”. Dalej Bolden namawia do zabezpieczenia się w postaci zestawów bezpieczeństwa na wypadek huraganów i trzęsień ziemi, planów ewakuacji i miejsc spotkań z rodzinami i znajomymi gdy przestaną działać środki komunikacji i łączności. Apel do „rodzin NASA” ma na celu pewność, że jeśli coś się nagle wydarzy to pracownicy agencji będą spokojni, że rodziny były odpowiednio przygotowane.
Treść i ton wypowiedzi administratora NASA wskazuje na to, że ma on informacje o nadchodzącym niebezpieczeństwie, o którym nie może powiedzieć. Daje do zrozumienia, że dowiedział się o tym podczas ćwiczeń FEMA i że niebezpieczeństwo jest bardzo realne, czy też nawet nieuniknione. Daje też do zrozumienia, że niebezpieczeństwo może dotyczyć obszarów poza Ziemią! Czyżby chodziło o wybuch słoneczny, kometę czy zdalnie sterowanego asteroidę (sugestia z zamachem terrorystycznym)?
Sprawa jest więc poważna – nie są to jakieś pogłoski – jest to oficjalne ostrzeżenie ze strony wysokiej rangi oficjela jednej z najważniejszych agencji Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo 10 czerwca, wśród pracowników NASA rozesłano wewnętrzny e-mail potwierdzający realność zagrożenia i przynaglający do szybkich przygotowań do nadchodzącego niebezpieczeństwa.

jak się bronić przed atakiem zombie...

Warto też przytoczyć niedawne doniesienia innej amerykańskiej agencji – CDC (Centers for Disease Control and Prevention), która w maju b.r. ostrzegała atakami zombie! Chodzi o ludzi zarażonych wirusem / bakterią, którzy zachorują na tzw. „Ataxic Neurodegenerative Satiety Deficiency Syndrome” (może ktoś ze świata medycznego to przetłumaczy?) – chorobę atakującą układ nerwowy. Zastępca Chirurga Generalnego CDC, specjalista od bioterroryzmu,  Ali Khan, na swoim blogu zalecał odpowiednie przygotowanie się i zabezpieczenie przed ewentualnymi ugryzieniami zombich. Takie ugryzienie oznaczałoby praktycznie śmierć.
Być może był to chwyt psychologiczny, którego celem miało być zwrócenie uwagi na zagrożenie i skłonienie społeczeństwa do szybkich przygotowań – o jakich mówił też Bolden. Jeli to był chwyt, to okazał się skuteczny – blog Khana został zaatakowany taką ilością wejść, że się zawiesił.

Reklamy

204 responses to “Wydarzenia i komentarze, 11 czerwca 2011r

 1. wojox 11 czerwca 2011 o 10:13 am

  Najciekawsze jak wszyscy się śmiali z Nibiru czy przebiegunowania. Dziś już spora część ludzi widzi że to nie żadne bajki. Bóg jest już wyczerpany beznadziejną postawą ludzi, czas się kończy nieubłaganie. A najśmieszniejsze jest to że niektórzy liczą na schowanie się przed nieuniknionym…
  No i czekam na „naukowych sceptyków”….

  • monitorpolski 11 czerwca 2011 o 10:18 am

   Otóż to… Tu pasuje historia Noego

   • trebor 11 czerwca 2011 o 10:56 am

    Pisale juz ale powtorze „bez zrozumienia starozytnej historii nie zrozumiemy co sie dzieje teraz”.

    • siedem 11 czerwca 2011 o 12:46 pm

     aby zrozumiec to co sie teraz dzieje trzeba zaczac czytac Pismo Swiete.weszlam w ten temat okolo miesiac temu…..to jest zatrwarzajco fascynujace!!!! przepowiednie spelniaja sie z dnia na dzien….a dla ameryki te przepowiednie sa katastrofalne….

  • siedem 11 czerwca 2011 o 12:07 pm

   Przebiegunowanie geomagnetyczne to stale rosnący obszar badań geofizycznych, który będzie zajmował fizyków i geologów przez wiele kolejnych lat. Lecz chociaż mechanizmy rządzące tym zjawiskiem nie są do końca poznane, nie ma absolutnie żadnych naukowych dowodów na to, że nastąpi ono w najblizszych latach.

   Ponadto, ewentualne konsekwencje takiego przebiegunowania zostały przesadnie wyolbrzymione. Nawet gdybyśmy doświadczyli takiego zjawiska za naszego życia (co najprawdopodobniej nie nastąpi), to już zupełnie nieprawdopodobne jest, że zostaniemy upieczeni żywcem przez wiatr słoneczny albo zgładzeni przez promieniowanie kosmiczne. Nieprawdopodobne by miała z tego powodu nastąpić jakakolwiek masowa zagłada ludzkości .Najprawdopodobniej będziemy tylko mieli okazję oglądać zorze polarne na wszystkich szerokościach geograficznych, do momentu, aż dipolowe pole magnetyczne osiągnie nową, odwróconą orientację, możliwy też będzie niewielki wzrost liczby wysokoenergetycznych cząsteczek kosmicznych docierających do powierzchni Ziemi (pamiętajmy o tym, że samo osłabienie magnetosfery nie oznacza jeszcze całkowitej utraty ochrony magnetycznej), będziemy też chronieni (głównie) przez grubą warstwę atmosfery ziemskiej.

   Satelity mogą mieć problemy z prawidłowym funkcjonowaniem i wędrowne ptaki mogą zostać zdezorientowane ale przewidywanie w tej sytuacji Końca Świata to już gruba przesada.
   Przebiegunowanie geomagnetyczne bez wątpienia nastąpi kiedyś w przyszłości, ale mówiąc o tym mamy na myśli skalę czasu od nieodległych (i mało prawdopodobnych) 500 lat aż do milionów lat, z pewnością natomiast nie zaś najbliższych .

   • siedem 11 czerwca 2011 o 12:25 pm

    link dla zainteresowanych o przebiegunowniu http://www.universetoday.com/18977/2012-no-geomagnetic-reversal/

    • sebecxs 11 czerwca 2011 o 1:07 pm

     …nie czytałaś co napisał trebor????

    • ALFA 11 czerwca 2011 o 1:47 pm

     Bliźniacze sondy NASA Voyager dokonali zaskakujących odkryć po podróży do zewnętrznych granic Układu Słonecznego.

     Naukowcy badający dane Voyager zauważył, co może być gigantyczne bańki magnetyczne znajduje się w heliosferze region naszego układu słonecznego, która oddziela nas od wichury słonecznej przestrzeni międzygwiezdnej. Pęcherzyków, naukowcy wierzą, gdy słońce postaci pola magnetycznego wypaczonego na obrzeżach naszego układu słonecznego.

     „Słońce pole magnetyczne rozciąga się na skraju Układu Słonecznego” astronom Merav Opher z Boston University powiedział w oświadczeniu opublikowanym w czwartek. „Ponieważ słońce obraca się, jego pole magnetyczne zostanie skręcona i pomarszczone, trochę jak baletnica spódnicy. Daleko, daleko od Słońca, gdzie podróżnicy są fałdy kilka spódnicę”.
     http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&twu=1&u=http://www.roguegovernment.com/%3Fnews_id%3D25913&usg=ALkJrhgP-PG9hO4ZFr7jpWgXw5pLlEGR-A

  • siedem 11 czerwca 2011 o 12:21 pm

   Prawda jest taka, że spiskowa teoria o Planecie X jest fałszywa, a teoria o „komecie roku 2012” jeszcze gorsza. Prawdopodobieństwo, że wielka planeta przemknie przez wnętrze Układu Planetarnego jest równe prawdopodobieństwu, że w tym czasie w Ziemię uderzy kometa. Jest po prostu równe zeru.

   Przyszłości nie da się zgadnąć, a żadne antyczne przepowiednie nie uzasadniają jakiegokolwiek, popartego faktami astronomicznymi, scenariusza Końca Świata. Rok 2012 będzie z pewnością ważny z powodów religijnych czy mistycznych (nie wspominając o piłce nożnej). Używanie przez katastrofistów współczesnych wyników naukowych jako dowodów na słuszność ich przepowiedni (często dla własnego zysku) jest nie tylko nieodpowiedzialne, ale wręcz bardzo szkodliwe.
   http://www.universetoday.com/20776/2012-no-comet/

   • KingovNothing 11 czerwca 2011 o 1:12 pm

    Do @siedem
    O godzinie 12:21 piszesz cytuję – „Przyszłości NIE DA się zgadnąć,a ŻADNE antyczne przepowiednie nie uzasadniają jakiegokolwiek,popartego faktami astronomicznymi,scenariusza Końca Świata.”
    Zaś 25 minut pózniej,o godzinie 12:46,w odpowiedzi na posta piszesz ,cytuję –
    „przepowiednie spełnieją się z dnia na dzień…a dla ameryki te przepowiednie są katastrofalne…” –

    Nawet biorąc poprawkę na to,że kobieta zmienną jest,taka metamorfoza poglądów jest zadziwiająca!

    • Wizzgaa 11 czerwca 2011 o 1:15 pm

     Bo to nie kobieta tylko jakiś program czy inny twór komputerowy . Prawdziwe kobiety są logiczne , konsekwentne i zawsze działają celowo . Purnonsens dopuszczają tylko w chwilach twórczej „jazdy” . W przypadku SIEDEM to raczej nie ma miejsca . Zatem popsuła / ło / się . Rozumiemy ?

    • siedem 11 czerwca 2011 o 2:30 pm

     moje komentarze sa dla osob logicznie myslacych a przedewszystkim MYSLACYCH

   • monitorpolski 11 czerwca 2011 o 2:39 pm

    Pamiętajcie, że jedną z broni masowego rażenia są zdalnie sterowane asteroidy – były już gotowe w latach 80-tych. Jak taki asteroida uderzy z prędkością 40 tys km na godz. to będzie to równoważne wybuchowi jądrowemu.

    • siedem 11 czerwca 2011 o 2:57 pm

     40 tys km/godz ??? skutki takiego uderzenia sa nieprzewidywalne.ich bunkry napewno pozawalaja sie…a IM chyba nie o to chodzi…..a poza tym o sterowanej asteroidzie nie slyszalam….

    • Wojwit 11 czerwca 2011 o 3:39 pm

     @Monitor
     Jesteś polskim a nie polskojęzycznym dziennikarzem, a więc dbałość o nasz język ojczysty zobowiązuje Cię szczególnie. Jeżeli ta asteroida (r. ż.), to taka asteroida (a nie taki asteroida, jak napisałeś zarówno tu jak i w głównym artykule).
     Po co asteroida? Walizkowe bomby atomowe są „znacznie wydajniejsze”… Użyć asteroidę dla zamaskowania użycia bomb? Po co? Po ataku jądrowym panika będzie wystarczająco wielka dla wprowadzenia w życie planów, wymyślonych przez unych dziesiątki (wręcz setki) lat temu…
     ===================================================================
     monitorpolski: bomba walizkowa wskazuje na zamach terrorystyczny. Zauważ, że teraz wojna odbywa się głównie przez kataklizmy. Nie ma winnego! Alex Jones niedawno mówił o tym, że już w latach 80-tych można było przekierować asteroidę na taką trajektorię, że mogła uderzyć w dowolny cel na ziemi. Siła takiego uderzenia byłaby równoważna bombie termojądrowej.

    • monitorpolski 11 czerwca 2011 o 9:54 pm

     Wojwit, ja byłem 18 lat w USA, często mi się angielski wciska… to naprawdę drobny błąd. W czeskim np. jest w rodzaju męskim!

   • BarbW 11 czerwca 2011 o 4:29 pm

    Na początku września przeleci w kometa Elenin, ale ona nie będzie miała wielkiego impaktu na ziemie, poza małymi wstrząsami dużo mniejszymi od tych sztucznie podsycanych. Powtarzam juz tutaj wielokrotnie, ze Planeta Nibiru czy tez Planeta X to planetoida Marduk która według swojej eliptycznej odbicie miała przelatywać blisko Ziemi w 2003 roku. Ona się zbliżyła i została przechwycona-zestrzelona przez militarna sile Illuminatow w tym samym czasie. Pozostałości po tej planetoidzie widoczne były na tle słońca (olbrzymie unoszące się obiekty jak podawała prasa w tym czasie). Inne pozostałości są widoczne na zdjęciach dostępnych z księżyca. Jeżeli chodzi o biblie to zwłaszcza Nowy Testament jest dziełem Illuminatow, to wiec dlaczego nie miałby się wyplenić? Oczywiście żadnego końca świata nie będzie. To tylko sianie strachu. Illuminati chca na Ziemi utworzyc dla siebie stolice Imperium Draco w naszej Milki Way galaktyce, wiec nie dopuszcza do jej zagłady.
    Prawda jest ze „trzęsą portkami” bo na Pasie Kuipera dzieje się coś dziwnego. Pytanie która inwazja będzie prędzej ta inscenizowana przez Illuminatow czy ta z Pasa Kuipera. Federacja Galaktyki Drogi Mlecznej skupia ponad 110 kolonii które utworzyły ją żeby bronic się przed agresywną rasą DRACO z Draco Star System.
    Trzeba pamiętać ze nie ma w obecnej dobie czasu bezpiecznego miejsca na ziemi. Technologia jaka dysponują rządzący znajdzie człowieka gdziekolwiek by on przebywał. To nie znaczy ze to już po nas!
    Znajomość lub obznajomienie się z narzędziami ochrony i obrony plus od-programowanie się w przypadku
    stwierdzonych Mind-Control oprogramowania to pierwsze kroki. Drugie i bardzo ważne to dzielenie się to prawdziwą wiedza, tą prawdziwą historia, i uświadamianie innych otwiera świadomość naszą na wyrafinowane poczynanie rządzących i oddzielanie nas od Boga którego mamy w sobie w bardzo prostej linii pionowej. Wiem, ze może to się niektórym nie podobać (przykro mi ale dziele się tym co wiem) religie służą nie dla nas ale przeciwko nam. To wielka forma kontroli umysłów. Nikogo nie atakuje ani nie osądzam. Kaidy ma wolną wolę. Pozdrawiam ciepło.

    • zenobiusz 11 czerwca 2011 o 5:44 pm

     „Jeżeli chodzi o biblie to zwłaszcza Nowy Testament jest dziełem Illuminatow,”
     No brawo,a Chrystus i apostołowie ,byli tylko jedną z ich podgrup.

    • BarbW 11 czerwca 2011 o 6:47 pm

     A czy ja wspominałam cokolwiek o Chrystusie? Jimmanuel, czyli Jezus to zupełnie inna sprawa. A co mi powie pan Zenobiusz a Marii Magdalenie? No to pytanie retoryczne. Energia Chrystusowa to tez zupełnie inne zagadnienie. Ja jestem bardzo wierzącą, Wierze w Boga czyli Wielki Umysł Boski, w siebie, w mojego Ducha Opiekuna (Oversoul). Tą wieczną Trójcę mamy w sobie. Tracimy tylko lub nam odwraca się świadomość tej rzeczy. Przypominam. Bóg obdarzył nas wolna wolą.
     Inne przypomnienie: technologia Illuminatow posunięta jest tak daleko ze przy odejściu duszy przechwytują ja zwłaszcza jeżeli wiedza za maja udać się do BIAŁEGO ŚWIATŁA. Klony wymagają duszy, prawda?

    • Ania 11 czerwca 2011 o 8:05 pm

     „Jeżeli chodzi o biblie to zwłaszcza Nowy Testament jest dziełem Illuminatow,”
     No brawo,a Chrystus i apostołowie ,byli tylko jedną z ich podgrup.
     Oczywiście że nie. Chrystus i jego nauka został WYKORZYSTANY przez te kanalie do przemycenia wielkiego kłamstwa. Kłamstwo sprzedaje się najlepiej w opakowaniu prawdy. To jest to wielkie zwiedzenie.

    • monitorpolski 11 czerwca 2011 o 9:58 pm

     Jeśli Illuminati mają takie możliwości to po co my się w ogóle produkujemy, Złożyć pióra i do piachu!
     Po prostu w to nie wierzę. Na rozbicie planety wielkości Urana potrzeba strasznych ilości energii. Chyba, że broń skalarna nie jest mitem.

    • rambo8 11 czerwca 2011 o 10:07 pm

     Ja chciałem sie tylko odnieść do ducha opiekuna. Mianowicie odciąga sie nas w ostatnim
     czasie od kontaktu z tym duchem poprzez zakłócanie pracy mózgu w celu nie możności
     połączenia sie z tym stanem świadomości czego nie jednokrotnie doświadczyłem na sobie.
     Sądze że w te działania jest zangarzowna broń elekto magnetyczna skierowana na określone fale
     mózgowe, przedewszystkim fale ALFA. Szcaególnym obszarem tych działań są miejsca gęsto
     zaludnione i duże miasta.Ogólnie sądze ze jesteśmy nieustannie bombardowani przez broń
     której działanie ma na celu nie ośąganie przez nas oświecenia duchowego i połączenie z
     wyższym stanem świadomości który jest pobudzany przez aktywność słoneczną.
     To w skrócie takie moje dywagacje.

     • monitorpolski 11 czerwca 2011 o 11:27 pm

      Tak,tak, tak Rambo8 – mam to samo odczucie. System anten telefonii komórkowej chyba pełni tę rolę. Trzeba się tym zająć. Ciekawe jaka częstotliwość powoduje tę blokadę. Ponoć HAARP pracuje m.in. na 650MHz.

    • duch opiekuńczy 11 czerwca 2011 o 10:14 pm

     To,Rambo 8,znaczyło by,że nie Bóg jest wszechmocny,a iluminaci,tak to widzisz?

     • rambo8 12 czerwca 2011 o 12:01 am

      Za dalekie wnioski wyciągnełeś, bo iluminaci już chwytają sie brzytwy, tylko rzecz w tym ze im
      paluszki po ucina.

 2. iwanezp 11 czerwca 2011 o 10:19 am

  Wszyscy się śmiali i dalej się śmieją bo na razie nic się nie stało, Bóg nie morze się wyczerpać :D, nic się nie kończy uspokój oko.

  • Vismaya 11 czerwca 2011 o 10:25 pm

   Monitor napisał ; ….. cyt …Jeśli Illuminati mają takie możliwości to po co my się w ogóle produkujemy, Złożyć pióra i do piachu! …
   własnie piszę nastepny mój art … to wybrane słowa;

   Osoby udręczone negatywnymi energiami czują się jak w więzieniu, ograniczeni i bez możlwości poruszania się na zewnątrz, niczym więżniowie we własnyhc ciałach. A zwycięstwem na tej drodze może być tylko nasza głęboka wiara, pomoże się człowiekowi wygrzebać z najgłębszych pokladów piekła i odnieść wielkie zwyccięstwo … dzisiaj potrzebna ci jest właśnie taka potężna WIARA … i pamiętajcie jedno, że taką wiarę najczęściej zabija świat. (……) toteż do swoich dni ostatnich zawalcz o siebie bez względy na jakiej pozycji byś nie był, idąc z Bogiem po Jego sprawiedliwych drogach wcześniej czy póżniej muszą cię opuścić wszystkie demony. (… ) To ty sam nadajesz sobie autorytetu na tej drodze i od dziś powiedz sobie – mam moc zmartwychwstać i żyć od nowa jako nowy człowiek.

   • monitorpolski 11 czerwca 2011 o 11:29 pm

    Bez wiary nie prowadziłbym tego bloga, nie siedziałbym godzinami nad montażami wideo, za które nie mam ani grosza. To chyba skierowane jest do innych…

    • Vismaya 11 czerwca 2011 o 11:56 pm

     Do nas wszystkich … bo tak się zdarza, że w tych niełatwych czasach wszyscy mamy na swojej drodze wzloty i upadki, …. ważne aby umieć się w porę podnieść i iść dalej …. 🙂
     Często potrzebujemy do pomocy cyrenejczyka i często sami nim jesteśmy….. bo człoiwiek istota krucha i silna.

   • katerina404 12 czerwca 2011 o 2:59 am

    >vismayaPięknie to napisałaś. Takie jak na ten trudny czas, ważne i pokrzepiające słowa. Dzięki.

 3. navajo88 11 czerwca 2011 o 10:37 am

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/centralna-czarna-dziura-w-naszej-planecie-moze-byc-odpowiedzialna-za-pole-magnetyczne
  tutaj pierwszy link
  a tutaj wstawiam następny link
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dziwna-anomalia-odmierzania-czasu-sycylii
  Pierwsza informacja brzmi jak SF, ale druga jak by potwierdzała pierwszą informację ,ale oceńcie sami ! oki???
  J.M.H

  • monitorpolski 11 czerwca 2011 o 10:49 am

   Czarne dziury mogą być w każdym większym ciele niebieskim. I wcale to nie musi oznaczać, że zostaniemy „połknięci”. Chronić może przed tym właśnie bardzo silne pole magnetyczne, które nie pozwala naładowanym czątkom na przekroczenie horyzontu wydarzeń (obszar poza którym nic już nie może uciec gdyż prędkość ucieczki jest większa od prędkości światła). Ale zachodzi pytanie – co powoduje anomalne zachowanie się czarnej dziury?

   • navajo88 11 czerwca 2011 o 12:05 pm

    I to jest zasadnicze pytanie panie monitor !!!!! jest tyle czynników na ziemi i po za nią !!!! ,a ja zawsze mówiłem obserwójcie kosmos i to co tam zachodzi !!!!! ,a co to tych czarnych dziór na ziemi ,czy wewnątrz ziemi to tak na prawdę to nikt nic nie wie ! ale jest jedno matka natura żądzi się swoimi prawami ite prawa wcale nie oznaczają naszego panowania na ziemi po wsze czasy bo może się nagle okazać że nasz czas już dawno minoł ,ale my o ty nie wiemy ,,albo że nie dopuszczamy takiej mozliwości do swej świadomości !!!! ,ale niespodzianka może nastąpić nagle i co najważniejsze z nienacka i to tak że nawet nie beńdziemy mieli czasu żeby zareagować !!!!! ,pozdrawiam panie monitor ,a swija drogą to dałeś pan dzisiaj niezły artykól .
    J.M.H

   • MamyPojechane... 11 czerwca 2011 o 1:08 pm

    …czarne dziury w cialach niebieskich.
    nic dodac , nic ujac…

    • monitorpolski 11 czerwca 2011 o 2:50 pm

     No bo penie nie wiesz kto to jest Nassim Haramein…
     http://theresonanceproject.org/blog/?p=12
     http://www.technologyreview.com/blog/arxiv/26626/
     Czarna dziura wewnątrz Słońca. Potwierdzone.

    • trebor 11 czerwca 2011 o 3:58 pm

     Pozdrawiam wszystkie osobowosci MamyPojechane … nawet te dziurawe 🙂

    • trop 11 czerwca 2011 o 4:19 pm

     mamy pojechane to kolejne wcielenie tow.mizerii
     tylko on ma takie czarne dziury w mózgu – spec od CME na słońcu
     szczególnie po spożyciu wysokoprocentowym jego CME mózgowe promieniuje na inne blogi w szczególnosci na blog Monitora…

    • MamyPojechane... 11 czerwca 2011 o 5:02 pm

     …rozbraja mnie wasza przenikliwosc. Nie osmieszajcie sie juz wiecej chlopaki,co…?

    • isengdoang 11 czerwca 2011 o 7:44 pm

     jakoś nie chce mi się w tą czarną dziurę wewnątrz słońca wierzyć. nie wiemy co skrywa nasze, ziemskie dno oceanów a wiemy ze wewnątrz słońca jest czarna dziura?

     • monitorpolski 11 czerwca 2011 o 11:31 pm

      Trudne do uwierzenia. Nassim Haramein to pięknie i w łatwy sposób tłumaczy. Czarne dziury nie są takie „czarne” jak nam się wydaje. I mogą mieć wprost magiczne własności. Tak chyba jest….

 4. Stanisław 11 czerwca 2011 o 10:43 am

  Ciekawe co tak naprawdę kryje się za takim komunikatem, może to kolejne przygotowanie do operacji fałszywej flagi ?

  • Annah. 11 czerwca 2011 o 10:52 am

   całkiem możliwe, NASA mnie nie przekonuje, tam działają spece od dezinformacji

   • Stanisław 11 czerwca 2011 o 1:23 pm

    Kolejna ciekawa sprawa to ten komunikat o zombi – żaden z nas „cywilów” tak na dobrą sprawę nie ma pojęcia jak daleko posunęły się zbrodnicze badania nad próbą kontroli ludzi przez działanie środków medycznych. Być może efektem ubocznym może być zdziczenie i uaktywnienie ponad normę obszaru mózgu odpowiedzialnego za agresję. Taka epidemia rozwiązałaby sprawę dużej grupy ludzi przewidzianej do eksterminacji. Elity mogą mieć szczepionkę i odpowiednie zabezpieczone miejsca pobytu. Kiedy „motłoch” już się pozagryza, pozostanie tylko uprzątnąć bałagan i po kłopocie.

    • monitorpolski 11 czerwca 2011 o 2:52 pm

     Logiczne rozumowanie. Przecież to są potwory, nie ludzie – na wszystko ich stać. Mengele to tylko przykład do czego potrafią się zniżyć, a takich Mengele to teraz pewnie jest na pęczki.

 5. zeebii 11 czerwca 2011 o 10:54 am

  Świetny pretekst aby ograniczać wolność ludzką. Pojawia się zagrożenie -prawdziwe lub nie- więc dla bezpieczeństwa należy ograniczyć wolność. Na przykład pozamykać ludzi w specjalnie do tego celu przygotowanych obozach

 6. FAKIR 11 czerwca 2011 o 11:08 am

  Moje widzenie ostrzeżeń NASA:
  1. Planowane przez służby specjalne ataki terrorystyczne z użyciem broni atomowej
  2. Planowany upadek dolara i kryzys, wielkie zamieszki
  3. Spodziewane zagrożenia ze strony sił przyrody (meteoryt, Elenin, aktywność słoneczna itd)
  4. Celowo rozpowszechnianie strachu, aby wprowadzać dalsze restrykcyjne prawa ograniczające wolność

  • sono 11 czerwca 2011 o 2:57 pm

   @Fakir
   slusznie i rozsadnie myslisz. Dranie te dzialaja wedlug reguly, ze najpierw tworza problem, potem niby go rozwiazuja ( lub udaja ze), a przy okazja wprowadzaja restrykcje ograniczajce prawa obywateli.
   Manipuluja tez informacjami jak sie da.
   Celowo wprowadzaja tez chaos dezinformacyjny, zeby ludizie sie pogubili i juz nie wiedzeili komu i w co nalezy wierzyc.
   Co widac i tutaj na tym forum pelnym tepakow i platnych agentow.

 7. AQQ 11 czerwca 2011 o 11:20 am

  Przypomnijmy sobie protokoły mędrców – cóż za zbiegi okoliczności..
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=9&t=39&start=15

 8. miziaforum 11 czerwca 2011 o 11:21 am

  tu jest sprawa którą powinni się zająć wszyscy w imię wspólnego interesu POLAKÓW
  może to właśnie idealny moment na zwrócenie uwagi w środowiskach artystów w jakim kraju żyjemy
  http://miziaforum.wordpress.com/2011/06/11/48-festiwal-w-opolu-z-finalem-w-sadzie-pracy-bezczelne-oszukiwanie-ludzi-znaleziono-w-lokalnej-prasie-skandal-i-wstyd/

  • wacpan 11 czerwca 2011 o 12:15 pm

   brawo wazny temat.pozdrawiam

   • trop 11 czerwca 2011 o 2:42 pm

    no to się wyjaśniło : wacpan to mizia ! zawsze komentuje własne brednie aliasami po kilku minutach
    jak widać grupa astro-mizerii jest dość liczna – razem z ekipą rozwalaczy z nwo czyli talbełt, maruś, wapniak
    tow.mizeria – masz swojego bloga i bloga astro-mary w wydaniu bosko-energetycznym – więc tam wklejaj te wypociny ! nic tu po tobie najemny trollu z zatoki gwinejskiej !
    pozdrów astro-mary = katerine404 error = uni-sono

    • sono 11 czerwca 2011 o 2:46 pm

     UWAGA TROP TO platny Agent!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     IGNOROWAC dziada

    • wacpan 11 czerwca 2011 o 3:23 pm

     TROP=PSYCHOPATA …….jaka miza?????

    • zenobiusz 11 czerwca 2011 o 5:55 pm

     Tak,wackowy panie,pan sono i pani mizia są namojsi,a nie najtwosi

    • wacpan 11 czerwca 2011 o 8:03 pm

     a co moze ten mizia dal zly artykul?????jezeli tak myslisz TY POlaku to jedz do swojej ojczyzny czyli rosjii ty ANTY POlaku

 9. oz 11 czerwca 2011 o 11:23 am

  oni myslą , że okrucienstwo jest ich powinnością, bo cóż podlejszego nad okazywanie litości nędznikom skazanym przez Boga

  • katerina404 11 czerwca 2011 o 6:30 pm

   wacpan Pewnie Pan sie zdziwił, nic dziwnego. Pan Mizia, na którego zenobiusz, takie bzdury trzaska, jest właścicielem tej strony do której podał link odnośnie Opola. Pan wejdzie na ten link i poczyta sobie inne wpisy, to zrozumie o co tu chodzi. Ktoś i ja wiem kto, pod różnymi nickami, skłóca tu wszystkich normalnych. Taki diabełek w nim siedzi, nie wiadomo dlaczego?

   • zenobiusz 11 czerwca 2011 o 7:24 pm

    Jakież to ja trzaskam,o Panu Mizi w wielu osobach.?? Poproszę o screany. ,Hana,czy to zbyt wiele ???

    • wacpan 11 czerwca 2011 o 7:44 pm

     hahahhahah NIEE WIEM O CO TU CHODZI ALE CHYBA CZESC OSOB Z TEGO BLOGA WYMAGA LECZENIA PSYCHIATRYCZNEGO :))))

     • monitorpolski 11 czerwca 2011 o 11:33 pm

      Jest nawet na to poststalinowska ustawa – właśnie wsadzili na nią Tadeusza Chołdę do jakiegoś łagru, mimo że miał prawo wyjść z więzienia. Żyjemy w totalitaryzmie!!!

    • katerina404 11 czerwca 2011 o 8:08 pm

     Daj sobie spokój. Nie wiem co Ci daje ta agresja, ale ja nie zamierzam wchodzic w nieptrzebne polemiki. Zweryfikuj swoje nastawienie do ludzi i zacznij normalnie rozmawiać, a wtedy poczujesz się o wiele lepiej.

    • trop 11 czerwca 2011 o 9:09 pm

     tow.mizeria=wacpan w czasie załamania nerwowego :

     astro-mary=katerina404error=sono i tow.mizeria – narada trolli przed atakiem na blog monitora :

    • zenobiusz 11 czerwca 2011 o 10:21 pm

     miziaforum powiedział/a
     Maj 14, 2011 @ 12:39 PM

     ABY ZAKOŃCZYĆ DEFINITYWNIE WĄTEK USILNIE TU LINKUJACYCH BLOGA MONITORPOLSKI
     – UCZCIWIE BEDZIE POWIEDZIEĆ ŻE TEN SENSAT , NA CODZIEŃ WALCZĄCY OFICJALNIE Z:
     – BIG PHARMA
     – WROGIMI MEDIAMI TV – a konkretnie TVN
     – BANKSTERAMI
     ==================================
     CHĘTNIE BIERZE ZLECENIA ZAROBKOWE – PRACUJĄC DLA POWYŻSZYCH – W DZIALE PROPAGANDY – REKLAMY….
     =======================================
     PIENIĄDZE MU NIE ŚMIERDZĄ –
     a dla ultra wierzących , NA CO DZIEŃ ZAMIAST KRZYŻYKA AFISZUJE SIĘ Z EMBLEMATAMI POGAŃSKIMI NA SZYJI …
     —————————-
     OT BOJOWNIK
     ==========================================
     WIĘCEJ WPISÓW NIE BĘDZIE – chyba wystarczy ….
     ====================
     tu szczegóły …… i kontakt do wodza
     http://podlecki.pl/

    • zenobiusz 11 czerwca 2011 o 10:23 pm

     ============================
     ps. usuwanie strony nic nie da SKOPIOWANA W CAŁOŚCI – PO ZNIKNIECIU ORYGINAŁU POZOSTAJE KOPIA DO WGLĄDU.
     http://miziaforum.wordpress.com/2011/05/14/pieniadze-to-nie-wszystko-emigracja-to-rowniez-protest-przeciwko-dyktaturze-chamow-i-lajdakow/#comment-21655

    • zenobiusz iiiiiiiidiot 11 czerwca 2011 o 10:45 pm

     mam ciągły atak paranoi ,prześladują mnie natrętne myśli ,wszędzie dookoła widzę gołe demony

     • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 12:06 am

      Takie podrobienie wpisu,wraz z avatarem,możliwe jest tylko,dla administratora bloga, na którym zamieściłem jakiś post, zna on adres mojej poczty.użytej przy tworzeniu avatara,oczywistym więc jest,że jedyny nieetyczny bloger który mógł to zrobić to cytowany wyżej,permanentny łajdak.

      • trop 12 czerwca 2011 o 12:13 am

       przecież tow.mizeria to psych/schiz
       nie może podkładać granatów i min pod drzwi, więc podkłada fałszywe posty – jak astro-mary
       zmienia nicki i IP, rzuca obelgami i przekleństwami
       więcej już nie może – to IMPOTENT !

 10. adio 11 czerwca 2011 o 12:04 pm

  będzie powtórka z rozrywki
  http://www.nibiru.pl/inne/81-potop-historia-lubi-sie-powtarzac.html

 11. Michał Archanioł 11 czerwca 2011 o 12:08 pm

  https://monitorpolski.wordpress.com/2011/06/08/komentarze/#comment-19348

 12. ArO 11 czerwca 2011 o 12:41 pm

  Liber – Skarby http://www.youtube.com/watch?v=R1pTic0Xly8

 13. Talbot 11 czerwca 2011 o 12:50 pm

  Na przełomie września i października tego roku, Ziemia wejdzie wraz z całym Układem Słonecznym w wysoko energetyczny obłok energii.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/uklad-sloneczny-wlecial-w-miedzygwiezdny-oblok-energii

  To wcale nie są żarty.

  Zdaniem Dmitriewa w międzygwiezdnej burzy przez którą się przesuwamy, zapalają się czerwone światła alarmowe.

  „Rosnąca aktywność słoneczna jest bezpośrednim rezultatem zwiększającego się napływu materii, energii, i informacji, jakiemu jesteśmy poddawani wchodząc w międzygwiezdny obłok energii. Słońce staje przed nowymi wyzwaniami,a ich skutki odczuwamy na całej planecie.” pisze Dmitriew „Czas dzielący nas od spełnienia się głównych scenariuszy globalnej katastrofy nie przekracza trzydziestu kilku okrążeń Ziemii dookoła Słońca. To nie przesada – uważamy nawet że jest to dość wiarygodna prognoza”
  powyższe fragmenty pochodzą z książki „Apokalipsa 2012” autorstwa Lawrence’a E. Joseph’a

 14. noni 11 czerwca 2011 o 12:54 pm

  Plejadianie powiedzieli że nie będzie żadnej 3 wojny światowej ani komet ani innego globalnego zagrożenia.
  Oni a właściwie istoty z 4 wymiaru żywią się energią strachu i wojen dlatego z całych sił próbują utrzymać się przy władzy oraz korycie. Niestety ludzie ze swoim ego myślą że nie istnieje ani 4 wymiar ani istoty które żerują na nas.

  Dlatego ciągle to robią 🙂

 15. noni 11 czerwca 2011 o 12:55 pm

  Oczywiście te istoty to szaraki i inne formy ktore mozna nazwac demonami

  • Wizzgaa 11 czerwca 2011 o 1:04 pm

   Noni , jeżeli człowiek sam nie doświadczył tego „żerowania ” na nim demonicznych / trudno powiedzieć , jakich konkretnie / istot > to przyjęcie tego faktu do wiadomości jest prawie niemożliwe . Kto obserwuje to na codzień ten oczywiście wie , o co chodzi ale co z tego ? Trudno się obronić , gniew narasta a przekonać o tym „żerowaniu” innych ludzi JEST BLISKIE ZERU. Mamy oczywiście modlitwę jako oręż ale nigdy nie wiadomo ,czy to nie Bóg dopuszcza czasowo doświadczenie pt. nękanie przez byt demoniczny. Dla hartowania tej zbyt miękkiej stali.

   • sebecxs 11 czerwca 2011 o 1:58 pm

    ..hmm.. a może nie każdy sobie uświadamia… przecież dzisiaj się promuje dla mas doskonale wiemy co… nie widać – czyli niema … proste …no może wirusów i bakterii tez nie widać okiem ale pod mikroskopem są….i tyle ma wiedzieć przeciętny kowalski…. a jak „wierzy” w duchy to psychiatryk … ja myślę, że bardzo wiele osób sobie tego nie uświadamia.. np. biegnące dziecko – powoli , powoli bo się przewrócisz…. i leży… dalej… rozmawiasz na jakiś ważny temat i wtedy …często w dzieci jakby „diabeł” wstąpił… i już możesz zareagować złością…. ludzie często się denerwują i wrzeszczą na siebie, a potem przepraszają i mówią – nie wiem co się się stało, poniosło mnie…. są tzw. porwania emocjonalne – furia czy coś takiego i ludzie w takim stanie potrafią zabić, a jak „emocje opadną” (demony?) to nie wiedzą jak to się stało…. psycholog wytłumaczy, że to wina wychowania itd… i uzna to za jedyną słuszną rację…. trzeba by się zastanowić czy człowiek przybity do krzyża, to nie jest przypadkiem satanistyczny symbol, uchylający właśnie pewna furtkę….myślę, że człowiek sam dopuszcza te byty do siebie, a bóg (wszystko jedno kto jak go rozumie) raczej dba o cały ogród…..można by tak godzinami …. … informacjom staram się emocji nie dawać, aby tych „duchów” nie karmić… a i tak potrafią z zaskoczenia zaatakować.. .jak nie ciebie to bliskich… trzeba się uczyć i tyle…. a podstępne to są istoty – ale zawsze możemy zareagować w różny sposób….. kiedyś uświadamiałem sąsiada mechanika o chemtrailsach, nwo itd….(bez skutku) ..ale nigdy tak jak wtedy nie psuły mi się samochody, dosłownie codziennie jeden i drugi… w końcu po ponad tygodniu jak wydałem wszystkie oszczędności na naprawy – sąsiad powiedział, że chyba „zły” temat macam…. i żeby go nie informować już, bo spać po nocach nie może…. ale co tam, to zbieg okoliczności tak jak i całe życie.. hehehe… a ci co inaczej myślą, to do psychiatryka…. coś przy długo wyszło 🙂

   • watchtroll 11 czerwca 2011 o 8:45 pm

    Jest dobra książka i cały cykl :
    Dimitri Wereszczagin Wyzwolenie DEIR.

 16. katerina404 11 czerwca 2011 o 1:02 pm

  Dla mnie już dawno NASA i wszystkie inne organizacje i instytucje straciły swoja wiarygodność, a ten komunikat jest czytelnym tego przykladem. Niszczenia Ameryki ciąg dalszy, a zaangażowanie wielkich organizacji w tym zakresie jest wręcz „imponujące”. Społeczeństwo amerykańskie robione w bambuko na każdym kroku. Najpierw to oni stworzą te wszystkie sytuacje, a potem wykurzą ludzi z domów do obozów femma. Nie moga sie hieny doczekać aż ludność złapie za broń, wylegnie na ulice i zacznie rewoltę, to muszą przyspieszyc wydarzenia, bo zaczynają czuć smród koło tyłka. Od dawna plotą o NIBIRU-FAŁSZ i innych bzdurach, jak to NASA. Piszę jak to NASA, bo tak traktuję ich poważnie. Chciałabym bardzo móc oglądać ich miny, jak wszystkie ich kłamstwa ujrzą naprawdę światło dzienne i jak staną w błysku fleszy, ale już nie jako zbawcy świata i bohaterowie, ale jako łajdaki, mordercy i oszuści. Tak nam dopomóż Bóg.

  • monitorpolski 11 czerwca 2011 o 2:58 pm

   To nie jest tak.. Jak ludzie w USA wyjdą to sprawa dla nich będzie przegrana. Nie mają szans przeciwko 200 mln sztuk broni, a armia amerykańska nie będzie strzelała do swoich. Może tylko nieliczne wyprane z mózgów oddziały. Oni się właśnie cholernie boją rewolucji w USA.

   • katerina404 11 czerwca 2011 o 4:27 pm

    Miałabym wątpliwości. Sądząc po zachowaniu oddziałów prewencyjnych w Hiszpanii i innych krajach, nie myslę, aby armia, czy amerykańska policja, miały duzo większą swiadomość, a niektórzy ze strachu pójda za rozkazami. Poza tym najpewniej w dużej mierze wykorzystaliby szkolonych bojówkarzy w CIA, niekoniecznie nawet będących Amerykanami. Przecież juz od dawna zjeżdżają się do nich i są szkoleni różnej maści narodowości, które w ten sposób idą za chlebem, nie świadome swojego powołania. Teraz już skończyły się schody i oni będą próbowali użyć wszystkich swoich sztuczek, aby dopiąć swojego. Myślę też, że ich sposoby na wojsko i policję są dużo bardziej zaawansowane i pokrętne, niż dociera to do naszej wiadomości. A w rewelacje NASA tak, czy siak, nie wierzę

    • trop 11 czerwca 2011 o 4:41 pm

     astro-mary = sono = katerine404 error
     gdzie ty się uczyłaś języka polskiego ? w kibucu ? jak tow.mizeria ?
     jak można pisać z takimi błędami ? z tego posta-gniota nic nie wynika – to kolejna info-kaszanka !
     kto ci zaliczał wypracowania i rozprawki ? chyba tylko kibucowy naczelnik po spożyciu !
     co za ohydny styl – tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
     zmień lepiej język na ojczysty – będziemy włączać translatora – damy rade !

 17. Kamil 11 czerwca 2011 o 1:09 pm

  http://www.sovereignindependent.com/?p=21764 Pelna, oficialna lista Bilderberg Group

  • Polak 11 czerwca 2011 o 11:20 pm

   Dlaczego „traperowi nie mozna odpowiedziec (patrz,brak takiiej mozliwosci pod jego postem ).
   Co jest grane „monitor” ?

 18. Wizzgaa 11 czerwca 2011 o 1:11 pm

  Oj Kaśka , Kaśka – żebyś ty jeszcze nie klamała dziewczyno / ? / > czasem mówisz trochę do rzeczy ale to ginie w słowotoku , kłamstewkach , pomówionkach i insynuacyjkach . No ale takie osoby też muszą być . Pozwólmy żyć każdemu według jego potencjału.

  • sono 11 czerwca 2011 o 2:49 pm

   @WIZGGA
   odpieprz sie do Kateriny idioto jeden.
   Gdybys mial 1/10 tego tego rozumu co ona to mozma by bylo jeszcze z toba pogadac.
   A tak to spieprzaj ze swymi komentarzami „pozytecznego idioty”.

   • zenobiusz 11 czerwca 2011 o 4:12 pm

    Sono ,supermanie umysłowy,przełóż, na lewą stronę,bo cię uwiera w intelekt. 🙂

    • trop 11 czerwca 2011 o 4:25 pm

     🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 bravo !
     to będzie od dziś hasło-odezwa do astro-mizeryjnego towarzystwa trollingowego
     nawet do astro-mary
     bo ona też taka jakaś w połowie :
     http://dzidka.pinger.pl/m/2239609

   • lololo 12 czerwca 2011 o 8:36 am

    serio sono przystopuj troche co rzucasz na ludzi to wraca. Pewnie dostane odpowiedz sam przystopuj zasrancu odmienicu glupi matole bez rozumu, najgorszy debilu jako chodzi po ziemi O_o

 19. ArO 11 czerwca 2011 o 1:19 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=3UIf5caZ6t4

 20. erilo 11 czerwca 2011 o 1:23 pm

  a tak aproposo, czy mógłby mnie ktoś konkretnie wytłumaczyć, dlaczego Guzik-Rozporkowska nie startuje z listy RAŚ i nie pluje na Polaków, tylko zrobi to skrycie tugewer z PO?

  • Annah. 12 czerwca 2011 o 4:52 pm

   robi za kolejnego trolla? widać staremu brakuje pomysłów, odpukać 😉

 21. Kazik 11 czerwca 2011 o 1:24 pm

  http://oneworldscam.com/?p=16288 Wojna jest rozwiazaniem…..

 22. Magda 11 czerwca 2011 o 1:41 pm

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/06/11/wychowanka-illuminati-opisuje-organizacje/

 23. Robert 11 czerwca 2011 o 1:53 pm

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/06/11/wychowanka-illuminati-opisuje-organizacje/ Tu otworzysz oczy w jakim swiecie Ci przyjdzie zyc

 24. sono 11 czerwca 2011 o 2:04 pm

  Te ataki zombie to kolejny idotyzm , jakim lucyferinie usiluja wprowadzic panike i przyzwyczaic ludzi, ze NIEMOZLIWE STAJE SIE MOZLIWE. Niejaki prof Steven Schlozman ( prosze zwrocic uwage na nazwisko) psychiatra dzieciecy ,(SIC) wydal ksiazke, nowele (czyli fikcje!!!!!!!!!!!) pt. „Autopsje Zombie” ,The Zombie Autopsies”, w ktorej to knidze pisze on „powaznie” o mozliwosci bycia zarazonym tzw. Wirusem Zombie. WOW.
  Oczywiscie ksiazka ta wzbudzila duze zaintersowanie i pan doktur byl zapraszany do roznych presstytutkowych media, zeby o niej pogodac i ludzi co nieco podstraszyc. A co?? nie wolno mu??
  Z jego glupiego gadania wynika ze ZOMBIE WIrus uciska na amygdalie ( taki malenka struktura w mozgu odpowiedzilala za „walczyc albo zwiewac ” reakcje (fight or flight). Zombie sa nastawieni na walke, tym bardziej ze inna wazna czesc ich mozgownicy (hypothalamus) kotra odpowiada za uczucie stanu nasycenia jest popsuta i zombie sa wiecznei glodni. A wiadomo jak zombie glodny to zly, a jak zly to zaczyna walczyc. Plat czlolowy a zombiakow odpowiedzialny za bardzeije skomplikowane myslenie jest tez posuty wobec czego zombie nie mysla, maja tez jakies zaburzenia w cerebellum ( mozdzku) wskutek czego nie potrafia ani szybko ani prosto chodzic tylko sie niejako wleka. pan dokture nie potrafial do konca uzasadanic czemu to zombie lubia sobie zakasic ludzkie cialo ale podejrzewam ze jakeis wytlumacznie „naukowe” by sie tez znalazlo. Czyli zombie sa wiecznie glodni, nie myslacy, wydaja jakies dzwieki ( cus tam tez maja uszkodzone ), i sie wleka i strasza normalnych obywateli na filmach i w ksiazkach. Jak widac juz nie tylko na filmach, lecz tez rzad USA oficjalne, za pomoca swej strony CDC zaczyna brac udzial w tym cyrku .
  http://brutishandshort.com/2011/04/25/zombies-arent-undead-they-merely-suffer-from-ataxic-neurodegenerative-satiety-deficiency-syndrome/

  .

  • MamyPojechane... 11 czerwca 2011 o 2:26 pm

   Wypisz wymaluj Zenon… ;D

   • sono 11 czerwca 2011 o 2:35 pm

    jak masz cos ciekawego do powiedzenia to powiedz ,a jak nie to zamknij swa gebe i glupot nie gadaj. Kolejny tepak sie odzywa po to aby sie odezwac.

    • MamyPojechane... 11 czerwca 2011 o 5:09 pm

     …nie zrozumialas(co mnie z reszta nie dziwi) to nie zabieraj glosu, malo sie jeszcze zblaznilas na tym blogu?
     a tak wogule to nie czas już zmienić pieluche?

  • iHe 11 czerwca 2011 o 9:06 pm

   Niesamowite,że tą bakterie odkrył holiłót a teraz lekarze są w satanie tak dokładnie opisać sposób jej działania.Ani chybi naturalna mutacja alciady.Toż to epidemia typowo pod MTV mózgoj…ba.
   Strach się bać.Za to status podludzi zapewniony.Żadna konwencja helsińska tego nie obejmie.
   Zombiki palące się w masowych grobach to final excuse y extinction.Dobrze ,że FEMA campsy mają też gazowe spalarnie.Penie zombiaki palą się tak samo fatalnie jak żmugole,a na mydło zapachowe się raczej nie nadają.
   http://en.wikipedia.org/wiki/Extinction
   Nazi doktorzy bio-technolodzy mengele mogą być z siebie dumni ,a to wszystko dla matki natury oczywiście..
   Wreszcie ta wstrętna rasa przestanie bruździć matce Ziemi.
   Zostaną tylko ją kochający bunkry nałkofcy i część armi walcząca o pokój.
   Plus herosi w rodzaju MIli ratujący resztki ludzkości..Ech jakie to sexy normalnie.
   http://www.imdb.com/video/screenplay/vi3582132505/

 25. Kama 11 czerwca 2011 o 2:20 pm

  Mikołaj Rozbicki z tej strony: http://www.youtube.com/watch?v=k8OAi7-GzPc&feature=player_embedded

  • sono 11 czerwca 2011 o 2:36 pm

   co to za goly link?
   . Po cos cos dajesz, co nie wiadomo czym jest.
   Linkow to ja moge miliony na internecie sobie znalezsc. To jest szczyt twej inteligencji??
   Wrzucenie linka.

   • Chędożyć 11 czerwca 2011 o 3:47 pm

    ssij wściekła nieumarła ssij ssij

 26. sono 11 czerwca 2011 o 2:21 pm

  Acha ten pan od zombie to profeswur z harwardu a wiadmo harward ma swoja renome i byle czego nie wypuszcza. Oprocz niejedengo idioty od czasu do czasu. Ten caly idiotyzm z wirusem zombie ma nas przygotowac na wojne biologiczne. Skunsky maja juz zapweni przygotowany caly arsenal roznych podejrzanych bakterii i wiruso ktore bede powoli wypuszczac. Na jednej z kart Illuminati jest kart z tzw flesh eating bacteria ( bodajze z Oregonu, ale glowy za to nie dam). Czyli jest to niby bakteria jedzac ludzkie cialo. Swego czasu w Afryce byla faktycznei wirus EBola, jedzacy ludzkie cialo . Nawet ksiazki i filmy o niej robili , zreszta nadal jest on duzym problemem w Afryce.
  Jest jezcze inna, mala znana Bacteria BURULi ,o kotrej dopiero zaczeli informowac pare lat temu. Wyjada ona miesnie az do kosci i zarazona osoba czesto musi miec amputacje czegos tam. Byc moze ta „tajemnicza ” bakteria to wynik jakis laboratoryjnych eksperymentow, a Afryka, jak zawsze, jest dla lucyferianow poligonem doswiadczalnym. Tam „sprawdzaja” swoje najnowsze „wynalazki” w praktyce. wartosc zycia ludzkiego a Afryca jest prawie zerowa, a swiadomosc niewiele wieksza ,wiec robia sobie tam co chca.
  Knuja cos tam , skunksy knuja, i wkrotce sie pewnie o tym dowiemy, co nam znowu przygotowali z otchlali
  piekielnych.

  • monitorpolski 11 czerwca 2011 o 3:03 pm

   sono, ty piszesz już zębami?

   • sono 11 czerwca 2011 o 3:08 pm

    ????

  • ALFA 11 czerwca 2011 o 4:10 pm

   GRZYB ATAKUJE LUDZI PO TORNADO W JOPLIN
   Grzyb ten atakuje tkanki i atakuje podstawowe naczynia krwionośne .Tkanka zamiera i staje się czarna.

   http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&twu=1&u=http://www.news-leader.com/apps/pbcs.dll/article%3FAID%3D2011106090360&usg=ALkJrhgCT80OHBbQ2h2MDyyUZggubY-fww

 27. katerina404 11 czerwca 2011 o 2:23 pm

  Na miziaforum jest poruszony bardzo ważny temat społeczny, dotyczący dyskryminowania pracowników słuzb pomocniczych, pracujących przy organizacji opolskiego festiwalu, którzy są traktowani poniżej godności ludzkiej. Pomijając już sam fakt olbrzymiej dysproporcji gaży, jaką otrzymują gwiazdy i organizatorzy, w stosunku do ludzi, dzięki którym taki koncert może się wogóle odbyć, to nawet nie otrzymali oni żadnej umowy. Po prostu traktowani sa jak bydło. Myślę, że na podstawie takich właśnie naruszeń godności ludzkiej, możemy zainteresować większą rzeszę narodu, tym co się wyprawia, a tym samym większa część ludzi, zrozumie co się dzieje w Polsce i na świecie. Napiszcie tam swoje poparcie dla tych ludzi. Właściciel strony podaje również maila ,pod który można wystosować swoje zapytanie, odnośnie tej bulwersującej sprawy.

  http://miziaforum.wordpress.com/2011/06/11/48-festiwal-w-opolu-z-finalem-w-sadzie-pracy-bezczelne-oszukiwanie-ludzi-znaleziono-w-lokalnej-prasie-skandal-i-wstyd/#comment-22532

  • trop 11 czerwca 2011 o 5:05 pm

   przypowieść o astro-mizeryjnym towarzystwie trollingowym :
   CECHY DEZINFORMATORA
   1.Unikanie. Nigdy nie wypowiadają się wprost ani nie wnoszą konstruktywnego wkładu w dyskusje, generalnie unikając cytowania oraz podawania źródeł. Zamiast tego, jedynie sugerują to czy tamto. Praktycznie zawsze zabierają głos z pozycji autorytetu i eksperta, doskonale znającego zagadnienie, bez ujawniania jakichkolwiek danych, usprawiedliwiających taką postawę.
   2.Selektywność. Starannie wybierają przeciwników, stosując podejście “bij i uciekaj” wobec zwykłych komentatorów popierających przeciwnika albo skupiając atak na kluczowych oponentach, którzy znani są z bezpośredniości. Gdyby jakiś komentator włączył się w kłótnię, przechylając szalę zwycięstwa na stronę oponenta, atak obejmie i jego.
   3.Przypadkowo. Mają tendencję do pojawiania się nagle i jakby przypadkowo, podnosząc nowy, kontrowersyjny temat, bez wcześniejszego udziału w ogólnych dyskusjach na tej konkretnej arenie publicznej. Podobnie lubią znikać, kiedy temat przestaje budzić zainteresowanie. Zostali prawdopodobnie skierowani tam z konkretnego powodu i z konkretnego powodu zniknęli.
   4.Praca zespołowa. Często działają grupowo, wspierając się i uzupełniając wzajemnie. To oczywiście może zdarzyć się na każdym forum publicznym, ale tego typu częste wymiany przeważnie towarzyszą forom z udziałem profesjonalistów. Czasami jeden z graczy będzie infiltrował obóz przeciwnika, aby pozyskać dane dla taktyki wątłych argumentów lub jakiejś podobnej, mającej na celu osłabienie przeciwnika.
   5.Anty-spiskowy. Prawie zawsze mają w pogardzie ‚teorie spiskowe’ i zazwyczaj również wszystkich tych, którzy w żaden sposób nie chcą uwierzyć, że JFK nie został zabity przez LHO [Lee Harvey Oswald]. Zastanówcie się, dlaczego zatem – skoro tak pogardzają wyznawcami teorii spiskowych – skupiają się na obronie jakiegokolwiek tematu na grupach dyskusyjnych zajmujących się spiskami? Można by pomyśleć, że albo będą próbowali robić durni ze wszystkich i w każdym temacie, albo po prostu zignorują grupy, którymi gardzą. Nasuwa się więc usprawiedliwiony wniosek, że mają jakiś skryty powód swojej działalności i poświęcania uwagi tym, którym ją poświęcają.
   6.Sztuczne emocje. Dziwny ‚sztuczny’ emocjonalizm i wyjątkowa gruboskórność – zdolność wytrwania nawet w obliczu przygniatającej krytyki i zupełnego braku akceptacji. Prawdopodobnie wynika to ze szkolenia w społecznościach wywiadowczych, że bez względu na dowolnie silne dowody świadczące przeciwko nim, zaprzeczają wszystkiemu i nigdy się angażują się ani nie reagują emocjonalnie. W efekcie emocje dezinformatora mogą wydawać się sztuczne.
   7.Większość ludzi, jeśli na przykład reaguje gniewem, wyraża swoją urazę odpierając zarzuty. Ale typy dezinfo przeważnie mają problem z utrzymaniem ‚wizerunku’ i drastycznie zmieniają swoje udawane emocje i zwykle spokojny i beznamiętny styl komunikacji. To tylko praca i często nie są w stanie tak samo dobrze ‚odgrywać swojej roli’ w medium, jakim jest Internet, jak potrafiliby w bezpośredniej rozmowie czy konfrontacji. Możesz spotkać się z wściekłością i oburzeniem w jednej chwili, nudziarstwem w następnej i gniewem później – emocjonalne jo-jo.
   8.Jeśli chodzi o ich gruboskórność, żadna ilość krytyki nie odwiedzie ich od wykonania zadania. Będą kontynuować stare schematy dezinformacji, niczego w nich nie zmieniając pomimo krytyki, że ich gra jest oczywista. Ktoś bardziej racjonalny, kogo naprawdę obchodzi, co myślą inni, starałby się poprawić swój styl komunikacji, treść i tak dalej, albo po prostu zrezygnowałby.
   9.Niespójność. Istnieje również tendencja do popełniania błędów, które zdradzają ich prawdziwe oblicze i motywy. Może to wynikać z nieznajomości tematu lub może być nieco ‚freudowskie’, że tak powiem, w tym sensie, że być może tak naprawdę w głębi wspierają stronę prawdy.
   10.Zauważyłem, że często przytaczają sprzeczne informacje. Na przykład jeden z takich graczy twierdził, że jest pilotem marynarki wojennej, a swoje braki w zakresie poprawnej komunikacji (ortografia, gramatyka, niespójny styl) przypisywał temu, że skończył tylko szkołę podstawową. Nie znam zbyt wielu pilotów marynarki wojennej, którzy nie mają przynajmniej średniego zawodowego wykształcenia. Ktoś inny początkowo twierdził, że nie zna danego tematu czy sytuacji, a nieco później przypisywał sobie wiedzę z pierwszej ręki.
   11.Kolejna cecha: Stała czasowa. Ostatnio odkrytą cechą objawianą na grupach dyskusyjnych jest kwestia czasu reakcji. Istnieją tu trzy sposoby, zwłaszcza gdy w operację tuszowania zaangażowany jest rząd bądź jakiś inny gracz posiadający władzę:
   a) Wszelkie posty wysłane na grupą dyskusyjną przez namierzonego zwolennika prawdy mogą skutkować natychmiastową reakcją. Rząd i innych podobnie silnych graczy stać na płacenie ludziom za ślęczenie przy komputerze i czekanie na okazję do wyrządzenia szkody. Ponieważ dezinformacja w grupach dyskusyjnych działa tylko wtedy, gdy czytelnik ją widzi – szybkie działanie jest konieczne, w przeciwnym bowiem razie użytkownicy mogą zostać przeciągnięci na stronę prawdy.
   b) Gdy z dezinformatorami mamy do czynienia w bardziej bezpośredni sposób, jak na przykład poczta elektroniczna, konieczne jest opóźnienie – będzie ono zwykle wynosić co najmniej 48-72 godziny. Pozwala to przedyskutować strategię zespołu pod kątem najskuteczniejszej reakcji, jest to również dość czasu, aby w razie konieczności ‚uzyskać zgodę’ lub instrukcje od zwierzchników.
   c) Również w przypadku grup dyskusyjnych, poza działaniem opisanym w punkcie 1. często można także odnotować przygotowanie i odpalenie silniejszej amunicji w tym samym terminie 48-72 godzin – do gry wkracza zespół. Dzieje się tak szczególnie wówczas, gdy będąca na celowniku poszukująca prawdy osoba lub jej komentarze zostaną uznane za ważne w sensie możliwości ujawnienia prawdy. Tym sposobem poważny użytkownik ujawniający prawdę będzie zaatakowany dwukrotnie za ten sam grzech.

   • Zenek pusta glowa 11 czerwca 2011 o 7:30 pm

    Zenobiusz ,dwoisz się i troisz , zaczepki szukasz bidaku .Nikt z tobą nie chce pogadać .
    Wypie……..laj na swój blog trolowa szczekaczko .

    • horror 11 czerwca 2011 o 7:40 pm

     cześć astro-mary = katerina404 error = uni-sono
     twój rynsztokowy słownik zawsze ciebie zdradzi 🙂
     pamiętaj nie pij za dużo – bo zaczynasz być wulgarna i tracisz trollowy wątek
     i zrób sobie wreszcie manicure :
     http://dzidka.pinger.pl/m/2239609

 28. sono 11 czerwca 2011 o 2:33 pm

  tu strona o buruli bacteria dla zainteresowanych. Swoja droga ta bakteria tez dzila w Australi i jest czesta tam gdzie sa rozne moczary, bagna, duze skupiska wodne (POWODZIE). Roznosza ja rozne zwierzatka wodne typu skorupiaki, zaby, slimaki i inne talatajstwo. Cieakwe. 1/5 USA jest pod woda, ciekawe jaka bakteria czy wirusem nas tu uracza.
  https://www.msu.edu/~merrittr/buruli_ulcer/bu_transmission.html

  • garzi 11 czerwca 2011 o 3:15 pm

   dlaczego uciekasz o tematu glównego? „zebrania terrorystów globalnych w Bilderbergu” ??
   uciekanie do innych glupowatych temacików i odwracanie UWAGI INNYCH > to typowe dla ciebie – agentko! ile zarabiasz ?? poczytaj sobie koncowe wpisy z wczoraj to jak ulal pasuje do ciebie . AGENT !!

   • sono 11 czerwca 2011 o 3:28 pm

    Garzi
    Pieprzysz bez sensu.
    Czytac nawet nie potrafisz, a co dopiero myslec.

    • Annah. 11 czerwca 2011 o 3:46 pm

     Sono, masz lekkie pióro i chyba lubisz pisać, może byś książkę napisała tytuł np. ‚Spowiedź trolla”,,,Za to co robisz w tej chwili powinni ci dniówkę uciąć i to od miesiąca i tak się niebawem stanie ponieważ obnażasz intencje swoich mocodawców, ale Ty to wiesz, a mimo wszystko jesteś beztrosko przewidywalna, albo nie dokończyłaś szkoleń i nie wiesz że idąc w zaparte walisz domek z kart jaki przez dwadzieścia z górą lat budowali Twoi pracodawcy. Proces powrotu do normalności i prawdy będzie ekspresowy, nie mam wątpliwości, tylko posiedź tu jeszcze trochę w swoim drugim mrocznym ja.
     Widać zmiana strategii przekracza wasze możliwości, laik by to lepiej rozpracował, jednak przyznam pole do manewru jest w tej chwili mocno uszczuplone ponieważ świadomość ludzi przerosła wasze wyobrażenia. Prawda?
     Ale książkę zawsze możesz napisać, tylko pamiętaj, SAMA PRAWDA bez koloryzowania – sukces finansowy i satysfakcja z uczciwego zarabiania pieniędzy, mało?

    • sono 11 czerwca 2011 o 3:50 pm

     @AnnanH
     kolejny tepak ,ktory nic nie kuma i nie bedzie kumal sie odzywa.
     Medzi to i medzi , niby cus tam czyta , niby cis tam wie, ale wnioskow generalnych za chiny ludowe wykrzesac z siebie nie potrafi.

    • Chędożyć 11 czerwca 2011 o 4:10 pm

     sono zwierzaczku właśnie właśnie przelałem pieniążki na twoje konto i chciałbym zebyś kupiła sobie zestaw do iniekcji fenolu, bo uciekłaś mi z laboratorium i niestety obawiam się, że rozniesiesz infekcyję ANSDS na niewinne istoty. I przestań „udowadniać” wszelkimi sposobami że jesteś mądrzejsza od pierwotniaka, bo przecież masz ujemne IQ! Żadna istota na ziemi nie jest tak upośledzona! Proszę cię z łaski lucyfera zrób coś pożytecznego!

    • Annah. 11 czerwca 2011 o 4:35 pm

     „Medzi to i medzi , niby cus tam czyta , niby cis tam wie, ale wnioskow generalnych za chiny ludowe wykrzesac z siebie nie potrafi.”

     Potrafi, potrafi tak czy INACZEJ nie jesteś raczej w wesołym położeniu. Pozdrawiam

    • Chędożyć 11 czerwca 2011 o 4:43 pm

     sono to internetowy zombi i poza tym nic nie czyta – upośledzona społecznie i intelektualnie istota! Odłączyć od internetu i jest ZEREM! Jest bezużytecznym wściekłym zombie!

    • grey 11 czerwca 2011 o 5:07 pm

     To tylko stara babulenka ktora o dziwo ktos dopuscil do komputera. Mysli taka ze po obejrzeniu kilkudziesieciu filmikow na youtube zjadla wszystkie mozgi i zna prawde tajemna a tymczasem niektore jej wypowiedzi to czysty cyrk. Na dodatek jak to stara baba, obraza innych twierdzac ze sa od niej glupsi co tylko wskazuje na jej kompleksy. Szkoda zwracac na nia uwage, niech zyje w swoim chorym swiecie, w ktorym wszyscy sa ‚tepakami’ a ona jedyna myslaca. Żal.

   • monitorpolski 11 czerwca 2011 o 4:49 pm

    Dobre pytanie. Bo tematy główne są tak istotne, że dziwię się tym, którzy pieprzą o czymś innym. To jest prawdopodobnie nasze być albo nie być – niezależnie od tego dla kogo pracujecie. Nie bądźcie durniami, nic was nie uratuje jak się zacznie. Nawet te 5,000 miesięcznie za trollowanie.

    • oz 11 czerwca 2011 o 5:49 pm

     ludzie kochają pieprzyć bzdury

    • oz 11 czerwca 2011 o 6:01 pm

     lmonitor ..ludzie kochają pieprzyć bzdury

    • Chędożyć 11 czerwca 2011 o 6:29 pm

     Monitor nie jest tu wyjątkiem, więc go nie pouczaj! Z czego wynika wasza paranoja? Wiem że panu Monitorowi brakuje pieniędzy, ale jakby był dobrym elektronikiem to może zająby się czymś pożytecznym – no cóż wybrał paranoję bo łatwiej jest pieprzyc głupoty. A z wami co nie gra? Po wpisach widać, że bardzo wam zależy na zmianie statusquo, ale tylko kwiczycie, wyjecie, skrzeczycie no generalnie jak stado wariatów. Do dzieła won od kompów bo wyłącze internet, albo jakiegoś ddos-a zapodam i skończy się wasze biadolenie.

    • oz 11 czerwca 2011 o 7:04 pm

     im dłużej tu siedzę tym mniej wiem ..ale znam fajną zabawę: trzy głębsze i trzy marihuany a potem trzeba mnie odrywać kluczem kanalizacyjnym od żyrandola

    • ramires 11 czerwca 2011 o 7:25 pm

     Spytano Stalina co zrobić? Mamy dwa głodne psy i jedną kość. Stalin bez namysłu odparł. Kość między psy ,zagryzą się na wzajem a kość dalej nasza. nie jestem trolem, agentem ,ect. Ale to działa. Szkoda że taki bandyta miał rację !

    • Chędożyć 11 czerwca 2011 o 7:38 pm

     ramires – psy się gryzą a za miedzą niedźwiedź czeka. oz – podoba mi się ta scena 🙂

  • watchtroll 11 czerwca 2011 o 9:41 pm

   Sono ostatnio cię nie rozpieszczają zmienne ip i czytelnicy,którzy chcieli by się dowiedzieć,że stowarzyszenie wściekłego wieśniaka wysadziło bilderbergów ,a reszte zaaresztował dzielny rząd Szwajcarii.
   Posłaniec ze złymi wiadomościami ma zawsze pojechane.45 na minusie na stronce o syfaxach światowych spiskowców..
   Każdy chciałby usłyszeć ,że jakiś wściekły wieśniak np.willis rozwalił sam bez żadnej pomocy całe zło tego świata i teraz znowu wszystko będzie dobrze i po staremu.Nie jest to strona dzień dobry tefałen myśl pozytywnie i wszystko będzie dobrze ,a może nawet jakiś fundusz uee ci fundnie.
   Po co to czytać skoro są inne miejsca gdzie są prawda, miłość ,wojna o pokój i wzrost gospodarczy a nałkofcy znajdą każde źródło zarazy w 2 tyg. albo krócej.Zawsze coś w ich mądrych głowach wykiełkuje.
   Po co komuś ta gorzka pastylka?Męczyć się jak agent Smith.
   A swoją drogą bezczelność trolli robi się irytująca.No,ale widać jesteśmy ważni skoro ktoś nam funduje
   kl(o)ake.Fajnie ,że trolle mają już tak przestudiowane metody własnego działania,choć nie ukrywam budzą mój szacunek co do znajomości rzemiosła.
   Zawód wykonywany:troll hihi .
   Sono może jesteś kontrowersyjna jednak mamy wolność słowa jeszcze na szczęście,a wszyscy mają nerwy szczególnie jak się ich podjudzi i poczyta takie różne miłe newsy.
   Widzę,że skoro astromarii nie da się dezawuować u niej na forum rozżaleni nie adwersarze muszą się tutaj wyżalać?

   • trop 11 czerwca 2011 o 10:32 pm

    noooooooooooo…
    odwiedziła nas już prawie osobiście bez aliasów – astro-mary…mocno wkurzona
    ten sam język, te same błędy, te same narzekania, te same dialogi ze sobą (sono 🙂 )
    nudzi się biedactwu na astro-blogu – ile można rozmawiać ze swoimi klonami ? 🙂 ile można wróżyć z fusów i platfusów np.własnych ?
    przypełzła więc tutaj trochę pobrudzić i namieszać – jak to astro-mary
    a manicure już zrobiłaś ? bo na fotce masz takie straszne pazury…bleeeeeeeeee – że o reszcie strasznych widoków nie wspomnę…bleeeeeeeeeeeee
    http://dzidka.pinger.pl/m/2239609
    zrób coś ze sobą astro-mary bo cię tow.mizeria zostawi ! 🙂

 29. Witek 11 czerwca 2011 o 2:52 pm

  http://socioecohistory.wordpress.com/2011/06/11/ancient-aliens-season-1-episode-2-episode-3/ Bardzo ciekawy film dokumentalny o oszustwach UFO, Plane….

  • trebor 11 czerwca 2011 o 3:19 pm

   To ,ze oni tu sa to nie ulega watpliwosci. http://www.youtube.com/watch?v=EP1UH_PxzCw&feature=related
   i cytat z filmu:Musze powiedziec ,ze glownym pytaniem jakim powinno byc zadane to”czemu tutaj sa?”

   • trebor 11 czerwca 2011 o 3:26 pm

    P.S.Jeszcze jeden cytat z filmu:”kazdy typ,kazdej czesci twojego umyslu zaprogramowany musi byc przez ciebie,i jesli nie zrozumiesz swojego obowiazku i tego nie zrobisz,Świat zaprogramuje go za ciebie.

 30. basior 11 czerwca 2011 o 3:00 pm

  :))

 31. Kacyk 11 czerwca 2011 o 3:09 pm

  http://kefir2010.wordpress.com/2011/06/11/ehec-coli-cuchnaca-sprawa/

  • monitorpolski 11 czerwca 2011 o 4:52 pm

   Wiesz co, ja wpieprzam sałatki i mam te historie głęboko w dupie. Jak ma mnie walnąć to walnie, pewnie będzie to coś czego się nawet nie spodziewam.

   • karlos33 11 czerwca 2011 o 5:12 pm

    ogórki po 1,49zł za kg w biedronce, pycha!!!
    Całe to zamieszanie tą bakterią doprowadzi szybciej do wielkiego kryzysu finansowego , już w tej chwili tysiące ludzi traci pracę bo nikt nie kupuje warzyw, podobno około 70 tyś w Hiszpanii tak coś słyszałem w tv, i to poleci jak kostki domina – lawinowo.
    Ktoś traci prace zostaje bez pieniędzy to nie może kupić niczego a tym samym nie da komuś zarobić, co w efekcie będzie powodowało upadek kolejnych firm lub zwolnienia kolejnych ludzi.

    • monitorpolski 11 czerwca 2011 o 9:22 pm

     Oczywiście – tym draniom chodzi o to żeby zapanował głód. Czy ludzie nie mają rozumów?

    • katerina404 11 czerwca 2011 o 9:47 pm

     Ja zauważyłam, że nawet właściciele sklepików bardzo mało warzyw zamawiają. A moze to dlatego, aby pozbawić nas witamin, taki mit szerzą?

   • navajo88 11 czerwca 2011 o 5:47 pm

    I słuszna uwaga monitor ,bo jak walnie to wszystkich i bez różnicy !!!!!! .
    Nikt i nic nie jest bezpieczny na tym świecie !!!!
    J.M.H

 32. Kacyk 11 czerwca 2011 o 3:33 pm

  http://www.opoka.org.pl/biblioteka/P/PS/idziemy200949_gorny.html Ekologia w sluzbie depopulacji

 33. Grzegorz 11 czerwca 2011 o 3:36 pm

  http://www.opoka.org.pl/biblioteka/X/XK/rewolucja_biochipowa.html

 34. Oskar 11 czerwca 2011 o 3:38 pm

  John Nicholson http://www.youtube.com/watch?v=KoHa2omVxNw&feature=player_embedded

 35. Oskar 11 czerwca 2011 o 3:58 pm

  http://rt.com/news/bilderberg-switzerland-closed-media/

 36. Oskar 11 czerwca 2011 o 5:04 pm

  Microbial Evolution and future palgues TIM RIFAT http://www.youtube.com/watch?v=72B5cXiQ-ns

 37. Daniel 11 czerwca 2011 o 5:17 pm

  Illuminati http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded

 38. Talbot 11 czerwca 2011 o 5:21 pm

  Zobaczcie co się dzieje w Japonii – 7 czerwiec 2011 http://www.youtube.com/watch?v=i9a0Q1v93SA

  • obserwator 11 czerwca 2011 o 5:29 pm

   talbełt
   jak wklejasz info podane wcześniej przez karlosa33 to napisz uczciwie że to od karlosa33
   nie mamy demencji i pamiętamy kto co wklejał – plagiatorze tabloid
   to samo robiłeś na nwo.com.pl
   wstyd !!!

   • Talbot 11 czerwca 2011 o 5:36 pm

    Gdzie to info karlosa33 jest? Jeżeli zdublowałem informację, to przepraszam. Za dużo tego jest…kolego Mizia.

   • karlos33 11 czerwca 2011 o 6:39 pm

    Nie pamiętam żebym umieszczał takie nagranie na blogu, więc nie wiem gdzie obserwator widział że to zamieszczałem?

 39. Annah. 11 czerwca 2011 o 5:27 pm

  W Radio Maryja aktualnie ciekawa rozmowa o Śląsku. Można słuchać on line.
  http://www.radiomaryja.pl/

 40. trebor 11 czerwca 2011 o 5:32 pm

  Roberta Deana Majora US,ktory w latach 60tych miał najwyzszy stopien wtajemniczenia tzw”kosmiczny” i wie bardzo,bardzo duzo.
  I fragmenty tekstów z filmu:”Powiedzial,ze chce sie ze mna czyms podzielic przed zakonczeniem przyjecia”….. „Powiedzial jestem plazmowo-fuzyjnym fizykiem to moja praca.”… „Pracowal z dwojgiem ludzi ktorzy nie sa stad.Byli naukowcami,pracowali z nami,pomagali nam,proponowali nam pomysly,rozwiazania w fuzji plazmy.Ktora jest energia na zawsze „…”Po paru latach ,podszedlem do jednego i powiedzialem co wy naprawde myslicie o ludziach?Ten gosc powiedzial skoro zapytales myslimy,ze jestescie prymitywna,okrutną i niebezpieczna rasą…. ten 2 powiedzial jeszcze – zle pachniecie.Wy ludzie cuchniecie.” http://www.youtube.com/watch?v=2UBOE5pGUNs
  i wszystkie czesci: http://www.youtube.com/results?search_query=Ufo+Conference+2009+Robert+Dean+pl&aq=f

 41. Wiola 11 czerwca 2011 o 5:51 pm

  Anonymu Global Strike http://www.youtube.com/watch?v=0lBGYXr_A08

 42. katerina404 11 czerwca 2011 o 5:54 pm

  wacpan Mizia to jest właśnie ten człowiek, który dał link do artykułu o kulisach działań w Opolu i który prowadzi własny blog. Ja piszę i tu i na miziaforum, bo mnie uprzedzenia do innych osób jakiegoś nawidzonego osobnika, mało co interesują. A tu jak Pan jest bystry, to Pan zauważy, że ktoś pod różnymi nickami się ostro udziela i sieje zamęt, nawet między użytkownikami tego bloag. Ja juz przeztałam na to reagować, bo jestem ponad to. Trzeba pisać swoje i niech sie wyżywają. Te typy tak mają. Całego świata nie zbawimy. Dawanie łapek, tez dość wymowne jest. Tu nie potrzeba nawet zbytniej bystrości umysłu, aby to wyłapać. Pan wejdzie na miziaforum to Pan się zoreintuje, jak to pisze sono "gdzie jest pies pogrzebany"". A jest taki mały diabełek wśród nas.

  • zenobiusz 11 czerwca 2011 o 9:57 pm

   Po co wchodzić,prawda sama przychodzi 🙂
   miziaforum powiedział/a
   Maj 14, 2011 @ 12:39 PM

   i
   5 Votes

   Quantcast

   ABY ZAKOŃCZYĆ DEFINITYWNIE WĄTEK USILNIE TU LINKUJACYCH BLOGA MONITORPOLSKI
   – UCZCIWIE BEDZIE POWIEDZIEĆ ŻE TEN SENSAT , NA CODZIEŃ WALCZĄCY OFICJALNIE Z:
   – BIG PHARMA
   – WROGIMI MEDIAMI TV – a konkretnie TVN 🙂
   – BANKSTERAMI
   ==================================
   CHĘTNIE BIERZE ZLECENIA ZAROBKOWE – PRACUJĄC DLA POWYŻSZYCH – W DZIALE PROPAGANDY – REKLAMY….
   =======================================
   PIENIĄDZE MU NIE ŚMIERDZĄ –
   a dla ultra wierzących , NA CO DZIEŃ ZAMIAST KRZYŻYKA AFISZUJE SIĘ Z EMBLEMATAMI POGAŃSKIMI NA SZYJI …
   —————————-
   OT BOJOWNIK 🙂
   ==========================================
   WIĘCEJ WPISÓW NIE BĘDZIE – chyba wystarczy ….
   ====================
   tu szczegóły …… i kontakt do wodza
   http://podlecki.pl/

   ============================
   ps. usuwanie strony nic nie da SKOPIOWANA W CAŁOŚCI – PO ZNIKNIECIU ORYGINAŁU POZOSTAJE KOPIA DO WGLĄDU.
   http://miziaforum.wordpress.com/2011/05/14/pieniadze-to-nie-wszystko-emigracja-to-rowniez-protest-przeciwko-dyktaturze-chamow-i-lajdakow/#comment-21655

   • zenobiusz iiiidiot 11 czerwca 2011 o 10:52 pm

    odstawienie leków psychotropowych wyjątkowo mi szkodzi ,zaczynam pochukiwać jak szympans i ganiam nago po ulicy

    • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 12:14 am

     mizoistworze,,supermanie umysłowy,przełóż, na lewą stronę,bo cię uwiera w intelekt. 🙂
     Takie podrobienie wpisu,wraz z avatarem,możliwe jest tylko,dla administratora bloga, na którym zamieściłem jakiś post, zna on adres mojej poczty.użytej przy tworzeniu avatara,oczywistym więc jest,że jedyny nieetyczny bloger który mógł to zrobić to cytowany wyżej,permanentny łajdak.

  • wacpan 11 czerwca 2011 o 10:18 pm

   pranie mozgu:) mizia kazio i justynka=TEMATY ZASTEPCZE

 43. Wiola 11 czerwca 2011 o 6:05 pm

  http://radtrap.wordpress.com/2011/06/09/iracjonalny-konsumpcjonizm/

 44. Wiola 11 czerwca 2011 o 6:07 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/11/pokoj-propaganda-i-ziemia-obiecana/

 45. Wiktor 11 czerwca 2011 o 6:21 pm

  http://marucha.wordpress.com/2011/06/11/zbrodnicze-plemie/

 46. Wiktor 11 czerwca 2011 o 6:25 pm

  Jacek Wójcicki – Miejcie Nadzieję http://www.youtube.com/watch?v=3tOZvDO1iSk

 47. ZORO 11 czerwca 2011 o 6:38 pm

  http://www.kworum.com.pl/art3730,slowo_o_radoslawie_sikorskim.html

 48. mariusz-uk 11 czerwca 2011 o 6:50 pm

  inny temat. Dzis patrzylem sobie w niebo, niskie chmury tu i owdzie, ogolnie goraco , niebo blekitne, slonce. Patrze raz jeszcze a tu na niebie slad jak po chemitrails ale prawie niewidoczny bo praktycznie tego samego koloru jak odcien nieba, tylko na krawedziach ciemniejsze jakby sine. Ciagnelo sie to przez cale niebo. A co najlepsze zniklo w momencie i zaden slad nie pozostal. Do malkontentow, nic nie pilem, nie bralem. Bawilem sie z synem na dworze. Czy ktos juz tak mial ? Obserwacja , anglia, midlands, ok poludnia. Pozdrawiam

  • marek 11 czerwca 2011 o 8:14 pm

   najciekawsza obserwacja nieba i przelotów samolotów to niebo już „mleczne” i samolot lecący ponad tą rozpyloną powierzchnią i również coś rozpylający. Słońce oświetlając ten wyższy, cieńszy chemtrails robi cień na całej „płaszczyźnie białego nieba”. W zależności od kąta padania cienia wygląda to prawie jak dwa samoloty lecące jeden za drugim z tym że jeden zostawia ciemną smugę, która jest cieniem.

  • zenobiusz 11 czerwca 2011 o 8:30 pm

   Widziałem samolot ciągnący białą smugę lecący ,niejako po ciemnym śladzie zostawianym przez niewidoczny,szybszy od samolotu obiekt.Głęboko mnie to zastanowiło,jako że czytałem relacje o podobnych obserwacjach.Przyszło mi do głowy że prawda o chemtrailach,może być dziwniejsza,niż nam się wydaje.Piloci,muszą mieć jakąś na prawdę mocną,i dla nich wiarygodną motywację.Nie wierzę by byli bandą zbrodniczych psychopatów.Moja relacja z tej obserwacji,nie znalazła u nikogo zainteresowania.Twoja doczekała się natomiast, jak widzę, uspokajającego wyjaśnienia,niemal natychmiast po Twoim wpisie.Symptomatyczne ???

   • zenobiusz 11 czerwca 2011 o 9:19 pm

    zenobiusz 11 Czerwiec 2011 o 9:03 pm
    00 Rate This
    do Marek. Niemozliwym wydaje mi sie uklad slonca , i mojej obserwacji i mozliwego powstania cienia. Gdy obserwowany przezemnie zjawisko zniko nie bylo zadnej chemitrail na niebie aby to ona rzucala cien. A niebo nie bylo mleczne tylko czyste. Chmury bardzo rozproszone. Pozdrawiam

    Odpowiedz
    zenobiusz 11 Czerwiec 2011 o 9:15 pm
    00 Rate This
    Ciekawe,ktoś próbował się pode mnie podszyć ,ale mu nie wyszło.Kliknięcie w nicka,przenosi nas na stronę mojego gravatara.Nie da się tak uzyskać czyjegoś avatara do fałszywego posta..Niemniej ,ciekawy jest temat,w którym doszło do tej nieudolnej próby.

    Patrz dół strony.

    • zenobiusz 11 czerwca 2011 o 9:30 pm

     Napiszę więc dosadniej.To wyglądało jakby nasz samolot ,coś ścigał,jednocześnie neutralizując ciemną smugę zostawianą przez szybszy od niego ,niewidoczny dla mnie obiekt.Odbywało się to nad centrum Bydgoszczy ,Czyżby na niebie toczyła się walka ,o której nic nie wiemy.??

    • zenobiusz idioooooot 11 czerwca 2011 o 10:26 pm

     mam ciągły atak paranoi

     • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 12:18 am

      mizoistworze,,supermanie plażowy,przełóż, na lewą stronę,bo cię uwiera w intelekt. 🙂
      Takie podrobienie wpisu,wraz z avatarem,możliwe jest tylko,dla administratora bloga, na którym zamieściłem jakiś post, zna on adres mojej poczty.użytej przy tworzeniu avatara,oczywistym więc jest,że jedyny nieetyczny bloger który mógł to zrobić to cytowany wyżej,permanentny łajdak.

    • marek 11 czerwca 2011 o 10:43 pm

     O właśnie mniej więcej o to mi chodzi. Widziałem takie zjawisko dwa razy. Za pierwszym razem sądziłem, że to pierwszy samolot (wyglądał na jakiś czarny) robiący czarną linię na niebie, wyznacza trasę temu głównemu który robił linie białą. Jednak już za drugim razem znacznie uważniej przyjrzałem się gdzie jest Słońce.

     zenobiusz jak będziesz miał jeszcze okazje zobaczyć to zjawisko i dobrze się przyjrzysz, to raczej nie będziesz miał wątpliwości że kąt padania światła słonecznego robi cień na chmurach chemicznych niżej.

     Samolot lecący w czystym powietrzu ponad warstewką chemicznych chmur rozwalonych po całym niebie i oświetlony z pewnego kąta morze rzucać cień. W moim drugim zaobserwowanym wypadku to się właśnie zgadzało. Nie pamiętam dokładnie kiedy to było ale jakoś z miesiąc temu. Fatalne niebo i dziesiątki samolotów w jednym dniu!

     • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 12:21 am

      Niebo było absolutnie bezchmurne,więc to tłumaczenie traci sens,jestem niezłym obserwatorem,kiedyś latałem szybowcami,a na dodatek zrobiłem zdjęcia tej dziwnej gonitwy.Może kiedyś zamieszczę na swoim blogu 🙂

    • marek 11 czerwca 2011 o 10:47 pm

     Czy możecie tu zbanować takiego jednego, bo nie wierzę co napisałem: „oświetlony z pewnego kąta morze rzucać cień”. Chyba zaraziłem się od niego.

   • Mieszko 11 czerwca 2011 o 9:19 pm

    Widziałem ze 2 miesiące temu coś podobnego :mały, kulisty, gęsty obłok (lub coś innego) o ciemniej barwie był jakby „ścigany” przez biały nieoznakowany samolot. Na pewno go ścigał bo cały czas był tuż za nim i skręcał razem z nim. Samolot nie rozpylał wtedy chemitrails. Niemniej jednak bardzo często się to zdarza w mojej miejscowości – pryskają prawie codziennie czasami jest przerwa 2-3 dniowa. Dzisiaj widziałem samolot rozpylający chemitrails , który leciał sporo niżej, niż robią to zazwyczaj. Słyszałem już silniki, bardzo wyraźnie było widać kształt. Czasami myślę czy osoby znające się na radiu nie mogłyby spróbować nawiązać z nimi łączność.

 49. Pingback: CECHY DEZINFORMATORA « Zenobiusz's Blog

 50. katerina404 11 czerwca 2011 o 6:59 pm

  Dodatek grypa666 (wstawil również na davidicke, tam to znazłam. Jest tego wiele więcej. Mówi o tym i pisze bez ogródek również Burgermeister http://davidicke.pl/forum/czy-rz-dz-nami-satanisci-jane-burgermeister-t942.html
  Pedofilia jako przejaw satanizmu jest zjawiskiem bardziej powszechnym niż nam się może wydawać. Jak starannie ukrywane są informacje na ten temat świadczyć może choćby przypadek filmu ?Conspiracy of Silence? (?Zmowa Milczenia?)
  zrealizowanego przez telewizję Discovery na początku lat 90-tych. Film zniknął na godzinę przed emisją, a także wszystkie jego kopie. Na szczęście zachowała się wersja robocza, którą mimo cenzury Kongresu USA, obecnie można nawet obejrzeć na YouTube (kliknij nazwę filmu powyżej). Tematem była afera związana z uprowadzaniem dzieci z największego sierocińca w USA, Boys Town (Miasto chłopców) niedaleko Omahy w Nevadzie. Dzieci, zarówno chłopcy jak i dziewczynki, przewożone były helikopterami do Waszyngtonu, konkretnie do Białego Domu na orgie seksualne. Prezydentem był wtedy Ronald Reagan, a jego zastępcą George Bush Sr., o którym głośno się już mówi, że jest pedofilem.
  Conspiracy of Silence: http://www.youtube.com/watch?v=JuEzfrQgbig

  • zenobiusz 11 czerwca 2011 o 8:32 pm

   8.Jeśli chodzi o ich gruboskórność, żadna ilość krytyki nie odwiedzie ich od wykonania zadania. Będą kontynuować stare schematy dezinformacji, niczego w nich nie zmieniając pomimo krytyki, że ich gra jest oczywista. Ktoś bardziej racjonalny, kogo naprawdę obchodzi, co myślą inni, starałby się poprawić swój styl komunikacji, treść i tak dalej, albo po prostu zrezygnowałby.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/11/cechy-dezinformatora/

   • rambo8 11 czerwca 2011 o 11:40 pm

    Taki stary a taki głupi..

    • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 12:26 am

     Ależ Ram-b08,tu mowa o kobiecie,chyba ,że faktycznie zdjęcie ,przedstawia mężczyznę w peruce.

  • monitorpolski 11 czerwca 2011 o 9:28 pm

   Pisałem o tym na grypa666:
   Pedofilia jako przejaw satanizmu jest zjawiskiem bardziej powszechnym niż nam sie może wydawać. Jak starannie ukrywane są informacje na ten temat świadczyć może choćby przypadek filmu „Conspiracy of Silence” („Zmowa Milczenia”) zrealizowanego przez telewizję Discovery na początku lat 90-tych. Film zniknął na godzinę przed emisją, a także wszystkie jego kopie. Na szczęście zachowała się wersja robocza, którą mimo cenzury Kongresu USA, obecnie można nawet obejrzeć na YouTube (kliknij nazwę filmu powyżej). Tematem była afera zwiazana z uprowadzaniem dzieci z najwiekszego sierocińca w USA, Boys Town (Miasto chłopców) niedaleko Omahy w Nevadzie. Dzieci, zarówno chłopcy jak i dziewczynki, przewożone były helikopterami do Waszyngtonu, konkretnie do Białego Domu na orgie seksualne. Prezydentem był wtedy Ronald Reagan, a jego zastępcą George Bush Sr., o którym głośno się już mówi, że jest pedofilem.
   Całością „akcji” dowodził czarnoskóry, 150 kilkogramowy Lawrence King, ongiś znany republikanin, zarządca unii kredytowej Franklin Community Credit Union, którą w końcu zdefraudował na kilkadziesiąt milionów dolarów. FBI dobrało mu się do skóry, odsiedział za defraudację wieloletni wyrok (obecnie jest już na wolności). Nikt jednak nie zajął się aferą, która przyniosła wielkie szkody psychiczne tym sierotom. King sam był gwałcicielem, przypalał dzieci papierosami, torturował je. Afera w efekcie przyniosła wiele ofiar, ponad 20 świadków i osób prowadzących dochodzenie zginęło w tajemniczych okolicznościach, a dziewczynkę, którą maltretowano wsadzono na lata do więzienia za rzekome przestępstwo. Film jest bezpośrednim dowodem na korupcje i satanistyczne praktyki wśród elit USA, realizatorom udało się bowiem dotrzeć do maltretowanych dzieci, osób zaangażowanych w śledztwo, a nawet do księdza – zarządcy Boys Town, który oczywiście „nic nie wiedział”. „Conspiracy of Silence” jest wyjątkową produkcją, gdyż według opinii osób badających sprawę pedofilii w USA, osoby elit „nie zostawiają obecnie świadków” (czyt. zabijają dzieci biorące udział w orgiach seksualnych). Były szef FBI w San Francisco, Ted Gunderson, który także badał sprawę Boys Town, twierdzi, że w USA jest 2 miliony satanistów, którzy rytualnie mordują dzieci, torturując je – w tym obdzierając je żywcem ze skóry i spijając krew. Wierzą oni, że w stanie takiego bólu uwalania się z osoby torturowanej moc, która zbiera się właśnie w krwi. W internecie można znaleźć zeznania potwierdzające, że takie obrzędy są faktycznie praktykowane. Tłumaczyć to może olbrzymią ilość zaginionych dzieci, niektórzy oceniają ją na setki tysięcy rocznie. Wszystko to wydawać się może historią wyssaną z palca, gdyby nie to, że ludzie zaangażowani w ujawnienie tych afer byli lub są na wysokich stanowiskach państwowych (senator John De Camp, czy Ted Gunderson), a film Conspiracy of Silence jest bezpośrednim dowodem na charakter zła.

   • katerina404 11 czerwca 2011 o 10:09 pm

    Bardzo dużo dzieci pada ofiarą tych wynaturzeńców, również w show biznesie. Matki na siłę chcą dzieci wcisnąć do tego bagna, nie zdjąc sobie często sprawy, co robią. Nie pamiętam nazwiska tej dziewczynki, ale Pan Panie Marku, chyba wie o kogo chodzi. To była głośna sprawa. Znaleźli ją martwą w jej własnym domu i to wyglądało na mord rytualny.

   • trebor 11 czerwca 2011 o 10:18 pm

    Nie tylko satanisci biora w tym udzial … wystarczy posluchac P.Schneidera lub Credo Mutwe.Rytualy robia z dziecmi lub dziewicami ale to sa naprawde chore tematy.

   • siedem 11 czerwca 2011 o 11:26 pm

    mekka satanistow-dygnitarzy calego swiata w europie jest belgia.minstrowie,parlamentarzysci ,wysokopostawieni w nato ,nawet bush tam bywa…zamek w ktorym sie spotykaja to chateau des amerois…miejsce orgii i rytualow satanistycznych.strzezony przez snajperow,kamery i detektory . gps-y sa zaklocane,google maps tez nie pokazuje tego miejsca,.zamek ma 365 okien i kopule z tysiacem lamp .slynny pedofil belgijski dutroux byl tam rowniez widziany. ponoc w czasie badania afery tego pedofila padlo slowo bilderberg.sprawa ucichla…

 51. katerina404 11 czerwca 2011 o 7:03 pm

  anglojęzyczni znajda więcej komentarzy nt. satanizmu tu:
  http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1066:sanofis-panenza-the-secret-and-safe-vaccine-for-the-qeliteq&catid=1:latest-news&Itemid=64&lang=en#josc3601

  • BarbW 11 czerwca 2011 o 7:22 pm

   Próbuje otworzyć ten link, ale nie jest dostępny. Czy u Ciebie się otwiera?

   • Chędożyć 11 czerwca 2011 o 7:32 pm

    BarbW anglojęzyczni znajdą tam informację, że domena jest na sprzedaż. Katerina maniakalnie wkleja wszystko co znajdzie w internecie, a już w szczególności jest maniakiem davida icke (wklejcie link w google a dojdziecie do źródeł prawda? nio)

 52. Katarzyna 11 czerwca 2011 o 7:20 pm

  http://www.emsc-csem.org/Earthquake/info.php Trzesienie ziemi w Polsce

 53. trebor 11 czerwca 2011 o 7:21 pm

  Jeszcze raz:
  Wywiad z Thomasem Edwinem Castello – rzekomym pracownikiem ochrony w Bazie Dulce.

  PYTANIE: Niektórzy sugerowali, że niektóre rasy „obcych” w Dulce nie mają pozaziemskiego pochodzenia, tzn. że w rzeczywistości wywodzą się one od gadów lub takich stworzeń jak Velociraptor, Stenonychosaurus Equallus – rasy „serpentynów” lub ras mających powiązania z tymi napomkniętymi w trzecim rozdziale księgi Rodzaju.
  ODPOWIEDŹ: Tak, niektórzy Reptoidzi są rodzimymi mieszkańcami tej planety. Rasą wiodącą wśród obcych są Reptilianie. Beżowe lub białe istoty zwane są Draco. Inne odłamy Reptilian mają zielone lub brązowe zabarwienie. Stanowią oni starożytne rasy Ziemi, żyjące pod jej powierzchnią. Być może istotą, która skusiła Ewę w Edenie był Draco. Reptoidzi słusznie określają siebie „rodzimymi Ziemianami.” Być może są tymi, których my określamy upadłymi aniołami. Być może nie, w każdym bądź razie, my postrzegani jesteśmy jako „dzicy lokatorzy” tej planety.
  PYTANIE: Gdzie do tej całej układanki pasują Szaraki?
  ODPOWIEDŹ: Pracują oni i są kontrolowani przez Draco. Istnieją ponadto inne szare istoty, które nie należą do tej samej ligi co Draco.
  http://paranormalpl.wordpress.com/2011/05/13/wywiad-z-thomasem-edwinem-castello-rzekomym-pracownikiem-ochrony-w-bazie-dulce/
  i dla leniwych:
  http://www.youtube.com/results?search_query=edwinem-castello-rzekomym-pracownikiem-ochrony-w-bazie-dulce%2F&aq=f

 54. zenobiusz 11 czerwca 2011 o 7:52 pm

  Bob Chapman i Alex Jones: http://www.youtube.com/watch?v=02q6AxVmbPY

 55. zenobiusz 11 czerwca 2011 o 7:53 pm

  Alex Jones – Chinese officals http://www.youtube.com/watch?v=duV6sdcfWhc

 56. nowy84 11 czerwca 2011 o 8:20 pm

  Kolejna pokazowa akcja możliwości „Anonimowych” tym razem ich celem była blokada strony Monsato 🙂

  http://video.godlikeproductions.com/video/Anonymous_Takes_Down_Monsantos_Website_06102011?id=f990a87493fa7edb806

 57. Kingsize Dla Każdego - Polokokta za free 11 czerwca 2011 o 8:22 pm

  do Navajo Która godzina ? akcja dzieje sie na Sycylii http://www.youtube.com/watch?v=RdGuf6U6uF4
  Observator ja wklejalem link o promieniowaniu 220km od fukushimy a nie karlos33.

  • navajo88 11 czerwca 2011 o 11:43 pm

   hahahahahahaha i tak też może być hahahahahaha

 58. Vismaya 11 czerwca 2011 o 8:25 pm

  cyt … sono …
  @AnnanH
  kolejny tepak ,ktory nic nie kuma i nie bedzie kumal sie odzywa.
  Medzi to i medzi , niby cus tam czyta , niby cis tam wie, ale wnioskow generalnych za chiny ludowe wykrzesac z siebie nie potrafi.

  … a moze to ty sie wściekasz, że tępaków oświeciło ???
  Trzymaj się tematu …. a jak ci się wyczerpał to siedź cicho i czytaj co inni mają do powiedzenia … jeśli cię naprawde to interesuje????
  I oszczędx sobie wulgaryzmów …. bo sobie tylko pokaleczysz języczek. 🙂
  Jestem nieprzemakalna dla takich jak ty.

  Pozdrawiam i polecam w opiekę Bogu. Dopóki zyjesz jest dla ciebie jeszcze jakaś nadzieja i skorzystaj z tej amnestii.

 59. Witek 11 czerwca 2011 o 8:49 pm

  http://geraldcelentechannel.blogspot.com/2011/06/water-fluoridation-is-genocide.html Fluor w wodzie – depopulacja ludnsci swiata

 60. zenobiusz 11 czerwca 2011 o 9:03 pm

  do Marek. Niemozliwym wydaje mi sie uklad slonca , i mojej obserwacji i mozliwego powstania cienia. Gdy obserwowany przezemnie zjawisko zniko nie bylo zadnej chemitrail na niebie aby to ona rzucala cien. A niebo nie bylo mleczne tylko czyste. Chmury bardzo rozproszone. Pozdrawiam

  • zenobiusz 11 czerwca 2011 o 9:15 pm

   Ciekawe,ktoś próbował się pode mnie podszyć ,ale mu nie wyszło.Kliknięcie w nicka,przenosi nas na stronę mojego gravatara.Nie da się tak uzyskać czyjegoś avatara do fałszywego posta..Niemniej ,ciekawy jest temat,w którym doszło do tej nieudolnej próby.

 61. karlos33 11 czerwca 2011 o 9:10 pm

  właśnie trzęsło porządnie kamerką w Fukushimie ! czyżby kolejne mocne trzęsienie?

 62. monitorpolski 11 czerwca 2011 o 9:11 pm

  Love Police San Francisco: http://www.youtube.com/watch?v=I-JBm8Iszss (szczególnie dobra druga połowa)

 63. erilo 11 czerwca 2011 o 9:11 pm

  jak uprawiać seks w samochodzie?:
  pedał lewy – pedał prawy…

 64. Konrad 11 czerwca 2011 o 9:51 pm

 65. Konrad 11 czerwca 2011 o 10:23 pm

  http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2011/06/11/uklad-sloneczny-wlecial-w-miedzygwiezdny-oblok-energii/ A to dla poznania prawdy

 66. Konrad 11 czerwca 2011 o 10:34 pm

  http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2011/06/06/karta-obcych-przed-nami/

 67. mariusz-uk 12 czerwca 2011 o 12:09 am

  Panie Zenobiusz, przepraszam ale ale nie wiem co sid dzieje. Gdy tylko probuje podpisac swego posta za kazdym razem ustawia mi automatycznie Pana nicka. Przepraszam i pozdrawiam . Mariusz-uk

  • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 12:32 am

   To znaczy że,kogoś bardzo zaniepokoił wątek,przez Pana zainicjowany.Nagłe zainteresowanie trolli też na to wskazuje. Pozdrawiam.

  • trebor 12 czerwca 2011 o 9:44 am

   Jesli bedzie mozliwosc prosze zrobic fotki tych chmur i je wstawic.