Wydarzenia i komentarze, 11 czerwca 2011r

Relacja na żywo z zebrania terrorystów globalnych w Bilderbergu

Ekipa Alexa Jonesa relacjonuje na żywo to co się dzieje w St. Moritz, gdzie „elity” globalnych ludobójców dopracowują plan zagłady dla ludzkości. Szwajcarscy politycy mają zamiar aresztować niektórych z nich, jak Henry Kissingera i Richarda Cheney’a za zbrodnie wojenne. Pierwszy z nich, jak wiadomo, jest odpowiedzialny za ludobójstwo przynajmniej 600 tys ludzi w Azji, a Obama prawdopodobnie jest pionkiem wykonującym rozkazy tego psychopaty. Ruch Szwajcarów w kierunku doprowadzenia zbrodniarzy przed oblicze sądu byłby pierwszą oznaką wzmagającego się oporu wobec rasistowskiej elity. Grupa Bilderberg, o której do niedawna niewiele było słychać jest odpowiedzialna m.in. za powstanie Unii Europejskiej, tam też przygotowano plany Unii Północnoamerykańskiej, które byłyby etapem pośrednim do stworzenia prywatnego „rządu światowego”. Takie spotkania jak Bilderberg są prawdopodobnie konieczne, gdyż podczas nich dokonywane jest bezpośrednie przekazanie tajnych dokumentów oraz planów działania. Z uwagi na nie do końca kontrolowane przez tych ludzi działanie agencji wywiadowczych, telekonferencje czy rozmowy telefoniczne byłyby dla nich zbyt dużym ryzykiem wpadki.
Politycy amerykańscy, uczestnicząc w tej konferencji, jawnie łamią prawo amerykańskie, tzw. Logan Act, które nie zezwala na negocjacje obywateli amerykańskich z przedstawicielami obcych rządów. Grozi za to do 3 lat więzienia, lecz jak dotąd nikt nie został jeszcze skazany… W St. Moritz w tym roku obecni są nieoficjalnie czołowi politycy amerykańscy, jak Hillary Clinton (oficjalnie jest na wakacjach) czy też Sekretarz Obrony Robert Gates. Lista uczestników może jednak nie zawierać ich nazwisk gdyż zebranie jest tajne. Są jednak informacje, że ich widziano.
To, że elity tracą kontrolę, świadczy niedawne aresztowanie szefa MFW Dominique Strauss – Kahna. Niemal pełną kontrolę mają nadal nad mediami na zachodzie. Z dużych mediów komercyjnych tylko Ruppert Murdoch oświadczył, że milczenie na temat tego co się dzieje w St. Moritz jest już niemożliwe, gdyż media szwajcarskie robią to już obszernie. Także Russia Today na bieżąco relacjonuje wydarzenia – prawdopodobnie żaden z polityków rosyjskich nie został zaproszony na obrady.

Charles F. Bolden

Czy NASA wie coś, czego my nie wiemy?

Na oficjalnej stronie NASA, administrator agencji, Charles F. Bolden wystąpił z bardzo dziwnym oświadczeniem. Dotyczy ono przygotowań do „niebezpieczeństwa” jakie może czekać członków „rodziny” NASA. Bolden powołuje się na niedawne ćwiczenia FEMA „Eagle Horizon”, podczas których dowiedział się o rzeczach, które dotyczą jego prywatnej osoby wraz z rodziną. Chodzi o zabezpieczenie się przed naschodzącym niebezpieczeństwem.
Bolden nie wyraził tego bezpośrednio, jednakże ton wypowiedzi wskazuje na to, że istnieje jakieś realne zagrożenie dla całego świata. „Jesteśmy jedyną agencją, która jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo ludzi nie tylko na Ziemi, ale także poza naszą planetą” (sic!) – stwierdził Bolden. Uważa on, że poziom przygotowań rodzin do niebezpieczeństwa nie jest wystarczający. Chodzi tu o całe stany, „czy to będzie Zachodnie Wybrzeże, Wschodnie Wybrzeże czy Wybrzeże Zatoki czy też Wielkie Jeziora – pomyślcie o naturalnych kataklizmach, które mogą się wydarzyć w waszej okolicy, pomyślcie o atakach terrorystycznych z zewnątrz, które mogą się wydarzyć tak jak to było 11 września, i przedyskutujcie w rodzinach o swojej pracy i o tym co należy zrobić by się przygotować do nieprzewidywalnego”. Dalej Bolden namawia do zabezpieczenia się w postaci zestawów bezpieczeństwa na wypadek huraganów i trzęsień ziemi, planów ewakuacji i miejsc spotkań z rodzinami i znajomymi gdy przestaną działać środki komunikacji i łączności. Apel do „rodzin NASA” ma na celu pewność, że jeśli coś się nagle wydarzy to pracownicy agencji będą spokojni, że rodziny były odpowiednio przygotowane.
Treść i ton wypowiedzi administratora NASA wskazuje na to, że ma on informacje o nadchodzącym niebezpieczeństwie, o którym nie może powiedzieć. Daje do zrozumienia, że dowiedział się o tym podczas ćwiczeń FEMA i że niebezpieczeństwo jest bardzo realne, czy też nawet nieuniknione. Daje też do zrozumienia, że niebezpieczeństwo może dotyczyć obszarów poza Ziemią! Czyżby chodziło o wybuch słoneczny, kometę czy zdalnie sterowanego asteroidę (sugestia z zamachem terrorystycznym)?
Sprawa jest więc poważna – nie są to jakieś pogłoski – jest to oficjalne ostrzeżenie ze strony wysokiej rangi oficjela jednej z najważniejszych agencji Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo 10 czerwca, wśród pracowników NASA rozesłano wewnętrzny e-mail potwierdzający realność zagrożenia i przynaglający do szybkich przygotowań do nadchodzącego niebezpieczeństwa.

jak się bronić przed atakiem zombie...

Warto też przytoczyć niedawne doniesienia innej amerykańskiej agencji – CDC (Centers for Disease Control and Prevention), która w maju b.r. ostrzegała atakami zombie! Chodzi o ludzi zarażonych wirusem / bakterią, którzy zachorują na tzw. „Ataxic Neurodegenerative Satiety Deficiency Syndrome” (może ktoś ze świata medycznego to przetłumaczy?) – chorobę atakującą układ nerwowy. Zastępca Chirurga Generalnego CDC, specjalista od bioterroryzmu,  Ali Khan, na swoim blogu zalecał odpowiednie przygotowanie się i zabezpieczenie przed ewentualnymi ugryzieniami zombich. Takie ugryzienie oznaczałoby praktycznie śmierć.
Być może był to chwyt psychologiczny, którego celem miało być zwrócenie uwagi na zagrożenie i skłonienie społeczeństwa do szybkich przygotowań – o jakich mówił też Bolden. Jeli to był chwyt, to okazał się skuteczny – blog Khana został zaatakowany taką ilością wejść, że się zawiesił.

Reklamy