Wydarzenia i komentarze, 12 czerwca 2011r

Kolejny hit Kmiecia – „Czas Przebudzenia”
Bartłomiej Kmieciak tym razem z Mikołajem Rozbickim. Młode pokolenie się budzi. Nie ma wyjścia, czeka ich ciężka walka, większość zginie, w tragiczny sposób. Horror I i II wojny światowej będzie drobnym epizodem przy tym co się wydarzy – jeśli nie zdążymy przebudzić wystarczającej ilości ludzi.
Już teraz jest wystarczająco dowodów na to by rozpocząć Norymbergę 2. Sztuczne pandemie, zamachy terrorystyczne, ludobójstwa w wielu krajach, wykorzystywanie broni masowego rażenia, terroryzm państwowy i lichwiarski, rasizm, bioinżynieria masowego rażenia itd. Oby więcej powstawało takich utworów…

Mafia Rotszyldów kontra niezależni dziennikarze
Niezwykłą okazję mieli dziennikarze niezależni bezpośredniej konfrontacji z kilkoma członkami mafii Rotszyldów zwanej też NWO.
Na spacer wybrali się m.in. Franco Bernabe – wiceprezes Rothschild Europe, Peter Mandelson – komisarz Unii Europejskiej, Eric Schmidt – założyciel Google, Jacob Wallenberg – „szwedzki” bankier. Wyraźnie zdenerwowani stwierdzili, że dziennikarze przeszkadzają „ustaleniu ich programu działania. Nie jest dla nich istotne, że tego typu spotkania nie mają nic wspólnego z demokracją. Widać po tych ludziach jak bardzo są aroganccy.
Przypomnijmy, że znany jest ich cel – którego wcale nie ukrywają: depopulacja. Realizują go już od dawna w Afryce, poprzez sztucznie stworzonego wirusa AIDS, próbowano w Azji genetycznie selektywnym wirusem SARS, coś jednak nie wyszło,niedawno mieliśmy nieudany atak szczepionkowy podczas sztucznej „pandemii” świńskiej grypy, teraz mamy pałeczki okrężnicy EHEC. Nie można mieć złudzeń kto za tym stoi – wielkie pieniądze. A wielkie pieniądze są teraz w ręku kilku rodzin. Skutecznie zniszczono większość gospodarek świata, wszystko jest na dobrej drodze by większość ludności świata żyła na poziomie niewolnika z Tajlandii. Czy mamy się na to godzić? Czy, jeśli możemy coś jeszcze zrobić mamy się na to bezczynnie patrzeć? Polska jest w takiej samej sytuacji jak państwa zachodnie – atak idzie równolegle, bowiem tylko wten sposób globaliści mogą uniknąć kontrataku. Broni się jeszcze Rosja, Iran, Białoruś, budzą się Stany Zjednoczone. Musimy uwierzyć w naszą siłę – szczególnie ważne są tu niezależne media. To co się dzieje w St Moritz może być przełomem w walce z NWO.
Zwróćcie uwagę na tego krzykliwego ochroniarza na końcu filmiku, czy nie wygląda on na Izraelczyka?
Luke Rudkowski wyraźnie mówił o ochronie z Izraela, USA i Wielkiej Brytanii. Co robią obcy uzbrojeni ochroniarze na terenie Szwajcarii?

Reklamy